PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

Masоud
31-07-2010, 17:09
آیا آموزشی در این رابطه بصورت کامل ومالتی مدیا روی اینترنت می شناسید بیان کنید یا لینک دانلود ان را بزارید .

باتشکر
سلام

Adobe Audition ابزاری حرفه ای برای کار بر روی فایل های صوتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در خواست آموزش: آموزش كامل Adobe Audition و اصطلاحات صوتي

موفق باشید :40:

carnation
31-07-2010, 18:12
نرم افزار برای تبدیل camproj که با camtasia ساخته میشه به avi ! خیلی لازمه اگه کمکم کنین خیلیییییییی ممنون میشم

nimanimaoo
31-07-2010, 18:26
ضمن سلام و خسته نباشید اگه میشه یکم درباره فرمت swf , نرم افزار هایی که اونو پشتیبانی میکنن توضیح بدید ممنون میشم
در ضمن ظاهرا سرعت پخش از سرعت طبیعی پایین تره؟؟
از دوستان حرفهای عذر میخوام :41:

xeNociDe
01-08-2010, 09:18
نرم افزار برای تبدیل camproj که با camtasia ساخته میشه به avi ! خیلی لازمه اگه کمکم کنین خیلیییییییی ممنون میشم

اگر زبانتون قوی هست این رو بخونید مشکلتون حل میشه...

ضمن سلام و خسته نباشید اگه میشه یکم درباره فرمت swf , نرم افزار هایی که اونو پشتیبانی میکنن توضیح بدید ممنون میشم
در ضمن ظاهرا سرعت پخش از سرعت طبیعی پایین تره؟؟
از دوستان حرفهای عذر میخوام :41:

SWF معمولاً با Flash Player و نرم افزار های پلیر قوی مانند KMPlayer اجرا میشن...
SWF ها معمولاً مثل فیلم نیستند و شما نمیتونید اونهارو عقب یا جلو کنید...بازیهای فلش و بنر های تبلیغاتی معمولاً با این فرمت ساخته میشوند.

amirianno
01-08-2010, 15:24
با سلام
برنامه ای برای درست کردن فیلم هایی که با دوربین نوکیا گرفته می شود می خواهم
بعضی از فیلم ها اجرا نمی شوند

ask_bl
01-08-2010, 20:54
با سلام
برنامه ای برای درست کردن فیلم هایی که با دوربین نوکیا گرفته می شود می خواهم
بعضی از فیلم ها اجرا نمی شوند

سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Any Video Converter Pro

babak2002
01-08-2010, 21:42
سلام دوستان
یه مبدل برای تبدیل فایل avi و فیلم های dvd حجیم با سرعت بالا به mkv می خواستم
با تشکر
:11::40:

pedram_sad
02-08-2010, 00:16
دوستان من میخوام این تبلیغات های زیر شبکه هایی مانند PMC رو بپوشونم
تا حالا از Ulead video studio استفاده میکردم با image
ولی الان که 720 ضبط میکنم موقع encode کردن نهایی یکم از کیفیت فیلم اصلی کم میشه
همه نوع save رو امتحان کردم حتی same as first project ولی باز هم همینه

میخواستم بدونم نرم افزار قوی تر برای این کار هست ؟

xeNociDe
02-08-2010, 07:49
دوستان من میخوام این تبلیغات های زیر شبکه هایی مانند PMC رو بپوشونم
تا حالا از Ulead video studio استفاده میکردم با image
ولی الان که 720 ضبط میکنم موقع encode کردن نهایی یکم از کیفیت فیلم اصلی کم میشه
همه نوع save رو امتحان کردم حتی same as first project ولی باز هم همینه

میخواستم بدونم نرم افزار قوی تر برای این کار هست ؟
معمولاً همون Corel Video Stodio پیشنهاد میشه...
شما از کدوم ورژن Ulead استفاده میکنید؟!

*چون در ورژن جدید قابلیت تبدیل با فرمت 720p هم وجود داره.

xeNociDe
02-08-2010, 07:57
سلام دوستان
یه مبدل برای تبدیل فایل avi و فیلم های dvd حجیم با سرعت بالا به mkv می خواستم
با تشکر
:11::40:

pedram_sad
02-08-2010, 12:11
معمولاً همون Corel Video Stodio پیشنهاد میشه...
شما از کدوم ورژن Ulead استفاده میکنید؟!

*چون در ورژن جدید قابلیت تبدیل با فرمت 720p هم وجود داره.
چند ورژن مختلف رو تست کردم موقع Save نهایی یک مقدار از اون شفافیت تصویر کم میشه

این نرم افزار که معرفی کردی لینکی چیزی ازش داری ؟

Lamanta
02-08-2010, 14:54
سلام یه نرم افزار واسه تبدیل TS به بقیه فرمت ها با قابلیت های فراوان می خواستم......

Masоud
02-08-2010, 15:04
سلام یه نرم افزار واسه تبدیل TS به بقیه فرمت ها با قابلیت های فراوان می خواستم......

سلام

قبل از ایجاد پست ، سرچ کنید :

مهران
02-08-2010, 15:29
فایلی صوتی بافرمت EXT دارم که تو سیستم اجرا نمیشه ( توی گوشی نوکیا اجرا میشه و تو سونی اریکسون ها نه ) ، میخواستم ببینم میشه نرم افزار تبدیلش رو به فرمت های رایج مثل Mp3 بهم معرفی کنید ؟

starn
02-08-2010, 19:38
دوستان من نرم افزار acoustica mixcraft رو می خواستم ورژن 2 و 5 دارم که (البته ورژن 5 قابل حمله ) ولی بعد از این که سریال شونو میزم بعد از 1 ماه کار کردن باز رجیستر م یخواد و کاری نمی شه کرد دیگه
دوستا خواهشا نسخه ی کامل و کرک شده رو اگه دارید لطف کنید
هر چند تا ورژنشو که پیدا کردید بزارید ( نسخه ی کامل و کرک شده)

Masоud
02-08-2010, 20:22
چند ورژن مختلف رو تست کردم موقع Save نهایی یک مقدار از اون شفافیت تصویر کم میشه

این نرم افزار که معرفی کردی لینکی چیزی ازش داری ؟

سلام

بفرمایید :

CorelDRAW Video Studio | ویرایش فیلمهای ویدیویی

دوستان من نرم افزار acoustica mixcraft رو می خواستم ورژن 2 و 5 دارم که (البته ورژن 5 قابل حمله ) ولی بعد از این که سریال شونو میزم بعد از 1 ماه کار کردن باز رجیستر م یخواد و کاری نمی شه کرد دیگه
دوستا خواهشا نسخه ی کامل و کرک شده رو اگه دارید لطف کنید
هر چند تا ورژنشو که پیدا کردید بزارید ( نسخه ی کامل و کرک شده)

Acoustica Mixcraft v4.5.116-TE

sltavakoli
02-08-2010, 21:00
دوستان اگه میشه یه نرم افزار برای تبدیل MKV که از زیرنویس فارسی هم پشتیبانی کنه معرفی کنید .

راسی برای اینه یه فایل رو رو تلویزوین ببینم mkv رو به چه فرمتی تبدیل کنم؟

lمرسی

starn
02-08-2010, 21:42
Acoustica Mixcraft v4.5.116-TE

رفیق این نسخهی کرک شدست؟؟؟ (توی فایل rar که دانلود می شه کرک هم داره؟)
و این که از این 2 تا به نظر شما کدوم بهتره اولی 116 دومی 118

Masоud
02-08-2010, 23:08
رفیق این نسخهی کرک شدست؟؟؟ (توی فایل rar که دانلود می شه کرک هم داره؟)
و این که از این 2 تا به نظر شما کدوم بهتره اولی 116 دومی 118
سلام

بله توسط گروه TE کرک شده.

فرق آنچنانی نداره ، دومی ممکنه کیجن همراهش نباشه ، البته احتمال میدم.

xeNociDe
03-08-2010, 08:55
دوستان اگه میشه یه نرم افزار برای تبدیل MKV که از زیرنویس فارسی هم پشتیبانی کنه معرفی کنید .

راسی برای اینه یه فایل رو رو تلویزوین ببینم mkv رو به چه فرمتی تبدیل کنم؟

lمرسی

برای تماشا در تلویزیون فرمت باید AVI باشد...
از این استفاده کنید:

Dicsoft MKV Video Converter v3.6.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

لینک مستقیم:

لینک مستقیم را با دانلود منیجر دانلود نکنید.

ahmadzaq
03-08-2010, 23:03
سلام
من تو سایت AMD خوندم که کارت های ATI رو واسه تبدیل فیلم میشه استفاده کرد (با استفاده از ATI Stream Technology)
(اونجا نوشته بود یه برنامه به اسم AVIVO رو دانلود کنید.... منم دانلود کردم و نصب کردم ... اما نمیدونم چه طوریه؟؟ آخه هیچ آیکنی، چیزی نداره)

================================================== =========
حالا من یه کارت گرافیک 5850 دارم..... و میخوام موقع کانورت فیلم ها از کارت گرافیکم هم کار بکشم....

آیا شما برنامه ای سراغ دارید که از کارت گرافیک های ATI بتونه استفاده بکنه؟؟؟

از این که وقت میزارین ممنونم:11:

starn
04-08-2010, 14:37
آقا من اینو دانلود کردم ولی پسورد می خواد

میشه پسشو لطف کنید

mayam1
04-08-2010, 14:47
پسوند فیلم های من m2tsهست.
می خواهم آنها را در پریمیر میکس کنم و پسوند آنها باید aviو یا mpegباشد. چگونه این کار را بکنم.
در ضمن یکبار دادم بیرون این کار را بکنند داخل رایانه آنها mpeg بود ولی توی دستگاه خودم تبدیل به dat می شد.
خیلی ممنون

*hamedkhatar*
04-08-2010, 14:50
<div align="right">آقا من اینو دانلود کردم ولی پسورد می خواد <br>
<font face="Tahoma"><a class="linkification-ext" href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" title="Linkification: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]">[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]><br>
<br>
</font>میشه پسشو لطف کنید<br>
</div>

لینک و نسخه جدید

Acoustica Mixcraft 5.1 build 147 | 94.82 Mb

Mixcraft 5 is a powerful yet easy-to-use multi-track recording studio that enables you to record audio, arrange loops, remix tracks, compose with virtual instruments, score and edit video, and add effects to create stunningly professional compositions. Easy enough for everyone and powerful enough for the pros. Get a studio for a song with Mixcraft 5!

Main Features:
* Improved graphics and visual effects give Mixcraft 5 a sharp, polished and professional look.
* Custom loop library includes over 3000 royalty-free sounds in dozens of musical styles. Over 1000 new loops, including the following song kits: 70's Funk, Cool Jazz, Surf Rock, Reggae, and Vegas Rock.
* Works with Acid™ and Apple Garage Band™ loops.
* Record multiple MIDI and audio tracks simultaneously.
* Piano roll to view and edit MIDI.
* Notation tools allow you to create, edit, and print your MIDI data in familiar music notation format.
* 8 powerful virtual instruments, including the Acoustica Instruments General MIDI sample library, Acoustica Expanded Instruments sample library, Lounge Lizard Session vintage electric piano, VB3 tonewheel organ, MiniMogueVA monophonic analog synthesizer, Messiah polyphonic analog synthesizer, Alien303 Bass Synthesizer, and Impulse polyphonic analog synthesizer.
* 20 high quality effects, including the Pultronic Tube EQ, which models the classic tube equalizer found in studios throughout the world, and the Shred Amp Simulator, a complete suite of 5 classic amp heads, 17 cabinet models, and 6 powerful effects.
* Create mega presets that layer and split multiple virtual synthesizers and effects.
* Add unlimited VSTi™ instruments, VST™ and DirectX™ effects.
* Video Track allows loading and editing of video files. Easily cross−fade from one video clip to another. Remix the audio, add a soundtrack, and effortlessly render your video project to a new video file.
* Mix down to MP3, WAV, high-quality compressed OGG, and other audio file types.
* Option to record directly to high-quality compressed OGG files in Mixcraft 5. OGG files can take up 1/10th of the hard drive space of uncompressed WAV recordings. This is ideal for collaborators exchanging projects over the internet, laptop users, schools, and anyone recording long speeches or conferences.
* Burn CDs of your mix with just one click.

