PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44

REVOLUTION
02-12-2010, 14:46
سلام خدمت دوستان متخصص
من از KIS 2011 در ویندوز 7 استفاده میکنم، بعد از نصب در استفاده از سرویس وی پی ... به مشکل برمی خورم، هم از کانکشن آماده استفاده کردم و هم تو ویندوز برای وی پی ...کانکشن ساختم. یعنی وی پی ... کانکت میشه اما کاسپر مانع از دریافت و ارسال دیتا میشه
به تنظیمات کاسپر هم سر زدم اما موفق نشدم مشکل رو حل کنم
قبل از این نورتون 360 رو نصب کردم که اونجا هم مشکل مشابهی داشتم و وقتی هیچ آنتی ویروسی نصب نباشه همه چیز نرماله
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

Ehsan PCbase
02-12-2010, 22:22
سلام
من يه سوال دارم كه خيلي واس مهمه ، خواهش مي كنم همينجا جواب بديد و جاي ديگه اي رو بهم معرفي نكنيد چون وقت زيادي ندارم و ميخوام سريع جواب بگيرم .
من براي سيستم يكي از اشناهامون ميخام kasper sky antivirus 2011 نصب كنم . من تا بحال با اين انتي ويروس كار نكردم و نمي دونم كرك يا سريال مي خواد يا نه چون سيستم اين اشنامون هميشه افلاينه و به اينترنت وصل نميشن .
مي خوام براشون افلاين اپديت كنم . كسپر اسكاي و اپديت رو دانلود كردم ولي نمي دونم كرك سريال هم ميخواد يا نه ؟!
ممنون ميشم جواب بديد

Mr.Pooya
02-12-2010, 22:28
سلام
من يه سوال دارم كه خيلي واس مهمه ، خواهش مي كنم همينجا جواب بديد و جاي ديگه اي رو بهم معرفي نكنيد چون وقت زيادي ندارم و ميخوام سريع جواب بگيرم .
من براي سيستم يكي از اشناهامون ميخام kasper sky antivirus 2011 نصب كنم . من تا بحال با اين انتي ويروس كار نكردم و نمي دونم كرك يا سريال مي خواد يا نه چون سيستم اين اشنامون هميشه افلاينه و به اينترنت وصل نميشن .
مي خوام براشون افلاين اپديت كنم . كسپر اسكاي و اپديت رو دانلود كردم ولي نمي دونم كرك سريال هم ميخواد يا نه ؟!
ممنون ميشم جواب بديد

سلام

بله کرک و سریال هم میخواد. شما بهتره Kaspersky Internet Security رو نصب کنید.

کرک و سریال هم در تاپیک زیر موجود است :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pasargadd
02-12-2010, 22:49
نسخه انگلیسی Kis 11.0.2.556 اومد.

shah abas
02-12-2010, 23:06
مال من ۱۱.۰.۱.۴۰۰ هه٬ خودش به این نسخه ۱۱.۰.۲.۵۵۶ آپدیت میشه یا باید دستی دانلود کنم؟

Mr.Pooya
02-12-2010, 23:06

بالاخره انتظار ها به پایان رسید چقدر منتظر این نسخه بودم تا بالاخره منتشر شد.

Ehsan PCbase
02-12-2010, 23:11
سلام

بله کرک و سریال هم میخواد. شما بهتره Kaspersky Internet Security رو نصب کنید.

کرک و سریال هم در تاپیک زیر موجود است :

سريال براي چي ؟ سيستمشون هميشه افلاينه !
باز internet security براي چي ؟ سيستمشون هميشه افلاينه !

Mr.Pooya
02-12-2010, 23:17
مال من ۱۱.۰.۱.۴۰۰ هه٬ خودش به این نسخه ۱۱.۰.۲.۵۵۶ آپدیت میشه یا باید دستی دانلود کنم؟

سلام
آپدیت فقط Database اون نسخه را بروز می کند شما باید از سایت کسپرسکی نسخه جدید رو دانلود کنید:11:

shah abas
02-12-2010, 23:22
آپدیت فقط Database اون نسخه را بروز می کند شما باید از سایت کسپرسکی نسخه جدید رو دانلود کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی کسپر نمی تونه با آپدیت باگ هاش رو هم رفع کنه ؟ (یعنی نقایص این نسخه ی قدیمی رو که من دارم رو با آپدیت رفع کنه؟)

Mr.Pooya
02-12-2010, 23:44
یعنی کسپر نمی تونه با آپدیت باگ هاش رو هم رفع کنه ؟ (یعنی نقایص این نسخه ی قدیمی رو که من دارم رو با آپدیت رفع کنه؟)

آپدیت فقط Database برنامه رو آپدیت میکنه بعضی از Module های برنامه رو هم آپدیت میکند ولی شما بهتره که نسخه جدید رو داشته باشید که الان به هیچ وجه دانلود نکنید دلیلش رو تو چند خط بالاتر نوشتم.

pasargadd
02-12-2010, 23:57
یعنی مشکل داره.
شاید برای این نسخه سروری فعال بشه که هنوز نشده.امکان داره؟

MEHDI_SAYAH
03-12-2010, 00:10
اینترنت من هی قطع میشه ،وقتی کسپرو آف میکنم درست میشه دلیلش چیه؟

pasargadd
03-12-2010, 00:19
میگم با ccleaner ریجستری پاک کن. شاید درست بشه.

MEHDI_SAYAH
03-12-2010, 00:29
تنظیمات رو باز کنید. قسمت فایروال ، روی ستینگ کلیک کن و کانکشن هایی که برای ارتباط به نت دارید به Trusted کانشکن با کلیک راست تبدیل کنید.

بعد app control رو بیارید و نرم افزار هایی که می خواهید به نت وصل باشند رو ویرایش کنید قسمت نتورک رو آزاد کانید با زدن تیک سبز رنگ.[COLOR=Silver]

مرسی دکتر الان دیدم
فعلا که درست شد.

Mr.Pooya
03-12-2010, 00:31
سلام

نسخه جدید کسپر هیچ مشکلی ندارد

مشکل من بخاطر این بود که نسخه جدید رو درحالی نصب کردم که نسخه قبلی هم روی کامپیوترم بود ولی الان که کسپر رو کلاً پاک کردم و دوباره نسخه جدید رو نصب کردم درست شد و داره آپدیت میشه هیچ مشکلی هم نداره شما هم دانلود کنید نسخه جدید رو.

Mr.Pooya
03-12-2010, 00:36
سلام
الان آپدیتش هم کردم هیچ مشکلی نداره.

MEHDI_SAYAH
03-12-2010, 01:24
اینترنت من هی قطع میشه ،وقتی کسپرو آف میکنم درست میشه دلیلش چیه؟

تنظیمات رو باز کنید. قسمت فایروال ، روی ستینگ کلیک کن و کانکشن هایی که برای ارتباط به نت دارید به Trusted کانشکن با کلیک راست تبدیل کنید.

بعد app control رو بیارید و نرم افزار هایی که می خواهید به نت وصل باشند رو ویرایش کنید قسمت نتورک رو آزاد کانید با زدن تیک سبز رنگ.[COLOR=Silver]

مرسی دکتر الان دیدم
فعلا که درست شد.

آقا هنوز مشکل داره
کسپر هم خاموشه ولی باز دی سی میشه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Mr.Pooya
03-12-2010, 01:33
آقا هنوز مشکل داره
کسپر هم خاموشه ولی باز دی سی میشه
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب اگر خاموشه و باز قطع میشه به احتمال زیاد از ISP هست. مشکل خود را در تاپیک زیر مطرح نمایید تا به جواب دقیق برسید:

afshin b
03-12-2010, 13:26
من میخوام نسخه جدید رو نصب کنم، نسخه قبلی رو چطوری پاک کنم؟ از همون جایی که نصبش کردم remove کنم کافیه یا باید کارای ذیگه هم انجام بدم؟

pasargadd
03-12-2010, 13:47
من میخوام نسخه جدید رو نصب کنم، نسخه قبلی رو چطوری پاک کنم؟ از همون جایی که نصبش کردم remove کنم کافیه یا باید کارای ذیگه هم انجام بدم؟
کافیه.
بعد از پاک کردن ریست کنید و نصب کنید.

Karkas20
03-12-2010, 14:10
درود.
دوستانی که از کسپرسکس بروی ویندوز سون و ویستا استفاده میکنند.
ومیدانند در زمان نصب کسپر یک گجت در دکستاپ ظاهر میشود .
برای استفاده از این گجت.
به لینک زیر بروید تا راهنمایی را ببینید.

موفق باشید.

مستان386
03-12-2010, 14:53
با سلام خدمت تمام دوستاني كه بصورت حرفه اي از كسپرسكي استفاده مي كنند
اما بنده با گذشت بيش از يك سال استفاده از محصولات مختلف كسپر از 2010 و 2011 و تحت شبكه و ... ؛ دو روزه از اين آنتي ويروس نااميد شدم.
هم اكنون روي سرور hp پرولاين ml370g5 مجموعه ما كه سيستم عامل ويندوز سرور 2003 دارده از نسخه تحت شبكه اون با لايسنس 10 كاربره معتبر خريداري شده از نمايندگي شركت (اتنا) استفاده مي كنيم و 140 روز از اعتبار اون باقي مانده اما جديدا سرور چند نوع ويروس و با مشخصات زير گرفته :
1- HEUR:Worm.win32.generic(modification
2- HEUR:Trojan.win32.generic(modification
3- HEUR:backdoor.win32.generic(modification
و احتمالا توليدات آنها
- backdoor.win32.krafcot.abe
3-backdoor.win32.agent.azak
و در هنگام اسكن اونها رو شناسايي و قرنطينه كرده اما در قرنطينه كردن بعضي از آنها پيغام ميده كه سيستم رو ريستارت كن اما پس از ريستارت سيتم بالا نمياد با استفاده از سي دي ويندوز سرور 2003 بوت كردم و با دستور fixboot . fixmbr و راه اندازي مجدد سيستم بالا آمد اما پس از اسكن مجدد تعداد فايل هايي كه ويروس ايجاد كرده بود بيشتر شدند و با تكرار راه اندازي مجدد و داستان بالا مدام تعداد اونها زيادتر مي شد safe mode هم با زدن كليد F8 بالا نمي آمد كه پس از تعمير اون از ريجستري و اجراي فايل Fixboot بالاخره موفق شدم وارد safe mode شوم و با مراجعه به فايل هاي قرنطينه داخل كسپر و رفتن به مسير اونها فايلها رو تك تك در مسير windows\system32 شناسايي و به صورت دستي از بين بردم و پس از اين كار تمام پشتيبان هايي كه كسپر از فايل آلوده (كه ويروس اونها رو توليد كرده بود) حذف نمودم و قرنطينه را نيز كامل پاك و حذف كردم همچنين با نرم افزار sysclean شركت زيمنس كه بصورت صفحه داس اجرا مي شه چند تا از فايل هاي ويروسي كه كسپر اونا رو نشناخته بود پيدا و حذف كردم و خلاصه با راه اندازي مجدد سيستم اولش خوب بود و كلاينت ها مي تونستن به برنامه هاي سرور دسترسي داشته باشن و اثري از ويروس نبود اما دوباره وقتي خواستم كسپر رو بروز رساني كنم باز مونيتورينگ آنتي ويروس پيغام يافتن ويروس ها رو داد و باز همون آش و همون كاسه . دو باره وارد safe mode شدم اما اين بار پس از خالي كردن مجدد Temporary Internet Files بصورت deep اسكن رو انجام دادم كه خوشبختانه براي اولين بار تونستHEUR:Worm.win32.generic(modification رو پيدا كرد (كه فكر مي كنم اين كرم اصل همه اون ويروس ها باشه چون اولين بار اون رو شناخته ؛ هنوز اسكن تمام نشده كه نتيجه اشو ببينم) .
خلاصه كلام ديگه واقعا سردرد گرفتم از بس پاي سيستم نشستم و انواع اقسام راه ها رو رفتم اما نتيجه اي كه بايد نگرفتم و از آنتي ويروس كسپرسكي دل زده شدم . موارد ديگري كه با اين آنتي ويروس در بروزرساني و ارسال اطلاعات جهت آناليز و غيره داشته ام بماند!!!!
در پايان از تمامي دوستان كه با همچين ويروسي دست و پنجه نرم كردن يا اطلاعي جهت حذف اون دارن عاجزانه ياري ميخوام
انشاالله كه با كمك فوري شما دوستان بتونيم مسئله رو حل كنيم چون اطلاعات و برنامه هاي زيادي روي اين سرور داريم (ويندوز سرور 2003)
در پايان از صبر و حوصله شما در خواندن مطلب سپاسگزارم

helplab
03-12-2010, 16:36
یکی به ما کمک کند

گیر دادن کاسپر به خود بیل گیتس ؟ چرا؟

capitan black
03-12-2010, 21:22

سپاس...میشه بفرمایید نسبت به ورژن های فبلی چه تغییراتی ایجاد شده؟..دقیق بفرمایید ممنون میشم...:20::11:

Vahid67
03-12-2010, 21:38
مدیریت پسورد کسپر
Kaspersky Password Manager 4.0.0.133

pasargadd
03-12-2010, 22:15
سپاس...میشه بفرمایید نسبت به ورژن های فبلی چه تغییراتی ایجاد شده؟..دقیق بفرمایید ممنون میشم...:20::11:
مشکلاتی که که در نسخه ی قبل بود برطرف شده.
اگه میخوای دقیقا بفهمی که چه تغییراتی کرده میتونی بری سایتش.

REVOLUTION
03-12-2010, 23:42
سلام خدمت دوستان متخصص
من از KIS 2011 در ویندوز 7 استفاده میکنم، بعد از نصب در استفاده از سرویس وی پی ... به مشکل برمی خورم، هم از کانکشن آماده استفاده کردم و هم تو ویندوز برای وی پی ...کانکشن ساختم. یعنی وی پی ... کانکت میشه اما کاسپر مانع از دریافت و ارسال دیتا میشه
به تنظیمات کاسپر هم سر زدم اما موفق نشدم مشکل رو حل کنم
قبل از این نورتون 360 رو نصب کردم که اونجا هم مشکل مشابهی داشتم و وقتی هیچ آنتی ویروسی نصب نباشه همه چیز نرماله
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

از دوستان محترم ... کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده یا میدونه دقیقا چطور حل میشه؟
من حتی به setting فایروال رفتم و تو قسمت Network کانکشن های وی پی ... رو Trusted کردم اما بازم مشکل داره ...

Dreamland
04-12-2010, 00:25
Kaspersky Anti-Virus 2011 11.0.2.556 CF2| Update 3

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556 CF2| Update 3

capitan black
04-12-2010, 12:15
از دوستان محترم ... کسی تا حالا با این مشکل مواجه شده یا میدونه دقیقا چطور حل میشه؟
من حتی به setting فایروال رفتم و تو قسمت Network کانکشن های وی پی ... رو Trusted کردم اما بازم مشکل داره ...

دقیقا مشکل من هم هست با و پ ی ان و کسپر....

hamid_Y2K
04-12-2010, 19:42
ببخشید دوستان من این نسخه جدید رو دانلود و نصب کردم ولی About رو نگاه نکردم. وقتی نصب کردم آپدیت های ورژن 400 رو واسه اینکه بک آپ تهیه کنم به این نسخه طبق روش آفلاین آپدیت کردم حالا سوالم اینه الان تو قسمت About بعد نسخه (b) رو هم نوشته آیا این قبل از آپدیت کردن آفلاینی که انجام داده بودم هم بوده یا بعد از اون اتفاق افتاده؟

Karkas20
04-12-2010, 19:51
ببخشید دوستان من این نسخه جدید رو دانلود و نصب کردم ولی About رو نگاه نکردم. وقتی نصب کردم آپدیت های ورژن 400 رو واسه اینکه بک آپ تهیه کنم به این نسخه طبق روش آفلاین آپدیت کردم حالا سوالم اینه الان تو قسمت About بعد نسخه (b) رو هم نوشته آیا این قبل از آپدیت کردن آفلاینی که انجام داده بودم هم بوده یا بعد از اون اتفاق افتاده؟
درود.
دوست عزیز.
شما خودتان را ناراحت نکنید.
خود نرم افزار با پچ b نصب میشود وکاری به اپدیت کردن شما ندارد.
ینی این نرم افزار که جدید روی سایت است وشما دانلودش کردید تا پچ b مشکلاتش رفع شده.
about کسپر شما درست است.
موفق باشید.

hadi4507
05-12-2010, 10:36
سلام
برای server2003 از کدوم ورژن کاسپر باید استفاده کنم؟؟؟ اگه امکان داره لینک دانلود جدید ترین ورژن رو برام بزارید
کی های این ورژن راحت پیدا میشه؟؟؟

caspian
05-12-2010, 11:13
چگونه میشه پورت 21 که ftp هست را با کسپر بست؟

مستان386
05-12-2010, 11:37
سلام
برای server2003 از کدوم ورژن کاسپر باید استفاده کنم؟؟؟ اگه امکان داره لینک دانلود جدید ترین ورژن رو برام بزارید
کی های این ورژن راحت پیدا میشه؟؟؟
اگر كلاينت به اين سرور وصله از نسخه تحت شبكه چون اصلش روي سرور نصب مي شه و با يك klshear , keygean network مي توني بر روي workstation هات نصبش كني و وقتي خود سرور آپديت مي شه تمام كلاينت ها نيز از سرور آپديت مي كنن و جالب اينجاست كه يك كسپركيت روي سرور نصب مي شه كه برنامه خيلي جالبي براي مديريت و تنظيم خود سرور و تمام كاينت ها.

hadi4507
05-12-2010, 11:48
ممنون از پاسخ شما

کامپیوتر(win server 2003) من سرور اصلی شبکه نیست و فقط یک سری فایل ها رو تو شبکه به اشتراک گذاشتم ولی یورزم حالت admin داره و فقط میخوام رو کامپیوتر خودم کاسپر نصب کنم تا ویروس های شبکه به کامپیوتر من وارد نشن.

