PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

babak_tour
25-01-2009, 15:29
سلام
update های KIS2009 رو از کجا می شه گیر اورد؟

majid20
25-01-2009, 17:04
من وقتي نصب كردم همين مشكل را داشتم ، يعني اصلاً آپديت نشده اين جوري بود
شما یکبار کسپرسکی با v-p-n یا فیلطرشکن آپدیت کنید

سلام
update های KIS2009 رو از کجا می شه گیر اورد؟
برای نسخه های 2009 یا همان 8 ، برخلاف سایر نسخه ها تمهیداتی از سوی سایت کسپرسکی برای قرار دادن آپدیت ها درنظر نگرفته شده

تنها راه مطمئن آپدیت دستی استفاده از پوشه پشتیبان آپدیت است

البته حجم این پوشه بالغ بر 68 مگابایت هستش که کار آپلود اون رو سخت میکنه

mohamad23
25-01-2009, 19:23
سلام
چرا این کسپراسکی اینترنت سکیوریتی آپدیت نمیشه
منtrial30 روزشو دارم تا 100 درصد اپدیت میشه و کامل میشه ولی ریستارت که می کنم میزنه out of date
البته هم نسخه 7 و هم 8 اینجوری بود,راه حلش چیه؟

majid20
25-01-2009, 21:34
شما ابتدا تاریخ سیستم را چک کنید ، سپس از معتبر بودن کلید کسپرسکی مطمئن شوید

سپس چک کنید میتوانید از طرقی مرورگر وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید یاخیر ؟

تصویری از بخش آپدیت و شماره دیتابیس کسپرسکی را بگذارید

sia-saketi
26-01-2009, 01:35
Hamilton عزیز این سایت کسپرسکی Skin هم برای KIS داره یا نه؟ (Skin رسمی باشه لطفا)
چون توی قسمت appearance ظاهرا میشه skin برنامه رو عوض کرد... درسته؟ یا اینکه این یه معنی دیگه میده؟

hamilton
26-01-2009, 10:35
Hamilton عزیز این سایت کسپرسکی Skin هم برای KIS داره یا نه؟ (Skin رسمی باشه لطفا)
چون توی قسمت appearance ظاهرا میشه skin برنامه رو عوض کرد... درسته؟ یا اینکه این یه معنی دیگه میده؟

من در سايت رسمي كاسپر چيزي نديده ام.چند تا Skinي كه در سايتهاي مختلف گذاشته اند ظاهرا توسط افراد طراحي شده اند.چندين نمونه Skin در لينك زير قابل دانلود و استفاده ميباشد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kod89
26-01-2009, 12:21
سلام به رفقا

اقا من 2 هفتس نمیتونم apdate کنم هی پیغام میده dataases are absolete

چک کردم دیدم موقع اپدیت 2 تا فایل دانلود نمیشن یکی kdb1386 و JIM

license داره هنوز. سایته kaspersky هم باز میشه. چرا ایینجوریه؟

hamilton
26-01-2009, 14:55
سلام به رفقا

اقا من 2 هفتس نمیتونم apdate کنم هی پیغام میده dataases are absolete

چک کردم دیدم موقع اپدیت 2 تا فایل دانلود نمیشن یکی kdb1386 و JIM

license داره هنوز. سایته kaspersky هم باز میشه. چرا ایینجوریه؟

شما براي يكبار با استفاده از proxy اقدام به آپديت كنيد تا كامل آپديت شود.ظاهرا اين مشكل بيشتر از سوي ISPها ميباشه تا از سرورهاي كاسپر.

kod89
26-01-2009, 16:18
شما براي يكبار با استفاده از proxy اقدام به آپديت كنيد تا كامل آپديت شود.ظاهرا اين مشكل بيشتر از سوي ispها ميباشه تا از سرورهاي كاسپر.

عزیز use proxy تیک داره ولی جای ip با port خالیه یعنی رو automatically هستش

لطف میکنی یه توضی بدی چه جوری ردیفش کنم

ممنون

hamilton
26-01-2009, 17:09
عزیز use proxy تیک داره ولی جای ip با port خالیه یعنی رو automatically هستش

لطف میکنی یه توضی بدی چه جوری ردیفش کنم

ممنون

شما برنامه Ultra Surf را دانلود كنيد.سپس تيك گزينه Automatically را برداريد و گزينه زير آن كه عبارت use specified proxy server setting نوشته شده را تيك كنيد و سپس در قسمت Address تايپ كنيد: 127.0.0.1 و در قسمت Port هم عدد 9666 را قرار دهيد و تمام پنجره ها را Ok كنيد تا تغييرات ذخيره شوند.
حالا Ultra surf را اجرا كنيد و كاسپر را آپديت كنيد.موقع آپديت كاري با اينترنت نداشته باشيد و مثلا چيزي از اينترنت دانلود نكنيد تا پهناي باند شما براي آپديت كاسپر كافي باشه(اگر از Dialup استفاده ميكنيد).

kod89
26-01-2009, 19:57
شما برنامه ultra surf را دانلود كنيد.سپس تيك گزينه automatically را برداريد و گزينه زير آن كه عبارت use specified proxy server setting نوشته شده را تيك كنيد و سپس در قسمت address تايپ كنيد: 127.0.0.1 و در قسمت port هم عدد 9666 را قرار دهيد و تمام پنجره ها را ok كنيد تا تغييرات ذخيره شوند.
حالا ultra surf را اجرا كنيد و كاسپر را آپديت كنيد.موقع آپديت كاري با اينترنت نداشته باشيد و مثلا چيزي از اينترنت دانلود نكنيد تا پهناي باند شما براي آپديت كاسپر كافي باشه(اگر از dialup استفاده ميكنيد).

اقا دمت گرم حل شد. حال دادی اساسی:11:

Benygh
27-01-2009, 13:54
سلام
من کارهایی رو که گفتید رو هم انجام دادم !
کلا مثل اینه که کسپر اصلا ویروسی رو که میشناسه رو میشه گفت از بین نمیبره !
مثلا من یک کول دیسک رو اسکن کردم 20 تا فایل ریسک دار پیدا کرد ! همه رو دیلت کردم ولی باز هم اسکن کردم دیدم هستند !
یا مثلا توی کول دیسک من ویروس بوده و اجرا شده ولی کسپر هیچ اخطاری نداده !
من باید با این مشکلات چگونه رفتار کنم ؟

majid20
27-01-2009, 19:09
سلام
من کارهایی رو که گفتید رو هم انجام دادم !
کلا مثل اینه که کسپر اصلا ویروسی رو که میشناسه رو میشه گفت از بین نمیبره !
مثلا من یک کول دیسک رو اسکن کردم 20 تا فایل ریسک دار پیدا کرد ! همه رو دیلت کردم ولی باز هم اسکن کردم دیدم هستند !
یا مثلا توی کول دیسک من ویروس بوده و اجرا شده ولی کسپر هیچ اخطاری نداده !
من باید با این مشکلات چگونه رفتار کنم ؟
نام مواردی که کسپرسکی شناسایی میکند چیست ؟ آیا بوسیله گارد عمل میکنید یا کول دیسک را کاملا اسکن میکنید ؟

شاید کول دیسک شما Write Protected باشه ، چنین موردی رو رسیدگی کنید

Benygh
27-01-2009, 20:10
عواملی مانند Sality و autorun.inf که البته موردی هم هست که اسمش رو نمیدونم که نمیذاشت تغییرات ایجاد بشه تو folder options که باعث شد من با regcleaner که از سایت ایمن گرفتم درستش کنم ...
نه رایت پروتکت نیست ...
با استفاده از گارد ... البته اعتمادم به گاردش سلب شده بابت این مشکلات و فول اسکن میکنمش ...

majid20
27-01-2009, 21:11
عواملی مانند Sality و autorun.inf که البته موردی هم هست که اسمش رو نمیدونم که نمیذاشت تغییرات ایجاد بشه تو folder options که باعث شد من با regcleaner که از سایت ایمن گرفتم درستش کنم ...
نه رایت پروتکت نیست ...
با استفاده از گارد ... البته اعتمادم به گاردش سلب شده بابت این مشکلات و فول اسکن میکنمش ...
گارد کسپرسکی صرفا پروسه های فعال رو اسکن میکنه

این مورد مشکل گارد صرفا در نسخه آنتی ویروس دیده شده بود و در نسخه اینترنت سکیوریتی موردی نبود

از آنجا که فلش ها منبع آلودگی هستند ، شما پیش از هر کاری ، آن را کاملا اسکن کنید

یعد تنظیمات فولدر آپشن رو بگونه ای تنظیم کنید که بتوانید فایلهای سوپر هیدن را ببینید

حال از طریق کلیک راست و گزینه Explore وارد کول دیسک شوید

حتی اگر آنتی ویروس نداشته باشید به راحتی میتوانید ویروس های مخفی شده دیده و خودتان دستی پاک کنید

Benygh
27-01-2009, 21:29
سلام
برای غیرفعال کردن اتوران فلش دیسک ها چه کنم ؟
به غیر از غیرفعال کردن تمامی اتوران ها !
نسخه ی من KIS است ...
ایا میتونه System فایل ها رو هم اسکن کنه ؟

behnammazi
27-01-2009, 23:37
سلام.
من سیستمم رو full scan کردم حالا این فایلهایی که به عنوان ویروس شناخته چطوری باید از رو سیستمم بطور کامل پاکشون کنم؟( چه گزینه ای رو باید انتخاب کرد؟)

majid20
28-01-2009, 16:14
سلام
برای غیرفعال کردن اتوران فلش دیسک ها چه کنم ؟
به غیر از غیرفعال کردن تمامی اتوران ها !
نسخه ی من KIS است ...
ایا میتونه System فایل ها رو هم اسکن کنه ؟
دوست عزیز توصیه میکنم بدلیل شیوع ویروس های اتوران کل درایو ها رو از حالت اتوران خارج کنید

البته چنانچه آنتی ویروس به روزی داشته باشید ، گارد آنتی ویروس مانع اجرای خودکار ویروس میشود

مگر اینکه شما بدون هیچ احتیاطی ، وارد فلش آلوده شوید

سوال دوم شما هم واضح نبود ، میشه بیشتر توضیح بدی ؟

سلام.
من سیستمم رو full scan کردم حالا این فایلهایی که به عنوان ویروس شناخته چطوری باید از رو سیستمم بطور کامل پاکشون کنم؟( چه گزینه ای رو باید انتخاب کرد؟)
خب بستگی داره تنظیمات اسکن کامل کسپرسکی را بر روی چه حالتی گذاشته باشید ... به تصویر زیر نگاه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر بر روی حالت اول بگذارید ، پس از اتمام اسکن برای هر تهدید یک پنجره تصمیم گیری برای شما باز میشه

که با استفاده از گزینه Disinfection ( پاکسازی فایل آلوده شده ) و DELETE ( حذف فایل آلوده یا ویروس ) میتوانید تهدید رو ازبین ببرید

اگر تنظیمات اسکن بر روی حالت دوم باشد ، در حین اسکن هر موردی که پیدا شود به شما گزارش داده تا در مورد آن تصمیم گیری کنید

اگر هم بر روی حالت سوم باشد ، خودش بطور خودکار عمل کرده و تهدیدات رو از بین میبرد

vroom
28-01-2009, 19:09
شما برنامه Ultra Surf را دانلود كنيد.سپس تيك گزينه Automatically را برداريد و گزينه زير آن كه عبارت use specified proxy server setting نوشته شده را تيك كنيد و سپس در قسمت Address تايپ كنيد: 127.0.0.1 و در قسمت Port هم عدد 9666 را قرار دهيد و تمام پنجره ها را Ok كنيد تا تغييرات ذخيره شوند.
حالا Ultra surf را اجرا كنيد و كاسپر را آپديت كنيد.موقع آپديت كاري با اينترنت نداشته باشيد و مثلا چيزي از اينترنت دانلود نكنيد تا پهناي باند شما براي آپديت كاسپر كافي باشه(اگر از Dialup استفاده ميكنيد).

سلام منم وقتی اپدیت میکنم چنتا از فایلا ناقص دانلود میشه همه کارای بالا را هم کردم
حالا شما از چه سورسی برا اپدیت استفاده میکنین من از این سرور استفاده میکنم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شما از چه سروری استفاده میکنین منم یه امتحان کنم؟

yasser1680
28-01-2009, 19:23
سلام دوستان چند سوال :

- فایلهای آپدیتی KAV روی سیستم در کجا ذخیره میشن؟

- سرعت اینترنت من 1 کیلوبایت در ثانیه است و نمیشه کاسپر اسکای رو در خانه آپدیت کرد . آیا راه حلی وجود داره که بدون نصب کاسپر ( منظورم اینه که برم از کافی نت که کاسپر تو سیستم کافی نت نصب نیست دانلود کنم) فایلهای آپدیتی جدید را بدست آورد؟ اگه میشه آدرس دانلود و طریق نصب آپدیت رو آموزش بزارید.

- راهی است که اگه در حال آپدیت کاسپر هستیم بنابه دلایلی اینترنت قطع بشه قابلیت Resume یا همان ادامه دانلود وجود داشته باشه؟

- حجم فایلهای آپدیت معمولا چقدر است؟

- آپدیت کاسپر چند نوع است ؟

- چرا بعد از پیغام ( کامپیو تر در خطر است ، دیتابیس را آپدیت کنید) آنتی ویروس از کار می افته ؟

mrmmnb
28-01-2009, 20:08
دوستان من از اینترنت سیکیوریتی کاسپر استفاده میکنم(ورژن8.0.0.454)
دیروز توی درایو c یه فایل تکست پیدا کردم همه یوزر وپسود سایتا که میرم وعضو هستم توش بود حالا چه جوری و از کجا درست شده بود نمیدونم به نظر شما دلیلش چی بود؟(خدایش من چند وقت دنبال یه برنامه بودم که همه یوزر وپسورد های فایر فاکسم رو توی یه فایل تکست ذخیره کنه همچین چیزی گیرم نیومد حالا یه برنامه مخری که نمیدونم از کجا بوده وچه بلایی به سر یوزو وپسورد ها خواهد اورد اونو برام درست کرد!!!)
ایا با برنامه های ضد جاسوسی جلوش گرفته میشه؟اگه اره چی نصب کنم که با کاسپر هماهنگ و خوب باشه؟
با تشکر

mrmmnb
28-01-2009, 20:21
راستی من برای رفع این مشکل باید یه فایروال نصب کنم یا انتی اسپایور؟(یا شایدم چیز دیگه ای؟!)

Benygh
29-01-2009, 14:45
دوست عزیز توصیه میکنم بدلیل شیوع ویروس های اتوران کل درایو ها رو از حالت اتوران خارج کنید

البته چنانچه آنتی ویروس به روزی داشته باشید ، گارد آنتی ویروس مانع اجرای خودکار ویروس میشود

مگر اینکه شما بدون هیچ احتیاطی ، وارد فلش آلوده شوید

سوال دوم شما هم واضح نبود ، میشه بیشتر توضیح بدی ؟
سلام
از نظر دیسک های فلش میشه گفت سیستمم بیشتر مورد حمله قرار میگیره !
ایا ممکنه فقط این نوع درایوها رو غیرفعال کرد ؟
منظورم اینه که ایا KIS میتونه فایل های مخفی سیستمی رو هم اسکن کنه ؟

در ضمن اون مشکل ریست شدن من در هنگام اجرا یک فایل آلوده در حالی که به Trusted Zone اضافه کرده بودم رخ میده !
سیستم شروع به اسکن میکنه و بعد سریع به حالت تم ویندوز 98 میره و ریست میشه ...

پیغامی هم میده که بیانگره اینه که یک فایل DLL که خیلی از برنامه های فعال از اون دارند استفاده میکنند آلوده به ویروس SALITY S3 است ! البته این فکر کنم با اجرای اون فایل الوده پیش میاد چون بدون اجرا اون مشکلی دیده نمیشه !
برای اطمینان با KIS فول اسکن هم کردم ولی مشکلی دیده نشد ...

این هم اون پیام :

آیا ممکنه لینک دانلود اون Anti Maleware ای رو که در پست های قبلیتون گفته بودید رو بدید ؟

sayan_se666
29-01-2009, 18:51
با سلام

من KIS 7 را آپديت كردم و طبق دستورات تاپيك اول فايل آپديت را براي كامپيوتر ديگري استفاده كردم ولي آپديت نشد در ضمن در فايل

Update distrbution چيزي وجود ندارد ولي آپديت كامپيوتر اول انجام شده است

Markus
29-01-2009, 22:10
سلام دوستان چند سوال :

- فایلهای آپدیتی KAV روی سیستم در کجا ذخیره میشن؟

- سرعت اینترنت من 1 کیلوبایت در ثانیه است و نمیشه کاسپر اسکای رو در خانه آپدیت کرد . آیا راه حلی وجود داره که بدون نصب کاسپر ( منظورم اینه که برم از کافی نت که کاسپر تو سیستم کافی نت نصب نیست دانلود کنم) فایلهای آپدیتی جدید را بدست آورد؟ اگه میشه آدرس دانلود و طریق نصب آپدیت رو آموزش بزارید.

- راهی است که اگه در حال آپدیت کاسپر هستیم بنابه دلایلی اینترنت قطع بشه قابلیت Resume یا همان ادامه دانلود وجود داشته باشه؟

- حجم فایلهای آپدیت معمولا چقدر است؟

- آپدیت کاسپر چند نوع است ؟

- چرا بعد از پیغام ( کامپیو تر در خطر است ، دیتابیس را آپدیت کنید) آنتی ویروس از کار می افته ؟

اگر ورژن محصول شما 7.0 هست ميتونيد با مراجعه به سايت کسپرسکی لينک آپديت کامل محصول رو دريافت کنيد،
ولی اگر محصول شما ورژن 8.0 باشد لينک مستقيمی نداريم، ولی شما ميتونيد آپديت ها رو از طريق برنامه اي که در پست زير عنوان شده دريافت کنيد، درضمن اگر هنگام دريافت آپديت اينترنت قطع بشه خاصيت Resume هم دارد

با سلام

من KIS 7 را آپديت كردم و طبق دستورات تاپيك اول فايل آپديت را براي كامپيوتر ديگري استفاده كردم ولي آپديت نشد در ضمن در فايل

Update distrbution چيزي وجود ندارد ولي آپديت كامپيوتر اول انجام شده است

وقتی شما ميگين در پوشه Update distrbution فايلي وجود نداره يعنی اصلاً شما از آپديت ها نسخه پشتيبان نگرفتين و فقط محصول خود رو به روز کردین، چون برای اين کار بايد تيک مربوط به Update distrbution را فعال کنيد،تا از آپديت های دريافت شده نسخه پشتيبان گرفته شود و در پوشه مذکور ذخيره بشوند...
از آموزش زير استفاده کنيد:

Persian_Metal
30-01-2009, 06:53
دیروز توی درایو c یه فایل تکست پیدا کردم همه یوزر وپسود سایتا که میرم وعضو هستم توش بود حالا چه جوری و از کجا درست شده بود نمیدونم به نظر شما دلیلش چی بود؟(خدایش من چند وقت دنبال یه برنامه بودم که همه یوزر وپسورد های فایر فاکسم رو توی یه فایل تکست ذخیره کنه همچین چیزی گیرم نیومد حالا یه برنامه مخری که نمیدونم از کجا بوده وچه بلایی به سر یوزو وپسورد ها خواهد اورد اونو برام درست کرد!!!)
ایا با برنامه های ضد جاسوسی جلوش گرفته میشه؟اگه اره چی نصب کنم که با کاسپر هماهنگ و خوب باشه؟
با تشکر

راستی من برای رفع این مشکل باید یه فایروال نصب کنم یا انتی اسپایور؟(یا شایدم چیز دیگه ای؟!)

سلام‌ ؛)

دوست عزيز ، اون فايل تكستي كه تو درايو C شما Create شده ، توسط يه فايل exe بوجود آمده !!!

به اين صورت كه شما يك فايلي را از شخصي در اينترنت ،‌در انجمن يا مسنجر دريافت كرده ايد و در حالي كه به اينترنت متصل بوده ايد و مرورگر فاير فاكس در حال اجرا بوده است !!! شما بر روي آن فايل كليك كرده ايد و هر چه پسورد در حافظه كش اين برنامه وجود داشته است براي سرور برنامه نويس اون فايلي كه گفتم ارسال ميشه :27:

بيشتر مواظب باش ، انگونه فايل ها را هيچ آنتي ويروسي ، ويروس ! شناسايي نميكنه :41:

از من ميشنويي همه پسورد هات رو عوض كن !

يا علي

ali744
30-01-2009, 11:30
سلام ،
Internet Security من هم نزدیک یک ماهه Update نمیشه پیغام :
dataases are absolete
می گیرم ، توی databaseها قسمت مربوط به Malware رو تاریخ 13-November مونده ولی بقیه به روز میشن، موارد زیر رو انجام دادم ولی هنوز نتیجه نگرفتم :13:
1- نسخه آخر یعنی 8.0.0.506 رو نصب کردم
2- با 2 ISP مختلف امتحان کردم
3- از ultrasurf هم استفاده کردم
4- دو بار کاملا Uninstall/install کردم
4- توی Forum خود Kaspersky نوشته بود Server مربوط به Update رو عوض کنید (سرور eu)، بازم نتیجه نگرفتم!
:41:
ممنون میشم کمکم کنید

hamilton
30-01-2009, 12:49
سلام ،
dataases are absolete
می گیرم ، توی databaseها قسمت مربوط به Malware رو تاریخ 13-November مونده ولی بقیه به روز میشن، موارد زیر رو انجام دادم ولی هنوز نتیجه نگرفتم :13:
4- توی Forum خود Kaspersky نوشته بود Server مربوط به Update رو عوض کنید (سرور eu)، بازم نتیجه نگرفتم!
ممنون میشم کمکم کنید

شما تنظيمات Ultra Surf را بصورت پستي كه لينكش را قرار ميدم انجام بديد و مجدد آپديت كنيد.من همين 2-3 روز قبل براي يكي از دوستانم كه مشكلي مشابه مشكل شما داشت و لايسنسش هم قانوني بود با همين برنامه و تنظيماتي كه ذكر كردم آپديت كردم.

ali744
30-01-2009, 16:26
شما تنظيمات Ultra Surf را بصورت پستي كه لينكش را قرار ميدم انجام بديد و مجدد آپديت كنيد.من همين 2-3 روز قبل براي يكي از دوستانم كه مشكلي مشابه مشكل شما داشت و لايسنسش هم قانوني بود با همين برنامه و تنظيماتي كه ذكر كردم آپديت كردم.

ممنونم از راهنمائیتون ولی موفق نشدم ، البته منظور شما را از برداشتن تیک Automatically اگر درست متوجه شده باشم باید در قسمت option مربوط به ultrasurf در Proxy setting گزینه Direct Use Ultrasurf را غیر فعال و Manual Proxy setting را فعال کنم با 127.0.0.1 و پورت 9666؟ ولی وقتی این کار رو انجام میدم Ultrasurf در حالت Conecting server میمونه و در نهایت هم Fail میشه :41:

hamilton
30-01-2009, 16:50
ممنونم از راهنمائیتون ولی موفق نشدم ، البته منظور شما را از برداشتن تیک Automatically اگر درست متوجه شده باشم باید در قسمت option مربوط به ultrasurf در Proxy setting گزینه Direct Use Ultrasurf را غیر فعال و Manual Proxy setting را فعال کنم با 127.0.0.1 و پورت 9666؟ ولی وقتی این کار رو انجام میدم Ultrasurf در حالت Conecting server میمونه و در نهایت هم Fail میشه :41:

نه دوست عزيز شما به تنظيمات Ultra Surf اصلا كاري نداشته باشيد بلكه تنظيمات را به شكل زير در كاسپر اعمال كنيد و سپس كليه پنجره ها رو حتما Ok كنيد تا تغييرات ذخيره شوند.مطالبق شكلهاي زير عمل كنيد:

majid20
30-01-2009, 17:17
با تشکر

اینترنت سکیوریتی کسپرسکی خودش فایروال داره و نباید دیگر فایروال نصب کنید

شما باید هر از گاهی سیستم را با کسپرسکی اسکن کنید

بهتره از یک آنتی اسپایور قدرتمند در کنار کسپرسکی برای اسکن هم استفاده کنید

بهترین آنتی اسپایورها در حال حاضر

Malwarebytes Anti-Malware
Spyware Doctor
CounterSpy
SuperAntiSpyware

سلام
از نظر دیسک های فلش میشه گفت سیستمم بیشتر مورد حمله قرار میگیره !
ایا ممکنه فقط این نوع درایوها رو غیرفعال کرد ؟
منظورم اینه که ایا KIS میتونه فایل های مخفی سیستمی رو هم اسکن کنه ؟

در ضمن اون مشکل ریست شدن من در هنگام اجرا یک فایل آلوده در حالی که به Trusted Zone اضافه کرده بودم رخ میده !
سیستم شروع به اسکن میکنه و بعد سریع به حالت تم ویندوز 98 میره و ریست میشه ...