Sound Engine:
* Wave (WDM), ASIO™, WaveRT, and WaveRT Exclusive Mode low latency audio support.
* WaveRT Exclusive Mode (available in Windows 7) provides ultra-low-latency, solid audio performance on most audio hardware without any special sound card drivers. With WaveRT Exclusive Mode, Mixcraft can now interface directly with the audio hardware, bypassing the operating system for truly stunning audio performance.
* MIDI input and output support. Will work with any USB MIDI keyboard or any keyboard connected to a MIDI interface.
* 32 bit sound engine supports recording and playback of broadcast quality audio up to 192 kHz and 32 bits.
* Time stretch any sound from 25% to 400% with FlexAudio™ without affecting the pitch.
* Pitch shift sounds from -24 to +12 semitones!.
* Use an unlimited number of tracks, instruments, and effects.
* Automatically detects beat locations, keys and tempos of imported songs.
* Import WAV, AIF, OGG, WMA, and MP3 files!
* Every sound clip now features noise reduction technology. Mixcraft 5 will automatically find and analyze a section of noise, and you can reduce the noise level or eliminate it entirely.
* Numerous performance enhancements have been made throughout Mixcraft’s audio and graphics engine, including SSE2 optimizations, multi-processor file decoding, and zero-CPU track muting. Mixcraft is now faster and more powerful, allowing for more tracks and effects with lower latency than ever before.
* Support for up to 16 processor cores, double the number of cores supported by Mixcraft 4, to take full advantage of today's cutting-edge multi-processor computers.
* Shape each sound's volume, pan and resonant filters with unlimited envelope points.
* Support for DirectX™ & VST™ effects, including plug-in delay compensation.

Interface:
* New Automation features provide automated control of all parameters in any VST effect, VSTi instrument, or Acoustica effect. All tracks can contain an unlimited number of automation curves on an unlimited number of effects and instruments. In addition, you can even automate the track volume & panning, and more.
* The Master Track allows you to smoothly automate the global effects parameters and master volume, for smooth and easy fade-ins and fade-outs for your mixes.
* Send Tracks (aka Auxiliary Busses) let you route audio from multiple Audio Tracks and Virtual Instrument Tracks to a single set of audio effects. For example, use one reverb effect on multiple tracks. Audio can be routed both pre-fader and post-fader to the Send Tracks, and effects on the Send Tracks can all be easily automated.
* Powerful Mixer Interface provides a convenient and familiar interface for mixing a project. Complete with easy access to volume, pan, mute, and solo controls, as well as effects and instrument dialogs, our Mixer Interface also includes a 3-band EQ on every track, so you can get every instrument fitting perfectly into the mix.
* Recording Count-In feature, which can be turned on and off in Mixcraft’s time display, tells Mixcraft’s metronome to count for several measures before recording begins. The length of the count-in is user-adjustable, between 1 and 32 measures.
* The new Mix To New Audio Track (aka Bouncing) feature allows you to mix down an Audio Track or Virtual Instrument Track, complete with all effects and automation, to a new audio track. This is a great one-click method to save CPU or “lock in” the edits and effects that have been applied to a track.
* Undock the details tabs and move them around the screen, or onto a second monitor. Maximize the details tabs window for full-screen MIDI editing, mixing, access to the loop library, and more!
* Edit any sound to make a loop. Pick sections of prerecorded songs and extract loops for remixing.
* Adjust loop points to visual beat marks.
* Link audio, MIDI, and video clips together so they’ll select and move as a group.
* Mix To New Clip (aka Merging) feature allows you to merge several audio or MIDI clips together to form one single clip. This is a great way to “lock in” edits that have been made to a recording, combine multiple loops into a single new loop, or mix multiple MIDI passages together into one MIDI clip.
* Mixcraft’s improved seamless looping mode lets you smoothly loop sections of your project with no audio gapping.
* Color-coded CPU meter on the status bar helps you keep track of your computer’s processing power at all times.
* Multi-monitor support in Mixcraft 5 lets you take full advantage of computers with multiple monitors.
* Musical Typing Keyboard lets you play and record Mixcraft 5’s virtual instruments without the use of a MIDI keyboard. Use your computer’s typing keyboard to play notes and chords. Control pitch bend, modulation, and velocity. Sustain notes with a simple press of the Shift key. You can even transpose by octaves and semitones.
* Archive your entire project to a ZIP file or new folder.
* Edit MIDI data in the piano roll editor. Perfect MIDI loops by adjusting the loop points. Edit notes and controller information.
* Create custom instrument presets which combine multiple virtual instruments and effects. Set the key range, velocity sensitivity, transposition, pan and volume for each instrument.
* Load in standard MIDI files.
* Add your own photos or images to each track header.
* Edit each track's color, size and position in a variety of ways.
* Intuitive design and keyboard controls for quick work flow.
* Work in beats / measures mode or in time mode.
* Adjust the snap to grid setting which allows you to work and edit in whole notes, quarter notes, etc.
* Split, cut, copy, delete and paste sounds with ease.
* Easily move sounds around with drag and drop or via the keyboard.
* Cross fade sounds automatically by visually overlapping them.
* Create precise, custom loops extracted from existing songs.
Home Page -

Download

Masоud
04-08-2010, 15:04
آقا من اینو دانلود کردم ولی پسورد می خواد

میشه پسشو لطف کنید

سلام

شرمنده . متاسفانه سایت مرجعش خرابه . فکر نمیکردم پسورد داشته باشه.

این پسورد رو امتحان کن اگر کار نکرد از نسخه ی جدیدش که دوستمون گذاشتند استفاده کن :

greena
04-08-2010, 18:17
سلام من چند وقت پیش درخواست کردم و کلی نرم افزار تبدیل و ادیت دانلود کردم :

حالا سوالم اینه که یه نرم افزار میخوام که فیلم وی اچ اس رو که با تیوی کارت تبدیل کردم و میخوام روی ویدئو سی دی ببینم از چه نرم افزارهای استفاده کنم؟ لطفا کمکم کنید مدتی فروم هم فیل بود نتونستم بقیه رو دانلود کنم من قبلا نرم افزارهای :
ImTOO MPEG Encoder 3
Kingdia Video Converter
mpeg-encoder
رو امتحان کردم لطفا سریع ،ممنون خیلی فوریه....
دوستانی که تجربه تبدیل رو زیاد دارن ممنون میشم تجربه شونو بگن...

ask_bl
04-08-2010, 18:26
سلام من چند وقت پیش درخواست کردم و کلی نرم افزار تبدیل و ادیت دانلود کردم :

حالا سوالم اینه که یه نرم افزار میخوام که فیلم وی اچ اس رو که با تیوی کارت تبدیل کردم و میخوام روی ویدئو سی دی ببینم از چه نرم افزارهای استفاده کنم؟ لطفا کمکم کنید مدتی فروم هم فیل بود نتونستم بقیه رو دانلود کنم من قبلا نرم افزارهای :
ImTOO MPEG Encoder 3
Kingdia Video Converter
mpeg-encoder
رو امتحان کردم لطفا سریع ،ممنون خیلی فوریه....
دوستانی که تجربه تبدیل رو زیاد دارن ممنون میشم تجربه شونو بگن...
سلام
من با Video CD برنامه Nero کار میکنم ،هم تبدیل میکنه هم رایت .

greena
04-08-2010, 18:36
سلام
من با Video CD برنامه Nero کار میکنم ،هم تبدیل میکنه هم رایت .

میشه بیشتر توضیح بدید من چون حجمشون بالاست باید اول با یه نرم افزاری تبدیل کنم بعد برش بدم وبعد برسم به نرو این رو هم بگم که صدای این ویدئو با از یه باند منتشر میشه؟
ممنون

ask_bl
04-08-2010, 19:38
میشه بیشتر توضیح بدید من چون حجمشون بالاست باید اول با یه نرم افزاری تبدیل کنم بعد برش بدم وبعد برسم به نرو این رو هم بگم که صدای این ویدئو با از یه باند منتشر میشه؟

ممنون

نیاز به تبدیل نیست
یه برش میدین
بعد تو نرو هر دو تیکه رو تبدیل به وی سی دی کنین و بعد رایت ...

starn
04-08-2010, 22:12
سلام

شرمنده . متاسفانه سایت مرجعش خرابه . فکر نمیکردم پسورد داشته باشه.

این پسورد رو امتحان کن اگر کار نکرد از نسخه ی جدیدش که دوستمون گذاشتند استفاده کن :

ممنون رفیق پسورد کار کرد ولی یه مشکلی هست شما گفتی برنامه کرک شدست و محدودیت زمانی داره
ولی من برنامه رو نصب کردم
خودتون ببینید چی مینویسه

داخل فال هم که بازش کردم یه ستاپ بود و یه فایلی به نام file_id اونم تو جای نصب نرم افزار کپی کردم ولی فایده ای نداشت !!!

greena
04-08-2010, 22:38
خب من نرو6.3.1.6 smart start رو دارم با همین ورژن میشه یا نه ورژن دیگه ای هستش ؟
ممنون میشم سریع جواب بدید.....

Masоud
04-08-2010, 23:57
ممنون رفیق پسورد کار کرد ولی یه مشکلی هست شما گفتی برنامه کرک شدست و محدودیت زمانی داره
ولی من برنامه رو نصب کردم
خودتون ببینید چی مینویسه

داخل فال هم که بازش کردم یه ستاپ بود و یه فایلی به نام file_id اونم تو جای نصب نرم افزار کپی کردم ولی فایده ای نداشت !!!
سلام

نه محدودیت زمانی نداره و همراهش کیجن هست.

مطمئنی فایل رو درست Extract کردی ؟

فقط همین 2 تا فایل وجود داره بعد از اکسترکت ؟

starn
05-08-2010, 00:05
سلام

نه محدودیت زمانی نداره و همراهش کیجن هست.

مطمئنی فایل رو درست Extract کردی ؟

فقط همین 2 تا فایل وجود داره بعد از اکسترکت ؟

آره رفیق خودت ببین این فایل بعد از eXtract

Masоud
05-08-2010, 00:09
آره رفیق خودت ببین این فایل بعد از eXtract

سلام

تو سایت زیر آپلود کن عکس رو . من عکسی نمی بینم :

starn
05-08-2010, 00:14
بیا رفیق

Masоud
05-08-2010, 00:31
بیا رفیق

سلام

فایل سومی رو با Notepad باز کن اگر سریال رو توش ننوشته بود ، آخرین ورژنو دانلود کن :

ask_bl
05-08-2010, 08:32
خب من نرو6.3.1.6 smart start رو دارم با همین ورژن میشه یا نه ورژن دیگه ای هستش ؟
ممنون میشم سریع جواب بدید.....

آره میشه .

starn
05-08-2010, 13:23
ی ایدی و کد رجیستر پیدا کردم زدم داخل برنامه رجیستر شد
دستت درد نکنه داش

greena
05-08-2010, 15:16
آره میشه .

لطفا میفرمایید چه طوری بعد از اجرا نرو کدوم بخشش برم و چی کارکنم؟

ahmadzaq
05-08-2010, 17:33
سلام
من تو سایت AMD خوندم که کارت های ATI رو واسه تبدیل فیلم میشه استفاده کرد (با استفاده از ATI Stream Technology)
(اونجا نوشته بود یه برنامه به اسم AVIVO رو دانلود کنید.... منم دانلود کردم و نصب کردم ... اما نمیدونم چه طوریه؟؟ آخه هیچ آیکنی، چیزی نداره)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید========================================== =================
حالا من یه کارت گرافیک 5850 دارم..... و میخوام موقع کانورت فیلم ها از کارت گرافیکم هم کار بکشم....

آیا شما برنامه ای سراغ دارید که از کارت گرافیک های ATI بتونه استفاده بکنه؟؟؟

از این که وقت میزارین ممنونم:11:

کسی نظری نداره؟؟؟

من خودم یه برنامه پیدا کردم

120 MB هست ، دارم دانلودش میکنم

اینم لینکش:

mineworld
05-08-2010, 18:10
لطفا بهترین نرم افزار تبدیل ts رو معرفی کنید که باهش کیفیت افت نکنه . زودتر لطفا :41: this is very emergency

ask_bl
05-08-2010, 18:23
لطفا میفرمایید چه طوری بعد از اجرا نرو کدوم بخشش برم و چی کارکنم؟

طبق عکس
بعدش ویدئو رو Add کنین و بعد رایت

greena
05-08-2010, 18:38
طبق عکس
بعدش ویدئو رو Add کنین و بعد رایت

تا اینجاشو که میدونم بعدش گفتم که فایل حجمش زیاده بیش از یه سی دی ،چند گیگه؟
پس قسمت تبدیلش کجاست؟

ask_bl
05-08-2010, 18:44
تا اینجاشو که میدونم بعدش گفتم که فایل حجمش زیاده بیش از یه سی دی ،چند گیگه؟
پس قسمت تبدیلش کجاست؟
گفتم که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول باید برش بزنین ،بعد رایت کنین ،تبدیل هم وقتی شروع میشه که شما Burn رو میزنین ،خود به خود تبدیل میکنه و بعدش رایت .

greena
05-08-2010, 18:53
خب آخه برش قبول نمیکنه با VCD CUTTER امتحان کردم....

ask_bl
05-08-2010, 20:06
خب آخه برش قبول نمیکنه با VCD CUTTER امتحان کردم....
میتونین از VirtualDub استفاده کنین .

