PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و تبادل نظر درباره ی تغییرات ایجاد شده در انجمن های پی سی ورلد (سوالات و اشکالات)

صفحه ها : [1] 2 3

Meisam
21-05-2012, 13:03
سلام به همه ی دوستان و همراهان همیشگی
ورژن انجمن های پی سی ورد ارتقا پیدا کرده و از هم اکنون با نسخه جدید و ظاهر جدید در دسترس دوستان خواهد بود
با تغییرات ایجاد شده در انجمن ها مطمئنا اشکالات و ایراداتی هنوز در انجمن وجود داره که اصلاح نشده و باید اصلاح بشه
دوستان عزیز اگر موردی رو مشاهده کردید یا به ذهنتون رسید لطفا در این تاپیک بنویسید تا جهت بررسی بیشتر مورد توجه
قرار بگیره ... پیشاپیش از همه ی دوستان تشکر میکنیم.

مرسی.
میثم.

Meisam
21-05-2012, 15:59
با سلام مجدد
نکته ی دیگه اینه که با توجه به اینکه ظاهر انجمن نسبت به قبل تغییر زیادی کرده ما برای اینکه دوستان راحتتر بتونن
به این تغییرات عادت کنند، علاوه بر تمپلت اصلی vB4 یک تمپلت دیگر که در سیستم به نام "آبی خاکستری" به ثبت
رسیده آماده ی استفاده کردیم (تمپلت پیش فرض "آبی خاکستری" میباشد).
میتونید بین این دو تمپلت یکی رو به دلخواه خودتون تغییر بدید. (از منوی پایین انجمن)
لطفا در صورتی که میخواید ایراد یا اشکالی در مورد انجمن مطرح کنید که مربوط به ظاهر انجمن میباشد حتما تمپلتی
که درش اشکال رو مشاهده کردید رو نام ببرید.

مرسی.
میثم.

majid322
21-05-2012, 16:28
تغییراته خوبیه باید زودتر اعمال میشد ..ممنون..
راستی چرا نمیشه تشکر کرد؟

---------------

اپدیت : تونستم تشکر کنم ..

.:PAR3A:.
21-05-2012, 16:28
من به شخصه اصلا نمی تونم ظاهر جدید رو تحمل کنم.
یکی از دلایلی که من توی هیچ انجمنی جز P30 فعالیت نمی کنم ، همینه. کنار اومدن با ظاهر این چنینی (مثل PT یا ---------.ir ــه کاملا) واسه من غیر ممکنه.

linkinpark20
21-05-2012, 16:29
ممنون از زحماتت میثم جان واقعا قالب زیبا و متینی شد.یک خسته نباشید جانانه تقدیم به شما و تمامی همکارنتون

Last Night
21-05-2012, 16:31
دستتون درد نکنه ...
بالاخره باز شد اخیش.......

یه سوال دارم....میشه این قسمت سمت چپ(جدیدترین تاپیک های انجمن و جدیدترین پستهای انجمن)درقسمت بالا قرار بگیره؟

با این حالتی که الان هست فضای پِرت زیادی در قسمت های پایین سمت چپ صفحه اصلی دیده میشه که چشم نواز نیست....

یه پیشنهادم دارم:میشه رنگ پس زمینه رو یه مقدار بیشتر به خاکستری متمایل کنید؟رنگ روشن در ساعات طولانی چشمو خسته میکنه......

21-05-2012, 16:35
میثم جان ، راهی نیست که توی همون قسمت انتخاب استایل ، یه استایلی اضافه کنید که کلا شبیه حالت قبلی بشه؟! :|

amirpers
21-05-2012, 16:37
ممنون که قالب انجمن عوض شد بعد از مدت ها اما ...
اما به نظر من این قالب زیادی ساده است. هر دو حالتش. صفحه اصلی انجمن مشکلی نداره به اون صورت اما تاپیک ها زیادی رنگ سفید و ساده به خودش گرفته و گزینه تشکر هم جای خوبی قرار نگرفته.
ای کاش حد اقل قسمت سمت راست پست ها یعنی جایی که نام کاربری و آواتار و غیره قرار داره یه رنگ دیگه ای به خودش می دید تا متمایز بشه.
فونت پست ها هم ریز شده و یه مقدار درشت تر بشه بهتره.
و همینطور قسمت بالای انجمن اگه عبارت انگلیسی P30World رو هم به همراه لوگو ( به اضافه فارسی) ببینه ، بهتره.

K1lou
21-05-2012, 16:41
با سلام
بالاخره باز شد . از صبح منتظر بودم
خوب من در انجمنهای دیگه که با این ورژن بودن عضو بودم اما چرا اینجا وسط قسمت پست کار بر تبلیغات وجود داره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا قرار دادن عکس هم کمی سخت شده . یعنی قبلا عکسی که قرار داده می شد اگه سایزش بزرگ بود به صورت thumbnail نمایش داده میشد اما الان نه

mitraryan
21-05-2012, 16:42
ننننننننننننننننننننننننن ننهههههههههه!!!
شما هم اینطوری شدید؟!
قالب سایت annd-rroid_.Irr هم اینقدر اذیتم کرد که دیگه کلا توی اون سایت نرفتم! (وقتی توی این سایت میرفتم انگار وارد مهدکودک شدم از بس همه چی گل گلیه!)
قالب قبلی واقعا بهتره، لطفا نگید هنوز بهش عادت نکردم و با تغییر مخالفم و اینا! تغییر باید در جهت بهتر شدن باشه نه...
به نظرم این خیلی الکی شلوغ پلوغ و رنگ و وارنگه! توی اون یکی همه چی خیلی ساده بود و هر چیزی رو با یه نگاه میتونستی پیدا کنی ولی این :(
لطفا حداقل برای ما امکانی بزارید که با استایل قبلی استفاده کنیم

ویرایش
ولی از اونجا که میدونم حرفم خریداری نداره به دوستانی که مثل من با این موضوع مشکل دارن و از کروم استفاده میکنن پیشنهاد میکنم از این افزونه ها استفاده کنن
میتونید باهاش هر کدوم از اجزای تشکیل دهنده سایت (حتی تبلیغات!) رو که دوست ندارید حذف کنید تا در بازدیدهای بعدی هم اونا رو بهتون نشون نده
یا این یکی که خودش جلوی تبلیغات(حتی تبلیغات یوتیوب!) رو هم میگیره
این یکی هم جلوی فایل های فلش(حتی پخش خودکار یوتیوب!) رو میگیره که البته میتونید روش کلیک کنید و اونو ببینید:
از هر کدوم خواستید میتونید استفاده کنید برای مرورگرهای دیگه هم فکر کنم همچین چیزایی گیر بیاد

توی عکس های زیر میتونید قبل و بعدش رو با هم مقایسه کنید(حتی امضای آقا میثم رو هم پاک کردم!)

Pami
21-05-2012, 16:43
حتما یک قابلیت انتخاب تم ورژن 3 در نظر گرفته بشه ، برای بعضی ها سخت میشه اینطوری ، کلا چندین تم مختلف در نظر گرفته بشه
امیدوارم این استارت تغییرات مفید دیگه ای هم باشه در آینده

ask_bl
21-05-2012, 16:45
سلام
خسته نباشید
1- بعضی از یوزر ها توی انجمن اصلی هایپر لینک نیستن:

49988

چند مورد دیگه هم بود
2- بعضی قسمتا توی IE به هم ریخته اس:

49986
49987

Dark Shine
21-05-2012, 16:46
ایـن قابل هـم خوبی هـای خودش رو داره ، امـا چون بقیه به Vb 3.8 عادت داشتـن شاید یکم براشون جـالب نباشه امـا کم کم عـادت میکنـین دوستـان .
مهمتـرین نکتـه ای که Vb 4 داره استفـاده از Table ــه .

kases
21-05-2012, 16:46
سلام خسته نباشید

مردیم چقد انتظار بکشیم انجمن باز بشه 3 روزه دارم refresh میکنم:دی

:31:

vivabarca
21-05-2012, 16:47
به نظر من هم قالب قبلی بهتر بود . اگر برنگردوندید به حالت قبل حداقل بنر تبلیغاتی تو پست اول هر صفجه رو بردارید چون بدجور تو ذوق میزنه !

M3HRD@D
21-05-2012, 16:47
سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و میثم عزیز
یکی از دلایلی که همیشه تو پی سی حضور داشتم قالب ساده قبلیش بود که برخلاف خیلی از انمجن ها که قالب های شلوغی دارن ساده و خوب بود...
الان با این قالب جدید به شخصه اصلا نمیتونم ارتباط بر قرار کنم...:9:
رنگ سفید بشدت زیاد توش و اذیت کننده...
جوری که تاپیک ها و پست ها اصلا معلوم نیست.....
صفحه پروفایل هر شخص دسته بندیش بد شده..... جوری که همه چیز انگار به هم ریخته و در کنار هم
مثل آمار و ارقام و درباره من هر پروفایل....
قاب بندی دور پست ها هم اصلا انگار معلوم نیست چون متمایل به رنگ ضمینه است
و انکار همه پست ها به هم متصل....
میدونم واقعا خیلی زحمت کشیده شده برای قالب جدید
ولی بسختی میشه بهش عادت کرد...
اگر در قسمت انتخاب قالب ها گزینه ای هم بود که میشد به قالب قدیمی بر گردوند خیلی خوب میشد....
با تشگر....:11:

Mehran-King
21-05-2012, 16:48
ببخشید که اینو میگم ولی قالب قبلی بهتر بود!

Mehran-King
21-05-2012, 16:51
قالب جدید خیلی سنگینه!!!!!!!!:41:

nits
21-05-2012, 16:52
سلام
اول از همه تشکر بابت زحماتی که میکشید . ولی من از ورژن 4 خوشم نمیاد:41: . مخصوصا همین بخش ارسال پستش که خیلی کند هست برای کسایی که سرعت پایینی دارند . ورژن 3 از هر لحاظ خوبه و کلاسیک هست .

M0RTEZA_R
21-05-2012, 16:52
سلاماگه ممکنه قالب قبلی رو هم بزارید که کسی خواست از پایین انتخاب کنه.یا یه قالب سبکتر بزارید که حجم صفحه زیاد نشه.رنگ پس زمینه هم سفید نباشه بهتره.ممنون از زحمات شما:11:

Devicestreet
21-05-2012, 16:54
لطفا تو قالب ها قالب قبلی رو بذارید و تیلیغات اول رو حذف کنید

Mehran-King
21-05-2012, 16:55
ولی از یه چیزش خوشم اومد!در صفحه اصلی انجمن تاپیک ها و پست های جدید رو نمایش میده! و قابلیت های جالب دیگه ای داره!مثلا سیو اتوماتیک نوشته! منتهی نمیشه قالب قبلی رو ویرایش کرد؟ متاسفانه قالب جدید خیلی سنگین شده...:41::41::41:

Shadow-Man
21-05-2012, 16:55
با این حالتی که الان هست فضای پِرت زیادی در قسمت های پایین سمت چپ صفحه اصلی دیده میشه که چشم نواز نیست....

شدیدا موافقم به نظر من هم باید بالای انجمن ها قرار بگیره یا بهتر اینکه وجودش اختیاری باشه برای کاربر.
نکته دیگه این که تو انجمنی مثل پی سی ورلد که انجمن های زیادی با کاربرهای خیلی زیاد داره دیگه جدید ترین تاپیک ها و مخصوصا جدیدترین پست ها خیلی بی معنی و مسخره است چون هر دقیقه پست ها و تاپیک های جدید ارسال میشه و در نتیجه عملا کارآیی خودش رو از دست میده.

با amirpers در مورد اندازه فونت ها هم موافقم. ادم چشاش در میاد.

بدترین تغییرتون هم تبلیغ توی اولین پست از هر صفحه است. نمیگم تبلیغ نکنید. چون حقتون هست از زحمتی که کشیدید بهره برداری کنید ولی این طور که الان هست فضای خیلی زیادی رو تو پست مورد نظر اینجاد میکنه و خیلی زشت میکنه اگه تبلیغ قبل از محتوای پست و بالای نوشته ها قرار میگرفت و زیر تبلیغ نوشته ها نمایش داده میشد خیلی زیبا تر می بود. الان بیشتر یک ضد تبلیغ هست تا تبلیغ
این عکس رو ببینید منظورم رو بهتر متوجه میشید.

در کل من هم از ظاهر جدید خوشم نمیاد. ای کاش ساده باقی می موند
نکات مثبت که الان به ذهنم میرسه اتو سیو و از اون مهمتر ادیتور هست که دیگه کد های شلوغ رو نمی بینیم

امیدوارم اینجا نظر دوستان مورد بی توجهی قرار نگیره

تشکر بابت زحماتتون

saeediranzad
21-05-2012, 16:56
سلام
مبارک، مبارک!
دوستانی که مخالفند، حوصله کنند تا عادت کنند. من فکر میکنم زرد کمرنگ مات برای پسزمینه بهتر باشه.
نکته مهمتر اینه که سرور در زمان شلوغی جواب بده و کاربر را معطل نگذاره.

Хоссейн
21-05-2012, 16:57
منم اصلا و ابدا نمی تونم با این قالب جدید ارتباط برقرار کنم

Переклад не
21-05-2012, 17:01
کسانی که تو این تالار عضو شدن، به خاطر ساده و کم حجم بودن قالب سایت بود (که یکیش هم خودمم).در نظر داشته باشید که اکثر کاربرا از اینترنت خانگی به اینجا وصل میشن .حالا انقدر تو انتظار لود شدن سایت بمونن که قید تالارو بزنن
وگرنه میرفتیم تو تالارهای دیگه ای مثله مجید انلاین و ترفندستان و ... عضو میشدیم
و البته به نظر میاد فقط جا واسه تبلیغات بیشتر باز شده

CRIS Joon CR7
کاشکی میشد انتخابش اختیاری باشه من الان اومدم نمیشه آمار و ارقام رو دید باز حالا خوبه من پرسرعت دارم وای به حال دایال آپی ها

*IN*
خسته نباشید...
میگم تو آواتارا و امضاها هم تبلیغ میزاشتید دیگه...:31:
این رنگ بندی خیلی چشم رو ازیت میکنه...
اگه بشه به تم ورژن قبل برگشت خیلی بهتره...

ask_bl
مشکل بعدی
وقتی از پستی تشکر میکنم:

50006

Masoud King
21-05-2012, 17:02
سلام و خسته نباشید خدمت ادمین های عزیز

میثمی پست های اول تاپیک ها خیلی ناجور دیده میشه

payma
21-05-2012, 17:02
ظاهر جدید خوبه امکانات بهتری هم داره اما با chrome مقداری از صفحه توی سمت چپ پنهان میمونه و من مجبورم زوم رو کم کنم که نوشته ها هم ریز میشن و احیاناً کور میشم!

alone_boy
21-05-2012, 17:04
سلام
خسته نباشید
تشکر از ارتفای ورژن فروم.به نظرم قالب ساده ست و باید کمی روش کار بشه
+
اون منوی آخرین ارسال ها هم اگه بره بالا خیلی بهتر میشه.اگر یه بنر خیلی شیک هم درست کنن عالی میشه
ممنون از زحماتتون

Life24
21-05-2012, 17:05
سمت چپ صفحات در فایرفاکس برای من نمایش داده نمیشه درصوتری که همین نسخه در سایت های دیگه با همین مرورگر مشکل ندارند.

Sayam
21-05-2012, 17:06
سلام:11:

(تمپلت vb4 )

این چراغ سبز فکر کنم باید بیاد این بر خط

50005 

+ تو هر صفحه ای کنار محتوای اولین پست یه تبلیغاتی هم هست اینم اشکال حساب میشه ؟!

