PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [معرفی] سايت و برنامه براي Subtitle : زيرنويس فيلم‌ها

صفحه ها : 1 2 [3] 4

Amin
15-07-2007, 23:09
زیر نویس فارسی برای :
Code Name The Cleaner (2007)
White Noise 2 The Light (2007)
Bridge To Terabithia (2007)
Code Name The Cleaner (2007)
Cinderella III A Twist in Time

سلام
یکیشون رو داشتم

ariyayi
16-07-2007, 14:15
با درود به دوستان عزيز

ببخشيد مي خواستم بپرسم با چه برنامه اي مي شه پسوند sub رو به srt تبديل كرد ؟

ممنون مي شم اگر منو در اين رابطه راهنمايي كنيد .

syamak790
16-07-2007, 14:54
سلام
کسی زیر نویس borat رو نداره ؟
ممنون

سلام
پیدا کردم
می زارم اگه کسی دیگر هم خواست استفاده کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin
16-07-2007, 15:06
با درود به دوستان عزيز

ببخشيد مي خواستم بپرسم با چه برنامه اي مي شه پسوند sub رو به srt تبديل كرد ؟

ممنون مي شم اگر منو در اين رابطه راهنمايي كنيد .
sub رو با یه rename ساده میشه به srt تبدیل کرد
اما sub/idx به این راحتی ها به srt تبدیل نمیشه
اگه sub/idx فارسی هم باشه که دیگه کاری نمیشه کرد

nt
16-07-2007, 15:06
سلام
یکیشون رو داشتم
ممنون ممنون ممنون ممنون:11:

my friend
16-07-2007, 15:49
سلام

دستت درد نکنه.

Hamed-aryana
16-07-2007, 20:19
Amin عزیز
هنگامی که زیرنویس رو به فیلم می چسبونم ، کیفیت صدا و تصویر فیلم میاد پایین! چه کنم؟

SK8ER BOi
17-07-2007, 10:49
Amin عزیز
هنگامی که زیرنویس رو به فیلم می چسبونم ، کیفیت صدا و تصویر فیلم میاد پایین! چه کنم؟

سلام
اول بايد بگي از چه روشي استفاده مي كني
در ضمن در مورد چسبوندن زيرنويس به فيلم تاپيك جداگانه هست همون جا ادامه بدي بهتره

alirvd
17-07-2007, 20:10
من با برنامه total converter فيلم رو هنگام تبديل زير نويس هم بهش اضافه مي كنم ولي نميشه فونت رو عوض كرد تو پوشه فايل هاش يه فايل با اسم setting.ini داره تو اون ميشه سايز و فونت رو مقدار دهي كرد ولي تو برنامه موقع تبديل فرقي نمي كنه اگه ممكنه توضيح بديد
ممنون

LeBron
17-07-2007, 20:53
من هنوز در زیر نویس فارسی مشکل دارم
همون srt رو میذارم تو فولدر فیلم اسمشم با فیلم یکی میکنم ولی بازم درست نمیشه یعنی رو فیلم نمیاد...
دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنین.
ممنون

SK8ER BOi
17-07-2007, 23:08
من هنوز در زیر نویس فارسی مشکل دارم
همون srt رو میذارم تو فولدر فیلم اسمشم با فیلم یکی میکنم ولی بازم درست نمیشه یعنی رو فیلم نمیاد...
دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنین.
ممنون

سلام
اصلآ هيچي روي فيلم نمياد؟
اگه از jetaudio استفاده ميكني همين كارو بايد بكني
ولي اگه از vobsub استفاده ميكني بايد فايل زيرنويس رو همنام با فايل فيلم بكني و توي فولدري با نام subtitles بريزي

Amin
18-07-2007, 01:53
سلام

سلام زيرنويس cult و سي دي دوم shooter رو ميخوام
يا حق (:
برای شما

من با برنامه total converter فيلم رو هنگام تبديل زير نويس هم بهش اضافه مي كنم ولي نميشه فونت رو عوض كرد تو پوشه فايل هاش يه فايل با اسم setting.ini داره تو اون ميشه سايز و فونت رو مقدار دهي كرد ولي تو برنامه موقع تبديل فرقي نمي كنه اگه ممكنه توضيح بديد
ممنون

فونت رو میشه تو پلیر تغییر داد
فقط موقع نمایش البته
hard sub رو هم که مسلما نمیشه

Amin
18-07-2007, 15:03
سلام

بازم سلام مدتي پيش زير نويس فارسي x-men2 را مي خواستم گفتيد نيست از زير نويس انگليسي استفاده كن ولي آن را نگذاشتيد با تشكر اگه ممكنه بگذاريد.
خب عزیزم
با استفاده از سایتهایی که تو صفحات اولیه این تاپیک معرفی شده
خودتون میتونید زیرنویس های انگلیسی رو پیدا کنید

برای شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کسی زیرنویس انگلیسی برای فیلم Harry potter And the order of the phoenix رو نداره؟هر جا گشتم،پیدا نکردم

سلام
یه کم زوده برای بیرون اووومدن زیرنویس این فیلم
باید صبر کرد

tirdad1060
19-07-2007, 02:17
sub رو با یه rename ساده میشه به srt تبدیل کرد
اما sub/idx به این راحتی ها به srt تبدیل نمیشه
اگه sub/idx فارسی هم باشه که دیگه کاری نمیشه کرد
آقا این راهش نیست ! اینطوری فقط پسوند ظاهریش میشه اونی که میخواین ، ولی خواصش رو نداره ، بهترین راه استفاده از برنامۀ subtitle workshop هستش .

PC-PC
19-07-2007, 04:42
کسی زیرنویس فیلم مصائب مسیح رو داره؟
اسم انگلیسیش می شه Passion Of The Chirist.تو سایت subscene.com یکی هست اما 85% انگلیسی هست اگه زیر نویس دیگه ای باشه خیلی عالی می شه
ممنون:11:

PC-PC
19-07-2007, 04:48
سلام من زیرنویس فارسی این فیلمها رو میخوام البته در صورت وجود
Pink Floyd The Wall
Accepted
Adam and Eve
Beauty Shop
Break Up
Caffeine
The Dukes of Hazzard
Employe Of The Month
.
.
.

منو ببخشید اکه همه را دادم چون از بس گشتم پیدا نکردم خیلی ممنون

دوست عزیز یه نگاه به subscene.com بزن زیرنویس فیلمهایی مثل
girl next door
saw II
SAWI و ... پیدا می کنی

prance666
19-07-2007, 10:42
دوستان چگونه میشود فونت زیرنویس را بزرگ کرد

ehsan30
19-07-2007, 14:44
دوستان چگونه میشود فونت زیرنویس را بزرگ کرد

سلام
با نرم افزار VobSub و قسمت subresync فایل زیر نویس را باز کن و تغییرات را ایجاد کن
و فایل را ذخیره کن ، همین :20:
بای

amir69_k
19-07-2007, 19:47
سلام من امروز بلاخره بعد از دوساعت که ایمیلم قات زده بود تونستم عضو این سایت بشم یک سوال داشتم که خیلی خیلی ممنون میشوم کمکم کنید من تا الان تمام این کار هایی که در سایت های گفته شده در رابطه با همزمان کردن فیلم با زیرنویس را انجام دادم ولی تا الان تنها فیلمی که تونستم کاملا مچش کنم اونم با کلی زور زدن SAW3 بوده حالا من میخوام HARRY POTTER AND GOBLET OF FIRE را زیرنویس کنم زیرنوس را هم از سایت SUBSCENE دریافت کردم که کار آقا امیر گواران هست ولی هرچی سعی میکنم یعنی شما ببین من همه این کار ها را انجام دادم
1:با استفاده از دکمه S در SUBTITLE WORKSHOP جمله اول و آخر را انتخام کردم و زدم که درستش کنه بازم فقط چندتا از جمله ها مچ شد
2: باز همون کار قبلی را انجام دادم با این تفاوت که از وسط فیلم هم یک چیزی حدودو 16 زیرنویس را از اول تا آخر انتخاب کردم ولی بازم تنظیم نشد
3:فریم ریت ها را دست کاری کردم بازم نشد
و در کل بعضی از جاهایی که در زیرنویس توجه میکنم میبنم اصلا جملات هیچ ربطی به دیالوگ ها نداره مثلا از اولین کلماتی که در زیرنویس هست وقتی توجه میکنم میبینم که این جملات به صورت به هم ریخته هستن یعنی اینگلیسیم اونقدر بد نیت در حد معمولی میفهمم ولی میخوام بهتر بفهم و حوصله زور زدن برای فهمیدن جملات ندارم

در ضمن من این کار را با نسخه DVD ولی روی پرده که کیفیتش خوب هست دارم از روی یک DVD هم ریپ نکردم بلکه با برنامه AVS Video Converter فیلم را از داخل دیدی انتخاب کردم و با فرمت XVIDE در کامپیوترم زخیره کردم که کیفیتش خیلی فرق نکرد ولی حجم پایین اومد میخواستم شما با این توضیحات من راهی برای اینکه من بتونم این فیلم را زیرنویس کنم هست یا نه آخه و من خیلی این فیلم را دوست دارم در ضمن من با همه فیلم ها این مشکل را دارم اگر میشه به من کنید تا حداقل این همه توضیح به باد نره ممون

amir69_k
19-07-2007, 23:46
این پست را میزنم تا این تاپیک در چشم باشه و مخصوصا مدیر این بخش امین آقا یک کمکی بکنند آخه من خیلی گیرم توی این قضیه اگر میشه اگر کسی نسخه زینویس را داره همون زینویس را بزاره

mahdimp5
20-07-2007, 10:12
سلام من امروز بلاخره بعد از دوساعت که ایمیلم قات زده بود تونستم عضو این سایت بشم یک سوال داشتم که خیلی خیلی ممنون میشوم کمکم کنید من تا الان تمام این کار هایی که در سایت های گفته شده در رابطه با همزمان کردن فیلم با زیرنویس را انجام دادم ولی تا الان تنها فیلمی که تونستم کاملا مچش کنم اونم با کلی زور زدن SAW3 بوده حالا من میخوام HARRY POTTER AND GOBLET OF FIRE را زیرنویس کنم زیرنوس را هم از سایت SUBSCENE دریافت کردم که کار آقا امیر گواران هست ولی هرچی سعی میکنم یعنی شما ببین من همه این کار ها را انجام دادم
1:با استفاده از دکمه S در SUBTITLE WORKSHOP جمله اول و آخر را انتخام کردم و زدم که درستش کنه بازم فقط چندتا از جمله ها مچ شد
2: باز همون کار قبلی را انجام دادم با این تفاوت که از وسط فیلم هم یک چیزی حدودو 16 زیرنویس را از اول تا آخر انتخاب کردم ولی بازم تنظیم نشد
و در کل بعضی از جاهایی که در زیرنویس توجه میکنم میبنم اصلا جملات هیچ ربطی به دیالوگ ها نداره مثلا از اولین کلماتی که در زیرنویس هست وقتی توجه میکنم میبینم که این جملات به صورت به هم ریخته هستن یعنی اینگلیسیم اونقدر بد نیت در حد معمولی میفهمم ولی میخوام بهتر بفهم و حوصله زور زدن برای فهمیدن جملات ندارم

در ضمن من این کار را با نسخه DVD ولی روی پرده که کیفیتش خوب هست دارم از روی یک DVD هم ریپ نکردم بلکه با برنامه AVS Video Converter فیلم را از داخل دیدی انتخاب کردم و با فرمت XVIDE در کامپیوترم زخیره کردم که کیفیتش خیلی فرق نکرد ولی حجم پایین اومد میخواستم شما با این توضیحات من راهی برای اینکه من بتونم این فیلم را زیرنویس کنم هست یا نه آخه و من خیلی این فیلم را دوست دارم در ضمن من با همه فیلم ها این مشکل را دارم اگر میشه به من کنید تا حداقل این همه توضیح به باد نره ممون

یک راه که خودم استفاده می کنم اینه که: زیرنویس انگلیسی که مطابق با فیلمت باشه پیدا کن. بعد با این زیرنویس فارسیت مطابقت بده ببین تعداد خطهاش برابر هست یانه ؟ اگر برابر باشه کار خیلی راحته... تو Subtitle Workshop زیرنویس فارسی رو باز کن و از منو Edit قسمت Timing بعد Read Timing From File را انتخاب کن و و در پنجره ای که باز می شه فایل زیرنویس انگلیسی رو بهش معرفی کن... بعدش هم Save کن.
اما اگر تعداد خطها برابر و با هم منطبق نبود ( و تفاوت هم خیلی نبود, مثلا 10 الی 20 خط) خودت بشین و زیرنویس فارسی را از لحاظ تعداد و متناظر بودن خطها با زیرنویس انگلیسی, یکی کن و بعد مراحل بالا رو دنبال کن...
روشی که شما گفتی هر کاریش کنی آخرش زیرنویس چند صدم ثانیه خارج می زنه...

amir69_k
20-07-2007, 16:08
سلام
از شما ممنون امتحان میکنم ولی آیا کسی هست که به غیر از زیرنویس امیر گواران زیرونیس دیگه ای داشته باشه یا همین را درستش کرده باشه حداقل از نظر جمله ها ممنون میشم بزارید

Amin
20-07-2007, 21:45
سلام.
انگلیسی این دوتا پیدا میشه ؟
Pink Floyd The Wall
one last thing
سلام
زیرنویس فارسی رو بران پیوست کردم

سلام
یه آموزش از سایت farsisubtitle براتون پیوست کردم
در مورد ست کردن زیرنویس فارسی به کمک زیرنویس انگلیسی هستش
از طریق سبک ترجمه و عوض کردن جای زیرنویس ها

p30time
20-07-2007, 22:39
با سلام!
آقا اين سايت Farsi Subtitle تعطيل شده؟؟ ( براي من كه ارور ميده! )

amir69_k
21-07-2007, 09:20
آقا امین سلام من این مقاله ای که شما قرار دادین را خواندم ولی وقتی انجا مییدم میبینم فارسی یک چیزی حدود 400 تا کم داره میگم اصلا میخواین من این دوتا فایل را اینجا بزارم ببینید قضیش چی هست راستی شما که اینقدر توی کار فیلم هستی این فیلم را با زیرنویس ندیدی مگر خوب اون زیرنویس را برای من بزار

amir69_k
21-07-2007, 09:36
سلام من لینک این دوتا فایل را اینجا میزارم خدا وکیلی یک کمکی بکنید تا ما از توی کف این فیلم در بیاییم
این لینک زیرنویس فارسی که دو تکه هست و باید به هم متصل بشن که این کار را کردم و به غیر از ایمن که چیز دیگهای فارسی پیدا نکردم
اینم لینک زیرنویس انگلیسی
اینم لینک اینگلیسیش که تقربیا مچ هست یعنی هرچه به سمت وسط میریم تاخیر بیشتر میشه و دوباره درست میشه تعداد سیدیش هم یکی هست

Amin
21-07-2007, 20:09
آقا امین سلام من این مقاله ای که شما قرار دادین را خواندم ولی وقتی انجا مییدم میبینم فارسی یک چیزی حدود 400 تا کم داره میگم اصلا میخواین من این دوتا فایل را اینجا بزارم ببینید قضیش چی هست راستی شما که اینقدر توی کار فیلم هستی این فیلم را با زیرنویس ندیدی مگر خوب اون زیرنویس را برای من بزار
سلام دوست عزیز
یه زیرنویس برای این فیلم دارم
که کاملا با فیلم ست هستش
این زیرنویس کار TARI و MaFia از اعضای همین انجمن هستش

برای شما

amir69_k
21-07-2007, 20:58
امین خان saw III گزاشتی که من گفتم HARRYPOTTER GOBLET OF FIRE

Amin
21-07-2007, 21:22
امین خان saw III گزاشتی که من گفتم HARRYPOTTER GOBLET OF FIRE
سلام
شرمنده
اشتباه دیدم

این 3 نسخه رو دارم
چک کنید ببینید اینا هم مشکل داره

Greatone
21-07-2007, 21:49
زير نويس perfect man (2004) جايي گير نمياد............كسي داره بزاره

PC-PC
22-07-2007, 18:02
این سایت farsisubtitle هم که دم به دقیقه دان می شه

Amin
23-07-2007, 01:26
دوستان زيرنويس فيلمهاي american pie 1 تا 5 رو مي خواستم/البته فارسيش رو
سلام
لطفا قبلش سرچ کنید

Amin
23-07-2007, 01:32
سلام امین جان
آقا من هر چی میگردم زیرنویس فارسی Godfather 1 رو پیدا نمکنم . ( دانلود کردم با حجم 1.37 گیگ )
میدونم فارسیش هست ولی نمیدونم از کجا بگیرم .

اگر لطف کنی و بذاری ممنون میشم .

سلام
عزیز
فقط زیرنویس شماره های 2 و 3 رو داشتم
اگه صبر کنی فردا خودم استخراج میکنم برات (اگه بشه البته)

piishii
23-07-2007, 17:25
سلام عزيزان من دنبال زير نويس nacho libre هستم كسي نداره ؟

سلام عزیز جان .
اگر انگلیسی میخوای بیا :

subscene.com/nacho-libre/subtitles-65236.aspx
اولش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اضافه کن خودت .

نمیدونم من چرا هرچی تو کد میذارم نمیشه :41::13::19:
----
امین این زیرنویس pink floyd the wall رو نداشتی ؟
تو مگه این فیلم رو دانلود نکرده بیدی :13:
----
نمیخواد بذاری پیدا کردم خودم : دی
از وقتی مودمم سوخته حافظه سایت هایی که توی ذهنمه هم پاک شده : دی
یکی دیگه درخواست میدم یک مسلمون پیدا میشه این زیرنویس انگلیسی chaos سال 2006 رو به من بده بعد 10 ماه ! این فیلم رو ببینم ؟
یک دونه فارسی هست ازش اما به درد خودشون میخوره !

Amin
23-07-2007, 20:30
امین این زیرنویس pink floyd the wall رو نداشتی ؟
تو مگه این فیلم رو دانلود نکرده بیدی :13:

سلام
من که اینجا برات پیوست کردم !!!!

Amin
23-07-2007, 21:51
دوستان کسی زیرنویس فیلم The Prestige رو داره؟ ( فارسی )
سلام
برای شما

Amin
23-07-2007, 23:10
سلام

با سلام! آقا كسي زيرنويس فارسي Hot Fuzz (2007) رو نداره؟؟!
( از وقتي اين Fasisubtitile تعطيل شده، حال ما هم گرفته شد! )

پیوست شد

زیرنویس این فیلم ها رو کسی داره؟
Man On Fire
Zodiac
Gone in 60 Seconds
Running Scared
Bourne Identity

یافت نشد

solo
23-07-2007, 23:29
سلام
برای شما

امین جان کارت حرف نداره
خیر از جوونیت ببینی رفیق :40:

S@eid
23-07-2007, 23:39
یه سوال یا بهتره بگم مشکل !!!
الان 5 سری America Pie رو گرفتم ... 1 و 2 و 3 ش زیرنویش فارسی نداره ... توی همین تاپیک سرچ کردم زیرنویس هاش روی گرفتم ولی هر کاری می کنم اجرا نمی شن ... نرم افزار VobSub رو نصب کردم ولی اصلا بالا نمیاد ( با سه تا پلیر امتحان کردم ) ... ضمنا با جت ادیو هم امتحان کردم ولی نشد ... ( راستی فایل زیرنویس رو با تراک همنام کردم ) . به نظرتون مشکل چیه ؟؟؟

راستی فیلم ها به صورت DVD هست ... تبدیلشون کردم به VCD و دوباره تست کردم ولی بازم نشد ...

amir69_k
23-07-2007, 23:54
برای اینکه در jet audio اجرا بشه شما این vob sub را نصب کن بعدش برو داخل تنظیماتش و اون گزینه که دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم never open یه همچین چیزی هست را بزن و ok کن بد واردjet audio وقتی فیلم را پخش کردی راست کلیک کن آخرین گزینه مربوط به subtitle را باز کن اونجا یک دکمه open هست بزن و مسیر زیرنویس را انتخاب کن در ضمن اون تیک بالایی ها را اگر روی hide subtitle بود برادار درست میشه البته ok کن خدا کنه جواب بگیری مال من که این جوری هست ولی حتما vob sub نصب باشه و غیر فعال از روشی که گفتم

p30time
24-07-2007, 00:01
سلام

پیوست شد

یافت نشد

با تشكر!
عزيز نظرت درباره آپ كردن همه Sub هاي فارسي در Subscen چيه؟؟!

دنيرو
24-07-2007, 00:52
سلام
عزیز
فقط زیرنویس شماره های 2 و 3 رو داشتم
اگه صبر کنی فردا خودم استخراج میکنم برات (اگه بشه البته)

امین جان اگر که پدر خوانده 1 رو استخراج کنی که فوق العاده است ولی در هر صورت 2 و 3 رو هم اگر داری بی زحمت بذار .
دمه شما گرم

Amin
24-07-2007, 01:00
امین جان اگر که پدر خوانده 1 رو استخراج کنی که فوق العاده است ولی در هر صورت 2 و 3 رو هم اگر داری بی زحمت بذار .
دمه شما گرم

سلام
فعلا این 2 تا رو داشته باش عزیز

دنيرو
24-07-2007, 01:22
سلام
فعلا این 2 تا رو داشته باش عزیز

درود بر مدیر بزرگ که تا حالا بدون هیچ چشمداشتی جواب همه رو داده .
آل پاچینو باید افتخار کنه که همچین شخصیتی عکسشو گذاشته به عنوان آواتار

dada_shi
24-07-2007, 01:36
امين جون اون لينكي كه براي american pie دادي .شماره 1 و 2 تكراري هستش.يعني جفتش شماره 2 هست.لطفا شماره 1 رو هم بزاريد
بعد اينكه اگر ممكنه اين زيرنويس هارو با پسونده srt برام بزار .چون هيچكدوم هماهنگ نيستن و نميشه درستش كرد

Amin
24-07-2007, 21:51
سلام

درود بر مدیر بزرگ که تا حالا بدون هیچ چشمداشتی جواب همه رو داده .
آل پاچینو باید افتخار کنه که همچین شخصیتی عکسشو گذاشته به عنوان آواتار
خواهش میکنم
شما لطف دارین
شماره یک فیلم رو استخراج و پیوست کردم

امين جون اون لينكي كه براي american pie دادي .شماره 1 و 2 تكراري هستش.يعني جفتش شماره 2 هست.لطفا شماره 1 رو هم بزاريد
بعد اينكه اگر ممكنه اين زيرنويس هارو با پسونده srt برام بزار .چون هيچكدوم هماهنگ نيستن و نميشه درستش كرد
جدی ؟
چشم چک میکنم
البته همینا رو داشتم
میگردم ببینم چیز دیگه ای گیر میارم
-----------------------------------------
زیرنویس فیلم صورت زخمی رو هم یکی از دوستان درخواست داده بود پیوست کردم

s_a_m4000
25-07-2007, 02:25
آیا امکان تبدییل زیر نویس به پسوند sub به srt هست؟
چه جوری؟با چه برنامه ای؟

dada_shi
25-07-2007, 02:38
آیا امکان تبدییل زیر نویس به پسوند sub به srt هست؟
چه جوری؟با چه برنامه ای؟

نه عزيزم راهي نداره.يعني من كه همه ي پستها و سايتهارو زير و رو كردم راهي پيدا نكردم.البته مشكل فونت فارسي هستش

Kolang
25-07-2007, 02:49
من نمیتونم زیر نویس فیلم Mars And Venus رو پیدا کنم!!!!
آخه گه میشه زیر نویس انگلیسی فیلم، بعد از ریلیز dvd فیلم، هنوز جایی نباشه؟!!!

s_a_m4000
25-07-2007, 03:39
نه عزيزم راهي نداره.يعني من كه همه ي پستها و سايتهارو زير و رو كردم راهي پيدا نكردم.البته مشكل فونت فارسي هستش
خوب حالا که راهی نداره این زیرنویسهای sub رو چه جوری ببینیم من که با هر برنامه ای Mux کردم نشد بغل فیلم هم که می ذارم بازم نشون نمیده

Asalbanoo
25-07-2007, 08:31
سلام بچه ها کسی زیر نویس American Pie1 رو داره؟

دوست عزیز سرچ می کردید..سریع نتیجه می گرفتید

farhad200
25-07-2007, 08:36
سلام Asalbano جان خیلی ممنون از لطفتون.
ببخشید تنبلیم گرفت واسه همین سرچ نکردم. مرسی

ببخشید دو تا پست پشت سر هم دادم ولی رفتم فایلها رو دانلود کردم دیدم زیرنویسها مال American Pie2 تا American Pie5 فقط بود من زیرنویسAmerican Pie1 رو میخواستم که نبود.

meydani
25-07-2007, 10:39
لطفا نحوه تبدیل فایل زیرنویس با پسوند sub را به srt بگوئید با تشکر

MR.47
25-07-2007, 13:58
درود به تو Amin
من در زیر نویس کردن مشکل دارم واقعیتش تازه ADSL گرفتم و تازه کارم
میخوام سیلنت هیل رو زیرنویس کنم از برنامه ی Subtitle Workshop v2.51 و VobSub 2.23 استفاده کردم ولی داخل برنامه فونت فارسی رو نمایش نمیده در ضمن فولدری در درایو C با نام Subtitles نیست و وقتی مسیرش رو عوض میکنی بازم چیزی نمی بینی.

یک سوال دیگه:دی و دی که من دارم دارای 6 فایل در صورتی که برنامه فقط یک فایل باز میکنه اینو باید چکار کرد.

با سپاس

higher_sense
25-07-2007, 17:18
سلام من این همه به سایت سر زدم ولی به فرمش نه آقا عجب فروم غولی دارید خیلی باهاش حال کردم همه چیز توشه ولی یه چیزی نبود...

کسی از دوستان زیر نویس فارسی فیلم 13 یار اوشن رو نداره...؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin
25-07-2007, 17:29
درود به تو Amin
من در زیر نویس کردن مشکل دارم واقعیتش تازه ADSL گرفتم و تازه کارم
میخوام سیلنت هیل رو زیرنویس کنم از برنامه ی Subtitle Workshop v2.51 و VobSub 2.23 استفاده کردم ولی داخل برنامه فونت فارسی رو نمایش نمیده در ضمن فولدری در درایو C با نام Subtitles نیست و وقتی مسیرش رو عوض میکنی بازم چیزی نمی بینی.

یک سوال دیگه:دی و دی که من دارم دارای 6 فایل در صورتی که برنامه فقط یک فایل باز میکنه اینو باید چکار کرد.

با سپاس
سلام
دوست عزیز
زیرنویسی که میخواین استفاده کنین چه فرمتی داره ؟ srt ؟
فیلمتون چیه ؟
دی وی دی یا DVDRip ؟

MR.47
25-07-2007, 18:20
پسوندش:For Divx

فیلم:ُSILENT HILL DVD

Amin
25-07-2007, 19:30
پسوندش:For Divx

فیلم:ُSILENT HILL DVD
عزیزم
اووون زیرنویس برای استفاده فیلمهای ریپ شده هستش
نه DVD

piishii
25-07-2007, 19:33
سلام.
میگم زیرنویس فارسی این فیلم های
Heat و smoking aces پیدا میشه ؟
خواشا str باشه که برای دی فی دی ریپ میخوام : دی
------
امین من اون پستتو ندیده بیدم :41:
گرچه رفتم فیلم رو با زیرنویس انگلیسی دیدم کلی هم باز توی فهمش موندم که رفتم کل سایت انگلیسی خوندم : دی
هرچی از فیلم فهمیدی برام پی ام کن :5::10::20:

Gilopa
25-07-2007, 22:26
بچه ها زیر نویس فارسی برای فیلم Ratatouille.PROPER.TELESYNC داریم؟
یه سوال دیگه زیرنویسهای پسوند SUB هم مثل SRT هستند؟من با SUB کار نکردم دقیقا روشهای SRT رو انجام دادم برای فیلم آخر زمان با زیرنویس پسوند SUB .. ولی متاسفانه کاری نکرده یعنی اصلا زیرنویس تشخیص داده نمیشه.یه لطفی کنید این زیرنویس
Apocalypto (آخر زمان) رو بدید......

dada_shi
25-07-2007, 23:44
خوب حالا که راهی نداره این زیرنویسهای sub رو چه جوری ببینیم من که با هر برنامه ای Mux کردم نشد بغل فیلم هم که می ذارم بازم نشون نمیده

من كه خودم تا حالا مشكلي با زيرنويسهاي sub نداشتم.البته من هميشه با jet audio فيلمهارو مي بينم كه خودش زيرنويس رو ساپورت مي كنه و خيلي كار باهاش راحته.راحت هم ميشه فيلمهارو با زيرنويس تبديل كرد.البته حتما بايد زيرنويس شما هم نام فايل فيلم شما باشه و تو همون پوشه اي كه فيلم كپي شده ريخته بشه.همونطور كه ميدونيد زيرنويسهاي sub رو نميشه به اين راحتي ها ويرايش كرد.اگر زيرنويستون مشكل هماهنگ نبودن رو داشت.با jet audio مي تونيد زمان منفي يا مثبت بهش بديد و هماهنگش كنيد.در ضمن اگر برنامه ي ffdshow رو هم نصب كنيد مي تونيد زيرنويسهارو تو هر برنامه اي لود كنيد حتي برنامه هاي مبدل

dada_shi
25-07-2007, 23:53
دوستان كسي زيرنويس american pie 1 رو پيدا نكرد؟اوني كه معرفي كرديد اشتباه/يعني همون american pie2 هستش
من زيرنويس eurotrip و 88minutes رو هم مي خواستم .اين سايت farsi subtitle هم كه هميشه مشكل داره

Amin
26-07-2007, 00:08
بچه ها زیر نویس فارسی برای فیلم Ratatouille.PROPER.TELESYNC داریم؟
یه سوال دیگه زیرنویسهای پسوند SUB هم مثل SRT هستند؟من با SUB کار نکردم دقیقا روشهای SRT رو انجام دادم برای فیلم آخر زمان با زیرنویس پسوند SUB .. ولی متاسفانه کاری نکرده یعنی اصلا زیرنویس تشخیص داده نمیشه.یه لطفی کنید این زیرنویس
Apocalypto (آخر زمان) رو بدید......
سلام
زیرنویس این فیلم با فرمت srt هم هست که براتون پیوست کردم
البته یه مقاله هم از سایت farsisubtitle براتون قرار میدم برای کار کردن با زیرنویس های sub/idx

آموزش

Amin
26-07-2007, 00:15
دوستان كسي زيرنويس american pie 1 رو پيدا نكرد؟اوني كه معرفي كرديد اشتباه/يعني همون american pie2 هستش
من زيرنويس eurotrip و 88minutes رو هم مي خواستم .اين سايت farsi subtitle هم كه هميشه مشكل داره
سلام
88 دقیقه رو پیوست کردم

Amin
26-07-2007, 00:51
یکی به داد من برسه زیرنویس فارسی واسه فیلم 13 یار اوشن کسی نمیتونه کمکی کنهحداقل بگید نیست تا من دنبالش نگرم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
فعلا نیست عزیزم
اگه بود همه صفحه اول که فرمودین میزاشتم

Gilopa
26-07-2007, 00:52
سلام
زیرنویس این فیلم با فرمت srt هم هست که براتون پیوست کردم
البته یه مقاله هم از سایت farsisubtitle براتون قرار میدم برای کار کردن با زیرنویس های sub/idx

آموزش

امین جان ممنون از لطفت..امیدوارم بتونم جبران کنم...فقط یه چیز در مورد اون فیلم انیمیشنی زیرنویسی نمیشه پیدا کرد. بازم ممنونم

MR.47
26-07-2007, 01:42
درود به تو Amin
یک سوال آیا میشه Music Video رو زیر نویس فارسی کرد اگه میشه Subtitle از کجا باید گرفت.
یک سوال دیگه Subtitle انیمیشن پرسپولیس رو پیدا نکردم اصلا هست اگه ورژن English باشه لینک شو
می خواستم.

با تشکر

دنيرو
26-07-2007, 11:42
امین جان بابت پدرخوانده 1 متشکرم .واقعا محشر بود.

------------------------------------
پ.ن : امین آواتار جدید مبارک باشه ولی یک جورایی نسبت به قبلی احساس خستگی و تنها بودن رو نشون میده درسته ؟ امیدوارم که در واقعیت اینجوری نباشه .ولی از قبلی کلی روحیه میگرفتیم .
در هر صورت بازم ممنون

Amin
26-07-2007, 16:59
سلام

امین جان ممنون از لطفت..امیدوارم بتونم جبران کنم...فقط یه چیز در مورد اون فیلم انیمیشنی زیرنویسی نمیشه پیدا کرد. بازم ممنونم
کدوم انیمیشن ؟

امین جان بابت پدرخوانده 1 متشکرم .واقعا محشر بود.

------------------------------------
پ.ن : امین آواتار جدید مبارک باشه ولی یک جورایی نسبت به قبلی احساس خستگی و تنها بودن رو نشون میده درسته ؟ امیدوارم که در واقعیت اینجوری نباشه .ولی از قبلی کلی روحیه میگرفتیم .
در هر صورت بازم ممنون
فدات
دقیقا خودشه
خستگی

بچه ها زیرنویس فارسی برای فیلم oceans eleven رو دارید محصول 2001 هستش...براد پیت هم توش بازی میکنه.
فقط واسه Ocean's Twelve پیدا کردم

کسی نبود به داد ما برسه؟:10:
لابد نبوده دیگه

دنيرو
26-07-2007, 17:41
فقط واسه Ocean's Twelve پیدا کردم

امین جان میشه بذاریش
توی تاپیک گشتم نبود
PC-PC
26-07-2007, 17:48
لابد نبوده دیگه

اینم حرفیه:10:

Gilopa
26-07-2007, 18:03
امین جان منظورم این انیمیشنه: Ratatouille.PROPER.TELESYNC
اول جمله نوشته بودم ... فکر نکنم فارسی باشه...اگر زیرنویس فارسی موجوده ممنون میشم لینک بدی.

Amin
26-07-2007, 18:54
سلام

امین جان میشه بذاریش
توی تاپیک گشتم نبود

امین جان منظورم این انیمیشنه: Ratatouille.PROPER.TELESYNC
اول جمله نوشته بودم ... فکر نکنم فارسی باشه...اگر زیرنویس فارسی موجوده ممنون میشم لینک بدی.

ندیدمش ... زیرنویش رو میگم البته

s_a_m4000
26-07-2007, 22:19
من كه خودم تا حالا مشكلي با زيرنويسهاي sub نداشتم.البته من هميشه با jet audio فيلمهارو مي بينم كه خودش زيرنويس رو ساپورت مي كنه و خيلي كار باهاش راحته.راحت هم ميشه فيلمهارو با زيرنويس تبديل كرد.البته حتما بايد زيرنويس شما هم نام فايل فيلم شما باشه و تو همون پوشه اي كه فيلم كپي شده ريخته بشه.همونطور كه ميدونيد زيرنويسهاي sub رو نميشه به اين راحتي ها ويرايش كرد.اگر زيرنويستون مشكل هماهنگ نبودن رو داشت.با jet audio مي تونيد زمان منفي يا مثبت بهش بديد و هماهنگش كنيد.در ضمن اگر برنامه ي ffdshow رو هم نصب كنيد مي تونيد زيرنويسهارو تو هر برنامه اي لود كنيد حتي برنامه هاي مبدل

من هم همین کار رو کردم ولی نشون نداد ولی به هر حال ممنون بازم امتحان میکنم شاید ایراد از من هستش

mehran_h84
27-07-2007, 04:54
درود به تو Amin
یک سوال آیا میشه Music Video رو زیر نویس فارسی کرد اگه میشه Subtitle از کجا باید گرفت.
یک سوال دیگه Subtitle انیمیشن پرسپولیس رو پیدا نکردم اصلا هست اگه ورژن English باشه لینک شو
می خواستم.

با تشکر

چرانشه من خودم شدیدا به اینکار علاقه دارم و خیلی از موزیک ویدیو ها رو ترجمه و زیر نویس کردم

MR.47
27-07-2007, 14:31
دوست عزیز Mehran_h84

لطفا بگو با چه برنامه ی و Subtitle رو از کجا بگیرم.

مثلا Rihanna_ft Jay-Z Umbrella

m2863
27-07-2007, 16:49
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فارسی فیلمهای truman show , the legend of 1900 رو اگه کسی داره ممنون میشم اگه بزاره :31:

babinow
28-07-2007, 00:05
فارسی فیلمهای
Smokin' Aces -- 2007
The Ex -- 2007
رو اگه کسی داره ممنون میشم اگه بزاره

یه چند تایی زیر نویس با پسوند sub/idx دارم اگه خواستین بزارم مثل Children_Of_Men و Volver-2006 و just my luck و... که 20-30 تایی میشه

The Ex -- 2007

Smokin' Aces-2006

p30time
28-07-2007, 00:35
یه چند تایی زیر نویس با پسوند sub/idx دارم اگه خواستین بزارم مثل Children_Of_Men و Volver-2006 و just my luck و... که 20-30 تایی میشه

The Ex -- 2007

Smokin' Aces-2006

با سلام!
اگر اين كار رو بكنيد واقعا لطف كرديد....
هر طوري كه راحتيد بزاريد! اگر خواستيد براي راحتي همه رو در يك جا آپ كنيد و لينكش رو بديد!
با تشكر از شما :31:
( راستي فيلم هايي كه زيرنويسشون رو داريد بيشتر جديدن يا قديمي ؟؟ )

babinow
28-07-2007, 00:50
قبلا به صورت تکی آپلود کردم و لینکش شو تو چند تا سایت مثل فارسی سابتیتل گزاشتم بیشترش 2006 ه.
چند تاشو الان میزارم بقیشم سعی میکنم فردا لینکشو بدم
Children Of Men 2006

و just my luck

We-Are-Marshall-2006

feast

Flicka-2006

Letters-from-Iwo-Jima-2006

Sky-Captain-and-the-World-of-Tomorrow

Nacho-libre 2006

البته تویpcseven به لینک و به صورت عکس دار قرار دادم میتونید یه سری هم اینجا بزنید

p30time
28-07-2007, 01:42
قبلا به صورت تکی آپلود کردم و لینکش شو تو چند تا سایت مثل فارسی سابتیتل گزاشتم بیشترش 2006 ه.
چند تاشو الان میزارم بقیشم سعی میکنم فردا لینکشو بدم
Children Of Men 2006

و just my luck

We-Are-Marshall-2006

feast

Flicka-2006

Letters-from-Iwo-Jima-2006

Sky-Captain-and-the-World-of-Tomorrow

Nacho-libre 2006

البته تویpcseven به لینک و به صورت عکس دار قرار دادم میتونید یه سری هم اینجا بزنید

با سلام!
خيلي ممنون....
اگر برات امكان داره همش رو در يك لينك Rapidُshare.com بده و اگر هم كه امكانش نيست هيچي....
همينجوري يكي يكي دان مي كنم!!! :31:
با تشكر مجدد

PC-PC
28-07-2007, 08:53
من یه سوال داشتم می خواستم بدونم غیر از subscene.com دیگه چه سایتی زیرنویس فارسی داره و یا سایتهایی شبیه به farsisubtitle.com رو می خواستم
ممنون

hooman_ronin
28-07-2007, 10:29
انیمیشن پرسپولیس رو از چه ادرسی دانلود کردی؟

syamak790
28-07-2007, 12:17
سلام
زیر نویس فارسی فیلم deja vu هست ؟
راستی قضیه این سایتهایی که زیر نویس می فروشن چیه ؟
خیلی از زیر نویسهارو دارن
اما نه مفتی

babinow
28-07-2007, 14:33
سلام
زير نويس فيلم SHOOTER رو اگه داريد لينكش كنيد
من كلي سرچ هم كردم ...البته در همين تاپيك هم فقط يه دوستي فايل CD 2 رو گذاشته يودچ
اما فيلم من يك فايل divx است
Shooter.2007

در ضمن p30time جان فکر کنم اینجوری راحت تر باشه هر کی هر کدوم و بخواد دانلود میکنه تا همه رو یک جا

Ali_k
28-07-2007, 15:11
سلام
من یه پیشنهادی دارم اگه امکان داره امین جون کل این زیرنویسهایی که خودتون آپ کردین و یا دوستان قرار دادن را تو پست اول ( که متعلق به خودتونه ) بگذارید که اگه مثلا فلانی اومد زیرنویس خواست ببینه اصلا تو این صفحات هست یا نه
آخه گشتن 84 صفحه ( تا این لحظه ) مشکله
و فقط با مراجعه به پست اول زیرنویس موردنظرشو پیدا کنه
نظر دوستان چیه ؟

caspian1
28-07-2007, 15:38
مرسي دوست من
اما اين زير نويس رو برنامه Subtitle Workshop ساپورت نمي كنه
من اسم فايل زير نويس رو هم به اسم فايل فيلم تغيير دادم اما باز هم زير نويس در برنامه مديا پلير نداشتم
دوستان لطفا به يه آماتور در مورد زير نويس كردن فيلم (divx ) كمك كنيد

Asalbanoo
28-07-2007, 16:18
سلام می بخشید این برنامه رو از کجا میشه گیر آورد Subtitle Workshop

به این تاپیک رجوع کنید

ممنون

nachia
28-07-2007, 16:25
Subtitle Tools AIO

شامل

DVD-LAB PRO v1.53
Subtitle Workshop
Subrip 1.2.0
Chapter Xtractor
Vodedit 06

سلام دوست عزیز ارور file not found میده میشه این رو چک کنی ممنون

S@eid
28-07-2007, 17:15
سلام دوست عزیز ارور file not found میده میشه این رو چک کنی ممنونتوی همون تاپیک لینک این برنامه رو Amin گذاشته ...

بفرما ...

Amin
28-07-2007, 17:20
سلام به همگی

انیمیشن پرسپولیس رو از چه ادرسی دانلود کردی؟
تو زیرمجموعه دانلود فیلم معرفی شده

سلام
زیر نویس فارسی فیلم deja vu هست ؟
راستی قضیه این سایتهایی که زیر نویس می فروشن چیه ؟
خیلی از زیر نویسهارو دارن
اما نه مفتی
براتون پیوست کردم

سلام
من یه پیشنهادی دارم اگه امکان داره امین جون کل این زیرنویسهایی که خودتون آپ کردین و یا دوستان قرار دادن را تو پست اول ( که متعلق به خودتونه ) بگذارید که اگه مثلا فلانی اومد زیرنویس خواست ببینه اصلا تو این صفحات هست یا نه
آخه گشتن 84 صفحه ( تا این لحظه ) مشکله
و فقط با مراجعه به پست اول زیرنویس موردنظرشو پیدا کنه
نظر دوستان چیه ؟
علی جان
تاپیک جدا براش میزنم به زودی

مرسي دوست من
اما اين زير نويس رو برنامه Subtitle Workshop ساپورت نمي كنه
من اسم فايل زير نويس رو هم به اسم فايل فيلم تغيير دادم اما باز هم زير نويس در برنامه مديا پلير نداشتم
دوستان لطفا به يه آماتور در مورد زير نويس كردن فيلم (divx ) كمك كنيد
یه زیرنویس دیگه براتون میزارم از این فیلم
تست کنید اووونو (پیوست کردم)

سلام دوست عزیز ارور file not found میده میشه این رو چک کنی ممنون
عسل بانو عزیز لینک تاپیکی رو براتون گذاشتن که توش لینک دانلود هست

اینجا یعنی

Greatone
28-07-2007, 20:17
زير نويس فارسي perfect man 2005 رو كسي داره ........اينو ميدونم هست و
Material.Girls و The_Animal و Bicentennial.Man اين 3 تا هم اميدي به بودنشون ندارم ولي اگه بودن........

------------------

اين farsisubtitle.com كه بسته شد.........امين به قول دوستمون 80 صفحه رو گشتن كار مشكليه ميتوني به ليست از سايت هاي زيرنويس فارسي رو برامون بزاري.
ممنون

caspian1
28-07-2007, 22:16
سلام
متاسفانه اين هم نشد وقتي ميخوام فايل زير نويس رو در Subtitle Workshop لود كنم اين error رو ميده

و وقتي دو تا فايل رو با هم با يه اسم با مديا پلير اجرا ميكنم اين error رو ميده

Amin
29-07-2007, 01:18
سلام
متاسفانه اين هم نشد وقتي ميخوام فايل زير نويس رو در Subtitle Workshop لود كنم اين error رو ميده

و وقتي دو تا فايل رو با هم با يه اسم با مديا پلير اجرا ميكنم اين error رو ميده

سلام
عزیز
شما یه فایل text جدید باز کنید
فرمتش رو با ویندوز از .txt به .srt تغییر بدین
بعد زیرنویسی که دارین رو با notepad باز کنین
select all کنید و تمام محتویاتشو رو داخل فایلی تکستی که فرمتش رو تغییر دادین بریزین و ذخیره کنید

از زیرنویس جدید استفاده کنید
مشکلی نخواهد داشت

ehbas
29-07-2007, 01:59
سلام به همه

اگه یه موقعی این زیرنویس ها رو پیدا کردید ما رو هم بیخبر نذارید:

the holiday
hide & seek
patriot
raging bull

مرسی.:46:

s_a_m4000
29-07-2007, 02:04
سلام به همگی

تاپیک جدا براش میزنم به زودی

امین جان منم حدود 150 ،200 تا زیرنویس دارم هر جا بگی آپلود می کنم در ضمن اگه تاپیک جدا زدین در خدمتم

Amin
29-07-2007, 02:33
سلام به همه

اگه یه موقعی این زیرنویس ها رو پیدا کردید ما رو هم بیخبر نذارید:

the holiday
hide & seek
patriot
raging bull

مرسی.:46:
یدونشو داشتم
پیوست کردم

امین جان منم حدود 150 ،200 تا زیرنویس دارم هر جا بگی آپلود می کنم در ضمن اگه تاپیک جدا زدین در خدمتم

ممنون
چشم حتما

mehran_h84
29-07-2007, 04:42
دوست عزیز Mehran_h84

لطفا بگو با چه برنامه ی و Subtitle رو از کجا بگیرم.

مثلا Rihanna_ft Jay-Z Umbrella

عزیزم برنامه همون Subtitle Workshop هست اما این زیرنویسها رو من در جایی ندیدم اینارو باید خودت درست کنی
من خودم یه چندتایی دارم مثل بایلاموس انریکو،تایتانیک سلن دیون،سن پی یدرو مدونا، و یکی دوتا عربی اما تمام اینارو خودم زیرنویس کردم زمانی که داشتم تمرین زیرنویس میکردم.

rajaz
29-07-2007, 06:30
سلام بر دوستان عزیز!

من امروز فیلم جدید دیوید لینچ، Inland Empire رو داونلود کردم، خیلی برای زیرنویس گشتم. اما فقط یه نسخه زیرنویس گیر اوردم که اون هم درست ترجمه نشده (فیلم به زبان ایتالیایی و لهستانی است)

کسی از دوستان هست که به من کمک کنه؟

پیشاپیش متشکرم :)

منتظرم. خوش باشید...

piishii
29-07-2007, 11:06
سلام.
من نمیدونم این ورژن سابتیتل ورک شاپی که دارم دیگه باهاش نمیشه زیرنویس های فارسیمو تنظیم کنم :(
هم زیرنویس فارسی رو باز میکنم برنامه ارور میده بسته میشه . ورژن جدید رو دانلود کنم درست میشه ؟
برای همین فیلم enemy at the gates زیرنویس فارسی برای ورژن 2 سی دی میخوام.
خودم دارم اما سی دی دو تنظیم نیست که نمیتونم هم تنظیم کنم و همین طور برای فیلم The.Matrix.Revolutions
اینم ورژن 2 سیدی .

nachia
29-07-2007, 13:22
سلام ممون که لینک گذاشتی ولی نتونستم از راپید دانلود کنم و رفتم از گوگل سرچ کردم و گرفتم
من یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی فایل srt وارد برنامه میکنم اون برنامه فونت فارسی به من نمیده در اصل برنامه فونت فارسی و پشتیبانی نمیکنه باید چیکار کنم

boy iran
29-07-2007, 14:03
دوستان نمیدونم کسی این سایت رو معرفی کرده یا نه خیلی جالب بود

caspian1
29-07-2007, 20:33
سلام
متاسفانه من اون كاري كه دوست عزيز Amin گفتند رو هم انجام دادم اما نشد اما يه زيرنويس ديگه دانلود كردم كه 2 پارتي است ولي اجرا ميشه
آيا راهي هست كه زير نويس رو به هم بچسبونم؟

يه مسئله ديگه اينه وقتي با jetAudio فيلم رو اجرا ميكنم يه خط سبز رنگ به صورت اوريب از وسط فيلم عبور ميكنه
در ضمن اگه مديران اجازه بدهند يه تاپيك مجزا بزنم چون پست هاي من شايد ربطي به اين تاپيك نداشته باشه

Amin
29-07-2007, 23:57
سلام
تو این تاپیک توضیح داده شده

سوالی هم داشتین همونجا مطرح کنید

-----------------------------------------

ابزار > اتصال زیرنویس

nachia
30-07-2007, 00:57
ممنون از راهنمایی که کردی

s_a_m4000
30-07-2007, 01:39
خیلی از زیرنویس هایی که برای فیلم ها دانلود می کنیم زمان بندی مناسب رو ندارند یعنی زودتر و یا دیر تر نمایش داده مشن.من این تایپیک رو گشتم ولی چیزی درباره ویرایش زمانبندی پیدا نکردم هر چند با خود JetAudio میشه زیرنویس رو با فیلم به اصطلاح Match کرد ولی گفتم یه راهی رو بگم که مشکل به کلی برطرف بشه.
برای اینکار احتیاج به برنامه Subtitle WorkShop هستش که با یه سرچ کوچولو تو همین تایپیک می تونید پیدا کنید.
خوب بریم سراغ آموزش
اول فایل زیرنویس رو تو Subtitle WorkShop لود کنید بعد فیلم رو لود کنید البته اگر زیرنویس کنار و هم نام فیلم باشه فیلم اتومات خودش لود میشه حالا سعي کنيد تا يک جمله از اوايل فيلم رو تشخيص بديد ، و اين جمله رو در فايل زيرنويس پيدا کنيد،با موس جمله رو انتخاب کنيد و روي S کليک کنيد،در پنجره اي که باز ميشه Cancel رو بزنيد.دوباره از اواسط فيلم يک جمله رو پيدا کنيد ،روي همان جمله در زيرنويس کليک کنيد ،مجدداً S رو بزنيد ، حالا در پنجره باز شده کليد Adjust رو بزنيد. زمان تمام جملات ديگه فايل زير نويس تغيير کرد ، براي دو جمله ديگه فيلم هم همين کار رو بکنيد بهتره .
اینطوری دیگه زیرنویس با فیلم کاملا هماهنگ میشه بعد تغییرات رو ذخیره کنید وتمام.

Gilopa
30-07-2007, 11:36
بچه ها واسه این فیلم The Grudge 2 زیر نویس فارسی داریم؟ صفحه جاوا اسکریپت سایت SUBSCENE برای این فیلم از کار افتاده.

ویرایش:
دیگه نمیخواد ...خودم پیدا کردم ممنون از شما

Amin
30-07-2007, 15:21
خیلی از زیرنویس هایی که برای فیلم ها دانلود می کنیم زمان بندی مناسب رو ندارند یعنی زودتر و یا دیر تر نمایش داده مشن.من این تایپیک رو گشتم ولی چیزی درباره ویرایش زمانبندی پیدا نکردم هر چند با خود JetAudio میشه زیرنویس رو با فیلم به اصطلاح Match کرد ولی گفتم یه راهی رو بگم که مشکل به کلی برطرف بشه.
برای اینکار احتیاج به برنامه Subtitle WorkShop هستش که با یه سرچ کوچولو تو همین تایپیک می تونید پیدا کنید.
خوب بریم سراغ آموزش
اول فایل زیرنویس رو تو Subtitle WorkShop لود کنید بعد فیلم رو لود کنید البته اگر زیرنویس کنار و هم نام فیلم باشه فیلم اتومات خودش لود میشه حالا سعي کنيد تا يک جمله از اوايل فيلم رو تشخيص بديد ، و اين جمله رو در فايل زيرنويس پيدا کنيد،با موس جمله رو انتخاب کنيد و روي S کليک کنيد،در پنجره اي که باز ميشه Cancel رو بزنيد.دوباره از اواسط فيلم يک جمله رو پيدا کنيد ،روي همان جمله در زيرنويس کليک کنيد ،مجدداً S رو بزنيد ، حالا در پنجره باز شده کليد Adjust رو بزنيد. زمان تمام جملات ديگه فايل زير نويس تغيير کرد ، براي دو جمله ديگه فيلم هم همين کار رو بکنيد بهتره .
اینطوری دیگه زیرنویس با فیلم کاملا هماهنگ میشه بعد تغییرات رو ذخیره کنید وتمام.
سلام
تو این تاپیک نداریم درسته
اما یه تاپیک واسه آموزش کار با Subtitle Workshop وجود داره

babinow
30-07-2007, 18:06
زیر نویس فیلم های John Tucker Must Die و کارتون Cars (2006) و فیلم hours را میخواهم لطفا برام پیدا کنید که خیلی برام مهمه مخصوصا فیلم John Tucker Must Die
John Tucker Must Die-2006

S@eid
30-07-2007, 21:15
رفقا برای استخراج زیرنویس از Dvd نرم افزار سراغ دارین ؟؟؟

mohsen.rajabi
30-07-2007, 21:43
سلام بچه ها من زیر نویس هری پاتر 3 رو گرفتم و فیلم DVDشو دارم چه طور می تونم رو فیلم بزارم
پسوند زیر نویسی که دانلود کردم srt هستش اگه برنامه ای چیزی لازم داره به من معرفی کنید

s_a_m4000
30-07-2007, 22:22

با DVD Decrypter می تونی اینکار رو بکنی.

mojtaba007
30-07-2007, 22:36
John Tucker Must Die-2006

من زیر نویس فارسی را میخواستم لطفا اگر دارید بدید

babinow
30-07-2007, 22:54
اینم زیر نویس فارسیشه اگه فرمت srt میخوای نیستش اسم این دو تا فایل رو و با فایل divx یکی کنید و با vlc player یا bsplayer یا ... ببینید در ضمن اگه از لحاض زمانی هم مشکل داشتید میتونید با SubResync -VobSub تنظیم کنید
این دو تا فایل رو بگیرید برنامه های VobSub و SubtitleCreator و جند تا برنامه ی دیگه هم داره

babinow
30-07-2007, 23:11
اینم بقیه ی زیرنویسهایی که از Dvd در آوردم
Idlewild-2006

creep-2004

Volver-2006

Imagine-Me-and-You-_2005

Room6 - 2006

The Last Legion 2007

Aquamarine 2006

Alpha-Dog -2006

perfect score-2004

Deuce Bigalow MG - 2001

Top Secret!-1984

Kama_Sutra- hindi

Omkara_-2006_hindi

Mohabbatein_2003_hindi

Amin
31-07-2007, 00:42

+

سلام
اگه vobsub نصب داشته باشی
از قسمت Vobsub Configure هم میتونید این کار رو انجام بدید

S@eid
31-07-2007, 02:03

سلام
اگه vobsub نصب داشته باشی
از قسمت Vobsub Configure هم میتونید این کار رو انجام بدیدمی رم که درگیر بشم با این دو تا نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امیدوارم مشکلی پیش نیاد ..

ممنون ...

Kolang
31-07-2007, 02:14
میشه آدرس سایت های ایرانی رو هم به پست اول اضافه کنید
من الان دنبال یه سایت حاوی زیرنویس فارسی هستم (سایت فارسی زبان) اما چیزی یادم نیست، اینجا هم پیدا نکردم!

ramyar.v
31-07-2007, 02:20
سلام
من همیشه برای دیدن فیلم با زیرنویس
میرفتم فایل زیرنویس رو میزاشتم تو پوشه ی فیلم
بعد اسماشون رو یکی میکردم و بعد با جت ائدیو نگاه می کردم و مشکلی نداشت
ولی الان که ویندوز عوض کردم هر کاری که میکنم زیر نویس به فیلم اضافه نمیشه
نمیدونم قبلا کدک خاصی نصب کرده بودم یا نه
نمی دونین مشکل از کجاست؟

mohsen.rajabi
31-07-2007, 07:49
اینم زیر نویس فارسیشه اگه فرمت srt میخوای نیستش اسم این دو تا فایل رو و با فایل divx یکی کنید و با vlc player یا bsplayer یا ... ببینید در ضمن اگه از لحاض زمانی هم مشکل داشتید میتونید با SubResync -VobSub تنظیم کنید
این دو تا فایل رو بگیرید برنامه های VobSub و SubtitleCreator و جند تا برنامه ی دیگه هم داره

ممنون از شما ولی من زیر نویسی که دانلود کردم با پسوند سقف بود ولی باز هم ممنون

s_a_m4000
31-07-2007, 10:26
سلام
من همیشه برای دیدن فیلم با زیرنویس
میرفتم فایل زیرنویس رو میزاشتم تو پوشه ی فیلم
بعد اسماشون رو یکی میکردم و بعد با جت ائدیو نگاه می کردم و مشکلی نداشت
ولی الان که ویندوز عوض کردم هر کاری که میکنم زیر نویس به فیلم اضافه نمیشه
نمیدونم قبلا کدک خاصی نصب کرده بودم یا نه
نمی دونین مشکل از کجاست؟

VobSub رو نصب کن شاید مشکل حل بشه

behzad756
31-07-2007, 15:01
یک سوال داشتم . آیا جایی هست که بتونیم منو اصلی ابتدای فیلمهای DVD-Rip رو دانلود کنیم ؟

mehran_h84
31-07-2007, 19:15
سلام
لطفا اگه كسي زير نويس فارسي فيلم هاي زير رو داره برام لينك كنه
The Devil's Advocate (1CD
The Manchurian Candidate(2CD
The Fountain (1CD
The Da Vinch Cod (2CD
Titanic( 2CD
The Shawshek Redemotion (2CD
Zodiac (2CD
---- Teacher (1CD
Taxi 4 (1CD
Closer(1CD
Resident.Evil1 (1CD
HOSTEL 2 (1CD
اونایی که قرمزه در اینترنت هست و در همین سایت هم هست باید یه کم بگردی اگه وقت داشتم همشو برات لینک میکردم

S@eid
31-07-2007, 21:15
سلام
لطفا اگه كسي زير نويس فارسي فيلم هاي زير رو داره برام لينك كنه
The Devil's Advocate (1CD
The Manchurian Candidate(2CD
The Fountain (1CD
The Da Vinch Cod (2CD
Titanic( 2CD
The Shawshek Redemotion (2CD
Zodiac (2CD
---- Teacher (1CD
Taxi 4 (1CD
Closer(1CD
Resident.Evil1 (1CD
HOSTEL 2 (1CDبه این پست امین یه نگاهی بنداز ...

Amin
01-08-2007, 00:00
سلام کسی می تونه به من زیر نویس فارسی tmnt2007 or shrek 3 را بده
سلام
تو همین تاپیک پیوست کردم عزیزم
یه سرچ کنی با ابزار جستجو در این تاپیک به نتیجه میرسی

PC-PC
01-08-2007, 00:17
دوستان من یه پیشنهادی داشتم البته قبلش به امین هم گفتم الان هم اینجا می گم من یه سایت دارم که بیخود یه گوشه افتاده و به صورت تفریحی update می کنم با 10 gb فضا و bw بینهایت می خواستم ببینم علاقه مند هستید که زیرنویس های فارسی خودمون رو اونجا upload کنیم تا بقیه دوستان هم از اون استفاده کنن؟
من می تونم آرشیو بندی و search رو برای سایت درست کنم که به راحتی برای بقیه قابل پیدا کردن باشه
منتظر نظراتتون هستم
اگه شد که شد نشد هم نشد!!!
بیشتر اینو گقتم تا همه بتونیم از زیرنویس های امین خان بدون اینکه ازش هی بخوایم و اون هم هی تو زحمت بیفته و آپلود کنه استفاده کنیم
موفق باشید

رايانه
01-08-2007, 01:44
سلام به همه دوستان.من يه فيلم مستند دارم به نام Bruce Lee Interview كه هر چي تلاش كردم ؛زيرنويس فارسي پيدا نكردم.دوستان اگه كسي در اين زمينه تخصص داره و حرفه اي كار كرده ؛ با من همراهي كنه.ممنون ميشم.با سپاس

Gilopa
01-08-2007, 01:56
سلام
زير نويس فيلم Apocalypto رو مي خواستم
با تشکر

خدمت شما :

s_a_m4000
01-08-2007, 03:56
خدمت شما :

این که pass میخواد

s_a_m4000
01-08-2007, 04:00
امین جان مرسی ولی فونت همش به صورت روبرو چیکار کنم . .áç˜ ôê åçí äíäìç

encoding رو به ANSI یا Unicode تغییر بده اگه درست نشد باید فونت فارسی نصب کنی

internet
01-08-2007, 10:46
خدمت شما :

با تشکر ولي براي دانلود پسورد مي خواد

Gilopa
01-08-2007, 13:58
حواسم نبود
این رو وارد کنید:
راستی چنانچه در دیدن زیرنویس مشکلی بود بگید یکی دیگه رو آپلود کنم ..چون این فیلم زیرنویسهای مختلف داره.

leonardo_dicaprio
01-08-2007, 14:09
به نظر شما امين آقا بهترينش كدومه ؟

Gilopa
01-08-2007, 14:11
این یکی که برای فیلم آخر زمان میذارم اصلاح شده توسط خودم هستش..زمان بندیش تنظیم شده فقط به صورت 2 پارت هستش یعنی وقتی زمان زیرنویس اول تموم میشه ادامه فیلم رو باید با پارت 2 زیرنویس ببینید .به این صورت که زیر نویسها رو باید جدا از هم بذارید به این دلیل که پخش کننده فیلم شما بطور خودکار فقط زیرنویس شماره 1 رو نشون داده برای اینکه دومی رو ببینید باید حتما زیرنویس شماره 1 رو به یک محل دیگه کپی کنید تا مدیا پلیرتون بتونه دومی رو تشخیص داده .

پسورد :

Gilopa
01-08-2007, 14:20
به نظر شما امين آقا بهترينش كدومه ؟

دوست عزیز منظورت چیه ..التبه من امین نیستم...بهترینش چیه یعنی چی؟

solo
01-08-2007, 14:32
.
دوستان من دوباره تاپیک رو گشتم ولی زیرنویس فیلمی که می خواستم رو پیدا نکردم
از دوستان اگه کسی زیر نویس فیلم The Guardian رو داره
یه زحمتی بکشه بذاره ...

internet
01-08-2007, 16:17
این یکی که برای فیلم آخر زمان میذارم اصلاح شده توسط خودم هستش..زمان بندیش تنظیم شده فقط به صورت 2 پارت هستش یعنی وقتی زمان زیرنویس اول تموم میشه ادامه فیلم رو باید با پارت 2 زیرنویس ببینید .به این صورت که زیر نویسها رو باید جدا از هم بذارید به این دلیل که پخش کننده فیلم شما بطور خودکار فقط زیرنویس شماره 1 رو نشون داده برای اینکه دومی رو ببینید باید حتما زیرنویس شماره 1 رو به یک محل دیگه کپی کنید تا مدیا پلیرتون بتونه دومی رو تشخیص داده .

پسورد :

سلام
متاسفانه روي اين سرور امکان دانلود وجود نداره اگه مي شه اينجا آپلود کنيد که اين سرور خيلي ضعيف هست :

نيم ساعت در گير دانلود ده کيلويابت بودن خيلي حرفه اصلا هيچي قبول نمي کنه پسورد هم که مي دي وارد مي شه يه کد عددي هست هر چي بهش مي دي دوباره بر مي گرده صفحه ي اول
با تشکر

leonardo_dicaprio
01-08-2007, 16:33
دوست عزیز منظورت چیه ..التبه من امین نیستم...بهترینش چیه یعنی چی؟

منظورم سايت زيرنويس فيلم هاست

S@eid
01-08-2007, 18:14
سلام ... رفقا کسی زیرنویس American Pie 3 رو نداره ؟؟؟
اینی که توی تاپیک گذاشته شده تاخیر داره ... خواستم با برنامه ی Subtitle Workshop ویرایشش کنم که پیغام
داد فایلتون بی اعتبار هست و قالبش فرق فوکوله !!!

ممنون

Amin
01-08-2007, 18:23
منظورم سايت زيرنويس فيلم هاست
سلام
برای زیرنویس های انگلیسی

سلام ... رفقا کسی زیرنویس American Pie 3 رو نداره ؟؟؟
اینی که توی تاپیک گذاشته شده تاخیر داره ... خواستم با برنامه ی Subtitle Workshop ویرایشش کنم که پیغام
داد فایلتون بی اعتبار هست و قالبش فرق فوکوله !!!

ممنون
سلام
با این آموزش و برنامه میشه فایلهای sub/idx رو هم جلو عقب برد

سلام.دوستان ؛براي اين فيلم چيزي پيدا نشد.Bruce Lee Interview

سلام
پستهایی که جواب نمیگیرن یعنی زیرنویسسی براشون پیدا نشده

Gilopa
01-08-2007, 19:06
[QUOTE=internet;1382539]سلام
متاسفانه روي اين سرور امکان دانلود وجود نداره اگه مي شه اينجا آپلود کنيد که اين سرور خيلي ضعيف هست :

دوست عزیز میدونم مشکل داره چون حالت آزمایشیه منتها برای حمایت از سایت اینکار انجام میشه.

اینم برای شما در سرور مورد نظرتون :

MOHAMMAD2010
01-08-2007, 20:10
اگه سایت های خوبی برای دنلود زیرنویس فارسی وجود داره معرفی کنین؟
وقتی ادم تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میره میبینه جدید ترین فیلم ها زیرنویس عربیشون هست اونم زیاد ولی فارسی بسیلر کمه چرا این جوریه؟

s_a_m4000
01-08-2007, 23:43
میتوانی بگی کجا

زيرنويس رو با NotePad باز کن بعد از منوي فايل Save As رو انتخاي کن بعدش پايين کادر باز شده Encoding رو به ANSI تغيير بده و Save کن يکبار هم UTF-8 بکن و Save کن بعد ببين با کدوم يکيش درست نشون ميده.

s_a_m4000
02-08-2007, 00:04
اگه سایت های خوبی برای دنلود زیرنویس فارسی وجود داره معرفی کنین؟
وقتی ادم تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میره میبینه جدید ترین فیلم ها زیرنویس عربیشون هست اونم زیاد ولی فارسی بسیلر کمه چرا این جوریه؟

برای شما

caspian1
02-08-2007, 00:18
سلام
كسي زير نويس فارسي فيلم : وكيل مدافع شيطان( The Devil's Advocate ) نداره؟

leonardo_dicaprio
02-08-2007, 01:43
سلام
برای زیرنویس های انگلیسی

سلام
با این آموزش و برنامه میشه فایلهای sub/idx رو هم جلو عقب برد

سلام
پستهایی که جواب نمیگیرن یعنی زیرنویسسی براشون پیدا نشده

بسيار متشكرم

mehdi_ok1
02-08-2007, 14:34
دوستان زیر نویس رو با DVD که تو هارد دارم چطور مچ کنم

پست های صفحه اول رو خوندم ولی نتونستم

با برنامه Subtitle Workshop هر کاری میکنم برنامه قفل میکنه (1000 بار هم پاک کردم نصب کردم و نسخه های مختلف)

ممکنه یکی آموزش تصویریشو اینجا قرار بده

با تشکر فراوان:11:

Amin
02-08-2007, 16:25
نمیدونم درخواست زیر نویس هم میشه اینجا داد یا نه
اگه نمیشه داد امین پستم رو بپاک
زیر نویس این فیلم رو میخوام Unfaithful
مرسی

دوستان زیر نویس رو با DVD که تو هارد دارم چطور مچ کنم
سلام
امید جون چند روز صبر کن
خودم اصتخراج میکنم
پست های صفحه اول رو خوندم ولی نتونستم

با برنامه Subtitle Workshop هر کاری میکنم برنامه قفل میکنه (1000 بار هم پاک کردم نصب کردم و نسخه های مختلف)

ممکنه یکی آموزش تصویریشو اینجا قرار بده

با تشکر فراوان:11:

سلام
زیرنویستون چه فرمتی داره ؟
از ویندوز ویستا استفاده میکنید ؟

چه اروری میده ؟

mehdi_ok1
03-08-2007, 12:07
سلام
زیرنویستون چه فرمتی داره ؟
از ویندوز ویستا استفاده میکنید ؟

چه اروری میده ؟

با سلام

ویندوزم XP SP2 هست

پسوندش هم srt هست

این srt با اون SUB که معرفی کردید چه فرقی داره ؟

اگه ممکنه SUB برای American Pie 4 رو هم قرار بدید

اشکالات مدیا پلیر و سابتایتل شاپ یکی هست

internet
04-08-2007, 10:42
سلام
مي خواستم ببينم امکانش هست زير نويس ها رو با nero به فيلم ها ضميمه کرد ؟
و ما چند نوع فايل زير نويس داريم و فرقشون با هم چي هست
با تشکر

S@eid
04-08-2007, 12:05
اگه ممکنه SUB برای American Pie 4 رو هم قرار بدید...همین الان از DVD برات استخراج کردم ... امیدوارم زمان بندیش با فیلم شما هماهنگ باشه ...اگه هماهنگ نبود
باید با برنامه ی Shift VobSub تنظیمش کنی ...

با سلام به همگی
زیر نویس American.Pie 11 رو میخوام (قابل توجه امین آقا)
نگید سرچ کن پیدا می کنی
چون تا اینجا هرچی لینک بود دیدم هموشون مشکل داشتن
از دوستان خواهش می کنم که یجوری جورش کنن
با تشکرات قبلیDVD ش رو رد کردم وگرنه برای شما هم میزاشتم ... اگه کسی برات نذاشت می گردم برات پیدا می کنم ...

ASRE.NOVIN
04-08-2007, 12:30
Shift VobSub اینو از کجا گیر بیارم

Amin
05-08-2007, 18:20
سلام
دوستان دیگه درخواست زیرنویس رو تو این تاپیک مطرح نکنید

ممنون

p30time
05-08-2007, 21:31
سلام
دوستان دیگه درخواست زیرنویس رو تو این تاپیک مطرح نکنید

ممنون

با سلام!
يعني كلا مطرح نكنيم يا يه تاپيك جديد مي زني؟؟ :31:
با تشكر

Amin
05-08-2007, 21:35
با سلام!
يعني كلا مطرح نكنيم يا يه تاپيك جديد مي زني؟؟ :31:
با تشكر
سلام
نه دیگه کلا مطرح نشه
یه تاپیک زدم که زیرنویس ها رو توش آپلود میکنم
دوستان زیرنویس فیلمی خواستن بگردن از تو همون تاپیک دانلود کنند

اگه نبود حتما نیست دیگه ! :دی

shiraz13
06-08-2007, 03:25
:18:اقا امین خیلی خوب راهنمایم کردی اون پستی که بهم دادی ور دیده بودم ولی نخونده بودم واقعا استادم کرد الان بلد شدم ادغام کنم حتی فیلممو رایت هم کردم یه زحمت دیگه زرنویس انارو از کجا گیر بیارم کسی نداره ه ه ه ه ه ه :10:
ه ه ه ه ه ه هه ه ه:19::46::13::13::20::20::20::11:
vase agha AMIN gool:11:

p30time
06-08-2007, 04:46
سلام همگی خسته نباشید اگه زیر نویس دی وی دی این فیلم هارو گیر آوردید لطف کنید
توی این تاپیک قرار بدید ممنون و متشکر
Animal
Big Mommas House 2
Bewtched
Exorcism
GLADIATOR
Hot Shot
Haunted Highway
LOST IN TRANSLATION
Miami Vice
Prime
santana
Texas Chainsaw Massacre 2
2 Fast 2 Furious
Phone Booth
Munich
Little Miss Sunshine
VENUS
A HISTORY OF VIOLENCE
PERFUME (THE STORY OF A MURDERER (
NEW WORLD
THANK YOU FOR SMOKING
ASTRONAUT FANMER
DOWN in THE VALLAY
A SCANNER DARKLY*
Wedding Crashers*
HALF NELSON
Bob Dylan (2dvd)
Attack Of The Gryphon
The Omen 3
The Omen 4
Bringing Out Dead

با سلام!

همونطور كه آقا امين گفتن ( خودم رو نمي گم ها، آقا Amin رو مي گم :31: ) ديگه اينجا درخواست نديد!
تمام زيرنويس هاي موجود در تاپيك زير قرار داره و اگر نبود، يعني نيستش ديگه! :31:

Ali_k
06-08-2007, 11:46
سلام
نه دیگه کلا مطرح نشه
یه تاپیک زدم که زیرنویس ها رو توش آپلود میکنم
دوستان زیرنویس فیلمی خواستن بگردن از تو همون تاپیک دانلود کنند

اگه نبود حتما نیست دیگه ! :دی
امین جان ممنون با این کارت
اینجوری واقعا عالی میشه
با تشکر :27::40:

mehran_h84
06-08-2007, 13:41
با سلام
من زیرنویس فارسی هری پاتر 1 و 2 رو میخواستم
اگر دارید ممنون میشم بزارید

بابا ایول !!!!
یه کم مراعات کنید دوست گرامی در چند پست قبل تر که توضیح داده شده!!!!

™Enter_The_Love
07-08-2007, 12:26
سلام
من زیر نویسهای فارسی سریال جواهری در قصر رو دارم وقتی که فیلم رو اجرا میکنم همراه زیرنویس , زیر نویس رو درست نشون نمیده و اینطوری نشون میده :

س ل ا م چ ط و ر ی

البته چسبیده به هم اما به صورتی که گفتم حروف بزرگ هست همه و جدا جدا
چکار کنم ؟

prance666
07-08-2007, 21:33
دوستان من چگونه میتوانم فونت زیرنویس را بزرگ کنم

sms11
07-08-2007, 21:53
آقا من یه مشکل بزرگ دارم.اونم اینکه وقتی زیر نویسو با فیلم میزنم.زیر نویس مثلا باید فارسی باشه ولی یه زبونه عجیب غریب هست و اصلا فارسی نیست.با برنامه kmplayer و divxplayer جفتشم فوتش مزخرفه.حالا چی کار کنم؟

Amin
07-08-2007, 22:04
آقا من یه مشکل بزرگ دارم.اونم اینکه وقتی زیر نویسو با فیلم میزنم.زیر نویس مثلا باید فارسی باشه ولی یه زبونه عجیب غریب هست و اصلا فارسی نیست.با برنامه kmplayer و divxplayer جفتشم فوتش مزخرفه.حالا چی کار کنم؟
سلام
اگه زیرنویستون فارسی هستش و این مشکل رو دارین
Unicode ویندوزتون رو روی فارسی قرار بدین

ممنون

prance666
07-08-2007, 22:23

s_a_m4000
08-08-2007, 00:06

با چه برنامه ای فیلمها رو باز می کنی؟
فقط می خواهی مقع دیدن فیلم بزرگتر بشه فونتها یا نه همیشه ؟
ولی به هر حال اگه با JetAduio فیلم رو باز میکنی می تونی با استفاده از کلیدهای Alt+Up برای بزرگتر کردن و Alt+Down برای کوچکتر کرد زیرنویس استفاده کنی.

s_a_m4000
08-08-2007, 00:13
من زير نويس فارسي فيلم Monster House را مي خواستم

همونطوری که امین گفته لطفا دیگه اینجا در خواست زیرنویس ندین.
برای پیدا کردن زیرنویس به تایپیگ زیر مراجه کنید

و تا کامل شدن لیست می توانید از سایتهای زیر استفاده کنید.

p30time
08-08-2007, 01:42

با سلام!
علاوه بر چيزي كه امين جان گفت، مي توني اين كار رو بكني:
زيرنويس رو با notepad باز مي كني و روي Save as كليك مي كني...
بعدش در قسمت Encoding روي Ansi كليك مي كني!
فكر مي كنم درست بشه...

amir69_k
08-08-2007, 02:37
سلام آقا امین من هرچی سعی میکنم که زیرنوسم را به فیلم بچسبونم نمیشه یعنی میشه نه اونجوری که من میخوام من تمام مراحلی که شما آموزش داده بودید را انجام دادم در برنامه vob sub ولی زمانی که خروجی میگیرم زیرنویس روش هست و صدا فیل عقب جلو هست در ضمن فرمت فیلم من xvide هست و من همین را در برنامه انتخاب میکنم که کمی هم حجم کاهش پیدا میکنه حدود 100 مگ حالا من برای رفع این مشکل در قسمت audio گزینه direct stream copy را به full procecing mode تغیر میدم فیلم از نظر همه چیز درست هست به غیر از هجم حجمش سه برابر میشه مثلا فیلم من در حالت اول از 699 مگ میشه 399 مگ ولی در حالت دوم همه چیز درسته ولی هجم 1200 مگ میشه یعنی 1.2gig چیکارش کنم اخه من میخوام این ها را روی یک سیدی بزنم

bakhishman
08-08-2007, 10:35
من هر کاریش میکنمزیرنویس فارسی نمیشه .چرت و پرت مینویسه

sms11
08-08-2007, 10:52
سلام
اگه زیرنویستون فارسی هستش و این مشکل رو دارین
Unicode ویندوزتون رو روی فارسی قرار بدین

ممنون

میشه بگی چه جوری باید unicode رو عوض کنم؟

sms11
08-08-2007, 11:00
با سلام!
علاوه بر چيزي كه امين جان گفت، مي توني اين كار رو بكني:
زيرنويس رو با notepad باز مي كني و روي Save as كليك مي كني...
بعدش در قسمت Encoding روي Ansi كليك مي كني!
فكر مي كنم درست بشه...

آقا نشد.این راهم جواب نداد.آرزوی دیدن یه فیلم جدید همراه با یه زیر نویسی که عینآدم کار کنه به دل ما مونده.یا فونتش مزخرفه یا از فیلم جلوتر یا عقبتره:2:

*hamedkhatar*
08-08-2007, 11:53
سلام
من زیر نویسهای فارسی سریال جواهری در قصر رو دارم وقتی که فیلم رو اجرا میکنم همراه زیرنویس , زیر نویس رو درست نشون نمیده و اینطوری نشون میده :

س ل ا م چ ط و ر ی

البته چسبیده به هم اما به صورتی که گفتم حروف بزرگ هست همه و جدا جدا
چکار کنم ؟

سلام
شما فیلم را احتمال بالا با VLC Player اجرا میکنید درسته؟
شما یا با مدیا پلیر بازش کنید یا با KM Player که به نظر من بهترین پلیری هست که تا حالا نوشته شده
موفق باشید
:20:

™Enter_The_Love
08-08-2007, 14:13
سلام
شما فیلم را احتمال بالا با VLC Player اجرا میکنید درسته؟
شما یا با مدیا پلیر بازش کنید یا با KM Player که به نظر من بهترین پلیری هست که تا حالا نوشته شده
موفق باشید
:20:

سلام حامد جان بله با VLC Player باز میکنم
باشه تست میکنم ببنم چی میشه ممنون

MOHAMMAD2010
08-08-2007, 17:26
بهترین نرم افزار برای دیدن فیلم DIVX و اجرای همزمان زیرنویس بدون هیچ مشکلی من خودم این نرم افزار رو به همه نرم افزار ها ترجیح میدم
divx subtitle displayer
لینک دانلود با حجم بسیار کم

bakhishman
08-08-2007, 22:19
من با هر پلیری که اجرا میکنم نمیشه!

sms11
09-08-2007, 22:00
میشه بگی چه جوری باید unicode رو عوض کنم؟

ممنون که جوابمو دادین:41:

s_a_m4000
09-08-2007, 22:46
ممنون که جوابمو دادین:41:

مسیر زیر را دنبال کن
Control Panle>Reginal and langage option
بعد از منوی language تیک قسمت اول رو بزن تا نصب بشه بعد از قسمت Advanced در کادر اول فارسی رو انتخاب کن بعد ار منوی پایینی ANSI 1256 Arabic و UTF-8 رو تیک بزن.مشکل حل میشه:46:

sms11
10-08-2007, 14:05
مسیر زیر را دنبال کن
Control Panle>Reginal and langage option
بعد از منوی language تیک قسمت اول رو بزن تا نصب بشه بعد از قسمت Advanced در کادر اول فارسی رو انتخاب کن بعد ار منوی پایینی ANSI 1256 Arabic و UTF-8 رو تیک بزن.مشکل حل میشه:46:
دوست عزیز
هم از شما و هم از امین آقا تشکر میکنم.درست شد.ولی با این حساب حروف معروفی رو که عرب های بی شعور ندارند رو برای ما نشون نمیده:10:.

™Enter_The_Love
12-08-2007, 16:33
سلام
یک سوال

چطوری میشه یک زیر نویس فارسی رو بر روی فیلم (Divx ) دائمی کرد ؟ یعنی هرموقع فیلم رو play کنیم خودش زیرش زیر نویس داشته باشه

یه سوال دیگه اینکه بعضی از زیرنویسهای جواهری در قصر اینطوری هست
.åãå ÏÑ ÔåÑ ÔÇåÏí ÈÑ ÊæÇäÇíí ÏÑãÇä Çæ åÓÊ

باید چکار کرد؟

hossein moheb
12-08-2007, 18:32
دورسته نيست
آخه فارسي كه به اين راحتيا پيدا نميشه !

ehsan30
12-08-2007, 20:18
سلام
یک سوال

چطوری میشه یک زیر نویس فارسی رو بر روی فیلم (Divx ) دائمی کرد ؟ یعنی هرموقع فیلم رو play کنیم خودش زیرش زیر نویس داشته باشه

باید چکار کرد؟

سلام
در مورد سوال اولت که اطلاعی ندارم ، اگر دوستان دارند قرار دهند تا همه استفاده کنیم.
در مورد مشکل دومت باید بری به :
control panel>Date, Time, Language, and Regional Options>Regional and Language Options>Advanced>
<از منوی کشویی زبان فارسی را انتخاب کن و سیستم را ریست کن به احتمال زیاد مشکلت حل میشه :)
الان که پست را نوشتم دیدم که جوابت چند خط بالا تر هست :)
بای

s_a_m4000
13-08-2007, 03:06
سلام
یک سوال

باید چکار کرد؟

برای دائمی کردن زیرنویس روی فیلم یا به اصطلاح Hard Sub باید از برنامه های خاصی استفده کنی مثل Auto GK که با سرچ تو فورم می تونی پیداش کنی آموزشش هم هست.
درباره سوال دوم به اینجه مراجعه کنید:

PC-PC
13-08-2007, 09:11
سلام
یک سوال

برای چسبوندن زیرنویس به فیلم با هر فرمتی از آموزشی که من تو تاپیک زیر گذاشتم استفاده کنید

موفق باشید:10:

ehsan30
13-08-2007, 12:30
برای چسبوندن زیرنویس به فیلم با هر فرمتی از آموزشی که من تو تاپیک زیر گذاشتم استفاده کنید

موفق باشید:10:

سلام
PC-PC عزیز فکر کنم منظور Enter_The_Love این بود که ما یک فیلم با فورمت DIVX داریم
و می خواهیم بهش زیر نویس اظافه کنیم :)
درسته Enter_The_Love ؟؟؟
بای:)

toadstool
13-08-2007, 16:15
دوستان ببخشيد اگه تكراريه گشتم ولي نيافتم

بهترين برنامه براي تبديل فرمت SUb/IDX به SRT كه زبون فارسي رو هم ساپورت كنه چيه؟؟

با VOBSUB مي خواستم اين كارو بكنم ولي حرف حرف بايد هر كلمه رو بهش بدم

اگه ممكنه يه برنامه اي معرفي كنيد كه خودش كلمات رو تشخيص بده و در آخر فقط ما اگر مشكلي داشت

اصلاح كنيم

Amin
13-08-2007, 23:57
دوستان ببخشيد اگه تكراريه گشتم ولي نيافتم

بهترين برنامه براي تبديل فرمت SUb/IDX به SRT كه زبون فارسي رو هم ساپورت كنه چيه؟؟

با VOBSUB مي خواستم اين كارو بكنم ولي حرف حرف بايد هر كلمه رو بهش بدم

اگه ممكنه يه برنامه اي معرفي كنيد كه خودش كلمات رو تشخيص بده و در آخر فقط ما اگر مشكلي داشت

اصلاح كنيم
سلام
فعلا همچین برنامه ای وجود نداره

saee
14-08-2007, 11:19
برنامه اي هست كه وقتي مثلا dvd بدون زير نويس را ميذاريم تو درايو اون برنامه را هم زمان اجرا كنيم و زير نويس فيلم را نمايش بده؟

S@eid
14-08-2007, 15:34
برنامه اي هست كه وقتي مثلا dvd بدون زير نويس را ميذاريم تو درايو اون برنامه را هم زمان اجرا كنيم و زير نويس فيلم را نمايش بده؟

اگه KMPlayer رو نصب کنی می تونی هر زیرنویسی رو که دلت خواست روی فیلم لود کنی ...

این برنامه رو می تونی از لینک زیر بگیری ...

این عکس هم کمکت می کنه ...

وقتی فیلم رو با این برنامه باز کردی :

™Enter_The_Love
14-08-2007, 20:15
سلام
در مورد سوال اولت که اطلاعی ندارم ، اگر دوستان دارند قرار دهند تا همه استفاده کنیم.
در مورد مشکل دومت باید بری به :
control panel>Date, Time, Language, and Regional Options>Regional and Language Options>Advanced>
<از منوی کشویی زبان فارسی را انتخاب کن و سیستم را ریست کن به احتمال زیاد مشکلت حل میشه :)
الان که پست را نوشتم دیدم که جوابت چند خط بالا تر هست :)
بای

برای دائمی کردن زیرنویس روی فیلم یا به اصطلاح Hard Sub باید از برنامه های خاصی استفده کنی مثل Auto GK که با سرچ تو فورم می تونی پیداش کنی آموزشش هم هست.
درباره سوال دوم به اینجه مراجعه کنید:

ممنون از شما دو دوست عزیز:46:

sms11
14-08-2007, 22:40
سلام.میشه این فیلما رو زیر نویسشو پیدا کنید.الان سرم شلوغه نمیتونم.ممنون
transformers
88 minutes
hollow man II
mr bean's holdiday
بازم هست.حالا این چندتا رو زحمتشو بکشید

p30time
14-08-2007, 22:45
سلام.میشه این فیلما رو زیر نویسشو پیدا کنید.الان سرم شلوغه نمیتونم.ممنون
transformers
88 minutes
hollow man II
mr bean's holdiday
بازم هست.حالا این چندتا رو زحمتشو بکشید

با سلام!

1- همونطور كه امين جان گفتن ديگه درخواست زيرنويس نديد! چون تمام زيرنويس هاي فارسي موجود در نت، در تاپيك زير پيدا مي شه:

2- سرت شلوغه؟!؟! :18: :18: :18:
اگر حال داشتي :31: و سرت خلوت بود يه سرچي در تاپيكي كه آدرسش رو دادم بكن، چندتاشو ( حداقل ) پيدا مي كني! ( شوخي كردم ها ... ناراحت نشي يهو ! :46: )

sms11
15-08-2007, 10:26
با سلام!

1- همونطور كه امين جان گفتن ديگه درخواست زيرنويس نديد! چون تمام زيرنويس هاي فارسي موجود در نت، در تاپيك زير پيدا مي شه:

2- سرت شلوغه؟!؟! :18: :18: :18:
اگر حال داشتي :31: و سرت خلوت بود يه سرچي در تاپيكي كه آدرسش رو دادم بكن، چندتاشو ( حداقل ) پيدا مي كني! ( شوخي كردم ها ... ناراحت نشي يهو ! :46: )

بابت اینکه دیگه تو تاپیک درخواست ندم.چشم.چون نمیدونستم و از همه معذرت میخوام
2-در مورد اینکه گفتم سرم شلوغه الان مشغوله انجام کاری هستم .به همین دلیل وقت ندارم که دنبال زیرنویس بگردم.من بابت هر چیزی به سایت سر نمیزنم و سعی میکنم حرفمم مختصر و مفید باشه.ممن معمولا تمام کارهامو خودم انجام میدم حتی سرچ کردن کوچکترین چیز.ولی چون کار داشتم زحمت این کار به شما دادم. بابات همین بود که گفتم کار دارم
3- حالا اگه قراره تو تایک دیگه ددرخواست داده نشه ؟پس قراره اینجا چه کاری انجام بدین؟

Asalbanoo
15-08-2007, 12:40
بابت اینکه دیگه تو تاپیک درخواست ندم.چشم.چون نمیدونستم و از همه معذرت میخوام
2-در مورد اینکه گفتم سرم شلوغه الان مشغوله انجام کاری هستم .به همین دلیل وقت ندارم که دنبال زیرنویس بگردم.من بابت هر چیزی به سایت سر نمیزنم و سعی میکنم حرفمم مختصر و مفید باشه.ممن معمولا تمام کارهامو خودم انجام میدم حتی سرچ کردن کوچکترین چیز.ولی چون کار داشتم زحمت این کار به شما دادم. بابات همین بود که گفتم کار دارم
3- حالا اگه قراره تو تایک دیگه ددرخواست داده نشه ؟پس قراره اینجا چه کاری انجام بدین؟

می تونید اگر مشکلی با زیرنویسها و برنامه مربوط به انها داشته باشد را مطرح کنید

ممنون

sms11
15-08-2007, 16:17
تنها برنامه ایی که زیر نویس فارسی رو خوب نشون میده یه بررنامه اییه به اسم divx subtitle displayerهست که یادم نیست از کجا گرفتم.این برنامه هم حروف گ-چ-پ-ژ با ک رو نشون نمیده.چی کار کنم؟لطفا نگید که kmplayer رو امتحان کنم.این برنامه برای بعضی از فیلم ها اینطوریه که صدا از تصویر جلو میافتده و کلا ریتم فیلمو به هم میریزه ولی برای بعضی از فیلم ها باهاش مشکلی ندارم.

p30time
15-08-2007, 21:10
تنها برنامه ایی که زیر نویس فارسی رو خوب نشون میده یه بررنامه اییه به اسم divx subtitle displayerهست که یادم نیست از کجا گرفتم.این برنامه هم حروف گ-چ-پ-ژ با ک رو نشون نمیده.چی کار کنم؟لطفا نگید که kmplayer رو امتحان کنم.این برنامه برای بعضی از فیلم ها اینطوریه که صدا از تصویر جلو میافتده و کلا ریتم فیلمو به هم میریزه ولی برای بعضی از فیلم ها باهاش مشکلی ندارم.

با سلام!

با Km و يا Jet audio برو ... هيچ مشكلي برات پيش نمياد!

ضمنا اون قضيه ي شلوغي سر فقط يه شوخي دوستانه بود! :10: اميدوارم ناراحت نشده باشي ( كه ميدونم نشدي :31: )

sms11
15-08-2007, 21:45
با سلام!

با Km و يا Jet audio برو ... هيچ مشكلي برات پيش نمياد!

ضمنا اون قضيه ي شلوغي سر فقط يه شوخي دوستانه بود! :10: اميدوارم ناراحت نشده باشي ( كه ميدونم نشدي :31: )

منظورت از km همون km player هست؟اگه منظورت اینه من که گفتم بعضی از فیلما نمیشه.حالا با jet audio میشه زیر نویس فارسی هم دید که حروف گ-چ-پ-ژ-ک هم دیده بشه؟
بابات شوخی هم خواهش میکنم. نه داشی ناراحت نشدم.من فقط دلیلشو بهت گفتم:10:

p30time
15-08-2007, 23:02
منظورت از km همون km player هست؟اگه منظورت اینه من که گفتم بعضی از فیلما نمیشه.حالا با jet audio میشه زیر نویس فارسی هم دید که حروف گ-چ-پ-ژ-ک هم دیده بشه؟
بابات شوخی هم خواهش میکنم. نه داشی ناراحت نشدم.من فقط دلیلشو بهت گفتم:10:

با سلام!

بله منظور همون بود ... مخفف كردم!

ضمنا من با Jet و Km امتحان كردم همه نوع زيرنويس رو و همه رو ساپرت مي كنند با تمام حروف ... ( ضمنا باز مخفف كردم ها :31: )

با تشكر :10:

sms11
16-08-2007, 10:10
با سلام!

بله منظور همون بود ... مخفف كردم!

ضمنا من با Jet و Km امتحان كردم همه نوع زيرنويس رو و همه رو ساپرت مي كنند با تمام حروف ... ( ضمنا باز مخفف كردم ها :31: )

با تشكر :10:

میشه بگی چطوری با jet audio زیر نویسو لود کنم؟؟هر کاری میکنم گزینه ایی به اسم subtitle پیدا نمیکنم

S@eid
16-08-2007, 10:24
میشه بگی چطوری با jet audio زیر نویسو لود کنم؟؟هر کاری میکنم گزینه ایی به اسم subtitle پیدا نمیکنمفیلم و زیرنویست رو بریز توی یه فولدر و اسمشون رو یکی کن ... وقتی فیلم رو با Jet باز کنی زیرنویس نمایش داده میشه ...

saee
16-08-2007, 10:50
میگم اگر فیلم رو Cd باشه .اون وقت چطور زیرنویس را روش لود کنم.

S@eid
16-08-2007, 12:18
میگم اگر فیلم رو Cd باشه .اون وقت چطور زیرنویس را روش لود کنم.

این پست شامل حال شما هم میشه ...

s_a_m4000
19-08-2007, 01:37
میشه بگی چطوری با jet audio زیر نویسو لود کنم؟؟هر کاری میکنم گزینه ایی به اسم subtitle پیدا نمیکنم

نیازی به لود کردن زیرنویس نیست فقط کافیه اسم زیرنویس رو با اسم فیلم یکی کنید تا زیرنویس به طور خودکار لود بشه.
در ضمن با Right Click روی فیلم در حال پخش و رفتن رو بخش Subtitle میشه تنظیمات میختلف رو اعمال کرد.

sms11
21-08-2007, 18:29
دوستان یه برنامه مولتی مدیای توپ واسه کامپیوترم میخواستم.
ببینید دوستان کامپیوتر من پنتیوم II با رم 256 هست.خیلی کامپیوتر خزیه.خودم تا حالا km و jet audio رو روش نصب کردم.توی این دو تا وقتی قیلمو که فرمتش divx هست رو میزاری.صدا از تصویر جلو میوفته و صدا و تصویر با هم جور نیست.بعدشم که برنامه divx رو نصب کردم بعد از یه مدتی از برنامه ایراد میگرفت و اصلا برنامه باز نمیشه.جدیدا یه برنامه پیدا کردم که خیلی خوب بود.اسمشم Div X SubTitle Displayer هست.داشتم باهاش فیلم میدیدم.وقتی فیلم رو برای بار چهارم باز کردم که ببینم از فیلم ایراد میگیره و بار نمیکنه.و اون فیلم هایی که قبلا ندیده بودم وقتی با این برنامه باز میکنم.چون بار اولشون هست باز میشه.
ازتون خواهش میکنم.اگه میتوند یه پلیر واسه این سیستم من معرفی کنید یا بگید ایرادش چیه .اگه تونستم از ایرادش عکس میگیرم و براتون میفرستم.خواهش میکنم هر چه سریعتر کمک کنید.اگه بازم احتیاج به توضیح بود بگید

اینم عکس اروری که وقتی میخوام فیلم ببینم میگیره و بلافاصله که دکمه dont send رو میزم نرم افزار بسته میشه.حالا چی کار کنم؟

کد:

Asalbanoo
21-08-2007, 19:39
ببینید دوستان کامپیوتر من پنتیوم II با رم 256 هست.خیلی کامپیوتر خزیه.خودم تا حالا km و jet audio رو روش نصب کردم.توی این دو تا وقتی قیلمو که فرمتش divx هست رو میزاری.صدا از تصویر جلو میوفته و صدا و تصویر با هم جور نیست.بعدشم که برنامه divx رو نصب کردم بعد از یه مدتی از برنامه ایراد میگرفت و اصلا برنامه باز نمیشه.جدیدا یه برنامه پیدا کردم که خیلی خوب بود.اسمشم Div X SubTitle Displayer هست.داشتم باهاش فیلم میدیدم.وقتی فیلم رو برای بار چهارم باز کردم که ببینم از فیلم ایراد میگیره و بار نمیکنه.و اون فیلم هایی که قبلا ندیده بودم وقتی با این برنامه باز میکنم.چون بار اولشون هست باز میشه.
ازتون خواهش میکنم.اگه میتوند یه پلیر واسه این سیستم من معرفی کنید یا بگید ایرادش چیه .اگه تونستم از ایرادش عکس میگیرم و براتون میفرستم.خواهش میکنم هر چه سریعتر کمک کنید.اگه بازم احتیاج به توضیح بود بگید

اینم عکس اروری که وقتی میخوام فیلم ببینم میگیره و بلافاصله که دکمه dont send رو میزم نرم افزار بسته میشه.حالا چی کار کنم؟

کد:

سلام
دوست عزیز این سومین تاپیکی هست که این مطلب را در آن مطرح می کنید...

دوستان اگر اطلاعاتی داشته باشند..با یک بار گفتن مشکلتون کمک می کنند
لازم به تکرار خواستتون نیست

ممنون

s_a_m4000
21-08-2007, 21:22

کد:

دوست عزیز درسته که این مشکل نباید تو این تایپیک مطرح میشد ولی به هر حال....
برای اینکه تو باز کردن فیلم مشکل نداشته باشید برنامه K-Lite mega codec pack رو از سایت زیر بگیرید

این برنامه تمام کدکهای لازم برای پخش انواع فورمتها را رو کامپیوتر شما نصب می کنه.
اگر دنبال یه پلیر قوی هستی Cyberlink PowerDVD رو امتحان کن.

milad_888
21-08-2007, 22:23
اینجا کسی از subtitle چیزی میدونه

من 10 تا subtitle (زیرنویس) فارسی دانلود کردم ولی همشون فونت هاش اجق وجقه نه فارسیه نه انگلیسی
Çíä Ýíáã ÈÑ ÇÓÇÓ ÍæÇÏË æÇÞÚí ÓÇÎÊå ÔÏå اینطوریه

چه کار باید بکنم ؟؟؟
لطفآ جواب بدید لازم دارم ممنونم

asalbanoo اینجا میتونید جوابم رو بدید؟

s_a_m4000
21-08-2007, 23:57
اینجا کسی از subtitle چیزی میدونه

من 10 تا subtitle (زیرنویس) فارسی دانلود کردم ولی همشون فونت هاش اجق وجقه نه فارسیه نه انگلیسی
Çíä Ýíáã ÈÑ ÇÓÇÓ ÍæÇÏË æÇÞÚí ÓÇÎÊå ÔÏå اینطوریه

چه کار باید بکنم ؟؟؟
لطفآ جواب بدید لازم دارم ممنونم

asalbanoo اینجا میتونید جوابم رو بدید؟

اگه یه نیگاهی به پستهای قبلی می کردین جوابتون رو میدید.
برای شما

sms11
22-08-2007, 00:04
دوست عزیز درسته که این مشکل نباید تو این تایپیک مطرح میشد ولی به هر حال....
برای اینکه تو باز کردن فیلم مشکل نداشته باشید برنامه K-Lite mega codec pack رو از سایت زیر بگیرید

این برنامه تمام کدکهای لازم برای پخش انواع فورمتها را رو کامپیوتر شما نصب می کنه.
اگر دنبال یه پلیر قوی هستی Cyberlink PowerDVD رو امتحان کن.

با power dvd میشه زیر نویس فارسی فیلم هم دید؟نه اینکه به فیلم چسبیده باشه.از اینا که دانلود میشه

s_a_m4000
22-08-2007, 02:27
با power dvd میشه زیر نویس فارسی فیلم هم دید؟نه اینکه به فیلم چسبیده باشه.از اینا که دانلود میشه

بله میشه.البته اون K-Lite Mega Codec رو هم نصب کن.چون زیرنویس رو با استفاده از Direct vobsub لود میکنه که تو این هستش.

danavan
22-08-2007, 03:07
سلام.فلیپس مدل HTS3110 Home Theater Systems زیرنویس فارسی فیلمهای divx رو هشلفت نشون میده کسی میتونه راهنماییم کنه؟

*PiNk PaNTHeR*
22-08-2007, 03:15
سلام.فلیپس مدل HTS3110 Home Theater Systems زیرنویس فارسی فیلمهای divx رو هشلفت نشون میده کسی میتونه راهنماییم کنه؟
سلام.
برو به Contorol Panel>Regional and Lang
و تب Advence زبون فارسی رو به Non-Unicode Programs اضافه کن درست میشه.

danavan
22-08-2007, 13:29
سلام.
برو به Contorol Panel>Regional and Lang
و تب Advence زبون فارسی رو به Non-Unicode Programs اضافه کن درست میشه.
مرسی از کمکتون.

fareed
22-08-2007, 15:00
سلام بر دوستان عزیز
من خیلی وقت بود که به دنبال روشی بودم که بدون صرف وقت زیاد و بدون دستکاری کردن ساختار فیلم های دی وی دی و نیاز به پروسه تبدیل فیلم ها و اضافه کردن زیر نویس به آنها و رایت مجدد بتونم دی وی دی رو تو کامپیوتر بذارم و با زیر نویسی که دانلود کردم فیلم را تماشا کنم. روش های زیادی که دوستان توی این سایت و جاهای دیگه گفته بودند با تمام محاسن این نیاز منو بی پاسخ می گذاشت
تا اینکه با یک پلیر آشنا شدم که با راست کلیک کردن وسط اسکرین امکان اضافه کردن زیر نویس از روی کامپیوتر را در حین پخش فیلم فراهم می کرد به این ترتیب من زیرنویس هامو دانلود کرده هنگام پخش فیلم به راحتی به اون اضافه می کنم
crystal player این امکان را فرهم میکنه و کلی امکانات دیگه در اختیار شما قرار میده

fareed
22-08-2007, 15:22
در استفاده از این نرم افزار ممکنه دو تا مشکل پیش بیاد که به راحتی قابل حل هستند
1- فونت زیر نویس شناخته نمی شه در نتیجه شما یک سری کاراکتر های مربع به جای زیر نویس روی فیلم مشاهده میکنید
راه حل: در قسمت سمت راست بالای پلییر امکانات تنظیم نرم افزار وجود دارد گزینه دوم از سمت چپ برای تنظیمات زیرنویس است شما باید فونت زیر نویس را آنجا عوض کنید فونت هایی که با B شروع می شوند کاملا مناسب هستند مانند B lotus - B zar اینها فونت های پارسا هستند که می توانید با یک سرچ کوچک در اینترنت آنها را پیدا کنید

مشکل دیگر چند تکه بودن فیلم هاست مثلا فیلم شما از دو vcd تشکیل شده یا مثلا در فرمت دی وی دی از چند تا فایل vob ولی زیر نویس شما یک تکه است به همین دلیل وقتی شما قسمت دوم را در دستگاه قرار می دهید و زیر نویس را اضافه میکنید زیر نویس از اول شروع میشود
راه حل: روشی که من استفاده می کنم تکه تکه کردن زیرنویس هاست برای این کار از برنامه subtitle workshop استفاده می کنم و طی چند دقیقه زیر نویس را چند تکه میکنم و از زندگی لذت می برم
subtitle workshop نرم افزار فوق العاده ساده ای است که آموزش فارسی آن در سایت زیر موجود است

milad_888
22-08-2007, 16:19
اگه یه نیگاهی به پستهای قبلی می کردین جوابتون رو میدید.
برای شما

اگه من میخواستم پست های قبلی رو نگاه بکنم یه قرن طول میکشید.
به هر حال ممنون

syamak790
22-08-2007, 18:07
زیر نویس درسته Zodiac 2007 رو یکی زحمت کشه آپلود کرده من خودمم تست کردم می تونید از اینجا بگیرید

سلام
چجوری میشه به srt تبدیل کرد ؟

ببخشید اگه تکراریه

sms11
22-08-2007, 18:27
بله میشه.البته اون K-Lite Mega Codec رو هم نصب کن.چون زیرنویس رو با استفاده از Direct vobsub لود میکنه که تو این هستش.

خوب برنامه ها رو دانلود کردم.میشه بگی با power dvd چطوری زیر نویس فیلمو بیارم؟

s_a_m4000
22-08-2007, 19:28
خوب برنامه ها رو دانلود کردم.میشه بگی با power dvd چطوری زیر نویس فیلمو بیارم؟
فقط کافیه که زیرنویس فیلم رو با خود فیلم هم نام کنی بعد فیلم رو باز کنی خودش اتومات لود میکنه در ضمن اگه K-Lite mega codec pack رو نصب کرده باش با JetAudio هم می تونی فیلم رو باز کنی که برای دیدن زیرنویس تو هر پلیری باید زیرنویس را با خود فیلم هم نام کنی

s_a_m4000
22-08-2007, 20:36
سلام

ببخشید اگه تکراریه

تا جایی که من میدونم امکان نداره ولی اگه کسی چیزی میدونه در این مورد بگه!
می تونید به تایپیک زیر هم مراجعه کنید

blackspider
24-08-2007, 13:16
یه نفر لطف کنه یه لینک سالم از برنامه subtittle finder بزاره ممنون می شم . هر لینکی تو این صفحات هست اکسپایر شدست...

Balrog
24-08-2007, 16:26

s_a_m4000
24-08-2007, 16:36
یه نفر لطف کنه یه لینک سالم از برنامه subtittle finder بزاره ممنون می شم . هر لینکی تو این صفحات هست اکسپایر شدست...

برای شما

PC-PC
24-08-2007, 17:26
سلام

ببخشید اگه تکراریه

هیچ راهی برای این تبدیل وجود نداره البته فعلا.ولی یه آموزش تو سایت farsisubtitle.com هستش که با اون به راحتی می تونید مثل زیرنویس های srt تنظیمشون کنید و با زمان فیلم تنظیمشون کنید که از پایین می تونی دانلود کنی

Balrog
25-08-2007, 03:16
يه سؤالى دارم كه نمى‌دونم اينجا بايد پرسيد يا جاى ديگه:
اگه يه DVD رو ريپ كنيم و بخوايم كه زيرنويس اون رو به صورت srt در كنار فايل ريپ شده داشته باشيم، بايد چه كنيم؟ به عبارت ديگه چطور مى‌شه زيرنويس رو از DVD استخراج كرد؟

s_a_m4000
25-08-2007, 03:21
اگه يه DVD رو ريپ كنيم و بخوايم كه زيرنويس اون رو به صورت srt در كنار فايل ريپ شده داشته باشيم، بايد چه كنيم؟ به عبارت ديگه چطور مى‌شه زيرنويس رو از DVD استخراج كرد؟

سلام.
با برنامه Auto GK می تونی این کار بکنی فقط کافیه که بعد از Add کردن فیلم تو بخش مشخص شده نوع زیرنویس را تعیین کنی بعد تعیین کنی که می خواهی زیرنویس به صورت جدا باشه یا Hard Sub .

Amin
25-08-2007, 03:31

پاسخ

سلام.
با برنامه Auto GK می تونی این کار بکنی فقط کافیه که بعد از Add کردن فیلم تو بخش مشخص شده نوع زیرنویس را تعیین کنی بعد تعیین کنی که می خواهی زیرنویس به صورت جدا باشه یا Hard Sub .
+
البته زیرنویسی که از دی وی دی استخراج میشه فرمتش sub/idx هستش نه srt

Balrog
25-08-2007, 14:19
اگه فرمت sub / idx رو به srt تبديل كنيم، سينك بودن زيرنويس با فيلم تغيير نمى‌كنه كه؟

alirezamt2006
25-08-2007, 16:34
سلام به همه اساتید و دوستان

یه سوال داشتم . میخواستم بدونم چه طور میشه فرمت sub / idx رو به srt و بالعکس تبدیل کرد..مرسی

Ali_k
25-08-2007, 19:21
سلام به همه اساتید و دوستان

یه سوال داشتم . میخواستم بدونم چه طور میشه فرمت sub / idx رو به srt و بالعکس تبدیل کرد..مرسی
سلام
فعلا همچین برنامه ای موجود نیست

دوستان من یه مشکلی پیدا کردم موقع اضافه کردن زیرنویسها با برنامه ی virtual-dub و استفاده از tmpgenc در برنامه ی اولی وقتی فیلمی را باز میکنم بر روی تصویر ارورر زیر میاد که بر روی فایل اصلی هم میوفتد قبلا اینجور نبود مشکل از کجاست ؟
اینم عکس اروری که روی تصویر میاد

راستی میشه یه بار دیگه لطفا توضیح بدید که وقتی یه فیلم دو تا زیرنویس داره ( سیدی یک و دو )
چطور میشه تبدیلشون کرد به یک زیرنویس
ممنون

Alisma
25-08-2007, 21:53
سلام نمي دونم تو جاي درست درخواست دادم يا نه ولي زير نويس فيلم Maria Antonieta رو به زبون فارسي يا انگليسي مي خواستم. پسوند فيلم هم avi هست اگه ميشه بگين چه طوري بايد قرار بدم زيرنويس رو با فيلم.

آخه اين فيلمو من از تاپيك تك لينكاي ريزوم دار لينكشو گرفتم و دانلوديدم ولي معلوم نيست زبونش كجاييه !! يعني خودش انگليسيه ولي دوبلش نه !!

توروخدا كمكم كنين فيلم قشنگيه حيفه نفهمم چي مي گن !!

s_a_m4000
25-08-2007, 21:57
سلام

راستی میشه یه بار دیگه لطفا توضیح بدید که وقتی یه فیلم دو تا زیرنویس داره ( سیدی یک و دو )
چطور میشه تبدیلشون کرد به یک زیرنویس
ممنون
با Subtitle WorkShop می تونی که تایپکش اینجاست

برای این سوالتون هم به اینجا مراجعه کنید

s_a_m4000
25-08-2007, 22:02
سلام نمي دونم تو جاي درست درخواست دادم يا نه ولي زير نويس فيلم Maria Antonieta رو به زبون فارسي يا انگليسي مي خواستم. پسوند فيلم هم avi هست اگه ميشه بگين چه طوري بايد قرار بدم زيرنويس رو با فيلم.

آخه اين فيلمو من از تاپيك تك لينكاي ريزوم دار لينكشو گرفتم و دانلوديدم ولي معلوم نيست زبونش كجاييه !! يعني خودش انگليسيه ولي دوبلش نه !!

توروخدا كمكم كنين فيلم قشنگيه حيفه نفهمم چي مي گن !!

جای درستی نبود از این به بعد دیگه درخواست زیرنویس قرار شد ندیم :18:و برای پیدا کردن زیرنویس به تایپیک زیر مراجعه کنید :11:و از اونجا پیداش کنید اگه نبود دیگه نیست فعلا دنبالش نگرد:41:

برای نشون دادن زیرنویس هم بعد از دانودش باید اونو کنار فیلم بزاری و با اسم فیلم همنامش کنی بعد با یه پلیری بازش کنی مثل JetAudio زیرنویس خود به خود نمایش داده میشه.

alirezamt2006
26-08-2007, 09:47
سلام یه سوال فنی؟ می خواستم بدونم نرم افزاری هست که فایل زیر نویس انگلیسی رو به فایل زیرنویس فارسی تبدیل کنه؟ ممنون

nachia
26-08-2007, 12:02
سلام میبخشید چطوری می تونم رنگ زیر نویسمو در هنگام نمایش تو مدیا پلیر تغییر بدم

Ali_k
26-08-2007, 18:23
با Subtitle WorkShop می تونی که تایپکش اینجاست

برای این سوالتون هم به اینجا مراجعه کنید

ممنون از پاسخگوییتون
کسی در مورد مشکل اول من نمیتونه راهنمایی کنه ؟

Amin
27-08-2007, 00:46
سلام میبخشید چطوری می تونم رنگ زیر نویسمو در هنگام نمایش تو مدیا پلیر تغییر بدم
سلام
فکر کنم این تغییرات رو تو برنامه SW همون subtitle workshop بتونید انجام بدین

s_a_m4000
27-08-2007, 00:59
سلام یه سوال فنی؟ می خواستم بدونم نرم افزاری هست که فایل زیر نویس انگلیسی رو به فایل زیرنویس فارسی تبدیل کنه؟ ممنون

:18::18:مگه همچین چیزی میشه آخه؟؟؟ شاید منظورت ترجمه از انگلیسی به فارسی باشه که در اون مورد هم شاید چندتا نرم افزار باشه که حالا اگه اینم نادیده بگیریم که درست ترجمه می کنند یا نه باز هم باید متن های ترجمه شده رو خودت جایگزین کنی!

siracoos
02-09-2007, 01:13
دوستان خسته نباشيد
البته حوصله نداشتم از اول تاپيك رو بخونم
اما در وحله اول تشكر ميكنم از همه دوستان
كه زحمت زير نويس ها رو ميكشن

بايد خدمت همه دوستان عرض كنم كه :
به همه پيشنهاد ميكنم از برنامه km player استفاده كنيد
اين برنامه به هيچ كدام از نيازهاي شما نه نميگه
همه نوع فرمتي رو پخش ميكنه انواع فرمت هاي دي وي دي وي سي دي ام پي تري در انواع پسوندها
قابليت هاي فراووني هم داره
اما نكته مهمش اينجاست كه شما تصوير شما با هر فرمتي كه باشه با يه زير نويس كه حتي اگر مال اون فرمت هم نباشه پخش ميكنه
احتياج نيست كه اگر فرمت شما وي سي دي هست حتما زير نويستون هم براي اون فرمت نوشته شده باشه

البته شما از من خيلي اطلاعاتتون بالاتره
اما گفتم منم يه چيزي پرونده باشم
موفق باشيد

Amin
02-09-2007, 01:44
دوستان خسته نباشيد
البته حوصله نداشتم از اول تاپيك رو بخونم
اما در وحله اول تشكر ميكنم از همه دوستان
كه زحمت زير نويس ها رو ميكشن

بايد خدمت همه دوستان عرض كنم كه :
به همه پيشنهاد ميكنم از برنامه km player استفاده كنيد
اين برنامه به هيچ كدام از نيازهاي شما نه نميگه
همه نوع فرمتي رو پخش ميكنه انواع فرمت هاي دي وي دي وي سي دي ام پي تري در انواع پسوندها
قابليت هاي فراووني هم داره
اما نكته مهمش اينجاست كه شما تصوير شما با هر فرمتي كه باشه با يه زير نويس كه حتي اگر مال اون فرمت هم نباشه پخش ميكنه
احتياج نيست كه اگر فرمت شما وي سي دي هست حتما زير نويستون هم براي اون فرمت نوشته شده باشه

البته شما از من خيلي اطلاعاتتون بالاتره
اما گفتم منم يه چيزي پرونده باشم
موفق باشيد
سلام
بله حق با شماست
تقریبا میشه گفت از وقتی این نرم افزار رو نصب کردم
دیگه برای دیدن فایلهای تصویری jetAudio و Media Player Classic رو گذاشتم کنار

بسیار فوق العادست

nachia
02-09-2007, 02:45
سلام
فکر کنم این تغییرات رو تو برنامه SW همون subtitle workshop بتونید انجام بدین
سلام
من خیلی باهاش کلنجار رفتم ولی نشد تو خود برنامه به رنگ زرد میشه(زیر نویس) ، ولی نمی تونم موقعه نمایش فیلم زیر نویسو زرد کنم

nachia
02-09-2007, 02:48
شرمندم این برنامه km player رو از کجا میشه دانلود کرد کسی ازش لینکی داره ممنون میشم اگر لطف کنید

s_a_m4000
02-09-2007, 03:09
شرمندم این برنامه km player رو از کجا میشه دانلود کرد کسی ازش لینکی داره ممنون میشم اگر لطف کنید
برای شما

یا

alisat80
03-09-2007, 21:12
کسی میتونه به من کمک کنه ؟
من زمانی که با برنامه subtitle workshop کار می کنم و فایل زیر نویس را لود می کنم زیر نویس های لود شده به شکل حرو اجق وجق ظاهر می شه . البته تغیرات گفته شده را در Regional Language انجام دادم دیگه نمیدونم مشکل کجاست.

Asalbanoo
03-09-2007, 21:29
کسی میتونه به من کمک کنه ؟
من زمانی که با برنامه subtitle workshop کار می کنم و فایل زیر نویس را لود می کنم زیر نویس های لود شده به شکل حرو اجق وجق ظاهر می شه . البته تغیرات گفته شده را در Regional Language انجام دادم دیگه نمیدونم مشکل کجاست.

سلام
به این تاپیک مراجعه کنید

ممنون

siracoos
03-09-2007, 21:31
دوست عزيز نميدونم
اما يك بار براي خود من همچين مشكلي به وجود اومد
پس از كلي درگيري و بزن و بكوب دست آخر وقتي فايل زير نويس رو با ورد پد باز كردم ديدم سورس اول زير نويس
بعني اولين جمله زير نويس خالي و چيزي درش نوشته نشده
من هم يه كلمه توي اون بازه ي زماني تعريف شده نوشتم و بعد درست شد
حالا شما هم ميخواي امتحان كن
ضرري نداره

Razel
04-09-2007, 00:16
سلام
من یک سوال داشتم و اون اینه که چطور و با چه برنامه ای میتونم یک فایل ویدئویی mkv رو همراه با یک زیرنویس فارسی به صورت dvd رایت کنم؟ دستگاه پخش خانگی ما ویدئوهای که زیرنویس فارسی جداگانه دارند رو درست نشون نمیده ولی dvd هایی که زیرنویس فارسی دارند رو نشون میده. لطفا کمکم کنید.

اگر سوالم تکراری بود معذرت میخوام دقیقا نمیدونستم چیو باید جستجو کنم.

خیلی ممنون.

siracoos
04-09-2007, 20:15
سلام
من یک سوال داشتم و اون اینه که چطور و با چه برنامه ای میتونم یک فایل ویدئویی mkv رو همراه با یک زیرنویس فارسی به صورت dvd رایت کنم؟ دستگاه پخش خانگی ما ویدئوهای که زیرنویس فارسی جداگانه دارند رو درست نشون نمیده ولی dvd هایی که زیرنویس فارسی دارند رو نشون میده. لطفا کمکم کنید.

خیلی ممنون.

از برنامه total video convertor استفاده كنيد
قابليت هاي فراوان داره
به اضافه اينكه :
زير نويس فايلتون رو خودتون ميتونيد انتخواب كنيد
تقريبا تمام فرمتها رو پشتيباني ميكنه
حتي شما با استفاده از اين برنامه ميتوني فايل mkv رو مستقيما به 3gp تبديل كنيد
به اضافه اينكه يه پلير خيلي قوي هم همراهش داره

فقط مسئله اي كه وجود داره اينه كه براي تبديل فرمتها به يكديگر زمان زيادي لازم داريد
مثلا من سريال جواهري در قصر رو به وي سي دي تبديل كردم براي هر قسمتش حدود يك ساعت و نيم وقت گذاشتم
كه اينم ربطي به اين برنامه نداره ، شما از هر برنامه ديگه اي هم كه استفاده كنيد همين حدود وقت گيره

danavan
05-09-2007, 03:42
سلام

خیلی ممنون.
فایل ها با فرمت mkv فکر نکنم توسط هیچ دی وی دی خانگی ساپرت بشه،اما اگر دستگاهتون divx رو پخش میکنه ولی زیر نویس ها ی فارس رو هشلفت نشون میده برای اینکه بتونی زیر نویس فارسی رو مشاهده کنی از AviSub v2.1 استفاده کن این نرم افزار زیر نویس رو به صورت عکس می چسبونه به فیلم (در مدت کمتر از 2 دقیقه) صد در صد هم جواب میده.

hp1361
05-09-2007, 18:02
سلام

دوستان من هركاري كردم نتونستم با jet audio زير نويس هارو بيارم ورژنش هم 6.2.6 پلاس هست فايل هاي دي وي دي هم هم نام با پسوند هاي bup , ifo , vob هستن .

نرم افزار windvd رو نصب كردم زير نويس مياد اما قسمتي از نوشته ها زير ناحيه سياه رنگ پايين فيلم پنهان ميشه

ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين

s_a_m4000
05-09-2007, 18:55
سلام

دوستان من هركاري كردم نتونستم با jet audio زير نويس هارو بيارم ورژنش هم 6.2.6 پلاس هست فايل هاي دي وي دي هم هم نام با پسوند هاي bup , ifo , vob هستن .

نرم افزار windvd رو نصب كردم زير نويس مياد اما قسمتي از نوشته ها زير ناحيه سياه رنگ پايين فيلم پنهان ميشه

ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين
jet audio تو باز کردن زیرنویس نه تنها مشکلی نداره بلکه خیلی هم خوب عمل میکنه من خودم قبلا با همین ورژن کار می کردم!
اینطوری که من فهمیدم می خواهی یک فیلم DVD رو ببینی ! اگه زیرنویس لود نمیشه روی تصویر راست کلیک کن و از منوی Subtitle زیرنویس دلخواهت رو امتحان کن!
اما به نظر من برای دیدن فیلمهای DVD از Cyberlink PowerDVD استفاده کن،امکانات و کیفیت تصویرش عالیه!