پیغامی هم میده که بیانگره اینه که یک فایل DLL که خیلی از برنامه های فعال از اون دارند استفاده میکنند آلوده به ویروس SALITY S3 است ! البته این فکر کنم با اجرای اون فایل الوده پیش میاد چون بدون اجرا اون مشکلی دیده نمیشه !
برای اطمینان با KIS فول اسکن هم کردم ولی مشکلی دیده نشد ...

این هم اون پیام :

آیا ممکنه لینک دانلود اون Anti Maleware ای رو که در پست های قبلیتون گفته بودید رو بدید ؟
شما با Skype مشکل پیدا کردید ؟ تصویری از هشداری که کسپرکس عنوان میکنه آلوده به SALITY S3 هستش رو بگذارید

در زمینه برنامه Malwarebytes Anti-Malware هم میتونید از تاپیک اختصاصی زیر دریافت کنید

Malwarebytes Anti-Malware | نرم افزاری کاربردی برای مونیتور نمودن پروسه های در حال اجراء ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali744
30-01-2009, 18:29
نه دوست عزيز شما به تنظيمات Ultra Surf اصلا كاري نداشته باشيد بلكه تنظيمات را به شكل زير در كاسپر اعمال كنيد و سپس كليه پنجره ها رو حتما Ok كنيد تا تغييرات ذخيره شوند.مطالبق شكلهاي زير عمل كنيد:
...

عجب اشتباه لپیی :43:
ولی بازهم موفق نشدم ، همچنان در Details مربوط به Update موارد زیر مشکل دارند:

Update files are corrupted

Error updating component EMU

Error updating component KDBI386
:19:

به هر حال ممنون از پاسختون و و قتی که گذاشتید.

IntelCentrino
30-01-2009, 19:55

malwarebytes anti-malware
spyware doctor
counterspy
superantispyware

1- ترتیب قرار گرفتن عناوین بالا، با محبوبیت و کارایی آنها رابطه دارد؟
2- و در یک کلام بگوئید که، شما کدام یک از عناوین بالا را ترجیح می دهید؟!

ممنون

mrmmnb
31-01-2009, 00:44

ممنون

گل گفتی منم میخوام یکیش رو دانلود کنم اما نمیدونم کدوم بهتر اسان تر و سازگارتر هست با کاسپر؟

hamilton
31-01-2009, 09:56

ممنون

با كسب اجازه از مجيد عزيز خدمت شما دوست عزيز عرض كنم بنظر من مجيد عزيز منظور خاصي از ترتيب معرفي برنامه هاي فوق ندارند و فقط آنتي اسپايورهايي را كه قدرت تشخيص خوبي دارند را خدمت شما معرفي كرده اند.در مورد برنامه CounterSpy بايد به اين تكته توجه داشت كه اين برنامه آپديتهاي سنگيني داره.برنامه Spyware Doctor يك برنامه فوق العادست كه بصورت همرمان و با گارد فعال در كنار آنتي ويروس كاسپر به علت كند كردن سيستم و احتمال تداخل نبايد نصب بشه.حتي اگر ابتدا Spyware Doctor در سيستم نصب باشه و سپس فرئي بخواد كاسپر را نصب كنه ابتدا كاسپر اقدام به Uninstall كردن Spyware Doctor ميكند.در مورد Spyware Doctor ذكر اين نكته هم لازمه كه اين برنامه براي كاربران ايراني حتما از طريق Proxy آپديت ميشه چرا كه IPهاي ايران را بلوك كردند و IPهاي ايران را در ليست سياه قرار داده اند.
2 برنامه ديگه هم نسخه رايگان دارند و هم نسخه پولي كه از نظر قدرت تشخيص و ديتابيس هيچ تفاوتي با هم ندارند با اين تفاوت كه نسخه هاي پولي آنها فقط گارد فعال دارند كه بنظر من چون توانايي بالايي در اين زيمنه ندارند بهتره از همان نسخه هاي رايگان آنها استفاده شده و در فواصل زماني خاصي اقدام به آپديت و سپس اسكن سيستم كنيد.

گل گفتی منم میخوام یکیش رو دانلود کنم اما نمیدونم کدوم بهتر اسان تر و سازگارتر هست با کاسپر؟

Benygh
31-01-2009, 19:46
اینترنت سکیوریتی کسپرسکی خودش فایروال داره و نباید دیگر فایروال نصب کنید

شما باید هر از گاهی سیستم را با کسپرسکی اسکن کنید

spyware doctor
counterspy
superantispyware

شما با skype مشکل پیدا کردید ؟ تصویری از هشداری که کسپرکس عنوان میکنه آلوده به sality s3 هستش رو بگذارید

در زمینه برنامه malwarebytes anti-malware هم میتونید از تاپیک اختصاصی زیر دریافت کنید

malwarebytes anti-malware | نرم افزاری کاربردی برای مونیتور نمودن پروسه های در حال اجراء ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نه نه !
مشل فقط این تیست ... این پیام برای پروسه های در جال اجرا که با این dll در ارتباطند میاد !

هم KIS و هم این فعلا فعالند !
مشکلی ایجاد نمیشه ؟

perjixen
31-01-2009, 21:12
سلام.
اول از همه بگم .... من یه ساعت توی پست اول تاپیک ملق زدم .... ولی مشکلم حل نشده......!!

من از kav استفاده میکنم .... ولی آپدیت نمیشه ...... هم کارها و توصیه های دوستان رو انجام دادم.... ولی نمیشه..... میدونم بی ربطه ولی من با AVG هم همین مشکل رو دارم ...... روی این دوتا برنامه ، آپدیتم قفلیده.....!!

ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه ..... ;-)

mrmmnb
31-01-2009, 22:17
با كسب اجازه از مجيد عزيز خدمت شما دوست عزيز عرض كنم بنظر من مجيد عزيز منظور خاصي از ترتيب معرفي برنامه هاي فوق ندارند و فقط آنتي اسپايورهايي را كه قدرت تشخيص خوبي دارند را خدمت شما معرفي كرده اند.در مورد برنامه counterspy بايد به اين تكته توجه داشت كه اين برنامه آپديتهاي سنگيني داره.برنامه spyware doctor يك برنامه فوق العادست كه بصورت همرمان و با گارد فعال در كنار آنتي ويروس كاسپر به علت كند كردن سيستم و احتمال تداخل نبايد نصب بشه.حتي اگر ابتدا spyware doctor در سيستم نصب باشه و سپس فرئي بخواد كاسپر را نصب كنه ابتدا كاسپر اقدام به uninstall كردن spyware doctor ميكند.در مورد spyware doctor ذكر اين نكته هم لازمه كه اين برنامه براي كاربران ايراني حتما از طريق proxy آپديت ميشه چرا كه ipهاي ايران را بلوك كردند و ipهاي ايران را در ليست سياه قرار داده اند.
2 برنامه ديگه هم نسخه رايگان دارند و هم نسخه پولي كه از نظر قدرت تشخيص و ديتابيس هيچ تفاوتي با هم ندارند با اين تفاوت كه نسخه هاي پولي آنها فقط گارد فعال دارند كه بنظر من چون توانايي بالايي در اين زيمنه ندارند بهتره از همان نسخه هاي رايگان آنها استفاده شده و در فواصل زماني خاصي اقدام به آپديت و سپس اسكن سيستم كنيد.

شرمنده میشه لینک دانلود اخرین ورژن اون دو تا رو بزاری؟
من چون باهاشون کار نکردم اصلا نمیدونم چطوری هست
با تشکر

majid20
31-01-2009, 23:02

ممنون

شرمنده میشه لینک دانلود اخرین ورژن اون دو تا رو بزاری؟
من چون باهاشون کار نکردم اصلا نمیدونم چطوری هست
با تشکر
همیلتون عزیز پاسخ کافی را دادند و نیازی به توضیحات بنده نیست

فقط یادتان باشد اگر از آنتی ویروس قوی استفاده میکنید نیاز چندانی به گارد فعال آنتی اسپایور ندارید

تاپیک دانلود برنامه های مزبور

Malwarebytes Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Spyware Doctor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Counterspy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SUPERAntiSpyware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SpyHunter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه نه !
مشل فقط این تیست ... این پیام برای پروسه های در جال اجرا که با این dll در ارتباطند میاد !

هم KIS و هم این فعلا فعالند !
مشکلی ایجاد نمیشه ؟
نه ، گارد فعال این دو مشکل سازی نیست

ولی با توجه به گفته بالا می توانید صرفا بعنوان یک اسکنر از Malwarebytes Anti-Malware استفاده کنید

سلام.
اول از همه بگم .... من یه ساعت توی پست اول تاپیک ملق زدم .... ولی مشکلم حل نشده......!!

من از kav استفاده میکنم .... ولی آپدیت نمیشه ...... هم کارها و توصیه های دوستان رو انجام دادم.... ولی نمیشه..... میدونم بی ربطه ولی من با AVG هم همین مشکل رو دارم ...... روی این دوتا برنامه ، آپدیتم قفلیده.....!!

ممنون میشم کسی بتونه کمکم کنه ..... ;-)
شما می توانید وارد سایت های زیر شوید ؟

nirvana.12345
01-02-2009, 16:55
با سلام مشکل بدی برای من ایجاد شده. از kis 2009 و xp sp2 استفاده میکنم. دیشب هر چند دقیقه یک بار ویندوز پیامی میداد مبنی بر این که kis 2009 has encountered a problem and needs to close با این که در همون لحظه کاسپر هیچ مشکلی نداشت و کافی بود close اون پنجره زده بشه تا بسته بشه. کاسپر رو repair کردم ولی باز اون پنجره ، چند دقیقه یک بار می امد و من هم می بستمش بدون اینکه کاسپر هم بسته بشه. تا اینکه امروز دیدم قسمت antivirus و اکثر قسمت های دیگهerror دادند و فعال نمیشند. همچنین همه درایو های USB از کار افتادند . system restore کردم به روز جمعه ولی تغییری حاصل نشد. خواستم کاسپر و کامل پاک کنم و دوباره پاک کنم که وقتی به مرحله پاک کردن فایل ها میرسید متوقف میشد و مجبور میشدم کنسل کنم. بعد از این کار حالا دیگه کاسپر اصلا باز نمیشه و همون پیغام دیشبی می اید . راهنمایی بفرمایید متشکرم

hamilton
01-02-2009, 18:35
با سلام مشکل بدی برای من ایجاد شده. از kis 2009 و xp sp2 استفاده میکنم. دیشب هر چند دقیقه یک بار ویندوز پیامی میداد مبنی بر این که kis 2009 has encountered a problem and needs to close با این که در همون لحظه کاسپر هیچ مشکلی نداشت و کافی بود close اون پنجره زده بشه تا بسته بشه. کاسپر رو repair کردم ولی باز اون پنجره ، چند دقیقه یک بار می امد و من هم می بستمش بدون اینکه کاسپر هم بسته بشه. تا اینکه امروز دیدم قسمت antivirus و اکثر قسمت های دیگهerror دادند و فعال نمیشند. همچنین همه درایو های usb از کار افتادند . System restore کردم به روز جمعه ولی تغییری حاصل نشد. خواستم کاسپر و کامل پاک کنم و دوباره پاک کنم که وقتی به مرحله پاک کردن فایل ها میرسید متوقف میشد و مجبور میشدم کنسل کنم. بعد از این کار حالا دیگه کاسپر اصلا باز نمیشه و همون پیغام دیشبی می اید . راهنمایی بفرمایید متشکرم

شما از كدام نسخه kis2009 استفاده ميكنيد؟چند وقته kis روي سيستم شما نصبه؟آيا كار خاصي انجام داديد مثلا فلش مموري به سيستم وصل كرديد يا برنامه خاصي را اجرا كرديد يا مثلا روي لينك خاصي كليك كرديد كه اين پيغام بطور ناگهاني روي سيستم ظاهر شد؟

perjixen
01-02-2009, 18:37
از پاسخ دوستان تشکر میکنم..... ولی من چیزی نفهمیدم.....!!
هر کاری میکنم ..... حتی با ------... آپدیت نمیشه..... جایی هست که بتونم آپدیت های کسپر رو به صورت فشرده دریافت کنم......؟!؟!؟

;-)

nirvana.12345
01-02-2009, 19:37
شما از كدام نسخه kis2009 استفاده ميكنيد؟چند وقته kis روي سيستم شما نصبه؟آيا كار خاصي انجام داديد مثلا فلش مموري به سيستم وصل كرديد يا برنامه خاصي را اجرا كرديد يا مثلا روي لينك خاصي
كليك كرديد كه اين پيغام بطور ناگهاني روي سيستم ظاهر شد؟

از 454 با اپدیت کامل. 3 ماهی این ورژن رو دارم قبلش با 6 کار می کردم. این که دیشب دقیقا چه کار کردم که برا بار اول پیام اومد یادم نیست ولی از کارهای مشکوکی که دیروز عصر انجام دادم یکی همین فلش بود که نصب کردم و البته کاسپر باز نمیکرد . پیغام recommended میداد یه چیزی که اسمش رو یادم نیست، باید بلوک کنی ولی اولش h بود وحروف k و o هم داشت و مکانش تو system32/windows . چند بار allow زدم و چون دوباره پیام رو تکرار میکرد خاموشش کردم با راست کلیک فلش رو باز کردم و عکسم رو که توش بود رو هارد ریختم بعد کاسپر رو روشن کردم و فلش رو هم فرمت کردم.

چیز دیگه ای که هم یادم میاد ، دیشب کاسپر پیام داد ویندوز اکسپلور میخواد یکwintrojan عددش رو یادم نیست رو بخونه که همون گزینه پیشنهادی desinfect رو زدم.

ضمنا همین دیروز superantispayware pro 4.24 نصب و اپدیت کرده بودم و بعد اسکن که 32 تا تهدید شناسایی کرد و همه رو پاک کرده بودم وبعد هم ازش خارج شدم. چیز مشکوک دیگه ای یادم نیست، شما اگر سوالات دیگه ای لازمه بفرمایید

hamilton
01-02-2009, 21:12
از 454 با اپدیت کامل. 3 ماهی این ورژن رو دارم قبلش با 6 کار می کردم. این که دیشب دقیقا چه کار کردم که برا بار اول پیام اومد یادم نیست ولی از کارهای مشکوکی که دیروز عصر انجام دادم یکی همین فلش بود که نصب کردم و البته کاسپر باز نمیکرد . پیغام recommended میداد یه چیزی که اسمش رو یادم نیست، باید بلوک کنی ولی اولش h بود وحروف k و o هم داشت و مکانش تو system32/windows . چند بار allow زدم و چون دوباره پیام رو تکرار میکرد خاموشش کردم با راست کلیک فلش رو باز کردم و عکسم رو که توش بود رو هارد ریختم بعد کاسپر رو روشن کردم و فلش رو هم فرمت کردم.

چیز دیگه ای که هم یادم میاد ، دیشب کاسپر پیام داد ویندوز اکسپلور میخواد یکwintrojan عددش رو یادم نیست رو بخونه که همون گزینه پیشنهادی desinfect رو زدم.

ضمنا همین دیروز superantispayware pro 4.24 نصب و اپدیت کرده بودم و بعد اسکن که 32 تا تهدید شناسایی کرد و همه رو پاک کرده بودم وبعد هم ازش خارج شدم. چیز مشکوک دیگه ای یادم نیست، شما اگر سوالات دیگه ای لازمه بفرمایید

احتمال آلودگي سيستم شما به ويروس يا تروجان وجود داره كه از طريق همين فلش مموري به سيستم شما منتقل شده.هميشه exit كردن يك برنامه امنيتي مانند كاسپر به علت هشدارهايي كه نشون ميده و كاربر از آن هشدارها اطلاع كافي نداره ساده ترين كار نيست.چون ممكنه مشكلاتي از اين قبيل حادث بشه.ممكنه ويروس مربوطه باعث ايجاد مشكل براي كاسپر شده باشه.

nirvana.12345
01-02-2009, 22:00
احتمال آلودگي سيستم شما به ويروس يا تروجان وجود داره كه از طريق همين فلش مموري به سيستم شما منتقل شده.هميشه exit كردن يك برنامه امنيتي مانند كاسپر به علت هشدارهايي كه نشون ميده و كاربر از آن هشدارها اطلاع كافي نداره ساده ترين كار نيست.چون ممكنه مشكلاتي از اين قبيل حادث بشه.ممكنه ويروس مربوطه باعث ايجاد مشكل براي كاسپر شده باشه.

جون سیستم ریستور کرده بودم گفتم یک بار دیگه با انتی اسپایور اسکن کنم و بعد از پاک کردن تهدید هایی که نشون داد و ریستارت ، همه پورت های usb باز شدند و کاسپر هم راحت پاک شد. ولی حالا موقع نصب بعد از اکستراکت اولیه یا میگه باید ریستارت بشه که بعد از رسیستارت هم باز یا همینو میگه یا موقع کپی کردن فایل ها متوقف میشه.
اگر ویروسی هست که نمیزاره کاسپر نصب بشه راهی برا از بین بردنش نیست؟

majid20
01-02-2009, 23:16
از پاسخ دوستان تشکر میکنم..... ولی من چیزی نفهمیدم.....!!
هر کاری میکنم ..... حتی با ------... آپدیت نمیشه..... جایی هست که بتونم آپدیت های کسپر رو به صورت فشرده دریافت کنم......؟!؟!؟
احتمالا فایل Hosts شما آسیب دیده ، حال ممکن است یک مشکل کوک باشه یا اینکه یک ویروس مخرب سبب این امر شده

شما ابتدا ببینید میتونید وارد سایت های امنیتی زیر شوید ( چون اگر ویروس باشه اجازه نمیده وارد این سایت ها شوید )

سپس فایل زیر را دریافت کرده و در مسیر C:\WINDOWS\system32\drivers\etc جایگزین کنید

جون سیستم ریستور کرده بودم گفتم یک بار دیگه با انتی اسپایور اسکن کنم و بعد از پاک کردن تهدید هایی که نشون داد و ریستارت ، همه پورت های usb باز شدند و کاسپر هم راحت پاک شد. ولی حالا موقع نصب بعد از اکستراکت اولیه یا میگه باید ریستارت بشه که بعد از رسیستارت هم باز یا همینو میگه یا موقع کپی کردن فایل ها متوقف میشه.
اگر ویروسی هست که نمیزاره کاسپر نصب بشه راهی برا از بین بردنش نیست؟
شما بهتره مشکل خود را در بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح کنید

mo.mo
02-02-2009, 11:50
سلام .
من بعد از 2 هفته خواستم کسپرام رو update کنم ولی تا 99% میره ولی کامل نمیشه البته از key های 100 روزه که روش گرفتنش و در پست های قبلی توضیح داده بودین استفاده میکنم میخواستم بدونم مشکل کجاست؟

hamilton
02-02-2009, 13:28
سلام .
من بعد از 2 هفته خواستم کسپرام رو update کنم ولی تا 99% میره ولی کامل نمیشه البته از key های 100 روزه که روش گرفتنش و در پست های قبلی توضیح داده بودین استفاده میکنم میخواستم بدونم مشکل کجاست؟

شما يكبار طبق روشي كه در پست زير قرار داده ام عمل كنيد و كامل آپديت كنيد سپس اگر مايل بوديد تنظيمات را به حالت اول برگردانيد.حتما ابتدا برنامه Ultra Surf را اجرا و از فعال بودن آن اطمينان حاصل كنيد سپس كاسپر را با تنظيمات ذكر شده آپديت كنيد:

bozorgmehr
02-02-2009, 18:26
با سلام خدمت اساتید محترم:
سئوالی داشتم من بر روی سیستمم اینترنت سکیوریتی کسپر ر اسکای 8.0.0.509را نصب کرده ام ، آیا احتیاج به نصب آنتی ویروس و آنتی اسپیور هم دارم .
پیشاپیش از محبت شما سپاسگذارم.

nirvana.12345
02-02-2009, 18:36
سئوالی داشتم من بر روی سیستمم اینترنت سکیوریتی کسپر ر اسکای 8.0.0.509را نصب کرده ام ، آیا احتیاج به نصب آنتی ویروس و آنتی اسپیور هم دارم .

هرگز دو تا آ نتی ویروس رو با هم نصب نکن ولی آنتی اسپایور اشکالی نداره و در صورت نصب هم نیازی به گارد فعالش نیست و فقط هر چند وقت سیستم رو اسکن کن.

alirafaat
02-02-2009, 22:03
سلام .