مهران
05-08-2010, 20:41
سوال منم که الحمد لله گم شد !!!!

light
05-08-2010, 22:07
نرم افزار video edit magic رو ميخوام
فول ورژن

بجز ulead video چه نرم افزاري واسه اديت ويدئو خوبه ؟ بتونم باهاش راحت تبليغات ويدئو رو بردارم

Masоud
05-08-2010, 22:42
سلام

Video Edit Magic نرم افزار ی حرفه ای برای میکس و ویرایش فایل های ویدئویی

برای ادیت فیلم پست اول همین تاپیک رو مشاهده کنید.

xeNociDe
06-08-2010, 07:42
لطفا بهترین نرم افزار تبدیل ts رو معرفی کنید که باهش کیفیت افت نکنه . زودتر لطفا :41: this is very emergency
اینجا:

greena
07-08-2010, 16:58
میتونین از VirtualDub استفاده کنین .
سلام
تو فروم صفحه مخصوص این برنامه تمام لینکاش نا معتبره ..........

xeNociDe
07-08-2010, 17:02
سلام
تو فروم صفحه مخصوص این برنامه تمام لینکاش نا معتبره ..........

VirtualDub 1.9.7 Final (32/64-bit) | 6.6 MB

yaghob.boss
10-08-2010, 16:57
با سلام دوستان من می خوام فیلم های divx رو بتدیل کنم به MPEG2 یه نرم افزار عالی میخوام که اینکارو انجام بده .

راستی امکانش هست که زیرنویس فیلم رو که با پسوند sub هست قرار بدم روی فیلم که بعد فیلم رو که نگاه میکنم روی تی وی زیرنویس نشون داده بشه ؟

xeNociDe
11-08-2010, 02:30
با سلام دوستان من می خوام فیلم های divx رو بتدیل کنم به MPEG2 یه نرم افزار عالی میخوام که اینکارو انجام بده .

راستی امکانش هست که زیرنویس فیلم رو که با پسوند sub هست قرار بدم روی فیلم که بعد فیلم رو که نگاه میکنم روی تی وی زیرنویس نشون داده بشه ؟

Wondershare Video Converter Platinum 5.0

برای انداختن زیر نویس بر روی فیلم با پسوند Sub میتونی از نرم افزار Corel Video استفاده کنی.

MR.CART
11-08-2010, 20:38
سایت واقعا بدی دارید لینک ها همه خرابه

greena
11-08-2010, 21:41
VirtualDub 1.9.7 Final (32/64-bit) | 6.6 MB

ممنون دوست عزیز
این لینک بسته هستش وقتی هم با آنتی ف0-ی-0ل0-ت0-ر بازش میکنم فایل موجود نیستش .....

starn
12-08-2010, 23:10
سلام
دوستان برنامه ای می خواستم که فیلم های dvd رو به فرمت MKV تبدیل کنه
خودم از Magic DVD Ripper استفاده می کنم ولی با تبدیل هر فیلم حجکم اون بالای 800 مگ می شه چون به avi تبدیل م یکنه
ولی mkv فشرده تره دوسان لطفا یه برنامه ای بگید که بطونه این کارو بکنه با تشکر

Masоud
13-08-2010, 00:18
سلام
دوستان برنامه ای می خواستم که فیلم های dvd رو به فرمت MKV تبدیل کنه
خودم از Magic DVD Ripper استفاده می کنم ولی با تبدیل هر فیلم حجکم اون بالای 800 مگ می شه چون به avi تبدیل م یکنه
ولی mkv فشرده تره دوسان لطفا یه برنامه ای بگید که بطونه این کارو بکنه با تشکر
سلام

پست اول همین تاپیک رو باید نگاه میکردید .

DVD to MKV 1.0

Amadis AVI/DIVX/WMV/MPEG/MOV/SWF/FLV/MKV Video Converter

starn
13-08-2010, 10:49
سلام

پست اول همین تاپیک رو باید نگاه میکردید .

DVD to MKV 1.0

Amadis AVI/DIVX/WMV/MPEG/MOV/SWF/FLV/MKV Video Converter

ممنون دوست عزیز توی پست اول ندیده بودم شرمنده
آقا من این CXB DVD To MKV Converter رو دانلود کردم ok ولی یه مشکلی داره که باعث می شه بدرد نخور بشه اونم اینه که خودت نمی تونی سایز بدی یعنی فیلمی که میخوای تبدیل بشه مثلا من م یخوام ساید تصویرش 640 در 360 باشه ولی توی این برنامه اجازه اینو نمی ده که خودت سایز مورد نظرتو بنویسی باید از گذینه های خود برنامه استفاده کنی
کسی از دوستان برنامه ای نداره که این مشکل رو نداشته باشه
========
برنامه دمی هم که برای تبدیل انواع فرمت هاست و این چیزی که من مد نظرمه نیست یه کانوکترو که همیه فرمت ها رو تبدیل می کنه (می خوام از روی دی وی دی کانوکتور کنم دوستانی که با نرمافزار کار کرده باشم میفهمن من چی میگم)

starn
13-08-2010, 21:24
دوستان لطفا اگه کرکی برای Magic DVD Ripper دارید بزارید چون امروز هر کاری کردم دیگه نمیشه ازاش استفاده کرد و می گه کد رجیستر می خواد از 4-5 جا هم دانلود کردم ولی باز نمی شه

اینم عکس

nemesis
13-08-2010, 23:30
من دنبال نرم افزاری هستم که با اون بشه فایل هایی با کیفیت 1080 رو ادیت کرد یا به قسمتهای مختلف تقسیم کرد(تکه تکه کرد)

xeNociDe
14-08-2010, 02:13
من دنبال نرم افزاری هستم که با اون بشه فایل هایی با کیفیت 1080 رو ادیت کرد یا به قسمتهای مختلف تقسیم کرد(تکه تکه کرد)
پست اول نرم افزار Corel Video Studio

emprator_kochak
14-08-2010, 16:32
سلام
یه نرم افزار می خوام که مشخصات تعدادی آهنگ رو به صورت یکجا عوض کنه (مثل اسم خواننده، اسم آلبوم و ...) و بتونه یه عکس به آهنگ بچسبونه که وقتی آهنگ پخش میشه توسط پلیر عکس رو هم نمایش بده

emprator_kochak
14-08-2010, 18:38
سلام
یه نرم افزار می خوام که مشخصات تعدادی آهنگ رو به صورت یکجا عوض کنه (مثل اسم خواننده، اسم آلبوم و ...) و بتونه یه عکس به آهنگ بچسبونه که وقتی آهنگ پخش میشه توسط پلیر عکس رو هم نمایش بده

نرم افزار TagScanner با یه سرچ تو گوگل پیدا می کنی !

Help118
14-08-2010, 23:46
یک نرم افزار قلمبه قوی میخوام برای تبدیل فرمت صوتی RM به MP3
قوی ترین و بهتریننشو میخوام بیزحمت

xeNociDe
15-08-2010, 03:07
در این بخش مطرح کنید:

iman0007
15-08-2010, 19:11
سلام.
خواهشا یه کانورتور برای تبدیل flv به mp4 معرفی کنید که کرکش هم موجود باشه.اونایی که توی پست اوله سریال نامبر میخواد...

Masоud
15-08-2010, 20:06
دوستان لطفا اگه کرکی برای Magic DVD Ripper دارید بزارید چون امروز هر کاری کردم دیگه نمیشه ازاش استفاده کرد و می گه کد رجیستر می خواد از 4-5 جا هم دانلود کردم ولی باز نمی شه

اینم عکس

سلام

درخواست کرک و سریال

سلام.
خواهشا یه کانورتور برای تبدیل flv به mp4 معرفی کنید که کرکش هم موجود باشه.اونایی که توی پست اوله سریال نامبر میخواد...

Xilisoft Video Converter Ultimate 5.0

iman0007
15-08-2010, 20:45
سلام

درخواست کرک و سریال

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

به جان خودم همین لینکی که دادی رو 10 دفعه دانلود کردم...هر دفعه آخرش قطع میشه....میشه لینک سالمش رو بزاری؟؟؟

اگه بتونی فقط همون کرکش هم برام پیدا کنی ممنون میشم.خود برنامش رو تونستم از یه جا دیگه آپلود کنم...

Masоud
15-08-2010, 23:46
به جان خودم همین لینکی که دادی رو 10 دفعه دانلود کردم...هر دفعه آخرش قطع میشه....میشه لینک سالمش رو بزاری؟؟؟

اگه بتونی فقط همون کرکش هم برام پیدا کنی ممنون میشم.خود برنامش رو تونستم از یه جا دیگه آپلود کنم...
سلام

باید اینجا مطرح میکردی ولی چون کارت عجله ایه ...

درخواست کرک و سریال

از این سریال استفاده کن :

B33C-5B59-5D62-B57F-E7C9-004F-9B47-22B0

MR.CART
15-08-2010, 23:56
سلام دوستان من یه کانورتر میخوام که فایل تصویری را به صوتی تبدیل کند
با تشکر

Help118
16-08-2010, 00:11

Masоud
16-08-2010, 02:18
سلام

Xilisoft RMVB Converter 5.1

behzad_crash
17-08-2010, 01:37
سلام دوستان
کسی نرم افزاری مشابه swftext 1.4 سراغ داره ؟ میخوام باهاش بنر فلش بسازم.

usfelme
17-08-2010, 10:39
سلام.

اگه واسه گوشیت میخوای از format factory استفاده کن.مجانی و کاردرسته:
format factory 2.45
File size:
37.4 MB

usfelme
17-08-2010, 10:47

avone all to mp3:

MD5: D8E3C5715E5B7192EB856C27E471D37D

---------- Post added at 11:47 AM ---------- Previous post was at 11:45 AM ----------

سلام دوستان من یه کانورتر میخوام که فایل تصویری را به صوتی تبدیل کند
با تشکر

JETAUDIO
COWON Media Center jetAudio ( 1 2 3 4

Help118
17-08-2010, 21:08
سلام

Xilisoft RMVB Converter 5.1

RM پسوند صوتیه این برنامه داره به تصویری تبدیل میکنه اصلا mp3 نداره چیکار باید بکنم به نظرت؟

greena
17-08-2010, 22:22
برنامه VirtualDub رو میخواستم تو صفحه مخصوصش هم رفتم موجود نبود ممنون

mahdishata
17-08-2010, 23:10
سلام
با كدوم يكي از اين نرم افزارها ميشه mkv رو بريد؟
كيفيت چندان مهم نيست.نرم افزارش سبك باشه خوبه.پرتابل هم باشه كه عاليه
ممنون

xeNociDe
18-08-2010, 03:19
سلام
با كدوم يكي از اين نرم افزارها ميشه mkv رو بريد؟
كيفيت چندان مهم نيست.نرم افزارش سبك باشه خوبه.پرتابل هم باشه كه عاليه
ممنون
اینو استفاده کن:

MKVToolnix 4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

xeNociDe
18-08-2010, 03:23
برنامه VirtualDub رو میخواستم تو صفحه مخصوصش هم رفتم موجود نبود ممنون

بفرمایید:

Masоud
18-08-2010, 11:41
RM پسوند صوتیه این برنامه داره به تصویری تبدیل میکنه اصلا mp3 نداره چیکار باید بکنم به نظرت؟
سلام

ببخشید فکر نمیکردم نداشته باشه .

پست یوسف خان رو ببین :

mahdi.asgari93
18-08-2010, 17:05
با سلام خدمت تان من يك سايت دارم ولي هنوز تكميلش نكردم يعني در حال ساخ هست ميخواستم ببينم چه

جوري ميشه در سايتم يك لينك عضويت مثل شما بذارم و يك سري امكانات را براي افرادي كه عضو نيستند پنهان

كنم .

