PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جام ملت‌های آسیا (AFC Asian Cup) | قطر 2011

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

REZAt1980
15-01-2011, 17:22
آدرس لينك در وب سايت the-afc.com :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینجا که چیزی نگفته.

فقط گفته که در جواب گفته که هر تصمیمی در زمین گرفته شده، همون باید عمل بشه. اینکه چیز جدیدی نیست.

satttanism
15-01-2011, 17:35
چه بازی بیخودی بود

اما گل درست ما رو نگرفت

کلا همچی این بازی تا به الان بیخود بوده

caca_caca888
15-01-2011, 17:35
گل گل نه نه نه :31: این خیابانی هم کشت مارو

na na na naa na na...

نیمه اول که تموم شد...

powerslave
15-01-2011, 17:37
1. خسرو حیدری خیلی ضعیف بود.
2. محمد نصرتی مثل همیشه فقط اینور اونور میپرید و اکثر پاس هاش نمیرسید.
3. گل انصاری فرد کاملاً صحیح بود که کمک داور کور هند گرفت در حالیکه توپ ابتدا روی رون کریم و سپس به شکم دفاع کره خورد.
4. پژمان نوری دو بار میتونست گل بزنه که یه بارش سر خورد و یه بارش خیلی خیلی بد کار کرد و عجله کرد در حالیکه کسی دوروبرش نبود و باید توپ رو استپ میکرد. بقیه معمولی بودن.
5. نکته جالب اینکه محجوب بودن زیادی هم خوب نیست. مهدی رحمتی به احسان حاج صفی اشاره میکرد که : "داداش حرف بزن!" منظورش با بقیه بازیکن ها بود. در دقیقه 37 سر اوت کره.

Immunology
15-01-2011, 17:38
موندم جواد نكونام نقشش تو زمين چيه؟علف هرزاي چمن نقش بيشتري تو بازي دارن تا اين مردك.

Pejvak61
15-01-2011, 17:38
هر چي از دهنم در اومد به اين داوره گفتم. مرده شور هيكلشو ببره. آخه واسه چي گل سالمو قبول نكرد؟

powerslave
15-01-2011, 17:42
منم همین حدس رو زده بودم.:tongue:
آره بابا این:weird:غلامی:weird: اصلا بدرد نمی خورد بهتر که خلعتبری فیکس شد :):happy:

عزیز من غلامی به خلعتبری چه ربطی داره؟ غلامی خیلی هم خوب بازی کرد. تو بازی با عراق تیم داشت 4-3-3 بازی میکرد. تو اون سیستم اگه سنتر فوروارد قدش کوتاه باشه همون کارهایی رو باید انجام بده که غلامی تو بازی با عراق کرد. یعنی درگیری، ایجاد فضا برای دو بازیکن بقلش (تو اون بازی رضایی و حاج صفی) و دادن پاس به کناره ها. تو این سیستم بیشتر گل ها توسط دو بازیکن کناری زده میشه.

الان با کره دارن 4-4-2 بازی میکنن که البته خسرو حیدری کاملا هافبک راست نیست بلکه کمی جلوتر هست و اصلاً وضایف دفاعی نداره. در واقع شبیه همون کاری که رضایی تو بازی قبلی میکرد ولی یکم عقبتر. اونم به این خاطر که سرعتش پائین هست و اونجا میمونه که سانتر کنه که ضعیف بود نیمه اول.

Pejvak61
15-01-2011, 17:45
اینجا که چیزی نگفته.

فقط گفته که در جواب گفته که هر تصمیمی در زمین گرفته شده، همون باید عمل بشه. اینکه چیز جدیدی نیست.

البته من خبر اينكه تصميمات تركي تأييد شده رو نميدونم از كجا ولي فكر كنم از شبكه 3 در هنگام بازي استراليا با كره شنيدم. و در اين خبر هم در مورد اينكه دروازه بان و مربي هم كماكان محرومند نكاتي گفته شده.

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

اين تيم تا تيم شدن كلي فاصله داره اگر منسجم بودن همون 10 دقيقه اول بايد كار رو تموم ميكردن. چون اين كره اوايل بازي بدجوري گيج ميزد. به هر حال اميدوارم بهتر بشن و بازي رو ببرن. رگه هايي از اميد در دقايق پاياني نيمه اول در تيم ديده شد.

powerslave
15-01-2011, 17:48
موندم جواد نكونام نقشش تو زمين چيه؟علف هرزاي چمن نقش بيشتري تو بازي دارن تا اين مردك.

نکونام مرکز ثقل تیم هست. الته الان خیلی آماده نیست. سیستم تیممون الان یه سیستم 4-4-2 نامتقارن هست.

حاج صفی - حسینی - عقیلی - نصرتی

نوری - نکونام - مبعلی-

-----------------------------حیدری
خلعتبری- انصاری فرد

هر چي از دهنم در اومد به اين داوره گفتم. مرده شور هيكلشو ببره. آخه واسه چي گل سالمو قبول نكرد؟

کمک داور پرچم زد. در واقع از سرنوشت (واقعیه بدون لاپوشونی) محسن ترکی ترسید که متاسفانه کمکش اشتباه کرد.

man war
15-01-2011, 17:53
:31: پنالتی برای کره شمالی نگرفت :31:

Majid-6120
15-01-2011, 18:01
یالا یالا ، ما گل میخوایم یالا ؟ :دی

اگر جواد نبود ما چه میکردیم !

خلعتبری هم خراب کرد این موقعیت رو !

man war
15-01-2011, 18:03
گلللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللل

Majid-6120
15-01-2011, 18:04
دم کریم گرم......بسی حال نمودیم!

چه گلی زدددددد!

تبریک!

pcforlife
15-01-2011, 18:05
مـــــــــــاشـــــــــــ ــالــــا!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_sad
15-01-2011, 18:06
گل كه زدن خوشحال شديم

ولي اين جوات رو من نميدونم كي ميخوان بردارن به شدت روي اعصاب رژه ميره !
فكر كنم از لج و لجبازي با منتقدينش باز هم ميگذارنش

اول نيمه دوم ميگه كره از راست به راست توپ ميزنه

نيمه اول هم ميگفت 12 دقيقه و 26 دقيقه از بازي گذشت !

يك جورايي در حد محلات گزارش ميكنه !

vahidgame
15-01-2011, 18:13
گل كه زدن خوشحال شديم

آره خیلی ناجوره

فکر کنید مثلا تیم مراحل بالاتر بره باز باید اینو تحمل کنیم!

خدا بخیر کنه :31:

Mahdi.p30
15-01-2011, 18:31
بچه ها تو خونه هاتون دست بزنيد:31::31:

جوات گفت!

man war
15-01-2011, 18:31
این چی بو؟؟؟!1

Mahdi.p30
15-01-2011, 18:34
بچه ها تو خونه هاتون دست بزنيد:31::31:

جوات گفت

R O O T
15-01-2011, 18:36
تمام تمام :31:

man war
15-01-2011, 18:36
تبریک مثیگم

ولی جواد خیابانی خیلی فول کرد

OSEN
15-01-2011, 18:37
ایول . خدا رو شکر اینم بردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مبارک همه باشه :10:. دم انصاریفر هم گرم . گلش عالی بود :40:

با آرزوی گم شدن گور خیابونی همه کف میزنیــــــــــــــــم :31:.

.

pcforlife
15-01-2011, 18:38
تبریک رفقا!!:31: ماشالا ایران! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی این آخر آخرا چه دیرکی خوردیما!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثبت ترین نکته این بازی تعویض ممد نصرتی بود!! واقعا خیلی ضعیف بودش!! دم کریم هم گرم!
با اینکه پاسای بلندمون و قطریمون اکثرا به مقصد نرسید ولی خوش شانس بودیم که کره ای ها هم از اشتباهات ما خوب استفاده نمی کردند... امیدوارم اشتباهاتمون رو تو بازی های آینده خصوصا در یک چهارم درست کنیم...:20:

baharan_2122
15-01-2011, 18:42
ماشالا به کره که بد بازی کرد

و آفرین به ما که یه گل زدیم

Mohammad
15-01-2011, 18:42
سلام

تبریک می گم :20:

به خوبیه بازیه عراق نبودیم اما اینقدر خوب بودیم که کره شمالی رو ببریم !

خیابانی افتضاح تر از همیشه !!

داوری هم جالب نبود !

ایشالا در بازی های بعدی بهتر بشیم و نقاط ضعف کمتر .

C0OPeR
15-01-2011, 18:43
تبریگ میگم بازی قشنگی بود . هیجانش زیاد بود :31:
جواد خیابانی : کره این نیمه از سمت راست به سمت راست توپ میزنه :27:

M3HRD@D
15-01-2011, 18:45
تبریک به همه برو بچ:40:
بعثی ها رو که زدیم اینم از کمونیست ها فقط مونده شیوخ بادیه نشین:31:

Retired User
15-01-2011, 18:45
خوب ما الان داریم همه دست میزنیم:31:
قطبی هم با هم تیمی هاش از راست به راست میزد :27:
بردمون رو تبریک میگم:11:

hamsah
15-01-2011, 18:49
تبریک به همه پارسیان عزیز:11:

خیابانی به جای گفتن غلام رضا رضایی هی میگفت غلامرضایی !!!!:31:

sAeEd_kHaAn
15-01-2011, 18:49
تبريك به همه و صعود به مرحله بعد مبارك احتمال اول شدنمون 90 درصد شد

امير موسر
15-01-2011, 18:50
این خیابانی انقد حرف بی ربط به بازی میزنه که حال آدم بهم میخوره !

Pejvak61
من نميدونم چرا همه ميگن اون ضربه آزاد غير مستقيم شماره 9 كره كه در نيمه اول زده شد صحنه حساس و بسيار خطرناكي بود؟
مگه ضربه آزاد غير مستقيم نبود؟ رحمتي اگر توپو نميگرفت و مستقيم گل ميشد قبول نبود.

نكته رو حال كردين؟:5:

satttanism
تبریک میگم صعود ایران به مرحله بعد رو

اداره کردن بازی بچه ها واقعا عالی هست اما باز هم دفاع ضعیف نشون داد

به بازی آوردن محمد نوری هم کار اشتباهی بود اصلا خوب بازی نکرد

خوب عقیلی هم که کادو تولدش رو گرفت و بهترین بازیکن میدان شد و یه گالاکسی برد خونه:دی

دوستانی که به گزینه یک رای داده بودن نظرشون درست در نیمد ببینیم در دور بعدی چه خواهد شد

البته بعد از پایان بازی های گروهی نظرسنجی رو خواهم بست

mrmaster
با اینکه خوب بازی نکردیم اما بردیم امیدوارم مقابل تیم های بزرگتر بهتر بازی کنیم.
تبریککککککککک

powerslave
اول از همه چیز تبریییییییییییییک.
چند تا نکته رو میخوام بگم اما قبل اون چند تا نکته رو راجع به خودم بگم. من نه طرفدار پرسپولیس هستم نه استقلال. من طرفدار ملوان هستم و بس. ما اینجا طرفدار تیم دیگه ای نداریم. تیم اول هممون ملوان هست. فقط یه تیم دیگه هست که این خاصیت رو داره و اون هم نفت آبادان هست. اینها رو گفتم تا قضیه مشخص بشه. ولی تمام نکاتی که از این به بعد راجع به بازی میگم خالی از هرگونهه تعصبی هست:

1. تو بازی اول از اینکه پژمان نوری نبود و آندرانیک بازی میکرد خیلی تعجب کردم و اینکه آندرانیک نیمه اول خوب نبود و فقط تخریب میکرد و بازیسازی نداشت. نیمه دوم ولی اومد جلو و خوب کار کرد. الان که دیدم پژمان نوری بازی میکنه، میدونشستم که یک هافبک دونده دیگه خواهیم داشت که بعد از انجام دادن وظایف دفاعیش، میل زیادی به حجوم خواهد داشت.
2. خسرو حیدری خیلی ضعیف بود. چه در مدتی که جلو بازی میکرد که واقعاً بد بود و چه در زمانی که اومد عقب و دفاع موند. 10 بار فقط سر خرد.
3. رضایی تو همون دقایق اندک که اومد داخل تاثیرش رو گذاشت. این روحیه رهبری که داره واقعاً خوبه. اینکه به بقیه میگه چه کار کنن. اون اواخر که گوشه زمین بودن همه دیدیم که به همه داشت میگفت چه کار کنن.
4. هر روز احترامم برای کره شمالی بیشتر میشه. تیم سخت کوش. با اون وضع جهنمی مملکتشون . و کاملاً جوانمردانه بازی میکنن. فکرشو بکنید که عرب بازی در میاوردن پدر تیممون در میومد.
5. قطبی داره کاملاً منطقی و از روی حساب و کتاب تعویض میکنه. نقش دستیار هاش رو نباید فراموش کرد.
6. امیدوارم انصاریفر مصدومیتش جدی نباشه. من خودم دقیقاً به همین صورت (اما خیلی خیلی شدیدتر) مصدوم شدم که ههنوز بعد از 3 سال گاهی دچار درد شدید میشم.
7. هیچ وقت تصاویر پایان بازی بهم اینقدر مزه نداده بود. من با انتخاب شدن عقیلی به عنوان بهترین بازیکن موافق نیستم.

Kianoosh
15-01-2011, 18:51
فوتبال 90 دقیقه ست ، بازی تموم نشده

جواد:فوتبال تموم نشده !:دی

منم تبریک میگم :40:

hojjatinho
15-01-2011, 18:51
تبریک می گم
گل کریم منو یاد گل های تیری انری انداخت:31:

yashgin128
15-01-2011, 18:54
منم تبریک میگم
ولی ... با این دفاع تو یک چهارم به مشکل میخوریم .هم توی این باز ی و هم توی بازی قبلی خیلی دفاع بدی داشتیم
و با هر حرکت حریف ما بد به مشکل می خوردیم.

اخه یکی نیست به این خیابانی بگه بابا بازیتو مث ادم گزارش کن جنگ ایران و توران شاهنامه رو که نمیخوای گزارش کنی
بدتر از همه اونجایی که گفت" شما هم تو خونه هاتون هورا بکشید " مرد حسابی تو چه فکری در مورد ما کردی!

داوری تقریبا خوب بود و مشکل انچنانی نداشت هر چند چند تا مشکل ریز داشت.

Pejvak61
15-01-2011, 18:54
خیابانی افتضاح تر از همیشه !!

داوری هم جالب نبود !

داور راه به راه سوت ميزد اعصاب همه رو به هم ريخت يه گل سالممونو هم نگرفت خدا لعنتش كنه.

pcforlife
15-01-2011, 18:55
تبریک می گم
گل کریم منو یاد گل های تیری انری انداخت:31:
آره!! دقیقا! هی من با خودم میگم این مدل گلا رو کی خیلی می زد!؟!؟!:31:

گرافيكار
انصاریفرد گل سالمش رو از داور پس گرفت

تبریک میگم این برد سخت رو

1- تغییر صد در صد خط حمله
و نبود آندو باعث شد نیمه اول رو اصلا خودمون نباشیم
من نمیدونم ویروس فقط برای اردوی ایران بود
نمیخوام بدبین باشم اما هرکاری از دست این عربا برمیاد

2- بردن کره شمالی خیلی سخت بود
واقعا پرسشون مختص خودشونه در واقع براشون فرقی نمیکنه وضعیتشون توی جدول چجوریه فقط برای گل نخوردن بازی میکنن
نیمه اول واقعا خط میانی ایران رو بستن

3- تغییر تیم در نیمه دوم عراق و این بازی نشون میده نیمکت موثری داریم نیمه دوم اصلا قابل مقایسه با نیمه اول نبود

4- انصاریفرد گلش سالمش رو پس گرفت
دو موقعیت و دو گل نشون میده بهتر از غلامیه
ضربه هوشمندانه ای زد
به افتخار این اردبیلی عزیز:11:

5- بازی سختی رو بردیم به نظر من تا حالا چغرترین تیمهای جام رو بردیم
کره شمالی هر تیمی رو اذیت میکنه

6- قطبی اجبارا ترکیب برنده رو تغییر داد ولی هرچه از بازی گذشت بهتر شدن

7- یه شاخه گل:11: برای خدا بابت گل نشدن موقعیت آخر کره شمالی
خداجون مرسی

توی گروه مرگ 6 امتیازی شدیم مطمئن باشید توی بازیهای بعدی موقعیتهای بیشتری خلق میکنیم

Mahdi.p30
تبریک رفقا!!:31: ماشالا ایران! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی این آخر آخرا چه دیرکی خوردیما!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثبت ترین نکته این بازی تعویض ممد نصرتی بود!! واقعا خیلی ضعیف بودش!! دم کریم هم گرم!
با اینکه پاسای بلندمون و قطریمون اکثرا به مقصد نرسید ولی خوش شانس بودیم که کره ای ها هم از اشتباهات ما خوب استفاده نمی کردند... امیدوارم اشتباهاتمون رو تو بازی های آینده خصوصا در یک چهارم درست کنیم...:20:
داداش چرا پستتو سريع اديت كردي؟؟!
داشتيم ميخنديديم!:31:

------------------
دوستان تبريك ميگم

Black Prince
15-01-2011, 18:57
چند سال بود بازیهای ایران رو ندیده بودم.
هنوز هم همون فوتبال مزخرف و زیر توپ زنی رو اجرا میکنند! حالم بهم خورد...:2:

pcforlife
15-01-2011, 18:59
داداش چرا پستتو سريع اديت كردي؟؟!
داشتيم ميخنديديم!:31:

------------------
دوستان تبريك ميگم
تایپ سریع (همراه با ذوق و شوق) این دردسر ها رو داره دیگه!!!:31:

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

راستی تسلیت میگم به این دوستان! حدسشون غلط بود! متاسفانه در قرعه کشیه.... چی دارم میگم!!:31::46:

*M!L4D*, aliiiiiii, Amin-Nasim, amir--khan, Amirdb, amir_---, arash66_2m, Black Prince, dashmojtaba, dg1, DJ POLESTAR, farhoodf23, good_messi, gorgnamaa, guzga, hamidras, HamiTHamiT, hamsah, HardWare Professor, hassan_magic2000, hessi19, Immunology, LΩRD, man war, manreza71, masoudrejae, masud7, nafas, nar nia, officer, Ostad AliReza, pedram_sad, resident_evil, rezazzzjjj, Sepehr2010, s_sarvi, سرشار

hojjatinho
15-01-2011, 19:00
حالا باید منتظر جنگ این عربا باشیم (امارات - عراق) بسی حال می دهد:31:
ما بریم بازی بایرن رو ببینیم بعدشم امارات - عراق.

