PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

karajboy
02-02-2008, 20:48
سلام، من با نسخه 7.0.1.321 کار میکنم (kav) میخواستم بدونم حجم اولین آپدیت با این نسخه دقیقا" چه قدر هستش چون پس از رسیدن به درصد 55 آپدیت قطع و در قسمت status کلمه completed رو نوشت که به معنای آپدیت کامل هستش و دوباره هم که اقدام به آپدیت میکنم پس از چند درصدی دوباره قطع و completed رو مینویسه. آپدیت ها رو در پوشه ای مجزا گذاشتم که با حجم 28.3mb ذخیره شده اند. آپدیت به صورت کامل انجام شده؟

mrmmnb
02-02-2008, 22:55
کامل ابدیت شده به اون عددی که خودش میده توجه نکن همین که کلمه completed رو داد حله
راستی چرا کاسپر اینجوری هست مثلا میزنه حجم ابدیت 5 مگ بعدش با مثلا 2 مگ ابدیت میشه والبته بعضی وقتا هم با همون حجمی که نوشته ابدیت میشه کسی میدونه؟

nekooee
03-02-2008, 01:46
کامل ابدیت شده به اون عددی که خودش میده توجه نکن همین که کلمه completed رو داد حله
راستی چرا کاسپر اینجوری هست مثلا میزنه حجم ابدیت 5 مگ بعدش با مثلا 2 مگ ابدیت میشه والبته بعضی وقتا هم با همون حجمی که نوشته ابدیت میشه کسی میدونه؟

در كاسپر ورژن 7 حجم آپدیت رو در ابتدا نمیزنه و همینطور كه آپدیت در حال پیش روی است در مقابل update size حجم آپدیت هم افزایش میابد. در آخر كه complete رو نشون میده این عدد ثابت شده و میتونی ببینی حجم آپدیت چقدر شده. و برای من همیشه این مقدار درست

ya30n
04-02-2008, 14:05
بچه ها لينك دانلود ورژن جديد كسپر رو ميخوام
چند مگ هست؟
يا حق (:

Nine
04-02-2008, 14:33
بچه ها لينك دانلود ورژن جديد كسپر رو ميخوام
چند مگ هست؟
يا حق (:

ورژن اینترنت سکیوریتی 7.0.1.321
32 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ورژن آنتی ویروس 7.0.1.321
28 مگ

Nine
04-02-2008, 17:59
مث اينكه از فكر دانلود بايد بيام بيرون
عزيز اگه ميتوني روي cd بزني خبرم كن ازت ب خ ر م
يا حق (:

با سلام
دوست عزیز بهترین کار اینه که شما این نسخه ها رو از یه کافی نت سرعت بالا بگیری
اکثر سی دی های بازار نسخه های قدیمی تر رو دارن با کلید هایی که دیگه اعتبار ندارن
شما بعد از دانلود نسخه های فوق کلید های معتبر رو از اینجا می تونی بگیری

rashid1368
04-02-2008, 17:59
بچه ها سلام
ممنون از کمک هاتون
ولی من هر کار می کنم نمی شه
اشکال از مودم و سرعت اینترنت نیست
ولی می دونم اشکال از سیستمم هست
غرض از مزاحمت
می خواستم بدونم می شه من از اپدیت های کاسپر کس دیگه استفاده کنم برای اپدیت دستی
یعنی این امکان پذیر هست؟
ممنون

hamilton
04-02-2008, 20:37
بچه ها سلام
ممنون از کمک هاتون
ولی من هر کار می کنم نمی شه
اشکال از مودم و سرعت اینترنت نیست
ولی می دونم اشکال از سیستمم هست
غرض از مزاحمت
می خواستم بدونم می شه من از اپدیت های کاسپر کس دیگه استفاده کنم برای اپدیت دستی
یعنی این امکان پذیر هست؟
ممنون

بله طبق روش صحيح نحوه آپديت دستي به راحتي ميتونيد از آپديتهاي كاسپر در سيستمهاي مختلف استفاده كنيد.

hsj110
04-02-2008, 20:48
سلام دوستان خسته نباشید

مشکلی با کاسپر پیدا کردم.

من هر وقت دستگاه را ریستارت میکنم پیغام عدم آپدیت رو نشون میده و این در حالی که دیتا بیس من آپدیت .

مشکل تاریخ هم ندارم .

و وقتی هم روی خود پیغام آپدیت کلیک میکنم تا آپدیت انجام بشه . بعد انجام عملیات باز پیغام آپدیت نیست رو میده .

به شکلهای زیر توجه کنید .

در ضمن آپدیت هم روی دستی تنظیم .

ممنون میشم اگر کمک کنید.:10::11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamilton
04-02-2008, 21:47
سلام دوستان خسته نباشید

من هر وقت دستگاه را ریستارت میکنم پیغام عدم آپدیت رو نشون میده و این در حالی که دیتا بیس من آپدیت .

مشکل تاریخ هم ندارم .

و وقتی هم روی خود پیغام آپدیت کلیک میکنم تا آپدیت انجام بشه . بعد انجام عملیات باز پیغام آپدیت نیست رو میده .

متاسفانه چند روزي هست كه برخي افراد در ايران در آپديت كاسپر به مشكل برخورده اند.تعداد زيادي از دوستانم همين مشكل را پيدا كرده اند ولي همين افراد از طريق پ ر و ك س ي به راحتي آپديت كرده اند و مشكلشون هم برطرف شده.اين مشكل مربوط به يك ISP خاص هم نبوده و بايد علت بررسي بشه.اگر دوستان ديگري هم هستند كه اين مشكل را پيدا كرده اند در همين تاپيك اعلام كنند.البته به فروم كاسپر هم سر ميزنم ببينم خبري هست يا خير.شايد هم مشكل از سرورهاي كاسپر باشه كه مشكل پيدا كرده اند.

rashid1368
04-02-2008, 22:11
با سلام خدمت بچه ها
منظورم اینه که آیا من می تونم از
آپدیت های مثلا دوستم که خونه خودش تو سیستم خودش آپدیت کرده استفاده کنم یا نه
ممنون

hamilton
04-02-2008, 22:25
با سلام خدمت بچه ها
منظورم اینه که آیا من می تونم از
آپدیت های مثلا دوستم که خونه خودش تو سیستم خودش آپدیت کرده استفاده کنم یا نه
ممنون

بله دوست عزيز ميتونيد استفاده كنيد منتها طبق روش اصولي آپديت دستي نه از طريق كپي كردن فايلها.

hsj110
04-02-2008, 22:32
سلام شب همگی بخیر

hamilton عزیز خسته نباشی از پیگیریتون ممنونم

سوالی داشتم

بهترین اسپیواری که با کاسپر مچ باشه را معرفی میکنید:10:

متشکرم

hamilton
04-02-2008, 22:34
موقع اسكن با كاسپر متوجه شدم كه كاسپر به مجموعه امنيتي Bitdefender Total Security 2008 مشكوك شده و مطابق شكل زير هشدار هم داده.vtn54 عزيز نظر شما در اين خصوص چيه؟قبلا هم اين فايل در آرشيو من بود ولي تابحال همچين موردي را كاسپر گزارش نكرده بود.آيا بنظر شما موردي در اين خصوص وجود داره؟در مورد ساير محصولات و ورژنهاي Bitdefender به اين صورت نيست و تنها روي اين محصول هشدار داده است گرچه گزينه "احتمال" را مطرح كرده ولي جاي تامل داره.
اين هم تصوير مربوطه:

zhina_gian
04-02-2008, 22:42
Kaspersky هم مثل تمام آنتی ویروسها False positive داره. یعنی تشخیص های نادرست و به
احتمال زیاد در آپدیت های بعدی رفع میشه.

در این وسط فقط اسم Antivir خراب شده وگرنه هر آنتی ویروسی ممکنه اشتباه کنه.

Mr.Mimi
04-02-2008, 22:48
بچه ها 3 تا فایل تو کامپیوترم هست که کسپر بعضی موقع ها بهش گیر میده . نه خودم میتونم پاکشون کنم نه کسپر. چاره چیه؟؟؟

hamilton
04-02-2008, 23:04
سلام شب همگی بخیر

hamilton عزیز خسته نباشی از پیگیریتون ممنونم

سوالی داشتم

بهترین اسپیواری که با کاسپر مچ باشه را معرفی میکنید:10:

متشکرم

من از Super Antispyware و Webroot SpySweeper و CounterSpy بصورت غيرفعال در كنار كاسپر استفاده ميكنم و بصورت هفته اي پس از آپديت سيستم را با آنها اسكن ميكنم.متاسفانه Spyware Doctor مخصوصا ورژن 7.1.321 اصلا با Spyware Doctor سازگاري نداره.

vtn54
04-02-2008, 23:06
سلام دوستان خسته نباشید

مشکل تاریخ هم ندارم .

دوست عزیز دو شکلی که گذاشته اید دو مشکل متفاوت را نشان می دهند مشکل در شکل اول درست نبودن تاریخ

سیستم است ولی مشکل شکل دوم ( که ارتباطی هم با شکل اول ندارد چون یکی از فایلهای آپدیت شده اشکال

دارد و آپدیت نشده است و این فایل مربوط به دیتابیس نیست ).

متاسفانه چند روزي هست كه برخي افراد در ايران در آپديت كاسپر به مشكل برخورده اند.تعداد زيادي از دوستانم همين مشكل را پيدا كرده اند ولي همين افراد از طريق پ ر و ك س ي به راحتي آپديت كرده اند و مشكلشون هم برطرف شده.اين مشكل مربوط به يك ISP خاص هم نبوده و بايد علت بررسي بشه.اگر دوستان ديگري هم هستند كه اين مشكل را پيدا كرده اند در همين تاپيك اعلام كنند.البته به فروم كاسپر هم سر ميزنم ببينم خبري هست يا خير.شايد هم مشكل از سرورهاي كاسپر باشه كه مشكل پيدا كرده اند.

اشکال دوم موقتی است و به نظر می رسد سروری که از آن آپدیت صورت می گیرد مشکل دارد که معمولا زود رفع

می شود ولی شما اگر بخواهید می توانید سرور آپدیت را در تنظیمات کاسپرسکی عوض کنید ( در حالت Default

تنظیمات به گونه ای است که سرور به صورت اتوماتیک انتخاب می شود ) و آن را به هر سروری به جز سرور مربوط به

ایران تغییر دهید ( مثلا مانند شکل زیر به سرورهای مربوط به روسیه ) در نتیجه نیازی به استفاده از پ ر و ک س ی

نیست .

vtn54
04-02-2008, 23:09
موقع اسكن با كاسپر متوجه شدم كه كاسپر به مجموعه امنيتي Bitdefender Total Security 2008 مشكوك شده و مطابق شكل زير هشدار هم داده.vtn54 عزيز نظر شما در اين خصوص چيه؟قبلا هم اين فايل در آرشيو من بود ولي تابحال همچين موردي را كاسپر گزارش نكرده بود.آيا بنظر شما موردي در اين خصوص وجود داره؟در مورد ساير محصولات و ورژنهاي Bitdefender به اين صورت نيست و تنها روي اين محصول هشدار داده است گرچه گزينه "احتمال" را مطرح كرده ولي جاي تامل داره.
اين هم تصوير مربوطه:

این یک اخطار مربوط به هوریستیک کاسپرسکی است ( Heur=Heuristic ) و یک مثبت کاذب است و به احتمال خیلی زیاد

خیلی زود رفع خواهد شد.

hsj110
04-02-2008, 23:12
دوست عزیز دو شکلی که گذاشته اید دو مشکل متفاوت را نشان می دهند مشکل در شکل اول درست نبودن تاریخ

سیستم است

vtn54 عزیز خسته نباشید

ولی همنطور که در بالا عرض کردم تاریخ دستگاه مشکلی ندارد.:10:

vtn54
05-02-2008, 00:13
vtn54 عزیز خسته نباشید

ولی همنطور که در بالا عرض کردم تاریخ دستگاه مشکلی ندارد.:10:

درست است مشکل این است که دیتای موجود روی سروری که از آن آپدیت کرده اید قدیمی و مربوط به 5 روز قبل بوده است شما

سرور آپدیت را عوض کنید مشکل حل خواهد شد.

hsj110
05-02-2008, 01:37
درست است مشکل این است که دیتای موجود روی سروری که از آن آپدیت کرده اید قدیمی و مربوط به 5 روز قبل بوده است شما

سرور آپدیت را عوض کنید مشکل حل خواهد شد.

سلام

متاسفانه حل نشد

درضمن سوال دیگه اینکه در موقع نصب و استفاده از superanti spyware کاسپر پیغام میده .

این طبیعی ؟

vtn54
05-02-2008, 03:30
سلام

متاسفانه حل نشد

درضمن سوال دیگه اینکه در موقع نصب و استفاده از superanti spyware کاسپر پیغام میده .

این طبیعی ؟

سرورهای دیگر به جز روسیه را ( به ویژه سرورهای اروپایی ) را امتحان کنید .اگر مشکل رفع نشد نام فایلی را که آپدیت

آن با مشکل مواجه شده برایم بنویسید .در مورد آن اخطار هم نشان می دهد که سوپر آنتی اسپایور حین نصب مخفیانه با

سرور مرکزیش ارتباط برقرار می کند که مشکل خاصی نیست.

mrmmnb
05-02-2008, 07:09
انتی اسپایور دیگه چیه ایا لازمه در کنار کاسپر نصب بشه؟مگه خود اینترنت سکیوریتی از همه لحاظ کامل نیست؟
اگه لازم ومهم هست لینکش رو هم بدید چون همه مثل اینکه نصب کردید
با تشکر

hsj110
05-02-2008, 12:01
سرورهای دیگر به جز روسیه را ( به ویژه سرورهای اروپایی ) را امتحان کنید .اگر مشکل رفع نشد نام فایلی را که آپدیت

آن با مشکل مواجه شده برایم بنویسید .

vtn54 عزیز سلام

ممنون از پیگیریتون

حل نشد

Markus
05-02-2008, 12:29
vtn54 عزیز سلام

ممنون از پیگیریتون

حل نشد

دوست عزيز، با اين که با نظر و روش vtn54 عزيز کاملاً موافق هستم چون اصولی هست،
ولی شما روش استفاده از برنامه های آنتی ف-ي-ل-ت-ر هم يک تست کنيد،
مثل برنامه های Freegate یا UltraSurf :

البته من خودم، با بیشتر اکانت ها اين مورد رو ندارم، ولی با بعضی اکانت ها اين مشکل رو دارم، مخصوصاً با اکانت پارس آفلاين!

hamilton
05-02-2008, 12:41
من طبق فرمايش vtn54 عزيز سرور آپديت كاسپر را تغيير داده و روي يكي از سرورهاي اروپا قرار دادم . آپديت كردم ولي متاسفانه پيغام زير نمايش داده شد و اعلام كرد كه آپديت لازم نيست و كاسپر شما آپديت ميباشه:

اما 1 دقيق بعد مجدد با استفاده از پ ر و ك س ي و با همان سرور اروپا كه در تصوير هم مشخصه اقدام به آپديت كردم كه كاملا آپديت شد و مشكل كاملا مرتفع شد:

نميدونم مشكل واقعا از ISP هاست يا از جاي ديگه؟اما نكته اي جلب توجه ميكرد اين بود كه در حالت عادي و بدون پ ر و ك س ي سرور ميزان Transfer Rate كاسپر در شكل اول 0.00kb/s هست و ظاهرا اصلا اتصالي بين كاسپر و سرورهاي آپديت انجام نميشه!!؟؟تا بخواد آپديتي صورت بگيره.

hsj110
05-02-2008, 12:58
دوست عزيز، با اين که با نظر و روش vtn54 عزيز کاملاً موافق هستم چون اصولی هست،
ولی شما روش استفاده از برنامه های آنتی ف-ي-ل-ت-ر هم يک تست کنيد،
مثل برنامه های Freegate یا UltraSurf :

البته من خودم، با بیشتر اکانت ها اين مورد رو ندارم، ولی با بعضی اکانت ها اين مشکل رو دارم، مخصوصاً با اکانت پارس آفلاين!

سلام دوست عزیز

ممنون

من قبلا از ultra استفاده کرده بودم ولی نتیجه نگرفتم

ولی الان با یک سرور اروپایی و ultra کاملا آپ دیت شد ولی در انتها key رو block کرد.

به هر حال مشکلم حل شد .

و از شما دوستان عزیز (vtn54 . hamilton .markus ) خیلی ممنونم

:10:

jak_1300
05-02-2008, 17:51
من از Super Antispyware و Webroot SpySweeper و CounterSpy بصورت غيرفعال در كنار كاسپر استفاده ميكنم و بصورت هفته اي پس از آپديت سيستم را با آنها اسكن ميكنم.متاسفانه Spyware Doctor مخصوصا ورژن 7.1.321 اصلا با Spyware Doctor سازگاري نداره.

سلام مگه خوده اینترنت سکوریتی 7.1.321 همچین قابلیتی نداره که اسپای ور دکتر نصب میکنی؟

hamilton
05-02-2008, 18:08
سلام مگه خوده اینترنت سکوریتی 7.1.321 همچین قابلیتی نداره که اسپای ور دکتر نصب میکنی؟

دوست عزيز من ترجيح ميدم از نرم افزارهاي تخصصي اينكار براي مقابله با Spyware ها و Adware ها و... استفاده كنم تا اينكه صرفا بر روي توانايي هاي يك محصول كه بيشتر بر روي ويروسها و تروجانها و...تخصص داره تكيه كنم.براي داشتن امنيت بيشتر بايد تركيبي از برنامه هاي مختص هر كار (كه با هم تداخل نداشته باشند) استفاده كرد.البته اين نظر منه.

vtn54
05-02-2008, 23:14
من طبق فرمايش vtn54 عزيز سرور آپديت كاسپر را تغيير داده و روي يكي از سرورهاي اروپا قرار دادم . آپديت كردم ولي متاسفانه پيغام زير نمايش داده شد و اعلام كرد كه آپديت لازم نيست و كاسپر شما آپديت ميباشه:

اما 1 دقيق بعد مجدد با استفاده از پ ر و ك س ي و با همان سرور اروپا كه در تصوير هم مشخصه اقدام به آپديت كردم كه كاملا آپديت شد و مشكل كاملا مرتفع شد:

نميدونم مشكل واقعا از ISP هاست يا از جاي ديگه؟اما نكته اي جلب توجه ميكرد اين بود كه در حالت عادي و بدون پ ر و ك س ي سرور ميزان Transfer Rate كاسپر در شكل اول 0.00kb/s هست و ظاهرا اصلا اتصالي بين كاسپر و سرورهاي آپديت انجام نميشه!!؟؟تا بخواد آپديتي صورت بگيره.

گاهی فایلهای موجود روی سرورهای مختلف به طور همزمان آپلود نمی شود و با هم متفاوتند .برای مثال من دو بار پشت

سر هم کاسپرسکی را از دو سرور متفاوت ( بدون استفاده از پ ر و ک س ی ) آپدیت کردم بار اول از یک سرور آمریکایی و

بار دوم از یک سرور اروپایی و نتیجه :

technoboy
06-02-2008, 12:23

سیستم است ولی مشکل شکل دوم ( که ارتباطی هم با شکل اول ندارد چون یکی از فایلهای آپدیت شده اشکال

دارد و آپدیت نشده است و این فایل مربوط به دیتابیس نیست ).

اشکال دوم موقتی است و به نظر می رسد سروری که از آن آپدیت صورت می گیرد مشکل دارد که معمولا زود رفع

می شود ولی شما اگر بخواهید می توانید سرور آپدیت را در تنظیمات کاسپرسکی عوض کنید ( در حالت Default

تنظیمات به گونه ای است که سرور به صورت اتوماتیک انتخاب می شود ) و آن را به هر سروری به جز سرور مربوط به

ایران تغییر دهید ( مثلا مانند شکل زیر به سرورهای مربوط به روسیه ) در نتیجه نیازی به استفاده از پ ر و ک س ی

نیست .

سلام
من هم امروز به همچین مشکلی خوردم
برای تغییر سرور از چه آدرسی استفاده کنم؟
ممنون

hamilton
06-02-2008, 12:50
سلام
من هم امروز به همچین مشکلی خوردم
برای تغییر سرور از چه آدرسی استفاده کنم؟
ممنون

مطابق شكل هاي زير عمل كنيد:

سپس پس از تيك كردن قسمت مربوطه از كركره باز شوند يكي از كشورها را انتخب كرده و OK كنيد و درنهايت Apply كنيد تا تغييرات ذخيره شوند:

جالب اينجاست كه در فروم كاسپرسكي نيز تعدادي يوزر از كشورهاي مختلف به اين مشكل دچار شده اند.حتي با تغيير سرور نيز مشكل آنها حل نشده است و عده اي هم بر اين عقيده هستند كه اين مشكل در ارتباط با قطع فيبر نوري مديترانه ميباشه كه اينترنت كشورهاي خاورميانه را تحت تاثير قرار داده و مشكل آپديت نيز حتي با تغيير سرورها حل نميشه!! ببينيد:

در تاپيك زير هم در فروم كاسپر به اين موضع پرداخته شده است:

hamilton
06-02-2008, 15:12
دوستاني كه مشكل آپديت كاسپر را دارند و نميخواهند از پ ر و ك س ي براي آپديت استفاده كنند ميتونند با اضافه كردن آدرس زير از اين سرور جهت آپديت استفاده كنند.من تست كردم و بدون مشكلي آپديت انجام شد:

اين آدرس سرور:

يا از سرور زير استفاده كنيد:

اين هم تصوير آپديت كاسپر از اين سرور:

[ali]
06-02-2008, 18:59
سلام آقایون و خانم ها
من هر وقت کامپیوترم رو روشن می کنم به محض ورود به محیط دسکتاپ کاسپر شروع به آپدیت شدنش می کنه چه طوری بدون تغییر به حالت به روز رسانی دستی این مشکل را رفع کنم؟

در ضمن این مشکلی که خانم یا آقای همیلتون گفتن رو من ندارم

vtn54
06-02-2008, 21:41
;2075658']سلام آقایون و خانم ها
من هر وقت کامپیوترم رو روشن می کنم به محض ورود به محیط دسکتاپ کاسپر شروع به آپدیت شدنش می کنه چه طوری بدون تغییر به حالت به روز رسانی دستی این مشکل را رفع کنم؟

در ضمن این مشکلی که خانم یا آقای همیلتون گفتن رو من ندارم

خوب دوست عزیز کجای این یک مشکل است که می خواهید آن را رفع کنید اگر به اینترنت وصل باشید که کاسپرسکی

آپدیت می شود و اگر وصل نباشید پس از چند بار تلاش خود برنامه طبق برنامه ای که برایش تعیین کرده اید عمل خواهد
کرد.