خواهشا كمكم كنيد چند ماه دارم دنبال اين كار ميگردم ولي به نتيجه نميرسم كد نويسي هم اصلا بلد نيستم!!:20:

ess_1362
18-08-2010, 20:14
سلام
مي خواستم ببينم نرم افزاري هست كه بشه با اون WMA را به MP3 تبديل كرد؟!!
خوب با MCFUN SOFT امتحان كردم ارور ميداد
كار بعدي اين بود كه با نرو خواستم تبديل كنم كه باز هم ارور داد!!

boros
18-08-2010, 20:19
من یه نرم افزار میخوام که بتونم باهاش یک قسمت از یک فیلم رو باهاش جدا کنم . یا دوتا تکه فیلم رو بهم بچسبونم . چیز بیشتری نمیخوام . لطفا یه نرم افزار ساده باشه . زیاد از میکس و مونتاژ سررشته ندارم .

greena
18-08-2010, 21:54
بفرمایید:

ممنون دوست من ولی برای من فیله چکار کنم با یو995 هم باز میشه خوب دانلود نمیشه تا چند درصد میره ناتمام میمونه حالا یه لینک یا اصلا یه راهکار برای دور زدن این فیل لعنتی برای دانلود میگید .... ممنون

Masоud
18-08-2010, 23:11
سلام
مي خواستم ببينم نرم افزاري هست كه بشه با اون WMA را به MP3 تبديل كرد؟!!
خوب با MCFUN SOFT امتحان كردم ارور ميداد
كار بعدي اين بود كه با نرو خواستم تبديل كنم كه باز هم ارور داد!!

سلام

من یه نرم افزار میخوام که بتونم باهاش یک قسمت از یک فیلم رو باهاش جدا کنم . یا دوتا تکه فیلم رو بهم بچسبونم . چیز بیشتری نمیخوام . لطفا یه نرم افزار ساده باشه . زیاد از میکس و مونتاژ سررشته ندارم .

Xilisoft Video Editor | ویرایش حرفه ای فیلمها

Masоud
18-08-2010, 23:13
ممنون دوست من ولی برای من فیله چکار کنم با یو995 هم باز میشه خوب دانلود نمیشه تا چند درصد میره ناتمام میمونه حالا یه لینک یا اصلا یه راهکار برای دور زدن این فیل لعنتی برای دانلود میگید .... ممنون
سلام

VirtualDub گرفتن كپچر و ویرایش فیلم / تمام ورژنها در این تاپیک

Help118
19-08-2010, 00:28
سلام

ببخشید فکر نمیکردم نداشته باشه .

پست یوسف خان رو ببین :

کار نکرد
کسی یه برنامه قوی نداره واسه این کار؟ ای بابا

Masоud
19-08-2010, 10:33
کار نکرد
کسی یه برنامه قوی نداره واسه این کار؟ ای بابا
سلام

Easy RM to MP3 Converter

Help118
19-08-2010, 13:50
سلام

Easy RM to MP3 Converter

واقعا ممنون ولی از کجا میشه فهمید کیفیت فایل اصلی حفظ شده یا نه؟ میدونی من معمولا با cool edit pro 2 این کارا رو می کردم برنامه حجیم و قدرتمندی بود و برنامه های کم جم کیفت رو عو.ض می کردند ولی نمی دونم این برنامه اینجوری هستش یا نه. متاسفانه کول ادیت اصلا RM هارو ساپورت نمی کنه
بازم ممنون

sepehr_x50
19-08-2010, 14:42
سلام.

بهترین نرم افزار واسه بریدن (دو تیکه کردن) فایل های avi بدون کاهش کیفیت چیه؟!

ممنون

Masоud
19-08-2010, 19:26
سلام.

بهترین نرم افزار واسه بریدن (دو تیکه کردن) فایل های avi بدون کاهش کیفیت چیه؟!

ممنون
سلام

Boilsoft Video Splitter

salar_aziz
19-08-2010, 23:42
سلام
من video convert master رو دانلود كردم ولي وقتي مي زنم كه mkv رو به mpeg تبديل كنهاصلا كاري انجام نميده. لطفا راهنمايي كنيد.(رجيستر هم كردم)
ولي كلا اگه نرم افزار بهتر سراغ داريد معرفي منيد واسه تبديل mkv به فرمتي با بهترين كيفيت(مثلا همون mpeg )

ممنونم

HORROR
20-08-2010, 11:54
سلام
من با Ashampoo Music Studio فایل های صوتی رو ویرایش میکنم میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بهتر از این بتونیم mp3 vbr
convert کنیم؟ یعنی به صورت حرفه ای بدون از دست دادن کیفیت... cool edit , Adob Audiotion رو هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم
اون چیزی که میخواستم نشد!

---------- Post added at 12:54 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

سلام
من video convert master رو دانلود كردم ولي وقتي مي زنم كه mkv رو به mpeg تبديل كنهاصلا كاري انجام نميده. لطفا راهنمايي كنيد.(رجيستر هم كردم)
ولي كلا اگه نرم افزار بهتر سراغ داريد معرفي منيد واسه تبديل mkv به فرمتي با بهترين كيفيت(مثلا همون mpeg )

ممنونم
سلام دوست عزیز.. به نظرم بهترین نرم افزار ویرایش تصویری Total Video Convertor هستش اگه ازش استفاده نمیکنی توصیه میکنم استفاده کنی خیلی رادسته

xeNociDe
20-08-2010, 11:55
سلام
من با Ashampoo Music Studio فایل های صوتی رو ویرایش میکنم میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بهتر از این بتونیم mp3 vbr
convert کنیم؟ یعنی به صورت حرفه ای بدون از دست دادن کیفیت... cool edit , Adob Audiotion رو هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم
اون چیزی که میخواستم نشد!

Protected Music Converter

HORROR
20-08-2010, 11:59
Ashampoo Music Studio 3.4

داداش این که همون نرم افزاره!

xeNociDe
20-08-2010, 12:19
داداش این که همون نرم افزاره!
پست ویرایش شد...
(بازم شرمنده...)

salar_aziz
20-08-2010, 12:48
سلام دوست عزیز.. به نظرم بهترین نرم افزار ویرایش تصویری Total Video Convertor هستش اگه ازش استفاده نمیکنی توصیه میکنم استفاده کنی خیلی رادسته
ميشه لطفا لينكشو بذاري واسه دانلود؟
تو تاپيك پيداش نكردم!!

alfamix
20-08-2010, 14:01
سلام....من نرم افزار smart cutter ts/ps رو با كرك ميخوام....ممنونم ميشم ازتون.

HORROR
20-08-2010, 14:03
ميشه لطفا لينكشو بذاري واسه دانلود؟
تو تاپيك پيداش نكردم!!
بیا عزیز

mamad_rammstein_1
20-08-2010, 14:17
سلام
من فیلم هایی با پسوند MKV دارم که تو ال سی دی سامسونگ C530 پخش نمیشه یعنی میگه کدینگ پشتیبانی نمیشود.ولی اونها حجمشون بالای 7 گیگ هست.ولی یک فیلم که 2 تا فایل 3.5 گیگی هست با همون فرمت می خونه.
احتمال زیاد از حجم بالاست که نمی تونه فایلا رو پخش کنه.یک نرم افزار میخوام که بتونه فایل های MKV رو بدونه افت کیفیت کات کنه.
ممنون  

HORROR
20-08-2010, 14:35
شرمنده.. لطفا حذف شود

mamad_rammstein_1
20-08-2010, 14:37
سلام
من فیلم هایی با پسوند MKV دارم که تو ال سی دی سامسونگ C530 پخش نمیشه یعنی میگه کدینگ پشتیبانی نمیشود.ولی اونها حجمشون بالای 7 گیگ هست.ولی یک فیلم که 2 تا فایل 3.5 گیگی هست با همون فرمت می خونه.
احتمال زیاد از حجم بالاست که نمی تونه فایلا رو پخش کنه.یک نرم افزار میخوام که بتونه فایل های MKV رو بدونه افت کیفیت کات کنه.
ممنون

Lover_Football
20-08-2010, 14:50
سلام ...

لطفاَ برنامه ي Adobe After Effect Cs5 Me رو برام بذاريد ...

با تشكر ...

alfamix
20-08-2010, 16:36
تورو خدا يكي بگرده پسورد يا كرك نرم افزاره smart cutter رو پيدا كنه بزاره....بخدا مشكل همتونو حل ميكنه......توپ ترين نرم افزاره برش فايله.....بدون افت كيفيت...اصلا كانورت نميكنه....فقط ميچينه......ولي كرك يا سريالش نيست.....توروخدا كمك كنيد.:40:

HORROR
20-08-2010, 17:37
Protected Music Converter

دوست عزیز اگه ممکنه جای دیگه آپ کنید هات فایل فیلتره

Masоud
20-08-2010, 18:14
سلام

Protected Music Converter نرم افزاری برای تبدیل انواع فرمتهای محافظت شده صوتی به فرمتهای MP3, OGG, WMA, WAV

Masоud
20-08-2010, 18:22
سلام ...

با تشكر ...
سلام

Adobe After Effects / تمامی ورژنها در این تاپیک

xeNociDe
20-08-2010, 19:47
بفرمایید:

xeNociDe
20-08-2010, 19:53
سلام ...

با تشكر ...

After Effects CS5 ME -Middle East

HORROR
20-08-2010, 23:17
بفرمایید:

آقا این یکی هم فیلتره!

xeNociDe
21-08-2010, 08:41
آقا این یکی هم فیلتره!
این چی!؟

HORROR
21-08-2010, 09:39
سلام
داداش تا 98% درصد دانلود شد بعدش قطع شد! دایل آپم هستم حداقل فایله setup هم سالم نیست که بتونم نصبش کنم
دوستان لینک مستقیم یا سریال نامبر نسخه 1.4.2 رو ندارید..با تشکر

xeNociDe
21-08-2010, 10:20
سلام
داداش تا 98% درصد دانلود شد بعدش قطع شد! دایل آپم هستم حداقل فایله setup هم سالم نیست که بتونم نصبش کنم
دوستان لینک مستقیم یا سریال نامبر نسخه 1.4.2 رو ندارید..با تشکر
دانلود منیجر داری!؟
اگر نداری با دانلود منیجر دوباره دانلود کن درست میشه...

HORROR
21-08-2010, 13:18
دوستان مشکل من حل شد.. ولی با یه لینک دیگه در ضمن مگه با دانلود منیجر میشه از رپیدشر دانلود کرد؟

xeNociDe
21-08-2010, 14:44
دوستان مشکل من حل شد.. ولی با یه لینک دیگه در ضمن مگه با دانلود منیجر میشه از رپیدشر دانلود کرد؟
بله... میشه...

salar_aziz
21-08-2010, 16:14
بیا عزیز

ممنونم
ولي پسوردش چيه كه از rar خارجش كنم؟
(براي رجيسترش چي؟ خودش كرك داره؟)

ممنونم

xeNociDe
21-08-2010, 18:23
ممنونم
ولي پسوردش چيه كه از rar خارجش كنم؟
(براي رجيسترش چي؟ خودش كرك داره؟)

ممنونم
پسوورد:

Golbarg01
21-08-2010, 18:41
با سلام
لطفا یه نرم افزاری معرفی کنید که بشه چند تا فایل تصویری رو باهاش مرج کرد بدون اینکه نیاز باشه فرمت اولیشونرو هم در حین چسبوندن تغییر بده
من از نرم افزار allok video splitter که استفاده می کنم برای تقسیم کردن فایل های تصویری در output format یه گزینه داره به نام same as original video که با انتخاب اون در عرض چند ثانیه اون فایل رو تقسیم می کنه
ولی در نرم افزار allok video joiner همچین گزینه ای نیست و باید فایل خروجی حاصل از چسباندن فایل های اولیه رو تبدیل فرمت کنه که کلی وقتگیره

xeNociDe
21-08-2010, 19:08
با سلام
لطفا یه نرم افزاری معرفی کنید که بشه چند تا فایل تصویری رو باهاش مرج کرد بدون اینکه نیاز باشه فرمت اولیشونرو هم در حین چسبوندن تغییر بده
من از نرم افزار allok video splitter که استفاده می کنم برای تقسیم کردن فایل های تصویری در output format یه گزینه داره به نام same as original video که با انتخاب اون در عرض چند ثانیه اون فایل رو تقسیم می کنه
ولی در نرم افزار allok video joiner همچین گزینه ای نیست و باید فایل خروجی حاصل از چسباندن فایل های اولیه رو تبدیل فرمت کنه که کلی وقتگیره
پست اول > نرم افزار Corel Video Studio

HORROR
21-08-2010, 22:29
بله... میشه...
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی من که هر کاری کردم نشد..با اوربیت و اینترنت دانلود منیگر!