ALI-17
15-01-2011, 19:01
از گروه خود صعود نخواهد کرد: 37نفر

*M!L4D*, aliiiiiii, Amin-Nasim, amir--khan, Amirdb, amir_---, arash66_2m, Black Prince, dashmojtaba, dg1, DJ POLESTAR, farhoodf23, good_messi, gorgnamaa, guzga, hamidras, HamiTHamiT, hamsah, HardWare Professor, hassan_magic2000, hessi19, Immunology, LΩRD, man war, manreza71, masoudrejae, masud7, nafas, nar nia, officer, Ostad AliReza, pedram_sad, resident_evil, rezazzzjjj, Sepehr2010, s_sarvi, سرشار
ضایع شدین؟:21:

M3HRD@D
15-01-2011, 19:03
رفقا خراب کردید:27:

powerslave
15-01-2011, 19:04
تبریک به همه برو بچ:40:
بعثی ها رو که زدیم اینم از کمونیست ها فقط مونده شیوخ بادیه نشین:31:

ها ها کلی خندیدم.

تبریک به همه پارسیان عزیز:11:

خیابانی به جای گفتن غلام رضا رضایی هی میگفت غلامرضایی !!!!:31:

این همه خراب کاری کرد فقط همینو یادت موند.

با اینکه خوب بازی نکردیم اما بردیم امیدوارم مقابل تیم های بزرگتر بهتر بازی کنیم.
تبریککککککککک

تیم ما الان خیلی شبیه تیم اواخر دهه 60 شده. باید دوباره به خود باوری برسه. امیدوارم خلعتبری و انصاریفر رو تو تیمهای خارجی ببینم.

منم تبریک میگم
ولی ... با این دفاع تو یک چهارم به مشکل میخوریم .هم توی این باز ی و هم توی بازی قبلی خیلی دفاع بدی داشتیم
و با هر حرکت حریف ما بد به مشکل می خوردیم.

اخه یکی نیست به این خیابانی بگه بابا بازیتو مث ادم گزارش کن جنگ ایران و توران شاهنامه رو که نمیخوای گزارش کنی
بدتر از همه اونجایی که گفت" شما هم تو خونه هاتون هورا بکشید " مرد حسابی تو چه فکری در مورد ما کردی!

داوری تقریبا خوب بود و مشکل انچنانی نداشت هر چند چند تا مشکل ریز داشت.

کلی کلی خندیدیم. دفاع ایران بده چون ما ایرانی ها کار گروهی نمیتونیم بکنیم. این یه حقیقته.

انصاریفرد گل سالمش رو از داور پس گرفت

2- بردن کره شمالی خیلی سخت بود
واقعا پرسشون مختص خودشونه در واقع براشون فرقی نمیکنه وضعیتشون توی جدول چجوریه فقط برای گل نخوردن بازی میکنن
نیمه اول واقعا خط میانی ایران رو بستن

3- تغییر تیم در نیمه دوم عراق و این بازی نشون میده نیمکت موثری داریم نیمه دوم اصلا قابل مقایسه با نیمه اول نبود

7- یه شاخه گل:11: برای خدا بابت گل نشدن موقعیت آخر کره شمالی
خداجون مرسی

توی گروه مرگ 6 امتیازی شدیم مطمئن باشید توی بازیهای بعدی موقعیتهای بیشتری خلق میکنیم

آره. یاد خدا نبودم. من که سکته کردم اونجا.

Arash4484
15-01-2011, 19:04
این خیابانی انقد حرف بی ربط به بازی میزنه که حال آدم بهم میخوره !

فوتبال 90 دقیقه ست ، بازی تموم نشده

جواد:فوتبال تموم نشده !:دی

منم تبریک میگم :40:

آره خیلی ناجوره

فکر کنید مثلا تیم مراحل بالاتر بره باز باید اینو تحمل کنیم!

خدا بخیر کنه :31:

گل كه زدن خوشحال شديم

تبریک مثیگم

ولی جواد خیابانی خیلی فول کرد

ایول . خدا رو شکر اینم بردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مبارک همه باشه :10:. دم انصاریفر هم گرم . گلش عالی بود :40:

با آرزوی گم شدن گور خیابونی همه کف میزنیــــــــــــــــم :31:.

.

تبریگ میگم بازی قشنگی بود . هیجانش زیاد بود :31:
جواد خیابانی : کره این نیمه از سمت راست به سمت راست توپ میزنه :27:

سر بازی اول بهتون نگفتم..این پدرآمرزیده دیوانه میکند..خوب معلم دینی یا اخلاق بشه...آخه خوش تیپ مگه بازیکنها تو زمین صداتو میشنوند - یه کاری کردی همه ملت بردها رو فراموش کردند یقه توروبگیرند...فردوسی کجایییی

Mohammad
15-01-2011, 19:06
تماشگران کره ای چقدر با حال بودن !! انگار اومده بودن رژه ببینن !! :31::31:

شماره 10 کره باید اخراج میشد . تویه اون صحنه ای که پشت 18 قدم ایران رویه نکونام بدجوری خطا کرد داور اول دست برد به جیبش که کارت بده ، بعد که دید این شماره 10 هست و کارت داره منصرف شد !!

نوری خوب بازی نکرد اما تعویضش درست بود .

چی میشه بازیه عراق و امارات مساوی بشه ! :31:

pcforlife
15-01-2011, 19:07
تماشگران کره ای چقدر با حال بودن !! انگار اومده بودن رژه ببینن !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamad_reza72
15-01-2011, 19:11
کریم انصاریفرد مهاجم خوبیه
میتونه جای علی دایی رو بگیره

caca_caca888
15-01-2011, 19:14
تبریک......

1-شمام تو خونه هاتون دست بزنید: دی
2-کریم انصاری فرد توپ رو تو دروازه میکنه: دی

Arash4484
15-01-2011, 19:14
خیابانی از 8 آذر 1378 دارد قاچاقی گزارش میده...اون از مجریگریاش و شو من قضیه شدنش-اون از بازیهای پرسپولیس-استقلال-اون از قهر و آشتیاش....
جوادجان کوتاه بیا...ما نه گزارش عربی دوست داریم تو ماهواره نگاه کنیم نه گزارش تورو...کوفتمان کردی بردها رو...نامت در کنار چنگیز و تیمور و آغا محمدخان و یه چند نفر دیگه بعنوان سردمدار آزار ملت ایران ثبت شد!

___>جنبش یادآوری به ج.خ راحع به بازنشستگی دیرتر از موعدش

arash66_2m
15-01-2011, 19:17
تایپ سریع (همراه با ذوق و شوق) این دردسر ها رو داره دیگه!!!:31:

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:57 PM ----------

راستی تسلیت میگم به این دوستان! حدسشون غلط بود! متاسفانه در قرعه کشیه.... چی دارم میگم!!:31::46:

ای من تو لیست صعود نخواهیم کرد چیکار می کنم :ی
:31::27:

Amir M.ohAma.D
15-01-2011, 19:18
ما در حده خودمون ظاهر نشدیم(منظورم ایرانو نامه ایرانه)
دفاع که افتضاحه کره شمالی که به قوله خودمون که هی میگیم تا حالا مارو نبرده مارو تونست تحته فشار بزاره
به نظرتون استرالیا و کره جنوبیو ژاپن از این موقعیتا میگذرن؟مدافعانه بهتری تویه لیگ بودن که میتونستن کمکه خیلی بیشتری کنن.
اوردنه محمد نوری بدترین تعویضه قطبی بود خیلی افتضاح بود به نظره من اصلا رو نیمکتم نباید بشینه
ایمان مبعلیم خوب نبود یه پاسه اشتباه دقیقه 24 داد که نزدیکبود کار دستمون بوده
خسرو هم......به قوله قلعه نویی:خسرو پسرم این همه میدویی این چه سانتراییه دقت کن:31:
خلاصه باید خیلی بهتر شیم

powerslave
15-01-2011, 19:19
خیابانی از 8 آذر 1378 دارد قاچاقی گزارش میده...اون از مجریگریاش و شو من قضیه شدنش-اون از بازیهای پرسپولیس-استقلال-اون از قهر و آشتیاش....
جوادجان کوتاه بیا...ما نه گزارش عربی دوست داریم تو ماهواره نگاه کنیم نه گزارش تورو...کوفتمان کردی بردها رو...نامت در کنار چنگیز و تیمور و آغا محمدخان و یه چند نفر دیگه بعنوان سردمدار آزار ملت ایران ثبت شد!

___>جنبش یادآوری به ج.خ راحع به بازنشستگی دیرتر از موعدش

آقا بعد از 20 سال گزارشگری نمیتونه بگه "تجربه" میگه "تجبه" با تشدید روی حرف ج. همینطور تقریباً رو میگه تقیبا! با تشدید روی ق.

Arash4484
12 سال پیش باید تو اوج میرفتی کنار و میرفتی کوه ویکم کمرت رو از چربی سبک میکردی...تو رفیق صادقی نداری اینا رو بهت بگه؟

ببخشید آخرین پست امروزم راجع به ج.خ. بود. دیگه فقط ایران و ایرانیان شاد رو عشق است:40:

MORINIO
امیدوارم منم جزو 60 نفری باشند که مرحله یک چهارم ضایع میشن !

ولی خداییش خیلی سخته مسیرمون :

یک چهارم : استرالیا (کره)
نیمه نهایی : ژاپن
فینال : کره (استرالیا)

:19:

pcforlife
15-01-2011, 19:23
Me Too!!:31:

marvel_malayer
15-01-2011, 19:23
فقط امارات رو سوراخ کنیم همین

powerslave
15-01-2011, 19:25
تماشگران کره ای چقدر با حال بودن !! انگار اومده بودن رژه ببینن !! :31::31:

آقا اگه بگم همینطوره باور میکنی؟؟ یکی از دوستانم که عموش رفته بوده اونجا میگه صبح ها که میخوان برن سر کار، دسته دسته با رژه میرن. و اگه به تصویر اون رهبرشون برسن باید تعظیم کنن و حتی حرف زدن از فیلم 2012 ممنوع هست چون تولد صد سالگی اون رهبرشون بوده و زندگی به معنی واقعی دسته جمعی با افرادی غیر از خانوادت در یک منزل و زمان خواب تو یه جایی مثل کشو و تنها. حتی اگه ازدواج کرده باشی. و برای ازدواج باید بری از مسئولان اجازه کتبی بگیری و ... تازه بیچاره ها شکر گذاز هم هستن. چون نمیدونن تو دنیا چه خبره. پووووووف

الانم که دیدید لباس یک شکل پوشیده بودن. این انسان ها چه کارها که نمیکنن.

Arash4484
15-01-2011, 19:26

گل گفتی امید است که من هم در 2/1 نهایی ضایع بشم.....البته ما قبل از شروع بازیها رای دادیم ها!هنوز خیلی خوب پیش بینی کردیم...همه میگفتند حذف از گروه وهمین کره را طوفان و جومونگ و66وبرزیل واینا میگفتن....نه؟؟میگفتن اینا از جنوبی هم خف ترند! نه؟؟....حالا کره ش. الکی شد؟؟؟

M3HRD@D
15-01-2011, 19:27
خیابانی تو نیمه اول حسابی قاطی کرده بود یجا یه همچین چیزیا گفت:اینم کریم کریم باقری هم کریم ولی این یه کریم دیگس!:31:

marvel_malayer
15-01-2011, 19:29
آقا اگه بگم همینطوره باور میکنی؟؟ یکی از دوستانم که عموش رفته بوده اونجا میگه صبح ها که میخوان برن سر کار، دسته دسته با رژه میرن. و اگه به تصویر اون رهبرشون برسن باید تعضیم کنن و حتی حرف زدن از فیلم 2012 ممنوع هست چون تولد صد سالگی اون رهبرشون بوده و زندگی به معنی واقعی دسته جمعی با افرادی غیر از خانوادت در یک منزل و زمان خواب تو یه جایی مثل کشو و تنها. حتی اگه ازدواج کرده باشی. و برای ازدواج باید بری از مسئولان اجازه کتبی بگیری و ... تازه بیچاره ها شکر گذاز هم هستن. چون نمیدونن تو دنیا چه خبره. پووووووف

نظم خوبه ولی نه تا این حد اگه اینطوری باشه مثل اینه که تمام زندگیت سربازی تو پادگان

MAXXX
15-01-2011, 19:30
من که گزارشگر رو تا نیمه اول بیشتر نتونستم تحمل کنم
وقتی که دیدم گفت دوتا بازیکنشون کارت زرد دارن ما باید تمرکزمون رو بزاریم روی اونا تا اخراج بشن !! با دست به پیشانی کوفتم و زدم الجزیره
آخه مردک مسخره این اراجیف چیه میبافی به هم 2 دقیقه حرف نزنی کسی نمیگه لالی

بازی هم افتضاح بود هرکی توپ میرسید دستش شوت میکرد زیرش
واقعا ضعف بازی سازی و یه هافبک خوب مشخصه

powerslave
15-01-2011, 19:31
خیابانی تو نیمه اول حسابی قاطی کرده بود یجا یه همچین چیزیا گفت:اینم کریم کریم باقری هم کریم ولی این یه کریم دیگس!:31:

من اینو نشنیدم. بابا دلم براش میسوزه. جلوی این همه ادم این همه سال این همه ضایع بشی و به قول دوستمون یه دوست صادق نداشته باشی که بهت بگه؟؟!! خیلی بده.

البته هنوز بزرگترین سوتی های عمرش رو اینجا تکرار نکرده: "توپ رو بنداز به کاپیتان" :18: توپ 25 سانتی متر قطرش هست. بیچاره کاپیتان!!!!!!!!!!!:27:

Arash4484
15-01-2011, 19:33
آقا اگه بگم همینطوره باور میکنی؟؟ یکی از دوستانم که عموش رفته بوده اونجا میگه صبح ها که میخوان برن سر کار، دسته دسته با رژه میرن. و اگه به تصویر اون رهبرشون برسن باید تعظیم کنن و حتی حرف زدن از فیلم 2012 ممنوع هست چون تولد صد سالگی اون رهبرشون بوده و زندگی به معنی واقعی دسته جمعی با افرادی غیر از خانوادت در یک منزل و زمان خواب تو یه جایی مثل کشو و تنها. حتی اگه ازدواج کرده باشی. و برای ازدواج باید بری از مسئولان اجازه کتبی بگیری و ... تازه بیچاره ها شکر گذاز هم هستن. چون نمیدونن تو دنیا چه خبره. پووووووف

100% تایید میشه من توی چند گزارش و کتاب مشابه این صحبتها رو خوندم و حتا شدیدتر
تاییده از دولت برای ازدواج وارایه دلایل انتخاب همسر
ممنوعیت پخش فیلمهای خارجی بطور کامل
پخش فیلمی مثل اولیور تویست برای دانشجویان و اعلام مستند بودن این فیلم از وضعیت کنونی غرب
خفن ترین دیکتاتوری کنونی جهان در حال حاضر-بازمانده پارک ژوراسیک!!

mojtaba_tanha
15-01-2011, 19:33
اول تبریک میگم.
دوم به این میگن فوتبال با اعمال شاقه(گزارش جوادی) از بازی 12 دقیقه و 26 دقیقه گذشته!!!

powerslave
15-01-2011, 19:34
من که گزارشگر رو تا نیمه اول بیشتر نتونستم تحمل کنم
وقتی که دیدم گفت دوتا بازیکنشون کارت زرد دارن ما باید تمرکزمون رو بزاریم روی اونا تا اخراج بشن !! با دست به پیشانی کوفتم و زدم الجزیره
آخه مردک مسخره این اراجیف چیه میبافی به هم 2 دقیقه حرف نزنی کسی نمیگه لالی

بازی هم افتضاح بود هرکی توپ میرسید دستش شوت میکرد زیرش
واقعا ضعف بازی سازی و یه هافبک خوب مشخصه

آره کاملاً حتی تو بازی اول هم مشخص بود هافبک بازی ساز و پاسور نداریم. و این که چرا بازیکنامون شوت نمیزنن داره منو بد جوری آزار میده. باز پژمان نوری یکی دوبار تلاش کرد. شوت حلال همه مشکلات هست.

MORINIO
15-01-2011, 19:35
راستی این نظرسنجی رو ببندید دیگه ..

این نظر سنجی تا قبل از شروع بازیها بود !

Mohammad
15-01-2011, 19:39

چه جالب !!

:31::31:
پس جاهای خشکلش رو ندیدی ! :31:

می ترسم واسه بازی 1/4 و بالاتر اگه ایران گل بزنه یکی باید بیاد جواد جان رو از تویه زمین جمع کنه ! :31:

caca_caca888
15-01-2011, 19:40
آره کاملاً حتی تو بازی اول هم مشخص بود هافبک بازی ساز و پاسور نداریم. و این که چرا بازیکنامون شوت نمیزنن داره منو بد جوری آزار میده. باز پژمان نوری یکی دوبار تلاش کرد. شوت حلال همه مشکلات هست.

پاسور حرامه................

Arash4484
15-01-2011, 19:42
آقا بحث سیا30 نکن تو کازینو دــــی:
ولی انصافن دموکراسی با یه ملت (کره جنوبی) چه کرده و دیکتاتوری با همون ملت(کره شمالی) چه کرده...

mahdishata
15-01-2011, 19:44
ایران انسجام خوبی در خط دفاع داشت /تروسیه: باید دید ایران برابر کره‌جنوبی یا استرالیا چه می‌کند

فیلیپ تروسیه گفت:« تیم ایران مقابل کره‌شمالی خوب بازی کرد و باید دید عملکردش مقابل تیمهای کره‌جنوبی یا استرالیا چگونه خواهد بود.»

تروسیه سرمربی پیشین تیم‌های ملی ژاپن و قطر که در جایگاه ویژه استادیوم قطر اسپورت حضور داشت و بازی تیم‌های ملی ایران و کره‌شمالی را از نزدیک می‌دید، پس از پایان این بازی گفت:« بازی خوبی را شاهد بودیم. تیم ایران به ویژه در خط دفاع انسجام و عملکرد قابل قبولی داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هر چند باید این انسجام را در طول 90 دقیقه حفظ کند.»