AdriftSlave
07-02-2008, 03:42
سلام
من از kav7.0.125 استفاده می کنم و برای اولین اپدیت اون از فایل استفاده کردم. بعد از اون هر بار که اپدیتش می کنم
هیچ تاثیری نداره و یکسری ویروس و ورم قدیمی (مثلbrontok.a) رو هم نمیتونه شناسایی و پاک کنه !
در قسمت اپدیت هم وضعیت (status) رو با این جمله بیان می کنه : databases are obsoleted
برنامه هم کاملا رجیستر شده :46:
دوستان لطفا" راهنمایی بفرمایید معنی این جمله چیه ؟
tnx

[ali]
07-02-2008, 14:46
خوب دوست عزیز کجای این یک مشکل است که می خواهید آن را رفع کنید اگر به اینترنت وصل باشید که کاسپرسکی

آپدیت می شود و اگر وصل نباشید پس از چند بار تلاش خود برنامه طبق برنامه ای که برایش تعیین کرده اید عمل خواهد
کرد.
سیستم در لحظات اولیه کند می شه به این علت.آیا چنین موردی برای شما هم هست آپدیت در لحظه ی ورورد به دسکتاپ؟

hamilton
07-02-2008, 17:17
;2078048']سیستم در لحظات اولیه کند می شه به این علت.آیا چنین موردی برای شما هم هست آپدیت در لحظه ی ورورد به دسکتاپ؟

كندي سيستم در لحظا اول بالا آمدن سيستم به علت تلاش كاسپر براي آپديت نيست بلكه ممكنه به دليل اسكن كردن كاسپر در لحظات ابتداي بالا آمدن سيستم و نيز زياد بودن برنامه ها و سرويسهايي باشه كه در ابتداي Start up ويندوز همراه با آن لود ميشن.

[ali]
07-02-2008, 20:08
سلام چون وقتی می ذارم روی آپ دستی سرعتش سیستم می ره بالا عرض کردم...

vtn54
07-02-2008, 21:36
;2078048']سیستم در لحظات اولیه کند می شه به این علت.آیا چنین موردی برای شما هم هست آپدیت در لحظه ی ورورد به دسکتاپ؟

دوست عزیز

تلاش کاسپرسکی برای اتصال به سرورهای آپدیتش تاثیری روی کارکرد سیستم ندارد ( ولی اگر آپدیت برقرار شود ممکن

است کمی کند شدن سیستم ایجاد شود ) مگر این که سیستم شما از نظر سخت افزاری مشکل داشته باشد که در این

صورت کاسپرسکی به درد شما نمی خورد.به هر حال از چه نوع اتصال اینترنتی استفاده می کنید ADSL یا Dial-up ؟ اگر از ADSL

استفاده می کنید نحوه اتصال کابل خروجی از مودم به سیستم چگونه است ؟

[ali]
08-02-2008, 10:56
دوست عزیز

تلاش کاسپرسکی برای اتصال به سرورهای آپدیتش تاثیری روی کارکرد سیستم ندارد ( ولی اگر آپدیت برقرار شود ممکن

است کمی کند شدن سیستم ایجاد شود ) مگر این که سیستم شما از نظر سخت افزاری مشکل داشته باشد که در این

صورت کاسپرسکی به درد شما نمی خورد.به هر حال از چه نوع اتصال اینترنتی استفاده می کنید ADSL یا Dial-up ؟ اگر از ADSL

استفاده می کنید نحوه اتصال کابل خروجی از مودم به سیستم چگونه است ؟
sgسلام
ببینید در حین ورود به محیط کاری دسکتاپ چقدر از سی پی یو را مصرف می کند... و وقتی کارش تموم شد سرعت سیستم نرمال می شه

vtn54
08-02-2008, 12:22
;2080595']sgسلام
ببینید در حین ورود به محیط کاری دسکتاپ چقدر از سی پی یو را مصرف می کند... و وقتی کارش تموم شد سرعت سیستم نرمال می شه

این ربطی به آپدیت ندارد . این امر دو علت دارد:

1.موقع بالا آمدن ویندوز و شروع به کار پروسه های مختلف , کاسپرسکی ( مانند هر آنتی ویروس دیگری ) یکی از از اولین

پروسه هایی است که بالا می آید وپس از آن تمامی پروسه هایی که شروع به کار می کنند توسط آنتی ویروس اسکن

می شوند.که این باعث کندی بالا آمدن ویندوز و کاهش سرعت آن در دقایق اولیه می شود.این موضوع در مورد تمام آنتی

ویروسها صادق است منتها در بعضی ها شدیدتر است .کار زیادی هم نمی توان کرد مگر غیر فعال کردن تمامی برنامه ها

و پروسه های غیر ضروری هنگام بالا آمدن سیستم.

2.علاوه بر موضوع فوق کاسپرسکی یکی از انتی ویروسهایی است که پس از بالا آمدن ویندوز نقاط حیاتی سیستم

را اسکن می کند ( Startup Scan ) که این منجر به کاهش بیشتر سرعت سیستم در دقایق اولیه می شود.شما

می توانید یا به طور کامل Startup Scan را غیر فعال کنید یا آن را طوری تنظیم کنید که با تاخیر صورت بگیرد.

[ali]
08-02-2008, 12:50
پس چرا وقتی آپدیت را دستی می ذارم این وجود نداره؟
این عکس حین ورود به دسکتاپ در حالی است که آپدیت روی دستی تنظیم شده اسکن در ابتدای سیستم هم روی 3 دقیقه هست پس در لحظه ی ورود نباید مشکلی باشه

arash_3tar
08-02-2008, 23:44
سلام مي بخشيد
عكس گزاشتم ولي ناومد نميدونم چرا
تا 20% اپديت ميشه ولي بعد اين error رو ميده
راهنمايي كنيد

not all components were updated

vtn54
09-02-2008, 01:51
;2081005']پس چرا وقتی آپدیت را دستی می ذارم این وجود نداره؟
این عکس حین ورود به دسکتاپ در حالی است که آپدیت روی دستی تنظیم شده اسکن در ابتدای سیستم هم روی 3 دقیقه هست پس در لحظه ی ورود نباید مشکلی باشه

عجیب است :18: عجیبتر این که Task Manager چقدر از توان CPU را مصرف می کند.در هر حال نگفتید از چه نوع اتصال

اینترنتی استفاده می کنید.

amir_h199
09-02-2008, 14:47
با سلام.

من لابه لاي اين همه پست گيج شدم. لطفا اگه ممكنه يك لينك دانلود كاسپرسكي 7 رو با لينك سريال معتبرش برام بذاريد... ممنون

Nine
09-02-2008, 15:20
با سلام.

من لابه لاي اين همه پست گيج شدم. لطفا اگه ممكنه يك لينك دانلود كاسپرسكي 7 رو با لينك سريال معتبرش برام بذاريد... ممنون

لینک دانلود اینترنت سکیوریتی کسپرسکی نسخه 7.0.1.321

لینک دانلود آنتی ویروس کسپرسکی نسخه 7.0.321

لینک دانلود key
پوشه KAV برای Anti-Virus و پوشه KIS برای Internet Security

reza3600
10-02-2008, 06:16
سلام
من کسپر7 رو که نصب میکنم. وقتی که میخام کلا برنامه رو ببندم تا دیگه در حال اجرا نباشه. یعنی روی ایکن اون راست کلیک میکنم و خروج رو میزنم خیلی طول میکشه تا خارج بشه اونقدر که مجبور میشم از خیرش بگذرم فکر کنم برای این کار دو سه روزی وقت بخاد. میخاستم بدونم برای شما هم این طوریه؟
ممنون

hamilton
10-02-2008, 09:21
دوستاني كه محصولات نسخه 7.0.321 كاسپر را در سيستم خود دارند و از كند شدن سيستم كه بطور محسوس قابل مشاهده است (در اين زمينه افراد متعددي در فروم كاسپر ابراز شكايت كرده بودند و حتي مجدد به نسخه 7.0.125 كه اين مشكلات را نداشت برگشتند)شكايت دارند نسخه زير را كه البته هنوز بطور رسمي در خود سايت كاسپر قرار نگرفته را دانلود و نصب كنند:

Kaspersky Anti-Virus/ Internet Security 7.0.1.323 (Critical Fix)

دانلود نسخه آنتي ويروس:

دانلود نسخه اينترنت سكيوريتي:

در اين نسخه 2 فايل حياتي و مهم يعني klif.sys and dnsq.dll اصلاح شده اند.
در صورت انتشار توضيحات تكميلي حتما جهت اطلاع و استفاده دوستان قرار خواهد گرفت.

[ali]
10-02-2008, 11:30
hamilton جان من از نسخه ی 119 تستفاده می کنم و کاسپر خیلی CPU را اشغال می کنه پس به ورژن نیست ایا حتما با نصب این نسخه مشکل حل می شه با توجه به عدم رسمی بودنش؟

hamilton
10-02-2008, 13:27
;2086511']hamilton جان من از نسخه ی 119 تستفاده می کنم و کاسپر خیلی CPU را اشغال می کنه پس به ورژن نیست ایا حتما با نصب این نسخه مشکل حل می شه با توجه به عدم رسمی بودنش؟

محصولات كاسپر به مرور زمان و با انتشار نسخه هاي جديدتر وضعيت بهتري(بنظر من و در سيستم من)پيدا كرده اند (از نظر كارايي و صرف منابع سيستم و رابط كاربري و امكانات و...) ولي گاهي نسخه هاي جديد نيز داراي اشكالاتي هستند كه برخي از انها واقعا عذاب آور هستند.اين مورد در نسخه 7.0.321 صادق بود كه كاربران زيادي منجمله خود من به كند شدن قابل توجه سيستم اعتراض كرديم.حتي اشكالات را بصورت مستند به قسمت پشتيباني كاسپر ايميل كردم.اين اعتراضات و بيان اشكالات از سوي كارابران كشورهاي مختلف باعث شد كه نسخه جديد كاسپر كه مدت زيادي از انتشارش هم نميگذره اصلاح بشه و كمپاني كاسپر براي رفع كندي محسوس سيستم(بخصوص هنگام اجراي برنامه ها و فايلهاي اجرايي و...)اقدام به انتشار نسخه جديد كه لينك دانلود آنرا قرار دادم بكنه.بزودي اين نسخه هم در سايت رسمي كاسپر قرار خواهد گرفت.اميدوارم واقعا اين نسخه مشكل نسخه 7.0.321 را برطرف كرده باشه چرا كه خود من مجبور به برگشت به نسخه 7.0.125 شدم.
در هر صورت شما ميتونيد فعلا با خيال راحت از نسخه 7.0.125 كه نسخه تست شده اي هم هست استفاده كنيد.از طرف ديگه سعي كنيد به هيچ وجه از نسخه هاي بتا كه هنوز در مراحل تست هستند استفاده نكنيد چرا كه يكي از اشكالات اين نسخه ها ممكنه همين صرف زياد منابع سيستم باشه.

pesareabi4000
10-02-2008, 16:19
سلام دوستان چه جوري ميشه از روي يك سيستم آپ ديت كاسپر را بردارم و روي سيستم ديگه كه كاسپر با همون ورژن داره نصب كنم

Greight
11-02-2008, 00:48
ورژن 6 رو اين سرور هميشه هست و آپديت ميشه:

nekooee
11-02-2008, 00:54
سلام دوستان چه جوري ميشه از روي يك سيستم آپ ديت كاسپر را بردارم و روي سيستم ديگه كه كاسپر با همون ورژن داره نصب كنم

دوست عزیز 10 الی 15 صفحه قبل رو مطالعه كن دقیقا این مسئله آموزش داده شده است. شما باید در قسمت setting‌ در قسمت update روی configuration كلیك كنید و در تب دوم تیك گزینه distribution folder رو بزنی و آدرس بدی با اولین آپدیت تمام فایلهای آپدیت اونجا ذخیره میشن بعد در آنتی ویروس دیگر به همین قسمت مراجعه كرده و در گزینه configuration در تب اول آدرس distribution folder رو میدی و تیك سرور رو به اون انتقال میدی بعد هم میزنی آپدیت . كار تمام است

mrmmnb
11-02-2008, 01:40
دوستاني كه محصولات نسخه 7.0.321 كاسپر را در سيستم خود دارند و از كند شدن سيستم كه بطور محسوس قابل مشاهده است (در اين زمينه افراد متعددي در فروم كاسپر ابراز شكايت كرده بودند و حتي مجدد به نسخه 7.0.125 كه اين مشكلات را نداشت برگشتند)شكايت دارند نسخه زير را كه البته هنوز بطور رسمي در خود سايت كاسپر قرار نگرفته را دانلود و نصب كنند:

دانلود نسخه آنتي ويروس:

دانلود نسخه اينترنت سكيوريتي:

در اين نسخه 2 فايل حياتي و مهم يعني klif.sys and dnsq.dll اصلاح شده اند.

این اینترنت سکیوریتی رو زده 321 مطمئنس 323 هست؟

vtn54
11-02-2008, 08:25
;2086511']hamilton جان من از نسخه ی 119 تستفاده می کنم و کاسپر خیلی CPU را اشغال می کنه پس به ورژن نیست ایا حتما با نصب این نسخه مشکل حل می شه با توجه به عدم رسمی بودنش؟

دوست عزیز

نسخه ای که شما استفاده می کنید یکی از نسخه های بتا است .سریعترین نسخه سری 7 کاسپرسکی نسخه 125

می باشد و حتی نسخه 323 جدید ( علارغم اینکه نسبت به 321 بسیار بهتر شده است ) هنوز روی بسیاری از

سیستمها منجمله سیستم خود من مشکل دارد و باعث کندی محسوس سیستم در مقایسه با نسخه 125 می شود .

توصیه من هم استفاده از نسخه 125 است چون امتحان خود را پس داده است.

dost1
11-02-2008, 10:09
سلام دوستان عزیز امیدوارم که خوب باشید یه آموزش کوچولو درست کردم تصویری تا دوستانی که با آپدیت کردن آنتی ویروس مشکل دارند بتونند به راحتی آن را آپدیت کنند.
نظر یادتون نره :11::10:

دانلود کنید با حجم 524 Kb
فایل Word است آخه پی دی اف نکردم چون بعضی کسانی که خیلی مبتدی هستند با فورمت PDF آشنایی ندارند

Booseh_ye_Irani
11-02-2008, 13:18
دوست عزیز

نسخه ای که شما استفاده می کنید یکی از نسخه های بتا است .سریعترین نسخه سری 7 کاسپرسکی نسخه 125

می باشد و حتی نسخه 323 جدید ( علارغم اینکه نسبت به 321 بسیار بهتر شده است ) هنوز روی بسیاری از

سیستمها منجمله سیستم خود من مشکل دارد و باعث کندی محسوس سیستم در مقایسه با نسخه 125 می شود .

ممنون از كمكت رفيق، منم 125 رو دارم ولي مي خواست بالاترشُ بگيرم. خوب شد گفتي
ولي دوست من اگه ضد ويروس رو به روز كنيم و اون ُ ارتقا بديم بازم چنين مشكلي (كندي) پيش مي ياد؟
بعد ميش شه Fileهاي به روز شده ش رو هم نگه داشت؟

من ضد ويروس ايمن (ImenAntivirus.com) رو نسخه ي نمايشي ش رو گرفتم، فقط 1.5 مگه!! سرعت رو هم اصلا تغيير نمي ده!!
من تا حالا چنين چيزي نديدم.
حيف كه از بازار جهاني محرومن. و بيشتر حيف كه دارامد ما اجازه ي استفاده از اين برنامه ي توپ رو نمي ده.
البته خودشونم زياده خواهن، قيمتشون بسيار گزافه!!

ممنون رفيق :46:

zauos
12-02-2008, 00:27

دانلود نسخه آنتي ويروس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود نسخه اينترنت سكيوريتي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر اين نسخه 2 فايل حياتي و مهم يعني klif.sys and dnsq.dll اصلاح شده اند.
دستتون درد نکنه
من اینترنت سکوراتیش رو دانلود کردم
ولی قبل میخواستم بپرسم که کی نداره ؟
یه موقع نصب کنم و کی بخواد :20:

hamilton
12-02-2008, 08:48
دستتون درد نکنه
من اینترنت سکوراتیش رو دانلود کردم
ولی قبل میخواستم بپرسم که کی نداره ؟
یه موقع نصب کنم و کی بخواد :20:

دوست عزيز تمام محصولات كاسپر بجز 1 ماهي كه بصورت رايگان(Trial) هستند براي آپديت نياز به Key دارند كه كليدهاي جديد در تاپيك سريال و كرك كاسپر در 3-4 صفحه آخر موجود ميباشند.

Marmoulak
12-02-2008, 22:14
من از کسپر 6 استفاده می کنم می خوام ببینم اگه نسخه 7.125 رو بزنم از سرعت کم میشه یا نه ! من رم سیستمم 512 و سی پی یو هم AMD Athlon XP2400 هست ! لطفا راهنمایی کنید !

nekooee
12-02-2008, 23:10
نه دوست عزیز تاثیر بسیار كمی بر روی سرعت داره ولی به مرور سرعت بوت شدن كامپیوتر رو كمی كند میكنه بعد از بوت دیگه مشكلی ندارین

Marmoulak
13-02-2008, 23:02
دوست عزیز

میشه همین ورژنی که میگی لینک دانلودش رو برام بزاری ! در ضمن مشخات سیستمم هم اینه ببین مشکلی اصلا باهاش نداره سرعتش مثل ورؤن 6 می مونه یا میاد پایین !
م سیستمم 512 و سی پی یو هم AMD Athlon XP2400 هست ! لطفا راهنمایی کنید !

zauos
13-02-2008, 23:59
من ورژن اینترنت سکوراتی 7 رو که گفته بودی دانلود کردم
ولی اجرا نشد و ارور داد
مشکل از کجاست ؟

vtn54
14-02-2008, 01:30
میشه همین ورژنی که میگی لینک دانلودش رو برام بزاری ! در ضمن مشخات سیستمم هم اینه ببین مشکلی اصلا باهاش نداره سرعتش مثل ورؤن 6 می مونه یا میاد پایین !

لینک دانلود این نسخه در پست اول همین تاپیک هست .در مورد نحوه عملکرد این نسخه روی سیستم شما فکر نکنم

کسی بتواند با اطمینان چیزی بگوید چون هر سیستمی با سیستم دیگر متفاوت است و این تنها به سخت افزار سیستم

وابسته نیست و عوامل متعدد دیگری هم در این مورد دخیل است ولی اگر با این سیستم با نسخه 6 مشکلی ندارید با

نسخه 7 هم به احتمال زیاد مشکلی نخواهید داشت.

ICEBOYS
14-02-2008, 11:33
سلام

ورژن 8 اصلی کاسپر اومده

چون من نسخه بتا اونو دارم

اگه ورژن فاینال اومده به همراه لینک دانلود و کرک قرار دهید

hamilton
14-02-2008, 13:32
سلام

ورژن 8 اصلی کاسپر اومده

چون من نسخه بتا اونو دارم

اگه ورژن فاینال اومده به همراه لینک دانلود و کرک قرار دهید

هنوز نسخه نهايي 8 منتشر نشده.هنوز اين نسخه در مرحله بتا ميباشه.به محض انتشار نسخه نهايي 8 حتما لينك دانلود آن قرار داده خواهد شد.

aluminum
15-02-2008, 02:58
من مشكل Key دارم ديگه نمي تونم آپديت كنم
اپديتم براي 06-2-2008 است ديگه نميشه آپديت كرد چكار كنم؟
البته من كرك كردم و كسپرم 125 است
ممنون

hamilton
15-02-2008, 09:05
من مشكل Key دارم ديگه نمي تونم آپديت كنم
اپديتم براي 06-2-2008 است ديگه نميشه آپديت كرد چكار كنم؟
البته من كرك كردم و كسپرم 125 است
ممنون

اگر مشكل Kery داريد كه احتملا به دليل قرار گرفتن كليد در ليست سياه كاسپر ميباشه بايد كليدي كه در حال حاضر داريد استفاده ميكنيد را Delete كرده (از قسمت Activation) و از كليدهاي فعالي كه در 3-4 صفحه آخر تاپيك سريال و كرك كاسپر موجود ميباشد استفاده كنيد.

Mehran*Architector
16-02-2008, 02:51
سلام یه سوال کمی تا قسمتی فنی و چند لایه داشتم...
من انترنت سکوریتی خودم را با فایلهای زیپ شده سایت اپدیت میکنم اما همیشه با وجود اینکه بعد از اپدیت موفق تاریخ اخرین اپدیت درست میشه اما همیشه اخطار دیتابیس را به من میده ..مشکلی هست؟

Helen_Farhani
17-02-2008, 12:17

لینک زیر را دنبال کنید. مشکل سرعت شما حل میشه.

jak_1300
17-02-2008, 14:22
سلام یکی از بچه ها جدیدا یه فایله اموزشی که چطوری از آپدیت دستی استفاده کنیم رو به وسیله ورد word گذاشته بود نمیدونین کجاست من دانلودش کردم چن تا سوال داشتم در موردش اگه پیداش کردین بهم بگین

Helen_Farhani
17-02-2008, 14:27
سلام یکی از بچه ها جدیدا یه فایله اموزشی که چطوری از آپدیت دستی استفاده کنیم رو به وسیله ورد word گذاشته بود نمیدونین کجاست من دانلودش کردم چن تا سوال داشتم در موردش اگه پیداش کردین بهم بگین

Helen_Farhani
17-02-2008, 17:31
در لینک زیر منظور از "Kaspersky Internet Security 7.0 Version 7.0.1.321 (MP1)" چی هست؟

MaSoOd
17-02-2008, 20:05
بهنظر دووستان ورژن 8 رو نصب کنم یا 7 رو برا اینترنت سکوریتی

Nine
17-02-2008, 23:02
بهنظر دووستان ورژن 8 رو نصب کنم یا 7 رو برا اینترنت سکوریتی

نسخه 8 این نرم افزار فعلا در مرحله نسخه های آزمایشی است و استفاده از اون اصلا تو صیه نمی شه فعلا همون نسخه های 7 بهترین انتخاب هستند

Angel Of Darkness
19-02-2008, 00:48
سلام
کسی میتونه یه کرک واقعی نسخه 7 در صورت وجود به من معرفی کنه
hamidreza0007
19-02-2008, 01:59
سلام
فایل آپدیت دیتا بیس kaspersky رو از کجا میشه دانلود کرد ؟؟
یعنی مثل Norton میشه فایل آپدیتش رو جدا دانلود کرد که وقتی ویندوز عوض میکنیم دوباره نخوایم بصورت آنلاین اون رو آپدیت کنیم ؟

Nine
19-02-2008, 02:19
سلام
فایل آپدیت دیتا بیس kaspersky رو از کجا میشه دانلود کرد ؟؟
یعنی مثل Norton میشه فایل آپدیتش رو جدا دانلود کرد که وقتی ویندوز عوض میکنیم دوباره نخوایم بصورت آنلاین اون رو آپدیت کنیم ؟

بله می شه
جواب شما در این دو پست وجود داره

gholam14
19-02-2008, 03:31
باسلام
دوستان من ازكاسپر اسكاي اينترنت سكوريتي ورژن 6.0.1.411 استفاده ميكنم وازآن بسيارراضي هستم چون ورژن 7.0.0.125 رانصب كردم ولي سرعت سيستم راخيلي كم ميكردوبه همان نسخه 6 برگشتم ولي تاماه 8 همين سال2008 بيشتراعتبارنداردميخواستم بدانم آيابعدازتمام شدن اعتبار كي آيا كي جديدي براي اين نسخهاي 6 پيداميشود.
متشكرم

hamilton
19-02-2008, 08:59
باسلام
دوستان من ازكاسپر اسكاي اينترنت سكوريتي ورژن 6.0.1.411 استفاده ميكنم وازآن بسيارراضي هستم چون ورژن 7.0.0.125 رانصب كردم ولي سرعت سيستم راخيلي كم ميكردوبه همان نسخه 6 برگشتم ولي تاماه 8 همين سال2008 بيشتراعتبارنداردميخواستم بدانم آيابعدازتمام شدن اعتبار كي آيا كي جديدي براي اين نسخهاي 6 پيداميشود.
متشكرم

معمولا كليدهايي كه براي نسخه هاي بالاتر جواب ميدن و كار ميكنند روي نسخه هاي پايين تر نيز جواب ميدن.يعني شما ميتونيد از كليدهاي فعال نسخه 7 براي اكتيو كردن نسخه هاي 6 نيز استفاده كنيد.

zhina_gian
19-02-2008, 20:32
آخرین نسخه نهایی کسپرسکی

Kaspersky Internet Security 7.0.1.325

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدKaspersky Anti-Virus 7.0.1.325

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتغییرات در نسخه جدید ....