در ضمن ممنون بابت گفتن پسورد .نمیدونم چرا نمیشد بنویسم همش نقطه میشد!

Golbarg01
22-08-2010, 13:02
پست اول > نرم افزار Corel Video Studio

این خیلی حجمش زیاده
یه برنامه کم حجم می خواستم که مرج کنه فایل ها رو بدون تغییر فرمت و در زمان کم

xeNociDe
22-08-2010, 14:48
این خیلی حجمش زیاده
یه برنامه کم حجم می خواستم که مرج کنه فایل ها رو بدون تغییر فرمت و در زمان کم
نرم افزار Xilisoft هم اینکار رو میکنه اما در مورد کیفیتش نمیتونم تضمین بدم.

پست دوم > Xilisoft Movie Maker

xeNociDe
22-08-2010, 14:53
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی من که هر کاری کردم نشد..با اوربیت و اینترنت دانلود منیگر!

در ضمن ممنون بابت گفتن پسورد .نمیدونم چرا نمیشد بنویسم همش نقطه میشد!

greena
22-08-2010, 17:48
سلام

VirtualDub گرفتن كپچر و ویرایش فیلم / تمام ورژنها در این تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :40:

خب من با هر بلایی شده این نرم افزار رو دانلود کردم اما اصلا فایل تصویری من رو قبول نمیکنه ....

xeNociDe
23-08-2010, 10:23
خب من با هر بلایی شده این نرم افزار رو دانلود کردم اما اصلا فایل تصویری من رو قبول نمیکنه ....
چه فرمتی داره فایلتون...؟

Rhodes
23-08-2010, 17:45
با سلام.

یه برنامه میخواستم که فایل های ویدیویی رو به gif و exe و swf تبدیل کنه.ممنون.

Golbarg01
23-08-2010, 17:50
نرم افزار Xilisoft هم اینکار رو میکنه اما در مورد کیفیتش نمیتونم تضمین بدم.

پست دوم > Xilisoft Movie Maker

این Xilisoft Movie Maker رو دانلود کردم و نصب کردم.
در داخل پوشه ای که فایل های دانلود شده توش بود یه پوشه کرک بود که توش دو تا فایل با پسوند dll بود.
اونا رو کجا باید وارد کنم؟
چجوری نرم افزار رو رجیستر کنم؟
لایسنس کد میخواد یا با این dll ها رجیستر میشه؟
اگر لایسنس کد یا چیز دیگه ای میخواد لطفا معرفی کنید.

xeNociDe
23-08-2010, 18:27
این Xilisoft Movie Maker رو دانلود کردم و نصب کردم.
در داخل پوشه ای که فایل های دانلود شده توش بود یه پوشه کرک بود که توش دو تا فایل با پسوند dll بود.
اونا رو کجا باید وارد کنم؟
چجوری نرم افزار رو رجیستر کنم؟
لایسنس کد میخواد یا با این dll ها رجیستر میشه؟
اگر لایسنس کد یا چیز دیگه ای میخواد لطفا معرفی کنید.
dll هارو در محل نصب بریز تا کرک بشه...اگر نشد کامپیوتر رو ری استارت کن درست میشه.

greena
23-08-2010, 21:18
چه فرمتی داره فایلتون...؟

سلام ممنون

Golbarg01
24-08-2010, 00:07
dll هارو در محل نصب بریز تا کرک بشه...اگر نشد کامپیوتر رو ری استارت کن درست میشه.

محل نصب یعنی توی این پوشه؟C:\Program Files\Xilisoft\Movie Maker 6

Lover_Football
24-08-2010, 02:00
M.Masoud.M & M.Saadat عزيز ...

ممنون بابت راهنماييتون ...

xeNociDe
24-08-2010, 10:49
بله همونجا...

xeNociDe
24-08-2010, 10:54
سلام ممنون
این یک نرم افزار رایگان در این زمینه است امتحان کنید ببینید خوبه:

TSConverter 2.5

lahij_web
24-08-2010, 13:23
سلام .
کدوم برنامه برای تبدیل فایل RealAudio / RealVideo VBR یا RMVB به Mpeg کاربرد داره ؟
تو DVD پلیر اجرا نمیشه این نوع فایل
ممنون

medil0ne
24-08-2010, 13:24
لینک و نسخه جدید

Acoustica Mixcraft 5.1 build 147 | 94.82 Mb

Mixcraft 5 is a powerful yet easy-to-use multi-track recording studio that enables you to record audio, arrange loops, remix tracks, compose with virtual instruments, score and edit video, and add effects to create stunningly professional compositions. Easy enough for everyone and powerful enough for the pros. Get a studio for a song with Mixcraft 5!

Main Features:
* Improved graphics and visual effects give Mixcraft 5 a sharp, polished and professional look.
* Custom loop library includes over 3000 royalty-free sounds in dozens of musical styles. Over 1000 new loops, including the following song kits: 70's Funk, Cool Jazz, Surf Rock, Reggae, and Vegas Rock.
* Works with Acid™ and Apple Garage Band™ loops.
* Record multiple MIDI and audio tracks simultaneously.
* Piano roll to view and edit MIDI.
* Notation tools allow you to create, edit, and print your MIDI data in familiar music notation format.
* 8 powerful virtual instruments, including the Acoustica Instruments General MIDI sample library, Acoustica Expanded Instruments sample library, Lounge Lizard Session vintage electric piano, VB3 tonewheel organ, MiniMogueVA monophonic analog synthesizer, Messiah polyphonic analog synthesizer, Alien303 Bass Synthesizer, and Impulse polyphonic analog synthesizer.
* 20 high quality effects, including the Pultronic Tube EQ, which models the classic tube equalizer found in studios throughout the world, and the Shred Amp Simulator, a complete suite of 5 classic amp heads, 17 cabinet models, and 6 powerful effects.
* Create mega presets that layer and split multiple virtual synthesizers and effects.
* Add unlimited VSTi™ instruments, VST™ and DirectX™ effects.
* Video Track allows loading and editing of video files. Easily cross−fade from one video clip to another. Remix the audio, add a soundtrack, and effortlessly render your video project to a new video file.
* Mix down to MP3, WAV, high-quality compressed OGG, and other audio file types.
* Option to record directly to high-quality compressed OGG files in Mixcraft 5. OGG files can take up 1/10th of the hard drive space of uncompressed WAV recordings. This is ideal for collaborators exchanging projects over the internet, laptop users, schools, and anyone recording long speeches or conferences.
* Burn CDs of your mix with just one click.

Sound Engine:
* Wave (WDM), ASIO™, WaveRT, and WaveRT Exclusive Mode low latency audio support.
* WaveRT Exclusive Mode (available in Windows 7) provides ultra-low-latency, solid audio performance on most audio hardware without any special sound card drivers. With WaveRT Exclusive Mode, Mixcraft can now interface directly with the audio hardware, bypassing the operating system for truly stunning audio performance.
* MIDI input and output support. Will work with any USB MIDI keyboard or any keyboard connected to a MIDI interface.
* 32 bit sound engine supports recording and playback of broadcast quality audio up to 192 kHz and 32 bits.
* Time stretch any sound from 25% to 400% with FlexAudio™ without affecting the pitch.
* Pitch shift sounds from -24 to +12 semitones!.
* Use an unlimited number of tracks, instruments, and effects.
* Automatically detects beat locations, keys and tempos of imported songs.
* Import WAV, AIF, OGG, WMA, and MP3 files!
* Every sound clip now features noise reduction technology. Mixcraft 5 will automatically find and analyze a section of noise, and you can reduce the noise level or eliminate it entirely.
* Numerous performance enhancements have been made throughout Mixcraft’s audio and graphics engine, including SSE2 optimizations, multi-processor file decoding, and zero-CPU track muting. Mixcraft is now faster and more powerful, allowing for more tracks and effects with lower latency than ever before.
* Support for up to 16 processor cores, double the number of cores supported by Mixcraft 4, to take full advantage of today's cutting-edge multi-processor computers.
* Shape each sound's volume, pan and resonant filters with unlimited envelope points.
* Support for DirectX™ & VST™ effects, including plug-in delay compensation.

Interface:
* New Automation features provide automated control of all parameters in any VST effect, VSTi instrument, or Acoustica effect. All tracks can contain an unlimited number of automation curves on an unlimited number of effects and instruments. In addition, you can even automate the track volume & panning, and more.
* The Master Track allows you to smoothly automate the global effects parameters and master volume, for smooth and easy fade-ins and fade-outs for your mixes.
* Send Tracks (aka Auxiliary Busses) let you route audio from multiple Audio Tracks and Virtual Instrument Tracks to a single set of audio effects. For example, use one reverb effect on multiple tracks. Audio can be routed both pre-fader and post-fader to the Send Tracks, and effects on the Send Tracks can all be easily automated.
* Powerful Mixer Interface provides a convenient and familiar interface for mixing a project. Complete with easy access to volume, pan, mute, and solo controls, as well as effects and instrument dialogs, our Mixer Interface also includes a 3-band EQ on every track, so you can get every instrument fitting perfectly into the mix.
* Recording Count-In feature, which can be turned on and off in Mixcraft’s time display, tells Mixcraft’s metronome to count for several measures before recording begins. The length of the count-in is user-adjustable, between 1 and 32 measures.
* The new Mix To New Audio Track (aka Bouncing) feature allows you to mix down an Audio Track or Virtual Instrument Track, complete with all effects and automation, to a new audio track. This is a great one-click method to save CPU or “lock in” the edits and effects that have been applied to a track.
* Undock the details tabs and move them around the screen, or onto a second monitor. Maximize the details tabs window for full-screen MIDI editing, mixing, access to the loop library, and more!
* Edit any sound to make a loop. Pick sections of prerecorded songs and extract loops for remixing.
* Adjust loop points to visual beat marks.
* Link audio, MIDI, and video clips together so they’ll select and move as a group.
* Mix To New Clip (aka Merging) feature allows you to merge several audio or MIDI clips together to form one single clip. This is a great way to “lock in” edits that have been made to a recording, combine multiple loops into a single new loop, or mix multiple MIDI passages together into one MIDI clip.
* Mixcraft’s improved seamless looping mode lets you smoothly loop sections of your project with no audio gapping.
* Color-coded CPU meter on the status bar helps you keep track of your computer’s processing power at all times.
* Multi-monitor support in Mixcraft 5 lets you take full advantage of computers with multiple monitors.
* Musical Typing Keyboard lets you play and record Mixcraft 5’s virtual instruments without the use of a MIDI keyboard. Use your computer’s typing keyboard to play notes and chords. Control pitch bend, modulation, and velocity. Sustain notes with a simple press of the Shift key. You can even transpose by octaves and semitones.
* Archive your entire project to a ZIP file or new folder.
* Edit MIDI data in the piano roll editor. Perfect MIDI loops by adjusting the loop points. Edit notes and controller information.
* Create custom instrument presets which combine multiple virtual instruments and effects. Set the key range, velocity sensitivity, transposition, pan and volume for each instrument.
* Load in standard MIDI files.
* Add your own photos or images to each track header.
* Edit each track's color, size and position in a variety of ways.
* Intuitive design and keyboard controls for quick work flow.
* Work in beats / measures mode or in time mode.
* Adjust the snap to grid setting which allows you to work and edit in whole notes, quarter notes, etc.
* Split, cut, copy, delete and paste sounds with ease.
* Easily move sounds around with drag and drop or via the keyboard.
* Cross fade sounds automatically by visually overlapping them.
* Create precise, custom loops extracted from existing songs.
Home Page -
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDownload

با سلام...
چند تا سوال داشتم كه لطف كنيد و سرعتر از معمول جوابمو بدين!
اين ميكس كرفت كه خود سايتش گذاشته فرقي مي كنه با اين? و اون يكي توي سايت فريه؟
اين سريالي روي اين يكي رو كسي هست كه الان باهاش كار كنه،اكتيوه؟

Arash500
24-08-2010, 13:51
آقا من میخواستم یه کاری کنم تا وسط یه فیلم یه نوشته ای ظاهر شه مثل این:

pouria_br
24-08-2010, 14:07
آقا من میخواستم یه کاری کنم تا وسط یه فیلم یه نوشته ای ظاهر شه مثل این:
سلام دوست عزیز.
این کاری که شما میخوای انجام بدی مربوط به زیرنویس فیلم هستش.
شما میتونی با برنامه هایی که مربوط به زیرنویس هست این کار رو انجام بدید.
البته شاید با Edit فیلم هم بشه.
:20:

Arash500
24-08-2010, 15:12
سلام دوست عزیز.
این کاری که شما میخوای انجام بدی مربوط به زیرنویس فیلم هستش.
شما میتونی با برنامه هایی که مربوط به زیرنویس هست این کار رو انجام بدید.
البته شاید با Edit فیلم هم بشه.
:20:

میتونی یه کدوم از این نرم افزارا رو بهم معرفی کنی یا لینک دانلودشو بذاری؟

با تشکر:10:

xeNociDe
24-08-2010, 16:23
با سلام...
چند تا سوال داشتم كه لطف كنيد و سرعتر از معمول جوابمو بدين!
اين ميكس كرفت كه خود سايتش گذاشته فرقي مي كنه با اين? و اون يكي توي سايت فريه؟
اين سريالي روي اين يكي رو كسي هست كه الان باهاش كار كنه،اكتيوه؟
این نرم افزار بعد از ریلیز نهایی فری شده...
یعنی نیازی به نسخه کرک شده نداره.

xeNociDe
24-08-2010, 16:27
سلام .
کدوم برنامه برای تبدیل فایل RealAudio / RealVideo VBR یا RMVB به Mpeg کاربرد داره ؟
تو DVD پلیر اجرا نمیشه این نوع فایل
ممنون

ImTOO RMVB Converter v6.0

medil0ne
24-08-2010, 17:21
این نرم افزار بعد از ریلیز نهایی فری شده...
یعنی نیازی به نسخه کرک شده نداره.
نگفتين اين نسخه ي اينجا با داخل خود سايتش فرق مي كنه؟كدوم يكي رو بگيرم؟

greena
24-08-2010, 21:36
این یک نرم افزار رایگان در این زمینه است امتحان کنید ببینید خوبه:

TSConverter 2.5

سلام دوست من ولی فایل رو قبول نمیکنه ....
این همه برنامه رو دانلود و امتحان کردم ولی نتوستم تبدیل به سی دی بکنم، پس این آتلیه های عروسی چیکار میکنن ...
الته فکر کنم به خاطره یه بانده بودن صدای فایل تبدیل شده هستش از vhs حالا اگه بخوام من روی dvd رایتشکنم که تو دستگاه dvd player نشون بده باید چه کار کنم...؟

xeNociDe
25-08-2010, 11:45
سلام دوست من ولی فایل رو قبول نمیکنه ....
این همه برنامه رو دانلود و امتحان کردم ولی نتوستم تبدیل به سی دی بکنم، پس این آتلیه های عروسی چیکار میکنن ...
الته فکر کنم به خاطره یه بانده بودن صدای فایل تبدیل شده هستش از vhs حالا اگه بخوام من روی dvd رایتشکنم که تو دستگاه dvd player نشون بده باید چه کار کنم...؟
از نرم افزار های Rip دی وی دی استفاده کنید مثل:

Xilisoft DVD Creator 3.0

xeNociDe
25-08-2010, 11:47
نگفتين اين نسخه ي اينجا با داخل خود سايتش فرق مي كنه؟كدوم يكي رو بگيرم؟
فرقی نداره...
اما مال P30World مطمئن تره...

pouria_br
25-08-2010, 21:46
میتونی یه کدوم از این نرم افزارا رو بهم معرفی کنی یا لینک دانلودشو بذاری؟

با تشکر:10:
حتما.بفرما.
یه برنامه ی توپ واسه ی کار با زیرنویس برات میزارم.این برنامه خیلی قویه.
خودم هم از این برنامه استفاده میکنم.
برات دوتا ورژن میزارم.
فرقشون اینه که اولیش باید نصب بشه ولی دومی پرتابل هستش.
اولیش(حجم:1.2MB)
اینم لینکاش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدOr

دومیش(پرتابل)(حجم 1MB)

اینم لینکاش:

خوب اینهایی که گذاشتم خود برنامه بود.
حالا برات آموزش استفاده از این برنامه رو میزارم.
بفرما (حجم:1MB)
اینم لینکاش:

در ضمن اگه مشکلی چیزی داشتی من در خدمتتم.:46:
موفق باشی

Golbarg01
25-08-2010, 23:15

بله همونجا...

دوست عزیز در این نرم افزار هم فایل نهایی برای ایجاد نیاز به تغییر فرمت داره که بازم طول می کشه.
من میخواستم نرم افزاری باشه که فرمت رو به همون صورت اولیه حفظ کنه و در زمان کوتاهی فایل ها رو مرج کنه
که ظاهرا همچین نرم افزاری برای مرج وجود نداره ولی برای اسپلیت هست
به هر حال ممنون

momo
26-08-2010, 14:38
این سریالهایی مثل فرار از زندان با چه فرمتی هستند و چطور میشه فایلهامون با پسوند avi رو به اون فرمت تبدیل و بعد رایت کنیم؟

m_sport
26-08-2010, 16:29
سلام
یه نرم افزار حرفه ای و خوب برای ادیت (بریدن و چسبوندن!!) فایل TS که از ----- رکورد میشه میخوام..........
میخوام خود TS رو بشناسه نه اینکه اول کانورت کنم!

momo
27-08-2010, 12:17
دوست عزیز برای تبدیل به فرمت avi بهترین برنامه چیه
ضمنا یه سوال دیگه avi کیفیت بالاتری داره یا mkv

greena
27-08-2010, 12:49
از نرم افزار های Rip دی وی دی استفاده کنید مثل:

Xilisoft DVD Creator 3.0
کد:

لینک کار نمیکنه ؟

medil0ne
27-08-2010, 14:55
با سلام...
كسي اكتيويژن كد داره براي ميكس كرفت 5؟؟؟؟يا كركي يا هر چي؟؟؟آقا واجب لازم دارم ممنون ميشم...a

™ARASH
27-08-2010, 15:45
سلام ببخشید یه converter خوب میخوام که همه فرمت ها رو ساپورت کنه مثل Mkv , Divx , Xvid , avi , ts و .... . میخوام فیلم ها رو واسه گوشیم NOKIA 5800 با فرمت MP4 و کیفیت بالا CONVERT کنم و دقایق CONVERT کردنش بیشتر از 30 تا 45 نباشه یعنی زیر 45 دقیقه CONVERT کنه . من از Xilisoft Video Converter Ultimate استفده میکنم و CONVERT میکنه اما وقتی فیلم رو تو گوشیم میریزم پیغام unable to play either sound or video clip . try to play partialyy رو میده صدا رو میاره اما تصویر نداره . کمک کنید اگه نرم افزاری مخصوص گوشیم هست بگید با ویژگی های بالا . خیلی خیلی لازم دارم هر چه زودتر واسم بزارید

xeNociDe
27-08-2010, 17:10
سلام
یه نرم افزار حرفه ای و خوب برای ادیت (بریدن و چسبوندن!!) فایل TS که از ----- رکورد میشه میخوام..........
میخوام خود TS رو بشناسه نه اینکه اول کانورت کنم!
تمامی نرم افزار های پست های اول و دوم این کار رو انجام میدن.

xeNociDe
27-08-2010, 17:13
لینک کار نمیکنه ؟

iman0007
27-08-2010, 17:17
سلام.آخرین ورژن برنامه ی Hjsplit رو میخواستم.لطفا با کرک باشه.متشکر.

xeNociDe
27-08-2010, 17:39
سلام.آخرین ورژن برنامه ی Hjsplit رو میخواستم.لطفا با کرک باشه.متشکر.

HJSplit 2.4

iman0007
27-08-2010, 17:43
HJSplit 2.4

خیلی متشکر ولی لینک کار نمیکنه...

xeNociDe
27-08-2010, 17:47
خیلی متشکر ولی لینک کار نمیکنه...

™ARASH
28-08-2010, 08:03
سلام ببخشید یه converter خوب میخوام که همه فرمت ها رو ساپورت کنه مثل Mkv , Divx , Xvid , avi , ts و .... . میخوام فیلم ها رو واسه گوشیم NOKIA 5800 با فرمت MP4 و کیفیت بالا CONVERT کنم و دقایق CONVERT کردنش بیشتر از 30 تا 45 نباشه یعنی زیر 45 دقیقه CONVERT کنه . من از Xilisoft Video Converter Ultimate استفده میکنم و CONVERT میکنه اما وقتی فیلم رو تو گوشیم میریزم پیغام unable to play either sound or video clip . try to play partialyy رو میده صدا رو میاره اما تصویر نداره . کمک کنید اگه نرم افزاری مخصوص گوشیم هست بگید با ویژگی های بالا . خیلی خیلی لازم دارم هر چه زودتر واسم بزارید

™ARASH
28-08-2010, 08:14

یعنی تو این فروم هیچ کی تا حالا به این مشکلات بر نخورده . یه کاربر هم پیدا نمیشه جواب ما رو بده . تو رو خدا یه نفر کمک کنه :11::11::11::11:

pouria_br
28-08-2010, 12:06
سلام دوست عزیز
یه برنامه هست که خیلی کارش درسته.
خودم هم از این برنامه استفاده میکنم.
اسم برنامه Video Convert Master هستش.

Video Convert Master 11.0.10.2010 | 53 MB

اینم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPassword

medil0ne
28-08-2010, 18:39

Any Video Converter Professional
كانورتر بسيار ساده و بسيار كارآمديه كه مطمينا جواب گوي احتياج شما خواهد بود.
از سايت هاي ايراني همراه با پچ يا كركش دانلود كنيد.
اينجا رو نگشتم،احتمالا همينجا داره

Alireza SM
28-08-2010, 19:01
قربون دستت برم داداش يه كم حجمش رو واسم سوا كن كه باهاش رزوليشن فايل هاي mp4 رو تغير بدم

pouria_br
28-08-2010, 19:11
قربون دستت برم داداش يه كم حجمش رو واسم سوا كن كه باهاش رزوليشن فايل هاي mp4 رو تغير بدم
منظورت اینه که تیکه تیکه اش کنم؟

Alireza SM
28-08-2010, 20:10
منظورت اینه که تیکه تیکه اش کنم؟

كجا گفتم تيكه تيكه اش كنين ؟ :18:
منظورم اين بود كه معرفي كنين پليز :31:

pouria_br
28-08-2010, 20:18
كجا گفتم تيكه تيكه اش كنين ؟ :18:
منظورم اين بود كه معرفي كنين پليز :31:

برنامه رو که معرفی کردم.
لینک دانلود هم گذاشتم.
در ضمن اکثر فایلهای ویدیوئی هم ساپورت می کنه.
سرعتش هم خوبه.
کارش حرف نداره.:46:
چیو معرفی کنم عزیز برادر؟

Alireza SM
28-08-2010, 21:21
برنامه رو که معرفی کردم.
لینک دانلود هم گذاشتم.
در ضمن اکثر فایلهای ویدیوئی هم ساپورت می کنه.
سرعتش هم خوبه.
کارش حرف نداره.:46:
چیو معرفی کنم عزیز برادر؟

چيو معرفي كردين شما ؟
من بعد از اينكه برنامه براي تغير رزوليشين خواستم شما لينكي ندادين . منظورتون كدوم برنامس ؟

xeNociDe
28-08-2010, 21:25
چيو معرفي كردين شما ؟
من بعد از اينكه برنامه براي تغير رزوليشين خواستم شما لينكي ندادين . منظورتون كدوم برنامس ؟

Free HD Video Converter

pouria_br
29-08-2010, 10:43
چيو معرفي كردين شما ؟
دوست عزیز اون موقع درست متوجه نشدم.:31:
فکر کردم که شما درباره برنامه video converter حرف میزنید.
حالا این کاری که شما میخوای انجام بدی فکر کنم همین Video Convert Master انجام بده.
لینک دانلودشو بالا گذاشتم.

omid_juve
29-08-2010, 15:39
یه نرم افزار برای تبدیل فایل های عکس به avi میخوام .یه سری عکس دارم که اگه بچسبونم به قراره یه انیمیشن بهم بده فقط کیفیت عکسا برام مهمه .

xeNociDe
29-08-2010, 15:46
از Pro Show Gold استفاده کن.