وی افزود:« ایران با این پیروزی به مرحله بعد صعود کرد و باید دید عملکرد این تیم برابر تیم‌های کره جنوبی و استرالیا چگونه خواهد بود.»

+

powerslave
15-01-2011, 19:45
آقا بحث سیا30 نکن تو کازینو دــــی:
ولی انصافن دموکراسی با یه ملت (کره جنوبی) چه کرده و دیکتاتوری با همون ملت(کره شمالی) چه کرده...

آها. دیگه جایی برای حرف نمیمونه. اصل موضوع رو گفتی.

caca_caca888
15-01-2011, 19:46
عکس تماشاگران ایرانی رو کسی میتونه گیر بیاره؟ تو بازی با عراق و این...

powerslave
15-01-2011, 19:48
یه چیزی. استادیوم ها که خالین. قطر با چه امیدی میخواد جام جهانی برگزار کنه؟ با استادیوم 15 هزار نفری که نمیشه. باید دیگه حد اقل کوچکترینش 30 هزار نفری باشه. بعدش میخوان استادیوم ها رو چیکار کنن؟ نمایشگاه شتر بزارن؟ مسابقه شتر با مانع!!

mohsen_gh1991
15-01-2011, 19:50
یه چیزی. استادیوم ها که خالین. قطر با چه امیدی میخواد جام جهانی برگزار کنه؟ با استادیوم 15 هزار نفری که نمیشه. باید دیگه حد اقل کوچکترینش 30 هزار نفری باشه. بعدش میخوان استادیوم ها رو چیکار کنن؟ نمایشگاه شتر بزارن؟ مسابقه شتر با مانع!!
شما جام ملتهای اسیا رو با جام جهانی یکی میکنی؟ برای جام جهانی از کل دنیا پا میشن میان... :31:

Arash4484
15-01-2011, 19:56
[SIZE="2"][B][CENTER]ایران انسجام خوبی در خط دفاع داشت تیم ایران به ویژه در خط دفاع انسجام و عملکرد قابل قبولی داشتهر چند باید این انسجام را در طول 90 دقیقه حفظ کند.»

نه جدن! منظورش چیه؟ تروسیه است کارشناس ورزش ومردم نیست....چی میگه این بابا

Mahdi.p30
15-01-2011, 20:05
نه جدن! منظورش چیه؟ تروسیه است کارشناس ورزش ومردم نیست....چی میگه این بابا
شايد براي مقصد بعديش ، ايرانو هدف گرفته

powerslave
15-01-2011, 20:15
شما جام ملتهای اسیا رو با جام جهانی یکی میکنی؟ برای جام جهانی از کل دنیا پا میشن میان... :31:

منظورم پر شدنش نبود. منظورم بعد از جام جهانی بود. چی کار میخوان بکنن استادیوم ها رو؟؟ چین که اون استخر اصلی رو کرده پارک آبی داره پول پارو میکنه. اینا میخوان نمایش مد کجاوه شتر + جشنواره شتر سال بزارن؟؟!1 جمعیت ندارن که بابا. اون موقه ها هم (اوائل دهۀ نود میلادی) با زور جایزه و ماشین دادن و اینا 4 تا تماشاگر جذب کرده بودن.

Pejvak61
15-01-2011, 20:20

ولی خداییش خیلی سخته مسیرمون :

یک چهارم : استرالیا (کره)
نیمه نهایی : ژاپن
فینال : کره (استرالیا)

اگر ما تو گروهمون اول بشيم فكر كنم نيمه نهايي بخوريم به ازبكستان نه ژاپن!

hojjatinho
15-01-2011, 20:21
امارات داره خوب حمله می کنه نزنن گل رو!

Retired User
ایران انسجام خوبی در خط دفاع داشت /تروسیه: باید دید ایران برابر کره‌جنوبی یا استرالیا چه می‌کند

فیلیپ تروسیه گفت:« تیم ایران مقابل کره‌شمالی خوب بازی کرد و باید دید عملکردش مقابل تیمهای کره‌جنوبی یا استرالیا چگونه خواهد بود.»

تروسیه سرمربی پیشین تیم‌های ملی ژاپن و قطر که در جایگاه ویژه استادیوم قطر اسپورت حضور داشت و بازی تیم‌های ملی ایران و کره‌شمالی را از نزدیک می‌دید، پس از پایان این بازی گفت:« بازی خوبی را شاهد بودیم. تیم ایران به ویژه در خط دفاع انسجام و عملکرد قابل قبولی داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هر چند باید این انسجام را در طول 90 دقیقه حفظ کند.»

وی افزود:« ایران با این پیروزی به مرحله بعد صعود کرد و باید دید عملکرد این تیم برابر تیم‌های کره جنوبی و استرالیا چگونه خواهد بود.»

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+

اوه اوه
نکنه تروسیه میخواد بشه مربی ایران؟
کفاشیان گفته بود تو لابی هتل از یک مربی برنامه گرفته
احتمالا همین تروسیه بوده

fouad-pes
منظورم پر شدنش نبود. منظورم بعد از جام جهانی بود. چی کار میخوان بکنن استادیوم ها رو؟؟ چین که اون استخر اصلی رو کرده پارک آبی داره پول پارو میکنه. اینا میخوان نمایش مد کجاوه شتر + جشنواره شتر سال بزارن؟؟!1 جمعیت ندارن که بابا. اون موقه ها هم (اوائل دهۀ نود میلادی) با زور جایزه و ماشین دادن و اینا 4 تا تماشاگر جذب کرده بودن.
بدبختی مردمشون نفری سه چهارتا ماشین دارن!!!
شاید با شرایط بسیار ویژه برای ایرانی ها از ایران تماشاچی بیارن.:5:

Pejvak61
15-01-2011, 20:22
من هم اميدوارم جزء 60 نفري باشم كه ضايع ميشم. البته چه حالي ميده اينجور ضايع شدن ها!:31:

powerslave
15-01-2011, 20:24
اوه اوه
احتمالا همین تروسیه بوده

نه!! توروخدا نه!! این بابا داره فقط کشور های در پیت رو میچاپه. نهههههه! یه مربی از اسپانیا بیارن.
اصلاً چرا یکی؟؟!! ده تا 15 تا مربی پایه از اسپانیا و .. بیارن تیمهای نوجوانان رو کار کنن. برای یه کشوری مثل ایران که اینقدر ثروتمند هست پولی نمیشه...

hojjatinho
15-01-2011, 20:25
من هم اميدوارم جزء 60 نفري باشم كه ضايع ميشم. البته چه حالي ميده اينجور ضايع شدن ها!:31:
همچنین من!

mahdishata
15-01-2011, 20:25

سفیر ایران مصاحبه کرده بود میگفت میخوان رو ساختارای جمعیتی و مهاجر پذیری یه اصلاحاتی انجام بدن و جمعیتشونو تا جام جهانی به 7 میلیون برسونن

powerslave
15-01-2011, 20:29
سفیر ایران مصاحبه کرده بود میگفت میخوان رو ساختارای جمعیتی و مهاجر پذیری یه اصلاحاتی انجام بدن و جمعیتشونو تا جام جهانی به 7 میلیون برسونن

یعنی کمک میخوان؟؟؟ :31: :5: :27:

Pejvak61
15-01-2011, 20:31

جدا از اينكه در جام جهاني كلي توريست ميان قطر، دولت قطر هم مثل اينكه قصد داره با جذب مهاجر جمعيت كشورش رو به 3 الي 4 ميليون نفر برسونه! اينو سفير ايران در قطر گفت در وب سايت khabaronline.ir خوندمش.

وین رونی
15-01-2011, 20:32
یه سری اطلاعات از بازی:
قرمز کره و سفید ایران
آمار سری اول از تیم ایران:

آمار سری دوم از تیم ایران:

آمار شوتهای زده شده:(اینطوری اگه فضا بدیم به کره یا استرالیا خیلی خطرناکه)

هت مپ(heatmap) ایران:

هت مپ(heatmap) کره:

آمار مسافت دویده شده چند تا بازیکن از ایران:

تمام این اطلاعات را می تونید از سایت زیر بگیرید:

Pejvak61
15-01-2011, 20:37
اوه اوه
احتمالا همین تروسیه بوده

فكر كنم همينطوره. حداقل اينجوري بوش مياد. تروسيه يه مربي تكراري شده و چند جا هم امتحان شده ديگه ايران نبايد ازش استفاده كنه. ولي تصميم رو كفاشيان و امثال اون نميگيرن كه ...

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:34 PM ----------

یعنی کمک میخوان؟؟؟ :31: :5: :27:

خدا رو چه ديدي شايد تا سال 2022 مليتمون قطري هم شد :31:

وین رونی
15-01-2011, 20:38
این هم یه آمار از انصاری فرد

fouad-pes
15-01-2011, 20:40
عکس تماشاگران ایرانی رو کسی میتونه گیر بیاره؟ تو بازی با عراق و این...

powerslave
15-01-2011, 20:43
آقا این آمار های حرارتی خیلی خوبه ها. تحلیل رو ساده میکنه

Pejvak61
15-01-2011, 20:47
آمار شوتهای زده شده:(اینطوری اگه فضا بدیم به کره یا استرالیا خیلی خطرناکه)

البته اينم يادتون نره كه كره هرچي توپ ميومد دستش شوت ميكرد و الزاماً آمار شوت بالاش دليل بر برتريش نبود ولي ايران بيشتر سعي ميكرد توپو حفظ كنه چون به نتيجه دلخواهش رسيده بود.

البته اين نوع فوتبال بيشتر در اسپانيا ديده ميشه و خوشحالم كه ايران درست داره كار ميكنه مخصوصاً حفظ توپ عالي در 3 دقيقه وقت اضافي خيلي حال داد.

هرچند دلم به حال كره ايها سوخت كه اگر برگردن كره بايد محاكمه بشن :18::31:

من يكي كه اصلا از فوتبال كره شمالي خوشم نمياد بهتره اين تيم هاي الكي حذف شن برن خونشون.

ولي خداييش اين امارات و عراق عجب بازي دارن انجام ميدنا. 3 تا تير دروازه زدن دوتا عراق يكي امارات. خدا كنه فقط امارات نبره تا صدرنشيني ايران تثبيت بشه. خيلي حال ميده.

وین رونی
15-01-2011, 20:50
بعد از دو بازی برخی آمار مقایسه ای بین ایران و کره جنوبی و استرالیا:

ایران و کره جنوبی 1

ایران و کره جنوبی 2

ایران و استرالیا 1

ایران و استرالیا 2

یه اشتباه رخ داده نمیدونم چرا سایتش برای ایران در این آمار مقایسه ای یک بازی در نظر گرفته

OSEN
15-01-2011, 21:05
یه اشتباه رخ داده نمیدونم چرا سایتش برای ایران در این آمار مقایسه ای یک بازی در نظر گرفته
:18: ....آخــــــی . یه نفس راحتی کشیدم :31:. داشتم حساب میکردم با این آمار دیگه فرقی نداره به کدومشون بخوریم ... در هر دو صورت نابودیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

Pejvak61
15-01-2011, 21:17

آمار هر تيمي با چند ساعت تأخير به حسابش ريخته ميشه.

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

خيلي دوست دارم عراق بازي با امارات رو ببره. دليلشو نميدونم. شايد به اين علت باشه كه دوست دارم درك قدرت ايران و ارزش بردش مقابل عراق در اولين بازي براي بقيه تيم ها و كارشناسان آسون تر بشه.

Kianoosh
15-01-2011, 21:22
مساوی بشه امارات-عراق اول بودن ما قطعی میشه درسته؟

Fusi0n
15-01-2011, 21:24
اره درست دیگه مساوی فرقی نداره اماررات دوم جدول میشه

ferdfe
15-01-2011, 21:34
بهترین نتیجه ممکن بازی عراق امارت مساوی چون ایران صدرنشینش تثبیت میشه
ولی خدا کنه مرحله بعد با کره جنوبی بازی نداشته باشیم چون حذفیم :19:
به نظرم کره قهرمان میشه ولی بازم خدا نکنه و ایران بشه قهرمان :21:

hamed malekpour
15-01-2011, 21:35
این برد شیرین را تبریک می گم.

Kianoosh
15-01-2011, 21:39
برد که عراق :دی

كفاشيان: ترجيح مي‌دهيم با استراليا روبرو شويم

علي کفاشيان پس از پيروزي ايران برابر کره شمالي و صعود تيم ملي به مرحله بعدي رقابت‌ها عنوان کرد: خيالمان راحت شد که از اين گروه صعود کرديم. بسيار خوشحالم که موضوع به اما و اگرها کشيده نشد و توانستيم در بازي دوم کار را تمام کنيم.
وي ادامه داد: هر چند موقعيت‌هاي زيادي نداشتيم اما توانستيم سه امتياز شيرين را کسب و راه صعود خود را به مرحله بعد همراه کنيم و ديدار برابر امارات تفريحي خواهد بود.
رئيس فدراسيون فوتبال در باره رويارويي با تيم گروه سوم در مرحله يک چهارم نهايي اظهار داشت: ترجيح مي‌دهيم در اين مرحله به مصاف استراليا برويم چون استراليا توانايي رويارويي با ايران را ندارد و مي‌توانيم برابر آنها به پيروزي دست يابيم.

caca_caca888
15-01-2011, 21:41
بله

حاضرم بمیرم جای اون بازیکنی که به خودشون گل زد نباشم:دی

man war
15-01-2011, 21:47
امارات میبرد بهتر بود { من کلا از عراق خوشم نمیاد}

pcforlife
15-01-2011, 21:53
خوب رسما اول گروه شدیم... تبریک!:31: ولی کاش عراق نمی برد... امیدوارم کره شمالی بزنش!:31:

ALI-17
15-01-2011, 21:54
بازی چندچند شد؟:31:

man war
15-01-2011, 21:55
خوب رسما اول گروه شدیم... تبریک!:31: ولی کاش عراق نیم برد... امیدوارم کره شمالی بزنش!:31:

کره شمالی بازو میخوره

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

بازی چندچند شد؟:31:
1 0 عراق برد {دقیقه 91}

hojjatinho
15-01-2011, 21:56
خب منم تبریک می گم اولی رو :11:
چه عراق می برد چه مساوی ایران اولیش قطعی می شد.
حالا باید بیبینم استرالیا و کره چند مرده حلاجن!

R O O T
15-01-2011, 22:02
مربی کره شمالی : ما ماشینی بازی نمی کنیم /ایران فقط دو موقعيت گل داشت

سایت گل - كيم جون هان، ‌سرمربي تيم ملي كره‌شمالي بعد از شكست امروز مقابل ايران، مدعي شد كه ايران در اين بازي تنها دو موقعيت گل داشت.

به گزارش خبرنگار اعزامي ايلنا به دوحه، ايران در دومين بازي خود در جام ملت‌هاي آسيا كره‌شمالي را يك بر صفر شكست داد و چند موقعيت ديگر براي گلزني داشت. با اين حال جون هان در كنفرانس خبري بعد از بازي گفت كه ايران موقعيت چنداني نداشت:« بازيكنان ما خوب بازي كردند. ما فقط يك گل خوريم كه نقشه‌هايمان را به هم ريخت. ما در آن دقايق تمركزمان را از دست داديم و نتوانستيم برنامه تاكتيكي‌مان را اجرا كنيم. اين گل تيم ما به هم ريخت. ايران موقعيت‌هاي زيادي نداشت. دو موقعيت گل داشت كه از يكي از آنها استفاده كرد و به پيروزي رسيد.»

يكي از خبرنگاران از جون هان پرسيد كه او بين دو نيمه به بازيكنانش چه گفت كه او پاسخ داد:« من به آنها گفتم كه بازي را با همان كيفيت نيمه اول ادامه دهند و فقط مراقب مهاجمان ايران باشند. از آنها خواستم كه با پاس‌هاي سريع و پشت‌سرهم به دروازه ايران نزديك شوند. اما ما در نيمه دوم خيلي زود گل خورديم و نقشه‌هايمان به هم ريخت.»

جون‌هان هنوز به صعود تيمش اميدوار است:«‌صعود ما حساس شده است. در بازي آخر و مقابل عراق شرايط براي ما خيلي حساس شده است. ولي ما بازي همه تيم‌ها را ديده‌ايم و همه چيز را بررسي كرده‌ايم. نقاط قوت و ضعف آنها را مي‌دانيم. هر طور كه شده بايد بازي بعد را ببريم و صعود كنيم.»

انتقادي كه به تيم جون‌هان گرفته شد اين بود كه آنها سنتي و غيرخلاقانه بازي مي‌كنند. جون‌هان اين ايراد را نپذيرفت:« بازيكان من با هر روشي مي‌توانند بازي كنند و مي‌توانند خلاقيت به خرج دهند. اين طور نيست كه آنها فقط ماشيني و سنتي بازي كنند.بازيكنان من با بازي منظم، در ضد حمله‌ها مي‌توانند به گل هم برسند.»

یادداشت ویژه :این 4 بازی باقی مانده...

سایت گل - پیروزی تیم ملی ایران در مقابل كره شمالي- خلاف انتظار تمام اهالی فوتبال- بسیار با اهمیت تر از چیزی است که به نظر می رسد. در شرایطی که عربستان با دو باخت پیاپی حذف شده، ژاپن و کره جنوبی نمایشهای ناامیدکننده ای در اولین بازیشان داشته اند و استرالیا نیز هنوز محکی نخورده است تیم افشین قطبی عراقی را شکست داد که در بهترین فرم سالهای اخیرش به سر می برد. برد مقابل كره جنوبي هم ساده نبود چرا كه آنها تيمي با تجربه و با انگيزه بودند و با توجه به نتيجه تساوي مقابل امارات با انگيزه اي كامل به ميدان آمده بودند. ازين به بعد همه هم و غم تيم ملي بازي مرحله يك چهارم نهايي است. مسابقه اي كه متاسفانه با يكي از دو تيم قدرتمند اين گروه، كره شمالي، كره جنوبي يا استراليا برگزار مي شود. گرچه عليرضا منصوريان كمك مربي تيم ملي عقيده دارد حريف ايران در مرحله پلي آف بحري است.

