PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

HusseinR
09-10-2015, 16:20
درود
چند ماهی میشه سری ۲۰۱۵ سونی با کد C وارد شهرهای مرزی شده. اطلاعی از موجودی بازار تهران ندارم.
در ۳ سایز ۴۳ و ۵۰ و ۵۵ ساخته شدن.
قیمت ۴۳ اینچ در بندر گناوه حدود ۲۴۵۰ هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهمترین ارتقا مجهز شده به سیستم عامل اندروید برای این سری از اسمارت های سونی است. ورژنش هم ۵ هست.

افزایش ۱ اینچی پنل هم اول از همه به چشم میاد.

امکان نصب اپلیکیشن از گوگل پلی و استفاده از گوگل کست میتونه امید بسیاری برای کارآیی بیشتر این سری به همراه داشته باشه.

قابلیت استفاده از فرمان صوتی به گفته سونی تعبیه شده.

طبق سایت سونی در همه سایزها Motionflow XR به ۸۰۰ هرتز ارتقا پیدا کرده.

3D هر سه سایز اکتیو می باشد. به عقیده سایت rtings کراس تاک در این سری کمتر شده. اما خبر بد اینکه عینک همراه تلویزیون عرضه نمیشه!!

Frame Dimming و Edge LED بی تغییر موندن.

ظاهرا همه سایز ها رو به اسپیکر ۱۰ وات مجهز کرده. سری ۲۰۱۳ در دو سایز ۴۲ و ۵۰ ولی ۸ وات بودن.

امکان استفاده از کنترل لمسی فراهم شده که ای کاش به صورت آپشن نبود و همراه تلویزیون می بود.

این کنترل ارتباط وایرلس ۲.۴ گیگاهرتزی با تی وی داره و در گوشی های سونی از nfc هم برای mirroring استفاده میکنه. میکرفون برای فرمان صوتی هم داره.

از سایت rtings امتیاز ۷.۳ گرفته. طبق ریویو این سایت همچنان زاویه کم دید از مشکلات این رده گزارش شده. کنتراست خوب و motion blur از نکات قوت ذکر شده است.

لینکهای مرتبط با تلویزیونهای سونی
چگونه به راه اندازی و استفاده از ویژگی های Wi-Fi Direct از تلویزیون آندروید سونی با دستگاه Wi-Fi Direct ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چگونگی اتصال کامپیوتر - تبلت - تلفن با تلویزیون سونی از طریق Wi-Fi Direct ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dragester1310
10-10-2015, 17:31
دوستانی که دیدن مقایسه کنن با uhdtv های دیگه

استاد شیفو
10-10-2015, 17:36
کلا سری C سونی خیلی تصویر عالی دارند .

طراحیشون هم که خیلی باریک شده .

بعد از سری C من سری X هم رو ترجیح میدم که بسیار بهترند و تنها نکته منفیشون قیمت زیادشونه .

Mehrdad092000
11-10-2015, 15:07
مهم ترین ویژیگی توی این سری جدید جدا از امکانات دیگه به نظرم اندریود هستش که واقعا تیوی میشه اسمارت و سونی هم مشکل زینویس ایناش ایشالا حل میشه :D
خیلی خوبه اما حیف مدل x830 با سایز 49 که حدود قیمت 5.5 داره از triluminos پشتیبانی نمیکنه

HusseinR
12-10-2015, 00:54
درود مجدد
امروز تو بازار شیراز یکی دو جا داشتن. تصویرش رو با سری قبل مقایسه کردم تغییر محسوسی در کیفیت تصویر ندیدم. همچنان عمق رنگ مشکی قابل توجه است. زاویه دید هم بهبود آچنانی بنظرم نداشته.
عجیبه که عینک همراه تلوبزیون اصلا نیست.
پایه به نظرم زیبا نبود اصلا. یه میله گرد سیاه مات رو تصور کنید. افت کیفیتش محسوس بود.
قیمت از 2050 بود بدون گارانتی تا 2400 با گارانتی غیرشرکتی.

Mehrdad092000
12-10-2015, 06:08
سری 4kارزش خریدشکن بیشتره توی این سری

Sent from my LG-D380 using Tapatalk

shahab_f
12-10-2015, 10:41
درود مجدد
امروز تو بازار شیراز یکی دو جا داشتن. تصویرش رو با سری قبل مقایسه کردم تغییر محسوسی در کیفیت تصویر ندیدم. همچنان عمق رنگ مشکی قابل توجه است. زاویه دید هم بهبود آچنانی بنظرم نداشته.
عجیبه که عینک همراه تلوبزیون اصلا نیست.
پایه به نظرم زیبا نبود اصلا. یه میله گرد سیاه مات رو تصور کنید. افت کیفیتش محسوس بود.
قیمت از 2050 بود بدون گارانتی تا 2400 با گارانتی غیرشرکتی.
یکی از سایت های معتبر بررسی تلویزیون (rtings.com) این مدل رو با مدل سال قبل (W800B) اینگونه مقایسه کرده >
کیفیت تصویر مشابه. مدل جدید (سی) کیفیت سه بعدی بالاتری داره٬ اما لگ ورودی بیشتری نسبت به مدل قدیمی تر داره (۳۷ میلی ثانیه در مقابل ۲۴ میلی ثانیه) که برای گیمر ها میتونه مهم باشه

hasan1896
25-10-2015, 15:10
به نظرم مهمترین نکته استفاده از سیستم عامل اندرویده که دست کاربران رو خیلی باز میذاره و اینکه بزرگترین مشکل سونی یعنی پخش زیرنویس فارسی هم قاعدتا باید حل بشه. اگر دوستانی که دارن این مورد رو امتحان کنن کمک بزرگی کردن.
همونطور که
shahab_f ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم گفته طبق بررسی سایت معتبر rtings.com این تلویزیون کیفیت تصویز مشابه با w800b داره این هم لینکش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:n33:

Immunology
25-10-2015, 20:30
این مدل 4k هست؟

hasan1896
26-10-2015, 08:21
این مدل 4k هست؟

​نه دوست عزیز. نیست.

elyartab
16-11-2015, 17:15
کسی نمی دونه تو این سری مشکل زیرنویس فارسی حل شده یا نه؟

peyman_2012
18-11-2015, 05:59
کسی نمی دونه تو این سری مشکل زیرنویس فارسی حل شده یا نه؟

در تاپیکی که به این منظور زده بودید پاسخ دادم عزیز

Saeed_smgh
23-11-2015, 00:32
من یکی اینا خریدم حالا طراحی غیره به کنار تلویزیون خود به خود روشن خاموش میشد بردم عوض کنم یکی دیگه به من می خواست بده اونم همین ایراد و داشت فروشنده می گفت نام افزار آورید بشه درست میشه حالا موندیم کی درست بشه اگه کسی اطلاعاتی داره خواهش در این مورد بزاره

elyartab
30-11-2015, 18:10
تازه این مدل رو خریدیم.
زیرنویس srt و sub رو بدون هیچ عیب و ایرادی نصب میکنه (پلیر خود تی وی) بعد تازه من MX Player هم زدم که دیگه بهتر.
از گوگل پلی برنامه ها رو مطابق منطقه میاره ولی خوبه. بازار رو هم میتونید نصب کنید و هر چی دلتون خاص نصب کنید.
خود تی وی 8 گیگ حافظه داخلی داره.
من چک کردم تو قسمت ساپورت سونی نوشته که تا 24 دسامبر امسال امکان ضبط برنامه و امکان تصویر در تصویر و چند تا ویژگی دیگه هم به آپدیت تی وی اضافه میشه. ( تی وی جدیدیه و سریع آپدیت میاد براش)
من آپدیت 18 نوامبر که 1.2 گیگ بود رو نصب کردم و امکانات جالب مانند امکان اضافه کردن دسته بازی و تعریف دکمه ها، پلی استیشن ویدئو و... اضافه شد .
میتونید بازی هایی مانند Asphalt 8 رو نصب کنید و با دسته بازی کنید!
با Es File explorer میتونید دل رو روده تی وی رو در بیارید.
کلا اندرویده و دستتون بازه بازه!

فقط یه چیزی که برای منم سوال هست اینه که موقع پخش فوتبال از شبکه سه یا فوتبال های داخلی، دقت که میکنی وقتی دوربین ثابته ، دتایل چمن وضوحش خوبه ولی موقع حرکت انگار همه چی یه نمه بلور میشه. این به خاطر کیفیت تصویر شبکه است یا تی وی؟

Mehrdad092000
01-12-2015, 04:36
تازه این مدل رو خریدیم.
زیرنویس srt و sub رو بدون هیچ عیب و ایرادی نصب میکنه (پلیر خود تی وی) بعد تازه من MX Player هم زدم که دیگه بهتر.
از گوگل پلی برنامه ها رو مطابق منطقه میاره ولی خوبه. بازار رو هم میتونید نصب کنید و هر چی دلتون خاص نصب کنید.
من چک کردم تو قسمت ساپورت سونی نوشته که تا 24 دسامبر امسال امکان ضبط برنامه و امکان تصویر در تصویر و چند تا ویژگی دیگه هم به آپدیت تی وی اضافه میشه. ( تی وی جدیدیه و سریع آپدیت میاد براش)
من آپدیت 18 نوامبر که 1.2 گیگ بود رو نصب کردم و امکانات جالب مانند امکان اضافه کردن دسته بازی و تعریف دکمه ها، پلی استیشن ویدئو و... اضافه شد .

فقط یه چیزی که برای منم سوال هست اینه که موقع پخش فوتبال از شبکه سه یا فوتبال های داخلی، دقت که میکنی وقتی دوربین ثابته ، دتایل چمن وضوحش خوبه ولی موقع حرکت انگار همه چی یه نمه بلور میشه. این به خاطر کیفیت تصویر شبکه است یا تی وی؟
راجب خط اخرتون بستگی به پنل تی وی تون داره -البته محتوا هم شرطه بهترین کار یه محتوا راجب این موضوع تست کنید
اصولا پنل های بالای 120 هرتز همچین مشکل هایی ندارن
نمیدونم تی وی شما چیه تا بگم چنده پنلش

hasan1896
05-12-2015, 08:51
تازه این مدل رو خریدیم.

مبارکه دوست عزیز. میشه بگی چند اینچه؟ چند خریدی؟ از کجا خریدی؟ گارانتی داره یا نه؟:n33:

elyartab
05-12-2015, 20:31
مبارکه دوست عزیز. میشه بگی چند اینچه؟ چند خریدی؟ از کجا خریدی؟ گارانتی داره یا نه؟:n33:

ممنونم. 43 اینچ.(چون جدیده، 50 اینچش خیلی کمیاب بود). 2.450 بدون گارانتی. از طریق یه واسطه که از بانه میاره. قیمت خود بانه هم 2.400 بود.

استاد شیفو
16-12-2015, 14:36

استاد شیفو
16-12-2015, 14:42
تازه این مدل رو خریدیم.

سلام
داداش مبارک باشه .
تی وی Sony w800C هرتز بالایی داره و محاله چنینی اتفاقی بیافته . احتمالا مشکل از محتوای شبکه سه هستش .

اگه توسنتی لطف کنید چند تا عکس از تی وی در هنگام پخش شبکه ها مانند شبکه 3 و شبکه های برون مرزی هم بزارید .

elyartab
17-12-2015, 11:00
سلام
خیلی ممنونم. حتما عکسی یا فیلمی ازش میزارم . ولی به نظر خودم مشکل از کیفیت پخش تصاویر شبکه سه هست.

س س س
19-12-2015, 21:17
سلام
خیلی ممنونم. حتما عکسی یا فیلمی ازش میزارم . ولی به نظر خودم مشکل از کیفیت پخش تصاویر شبکه سه هست.

سلام،
دو هفته پیش،یه سونی48r560cبرا منزل پدر گرفتم،که فقط استفاده شبکه های داخلی رو دارن،
وقتی کیفیت شبکه هارو مرور میکردم،خوب و قابل قبول بود،ولی،دقیقا همین چیزی که شما میگین،
شبکه.سه فوتبال نشون میداد،که زمان حرکت دوربین چمن زمین یه نمه بلوری میشد،
ولی دور بازیکن ها،توپ،..ثابت یا متحرک خوب و بدون بلوری شدن بود.
البته من گذاشتم به.حساب رده تلویزیون و پنل یا.موشن فلو که پایین هست،
اما w800cکه کیفت،پنل و موشن فلو خیلی بالاتری داره،قاعدتا نباید همچی. موردی داشته باشه

استاد شیفو
20-12-2015, 12:32
سلام،
دو هفته پیش،یه سونی48r560cبرا منزل پدر گرفتم،که فقط استفاده شبکه های داخلی رو دارن،
وقتی کیفیت شبکه هارو مرور میکردم،خوب و قابل قبول بود،ولی،دقیقا همین چیزی که شما میگین،
شبکه.سه فوتبال نشون میداد،که زمان حرکت دوربین چمن زمین یه نمه بلوری میشد،
ولی دور بازیکن ها،توپ،..ثابت یا متحرک خوب و بدون بلوری شدن بود.
البته من گذاشتم به.حساب رده تلویزیون و پنل یا.موشن فلو که پایین هست،
اما w800cکه کیفت،پنل و موشن فلو خیلی بالاتری داره،قاعدتا نباید همچی. موردی داشته باشه

میشه عکسی از این حالت بزارید

س س س
20-12-2015, 19:11
میشه عکسی از این حالت بزارید

برا عکس باید برم منزل پدر،
ولی چیزی که یادمه،فوتبال، که نشون میداد،تو حرکت دوربین،وضوح چمن،یه نمه حالت محو شدگی داشت،که توجه آدم جلب میشد تا لحظه ای که دوربین ثابت میشد،وضوح چمن درست میشد،ولی در مورد،بازیکنها یا توپ نه،ثابت یا متحرک خوب بود.

elyartab
20-12-2015, 23:12
برا عکس باید برم منزل پدر،
ولی چیزی که یادمه،فوتبال، که نشون میداد،تو حرکت دوربین،وضوح چمن،یه نمه حالت محو شدگی داشت،که توجه آدم جلب میشد تا لحظه ای که دوربین ثابت میشد،وضوح چمن درست میشد،ولی در مورد،بازیکنها یا توپ نه،ثابت یا متحرک خوب بود.

آره دقیقا همینطوری میشه!
حتی من دقت کردم تو شبکه های داخلی وقتی تو یه صحنه ای از فیلم که نور کمه حرکت کاراکتر فیلم یه کم قر و قاطی و محو میشه. یه چیزی تقریبا شبیه موشن بلور تو فنوشاپ!
من با موبایل از اون محو شدگی فوتبال فیلم گرفتم ولی وقتی تو سیستم باز کردم دیدم اصلا نمیشه اون حالت رو تشخیص داد. تازه با کیفیت عالی فیلم گرفتم. باید با چشم غیر مسلح دید تا تشخیص داد. با عکس اصلا مشخص نمیشه.

استدلال خود من اینه که ویژگی یا تنظیمات خود تی وی مانند Xreality یا motion میاد بین فریم های پخش زنده کاری میکنه که حرکت آروم و نرم تر بشه و این اتفاق میوفته. البته تا حالا این آپشن ها رو سعی و خطا نکردم ببینم تاثیر داره یا نه.

حتی چند هفته پیش یه مسابقه فوتبال خارجی از شبکه ورزش تو تی وی ال جی یکی از فامیلا میدیدم ، مشکلی که اونا دارن اینه که حرکت توپ و دوربین قشنگ معلومه که تیکه تیکه هست. یعنی نرم نیست. قضیه همون زیرنویس شبکه خبر که برای تشخیص موشن فلو به کار میره.

من تو این هفته یه فایل اچ دی از مسابقات فوتبال رو چک میکنم به علاوه اون سعی و خطای تنظیمات و نتیجه رو اعلام میکنم.

در ضمن مدل W800c حالت Live football mode داره که تو اون حالت هم اینطوری میشه

اینم یه عکس از تی وی:

fg55
28-12-2015, 13:23
آره دقیقا همینطوری میشه! حتی من دقت کردم تو شبکه های داخلی وقتی تو یه صحنه ای از فیلم که نور کمه حرکت کاراکتر فیلم یه کم قر و قاطی و محو میشه. یه چیزی تقریبا شبیه موشن بلور تو فنوشاپ!من با موبایل از اون محو شدگی فوتبال فیلم گرفتم ولی وقتی تو سیستم باز کردم دیدم اصلا نمیشه اون حالت رو تشخیص داد. تازه با کیفیت عالی فیلم گرفتم. باید با چشم غیر مسلح دید تا تشخیص داد. با عکس اصلا مشخص نمیشه.استدلال خود من اینه که ویژگی یا تنظیمات خود تی وی مانند Xreality یا motion میاد بین فریم های پخش زنده کاری میکنه که حرکت آروم و نرم تر بشه و این اتفاق میوفته. البته تا حالا این آپشن ها رو سعی و خطا نکردم ببینم تاثیر داره یا نه.حتی چند هفته پیش یه مسابقه فوتبال خارجی از شبکه ورزش تو تی وی ال جی یکی از فامیلا میدیدم ، مشکلی که اونا دارن اینه که حرکت توپ و دوربین قشنگ معلومه که تیکه تیکه هست. یعنی نرم نیست. قضیه همون زیرنویس شبکه خبر که برای تشخیص موشن فلو به کار میره.من تو این هفته یه فایل اچ دی از مسابقات فوتبال رو چک میکنم به علاوه اون سعی و خطای تنظیمات و نتیجه رو اعلام میکنم.در ضمن مدل W800c حالت Live football mode داره که تو اون حالت هم اینطوری میشهاینم یه عکس از تی وی:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگر تی وی قابلیت میان فریم یا همون فریم اضافی را داشت تصویر روانتر بود و این مشکل را هم نداشتید مشکل از سونی هستش که صدتا مدل میده بیرون هر کدام یک ایرادی دارند یعنی محصول کاملی هرگز تولید نکرده از سی سال پیش هم همین مشکلا ت را داشته تا الان. فقط سری ایکس سونی خوبه که انهم قیمتش سر بفلک میکشه سری دبلیو میان رده ستش و چیزی در مایه های سری 6 سامسونگ که البته توان رقابت با اونهم نداره . من خودم w670A دارم و تمام مشکلاتی که باعث میشه از تلویزیون زده بشید رو داره : زاویه دید افتضاح یعنی بیشتر از 45 درجه رنگها کاملا تغییر میکنند - صحفه ی کثیف که توی حرکات سریع خودشو نشون میده - 200 هرتز فقط در ادعا ولی از 100 هرتز بعضی از تلویزیونها هم ضعیفتره - عدم توانایی تولید فریم اضافی - کیفیت ساخت پنل هم افتضاح به تمام معنا هستش کافیه از نزدیک و در حالت خاموشی بهش نگاه بکنی تا متوجه بشی که اصلا یکدست نیست تازه این ایرادات در ساخت مالزی هستش و چین و کیفیت ان بماند . من برای دوستم سال 2007 سری 7 سامسونگ گرفتیم هنوز هم توی تصویر براش رقیب ندیدم مگر در تی وی های بالای 5 میلیون یعنی بحدی مشکی را خوب نشان میده که باور کردنی نیست از طرفی تصویر بسیار روانی ارایه میده که واقعا دیدنش لذت بخشه . سونی در همه ی زمینه ها پس رفت داشته متاسفانه ...

استاد شیفو
28-12-2015, 15:02
اگر تی وی قابلیت میان فریم یا همون فریم اضافی را داشت تصویر روانتر بود و این مشکل را هم نداشتید مشکل از سونی هستش که صدتا مدل میده بیرون هر کدام یک ایرادی دارند یعنی محصول کاملی هرگز تولید نکرده از سی سال پیش هم همین مشکلا ت را داشته تا الان. فقط سری ایکس سونی خوبه که انهم قیمتش سر بفلک میکشه سری دبلیو میان رده ستش و چیزی در مایه های سری 6 سامسونگ که البته توان رقابت با اونهم نداره . من خودم w670A دارم و تمام مشکلاتی که باعث میشه از تلویزیون زده بشید رو داره : زاویه دید افتضاح یعنی بیشتر از 45 درجه رنگها کاملا تغییر میکنند - صحفه ی کثیف که توی حرکات سریع خودشو نشون میده - 200 هرتز فقط در ادعا ولی از 100 هرتز بعضی از تلویزیونها هم ضعیفتره - عدم توانایی تولید فریم اضافی - کیفیت ساخت پنل هم افتضاح به تمام معنا هستش کافیه از نزدیک و در حالت خاموشی بهش نگاه بکنی تا متوجه بشی که اصلا یکدست نیست تازه این ایرادات در ساخت مالزی هستش و چین و کیفیت ان بماند . من برای دوستم سال 2007 سری 7 سامسونگ گرفتیم هنوز هم توی تصویر براش رقیب ندیدم مگر در تی وی های بالای 5 میلیون یعنی بحدی مشکی را خوب نشان میده که باور کردنی نیست از طرفی تصویر بسیار روانی ارایه میده که واقعا دیدنش لذت بخشه . سونی در همه ی زمینه ها پس رفت داشته متاسفانه ...

سونی مدل های بسیار خوبی در سری X دارد که همانطور که گفتید قیمتشون یکم زیاد هست . اما کیفیت تصویر بسیار خوبی رو ارائه میده .

اینو بگم در تلویزیون های 4k غیر OLED سونی حرف اول رو میزنه . OLED اصلا تکنولوژی پنلش جداست . طبق چند رویو از تلویزیون های سونی در سایت های معتبر بهتریه ارتقای تصویر در بین تمامی برند هایی که

تلویزیون UHD یا 4k تولید میکنند . متعلق به سونی هست . یعنی بهترین Upscale محتوای SD ، HD ، FHD در تلویزیون های سونی انجام میگیره . بعدش سامسونگ بهترین Upscale رو داره .

و دیزاین تلویزیون های سونی هم واقعا زیباست .

اینو برید از تعمیر کار ها بپرسید که بیشترین تعمیرات تلویزیون مربوط به سامسونگ و ال جی هست . حال شامل پیکسل سوخته ، نیمسوز شدن پنل ، ریستارت خودکار ... اما هر کی سونی خریده لااقل از اشنایان

خودم هنوز هم که هنوز هست چندین سال هست که داره کار میکنه و حتی یکبار هم به تعمیر نیاز پیدا نکرده .

تنها ایراد سونی عدم پخش زیرنویس هست که اونم با تلویزیون های سری اندروید حل شدست .

سونی فقط و فقط سری X . در غیر این صورت از برند های نظیر سامسونگ توصیه میشه .

ارزانترین سری X هم مربوط به سونی 49X8300C هستش . و جدی ترین قیبش 50Ju7000 سامسونگه . که من سونی رو به خاطر رنگ های زنده و طبیعی ترش پسند میکنم . سامسونگ کمی رنگ ها رو با غلظت

زیادی نشون میده و سطح سیاه رنگ پنل در تصاویر جوری هست که باعث عدم نمایش جزئیات میشه . همچنین مثل سامسونگ فن نداره که صدای تق تقش بیاد . تنها نکته قوت سامسونگ پخش زیرنویس و بدون

مشکل فیلم ها به علاوه اسمارت بودن هست .

در کل ابتدا تلویزیون های OLED 4k ال جی و بعد تلویزیون های 4k سونی عالی هستند .

hasan1896
10-01-2016, 13:46
این تلویزیونهای سری اندرویدی سونی خیلی خوبن. خصوصا از این جهت که میشه نرم افزار اندروید نصب کرد.
ولی میخام بدونم دوستان توی سری اندرویدی آیا رسیوردار هم هست؟ کسی میدونه قراره کی بیاد؟
من حدود 1 ماه پیش با کارشناسای بانه مارکت چت کردم گفتن فعلا همچین موردی نیومده.

dragester1310
16-01-2016, 19:43
سلام دوستان.
چند تا مشکل دارم که می خوام از راهنماییتون استفاده کنم.
اول اینکه حداکثر فاصله تلویزیون از نشیمن تو تی وی روم خونم حدود 4.5 تا 5 متره.شدیدا علاقه دارم 65 اینچ بخرم ولی هیچ رقم بودجم به w800cبا گارانتی اصلی نمی خوره.گارانتی اصلیش حدود 13.5 و بانه ایش حدود 10.5 هست.از طرف دیگه 55 اینچش با گارانتی اصلی شده حدود 7.5.به نظرتون با توجه به اینکه 90 درصد استفادم از تلوزیئن ایرانه،تو این فاصله 65 اینچ تصویرش خیلی خراب نمی شه؟از طرف دیگه عاشق تلویریون بزرگم....به نظرتون ریسک خرید بدون گارانتی قابل قبوله؟جالبه سایز 55 با و بدون گارانتی حدود یک ملیون فرق داره ولی 65 سه ملیون.خدا لعتنت کنه بازرگانی ایرانو....انتخاب دبگه سریx 55 هست که اونهم حدود 10 ملیونه.....ضمنا تصویر w800c از b فوق العاده شفاف تره.بالاترین تکنولوژی اپ اسکیل هم مال سونیه.هر جا خواستید تی وی بخرید اصرار بکنید تلویزیون ایرانو بهتون نشون بده....تا بتونید با سورس یکسان تلویزیونها رو مقایسه کنید....ممنون میشم از راهنماییتون.

ali_nioton
19-01-2016, 00:01
طبق این ریویو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سونی امتیاز مناسبی تو پخش صحنه ای ورزشی نگرفته

سری X که بهترین سری به ادعای خودشه تازه تونستی به سری 7 و 8 سامسونگ نزدیک بشه

میان فریم و فرکانس پایین مشکل بزرگ تو صحنه های سریع مثل صحنه های ورزشه هستش

ضمن اینکه از تکنولوژی سه بعدی اکتیو هنوز استفاده میکنه که قدیمیه و سردرد میاره

عجیبه که از این تکنولوژی دس بر نمیداره

GOLESTAN2010
22-01-2016, 13:11
دوستان سلام بعد از کلی تحقیق وجستجو مدل x8500c سونی سایز 65 اینچ را خریداری کردم ولی متاسفانه روشنایی تلویزیون خیلی زیاده .......فروشنده هم زیاد سر در نمی اورد .روشنایی خودکتار تلویزیون تا اخره ......از دوستان کسی هست تنظیمات را به من بگه با سپاس فراوان در ضمن تلویزیون بانه ای است

Akber amo
22-01-2016, 20:47
سلام
من ۵۵ این مدل و خریدم
۴ میلیون از بانه بدون گارانتی خرداد ماه
نمیتونم آپدیت کنم
ارور ۲۳۲۱ میده
اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید

GOLESTAN2010
24-01-2016, 16:33
دوست عزیز باید از طریق کامپیوتر دانلود کنی بعد از داخل فایل زیپ شده در اوری بعد به تلویزیون وصل میکنی بعد تلویزیون یک بار قطع وصل میشه واپ دیت میشه کافیه مشخصات تلویزیون خودتو از سایت رسمی سونی دانلود کنی فقط موقع زدن فلش به تلویزیون به هیچ عنوان برق دستکاه قطع نشه موفق باشی

Akber amo
24-01-2016, 21:18
دوست عزیز باید از طریق کامپیوتر دانلود کنی بعد از داخل فایل زیپ شده در اوری بعد به تلویزیون وصل میکنی بعد تلویزیون یک بار قطع وصل میشه واپ دیت میشه کافیه مشخصات تلویزیون خودتو از سایت رسمی سونی دانلود کنی فقط موقع زدن فلش به تلویزیون به هیچ عنوان برق دستکاه قطع نشه موفق باشی
ممنونم از راهنماییتون
ولی مثله اینکه فقط باید از چند مدل خاص فلش سونی استفاده بشه
راهی وجود نداره که بدون فلش سونی آپدیت کرد!؟

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

GOLESTAN2010
25-01-2016, 16:09
ممنونم از راهنماییتون
ولی مثله اینکه فقط باید از چند مدل خاص فلش سونی استفاده بشه
راهی وجود نداره که بدون فلش سونی آپدیت کرد!؟

Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalkt
فروشنده موقع تحویل دستگاه با فلش usb3 اپ گرید کرد بعد رفت تومنومخفی تست پیکسل گرفت ودستگاه را به ما تحویل داد

Akber amo
26-01-2016, 13:21
مرسی
عینک مخصوص این مدل چیه؟
از کجا میشه تهیه کرد؟
داداشم مدل b داره
عینکش بهش میخوره اما همه تصاویر و سه بعدی نشون نمیده
مثلا مدل b تصاویر دریافتی از شبکه دیجیتال و سه بعدی میکنه( شبیه سازی) اما این مدل انجام نمیده
یا من بلد نیستم
و اینکه با مدل b حتی فیلم سه بعدی و میتونی دو بعدی ببینی اما مدل c این قابلیت و نداره
اگر دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنن

رضا
02-02-2016, 12:19
موقع خرید این مدل چه آیتمهایی رو باید مد نظر قرار بدیم و تست کنیم ؟

استاد شیفو
02-02-2016, 15:00
موقع خرید این مدل چه آیتمهایی رو باید مد نظر قرار بدیم و تست کنیم ؟

چند تصویر با paint ویندوز ایجاد کنید . شامل تصویر کاملا سفید و کاملا مشکی . زرد . آبی . برای تست پیکسل سوخته . با فلش ببرید .

اسپیکر رو تست کنید .

کلید های کنترل رو تست کنید .

bas ali
02-02-2016, 15:01
چند تصویر با paint ویندوز ایجاد کنید . شامل تصویر کاملا سفید و کاملا مشکی . زرد . آبی . برای تست پیکسل سوخته . با فلش ببرید .

اسپیکر رو تست کنید .

کلید های کنترل رو تست کنید .
این عکسها چه رزولوشنی باید داشته باشن ؟

استاد شیفو
02-02-2016, 15:50
این عکسها چه رزولوشنی باید داشته باشن ؟

بستگی به تلویزیون داره .

مثلا تلویزیون Sony w800C رزولیشن 1080 هست . یعنی باید 1920*1080 باشه .

اگر تلویزیونی 4k بود . باید تصویر رو با فتوشاپ به این رزولیشن تبدیل کنید .

Akber amo
05-02-2016, 13:52
دوستانی که آپدیت شده این مدل و دارن
این مدل تصاویر ورودی (آنتن,ویدیو، hdmi) که دو بعدی هستن و تبدیل به سه بعدی میکنه؟

رضا
10-02-2016, 10:00
یه سئوال : آیا سونی با اندروید امکاناتی فراتر از سامسونگ با تایزن و الجی با وب او اس میده ؟ یا نه همشون سروته یه کرباسند و هرکدوم محدودیتها و امکانات منحصر به فرد دارند ؟

رضا
10-02-2016, 10:02
مرسی
عینک مخصوص این مدل چیه؟
از کجا میشه تهیه کرد؟

من از نمایندگی سونی در جمهوری پرسیدم گفت ریموت کنترل و عینک همراه این مدلها نیست و هر عینک قیمتش حدود 210 تومنه که ما 170 تومن تو فروش ویژه میدیم

sofiaporia
17-02-2016, 09:35
با سلام خدمت دوستان
ممنون میشم اگر آخرین آپدیت سونی 800c را اینجا آپ کنید و یکی از دوستان هم که به ابن امر وارده چطوری باید آپدیت کرد.ممنون

steve jobs
21-02-2016, 10:39
دوستان سلام بعد از کلی تحقیق وجستجو مدل x8500c سونی سایز 65 اینچ را خریداری کردم ولی متاسفانه روشنایی تلویزیون خیلی زیاده .......فروشنده هم زیاد سر در نمی اورد .روشنایی خودکتار تلویزیون تا اخره ......از دوستان کسی هست تنظیمات را به من بگه با سپاس فراوان در ضمن تلویزیون بانه ای است

بفرما خدمت شما، طبق عکس ها میتونیم تنظیم کنین

mahdi255
21-02-2016, 11:31
طبق این ریویو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سری X که بهترین سری به ادعای خودشه تازه تونستی به سری 7 و 8 سامسونگ نزدیک بشه

مقایسه x8500 و JU7100(7000)þ

soruoshmorteza
23-02-2016, 11:50
سلام بچه ها کسی عینکشو خریده از کجا بگید منم بخرم

:n28:

:n35:

mehdiops
23-02-2016, 16:00
میخوام عینکش رو بخرم ولی تو جمهوری 200 دارن میدن
یکی از مدلهای زیر باید باشه 50 دلاری

البته اون یکی مدلها چیه قیمت اون یکی ها ارزونتره؟

دوستان عینک رو چه کنیم!!!؟200 بدیم؟!!!!

رضا
23-02-2016, 17:32
میخوام عینکش رو بخرم ولی تو جمهوری 200 دارن میدن
یکی از مدلهای زیر باید باشه 50 دلاری

البته اون یکی مدلها چیه قیمت اون یکی ها ارزونتره؟

دوستان عینک رو چه کنیم!!!؟200 بدیم؟!!!!

من خودم چون سه بعدیش برام مهم نبود پیگیر خرید عینکش نبودم فقط همون جواب نمایندگی رو که بالا گفتم رو برای دوستان گرفتم
اما هم تو سایتهای ایرانی و هم سایتهای خارجی چند جا خوندم عینکهایی به غیر از عینک خودش مثل این که بهش نمیخوره و به مشکل خوردن. دقت کن یه وقت متضرر نشی

در مورد این که چه کنی ؟ باید کلاه خودت رو قاضی کنی و ببینی مثلا" چند تا فیلم رو در طی سال میخوای یا میتونی با عینک ببینی بخصوص که این عینکهای اکتیو رو که میگن سردرد میاده و به چشم فشار میاره. حداقل هم باید 4 تا بخری که میشه 800 تومن

رضا
02-03-2016, 10:03
من هم دو هفته ای میشه که سایز 43 رو خریدم و تو این مدت برای یه سری اشکالات مزاحم دوست عزیز elyartab می شدم که الحق و والانصاف با حوصله جواب میدادند و همینجا از ایشون مجددا تشکر میکنم . اما بهتر دیدم توی تاپیک هم مشکلات رو بگم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره و شاید کسی مشکل مشابه من رو داشته راهکار بده.

الان بزرگترین مشکل من نقص در اتصال به play stor گوگل هستش . من به راحتی به مودم وای فای متصل میشم و سایتها رو خیلی راحت باز میکنم و حتی از سایت آپارات فیلمها رو می بینم و هیچ مشکلی ندارم اما به محض این که میخوام وارد پلی استور بشم و با اکانت گوگل لاگین کنم دائم پیغام میده اتصال اینترنت رو چک کن و جالبه که یه لحظه هایی هم پیغام میده کانکت شده اما باز پیغام retry میاد.
خودم احتمال میدم یا باید جای مودم رو عوض کنم و به تی وی نزدیکترش کنم یا از کابل لن استفاده کنم . هنوز فرصت نکردم تست کنم.

مورد دوم هم اینه که هاردی دارم که فرمتش nfts هستش و وقتی به تی وی میزنم پیغام میده که اون رو detect کرده اما محتویاتش رو نشون نمیده. فرمت هارد هم متاسفانه غیر قابل تغییره و ویندوز فقط یک گزینه ntfs بیشتر بهم نمیده.

مورد سوم هم که توی همه تی وی های سونی هستش و اون هم اینه که صحنه های تاریک فیلمها و یا کارتونها خیلی تاریکه و تا حدی مایوس کننده و اگه تصویر رو روشن کنی توی صحنه های روشن به مشکل سفیدی بیش از حد میخوری.

خوب مشکلات رو گفتم مزایاش رو هم بگم :
- نمایش رنگها با کیفیت فوق العاده بالا . جتی کانالهای sd ماهواره رو با چنان ترکیب رنگی نشون میده که آدم کیف میکنه . این رو به این خاطر میگم که در خونواده ما همه نوع تی وی هست قدیمی و جدید و الجی و سامسونگ و فیلیپس و 4k و .... اما واقعا" رنگهای این تی وی یه چیز دیگه است و فقط تا حدودی فیلیپس باهاش برابری میکنه.

- صدای شفاف و عالی . کسانی که دنبال صدای بسیار زیاد هستند حتما" کارکرد تی وی رو با سیستم صوتی اشتباه گرفتند . مهم شفافیت صداست که واقعا" عالیه

fanixhd
02-03-2016, 10:22
من هم دو هفته ای میشه که سایز 43 رو خریدم و تو این مدت برای یه سری اشکالات مزاحم دوست عزیز elyartab می شدم که الحق و والانصاف با حوصله جواب میدادند و همینجا از ایشون مجددا تشکر میکنم . اما بهتر دیدم توی تاپیک هم مشکلات رو بگم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره و شاید کسی مشکل مشابه من رو داشته راهکار بده.

الان بزرگترین مشکل من نقص در اتصال به play stor گوگل هستش . من به راحتی به مودم وای فای متصل میشم و سایتها رو خیلی راحت باز میکنم و حتی از سایت آپارات فیلمها رو می بینم و هیچ مشکلی ندارم اما به محض این که میخوام وارد پلی استور بشم و با اکانت گوگل لاگین کنم دائم پیغام میده اتصال اینترنت رو چک کن و جالبه که یه لحظه هایی هم پیغام میده کانکت شده اما باز پیغام retry میاد.
خودم احتمال میدم یا باید جای مودم رو عوض کنم و به تی وی نزدیکترش کنم یا از کابل لن استفاده کنم . هنوز فرصت نکردم تست کنم.

مورد دوم هم اینه که هاردی دارم که فرمتش nfts هستش و وقتی به تی وی میزنم پیغام میده که اون رو detect کرده اما محتویاتش رو نشون نمیده. فرمت هارد هم متاسفانه غیر قابل تغییره و ویندوز فقط یک گزینه ntfs بیشتر بهم نمیده.

مورد سوم هم که توی همه تی وی های سونی هستش و اون هم اینه که صحنه های تاریک فیلمها و یا کارتونها خیلی تاریکه و تا حدی مایوس کننده و اگه تصویر رو روشن کنی توی صحنه های روشن به مشکل سفیدی بیش از حد میخوری.

- نمایش رنگها با کیفیت فوق العاده بالا . جتی کانالهای sd ماهواره رو با چنان ترکیب رنگی نشون میده که آدم کیف میکنه . این رو به این خاطر میگم که در خونواده ما همه نوع تی وی هست قدیمی و جدید و الجی و سامسونگ و فیلیپس و 4k و .... اما واقعا" رنگهای این تی وی یه چیز دیگه است و فقط تا حدودی فیلیپس باهاش برابری میکنه.

- صدای شفاف و عالی . کسانی که دنبال صدای بسیار زیاد هستند حتما" کارکرد تی وی رو با سیستم صوتی اشتباه گرفتند . مهم شفافیت صداست که واقعا" عالیه

میشه چند تا عکس بزاری . از کیفیت SD و HD تشکر:n40:

sofiaporia
02-03-2016, 12:31
سلام
چطوری میشه تلویزیون و سینمای خانگی را در سایت سونی ریجستر کرد؟
ممنون

mehrabooni
02-03-2016, 13:10
منم خریدم
بدون گارانتی

2700

bas ali
02-03-2016, 15:40
منم خریدم
بدون گارانتی

2700
43 این قیمت خریدی ؟
با گارانتی چند هست ؟

mehrabooni
02-03-2016, 16:30
43 این قیمت خریدی ؟
با گارانتی چند هست ؟
یکی از اقوام لوازم خانگی داره
میخواست واسه مغازه ی خودش جنس بیاره
با وانت چندتا جنس واسه خودش اوردن این تلویزیون هم واسه ما سفارش داد 2500 قیمتش بود با باربری 2700 گرفت

fanixhd
02-03-2016, 22:03
یکی از اقوام لوازم خانگی داره
میخواست واسه مغازه ی خودش جنس بیاره
با وانت چندتا جنس واسه خودش اوردن این تلویزیون هم واسه ما سفارش داد 2500 قیمتش بود با باربری 2700 گرفت

برا فوتبال که مشکلی نداری ؟ رفرش ریت و .. . :n40:

mehrabooni
04-03-2016, 11:02
برا فوتبال که مشکلی نداری ؟ رفرش ریت و .. . :n40:
فقط بخاطر فوتبال و بازی فیفا و تماشای سریال این تلویزیون رو خریدم
نسبت به هم قیمتهای خودش واقعا بی نظیره

رضا
05-03-2016, 11:49
میشه چند تا عکس بزاری . از کیفیت SD و HD تشکر:n40:

عکسها رو گرفتم.البته همه این کانالها sd هستند و سعی کردم از همه جور کیفیتی باشند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رضا
05-03-2016, 11:59

روز جمعه بالاخره فرصتی دست داد تا بیشتر با مشکلات سر و کله بزنم.

ابتدا به آپدیت تی وی شک کردم چون از همون روز خرید به آخرین فایل ارائه شده آپدیت بود. با هدر دادن 1.2 گیگ وقتی فلش رو به تی وی زدم پیام داد که نیازی به آپدیت نیست.

اول از همه مودم رو آوردم پیش تی وی اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاد بعد با کابل LAN وصل کردم باز هم هیچی.

در کمال نومیدی مجددا" مودم رو برگردوندم سرجاش و اینبار چند بار دیگه تلاش کردم تا این که بالاخره در یکی ار دفعات اتصال برقرار شد. بلافاصله برنامه ES file Explorer رو نصب کردم و همینطور MX Player رو.

وقتی هاردم رو زدم به تی وی گرچه یه مقدار طول کشید اما بالاخره تونستم فایلهاشو با همون برنامه ES File ببینم در جالی که برنامه اصلی خود تی وی هیچ چیزی رو نمایش نمیداد.

و بعد با MX Player به راحتی تونستم فایلهای صوتی و تصویری و زیرنویس و ... همه رو ببینم.

الان هم اتصال به پلی استور خیلی ثبات نداره و در دفعاتی قطع میشه اما همینش هم راضی کننده است در حالی که اتصال اینترنتم کاملا" راضی کننده است.

امروز هم میخوام با قندشکن ببینم یوتیوب رو باز میکنه یانه ؟

fanixhd
05-03-2016, 12:20
عکسها رو گرفتم

این تلویزیون با واقعا نسبت به قیمتش خیلی خوبه . بهترین مورد با این قیمت همین تی وی هست .

سامسونگ و ال جی اکثرا مونتاژ داخل اند و اکثرا نیاز به ارجاع به گارانتی پیدا میکنند .

مشکل زیر نویس هم که دیگه ندارند تلویزیون های سونی .

به هر حال منم قصد دارم همین تی وی رو بخرم . سایز 55 . حدود 4.5 بدون گارانتی .

نکته ای هم هست . دو تلوزیون W800C و W8500C جزو پرفروشترین تی وی های بانه ای بودند . (بانه مارکت و بانه خرید و دیجی بانه)

mehrabooni
05-03-2016, 16:20
روز جمعه بالاخره فرصتی دست داد تا بیشتر با مشکلات سر و کله بزنم.

ابتدا به آپدیت تی وی شک کردم چون از همون روز خرید به آخرین فایل ارائه شده آپدیت بود. با هدر دادن 1.2 گیگ وقتی فلش رو به تی وی زدم پیام داد که نیازی به آپدیت نیست.

اول از همه مودم رو آوردم پیش تی وی اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاد بعد با کابل LAN وصل کردم باز هم هیچی.

در کمال نومیدی مجددا" مودم رو برگردوندم سرجاش و اینبار چند بار دیگه تلاش کردم تا این که بالاخره در یکی ار دفعات اتصال برقرار شد. بلافاصله برنامه ES file Explorer رو نصب کردم و همینطور MX Player رو.

وقتی هاردم رو زدم به تی وی گرچه یه مقدار طول کشید اما بالاخره تونستم فایلهاشو با همون برنامه ES File ببینم در جالی که برنامه اصلی خود تی وی هیچ چیزی رو نمایش نمیداد.

و بعد با MX Player به راحتی تونستم فایلهای صوتی و تصویری و زیرنویس و ... همه رو ببینم.

الان هم اتصال به پلی استور خیلی ثبات نداره و در دفعاتی قطع میشه اما همینش هم راضی کننده است در حالی که اتصال اینترنتم کاملا" راضی کننده است.

هیچکدوم از مشکلات شما رو نداشتم
واقعا تلویزیون خوبیه

شما تلویزیونتون چینیه یا مالزی (اندونزی،...) اسم کشورش رو یادم رفت چی بود
چین مشابه اصل میزنه که فقط از روی پنلش میشه تشخیص داد

رضا
05-03-2016, 17:57
برای من ساخت مالزیه. چون روی کارتن و خود تی وی هم حک شده.
خوشبختانه من هم الان مشکلی ندارم. بیشترین شکی که داشتم به آپدیتش بود که احتمال میدادم درست انجام نشده باشه چون درست بعد از زدن فلش به تی وی و علیرغم این که پیام داد نیازی به آپدیت نیست هم گزینه زبان فارسی به کیبوردم اضافه شد (اینو یادم رفته بود بگم) و هم گزینه دو تصویر به منوها اضافه شد.

به نکته هم در مورد کالیبراسیون تصویر برای کسانی که سایز 43 دارند . تنظیماتی که تو سایت rtings پیشنهاد داده اصلا" به درد سایز 43 نمیخوره و همونطور که گفته شده برای سایز 50 و 55 هستش

mamedi
06-03-2016, 00:09
W800c تلویزیون خوبیه میتونی یه ماوس بی سیم بهش وصل کنی از دور باهاش کار کنی قند شکن هم از کلود وی پی ان استفاده کنید برای تماشای ویدئو های یوتیوب، یوتیوب هم از اخرین نسخه گوشی استفاده کنید که از نسخه تی ویش بهتره از کیبورد SwiftKey بجای کیبورد خود تی وی استفاده کنید. در کل این تلویزیون عالیه و امکانات زیادی داره.

ghsouri
06-03-2016, 03:16
من میخام یه 55w800c بخرم
لطفا کسانی که این تلویزیون رو دارن بگن که مشکل زیر نویس فارسی نداشتن ؟
آیا سیستم عامل اندروید تو زمینه حل مشکل زیرنویس کاری کرده ؟
لطفا اگه کسی تجربه اینکارو داره بگه ؟:n34:

رضا
06-03-2016, 22:57
من میخام یه 55w800c بخرم
لطفا کسانی که این تلویزیون رو دارن بگن که مشکل زیر نویس فارسی نداشتن ؟
آیا سیستم عامل اندروید تو زمینه حل مشکل زیرنویس کاری کرده ؟
لطفا اگه کسی تجربه اینکارو داره بگه ؟:n34:

دوست عزیز من تست کردم خوشبختانه مشکل زیرنویس فارسی با وجود برنامه MXPlayer حل شده. کافیه نام فایل زیرنویس با نام فایل ویدیو یکی باشه
این هم عکسهایی که من موقع تست گرفتم البته فیلمی که داشتم خیلی باکیفیت نبود اما دو تا زیر نویس فارسی و انگلیسی داشت

این عکس صفحه Es File که فایلهای من رو داره نشون میده و همونطور که میبینی دو تا فایل زیرنویس دارم : انگلیسی با پسوند srt و فارسی با پسوند sub

حالا موقع نمایش فیلم ، نرم افزار به من اجازه میده یکی از این دوتا فایل رو انتخاب کنم

این زیرنویس فارسی

این هم زیرنویس انگلیسی

اما خود برنامه اصلی تی وی فقط زیرنویس انگلیسی رو که با فرمت srt هست رو نشون داد

این صفحه اصلی قسمت ویدیوی تی وی

این هم قسمت انتخاب زیرنویس که فقط داره فایل srt رو نشون میده

و این هم همون صحنه با پخش کننده اصلی تی وی

sofiaporia
07-03-2016, 07:59
سلام
من این tv را دارم
خود tv هم براحتی زیرنویس را به چندین رنگ دلخواهپشتیبانی میکنه

من میخواستم ببینم با توجه به دارا بودن 8 گیگ فضای داخلی چطوری میشه بعضی از فایلها را در tv بارگذاری کرد.
مثلا عکس یا فیلم
ممنون

ghsouri
08-03-2016, 08:03
دستت درد نکنه
خیال مون رو راحت کردی با عکس هایی که گذاشتی
خداییش جواب باید اینطور باشه
خیلی ممنون

رضا
08-03-2016, 11:37
کسی تا بحال کنترل لمسی این مدلها رو جداگانه خرید کرده ؟ اگر جواب مثبته از کجا و به چه قیمت ؟؟

ghsouri
14-03-2016, 03:14
به نظرم مهمترین نکته استفاده از سیستم عامل اندرویده که دست کاربران رو خیلی باز میذاره و اینکه بزرگترین مشکل سونی یعنی پخش زیرنویس فارسی هم قاعدتا باید حل بشه. اگر دوستانی که دارن این مورد رو امتحان کنن کمک بزرگی کردن.
همونطور که
shahab_f ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم گفته طبق بررسی سایت معتبر rtings.com این تلویزیون کیفیت تصویز مشابه با w800b داره این هم لینکش:
:n33:

تلویزیون رو خریدم و خودش یکی از زبان هاش فارسیه
و زیر نویس رو هم پخش میکنه
البته با نصب mx player میشه سایز و فونت و خیلی چیزهای دیگه رو عوض کرد
در مورد این تلویزون باید این رو در نظر بگیرید که زاویه دیدش یکم محدوده تقریبا باید از روبرو بهترین تصویر رو ببینید و البته صداش هم خیلی چنگی به دل نمیزنه

رضا
15-03-2016, 10:23
در مورد این تلویزون باید این رو در نظر بگیرید که زاویه دیدش یکم محدوده تقریبا باید از روبرو بهترین تصویر رو ببینید و البته صداش هم خیلی چنگی به دل نمیزنه

من هم دقیقا" همین نظر رو دارم متاسفانه علیرغم درج زاویه دید 178 درجه در مشخصاتش به نطر میاد این زاویه محدوده و برای بهترین دید باید روبروش بشینی البته بخاطر کوچکی منزل ما حداکثر فاصله ما با تی وی حدود 3.5 متره که نمیدونم تاثیر داره یانه ؟
صداش هم بلند نیست اما شفافه من که وصلش کردم به سیستم صوتی خونه.

mehrabooni
17-03-2016, 18:24
به نکته هم در مورد کالیبراسیون تصویر برای کسانی که سایز 43 دارند . تنظیماتی که تو سایت rtings پیشنهاد داده اصلا" به درد سایز 43 نمیخوره و همونطور که گفته شده برای سایز 50 و 55 هستش
اره واقعا افتضاح ترین کالیبراسیونی بود که دیدم
دوستانی که این تلویزیون رو دارن حتما این مقاله رو بخونن تا از نهایت کیفیت این تلویزیون لذت ببرن

mehrabooni
17-03-2016, 18:30
مدیریت انجمن
لطفا چهار سایتی که بالا گذاشتمو توی صفحه اول بزارین

Akber amo
19-03-2016, 10:52
سلام
دوستانی که آپدیت کردن
چه امکاناتی به تلویزیون اضافه شده؟؟؟
بعد آپدیت تصاویر دریافتی از شبکه دیجیتال یا ----- که دوبعدی هستند و سه بعدی میکنه؟؟
کسی عینک مخصوص و تهیه کرده؟؟

mehrabooni
28-03-2016, 02:48
مگه اپدیت جدید اومده

kiumarth
03-04-2016, 00:46
سلام دوستان
منم یه 43w800c خریدم ولی نمیدونم چطوری راه بندازمش !!!!
چطوری باید کانالهای ایران رو گرفت؟ من که سر در نیاوردم
دفترچه فارسی رو از کجا باید تهیه کرد ؟؟ تو جعبه فقط یه دفترچه به زبان روسی بود
در ضمن فکرکنم مدل 43w805c دارای تیونر ستلایت میباشد

jjadm
05-04-2016, 21:13
آموزش بهترین کالیبراسیون Sony W800C + Sony w805C

عزیزانی که این تلویزیون رو خریداری کردند .

بهترین کالیبراسیون و تنظیم تصویر برای این تلویزیون در این ودیو شرح داده شده .

به طوری که بهترین خروجی تصویر رو میتونید از این تی وی بگیرید .

لینک ودیو

yout*ube.com/watch?v=G_rVqwHdiV0

* را از ادرس پاک کنید .

jjadm
06-04-2016, 08:07
آموزش پخش فیلم با زیرنویس فارسی در Sony W800C + Sony W805C

این تلویزیون با نصب برنامه اندرویدی قادر به پخش فیلم با هر فرمتی و با زیرنویس فارسی هست . تنها کار لازه اسم فیلم با زیرنویس یکسان باشه .

وقتی که فلش مموری را به تلویزیون متصل میکنید میتونید انتخاب کنید که با چه برنامه ای باز بشه . برنامه های مختلفی هست از جمله VLC Player و Mx Player و ...

elyartab
06-04-2016, 08:53
+ آخرین آپدیت تلویزیون های سری Made in Malaysia یا ورژن خاورمیانه به تاریخ 18 نوامبر 2015 هست.

+ دفترچه راهنمای فارسی تلویزیون KDL-W800C
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+ با نصب برنامه TV Sideview روی موبایل می تونید بک ریموت کنترل کامل ، ماوس پد و اسکرول کامل داشته باشید.

elyartab
06-04-2016, 08:55
ریموت کنترل تلویزیون های W800C خاورمیانه و آسیا با اروپا فرق داره.
روی ریموت آسیا اصلا دکمه ضبط تلویزیون تعبیه نگردیده .
از دوستان کسی میدونه چطوری میشه برنامه تلویزیون رو ضبط کرد ؟

elyartab
06-04-2016, 10:50
جدید ترین آپدیت تلویزیون KDL-W800C ( داغ داغ)

System Software Update for Asia Pacific

01 Apr 2016

PKG3.395.0105PAA
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Go to Download Page ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahmady
08-04-2016, 12:08
سلام دوستان
من 4 ماهی است که این تلویزیون را گرفتم . راضیم ولی نمیدانم که چطور باید برنامه ها را نصب کرد . خود گوگل پلی که هیچی نداره . از طریق فلش هم که میخواهم نصب کنم نمیدانم که چطوری باید محتویات فلش و دید و نصب کرد . و سوال دیگه من این است که آیا تمام نرم افزار هایی که توی موبایل میشود نصب کرد در این تلویزیون هم میشود نصب کرد؟

رضا
09-04-2016, 11:57
سلام دوستان
من 4 ماهی است که این تلویزیون را گرفتم . راضیم ولی نمیدانم که چطور باید برنامه ها را نصب کرد . خود گوگل پلی که هیچی نداره . از طریق فلش هم که میخواهم نصب کنم نمیدانم که چطوری باید محتویات فلش و دید و نصب کرد . و سوال دیگه من این است که آیا تمام نرم افزار هایی که توی موبایل میشود نصب کرد در این تلویزیون هم میشود نصب کرد؟

برای این که از روی فلش نصب کنی باید مثل موبایل و تبلت بری تو تنظیمات و قسمتی که اجازه میده از سایر منابع برنامه نصب بشه رو فعال کنی. الان تی وی در دسترسم نیست که دقیق بگم کجای منو هستش.

برای بهتر دیدن محتویات داخل فلش و هارد توصیه میکنم حتما" از خود گوگل پلی برنامه Es File explorer رو نصب کنی.

ابن تی وی اندرویدیه و قاعدتا" همه برنامه های اندرویدی روش قابل نصبه اما ..... طبق توصیه و تجربه دوستان در همین تاپیک و سایر منابع ، بهتره این کار رو نکنی یا حداقل هر برنامه ای رو نصب نکنی چون از یه مقداری به بعد تی وی رو به شدت کند میکنه

رضا
09-04-2016, 12:02
ریموت کنترل تلویزیون های W800C خاورمیانه و آسیا با اروپا فرق داره.
روی ریموت آسیا اصلا دکمه ضبط تلویزیون تعبیه نگردیده .
از دوستان کسی میدونه چطوری میشه برنامه تلویزیون رو ضبط کرد ؟

ظاهرا" مدل ارائه شده در استرالیا و نیوزلند در یکسری امکانات با مدلهای ارائه شده در سایر کشورها فرق میکنه . چون تو صفحه آپدیت مشخصا" ذکر کرده که کدام امکانات در مدلهای کشورها هست یا تیست مثلا" امکان تعریف دوربین یا ضبط برنامه روی هارد و فلش رو علامت گذاشته پس مدلهای ما که مال مالزیه این امکان رو نداره.
اما اگر دوستان راهی پیدا کردن حتما" تو همین تاپیک اعلام کنند

ahmady
09-04-2016, 13:23
ظاهرا" مدل ارائه شده در استرالیا و نیوزلند در یکسری امکانات با مدلهای ارائه شده در سایر کشورها فرق میکنه . چون تو صفحه آپدیت مشخصا" ذکر کرده که کدام امکانات در مدلهای کشورها هست یا تیست مثلا" امکان تعریف دوربین یا ضبط برنامه روی هارد و فلش رو علامت گذاشته پس مدلهای ما که مال مالزیه این امکان رو نداره.
اما اگر دوستان راهی پیدا کردن حتما" تو همین تاپیک اعلام کنند

میگم اگه آپدیت استرالیا و نیوزلند رو انجام بدیم چی میشه؟

peyman_2012
09-04-2016, 14:03

به هیچ وجه این کار رو نکنید دوست عزیز
برای تلویزیون های مونتاژ ایران و مالزی فقط و فقط آپدیت مخصوص آسیا پسیفیک یا خاورمیانه را باید نصب کنید.

elyartab
10-04-2016, 00:19

به نظرم حتی شوخیشم قشنگ نیست! :n02:

درسته که سیستم اندرویده ولی مثل گوشی نیست که در صورت آپدیت اشتباه بشه راحت فلش زد یا دانگرید کرد.

در ثانی اگه به خاطر امکان ظبط تی وی میخوان آپدیت استرالیا بزنید که باز برای ریموت به مشکل برمی خورید چون اصلا روی مدل های مالزی دکمه ظبط وجود نداره اساسا

elyartab
10-04-2016, 00:21
سلام دوستان

سلام
شما برنامه بازار و ES File explorer رو با پی سی دانلود کن بریز رو فلش بعد نصب کن رو تی وی.

بعد از اون هر برنامه رو خواستی می تونی از طریق بازار نصب کنی.

البته گوگل پلی هم یه سری برنامه میاره مطابق منطقه.

ahmady
10-04-2016, 10:17
سلام
شما برنامه بازار و ES File explorer رو با پی سی دانلود کن بریز رو فلش بعد نصب کن رو تی وی.

بعد از اون هر برنامه رو خواستی می تونی از طریق بازار نصب کنی.

البته گوگل پلی هم یه سری برنامه میاره مطابق منطقه.

با تشکر از شما که جواب مرا دادید . من از امکانات و تصویر این تلویزیون راضیم و سرگرمی خوبی است . ولی یک مشکلی که دارم اینه که موقعی که به سینمای خانگی سونی وصل است هنگام کم و زیاد کردن صدا با کنترل ، صدای تلویزیون سه تا سه تا کم یا زیاد میشود . لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم .

elyartab
10-04-2016, 13:52
با تشکر از شما که جواب مرا دادید . من از امکانات و تصویر این تلویزیون راضیم و سرگرمی خوبی است . ولی یک مشکلی که دارم اینه که موقعی که به سینمای خانگی سونی وصل است هنگام کم و زیاد کردن صدا با کنترل ، صدای تلویزیون سه تا سه تا کم یا زیاد میشود . لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم .

خواهش میکنم.
شما آپدیت جدید رو که چند روزپیش منتشر شده رو هم رو تی وی اعمال کن.

چون من دیدم ظاهرا الان تنظیم صدای هدفون، پخش کننده و خود تی وی رو سوا کرده سونی.

رضا
12-04-2016, 09:31
تو آپدیت جدید یه تغییر خوب در دکمه discover که روی ریموت هست هم دادند و دسترسی سریع به اپ ها و برنامه ها و همچنین امکان ویرایش اونها رو خیلی راحت تر کردند.
یه آیتم هم توی تنظیم صدا دیدم که نمیدونم از قبل بوده یا با آپدیت اضافه شد و اون هم این که امکان انتخاب صدای تلویزیون در حالت روی میز و روی دیوار رو قرار دادند ولی من تفاوت چندانی احساس نکردم

دوستان اگر تغییرات خوب دیگه ای هم مشاهده کردند بگن تا همه استقاده کنند.

Akber amo
13-04-2016, 14:38
با عرض سلام
من تو شهرستان خودمون هرچی میگردم فلش مناسب برای آپدیت و نمیتونم پیدا کنم
دوستان راه حل دیگه پیشنهاد نمیکنن؟

mehrabooni
13-04-2016, 15:41
مدیریت انجمن

لطفا چهار سایتی که بالا گذاشتمو توی صفحه اول بزارین

mehrabooni
13-04-2016, 15:45
خواهش میکنم.
شما آپدیت جدید رو که چند روزپیش منتشر شده رو هم رو تی وی اعمال کن.

چون من دیدم ظاهرا الان تنظیم صدای هدفون، پخش کننده و خود تی وی رو سوا کرده سونی.
اقا اموزش فارسی سایتهای بالا رو میشه توی انجمن بزاری

Akber amo
14-04-2016, 15:39
با عرض سلام

ahmady
14-04-2016, 16:38
با عرض سلام

فلش مناسب چیه دیگه؟ برنامه آپدیت و از اینترنت دانلود کن و رو فلش بریز و به تلویریون بزن . خودش آپدیت میشه .

Akber amo
14-04-2016, 19:37
فلش مناسب چیه دیگه؟ برنامه آپدیت و از اینترنت دانلود کن و رو فلش بریز و به تلویریون بزن . خودش آپدیت میشه .
اخه من هر فلشی به تلویزیون میزنم میگه آپدیت انجام نمیشه
رفتم تو سایت سونی
دیدم اونجا یه لیست داره از فلش هایی که بهش میخورن حالا هرچی میگردم فلش اون لیست و نمیتونم پیدا کنم

Akber amo
14-04-2016, 19:38
رفتم تو سایت سونی
دیدم اونجا یه لیست داره از فلش هایی که بهش میخورن حالا هرچی میگردم فلش اون لیست و نمیتونم پیدا کنم

ahmady
15-04-2016, 10:44
رفتم تو سایت سونی

فرمت فلش و عوض کن شاید درست شد.

رضا
16-04-2016, 09:57
رفتم تو سایت سونی

اگر فلشت رو تی وی شناخته اما آپدیت نمیشه مطمئنا" اشکال از فایلته .
اول از همه مطمئن شو فایل دانلود شده کامل و بی نقص دانلود شده
دوم این که وقتی از حالت زیپ درآوردی بدون ارور و کامل آنزیپ شده باشه
سومی هم خیلی مهم نیست ولی امتحان کن که قایل آپدیت در داخل هیچ فولدری نباشه
و نکته آخر این که اصلا" شاید تی وی شما آپدیت باشه و نیازی به آپدیت نداره. طبق توضیحات صفحه دانلود ، شماره فایل آپدیت را با شماره فایل تی وی کنترل کن.

من یه فلش sandisk دارم که سرعت read اون خیلی پایینه و علیرغم این مسئله به راحتی تی وی شناختش و آپدیت کرد و تا الان هم هرچی فلش دیگه زدیم بهش راحت شناخته و فایلهاشو پخش کرده.

رضا
16-04-2016, 12:44
من به یک مشکلی برخوردم که ربطی به تی وی نداره اما اگه دوستان اطلاعاتی دارند ممنون میشم راهنمایی کنند

وقتی شبکه ای رو عوض میکنین یک لحظه تصویر سیاه میشه و پس از اومدن تصویر شبکه ، یالای صفحه تی وی برای چند لحظه اطلاعات اون شبکه در یک نوار شیشه ای مات نمایش داده میشه.

حالا مشکلی که من دارم اینه که وقتی فن دستشویی رو روشن میکنم و یا بعضی وقتا وقتی یخجال و فریزر موتورش استارت میزنه این اتفاق در تی وی میفته. ابن اتفاق همیشگی نیست و از هر 10 بار روشن کردن فن ، مثلا" 4 یا 5 بار این اتفاق میفته
با برقکار صحبت کردم گفت برقتون نوسان داره و یه نوسان گیر برق کولر گازی بهم داد اما اون رو هم که زدم باز این اتفاق میفته . به پریز برق فقط تی وی رو زدم هم با نوسان گیر و هم بدون نوسان گیر باز هم این اتفاق میفته

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟

mosicr77
16-04-2016, 14:31
دوستانی که tv شون رو کالیبره کردن و راضی هستن تنظیماتش رو اینجا هم بذارن تا بقیه دوستان استفاده کنن
با تشکر

ahmady
16-04-2016, 17:51
دوستانی که tv شون رو کالیبره کردن و راضی هستن تنظیماتش رو اینجا هم بذارن تا بقیه دوستان استفاده کنن
با تشکر

شما اگه میخواید تصویر کلیبره کنید ، توی تنظیمات نوع تصویر را بر روی روشن بگذارید و بقیه تنظیمات را طبق سلیقه خودتان تنظیم کنید. من که طبق تنظیمات اون چند سایت بالا تنظیم کردم ولی تصویر اون افتضاح شد و مجبور شدم خودم دست به کار شم.

Akber amo
16-04-2016, 19:56
اگر فلشت رو تی وی شناخته اما آپدیت نمیشه مطمئنا" اشکال از فایلته .
اول از همه مطمئن شو فایل دانلود شده کامل و بی نقص دانلود شده
دوم این که وقتی از حالت زیپ درآوردی بدون ارور و کامل آنزیپ شده باشه
سومی هم خیلی مهم نیست ولی امتحان کن که قایل آپدیت در داخل هیچ فولدری نباشه
و نکته آخر این که اصلا" شاید تی وی شما آپدیت باشه و نیازی به آپدیت نداره. طبق توضیحات صفحه دانلود ، شماره فایل آپدیت را با شماره فایل تی وی کنترل کن.

من یه فلش sandisk دارم که سرعت read اون خیلی پایینه و علیرغم این مسئله به راحتی تی وی شناختش و آپدیت کرد و تا الان هم هرچی فلش دیگه زدیم بهش راحت شناخته و فایلهاشو پخش کرده.
سلام
فایل و دوباره دانلود کردم از سایت سونی
سه تا فلش و انواع فرمت آزمایش کردم
ولی نشد
مرسی از راهنماییتون

pedramgolchin
19-04-2016, 16:57
سلام
فایل و دوباره دانلود کردم از سایت سونی
سه تا فلش و انواع فرمت آزمایش کردم
ولی نشد
مرسی از راهنماییتون

دوست عزیز من دیشب 43 اینچ این مدل رو خریدم و امروز صبح آپدیتش کردم
شما فایلی رو که دانلود کردی رو آنزیت کن و از پوشه خارج کن بریز توی ریشه فلش مموری یعنی بدون هیچ پوشه بندی
به محض اینکه وصل کنید به دستگاه بطور اتوماتیک آپدیت شروع میشه و تقریبا نیم ساعت طول میکشه

Akber amo
20-04-2016, 22:52
مرسی از راهنمایی همه دوستان
باید خدمت همه عرض کنم که اشتباه من در دانلود فایل بود
من به اشتباه فایل مخصوص کشورهای دیگه و دانلود کردم
اینم سری فایل مخصوص آسیا و دانلود کردم و با یه فلش معمولی آپدیت شد

shahryar84
22-04-2016, 02:00
این مدل ----s2 هم داره؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

jjadm
22-04-2016, 08:59
این مدل ----s2 هم داره؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

مدل Sony 50w805c داره.

mehrabooni
24-04-2016, 21:01
با تشکر

از این تنظیمات استفاده کن عزیز:n40:

نتیجه نهایی فوق العاده است صد درصد حتما امتحان کن:n16:

sofiaporia
25-04-2016, 10:14
سلام و تشکر از دوستان
میشه لطفا کمی در رابطه با نحوه آپدیت توضیح بدیم
فایل را دانلود کردم قصد آپدیت دارم
آیا فلش باید معمولی باشه
فرمت فلش چی باشه fat یا ntfs
ممنون میشم کمی توضیح بدین تا خدای نکرده گیر نکنم
kdl55w800c

رضا
25-04-2016, 15:31
سلام و تشکر از دوستان
میشه لطفا کمی در رابطه با نحوه آپدیت توضیح بدیم
فایل را دانلود کردم قصد آپدیت دارم
آیا فلش باید معمولی باشه
فرمت فلش چی باشه fat یا ntfs
ممنون میشم کمی توضیح بدین تا خدای نکرده گیر نکنم
kdl55w800c

هیچ نکته خاصی روی نوع فلش و مارکش و ... نداره . گرچه بعضی جاها گفتن که وقتی فلش خود سونی رو زدن موفق شدن آپدیت کنن.
فقط اگه تی وی مال مالزیه حتما" مثل دوستمون دقت کن که فایل مربوط به تی وی رو دانلود کرده باشی که یکی دو صفحه قبل دوستان لینکش رو گذاشتن.
به محض زدن فلش به تی وی خودش آپدیت رو شروع میکنه که حدود 10 دقیقه و شاید هم بیشتر طول بکشه و در حین این کار اصلا" به دستگاه دست نزن و بذار کارش تموم بشه و یه بار ریستارت کنه.

0vi
27-04-2016, 13:28
سلام دوستان منم ميخوام تا 4 تومن هزينه كنم همين مدل سوني انتخاب كردم به نظرتون خوبه ؟؟
لطفا اگه مدل ديگه تا اين قيمت خوبه بهم بگين ممنون

Pr0m3en
27-04-2016, 13:39
سونی کلا تیوی های خوبی میزنه ولی دوستان همیشه ببینید نسبت به بودجتون بهترین چیز.
هیچ موقع تعصب نداشته باشید
این برندها باید کاره شما رو راه بندازن نه شما کاره اونارو

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

0vi
27-04-2016, 15:37
سلام دوستان منم ميخوام تا 4 تومن هزينه كنم همين مدل سوني انتخاب كردم به نظرتون خوبه ؟؟

jjadm
27-04-2016, 15:45

این مدل تی وی بسیار خوب یهست . یک تلویزیون دیگه هم هست. samsung 7960

که به نظرم کیفیت تصویر سونی باز بهتره . من خودم سونی رو میپسندم .

irajchevelle
29-04-2016, 14:03
سلام دوستان گلم .
بنده تی وی پنجاه w800c دارم چه لوازم جانبی با سری فور کی سونی مشترکه.
مثلا یکیشو که میدونم کنترل لمسه.
بقیه چطور؟ عینک؟ دوربین هم روی w800c نسب میشه؟ مبدل وای فای نصب میشه؟
فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

مسعود زر
29-04-2016, 23:42
با سلام خدمت دوستان گرامی. بنده از اوایل ورود تلویزیون های صفحه تخت ال سی دی و ال ایی دی و متعاقب اون او ال ایی دی ها پیشرفت اونا رو زیر نظر داشتم و به دلیل مشکلاتی که در تصویر و کیفیت نمایش داشتند دلم نمی اومد چیزی بگیرم و تا دو سه ماه پیش با تلویزیون لامپی crt سونی خودم که سال 83 خریده بودم سر میکردم. تا اینکه این مدل های اندروییدی سونی سرس w800c به بازار اومد. با توجه به کیفیت تصویر قابل توجهی که به نسبت قیمت خود داشتند مدل 50 اینچ گارانتی دار اونو از جمهوری خریدم. این چند ماه از هر نظر تستش کردم و باید بگم بدون اغراق ارزش تمام ریال هایی که براش پرداخت شده رو داره. یکی از دوستان در صفحات قبل اشاره داشتند به مشکل مات شدن تصویر چمن در صحنه های سریع فوتبال که جزییات از دست میره. در حالی که اگه تصویر ساکن باشه جزییات با دقت فوق العاده ای نشون داده میشه. این مساله ربطی به کانال فرستنده تلویزیون نداره و به سادگی از تنظیمات تلویزیون قابل حل هست. در تنظیمات اصلی setting وارد بخش تنظیمات پیشرفته adcanced settings بشید. در ای بخش برید به قسمت clarity. در پخش پایین این قسمت دو نوع تنظیم noise داره که اولی Random noise reduction هست. کار این قسمت اینه که اگه فعال باشه در صورتی که تصویر حرکت کنه حالت های پیکسلی شدن یا به قول خودمون افکت های شطرنجی شدن تصویر رو از بین می بره و اونها رو صاف و یکدست میکنه ولی اثر بدی که می ذاره اینه که جزییات تصویر رو از بین می بره . این بخش رو روی حالت خاموش off بذارید. بخش دومش تنظیمات Digital noise reduction هست. تنظیمات این بخش رو در حالت خودکار Auto بگذارید. با این دو کار مشکل مات شدن جزییات در حین حرکت تصویر کاملا از بین میره. حالا برای اینکه جزییات بیشتری رو بدست بیارین در همین بخش تنظیم Reality Creation رو در حالت Manual قرار بدهید سپس در قسمت پایین تر تنظیم مریوط به Resolution رو در حالت حداکثر Max قرار دهید. تازه متوجه قدرت این TV در نشون دادن جزییات تصویر حتی منابع SD می شید. ببخشید که طولانی شد.

رضا
30-04-2016, 14:05
سلام دوستان گلم .
بنده تی وی پنجاه w800c دارم چه لوازم جانبی با سری فور کی سونی مشترکه.
مثلا یکیشو که میدونم کنترل لمسه.
بقیه چطور؟ عینک؟ دوربین هم روی w800c نسب میشه؟ مبدل وای فای نصب میشه؟
فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

مبدل وای فای برای چه کاری ؟ این مدلها خودشون وایفای داخلی دارند.
عینک و کنترل لمسی باید مجزا تهیه بشه این مختص مدلهای وارداتی تو ایران نیست مثل اینکه در اغلب کشورهای آسیایی بخاطر کم کردن هزینه ها ، عینک و کنترل لمسی رو نذاشتن.
امکان نصب دوربین هم من جایی ندیدم صحبتی بشه ولی خیلی دوست دارم بدونم با توجه به اندرویدی بودنش ، با کلک و ترفند میشه یانه ؟

dvd2010
30-04-2016, 22:19
سلام.تجربه خودم و آشناهامون را با تلویزیون ال ای دی سامسونگ بگم.حدودا یکسال میشه از تلویزیون سامسونگ مدل 48h6430 دارم استفاده میکنم چند ماه پیش لکه های سیاهی سمت راست پنل ظاهر شدن و همینطور توسعه پیدا کرد با تحویل تی وی به نمایندگی بعد از چندماه بعلت نبود قطعه (دراصل به علت نفهم بودن نمایندگی و نفهمیدن مشکل) تی وی را درست کردن اول فکر میکردن پنل مشکل دراه که بعدا گفتن ال ای دی بار مشکل داشته که با تعویض آن مشکل حل شد/متاسفانه این مشکل انگار تو سامسونگ همه گیره چون از آشناهامون هم که سامسونگ دارن بعضیاشون گفتن تا حالا سه بار بعلت سوختن و سیاه شدن بالا یا سمت راست پنل تی وی هاشون به نمایندگی رفته و دوباره بعد از چند وقت این مشکل بعلت کیفیت پایین و چینی بودن قطعات به گفته نمایندگی دوباره ظاهر میشه!
کتاسفانه این مشکل بعد از چندماه و آخرای گارانتی ظاهر میشه.
دوستان هدف از نوشتن این مطلب این بود گول ظاهر یا امکانات تی وی را نخورید و حتما برند معتبر را انتخاب کنید سونی واقعا حرف نداره یکی از آشناهامون چهار سال میشه سونی داره تا حالا آخ نگفته!
توصیه آخرم اینه به هیچ عنوان سمت سامسونگ نرید افتضاح شاید امکانات خوبی داشته باشه ولی اصل مهم کیفیته قطعاته که نداره!
یه درخواست داشتم یه عکس سفید با رزلوشون 1080 درست کنید ببیند تی وی یه دست سفیده یا هاله های تیره هم داره؟لطفا عکس را در تاپیک قرار بدید. با تشکر.

mehrabooni
30-04-2016, 22:36
با سلام خدمت دوستان گرامی. بنده از اوایل ورود تلویزیون های صفحه تخت ال سی دی و ال ایی دی و متعاقب اون او ال ایی دی ها پیشرفت اونا رو زیر نظر داشتم و به دلیل مشکلاتی که در تصویر و کیفیت نمایش داشتند دلم نمی اومد چیزی بگیرم و تا دو سه ماه پیش با تلویزیون لامپی crt سونی خودم که سال 83 خریده بودم سر میکردم. تا اینکه این مدل های اندروییدی سونی سرس w800c به بازار اومد. با توجه به کیفیت تصویر قابل توجهی که به نسبت قیمت خود داشتند مدل 50 اینچ گارانتی دار اونو از جمهوری خریدم. این چند ماه از هر نظر تستش کردم و باید بگم بدون اغراق ارزش تمام ریال هایی که براش پرداخت شده رو داره. یکی از دوستان در صفحات قبل اشاره داشتند به مشکل مات شدن تصویر چمن در صحنه های سریع فوتبال که جزییات از دست میره. در حالی که اگه تصویر ساکن باشه جزییات با دقت فوق العاده ای نشون داده میشه. این مساله ربطی به کانال فرستنده تلویزیون نداره و به سادگی از تنظیمات تلویزیون قابل حل هست. در تنظیمات اصلی setting وارد بخش تنظیمات پیشرفته adcanced settings بشید. در ای بخش برید به قسمت clarity. در پخش پایین این قسمت دو نوع تنظیم noise داره که اولی Random noise reduction هست. کار این قسمت اینه که اگه فعال باشه در صورتی که تصویر حرکت کنه حالت های پیکسلی شدن یا به قول خودمون افکت های شطرنجی شدن تصویر رو از بین می بره و اونها رو صاف و یکدست میکنه ولی اثر بدی که می ذاره اینه که جزییات تصویر رو از بین می بره . این بخش رو روی حالت خاموش off بذارید. بخش دومش تنظیمات Digital noise reduction هست. تنظیمات این بخش رو در حالت خودکار Auto بگذارید. با این دو کار مشکل مات شدن جزییات در حین حرکت تصویر کاملا از بین میره. حالا برای اینکه جزییات بیشتری رو بدست بیارین در همین بخش تنظیم Reality Creation رو در حالت Manual قرار بدهید سپس در قسمت پایین تر تنظیم مریوط به Resolution رو در حالت حداکثر Max قرار دهید. تازه متوجه قدرت این TV در نشون دادن جزییات تصویر حتی منابع SD می شید. ببخشید که طولانی شد.

از این تنظیمات استفاده کنین عزیزان:n40:

نتیجه نهایی فوق العاده است صد درصد حتما امتحان کنین

jjadm
01-05-2016, 11:17
سلام.تجربه خودم و آشناهامون را با تلویزیون ال ای دی سامسونگ بگم.حدودا یکسال میشه از تلویزیون سامسونگ مدل 48h6430 دارم استفاده میکنم چند ماه پیش لکه های سیاهی سمت راست پنل ظاهر شدن و همینطور توسعه پیدا کرد با تحویل تی وی به نمایندگی بعد از چندماه بعلت نبود قطعه (دراصل به علت نفهم بودن نمایندگی و نفهمیدن مشکل) تی وی را درست کردن اول فکر میکردن پنل مشکل دراه که بعدا گفتن ال ای دی بار مشکل داشته که با تعویض آن مشکل حل شد/متاسفانه این مشکل انگار تو سامسونگ همه گیره چون از آشناهامون هم که سامسونگ دارن بعضیاشون گفتن تا حالا سه بار بعلت سوختن و سیاه شدن بالا یا سمت راست پنل تی وی هاشون به نمایندگی رفته و دوباره بعد از چند وقت این مشکل بعلت کیفیت پایین و چینی بودن قطعات به گفته نمایندگی دوباره ظاهر میشه!
کتاسفانه این مشکل بعد از چندماه و آخرای گارانتی ظاهر میشه.
دوستان هدف از نوشتن این مطلب این بود گول ظاهر یا امکانات تی وی را نخورید و حتما برند معتبر را انتخاب کنید سونی واقعا حرف نداره یکی از آشناهامون چهار سال میشه سونی داره تا حالا آخ نگفته!
توصیه آخرم اینه به هیچ عنوان سمت سامسونگ نرید افتضاح شاید امکانات خوبی داشته باشه ولی اصل مهم کیفیته قطعاته که نداره!
یه درخواست داشتم یه عکس سفید با رزلوشون 1080 درست کنید ببیند تی وی یه دست سفیده یا هاله های تیره هم داره؟لطفا عکس را در تاپیک قرار بدید. با تشکر.

دقیقا یکی از آشناهامون که تلویزیون سامسونگ خریده همین لکه سیاه گوشه تصویر پیدا شده . و در تصاویر روشن بیشتر نمایان میشه .

Cyberlife
02-05-2016, 09:52
الان یک هفته است که دارم دنبال یک مدل مناسب تا قیمت 2.600 میگردم و واقعاً دیگه اعصابم به هم ریخته

هزار و یک مدل و تکنولوژی هست و یک بودجه محدود، با توجه به نظرات بچه ها تلویزیونهای UHD یا 4K رو کلاً

کنار گذاشتم و رفتم سراغ همون Full HD قدیم، چون منابع 4K محدود و گرانقیمت، ولی نمیدونم آیا پخش

تصاویر SD و HD روی 4K و Full HD با هم یکی هستند یا نه؟

خلاصه بعد از کلی گشتن این 3 مدل رو جدا کردم و باید بین این دو یکی رو انتخاب کنم:

LG 42LF65000GI Smart LED TV - 42 Inch

KDL-43W800C

KDL-43W805C

دوستانی که این مدلها رو خریدن، آیا راضی هستید و اگه میخواستید دوباره خرید کنند سراغ چه مدلی میرفتید،

اگه مدلی بهتر از اینها توی رنج قیمت 2.600 وجود داره ممنون میشم معرفی کنید.

مدلهای هم رده از برندهای پاناسونیک، شارپ، فیلیپس، توشیبا و ....

jjadm
02-05-2016, 10:29
الان یک هفته است که دارم دنبال یک مدل مناسب تا قیمت 2.600 میگردم و واقعاً دیگه اعصابم به هم ریخته

KDL-43W805C رسی.ور دار هست و فقط به صورت بدون گارانتی موجوده .

من خودم پیشنهاد همین W800C هست . هر کسی خریده راضی بوده .

نکته هم قابل ذکره محتوای با کیفیت SD ، DVD ، HD ، FHD بر روی تلویزیون های Full HD کیفیت بالاتری دارند تا بر روی تلویزیون UHD 4k !!!

تلویزیون مونتاژی سامسونگ و ال جی اکثرا مدتی بعد دچار مشکل میشند . شامل (لکه سیاه ، مشکل ابر بودن اطراف نوشته ها ، مشکل خس سفید عمودی بر روی پنل و ... ) توصیه من اینه که مدل سونی و پاناسونیک و ....... رو خریداری کنید .

یک راهنمایی هم وجود داره . مختص اردیبهشت و خرداد . (سایت شهر سخت افزار > راهنمای خرید تلویزیون)

jjadm
02-05-2016, 10:36
بازی های اندروید بر روی تلویزیون

mehrabooni
02-05-2016, 13:02

هزار و یک مدل و تکنولوژی هست و یک بودجه محدود، با توجه به نظرات بچه ها تلویزیونهای UHD یا 4K رو کلاً

کنار گذاشتم و رفتم سراغ همون Full HD قدیم، چون منابع 4K محدود و گرانقیمت، ولی نمیدونم آیا پخش

تصاویر SD و HD روی 4K و Full HD با هم یکی هستند یا نه؟

خلاصه بعد از کلی گشتن این 3 مدل رو جدا کردم و باید بین این دو یکی رو انتخاب کنم:

LG 42LF65000GI Smart LED TV - 42 Inch

KDL-43W800C

KDL-43W805C

دوستانی که این مدلها رو خریدن، آیا راضی هستید و اگه میخواستید دوباره خرید کنند سراغ چه مدلی میرفتید،

اگه مدلی بهتر از اینها توی رنج قیمت 2.600 وجود داره ممنون میشم معرفی کنید.

مدلهای هم رده از برندهای پاناسونیک، شارپ، فیلیپس، توشیبا و ....
من شش ماه دنبال تلویزیون میگشتم
تجربه نهایی خودم رو در اختیارت میزارم
بدون شک این تلویزیون رو بخر
سونی مال بابام نیست که الکی تعصب داشته باشم عزیز

فقط این تنظیمات یادت باشه
حتما تلویزیونت رو با اینا کالیبره کن

Cyberlife
02-05-2016, 14:31
من شش ماه دنبال تلویزیون میگشتم
تجربه نهایی خودم رو در اختیارت میزارم
بدون شک این تلویزیون رو بخر
سونی مال بابام نیست که الکی تعصب داشته باشم عزیز

فقط این تنظیمات یادت باشه
حتما تلویزیونت رو با اینا کالیبره کن

ممنون از راهنمایی شما، فقط یک سوال با گارانتی بازرگانی ایران بخرم یا بدون گارانتی

از کجا بخرم؟

به خاطر مشکلات کاری نمیتونم تا بانه برم، آیا به این فروشگاه ها میشه اعتماد کرد؟

mehrabooni
02-05-2016, 15:55
والا من یه آشنایی دارم که لوازم خانگی داره
گفتم اونا واسم آوردن
بدون گارانتیه تا الان هم راضیم

تا قبل از کالیبره کردن خیلی عصبانی بودم که چرا این تلویزیون رو خریدم
اما بعد با کمک سایتهایی که بهتون گفتم تلویزیون رو کالیبره کردم واقعا شوکه شدم رفیق
حالا میفهمم ارزش تلویزیونی که خریدم خیلی بیشتر از اون میزان پولیه که بهش دادم

ahmady
03-05-2016, 10:35
ممنون از راهنمایی شما، فقط یک سوال با گارانتی بازرگانی ایران بخرم یا بدون گارانتی

از کجا بخرم؟

سلام
تو خیابون جمهوری اکثر مغازه ها از این مدل دارن . فقط باید بگردی قیمت مناسب پیدا کنی . منتها از هر مغازه ای که میخوای بخری بگو که حتما برات تست کنه که پیکسل سوخته نداشته باشه . تصویر سونی خیلی بهتر از مارکهای دیگه هست .

ahmady
03-05-2016, 10:39
یه چیزی که تو بعضی از سایتها نوشته اینه که این مدل میتونه برنامهها را روی usbضبط کنه ولی من تا حالا هرکاری کردم نشده . آیا کسی میدونه چطوری میشه برنامه ها را ظبط کرد؟

رضا
03-05-2016, 14:28
یه چیزی که تو بعضی از سایتها نوشته اینه که این مدل میتونه برنامهها را روی usbضبط کنه ولی من تا حالا هرکاری کردم نشده . آیا کسی میدونه چطوری میشه برنامه ها را ظبط کرد؟

دوست عزیز این مدل در کشورهای مختلف با امکانات جانبی مختلف عرضه شده.
در پستهای قبلی هم عرض کردیم که گویا فقط مدل ارائه شده در استرالیا و نیوزلند دارای امکان ضبط تصاویر هستند و مدلهای ارائه شده در سایر نقاط آسیا و بخصوص مالزی این امکان رو ندارند.
دلیلی که در سایتها عنوان شده این بوده که سونی تونسته با حذف عینک و کنترل لمسی و یکسری امکانات مثل همین ضبط تصاویر ، هزینه تمام شده رو کاهش بده و با قیمت مناسب این تی وی رو بده بازار.
اما من به شخصه قانع نمیشم که نبود امکان ضبط از تی وی در مقایسه با عینک و کنترل لمسی ، چقدر میتونسته هزینه اش بالا باشه که سونی ترغیب به حذف شده

رضا
03-05-2016, 14:37

از کجا بخرم؟

خوبی بعضی از این سایتهای بانه ای اینه که شما در ابتدای کار مبلغ کمی در حدود 150 الی 200 هزار تومان میدین و بعد براتون میارن منزل ، وصل میکنن و تحویل میدن و بعد الباقی پول رو میگیرن که شما همونحا میتونید از لحاظ پیکسل سوخته و یا سایر معایب تستش کنید.
تازه بعضی هاشونم مهلت تست 48 ساعته یا 1 هفته ای هم میدن.
در خود تهران هم جدیدا" فروشگاههایی هستند که همین کار رو میکنندو قیمت بانه حساب میکنند البته با احتساب کرایه حمل.

من خودم سایز 43 رو بدون گارانتی گرفتم چون تفاوت 800 هزار تومانیش برام مهم بود حالا بماند که در سایزهای بالاتر این تفاوت خیلی چشمگیرتره.

رضا
03-05-2016, 14:42
والا من یه آشنایی دارم که لوازم خانگی داره
گفتم اونا واسم آوردن
بدون گارانتیه تا الان هم راضیم

تا قبل از کالیبره کردن خیلی عصبانی بودم که چرا این تلویزیون رو خریدم
اما بعد با کمک سایتهایی که بهتون گفتم تلویزیون رو کالیبره کردم واقعا شوکه شدم رفیق
حالا میفهمم ارزش تلویزیونی که خریدم خیلی بیشتر از اون میزان پولیه که بهش دادم

دوست عزیز امکانش هست تنطیماتی که انجام دادی رو توی تاپیک بذاری. راستش من خیلی از این سایتهایی که زحمتشو کشیدی سر درنیاوردم . ممنون میشم.
مثل همون راهنمایی که آقای مسعود زر انجام دادن که خیلی مفید بود

mehrabooni
03-05-2016, 17:32
دوست عزیز امکانش هست تنطیماتی که انجام دادی رو توی تاپیک بذاری. راستش من خیلی از این سایتهایی که زحمتشو کشیدی سر درنیاوردم . ممنون میشم.
مثل همون راهنمایی که آقای مسعود زر انجام دادن که خیلی مفید بود

سلام عزیز:n11:
خوشبختانه شما هم از قدیمی های انجمن هستین
احتمالا با اخلاقیات من آشنا هستین
من هیچوقت ماهی به دست کسی نمیدم
خارج از دنیای مجازی هم همیشه ماهی گیری رو به دوستانم یاد میدم
قرار نیست همیشه لقمه ی جویده شده تو دهنمون قرار بگیره:n16:

Cyberlife
03-05-2016, 18:48
خوبی بعضی از این سایتهای بانه ای اینه که شما در ابتدای کار مبلغ کمی در حدود 150 الی 200 هزار تومان میدین و بعد براتون میارن منزل ، وصل میکنن و تحویل میدن و بعد الباقی پول رو میگیرن که شما همونحا میتونید از لحاظ پیکسل سوخته و یا سایر معایب تستش کنید.
تازه بعضی هاشونم مهلت تست 48 ساعته یا 1 هفته ای هم میدن.
در خود تهران هم جدیدا" فروشگاههایی هستند که همین کار رو میکنندو قیمت بانه حساب میکنند البته با احتساب کرایه حمل.

من خودم سایز 43 رو بدون گارانتی گرفتم چون تفاوت 800 هزار تومانیش برام مهم بود حالا بماند که در سایزهای بالاتر این تفاوت خیلی چشمگیرتره.

شما ساکن کجا هستید؟

آدرس فروشگاه های تهران رو دارید؟

Cyberlife
05-05-2016, 21:48
مدل 43W805C رو خریداری کردم، کیفیت تصویر بسیار خوب هست، زاویه دید عالیه

سرعت تعویض کانال رسی.ور داخلی 2 تا 3 ثانیه طول میکشه و تنظیمات سختی داره

و مرتب کردن کانال ها هم عذاب آور هست، چون سرعت منوها کنده و نمیشه چند

کانال رو منتقل کرد و باید تک تک برای هر کانال این کار رو انجام بدید که گاهی قاطی

میکنه و وقتی میخواهی جای دو تا کانال رو با هم عوض کنی یکی بدون دلیل میپره

به جای نامعلوم و مجبوری کلی دنبالش بگردی. همچنین در تنظیمات رسی.ور لیست

ماهواره ها 5 تا بیشتر نیست و باید از حالت User Defined استفاده کنید.

کنترل تلویزیون طراحی بدی داره و کلیدهای جهتی وسط کنترل کار تعویض کانال رو

انجام نمیده و حتماً باید از دکمه های مخصوص استفاده کنید.

دکمه های اطراف کلیدهای جهتی مخصوصاً دکمه Discover و Action Menu خیلی

روی اعصابه چون در حین کار دائماً به جای دکمه پایین دست روی این دکمه میره و

منوی پایین صفحه ظاهر میشه و ......

کیفیت صدا بسیار خوبه و شفافه و از تلویزیون انتظار باند 5 تیکه رو نداشته باشید

اگه صدای بهتر و باس میخواهید به فکر تهیه اسپیکر جداگانه باشید.

وای فای هم بعد از سه بار وارد کردن رمز و ناموفق بودن در برقراری اتصال به طور

عجیب و خودکار وصل شد.

Cyberlife
05-05-2016, 21:56
سوالم اینه که چطور منوی سرویس ( منوی مخفی) این تلویزیون رو بیارم

و از کجا فایل آپگرید این مدل رو دانلود و بعد چطور نصب کنم؟

راستی کسی میدونه اون قسمتی که توی شکل با فلش مشخص کردم چیه؟

jjadm
06-05-2016, 08:22
.............. حذف شود

Cyberlife
06-05-2016, 10:42
چطور میتونم این تلویزیون رو آپدیت کنم، از آپدیت روسیه باید استفاده کنم یا انگلیس

یا یک کشور دیگه ؟

موقع ثبت نام در سایت سونی کدام کشور رو باید انتخاب کنم؟

رضا
07-05-2016, 11:12
شما ساکن کجا هستید؟

آدرس فروشگاه های تهران رو دارید؟
دوست عزیز شرمنده من چند روزی به نت دسترسی نداشتم پیام شما رو ندیدم و در ضمن تلویزیون جدید هم مبارکتون باشه

رضا
07-05-2016, 11:20
مدل 43W805C رو خریداری کردم، کیفیت تصویر بسیار خوب هست، زاویه دید عالیه

سرعت تعویض کانال رسی.ور داخلی 2 تا 3 ثانیه طول میکشه و تنظیمات سختی داره

و مرتب کردن کانال ها هم عذاب آور هست، چون سرعت منوها کنده و نمیشه چند

کانال رو منتقل کرد و باید تک تک برای هر کانال این کار رو انجام بدید که گاهی قاطی

میکنه و وقتی میخواهی جای دو تا کانال رو با هم عوض کنی یکی بدون دلیل میپره

به جای نامعلوم و مجبوری کلی دنبالش بگردی. همچنین در تنظیمات رسی.ور لیست

ماهواره ها 5 تا بیشتر نیست و باید از حالت User Defined استفاده کنید.

کنترل تلویزیون طراحی بدی داره و کلیدهای جهتی وسط کنترل کار تعویض کانال رو

انجام نمیده و حتماً باید از دکمه های مخصوص استفاده کنید.

دکمه های اطراف کلیدهای جهتی مخصوصاً دکمه Discover و Action Menu خیلی

روی اعصابه چون در حین کار دائماً به جای دکمه پایین دست روی این دکمه میره و

منوی پایین صفحه ظاهر میشه و ......

کیفیت صدا بسیار خوبه و شفافه و از تلویزیون انتظار باند 5 تیکه رو نداشته باشید

اگه صدای بهتر و باس میخواهید به فکر تهیه اسپیکر جداگانه باشید.

وای فای هم بعد از سه بار وارد کردن رمز و ناموفق بودن در برقراری اتصال به طور

عجیب و خودکار وصل شد.

این دردسرهای با ریسیور داخلی تلویزیونها مثل این که در اکثر برندها هست. یکی از اقوام الجی داره و همین موارد رو میگفت که اغلب اوقات باعث اذیتش میشه. به نظر من ریسیور روی تلویزیون مثل دوربین روی گوشی موبایل میمونه که کارایی دوربینهای حرفه ای رو نداره اما کار راه اندازه و برای خیلی ها مناسب هم هست

رضا
07-05-2016, 11:40
دو تا مشکل با تصویر دارم :
1- در بعضی فیلمهای سینمایی بخصوص در صحنه هایی که فضای کلی تصویر نسبتا" تیره است ودر گوشه ای از تصویر چراغ آبی رنگ یا سفید رنگی روشن باشه ، امتداد نور چراغ به صورت خط مستقیم تا حدی صفحه رو میپوشونه .نمیدونم ربطی به تنظیمات داره یا نه ؟ و یا اصلا" میشه این رو از بین برد یا نه ؟

2- تلویزیونهای الجی و سامسونگ قابلیتی دارند که به صورت هوشمند با توجه به نور چراغ اتاق ، تاریکی صحنه رو به صورت خودکار کم و زیاد میکنه و شما میتونید این قابلیت رو فعال یا غیرفعالش کنید . الان تلویزیون من همینطوره و در تصاویری که اکثریت فضا با رنگ روشن باشه به صورت خودکار نور صحنه زیاد میشه و اگر اکثریت فضای صحنه تاریک باشه به صورت خودکار رنگ صجنه یهو تاریکتر میشه.بخصوص در فیلمهای زیرنویس دار ، وقتی صجنه تاریکه و زیرنویس میاد یکدفعه نور صحنه زیاد میشه و طبیعی میشه و بعد از رفتن زیر نویس دوباره نور صفحه کم و کمتر میشه
هرچی منوها رو گشتم چیزی که مرتبط با این قضیه باشه پیدا نکردم. آیا سونی هم مثل الجی و سامسونگ همچی قابلیتی داره که بشه غیرفعالش کرد؟؟

dvd2010
07-05-2016, 12:13
دو تا مشکل با تصویر دارم :
1- در بعضی فیلمهای سینمایی بخصوص در صحنه هایی که فضای کلی تصویر نسبتا" تیره است ودر گوشه ای از تصویر چراغ آبی رنگ یا سفید رنگی روشن باشه ، امتداد نور چراغ به صورت خط مستقیم تا حدی صفحه رو میپوشونه .نمیدونم ربطی به تنظیمات داره یا نه ؟ و یا اصلا" میشه این رو از بین برد یا نه ؟

2- تلویزیونهای الجی و سامسونگ قابلیتی دارند که به صورت هوشمند با توجه به نور چراغ اتاق ، تاریکی صحنه رو به صورت خودکار کم و زیاد میکنه و شما میتونید این قابلیت رو فعال یا غیرفعالش کنید . الان تلویزیون من همینطوره و در تصاویری که اکثریت فضا با رنگ روشن باشه به صورت خودکار نور صحنه زیاد میشه و اگر اکثریت فضای صحنه تاریک باشه به صورت خودکار رنگ صجنه یهو تاریکتر میشه.بخصوص در فیلمهای زیرنویس دار ، وقتی صجنه تاریکه و زیرنویس میاد یکدفعه نور صحنه زیاد میشه و طبیعی میشه و بعد از رفتن زیر نویس دوباره نور صفحه کم و کمتر میشه
هرچی منوها رو گشتم چیزی که مرتبط با این قضیه باشه پیدا نکردم. آیا سونی هم مثل الجی و سامسونگ همچی قابلیتی داره که بشه غیرفعالش کرد؟؟
سلام.ببین گزینه به نام hdmi black level
را داره.اگه بود low را بذارید روی حالتnormal مشکل حل میشه.

Cyberlife
07-05-2016, 14:09
این دردسرهای با ریسیور داخلی تلویزیونها مثل این که در اکثر برندها هست. یکی از اقوام الجی داره و همین موارد رو میگفت که اغلب اوقات باعث اذیتش میشه. به نظر من ریسیور روی تلویزیون مثل دوربین روی گوشی موبایل میمونه که کارایی دوربینهای حرفه ای رو نداره اما کار راه اندازه و برای خیلی ها مناسب هم هست

حالا غیر از مشکلات رسیور، مشکل دیگه ای که داره اینه که موقعی که کانالهای رسیو.ر

رو به هزار بدبختی مرتب میکنم، بعضی از کانال ها مثل کانال های HD صدا و سیما به هم

میریزه و میره آخر لیست.

کسی تا حالا این مشکل رو داشته، چطور باید درستش کنم؟

من خودم احتمال میدم از پشتیبان گیری و اینجور چیزها باشه، وگرنه دلیلی نداره که کانالها

به هم بریزه.

مسعود زر
08-05-2016, 18:05
با سلام خدمت دوستان گرامی. در مورد مشکل کم و زیاد شدن نور صفحه یه بخش به اسم light sensor در بخش تنظیمات تصویر picture هست. اون رو روی حالت خاموش off بذارید تا از نوسانات نور زمینه راحت بشید. در مورد گیرنده دیجیتال این تلویزیون یه ایرادی که داره اینه که اگه سیگنال منطقه تون ضعیف باشه اون کانال کامل حذف میشه حتی اسمش رو هم ازلیست کانال ها حذف میکنه! به محض اینکه سیگنال مناسب بشه خودش به صورت خودکار دوباره کانال رو بر می گردونه ولی ایندفعه می اندازه آخر لیست!! مرتب کردن دوبارش هم مکافاته. من که بیخیالش شدم و لیست رو همون جوری که خودش مرتب میکنه گذاشتمش!!!

0vi
09-05-2016, 12:52
سلام دوستان گرامي بي زحمت دوستاني كه جديدا w800c بدون گارانتي از بانه ، گناوه يا جاهاي ديگه خريدن اگه ميشه بگيد از كجا و چند خريديد؟ و آيا راضي هستيد؟
چون من بعد از كلي تحقيق به همين مدل رسيدم و ميخوام 55 اينچ بخرم .. ممنون:n12:

ahmady
09-05-2016, 20:03
سلام دوستان گرامي بي زحمت دوستاني كه جديدا w800c بدون گارانتي از بانه ، گناوه يا جاهاي ديگه خريدن اگه ميشه بگيد از كجا و چند خريديد؟ و آيا راضي هستيد؟
چون من بعد از كلي تحقيق به همين مدل رسيدم و ميخوام 55 اينچ بخرم .. ممنون:n12:

سلام
من 5 ماه پیش 50 اینچ از خیابان جمهوری گرفتم . تقریبا اکثر مغازه های صوتی تصویری خیابان جمهوری دارن . از خریدم راضیم . قبلا ال جی داشتم . ولی تصویر سونی بهتره . از سامسونگ هم بهتره . من سه میلیون و چهارصد هزار تومان خریدم . امکانات خوبی هم داره . مبارکت باشه.

pedramgolchin
11-05-2016, 00:20
دوستان شما تونستید موس وایرلس روی w800c وصل و استفاده کنید؟
اگر ممکنه راهنمایی کنید چکار باید کرد
من موس لاجیتک وایرلس دارم، وصل میکنم میشناسه ولی نشانگر موس حرکت نمیکنه

Cyberlife
11-05-2016, 11:43
این تلویزیون اپلیکیشن اندروید غیر از سیستم پیش فرض برای مرتب کردن کانالها نداره ؟

واقعاً سیستم پیش فرض ویرایش کانالها روی اعصابه و کانالها به هم میریزه، اگه مشکل

مرتب کردن کانالها و ویرایش اونها درست بشه دیگه عالی میشه.

ess_1362
13-05-2016, 12:35
خوب من هم بالاخره مدل 55W800C را بدون گارانتی گرفتم 3850000
از خریدم به نسبت راضیم
کیفیتش در نمایش کانال های HD خیلی خوبه ولی کانال های غیر HD یکم کیفیت پایین مشهوده
یک نکته عالی که داره اینه که به راحتی با مودم وایرلس لینک شد و نشستم به راحتی با یوتیوب کلیپ های مورد علاقه ام را به راحتی نگاه کردم
یک نکته بسیار بد اینکه متاسفانه با سینمای خانگیم که اون هم سونی هست هر کاری کردم سینک نشد:n03:

shahrokhblash
13-05-2016, 16:15
بادرود
دوستان لطفا قیمت مدل 50 اینچ همین مدل با گارنتی چند هست؟
و اگر دنبال همین سایز اما مدل W600 یا 605 جدید تو بازار باشم چند هست البته با گارانتی رسمی(3بعدی مورد نیاز نیست برای من فقط یک قابلیت اضافه هست)؟
با سپاس
منتظر پاسخ شما هستم

Mehrdad092000
15-05-2016, 03:58
خوب من هم بالاخره مدل 55W800C را بدون گارانتی گرفتم 3850000
از خریدم به نسبت راضیم
کیفیتش در نمایش کانال های HD خیلی خوبه ولی کانال های غیر HD یکم کیفیت پایین مشهوده
یک نکته عالی که داره اینه که به راحتی با مودم وایرلس لینک شد و نشستم به راحتی با یوتیوب کلیپ های مورد علاقه ام را به راحتی نگاه کردم
یک نکته بسیار بد اینکه متاسفانه با سینمای خانگیم که اون هم سونی هست هر کاری کردم سینک نشد:n03:
مبارکه دوست عزیز
کانال های صدا سیما منظورتونه؟چطوریه کیفیت
اگه تونستی عکس بزار از هر دو و تجربیاتم بنویس برای دوستان
ممنون
یو تو ب دیگه قیلتر نیست ؟
سینمات مدلش چیه؟باید مچ بشن

Mohsen_48
15-05-2016, 07:29
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من یک تلویزیون 43 اینچ w800c سونی خریداری کردم توی قسمت تنظیمات یه گزینه داره به نام نمایه محدود وقتی روش کلیک کردم بعضی از قسمتهای از بین رفت مثل پخش فیلم باز دوباره که رفتم روی همان گزینه از حالت نمایه خارج کنم ازم پین کد میخواست حالا هرچی پین هست زدم میگه اشتباه است خواستم کمکم کنید ببینم پین مادر داره این قسمت که بشه به حالت اولیه برگرده . لازم بذکر است که از شماره های چهارتا صفر تا چهارتا نه تمام عداد رو زدم ولی بر نگشته به اون حالت .
ممنون میشم راهنمایی کنید منو
با تشکر

ess_1362
15-05-2016, 09:11
مبارکه دوست عزیز
کانال های صدا سیما منظورتونه؟چطوریه کیفیت
اگه تونستی عکس بزار از هر دو و تجربیاتم بنویس برای دوستان
ممنون
یو تو ب دیگه قیلتر نیست ؟
سینمات مدلش چیه؟باید مچ بشن

کانال های صدا و سیما کیفیت خوبی دارند
بالاترین کیفیت هم مربوط به شبکه مستند می باشد
مهمترین تجربه اینکه خارج کردن تی وی از داخل جعبه یک روش بسیار مبتکرانه و راحت داره که فروشنده ها اصلا بهش توجه نمی کنند و ممکنه با همین کار به پنل آسیب وارد بشه
یوتیوب هم بدون قیلتر راحت باز میشه و کلیپ ها را پخش می کنه
سینما هم سونی مدل DZ275 هست که زیاد مهم نیست چون صدای تی وی شفافیت و وضوح مناسبی داره

jjadm
15-05-2016, 09:46
کانال های صدا و سیما کیفیت خوبی دارند
بالاترین کیفیت هم مربوط به شبکه مستند می باشد
مهمترین تجربه اینکه خارج کردن تی وی از داخل جعبه یک روش بسیار مبتکرانه و راحت داره که فروشنده ها اصلا بهش توجه نمی کنند و ممکنه با همین کار به پنل آسیب وارد بشه
یوتیوب هم بدون قیلتر راحت باز میشه و کلیپ ها را پخش می کنه
سینما هم سونی مدل DZ275 هست که زیاد مهم نیست چون صدای تی وی شفافیت و وضوح مناسبی داره

داداش اگه میشه چند تا عکس از کانال های داخلی قرار بده . تشکر :n16:

parisoft1
20-05-2016, 02:58
دوستان عزیزی که این مدل رو دارن محبت کنید کمک کنید چون قرار من این مدل رو تهیه کنم
1-ایا به وسیله بلوتوث دستگاه میشه از این هندزفری بلوتوث بهش وصل کرد؟و اصلا با بلوتوثش چی کاریی میتونی انحام بدی ؟
2- این قالبیت اشتراک گذاری عکس تلویزون دقیق یعنی چی به چه دردی میخوره ؟
3-و ایا این مدل مثل بعضی از مدل های سامسونگ و ال جی قابلیت انتقال محتوا منظور صدا و تصویر رو از تلویزیون به گوش رو داره؟
(مثلا ال جی توی ویدیو تبلیغاتیش نشون میده که چیزی که توی تلویزون در حال پخشه رو میشه با برنامه اندرویدش صداش رو با گوشی بشنوی تقریبا گوشی میشه اسپیکر تلویون)تصویر رو هم میشه یا نه نمیدونم
و سامسونگ هم با برنامه اسمارت وی یو مخصوص اندروید و ویندوز که داره همچین کاری رو انجام میده

parisoft1
20-05-2016, 03:01
این مدل قابلیت widi رو داره یا نه

Cyberlife
20-05-2016, 11:13
دوستان عزیزی که این مدل رو دارن محبت کنید کمک کنید چون قرار من این مدل رو تهیه کنم
1-ایا به وسیله بلوتوث دستگاه میشه از این هندزفری بلوتوث بهش وصل کرد؟و اصلا با بلوتوثش چی کاریی میتونی انحام بدی ؟
3-و ایا این مدل مثل بعضی از مدل های سامسونگ و ال جی قابلیت انتقال محتوا منظور صدا و تصویر رو از تلویزیون به گوش رو داره؟
(مثلا ال جی توی ویدیو تبلیغاتیش نشون میده که چیزی که توی تلویزون در حال پخشه رو میشه با برنامه اندرویدش صداش رو با گوشی بشنوی تقریبا گوشی میشه اسپیکر تلویون)تصویر رو هم میشه یا نه نمیدونم
و سامسونگ هم با برنامه اسمارت وی یو مخصوص اندروید و ویندوز که داره همچین کاری رو انجام میده

1- نحوه اتصال دستگاهها با بلوتوث

2- عکس، فیلم و موزیک رو با برنامه ای مثل iMediaShare میشه از روی گوشی و به وسیله Wifi

به تلویزیون منتقل و تماشا کرد و با برنامه ای مثل Video & TV SideView میشه گوشی رو به یک

کنترل تبدیل کرد و کارهای دیگه که بستگی به مدل تلویزیون داره

3- من خودم دنبال این موضوع هستم و هنوز چیزی پیدا نکردم.

Cyberlife
20-05-2016, 19:03
دکمه Display روی این کنترل کجاست؟

parisoft1
22-05-2016, 03:27
1- نحوه اتصال دستگاهها با بلوتوث

2- عکس، فیلم و موزیک رو با برنامه ای مثل iMediaShare میشه از روی گوشی و به وسیله Wifi

به تلویزیون منتقل و تماشا کرد و با برنامه ای مثل Video & TV SideView میشه گوشی رو به یک

کنترل تبدیل کرد و کارهای دیگه که بستگی به مدل تلویزیون داره

3- من خودم دنبال این موضوع هستم و هنوز چیزی پیدا نکردم.
ممنون دوست گرامی
ولی سوال دوم من کاملا با چیزی که گفتی فرق داره اینی که شما گفتی رو میدونم
این تلویزیون خودش قابلیت اشتراک گذاری عکس رو تا 10 دستگاه به طور همزمان رو ‍‍پشتیبانی میکنه
منم میگم دقیقا یعنی چی مثلا یه عکس رو با هر روشی که داری توی صفحه به اون بزرگی نگاه میکنی رو بدی به گوشی ؟؟اخه یعنی چی این قابلیت اصلا به چه دردی میخ.ره که اختراع شده مگه میشه مگه داریم عجیب والا
البته اگه این طور باشه چون توی هیچ سایت درست به این قابلیت اشاره نشده فقط نوشته قابلیت به اشتراک گذاری عکس تا 10 دستگاه به طور همزمان

Cyberlife
22-05-2016, 08:46
ممنون دوست گرامی
ولی سوال دوم من کاملا با چیزی که گفتی فرق داره اینی که شما گفتی رو میدونم
این تلویزیون خودش قابلیت اشتراک گذاری عکس رو تا 10 دستگاه به طور همزمان رو ‍‍پشتیبانی میکنه
منم میگم دقیقا یعنی چی مثلا یه عکس رو با هر روشی که داری توی صفحه به اون بزرگی نگاه میکنی رو بدی به گوشی ؟؟اخه یعنی چی این قابلیت اصلا به چه دردی میخ.ره که اختراع شده مگه میشه مگه داریم عجیب والا
البته اگه این طور باشه چون توی هیچ سایت درست به این قابلیت اشاره نشده فقط نوشته قابلیت به اشتراک گذاری عکس تا 10 دستگاه به طور همزمان
لطفاً لینک اون تبلیغ یا کلیپ رو بگذارید تا بررسی کنم

parisoft1
23-05-2016, 01:41
لطفاً لینک اون تبلیغ یا کلیپ رو بگذارید تا بررسی کنم

Send favourites from your smartphone to your TV with Google Cast™ and use your phone as a remote control

اینم لینک سایتش که تقریبا اخرای صفحه به همین قابلیت اشاره کرده

Cyberlife
23-05-2016, 09:12

Send favourites from your smartphone to your TV with Google Cast™ and use your phone as a remote control

اینم لینک سایتش که تقریبا اخرای صفحه به همین قابلیت اشاره کرده

منظورش ارسال ویدیو از یوتیوب و سایتهای دیگه که این قابلیت رو دارند به تلویزیون هست

توسط قابلیت Google Cast میتونید مدیای آنلاین را روی گوشی ارسال کنید. البته قبلش

گوشی با تلویزیون باید pair شده باشه

shahrokhblash
23-05-2016, 11:19
بادرود
دوستان من مدل w800c سایز 43 قیمت گرفتم البته با گارنتی بازرگانی بین 3100 تا 3300 جالب بود برام یک فروشنده بهم قیمت 3 میلیون تومن داد و گفت با گارانتی خودم!!:n31: جز فروشگاه های سونی هم تشریف داشتن!!
برای من سوالی پیش اومده واقعا این مبلغ برای گارانتی بازرگانی پرداخت کنم؟؟ واقعا اگر مشکلی پیشش بیاد جوابگو هستن؟ و دوستانی که از این فروشگاههای بانه یا غیره.. خرید کردن با گارانتی بانه .. ایا در صورت ایراد یا مشکل در پنل جوابگو هستن؟
چون قیمت این فروشگاههای بانه خیلی کمتر هست یعنی من با پول 43 یه 50 اینچ می تونم خریداری بکنم لطفا راهنمایی بفرمایید
منتظر پاسخ شما دوستان هستم
باسپاس فراوان:n16:

elyartab
24-05-2016, 12:18
دکمه Display روی این کنترل کجاست؟

اگه منظورتون دکمه نمایش مشخصات هست ، همون دکمه i سمت چپ Netflix هست.

البته بگم که این کنترل مخصوص اروپا هست و در سری های آسیا و خاورمیانه کنترل دیگه ای ارائه میشه که مقداری شبیه این هست ولی دکمه Rec و Netflix نداره

shahrokhblash
24-05-2016, 12:19
بادرود
دوستان من مدل w800c سایز 43 قیمت گرفتم البته با گارنتی بازرگانی بین 3100 تا 3300 جالب بود برام یک فروشنده بهم قیمت 3 میلیون تومن داد و گفت با گارانتی خودم!!:n31: جز فروشگاه های سونی هم تشریف داشتن!!
برای من سوالی پیش اومده واقعا این مبلغ برای گارانتی بازرگانی پرداخت کنم؟؟ واقعا اگر مشکلی پیشش بیاد جوابگو هستن؟ و دوستانی که از این فروشگاههای بانه یا غیره.. خرید کردن با گارانتی بانه .. ایا در صورت ایراد یا مشکل در پنل جوابگو هستن؟
چون قیمت این فروشگاههای بانه خیلی کمتر هست یعنی من با پول 43 یه 50 اینچ می تونم خریداری بکنم لطفا راهنمایی بفرمایید

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید قصد تهیه دارم
سپاسگذارم

elyartab
24-05-2016, 13:38
دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید قصد تهیه دارم
سپاسگذارم

سلام
دوست عزیز بنده خودم از طریق واسطه از بانه خرید کردم. گارانتی بلند مدت به اون صورت که بالاخره نداره چون جلو چشم خودتون باز میکنه تست میکنه تحویل میده. حالا شاید یه فروشنده برای چند روز مسئولیت خرابی رو قبول کنه.

رضا
24-05-2016, 15:18
بادرود

بعضی از فروشگاههای بانه ای تا 7 روز هم گارانتی دارند اما برای مدت زمان بالاتر از این فقط یه پول اضافه و الکی ازتون میگیرن و هیچ خدماتی بهتون نمیدن. تلویزیونهای بانه ای فقط در حد روشن شدن و نداشتن پیکسل سوخته تست میشن بقیه موارد به عهده خودتونه
اما این رو هم در نظر بگیرین که مبلغ مابه التفاوتی که حدود 700 هزار تومانه و شما دارید بابت گارانتی به شرکت اصلی میدید فقط برای یکساله .
باید ببینید براتون ارزش داره همچین هزینه ای یا نه ؟؟

رضا
24-05-2016, 15:21
یه سئوال :
موبایلهایی که مثل موبایلهای سونی قابلیت mirror ندارند رو چطوری میشه به تلویزیون وصل کرد و از امکان مشاهده صفحه نمایش موبایل در تلویزیون استفاده کرد؟؟ امکانش هست یا نه ؟ برنامه ای دارند یا نه ؟

shahrokhblash
24-05-2016, 16:12
بعضی از فروشگاههای بانه ای تا 7 روز هم گارانتی دارند اما برای مدت زمان بالاتر از این فقط یه پول اضافه و الکی ازتون میگیرن و هیچ خدماتی بهتون نمیدن. تلویزیونهای بانه ای فقط در حد روشن شدن و نداشتن پیکسل سوخته تست میشن بقیه موارد به عهده خودتونه
اما این رو هم در نظر بگیرین که مبلغ مابه التفاوتی که حدود 700 هزار تومانه و شما دارید بابت گارانتی به شرکت اصلی میدید فقط برای یکساله .
باید ببینید براتون ارزش داره همچین هزینه ای یا نه ؟؟
میشه گفت به شک افتادم چون گارانتی رسمی تو سایز 50 قیمت بسیار بالای دریافت می کنه و از طرفی از چند تعمیرکار پرسیدم متاسفانه به مالزی نبودن این سری اشاره کردن!! واقعا بازار میره ادم بیشتر کلافه میشه فروشنده خود نمایندگی کالای قاچاق پیشنهاد میده.. و اصل بودن..:n41:
من یک سوال دیگر هم دارم سیستم عامل اندروید مورد استفاده در سونی با web os2 منظورم سیستم جدید که در ال جی استفاده شده برتری ویژه ای دارد؟ واقعا کاربردی دارد؟ فرضا برای دسترسی به شبکه های اینترنتی؟
چون من بین مدل w800c و ال جی uf77000 مردد هستم:n35:
با سپاس فراوان
دوستان راهنمایی بفرمایید
سپاس:n16:

Cyberlife
24-05-2016, 16:33
اگه منظورتون دکمه نمایش مشخصات هست ، همون دکمه i سمت چپ Netflix هست.

البته بگم که این کنترل مخصوص اروپا هست و در سری های آسیا و خاورمیانه کنترل دیگه ای ارائه میشه که مقداری شبیه این هست ولی دکمه Rec و Netflix نداره

برای آوردن Service Menu گفته که باید این دکمه ها رو بزنید:

اینم عکس از کنترل خودم:

حالا نمیدونم دکمه Display روی این کنترل کدام هست

Cyberlife
24-05-2016, 16:43
یه سئوال :
موبایلهایی که مثل موبایلهای سونی قابلیت mirror ندارند رو چطوری میشه به تلویزیون وصل کرد و از امکان مشاهده صفحه نمایش موبایل در تلویزیون استفاده کرد؟؟ امکانش هست یا نه ؟ برنامه ای دارند یا نه ؟

این برنامه ها رو امتحان کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] relessdisplayfinder

elyartab
24-05-2016, 22:13
برای آوردن Service Menu گفته که باید این دکمه ها رو بزنید:

اینم عکس از کنترل خودم:

حالا نمیدونم دکمه Display روی این کنترل کدام هست

یعنی با این حساب الان تلویزیون شما میتونه تی وی رو ضبط کنه؟!

Cyberlife
24-05-2016, 22:29
یعنی با این حساب الان تلویزیون شما میتونه تی وی رو ضبط کنه؟!

والا امتحان نکردم :n27: تلویزیون سفارش روسیه هست، فکر کنم ضبط کنه

به نظرتون دکمه Display روی این کنترل کدام هست؟

elyartab
25-05-2016, 10:54

از این راهنما استفاده کنید:
پخش صدای تلویزیون از طریق سایر دستگاه‌ها

elyartab
25-05-2016, 10:58
والا امتحان نکردم :n27: تلویزیون سفارش روسیه هست، فکر کنم ضبط کنه

به نظرتون دکمه Display روی این کنترل کدام هست؟

همانطور که قبلا هم گفتم، حتی تو سایت های خارجی هم نوشتن که در صورت نبود دکمه Display می تونید از دمه سمت چپ Action Menu با علامت" +i " استفاده کنید

Cyberlife
25-05-2016, 15:21
همانطور که قبلا هم گفتم، حتی تو سایت های خارجی هم نوشتن که در صورت نبود دکمه Display می تونید از دمه سمت چپ Action Menu با علامت" +i " استفاده کنید

ممنون از راهنمایی شما، سرویس منو اومد ولی توی کدام قسمت میزان کارکرد رو زده؟

توی قسمت Status که چیزی نبود

elyartab
25-05-2016, 21:43
ممنون از راهنمایی شما، سرویس منو اومد ولی توی کدام قسمت میزان کارکرد رو زده؟

توی قسمت Status که چیزی نبود

برید تو قسمت Self Diagnosis اونجا یه عدد 15 رقمی هست که 5رقم اول ساعت کارکرد سیستم، 5 رقتم بعدی تعداد بوت سیستم، 5 رقم آخر هم ساعت کارکرد ال سی دی هست.

parisoft1
26-05-2016, 00:41
من یک سوال دیگر هم دارم سیستم عامل اندروید مورد استفاده در سونی با web os2 منظورم سیستم جدید که در ال جی استفاده شده برتری ویژه ای دارد؟ واقعا کاربردی دارد؟

دوستان راهنمایی بفرمایید
سپاس:n16:
سوال این دوستمون دقیقا سوال منم هستش ایا واقعا از بین این 3-4 تا حالا با سیستم عامل پاناسونیک کاری نداریم از بین همین web os2 و اندروید تی وی سونی و تایزن سامسونگ کدومشون بهترن
چون از نظر بعضی قابلیت ها توی هر 3 یکسان هستن
1-مثلا اتصال به اینترنت و شبکه های اجتماعی (که هر چند زیاد به درد ما ایرانی ها نمیخوره و برامون به اون صورت کاربردی نیستش که بخایم روش حساب کنیم و به چشم استفاده روزمره و پر کاربرد نگاه کنیم)
2 :اتصال به گوشی ها با سیستم اندروید و ios هستش که بازم این هر سه دارن
3-امکانت کنترول با گوشی همون برنامه ریموت رو میگم
4-mhl-wifi-lan-wifi direct-usb-mirroring-full hd-dnla شبکه کردن با کامپیوتر --و چندتایه دیگه که فعلا یادم نمیاد توی همشون مشابه هستش
و فقط میمونه چندتا که این دارن اوون نداره و میشه گفت تفاوت هاشون مثل
widi -bluetooth-3d-oled-منحنی -عنیک اکتیو و پسیو-nfc

جدا از قابلیت های اختصاصی مربوط به حالت های صدا و تصویر و بعضن تبلیغاتی شرکت ها روش مانور میدن مثل چند هسته ای و موتور پردازش سیستم فلان صوتی یو وووو

این سوال مهم پیش میاد که واقعا کدوم سیستم عامل و تلویزیون ارزش خرید رو دارن؟؟؟؟؟

agnoor
28-05-2016, 08:32
باسلام
من حقیقتش بین ال جی uf85 و سونی w800c موندم کدوم رو بگیرم از اساتید کمک میخوام راهنمایی کنند.یه سوال دیگه دارم و اون اینه کدوم یک از این دو تلویزیون خروجی صدا به هدفون بصورت بی سیم دارند
با تشکر

Cyberlife
28-05-2016, 11:29
باسلام
من حقیقتش بین ال جی uf85 و سونی w800c موندم کدوم رو بگیرم از اساتید کمک میخوام راهنمایی کنند.یه سوال دیگه دارم و اون اینه کدوم یک از این دو تلویزیون خروجی صدا به هدفون بصورت بی سیم دارند
با تشکر

از نظر کیفیت تصویر w800c باید بهتر باشه، ولی باید از نزدیک ببینی و مقایسه کنی

agnoor
28-05-2016, 12:02

با تشکر از شما درخصوص خروجی صدا بصورت بی سیم چطور آیا این امکان را داره
با سپاس

Cyberlife
28-05-2016, 12:14
با تشکر از شما درخصوص خروجی صدا بصورت بی سیم چطور آیا این امکان را داره
با سپاس

امکان جفت کردن وسایلی مثل دسته بازی یا کیبورد از طریق بلوتوث با تلویزیون سونی وجود داره،

احتمالاً اسپیکرهای بلوتوث هم به راحتی با تلویزیون جفت میشن.

از LG اطلاعی ندارم که بلوتوث داره یا نه.

shahrokhblash
28-05-2016, 12:27

منم این ریویو خوندم و جالب بود اما تو مدل uf7700 یا تو ایران uf77 هم تفاوت در پنل هست هم web os2 هست که تفاوت زیادی کرده نمیشه با این review به طور قطعی
نظر داد باید از نزدیک دید من تفاوت زیادی ندیدم فقط شک من به سیستم ساخته شده توسط ال جی هست در مقابل سونی اندروید
دوستان کسی اینجا ال جی مدل های جدید تست نکردن در مورد سیستم عاملش چطور هست؟
لطفا راهنمایی کنید:n16:

ess_1362
28-05-2016, 20:16
خوب من بالاخره تونستم سینما را با تی وی سینک کنم
اما فقط با هم خاموش و روشن میشن و ولی صدا ندارم
برای صدا مجبور شدم از گیرنده با کابل آنالوگ به سینما وصل کنم که خوب کیفیت عالی نمیشه ولی بازم کیفیت صدا بسیار قابل تامل شد
توضیح اینکه سینما را باید به یک خروجی خاص از تی وی متصل کرد در غیر اینصورت سینک نمیشه
البته فکر کنم اگر یکم بیشتر روش کار کنم قابل انجامه چون وقتش را نداشتم
و لطفا یکی به من توضیح بده که خروجی SPDF یک توضیحی به من بده ببینم با این رابط چیکار می تونم انجام بدم

agnoor
29-05-2016, 10:56
با سلام
بلاخره رفتم تصویر تلویزیونهای uf850 و sonyw800c و یه تلویزیون منحنی ال جی داشت حضور ذهن نداشتم و سامسونگ js7200 اگه اشتباه نکنم رو دیدم بهترین تصویر رو بترتیب اعلام میکنم
1-w800c
2-ال جی منحنی
3-js7200
4- uf850
دوستان این رده بندی از لحطاظ کیفیت تصویر بود که تو این فورشگاه همه این تلویزیونها کنار هم بودند و این نظر شخصی من است
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

Cyberlife
29-05-2016, 12:07
با سلام
بلاخره رفتم تصویر تلویزیونهای uf850 و sonyw800c و یه تلویزیون منحنی ال جی داشت حضور ذهن نداشتم و سامسونگ js7200 اگه اشتباه نکنم رو دیدم بهترین تصویر رو بترتیب اعلام میکنم
1-w800c
2-ال جی منحنی
3-js7200
4- uf850
دوستان این رده بندی از لحطاظ کیفیت تصویر بود که تو این فورشگاه همه این تلویزیونها کنار هم بودند و این نظر شخصی من است
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
ممنون از اینکه تجربتون رو گذاشتید؟

تلویزیون ها چند اینچ بودند؟

اون تلویزیون منحنی چند اینچ بود؟

اگه اسم اون تلویزیون منحنی رو پیدا کنید و قیمت های هر کدام رو بگید عالی میشه.

behzad21
29-05-2016, 19:16
با سلام خدمت دوستان گرامی من همه صفحات این انجمن خوندم ولی چیزی در مورد مشکلم پیدا نکردم
من تلویزیونم حدود 5 ماه قبل از بانه خریدم 50 w800c من در کل راضیم تلویزیون خوبی هستش خیلی امکانات داره ولی شاید من نتونم استفاده کنم

نمیدونم امکان ضبط داره یا نه؟ ولی یه قسمت hdd داره نمیدونم به ضبط مربوط میشه یا نه

مشکل من اینه که نمیتونم از قابلیت تصویر در تصویر استفاده کنم من به ----- وصل کردم هر کاری کردم نشد از همه ورودی های hdmi هم تست کردم نشد

میشه راهنمایی کنید

Cyberlife
29-05-2016, 19:57
با سلام خدمت دوستان گرامی من همه صفحات این انجمن خوندم ولی چیزی در مورد مشکلم پیدا نکردم
من تلویزیونم حدود 5 ماه قبل از بانه خریدم 50 w800c من در کل راضیم تلویزیون خوبی هستش خیلی امکانات داره ولی شاید من نتونم استفاده کنم

نمیدونم امکان ضبط داره یا نه؟ ولی یه قسمت hdd داره نمیدونم به ضبط مربوط میشه یا نه

مشکل من اینه که نمیتونم از قابلیت تصویر در تصویر استفاده کنم من به ----- وصل کردم هر کاری کردم نشد از همه ورودی های hdmi هم تست کردم نشد

میشه راهنمایی کنید

برای ضبط کردن باید وسیله ذخیره سازی از قسمت تنظیمات به تلویزیون معرفی بشه

agnoor
01-06-2016, 08:08
سلام علیکم
از دوستان عزیزی که تلویزیون sony55 w800c رو دارند و استفاده میکنند یه خواهشی دارم و اون اینه که در خصوص نرم تصویر یا همون رفرش ریت این تلویزون توضیحاتی بدن چون در بعضی از سایتها در مورد تلویزونهای سامسونگ خیلی شلوغش کردن هم از نظر کیفیت تصویر و هم از نظر نرم حرکت و نداشتن لگ تصویر. از اساتید محترم خواهش دارم نظرات و تجربیاتشون رو بزارند .با سپاس فراوارن

Cyberlife
01-06-2016, 09:12
سلام علیکم
از دوستان عزیزی که تلویزیون sony55 w800c رو دارند و استفاده میکنند یه خواهشی دارم و اون اینه که در خصوص نرم تصویر یا همون رفرش ریت این تلویزون توضیحاتی بدن چون در بعضی از سایتها در مورد تلویزونهای سامسونگ خیلی شلوغش کردن هم از نظر کیفیت تصویر و هم از نظر نرم حرکت و نداشتن لگ تصویر. از اساتید محترم خواهش دارم نظرات و تجربیاتشون رو بزارند .با سپاس فراوارن

اطلاعات Refresh Rate تلویزیون 55W800C به این صورت هست:

فرکانس Refresh Rate اصلی پانل یا همان 120Hz ،Native Panel هست و

فرکانس تصویرسازی که توی مارکهای مختلف اسامی مختلفی داره و در

تلویزیونهای سونی به نام Motionflow شناخته میشه 960Hz هست.

این مقاله رو مطالعه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AD%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A 7%DB%8C-%D8%A2%D9%86

ahmady
04-06-2016, 16:31

میشه راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز
قسمت hdd که میگی کجاش نوشته؟
در مورد تصویر در تصویر آن هم باید یک وسیله جانبی مثل ریسیور یا دی وی دی یا هر چیز دیگه ای بوسیله hdmi وصل باشه تا تصویر 2تایی نشون بده .

behzad21
04-06-2016, 19:47
با سلام

در قسمت دگمه home رو که میزنی در قسمت network & acessoris یه گزینه داره به اسم recording device setup البته من کشور استرالیا رو انتخاب کردم از اولش ممکنه اگه کشور ایران انتخاب کنی نیاره این گزینه واسه همیین اگه این گزینه رو نداری برگردون به تنظیمات کارخانه بعدش که بالا میاد کشور استرالیا رو انتخاب کن
النته من هارداکسترنال رو وقتی به usb 1 وصل کردم نشناخت ولی به usb 2 شناخت هاردم

در مورد تصویر در تصویر من هر کاری میکنم مشکلم حل نمیشه. ریسیور starmax a20 با همه hdmi ,و با همه ورودیها تست کردم نشد چیکار کنم:n03:

ahmady
05-06-2016, 08:48
با سلام

در قسمت دگمه home رو که میزنی در قسمت network & acessoris یه گزینه داره به اسم recording device setup البته من کشور استرالیا رو انتخاب کردم از اولش ممکنه اگه کشور ایران انتخاب کنی نیاره این گزینه واسه همیین اگه این گزینه رو نداری برگردون به تنظیمات کارخانه بعدش که بالا میاد کشور استرالیا رو انتخاب کن
النته من هارداکسترنال رو وقتی به usb 1 وصل کردم نشناخت ولی به usb 2 شناخت هاردم

در مورد تصویر در تصویر من هر کاری میکنم مشکلم حل نمیشه. ریسیور starmax a20 با همه hdmi ,و با همه ورودیها تست کردم نشد چیکار کنم:n03:

سلام
الان میتونی ضبط کنی ؟ کنترل دستگاهت از کدام نوعه؟ همونی که دکمه رکورد داره؟
در مورد تصویر دو قلو هم شما کابل رو بزن به ورودی hdmi SYNC شاید درست شد.

behzad21
05-06-2016, 09:32
راستش نه ضبط نکردم، کنترلم دگمه ضبط نداره،چون هاردم اطلاعات دارم امتحانش نکردم چون وقتی هارد میشناسم میگه برای اینکه هارد رجیستر کنم اطلاعاتش پاک میکنم،واسه همین من امتحانش نکردم
من ورودی sync ندارم
یکیش hdmi mhl hdmi arcو hdmi dvi
همش امتحان کردم

ahmady
05-06-2016, 12:18
راستش نه ضبط نکردم، کنترلم دگمه ضبط نداره،چون هاردم اطلاعات دارم امتحانش نکردم چون وقتی هارد میشناسم میگه برای اینکه هارد رجیستر کنم اطلاعاتش پاک میکنم،واسه همین من امتحانش نکردم
من ورودی sync ندارم
یکیش hdmi mhl hdmi arcو hdmi dvi
همش امتحان کردم

سلام عذر میخوام منظورم همون arc بود که اشتباه نوشتم .
موقعی که دستگاه دیگه روشنه مثلا ریسیور و شما از اون وروردی تصویر داری مثلا hdmi4 باید تصویر دو قلو داشته باشی . البته من خروجی hdmi ریسیور و به ورودی سینمای خانواده زدم و ARC سینمای خانواده به ARC تلویزیون وصل کردم . البته تصویر دو قلو هنگامی که از دیجیتال تلویزیون استفاده میکنی کار نمیکند.

behzad21
05-06-2016, 16:38
متاسفانه ورودی hdmi arc هم کار نکرد
:n03:
میگه ورودی که شما انتخاب کردید امکان این کار رو نداره تو هر 4 ورودی این رو میگه

afshin4841
05-06-2016, 16:40
با سلام
من هفته قبل بعد از تحقیقات بسیار آخر تلویزیون 50W800c رو بدون گارانتی به قیمت 3450 از جمهوری گرفتم.
از هر نظر تلویزیون عالی هست به جز هنگهای کمی که داره مشکلی تا به حال نداشته

یک سوال:
کسی از دوستان تونسته از طریق WI-FI DIRECT یا بلوتوث به 50w800C فایل ارسال کنه؟
من هرچی سعی می کنم TV در گوشی شناسایی نمیشه، با نرم افزار Video & TV Sideview هم همین مشکل رو دارم.

afshin4841
05-06-2016, 16:56
سلام
میشه بگی از کجای جمهوری وچه قیمتی؟

سلام

بین شیخ هادی و ولیعصر از نمایندگی سونی- به قیمت 3450 تومان -من اول می خواستم از فروشگاه های بانه ای بگیرم که وفتی دیدم همین جا بدون گارانتیش و اون هم با قیمت کمتر هست نظرم عوض شد.

سلام
مبارکتون باشه دوست عزیز
w800c هم یکی از بهترین مدل های سونی هست ولی من تصویر 8300 را در فیلمهای hd و 4k بهتر از مدل 800 دیدم. در خصوص ریویوهای موجود در سایتهای مختلف، نظرات مختلفه. همین امر برای من مشکل ساز شده و تو انتخاب بین این دو مدل هنوز هم مردد هستم.

سلامت باشید
بله به هرحال این دومدل اختلاف قیمت خدودا 700 تومان دارن(بدون گارانتی) که در ازاش پشتیبانی از 4K و یک پورت USB بیشتر (USB 3) و غیره نصیب شما میشه ولی ضعف نمایش رنگ سیاه و عدم یکسانی رنگ مشکی به نظرم ضعف کمی نیست.

ahmady
05-06-2016, 17:01
با سلام
من هفته قبل بعد از تحقیقات بسیار آخر تلویزیون 50W800c رو بدون گارانتی به قیمت 3450 از جمهوری گرفتم.
از هر نظر تلویزیون عالی هست به جز هنگهای کمی که داره مشکلی تا به حال نداشته

یک سوال:
کسی از دوستان تونسته از طریق WI-FI DIRECT یا بلوتوث به 50w800C فایل ارسال کنه؟
من هرچی سعی می کنم TV در گوشی شناسایی نمیشه، با نرم افزار Video & TV Sideview هم همین مشکل رو دارم.

سلام
مبارکه
به آخرین ورژن آپدیت کن . هنگی درست میشود. برای این که به گوشی وصل شی باید وا فای روشن باشد . گوشی و تلویزیون باید به یک مودم وصل باشند .

ahmady
05-06-2016, 17:02
متاسفانه ورودی hdmi arc هم کار نکرد
:n03:
میگه ورودی که شما انتخاب کردید امکان این کار رو نداره تو هر 4 ورودی این رو میگه
اون دکمه همگام سازی انجام دادی؟

afshin4841
05-06-2016, 17:05
سلام
مبارکه
به آخرین ورژن آپدیت کن . هنگی درست میشود. برای این که به گوشی وصل شی باید وا فای روشن باشد . گوشی و تلویزیون باید به یک مودم وصل باشند .

سلامت باشی
بله آپدیت رو هنوز وقت نکردم انجام بدم.

مودم روشن هست، هر دو دستگاه هم وصل هستن، من در screen mirroring مشکلی ندارم ولی در این مورد به مشکل خوردم.

behzad21
05-06-2016, 20:12
اون دکمه همگام سازی انجام دادی؟

کدوم دگمه همسان سازی؟؟ میشه راهنمایی کنی؟ممنون میشم

shahrokhblash
06-06-2016, 13:19
دوستان با درود
من مدل w800c نهیه کردم برای اتصال گوشی به تلویزیون توسط screen mirroring موفق به اتصال نمی شود حتی با وجود فعال کردن wifi direct
گوشی رمز اتصال تلویزیون دادم اما تو منو راهنمای screen mirroring قرار می گیره و امکان نمایش صفخه گوشی ندارم از کجا می تونم بفهمم گوشی من ساپورت می کنه؟
lg L70 هست
با سپاس

ahmady
06-06-2016, 16:34
کدوم دگمه همسان سازی؟؟ میشه راهنمایی کنی؟ممنون میشم

همون دکمه پایین سمت چپ SYNC MENU. با گزینه های این کار کن شاید درست شد.

afshin4841
06-06-2016, 17:58
دوستان با درود
من مدل w800c نهیه کردم برای اتصال گوشی به تلویزیون توسط screen mirroring موفق به اتصال نمی شود حتی با وجود فعال کردن wifi direct
گوشی رمز اتصال تلویزیون دادم اما تو منو راهنمای screen mirroring قرار می گیره و امکان نمایش صفخه گوشی ندارم از کجا می تونم بفهمم گوشی من ساپورت می کنه؟
lg L70 هست
با سپاس

مبارک باشه

معمولا این گزینه تو کرکره صفحه اصلی گوشی که پایین میزنید هست، اونجا رو دیدید؟
این قضیه به wi fi direct ارتباطی نداره، فقط باید TV و گوشی به یک مودم وای فای متصل باشن، سپس به منو screen mirroring داخل تلویزیونتون برید و بعد screen mirroring در گوشی بزنید البته ممکنه اسمش multi screen هم باشه.گوشی با گوشی فرق می کنه

راستی چه سایزی و چند گرفتید ؟

shahrokhblash
07-06-2016, 21:21
پس در کل باید تلویزیون به مودمم مثل باشه (43 با گارانتی گرفتم 3100 ) . حالا مشکل دوم که دارم انتن وای فای من ضعیفه:n36: مودمم tp link w8951nd هست موندم
برای تقویت سیگنال چی باید بکنم؟
دوستان راهنمایی بفرمایید

Cyberlife
08-06-2016, 12:23
پس در کل باید تلویزیون به مودمم مثل باشه (43 با گارانتی گرفتم 3100 ) . حالا مشکل دوم که دارم انتن وای فای من ضعیفه:n36: مودمم tp link w8951nd هست موندم
برای تقویت سیگنال چی باید بکنم؟
دوستان راهنمایی بفرمایید

امواج WiFi از جنس امواج نوری و امواج صوتی هست منتهی با فرکانس متفاوت

شما باید دستگاه رو جایی قرار بدید که صدای اون به صورت مستقیم یا بازتابش

به گیرنده برسه، اگه امواج به صورت مستقیم به گیرنده برسه که قدرت سیگنال

عالی هست اما اگه بازتابش به گیرنده برسه یا مانعی سر راه امواج باشه که اون

رو تضعیف کنه ( مثل دیوار با قطر زیاد یا اتاقک های مخصوص ) سیگنال متوسط

یا ضعیف هست پس شما باید چشمه نور ( منظور همان دستگاه فرستنده Wifi)

در جایی قرار بدید که سیگنال تا جای ممکن به صورت مستقیم به گیرنده برسه

یا گیرنده به صورت مستقیم در خط دید فرستنده باشه. به این Gif ها توجه کنید:

Cyberlife
08-06-2016, 12:38
بهترین حالت اینه که دستگاه در مرکز خانه باشه:

shahrokhblash
08-06-2016, 13:13
امواج WiFi از جنس امواج نوری و امواج صوتی هست منتهی با فرکانس متفاوت

شما باید دستگاه رو جایی قرار بدید که صدای اون به صورت مستقیم یا بازتابش

به گیرنده برسه، اگه امواج به صورت مستقیم به گیرنده برسه که قدرت سیگنال

عالی هست اما اگه بازتابش به گیرنده برسه یا مانعی سر راه امواج باشه که اون

رو تضعیف کنه ( مثل دیوار با قطر زیاد یا اتاقک های مخصوص ) سیگنال متوسط

یا ضعیف هست پس شما باید چشمه نور ( منظور همان دستگاه فرستنده Wifi)

در جایی قرار بدید که سیگنال تا جای ممکن به صورت مستقیم به گیرنده برسه

یا گیرنده به صورت مستقیم در خط دید فرستنده باشه. به این Gif ها توجه کنید:

دقیقا فرمایش شما صحیح هست اما امکان جابجایی مودمم نیست و خونه دو خط تلفن داره توی سالن که تلویزیون هست
خط توی سالن بدون adsl هست امکانش نیست و قبلا دردسر زیادی سر همین تغییر خطم داشتم :n34:من باید امواج تقویت کنم میشه گفت دو دیوار فاصله هست حالا من موندم برای خرید این انتن های تقویتی برای مودمم چون مودمم قابلیت جدا سازی انتن داره
خرید این انتن های 8 یا 9 دسی بل تاثیری داره؟ :n36:
باسپاس:n40:

yoosefshaskol
08-06-2016, 13:16
دوستان من میخوام یدونه تلویزیون 55 بخرم.
به نظرتون 55w800 بخرم یا 55x8500 ؟ یا از اینا بهتر تو برندای دیگه؟البته بدون گارانتی میخوام بخرم.
حداکثر 6 تومن میخوام هزینه کنم و میخوام کیفیت تصویر بسیار بالایی تو کانال های دیجیتال خودمون داشته باشه.خیلی کمتر فیل hd و fullhd واینا مبینیم.

Cyberlife
08-06-2016, 13:33
دقیقا فرمایش شما صحیح هست اما امکان جابجایی مودمم نیست و خونه دو خط تلفن داره توی سالن که تلویزیون هست
خط توی سالن بدون adsl هست امکانش نیست و قبلا دردسر زیادی سر همین تغییر خطم داشتم :n34:من باید امواج تقویت کنم میشه گفت دو دیوار فاصله هست حالا من موندم برای خرید این انتن های تقویتی برای مودمم چون مودمم قابلیت جدا سازی انتن داره
خرید این انتن های 8 یا 9 دسی بل تاثیری داره؟ :n36:
باسپاس:n40:

برای نصب آنتن 8 یا 9 دسی بل باید مودم از نظر سخت افزار از این نرخ ارسال

پشتیبانی کنه، در غیر اینصورت نصب یک آنتن بالاتر تاثیر کمی داره.

به نظرم این مودم با چیب Broadcom و آنتن 7dB برای شما مناسبه و ظاهراً

امکان نصب آنتن 9dB رو هم داره.

parisoft1
09-06-2016, 19:10
به نظرتون 55w800 بخرم یا 55x8500 ؟ یا از اینا بهتر تو برندای دیگه؟البته بدون گارانتی میخوام بخرم.
حداکثر 6 تومن میخوام هزینه کنم و میخوام کیفیت تصویر بسیار بالایی تو کانال های دیجیتال خودمون داشته باشه.خیلی کمتر فیل hd و fullhd واینا مبینیم.

این نظر منه با بقیه دوستان کاری ندارم خب بلخره هرکس نظری داره برای خودش
به نظر من که شمایی که حاضری 6 تومن بدی به tv اصلا به w800c55 حتی فکرم نکن از برند سونی یه راست برو سراغ همون مدل مد نظرت چون حساب کن 6 تومن بدی به tv اون وقتتت نه یه دونه عینک حالا 2تا 3تا 4تا که هیچ یدونهه هم نداره خودت ببباید جدا تهیه کنی کنترول جادویی هم که نداره پس به شخصه من 6 تومن نمیدم به تلویزیونی که بعدشم بازم جدا جدا براش هزینه کنم همون 55x8500رو میخرم که هم عینک و کنترولشم همراش داره

parisoft1
09-06-2016, 19:12

این نظر منه با بقیه دوستان کاری ندارم خب بلخره هرکس نظری داره برای خودش
به نظر من که شمایی که حاضری 6 تومن بدی به tv اصلا به w800c55 حتی فکرم نکن از برند سونی یه راست برو سراغ همون مدل مد نظرت چون حساب کن 6 تومن بدی به tv اون وقت نه یه دونه عینک حالا 2تا 3تا 4تا که پیشکش هیچ یدونه هم نداره خودت باید جدا تهیه کنی کنترول جادویی هم که نداره پس به شخصه من 6 تومن نمیدم به تلویزیونی که بعدشم بازم جدا جدا براش هزینه کنم همون 55x8500رو میخرم که هم عینک و کنترولشم همراش داره و هم 4k هستش

shahrokhblash
10-06-2016, 11:12
مبارک باشه

معمولا این گزینه تو کرکره صفحه اصلی گوشی که پایین میزنید هست، اونجا رو دیدید؟
این قضیه به wi fi direct ارتباطی نداره، فقط باید TV و گوشی به یک مودم وای فای متصل باشن، سپس به منو screen mirroring داخل تلویزیونتون برید و بعد screen mirroring در گوشی بزنید البته ممکنه اسمش multi screen هم باشه.گوشی با گوشی فرق می کنه

راستی چه سایزی و چند گرفتید ؟

تلویزیون به وای فای خونه متصل هست همینطور گوشی این مسیری که شما فرمودین رفتم اتصال برقرار میشه جالبه خود تلویزیون مدل گوشیم لود میکنه اما دوباره تو همون صفحه help برنامه screen mirroring می مونه شنیدم کلا با هرگوشی راحت اتصال نداره
حالا با وجود تمام این صحبت ها باید برنامه جانبی نصب کنم؟بیشتر راهنمایی بفرمایید
باسپاس
یه موضوع دیگه من با برنامه mezzmo فیلم ارسال می خوام بکنم رو تلویزیون اما سرعت اپلود خیلی کمه بزور به 50 کیلوبایت میرسه استریم ضعیفه
مشکل از چه هست یعنی باید بفکر تعویض مودم به یک نسخه حرفه ای تر باشم دوستان لطفا در این زمینه راهنمایی کنید

mehrabooni
12-06-2016, 14:24

mehrabooni
12-06-2016, 14:26

1-ایا به وسیله بلوتوث دستگاه میشه از این هندزفری بلوتوث بهش وصل کرد؟

خیر نمیشه

من هدفون بلوتوث دارم اصن پیداش نمیکنه

parisoft1
12-06-2016, 17:56
خیر نمیشه

من هدفون بلوتوث دارم اصن پیداش نمیکنه

تشکر از شما
پس با این اوصاف فقط برای موس و کیبورد و دسته ps میشه ازش استفاده کرد
چه جالب چه مسخره چه ضد حال بدی

parisoft1
12-06-2016, 18:02
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تلویزیون به وای فای خونه متصل هست همینطور گوشی این مسیری که شما فرمودین رفتم اتصال برقرار میشه جالبه خود تلویزیون مدل گوشیم لود میکنه اما دوباره تو همون صفحه help برنامه screen mirroring می مونه شنیدم کلا با هرگوشی راحت اتصال نداره
حالا با وجود تمام این صحبت ها باید برنامه جانبی نصب کنم؟بیشتر راهنمایی بفرمایید
باسپاس
یه موضوع دیگه من با برنامه mezzmo فیلم ارسال می خوام بکنم رو تلویزیون اما سرعت اپلود خیلی کمه بزور به 50 کیلوبایت میرسه استریم ضعیفه
مشکل از چه هست یعنی باید بفکر تعویض مودم به یک نسخه حرفه ای تر باشم دوستان لطفا در این زمینه راهنمایی کنید

سرعت استرسم شبکه که خیلی مهم توی این قضیه
شما لازم نیست همین اول کاری بری مودم بخری اگه امکانش هست با یه مودم جدید تر همین کارو انجام بده بعد اگه دیدی نتیجه همونی که میخوای هست معلوم میشه از مودمه اون موقع به فکر خرید باش

mehrabooni
12-06-2016, 18:26
تشکر از شما

ورژن بلوتوث تلويزيون چنده ؟

چطور a2dp ساپورت نميكنه !

فكر كنم مشكل نرم افزاريه
بايد فريمورو اپگريد كنن

skippers
12-06-2016, 19:14
سلام دوستان ، قیمت تلویزیون 43w800c بدون گارانتی توی تهران چقدر هست .
می خواستم برای خرید بیام تهران و اینکه از کجا بخرم.

Cyberlife
12-06-2016, 20:46
سلام

آیا تلویزیون 43w805C خروجی صدا داره؟ کدام سوکت ها مربوط به خروجی صدا هست؟

چطور میشه به کانالهایی که قفل دارن به صورت دستی کد داد؟

Cyberlife
12-06-2016, 20:51

عزیزم من ماهیگیریم زیاد خوب نیست، بیشتر کنسرو میخورم ولی تا دلت بخواد زیر آبی میرم:n02:

میشه تنظیمات رو بگید، من که هر چی خوندم چیزی دستگیرم نشد :n13:

mehrabooni
12-06-2016, 23:38
عزیزم من ماهیگیریم زیاد خوب نیست، بیشتر کنسرو میخورم ولی تا دلت بخواد زیر آبی میرم:n02:

میشه تنظیمات رو بگید، من که هر چی خوندم چیزی دستگیرم نشد :n13:

من الان مشهدم عزيز
فعلا به تلويزيون دسترسى ندارم

دقيقا كجاشو متوجه نشدين
چون همش خيلى اسونه

Cyberlife
13-06-2016, 10:05
من الان مشهدم عزيز
فعلا به تلويزيون دسترسى ندارم

دقيقا كجاشو متوجه نشدين
چون همش خيلى اسونه

آیا این چهار تا لینک همشون یک چیز رو توضیح میدن یا اینکه

هر کدام مربوط به تنظیم یک قسمت هست ؟

کدام سایت رو باید بخونم و توضیحات کدام یک بهتر هست ؟

mehrabooni
13-06-2016, 10:56
آیا این چهار تا لینک همشون یک چیز رو توضیح میدن یا اینکه

هر کدام مربوط به تنظیم یک قسمت هست ؟

کدام سایت رو باید بخونم و توضیحات کدام یک بهتر هست ؟

اها ببين معلومه اصن نخونديش
فقط باز كردى ديدى طولانيه بيخيال شدى
گفتم كه چهارتاش اسونه
شما برو بخون قول ميدم راحت متوجه ميشى

Cyberlife
13-06-2016, 11:39
اها ببين معلومه اصن نخونديش
فقط باز كردى ديدى طولانيه بيخيال شدى
گفتم كه چهارتاش اسونه
شما برو بخون قول ميدم راحت متوجه ميشى

:n04: من فقط باید یک ماه این متن رو ترجمه کنم تا ببینم چی به چیه :n27: حالا انشاءالله وقتی از

سفربرگشتید بازم بیشتر ازتون راهنمایی میگیرم. لااقل یه هلی به ما بده تا باهام به رکاب برسه

کلی کار میبره :n26:

حالا اون مورد به کنار یک مشکل دیگه ای هست که در بعضی شبکه ها مثل شبکه 4 وجود داره

مشکل این هست که تصاویر در این شبکه ها به صورت مشبک نمایش داده میشه مثل تصاویر زیر

البته شدتش کمتر از این تصاویر هست، برای حل این مشکل باید چه کار کنم؟

mehrabooni
13-06-2016, 11:49
:n04: من فقط باید یک ماه این متن رو ترجمه کنم تا ببینم چی به چیه :n27: حالا انشاءالله وقتی از

سفربرگشتید بازم بیشتر ازتون راهنمایی میگیرم. لااقل یه هلی به ما بده تا باهام به رکاب برسه

حالا اون مورد به کنار یک مشکل دیگه ای هست که در بعضی شبکه ها مثل شبکه 4 وجود داره

مشکل این هست که تصاویر در این شبکه ها به صورت مشبک نمایش داده میشه مثل تصاویر زیر

عجیبه تاحالا این مشکل رو ندیدم
بنظرم رسانه ی میلی رو بیخیال شید بهتره
دوتا ماهیتابه بخرین :دی یکیشو بزارین سمت ی.ا.ه.س.ت یکی دیگه رو ه.ا.ت.ب.ی.ر.د
یه اکانت جی شیر هم بخرین از تلویزیون لذت ببرین

Cyberlife
13-06-2016, 12:02
عجیبه تاحالا این مشکل رو ندیدم
بنظرم رسانه ی میلی رو بیخیال شید بهتره
دوتا ماهیتابه بخرین :دی یکیشو بزارین سمت ی.ا.ه.س.ت یکی دیگه رو ه.ا.ت.ب.ی.ر.د
یه اکانت جی شیر هم بخرین از تلویزیون لذت ببرین

اون که بله، ماهیتابه اگه نباشه که خرید این تلویزیون ها حماقت محضه، مثل این میمونه

که سولاردام بخری بعد توش خاگینه گرم کنی :n02:

من فقط به خاطر یکسری مستند علمی و برنامه چرخ این دو کچل دوست داشتنی یعنی

فواد و سیاوش صفاریان پور عزیز شبکه 4 نگاه میکنم، اصلاً شبکه 4 بدون اینها فقط اتلاف

بودجه است و اگه برنامه شون رو بیارن توی شبکه مستند عالی میشه.

mehrabooni
13-06-2016, 13:11
تشکر از شما

بنظرم اگه یه فرستنده بلوتوث که قابلیت aptX رو داشته باشه تهیه کنیم مشکل کاملا برطرف میشه
البته به شرطی که تلویزیون فرستنده ی بلوتوث رو ساپورت کنه

Cyberlife
13-06-2016, 14:25

فکر کنم جواب رو پیدا کردم، توی یک مقاله نوشته:

Interlacing
تصاویر تلویزیونی به روش Interlaced Scanning ارسال می شوند در این روش خطوط فرد تصویر در یک فریم (که Field نامیده می شود) ارسال می گردند و سپس در 1/60 ثانیه بعدی خطوط زوج ارسال می شوند و تصویر کامل هر فریم که از تلفیق خطوط زوج و فرد و در هر 1/30 ثانیه شکل می گیرد.
اما در روش Progressive Scan تمام خطوط هر فریم بصورت یکجا منتقل می شوند. زمانی از Interlaced استفاده می شود که امکان ارسال کل اطلاعات تصویر به یکباره وجود نداشته باشد یعنی پهنای باند پروتوکل ارسال و دریافت تصاویر به اندازه کافی بزرگ نباشد که قادر به دریافت و ارسال تصویر به یکباره باشد. تلویزیون های CRT قادرند هر فریم خطوط فرد را بدون وجود فریم خطوط زوج نمایش دهند ولی تلویزیون های مدرن امروزی دو فریم زوج و فرد Interlaced را به Progressive تبدیل و سپس نمایش می دهند. حرف i اشاره به Interlaced و حرف P اشاره به Progressive دارد. بعنوان نمونه تمام تصاویر تلویزیونی HD که از طریق هوا، ماهواره و یا کابل ارسال می شوند بصورت 1080i یا 720i و یا ... ارسال شده و سپس در تلویزیون به 1080p یا 720p تبدیل می شوند. یکی از روش هایی که تلویزیون ها از آن استفاده می کنند بافر کردن یا ذخیره کردن اطلاعات هر فریم در حافظه و ترکیب فریم های زوج و فرد Interlaced و تبدیل آنها به فریم Progressive است. مشکلی که در این تبدیل به وجود می آید این است که فریم های حاوی خطوط زوج و فرد تصویر 1/60 ثانیه با هم فاصله دارند و این تاخیر باعث می شود تصاویر پویا (مانند تصاویر ورزشی یا فیلم های اکشن) بصورت لبه دار نمایش داده شوند این مشکل را Combing می نامند. این مشکل توسط فناوری Motion Interpolation حل می شود تقریبا تمام تلویزیون های امروزی دارای Motion Interpolation هستند.

خوب با این توضیحات توی تلویزیون باید دنبال گزینه Motion Interpolation

و فعال کردن اون باشیم تا این مشکل حل بشه.

afshin4841
13-06-2016, 17:51
سلام دوستان ، قیمت تلویزیون 43w800c بدون گارانتی توی تهران چقدر هست .
می خواستم برای خرید بیام تهران و اینکه از کجا بخرم.

دوست عزیز این مدل بدون گارانتی حدود 2500 هست،
تو خیابون جمهوری چند تا سونی شاپ هست که بودن گارانتی هم میدن، من سایز 50 همین مدل رو از سونی شاپ بین شیخ هادی و ولیعصر گرفتم، حداقل از بقیه نمایندگی ها کمتر خالی می بست.
فقط تخفیف یادت نره بگیری

mehrabooni
13-06-2016, 18:59
دوست عزیز این مدل بدون گارانتی حدود 2500 هست،
تو خیابون جمهوری چند تا سونی شاپ هست که بودن گارانتی هم میدن، من سایز 50 همین مدل رو از سونی شاپ بین شیخ هادی و ولیعصر گرفتم، حداقل از بقیه نمایندگی ها کمتر خالی می بست.
فقط تخفیف یادت نره بگیری

منم مدل ٤٣ اينچ رو ٢٧٠٠ خريدم راضيم

afshin4841
13-06-2016, 21:55
منم مدل ٤٣ اينچ رو ٢٧٠٠ خريدم راضيم

سلام
شما نرم افزار video and tv side view رو نصب کردید ؟

mehrabooni
13-06-2016, 22:30
سلام
شما نرم افزار video and tv side view رو نصب کردید ؟
بله کنترلش به خوبی کار میکرد
سریع هم عکس العمل نشون میداد

Cyberlife
14-06-2016, 14:16
فکر کنم جواب رو پیدا کردم، توی یک مقاله نوشته:

Interlacing
تصاویر تلویزیونی به روش Interlaced Scanning ارسال می شوند در این روش خطوط فرد تصویر در یک فریم (که Field نامیده می شود) ارسال می گردند و سپس در 1/60 ثانیه بعدی خطوط زوج ارسال می شوند و تصویر کامل هر فریم که از تلفیق خطوط زوج و فرد و در هر 1/30 ثانیه شکل می گیرد.
اما در روش Progressive Scan تمام خطوط هر فریم بصورت یکجا منتقل می شوند. زمانی از Interlaced استفاده می شود که امکان ارسال کل اطلاعات تصویر به یکباره وجود نداشته باشد یعنی پهنای باند پروتوکل ارسال و دریافت تصاویر به اندازه کافی بزرگ نباشد که قادر به دریافت و ارسال تصویر به یکباره باشد. تلویزیون های CRT قادرند هر فریم خطوط فرد را بدون وجود فریم خطوط زوج نمایش دهند ولی تلویزیون های مدرن امروزی دو فریم زوج و فرد Interlaced را به Progressive تبدیل و سپس نمایش می دهند. حرف i اشاره به Interlaced و حرف P اشاره به Progressive دارد. بعنوان نمونه تمام تصاویر تلویزیونی HD که از طریق هوا، ماهواره و یا کابل ارسال می شوند بصورت 1080i یا 720i و یا ... ارسال شده و سپس در تلویزیون به 1080p یا 720p تبدیل می شوند. یکی از روش هایی که تلویزیون ها از آن استفاده می کنند بافر کردن یا ذخیره کردن اطلاعات هر فریم در حافظه و ترکیب فریم های زوج و فرد Interlaced و تبدیل آنها به فریم Progressive است. مشکلی که در این تبدیل به وجود می آید این است که فریم های حاوی خطوط زوج و فرد تصویر 1/60 ثانیه با هم فاصله دارند و این تاخیر باعث می شود تصاویر پویا (مانند تصاویر ورزشی یا فیلم های اکشن) بصورت لبه دار نمایش داده شوند این مشکل را Combing می نامند. این مشکل توسط فناوری Motion Interpolation حل می شود تقریبا تمام تلویزیون های امروزی دارای Motion Interpolation هستند.

خوب با این توضیحات توی تلویزیون باید دنبال گزینه Motion Interpolation

و فعال کردن اون باشیم تا این مشکل حل بشه.
برای فعال کردن این قابلیت در تلویزیونهای مختلف از مسیر زیر استفاده کنید:

"Samsung:Go to Menu > Picture > Picture Options and enable/disable "Auto Motion Plus

"Sony: Go to Menu > Picture adjustments > Advanced settings > Motion and enable/disable "Motionflow

Vizio: Go to Menu > Picture > More Picture. Adjust 'Reduce Judder' to adjust smoothing on 24p and 30p video. Adjust "Reduce Motion Blur" to adjust smoothing on 60p video

" LG: Go to Menu > Picture > Picture Mode Settings and enable/disable "TruMotion

afshin4841
14-06-2016, 22:01
بله کنترلش به خوبی کار میکرد
سریع هم عکس العمل نشون میداد

ممنون، می میشه لطفا تنظیماتش رو بگید؟
کشور چی انتخاب کردید؟
از طریق آی پی وصل شدید با مستقیم از طریق ولی فای؟
من هر چی سعی میکنم، تی وی رو پیدا نمی کنه.

mehrabooni
14-06-2016, 22:36
کشور چی انتخاب کردید؟

تلويزيونو وصل كردم به وايفاى
موبايلمم از قبل به وافاى وصل بود
نرم افزارو دانلود كردم
كشورو يادم نمياد چى انتخاب كردم اما فكركنم امريكا زدم
بعد بالا سمت راست يه ايكون سفيد رنگ داره
اونو ميزدم از كنترل استفاده ميكردم
دوشوارى نداره

mehrabooni
14-06-2016, 22:39
برای فعال کردن این قابلیت در تلویزیونهای مختلف از مسیر زیر استفاده کنید:

"Samsung:Go to Menu > Picture > Picture Options and enable/disable "Auto Motion Plus

"Sony: Go to Menu > Picture adjustments > Advanced settings > Motion and enable/disable "Motionflow

Vizio: Go to Menu > Picture > More Picture. Adjust 'Reduce Judder' to adjust smoothing on 24p and 30p video. Adjust "Reduce Motion Blur" to adjust smoothing on 60p video

" LG: Go to Menu > Picture > Picture Mode Settings and enable/disable "TruMotion

نه عزيز
اينى كه شما گفتين كلا واسه يه مشكل ديگه است
دقت كنين تصاوير شما بصورت خطى تيكه تيكه ميشدن
همون پست قبلى كه خودتون گفتین كاملا درسته

afshin4841
15-06-2016, 05:53
تلويزيونو وصل كردم به وايفاى
موبايلمم از قبل به وافاى وصل بود
نرم افزارو دانلود كردم
كشورو يادم نمياد چى انتخاب كردم اما فكركنم امريكا زدم
بعد بالا سمت راست يه ايكون سفيد رنگ داره
اونو ميزدم از كنترل استفاده ميكردم
دوشوارى نداره
دشواری خاصی نباید داشته باشه ، ولی گوشی و تلویزیون با اینکه هر دو به وا ی فای وصلن، گوشی، تلویزیون رو پیدا نمیکنه!!
کلا اتصال وای فای این تلویزیون داستان داره!

mehrabooni
15-06-2016, 11:08
دشواری خاصی نباید داشته باشه ، ولی گوشی و تلویزیون با اینکه هر دو به وا ی فای وصلن، گوشی، تلویزیون رو پیدا نمیکنه!!
کلا اتصال وای فای این تلویزیون داستان داره!

اتصال وايفاى اين تلويزيون هيچ داستانى نداره

احتمالا مشكل از مودمو گوشى شماست

بجاى عيب گذاشتن قبول كن شما مبتدى هستى

سهام شركت سونى مال من نيست اما حقيقت رو بايد گفت

رضا
15-06-2016, 11:31
من به یک مشکلی برخوردم که ربطی به تی وی نداره اما اگه دوستان اطلاعاتی دارند ممنون میشم راهنمایی کنند

وقتی شبکه ای رو عوض میکنین یک لحظه تصویر سیاه میشه و پس از اومدن تصویر شبکه ، یالای صفحه تی وی برای چند لحظه اطلاعات اون شبکه در یک نوار شیشه ای مات نمایش داده میشه.

حالا مشکلی که من دارم اینه که وقتی فن دستشویی رو روشن میکنم و یا بعضی وقتا وقتی یخجال و فریزر موتورش استارت میزنه این اتفاق در تی وی میفته. ابن اتفاق همیشگی نیست و از هر 10 بار روشن کردن فن ، مثلا" 4 یا 5 بار این اتفاق میفته
با برقکار صحبت کردم گفت برقتون نوسان داره و یه نوسان گیر برق کولر گازی بهم داد اما اون رو هم که زدم باز این اتفاق میفته . به پریز برق فقط تی وی رو زدم هم با نوسان گیر و هم بدون نوسان گیر باز هم این اتفاق میفته

به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟

دوستان در خصوص مشکل فوق نظری ندارند ؟؟
الان دیگه با راه افتادن کولر این مشکل حسابی دردسر ساز شده برام چون موتور کولر به نسبت بقیه موتورها قویه و با هربار روشن کردنش خاموش و روشن شدن تصویر اتفاق میفته.
برقکار اومد و از نزدیک مشکل رو دید و گفت چون چراغ LED پایین تلویزیون اصلا" خاموش و روشن نمیشه این نشان دهنده اینه که کل دستگاه خاموش و روشن نمیشه. تنها حدسی که زد این بود که چون من فقط از ماهواره دارم استفاده میکنم و کابل آنتن برای تلویزیون ندارم احتمالا" روشن شدن کولر یا فن دستشویی یا هر موتوری باعث اختلال در سیگنال دستگاه ریسیور میشه و همین باعث روشن و خاموش شدن تصویر تی وی میشه و چون تی وی قبلی از این قدیمیا بوده نشون نمیداده اما اینا حساسترن.

نمیدونم چیه ولی نگرانم به دستگاه صدمه یزنه

afshin4841
15-06-2016, 11:32
اتصال وايفاى اين تلويزيون هيچ داستانى نداره

احتمالا مشكل از مودمو گوشى شماست

بجاى عيب گذاشتن قبول كن شما مبتدى هستى

سهام شركت سونى مال من نيست اما حقيقت رو بايد گفت

تو قسمت منطقه باید other رو انتخاب کرد چون اسم ایران نیست که فکر کنم شما هم مطمئن نیستی چی انتخاب کردی

من با Screen mirroring رو مشکل ندارم پس مودم من مشکل نداره ولی تو این نرم افزار اصلا گوشی ، TV رو شناسایی نمی کنه،

گیریم که من مبتدی هستم، شما که حرفه ای هستی ماهگیری رو یاد بده.

mehrabooni
15-06-2016, 12:11
دوستان در خصوص مشکل فوق نظری ندارند ؟؟
الان دیگه با راه افتادن کولر این مشکل حسابی دردسر ساز شده برام چون موتور کولر به نسبت بقیه موتورها قویه و با هربار روشن کردنش خاموش و روشن شدن تصویر اتفاق میفته.
برقکار اومد و از نزدیک مشکل رو دید و گفت چون چراغ LED پایین تلویزیون اصلا" خاموش و روشن نمیشه این نشان دهنده اینه که کل دستگاه خاموش و روشن نمیشه. تنها حدسی که زد این بود که چون من فقط از ماهواره دارم استفاده میکنم و کابل آنتن برای تلویزیون ندارم احتمالا" روشن شدن کولر یا فن دستشویی یا هر موتوری باعث اختلال در سیگنال دستگاه ریسیور میشه و همین باعث روشن و خاموش شدن تصویر تی وی میشه و چون تی وی قبلی از این قدیمیا بوده نشون نمیداده اما اینا حساسترن.

نمیدونم چیه ولی نگرانم به دستگاه صدمه یزنه

منم این مشکلو داشتم
یه محافظ برق تایمر دار واسه تلویزیون خریدم کلا درست شد

تو قسمت منطقه باید other رو انتخاب کرد چون اسم ایران نیست که فکر کنم شما هم مطمئن نیستی چی انتخاب کردی

من با Screen mirroring رو مشکل ندارم پس مودم من مشکل نداره ولی تو این نرم افزار اصلا گوشی ، TV رو شناسایی نمی کنه،

گیریم که من مبتدی هستم، شما که حرفه ای هستی ماهگیری رو یاد بده.

گل پسر،مسئول پشتیبانی سونی نیستم که به خودت جرات دادی طوری حرف بزنی که انگار من مسئول کارنکردن کنترل تلویزیون شمام
هرکی اینجا پستتو نقل قول کرده در حقت لطف کرده جوابتو داده
اما انگار لیاقت نداری حتی در همین حد در حقت لطف کنن
بار اولو اخرت باشه این مدلی حرف میزنی چه با من چه با بقیه کاربرا،اینجا هیچکس وظیفه جواب دادن نداره کلا هرکی هرچی بدونه میگه

afshin4841
15-06-2016, 12:44
گل پسر،مسئول پشتیبانی سونی نیستم که به خودت جرات دادی طوری حرف بزنی که انگار من مسئول کارنکردن کنترل تلویزیون شمام
هرکی اینجا پستتو نقل قول کرده در حقت لطف کرده جوابتو داده
اما انگار لیاقت نداری حتی در همین حد در حقت لطف کنن
بار اولو اخرت باشه این مدلی حرف میزنی چه با من چه با بقیه کاربرا،اینجا هیچکس وظیفه جواب دادن نداره کلا هرکی هرچی بدونه میگه

دوست محترم لطفاً یک سوال ساده رو اینطوری به حاشیه نکشون و سعی هم نکن برای کاربرا خط و نشون بکشی ، اینجا چاله میدون نیست.
اینجا یک فروم عمومیه و همه حق اظهار نظر دارن البته به صورت محترمانه
اگر نمی تونی به کسی راهنمایی کنی و کسر شأنت هست حداقل توهین نکن...

mehrabooni
15-06-2016, 13:04
با تشکر

از این تنظیمات استفاده کن عزیز:n40:

نتیجه نهایی فوق العاده است صد درصد حتما امتحان کن

دوست محترم لطفاً یک سوال ساده رو اینطوری به حاشیه نکشون و سعی هم نکن برای کاربرا خط و نشون بکشی ، اینجا چاله میدون نیست.
اینجا یک فروم عمومیه و همه حق اظهار نظر دارن البته به صورت محترمانه
اگر نمی تونی به کسی راهنمایی کنی و کسر شأنت هست حداقل توهین نکن...

اولا من دوست تو نیستم . فونتت رو کوچیک کن !
ثانیا با کولی بازی انجمن رو از روال اصلی خودش خارج نکن . همونطور که گفتی اینجا چاله میدان نیست !
وقتی بزرگترت جواب سوالی رو در حد معلومات خودش میده باید فقط ازش تشکر کنی چون کاربرای اینجا بدون چشمداشت راهنمایی میکنن
کسی که جواب میده در حقت لطف کرده پس اگه به جواب دلخواهت نرسیدی به هیچ عنوان حق نداری لحن صحبت کردنتو تغییر بدی

(ایگنور اند بلاک)
(نمیخوام نظم تاپیک بخاطر ترول بازی یک کاربر که زیر صد پست داره بهم بریزه)

Cyberlife
16-06-2016, 10:25
کشور چی انتخاب کردید؟

سلام

1- در کنترل تلویزیون روی دکمه Home بزنید و بعد در صفحه باز شده روی گزینه Network برید

و بعد از انتخاب Wi-Fi و وارد کردن رمز از برقراری اتصال تلویزیون با مودم مطمئن بشید.

2- برنامه Video & TV SideView را روی گوشی نصب و باز کنید. در صفحه اول این برنامه و از

لیست کشورها Other ( سایر ) رو انتخاب کنید.

3- سراغ تلویزیون برید و با زدن کلید Home اینبار وارد قسمت Setting ( تنظیمات ) تلویزیون

بشید و در صفحه بعد Network یا شبکه رو انتخاب کنید و در صفحه بعد گزینه Wi-Fi Direct را

انتخاب کنید و در صفحه بعد هم Wi-Fi Direct را انتخاب و روی On یا روشن قرار بدید.

4 - حالا اگه اتصال تلویزیون شما با مودم برقراره به برنامه Video & TV SideView برگردید و

دکمه منو یا همان 3 تا خط گوشه بالا، سمت راست برنامه را انتخاب کنید و بعد در لیست باز

شده گزینه Add Devices ( افزودن دستگاه ) را انتخاب کنید،

5- حالا برنامه شروع میکنه به جستجو و نام دستگاه شما باید ظاهر بشه، روی نام دستگاه

کلیک کنید و صبر کنید تا اتصال برنامه با تلویزیون برقرار بشه.

از کنترل جدید لمسی لذت ببرید :n33:

Cyberlife
16-06-2016, 10:49
نه عزيز
اينى كه شما گفتين كلا واسه يه مشكل ديگه است
دقت كنين تصاوير شما بصورت خطى تيكه تيكه ميشدن
همون پست قبلى كه خودتون گفتین كاملا درسته

توی سایت Rting که این رو نوشته، یک نگاه بندازید ببینید همونه یا نه

mehrabooni
16-06-2016, 11:50
توی سایت Rting که این رو نوشته، یک نگاه بندازید ببینید همونه یا نه

اينى كه نوشته واسه اثر صابونيه

مثلا توى فوتبال يا فيلماى اكشن كه دوربين سريع حركت ميكنه وقاى اين قابليتو فعال كنين تلويزيون چند فرم رو خودش جايگزين ميكنه كه تار شدن تصوير در حركات سريع كمتر بشه

بنظرم همون مورد كه خودتون گفتين درسته يعنى مشكل از نوع ارسال سيگنال ها در صداسيماست

حالا اين حالت صابونيو فعال كردين چيشد بهتر شد

Cyberlife
16-06-2016, 12:27
اينى كه نوشته واسه اثر صابونيه

مثلا توى فوتبال يا فيلماى اكشن كه دوربين سريع حركت ميكنه وقاى اين قابليتو فعال كنين تلويزيون چند فرم رو خودش جايگزين ميكنه كه تار شدن تصوير در حركات سريع كمتر بشه

بنظرم همون مورد كه خودتون گفتين درسته يعنى مشكل از نوع ارسال سيگنال ها در صداسيماست

حالا اين حالت صابونيو فعال كردين چيشد بهتر شد

نه تاثیری نداشت

mehrabooni
16-06-2016, 12:36
نه تاثیری نداشت

ماهیتابه رو روی جهت بدر تنظیم کنین
بازم شبکه های رسانه میلی رو همونطوری دریافت میکنین ؟
حدث میزنم مشکل کامل برطرف شه .
راستى ميشه به ترول ها توضيح بدين بلك ليست چيه

jjadm
16-06-2016, 19:37
ماهیتابه رو روی جهت بدر تنظیم کنین ببینین بازم شبکه های رسانه میلی رو همونطوری دریافت میکنین ؟
حدث میزنم مشکل کامل برطرف شه .

سلام mehrabooni جان ، اون تاپیک والپیر رو قبلا چنین حرفی رو به یک کاربری زدی phonixhd ، حالا خودت چه حسی داری ؟

حرفی که خودت قبلا زده بودی رو به خودت گفتم .

کاری ندارم چی نوشتی ولی من پستمو حذف کردم.

pedramgolchin
17-06-2016, 03:41
سلام
دوستان تونستید راهی برای ضبط کردن توسط این دستگاه پیدا کنید؟
برنامه ای یا اپدیتی نیومده؟