John Haughm
30-08-2010, 08:34
سلام،
من برای تبدیل و رایت فایل های فیلم که از نت می گیرم (با فرمتای FLV MKV بیشتر) به DVD و رایت اونا از ConvertXtoDVD استفاده می کنم ولی محیط کاربری و منو هایی که برای DVD میسازه (Title Menu) خیلی ابتدایی و زشته و در ضمن زیرنویس هایی که روی فیلما قرار میدم رو با فونت زشتی رایت میکنه... هر چقدر هم منو های مختلف و فونت های مختلف رو امتحان کردم همشون به درد نخورن.:20:
برنامه ای میتونید معرفی کنید مخصوص همین کار باشه و منو و زیرنویس رو تا حد امکان به روزتر رایت کنه روی DVD ؟

ممنونم:11:

hkhafan
30-08-2010, 09:30
یعنی تو این فروم هیچ کی تا حالا به این مشکلات بر نخورده . یه کاربر هم پیدا نمیشه جواب ما رو بده . تو رو خدا یه نفر کمک کنه :11::11::11::11:

سلام ؛

دوست عزیز واقعاً هیچ برنامه ای نمی تونه تضمین کنه که روی مثلاً 5800 فایلاش اجرا میشه یا نه ، باید چند تا برنامه رو امتحان کنی تا بهترینش رو خودت پیدا کنی.
من خودم برای استفاده تو sony ericsson از 4Easysoft MKV Converterاستفاده می کنم ( تو قسمت genral video اولین گزینه >> mp4 ) ، امتحانش کنید شاید جواب داد !!

تو گوگل سرچ بزن : 4easysoft + دانلود
اوّلین مورد پرتابل هم هست که از همون دارم استفاده میکنم.

موفّق باشید

milad_takjoo
30-08-2010, 09:39

سلام.از نرم افزار xmedia recode استفاده کن.فقط اول سر 5800 رو انتخاب کن...

---------- Post added at 10:39 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

سلام.یک مبدل ویدیویی با مشخصات زیر میخواستم...
1.از همه فرمتها پشتیبانی کنه(mkv هم باشه)
2.HD رو ساپورت کنه...
3.زیر نویس فارسی رو هم قبول کنه..
ممنون

xeNociDe
30-08-2010, 10:52
سلام،
من برای تبدیل و رایت فایل های فیلم که از نت می گیرم (با فرمتای FLV MKV بیشتر) به DVD و رایت اونا از ConvertXtoDVD استفاده می کنم ولی محیط کاربری و منو هایی که برای DVD میسازه (Title Menu) خیلی ابتدایی و زشته و در ضمن زیرنویس هایی که روی فیلما قرار میدم رو با فونت زشتی رایت میکنه... هر چقدر هم منو های مختلف و فونت های مختلف رو امتحان کردم همشون به درد نخورن.:20:
برنامه ای میتونید معرفی کنید مخصوص همین کار باشه و منو و زیرنویس رو تا حد امکان به روزتر رایت کنه روی DVD ؟

ممنونم:11:

Video DVD Maker PRO v3

mineworld
30-08-2010, 11:01
استاد M.Saadat

لطفا اگه میشه دوباره نرم افزاری واسه تبدیل ts رو معرفی کنید که باهش کیفیت افت نکنه .

xeNociDe
30-08-2010, 11:06
استاد M.Saadat

لطفا اگه میشه دوباره نرم افزاری واسه تبدیل ts رو معرفی کنید که باهش کیفیت افت نکنه .
بفرمایید:

nasrGod
30-08-2010, 14:56
سلام دوستان يك نم افزار قدرتمند براي تبديل tps به ساير پسوندها ميخوامكه با كيفيت بالا اين كار رو بكنه ممنون

محمد حسن بیگی
30-08-2010, 17:14
سلام +من سه گانه ماتریکس رو با فرمت mkv و کیفیت تصویر 1920x800 دارم ومیخوام اونو به dvd تبدیل کنم البته dvd 9gb با هر نرم افزاری امتحن کردم با کیفیت پایین تبدیل میکنه یه نرم افزار میخوام که با بالاترین کیفیت ممکن تبدیل کنه
میخوام فایل mkv رو یه یک فایل vob یک تکه تبدیل کنه یعنی تمام فیلم به یک تکه کامل vob تبدیل بشه نه مثل برنامه convert x to dvd که ابته خوب تبدیل میکنه اما کیفیتش زیاد جالب نیست لطفا کمک کنید چون بدجوری گیر کردم
با کیفیت بالا ، دقت نمودید ، با کیفیت بالا

orgimagi
30-08-2010, 18:26

سلام دوست عزيز شما بايد از برنامه Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter كارايي اين برنامه خيلي بالاست و احتمال 120% :27: مشكل شما رو حل ميكنه ! ( لينك برنامه در 4shared)

zombie
30-08-2010, 20:01
یه convertor صوتی قوی می خواستم که فایلهای با فرمت VYF. رو هم بتونه به فایل های دیگه تبدیل کنه.

ممنون

بازیکن23
31-08-2010, 02:04
کلا سایت بی خودیه. اول آدمو مجبور میکنین عضو شه بعدش میگین چون تازه کاری نمیشه فلان قسمتو ببینی؟ خیلی خیلی بیخود بود.

leonardo0066
31-08-2010, 11:02
از دوستان کسی برنامه Final Cut رو داره؟
اگه بزارین لینکاشو ممنون میشم، در ضمن این برنامه خیلی خیلی حرفه ای هست و حتی بعضی فیلم های معروف مثل آواتار رو با این ادیت کردن.
البته این برنامه برای سیستم عامل مک هستش.

xeNociDe
31-08-2010, 11:13
تقدیم شما:

dracula_killer
01-09-2010, 16:47
دوستان یه سوال:
من یه نوار کاست رو تبدیل کردم به دوتا فایل mp3 حالا میخوام اون دوتا فایل mp3 رو به صورت تراک به تراک آهنگاشو جدا کنم
اما نمیدونم چه جوری و با چه برنامه ای
میشه لطف کنین یه برنامه ی ساده و مناسب معرفی کنین؟

xeNociDe
01-09-2010, 18:00
دوستان یه سوال:
من یه نوار کاست رو تبدیل کردم به دوتا فایل mp3 حالا میخوام اون دوتا فایل mp3 رو به صورت تراک به تراک آهنگاشو جدا کنم
اما نمیدونم چه جوری و با چه برنامه ای
میشه لطف کنین یه برنامه ی ساده و مناسب معرفی کنین؟
پست اول و دوم همین تاپیک.

momo
02-09-2010, 16:59

orgimagi
02-09-2010, 22:52

سلام دوست عزيز شما چه فرمتي و ميخواين به avi تبديل كنين ؟

در حال حاضر بهترين برنامه Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter هست و به احتمال 99% :27: كار شما رو راه ميندازه --- ضمنا در جواب سول دوم شما بايد بگم كه فرمت avi جزو فرمت هاي hd هستند و از كيفت بالايي برخوردارند ولي در كل هردو فرمت كيفيت بالايي دارند و تنها مزيت فرمت هاي mkv نسبت به avi كمتر بودن حجم فايل با همان كيفيت يكسان نسبت به فايل هاي avi است :46:

momo
03-09-2010, 00:03
سلام دوست عزيز شما چه فرمتي و ميخواين به avi تبديل كنين ؟

در حال حاضر بهترين برنامه Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter هست و به احتمال 99% :27: كار شما رو راه ميندازه --- ضمنا در جواب سول دوم شما بايد بگم كه فرمت avi جزو فرمت هاي hd هستند و از كيفت بالايي برخوردارند ولي در كل هردو فرمت كيفيت بالايي دارند و تنها مزيت فرمت هاي mkv نسبت به avi كمتر بودن حجم فايل با همان كيفيت يكسان نسبت به فايل هاي avi است :46:
دوست عزیز ممنون من mkv را میخوام به avi تبدیل کنم

xeNociDe
03-09-2010, 02:13
دوست عزیز ممنون من mkv را میخوام به avi تبدیل کنم
میتونید از این نرم افزار رایگان که بسیار سرعت خوبی در کانورت داره استفاده کنید:

aminjames
03-09-2010, 02:26
سلام
حوصلم نکشید همه رو بخونم. برنامه ای می خوام که فرمت TPS رو تبدیل کنه به بقیه فرمت ها ts دارم.TPS می خوام... ممنون

xeNociDe
03-09-2010, 02:53
سلام
حوصلم نکشید همه رو بخونم. برنامه ای می خوام که فرمت TPS رو تبدیل کنه به بقیه فرمت ها ts دارم.TPS می خوام... ممنون
بفرمایید:

meysad
03-09-2010, 15:33
سلام . من فایلی با فرمت am4 دارم . حالا میخوام ببنیمش و تبدیلش کنم . یه نرم افزار خوب معرفی کنید ممنون میشم .

meysad
04-09-2010, 13:05
سلام . من فایلی با فرمت am4 دارم . حالا میخوام ببنیمش و تبدیلش کنم . یه نرم افزار خوب معرفی کنید ممنون میشم .

xeNociDe
04-09-2010, 13:30
بفرمایید:

pasargadd
04-09-2010, 23:09
سلام خدمت دوستان
بچه ها من چندتا فایل صوتی با فرمتoma دارم ولی با هیچ نرم افزاری باز نمیشه.
لطفا نرم افزار مربوطرو معرفی کنین.

xeNociDe
05-09-2010, 12:06
سلام خدمت دوستان
بچه ها من چندتا فایل صوتی با فرمتoma دارم ولی با هیچ نرم افزاری باز نمیشه.
لطفا نرم افزار مربوطرو معرفی کنین.
از طریق این نرم افزار میتونید اونرو به MP3 تغییر و با هر پلیری که خواستید اجرا کنید:

meysad
05-09-2010, 13:26
بفرمایید:

سلام . ببخشید این mp4 هست من فرمت am4 رو میخواستم .

pasargadd
05-09-2010, 14:17
از طریق این نرم افزار میتونید اونرو به MP3 تغییر و با هر پلیری که خواستید اجرا کنید:
ممنون از پاسختون
متاسفانه این سایت فیل..ت ره
اگر ممکنه اسم نرم افزارو بفرمایید یا یک لینک دیگه بدین.
ممنون

xeNociDe
05-09-2010, 15:04
ممنون از پاسختون
متاسفانه این سایت فیل..ت ره
اگر ممکنه اسم نرم افزارو بفرمایید یا یک لینک دیگه بدین.
ممنون
اسم نرم افزار:
Audio Transcoder

greena
05-09-2010, 18:03

فراوان سپاس M.Saadat عزیز..........:11:

Retired User
06-09-2010, 03:49
سلام
دنیال یه نرم افزاری میگردم که بتونه سرعت پخش فیلهای صوتی رو افزایش بده
یعنی مثلا یه جای 1 دقیقه در 50 ثانیه اونو پخش کنه
اما کیفیت صدا و لحن صدا و سایر جزئیاتش نغییر نکنه
ممنون میشم معرفی کنید

شهرام11
06-09-2010, 05:20
با سلام
بنده دنبال نرم افزارawave studio 10.3كرك شده ميگردم -ممنون ميشوم كمكم كنيد

pouria_br
06-09-2010, 11:19
سلام
دنیال یه نرم افزاری میگردم که بتونه سرعت پخش فیلهای صوتی رو افزایش بده
یعنی مثلا یه جای 1 دقیقه در 50 ثانیه اونو پخش کنه
اما کیفیت صدا و لحن صدا و سایر جزئیاتش نغییر نکنه
ممنون میشم معرفی کنید
اگه بخوای در کمترین زمان ممکن پخش کنه فکر کنم صداش خراب شه
ولی اگه بخوای 10 ثانیه زودتر تمام شه از JetAudio استفاده کن

Retired User
06-09-2010, 12:23
اگه بخوای در کمترین زمان ممکن پخش کنه فکر کنم صداش خراب شه
ولی اگه بخوای 10 ثانیه زودتر تمام شه از JetAudio استفاده کن
jetaudio فقط همون موقع با اون سرعت پخشش میکنه
من میخوام کلا به اون سرعت تبدیل شه و البته کیفیتش خراب نشه

xeNociDe
06-09-2010, 12:25
پست اول > Corel Video Studio

classic99
06-09-2010, 12:58
با سلام
لطف کنید یه برنامه خوب برای بریدن فایل های تصویری معرفی کنید که فایل ها رو اینکدینگ یا تغییر فرمت نکنه.
با تشکر

xeNociDe
06-09-2010, 13:27
پست اول>Corel

Masоud
06-09-2010, 19:28
با سلام
بنده دنبال نرم افزارawave studio 10.3كرك شده ميگردم -ممنون ميشوم كمكم كنيد

سلام

نسخه ی 10.3 هنوز کرک نشده .