1. Error that caused computer and web browsers (Microsoft Internet Explorer, Mozilla, Firefox) to slow down when Kaspersky Internet Securityis running has been fixed.

2. Error that caused slowdown during loading of Microsoft Office 2007 applications when Kaspersky Internet Security is running has been fixed.

3. Error that caused slowdown during loading of computer's operating system when Kaspersky Internet Security is installed has been fixed.

Known Issues:

1. In some instances, problems may occur when analyzing website content with the Parental Control heuristic analyzer.

2. In some instances, shortcuts in the registry to infected files deleted may remain after running in advanced disinfection mode.

3. In some instances, the Microsoft Office Outlook preview window does not change the e-mail subject line when it is opened and spam is detected in it.

4. In Microsoft Windows Vista, the installer program may hang if a --- connection is active. To resolve this problem, we recommend disconnecting the --- until the program is installed.

5. If SSL traffic monitoring is enabled, problems may occur when using some sites that require client certificate verification. To resolve this problem, we recommend adding encrypted traffic from the necessary applications as an exclusion.

6. When upgrading from Microsoft Windows XP to Microsoft Windows Vista, the program must be uninstalled before upgrading and reinstalled after the upgrade is completed.

7. When upgrading Microsoft Windows Vista from one version to another (i.e. Home Basic to Ultimate), you must run the program restore procedure.

8. Rescue Disks cannot be written to DVDs.

9. In some cases, the Microsoft Windows Security Center does not detect Kaspersky Internet Security or incorrectly displays its status.

هر 3 تغییری که در این نسخه عیب ها شو برطرف کردند از نطر سرعت و لود شدن سریعتر بوده.

و بیشتر مشکلاتی رو هم که این نسخه داره مربوط به ویندوز ویستا و آپگرید ویندوز اکس پی به ویستا میشه اما اگر کسی
از ویندوز اکس پی استفاده میکنه کمترین مشکلو با این نسخه داره. البته این چیزایی هست که خودشون نوشتن حالا
راست یا دروغشو نمیدونم.

h_radnoosh
20-02-2008, 14:17
سلام من روی یک سیستم آنتی ویروس 5.0.383 داشتم میخام ورژن 7 را نصب کنم نمیذاره و میگه installation courppeted اینم بگو وقتی 5 را remove میکنم ریستارت می کنم ها اما نمیشه ایا تو رجیستری باید کاری کرد؟

vtn54
20-02-2008, 14:44
سلام من روی یک سیستم آنتی ویروس 5.0.383 داشتم میخام ورژن 7 را نصب کنم نمیذاره و میگه installation courppeted اینم بگو وقتی 5 را remove میکنم ریستارت می کنم ها اما نمیشه ایا تو رجیستری باید کاری کرد؟

دوست عزیز

مشکل از فایل نصب نسخه 7 شما است باید آن را دوباره دانلود کنید .

Mahiar0
20-02-2008, 18:18
الان ايني كه اخرين نسخه است من دانلود كنم .exe است واين ويروس جيفو روش ميشينه كه (روي exe ميشيبنه)
ميخوام همينو با كاسپر ازبين ببرم

h_radnoosh
20-02-2008, 20:00
دوست عزیز

مشکل از فایل نصب نسخه 7 شما است باید آن را دوباره دانلود کنید .

سلام نه از فایل نیست من اون را همه جا نصب کردم و مشکلی نداشتم مطمئنم اگه ویندوز را عوض کنم درست میشه میخام بدون عوض کردن ویندوز باشه.

vtn54
20-02-2008, 20:34
الان ايني كه اخرين نسخه است من دانلود كنم .exe است واين ويروس جيفو روش ميشينه كه (روي exe ميشيبنه)
ميخوام همينو با كاسپر ازبين ببرم

دوست عزیز

Jeefo از ویروسهای قدیمی است و امروز دیگر احتمال آلودگی با آن بسیار کم است در ضمن خود کاسپرسکی حین نصب می تواند

از خود محافظت کند ولی اگر مطمئن هستید سیستمتان واقعا به این ویروس مبتلا است می توانید با استفاده از برنامه کم حجم

زیر ابتدا آن را از روی سیستم پاک کنید بعد کاسپرسکی را نصب کنید :

Win32.Jeefo.A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mahiar0
20-02-2008, 21:26
دوست عزیز

Jeefo از ویروسهای قدیمی است و امروز دیگر احتمال آلودگی با آن بسیار کم است در ضمن خود کاسپرسکی حین نصب می تواند

از خود محافظت کند ولی اگر مطمئن هستید سیستمتان واقعا به این ویروس مبتلا است می توانید با استفاده از برنامه کم حجم

زیر ابتدا آن را از روی سیستم پاک کنید بعد کاسپرسکی را نصب کنید :

Win32.Jeefo.A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ويروس جيفو رو كه اره الوده شده سيستمم براي همين ميگم كلا مي دانم الان بخوام پاك كنم ويندوزم هم مشكل پيدا ميكنه چون .exe رو پاك ميكنه
ممنون فردا ميزنيم پاك ميكنيم ويندوز عوض ميكنيم

zhina_gian
21-02-2008, 06:14
ويروس جيفو رو كه اره الوده شده سيستمم براي همين ميگم كلا مي دانم الان بخوام پاك كنم ويندوزم هم مشكل پيدا ميكنه چون .exe رو پاك ميكنه
ممنون فردا ميزنيم پاك ميكنيم ويندوز عوض ميكنيم

با عوض کردن ویندوز به شرطی ویروس جیفو از بین میره که شما فقط 1 پارتیشن داشته باشید و با فرمت کردن و
نصب ویندوز جدید بر روی پارتیشن کل اطلاعات از بین بره.

اما اگر شما 2 تا پارتیشن داشته باشید با نصب ویندوز فقط داریو سی شماست که دوباره فورمت میشه و همینکه
ویندوز بالا اومد دوباره ویروس از درایو دی به فایل های exe در درایو سی صدمه میرسونه و دوباره مثل اولش میشه.

شما حرف دوستون رو گوش کن اول ویروس رو از بین ببر و بعد هر کاری خواستی بکن.

Mahiar0
21-02-2008, 09:59
با عوض کردن ویندوز به شرطی ویروس جیفو از بین میره که شما فقط 1 پارتیشن داشته باشید و با فرمت کردن و
نصب ویندوز جدید بر روی پارتیشن کل اطلاعات از بین بره.

اما اگر شما 2 تا پارتیشن داشته باشید با نصب ویندوز فقط داریو سی شماست که دوباره فورمت میشه و همینکه
ویندوز بالا اومد دوباره ویروس از درایو دی به فایل های exe در درایو سی صدمه میرسونه و دوباره مثل اولش میشه.

شما حرف دوستون رو گوش کن اول ویروس رو از بین ببر و بعد هر کاری خواستی بکن.

منم منظورم همان بود اول مي خوام كامل ويورس يابي كنم وهرچي بود سالم كنم وبعد ويندوزم عوض كنم چون زيادي ديگر مشكل پيدا كرده

راستي پس اين نسخه Kaspersky Internet Security بهتره هم ويروس كشه وهم فايروال ديگه

Mahiar0
21-02-2008, 10:24
يه چندتايي سئوال داشتم

اول از همه كاسپرسكي همه فايل هارو ويروس يابي ميكنه ديگه ؟
مثلا فايلهايي كه پسورد گذاري شده اند يا zip شده اند رو هم ويورس يابي ميكنه؟

اين عكس منظورش چيه ؟

الان گذاشتم سيستم ويورس يابي كنه اين چيزايي كه نوشته چيه؟
اين عكس ببينيد
اون خط قرمر كه كشيدم منظورش چيه؟
واون علامت تعجب هاي قرمز رنگ منظور چيه؟
الان اين نسخه اخر كه اومده رو با اين دارم كارميكنم يعني كلا فعلا ويروس هاي جديد رو مي شناسه به همين اعتمادكنم ديگه ميخوام كلا سيستم پاك پاك باشه نيازي به اپديت اين ورشن نيست؟
الان اين رو نصب كردم يه جورايي مثل اينكه رم داره مي خوره چون تو اينترنت دارم يه صفحه IE رو باز ميكنم ميكشه تا صفحه IE باز بشه چرا ؟:41:
رم 512 وسي پي يو 3
توضيح بديد

vtn54
21-02-2008, 10:39
يه چندتايي سئوال داشتم

اول از همه كاسپرسكي همه فايل هارو ويروس يابي ميكنه ديگه ؟
مثلا فايلهايي كه پسورد گذاري شده اند يا zip شده اند رو هم ويورس يابي ميكنه؟

اين عكس منظورش چيه ؟

الان گذاشتم سيستم ويورس يابي كنه اين چيزايي كه نوشته چيه؟
اين عكس ببينيد
اون خط قرمر كه كشيدم منظورش چيه؟
واون علامت تعجب هاي قرمز رنگ منظور چيه؟
الان اين نسخه اخر كه اومده رو با اين دارم كارميكنم يعني كلا فعلا ويروس هاي جديد رو مي شناسه به همين اعتمادكنم ديگه ميخوام كلا سيستم پاك پاك باشه نيازي به اپديت اين ورشن نيست؟
الان اين رو نصب كردم يه جورايي مثل اينكه رم داره مي خوره چون تو اينترنت دارم يه صفحه IE رو باز ميكنم ميكشه تا صفحه IE باز بشه چرا ؟:41:
توضيح بديد

سلام

1.نه کاسپرسکی و نه هیچ آنتی ویروس دیگری نمی تواند داخل فایلهای دارای پسورد را اسکن کنند و در این گونه

موارد کاسپرسکی به کاربر اطلاع می دهد که یک آرشیو دارای پسورد پیدا کرده است .

2.شکل دوم و آن اعداد قرمز رنگ به این معنی است که کاسپرسکی روی سیستم شما 14 عدد فایل آلوده پیدا کرده

است.

3.شما حتی این نسخه جدید را نیز باید قبل از اسکن آپدیت کنید هر چند مسلما حجم آپدیت آن کمتر خواهد بود.

4.مشکل این نسخه مصرف RAM نیست .متاسفانه نسخه MP1 ( یعنی نسخه های 321 و 323 و حتی نسخه جدید 325 )

روی بعضی از سیستمها باعث کندی محسوس سیستم به ویژه حین کار با اینترنت و نیز کار با فایلها و پوشه ها می شود

که علارغم اصلاحات ارایه شده توسط شرکت کاسپرسکی هنوز به طور کامل برطرف نشده است .ظاهرا سیستم

شما هم یکی از این موارد است . اگر نسخه 321 را دانلود کرده اید آن را حتما آپدیت کنید تا اصلاحات ذکر شده دانلود

شده و نصب شوند به احتمال زیاد مشکل کندی که ذکر کردید بسیار کمتر خواهد شد ولی اگر نسخه 325 را نصب

کرده اید متاسفانه راه حلی وجود ندارد و بهتر است آن را پاک کرده و نسخه 125 را دانلود و نصب کنید.

Mahiar0
21-02-2008, 11:31
سلام

1.نه کاسپرسکی و نه هیچ آنتی ویروس دیگری نمی تواند داخل فایلهای دارای پسورد را اسکن کنند و در این گونه

موارد کاسپرسکی به کاربر اطلاع می دهد که یک آرشیو دارای پسورد پیدا کرده است .

2.شکل دوم و آن اعداد قرمز رنگ به این معنی است که کاسپرسکی روی سیستم شما 14 عدد فایل آلوده پیدا کرده

است.

3.شما حتی این نسخه جدید را نیز باید قبل از اسکن آپدیت کنید هر چند مسلما حجم آپدیت آن کمتر خواهد بود.

4.مشکل این نسخه مصرف RAM نیست .متاسفانه نسخه MP1 ( یعنی نسخه های 321 و 323 و حتی نسخه جدید 325 )

روی بعضی از سیستمها باعث کندی محسوس سیستم به ویژه حین کار با اینترنت و نیز کار با فایلها و پوشه ها می شود

که علارغم اصلاحات ارایه شده توسط شرکت کاسپرسکی هنوز به طور کامل برطرف نشده است .ظاهرا سیستم

شما هم یکی از این موارد است . اگر نسخه 321 را دانلود کرده اید آن را حتما آپدیت کنید تا اصلاحات ذکر شده دانلود

شده و نصب شوند به احتمال زیاد مشکل کندی که ذکر کردید بسیار کمتر خواهد شد ولی اگر نسخه 325 را نصب

کرده اید متاسفانه راه حلی وجود ندارد و بهتر است آن را پاک کرده و نسخه 125 را دانلود و نصب کنید.

براي همين كندي سرعت چندين سال بود كه اصلا كلا هيچ انتي ويروسي نگذاشتم اون زمان نورتون پدرسرعت كامپيوتر درميارود الان اين كاسپرسكي هم مال اينترنت:41: بدجوري داره رو اعصاب ميره

يعني الان اون عكس اول گذاشتم يعني روش ويروس كشي نكرده اخه من پسوردي نگذاشتم كه اونطوري گفته؟!!!
يعني مشكل داره؟روي فايل zip پس انجام ميده؟

درمورد 2 هم يعني پاك نكرده هنوز؟ چي بايد كرد؟
درمورد اين عكس هم بگيد

الا كلا ويروس يابيش تمام شد اين عكس رو بينيد همه الوده هارو يعني پاك شد؟
ديگه كاري نبايد انجام بدم؟

واين چيه هنوز كه هنوز داره كار ميكنه وزياد ميشه هم عدد قرمز وهم بقليش
بعضي اوقات چنين چيزي مياد اين چي بايد كرد
من skip مي زنم

درمورد اين عكس هم زيادي خسته ميكنه براي يه ياهو مسنجر 7بار تاحالا پيغام هاي مشابه مياد كه من alow مي زنم
واون اي پي هم تغيير ميكنه

اين حجم اپديت يعني اينقدر كمه 40كيلوبايت؟!!!!!!!
فعلا براي تست اين نسخه رو برداشتم پس كلا پيشنهاد ميكنيد 321 رو نصب كنملينكش هست ديگه؟ كه بعدا ويندوز عوض كردم يه فايروال خوب وويروس ياب خوب نصب كنم كه يكيش كاسپرسكي و ديگري avast
وفايروال جتيكو وهمين كاسپرسكي كه داره

vtn54
21-02-2008, 13:41
براي همين كندي سرعت چندين سال بود كه اصلا كلا هيچ انتي ويروسي نگذاشتم اون زمان نورتون پدرسرعت كامپيوتر درميارود الان اين كاسپرسكي هم مال اينترنت:41: بدجوري داره رو اعصاب ميره

يعني الان اون عكس اول گذاشتم يعني روش ويروس كشي نكرده اخه من پسوردي نگذاشتم كه اونطوري گفته؟!!!
يعني مشكل داره؟روي فايل zip پس انجام ميده؟

درمورد 2 هم يعني پاك نكرده هنوز؟ چي بايد كرد؟
درمورد اين عكس هم بگيد

الا كلا ويروس يابيش تمام شد اين عكس رو بينيد همه الوده هارو يعني پاك شد؟
ديگه كاري نبايد انجام بدم؟

واين چيه هنوز كه هنوز داره كار ميكنه وزياد ميشه هم عدد قرمز وهم بقليش
بعضي اوقات چنين چيزي مياد اين چي بايد كرد
من skip مي زنم

درمورد اين عكس هم زيادي خسته ميكنه براي يه ياهو مسنجر 7بار تاحالا پيغام هاي مشابه مياد كه من alow مي زنم
واون اي پي هم تغيير ميكنه

اين حجم اپديت يعني اينقدر كمه 40كيلوبايت؟!!!!!!!
فعلا براي تست اين نسخه رو برداشتم پس كلا پيشنهاد ميكنيد 321 رو نصب كنملينكش هست ديگه؟ كه بعدا ويندوز عوض كردم يه فايروال خوب وويروس ياب خوب نصب كنم كه يكيش كاسپرسكي و ديگري avast
وفايروال جتيكو وهمين كاسپرسكي كه داره

سلام

1.اگر کندی سیستم شما با کارهایی که گفتم درست نشد بهتر است به جای کاسپرسکی از یک آنتی ویروس دیگر

مانند نود32 یا AVG یا آنتی ویر یا همان Avast که گفتید استفاده کنید که بسیار سبکتر بوده و کمتر روی سرعت

سیستم اثر می گذارند.

2.پسورد مربوط به شما نیست بعضی از فایلهای موجود روی سیستم ( یا مربوط به خود سیستم یا سایر برنامه های

نصب شده ) کد شده ( Encrypted ) هستند و هیچ برنامه ای قادر به دسترسی به محتوای آنها نیست .در این مورد

لازم نیست نگران باشید.

3.با توجه به عکسهایی که گذاشته اید به نظر می رسد کاسپرسکی تمام مواردی را که پیدا کرده بود پاک کرده است

و نیاز به انجام کار دیگری نیست .آن اعداد قرمز رنگ هم بابت یاد آوری است.

4.دوست عزیز پیام مربوط به برنامه mIRC یعنی Not a Virus به این معنی است که این برنامه می تواند برای

سیستم شما خطرناک باشد ( مثلا می تواند باعث ورود ویروسها به سیستمتان شود ) ولی خود برنامه به طور

مستقیم خطرناک نیست .

5.پیامهای مربوط به یاهو مسنجر مربوط به فایروال کاسپرسکی است و متاسفانه در مورد کاسپرسکی تنها کار برای

اجتناب از انها ایجاد یک Allow any activity برای این برنامه در قسمت تنظیمات است.

6.با نصب اینترنت سکوریتی کاسپرسکی نیازی به نصب برنامه های امنیتی دیگر مانند آنتی ویروسها یا فایروالهای

دیگر ( Avast , Jetico و ... ) ندارید و نصب همزمان دو آنتی ویروس یا دو فایروال همزمان روی یک سیستم کار

درستی نیست ولی بهتر است از یک آنتی اسپایور کنار کاسپرسکی استفاده کنید.

mrmmnb
21-02-2008, 18:27
ببخشید آنتی اسپایور چی هست وکارش چیه ؟
من همچین چیزی نداره ایا لازمه در کناره کاسپر نصب کنم؟
اگه میشه چند نمونه که هم خوب باشند وهم با کاسپر تداخل نداشته باشه معرفی کنید
با تشکر

علمدار
21-02-2008, 19:04
سلام خسته نباشيد
يه سوال كوچيك اين كاسپر ما گير داده به يه ويروس به نام win32.saliti.s
تقريبا همه فايل ها رو ميگه به اين ويروس آلوده است در صورتي چنين نيست ميشه كاري كرد كه كلا بيخيال اين ويروس بشه

vtn54
21-02-2008, 20:38
سلام خسته نباشيد
يه سوال كوچيك اين كاسپر ما گير داده به يه ويروس به نام win32.saliti.s
تقريبا همه فايل ها رو ميگه به اين ويروس آلوده است در صورتي چنين نيست ميشه كاري كرد كه كلا بيخيال اين ويروس بشه

دوست عزیز

اگر آنتی ویروس به شما می گوید که این همه فایل آلوده است مطمئنا اشکالی در کار نیست ( جالا اگر فقط یک یا دو فایل

بود شاید می شد به تشخیص شک کرد) ناراحت نشوید ولی اگر می خواهید بدون دردسر با ویروسها همزیستی

مسالمت آمیز داشته باشید بهترین راه پاک کردن آنتی ویروس است.:21:

Mahiar0
21-02-2008, 21:56
ممنون اقا
الان مثلا توي فروم پرشين تولز يا بعضي از سايت ها ميخوام برم يه اروري مياد نميگذاره اون صفحه رو ببينم ومال همين كاسپرسكي است چرا اينطوري ميكنه ؟ مثلا توي پرشين تولز پي ام ميخوام بدم گير ميده هي بايد دو سه بار رفرش بزنم تا كاركنه پيغام مال كاسپر
چي بايد كرد

vtn54
21-02-2008, 22:24
ممنون اقا
الان مثلا توي فروم پرشين تولز يا بعضي از سايت ها ميخوام برم يه اروري مياد نميگذاره اون صفحه رو ببينم ومال همين كاسپرسكي است چرا اينطوري ميكنه ؟ مثلا توي پرشين تولز پي ام ميخوام بدم گير ميده هي بايد دو سه بار رفرش بزنم تا كاركنه پيغام مال كاسپر
چي بايد كرد

پیغام کاسپرسکی چیست؟

Mahiar0
22-02-2008, 00:52
پیغام کاسپرسکی چیست؟

اين عكس

توي IE هم ميشه همينطوري مثلا توي يه قسمتي از tinypic

vtn54
22-02-2008, 01:45
اين عكس

توي IE هم ميشه همينطوري مثلا توي يه قسمتي از tinypic

دوست عزیز این مشکل شما مربوط به سرویس Parental Control کاسپرسکی است .چون صفحات مورد نظر دارای محتوا

یا وازه هایی است که توسط کاسپرسکی ف ی ل ت ر می شود بنابراین صفحه نمایش داده نمی شود.برای حل این مشکل یا

این سرویس را غیر فعال کنید یا هنگام نصب کاسپرسکی آن را انتخاب نکنید تا این سرویس روی سیستم شما نصب

نشود.

hsj110
22-02-2008, 12:56
سلام

خسته نباشید

آیا قسمت Parental Control کاسپر با فیلترینگ ایران همخوانی دارد یا خیر ؟

ممنون:10:

mrmmnb
22-02-2008, 13:00
ببخشید آنتی اسپایور چی هست وکارش چیه ؟
من همچین چیزی نداره ایا لازمه در کناره کاسپر نصب کنم؟
اگه میشه چند نمونه که هم خوب باشند وهم با کاسپر تداخل نداشته باشه معرفی کنید
با تشکر

یکی از اساتید این بخش جواب ما رو هم بده!

hsj110
22-02-2008, 13:10
یکی از اساتید این بخش جواب ما رو هم بده!