سلام

من هم دچار همین مشکل شدم

دیروز ویندوز رو عوض کردم با اینکه به صورت دستی (از فایل و اپدیت 2 فوریه ) اونو اپدیت کردم ولی حدود 5 مگ هر بار دانلود می کنه و روی 99 درصد میایسته (کمر اینترنتموشکست-من با این دیال اپ در پیتی تا به حال فایل بیشتر از 2 مگ تو خونه دانلود نکرده بودم ولی از دیروز تا حالا حدود 30 مگ دانلود شده -بی اثر-)

روش دوستمون همیلتون رو هم استفاده کردم فاید های نداره وسط دانلود سرعت یکباره صف میشه و ارور اپدیت کاسپرسکی دوباره میاد

راه دیگه ای وجود نداره؟

با تشکر

majid20
02-02-2009, 22:48
دوست عزیز تفاوت اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس در پست اول توضیح داده شده

اینترنت سکیوریتی در واقع آنتی ویروسی بهمراه فایروال هستش بنابراین پس از نصب اینترنت سکیوریتی نباید آنتی ویروس دیگری نصب کنید

اما در زمینه آنتی اسپایور توصیه میشه یکی ، دو محصول را در سیستم داشته باشید

البته آنتی ویرس های قدرتمند ( از جمله کسپرسکی ) در برابر جاسوس ها هم گارد بسیار قدرتمندی دارند

که بر هین اساس لازم نیست از گارد فعال آنتی اسپایور دیگری در کنار آنها استفاده شود و صرفا بعنوان یک اسکنر از آنتی اسپایور استفاده کنید

سلام

من هم دچار همین مشکل شدم

دیروز ویندوز رو عوض کردم با اینکه به صورت دستی (از فایل و اپدیت 2 فوریه ) اونو اپدیت کردم ولی حدود 5 مگ هر بار دانلود می کنه و روی 99 درصد میایسته (کمر اینترنتموشکست-من با این دیال اپ در پیتی تا به حال فایل بیشتر از 2 مگ تو خونه دانلود نکرده بودم ولی از دیروز تا حالا حدود 30 مگ دانلود شده -بی اثر-)

روش دوستمون همیلتون رو هم استفاده کردم فاید های نداره وسط دانلود سرعت یکباره صف میشه و ارور اپدیت کاسپرسکی دوباره میاد

راه دیگه ای وجود نداره؟

با تشکر
شما در موقعیکه سرعت وب خوبی دارید از طریق فیلطرشکن یا v-p-n اقدام کنید

متاسفانه این مشکل در برخی ISP های ایران به وجود آمده که فعلا راه حل مناسب استفاده از فیلطر شکن است

Ship Storm
03-02-2009, 06:49
دوستان و اساتید یخش سکوریتی یک راهنمایی بکنید
من Kaspersky Internet Security 2009 آخرین ورژن 506 رو گرفتم با مشکل اپدیت مواجه شدم و گفتم شاید ورژن مشکل داره رفتم نسخه 454 رو گرفتم ولی باز هم همون مشکل هست آپیدت میشه ولی error میده data base are obsolot نمیدونم چکار کنم ویندوز رو هم عوض کردم ولی باز هم این Error میاد مشاهده کنید: چکار کنم بخاطر همین ارور 2 ماه پیش مجبور شدم کاسپر رو پاک کنم و برم نود32 نصب کنم که اصلا مثل کاسپر نبود خیلی ضعیف تره

mo.mo
03-02-2009, 09:34
شما در موقعیکه سرعت وب خوبی دارید از طریق فیلطرشکن یا v-p-n اقدام کنید

متاسفانه این مشکل در برخی ISP های ایران به وجود آمده که فعلا راه حل مناسب استفاده از فیلطر شکن است
از کمکتون ممنون.
ولی من فکر نمیکنم مشکل از ISP ها باشه چون وقتی من از فایل های update هم استفاده میکنم همین مشکل واسم پیش میاد.
و در ضمن اون لینکی هم که بالا داده بودین عکس هاش مشکل دارن.

hamilton
03-02-2009, 10:02
من Kaspersky Internet Security 2009 آخرین ورژن 506 رو گرفتم با مشکل اپدیت مواجه شدم و گفتم شاید ورژن مشکل داره رفتم نسخه 454 رو گرفتم ولی باز هم همون مشکل هست آپیدت میشه ولی error میده data base are obsolot نمیدونم چکار کنم ویندوز رو هم عوض کردم ولی باز هم این Error میاد مشاهده کنید: چکار کنم بخاطر همین ارور 2 ماه پیش مجبور شدم کاسپر رو پاک کنم و برم نود32 نصب کنم که اصلا مثل کاسپر نبود خیلی ضعیف تره

دوست عزيز شما مطابق روش زير عمل كنيد.فقط توجه داشته باشيد اگر از خطوط Dialup استفاده ميكنيد فقط در زمانهايي كه خطوط خلوت ميباشند استفاده كنيد تا با قطعي وسط دانلود مواجه نشويد:

ahriman323
03-02-2009, 14:57

دقیقا من هم مشکل شما را دارم

دوست عزيز شما مطابق روش زير عمل كنيد.فقط توجه داشته باشيد اگر از خطوط Dialup استفاده ميكنيد فقط در زمانهايي كه خطوط خلوت ميباشند استفاده كنيد تا با قطعي وسط دانلود مواجه نشويد:

من هم همین مشکل را دارم و با این روشی که گفتید امتحان کردم چند بار ولی اپدیت تا 21 درصد میشه و تمام میشه Dialup هم نیستم.
فقط قسمت malware اپدیت نمیشه!!!

Ship Storm
04-02-2009, 03:57
دقیقا من هم مشکل شما را دارم

من هم همین مشکل را دارم و با این روشی که گفتید امتحان کردم چند بار ولی اپدیت تا 21 درصد میشه و تمام میشه Dialup هم نیستم.
فقط قسمت malware اپدیت نمیشه!!!

مشکل ما حل نشد اصلا دیگه با اون ------ برای من یکی که هیچی آپدیت نشد
میدونید فکر کنم مشکل از رنج آی پی هایی هستش که شاتل به ما داده
من سرویس 512 شاتل دارم و با آی پی 94 شروع میشه این رنج آی پی رو خیلی از جاها تحریمش کردن با free gate هم امتحان کردم نشد دوستنا عزیز راهیی دیگه وجود نداره که ما از شر این مشکل خلاص بشیم هرکاری میکنیم با این ارور مواجه میشیم تا حالا 200 مگابایت آپدیت کردیم ولی باز میگه data base absolot این دیگه چه بدبختی ای هستش:41::41::41::41::41:

Ship Storm
04-02-2009, 04:47
مشکل رو حل کردم
بسته بروز رسانی آنتی ویروس رو از سایت تبیان دانلود کردم

بصورت آفلاین اپدیتش کردم خیلی خوب جواب داد و دیگه اروری تو کارش نیست :46:

ahriman323
04-02-2009, 09:17
مشکل ما حل نشد اصلا دیگه با اون ------ برای من یکی که هیچی آپدیت نشد
میدونید فکر کنم مشکل از رنج آی پی هایی هستش که شاتل به ما داده
من سرویس 512 شاتل دارم و با آی پی 94 شروع میشه این رنج آی پی رو خیلی از جاها تحریمش کردن با free gate هم امتحان کردم نشد دوستنا عزیز راهیی دیگه وجود نداره که ما از شر این مشکل خلاص بشیم هرکاری میکنیم با این ارور مواجه میشیم تا حالا 200 مگابایت آپدیت کردیم ولی باز میگه data base absolot این دیگه چه بدبختی ای هستش:41::41::41::41::41:

فکر نکنم مشکل از ای پی باشه چون فقط قسمتmalware اپدیت نمشه و بقیه جاها اپدیت میشه
بهترین را اینه که هنگام نصب قسمت malware را نصب نکنیم....
من که فعلا توی key کسپر ماندم.....

khelane
04-02-2009, 13:22
سلام
من تزه ویندوزز رو عوض کردم کاسپر 8 هم نصب کردم بعد میخوام برم سایت زیر این ارور رو میده چوگونه حلش کنم
Kaspersky

Anti-Virus 2009

Access denied
The requested URL could not be retrieved

While trying to retrieve the URL:

The following error was encountered:

Access to requested object is forbidden

hamilton
04-02-2009, 13:33
سلام
من تزه ویندوزز رو عوض کردم کاسپر 8 هم نصب کردم بعد میخوام برم سایت زیر این ارور رو میده چوگونه حلش کنم
Kaspersky

Anti-Virus 2009

Access denied

شما كاسپر را غيرفعال كنيد و آنرا از سيني تسكبار و با كليك راست روي آن Exit كنيد و بعد وارد سايت موردنظر شويد.

boy_kochak
04-02-2009, 13:47
سلام
Kaspersky

Anti-Virus 2009

Access denied

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید The following error was encountered:

خوب دوست عزیز تابل دیگه .... شما در قسمت سیستم تری گزینه کسپر اسکای رو که قرمز رنگ است کلیک راست کرده و resume protectionv زده و بعد از چند احظه پنجره بازمیشود به نام pause protectionv که شما گزینه آخر رو بزن و کسپر به حالت خاکستری در می یاد .... بعد برو به سایتت ..... و کارت که تموم شد دوباره همین عمل رو تکرار کن ... این یه راحشه .... موفق باشی

majid20
04-02-2009, 16:42
فکر نکنم مشکل از ای پی باشه چون فقط قسمتmalware اپدیت نمشه و بقیه جاها اپدیت میشه
بهترین را اینه که هنگام نصب قسمت malware را نصب نکنیم....
من که فعلا توی key کسپر ماندم.....
این دیگه از اون حرفا بود :18:
اگه بخش Malware رو نصب نکنید یعنی کسپرسکی قادر به شناسایی کلیه مخرب ها از جمله ویروس ها ، جاسوس ها ،تروجانها و ... نخواهد بود

سلام
Kaspersky

Anti-Virus 2009

Access denied

دو راه حل دارید ... اول اینکه سایت مزبور رو به لیست سفید کسپرسکی وارد کنید

دوم اینکه کسپرسکی را از حالت خودکار خارج کرده و هنگام ورود به سایت ، اجازه ورود بدهید

majid20
04-02-2009, 16:47
سلام .

از کمکتون ممنون.
ولی من فکر نمیکنم مشکل از isp ها باشه چون وقتی من از فایل های update هم استفاده میکنم همین مشکل واسم پیش میاد.
و در ضمن اون لینکی هم که بالا داده بودین عکس هاش مشکل دارن.
شما از کدام نسخه کسپرسکی استفاده میکنید ؟ آیا برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

اگر مشکل شما اینه که تا 99% میره ولی دانلود آپدیت ها تموم نمیشه ، خب این مسئله معمولا وقتی حجم اپدیت ها بالاست رخ میده

باید صبر کنید تا خودش کامل بشه

اما اگر صرفا مشکل آپدیت دارید بهتره از فیلطرشکن استفاده کنید

hraa
05-02-2009, 19:17
ببخشید اگه بنظر تون تکراریه ولی من نتونستم جواب مناسبم رو پیداکنم!!!
من از کاسپر آنتی ویروس ورژن 8.0.0.506 استفاده میکنم، میخواستم بدونم وقتی یکبار آپدیتش کردم جچوری میتونم آپدیت رو نگهداری کنم تا دفعه بعد گه نصبش گردم بتونم راحت از اون آپدیت استفاده کنم؟
مشکلی که دارم اینه که حالا که کاسپر رو مجدد نصب کردم تا 99 درصد میره و بعد از مدتی طولانی 100 درصد میشه و لی آپدیت نمیشه و اون چراغش هنوز قرمزه!!!
میخواستم مشابه ورژنهای قبل عمل کنم ولی این یکی متفاوته و نمیدونستم باید کدوم فولدر رو کپی کنم و نگه دارم و ...

hamilton
06-02-2009, 09:46
ببخشید اگه بنظر تون تکراریه ولی من نتونستم جواب مناسبم رو پیداکنم!!!
من از کاسپر آنتی ویروس ورژن 8.0.0.506 استفاده میکنم، میخواستم بدونم وقتی یکبار آپدیتش کردم جچوری میتونم آپدیت رو نگهداری کنم تا دفعه بعد گه نصبش گردم بتونم راحت از اون آپدیت استفاده کنم؟
مشکلی که دارم اینه که حالا که کاسپر رو مجدد نصب کردم تا 99 درصد میره و بعد از مدتی طولانی 100 درصد میشه و لی آپدیت نمیشه و اون چراغش هنوز قرمزه!!!
میخواستم مشابه ورژنهای قبل عمل کنم ولی این یکی متفاوته و نمیدونستم باید کدوم فولدر رو کپی کنم و نگه دارم و ...

براي جمع اوري آپيتها مطابق شكلهاي زير عمل كنيد.ابتدا وارد بخش Settings شويد و سپس:

شما هر مسيري را كه تمايل داشتيد ميتونيد به عنوان مسير ذخيره آپديتهاي كاسپز انتخاب كنيد.بعد از انجام تغييرات حتما تمام پنجره ها را Ok كنيد تا تغييرات ذخيره شوند.

در مورد آپديت نشدن 100% ميتونيد يا از روشي كه در پست زير توضيح دادم استفاده كنيد:

يا از برنامه اي كه در پست زير معرفي شده استفاده كنيد و سپس كاسپر را براي بار اول بصورت دستي آپديت كنيد.با استفاده از اين برنامه ميتونيد آپديتها را در مسير موردنظر نيز ذخيره كنيد تا در موارد احتمالي آينده از آن استفاده كنيد:

hamid2220
06-02-2009, 10:22
منم این مشکلو دارم با کی های مختلف هم امتحان کردم درست نشد دیگه مغزم کار نمی کنه.

amirpers
06-02-2009, 12:32
دوستان من یه سوال دارم که هنوز کامل برام روشن نشده .
آنتی ویروس وظیف اش اینه که جلوی ویروس و تروجان و ... غیره رو بگیره و سکییوریتی وظیفه اش جلوگیری از ویروس و تروجان و کرم و ... است .
حالا آیا آنتی ویروسی که داخل سکیوریتی هست ضعیفتر از خود انتی ویروس اصلیه ؟ اگه نه پس چرا همه از سکیوریتی استفاده نمی کنن ؟
مثلا همین سکیوریتی کسپراسکی رو نصب کنن .

در ضمن من سالها از ناد32 استفاده می کردم اما الان 2 باره که سیستمم ویروسی شده . می خوام از کسپر اسکی استفاده کنم اما یه سوال دارم :
چرا کسپر اسکی خیلی فایلها رو ویروس و تروجان تشخیص میده ؟ این جوری باشه که نمیشه کاری انجام داد .

boy_kochak
06-02-2009, 13:28
سلام دوستان ...... چند وقته که یه مشکل نصیب سیستم من و یکی از دوستان شده .....
اولین مشکل ویروسی شدن pc به یک نوع ویروسه که بسیار هوشمند و امکان نصب آنتی ویروس رو نمیده .... System Restore هم از کار افتاده .... امکان ورود به safe mode رو هم نمیده ..... با پیشرفت این ویروس یا کرم پورتهای جدیدی که از طریق usb اتصال پیدا میکند رو هم اجازه نمیده و مانع شناختن لوازم جانبی به ویندوز میشه .... من با استفاده از کسپر 7 از طریق شبکه به اسکن کردم درایواشو و تروجان و کرم رو شناسایی کرد .... تروجان هار وتا حدودی پاک کرد اما کرم ها که پاک میشدند دوباره جایکزین میشن به طوریکه فضای کامپیوتر پر شده و همش هشدار میده .... من تونستم کرمها رو تاجایی پاک کنم اما به یه چند تایی میرسید تا شناسایی میشد تغییر مسیر میدادن و از دست آنتی ویروس فرار میکردن و دیگه قادر به شناسایشون نبود ...
با استفاده از برنامه Kill_LSASS_KGH تونستم برو تو safe mode اما هنوز System Restore گزینه غیر فعال کردنش خاموشه ...
چه حرکتی کنم که بتونم فعالش کنم و بتونم آنتی ویروس رو سیستم نصب کنم و این کد مخرب ها رو هم پاک کنم .... ویندوز هم نمی تونم عوض کنم رو کامپیوتر برنامه هایی نصبه که اگه ویندوز عوض شده باید هز ینه زیادی برای نصب اون بدیم .... لطفا کمک کنید .....

سیستم خودم کسپر.0.0.506 8 نصبه کردم ... آپدیت کردم ... اما خیلی ضعف عمل مکنه .... مثلا فایلی که مطئن بودم توش ویروسه رو cd کپی کردم و هنگامی Cd رو اجرا کردم تا داخل فایل هاش نشدم نتونست ویروس رو شناسایی کنه و اسکن هم کردم دیر اسکن کرد ... اما از همین روش با کسپر 7 استفاده کردم به محض ورود Cd ویروس رو شناسایی کرد و اخطار داد .... حالا شما بگید اشگال از کجاست ؟؟؟؟؟

راستی این معنیش چی میشه .....

و این رو میده ......

به نظر شما مشکل کجاست ؟ ......

hamilton
06-02-2009, 14:24
[img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img
منم این مشکلو دارم با کی های مختلف هم امتحان کردم درست نشد دیگه مغزم کار نمی کنه.

شما يكبار اقدام به Repair كاسپر كنيد.وارد منوي Srart بشيد.گزينه Kaspersky Antivirus را انتخاب و سپس گزينه Modify,Repair or remove را انتخاب و در پنجره جديدي كه نمايش داده ميشه گزينه Repair را انتخاب كنيد.

دوستان من یه سوال دارم که هنوز کامل برام روشن نشده .
آنتی ویروس وظیف اش اینه که جلوی ویروس و تروجان و ... غیره رو بگیره و سکییوریتی وظیفه اش جلوگیری از ویروس و تروجان و کرم و ... است .
حالا آیا آنتی ویروسی که داخل سکیوریتی هست ضعیفتر از خود انتی ویروس اصلیه ؟ اگه نه پس چرا همه از سکیوریتی استفاده نمی کنن ؟
مثلا همین سکیوریتی کسپراسکی رو نصب کنن .

در ضمن من سالها از ناد32 استفاده می کردم اما الان 2 باره که سیستمم ویروسی شده . می خوام از کسپر اسکی استفاده کنم اما یه سوال دارم :
چرا کسپر اسکی خیلی فایلها رو ویروس و تروجان تشخیص میده ؟ این جوری باشه که نمیشه کاری انجام داد .
هم آنتي ويروس و هم اينترنت سكيوريتي هر دو وظيفه دارند جلوي ويروسها و تروجانها و كلا بدافزارها رو بگيرند.فرق اين دو محصول نيز بارها توضيح داده شده.اينترنت سكيوريتي حاوي همان آنتي ويروس كمپاني مربوطه است بهمراه يكسري امكانات و برنامه هاي امنيتي بيشتر مثل وجود فايروال و آنتي اسپم و موارد ديگر.و به اين صورت نيست كه آنتي ويروسي كه داخل اينترنت سكيوريتي نصب ميباشه ضعيفتر از خود انتي ويروس عمل كنه چرا كه همون آنتي ويروسيه كه افراد بعضا بنا به دلايلي بصورت تكي از آن استفاده ميكنند.
اينكه ميفرماييد چرا همه افراد از اينترنت سكيوريتي استفاده نميكنند نيز دلايل مختلفي داره.افراد داراي سطح دانش و آگاهيهاي مختلفي هستند و هركسي بنا به دانش خود و نيز مسايل شخصي و سليقه اي از محصولات مختلفي استفاده ميكنند.از طرف ديگه تا بحال آماري در اين زمينه منتشر نشده كه تعداد افرادي كه از آنتي ويروس استفاده ميكنند بيشتر از افرادي ميباشه كه اينترنت سكيوريتي استفاده ميكنند.
در مورد سوال آخر بايد عرض كنم كه اصلا به اين صورت نيست كه كاسپر خيلي از فايلها رو به عنوان ويروس ميشناسه.بستگي داره تنظيمات آن به چه صورت ست شده باشه و نيز به محيط كاربر و فعاليتي كه فرد با سيستم خودش نيز انجام ميده نيز بستگي داره.مثلا فرض كنيد من فردي هستم كه دائما به سايتهاي مشكوك و آلوده سر ميزنم.روي هر لينكي كه ميبينم كليك ميكنم خب مطمئنا احتمال آلودگي سيستم من در مقايسه با فردي كه مسايل امنيتي را بخوبي رعايت ميكنه بيشتره و در اين حالت پيغامهاي كاسپر نيز بيشتر ميشه.نكته اي هم بايد توجه داشت اينه كه هميشه پيغامهاي كاسپر دال بر آلودگي سيستم نميباشه.اگر با پيغامهاي كاسپر به درستي مواجه بشيم مطئنا به يك محصول دلچسب تبديل ميشه و ديگه سوهان روح نميشه.اينكه يك محصول امنيتي ساكت و بي سروصدا و بدون دادن هيچ پيغامي براي ما كار كنه دليل بر برتري اون محصول نيست اين امر ممكنه يك نقطه ضعف امنيتي بزرگ هم باشه.

hamilton
06-02-2009, 14:36
سلام دوستان ...... چند وقته که یه مشکل نصیب سیستم من و یکی از دوستان شده .....
اولین مشکل ویروسی شدن pc به یک نوع ویروسه که بسیار هوشمند و امکان نصب آنتی ویروس رو نمیده .... System Restore هم از کار افتاده .... امکان ورود به safe mode رو هم نمیده ..... با پیشرفت این ویروس یا کرم پورتهای جدیدی که از طریق usb اتصال پیدا میکند رو هم اجازه نمیده و مانع شناختن لوازم جانبی به ویندوز میشه .... من با استفاده از کسپر 7 از طریق شبکه به اسکن کردم درایواشو و تروجان و کرم رو شناسایی کرد .... تروجان هار وتا حدودی پاک کرد اما کرم ها که پاک میشدند دوباره جایکزین میشن به طوریکه فضای کامپیوتر پر شده و همش هشدار میده .... من تونستم کرمها رو تاجایی پاک کنم اما به یه چند تایی میرسید تا شناسایی میشد تغییر مسیر میدادن و از دست آنتی ویروس فرار میکردن و دیگه قادر به شناسایشون نبود ...
با استفاده از برنامه Kill_LSASS_KGH تونستم برو تو safe mode اما هنوز System Restore گزینه غیر فعال کردنش خاموشه ...
چه حرکتی کنم که بتونم فعالش کنم و بتونم آنتی ویروس رو سیستم نصب کنم و این کد مخرب ها رو هم پاک کنم .... ویندوز هم نمی تونم عوض کنم رو کامپیوتر برنامه هایی نصبه که اگه ویندوز عوض شده باید هز ینه زیادی برای نصب اون بدیم .... لطفا کمک کنید .....

سیستم خودم کسپر.0.0.506 8 نصبه کردم ... آپدیت کردم ... اما خیلی ضعف عمل مکنه .... مثلا فایلی که مطئن بودم توش ویروسه رو cd کپی کردم و هنگامی Cd رو اجرا کردم تا داخل فایل هاش نشدم نتونست ویروس رو شناسایی کنه و اسکن هم کردم دیر اسکن کرد ... اما از همین روش با کسپر 7 استفاده کردم به محض ورود Cd ویروس رو شناسایی کرد و اخطار داد .... حالا شما بگید اشگال از کجاست ؟؟؟؟؟

راستی این معنیش چی میشه .....

و این رو میده ......

به نظر شما مشکل کجاست ؟ ......

من errorي در تصاويري كه قرار داديد نميبينم.در صورت وجود مشكل يا پيدا كردم ويروس چراغ سبزي كه در تصوير وجود داره به رنگ زرد يا قرمز درمياد.
در مورد وجود ويروس در CD و عدم هشدار كاسپر نيز ممكنه ويروس از نوع اتوران نباشه و تا زمانيكه ويروس اجرا نشه يا روي فايل آلوده كليك نشه اعلام هشدار نكنه.در صورت پيدا كردن ويروس در روي CD رايت شده ميتونه جلوي خرابكاري آن در سيستم رو بگيره چراكه فايلهاي آلوده از روي CD قابل پاك شده نيستند.

در مورد سيستم آلوده اي كه فرموديد توصيه ميكنم از CD بوتيبل آنتي ويروس Avira استفاده كنيد و سيستم را با استفاده از اين CD راه اندازي كرده و كاملا و با شدت تنظيمات آنرا اسكن كنيد.حتما از آنتي اسپايورهاي خوبي مانند Spyware Doctor نيز استفاده و آنرا آپديت كرده و سيستم خود را كامل اسكن كنيد.
در صورت ادامه مشكل انرا در انجمن "اورژانس سيستمهاي آلوده" مطرح كنيد و تاپيكهاي مهم آن انجمن را نيز مطالعه بفرماييد.

boy_kochak
06-02-2009, 14:57
باتشکر فراوان از دوست گرامیHamilton..... همانطور که میدونید در نسخه 8 در هنگام آپدیت یکسری فکسیت نصب میشه که باعث قانونی شدن آنتی ویروس میشه اما من در تصویر دوم منظورم no active threats بوده چه مفهومی دارد .... و در مورد CD بوتيبل آنتي ويروس Avira اگه ممکنه برام URL دانلود روبزای ممنون میشم .... از cd بوتیبل کسپر استفاده کردم اما کار نکرد .... باز هم ممنون

amirpers
06-02-2009, 20:10
شما يكبار اقدام به repair كاسپر كنيد.وارد منوي srart بشيد.گزينه kaspersky antivirus را انتخاب و سپس گزينه modify,repair or remove را انتخاب و در پنجره جديدي كه نمايش داده ميشه گزينه repair را انتخاب كنيد.