Переклад не
21-05-2012, 17:07
من زیاد از این طراحی سایت و سیستم مدیریت و ... سر در نمیارم اما فعلا فروم شبیه این انجمن های تازه تاسیس شده هست که همتونم دیدید چه قالب بچه گانه و فانتزی میذارن

saeedsh7j
21-05-2012, 17:07
اره سمت چپ دیده نمیشه - سمت راست خالی زیاد داره

کلا زیاد جالب نیست قبلیه خیلی بهتر بود

h-blade
21-05-2012, 17:08
آقا اين قالب جديدي اصلا به دل من نميشينه...

تركيب رنگ اصلا جالب نيست.
سرعت اومده پايين...
اون قبلي ساده ولي با كلاس بود..
اون قسمت آخرين پست ها در سمت چپ كاملا اضافه است...

حتما حتما اگر مقدوره يه كاري كنين بشه تم قبلي رو انتخاب كرد....
مزه اين فروم با تم قبليشه

Maziar_69
21-05-2012, 17:11
میثم جان یکی از دلایلی که من از سال 2007 تا الان توی این فروم هستم فقط و فقط قالب قبلیش بود.
الان دقیییییقا شبیه این قالب فروم سایت های 2 ریالی موسیقی شده!!!
P30World خیلی انجمن وزینی هست اصلا انتظار نداشتم شبیه اون یکی انجمن ها بشه.
تو این چند صفحه هم دوستان زیادی ناراضی بودن.

اگه امکانش هست یه آپشن بزارید هرکس هر قالبی دوس داره انتخاب کنه و قالب قبلی هم توش باشه.
یه دنیا ممنون.

CRIS Joon CR7
21-05-2012, 17:11
وای چقدر رو اعصابه؟
ای خدا

من قبلی رو میخوام:19:

arashpr9
21-05-2012, 17:12
ممنون واسه تغییرات ولی خیلی دیگه شبیه انجمنای دیگه شده

هر کدوم از دو قالب مشکلات خاص خودشون رو دارن . استایل ابی خاکستری که کلا مشکله نوشته ها رو نا مرتب میبره سمت راست تصویر , تبلیغات رو میاره تو نوشته ها نشانگر انلاین بودن هم میره قسمت راست اواتار به جای اینکه وسطش باشه .

تغییرات خوبه و لازمه ولی خواهشا استایل قبلی انجمن رو هم بزارید تو لیست استایلا که ما از اون استفاده کنیم
ممنون میشم اگه رسیدگی بشه

Sayam
21-05-2012, 17:12
موافقم که قالب قبلی هم یه سری خوب هایی داشت اما یه کمی بگذره عادت میکنید... :31:

Переклад не
21-05-2012, 17:13
آقا این تبلیغات بسیار سمج چیه پدرمونو دراوورد؟؟؟منظورم اون دوتا بنر بزرگی مانیتور تکمیلی و اون رسیوره.پدرمو دراوورد اولا که وقتی مرورگر به اونجا میرسه هنگ میکنه دومم که اصلا بلاک نمیشن به هیچ وجه.قبلا هم همینطوری بود و به وضعیت جدید ربطی نداره

Shadow-Man
21-05-2012, 17:14
یه دستی به لگو بکشید.

این قضیه سمت راست هم تو اپرا خیلی کمتره و اصلا اذیت نمیکنه ولی نمیشه گفت نیست.

payma
21-05-2012, 17:14
vb4 default style رو انتخاب کردم راحت شدم بابا خیلی بهتره:31:

Meisam
21-05-2012, 17:15
سلام به همه ی دوستان
نظرات شما مطمئنا خونده میشه و تا جایی که امکانش باشه سعی در برطرف کردن مشکلاتی که مینویسید خواهیم کرد
در مورد ظاهر انجمن چون خیلی اشاره شد بهش ما سریع دست به کار شدیم و یک تمپلت جدید پیدا کردیم که به ظاهر
قدیمی انجمن شبیه تر باشه ، لطفا این لینک رو مشاهده کنید و نظرتون رو بنویسید :

اگر دوستانی که نظر منفی داشتند در مورد قالب پیش فرض فعلی نظرشون رو بنویسند و سایر دوستان هم نظرشون رو
اعلام کنند ما زودتر میتونیم برای آماده سازی قالب جدید دست به کار بشیم

مرسی.
میثم.

MOHAMMAD2010
21-05-2012, 17:16
والا ما به قبلی عادت کرده بودیم ولی چاره ای نیست !

saeedsh7j
vb4 default style رو انتخاب کردم راحت شدم بابا خیلی بهتره:31:

اره این بهتره

Life24
میثم جان یکی از دلایلی که من از سال 2007 تا الان توی این فروم هستم فقط و فقط قالب قبلیش بود.
الان دقیییییقا شبیه این قالب فروم سایت های 2 ریالی موسیقی شده!!!
P30World خیلی انجمن وزینی هست اصلا انتظار نداشتم شبیه اون یکی انجمن ها بشه.
تو این چند صفحه هم دوستان زیادی ناراضی بودن.

اگه امکانش هست یه آپشن بزارید هرکس هر قالبی دوس داره انتخاب کنه و قالب قبلی هم توش باشه.
یه دنیا ممنون.

بحث قالب نیست. نسخه وی بولتین سایت رو ارتقا دادند.

Переклад не
21-05-2012, 17:18
آقا میثم خیلی ممنون از زحماتتون .قالب جدید خیلی زیباست اما قالب قبلی مخصوصه p30world بود

Samba
21-05-2012, 17:20
سلام

قالب جدید جالب تر شده ولی قبلی خیلی بهتر بود، ساده و شیک!

این دکمه تشکر هم قبلا سریع تر بود، الآن که میزنیم صفحه دوباره لود میشه که اصلا خوب نیس!!

تبلیغات هم یه کمی تو ذوق میزنه، پست اول هر صفحه همیشه تبلیغات داره به نظرم اصلا خوب نیست برای پی سی

باز هم ممنون از زحمتی که برا قالب جدید کشیدید:20:

ask_bl
21-05-2012, 17:22
سلام به همه ی دوستان
نظرات شما مطمئنا خونده میشه و تا جایی که امکانش باشه سعی در برطرف کردن مشکلاتی که مینویسید خواهیم کرد
در مورد ظاهر انجمن چون خیلی اشاره شد بهش ما سریع دست به کار شدیم و یک تمپلت جدید پیدا کردیم که به ظاهر

اگر دوستانی که نظر منفی داشتند در مورد قالب پیش فرض فعلی نظرشون رو بنویسند و سایر دوستان هم نظرشون رو

مرسی.
میثم.
به نظر بنده که این BlueSaint-Fluid خیلی بهتر از آبی خاکستریه!
اگر میشد چند تا تمپلت میذاشتین و یه تاپیک نظرسنجی میزدین خیلی خوب میشد

Hadi King
21-05-2012, 17:22
سَلام و خسته نباشید به تیم مدیریــت .:11:
بابــت ارتقـــا و تغییـــر استایل انجمن بزرگ P30world ممنون , میدونم زحمت زیادی کشیدید .
ولی خیلی استایل ضعیفی هسـت + رنگ بندی خیلی بــَد ( که به مرور زمان برای هر کاربری عادی میشـه ) ..
ولی اگه استایل قالب اولیه باشــه خیلی بهتـره همه ما میدونیم که ورژن جدید همین رنگ بندی داره و تغییر دادنش یخورده به زمان احتیاج داره .
من نظـرم اینه که قالب تغییر کنـــه .. ( P30 شــده مثل انجمن های دانلود فیلــم ) .
موفق باشید!:40:

mf.designing
21-05-2012, 17:23
به نظر من خوب نیست ! اعتقادم اینه که کاربر با نسخه قبلی بهتر ارتباط برقرار میکنه ! ضمن این که فعلا هم کمی باگ داره ! البته این ناگفته نماند که این نسخه قابلیتهای توسعه بهتری داره و امنیت بهتری رو هم تضمین میکنه

T E R M I N A T O R
21-05-2012, 17:23
سلام با تشکر از مدیریت . من همین الان وارد سایت شدم و درهمین دقایق اولیه چندتا اشکال دیدم امیدوارم رفع بشه:

1. موقعی که خواستم برای آقا میثم تشکر بزنم وارد صفحه ای شدم که نوشته شده بود دسترسی برای شما مقدور نیست!!!
2. آمار کاربران انجمن قبل از تغییرات 880 هزار نفر بود ولی الان حدود 300 هزار کاربر غیب شدن؟!!!
3. متاسفانه احساس میکنم سرعت لود صفحات انجمن نسبت به نسخه قبل خیلی پایین آمده. امیدوارم موقتی باشه.
4. رنگ پس زمینه بیش ازحد سفیده اصلا جالب نیست اگه خاکستری یا آبی کمرنگ بشه فکرکنم بهتر باشه.

باتشکر از زحماتتون

Amir_Niknam
21-05-2012, 17:24
با سلام و خسته نباشید
حقیقتش من زیاد دوست ندارم انتقاد کنم اما زیاد از قالب جدید خوشم نیومد یک مقدار سنگینتره و کار کردن باهاش از نظر من مشکلتر و از نظر طراحی خوب میتونست بهتر باشه اما در حال تبریک میگم

Reza31001
21-05-2012, 17:26
منم با قالب قبلی موافق ترم
هم مخصوص بود و تک هم زیباتر

راستی حالا که دارید تغییرات انجام میدین این ساعت رو هم درست کنید که 2 ماهه انجمن یه ساعت از دنیا عقبه !

poonel
21-05-2012, 17:30
همون پی سی ورد سابق جذاب تر بود.

کار کردن با شکل جدید خیلی برام سخت و اعصاب خردکن شده.

دیدن نوشته ها و پست ها خیلی سخت شده و منو گیج می کنه:24:

گزینه های code و HTML رو چرا حذف کردین؟

من از Code خیلی استفاده می کردم، حالا که نیستش چه کنم؟

CRIS Joon CR7
21-05-2012, 17:30
شما خونتون رو هم که عوض میکنید اولش سخته ولی بعدا درست میشه

آمار و ارقام رو هم نمیشه دید

خیلی باگ و مشکلات داره

چند تا مدل بزارید نظر سنجی کنید

در ضمن قبلی رو هم بزارید که بشه انتخابش کرد

خیلی از کاربران از دایال آپ استفاده میکنند

متاسفانه حجم صفحات فوق العاده بالاست

ادیت
یافتن نوشته هایی که از X تشکر شده است
یافتن نوشته هایی که X از آن تشکر کرده است

اینا نیست تو آمار و ارقام

poonel
21-05-2012, 17:40
راست میگید. حجم صفحات خیلی بالاست.

با اینترنت 512 هم بزور لود میشه.

باگ هم زیاد داره. مثلاً من میخوام از شما تشکر کنم دکمه تشکر رو که می زنم قاط میزنه! یعنی بجای تشکر اشتباهی میره تو ویرایش پست قبلیم.

یه بارم خواستم تشکر کنم پیغام داد شما اجازه دسترسی ندارید و مختص مدیریت هست.

به هر حال مشکل زیاد داره و تا بیاد درست بشه خیلی ها رو از سایت فراری میده.

Erfan.
21-05-2012, 17:40
سلام و عرض خسته نباشید.

زحمتی که برای این کار متحمل شدید واقعا ارزشمنده، و قصد از این کار پیشرفت فروم و راحتی کاربران بوده و نه چیز دیگری.

ولی ظاهر قالب طوری هست که اصلا نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد و نکات دیگه ای که در صفحات قبل دوستان بیان کردند...

به نظرم بهترین راهکارِ فعلی، پست آخر میثم جان هست:

سلام به همه ی دوستان

مرسی.
میثم.

واقعا از قالب فعلی بهتره به نظرم.

پیروز باشید.

JoWkErsSs
21-05-2012, 17:41
ممنون از ارتقاء نسخه ویبولتین . اما باید قبول کنیم که سرعت قبلی خیلی بیشتر این نسخه بود !

مسئله بعدی که یه خورده اذیت کننده هست اینه که انگار قالب انجمن فشرده شده ...! همه چی رفته تو هم دیگه ! مثلا زیر مجموعه انجمن ها :13:...

بنر تبلیغاتی که در اولین پست هر تاپیک ( اولین پست هر صفحه از تاپیک )‌ میاد ظاهر رو به کل به هم میریزه ... اگر بعد از هر پست یک بنر بیاد بهتره . مثل نسخه قبلی ...

درکل ممنون از ارتقاء انجمن و اینکه نسخه نال شده ویبولتین رو استفاده نکردید .

FC.Barcelona
21-05-2012, 17:42
اول خسته نباشید
اون قالب ابی خاکستری خیلی افتضاحه
همین قالب دیفالت را یکم تیره تر کنید عالی میشه
tapatalk را هم فعال کنید

Little Sparrow
21-05-2012, 17:42
BlueSaint-Fluid بهتر هست به قالب های سایت اضافه کنید.
بچه های دیال اپ از قالب موبایل استفاده کنید.

Mahdi Hero
21-05-2012, 17:43
قالب فعلی آزار دهندست
هميه فروم های معروفی که قالبشون رو به قالب فعلی ارتقا دادند جز آزار رساندن به کاربراشون و زحمت اضافی برای خودشون چيزی آیدشون نشد

CRIS Joon CR7
21-05-2012, 17:43
آخ آخ این بنر تبلیغاتی پست اول صفحه هم خیلی رو اعصابه
مثلا فکر کن پست استارتر یه تاپیک مهم اونوفت پست نصف میشه:9:
......
نکات مثبت زیادی داره ولی بزارید فعلا رفع اشکال کنیم

این متن رو من قبلا (سایت بسته بود) نوشتم ولی الان دیدم خیلی مشکل داره ولی میزارمش :دی :39:
خسته نباشيد همه ي مديران و دست اندرکاران و هر کسي که مارا در ساخت اين مجموعه ياري کردند
اين واژه ي هرکسي خيلي واژه ي مظلومي هستش
چون اگر اين اشخاص نبودند هم يک جاي مجموعه ميلنگيد
يه جورايي اسامي اين افراد برده نميشود يا به عبارتي Un Creditable هستند

Un Creditable ها
دست همه درد نکند مخصوصا
محيط سايت خيلي زيبا شده
شبيه بعضي از سايت ها هم نيست
بازگشت P30World هم مبارک باشه
مرسي هاهاها

.....
امید وارم همه چیز درست شه

JoWkErsSs
21-05-2012, 17:44
از قسمت پایینی قالب , استایل دیفالت رو انتخاب کنید ! خیلی بهتر و تر تمیز تره !

Mohammad King
21-05-2012, 17:48
سلام

تشکر از زحماتتون

دوستان انجمن باید vb4 میشد...

کم کم عادت میکنید فکر نمیکنم بشه قالب قبلی رو دوباره قرار داد واسه این نسخه...

اون قالب جدیدی که میثم عزیز پیشنها داده بهتره

ممنون

aydin_eb7777
21-05-2012, 17:50
سلام و خسته نباشید به شما
بالاخره این انجمن قدیمی و بزرگ هم بروز شد
واقعا کمال تشکر رو از شما دارم
موفق باشید

h-blade
21-05-2012, 17:58
اگه يه نظرسنجي بذاريد زود تر به نتيجه خواهيد رسيد.

ممنون

omid-p30
21-05-2012, 18:00
بیشتر شبیه یه کابوس میمونه. یه پی سی ورلد بود و اون قالب خاص و ساده خودش.

بهتر نبود قبلش یه نظر سنجی انجام میدادید.

من که حتی به قالب شبیه با قالب قبلی هم راضی نیستم و اگر نتونم کلا اینجا رو مثل قبل ببینم مطمینا بازدیدم یک دهم قبل خواهد شد.

بحث عادت هم نیست، همونطور که هیچوقت نتونستم با انجمن های خوب دیگه ای که قالب اینچنینی دارند عادت کنم.

Arash4484
21-05-2012, 18:01
سلام و خسته نباشید.

من فهرست وار و سریع میگم:

1-خیلی بهتر بود نظر سنجی زده بودید...