دوست عزیز سلام

آنتی اسپایورها برنامه های ضد جاسوس و نرم افزازهای مخرب هست که یکی از کارهایشان انتقال اطلاعات شما به بیرون میباشد و .....

که نصب آنها به عنوان مکمل به صورت غیر فعال در کنار آنتی ویروس خالی از لطف نیست .

البته خود آنتی ویروسها این امکان را دارند ولی این برنامه ها تخصصی این کار انجام میدهند .

و این برنامه ها را در تاپیک مخصصوص خودشان در صفحه اصلی همین فرم میتونید ببینید .

موفق باشید :10:

تاپیک اختصاصی SpySweeper در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vtn54
22-02-2008, 13:37
سلام

خسته نباشید

آیا قسمت Parental Control کاسپر با فیلترینگ ایران همخوانی دارد یا خیر ؟

ممنون:10:

منظورتان چیست؟

hsj110
22-02-2008, 14:47
منظورتان چیست؟

سلامvtn54 عزیز خسته نباشد

منظورم این است که من در خیلی جاها دیدم کم همان سایتی را که ایران ----- کرده کاسپر هم اجازه باز شدنش رو نمیده میخواستم ببینم با هم مربوطند یا خیر ؟

یا فقط کاسپر سایتهای آلوده را اجازه باز شدن نمیده.

ممنون:10::11:

reza2pars
22-02-2008, 16:57
راهی وجود داره که هر وسیله ای که به سیستم وصل میشه (فلش ،موبایل ...)به صورت خودکار توسط کاسپرسکی اسکن بشه؟

vtn54
22-02-2008, 19:02
سلامvtn54 عزیز خسته نباشد

منظورم این است که من در خیلی جاها دیدم کم همان سایتی را که ایران ----- کرده کاسپر هم اجازه باز شدنش رو نمیده میخواستم ببینم با هم مربوطند یا خیر ؟

یا فقط کاسپر سایتهای آلوده را اجازه باز شدن نمیده.

ممنون:10::11:

اگر شما سرویس Parental Control موجود در اینترنت سکوریتی کاسپرسکی را نصب یا فعال کرده باشید کاسپرسکی با

توجه به پیشفرضهای قبلی خود یا قوانینی که شما برایش تعریف می کنید از دسترسی کاربران به سایتهایی با محتوای

نامناسب یا محتوای مورد نظر شما جلوگیریس خواهد کرد ( و این ربطی به الوده بودن سایتهای مزبور ندارد ) .این سرویس

همانطور که از نامش پیدا است برای استفاده والدین یا ادمینهای سیستم جهت جلوگیری از دسترسی کودکان یا کاربران

دیگر سیستم به سایتهایی با محتوای نامناسب یا خاص طراحی شده است.

vtn54
22-02-2008, 19:06
راهی وجود داره که هر وسیله ای که به سیستم وصل میشه (فلش ،موبایل ...)به صورت خودکار توسط کاسپرسکی اسکن بشه؟

نیاز به کار خاصی نیست با نصب هر وسیله جانبی به سیستم به محض ورود به آن کاسپرسکی ( و آنتی ویروسهای دیگر )

مانند محتوای آن را اسکن می کند .البته اگر تنظیمات شما روی Default باشد معمولا داخل آرشیوها یا سایر فایلهای

فشرده به صورت Real Time اسکن نمی شود ولی به محض Extract کردن آنها محتوای آنها قبل از نشستن روی هارد

توسط کاسپرسکی اسکن می شود.

Mahiar0
23-02-2008, 14:39
نیاز به کار خاصی نیست با نصب هر وسیله جانبی به سیستم به محض ورود به آن کاسپرسکی ( و آنتی ویروسهای دیگر )

مانند محتوای آن را اسکن می کند .البته اگر تنظیمات شما روی Default باشد معمولا داخل آرشیوها یا سایر فایلهای

فشرده به صورت Real Time اسکن نمی شود ولی به محض Extract کردن آنها محتوای آنها قبل از نشستن روی هارد

پس براي فشرده شده ها zip هم اينطوري اسكن ميكند راحت ديگه مشكلي نداره

h_radnoosh
24-02-2008, 15:15
سلام نه از فایل نیست من اون را همه جا نصب کردم و مشکلی نداشتم مطمئنم اگه ویندوز را عوض کنم درست میشه میخام بدون عوض کردن ویندوز باشه.

من پس چی شد؟ فایل درسته چه جوری کسپر در رجیستری از ریشه قطع میشه؟ که مطمئن باشم کلا پاک شده.

reza2pars
24-02-2008, 21:53

درسته که وقتی اون وسیله باز میشه ویروس اسکن اونو اسکن میکنه ولی حتما و به کرات و به تجربه دیدم که اگه قبل از باز کردن فلش اونو اسکن نکنم سیستمم ویروسی میشه حتی اگه ویروسها رو بشناسه.

Mahiar0
24-02-2008, 23:47
الان اين عكس يعني نشان ميده يكي مخواست حمله كنه؟نتونسته؟

hpk34
25-02-2008, 19:57
با سلام.

من وقتی می خوام کسپر رو آپدیت کنم ارور میده.

بار اول 52-53 درصد میره ولی دفعات بعدی 23 درصد که میشه آپدیت قطع میشه.

تا حالا چند بار برنامه رو نصب کردم.همیشه همین طوریه.

ممنون میشم راهنماییم کنید.:10:

hamilton
25-02-2008, 20:34
با سلام.

من وقتی می خوام کسپر رو آپدیت کنم ارور میده.

بار اول 52-53 درصد میره ولی دفعات بعدی 23 درصد که میشه آپدیت قطع میشه.

تا حالا چند بار برنامه رو نصب کردم.همیشه همین طوریه.

ممنون میشم راهنماییم کنید.:10:

معمولا (نه هميشه) در مواردي كه كليد در ليست سياه باشه تا يه درصدي آپديت پيش ميره و بعد آپديت نميشه.در همين حين پيغام Balck List قرار داشتن كليد هم به صورت يك هشدار قرمز رنگ نمايش داده ميشه.آيا اين پيغام براي شما نشان داده شده؟

hpk34
26-02-2008, 06:22
آقای hamilton آره همین پیغام برای من میاد.

ولی قبل از اینکه 52 درصد آپدیت بشه با یک کلید رجیسترش کرده بودم که اون کلید تا سال 2010 وقت داشت.

بعد از 52 درصد کامپیوترم رو ریست کردم و بعدش هرچی اون کلید رو میزدم قبول نمی کرد.

یه کلید بهش دادم که تا 33 روز دیگه وقت داره ولی هر 10-15 دقیقه پیغام میده که کلیدتون مشکل داره.

ممنون میشم کمکم کنید.

با تشکر

hamilton
26-02-2008, 08:47
آقای hamilton آره همین پیغام برای من میاد.

ولی قبل از اینکه 52 درصد آپدیت بشه با یک کلید رجیسترش کرده بودم که اون کلید تا سال 2010 وقت داشت.

بعد از 52 درصد کامپیوترم رو ریست کردم و بعدش هرچی اون کلید رو میزدم قبول نمی کرد.

یه کلید بهش دادم که تا 33 روز دیگه وقت داره ولی هر 10-15 دقیقه پیغام میده که کلیدتون مشکل داره.

ممنون میشم کمکم کنید.

با تشکر

دوست عزيز كليدهايي كه شما استفاده ميكنيد حتي اون كليدي كه تا سال 2010 اعتبار داشته به احتمال زياد همگي در ليست سياه قرار دارند.لينك دانلود جديدترين كليدها در 5-6 صفحه آخر تاپيك كرك و سريال كاسپر موجود ميباشه.شما كليد يا كليدهايي كه در حال حاضر به كاسپر داده ايد را Delete و كليدي جديد و معتبر به آن بدهيد.مطمئن باشيد مشكل آپديت و قبول نكردن كليد حل خواهد شد.از طرف ديگه ديروز يك كرك جديد براي محصولات كاسپر گذاشتم كه بيشتر به درد دوستاني ميخوره كه كليد آنها در ليست سياه قرار گرفته.شما با استفاده از اين كرك به راحتي و با همان سريالي كه در ليست سياه قرار گرفته نيز قادر به آپديت خواهيد بود.

hpk34
26-02-2008, 09:38
آقای hamilton خیلی خیلی ممنون.:11: :40: :10:
من اون کلیدا رو دانلود کردم و کسپر رو آپدیت کردم.

همش 600 کیلو بایت آپدیت شد.:18: ولی دیگه قطع نشد و نوشت که آپدیت کامل شده.

جا داره از اون آقایی هم که کلیدا رو گذاشته بودن تشکر کنم.:40:

با تشکر

aluminum
01-03-2008, 18:40
توي اين كسپرهاي جديد كدومش بهتره؟
125-132-321-325

OOGame MakerOO
01-03-2008, 19:19
يه سوال...
آيا هميشه لينك دانلودي كه توي صفحه اول هستش به روزه؟
و همچنين يه سوال ديگه.
اگر كسي آنتي ويروسش رو آپديت كنه، مي تونه فايل هاي آپديت رو براي كس ديگه اي بريزه؟
كجا و به چه صورت؟

hsj110
01-03-2008, 19:24
يه سوال...

سلام
یله دوست عزیز آخرین ورژن از محصول آنجا معرفی میشه

Nine
01-03-2008, 19:39
توي اين كسپرهاي جديد كدومش بهتره؟
125-132-321-325

ورژن 125 ماهها روی سایت کسپر وجود داشت و کسی مشکلی باهاش نداشت واقعا - نه سرعت کامپیوتر رو کم می کرد نه سرعت باز شدن صفحات اینترنتی رو
ورژن های بعدی تا قبل از 325 مشکل دار بودن و رو بعضی سیستم ها سرعت کامپیوتر رو به شدت کم می کردند و صفحات وب دیر لود می شد خود سایت کسپر هم سیع این ورژن رو عوض کرد و مدت کوتاهی اشت که ورژن 325 رو ارائه داده و تو سایتش هم تاکید کرده که تمام ایرادات مربوط به کند شدن سیستم رو توش رفع کرده که تا حدودی هم همین طور است
راستش چون من سیستم قوی ای دارم تغییر سرعت برام محسوس نیست اما با این وجود می تونم بگم ورژن 125 نسبت به 325 سبک تر بود - یه خوبی ای که 325 داره اینه که آپدیت کمتری می خواد
به هر حال اگه سیستم چندان رو پایی نداری 125 رو نصب کن چون مطمئنیم از این نظر مشکلی نداشت و اگر نه ورژن 325 هم تا حدود زیادی تونسته کاربران رو راضی کنه - اون دو تا ورژن وسطی هم که نوشتی اصلا استفاده نکن

Ship Storm
04-03-2008, 08:39
آقا من دیشب 2 تا از ورژن های مختلف و مدل های مختلف این نرم افزار رو دانلود کردم یکی :

Kaspersky Anti-Virus Version 7.0.1.325

و دیگری

Kaspersky Internet Security Version 7.0.1.325

در حال حاضر هم وژن 6.0.2.621 روی سیستمم نصبه و تا به حال باهاش مشکلی نداشتم به نظر شما ورژن جدید رو نصب کنم؟ حالا کدوم رو نصب کنم Kaspersky Anti-Virus Version 7.0.1.325 و یا Kaspersky Internet Security Version 7.0.1.325 رو نصب کنم بهتره ؟
کاربر خانگی هستم و تو اینترنت هم زیاد میرم و فایل هم خیلی دریافت میکنم.
سیستم هم 3200 2 مگابایت کش با 1 گیگ رم هستش.
ممنون و با تشکر :11:

Markus
04-03-2008, 11:05
آقا من دیشب 2 تا از ورژن های مختلف و مدل های مختلف این نرم افزار رو دانلود کردم یکی :

و دیگری

در حال حاضر هم وژن 6.0.2.621 روی سیستمم نصبه و تا به حال باهاش مشکلی نداشتم به نظر شما ورژن جدید رو نصب کنم؟ حالا کدوم رو نصب کنم Kaspersky Anti-Virus Version 7.0.1.325 و یا Kaspersky Internet Security Version 7.0.1.325 رو نصب کنم بهتره ؟

بطور قطع ورژن 7 نسبت به 6 از پيشرفت و کارايی به مراتب بهتری برخوردار هست،...و همچنين شما که در اينترنت به گشت و گذار ميپردازين بهتر حتماً نسخه سکوريتی محصول کسپرسکی رو انتخاب کنيد، درضمن ورژن 3.0.1.325 محصولات کسپر اشکالات نسخه قبلی رو (3.0.1.321) رو نداره و مثل ورژن 7.0.0.125 ، قابل اطمينان و بدون دردسر و اشکال هست...(چون خودم هر دو محصول ورژن 3.0.1.325 کسپر رو نصب دارم، البته 2 Windows)

Nine
04-03-2008, 13:40

و دیگری

OOGame MakerOO
04-03-2008, 14:02
يه سوال...
و همچنين يه سوال ديگه.
اگر كسي آنتي ويروسش رو آپديت كنه، مي تونه فايل هاي آپديت رو براي كس ديگه اي بريزه؟
كجا و به چه صورت؟

aluminum
04-03-2008, 22:45
ورژن 125 ماهها روی سایت کسپر وجود داشت و کسی مشکلی باهاش نداشت واقعا - نه سرعت کامپیوتر رو کم می کرد نه سرعت باز شدن صفحات اینترنتی رو
ورژن های بعدی تا قبل از 325 مشکل دار بودن و رو بعضی سیستم ها سرعت کامپیوتر رو به شدت کم می کردند و صفحات وب دیر لود می شد خود سایت کسپر هم سیع این ورژن رو عوض کرد و مدت کوتاهی اشت که ورژن 325 رو ارائه داده و تو سایتش هم تاکید کرده که تمام ایرادات مربوط به کند شدن سیستم رو توش رفع کرده که تا حدودی هم همین طور است
راستش چون من سیستم قوی ای دارم تغییر سرعت برام محسوس نیست اما با این وجود می تونم بگم ورژن 125 نسبت به 325 سبک تر بود - یه خوبی ای که 325 داره اینه که آپدیت کمتری می خواد
به هر حال اگه سیستم چندان رو پایی نداری 125 رو نصب کن چون مطمئنیم از این نظر مشکلی نداشت و اگر نه ورژن 325 هم تا حدود زیادی تونسته کاربران رو راضی کنه - اون دو تا ورژن وسطی هم که نوشتی اصلا استفاده نکن
یکی از دوستان میگفت ورژن کسپر مهم نیست چون موتور جستجوی مشابهای دارند مهم آپدیت بودن آن است
نظر شما چی؟

Nine
04-03-2008, 23:51
یکی از دوستان میگفت ورژن کسپر مهم نیست چون موتور جستجوی مشابهای دارند مهم آپدیت بودن آن است
نظر شما چی؟

دوست عزیز اگه شما توجه کنید من هم نگفتم شناسایی ویروس در این ورژن ها با هم تفاوت داره
مشکل اصلی که بعضی از ورژن های کسپر داشت مثل 7.0.321 در کند کردن سیستم کاربر - دیر لود شدن صفحات وب
که به فاصله کمی کسپر ورژن 325 رو ارائه کرد و تو سایتش هم تاید کرد که در این ورژن این موارد نسبت به ورژن قبلی اصلاح شده است
اینم مطلبی که تو سایت کسپر در هنگام عرضه ی ورژن 325 گذاشته شده

معمولا استفاده از ورژن های جدیدتر برنامه های امنیتی کار مناسبیه مثلا الن استفاده از ورژن 7 بسیار بهتر از ورژن 6 است چون تو این ورژن - هوش مصنوعی کسپر بسیار بهبود یافته
اما گاهی ورژن های جدید ایراداتی هم دارن که خوب معمولا به سرعت شرکت به فکر راه چاره می افته
و الان اکثرا از ورژن 325 راضی هستند - ورژن 125 هم یکی از اون ورژن های خوبی بود که می تونم بگم در زمینه موندن روی سایت کسپر رکورد دار بود و ماهها همه ازش استفاده می کردند و هیچ ایرادی نظیر موارد بالا ازش گزارش نشد

Actros
05-03-2008, 00:55
به نظر من 125 از همشون بهتره . من الان از همین ورژن استفاده میکنم.

ASUS POWER
05-03-2008, 13:40
یه چند روز بعد از نصب ویندوز این دو تا آنتی ویروس تقریبا به تمام فایل های موجود در کامپیوتر که معمولا سیستمی یا درایوری هستن ایراد می گیره می گه ویروس virus.win32.virut.av داره ! چطوو کنم ؟

fereshte222
05-03-2008, 23:40
سلام
من وقتی میخواهم یکی از نسخه های kaspersky را با dap دانلود کنم یه برنامه چند کیلوئی دانلود میشود و هیچ جوری نمیتونم با dap دانلود کنم و به خاط اینکه وسط کار ممکنه دیس بشم حتما میخواهم با نرم افزار مخصوص دانلود کنم
مشکل چی میتونه باشد؟

aluminum
06-03-2008, 01:56
دوست عزیز اگه شما توجه کنید من هم نگفتم شناسایی ویروس در این ورژن ها با هم تفاوت داره
مشکل اصلی که بعضی از ورژن های کسپر داشت مثل 7.0.321 در کند کردن سیستم کاربر - دیر لود شدن صفحات وب
که به فاصله کمی کسپر ورژن 325 رو ارائه کرد و تو سایتش هم تاید کرد که در این ورژن این موارد نسبت به ورژن قبلی اصلاح شده است
اینم مطلبی که تو سایت کسپر در هنگام عرضه ی ورژن 325 گذاشته شده

معمولا استفاده از ورژن های جدیدتر برنامه های امنیتی کار مناسبیه مثلا الن استفاده از ورژن 7 بسیار بهتر از ورژن 6 است چون تو این ورژن - هوش مصنوعی کسپر بسیار بهبود یافته
اما گاهی ورژن های جدید ایراداتی هم دارن که خوب معمولا به سرعت شرکت به فکر راه چاره می افته
و الان اکثرا از ورژن 325 راضی هستند - ورژن 125 هم یکی از اون ورژن های خوبی بود که می تونم بگم در زمینه موندن روی سایت کسپر رکورد دار بود و ماهها همه ازش استفاده می کردند و هیچ ایرادی نظیر موارد بالا ازش گزارش نشد
ولی من شنیدم که 125 به خوبی ویروس تشخیص نمی ده. من خودم 125 دارم ولی قبلا که 132 بود تمام مشکلات کامپیوترم حل شده بود(توی یک تاپیک دیگه همش هست) و من از 132 خیلی خوشم اومد
نظر شما چیه؟

Markus
06-03-2008, 02:13
سلام
من وقتی میخواهم یکی از نسخه های kaspersky را با dap دانلود کنم یه برنامه چند کیلوئی دانلود میشود و هیچ جوری نمیتونم با dap دانلود کنم و به خاط اینکه وسط کار ممکنه دیس بشم حتما میخواهم با نرم افزار مخصوص دانلود کنم
مشکل چی میتونه باشد؟

به نظر ميرسه شما برای دانلود محصول لينک مستقيم رو به برنامه نميدين به خاطر همين DAPيک صفحه html برای شما دانلود ميکنه چون شما اگه لينک مستقيم دانلود محصول رو به DAP يا هر فايل منيجری بدين بايد راحت دانلود کنه، لينک مستقيم رو هم از سايت خود کسپر بگيرين:

لينک مستقيم آنتی ويروس 7.0.1.325

لينک مستقيم اينترنت سکوريتی 7.0.1.325

Markus
06-03-2008, 02:21
ولی من شنیدم که 125 به خوبی ویروس تشخیص نمی ده. من خودم 125 دارم ولی قبلا که 132 بود تمام مشکلات کامپیوترم حل شده بود(توی یک تاپیک دیگه همش هست) و من از 132 خیلی خوشم اومد
نظر شما چیه؟

دوست عزيز از نظر شناخت ويروس اينطور نيست که شما ميگين، چون تمام ورژن های 7 و حتی 6 از يک ليست ديتا بيس استفاده ميکنند، و در شناخت ويروس فرق ندارن بلکه فرقشون در موارد ديگه هست...
در مورد بهتر بودن ورژن 7.0.0.125 و 7.0.1.325 من که از دو تاش استفاده کردم راضی بودم البته شايد دوستانی که از سيستم نسبتاً پايينی استفاده ميکنند، از ورژن 7.0.0.125 راضی تر باشن درکل به غير از ورژن 7.0.1.321 که اشکال داشت 2 ورژن نامبرده خوب هستن و اشکال عمده ندارن

fereshte222
08-03-2008, 14:21
سلام
اول تشکر میکنم از همه دوستانی که در این انجمن زحمت میکشند و به بقیه کمک میکنند
مشکلی که من دارم اینه که هر نسخه ای از کسپر که که میخواهم اپدیت کنم عملیات با موفقیت تموم نمیشود و با خطای not all componentwere updated مواجه میشوم و از فایلی هم که خطای میگیرد krneng.avc میباشد
که پیغام میدهد این فایل پیدا نشد

Nine
08-03-2008, 15:48
سلام
اول تشکر میکنم از همه دوستانی که در این انجمن زحمت میکشند و به بقیه کمک میکنند
مشکلی که من دارم اینه که هر نسخه ای از کسپر که که میخواهم اپدیت کنم عملیات با موفقیت تموم نمیشود و با خطای not all componentwere updated مواجه میشوم و از فایلی هم که خطای میگیرد krneng.avc میباشد
که پیغام میدهد این فایل پیدا نشد

این مشکل گاهی پیش می اد
اگه این اتفاق افتاد شما سعی کنید بعدا مجددا اقدام به آپدیت کنید اما اگه حتی در روزهای مختلف باز هم شما با همین پیغام مواجه شدید سعی کنید مطابق شکل منطقه رو عوض کنید