تغییر :افشين قطبي در مسابقه امروز مسعود شجاعي را نيمكت نشين كرد اين يك تصميم كليدي و استراتژيك براي سرمربي تيم ملي بود كه اقتدار او را نسبت به تيمش نشان داد. جانشين او در بازي امروز محمدرضا خلعتبري بود كه البته مثل بازي قبل چشم ها را خيره نكرد. با اين حال خلعتبري بازیکنی مدرن است که علاوه بر تکنیک نابش در سالهای اخیر و به کمک کادر فنی تیم ذوب آهن در خدمت حرکت تیمی قرار گرفتن را نیز آموخته است خط دفاع : دومين نمايش خوب خط دفاعي ايران، در دومين بازي متوالي يك اتفاق اميدبخش است. به خصوص كه ما همواره در سال هاي اخير بابت ضعف دفاعي ملامت شده ايم. امروز مدافعان ايران به رهبري هادي عقيلي با كمترين اشتباه نود دقيقه يونگ تائه سه مهاجم خطرناك تيم كره شمالي را كنترل كردند و به جز يك بار فرصتي براي خود يابي به حمله وران كره ندادند. با يك خط دفاع خوب هميشه به نتيجه بهتري خواهيد رسيد. به خصوص كه زوج عقيلي و حسيني باهوش تر از هميشه بازي مي كنند و برخلاف انتظار در بازي سازي هم شركت دارند. هادي عقيلي به شايستگي عنوان من آو ده مچ را تصاحب كرد. اميدواريم كه با او تا آنجا كه ميشود بالا برويم.

فاز هجومی: بازی کردن با تک مهاجم دو ویژگی عمده دارد: اول اینکه به دلیل کمبود بازیکن در محوطه جریمه حریف تعداد موقعیتها را کم می کند و به همین دلیل لازم است که فروارد هدف آن قدر توانایی داشته باشد که بالای هفتاد درصد از موقعیتهای به دست آمده را گل کند. ویژگی دوم هم اهمیت بالای کانال های کناری است که برای دو بال هجومی تیم فرصتهای زیادی فراهم می شود که در بازی با كره شمالي روی یکی ازاین فرصتها به گل هم رسیدیم. فوتبال ایران کوتاه زمانی است که از شیوه های هجوم سنتی به این شیوه مدرن روی آورده و در نتیجه هنوز برای پیشرفت کار دارد. قطبی میداوودی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده واز مهرداد اولادی چشم پوشی کرده است. در بین بازیکنان فعلی دو گزینه یعنی محمد غلامی و کریم انصاری فرد بهترین ها هستند که روی کاغذ انصاری فرد کامل تر به نظر می رسد. چنانچه سرمربی ما بهترین انتخابش را از بین این دو بازیکن انجام دهد مشکلی برای رسیدن به گل نخواهیم داشت.
پی نوشت: افشین قطبی آخرین امیدماست . او می داند و ما هم می دانیم که به جز مردم هیچکس در ایران خواهان موفقیت تیم او نیست و دلایلش هم واضح است.(شاید مصاحبه اخیرکاپیتان تیم ملی فقط یکی از نشانه های دیدگاهی است که در تیم نسبت به اصحاب رسانه و کارشناسان ایرانی وجود دارد) قطبی از امروز می تواند با نتیجه گیری مطلوب در فقط 4 بازی نامش را برای همیشه در ایران جاودانه کند و البته ما طرفدارانش که در این یک سال و نیم گذشته همه جور حرف شنیده ایم را هم رستگار نماید. این 4 بازی یادآور همان 4 بازی بعد از شکست مقابل استقلال اهواز با پرسپولیس است که باشکوه ترین و به یادماندنی ترین قهرمانی پرسپولیس را هم به نام او ثبت کرد. تو فرصت اشتباه نداری آقای قطبی! این بار این جمله واقعیت محض است و نه فقط یک کلیشه. پس لطفا اشتباه نکن و آخرین فرصت ما عاشقان فوتبال ایرانی و زخم خورده های فوتبال فارسی را هدر نده.

عکس تیمی شاهزادگان پارسی در بازی دوم

masoudtr
15-01-2011, 22:03
بازی خوبی بود
الان امارات هم شانس داره ؟اگه ما رو ببره و کره هم عراق را ببره سه تا 4 امتیازی خواهیم داشت
کی میاد بالا بعد؟

Kurosh
15-01-2011, 22:04
بچه ها مگه اولویت با تفاضل گل نیست؟! با بازی متقابله که میگین ایران اولیش قطعی شد؟!

اگه عراق کره شمالی رو با اختلاف دو گل بزنه و ایران با یه گل اختلاف هم ببازه به امارات، تفاضل ایران میشه 2 و تفاضل عراق 3 .. عراق اول میشه ...

Ezel
15-01-2011, 22:08
نه!! توروخدا نه!! این بابا داره فقط کشور های در پیت رو میچاپه. نهههههه! یه مربی از اسپانیا بیارن.
اصلاً چرا یکی؟؟!! ده تا 15 تا مربی پایه از اسپانیا و .. بیارن تیمهای نوجوانان رو کار کنن. برای یه کشوری مثل ایران که اینقدر ثروتمند هست پولی نمیشه... البته لازم به ذکره که فوتبال ژاپن تا حد زیادی مدیون همین جناب تروسیه هست و به نوعی تروسیه معمار فوتبال امروز ( و شاید فردای ) ژاپن به حساب میاد ، در کل به نظرم مربی خوبی هست و آشنایی و شناخت نسبی خوبی از فوتبال آسیا داره و به نظرم شاید بشه با هزینه ای کمتر از امثال کلمنته ی تمام شده به خدمت گرفتش ، مربی توانا و بی ادعایی که در عمل میتونه حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشه .
+
تروسیه در تیمهای پایه هم فعالیت کرده .

بچه ها مگه اولویت با تفاضل گل نیست؟! با بازی متقابله که میگین ایران اولیش قطعی شد؟!

اولویت با بازی رو در رو هست ، بعد گل شماری .

گرافيكار
15-01-2011, 22:10
خب رسما اول شدیم و دیگه نمیتونیم روز بعد از بازی کره و استرالیا فرصت انتخاب داشته باشیم
من دوست داشتم فرصت انتخاب داشته باشیم
اینجوری روز سوم مسابقات رو هم میدیدیم و با شناخت بیشتری میتونستیم تیمی رو که راحت تریم باهاش انتخاب کنیم
در کل این فرصتیه تا قطبی به طور کامل با تیم دوم بره توی میدون از دروازبان گرفته تا مهاجم باید تغییر کنن
این یعنی فرصت استراحت که خیلی خیلی مهمه
برای من نتیجه بازی با امارات مهم نیست فکر میکنم درست و منطقی این باشه که برای کادر فنی هم مهم نباشه
فوقش میبازیم اما خوب استراحت میکنیم بازیکنای ذخیره رو هم حسابی گرم میکنیم برای روز مبادا

pcforlife
15-01-2011, 22:10
الان یه نگاهی کردم به شرایط مون تا فینال! سوای از اینکه کدوم تیم تو گروه C دوم میشه (کره، استرالیا یا بحرین) الان ازبکستان فوق العاد خوشحاله! چون عربستان که یکی از دو تیم پیش بینی شده از گروه B بود الان حذف شده و اگه ژآپن دوم نشه، قطعا ازبکستان یه پای نیمه نهایی و حریف ماست (اگه ما ا/4 رو رد کنیم!)
جدی بچه ها بیاین دعا کنین کره جنوبی و ژاپن تو گروهاشون دوم نشن!:31: چون همه چی به ضرر ایران میشه! ضمن اینکه اگه تو یک چهارم به بحرین بخوریم (آخره خرشانسیه!!) مطمئن باشید تیم ملی یه پای فیناله!!
ضمن اینکه اون سمت، کره و ژاپن هم میخورن به هم!!:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی یه سوال! دوستان تحت چه شرایطی ژاپن از گروهش صعود نمی کنه! کسی میدونه؟!!

yeg86naz
15-01-2011, 22:12

اگه عراق کره شمالی رو با اختلاف دو گل بزنه و ایران با یه گل اختلاف هم ببازه به امارات، تفاضل ایران میشه 2 و تفاضل عراق 3 .. عراق اول میشه ...

بازی رو دررو حساب میشه ما اول شدیم رفت:40::40::40:
صددرصد بین 4تیمیم شک نکنید

masoudtr
15-01-2011, 22:15
برد مقابل كره جنوبي هم ساده نبود چرا كه آنها تيمي با تجربه و با انگيزه بودند و با توجه به نتيجه تساوي مقابل امارات با انگيزه اي كامل به ميدان آمده بودند. ازين به بعد همه هم و غم تيم ملي بازي مرحله يك چهارم نهايي است. مسابقه اي كه متاسفانه با يكي از دو تيم قدرتمند اين گروه، كره شمالي، كره جنوبي يا استراليا برگزار مي شود. گرچه عليرضا منصوريان كمك مربي تيم ملي عقيده دارد حريف ايران در مرحله پلي آف بحري است.
:31::31::31::31:

Mohammad
15-01-2011, 22:15
بعید می دونم کره و ژاپن تو گروهشون دوم بشن :

pcforlife
15-01-2011, 22:19
خب رسما اول شدیم و دیگه نمیتونیم روز بعد از بازی کره و استرالیا فرصت انتخاب داشته باشیم
من دوست داشتم فرصت انتخاب داشته باشیم
اینجوری روز سوم مسابقات رو هم میدیدیم و با شناخت بیشتری میتونستیم تیمی رو که راحت تریم باهاش انتخاب کنیم
اتفاقا به نظر من خوب شد شرایطمون و البته اولیمون مشخص شد! مطمئن باشید با مشخص شدن شرایط ایرن، کره ژاپن هم تلاش می کنند که با اول شدنشون حداقل تا فینال به ایران نخورن! هر چند کره جنوبی و استرالیا الان دارن فکر می کنن تو 1/4 ایران رو انتخاب کنند یا تو نیمه نهایی احتمالا ژاپن رو!!:31:

masoudtr
15-01-2011, 22:20
شاید مصاحبه اخیرکاپیتان تیم ملی فقط یکی از نشانه های دیدگاهی است که در تیم نسبت به اصحاب رسانه و کارشناسان ایرانی وجود دارد
چی گفته؟........

Mohammad
15-01-2011, 22:24
اینم جدول :

Reza31001
15-01-2011, 22:37
چقدر شما از این جواتی بد میگین کافیه فرض کنین عادل فردوسی پوری نیست که بازی رو گزارش کن و بعععععععععععد

بعد از هر سوتی جواتی به جای فحش دادن بهش یه دل سیر بهش بخندین من همین کار رو می کنم خیلی هم خوش میگذره:31:

Pejvak61
15-01-2011, 22:46
راستی یه سوال! دوستان تحت چه شرایطی ژاپن از گروهش صعود نمی کنه! کسی میدونه؟!!
اگر ژاپن بازيشو مقابل عربستان مثلا با اختلاف بيش از 1 گل ببازه بازي سوريه و اردن با حداقل نتيجه به نفع سوريه تموم بشه سوريه 6 امتيازي ميشه و اول ميشه و از اونجا كه اردن و ژاپن 4 امتيازي ميشن و چون بازي اردن و ژاپن مساوي شده كارشون به تفاضل گل ميرسه و اونجاست كه با فرضي كه گفتم ژاپن حذف ميشه. البته اگر ژاپن باخت خفيف بده و بازي اردن و سوريه با اختلاف يك گل به نفع سوريه تموم بشه ولي بازيشون پرگل باشه مثل 3-2 يا 4-3 و بيشتر اينجوري هم ژاپن حذف ميشه.:31:

البته بسيار بعيده

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

تفاضل گل از نظر درجه اهميت بعد از بازي رو در رو قرار ميگيره با اين اوصاف تبريك ميگم اول شديم رفت پي كارش.
مباركه:31:

---------- Post added at 10:46 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

بازی خوبی بود
الان امارات هم شانس داره ؟اگه ما رو ببره و کره هم عراق را ببره سه تا 4 امتیازی خواهیم داشت
کی میاد بالا بعد؟

امارات فقط در شرايطي ميتونه بياد بالا كه ايران رو با اختلاف زياد ببره و كره با اختلاف كمتر عراق رو ببره.
فقط در همين صورته كه ميتونه بالا بياد.

ايران به عنوان تيم اول و احتمالاً عراق به عنوان تيم دوم به مرحله بعدي صعود ميكنن. شد مثل سال 2000!

Reza31001
15-01-2011, 22:54
امارات استرالیا ازبکستان کره : حریفای بعدی ایران ببین کی گفتم:31::21:

mahdishata
15-01-2011, 22:58
چی گفته؟........

Fusi0n
15-01-2011, 23:02
به غیر از ایران چه تیم های امتیاز کاملشون گرفتن یعنی 2 تا بازیشون بردن تا الان ؟

pcforlife
15-01-2011, 23:03
اگر ژاپن بازيشو مقابل عربستان مثلا با اختلاف بيش از 1 گل ببازه بازي سوريه و اردن با حداقل نتيجه به نفع سوريه تموم بشه سوريه 6 امتيازي ميشه و اول ميشه و از اونجا كه اردن و ژاپن 4 امتيازي ميشن و چون بازي اردن و ژاپن مساوي شده كارشون به تفاضل گل ميرسه و اونجاست كه با فرضي كه گفتم ژاپن حذف ميشه. البته اگر ژاپن باخت خفيف بده و بازي اردن و سوريه با اختلاف يك گل به نفع سوريه تموم بشه ولي بازيشون پرگل باشه مثل 3-2 يا 4-3 و بيشتر اينجوري هم ژاپن حذف ميشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته بسيار بعيده
تنکس در کل دوم نشن خوبه! حتی شده ژاپن بیاد بالا! به نظر من حذف عربستان یه موهبت الهی برای ایران بود!!:31: امیدوارم قدرشو بدونیم! :20:
در کل به امید برد ژاپن و بحرین + کره شمالی (از عراق بیزارم شدید!!) در دیدار های آتی شون!:31:

Reza31001
15-01-2011, 23:09
به غیر از ایران چه تیم های امتیاز کاملشون گرفتن یعنی 2 تا بازیشون بردن تا الان ؟

فقط ازبکستان

caca_caca888
15-01-2011, 23:22

Hossein1992
15-01-2011, 23:54
یک نفر توضیح دهد در چه صورتی بحرین می تواند به عنوان تیم دوم بالا بیاید؟

Reza31001
15-01-2011, 23:57

خیلی سادست : یحرین از استرالیا میبره کره هم هند رو میبره اونوقت کره اول و بحرین دومه

mahdishata
15-01-2011, 23:57

استرالیا رو ببره!

بازیای دور سوم همزمانه؟

dehtoday
16-01-2011, 00:12
بازیای دور سوم همزمانه؟
آره همزمانن !

یكشنبه - 26/10/1389
قطر - كویت، ساعت 19:45 ورزشگاه خلیفه (گروه A)
چین - ازبكستان، ساعت 19:45 ورزشگاه الغرافه (گروه A)
دوشنبه - 27/10/1389
عربستان - ژاپن، ساعت 16:45 ورزشگاه الریان (گروه B)
اردن - سوریه، ساعت 16:45 ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)
سه شنبه -28/10/1389
كره جنوبى - هند، ساعت 16:45 ورزشگاه السد (گروه C)
استرالیا - بحرین، ساعت 16:45 ورزشگاه الغرافه (گروه C)
چهارشنبه - 29/10/1389
عراق - كره شمالى، ساعت 16:45 ورزشگاه الریان (گروه D)
امارات - ایران، ساعت 16:45ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)

Mahdi.p30
16-01-2011, 01:00
آره همزمانن !

یكشنبه - 26/10/1389
قطر - كویت، ساعت 19:45 ورزشگاه خلیفه (گروه A)
چین - ازبكستان، ساعت 19:45 ورزشگاه الغرافه (گروه A)
دوشنبه - 27/10/1389
عربستان - ژاپن، ساعت 16:45 ورزشگاه الریان (گروه B)
اردن - سوریه، ساعت 16:45 ورزشگاه قطراسپورت (گروه B)
سه شنبه -28/10/1389
كره جنوبى - هند، ساعت 16:45 ورزشگاه السد (گروه C)
استرالیا - بحرین، ساعت 16:45 ورزشگاه الغرافه (گروه C)
چهارشنبه - 29/10/1389
عراق - كره شمالى، ساعت 16:45 ورزشگاه الریان (گروه D)
امارات - ایران، ساعت 16:45ورزشگاه قطراسپورت (گروه D)
چه جالب!
همه گروهها بازيهاشون ساعت 16:45 هست جز گروه اول ، كه قطر هم توي همون گروهه

hojjatinho
16-01-2011, 02:40
چه جالب!
کلا این قطری ها عقده ای بازی در اوردن . معمولا تیم میزبان در ورزشگاهای خوب بازی می کنه ولی این قطر دیگه شورشو در اورده همه ی 3 بازی شو توی خلیفه انجام میده .زهی خیال باطل فکر کردن میرن فینال!:27:

Pejvak61
16-01-2011, 09:55
چه جالب!

نه جانم بازي هاي همزمان گروه A و D ساعت 19:45 به وقت ايرانه.
چرا الكي براي قطري هاي عزيز جو سازي ميكنين؟:18:
براي اطلاعات بيشتر به آدرس زير رجوع كنيد:

Pejvak61
16-01-2011, 10:37
شنبه هفته آينده هم ساعت 19:45 به وقت ايران بازي ايران با تيم دوم گروه C از مرحله يك چهارم نهايي در همون ورزشگاهي كه دوبازي آخر تيم ملي در مرحله گروهي برگزار شد انجام ميشه.
جالبه كه من هميشه فكر ميكردم بازي ايران روز جمعه برگزار ميشه ولي با عقل جور در نميومد كه آخرين بازي مرحله گروهي رو انجام بديم و اولين بازي مرحله بعدي رو بدون استراحت لازم برگزار كنيم. بعضي اوقات آدم يه فرض غلط رو به عنوان يك اصل درست قبول ميكنه و براساس اون تمام تفكراتشو پي ريزي ميكنه. اين هم از همونها بودا!
با اين اوصاف تيم ملي 2 روز بين بازي آخر مرحله گروهي و بازي مرحله يك چهارم نهايي فرصت استراحت داره كه زمان كمي هم نيست و نميدونم چرا قطبي ميگه اصلاً زمان نداريم؟

Pejvak61
16-01-2011, 10:54
خیابانی: پاشید در خانه ها برای تیم ملی کف بزنید/ عزیزم جشن میلادت مبارک!

