PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ◄◄ درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

nakhoda asad
26-03-2011, 16:35
دوستان اگه میشه نرم افزار ریپ dvd معرفی کنید که بتونه از cpu کامل کار بکشه. cpu من i7 740 هست که با هر برنامه ای تست کردم بیشتر از 50% نتونستم ازش کار بکشم. البته با اجرای همزمان دو برنا مه کانورتر کارا رو زودتر راه میندازم ولی خوب اگه یه برنامه بتونه کامل کار کنه خیلی بهتره. برنا مه هایی که تا حالا امتحان کدم: handbrake format factory total vıdeo converter wındows dvd ripper platinum ...

ezzat5700
26-03-2011, 17:25
Corel Video Studio این نرم افزار MKV رو ساپرت میکنه؟

Ship Storm
26-03-2011, 17:41
ممنون از توضیحتون. فقط یک نکته این که گفتید هر نرم افزاری دارید رو پاک کو منظورتون چه نرم افزارهایی هست؟ برنامه رو دانلود کردم و منتظر جواب این سوالم. ممنون

منظورم همون k-lite هست

من توی فایلی که در آدرس زیر آپ کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از مراحل نصب عکس گرفتم بی زحمت نگاه کنید ببینید درستند؟ من طبق این مراحل نصب کردم ولی بازم درست نشد اینکه در تصویر 2 گزینه h.264 برام غیر فعاله و امکان انتخابش نیست به این موضوع که نمی تونه فایلها رو پخش کنه ربط داره؟

عکس ها رو دیدم
در عکس شماره 2 چرا انقدر حجم نرم افزار رو برای نصب پایین زده
باید 62 مگابایت باشه
عکس زیر رو ملاحظه کنید:

بررسی کنید ببینید option های دیگه نصب چقدر فضا میگیرن چون الان حجم نرم افازر با option 7 برای من با شما متفاوته
اگر نشد همه گزینه ها رو دستی فعال کنید

manli7
27-03-2011, 01:08
سلام دوستان من يه نرم افزار مي خوام كه همه فرمت ها رو به mp3 به من بده يعني wma يا mp4 رو برام mp3 كنه ممنون مي شم اگه برام بذارين

tatu66
27-03-2011, 01:22
سلام من یکی از بهترین کانورتر هایی که استفاده کردم 4Videosoft Video Converter Platinum‏ بود که از همین p30world ‎هم دانلود کردم

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:18 AM ----------

سلام دوستان من يه نرم افزار مي خوام كه همه فرمت ها رو به mp3 به من بده يعني wma يا mp4 رو برام mp3 كنه ممنون مي شم اگه برام بذارين

دوست عزیز از برنامه jet audio ‎استفاده کن برنامه خیلی خوبی باسه این کار هست در ضمن میتونی bit rate ‎‏ آهنگ هارو نیز تغییر بدی

manli7
27-03-2011, 10:13
سلام من یکی از بهترین کانورتر هایی که استفاده کردم 4Videosoft Video Converter Platinum‏ بود که از همین p30world ‎هم دانلود کردم

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:18 AM ----------

دوست عزیز از برنامه jet audio ‎استفاده کن برنامه خیلی خوبی باسه این کار هست در ضمن میتونی bit rate ‎‏ آهنگ هارو نیز تغییر بدی

ممنون اين Bite rate حالا چي هست؟

Shayan Arya
27-03-2011, 14:16
دوستان این موضوع MKV بودن پسوند فایل چندان مهم نیست بلکه اصل قضیه کدک تصویری و صوتی شماست که باید توسط نرم افزارها ساپورت بشه مثلا H264/X264/AVC/AAC که بیشتر در فایل های MKV و کیفیت های HD استفاده میشه
اگر فایل شما MKV هست و نرم افزار فقط MP4 باز میکنه خیلی راحت میشه این فرمت ها رو به هم تبدیل کرد ، همینطور AVI و ...

ehsan6811
28-03-2011, 09:07
برای تبدیل فیلمام به کیفیت hdاز برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate 6 استفاده میکرد گه فیلمارو کند میکنه قبلا اینطور نبود نمیدونم چرا اینطور شده کسی میتونه کمک کنه چند نسخه مختلف دانلود کردم ولی همشون همین مشکلو داشتند
کسی برنامه برای تبدیل فیلما به کیفیت hd سراغ داره که کیفیت افت نکنه

ehsan6811
28-03-2011, 13:40
برای تبدیل فیلمام به کیفیت hdاز برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate 6 استفاده میکرد گه فیلمارو کند میکنه قبلا اینطور نبود نمیدونم چرا اینطور شده کسی میتونه کمک کنه چند نسخه مختلف دانلود کردم ولی همشون همین مشکلو داشتند

**shaghayegh**
29-03-2011, 21:47
سلام
واسه Ulead Video Studio کرک میخواستم
و همچنین روش فعال سازی
ممنون

hoora-1
30-03-2011, 16:14
سلام دوستان میشه کرک یا سریال نامبر برای نرم افزار 4Videosoft MKV Video Converter رو بدید الان تریال نصب شده و فقط 5 دقیقه خروجی میگیره !خیلی فوریه !

xeNociDe
30-03-2011, 17:22
سلام دوستان میشه کرک یا سریال نامبر برای نرم افزار 4Videosoft MKV Video Converter رو بدید الان تریال نصب شده و فقط 5 دقیقه خروجی میگیره !خیلی فوریه !
===>درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RoyalFalcon1994
31-03-2011, 21:02
سلام
كانورتور mp3 به ogg مي خواستم...

scope82
31-03-2011, 21:33
سلام
آقا دستم به دامنت کمک فوری فوری میخام
خیلی وقته که دنبال نرم افزارDVDfunSTUDIO میگردم ولی هرچی بیشتر میگردم کمتر پیداش میکنم!

Ship Storm
31-03-2011, 22:17

یکی از علل بروز این مشکل توان سخت افزاری پایین سیستم هست

سلام
كانورتور mp3 به ogg مي خواستم...

شما یک کانورتور مرجع مثل Xilisoft Video Converter Ultimate 6 روی سیستم نصب کن اکثر فرمت های صوتی و تصویری رو میتونید به هم تبدیل کنید

jafarian
01-04-2011, 22:27
سلام اینم یک برنامه خوب فقط برای تبدیل فرمت mp3 به ogg و غیره
همراه با سریال:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zelda64
02-04-2011, 13:50
سلام به دوستان محترم و فعال این تاپیک خوب.

دوستان من دنبال یک برنامه می‌گردم که بتواند فایلهای ویدئویی mkv , AVI را که همراه زیرنویس جدا هستند (زیرنویس‌های با پسوند SRT) را تبدیل به فرمت‌های دیگر تصویری کند مانند xvid. به طوری که بتوانیم در گزینه‌های برنامه مورد نظر نوع فونت و اندازه و حاشیه سیاه دور زیرنویس را تعیین کنیم.
و در نهایت در فرایند تبدیل بتواند زیرنویس‌ها را روی تصویر رندر کند یعنی زیرنویس جزیی از بافت تصویر شود.

من از برنامه‌ی معروف Xilisoft Video Converter Ultimate 6.5.03.0310 استفاده کردم دو تا مشکل داشت یکی اینکه گزینه‌های برنامه ابتدایی و آماتوری بود مثلاً امکان تعیین رزولوشن دستی و دلبخواه نداشت و همچنین امکان ایجاد حاشیه رنگی دور فونت نداشت و اندازه‌ای که برای فونت زیرنویس تعیین می‌کردیم کار نمی‌کرد.

کانورتورهای حرفه‌ای‌تر از Xilisoft Video Converter Ultimate با آن که امکانات زیادی دارند ولی فقط زیرنویس‌های درون DVD و Blu Ray را می‌شناسند.

دوستان اگر اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند.

One Mania
03-04-2011, 08:29
سلام
نرم افزاري براي تبديل فايل هاي m2ts دوربين سوني HDR-SR11 به فرمت هاي ديگر نياز دارم. اول كيفيت تبديل مهم هست و بعد سرعت.
با تشكر

Danieh
03-04-2011, 15:25
سلام دوستان من یه نرم افزار واسه یه سری تغیرات وتنظیمات توی عکس میخواستم
مثلا نرم افزاری هست که بشه باهاش توی عکس رنگ پیرهنو عوض کرد یا کراوات رو با یه کراوات دیگه عوض کنه یا تاج عروس رو برداشت و یه تاج دیگه گذاشت؟ همچین نرم افزاری هست؟ یعنی نرم افزاری هست که جدا از این تغیرات اون کلیپ آرت هارو داشته باشه؟ واسه ویرایش عکس های عروسی میخوام.
مرسی

water_lily_2012
03-04-2011, 17:05
سلام
نرم افزاري براي تبديل فايل هاي m2ts دوربين سوني HDR-SR11 به فرمت هاي ديگر نياز دارم. اول كيفيت تبديل مهم هست و بعد سرعت.
با تشكر

با سلام
شما مي توانيد از نرم افزارهايي مثل Tipard HD Video Converter يا WinX HD Video Converter استفاده كنيد.
اين دو نرم افزار كه خودم نيز با آنها كار كردم ام هم سريع و هم زيبا هستند و امكانات قابل توجهي را در اختيار شما قرار مي دهند.
و تنظيمات مربوط به دوربين شما نيز در آنها وجود دارد.
موفق باشيد.

aramus
05-04-2011, 11:06
سلام دوستان
برنامه ای میخوام که بشه باهاش 2 تا فایل ویدیو رو به هم چسباند
اگر یه مختصر توضیح در مورد چگونگی کار هم داشته باشه خوبه

jafarian
05-04-2011, 11:27
سلام دوستان
برنامه ای میخوام که بشه باهاش 2 تا فایل ویدیو رو به هم چسباند
اگر یه مختصر توضیح در مورد چگونگی کار هم داشته باشه خوبه

شماازاین برنامه استفاده کنید که کارش عالیه افت کیفیتم نداره کارکردشم خیلی ساده باز سئوالی داشتین درخدمتم:20:

لینک دانلود برنامه

لینک دانلود سریال

dirty_coat
05-04-2011, 17:04
سلام
یک برنامه میجوام که باهاش بتونم MPEG2 TS ضبط شده از کانال HD رو تکه تکه کرد و کیفیت تصویر رو تغییر نده
ممنون

mzarif
05-04-2011, 18:02
سلام
اگه ممکنه یه نرم افزاری به من معرفی کنین که بتونم باهاش یه فیلم رو برش(یا سانسور کنم) بدم یا بهم بچسبونم:20:

Danieh
05-04-2011, 18:34
سلام دوستان من یه نرم افزار واسه یه سری تغیرات وتنظیمات توی عکس میخواستم
مثلا نرم افزاری هست که بشه باهاش توی عکس رنگ پیرهنو عوض کرد یا کراوات رو با یه کراوات دیگه عوض کنه یا تاج عروس رو برداشت و یه تاج دیگه گذاشت؟ همچین نرم افزاری هست؟ یعنی نرم افزاری هست که جدا از این تغیرات اون کلیپ آرت هارو داشته باشه؟ واسه ویرایش عکس های عروسی میخوام.
مرسی
کسی اونجا نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

behnam_tr
06-04-2011, 13:52
بهترین نرم افزار برش فایلهای ts (ضبط از ماه-واره) چی هست؟

jafarian
06-04-2011, 14:10
بهترین نرم افزار برش فایلهای ts (ضبط از ماه-واره) چی هست؟

شما میتونی ازاین برنامه استفاده کنید:20: SolveigMM Video Splitter

لینک دانلود

Setareh 2006
07-04-2011, 07:37
Boilsoft Video Cutter 1.23 Build 112

حجم : 11.82 مگ

پسورد :

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

برنامه بالايي رو امتحان نکردم ولي براي پاييني رو امتحان کردم ، کار برش رو بدون Encode دوباره انجام ميده و در کيفيت اصلي فيلم تاثيري نميذاره و سه سوته ويدئو کات ميشه.

Boilsoft Video Splitter 6.11 build 140

حجم : 10.84 مگ

پسورد :

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

اينم براي چسبوندن سه سوته قسمت هايي از فيلم که کات شده :

Boilsoft Video Joiner 6.34 build 140

حجم : 10.51 مگ

پسورد :

من دنبال آخرین ورژن این دو تا برنامه Boilsoft Video Splitter و Boilsoft Video Cutter هستم ولی نتونستم دانلودشون کنم میشه یک جای دیگر آپ کنید ؟ ممنونم

Khonsa
08-04-2011, 00:36
دوستان من یه نسخه از Vso Convert x to Dvd میخواستم , که پرتابل نباشه و کرکش درست باشه
اگه تو پستای قبلی معرفی شده , ببخشید چون مطلب زیاده نتونستم بخونم
اگه معرفی کنید ممنون میشم

ask_bl
08-04-2011, 10:00
دوستان من یه نسخه از Vso Convert x to Dvd میخواستم , که پرتابل نباشه و کرکش درست باشه
اگه تو پستای قبلی معرفی شده , ببخشید چون مطلب زیاده نتونستم بخونم
اگه معرفی کنید ممنون میشم

ConvertXtoDVD 4.1.12.352

GHAGHALEELEE
08-04-2011, 19:01
سلام
اگه ممکنه یه نرم افزاری به من معرفی کنین که بتونم باهاش یه فیلم رو برش(یا سانسور کنم) بدم یا بهم بچسبونم:20:
Allok Video Joiner

Damian
09-04-2011, 15:41
دوستان من یه نرم افزار میخوام که مثل اون نرم افزار نرو صدا رو ادیت کنه کسی سراغ داره ؟
آخه هر چی نرو دانلود میکنم اینو نداره

xeNociDe
09-04-2011, 15:43
دوستان من یه نرم افزار میخوام که مثل اون نرم افزار نرو صدا رو ادیت کنه کسی سراغ داره ؟
آخه هر چی نرو دانلود میکنم اینو نداره
Adobe Audition نرم افزار کـامل ویرایش صدا هست !

silsin
09-04-2011, 16:56
اقا من یه نرم افزار خوب واسه برداشتن موسیقی از صدا و یا بلعکس می خوام . البته خوب باشه ها .نه مثل این کوچه بازاریا

omid-p30
11-04-2011, 15:21
دوستان بهترین و راحت ترین برنامه کاهش حجم دسته جمعی تصاوبر چیه ؟

jafarian
11-04-2011, 16:27
دوستان بهترین و راحت ترین برنامه کاهش حجم دسته جمعی تصاوبر چیه ؟

اگرمنظورتون ازتصاویر عکسه به این فروم مراجعه کنید دو تا برنامه هستش:20:

simorgh_m3
12-04-2011, 17:30
سلام به دوستان
بنده تا حالا چندتا فیلم دانلود کردم که حجمشون تقریبا 600 مگابایتن و کیفیتشون عالی وHD
در حالی که وقتی من میخوام یه DVD رو تبدیل کنم برای کیفیت خوب یا باید حجمشو بالا ببرم یا کیفیت رو بایین بیارم
برای مثال این لینک

حالا یه نرم افزار رو همراه با آموزشش معرفی کنین

mshow
15-04-2011, 22:29
سلام دوستان

من یه نرم افزار می خواستم برای تبدیل فایل های ضبط شده توسط گیرنده های دیجیتال.که یه پوشه با پسوند pvr هست و یک فایل ts به همراه یک ini داخلش.متاسفانه این فایل ts توی کامپیوتر هیچ گونه صدا نداره و چندین کانورتور تخصصی ts رو هم تست کردم ولی همشون یا خطا می دهند و یا تبدیل نمی کنند و یا یک باره بسته می شوند.:19:

انواع واقسام مختلف codec ها+پلیرها رو نصب کردم ولی...:41:

خداییش موندم تو کارش گفتم شما دیگه این کاره اید.:19:

مدل گیرنده ---:برایت و یکی دیگه هم مارشال و یکی دیگه هم دنای ،فایل های اون ها هم همین وضع رو داشت.:19:

ReziOnline
16-04-2011, 09:20
لطفا یه نرم افزار قوی برای تبدیل فرمت و قرار دادن عکس و متن روی فیلم معرفی کنید. معروف باشه و قدرتمند.
متشکرم

تپل
16-04-2011, 12:51
سلام
این نرم افزار TS به MPG که خوب کار نکرد
شما با این Video Convert Master یا Total Video Converter 3.12 کار کردین که ببینین ts را بدون اینکه صادش بهم بریزه و ..... خوب کانورت کنه؟

Mahdi_Co_1368
17-04-2011, 13:59
سلام

به یه نرم افزار احتیاج دارم که فرمت های مختلف Video رو ساپرت کنه و بعد از Convert کردن ، خودش روی یه DVD رایت کنه...
اگه امکان داره ، یه نرم افزار جامع و قدرتمند در این زمینه به من معرفی کنید.