FMJ Soft Awave Studio 10.2

meysad
06-09-2010, 23:23

سلام . من نیاز مبرم دارم . این تصویر ضبط شده از دستگاه مجهز به دوربین مدار بسته است که حالا باید برای کلانتری ببرم واسه یک مورد سرقت . لطفآ یکی کمک کنه ...

cesc.cesar
07-09-2010, 00:10
درود
ببخشید من یه فیلم داشتم که به خاطر حجم بالاش(حدود 8 گیگ)،فروشنده اون رو با برنامه ی hjsplit دو پارت کرده و توی 2 تا دی وی دی 4گیگ ریخته
حالا من میخوام این دو تارو سرهم کنم تا بشه روی دستگاه بخش dvd نیگا کرد،باید چه کنم؟
خود برنامه hjsplit سرهم نمیکنه جوری که بشه ریخت روی dvd9 یا فلش که بشه وصل کرد به دستگاه
با خود برنامه از طریق join این کارو کردم ولی یه فایل خودش ساخت که هم حجم یکی از اون 2تا(اولی)بود 4گیگ
فکر نکنم دستگاه پخش کنه!
با پسوند:HALF file

xeNociDe
07-09-2010, 15:30
درود
ببخشید من یه فیلم داشتم که به خاطر حجم بالاش(حدود 8 گیگ)،فروشنده اون رو با برنامه ی hjsplit دو پارت کرده و توی 2 تا دی وی دی 4گیگ ریخته
حالا من میخوام این دو تارو سرهم کنم تا بشه روی دستگاه بخش dvd نیگا کرد،باید چه کنم؟
خود برنامه hjsplit سرهم نمیکنه جوری که بشه ریخت روی dvd9 یا فلش که بشه وصل کرد به دستگاه
با خود برنامه از طریق join این کارو کردم ولی یه فایل خودش ساخت که هم حجم یکی از اون 2تا(اولی)بود 4گیگ
فکر نکنم دستگاه پخش کنه!
با پسوند:HALF file
این مربوط به بخش مباحث نرم افزاری میشه...
فکر نکنم اینجا بتونید جوابی بگیرید!

rostamiani
08-09-2010, 04:14
سلام
من می خوام فایل های ts روبه MP$ تبدیل کنم
برای این کار برنامه Xilisoft خوب جواب داد ولی چون فایل های ts من Variable Bitrate هست ، Xilisoft همه Bitrate ها رو روی حد اکثر تنظیم می کنه و حجم فایل ها چند برابر میشه !
آیا امکانش هست که Bitrate این فایل ها رو هم Variable باشه ؟
اگه نمیشه لطفا بگین Bitrate معمول فیلم ها چیه ؟

متشکرم

pau
08-09-2010, 15:14
با سلام

من با توجه به کارم مجبور شدم سر بعضی کلاس ها با استفاده از موبایل مطلبی رو ضبط کنم.متاسفانه همهمه و دوری از استاد کیفیت خوبی رو ایجاد نکرده.

ایا برنامه ای هست که بشه مثلا فرکانس صدای استاد رو تقویت کرد و بقیه صدا ها رو ضعیف ؟
ممنون

M A M M U T
09-09-2010, 11:12
ببخشید از این نرم افزار های پست اول من نفهمیدم کدومش به کار من میاد.
من یه نرم افزار می خوام برای ادیت فیلم ها همه ی امکانات زیر رو داشته باشه.
1-ادیت کردن و بردین و متصل کردن قطعات فیلم
2-کنترل صدای فیلم(قطع کردن یا کاهش) و هم چنین امکان صدا گذاشتن و برداشتن از روی فیلم
3-افکت ها تصویری روی فیلم(مثلا انتخاب نحوه ی شروع فیلم و صحنه آهسته و این حرفا)
4-امکانات مر بوط به اضافه کردن متن به فیلم(مثلا یه چیزی رو گوشه ی تصویر بنویسه و هم چنین حذف کنه)
5-امکانات سانسور (مثلا از این شطرنجی ها)
ممنون

xeNociDe
09-09-2010, 12:15
ببخشید از این نرم افزار های پست اول من نفهمیدم کدومش به کار من میاد.
من یه نرم افزار می خوام برای ادیت فیلم ها همه ی امکانات زیر رو داشته باشه.
1-ادیت کردن و بردین و متصل کردن قطعات فیلم
2-کنترل صدای فیلم(قطع کردن یا کاهش) و هم چنین امکان صدا گذاشتن و برداشتن از روی فیلم
3-افکت ها تصویری روی فیلم(مثلا انتخاب نحوه ی شروع فیلم و صحنه آهسته و این حرفا)
4-امکانات مر بوط به اضافه کردن متن به فیلم(مثلا یه چیزی رو گوشه ی تصویر بنویسه و هم چنین حذف کنه)
5-امکانات سانسور (مثلا از این شطرنجی ها)
ممنون
Corel Video تمام این چیز هایی رو که میخواید رو داره...

farhad_s5
09-09-2010, 15:14
سلام دوستان

من یه نرم افزار می خوام تا فیلم هایی که با هندی کم گرفتم رو به MKV تبدیل کنیم؟ (به جز Amadis)

مرسی

xeNociDe
09-09-2010, 16:15
سلام دوستان

من یه نرم افزار می خوام تا فیلم هایی که با هندی کم گرفتم رو به MKV تبدیل کنیم؟ (به جز Amadis)

مرسی

Silence so loud
10-09-2010, 11:12
اشتپ شد:46:

farhad_s5
11-09-2010, 00:18

من نرم افزاری می خوام که فیلم هام رو به MKV تبدیل کنم دوست عزیز

این نرم افزار MKV رو به فرمت های مختلف تبدیل می کنه!!:10:

soroshea
12-09-2010, 21:25
VobSub Configure رو اگه میشه 64bit بزارید :11:

xeNociDe
13-09-2010, 07:33
VobSub Configure رو اگه میشه 64bit بزارید :11:

Mehdi.ss
13-09-2010, 11:35
سلام
لطفا برنامه Video AVI to GIF converter رو برام بذارید ( ریجستر شده )
ممنون

xeNociDe
13-09-2010, 12:01
سلام
لطفا برنامه Video AVI to GIF converter رو برام بذارید ( ریجستر شده )
ممنون

AVI-GIF Converter 2.3

Mehdi.ss
13-09-2010, 12:16
مر30 :11:
........................

نرم افزاری برای باز کردن فایلهای سی دیهای پلی استیشن 1 و 2 سراغ داری
فایلهایی با پسوند IRX ، TOC ، IMG ،

soroshea
13-09-2010, 13:55

من نتونستم 64Bit رو توی این این لینکی که دادی پیدا کنم :19: فقط 32 هست
میشه راهنمایی کنی ؟!

nimpond
13-09-2010, 15:40
سلام. من فایلهایی رو که با ماهواره ضبط میکنم با فرمت dvr سیو میشه. میخواستم ببینم بهترین کانورتر واسه تبدیل اینها به mp4 چیه. اگه میشه کمک کنید. مرسی

xeNociDe
13-09-2010, 15:57
سلام. من فایلهایی رو که با ماهواره ضبط میکنم با فرمت dvr سیو میشه. میخواستم ببینم بهترین کانورتر واسه تبدیل اینها به mp4 چیه. اگه میشه کمک کنید. مرسی

Any DVD Converter Professional

nimpond
13-09-2010, 18:57

اشتباه شد ....................

nimpond
13-09-2010, 18:58
Any DVD Converter Professional

فرمت dvr رو ساپورت نمیکنه، لطفا کمک کنید

soroshea
13-09-2010, 21:48
اینم که همونه :13:
64 ش کجاشه دقیقا ؟! فقط یه دونه vobsub داره که 32 :19:

xeNociDe
14-09-2010, 06:19
اینم که همونه :13:
64 ش کجاشه دقیقا ؟! فقط یه دونه vobsub داره که 32 :19:
بفرمایید اینم 64 بیت:

hosein3224
14-09-2010, 21:33
دوستان من یه مشکلی در تبدیل DVD دارم و اونم اینه که وقتی یه فیلم تبدیل میکنم البته با نرم افزار Ultra DVD to DivX Converter سیاهی بالا و پایین تصویر جزء خود فیلم تبدیل میشه مثل این تصویر :

ولی من یه نرم افزار میخوام که اینجوری نباشه و تصویر تبدیل شده مثل این عکس باشه :

و در ضمن حجم فایل تبدیل شده را بتوان معین کرد مثلا 700 مگابایت نه بیشتر
حالا چه نرم افزاری سراغ دارید ؟

alirezaghanbari
14-09-2010, 23:45
من یه فیلم دانلود کردم. موقع اجرا پیام میده که به برنامه openGl برا اجرا نیاز داره. کسی میتونه کمک کنه؟
ممنون

alirezaghanbari
14-09-2010, 23:51
از زحمات همگی تشکر میکنم.

hosein3224
15-09-2010, 13:38
دوستان من یه مشکلی در تبدیل DVD دارم و اونم اینه که وقتی یه فیلم تبدیل میکنم البته با نرم افزار Ultra DVD to DivX Converter سیاهی بالا و پایین تصویر جزء خود فیلم تبدیل میشه مثل این تصویر :

ولی من یه نرم افزار میخوام که اینجوری نباشه و تصویر تبدیل شده مثل این عکس باشه :

و در ضمن حجم فایل تبدیل شده را بتوان معین کرد مثلا 700 مگابایت نه بیشتر
حالا چه نرم افزاری سراغ دارید ؟

کسی نسیت جواب بده ؟

amirpers
19-09-2010, 15:38
دوستان من شديدا به برنامه Pavtube Video Convertor احتياج پيدا كردم و ظاهرا تنها اين برنامه كار من رو راه مي ندازه .
من نسخه 3.5 تريال رو هم نتونستم دانلود كنم(آخرش گير ميكرد) اما دنبال نسخه كامل هستم و اكتيو و
ممكنه كمكم كنيد ؟

kaptan_pro
19-09-2010, 17:04
سلام نرم افزار بک آپ گیری خوب چی هست؟

kaptan_pro
19-09-2010, 17:07
asaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kaptan_pro
19-09-2010, 18:37
برای فایل های موبایل چه کانورتوری وجود داره؟ یا اگه گفتین لینکش را واسم بگذارین لطفا

kaptan_pro
19-09-2010, 18:47
ببببببببببببببببببببببببب بببببببببببببب

Mehran Gamer
21-09-2010, 08:45
کسی لینک دانلود آخرین نسخه KM-Player رو داره ؟

Masоud
21-09-2010, 14:28

سلام

KMPlayer | پخش کننده ی قوی فایل های چند رسانه

alireza1411
21-09-2010, 14:45

سلام.

در ضمن پلیرای بهتری هست ها !!!

popowoody
21-09-2010, 14:48

Km Player v3.0.0.1438 Final

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/SIZE][/SIZE]

لینک کمکی :

پسورد :

alireza1411
21-09-2010, 14:51
برای جدا کردن استریم صدا و تصویر از فایل ts کسی برنامه ای داره ؟

مشکل من تو تبدیل این فایلهاست که تنها با یه برنامه ی TMPGEnc Xpress تونستم با صدا تبدیلش کنم. بقیه صدا رو نمیشناسن.

بررسی که کردم دیدم کلا استریم صدااز فایل استخراج نمیشه که دیکد و بعدش تبدیل شه. با نرم افزار tsMuxer تست کردم کلا استریم صدا رو به صورت خطادار میشناسه و بازش نمیکنه.

اون برنامه که گفتم هم کیفیت تبدیل کمی داره. h.264 ش رو تست کردم خوب نیست اصلا. من میخوام استریم ها رو جدا تبدیل کنم و بعد رو هم بندازمشون. کدک x264 بهترین فشردگی رو داره و میخوام با همون اینکد کنم.

اگه تو سایت معروف زیر نگاه کنید متوجه میشید که کیفتش اصلا با Divx و Xvid قابل مقایسه نیست.

خب حالا هر کی نرم افزار تبدیل با کیفیت بالا داره معرفی کنه. این برنامه هایی که معرفی میشه خیلی هاش تجاریه و کیفیتش بالا نیست. یه چیز خوب معرفی کنید.

alireza1411
21-09-2010, 15:24

Prince_M
21-09-2010, 21:20
سلام به همگی

من یه برنامه می خواستم واسه تبدیل یا تماشای فیلم های با پسوند vp6 .

با تشکر.