ورزش > فوتبال ملی - جواد خیابانی بار دیگر با گزارش حماسی اش برای تیم ملی خوش یمن بود.
به گزارش خبرآنلاین ، خیابانی که پس از گزارش معروف بازی ایران و استرالیا ، خودش هم در صف حماسه سازان بازی بزرگ فوتبال ملی لقب گرفت در بازی ایران و کره شمالی هم گزارشش برای تیم ملی خوش یمن بود و تیم به دومین پیروزی اش دست یافت. با این وجود او این بار هم مثل روال بازی های قبلی جماتی را استفاده کرد که قطعا برای خیلی از بینندگان تلویزیونی جالب بود. مثلا وقتی توپ به هادی عقیلی رسید گفت:« امروز ، روز میلاد هادی عقیلی بود که این میلاد را به او تبریک می گوییم ، امیداوریم که گل هم بزند!»
او دقایقی بعد از گل تیم ملی و درحالی که در ورزشگاه مردم فریاد ایران سر داده بودند خطاب به بینندگان تلویزیونی مسابقه گفت:« پاشید و شما هم برای تیم ملی در خانه ها دست بزنید!»
و البته در یکی از صحنه ها که مهدی رحمتی شوت سنگین بازیکن کره ای را گرفت، گفت:« مثل یک سنگربان از دروازه تیم ملی دفاع می کنه!» حتما آقا جواد انتظار داشته تا گلر تیم ملی مثل یک مهاجم از سنگر تیم ملی دفاع کند.
البته وقتی همکار ما در دوحه در این باره با خیابانی حرف زد او در جواب همان پاسخ همیشگی اش را تکرار کرد:« بگو این قدر علیه من بنویسه تا جونش در بیاد!»

منبع :

ferdfe
16-01-2011, 11:14
این خیابانی واقعا جو گیره :46:

Pejvak61
16-01-2011, 11:16
يه نكته جالب!

وضعيت امارات و كره شمالي عين همه! حتي در تفاضل گل و گل زده به فرض اگر هر دوشون در بازي آخر از حريفانشون با نتيجه يكسان ببرن براي تعيين تيم دوم صعود كننده كار به شمردن كارت زرد و قرمز ميرسه!!!:18:

چون اونا در بازي آخر رو در رو بازي ندارن كه كار با ضربات پنالتي به اتمام برسه و به ناچار بايد كارت هاي زرد و قرمزشونو بشمرن :27:

farshidshd
16-01-2011, 12:10
يه نكته جالب!

وضعيت امارات و كره شمالي عين همه! حتي در تفاضل گل و گل زده به فرض اگر هر دوشون در بازي آخر از حريفانشون با نتيجه يكسان ببرن براي تعيين تيم دوم صعود كننده كار به شمردن كارت زرد و قرمز ميرسه!!!:18:

چون اونا در بازي آخر رو در رو بازي ندارن كه كار با ضربات پنالتي به اتمام برسه و به ناچار بايد كارت هاي زرد و قرمزشونو بشمرن :27:

اگه توی کارت ها هم مساوی باشن ، با قرعه یکیشون انتخاب میشه

M3HRD@D
16-01-2011, 12:32
چون اونا در بازي آخر رو در رو بازي ندارن كه كار با ضربات پنالتي به اتمام برسه و به ناچار بايد كارت هاي زرد و قرمزشونو بشمرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم اگه کار به اینجا بکشه کیم جونگ ایل مکان بازی ها رو بمباران اتمی کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
16-01-2011, 13:12

گل ها + هایلایت های بازی + کلیپ های ویژه‏ی این بازی ایران - کره شمالی رو از آدرس پایین میتونید دانلود کنید:

Reza31001
16-01-2011, 13:13
1- انصافا تیم خوب و پرمهره ای داریم یعنی اگر 11 نفر بازی با عراق رو به عنوان 11 نفر اصلی تیم فرض کنیم بازیکنایی مثل نوری خلعتبری حیدری اون یکی نوری! انصاری فرد و حتی نوروزی و افشین رو نمیکت اند که اگه هر کدومشون بیان تو بازی و روز خوبشون باشه یه تنه می تونن تیمو از یه موقعیت بحرانی خارج کنن

2- با اینکه از روزای اولی که قطبی به ایران اومد یه جورایی طرفدارش شدم ( شاید به خاطر اینکه پرسپولیسی ام:31:) ولی وقتی تو بازیای غرب آسیا مهاجمی جوون و تقریبا گمنام به نام انصاری فرد رو به تیم ملی دعوت کرد و تازه چند بار هم بهش بازی داد خیلی تعجب کردم که این دیگه کیه آورده!! ولی امروز فهمیدم نگاه قطبی اون موقع به بازیهای جام ملت ها بوده و می خواسته این جور بازیکنا رو آب دیده کنه

Retired User
16-01-2011, 16:42
:« بگو این قدر علیه من بنویسه تا جونش در بیاد!»

خدایا کی میشه ما از شر این جوات راحت شیم
خسته شدم از بس رو میوت بازی دیدم

ferdfe
16-01-2011, 17:02
خدا لعنت کنه اونایی که سر عادل رو بریدن و سر ما تو این بازی ها کلاه رفت از گزارش خوب :13:

caca_caca888
16-01-2011, 17:20
من همیشه از فردوسی بدم میومده!
نمیدنم چرا؟! همرو مسخره میکنه...

بی باک بی بال
16-01-2011, 17:26
چرا اینقدر ناشکری می کنید خوب بازی ها رو بدند سرهنگ گزارش کنه :31:

امير موسر
16-01-2011, 19:44
گگللللللللللللل .....نه...نه....نهههههه!!
گل نبووووود!...کريم عصباني نشو...کريم نبايد اين کارا رو بکني!!!!!....داور ميخواد کارت بده...نه داور کارت نده!!!

از استاد خیابانی !!

MORINIO
16-01-2011, 20:04
علیفر هم عجب گیجیه ! تازه بعد یه ربع فهمید چین یه گل به ازبک زده !:27:

فعلآ :
چین 1-0 ازبک
قطر 2-0 کویت

الان سه تا تیم 6 امتیازی میشن ! قطر چین رو برده چین ازبک رو و ازبک هم قطر رو !

حالا کدوم تیمها میان بالا ؟ خیلی پیچیده شده !

man war
16-01-2011, 20:08

فعلآ :
چین 1-0 ازبک
قطر 2-0 کویت

اگه الصین :31:{ چین} 2 0 بازیو ببره

قطرو چین میان بالا

MORINIO
16-01-2011, 20:12
خب پس کار به تفاضل میکشه !

بازی چین و ازبک سرنوشت رو تعیین میکنه !

خب : قط همون 2-0 هست . اشتباه کردم !

چین 1-1 ازبک

ferdfe
16-01-2011, 20:22

فعلآ :
چین 1-0 ازبک
قطر 2-0 کویت

اگر همین نتیچه باشه ازبکستان و قطر میرن بالا
ولی الان مساوی شدن :27: و چین عملا حذف میشه

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

1- ازبکستان ببرد یا مساوی کند، قطر ببرد

ازبکستان و قطر صعود می کنند
2- ازبکستان و چین مساوی کنند، قطر مساوی کند
ازبکستان صعود می کند، قطر و چین هر دو 4 امتیازی می شوند، اما قطر به خاطر کسب نتیجه بهتر در بازی رو در رو مقابل چین صعود می کند
3- ازبکستان ببرد، کویت ببرد
ازبکستان صعود می کند، از بین چین، قطر و کویت که هر سه 3 امتیازی می شوند، تیمی که بهترین تفاضل گل را دارد صعود می کند
4- چین ببرد، قطر ببرد
چین، ازبکستان و قطر 6 امتیازی می شوند و تفاضل گل دو تیم صعود کننده را مشخص می کند
5- چین ببرد، قطر مساوی کند یا ببازد
چین و ازبکستان صعود می کنه...

Arash4484
16-01-2011, 20:43
خیابانی: پاشید در خانه ها برای تیم ملی کف بزنید/ عزیزم جشن میلادت مبارک!

ورزش > فوتبال ملی - جواد خیابانی بار دیگر با گزارش حماسی اش برای تیم ملی خوش یمن بود.
به گزارش خبرآنلاین ، خیابانی که پس از گزارش معروف بازی ایران و استرالیا ، خودش هم در صف حماسه سازان بازی بزرگ فوتبال ملی لقب گرفت در بازی ایران و کره شمالی هم گزارشش برای تیم ملی خوش یمن بود و تیم به دومین پیروزی اش دست یافت. با این وجود او این بار هم مثل روال بازی های قبلی جماتی را استفاده کرد که قطعا برای خیلی از بینندگان تلویزیونی جالب بود. مثلا وقتی توپ به هادی عقیلی رسید گفت:« امروز ، روز میلاد هادی عقیلی بود که این میلاد را به او تبریک می گوییم ، امیداوریم که گل هم بزند!»
او دقایقی بعد از گل تیم ملی و درحالی که در ورزشگاه مردم فریاد ایران سر داده بودند خطاب به بینندگان تلویزیونی مسابقه گفت:« پاشید و شما هم برای تیم ملی در خانه ها دست بزنید!»
و البته در یکی از صحنه ها که مهدی رحمتی شوت سنگین بازیکن کره ای را گرفت، گفت:« مثل یک سنگربان از دروازه تیم ملی دفاع می کنه!» حتما آقا جواد انتظار داشته تا گلر تیم ملی مثل یک مهاجم از سنگر تیم ملی دفاع کند.
البته وقتی همکار ما در دوحه در این باره با خیابانی حرف زد او در جواب همان پاسخ همیشگی اش را تکرار کرد:« بگو این قدر علیه من بنویسه تا جونش در بیاد!»

منبع :

جواد جان حبرنگار صادق نماینده تفکرات مردم و وظیفه اش انتقاد از اشتباهات(در مورد تو افتضاحات)است
(البته من نمیدونم این بابا کیه که انتقاد کرده و مساله قبلی بینشون چیه ولی جواب خیابانی سراسر به زشتی است)
تو حتا اسامی بازیکنان را که نیاز اصلی شغلت هست حفظ نمیکنی:13:-ما نمیگیم مثل فردوسی پور کل جزییات و دیتیلز روز رو بدونی...
__________________________________________ ___________________
آدم در گمنامی بمیرد بهتر است تا مثل تو برای چیز کردن در خزینه(سیما!) معروف شود

---------- Post added at 08:43 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

مثلش رو که میدونید! امان از این فولکورهای ایرانی
((یکی میخاست معروف شه رفت توی خزینه ....د. )) :31:
میدانید درقدیم هم خزینه حمام منبع اصلی رد و بدل شدن اخبار و دیدارها و گفتگوها بود!(مثل همین صدا و سیما دیگه:27:)
اگر کسی کار زشتی در خزینه میکرد 100% به شهرت میرسید!

Pejvak61
16-01-2011, 20:50
تور رو خدا صدا و سيما رو ببين اينقدر حاشيه روي كرد كه صحنه گل دوم ازبكستان رو نديديم!

Pejvak61
16-01-2011, 20:58
يك گل فوق العاده از چين از ضربه آزاد.

چين 2 - 2 ازبكستان

Kurosh
16-01-2011, 21:53
این انصاری فر چرا هی به بنیادکار میگه نوبنیاد؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمالاً بچه ی اونجائه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا یکی بهش نمیگه آخه؟! :دی

SAMAN-JEEZY
16-01-2011, 21:57
به شكل تابلويي قطر رفت بالا!

MoH_@_MaD
17-01-2011, 00:21
سلام
دوستان سايت فوتبال برترنمودار بازي ها رو به صورت زير گذاشته

و ویکی‌پدیا به صورت زير قرار داده

كدومش درسته ؟:19:

pcforlife
17-01-2011, 00:23
كدومش درسته ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دومی یعنی ویکیپدیا!:20:

MoH_@_MaD
17-01-2011, 00:39
دومی یعنی ویکیپدیا!:20:
ممنون
يعني اينا يه نمودارم نميتونن درست بزنن:13:

hojjatinho
17-01-2011, 00:44
ممنون
يعني اينا يه نمودارم نميتونن درست بزنن:13:
اقا من به جفتشون شک دارم:31:
اخه یکی توی همین جا گفت که نیمه نهایی بازم به کره یا استرالیا می خوریم!

MoH_@_MaD
17-01-2011, 00:56
اقا من به جفتشون شک دارم:31:
اخه یکی توی همین جا گفت که نیمه نهایی بازم به کره یا استرالیا می خوریم!
والا خودمم گيج شدم ولي قطعا ی ویکیپدیا معتبرتره:46:

caca_caca888
17-01-2011, 01:07
چرا باید معتبر تر باشه؟!

ویکی پدیا رو مردم آپدیت میکنن.مگه اینطوری نیست؟

Kianoosh
17-01-2011, 01:07
این برنامه کامل بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از AFC

Kurosh
17-01-2011, 01:40
حمله به فدراسیون فوتبال ؛ این بار به بهانه‌ی پخش ترانه‌ای از معین ! :دی

در حالی که تیم ملی هر دو مسابقه خود را برده، این بار انتقادهایی عجیب از فدراسیون فوتبال می‌شود؛ انتقاد از اتفاق‌هایی که فدراسیون فوتبال هیچ نقشی در آن‌ها نداشته.

تابناک به نقل از مشرق خبری را منتشر کرده که در آن از پخش ترانه یک خواننده لس‌آنجلسی پیش از بازی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا انتقاد شده است. این سایت در حالی که تیم ملی دو مسابقه اول خود را در جام ملت‌های آسیا برده و اولین تیم صعود کننده لقب گرفته، از موضوعی ایراد گرفته که فدراسیون فوتبال هیچ نقشی در آن نداشته و البته نمی‌تواند داشته باشد.

این سایت نوشته: «برای دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در دوحه، قطری ها دو ترانه را پخش کردند. یکی از آنها متعلق به گروه آریان بود که دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. ترانه انتخابی دیگر متعلق به یکی از خوانندگان لس آنجلسی بود که برای حاضران در ورزشگاه پخش شد. تا این لحظه این رفتار دوگانه قطری ها با واکنش مسئولان ایرانی حاضر در محل برگزاری جام ملت های فوتبال آسیا مواجه نشده و ترجیح داده اند سکوت کنند. به نظر می رسد مسئولان فرهنگی فدراسیون که معمولا خبری از آنها شنیده نمی شد، باید هماهنگی های لازم را در این باره قبل از برگزاری این مسابقات صورت می دادند. بر اساس شنیده ها، خواننده لس آنجلسی مورد اشاره این خبر، نصرالله معین ملقب به معین بوده است.»

در حالی به خاطر وقوع این اتفاق از فدراسیون فوتبال انتقاد شده که فدراسیون ایران و سایر کشورهای شرکت‌کننده در جام ملت‌های آسیا هیچ نقشی در آهنگ‌هایی که پخش می‌شوند ندارند و خود کمیته اجرایی مسابقات، آهنگ‌ها را انتخاب می‌کند. در جام جهانی 2006 آلمان هم آهنگ یک خواننده لس‌آنجلسی دیگر برای بازی ایران پخش شد و در بازی‌های آسیایی گوانگ‌ژو هم یک ترانه کردی پخش شد که مسئولان ورزش ایران در هیچ کدام از آن اتفاقات اعتراض نکردند.

=============

کدوم آهنگش بود حالا؟! من فقط Desert Rose از Sting رو تو بازی اول شنیدم :دی

hojjatinho
17-01-2011, 03:38
این برنامه کامل بازی ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AsianCup2011_match_schedule.pdf) از AFC
ممنون ارباب سایه جان!
این همونیه که توی فوتبال 3 است .
یعنی نیمه نهایی احتمال داره به ژاپن بخوریم؟
شدن 3 تا:31:

Reza31001
17-01-2011, 08:15
بابا اینا چرا رو مخ ما راه میرن تو لینکی که arbabe.sayeha گذاشته و از طرف خود afc هست ایران میره پایین جدول یعنی طرف قطر و تیم اول گروه 2 ولی تو لینک زیر ایران میره طرف ازبکستان حالا ما نیمه نهایی با کی بازی داریم خدا میدونه این طوری که نمیشه !! ( حالا کی به من گفته یک چهارم رو میبریم نمی دونم :31:)

Pejvak61
17-01-2011, 08:33
ممنون ارباب سایه جان!
این همونیه که توی فوتبال 3 است .
یعنی نیمه نهایی احتمال داره به ژاپن بخوریم؟
شدن 3 تا:31:

ديگه تا الآن بايد براي همه مشخص شده باشه كه ما اگر بازي 4/1 نهايي رو ببريم تا فينال به ژاپن نميخوريم. n بار در اين تاپيك گفته شده.

در ضمن :

ترکی «نه»،اما کامرانی فر و سخندان کره جنوبی –هند را قضاوت می کنند

کمک داوران ایرانی دیدار کره‌جنوبی و هند را قضاوت خواهند کرد.

کمیته داوران از قضاوت کمک داوران ایرانی در دیدار دو تیم هند و کره جنوبی خبر داد.
بر اساس اعلام کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا، قضاوت بازی کره جنوبی و هند به داوری خلیل الغمدی از عربستان و حسن کامرانی فر و رضا سخندان به عنوان کمک داور واگذار شد.
پیش از این، دیدار تیم‌های ژاپن و سوریه را این داوران ایرانی قضاوت کرده بودند.
منبع :

ferdfe
17-01-2011, 08:54
جونجی اوگورا تاکید کرد که کار اصلی او ادامه دادن مسیر و برنامه های روسای قبلی فدراسیون های ژاپن خواهد بود.
" من با جدیت و نگاه به روسای گذشته فدراسیون تلاش می کنم در همین دو سالی که می خواهم سرکار باشم فدراسیون فوتبال ژاپن را به سطح بالاتری برسانم".

اوگورا که هفته گذشته در انتخابات فدراسیون فوتبال ژاپن به عنوان رئیس جدید برگزیده شد در مصاحبه با the-afc.com برنامه های خود را اعلام کرد.