ممنون

water_lily_2012
18-04-2011, 10:22
سلام
این نرم افزار TS به MPG که خوب کار نکرد
شما با این Video Convert Master یا Total Video Converter 3.12 کار کردین که ببینین ts را بدون اینکه صادش بهم بریزه و ..... خوب کانورت کنه؟

من خودم با نرم افزار WinX HD Video Converter و بهتر از اولي با Tipard HD Video Converter (البته الان رجيستر نداره) كار مي كنم. نرم افزار خوبي هست.
اولي رجيستر شده هست ولي دومي بهتره. اگر راهنمايي براي برنامه خواستيد بنويسيد تا آماده كنم.

farzadgamer
19-04-2011, 12:20
اقا میشه فایل های 3gp موبایل رو به فرمت mpeg تبدیل کرد؟من کردم ولی کیفیتش تغییر نکرد

pedram_sad
20-04-2011, 17:00
دوستان بهترین نرم افزار برای تبدیل MKV به AVI یا divX کدومه ؟
یک چیزی که هم کیفیت رو کم نکنه ( Pixel نندازه ) هم سریع باشه

yashgin128
21-04-2011, 23:57
سلام
من این نرم افزار رو می خوام
imtoo wma to mp3
ممنون

xeNociDe
22-04-2011, 08:24
سلام
من این نرم افزار رو می خوام
imtoo wma to mp3
ممنون
بفرمایید:

#Alireza
22-04-2011, 17:40
اگر کسی آخرین ورژن کرک شده ی Divx Converer که تست شده و بدون ویروس باشه رو داره لطفا اینجا بزاره
چند تایی از رپید شر و سایت های دانلود گرفتم که ویروس ها خیلی مخربی داشتند طوری که کار به آنتی ویروس هم نرسید!

برای تبدیل فایل های ویدویی HD دوربین Canon از فرمتMOV به فرمت divx نیاز دارم. برای این کار اگر برنامه ای مناسب تر دارید لطفا معرفی کنید

M0RTEZA_R
23-04-2011, 10:26
سلام
با کدوم نرم افزار میتونم flv رو به mp3 تبدیل کنم؟؟؟؟؟؟

LINDA_SADER
23-04-2011, 13:46
salam man convertere rm be mp3 mikhastam
pc farsish kharab shode

tnx

xeNociDe
23-04-2011, 14:08
سلام
با کدوم نرم افزار میتونم flv رو به mp3 تبدیل کنم؟؟؟؟؟؟
مستقیم فکر نکنم باشه ، شما با نرم افزار هـای ویرایش فیلم برو و فیلم رو از صدا جدا کن و صدارو با فرمت Mp3 روی هـارد ذخیره کن !

mamadcity
23-04-2011, 14:30
سلام. من دنبال یک یا چند تا کانورتور حرفه ایی(فوق حرفه ایی) می گردم که فیلم های Avi من رو که در حدود 10 -15 گیگا بایت حجم دارند رو به فرمت های Divx یا Xvid بر گردونه که کمترین تغییر کیفیت و بیشترین فشردگی رو داشته باشه. تشکر از راهنماییتون.

power DVD Converer

Davood_titan
23-04-2011, 20:11
چقدر برنامه زیاده

Dew Drop
24-04-2011, 23:05
salam man convertere rm be mp3 mikhastam
pc farsish kharab shode

tnx

Boilsoft RM to MP3 Converter

MAX X
25-04-2011, 02:14
نرم افزاری میخوام که فایل های تصویری (mpg - wmv و یا ....) رو به flv تبدیل کنه.
نرم افزار Emicsoft FLV Converter رو دارم اما چون رجیستر نیست بیشتر از 5 دقیقه رو تبدیل نمیکنه!!

Haji Garfield
25-04-2011, 10:12
من یک سری برنامه های آموزش زبان ژاپنی رو از یکی از شبکه های ژاپن کپچر کردم که 52 قسمت 30 دقیقه ای و با فرمت MPG هستش
بطور میانگین هر دقیقه کپچر شده 30 مگابایت
یک سری فایل های تصویری دیدم که به فرمت MKV هستش و مثلا 45 دقیقه فیلم یا انیمیشنه ولی حجم مثلا 200 مگابایته ، کیفیتش هم توپه توپ
حالا سوالی که مطرح میشه
این با چه کانورتری به فرمت MKV تبدیل شده که با این کیفیت عالی حجمش شده اینقدر؟ :20:

MRHArtsClube
25-04-2011, 11:24
سلام دوستان!
من یه برنامه میخواستم که بتونم بطور مثال یک فایل MKV رو به دوتا فایل MKV نصف کنم و مثل HJSPLITTER نیازی به چسبوندن دوباره نداشته باشه! از نرم افزار های تبدیل هم نمیخوام استفاده کنم چون هم زمان میبره هم افت کیفیت داره! کسی می تونه کمک کنه لطفا؟ :11:

----------- Eddited -----------
توی صفحات اول یکی این سوالو پرسیده بود اما کسی جواب نداده بود.
================================================== ======
کاش بجای حذف، جابجایی و بستن جواب میدادید!

dusti55
26-04-2011, 06:36
من یک سری برنامه های آموزش زبان ژاپنی رو از یکی از شبکه های ژاپن کپچر کردم که 52 قسمت 30 دقیقه ای و با فرمت MPG هستش
بطور میانگین هر دقیقه کپچر شده 30 مگابایت
یک سری فایل های تصویری دیدم که به فرمت MKV هستش و مثلا 45 دقیقه فیلم یا انیمیشنه ولی حجم مثلا 200 مگابایته ، کیفیتش هم توپه توپ
حالا سوالی که مطرح میشه
این با چه کانورتری به فرمت MKV تبدیل شده که با این کیفیت عالی حجمش شده اینقدر؟ :20:

پیشنهادم اینه:
تبدیل‌کننده قدرتمند
WinX HD Video Converter Deluxe

yahyai
26-04-2011, 19:18
سلام
دوستان من یه برنامه ای کاملا حرفه ای میخوام که بشه باهاش پسوندهای مختلف تصویری رو ادیت کرد.خروجی هایی هم که میده متنوع و با کیفیت باشه(یه نرم افزار حرفه ای همه کاره با کیفیت عالی)
مخصوصا میخوام فایلهای mkv رو هم ساپورت کنه و هم خروجی بده.
برنامه ادیوس و کورل رو دارم.اما متاسفانه هیچکدوم mkv ساپورت نمیکنن.
ممنون میشم راهنماییم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shayan Arya
26-04-2011, 19:49
سلام دوستان!
من یه برنامه میخواستم که بتونم بطور مثال یک فایل MKV رو به دوتا فایل MKV نصف کنم و مثل HJSPLITTER نیازی به چسبوندن دوباره نداشته باشه! از نرم افزار های تبدیل هم نمیخوام استفاده کنم چون هم زمان میبره هم افت کیفیت داره! کسی می تونه کمک کنه لطفا؟ :11:

----------- Eddited -----------
توی صفحات اول یکی این سوالو پرسیده بود اما کسی جواب نداده بود.
================================================== ======
کاش بجای حذف، جابجایی و بستن جواب میدادید!

MKVmerge که بخشی از MKVtoolnix هست تقریبا همه کار با فایل های MKV انجام میده:

MKVtoolnix is a set of tools to create, alter, split, join and inspect Matroska files(mkv). Command line tools but mkvmergeGUI frontend is included (mmg.exe). Use MKVExtractGUI2 or MKVExtractGUI/MKVE Wizard or MKVcleaver to extract/demultiplex mkv video and audio files.

---------- Post added at 08:49 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

سلام
دوستان من یه برنامه ای کاملا حرفه ای میخوام که بشه باهاش پسوندهای مختلف تصویری رو ادیت کرد.خروجی هایی هم که میده متنوع و با کیفیت باشه(یه نرم افزار حرفه ای همه کاره با کیفیت عالی)
مخصوصا میخوام فایلهای mkv رو هم ساپورت کنه و هم خروجی بده.
برنامه ادیوس و کورل رو دارم.اما متاسفانه هیچکدوم mkv ساپورت نمیکنن.
ممنون میشم راهنماییم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با نرم اقراری مثل StaxRip میشه MKV رو به MP4 یا هر کانتینر دیگه تغییر داد و بعد در نرم افزارهای حرفه ای ادیت کرد.
آخرش هم دوباره میشه MP4 رو به MKV برگردوند اگر لازم باشه.

yahyai
26-04-2011, 19:54
MKVmerge که بخشی از MKVtoolnix هست تقریبا همه کار با فایل های MKV انجام میده:

MKVtoolnix is a set of tools to create, alter, split, join and inspect Matroska files(mkv). Command line tools but mkvmergeGUI frontend is included (mmg.exe). Use MKVExtractGUI2 or MKVExtractGUI/MKVE Wizard or MKVcleaver to extract/demultiplex mkv video and audio files.

---------- Post added at 08:49 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

با نرم اقراری مثل StaxRip میشه MKV رو به MP4 یا هر کانتینر دیگه تغییر داد و بعد در نرم افزارهای حرفه ای ادیت کرد.
آخرش هم دوباره میشه MP4 رو به MKV برگردوند اگر لازم باشه.
دوست عزیز ممنون.
اما مشکلی که هست اینه که با این کار کیفیت فایل میا پایین.
فایل من فول اچ دی این کانورت کردنا کیفیت رو پایین میاره.
یعنی نرم افزار حرفه ای که بتونه مستقیم خود فایل mkv رو بشناسه نیستش؟

Shayan Arya
26-04-2011, 20:07
دوست عزیز ممنون.
اما مشکلی که هست اینه که با این کار کیفیت فایل میا پایین.
فایل من فول اچ دی این کانورت کردنا کیفیت رو پایین میاره.
یعنی نرم افزار حرفه ای که بتونه مستقیم خود فایل mkv رو بشناسه نیستش؟
چرا کیفیت پایین بیاد؟
شما فقط کانتینر رو تغییر بدید و بگذارید صدا و تصویر کپی بشه.

شاید نرم افرار خوب برای ادیت MKV باشه ولی من دنبالش نبودم و چیزی نمیدونم.
تازه Corel VideoStudio و Adobe Premiere رو الکی روی سیستم نصب کردم ولی حوصله و فرصت کار رو ندارم :31:

Amir Varasteh
27-04-2011, 12:00
سلام.

من یک فایل Mp3 رو میخوام صداش رو بالاتر ببرم.

لطفا راهنمایی کنید.

IQBoy
27-04-2011, 12:54
ببخشید من نمی دونستم این موضوع رو کجا مطرح کنم ولی فعلا اینجا میگم شاید کسی می دونست:
نرم افزاری هست که تک اهنگ های پر بازدید یا فول آلبوم های بروز پر بازدید خارجی یا ایرانی رو نشون بده و از خود نرم افزار قابل دانلود باشه؟
من یه مدت پیش یه فارسیشو دیده بودم ولی در اصل دنبال نسخه خارجی هستم.

Amir Varasteh
27-04-2011, 16:54
سلام.

لطفا راهنمایی کنید.

truman
27-04-2011, 17:44
دوستان من دنبال نرم افزاری هستم که توی کامپیوترم تمام فایل های mp3 و مشخصاتشون رو مثل خواننده و آلبوم و غیره رو مرتب و تنظیم کنم تا وقتی می ریزم توی گوشیم بتونم راحت play list کنم. می دونم نرم افزارش هست ولی اسمش رو نمی دونم

Amir Varasteh
27-04-2011, 17:52
دوستان من دنبال نرم افزاری هستم که توی کامپیوترم تمام فایل های mp3 و مشخصاتشون رو مثل خواننده و آلبوم و غیره رو مرتب و تنظیم کنم تا وقتی می ریزم توی گوشیم بتونم راحت play list کنم. می دونم نرم افزارش هست ولی اسمش رو نمی دونم

truman
27-04-2011, 19:13
مرسییییییییییییییییی

GHAGHALEELEE
27-04-2011, 19:15
سلام.

لطفا راهنمایی کنید.
سلام.چند تا نرم افزار هستن.nero wave editor که یکی از برنامه های همراه nero هست .sound forge.

Amir Varasteh
27-04-2011, 21:29
سلام.چند تا نرم افزار هستن.nero wave editor که یکی از برنامه های همراه nero هست .sound forge.
Sound Forge حجمش زیاده.

یه برنامه ساده کوچولو نیس که این کارو بکنه ؟

Traceur
02-05-2011, 21:30
Sound Forge حجمش زیاده.

یه برنامه ساده کوچولو نیس که این کارو بکنه ؟

سلامـ دوستـــ عزیز
می تونی از نرمـ افـــزار هــــایی مثل ...
Color7 Music Fans Factory
NGWave Audio Editor
Sony ACID Pro
Wave Corrector
ویـــا کمی حـــرفه ای تر مثل Adobe Audition استفاده کنـــی .

موفقـ باشیـــدـ :11:

Traceur
02-05-2011, 21:34
سلام.

لطفا راهنمایی کنید.

لطفاً در تاپیکــــ مربوطـــ مطرح گردد !

درخواست نرم افزار های ویرایش صوت و تصویر در این تاپیک ◄◄ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SA.JJ.AD
03-05-2011, 18:37
دوستان بهترین و قوی ترین نرم افزار تو ضمینه ی کانورت ویدیو چیه ؟! من خیلی وقته از نرم افزار Total video converter HD استفاده میکنم ! که خیلی عالیه و همه ی فرمت هارو پشتیبانی میکنه !! اما بعضی ویدئو هارو ناجور کانورت میکنه !! مثلا بعد از تبدیل به فرمت جدید رنگ فیلم برعکس میشه !! یا تصویر سبز و در هم بر هم :31:میشه ! و صدا فقط میاد !:13:
.
بهتر از این نرم افزار چی پیشنهاد میدید ؟! میخوام نسبتا سبک باشه و محیط کاربری ساده ای مثه همین نرم افزاری که گفتم داشته باشه !! و همچنین هیچ محدودیتی تو ساپورت فرمت ها نداشته باشه :20:
.
ممنون میشم راهنمایی کنید :20::11:

GHAGHALEELEE
03-05-2011, 19:15
دوستان بهترین و قوی ترین نرم افزار تو ضمینه ی کانورت ویدیو چیه ؟! من خیلی وقته از نرم افزار Total video converter HD استفاده میکنم ! که خیلی عالیه و همه ی فرمت هارو پشتیبانی میکنه !! اما بعضی ویدئو هارو ناجور کانورت میکنه !! مثلا بعد از تبدیل به فرمت جدید رنگ فیلم برعکس میشه !! یا تصویر سبز و در هم بر هم :31:میشه ! و صدا فقط میاد !:13:
.
بهتر از این نرم افزار چی پیشنهاد میدید ؟! میخوام نسبتا سبک باشه و محیط کاربری ساده ای مثه همین نرم افزاری که گفتم داشته باشه !! و همچنین هیچ محدودیتی تو ساپورت فرمت ها نداشته باشه :20:
.
Allok Video
و
Xilisoft hd video converter

dusti55
03-05-2011, 19:46
.
.