2-نیاز به تم جدید تیره، شدید
:31:
3-همونطور که دوستان گفتند یا تشکر نمیشه کرد یا یکدور صفحه کامل رفرش میشه و این فرآیند ساده خیلی پیچیده شده!
و همینطور پیامهای مثل : وضعيت سيستم/با عرض پوزش/لطفا برای چند دقیقه صبر کنید یا عدم مجوز دسترسی زیاد میاد
که البته واضحه که اینها به مرور مرتفع میشه...

4-تفاوتهای وی بی4 با 3.8 زیاده اعم از رفع باگ‏ها و اختصاص فضای بهینه تر در صفحه و انعطاف پذیری و امکانات بیشتر و سازگاری با مرورگرهای گوناگونتر، امکانات متنی بسیار بالاتر... اما بشدت چه در اجرا و لود و چه فشار روی مرورگر ضعیفتره:9:

5- همین الان آمدوم بنویسم سه و هشت پوینت اکس و یا چهار پونت اکس . هر چه کردم نشد خودتون امتحان کنید در هر حالت اکس میاد اول (وسط جمله و بدون استفاده از کد)
3.8.x
x.8.3
تو نسخه قبل با ور رفتن و سروته نویسی میشد.
دکمه end کیبورد(و کل فرآیندش) هم بخصوص در حالت دو زبانه درست کار نمیکنه.
همینطور Ctrl+V فقط روی اول و آخر پست جواب میده.(و نه در میانه ها)

6- در یک کلام آخر هم، شاید ظاهر قبلی بقول فرنگیها استایلیش‏تر و شیکتر بود.

گزینه های code و HTML رو چرا حذف کردین؟
من از Code خیلی استفاده می کردم، حالا که نیستش چه کنم؟هستند (در حالت گسترده)

21-05-2012, 18:03
با وجود اینکه این نسخه قابلیت هایی مثل اتوسیو پست (واقعا اینکه یه پست بنویسی 50 خط و یهو یه بلایی نازل شه کلش بپره عذابه. :دی) و نقل قول بدون رفتن به پیج جدید و ... داره ، من به شدت عقیده دارم که بهتره انجمن برگرده به ورژن 3. توی ورژن 3 من به هیچ وجه احساس کمبود توی فروم نمی کردم ، اما توی این ورژن احساس کمبود می کنم ، توی این ورژن احساس کمبود P30 Worldــیت دارم. :|
توی فکر می کنم 2 ساعت ، 7 صفحه تاپیک رفته جلو که اکثرا هم اعتراض به ورژن جدیده.
فکر نمی کنم این VB4 وضع انجمن رو بهتر کنه و بلعکس ، به شدت میتونه باعث افت انجمن بشه.
از ظاهر نه چندان دلچسب و رابط کاربری خسته کننده گرفته تا سرعت فوق العاده پایین نسبت به نسخه قبلی.
هر چند خیلی زحمت روی دوش مدیران عزیز گذاشته این ارتقاء سیستمی ، ولی فکر کنم اگه فروم به همین صورت فعلی بمونه ، پسرفت زیادی داشته باشه.

ممنون. :)

farshidshd
21-05-2012, 18:13
ظاهر خوبی داره
ولی سرعتش خیلی خیلی خیلی کم شده ...

Masоud
21-05-2012, 18:14
سلام. تبریک میگم/

نصب subforum manager ضروریه و همچنین مرتب کردن پست بیت.

یک هکی هم هستش که ادیتور رو بدون نباز به کلیک کردن روی تنظیمات پیشرفته ، به صورت پیشرفته در میاره. اگه اونو هم نصب کنید خیلی خوب میشه.

خسته نباشید

SA3EDLORD
21-05-2012, 18:19
از نظر من اینکه p30world یه قالب جدید بگیره خیلی خوبه ولی نه این قالب ها.........از نظر من بهتره یه قالب اختصاصی برای p30world سایتی به این بزرگی و معتبری ساخته بشه!
این قالب هم ظاهرش بدک نیست ولی صفحه اول رو خیلی شلوغ کرده! قالب قبلی نظم بیشتر و بهتری داشت....

مهندس الهه
21-05-2012, 18:22

در مانیتور crt سایت از سمت چپ ناقص نشون میده
و از سمت راست فضای اضافی داره
اسکرول افقی هم نداره

همانطور که در عکس هم مشخصه

sepid12ir
21-05-2012, 18:23
سلام...

بابت زحمتی که کشیدین ممنون،

ولی با این قالب، بسیار دلم گرفت ...

بعد از پنج سال، اولین بار هست که این چنین با پی سی احساس غریبی میکنم. نمیدونم کی بتونم رغبت فعالیت دوباره را پیدا کنم ...

امیدوارم آبشن قالب قبلی براتون مقدور باشه...

قالب پیشنهادیتون هم میثم جان، به نظر میاد از این دو قالب فعلی سایت بهتر باشه ... هرچند که قالب قبلی نمیشه :( :(

موفق باشین

مهندس الهه
21-05-2012, 18:25
لطفا پلاگین ریسایز تصاویر رو هم نصب کنید

virus2009
21-05-2012, 18:25
سلام
یک خسته نباشید میگم برای این کار پر زحمتتون
ولی خاص بودن و یکدونه بودن p30world بخش اعظمش مربوط به قالب سایت بود
اگه بشه قالب قبلی رو یک جوری برای این ورژن جور کرد عالی میشه

Aaidin
21-05-2012, 18:26
قالب قبلی خیلی بهتر بود و ارتباط باهاش بهتر و راحتتر صورت میگرفت ...

واقعا اگر آپشن قالب قبلی نباشه بودن اینجا خیلی سخته ...

Xeoc
21-05-2012, 18:30
درسته که تم نسخه قبلی Forum ساده و زیبا بود
اما قالب جدید هم قابل قبول هستش به خصوص نسخه Default
زیاد سخت نگیرید! به مرور به این نسخه عادت می کنیم همان طور که اهالی فروم های دیگه عادت کردن
یه پیشنهاد در مورد بنر تبلیغاتی که در پست اول تاپیک ها قرار می گیره دارم. بنظرم بهتره بصورت عمودی باشه.

با تشکر

VAHID
21-05-2012, 18:33
ممنون.....قالب زیبایی هست :40:

به قبلی خیلی عادت داشتم ولی بالاخره باید یه تغیراتی ایجاد میشد

farzan311
21-05-2012, 18:35
من مشکل سرعت ندارم ولی اصلا نمیتونم p30world رو اینجوری تحمل کنم
حالا شاید بگید الکی ایراد میگیرم ولی الان زیادی فروم روشن شده:31: چشم درد گرفتم
اون رنگ خاصی که قبلا داشت خیلی بهتر بود

پ.ن یکی پیام خصوصی بده من ببینم چجوری اعلام میکنه:31:

adrenalin
21-05-2012, 18:36
سلام
مبارک باشه :دی
چند مدتی میشد که به حالت کلاسیک عادت کرده بودیم ولی در کل ریسک استفاده از نسخه های قدیمی همیشه انجمن رو تهدید میکرد
ولی در کل عالی شده :40::40:

New-P30world
21-05-2012, 18:36
تـبـریــک... ما که بسیار خوشحال شدیم و بعد از این فعالیت خود را بیشتر نیز خواهیم نمود! :8:

دوستان سنت طلب! فکر برگشت به گذشته مضحک است.. :38:

ایراداتی چون سرعت کم و................ کاملا قابل برطرف شدن هست، صبور باشید لطفاً.. :3:

فروم های دیگه هم که به نسخه 4 آپدیت کردن مشکلاتی داشتند و به مرور برطرف کردن.. :10:

به شخصه از این بروز رسانی بسیار خرسندم، منتهی نمی دونم به فکر قالب اختصاصی هستند مدیران محترم یا که خیر.. :23:

صبور باشید! و موفق.. :6:

VAHID
21-05-2012, 18:39
ببخشید ....الان تو هر بخش مثلا تاپیک هایی که از قبلا بودن با تاپیک هایی که تازه ایجاد شدن یا اپ شدن رنگشون تقریبا یکی
هست و مثل قبلا نیست و یخورده تشخیصش سخت تر شده .....یه بررسی بکنید

aliiiiiii
21-05-2012, 18:40
قالب قبلی خیلی بهتر بود.

Ssarshar
21-05-2012, 18:40
با عرض درود و خسته نباشید ...

یکی از ویژگی های انکار ناپذیر قالب قبلی ، سادگی و راحتی بیش از حد اون بود ...
کاربر توش احساس سادگی و آرامش میکرد ... حتی فروم های دیگر هم گاهی این مطلب رو در مورد پی سی عنوان میکردند ! ...

به عنوان یک کاربر ، به هیچ وجه نمیتونم با کلیت و چهارچوب این قالب ارتباط مساعدی برقرار کنم ...
موفق باشید : )

hosseincode2008
21-05-2012, 18:41
فعلا سه تا نكته تو اين مدت كم ديدم:

1. آواتار رو بهتره وسط چين كنيد.
2. براي تشكر كردن صفحه دوباره لود ميشه و بهتره همزمانش كنيد مثل قبل.
3. با تبليغات هيچ مشكلي نداريم ولي ديگه وسط پست تبليغات باشه خيلي بد ميشه. لطفا به جاي ديگه اي منتقلش كنيد.

مرسي از زحمات

smohsen
عادت می کنید اما یکم اذیت میشید

کلا این ورژن جدید نمی دونم چرا سنگینه
البته امکانات بیشتری داره
اما یکمی زیادی سنگینه
ولی به هر حال راه رو به جلو باید ادامه پیدا کنه

یه مدت تحمل کنید باور کنید عادت می کنید

rz21
من پی سی ورلد رو به خاطر ساده بودنش دوست داشتم که الان این طوری نیست.قالب قبلی خیلی عالی بود.منحصر به فرد بود!ولی این قالب هم باید بهش عادت کرد.البته اگر گرافیکش بیشتر بشه و رنگش تیره تر!

Little Sparrow
21-05-2012, 18:43
یه مشکل دیگه اینه که فاصله ی نوشته های یه کاربر از امضاش خیلی زیاده.
فاصله ی امضا تا پست منظورمه.

Devicestreet
21-05-2012, 18:47
واقعا پی سی غیر قابل تحمل شده vb4 برا انجمنای تازه به دوران رسیده هست نه انجمنی مثل پی سی

Electronic-Arts
21-05-2012, 18:47
این قالب
1-خیلی سنگینه
2-خیلی رنگ مزخرفی داره
3-وقتی از پستی تشکر میکنی به جای استفاده از جاوا نثل نسخه قبل دوباره صفحه رو لود میکنه
4-دلیل نداره هر ورژنی که جدید میاد بهتر باشه یک مثال سادهبزنم مثل تکنولوژی هیبرید که مفت نمیارزه

Mehran-King
21-05-2012, 18:48
سلام به همه ی دوستان

مرسی.
میثم.

با سلام به جناب میثم عزیز بنده به لینکی که دادین مراجعه کردم واقعا قالب خوبی بود! از جمله اینکه اگه دو طرفه بودن قالب کاربر رو اذیت کنه میتونه
یه طرفش رو ببنده! به این فرم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظر من که این قالبی که گفتین باید جالب باشه:11:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MCSE MAN
21-05-2012, 18:49
از نظر ظاهري قبلي رو بيشتر ميپسنديدم ولي شايد به خاطر عادت بوده
يه چيزي كه تو اين نسخه حذف شده اينه كه تو پروفايلمون يه لينك بود كه پست هايي كه ازمون تشكر شده بود و تشكر كرده بوديم رو نشون ميداد. اميدوارم بتونيد باز اضافه كردنيدش

اين تبليغ هم كه وسط پست مياد اصلا خوب نيست

Sayam
21-05-2012, 18:50
من مشکل سرعت ندارم فقط همین روشن بودنش یکمی چشمها را اذیت میکنه ...

hajoo
21-05-2012, 18:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بخش زمانش چرا این قدر پهنه؟ باعث میشه عنوان تاپیک ها تو یه خط جا نشه

SAMCRO
21-05-2012, 18:54
سلام !

خوب ادم وقتی می اد توی این انجمن با این ظاهر هی دلش می خواد اسپم بده .. چون واقعا نمی شه مطالبو خوند ... همین تایپیک رو من داشتم می خوندم از چشم اشک اومد ..
همین قبلی واقعا به ادم یه احساس دیگه داشت ... پی سی ورلدی بود واسه خودش ... ساده ولی پر محتوی !:دي

دستتون هم درد نکنه واسه این کارا ...

عــــلی
21-05-2012, 18:58
بنام خدا.
سلام.
شده مثل انجمن های دیگه.من به انجمن های دیگه بخاطر قالبشون سر نمیزدم.
فکر کنم دیگه باید با پی سی خداحافظی کنم.
قالب قبلی خیلی مناسب و رنگ بندیش خیلی خوب بود.
این قالب فقط خوبیش اینه که از تکنولوژی های جدید استفاده میکنه.وگرنه تبلیغات کنار پست ها خیلی تاثیر بد میذاره....و کلاً شکل و ابوهت تاپیک رو برهم میزنه.
مثل اینکه با فایرفاکس هم زیاد سازگار نیست.
شده شبیه سایت برنامه نویس که من ازش خوشم نمیاد.
امیدوارم تبلیغات کنار پست ها حذف بشه.و رنگ بندی قالب بهتر بشه.
موفق و سربلند باشید در پناه حق.
یا علی.

Sayam
21-05-2012, 18:59
فقط لینک صفحه ی اول هستش برای همین تاپیک:20:

metallover
21-05-2012, 19:02
قالب جدید نسبتا" قشنگه فقط یه ذره شلوغ و زیاد رنگی پنگیه که اینم بعد از چند روز استفاده جا میفته و بهش عادت میکنیم.

Mohammad King
21-05-2012, 19:12
امکان ویرایش پست های قدیمی هم نیست...

من نتونستم

VAHID
21-05-2012, 19:13
مدیران عزیز جدای از مشکلاتی که دوستان گفتن

اقا مثلا من که میخوام خبر بزارم خیلی سخت تر شده مثلا زمان بیشتری میبره یا قرار دادن عکس قبلا راحت تر بود
ولی الان من باید from url انتخاب کنم بعد دوباره تیک پایینشو بردارم .....یخورده همه چی پیچیده تر شده

Alireza.M67
21-05-2012, 19:13
توی پروفایل یه جایی بود که می تونستی پستهای خودتو ببینی ، ولی اون دیگه نیست .
لطفا رسیدگی کنید ، خیلی بدرد بخور بود من هر وقت یادم نمیومد کجا پست دادم ، می رفتم از اونجا راحت پیداش می کردم .

hoosein saba
21-05-2012, 19:14
سلام و خسته نباشيد
اول از همه يك انتقاد كه تو اطلاعيه وضعيت سيستم هميشه ميومد چند ساعت بعد انجمن در دسترسه كه بهتر بود ميگفتيد مثلا سه روز ديگه تا ملت بيخودي علاف نشن
دوم تشكر بخاطر اعمال تغييرات كه ظاهرا در جهت مثبت بوده ولي هنوز خيلي جاي كار داره
اين تغييرات منو ياد تايم لاين شدن پروفايلهاي فيس بوك ميندازه كه مخالفت باهاش زياد شد ولي عملا يك گام مثبت بود كه اتفاق افتاد
اينجا هم به دليل اينكه چندين سال انجمن تو قالب كلاسيك در دسترس بود تا اينكه دوباره براي كابران جا بيافته كمي زمان ميبره
تداخل فونت هاي سربرگ انجمن
به چپ كشيده شدن صفحه ( مطالبي كه تا انتهاي خط نوشته ميشه خيلي چپ چين ميشه و خوندن حرف يا كلمات آخر هر خط به مشكل خورده اگه مقداري صفحه از سمت چپ حاشيه داشته باشه بهتره )
بهم خوردن امضاهايي كه حاوي لينك بوده
يكسان نبودن اندازه شكلك ها در حالت پيشرفته ارسال
موفق باشيد♥

New-P30world
21-05-2012, 19:19
چشم مدیران روشن! :37:

دوستان همیشگی.. چه قدیمی و چه جدید، چه خوب خودشون رو دارن نشون میدن! :44:

تهدید به ترک فروم می کنن، به این انتخاب بجا و شایسته مدیران و البته زحمت فراوان و دشوار برای بروز رسانی فروم هم که دیگه... :41:

من به شخصه از مابقی دوستان عذر خواهی می کنم! :45:

همه چی درست میشه، اونم با حمایت همیشگی شما دوستان خوب.. :10:

Xeoc
21-05-2012, 19:27
بنام خدا.
سلام.
شده مثل انجمن های دیگه.من به انجمن های دیگه بخاطر قالبشون سر نمیزدم.
فکر کنم دیگه باید با پی سی خداحافظی کنم.
قالب قبلی خیلی مناسب و رنگ بندیش خیلی خوب بود.
این قالب فقط خوبیش اینه که از تکنولوژی های جدید استفاده میکنه.وگرنه تبلیغات کنار پست ها خیلی تاثیر بد میذاره....و کلاً شکل و ابوهت تاپیک رو برهم میزنه.
مثل اینکه با فایرفاکس هم زیاد سازگار نیست.
شده شبیه سایت برنامه نویس که من ازش خوشم نمیاد.
امیدوارم تبلیغات کنار پست ها حذف بشه.و رنگ بندی قالب بهتر بشه.
موفق و سربلند باشید در پناه حق.
یا علی.