او هفته گذشته نه تنها جانشین موتوآکی اینوکای شد که تنها دو سال از ریاستش می گذشت بلکه ریاست مدیر کمیته میزبانی جام جهانی 2022 را هم بدست گرفت.

اوگورا در سال 1990 وارد فدراسیون فوتبال ژاپن شد و از سال 1992 تا 1998 دبیرکل فدراسیون و از سال 1998 تا 2010 نایب رئیس فدراسیون بود.

او هم مانند کابوچی و اینوکای دو رئیس قبلی فدراسیون معتقد است که لیگ فونداسیون تیم ملی ژاپن را می سازد.

"برای رسیدن به اهداف بلند مدت در سال 2050 باید در برنامه های کوتاه مدت در 2015 به نتیجه برسیم. فقط با توسعه ، بیشتر کردن ارتباطات دوستانه و پیشرفت فوتبال است که می توانیم به نقاط مورد نظر برسیم".

"در سال 2015 باید خانواده فوتبال ژاپن را به پنج میلیون نفر برسانیم و تیم ملی را در رنکینگ در بین 10تیم برتر جهان قرار دهیم".

"در همین حال برای برنامه بلند مدت تا سال 2050 خانواده فوتبال باید به 10 میلیون نفر افزایش پیدا کند، میزبان جام جهانی باشیم و قهرمان جهان شویم".

برای همین فدراسیون فوتبال ژاپن از سال 2002 و تحت پروژه ای به نام " ماموریت پرزیدنت" با 47 فدراسیون پیشرفته ارتباط خاص برقرار کرده تا با تبادل اطلاعات زمینه پیشرفت در ژاپن را فراهم کند.

کاپیتان سوباسا

اوگورا که فارغ التحصیل دانشگاه واسدا در رشته اقتصاد سیاسی است اعتقاد شدیدی دارد که داستان موفقیت " کاپیتان سوباسا" عملی خواهد شد.

کاپیتان سوباسا شخصیت کارتونی معروف ژاپن است که در سال 1981 توسط یوئیچی تاکاهاشی کارگردان شد و بعد به محبوبیت جهانی رسید.

این کارتون داستان تیمی جوان به کاپیتانی سوباسا است که عاشق فوتبال شده اند و می خواهند یکروز به قهرمانی جهان برسند. او بعد ها الهام بخش فوتبالیست های برجسته ای مانند کیسوکه هوندا، هیده توشی ناکاتا، سیجو نارازاکی، زین الدین زیدان، فرانچسکو توتی، فرناندو تورس و الساندور دل پیرو شد.

اوگورا گفت: " من همان انگیزه و هدفی را دارم که کاوابوچی سان و اینوکای سان داشتند. مثل همه طرفداران و بازیکنان ژاپنی. ما اعتقاد داریم کاپیتان سوباسا یک رویا نیست. خواسته ما یک روزی به واقعیت می رسد حتی اگر آنروز زنده نباشیم".

" کار باید تا مرحله شکوفا شدن با جدیت پیگیری شود". این حرف های کاوابوچی است که پس از شیزو فوجیتا و کاوابوچی توانست نشان افتخار فیفا را بدست آورد.

تا سال 2009 تعداد بازیکنان ژاپنی به 888.910 نفر رسید و به همین خاطر رسیدن به اهداف میان مدت کار چندان دشواری نیست.

تغییر فصل ژاپن به تقویم اروپایی
اوگورا هم مانند اینوکای معتقد است که باید فصل فوتبال ژاپن شبیه فوتبال اروپا اواخر تابستان شروع شود و اوائل بهار به پایان برسد.

او که در سال 1981 در لندن به عنوان حسابدار در شرکت الکترونیکی فوروکاوا کار می کرد بیشتر از گذشته تحت تاثیر فوتبال اروپا قرار گرفت.

" تغییر زمان فعلی فصل فوتبال اجتناب ناپذیر است. احتمالا در 5 تا 10 سال آینده و به شرط وضعیت مالی مناسب ما هم همان تقویم اروپایی را اجرا می کنیم".

" اجازه بدهید واقع گرا باشیم. تقویم فیفا بیشتر متناسب با تقویم فوتبال در اروپاست و اگر ما نتوانیم تقویم خود را شبیه آنها کنیم در آخر بازیکنان و تیم ملی هستند که آسیب می بینند".

اما این تغییرات برنامه ای دقیق و سرمایه گذاری وسیعی لازم دارد چراکه باشگاه های ژاپنی علاقه ای به بازی در میان زمستان ندارند. آنوقت باید برای زیرسازی زمین های فوتبال و گرم کردن آنها در روزهای برفی و یخبندان امکانات تازه ای بوجود آوریم".

" مسائل مختلفی مطرح است که باید قبل از اجرای این برنامه روی آن فکر شود. ما باید از هوکایدو در شمال شروع کنیم و بعد به یاماگاتا، نیگاتا و سندای در جنوب برسیم. به علاوه ما به اسپانسرهای خاص یا کمک های دولتی هم نیازمند هستیم".

مربی جدید، جام جهانی 2022 و قهرمانی جهان

اوگورا که 20 سال به فدراسیون فوتبال ژاپن خدمت کرده سه هدف بلند مدت اصلی را مطرح می کند.

" ابتدا باید مربی جدید تیم ملی را تعیین کنیم تا جایگزین تاکشی اوکادا شود. با توجه به جام ملت های آسیا 2011 ما زمان کمی داریم".

" من باید به عنوان داوزدهمین رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن و رئیس کمیته میزبانی 2022 وظیفه دیگرم آوردن جام جهانی به خاک ژاپن است. من خیلی دوست دارم که در رسیدن به این هدف موفق باشم".

" هدف دیگرم رسیدن به همان اهداف فوتبال ژاپن در سال 2050 است".

نوبت نسل جدید مدیران ژاپن

اوگورا که یک هفته پیش در روز 25 جولای رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن شد اعلام کرده که دو سال دیگر بازنشسته خواهد شد.

" شکی نیست که به بیشتر از 2 سال فکر نمی کنم. آمدن من هم ناگهانی شد. با خواست دیگران بود که البته با اراده و تصمیم من همراه شد".

طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال ژاپن رئیس و نایب رئیس فدراسیون باید کمتر از 70 سال داشته باشند اما برای عضویت در کمیته اجرایی هیچ محدودیت سنی وجود ندارد. و این همه سابقه اوگورا او را به فردی استثنا تبدیل کرد که امروز روی صندلی ریاست بنشیند.

" حالا نوبت نسل جوان تر رسیده و من پیرتر از آن هستم که بتوانم خیلی ادامه دهم. کوزو تاشیما دبیرکل و نایب رئیس فدراسیون یکی از افراد بزرگ ما در آینده خواهد بود".

" به کوزو کمک خواهیم کرد تا در جلسات بیشتری در فیفا و ای اف سی شرکت کند. او تنها 50 سال دارد و می تواند کمک زیادی به فدراسیون کند".

" من از ریاست فدراسیون کنار می روم اما اگر مردم بخواهند می توانم تا زمانیکه مفید باشم به فوتبال ژاپن، آسیا و جهان خدمت کنم".

تان بون پیائو و اتسوکو میازاکی
منبع : .the-afc.com

hojjatinho
17-01-2011, 09:06
ديگه تا الآن بايد براي همه مشخص شده باشه كه ما اگر بازي 4/1 نهايي رو ببريم تا فينال به ژاپن نميخوريم. n بار در اين تاپيك گفته شده.

دقیقا مشکل منم این n باره. هر دفعه چیز متفاوتی دیدم!:31:
به هر حال الان دو تا لینک داریم (اونی که ارباب سایه ها گذاشته ) (و اون بالایی sad boy جان) هر دو از ای اف سی و متفاوت!

Pejvak61
17-01-2011, 09:10
واقعاً كنفدراسيون فوتبال آسيا برنامه ريزي كردن بلد نيست. يعني اصلاً فكر جلوگيري از بروز تبعيض يا رعايت اعتدال در روزهاي بازي نيست.

چون در مرحله نيمه نهايي قراره برنده بازي ازبكستان با تيم دوم گروه 2 و برنده ايران با تيم دوم گروه 3 بازي كنن قاعدتاً بايد بازي 4/1 نهايي مربوط به اين تيمها در يك روز انجام بشه تا درصورت صعود به 2/1 نهايي تبعيضي در زمان استراحت تيم هاي semifinalist ايجاد نشه اما اينچنين نشد.

Pejvak61
17-01-2011, 09:18
جونجی اوگورا تاکید کرد که کار اصلی او ادامه دادن مسیر و برنامه های روسای قبلی فدراسیون های ژاپن خواهد بود.
" من با جدیت و نگاه به روسای گذشته فدراسیون تلاش می کنم در همین دو سالی که می خواهم سرکار باشم فدراسیون فوتبال ژاپن را به سطح بالاتری برسانم".

اوگورا که هفته گذشته در انتخابات فدراسیون فوتبال ژاپن به عنوان رئیس جدید برگزیده شد در مصاحبه با the-afc.com برنامه های خود را اعلام کرد.

او هفته گذشته نه تنها جانشین موتوآکی اینوکای شد که تنها دو سال از ریاستش می گذشت بلکه ریاست مدیر کمیته میزبانی جام جهانی 2022 را هم بدست گرفت.

اوگورا در سال 1990 وارد فدراسیون فوتبال ژاپن شد و از سال 1992 تا 1998 دبیرکل فدراسیون و از سال 1998 تا 2010 نایب رئیس فدراسیون بود.

او هم مانند کابوچی و اینوکای دو رئیس قبلی فدراسیون معتقد است که لیگ فونداسیون تیم ملی ژاپن را می سازد.

"برای رسیدن به اهداف بلند مدت در سال 2050 باید در برنامه های کوتاه مدت در 2015 به نتیجه برسیم. فقط با توسعه ، بیشتر کردن ارتباطات دوستانه و پیشرفت فوتبال است که می توانیم به نقاط مورد نظر برسیم".

"در سال 2015 باید خانواده فوتبال ژاپن را به پنج میلیون نفر برسانیم و تیم ملی را در رنکینگ در بین 10تیم برتر جهان قرار دهیم".

"در همین حال برای برنامه بلند مدت تا سال 2050 خانواده فوتبال باید به 10 میلیون نفر افزایش پیدا کند، میزبان جام جهانی باشیم و قهرمان جهان شویم".

برای همین فدراسیون فوتبال ژاپن از سال 2002 و تحت پروژه ای به نام " ماموریت پرزیدنت" با 47 فدراسیون پیشرفته ارتباط خاص برقرار کرده تا با تبادل اطلاعات زمینه پیشرفت در ژاپن را فراهم کند.

کاپیتان سوباسا

اوگورا که فارغ التحصیل دانشگاه واسدا در رشته اقتصاد سیاسی است اعتقاد شدیدی دارد که داستان موفقیت " کاپیتان سوباسا" عملی خواهد شد.

کاپیتان سوباسا شخصیت کارتونی معروف ژاپن است که در سال 1981 توسط یوئیچی تاکاهاشی کارگردان شد و بعد به محبوبیت جهانی رسید.

این کارتون داستان تیمی جوان به کاپیتانی سوباسا است که عاشق فوتبال شده اند و می خواهند یکروز به قهرمانی جهان برسند. او بعد ها الهام بخش فوتبالیست های برجسته ای مانند کیسوکه هوندا، هیده توشی ناکاتا، سیجو نارازاکی، زین الدین زیدان، فرانچسکو توتی، فرناندو تورس و الساندور دل پیرو شد.

اوگورا گفت: " من همان انگیزه و هدفی را دارم که کاوابوچی سان و اینوکای سان داشتند. مثل همه طرفداران و بازیکنان ژاپنی. ما اعتقاد داریم کاپیتان سوباسا یک رویا نیست. خواسته ما یک روزی به واقعیت می رسد حتی اگر آنروز زنده نباشیم".

" کار باید تا مرحله شکوفا شدن با جدیت پیگیری شود". این حرف های کاوابوچی است که پس از شیزو فوجیتا و کاوابوچی توانست نشان افتخار فیفا را بدست آورد.

تا سال 2009 تعداد بازیکنان ژاپنی به 888.910 نفر رسید و به همین خاطر رسیدن به اهداف میان مدت کار چندان دشواری نیست.

تغییر فصل ژاپن به تقویم اروپایی
اوگورا هم مانند اینوکای معتقد است که باید فصل فوتبال ژاپن شبیه فوتبال اروپا اواخر تابستان شروع شود و اوائل بهار به پایان برسد.

او که در سال 1981 در لندن به عنوان حسابدار در شرکت الکترونیکی فوروکاوا کار می کرد بیشتر از گذشته تحت تاثیر فوتبال اروپا قرار گرفت.

" تغییر زمان فعلی فصل فوتبال اجتناب ناپذیر است. احتمالا در 5 تا 10 سال آینده و به شرط وضعیت مالی مناسب ما هم همان تقویم اروپایی را اجرا می کنیم".

" اجازه بدهید واقع گرا باشیم. تقویم فیفا بیشتر متناسب با تقویم فوتبال در اروپاست و اگر ما نتوانیم تقویم خود را شبیه آنها کنیم در آخر بازیکنان و تیم ملی هستند که آسیب می بینند".

اما این تغییرات برنامه ای دقیق و سرمایه گذاری وسیعی لازم دارد چراکه باشگاه های ژاپنی علاقه ای به بازی در میان زمستان ندارند. آنوقت باید برای زیرسازی زمین های فوتبال و گرم کردن آنها در روزهای برفی و یخبندان امکانات تازه ای بوجود آوریم".

" مسائل مختلفی مطرح است که باید قبل از اجرای این برنامه روی آن فکر شود. ما باید از هوکایدو در شمال شروع کنیم و بعد به یاماگاتا، نیگاتا و سندای در جنوب برسیم. به علاوه ما به اسپانسرهای خاص یا کمک های دولتی هم نیازمند هستیم".

مربی جدید، جام جهانی 2022 و قهرمانی جهان

اوگورا که 20 سال به فدراسیون فوتبال ژاپن خدمت کرده سه هدف بلند مدت اصلی را مطرح می کند.

" ابتدا باید مربی جدید تیم ملی را تعیین کنیم تا جایگزین تاکشی اوکادا شود. با توجه به جام ملت های آسیا 2011 ما زمان کمی داریم".

" من باید به عنوان داوزدهمین رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن و رئیس کمیته میزبانی 2022 وظیفه دیگرم آوردن جام جهانی به خاک ژاپن است. من خیلی دوست دارم که در رسیدن به این هدف موفق باشم".

" هدف دیگرم رسیدن به همان اهداف فوتبال ژاپن در سال 2050 است".

نوبت نسل جدید مدیران ژاپن

اوگورا که یک هفته پیش در روز 25 جولای رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن شد اعلام کرده که دو سال دیگر بازنشسته خواهد شد.

" شکی نیست که به بیشتر از 2 سال فکر نمی کنم. آمدن من هم ناگهانی شد. با خواست دیگران بود که البته با اراده و تصمیم من همراه شد".

طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال ژاپن رئیس و نایب رئیس فدراسیون باید کمتر از 70 سال داشته باشند اما برای عضویت در کمیته اجرایی هیچ محدودیت سنی وجود ندارد. و این همه سابقه اوگورا او را به فردی استثنا تبدیل کرد که امروز روی صندلی ریاست بنشیند.

" حالا نوبت نسل جوان تر رسیده و من پیرتر از آن هستم که بتوانم خیلی ادامه دهم. کوزو تاشیما دبیرکل و نایب رئیس فدراسیون یکی از افراد بزرگ ما در آینده خواهد بود".

" به کوزو کمک خواهیم کرد تا در جلسات بیشتری در فیفا و ای اف سی شرکت کند. او تنها 50 سال دارد و می تواند کمک زیادی به فدراسیون کند".

" من از ریاست فدراسیون کنار می روم اما اگر مردم بخواهند می توانم تا زمانیکه مفید باشم به فوتبال ژاپن، آسیا و جهان خدمت کنم".

تان بون پیائو و اتسوکو میازاکی
منبع : .the-afc.com

اين اخبار خيلي قديميه !

hojjatinho
17-01-2011, 09:22
پايان كار تركي و فغاني در جام ملت‌هاي آسيا
خبرگزاري فارس: دو داور بين‌المللي فوتبال ايران در پايان هفته به ايران بازمي‌گردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، محسن تركي و عليرضا فغاني به همراه والنتين كوالاكو از ازبكستان و عبدالله باليد از قطر كه به عنوان داور ذخيره در جام ملت‌هاي آسيا حضور داشتند، روز پنجشنبه كارشان در اين مسابقات تمام مي‌شود و از اردوي داوران خارج خواهند شد.
به اين ترتيب داوران وسطي كه در جام ملت‌هاي آسيا قضاوت‌هاي خوبي نداشته‌اند به عنوان داور چهارم در ادامه مسابقات انجام وظيفه خواهند كرد و داوران ذخيره به كشورشان بازمي‌گردند.
تركي از ابتداي مسابقات به عنوان داور ذخيره به قطر رفته بود ولي به دليل مصدوميت الغمدي عربستاني، به عنوان داور وسط ديدار سوريه و ژاپن انتخاب شد.
انتهاي پيام/
.................................................. ......................
پ ن : دوستان این p30 برای شما هم کند شده ؟ برای من به بدبختی بالا میاد.