تبدیل‌کننده‌های زیر پیشنهاد می‌شود:
Tipard MKV video converter
WinX Video Converter

M A X I M U M
05-05-2011, 22:24
دوستان من حدود 5 تا نرم افزار متلف رو برای تبدیل mkv به فرمت avi امتحان کردم اما خیلی خیلی زیاد طول می کشه
من میخوام این فیلم های کیفیت بالایی که از اینترنت می گیرم رو که معمولا با فرمت mkv هستن با دی وی دی پلیر ببینم که USB میخوره
فکر کنم باید avi رو پخش کنه الان هر نرم افزار استفاده می کنم یا هنگ می کنه یا خیلی زیاد طول می کشه
چیکار کنم ؟

man nabodam
06-05-2011, 09:39
ببخشید این نرم افزارها به سیستم هم ربطی دارن؟! من پنتیوم 4 دارم با 3GHZ و 1گیگ رم و کارت گرافیک 9600 اکثر برنامه هایی که باهاش کار کردم هنگ میکنن متاسافنه یا نوعی تیک دارن که نمیدونم بخاطر کرک یا سیستم!!!
الان بهترین نرم افزار برای تبدیل فایل تصویری به 3gp چه برنامه ای؟!

dusti55
06-05-2011, 15:52
دوستان من حدود 5 تا نرم افزار متلف رو برای تبدیل mkv به فرمت avi امتحان کردم اما خیلی خیلی زیاد طول می کشه
من میخوام این فیلم های کیفیت بالایی که از اینترنت می گیرم رو که معمولا با فرمت mkv هستن با دی وی دی پلیر ببینم که USB میخوره
فکر کنم باید avi رو پخش کنه الان هر نرم افزار استفاده می کنم یا هنگ می کنه یا خیلی زیاد طول می کشه
چیکار کنم ؟

دوستان تبدیل‌کردن راه و روش داره. می‌بایست پارامترهای مختلفی در نظر گرفت که بی‌توجهی به آنها باعث افت کیفیت و طولانی‌تر زمان تبدیل یا افزایش حجم میشه بدون اینکه تأثیری در بهبود کیفیت داشته باشند!
پارامترهای مهم:
۱- کدک یا رمزگذاری.
۲- کانتینر یا بارگیره که پسوند فایل نشانه آنه.
۳- بیت‌ریت یا نرخ جریان داده در واحد زمان. صدا و ویدئو هر دارای بیت‌ریت هستند.
۴- رزولوشن یا آشکاری که اندازه تفکیک‌پذیری تصویره.
برای جلوگیری افزایش بیخودی زمان تبدیل، می‌بایست پارامترهای ۳ و ۴ فایل ورودی با فایل خروجی یکی باشه. افزایش این پارامتر تأثیری در افزایش کیفیت نداره و تنها فایل را گنده و زمان تبدیل طولانی میشه. همچنین تعداد فریم‌ در ثانیه فایل ورودی با خروجی باید برابر باشه وگرنه ضمن مشکلات بالا، تناسب و نواخت صدا و تصویر بهم می‌ریزد.
برای دستگاه‌هایی که توان پخش ام.کا.وی را ندارند بهتره این فرمت را به ایکسوید (xvid) تبدیل کرد. همه دستگاه‌های پخش خانگی که توانایی پخش دایویکس دارند می‌توانند فرمت ایکسوید نیز پخش کنند.

dusti55
06-05-2011, 16:00
ببخشید این نرم افزارها به سیستم هم ربطی دارن؟! من پنتیوم 4 دارم با 3GHZ و 1گیگ رم و کارت گرافیک 9600 اکثر برنامه هایی که باهاش کار کردم هنگ میکنن متاسافنه یا نوعی تیک دارن که نمیدونم بخاطر کرک یا سیستم!!!
الان بهترین نرم افزار برای تبدیل فایل تصویری به 3gp چه برنامه ای؟!

سخت‌افزار ضعیف مناسب تبدیل نیست ولی مشخصات سیستم شما خوبه. اگه نکته‌هایی را لحاظ کنید تأثیر مثبت داره.
۱- فقط برنامه تبدیل اجرا بشه.
۲- پروسسه‌های بیخودی را از اجرا خارج کنید.
۲- رم را از فایل‌های باز بیخودی پر نکنید.
۴- با آنتی‌ویروس سیستم را اسکن کنید.
نرم‌افزارهایی که در پست‌های قبلی معرفی کردم جزو بهترین‌ها هستند و امکان خروجی ۳جی.پی دارند.

M A X I M U M
06-05-2011, 16:25
دوستان تبدیل‌کردن راه و روش داره. می‌بایست پارامترهای مختلفی در نظر گرفت که بی‌توجهی به آنها باعث افت کیفیت و طولانی‌تر زمان تبدیل یا افزایش حجم میشه بدون اینکه تأثیری در بهبود کیفیت داشته باشند!
پارامترهای مهم:
۱- کدک یا رمزگذاری.
۲- کانتینر یا بارگیره که پسوند فایل نشانه آنه.
۳- بیت‌ریت یا نرخ جریان داده در واحد زمان. صدا و ویدئو هر دارای بیت‌ریت هستند.
۴- رزولوشن یا آشکاری که اندازه تفکیک‌پذیری تصویره.
برای جلوگیری افزایش بیخودی زمان تبدیل، می‌بایست پارامترهای ۳ و ۴ فایل ورودی با فایل خروجی یکی باشه. افزایش این پارامتر تأثیری در افزایش کیفیت نداره و تنها فایل را گنده و زمان تبدیل طولانی میشه. همچنین تعداد فریم‌ در ثانیه فایل ورودی با خروجی باید برابر باشه وگرنه ضمن مشکلات بالا، تناسب و نواخت صدا و تصویر بهم می‌ریزد.
برای دستگاه‌هایی که توان پخش ام.کا.وی را ندارند بهتره این فرمت را به ایکسوید (xvid) تبدیل کرد. همه دستگاه‌های پخش خانگی که توانایی پخش دایویکس دارند می‌توانند فرمت ایکسوید نیز پخش کنند.

خب نرم افزاری چیزی ؟!
با چی اینکارو بکنم ؟

dusti55
06-05-2011, 18:41
خب نرم افزاری چیزی ؟!
با چی اینکارو بکنم ؟
دوست عزیز تبدیل‌کننده معرفی شده در پست‌های قبل برای همین کاره.
Tipard MKV video converter
WinX Video Converter

MasterGeek
07-05-2011, 12:16
من قبلا از mpeg2cut برای اسپلیت کردن فایلهای TS که از ضبط PVR بودن استفاده میکردم کارش عالی بود و خیلی سریع و راحت بدون افت کیفیت فایلها رو میبرید.
اما اون نسخه دیگه توی ویندوز 7 64 بیتی جواب نمیداد. دوستان نرم افزار جایگزینی سراغ دارین؟
ultra video splitter فکر نکنم جواب بده هرچند نتونستم دانلودش کنم (لینکش از روی هاستش برداشته شده)

Ce-masoud
07-05-2011, 23:31
دوستان عزیز یه نرم افزار میخوام که بتونه فیلم هایی رو که با دوربین hd گرفتم و فرمتشون .mov هست رو تبدیل کنه. میخوام فیلما رو بریزم رو cd. در ضمن کیفیتش هم خیلی کم نشه

dusti55
08-05-2011, 06:54
دوستان عزیز یه نرم افزار میخوام که بتونه فیلم هایی رو که با دوربین hd گرفتم و فرمتشون .mov هست رو تبدیل کنه. میخوام فیلما رو بریزم رو cd. در ضمن کیفیتش هم خیلی کم نشه

برای مشورت‌خواهی برخی دوستان، عرض کنم واقعاً قضاوت سخته! برخی نرم‌افزارها توی بعضی فرمت‌ها عالی عمل میکنند ولی در بعضی موارد دیگه نه!

بذارید یک داستان که همین دیشب برام پیش آمد بگم:
پرادرزاده‌ام دیشبی پیله کرده بود یک دی.وی.دی گلچین از شویهات (برای استفاده شخصی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برام بزن. منم باهاش یکی-یکی تراک‌ها را تندتند بررسی می‌کردیم؛ یکهو داداش سر ترانه‌ای از مهسون رسید، کلاً به خاطر عزاداری تو فاز غمناک بود... صبحش دنبال دانلود مداحی‌های آقاسی براش بودم! خلاصه گفت ممد اینو تو گوشیم بریز.
چندبار با وینیکس‌ها، 3جی.پی تبدیل کردم با تنظیم‌های مختلف... ولی هربار ما را خیت کرد! خلاصه بیش یک دهه تجربه و تدریس ما را به چالش کشیده بود! در میان یاد نرم‌افزار "Convert Genius" افتادم که گونه همراه (portable) به خاطر ارادات خاصی که به این گونه‌ها دارم روی هارد نگه‌داشته بودم...
در کانورت‌جنیوس برخلاف روش معمولم از پروفایل خودش استفاده کردم، خیلی راحت روی گوشی اجرا شد!
در مورد اچ.دی فرمت موو یا دیگه انواع کانتینرِهای کدک‌ «ای.وی.سی/اچ۲۶۴» عرض کنم خدمتان:
وی.سی.دی دارای کدک ام.پگ۱ هست که با کانتینر «ام.پگ» حمل میشه و هنگام رایت پسوند به DAT تغییر می‌کنه ولی کانتینر/بارگیره، همان ام.پگ هست!
یک خوبی وی.سی.دی ام.پگ کدک اینه که از یک پروفایل/شناسنده استاندارد استفاده میکنه در نتیجه شما وقتی یک وی.سی.دی تهیه می‌کنید مطمئن هستید که از کیفیت مناسب برخورداره و چه فرد تبدیل‌کننده وارد به این امر باشه و چه نباشه! بر خلاف دایویکس که استاندارد مشخصی نداره، هرکی-هرکیه! و همین قضیه معضلی برای بازار مصرف کپی اینا شده :31: فقط در نظر داشت در استاندارد اچ.دی نسبت تصاویر معمولاً ۱۶ به ۹ است ولی در وی.سی.دی ۴ به ۳ و قطعاً تأثیر در خروجی میگذاره...
در وی.سی.دی پروفایل روی این مشخصات استانده شده؛ البته در استاندارد تی.وی پال-سکام.

Bit rate : 1 150 Kbps
نرخ‌بیت یعنی جریان داده در واحد زمان
Width : 352 pixels
عرض یا پهنا
Height : 288 pixels
طول یا درازا
Display aspect ratio : 4:3
نسبت ابعاد نمایش یعنی فریم/چارچوبه مناسب نمایش تی.وی در حالت ۴ در ۳ است
Frame rate : 25.000 fps
سرعت فریم در ثانیه، استاندارد پال-سکام
Standard : PAL
استاندارد تی.وی پال
Color space : YUV
فضاری رنگ وای.یو.وی سازگار با سه رنگ
Bit depth : 8 bits
گویای ژرفای رنگ است
Scan type : Progressive
حالت پویش: پیشرو، یعنی از شیوه‌های پیشرفته اسکن برای جلوگیری از بهم‌ریختگی خطوط استفاده می کند
Compression mode : Lossy
حالت فشرده‌سازی با افت کیفیت
Bits/(Pixel*Frame) : 0.454
نسبت بیت در پیکسل
Stream size
در فایل‌های مختلف متفاوت است

Audio
ID : 192 (0xC0)
Format : MPEG Audio
کانتینر/بارگیره
Format version : Version 1
نسخه فرمت
Format profile : Layer 2
پروفایل فرمت
Mode extension : Intensity Stereo + MS Stereo
در برخی پروفایل‌ها نیست
Bit rate mode : Constant
حالت جریان داده (بیت‌ریت) ثابت است
Bit rate : 224 Kbps
بیت‌ریت
Channel(s) : 2 channels
صدای دوکانله
Sampling rate : 44.1 KHz
سمبل‌ریت ثابت است
Compression mode : Lossy
یعنی فشرده‌سازی با افت کیفیت همراست
Delay relative to video : -297ms
در برخی پروفایل‌ها نیست
Stream size
متفاوت

با عرض پوزش که مطلب طولانی شد.

Traceur
08-05-2011, 08:50
از نرم افزار Corel VideoStudio Pro استــفادـه کن .

تاپیکـــ مخصـــوص Corel VideoStudio Pro

.Robert Downey Jr
08-05-2011, 14:48
بهترین نرم افزار برای convert کردن فایل های صوتی و تصویری و حتی تبدیل ویدئو به فایل صوتی نرم افزار ImTOO Video Converter Ultimate است و لینک دانلودش 15.6 MB

RapidShare :

HotFile

و اگر فیلم یا سریال برای تماشا کردن روی سینما های خانگی می خواهید نرم افزار ConvertXtoDVD بهترین گزینه برای انجام دادن این کار است هم می تونید با این نرم افزار زیرنویس بزارید و منوی اول فیلم رو نتظیم کنید و حتی عکس و آهنگ برای منوی اول فیلم بزارید و این نرم افزار بعد از اتمام convert خودش از شما می پرسه که فایل ها رو رایت کنه یا نه ؟

Hotfile

Uploading

تمام این نرم افزارها نسخه کامل هستند و هیچ کدوم آزمایشی نیستند . یا سریال دارند یا keygen یا crack .

dusti55
08-05-2011, 15:38
همان طور که جناب کاربر Robert Downey Jr فرمودند برای کاربرد دستگاه‌های پخش خانگی دی.وی.دی نرم‌افزارهایی مثل ConvertXtoDVD خوب هستند هرچند با توضیحاتی که پیش از این گفتم ترجیح می‌دهم از کلمه بهترین استفاده نکنم!
مثلاً همین ConvertXtoDVD که نرم‌افزار خوبیست ولی من این نرم‌افزار برای زیرنویس فارسی به مشکل برخوردم، همینجا کسی زیرنویس فارسی را خوب کار کرده با این نرم‌افزار اطلاع بدهد و اگه قلقی داره بفرماید.
با سپاس.

.Robert Downey Jr
08-05-2011, 19:40
همان طور که جناب کاربر Robert Downey Jr فرمودند برای کاربرد دستگاه‌های پخش خانگی دی.وی.دی نرم‌افزارهایی مثل ConvertXtoDVD خوب هستند هرچند با توضیحاتی که پیش از این گفتم ترجیح می‌دهم از کلمه بهترین استفاده نکنم!
مثلاً همین ConvertXtoDVD که نرم‌افزار خوبیست ولی من این نرم‌افزار برای زیرنویس فارسی به مشکل برخوردم، همینجا کسی زیرنویس فارسی را خوب کار کرده با این نرم‌افزار اطلاع بدهد و اگه قلقی داره بفرماید.
با سپاس.

مشکل شما دقیقا چیه یه مقدار بیشتر توضیح بدید ؟

HaMiD T.BAG
09-05-2011, 15:46
سلام
من یه برنامه میخوام تا زیر نویس ها رو با فیلم یکی کنه یعنی تو یه فایل باشن تا دیګه احتیاج به لود کردم زیرنویس نباشه ‏( مثلا زیرنویس SRT با فایل خود فیلم یکی شه )
امیدوارم منۍورمو فهمیده باشین !
ممنون

.Robert Downey Jr
09-05-2011, 21:27
سلام
من یه برنامه میخوام تا زیر نویس ها رو با فیلم یکی کنه یعنی تو یه فایل باشن تا دیګه احتیاج به لود کردم زیرنویس نباشه ‏( مثلا زیرنویس SRT با فایل خود فیلم یکی شه )
امیدوارم منۍورمو فهمیده باشین !
ممنون

یه نرم افزار دارم به نام ConvertXtoDVD 4 این نرم افزار قابلیت تبدیل بیشتر فرمت هارو به VOB داره و حتی قابلیت پخش روی سینما های خانگی رو هم داره و شما داخل خود نرم افزار می تونی منو رو طراحی کنی زیرنویس بزاری و ... و اگر هم بخوای روی کامپیوتر ببینی فیلم ها رو بهترین نرم افزار برای فرمت VOB نرم افزار VLC است .

Hotfile

Uploading

Megaupload

Rapidshare

لینک دانلود نرم افزار VLC

ehsan06
10-05-2011, 02:42
سلام خسته نباشی رفیق میخوام بدونم با winap چطور میشه آهنگ ضبط کرد ؟ شدیدا احتیاج دارم اگه میدونی بگو که مردم. مرسی پیر بشی الهی

Traceur
10-05-2011, 10:05
با سپاس.

مشـــکلتون با زیرنـــویس دقیقـــاً به چــه صورته ؟!
اینــ نرمـ افــــزار در زمیــنه ی زیرنویــس مشکــلاتــ زیادی داره !!
اگـــرکــه زیرنویســتون SRT هستــ از AviSub اســــتفاده کنیــدـ بعـــد برای تبدیل بــه ConvertX To DVD منــتقل کنیــدــ .

موفقــ باشیـــدـ : )

ask_bl
10-05-2011, 10:57

با سپاس.

اگر مشکلتون با خونده نشدن SRT است! بله، این مشکل رو داره، یعنی زیرنویس فارسی با فرمت SRT رو ساپورت نمیکنه !
برای حل این مشکل میتونین با نرم افزارایی مثل Subtitle Creator زیرنویس رو به SUB/IDX تبدیل کنین و اضافه کنین .

hasibi01
11-05-2011, 13:59
سلام به همه دوستان و اعضای پی سی ورد
من دنبال یک برنامه برای ضبط صدا هستم و میخوام صدای خودمو با پسوند mp3 تو سیستم ذخیره کنم!! تو خود سیستم برنامه هایی برای اینکار هست ولی هیچکدوم کار نمیکنند و صدایی رو ضبط نمیکنند
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه

Traceur
11-05-2011, 14:10
سلامـ دوستـــ عزیز
از Total Recorderاستفــاده کنیـدـ

:11:

farshidcivil
11-05-2011, 15:15
با سلام
یه برنامه میخواستم که باهاش بشه صدایه یه فایله تصویریو قطع کرد

xeNociDe
11-05-2011, 18:28
با سلام
یه برنامه میخواستم که باهاش بشه صدایه یه فایله تصویریو قطع کرد
اگرXP دارید از Movie Maker استفاده کنید ، اگر 7 هست همه نرم افزار های ویرایش فیلم این کـار رو می کنند !

farshidcivil
11-05-2011, 19:29
اگرXP دارید از Movie Maker استفاده کنید ، اگر 7 هست همه نرم افزار های ویرایش فیلم این کـار رو می کنند !

من 7 دارم کدوم نرم افزارش DVD maker?

hasibi01
12-05-2011, 14:01
سلامـ دوستـــ عزیز
از Total Recorderاستفــاده کنیـدـ

عزیز من این برنامه ای که شما گفتید رو دانلود و نصب کردم ولی متاسفانه نمیدونم مشکل از کجاست چون وقتی که برنامه نصب میشه ویندوز صدا رو قطع میکنه و هیچ صدایی ضبظ و پخش نمیشه و وقتی که برنامه رو پاک میکنم دوباره صدا برمیگرده
اگه باید تنظیمات رو درست کنم بهم بگید یا اگه میشه یک برنامه دیگه بهم معرفی کنید
ممنون

omnia2
12-05-2011, 14:37
سلام
من یه برنامه میخواستم واسه تبدیل فایل ts به mpeg البته بدون افت کیفیت چون من یه فیلم ضبط کردم که کیفیتش یکم پایینه اگه کانورتش بکنم افتضاه میشه مخصوصا تو تلویزیون ال سی دی "42 حالا پشیمون شدم با این فرمت ضبطش کردم...
اون برنامه که تو پست اول گذاشته بودید دانلود نمیشه
اگه کمکم بکنید ممنون میشم
با تشکر

usfelme
12-05-2011, 16:12
سلام
من یه برنامه میخواستم واسه تبدیل فایل ts به mpeg البته بدون افت کیفیت چون من یه فیلم ضبط کردم که کیفیتش یکم پایینه اگه کانورتش بکنم افتضاه میشه مخصوصا تو تلویزیون ال سی دی "42 حالا پشیمون شدم با این فرمت ضبطش کردم...
با تشکر

McFunSoft Video Convert Master برنامه اي بسيار عالي براي تبديل فرمتهاي ويديويي!!!

ask_bl
12-05-2011, 16:46
سلام
با تشکر
سلام
پیشنهاد بنده :

Xilisoft Video Converter Ultimate 6.5.5.0426
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .rar

aminstedio
12-05-2011, 23:19
دوستان گرافیکم ati radeon hd5450 1GIG دسکتاپ هست ولی تو خود برنامه amd video convertor که داخل پنل تنظیمات کارت گرافیک هست کار میده و با gpu کانورت میکنه که سرعت خیلی بالایی داره وتو برنامه AVCWare Video Converter Ultimate یا Xilisoft Video Converter Ultimate 6 که یه موتر با دو نام هستن گرافیک رو نمیشناسه.
دوستا ن اگه برنامه دیگه ای میشناسن که با gpu کانورت میکنه لطفا بمن معرفی کنید
برنامه amd video covert خوبه ولی نمیشه گروهی فایل انتخاب کرد و بعضی وقتا ویدیو های avi که کمپرس هستن رو درست کار نمیکنه یعنی میگه حجمش میشه 1.5 گیگ ولی بعد کانورت 15گیگی میشه .
ممنون میشم کمک کنید:19:
موفق باشید

aminstedio
13-05-2011, 01:09
دوستان گرافیکم ati radeon hd5450 1GIG دسکتاپ هست ولی تو خود برنامه amd video convertor که داخل پنل تنظیمات کارت گرافیک هست کار میده و با gpu کانورت میکنه که سرعت خیلی بالایی داره وتو برنامه AVCWare Video Converter Ultimate یا Xilisoft Video Converter Ultimate 6 که یه موتر با دو نام هستن گرافیک رو نمیشناسه.
برنامه amd video covert خوبه ولی نمیشه گروهی فایل انتخاب کرد و بعضی وقتا ویدیو های avi که کمپرس هستن رو درست کار نمیکنه یعنی میگه حجمش میشه 1.5 گیگ ولی بعد کانورت 15گیگی میشه .
ممنون میشم کمک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید

---------- Post added at 02:09 AM ---------- Previous post was at 02:06 AM ----------

در ضمن Xilisoft Video Converter Ultimate 6.5.5.0426 رو دارم ولی کجای این برنامه مکیفیت نگه میداره ؟
حجم رو هم 3 برابر میکنه! شایدم من بلد نیستم باهاش کار کنم .من یه سری فیلم دارم میخوام تبدیل کنم به divx برای سینما خانگی سونی میخوام
میخوام از رو هار رپید کنم
راهنمایی شما دوستان نیاز من هست

farzan311
13-05-2011, 09:00
سلام
دوستان من یه Dvd سریال دارم که چهار قسمت سریال رو داره ولی یکی از این قسمت ها خرابه یه نرم افزار میخوام که بشه بدون تغییر منو و ... این قسمت خراب رو با سالمش عوض بکنم و یه dvd جدید بسازم این کار ممکنه؟

xeNociDe
13-05-2011, 12:07
من 7 دارم کدوم نرم افزارش DVD maker?
خیر ، منظورم نرم افزار هایی بود که برای دانلود وجود دارند ( در سایت ماکروسافت Movie Maker برای ویندوز 7 برای دانلود گذاشته شده ! )

papai
13-05-2011, 12:37
من نرم افزاری می خوام برای ویرایش دی وی دی (vob) که کیفیت رو پایین نیاره چندتا برنامه مثل DVD Cuter و ... دانلود کردم ولی کیفیت رو پایین می اوردن. برنامه ساده و کم حجم فقط می خوام بعضی از قسمتهای فیلم رو حذف کنم

hasibi01
13-05-2011, 17:11
دوستان کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه؟

dusti55
14-05-2011, 05:30
ممنون میشم کمک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید

---------- Post added at 02:09 AM ---------- Previous post was at 02:06 AM ----------

در ضمن Xilisoft Video Converter Ultimate 6.5.5.0426 رو دارم ولی کجای این برنامه مکیفیت نگه میداره ؟
حجم رو هم 3 برابر میکنه! شایدم من بلد نیستم باهاش کار کنم .من یه سری فیلم دارم میخوام تبدیل کنم به divx برای سینما خانگی سونی میخوام
میخوام از رو هار رپید کنم
راهنمایی شما دوستان نیاز من هست

ای.وی.آی (avi) یک کانتینر/بارگیره هست. بستگی به اینکه چه کدکی (رمزگذاری) بکار رود، حجم/گنجایش تغییر میکنه. یک کدک اولیه برای کانتینر ای.وی.آی هست که فایل حجیم/پرگُنج میکنه ولی الان حضور ذهن ندارم نامش چیه.
هنگام تبدیل فرمتی به فرمت ای.وی.آی بهتره کدک‌های مثل xvid,divx را بکاربرید. بیت‌ریت و آشکاری (resolution) را هم بیشتر از فایل ورودی نگیرید.

dusti55
14-05-2011, 06:26
یک رشته نظر و درخواست در مورد زیرنویس پیش آمد و دوستان موارد خوبی را اشاره کردند. برای هر چه کامل‌تر شدن مبحث نرم‌افزار دیگه‌‌یی را هست که زیرنویس فارسی را خوب پشتیبانی میکنه.
XviD4PSP 5.0

code.google.com/p/xvid4psp/downloads/list

videohelp.com/tools/XviD4PSP

Traceur
14-05-2011, 11:23
من نرم افزاری می خوام برای ویرایش دی وی دی (vob) که کیفیت رو پایین نیاره چندتا برنامه مثل DVD Cuter و ... دانلود کردم ولی کیفیت رو پایین می اوردن. برنامه ساده و کم حجم فقط می خوام بعضی از قسمتهای فیلم رو حذف کنم

دوستــــ عزیز شمــا برای اینکــه ویرایشــتون همــراه با افتـــ کیفیتــ نداشته باشه ، بایــد از نرمـ افـــزار های جامع تری مثـــل Premier یا Ulead و Corel استـــفاده کنید . البتــه افتـــ کیفیتــ داره ولی امکــان تنظیمـ کیفیتـ این افتـــ رو کمتـــر کرده .

عزیز من این برنامه ای که شما گفتید رو دانلود و نصب کردم ولی متاسفانه نمیدونم مشکل از کجاست چون وقتی که برنامه نصب میشه ویندوز صدا رو قطع میکنه و هیچ صدایی ضبظ و پخش نمیشه و وقتی که برنامه رو پاک میکنم دوباره صدا برمیگرده
اگه باید تنظیمات رو درست کنم بهم بگید یا اگه میشه یک برنامه دیگه بهم معرفی کنید
ممنون
لینکـــ دانلودتــو بده ؟ منمـ دانلــود کنمـ ببینمـ مشکل کجاستــ ؟!!

سلام
دوستان من یه Dvd سریال دارم که چهار قسمت سریال رو داره ولی یکی از این قسمت ها خرابه یه نرم افزار میخوام که بشه بدون تغییر منو و ... این قسمت خراب رو با سالمش عوض بکنم و یه dvd جدید بسازم این کار ممکنه؟

نرم افــــزار بازســازی فایلــ های ویدئـــویی All Media Fixer

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](ww*w.Down*loadha .com).zip

* را بـــرداریدـ .
پســـووردـ و منبــع : ----------.com

steverobinson
14-05-2011, 11:26
من یه سی دی موزیک دانلود کرده ام که یه فایل cue و یه قایل بزرگ wav داره. چطوری میتونم اینو پلی کنم و به mp3 تبدیل کنم؟

ask_bl
14-05-2011, 12:28
من یه سی دی موزیک دانلود کرده ام که یه فایل cue و یه قایل بزرگ wav داره. چطوری میتونم اینو پلی کنم و به mp3 تبدیل کنم؟
اون فایل با فرمت .cue که مثل یه تکست میمونه که اطلاعات رو از قبیل اسم ترک ها، مدتشون و ... رو داره !
اون فایل wav رو هم میتونین با هر پلیری اجرا کنین .
برای تبدیلش به mp3 هم میتونین از jetAudio استفاده کنین .

wordist
14-05-2011, 14:45
دوستـــ عزیز جنابـــ dusti55
...
سلام

چون پست ايشون (dusti55) در جهت بحثها و پستاي داده شده اخير هست از نظر بنده ايرادي بهش وارد نيست

موفق باشين

farzan311
15-05-2011, 00:15
سلام
دوستان نرم افزاری هست که بتونه برای تبدیل فیلم به دی وی دی از منوی یه دی وی دی استفاده کنه؟
یعنی بیاد منوی یه دی وی دی رو خارج کنه و بتونه باهاش دی وی دی فیلم بسازه؟

hasibi01
15-05-2011, 09:10
لینکـــ دانلودتــو بده ؟ منمـ دانلــود کنمـ ببینمـ مشکل کجاستــ ؟!!

بفرما عزیز من اینو دانلود کردم
ممنون میشم زودتر بهم خبر بدی چون تا آخر همین هفته باید پروژه رو تحویل بدم اگرنه صفر میگیرم

KING iMAN
15-05-2011, 17:52
سلام.
يه مستندي رو ذخيره كردم با فرمت TS.اما وسطش خيلي تبليغات ميره.ميخوام اين تبليغات رو(كه توي بازه هاي زماني مختلفي هستش) از وسطش كات و حذف كنم.دوستان ابتدا بهم نرم افزار AVS Video ReMaker v4.0.4.134 رو معرفي كردن.ازش استفاده كردم.كار كردن باهاش خيلي ساده و عاليه اما متأسفانه خروجيش خوب نيست و بصورت فريم به فريم پخش ميشه.ضمن اينكه توي خروجي با فرمت AVI خود بخود سايز رو تغيير ميده(سايز تصوير رو).

ویرایش فیلم ها بدون تبدیل در خروجی با نرم افزار
AVS Video ReMaker v4.0.4.134
Final

ویرایش فیلم ها شاید کارآسانی نباشد اما نرم افزارهایی هستند که با امکاتات ساده کار تدوین را هم آسان می کنند. کار برروی فیلم ها یک ویژگی دیگر هم دارد و آن هم این است که دست آخر کاربر می بایست حتما خروجی تهیه کند و این عمل زمان بر خواهد بود یعنی زمانی که نرم افزار نیاز دارد تا فریم به فریم تصاویر را پردازش کرده و با یک فرمت خاص آن را در خروجی به کاربر تحویل دهد. نرم افزاری که در این مطلب می خواهیم به شما معرفی کنیم قابلیت های جالبی دارد از جمله این که بسیار ساده است و دوم هم عدم نیاز به تبدیل فرمت در خروجی است یعنی کاربر می تواند فیلمی که در ورودی باز کرده را پس از یک ویرایش به خروجی ببرد بدون این که زمان طولانی نیاز داشته باشد تا ویدئو Render یا پردازش شود. AVS Video ReMaker ابزاریست که این دو خصوصیت مهم و کلیدی را دارد. این ابزار با پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت ها، جدیدترین تکنولوژی ها ، انواع دی وی دی ها و Blu-ray ها و با مجموعه ای از افکت ها و منوهای جذاب برای فیلم ها به رایانه کاربر قدم می گذارد با توجه به حجمی که دارد می تواند فوق العاده کارآمد باشد. همچنین این ابزار سازگاری کامل هم با دوربین های فیلمبرداری دیجیتالی داشته و می تواند با شناسایی آن ها فایل ها را به هارددیسک منتقل کرده و پس از یک ویرایش ساده آن را به صورت یک ویدئو یا دی وی دی فیلم به خروجی ببرد. AVS Video ReMaker قابلیت های جالبی هم برای دوستداران دی وی دی ها دارد چرا که می توان به راحتی منوهایی جذاب هم برای این گونه فیلم ها تولید و همان لحظه برروی دی وی دی یا Blu-ray رایت نمود.

- سازگار با انواع فرمت ها رایج
- عدم نیاز به تبدیل برای گرفتن خروجی
- سرعت بالای نرم افزار در انجام کارها
- وجود منوهایی جذاب برای قرار دادن برروی دی وی دی ها
- سازگار با انواع دوربین های فیلمبرداری
- وجود افکت های گوناگون در نرم افزار
- عدم افت کیفیت در خروجی پس از ذخیره سازی
- پیش نمایش از فایل های ذخیره شده
- قابلیت Chapter بندی فیلم ها
- استفاده آسان از نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

(آسان دانلود)

این بهترین برنامه در این زمینه هست که من باهاش کار کردم

كد:

Edit Video Files without Reconversion
Cut, delete unwanted parts, change scene sequence in MPEG, AVI, DVD,Blu-ray, WMV, etc. with AVS Video ReMaker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

Save videos without reconversion.

Work with Various Video
Edit AVI, VOB, MP4, DVD, Blu-ray, WMV, 3GP, FLV, TS, DVR-MS, MOV, MKV, H.263/H.264 codecs, etc. See a full list of supported video formats ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Edit HD-Videos

Edit AVCHD, MOD, MTS/M2TS, TOD, etc. video files recorded with camcorders and video cameras.

Create DVD and Blu-ray Menus

Split video into chapters, select between a number of menu templates. Burn video files on to DVD- or Blu-ray discs with AVS Video ReMaker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .

Capture Video

Transfer video from camcorders and video cameras to hard drive, edit files and create home video DVDs with AVS Video ReMaker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) . Capture video from Web cameras and DV cameras.

Multilingual Support

AVS Video ReMaker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) interface and tech-support are available in English, French, German, Spanish, Italian, Japanese and Polish.

كد:
All key formats are supported Read :HD Video (inc. Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD and WMV HD), AVI (DivX, Xvid, etc.), DV AVI, MP4 (inc. Sony PSP, Apple iPod and Archos), WMV (MPEG-4 codec only), 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, TOD, MOD, MPG, DAT, VCD, SVCD, ASF (MPEG-4 codec only), ASX (MPEG-4 codec only), MJPEG, H.263, H.264, DVR-MS, MKV, DV, FLV, TS, M2TS, M2T, MTS, DPG, Write :HD Video (inc. Blu-ray video, AVCHD and MPEG-2 HD), AVI (DivX, Xvid, etc.), MP4 (inc. Sony PSP, Apple iPod and Archos), 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), MKV, DV, FLV, DVD, MPEG-1, 2, 4, MPG, MJPEG, H.263, H.264.
كد:
Platforms: Windows 7, XP, 2003, Vista (no Mac OS/Linux support) Minimum System Requirements Processor: Intel / AMD compatible at 1500 MHz or higher RAM: 512 MB or higher Sound: Windows compatible sound card DirectX: Microsoft DirectX 9.0c or later Administrative permissions for program installation and activation Internet connection to activate Windows 7 Recommended System Requirements Processor: Intel / AMD compatible at 3 GHz single core/1.8 GHz dual core RAM: 1 GB or higher Video: Windows 7 compatible video card Sound: Windows 7 compatible sound card Note: System requirements may differ depending on the Windows 7 version installed and increase when Windows Aero interface is enabled.
Screenshots

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Size: 41.80 MB
Version: 4.0.4.134

دانلود نسخه ی فاینال از سایت سازنده
Download now ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفاً نرم افزاري قوي بهم معرفي كنين كه بتونم راحت باهاش اين كار رو انجام بدم و خروجيش هم خوب و بدون مشكل باشه.

pesilium
15-05-2011, 20:13
ممنون نرم افزاری واسه کنورت کردنش هم هست؟

jafarian
15-05-2011, 22:04
ممنون نرم افزاری واسه کنورت کردنش هم هست؟

واسه کانورتشم ازاین برنامه میتونید کمک بگیری AVS Video Converter:20:

لینک دانلود برنامه

لینک دانلود پچ

Punisher_2008
16-05-2011, 14:27
سلام..
من یک کیلیپ دارم که فرمتش mp4 هست و وضوح 240 320 داره.. داخل کامپیوتر زیاد کیفیت نداره یک برنامه میخوام که بشه کیفیتش رو زیاد کرد یعنی وضوح یا فرمتش رو افزایش داد.
لطفا برنامه تا جایی که میشه کم حجم باشه سرعتش اینترنتم کمه.. اگه داخل خود سایت اپلود بشه که خیلی خوبه...
لطفا اموزش استفاده رو هم به طور دقیق بزارید ..

ممنون.

Traceur
16-05-2011, 17:11
بفرما عزیز من اینو دانلود کردم
ممنون میشم زودتر بهم خبر بدی چون تا آخر همین هفته باید پروژه رو تحویل بدم اگرنه صفر میگیرم

درستـــه نرمـ افـــزار مشکــل داره !!!
از این لینکـــ دانلود کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|359l33|339721509|Total.Recorder.v8.0.38 44.SE.zip|4730
پسوورد :
سلام.
يه مستندي رو ذخيره كردم با فرمت TS.اما وسطش خيلي تبليغات ميره.ميخوام اين تبليغات رو(كه توي بازه هاي زماني مختلفي هستش) از وسطش كات و حذف كنم.دوستان ابتدا بهم نرم افزار AVS Video ReMaker v4.0.4.134 رو معرفي كردن.ازش استفاده كردم.كار كردن باهاش خيلي ساده و عاليه اما متأسفانه خروجيش خوب نيست و بصورت فريم به فريم پخش ميشه.ضمن اينكه توي خروجي با فرمت AVI خود بخود سايز رو تغيير ميده(سايز تصوير رو).
لطفاً نرم افزاري قوي بهم معرفي كنين كه بتونم راحت باهاش اين كار رو انجام بدم و خروجيش هم خوب و بدون مشكل باشه.

سلام ...
نرمـ افـــزار FameRing MovieShop Suite :

حذف تبلیغات از جریان های ویدئویی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p

پســوورد و منبــع : P30well.com

سلام..
من یک کیلیپ دارم که فرمتش mp4 هست و وضوح 240 320 داره.. داخل کامپیوتر زیاد کیفیت نداره یک برنامه میخوام که بشه کیفیتش رو زیاد کرد یعنی وضوح یا فرمتش رو افزایش داد.
لطفا برنامه تا جایی که میشه کم حجم باشه سرعتش اینترنتم کمه.. اگه داخل خود سایت اپلود بشه که خیلی خوبه...
لطفا اموزش استفاده رو هم به طور دقیق بزارید ..

ممنون.

سلام ...
بوسیــله ی نرمـ افــزار CyberLink TrueTheater Enhancer میشــه تا حـد چشـمـ گیـری اینکـار رو انجـامـ داد ولی حجمش حدودـ 30 مگــ هستـــ !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%29.zip

پســـوورد و منبــع : ----------.com

Traceur
16-05-2011, 17:16
سلام
دوستان نرم افزاری هست که بتونه برای تبدیل فیلم به دی وی دی از منوی یه دی وی دی استفاده کنه؟
یعنی بیاد منوی یه دی وی دی رو خارج کنه و بتونه باهاش دی وی دی فیلم بسازه؟
سلام ...
خیـــر دوستـــ عزیز ! در کانورتــر هــا نمیــ شــه همچیــن کــاری کـردـ !!
ولـی بوسیلـــه نرمـ افــزار های ویرایشــ فیلم مثل Premier یا Ulead یا حتــی Nero هم میتونی منــو گذاریـ کنی.

Punisher_2008
16-05-2011, 19:58
از این لینکـــ دانلود کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!download|359l33|339721509|Total.Recorder.v8.0.38 44.SE.zip|4730
پسوورد :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسلام ...
نرمـ افـــزار FameRing MovieShop Suite :

حذف تبلیغات از جریان های ویدئویی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p

پســوورد و منبــع : P30well.com

سلام ...
بوسیــله ی نرمـ افــزار CyberLink TrueTheater Enhancer میشــه تا حـد چشـمـ گیـری اینکـار رو انجـامـ داد ولی حجمش حدودـ 30 مگــ هستـــ !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%29.zip

پســـوورد و منبــع : ----------.com

سلام..
دوست عزیز لینک کار نمیکنه.. لطفا 2باره اپلود کنید. مشکل داره

ebrahimjan
17-05-2011, 11:35
دوستان من دونبال نرم افزاری هستم که بتونه فایلهای mpeg رو به فرمت dat تبدیل کنه و قابلیت برش فایلهای تصویری رو هم داشته باشه.

Erfan.B
17-05-2011, 11:50
دوستان من دونبال نرم افزاری هستم که بتونه فایلهای mpeg رو به فرمت dat تبدیل کنه و قابلیت برش فایلهای تصویری رو هم داشته باشه.

سلام دوست عزيز. تا اون جايي كه من مي دونم همچين كاري نشدني هست كه مستقيم از MPG تبديل كني به DAT ! چون فايل دت يك نوع پسوند فاي هاي ديتا هست و حالا تو ويدئو سي دي به عنوان دت كاربرد داره شما بايد اول فايل هات رو مثلاً با اين نرم افزار MPEG Splitter قسمت قسمت كني بعد ازش ويدئو سي دي تهيه كني.
موفق باشي.

behzad74
17-05-2011, 11:51
اگه با نرو رایت کنی . و گزینه VCD رو بزنی خودش تبدیل به Dat میشه
میتونی از این برنامه استفاده کنی:
Avs Video Convertor

behzad74
17-05-2011, 12:00
میتونی از اینجا دانلود کنی

Traceur
17-05-2011, 17:11
سلام..
دوست عزیز لینک کار نمیکنه.. لطفا 2باره اپلود کنید. مشکل داره
می بخشــــی !
فاصلــه Co و m رو بردار .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] *m%29.zip

اینم لینکـــ کمکی :

Traceur
17-05-2011, 17:17
دوستـــان تاپیکـــ مخصــوص کانورتــر های تصویری و صــوتی مجزاستــــ !!!!

درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ◄◄[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MRHArtsClube
17-05-2011, 20:49
سلام دوستان
من یه برنامه میخوام که هر فایل ویدئویی رو با هر فرمتی (بیشتر AVI و MKV و DivX مد نظرمه) رو بتونم باهاش بدون افت کیفیت و تغییر حجم نصف کنه! منظورم از بدون تغییر حجم اینه که اگه فایل رو دقیقا نصف کردم اگه 8 گیگ بود بشه 4 گیگ نه بیشتر!!! قاعدتا این جور برنامه های که خودم نمونه های زیادیشو گرفتم {اما یکم کار میکنن و بعد اون اروره که Dont Send و Send داره میده و کامل کانورت نمیکنن} اسپلیترن و خیلی سریع!
ممنون :46:

hasibi01
18-05-2011, 09:47
از این لینکـــ دانلود کن
پسوورد :
عزیز این لینک هم مشکل داره اگه میشه درستش کن
شرمنده که اینقدر اذیت میشید:11:

Traceur
18-05-2011, 10:15
عزیز این لینک هم مشکل داره اگه میشه درستش کن
شرمنده که اینقدر اذیت میشید:11:

نمــی دونمـ واسـه من کــه مشکــل نداشتــــ ! ...
ولــی حالا واستــ جای دیگــه آپ کردم کــه ایشالا مشکلتـــ برطرفــ شه ;- )

با آرزوی موفقــ ـیتـــ شمــا : )

Traceur
18-05-2011, 10:41
سلامـ دوستــــ عزیز : )

اینـــ تاپیکـــ مخصوص برنامه Dr.DivX هستـــ که فایلهایــ تصویری رو با کمترینــ افتــــ کیفیتـــ فشرده میکنه ...

moh72
18-05-2011, 13:13
چطوری میشه قسمتایی مثل ( ...album name- artist) اینا رو تو فایلای mp3 عوض کرد؟

moh72
18-05-2011, 13:26
چطوری میشه قسمتایی مثل ( ...album name- artist) اینا رو تو فایلای mp3 عوض کرد؟
خودم پیدا کردم رو فایل کلیک راست می کنی بعد میری propeties از اونجا details بعد هر کاری می خوای میکنی :8:

h_starboy
19-05-2011, 09:37
لینک دانلود Corel Video Studio Pro X3 Final که صفحه اول گذاشتین پاک شده . کسی لینک جدید از این برنامه و یا ورژن جدیدترش داره ؟
خیلی ممنون

h_starboy
19-05-2011, 09:59
1-بهترین کانورتر برای تبدیل فایل های پسوند mpg ضبط شده از م-ا-ه-و-ا-ر-ه کدومه ؟
با چندتا امتحان کردم ولی از بالا پایین تصویر حذف میکنه .

2- بهترین کانورتر فایلهای rmvb چیه ؟
با چندتا امتحان کردم ولی راضی نبودم .

hasibi01
19-05-2011, 10:17
نمــی دونمـ واسـه من کــه مشکــل نداشتــــ ! ...
ولــی حالا واستــ جای دیگــه آپ کردم کــه ایشالا مشکلتـــ برطرفــ شه ;- )

با آرزوی موفقــ ـیتـــ شمــا : )

ممنون عزیز مشکلم حل شد فقط یک مسئله کوچیک
صدایی که از باند پخش میشه رو به خوبی و کاملا واضح ضبط میکنه ولی صدای خودمو ضبط نمیکنه! فکر کنم باید تنظیماتش رو تغییر بدم درسته؟
شما میدونید کجا رو باید تغییر داد که صدای خودمو ضبط کنه؟

yyy90
19-05-2011, 12:04
1-بهترین کانورتر برای تبدیل فایل های پسوند mpg ضبط شده از م-ا-ه-و-ا-ر-ه کدومه ؟
با چندتا امتحان کردم ولی از بالا پایین تصویر حذف میکنه .

2- بهترین کانورتر فایلهای rmvb چیه ؟
با چندتا امتحان کردم ولی راضی نبودم .

همین XviD4PSP 5.0 که در پستای قبلی معرفی شده راسته کار شمایه. شما بایس عرض و طول و نسبت فایل ورودی رو با خروجی یکی بگیری.

esyo
19-05-2011, 15:58
سلام
یک برنامه می خوام که زیرنویس های فارسی رو باهاش بچسبونم به فیلم و این ویژگی ها رو داشته باشه:
1)فرمت mkv رو ساپورت بکنه
2)کیفیت فیلم رو کم نکنه
3)فیلم تبدیل شده قابل پخش روی پلیر های خانگی باشه.
با تشکر

Traceur
19-05-2011, 18:31
سلامـ دوستـــ عزیز ...
بایدـ در تاپیکـــــ مربوطه مطرح کنیدـ :
درخواست نرم افزار های ویرایش صوت و تصویر در این تاپیک ◄◄[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکـــر : )

Traceur
19-05-2011, 18:53
لینک دانلود Corel Video Studio Pro X3 Final که صفحه اول گذاشتین پاک شده . کسی لینک جدید از این برنامه و یا ورژن جدیدترش داره ؟
خیلی ممنون

ســرور آسان دانــلود :

پســوورد و منبع : ------------.com

ممنون عزیز مشکلم حل شد فقط یک مسئله کوچیک
صدایی که از باند پخش میشه رو به خوبی و کاملا واضح ضبط میکنه ولی صدای خودمو ضبط نمیکنه! فکر کنم باید تنظیماتش رو تغییر بدم درسته؟
شما میدونید کجا رو باید تغییر داد که صدای خودمو ضبط کنه؟

تنظیمــاتــــ این نرمـ افـــزار خوشبختـــانه بصورتـــ پیش فرض برای ضبطـ صدای کاربر قرار داده شده استـــ !
شایدـ مشکــل از میکــ شما باشه !؟

esyo
20-05-2011, 05:52
سلام
یک برنامه می خوام که زیرنویس های فارسی رو باهاش بچسبونم به فیلم و این ویژگی ها رو داشته باشه:
2)کیفیت فیلم رو کم نکنه
با تشکر

Traceur
20-05-2011, 06:40
سلام
2)کیفیت فیلم رو کم نکنه
با تشکر

سلام ...
نرمـ افــزار Cowon Jet Audio خــوبه به کارتـــ میاد .
در مــورد درخواستـــ سومی باید بگــمـ کــه تا جایی کــه اطلاع دارمـ پلیر های خانگی MKV رو ساپورتـــ نمی کنن !
بنابرایــن شما بایدـ به فرمتــی کانورتــ کنید کــِ پلیر خانگی ساپورتـــ کنه .

اینمـ تاپیکـــ مربوطـ به نرمـ افــزار ذکــر شده :

esyo
20-05-2011, 09:39
ممنون دوست عزیز
ولی بلوری سونی که دارم mkv رو ساپورت می کنه و مشکلی از لحاظ پخش نداره
مشکلم سر این هست که زیر نویس فارسی رو سلپورت نمی کنه ولی اگر زیرنویس انگلیسی باشه و فقط هم نام فایل بکنم بدون مشکل پخش می کنه
برای همین مجبورم زیر نویس رو به فیلم بچسبونم

ask_bl
20-05-2011, 10:49
ممنون دوست عزیز
ولی بلوری سونی که دارم mkv رو ساپورت می کنه و مشکلی از لحاظ پخش نداره
مشکلم سر این هست که زیر نویس فارسی رو سلپورت نمی کنه ولی اگر زیرنویس انگلیسی باشه و فقط هم نام فایل بکنم بدون مشکل پخش می کنه
برای همین مجبورم زیر نویس رو به فیلم بچسبونم
شما به احتمال زیاد از زیرنویس فارسی با فرمت srt استفاده میکنین!
شما srt رو کانورت کنین به idx/sub ببینین اجرا میکنه!؟

esyo
20-05-2011, 11:40
شما به احتمال زیاد از زیرنویس فارسی با فرمت srt استفاده میکنین!
شما srt رو کانورت کنین به idx/sub ببینین اجرا میکنه!؟
با تشکر از شما
متاسفانه این کار هم جواب نمیده
جالبه زیرنویس انگلیسی رو به هر دو صورت نمایش میده ولی فارسی رو به هیچ راهی کنار نمی یاد.

ask_bl
20-05-2011, 12:33
با تشکر از شما
متاسفانه این کار هم جواب نمیده
جالبه زیرنویس انگلیسی رو به هر دو صورت نمایش میده ولی فارسی رو به هیچ راهی کنار نمی یاد.
بله چون پلیر شما فونت فارسی ساپورت نمیکنه!
با اون کاری که گفتم زیرنویس از حالت متن به حالت عکس تبدیل میشه که دیگه نیازی به این نیست که فارسی ساپورت کنه!

eri_wanted
22-05-2011, 07:06
با سلام

بهترین برنامه تبدیل کننده فیلم به mkv حجم کم و کیفیت بالا و زیر نویس میخواستم در ضمن کلی برنامه امتحان کردم جواب نداد مثلا یک فیلم 50 دقیقه رو به 150 mb با کیفیت بالا و بدون افت کیفیت تبدیل کنه ....

با تشکر فراوان از دوستان زحمت کش...

Help118
22-05-2011, 16:16
یک نرم افزار قوی میخوام فقط برای تکه تکه کردن فایل های ویدئیویی به هر فرمتی که باشد
قبلا با VCD CUTTER این کار رو انجام میدادم ولی متاسفانه رو کیفیت تصویر یا صدا اثر میذاره
میخوام یه نر افزار خیلی قوی معرفی کنید برای برش فیلم که به هیچ عنوان کیفیت فیلم رو خدشه دار نکنه

Corel VideoStudio Pro X4 رو دارم این کار با اون انجام میشه؟ توجه کنید نمیخواهیم کار اضافی رو فیلم انجام دهیم فقط مثلا یه فایل ویدیویی بزرگ رو میخواهیم دو تکه کنیم که رو دو سی دی جا بشه

و تغییر فرمت فیلم از VCD به DVD و بالاعکس اینم با نرم افزار فوق میشه؟ کیفیت HD و FULL HD
قوی ترین رو در این زمینه ها معرفی کنید

mohammad.y1993
22-05-2011, 22:33
سلام....

نرم افزار windows journal رو ميخواستم...براي xp...

فقط windows journal viewer نباشه...خود windows journal رو ميخواستم كه بتنونم توش بنويسيم... اگه نرم افزار ديگه اي هم بود كه اين كارو بكنه خوبه..فقط نياز دارم بتونم با قلم نوري بنويسم...
خيلي ممنون از كمكتون...:11::11::11:

eri_wanted
23-05-2011, 06:05
با سلام

بهترین برنامه تبدیل کننده فیلم به mkv حجم کم و کیفیت بالا و زیر نویس میخواستم در ضمن کلی برنامه امتحان کردم جواب نداد مثلا یک فیلم 50 دقیقه رو به 150 mb با کیفیت بالا و بدون افت کیفیت تبدیل کنه ....

MRHArtsClube
23-05-2011, 16:12
سلام دوستان
من یه برنامه پیدا کردم که خیلی کارا میکنه! ازجمله تبدیل سریع و بی افت کیفیت و ...
AVS Video Remaker :46:

Traceur
24-05-2011, 03:59
یک نرم افزار قوی میخوام فقط برای تکه تکه کردن فایل های ویدئیویی به هر فرمتی که باشد
قبلا با VCD CUTTER این کار رو انجام میدادم ولی متاسفانه رو کیفیت تصویر یا صدا اثر میذاره
میخوام یه نر افزار خیلی قوی معرفی کنید برای برش فیلم که به هیچ عنوان کیفیت فیلم رو خدشه دار نکنه

Corel VideoStudio Pro X4 رو دارم این کار با اون انجام میشه؟ توجه کنید نمیخواهیم کار اضافی رو فیلم انجام دهیم فقط مثلا یه فایل ویدیویی بزرگ رو میخواهیم دو تکه کنیم که رو دو سی دی جا بشه

و تغییر فرمت فیلم از VCD به DVD و بالاعکس اینم با نرم افزار فوق میشه؟ کیفیت HD و FULL HD
قوی ترین رو در این زمینه ها معرفی کنید

بـــله دوستــ عزیز
اینـــ نرمـ افـــزار فایلهای ویدئــویی رو بــه راحتی اسپلیتـــ میکنه و امکــان خروجـــی به فرمتـــ دلخــواه رو همـ داره تمــامــی ورژنهای این نرمـ افـــزار در این تاپیک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام....

نرم افزار windows journal رو ميخواستم...براي xp...

فقط windows journal viewer نباشه...خود windows journal رو ميخواستم كه بتنونم توش بنويسيم... اگه نرم افزار ديگه اي هم بود كه اين كارو بكنه خوبه..فقط نياز دارم بتونم با قلم نوري بنويسم...
خيلي ممنون از كمكتون...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شمــا درخواستتون رو در انجمن در خواستـــ نرمـ افــزار :

بصــورتـــ یکـــ تاپیکــ مجــزا مطرح کنیــد !

با سلام

درود ...
تبدیــل چــه فرمتی به MKV ؟
کمی واضــح تر مطرح کــن : )

eri_wanted
24-05-2011, 07:17
با درود

تبدیل dvd به mkv دوست گرامی.....

واگه هم بشه mpg . divix. ............

با تشکر

Alli13
25-05-2011, 08:24
سلام
بچه ها من یه فیلم دارم با فرمت flv که صدای گویندش جلوتر از تصویر میاد.با چه برنامه ای میتونم درستش کنم؟

Turk Oghlan
25-05-2011, 22:15
سلام
دوستان من با وب کم لب تاپ یه فیلم 80 دقیقه ای ضبط کردم،شده هفتاد گیگ(gig).الان می خوام تا حجم زیر 10 گیگ (gig) کوچیکش کنم ولی با بهترین کیفیت ممکن . یه فایل صوتی هم می خوام ازش داشته باشم،باز با بهترین کیفیت ممکن.
میشه راهنمایی کنید؟(هم در مورد فرمت ها ،هم در مورد بهترین نرم افزار و تنظیماتش)

damn
26-05-2011, 08:24
احتمالا شده 70 مگ یه بار دیگه نگاه کن

---------- Post added at 09:24 AM ---------- Previous post was at 09:22 AM ----------

کیفیت FULLHD TRUE HD REAL HD 1080 p با 15000000 فریم بیت ریت و 1500000 بیت ریت صدای 5.1 کاناله میشه ساعتی 12 گیگ !
اون وقت وب کم لپتاپ چجوری شده 70 گیگ؟؟؟؟؟!!!!

Amirrezaajalli
26-05-2011, 08:38
notebook شما با چه فرمتی ضبط میکنه؟؟؟؟؟؟
مگه وب کم تون چند مگاپیکسل قدرت داره؟؟؟؟؟full HD هم باشه عمرا به ابن حجم برسه!!!!!!

mestry
26-05-2011, 10:25
فقط در یه صورت امکان داره که 70 گیگ باشه اونم این که تو برنامه ای مثل Edius وقتی از ویدیو خروجی میگیرید و فرمت ویدیو رو Uncompressed میذارید، حجمش اینطوری میشه، من یادمه یه بار یه ویدیوی 30 ثانیه ای رو Uncompressed خروجی گرفتم، حجمش شد 4 گیگ !
به هر حال اگه میخوای حجمشو کم کی بنظرم فرمت Mkv مناسب باشه !

Traceur
26-05-2011, 10:26
با درود

تبدیل dvd به mkv دوست گرامی.....

واگه هم بشه mpg . divix. ............

با تشکر

درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ◄◄ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
بچه ها من یه فیلم دارم با فرمت flv که صدای گویندش جلوتر از تصویر میاد.با چه برنامه ای میتونم درستش کنم؟

درود دوستـــ عزیز

با چـــه نرمـ افـــزاری ویدئو هــا رو مشاهده میکنی ؟!

Turk Oghlan
26-05-2011, 11:03
ای بابا ...آقا شما سوالو بچسبین لطفا! :
1-کدوم فرمت بهترین کیفیت رو داره؟
2-کدوم کانورتور بهترین کیفیت رو میده؟
فایل هم به ارواح خاک کوروش کبیر 70 گیگ می باشد.با فرمت avi . با برنامه You Cam ضبط کردم که رو ویندوز ارجینال لب تاپ بود(لنوو y560)

Penryn
26-05-2011, 11:44
بیشتر وبکمها حتی در لپتاپهای گرون قیمت رزولوشن ضبطشون 640x480 هس و کیفیت ضبطشونم اصلا جالب نیست.به ندرت پیدا میشه لپتاپی که رزولوشن فیلمبرداریش بالاتر از این باشه.
یک مساله مهم در تبدیل اینه که سورس یا همون اصل فیلمت باید خیلی با کیفیت باشه تا بتونی بعد از فشرده یازی سنگین بازم کیفیت خوبی داشته باشی.
یعنی هر چی فیلمی که داری کیفیت پایینتری داشته باشه مجبوری کمتر فشرده سازیش کنی تا کیفیتش بدتر نشه.
گرفتی یا نه.

ای بابا ...آقا شما سوالو بچسبین لطفا! :
1-کدوم فرمت بهترین کیفیت رو داره؟
2-کدوم کانورتور بهترین کیفیت رو میده؟
فایل هم به ارواح خاک کوروش کبیر 70 گیگ می باشد.با فرمت avi . با برنامه You Cam ضبط کردم که رو ویندوز ارجینال لب تاپ بود(لنوو y560)
عزیزم سوال منو جواب بده درست تا بهترین راهنمایی رو بهت بکنیم
ببین
avi فرمت فیلم نیست بلکه اصطلاحا Container فیلمه.
در حالیکه پسوندش avi هست ولی فرمت فشرده سازیش میتونه Mpeg1 , Mpeg2 , Mpeg4 , DivX , Xvid,H263,H264,huffYUV,MJpeg,Svq1,flv, ...... یا حتی اصلا Uncompressed که اون دوستمون گفتند باشه
شما باید در پخش کننده های مختلف که وجود داره مشخصات دقیق فرمت صوتی و تصویری ویدئویی که ضبط کردی رو دربیاری
بهترین نرم افزار تبدیل کننده زیاده!!! ولی دو تا از بهترینها ایناست:
Video Convert Master
MPEG4 Direct Maker
هم کم حجم هستند و هم فوق العاده قدرتمند.البته از CPU استفاده میکنند پس CPU قوی باید داشته باشی
اگرم گرافیک انویدیای قدرتمندی داری و خواستی از GPU کمک بگیری میتونی از Badaboom استفاده کنی
اسم برنامه ها رو داخل انجمن دانلود نرم افزار جستجو کنی به تاپیکهاشون میرسی.

برای فشرده سازی بالا و تا حد ممکن حفظ کیفیت هم میتونی از کدکهای Real Player که توی نرم افزار Video Conver Master وجود داره کمک بگیری.چون در اثر فشرده کردن زیاد فقط باعث smooth شدن فیلم بی کیفیت میشن نه اینکه مثل سایر کدکها باعث موزاییکی شدن فیلم بشوند.

Mehran-King
26-05-2011, 12:57
سلام ، دوستان ، به غیر از نرم افزار Ulead نرم افزار دیگه ای هست که بتونم باهاش به فیلمم افکت و کیفیت و ... بهش اضافه کنم ؟

Mehran-King
26-05-2011, 13:03
بهترین نرم افزار کانورتور به هر نوع کیفیت !!

Xilisoft Video Converter Ultimate

مطمئنا انتخاب یک نرم افزار مبدل خوب کار سختی محسوب می شود زیرا تعداد این نرم افزار ها بسیار زیاد است. ولی نرم افزار هایی در این زمینه مورد توجه بیشتر کاربران قرار می گیرند که از امکانات بالایی برخوردار باشند از فرمت های بیشتری برای تبدیل پشتیبانی به عمل آورند. یکی از بهترین نرم افزار ها، نرم افزار قدرتمند Xilisoft Video Converter Ultimate می باشد.
با نسخه جدید برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate این نرم افزار آشنا شوید این نرم افزار همانطور که از نامش پیداست یک مبدل قدرتمند برای تبدیل فایل های ویدئویی می باشد. این برنامه از اکثر فرمت های تصویری فراوانی همانند AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, RM, MOV, XviD, 3GP, FLV , MKV , ... پشتیبانی کاملی به عمل می آورد و شما را قادر میسازد تا هر فایل با فرمت های تصویری را به دیگر فرمت ها با کیفیت بهتر و حجم کمتر تبدیل نمایید.
تنظیمات گسترده این نرم افزار تبدیل برای ایجاد فایل خروجی آن را به یکی از محبوب ترین نرم افزار های مبدل فایل های ویدئویی تبدیل کرده است، یکی از این آپشن ها قابلیت تنظیم سایز و کیفیت صوت فایل خروجی می باشد که امکان ایجاد فایل با حجم کمتر را برای شما فراهم میسازد. شرکت سازنده این نرم افزار تبدیلفیلم قابلیت های جدیدی را بر روی این برنامه اضافه کرده است که از این میان می توان امکان گرفتن خروجی صوتی از فایل های ویدئویی با فرمت های MP2, MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3 و OGG، امکان گرفتن خروجی عکس از ویدئو ها با فرمت های JPG, PNG, GIF, BMPو SWF ، امکان تهیه یک ویدئو از چندین عکس و ... اشاره نمود.
آخرین قابلیتی که می توان به جرات گفت این نرم افزار تبدیل فیلمرا برترین نرم افزار در این زمینه تبدیل کرده است امکان رایت مستقیم فایل های خروجی بر روی سی دی / دی وی دی می باشد.

قابلیت های نرم افزار تبدیل فایل تصویری

تبدیل فایل های ویدئویی با سرعت بسیار بالا
پشتیبانی از اکثر فرمت های تصویری همانند AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/MPEG-4 AVC, RM, MOV, XviD, 3GP, FLV , MKV , ...
امکان گرفتن خروجی صوتی از فایل های ویدئویی با فرمت های MP2, MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3 و OGG
امکان گرفتن خروجی عکس از ویدئو ها با فرمت های JPG, PNG, GIF, BMPو SWF
امکان تهیه یک ویدئو با فرمت های مختلف از چندین عکس
امکان تبدیل چندین فایل به صورت همزمان
امکان تنظیمات فایل خروجی همانند کیفیت سایز، صدا و تصویر فایل خروجی
امکان رایت مستقیم فایل های خروجی بر روی سی دی / دی وی دی
استفاده و کاربرد بسیار آسان برای هر کاربر

لینک دانلود:

jafarian
26-05-2011, 13:11
من اینو AVS Video Converter پیشنهاد میدم لینک دانلود برنامه رو پایین میزارم

لینک دانلود برنامه

لینک دانلود پچ برنامه

امتیازبرنامه

Shayan Arya
26-05-2011, 15:33
سلام ، دوستان ، به غیر از نرم افزار Ulead نرم افزار دیگه ای هست که بتونم باهاش به فیلمم افکت و کیفیت و ... بهش اضافه کنم ؟

با Adobe After Effects میتونی در حد هالیوود کار کنی ولی سخته!

Turk Oghlan
26-05-2011, 17:23
ممنونم از جواب هاتون

اینا رو از KMPlayer برداشتم:

OriginalFilename:Quartz.dll.mui

Filter: AVI Splitter({1B544C20-FD0B-11CE-8C63-00AA0044B51E})

majortype: MEDIATYPE_Stream({E436EB83-524F-11CE-9F53-0020AF0BA770})

subtype: MEDIASUBTYPE_Avi({E436EB88-524F-11CE-9F53-0020AF0BA770})

formattype: Unknown({00000000-0000-0000-0000-000000000000})

bFixedSizeSamples: True

bTemporalCompression: False

lSampleSize: 1

cbFormat: 0

pbFormat: $

File Name:quartz.dll

Path:C:\Windows\system32\

Size:1 328 128

FileDescription:DirectShow Runtime.

FileVersion:6.6.7600.16385 (win7_rtm.090713-1255)

Internalname:Quartz.dll

تو اکسپلورر ویندوز هم اینا بودن:
سرعت :هشت فریم در ثانیه
یه 1280 و 1024 هم بود (الان دسترسی به فایل ندارم تا دقیق بگم).

دوستانی که قراره راهنمایی کامل و فنی کنند،اطلاعات دیگه ای می خوان ،بگن لطفا.
راستی راجع به تنظیمات کانورتوری که معرفی می کنید توضیح بدین خواهشا.

*Morteza*
26-05-2011, 17:38
بچه‌ها یه slideshow می‌خوام درست کنم از عکس‌ها که یه افکت خاص مد نظرمه: می‌خوام برای هر عکس روی همه صورت‌ها تک‌تک zoom کنم و اسم افراد رو بنویسم و zoom out و صورت بعدی. حالا تصویر بعدی و دوباره همین داستان...
با چه نرم‌افزاری راحت‌تره؟

Alli13
26-05-2011, 18:37
درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ◄◄ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود دوستـــ عزیز

با چـــه نرمـ افـــزاری ویدئو هــا رو مشاهده میکنی ؟!

مگه فرقی هم میکنه؟با KMPlayer

Traceur
26-05-2011, 20:27

نرمــ افـــزار هایی مثل Corel و Premier نسبتــــ به افتر افکتــ خیلی راحتترن و پیشرفته .
پیشنهاد میکنم از این دونرم افزار استفاده کنید :

Adobe Premiere / تمام ورژنها در این تاپیک

CorelDRAW Video Studio | ویرایش فیلمهای ویدیویی

بچه‌ها یه slideshow می‌خوام درست کنم از عکس‌ها که یه افکت خاص مد نظرمه: می‌خوام برای هر عکس روی همه صورت‌ها تک‌تک zoom کنم و اسم افراد رو بنویسم و zoom out و صورت بعدی. حالا تصویر بعدی و دوباره همین داستان...
با چه نرم‌افزاری راحت‌تره؟

فکـــر میکنم این نرم افزار به کارتون بیاد :

Wallpaper Slideshow | تغییر اتوماتیک والپیپر

مگه فرقی هم میکنه؟با KMPlayer

بلـــه این تغییراتــــ بر میگرده به کدکـــ هایی که به این نرم افزار افزوده شده !!
این تاپیکـــ KmPlayer جدیدترینشو دانلود کنید :

و کدکـــ های مناسب رو دانلود کنید :

موفق باشی : )

*Morteza*
26-05-2011, 22:23
نرمــ افـــزار هایی مثل Corel و Premier نسبتــــ به افتر افکتــ خیلی راحتترن و پیشرفته .
پیشنهاد میکنم از این دونرم افزار استفاده کنید :

Adobe Premiere / تمام ورژنها در این تاپیک

CorelDRAW Video Studio | ویرایش فیلمهای ویدیویی

فکـــر میکنم این نرم افزار به کارتون بیاد :

Wallpaper Slideshow | تغییر اتوماتیک والپیپر

بلـــه این تغییراتــــ بر میگرده به کدکـــ هایی که به این نرم افزار افزوده شده !!