هم آنتي ويروس و هم اينترنت سكيوريتي هر دو وظيفه دارند جلوي ويروسها و تروجانها و كلا بدافزارها رو بگيرند.فرق اين دو محصول نيز بارها توضيح داده شده.اينترنت سكيوريتي حاوي همان آنتي ويروس كمپاني مربوطه است بهمراه يكسري امكانات و برنامه هاي امنيتي بيشتر مثل وجود فايروال و آنتي اسپم و موارد ديگر.و به اين صورت نيست كه آنتي ويروسي كه داخل اينترنت سكيوريتي نصب ميباشه ضعيفتر از خود انتي ويروس عمل كنه چرا كه همون آنتي ويروسيه كه افراد بعضا بنا به دلايلي بصورت تكي از آن استفاده ميكنند.
اينكه ميفرماييد چرا همه افراد از اينترنت سكيوريتي استفاده نميكنند نيز دلايل مختلفي داره.افراد داراي سطح دانش و آگاهيهاي مختلفي هستند و هركسي بنا به دانش خود و نيز مسايل شخصي و سليقه اي از محصولات مختلفي استفاده ميكنند.از طرف ديگه تا بحال آماري در اين زمينه منتشر نشده كه تعداد افرادي كه از آنتي ويروس استفاده ميكنند بيشتر از افرادي ميباشه كه اينترنت سكيوريتي استفاده ميكنند.
در مورد سوال آخر بايد عرض كنم كه اصلا به اين صورت نيست كه كاسپر خيلي از فايلها رو به عنوان ويروس ميشناسه.بستگي داره تنظيمات آن به چه صورت ست شده باشه و نيز به محيط كاربر و فعاليتي كه فرد با سيستم خودش نيز انجام ميده نيز بستگي داره.مثلا فرض كنيد من فردي هستم كه دائما به سايتهاي مشكوك و آلوده سر ميزنم.روي هر لينكي كه ميبينم كليك ميكنم خب مطمئنا احتمال آلودگي سيستم من در مقايسه با فردي كه مسايل امنيتي را بخوبي رعايت ميكنه بيشتره و در اين حالت پيغامهاي كاسپر نيز بيشتر ميشه.نكته اي هم بايد توجه داشت اينه كه هميشه پيغامهاي كاسپر دال بر آلودگي سيستم نميباشه.اگر با پيغامهاي كاسپر به درستي مواجه بشيم مطئنا به يك محصول دلچسب تبديل ميشه و ديگه سوهان روح نميشه.اينكه يك محصول امنيتي ساكت و بي سروصدا و بدون دادن هيچ پيغامي براي ما كار كنه دليل بر برتري اون محصول نيست اين امر ممكنه يك نقطه ضعف امنيتي بزرگ هم باشه.

ممنون از پاسخ شما .
به هر حال من دوست دارم از کسپر اسکی استفاده کنم اما نمی تونم . چون کی هاش رو پیدا نمی کنم . تو اون سایت هم که معرفی شده در تاپیک مربوطه می رم و کی رو دانلود می کنم اما جواب نمی ده .

MAH-AL
06-02-2009, 20:39
سلام

دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که من بازی gears of war رو تو کامپیوترم داشتم و بدون مشکل اجرا میشد ولی الان یکی دو روزه پیغام خطای

you cannot run the game with modified executable code.please reinstall the game

رو میده هر چی فکر میکنم کار خاصی رو سیستم انجام ندادم که باعث این مشکل شده باشه فقط من انتی ویروسمو عوض کردم و کاسپرسکی 2009 ریختم . البته یادم میاد پارسالم یه همچین مشکلی با کاسپرسکی داشتم که کلی از بازیهامو نمیگذاشت اجرا کنم تا جایی که مجبور شدم پاکش کنم جاش norton 360 ریختم که دیگه اروری نمیداد حالا میخواستم بدونم راه حلی برای این مشکل هست ؟

hamilton
06-02-2009, 23:17
سلام

دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که من بازی gears of war رو تو کامپیوترم داشتم و بدون مشکل اجرا میشد ولی الان یکی دو روزه پیغام خطای

you cannot run the game with modified executable code.please reinstall the game

رو میده هر چی فکر میکنم کار خاصی رو سیستم انجام ندادم که باعث این مشکل شده باشه فقط من انتی ویروسمو عوض کردم و کاسپرسکی 2009 ریختم . البته یادم میاد پارسالم یه همچین مشکلی با کاسپرسکی داشتم که کلی از بازیهامو نمیگذاشت اجرا کنم تا جایی که مجبور شدم پاکش کنم جاش norton 360 ریختم که دیگه اروری نمیداد حالا میخواستم بدونم راه حلی برای این مشکل هست ؟

فايلهايي كه بنظز شما سالم ميرسند و مشكلي ندارند را به قسمت trust اضافه كنيد(البته اگر نسخه 8 اين محصول استفاده ميكنيد).

mohsen57
07-02-2009, 14:41
من امروز kav رو لز سایتش دانلود و با key file اکتیو کردم ولی بعضی موقع این پیغام رو میده: You are using trail version
من اکتیوش کردم 77 روز هم وقت داره چرا این پیغام میاد.
موقع آپدیت هم روی 99 درصد گیر میکنه نیم ساعت روی 99 درصد صبر کردم هنوز داشت فایل دانلود میکرد ولی 100 درصد نمیشد!!

majid20
07-02-2009, 16:11
من امروز kav رو لز سایتش دانلود و با key file اکتیو کردم ولی بعضی موقع این پیغام رو میده: You are using trail version
من اکتیوش کردم 77 روز هم وقت داره چرا این پیغام میاد.
موقع آپدیت هم روی 99 درصد گیر میکنه نیم ساعت روی 99 درصد صبر کردم هنوز داشت فایل دانلود میکرد ولی 100 درصد نمیشد!!
شاید Key ای که شما استفاده میکنید ، تریال باشه ( Key های تریال از 15 تا 90 روز منتشر میشوند )

مشکل آپدیت هم باید صبر کنید تا کامل شود

باتشکر فراوان از دوست گرامیHamilton..... همانطور که میدونید در نسخه 8 در هنگام آپدیت یکسری فکسیت نصب میشه که باعث قانونی شدن آنتی ویروس میشه اما من در تصویر دوم منظورم no active threats بوده چه مفهومی دارد .... و در مورد CD بوتيبل آنتي ويروس Avira اگه ممکنه برام URL دانلود روبزای ممنون میشم .... از cd بوتیبل کسپر استفاده کردم اما کار نکرد .... باز هم ممنون
no active threats یعنی اینکه هیچگونه تهدیدی سیستم شما رو تهدید نمیکنه و از دید کسپرسکی سیستم روال کاملا مثبتی داره

در زمینه لینک دانلود CD بوتيبل آنتي ويروس Avira

برای برگرداندت System Restore از فایل زیر استفاده کنید ( البته پیش از آن یک بک آپ از رجیستری تهیه نمایید )

hamid2220
07-02-2009, 18:50
شما يكبار اقدام به repair كاسپر كنيد.وارد منوي srart بشيد.گزينه kaspersky antivirus را انتخاب و سپس گزينه modify,repair or remove را انتخاب و در پنجره جديدي كه نمايش داده ميشه گزينه repair را انتخاب كنيد.

ریپیر رو هم زدم باز هم درست نشد کلا پاکش هم کردم از اول نصبش کردم بازم درست نشد چی کار کنم:41:

mohsen57
07-02-2009, 20:12
آپدیت kav تموم میشه ولی هنوز مینویسه Databases are obsolete

majid20
07-02-2009, 22:37

ریپیر رو هم زدم باز هم درست نشد کلا پاکش هم کردم از اول نصبش کردم بازم درست نشد چی کار کنم:41:
شما از کدام ورژن کسپرسکی استفاده میکنید ؟ آیا کسپرسکی رو کرک کردید ؟

آپدیت kav تموم میشه ولی هنوز مینویسه Databases are obsolete
شما ابتدا تاریخ سیستم را چک کنید

سپس یک بار با فیلطرشکن یا v-p-n آن را به روز نمایید

ali744
08-02-2009, 01:30
سلام ،
dataases are absolete
ممنون میشم کمکم کنید

سلام مجدد ،
من مشکلمو در پست نقل شده قبلا مطرح کردم ، جناب hamilton هم منو راهنمایی کردن ، ولی متاسفانه با اینکه استفاده از Ultrasurf مشکل بعضی از دوستانو رو حل کرده بود در مورد من جواب نداد. گفتم یک screenshot از یکی از تلاشهام برای update که همراه با ultrasurf هم بود بگذارم شاید راه حلی پیدا بشه.
ممنونم :11:

majid20
08-02-2009, 16:46
سلام مجدد ،
من مشکلمو در پست نقل شده قبلا مطرح کردم ، جناب hamilton هم منو راهنمایی کردن ، ولی متاسفانه با اینکه استفاده از Ultrasurf مشکل بعضی از دوستانو رو حل کرده بود در مورد من جواب نداد. گفتم یک screenshot از یکی از تلاشهام برای update که همراه با ultrasurf هم بود بگذارم شاید راه حلی پیدا بشه.
ممنونم :11:

شما مجددا تنظیمات سرور رو به حالت پیش فرض برگردونید و با انجام تنظیمات صحیح پر و کسی مجددا با فیلطرشکن آپدیت کنید

درصورت عدم پاسخ ، گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را اینجا بگذارید

mrmmnb
08-02-2009, 23:42
دوستان شما هم دیروز ابدیت 10 مگی داشتید؟با دیال اپ پدرم در اومد تا تموم شد نمیدونم جریان چی بود که ابدیتش این همه سنگین بود

hamilton
09-02-2009, 09:28
دوستان شما هم دیروز ابدیت 10 مگی داشتید؟با دیال اپ پدرم در اومد تا تموم شد نمیدونم جریان چی بود که ابدیتش این همه سنگین بود

من كه ديروز آپديتي به اين حجم با كاسپر نداشتم.آيا قبل از اين اپديت كاسپر شما كاملا آپديت بود؟

babak_tour
09-02-2009, 14:35
سلام
من kis 2009 رو رو 2 تا سيستم نصب كردم. يكي مال خودم و يكي مال سايت دانشگاه. مال خودم ويروس نداره ولي مال سايت موقع نصب ويروس داشت. رو سيستم خودم قبالا مك آفي 2009 نصب بود. رو سيستم سايت kis 7 .توي تاپيك توضيح درستي پيدا نكردم. وقتي براي اولين بار آپديت كردم 100% شد باز مي گفت آپديت نيست. هير دفعه چند كيلوبايت دانلود ميكنه سر 21%بي خيال ميشه. وقتي هم كه ري استارت ميشه ميگه كه ديتابيس خرابه و مي خواد آپديت كنه . ولي دوباره همون آش و همون كاسه. ممكنه مشكل از سرور باشه؟ اين قضيه ي آپديت با پ-راگزي چيه؟

majid20
09-02-2009, 17:46
سلام
من kis 2009 رو رو 2 تا سيستم نصب كردم. يكي مال خودم و يكي مال سايت دانشگاه. مال خودم ويروس نداره ولي مال سايت موقع نصب ويروس داشت. رو سيستم خودم قبالا مك آفي 2009 نصب بود. رو سيستم سايت kis 7 .توي تاپيك توضيح درستي پيدا نكردم. وقتي براي اولين بار آپديت كردم 100% شد باز مي گفت آپديت نيست. هير دفعه چند كيلوبايت دانلود ميكنه سر 21%بي خيال ميشه. وقتي هم كه ري استارت ميشه ميگه كه ديتابيس خرابه و مي خواد آپديت كنه . ولي دوباره همون آش و همون كاسه. ممكنه مشكل از سرور باشه؟ اين قضيه ي آپديت با پ-راگزي چيه؟
دوست عزیز در نسخه 2009 کاربران ایرانی با مشکل عدم آپدیت بخش Anti Malware کسپرسکی مواجه هستند

چنانچه این بخش آپدیت نشود ولی بخش های دیگر آپدیت شوند ، مشکل دیتایس پیش می آید

برای رفع هرگونه مشکل دیتابیس ، شما باید یکبار کامل آپدیت کنید

در حال حاضر توصیه میشه با استفاده از فیلطرشکن ( مثل Ultrasurf ) و یا v-p-n اقدام به آپدیت کامل کسپرسکی کنید

zigma94
09-02-2009, 22:56
سلام

من دو سوال داشتم که اگه جواب بدید ممنون میشم:

من نسخه KIS 8.0.0.506en رو از همین سایت دانلود کرردم. اولا می خواستم بدونم که آیا این نسخه یک نسخه ی کامله؟(منظورم اینه که از نسخه های آزمایشی هست یا نیست)

و سوال دوم هم اینه که موقع نصب این پیغام رو به من میده که عکسش رو در زیر گذاشتم:

در صورتی که من اصلا McAfee ندارم

با تشکر

siavash2death
09-02-2009, 23:41
سلام

من دو سوال داشتم که اگه جواب بدید ممنون میشم:

من نسخه KIS 8.0.0.506en رو از همین سایت دانلود کرردم. اولا می خواستم بدونم که آیا این نسخه یک نسخه ی کامله؟(منظورم اینه که از نسخه های آزمایشی هست یا نیست)

و سوال دوم هم اینه که موقع نصب این پیغام رو به من میده که عکسش رو در زیر گذاشتم:

در صورتی که من اصلا McAfee ندارم

با تشکر

دوست عزیز.اگه درست بگم این نسخه نهایی هستش و بتا نیست!
در مورد سوال دوم هم اینه که شما پاک کردید مکافی رو!ولی درست پاک نشده و هنوز رد پاش توی سیستمتون مونده که باعث این ارور می شه!ببینید یه removal برای مکافی توی سایتش موجود نیست؟اگه بود دانلودش کنید و با اون کامل از بین ببریدش و بعد کاسپرسکی رو نصب کنید!
اما اگه موجود نیست فکر کنم با برنامه پاک کننده رجیستری و پاک کننده فایلهای اضافی بتونید پاکش کنید.مثلا ccleaner اگه اسمش رو درست نوشته باشم!:31:

zigma94
10-02-2009, 14:42
دوست عزیز.اگه درست بگم این نسخه نهایی هستش و بتا نیست!
در مورد سوال دوم هم اینه که شما پاک کردید مکافی رو!ولی درست پاک نشده و هنوز رد پاش توی سیستمتون مونده که باعث این ارور می شه!ببینید یه removal برای مکافی توی سایتش موجود نیست؟اگه بود دانلودش کنید و با اون کامل از بین ببریدش و بعد کاسپرسکی رو نصب کنید!
اما اگه موجود نیست فکر کنم با برنامه پاک کننده رجیستری و پاک کننده فایلهای اضافی بتونید پاکش کنید.مثلا ccleaner اگه اسمش رو درست نوشته باشم!:31:

ممنون از جوابتون .

ولی در مورد پاسخ سوال دومم باید بگم که من اصلا McAfee رو نصب نکردم که بخوام کامل آنیستال
کنم یا ناقص.
ممنون میشم اگه پاسخ دیگه ای به نظرتون می رسه بگید.

hamilton
10-02-2009, 17:39
ممنون از جوابتون .

ولی در مورد پاسخ سوال دومم باید بگم که من اصلا mcafee رو نصب نکردم که بخوام کامل آنیستال
کنم یا ناقص.
ممنون میشم اگه پاسخ دیگه ای به نظرتون می رسه بگید.

ممكنه اين برنامه همراه برنامه ديگري نصب شده باشه.در هر صورت به راحتي ميتونيد اين برنامه را پيدا كرده و آنرا از روي سيستم خود پاك كنيد.حتي نيازي هم به اين كار نداريد در تصويري كه قرار داديد خود كاسپر در ادامه مراحل نصب خودش با توجه با اينكه هشدار داده اين برنامه يك برنامه ناشازگار با خودش ميباشه اقدام به پاكسازي آن از روي سيستم شما ميكنه و پس از اينكار اقدام به نصب خودش ميكنه.

zigma94
10-02-2009, 18:21
ممكنه اين برنامه همراه برنامه ديگري نصب شده باشه.در هر صورت به راحتي ميتونيد اين برنامه را پيدا كرده و آنرا از روي سيستم خود پاك كنيد.حتي نيازي هم به اين كار نداريد در تصويري كه قرار داديد خود كاسپر در ادامه مراحل نصب خودش با توجه با اينكه هشدار داده اين برنامه يك برنامه ناشازگار با خودش ميباشه اقدام به پاكسازي آن از روي سيستم شما ميكنه و پس از اينكار اقدام به نصب خودش ميكنه.

از جوابتون تشکر می کنم

ولی من اصلا برنامه McAfee رو ندارم و مطمعنم چه به تنهایی و چه همراه با برنامه دیگری در سیستم من نصب نشده و در واقع کسپرسکی یک پیغام اشتباه به من میده.

در مورد ادامه مراحل نصب کسپرسکی هم باید بگم که با توجه به عکسی که گذاشتم دکمه Next خاموشه. و با زدن دکمه Remove هم برنامه Add or Remove Program که برای خود ویندوز هست باز میشه تا من McAfee رو آنیستال کنم که طبیعتا این برنامه در فهرست نیست.

لطفا اگه کسی چیز دیگه ای به ذهنش میرسه بگه

باتشکر

majid20
10-02-2009, 19:15
از جوابتون تشکر می کنم

ولی من اصلا برنامه McAfee رو ندارم و مطمعنم چه به تنهایی و چه همراه با برنامه دیگری در سیستم من نصب نشده و در واقع کسپرسکی یک پیغام اشتباه به من میده.

در مورد ادامه مراحل نصب کسپرسکی هم باید بگم که با توجه به عکسی که گذاشتم دکمه Next خاموشه. و با زدن دکمه Remove هم برنامه Add or Remove Program که برای خود ویندوز هست باز میشه تا من McAfee رو آنیستال کنم که طبیعتا این برنامه در فهرست نیست.

لطفا اگه کسی چیز دیگه ای به ذهنش میرسه بگه

باتشکر
برای پاکسازی مک آفی کافیه از برنامه زیر استفاده کنید

zigma94
10-02-2009, 20:05
برای پاکسازی مک آفی کافیه از برنامه زیر استفاده کنید

دوست عزیز
من اصلا McAfee ندارم که بخوام آنیستال کنم .
فکر می کنم شما سوال من رو نخوندین

zigma94
10-02-2009, 20:20
از همه دوستانی که پاسخ دادند ممنونم
دیگه چون چاره ای ندیدم مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم ومشکل حل شد

majid20
11-02-2009, 00:26
دوست عزیز
من اصلا mcafee ندارم که بخوام آنیستال کنم .
فکر می کنم شما سوال من رو نخوندین
دوست عزیز من پست های شما رو خوندم که پاسختون رو دادم

کسپرسکی برای نصب باید به هسته ویندوز چسبیده و تغییرات خود را اعمال کنه بدینگونه میتونه کلیه تهدیدات رو شناسایی کنه

برای اینکه کسپرسکی کامل نصب بشه نباید هیچ برنامه امنیتی ، هسته ویندوز رو اشغال کنند

به همین خاطر کسپرسکی پیش از نصب اقدام به شناسایی توابعی میکنه که توسط یک برنامه امنیتی دیگر ، در هسته ایجاد شده

بهر حال چه درست و چه غلط ، کسپرسکی در سیستم شما باقیمانده ردپای مک آفی رو شناسایی کرده

( حال ممکنه یک برنامه ، بصورت خودکار یک برنامه مک آفی را در سیستم شما نصب کرده )

خود کمپانی مک آفی برای پاکسازی هرگون ردی از مک آفی در سیستم ، برنامه مزبور را معرفی کرده بود

اگر شما در سیستم خود مک آفی نداشتید ، با این حال با اجرای برنامه مزبور ، توابعی که بنام مک آفی در ویندوز ایجاد یا تغییر کرده

به حالت پیش فرض تغییر میکرد ... بهرحال شما ویندوز عوض کردید و دیگه مهم نیست

classiquecrime
11-02-2009, 21:21
salam dostan
vaghean mazerat mikham ke nemitonam farsi type konam!
man ye moshkel asasi dar update kaspersky daram
hamash update mikonam ama dobare mizane ke bayad update koni!
hata 1 bar ta 108 MB download kard (update manzorame) bad goft ke bayad restrat koni manam kardam!
ama dobare shoro kard be update kardan ke ta 90 mb raft :D
bad dobare restart!
ama bazam mige bayad update koni
dobare update dare mikone! hamin alanam ke daram type mikonam 15 mb download karde va hanoz update edame dare
nokte jaleb ene ke hajme barname to Program Files hanoz 32 mb e file original kaspersky hastesh! fek konam ke en update mikone bad mipare :D
moshkel chiye?
bekhatere finglish bodan matn mazerat mikham! aghaye modir sorry

classiquecrime
11-02-2009, 21:55
ye soal digam bezarin ezafe konam
ye site gast be neshoni: kavkiskey.com ke key kav ro mizane
en key ha ba che version az kaspersky kar mikonan!
mnazoram ene ke ba kodom version kaspersky 8?
man alan KAV 8.0.0.357 ro daram ama on key ha kar nemikonan bara man mizane this key is not compatible... ye chizi toen mayeha

majid20
11-02-2009, 22:05
دوست عزیز اول توصیه میکنم از نسخه های 8.0.0.454 یا 8.0.0.506 استفاده کنید

چون نسخه 8.0.0.357 از نسخه های ابتدایی بود که ایردات خاصی داشت

در زمینه مشکل آپدیت که متاسفانه بسیاری از کاربران ایران درگیر آن هستند

شما ابتدا تاریخ سیستم رو چک کنید سپس کسپرسکی رو با استفاده از فیلطرشکن یا v-p-n آپدیت کنید

مثلا می تونید از برنامه رایگان Ultrasurf استفاده کرده و تنظیمات کسپرسکی رو مطابق این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قرار داده و اپدیت کنید

در زمینه مشکل Key هم چند Key در پست زیر قرار دادم که هنوز فعالند

موفق باشید

mrmmnb
12-02-2009, 07:01
دوستان این فایل ستاپی که از سایت خود کاسپر دانلود میکنم مثلا همین ورژن 506 اینی که الان دانود میکنم با اونی که یه هفته پیش یا مثلا موقع ریلیز دادن بیرون یکی هست ؟(منظورم اینه که ابدیت ها هفتگی با روزانه رو توی ستاپ اعمال میکنن یا نه؟)

nw_nk
12-02-2009, 15:06
دوستان این فایل ستاپی که از سایت خود کاسپر دانلود میکنم مثلا همین ورژن 506 اینی که الان دانود میکنم با اونی که یه هفته پیش یا مثلا موقع ریلیز دادن بیرون یکی هست ؟(منظورم اینه که ابدیت ها هفتگی با روزانه رو توی ستاپ اعمال میکنن یا نه؟)

خیر.

اگر ورژن تغییری نکنه مثلا همون 8.0.0.506 باشه نه.

من با فاصله چند ماه دانلود کردم و دیدم تغییری نکرده.

ویرایش: خیر جواب سوال توی پرانتز شماست.

jenayaat
13-02-2009, 12:33
majid20 دمت گرم من سرور اپدیتمو عوض کردم دیگه درست شد قبلا 99 که میشد 3 دقیقه تول میکشید تا خودش stop شه و هیچی اپدیت نشه حتی 80 mb هم اپ کردم ولی تابلو بود اپ نمیشه الانم این سروره خیلی بهتره فیلطر شکنم نمیخواد!!!1

armin321
13-02-2009, 19:30
سلام
من کسپر اسکی ورژن 8.0.0.357 دارم
اوایل خیلی سیستم سریع بود
جدیدا تا مرورگر اپرا و موزیلا فایر فکس باز میکنم بسیار صفخات مرور گر کند میشود و اکثرا هنگ میکند
وقتی کسپر رو غیر فعال میکنم خیلی سریع میشه و حالت عادی پیدا میکنه
درصد مصرف avp.exe هم در تسک منجیر نزدیک 50 و 51 هست

ممنونم

majid20
13-02-2009, 21:54
سلام
من کسپر اسکی ورژن 8.0.0.357 دارم
اوایل خیلی سیستم سریع بود
جدیدا تا مرورگر اپرا و موزیلا فایر فکس باز میکنم بسیار صفخات مرور گر کند میشود و اکثرا هنگ میکند
وقتی کسپر رو غیر فعال میکنم خیلی سریع میشه و حالت عادی پیدا میکنه
درصد مصرف avp.exe هم در تسک منجیر نزدیک 50 و 51 هست

ممنونم
از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

هرچند توصیه میشه از ورِژن های 8.0.0.454 به بالا استفاده کنید

شما کاملا کش مرورگر را پاک کنید مثلا در اپرا از طریق Tools > Delete Private Data و در فایرفاکس Tools > Clear Private Data

armin321
14-02-2009, 08:40
از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

هرچند توصیه میشه از ورِژن های 8.0.0.454 به بالا استفاده کنید

شما کاملا کش مرورگر را پاک کنید مثلا در اپرا از طریق Tools > Delete Private Data و در فایرفاکس Tools > Clear Private Data

سلام استاد مجيد

نه برنامه امنيتي ديگه ندارم

همه اينها رو هم انجام دادم. بازم خيلي كنده

تو تسك منيجر avp.exe خيلي بالاست . اصلا قبلا اينطوري نبود
تا كسپر رو ميبندم و خاموش ميكنم avp.exe هم ميره از تسك منيجر

ديگه چيزي به ذهنم نميرسه والا

majid20
14-02-2009, 18:15
شما سعی کنید از نسخه 8.0.0.506 استفاده کنید ، ببنید مشکل پابرجاست یا خیر ؟

در صورت عدم رفع مشکل ، گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را اینجا بگذارید

boy_kochak
14-02-2009, 19:07
یه پدیده عجیب برام اتفاق افتاد که تا حالا به اون بر نخورده بودم ..... من بعد از دو هفته امروز آنتی ویروسم رو که کسپر 8.0.0.506 آپدیت کردم اما این آپدیت از ساعت 1 شروع و تا 6:30 طول کشید در صورتی که من از adsl - 512 استفاده میکنم .... و تا حالا اینقدر طول نکشیده بود .... هروقت که برای اولین بار آپدیت میکردم خیلی زیادش 45 طول میکشید .... حالا میخواستم بدونم که

آیا مشکلی داره یا نه؟ .... و امنیت کامپیوترم حفظ میشه ؟

Ali_Best
14-02-2009, 22:17
با سلام

دوستان ... من که داشتم آموزشهایی رو که در پست اول این تاپیک هست و زحمتش رو دوستان کشیدند می خوندم برای این که دوباره کاری نشه و قابلیت نقل و انتقال اون رو داشته باشم اومدم یه خلاصه از نکات مهمشون رو جمع آوری کردم ... گفتم شاید برای شما هم پیش اومده باشه که مجددا به این آموزشها احتیاج پیدا کرده باشید و یا اینکه مشکل در انتقال اون به یه سیستم دیگه رو داشته باشید (البته شاید حجم وسیع آموزشها هم به نحوی باعث بی حوصلگی دوستان نسبت به خوندن مطالب شده باشه) ... از این رو گفتم این مجموعه رو آپلود کنم و بذارم تا دوستان دیگه هم بتونند ازش استفاده کنند و همراه خلاصه ای از نکات مهم رو داشته باشند :46:

فقط در این مورد به موارد زیر توجه داشته باشید :

1 - این بسته آموزشی فقط شامل نکات مهم هست و در اون از مطالب نه چندان مهم دوری شده است تا این مجموعه از حجم زیادی برخوردار نشه ... شما می تونید برای دسترسی به آموزشهای دیگه به ابتدای همین تاپیک مراجعه کنید.
2 - در این بسته بیشتر به آموزشهای مربوط به آخرین ورژن از محصول Kaspersky Internet Security پرداخته شده است.
3 - برای این که نکات به صورت خلاصه شده و یکجا ارائه شود، آنها را در یک فایل با پسوند TXT و به صورت Finglish تایپ کرده ام.
4 - سعی شده تا در این بسته آخرین کرکها و نرم افزارهای مورد نیاز هم قرار داده شود.
5 - سعی میشود تا لینک دانلود برای این مجموعه آموزشی همواره به روز باشد به گونه ای که اگر ورژن جدیدی از نرم افزار (البته نه نسخه بتای آن) ارائه شود و اساتید زحمت آموزشهای مربوط به اون رو بکشند سریعا این مجموعه به موازات ورژن جدید آپدیت شود.

این هم نمایی از این مجموعه آموزشی:

2 آدرس برای دانلود این مجموعه (اگه یکی خراب بود از دیگری استفاده کنید) :

البته به شما پیشنهاد میکنم که این فایل رو هم دریافت کنید که در اون به "نکات مهم ابزارهای امنیتی" به صورت فینگلیش اشاره شده است : :12:

جا داره که از اساتید این انجمن، M E H R A N , Markus , Nine , Cracki , vtn54 , Mahdi7610 , hamilton , majid20 (امیدوارم که کسی رو از قلم نینداخته باشم) به دلیل پستهای بسیار مفید و آموزشیشون تشکری داشته باشم و امیدوارم در سربلندی و موفقیت کامل همچنان به فعالیت های عالی و با ارزششون در این فروم ادامه بدهند. :11:

فقط ... از آقا مجید گل :40: هم یه سپاس ویژه داشته باشم که به من این اجازه رو دادند که مدتی مزاحمشون بشم و به سوالاتم پاسخ کامل و جامع بدهند و در تکمیل این مجموعه من رو یاری بکنند. :11:

با آرزوی موفقیت برای همگی
کوچیک شما علی :11:

armin321
15-02-2009, 08:49
سلام
يه سوال دارم

من الان از كسپر اسكي ورژن 8.00.357 دارم استفاده ميكنم و يك كليد دارم كه فعلا با اون كار ميكنه
آيا ميتونم از همان كليد ورژن قديمي كه كار ميكنه براي ورژن 8.00.506 كه جديد هست استفاده كنم

ممنونم

Ship Storm
15-02-2009, 11:27
دوستان کسی نمیتونه این مشکل ما رو بحلونه

hamilton
15-02-2009, 12:19
دوستان کسی نمیتونه این مشکل ما رو بحلونه

نميدونم شما برنامه Ultra Surf را تست كرديد يا خير.اگر تست نكرديد ابتدا برنامه Ultra Surf را دانلود كرده و تنظيمات كاسپر را بصورت زير قرار دهيد و آپديت كنيد.توصيه ميكنم از همان نسخه 8.0.506 استفاده كنيد.اگر اينترنت Dialup داريد توصيه ميكنم در زماني كه خطوط خلوت ميباشند و شما هم هيچ استفاده اي از اينترنت نداريد اين روش را تست كنيد تا موقع اپديت با قطعي سرور مواجه نشويد:

حل مشكل اپديت نشدن كاسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ship Storm
15-02-2009, 12:43
نميدونم شما برنامه ultra surf را تست كرديد يا خير.اگر تست نكرديد ابتدا برنامه ultra surf را دانلود كرده و تنظيمات كاسپر را بصورت زير قرار دهيد و آپديت كنيد.توصيه ميكنم از همان نسخه 8.0.506 استفاده كنيد.اگر اينترنت dialup داريد توصيه ميكنم در زماني كه خطوط خلوت ميباشند و شما هم هيچ استفاده اي از اينترنت نداريد اين روش را تست كنيد تا موقع اپديت با قطعي سرور مواجه نشويد:

حل مشكل اپديت نشدن كاسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهدی جان ممنون از راهنماییت ورژن من هم همون 506 هستش ولی مشکل اینجاست که من دفعه قبل طبق همین روش رفتم جلو ولی اصلا اپدیت نمیکرد 3.3 کیلوبایت اپدیت میکرد و قطع میشد , در ضمن من به اینرتنت adsl 512 دسترسی دارم و از اون بابت مشکلی نیست فقط مشکل اینجاست که نمیتونم اپدیت کنم هرچی اپدیت میکنیم میگه database are absolot مشکل اینجاست :41:
از free gate هم استفاده کردم ولی ultra surf رو تست نکردم اون رو هم امتحان میکنم شاید با اون حل بشه :40:

hamilton
15-02-2009, 16:00
Ship Storm عزيز برنامه Free Gate چون از ابتداي سال جاري ميلادي از حالت رايگان خارج شده و فقط براي كاربران چيني رايگان ميباشه در نتيجه عملكرد آن تابع داشتن Proxy فعال از كشور چين ميباشه كه اين قبيل proxy ها هم عملا سرعت بسيار پاييني داشته و از طرف ديگه عمل كوتاهي هم دارند.بنابراين امكان قطع شدن ارتباط با سرورهاي freegate به دليلي كه ذكر كردم بسيار زياد بوده و عملا اين برنامه ديگه كارايي قبلي خود را نداره.در نتيجه حتي اگر شما سرعت ارتباطي بالايي نيز داشته باشيد آپديت كاسپر موفقيت آميز نخواهد بود.
اميدوارم با برنامه Ultra Surf مشكل شما حل بشه.

majid20
15-02-2009, 16:52
یه پدیده عجیب برام اتفاق افتاد که تا حالا به اون بر نخورده بودم ..... من بعد از دو هفته امروز آنتی ویروسم رو که کسپر 8.0.0.506 آپدیت کردم اما این آپدیت از ساعت 1 شروع و تا 6:30 طول کشید در صورتی که من از adsl - 512 استفاده میکنم .... و تا حالا اینقدر طول نکشیده بود .... هروقت که برای اولین بار آپدیت میکردم خیلی زیادش 45 طول میکشید .... حالا میخواستم بدونم که

آیا مشکلی داره یا نه؟ .... و امنیت کامپیوترم حفظ میشه ؟
حجم آپدیت چقدر است ؟! شما کسپرسکی را با فیلطرشکن آپدیت کنید

سلام
يه سوال دارم

من الان از كسپر اسكي ورژن 8.00.357 دارم استفاده ميكنم و يك كليد دارم كه فعلا با اون كار ميكنه
آيا ميتونم از همان كليد ورژن قديمي كه كار ميكنه براي ورژن 8.00.506 كه جديد هست استفاده كنم

ممنونم
کلید های نسخه 8 بر روی تمام ورژن های 8 سازگاره

از free gate هم استفاده کردم ولی ultra surf رو تست نکردم اون رو هم امتحان میکنم شاید با اون حل بشه :40:
FreeGate که مدت هاست ایران رو ساپورت نمیکنه و از کار افتاده

Ship Storm
15-02-2009, 20:13
ship storm عزيز برنامه free gate چون از ابتداي سال جاري ميلادي از حالت رايگان خارج شده و فقط براي كاربران چيني رايگان ميباشه در نتيجه عملكرد آن تابع داشتن proxy فعال از كشور چين ميباشه كه اين قبيل proxy ها هم عملا سرعت بسيار پاييني داشته و از طرف ديگه عمل كوتاهي هم دارند.بنابراين امكان قطع شدن ارتباط با سرورهاي freegate به دليلي كه ذكر كردم بسيار زياد بوده و عملا اين برنامه ديگه كارايي قبلي خود را نداره.در نتيجه حتي اگر شما سرعت ارتباطي بالايي نيز داشته باشيد آپديت كاسپر موفقيت آميز نخواهد بود.
اميدوارم با برنامه ultra surf مشكل شما حل بشه.

ممنون مهدی جان من برسی میکنم امشب نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنم:11:

fereshte222
15-02-2009, 23:10
سلام
من امروز مجبورشدم که ویندوزم را عوض کنم و به خاطرهمین کسپرکه نسخه 325 7.0.1. است را ازاول نصب کردم اپدیت کامل وروزانه اش را هم ازاینترنت دانلود کردم ( با حجم 46mb av-i386&ids-cumulو av-i386&ids-daily) ولی الان که می خوام به صورت دستی اون را اپدیت کنم اصلا اپدیت نمی شه و بعدازچندثانیه update size , transfer rate صفر می شود.
حالا سوال من اینه ایا دفعه اول که کسپررا نصب میکنم نمیتونیم به صورت دستی اون را اپدیت کنیم و باید با اینترنت اپدیت شود؟
چون من قبلا هم این مشکل راداشتم که دفعه اول بعدازنصب دستی اپدیت نمی شد البته یه خطای دیگه میداد
درضمن روش اپدیت دستی را مطمئن هستم که درست میرم چون قبلا دستی اپدیت کردهام
ممنون

fereshte222
15-02-2009, 23:11
درضمن الان که با اینترنت هم خواستم اپدیت کتنم همین مشکل را دارد

majid20
16-02-2009, 02:04
سلام
من امروز مجبورشدم که ویندوزم را عوض کنم و به خاطرهمین کسپرکه نسخه 325 7.0.1. است را ازاول نصب کردم اپدیت کامل وروزانه اش را هم ازاینترنت دانلود کردم ( با حجم 46mb av-i386&ids-cumulو av-i386&ids-daily) ولی الان که می خوام به صورت دستی اون را اپدیت کنم اصلا اپدیت نمی شه و بعدازچندثانیه update size , transfer rate صفر می شود.
حالا سوال من اینه ایا دفعه اول که کسپررا نصب میکنم نمیتونیم به صورت دستی اون را اپدیت کنیم و باید با اینترنت اپدیت شود؟
چون من قبلا هم این مشکل راداشتم که دفعه اول بعدازنصب دستی اپدیت نمی شد البته یه خطای دیگه میداد
درضمن روش اپدیت دستی را مطمئن هستم که درست میرم چون قبلا دستی اپدیت کردهام
ممنون
شما از کدام محصول کسپرسکی استفاده میکنید ؟ آیا از برنامه امنیتی دیگری استفاده میکنید ؟

ابتدا کسپرسکی را مجددا نصب کنید و سپس تاریخ سیستم را چک کرده اقدام به آپدیت دستی نمایید

برای آپدیت دستی باید تیک سرور اصلی را بردارید و صرفا یک سرور مجازی معرفی کنید

( در ضمن در ابتدا باید av-i386&ids-cumul رو وارد کرده و سپس فایلهای روزانه)

panteaaa55
16-02-2009, 05:51
سلام

یه مشکلی پیش اومده

نرم افزاره sensors view را نصب کردم ولی مثله اینکه با کاسپر همخونی نداره .

کاسپر ویروس میشناستش و پاکش می کنه . چیکار باید بکنم

کاسپره من 8 است و 47 روزه دیگه هم زمان داره .

در ضمن قبلاً آقا مجید در مورده یه مشکل به من گفته بودن
چک کنید فایروال ویندوز خاموش باشد

این کار رو چجوری باید انجام بدم .

Ship Storm
16-02-2009, 09:56
مهدی جان مشکل من با همون Ultrasurf ورزن 9.3 حل شد و بلاخره تونستم آپدیتش کنم
ممنون از راهنمایی شما و سایر دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fereshte222
16-02-2009, 15:10
شما از کدام محصول کسپرسکی استفاده میکنید ؟ آیا از برنامه امنیتی دیگری استفاده میکنید ؟

ابتدا کسپرسکی را مجددا نصب کنید و سپس تاریخ سیستم را چک کرده اقدام به آپدیت دستی نمایید

( در ضمن در ابتدا باید av-i386&ids-cumul رو وارد کرده و سپس فایلهای روزانه)
من از 325 7.0.1 internet security استفاده میکنم و ازبرنامه امنیتی دیگه ای هم استفاده نمیکنم
موارد گفته شده را هم چک کردم

منظورتون همون قسمت update source در setting است دیگه؟
این مورد را چک کردم هیج جوره اپدیت نمیشه

ICEBOYS
16-02-2009, 17:46
یک سوال شاید بی ربط باشه

فایروال سخت افزاری هم داریم ؟؟؟؟؟

majid20
16-02-2009, 18:36
سلام

یه مشکلی پیش اومده

نرم افزاره sensors view را نصب کردم ولی مثله اینکه با کاسپر همخونی نداره .

کاسپر ویروس میشناستش و پاکش می کنه . چیکار باید بکنم

کاسپره من 8 است و 47 روزه دیگه هم زمان داره .

در ضمن قبلاً آقا مجید در مورده یه مشکل به من گفته بودن

این کار رو چجوری باید انجام بدم .
شما باید برنامه و پروسه های اون رو به Trusted Zone کسپرسکی معرفی کنید

در ضمن برای خاموش کردن فایروال ویندوز به مسیر زیر رفته و فایروال رو بر روی Off قرار دهید

Start --> Control Panel --> Security Center --> Windows Firewall

من از 325 7.0.1 internet security استفاده میکنم و ازبرنامه امنیتی دیگه ای هم استفاده نمیکنم
موارد گفته شده را هم چک کردم
منظورتون همون قسمت update source در setting است دیگه؟
این مورد را چک کردم هیج جوره اپدیت نمیشه
دیگر مورد خاصی بنظرم نمیرسه مگر اینکه خود فایل دانلودی ، ناقص یا خراب دانلود شده باشه

یک سوال شاید بی ربط باشه

فایروال سخت افزاری هم داریم ؟؟؟؟؟
دوست عزیز شایسته بود سوال خودتون رو در تاپیک فایروالها می پرسیدید

با اینحال باید به عرض شما برسونم بله فایروالهای سخت افزاری وجود دارند که معمولا قیمت بالایی دارند

فایروالهای سخت افزاری و نرم افزاری هرکدام کاربرد خاص خود را دارند ولی برتری عمده فایروالهای سخت افزاری

در قدرت Inbound آنهاست که امکان نفوذ هکر های حرفه ای را بسیار کاهش میدهد

behnammazi
16-02-2009, 23:24
سلام .
در internet security 8 من تنظیمات رو طوری قرار دادم که به صورت دستی بعد از پایان اسکن بتونم ویروسها رو پاک کنم ولی وقتی اسکن تموم شد نمیتونم بفهمم که برای پاک کردن ویروسها یا فایلهای آلوده به ویروس چی کار باید بکنم . ممنون میشم اگر کسی به صورت کامل یا در صورت امکان با عکس من رو راهنمای بکنه.

mrmmnb
16-02-2009, 23:46
دوستان تو ورژن 8 میشه کاری کرد که وقتی یه فایل اجرایی رو برا بار اول اجرا میکنم بهش گیر نداره؟(یعنی مثل ورژن های قبلی باشه؟)
من هر وقت میخوام برنامه نصب کنم حدود 30 ثانیه بسته به نوع و حجم فایل با انتظار بکشم تا اجرا بشه این مورد در مورد کرک ها و کیج ها حاد تر هست
کلا جوری بشه این موردش مثل ورژن های قبلی بشه

satttanism
17-02-2009, 00:13
سلام دوستان
من از kis 8 استفاده می کنم
کسپر خیلی سند و ریسیو از اینترنت داره و این امر برای منی که از اینترنت محدودیت حجمی استفاده می کنم خیلی نا خوشاینده
می تونم بگم نصف حجم استفاده شده سیستمم من از اینترنت توسط کسپر هست
چیکار می تونم بکنم که این حجم استفاده به حداقل برسه؟

majid20
17-02-2009, 15:53
سلام .
در internet security 8 من تنظیمات رو طوری قرار دادم که به صورت دستی بعد از پایان اسکن بتونم ویروسها رو پاک کنم ولی وقتی اسکن تموم شد نمیتونم بفهمم که برای پاک کردن ویروسها یا فایلهای آلوده به ویروس چی کار باید بکنم . ممنون میشم اگر کسی به صورت کامل یا در صورت امکان با عکس من رو راهنمای بکنه.
اگر تنظیمات در حالت پیش فرض و خودکار باشه که خب مسلما کسپرسکی خودش تهدیدات رو حل میکنه

بهرحال برای انجام تنظیمات مربوط به پاکسازی در هنگام اسکن ، به پست زیر رجوع کنید

دوستان تو ورژن 8 میشه کاری کرد که وقتی یه فایل اجرایی رو برا بار اول اجرا میکنم بهش گیر نداره؟(یعنی مثل ورژن های قبلی باشه؟)
من هر وقت میخوام برنامه نصب کنم حدود 30 ثانیه بسته به نوع و حجم فایل با انتظار بکشم تا اجرا بشه این مورد در مورد کرک ها و کیج ها حاد تر هست
کلا جوری بشه این موردش مثل ورژن های قبلی بشه
این خصوصیت بخاطر فن آوری جدید کسپرسکی جهت آنالیز رفتاری هر فایل در نظر گرفته شده

نمیشه این قسمت رو حذف کرد چون کاملا گارد کسپرسکی به آن وابسته است

بهرحال شما می توانید هنگام نصب برنامه ، ابتدا کسپرسکی را غیرفعال کنید و سپس برنامه رو اجرا کنید

(البته اگر از سلامت کامل برنامه مطمئن هستید)

سلام دوستان
من از kis 8 استفاده می کنم
کسپر خیلی سند و ریسیو از اینترنت داره و این امر برای منی که از اینترنت محدودیت حجمی استفاده می کنم خیلی نا خوشاینده
می تونم بگم نصف حجم استفاده شده سیستمم من از اینترنت توسط کسپر هست
چیکار می تونم بکنم که این حجم استفاده به حداقل برسه؟
پژمان جان مگه کسپرسکی چقدر از ترافیک شما رو مصرف میکنه ؟

satttanism
17-02-2009, 19:20
پژمان جان مگه کسپرسکی چقدر از ترافیک شما رو مصرف میکنه ؟

حدودا نصف
یعنی من در قسمت Network Monitor خود کسپر که نگاه می کنم کل استفاده 1 هفته پیش من رو 1.4 گیگ ریسیو و 195 مگابایت سند زده که استفاده خود کسپر 662 مگابایت ریسیو و 67.2 مگابایت سند هست!!!!!

sami77
17-02-2009, 19:38
چرا این کاپراسکای من 2009 ورژن 8 آپدیت نمیکنه.یعنی منظورم اینه که آپدیت نیمه کاره تموم میشه و دوباره warning میده؟یعنی مرتب هی باید کلید update رو بزنم!

SIMON137
17-02-2009, 19:46
دوستان من قصد توهین به هیچ شرکتی رو ندارم ولیکن اگر قصد خرید آنتی ویروس یا اینترنت سکیورتی کسپر رو دارین ( به صورت اورجینال ) از شرکت آواژنگ خریداری نکنید ، چون من خریدم دیدم هیچی تو جعبش نیست به جز یک عدد دفترچه و یک عدد سی دی با یک کی کد رو جلد . این سی دیش هم کپی هست . ارزش خرید رو نداره . با مسئولاش صحبت کردم گفتند که مهم کی کد هست ولی من این مسئله رو قبول ندارم چون 45 هزار تومان پول برای نرم افزار ارجینال رفته نه برای کی کد چون در اون صورت 28 تومان می دادم یک کی کد ارجینال می خریدم...

mrmmnb
17-02-2009, 22:10
خوب درست بهت گفته مهم همون رج کی یا به قول شما کی کد هست برنامه رو می تونی از سایت خود کاسپر هم دانلود کنی و هیچ فرقی بین اون برنامه ای که حتی خود شرکت کاسپر میفروشه نیشت تازه اونی که تو سایت هست اخرین ورژن هست ولی توی سی دی ها بعید میدونم اخرین ورژن باشه

majid20
18-02-2009, 14:22
حدودا نصف
یعنی من در قسمت Network Monitor خود کسپر که نگاه می کنم کل استفاده 1 هفته پیش من رو 1.4 گیگ ریسیو و 195 مگابایت سند زده که استفاده خود کسپر 662 مگابایت ریسیو و 67.2 مگابایت سند هست!!!!!
پژمان جان کسپرسکی همانند یک پر و کسی یا تونل عمل میکنه

همانطور که شما وقتی از یک پر و کسی استفاده میکنید ، تمام ورود و خروج ها از درگاه آن میگذرد

در کسپرسکی هم ورودی هایی ساخته میشوند تا اطلاعات کنترل شوند نه اینکه دانلود شوند

برای روشن شدن امر براتون مثالی میزنم

وقتی در کنترل وب مشاهده میکنید کسپرسکی مثلا 1 گیگ ورود اطلاعات داشته ، به معنی دانلود توسط کسپرسکی نیست

یعنی درواقع شما 1 گیگ دانلود کردید ( مثلا با Idm یا مرورگر خود .. ) که این 1 گیگ از درگاه کسپرسکی عبور کرده

پس این ورود اطلاعات هیچ ربطی به دانلود و محدودیت حجم شما نداره

معمولا فایلهایی از درگاه کسپرسکی گذر میکند که از سرورهای HTTP باشند در غیراینصورت توسط سایر بخش های کسپرسکی کنترل میشوند

majid20
18-02-2009, 14:38
چرا این کاپراسکای من 2009 ورژن 8 آپدیت نمیکنه.یعنی منظورم اینه که آپدیت نیمه کاره تموم میشه و دوباره warning میده؟یعنی مرتب هی باید کلید update رو بزنم!
شما ابتدا تاریخ سیستم خود را چک کنید ... سپس با استفاده از فیلطر شکنی نظیر UltraSurf کسپرسکی را آپدیت کنید

دوستان من قصد توهین به هیچ شرکتی رو ندارم ولیکن اگر قصد خرید آنتی ویروس یا اینترنت سکیورتی کسپر رو دارین ( به صورت اورجینال ) از شرکت آواژنگ خریداری نکنید ، چون من خریدم دیدم هیچی تو جعبش نیست به جز یک عدد دفترچه و یک عدد سی دی با یک کی کد رو جلد . این سی دیش هم کپی هست . ارزش خرید رو نداره . با مسئولاش صحبت کردم گفتند که مهم کی کد هست ولی من این مسئله رو قبول ندارم چون 45 هزار تومان پول برای نرم افزار ارجینال رفته نه برای کی کد چون در اون صورت 28 تومان می دادم یک کی کد ارجینال می خریدم...
دوست عزیز 45 هزارتومان صرفا قیمت Key کسپرسکی است و آواژنگ جزو نمایندگی هایی است که به قیمت ارزان ارائه میدهد

در واقع در سایر کشورها ، Key کسپرسکی به قیمت 40 یورو ( برای آنتی ویروس ) و 60 یورو ( برای اینترنت سکیوریتی ) بفروش میرسه

البته از طرفی حق با شماست و دوست دارید محصول ارژینال رو بصورت شکیل و مناسب ارائه شوند که خب در ایران بسته بندی رعایت نمیشه

hamilton
18-02-2009, 17:52
معرفي برنامه Kaspersky Tweak Utility

دوستان محترم امروز قصد دارم ابزاري را خدمت شما معرفي كنم كه براي استفاده كنندگان از محصولات كاسپرسكي بسيار مفيد خواهد بود.اين ابزار در هر دو محصول آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر در تمام ورژنها (2009 و 6 و7 ) قابل استفاده خواهد بود.
قبل از استفاده از اين برنامه حتما به نكات مهم زير توجه نماييد:

نكات مهم:

1-اين ابزار توسط كمپاني رسمي كاسپرسكي توليد نشده است و كمپاني كاسپرسكي مسوليتي در قبال استفاده از آن برعهده ندارد.

2-با توجه به اينكه اين ابزار كارهاي خود را از طريق تغييرات در رجيستري انجام ميدهد قبل از هرگونه تغييري حتما از سيستم خود يك Backup تهيه كنيد تا در صورت بروز مشكل بتوانيد تغييرات را به شكل اول خود بازگردانيد.

3-براي استفاده از اين ابزار نياز به برنامه .Net.Framework 2.0 يا نسخه هاي بالاتر آن داريد كه از طريق سايت Microsoft.com قابل دسترسي و دانلود ميباشد.

4-اين برنامه در صورت استفاده غير اصولي و غير حرفه اي ميتوانيد سبب ناپايداري در محصول كاسپرسكي و نيز سيستم شما شود.

كاربران زيادي هستند كه وقتي محصولات كاسپرسكي بويژه Kaspersky Internet Security را در سيستم خود نصب ميكنند از كند شدن سيستم خود شكايت دارند و گاهي مجبور ميشوند برخي قسمتهاي اين محصول را غيرفعال كنند تا شايد قدري از كند شدن سيستم خود بكاهند بويژه اگر سيستم آنها از نظر سخت افزاري چندان قدرتمند نباشد يا دسترسي خيلي زيادي به اينترنت نداشته باشند..برخي نيز از تعداد زياد آلارمها و پيغامهاي هشدار شاكي هستند.
اين ابزاري كه معرفي ميكنم به كمك اين دوستان آمده و با تغييراتي در محصول كاسپر كه بصورت گرافيگي در خود محصول قابل مشاهده نيستند قدري از دردسرهاي دوستان ميكاهد.

به عنوان مثال اگر شما فردي باشيد كه زياد به اينترنت وارد نميشويد و از نسخه هاي جديد كاسپر نيز استفاده ميكنيد و قاعدتا كاسپر را مرتب آپديت نميكنيد با پيغامهاي مكرر و بعضا اعصاب خوردكني از سوي كاسپر مواجه ميشويد كه DataBase شما آپديت نيست(همان پيغام signature obsolete).بخصوص اگر اين زمان به 2 روز رسيده باشد.حال شما با استفاده از اين ابزار ميتوانيد اين قسمت را مطابق تصوير زير زير به گونه اي تنظيم كنيد كه اگر شما براي مدت 7 روز كاسپر را آپديت نكرديد به شما پيغام signature obsolete را بدهد.

ساير تنظيمات نيز در هنگام استفاده از برنامه كاملا گويا خواهد بود.

نكته مهم:

حتما قبل از استفاده از اين برنامه بايد مطابق شكلهاي زير بخش Self-Defense كاسپر را غيرفعال كرده و پس از استفاده از اين ابزار حتما مجدد آنرا فعال كنيد چرا كه اين بخش جزء يكي از بخشهاي مهم دفاعي كاسپر ميباشد.براي اين منظور در نسخه هاي جديد و قديمي كاسپر مطابق تصاوير زير اقدام نماييد:

دانلود KIS Tweak Util2 (1.999.64.346)eng

دوستان جهت كسب اطلاع از آخرين نسخه منتشر شده اين برنامه ميتوانند به سايت سازنده آن به آدرس زير مراجعه نمايند:

اين مطلب آموزشي براي اولين بار در بين فرومهاي ايراني و خارجي و فقط براي كاربران سايت P30world ارايه ميگردد.
اميدوارم دوستان از اين برنامه مفيد حداكثر استفاده را ببرند.

pedram_ashena
18-02-2009, 18:04
من نسخه انتي ويروس 2009 كسپر را دارم ولي كليدهايي كه از سايت kavkiskey دانلود ميكنم جواب نميدهد ولي كليدهاي ورژن kav7 جواب ميدهد.مشكل از دسته بندي اون سايت است يا ورژن انتي ويروس من ؟

hamilton
18-02-2009, 19:44
من نسخه انتي ويروس 2009 كسپر را دارم ولي كليدهايي كه از سايت kavkiskey دانلود ميكنم جواب نميدهد ولي كليدهاي ورژن kav7 جواب ميدهد.مشكل از دسته بندي اون سايت است يا ورژن انتي ويروس من ؟

pedram_ashena عزيز ميتونيد پست اول تاپيك كرك و سريال كاسپر را مطالعه نموده و نسبت به دريافت سريال 6 ماهه آزمايشي طبق دستورالعمل ذكر شده اقدام نماييد.

Amin.M.1986
19-02-2009, 10:59

دوست عزیز شما اشتباه کردید. بهترین راه این بود که آن لاین کلید رو میخریدید. درسته که اونها کار خوبی نکردند و سی دی کپی به شما دادن ولی شما فکر میکنی سی دی اورجینال مگه چیه؟ یه چاپ خورده پشت سی دی همین. ولی مهم کلیدی بوده که شما داری . البته مشخصه که اون شرکت وجدان کاری نداره.

SIMON137
19-02-2009, 20:34
یکسری نرم افزار توی سی دی کسپر من بود . کار این نرم افزار ها چیست ؟ :
Anti malware
Autorun fixer
kav_remover
remove-antivirus-xp-2008_files
RRT
سپاس

majid20
19-02-2009, 20:47
یکسری نرم افزار توی سی دی کسپر من بود . کار این نرم افزار ها چیست ؟ :
Anti malware
Autorun fixer
kav_remover
remove-antivirus-xp-2008_files
RRT
سپاس
Anti malware برنامه ای برای پاکسازی و نابودی برخی مخرب هاست که از دید آنتی ویروس ها ، پنهان می مانند

Autorun fixer برای نابودی ویروس مخرب اتوران ( که در بین ایرانیان بسیار شایع است ) بکار می رود

kav_remover در صورتیکه نتوانید بطور عادی کسپرسکی را پاک کنید ، می توانید از این برنامه استفاده نمایید

remove-antivirus-xp-2008_files برای از بین بردن جاسوس مخرب Antivirus XP 2008 کاربرد دارد

RRT فایلی است برای تعمییر رجیستری در مواقیکه ویروس برخی قسمت های رجیستری را آسیب زده

ReZa DN
19-02-2009, 23:17
سلام
من نمیتونم آپدیت کنم کسپر سکی رو چون تموم نمیشه عصابمو خورد کرده با کد ارجینال هم فعالش کردم
نمیشه دستی آپدیت کنم یعنی از جای دیگه دانلود کنم بعد وارد برنامه کنم؟
version:8.0.0454

nirvana.12345
19-02-2009, 23:40
سلام
من نمیتونم آپدیت کنم کسپر سکی رو چون تموم نمیشه عصابمو خورد کرده با کد ارجینال هم فعالش کردم
version:8.0.0454

چرا نشه ، اپدیت ها رو از هر جا گیر اوردی راهنمای اپدیت دستی تو پست اول هست.

mahdi bg
20-02-2009, 06:09
سلام
من با آپدیت کردن کاسپر مشکل دارم
تاریخ سیستم با تاریخ آپدیت خیلی خیلی فرق داره مشکل کجاست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hva8
20-02-2009, 11:34
پژمان جان کسپرسکی همانند یک پر و کسی یا تونل عمل میکنه

همانطور که شما وقتی از یک پر و کسی استفاده میکنید ، تمام ورود و خروج ها از درگاه آن میگذرد

در کسپرسکی هم ورودی هایی ساخته میشوند تا اطلاعات کنترل شوند نه اینکه دانلود شوند

برای روشن شدن امر براتون مثالی میزنم

وقتی در کنترل وب مشاهده میکنید کسپرسکی مثلا 1 گیگ ورود اطلاعات داشته ، به معنی دانلود توسط کسپرسکی نیست

یعنی درواقع شما 1 گیگ دانلود کردید ( مثلا با idm یا مرورگر خود .. ) که این 1 گیگ از درگاه کسپرسکی عبور کرده

پس این ورود اطلاعات هیچ ربطی به دانلود و محدودیت حجم شما نداره

معمولا فایلهایی از درگاه کسپرسکی گذر میکند که از سرورهای http باشند در غیراینصورت توسط سایر بخش های کسپرسکی کنترل میشوند

پس با توجه به این نکته ای که گفتید این عمل میتونه در سرعت دانلود هم تاثیر بذاره و اونو کم کنه؟

majid20
20-02-2009, 18:59
ضمنا یک سوال، اپدیت kis 2009 8.0.0.506 قابل استفاده برای 454 هست و باالعکس؟
مطمئن نیستم ولی معمولا نمیشه

سلام
من با آپدیت کردن کاسپر مشکل دارم
تاریخ سیستم با تاریخ آپدیت خیلی خیلی فرق داره مشکل کجاست

شما کسپرسکی را با فیلطرشکن بطور کامل آپدیت کنید ببینید مشکل رفع میشود

پس با توجه به این نکته ای که گفتید این عمل میتونه در سرعت دانلود هم تاثیر بذاره و اونو کم کنه؟
خب هر آنتی ویروسی اندکی از سرعت رو میگیره ولی نه آنگونه که شما تصور میکنید

این میزان آنقدر چشمگیر نیست که بتوان به آن اشاره کرد

ravi
21-02-2009, 02:38
1-من تازه اينترنت سكوريتي 8 رو نصب كردم و بسته آپديتهاش رو از سايت كسپر گرفتم ( كامل و روزانه) حالا بايد در كدوم فولدر و در كدوم مسير unzip كنم؟
2-آيا لازمه بعد از اين كار به تنظيمات پيش فرض آپديت دست زد؟

Angel Of Darkness
21-02-2009, 08:08
سلام
ve

منم این مشکل دارم
:41::41::41::41::41::41::41:

hamilton
21-02-2009, 08:59
1-من تازه اينترنت سكوريتي 8 رو نصب كردم و بسته آپديتهاش رو از سايت كسپر گرفتم ( كامل و روزانه) حالا بايد در كدوم فولدر و در كدوم مسير unzip كنم؟
2-آيا لازمه بعد از اين كار به تنظيمات پيش فرض آپديت دست زد؟

آموزش آپديت دستي كاسپر در پست اول تاپيك موجود ميباشد.كپي كردن فايلهاي دانلودي اصلا روش صحيحي نيست و طبق آموزش قرار داده شده بايد عمل كنيد.

منم این مشکل دارم
:41::41::41::41::41::41::41:

شما دوست عزيز مطابق پست زير عمل كنيد تا مشكل شما حل بشه:

toorajjj
21-02-2009, 17:25
سلام دوستان من کاسپر 2009 را نصب کردم میتونم یا لازمه در کنار آن ad-aware را نیز نصب کنم ؟

omid__ss
21-02-2009, 17:31
من میخواستم avast نصب کنم اما نصب نشدالان که میخوام کسپر نصب کنم میگه اول اواست رو کامل پاک کن بعدا !!!اما از اواست خبری نیست نه در کنترل پنل و نه در جای دیگهچیکار کنم الان؟

toorajjj
21-02-2009, 17:41
من یکدفعه مشکل شما را داشتم از برنامه registery cleaner استفاده کردم حل شد.

majid20
21-02-2009, 18:18
سلام دوستان من کاسپر 2009 را نصب کردم میتونم یا لازمه در کنار آن ad-aware را نیز نصب کنم ؟
گارد کسپرسکی خود در برابر انواع مخرب ها قویست و نیاز نیست محصول دیگری بطور فعال در سیستم داشته باشید

ولی بعنوان اسکنر ، توصیه میشه برنامه های ضد جاسوس و ضد Ad-Aware رو بر روی سیستم نصب کنید و هر از گاهی سیستم رو اسکن کنید

من میخواستم avast نصب کنم اما نصب نشدالان که میخوام کسپر نصب کنم میگه اول اواست رو کامل پاک کن بعدا !!!اما از اواست خبری نیست نه در کنترل پنل و نه در جای دیگهچیکار کنم الان؟
به پست زیر رجوع کنید

Roovigital
21-02-2009, 20:28
من یه مشکلی با دی وی دی رایتر داشتم ، دی وی دی ها رو یکی در میون شروع به رایت میکرد ، اغلب هم وسط کار دی وی دی رو میسوزوند ، و پیغام خطا میداد.

دیگه کلافه شدم ، همه دی وی دی های ما رو به فنا داده بود ؟!!

به نظر میاد مشکل از کسپر بود ؟؟!!!

با غیر فعال کردن آنتی ویروس مشکل حل میشه...

کسی تا حالا با این مشکب بر خورده بود؟!!!

majid20
21-02-2009, 23:24
دوست عزیز اصلا این یه قاعده معمولی رایت هستش که برای رایت موفق و سالم باید پروسه های سنگین رو موقتا کنسل کنید

( مثلا من موقع رایت هیچکاری نمی کنم و آنتی ویروس هم Exit میکنم )

بدون توجه به اینکه شما چه آنتی ویروسی دارید ، چون در حین رایت ممکن است گارد آنتی ویروس ، سبب ایجاد اختلال در بافر شود

و بهمراه آن موجب سوختگی Cd یا DVD شود به همین دلیل باید گارد آنتی ویروس رو موقتا غیرفعال کنید

این مورد رو بالاخص کاربران کسپرسکی رعایت کنند چون گارد کسپرسکی از هیچگونه فعالیتی چشم پوشی نمیکند

aryan1423
22-02-2009, 11:08
سلام
من دیروز کسپر 7.0.0.125 را اینستال کردم. اول از یکی از key های موجود در خود cd برنامه را activate کردم.
بعد همان طور که در فروم گفته شده بود update distribution را انجام دادم و شروع به update کردم.
بعد از گذشت زمان طولانی وقتی update به آخرا رسیده بود یکدفعه کسپر ارور داد که key شما غیر قانونیه و شما بلک لیست شدید! و دیگه نمی تونید update کنید.
من هم برنامه را uninstall و دوباره install کردم و از یکی از key هایی که در فروم موجود بود استفاده کردم.
برای update گفتم از همان پوشه یupdate distribution برنامه را update کند که موفق نشد. پس گفتم دوباره از اینترنت update کنه وسطای دانلود که بود اینترنت قطع شد.
حالا من امروز هر چی update را می زنم کسپر ارور می گیره و میگه:
previous aplication launch failed
شما چه راه حلی برای این مشکلات دارید؟ بهتر نیست برم مستقیم از سایت کسپر دانلود کنم؟

hamilton
22-02-2009, 13:32
سلام
من دیروز کسپر 7.0.0.125 را اینستال کردم. اول از یکی از key های موجود در خود cd برنامه را activate کردم.
بعد همان طور که در فروم گفته شده بود update distribution را انجام دادم و شروع به update کردم.
بعد از گذشت زمان طولانی وقتی update به آخرا رسیده بود یکدفعه کسپر ارور داد که key شما غیر قانونیه و شما بلک لیست شدید! و دیگه نمی تونید update کنید.
من هم برنامه را uninstall و دوباره install کردم و از یکی از key هایی که در فروم موجود بود استفاده کردم.
برای update گفتم از همان پوشه یupdate distribution برنامه را update کند که موفق نشد. پس گفتم دوباره از اینترنت update کنه وسطای دانلود که بود اینترنت قطع شد.
حالا من امروز هر چی update را می زنم کسپر ارور می گیره و میگه:
previous aplication launch failed
شما چه راه حلی برای این مشکلات دارید؟ بهتر نیست برم مستقیم از سایت کسپر دانلود کنم؟

ابتداي امر شما بايد يك كليد معتبر در اختيار داشته باشيد تا قادر به اپديت كامل شويد.با كليدي كه در ليست سياه قرار گرفته بوده آپديت كاسپر شما ناقص انجام شده و شما پس از Uninstall كردن كاسپر كه لزومي هم به انجام آن نبود اقدام به اپديت از يك پوشه اي كرديد كه خودش محتواي كاملي از آپديتها نداشته.
در هر صورت براي رفه مشكل يكبار كامل كاسپري كه در سيستم خود نصب كرديد را Uninstall كرده و سرور آپديت را هم تغيير ندهيد تا آپديت از طريق اينترنت صورت بگيره.در صورتي كه اين امكان براي شما مهياست اقدام به دانلود آخرين نسخه كاسپر با ورژن 8.0.506 نماييد كه هم كارايي بهتري نسبت به نسخه 7 داره و هم حجم آپديت پايين تري نسبت به نسخه 7 داره.بعد متناسب با محصول خود به تاپيك كرك و سريال كاسپر مراجعه كنيد و پست اول آن تاپيك را مشاهده و نسبت به دريافت كليدهاي كاسپر اقدام كنيد و محصول خود را اپديت نماييد.

yoosef_st
23-02-2009, 08:13
از کجا Key معتبر گیر بیارم؟ این سایتها دیگه آپدیت نمیشن که....

nirvana.12345
23-02-2009, 10:00
از کجا key معتبر گیر بیارم؟ این سایتها دیگه آپدیت نمیشن که....

متناسب با محصول خود به تاپيك كرك و سريال كاسپر مراجعه كنيد و پست اول آن تاپيك را مشاهده و نسبت به دريافت كليدهاي كاسپر اقدام كنيد و محصول خود را اپديت نماييد.

reza021120
23-02-2009, 21:54
دوستان من از کجا key برای فعال سازی گیر بیارم kis 8.0.0.506
اگه لطف کنید وبذارید ممنون می شم...

nirvana.12345
23-02-2009, 23:05
دوستان من از کجا key برای فعال سازی گیر بیارم kis 8.0.0.506
اگه لطف کنید وبذارید ممنون می شم...

به تاپيك كرك و سريال كاسپر مراجعه كنيد

Roovigital
24-02-2009, 00:57
دوست عزیز اصلا این یه قاعده معمولی رایت هستش که برای رایت موفق و سالم باید پروسه های سنگین رو موقتا کنسل کنید

( مثلا من موقع رایت هیچکاری نمی کنم و آنتی ویروس هم exit میکنم )

بدون توجه به اینکه شما چه آنتی ویروسی دارید ، چون در حین رایت ممکن است گارد آنتی ویروس ، سبب ایجاد اختلال در بافر شود

و بهمراه آن موجب سوختگی cd یا dvd شود به همین دلیل باید گارد آنتی ویروس رو موقتا غیرفعال کنید

این مورد رو بالاخص کاربران کسپرسکی رعایت کنند چون گارد کسپرسکی از هیچگونه فعالیتی چشم پوشی نمیکند
متوقف کردن پروتکت آنتی ویروس خطرناک نیست؟

Angel Of Darkness
24-02-2009, 08:00
آقا یکی لطف کنه آپدیت کسپر 8 رو بزاره دانلود کنم تا به حال با پرو ک..سی بی پرو ک..سی و .............. 40 تا 50 مگ آپ شده ولی همش سوزنش رو 99 % گیر میکنه

nirvana.12345
24-02-2009, 08:11
تا یکی دو هفته دیگه که adsl بگیرم اولین کارم همین خواهد بود. البته تو اپدیت با حجم های بالا اون درصد کاسپر مترسکی بیش نسیت ممکنه 99 درصد نشون بده ولی 50 درصد رفته باشه. روند واقعی رو باید از قسمت details دنبال کرد. اونجا اگه هیچ اروری گزارش نمیشه و فایل ها دارند دانلود میشند، این یعنی سوزنش هیچ جا گیر نکرده و بگزارید تا اخر اپدیت بشه. کاش تو ورژن های بعد این درصد شمارش درست بشه. اگر هم ارور میده که بگو چه اروری تا مشکلش درست بشه، چون با فرض گرفتن اپدیت از جای دیگه هم تو اپدیت های بعدی باز مشکل داری.

nirvana.12345
24-02-2009, 08:23

موقتا موقع رایت که اصلا مشکلی نداره، پست زیر رو هم ببینید.

majid20
24-02-2009, 16:57
دوست عزیز متوقف کردن موقت گارد کسپرسکی در هنگام رایت مشکلی نیست

فقط یادتان باشد در هنگام رایت کار دیگری نکنید و از سالم بودن موارد رایتی مطمئن باشید

آقا یکی لطف کنه آپدیت کسپر 8 رو بزاره دانلود کنم تا به حال با پرو ک..سی بی پرو ک..سی و .............. 40 تا 50 مگ آپ شده ولی همش سوزنش رو 99 % گیر میکنه
همانطور که دوست عزیزمون توضیح دادند باید صبر کنید تا خود کسپرسکی 100% کامل بشه

این مورد معمولا در آپدیت های سنگین رخ میده

7918+khoram
25-02-2009, 10:44
سلام دوستان
من می خواستم آننی ویروسم رو آپدیت کنم اما با سیستم dail up خیلی طول می کشه آیا فایل آپدیتش هست که من از کافی نت بگیرم؟

hamilton
25-02-2009, 12:10
سلام دوستان
من می خواستم آننی ویروسم رو آپدیت کنم اما با سیستم dail up خیلی طول می کشه آیا فایل آپدیتش هست که من از کافی نت بگیرم؟

اگر نسخه 8 نباشه (چون آپديت اين نسخه در سايت كاسپر قرار نگرفته).آپديتها از سايت Kaspersky.com قابل دانلود ميباشند.يه نرم افزار هم هست و در اين تاپيك معرفي شده كه قادره آپديت تمام نسخه ها را از اينترنت دانلود و در فولدري كه شما مشخص ميكنيد ذخيره كنه.

aggus
25-02-2009, 14:27
با سلام من با کاسپر 2009 کار می کنم

نشستم و 42 مگ آپدیت کردم ولی تو قسمت protection میگه absolute

اما تو قسمت update میگه up-to date موندم باهاش چی کار کنم

شما نظری پیشنهادی ندارین ممنون میشم کمکم کنین

majid20
25-02-2009, 16:44
با سلام من با کاسپر 2009 کار می کنم

نشستم و 42 مگ آپدیت کردم ولی تو قسمت protection میگه absolute

اما تو قسمت update میگه up-to date موندم باهاش چی کار کنم

شما نظری پیشنهادی ندارین ممنون میشم کمکم کنین
شما تصویری از بخش آپدیت بگذارید

djmory
25-02-2009, 21:41
سلام خدمت همه من یه سوال داشتم .من هم kaspersky 7 دارم هم kaspersky 2009 ، کاسپراسکای 7 من به خوبی آپدیت میشه ولی kaspersky 2009 من هرکاری کردم آپدیت نمیشه که نمیشه . آیا از لحاظ امنیتی این دو محصول با هم تفاوتی میکنند یا خیر ؟

nirvana.12345
25-02-2009, 22:09
سلام خدمت همه من یه سوال داشتم .من هم kaspersky 7 دارم هم kaspersky 2009 ، کاسپراسکای 7 من به خوبی آپدیت میشه ولی kaspersky 2009 من هرکاری کردم آپدیت نمیشه که نمیشه . آیا از لحاظ امنیتی این دو محصول با هم تفاوتی میکنند یا خیر ؟

بلافاصله همین الان، یکی از ورژن ها رو پاک کن و دیگه هم دو تا انتی ویروس یا دو تا ورژن از یک انتی ویروس رو با هم نصب نکن.

djmory
26-02-2009, 00:14
نه منظورم این نبود که دو تا ورژن را با هم دارم و روی کامپیوترم نصبه . منظورم این بود که هر دو ورژن را در اختیار دارم وورژن 7 به خوبی آپدیت میشه ولی 8 خیر . خواستم بپرسم از لحاظ امنیتی این دو ورژن با هم تفاوتی دارد یا خیر ؟ ممنون میشم سریع جوابمو بدین ؟

hamilton
26-02-2009, 09:01
نه منظورم این نبود که دو تا ورژن را با هم دارم و روی کامپیوترم نصبه . منظورم این بود که هر دو ورژن را در اختیار دارم وورژن 7 به خوبی آپدیت میشه ولی 8 خیر . خواستم بپرسم از لحاظ امنیتی این دو ورژن با هم تفاوتی دارد یا خیر ؟ ممنون میشم سریع جوابمو بدین ؟

خب مطمئنا نسخه هاي جديد نسبت به نسخه هاي قديمي تر پيشرفتهاي مختلفي دارند.اين نسخه داراي هوش مصنوعي بهتر و موتور بازنويسي شده بوده و منابع سيستمي را نيز كمتر مصرف ميكند.
هميشه نيز توصيه بر اين بوده كه در صورت امكان از نسخه هاي جديدتر محصولات امنيتي استفاده بشه.

vroom
26-02-2009, 13:05
سلام دوستان
من با ultrasurf 9.3 قبلا بدون هیچ مشکلی kav2009 را اپدیت میکردم
اما دیشب که میخواستم اپدیت کنم با این مشکل مواجه شدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا راهمنایی کنید:10:

hamilton
26-02-2009, 15:51
سلام دوستان
من با ultrasurf 9.3 قبلا بدون هیچ مشکلی kav2009 را اپدیت میکردم
اما دیشب که میخواستم اپدیت کنم با این مشکل مواجه شدم!
لطفا راهمنایی کنید:10:

اصلا نيازي نيست كه هميشه با اين قبيل برنامه ها كه معمولا سرعت پاييني هم دارند اقدام به آپديت كاسپر كنيد.اين روش براي يكبار و عموما براي كساني كه مشكل آپديت 99% داشتند توصيه ميشد ولي بعد از آپديت موفق و كامل نيازي به اين قبيل برنامه ها نيست.

saeed_cpu_full
27-02-2009, 19:50
سلام دوستان
وقتی من میخوام اینترنت سکوریتی کاسپراسکای رو نصب کنم میگه باید AVG 8 رو Remove کنی
منم این کار رو انجام میدم وقتی میرم نصبش کنم دوباره همین پیغام رو میده !! در صورتی که من AVG رو کاملا Remove
کردم مشکل از کجاست؟

nirvana.12345
27-02-2009, 20:08
سلام دوستان
وقتی من میخوام اینترنت سکوریتی کاسپراسکای رو نصب کنم میگه باید AVG 8 رو Remove کنی
منم این کار رو انجام میدم وقتی میرم نصبش کنم دوباره همین پیغام رو میده !! در صورتی که من AVG رو کاملا Remove
کردم مشکل از کجاست؟

میتونی نرم افزار مخصوص پاک کردن avg رو از اینجا دانلود کنی

ravi
27-02-2009, 20:22
من با نرم افزار kaspersky updater آپديتهاي kis 2009 رو با حجو 80 mb گرفتم حالا بايد چه جور با kis جفت و جورش كرد؟

nirvana.12345
27-02-2009, 20:26
من با نرم افزار kaspersky updater آپديتهاي kis 2009 رو با حجو 80 mb گرفتم حالا بايد چه جور با kis جفت و جورش كرد؟

آموزش تصويرى آپديت دستى کسپرسکى تو پست اول همین تاپیک

extreme2006gh
27-02-2009, 20:42
با سلام
1-من از كسپر 2009 استفاده ميكنم . اون نوار بالاي كسپر براي من قرمز شده و وقتي كه Fix it now رو ميزنم تا مشكل رو حل كنم تو پنجره دوم كه باز ميشه نوشته كه Threats have been detected و وقتي كه گزينه Neutralize all رو انتخاب ميكنم تا خنثي كنه هيچ اتفاقي نمي افته .
لطفا راهنمايي كنيد كه بايد چكار كنم ؟

2- من دو تا سيستم رو شبكه كردك كه يكيشون كسپر 2009 هست و يكي ديگه هيچ آنتي ويروسي نداره ميخواستم بدونم كه آيا ميتونم از طريق شبكه و با كسپر اون سيستم ديگه رو اسكن كنم ؟

nirvana.12345
27-02-2009, 21:49
با سلام
1-من از كسپر 2009 استفاده ميكنم . اون نوار بالاي كسپر براي من قرمز شده و وقتي كه Fix it now رو ميزنم تا مشكل رو حل كنم تو پنجره دوم كه باز ميشه نوشته كه Threats have been detected و وقتي كه گزينه Neutralize all رو انتخاب ميكنم تا خنثي كنه هيچ اتفاقي نمي افته .
لطفا راهنمايي كنيد كه بايد چكار كنم ؟

برای اینکه فهمید کاسپر، تهدید را خنثی کرده یا نه، کاری نداره، به عبارت active threats تو همون پنجره پایین صفحه اصلی برنامه نگاه کن، اگه جلوش صفر بود که هیچی، یعنی همه تهدید ها رو از بین برده ولی اگه عددی رو نشون میداد رو همون خودش کلیک کن، تو پنجره ای که باز میشه desinfect all رو بزنی کار همون Neutralize all رو انجام میده.

ravi
27-02-2009, 23:03
آموزش تصويرى آپديت دستى کسپرسکى[/b] تو پست اول همین تاپیک[/QUOTE]
مطابق همون راهنما عمل كردم و فولدر ساخته شده توسط اين نرم افزارو در قسمت آپديت شناسوندم اما وقتي برميگردم و روي شروع آپديت ميزنم سريع متوقف ميشه.

nirvana.12345
27-02-2009, 23:22
مطابق همون راهنما عمل كردم و فولدر ساخته شده توسط اين نرم افزارو در قسمت آپديت شناسوندم اما وقتي برميگردم و روي شروع آپديت ميزنم سريع متوقف ميشه.

یا kaspersky updater که گفتی و من هم باهاش کار نکردم، درست اپدیت نکرده یا اون درسته و تو یک جا اشتباه می کنی. اول بگو اون فولدری که اپدیت ها توشند، چه فولدر هایی توش هستند. بعد اینکه وقتی اپدیت متوقف میشه، خوب چه اروری میده، یعنی تو قسمت اپدیت، سمت چپ دکمه سبز رنگ، جلوی عبارت last start چی مینویسه.

™Symbian
28-02-2009, 00:28
چحوری میشه سرور kis7 رو عوض کرد و از سروری که تو پست زیر معرفی شده استفاده کرد ؟؟؟

ممنون از شما : :11:

nirvana.12345
28-02-2009, 10:21
چحوری میشه سرور kis7 رو عوض کرد و از سروری که تو پست زیر معرفی شده استفاده کرد ؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون از شما : :11:

settings رو بزن، از منوی سمت راست برو رو Update، بعد configure رو بزن. تو قسمت update source تیک سرور های قبلی رو بردار، بعد add رو بزن، ادرس سرور جدید رو وارد کن و ok کن. حالا همه پنجره ها رو ok کن و بیا بیرون.
برای عوض کردن سرور ها هم کافیه، تیک ها رو جا به جا کنی.

saeed_cpu_full
28-02-2009, 14:35
سلام دوستان
من موقع آپدیت کاسپراسکای به مشکل بر خوردم ... سر 99 % گیر میکنه
از ف.ی.ل.ت..ر شکن هم استفاده کردم تأثیری نداشت
چه کنم؟

nirvana.12345
28-02-2009, 15:06
سلام دوستان
من موقع آپدیت کاسپراسکای به مشکل بر خوردم ... سر 99 % گیر میکنه
از ف.ی.ل.ت..ر شکن هم استفاده کردم تأثیری نداشت
چه کنم؟

تو اپدیت با حجم های بالا اصلا کاری به درصد شمار نداشته باش. اون قاطی داره. ممکنه 99 درصد نشون بده ولی 60 تا هم نرفته باشه . روند واقعی رو از قسمت details دنبال کن.
اونجا اگه هیج اروری گزارش نشده و فایل ها دارند دانلود میشند، یعنی اپدیت مشکلی نداره و بگذار تو همون 99 درصد بمونه تا کامل بشه.
وقتی میشه گفت اپدیت کاسپر به مشکل برخورده که تو اون قسمت، گزارش ارور داده بشه. که در این صورت باید بگی چه اروری.

saiiddz
28-02-2009, 15:28

معنی اینا چیه؟

nirvana.12345
28-02-2009, 16:07
معنی اینا چیه؟

این یعنی شماره سریالی که داری استفاده می کنی، توسط سایت کاسپر اسکای شناسایی شده و دیگه نمیشه ازش استفاده کرد. شماره سریال جدید رو میتونی از تاپیک کرک و سریال کاسپر گیر بیاری.

extreme2006gh
28-02-2009, 16:59
برای اینکه فهمید کاسپر، تهدید را خنثی کرده یا نه، کاری نداره، به عبارت active threats تو همون پنجره پایین صفحه اصلی برنامه نگاه کن، اگه جلوش صفر بود که هیچی، یعنی همه تهدید ها رو از بین برده ولی اگه عددی رو نشون میداد رو همون خودش کلیک کن، تو پنجره ای که باز میشه desinfect all رو بزنی کار همون Neutralize all رو انجام میده.

خوب من اين كار رو كردم ولي هنوز هم اون نوار بالاي صفحه اصلي كسپر زرد رنگ هست و اين پيغام رو داره :
Your computer security is at risk

اين قضيه اش چيه ؟ بايد چكار كنم ؟

nirvana.12345
28-02-2009, 17:03
خوب من اين كار رو كردم ولي هنوز هم اون نوار بالاي صفحه اصلي كسپر زرد رنگ هست و اين پيغام رو داره :
Your computer security is at risk

اين قضيه اش چيه ؟ بايد چكار كنم ؟

خب دوباره روش کلیک کن ببین ایندفعه چی میگه؟
ضمنا الان active threats که نداری؟

ویرایش: هر مشکلی اعم از شناسایی ویروس و غیره که پیش بیاد، نوار سبز رنگ بالای صفحه به رنگ زرد یا قرمز در می اد و در حالت قرمز رنگ عبارت Your computer security is at risk روش نوشته میشه. در این حالت با کلیک کردن روی ان، مورد یا موارد مورد نظر کاسپر اسکای به نمایش در می اند، به همراه گزینه ای برای رفع مشکل برای هر کدوم از موارد نشون داده شده.

extreme2006gh
01-03-2009, 10:25
خب دوباره روش کلیک کن ببین ایندفعه چی میگه؟
ضمنا الان active threats که نداری؟

ویرایش: هر مشکلی اعم از شناسایی ویروس و غیره که پیش بیاد، نوار سبز رنگ بالای صفحه به رنگ زرد یا قرمز در می اد و عبارت Your computer security is at risk روش نوشته میشه. در این حالت با کلیک کردن روی ان، مورد یا موارد مورد نظر کاسپر اسکای به نمایش در می اند، به همراه گزینه ای برای رفع مشکل برای هر کدوم از موارد نشون داده شده.

وقتي روش كليك مي كنم هيچ اتفاقي نمي افته . Active Threats هم يكي دارم اينم عكسش:

وقتي اون بالا كليك ميكنم پنجره زير باز ميشه و وقتي Neutralize يا Disinfect all رو هم ميزنم هيچ اتفاقي نمي افته .

لطفا راهنمايي كنيد كه چكار كنم ؟
سيستمم در خطر ه ؟

nirvana.12345
01-03-2009, 11:32
وقتي روش كليك مي كنم هيچ اتفاقي نمي افته . Active Threats هم يكي دارم اينم عكسش:

وقتي اون بالا كليك ميكنم پنجره زير باز ميشه و وقتي Neutralize يا Disinfect all رو هم ميزنم هيچ اتفاقي نمي افته .

سيستمم در خطر ه ؟

کاسپر رو اگه روی حالت اتوماتیک نیست، این کار رو بکن تا خودش بدون اجازه کاربر، تهدید ها رو خنثی کنه.
settings رو بزن، تو قسمت Protection قسمت هایی رو که نشون دادم، تیک دار کن.

تو قسمت active threats هم، به جای desinfect all، روی خود موردی که گزارش شده، کلیک راست کن و بعد desifect یا neutralize رو بزن.

عکس قسمت active threats هم نشون داده نمیشه. اگه با اپلود عکس مشکل داری یا طبق راهنمایی تو پست اول عمل کن یا به طور خلاصه: عکس رو در tinypic.com اپلود کن، لینک IMG Code for Forums & Message Boards رو عینا تو پست کپی کن.

reza3600
01-03-2009, 16:09
سلام
فرض کنید با کسپر جلوی اجرای یه برنامه رو گرفتم حالا چطور میتونم تمام دستوراتی رو که قبلن بهش دادم رو پاک کنم.
از انتی ویروس 7 استفاده میکنم
ممنون

majid20
01-03-2009, 20:17

سيستمم در خطر ه ؟
دوست عزیز چون تهدید شما به رنگ زرد هستش الزاما خطر بزرگی شما رو تهدید نمیکنه

شما بر روی گزینه View Report کلیک کنید تا ببینید تهدید مزبور چیست و در کجا واقع است

معمولا اینگونه حالت که با زدن Neutralize ، هیچ اتفاقی نمیفتد بدین دلیل رخ میدهد که تهدید مزبور مثلا در فلش بوده و حالا فلش برداشته شده

خب کسپرسکی قادر به یافتن تهدید مزبور نیست و این موضوع پیش می آید

البته دلایل دیگری هم دارد که با مشاهده گزارش کسپرسکی بهتر متوجه آن میشویم

سلام
فرض کنید با کسپر جلوی اجرای یه برنامه رو گرفتم حالا چطور میتونم تمام دستوراتی رو که قبلن بهش دادم رو پاک کنم.
از انتی ویروس 7 استفاده میکنم
ممنون
شما از آنتی ویروس استفاده میکنید یا اینترنت سکیوریتی ؟

اگر منظور شما این است که برنامه مزبور بوسیله فایروال KIS 7 بلاک شده کافیه در بخش فایروال وارد Filtration rules شوید

حال برنامه یا پروسه مزبور را از لیست پاک کنید و OK نمایید

golabi2
01-03-2009, 22:14
سلام
فايلهاى آپديت رو بايد ازکجا دانلود کنم؟
يه سوال ديگه:اينترنت سکيورتي به چه دردى ميخوره؟

nirvana.12345
01-03-2009, 22:53
سلام
فايلهاى آپديت رو بايد ازکجا دانلود کنم؟
يه سوال ديگه:اينترنت سکيورتي به چه دردى ميخوره؟

برا اپدیت افلاین، به غیر از ورژن 8، از سایت kaspersky.com

تفاوت اینترت سکوریتی با انتی ویروس رو هم، تو پست اول ببین.

extreme2006gh
01-03-2009, 23:08
دوست عزیز چون تهدید شما به رنگ زرد هستش الزاما خطر بزرگی شما رو تهدید نمیکنه

شما بر روی گزینه View Report کلیک کنید تا ببینید تهدید مزبور چیست و در کجا واقع است

معمولا اینگونه حالت که با زدن Neutralize ، هیچ اتفاقی نمیفتد بدین دلیل رخ میدهد که تهدید مزبور مثلا در فلش بوده و حالا فلش برداشته شده

خب کسپرسکی قادر به یافتن تهدید مزبور نیست و این موضوع پیش می آید

البته دلایل دیگری هم دارد که با مشاهده گزارش کسپرسکی بهتر متوجه آن میشویم

اين هم عكس مربوط به گزارش كسپر :
البته كامل نيست اگه لازم بود بگيد كه كاملش رو بذارم

لطفا راهنمايي كنيد

البته هنوز تنظيمات رو به شكل اتومات كه دوست عزيز Nirvana گفتند انجام ندادم كه ببينم حل ميشه يا نه . اون رو هم امتحان ميكنم خبرش رو ميدم
با تشكر

majid20
02-03-2009, 00:32
اين هم عكس مربوط به گزارش كسپر :
البته كامل نيست اگه لازم بود بگيد كه كاملش رو بذارم

لطفا راهنمايي كنيد

البته هنوز تنظيمات رو به شكل اتومات كه دوست عزيز Nirvana گفتند انجام ندادم كه ببينم حل ميشه يا نه . اون رو هم امتحان ميكنم خبرش رو ميدم
با تشكر
دوست عزیز این آلودگی نیست بلکه گزارش نقاط ضعف سیستم است ... برای آگاهی بیشتر به پست زیر رجوع کنید

Vulnerability چيست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vulnerability یا نقاط آسیب پذیری سیستم باید توسط کاربر بصورت دستی رفع شود نه توسط کسپرسکی

به همین خاطر با زدن Neutralize All هیچ موردی اتفاق نمی افتد

شما می توانید با زدن Hide Massage ، کسپرسکی رو به حالت سبز برگردانید

reza3600
02-03-2009, 09:14
سلام
در مورد اون انتی ویروسم اینکه از نسخه 7 انتی ویروس استفاده میکنم و اینترنت سکیوریتی نیست.
ممنون

nirvana.12345
02-03-2009, 10:38
سلام
در مورد اون انتی ویروسم اینکه از نسخه 7 انتی ویروس استفاده میکنم و اینترنت سکیوریتی نیست.
ممنون

ببین این طوری کارت راه می افته یا نه؟ اگر جواب دیگه ای لازم باشه، دوستان لطف می کنند.

settings رو بزن، برو قسمت proactive defence . اونجا با زدن گزینه settings که نشون دادم، یک پنجره می اد که تو قسمت critical applications، لیست تمامی برنامه هایی که براشون محدودیت در نظر گرفته شده هستند.
از قسمت پایین پنجره، میتونی محدودیت ها رو کم یا زیاد کنی، اگر هم تیک جلوی برنامه مورد نظرتو برداری، هیچ کدوم از محدودیت ها دیگه اعمال نمیشند.
چون تغییرات تو نوبت بعدی اجرای کاسپر اعمال میشند، یک بار ازش خارج شو و دوباره اجراش کن.

ضمنا آقا مجید، لینک آموزش تنظیمات نسخه 7 رو نتونستم دانلود کنم. اگه زحمت نیست چکش کنید

pedram_ashena
02-03-2009, 16:29
كسپر ورژن تحت شبكه دارد؟ يعني يك سيستم نصب شود و همه سيستمهاي ديگر را ساپورت كامل كند؟

golabi2
02-03-2009, 16:56
ازکدوم قسمتش بايد دانلود کنم؟فقط يه ديتا بيس آپديت داره.همونه؟

hamilton
02-03-2009, 18:47
كسپر ورژن تحت شبكه دارد؟ يعني يك سيستم نصب شود و همه سيستمهاي ديگر را ساپورت كامل كند؟

بله كمپاني كاسپر محصولات تحت شبكه نيز داره كه در آدرس زير قابل مشاهده ميباشند:

ازکدوم قسمتش بايد دانلود کنم؟فقط يه ديتا بيس آپديت داره.همونه؟

راهنماي آپديت آفلاين و نحوه دانلود آنها در پست اول تاپيك موجود ميباشد.

samanajan
02-03-2009, 19:06
با سلام من هر کاری کردم نشد از این کسپرسکای دانلود کنیم

من آخرین ورژن اینترنت سیکوریتی را میخواستم

در ضمن به نظر شما پاندا panda global بهتره یا کاسپرسکای

nirvana.12345
02-03-2009, 19:37
من آخرین ورژن اینترنت سیکوریتی را میخواستمتاپیک دانلود کاسپراسکای

در ضمن به نظر شما پاندا panda global بهتره یا کاسپرسکای تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها

golabi2
02-03-2009, 20:23
نميشه اينقدر پاس ندين پست اول شايد يکى وقت نداشته باشه اونارو بخونه 2تا سوال پرسيدم هردو :مراجعه به پست اول

nirvana.12345
02-03-2009, 21:07
نميشه اينقدر پاس ندين پست اول شايد يکى وقت نداشته باشه اونارو بخونه 2تا سوال پرسيدم هردو :مراجعه به پست اول

خب این روال طبیعی نه تنها این تاپیک بلکه تموم تاپیک هایی که مطالب مهم و اساسی اون ها تو پست اول فهرست شده، برای جلوگیری از تکرار سوال و جواب و شلوغ تر شدن صفحات تاپیک
. با این حال خیلی ها که حوصله نمیکنند یا وقت ندارند پست اول رو بخونند تا ببینند جواب سوالشون اونجا هست یا نه، میتونند بدون خوندن پست اول سوالشون رو بپرسند، در این حالت اگر جوابشون اونجا باشه خب راهنمایی میشن اونجا تا مشکلاتی که گفتم پیش نیاد.

آدرس کامل سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش تصويرى آپديت دستى کسپرسکى در پست اول هم برای نحوه وارد کردن آپدیت ها و اطلاعات کامل

تاکید هم کنم که آپدیت های سایت کاسپر اسکای برای ورژن 8 قابل استفاده نیستند.

extreme2006gh
02-03-2009, 21:29
از طريق KIS 2009 ميتونم يه سيستم ديگه رو كه به سيستم خودم شبكه كردم Scan و ويروس يابي كنم ؟

hamilton
02-03-2009, 22:18
از طريق KIS 2009 ميتونم يه سيستم ديگه رو كه به سيستم خودم شبكه كردم Scan و ويروس يابي كنم ؟

شايد در حالتيكه فولدرها بصورت share شده باشند.چون بايد به فولدرهاي سيستم مقابل دسترسي داشته باشيد تا بتونيد اسكن كنيد.

kiuhnmgtrdcv
02-03-2009, 22:19
بروبچ اگر من internet security رو dl کنم باید anti viruse شو هم dl کنم ؟ مرسی

nirvana.12345
02-03-2009, 22:51
بروبچ اگر من internet security رو dl کنم باید anti viruse شو هم dl کنم ؟ مرسی

نه اصلا، این کار به سیستم هم آسیب می رسونه. internet security خود anti virus رو هم درون خودش داره که با

اضافه شدن فایروال و چند بسته امنیتی دیگه شده internet security . توضیح کامل رو تو قسمت

تفاوت آنتی ویروس با اینترنت سکیوریتی در پست اول بخون.

pedram_ashena
03-03-2009, 11:09
بله كمپاني كاسپر محصولات تحت شبكه نيز داره كه در آدرس زير قابل مشاهده ميباشند:

كليدهاي اينها در نت موجود است؟ من جايي برخورد نكردم

hamilton
03-03-2009, 12:38
كليدهاي اينها در نت موجود است؟ من جايي برخورد نكردم

متاسفانه كليد اين محصولات يا در اينترنت منتشر نميشوند(چون بيشتر اين نسخه ها را شركتها و سازمانها خريداري ميكنند و هزينه بالايي نيز بابت آنها پرداخت ميكنند) يا اگر منتشر شده باشند تاريخ آنها Expire شده است.

Mahziar-7
03-03-2009, 13:24
سلام
این رو توی اورژانس سیستم های آلوده پرسیدم، کفتن بیام اینجا.
از KAV6 برای ساخت دیسک نجات استفاده می کنم ولی موقع ساختن فایل ISO خطا میده.
چیکار کنم؟

nirvana.12345
03-03-2009, 13:43
سلام
این رو توی اورژانس سیستم های آلوده پرسیدم، کفتن بیام اینجا.
از kav6 برای ساخت دیسک نجات استفاده می کنم ولی موقع ساختن فایل iso خطا میده.
چیکار کنم؟

حالا چرا ورژن 6 ؟

توصیه شخص من اینه که از آخرین ورژن استفاده کن.

HAMID-3138
03-03-2009, 18:55
معنای پیغام بالا چیه ؟ و چه کاری باید بابتش انجام بدم ؟ تا حالا از این پیغامها نداشته...
ممنون میشم اگه سریع جواب بدید ؟

Fate2646
03-03-2009, 19:07
بعد از دانلود update ها بوسیله KasperskyUpdater باید چیکار کنیم ؟

nirvana.12345
03-03-2009, 19:55
معنای پیغام بالا چیه ؟ و چه کاری باید بابتش انجام بدم ؟ تا حالا از این پیغامها نداشته...

چیز مهمی نیست. cancel رو بزن. میگه یک اشکال یا همون باگ برنامه رو گزارش کنه به سایت کاسپراسکای یا نه، تا

تو ورژن های بعد، مشکلشو برطرف کنند.

Vahid67
03-03-2009, 20:51
اون سایتی که در پست اول برای فایل کی معرفی شده باز نمیشه لطفاً یک آدرس دیگه بدید

من از اینترنت سکوریتی 2009 استفاده می کنم

nirvana.12345
03-03-2009, 21:15
اون سایتی که در پست اول برای فایل کی معرفی شده باز نمیشه لطفاً یک آدرس دیگه بدید

من از اینترنت سکوریتی 2009 استفاده می کنم

چند پست آخر همون تاپیک رو ببین، به key دسترسی پیدا خواهی کرد.

اینجا فقط سوالات و مشکلاتتون رو بپرسید و در خواست key فقط تو همون تاپیک.

HAMID-3138
03-03-2009, 22:56
چیز مهمی نیست. Cancel رو بزن. میگه یک اشکال یا همون باگ برنامه رو گزارش کنه به سایت کاسپراسکای یا نه، تا

تو ورژن های بعد، مشکلشو برطرف کنند.

چکار کنم که دیگه تکرار نکنه چون یکسره داره پیغام میده ؟
ممنونم

Mahziar-7
03-03-2009, 23:00
حالا چرا ورژن 6 ؟

توصیه شخص من اینه که از آخرین ورژن استفاده کن.

kis 2009 رو نصب کردم و مشکلم حل شد فقط نمی دونم چرا تو 6 خطا میداد!
راستی، یه سوال؛
برای شناسایی بدافزارهای جدید باید دیسک نجات رو با یه آنتی ویروس بروز، ساخت؟ منظورم اینه که آپدیت بودن آنتی ویروس روی قدرت شناسایی دیسک نجاتی هم که می سازه تاثیر داره یا نه؟

Farshadd
03-03-2009, 23:49
سلام.

من Kaspersky Internet Security 7.0 دارم. جدیدا هر موقع پروتکشن فعال هست نمیتونم هیچ سایتی باز کنم و اررور میده و میگه:

Kaspersky Internet Security 7.0
The requested URL
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید is forbidden

حالا کجاش رو دستکاری کنم؟؟

majid20
04-03-2009, 00:17
دوست عزیز عاملی سبب کرش کسپرسکی شده

این عامل میتونه آلودگی یا تداخل برنامه ای با کسپرسکی و همچنین خرابی ویندوز باشه

شما گزارش سیست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])م خود را اینجا بگذارید

بعد از دانلود update ها بوسیله KasperskyUpdater باید چیکار کنیم ؟
همانگونه که در روش آپدیت دستی در پست اول توضیح داده شده ، باید پوشه اپدیت ها رو بصورت سرور به کسپرسکی معرفی کنید

majid20
04-03-2009, 00:24
سلام.

من Kaspersky Internet Security 7.0 دارم. جدیدا هر موقع پروتکشن فعال هست نمیتونم هیچ سایتی باز کنم و اررور میده و میگه:

Kaspersky Internet Security 7.0
The requested URL
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید is forbidden

حالا کجاش رو دستکاری کنم؟؟
این مشکل از بخش Parental Controls رخ میده

شما میتونید بخش Parental Controls را غیرفعال کنید یا اینکه سایت خودتون رو به لیست سفید یخش مزبور اضافه کنید

kis 2009 رو نصب کردم و مشکلم حل شد فقط نمی دونم چرا تو 6 خطا میداد!
راستی، یه سوال؛
برای شناسایی بدافزارهای جدید باید دیسک نجات رو با یه آنتی ویروس بروز، ساخت؟ منظورم اینه که آپدیت بودن آنتی ویروس روی قدرت شناسایی دیسک نجاتی هم که می سازه تاثیر داره یا نه؟
خب نسخه 6 مدت هاست از رده خارج شده و ساپورت خوبی نمیشه

در زمینه دیتابیس دیسکت ها نجات باید به این نکته اشاره کنم که :

برخی دیسکت های نجات از همان دیتابیس محصول استفاده میکنند ( مثل کسپرسکی )

برخی دیگر هم به راحتی حتی پس از ساخت دیسک نجات قابلیت به روز کردن دارند (مانند آویرا ، بیت دیفندر ، F-Secure )

extreme2006gh
05-03-2009, 08:59
شايد در حالتيكه فولدرها بصورت share شده باشند.چون بايد به فولدرهاي سيستم مقابل دسترسي داشته باشيد تا بتونيد اسكن كنيد.

پس مثل nod32 گزینه ای نداره که بتونیم تحت شبکه اسکن کنیم ؟

hamilton
05-03-2009, 10:29
پس مثل nod32 گزینه ای نداره که بتونیم تحت شبکه اسکن کنیم ؟

متاسفانه چنين گزينه اي در محصولات دسكتاپ كمپاني كاسپر وجود نداره و براي اين منظور بايد از نسخه هاي تحت شبكه استفاده كرد.

pedram_ashena
05-03-2009, 16:37
اين روش براي استفاده از كليدهاي بلك ليست است. تست كنيد و نتيجه را اطلاع دهيد

- اول به بخش kaspersky Settings برید و تیک جلوی Self-Defence رو بردارید . در واقع شما با این کار Self-Defence را غیر فعال می کنید . این گزینه برای یافتن ویروس ها و تروجان های ناشناخته مفید است .

2 - تمامی کدهای وارد شده به kaspersky رو پاک کنید . برای این کار می توانید دستی عمل کنید و یا از نرم افزار زیر استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مخصوص پاک کردن همه کدهای وارد شده در کاسپراسکای

3 - کاسپراسکای را با کلیک روی منوی taskbar غیر فعال و سپس خاموش کنید ( ببندید )

4 - پچ ارائه شده در لینک زیر را در فولدر kapsersky lab ( محل نصب kapsersky ) کپی و سپس اجرا کنید .

5 - روی دکمه Clean کلیک کنید .

6 - سپس بسته به اینکه ورژن مورد استفاده شما Kaspersky Internet security یا Kaspersky Antivirus هست روی دکمه مربوطه کلیک کنید .

7 - سپس پچ را بسته و kaspersky را دوباره راه اندازی کنید و self-defense را فعال کنید ( enable کنید ) و یک key که مدت زمانش تموم نشده باشه رو وارد کنید و از یک ضد ویروس کاملا رایگان لذت ببرید !

حالا تمامی کدهایی که در blacklist بودند به white list رفته اند و شما دیگر نگرانی بابت جولان ویروس ها در pc خود ندارید !

hamilton
06-03-2009, 09:00
با تشكر از pedram_ashena عزيز جهت معرفي اين كرك.البته اين كرك بايد در تاپيك اختصاصي كرك و سريال كاسپر معرفي ميشد چون اين تاپيك صرفا به مباحث و مشكلات پيرامون خود برنامه ها ميپردازه.
يكي از دلايلي كه شخصا اين قبيل كركها را معرفي نميكنم و توصيه به استفاده از آنها هم نميكنم اينه كه واقعا عملكرد اين قبيل كركها جاي سوال داره.چرا كه شما سيستم محافظتي كاسپر را نيز غيرفعال ميكنيد و يك فرد خرابكار ميتونه از اين روش جهت مقاصد خاص خودش كه ميتونه مقاصد نادرستي هم باشه استفاده كنه و تروجان يا برنامه مخرب ديگري را نيز در داخل كرك خودش قرار بده.
از اين رو استفاده از سريال و Key هرقدر هم كه دردسر پيدا كردنشون زياد باشه به امنيت سيستم ميارزه.

extreme2006gh
06-03-2009, 10:29
دوست عزیز این آلودگی نیست بلکه گزارش نقاط ضعف سیستم است ... برای آگاهی بیشتر به پست زیر رجوع کنید

Vulnerability چيست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vulnerability یا نقاط آسیب پذیری سیستم باید توسط کاربر بصورت دستی رفع شود نه توسط کسپرسکی

به همین خاطر با زدن Neutralize All هیچ موردی اتفاق نمی افتد

شما می توانید با زدن Hide Massage ، کسپرسکی رو به حالت سبز برگردانید

با سلام خدمت دوست عزيز
اون مشكل vulnerability كه من قبلا داشتم و هشدار زرد رنگ كسپر به رنگ قرمز در آمده . ميخواستم بدونم كه بايد چكار كنم ؟
آيا تهديد جدي است ؟ چون مشكل مربوط به همون آسيب پذيري سيستم از طريق بعضي از نرم افزارهاست ؟ اين هم عكسش :

بايد چكار كنم ؟ لطفا راهنمايي كنيد
ضمنا در قسمت active threat هم عدد 1 هست كه نشون ميده يه تهديد وجود داره اون رو چطور بايد رفع كنم ؟
با تشكر

majid20
06-03-2009, 16:15
با سلام خدمت دوست عزيز
اون مشكل vulnerability كه من قبلا داشتم و هشدار زرد رنگ كسپر به رنگ قرمز در آمده . ميخواستم بدونم كه بايد چكار كنم ؟
آيا تهديد جدي است ؟ چون مشكل مربوط به همون آسيب پذيري سيستم از طريق بعضي از نرم افزارهاست ؟ اين هم عكسش :

بايد چكار كنم ؟ لطفا راهنمايي كنيد
ضمنا در قسمت active threat هم عدد 1 هست كه نشون ميده يه تهديد وجود داره اون رو چطور بايد رفع كنم ؟
با تشكر
تصویر لود نمیشه ... بهر حال نقاط آسیب پذیری با آپدیت محصول و یا نصب ورژن بالاتر محصول مزبور رفع میشه

مثلا چنانچه کسپرسکی در ویندوز و یا برنامه های جانبی آن نقاط آسیب پذیری پیدا کنه ، باید ویندوز رو آپدیت کنید

یا اگر در برنامه خاصی یک نقطه آسیب پذیری اعلام کنه ، باید نسخه جدیدتر برنامه مزبور رو نصب کنید

نقاط آسیب پذیری یک تهدید نیستند بلکه یک هشدار امنیتی مهم به حساب میاند

بسیاری از آلودگی ها ، نفوذ هکر ها و سرقت اطلاعات از همین نقاط آسیب پذیر به سیستم رخنه میکنه

در زمینه Active Threat عکسی از تهدید مزبور بگذارید

mrmmnb
06-03-2009, 17:32
دوستان برنامه ای وجود داره که مثلا 20 کی بهش بدیم و باتوجه به فایل ابدیت کاسپر یکی یکی چک کنه ببینه بلک لیست شده یا نه؟
الان من حدود 50 تا کی دارم خیلی هاش بلک لیست هست ولی اینکه بخوام با خود کاسپر یکی یکی چک کنم سالم هستن یا نه کار وقت گیری هست
اگه راهی وجود داره معرفی کنید
با تشکر

hamilton
06-03-2009, 18:12
دوستان برنامه ای وجود داره که مثلا 20 کی بهش بدیم و باتوجه به فایل ابدیت کاسپر یکی یکی چک کنه ببینه بلک لیست شده یا نه؟
الان من حدود 50 تا کی دارم خیلی هاش بلک لیست هست ولی اینکه بخوام با خود کاسپر یکی یکی چک کنم سالم هستن یا نه کار وقت گیری هست
اگه راهی وجود داره معرفی کنید
با تشکر

اين برنامه كه Kaspersky Blacklisted Keys Checking Tool نام داره قبلا هم در اين انجمن معرفي شده ولي بايد توجه داشته باشيد كه اين برنامه از طرف كمپاني كاسپر به عنوان يك برنامه مخرب در ديتابيس كاسپر تعريف شده است.موقع استفاده از اين برنامه بايد قاعدتا كاسپر را غيرفعال كنيد.اگر تمايل به استفاده از اين برنامه را داريد از لينك زير دانلود كنيد:

پسورد:

legoolas
07-03-2009, 01:10
سلام
من هر وقت کسپرسکی ورژن 7 یا 8 رو نصب می کنم وقتی سیستم ریست می کنه دیگه بالا نمیاد مشکل از کجاست ؟

Dreamland
07-03-2009, 10:18
لطفا Skin (پوسته) برای Kaspersky Internet Security 2009 بگذارید
متشکرم:11::10:

nirvana.12345
07-03-2009, 10:33
لطفا Skin (پوسته) برای Kaspersky Internet Security 2009 بگذارید
متشکرم:11::10:

خوب شد پرسیدی میلاد، یک سرچ زدم ببین تو فروم خودشون چیا گذاشتند و ما تا حالا داشتیم با همون اسکین

خودش سر میکردیم.

دومیش که چراغ راهنمایی داره خیلی باحاله. دارم دانلودش میکنم، ببینم کار میکنند.

Dreamland
07-03-2009, 10:42
خوب شد پرسیدی میلاد، یک سرچ زدم ببین تو فروم خودشون چیا گذاشتند و ما تا حالا داشتیم با همون اسکین

خودش سر میکردیم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دومیش که چراغ راهنمایی داره خیلی باحاله. دارم دانلودش میکنم، ببینم کار میکنند.
مرسی نیروانا جون:10:
جدیدتر و زیباتر میخوام

nirvana.12345
07-03-2009, 10:48
مرسی نیروانا جون:10:

فقط همون طور که خودش هم بالای صفحه نوشته فقط برای نسخه 506 kis نوشته شده، اگر 454 دارید این کار رو

نکنید که اساسی قاط زد برا من. همین طور برای ویستا هم تست نشده.

ویرایش : نه مثل اینکه برا 454 هم مشکلی نداره، فقط اولش که اسکین رو وارد کردم، طوری به هم ریخت که گفتم دیگه سیستم از دست رفت.

جدیدتر و زیباتر میخوامخب من همین هارو هم تا حالا ندیده بودم برا همین ذوق زده شدم.

ضمنا فکر کنم این ها رو هوادارهاشون طراحی کردند نه خود سازنده ها. چون نوع پیام ها و مثلا زرد یا قرمز شدنشون یک کم فرق هم داره. پیام هایی رو میده که تا حالا ندیده بودم در عوض با اینکه

آپدیتم خیلی عقبه عین خیالش هم نیست. نمیدونم استفاده از اونها اشکالی داره یا نه.

ضمنا من خانم نیستم ولی خانم ها رو دوست دارم:31:

ویرایش : مشکل ناهماهنگی پیام ها وقتی بود که اسکین های 506 رو برا 454 میزدم. وقتی 506 رو نصب کردم این مشکل هم حل شد. به هر حال اگر کسی به قول میلاد جدیدو زیباترش رو پیدا کرد

دریغ نکنه.

Dreamland
07-03-2009, 10:55
فقط همون طور که خودش هم بالای صفحه نوشته فقط برای نسخه 506 kis نوشته شده، اگر 454 دارید این کار رو

نکنید که اساسی قاط زد برا من. همین طور برای ویستا هم تست نشده.

506 رو نصب میکنم، نتیجه رو خبر میدم.
من تست کردم:27:
رو ویستا جواب میده پدر جان:11: ok
اینم چند تا دیگه

extreme2006gh
07-03-2009, 15:44
تصویر لود نمیشه ... بهر حال نقاط آسیب پذیری با آپدیت محصول و یا نصب ورژن بالاتر محصول مزبور رفع میشه

مثلا چنانچه کسپرسکی در ویندوز و یا برنامه های جانبی آن نقاط آسیب پذیری پیدا کنه ، باید ویندوز رو آپدیت کنید

یا اگر در برنامه خاصی یک نقطه آسیب پذیری اعلام کنه ، باید نسخه جدیدتر برنامه مزبور رو نصب کنید

نقاط آسیب پذیری یک تهدید نیستند بلکه یک هشدار امنیتی مهم به حساب میاند

بسیاری از آلودگی ها ، نفوذ هکر ها و سرقت اطلاعات از همین نقاط آسیب پذیر به سیستم رخنه میکنه

در زمینه Active Threat عکسی از تهدید مزبور بگذارید

اين هم عكس دوست من :

اگه لود نميشه بگيد دوباره يه جا ديگه آپلود كنم .
وقتي هم روي Active threats كليك ميكنم همون پنچره Vulnerability باز ميشه .
لطفا راهنمايي كنيد .

nirvana.12345
07-03-2009, 16:02
اين هم عكس دوست من :

وقتي هم روي Active threats كليك ميكنم همون پنچره Vulnerability باز ميشه .
لطفا راهنمايي كنيد .

آره لود میشه. ولی منظور، عکس از پنجره ای که با کلیک رو قسمتی که نشون دادی باز میشه، نه خودش. با این که

چیزی معلوم نمیشه. تو اون پنجره مثل عکسی که من گذاشتم قسمت مربوط به Vulnerability رو با کلیک روی

علامت منهای سمت چپ ببند، بعد عکس بقیه تهدید ها رو بگذار.

majid20
07-03-2009, 17:46
سلام
من هر وقت کسپرسکی ورژن 7 یا 8 رو نصب می کنم وقتی سیستم ریست می کنه دیگه بالا نمیاد مشکل از کجاست ؟
آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

آلودگی سیستم یا خرابی ویندوز از شایع ترین دلایل بروز چنین مشکلی است

توصیه میشه یا با یک دیسک نجات سیستم را اسکن کنید یا موقتا آنتی ویروس دیگری مثل ناد32 را نصب کرده و اسکن کنید

اين هم عكس دوست من :
وقتي هم روي active threats كليك ميكنم همون پنچره vulnerability باز ميشه .
لطفا راهنمايي كنيد .
خب پس احتمالا به همان نقاط آسیب پذیری اشاره داره

zeus7610
07-03-2009, 18:29
سلام دوستان

Kaspersky Anti-Virus 2009 رو میشه روی سرور 2003 نصب کرد؟

majid20
07-03-2009, 19:18
سیستم عامل هایی که محصولات 2009 کسپرسکی رو میشه بر روی آنها نصب کرد

Microsoft Windows XP Home Edition (Service Pack 2 or above)
Microsoft Windows XP Professional (Service Pack 2 or above)
Microsoft Windows XP Professional x64 Edition (Service Pack 2 or above)
Microsoft Windows Vista Starter (32 bit)
Microsoft Windows Vista Home Basic (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Home Premium (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Business (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Enterprise (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Ultimate (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Home Basic SP1 (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Home Premium SP1 (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Business SP1 (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Enterprise SP1 (32/64 bit)
Microsoft Windows Vista Ultimate SP1 (32/64 bit)
VMWare server 1.0.1 - 1.0.5
VMWare Workstation for Windows 5.0.0, 5.5.1, 5.5.2, 6.0.0

extreme2006gh
08-03-2009, 11:19
آره لود میشه. ولی منظور، عکس از پنجره ای که با کلیک رو قسمتی که نشون دادی باز میشه، نه خودش. با این که

چیزی معلوم نمیشه. تو اون پنجره مثل عکسی که من گذاشتم قسمت مربوط به Vulnerability رو با کلیک روی

علامت منهای سمت چپ ببند، بعد عکس بقیه تهدید ها رو بگذار.

آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

آلودگی سیستم یا خرابی ویندوز از شایع ترین دلایل بروز چنین مشکلی است

توصیه میشه یا با یک دیسک نجات سیستم را اسکن کنید یا موقتا آنتی ویروس دیگری مثل ناد32 را نصب کرده و اسکن کنید

خب پس احتمالا به همان نقاط آسیب پذیری اشاره داره

این هم عکس اون قسمت که به قول آقا مجید به vulnerability ها اشاره دارد

ولی سوال من اینه که چون قرمز شده حتما تهدید جدی است ؟ اینطور نیست ؟ قبلا زرد رنگ بود

با تشکر

nirvana.12345
08-03-2009, 12:29
اکسترم جان، شما به توضیح و عکسی که من گذاشتم اصلا دقت نکردید. من گفتم قسمت vulnerability رو کامل ببند، بعد اگر

به غیر از vulnerability تهدید دیگه ای وجود داره، عکسشو قرار بده.

در زمینه vulnerability توضیح لازم همونی بود که آقا مجید ارایه دادند، الان چون هشدار قرمز رنگ شده و desinfect all هم به صورت

highlight در اومده احتمالا تهدیدی به غیر از vulnerability به وجود اومده که شما اون رو باید نشون بدید، نه لیست موارد vulnerability

رو.

ویرایش : ضمنا این هم که کاسپر تهدیدی رو شناسایی کنه و به رنگ زرد یا قرمز در بیاد مشکلی نیست که نیاز به کمک داشته، کار آنتی ویروس همینه. غرض از اینکه گفته شد از تهدید مزبور عکس

بگذارید این بود که شما عنوان کردید وقتی روی desinfect all یا neutralise all کلیک میکنی، هیچ اتفاقی نمی افته. هنوز هم همین طوریه؟

HAMID-3138
09-03-2009, 02:23
بعد یه آپدیت کامل و طولانی حدود 9 مگ معنای این چیه ؟؟؟

nirvana.12345
09-03-2009, 08:19
بعد یه آپدیت کامل و طولانی حدود 9 مگ معنای این چیه ؟؟؟

ربطی به آپدیت نداره، مشکل یا تهدید دیگه ای به غیر از مقوله آپدیت به وجود اومده . برای

اطلاع از آن، روی نوار زرد رنگ کلیک کن و طبق دستوری که خود کاسپر آنجا داده، عمل کنید.

omid-p30
09-03-2009, 11:52
دوستان راهی هست که بعد از قطع شدن از اینترنت، دفعه بعد بتوان آپدیت را از همانجا که قطع شده ادامه داد؟

مثلا در ورژن 6 میشد pause رو زد بعد از اینترنت امد بیرون. برای 8 ترفندی نیست؟

hamilton
09-03-2009, 12:22
دوستان راهی هست که بعد از قطع شدن از اینترنت، دفعه بعد بتوان آپدیت را از همانجا که قطع شده ادامه داد؟

مثلا در ورژن 6 میشد pause رو زد بعد از اینترنت امد بیرون. برای 8 ترفندی نیست؟

در ورژن 8 نيز معمولا بعد از قطع ارتباط اينترنت آپديتها از اول شروع نميشوند و سريعا به درصدي كه قبل از قطع اينترنت بود ميرسند و براي اينكار نيز نياز به تنظيم خاصي نيست و خودش بصورت اتوماتيك اينكار را انجام ميدهد.

saiiddz
09-03-2009, 13:49
آیا میشه آپ دیت هایی که کسپر شده رو نگه داشت
مثلآ موقع تعویض ویندوز اونا رو برداشت و دوباره نصب کرده