اگه بازم مشکل حل نشد دوباره همین جا مطرح کنید

fereshte222
08-03-2008, 17:01
دوست عزیز بازهم همین مشکل را دارد
در ضمن فایل اپدیت antivirus و internet security که فرقی نداردند؟درسته؟

Nine
08-03-2008, 18:38
دوست عزیز بازهم همین مشکل را دارد
در ضمن فایل اپدیت antivirus و internet security که فرقی نداردند؟درسته؟

شما از آنتی ویروس استفاده می کنید - یا اینترنت سکیوریتی؟
و از چه ورژنی؟
و به چه طریقی می خواین آپدیت کنید که نمی شه - از سرور های کسپر به صورت آن لاین یا به صورت دستی و اف لاین؟
اگه دستی از چه پوشه هایی برای این کار استفاده می کنید؟

fereshte222
08-03-2008, 23:05
اول اینکه از توجه و پیگیری شما ممنون هستم
من از اینترنت سکیوریتی ورژن 7.0.1.325 استفاده میکنم
به صورت دستی میخوام که اپدیت کنم
من پوشه av-i386-daily را از سایت کسپر دانلود کردم و اون را به قسمت update setting اضافه کردم و خلاصه طبق دستورالعمل هایی که در همین انجمن گفته شده بود پیش رفتم
در ضمن شما هم یه روشی توضیح داده بودید که باید یه پوشه درست کنیم (Update distribution) و غیره
که من این طور برداشت کردم که بعد از ساختن این پوشه باید به اینترنت وصل شویم تا اپدیت کامل شود و در این پوشه ساخته شود که البته من دیدم با سرعت خیلی کمی این کار انجام میشود که برام مقرون به صرفه نبود
خلاصه نمیدونم چرا اپدیت نمیشود

Nine
09-03-2008, 00:38
اول اینکه از توجه و پیگیری شما ممنون هستم
من از اینترنت سکیوریتی ورژن 7.0.1.325 استفاده میکنم
به صورت دستی میخوام که اپدیت کنم
من پوشه av-i386-daily را از سایت کسپر دانلود کردم و اون را به قسمت update setting اضافه کردم و خلاصه طبق دستورالعمل هایی که در همین انجمن گفته شده بود پیش رفتم
در ضمن شما هم یه روشی توضیح داده بودید که باید یه پوشه درست کنیم (Update distribution) و غیره
که من این طور برداشت کردم که بعد از ساختن این پوشه باید به اینترنت وصل شویم تا اپدیت کامل شود و در این پوشه ساخته شود که البته من دیدم با سرعت خیلی کمی این کار انجام میشود که برام مقرون به صرفه نبود
خلاصه نمیدونم چرا اپدیت نمیشود

این مشکل به دو علت ممکنه رخ داده باشه
یکی اینکه فایل های آپدیت درست انتخاب نشده باشند
دوم اینکه به درستی به برنامه داده نشده باشند
برای فایل های آپدیت شما به مسیر زیز بروید

و این فایل ها رو بر اساس نیاز دریافت کنید

(( پوشه کامل - شامل آپدیت های هفتگی هم هست - ))

بعد از دریافت فایل مورد نظر به قسمت SETTING مربوط به آپدیت رفته و آدرس پوشه مربوطه رو بعد از اینکه اونو از حالت فشرده خارج کردید بدید -- دقت کنید تیک مربوط به آپدیت از سرور کسپر رو بردارید
بعد از اتمام آپدیت مجددا سرور آپدیت رو به سایت کسپر تغییر بدهید
قاعدتا اگه طبق مراحل بالا عمل کنید نباید مشکلی پیش بیاد
اما اگه پیش اومد باز هم من در خدمتم
موفق باشید

tohidkh
09-03-2008, 01:15
با سلام
اگه ممکنه یکی از دوستان لطف کنه و به این سوال جواب بده:
"تفاوت بین Anti Virus و Internet Security چیه"
همچنین کدوم یکی از اینها بهترند؟

Nine
09-03-2008, 01:48
با سلام
اگه ممکنه یکی از دوستان لطف کنه و به این سوال جواب بده:
"تفاوت بین Anti Virus و Internet Security چیه"
همچنین کدوم یکی از اینها بهترند؟

با سلام
قبلا توضیح دادم اینجا رو ببینید

پیرو اون پست بگم آنتی ویروس استفاده شده در نسخه آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی یکسان است.

fereshte222
09-03-2008, 19:38
سلام
راستش این مشکل من هنوز حل نشده
من اپدیت های مختلف را از سرور های مختلف چک کردم ولی باز همین مشکل را دارد و البته هر دفعه یه فایل دیگه را پیدا نمیکند
در ضمن من دقیقا همون طور که شما در بالا توضیح دادید کار میکنم
kaspeskyr را روی اون یکی ویندوزم هم امتحان کردم ولی باز همین مشکل را دارد
با ultrasurf هم دانلود کردم ولی مشکل حل نشد

FARID88
09-03-2008, 19:57
کسی در مورد این ورژن اینترنت سکوریتی اطلاعی داره ؟!
Kaspersky Internet Security v7.0.2.407

hamilton
09-03-2008, 20:12
کسی در مورد این ورژن اینترنت سکوریتی اطلاعی داره ؟!
Kaspersky Internet Security v7.0.2.407

كمپاني كاسپر در جهت ارتقا و بهبود عملكرد محصولات خود مرتب آنها را آپديت ميكنه و نسخه ها و Buildهاي جديد را منتشر ميكنه.اين نسخه هم هنوز در مرحله Beta بوده و توصيه بر اين است كه از نسخه هاي بتا كه هنوز در مرحله تست ميباشند و بعضا داراي اشكالاتي ميباشند استفاده نشه.بهتره تا آمدن نسخه Final آن صبر كنيم.

mrmmnb
09-03-2008, 22:20
خوب شد گفتید بتا هست اخه دیروز برا منم اومده بود از دانلود افلاین من اومدم بپرسم که این نسخه فینال هست یا بتا که دوستان پرسیده بودند وشما هم زحمت کشیدید و جواب دادید من یکی که ازنصب نسخه بتا اصلا خاطره خوبی ندارم و دیگه هیچ وقت نسخه بتا نصب نمی کنم ولی یه پوشه داره پر از رج کی هست من هم چون رج کیم کار میکنه هنوز اونا رو تست نکردم

ata.royalfalcon
10-03-2008, 21:38
سلام به همگی
یک مشکل
من نمیتونم هم Kaspersky Internet Security و هم Kaspersky Anti-Virus نصب کنم
به فرض اگر اول Kaspersky Anti-Virus رانصب کنم و بعد بخواهم Kaspersky Internet Security را نصب کنم این اخطار میدهد که ابتدا باید Kaspersky Anti-Virus را پاک کنم و بلعکس
چرا

MR.Punisher
10-03-2008, 21:52
سلام به همگی
یک مشکل
به فرض اگر اول Kaspersky Anti-Virus رانصب کنم و بعد بخواهم Kaspersky Internet Security را نصب کنم این اخطار میدهد که ابتدا باید Kaspersky Anti-Virus را پاک کنم و بلعکس
چرا

چرا می خواهید آنتی ویروس نصب کنید؟
اینترنت سکیوریتی خودش انتی ویروس داره.انتی ویروس Kis با Kav هیچ فرقی نداره.
پس به شما پیشنهاد میدم فقط اینترنت سکیوریتی رو نصب کنید.

mrmmnb
10-03-2008, 23:13
سلام به همگی
یک مشکل
چرا
خوب همیشه همین جوری بوده باید یکی از اون نسخه ها رو نصب کنی و اگه یکیش روی سیستم نصب باشه وشما بخواهید اون یکی رو نصب کیند از تون میخواد که ابتدا اون نسخه رو انیستال کنید
شما اگه KISرو نصب کنید خودش دیگه انتی ویروس هم داره ودیگه احتیاجی به اون ندارید

fereshte222
10-03-2008, 23:34
سلام
خوب من خیلی وقت دوستان را گرفتم و باوجود اینکه فایل های اپدیت دوستمون Nine را هم امتحان کردم ولی باز هر دفعه یه فایلی را پیدا نمیکند(مراحل کار را هم دقیقا طبق راهنمایی دوستان پیش میروم)و چون اپیدیت دستی وقت کم تری میگیرد ترجیح میدهم که از این روش استفاده کنم
ایا این مشکل میتونه مربوط به سیستم باشد
البته من دوتا ویندوز دارم و در هر دو هم همین مشکل را دارد

fereshte222
11-03-2008, 23:25
خوب بالاخرهمشکل من حل شد
من اول کسپر را به صورت انلاین اپدیت کردم و بعد از یک روز که به صورت دستی اپیدیتش کردم دیدم مشکلی ندارد و اپدیت میشود
از دوستان انجمن مخصوصا Nine عزیز به خاطر کمک و راهنمایهاشون ممنون هستم

mrmmnb
14-03-2008, 20:54
من روی سیستمم KIS 7.0.1.125 نصب بود میخواستم اونو به ورژن 325 ارتقا بدم (بدون انیستال اون) با ارور زیر مواجه شدم

حالا از بروبچی که انگلیسی بلد هستند تقاضا دارم با ساپورت کاسپر تماس بگیرند وعلتش رو بپرسند یادمه وقتی میخواستم به ورژن321 هم ارتقا بدم نمی شد (فکر کنم همین ارور رو میداد ولی دقیق یادم نیست توی همین فروم پرسیدم ولی به جواب درست وحسابی نرسیدم) منم اون موقع بیخیال شدم چون همه میگفتند ورژن 321 ممکنه با سیستم ناسازگار باشه
البته اینم بگم الان اومدم نسخه قبلی رو انیستال کردم واینو نصب کردم ولی نمیدونم چرا اینوطری نصب نشد واون ارور رو داد در صورتی که قبلا اینجوری کاسپر رو به ورژن بالاتر ارتقا میدادم
ممنون میشم جواب بدید یا خودتون بگید یا اگه نمیدونید از ساپورت کاسپر بپرسید

zhina_gian
14-03-2008, 23:57
من روی سیستمم KIS 7.0.1.125 نصب بود میخواستم اونو به ورژن 325 ارتقا بدم (بدون انیستال اون) با ارور زیر مواجه شدم

حالا از بروبچی که انگلیسی بلد هستند تقاضا دارم با ساپورت کاسپر تماس بگیرند وعلتش رو بپرسند یادمه وقتی میخواستم به ورژن321 هم ارتقا بدم نمی شد (فکر کنم همین ارور رو میداد ولی دقیق یادم نیست توی همین فروم پرسیدم ولی به جواب درست وحسابی نرسیدم) منم اون موقع بیخیال شدم چون همه میگفتند ورژن 321 ممکنه با سیستم ناسازگار باشه

فایل ستاپ برنامه رو کامل به درایوی که ویندوز رو توش نصب کردید کپی کنید. و در همون درایو ستاپ رو اجرا کنید.

به صورت پیش فرض و معمولی درایو ویندوز درایو C است. در حالی که شما فایل ستاپ رو از درایو D اجرا کردید.

در ضمن برای ارتقا دادن یک برنامه همیشه سعی کنید که نسخه قبلی را کامل پاک کنید و هرگز برای راحتی
کار دنبال راه های آسانتر نباشید. حتی اگر خود برنامه هم به شما این اجازه رو بده که ارتقا بکنید اما این کار نکنید
چون همیشه پیشنهاد شده نسخه قبلی رو پاک کرده و نسخه تازه را بعد از پاک کردن نسخه قبلی نصب کنید.

FARID88
15-03-2008, 17:18

البته اینم بگم الان اومدم نسخه قبلی رو انیستال کردم واینو نصب کردم ولی نمیدونم چرا اینوطری نصب نشد واون ارور رو داد در صورتی که قبلا اینجوری کاسپر رو به ورژن بالاتر ارتقا میدادم
ممنون میشم جواب بدید یا خودتون بگید یا اگه نمیدونید از ساپورت کاسپر بپرسید

ورژن قبلی رو حذف و جدید رو نصب کنید آپگرید همیشه با این ارور همراهه .

mrmmnb
16-03-2008, 00:08
فکر نکنم در مورد کاسپر حذف نسخه قبل و نصب جدید ان درست باشه درستش اونه که خود ستاپ اونو اپگرید کنه به نسخه بالاتر دیگر دوستان هم نظر بدن
من همیشه اینجوری کاسپر رو اپگیرد کردم در مرود درایو هم الان دیگه با حذف نسخه قبل و نصب این نسخه نمیتونم اون راهی که شما گفتید امتحان کنم ولی قبلا از یه درایور دیگه اپگرید میکردم نمیدونم این دفعه چه مرگش شده بود
در هر صورت ممنون از همه
ممنون میشم بقیه هم بگن راه پیشنهاد شده از سوی خود کاسپر حذف نسخه قبل و نصب جدید هست یا اینکه بزاریم خود برنامه جیدی نسخه قبلی رو اپگرید کنه؟

ghibish
16-03-2008, 12:17
سلام خدمت همه دوستان

ميخواستم بدونم علت اين ارور چيه

با توجه به ايكه تاريخ و ساعت سيستم درسته و تغييري در اون خواسته يا ناخواسته داده نشده

ممنون

ya30n
16-03-2008, 15:01
Kaspersky AntiVirus v7.0
رو نصب كردم
ولي از من سريال ميخواد نميشه!!!
14 تا License Key هم تو سي دي بود ولي كار نكرد!!!
چكار كنم؟

Kaspersky Internet Security v7.0.0.119 Final رو هم نصب كنم؟

يا حق (:

hamilton
16-03-2008, 15:48
Kaspersky AntiVirus v7.0
رو نصب كردم
ولي از من سريال ميخواد نميشه!!!
14 تا License Key هم تو سي دي بود ولي كار نكرد!!!
چكار كنم؟

Kaspersky Internet Security v7.0.0.119 Final رو هم نصب كنم؟

يا حق (:

چه پيغامي به شما ميده؟14 تا License موجود همگي براي آنتي ويروس هستند يا براي اينترنت سكيوريتي هم ميباشند؟چون كليدهاي اين محصولات قابل استفاده براي هم نيستند و هر كليد مخصوص همان محصول ميباشه براي در يافت License معتبر به آخرين پستهاي تاپيك كرك و سريال كاسپر مراجعه كنيد و بر اساس نوع محصول خود جديدترين كليدها را دانلود كنيد.
در مورد بخش دوم سوال شما بايد عرض كنم كه در صورتيكه بخواهيد فقط از آنتي ويروس كاسپر استفاده كنيد نميتوانيد همزمان Internet Security كاسپر را هم نصب كنيد.چرا كه اينترنت سكيوريتي كاسپر همون آنتي ويروس كاسپر هست به همراه فايروال (و برخي امكانات دفاعي بيشتر).اگر از فايروال ديگري يا از فايروال خود ويندوز استفاده ميكنيد نصب آنتي ويروس كاسپر كفايت ميكنه.

ya30n
16-03-2008, 16:44
مرسي عزيزم
همه براي انتي ويروسش هست
رو هر كدوم كليك ميكنم ارور ميده (البته من همون جان تو سي دي اين كارو ميكنم!!!)
يكي رو باز كردم اينا توش بود

KLsw'
Serial Number: 03D4-000491-0024195B
KLsw ­­ ü      ( Qihoo    ( Qihoo Special Deal (15)  ( China ے ( Kaspersky lab key file   ط                  (8 LicenceNumber: 03D4-060724-235041. KeyNumber: 0024195B.        ·    ‘  
(N Kaspersky Anti-Virus 6.0 Chinese Edition. 1-Desktop 6 month Base Download Pack  ($ 744211B5-C79E-41E0-B4D3-3BA39DF1DBB9 
I  ش ‘ [$   (}DISTRIBUTOR: Qihoo

SUPPORT CENTER: Qihoo

LOCAL OFFICE: Kaspersky Lab China
Address: A504-505,U-SPACE Mall, #8 Guang Qu Men Wai St., Chao Yang District, Beijing 100022, China
Sales Contacts: sales@kaspersky.com.cn Phone: +86(010)5861 2570/71/72/73 Fax:+86(010)5861 2576
Support Requests: support@kaspersky.com.cn Phone:+86(010)5861 2570/71/72/73 Fax:+86(010)5861 2576

\   ( Qihoo       ض    ے¦V‰x
;:10aDDUJkRsbS6+8MlnunVmlzcqFSv1DOmBEbdLnzyoQr2Tbg 2AUDxDqPCf7ks/D/C/D5ld7t9PlrA7KSKpuGyuQK%%
; 0XLSznpd

مثلا الان رجيستر كي و ... كجاست؟

يا حق (:

ya30n
16-03-2008, 17:05
آقا رجيستر كردم ايول
بعد اين explorer.exe ويروسه؟
يا حق (:

Markus
16-03-2008, 17:10
مرسي عزيزم
همه براي انتي ويروسش هست
رو هر كدوم كليك ميكنم ارور ميده (البته من همون جان تو سي دي اين كارو ميكنم!!!)
يكي رو باز كردم اينا توش بود

KLsw'
Serial Number: 03D4-000491-0024195B
KLsw ­­ ü ( Qihoo ( Qihoo Special Deal (15) ( China ے ( Kaspersky lab key file ط (8 LicenceNumber: 03D4-060724-235041. KeyNumber: 0024195B. · ‘
(N Kaspersky Anti-Virus 6.0 Chinese Edition. 1-Desktop 6 month Base Download Pack ($ 744211B5-C79E-41E0-B4D3-3BA39DF1DBB9
I ش ‘ [$ (}DISTRIBUTOR: Qihoo

SUPPORT CENTER: Qihoo

LOCAL OFFICE: Kaspersky Lab China
Address: A504-505,U-SPACE Mall, #8 Guang Qu Men Wai St., Chao Yang District, Beijing 100022, China
Sales Contacts: sales@kaspersky.com.cn Phone: +86(010)5861 2570/71/72/73 Fax:+86(010)5861 2576
Support Requests: support@kaspersky.com.cn Phone:+86(010)5861 2570/71/72/73 Fax:+86(010)5861 2576

\ ( Qihoo ض ے¦V‰x
;:10aDDUJkRsbS6+8MlnunVmlzcqFSv1DOmBEbdLnzyoQr2Tbg 2AUDxDqPCf7ks/D/C/D5ld7t9PlrA7KSKpuGyuQK%%
; 0XLSznpd

مثلا الان رجيستر كي و ... كجاست؟

يا حق (:

دوست عزيز شما نبايد کدها رو باز کنيد يا کليک روش کنيد! شما بايد کد مربوط رو از طريق صفحه Activation به محصول بدين،

آقا رجيستر كردم ايول
بعد اين explorer.exe ويروسه؟
يا حق (:
پروسه explorer.exe مربوط به Windows Explorer ميشود که بطور طبيعی ويروس نيست، ولی هر پروسه اي در Task Manager ميتونه آلوده به برنامه های مخرب بشه

elmino8
16-03-2008, 18:31
با سلام

بهترين ورژن Kasper Sky كدوم هستش ؟

از كجا مي تونم دانلودش بكنم ؟

hamilton
16-03-2008, 18:48
با سلام

بهترين ورژن Kasper Sky كدوم هستش ؟

از كجا مي تونم دانلودش بكنم ؟

نسخه نهايي محصولات كاسپر با ورژن 7.0.325 كه از خود سايت سازنده آنها يعني Kaspersky.com قابل دانلود است.البته نسخه 7.0.125 نيز جزء نسخه هاي واقعا خوب و بي دردسر ميباشه كه ميتونيد از آن نيز استفاده كنيد.

elmino8
16-03-2008, 20:14
نسخه نهايي محصولات كاسپر با ورژن 7.0.325 كه از خود سايت سازنده آنها يعني Kaspersky.com قابل دانلود است.البته نسخه 7.0.125 نيز جزء نسخه هاي واقعا خوب و بي دردسر ميباشه كه ميتونيد از آن نيز استفاده كنيد.

Downloads

Trial Versions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Free Virus Scan
File Scanner ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Product Updates ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Documentation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Beta Testing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Antivirus Database Updates ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Virus Removal Tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داخل كدوم يكي از انها بايد برم ؟

AliROCK
16-03-2008, 20:39
این اینترنت سیکیوریتی

این انتی ویروس

نسخه ای که شما میخوای تو تورنت هست

elmino8
17-03-2008, 15:43

firewall رو کدوم یکی از حالتها بزارم بهتره ؟؟

ضمنا" چه طوری میشه activate کرد ؟

elmino8
17-03-2008, 15:45
این اینترنت سیکیوریتی

این انتی ویروس

نسخه ای که شما میخوای تو تورنت هست

مرسی دانلود کردم
اما برای من 2 تاش با هم نصب نمیشه مشکل چیه ؟؟؟

Markus
17-03-2008, 21:28

firewall رو کدوم یکی از حالتها بزارم بهتره ؟؟

ضمنا" چه طوری میشه activate کرد ؟

درمورد انتخاب گزينها، گزينه Internet حالت نرمال و معمولی هست که اکثراً اين قسمت رو فعال ميکنند، البته بسته به امنيت و آشنايی با تنظيمات کسپر گزينه ها قابل تغيير هست ولی روال همون Internet هست..