ALI16437
07-12-2010, 13:36
بالاخره نسخه پایدارVersion 2011 (11.0.2.556
هم به سایت کسپر اضافه شد.

Karkas20
07-12-2010, 17:17
بالاخره نسخه پایدارVersion 2011 (11.0.2.556
هم به سایت کسپر اضافه شد.
درود.
دوست عزیز از این که ما را باخبر کردید ممنون.
ولی این نسخه الان 5روز است که امده.

موفق وپیروز باشید.

Mr.Pooya
07-12-2010, 19:51
سلام
امروز یک بازی خواستم نصب کنم بعد DVD رو با کسپر که اسکن کردم هیچی پیدا نکرد ولی موقع نصب چند تا Worm پیدا کرد بعضی هاشون رو نابود کرد ولی یکیشون رو نتونست پاک کنه. بعد سریع Cancel کردم و نصب نشد حالا می خواستم بدونم ویروسی شده سیستم ؟؟ چکار کنم؟؟

Karkas20
07-12-2010, 20:24
سلام
امروز یک بازی خواستم نصب کنم بعد DVD رو با کسپر که اسکن کردم هیچی پیدا نکرد ولی موقع نصب چند تا Worm پیدا کرد بعضی هاشون رو نابود کرد ولی یکیشون رو نتونست پاک کنه. بعد سریع Cancel کردم و نصب نشد حالا می خواستم بدونم ویروسی شده سیستم ؟؟ چکار کنم؟؟

درود.
دوست عزیز
اینطور که شما میگید کسپرسکی از روی رفتار شناسی
کرم ها را شناسایی کرده چون در موقع نصب این هشدار از طرف کسپرسکی داده شده.

شما بهتر یکبار سیستم را اسکن کنید.

اگر چیزی پیدا نکرد مطمون باشید که ویروسی نشده اید.

موفق وپیروز باشید.

Karkas20
08-12-2010, 00:28
درود.
دوستان سافت گذر سرور اپدیت کسپرسکی را راه اندازی کرد.
فعلا به صورت ازمایشی است.

لینک خواندن.

موفق باشید.

Variable
08-12-2010, 03:14
سلام .

چرا وقتی من با کسپر سیستمم رو اسکن می کنم . دیگه خیلی از فایلهام اجرا نمیشه . منظورم فایل های نصب برنامه است.

و یا رو فایل های اجرای برنامه کلیک کنم پیغام no win 32 application می ده . (به همچین چیزی).

واقعا برام مشکل ساز شده . دلیلش چیه و چی کار کنم که فایل هام سالم بشه ؟

واینکه وقتی روی بعضی از فایل های نصب کلیک می کنم اررور nsis می ده و یه سایت معرفی میشه . این nsis چیه؟

ممنونم

Karkas20
08-12-2010, 04:32
سلام .

چرا وقتی من با کسپر سیستمم رو اسکن می کنم . دیگه خیلی از فایلهام اجرا نمیشه . منظورم فایل های نصب برنامه است.

و یا رو فایل های اجرای برنامه کلیک کنم پیغام no win 32 application می ده . (به همچین چیزی).

واقعا برام مشکل ساز شده . دلیلش چیه و چی کار کنم که فایل هام سالم بشه ؟

واینکه وقتی روی بعضی از فایل های نصب کلیک می کنم اررور nsis می ده و یه سایت معرفی میشه . این nsis چیه؟

ممنونم

درود.
دوست عزیز.
من فکرکنم مشکل از ویندوزتان باشد چون
دربعضی مواقع هم من درحالت اسکن کسپر برنامه ای را اجرا میکنم که مشکلی پیش نمیاد.
شمابهتره مشکل خود را در قسمت به ویندوز خود مطرح کنید.
دوستان هستندکه شما را یاری کنند.
موفق وپیروز باشید.

Variable
08-12-2010, 05:04
درود.
دوست عزیز.
من فکرکنم مشکل از ویندوزتان باشد چون
دربعضی مواقع هم من درحالت اسکن کسپر برنامه ای را اجرا میکنم که مشکلی پیش نمیاد.
شمابهتره مشکل خود را در قسمت به ویندوز خود مطرح کنید.
دوستان هستندکه شما را یاری کنند.
موفق وپیروز باشید.

منظوزتون متوجه نمیشم. ب بنده عرض کردم هر وقت که فایل ها رو با کسپر اسکن می کنم .ا ین بلا سرم می اد ؟ :2:

Variable
09-12-2010, 02:23
با وجود حل نشدن و پیدا نکردن جواب برای سواله قبلیم . می خوام بدونم .عمل disinfect چی هست . کارش چیه ؟

Karkas20
09-12-2010, 03:02
با وجود حل نشدن و پیدا نکردن جواب برای سواله قبلیم . می خوام بدونم .عمل disinfect چی هست . کارش چیه ؟

درود.
دوست عزیز بنده که جواب شما را دادم وگفتم اگرحل نشد باید ویندوز عوض کنید.
عمل disinfect
میاد فایلی را که ویروس به ان چسبیده را از ویروس جدا و ویروس را نابود میکند.
گارد همان real time-protectionاست.

موفق وپیروز باشید.

Variable
09-12-2010, 13:08
ممنون . می دونید وقتی یه سری مورد دیتکت می کنه وقتی همین disinfect رو انجام می دم . فایل ها م دیگه اجرا نمیشن. من وقتی سیستمم بالا می آد real-time فعال هست . ولی چیزی پیدا نمیکنه .

Karkas20
09-12-2010, 13:37
ممنون . می دونید وقتی یه سری مورد دیتکت می کنه وقتی همین disinfect رو انجام می دم . فایل ها م دیگه اجرا نمیشن. من وقتی سیستمم بالا می آد real-time فعال هست . ولی چیزی پیدا نمیکنه .

درود.
به نظر من شما بهتر است یک ویندوز عوض کنید.

موفق باشید.

Variable
09-12-2010, 19:39
درود.
به نظر من شما بهتر است یک ویندوز عوض کنید.

موفق باشید.

ممنونم . ولی من درایو نوری ندارم.
ولی دلیلش چیه ؟ چرا ویندوز عوض کنم.XP

Karkas20
09-12-2010, 19:43

درود.
چون مشکل چند برابر میشود.
ویروس فایل های اصلی ویندوز را نابود کرده.
پس بهترین کار نصب یک ویندوز و استفاده از یک ضدویروس است.

موفق وپیروز باشید.

saeed774
09-12-2010, 20:21

شما فایل رجیستر زیرو اجرا و ok کن ببین مشکلت حل میشه .

hamed_9192
10-12-2010, 00:19
با سلام

دوستان من هر چی کلید واسه کسپر 2011 دانلود میکنم و میزنم میگه بلک شدن.
جریان چیه من این همه از جا های مختلف کلید دانلود کردم چرا هیچ کدوم رو قبول نمیکنه؟

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

Karkas20
10-12-2010, 00:27
با سلام

جریان چیه من این همه از جا های مختلف کلید دانلود کردم چرا هیچ کدوم رو قبول نمیکنه؟

این را تست کن.

موفق باشید.

hamed_9192
10-12-2010, 00:34
این را تست کن.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

دوست عزیر تو کل این مجموعه شما 2 نا کلید واسه KIS 11 بود که هیچ کدوم نشد

Karkas20
10-12-2010, 00:48
دوست عزیر تو کل این مجموعه شما 2 نا کلید واسه KIS 11 بود که هیچ کدوم نشد

خوب از بقیه اش تست کن.
اگه نشد بگو نسخه ای که داری انتی یا سکیوریتی تا کی را برات اپ کنم.
موفق باشید.

Vah!d
10-12-2010, 01:39
دوستان چرا کلید من اینجوری شده ؟ کلید من اصلی هست و 74 روز دیگه اعتبار داشت . امروز که ویندوز رو عوض کردم وقتی خواستم کسپرسکی رو فعال کنم جواب داد که کد وارد شده برای منطقه شما نیست ! فعلا هم به صورت آزمایشی فعالش کردم . راه حلش چیه ؟ کلید من که اصلیه

Karkas20
10-12-2010, 01:48
دوستان چرا کلید من اینجوری شده ؟ کلید من اصلی هست و 74 روز دیگه اعتبار داشت . امروز که ویندوز رو عوض کردم وقتی خواستم کسپرسکی رو فعال کنم جواب داد که کد وارد شده برای منطقه شما نیست ! فعلا هم به صورت آزمایشی فعالش کردم . راه حلش چیه ؟ کلید من که اصلیه

شما تایم زون تاریخ را روی تهران بگذار ببین حل میشود.

بعد وارد کنترل پنل شوید ودرقسمت تغییرات وتنظیم زبان .lucationرا بروی ایران بگذارید.
------ کسپر راهمببینید که فعال نباشد.
تست کن خبرش را بده.
لایسنس کسپر قیمتش را چقدر خریدید دوست عزیز.

موفق وپیروز باشید.

morsadr
10-12-2010, 10:51
سلام دوستان گرامی
من KIS 2010 دارم که تا کنون با تریال ریستر به خوبی ریست و آپدیت می شد ولی از 3 روز پیش تریال ریستر کارش را انجام می دهد ولی هنگامی که کاسپر مجدد راه اندازی می شود و باید لایسنس مجدد از سرور دریافت کند این کار قابل انجام نیست و ارور می دهد unable to connect to server .
اینتر نت مشکل ندارد و تمام سایت های دیگر به راحتی باز می شوند.
اگر امکان دارد راهنمایی بفرمایید .

Karkas20
10-12-2010, 11:22
سلام دوستان گرامی
من KIS 2010 دارم که تا کنون با تریال ریستر به خوبی ریست و آپدیت می شد ولی از 3 روز پیش تریال ریستر کارش را انجام می دهد ولی هنگامی که کاسپر مجدد راه اندازی می شود و باید لایسنس مجدد از سرور دریافت کند این کار قابل انجام نیست و ارور می دهد unable to connect to server .
اینتر نت مشکل ندارد و تمام سایت های دیگر به راحتی باز می شوند.
اگر امکان دارد راهنمایی بفرمایید .

درود.
دوست عزیز.
تاریخ خود را به میلادی تنظیم کنید.
------ کسپرسکی را ببینید خاموش است.
که باید خاموش باشد.
شما چرا از اخرین نسخه 2011 استفاده نمیکنید.
که هم بهینه تر وهم نسبت به 2010 باگ کمتری دارد.

اگر نشد یک تریال ریستر برای نسخه 2011 هست که دوستان تست کردن ومشکلی ندارد
در صورتی که خواستید نسخه 2011 را نصب کنید.

تایم زون سیستم را هم روی تهران بگذارید.
تست کنید ببین میشود یانه.

موفق باشید.

morsadr
10-12-2010, 15:11
درود.
دوست عزیز.
تاریخ خود را به میلادی تنظیم کنید.
------ کسپرسکی را ببینید خاموش است.
که باید خاموش باشد.
شما چرا از اخرین نسخه 2011 استفاده نمیکنید.
که هم بهینه تر وهم نسبت به 2010 باگ کمتری دارد.

اگر نشد یک تریال ریستر برای نسخه 2011 هست که دوستان تست کردن ومشکلی ندارد
در صورتی که خواستید نسخه 2011 را نصب کنید.

تایم زون سیستم را هم روی تهران بگذارید.
تست کنید ببین میشود یانه.

موفق باشید.

ممنون از راهنمایی تون .
تاریخ میلادی و درست است
------ خاموش می باشد
ولی باز هم نشد .:41:

این نسخه 2010 را چگونه کاملا آنیستال کنم که برای نصب 2011 دچار مشکل نشوم .
این تریال ریستر 2011 را از کجا پیدا کنم .
وآخر اینکه نسخه 2011 را از سایت کاسپرسکی بگیرم یا از اینجا دانلود کنم ؟
با تشکر از شما :11:

mohsen_1363
10-12-2010, 15:26
این چیه و کارش چیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Karkas20
10-12-2010, 15:53
ممنون از راهنمایی تون .
تاریخ میلادی و درست است
------ خاموش می باشد
ولی باز هم نشد .:41:

این نسخه 2010 را چگونه کاملا آنیستال کنم که برای نصب 2011 دچار مشکل نشوم .
این تریال ریستر 2011 را از کجا پیدا کنم .
وآخر اینکه نسخه 2011 را از سایت کاسپرسکی بگیرم یا از اینجا دانلود کنم ؟
با تشکر از شما :11:

شما از کنترل پنل ریموش کنید.
بعد که سیستم خودکار ریست شد.
بعد شما با این برنامه ریجستری را کامل پاک کنید.

وبعد نسخه بعدی را نصب کنید.
بهتر است از سایت کسپرسکی دانلود کنید.

این هم تریال ریستر که در امضا دوستم خوبم HADI ONLY است.
لینک دانلود وروش استفاده از ریستر.

وبستگی به 32 و64 بیتی بودن ویندوز ریستر را دانلود کنید.
که به صورت یک فایل ریجستری میباشد.
موفق وپیروز باشید.

Karkas20
10-12-2010, 16:02
این چیه و کارش چیه

دورد.
دوست عزیز.
کار این فلدر این است که
فایل هایی که sharedمیشوند در اینجا میتوانید انها را اجرا کنید در صورتی که مشکوک باشند.
یک محیط امن برای اجرا فایل ها است.

موفق باشید

mehdi_vsgh
10-12-2010, 16:26
سلام
دیسک نجات کسپر10 را دارم
ولی وقتی با اون بوت میکنم ماوس را نمیشناسه
با کیبورد هم خیلی سخته کارکردنش
چه کنیم؟

hamed_9192
10-12-2010, 17:21
با سلام

دوستان من با نرم افزار Kaspersky Key Maniac 2.3.8
هم بیشتر از 50 تا کلید رو امتحان کردم ولی بازم کسپر میگه بلاک شدن.
دلیلش چیه؟
دیگه مطمعن شدم که از خود کسپره نه لایسنس ها چون این لایسنس ها تو سیستم دوستم کار میکننچ
لطفا راهنماییی کنید با تشکر

Karkas20
10-12-2010, 17:40
دلیلش چیه؟
دیگه مطمعن شدم که از خود کسپره نه لایسنس ها چون این لایسنس ها تو سیستم دوستم کار میکننچ

درود.
دوست عزیز
برای این در سیستم دوستان هنوز کار میکنند که اپدیت نکردن وگرنه بلاک لیست میشه.
بزار من یه چندتا کی بگردم ببینک به کارت میاد.
در ضمن باید کی بلاک شده قبلی را هم پاک کنید.

موفق باشید.

Vah!d
10-12-2010, 17:46
شما تایم زون تاریخ را روی تهران بگذار ببین حل میشود.

بعد وارد کنترل پنل شوید ودرقسمت تغییرات وتنظیم زبان .lucationرا بروی ایران بگذارید.
------ کسپر راهمببینید که فعال نباشد.
تست کن خبرش را بده.
لایسنس کسپر قیمتش را چقدر خریدید دوست عزیز.

موفق وپیروز باشید.

iتایم زون و لوکیشن روی همین هایی بودند که شما فرمودید . ولی مشکل حل نشد ! . من پارسال خریدم از اهواز . واسه 3 یوزر 60 تومن . حالا باید چی کار کنم ؟

Karkas20
10-12-2010, 17:51
iتایم زون و لوکیشن روی همین هایی بودند که شما فرمودید . ولی مشکل حل نشد ! . من پارسال خریدم از اهواز . واسه 3 یوزر 60 تومن . حالا باید چی کار کنم ؟
دوست عزیز پارسال که فعال کردید راحت اکتیو شد یانه.
چون این لایسنس ها ارزان برای کاربران هندی است.

شما یکبار لوکیشن را بروی هند بگذار وببین که میشود یا نه اگرنشد.
برو سراغ ------ کسپر وببین روشن است اگه روشنه خاموشش کن.
اگر نشد بگو تا ببینم چیکار باید کرد.

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

دلیلش چیه؟

دوست عزیز از این به بعد برای درخواست کی به تایپیک کرک وسریال کسپر مراجعه کنید.
موفق باشید.

Vah!d
10-12-2010, 17:58
دوست عزیز پارسال که فعال کردید راحت اکتیو شد یانه.
چون این لایسنس ها ارزان برای کاربران هندی است.

شما یکبار لوکیشن را بروی هند بگذار وببین که میشود یا نه اگرنشد.
برو سراغ ------ کسپر وببین روشن است اگه روشنه خاموشش کن.
اگر نشد بگو تا ببینم چیکار باید کرد.

از پارسال تا بحال بارها فعالش کردم . بارها ویندوز عوض کردم و کسپرم رو فعال کردم . دیروز اتفاقی اینجوری شد . البته قیمت واقعیش 75 تومن بود که از آشنا خریدم 60 داد . حالا اینی که میگید رو چک میکنم . تایم زون رو کجا بذارم ؟ دهلی ؟

------ کسپر کجاست ؟

Karkas20
10-12-2010, 18:00
از پارسال تا بحال بارها فعالش کردم . بارها ویندوز عوض کردم و کسپرم رو فعال کردم . دیروز اتفاقی اینجوری شد . البته قیمت واقعیش 75 تومن بود که از آشنا خریدم 60 داد . حالا اینی که میگید رو چک میکنم . تایم زون رو کجا بذارم ؟ دهلی ؟

------ کسپر کجاست ؟
اره.
لوکیشن هم بگذار هند.
چون بضی از دوستان اینگونه فعال میکردن

------ کسپر در تنظیمات اپدیت انجا که میخواهید اپدیت افلاین را بهش بدید.
چون من فعلا کسپر ندارم نمیتونم از محیطش عکس بگذارم.شرمنده.

Vah!d
10-12-2010, 18:10
ره.
لوکیشن هم بگذار هند.

نه ! نشد ! من الان نگاه کردم برچسبی زده شده روی جعبه کسپر که نوشته Intl Edition .

mehdi_vsgh
10-12-2010, 18:15
سلام
دیسک نجات کسپر10 را دارم
ولی وقتی با اون بوت میکنم ماوس را نمیشناسه
با کیبورد هم خیلی سخته کارکردنش
چه کنیم؟
لطفا راهنمایی کنید بسیار واجبه

Karkas20
نه ! نشد ! من الان نگاه کردم برچسبی زده شده روی جعبه کسپر که نوشته Intl Edition .
کاری به این جمله نداره.
میشه یک عکس از این ارور بگذارید
ممنون میشم.

ali_tadvin
سلام
من یه مشکلی امروز پیدا کردم
وقتی کامپیوتر رو روشن کردم cpu usage میره رو 100% و Kaspersky Internet Security کل cpu رو مشغول کرده
وقتی برنامه Internet Download Manager رو پاک کردم سیستم به حالت معمولی خودش برگشت
دوستان کمک کنن مشکل از چی میتونه باشه؟

Karkas20
10-12-2010, 18:21
لطفا راهنمایی کنید بسیار واجبه

دوست عزیز اینجا مشکل شما در مورد چیز دیگری است بهتره در قسمت ویندوز ها
مشکل خودتان را مطرح کنید.

فقط بگید چگونه در محیط بوت موس را فعال کنم.

موفق وپیروز باشید.

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

سلام
من یه مشکلی امروز پیدا کردم
وقتی کامپیوتر رو روشن کردم cpu usage میره رو 100% و Kaspersky Internet Security کل cpu رو مشغول کرده
وقتی برنامه Internet Download Manager رو پاک کردم سیستم به حالت معمولی خودش برگشت
دوستان کمک کنن مشکل از چی میتونه باشه؟

درود نسخه شما چیه.
منظورم کسپرسکی است.

Vah!d
10-12-2010, 18:25
اینم عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Karkas20
10-12-2010, 18:27
اینم عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکس را اینجا اپلود کنید.

up.--------.com

ali_tadvin
10-12-2010, 18:27

موفق وپیروز باشید.

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

درود نسخه شما چیه.
منظورم کسپرسکی است.

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400

Karkas20
10-12-2010, 18:31
Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400

به نظر من که ربطی به اینترنت دانلود منیجر نداره.
چون کسپرسکی همیشه سی پی یو را بین 70 تا 100 استفاده میکنه.
شما چرا از نسخه جدید که خیلی بهتر و بهینه تر شده استفاده نمیکنید.
خواستید تا لینک دانلود را برایتان بگذارم.

موفق وپیروز باشید

Vah!d
10-12-2010, 18:32
خدمت شما :

ali_tadvin
10-12-2010, 18:39
به نظر من که ربطی به اینترنت دانلود منیجر نداره.
چون کسپرسکی همیشه سی پی یو را بین 70 تا 100 استفاده میکنه.
شما چرا از نسخه جدید که خیلی بهتر و بهینه تر شده استفاده نمیکنید.
خواستید تا لینک دانلود را برایتان بگذارم.

موفق وپیروز باشید

به دانلود منیجر ربط داره چون کاسپر نمیزاره باز بشه وقتی هم دانلود منیجرو پاکش میکنم بدون مشکل سیستم کار میکنه درصد cpu هم خیلی پایین میاد
تا دیروز همه چی خوب بود
دلیلش نمیتونه ویروسی تروجانی چیزی باشه؟

Karkas20
10-12-2010, 18:55
به دانلود منیجر ربط داره چون کاسپر نمیزاره باز بشه وقتی هم دانلود منیجرو پاکش میکنم بدون مشکل سیستم کار میکنه درصد cpu هم خیلی پایین میاد
تا دیروز همه چی خوب بود
دلیلش نمیتونه ویروسی تروجانی چیزی باشه؟

پس بگید دانلود منیجر شما کرک شده است برای این کار.
شما کسپرسکی را exit کنید و دانلود منیجر را نصب و پچ را بزنید و طبق این عمل کنید.

طبق امزش این پی دی اف عمل کن ببین کارت حل میشه.

لینک دانلود.

موفق باشید.

Mr.Pooya
10-12-2010, 19:03

سلام
شما باید ببینی لایسنس ماله کدام کشور هست بعد با Proxy اون کشور کانکت بشوید و به راحتی نرم افزار رو فعال کنید. من فکر می کنم شما دفعه قبلی که فعال کرده بودید بر میگرده به چند مدت قبل درسته ؟؟ چون کسپر اکثر موقع ها به لایسنس هایی که در کشور های دیگری فعال می شوند گیر میده بعضی موقع ها هم ایراد نمیگیره.

این که شما میگی روش نوشته INTL Version فکر کنم یعنی لایسنس بین المللی هست International Version و نباید مشکلی ایجاد کند اما باز باید ببینید لایسنس ماله کدام کشور هست و Proxy سرور اون کشور را وارد کنید تا اکتیو شود.

ویرایش شد...

البته باید بگم شما تمام تنظیمات رو مانند حالت قبل کنید منظورم تنظیماتی بود که برای اکتیو کردن نرم افزار انجام دادید نه تنظیمات خود برنامه از جمله تغییر دادن مکان و غیره. پراکسی سرور رو هم نباید تو نرم افزار وارد کنید تو Internet Options وارد کنید.

Mr.Pooya
10-12-2010, 19:26
اره.
لوکیشن هم بگذار هند.

------ کسپر در تنظیمات اپدیت انجا که میخواهید اپدیت افلاین را بهش بدید.
چون من فعلا کسپر ندارم نمیتونم از محیطش عکس بگذارم.شرمنده.

سلام
نیاز نیست Location را عوض کنید چون اینطوری IP عوض نمیشه و شما هنوز برای سرور کسپرسکی به عنوان شخص ایرانی معرفی می شوید. Proxy سرور هم نباید تو نرم افزار وارد کنید چون اون پراکسی به آپدیت مربوط میشه نه اکتیو کردن نرم افزار. Proxy سرور باید در Internet Options قسمت Connections وارد شود.

البته برای این کار باید حتماً اینترنت پر سرعت داشته باشید چون اگر برای Dial-UP پراکسی تعریف کنید که دیگه سرعت میاد پایین و عملاً اینترنت غیر قابل استفاده میشه ولی شاید با Dial-UP هم جواب بده.

mehdi_vsgh
10-12-2010, 19:55

چه ربطی به ویندوز داره؟
تو ويندوز که من ماوسم فعاله
تو محیط بوت دیسک نجات برنامه کسپرسکي ماوس غيرفعال ميشه

Karkas20
10-12-2010, 19:59
چه ربطی به ویندوز داره؟
تو ويندوز که من ماوسم فعاله
تو محیط بوت دیسک نجات برنامه کسپرسکي ماوس غيرفعال ميشه
من گفتم در قسمت ویندوز مشکل خودتان را بگید.
نترس دعوات نمیکنن.:31:
بگو شما هستند دوستان یاری میکنند شما را.

موفق وپیروز باشید

ali_tadvin
10-12-2010, 20:29
پس بگید دانلود منیجر شما کرک شده است برای این کار.
شما کسپرسکی را exit کنید و دانلود منیجر را نصب و پچ را بزنید و طبق این عمل کنید.

طبق امزش این پی دی اف عمل کن ببین کارت حل میشه.

لینک دانلود.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

با این راه حل درست نشد
من نمیتونم از دانلود منیجر استفاده کنم

دوستان برنامه ای میشناسن که بتونم با اون کلیه فایلها و جزییات دانلود منیجر رو از سیستم پاک کنم ؟ ( منظورم برنامه ای که از رجیستری کلا پاک کنه)

pasargadd
10-12-2010, 20:32
با این راه حل درست نشد

دوستان برنامه ای میشناسن که بتونم با اون کلیه فایلها و جزییات دانلود منیجر رو از سیستم پاک کنم ؟ ( منظورم برنامه ای که از رجیستری کلا پاک کنه)
با ccleaner میشه.

ali_tadvin
10-12-2010, 20:46
با ccleaner میشه.

لینک دانلود لطفا ؟

Karkas20
10-12-2010, 21:01
با این راه حل درست نشد

در قسمت run این را تایپ کنید regedit را بنویسید.

به قسمت زیر بروید.
computer\hkey_local_machine\software

وفلدر internet download manager

را پاک کنید ودوباره نصب کنید وکرکش کنید.

موفق باشید.

Karkas20
10-12-2010, 21:11
لینک دانلود لطفا ؟

لینک دانلود.

Vah!d
10-12-2010, 21:55
این که شما میگی روش نوشته INTL Version فکر کنم یعنی لایسنس بین المللی هست International Version و نباید مشکلی ایجاد کند اما باز باید ببینید لایسنس ماله کدام کشور هست و Proxy سرور اون کشور را وارد کنید تا اکتیو شود.

چطوری میشه تشخیص داد که لایسنس من ماله کدوم کشوره ؟

Mr.Pooya
10-12-2010, 22:04
چطوری میشه تشخیص داد که لایسنس من ماله کدوم کشوره ؟

راستش نمیدونم فکر نکنم راهی داشته باشه ولی باید روی بسته نوشته شده باشه داخل جعبه بگرد پیدا میکنی. چرا از فروشنده نمی پرسی ؟؟

Vah!d
10-12-2010, 22:10
راستش نمیدونم فکر نکنم راهی داشته باشه ولی باید روی بسته نوشته شده باشه داخل جعبه بگرد پیدا میکنی. چرا از فروشنده نمی پرسی ؟؟

روی جعبه که همین international رو نوشته . آخه گفتم ممکنه مشکل رو خودم بتونم حل کنم ولی مثل اینکه چاره ای نیست و باید زنگ بزنم از فروشنده بپرسم

Karkas20
10-12-2010, 22:15
روی جعبه که همین international رو نوشته . آخه گفتم ممکنه مشکل رو خودم بتونم حل کنم ولی مثل اینکه چاره ای نیست و باید زنگ بزنم از فروشنده بپرسم
پس بزنگ به فروشنده.

Mr.Pooya
10-12-2010, 22:16

لایسنس ماله چه شرکتی هست؟؟ اگر شرکتی هست که پشتیبانی داره.

Vah!d
10-12-2010, 22:23
لایسنس ماله چه شرکتی هست؟؟ اگر شرکتی هست که پشتیبانی داره

برچسب خاصی نداره . باید فردا زنگ بزنم به همونجایی که خریدم

greena
10-12-2010, 23:18
من اوست که داشتم برای ویروسکشی مفید تر و کاملتر ازم میخواست سیستم رو ریستارت کنم و بعد خودش ویروسها رو بااجازه خودم نابود میکرد ولی مدتی هست که از کسپر استفاده میکنم اما ازم نخواسته و مطمئنم ویروس فعال دارم که فقط زمان ریستارت حذف میشه چه کار کنم......؟

hamed_9192
10-12-2010, 23:38
درود.
دوست عزیز
برای این در سیستم دوستان هنوز کار میکنند که اپدیت نکردن وگرنه بلاک لیست میشه.
بزار من یه چندتا کی بگردم ببینک به کارت میاد.
در ضمن باید کی بلاک شده قبلی را هم پاک کنید.

موفق باشید.

با سلام

بله دوست عزیر درسته باید اول کلید بلاک شده رو پاک کنم.
ولی مشکل از کلید ها نیست . مشکل از یه جای دیگه است که احتمالا از خود کسپر باشه .
به نظرم باید از آپدیت هاش کپی بردارم و دوباره نصبش کنم.
یا راه دیگه ای هم است؟

Karkas20
11-12-2010, 00:05
با سلام

بله دوست عزیر درسته باید اول کلید بلاک شده رو پاک کنم.
ولی مشکل از کلید ها نیست . مشکل از یه جای دیگه است که احتمالا از خود کسپر باشه .
به نظرم باید از آپدیت هاش کپی بردارم و دوباره نصبش کنم.
یا راه دیگه ای هم است؟

درود.
دوست عزیز
اگرمیبینیدکه کی هایی که دانلود کردید
فقط برای شما بلاک میزنه وبرای دوستتان هنوز بلک نشده درصورتی که اپدیت کردن کسپر را
شما از اپدیت ها یک کپی بگیرید و کسپر را کامل ریمو کنید.
ورژن کسپر شما چی است.
موفق وپیروز باشید.

hamed_9192
11-12-2010, 00:58
ورژن کسپر شما چی است.
موفق وپیروز باشید.

KIS 11.0.0.232
فک کنم آخرین ورژینش 11.0.2.556 هست
که بهتره اونو نصبش کنم.

Karkas20
11-12-2010, 01:10
KIS 11.0.0.232
فک کنم آخرین ورژینش 11.0.2.556 هست
که بهتره اونو نصبش کنم.

درود.
دوست عزیز بله اخرین ورژن را ازسایت کسپرسکی دانلود ونصب کن.

نکته:سعی کن درمورد برنامه های امنیتی همیشه اخرین ورژن را نصب کنی.
موفق وپیروز باشید.

ali_tadvin
11-12-2010, 22:06
مشکل من با دانلود منیجر و کاسپر حل نشد:41:

لینک دانلود آخرین ورژن کاسپر رو یه نفر بزاره ورژن جدیدیش رو نصب کنم شاید درست بشه

pasargadd
11-12-2010, 22:54
مشکل من با دانلود منیجر و کاسپر حل نشد:41:

لینک دانلود آخرین ورژن کاسپر رو یه نفر بزاره ورژن جدیدیش رو نصب کنم شاید درست بشه

greena
12-12-2010, 11:05
من اوست که داشتم برای ویروسکشی مفید تر و کاملتر ازم میخواست سیستم رو ریستارت کنم و بعد خودش ویروسها رو بااجازه خودم نابود میکرد ولی مدتی هست که از کسپر استفاده میکنم اما ازم نخواسته و مطمئنم ویروس فعال دارم که فقط زمان ریستارت حذف میشه چه کار کنم......؟

خلاصه تر اینکه میخوام کسپرم موقع ریستارت تو اون صفحه آبی اول خودکار ویروس کشی کنه نه بعد از بالا اومدن ویندوز.............

خلاصه شد مثلا............:31:

pasargadd
12-12-2010, 11:36
این کارو نمیتونه انجام بده.برای این کار فکر کنم باید دیسک نجات دانلود کنی.

capitan black
12-12-2010, 17:57
دوستان این اپدیتهای کسپر خیلی حجمشون زیاد نیست؟...همشون بالای 3 مگابایت هستند......اینجوری که سر یه سال یه درایو میخوام فقط واسه اپدیت کسپر !

greena
12-12-2010, 19:19
این کارو نمیتونه انجام بده.برای این کار فکر کنم باید دیسک نجات دانلود کنی.

دیسک نجات کسپر ..................؟
چه جوری هستش .............؟
آدرسی .......چیزی ندارین..............؟

pasargadd
12-12-2010, 19:40
دیسک نجات کسپر ..................؟
چه جوری هستش .............؟
آدرسی .......چیزی ندارین..............؟

B.J.U
12-12-2010, 21:13
آقا من کسپر رو نصب کردم بعد یادم افتاد که نمیخواستم توی C نصب بشه
بعد با Removal tool خود کسپراسکای پاکش کردم وریستارت کردم
ولی هنوز فایل هاش مونده و پاک نمیشه و این ارور رو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و در ضمن گسپر اسکای دیگه هیچ جای سیستم نصب نمیشه
راهنمایی کنید

Vah!d
12-12-2010, 21:17
دوستان خاطرشون هست که من مشکل فعال کردن کسپرسکی رو داشتم و ارور میداد که کد شما مربوط به این منطقه نیست ؟

حالا که داشتم پکشو آماده میکردم تا صبح برم همونجایی که خریدم ، دیدم روی سی دی حک شده که KIS 2010 MADE IN MALAYSIA . حالا ممکن هست کلید من واسه مالزی صادر شده باشه ؟ اگر اینجوری هست بگید چطوری IP رو به کشور مالزی تغییر بدم و ببینم فعال میشه یا نه .

afshin b
12-12-2010, 21:19
دوستان این اپدیتهای کسپر خیلی حجمشون زیاد نیست؟...همشون بالای 3 مگابایت هستند......اینجوری که سر یه سال یه درایو میخوام فقط واسه اپدیت کسپر !
رفیق، برای من که هر روز آپ دیت میکنم همیشه زیر یک مگ هست!

Karkas20
12-12-2010, 21:20
آقا من کسپر رو نصب کردم بعد یادم افتاد که نمیخواستم توی C نصب بشه
بعد با Removal tool خود کسپراسکای پاکش کردم وریستارت کردم
ولی هنوز فایل هاش مونده و پاک نمیشه و این ارور رو میده
و در ضمن گسپر اسکای دیگه هیچ جای سیستم نصب نمیشه
راهنمایی کنید

سوال اول که شما باید با خود ریو برنامه پاکش میکردید.

این هم جواب سوال بعدی شما.

تیک را بزنید قبل نصب ودر صفحه بعدی درایو مورد نظر را انتخاب کنید.

موفق باشید.

Vah!d
12-12-2010, 21:29
دوستان خاطرشون هست که من مشکل فعال کردن کسپرسکی رو داشتم و ارور میداد که کد شما مربوط به این منطقه نیست ؟

حالا که داشتم پکشو آماده میکردم تا صبح برم همونجایی که خریدم ، دیدم روی سی دی حک شده که KIS 2010 MADE IN MALAYSIA . حالا ممکن هست کلید من واسه مالزی صادر شده باشه ؟ اگر اینجوری هست بگید چطوری IP رو به کشور مالزی تغییر بدم و ببینم فعال میشه یا نه .

B.J.U
12-12-2010, 23:30
سوال اول که شما باید با خود ریو برنامه پاکش میکردید.

این هم جواب سوال بعدی شما.

تیک را بزنید قبل نصب ودر صفحه بعدی درایو مورد نظر را انتخاب کنید.

موفق باشید.

به خود ریو یعنی چی؟ یعنی با خودش؟
این کار رو هم کردم ولی درست نشد

Karkas20
12-12-2010, 23:35
به خود ریو یعنی چی؟ یعنی با خودش؟
این کار رو هم کردم ولی درست نشد

شرمنده منظور من ریمو است از کنترل پنل.

ینی چی که درست نشد.
خوب یک عکس ار ارور نصب نشدن بگذارید.

این ریمور که شما کسپر را ریمو کردید در ویندور 64 بیتی یکم مشکل افرین است.

B.J.U
12-12-2010, 23:58
شرمنده منظور من ریمو است از کنترل پنل.

ینی چی که درست نشد.
خوب یک عکس ار ارور نصب نشدن بگذارید.

این ریمور که شما کسپر را ریمو کردید در ویندور 64 بیتی یکم مشکل افرین است.

نه نه
اشتباه کردم
من منظور شما رو یه چیز دیگه فهمیدم بعد همون کاری که گفتید کردم و آنتی ویروس نصب و قبلیه پاک و آپدیت هم شد
دستت درست

Karkas20
13-12-2010, 00:10
نه نه
اشتباه کردم
من منظور شما رو یه چیز دیگه فهمیدم بعد همون کاری که گفتید کردم و آنتی ویروس نصب و قبلیه پاک و آپدیت هم شد
دستت درست

خوب پس حل شد.

قابل شما را نداشت.فقط وظیفه است.

موفق وپیروز باشید.

capitan black
13-12-2010, 00:59
رفیق، برای من که هر روز آپ دیت میکنم همیشه زیر یک مگ هست!

افشین جان واسه من همیشه بالای 2 مگ هستش....واسه همین شیطون داره گولم میزنه برم کومودو ! :31:

morsadr
13-12-2010, 02:05
شما از کنترل پنل ریموش کنید.
بعد که سیستم خودکار ریست شد.
بعد شما با این برنامه ریجستری را کامل پاک کنید.

وبعد نسخه بعدی را نصب کنید.
بهتر است از سایت کسپرسکی دانلود کنید.

این هم تریال ریستر که در امضا دوستم خوبم HADI ONLY است.
لینک دانلود وروش استفاده از ریستر.

وبستگی به 32 و64 بیتی بودن ویندوز ریستر را دانلود کنید.
که به صورت یک فایل ریجستری میباشد.
موفق وپیروز باشید.

ممنون از شما دوست گرامی . همه این کارها انجام شد و 2011 هم نصب شد ولی وقتی که می خواهم لایسنس تریال را فعال کنم مجددا به سرور کانکت نمی شود و ارور می دهد . مشکل از کجاست ؟

Karkas20
13-12-2010, 09:23
ممنون از شما دوست گرامی . همه این کارها انجام شد و 2011 هم نصب شد ولی وقتی که می خواهم لایسنس تریال را فعال کنم مجددا به سرور کانکت نمی شود و ارور می دهد . مشکل از کجاست ؟

درود.
میدونم ارور چی میده ینی بعد ریستر این ارور را میدهد.
من هم یکی از دوستان مشکل شما را داشت و اگر نمیشود باید صبرکنید تریال ریسترجدید بیاد یا ازکی فعالش کنید.
موفق باشید.

morsadr
13-12-2010, 15:26
درود.
میدونم ارور چی میده ینی بعد ریستر این ارور را میدهد.
من هم یکی از دوستان مشکل شما را داشت و اگر نمیشود باید صبرکنید تریال ریسترجدید بیاد یا ازکی فعالش کنید.
موفق باشید.

نه دوست گرامی من هنوز از ریستر استفاده نکرده ام . همون ورژن تریالی را که دانلود کرده ام را نصب کرده ام و برای فعال سازی آن برای بار اول باید لایسنس از سرور بگیرد که ارور می دهد . جالب اینجاست که با وجود اینکه آنتی ویروس قرمزه ولی آپدیت شد و اسکن هم انجام داد.

Karkas20
13-12-2010, 18:48
نه دوست گرامی من هنوز از ریستر استفاده نکرده ام . همون ورژن تریالی را که دانلود کرده ام را نصب کرده ام و برای فعال سازی آن برای بار اول باید لایسنس از سرور بگیرد که ارور می دهد . جالب اینجاست که با وجود اینکه آنتی ویروس قرمزه ولی آپدیت شد و اسکن هم انجام داد.

درود.
میشود یک عکس از ارور بگذارید.

ممنون میشم.

morsadr
13-12-2010, 23:01
درود.
میشود یک عکس از ارور بگذارید.

ممنون میشم.

اینم عکس ارور

Karkas20
13-12-2010, 23:27
راستشو بخواهید برنامه لازم برای گرفتن عکس را ندارم می توانید راهنمایی کنید از کجا پیدا کنم ؟

درود.
دانلود برنامه.

کیجن برنامه.

پسوردفایل.

موفق وپیروز باشید.

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

راستشو بخواهید برنامه لازم برای گرفتن عکس را ندارم می توانید راهنمایی کنید از کجا پیدا کنم ؟
تاریخ سیستم شما به میلادی است.

بازهم تست کنید اگر نشد.
تا بگم فعلا از کی استفاده کنید تا مشکل گرفتن تریال از سرور کسپرسکی رفع شود.

Karkas20
13-12-2010, 23:39
این هم پست را ببینید.

میتوانید از کی های این پست استفاده و کسپر خود را فعال کنید.

موفق باشید.

morsadr
14-12-2010, 00:00
درود.
دانلود برنامه.

کیجن برنامه.

پسوردفایل.

موفق وپیروز باشید.

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

تاریخ سیستم شما به میلادی است.

بازهم تست کنید اگر نشد.
تا بگم فعلا از کی استفاده کنید تا مشکل گرفتن تریال از سرور کسپرسکی رفع شود.

ممنون .
عکس را گذاشتم .
تاریخ میلادی است و مشکلی نداره . بنده تا 1 ماه پیش که برای آخرین بار کاسپر را ریست کردم هیچ مشکلی نداشت . نه تاریخ و نه هیچیک از تنظیمات سیستم تغییر نکرده است .

Karkas20
14-12-2010, 00:30
ممنون .
عکس را گذاشتم .
تاریخ میلادی است و مشکلی نداره . بنده تا 1 ماه پیش که برای آخرین بار کاسپر را ریست کردم هیچ مشکلی نداشت . نه تاریخ و نه هیچیک از تنظیمات سیستم تغییر نکرده است .
درود.
دوست عزیز شما فعلا با کی اکتیو کنید .
دوست عزیز همین الان من در فروم کسپر مشکل شما را ذکر کردم فقط منتظر جواب هستم.

موفق وپیروز باشید.

Karkas20
14-12-2010, 03:37
اینم عکس ارور

جواب دادن واین که شما مطمئن هستید که به اینترنت کانکت هستید.
و جواب بعدی دوباره سعی کنید.

دوست عزیز شما این کا را انجام دهید تا بهتان بگم فقط لینک را برام بگذار.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون سوال اخرشان درخواست این بود تا بفهمن عیب از ویندوز شما نباشد.

اگر هم نمیخواهید اجباری نیست میتوانید با کی فعالش کنید.

این لینک سوالی است که از فروم کسپرسکی سوال کردم.

موفق باشید.

peyman_nn
14-12-2010, 10:02
سلام
بزنم به تخته
چند ماهی هستش که از یک key استفاده میکنم که هنوز بلک نشده
جریان چیه ؟ نکنه میخان پیدام کنند و سرم رو ببرند
اخه از عجایبات هستش

Mr.Pooya
14-12-2010, 11:09
سلام
بزنم به تخته
چند ماهی هستش که از یک key استفاده میکنم که هنوز بلک نشده
جریان چیه ؟ نکنه میخان پیدام کنند و سرم رو ببرند
اخه از عجایبات هستش
سلام
کسپر این Key فایل رو شناسایی نکرده ولی بالاخره بلاک میشه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره:31:

morsadr
14-12-2010, 21:51
جواب دادن واین که شما مطمئن هستید که به اینترنت کانکت هستید.
و جواب بعدی دوباره سعی کنید.

دوست عزیز شما این کا را انجام دهید تا بهتان بگم فقط لینک را برام بگذار.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون سوال اخرشان درخواست این بود تا بفهمن عیب از ویندوز شما نباشد.

اگر هم نمیخواهید اجباری نیست میتوانید با کی فعالش کنید.

این لینک سوالی است که از فروم کسپرسکی سوال کردم.

موفق باشید.

از شما ممنونم .:11:
در مورد کانکت بودن که بله مطمئن هستم . سرعت هم بد نیست 256
دو بار که چه عرض کنم 100 بار سعی کردم ولی نشد . البته الان key بهش دادم و فعال شده است ولی چون کی ها زود بلک می شوند خیلی تمایل به این کار ندارم .
کارهایی را که توصیه شد را انجام دادم و لینک مورد نظر این است .

از لطفتون ممنونم . :20:

Karkas20
15-12-2010, 00:06
از شما ممنونم .:11:
در مورد کانکت بودن که بله مطمئن هستم . سرعت هم بد نیست 256
دو بار که چه عرض کنم 100 بار سعی کردم ولی نشد . البته الان key بهش دادم و فعال شده است ولی چون کی ها زود بلک می شوند خیلی تمایل به این کار ندارم .
کارهایی را که توصیه شد را انجام دادم و لینک مورد نظر این است .

از لطفتون ممنونم . :20:

طبق عکس من میگم شما چیکار کنید. و مشکلات.

1.از درایو c که 86 گیگ است شما پنج یا 6 گیگ فری دارید حدود 15 درصد.
2.شما Ask ToolBar & AOL Spyware Protection این دو گزینه را ریمو و سیستم را ریستارت کنید.
3.باید درایو های کارت گرافیک وصدا را اخرین اپدیتاش را دریافت کنید.
4.فایل های temp را پاک و دفرگ کنید درایو c را.
5.مطمئن باشم که شما فقط از یک اکتیوشن تریال استفاده کردید.
6. کسپر را exit از کنترل پنل ریمو و ریستارت کنید سیستم را وبا برنامه کامل کسپر را فایل های اضافی را پاک کنید.
لینک برنامه.

پس اول کسپر را به صورت دستی پاک کنید وبعد از ریستارت با این برنامه کامل پاک کنید.

اگر کسپر اخرین نسخه اش را را دارید نصب کنید.وسیستم را ریستارت و بعد بالا امدن اکتیو کنید.

برای سوال 5 از برنامه ccleaner برای پاک کردن فایل های ریجستری و temp استفاده
کنید.برای دفرگ میتوانید از خود ویندوز یا برنامه tune up استفاده کنید.

امیدوارم که مشکل شما حل شود.

موفق وپیروز باشید.

IntelCentrino
15-12-2010, 02:44
آخرین ورژن منتشر شده KIS چند هست؟!

Karkas20
15-12-2010, 11:07
آخرین ورژن منتشر شده KIS چند هست؟!

درود.
دوست عزیز.
اخرین نسخه.
11.0.2.556
است.
موفق باشید.

IntelCentrino
15-12-2010, 14:15
این نسخه نسبت به نسخه قبلی 11.0.1.400 پایدار هست؟ بطور کلی نسب این نسخه پیشنهاد می شود یا نه؟

Karkas20
15-12-2010, 15:12
این نسخه نسبت به نسخه قبلی 11.0.1.400 پایدار هست؟ بطور کلی نسب این نسخه پیشنهاد می شود یا نه؟

بله شما باید نسخه جدید رانصب کنید.
به دلیل بهینه ترشدن ورفع باگ ها ومشکل نسخه قبلی.

Mr.Pooya
15-12-2010, 15:12
سلام
آره شما حتماً نسخه جدید یعنی 11.0.2.556 رو دانلود کنید. منظورتون از پایدار تر چیه ؟؟ ولی در نرم افزار های امنیتی شما همیشه آخرین نسخه رو نصب کنید چون باگ ها و مشکلات نسخه های قبلی در آن رفع میشه و امنیت بالاتر میره. من پیشنهاد می کنم حتماً دانلودش کنید.

IntelCentrino
15-12-2010, 15:33
دلیل مطرح کردن سوالم این بود که مثلا در همین نسخه 11.0.1.400 که نصب کرده بودم چندین باگ وجود داشت که کسپر برای اونها patch منتشر کرد و در حال حاضر ظاهرا مشکلی ندارد. حالا بهتر هست که از 11.0.1.400 که مشکلاتش مشخص شده و برای اونها patch منتشر شده استفاده کنیم یا 11.0.2.556 که هنوز معلوم نیست چه وضعیتی دارد ؟! (مانند وضعیتی که 11.0.1.400 در اوایل انتشارش داشت و با انتشار pach ها stable تر شد!).

ممنون که پاسخم را می دهید.

Mr.Pooya
15-12-2010, 15:39
دلیل مطرح کردن سوالم این بود که مثلا در همین نسخه 11.0.1.400 که نصب کرده بودم چندین باگ وجود داشت که کسپر برای اونها patch منتشر کرد و در حال حاضر ظاهرا مشکلی ندارد. حالا بهتر هست که از 11.0.1.400 که مشکلاتش مشخص شده و برای اونها patch منتشر شده استفاده کنیم یا 11.0.2.556 که هنوز معلوم نیست چه وضعیتی دارد ؟! (مانند وضعیتی که 11.0.1.400 در اوایل انتشارش داشت و با انتشار pach ها stable تر شد!).

ممنون که پاسخم را می دهید.
من خودم از همون روزی که 11.0.2.556 اومد تا الان دارم استفاده می کنم هیچ مشکلی نداره فقط شما اگر می خواهید نصب کنید باید قبلش نسخه قبلی رو کامل پاک کنید که به مشکل بر نخورید. شاید کسی که نصب میکنه تفاوتی احساس نکنه ولی تفاوت اصلی در Source برنامه است که مشکلات نسخه قبلی رو برطرف کرده.

IntelCentrino
15-12-2010, 15:49
بله حق با شما هست. باید نسخه جدید را نصب کنم. فقط یک سوال دیگه.
میتونم با update نسخه کنونی که نصب هست، ورژن جدید را update کنم؟!

Mr.Pooya
15-12-2010, 15:59
بله حق با شما هست. باید نسخه جدید را نصب کنم. فقط یک سوال دیگه.
میتونم با update نسخه کنونی که نصب هست، ورژن جدید را update کنم؟!
نه آپدیت Data Base نرم افزار رو به روز میکنه. شما باید نسخه جدید رو از سایت کسپرسکی دانلود کنید.

pasargadd
15-12-2010, 16:03
نسخه جدید حداکثر 6mb دانلود میکنه.مثل قبلی نیست.

IntelCentrino
15-12-2010, 17:40
نه آپدیت Data Base نرم افزار رو به روز میکنه. شما باید نسخه جدید رو از سایت کسپرسکی دانلود کنید.

متوجه نشدید.
منظورم این بود که در نسخه کنونی از فایلهای آپدیت شده یک backup می گیرم (توسط خود kis). آیا از این update ها میتونم برای update ورژن جدید KIS استفاده کنم؟!

Karkas20
15-12-2010, 17:57
متوجه نشدید.
منظورم این بود که در نسخه کنونی از فایلهای آپدیت شده یک backup می گیرم (توسط خود kis). آیا از این update ها میتونم برای update ورژن جدید KIS استفاده کنم؟!

درود.
دوست عزیز.
بله شما میتوانید نسخه جدید را با
این اپدیت ها.
بروز رسانی کنید.
موفق باشید.

Mr.Pooya
15-12-2010, 18:11
متوجه نشدید.
ببخشید متوجه نشده بودم. بله میتونید ولی بهتره که این کار رو نکنید چون این نسخه 50-60 مگ آپدیت داره ولی نسخه جدید را اگر دانلود کنید خودش تا حدود 1 ماه پیش آپدیت داره و نرم افزار رو اگر آپدیت گنید شاید 10 مگ آپدیت داشته باشه تا الان که اگر تا الان از آپدیت های نسخه فعلی Backup نگرفته باشید باید 100 و خورده ای مگ حجم آپدیت هاش میشه ولی اگر Backup این نسخه را دارید مشکلی نداره با همین آپدیت کنید و دوباره آپدیت را بزنید که اگر آپدیت جدیدتری اومده بود اون ها رو هم دانلود کنه.
موفق باشید...

IntelCentrino
15-12-2010, 19:04
چطور میشه که بر روی دو کامپیوتر KIS نصب باشه (ورژن 11.0.1.400) و هر دو کامپیوتر هم آپدیت باشند (یک تاریخ) اما یکی از کامپیوتر ها یک فایل را ویروسی تشخیص می دهد و دیگری نه (نام ویروس Trojan.Win32.Autoit.ci)

morsadr
16-12-2010, 22:00

2.شما Ask ToolBar & AOL Spyware Protection این دو گزینه را ریمو و سیستم را ریستارت کنید.
6. کسپر را exit از کنترل پنل ریمو و ریستارت کنید سیستم را وبا برنامه کامل کسپر را فایل های اضافی را پاک کنید.
لینک برنامه.

پس اول کسپر را به صورت دستی پاک کنید وبعد از ریستارت با این برنامه کامل پاک کنید.

اگر کسپر اخرین نسخه اش را را دارید نصب کنید.وسیستم را ریستارت و بعد بالا امدن اکتیو کنید.

موفق وپیروز باشید.

سلام دوست عزیز .
اول لازمه که از اینکه اینقدر پیگیر مشکل بنده بودید کمال تشکر را داشته باشم .
مساله جالب اینجاست که بنده از کی استفاده کردم و فعال شد . 2 شب بعد کی بلاک شد . من کی را حذف کردم و مجددا برای گرفتن تریال تلاش کردم که این دفعه انجام شد و تریال 30 روزه به من داد .
بنده قصد داشتم کارهای بالا را انجام بدهم ولی خوشبختانه بدون این کارها خود بخود مشکل حل شد . ظاهرا مشکل از سرور بوده ولی بنده یک هفته تلاش می کردم ولی نمی شد .
در هر صورت هم عجیب و هم جالب بود :20:

mohsen_1363
17-12-2010, 15:43

من جایی برای وارد کردن سریال جدید ندارم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Karkas20
17-12-2010, 15:46
من جایی برای وارد کردن سریال جدید ندارم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب شما سریال بلوک شده را حذف کنید و بعد سریال جدید را بهش بدید

mohsen_1363
17-12-2010, 15:48
خوب شما سریال بلوک شده را حذف کنید و بعد سریال جدید را بهش بدید
چه طوری حذفش کنم ؟

Karkas20
17-12-2010, 16:34
چه طوری حذفش کنم ؟

وارد لایسنس شو.
وهمون لایسنس ها را اگر باهمین کلیک که میره سریال جدید را که اکتیو هست نشونت میده
رویکی باید علامت ضربدر قرمز باشه بزن و ریموش کن و کی یا سریال جدید را بهش بده.

OSEN
17-12-2010, 17:25
سلام دوستان .
لطفا یه Activation Code فعال برا KIS 2010 به من بدید . سیستمم ازین ویروسه، تروجانه...همون که تو هر جا میریم یه New Folder ول میده ، گرفته و میخوام نابودش کنم . کیس ۱۰ رو گرفتم و لنگ کد فعالسازیش هستم .

ممنون :11:.

.

Karkas20
17-12-2010, 17:32
سلام دوستان .
لطفا یه Activation Code فعال برا KIS 2010 به من بدید . سیستمم ازین ویروسه، تروجانه...همون که تو هر جا میریم یه New Folder ول میده ، گرفته و میخوام نابودش کنم . کیس ۱۰ رو گرفتم و لنگ کد فعالسازیش هستم .

ممنون :11:.

.

شما کی ها را در تایپیک کرک کسپر دانلود کنید وطبق این روش عمل کنید.

سلام شما روي license کليک کن وبه صفحه بد ميري ودر صفحه بعدي دوتا گزينه پايين است که روي دوميش کليک کن.يادت باشه بايد اينترنت شما کامل قطع باشه.
ودر صفحه بعدي اين کد را در کادر مسطيل شکل وارد کن AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAA3 را وارد و NEXT را بزن که يک ارور مياد که به اينترنت وصل نشد و بروي OK کليک کن و بعدش روي BROWSE و مسير کي هايي که بانام KIS است را بده وبعد OPEN را بزن وبعدش NEXT رابزن ودر اخر FINISH

کی ها با ارم kav میشود برای انتی ویروس وکی ها با نمادkis برای اینترنت سکیوریتی.

armin15000
17-12-2010, 18:03
سلام دوستان

چطور ميشه اينترنت سكيوريتي كاسپر رو طوري تنظيم كرد كه هنگام اسكن هر فايل مخرب رو خودش پاك كنه و نيازي به اينكه دستي پاك كنيم نداشته باشه ؟

ferdfe
19-12-2010, 20:03
دوستان سلام می خواستم بدونم چه فرقی بین اینترنت سکیوریتی کسپرسکی و آنتی ویروس کسپرسکی
و بهترینش برای ویندوز سون کدومه ؟
اگر هم میشه اخرین نسخه از این نرم افزار هم بزارید :11:

desertwolf
20-12-2010, 01:03
سلام دوستان
دیروز یوهو کامپیوترم هنگ کرد (در زمان اتصال به اینترنت) و وقتی ریستارتش کردم یوزرم مثل قبل نبود و محیط ویندوز تغییر کرده بود. یه سری چیزا کاملا غیر فعال شده و کاملا مشخصه که مشکلی پیش اومده. حالا من کسپر 2010 دارم و آپدیتم هستش. وقتی فول اسکن هم کردم در این حالت چیزی رو تغییر نداد. با تون آپ هم ریجستری رو اسکن کردم ولی بازم تغییری حاصل نشد. حالا میخوام ببینک آیا دوستان در مورد این مشکل میتونن کمکم کنن و یا اینکه باید ویندوز رو عوض کنم. حالا به فرض اینکه مجبور به تغییر ویندوز بشم، آیا میتونم آپدیتای کسپر رو بعد از نصب دوباره کسپر روی ویندوز جدید داشته باشم؟ به عبارت دیگه آدرس پوشه ای که کسپر آپدیتاشو اونجا دخیره میکنه رو میخوام.
پیشاپشی ممنون!

pasargadd
20-12-2010, 01:12
دوستان سلام می خواستم بدونم چه فرقی بین اینترنت سکیوریتی کسپرسکی و آنتی ویروس کسپرسکی
و بهترینش برای ویندوز سون کدومه ؟
اگر هم میشه اخرین نسخه از این نرم افزار هم بزارید :11:
اینترنت فایروال داره.

ferdfe
20-12-2010, 09:57
اینترنت فایروال داره.

این چی بید !!!

pasargadd
20-12-2010, 13:54
لینک دانلود اینترنت سکیوریتی

ferdfe
20-12-2010, 14:02
من می خواستم بدونم کدوم یکی برای ویندوز 7 بهتره و چرا !!!

الان هم دارم انتی ویروس رو دان می کنم یعنی کنسلش کنم !!!

jolan57
20-12-2010, 20:03
دوستان بهتربن تنظیمات کسپر چیه؟
یک جا دیدم دکتر هنیبال بهترین تنظیمات رو گذاشته بود ولی پیداش نکردم،ممنون

santamove
20-12-2010, 21:55
دوستان بهتربن تنظیمات کسپر چیه؟
یک جا دیدم دکتر هنیبال بهترین تنظیمات رو گذاشته بود ولی پیداش نکردم،ممنون

jolan57
20-12-2010, 22:09
حذف.شود........

OSEN
20-12-2010, 22:10
سلام .
توی kis 10 کرک بازی shank رو بعنوان تروجان شناخته و دیگه چراغ کسپر قرمز شده . چجوری میتونم بش بگم این کرک رو بیخیال شه و ویروس نیس که دوباره چراغش سبز شه .هرچی هم که Disinfect و Neutralize رو میزنم اثری نداره .
ممنون میشم بازم راهنماییم کنید .
ضمنا کرک رو به این ویروس میشناسه . HEUR:Trojan.Win32.Generic . خطرناک که نیس ؟ چون تا اونجا که من شنیدن آنتی ویروس ها به همه نوع کرکی گیر میدن . خطرناکه ؟

ممنون .

.

santamove
20-12-2010, 23:28
سلام .
توی kis 10 کرک بازی shank رو بعنوان تروجان شناخته و دیگه چراغ کسپر قرمز شده . چجوری میتونم بش بگم این کرک رو بیخیال شه و ویروس نیس که دوباره چراغش سبز شه .هرچی هم که Disinfect و Neutralize رو میزنم اثری نداره .
ممنون میشم بازم راهنماییم کنید .
ضمنا کرک رو به این ویروس میشناسه . HEUR:Trojan.Win32.Generic . خطرناک که نیس ؟ چون تا اونجا که من شنیدن آنتی ویروس ها به همه نوع کرکی گیر میدن . خطرناکه ؟

ممنون .

.

کرک رو تو سایت
virustotal.com
آپلود کن ، بعد ببین آنتی ویروسای دیگه هم ویروس میشناسنش؟؟؟
اگه دکتر وب شناختش باید بی خیال کرک شی ....

ferdfe
21-12-2010, 14:42
اخر یکی جواب ما رو نداد :13:

برای ویندوز سون اینترنت سکیوریتی بهتره یا آنتی ویروس کسپرسکی !! و چرا ؟

santamove
21-12-2010, 15:35
اخر یکی جواب ما رو نداد :13:

برای ویندوز سون اینترنت سکیوریتی بهتره یا آنتی ویروس کسپرسکی !! و چرا ؟

خوب معلومه،اینترنت سکوریتی بهتره،
آنتی ویروس به هیچ وجه به تنهایی نمی تونه جلوی حملات رو بگیره،آنتی ویروس یه پروسه داره که باید ابتدا مخرب تو دیتابیس ریجستر بشه و بعد....
و اکثر مخرب ها هم می تونن تا یک و نیم ماه بدون شناسایی شدن هر کاری بکنن،یعنی زمانی آنتی ویروس ها می توانند بدافزار را شناسایی کنند که کار از کار گذشته...

در مورد برند هم از هر کدوم که دوست داشتید می تونید استفاده کنید،مهم نوع کانفیگ کردن شماست،
×××چون الان در تاپیک کاسپراسکی هستم،نمی تونم پیشنهادی در این زمینه براتون بدم....

ferdfe
21-12-2010, 16:08
خوب معلومه،اینترنت سکوریتی بهتره،
آنتی ویروس به هیچ وجه به تنهایی نمی تونه جلوی حملات رو بگیره،آنتی ویروس یه پروسه داره که باید ابتدا مخرب تو دیتابیس ریجستر بشه و بعد....
و اکثر مخرب ها هم می تونن تا یک و نیم ماه بدون شناسایی شدن هر کاری بکنن،یعنی زمانی آنتی ویروس ها می توانند بدافزار را شناسایی کنند که کار از کار گذشته...

در مورد برند هم از هر کدوم که دوست داشتید می تونید استفاده کنید،مهم نوع کانفیگ کردن شماست،
×××چون الان در تاپیک کاسپراسکی هستم،نمی تونم پیشنهادی در این زمینه براتون بدم....

میشه هر دوتا دانلود و نصب کنم !!
این کانفیگ چیه !!
خوب پ خ کن :46:

santamove
21-12-2010, 16:11
میشه هر دوتا دانلود و نصب کنم !!
این کانفیگ چیه !!
خوب پ خ کن :46:

ببینید،
اینترنت سکوریتی=آنتی ویروس+فایروال+ai defense
هست،یعنی وقتی سویت اینترنت سکوریتی رو نصب می کنید،آنتی ویروس هم نصب یشه+ابزارهای دیگه

خوب اگه می خواین از یه فایروال دیگه استفاده کنین،شما تنها آنتی ویروس رو نصب کنید و گرنه اینترنت سکوریتی رو نصب کنید،

کانفیگ=پیکربندی و تنظیم

mhentezari
21-12-2010, 23:46
سلام
من الان برای اولین هست که کسپر رو نصب کردم و هیچ چیزی راجع بهش نمیدونم.
راستش 867 صفحه رو که نمیشد خوند (البته یک چیزایی همون اول بود ولی اونام گیج کننده بودند)
حالا سوال اینکه که کسپر کرک میشه؟ کد داره (ظاهرا اینجوریه)؟ یا راه دیگه ای داره؟
اگه کد داره از کجا باید بیاریم کدش رو؟
ورژن 2011 رو هم نصب کردم

ممنون میشم کمک کنید

santamove
21-12-2010, 23:49
سلام
من الان برای اولین هست که کسپر رو نصب کردم و هیچ چیزی راجع بهش نمیدونم.
راستش 867 صفحه رو که نمیشد خوند (البته یک چیزایی همون اول بود ولی اونام گیج کننده بودند)
حالا سوال اینکه که کسپر کرک میشه؟ کد داره (ظاهرا اینجوریه)؟ یا راه دیگه ای داره؟
اگه کد داره از کجا باید بیاریم کدش رو؟
ورژن 2011 رو هم نصب کردم

ممنون میشم کمک کنید

راه اول:خریدن لایسنس اوریجینال و استفاده قانونی و بی دردسر
راه دوم:استفاده از کی های که هر روز در تاپیک زیر معرفی می شوند....

shah abas
22-12-2010, 00:48
انگار این کسپر من با وی p این مشکل داره. چطوری می تونم حل کنم؟

ferdfe
22-12-2010, 10:02
کسپر من رفته تو حالت fix it now برای اپدیت ولی هر چی اپدیت می کنم درست نمیشه !!!!!!!

Karkas20
22-12-2010, 14:10
کسپر من رفته تو حالت fix it now برای اپدیت ولی هر چی اپدیت می کنم درست نمیشه !!!!!!!

خوب میشه یک عکس از قسمت status

بگذارید تا ببینم عیب از کجاست.

موفق وپیروز باشید.

IntelCentrino
22-12-2010, 20:16
من از KIS 11.02.556 استفاده میکنم.
همین حالا متوجه شدم که وقتی فایلی را به عنوان فایل آلوده به ویروس شناسایی میکند، خودش فایل را حذف میکند و بعدش همه چیز به حال عادی بر می گردد. خوب این خیلی خوب هست که به ویروس اجازه هیچ فعالیتی داده نمیشه. اما بدیش این هست که وقتی کاربر جلو سیستم نباشد و فایل ویروسی شناسایی و حذف شود کاربر نمیفهمه چه بلایی سر فایلش اومده و نمیدونه فایل کجا هست و باید به دنبال فایل بگرده تا اینکه متوجه بشه توسط آنتی ویروس پاک شده.

راه حل چی هست؟

Ship Storm
22-12-2010, 22:32
انگار این کسپر من با وی p این مشکل داره. چطوری می تونم حل کنم؟

حقیقتا من و کاربر ask_bl و چند نفر دیگه این موضوع رو مطرح کردیم ولی راه حلی پیدا نشد که بتونیم ip رو طوری تنظیم کنیم که به مشکل نخوره و خود ما هم مجبور شدیم از کاسپر کوچ کنیم و بریم سمت نرم افزار های دیگه مثل Nod و Norton و ...

*hamedkhatar*
22-12-2010, 23:25
حقیقتا من و کاربر ask_bl و چند نفر دیگه این موضوع رو مطرح کردیم ولی راه حلی پیدا نشد که بتونیم ip رو طوری تنظیم کنیم که به مشکل نخوره و خود ما هم مجبور شدیم از کاسپر کوچ کنیم و بریم سمت نرم افزار های دیگه مثل Nod و Norton و ...

من قبلا کسپر داشتم با چیز پی ان مشکل نداشتم
باید حتما روشی براش باشه
این مهران عزیز کجاست چند وقت نیست همه کارشون لنگه
دکتر هم بعد چند روز تازه امروز دیدیمشون یه چند جا
امیدوارم راه حلش پیدا بشه
من شاید با ویندوز عوض کردن بعدی باز از کومودو به کسپر کوچ کنم باورتون نمیشه چقدر دلم براش تنگ شده
خیلی محشره این کسپر
:40:

Dr Hannibal
22-12-2010, 23:37
من قبلا کسپر داشتم با چیز پی ان مشکل نداشتم
باید حتما روشی براش باشه
این مهران عزیز کجاست چند وقت نیست همه کارشون لنگه
دکتر هم بعد چند روز تازه امروز دیدیمشون یه چند جا
امیدوارم راه حلش پیدا بشه
من شاید با ویندوز عوض کردن بعدی باز از کومودو به کسپر کوچ کنم باورتون نمیشه چقدر دلم براش تنگ شده
خیلی محشره این کسپر
:40:

مشکل وی پ ان نیست. مشکل شبکه شدن سیستم بدون دردسره.

سلام من ی مشکلی با این آنتی ویروس دارم . تو home group من میتونم باغیارو ببینم ولی کسی نمیتونه از فایل های من استفاده کنه اگر kaspersky رو ببندم کار میکنه فک کنم کار خودش باشه. اگر کسی بتونه ی راهنمائی بکنه ممنون میشم . مرسی

نقل قول از مهران:

برو داخل تنظیمات فایروال و کانکشنی رو که ازش برای شیر کردن فایل استفاده میکنی به Trusted Network تغییر بده.

طرز تغییر دادنش را هم به ترتیب شماره هایی که در عکس زیر میبینی عمل کن و بعد پنجره های باز شده را اول apply و بعد OK کن.

Karkas20
23-12-2010, 11:15

لینک برنامه.

موفق وپیروز باشید.

اما دوستانی که با این مشکل مواجه شده بودن
دلیلش مشکل از سرور کسپرسکی بوده.

desertwolf
24-12-2010, 04:37
سلام دوستان
دیروز یوهو کامپیوترم هنگ کرد (در زمان اتصال به اینترنت) و وقتی ریستارتش کردم یوزرم مثل قبل نبود و محیط ویندوز تغییر کرده بود. یه سری چیزا کاملا غیر فعال شده و کاملا مشخصه که مشکلی پیش اومده. حالا من کسپر 2010 دارم و آپدیتم هستش. وقتی فول اسکن هم کردم در این حالت چیزی رو تغییر نداد. با تون آپ هم ریجستری رو اسکن کردم ولی بازم تغییری حاصل نشد. حالا میخوام ببینک آیا دوستان در مورد این مشکل میتونن کمکم کنن و یا اینکه باید ویندوز رو عوض کنم. حالا به فرض اینکه مجبور به تغییر ویندوز بشم، آیا میتونم آپدیتای کسپر رو بعد از نصب دوباره کسپر روی ویندوز جدید داشته باشم؟ به عبارت دیگه آدرس پوشه ای که کسپر آپدیتاشو اونجا دخیره میکنه رو میخوام.
پیشاپشی ممنون!

فولدری که آپدیتا رو توش میریزه پیدا کردم. و کپی کردمش. بعد از عوض کردن ویندوز و نصب دوباره کسپر، انو دوباره همونجا کپی کردم. اما قبول نکرده و داره دوباره آپدیت میشه. کسی از دوستان راهی سراغ داره؟!

Karkas20
24-12-2010, 08:48
فولدری که آپدیتا رو توش میریزه پیدا کردم. و کپی کردمش. بعد از عوض کردن ویندوز و نصب دوباره کسپر، انو دوباره همونجا کپی کردم. اما قبول نکرده و داره دوباره آپدیت میشه. کسی از دوستان راهی سراغ داره؟!
درود.
دوست عزیز کسپر اینگونه اپدیت نمیشود.

شما باید قبل از اپدیت اولیه تیک copy update for folder
را زده باشید تا بتوانید اپدیت افلاین را انجام دهید.
اگر این کار را انجام دادید.
شما بهتره این پی دی اف را دانلود کنید چون روش اپدیت افلاین است.

لینک دانلود.

موفق باشید.

omid-p30
24-12-2010, 12:33
دوستان من بعد از تعویض ویندوز به مشکلی در ساخت دیسک نجات برخوردم به این صورت که موقع آپدیت کردن دیسک نجات، پنجره همینطور وای میسه و بسته هم میشه و سیستم هم به حالت عادی ریستارت نمیشه و باید دکمه لپتاپ رو بزنم.

آخرین ورژن کاسپر xp sp3

Karkas20
24-12-2010, 14:11
دوستان من بعد از تعویض ویندوز به مشکلی در ساخت دیسک نجات برخوردم به این صورت که موقع آپدیت کردن دیسک نجات، پنجره همینطور وای میسه و بسته هم میشه و سیستم هم به حالت عادی ریستارت نمیشه و باید دکمه لپتاپ رو بزنم.

آخرین ورژن کاسپر xp sp3

درود.
میشه بگید ورژن کسپرسکی شما چیه.

اگر لطف کنید ممنون میشم.

موفق باشید.

omid-p30
24-12-2010, 15:18
درود.
میشه بگید ورژن کسپرسکی شما چیه.

اگر لطف کنید ممنون میشم.

موفق باشید.

11.0.2.556

Karkas20
24-12-2010, 16:03
11.0.2.556

اگر ورژن شما فقط 11.0.2.556 باشد شما باید نسخه بهینه را دانلود کنید چون
این نسخه پر از باگ است.

اگر نسخه دوهفته پیش کسپر را که عرضه کرده دانلود نکردید
پیشنهاد میدم حتما دانلودش کنید.

درمورد دیسک نجات هم یکبار برای من این مشکل پیش امد ولی بعد رفع شد.

درسته بعضی موقات که میخواهید سیستم را ریستارت یا خاموش کنید
کسپر نمیگذاره و حتما باید exit کنید
تا سیستم خاموش شود.

omid-p30
24-12-2010, 16:17
اگر ورژن شما فقط 11.0.2.556 باشد شما باید نسخه بهینه را دانلود کنید چون
این نسخه پر از باگ است.

اگر نسخه دوهفته پیش کسپر را که عرضه کرده دانلود نکردید
پیشنهاد میدم حتما دانلودش کنید.

درمورد دیسک نجات هم یکبار برای من این مشکل پیش امد ولی بعد رفع شد.

درسته بعضی موقات که میخواهید سیستم را ریستارت یا خاموش کنید
کسپر نمیگذاره و حتما باید exit کنید
تا سیستم خاموش شود.
میگه این نسخه آخرین نسخه نیست. کدوم نسخه رو میگید ؟ از کجا باید دانلود کنم ؟

Karkas20
24-12-2010, 16:19
میگه این نسخه آخرین نسخه نیست. کدوم نسخه رو میگید ؟ از کجا باید دانلود کنم ؟

وقتی نسخه را نصب کردید
بروی about
رفتید ببینید نوشته 11.0.2.556b
اگر چیزی غیر اینه بگید کدام انتی ویروس میخواهید یا اینترنت سکیوریتی
تا برایتان بگذارم.
لینک دانلودش را.

موفق باشید

sinasalar2007
25-12-2010, 21:10
وقتی که kaspersky internet security روشنه من نمیتونم به و ی پی ان استفاده کنم (میتونم بهش کانکت بشم ولی سایتی رو برام باز نمیکنه) ! حتی وقتی disable protection هم میکنم باز همین مشکل رو دارم و فقط یه راه پیدا کردم که بعضی اوقات جواب میده اونم غیر فعال کردن firewall هست .(میدونم که و ی پی ان مشکلی نداره ها ...)
شما راه دیگه ای سراغ ندارید ؟

shah abas
25-12-2010, 21:47
وقتی که kaspersky internet security روشنه من نمیتونم به و ی پی ان استفاده کنم (میتونم بهش کانکت بشم ولی سایتی رو برام باز نمیکنه) ! حتی وقتی disable protection هم میکنم باز همین مشکل رو دارم و فقط یه راه پیدا کردم که بعضی اوقات جواب میده اونم غیر فعال کردن firewall هست .(میدونم که و ی پی ان مشکلی نداره ها ...)
منم رو همین مشکل کسپر رو حذف کردم. قبلش مشکلی نبود (اون طور که یادمه) ولی از وقتی کسپر رو نصب کردم مشکل پیش اومد. الآنم که حذف کردم کانکشن های L2tp مشکل دارند و سرعت اون یکی هم کمه نسبتا.

Dr Hannibal
25-12-2010, 22:05

اگه کانکشن دارید این پست:

اگه نرم افزار هست باید لیست سفید کنید.

sinasalar2007
25-12-2010, 22:21
اگه کانکشن دارید این پست:

اگه نرم افزار هست باید لیست سفید کنید.

کانکشنه ، trusted هم کردم ولی جواب نداد ! network attack blocker هم غیر فعال کردم ولی بازم جواب نداد ( و ی پی ا ن دوستم هم تست کردم برای اون کانکشن هم همین مشکل پیش اومد ! ) کچل شدیم از دست این kaspersky :41:

********* یه چیز جالب الان کشف کردم : با این و ی پی ان میشه با دانلود منیجر دانلود کرد بدون افت سرعت! با مرورگرهای دیگه هم که تست کردم کار نکرد.

vmohsen
26-12-2010, 01:46
چرا از صبح کاسپر من آپدیتش مشکل پیدا کرده؟ کلیدش هم هنوز اعتبار داره!
Databases statue:Corrupted

afshin b
26-12-2010, 09:17
سلام
یه سوال: من رو لپتاپم کسپر رو با لایسنس یه ساله دارم و هر روز آپدیت میکنم، دوستم هم میخواد کسپر نصب کنه، آیا میتونم من بهش فایل های آپدیت رو با فلش هر چند روز یه بار بدم؟(لطفا اگه امتحان کردین و جواب داد بگین) اون خودش نمیتونه آپدیت کنه. و اینکه اگر بشه دیگه نیاز هست که اونم لایسنس بخره با همینطوری میشه؟
ممنون.

M.Hashemi
26-12-2010, 09:25
سلام
یه سوال: من رو لپتاپم کسپر رو با لایسنس یه ساله دارم و هر روز آپدیت میکنم، دوستم هم میخواد کسپر نصب کنه، آیا میتونم من بهش فایل های آپدیت رو با فلش هر چند روز یه بار بدم؟(لطفا اگه امتحان کردین و جواب داد بگین) اون خودش نمیتونه آپدیت کنه. و اینکه اگر بشه دیگه نیاز هست که اونم لایسنس بخره با همینطوری میشه؟
ممنون.
با سلام
تا جای که من میدانم چک کردن لایسنس به همراه اپدیت kaspersky است.
یعنی چه شما online به روز رسانی کنید و چه offline به هر حال اعتبار شما بررسی می شود.
البته اگر هم نمی خواهید لایسنس original خریداری کنید می توانید از لایسنس های که در اینترنت وجود دارد استفاده کنید.(توصیه میکنم خریداری کنید)
و برای update هم در تنظیمات kaspersky یک گزینه وجو دارد که با انتخاب ان فایل های به روز رسانی را در مکانی که خود شما انتخاب می کنید کپی می شود.(البته بعد از انتخاب ان گزینه باید حد اقل یک بار به روز رسانی را انجام دهید)
با تشکر

shahabprince
26-12-2010, 10:14
اینم نتیجه ی تست جدید شرکت AV-Comparatives
این تست درباره ی شناسایی Spyware ها است.نتیجه رو ببینید:

Panda 99.9-1

2-Symantic 99.6%

3-Trousport 99.5%

3-Avira 99.4%

4-PC TOOLS ,Gdata 99.3%

5-Escan ,F-secure 99.2%

6-Bitdefender ,Mc afee 98.7%

7-Eset Nod32 97.7%

8-Kaspersky 97.6%

9-Trend micro 97.1%

10-Avast 96.9%

11-k7 , AVG 95.6%

12-Microsoft 92.7

13-Norman 90.7%

14-Kingsoft 74.9%

اینم لینک دانلود فایل pdf

Karkas20
26-12-2010, 10:23
چرا از صبح کاسپر من آپدیتش مشکل پیدا کرده؟ کلیدش هم هنوز اعتبار داره!
Databases statue:Corrupted

درود.
معمولا بعد از چند روز كه كسپرسكي را اپديت نكنيد اين مشكل پيش مياد
ايا تاريخ سيستم شما درست است
منظورم تاريخش دقيق ميلادي است

sajad_n90
28-12-2010, 15:33
سلام
من چند وقت پیش یکی از دوستانم یه کسپر 3 یوزره از مالزی برام خرید و آورده حالا وقتی بعد از نصب میخوام اکتیو کنم میگه این کد برای این منطقه (ایران) معتبر نیست آیا راهی هست؟؟؟؟ اگه من با آی پی آمریکایی که دارم اون رو اکتیو کنم آیا برای آپدیتش با آی پی ایران برام مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
(خودش تو مالزی یکی خریده بود و نصب کرده بود رو لپ تابش با اینترنت اونجا هم اکتیو کرده بود و حالا تو ایران هم به راحتی آپدیت میشه)

Dr Hannibal
28-12-2010, 17:09
سلام
من چند وقت پیش یکی از دوستانم یه کسپر 3 یوزره از مالزی برام خرید و آورده حالا وقتی بعد از نصب میخوام اکتیو کنم میگه این کد برای این منطقه (ایران) معتبر نیست آیا راهی هست؟؟؟؟ اگه من با آی پی آمریکایی که دارم اون رو اکتیو کنم آیا برای آپدیتش با آی پی ایران برام مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
(خودش تو مالزی یکی خریده بود و نصب کرده بود رو لپ تابش با اینترنت اونجا هم اکتیو کرده بود و حالا تو ایران هم به راحتی آپدیت میشه)

نه به احتمال زیاد مشکلی پیش نمیاد. اگر ای پی امریکایی هم نشد سعی کنید ای پی های دیگه رو تست کنید.

sajad_n90
28-12-2010, 20:08
سلام
برای کسپر 3 یوزره:
اگه 2 تا از یوزر ها رو استفاده کنم و یکی از اون ها استفاده نشده باشه و یکی از سیستم های استفاده شده را ویندوزش را عوض کنم و بعد از نصب ویندوز آنتی ویروس رو فعال کنم آیا یوزر سوم استفاده میشه یا نه ادامه همان یوزر دوم میره و یوزر سوم رو میتونم استفاده کنم جای دیگری.
ممنون از راهنمایتون

ARASH66
29-12-2010, 13:58
با سلام
با آپدیت آفلاین مشکل دارم، مقصد فولدر آپدیت رو به کسپر میدم و آپدیت میکنم تا 30 میره و ارور میده آپدیت قطع میشه.
مشکل از کجاست.
(ورژن کسپر 2011)

Karkas20
29-12-2010, 14:03
با سلام
با آپدیت آفلاین مشکل دارم، مقصد فولدر آپدیت رو به کسپر میدم و آپدیت میکنم تا 30 میره و ارور میده آپدیت قطع میشه.
مشکل از کجاست.
(ورژن کسپر 2011)
سلام.
میشه بگید ارور چیه.
یک عکس یا متن ارور را بگذارید ممنون میشم

موفق باشید.

ARASH66
29-12-2010, 18:11
سلام.
میشه بگید ارور چیه.
یک عکس یا متن ارور را بگذارید ممنون میشم

موفق باشید.
دوست عزیز تو بخش آپدیت بعد از اتمام 30 درصد مینویسه: error checking the update file
چیز خاص دیکه ای هم نمینویسه، تا حالا تو چند آپدیت ها مختلف هم تست کردم ولی باز کامل نمیشه.
(والا آدرس فولدر اصلی رو بهش میدم، نمیدونم مشکل چیه)

Karkas20
29-12-2010, 18:38
دوست عزیز تو بخش آپدیت بعد از اتمام 30 درصد مینویسه: error checking the update file
چیز خاص دیکه ای هم نمینویسه، تا حالا تو چند آپدیت ها مختلف هم تست کردم ولی باز کامل نمیشه.
(والا آدرس فولدر اصلی رو بهش میدم، نمیدونم مشکل چیه)

درود.
دوست عزیز شما این پست ها را لطف ککنید مطالعه کنید ببینید مشکل شما رفع میشود.

پست.

پست.

پست.

موفق باشید.

sajad_n90
29-12-2010, 20:16
سلام
برای کسپر 3 یوزره:
اگه 2 تا از یوزر ها رو استفاده کنم و یکی از اون ها استفاده نشده باشه و یکی از سیستم های استفاده شده را ویندوزش را عوض کنم و بعد از نصب ویندوز آنتی ویروس رو فعال کنم آیا یوزر سوم استفاده میشه یا نه ادامه همان یوزر دوم میره و یوزر سوم رو میتونم استفاده کنم جای دیگری.
ممنون از راهنمایتون

کسی از دوستان در این مورد اطلاعاتی نداره؟؟؟؟؟

Karkas20
29-12-2010, 22:45
کسی از دوستان در این مورد اطلاعاتی نداره؟؟؟؟؟
سلام.
دوست عزیز.
من فکر کنم با اکتیو شدن یک لایسنس بقیه هم اکتیو میشوند.
پس شما باید تا این لایسنس تمام نشده ازش استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.

javad_mahvareh
30-12-2010, 02:23
سلام
من بدون این که ورژن ۱۱.۰1.۴۳۲ را پاک کنم ورژن جدید ۱۱.۰.۲.۵۵۶ را نصب کردم
در حال حاضر مشکل خاصی ندارم ولی در قسمت about کاسپر جلوی ورژن ۱۱.۰..۲.۵۵۶ نوشته شده b .a
آیا این مشکلی بوجود آورده یا نه ؟

و سؤال دیگر این که من یک کاسپر با لایسنس 3 کاربر خریدم ، و هر 3 رو نصب کردم
حالا اگر کامپیوتر را فرمت کنم و ویندوز را دوباره نصب کنم آیا امکان نصب مجدد کاسپر هست یا بلک لیست میشوم

Karkas20
30-12-2010, 04:41
سلام
من بدون این که ورژن ۱۱.۰1.۴۳۲ را پاک کنم ورژن جدید ۱۱.۰.۲.۵۵۶ را نصب کردم
در حال حاضر مشکل خاصی ندارم ولی در قسمت about کاسپر جلوی ورژن ۱۱.۰..۲.۵۵۶ نوشته شده b .a
آیا این مشکلی بوجود آورده یا نه ؟

و سؤال دیگر این که من یک کاسپر با لایسنس 3 کاربر خریدم ، و هر 3 رو نصب کردم
حالا اگر کامپیوتر را فرمت کنم و ویندوز را دوباره نصب کنم آیا امکان نصب مجدد کاسپر هست یا بلک لیست میشوم

سلام خسته نباشید.
شما چرا نسخه را بروی نسخه قبلی نصب کردید.
در about
برنامه فقط باید b
باشد.
به نظرمن یکبار برنامه را ریمو کامل البته قبل ریمو کردن از اپدیت ها
یک بک اپ بگیرید.
چون اینطوری هم کسپر شما درست نصب نشده.
وهم از نظر قدرت مشکل پیدا میکنه و باعث اختلال میشه.
نه دوست عزیز بلاک نمیشه
چون یکی از کاربرای این سایت هم لایسنس اصل داره
وچندبار کسپر را ریمو و نصب و اکتیو کرده مشکلی نداشته.
به نظر من در یکسال بین 3تا5بار اکتیو کردن کسپرسکی مشکلی نداره.
پس شما از هیچ چیزی واهمه نداشته باشید.

نسخه فاینال هم در سایت کسپر موجود هست
میتونید دانلود و فبل نصب اپدیت ها را در یکجا هارد کپی کنید.

موفق و پیروز باشید.:11:

ARASH66
30-12-2010, 13:51
Karkas20 عزیز ممنونم

والا فعلا که نشده، ببین تو فولدر آپدیت آفلاینی که من دارم این فولدرا هست:
اول offline update kav2011 و داخلش اینا هست
AutoPatches و bases و index
من تو مقصد آپدیت کسپر offline update kav2011 رو دادم درسته؟

در اون پست ها هم دوستمون گفته بودن که این فایل u0607g رو پاک کنیم و بعد تست کنیم که اصلا کسپر من داخل فولدر خودش این فایل رو نداره و فقط در فولدر index آپدیت آفلاین این هست : u0607g

راستی کسپر من با trial reset اجرا کردم و سریال یا کی فایل ندادم و هنوز تریال، مشکل از این نیست؟

Karkas20
30-12-2010, 13:55
Karkas20 عزیز ممنونم

والا فعلا که نشده، ببین تو فولدر آپدیت آفلاینی که من دارم این فولدرا هست:
اول offline update kav2011 و داخلش اینا هست
AutoPatches و bases و index
من تو مقصد آپدیت کسپر offline update kav2011 رو دادم درسته؟

در اون پست ها هم دوستمون گفته بودن که این فایل u0607g رو پاک کنیم و بعد تست کنیم که اصلا کسپر من داخل فولدر خودش این فایل رو نداره و فقط در فولدر index آپدیت آفلاین این هست : u0607g

راستی کسپر من با trial reset اجرا کردم و سریال یا کی فایل ندادم و هنوز تریال، مشکل از این نیست؟

درود.
دوست عزیز.
منم مشکل شما برام پیش امده بوده که من با کی فعالش کردم و این مشکل برام
پیش امد نه از تریال ریستر نیست.
من حتی ویندوز هم عوض کردم ولی کسپر درست نشد.
فقط یادمه تاریخ اپدیت افلاین را دیدم و تاریخ میلادی سیستم را به همان تاریخ بردم و اپدیت شد.
شما ای ن کار را انجام دهید ببینید درست میشود.

موفق باشید.

M.Hashemi
01-01-2011, 18:55
با سلام
از دوستانی که از کسپرسکی استفاده می کنند 1 سوال داشتم.
من 2 مخرب پیدا کردم که KIS11.0.2.556 (b) با اخرین به روز رسانی نتوانست شناسایی کند :
حتی برای کسپرسکی هم submit کردم اما بازم میگه این ها مخرب نیستند:
اما زمانی که این فایل ها را به VirusTotal فرستادم نتایج به این شکل بود :
مخرب اول 29 از 41

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمخرب دوم 26 از 41

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو حتی با mbam هم اسکن کردم و این دو مخرب را شناخت :
برای avira هم submit کردم که avira هم به عنوان مخرب شناخت :
اما کسپرسکی حتی با اجرا هم نشناخت و من مجبور شدم خودم ان ها را terminate کردم.
برای این که از حرف های من اطمینان حاصل کنید می توانید دو مخرب را از لینک زیر دانلود کنید(کلمه عبود : 123)

اگر ممکنه در این مورد توضیح دهید.
با تشکر

santamove
01-01-2011, 21:54
با سلام
من 2 مخرب پیدا کردم که KIS11.0.2.556 (b) با اخرین به روز رسانی نتوانست شناسایی کند :
حتی برای کسپرسکی هم submit کردم اما بازم میگه این ها مخرب نیستند:
اما زمانی که این فایل ها را به VirusTotal فرستادم نتایج به این شکل بود :
مخرب اول 29 از 41

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمخرب دوم 26 از 41

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو حتی با mbam هم اسکن کردم و این دو مخرب را شناخت :
برای avira هم submit کردم که avira هم به عنوان مخرب شناخت :
اما کسپرسکی حتی با اجرا هم نشناخت و من مجبور شدم خودم ان ها را terminate کردم.
برای این که از حرف های من اطمینان حاصل کنید می توانید دو مخرب را از لینک زیر دانلود کنید(کلمه عبود : 123)

اگر ممکنه در این مورد توضیح دهید.
با تشکر

به نظر من ماهیت خطرناکی ندارند و یک تروجان دانلور هستند،یعنی تروجان دانلود می کنن:دی

shahabprince
02-01-2011, 12:06
به نظر من ماهیت خطرناکی ندارند و یک تروجان دانلور هستند،یعنی تروجان دانلود می کنن:دی

به نظر من ویروس خطرناکیه.
وقتی اویرا و جی دیتا که ضریب اشتباهات پایینی دارند و درصد شناسایی این دو نرم افزار از بقیه بیشتره و این فایل رو ویروس شناختند صد در صد ویروس خطرناکیه. اصلا نمیشه به دیتا بیس 21 ساله ی جی دیتا اعتماد نکرد.تا اونجا که من میدونم جی دیتا با تجربه ترین شرکت در حوضه ی امنیته.

Dr Hannibal
02-01-2011, 20:36
با سلام
با تشکر

قرار دادن ویروس و ... در انجمن ممنوع هست. تنها در تاپیک زیر با مقررات مجاز هستید.

دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایل بالا چون مشخص نیست مخرب هست یا نه احتیاج نیست ویرایش کنید.

برای دفعات بعد دقت کنید.

ممنون

desertwolf
03-01-2011, 06:12
سلام دوستان
من جدیدا kis 11 رو بر روی سیستمی که آلوده به تروجان قدیمی RECYCLE و اتوران هستش نصب کردم و نرم افزار کاملا آپدیت هم شد. اما اصلا تروجان هارو شناسایی نکرده و با اسکن هم چیزی نشون نداده. در حالی ک نسخه 2010 که قبلا داشتم، اصلا این مشکل رو نداشت! به نظرتون مشکل از کجاس؟!:18:

Karkas20
03-01-2011, 10:03
سلام دوستان
من جدیدا kis 11 رو بر روی سیستمی که آلوده به تروجان قدیمی RECYCLE و اتوران هستش نصب کردم و نرم افزار کاملا آپدیت هم شد. اما اصلا تروجان هارو شناسایی نکرده و با اسکن هم چیزی نشون نداده. در حالی ک نسخه 2010 که قبلا داشتم، اصلا این مشکل رو نداشت! به نظرتون مشکل از کجاس؟!:18:

سلام.
دوست عزیز.
چون مشکل شما به الوده بودن ویندوز مربوط میشه
بهتره مشکل خود را در این انجمن اورژانس سیستم های الوده

لینک انجمن.

مطرح کنید دوستان شما بزرگوار را به هر نحوی یاری میکننید.

موفق باشید.

desertwolf
03-01-2011, 14:54
سلام.
دوست عزیز.
چون مشکل شما به الوده بودن ویندوز مربوط میشه
بهتره مشکل خود را در این انجمن اورژانس سیستم های الوده مطرح کنید دوستان شما بزرگوار را به هر نحوی یاری میکننید.

موفق باشید.

سلام.
ممنون بابت راهنماییتون! برای این اینجا مطرح کردم که به نظرم کاملا عجیب اومد که این آنتی ویرووس جدید و آپدیت، این تروجان ها رو که قدیمی هم هستند شناسایی نمیکنه! والا اون بخشی که مربوط به پاک کردن سیستم میشه، بله حق با شماست محلش همون تاپیکیه که گفتید! در این مود نظری ندارید؟ موردهای مشابه مشاهده شده در رابطه با این آنتی ویروس؟

Karkas20
03-01-2011, 15:01
سلام.
ممنون بابت راهنماییتون! برای این اینجا مطرح کردم که به نظرم کاملا عجیب اومد که این آنتی ویرووس جدید و آپدیت، این تروجان ها رو که قدیمی هم هستند شناسایی نمیکنه! والا اون بخشی که مربوط به پاک کردن سیستم میشه، بله حق با شماست محلش همون تاپیکیه که گفتید! در این مود نظری ندارید؟ موردهای مشابه مشاهده شده در رابطه با این آنتی ویروس؟

سلام.
دوست عزیز شما بهتره
این برنامه را دانلود و اپدیت کنید.
رایگانه و نیازی نیست با سریال ریجستر کنید چون گارد ان فعال و باعث اختلال میشود.

لینک دانلود.

اما باز مشکل ویروسی بودن را باید در تایپیک مورد نظر مطرح کنید.

موفق باشید.

lorus
03-01-2011, 23:16
سلام :

سی دی نجات کاسپر با آخرین آپدیتهای مورد نیاز

CODE][
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/CODE]

موفق باشید .

nt
03-01-2011, 23:26
سلام
می خواستم بدونم که ایا امکان دارد که کسپر را در یک سیستم که سرور هست نصب کرد و به بوسیله اون کلاینت ها را کنترل نمود و اسکن کرد؟
اگر جواب منفی هست شما چه راه حلی را پیشنهاد میدی؟
ممنون

afshin b
04-01-2011, 18:18
سلام
نیم ساعت پیش یه دفعه کسپر یه پیغام قرمز داد. اصلاً نفهمیدم چی شد:

الان دوباره ارور داد!
چیکار کنم؟

Karkas20
04-01-2011, 18:28
سلام
نیم ساعت پیش یه دفعه کسپر یه پیغام قرمز داد. اصلاً نفهمیدم چی شد:

خب دوست عزیز.
شما روی گردی در صفحه اصلی کسپر بالا کلیک کنید تا به قسمت
status
بروید.
انجا مشخص میکنه که چرا قرمز شده.
یا بالای صفحه اصلی کسپر هشدار قرمز زده باشد
فکر کنم ویروسی شناخته و خودش پاک کرده.
یا هنوز قرمز رنگ هست.

afshin b
04-01-2011, 19:46
نه کسپر قرمز نشده.یه پیغام داد تقریبا اینطوری: task failed. operation timed out
نمیدونم چرا نمیشه عکس گذاشت

Karkas20
04-01-2011, 20:12
نه کسپر قرمز نشده.یه پیغام داد تقریبا اینطوری: task failed. operation timed out
نمیدونم چرا نمیشه عکس گذاشت

سلام.
دوست عزیز.
این را در ریپیورت کسپر گذاشتید دیگه.
درسته.
در کدوم قسمت ریپورت این هشدار را نوشته بگید.

ممنون میشم.

afshin b
04-01-2011, 22:49
سلام.
دوست عزیز.
این را در ریپیورت کسپر گذاشتید دیگه.
درسته.
در کدوم قسمت ریپورت این هشدار را نوشته بگید.

ممنون میشم.
امیدوارم عکسم گویا باشه

pasargadd
04-01-2011, 23:24
مشکلتونو نیمدونم ولی تاریخه سیستمتون درسته؟

Karkas20
05-01-2011, 04:57
امیدوارم عکسم گویا باشه

سلام.
دوست عزیز.
نه کسپر شما مشکلی نداره.
فقط موقع اپدیت کردن زمان اپدیت که زیاد شده و
اپدیتی دریافت نکرده.
این هشدار را داده.
شما برای اطمینان.
دوباره گزینه اپدیت را بزنید ببینید راحت اپدیت میشود یا نه.

موفق باشید.

M A M M U T
06-01-2011, 22:17
سلام دوستان.من بار ها این پیغام از طرف کاسپر 11 برام نمایش داده میشه.(البته از آی پی های متفاوت)
می خوام بدونم وقتی این نمایش داده میشه یعنی خطر رفع شده؟
دوما چطور از روی آیپیش بفهمم ماله کدوم کشوره؟

*hamedkhatar*
06-01-2011, 22:43
سلام
اول از همه اعلام کنم که باز به آغوش کسپر باز گشتیم

حالا یه سوال
قبلا کسپر هر ویروسی پیدا میکرد با اجازه میکشت ولی این سری یکم بدون هماهنگی دارند عمل میکنند
کجا باید تنظیم کنم که در مورد همه ویروسهای یافت شده سوال کنند؟
ممنون

Dr Hannibal
06-01-2011, 22:57
سلام دوستان.من بار ها این پیغام از طرف کاسپر 11 برام نمایش داده میشه.(البته از آی پی های متفاوت)
می خوام بدونم وقتی این نمایش داده میشه یعنی خطر رفع شده؟
دوما چطور از روی آیپیش بفهمم ماله کدوم کشوره؟

network attack blocked ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M A M M U T
06-01-2011, 23:01
سلام
اول از همه اعلام کنم که باز به آغوش کسپر باز گشتیم

حالا یه سوال
قبلا کسپر هر ویروسی پیدا میکرد با اجازه میکشت ولی این سری یکم بدون هماهنگی دارند عمل میکنند
کجا باید تنظیم کنم که در مورد همه ویروسهای یافت شده سوال کنند؟
ممنون
تو 11 به این ترتیب هست.
1-برو تو setting(گوشه ی بالای صفحه سمت راست)
2-بعد توی سربرگی که مربوط به تنظیمات کلی هست هست(شبیه یه سپره سبزه)
قسمتی که تو تصویر سمت چپ قرمز کردم میتونی انتخاب کنی که اتوماتیک عمل کنه یا نه.
در عکس دوم هم میتونی به صورت انحصاری عملکرد آنتی ویروس رو در غبال(قبال:دی)ویروس ها تعیین کنی.
البته اگه در سایر سربرگ ها هم بری میتونی از قسمتی که در عکس دوم مشخص کردم این تنظیمات رو به صورت انحصاری برا تمامی قسمت ها مثل فول اسکن و یا ایمیل ها هم تنظیم کنی.

*hamedkhatar*
06-01-2011, 23:10
ممنون دوست من

==================
یک سوال تخصصی تر
ما برا شرکتمون اگه کسپر رو بخریم و به صورت شبکه ای استفاده کنیم البته با نسخه مخصوص شبکش که نسخه مرکزیش روی سرور باید نصب بشه (اسم درستش رو نمیدونم)
خلاصه اگه این کار رو بکنیم من میخوام بدونم میشه با Parent Control از سرور کلاینتها رو کنترل کرد؟
آخه این پرنت کنترل خیلی عالی کار میکنه ولی خوب روی سیستمهای خانگی من فقط تست کردم ولی توی شبکه نمیدونم میشه یا نه

لطفا هر اطلاعاتی در این مورد و کلا نصب کسپر روی شبکه میدونید در اختیارم بگذارید واقعا ممنون میشم
و اینکه بگید اون نسخه مرکزی که باید روی سرور نصب بشه اسمش چیه و لینک تریالش رو هم بگذارید بد نیست
با تشکر

milaaad
07-01-2011, 00:28
سلام.خسته نباشید.چطور میتونم دیسکت نجات کسپر با اخرین اپدیت رو تهیه کنم.من kav 2011 تو سیستمم دارم.

Karkas20
07-01-2011, 04:17
سلام.خسته نباشید.چطور میتونم دیسکت نجات کسپر با اخرین اپدیت رو تهیه کنم.من kav 2011 تو سیستمم دارم.
سلام.
شما میتوانید با اجرا کردن کسپر به منو toolsبروید و بروی گزینه rescue disk
کلیک کنید که شما دوگزینه را مشاهده میکنید.
گزینه ای که تیک دار هست به صورت پیشفرض دیسک نجات را دانلود و در اخر میتوانید با استفاده از
خود کسپر بروی سی دی یا فلش یا حتی در قسمتس از هارد ذخیره و با
نرم افزار های مخصوص روی سی دی را یت کنید.

گزینه ای که علامت ندارد برای موقعی هست که دیسک نجات دارید ولی بروز نیست
شما با تیک این گزینه محل دیسک را شناسانده و دیسک را اپدیت و در اخر یا با استفاده از کسپر
روی سی دی یا فلش یا
در قسمتی از هارد ذخیره میکنید.

من خودم چند شب پیش دانلود کردم.
از لینک زیر.

اپدیت 02.01.2011

بود.

لینک بالا برای دوستانی هست که کسپرندارن و میتوانند به صورت مستقیم دیسک نجات را دانلود کنند.

موفق باشید.

mina tina
07-01-2011, 14:45

سلام :11:
ویندوم 7 هستش بوسیله U.S.B یکی از دوستان دچار ویروس Autorun شد که
کاسپر اونو شناسایی وپاک کرد امروز مجدداً 6 تا Autorun پیداکرد حالا بنظر شما
کاسپر با fullscan که شده تونسته ریشه کنی کنه یا نه؟
با نصب داشتن کاسپر میتونم Autorun virus remover رو هم نصب داشته باشم ؟

Karkas20
07-01-2011, 14:49
سلام :11:
ویندوم 7 هستش بوسیله U.S.B یکی از دوستان دچار ویروس Autorun شد که
کاسپر اونو شناسایی وپاک کرد امروز مجدداً 6 تا Autorun پیداکرد حالا بنظر شما
کاسپر با fullscan که شده تونسته ریشه کنی کنه یا نه؟
با نصب داشتن کاسپر میتونم Autorun virus remover رو هم نصب داشته باشم ؟

دوست عزیز.
این اتوران ها که کسپر شناسایی میکند بسیار خطرناک هست

چون خود کسپر کلا هر اتورانی را شناسایی نمیکند.

نه شما با این برنامه سیستم را اسکن کنید و در کنار انتی ویروس اصلی نصب بشه مشکلی ندارد.
واگر دیدید مشکل شما حاد است.

بهتر مشکل خود را در انجمن
اورژانس سیستم های الوده

مطرح کنید و دوستان و دیگر کاربران گرامی

شما بزرگوار را یاری میکنند.

موفق باشید.

milaaad
07-01-2011, 15:39
سلام.
شما میتوانید با اجرا کردن کسپر به منو toolsبروید و بروی گزینه rescue disk
کلیک کنید که شما دوگزینه را مشاهده میکنید.
گزینه ای که تیک دار هست به صورت پیشفرض دیسک نجات را دانلود و در اخر میتوانید با استفاده از
خود کسپر بروی سی دی یا فلش یا حتی در قسمتس از هارد ذخیره و با
نرم افزار های مخصوص روی سی دی را یت کنید.

گزینه ای که علامت ندارد برای موقعی هست که دیسک نجات دارید ولی بروز نیست
شما با تیک این گزینه محل دیسک را شناسانده و دیسک را اپدیت و در اخر یا با استفاده از کسپر
روی سی دی یا فلش یا
در قسمتی از هارد ذخیره میکنید.

من خودم چند شب پیش دانلود کردم.
از لینک زیر.

اپدیت 02.01.2011

بود.

لینک بالا برای دوستانی هست که کسپرندارن و میتوانند به صورت مستقیم دیسک نجات را دانلود کنند.

موفق باشید.

ممنون.این لینکی که دادین دیسکت نجات با اخرین اپدیت میده دیگه؟

Karkas20
07-01-2011, 15:47
ممنون.این لینکی که دادین دیسکت نجات با اخرین اپدیت میده دیگه؟

سلام.
بله میلاد جان.
این لینک همیشه دیسک نجات اپدیت شده را ارائه میدهد.

موفق باشید.:11:

amirpers
09-01-2011, 15:47
دوستان ميشه بگيد تو اينترنت سكيوريتي 2011 چه جوري ميشه تنظيمات رو نعريف كرد كه اتوماتيك ويروسهايي كه تشخيص ميده رو قرنطينه نكنه و سوال بپرسه ؟

Karkas20
09-01-2011, 16:13
دوستان ميشه بگيد تو اينترنت سكيوريتي 2011 چه جوري ميشه تنظيمات رو نعريف كرد كه اتوماتيك ويروسهايي كه تشخيص ميده رو قرنطينه نكنه و سوال بپرسه ؟

درود.
دوست من شما وارد settings
کسپر بشوید.
و وارد سربرگ scan
سربرگ protectionبشوید

و هر تنظیمات را مانند این عکس انجام دهید.

چون من کسپر نداشتم نتونستم از قسمت اسکن هم بگذارم ولی شما میتوانید قسمت

protectionهم مانند اسکن انجام دهید.

موفق باشید.

arash66_2m
10-01-2011, 20:32
سلام دوستان
کسی آموزش کار با این برنامه رو داره من دارمش ولی اصلا درست حسابی کار نکردم باهاش یه راهنمایی بکنید/.

reza3600
11-01-2011, 00:36
سلام
توی kis 2011 چه طوری جلوی اتصال یه برنامه رو به اینترنت بگیرم
ممنون

sepehr_x50
11-01-2011, 07:23
سلام.
آخرین و کاملترین نسخه کدومه دوستان؟
+
قضیه این چیه؟! اون عبارت CF2 به چی اشاره میکنه؟!!!
Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2011 11.0.2.556 CF2 - Update 3

:10:

Karkas20
11-01-2011, 07:52
سلام.
آخرین و کاملترین نسخه کدومه دوستان؟
+
قضیه این چیه؟! اون عبارت CF2 به چی اشاره میکنه؟!!!
Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2011 11.0.2.556 CF2 - Update 3

:10:
درود.
دوست عزیز.
هملان نسخه ای که روی سایت کسپرسکی موجود هست.

Critical Fix 2 یعنی نسخه مشکلات اصلی ان فیکس یا برطرف شده.

موفق باشید.

---------- Post added at 07:52 AM ---------- Previous post was at 07:49 AM ----------

سلام
توی kis 2011 چه طوری جلوی اتصال یه برنامه رو به اینترنت بگیرم
ممنون
سلام شما وارد settings
کسپر بشوید و در ردیف protection روی firewallکلیک کنید و وارد ان شوید و هر برنامه ای را که

allowهست روی block بگذارید.

وحتی از سربرگ بالا گزینه addرا بزنید و برنامه را اضافه و بعدا میتونید نوع اتصال به اینترنت را انتخاب کنید.

موفق باشید.

arash66_2m
11-01-2011, 10:25
سلام دوستان
من الان ورژن جدید kaspersky رو دانلود کردم و نصب کردم میخوام بدونم از کجا میشه فهمید این برنامه فعال سازی شده و ویروس ها رو خودش شناسایی می کنه ؟
و این که key ها رو نمیشه یه کاری کرد که خودش update کنه یا بایستی دستی وارد کنیم کجا باید وارد کنیم چجوری هستش ؟ kapersky 11 هستش.

و اینکه هر چند بار scan کنیم کلا کامپیوتر رو که ویروس ها رو بکشه ؟ یه توضیحاتی بدین ممنون /.

Karkas20
11-01-2011, 10:30
من الان ورژن جدید kaspersky رو دانلود کردم و نصب کردم میخوام بدونم از کجا میشه فهمید این برنامه فعال سازی شده و ویروس ها رو خودش شناسایی می کنه ؟

خب طبق روش زیر کسپر را فعال سازی کنید.

سلام شما روي license کليک کن وبه صفحه بد ميري ودر صفحه بعدي دوتا گزينه پايين است که روي دوميش کليک کن.يادت باشه بايد اينترنت شما کامل قطع باشه.
ودر صفحه بعدي اين کد را در کادر مسطيل شکل وارد کن AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAA3 را وارد و NEXT را بزن که يک ارور مياد که به اينترنت وصل نشد و بروي OK کليک کن و بعدش روي BROWSE و مسير کي هايي که بانام KIS است را بده وبعد OPEN را بزن وبعدش NEXT رابزن ودر اخر FINISH

شما روي license کليک کن وبه صفحه بد ميري ودر صفحه بعدي دوتا گزينه پايين است که روي دوميش کليک کن.يادت باشه بايد اينترنت شما کامل قطع باشه.
ودر صفحه بعدي اين کد 3TZV1-Z5F9W-DXBWX-Q1KDAرا در کادر مستطيل شکل وارد کن
(و حتی اگر گزینه trial versionفعال هست میتوانید بجای کد از این گزینه هم استفاده کنید.) را وارد و NEXT را بزن که يک ارور مياد که به اينترنت وصل نشد و بروي OK کليک کن و بعدش روي BROWSE و مسير کي هايي که بانام KIS است را بده وبعد OPEN را بزن وبعدش NEXT رابزن ودر اخر FINISH

و این که key ها رو نمیشه یه کاری کرد که خودش update کنه یا بایستی دستی وارد کنیم کجا باید وارد کنیم چجوری هستش ؟ kapersky 11 هستش.

خیر خود کاربر خودش باید کی را وارد کنه.

و اینکه هر چند بار scan کنیم کلا کامپیوتر رو که ویروس ها رو بکشه ؟ یه توضیحاتی بدین ممنون /.

هر یک هفته یکبار سیستم را اسکن کنید خوبه.
و در ضمن خود کسپر به صورت خودکار سیستم شما را به صورت زنده اسکن میکند.

موفق باشید.

sepehr_x50
11-01-2011, 14:10
درود.
دوست عزیز.
هملان نسخه ای که روی سایت کسپرسکی موجود هست.

Critical Fix 2 یعنی نسخه مشکلات اصلی ان فیکس یا برطرف شده.

موفق باشید.

یعنی Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556 CF2 (Update 3) رو دانلود کنم کافیه یا باید خود یرنامه نصب باشه و این روش نصب شه؟!

pasargadd
11-01-2011, 14:26
یعنی Kaspersky Internet Security 2011 11.0.2.556 CF2 (Update 3) رو دانلود کنم کافیه یا باید خود یرنامه نصب باشه و این روش نصب شه؟!
منظورتون واضح نیست.
در هر صورت اخرین نسخه 556 هست وباید اونو نصب کنین.

Karkas20
11-01-2011, 14:30

درود.
دوست عزیز مگر کسپر پکیج قبل نصب داره. : دی
نه عزیز شما نسخه ای که بر روی سایت کسپر هست را نصب و کی بهش بدید یا ترال ورژن یک ماهه را بگیرید و

اپدیتش کنید.
فقط بگم قبل اپدیت بروید در تنظیمات اپدیت کسپر و تیک update copy for folder

را بزنید تا اپدیتا برایتان ذخیره شود برای دفعات بعدی.

اگر هم مایل نبودید.
تیک این گزینه را نزنید.

موفق باشید

arash66_2m
11-01-2011, 16:02
[QUOTE=Karkas20;5760231]خب طبق روش زیر کسپر را فعال سازی کنید.

شما روي license کليک کن وبه صفحه بد ميري ودر صفحه بعدي دوتا گزينه پايين است که روي دوميش کليک کن.يادت باشه بايد اينترنت شما کامل قطع باشه.
ودر صفحه بعدي اين کد 3TZV1-Z5F9W-DXBWX-Q1KDAرا در کادر مستطيل شکل وارد کن
(و حتی اگر گزینه trial versionفعال هست میتوانید بجای کد از این گزینه هم استفاده کنید.) را وارد و NEXT را بزن که يک ارور مياد که به اينترنت وصل نشد و بروي OK کليک کن و بعدش روي BROWSE و مسير کي هايي که بانام KIS است را بده وبعد OPEN را بزن وبعدش NEXT رابزن ودر اخر FINISH

اوکی اینکار رو کردم ولی من چیزی به این شکل ندارم .kis
از کجا می تونم دانلود کنم و یه سایتی چیزی هستش که به روز میاد یا نه /.
ممنون میشم /.
تنکس:40:

Karkas20
11-01-2011, 16:32
[QUOTE]

اوکی اینکار رو کردم ولی من چیزی به این شکل ندارم .kis
از کجا می تونم دانلود کنم و یه سایتی چیزی هستش که به روز میاد یا نه /.
ممنون میشم /.
تنکس:40:

یکم واضح تر میگید منظورتون سایتی هست که کی کسپر را بشود دانلود کرد.