تبلیغات به کنار اما الان قالب برنامه نوس رو دیدم خوش اومد. ساده و زیباست. به نظر من حتی دلنشین تر از قالب vb3 هستش.

حتما یه فکری به حال تبلیغات داخل پست ها بکنید اینجوری خوب نیست اصلا! حداقل در انتهای پست ها قرار بگیره...

ess_1362
21-05-2012, 19:31
سلام
من از نظر رنگ بندی ایراد خاصی به انجمن نمی گیرم
از نظر من از لحاظ قالب بندی و رنگ حدعقل برای من مناسب هست
اما ایرادات :
اولین ایرادی که با ان مواجه شدم زمان استفاده از دکمه تشکر بود که با زدن این دکمه کل صفحه ریفرش میشه
ایراد دوم این هست که وقتی از صفحه اول به صفحه دوم وارد میشید قالب به هم میریزه چطور بگم شما دیگه امکان کلیک روی صفحه آخر از قسمت بالا یا قسمت پایین تاپیک را ندارید و باید با ctrl- اندازه page را کوچک کنید که در ان صورت فونت ها دیگه دیده نخواهند شد

این دو مورد از مهمترین ایرادات هستند که من مشاهده کردم
البته به نظر من این ایرادات فنی هست و قابل ویرایش
نکته مثبی که الان متوجه شدم این هست که در تایپ متون طولانی بعد از یک بازه زمانی نوشته ها بصورت خودکار ذخیره میشه که خیلی خوبه

در کل من به دوستان عزیز خسته نباشید میگم و تغییرات را مثبت می دونم
راستی فکر می کنم من از ورژن جدید دارم استفاده می کنم

HoJJaT_007
21-05-2012, 19:32
بهتر نیست تبلیغات کنار پستا بره مابین پستا به صورت یه پست جدید ؟ مثلا به اسم P30world Ads
قبلا هم فکر کنم اینطوری بود دقیقا یادم نیست.

ولی همونطور که دوستان ذکر کردند یکی اینکه ویرایش سریع نداره، دوم اینکه این اسمایل ها یکم قدیمی شدند و فکر نمیکنم واسه این استایل مناسب باشند. حتی توی Preview شون توی ساخت پست بعضیاشون خیلی خیلی کوچیک هستن مثل" :22:".

farzan311
21-05-2012, 19:32
اگه پروفایل هم به حالت قبل خودش دربیاد خیلی بهتره یعنی این قسمتی که اومده راست برگرده چپ اونجوری چینش خیلی قشنگ و مرتبی داشت الان تنها خوبی این پروفایل اینه که گروه ها پشت سر هم نوشته نشده

اما ایرادات :
اولین ایرادی که با ان مواجه شدم زمان استفاده از دکمه تشکر بود که با زدن این دکمه کل صفحه ریفرش میشه
من مشکل رفرش شدن ندارم فقط اینکه بعضی موقع ها تشکر برای دو سه نفری که قبل من پست زدند نیست

saeed_cpu_full
21-05-2012, 19:36
لطفا یه گزینه برای انتخاب استایل قبلی بزارید ... 5 - 6 ساله که P30world رو با قالب قبلیش دیدم ، هر چقدر سعی میکنم نمیتونم با این قالب کنار بیام

New-P30world
21-05-2012, 19:37
تبلیغات به کنار اما الان قالب برنامه نوس رو دیدم خوش اومد. ساده و زیباست. به نظر من حتی دلنشین تر از قالب vb3 هستش.

حتما یه فکری به حال تبلیغات داخل پست ها بکنید اینجوری خوب نیست اصلا! حداقل در انتهای پست ها قرار بگیره...

خب اینجا هم تبلیغات فقط تو پست اول هر صفحه نمایش داده میشه، مسه همون سایت برنامه نویس! قالبشم، قالب پیش فرض vb هست..:5:

کلا دوستان بیشتر نظر شخصی خودشون رو عنوان می کنن و به این ارتقا، به لحاظ فنی اهمیتی نمیدن که نشان از اطلاعات کم در این زمینه هست.. :23:

درست میشه خب، اینقدر خودتون رو اذیت نکنید.. :9:

*hamedkhatar*
21-05-2012, 19:41
سلام میثم جان مخلصم
من چون تو PT هم فعال هستم به این مدل عادت دارم
الان تنها چیزی که ازیتم کرد اینه که وقتی دکمه تشکر رو میزنیم صفحه کامل رفرش میشه و خیلی ضد حاله (رو قالب آبی خاکستری ، بقیه رو چک نکردم)
لطفا اصلاح بشه
ممنون

jackson2010
سلام

اول خسته نباشید

تا به این قالب عادت کنیم شاید کمی طول بکشه.
یکم تمش زیادی روشنه. بکراندش اگر مثل قبلی باشه احتمالا بهتر بشه حداقل سفید نباشه

New-P30world
بهتر نیست تبلیغات کنار پستا بره مابین پستا به صورت یه پست جدید ؟ مثلا به اسم P30world Ads
قبلا هم فکر کنم اینطوری بود دقیقا یادم نیست.

ولی همونطور که دوستان ذکر کردند یکی اینکه ویرایش سریع نداره، دوم اینکه این اسمایل ها یکم قدیمی شدند و فکر نمیکنم واسه این استایل مناسب باشند. حتی توی Preview شون توی ساخت پست بعضیاشون خیلی خیلی کوچیک هستن مثل" :22:".

د تبلیغات بین پست ها باشه که شلوغ تر می کنه ظاهر صفحات رو... :19: فروم هایی که بین پست ها تبلیغ گذاشتن رو دقت کن.. :44:

ولی الان فقط تو پست اول نمایش داده میشه و مابقی پست ها بی تبلیغ! :12:

Little Sparrow
21-05-2012, 19:44
یه افزونه برای مروگرتون بگیرین دیگه این تبلیغات نمیان.
تشکر هم صفحه رو Refresh نمیکنه برای من مثل قالب قبلی تشکر میکنه.
این مشکل رو هم حتما حل کنین فاصله پست از امضا زیاده.

Golbarg01
21-05-2012, 19:45
رنگ پیش زمینه یه جوریه که چشمو میزنه

VAHID
21-05-2012, 19:46
اما ایرادات :

برای من اینجوری نیست و مثل قبل عمل میکنه......

یه چیز دیگه برای من پست ها رو بعضی وقت ها شمارش نمیکنه ....

hoosein saba
21-05-2012, 19:46
به نظرم حالت vb4 default style از حالت آبي خاكستري جا افتاده تره
دوستان براي حذف تبليغات از افزونه adblock استفاده كنن

arashpr9
21-05-2012, 19:47
سلام به همه ی دوستان

مرسی.
میثم.

ممنون از اینکه نظرات رو بررسی میکنید.
اره اینم خوبه بزارید خیلی به قبلیه شبیهه . از نبودنش که بهتره

Xeoc
21-05-2012, 19:49
خب اینجا هم تبلیغات فقط تو پست اول هر صفحه نمایش داده میشه، مسه همون سایت برنامه نویس! قالبشم، قالب پیش فرض vb هست..:5:

کلا دوستان بیشتر نظر شخصی خودشون رو عنوان می کنن و به این ارتقا، به لحاظ فنی اهمیتی نمیدن که نشان از اطلاعات کم در این زمینه هست.. :23:

درست میشه خب، اینقدر خودتون رو اذیت نکنید.. :9:

نخیر قالب پیشفرض vb4 نیست(قالب پیشفرض) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، اونا به احتمال زیاد خودشون قالب رو تغییر دادن.

یعنی چی نظر شخصی بیان می کنیم؟! نقاط ضعفی رو که میبینم رو میگیم دیگه! نیازی به اطلاعات فنی داره که!!!

hoosein saba
21-05-2012, 19:50
من مشکل رفرش شدن ندارم فقط اینکه بعضی موقع ها تشکر برای دو سه نفری که قبل من پست زدند نیست

منم همين مشكل رو دارم + با زدن تشكر صفحه مجددا بارگذاري ميشه

kamivh1
21-05-2012, 19:51
سلام میثم جان مخلصم
من چون تو PT هم فعال هستم به این مدل عادت دارم
الان تنها چیزی که ازیتم کرد اینه که وقتی دکمه تشکر رو میزنیم صفحه کامل رفرش میشه و خیلی ضد حاله
لطفا اصلاح بشه
ممنون

برای من اینجوری نیست و مثل قبل عمل میکنه......

سلام
همینطوره برای منم با زدن دکمه تشکر صفحه رفرش میشه! از فایرفاکس اخرین نسخه استفاده میکنم.لطفا درستش کنید.

قالب هم خوب شده منتظر بودم بالاخره مثل سایتهای دیگه ورزن رو ارتقا بدید.

Masоud
21-05-2012, 19:52
دوستان عجله نکنید.

مشکل شلوغ بودن انجمن های اصلی و تشکر براحتی قابل حل شدنه.

دوستانی هم که گفتن نمی تونیم از درون پروفایل پست های آخرمونو ببینیم ، روی نام کاربری خودشون توی تاپیک ها کلیک کنن و View Forum Post رو بزنن.

Arash4484
21-05-2012, 19:52
پست تکراری دوبار ارسال شد.....

Arash4484
21-05-2012, 19:55
چشم مدیران روشن! :37:
دوستان همیشگی.. چه قدیمی و چه جدید، چه خوب خودشون رو دارن نشون میدن! :44:
تهدید به ترک فروم می کنن، به این انتخاب بجا و شایسته مدیران و البته زحمت فراوان و دشوار برای بروز رسانی فروم هم که دیگه... :41:
من به شخصه از مابقی دوستان عذر خواهی می کنم! :45:همه چی درست میشه، اونم با حمایت همیشگی شما دوستان خوب.. :10:

نیازی به عذرخواهی شما و شخص دیگه‏ای نیست، کسانی که گفتن کمتر سر نمیزنن تهدید نکردن، بلکه هر کسی حس واقعیشو میگه...پی سی یکی از محسناتش اینه که ضمن رعایت ادب کسی مجیز نمیگه و کمتر خودنمایی صورت میگریه.(لابد با ورژن جدید این هم میخاید بره!)
شخصی که این تاپیک رو زده نظرات واقعی رو نیا داره نه به‏به الکی...
سرعت ورژن4 بذات کمه و کاریش نمیشه کرد، قبل از ارتقا هم این بحث‏ها بود، حالا دیگه صحبت دانگرید نیست ولی نیاز به اصلاحه...
همون تمپلیتی که اشاره شد خیلی خوب بود(نمیتونم داخل پستها پیداش کنم، پستهای آخر کاربرها در لیست آخرینهاشون آپدیت نمیشه) .
برای نور هم چشم آزاره که با کم‏سو کردن نور مانیتور هم که فشار به چشم بیشتر میشه
الان مرورگر مکستن در امکاناتش مد نایت هست که برای همین سایتهای و انجمنهای زیادی روشن و پرمصرف علی الخصوص در شبه، ببینید چقدر بهتر میشه:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد تبلیغات با اپرا هیچ چیز رو نمیبینید(حتی بهتر از سابق فیلـتر میشه و کادر رو هم میبره) و با مرورگرهای دیگه هم افزونه نصب کنید.

HoJJaT_007
21-05-2012, 19:57
یه مشکل دیگه، کلا فاصله بین نام کاربری و تایتل مناسب نیست، خیلی زیاده.

و اینکه این ستاره ها و badge ها دیگه واسه این استایل خوب نیستن به نظرم.

jackson2010
21-05-2012, 19:57
سلام

رزولوشن بیس انگار برای 768*1024 یک درجه بزرگتره و استاندارد نیست

رنگ پس زمینش هم اگر مشابه pt باشه شاید بهتر از آب در بیاد

در مورد لایک کردن هم اگر صفحه رفرش نشه بهتره

Reza31001
21-05-2012, 20:02
این تبلیغ پست اول هر صفحه رو حتما حتما بردارید بین پست اول و دوم جاش خوب بود
تاپیک های مهم پست های اولشون افتضاح شده
مثلا

Extreme-Forces
21-05-2012, 20:04
سلام
ممنون از تغييرات.
ويرايش :
پيداش كردم . چشمم نديد. عادت كردن زمان ميبره.
راستي پست هاي جديد رو ميشه بالا ي صفحه به صورت متحرك بذاريد با گزينه هاي كم و زياد كردن سرعتش يا برعكس شدنش. چيزي كه تو يه جا ديگه ديدم :31:

*Forgotten*
21-05-2012, 20:06
با سلام و خسته نباشید به مدیریت محترم

من تا به این پوسته جدید عادت کنم پیر میشم

امکانش هست تا پوسته قدیمی رو به عنوان انتخاب داشته باشیم؟؟
و همچنین بعد از این همه تغییرات نباید یه بخش به عنوان جدید ترین پست ها داشته باشیم تا نیاز به رفرش صفحه نداشته باشیم؟؟ یا دستی آپدیت بشه یا خودکار بنظرم خیلی مهمه

با تشکر از زحمات مدیران عزیز

Mohammad Yek110
21-05-2012, 20:07
سلام
قالب قبلی خیلی بهتر بود
ساده بود
نمیشه اضافه بشه به قالب های الان؟
ممنون:11:

mehrshadmmm
21-05-2012, 20:07
سلام
ممنون که سعی در بهبود و ارتقای انجمن دارید.امیدوارم این تغییر به جا های خوبی برسه.
یه مشکل:من با اپلیکیشن tapatalk دیگه نمی تونم انجمن رو باز کنم.یعنی ارور کانکشن میده.
اگه ممکنه پیگیری کنید.
ممنون

shahab_f
21-05-2012, 20:10
قبل از اینکه انجمن رو ببندید، بد نبود یه اطلاعی به کاربرها میدادید، شاید یه چیزی روی انجمن داشتند که بهش احتیاج داشتند. البته شاید هم اعلام کردید اما بسیار بعید میدونم چون من هر روز سر میزنم ولی اعلامیه ای ندیدم.
البته بار اولتون نیست که به حقوق کاربرها احترام نمیذارید.

ashjaee
21-05-2012, 20:11
سلام . خسته نباشید.
لطفا تبلیغ پست اول صفحه رو بردارین خیلی داغون شده.

ali_agha1981
21-05-2012, 20:12
سلام...
من اصلا با این تم جدید v4 حال نمیکنم ...ای کاش میشد کسایی که میخوان میتونستن برگردن به حالت قبلی...
انجمن شده مثل انجمن های در پیت که تازه کارشون رو شروع کردن...همه ی انجمن های تازه وارد همچین قالبی دارند...منه کاربر احساس میکنم توی یه انجمن که تازه راه افتاده داره فعالیت میکنه..انکاری فقط 10 تا عضو بیشتر نداره...کلا ییییییییییییییه جوریه ....
در کل تم قبلی خیلی کلاسیک تر بود همه چی مرتب و منظم بود..این تم یه جورایی شلوغ هست ...اصلا بعضی وقتا یادم میره اومدم انجمن p30world

Pessimist
21-05-2012, 20:13
من هنوز علت عوض شدن قالب رو درک نمیکنم واقعا قالب قبلی حرف نداشت و اصلا هیچ دلیلی برای عوض کردنش وجود نداشت قشنگی پی سی ورد به همون سادگیش بود و این vb4 اصلا به درد فروم های فارسی نمیخوره مطمئنم خیلی ها هم همین نظر منو دارن هر چند که میدونم نظر من هیچ تاثیری نداره اما دلم نیومد نظرم رو نگم!

ashjaee
21-05-2012, 20:25
یک چیز دیگه هم که الان به نظرم رسید محل اواتار هست. الان align نام کاربری و نوشته زیرش center هست اما اواتار سمت راست. اگه وسط باشه به نظرم قشنگ تره.
در مورد قالب هم اول که اومدم دلم رو زد اما الان نمی دونم چرا خوشم اومده :46:

Sayam
21-05-2012, 20:25
قبل از اینکه انجمن رو ببندید، بد نبود یه اطلاعی به کاربرها میدادید، شاید یه چیزی روی انجمن داشتند که بهش احتیاج داشتند. البته شاید هم اعلام کردید اما بسیار بعید میدونم چون من هر روز سر میزنم ولی اعلامیه ای ندیدم.
البته بار اولتون نیست که به حقوق کاربرها احترام نمیذارید.