Pejvak61
17-01-2011, 09:23
سلام
دوستان سايت فوتبال برترنمودار بازي ها رو به صورت زير گذاشته

و ویکی‌پدیا به صورت زير قرار داده

كدومش درسته ؟:19:

صد البته دومي درسته شك نكنيد.

dehtoday
17-01-2011, 09:47
صد البته دومي درسته شك نكنيد.
نه همون اولی درسته ! :31:
اینو دیگه همه میدونن که ما تو قسمت پایین جدول هستیم یعنی جاییکه ژاپن حضور داره ! بارها و بارها تو رسانه ها اینو گفتن !
بعدشم شما اون چیزی که خود سایت afc میزاره رو قبول نداری اونوقت مال ویکی پدیا رو سند میدونی ؟!

hojjatinho
17-01-2011, 10:07
نه همون اولی درسته ! :31:
اینو دیگه همه میدونن که ما تو قسمت پایین جدول هستیم یعنی جاییکه ژاپن حضور داره ! بارها و بارها تو رسانه ها اینو گفتن !
بعدشم شما اون چیزی که خود سایت afc میزاره رو قبول نداری اونوقت مال ویکی پدیا رو سند میدونی ؟!
دوست عزیز ما به اندازه کافی گیج هستیم
بد تر نکن دیگه:31:
من که سر درد گرفتم برم کمی بخوابم شاید فرجی شد:31:
الان نمی دونیم ژاپن رو امروز تشویق کنیم! یا نه :31: بد بختی اینه که دو تا لینک چند پست بالاتر هر دو هم مال ای اف سی دو راه متفاوت.
امیدوارم عصر که اومدم اینجا به یک توافقی رسیده باشیم!:31:
(چقدر :31: گذاشتم)

mahdishata
17-01-2011, 10:28
اتفاق نادر در فوتبال دنیا/ دعوای کلامی و قهر داوران ایرانی در دوحه!

محسن ترکی و کمک هایش در دوحه با هم درگیری لفظی پیدا کرده و قهر هستند!

به گزارش خبرآنلاین ماجرای قضاوت داوران ایرانی در جام ملتهای آسیا خود به قصه ای هزار و یک شب بدل شده است. بر اساس اخبار رسیده از محل بازی ها یکی از دلایل حذف نام محسن ترکی از لیست داوران مسابقات اختلاف شدید او با حسن کامرانی فر بوده است. درحالی که حتی مسئولان فدراسیون ایران در پایان مسابقه سعی کردند ادعا کنند تصمیمات ترکی را کمیته داوران مسئول برگزاری مسابقات پذیرفته اما بین ترکی و کامرانی فر به دلیل رد تصمیم کامرانی فر از سوی ترکی در صحنه اخراج دروازه بان ژاپن و اینکه بعد از بازی سعی شد شرایط طوری القا شود که انگار حسن کامرانی فر اشتباه کرده است ، بحث در می گیرد و این دو با هم قهر می کنند. کمیته داوران کنفدراسیون هم به دلیل نیاز به کمک داوری که تجربه داوری در جام جهانی را دارد ، از الغمدی داور مصدوم عربستانی خواهش می کند تا خود را برای مسابقات آماده کند . حذف عربستان از یک سو و مشکلات رخ داده بین داوران ایرانی یکی از دلایلی بود که سبب شد نام ترکی از لیست داوران حذف شده و دوباره الغمدی مصدوم در تیم داوری ایرانی قرار بگیرد!

Pejvak61
17-01-2011, 10:31
در لينك زير داور بحريني بازي ايران - كره شمالي رو ببينين كه در هنگام شادي انصاري فرد بعد از زدن گل داره ميخنده.

انصاري فرد گفته بود در هنگام شروع بازي در نيمه دوم وقتي كه داور مسابقه ميخواست توپ رو بهش بده تا بازي رو شروع كنه بهش گفته كه گلت سالم بود و من اشتباه كردم!

در زمان گرفته شدن عكس هم خوشحاليش فكر كنم به دليل اين بود كه اشتباهش باعث تغيير نتيجه بازي و درنتيجه نمره تيم داوري نشده يا اگر هم شده زياد نبوده.

Lamanta
17-01-2011, 11:56

بايد بدويم، به خدا بايد بدويم
مرجع خبری پرسپولیس : بازي را در حضور عوامل شبكه تلويزيوني الكاس قطر تماشا مي‌كنيم. بچه‌هاي اين شبكه كه حق پخش انحصاري جام ملت‌هاي آسيا را در اختيار دارد براي تهيه گزارش زنده به ورزشگاه آمده‌اند.

دقيقه صفر: چون از قديم گفته‌اند به تركيب تيم برنده دست نمي‌زنند، قطبي تيم پيروز مصاف با عراق را با 4 تغيير به ميدان فرستاده! آندو، شجاعي، غلامرضا رضايي و غلامي از روي نيمكت بازي خسرو حيدري، خلعتبري، پژمان نوري و كريم انصاري‌فرد را تماشا مي‌كنند.

دقيقه صفر: حلقه اتحاد كره‌اي‌ها يك جورهايي خفن به نظر مي‌رسد. آخرش هم يك چيزي را با فرياد مي‌گويند كه ما متوجه نمي‌شويم، اما به آنها مي‌گوييم كه محض احتياط، خودتان هستيد!

دقيقه يك: بچه‌هاي شبكه سه، پوشش تلويزيوني را تركانده‌اند و آخرش را درآورده‌اند. بازي شروع مي‌شود، اولش صداي قاطي خياباني و يك گزارشگر عرب را داريم، بعد صداي آهنگ مي‌شنويم و آخرش پيمان يوسفي مثل بازي قبل عذرخواهي مي‌كند و فعلا خودش گزارش مسابقه را دست مي‌گيرد!

دقيقه 2: داور خطاي اوت حاج صفي را مي‌گيرد. احسان انگار بلد نيست اوت كوتاه بيندازد.

دقيقه 3: «جواد خياباني در مركز برگزاري مسابقه!» اين را پيمان مي‌گويد و ادامه گزارش را به جواد خان مي‌سپارد.

دقيقه 10: خطر اول روي دروازه ما به وجود مي‌آيد. شوت كره‌اي به بدن بچه‌هاي ما مي‌خورد و بلوكه مي‌شود.

دقيقه 11: داور بحريني تا اينجا بيشتر هواي ما را داشته است. چند دقيقه قبل كارت زرد نكونام را خورد، اما اينجا آن را به بازيكن كره نشان مي‌دهد.

دقيقه 12: استاد خياباني به شدت دارد حس مي‌تركاند. توپ كه از نيمه مي‌گذرد، او حال و هواي ملبورن 76 را پيدا مي‌كند.

دقيقه 13: شاهكار استاد؛ 12 دقيقه و 26 دقيقه(!) از بازي مي‌گذرد.

دقيقه 14: خياباني «ميلاد» هادي عقيلي را از همانجا به او تبريك مي‌گويد!

دقيقه 17: بازيكن كره‌اي خطاي دو ضرب را يك ضرب به سمت دروازه مي‌زند، رحمتي مي‌تواند توپ را ول كند تا گل شود، چون گل قبول نخواهد بود، اما گلر ما آن را دفع مي‌كند تا روي توپ برگشتي هم دروازه‌مان به خطر بيفتد.

دقيقه 20: همه كره شمالي در زمين ما جمع شده، ولي خياباني عقيده دارد آنها كاملا به لاك دفاعي فرو رفته‌اند. احتمالا جواد فكر مي‌كند امتيازات را براساس حرف‌هاي او تقسيم مي‌كنند!

دقيقه 21: جواد خان يك لحظه آرام و قرار ندارد. آخرين شاهكار او اين است؛ «همسر افشين قطبي اهل كره‌شمالي است» بنده خدا بانو يوروم كه تا الان فكر مي‌كرده اهل كره جنوبي است!

دقيقه 28: كمك داور فريادهاي خياباني را تباه مي‌كند. هند كريم انصاري‌فرد اعلام شده. مهاجم سايپا به داور اعتراض مي‌كند، خياباني داد مي‌زند: «نكن، كريم نكن، نه، تو نبايد اعتراض كني.»

دقيقه 35: داور را جو مي‌گيرد و زمين مي‌خورد. ايستگاهي ايمان شباهتي به ضربه بازي با عراق ندارد.

دقيقه 43: شوت كج و معوج پژمان نوري با اختلاف زياد از كنار دروازه به اوت مي‌رود. خياباني شديدا دچار جوگرفتگي شده و از نوري به عنوان «نماينده استان گيلان در تيم ملي» ياد مي‌كند.

دقيقه 45: ضعيف‌ترين 45 دقيقه جام ملت‌ها تا اين لحظه، با تساوي بدون گل ايران و كره‌شمالي به پايان مي‌رسد. افشين قطبي با پيراهن سياه پر از گل‌هاي سفيدش به رختكن مي‌رود تا شايد به فكر ترميم تركيب تيمش با استفاده از بازيكنان بازي اول بيفتد.

*نيمه دوم

دقيقه 46: گزارشگر الكاس تي وي كه ميهمان تحريريه گل است هم از دست خياباني به ستوه آمده. او فقط گزارش‌هاي عادل فردوسي‌پور را قبول دارد، اما انگار فعلا مسوولان شبكه سه با اين قطري هم عقيده نيستند.

دقيقه 46: محمد نوري به جاي ايمان مبعلي به زمين ‌آمد.

دقيقه 49: بازيكن كره‌اي با مهدي رحمتي تك به تك مي‌شود. دست سيد جلال حسيني روي سينه او مي‌رود و پشت طرف را با خاك آشنا مي‌كند، اما خوشبختانه داور اعتقادي به پنالتي ندارد. اين به آن صحنه گل مشكوك ما در. اعتراضي داريد؟!

دقيقه 62: دو بازيكن شماره هفت دو تيم وارد زمين شدند. قطبي غلامرضا رضايي را با نصرتي عوض مي‌كند.

دقيقه 64: ارسال عالي پژمان نوري از راست براي كريم انصاري‌فرد و يك گل زيبا... كم مانده جواد خياباني به حلقه شادي ايرانيان اضافه شود.

دقيقه 65: «بايد بدويم، به خدا بايد بدويم»؛ از اظهارات جواد خياباني!

دقيقه 75: «دقيقه 75 بازيه، اما اي كاش دقيقه 90 بازي بود!»؛ بخش ديگري از اظهارات آقا جواد!

دقيقه 77: زيرنويس شبكه 3، همچنان از مردم مي‌خواهد پيش‌بيني خودشان را از اين بازي SMS كنند.

دقيقه 80: خياباني به رحمتي توصيه مي‌كند خودش را روي زمين بيندازد و وقت تلف كند. اين كارها براي ما خوب است، فقط براي بحرين بد است!

دقيقه 83: «تماشاگران دارند تشويق مي‌كنند، شما هم داخل خانه خودتان براي تيم ملي هورا بكشيد»؛ قال خياباني!

دقيقه 85: «خسرو، يكي از اون سانترهات رو مي‌خوايم»؛ خياباني تيم را از جايگاه خبرنگاران كوچ مي‌كند.

دقيقه 90: توپ روي دروازه ايران مي‌آيد. ما اما، داريم تصاوير آرشيوي تماشاگران را مي‌بينيم. اين يعني آخر هنر بچه‌هاي شبكه سوم.

دقيقه 93: افشين قطبي آخرين رگه‌هاي شانس و اقبالش را هم براي موفقيت تيم ملي خرج مي‌كند. شوت سنگين بازيكن كره‌اي به تير دروازه مي‌خورد و به اوت مي‌رود.

دقيقه 95: يك پيروزي ديگر براي فوتبال ايران مقابل كره شمالي. مي‌رويم بالا و بايد خودمان را آماده بازي با كره جنوبي يا استراليا كنيم. هادي عقيلي به عنوان بهترين بازيكن زمين انتخاب مي‌شود و يك گوشي موبايل جايزه مي‌گيرد. او در روز بازي با عراق هم جزو خوب‌هاي ايران بود.

Aref_2008
17-01-2011, 11:59
امروز ژاپن دوم بشه ایران فینالش حتمی:46:
عربستان رو تشویق کنید :31:

Pejvak61
17-01-2011, 13:07

تا فينال به ژاپن نميخوريم بابا :19:

pcforlife
17-01-2011, 13:10

چی میگی دادا! ژاپن امروز دوم بشه، اگه ایران به نیمه نهایی برسه، قطعا به ژاپن میخوره! چون 99% ژاپن ازبکستان رو میبره! من یکی که دعا می کنم که ژاپن بازی رو ببره! چون حذف ژاپن خیلی خیلی بعیده!!:20:

Reza31001
17-01-2011, 13:44
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.the-afc.com/en/afc-asian-cup-2011-schedule-a-results?view=Competitions&id=242

تو خود بخوان حدیث از این مجمل!!

pcforlife
17-01-2011, 14:12

بر طبق زمان بازی ها بازی های یک چهارم یا همون Quarter Finals (یا QF) شماره گزاری میشن دوست من! بازی تیم اول گروه B با قطر ساعت 16:25 هستش و بازی ازبکستان با تیم دوم گروه B ساعت 19:25!! پس بازی قطر QF1 هستش و بازی ازبکستان QF2 که توی عکس اشتباه ذکر شده... نمیدونم متوجه اشتباه شدید یا نه!!
در کل چون ایران تو QF زوج قرار داره، در صورت برنده شدن در مرحله یک چهارم، با برنده QF زوج بازی می کنه که اون برنده از دل بازی ازبکستان با تیم دوم گروه B بیرون میاد! اگه ژاپن تیم دوم باشه که به ضرر ما میشه دادا!!:20:

pcforlife
17-01-2011, 14:23
راستی یه سوال! ایران صعودش و اول شدنش که زودتر از قطر و ازبکستان معلوم شده بود! این چه سایتیه که هنوز نام ایران رو به عنوان تیم اول گروه D ذکر نکرده؟؟؟!!!!

Pejvak61
17-01-2011, 14:47
چی میگی دادا! ژاپن امروز دوم بشه، اگه ایران به نیمه نهایی برسه، قطعا به ژاپن میخوره! چون 99% ژاپن ازبکستان رو میبره! من یکی که دعا می کنم که ژاپن بازی رو ببره! چون حذف ژاپن خیلی خیلی بعیده!!:20:
حالا كي گفته ژاپن دوم ميشه؟ اين عربستان كه نا نداره دماغشو بكشه بالا. من به فرض اينكه ژاپن اول ميشه گفتم تا نيمه نهايي به ژاپن نميخوريم.

caca_caca888
17-01-2011, 15:29
ویرایشششششششش:

کد:

من تا امروز (17/1/2011) آپدیت کردم.(هنوز بازیهای امروز انجام نشده)
نتیجه بازی هارو به اکسل وارد کنید تا خودش امتیازارو تنظیم کنه...

تاپیکش رفت ترش:دی

Pejvak61
17-01-2011, 15:35
بر طبق زمان بازی ها بازی های یک چهارم یا همون Quarter Finals (یا QF) شماره گزاری میشن دوست من! بازی تیم اول گروه B با قطر ساعت 16:25 هستش و بازی ازبکستان با تیم دوم گروه B ساعت 19:25!! پس بازی قطر QF1 هستش و بازی ازبکستان QF2 که توی عکس اشتباه ذکر شده... نمیدونم متوجه اشتباه شدید یا نه!!
در کل چون ایران تو QF زوج قرار داره، در صورت برنده شدن در مرحله یک چهارم، با برنده QF زوج بازی می کنه که اون برنده از دل بازی ازبکستان با تیم دوم گروه B بیرون میاد! اگه ژاپن تیم دوم باشه که به ضرر ما میشه دادا!!:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.the-afc.com/en/afc-asian-cup-2011-schedule-a-results?view=Competitions&id=242

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/COLOR]/uploads/Documents/comps/2011/AFCAsianCup2011_match_schedule.pdf

تو خود بخوان حدیث از این مجمل!!

من هم فكر ميكنم جاي QF1 و QF2 بايد عوض بشه جدول بالاييش گوياي اين اشتباه هست:13:
اشتباه تايپيه :18:
واقعاً در اين سطح اينجور اشتباهات خيلي بعيده :41:
به خودمون اميدوار شدم :27:

caca_caca888
17-01-2011, 15:38
کد:

ویرایش:
برای امتحان اما و اگرها ممکنه درست نتیجه رو اعلام نکنه.
اگه توش عراق بازیه بعدی رو ببره و ایرانم ببازه (اگه تفاضل عراق بیشتر باشه) عراق رو اول نشون میده.در صورتی که اینطور نیست...

Pejvak61
17-01-2011, 16:08
کد:

ویرایش:
برای امتحان اما و اگرها ممکنه درست نتیجه رو اعلام نکنه.
اگه توش عراق بازیه بعدی رو ببره و ایرانم ببازه (اگه تفاضل عراق بیشتر باشه) عراق رو اول نشون میده.در صورتی که اینطور نیست...

با وجود در نظر گرفته نشدن شرايط صعود از اونجا كه فكر ميكنم قبل از جام ملت ها مشخص نبود كه شرايط صعود چه شكليه ولي كار با ماكروها و protect‌ سازيش منو تحت تأثير قرار داد. عالي بود :40:

Lamanta
17-01-2011, 16:17
چی شد بالاخره ؟
بعد از بازی با کره یا استرالیا باکی بازی میکنیم تا فاینل ؟
خداکنه این ژاپن رو هم ببریم که این زاکرونی شاخ نشه ایران رو به عنوان مدعی معرفی نکرده..........

man war
17-01-2011, 17:00
سوریه گل زد

Pejvak61
17-01-2011, 17:03
حالا كي گفته ژاپن دوم ميشه؟ اين عربستان كه نا نداره دماغشو بكشه بالا. من به فرض اينكه ژاپن اول ميشه گفتم تا نيمه نهايي به ژاپن نميخوريم.

ژاپن 2 - 0 عربستان تا دقيقه 15 :18:

پيش بيني رو حال كردين؟:27::31:

caca_caca888
17-01-2011, 17:05
سوریه گل زد

مطمئنی؟!

اینجا هنوز وارد نکرده!

عربستان 3 تا خورد!

Aref_2008
17-01-2011, 17:05
ژاپن 2 - 0 عربستان تا دقيقه 15 :18:

پيش بيني رو حال كردين؟:27::31:

بازی 90 دقیقه است :31:

Pejvak61
17-01-2011, 17:08
بازی 90 دقیقه است :31:

كي عربستان؟ جبران كنه؟ زرشك:31:

اينم سوميش
عربستان 0 - 3 ژاپن تا دقيقه 22.:13:

caca_caca888
17-01-2011, 17:08
سوریه 1-0
ژاپن 3-0

دقیقه 21

چه خبره:دی

man war
17-01-2011, 17:15
مطمئنی؟!

اینجا هنوز وارد نکرده!

عربستان 3 تا خورد!