مرسی دانلود کردم
اما برای من 2 تاش با هم نصب نمیشه مشکل چیه ؟؟؟

دوست عزيز بارها گفته شده که نسخه اينترنت سکوريتی کسپر الاوه بر داشتن فايروال قوی، دارای آنتی ويروس نيز هست (و چندين آيتم ديگه) و به همين منظور وقتی شما از نسخه اينترنت سکوريتی استفاده ميکنيد ديگه نيازی به نصب محصول آنتی ويروس ندارين

mahdi bg
23-03-2008, 21:15
سلام
من آنتی ویروس رو دستی آپدیت میکنم
وقتی فایل های آخرین آپدیت هفتگی رو ریختم این وضعیت Database انتی ویروس
اینطوری شده

مشکل کجاست؟
ممنون

aria_electric_fars
23-03-2008, 22:34
سلام دوستان
نزدیک 300 تا لینک کسپر اسکای گذاشتید بعد از این پست یه لینک بدید که جدیدترین کاسپر اسکای فول و به همراه کرک یا سریال بهم بدید که جدیدترین آپدیت شده باشه

با تشکر
بای

Markus
24-03-2008, 01:16
سلام دوستان
نزدیک 300 تا لینک کسپر اسکای گذاشتید بعد از این پست یه لینک بدید که جدیدترین کاسپر اسکای فول و به همراه کرک یا سریال بهم بدید که جدیدترین آپدیت شده باشه

با تشکر
بای

دوست عزيز اگه شما واقعاً اينقدر وقت گذاشتين و تعداد لينک های موجود کسپرسکی رو شمردين، لااقل يه دقتی ميکردين که من و بقيه دوستان در پست های مختلف عنوان کرديم که: (و البته لينک هايی هم معرفی شده)
"بهترين لينک محصولات نهايی و قابل اطمينان محصولات کسپرسکی خود سايت کسپر سکی هست"

بعد در مورد کرک محصولای کسپرسکی هم بايد به پست کرک و سریال محصولات Kaspersky مراجعه کنيد که خود من شخصاً هر چند وقت لينک کدهای فعال محصولات کسپر رو برای دانلود عنوان ميکنم:

Markus
24-03-2008, 01:26
سلام
من آنتی ویروس رو دستی آپدیت میکنم
وقتی فایل های آخرین آپدیت هفتگی رو ریختم این وضعیت Database انتی ویروس
اینطوری شده

مشکل کجاست؟
ممنون

مشکل کاملاً مشخص هست! با توجه به عکسي که قرار دادين شما از آخرين آپديت هفتگی استفاده کردين در صورتی که تاريخ آخرين آپديت محصول شما برای 9 ماه پيش هست!!!، حال به نظر شما آپديت آخرين هفته کسپر برای محصولی که 9 ماه آپديت نشده کافی هست؟!
اگر برای اولين بار هست که بعد نصب آپديت ميکنيد که با توجه به عکس مسلما همين هست شما نبايد برای بار اول از آپديت هفتگی استفاده کنيد!!! چون همانطور که از اسم آپديت هفتگی پيدا هست مربوط به يک هفته بعد از تاريخ آخرين آپديت هست نه اين که با توجه به تاريخ شما که برای 9 ماه قبل هست. شما بايد از آپديت هايی استفاده کنيد که به تاريخ آخرين آپديت شما نزديک هست
يعنی بايد از فايل کامل آپديت کسپر تا به امروز برای محصول خود استفاده کنيد،آپديتی با عنوان av-i386&ids-cumul که فکر کنم حجمی در حدود 19 مگ داره! پيشنهاد ميکنم که برای راحتی عمل آموزشی که دوست عزيزم Nine در مورد آپديت کسپر آمده کردن و من بصورت فايل درآوردم رو مطالعه کنيد، حتماً راهنمايتون ميکنه.

Ali_k
24-03-2008, 06:53
سلام
من قبلا آنتی ویروس nod32 را داشتم ولی از دیروز که کاسپر را نصب کردم برام مشکل پیش اومده و مشکلمم اینه که سرعت اینترنتم به شدت کاهش پیدا کرده مشکل از کجاست ؟
وقتی آنتی ویروس را disable میکنم سرعتم خوب میشه ، در ضمن من بعد از نصب این آنتی ویروس ، فایروال اوت پوست را نصب کردم که یه سری چیز هم راجع به نصب همزمان کاسپر و اوت پوست نوشته بود که من بیخیالش شدم و نصبش کردم آیا نمیشه همزمان این دو تا (آنتی ویروس کاسپر و اوت پوست) را رو سیستم داشت ؟
آیا این دو مشکل تداخل دارند
لطفا راهنمایی بفرمایید
تنکس

hamilton
24-03-2008, 08:10
سلام
من قبلا آنتی ویروس nod32 را داشتم ولی از دیروز که کاسپر را نصب کردم برام مشکل پیش اومده و مشکلمم اینه که سرعت اینترنتم به شدت کاهش پیدا کرده مشکل از کجاست ؟
وقتی آنتی ویروس را disable میکنم سرعتم خوب میشه ، در ضمن من بعد از نصب این آنتی ویروس ، فایروال اوت پوست را نصب کردم که یه سری چیز هم راجع به نصب همزمان کاسپر و اوت پوست نوشته بود که من بیخیالش شدم و نصبش کردم آیا نمیشه همزمان این دو تا (آنتی ویروس کاسپر و اوت پوست) را رو سیستم داشت ؟
آیا این دو مشکل تداخل دارند
لطفا راهنمایی بفرمایید
تنکس

آنتي ويروس كاسپر با برخي فايروالها سازگاري نداره كه در ابتداي نصب فايروال ممكنه پيغامي در اين خصوص نمايش داده بشه.مثلا آْنتي ويروس كاسپر به هيچ وجه با محصولات ZoneAlarm (حتي فايروال رايگان آن -نسخه هاي جديد)سازگاري نداره و در صورت نصب همزمان اين دو حتي شايد مجبور به تعويض ويندوز بشيد.اگر قصد استفاده همزمان از فايروال در كنار آنتي ويروس كاسپر را داريد توصيه ميكنم از Kaspersky Internet Security استفاده كنيد.با توجه به نتايج تستهاي انجام شده فايروال كاسپر عملكرد بسيار خوبي داشته و قابل اعتماد ميباشه.

hezare24
27-03-2008, 21:52
با سلام
kaspersky Antivirus 7 و Kaspersky internet security 7 از تاریخ 24 مارس 2008 دیگر آبدیت نمی شوند.
key های آن ها درست است و هنگام آبدیت نرم افزار قفل می کند و می بایست سیستم راrestart کرد.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

hamilton
27-03-2008, 22:12
با سلام
kaspersky Antivirus 7 و Kaspersky internet security 7 از تاریخ 24 مارس 2008 دیگر آبدیت نمی شوند.
key های آن ها درست است و هنگام آبدیت نرم افزار قفل می کند و می بایست سیستم راrestart کرد.

لطفا راهنمایی بفرمایید.

شما از چه Buildي از نسخه 7 داريد استفاده ميكنيد؟در اين چند روز اخير آيا برنامه خاصي روي سيستم خودتون نصب كرديد؟شما هم آنتي ويروس را تست كرديد و هم اينترنت سكيوريتي را(در يك سيستم يا در 2 سيستم مختلف؟)؟
براي خود من كه تا اين لحظه مشكلي نداشته.

hezare24
27-03-2008, 22:38
من از نسخهKaspersky Internet Security 7.0.1.321 استفاده میکنم.
قبل از نصب برنامه فوقKaspersky Anti-Virus v7.0.0.119 روی سیستمم بود و راحت آبدیت میشد از 24 مارس
دیگر آبدیت نشد و قفل می کرد antivirus را بیرون ریختم و Kaspersky Internet Security 7.0.1.321 را نصب کردم و
دوباره همان مشکل پیش آمد.
هنگامی کهantivirusرا از روی hard آبدیت میکردم راحت آبدیت می شد ولی از سایت خود برنامه آبدیت نمی شد.
راهنمایی بفرمایید.l

hamilton
27-03-2008, 22:57
من از نسخهKaspersky Internet Security 7.0.1.321 استفاده میکنم.
قبل از نصب برنامه فوقKaspersky Anti-Virus v7.0.0.119 روی سیستمم بود و راحت آبدیت میشد از 24 مارس
دیگر آبدیت نشد و قفل می کرد antivirus را بیرون ریختم و Kaspersky Internet Security 7.0.1.321 را نصب کردم و
دوباره همان مشکل پیش آمد.
هنگامی کهantivirusرا از روی hard آبدیت میکردم راحت آبدیت می شد ولی از سایت خود برنامه آبدیت نمی شد.
راهنمایی بفرمایید.l

نسخه 7.0.321 جزء نسخه هايي بود كه مشكل زياد داشت(البته نه مشكل آپديت).نسخه 7.0.119 هم نسخه بتا بود كه اصلا توصيه به استفاده از نسخه هاي بتا نميشه.علت آپديت نشدن كاسپر در سيستم شما بايد مشكلي غير از خود برنامه داشته باشه.شما چند وقته كه از نسخه 7.0.321 داريد استفاده ميكنيد؟آيا تا بحال بصورت دستي (آفلاين) اين نسخه را آپديت كرديد؟در اين چند روز اخير كه مشكل پيدا كرديد آيا برنامه جديدي در سيستم خودتون نصب كرديد؟
بايد اطلاعات بيشتري در اختيار بذاريد تا راحت تر بشه راهنمايي كرد.
در كل استفاده از نسخه 7.0.321 را به كسي توصيه نميكنم.در مقابل نسخه هاي 7.0.125 و 7.0.325 داراي ثبات خوبي هستند و مشكلي براي سيستم ايجاد نميكنند.
در مورد آپديت نشدن آنتي ويروسي كه قبلا در سيستم شما بوده و بصورت آفلاين آپديت ميشده ولي بصورت آنلاين آپديت نميشده بايد بگم ممكنه فايلهايي كه از آنها براي آپديت دستي استفاده ميكرديد داراي مشكل بودند يا شايد با تغيير سرور آپديت مشكل حل ميشد.

Arash6m
30-03-2008, 15:48
سلام

من چند بار سعی کردم آخرین نسخه اینترنت سکیوریتی کسپراسکای رو نصب کنم، ولی بعد از نصب و آپدیت وقتی سیستم بالا میاد هنگ میکنه و تنها راهش اینه که باتری لپتاب رو در بیارم . وقتی اوتوران ش رو غیر فعال میکنم و ویندوز اجرا میشه اونوقت میتونم کسپراسکای رو اجرا کنم و کار میکنه ، البته اگر مثلا فایرفوکس باز باشه دوبار موقع اجرا هنگ میکنه و همون مشکل قبلی.
1: چه دلایلی ممکن وجود داشته باشه که این طوری میشه ؟
2: اگر مشکل حل نشد چه اینترنت سکیورتی را پیشنهاد میکنید که تمام امکانات کسپراسکای را داشته باشد و قوی هم باشد.

ممنون میشم اگر جواب بدید.

سیستم:
Vindows vista home premieum 32
Intel core 2 duo

hamilton
30-03-2008, 17:17
سلام

من چند بار سعی کردم آخرین نسخه اینترنت سکیوریتی کسپراسکای رو نصب کنم، ولی بعد از نصب و آپدیت وقتی سیستم بالا میاد هنگ میکنه و تنها راهش اینه که باتری لپتاب رو در بیارم . وقتی اوتوران ش رو غیر فعال میکنم و ویندوز اجرا میشه اونوقت میتونم کسپراسکای رو اجرا کنم و کار میکنه ، البته اگر مثلا فایرفوکس باز باشه دوبار موقع اجرا هنگ میکنه و همون مشکل قبلی.
1: چه دلایلی ممکن وجود داشته باشه که این طوری میشه ؟
2: اگر مشکل حل نشد چه اینترنت سکیورتی را پیشنهاد میکنید که تمام امکانات کسپراسکای را داشته باشد و قوی هم باشد.

ممنون میشم اگر جواب بدید.

سیستم:
Vindows vista home premieum 32
Intel core 2 duo

شما از چه نسخه اي از اينترنت سكيوريتي كاسپر استفاده ميكنيد؟قبلا از چه آنتي ويروسي استفاده ميكرديد؟آيا برنامه هاي Anti Spyware خاصي همراه با بوت شدن ويندوز ران ميشه؟آيا در تنظيمات كاسپر تغييري داده ايد يا خير؟آيا SP1 ويستا را در سيستم خود نصب كرده ايد يا خير؟رم سيستم شما چقدره؟
اطلاعات بيشتري بايد در اختيار داشته باشيم تا با كمك هم بتونيم مشكل را حل كنيم.

FARID88
30-03-2008, 17:18
فکر میکنم کسپرسکی با vista sp1 مشکل داره با بیلد 325 دائم باعث هنگ ویندوز میشه در حالیکه اگر غیر فعال باشه مشکلی پیش نمیاد.

Arash6m
30-03-2008, 17:34
شما از چه نسخه اي از اينترنت سكيوريتي كاسپر استفاده ميكنيد؟قبلا از چه آنتي ويروسي استفاده ميكرديد؟آيا برنامه هاي Anti Spyware خاصي همراه با بوت شدن ويندوز ران ميشه؟آيا در تنظيمات كاسپر تغييري داده ايد يا خير؟آيا SP1 ويستا را در سيستم خود نصب كرده ايد يا خير؟رم سيستم شما چقدره؟
اطلاعات بيشتري بايد در اختيار داشته باشيم تا با كمك هم بتونيم مشكل را حل كنيم.

قبلا بیت دیفندر داشتم که خوب کار نمی کرد مثلا یه worm به یکی از پورتها دایم حمله میکنه که کسپراسکای جلوش رو میگیره ولی بیت دیفندر اصلا نمیشناختش ، البته وقتی کسپر اسکای رو دستی اجرا میکنم ، باید فایرفوکس هم بسته باشه تا هنگ نکنه، انتی سپایور یا فایروال خاصی هم ندارم ، تغیراتی درش ندادم همون دیفالت خودش هست.
بله تازگی SP1 را خود ویندوز اتوماتیک نصب کرده ولی این مشکل قبل از نصب SP1 هم وجود داشت، اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

اطلاعات سیستم:
kIS 7.0.1.325
Vista home premieum 32 SP1
RAM : 2 GB
HDD: 200 GB
CPU: Core 2 Dou

برنامه هایی سیستم :StartUp
ATI crystal control
LG System control Manager
LG Intelligent Update
Realtek HD Audio manager
Windows- Sidebar

Arash6m
30-03-2008, 18:39
تازه ورژن 7.0.2.407 را نصب کردم، تا الان مشکل فوق برطرف شده. می تونه ربطی داشته باشه ؟

با سپاس

Markus
30-03-2008, 19:02
قبلا بیت دیفندر داشتم که خوب کار نمی کرد مثلا یه worm به یکی از پورتها دایم حمله میکنه که کسپراسکای جلوش رو میگیره ولی بیت دیفندر اصلا نمیشناختش ، البته وقتی کسپر اسکای رو دستی اجرا میکنم ، باید فایرفوکس هم بسته باشه تا هنگ نکنه، انتی سپایور یا فایروال خاصی هم ندارم ، تغیراتی درش ندادم همون دیفالت خودش هست.
بله تازگی SP1 را خود ویندوز اتوماتیک نصب کرده ولی این مشکل قبل از نصب SP1 هم وجود داشت، اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

اطلاعات سیستم:
kIS 7.0.1.325
Vista home premieum 32 SP1
RAM : 2 GB
HDD: 200 GB
CPU: Core 2 Dou

برنامه هایی سیستم :StartUp
ATI crystal control
LG System control Manager
LG Intelligent Update
Realtek HD Audio manager
Windows- Sidebar

دوست عزيز چون شما گفتين که از لپ تاب استفاده ميکنيد، و حتماً هم از ويندوز نصب شده خودش دارين استفاده ميکنيد واضح هست که اين نوع ويندوز ها که همراه سيستم هست از يک نرم افزار امنيتی روی خودشون بهره ميبرن (چه به خواهيد، چه نخواهيد نصب ميشه!) ،و چون اين نرم افزار اکثريت تحت تبليغات شرکت سيمانتک هست بيشتر از محصول نورتون استفاده ميکنند! اگر اين چنين هست حتماً ابتدا توسط برنامه مخصوص اين شرکت که در پايين عنوان ميکنم محصول سيمانتک خودتون رو پاک کنيد، (به غير از اين اگر برای پاک کردن نرم افزار عمل کنيد هميشه چندين فايل در سيستم باقی ميمونه!!!)

نکته بعدی اين که موقع نصب محصول کسپر وقتی به صفحه پايين رسيدين يا گزينه مربوطه رو غير فعال کنيد، يا مدت زمانش رو زياد کنيد، چون بودن اين گزينه باعث ميشه که سيستم در زمانی که وارد ويندوز ميشه شروع به اسکن کنه که سرعت سيستم افت ميکنه...

تازه ورژن 7.0.2.407 را نصب کردم، تا الان مشکل فوق برطرف شده. می تونه ربطی داشته باشه ؟

با سپاس

فکر نکنم ربطی داشته باشه!
درضمن اين نسخه از نسخه های بتای محصول کسپرسکی هست که هيچ موقع نسخه بتا و آلفا بخاطر دارا بودن اشکالاتی پيشنهاد نميشه! فقط نسخه نهايی!

و يک نظر شخصی!!!:
من هيچ موقع از ويندوز هايی که بر روی سيستم های لپ تاب هست خوشم نمياد! بخاطر اينکه بطور پيش فرض تغیيرات و برنامه هايی نصب دارن که...!!! و هميشه بعد پاک کردن اون يک سيستم عامل جديد نصب ميکنم، البته اين هم بگم که و حتماً هم شما اطلاع دارين پاک کردن ويندوز لپ تاب مثل سيستم شخصی نيست!!! چون در هارد لپ تاب يک فضايی هست که مختص فايل های ريکاوری و سيستمی لپ تاب هست که اگه اون پاک بشه برای نصب بعدی درايو های کل سيستمتون از بين ميره و ناچار هستين کل درايور های سيستمتون رو از سايت اصلی لپ تاب دانلود کنيد، که دارای حجم بالا و کار به همين راحتی هم نيست!!! البته بعضی شرکت های لپ تاب هم هستن که اين برنامه ها رو در قالب سی-دی همراه دارند (مثل توشيبا و...)...

pandemonium
30-03-2008, 19:22
من چون در استفاده از این آنتی ویروس تازه کار هستم سوالاتی دارم :

kaspersky اینطور که معلومه دو تا پکیج داره :

Anti virus

internet security

من آنتی ویروسش رو از قبل نصب کردم و مشکل آپدیت و... هم نداره .

ولی فکر میکردم برای کامل شدن امنیت کامپیوتر باید پکیج "اینترنت سکیوریتی" هم علاوه بر پیکیج آنتی ویروس نصب بشه .

یعنی فکر میکردم "اینترنت سکوریتی" بیشتر برای مبارزه با ادور ها -اسپم ها و سایت های مخرب هست +فایروال و.... و پکیج "آنتی وبروس" بیشتر برای مبارزه با ویروسها در کامپیوتر هست .
و ایندو در کنار هم و با هم امنیت رو کامل میکنند .

ولی الان که پکیج "اینترنت سکوریتی" رو دانلود کردم و رفتم که نصب کنم پیغام میده که "آنتی ویروس" روی کامپیوتر نصب هست و باید اون رو uninstal کنید !

یعنی این دو پکیج با هم نمی سازند و باید یکی از اونها رو نصب کرد ؟؟؟
درست گفتم ؟

نصب پکیج "اینترنت سکوریتی" به تنهایی تمام کارهای "آنتی ویروس" و کارهای فایروال و ضد جاسوس و مبارزه با سایتهای مخرب رو انجام میده ؟؟
یعنی دیگه هیچ نیازی به پکیج "آنتی ویروس" نخواهد بود ؟؟

(چون من این پکیج آنتی ویروسی که نصب کردم هیچ مشکل سریال و ... نداره و کامل فعاله - میخوام بی حساب اونو از روی سیستم برندارم - فقط اگر لازمه اینترنت سکوریتی رو بجاش نصب کنم )

ممنون اگه زودتر جواب بدید .

Markus
30-03-2008, 19:36
من چون در استفاده از این آنتی ویروس تازه کار هستم سوالاتی دارم :

kaspersky اینطور که معلومه دو تا پکیج داره :

Anti virus

internet security

من آنتی ویروسش رو از قبل نصب کردم و مشکل آپدیت و... هم نداره .

ولی فکر میکردم برای کامل شدن امنیت کامپیوتر باید پکیج "اینترنت سکیوریتی" هم علاوه بر پیکیج آنتی ویروس نصب بشه .

یعنی فکر میکردم "اینترنت سکوریتی" بیشتر برای مبارزه با ادور ها -اسپم ها و سایت های مخرب هست +فایروال و.... و پکیج "آنتی وبروس" بیشتر برای مبارزه با ویروسها در کامپیوتر هست .
و ایندو در کنار هم و با هم امنیت رو کامل میکنند .

ولی الان که پکیج "اینترنت سکوریتی" رو دانلود کردم و رفتم که نصب کنم پیغام میده که "آنتی ویروس" روی کامپیوتر نصب هست و باید اون رو uninstal کنید !

یعنی این دو پکیج با هم نمی سازند و باید یکی از اونها رو نصب کرد ؟؟؟
درست گفتم ؟

نصب پکیج "اینترنت سکوریتی" به تنهایی تمام کارهای "آنتی ویروس" و کارهای فایروال و ضد جاسوس و مبارزه با سایتهای مخرب رو انجام میده ؟؟
یعنی دیگه هیچ نیازی به پکیج "آنتی ویروس" نخواهد بود ؟؟

(چون من این پکیج آنتی ویروسی که نصب کردم هیچ مشکل سریال و ... نداره و کامل فعاله - میخوام بی حساب اونو از روی سیستم برندارم - فقط اگر لازمه اینترنت سکوریتی رو بجاش نصب کنم )

ممنون اگه زودتر جواب بدید .

دوست عزيز محصول اينترنت سکوريتی کسپر الاوه بر دارا بودن آنتی ويروس قدرتمند اين شرکت دارای فايروال قوی و ساير برنامه هايی که ذکر کردين هست، پس با پاک کردن محصول آنتی ویروس و نصب اينترنت سکوريتی از آنتی ويروس اين شرکت بی بهره نميشين...

Arash6m
30-03-2008, 20:21
دوست عزيز چون شما گفتين که از لپ تاب استفاده ميکنيد، و حتماً هم از ويندوز نصب شده خودش دارين استفاده ميکنيد واضح هست که اين نوع ويندوز ها که همراه سيستم هست از يک نرم افزار امنيتی روی خودشون بهره ميبرن (چه به خواهيد، چه نخواهيد نصب ميشه!) ،و چون اين نرم افزار اکثريت تحت تبليغات شرکت سيمانتک هست بيشتر از محصول نورتون استفاده ميکنند! اگر اين چنين هست حتماً ابتدا توسط برنامه مخصوص اين شرکت که در پايين عنوان ميکنم محصول سيمانتک خودتون رو پاک کنيد، (به غير از اين اگر برای پاک کردن نرم افزار عمل کنيد هميشه چندين فايل در سيستم باقی ميمونه!!!)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنکته بعدی اين که موقع نصب محصول کسپر وقتی به صفحه پايين رسيدين يا گزينه مربوطه رو غير فعال کنيد، يا مدت زمانش رو زياد کنيد، چون بودن اين گزينه باعث ميشه که سيستم در زمانی که وارد ويندوز ميشه شروع به اسکن کنه که سرعت سيستم افت ميکنه...

فکر نکنم ربطی داشته باشه!
درضمن اين نسخه از نسخه های بتای محصول کسپرسکی هست که هيچ موقع نسخه بتا و آلفا بخاطر دارا بودن اشکالاتی پيشنهاد نميشه! فقط نسخه نهايی!