Reza31001
21-05-2012, 20:28
1- تو صفحه اول وقتی میایم پایین و ستون پست ها و تاپیک های جدید تموم میشن بقیش کلا خالیه و شکل کلی انجمن ها ستونی شده و تو ذوق میزنه
چون تو هر انجمن قسمت آخرین پست هنوز هست دیگه چه نیازی به این دو تا باکس وجود داره؟
یا حذفشون کنید یا یه کاری کنید که زیرش این قدر خالی نباشه و اون حالت ستونی بودن رفع بشه

2- وقتی داخل یه تاپیک هستم مقدار کمی از سمت چپ صفحات رو نمی بینم
ویرایش: دومی رفع شد!

imanparsa
سلام.
خسته نباشید
نسخه قبلی ویبیلتون بهتر بود.
این نسخه درسته جدیده اما قالب جالبی نداره.
اگر یه قالب خوب واسش طراحی کنید خیلی بهتر میشه

K!ng of th3 K!ngs
به نظر من خیلی عالی شده چی بود اون بابا

Amir Hossein
21-05-2012, 20:31
سلام
میدونم بابت این تغییرات کلی زحمت کشیده شده
ولی بازم سادگی قالب قبلی خیــــــلی جذاب تر بود
یادمه یه تاپیکی بود که میشد تم انجمن رو سفارشی کرد
الان رو این قالب کار نمیکنه؟

Little Sparrow
21-05-2012, 20:36
سلام
میدونم بابت این تغییرات کلی زحمت کشیده شده
ولی بازم سادگی قالب قبلی خیــــــلی جذاب تر بود
یادمه یه تاپیکی بود که میشد تم انجمن رو سفارشی کرد
الان رو این قالب کار نمیکنه؟
این تاپیک رو میگین دیگه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تست کردم نشد.برای این قالب طراحی نشدن ولی میشه برای این قالب هم طراحی کرد.

ashjaee
21-05-2012, 20:37
مشکل بعدی که من دیدم تو تعداد تشکر هاست:

M0RTEZA_R
21-05-2012, 20:37
با مرور گر اپرا موبایل نمیشه جواب ارسال کرد.فقط با قالب ابی خاکستری اونم جواب سریع کار نمیکنه.
این پیشنهادم بگم.تو پروفایل و گروه ها چپ چین نیست قبلا هم نبود.باشه بهتره.انگلیسی مینویسی خراب میشه.
یه قالب بزارین که بر پایه رنگ باشه نه عکس.
ابی خاکستری از سمت چپ مشکل داره.

kases
21-05-2012, 20:39
سلام به همه ی دوستان

با این حرفایی که میزنم امکان داره بن بشم ولی میگم

میثم جان اگه همین قالبی که لینک دادی اضاف کنی واقعا عالی میشه من که عاشقش شدم

به نظر من پی سی ورلد ابهتش از دست داد قالب قبلی خیلی حرفه ای تر بود این قالب پی سی ورلد رو شبیه اسباب بازی بچه ها کرده اینجا یه مکان تخصصیه و باید با ابهت باشه

ببیخشید رک گفتم هدفم رفع مشکل بود ما پی سی ورلد رو خیلی دوست داریم :40:

یه مشکل دیگه پیدا کردم وقتی نقل قول میگیری نوشته ها از کادر خارج میشن

Behrouz_se60
21-05-2012, 20:44
چقدر فاصله بین مطلب ها زیاده ؟

قالب قبلی بهترین قالب بود فوق العاده ساده و در عین حال دلچسب و آرام.تو قالب قبلی فاصله بین دو کاربر خیلی کم که از طولانی شدن صفحات جلوگیری می کند اما قالب فاصله صفحات بسیار زیاد شده

F l o w e r
21-05-2012, 20:45

این خیـــــلـــی خـــــــــــوبـــــــه :40:

مخصوصا قسمت پروفایلش ..

CRIS Joon CR7
21-05-2012, 20:48
تو رو خدا حالا هر کاری که می خواید بکنید اینا رو تو اولویت قرار بدید:
برداشتن تبلیغ از پست های اول صفحه ها:2:
امکان انتخاب حالت قبلی
رفع برخی باگ ها مثل تشکر و ...
باتشکر از میثم خان :12:

N O V A L I S
21-05-2012, 20:49
با سلام و تشکراز مدیران محترم.
به نظرمن قالب جدید اصلا زیبا نیست! از به روز بودن وسایر امکانات و تغییراتی که زحمت کشیدید و دادید اطلاعی ندارم اما ظاهر قالب چیزی نیست که راحت بشه ازش گذشت. سادگی و راه دست بودن قالب قبلی یکی از تفاوت های چشمگیر انجمن با سایر انجمنهای فارسی بود (صرف نظر از سایر محاسن انجمن) که باعث می شد این انجمن به نظرم بهترین انجمنی که می شناسم باشه.

Pessimist
21-05-2012, 20:50
آقا میثم اگه امکانش هست یه کاری کنید بعضی از کاربرها مثل من که قالب جدید رو دوست ندارن بتونن از قالب قبلی استفاده کنن

essi4300
21-05-2012, 20:51
چرا تعداد تشکرها در ورژن جدید دیده نمیشه؟

اگه دیده بشه در قسمت کنترل پنل خیلی بهتره.

فونت ها هم خیلی درشته.

gamepro
21-05-2012, 20:57
اتفاقا بنظر من p30world کار فوق العاده ای کرده !
چون هم باید همیشه آخرین ورژن vb رو نصب کرد (از لحاظ امنیبتی) و همچنین vb4 قابلیت هایی رو داره که به زودی باهاش آشنا میشین!
درباره ی اون کسی هم که گفت این قالب مثل سایت های تازه به کار هست باید بگم که عزیز این یکی از قالب های سایت خارجی هست که بیشتر سایت های ایرانی دارن از رنگ های مختلف ازش استفاده میکنن مثل سایت بازی سن..ر پس ربطی به مبتدی بودن نداره!
در کل میثم جان یکسری تغییرات باید بدی که از این خشکی دراد اگه کمک خواستی میتونی رو من حساب کنی.

majid322
21-05-2012, 21:03
اگه منو نمیزنید من شکل و غالب جدید رو دوست دارم.. :31:
راستی نمیشه شکلکهای مثل این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو اضافه کرد؟

.......................
البته مشکلاتی هم که دوستان گفتن زیاده یکیش همین تبلیغه یکی دیگه تشکر کردن خیلی عصبی میکنه ادمو...

R A H A
21-05-2012, 21:05
این قالبی که الان گذاشته شده اصلا جالب نیست.:41:
قبلیه عالی بود

m.beh
21-05-2012, 21:05
سلام من که از امکانات نرم افزاری و اینا که سر در نمی آرم این قالبم خوبه اولش نمی تونستم تغیر قالب بدم یعنی این منو تغییر قالب ک در زیر هست یا کار نمی کرد یا خیلی طول می کشید که بفهمه الان حل شده. فقط 2 تا پیشنهاد 1- رنگ قالب آبی خاکستری یا حتی اون یکی قالب یه ذره ماته اگر بشه یه ذره پر رنگ تر باشه بهتره یعنی صفحه اصلی سفیدتر و دوروبرش رنگهای تندتر باشند.اگر بشه چند مدل قالب دیگم این زیر بزارید که خیلی شیک می شه این امکان عوض کردن قالب خیلی چیز خوبیه 2- لوگوی بالای صفحه رو هم اگر به حالت قبلی برگردونید قشنگ تره اینجوری که الان است انگار لوگو نیست به دل من نمی شینه اگرم می خواهید کلا لوگو رو تغییر بدید می تونید یه مسابقه لوگو هم بذارید
البته همه اینا سلیقه ای است

farshad.88
21-05-2012, 21:07
توی پروفایل . یه قسمت بود که امار و ارقام بود و من میتونستم هر پستی رو که گذاشتم از طریق اونجا راحت پیدا کنم و پیگیری کنم. اما الان " امار من" کلا منحل شده !!
جالبه توی انجمن هایی که از قالب فناتزی و بچه گونه استفاده کردند هم این گزینه وجود نداره.
تو رو خدا همون حالت قبلی رو هم توی اپشن ها قرار بدین. منم مثل بقیه واسه جمع و جور بودن و ساده بودنش دوسش داشتم و راحت بودم

Karkas20
21-05-2012, 21:15
سلام بر مدیریت

ابتکار جدیدی بود که قالب جدید راه اندازی شد ولی مدیریت بدون اشتباه نیست !

kases
21-05-2012, 21:16
اتفاقا بنظر من p30world کار فوق العاده ای کرده !
چون هم باید همیشه آخرین ورژن vb رو نصب کرد (از لحاظ امنیبتی) و همچنین vb4 قابلیت هایی رو داره که به زودی باهاش آشنا میشین!
درباره ی اون کسی هم که گفت این قالب مثل سایت های تازه به کار هست باید بگم که عزیز این یکی از قالب های سایت خارجی هست که بیشتر سایت های ایرانی دارن از رنگ های مختلف ازش استفاده میکنن مثل سایت بازی سن..ر پس ربطی به مبتدی بودن نداره!
در کل میثم جان یکسری تغییرات باید بدی که از این خشکی دراد اگه کمک خواستی میتونی رو من حساب کنی.

اگه هزار جور امکانات داشته باشه ولی قالب کارپسندی نداشته باشه ول معطله

کسایی که روزانه بیشتر از10 ساعت تو انجمن هستن از این قالب زجر میکشن

pcsoft
21-05-2012, 21:16
اگر به نظر من و بقیه کاربران هم نظر من. مدیر محترم جناب میثم احترام می گذارن:
من قالب قبلی رو می پسندم ولی از قابلیت های این نسخه جدید هم نباید به راحتی گذشت. اگر مشکل با یک قالب مثل قالب قبلی حل بشه. به نظر من هر دو طرف موافق و مخالف راضی خواهند بود.
و اگر به همین منوال پیش بره. من دیگه نمی تونم فعالیتی در شان فروم بزرگ P30World داشته باشم.
موفق باشید.

AMIR-AIRGUNNER
21-05-2012, 21:19
به خدا قالب قبلی بهتر بود !
اصلا p30world به خاطر همین قالب متفاوتش از بقیه فروم ها معروف بود ! الان ظاهر سایت هیچ فرقی با سایت های دیگه نداره
اگه میشه یه نظر سنجی در مورد این قضیه ایجاد کنید

Devicestreet
این قالب در شان پی سی نیست قالب قبلی بی نظیر بود من برای اون قالب اینجا عضو شدم!

Viren
خوب شده
دست شما درد نکنه

شبیه persianto ols شده

gamepro
21-05-2012, 21:20
اگه هزار جور امکانات داشته باشه ولی قالب کارپسندی نداشته باشه ول معطله

کسایی که روزانه بیشتر از10 ساعت تو انجمن هستن از این قالب زجر میکشن
جالبه دیده میشه که اکثر کاربران اصلا به سایت های دیگه سر نزدند که ببینن که محیط اصلی vb چگونه است برید سایت هایی که مرجع vb هستن رو نگاه کنید همه دارن برای این سری قالب بال بال میزنن و میشه گفت بهترین سایت های ایران از این قالب استفاده میکنن
من شرط میبندم اگه نظر سنجی ای درباره ی قالب قبلی گذاشته میشد همه میگفتن باید عوض کنین!!!!!
و باید بدونین که قالب قبلی قالب اصلی ورژن 3 vb بود شما میتونین قالب رو روی حالت اصلی بزارین تا از قالب اصلی vb4 بهره ببرین
خوب هست آدم همیشه 1 سال به 1 سال تغییر بده تا کاربران جلب شن ! شما برید یکسری دیگه میان جوش نزنین :27:

nits
21-05-2012, 21:24
دوستان عزیزی که میگید قالب قبلی رو عوض کنید ، این کار مستلزم تغییر دادن دوباره ی ورژن VB هست که 3 بود قبلا و قالبش هم قالب پیش فرض ورژنهای 3 بود ..... 4 یکم فانتزی هست
ولی اگر امکانش هست همون 3 میشد خیلی بهتر بود ...... به هر حال پی سی وردلد به جرات یکی از بزرگترین و بهترین سایتهای جامع ایران هست . من که با ورژن 3 خیلی راحتر بودم . کلا ورژنهای 3 خیلی بهتر هستن . 4 همونطور که گفتم بخش ارسال مطلبش مثلا همین شکلک ها خیلی کند لود میشه . یکم تو چشم هست رنگ ها ....... راستش من قالبهای سایت وی بی استایل رو یه چند نمونه تست زدم البته برای 3 و قشنگ هم هستن که پولی هستن .البته میشه با یه سرچ پیداشون کرد
به هر حال نظر دیگر دوستان هم محترم و حتما مدیران هم این طور صلاح دونستن . به خصوص برای ورژنهای 4 ه-ک و پلاگینهای بیشتری نسبت به 3 هست و امنیتش شاید بیشتر باشه ولی امنیت رو در 3 هم میشه برقرار کرد . مهم استایل ثابت سایت بود که به نظرم سایتهای مشهور این چنینی با همون قالب و ورژن قبل میموند خیلی بهتر بود . یک جور
ببخشید که زیاد تایپیدیم
با تشکر

mohamad.hejazi
21-05-2012, 21:24
قالب قبلی بهتر بود الان صفحات خیلی روشن شده و چشم رو میزنه!

AMIR-AIRGUNNER
21-05-2012, 21:25
جالبه دیده میشه که اکثر کاربران اصلا به سایت های دیگه سر نزدند که ببینن که محیط اصلی vb چگونه است برید سایت هایی که مرجع vb هستن رو نگاه کنید همه دارن برای این سری قالب بال بال میزنن و میشه گفت بهترین سایت های ایران از این قالب استفاده میکنن
من شرط میبندم اگه نظر سنجی ای درباره ی قالب قبلی گذاشته میشد همه میگفتن باید عوض کنین!!!!!
و باید بدونین که قالب قبلی قالب اصلی ورژن 3 vb بود شما میتونین قالب رو روی حالت اصلی بزارین تا از قالب اصلی vb4 بهره ببرین
خوب هست آدم همیشه 1 سال به 1 سال تغییر بده تا کاربران جلب شن ! شما برید یکسری دیگه میان جوش نزنین :27:
اتفاقا فروم pt هم قالبشو عوض کرد که باعث شد خیلی از کسانی که من میشناختم انگیزه زیادی واسه فعالیت تو اون فروم نداشته باشن !

black.assassin
21-05-2012, 21:28
بهتر نبود قبلش یه نظر سنجی انجام می شد ؟ یا حداقل اطلاع رسانی.
به هر حال من رو رزولوشن 1024*768 با آبی خاکستری مشکل دارم سایز صفحه بزرگتره و scroll هم نداره. اما vb4 مشکلی نداره.

AliSub
21-05-2012, 21:30
ظاهر سایت قبلا بهتر بود!!!!!!!!

دکمه تشکر هم کار نمیکنه برام! ((البته بعضی جاها))

Karkas20
خوب هست آدم همیشه 1 سال به 1 سال تغییر بده تا کاربران جلب شن ! شما برید یکسری دیگه میان جوش نزنین

اگر ادم هرسال تغییر بکنه که ادم نیست ! حزب باده

ادم با عقایدشان زندگی میکنند:27:

همین کاربرا بودند که پی سی ورد را به اینجا رسوندن وکسی حق نداره در مورد کاربری اینگونه نظر بده !!

کاربرای قدیمی این انجمن را ساختند / شما حرف میزنید !

شما اگر شرطی بندی تون خوبه ، برید قمار بکنید ، حتما موفق میشید !:39:

Layken
سلام..اول خسته نباشید به این تغییرات...بعد اگر ممکن باشه راهی باشه تا قالب قبلی برگرده شخصا به نوبه خودم چند سال پیش یکی از اولویت های اصلی که باعث شد تو این فروم فعالیت کنم قالب بسیار دلچسبش بود اگر ممکن باشه اون قبلی برگرده یا راهی باشه تا اونایی که می خوان رو اون کار کنن عالی میشه. مرسی..

HoJJaT_007
21-05-2012, 21:36
دوستانی که میگن برگردیم قالب قبلی اصلا ببین قالب vB3 واسه vB4 هستش ؟

titanium_zarin
21-05-2012, 21:45
مطمن باشید این تغییرات دلیل فنی داره ...
وقتی قالبی ساپورت نشه ادم مجبور به تعویضش میشه چون مشکلاتی در پس زمینه به وجود میاد که ما نمیبینیم و ولی مجبوریم برطرفشون کنیم !!
الان بزرگترین مشکلات این قالب :
1.زیر بخشها رو مثل قالب قبلی عمودی کنید
2. در بیشتر صفخات با کلیک روی تشکر باعث میشه لود شه صفحه و بعضی وقتها به صفحه ای میره که میگه شما اجازه دسترسی به این صفحه رو ندارید !!

دوستن من توی انجمن اندروید هستم ...همونجوری که خیلیها میگن اونجا گل گلی هست خیلیها هم میگن خوبه و باید اونجوری باشه ...
خلاصه یه کم صبر کنید و اجازه بدید تغییرات همه جا وجود داشته باشه !!

AMIR-AIRGUNNER
21-05-2012, 21:50
یه مسئله ای دیگه هم کند شدن سایت هست
این مشکل به قالب ربط داره یا درست میشه ؟!
الان من مثلا روی یه شکلک کلیک میکنم 2 ثانیه بعدش ظاهر میشه !
در صفحه ی اول هم با اون تبلیغ های بزرگ خیلی کند هست !

senaps
21-05-2012, 21:53
اول که من هم بگم از این قالب جدید خوشم نیومد و فکر میکنم قالب قدیمی بهتر بود.....

مسئله اینه که قالب قدیمی، به حق دلیلی بود برای جدا بودن پیسیورلد از بقیه... من به شدت فروم بازم و فروم های بسیار زیاد فارسی و انگلیسی عضو هستم....یکی از دلایلی که توی همه ی اونها با وجود عضویت همزمانم در اینجا، نصف اینجا فعالیت ندارم و پست نزدم، ضعف های قالبشون بوده....

پیسیورلد به طور مطلق بهترین فوروم ایرانه و لیاقت قالب بهتری رو داره...

با توجه به اینکه قالب دیگه برگشتی در کار نیست، ضمن تشکر از مدیریت بابت اپدیت به سیستم جدید، یه سری پیشنهاد و درخواست دارم که میگم:

من پرشین نتورک، برنامه نویس و باشگاه مهندسان هم عضوم... قالب اونها هم قالب دیفالت ورژن ۴ هستش...من راجع به قالب دیگه صحبت نمیکنم چون همون لحظه ی اولی که فهمیدم نیازی نیست با مرورگر یا لپتاپم برخورد کنم و این پیسیورلده که قیافش رو عوض کرده، رفتم و قالب دیفالت رو راه انداختم.....

اینها همه نظر شخصی منه و بابتش با کسی بحث نمیکنم!! نظر هر کسی محترمه و در جای خودش صحیح...
۱- در بحث تاپیک باید بگم که تبلیغ پس اول خیلی زننده هستش....اینجا سایتیه که اکثر اوقات یه تاپیک اینجا زده میشه و هزار جای دیگه کپی میشه.... به نظرم سیستم قبلی تبلیغ بین پست ها بهتر بود....

۲- لطفا افرادی که دارن تاپیک رو میبینن رو بذارین...یادمه یه وقتایی وقتی تاپیکی میزدم که خیلی باهاش حال میکردن ملت، عکس میذاشتن که ببینین ۳۵ نفر همزمان انلاینه و ...... این -- به سادگی میتونه نصب بشه....

۳- چون دیدم چند نفر گفتن اسمایلی ها، لطفا اگر اسمایلی ها رو هم عوض کردین، حذفشون نکنین و دم دست باشن که ماهایی که از اسمایلی های حاضر استفاده میکنیم اذیت نشیم! :31:

در بحث دیدن صفحه ی اصلی سایت، مهم ترین چیزی که تو ذوق میزنه، خطی شدن لیست انجمن ها هستش.... الان واقعا پیدا کردن انجمن ها از میان تالار ها و توضیحاتش سخت شده...اون حالت قبلی که به صورت دو ردیفی بودن خیلی بهتر بودش....

خوب هست آدم همیشه 1 سال به 1 سال تغییر بده تا کاربران جلب شن ! شما برید یکسری دیگه میان جوش نزنین

عزیز، فرق این سایت با ده ها سایت دانلود فیلم و بحث در مورد سریال و .... که نهایتا ۵۰۰ تا عضو دارن که هرکدوم نزدیک به ۲۵ میلیون پست دارن اینه که این سایت، به کاربراش وابسته هستش و تولید محتوی میکنه....مثل سایت های همسایه نیست که این کپی پیست نباشه، اون یکی بیاد!!!

پس مریضیم که داریم میگیم اون قبلیه بهتر بود؟!!!

برا قالب های مهد کودکی بال بال میزنن؟؟؟ میشه بگی کدوم انجمن ها؟؟ این سایت ۵-۶ ساله( ۷ سال فک کنم دقیقش باشه؟!!) که داره کار میکنه و تمام اعتبارش به این قالبش بوده...شما برو ببین چجوری تو مای بی بی ملت بال بال میزنن برا قالب دیفالت ورژن ۳!!! ان قالب شکیل بود واقعا....

نظر شخصی من اینه که اشتباه استراتژیک نرسیدن به قالب دیفالت، باعث ریزش شدید کاربرا میشه....شخصا به کلی علاقه ی حضور در سایت رو دیگه ندارم چون مثل بقیه شده!!(حالا خوبه دارم با قالب دیفالت میام!!).... اینکه کاربرا کم کم خوششون نیاد بیان، روح سایتو میگیره و تبدیل میکنه به یه اسپم کده واقعی!!...

رسیدن به امکانات حیاتی قالب قبلی به نظرم ساده و سریع به دست میاد...

قالب پیشنهادی توسط جناب میثم هم بسیار عالی بود اگر رنگ بندی و گرافیکش رو به صورت قالب قبلی در بیارن.... سایت این همه متخصص برنامه نویس و گرافیست و طراح وب داره....فک کنم میشه باهاشون همکاری کرد که یه قالب مثل قبلی برا دوستاشون راه بندازن....

PC_Expert
21-05-2012, 21:53
سلام

تم و حالت قبلی انجمن بسیار بهتر بود، مدت هاست در انجمن همسایه (PT) این تم رو میبینم و هنوز بهش عادت نکردم، P30 هم از دست رفت...

آقا یوسف
21-05-2012, 21:55
کلا ckeditor کنده . بزرگترین مشکل vb4 همینه بقیش قابل حله . اگه یکی حرفه ای باشه تو طراحی قالب میتونه شبیه قالب دیفالت vb3 در بیاره نمونش این سایته : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

VAHID
21-05-2012, 21:55
والا قالب قبلی عالی بود اگر خوب نبود تو این چند سال حدود 900 هزار کاربر الان نداشت p30
به خاطر ظاهز ساده و عالیش که هر کسی میتونست راحت فعالیت کنه .........

وین رونی
21-05-2012, 21:57
تبریک میگم
از نظر امنیتی که خیلی نیاز بود البته شما از نسخه 4.1.12 استفاده می کنید که به گفته خود ویبولتین یک باگ امنیتی داره که با پچ برطرف میشه.نمی دونم پچش نال شده یا اینکه شما استفاده کردید یا نه یا شاید اصلاً نسخه vBulletin.Suite.v4.1.12.Patch.Level.1.PHP.NULL-FS رو نصب کردید...بماند
باید انجمن که یکی از انجمنهای برتر ایران هست ارتقاء پیدا می کرد-فقط یک کمی طول کشید دو روزی نتونستیم بیایم تو سایت استخون درد گرفتیم
موفق باشید همگی

Pessimist
21-05-2012, 22:21
پی سی ورد با این قالب واقعا ضربه میخوره و شک ندارم حالا حالاها نمیتونم بهش عادت کنم حتی اگه به ظاهرش هم عادت کنم بازم کار کردن با این قالب راحت نیست اون کجا و این کجا!
ای خدا چقدر دلم برای اون قالب تنگ شده ای کاش قبل از عوض کردن یه نظر سنجی راه مینداختید دلم میخواد از شدت ناراحتی گریه کنم

MojiOS
21-05-2012, 22:22
سلام!
سایت خوب و قشنگ شده. من تازه قالب جدید رو دیدم. فعلا تنها چیزی که می تونم ازش ایراد بگیرم اینه که عکس آواتارها Center نیست. فکر کنم باید به کلاس usercenter توی سی اس اس text-align:center بدید.:27:

h-blade
21-05-2012, 22:24
تو همون سايتي كه جناب ميثم آدرس دادن مدل هاي قشنگي وجود داره:

اينا به نظر من از ايني كه الان هست خيلي قشنگتره مخصوصا دومي...

M0RTEZA_R
21-05-2012, 22:26

فروم های حرفه ای قالب ساده دارن مثل forum.dailymobile.se
این قالب ها هم باید چند جاشون ویرایش بشه که فکر کنم تا یه ماه دیگه درست بشه.

kases
21-05-2012, 22:30
فروم های حرفه ای قالب ساده دارن مثل forum.dailymobile.se
این قالب ها هم باید چند جاشون ویرایش بشه که فکر کنم تا یه ماه دیگه درست بشه.

لایک

هر چی ساده تر بهتر و کاربر به راحتی میتونه کار کنه

به نظرم اگه شبه این سایت قالبش میثم جان بسازه عالی میشه

am2
21-05-2012, 22:37
من نظرم اینه که سعی بشه قالب طوری بشه که اختصاصی سایت باشه خیلی بهتره...مثلا لوگوی این قالب خاکستری که خیلی سادست..فکر نکنم درخور سایت پی سی باشه..یه طورایی بهتر بود براش قالبی اختصاصی طراحی میشد هم سبک..هم ساده و کاربرپسند..

CRIS Joon CR7
21-05-2012, 22:38
هر چی بیشتر میگذره بیشتر به عمق فاجعه پی میبریم :دی
ولی خداییش هر چی زودتر یه کاریش بکنید:11:

mohsen_gh1991
21-05-2012, 22:40
سلام به دوستان عزیز و مدیران سایت
یه سری امکانات تو این ورژن ایجاد شده که به نظرم جالبه مثلا همین auto save موقع نوشتن کامنت. البته به نظر منم قالب جدیدش یه مقدار سخت کرده کاربری سایتو . منم یه شخصه یکی از دلایلی که اینجا رو به بقیه فروما ترجیه میدم قالب ساده و روان ورژن 3 بود که روی این سایت لحاظ شده بود که کاربری سایت رو خیلی راحت میکرد در حالی که توی این ورژن به نظرم خیلی سخت پیچیده تر شده و این چیزیه که ممکنه برای خیلیا مشکل ساز بشه. یه سری مشکل هم داره این حالت جدید مثلا توی گروه ها در حالت پاسخ سریع امکان نقل قول نیست فک کنم. یا ریفرش بعد زدن تشکر.
در کل پیشنهاد من اینه که استایل ورژن قبلی سایت قرار داده بشه تا کاربرا بتونن بنا به سلیقه خودشون انتخاب کنن که با کدوم حالت کار کنن

مرسی

Kurosh
21-05-2012, 22:42
اول به میثم و سینای عزیز خسته نباشید میگم ...
احتمالاً این تصمیم لازم بوده، حالا به هر دلیل، چه امنیتی، چه تنوع و ...
با وجود اینکه جز تیم مدیریت انجمن به حساب میام و شاید بهتر باشه از تصمیم
ادمین‌های انجمن حمایت کنم، اما ترجیح میدم نظر شخصیم رو بگم، حتی اگه کار درستی نباشه

بعضی از دوستان تهدید به رفتن کردند، واکنش برخی این بود که فعالیت کاربران به یک قالب بند هست،
یا اینکه ابراز تأسف کردن برای کسانی که به خاطر یک قالب ساده می‌خوان پیسی‌ورلد رو ببوسن و بذارن کنار ....

می‌دونید قصه‌ی پیسی‌ورلد و تغییراتش مثل چی می‌مونه ؟!

مثل اینه که سال‌ها توی یه خونه‌ی درندشت و زیبا زندگی‌ کرده باشی‌، همهٔ خاطراتت تو اون خونه باشه، در و دیوارش، اتاقاش، حیاطش، درختاش، حوض و ماهی‌هاش ...
بعد، دو روز بفرستنت سفر، وقتی‌ برگشتی‌ ببینی‌ اثری از خونهٔ خاطراتت نیس ... یه آپارتمان عجیب و غریب با ظاهری نچسب ساختن برات که فقط به درد کسی‌ می‌خوره که تازه اومده توی اون خونه ...
نه تویی که همه عمرت اونجا بودی ...

ما خودمون این خونه رو آجر به آجر ساختیم، براش زحمت کشیدیم، حالا بعد از چندین سال، اگه کاغذ دیواریش رو عوض می‌کردن، خب مشکلی نبود، می‌شد یه جورایی عادت کرد به طرح و نقش جدید دیوارها، اما این خونه کاغذ دیواریش عوض نشده ... آجر به آجرش خراب شده و دوباره از نو، مثل قوطی کبریت درست شده !

من و امثال من عاشق اون خونه‌ی قدیمی بودیم، با همون حوض و ماهی‌ها و درختاش ... با همون درب قدیمی، ولی باصفا ...
این آپارتمان شیک و نوساز واسه کسایی زیبا و دلچسبه که با اون خونه‌ی قدیمی خاطره ندارن ... با اون خونه زندگی نکردن ...

من نه مرتجعم! نه کهنه‌پرست!
این رو هم می‌دونم که به هر حال آپارتمان‌ها جای خونه‌های قدیمی رو می‌گیرن و این تغییر اجتناب‌ناپذیره

اما حق بدید به من و کسانی که گله دارن که دلزده بشیم، که از فضای نچسب جدید سرخورده بشیم ...

دیگه پیسی‌ورلد اون حس قدیم رو نداره برام ...
شده یه جای غریب ... یه خونه‌ی تازه که باید سال‌ها دوباره توش زندگی کنی تا از در و دیوار جدیدش خاطرات نو بسازی ...

کاش انجمن‌های دیگه و تغییراتشون، درس عبرتی می‌شد برای اینکه پیسی‌ورلد اصالت خودش رو حفظ کنه ...
امیدوارم قبل از اینکه کاربران پیسی هم مثل خیل عظیم کاربرانی که از دیگر انجمن‌ها به خاطر تغییرات ظاهری، به اینجا سرازیر شدن، فراری بشن، فکری به حال این تغییرات بکنیم ...

sepid12ir
21-05-2012, 22:48
حس و حال غریبی که با این قالب داریم را کورش به بهترین شکل گفت...

حس غریبی ست که فکر نمیکنم زمان و عادت به تغییرات هم بتونه مرهمی باشه براش...

پی سی در پنج سال اخیر خونه ی اولم بوده ، شاید عجیب برای خیلی ها، ولی بوده...

و الان ، حس میکنم خونمو از دست دادم و شدیدا دلم گرفته ...

ali_agha1981
21-05-2012, 22:49
چرا اینقدر فاصله ی بین پست کاربران و امضای کاربران زیاده.............؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
یه نیم متر فضای خالی بین پایان هر پست و امضای کاربر هست...:23:

The Jok3r
21-05-2012, 22:49
اعصابم خراب شد، پلاگین tapatalk رو نصب کنید دیگه!

CRIS Joon CR7
21-05-2012, 22:50
اول به میثم و سینای عزیز خسته نباشید میگم ...
احتمالاً این تصمیم لازم بوده، حالا به هر دلیل، چه امنیتی، چه تنوع و ...
با وجود اینکه جز تیم مدیریت انجمن به حساب میام و شاید بهتر باشه از تصمیم
ادمین‌های انجمن حمایت کنم، اما ترجیح میدم نظر شخصیم رو بگم، حتی اگه کار درستی نباشه

بعضی از دوستان تهدید به رفتن کردند، واکنش برخی این بود که فعالیت کاربران به یک قالب بند هست،
یا اینکه ابراز تأسف کردن برای کسانی که به خاطر یک قالب ساده می‌خوان پیسی‌ورلد رو ببوسن و بذارن کنار ....

می‌دونید قصه‌ی پیسی‌ورلد و تغییراتش مثل چی می‌مونه ؟!

مثل اینه که سال‌ها توی یه خونه‌ی درندشت و زیبا زندگی‌ کرده باشی‌، همهٔ خاطراتت تو اون خونه باشه، در و دیوارش، اتاقاش، حیاطش، درختاش، حوض و ماهی‌هاش ...
بعد، دو روز بفرستنت سفر، وقتی‌ برگشتی‌ ببینی‌ اثری از خونهٔ خاطراتت نیس ... یه آپارتمان عجیب و غریب با ظاهری نچسب ساختن برات که فقط به درد کسی‌ می‌خوره که تازه اومده توی اون خونه ...
نه تویی که همه عمرت اونجا بودی ...

ما خودمون این خونه رو آجر به آجر ساختیم، براش زحمت کشیدیم، حالا بعد از چندین سال، اگه کاغذ دیواریش رو عوض می‌کردن، خب مشکلی نبود، می‌شد یه جورایی عادت کرد به طرح و نقش جدید دیوارها، اما این خونه کاغذ دیواریش عوض نشده ... آجر به آجرش خراب شده و دوباره از نو، مثل قوطی کبریت درست شده !

من و امثال من عاشق اون خونه‌ی قدیمی بودیم، با همون حوض و ماهی‌ها و درختاش ... با همون درب قدیمی، ولی باصفا ...
این آپارتمان شیک و نوساز واسه کسایی زیبا و دلچسبه که با اون خونه‌ی قدیمی خاطره ندارن ... با اون خونه زندگی نکردن ...

من نه مرتجعم! نه کهنه‌پرست!
این رو هم می‌دونم که به هر حال آپارتمان‌ها جای خونه‌های قدیمی رو می‌گیرن و این تغییر اجتناب‌ناپذیره

اما حق بدید به من و کسانی که گله دارن که دلزده بشیم، که از فضای نچسب جدید سرخورده بشیم ...

دیگه پیسی‌ورلد اون حس قدیم رو نداره برام ...
شده یه جای غریب ... یه خونه‌ی تازه که باید سال‌ها دوباره توش زندگی کنی تا از در و دیوار جدیدش خاطرات نو بسازی ...

کاش انجمن‌های دیگه و تغییراتشون، درس عبرتی می‌شد برای اینکه پیسی‌ورلد اصالت خودش رو حفظ کنه ...
امیدوارم قبل از اینکه کاربران پیسی هم مثل خیل عظیم کاربرانی که از دیگر انجمن‌ها به خاطر تغییرات ظاهری، به اینجا سرازیر شدن، فراری بشن، فکری به حال این تغییرات بکنیم ...
واقعا کوروش جان حرف دل خیلی ها رو زدی مخصوصا سفر و بازگشت و آپارتمان و :45:
راستیش خیلی احساسی گرفتی قضیه رو ولی واقعا این قضیه احساسی تر ازین حرف هاست تازه من که زندگیم تو اون خونه قدیمی هنوز یک سالم نشده ولی شما دیگه چجوری تحمل میکنی؟:37:

The Jok3r
21-05-2012, 22:52
عزیزان شما از قالب default استفاده کنید، مدیر اینجا قالب دیفالت رو باید بعنوان قالب دیفالت سایت میذاشت نه این قالب و اینکه مدیرسایت لطفا فونت قالب دیفالت به تاهوما تغییر بده
Tapatalkرو هم نصب کن دیگه ;)

The Jok3r
21-05-2012, 22:57
اورو خدا اینقدر شرو ور نبافید من واسه همه کاربران قدیمی احترام قابلم یه مثال میزنم شما اگه ویندوز 8بیاد بخاطر شکلش نمیخواید از اکسپی ارتقا بدید،ورژن 4بسیار برتری داره مخصوصا همین ادیتور با وجودیکه واسه dialupها یکم دیرتر شاید لود بشه، مشکل همه ی شما ظاهر قالب سایت هست که اون خیلی میشه روش کار کرد
بسیار خوشحالم که p30worldهم با تاخیر 3-4ساله به vb4ارتقا داده

Переклад не
21-05-2012, 22:58
از مدیریت محترم تقاضا میشود وضعیت فروم را به حالت قبلی و قدیمی (لوتی و داش مشدی خودمون) برگردانند
باتشکر
به نمایندگی از جمع کثیری از کاربران

SA3EDLORD
دوستان تو اینکه قالب قبلی خیلی همه پسند تر بود حرفی نیست...... ولی به نظر من اگه یه قالب بهتر از این قالب بذارن به نظرم تنوع خوبیه :)

C h e s s
باز خوبه شما ها میتونین تو این خونه بیان
من که دیگه داره بد جور اعصابم خورد میشه
بار اول گفت که پسوردت اشتباست
و بعد از سه چهار بار امتحان رفتم سراغ عوض کردن پسورد
تا الان هم 5 بار درخواست تغییر پسورد دادم
ولی هر کار میکنم نمیتونم وارد بشم
به میثم پیغام دادم سینا هم که پروفایلش بستست
امیدوارم درست بشه
وگرنه نمیتونم وارد انجمن بشم
نمیدونم هم علت چیه کلا گیج شدم

Ahmád ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نام كاربري يا كلمه عبور اشتباه. شما اطلاعات اشتباهي وارد نموديد لطفا بعد از 15 دقيقه دوباره وارد شويد.

Переклад не
21-05-2012, 23:00
اورو خدا اینقدر شرو ور نبافید من واسه همه کاربران قدیمی احترام قابلم یه مثال میزنم شما اگه ویندوز 8بیاد بخاطر شکلش نمیخواید از اکسپی ارتقا بدید،ورژن 4بسیار برتری داره مخصوصا همین ادیتور با وجودیکه واسه dialupها یکم دیرتر شاید لود بشه، مشکل همه ی شما ظاهر قالب سایت هست که اون خیلی میشه روش کار کرد
بسیار خوشحالم که p30worldهم با تاخیر 3-4ساله به vb4ارتقا داده
تـغـاری بشکـند ماستـی بریزد/جهـان گردد به کـام کـاسه لیـسان!
باتشکر

CRIS Joon CR7
21-05-2012, 23:00
من میدونم همه هم میدونیم پست دادن اینجا جز پست هامون به حساب نمیاد پس اسپم هم نمیدیم
هر کی که اینجا پست میده واقعا قصدش دل سوزیه
من که هنوز فکر میکنم سایت بستس
یادش بخیر بعد از عید سایت فیل-تر بود با وی PN میومدیم چه حالی میداد
به خدا سایت فیل تر شه بهتره تا اینجوری بمونه

kases
21-05-2012, 23:04
دوستان یه کم باید به فکر میثم ادمین محترم انجمن باشین این همه زحمت کشیدن فک کنم الان بین دو راهی گیر کردن:45:

FC.Barcelona
21-05-2012, 23:05
این تغییر دیر یا زود باید انجام میشد چون VB 3.X.X دیگه پشتیبانی نمیشه و اگه باگی چیزی توش پیدا بشه Jelsoft دیگه براش پچ نمیده

neon_91
21-05-2012, 23:05
من نمی دونم شما چرا اومدید قالبو تغییر دادید من که به قالب قبلی عادت کرده بودم و اصلا این قالب قابل تحمل نیست برای من.:13:

m.beh
21-05-2012, 23:11
تـغـاری بشکـند ماستـی بریزد/جهـان گردد به کـام کـاسه لیـسان!
باتشکر

نظر هر کس محترمه! درست نیست که اینجوری راجع به نظر دیگران حرف بزنیم

CRIS Joon CR7
21-05-2012, 23:13
خب اون خونه بود کوروش گفت شدش یه آپارتمان کوفتی دیگه خونه بشو نیست باید ظاهرشو مثل اون بکنیم و مشکلاتشو برطرف کنیم
به خدا میثم جان خیلی زحمت کشیده

*Batman*
21-05-2012, 23:20
سلام.
عرض خسته نباشید دارم خدمت تیم مدیریتی انجمن.
مشکل :
وقتی با فایرفاکس انجمن رو باز میکنم، کل صفحه کمی به سمت راست شیفت داده شده.
در IE برعکسه. یعنی صفحه به سمت چپ شیفت داده شده.
این مشکل که حل بشه ما هم میتونیم پستهای پروفایلمون رو تایید کنیم:happy:
(فقط هنگامیکه از تم آبی خاکستری استفاده میکنم این مشکل وجود داره)
راستی این تبلیغاتی که کنار پستها قرار میگیره قشنگ نیست!
================================================== ===
به عنوان یه کاربر قدیمی وقتی که برای اولین بار شمایل انجمن رو نگاه کردم کمی جا خوردم.ولی بعد از سالها یکنواختی این تغییرات برای من دلچسب و جذاب بود.
برای من اصالت و داشته های گرانبهای این انجمن اهمیت داره.ظاهر قضیه خیلی برام مهم نیست چون میشه با درک شرایط و کمی صبر و حوصله باهاش کنار اومد.

CRIS Joon CR7
21-05-2012, 23:26
یکی از قدیما عکس نداره بزاره ببینیم یه خورده گریه کنیم؟:45:

ragbar12
21-05-2012, 23:29
سلام يا تشكر از زحماتي كه ميكشيد من پستاي قبلي رو نخوندم نميدونم دوستان اشاره كردن يانه ولي رنگ زمينه انجمن به شدت چشمو اذيت ميكنه خواهشا رنگ خاكستري قبليو برگردونيد يا حالت انتخابي براش بذاريد ما كه كور شديم التماس دعا...

اگه ميشه يك حالت انتخابي بين فرم قبلي با فرم جديد بذاريد من كه از اين حالت راضي نيستم

HORROR
21-05-2012, 23:31
نظرمن اینه که قالب قبلی خیلی بهتر و ساده تر بود و خیلی بهش عادت کردم..... این قالب مناسب این انجمن نیست

kasra_khan2003
21-05-2012, 23:32
سلام،

سعی میکنم که نظرم رو خیلی کوتاه بگم: شوکه شدم، قالب جدید رو دوست ندارم، اما فکر نکنم نظر ما تاثیری داشته باشه.

ضمن اینکه دکمه ی تشکر هم تو مرورگر Opera ورژن 11.64 مشکل داره. هر سری که تشکر رو میزنی صفحه دوباره Load میشه. گاهی اوقات هم یهو Error میده که این کاربر حق دسترسی نداره/این صفحه موجود نمی باشد!

yoosef_st
21-05-2012, 23:35
من هم از قالب جدید راضی نیستم.
به نظرم بهتره حداقل قالب قبلی هم در کنار قالبهای جدید قابل استفاده باشه
مشکلات:
تم آبی خاکستری برای من که مانیتور واید ندارم بسیا نا هماهنگه و گوشه های تصویرم دقیقا به انتهای نوشته ها میچسبه
الان از تم دیفالت دارم اصتفاده میکنم
بعد از هر بار تشکر از هر مطلب، جوری که انگار صفحه Refresh شده باشه دوباره برمیگرده به بالای صفحه.
یعنی فرضا من 3 تا پست اومدم پایینتر، تشکر که میزنم برمیگردم به همون بالایی

Переклад не
21-05-2012, 23:47
یه لحظه کل انجمنا فلج شدن و سکوت مرگباری همه جارو فراگرفت
یعنی نمیشد تایپ کرد

marziyeh_2050
21-05-2012, 23:48
من واقعا با دیدن تم جدید شوکه شدم. اصلا انتظار نداشتم اینجوری بشه. من این فروم رو به خاطر سادگی و شکل زیبای قالبی که داشت انتخاب کردم و اینجا موندم ولی الان احساس میکنم تفاوتی با بقیه فروم های درپیت نداره البته این فقط یه احساسه در واقعیت البته این فروم هنوز هم بسیار ارزشمنده و نمیشه به راحتی ازش گذشت. تبلیغی که توی پست اول صفحه دیده میشه بسیار آزاردهنده اس و کلی میره رو اعصاب آدم. رنگ پس زمینه هم واقعا آدم رو کور میکنه. بعد از یه مدت خوندن احساس میکنی کلمه ها راه افتادن و دارن میرن تو همدیگه . باید چشاتو بچسبونی به صفحه مانیتور تا بتونی درست بخونی !!!! خواهشا اگه نمیخواین تغییری بدین حداقل رنگشو درست کنین.

senaps
21-05-2012, 23:51
میگم چه خسته نباشیدی گفتیم به مدیران......
فک میکنم هنوز کارشون تموم نشده و باید شروع کنن این قالب دیفالت رو برامون مثل قبلیه بکنن.....سخته ولی میشه تا حدودی اونجوریش کرد!

Royce
22-05-2012, 00:01
خیلی از چیزها هست که ساده و کلاسیکشون قشنگتره
در کل من خوشم نیومد
به هر حال مرسی

kkkaktoos
22-05-2012, 00:07
انجمن یکم تغییر کرده که خیلی خوب شده. دیگه خیلی یکنواخت شده بود قبلیه. دستتون درد نکنه
اما یه مشکل
وقتی تشکر رو میزنم یا صفحه دوباره لود میشه یا میره به صفحه ای که میگه شما اجازه دسترسی به این قسمت رو ندارید.