اره سوریه یه 10 دقیقه ای میشه گل زده

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

اردن گل زد

حال میکنین با این سرعت

Aref_2008
17-01-2011, 17:15
ای کاش تیم امسال عربستان با ایران میوفتاد {حیف} :9:

dehtoday
17-01-2011, 17:16
من موندم الآن فرق عربستان با هند چیه ؟! :27:

caca_caca888
17-01-2011, 17:16
سوریه 1-1 اردن

Pejvak61
17-01-2011, 17:17
اين Live Match cast‌ هم قاطي كرده ها :

ببينين ژاپني ها از كجا گل زدن :18:

در ضمن رنگ ژاپن سفيده و رنگ عربستان قرمز

اينم آدرسش. البته شايد تا الآن درستش كرده باشن.

caca_caca888
17-01-2011, 17:22
اره سوریه یه 10 دقیقه ای میشه گل زده

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

اردن گل زد

حال میکنین با این سرعت

:دی
مام بریم یه گل بزنیم

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

سوریه گل به خودی زد؟
مگه نه؟

بیچاره ها اگه نتیجرو حفظ میکردن صعود میکردن!بیچاره بازیکنی که به خودشون گل زد:دی

man war
17-01-2011, 17:25
:دی
مام بریم یه گل بزنیم

---------- Post added at 05:22 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

سوریه گل به خودی زد؟
مگه نه؟

بیچاره ها اگه نتیجرو حفظ میکردن صعود میکردن!بیچاره بازیکنی که به خودشون گل زد:دی

اره : گلر گفت ولش کن میخواست مشت کنه توپو اون سرزد بعد رفت تو گل

nar nia
17-01-2011, 17:28
پخش ترانه "معین" قبل از بازی تیم ملی !

پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا، یك موسیقی از گروه آریان و یك موسیقی از یك خواننده لس آنجلسی پخش می شود.
پیش از هر بازی در جام ملت ها، از بلند گوهای ورزشگاه ترانه های از دو كشور بر گزار كننده آن دیدار پخش می شود.

به گزارش مشرق، برای دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در دوحه، قطری ها دو ترانه را پخش كردند. یكی از آنها متعلق به گروه آریان بود كه دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. ترانه انتخابی دیگر متعلق به یكی از خوانندگان لس آنجلسی بود كه برای حاضران در ورزشگاه پخش شد.

تا این لحظه این رفتار دوگانه قطری ها با واكنش مسئولان ایرانی حاضر در محل برگزاری جام ملت های فوتبال آسیا مواجه نشده و ترجیح داده اند سكوت كنند. به نظر می رسد مسئولان فرهنگی فدراسیون كه معمولا خبری از آنها شنیده نمی شد، می بایستی هماهنگی های لازم را در این باره قبل از برگزاری این مسابقات صورت می دادند.

بر اساس شنیده ها، خواننده لس آنجلسی مورد اشاره این خبر، نصرالله معین ملقب به معین بوده است.

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

این آقا ، علي دايي دوم ايران است

ويژه‌نامه بازي‌هاي جام ملت‌هاي آسيا موسوم به استاديوم، گزارشي را با عنوان "كريم گل برتري تيم ملي را به ثمر رساند" منتشر كرد.
ويژه‌نامه استاديوم كه روزانه اخبار بازي‌هاي جام ملت‌هاي آسيا را پوشش مي‌دهد، امروز در مورد درخشش كريم انصاري فرد زننده گل برتري ايران در بازي با كره شمالي با عنوان "كريم گل برتري تيم ملي را به ثمر رساند" و با چاپ عكس وي گزارشي را منتشر كرد.

به گزارش ايسنا از دوحه، در اين ويژه‌نامه گزارش ويژه‌اي درباره بازي ايران برابر كره شمالي منتشر شده كه به پيروزي ايران اشاره كرده است. در اين ويژه‌نامه همچنين اشاره شده كه كريم انصاري فرد نخستين بازي‌هاي ملي خود را در تيم بزرگسالان تجربه مي‌كند و براي اولين بار است كه در رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا حضور دارد.

همچنين به دنبال درخشش كريم انصاري فرد در ديدار مقابل تيم‌هاي عراق و كره شمالي، خبرنگاران خارجي اعتقاد دارند كه او علي دايي دوم ايران خواهد بود.

Pejvak61
17-01-2011, 17:28
پخش ترانه "معین" قبل از بازی تیم ملی !

پیش از دیدار تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا، یك موسیقی از گروه آریان و یك موسیقی از یك خواننده لس آنجلسی پخش می شود.
پیش از هر بازی در جام ملت ها، از بلند گوهای ورزشگاه ترانه های از دو كشور بر گزار كننده آن دیدار پخش می شود.

به گزارش مشرق، برای دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در دوحه، قطری ها دو ترانه را پخش كردند. یكی از آنها متعلق به گروه آریان بود كه دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. ترانه انتخابی دیگر متعلق به یكی از خوانندگان لس آنجلسی بود كه برای حاضران در ورزشگاه پخش شد.

تا این لحظه این رفتار دوگانه قطری ها با واكنش مسئولان ایرانی حاضر در محل برگزاری جام ملت های فوتبال آسیا مواجه نشده و ترجیح داده اند سكوت كنند. به نظر می رسد مسئولان فرهنگی فدراسیون كه معمولا خبری از آنها شنیده نمی شد، می بایستی هماهنگی های لازم را در این باره قبل از برگزاری این مسابقات صورت می دادند.

بر اساس شنیده ها، خواننده لس آنجلسی مورد اشاره این خبر، نصرالله معین ملقب به معین بوده است.

اين خبر تكراريه. همين امروز صبح يكي گذاشته بود تو اين تاپيك!

man war
17-01-2011, 18:03
اردن گل زد :41::41::41:

سوریه 1 اردن 2

M3HRD@D
17-01-2011, 18:07
آخ چه حالی میداد عربستان امسال به ایران میخورد

caca_caca888
17-01-2011, 18:07
اردن 2- 1 سوريه
عربستان 0 - 4 ژاپن

hamidras
17-01-2011, 18:17
از تحقیر عربستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسی ذوق زده ایم:دی!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

powerslave
17-01-2011, 18:22
وای . من از دقیقه 65 دارم میبینم. عربستان همه مدله له شد که بابا. چه حالی میده. پوووووووووووووفففففففف :27:

حالا ژاپن با اردن میان بالا؟

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

هو هو 5 تایی ها. :27:

hamidras
17-01-2011, 18:23
ای ول گل پنجم:دی!×!

ما منتظر 6 امیش هستیم:دی××

vahidgame
17-01-2011, 18:23
گل پنجم رو هم عربستان خورد
لذت می بریم این عرب ها له میشن :5:

حالا ژاپن با اردن میان بالا؟
آره

caca_caca888
17-01-2011, 18:25
باز هند 2 تا زد:دی

marvel_malayer
17-01-2011, 18:27
چه حالی میده بهترین فوتبالی هست که تو عمرم دارم می بینم
ژاپن 5 عربستان 0

man war
17-01-2011, 18:30
باز هند 2 تا زد:دی
هند؟!!!؟!؟!؟!؟!

Kurosh
17-01-2011, 18:31
هند؟!!!؟!؟!؟!؟!

تو بازی با بحرین دیگه ...
5 تا خوردن، عوضش دو تا زدن!
این عربا عرضه ی همون رو هم ندارن! :27:

dehtoday
17-01-2011, 18:43
عربستان تو این مسابقات یه گلم نزد ! :27:

rezapr2
17-01-2011, 18:47
خالي شديم
:31:

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

خالي شديم
:31:

caca_caca888
17-01-2011, 18:48
عربستان تو این مسابقات یه گلم نزد ! :27:

یه دونه به سوریه زد...

تفاضل گل= -7 :دی

dehtoday
17-01-2011, 18:52
یه دونه به سوریه زد...
اِ ... من خیال کردم نزده ! :31:
همون -7 رو بچسب ...! :27:

caca_caca888
17-01-2011, 18:56

فایل اکسل مسابقات آپدیت شد...
ارزش یه بار دانلودو داره...

yashgin128
17-01-2011, 18:56
عربستان==اولین تیم حذف شده --- بدترین تفاضل گل----....
دوستان لطفا اسم تیم هند رو خراب نکنن....

خداحافظ شاهزاده های حر.م زاده سعودی
باید بدونید زمانی که در اسیا حکومت می کردید امثال بحرین و امارات و ... اینها + داوران جیره خوار شما بودن اما حالا ....

از اردن یاد بگیرید .

فقط به ما که میرسن شیر میشن هنوز 8 فروردین یادم نمیره چطور ما رو تو ازادی ....

caca_caca888
17-01-2011, 19:04

باید بدونید زمانی که در اسیا حکومت می کردید امثال بحرین و امارات و ... اینها + داوران جیره خوار شما بودن اما حالا ....

از اردن یاد بگیرید .

8 فروردین همونیه که تو آزادی شادی کردن؟یکی عکسشو گذاشته بود.
نه؟

ALI-17
17-01-2011, 19:10
باخت غرورآفرین عربستان رو به عموم سوسمار خورهای عزیز تبریک عرض مینمایم!:22:

yashgin128
17-01-2011, 19:10
8 فروردین همونیه که تو آزادی شادی کردن؟یکی عکسشو گذاشته بود.
نه؟
اره.
میگم دوستان از معین کدوم اهنگشو میزارن؟اهنگ های مختلف هست یا فقط یه دونه؟
البته چون معین خواننده ای هست که هیچ وقت کاری به سیاست نداره و همیشه مخاطبان عاشق خودشو(از جمله خود من) حتی با شبکه های با گرایش سیاسی هم مصاحبه نمیکنه
فک کنم فدارسیون هم خیلی گیر نمیدن.البته این استنباط من هست

yashgin128
17-01-2011, 19:25
دوست عزیز این مدلی باس مینوشتی

باخت غرورآفرین سوسمار خور بزرگ (اخیرا دیگه شده تمساح خور ) رو به عموم سوسمار خورهای عزیز تبریک عرض مینمایم!
------------------------------------------------------
البته جدیدا مث اینکه قضیه برعکس شده..
گهی پشت به زین گهی زین به پشت ....
page=1&ndsp=6&ved=1t:429,r:1,s:0"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] zGeh2-Dkm5sd1EKBTOqyw[/URL]

بی باک بی بال
17-01-2011, 19:31
lمن تبریک میگم با بربچه این بازی رو نگاه کردیم کلی حالا داد :31:

Lamanta
17-01-2011, 20:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل اکسل مسابقات آپدیت شد...
ارزش یه بار دانلودو داره...
برای ورد 2003 هم میشه بزاری ؟

بردیا
17-01-2011, 20:18
موفقیت و عدم موفقیت تو جام ملتا یه چوب دوسر طلاست

اگه موفق نشیم که دوباره همون جو مرده برمیگرده به فوتبالمون

اگه موفق بشیم پشت سر این عنوان امثال سعیدلو و کفاشیان وقایم میشن و جاشون مستحکم تر میشه و تمام افتضاحاتی که به بار اوردن فراموش میشه

یکی از دلایلی که من هنوز رای ندادم تو این نظرسنجی همینه که نمیتونم خواسته قلبیم یا خواسته عقلیم رو برتری بدم به هم.

iceweek
17-01-2011, 20:36

اگه موفق بشیم پشت سر این عنوان امثال سعیدلو و کفاشیان وقایم میشن و جاشون مستحکم تر میشه و تمام افتضاحاتی که به بار اوردن فراموش میشه

یکی از دلایلی که من هنوز رای ندادم تو این نظرسنجی همینه که نمیتونم خواسته قلبیم یا خواسته عقلیم رو برتری بدم به هم.

اینکه گند کاری داشتن درسته ولی اگر تیم ملی موفق باشه کسی نمیتونه ادعا کنه به خاطر مدیریت اونها نبوده .همونطور که عدم موفقیتو نمیشه گفت اونها بی تقصیرن.
منکه امیدوارم امسال قهرمان بشن چون لیاقتشو داریم

satttanism
17-01-2011, 20:44
کاش این عربستان توی گروه ایران بود ایرانم اینطوری می ترکوندش شادیمون دوصد چندان میشد:دی

Kurosh
17-01-2011, 20:48
کاش این عربستان توی گروه ایران بود ایرانم اینطوری می ترکوندش شادیمون دوصد چندان میشد

نه بابا شانش که نداریم! تو گروه ما می افتاد، از همه اگه 5 تا 5 تا می خورد، جلو ایران شاخ میشد و حیثیتی بازی می کرد !!

M3HRD@D
17-01-2011, 20:55
ناصر الجوهره بعد بازی یه تخته هم گرفته دستش هرکی ندونه فکر میکنه مورینیو داشته نت برداری میکرده:31:

Mohammad
17-01-2011, 21:08
نت برداری ؟

داشته کوه و درخت و جنگل می کشیده ! (کشیییدیم ! :31: )

masoudtr
17-01-2011, 21:09

منم به همین دلیل دچار پارادوکس شدم
هم دوست دارم قهرمان شیم
هم دوست دارم حذف شیم

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:09 PM ----------

من صد در صد مطمئنم به کره میخوریم

Pejvak61
17-01-2011, 21:11
اي بخشكي شانس! اي كاش ايران اونا رو اينطوري ميبرد.
اما عربها با ايران عقده قديمي دارن اگه يادتون باشه تو سال 96 ما عربستانو لوله كرديم اما اونا برگشتن و با بي عدالتي حال ما رو گرفتن. اين نشون ميده اگه ما رو فرم هم باشيم اونا از حربه هاي ناجوانمردانه استفاده ميكنن و نميذارن ما پيروز بشيم.

البته هميشه خدا اونا رو ميزنه ولي اگه فهميدن!

مثلاً اگر ايران با همچين اختلافي به ژاپن ببازه اصلاً فكر نكنم كسي روش بشه تا آخر بازي تو زمين بمونه ولي عربها پوستشون كلفته.

Amir..H
17-01-2011, 21:12
جیگرم حال امد
سر دسته این کشورهای عربی با این فضاحت حذف شد
5 هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچ
خخخخخخخ

caca_caca888
17-01-2011, 21:14

والله من نمیدونم اینارو چطوری میشه به هم تبدیل کرد؟!
اصلا میشه؟

اگه کسی میتونه لطفا کمک کنه....

سازندش هم من نیستم.زیاد اطلاعی ندارم:11:

Pejvak61
17-01-2011, 21:20
نه عزيز من در اكسل با VBA روش برنامه نويسي شده تو Word كه همچين امكاناتي به اين وسعت نداره. در ضمن مگه اكسل چشه؟

ferdfe
17-01-2011, 21:31
خیلی حالیدم کلی هم ذوق کردم 5-0 :27:

میگم اگر ایران مرحله بعد رو رد کنه فکر نکنم از این ژاپن عبور کنه :27:

powerslave
17-01-2011, 21:37

از اردن یاد بگیرید .

آقا نمیدونی این پستت چقدر حال داد...ها ها .. شاهزاده های حرامزاده ... :27:

منم یه اطلاعیه به دستم رسیده از طرف انجمن سوسمارهای قطر. که ابراز داشتن از اینکه عربستان (سر دستۀ سوسمار خورها) حذف شدن خیلی خوشحالن چون الان دیگه اشتهاشون کور شده و گر نه نسل سوسمارهای قطر منقرض میشد :27:

من فکر میکنم لذت و افتخار بردن بیشتر ارزش داره و من اون رو انتخاب میکنم. اگه مسولان مملکتی ما از اشتباهات گذشتشون درس میگرفتن یه چیزی. اما اینها... بذار ببریم و شاد باشیم. یه جمله خوندم چند وقت پیش که حتی اگه حق با شما باشه، در راه ثابت کردن این موضوع به یک آدم نفهم که نمیخواد قبول کنه، چیزی غیر از اندوه و استرس گیر شما نمیاد.:11:

نه بابا شانش که نداریم! تو گروه ما می افتاد، از همه اگه 5 تا 5 تا می خورد، جلو ایران شاخ میشد و حیثیتی بازی می کرد !!

این بیشتر یک مساله (بخونید عقده) روحی خودمون هست. عربستان ی ها هم درست به اندازه بقیۀ کشور های عربی از ما متنفر هستند که البته هممون میدونیم ... هم نمیتونن بخورن ... شاید هم فوقش بخورن :27:

گرافيكار
17-01-2011, 21:42
و این بار چوب خدا صدا داشت...

انتقام فوتبال آسیا از دو دهه ضد فوتبال

حذف تیمی که به گواهی تاریخ نه چندان دور چهار بار با اشتباه داوری( بخوانید کمک داوری) به فینال جام ملتهای آسیا راه یافته بود
برای کشورهایی که تلخی این ناداوریها را چشیده بودند شیرین بود
تیمی که هرگاه به مصاف ایران می آمد صدها ترفند و حیله کثیف را همراه خود به زمین می آورد
تیمی که بازیکنانش بعد از گل زدن به ایران زبان در می آوردند و دلغک بازیهای مرسوم شبهای بادیه نشینها را به رخ ما میکشیدند
تیمی که بارها کاممان را بعضا به حق و اکثرا ناحق تلخ کرد
کشوری که مردمش خون بارها ریخته شده مارا حلال میدانند
حذف چنین تیمی آنهم به این شکل برای ما شیرین است

این بار چوب خدا صدا داشت
شاید این بادیه نشینهای گاها کر بشنوند و آینده را مثل گذشته کثیف نکنند

bushido
17-01-2011, 21:51
خیلی خوب نتیجه گرفتن ولی قرعه ی بدی واسشون افتاده
خدا کنه بتونن قهرمان شد:31:

caca_caca888
17-01-2011, 22:02
نه عزيز من در اكسل با VBA روش برنامه نويسي شده تو Word كه همچين امكاناتي به اين وسعت نداره. در ضمن مگه اكسل چشه؟

فکر کنم منظورش اکسل 2003 بود...

caca_caca888
17-01-2011, 22:18
بابا ما هرچی دنبال این 8 فروردین میگردیم چیز خوبی پیدا نمیکنیم!کاشکی یه فایل تصویری ازش بود...
کمک کنید ممنون میشم....

اما اینو پیدا کردم:دی تیم ملی که شاید نتونه اینطوری کنه اما دم ذوب آهنیا گرم:دی

آخرین نیوز:این تصویر یادگاری به یاد ماندنی پیروزی ذوب آهن در ورزشگاه کینگ فهد است ، زمانی که ذوبی ها با شیطنت برد را با حرکتی جالب جشنمی گرفتند