و يک نظر شخصی!!!:
من هيچ موقع از ويندوز هايی که بر روی سيستم های لپ تاب هست خوشم نمياد! بخاطر اينکه بطور پيش فرض تغیيرات و برنامه هايی نصب دارن که...!!! و هميشه بعد پاک کردن اون يک سيستم عامل جديد نصب ميکنم، البته اين هم بگم که و حتماً هم شما اطلاع دارين پاک کردن ويندوز لپ تاب مثل سيستم شخصی نيست!!! چون در هارد لپ تاب يک فضايی هست که مختص فايل های ريکاوری و سيستمی لپ تاب هست که اگه اون پاک بشه برای نصب بعدی درايو های کل سيستمتون از بين ميره و ناچار هستين کل درايور های سيستمتون رو از سايت اصلی لپ تاب دانلود کنيد، که دارای حجم بالا و کار به همين راحتی هم نيست!!! البته بعضی شرکت های لپ تاب هم هستن که اين برنامه ها رو در قالب سی-دی همراه دارند (مثل توشيبا و...)...

ممنون دوست عزیز

اتفاقا دقیقا موقع نصب ورژن جدید همین کار رو انجام دادم، و Aplication startup check رو غیر فعال کردم، شاید علت اینکه هنگ میکرد همین بوده باشه، روی سیستم من نورتون نصب نبود، اثری هم ازش ندیدم خوشبختانه، و اینکه این نسخه ای که نصب کردم نسخه نهایی 7.0.2.407 هست و بتا نیست.

معمولا باید از ویندوز یک Recovery درست کرد که وقتی ویندوز پرید بشه دوباره برش گردوند برا این کار CD همراهش هست و داخل CD یک نسخه از ویندوزی که با شماره سریالی که زیر لپ تاب هک شده نصب میشه زمانی که ویندوز را بخوایم از اول نصب کنیم. البته من ریکاوری نگرفتم.

هاردش باید 200 گیگابایت باشه ولی نمیدونم چرا داخل خود ویندوز مجموع پارتشین ها 185 گیگابایت هست، این طبیعیه ؟

مطلب بعدی اینکه من هر وقت وارد فروم P30word میشم یک worm کسپراسکای پیدا میکنه ، علت چیه ؟

با سپاس
آرش

Mahiar0
31-03-2008, 10:46
يك مشكلي كسي ميداند اين چه ويروسي است؟
توي همه درايو هام هست
هرچند پاك كرد

يك مشكل ديگر هم دارم
اينجا

Markus
31-03-2008, 12:59
ممنون دوست عزیز

اتفاقا دقیقا موقع نصب ورژن جدید همین کار رو انجام دادم، و Aplication startup check رو غیر فعال کردم، شاید علت اینکه هنگ میکرد همین بوده باشه، روی سیستم من نورتون نصب نبود، اثری هم ازش ندیدم خوشبختانه، و اینکه این نسخه ای که نصب کردم نسخه نهایی 7.0.2.407 هست و بتا نیست.

معمولا باید از ویندوز یک Recovery درست کرد که وقتی ویندوز پرید بشه دوباره برش گردوند برا این کار CD همراهش هست و داخل CD یک نسخه از ویندوزی که با شماره سریالی که زیر لپ تاب هک شده نصب میشه زمانی که ویندوز را بخوایم از اول نصب کنیم. البته من ریکاوری نگرفتم.

هاردش باید 200 گیگابایت باشه ولی نمیدونم چرا داخل خود ویندوز مجموع پارتشین ها 185 گیگابایت هست، این طبیعیه ؟

مطلب بعدی اینکه من هر وقت وارد فروم P30word میشم یک worm کسپراسکای پیدا میکنه ، علت چیه ؟

با سپاس
آرش

مورد اول اين که: دوست عزيز آخرين ورژن نهايی محصولات کسپر ورژن 7.0.1.325 هست (تا اين لحظه) و ورژني که شما دارين استفاده ميکنيد نهايی نيست! برای اطمينان به صفحه دانلود کسپر سر بزنيد که در پايين قرار دادم تا مطمئن بشين،:

يک نکته ديگه اينکه محصول اينترنت سکوريتی کسپر بايد دارای گزينه های زير باشه در صورتی برای شما فاقد تمام قسمت ها هست!

مورد بعدی اينکه، اين کاملاً واضح هست که ظرفيت يک هارد هميشه اون چيزی که ميگن نيست!! چون مقداری از فضای موجود صرف استفاده از موارد مختلف هست که از بحث اين فروم خارج هست،مثلاً هارد 40 گيگ هميشه کامل 40 گيگ نيست... ولی برای هارد لپ تب همونطور که گفتم الاوه بر فضايی که در بالا گفتم مقداری هم برای ذخيره درايورها و همون فايل ريکاوری و فايل های سيستمی هست که موقع نصب بصورت مخفی هست که حتی اون فضا در ويندوز قابل مشاهده و کپی نيست..درست هست که شما ميگين که يک سي-دي ريکاوری همراهش هست ولی تا اون فايل های موجود در هارد نباشه (همونطور که گفتم) عمل ريکاوری و نصب درايور هایی مثل گرافيک و..صورت نميگيره...

Markus
31-03-2008, 13:02
يك مشكلي كسي ميداند اين چه ويروسي است؟
توي همه درايو هام هست
هرچند پاك كرد

يك مشكل ديگر هم دارم
اينجا

به اين قسمت مراجعه کنيد:

یا

مي بخشيد نميشه دانلود كرد يوزر وپسورد ميخواد

اين لينک بخاطر تمام شدن ترافيک ماهيانه فعلاً بسته هست ، چون امروز 31/ March هست، فردا که اول April هست دوباره بحالت عادی در مياد..

Arash6m
31-03-2008, 15:34
مورد اول اين که: دوست عزيز آخرين ورژن نهايی محصولات کسپر ورژن 7.0.1.325 هست (تا اين لحظه) و ورژني که شما دارين استفاده ميکنيد نهايی نيست! برای اطمينان به صفحه دانلود کسپر سر بزنيد که در پايين قرار دادم تا مطمئن بشين،:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیديک نکته ديگه اينکه محصول اينترنت سکوريتی کسپر بايد دارای گزينه های زير باشه در صورتی برای شما فاقد تمام قسمت ها هست!

مورد بعدی اينکه، اين کاملاً واضح هست که ظرفيت يک هارد هميشه اون چيزی که ميگن نيست!! چون مقداری از فضای موجود صرف استفاده از موارد مختلف هست که از بحث اين فروم خارج هست،مثلاً هارد 40 گيگ هميشه کامل 40 گيگ نيست... ولی برای هارد لپ تب همونطور که گفتم الاوه بر فضايی که در بالا گفتم مقداری هم برای ذخيره درايورها و همون فايل ريکاوری و فايل های سيستمی هست که موقع نصب بصورت مخفی هست که حتی اون فضا در ويندوز قابل مشاهده و کپی نيست..درست هست که شما ميگين که يک سي-دي ريکاوری همراهش هست ولی تا اون فايل های موجود در هارد نباشه (همونطور که گفتم) عمل ريکاوری و نصب درايور هایی مثل گرافيک و..صورت نميگيره...

با سلام

راستش من این نسخه رو دانلود نکردم ، هفته پیش یکی از دوستانم رفته از مدیا مارکت 39 یورو خریده، شاید زودتر از اینکه روی وب سایت بیرون بدن به صورت CD دارن میفروشن ، بنابراین مطمئنم که این نسخه بتا نیست، هیچ اشاره ای هم در جایی به بتا بودنش نشده ، البته برای استفاده ازش مجبور شدم از کلید های کرک استفاده کنم در اینترنت که تا سوم 2009 مهلتش رو زیاد میکنه چون اون CD وقت با یک کامپیوتر رجیستر میشد،

اگر او گزینه ها رو آنتی ویروس من دارا نیست دلیلش اینه که زمان نصب خودم نصبشون نکردم چون من اصلا از Outlook یا برنامه های دیگر ایمیلی استفاده نمیکنم ، نیازی هم به Parent control نداشتم،

از راهنمایی و کمکتون سپاسگزارم به و همچنین بخاط توضیحات در مورد هارد دیسک. به هر حال مشکل من همون Application StartUp بود.

با سپاس
آرش

vista_vz
01-04-2008, 00:23
دوستان عزيز من آبديت كاسبرسكي را از سايت دانلود كردم‎ av-i386-cumul‎
اما بلد نيستم آن را نصب كنم زيرا اين فايل زيب است و درون آن نيز فايل اجرايي وجود ندارد
لطفأ مرا راهنمايي كنيد
ضمنأ من از kis ‎7.‎0.1.325‎ ‎استفاده ميكنم.با تشكر

Nine
01-04-2008, 00:50
دوستان عزيز من آبديت كاسبرسكي را از سايت دانلود كردم‎ av-i386-cumul‎
اما بلد نيستم آن را نصب كنم زيرا اين فايل زيب است و درون آن نيز فايل اجرايي وجود ندارد
لطفأ مرا راهنمايي كنيد
ضمنأ من از kis ‎7.‎0.1.325‎ ‎استفاده ميكنم.با تشكر

با سلام
امضای من رو ببینید روش آپدیت دستی رو توضیح دادم

pandemonium
02-04-2008, 12:57
سلام
من از پکیج اینترنت سکیوریتی استفاده میکنم .

مشکلی که دارم اینه که دانلود در برنامه های مدیریت دانلود رو مختل کرده .

با IDMAN دانلود میخوام بکنم این برنامه نمیتونه دانلود رو انجام بده .

با اینکه این برنامه رو هم جزئ group rules for application تعریف کردم.

از هیچ سایتی نمیتونه دانلود کنه .

مجبور میشم کاسپر رو موقتا غیر فعال کنم . و بعد با idman دانلود رو شروع کنم و بعدش دوباره کاسپر رو فعال کنم .

تازه بعضی وقتها وسط دانلود سرعت به صفر میرسه .
دوباره مجبورم کاسپر رو غیر فعال کنم و دوباره idman دکمه ادامه دانلود رو بزنم تا شروع به ادامه بکنه . بعد کاسپر دوباره فعال بشه !

:19:

چی کار باید بکنم تا مشکل دانلود کردن برطرف شه ؟؟

hamilton
02-04-2008, 13:11
سلام
من از پکیج اینترنت سکیوریتی استفاده میکنم .

مشکلی که دارم اینه که دانلود در برنامه های مدیریت دانلود رو مختل کرده .

با IDMAN دانلود میخوام بکنم این برنامه نمیتونه دانلود رو انجام بده .

با اینکه این برنامه رو هم جزئ group rules for application تعریف کردم.

از هیچ سایتی نمیتونه دانلود کنه .

مجبور میشم کاسپر رو موقتا غیر فعال کنم . و بعد با idman دانلود رو شروع کنم و بعدش دوباره کاسپر رو فعال کنم .

تازه بعضی وقتها وسط دانلود سرعت به صفر میرسه .
دوباره مجبورم کاسپر رو غیر فعال کنم و دوباره idman دکمه ادامه دانلود رو بزنم تا شروع به ادامه بکنه . بعد کاسپر دوباره فعال بشه !

:19:

چی کار باید بکنم تا مشکل دانلود کردن برطرف شه ؟؟

شما در همين قسمت مربوط به Rules for Application روي IDMan.exe كليك كرده و از قسمت Edit ببينيد كه TCP و UDP را Allow كرديد يا خير؟

pandemonium
02-04-2008, 23:01
شما در همين قسمت مربوط به Rules for Application روي IDMan.exe كليك كرده و از قسمت Edit ببينيد كه TCP و UDP را Allow كرديد يا خير؟

الان تمام گزینه هایی که میگید رو در این حالت قرار دادم :

ولی باز هم اوضاع همونطوریه .

دقیقا نمیدونم گزینه ها چه وقت روی allow تنظیم شدند و چه وقت بلوکه شدند !

از روی نوشته آبی رنگ پایین پنجره که دو حالت allow و block رو داره حدس میزنم که الان به یک گزینه اجازه داده شده یا اینکه بلوکه شده .

چون خود گزینه ها که فقط رنگ علامتشون عوض میشه :یا سبز یا قرمز .

الان فکر میکنم در حالت تصویر بالا تمام گزینه ها اجازه بهشون داده شده .

اینطور هست یا نه ؟؟؟

لازم نیست تیک کنار گزینه ها رو بردارم ؟؟

اون دو تا گزینه ای که با بقیه فرق دارند و اولشون block نوشته در این حالت قرار بدم یا حالت دیگری؟؟ یا باید تیکشون رو بردارم ؟؟

البته من بطور پراکنده حالتهای مختلف رو خودم امتحان کردم .
فعلا که جواب نگرفتم .

نمیدونم دقیقا چی کار باید بکنم .

FARID88
03-04-2008, 11:14
امروز موقع آپدیت کسپر با این ارور ها روبرو شدم و هر کاری کردم رفع نمیشه به نظرتون اشکال کار کجاست ؟

Markus
03-04-2008, 12:00
امروز موقع آپدیت کسپر با این ارور ها روبرو شدم و هر کاری کردم رفع نمیشه به نظرتون اشکال کار کجاست ؟

اولاً که دوست عزيز شما لازم نيست قسمت User Proxy Server را غير فعال کنيد، پس به حالت اول برش گردونيد،
اونطور که من در عکس بالا مشاهده ميکنم، با توجه به آدرس 127.0.0.1:9666 به نظر ميرسه شما از برنامه UltraSurf استفاده ميکنيد، پس ابتدا برنامه مورد نظر رو به طور کامل غير فعال کنيد بعد عمل آپديت رو انجام بدهيد،...

hamilton
03-04-2008, 12:26
الان تمام گزینه هایی که میگید رو در این حالت قرار دادم :

ولی باز هم اوضاع همونطوریه .

دقیقا نمیدونم گزینه ها چه وقت روی allow تنظیم شدند و چه وقت بلوکه شدند !

از روی نوشته آبی رنگ پایین پنجره که دو حالت allow و block رو داره حدس میزنم که الان به یک گزینه اجازه داده شده یا اینکه بلوکه شده .

چون خود گزینه ها که فقط رنگ علامتشون عوض میشه :یا سبز یا قرمز .

الان فکر میکنم در حالت تصویر بالا تمام گزینه ها اجازه بهشون داده شده .

اینطور هست یا نه ؟؟؟

لازم نیست تیک کنار گزینه ها رو بردارم ؟؟

اون دو تا گزینه ای که با بقیه فرق دارند و اولشون block نوشته در این حالت قرار بدم یا حالت دیگری؟؟ یا باید تیکشون رو بردارم ؟؟

البته من بطور پراکنده حالتهای مختلف رو خودم امتحان کردم .
فعلا که جواب نگرفتم .

نمیدونم دقیقا چی کار باید بکنم .

دوست من با اين تنظيمات شما دقيقا با IDM به مشكل برميخوريد. تنظيمات را بصورت زير قرار بديد.:

FARID88
03-04-2008, 13:14
اولاً که دوست عزيز شما لازم نيست قسمت User Proxy Server را غير فعال کنيد، پس به حالت اول برش گردونيد،
اونطور که من در عکس بالا مشاهده ميکنم، با توجه به آدرس 127.0.0.1:9666 به نظر ميرسه شما از برنامه UltraSurf استفاده ميکنيد، پس ابتدا برنامه مورد نظر رو به طور کامل غير فعال کنيد بعد عمل آپديت رو انجام بدهيد،...

همانطور که می بینید وقتی پراکسی غیر فعال هست ارور اول و وقتی فعال هست ارور دوم نمایش داده میشه ultrasu+rf هم غیر فعال هست.

MR.Punisher
04-04-2008, 22:14
سلام دوستان
مدت هاست که مورد حمله ی یک نوع کرم به نام Helkern قرار میگیرم.
کسپر تا حالا جلوشو گرفته ولی می خوام ببینم این کرم چیه اخه.
من حتی بعد از اینکه هاردم رو فرمت کردم باز هم این کرم مزاحت ایجاد می کنه.
چی کار کنم تا از شرش خلاص بشم.

mrmmnb
04-04-2008, 23:25
دوستام این Edit Rules که عکسش رو توی پست های بالایی گزاشتید کجای کاسپر هست من هر چی گشتم پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Nine
05-04-2008, 00:35
دوستام این Edit Rules که عکسش رو توی پست های بالایی گزاشتید کجای کاسپر هست من هر چی گشتم پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

sise
07-04-2008, 00:36
سلام دوستان:
من یه سوال فوق العاده غیر حرفه ای دارم و اون اینه :
به نظر شما کدام یک از این دو یعنی Kaspersky Anti-Virus/ Kaspersky Internet Security را نصب کنم؟ تفاوت اصلی در چیه؟
ممنون از همه دوستان:11:

Markus
07-04-2008, 14:03
سلام دوستان:
به نظر شما کدام یک از این دو یعنی Kaspersky Anti-Virus/ Kaspersky Internet Security را نصب کنم؟ تفاوت اصلی در چیه؟

محصول اينترنت سکوريتی کسپر الاوه بر دارا بودن آنتی ويروس قدرتمند اين شرکت دارای یک فايروال قوی نیز هست،

Nine
07-04-2008, 19:46
سلام دوستان:

به توضیحات مارکوس گرامی اضافه کنم

به طور کلی اگر شما هم اکنون فایروال جداگانه خوب و مطمئنی در سیستم نصب دارید از نسخه آنتی ویروس استفاده کنید و اگر نه اینترنت سکیوریتی پیشنهاد می شه
توجه: هیچ وقت آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی رو نباید با هم نصب کرد
هیچ وقت اینترنت سکیوریتی رو با فایروال دیگری نصب نکنید.

Rainbow
07-04-2008, 22:57
از دوستان عزیز کسی در مورد Kaspersky Emergency CD مطلبی شنیده
یا اطلاعاتی در مورد اون داره که چه کاری انجام میده ؟

Nine
08-04-2008, 04:11
از دوستان عزیز کسی در مورد Kaspersky Emergency CD مطلبی شنیده
یا اطلاعاتی در مورد اون داره که چه کاری انجام میده ؟

با سلام
من در امضام به طور کامل این مطلب رو توضیح دادم (دیسک نجات)
البته به اسم Rescue disk است. فکر کنم منظور شما همین باشه
اگه سوالی بود در خدمتم

Rainbow
08-04-2008, 08:49
متشکرم ... ولی جالبه که تو وب سایت خود کاسپرسکی مطلبی راجع به این دیسک نجات نبود !
از کجا می تونم دانلود کنم ؟

Nine
08-04-2008, 10:27
متشکرم ... ولی جالبه که تو وب سایت خود کاسپرسکی مطلبی راجع به این دیسک نجات نبود !
از کجا می تونم دانلود کنم ؟

با سلام
من متوجه نشدم منظورتون دانلود چی هست؟
شما به این موارد نیاز دارید برای ساخت این دیسک
1-سیستمی که روش ویندوز XP یا ویستا نصب باشه
2- سی دی ویندوز XP-SP2
3- نرم افزار BE Builder که خوش بختانه حجمی حدود 3 مگ داره و می تونید به راحتی اونو دانلود کنید
4- یک عدد سی دی خام

لینک دانلود نر م افزار BE Builder رو هم تو همون توضیحات گذاشتم حتی این نر مافزار به انتهای پست پیوست شده است.
موفق باشید

mrmmnb
08-04-2008, 18:21
اون برنامه که این دوست عزیز گفتن یه فایل ایزو هست که یه کاسپر هست که از بوت میاد بالا و سیستم رو چک میکنه برا من از طریق دانلود افلاین اومده وبود تقریبا اماده شده همین کاری هست که Nine جان گفتن فقط کافیه که اون رایت کنید روی سی دی و از بوت باهاش بیاد بالا

ghol_bishakh
08-04-2008, 19:12
با سلام
من چند روز پیش داشتم آنتی ویروس کاسپر رو آپدیت میکردم برقامون رفت.از اون موقع این گزینه ی آپدیت دا خل آیکن task bar پاک شده.راه دیگه برای آپدیت کردن کاسپر چیه؟پیداش نکردم.

h_radnoosh
08-04-2008, 20:02
سلام من امروز ویندوزم را عوض کردم اما نه به طور عادی ایمیجی که با acronis گرفته بودم را برگرداندم حالا نمی دونم چرا آنتی ویروسم آپدیت نمی شه؟ این پیغام ها میاد تمام صفحات قبلی که بود را هم سرچ کردم و به همین ارور دیدم که دوستان برخوردن ولی نتونستم برطرفش کنم با اون توضیحات راستی من idm هم دارم ولی در اون ruls کسپر نیستش چرا؟
اینم مشکل

راستی من بلد نبودم مثل شما جوری عکس را بذارم که معلوم باشه. باید چه جوری این کارو می کردم؟ ممنون

Nine
08-04-2008, 23:04
با سلام
مطابق عکس اول ببینید می تونید آپدیت کنید (فکر نکنم این گزینه هم حذف شده باشه)

البته می تونید مطابق عکس های 2 و3 آنتی ویروس رو تعمیر کنید تا به حالت قبل برگرده

اگه باز هم نشد از system restore هم می تونید کمک بگیرید
اگه موفق آمیز نبود دوباره بگید ببینیم دیگه چه می شه کرد
موفق باشید
البته کاش این مشکل رو در خود انجمن کسپرسکی مطرح می کردید این جوری علاوه بر نظم بیشتر انجمن - حتی امکان دیده شدن پست شما هم بیشتر است.

پرسپوليس
08-04-2008, 23:12
دوستان من يه سري skin براي ورژن 7 داشتم كه متاسفانه رو 8 جواب نمي ده
اگه كسي از دوستان skin براي ورژن 8 داشته باشه بزاره ممنون مي شم

Nine
08-04-2008, 23:20
سلام من امروز ویندوزم را عوض کردم اما نه به طور عادی ایمیجی که با acronis گرفته بودم را برگرداندم حالا نمی دونم چرا آنتی ویروسم آپدیت نمی شه؟ این پیغام ها میاد تمام صفحات قبلی که بود را هم سرچ کردم و به همین ارور دیدم که دوستان برخوردن ولی نتونستم برطرفش کنم با اون توضیحات راستی من idm هم دارم ولی در اون ruls کسپر نیستش چرا؟
اینم مشکل

راستی من بلد نبودم مثل شما جوری عکس را بذارم که معلوم باشه. باید چه جوری این کارو می کردم؟ ممنون

با سلام
دوست عزیز من نتونستم عکسی که گذاشته بودید رو ببینم ( مشکلات رپید شیرو ...)
برای گذاشتن عکس برید به این سایت ( یا هر سایت مشابه ای برای آپلود عکس)

بعد از آپلود عکس لینکی که رو که در تصویر زیر می بینید رو کپی کنید در صفحه جوابتون

البته من حدس می زنم شاید یکی از ایرادات چون از برنامه اکرونیس هم استفاده کردید دقیق نبودن تاریخ سیستمتون چه الان چه موقع بک آپ گرفتن باشه ولی خوب شما عکس رو بذارید تا بشه دقیق تر گفت
موفق باشید

Viren
09-04-2008, 05:31
دوستان من يه سري skin براي ورژن 7 داشتم كه متاسفانه رو 8 جواب نمي ده
اگه كسي از دوستان skin براي ورژن 8 داشته باشه بزاره ممنون مي شم

این اسکین های ورژن 7 رو کجا میشه پیدا کرد؟

ghol_bishakh
09-04-2008, 09:56
با سلام
تعمير هم کردم الان وقتي کاسپر رو باز ميکنم اين تصوير ميياد. بعد next را که ميزنم activatin code مي آيد اونو چي بايد بزنم؟
ورژن 6 هم هستش.