Electronic-Arts
22-05-2012, 00:10
بابا به خدا به پیامبر به دین و ایمان هیچ کس از این قالب خوشش نمیاد من نمیفهمم چرا اصرار به این قالب دارید؟ وقتی هیچ کس خوشش نمیاد چرا عوض کردید؟ شما حتی قبلش نگفتید که میخواید ورژن رو عوض کنید و فقط گفتید که برای ارتقا هست وگرنه 100% همه مخالفت میکردن

AMIR.KIK
22-05-2012, 00:11
سلام خدمت نمامی عزیزان برای زحمت کشیدن این قالب
ولی من شخصا با این قالب نمیتونم ارتباط برقرار کنم آدمو مجبور میکنه که دیگه توی این انجمن پستی ندیم و فعالیتی نداشته باشیم
حالا کاری کنین که بشه قالب قبلی رو انتحاب کرد فبلی واقعا تک بود مخصوص انجمن پی سی ورلد بود
ممنونم

EngineeR EhsaN
22-05-2012, 00:11
ظاهر سایت بیشتر شبیه انجمن سایتای موسیقی شده یعنی خیلی ساده و درپیت!! من قبلیو رو خیلی دوست داشتم این یکی اصلا معلوم نیست چی به چیه :2: ولی به هر حال از زحماتتون ممنونم :40:

poonel
22-05-2012, 00:16
رنگ زمینه زیادی روشنه و نورش خیلی زیاده. چشمم درد گرفت. فکر کنم دیگه باس با عینک دودی بیام

رنگ زمینه باید ملایم باشه مثل قدیم.

شما که میخواستید تغییر بدید لا اقل یه نظر سنجی می کردید. :19:

فکر نکنم کسی از این وضع راضی باشه. همه ناراحتیم:44:

scali
22-05-2012, 00:18
آقا این چیه آخه ؟

من عاشق ظاهر قبلی این سایت بودم . حداقل قبلش یه نظر سنجی چیزی میزاشتید ببینید آیا استقبال میشه یا نه ؟

من که اصلا خوشم نیومد . یه کاری میکنید که از اینجا هم فرار کنیم .

کاری کنین که بشه قالب قبلی رو انتحاب کرد قبلی واقعا تک بود مخصوص انجمن پی سی ورلد بود

:42: تو رو خدا یه کاریش بکنید .

من فقط تو این فروم فعالیت داشتم منو طرد نکنید . :41:

SANBOR
22-05-2012, 00:20
با سلام
خشحالم که پی سی ورلد هم به ویبولتین 4 اومد !
خب من چن تا مشکل دیدم
1- لطفا عکس های -- هایی که نصب میکنید رو حتما تو قالب های دیگر هم قرام بدید ( مثلا همین -- تشکر )
2- میتونید از شمسی ساز من هم استفاده کنید ( ساخت خودمه تو مرجع فارسی زبان وی بی گذاشتم )
3- بعضی جاهها فارسی سازی نشده که باید روش کار بشه !
4- میتونید پست بیت قشنگتری هم انتخاب کنید ( اگه خواستید پست بیت اختصاصی خودم رو بهتون میدم )

البته اگه نیاز به همکاری در مورد جاههای مختلف میتونید رو من حساب کنید
ID = mostafa_tondar20

[Mohsen]
22-05-2012, 00:21
با سلام

من هم پس از چند ماه اومدم اینجا که دیدم ظاهرش تغییر کرده! ظاهرا از قبل نظرسنجی هم نشده بوده! واقعا این چه وضعیه؟!

از پی تی فرار کردیم اومدیم اینجا حالا از اینجا بریم کجا؟!! :worried:

E.G_band
22-05-2012, 00:35
من تو هر انجمن دیگه ای که بودم نتونستم بیشتر از 10-15 تا پست بدم و تحملش برام سخت بود.اما ظاهر قبلی این انجمن خیلی بهتر بود و همیشه به خاطر همین ظاهر ساده می گفتم که p30 بهترینه اما این شد مثل انجمن های دیگه که تحملش برا آدم سخته.لا اقل یه قسمت بازارچه بهش اضافه می کردین تا بتونیم یه سودی هم ببریم(مثلا کسایی که می خواستن گوشی یا لپ تاپشون رو بفروشن همینجا معامله کنن ،نرن تو 100 جای دیگه با بدبختی 2 تا تاپیک بزنن برای فروش.)

به هر حال آش کشک خالست.ولی هنوزم p30 رو دست نداره علل خصوص کاربرای گلش:12::11:

ممنون.

sara100
22-05-2012, 00:43
قالب سایت خیلی قشنگه و همچنین سرعت لود شدن صفحات هم خیلی بهتر شده و بالا رفته واقعا سایت نیاز به خونه تکونی اساسی داشت ادمین جان دستت درد نکنه امیدوارم تایم زمانی محدودیت دانلود متوالی در دانلودهای پشت سرهم برای کاربران عادی همچون بنده حقیر برداشته شده باشه ...

caca_caca888
22-05-2012, 00:55
بهتر شده
اما تا وقتی که نتونم عکس آپلود کنم تو این سایت قهرم :|

caca_caca888
22-05-2012, 00:57
مثل تایم لاین میمونه
اولش رو مخه!

kaivanika
22-05-2012, 01:00
کاش قالب قدیمی رو هم میزاشتید
من نمیتونم این قالب های موجود رو تحمل کنم
دلم برای قالب قدیمی تنگ میشه

اه اه اه
خواهشن اگه میشه کاری کنید که بشه قالبِ قدیمی و ساده ی گذشته رو انتخاب کنیم

فقط نخونید لطفا به درخواست کاربراتون هم احترام بزارید

ممنون

شاهزاده خانوم
22-05-2012, 01:10
غر نزنین بابا
چون بهش عادت نداریم یکم سخته.عادت میکنیم

Arash4484
22-05-2012, 01:46
من الان پستهای دوستان رو میخوندم دیدم یک مشکلی که خیلی ها داشتن اینه که آخرین پستها و تاپیکاشون رو پیدا نمیکنن که لابد چون سایت سنگینه زیاد دنبالش نگشتن، چون دقیق زیر آواتار در پروفایل قرار داره، و حتی جاش دم دست‏تر شده....البته امکان دیدن پستهای تشکر کرده و شده وجود نداره.

مشکلات و باگهای آماری:
یک مشکل دیگه هم در انجمن هست که گاهی زیر پستها زده دو(یا چند) تشکر ولی یک اسم هست،
مشکل دیگه هم که همین آخرین پستهای قابل دسترسی از پروفایلها درست آپدیت نمیشن. که این خیلی دردسر داره چون برخی از تاپیکها رو از این طریق خیلی راحت میشد پیدا کرد.

amirpers
22-05-2012, 01:55
حط جدا کننده پست از امضا خیلی کمرنگه

گرافيكار
22-05-2012, 02:00
فکر میکنم کوروش عزیز خیلی زیبا حرف دلش و خیلی از دوستان رو زد
من هم از قالب جدید زیاد راضی نیستم اما فکر میکنم بخش زیادیش مربوط به اینه که هنوز به این فضا عادت نداریم
من هم باید صادقانه بگم که اگر از نظر امنیتی یا پشتیبانی قالب قبلی مشکلی نداشته باشه دوست دارم هنگام ورود با قالب سابق روبرو بشم
اما اگر دلایل موجه و قانع کننده ای برای این تغییرات باشه باید پذیرفت

درسته که عوض شدن قالب پی سی مثل عوض شدن خونه مجازی ما میمونه اما این رو هم باید در نظر گرفت که آدم گاهی اوقات مجبوره از جایی به جای دیگه یا از فضایی به فضای دیگه بره
به قول مورخ بزرگ ویل دورانت: هجرتها اکثر اوقات تلخ اما اغلب اوقات مفید بودن
من تعجب میکنم از بعضی دوستان گرامی که دلیل اومدنشون و موندنشون در پی سی رو قالب قبلی میدونن
من واقعا روزی که اینجا عضو شدم کمترین توجهی به قالبش نداشتم و بیشتر جذب سطح بالای تفکر و دانش اعضای این انجمن در بخشهای مختلفش شدم
و هنوز هم فکر میکنم اعضای اینجا فراتر از هر قالبی هستن نمونه برجسته و مشخصش خود کوروش عزیز که صادقانه میگم روح و انرژی مثبتی که از واژه هاش میگیرم رو هیچ قالبی نمیتونه بهم بده یا ازم بگیره

درسته، عوض شدن خونه ها سخته و به نوعی خونه قبلی رو وارد خاطره ها میکنه اما مهمتر از هر قالبی انرژی نهفته در ذهن و قلب اعضای اینجاست که ممکنه خونشون عوض بشه اما خودشون به احتمال زیاد در کنار هم باقی میمونن

شکل و ظاهر قالبها شاید از نظر روحی در کوتاه مدت روی ما تاثیر گذار باشن اما به مرور با عادت کردن بهشون فراموش میشن و چیزی که باقی میمونه ماهیت پستها و پیامهای کاربرای عزیزه و اینه که شناسنامه واقعی پی سی و مشخص کننده سطحشه نه قالبها

فارغ از هر قالبی هنوز هم ما هستیم که در بخشهای مختلف این فروم میتونیم در کنار هم باشیم و به هم در زمینه های مختلف کمک کنیم

پی نوشت: البته کاملا مشخصه که قالب فعلی مشکلاتی داره و واضحه که برای بودن در کنار هم باید یک بستر بدون مشکل وجود داشته باشه و امیدوارم هر قالبی که در آینده استفاده میشه بدون مشکل باشه

و یک نکته که فکر میکنم نباید فراموش بشه اینه که اگر قالب عوض شده چرا لوگوی آشنای انجمن (P30world) عوض شده؟
فکر میکنم تحت هر شرایطی باید لوگوی انجمن حفظ بشه

K!ng of th3 K!ngs
22-05-2012, 02:19
بابا تازه اومده عادت ندارید فکر میکنید دنیا به آخر رسید.
آخه اون چی بود به قول خودتون ساده؟هیچی نداشت خیلی م زشت بود.
این یکی خیلی بهرته اصلا یه حالت خوبی داره.بعدشم اگه کسی بخواد پست بده چه فرقی داره توی چه محیطی پست بده.

amin khan
22-05-2012, 03:08
شبیه چهارشنبه بازار شده...
خیلی شلوغه
حداقل این تبلیغات رو از پست های اول هر صفحه بردارین تو رو خدا خیلی رو مخه....

8nights&7days
22-05-2012, 03:50
عالی شده
ممنون

jackson2010
22-05-2012, 04:04
سلام يا تشكر از زحماتي كه ميكشيد من پستاي قبلي رو نخوندم نميدونم دوستان اشاره كردن يانه ولي رنگ زمينه انجمن به شدت چشمو اذيت ميكنه خواهشا رنگ خواكستري قبليو برگردونيد يا حالت انخابي براش بذاريد ما كه كور شديمالتماس دعا...

100% تاييد ميشه

من هم از قالب جديد راضي نيستم.
به نظرم بهتره حداقل قالب قبلي هم در کنار قالبهاي جديد قابل استفاده باشه
مشکلات:
تم آبي خاکستري براي من که مانيتور وايد ندارم بسيا نا هماهنگه و گوشه هاي تصويرم دقيقا به انتهاي نوشته ها ميچسبه
الان از تم ديفالت دارم اصتفاده ميکنم
بعد از هر بار تشکر از هر مطلب، جوري که انگار صفحه Refresh شده باشه دوباره برميگرده به بالاي صفحه.
يعني فرضا من 3 تا پست اومدم پايينتر، تشکر که ميزنم برميگردم به همون بالايي

100% تاييد ميشه

يکي از قديما عکس نداره بزاره ببينيم يه خورده گريه کنيم؟

اینم به یاد گذشته:21:

Petros
22-05-2012, 05:40
من یکی که گم شدم تو این همه شلوغی،
چه خبره؟

هزارتا کادر اینور. ده تا کادر اونور، متن های شلوغ اینور. خود من اونور!!!

تو یک کلمه: کثیفه

peaceful1
22-05-2012, 06:38
میگم این فونت و رنگ اسم کاربرها و لقبشون میتونه کمی ملایم تر بشه تا هماهنگی بیشتری با تم ملایم و نرم سایت پیدا کنه.
این ستاره ها و عناوین هم یک کمی احتیاج به تغییر ظاهری و تنظیم مکانی داره.

Ship Storm
22-05-2012, 07:04
سلام
ممنون از زحمات شما بابت ارتقا و بروز رساني
ولي يك نكته هست كه بايد بهش اشاره كنم:
اين دو قسمت از گوشه سمت چپ حذف بشه به نظرم خيلي بهتره واقعا جلوه فروم رو بكلي خراب كرده اين دو قسمت
جديدترين تاپيك هاي انجمن
جديدترين پست هاي انجمن

Leon-117
22-05-2012, 07:53
در کل قالب بدی نیست ولی p30world یکمی زیادی بزرگ برای این قالب!برای انجمن های کوچکتر مثل بازی سنتر قالب خیلی خوبیه مثلا،ولی الان p3world خیلی شلوغ و به هم ریخته شده!

Stream
22-05-2012, 07:55
دوستان این Sidebar سمت چپ رو میشه مخفی کرد از طریق دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در بالا سمت چپ. این ویژگی بیشتر برای افرادی مناسبه که مانیتور واید دارن و میشه از فضای عریض بیشتر برای نشون دادن اطلاعات اضافی استفاده کرد.

Saeed System
22-05-2012, 07:55
آقاس سلام من یه مشکل بدجوری دارم با این قالب جدید...که تو قالب قبلی همچین مشکلی نداشتم..

مثلا یه عکس تو یه پست هست ...نصف عکسه اون پشته یه اسکرول افقی می خواد که بری ببینیش ..ولی نیستش اسکرول افقی!

همین الانم چنتا از دکمه ها نصفشون دیده میشه...اسکرول افقی لازم داره...نکنه مشکل ا زمنه؟ ولی تو ورژن قبلی فروم اینطوری نبود .

عکس:

Saeed System
22-05-2012, 08:03
آقاس سلام من یه مشکل بدجوری دارم با این قالب جدید...که تو قالب قبلی همچین مشکلی نداشتم..

مثلا یه عکس تو یه پست هست ...نصف عکسه اون پشته یه اسکرول افقی می خواد که بری ببینیش ..ولی نیستش اسکرول افقی!

همین الانم چنتا از دکمه ها نصفشون دیده میشه...اسکرول افقی لازم داره...نکنه مشکل ا زمنه؟ ولی تو ورژن قبلی فروم اینطوری نبود .

عکس:

آقا defult style گذاشتم درست شد

Xeoc
22-05-2012, 08:06
قالب vB4 Default Style خیلی شیکه . به نظر من دلنشین تر از قالب پیشفرض فروم هستش

majid322
22-05-2012, 08:20
سرچ به وسیله ی نام کاربری هم کار نمیکنه... :44:

*Forgotten*
22-05-2012, 08:27
کاربرای اینجا هم که به یه قالب بندن =))))))))))

ممنون از شما احساسات همه رو بردی زیر سوال :31:

Kesel
22-05-2012, 08:40
سلام
تو فایر فاکس مشکلی نداره ولی تو اپرا روی دیسپلی که کلیک می کنم از صفحه می زنه بیرون
اینجوری:

Saeed System
22-05-2012, 08:42
قالب قبلی خیلی جا افتاده بود...

مثل قرمه سبزی بود اما این نو آوری مثل یه غذای جدید میمونه مثلا برنج با خامه ...تا همه عادت کنن خیلی اذیت میشن...

قالب قبلی شیک ساده باوقار دوست داشتنی..یار قدیمی ...از سال 2004 فکر کنم نصب بود ..خلاصه یار قدیمی رو گرفتید ازمون....

دلمون براش تنگ میشه...این یار جدید هم خیلی اذیت میکنه خیلی باگ داره..

esfahanweb
22-05-2012, 08:47
زمانی که از دکمه تشکر استفاده می کنیم ،برای نشان دادن تشکر کل صفحه رفرش می شود!!!
فکر کنم این مشکل بار زیادی را به سرور انتقال می دهد