نه آقا، من میخوام اسلایدشو درست کنم. اینی که گفتی عکس پس زمینه ویندوز رو عوض میکنه

Traceur
26-05-2011, 23:59
نه آقا، من میخوام اسلایدشو درست کنم. اینی که گفتی عکس پس زمینه ویندوز رو عوض میکنه

شــرمنده !
ببین ایــن نرمـ افــزار به کــارتــ میاد :

CyberLink PowerProducer

و یا

PhotoStage Slideshow Producer

پســوورد : -----------.com

*Morteza*
27-05-2011, 00:08
شــرمنده !
ببین ایــن نرمـ افــزار به کــارتــ میاد :

CyberLink PowerProducer

و یا

PhotoStage Slideshow Producer
دشمنت شرمنده :) دمت گرم داداش. تو این مدت primier و after effects رو نصب کردم. primier همه چیزایی که میخواستم رو داشت. خیلی نرم افزار توپیه

Turk Oghlan
27-05-2011, 00:13
اساتید کجان؟

Turk Oghlan
27-05-2011, 09:56
این تاپیک رو aQoa منتقل کرده اینجا،پس جاش درسه و باید بذارین ادامه داشته باشه بحث.(لاقل میذاشتی ما یه جواب می گرفتیم بعد تاپیک رو می فرستادی رو هوا.سه روزه منتظر جوابم،حالا باز دوباره بریم تو این تاپیکی که شما صلاح می دونی علاف شیم؟!)

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:55 AM ----------

ممنونم از جواب هاتون

دوستانی که اطلاعات دقیق می خواستن ،کجا رفتن؟

saeed774
27-05-2011, 11:15
بهترین برای تبدیل به Mkv و Mp4 و Avi :

StaxRip 1.1.7.1 Beta / 1.1.6

یا میتونی از برنامه ConvertX to DVD هم برای تبدیل به DVD استفاده کنی که کیفیتش فوق العاده هست و قابل پخش در پلیر خانگی :

VSO ConvertXtoDVD 4.1.19.365

Penryn
27-05-2011, 12:32
ممنونم از جواب هاتون

نه دوست من توجه نکردی چی گفتم.منظورم این توضیحات مربوط به پخش کننده نبود.منظورم فرمتهای صوتی و تصویری استفاده شده در فایلتونه.
عکسهای زیر رو ببین تا متوجه شی.فلشهای آبی،فرمتها و کدکهای صوتی و تصویری استفاده شده رو نشون میدن.
نرم افزارهای مورد استفاده هم Jet Audio و K-Lite Codec هستند:

==============================================

و اما از بین سه تا برنامه ای که در صفحه ی قبل معرفی شده یعنی:

Video Convert Master

Xilisoft Video Converter

AVS Video Converter

من از لحاظ داشتن اینترفیس کاربری کاربردی،برنامه ی Video Convert Master رو بهت پیشنهاد میکنم.حتی اینترفیس جالبش بوسیله ی خیلی از برنامه های دیگه مثل AVS Video Converter تقلید شده همونطور که در عکسی که ازش گذاشتم میبینی کاملا قابل فهم و بی نیاز از توضیح و دور از پیچیدگیهای بیهوده ای هست که مثلا در برنامه ی قدرتمند MPEG4 Direct Maker باعث گیجی میشه.در عین حال Video Convert Master تنظیمات پیشرفته در قلب خودش داره که براحتی میشه بهش دسترسی پیدا کرد.ولی نیاز به CPU قوی داری.چون از GPU نمیتونه استفاده کنه.
تنها دو دقیقه کار با این برنامه کافیه تا بفهمی چی به چیه!

ولی اگه کارت گرافیک ATi یا Nvida ی خوبی داری برنامه ی وسطی یعنی Xilisoft Video Converter رو بهت پیشنهاد میکنم هر چند باهاش کار نکردم.ولی چون از فناوریهای سطح GPU یعنی Nvidia CUDA و ATi Avivo پشتیبانی میکنه برای تبدیل ویدئوهای سنگین و زیاد کاملا عالی و سریع هست.

دیگه انتخاب با خودت.ضمنا در صفحه ی قبل کامل توضیح دادم از چه کدکی بهتره موقع تبدیل استفاده کنی و چرا.

Alli13
27-05-2011, 17:53

من KMPlayer و K-Lite-Mega-Codec رو جدیدترینش رو دانلود کردم مشکلم حل نشد.
آخه مشکل من اینه که اول فیلم صدا با تصویر هماهنگه ولی از وسطا به اون ور صدا جلوتر از تصویر میاد!!!

eri_wanted
29-05-2011, 06:38
با سلام به دوستان

لطفا یک برنامه باحال برای تبدیل dvd به mkv با کیفیت بالا و حجم پایین و اضافه کردن زیرنویس معرفی کنند....

با تشکر و سپاس فراوان

hasibi01
29-05-2011, 07:59
سلام
دوستان پستی که در مورد ویدئو استودیو در پست اول هست حجم دانلود بالایی داره کسی میتونه فشرده سازیش کنه؟
ممنون

Traceur
30-05-2011, 00:10
من KMPlayer و K-Lite-Mega-Codec رو جدیدترینش رو دانلود کردم مشکلم حل نشد.
آخه مشکل من اینه که اول فیلم صدا با تصویر هماهنگه ولی از وسطا به اون ور صدا جلوتر از تصویر میاد!!!

دوستـــ من شمــا ویدئــو رو ( flv ) دانلود کــردی یا به ( flv ) تبدیل کردی ؟!

با سلام به دوستان

لطفا یک برنامه باحال برای تبدیل dvd به mkv با کیفیت بالا و حجم پایین و اضافه کردن زیرنویس معرفی کنند....

با تشکر و سپاس فراوان

درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ◄◄

timbland
30-05-2011, 17:02
سلام.ببخشید اگه درخواستم ربطی به این تاپیک نداره اخه هرچی گشتم تاپیک مربوط به درخواستمو پیدا نکردم.می خواستم بدونم ایا نرم افزاری هست که کامپیوترو تو یه ساعت مشخص که ما واسش تنظیم می کنیم روشن کنه؟اگه هست لطفا واسم بذارین

ask_bl
30-05-2011, 22:01
سلام.ببخشید اگه درخواستم ربطی به این تاپیک نداره اخه هرچی گشتم تاپیک مربوط به درخواستمو پیدا نکردم.می خواستم بدونم ایا نرم افزاری هست که کامپیوترو تو یه ساعت مشخص که ما واسش تنظیم می کنیم روشن کنه؟اگه هست لطفا واسم بذارین

Auto Power-on & Shut-down روشن کردن اتوماتیک کامپیوتر / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GHAGHALEELEE
30-05-2011, 22:25
سلام
نرم افزاری هست که بشه باهاش صدای فایلهای ویدیویی رو جلوتر یا عقبتر از تصویر فایل ویدیویی پخش کنه و بشه همین تغییرات رو save کرد؟
با k lite code فقط میشه عقب و جلو کرد نمیشه save کرد؟:11:

Traceur
30-05-2011, 23:32
با سلام

داداش هزار بار دیگه میگم معرفی کنید ...

افتاد....
okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

دوست عزیز اینجا اگه کسی چیزی بلد باشه و بتونه کمک کنه بهت میگه
طلبکار که نیستی

عزیز مـــن اینجــا بحثــ بلدـ بودن یا .. نیستــــ !
اینجـــا تاپیکـــ در خواستـــ نرمـ افـــزار ویرایش فایلهای تصویری و صــوتیه !

در تاپیکـــ مربوطـ به درخواستتونــ درخواستـــ رو مطرح کنیدـ

باتشکــر : )

محمد حسن بیگی
31-05-2011, 15:40
اقا من این برنامه رو میخوام . ورژن جدیدترش بهتره و اینکه حتما کرک باشه.
IMTOO Blu-ray Creator
ممنون میشم

Traceur
31-05-2011, 17:44
اقا من این برنامه رو میخوام . ورژن جدیدترش بهتره و اینکه حتما کرک باشه.
IMTOO Blu-ray Creator
ممنون میشم
درود ..
دوستــــ عزیز شمــا می بایستی برای درخــواستتون در انجمن درخواستــ نرم افــزار یکـــ تاپیکــ مجزا ایجاد کنید :

peyman_nn
01-06-2011, 17:16
ممنون میشم

jafarian
01-06-2011, 17:29
اگرمنظورتون اینه که بخواین فرمت TS به یک فرمت دیگه تبدیل کنید من این برنامه رو پیشنهاد میدمBigasoft AVCHD Converter:20:

لینک دانلود Bigasoft AVCHD Converter+serial

peyman_nn
01-06-2011, 18:39
نه نه
این فرمتش dvr هستش
یعنی فایل از ماهواره ای که با فرمت dvr رکورد میکنه و در اصل هم خودش فول اچ دی رو ساپورت میکنه
حجم یک فایل 10 دقیقه ایش به چند گیگ میرسه

light
01-06-2011, 19:38
Xilisoft HD Video Converter

pesilium
02-06-2011, 12:14

format factory

FX
02-06-2011, 14:25
Total Video Converter HD.3.71

Traceur
02-06-2011, 14:28
ممنون میشم

درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری
◄◄ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

miladatashin
03-06-2011, 09:51
لطفا یک کانورتور خوب برای تبدیل ts به divx معرفی کنید

Traceur
03-06-2011, 10:43
لطفا یک کانورتور خوب برای تبدیل ts به divx معرفی کنید

نرمـ افــزار McFunSoft Video Solution پیشنهــاد میشه :

: )

khanjanisaeed
03-06-2011, 12:47
سلام یه برنامه که dvd تبدیل به divx بکنه ممنون میشم اگه کمکم کنید البته کرکش باشه؟

ask_bl
03-06-2011, 13:06
سلام یه برنامه که dvd تبدیل به divx بکنه ممنون میشم اگه کمکم کنید البته کرکش باشه؟
سلام

Xilisoft Video Converter Ultimate 6.5.5.0426
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .rar

mehdy.sms
04-06-2011, 11:11
سلام
نرم افزاری هست که بشه باهاش صدای فایلهای ویدیویی رو جلوتر یا عقبتر از تصویر فایل ویدیویی پخش کنه و بشه همین تغییرات رو save کرد؟
با k lite code فقط میشه عقب و جلو کرد نمیشه save کرد؟:11:
منم دقیقاً یه همچین نرم افزاری می خوام. یه سریال با کیفت HD دانلود کردم ولی صدا و تصویرش هماهنگ نیست. صدا حدود 3 ثانیه دیرتر پخش میشه. وقتی توی سریالش دو نفر با هم حرف میزنن اصلاً وضعیت جالبی نیست.
یه نرم افزاری می خوام صدا رو جابجا کنه ولی کیفت تصویر رو دستکاری نکنه.

Traceur
04-06-2011, 11:36
منم دقیقاً یه همچین نرم افزاری می خوام. یه سریال با کیفت HD دانلود کردم ولی صدا و تصویرش هماهنگ نیست. صدا حدود 3 ثانیه دیرتر پخش میشه. وقتی توی سریالش دو نفر با هم حرف میزنن اصلاً وضعیت جالبی نیست.
یه نرم افزاری می خوام صدا رو جابجا کنه ولی کیفت تصویر رو دستکاری نکنه.

شمــا کدکـــ ( HD Codec Pack 2010 ~ 2011 ) رو دانلود کنیدـ .
آموزش مربوطـ به تنظیماتـــ و نصبـ Kmplayer و کدکــ از لینکــ زیر دانلود کنیدـ :

mosolim
04-06-2011, 16:55
سلام

من یه تاپیک ایجاد کردم اما اینجا هم میخوام درخواست خود رت مطرح کنم.

من درخواست نرم افزاری برای ساخت دی وی دی دارم البته دارای یه سری ویژگی ها باشه به شرح زیر:

پشتیبانی از زبان فارسی
داشتن منون های آماده و بسیار زیبا ( در حد dvd maker windows 7 یا بهتر)
قابلیت اضافه کردن زیرنویس
قابلیت تغییر هجم دادن ( برای مواقعی که مثلا سه تا فیلم رو بشه تو یه دی وی دی جا داد.)
کارکردن باش راحت باشه.

ممنون میشم معر فی کنید

Traceur
05-06-2011, 10:21
سلامـ مجدد ..

در این پستــــ ذکر کردمـ :

khanjanisaeed
05-06-2011, 23:46
سلام یه برنامه که دی وی دی تبدیل به divx کنه میخواستم کرک شده

Traceur
06-06-2011, 10:57
سلام ..

درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری
◄◄ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yahyai
06-06-2011, 19:18
سلام
دوستان من آخرین ورژن این برنامه رو میخواستم ممنون.
Sothink Video Converter Pro Version

Traceur
07-06-2011, 16:48
سلام
دوستان من آخرین ورژن این برنامه رو میخواستم ممنون.
Sothink Video Converter Pro Version

سلامـ ..

yahyai
08-06-2011, 20:25
سلامـ ..

دوست عزیز ممنون.
اما دانلود نمیشه.اگه ممکنه یه لینک دیگه بزارید.واقعا به این برنامه نیاز دارم.ممنون.

pirooz000
10-06-2011, 19:38
سلام دوستان .یه برنامه میخواستم فیلم dvd رو تو حداقل 1:15 دقیقه به mkv با بالاترین کیفیت تبدیل کنه .

برنامه های زیادی رو تست کردم .یکیش خیلی خوب بود ولی تبدیل میکرد به avi و بعد خیلی هم طول میکشید .(حدود 3 ساعت)

ممنون میشم یه برنامه خوب معرفی کنید بد جوری لنگم .

من Xilisoft DVD Ripper Platinum 4 رو تست کردم ازش راضیم خیلی طول میکشه یه فیلم رو تبدیل کنه .

worldm
10-06-2011, 20:09
دوست عزیز پیروز جان من تو پست قبلی هم به شما گفتم که جدیدترین ورژنشو پیدا کنید هم سریع شده و هم تمامی فرمتها رو تبدیل میکنه.
اون برنامه دی وی دی ریپر تا نسخه 6.5 هم اومده.
بعدشم سیستمت مشخصاتش چیه؟

jafarian
10-06-2011, 21:22
سلام دوستان .یه برنامه میخواستم فیلم dvd رو تو حداقل 1:15 دقیقه به mkv با بالاترین کیفیت تبدیل کنه .

برنامه های زیادی رو تست کردم .یکیش خیلی خوب بود ولی تبدیل میکرد به avi و بعد خیلی هم طول میکشید .(حدود 3 ساعت)

من Xilisoft DVD Ripper Platinum 4 رو تست کردم ازش راضیم خیلی طول میکشه یه فیلم رو تبدیل کنه .

این برنامه avs video converter هم هست نمیدونم تست کردین یا نه علت اینکه برنامه هم واسه کانورت زمان میبره بخاطر اینه که یک سخت افزاری سیستم پایینه دوم توتنظیمات برنامه هم هر چی کیفیت تبدیل پایینتر بیاد به همون نسبت هم سرعت کانورت بیشتر میشه:20:

لینک دانلود avs video converter

لینک پچ برنامه

Traceur
11-06-2011, 10:45
دوست عزیز ممنون.
اما دانلود نمیشه.اگه ممکنه یه لینک دیگه بزارید.واقعا به این برنامه نیاز دارم.ممنون.

از سایتـــ خود نرمـ افــزار همـ میتونیدـ دانلود کنیدـ :

سلامـ دوستــ عزیز ..

با تــوجه به پستـــ کاربر گرامی Worldm ؛ کند بودن یا سریع بودن زمــان تبدیل ویدئو به قدرتـــ کشش سیستمـ شمــا همـ مربوط میشه ! و حقیقتاً نرمـ افــزارها بخش کوچکی از این مقوله ( میزان سرعتـــ تبدیل ) رو شامل میشه !

به هر حال جدیدترین ورژن نرمـ افــزار XiliSoft Video Converter رو میتونید از تاپیکش دانلود کنیدـ :

JAVAD1348
12-06-2011, 08:45
آخرين نسخه نرم افزار كپچر را هركسي داره لطف كنه لينكشو برا من بزاره
ممنون ميشم
:40::40:

payan_zaman
12-06-2011, 10:17
ulead رو شرکت Corel خریداری کرده آخرین نسخه این نرم افزار Corel Video Studio x4 هستش
نسخه آخرشو می تونی از سایتش Trail بگیر با این Keygen برنامه رو اکتیو کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Incl.Keymaker-CORE.rar

jafarian
12-06-2011, 15:40
خواستینم ازداخل خودسایت p30world میتونید دان کنید:20:

لینک دانلود

navvabs
13-06-2011, 11:12
salam
ye barname baraye tabdile file haye dvd b file ghabele pakhsh to vcd mikhastam
asan vojod dare chnin barnamei?

michaelkp1100
13-06-2011, 11:41
سلام
آقا ما مدتهاست دنبال یه نرم افزاری میگردیم که کار ما رو راه بندازه حتما دیدید که تو فیلمها وقتی گلوله شلیک میشه رد اون به صورت یه خط زرد رنگ عبور میکنه حتی گلوله رو هم که تو هوا عبور میکنه رو هم نشون میدن و همیچنین پاشیدن خون و جاری شدن خون دنبال نرم افزاری هستم که مخصوص این افکتها باشه پلاگین آماده همnhaji باشه عالیه دوستان اگه کسی میدونه با چه نرم افزاری این افکتها ساخته میشه رهنمایی کنید و ما رو از این سرگردانی نجات بدید

Traceur
13-06-2011, 14:46
salam
ye barname baraye tabdile file haye dvd b file ghabele pakhsh to vcd mikhastam
asan vojod dare chnin barnamei?

سلام دوستـــ عزیز ..

لطفاً رعایتــ کنیدـ و از نوشتن بصــورت (فینگلیش) خودداری کنید ..

نرمـ افـــزار VSO ConvertXtoDVD رو پیشنهاد میکنمـ .

VSO ConvertXtoDVD | تبدیل فرمتها به فرمتهای قابل پخش در ویدئوی خانگی

pirooz000
13-06-2011, 15:02
ممنون از همگی .

XiliSoft Video Converter رو با دو سیستم تست کردم .یکی با cpu celeron یک دیگخ با cpu corei7 رو هر دوش cpu رو 100% میکرد و خیلی طول میکشید به طوری که آدم کلا پشیمون میشد !!!!!

navvabs
13-06-2011, 16:13
سلام دوستـــ عزیز ..

لطفاً رعایتــ کنیدـ و از نوشتن بصــورت (فینگلیش) خودداری کنید ..

نرمـ افـــزار VSO ConvertXtoDVD رو پیشنهاد میکنمـ .

VSO ConvertXtoDVD | تبدیل فرمتها به فرمتهای قابل پخش در ویدئوی خانگی

دوباره سلام

ببخشید این نرم افزاری که شما میگید برایه تبدیله فایله ویدیویی به فایله dvd هست،،
برعکسه این کارروهم انجام میده؟یعنی dvd رو هم به فایله ویدیویی تبدیل میکنه؟ اگر که
انجام نمیده،یه نرم افزارم واسه این کار معرفی میکنید لطفا. . .

متشکر

MH_FashisT
13-06-2011, 19:12
یه برنامه میخواسم که فیلمای بلوریو به mkv تبدیل کنه :31:با این تفاوت که cpu های 4 هسته ای هم ساپورت کنه:8:

Dark Shine
13-06-2011, 19:29
forum.videohelp.com/threads/296167-How-to-backup-and-convert-Blu-ray-to-MP4-HD-or-MKV-HD
میتونه کمکت کنه !

MH_FashisT
13-06-2011, 19:35
تبدیل کننده هست ولی از تمام ظرفیت cpu استفاده نمیکنه:41:

Amir Varasteh
13-06-2011, 20:51
دوباره سلام

ببخشید این نرم افزاری که شما میگید برایه تبدیله فایله ویدیویی به فایله dvd هست،،
برعکسه این کارروهم انجام میده؟یعنی dvd رو هم به فایله ویدیویی تبدیل میکنه؟ اگر که
انجام نمیده،یه نرم افزارم واسه این کار معرفی میکنید لطفا. . .

متشکر

باهاش هررررررر کاری که فک کنی میتونی انجام بدی.

درضمن Free هم هست و نیازی به کرک و این حرفا هم نداره.

MH_FashisT
14-06-2011, 10:19
یه برنامه میخواسم که فیلمای بلوریو به mkv تبدیل کنه ,با این .ویژگی که cpu های 4 هسته ای و nvidia cuda هم ساپورت کنه
اخه یه فیلم بلوری دارم ریختمش رو هارد 77gb بود خواسم با blue ray convertor تبدیل کنم به mkv hd نوشت 23 ساعت
من هم nvidia cuda داره gpu .هم cpu 4 core

Silent TR
15-06-2011, 08:07
دوستان من میخواهم فیلم های MKV رو همراه با زیرنویس اونها به DVD تبدیل کنم
لطفا راهنمایی ام کنید که از چه نرم افزاری استفاده کنم و همچنین بگید که باید چه کاری انجام بدم تا فیلم کانورت شده به صورت فول اسکرین کانورت بشه یعنی بقل هاش سیاه نداشته باشه

xeNociDe
15-06-2011, 08:29
اینو تست کــن :

Silent TR
15-06-2011, 12:27
اینو تست کــن :

دانلود نمیشه !!!!!
لطفا روش فول اسکرین کردن فیلم رو هم بگید

Silent TR
15-06-2011, 14:30
دوستان خواهش میکنم زودتر روشش رو به همراه نرم افزار بهم بگید
خیلی فوریه

Amir Varasteh
15-06-2011, 20:17
دوستان خواهش میکنم زودتر روشش رو به همراه نرم افزار بهم بگید
خیلی فوریه

yahyai
16-06-2011, 10:02
سلام دوستان
من یه برنامه میخوام که بتونه همزمان زیرنویس رو به فیلم بچسبونه(مثل برنامه توتال کانورتر،که زیر نویس رو مثل عکس به فیلم میچسبونه)و امکاناتی دقیقا مثل برنامه توتال داشته باشه.فقط تو برنامه توتال نمیشه صدای دالبی یا غیر دالبی رو تنظیم کرد و صدا معمولی هست.فیلمی که من دارم دالبی هست.اما وقتی با این برنامه تبدیل میکنم صدا از اون حالت خارج میشه.حالا یه برنامه میخوام که با همون امکانات باشه اما بشه صداش رو هم تنظیم کرد.
ممنون.

shahrooz_wildboy
16-06-2011, 23:43
سلام.
هیچکس چنین نرم افزاری رو نداره؟

HORROR
19-06-2011, 13:07
سلام دوستان
من یه برنامه میخوام که بتونه همزمان زیرنویس رو به فیلم بچسبونه(مثل برنامه توتال کانورتر،که زیر نویس رو مثل عکس به فیلم میچسبونه)و امکاناتی دقیقا مثل برنامه توتال داشته باشه.فقط تو برنامه توتال نمیشه صدای دالبی یا غیر دالبی رو تنظیم کرد و صدا معمولی هست.فیلمی که من دارم دالبی هست.اما وقتی با این برنامه تبدیل میکنم صدا از اون حالت خارج میشه.حالا یه برنامه میخوام که با همون امکانات باشه اما بشه صداش رو هم تنظیم کرد.
ممنون.

سلام

شما میتونی برای وصل کردن صدا - زیرنویس از نرم افزار mkvmerge GUI استفاده کنی کار باهاش راحته و خیلی سریع کارو انجام میده.البته اینم بگم فرمت خروجیش فقط mkv هست وبعدا میتونی با یه برنامه دیگه به فرمت دلخواهت دربیاریش

واما خودم: پیشکسوتان فروم نرم افزار لطفا یه converter یا encoder عالی معرفی کنید که فرمتهای مختلفو بدون هیچ کمبود کیفیتی به avi - Xvid یا mpeg4 Visual تبدیل کنه وسرعت خوبی هم داشته باشه.........

پیشاپیش ممنون:11:

نبود؟...

Big-Boss
19-06-2011, 15:45
بهنرین برنامه برای تبدیل dvd به divx چیه؟
برنامه زیاد دارم واسه کانورت ولی یه چیز ساده و تخصصی و با کیفیت فقط برای همین تبدیل dvd به divx میخوام.
مرسی.

milad_takjoo
19-06-2011, 22:21
سلام دوستان.من دوتا نرم افزار میخواستم...
1.نرم افزاری که بشه زیرنویسی که به صورت پیشفرض رو فیلمها هست رو برداشت؟(hd هم ساپورت کنه)
2.نرم افزاری که بشه زیرنویسی رو رویه یه فیلم hd چسبوند..
ممنون

Traceur
20-06-2011, 09:25
سلام
آقا ما مدتهاست دنبال یه نرم افزاری میگردیم که کار ما رو راه بندازه حتما دیدید که تو فیلمها وقتی گلوله شلیک میشه رد اون به صورت یه خط زرد رنگ عبور میکنه حتی گلوله رو هم که تو هوا عبور میکنه رو هم نشون میدن و همیچنین پاشیدن خون و جاری شدن خون دنبال نرم افزاری هستم که مخصوص این افکتها باشه پلاگین آماده همnhaji باشه عالیه دوستان اگه کسی میدونه با چه نرم افزاری این افکتها ساخته میشه رهنمایی کنید و ما رو از این سرگردانی نجات بدید

سلام ..
دوستــ عزیز درابتدا درخواستـــ شما مربوط به این تاپیکـــ نمیشه ! بایستی بری درخواست خودتون تاپیکــی مجزا میزدید !
نرم افزاری کــه شما نیاز دارید یکــ نرم افزار برای ساخت افکتهای گرافیکی بر روی فایلهای تصویری است که بهترین نرم افزار در این زمینه Adobe After Effect هستش ..

سلام دوستان.من دوتا نرم افزار میخواستم...
1.نرم افزاری که بشه زیرنویسی که به صورت پیشفرض رو فیلمها هست رو برداشت؟(hd هم ساپورت کنه)
2.نرم افزاری که بشه زیرنویسی رو رویه یه فیلم hd چسبوند..
ممنون

سلام ..
1. Subrip برای DVD جواب داده ولی HD رو نمیدونم !
2. Cowon Jet Audio - AVIaddXsub

milad_takjoo
20-06-2011, 10:14
سلام ..

2. Cowon Jet Audio - AVIaddXsub

ممنون...ولی این نرم افزار واسه mkv فقط یه فایل sub/idx میده بیرون و روش نمیتونه بذاره....(واسهavi میتونه)

Traceur
20-06-2011, 10:29
سلام

شما میتونی برای وصل کردن صدا - زیرنویس از نرم افزار mkvmerge GUI استفاده کنی کار باهاش راحته و خیلی سریع کارو انجام میده.البته اینم بگم فرمت خروجیش فقط mkv هست وبعدا میتونی با یه برنامه دیگه به فرمت دلخواهت دربیاریش

واما خودم: پیشکسوتان فروم نرم افزار لطفا یه converter یا encoder عالی معرفی کنید که فرمتهای مختلفو بدون هیچ کمبود کیفیتی به avi - Xvid یا mpeg4 Visual تبدیل کنه وسرعت خوبی هم داشته باشه.........

پیشاپیش ممنون:11:

نبود؟...
سلام..
نرم افزار 4Videosoft Video Converter و AVS Video Converter پیشنهاد میشه ..
نرم افزار Any Video Converter Pro هم در این زمینه نرم افزار بدی نیست .

بهنرین برنامه برای تبدیل dvd به divx چیه؟
برنامه زیاد دارم واسه کانورت ولی یه چیز ساده و تخصصی و با کیفیت فقط برای همین تبدیل dvd به divx میخوام.
مرسی.

سلام ..

Xilisoft DVD to DivX Converter از بهترین هاست .

Amir Varasteh
20-06-2011, 12:50
ممنون...ولی این نرم افزار واسه mkv فقط یه فایل sub/idx میده بیرون و روش نمیتونه بذاره....(واسهavi میتونه)
سلام.

با Jet Audio انجامش بده ! فایل زیرنویس رو بزار کنار فیلم و فیلمت رو کانورت کن. زیر نویس میاد رو فیلمت.

mohammadkopol
20-06-2011, 12:57
سلام عرض میکنم خدمت کلیه دوستان انجمن
من یک جند تا فیلم دارم که همشون 2 CD هستن!!
یعنی فرمت های رایج مثل mkv نیست!
خیلی دنبال زیرنویس هاش گشتم اما متناسبش رو پیدا نکردم!!!
10 ات نرم افزار پیدا کردم که فایل هارو ادغام کنم و mkv بسازم که زیرنویس هاش هماهنگ یشه اما بعد از convert کردن هیچکدو از فیلمها صدا نداره!! با 10 تا پسوند صدا هم امتحان کردم اما نشد!! لطفآ اگر میشه یک نرم افزار خوب معرفی کنید!! با تشکر

MasterGeek
20-06-2011, 13:10
سلام
قدیم یه نرم افزار Mpeg2Cut pro بود که علیرغم اینکه ساده بود ولی خیلی کارا فیلم ها split میکرد. فرمت TS رو هم پشتیبانی میکرد و بدون افت کیفیت (در واقع بدون کانورت و تغییر رزولوشن و ...) خروجی رو بیرون میداد.

حالا من ویندوز 7 نسخه ی 64 رو دارم که دیگه Mpeg2CUt روش کار نمیکنه (compatability رو امتحان کردم). توی سایتش هم چند ماه پیش زده بود که فعلا نسخه ی 64 آماده نیست.

دوستان نرم افزار معادلی مثل این که فرمت TS رو پشتیبانی کنه و بدون افت کیفیت (بدون تغییر) فقط فایلها رو split کنه سراغ دارین؟ ترجیحا کم حجم باشه...

HESAM_5700
20-06-2011, 15:07
10 ات نرم افزار پیدا کردم که فایل هارو ادغام کنم و mkv بسازم که زیرنویس هاش هماهنگ یشه اما بعد از convert کردن هیچکدو از فیلمها صدا نداره!! با 10 تا پسوند صدا هم امتحان کردم اما نشد!! لطفآ اگر میشه یک نرم افزار خوب معرفی کنید!! با تشکر

سلام...

دوست عزیز درخواست خودتون رو توی تاپیک زیر مطرح کنید

forum.p30world.com/showthread.php?t=208599

mohammadkopol
20-06-2011, 20:09

code_babi
23-06-2011, 12:56
سلام دوستان من یه نرم افزار می خوام که بشه باهاش زیر نویس رو چسبود زیر فایل mkv
فرمت فایل زیر نویسم هم هست idx

emre
24-06-2011, 00:54
با سلام
از عزیزانی که میدونن چه جوری و با کمک چه نرم افزاری میشه زیر نویسو به فیلم اضافه کرد و بعد خروجی vcd گرفت خواهشن تو این تایپیک بیان کنن
من خودم از نرم افزار mkvtoolnix-unicode-4.0.0 استفاده کردم و فقط خروجی mkv گرفتم و موقع تبدیل با نرم افزارای دیگه به vcd یا dvd زیر نویس باهاش تبدیل نمیشه و فقط خود فیلم تبدیل میشه!
با تشکر ...

jafarian
24-06-2011, 21:17
مدیریت دیگه مثل قبل عمل نمیکنه خواهشن پاسخی چیزی به سوال ما بدین یا بگین نمیدونم!!!!!
خواهشن پاسخگو باشین

شمااین برنامه Womble Easysub تست کنید احتمالا کارتون راه بیفته:20:

لینک دانلود Womble Easysub

vahid0801
24-06-2011, 23:48
سلام.

بهترین و قویترین برنامه واسه ور رفتن با فایلای صوتی مثلا کات کردن و پیست کردن این به اونو اینا چی پیشنهاد میکنید؟

mmiladd
25-06-2011, 08:58
سلام دوستان ؛ من يه نرم افزار كانورتر مي خوام كه بشه باهاش حجم فيلم هاي ويدويي رو كم كرد

بهترين برنامه تو اين زمينه كه همه فرمت ها رو ساپورت كنه

مرسي

vahid0801
25-06-2011, 11:40
سلام دوستان ؛ من يه نرم افزار كانورتر مي خوام كه بشه باهاش حجم فيلم هاي ويدويي رو كم كرد

مرسي

video convert master عالیه که تو صفحه اولم اومده

ask_bl
25-06-2011, 15:56

مرسي
سلام
Xilisoft Video Converter Ultimate

shabnam1986
27-06-2011, 20:17
امکانش هست؟