Nine
09-04-2008, 15:29
با سلام
نر م افزار از شما می خواد اونو فعال کنید برای این کار من نحوه فعال سازی رو در عکس های آخر این قسمت قرار دادم
(8-9 عکس آخر)

برای دانلود کلید هم می توانید از این کلید ها استفاده کنید

ghol_bishakh
09-04-2008, 17:14
با سلام
بازم نشد یه اروری داد.میشه شما لطف کنید فایل نصبشو برام بذارید.من اونو unistal میکنم.مال شما رو از اول نصب میکنم.
با تشکر فراوان.

hlpmostafa
09-04-2008, 18:39
ببین باید فقط Activate کنی.در اون صفحه هم گزینه سوم رو بزن.

amir_h199
09-04-2008, 19:22
سلام بر همه

امروز 21/01/87 مدت key مربوط به Kaspersky Antivirus 7.0.1.321 تموم شد و از كار افتار.. قبلا يكي از دوستان لطف كرده بود و تو همين تاپيك برام هم آنتي ويروس و سريالش رو گذاشته بود... خواستم ببينم كسي از دوستان مي‌تونه برام سريال جديدي كه تو بلك ليست نرفته رو بذاره...

Nine
09-04-2008, 21:03
اینترنت سکیوریتی

آنتی ویروس

تفاوت این دو چیست؟

این تاپیک رو در اینجا می بندم شما اگه باز به مشکلی بر خوردید اونو در تاپیک خود محصولات کسپر سکی مطرح کنید حتما رسیدگی می شه
ممنون

hamilton
09-04-2008, 21:19
سلام بر همه

امروز 21/01/87 مدت key مربوط به Kaspersky Antivirus 7.0.1.321 تموم شد و از كار افتار.. قبلا يكي از دوستان لطف كرده بود و تو همين تاپيك برام هم آنتي ويروس و سريالش رو گذاشته بود... خواستم ببينم كسي از دوستان مي‌تونه برام سريال جديدي كه تو بلك ليست نرفته رو بذاره...

دوست عزيز سري به تاپيك اختصاصي كرك و سريال كاسپر بيندازيد.در پست آخر آن تاپيك يك سايت معرفي كردم كه كليدهاي محصولات مختلف كاسپر را در آنجا ميتونيد پيدا كنيد.با اين كليدها نيازي به سريال نيز نخواهيد داشت.

پرسپوليس
10-04-2008, 12:10
ويرن عزيز من يه پك دانلود كردم هم شامل skin بود و هم antivirus تو سافت آرچيو
اگه خودم پيدا كردم مي زارم

hamilton
10-04-2008, 16:47
سلام
Kaspersky برای موبایل هم هست؟
اگه آره لینکش رو دارید؟

كمپاني كاسپر براي موبايل هم آنتي ويروس منتشر كرده ولي اين انجمن فقط مختص توليدات كاسپر براي سيستمهاي عامل ويندوز ميباشد.شما ميتونيد در انجمن موبايل درخواست خود را پيگيري نماييد.

mrmmnb
10-04-2008, 18:59
اساتید محترم یه راهنمایی بفرمایید من برنامه Internet Download Manager (IDM) v5.12 دارم ولی هر بار سریال بهش میدم و کرک میشه تا به اینترنت وصل میشه میفهمه قلابی و پیغام میده حالا یکی از دوستان میگفت من با کاسپر جلویش رو گرفتم و کاریش کردم که به سرورش وصل نشه میشه بگید چطوری میشه این کار رو کرد؟من نمیخوام توی بقیه کاراش خللی وارد بشه فقط میخوام دیگه نتونه به سرورش وصل بشه چطور میشه این کار رو کرد؟

hlpmostafa
12-04-2008, 01:11
ببخشید خواستم بپرسم من که الان با key های جدیدی که گذاشتیداینترنت سکیوریتی کاسپر رو Activate کردم و نوشته که تا 340 روز دیگه اعتبار داره،ممکنه مثلا چند روز آینده باطل بشه یا اینکه تا340 روز دیگه کار میکنه؟

MR.Punisher
12-04-2008, 08:27
دوستانی که نگران Blacklist شدن Key هاشون هستن می تونن از
اون Patch که همیلتون عزیز قرار داده استفاده کنن.برای من جواب داد.
برای شما هم %100 جواب میده.

pandemonium
12-04-2008, 11:19
دوست من با اين تنظيمات شما دقيقا با IDM به مشكل برميخوريد. تنظيمات را بصورت زير قرار بديد.:

در تصویری که شما گذاشتید عبارتهای زیر اومده :

Allow any TCP activity

Allow any UDP activity

ولی در قسمت Filteration reule مربوط به idman برای من گزینه های زیر اومده :

Allow any TCP activity with specified host

Allow any UDP activity with specified host

در ضمن بجای دو گزینه 8 بار این گزینه ها تکرار شده (برای آی پی های مختلف)

الان که همه این گزینه ها روی حالت سبز هستند و تیک خوردند برای دانلود مشکل دارم .

idman قادر به شروع دانلود نیست .
مرتب برای هر دانلود باید آنتی ویروس رو موقتا غیر فعال کنم .

خب احتمال هست که در اون لحظه ویروسی چیزی حمله کنه و این خیلی بده .

تازه بعد از شروع دانلود و فعال شدن آنتی ویروس بعد از مدتی سرعت دانلود پایین میاد و خیلی وقتها نهایتا سرعت به صفر میرسه .
هی برای ادامه دانلود مرتب باید آنتی ویروس رو غیر فعال کنم .

خیلی داره اذیت میکنه .

-----------
چیکار باید بکنم ؟؟

نمیشه از اول اول idman رو به فایر وال معرفی کنم و اختیارات کامل رو بهش بدم ؟؟

ممنون میشم یک راه حل اساسی بدین که از شر این معضل راحت بشم /

majid20
12-04-2008, 13:17
pandemonium عزیز
اول ببین فایروال باید بر روى حالت Training Mode باشه (یا Low Security) ... بقیه گزینه ها بدرد کار با اینترنت نمیخوره
دوم اینکه از نسخه بتا که استفاده نمى کنى

کاسپر زمانى اجازه فعالیت IDM رو سلب میکنه که خود کاربر این فرمان رو بهش بده ... وقتى کاسپر رو نصب میکنى، فایروالش شروع به تکامل میکنه یعنى از اون زمان هر برنامه اى که براى اولین بار قصد ارتباط با جهان خارج رو داره باید اجازه دائم یا موقتش صادر بشه یا کلا بلوکه بشه

براى اینکه مشکلاتى نظیر مشکل شما پیش نیاد باید در دادن دستور به فایروال دقت کرد:
پس از اینکه کاسپر نصب شد، درست در اولین فعالیت IDM ، کاسپرسکى یه هشدارى در زمینه فعالیت IDM میده که شما باید همانند تصویر زیر در همون مرحله اونو بعنوان دانلودمنجر به کاسپر معرفى کرده و گزینه Allow بزنید (یا حتى میتونید با انتخاب گزینه Any Activity اجازه هرگونه فعالیت رو بهش بدید)

اما راه حل مشکلت در حال حاضر اینه که فکر کنم فقط کافیه یکبار فایروال کاسپر رو خاموش کنى (نه اینکه کاسپرسکى رو غیرفعال کنى) و دوباره فایروال رو روشن کنى و بعد مجددا با IDM کار کن ...اینبار که هشدار داد همانند تصویر بالا عمل کن

امیدوارم مشکلت حل بشه

mghj51
12-04-2008, 16:41
سلام خسته نباشيد
ببخشيم من دو سوال داشتم ! البته تو تاپيك هاي مربوط به كسپرسكي گشتم ولي جواب به چشمم نخورد
توضيحات مسئله : رو كامپيوتر اداره كسپر 6 نصب شده (يعني نصب كردند) :41: و در كامپيوتر منزل از كسپر 7 استفاده مي كنم :31: همچنين در اداره اينترنت با سرعت بالا داريم :5: ولي در منزل اينترنت ذغالي :19:
سوالات :
1 آيا مي توان فايل هاي مربوط به آپديت كسپر را سيو كرد و به كامپيوتر منزل منتقل كرد ؟؟ اگر پاسخ مثبت است چگونه ؟؟
2- آيا مي توان فايل هاي مربوط به آپديت كسپر 6 را به به كسپر 7 منتقل نمود ؟؟؟ روشهاي ممكن را توضيح دهيد؟

ببخشيد من معلم يا استاد نيستم ولي مجبور شدم سوالات رو اينجوري مثل امتحانات بنويسم . ضمنا" نمره اين سوالات در امتحان پايان ترم شما نتيجه مستقيم دارد:46:
از كليه دوستاني كه جواب مي دهند يا حتي سوالات را مي خوانند متشكر و سپاسگزارم :40: :11: :11: :11:

pandemonium
12-04-2008, 17:08
pandemonium عزیز
اول ببین فایروال باید بر روى حالت Training Mode باشه (یا Low Security) ... بقیه گزینه ها بدرد کار با اینترنت نمیخوره
دوم اینکه از نسخه بتا که استفاده نمى کنى

کاسپر زمانى اجازه فعالیت IDM رو سلب میکنه که خود کاربر این فرمان رو بهش بده ... وقتى کاسپر رو نصب میکنى، فایروالش شروع به تکامل میکنه یعنى از اون زمان هر برنامه اى که براى اولین بار قصد ارتباط با جهان خارج رو داره باید اجازه دائم یا موقتش صادر بشه یا کلا بلوکه بشه

براى اینکه مشکلاتى نظیر مشکل شما پیش نیاد باید در دادن دستور به فایروال دقت کرد:
پس از اینکه کاسپر نصب شد، درست در اولین فعالیت IDM ، کاسپرسکى یه هشدارى در زمینه فعالیت IDM میده که شما باید همانند تصویر زیر در همون مرحله اونو بعنوان دانلودمنجر به کاسپر معرفى کرده و گزینه Allow بزنید (یا حتى میتونید با انتخاب گزینه Any Activity اجازه هرگونه فعالیت رو بهش بدید)

اما راه حل مشکلت در حال حاضر اینه که فکر کنم فقط کافیه یکبار فایروال کاسپر رو خاموش کنى (نه اینکه کاسپرسکى رو غیرفعال کنى) و دوباره فایروال رو روشن کنى و بعد مجددا با IDM کار کن ...اینبار که هشدار داد همانند تصویر بالا عمل کن

امیدوارم مشکلت حل بشه

ممنون.
این کار رو کردم : فایروال رو خاموش و بعد روشن کردم .
ولی مشکل دانلود با آی دی من همچنان سرجاش هست . تغییری نکرد.

خب فکر میکنم با خاموش و روشن کردن هیچ تغییری در تنظیمات فایروال که انجام نمیشه .

قبلا یک بار آی دی من رو هم آن اینستال کردم و دوباره نصب کردم ولی فرقی نکرد .
دیگه فایروال ازم چیزی نپرسد چون تنظیمات رو قبلا داشت .

الان برداشتم آی دی من رو کلا از لیست فیلترشن روال پاک کردم و دوباره دانلود کردم که مثلا فایروال مصل دفعه اول ازم چیزی بپرسه ولی هیچ چیزی نپرسید !
و کماکان مشکل دانلود دارم.

دوباره هم که بخوام آی دی من رو به لیست فیلترشن رول خودم دستی اضافه کنم ازم آی پی های مجاز رو میخواد . باید آی پی برهش وارد کنم و خود اینها یعنی محدودیت !

مگه میشه راهی نباشه که تنظیمات اولیه فایروال رو دستکاری کرد ؟؟؟

چی کار کنم فایروال آی دی من رو محدود نکنه ؟؟؟؟

pandemonium
12-04-2008, 17:14
برداشتم فایروال رو استپ کردم .
بعد با آی دی من خواستم یک فایل رو دانلود کنم ولی دیدم باز هم -با وجود خاموش بودن فایروال - نمیتونه دانلود رو شروع کنه !!

تنها زمانی تونست دانلود رو شروع کنه که کل کاسپر اینترنت سکوریتی رو متوقف کردم !

این یعنی جی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majid20
12-04-2008, 17:31
چند بار بر روى سیستم دوستان فایروال کسپر با IE ویا IDM مشکل داشته (که بخاطر دستور بلاک اشتباه ، این مشکل پیش اومده بود) و من با خاموش کردن فایروال و روشن کردن مجدد اون، این مشکل رو حل میکردم ...

اما با این اوصاف که شما میگید من فکر کنم مشکل از فایروال نباشه ... خوب به تصویر زیر نگاه بکن... تنظیمات فایروال کاسپر براى IDM در حالت درست باید اینطور باشه

majid20
12-04-2008, 17:36
برداشتم فایروال رو استپ کردم .
بعد با آی دی من خواستم یک فایل رو دانلود کنم ولی دیدم باز هم -با وجود خاموش بودن فایروال - نمیتونه دانلود رو شروع کنه !!

تنها زمانی تونست دانلود رو شروع کنه که کل کاسپر اینترنت سکوریتی رو متوقف کردم !

این یعنی جی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه نگاه به قسمت Parental Control بنداز ببین خاموش کردى یا روشنه ... شاید سایتى که IDM قصد دانلود داره رو ----- کرده

pandemonium
12-04-2008, 17:39
خب مشکل من همینه دیگه :

دو گزینه آخر در لیست فایروال این برنامه برای من وجود ندارند

نمیدونم چه طور این دو گزینه رو بهش اضافه کنم .

pandemonium
12-04-2008, 17:43
یه نگاه به قسمت Parental Control بنداز ببین خاموش کردى یا روشنه ... شاید سایتى که IDM قصد دانلود داره رو ----- کرده

نه خاموشه .

دانلودم از رپیدشر بوده .

Markus
12-04-2008, 18:22
سلام خسته نباشيد
ببخشيم من دو سوال داشتم ! البته تو تاپيك هاي مربوط به كسپرسكي گشتم ولي جواب به چشمم نخورد
توضيحات مسئله : رو كامپيوتر اداره كسپر 6 نصب شده (يعني نصب كردند) :41: و در كامپيوتر منزل از كسپر 7 استفاده مي كنم :31: همچنين در اداره اينترنت با سرعت بالا داريم :5: ولي در منزل اينترنت ذغالي :19:
سوالات :
1 آيا مي توان فايل هاي مربوط به آپديت كسپر را سيو كرد و به كامپيوتر منزل منتقل كرد ؟؟ اگر پاسخ مثبت است چگونه ؟؟
2- آيا مي توان فايل هاي مربوط به آپديت كسپر 6 را به به كسپر 7 منتقل نمود ؟؟؟ روشهاي ممكن را توضيح دهيد؟

ببخشيد من معلم يا استاد نيستم ولي مجبور شدم سوالات رو اينجوري مثل امتحانات بنويسم . ضمنا" نمره اين سوالات در امتحان پايان ترم شما نتيجه مستقيم دارد:46:
از كليه دوستاني كه جواب مي دهند يا حتي سوالات را مي خوانند متشكر و سپاسگزارم :40: :11: :11: :11:

دوست عزيز انتقال فايل های آپديت از محصول کسپری به محصول ديگر امکان پذير هست، البته بيشتر از ورژن های بالا تر به پايين تر، يعنی بعضی مواقع فايل آپديت کسپر 6 برای کسپر 7 امکان داره خوب انتقال پيدا نکنه، البته بر عکس اين مورد هميشه کار ميکنه، درکل پيشنهای ميکنم آموزش بدست آوردن و انتقال آپديت کسپر رو که بصورت فايل PDF درآوردم از پايين دانلود کنيد(البته با همکاری دوستان تهيه شده):

Markus
12-04-2008, 19:05
نه خاموشه .

دانلودم از رپیدشر بوده .

با توجه به توضيحاتی که شما عنوان کردين، فکر کنم سيستم کسپرسکی بهم ريخته، پيشنهاد ميکنم يک بار محصول رو آنيستال کنيد و از اول نصب کنيد، البته يادتون نره فايل های آپديت رو بردارين که دوباره نياز نباشه از اول محصول رو آپديت کنيد

majid20
12-04-2008, 19:07
خب مشکل من همینه دیگه :

دو گزینه آخر در لیست فایروال این برنامه برای من وجود ندارند

نمیدونم چه طور این دو گزینه رو بهش اضافه کنم .
بعید میدونم مشکل فایروال باشه اما براى اینکه دوگزینه آخر در تنظیمات فایروال براى IDM وارد بشه

کافیه دوباره به قسمت فوق رفته بر روى ...Add کلیک کرده در قسمت Rule name عبارت Allow Any TCP Activity وارد بکن و OK رو بزن

همین کار رو مجددا براى عبارت Allow Any UDP Activity انجام بده اما اینبار باید علاوه بر وارد کردن عبارت مربوطه در قسمت Rule description بر روى گزینه TCP یه کلیک بکن تا به UDP تغییر پیدا بکنه (توضیح تصویر)

این قوانین اجازه هرگونه فعالیتى رو به IDM میده ... امیدوارم مشکلت حل بشه .. .نتیجه رو بگو

موفق باشید

pandemonium
12-04-2008, 19:10
یافتم !

در بخش فایروال مربوط به آی دی من دکمه پایین پنجره با عنوان template... هست که در اون اپشن های دلخواه موجود هست .

گذاشتم روی Allow All و الان گزینه های زیر موجودند و به رنگ سبز و تیک خوردند :

Allow Any TCP Activity

Allow Any UDP Activity

ولی باز هم آی دی من نمیتونه دانلود کنه !!!!!!!!!

و باز هم فقط با متوقف کردن کل کاسپر اینترنت سکوریتی میتونم با آی دی من دانلود کنم !

یعنی مشکل از فایروال نیست ؟؟؟!

مشکل از چیه ؟؟

کدوم تنظیمات رو عوض کنم ؟؟؟؟؟؟

pandemonium
12-04-2008, 19:15
بعید میدونم مشکل فایروال باشه اما براى اینکه دوگزینه آخر در تنظیمات فایروال براى IDM وارد بشه

کافیه دوباره به قسمت فوق رفته بر روى ...Add کلیک کرده در قسمت Rule name عبارت Allow Any TCP Activity وارد بکن و OK رو بزن

همین کار رو مجددا براى عبارت Allow Any UDP Activity انجام بده اما اینبار باید علاوه بر وارد کردن عبارت مربوطه در قسمت Rule description بر روى گزینه TCP یه کلیک بکن تا به UDP تغییر پیدا بکنه (توضیح تصویر)

این قوانین اجازه هرگونه فعالیتى رو به IDM میده ... امیدوارم مشکلت حل بشه .. .نتیجه رو بگو

موفق باشید

خیلی ممنون .

البته این راهی که در پست بالا پیدا کردم ساده تره .

فکر کنم جالب بود !
خودش بعضی قالبهای آماده رو داره !

باز هم ممنون .

البته مشکل سر جاش موند !

pandemonium
12-04-2008, 19:19
با توجه به توضيحاتی که شما عنوان کردين، فکر کنم سيستم کسپرسکی بهم ريخته، پيشنهاد ميکنم يک بار محصول رو آنيستال کنيد و از اول نصب کنيد، البته يادتون نره فايل های آپديت رو بردارين که دوباره نياز نباشه از اول محصول رو آپديت کنيد

ممنون .

یعنی راه دیگه ای نمونده ؟

آن اینستال کردنش نکته خاصی داره ؟؟

گفتم دوباره یک چیزی رو از قلم نندازم بعد دوباره یک مشکلی بوجود بیاد !

میخوام آن اینستال که بشه مشکلات فعلی تو حافظه و تنظیمات کامپیوتر باقی نمونه که برای نصب بعدی دوباره همون آش و همون کاسه باشه ...

majid20
12-04-2008, 21:40
ممنون .

یعنی راه دیگه ای نمونده ؟

آن اینستال کردنش نکته خاصی داره ؟؟

گفتم دوباره یک چیزی رو از قلم نندازم بعد دوباره یک مشکلی بوجود بیاد !

میخوام آن اینستال که بشه مشکلات فعلی تو حافظه و تنظیمات کامپیوتر باقی نمونه که برای نصب بعدی دوباره همون آش و همون کاسه باشه ...

اول از همه بگو از کدوم ورژن کاسپرسکى استفاده مى کنى ؟... پیشنهاد من صرفا ورژن Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 توصیه میکنم که بهترین عملکرد رو داره. .. اگه از ورژن دیگه اى استفاده میکنى بذار کنار

آنیستال کاسپر بى درد سره و پس از نصب مجدد تنظیمات پیشین پاک میشه

طریقه انتقال آپدیت رو هم Markus عزیز صفحه پیش گذاشتند یا میتونى از توضیحات Nine استفاده بکنى

پرسپوليس
13-04-2008, 00:40
اين سايت كلي skin براي ورژن 7 و 6 هست اميدوارم لذت ببريد

SaAaAam
13-04-2008, 12:11
سلام
يک سؤال داشتم و اون اينکه اگه بخواهيم، يک فايل ويروسی رو که قبلاً تو ليست ويروس های کسپر نبوده برای کسپر بفرستيم چيکار بايد کنيم؟ يعنی چطور بهشون اطلاع بديم؟

pandemonium
13-04-2008, 14:53
اول از همه بگو از کدوم ورژن کاسپرسکى استفاده مى کنى ؟... پیشنهاد من صرفا ورژن Kaspersky Internet Security 7.0.0.125 توصیه میکنم که بهترین عملکرد رو داره. .. اگه از ورژن دیگه اى استفاده میکنى بذار کنار

آنیستال کاسپر بى درد سره و پس از نصب مجدد تنظیمات پیشین پاک میشه

طریقه انتقال آپدیت رو هم Markus عزیز صفحه پیش گذاشتند یا میتونى از توضیحات Nine استفاده بکنى

از من هم 7.0.0.125 هست .

آپدیت دستی و انتقال آپدیت رو میدونم .

آن اینستال میکنم .

ممنون .

majid20
13-04-2008, 15:05
اين سايت كلي skin براي ورژن 7 و 6 هست اميدوارم لذت ببريد

پرسپولیس عزیز ممنون :11:
اما دوستان یه سوال... ممکنه نصب Skin برعملکرد کاسپرسکى تاثیر منفى بذاره؟ :13:
چون من چند تا Skin رو دانلود کردم که قبل از دانلود هشدار میداد که این محصول ممکنه ایجاد دردسر بکنه و مسئولیت به پاى خودتونه !!:18: