PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IR-TCI , Taliya , Iran Cell

صفحه ها : 1 2 [3] 4

michael666
03-03-2007, 19:50
با سلام خدمت همه بخصوص برو بچه های ایرانسلی. من دارم این پست را با گوشی مبایلم( 6630)مینویسم واقعا تجربه لذت بخشی است علی الخصوص که مجانی هم هست . ایرانسل با این gprs و mmsش ترکونده بخدا. تازه این که چیزی نیست اگه سیستم 3g راه بیفته سرعتش 10برابر gprsاست. دوتا سوال 1- چگونه mailbox خودم را به گوشیم منتقل کنم 2-وقتی از برنامه mini opera خارج میشوم connection قطع نمیشود چرا؟ در ضمن یکی از سختترین کارهای دنیابا مبایل تایپ کردن است

TheMohammad
03-03-2007, 20:14
آقایون ایرانسل دار 1 دقیقه به من توجه کنن:

ببینم من تا 7 کیلو بایت در ثانیه هم دانلود کردم... کسی بیشتر داشته؟
پنجشنبه ساعت 1.5 نصف شب داشتم با سرعت 10 کیلوبایت دانلود میکردم !

rafifar
03-03-2007, 21:47
:thumbsup: بابا فقط ir-tci

boy iran
03-03-2007, 21:52
دارین یک کاری میکنیم سیم کارتم رو بفروشم ایرانسل بخرم

اقفال کننده ها

gigili1567
03-03-2007, 22:29
من 12 هم دانلود کردم. البته با Mass Downloader

TheMohammad
03-03-2007, 22:54

اقفال کننده ها
اگه گوشی خوبی داره و میخوای از همه امکاناتش استفاده کنی در خریدن ایرانسل شک نکن

TheMohammad
03-03-2007, 22:57
:thumbsup: بابا فقط ir-tci
میشه فقط دوتا مزیت IR-TCI رو نسبت به ایرانسل بگید ؟!

Maziar_69
03-03-2007, 23:38
پنجشنبه ساعت 1.5 نصف شب داشتم با سرعت 10 کیلوبایت دانلود میکردم !

من که همیشه تقریبآ 12/13 کیلوبایت دانلود میکنم. چه روز چه شب !!!!!!!!!!!!

TheMohammad
04-03-2007, 00:02
من که همیشه تقریبآ 12/13 کیلوبایت دانلود میکنم. چه روز چه شب !!!!!!!!!!!!
از ساعت 4-11 شب که تقریبا تعطیله ، سرعت خیلی خیلی کمه !
گوشی شما چیه ؟ احیانا علامت E رو به جای G نمی بینید ؟

arman4459
04-03-2007, 00:35
شهرهاي بابل و سراب تحت پوشش شبكه‌ي اپراتور دوم تلفن همراه (ايرانسل) قرار گرفتند.

عدنان مصلايي - مدير روابط عمومي‌ ايرانسل - در گفت‌وگو با ایسنا، با بيان اين مطلب و با اشاره به اين كه در حال حاضر تعداد مشتركان ايرانسل بالاي 800 هزار نفر است اظهار كرد: تست شبكه‌ي شهرهاي كنگاور، بجنورد، ايلام، سبزوار، ملاير و قوچان به اتمام رسيده است و به زودي تحت پوشش اين اپراتور قرار خواهند گرفت.

او افزود: با توجه به اين كه ايرانسل تعهد كرده 70 شهر را تحت پوشش قرار دهد اميدواريم تا پايان سال بتوانيم تعداد شهرهاي مورد نظر را به شبكه‌ي ايرانسل متصل كنيم،‌ در حال حاضر شبكه‌ي 40 شهر ديگر آماده است و مراحل نصب آنتن در آن‌ها انجام شده و تنها مرحله‌ي نصب فيبر نوري باقي مانده است كه اميدواريم تا پايان سال به شبكه‌ متصل شوند.

به گزارش ايسنا پيش از اين شهرهاي تهران،‌ مشهد، تبريز،‌ كرج، ساري، مراغه، كرمانشاه، خرم‌آباد، اروميه، گرمي‌، همدان،‌ شيراز، قم،‌ اردبيل و مشكين شهر تحت پوشش شبكه‌ي اپراتور دوم قرار گرفته‌اند و
ايرانسل بايد تا پايان سال تعداد مشتركان خود را به دو ميليون سيصد هزار مشترك و 70 شهر را تحت پوشش قرار دهد.

arman4459
04-03-2007, 00:54
معاون نظارت و مديريت شبكه شركت ارتباطات سيار درباره اختلالات اخير در شبكه پيام كوتاه (sms) اپراتور اول گفت: ممكن است اين اختلالات به دليل ارتقاي مركز Sms امام (ره) و تغيير بانك اطلاعاتي مسيريابي Smsها كه براي بهينه‌سازي بار شبكه انجام شده رخ ‌دهند.

ايسنا- محمد حسين فلاح اصغري با بيان اين مطلب اظهار كرد: در حال ارزيابي علت اين اختلالات هستيم، البته تاكنون تست‌هاي فني از شبكه‌ اشكال محسوسي را گزارش نكرده است؛ همچنين ممكن است بخشي از اين اشكالات نيز به دليل وضعيت گوشي مشترك مقصد باشد.

‌او درباره تمهيدات شركت ارتباطات سيار براي افزايش ظرفيت شبكه Sms اپراتور اول در ايام نوروز خاطر نشان كرد: در حال حاضر شبكه را از نظر نرم‌افزاري دوباره بازبيني كرده‌ايم و تقسيم‌ترافيك لازم را انجام داده‌ايم كه با بهينه‌سازي بار‌ترافيكي شبكه و مسيرهاي ارسال Sms در حال حاضر 20 تا 30 درصد وضعيت شبكه در ارسال و دريافت Sms بهبود يافته است.

فلاح اصغري ادامه داد: مركز Sms شيراز در حال توسعه است و توافق نامه‌اي نيز امضا كرده‌ايم تا دو مركز جديد Sms به مراكز Sms كشور كه در حال حاضر 6 مركز است اضافه شود؛ اين مراكز نيز در حال حاضر شامل مركز Sms امام (ره)، الغدير در تهران، مركز Sms در مشهد، شهركرد، اروميه و شيراز هستند. ‌ ‌

او با اشاره به اينكه ظرفيت مراكز Sms كشور در حال حاضر در حدود 13 ميليون مشترك است گفت: با توجه به اينكه از حدود 15 ميليون مشترك اپراتور اول، در حال حاضر 13 ميليون مشترك در شبكه‌ فعال هستند، ظرفيت مراكز Sms فعلي نيز در همين‌اندازه است و مشكلي از اين نظر نداريم. ‌

او خاطر نشان كرد: با توسعه‌اي كه در حال حاضر در مركز Sms شيراز و راه‌اندازي دو مركز Sms جديد انجام خواهيم داد مي‌توانيم تا 18 ميليون مشترك را پاسخ‌گو باشيم.

‌ فلاح اصغري با اشاره به اينكه در طول امسال حدود 10 ميليارد Sms ميان مشتركان اپراتور اول تبادل شده، گفت: به ازاي هر مشترك در دنيا به طور ميانگين 1 تا 5/1 Sms در روز ارسال مي‌شود اما در ايران اين ميانگين 5/1 تا 5/2 Sms در روز است؛ از اين رو به طور ميانگين در روز 30 ميليون پيام كوتاه ميان مشتركان اپراتور اول رد و بدل مي‌شود كه اين تعداد در اعياد و مناسبت‌هاي خاص به دو برابر مي‌رسد، به‌عنوان نمونه در عيد‌غدير امسال در حدود 72 ميليون Sms رد و بدل شد

arman4459
04-03-2007, 00:56
دوستان طرفدار اپراتور اول توضیح بدن چرا بعد از 13 سال هنوز نمیشه با موبایل یک اس ام اس درست و حسابی زد

BABAKAM
04-03-2007, 01:11
تا اخر سال اول يک مليون سيصد هرار
يعني هفت ماه ديگه
الانم يک مليون مشترک داره

BABAKAM
04-03-2007, 01:22
میشه فقط دوتا مزیت IR-TCI رو نسبت به ایرانسل بگید ؟!

ا_در دسترس نمي باشد
2--درشبکه نمي باشد

بازم بگم انقدر مزيت من نميدونم شما تو ايرانسل چي ديدين:biggrin:

BABAKAM
04-03-2007, 01:31
دوستان طرفدار اپراتور اول توضیح بدن چرا بعد از 13 سال هنوز نمیشه با موبایل یک اس ام اس درست و حسابی زد

قشنگ دو سال بيشتره که اس ام اسش راه افتاده
سيزده سال از کجا اوردي؟

مشترکاش چي کار کنند تخيليه

gigili1567
04-03-2007, 02:59
ام ام اس مخابرات تا خرداد راه اندازی نمیشه. ولی تو دستور کارشون هست. اینو از یه منبع مطمئن میگم. درضمن الان اکثر تجهیزات مخابرات برای نسل 2 موبایله که ام ام اس رو ساپورت نمیکنه. ولی آنتنهای جدید رو با تکنولوژی نسل 2.75 خریداری کردن. برای بقیه هم سخت افزار تکمیلی رو میخرن. با اینحال زودتر از خرداد Gprs و به دنبالش MMS راه اندازی نمیشه.

gigili1567
04-03-2007, 03:07
توضیح در مورد حرف E که بعضی از گوشیها اونو بجای G نشون میدن:
نسل 2.5 موبایل، Gprs رو با سرعت حدود 200 کیلوبیت بر ثانیه ساپورت میکنه. خیلی از گوشیها این سرویس رو ساپورت میکنن. اما نسل بعدی موبایل، یعنی نسل 2.75 سرویس پیشرفته تری رو به اسم Edge با سرعت حدود 350 کیلو بیت بر ثانیه ساپورت میکنه. از اونجا که تجهیزات ایرانسل از نسل 2.75 هست، گوشیهایی که از Edge پشتیبانی میکنن، به جای G، حرف E رو نمایش میدن.

gigili1567
04-03-2007, 03:11
اینم بگم که نسل 2 (همونی که مخابرات و تالیا استفاده میکنن) حداکثر 9 کیلو بیت بر ثانیه و نسل 3 ( که حالا حالا ها باید منتظرش باشیم) تا 1 مگابیت بر ثانیه رو پشتیبانی میکنه.

Maziar_69
04-03-2007, 16:15
از ساعت 4-11 شب که تقریبا تعطیله ، سرعت خیلی خیلی کمه !
گوشی شما چیه ؟ احیانا علامت E رو به جای G نمی بینید ؟

مال من 5500نوكيا هست نه علامت‎ eداره نه‎ g يه فلش دو طرفه داره

gigili1567
05-03-2007, 14:42
تالیا --- تالیا .... سیخی 100 تومن

boy iran
05-03-2007, 14:48
تالیا --- تالیا .... سیخی 100 تومن

پس تالیا هم سیخی شد:biggrin:

gigili1567
05-03-2007, 17:13
احتمالا نخی هم بفروشنش

+WarriorKing
06-03-2007, 10:34

اقفال کننده ها

برو ایرانسل بخر... من میدونم تو میتونی... برو... برو...

دور از شوخی بخری پشیمون نمیشی... آنتن دهیش مختل هست ولی در کل خیلی رواله... GPRS

+WarriorKing
06-03-2007, 10:37
شهرهاي بابل و سراب تحت پوشش شبكه‌ي اپراتور دوم تلفن همراه (ايرانسل) قرار گرفتند.

عدنان مصلايي - مدير روابط عمومي‌ ايرانسل - در گفت‌وگو با ایسنا، با بيان اين مطلب و با اشاره به اين كه در حال حاضر تعداد مشتركان ايرانسل بالاي 800 هزار نفر است اظهار كرد: تست شبكه‌ي شهرهاي كنگاور، بجنورد، ايلام، سبزوار، ملاير و قوچان به اتمام رسيده است و به زودي تحت پوشش اين اپراتور قرار خواهند گرفت.

او افزود: با توجه به اين كه ايرانسل تعهد كرده 70 شهر را تحت پوشش قرار دهد اميدواريم تا پايان سال بتوانيم تعداد شهرهاي مورد نظر را به شبكه‌ي ايرانسل متصل كنيم،‌ در حال حاضر شبكه‌ي 40 شهر ديگر آماده است و مراحل نصب آنتن در آن‌ها انجام شده و تنها مرحله‌ي نصب فيبر نوري باقي مانده است كه اميدواريم تا پايان سال به شبكه‌ متصل شوند.

به گزارش ايسنا پيش از اين شهرهاي تهران،‌ مشهد، تبريز،‌ كرج، ساري، مراغه، كرمانشاه، خرم‌آباد، اروميه، گرمي‌، همدان،‌ شيراز، قم،‌ اردبيل و مشكين شهر تحت پوشش شبكه‌ي اپراتور دوم قرار گرفته‌اند و
ايرانسل بايد تا پايان سال تعداد مشتركان خود را به دو ميليون سيصد هزار مشترك و 70 شهر را تحت پوشش قرار دهد.

من نمیدونم چرا ایرانسل اسمی از شهرهای دیگه ای که توش BTS نصب کرده نمیبره!!!
مثلا من که دانشجوی اصفهانم هر سری که میرم و میام به راحتی از سیم کارتم تو اصفهان استفاده میکنم... BTS های ایرانسل رو هم تو کل شهر میشه دید

+WarriorKing
06-03-2007, 10:47
معاون نظارت و مديريت شبكه شركت ارتباطات سيار درباره اختلالات اخير در شبكه پيام كوتاه (sms) اپراتور اول گفت: ممكن است اين اختلالات به دليل ارتقاي مركز Sms امام (ره) و تغيير بانك اطلاعاتي مسيريابي Smsها كه براي بهينه‌سازي بار شبكه انجام شده رخ ‌دهند.

ايسنا- محمد حسين فلاح اصغري با بيان اين مطلب اظهار كرد: در حال ارزيابي علت اين اختلالات هستيم، البته تاكنون تست‌هاي فني از شبكه‌ اشكال محسوسي را گزارش نكرده است؛ همچنين ممكن است بخشي از اين اشكالات نيز به دليل وضعيت گوشي مشترك مقصد باشد.

‌او درباره تمهيدات شركت ارتباطات سيار براي افزايش ظرفيت شبكه Sms اپراتور اول در ايام نوروز خاطر نشان كرد: در حال حاضر شبكه را از نظر نرم‌افزاري دوباره بازبيني كرده‌ايم و تقسيم‌ترافيك لازم را انجام داده‌ايم كه با بهينه‌سازي بار‌ترافيكي شبكه و مسيرهاي ارسال Sms در حال حاضر 20 تا 30 درصد وضعيت شبكه در ارسال و دريافت Sms بهبود يافته است.

فلاح اصغري ادامه داد: مركز Sms شيراز در حال توسعه است و توافق نامه‌اي نيز امضا كرده‌ايم تا دو مركز جديد Sms به مراكز Sms كشور كه در حال حاضر 6 مركز است اضافه شود؛ اين مراكز نيز در حال حاضر شامل مركز Sms امام (ره)، الغدير در تهران، مركز Sms در مشهد، شهركرد، اروميه و شيراز هستند. ‌ ‌

او با اشاره به اينكه ظرفيت مراكز Sms كشور در حال حاضر در حدود 13 ميليون مشترك است گفت: با توجه به اينكه از حدود 15 ميليون مشترك اپراتور اول، در حال حاضر 13 ميليون مشترك در شبكه‌ فعال هستند، ظرفيت مراكز Sms فعلي نيز در همين‌اندازه است و مشكلي از اين نظر نداريم. ‌

او خاطر نشان كرد: با توسعه‌اي كه در حال حاضر در مركز Sms شيراز و راه‌اندازي دو مركز Sms جديد انجام خواهيم داد مي‌توانيم تا 18 ميليون مشترك را پاسخ‌گو باشيم.

‌ فلاح اصغري با اشاره به اينكه در طول امسال حدود 10 ميليارد Sms ميان مشتركان اپراتور اول تبادل شده، گفت: به ازاي هر مشترك در دنيا به طور ميانگين 1 تا 5/1 Sms در روز ارسال مي‌شود اما در ايران اين ميانگين 5/1 تا 5/2 Sms در روز است؛ از اين رو به طور ميانگين در روز 30 ميليون پيام كوتاه ميان مشتركان اپراتور اول رد و بدل مي‌شود كه اين تعداد در اعياد و مناسبت‌هاي خاص به دو برابر مي‌رسد، به‌عنوان نمونه در عيد‌غدير امسال در حدود 72 ميليون Sms رد و بدل شد

بله... 72 میلیون SMS

یه نکته جالب:
طبق آمار رسمی 18% از SMS های مخابرات نابود میشه و به مقصد نمیرسه...
18 درصد 72 میلیون: 12.960.000
اگر این تعداد SMS رو که به مقصد هم نرسیده رو ضرب در 16 تومن بکنیم: 0.000 207.36

فقط پولی که بابت اس ام اس هایی که به مقصد نرسونده میشه اینقدر (اونم فقط یک شب)
با این پولهایی که میگیره هنوز شبکش افتضاحه
اصلان بهتره راجع به IR-TCI حرف نزنیم

+WarriorKing
06-03-2007, 10:52
بچه ها یه سوال... من هر کاری میکنم Mms نمیفرسته
همش به Error میخورم... البته Gprs سالمه و کار میکنه
مشکل چیه؟

ShahabSAMSUNG
06-03-2007, 11:14
این از تنظیمات ام ام اسه. مال منم اینطوری بود. خودش درست شد. البته من تنظیمات رو اونطور که گفتن نذاشتم. شما تنظیماتت رو چجوری گذاشتی؟ بگو تا شاید جایی مشکل داشته باشه، راهنماییت کنیم.

masoudboy
06-03-2007, 13:11
این آنتن های ایرانسل دقیقا چه شکلی هست ؟؟ کسی عکس ازش داره ... با آنتن های مخابرات فرق داره ؟؟!

gigili1567
06-03-2007, 15:43
مثل آنتنهای مخابرات... ولی معمولا رو سقف خونه های شخصی نصب شدن. نه تو خیابون

no name
06-03-2007, 16:32
سلا م
ايران سل خوبه نه الان چون از نظر انتن دهي ضعيفه
2 ساله ديگه خوب ميشه شايدم زودتر

gigili1567
06-03-2007, 16:39
سلا م
همین الانم خیلی بهتر از دوتای دیگس...:blink:

+WarriorKing
06-03-2007, 18:40
این از تنظیمات ام ام اسه. مال منم اینطوری بود. خودش درست شد. البته من تنظیمات رو اونطور که گفتن نذاشتم. شما تنظیماتت رو چجوری گذاشتی؟ بگو تا شاید جایی مشکل داشته باشه، راهنماییت کنیم.

ببین شهاب جان گوشیم Sony Ericssone... خوب؟
تو تنظیمات MMS وقتی یه MMS Profile میسازی سه تا گزینه وجود داره:
MMS Profile name
Message server
internet profile

که اولی که اسمه (هیچی)
دومی رو نوشتم: mtnirancell
تو قسمت سوم هم همون Profile ای که برای اینترنت دارم رو وارد کردم

GPRS ام کار میکنه، فقط تو MMS مشکل دارم

+WarriorKing
06-03-2007, 18:45
سلا م

اونم حل میشه... الانم آنتن دهی بدی نداره... یه کم مختله

حالا تالیا باز آنتن دهیش خوبه IR-TCI که افتضاحه

brightest
06-03-2007, 19:45
MMS Profile name
Message server
internet profile

که اولی که اسمه (هیچی)

دومي بايد باشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ShahabSAMSUNG
06-03-2007, 21:16
همین دیگه. من APN رو وقتی GPRS میزنم کار می کنه ولی وقتی mtnirancell زدم کار نکرد.
بابا خیلی مسخره است.

البته قبلاً با همون GPRS هم کار نکرده بود. انگار که قبلاً اصلاً نمیشده استفاده کرد. یی هو فعال شد.

یه جا هم باید اسم سرور وارد کنی که دوستمون گفت.

مهدی 2007
06-03-2007, 22:11
MMS Profile name
Message server
internet profile

که اولی که اسمه (هیچی)

فکر کنم دومی رو که اشتباه زدی و هم چنین اون ------ رو هم باید تو قسمت مربوطه وارد کنی
10.131.26.138 البته تو تنظیمات پروفایل اینترنت باید وارد کنی

Maziar_69
06-03-2007, 22:43
تورو خدا ببینید چقدر با وقاحت پشت سر ایرانسل دروغ میبافن. متن زیر رو از سایت تالیا نیوز بخونید ببینید آخه این بسیاری که گفته کیه؟ بسياري از شهروندان تهراني از كيفيت آنتن‌‏دهي سيم كارت‌‏هاي ايرانسل ابراز نارضايتي كرده و معتقدند سيم كارت‌‏هاي اين شركت در بسياري از مناطق تهران آنتن‌‏دهي مناسبي ندارد.
به گزارش خبرنگارايلنا، در حالي كه عدنان مصلايي، مدير روابط عمومي شركت ايرانسل، درآخرين اظهارات خود از موفقيت اين شركت براي پوشش 90 درصدي شهر تهان خبر داده و در بسياري از مشتركان اين شبكه از كيفيت مكالمات و آنتن‌‏دهي اين سيم كارت‌‏ها ناراضي هستند.
يكي از خريداران سيم كارت‌‏هاي اين اپراتور مي‌‏گويد: ايرانسل در حال حاضر تنها به فكر فروش بيشتر سيم كارت‌‏هاي خود با استفاده از انواع تبليغات است ؛ اما به كيفيت آنتن‌‏دهي سيم كارت‌‏هاي خود كه يكي از مشكلات ديرينه دارندگان تلفن همراه در ايران است توجه چنداني نمي‌‏كند.
بر اساس اين گزارش ؛ قرار بود تا پايان امسال 70 شهر و تمامي مراكز استان‌‏ها تحت پوشش شبكه ايرانسل قرار گيرد؛ اما اگر گفته مسوولان ايرانسل مبني بر شهر بودن نقاطي مانند قلعه حسن خان و برخي نقاط ديگردر كشور را هم بپذيريم، واقعيات با تبليغات عنوان شده بسيار متفاوت است.
نخستين گام براي جلب توجه مشتري و اعتماد وي، ارائه خدمات مفيد و واقعي به آنان است نه فريب دادنشان كه منجر به خريد يك سيم كارت اعتباري شود.

هر چی باشه ایرانسل از تالیا آشغال که بهتره

Maziar_69
06-03-2007, 22:43
باز هم چرت و پرت پشت سر ایرانسل : به گزارش فارس بسياري از خريداران سيم كارت هاي پيش پرداختي و پس پرداختي ايرانسل، اپراتور دوم تلفن همراه از نحوه ارايه سرويس هاي ارزش افزوده اين شركت گلايه مي كنند.
شركت ايرانسل از اواخر بهمن ماه براي نخستين بار سرويس ارزش افزوده GPRS براي اتصال به اينترنت از طريق تلفن همراه را بين شمار محدودي از مشتركان عرضه كرده است .
برخي از خريداران اين سيم كارت ها مي گويند: هنوز پيغام SMS حاوي اطلاعات مورد نياز براي اتصال به اينترنت را دريافت نكرده اند.
برخي ديگر نيز با اشاره به اينكه گاهي اوقات توانسته اند به اينترنت وصل شوند، مي گويند، براي اتصال به اين سرويس بايد زير دكلهاي مخابراتي اين شركت و براي استفاده مناسبتر از آن بايد دقيقاً زير آنتن هاي مخابراتي اين شركت بايستيد.
آنان مي افزايند: در بسياري از ساعات روز اين سرويس ارايه نمي شود يا اگر هم ارايه مي شود آنقدر كند است كه نمي توان از آن بهره برد.
به گفته آنان اگر چه سرعت اينترنت ايرانسل رسما حدود 48 كيلوبيت بر ثانيه اعلام شده اما در عمل سرعت اتصال نصف اين رقم هم نيست، چون به عنوان مثال سرعت بالا آمدن صفحه اول سايت گوگل از طريق اين سرويس بسيار طولاني تر از حالتي است كه كاربران با استفاده از رايانه معمولي و به صورت خانگي يا (dial-up) به اينترنت متصل مي شوند.
حسيني يكي از دارندگان سيم كارت هاي اعتباري ايرانسل مي گويد: در بسياري از ساعت روز نمي توانم به اينترنت دسترسي پيدا كنم حال آنكه اين سيم كارت را به بهانه اتصال به اينترنت خريداري كرده ام.
وي مي گويد: تنها يك بار توانسته‌ام از اينترنت اين سيم كارت استفاده كنم كه داخل خودرويي در پشت چراغ قرمز اتوبان كردستان و جلال آل احمد نشسته بودم كه البته آن هم بعد از 20 - 30 ثانيه قطع شد. خدایی من همیشه کانکتم تا حالا حدودت 600 مگ دانلود کردم

Maziar_69
06-03-2007, 22:44
یارو احمق هنوز نمیدونه اسم بی تی اسی رو مینویسه که بهش وصله. بخونید: تاليانيوز- آنچه كه در ادامه مي آيد متن نامه الكترونيك وارده توسط يكي از خوانندگان است كه تلاش كرده از خدمات ارزش افزوده سيم كارت ايرانسل استفاده كند. نوشته هاي وي عينا و با اندكي حك و اصلاح نوشتاري – و نه محتوايي - بر روي سايت تاليانيوز قرار مي گيرد:

ديشب ( 12 اسفند ماه ) بعد از تهيه سيم كارت ايرانسل تصميم گرفتم سرويس GPRS آن را امتحان كنم. گوشي من نوكيا 6630 است و با مراجعه به سايت ايرانسل مطمئن شدم كه اين گوشي با سرويس ياد شده سازگار است.
با توجه به اطلاعيه هاي تبليغاتي ايرانسل در نشريات ديگر نمي توانستم منتظر دريافت sms تنظيمات GPRS بمانم. چون قرار بود دستورالعمل اين تنظيمات حداكثر تا 9 اسفند از طريق ارسال شود و من سيم كارت خودم را تازه شب سيزدهم ( حدود ساعت 10 شب ) فعال كرده بودم. هر چند برخي دوستانم كه از چند هفته قبل سيم كارت ايرانسل خود را فعال كرده بودند هم مي گفتند SMS ياد شده را دريافت نكرده اند.
به هر حال بر طبق آنچه در آگهي آمده بود يك راه حل ديگر هم وجود داشت. دستورالعمل *130*3*5#(yes/ok) را از روي گوشي شماره گيري كردم تا تنظيمات ياد شده را دريافت كنم. اگر درست به خاطرم مانده باشد مرتبا با پيام Unknown USSD Application مواجه شدم واين كار حاصلي براي من نداشت.
در نتيجه دست به دامن تلفن شدم و بيش از 15 بار شماره 130 – امور مشتركان ايرانسل - را شماره گيري كردم كه مكررا با پيام network busy يا number busy مواجه شدم. پس از آن ديگر شماره هاي موجود در راهنما يعني 135 و 140 را هم شماره گيري كردم كه آنها هم اشغال بودند. نكته جالب اينكه در دفترچه كوچك راهنماي ايرانسل براي طرح پرداخت ماهيانه چنين درج شده كه براي دستيابي به خدمات مشتركين با تلفني غير از ايرانسل با شماره 98935130+ تماس بگيريد. ولي پس از اين كار دائما با پيام شماره مورد نظر در شبكه موجود نمي باشد مواجه شدم. بر طبق آنچه در سايت ايرانسل آمده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) اين شماره ها از 8 تا 23 پاسخگوي مردم هستند.
پس از اين كارها تلاش كردم حداقل يكبار با منزل تماس بگيرم. البته من خودم در منزل بودم واين كار را تنها به صورت آزمايشي انجام دادم. متاسفانه بعد از 7-8 بار تلاش مكررا با پيام network busy مواجه شدم. وضعيت تماس با اپراتور دولتي و تاليا هم همين طور بود و اين در شرايطي بود كه ساعت حدود 10.5 شب بود. با اين وضعيت ديگر انگيزه اي براي امتحان سرويس SMS ايرانسل هم نداشتم.
تنها اتفاق جالبي كه در حين آزمايش اين سيم كارت براي من افتاد نمايش موقعيت مكاني من بر روي گوشي آن هم به مدت كمتر از يك دقيقه بود كه البته با واقعيت چندكيلومتري فاصله داشت. به گونه اي كه بر روي صفحه گوشي نام محله اي در چند كيلومتري منطقه واقعي زندگي من درج شده بود.

توضيح ضروري: اميدواريم در آينده بسيار نزديك با افزايش كيفيت خدمات تمامي اپراتورهاي فعال در كشور ديگر شاهد چنين گلايه گذاري هايي از سوي كاربران محترم سايت تاليانيوز نباشيم.
:laughing:

BABAKAM
06-03-2007, 23:27
اينکه چيري نيست
سايت تاليانيوز
احمقها به فيبر نوري ميگن کابل نوري
خاک برسرشون

مهدی 2007
07-03-2007, 22:19
واقعا من موندم این ایرانسل تو تهران داره بهترین خدمات رو میده و اکثر جاها آنتن فول داره و اسم خیابونی که توش بی تی اس هست رو می نویسه مثلا تو یه خیابون A, B ,c می زنه یعنی چند تا آنتن تو یه خیابون در صورتی که تو شهرستان مثلا شهر قم فقط 3 یا 4 تا آنتن زده که اونهم اسم خیابون رو نمیزنه و توی مرکز شهر هم حتی بعضی اوقات آنتن فول نیست و اگه بخواهی استفاده کنی باید گوشی رو نیم متر بالا سرت بگیری بعد دیگه خیلی رو می خواد که تهرانیها بیان انتقاد کنن
اون جاده قم تهران که از جنوب تهران می نویسه جزو پوشش دهی کجاست؟ دیگه از عوارضی به بعد جزو جاده محسوب می شه؟
بعد از اون طرف نوشته پوشش قم کامله بعد خودش تو نقشه نیمی از قم رو بدون پوشش کشیده
این سایت تالیا نیوزنمی دونم چه دشمنی باهاش داره من نمی دونم از این کار چه سودی می بره

ShahabSAMSUNG
07-03-2007, 22:58
فعلاً شدیداً به دست و پا افتادن و هی دارن به ایرانسل گیر میدن.

تا حالا یه بار هم اخبار از خدمات ایرانسل چیزی نمی گفت ولی حالا هییییییی از اخطار هایی که بهش میدن میگه. اونم چه اخطارای الکی و مسخره ای. 30 درصد تجهیزات باید خارجی باشه هم شد ایراد؟ (برو عمو)

عوام فریبی این دولت پست فطرت تمومی نداره.

Maziar_69
07-03-2007, 23:16
خوب شما که هی میگین ثانیهای حساب کنه بعد از عید وقتی تعرفه معلوم شد ببینید چقدر اینترنت مفت استفاده کردین دیگه یا مکالمه ی رایگان (مخابرات و تالیا برن بوغ بزنن)

Silwestern
08-03-2007, 00:15
تورو خدا ببینید چقدر با وقاحت پشت سر ایرانسل دروغ میبافن. متن زیر رو از سایت تالیا نیوز بخونید ببینید آخه این بسیاری که گفته کیه؟ بسياري از شهروندان تهراني از كيفيت آنتن‌‏دهي سيم كارت‌‏هاي ايرانسل ابراز نارضايتي كرده و معتقدند سيم كارت‌‏هاي اين شركت در بسياري از مناطق تهران آنتن‌‏دهي مناسبي ندارد.
به گزارش خبرنگارايلنا، در حالي كه عدنان مصلايي، مدير روابط عمومي شركت ايرانسل، درآخرين اظهارات خود از موفقيت اين شركت براي پوشش 90 درصدي شهر تهان خبر داده و در بسياري از مشتركان اين شبكه از كيفيت مكالمات و آنتن‌‏دهي اين سيم كارت‌‏ها ناراضي هستند.
يكي از خريداران سيم كارت‌‏هاي اين اپراتور مي‌‏گويد: ايرانسل در حال حاضر تنها به فكر فروش بيشتر سيم كارت‌‏هاي خود با استفاده از انواع تبليغات است ؛ اما به كيفيت آنتن‌‏دهي سيم كارت‌‏هاي خود كه يكي از مشكلات ديرينه دارندگان تلفن همراه در ايران است توجه چنداني نمي‌‏كند.
بر اساس اين گزارش ؛ قرار بود تا پايان امسال 70 شهر و تمامي مراكز استان‌‏ها تحت پوشش شبكه ايرانسل قرار گيرد؛ اما اگر گفته مسوولان ايرانسل مبني بر شهر بودن نقاطي مانند قلعه حسن خان و برخي نقاط ديگردر كشور را هم بپذيريم، واقعيات با تبليغات عنوان شده بسيار متفاوت است.
نخستين گام براي جلب توجه مشتري و اعتماد وي، ارائه خدمات مفيد و واقعي به آنان است نه فريب دادنشان كه منجر به خريد يك سيم كارت اعتباري شود.

هر چی باشه ایرانسل از تالیا آشغال که بهتره

دوستان به نظر میاد همه این 3 اپراتور رو امتحان کرده باشید.. همتون و همه مون و همه شون هم می دونن که ایرانسل تکه ..

این چونه و تعارف نداره.. پس تعجب نکنید که تالیا اینطوری خبر می ده
دولت بی عرضه کشور ما هم که فقط بلده حرف مفت تحویل مردم بده هم اینطوری از ایرانسل بد میگه

اینا اگه عرضه داشتن نمیزاشتن یه الف بچه از دستشون در بره..که یه دستگاه رو مسخره ی خودشون کرده

اونوقت میان در گوش ملت میگن ما بهترینیم...

همه مردم میدونن که ایرانسل به حق داره خدمات شایسته میده ...

من بودم تو سایت تالیا نمی رفتم ... حیف وقت که آدم بره اراجیف این .......... ها رو بخونه..

بیخیال... فقط ایرانسل رو عشق است

ما که از آنتن دهیش بدی ندیدیم... اینترنت توپ + mms ... دیگه چی میخواین..
ایشالله دولت سنگ پرون کند ذهن هم دست از شرارت هاش علیه این شرکت بر میداره و این پوشش سراسری بشه

به امید اون روز

boy iran
08-03-2007, 01:13
آقا حالا از دست کسی شاکی هستی
چرا توهین می کنی

gigili1567
08-03-2007, 02:43
راست میگه دیگه... فقط سنگ میندازن

+WarriorKing
08-03-2007, 10:48
بچه ها در مورد اینکه تالیا نیوز داره ایراد الکی میگیره درست میگین

من چند تا آشنا تو مخابرات و تالیا دارم... کلا این دو تا ایرانسل رو رقیب سر سخت خودشون میدونن... الان هم که ایرانسل اینطوری بازار ور تو دستش گرفته بیشتر ناراحتن

البته طبیعی هم هست... همه جای دنیا رقابت وجود داره... تبلیغات هم هست... تبلیغات کاذب هم در مورد رقبا وجود داره

من خودم الان طرفدار سفت و سخت و تعصبی ایرانسل شدم... ولی بچه ها چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟
اکثر مردم میدونن ایرانسل بهتره... حداقل الان همه ایرانسل دارا راضی هستند و کم کم به مشترکینش اضافه هم میشه...

ولی مسئله ای که وجود داره اینه که توهین کردن ما به مثلا تالیا نیوز کار درستی نیست... کلا خودمون رو بی احترام میکنیم... اسم مشترکین ایرانسل هم بد در میره... بد میگم؟

+WarriorKing
08-03-2007, 10:56
دومي بايد باشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا MMS من هم راه افتاد... چقدر عالی...

ببینم من فکر میکردم خود فایل برامون میاد... یه MMS به خودم زدم، یه SMS اومد که حاوی یه لینک و User و Pass بود!!!

brightest
08-03-2007, 18:50
آقا MMS من هم راه افتاد... چقدر عالی...

ببینم من فکر میکردم خود فایل برامون میاد... یه MMS به خودم زدم، یه SMS اومد که حاوی یه لینک و User و Pass بود!!!

خوش به حالتون !
امروز از صبح كه زدم بيرون تا همين الان واقعا سرعت فوقالعاده است و من هر كاري ميخواستم كردم !
ولي هنوز نتونستم mms بفرستم !

TheMohammad
08-03-2007, 19:31
خوش به حالتون !
امروز از صبح كه زدم بيرون تا همين الان واقعا سرعت فوقالعاده است و من هر كاري ميخواستم كردم !
ولي هنوز نتونستم mms بفرستم !
آره امروز سرعت خیلی خوبه ، ظهر حدودای ساعت 1.5 داشتم با سرعت 9.5 کیلوبایت دانلود میکردم !!!!!!
شاید پهنای باندشون رو زیاد کردن !!

netlcom
08-03-2007, 19:39
چرا سرعت اینترنت که من با موبایل که وصل می کنم به کامپیوتر میام نت 460.8Kpbs هست واقعیه

TheMohammad
08-03-2007, 20:02
چرا سرعت اینترنت که من با موبایل که وصل می کنم به کامپیوتر میام نت 460.8Kpbs هست واقعیه
اون سرعت اتصال کامپیوتر به گوشی هست ، برای من زده 921kbps

masoudboy
08-03-2007, 21:29
آقا یک سوال دارم از کسانی که تالیا دارند می خواستم ببینم محدویت زمانی تالیا حذف شده الان یا هنوز هست ؟؟

Maziar_69
08-03-2007, 21:52
امشب (پنج شنبه) سرعت اینترنت من فوق العاده زیاد شده اگه دروغ نگفته باشم حدود 19 یا 20 کیلوبایت در ثانیه !!!!!!!! باز هم بگن ایرانسل بده

Maziar_69
08-03-2007, 21:57
اعتصاب سراسري***اعتصاب سراسري*** در اعتراض به نرخ بالاي مکالمات تلفن همراه روز 27 ارديبهشت 86(روز جهاني ارتباطات و مخابرات) همه موبايلها را خاموش ميکنيم (اين کار خسارت سنگيني را متوجه مخابرات ميکند) به همه بفرستيد تا همه از قبل براي اين روز مهم و سرنوشت ساز آماده باشند

musketeer
08-03-2007, 22:10
اعتصاب سراسري***اعتصاب سراسري*** در اعتراض به نرخ بالاي مکالمات تلفن همراه روز 27 ارديبهشت 86(روز جهاني ارتباطات و مخابرات) همه موبايلها را خاموش ميکنيم (اين کار خسارت سنگيني را متوجه مخابرات ميکند) به همه بفرستيد تا همه از قبل براي اين روز مهم و سرنوشت ساز آماده باشند
آقا نکن این کارو!!!!!!!!!!!!!
27 اردیبهشت روز تولد منه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

x-ray
08-03-2007, 22:13
اي كاش من هم ايرانسل داشتم (آرزوي كساني كه از دو نوع ديگر استفاده ميكنند)

netlcom
08-03-2007, 23:47
اي كاش من هم ايرانسل داشتم (آرزوي كساني كه از دو نوع ديگر استفاده ميكنند)

برو 29 هزار تومن بده یکی اعتباری همه امکاناتی رو که دائمی داره اونم داره

boy iran
09-03-2007, 00:07
امشب (پنج شنبه) سرعت اینترنت من فوق العاده زیاد شده اگه دروغ نگفته باشم حدود 19 یا 20 کیلوبایت در ثانیه !!!!!!!! باز هم بگن ایرانسل بده

ایرانسل بده :biggrin:
نه ولی فوق العاده است

brightest
09-03-2007, 03:20

تائيد ميكنم
امروز از صبح سرعت فوق العاده بود!
اميدوارم هميشه همينطور باشه و بهتر هم بشه!

doom3
09-03-2007, 16:13
پس برای من چرا اصلا سرعت نمیده الان 2 روزه از کار افتاده همش ارور میده

+WarriorKing
09-03-2007, 21:28

بچه ها چطوری شما اینقدر با سرعت بالا کانکتید؟!!
من سرعتم زیاد نیست... همش 1 بار 7 کیلو بایت/ثانیه شد... بقیه مواقع حدود 3 KB/S هست!!!

Maziar_69
10-03-2007, 00:24
قبلا تو تاپیک کلیه بحث های ایرانسل گفته بودم که سرعت اینترنت بستگی به اون آنتنی که بهش وصل هستین داره اگه اون آنتن شلوغ باشه و به قول یکی از بچه ها مردم پا برهنه تو شبکه باشن سر عت کم میشه ولی من تو این دو روزهمه جاهایی که رفتم سرعت فوق العاده بود حتی تو علائدین

seyed1370
10-03-2007, 02:17
بابا اخه وقتی میخای با 912 به 935 sms بزنی به فنا مید تت اخرشم پشیمون میشی

mehrsp
10-03-2007, 12:01
به رغم تاکيد سازمان تنظيم مقررات و نظام ارتباطات راديويي‌,شرکت ايرانسل مکالمات مشترکان خود را دقيقه‌اي حساب مي کند .
خسروي رئيس اين سازمان با بيان اين مطلب و با اشاره به اينکه در اين روش چنانچه مشترکي حتي پنج ثانيه صحبت کند براي او يک دقيقه حساب مي شود گفت:اين موضوع در دور اول‌,پس از صورت حساب گيري به شرکت ايرانسل اعلام شد ولي روند دقيقه‌اي حساب شدن همچنان ادامه دارد.

وي افزود:در دستورالعملي به شرکت ايرانسل اعلام شد که مکالمات مشترکان بايد ثانيه‌اي حساب شود و اين شرکت نيز علت اجرا نکردن اين دستورالعمل را نداشتن نرم افزار مربوط دانست.

علي اصغر عيني پور معاون فني شرکت ايرانسل نيز در اين باره گفت:مسئولان اين شرکت در حال بررسي و حل اين مشکل هستند.

وي يکي از دلايل دقيقه‌اي حساب شدن مکالمات مشترکان ايرانسل را مشکل نرم افزاري خواند و افزود:اين مشکل در base data ريشه دارد که در آينده رفع خواهد شد.

عيني پور در عين حال گفت:در شرايط کنوني مکالمات مشترکان ايرانسل در صورتي که تا سه ثانيه باشد ثانيه‌اي حساب مي شود.

شرکت ايرانسل قبلا اعلام کرده بود ,نحوه محاسبه مکالمات مشترکان اين شرکت تا پايان بهمن‌,ثانيه‌اي مي شود.

شماري از مشترکان ايرانسل از دقيقه اي حساب شدن مکالمات خود گله مند و خواستار رسيدگي به اين مشکل هستند .

+WarriorKing
10-03-2007, 12:14
بابا اخه وقتی میخای با 912 به 935 sms بزنی به فنا مید تت اخرشم پشیمون میشی

مشخصه که به فنا مید تت... مگه توقع بیشتری از 912 داری؟!!

کلا GSM اپراتور اول بر پایه فنا دادن پایه ریزی شده...

+WarriorKing
10-03-2007, 12:19
به رغم تاکيد سازمان تنظيم مقررات و نظام ارتباطات راديويي‌,شرکت ايرانسل مکالمات مشترکان خود را دقيقه‌اي حساب مي کند .
خسروي رئيس اين سازمان با بيان اين مطلب و با اشاره به اينکه در اين روش چنانچه مشترکي حتي پنج ثانيه صحبت کند براي او يک دقيقه حساب مي شود گفت:اين موضوع در دور اول‌,پس از صورت حساب گيري به شرکت ايرانسل اعلام شد ولي روند دقيقه‌اي حساب شدن همچنان ادامه دارد.

وي افزود:در دستورالعملي به شرکت ايرانسل اعلام شد که مکالمات مشترکان بايد ثانيه‌اي حساب شود و اين شرکت نيز علت اجرا نکردن اين دستورالعمل را نداشتن نرم افزار مربوط دانست.

علي اصغر عيني پور معاون فني شرکت ايرانسل نيز در اين باره گفت:مسئولان اين شرکت در حال بررسي و حل اين مشکل هستند.

وي يکي از دلايل دقيقه‌اي حساب شدن مکالمات مشترکان ايرانسل را مشکل نرم افزاري خواند و افزود:اين مشکل در base data ريشه دارد که در آينده رفع خواهد شد.

عيني پور در عين حال گفت:در شرايط کنوني مکالمات مشترکان ايرانسل در صورتي که تا سه ثانيه باشد ثانيه‌اي حساب مي شود.

شرکت ايرانسل قبلا اعلام کرده بود ,نحوه محاسبه مکالمات مشترکان اين شرکت تا پايان بهمن‌,ثانيه‌اي مي شود.

شماري از مشترکان ايرانسل از دقيقه اي حساب شدن مکالمات خود گله مند و خواستار رسيدگي به اين مشکل هستند .

هیچ چیزی بدون ایراد که نمیشه... مخصوصا تو کشور عزیزمون
حالا اینم ایراد شبکه ایرانسل باشه... حالا این ایراد برطرف بشه دیگه چی میمونه؟

doom3
10-03-2007, 13:03
ولی ایرانسل که این همه ادعاش میشه بعیده که همچین نرم افزاری رو نداشته باشه
من که هنوز از ایرانسل راضی نیستم هزینه هاش خیلی بیشتر از اونی که فکرشو میکنی میاد sms هنوز مشکل داره

+WarriorKing
10-03-2007, 14:18
دوستانی که ایرانسل دارند:

من تا همین الان که شنبه ساعت 2:17 بعد از ظهره هر Mms رو بصورت Sms دریافت میکردم
دوستامم همین طور بودن

ولی همین الان دیدم که یه Mms برام اومد... بقیه هم تا الان مشکل داشتند؟ الان چی؟ Mms دریافت میکنید؟

TheMohammad
10-03-2007, 15:59

دوستامم همین طور بودن

ولی همین الان دیدم که یه Mms برام اومد... بقیه هم تا الان مشکل داشتند؟ الان چی؟ Mms دریافت میکنید؟
هنوز شبکه مراحل آزمایش رو میگذرونه ، به خاطر این هست که مجانیه !

Maziar_69
10-03-2007, 23:40
هنوز شبکه مراحل آزمایش رو میگذرونه ، به خاطر این هست که مجانیه !

راستی من به پیشنهاد شما عمل کردم و یه تاپیک زدم. برای دفاع از ایرانسل دریغ نکنید.

Mohammad Hosseyn
10-03-2007, 23:55
Ir-tci بره بوق بزنه !!!!

فقط ايرانسل ... عقب افتادگي ما از نظر شبكه ي تلفن همراه رو ايرانسل رفع كرد ... حالا بريد به Ir-tci راي بديد ...

ShahabSAMSUNG
11-03-2007, 01:50

دوستامم همین طور بودن

مدل گوشیت چی هست؟

مثلاً با اینکه من راحت با گوشی بابام (نوکیا 6100) ام ام اس می فرستم، و ام ام اس های متنی رو می گیرم، ولی چون خود گوشی تمام رنگی نیست (به قولی چهار رنگه) ام ام اس هایی رو که تمام رنگی هستن بصورت اس ام اس براش میاد.

متوجه منظورم میشی؟

ولی گوشی خودم همه ام ام اس ها درست میاد و باز هم میشه.

miliomid
11-03-2007, 03:02
سلام
من کل این 500 تا پست رو خوندم
اول نظرمو میگم ... ایرانسل بهترینه :happy:

آخه چرا نمی خواید قبول کنید که ایرانسل موجب پیشرفت ما شده ؟
همه ما میریم از 200 هزار تومن تا 600-700 هزار تومن پول میدیم :blink: گوشی میگیریم که به قول خودمون کلاس گذاشته باشیم . ولی چه فایده ؟ وقتی نمیشه از امکانات گوشی استفاده کرد یعنی پولمون رو ریختیم تو جوب آب ... :sad:
من خودم W850 دارم . تا قبل از اینکه ایرانسل بگیرم یه سری امکاناتش به دردم نمی خورد اما الان خیلی هاش رو میتونم استفاده کنم .

ایرانسل ( که الهی قربونش برم :wub: ) اومده یه کاری کرده که ما بتونیم از همه امکانات گوشیمون استفاده کنیم .

من خودم هم تالیا دارم هم ایرانسل . هر دوشون خوبن .
کی میگه کیفیت آنتن دهی و sms ایرانسل و تالیا بده ؟ والا ما همه جا IR-TCI - تالیا و ایرانسل رو امتحان کردیم .
خیلی جاها ایرانسل بهتر بود خیلی جاها هم تالیا خیلی جاها هم IR-TCI .
این اپراتورها همشون به نوبه خودشون خوبن . هرکدوم مخصوص یه سری از آدم هاست .

ما نباید تعصب داشته باشیم . تا زمانیکه بعضیهامون بیایم سر هیچ و پوج دعوا کنیم به هیچ جا نمیرسیم .:angry:

ما میگیم چرا 300 تا 600 هزارتومن پول سیم کارتی رو مبدیم که نمیتونه خواسته های ما رو تحقق ببخشه ؟:sad:
اگه ما از ایرانسل و تالیا طرفداری میکنیم فقط به خاطر بهتر بودنش نسبت به IR-TCI هست ... وگرنه قصدی نداریم :)

کسی هم که این تاپیک رو ایجاد کرده قصدش نه توهین به کاربرا بوده نه به اپراتور ها . قصد فقط مقایسه اپراتورها و پیدا کردن نقاط ضعف و قوت آنهاست . همین

حالا قضاوت با خودتونه

ببخشید سرتون رو درد آوردم
قربون همگیتون
آرزو :wub:

gigili1567
11-03-2007, 03:27
خانم آرزو، یه اپراتور باعث پیشرفت نمیشه. ولی در کل حرف شما کاملا درسته. هر اپراتور یه خوبی داره یه بدی. هرکسی هم طبق نیازش یکی رو انتخاب میکنه. اونی که اصلا احساس نیاز به MMS نمیکنه براش مهم در دسترس بودنه و مسلما TCI رو انتخاب میکنه که پوشش بیشتری داره. ولی اکثر کسایی که تو این تاپیک مینویسن، از دودره بازیهای TCI مینالن. به نظر اکثریت این افراد باید از اپراتور خصوصی ایرانسل حمایت بشه. ( بماند که ایرانسل هم 51 درصدش مال همونایی که دستشون تو TCI و Taliya هم هست)

gigili1567
12-03-2007, 02:47
چرا از دیشب کسی به اینجا سر نزده؟

hajHasan
12-03-2007, 17:02
سلام
کسی میدونه ایرانسل کی مترو تهران را پوشش میده ؟ متاسفانه داخل مترو اصلا آنتن نداره و بعلت تعداد زیاد مسافرین مترو , فکر کنم این یک مشکلیه که خیلیها منتظر حل شدنش هستند

Mohammad Hosseyn
12-03-2007, 17:29
سلام
کسی میدونه ایرانسل کی مترو تهران را پوشش میده ؟ متاسفانه داخل مترو اصلا آنتن نداره و بعلت تعداد زیاد مسافرین مترو , فکر کنم این یک مشکلیه که خیلیها منتظر حل شدنش هستند
دوست عزيز سوال رو اينجا بپرس دوستان جواب مي دن :

boy iran
12-03-2007, 17:43
نه بابا ایرانسل تو مترو هم ترکونده

ShahabSAMSUNG
12-03-2007, 20:10
نه بابا ایرانسل تو مترو هم ترکونده

منظورتون چیه؟
توی مترو که آنتن نمیده. فقط متروی تهران - کرج آنتن میده. اصل کاری متروی زیرزمینی تهرانه.
من که همین امروز ایستگاه آزادی رو دیدم که هنوزم فعال نبود.

ما رو باش که فکر می کردیم دیگه نهایتش تا آخر امسال مترو هم راه میوفته!

+WarriorKing
12-03-2007, 22:17
مدل گوشیت چی هست؟

مثلاً با اینکه من راحت با گوشی بابام (نوکیا 6100) ام ام اس می فرستم، و ام ام اس های متنی رو می گیرم، ولی چون خود گوشی تمام رنگی نیست (به قولی چهار رنگه) ام ام اس هایی رو که تمام رنگی هستن بصورت اس ام اس براش میاد.

متوجه منظورم میشی؟

ولی گوشی خودم همه ام ام اس ها درست میاد و باز هم میشه.

گوشیم مورد نداره... K610 دارم... ساپورت میکنه

دو روزه اولی که استفاده میکردم بصورت SMS میومد و بعدش درست شد... الان همه MMS ها راحت میره و میاد

فقط کاش MMS هایی که نصفه دانلود میشه و باز نمیشن قابلیات Re-Download رو داشتند... ولی در کل خیلی خوبه

فقط ایرانسل...

+WarriorKing
12-03-2007, 22:23
سلام
من کل این 500 تا پست رو خوندم
اول نظرمو میگم ... ایرانسل بهترینه :happy:

آخه چرا نمی خواید قبول کنید که ایرانسل موجب پیشرفت ما شده ؟
همه ما میریم از 200 هزار تومن تا 600-700 هزار تومن پول میدیم :blink: گوشی میگیریم که به قول خودمون کلاس گذاشته باشیم . ولی چه فایده ؟ وقتی نمیشه از امکانات گوشی استفاده کرد یعنی پولمون رو ریختیم تو جوب آب ... :sad:
من خودم W850 دارم . تا قبل از اینکه ایرانسل بگیرم یه سری امکاناتش به دردم نمی خورد اما الان خیلی هاش رو میتونم استفاده کنم .

ایرانسل ( که الهی قربونش برم :wub: ) اومده یه کاری کرده که ما بتونیم از همه امکانات گوشیمون استفاده کنیم .

من خودم هم تالیا دارم هم ایرانسل . هر دوشون خوبن .
کی میگه کیفیت آنتن دهی و sms ایرانسل و تالیا بده ؟ والا ما همه جا IR-TCI - تالیا و ایرانسل رو امتحان کردیم .
خیلی جاها ایرانسل بهتر بود خیلی جاها هم تالیا خیلی جاها هم IR-TCI .
این اپراتورها همشون به نوبه خودشون خوبن . هرکدوم مخصوص یه سری از آدم هاست .

ما نباید تعصب داشته باشیم . تا زمانیکه بعضیهامون بیایم سر هیچ و پوج دعوا کنیم به هیچ جا نمیرسیم .:angry:

ما میگیم چرا 300 تا 600 هزارتومن پول سیم کارتی رو مبدیم که نمیتونه خواسته های ما رو تحقق ببخشه ؟:sad:
اگه ما از ایرانسل و تالیا طرفداری میکنیم فقط به خاطر بهتر بودنش نسبت به IR-TCI هست ... وگرنه قصدی نداریم :)

کسی هم که این تاپیک رو ایجاد کرده قصدش نه توهین به کاربرا بوده نه به اپراتور ها . قصد فقط مقایسه اپراتورها و پیدا کردن نقاط ضعف و قوت آنهاست . همین

حالا قضاوت با خودتونه

ببخشید سرتون رو درد آوردم
قربون همگیتون
آرزو :wub:

ببینم مگه کسی فکر کرده من رو تعصب این تاپیک رو زدم؟!!!!!!!!
قصده من مقایسه بود... خیلی هم نتیجه داد... برای من که مفید بود... خودم اولش طرفدار تالیا بودم، الان ایرانسلی شدم

+WarriorKing
12-03-2007, 22:35
منظورتون چیه؟
توی مترو که آنتن نمیده. فقط متروی تهران - کرج آنتن میده. اصل کاری متروی زیرزمینی تهرانه.
من که همین امروز ایستگاه آزادی رو دیدم که هنوزم فعال نبود.

ما رو باش که فکر می کردیم دیگه نهایتش تا آخر امسال مترو هم راه میوفته!

همین الان یه تیزر ایرانسل رو دیدم که گفت:

بزودی در سراسر کشور

اگر میخواد تو کل کشور فعال کنه پس چرا اینقدر تو تهران لفتش میده... فکر کنم مترو رم تا چند ماهه آینده ردیف کنه

gigili1567
13-03-2007, 02:34
اعلام کردن که تا عید مترو هم تحت پوشش میره...

syamak790
13-03-2007, 11:03
ُسلام آقايون
من خط مخابرات رو فروختم يه تاليا با ايزانسل گرفتم
خوبن بد نيستن
يه سوال
تاليا messege reporter نداره؟
هر چي اس م اس ميزنم ميرسه اما پيغامي نميده كه رسيده يا نه
ميشه شماره هاي مسيج سنتر تاليا رو هم بدين ، يا همون يدون هست ؟
ممنون

+WarriorKing
13-03-2007, 11:21
ُسلام آقايون
من خط مخابرات رو فروختم يه تاليا با ايزانسل گرفتم
خوبن بد نيستن
يه سوال
تاليا messege reporter نداره؟
هر چي اس م اس ميزنم ميرسه اما پيغامي نميده كه رسيده يا نه
ميشه شماره هاي مسيج سنتر تاليا رو هم بدين ، يا همون يدون هست ؟
ممنون

تالیا Delivery Reporst رو برداشته... همون 6 ماه اول داشت... چون 40 ریال برای Delivery کم میکرد و هزینه هر SMS میشد 200 ریال، مشترکینش اعتراض کردند، شبکه هم چون میخاست هزینه رو 160 ریال برای هر SMS بکنه Delivery Report رو برداشت

اون یکی Message Center تالیا رو هم از 8173 بپرس... با تلفن ثابت بگیر جواب میدن

syamak790
13-03-2007, 11:38
تالیا Delivery Reporst رو برداشته... همون 6 ماه اول داشت... چون 40 ریال برای Delivery کم میکرد و هزینه هر SMS میشد 200 ریال، مشترکینش اعتراض کردند، شبکه هم چون میخاست هزینه رو 160 ریال برای هر SMS بکنه Delivery Report رو برداشت

اون یکی Message Center تالیا رو هم از 8173 بپرس... با تلفن ثابت بگیر جواب میدن

آقا خيلي ممنون
اينجوريه پس
براي شماره هم ممنون

emprator_kochak
13-03-2007, 14:46
قابل توجه مخالفان ایرانسل:
از خیر سر ایرانسل ارتباط سیار هم به خودش جمبید و قول فعال کردن Gprs رو بعد از عید داد
حالا هی بگین ایرانسل بده...

.

ShahabSAMSUNG
13-03-2007, 15:08
گوشیم مورد نداره... K610 دارم... ساپورت میکنه

دو روزه اولی که استفاده میکردم بصورت SMS میومد و بعدش درست شد... الان همه MMS ها راحت میره و میاد

فقط کاش MMS هایی که نصفه دانلود میشه و باز نمیشن قابلیات Re-Download رو داشتند... ولی در کل خیلی خوبه

فقط ایرانسل...

خب این قابلیت رو داره دیگه. اصلاً برای من اول header اش میاد و بعد من گزینه retrieve رو می زنم که ام ام اس رو کامل بگیره. اگه نتونست بگیره، دوباره همون گزینه رو می زنم تا اینکه بگیره.
خلاصه که تا حالا همش رو گرفتم.
البته گوشیم دی820 هستش. گوشی های دیگه رو نمی دونم چطوریه داستانشون.!

gigili1567
13-03-2007, 21:56
خب این قابلیت رو داره دیگه. اصلاً برای من اول header اش میاد و بعد من گزینه retrieve رو می زنم که ام ام اس رو کامل بگیره. اگه نتونست بگیره، دوباره همون گزینه رو می زنم تا اینکه بگیره.

این مدلایی که تو امضات نوشتی سامسونگه؟

ShahabSAMSUNG
13-03-2007, 22:47
این مدلایی که تو امضات نوشتی سامسونگه؟

بله. همشون سامسونگ هستن.
ایرانیا کمتر می دونن.
یعنی تقریباً اصلاً نمی دونن.

Maziar_69
13-03-2007, 23:35
این مدل ها ایران نمیان ؟ اون 10 مگاپیکسلیه آخرشه:ohno:

boy iran
13-03-2007, 23:39
این مدل ها ایران نمیان ؟ اون 10 مگاپیکسلیه آخرشه:ohno:

هر چی بخواهی تو ایران میاد
کافی است پول داشته باشی؟;)

ShahabSAMSUNG
14-03-2007, 00:06
متاسفانه گوشی های خوبش کمتر ایران میاد.
چیزایی رو ایران آوردن که ملت رو ناامید کرده.
یا تقصیر پارس قائمه یا محدودیت هایی وجود داره.
ولی مطمئن باشید گوشی های خوب هم با مارک سامسونگ پیدا میشه.
Black jack یا i607 یکی از اوناست که بزودی ایران میاد. فوق العادست و در کشورهای اروپایی و مخصوصاً آمریکایی غوغا کرده.

نصف فرومهای خارجی سامسونگ، مربوط به همین بلک جک و برنامه های مربوطه است.

همون 10 مگاپیکسلی امکانات عالی و تکمیلی داره. چیزایی داره که هر گوشی ای نداره. فقط می دونم اون گوشی هم فعلاً فقط توی کره جنوبی عرضه میشه و اونجا فروش فوق العاده ای داشته.

gigili1567
14-03-2007, 01:56
گوشیهای خوبشون رو که برای ما نمیفرستن. همینایی هم که تو ایرانه اکثرا درجه 2 و 3 هستن.

h_p990i
14-03-2007, 02:09
سلام آقایون من فقط صفحه آخر خوندم ولی هیچیش مربوط به موضوع تاپیک نیست!

gigili1567
14-03-2007, 02:55
سلام آقایون من فقط صفحه آخر خوندم ولی هیچیش مربوط به موضوع تاپیک نیست!
فقط همین صفحه به کمی خارج میزنه... اونم مقصر منم... ببخشید..

+WarriorKing
14-03-2007, 17:39
قابل توجه مخالفان ایرانسل:
از خیر سر ایرانسل ارتباط سیار هم به خودش جمبید و قول فعال کردن Gprs رو بعد از عید داد
حالا هی بگین ایرانسل بده...

.

ای ول... راست میگیا... ایرانسل همه رو را انداخت...مخابرات ده سال طول کشید تا سرویس SMS رو برای همه مشترکینش فعال کنه... تازه پارسال برای همه فعال کرداز اون اولش که قراره اختلالات رو بر طرف کنه... هنوز که خبری نیست...GPRS هم بعد از عید فعال میشه ولی عید چه سالی معلوم نیست... 86 ، 90 ، شایدم 1400در ضمن خداییش خود مشترکین شبکه مخابرات ازش مینالند... بهتر نیست اول اختلالات شبکه رو بر طرف کنه بعد GPRS فعال کنه؟!!!

+WarriorKing
14-03-2007, 17:45

رو گوشی من که k610 هست اول subject میاد و پشت سرشم شورع میکنه به دانلود MMS
بعضی وقت ها که نمیتونه دانلود کنه بصورت اتوماتیک دوباره دانلود شروع میشه... مشکل اینه که بعضی اوقات نصفه نمیه کاره دانلود میشه و خلاصه MMS از رو شبکه پاک میشه ولی به دست ما هم نرسیده... مشکل از Connect بده... اگر راحت کانکت بشه این مشکل هم پیش نمیاد

+WarriorKing
14-03-2007, 20:42
همین الان تو سایت Irancell یه فلش Upload شد با این مضمون:

رومینگ شبکه ایرانسل با 177 اپراتور در سراسر دنیا (97 کشور)

gigili1567
15-03-2007, 14:33
صندوق صوتی هم راه افتاد... (ساعت 4 صبح پیام خوش آمدگوییش به من رسید)

ShahabSAMSUNG
15-03-2007, 16:30
جداً؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

بیشتر توضیح بده.

تو سایتش که هنوز چیزی فعال نیست.

اگه ذخیره شماره تماس گیرنده فعال بشه واقعاً عالی میشه.

miliomid
15-03-2007, 16:35
آره راه افتاده
ولی برای من هنوز راه نیفتاده

ببخشید نمی خوام تاپیک رو از بحث اصلیش خارج کنم
ولی توروخدا هر کی برنامه نویسی جاوا برای موبایل بلده به من هم یاد بده خیلی دوست دارم یاد بگیرم
ممنون

+WarriorKing
15-03-2007, 18:23
صندوق صوتی هم راه افتاد... (ساعت 4 صبح پیام خوش آمدگوییش به من رسید)

مگه برای Voic Mail پیام خوش آمد گویی میفرستن؟ چرا برای ما نیومده؟!!!

برای من هنوز رمز ECare هم نیومده... چرا نمیاد؟

+WarriorKing
15-03-2007, 18:26
آره راه افتاده
ولی برای من هنوز راه نیفتاده

ببخشید نمی خوام تاپیک رو از بحث اصلیش خارج کنم
ولی توروخدا هر کی برنامه نویسی جاوا برای موبایل بلده به من هم یاد بده خیلی دوست دارم یاد بگیرم
ممنون

برای این سوالت یه سرچ بکن، اگر نشد یه تاپیک بزن شاید به نتیجه رسیدی؟

برنامه های سیمبین رو من میدونم با Visual Studio .NET 2005 میشه نوشت... البته باید به یه زبان برنامه نویسی مسلط باشی، جاوا رو نمیدونم

اگر تاپیکت به نتیجه رسید به منم یه پیغام بدی بیام ممنون میشم... پیر شی جوون

A.Farokhzad
16-03-2007, 19:46

سلام
شما یه زنگ بزن به 130 صبح زود که دو ساعت پشت خط نمونی مثلا 6 صبح بعد مشخصات کامل رو میگیرن
و میگن یه اس ام اس خالی به 130 بزن بعدش رمزت که 6 کاراکتر داره برات فورا میاد
تو سایت خودت Voic Mail رو فعال کن
البته واسه من که یه هفته میشه فعالش کردم بعضی وقتها کار نمیکنه چون بطور رسمی فعال نشده.

key_1
16-03-2007, 20:26
بله. همشون سامسونگ هستن.
ایرانیا کمتر می دونن.
یعنی تقریباً اصلاً نمی دونن.

عزیزم من اصلا حرفات رو قبول ندارم
فعلا که بهترین گوشی سال از نظر باریکی سامسونگ دی 900 شد
و بهترین گوشی نسل سوم و بهترین دوربین هم به کا 800 سونی اریکسون تعلق گرفت
برواینجا تا ببینی :46:

ShahabSAMSUNG
16-03-2007, 22:09
عزیزم من اصلا حرفات رو قبول ندارم
فعلا که بهترین گوشی سال از نظر باریکی سامسونگ دی 900 شد
و بهترین گوشی نسل سوم و بهترین دوربین هم به کا 800 سونی اریکسون تعلق گرفت
برواینجا تا ببینی :46:

اینو می دونم.
ولی شما فکر می کنی دوربین گوشی بالاتر از 10 مگاپیکسل هست؟
گوشی باریکتر از 5.9 میلیمتر هست؟
گوشی تاشو باریکتر از 9.6 میلیمتر هست؟
گوشی با ظرفیت بیشتر از 10 گیگ هست؟

من اینا رو گفتم. این چیزا رو سامسونگ خیلی وقته که رکوردش رو داره و چون هنوز هیچ شرکت دیگه ای این کارا رو نکرده، راجع بهش مقایسه ای انجام نمیشه.

البته مقایسه های پارسال هم تابلو مشکل داشت. آخه شما فکر می کنی موتورولا L7 از ایکس820 باریکتره؟؟؟؟!!!
اینو دیگه خودمون توی جمهوری می تونیم ببینیم.

شرمنده که بحث رو منحرف کردیم.

+WarriorKing
17-03-2007, 09:13
بچه ها بحث بد جوری منحرف شده ها...

حالا سر اپراتورها دعوا نمیکنیم مراقب بحث باشیم خارج نشه...

+WarriorKing
17-03-2007, 10:53
دوستان عزیز ببینم من میتونم گوشیمو به کامپیوتر وصل کنم و با استفاده از اون Connect بشم؟

چطوری؟

sensil
17-03-2007, 11:06
يكي بلد بود به ما هم ياد بده

arman4459
18-03-2007, 23:47
دست گل جدید مخابرات

مخابرات طی اطاعیه جدیدی از مردم خواست که در روز ول سال از موبایل خیلی کم استفاده کنن

ایهانس به کی بگیم بعذد از 13 سال مخبرات میگه از موبایل استفاده نکینین چون شبکه ظرفیت نداره

boy iran
19-03-2007, 00:08
بله دیگه فقط قبض صادر می کنند
استفاده از شبکه رو صفر اعلام می کنند

syamak790
19-03-2007, 11:35
سلام
آقا مثل اينكه دليوري تاليا هم بدون اضافه شدن قيمت راه افتاده
سيم مخابرات رو فروختم 2 تا سيم كارت ايرانسل با تاليا گرفتم
راحت شدم از پول مفت دادن

Ghasem.M
19-03-2007, 19:18

براي فعال شدن ecare يك اس ام اس خالي به شماره 130 بفرست برايت username و password مي آد
voic mail ايرانسل هنوز راه نيفتاده gprs اون هم به طور كامل براي شهرهاي تحت پوشش راه نيفتاده
براي اطلاعات بيشتر مي تونيد به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بريد:5:

hooshi
20-03-2007, 12:45
سلام بچه ها من كد مجاني شدن تاليا را ميخوام و ميخواستم بدونم ايرانسل دركرمان كيه وصل ميشود
vilson4000@yahoo.com:11:

+WarriorKing
22-03-2007, 19:04
سلام بچه ها من كد مجاني شدن تاليا را ميخوام و ميخواستم بدونم ايرانسل دركرمان كيه وصل ميشود
vilson4000@yahoo.com:11:

مگه همچین چیزی هم وجود داره؟!!!

kaveh_top65
23-03-2007, 03:19
یه سوال ... من 912 مو نگه میدارم یه ایرانسل اعتباری هم میخرم .. چطوره؟

+WarriorKing
23-03-2007, 09:43
یه سوال ... من 912 مو نگه میدارم یه ایرانسل اعتباری هم میخرم .. چطوره؟

میخوای من بگم چی میشه؟!
بعد از 2 هفته که ایرانسل داشته باشی 912 تو میبری میفروشی!!! :20:

+WarriorKing
23-03-2007, 09:46
دوستان در گروه موبایل دار ها، ثبت نام نمیکنن؟!

kaveh_top65
23-03-2007, 11:13
میخوای من بگم چی میشه؟!
بعد از 2 هفته که ایرانسل داشته باشی 912 تو میبری میفروشی!!! :20:
مرسی از کمکت :40: :11:

+WarriorKing
30-03-2007, 19:44
9 فروردين 1386: با پوشش حدود50 شهر، تعداد مشترکین ایرانسل از مرز یک میلیون نفر گذشت!

این تعداد مشترک ایرانسل در فاصله سه روز 29 اسفند تا 2 فروردین حدود 24 میلیون پیام کوتاه (sms) از طریق شبکه ایرانسل ارسال کرده اند!

+WarriorKing
30-03-2007, 19:48
دوره استفاده رایگان از خدمات پیام تصویری (mms) خود را تا دوشنبه 10 اردیبهشت 1386 تمدید می نماید. شایان ذکر است که مهلت استفاده رایگان از خدمات اینترنت از طریق تلفن همراه (gprs) ایرانسل تا 15 فروردین ماه می باشد و پس از پایان این دوره هزینه این خدمات مطابق تعرفه در نظر گرفته شده معادل 30 ريال برای هر کیلو بایت اطلاعات ارسال یا دریافت شده محاسبه می گردد.

+WarriorKing
30-03-2007, 19:51
تاکنون شهرهای تهران، مشهد، تبریز، کرج، ارومیه، ساری، مراغه، ری، قم، شیراز، اردبیل، کرمانشاه، خرم آباد، همدان، مشگین شهر، گرمی، سراب، قدس، بابل، سنندج، سقز، ایلام، الیگودرز، بجنورد، باقرشهر، چهاردانگه، آمل، میاندوآب، قوچان، چالوس، کمال شهر، زنجان، پاکدشت، قرچک، کیش، اسلام شهر، ورامین، پیشوا، شبستر، کنگاور و بروجرد تحت پوشش شبکه ایرانسل درآورده ایم و تا پایان فروردین شهرهای اراک، گرگان، بهشهر، فریدونکنار، نکا، تربت حیدریه، قائم شهر، فردوس، ساوه، قزوین، سرپل ذهاب، خوی، گنبدکاوس، بابلسر، جویبار، بیرجند، نیشابور، امیرکلا، محمودآباد، تایباد و تربت جام را نیز به شبکه ایرانسل اضافه خواهند شد.

javadbka
31-03-2007, 21:30
سلام به تمام دوستان؛
چون تعداد صفحات خيلي زياده همه صفحه ها رو نخوندم.از دوستان خواهش ميكنم كه منو راهنمايي كنن چون من خطم مال مخابراته و تصميم دارم كه اونو با سيم كارت ايران سل عوض كنم.بنظرتون كدوم بهتره؟(البته هم نظر سنخي رو ديدم هم از امكاناتش خبر دارم.اما شايعه شده كه كم كمك يخواد امكانتش رو محدود كنه.مثل مخابرات)راستي آنتن دهي كدوم بهتره؟

TheMohammad
01-04-2007, 01:17
سلام به تمام دوستان؛
چون تعداد صفحات خيلي زياده همه صفحه ها رو نخوندم.از دوستان خواهش ميكنم كه منو راهنمايي كنن چون من خطم مال مخابراته و تصميم دارم كه اونو با سيم كارت ايران سل عوض كنم.بنظرتون كدوم بهتره؟(البته هم نظر سنخي رو ديدم هم از امكاناتش خبر دارم.اما شايعه شده كه كم كمك يخواد امكانتش رو محدود كنه.مثل مخابرات)راستي آنتن دهي كدوم بهتره؟
اگه تهران هستی و سمت غرب و یکم بالاتر رفت و آمد زیاد هست ، اونطرفا وضع زیاد جالبی نداره ، بعدن شاکی نشی ها !!!!
ولی تقریبا بقیه جاها اکثر چیزها درسته !

javadbka
01-04-2007, 01:40
اگه تهران هستی و سمت غرب و یکم بالاتر رفت و آمد زیاد هست ، اونطرفا وضع زیاد جالبی نداره ، بعدن شاکی نشی ها !!!!
ولی تقریبا بقیه جاها اکثر چیزها درسته !

با سلام؛

عزيزم من تو كاشان زندگي ميكنم و اگه هم بخوام سيم كارت بگيرم سيم كارت ايران سل رو اينجا خرداد تحويل ميدن.يعني تا اون موقع وضيت خوب ميشه؟اصلا ممكنه قيمت سيم كارت بالا بره؟(ايران سل)

Maziar_69
01-04-2007, 01:48
کلا ایرانسل اومده که نرخ سیم کارت رو ثابت کنه . احتمالش تقریبا صفره که قیمت سیم کارت ایرانسل تغییر کنه

Maziar_69
01-04-2007, 01:50
تا اونجایی که من تجربه کردم ایرانسل یا انتن نمیده یا اگر بده خوب انتن میده

javadbka
01-04-2007, 02:02
خب در كل اگه شما باشين از ايران سل استفاده ميكنيد يا tci ؟

Maziar_69
01-04-2007, 02:15
اگه من باشم ایرانسل چون: 1 کیفیت صداش عالیه 2 انتن دهیش (فعلا تو تهران که دارم میبینم) از مخابرات بهتره 3 تجهیزاتش برای نسل 2.75 هست و با این سیستم میتونه کلی خدمات ارائه بده 4 اس ام اس هاش به جز با مخابرات مشکل دیگه ای نداره و کلا به نظر من خوبه !!!

javadbka
01-04-2007, 02:38
ممنونم ازت pesare_dokhtarkosh از دوستان ديگه اگه كس ديگه اي هم تجربه يا نظري داره لطفا راهنمايي كنه.

ممنون.

musketeer
01-04-2007, 10:23
یکی دیگه از خوبیهای ایرانسل, پشتیبانیشه که وقتی کارتون به پستش خورد متوجه ارزشش میشید! شاید خیلی از کاربرا از شلوغ بودن پشتیبانی ایرانسل شکایت داشته باشن. ولی مطمئنا یه سرویس پشتیبانی شلوغ, بهتر از نداشتن سرویس پشتیبانیه! (حالا از نحوه ی برخورد و ..... بگذریم)

Maziar_69
01-04-2007, 13:38
ممنونم ازت pesare_dokhtarkosh از دوستان ديگه اگه كس ديگه اي هم تجربه يا نظري داره لطفا راهنمايي كنه.

ممنون.

خواهش میکنم قابلی نداشت ! :10:

BABAKAM
01-04-2007, 14:16
ايرانسل
استفاد
کن
رديف

alireza20
01-04-2007, 15:40
مخابرات ميخواد اينترتو براي سيم کارتاش فعال کنه؟

ShahabSAMSUNG
01-04-2007, 20:50
مخابرات ميخواد اينترتو براي سيم کارتاش فعال کنه؟

اینطور میگن. ولی همش تبلیغاته.
به چه قیمتی می خواد فعال کنه؟
شما حاضری دقیقه ای 45 تومن پول اینترنت بدی؟ اونم با اون سرعت؟

alireza20
01-04-2007, 22:19
سرعتش که مي گن خوبه.حالا قيمتشو نميدونم!

hajHasan
02-04-2007, 07:12
سلام
به نظرم ایرانسل بر خلاف ادعای برخی دوستان , هنوز خیلی کار داره تا یک اپراتور قابل اعتماد باشه.
من یک سیمکارت ایرانسل دارم ولی مشکلاتی توی آنتن دهی و پیام کوتاه داره. شما اگر مثل من اکثر دوستان و اقوامتون سیمکارت مخابرات داشته باشند , خیلی وقتها برای تبادل پیام کوتاه با اونا مشکل پیدا می کنید. نمیدونم مقصرش کدوم اپراتوره ولی نتیجش به ضرر شماست. نرخ بعضی از خدماتش هم برده بالا و در کل هزینه استفاده از سیمکارت ایرانسل بالاست.

متاسفانه بعضی از دوستان عادت دارند توی هر چیزی متعصبانه نظر بدند. از تیم فوتبال و بازی کامپیوتری و سی پی یو کامپیوتر و گوشی تلفن .... تا اپراتور موبایل.
بهتره معایب همه سیمکارتها بدون اغماض گفته بشه. من مطمئنم اگر ایرانسل از سوی مشترکانش تحت فشار قرار بگیره خیلی از مشکلات فعلی را به سرعت برطرف میکنه .

من پیشنهادم در حال حاضر خط دولتیه ولی ممکنه چند ماه دیگه ایرانسل هم کیفیت ارتباطاتشو به حد قابل قبولی برسونه اما مطمئنا الان در اون وضعیت نیست.

yade
03-04-2007, 17:57
حق با شماست دوست عزیز

هنوز انقدر تجهیزان نصب نشده که بتونه بهترین امکانات رو ارائه کنه

مثلا 29 اسفند تا سوم چهارم فروردین به خاطر شلوغی و ترافیک بیش از حد شبکه باعث مشکل در شبکه
ورایگان شدن مکالمات شد یهنی تو این چند روز هرجای زنگ می زدی از حسابت کم نمی کرد که این خودش ضرری برای شرکت بود

Mishelgooo
04-04-2007, 04:55
من تو كرجم
كيفيت ايرانسل عاليه حتي بهتر از دولتي
مزاياش سرعت بالا و كيفيت صداي بالا
همچنين امكانات جانبيش كه كه تو راهه!

بچه ها جون هر کی رو دوست دارید از ایرانسل تعریف نکنید. فقط می شه گفت که یه اسباب بازی خوب برای بچه هاست. من با گوشیم که آیمیت ک جم هست با سرعت بسیار بایین تونستم به اینترنت وصل شم.
به نظر من فقط تبلیغ بود...
تو ایام عید امکانانتش به صفر رسیده بود...
منو که خسته کرد...
حیف بولی که به ایرانسل بدید...
جدی می گم
:41:

Mohammad Hosseyn
04-04-2007, 08:54
بچه ها جون هر کی رو دوست دارید از ایرانسل تعریف نکنید. فقط می شه گفت که یه اسباب بازی خوب برای بچه هاست. من با گوشیم که آیمیت ک جم هست با سرعت بسیار بایین تونستم به اینترنت وصل شم.
به نظر من فقط تبلیغ بود...
تو ایام عید امکانانتش به صفر رسیده بود...
منو که خسته کرد...
حیف بولی که به ایرانسل بدید...
جدی می گم
:41:
دوست عزیز همین سرعت کم رو دولت در اختیار ما نگذاشته بود ...
تازه خدمات ایرانسل هنوز جنبه ی آزمایشی داره و تا مشکلاتش حل بشه وقت نیاز داره ... این خاک رو باید تو سر دولتی ریخت که 15 ساله که هنوز بابت فعال کردن اس ام اس ناقابل داره جیب مردم رو خالی می کنه ...

Mohammad
04-04-2007, 14:26
ایرانسل از همون اول بر مبنای Gprs بنا شده و به همین دلیل که خیلی سریع تونسته در اختیار مشترکانش قرار بده.
نمیدونم در جریان هستین یا نه ولی از سه ماهه اول سال جدید قرار بود Ir-tci هم Gprs رو راه بندازه و البته اقداماتی هم صورت گرفته.
به شخصه Ir-tci رو قبول دارم چون آنتن دهی بهتری داره و مشکلات شبکشم کمتر.ایرانسل اس ام اس هاش سه تا یکی می رسه!

javadbka
04-04-2007, 19:57
این خاک رو باید تو سر دولتی ریخت که 15 ساله که هنوز بابت فعال کردن اس ام اس ناقابل داره جیب مردم رو خالی می کنه ...
mohammad hosseyn جان ايول،جانا سخن از زبان ما ميگويي.من كه از اول سال تا حالا نزديك 300 تا اس ام اس زدم ولي فقط يك دهمش رسيده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالا بدتر اينكه ميگن اون اس ام اس هاي ارسال نشده هم تو صورتحساب (قبض)مياد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javadbka
04-04-2007, 20:16
البته يكي از مشكلاتي كه يكي از دوستام با خط ايران سلش داره اينه كه وقتي من براش اس ام اس ميزنم يا براش نميفرسته يا 2-3 تا براش ميرسه يه بار من براش اس ام اس زدم و بهم گفت اين اس ام اس براش 10 بار فرستاده شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Hosseyn
05-04-2007, 00:39
البته يكي از مشكلاتي كه يكي از دوستام با خط ايران سلش داره اينه كه وقتي من براش اس ام اس ميزنم يا براش نميفرسته يا 2-3 تا براش ميرسه يه بار من براش اس ام اس زدم و بهم گفت اين اس ام اس براش 10 بار فرستاده شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من چنین مشکلی ندارم اما بعد از عید خیلی از اس ام اس های دولتی و ایرانسل به هم دیگه نمی رسید ...
که 100% برای اینکه اپراتور دولتی بیش از ظرفیت مشترک داره و این جور موقه ها گندش بالا میاد ، نامردا چطور این پول مردم از گلوشون پائین میره ؟!؟!؟!
تازه یه داستانهایی داره این اپراتور دولتی که مطمئنم خیلی از دوستان خبر ندارن ... من خودم چون یکم نفوذ داشتم اینا رو فهمیدم ... خودم میترسم بگم چه خبره اون تو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

javadbka
05-04-2007, 00:41
بگو ما هم بدونيم چه بلايي ميخواد سرمون بياد.

Mohammad Hosseyn
05-04-2007, 00:54
بگو ما هم بدونيم چه بلايي ميخواد سرمون بياد.
خلاصش اینه که شما که بابت سیم کارت 360 هزار تومن دادید در اصل باید 50 هزار تومن می دادید . چون قیمت سیم کارت دولتی همین قدره . مابقی پولا پیش دولت به عنوان یه جور ودیعه هستش و شما هر وقت بخواهید می تونید با مراجعه به مخابرات پول مورد نظر رو دریافت کنید و موارد این چنینی . اینا همش تو یه دفترچه نوشته شده که حتما باید به مشترک هنگام دریافت داده بشه اما داده نمی شه و فقط اونو می شه کله گنده های مخابرات پیدا کرد .
خیلی موارد داره این فقط یکیشه ...
اینقدر این موضوع محرمانه مونده که 90 درصد کارمندان مخابرات هم از این موضوع خبر ندارن .
اگه ایرانسل تعرفش رو دقیقه ای 1000 تومن بده هم من نمی رو دولتی بگیرم .

javadbka
05-04-2007, 00:59
يكم بيشتر توضيح بده لطفا.

در ضمن تكليف اين اس ام اس هايي كه ما ميديم ولي نميرسه يا 7-8 بار ميرسه چيه؟يعني چجوري حساب ميشه؟

Mohammad
05-04-2007, 10:49
تعرفه ایرانسل دقیقه ای نیست بلکه ثانیه ای هست!!!!!!!دیگه تا آخرش رو بخونین قرار چی بشه!

ShahabSAMSUNG
05-04-2007, 19:14
تعرفه ایرانسل دقیقه ای نیست بلکه ثانیه ای هست!!!!!!!دیگه تا آخرش رو بخونین قرار چی بشه!

منظورت روشن نیست.
بچه ها که امتحان کردن، میگن الان هنوز برحسب دقیقه است.

آخرش قراره چی بشه؟؟

ضمناً چرا یه عکس 240 در 320 رو که ام ام اس کردم، اندازه اش تبدیل شده به 60 در 80 و به دست طرف مقابل رسیده؟؟؟!!!!!!!!!!

یه امتحان بکنید.

TheMohammad
05-04-2007, 21:30
منظورت روشن نیست.
بچه ها که امتحان کردن، میگن الان هنوز برحسب دقیقه است.

آخرش قراره چی بشه؟؟

ضمناً چرا یه عکس 240 در 320 رو که ام ام اس کردم، اندازه اش تبدیل شده به 60 در 80 و به دست طرف مقابل رسیده؟؟؟!!!!!!!!!!

یه امتحان بکنید.
فکر کنم توی تنظیمات گوشی باید درستش کنی ! برای من که همچین قسمتی داره !
هر چی هم میفرستم با سایز اولش میرسه !

Mohammad
05-04-2007, 22:28
راستش شهاب جان قبل از عید بر حسب ثانیه شده و می بینی که برای جبران فعلا کلی مکالمه مجانی میدن.
از همون اول قرار بوده تعرفه ایرانسل بر حسب ثانیه باشه....

mohammad hamed
06-04-2007, 00:46
یعنی بلاخره ثانیه ای شد

Mohammad Hosseyn
06-04-2007, 08:08
ما که آخر نفهمیدیم قراره چی بشه ؟!؟!؟!

Mohammad
06-04-2007, 10:17
محمد جان
قرار نیست چیزی بشه چون ثانیه ای شده!

mosi7616
06-04-2007, 13:04
من نزدیک به 100 تا اس ام اس از عید تا حالا دادم شایدم بیشتر ولی بیستا بیشتر نرسیده
جالبه بعضی وقتا به اپراتور دولتی زودتر می رسه تا ایرانسل
من که به شخصه ناراضیم
چون نتونستم ار هیچ کدوم ار هدایای نوروزی استفاده کنم
چون اصلا راه ننداخته بودم تو اسلامشهر
الکی تبلیغ می کنن برای تمام مشترکان
احتمالا ما مشترکش نبودیم

ShahabSAMSUNG
06-04-2007, 15:28
آقایون، والا ثانیه ای نشده. دروغه.

وقتی یکی از بچه هایی که اعتباری داره، امتحان می کنه و می بینه هنوز بر حسب دقیقه است، دیگه چه معنی داره که بگن ثانیه ای شده؟

چرا دروغ به خورد مردم میدن؟

farid ejay
06-04-2007, 15:31
تو روز نامه جام جم هم نوشته بود ثانیه ای شده:18:

BABAKAM
06-04-2007, 16:41
من نزدیک به 100 تا اس ام اس از عید تا حالا دادم شایدم بیشتر ولی بیستا بیشتر نرسیده
من که به شخصه ناراضیم
احتمالا ما مشترکش نبودیم

شما ديليور رو روشن کن
اگه ريجکت داد دوباره اس ام اس بفرست
من روري 20 تا اس ام اس ميدم درسته
همش ديليور ميشه

BABAKAM
06-04-2007, 16:48
من که به شخصه ناراضیم
احتمالا ما مشترکش نبودیم

خواستي شمارت رو بده اس ام اس بدم
شملره من 9352251575

gigili1567
06-04-2007, 23:32
اگه Sms مشکل داره این کد رو وارد کنین: #16*0000*35#

javadbka
07-04-2007, 01:00
سلام،من اين كد رو وارد كردم گوشيم مثل ويندوز ري استارت شد.ميشه بگي اين كد چيكار ميكنه؟

Mohammad
07-04-2007, 10:24
آقایون، والا ثانیه ای نشده. دروغه.

وقتی یکی از بچه هایی که اعتباری داره، امتحان می کنه و می بینه هنوز بر حسب دقیقه است، دیگه چه معنی داره که بگن ثانیه ای شده؟

چرا دروغ به خورد مردم میدن؟
شهاب جان
این یه نمونه کوچیکش...:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ShahabSAMSUNG
07-04-2007, 12:18
شهاب جان
این یه نمونه کوچیکش...:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مرسی.
می دونی نکتهء مسخره اش کجاست؟
اینجا که بالاش توی تیتر، نوشته اپراتور اول !!!!!!!!

H A M A S
07-04-2007, 22:02
مرسی.
می دونی نکتهء مسخره اش کجاست؟
اینجا که بالاش توی تیتر، نوشته اپراتور اول !!!!!!!!
روز به روز ایرانسل داره بدتر میشه
شما به نظر سنجی اینجا نگاه نکنید
سایت های مثل gsm.ir نظر سنجی هاش ir-tci اوله (چهار روز اینترنت دو تا رنگ زرد تبلیغات و499 ریال -EDGE شنیدم رفتیم ایرانسل گرفتیم
حالا چوبشو هم میخوریم
باش تا صبح دولتش بدمد که این از نتایج سحرش است

farid ejay
08-04-2007, 10:12
روز به روز ایرانسل داره بدتر میشه
شما به نظر سنجی اینجا نگاه نکنید
سایت های مثل gsm.ir نظر سنجی هاش ir-tci اوله (چهار روز اینترنت دو تا رنگ زرد تبلیغات و499 ریال -EDGE شنیدم رفتیم ایرانسل گرفتیم
حالا چوبشو هم میخوریم
باش تا صبح دولتش بدمد که این از نتایج سحرش است

نون می خوری نمکدون می شکونین :13:
همه با gprs و mms حال کردیم این همه free گرفتیم این همه دانلود کردیم :13:
تازه بعد 15 هم که هنوز این سرویسها فعلا رایگان هست
حالا به خاطر چند روز دیر کرد در ثانیه ای شدن باید نمکدون بشکونی
انقدر این سیم کارت امکانات داشت که وقتی اومد من یه اعتباری و یک ثابتشو خریدم
و اعتباریشو به کامپیوتر بایه 810 وصل کردم و نزدیک 6 گیگ دانلود کردم مجانی ولی اگر پولی بود فکر می کنید پولش چند برابر پول سیم کارت می شد حالا هم که پولی داره می شه کیلوبایتی 3 تومن باز می ارزه برای کارای ضروری مثل چک کردن ایمیل و چت کردن با گوشی که زیاد حجمی نداره:5:

emprator_kochak
08-04-2007, 13:19
موافقم ! :10:

H A M A S
08-04-2007, 14:39
نون می خوری نمکدون می شکونین
همه با gprs و mms حال کردیم این همه free گرفتیم این همه دانلود کردیم
تازه بعد 15 هم که هنوز این سرویسها فعلا رایگان هست
حالا به خاطر چند روز دیر کرد در ثانیه ای شدن باید نمکدون بشکونی
انقدر این سیم کارت امکانات داشت که وقتی اومد من یه اعتباری و یک ثابتشو خریدم
و اعتباریشو به کامپیوتر بایه 810 وصل کردم و نزدیک 6 گیگ دانلود کردم مجانی ولی اگر پولی بود فکر می کنید پولش چند برابر پول سیم کارت می شد حالا هم که پولی داره می شه کیلوبایتی 3 تومن باز می ارزه برای کارای ضروری مثل چک کردن ایمیل و چت کردن با گوشی که زیاد حجمی ندارهاولا تا جایی که من میدونم نمک خوردن نمک دون شکستن ضرب المثل هست
دوما قبول کنید ایرانسل دار ه بد عمل میکنه اینهمه گله شکایت از مشتریاش میشه نادیده گرفت؟

TheMohammad
08-04-2007, 15:23
اونایی که سیم کارت دائمی دارن زنگ بزنن 130 و بعد شماره 1 رو بزنن ، مبلغ بدهی رو میگه !

farid ejay
08-04-2007, 17:14
اولا تا جایی که من میدونم نمک خوردن نمک دون شکستن ضرب المثل هست
دوما قبول کنید ایرانسل دار ه بد عمل میکنه اینهمه گله شکایت از مشتریاش میشه نادیده گرفت؟

سوتی شد اومدم بنویسم نمک نمیدونم چی شد زدم نون:31:

javadbka
08-04-2007, 17:20
اونایی که سیم کارت دائمی دارن زنگ بزنن 130 و بعد شماره 1 رو بزنن ، مبلغ بدهی رو میگه !

با سلام محمد آقا اين 130 كه گفتي من گرفتم ولي ميگه در شبكه نيست.سركاري بيد جيگر؟:21:

TheMohammad
08-04-2007, 19:31
با سلام محمد آقا اين 130 كه گفتي من گرفتم ولي ميگه در شبكه نيست.سركاري بيد جيگر؟:21:
منظورم سیم کارت های دائمی ایرانسل بود ! :D
میتونید از #1*130* هم استفاده کنید !

علیرضا خارجی
17-04-2007, 17:40
این تاپیک از کی تا هالا راه هفتاده ؟؟؟ از وقطی ایرانسل اومده!!!
از کی تا هالا قیمت سیمکارتها پایین اومده؟؟؟ از وقطی ایرانسل اومده!!!
از کی تاهالا مبایل داری؟؟؟؟ از وقطی ایرانسل اومده!!!

با این همه چیزهایی که گفتم ایرانسل نباید قیمت رو افزایش بده تازه دعا میکنم پایین بیاد

uspharshad
18-04-2007, 16:38
من که به شخصه ناراضیم
احتمالا ما مشترکش نبودیم

درست حدس زدي من كه تو تهران نتونستم از سرويسهاي ويژه استفاده كنم چه برسه به شما دوست گرامي
تازه خدا رو شكر كن كه بوق تلفن تو گوشيته :38:

fatut
18-04-2007, 19:34
درست حدس زدي من كه تو تهران نتونستم از سرويسهاي ويژه استفاده كنم چه برسه به شما دوست گرامي
تازه خدا رو شكر كن كه بوق تلفن تو گوشيته :38:
آقا من هم تاييد ميكنم
اس ام اس هاي ايرانسل توي تبريز افتضاهه
اصلا بين شهري هم كه نميره تازه ميگفتم سرويس تبريز خيلي خوبه
كجاس؟
كو؟
اي ايرانسل نابكار
شرم كن
من ايرانسلم رو فروختم به يه كوشي دست دوم
ازش خلاص شدم
خوشحالم:20:

masoudboy
18-04-2007, 21:43
واقعا شرم آور است . این ایرانسل در اصفهان داره خودش را از تبلیغات میکشه . به هر موبایل فروشی که میری هزار تا کاغذ و تابلو تبلیغ ایرانسل هست ولی هنوز آنتن دهی را در این شهر درست نکرده و عملا افتضاح هست . اسفند ماه زنگ زدم گفت اواخر فروردین الان زنگ می زنم میگه اواخر خردادماه . واقعا شورش را این شرکت حقه باز درآورده است .

BABAKAM
18-04-2007, 22:48
بيرجند
بيرجند شهريست در دل كوير با مردماني خونگرم. اكنون نيز با شروع کار شبکه ايرانسل مردمان بيرجند بار ديگر شاهد رويدادي بزرگ براي شهرشان هستند.هم اکنون پوشش در اين شهر کامل مي باشد.

بجنورد
بجنورد مرکز استان خراسان شمالي است. اين شهر در فاصله 701 کيلومتري تهران واقع شده است. بجنورد در دوران باستان بر روي تپه اي در شمال غربي بجنورد کنوني، موسوم به «ساربان محله»، قرار داشت. هم اکنون پوشش شبکه در اين شهر کامل مي باشد.

نيشابور
نيشابور يکي از شهرهاي استان خراسان رضوي در شمال شرقي ايران مي‌‌باشد که در دشت حاصلخيزي در کوهپايه هاي جبال بينالود، در نزديکي شهر مرکزي مشهد، قرار گرفته است. فعل اقتصاد اصلي و عمده مردم اين شهر کشاورزي است که اساس آن مبتني بر توليدات پنبه و غلات است. علاوه بر آن، نيشابور دومين شهر صنعتي خراسان محسوب مي شود. نيشابور يکي از پررونق ترين نقاط ايران است که البته قاچاق مواد مخدر از کشور همجوار افغانستان تا حدودي رونق اقتصادي اين شهر را تحت الشعاع خود قرار داده است. هم اکنون پوشش شبکه در اين شهر کامل مي باشد.

گرگان
گرگان مرکز استان گلستان در ايران مي باشد. فاصله اين شهر تا تهران حدوداً 400 کيلومتر است. در اسناد و نوشته هاي مربوط به يونان باستان از اين شهر تحت عنوان «هيرکانيا» ياد مي شده است که از واژه «ورکانه» در زبان فارسي باستان به معناي «سرزمين گرگها» گرفته شده است. اگرچه گرگان فعلي محصور به يک شهر و استان است (که داراي نام واحدي براي شهر و استان مي باشد)، هيرکانياي قديم نام منطقه اي در سواحل جنوبي درياي خزر (شامل گلستان، مازندران، گيلان و بخشهايي از ترکمنستان کنوني) بوده است. پارک ملي معروف گلستان در 150 کيلومتري شرق اين استان قرار گرفته است. در شهر گرگان فرودگاه داخلي و شمار زيادي دانشگاه وجود دارد.

فريدونکنار
فريدونکنار يکي از شهرهاي استان مازندران در ايران است که در مرکز اين استان واقع شده است. هم اکنون پوشش شبکه ايرانسل در اين شهر کامل مي باشد.

تربت حيدريه
تربت حيدريه يکي از شهرهاي اصلي استان خراسان رضوي است در ايران است که در جنوب شهر مشهد قرار دارد. هم اکنون پوشش شبکه ايرانسل در اين شهر کامل مي باشد

فردوس
فردوس يکي از شهرهاي استان خراسان رضوي در ايران است که در جنوب استان واقع شده است. اين شهر در فاصله 345 کيلومتري مشهد قرار گرفته است. امروزه فردوس شهر کوچکي است اما در روزگار باستان شهر بزرگ و معروفي بوده و پيشينه تاريخي آن به زمان مادها بر مي‌‌گردد. هم اکنون پوشش شبکه در اين شهر کامل مي باشد.

قائم شهر
قائم شهر يکي از شهرهاي استان مازندران ايران است. در روزگاران قديم قائم شهر «شهرستان شاهي» نام داشت و پيش از آن به «علي آباد» معروف بود. قائم شهر در 237 کيلومتري شمال شرق تهران، 20 کيلومتري جنوب شرقي بابل و 23 کيلومتري جنوب غربي ساري (مرکز استان مازندران) قرار دارد. هم اکنون پوشش شبکه در اين شهر کامل مي باشد.

sevda
19-04-2007, 00:22
سلام
ببخشید دوستان شما این sms های من رو ندیدید ؟
اصلا خیلی افتضاحه همش no access همش sos.use only همش emrgc.use only
گوشیم هی قش میره هیچ کدوم از sms ها به مقصد نمیرسه یا اگه میرسه فردا شب میرسه جالب اینجاست که پول sms ها ی نرسیده رو هم میگیره هیچ کس هم نمیتونه باهام تماس بگیره اونم مخصوصا تو مترو
بابا خسته شدم دیگه خجالت میکشم بگم ایرانسل دارم
فقط با گوشیم آهنگ گوش میدم اونم به خاطر اینکه به ایرانسل ربطی نداره

masoudboy
19-04-2007, 00:27
سیم کارت ایرانسل دایم کارکرده را چند می خرند ؟؟؟

javadbka
19-04-2007, 00:54
سیم کارت ایرانسل دایم کارکرده را چند می خرند ؟؟؟

چون مشكل در آنتي دهي و ارسال اس ام اس داره كسي فعلا نميخره.:41:

masoudboy
19-04-2007, 01:24
چون مشكل در آنتي دهي و ارسال اس ام اس داره كسي فعلا نميخره.:41:

مطمین هستید واقعا کسی نمی خره ؟؟؟ من با این که شمارم نسبتا رند هست تا 110 هزار تومان هم حاضرم بدم .

javadbka
19-04-2007, 02:00
مطمین هستید واقعا کسی نمی خره ؟؟؟ من با این که شمارم نسبتا رند هست تا 110 هزار تومان هم حاضرم بدم .

يكي اي آشنا ها داره و تو فروختنش مونده.و اتفاقا اونم شمارش رنده.:41:

arman4459
24-04-2007, 00:41
دير عامل شرکت ارتباطات سيار گفت: واگذاري سيم‌کارت تلفن همراه از تيرماه سال جاري به‌روز خواهد شد.
به گزارش ایسنا وحيد صدوقي با بيان اين كه شرکت ارتباطات سيار از تيرماه سال جاري آماده واگذاري به روز 6 ميليون سيم کارت تلفن همراه در سطح کشور است اظهار كرد: سيم‌کارت‌هاي دائمي و اعتباري ثبت‌نامي سال گذشته از ارديبهشت‌ماه واگذار مي‌شود كه در اين راستا در سطح کشور 6 هزار آنتن Bts که پنج درصد آن در استان گيلان است، نصب و راه‌اندازي خواهد شد که هر آنتن Bts مبلغ 120ميليون تومان هزينه دارد.
دوقي افزود: تاکنون در سطح کشور بالغ بر 10 ميليون سيم‌کارت واگذار گرديد و اين در حالي است که در سال جديد برنامه واگذاري به‌روز 6 ميليون سيم‌کارت تلفن همراه را داريم.

arman4459
24-04-2007, 00:43
ICTna.ir - در صورت تصویب شورای اقتصاد هزینه مکالمات سیمکارتهای شرکت ارتباطات سیار در سطح هر استان به صورت مکالمه شهری محاسبه خواهد شد .
به گزارش ایستنا مهندس وحید صدوقی -مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار- با بیان این مطلب گفت:پیشنهاد ارائه قیمت نهایی شده و در حال ارسال به شورای اقتصاد است و یکی دو هفته آینده در این شورا مطرح می شود.
دوقی با اشاره به اینکه این طرح در پی مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر یکسان سازی نرخ مکالمات تلفن ثابت و سیار صورت می گیرد افزود:تصویب و اجرائی شدن این طرح هزینه سنگین مکالمات تلفن همراه را کاهش خواهد داد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر فقط مکالمات داخل یک شهر با تعرفه شهری محاسبه می شود گفت:با اجرای این طرح‌,نرخ مکالمه تلفن همراه شرکت ارتباطات سیار در تمام شهرهای یک استان به صورت شهری محاسبه و یکسان خواهد شد.
صدوقی افزود:نرخ مکالمه شهری تلفن همراه هم اکنون 447 ریال در روز و 358 ریال در شب

CD-RW
24-04-2007, 14:32
خدا پدر جد ایرانسل رو بیامرزه . اگه به فکر کاربراش نیست در عوض مخابرات برای اینکه کم نیاره داره هی تسهیلات فراهم میکنه .
بازهم برید بگید ایرانسل بده - برای همتون خوب شده که .
حساب بکنید اگه ایرانسل نمی اومد هنوز باید توی صف اداره پست و 400,000 تومان سیم کارت و 1سال و نیم انتظار رو تحمل میکردیم .

Mohammad Hosseyn
24-04-2007, 15:21
خدا پدر جد ایرانسل رو بیامرزه . اگه به فکر کاربراش نیست در عوض مخابرات برای اینکه کم نیاره داره هی تسهیلات فراهم میکنه .
حساب بکنید اگه ایرانسل نمی اومد هنوز باید توی صف اداره پست و 400,000 تومان سیم کارت و 1سال و نیم انتظار رو تحمل میکردیم .
100 % تائید میشه ...

علیرضا خارجی
24-04-2007, 22:59
من 150% تایید میکنم اما ایرانسل فکر میکنم تا مدتی پیشتاز در رقابت باشه

fars
25-04-2007, 12:47
با سلام
شرکت ایرانسل از تماس‌های برقرار نشده و پیام کوتاه‌های ارسال نشده نیز هزینه دریافت می‌کند و مسئولین شرکت نیز پاسخگو نیستند.
بررسی این مسئله بسیار ساده است:

کنترل حساب اینترنتی را روی یکی از خط‌های ایرانسل فعال کنید و مبلغ حساب خود را یادداشت کنید و سپس یک پیام کوتاه ارسال کنید اگر پیام خطا در ارسال "message not send" نداد حتما بعدی می‌دهد(ارسال نشدن پیام‌ها در ایرانسل امری طبیعی است)

پیام های ارسال شده و نشده را بشمارید و چند ساعت بعد حساب خود را کنترل کنید

(ایرانسل بر خلاف ادعایش لحظه‌ای حساب را نشان نمی‌دهد و چند ساعت طول می‌کشد. البته این امر در سیستم‌های مخابراتی عادی است و ادعای ایرانسل غلط)

به حساب شما به اندازه پیام‌های ارسال شده و "نشده" اضافه می‌شود, به همین سادگی.

حال به پشتیبانی ایرانسل زنگ بزنید و ببینید آنهایی که می‌پرسند "چه کمکی می‌توانم بکنم" چه کمکی به شما می‌کنند!

سوال من از پشتیبانی ایرانسل و جواب آنها موجود است.

هر کسی ادعا دارد که تماس با 130 فقط هزینه 1 دقیقه مکالمه را کم می کند یعنی 529 ریال من مدرک دارم نشان دهم که از من برای 1 تماس 1058 ریال کم شده است. چه کسی کنترل می کند که برای چند دقیقه تماس چند دقیقه کسر می شود؟

fars
25-04-2007, 14:26
در جایی که آنتن ضعیف است تماس بگیرید connection error می دهد ولی هزینه را حساب می کند باور نمی کنید فقط کافی است یک روز با کنترل حساب اینترنتی (Ecare) چک کنید
در جایی که آنتن ضعیف استsms بفرستید پیام خطا می دهد ولی هزینه را حساب می کند باور نمی کنید فقط کافی است یک روز با کنترل حساب اینترنتی (Ecare) چک کنید
حالا ما که کلی دوستامونو گفتیم ایرانسل بگیرند و اونام خریدند با چه رویی نگاه کنیم

TheMohammad
25-04-2007, 14:48
با سلام
شرکت ایرانسل از تماس‌های برقرار نشده و پیام کوتاه‌های ارسال نشده نیز هزینه دریافت می‌کند و مسئولین شرکت نیز پاسخگو نیستند.
بررسی این مسئله بسیار ساده است:

کنترل حساب اینترنتی را روی یکی از خط‌های ایرانسل فعال کنید و مبلغ حساب خود را یادداشت کنید و سپس یک پیام کوتاه ارسال کنید اگر پیام خطا در ارسال "message not send" نداد حتما بعدی می‌دهد(ارسال نشدن پیام‌ها در ایرانسل امری طبیعی است)

پیام های ارسال شده و نشده را بشمارید و چند ساعت بعد حساب خود را کنترل کنید

(ایرانسل بر خلاف ادعایش لحظه‌ای حساب را نشان نمی‌دهد و چند ساعت طول می‌کشد. البته این امر در سیستم‌های مخابراتی عادی است و ادعای ایرانسل غلط)

به حساب شما به اندازه پیام‌های ارسال شده و "نشده" اضافه می‌شود, به همین سادگی.

حال به پشتیبانی ایرانسل زنگ بزنید و ببینید آنهایی که می‌پرسند "چه کمکی می‌توانم بکنم" چه کمکی به شما می‌کنند!

سوال من از پشتیبانی ایرانسل و جواب آنها موجود است.

هر کسی ادعا دارد که تماس با 130 فقط هزینه 1 دقیقه مکالمه را کم می کند یعنی 529 ریال من مدرک دارم نشان دهم که از من برای 1 تماس 1058 ریال کم شده است. چه کسی کنترل می کند که برای چند دقیقه تماس چند دقیقه کسر می شود؟
من ریز حساب رو گرفتم، به 130 یه 3 دقیقه تماس داشتم زده بود 499 ریال !!! (البته برای ماه اسفند)
مشکل sms هم با 912 از طرف مخابرات هست که نمیتونه شماره هاش رو بین 7 تا مسیج سنتر تقسیم کنه !!!!!!

fars
25-04-2007, 16:27
من ریز حساب رو گرفتم، به 130 یه 3 دقیقه تماس داشتم زده بود 499 ریال !!! (البته برای ماه اسفند)
مشکل sms هم با 912 از طرف مخابرات هست که نمیتونه شماره هاش رو بین 7 تا مسیج سنتر تقسیم کنه !!!!!!
529 ریال هستش نه 499 ریال.مگه مالیاتی که میدین هزینه نیست. بالاخره این پولو ما به ایرانسل می دیم. اگه 499 ریال هستش اونوقت می تونه حقوق کارمنداشو جدا بگیره هزینه های دیگه رو جدا بگیره و بگه برای من فقط مثلا 200 ریال می مونه
گیریم همه مشکلای دنیا سر مخابرات هستش. چرا ایرانسل از ما پول کم می کنه. خوب بره مشکلشو با مخابرات حل کنه. هر وقت با کسی مشکل داشت باید از ما پول کم کنه؟

fars
26-04-2007, 13:01
با تشکر از جواب شما
هزینه شلوغي شبكه و يا ضعف آنتن دهي را چرا من باید پرداخت کنم؟
چرا همان پیام کوتاه چند ثانیه بعد ارسال می شود؟
شلوغي شبكه و يا ضعف آنتن دهي چند پیام را نمی رساند؟ چرا برای من 50% است؟
چرا شبکه شما همیشه شلوغ است و ضعف آنتن دهی دارد؟
"اما بعد از گذشت مدتي پيغام not send دريافت شد" این مدتی 1 ثانیه است و دوباره 3 ثانیه بعد ارسال میشود.
اگر مرکز پیام شما پیام من را گرفته است چرا یک ثانیه بیشتر نگهداری نمی کند تا بتواند دوباره بفرستد و اگر نگرفته است چرا من باید هزینه پرداخت کنم؟

مشترك گرامي
با سلام و احترام
چنانچه هنگام ارسال پيام كوتاه ، در همان زمان پيغام not send مشاهده نموديد ، هيچ هزينه اي براي شما در نظر گرفته نمي شود
اما اگر در زمان ارسال پيغام send را مشاهده كرديد اما بعد از گذشت مدتي پيغام not send دريافت شد ، اين براي شما هزينه در بر دارد
اين بدان علات كه پيام كوتاه از شبكه ارسال شده است اما در مسير بدليل شلوغي شبكه و يا ضعف آنتن دهي به مقصد نرسد
با تشكر

Customer Service

MTN IRANCELL

From: ------- [mailto:------@yahoo.com]
Sent: 2007/04/26 10:03 ق.ظ
To: Customer Service
Subject: هزینه های اضافی در ایرانسل

علیرضا-------
989352200---
هنگام ارسال پیام کوتاه گاهی اوقات برای من پیام
"message not sent"
که من بلافاصله پیام را دوباره ارسال می کنم و گزارش ارسالی نیز می گیرم
مشکل من این است که پس از بررسی کنترل حساب اینترنتی متوجه شده ام که ایرانسل از این پیام ها نیز هزینه کم میکند

هزینه پیام های ارسال نشده چقدر می باشد؟

علیرضا خارجی
26-04-2007, 14:46
با تشکر از جواب شما
هزینه شلوغي شبكه و يا ضعف آنتن دهي را چرا من باید پرداخت کنم؟
چرا همان پیام کوتاه چند ثانیه بعد ارسال می شود؟
شلوغي شبكه و يا ضعف آنتن دهي چند پیام را نمی رساند؟ چرا برای من 50% است؟
چرا شبکه شما همیشه شلوغ است و ضعف آنتن دهی دارد؟
"اما بعد از گذشت مدتي پيغام not send دريافت شد" این مدتی 1 ثانیه است و دوباره 3 ثانیه بعد ارسال میشود.
اگر مرکز پیام شما پیام من را گرفته است چرا یک ثانیه بیشتر نگهداری نمی کند تا بتواند دوباره بفرستد و اگر نگرفته است چرا من باید هزینه پرداخت کنم؟

مشترك گرامي
با سلام و احترام
چنانچه هنگام ارسال پيام كوتاه ، در همان زمان پيغام not send مشاهده نموديد ، هيچ هزينه اي براي شما در نظر گرفته نمي شود
اما اگر در زمان ارسال پيغام send را مشاهده كرديد اما بعد از گذشت مدتي پيغام not send دريافت شد ، اين براي شما هزينه در بر دارد
اين بدان علات كه پيام كوتاه از شبكه ارسال شده است اما در مسير بدليل شلوغي شبكه و يا ضعف آنتن دهي به مقصد نرسد
با تشكر

Customer Service

MTN IRANCELL

From: ------- [mailto:------@yahoo.com]
Sent: 2007/04/26 10:03 ق.ظ
To: Customer Service
Subject: هزینه های اضافی در ایرانسل

علیرضا-------
989352200---
هنگام ارسال پیام کوتاه گاهی اوقات برای من پیام
"message not sent"
که من بلافاصله پیام را دوباره ارسال می کنم و گزارش ارسالی نیز می گیرم
مشکل من این است که پس از بررسی کنترل حساب اینترنتی متوجه شده ام که ایرانسل از این پیام ها نیز هزینه کم میکند

هزینه پیام های ارسال نشده چقدر می باشد؟
خوب چیزی که من فهمیدم اینه که ...ایرانسل مسج رو سند میکنه به اس ام اس سنترها و اس ام اس حساب میشه و این در حالی است اس ام اس هنوز نرسیده به مشترک... و به هر دلیلی این اس ام اس نمیرسه و پیغام نرسیدن مسج رو بر گشت میزنه اما اس ام اس حساب شده و مسج نرسید
قبل از اینکه ما شکایت کنیم باید ببینیم قانون در این مورد چی میگه
دوستانی که 91 یا تالیا دارن امتحان کنند ببینن این مشکل رو دارن یا نه؟
البته به همون شکلی که ایرانسل حساب میکنه
(چنانچه هنگام ارسال پيام كوتاه ، در همان زمان پيغام not send مشاهده نموديد ، هيچ هزينه اي براي شما در نظر گرفته نمي شود)
(اما اگر در زمان ارسال پيغام send را مشاهده كرديد اما بعد از گذشت مدتي پيغام not send دريافت شد ، اين براي شما هزينه در بر دارد)
و اگر در مورد اپراتورهای دیگه اطلاع دارید برای ما هم توضیح بدهید لطفا:20:

fars
28-04-2007, 08:37
علیرضا خارجی جان
اینکه مرکز پیام sms رو بگیره ولی گیرنده در دسترس نباشه و چند ساعت بعد بگه طرف نیستش طبیعیه که پولش هم بگیره و هیچکس ناراحت نمی شه.
ولی اینکه بلافاصله بعد از message sent بگه message not sent و همون پیامو چند ثانیه بعد دوباره ارسال کنه و گزارش تحویل هم بده ولی پول همه رو بگیره خیلی نامردیه
حالا قبول پولش هم بگیره ولی از 10 تا پیام 2 تا شو نفرسته نه اینکه 8 تا شو نفرسته و پولشو بگیره
اگه این روش درسته اونوقت همه اپراتورهای دنیا میان پیام ها رو یک در میان نمی فرستند تا طرف دوباره بفرسته و دوباره پولشو بگیرند

علیرضا خارجی
29-04-2007, 00:28
علیرضا خارجی جان
اینکه مرکز پیام sms رو بگیره ولی گیرنده در دسترس نباشه و چند ساعت بعد بگه طرف نیستش طبیعیه که پولش هم بگیره و هیچکس ناراحت نمی شه.
ولی اینکه بلافاصله بعد از message sent بگه message not sent و همون پیامو چند ثانیه بعد دوباره ارسال کنه و گزارش تحویل هم بده ولی پول همه رو بگیره خیلی نامردیه
حالا قبول پولش هم بگیره ولی از 10 تا پیام 2 تا شو نفرسته نه اینکه 8 تا شو نفرسته و پولشو بگیره
اگه این روش درسته اونوقت همه اپراتورهای دنیا میان پیام ها رو یک در میان نمی فرستند تا طرف دوباره بفرسته و دوباره پولشو بگیرند
نه فارس جان...
من نمیدونم قانون اپراتور چیه من اینطوری فهمیدم که ایرانسل اینطوری عمل میکنه
از ایرانسل یک مسج رو سند میکنیم به tci...حالا مسیر مسج رو دنبال میکنیم. مسج سنتر ایرانسل مسج رو دریافت میکنه حالا مسج باید سند بشه به مسج سنتر tci و بعد به روی خط مشترک و اون دریافت میکنه مسج رو

اگه ایرانسل مسج رو سند میکنه به مسج سنتر tci و مسج به مسج سنتر tci سند میشه ایرانسل میتونه پول مسج رو حساب کنه اما این در حالیه که شاید مسج که روی مسج سنتر tci هست به خط مشترک نرسه و ارور بده
اما اگر مسج روی مسج سنتر ایرانسل باشه و مسج رو نتونه به مسج سنتر tci برسونه و پول رو حساب کنه این نامردیه اما:13:

اما هالا کی میدونه چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nedayechakavak
29-04-2007, 05:32
نه فارس جان...
من نمیدونم قانون اپراتور چیه من اینطوری فهمیدم که ایرانسل اینطوری عمل میکنه
از ایرانسل یک مسج رو سند میکنیم به tci...حالا مسیر مسج رو دنبال میکنیم. مسج سنتر ایرانسل مسج رو دریافت میکنه حالا مسج باید سند بشه به مسج سنتر tci و بعد به روی خط مشترک و اون دریافت میکنه مسج رو

اگه ایرانسل مسج رو سند میکنه به مسج سنتر tci و مسج به مسج سنتر tci سند میشه ایرانسل میتونه پول مسج رو حساب کنه اما این در حالیه که شاید مسج که روی مسج سنتر tci هست به خط مشترک نرسه و ارور بده
اما اگر مسج روی مسج سنتر ایرانسل باشه و مسج رو نتونه به مسج سنتر tci برسونه و پول رو حساب کنه این نامردیه اما:13:

خوب معلومه كه اينطوري نيست اصلا با قانونشم جور در نمياد . من كه اصلا با ميسيجش هيچ مشكلي ندارم فقط در جاهايي كه آنتن دهيش ضعيفه و يا نقطه كوري احتمال خيلي زياد failed مي شه كه اونم مي گن تا آخر خرداد قرار تعداد زيادي bts رو تو تهران اضافه كنن (كه كردن من خيلياشو مي بينم و از بغلشون هم رد مي شم ولي قشنگ مي فهمي كه از اون bts آنتن نمي گيري ) پس ايشالا تا آخر خرداد تهران تكميل مي شه كه فكر ميكنم گذاشتن تعدادشون زياد بشه بعد همشونو با هم سوييچ كنن كه اختلال تو روزهاي مختلف به وجود نياد :20:

only MTN Irancell

nedayechakavak
29-04-2007, 05:43
اما اگر مسج روی مسج سنتر ایرانسل باشه و مسج رو نتونه به مسج سنتر tci برسونه و پول رو حساب کنه این نامردیه اما

ايرانسلو نامردي داشتيم عليرضا جان . پس از كي تا حالا .
اندكي صبر سحر نزديك است :20:

only MTN Irancell

fars
29-04-2007, 09:44
اما اگر مسج روی مسج سنتر ایرانسل باشه و مسج رو نتونه به مسج سنتر tci برسونه و پول رو حساب کنه این نامردیه اما
اصلا کی صحبت tci کرد. تو خود ایرانسل هم مشکل داره. بگذریم از اینکه مشترک ایرانسلی هم پیدا کردن سخته تا باهاش تست کنی. کی میره ایرانسل بخره. ایرانسل فقط یه خوبی داره اونم اینه که قیمتها رو پایین آورده.

ShahabSAMSUNG
29-04-2007, 11:15
سلام دوستان.

الان ذخیره شماره تماس گیرنده برای من فعاله.

کسی می دونه چطور باید استفاده کنم؟؟

همینجوری دیمی نیست. گوشی رو خاموش می کنم، میگه خاموش است. هیچ اتفاقی هم نمی افته. ولی 100% فعاله چون خواستم فعالش کنم، گفت فعال است.

فقط نمی دونم چطور باید استفاده کنم.

کسی هست که از این سرویس استفاده کرده باشه؟

shamabady
29-04-2007, 20:33
به نظر من که مشکل اصلی اس ام اس از tci یا مشکل داره یا شایدم مشکل و خودشون ایجاد کردن ودرست نمی کنن که بگن اس ام اس ایرانسل مشکل داره چون تا حالا فقط tci بوده وایرانسل تازه اومده اکثر ملت ساده ما میگن این مشکل از ایرانسل نه مخابرات

علیرضا خارجی
29-04-2007, 22:38
اصلا کی صحبت tci کرد. تو خود ایرانسل هم مشکل داره. بگذریم از اینکه مشترک ایرانسلی هم پیدا کردن سخته تا باهاش تست کنی. کی میره ایرانسل بخره. ایرانسل فقط یه خوبی داره اونم اینه که قیمتها رو پایین آورده.
مشترک ایرانسل من هستم بیا با هم امتحان کنیم 09352249214
من این روزها دارم با بچه های فروم ام ام اس بازیو اس ام اس بازی میکنم هیچ مشکلی نیست

masoudboy
29-04-2007, 23:11
- پیمانکار بهره برداری سیم کارت های اعتباری تالیا طی اطلاعیه ای با عنوان "اطلاعیه ثبت نام سیم کارت تالیا در ۲۹۴ شهر کشور" اعلام کرد "به لطف الهی و همزمان با توسعه شبکه مستقل تلفن همراه اعتباری تالیا، بعنوان نخستین شبکه تلفن همراه اعتباری در ایران، ثبت نام سیم کارت های تالیا در تمامی استانهای کشور (۲۹۴شهر) از ۱۰ اردیبهشت ماه ۸۶ به مدت ۱۰ روز آغاز میشود".

به گزارش ایستنا در این اطلاعیه تنها روش ثبت نام سیم کارت های تالیا در ۲۹۴ شهر "ثبت نام از طریق وبسایت تالیا" و علی رغم وعده های پیشین این شبکه بهای پاکات سیم کارت های این شبکه همچنام ۴۵هزار و دویست تومان اعلام شده است.

همچنین در پایان این تصریح شده "با توجه به محدودیت واگذاری، درصدی بیشتر از ظرفیت مجاز رزرو ثبت نام خواهد شد تا در صورت انصراف متقاضیانی که زودتر اقدام به ثبت نام نموده اند، از فهرست ذخیره جایگزین شوند".

به گزارش ایستنا، ثبت نام سیم کارت های اعتباری تالیا در ۲۹۴ شهر در حالی از سوی این شبکه اعلام میشود که تاکنون هیچ خبری در خصوص راه اندازی شبکه در این تعداد شهر، درخواست مجوز ثبت نام از شرکت مخابرات ایران و دفتر مشارکت های غیردولتی شرکت مخابرات ایران بعنوان ناظر و مجری پروژه و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منتشر نشده بود.

pedram_behrang
29-04-2007, 23:50
شهاب<

هر كي تنظيم مي كنه مي گه فعال است. ولي در واقع فعال نيست!!

هنوز راه نيانداختن سرويسش رو. مثل اين كه دوباره ايرانسل رفته توي كما!

+WarriorKing
30-04-2007, 01:58
سلام دوستان... منم بعد از کلی گرفتاری بالاخره رسیدم یه سری به اینجا بزنم

دوستم که سیم کارت اعتباری ایرانسل رو داره میگه هر وقت کانکت میشه هزینه ای نداره و از اعتبارش کم نمیشه ولی هر چند وقت یک بار یه دفعه یه مقدار از اعتبارش میره

با هم امتحان کردیم:
اعتبارش رو یادداشت کردیم و سیم کارت رو به مدت 48 ساعت از گوشی در آوردیم. وقتی سیم کارت رو داخل گوشی گذاشتیم و اعتبار رو چک کردیم کم شده بود!!!

کسی میدونه چرا؟!

usamilad
30-04-2007, 06:38
سلام.من يه سيم كارت اعتباري ايرانسل خريدم و دست بر قضا چند بار پين كد رو اشتباه دادم تا سوخت.
حالا كه ميخوام تعويضش كنم ميگن : 9500 تومان پول بايد بدي.در صورتي كه يه سيم كارت اعتباري29 تومنه.
ايرانسل تو شيراز هم به غير از نصف شهر بقيه رو هم آنتن نميده.
من در حال حاضر سيم كارت معمولي IR-MCi هم دارم وقتي كه اين دو تا رو مقايسه ميكنم مبينم ايرانسل بايد حالا حالا ها بگذره تا برسه به پاي شركت ارتباطات سيار

shamabady
30-04-2007, 09:35
سلام.من يه سيم كارت اعتباري ايرانسل خريدم و دست بر قضا چند بار پين كد رو اشتباه دادم تا سوخت.
حالا كه ميخوام تعويضش كنم ميگن : 9500 تومان پول بايد بدي.در صورتي كه يه سيم كارت اعتباري29 تومنه.
من در حال حاضر سيم كارت معمولي IR-MCi هم دارم وقتي كه اين دو تا رو مقايسه ميكنم مبينم ايرانسل بايد حالا حالا ها بگذره تا برسه به پاي شركت ارتباطات سيار
اولا اگه چند بار پین کدو اشتباه بزنی سیم کارت هیچ وقت نمیسوزه فقط قفل میشه برای باز کردن قفلشم باید از شماره puk که روی پوکه سیم کارت استفاده کرد که اگه اینو 10 بار اشتباه بزنی اون وقت میسوزه
بعدشم فکر میکنی اگه اعتباریهای مخابرات یا تالیا بسوزه کمتر از این هزینه برای جاگزینی میگیرند
بعدشم هنوز خیلی مونده که مخابرات به ایرانسل برسه
تا یکی دو ماه پیش همه به مناطق تحت پوشش ایرانسل ایراد میگرفتند ولی الان کا اکثر نقاط مهم کشور تحت پوشش رفتن دیگه مخابرات هیچ برتری نسبت به ایرانسل نداره اگه داره یکیشو بگو

shamabady
30-04-2007, 09:37
اولا اگه چند بار پین کدو اشتباه بزنی سیم کارت هیچ وقت نمیسوزه فقط قفل میشه برای باز کردن قفلشم باید از شماره puk که روی پوکه سیم کارت استفاده کرد که اگه اینو 10 بار اشتباه بزنی اون وقت میسوزه
بعدشم فکر میکنی اگه اعتباریهای مخابرات یا تالیا بسوزه کمتر از این هزینه برای جاگزینی میگیرند
بعدشم هنوز خیلی مونده که مخابرات به ایرانسل برسه
تا یکی دو ماه پیش همه به مناطق تحت پوشش ایرانسل ایراد میگرفتند ولی الان کا اکثر نقاط مهم کشور تحت پوشش رفتن دیگه مخابرات هیچ برتری نسبت به ایرانسل نداره اگه داره یکیشو بگو

علیرضا خارجی
30-04-2007, 10:12
حالا اگه قیمت اعتباری ایرانسل 50000تومان باشه اگه سیم کارت سوخت در این صورت میشه 9500تومان پرداخت کرد ؟
واسه شما بهتره 400000تومان پول سیم کارت دولتی بدی که فقط 091 داره نه چیزه دیگه ای

H A M A S
30-04-2007, 10:42
کی بود گفت ایرانسل باید بدود تا به پای شرکت ارتباطات سیار برسد؟هه مخابرات درپیتی باید یه جاییش رو پاره کنه تا به پبشرفته ترین اپراطور ایران برسه مخابراتی گفته بودن اردیبهشت gprs و mms رو راه اندازی میکنه ولی کو ؟؟؟؟ اینها شبکه شون ماله عهد قار قار میرزا است اونها رو چه به gprs و mms . مالیات +پول قبض المثنی +خدمات دیگر پس مخابرات پول الکی میگیره چند سال هم که سیمکارت به مردم یک میلیون تومن راست میکردن نحوه محاسبه هم تا چند سال دقیقه ای بود یکی از معاونان وزبر محترم قبلی جاسوس اونور آبی ها بوده (حالا بگید ایرانسل باید حق شریک ایرانی رو افزایش بده و..)هرکی هم وزیر معاون میشه توی این وزارتخونه فقط به فکر کارهای سیاسی برای همین دارن این یارو سلیمانی رو استیضاح میکنند

shamabady
30-04-2007, 11:00
نمیدنم برای چی همه به ایرانسل فقط گیر میدن همه میگن ایرانسل برا چی دقیقه ای حساب میکنه ولی هیچ کی نمیگه برا چی مخابرات مکالماتشو با ایرانسل 76 تومن حساب میکنه
همه میگن برای چی فلان امکانات ایرانسل مشکل داره برای چی قرار بود فلان وقت فعال کنن ولی نکردن ولی کسی نمیگه برای چی مخابرات از دو سال پیش میگه می خواد ام ام اس راه بندازه ولی هنوز خبری نیست فعلا اردیبهشت تبدیل شده به شهریور بعد میشه سال 87 بعدم یک چیز چرتی مثل اس ام اس اشون میدن بیرون
برای چی همه میگن اس ام اس ایرانسل مشکل داره هیچ کی نمیگه اس ام اس مخابرات مشکل داره
برای چی هیچ کی نمیگه رو چه دلیلی سیم کارتای اعتباری مخابرات همون اولش که میگیری به علت بدهی قطع

بدبخت این ایرانسل نمی دونم چه هیزم تری به این ملت فروخته که این جوری باهاش تا میکنن اگه ایرانسل نمیومد که قیمت سیم کارتا از یک ملیون تومن یک قرونم پایینتر نمیومد بدبخت بیچاره هایی مثل منم خواب سیم کارتم نمیتونستیم ببینیم

Armagedon_2005
30-04-2007, 12:36

دوستم که سیم کارت اعتباری ایرانسل رو داره میگه هر وقت کانکت میشه هزینه ای نداره و از اعتبارش کم نمیشه ولی هر چند وقت یک بار یه دفعه یه مقدار از اعتبارش میره

با هم امتحان کردیم:
اعتبارش رو یادداشت کردیم و سیم کارت رو به مدت 48 ساعت از گوشی در آوردیم. وقتی سیم کارت رو داخل گوشی گذاشتیم و اعتبار رو چک کردیم کم شده بود!!!

کسی میدونه چرا؟!

به به آقا محسن. آقا کجایی نیستی. عیدی ما رو با ام ام اسات ترکوندی. مسابقه ای هم که برگزار کردی خیلی حال داد. چرا کم پیدایی؟

وقت نکردم بهت زنگ بزنم. یه بار هم زدم گوشیت رو answering بود. وقت کردی به ما هم برس داداش

علیرضا خارجی
30-04-2007, 14:35
نمیدنم برای چی همه به ایرانسل فقط گیر میدن همه میگن ایرانسل برا چی دقیقه ای حساب میکنه ولی هیچ کی نمیگه برا چی مخابرات مکالماتشو با ایرانسل 76 تومن حساب میکنه
همه میگن برای چی فلان امکانات ایرانسل مشکل داره برای چی قرار بود فلان وقت فعال کنن ولی نکردن ولی کسی نمیگه برای چی مخابرات از دو سال پیش میگه می خواد ام ام اس راه بندازه ولی هنوز خبری نیست فعلا اردیبهشت تبدیل شده به شهریور بعد میشه سال 87 بعدم یک چیز چرتی مثل اس ام اس اشون میدن بیرون
برای چی همه میگن اس ام اس ایرانسل مشکل داره هیچ کی نمیگه اس ام اس مخابرات مشکل داره
برای چی هیچ کی نمیگه رو چه دلیلی سیم کارتای اعتباری مخابرات همون اولش که میگیری به علت بدهی قطع

بدبخت این ایرانسل نمی دونم چه هیزم تری به این ملت فروخته که این جوری باهاش تا میکنن اگه ایرانسل نمیومد که قیمت سیم کارتا از یک ملیون تومن یک قرونم پایینتر نمیومد بدبخت بیچاره هایی مثل منم خواب سیم کارتم نمیتونستیم ببینیم
دمت گرم شمابادی حرف منو زدی
اگه ایرانسل نبود من این امکانات رو نداشتم
ام ام اس
اینترنت
کنترل حساب اینترنتی
به تمام ایران با یک قیمت تماس بگیرم 499ریال
هزینه اضافی پرداخت نکنم
پیغامگیر صوتی
رومینگ با بهترین اپراتورهای دنیا مثلCingular Wireless -- Turkcell -- t-mobile -- o2 -- vodafone
و...

shamabady
30-04-2007, 19:28
علیرضا البته به نظر من اگه ایرانسل این اینترنت و راه اندازی نمیکرد سنگین تر بود
انقدر گرون که آدم میترسه یه سایت کوچیک باهاش باز کنه من فقط 30 ثانیه با کامپیوتر از طریق گوشیم به اینترنت وصل شدم هیچ سایتی هم باز نکردم 150 کیلو دریافت داشت یعنی 450 تومن

علیرضا خارجی
30-04-2007, 21:03
علیرضا البته به نظر من اگه ایرانسل این اینترنت و راه اندازی نمیکرد سنگین تر بود
انقدر گرون که آدم میترسه یه سایت کوچیک باهاش باز کنه من فقط 30 ثانیه با کامپیوتر از طریق گوشیم به اینترنت وصل شدم هیچ سایتی هم باز نکردم 150 کیلو دریافت داشت یعنی 450 تومن
منم همینو میگم
همیشه وقتی یه تکنولوچی جدید یا هر چیزه جدیدی وارد کشور بشه قیمت بالا هست ولی بعدها به دلیل رقابت بین شرکتها قیمت پایین میاد
حالا اینجا برای ما که قیمت اینترنت بالاست تبیعیه جون فقط یه شرکت داره و قیمت میزاره کسی هم نیست باهاش رقابت کنه
اینجا دولت بایت اپراتور 3 رو راه بندازه تا رقابت تاثیر خودشو روی قیمتها بذاره.

ShahabSAMSUNG
01-05-2007, 00:25

با هم امتحان کردیم:

کسی میدونه چرا؟!

خب بدشانسی آوردی دیگه

یکی از دوستای من، اعتبارش رو چک می کنه مثلاً 5800 تومنه، یه کم حرف می زنه و دوباره که چک می کنه می بینه که مثلاً شده 4500
فردا دوباره چک می کنه، می بینه شده 5800 !!!!!! دوباره حرف می زنه و اس ام اس می زنه و فرداش دوباره اعتبارش میشه 5800 !!!!!!!!!!!!

به قول رضا مارمولک: خیلی باحاله ها !!!

emprator_kochak
01-05-2007, 09:55
میگم کسی میدونه پیش شمارههای سیم کارت های اعتباری ارتباطات سیار چنده؟ همون 0912،0913،0916و... هستش یا یه چیز دیگس؟

shamabady
01-05-2007, 12:02
میگم کسی میدونه پیش شمارههای سیم کارت های اعتباری ارتباطات سیار چنده؟ همون 0912،0913،0916و... هستش یا یه چیز دیگس؟
پیش شماره هاش هموناست ولی با کدهای 8 و9 مثلا برا تهران میشه 9128xxxxxx اگه میخوای ببینی اعتباری بودنش معلومه آره شمارش تابلو داد میزنه اعتباریه

ShahabSAMSUNG
01-05-2007, 12:39
راستی

بالاخره کسی اصلاع موثق نداد که این اعتباری های دولتی هم محدودیت زمانی دارن یا نه؟

babakfx
01-05-2007, 14:08

متاسفانه مردم ما کمی فراموشکارن یادشون نیست که یک زمانی اگه میخواستن 1 سیم کارت بگیرن باید یک میلیون و چهارصد هزار تومان پول میدادن ... یا اگه عجله نداشتن باید ششصد هزار پول بی زبونو 2 سال میریختن تو جیب مخابرات تا 1 سیم بگیرن تازه تو هیچ جاده ای و خیلی جاها هم آنتن نمیداد. یا فقط برای نمایش شماره تماس گیرنده باید 3000 تومان آبونمان میدادن و برای گرفتن ریز مکالمات باید یک روز کامل وقت صرف میکردی (الان نمیدونم چطوری شده) و تازه اون زمان با این شرایط sms هم نداشت و .....
البته شاید این دوستانی که ایراد میگیرن اون زمان نبودن یا یادشون نیست

TempesT
02-05-2007, 14:19
راستی

بالاخره کسی اصلاع موثق نداد که این اعتباری های دولتی هم محدودیت زمانی دارن یا نه؟

مخابران رو اعتباری هاش محدودیت زمانی داره . مدتش مثل چند وقت پیش تالیا هست.

تالیا هم محدودیتش و به طور موقتی برداشته یعنی معلوم نیست که کلا حذف میکنه یا بازم محدودیت میذاره.ولی به نظر من بازم محدودیت میذاره. الانم که تعرفه های ثانیه ای ایرانسل رفت بالا اینم به جاش محدودیتش و میذاره با تعرفه ای پایین تر نسبت به ایرانسل. شاید البته................:8:

ایرانسلم که همتون میدونین محدودیت نداره:31:

nedayechakavak
02-05-2007, 14:39
متاسفانه مردم ما کمی فراموشکارن یادشون نیست که یک زمانی اگه میخواستن 1 سیم کارت بگیرن باید یک میلیون و چهارصد هزار تومان پول میدادن ... یا اگه عجله نداشتن باید ششصد هزار پول بی زبونو 2 سال میریختن تو جیب مخابرات تا 1 سیم بگیرن تازه تو هیچ جاده ای و خیلی جاها هم آنتن نمیداد. یا فقط برای نمایش شماره تماس گیرنده باید 3000 تومان آبونمان میدادن و برای گرفتن ریز مکالمات باید یک روز کامل وقت صرف میکردی (الان نمیدونم چطوری شده) و تازه اون زمان با این شرایط sms هم نداشت و .....
البته شاید این دوستانی که ایراد میگیرن اون زمان نبودن یا یادشون نیست

كاملا موافقم ايول بابك اف ايكس :10:

زمرد
02-05-2007, 15:28
عزیز بحث ایراد یه چیزیه ...بحث تخریب چیز دیگر!!!
کسی که هدفش تخریبه معلوم الحال هست...
ولی اگر کسی ایرادی میگیره یاانتقادی میکنه....(هر چند که میگن انتقاد داری پیشنهاد هم بده ...البته فکر نکنم توی این مقوله این حرف صادق باشه)....دلیل نمیشه ...شما از گذشته بگی...
به هر حال وقتی یکی یک سرویسی رو میاره و مبلغی رو درخواست میکنه...مطمئن باش...قربون چشم و ابروی من و تو نیست که ده سال از جیب بخوره و فی سبیل لله کار کنه...(این بی اعتمادی نیست واقعیته)
به هر صورت فکر نکنم گفتن مشکلات قبل، سر پوشی برای نقصان و اشتباهات امروز باشه...
بر فرض اگر آب آشامیدنی ما جیوه داخلش باشه...نتونیم اعتراض کنیم و دندون رو جیگر بگذاریم ...چون باید یادمون بیاد صد سال پیش که آب گل آلود مردم میخوردن....

علیرضا خارجی
02-05-2007, 20:27
عزیز بحث ایراد یه چیزیه ...بحث تخریب چیز دیگر!!!

کسی که هدفش تخریبه معلوم الحال هست...
ولی اگر کسی ایرادی میگیره یاانتقادی میکنه....(هر چند که میگن انتقاد داری پیشنهاد هم بده ...البته فکر نکنم توی این مقوله این حرف صادق باشه)....دلیل نمیشه ...شما از گذشته بگی...
به هر حال وقتی یکی یک سرویسی رو میاره و مبلغی رو درخواست میکنه...مطمئن باش...قربون چشم و ابروی من و تو نیست که ده سال از جیب بخوره و فی سبیل لله کار کنه...(این بی اعتمادی نیست واقعیته)
به هر صورت فکر نکنم گفتن مشکلات قبل، سر پوشی برای نقصان و اشتباهات امروز باشه...

بر فرض اگر آب آشامیدنی ما جیوه داخلش باشه...نتونیم اعتراض کنیم و دندون رو جیگر بگذاریم ...چون باید یادمون بیاد صد سال پیش که آب گل آلود مردم میخوردن....

حرفه شما درسته...
اما هنوز که تازه 1سال از تاسیس ایرانسل میگذره دارن با تی سی ای مقایسه میکنن و براش ایراد میگیرن اما من اینو میگم که دولت با این همه سرمایه هنوز نتونسته بعد از بیشتر از 10 سال یه خدمات بی ایبو ایرادی به مردم بده اما ایرانسل توی این مدت کوتاه میشه گفت خدماتی که داره واقعا عالیه
منم واسه این میگم عالیه جون کنار اومدن با این دولت کاره هرکسی نیست
ایرانسل مشکلاتی که داره خیلی زیاده ایرانسل سرعتش خیلی زیاده ولی دولت مثل همیشه جند ماه میخوابه بعد دستور یه کاری رو میده بعد دوباره میخوابه بعد که بیدار میشه مبینه یادش رفته دستور کار رو بفرسته و...
و این مشکلات ایرانسله
حتی ایرانسل برای وارد کردن تجهیزات مشکل داره حالا خودتون قضاوت کنید
ایرانسل برای نصب دکل ها مشکل داره
ایرانسل با شهرداری ها در شهرستانها مشکل داره
خلاصه زیاد مشکل داره ولی با این تفاصیر ایرانسل به سرعت در حال پیشرفته

Alire7_a
02-05-2007, 21:09
پیش شماره هاش هموناست ولی با کدهای 8 و9 مثلا برا تهران میشه 9128xxxxxx اگه میخوای ببینی اعتباری بودنش معلومه آره شمارش تابلو داد میزنه اعتباریه

پيش شماره 8 رو ميدونم اعتباري نيست

TempesT
03-05-2007, 02:45
پيش شماره 8 رو ميدونم اعتباري نيست

من که شنیدم همش کد 9 هستن.:46:

emprator_kochak
03-05-2007, 12:49
کسی نمیدونه سیم کارتهای اعتباری ارتباطاط سیار دائمین یا محدودن؟

TempesT
03-05-2007, 13:03

فعلا محدودیت دارن تالیا هم معلو نیست محدودیتش و میذاره یا کلا ور میداره:46:

+WarriorKing
03-05-2007, 13:43

محدودیت زمانی داره

+WarriorKing
03-05-2007, 13:48
فعلا محدودیت دارن تالیا هم معلو نیست محدودیتش و میذاره یا کلا ور میداره:46:

محدودیت زمانی تالیا برداشته شده... از عید به این ور برداشتتش

emprator_kochak
03-05-2007, 14:23
محدودیت زمانی داره

میشه یه کمی در بارشون توضیح بدی؟ برای یه بنده خدایی میخوام...

TempesT
03-05-2007, 16:59
محدودیت زمانی تالیا برداشته شده... از عید به این ور برداشتتش

میدونم دوستم داره ولی تو سایت خود تالیا نوشته بود حذف موقت سیم کارتهای تالیه.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :8:

+WarriorKing
06-05-2007, 15:06
میشه یه کمی در بارشون توضیح بدی؟ برای یه بنده خدایی میخوام...

راستش چی بگم؟ ما تالیا داشتیم اغفال شدیم رفتیم ایرانسل خریدیم حالا تالیا از ایرانسل هم زد جلو

محدودیت زمانی شو برداشته... یعنی وقتی اعتبار رو چک کنی اصلا تاریخ نداره

تو 292 شهر هم که آنتن میده... امروز هم تو اعتبارش زده بود که:
"امکان ارسال اس ام اس به برنامه 90 و شب شیشه ای هم فراهم شد"

یعنی به خطوط 2000 که شرکت رهیاب واگذار میکنه

در صورتی که با ایرانسل نمیشه به این خطوط اس ام اس داد

TempesT
06-05-2007, 18:54
راستش چی بگم؟ ما تالیا داشتیم اغفال شدیم رفتیم ایرانسل خریدیم حالا تالیا از ایرانسل هم زد جلو

محدودیت زمانی شو برداشته... یعنی وقتی اعتبار رو چک کنی اصلا تاریخ نداره

تو 292 شهر هم که آنتن میده... امروز هم تو اعتبارش زده بود که:
"امکان ارسال اس ام اس به برنامه 90 و شب شیشه ای هم فراهم شد"

یعنی به خطوط 2000 که شرکت رهیاب واگذار میکنه

در صورتی که با ایرانسل نمیشه به این خطوط اس ام اس داد

عجب پیشرفتی:33:

آخه آدمه عاقل ایرانسل چندین ماهه داره خورشو میکشه الان تو 90 شهر آنتن میده تالیا چطوری میخواد در حین ثبت نام اقدام به پوشش دهی همین مناطق بکنه:34:

تالیا تو سایتش جز چندتا شهر که قبلا ثبت نام داشت دیگه هیچ شهری فروشگاه نداره همش منویسه (( متعاقبعا اعلام خواهد شد )) در ضمن جز مرکز استانها جاهای دیگه ای آنتن نداره:19:

Clickrast
06-05-2007, 19:51
آخه تالیا که قدرت و امکانات ایرانسل رو نداره !

masoudboy
06-05-2007, 19:58
به نظر من با این وضعیت ایرانسل که الان داره تالیا بهتره و تا آخر امسال هم که 292 شهر را تحت پوشش می بره . اصفهان من تست کردم آنتن دهی خیلی خوبی داره . از تلفن ثابت هم که بخواهی باهاش تماس بگیری سریع تماس برقرار میشه حتی از مخابرات بهتر ولی من نمی دونم چرا با این تلفن ثابت نمیشه به ایرانسل زنگ زد . دفعه اول که شماره ایرانسل را می گیری اشغال می زنه و باید چند بار تکرار کنی شاید وصل کنه . این مورد ایرانسل از همه مواردی که داره به نظر من بدتره .

Clickrast
06-05-2007, 20:05
تالیا هم بهارستان خط نمیده !
در ضمن بهارستان هم اون بالاهاش راحت خط میده .

masoudboy
06-05-2007, 20:26
تالیا هم بهارستان خط نمیده !
در ضمن بهارستان هم اون بالاهاش راحت خط میده .

الان بهارستان ایرانسل خط میده ؟؟ وقت سرچ شبکه میکنی چند تا شبکه را پیدا می کنه ؟؟

TempesT
06-05-2007, 20:54
به نظر من با این وضعیت ایرانسل که الان داره تالیا بهتره و تا آخر امسال هم که 292 شهر را تحت پوشش می بره . اصفهان من تست کردم آنتن دهی خیلی خوبی داره . از تلفن ثابت هم که بخواهی باهاش تماس بگیری سریع تماس برقرار میشه حتی از مخابرات بهتر ولی من نمی دونم چرا با این تلفن ثابت نمیشه به ایرانسل زنگ زد . دفعه اول که شماره ایرانسل را می گیری اشغال می زنه و باید چند بار تکرار کنی شاید وصل کنه . این مورد ایرانسل از همه مواردی که داره به نظر من بدتره .
این مشکل اول تو تبریز هم وجود داشت ایرانسل با تلفن ثابت ولی الان حل شده:10:

Clickrast
06-05-2007, 21:30
الان بهارستان ایرانسل خط میده ؟؟ وقت سرچ شبکه میکنی چند تا شبکه را پیدا می کنه ؟؟

ir-tci
ir-mtce
irancell

البته بعضی جاهاش که گفتم !

ShahabSAMSUNG
06-05-2007, 22:19
من که از طریق ثبت نام اینترنتی یه اعتباری دولتی ثبت نام کردم. تا ببینیم چی میشه.

emprator_kochak
06-05-2007, 23:43

دولتیش هم همین مشکلو داره...

masoudboy
07-05-2007, 00:24
دولتیش هم همین مشکلو داره...

نه اصلا چینین مشکلی را من ندارم با دولتی یا حتی اپراتور دیگه و فقط با ایرانسل این مشکل هست .

yellow storm
07-05-2007, 00:49
من که از طریق ثبت نام اینترنتی یه اعتباری دولتی ثبت نام کردم. تا ببینیم چی میشه.

سلام دوست عزيز اطلاع ندارين چه طوري و كي و از كجا بايد اين سيم هاي اعتباري دولتي رو بگيريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

emprator_kochak
07-05-2007, 12:36
سلام دوست عزيز اطلاع ندارين چه طوري و كي و از كجا بايد اين سيم هاي اعتباري دولتي رو بگيريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه قبل از 20 فروردین ثبت نام کردی تا آخر این ماه دستت میاد...

yellow storm
07-05-2007, 20:40
اگه قبل از 20 فروردین ثبت نام کردی تا آخر این ماه دستت میاد...

آره من اون ور سال ثبت نام كردم.
چه طوري مياد دستم يعني با پست مياد در خونه يا بايد بريم از اونجايي كه ثبت نام كرديم خودمون بگيريم با فيش؟

emprator_kochak
07-05-2007, 23:29
آره من اون ور سال ثبت نام كردم.
چه طوري مياد دستم يعني با پست مياد در خونه يا بايد بريم از اونجايي كه ثبت نام كرديم خودمون بگيريم با فيش؟

فیشت رو با 33 تومن باقیمونده میبری بهت میدنش ....

golmohammadi
11-05-2007, 11:22
در ايران هيچ هيچكداميك از موبايلها بدرد نميخورند
فقط به فكر جيب خودشون هستند
قبلا از افغانستان به ايران پيشنهاد شده بود كه بيان اينجا و موبايل بزارن و سيمكارتشو مجاني بدند و فقط پول صحبت كردنشو بگيرند و از اين پول 90% را به ايران و فقط 10% را خودشون بردادرند كه مقامات ايراني رد كردند اين پيشنهاد را شما ميتوانيد حدس بزنيد كه از اين همه پول كه از بيچاره مردم ميگيرند چه از بابت سيمكارت و چه از بابت قبض چقدر تو جيبشون ميره ...

علیرضا خارجی
11-05-2007, 12:31
در ايران هيچ هيچكداميك از موبايلها بدرد نميخورند
فقط به فكر جيب خودشون هستند
قبلا از افغانستان به ايران پيشنهاد شده بود كه بيان اينجا و موبايل بزارن و سيمكارتشو مجاني بدند و فقط پول صحبت كردنشو بگيرند و از اين پول 90% را به ايران و فقط 10% را خودشون بردادرند كه مقامات ايراني رد كردند اين پيشنهاد را شما ميتوانيد حدس بزنيد كه از اين همه پول كه از بيچاره مردم ميگيرند چه از بابت سيمكارت و چه از بابت قبض چقدر تو جيبشون ميره ...
همین الان هم رایگانه... میتونید برید تو سایت یکی از شبکه هاش نگاه کنید

این شرکت سیم کارت رایگان میده وقطی سیمکارت رایگان میخرید 500 افغانی که 10000 تومان میشه توش پول داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم دو اپراتور دیگر افغانستان

loyal
12-05-2007, 00:44
من که آرزو روو دلم مونده یه بار شماره یکی از مشترکای ایرانسلو بگیرم یه پیغام روش نباشه.......

از نظر آنتن دهی که فاجعه.....

بدون بوق خوردن طرف گوشی رو ورمیداره :18:

مثلآ من منتظرم بوق بخوره که یه دفعه رفیقم جواب میده!!!!!!!

البته همه اینا که گفتم مربوط به شهر کرمانشاهه. شاید هنوز نمیتونن خوب خطوطه اینجارو پشتیبانی کنن.

به هر حال خوشحالم که هنوزم دازم از Ir-tci استفاده میکنم.

که از اونم رضایت کامل ندارم....