PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

brad pitt
18-04-2014, 20:06
در بین بانکها الان کدوم روزشماره ( پول در کارت هست ) و بالای 20 درصد میده برای مبلغ زیر 10 میلیون ؟

aminkhan2014
19-04-2014, 05:39
برای گرفتن کارت هدیه آیا باید هزینه ای هم پزداخت؟مثلا اگه بخام یک کارت هدیه 50 هزارتومانی از بانک بگیرم باید چند بدهم بانک؟چه بانکهایی کارتهاش بهتر و شیکترن؟

steps
19-04-2014, 09:54
در بین بانکها الان کدوم روزشماره ( پول در کارت هست ) و بالای 20 درصد میده برای مبلغ زیر 10 میلیون ؟

بانک اینده سود خوبی میده

szh_1367
19-04-2014, 09:57
برای گرفتن کارت هدیه آیا باید هزینه ای هم پزداخت؟مثلا اگه بخام یک کارت هدیه 50 هزارتومانی از بانک بگیرم باید چند بدهم بانک؟چه بانکهایی کارتهاش بهتر و شیکترن؟

قبلا که برای دریافت کارت هدیه هیچ گونه هزینه ای دریافت نمیشد مگر اینکه جدیدا چیزی بگیرند

از لحاظ بهتری هیچ فرقی باهم ندارن

شیک و با کلاس بودن رو اطلاع ندارم

sansa
19-04-2014, 10:06
سلام
بیشترین سود بانکی یکساله رو کدوم بانک میده ؟:n16:

900913
19-04-2014, 13:40
اگه با 22% جایی پول گذاشته باشیم و الان بخواهیم سپرده مشابه بزاریم با نرخ 25% بگیره با این شرایط زیر آیا به صرفه هست ؟
سپرده قبلی که 22 بود با سود 20% بسته میشود و اضافه پرداخت از سودهای پرداختی کسر میشود و سپرده جدید 25% میشود.

mmf66
19-04-2014, 20:56
سلام
بیشترین سود بانکی یکساله رو کدوم بانک میده ؟:n16:

بانک گردشگری یکساله 25 درصد با سود ماهانه سود در سررسید بالای 27 درصد میده

cotgnx
19-04-2014, 21:21

بانک آینده 23 درصد میده

بانک دی 20 درصد

اقتصاد نوین هم 22 درصد میده ولی 2 میلیون از پولت رو بلوکه می کنه و تا حسابت رو نبندی نمیتونی اون 2 میلیون رو برداشت کنی.

هزینه اضافی برای کارت هدیه نمیگیرن. از بانک سامان یک بار گرفتم کارت و بسته بندی با کلاسی داشت و روی کارت هم هرچی میخاستی مینوشت

hossein019940
19-04-2014, 21:31
بانک ایران زمین اعتماد بهش؟
این سپرده کوتاه مدتش چند درصد سود میده؟
اگر پول 100هزارتومن داخلش باشه اتوماتیک 7 درص میزنه وموجودی بالای 1 تومن بره اتومات 18 درصد میزنه؟
من سود 18 درصد رو میخوام چه حسابی تو شعبه باز کنم؟

halfblod
19-04-2014, 21:36
سلام

موسسه کوثر که سود روزشمارش را کرده 24 درصد
آیا باید برویم بانک و حساب جدید باز کنیم؟

من چند ماهه سود 20 درصد ازش می گرفتم.
الان برم حساب روزشمار دوباره باز کنم برای 24؟
برای اطلاع دوستان:
موسسه کوثر ر رو پرسیدم اینجوریاس :
باید برید بانک و حساب جدید (کلید طلایی) 24درصد باز کنید و همه مبلغ حسابتون را انتقال بدید به اونجا.
تا یک ماه نباید از حساب برداشت کنید (برداشت کردن= تغییر سود حساب به 20درصد) هر چه قدر دوست دارید واریز کنید . و بعد از یک ماه هر موقع خواستید پول برداشت کنید و ... سودش 24 درصده.
حساب کلید طلایی مدتش 6 ماهه هستش و حساب موقتی هستش اما گفتن که احتمال 99درصد دوباره تمدید می شه.

cotgnx
19-04-2014, 21:38
بانک ایران زمین اعتماد بهش؟
این سپرده کوتاه مدتش چند درصد سود میده؟
اگر پول 100هزارتومن داخلش باشه اتوماتیک 7 درص میزنه وموجودی بالای 1 تومن بره اتومات 18 درصد میزنه؟
من سود 18 درصد رو میخوام چه حسابی تو شعبه باز کنم؟

وقتی بانک شده و مجوز بانک مرکزی داره معتبر هست.

شما خب پولتو بزار بانک دی از 10000 تومن تا 10 میلیون 20 درصد سود میده. ( آمل هم شعبه داره میدان 17 شهریور )

یا بانک آینده هم از 20000 تومن به بالا 23 درصد میده.

بانک شهر هم 10000 تومن به بالا 18 درصد میده.

به نظر این بانک ها شرایطشون از ایران زمین بهتره.

hossein019940
19-04-2014, 21:52
وقتی بانک شده و مجوز بانک مرکزی داره معتبر هست.

شما خب پولتو بزار بانک دی از 10000 تومن تا 10 میلیون 20 درصد سود میده. ( آمل هم شعبه داره میدان 17 شهریور )

یا بانک آینده هم از 20000 تومن به بالا 23 درصد میده.

بانک شهر هم 10000 تومن به بالا 18 درصد میده.

به نظر این بانک ها شرایطشون از ایران زمین بهتره.
بانک شهر که شعبه نداره تو شهرمون آینده داره که من قبولش ندارم دی چه سپرده ای هست؟یعنی از 1/000/000 تا 10/000/000 20درصدسود میده؟

cotgnx
19-04-2014, 21:57
بانک شهر که شعبه نداره تو شهرمون آینده داره که من قبولش ندارم دی چه سپرده ای هست؟یعنی از 1/000/000 تا 10/000/000 20درصدسود میده؟

از 10 هزارتومن تا 10 میلیون تومن روزشمار 20 درصد میده و پولت بالای 10 میلیون تومن بره 22 درصد روز شمار میده. محدودیت واریز برداشت هم ندارین. حسابش اسم خاصی نداره همون بگی روزشمار 20 درصد کافیه چون همه میان حساب باز می کنن خودشون میدونن.

​بانک شهر شعبه داره تو آمل ( خ امام خمینی (هراز) روبروی داروخانه قدس )

hossein019940
19-04-2014, 22:13
از 10 هزارتومن تا 10 میلیون تومن روزشمار 20 درصد میده و پولت بالای 10 میلیون تومن بره 22 درصد روز شمار میده. محدودیت واریز برداشت هم ندارین. حسابش اسم خاصی نداره همون بگی روزشمار 20 درصد کافیه چون همه میان حساب باز می کنن خودشون میدونن.

​بانک شهر شعبه داره تو آمل ( خ امام خمینی (هراز) روبروی داروخانه قدس )
بانک شهر خوبه؟به نظر من از دی بهتره
در مورد آینده هم 23 درصد روزشمار میده؟اون چه حسابی هست؟
چرا تو سایتشون این چیزا رو نمیزان

cotgnx
19-04-2014, 22:21
بانک شهر خوبه؟به نظر من از دی بهتره
در مورد آینده هم 23 درصد روزشمار میده؟اون چه حسابی هست؟
چرا تو سایتشون این چیزا رو نمیزان

هم شهر خوبه هم دی. در کل فرقی نمی کنه چون هر دوتاش معتبر هستن.

اسم حساب 23 درصد بانک آینده عیدانه هست.

​این سودها رو تو سایت هاشون نمیزارن باید بری شعبه تا بهت بگن.

Mr Online
19-04-2014, 23:40
موسسه کوثر معتبر هست پول ماشینو بخوابونیم اونجا ؟

Raziel007
20-04-2014, 04:56
نوشته شده توسط Raziel007
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برادر بزرگم فوت کرده و فقط یک زن داشته که 2 سال پیش ازدواج کرده اند و فرزندی ندارد.
کلی اموال و حساب بانکی داشته ولی جز زنش کسی از خانواده اطلاعی از حسابهای بانکی اش نداشته . چگونه میتوان استلام کرد که قبل مرگش در چه بانک هایی موجودی داشته؟
انحصار وراثت کردیم و حالا یک برگه آمده که اموال و حسابها رو باید بنویسیم و بفرستیم.

سلام .
خدا رحمتشون کنه .
یکی از ورثه با در دست داشتن برگه ی انحصار ورثه باید بره شعبه ی مرکزیِ همه ی بانکها و بگه میخواد بدونه مرحوم اونجا حساب داره یا نه و موجودیش چقدره .
اگر حساب داشته باشه باید همه ی ورثه توی همون بانک حساب باز کنند و سهم هر کدوم به حسابش واریز میشه .
شما اول برید یک شعبه از بانک ملی یا سپه یا تجارت که نزدیکتون هست و از رئیس شعبه سوال کنین که روالِ کار همین هست که بنده عرض کردم یا تغییر کرده؟
. اونها شما رو راهنمائی میکنند

دوستان لطفا راهنمایی کنید:
چیزی بالغ بر 40 بانک مختلف وجود داره و امکان این که دوره بیفتی و به شعب مرکزی همه سر بزنی یک ماهی از کار و زندگی میفتی تازه اگز آدرس همشو داشته باشی. آیا راهی وجود نداره که با دادن مشخصات طرف بشود فهمید که در چه بانک ها و شعبه هایی حساب داشته تا راحتر استعلام کرد. در ضمن حکم دادگاه هم هست. اگر کسی توانایی انجام چنیین کاری را داره پیغام خصوصی بده. میشه کسی که تو بانک کار میکنه از طریق شبکه کامپیوتری بانکی آدرس همشو در بیاره.

EHSANRF
20-04-2014, 09:18
موسسه کوثر معتبر هست پول ماشینو بخوابونیم اونجا ؟

بله. تنها موسسات معتبر و دارای مجوز از بانک مرکزی، کوثر و عسکریه هستن

ehsan_iace
20-04-2014, 13:55
وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره آینده بازار پول و نظام بانکی کشور گفت: با توجه به روند کاهشی نرخ تورم قاعدتاً نرخ سود بانکی روند نزولی خواهد داشت.

طیب نیا با اشاره به اینکه روند افزایش نرخ تورم در کشور در سال های اخیر بی سابقه بوده است، افزود: در شرایطی که نرخ تورم بالاست نرخ سود اسمی هم افزایش یابد، اما با توجه به روندی که در ماه های اخیر آغاز شده و تورم به سرعت کاهش پیدا کرده است ،قطعا نرخ رشد سودها در آینده ادامه پیدا نخواهد کرد.

وی از کاهش نرخ سود بانکی خبر داد و گفت : بر اساس برنامه ریزی های شورای پول و اعتبار ، نرخ سود در سیستم بانکی در بخش سپرده ها و تسهیلات کاهش خواهد یافت.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: روند نرخ سود در آینده با آنچه که در گذشته اتفاق افتاد ، متفاوت خواهد بود و جاذبه سرمایه گذاری در بازار بورس نیز در مقایسه با دیگر بازارها افزایش خواهد یافت.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehdi.M2
20-04-2014, 15:20
دوستان من ماهي يك ميليون پول نياز دارم ! و 50 ميليون تومن سرمايه ! و نميخوام با اين پول هيچ كاري انجام بدم و قصدم گذاشتن پول تو بانكه ... كجا بزارم انقدر سود ميگيرم ؟ اصلا هست بانكي كه واسه اين مبلغ پول انقد سود بده ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-04-2014, 15:23
وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره آینده بازار پول و نظام بانکی کشور گفت: با توجه به روند کاهشی نرخ تورم قاعدتاً نرخ سود بانکی روند نزولی خواهد داشت.

سلام
رو چه اصلی این حرفها رو میزنند ؟!!!
چی چی ارزون شده غیر از ارزش پول و حقوقها و قیمت سهام ؟
همه چیز از آغاز کار دولت جدید یا گران شده و داره گرانتر میشه یا در آستانه ی گرانتر شدنه
آب , برق گاز , کرایه ها , اجاره خونه ها , قیمت مایحتاج ضروری , ارز و خلاصه همه چیز داره هی میره بالا و میگن تورم کم شده !!!!
این حرفها رو کی قبول میکنه ؟
حدود یک ماه پیش یکی از مسئولین مبارزه با گرانفروشی گفت
هیچ چیز ارزون نمیشه . همه ی تلاشها فقط برای اینه که از گرانیهای بی در و پیکر و بی حساب کتاب جلوگیری بشه ( یعنی گرانتر شدنِ همه چیز حتمی هست )
دیگه حرف از این واضحتر ؟
مردم هم که دستشون تو خرجه و دارند همه چیز رو به چشم خودشون میبینند و احتیاجی به آمار و ارقام خیالی ندارند .
هر چیزی میخواید بخرید الان بخرید ( جهیزیه , خودرو و غیره ) وگرنه فردا پشیمون میشید .
رقابت شدیدِ بانکها با همدیگه برای جذب پولهای مردم با پرداخت سود بیشتر یک دلیل و علامت بزرگ هست که ارزش پول باز هم میاد پائینتر .
بانکها قسمت عمده ی پولهای مردم رو تبدیل میکنند به ارز و طلا و زمین و ملک و املاک و کالا چون با بالائیها در تماس هستند و خوب میدونند فردا چه خبر میشه .

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-04-2014, 16:15
دوستان من ماهي يك ميليون پول نياز دارم ! و 50 ميليون تومن سرمايه ! و نميخوام با اين پول هيچ كاري انجام بدم و قصدم گذاشتن پول تو بانكه ... كجا بزارم انقدر سود ميگيرم ؟ اصلا هست بانكي كه واسه اين مبلغ پول انقد سود بده ؟سلام . شما باید حداقل 24% در سال سود بگیرین تا بشه ماهی 1 میلیون تومن . کوثر اینجوریه .

Mehdi.M2
20-04-2014, 16:38
سلام . شما باید حداقل 24% در سال سود بگیرین تا بشه ماهی 1 میلیون تومن . کوثر اینجوریه .

ممنون

بانك معتبر اما خصوصي اين شرايط رو نداره ؟ و اينكه سپرده روزشمار باشه ؟ چون امكان داره پول رو بعد از مدتي يه بانك ديگه بزاريم .. خلاصه ي مطلب اينكه بيشترين سود روزشمار رو كدوم بانك معتبر ميده ؟

mmf66
20-04-2014, 16:40
دوستان من ماهي يك ميليون پول نياز دارم ! و 50 ميليون تومن سرمايه ! و نميخوام با اين پول هيچ كاري انجام بدم و قصدم گذاشتن پول تو بانكه ... كجا بزارم انقدر سود ميگيرم ؟ اصلا هست بانكي كه واسه اين مبلغ پول انقد سود بده ؟

دوست عزیز بانک گردشگری 25 درصد ماهانه میده یعنی هر ماه 1.041.600 تومان سود میریزه تو حسابتون البته بعضی موسسه ها بیشترم میدن

arash66_2m
20-04-2014, 16:57
بانک قوامین آیا عابر کارت داره ؟
عضو شتاب هست ؟
میشه مثل باقی کارت ها مثل کارت بانک سامان ازش استفاده کرد؟

hossein019940
20-04-2014, 17:02
دوستا تو ساعت شیفت بعداز ظهر میشه حساب باز کرد یا اینکه فقط واریز و برداشت انجام میدن؟
سپرده سرمايه‌گذاري كوتاه‌‌مدت سپند
این سپرده اقتصاد نوین 2 میلیون پول روبلوکه که میکنه بهش سود میخوره؟یا اینکه نه سود نمیخوره؟روز شماره دیگه ؟یعنی واریز و برداشت میشه انجام داد؟
بانک آینده تو لیست بانک مرکزی نیست واسه چی؟
الان من یه سپرده کوتاه مدت میخوام که 20 درصد سود بده و کف هم نداشته باشه یا حداقل 1 تومن باشه چه بانکی و چه سپرده ای دوستان پیشناهد میکنن؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-04-2014, 17:08
ممنونبانك معتبر اما خصوصي اين شرايط رو نداره ؟ و اينكه سپرده روزشمار باشه ؟ چون امكان داره پول رو بعد از مدتي يه بانك ديگه بزاريم .. خلاصه ي مطلب اينكه بيشترين سود روزشمار رو كدوم بانك معتبر ميده ؟سلام . اگه ملاک معتبر بودن , درج بودن در لیست بانک مرکزی هست کوثر درج شده . فقط هم ماه اول نباید بیش از 49 میلیون برداشت کنین . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hossein019940
20-04-2014, 19:44
دوستا تو ساعت شیفت بعداز ظهر میشه حساب باز کرد یا اینکه فقط واریز و برداشت انجام میدن؟
این سپرده اقتصاد نوین 2 میلیون پول روبلوکه که میکنه بهش سود میخوره؟یا اینکه نه سود نمیخوره؟روز شماره دیگه ؟یعنی واریز و برداشت میشه انجام داد؟
الان من یه سپرده کوتاه مدت میخوام که 20 درصد سود بده و کف هم نداشته باشه یا حداقل 1 تومن باشه چه بانکی و چه سپرده ای دوستان پیشناهد میکنن؟
​کسی نبود ؟خیلی واجه من فرد اسر صبح باید برم..................

mmf66
20-04-2014, 19:57

اکثر بانک ها میشه ولی اقتصاد نوین رو نمیدونم بهتره فردا قبل از رفت تلفنی بپرسید
بله به پول بلوکه شده هم سود تعلق میگیره
روز شمار یعنی کمترین مانده در 24 ساعت و قابلیت واریز و برداشت در هر لحظه رو باید داشته باشه
خیلی بانک ها تو لیست بانک مرکزی نیستند
بانک مهر اقتصاد روز شمار 23 درصد میده با کف 1 میلیون عابر بانک هم داره با قابلیت برداشت روزانه نقد 1 میلیون از دستگاههای خودپرداز خودش و ملت و قابلیت خرید از دستگاههای پوز ملت و خرید اینترنتی از درگاه ملت
من خودم بانک مهر اقتصاد رو خیلی قبول دارم خدماتشون خوبه هم حسابرسیشون هم اینترنت بانکشون هم عابر بانکهاش فقط عضو شتاب نیست

hossein019940
20-04-2014, 20:04
روز شمار یعنی کمترین مانده در 24 ساعت و قابلیت واریز و برداشت در هر لحظه رو باید داشته باشه
بانک مهر اقتصاد روز شمار 23 درصد میده با کف 1 میلیون عابر بانک هم داره با قابلیت برداشت روزانه نقد 1 میلیون از دستگاههای خودپرداز خودش و ملت و قابلیت خرید از دستگاههای پوز ملت و خرید اینترنتی از درگاه ملت
من خودم بانک مهر اقتصاد رو خیلی قبول دارم خدماتشون خوبه هم حسابرسیشون هم اینترنت بانکشون هم عابر بانکهاش فقط عضو شتاب نیست
پس چرا مجوز نداره:n13:
کلا حساب کوتاه مدت مهر اقتصاد همین سود رو میده یا اینکه اسم این سپرده فرق داره؟
از اینترنت بانکش میشه حساب باز کرد؟

aliiiiiii
20-04-2014, 20:36

دوست عزیز کارت این مهر اقتصاد یا همون موسسه مهر دیگه توی پوز ملت کار نمیکنه چند روز پیش خودم امتحان کردم. چون زیر نظر بانک مرکزی هم نیست اما شعبه زیاد داره.

hossein019940
20-04-2014, 20:49
دوست عزیز کارت این مهر اقتصاد یا همون موسسه مهر دیگه توی پوز ملت کار نمیکنه چند روز پیش خودم امتحان کردم. چون زیر نظر بانک مرکزی هم نیست اما شعبه زیاد داره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا سپرده کوتاه مدت مهر اقتصاد معمولیش 23 درصد سود میخوره؟یا اینکه اسم خاصی داره؟

900913
20-04-2014, 23:56
اگه با 22% جایی پول گذاشته باشیم و الان بخواهیم جایی دیگه بزاریم با نرخ 25% بگیره با این شرایط زیر آیا به صرفه هست ؟
سپرده قبلی که 22 بود با سود 20% بسته میشود و سپرده جدید 25% باز میشود.

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-04-2014, 00:25
اگه با 22% جایی پول گذاشته باشیم و الان بخواهیم جایی دیگه بزاریم با نرخ 25% بگیره با این شرایط زیر آیا به صرفه هست ؟ سپرده قبلی که 22 بود با سود 20% بسته میشود و سپرده جدید 25% باز میشود.سلام بستگی به این داره که چند ماه سود 22% گرفتین و چند ماه میخواین سود 25% بگیرین . مثال : اگر 10 ماه 22% گرفتین پس حالا 2% از کل سودهایی که گرفتین از اصلِ پولتون کم میکنند . بعدش هر چی مدت 25% بیشتر باشه اون 2% کم شده از پولتون رو بیشتر جبران میکنه

ehsan_iace
21-04-2014, 00:50
این درسته که بانک سینا سود سالانه 24.6 درصد شده؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-04-2014, 01:00
این درسته که بانک سینا سود سالانه 24.6 درصد شده؟سلام . سوال شما یه موضوع مهم رو مطرح میکنه . نوع حساب چی هست و چه موقع سود پرداخت میشه و حداقلِ موجودی چقدر باید باشه ؟ . این سه فاکتور رو باید موقع حساب باز کردن حتماً بدونیم . اگر حساب بلند مدتِ یک ساله با پرداخت سود در سر رسید باشه ( بعد از یک سال ) پس به درد نمیخوره برای کسی که به سودش احتیاج داره . بهترین نوع پرداخت سود به ترتیب : روزانه , ماهانه , سه ماه یک بار , 6 ماه یک بار , 9 ماه یک بار و سالی یک بار هست .البته برای بلند مدن 2 ساله و 3 ساله و 5 ساله هم میتونه پرداخت سود در سررسید ( در پایان مدت سپرده گذاری ) انجام بشه.

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-04-2014, 06:51
سلام . دیروز یه نفر گفت بانک ایران زمین 25% هست ( 1 ساله با حداقل موجودی 30 میلیون و پرداخت سود در سررسید یعنی بعد از یک سال )

mmf66
21-04-2014, 10:44
پس چرا مجوز نداره:n13:
کلا حساب کوتاه مدت مهر اقتصاد همین سود رو میده یا اینکه اسم این سپرده فرق داره؟
از اینترنت بانکش میشه حساب باز کرد؟

مجوز رو من نمیدونم ولی میدونم معتبره
نه حساب فرق میکنه و فکرکنم حساب فجر باشه بری شعبه خودشون میگن
نه باید حضوری بری مدارک رو هم ببری بعضی شعبه ها بعد از ظهر هم هستند

mmf66
21-04-2014, 10:47

خیر دوست عزیز من همین الان کارت کشیدم کار میکنه

pashangparsi6
21-04-2014, 10:51
با درود

دوستان من نیاز به دو تا سه میلیون وام با بهره ی کم دارم. چنین وامی رو از چه راهی می شه گیر آورد؟ چه راه هایی وجود داره؟

با سپاس

a6543210
21-04-2014, 11:13
دوستان یه پیشنهاد دارم می خواستم ببینم اجرایی می شه ؟:n13:

یه مغازه رو تو یه جای خوب می فروشن حدودا 400 میلیون(البته هنوز دقیق نمی دونم ولی همین حول هوش باید باشه قیمتش)
اگه آدم این مغازه رو بگیره می تونه برجی 1200 راحت کرایش بده
حالا به نظرتون چطور می شه یه 400 تومن از یه بانکی وام گرفت و برجی قسطی 1 تومن قسط وام داد؟ آیا پیدا می شه همچین بانکی؟
ممنونم

piishii
21-04-2014, 11:23
یک سوال
موسسه ها نظیر ثامن و میزان سه برابر موجودی شما وام میدن به شرط اینکه سه ماهی حساب جاشون داشته باشی
این سه ماه همینطوری که من گفتم حساب میشه ؟ یا مثلا میخوای سه برابر 4 تومن وام بگیری این 4تومن باید سه ماه باشه ؟!
حالا فرض کنیم من یک حساب دارم بیشتر از 3 ماه عمر داره، به مرور زمان در آن پول ریختم الان رسیده به 4 تومن الان میخواستم ببینم برای وام درخواست بدم این چطوری حساب میشه ؟ چون من یهویی 4 تومن رو 3 ماه نخوابوندم روی سپرده ام هی اومده شده 4 تومن و طول عمر حساب هم از 3 ماه بیشتر است
و نکته بعدی اگه در همین موسسه ها از این مقدار 3 برابر هم بیشتر بخوای وام میدن یا خیر ؟
کسی میدونه اقساط 12 تومن به عنوان مثال چقدر ماهانه است ؟ حدود 240 در میاد ؟

hossein019940
21-04-2014, 12:37
امروز رفتم بانک دی حساب باز کردم یارو گفت 0 تا 10 میلیون 20 درصد 10 میلیون به بالا 22 درصد.
فکر کنم کلا کل حساب های کوتاه مدشتون رو از 7 درصد کردن 20 درصد.چون فرم خاصی بهم ندادن فقط گفتم سود کوتاه مدت چند درصد ه همون حرف متن بالا رو زدن

mmf66
21-04-2014, 13:55
دوستان یه پیشنهاد دارم می خواستم ببینم اجرایی می شه ؟:n13:

یه مغازه رو تو یه جای خوب می فروشن حدودا 400 میلیون(البته هنوز دقیق نمی دونم ولی همین حول هوش باید باشه قیمتش)
اگه آدم این مغازه رو بگیره می تونه برجی 1200 راحت کرایش بده
حالا به نظرتون چطور می شه یه 400 تومن از یه بانکی وام گرفت و برجی قسطی 1 تومن قسط وام داد؟ آیا پیدا می شه همچین بانکی؟
ممنونم

زرنگی
اولا اگه مغازه ای 400 میلیون قیمتش باشه حدودا ماهی 2 میلیون اجارشه

دوما الان برای 25 تا 30 میلیون ماهی 1 میلیون قسط باید داد حالا 400 میلیون رو حساب کن

بعدشم هیچ بانکی پیدا نمیشه که همچین وامی به شما بده 400 میلیون بده ماهی 1 میلیون قسط مگه سیمت به بالا وصل باشه

alex_pk
21-04-2014, 14:00
اعلام شده که سود بانک ها قراره کم بشه.

mmf66
21-04-2014, 14:02
یک سوال
موسسه ها نظیر ثامن و میزان سه برابر موجودی شما وام میدن به شرط اینکه سه ماهی حساب جاشون داشته باشی
این سه ماه همینطوری که من گفتم حساب میشه ؟ یا مثلا میخوای سه برابر 4 تومن وام بگیری این 4تومن باید سه ماه باشه ؟!
حالا فرض کنیم من یک حساب دارم بیشتر از 3 ماه عمر داره، به مرور زمان در آن پول ریختم الان رسیده به 4 تومن الان میخواستم ببینم برای وام درخواست بدم این چطوری حساب میشه ؟ چون من یهویی 4 تومن رو 3 ماه نخوابوندم روی سپرده ام هی اومده شده 4 تومن و طول عمر حساب هم از 3 ماه بیشتر است
و نکته بعدی اگه در همین موسسه ها از این مقدار 3 برابر هم بیشتر بخوای وام میدن یا خیر ؟
کسی میدونه اقساط 12 تومن به عنوان مثال چقدر ماهانه است ؟ حدود 240 در میاد ؟

موسسه ثامن ومیزان رو من نمیدونم ولی مهر اقتصاد میگه مثلا 4 ماه 5 میلیون بزاری همون قدر بهت میدیم حالا اگه 4 ماه از افتتاح حسابت گذشته باشه میانگینش رو میگیرن هموقدر بهت وام میدن به طور مثال ممکنه شما در طول 4 ماه یا بیشتر هیچ پولی تو حسابتون نباشه فقط یک روز مثلا 900 ملیون تو حسابت بوده حالا میانگین حساب شما میشه 900 میلیون تقسیم بر 120 روز (4ماه) که مساوی است با 7.5 میلیون که میشه مبلغ وام شما

hossein019940
21-04-2014, 19:38
آقا الان این حساب کوتاه مدت بانک دی که 20 درصد برای زیر 10 میلیون سود میده.از 7 درصد اورده 20 درصدش کرده؟
به من فرم خاصی ندادن همون کوتاه مدت معمولی بود ولی گفت تا 10 تومن 20 درصد سود میده که من رفتم پیش یکی دیگه فرم گرفتم.
یعنی تمام کوتاه مدتها 20 درصد هست؟

aminkhan2014
21-04-2014, 22:47
بانک آینده به شتاب وصله؟شماره شبا داره؟
برای حساب 23%اگه بخام افتتاح کنم،کارمزد افتتاح حساب(تمبر)و صدورکارت و فعال کردن اینترنت بانک چجوری هست و چنده؟

jamshidjap
22-04-2014, 12:35
الان بانک مسکن روز شمار میده 23 درصد.... صحت داره ؟

mmf66
22-04-2014, 20:24
دوستان این همه حساب معرفی کردند آخرش هم هیچکس هیچی نفهمید

لطفا یه چند تا حساب معرفی کنید که بالای 22 درصد روز شمار بده و کف پول هم از 20.000 تومان بیشتر نباشه

pashangparsi6
22-04-2014, 20:31
با درود

دوستان یکی از رفیقانم می خوام به زودی ازدواج کنه و درخواست وام مسکن زوجین رو داره. به زبان ساده چه مراحلی رو باید پشت سر بزارن تا بتونن این وام خرید مسکن زوج ها رو بگیرن؟

با سپاس

dvb595959
22-04-2014, 21:18
درود
الان در بین بانک ها موسسات کدام یک سه ماهه و شش ماهه سود بیشتری میدن؟

ehsan102
23-04-2014, 08:01
درود
الان در بین بانک ها موسسات کدام یک سه ماهه و شش ماهه سود بیشتری میدن؟

منم سوال ايشون رو دارم
البته براي من شبكه ي شتاب هم ملاكه :n16:

rshafiiy
26-04-2014, 11:56
سلام بچه ها . یه راهنمایی اساسی لازم دارم :n02:

ببینین من ۲۰ تومن لازم دارم . حالا با ۱۸ تومنم میتونم کنار بیام . این قسمت اول
۲۴ تومن هم پول دارم .
حالا میخوام با گذاشتن این ۲۴ تومن وام بگیرم . مشکلی ندارم ۵ ساله باشه ۱۰ ساله باشه هرچی . فقط میخوام با سود پولم قسط وامم داده بشه. بانکی هست که بتونم این کارو کنم؟

Milad4171
26-04-2014, 12:36
خوب با این توافق جدید دیگه باید بیخیال سودهای بانکی بشیم!

توافق جدید بانک ها/ نرخ سود بانکی در دامنه 10 تا 21 درصد

غلامحسین نتاج افزود: البته دامنه در نظر گرفته شده برای نرخ سود سپرده های بانکی توسط بانک مرکزی هنوز به بانک ها ابلاغ نشده است.

وی با بیان اینکه، نرخ سود سپرده ها در هر بانک بر اساس قیمت تمام شده و در دامنه توافق شده تعیین می شود، اظهار داشت: هر یک از بانک ها بر اساس شرایط و فعالیتشان نرخ سود سپرده ها را تعیین می کنند.

نتاج تصریح کرد: البته بانک ها دارای هزینه هایی نظیر نرخ 2.5 تا 3 درصدی حق الوکاله و ذخیره نزد بانک مرکزی هستند که باید این موارد نیز برای تعیین نرخ سود سپرده ها در نظر گرفته شود.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد تصریح کرد: با کاهش قیمت تمام شده پول در بانک ها می توان نرخ سود تسهیلات بانکی را متناسب با آن تعیین کرد.

وی ادامه داد: به همین دلیل پیش بینی می شود که دامنه در نظر گرفته شده منجر به زیان بانک ها نشود، ضمن آن که قرار است هر بانک متناسب با شرایط خود نرخ سود سپرده ها را در این دامنه تعیین کرد.

یادآور می شود؛ در پی درخواست ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی در جلسه چهارشنبه شب هفته گذشته از مدیران عامل بانک ها مبنی بر انتظام و نظم بخشی به نرخ سود بانکی، قرار بود شبکه بانکی تصمیم جدیدی را برای ساماندهی نرخ سود بانکی اتخاذ کند.

منبع :خبرگزاری ایرنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

szh_1367
26-04-2014, 13:12
خوب با این توافق جدید دیگه باید بیخیال سودهای بانکی بشیم!

توافق جدید بانک ها/ نرخ سود بانکی در دامنه 10 تا 21 درصد

غلامحسین نتاج افزود: البته دامنه در نظر گرفته شده برای نرخ سود سپرده های بانکی توسط بانک مرکزی هنوز به بانک ها ابلاغ نشده است.

وی با بیان اینکه، نرخ سود سپرده ها در هر بانک بر اساس قیمت تمام شده و در دامنه توافق شده تعیین می شود، اظهار داشت: هر یک از بانک ها بر اساس شرایط و فعالیتشان نرخ سود سپرده ها را تعیین می کنند.

نتاج تصریح کرد: البته بانک ها دارای هزینه هایی نظیر نرخ 2.5 تا 3 درصدی حق الوکاله و ذخیره نزد بانک مرکزی هستند که باید این موارد نیز برای تعیین نرخ سود سپرده ها در نظر گرفته شود.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد تصریح کرد: با کاهش قیمت تمام شده پول در بانک ها می توان نرخ سود تسهیلات بانکی را متناسب با آن تعیین کرد.

وی ادامه داد: به همین دلیل پیش بینی می شود که دامنه در نظر گرفته شده منجر به زیان بانک ها نشود، ضمن آن که قرار است هر بانک متناسب با شرایط خود نرخ سود سپرده ها را در این دامنه تعیین کرد.

یادآور می شود؛ در پی درخواست ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی در جلسه چهارشنبه شب هفته گذشته از مدیران عامل بانک ها مبنی بر انتظام و نظم بخشی به نرخ سود بانکی، قرار بود شبکه بانکی تصمیم جدیدی را برای ساماندهی نرخ سود بانکی اتخاذ کند.

منبع :خبرگزاری ایرنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میگن شعبده باز با یک دستش تماشاگر رو منحرف میکنه و با دست دیگه اش کار خودش رو انجام میده

به نظر من زیاد نباید به نرخ سود سپرده ها نگاه کنیم بلکه الان نرخ سود تسهیلات بانکی تو اون دست بانک مرکزی هست که باید بهش دقت بیشتری بشود

hossein019940
26-04-2014, 15:13
میگن شعبده باز با یک دستش تماشاگر رو منحرف میکنه و با دست دیگه اش کار خودش رو انجام میده

به نظر من زیاد نباید به نرخ سود سپرده ها نگاه کنیم بلکه الان نرخ سود تسهیلات بانکی تو اون دست بانک مرکزی هست که باید بهش دقت بیشتری بشود
به نظر من هر چه قدر هم بانک مرکز سودشونو بیارن پایین بازم نمیتونه جلوی بانک ها خصوصی وایستن درسته که مثلا اینا میگن که نرخ سود ها همونی هست که بانک مرکزی گفته ولی زیر سبیلی به همون کارشون ادامه میدن.

mmf66
26-04-2014, 18:29
دوستان بانک مهر اقتصاد یه سپرده داره که در سررسید 200 درصد سود میده یعنی اگر شما 10 میلیون بزارید
بعد از 5 سال 10 میلیون خودتون رو میده + 20 میلیون هم سود که جمعا میشه 30 میلیون یعنی پولتون 3 برابر میشه

نظر دوستان چیه خوبه میصرفه

worldm
27-04-2014, 06:12
این قضیه تمبرمالیاتی برای افتتاح حساب بلندمدت چیه؟؟؟
من توسامان حساب بازکردم بدون اینکه بهم بگن دوماه بعدش دیدم که 2000 تومن ازحسابم بااین عنوان کم شده قبلا توپاسارگاد حساب بلندمدت داشتم اینطوری نبود دزدی هم حدی داره ایناازخداشونم باشه که پولمونو بذاریم پیششون
اگه کسی اطلاعاتی درمورد بانکای دیگه داره بده که سمتشون نریم والکی به اسمای مختلف پولمونو بالا نکشن.
درضمن دوستان هرکی هرچی میخاددرمورد میزان سودها میگه یکی نیست که درمورد نرخ واقعی سود که یه بانک میده حرفی بزنه ناسلامتی خیلی هاتون بازاری هستین
کدوم یکی ازاین بانکا که سودبالای 20 درصد میدن واقعی هست وبصورت روزشمارهمونقدرو میدن وتوسررسید بابهونه های الکی پولوکم نمیکنن؟؟؟؟

rshafiiy
27-04-2014, 12:51
سلام بچه ها . یه راهنمایی اساسی لازم دارم :n02:

ببینین من ۲۰ تومن لازم دارم . حالا با ۱۸ تومنم میتونم کنار بیام . این قسمت اول
۲۴ تومن هم پول دارم .
حالا میخوام با گذاشتن این ۲۴ تومن وام بگیرم . مشکلی ندارم ۵ ساله باشه ۱۰ ساله باشه هرچی . فقط میخوام با سود پولم قسط وامم داده بشه. بانکی هست که بتونم این کارو کنم؟

بچه ها لطفا جواب منم بدین

hossein019940
27-04-2014, 16:08
الان نرخ سود پایین بیاد برای سپرده هایی که قبلا افتتاح حساب کردن هم سودهاشون کاهش پیدا میکنه یا اینکه کلی هست؟
حتی طرح هایی کهسود بالا دارن هم مثلا اقتصاد نوین 2 تومن پول رو بلوکه میکنه و 22 درصد سود میده هم میپره؟
یعنی بانک ها نرخ سود رو پایین میارن ؟چون ضررشون هست.
اصلا اینا رو بیخیال ما چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

dvb595959
27-04-2014, 16:17
الان نرخ سود پایین بیاد برای سپرده هایی که قبلا افتتاح حساب کردن هم سودهاشون کاهش پیدا میکنه یا اینکه کلی هست؟
حتی طرح هایی کهسود بالا دارن هم مثلا اقتصاد نوین 2 تومن پول رو بلوکه میکنه و 22 درصد سود میده هم میپره؟
یعنی بانک ها نرخ سود رو پایین میارن ؟چون ضررشون هست.
اصلا اینا رو بیخیال ما چیکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
درود
من هم تقریبا دو ماه پیش توی اقتصاد نوین سپرده 22 درصدی روزشمار باز کردم و همون موقع از کارمند بانک سوال کردم گفتش که توی روزشمار قرداد به اینصورته که اگه سود کم یا زیاد بشه برای من هم لحاظ میشه یعنی اگه فردا بشه 20 درصد برای من هم بجای 22 دیگه 20 درصد رو ماسبه میکنن... ولی خب جای نگرانی نیست هر وقت اینجوری شد میتونی حسابت رو مسدود کنی و 2 میلیونت هم بلوک نمیشه برو جای بهتری حساب باز کن.

hossein019940
27-04-2014, 16:21
درود
من هم تقریبا دو ماه پیش توی اقتصاد نوین سپرده 22 درصدی روزشمار باز کردم و همون موقع از کارمند بانک سوال کردم گفتش که توی روزشمار قرداد به اینصورته که اگه سود کم یا زیاد بشه برای من هم لحاظ میشه یعنی اگه فردا بشه 20 درصد برای من هم بجای 22 دیگه 20 درصد رو ماسبه میکنن... ولی خب جای نگرانی نیست هر وقت اینجوری شد میتونی حسابت رو مسدود کنی و 2 میلیونت هم بلوک نمیشه برو جای بهتری حساب باز کن.
من میخواستم بیام همین بانک اقتصاد نوین ولی رفتم دی که 20 درصد سود میده پول رو هم بلوکه نمیکه.
یعنی بانک میاد نرخ سود ش رو کم میکنه؟خوب خود بانک میفهمه اگه همچین کاری کنه مردم پولهاشونو بر میدارن.
وقتی تفاوق کنن کل بانک ها یه نرخی میشن

Sepehr SS
27-04-2014, 19:59
من میخواستم بیام همین بانک اقتصاد نوین ولی رفتم دی که 20 درصد سود میده پول رو هم بلوکه نمیکه.
یعنی بانک میاد نرخ سود ش رو کم میکنه؟خوب خود بانک میفهمه اگه همچین کاری کنه مردم پولهاشونو بر میدارن.
وقتی تفاوق کنن کل بانک ها یه نرخی میشن
دست خود بانکها نیست که سودشون رو کم و زیاد کنن، بانک مرکزی بانکها رو مجبور کرده که سود رو بیارن پایین چون میخوان قیمت ارز رو بالا ببرن!

روانپریش
27-04-2014, 21:03
دست خود بانکها نیست که سودشون رو کم و زیاد کنن، بانک مرکزی بانکها رو مجبور کرده که سود رو بیارن پایین چون میخوان قیمت ارز رو بالا ببرن!

موسسه ها چی؟اونا میتونن بازم سود بیشتر بدن درسته؟

Sepehr SS
27-04-2014, 22:45
موسسه ها چی؟اونا میتونن بازم سود بیشتر بدن درسته؟
مثل اینکه بانکها به این شرط قبول کردن که سود رو بیارن پایین که بانک مرکزی بتونه نرخ موسسات رو هم کنترل کنه وگرنه بانک ها ورشکست میشن. واقعا این قضیه اگه اجرایی بشه دیگه کسی پولشو تو بانک نمی زاره و همه میرن تو بازار ارز و طلا و مسکن. واقعا سود 10 درصد تو این وضع تورم خنده داره.

hossein019940
27-04-2014, 23:12
مثل اینکه بانکها به این شرط قبول کردن که سود رو بیارن پایین که بانک مرکزی بتونه نرخ موسسات رو هم کنترل کنه وگرنه بانک ها ورشکست میشن. واقعا این قضیه اگه اجرایی بشه دیگه کسی پولشو تو بانک نمی زاره و همه میرن تو بازار ارز و طلا و مسکن. واقعا سود 10 درصد تو این وضع تورم خنده داره.
یعنی بانک مرکزی میتونه جلوی موسسات رو بگیره؟بابا این موسسه ها بی در و پیکرن تازشم اگر هم جلوشونو بگرین بازم موسسه هستن سود رو میبرن بالا ت پولای مردم رو جمع کنن اون موقع هست که بازم بانک میاد سودش رو بالا میبره.اصلا ممکنه بانک این شرط رو گذاشته که سودشو بالا باشه.یا اینکه به همه سپرده ها میخود فیکس 21 درصد بده.
آخه اینا خودشون میدونن که اگه نرخ سود رو پایین بیارن پولا از بانکهاشون خارج میشن حداقل به فکر خودشون هم مگه میشه که نباشن

EHSANRF
27-04-2014, 23:15
به نظرتون سود سپرده های قبلی ( مثلا کوثر که قبل از عید 24 درصد بود ) و من این حساب رو باز کردم رو هم میتونن کم کنن!؟ یا فقط سپرده های جدید رو ؟

Sepehr SS
27-04-2014, 23:28
یعنی بانک مرکزی میتونه جلوی موسسات رو بگیره؟بابا این موسسه ها بی در و پیکرن تازشم اگر هم جلوشونو بگرین بازم موسسه هستن سود رو میبرن بالا ت پولای مردم رو جمع کنن اون موقع هست که بازم بانک میاد سودش رو بالا میبره.اصلا ممکنه بانک این شرط رو گذاشته که سودشو بالا باشه.یا اینکه به همه سپرده ها میخود فیکس 21 درصد بده.
آخه اینا خودشون میدونن که اگه نرخ سود رو پایین بیارن پولا از بانکهاشون خارج میشن حداقل به فکر خودشون هم مگه میشه که نباشن
خود منم نمی دونم چجوری میخوان جلوی موسسات رو بگیرن، من که اگه سود بانکی کم بشه ولی موسسات همچنان سود بالا بدن، پولمو از بانک میبرم به موسسات. 21 درصد رو به سپرده های یکساله میخوان بدن، سود کوتاه مدت روز شمار که الان حدود 22 درصد هستش رو میخوان بیارن رو 10 درصد!!!! منم از این کارهای بانک مرکزی سر در نمی یارم، اگه سود پایین بیاد هیچکس دیگه تو بانک پول نمیزاره و سراغ بورس هم نمیره همه میرن سراغ دلالی ارز و سکه.

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-04-2014, 23:35
چشم نداشتند ببینند مردم همین چندرغاز سود رو هم میگیرند . یکی از ملتهای دنیا یه مَثَل دارند میگه نه خودشون رحم میکنند نه میذارند رحمتِ خدا نازل بشه

hossein019940
28-04-2014, 08:16
همشهری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقتصاد > پول ‌و بانک- بانکداران دولتی و خصوصی ایران به خواسته بانک مرکزی با کاهش شبه دستوری نرخ سود سپرده‌گذاران بانکی موافقت کردند و پیشنهاد محدودشدن نرخ سود سپرده‌ها در محدوده ۱۰تا‌۲۱درصد را به بانک مرکزی ارسال کردند.
به گزارش همشهری، غلامحسین نتاج، مدیرعامل بانک مهر اقتصاد گفت: نرخ سود تسهیلات تابعی از نرخ سود سپرده است و درصورت کاهش سود سپرده‌ها، سود تسهیلات هم کاهش خواهد یافت. علی دیواندری، مدیرعامل بانک پارسیان هم با اشاره به اینکه نرخ‌های جدید سود سپرده‌های بانکی هنوز به بانکداران ابلاغ نشده، گفت:
نرخ سود تسهیلات بانکی در آینده نزدیک و به‌تدریج کاهش می‌یابد. این مدیر بانکی خطاب به سپرده‌گذارانی که پیش از این با سودهای بالا نسبت به افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در سیستم بانکی اقدام کرده‌اند، گفت: کسانی که تا به امروز با نرخ‌های سود بالا سپرده‌گذاری کرده‌اند از این پس و تا پایان مدت سپرده‌گذاری‌شان همان سود را دریافت می‌کنند. وی در مورد تغییر نرخ تسهیلات بانکی گفت: فعلاً امکان کاهش نرخ سود تسهیلات نیست البته به‌تدریج و در ماه‌های آتی این نرخ کاهش خواهد یافت.

این رو کوتاه مدت هم تاثیر داره؟

900913
28-04-2014, 09:05
اون دو نفری که به عنوان رئیس تو یه موسسه و بانک بودن به من گفتن سپرده های قبلی سودشون دست نمیخوره ولی سپرده های جدید چرا! دیشب تو برنامه پایش میگفت سود شناور و حالا هم بچه ها میگن روزشمار اینطوریه!
اونایی که تو بانک میزاشتن با 30 درصد هم به اندازه کافی ضرر میکردند چه برسه برگرده به دو سال قبل بشه 20% ! یه موقع سود کوتاه مدتا 12% بود ولی اومدن گفتن سود تک رقمی کردنش 8 بعد هم 4 درصد شد ولی از طرف خودشون به مردم والا سودی که مردم به بانکا میدادن در قبال تسهیلات که بالای 23 درصد بود!
پارسال حداکثر 22 درصد میدادن ولی حداقل 28 درصد میگرفتن اونم به هزار شروط روش وام میدادن!
فقط میدونم این سردرگمی اداری و اقتصادی فقط دامن کارگر و مردم عادی رو میگیره و البته بچه هاشون!
موقع بالا رفتن سکه و دلار و جنس بازار کاری نمیشه هنوز داره میره بالا ولی برای سپرده های بانکی میشه؟ چیزی هم که باقی میمونه به عنوان جریمه مصادره میشه!

اگه 22 درصد بسته باشید و حالا بشه 20 درصد بخواهید پولتونو بکشید بیرون 20% که بهتون نمیدن چون قبل سر رسید گرفتین کمتر میدن و اضافه سود رو ازتون پس میگیرن تازه!

hossein019940
28-04-2014, 09:24
اون دو نفری که به عنوان رئیس تو یه موسسه و بانک بودن به من گفتن سپرده های قبلی سودشون دست نمیخوره ولی سپرده های جدید چرا! دیشب تو برنامه پایش میگفت سود شناور و حالا هم بچه ها میگن روزشمار اینطوریه!
اونایی که تو بانک میزاشتن با 30 درصد هم به اندازه کافی ضرر میکردند چه برسه برگرده به دو سال قبل بشه 20% ! یه موقع سود کوتاه مدتا 12% بود ولی اومدن گفتن سود تک رقمی کردنش 8 بعد هم 4 درصد شد ولی از طرف خودشون به مردم والا سودی که مردم به بانکا میدادن در قبال تسهیلات که بالای 23 درصد بود!
پارسال حداکثر 22 درصد میدادن ولی حداقل 28 درصد میگرفتن اونم به هزار شروط روش وام میدادن!
فقط میدونم این سردرگمی اداری و اقتصادی فقط دامن کارگر و مردم عادی رو میگیره و البته بچه هاشون!
موقع بالا رفتن سکه و دلار و جنس بازار کاری نمیشه هنوز داره میره بالا ولی برای سپرده های بانکی میشه؟ چیزی هم که باقی میمونه به عنوان جریمه مصادره میشه!

اگه 22 درصد بسته باشید و حالا بشه 20 درصد بخواهید پولتونو بکشید بیرون 20% که بهتون نمیدن چون قبل سر رسید گرفتین کمتر میدن و اضافه سود رو ازتون پس میگیرن تازه!
1-یعنی من کوتاه باز کردم و اون موقع 20 درصد بود بعد از پایی اوردن نرخ سود حساب هایی که قبل از این ابلاغیه باز شده همون نرخ حساب میشه و حساب ها جدید با نرخ جدید؟

2-سپرده بلند مدت اگه 20 درصد حساب باز شده الان هم به همون روال هست؟5ساله

XENON24
28-04-2014, 10:50
اعلام جزییات نرخ های جدید سود بانکی رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی با اعلام جزییات نرخ های جدید سود بانکی گفت: نرخ سود سپرده های روزشمار و کمتر از سه ماه 10 درصد، سه تا شش ماه 14 درصد، شش تا 9 ماه 16 درصد، بیش از 9 ماه تا کمتر از یک سال 18 درصد و سپرده های یک سال 21 یا 22 درصد تعیین شده است.

عبدالناصر همتی در گفت و گو با ایرنا با تاکید بر اینکه نرخ سود سپرده ها باید توسط بانک مرکزی ابلاغ شود، افزود: البته این امکان وجود دارد که نرخ سود سپرده های یک ساله از 21 به 22 درصد افزایش یابد.

وی با بیان این که، بر اساس توافقات جدید، سپرده های یک ساله پس از پایان دوره مشمول دریافت سود 21 یا 22 درصدی می شوند تصریح کرد: در صورتی که سپرده گذاران قبل از پایان این دوره اقدام به خروج وجوه کنند، میزان پرداخت سود به آنها کاهش می یابد.

رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی درباره تاخیر ابلاغ نرخ های جدید سود سپرده های بانکی توسط بانک مرکزی نیز گفت: بانک مرکزی در نظر دارد تمامی جوانب نظارتی را بررسی و با رعایت ضمانت اجرایی نرخ های سود را به تمامی بانک ها و موسسات اعتباری ابلاغ کند.

وی ، ایجاد ثبات و انضباط در بازار پول کشور را از اهداف بانک مرکزی عنوان کرد و افزود: بانک مرکزی علاوه بر ابلاغ توافق بانک ها از ابزارهای نظارتی خود برای اجرای آن بهره گیری خواهد کرد.

به گفته همتی، تمامی بانک های خصوصی و دولتی پس از ابلاغ بانک مرکزی ملزم به اجرای نرخ های جدید سود بانکی هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که تکلیف سود سپرده هایی که قبل از توافق جدید در بانک ها با نرخ های بالاتر سپرده گذاری شده است، چه خواهد شد، اظهار داشت: توافق جدید نرخ سود سپرده ها مشمول سپرده گذاری های گذشته بانک ها نمی شود.

hossein019940
28-04-2014, 10:57
اعلام جزییات نرخ های جدید سود بانکی

رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی با اعلام جزییات نرخ های جدید سود بانکی گفت: نرخ سود سپرده های روزشمار و کمتر از سه ماه 10 درصد، سه تا شش ماه 14 درصد، شش تا 9 ماه 16 درصد، بیش از 9 ماه تا کمتر از یک سال 18 درصد و سپرده های یک سال 21 یا 22 درصد تعیین شده است.

عبدالناصر همتی در گفت و گو با ایرنا با تاکید بر اینکه نرخ سود سپرده ها باید توسط بانک مرکزی ابلاغ شود، افزود: البته این امکان وجود دارد که نرخ سود سپرده های یک ساله از 21 به 22 درصد افزایش یابد.

وی با بیان این که، بر اساس توافقات جدید، سپرده های یک ساله پس از پایان دوره مشمول دریافت سود 21 یا 22 درصدی می شوند تصریح کرد: در صورتی که سپرده گذاران قبل از پایان این دوره اقدام به خروج وجوه کنند، میزان پرداخت سود به آنها کاهش می یابد.

رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی درباره تاخیر ابلاغ نرخ های جدید سود سپرده های بانکی توسط بانک مرکزی نیز گفت: بانک مرکزی در نظر دارد تمامی جوانب نظارتی را بررسی و با رعایت ضمانت اجرایی نرخ های سود را به تمامی بانک ها و موسسات اعتباری ابلاغ کند.

وی ، ایجاد ثبات و انضباط در بازار پول کشور را از اهداف بانک مرکزی عنوان کرد و افزود: بانک مرکزی علاوه بر ابلاغ توافق بانک ها از ابزارهای نظارتی خود برای اجرای آن بهره گیری خواهد کرد.

به گفته همتی، تمامی بانک های خصوصی و دولتی پس از ابلاغ بانک مرکزی ملزم به اجرای نرخ های جدید سود بانکی هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که تکلیف سود سپرده هایی که قبل از توافق جدید در بانک ها با نرخ های بالاتر سپرده گذاری شده است، چه خواهد شد، اظهار داشت: توافق جدید نرخ سود سپرده ها مشمول سپرده گذاری های گذشته بانک ها نمی شود.
یعنی سپرده های قبلی کوتاه مدت به همون مقدار 20درصد سود میخوره بهش؟
بانک دی گفتن که سود سپرده ها کوتاه مدت 20درصده ولی میگن که اسم حساب ماهان هست.ولی موقع اففتاح حساب نگفتن ماهان و فقط گفتن که 20 درصد هست کوتاه مدت.الان اگر سود پایین بیاد روی این حساب ماهان هم لحاظ میشه؟

Sepehr SS
28-04-2014, 11:13
سودهای کوتاه مدت که به احتمال خیلی زیاد اگه قبلا هم حساب باز شده باشه، کم میکنن، شاید سپرده های مدت دار مثلا یکساله یا دوساله رو سود قبلی هارو عوض نکنن ولی کوتاه مدت رو سودشو کم میکنن.

hossein019940
28-04-2014, 11:16
سودهای کوتاه مدت که به احتمال خیلی زیاد اگه قبلا هم حساب باز شده باشه، کم میکنن، شاید سپرده های مدت دار مثلا یکساله یا دوساله رو سود قبلی هارو عوض نکنن ولی کوتاه مدت رو سودشو کم میکنن.
بانک گفته این طرح اسمش ماهانه.
والان بانک ها افتتاح حساب های کوتاه مدت رو به این حساب منتقل میکنن یعنی کوتاه رو میگن بهت ولی برات ماهان باز میکنن.
این سپرده ها یه جورایی سپرده هایی ویژه حساب میشه.یعنی سود این رو میخوان کم کنن.
بابا یعنی بانک ها خودشون متوجه نمیشن که مشتری هاشون کم میشن.
یا بانک ها پولهای مردم رو براشون حساب یکساله 22 درصد افتتاح میکنن و بعد مثل کوتاه مدت واریز و برداشت و میشه انجام داد و هم اینکه جریمه نمیخوره.راهی جز این ندارن

موقع افتتاح حساب ابنک دی یارو بهم گفت 4.500از حساب کم میشه اون موقع 850 کم کردن الان بعد از 8 روز پیام اومد یکی 2300 که برای کارت بود و یکی هم 1000که برا تمبر بود کم شد:n08:

Sepehr SS
28-04-2014, 11:48
منم امیدوارم یه راهی پیدا کنن بانک های خصوصی و بتونن سود 22 درصد رو بدن وگرنه ارز و طلا کلی گرون میشه.

روانپریش
28-04-2014, 12:23
به نظرم اشتباه بود کم کردن سود بانکی چون مردم پولشون رو بیرون میکشن میبرن تو بازار ارز و سکه و مسکن

hossein019940
28-04-2014, 12:28
من که فکر نکنم بانکها برن زیر بار که سودشون ثابت نگه دارن.
به احتمال زیاد دوباره یه طرح میزان که سودش بالاست

900913
28-04-2014, 16:24
جفتشون روز شمارن ولی یکی گفت زیر یکسال سودشو کم میکنن ولی یکسال و بالاتر همونی که قرارداد بسته بودن! به نظرم اعتباری به این حرفا نیست و امکان هر چیزی هست تو این بانکا و قراردادها.
فکر کن جنس تو این دو سال چند برابر شده اونوقت یکی میخواد پول بزاره بانک ریسک نکنه تازه با 21 درصد قبلی بهش میدن یعنی مثلا به جای اینکه با تورم 400% بیاد رو پولش 21% میاد فقط به خاطر اینکه بازار کنترل بشه و این حرفا!

hossein019940
28-04-2014, 17:02
یکی از بچه ها گفته موسسه نور 24 درصد روزشمار میده با 10 هزاتومن کف موجودی .به نظر شما بانک مرکزی این نوع سود ها رو میتونه بیاره پایین؟
بابا کی این بخش نامه ابلاغ میشه که ما تلکیف خودمون رو بدونیم

hossein019940
28-04-2014, 18:40
اختصاصی؛
جزییات نرخ های جدید سود بانکی اعلام شد/ ابلاغ تا پایان هفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تهران - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی با اعلام جزییات نرخ های جدید سود بانکی گفت: نرخ سود سپرده های روزشمار و کمتر از سه ماه 10 درصد، سه تا شش ماه 14 درصد، شش تا 9 ماه 16 درصد، بیش از 9 ماه تا کمتر از یک سال 18 درصد و سپرده های یک سال 21 یا 22 درصد تعیین شده است.

عبدالناصر همتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با تاکید بر اینکه نرخ سود سپرده ها باید توسط بانک مرکزی ابلاغ شود، افزود: البته این امکان وجود دارد که نرخ سود سپرده های یک ساله از 21 به 22 درصد افزایش یابد.

به گفته همتی، تمامی بانک های خصوصی و دولتی پس از ابلاغ این دستورالعمل که تا پایان هفته جاری از سوی بانک مرکزی انجام خواهد شد، ملزم به اجرای نرخ های جدید سود بانکی هستند.

اقتصام(4)**9141**1594

انتهای پیام /*
: ارتباط با سردبير

الان کدوم موسسه که مجوز هم داشته باشه و هم سودش بالا باشه خوبه؟
امکان داره که بانک سپرده یکساله رو مشتری هاش بده ولی واریز و برداشت هم داشته باشه و یه جورایی براش کوتاه مدت حساب بشه؟

دوستان اگه کسی میخواد پول هاشو از بانک بیرون ببره و میخواد تو یه موسسه دیگه ببره که سودش بیشتر یا بانک طرح های دیگه ای گذاشته اطلاع بده.
اگه 6تا 9 ماه 16 درصد باشه قبل از 9 ماه مقداری از پول برداشت بشه چقدر جریمه میکنه یا چند درصد میشه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-04-2014, 07:37
سلام . حدوداً یک هفته وقت هست تا تغییر سودهای بانکی و قانون جدید شاملِ حسابهای قبل از قانون جدید نمیشه . اگر سپرده دارین در بانکها فرصت دارین که یک نوع حساب بلند مدت یک ساله یا دو ساله باز کنین و تا یک سال یا دو سال از قانون جدید در امان باشید . اگر در موسسه ها هم حساب دارید , ازشون سوال کنین برنامشون چیه و تکلیف درصدِ سودشون چیه ؟ اگر لازم شد حسابی باز کنین که تا مدتی قانون جدید شاملش نشه .

alijigari
29-04-2014, 09:11
سلام . حدوداً یک هفته وقت هست تا تغییر سودهای بانکی و قانون جدید شاملِ حسابهای قبل از قانون جدید نمیشه . اگر سپرده دارین در بانکها فرصت دارین که یک نوع حساب بلند مدت یک ساله یا دو ساله باز کنین و تا یک سال یا دو سال از قانون جدید در امان باشید . اگر در موسسه ها هم حساب دارید , ازشون سوال کنین برنامشون چیه و تکلیف درصدِ سودشون چیه ؟ اگر لازم شد حسابی باز کنین که تا مدتی قانون جدید شاملش نشه .

درود
من توی موسسه کوثر سپرده کوتاه مدت 24 % دارم دیروز ازشون پرسیدم میگه این سپرده تغییر نمیکنه -- بعد 1 ساله داره که 25 % میده و 5 ساله داره که 26% میده -- به نظرتون اعتباری هست که یک ساله یا 5 ساله کنم --چون من زندگیم با سود این سپرده ها میچرخه --ممنون میشم راهنماییم کنید

hossein019940
29-04-2014, 09:11
خوب سود بانکی یکساله الان که 17 درصده ولی اینا دارن میکنن 22 درصد قانون جدید بشه حساب باز کنن بهتره.

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-04-2014, 13:19
خوب سود بانکی یکساله الان که 17 درصده ولی اینا دارن میکنن 22 درصد قانون جدید بشه حساب باز کنن بهتره.سلام الان حدود 25% هست

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-04-2014, 13:22
درودمن توی موسسه کوثر سپرده کوتاه مدت 24 % دارم دیروز ازشون پرسیدم میگه این سپرده تغییر نمیکنه -- بعد 1 ساله داره که 25 % میده و 5 ساله داره که 26% میده -- به نظرتون اعتباری هست که یک ساله یا 5 ساله کنم --چون من زندگیم با سود این سپرده ها میچرخه --ممنون میشم راهنماییم کنیدسلام . حساب 24 درصدیِ کوثر اعتبارش 6 ماه هست به گفته ی خودشون

hossein019940
29-04-2014, 13:47
توافق جدید نرخ سود سپرده ها مشمول سپرده گذاری های گذشته بانک ها نمی شود.
​یعنی رو کوتاه مدت هم تاثیر نمیزاره؟

Mohammad_Vazin
29-04-2014, 13:48
درود
من توی موسسه کوثر سپرده کوتاه مدت 24 % دارم دیروز ازشون پرسیدم میگه این سپرده تغییر نمیکنه -- بعد 1 ساله داره که 25 % میده و 5 ساله داره که 26% میده -- به نظرتون اعتباری هست که یک ساله یا 5 ساله کنم --چون من زندگیم با سود این سپرده ها میچرخه --ممنون میشم راهنماییم کنید

فقط یک نفر رو میشناسم که توی کوثر سرمایه گذاشته.
2 درصد ارزش نداره
همین 22 درصد رو بانک ملت شش ماهه داره میده.
کف 10 میلیون هست.
بانک شهر یه زمانی بهترین بود و باید دید سیاست هاش چه شکلی میشه.
بانک اقتصاد نوین رو هم رصد کنید.
روز شمار رو بانک شهر مطمئن تر میده (18)
من هر ماه با حساب کار میکنم و ماه به ماه سودش رو یکم میریزند.
ماهی بوده که 2 میلیون بیشتر نداشتم سودش اومده
ماهی بوده که بالای صدتا داشتم و سودش اومده :دی
برای کسی که تو بازاره می ارزه روز شمار بذاره
اگه با سودش زندگی میکنید و مبلغتون بالاست.
مثلاً 100 یا 500 میلیون ارزش 5 ساله داره.
هر صد میلیون با 22 درصد و پرداخت سود ماهیانه 1 میلیون و هشتصد و سی و سه هزار تومان هست. (سالیانه 22 میلیون)
که خیلی خوبه
به خاطر سالیانه 2 میلیون به موسسه کوثر اعتماد نکنید!

Mr_100_dolari
29-04-2014, 14:22
درود

طرح جدید موسسه کوثر برای حسابهای روز شمار به صورت قرداد شش ماهه با سود 24% هستش که معلوم نیسنش بعد از شش ماه با همین درصد ادامه پیدا کنه یا نه
از لحاظ اطمینان هم که برای صنایع دفاع هستش و نسبت به بقیه مطمءن تر هستش ... بازم خواستین خودتون بیشتر تحقیق کنید .

ارسال شده از GT-S5660 با استفاده از تپاتالک 2

hossein019940
29-04-2014, 14:40
الان بریم به نظر شما رفتن تو این موسسه کار خوبیه؟یا اینکه همون یکساله 22 درصد نرخ جدید رو بزاریم؟
کی این بخشنامه ابلاغ میشه این هفته هست یا هفته بعد؟

ehsan_iace
30-04-2014, 13:11
امروز چند تا بانک درباره حساب بلند مدت یکساله پرس و جو کردم :

با یک کارمند بانک امروز صحبت میکردم میگفت شایعه شده که میخواهند بانکها حسابهای بیشتر از یکسال از این به بعد نداشته باشند! (میگفت بخشنامه‌اش تو هفته آینده میاد)

اکثر بانکها میگفتند حساب بالای 21 درصد از شنبه به بعد نخواهند داشت (اون بخشنامه بانک مرکزی از اوایل هفته آینده لازم الجرا خواهد بود)

دوستانی که قصد باز کردن کردن حساب بلند مدت با سود بالای 21 درصد دارند بهتره فردا اینکار را انجام دهند چون روی هفته دیگه حسابی نیست!

hossein019940
30-04-2014, 17:28
بانک آینده همین الان زنگ زدم نرخ جدید کوتاه مدت رو گفتن همین الان شروع کردن بانکها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بانک دی هم گفته تا یکماه دیگه ما سود رو تغییر نمیدیم ولی بعد یکماه ممکنه کمی تییر داده بشه.یه جورایی داشت میگفت تغییر نمیدیم
گفتش بعد یکماه ممکنه کمی تغییر کنه.
دوستان شما هم به بانک دی یا هر بانکی که حساب دارین زنگ بزنین
021-28930

iman_s
30-04-2014, 17:42
اگه سود 20درصد ميخوايد ميتونيد اوراق مشاركت بخريد.دوبرابر روزشمار (كه شده 10درصد) هست و هروقت خواستيد ميتونيد بفروشيد.البته اگه اينم مثل سودهاي بانكي كم نكنن

hossein019940
30-04-2014, 17:46
اگه سود 20درصد ميخوايد ميتونيد اوراق مشاركت بخريد.دوبرابر روزشمار (كه شده 10درصد) هست و هروقت خواستيد ميتونيد بفروشيد.البته اگه اينم مثل سودهاي بانكي كم نكنن
االا بانک دی که گفته تا یکماه کم نمیکنن همون نرخ بعد یکماه ممکنه یکم کاهش بدن.که من دوباره سوال کردم میخوساستم مطمئن بشم یارو ترسید گفت بعد یکماه همونی میشه که بانک مرکزی گفت.ولی بانک تغییر نمیده چون سرمایه هاش میپره اون بانک آینده هم چون داره مجوز میگیره به بانک مرکزی توجه میکنه

iman_s
30-04-2014, 17:54
براي اينكه بتونن به رشد اقتصادي كمك كنن بايد اين سود رو كم كنند.اين قانون هم از شنبه قراره سفت و سخت اجرا بشه.لينك زير رو ببين:

hossein019940
30-04-2014, 18:11
فعلا این اپراتور گفته تا یکماه هیچ تغییری نداریم بعد یکماه دستور بانک مرکزی رو اجرا میکنیم.
گفتم حساب ها کوتاه مدت قبلی رو 20 درصد حساب میکنین یا 10 گفتن تا یکماه تغییری نداریم فکر کنم همین یکماه,یکماه تمدید میشه:n02:
بعضی بانک ها خیلی سفت و سخت اجرا میکنن درسته ولی بعضی بانک ها نه .همین کوتاه مدت بانک دی من دوروز پشت سر هم رتم شعبه باور کن تو این یکساعت که اونجا بودم اصلا پول نمیخوستن واریز کنن یا برداشت همه داشتن افتتاح حساب کنن.حالا اینا به هر نحوهی میپیچونن

ehsan_iace
30-04-2014, 21:00
امروز چند تا بانک درباره حساب بلند مدت یکساله پرس و جو کردم :

با یک کارمند بانک امروز صحبت میکردم میگفت شایعه شده که میخواهند بانکها حسابهای بیشتر از یکسال از این به بعد نداشته باشند! (میگفت بخشنامه‌اش تو هفته آینده میاد)

اکثر بانکها میگفتند حساب بالای 21 درصد از شنبه به بعد نخواهند داشت (اون بخشنامه بانک مرکزی از اوایل هفته آینده لازم الجرا خواهد بود)

دوستانی که قصد باز کردن کردن حساب بلند مدت با سود بالای 21 درصد دارند بهتره فردا اینکار را انجام دهند چون روی هفته دیگه حسابی نیست!

بله خبر درست بوده :

بانک‌ها به تفاهم رسیدند که از این پس سپرده بالای یک سال پذیرفته نشود و سود ۲۲ درصد برای این نوع سپرده‌ها تعیین شود :

aghili89
01-05-2014, 22:35
الان توی موسسه فرشتگان..
سود سپرده روزشمار.. تا 20 میلیون تومان، 20 درصد سود، موجودی 20 میلیون تا 50 میلیون 23 درصد و موجودی 50 میلیون به بالا 25 درصد سود میدن
و برای سود های 5 ساله، با موجودی 50 میلیون تومان به بالا تا 29 درصد سود میدن

ehsan_iace
02-05-2014, 00:19
الان توی موسسه فرشتگان..
سود سپرده روزشمار.. تا 20 میلیون تومان، 20 درصد سود، موجودی 20 میلیون تا 50 میلیون 23 درصد و موجودی 50 میلیون به بالا 25 درصد سود میدن
و برای سود های 5 ساله، با موجودی 50 میلیون تومان به بالا تا 29 درصد سود میدن

مجوز داره یا نه؟

EHSANRF
02-05-2014, 10:19
دیشب موسسه کوثر سود کامل 24 درصد حسابم رو واریز کرد.
تمام و کمال
به نظرتون این روند ادامه داره؟

ehsan_iace
02-05-2014, 10:22
کدام بانک یا موسسه مجوزدار هست که وام قرض الحسنه کم دردسر بدهد؟

aghili89
03-05-2014, 09:25
مجوز داره یا نه؟

مگه موسسه بدون مجوز هم میتونه فعالیت داشته باشه؟

موسسه فرشتگان در حال حاضر با نام موسسه آرمان در حال فعالیت هستند ولی موسسه اعتباری آرمان با ادغام موسسات فردوسی، فرشتگان و افضل توس ایجاد شد که در حال حاضر فقط اسمشون یکی هست ولی شرایط سود سپردشون با هم همچنان فرق میکنه.
یعنی وارد موسسه آرمان که میشی باید ببینی وارد فردوسی سابق شدی یا فرشتگان سابق یا افضل توس سابق تا طبق اون شرایط سپرده رو ببینی!

Ali_softcenter
03-05-2014, 10:13
من آینده حساب روزشمار داشتم...اگه قراره آینده به خاطر مجوز سریعا این بخشنامه رو اجرا کنه باید پولم رو بکشم بیرون!
الان من یه سوال دارم....حساب های 6 ماهه اگه با نرخ قبلی الان بسته بشن...وقتی موعد تمدیدش رسید بانک با همون نرخ قبلی تمدید میکنه یا با نرخ جدید بانک مرکزی؟

brad pitt
03-05-2014, 15:39
من آینده حساب روزشمار داشتم...اگه قراره آینده به خاطر مجوز سریعا این بخشنامه رو اجرا کنه باید پولم رو بکشم بیرون!
الان من یه سوال دارم....حساب های 6 ماهه اگه با نرخ قبلی الان بسته بشن...وقتی موعد تمدیدش رسید بانک با همون نرخ قبلی تمدید میکنه یا با نرخ جدید بانک مرکزی؟

سلام
قراردادتون 6 ماهه هست ؟
پولتو از آینده بیار بیرون عزیز به نظرم . قرارداد بلند مدت ببند با یکی از بانکهای دیگه تا فردا

Mohammad_Vazin
03-05-2014, 16:04
یعنی بانک ملت چقدر اذیت میکنه ملت رو
یه وام بانکی 2 میلیونی میده
طرف باید 600 هزار توی حسابش پول باشه
احمق اونی که این قوانینش رو بنا نهاده.

اینا همه به کنار وسیله ایرانی باش... (این تا حدی خوبه)

ضامن دولتی با نامه رسمی از اداره....

اونوقت سه ماه منتظر باشی.

توی سال 1392-1393 که حقوق یه کارمند متوسط 1500 تا دو میلیونه.

من نیاز نداشتم و فقط مراحلشو خواستم طی کنم... توی این هفته دارند میدند...
دارم میدمش به کسی
اما واقعاً از این ملت (مردم) متاسفم که به ملت (بانک) اعتماد میکنند.

hossein019940
03-05-2014, 16:34
بانک پاسارگاد اگر سپرده یکساله 22 درصد افتتاح کنید مقداری از پول رو در تاریخ 3ماه بردارین سودی که بهش میخوره 13.5 یعنی نیم درصد جریمه.
بانک دی اگر سپرده یکساله افتتاح کنید تا یکماه اگر برداشت کنید سود نمیخوره از یکماه تا سه ماه روزشمار میخوره بعد از اون هم 22 درصد هست بدون جریمه.
در ضمن بانک دی گفته تا یکماه روزشمار همون 20 درصد هست تا هیت مدیره تصمیم بگیرن که سود رو چقدر پایین بیارن

Mohammad_Vazin
03-05-2014, 17:08
کسی در مورد دریافت وام های کلان (میلیاردی ) نظری داره؟
کدوم بانک بهتره؟
مضاربه!

از نظر بازگشتش مشکلی پیش نمیاد اما اگه تنفس داشته باشه بهتر میشه کار کرد:دی

mmf66
03-05-2014, 18:36
خداییش ملت از همه بانکهای در حد خودش مثل ایران سپه صادرات بیشتر وام میده منتها خیلی اذیت میکنه برای ضامن مگر این که آشنا داشته باشی

albertxx
04-05-2014, 22:08
دوستان یه سوال فنی
من یه چنتا چیز رو متوجه نشدم !!

الان سود بانک ها کم شده یا زیاد ؟؟

سود سپرده یکساله قبلا 17 درصد بود ولی الان شده 22 درصد !!

اینکه افزایش یافته پس چرا میگن کم شده ؟؟

داستان چه شکلیه ؟؟

یه سپرده یکساله تو بانک صادرات باز کردم یکساله (( هفته قبل ))
بعدش مشکلی پیش نمیاد ؟؟
الان سودش زده 17 درصد ولی کارمندش گفت شده 21 درصد ولی بخشنامه واسمون نیومده
هفته دیگه بیا واست درست کنم

اینکه میشه افزایش سود !!!!

چه شکلیه ؟؟

یه ذره توضیح میدید !! :n13:

hossein019940
04-05-2014, 22:18
دوستان یه سوال فنی
من یه چنتا چیز رو متوجه نشدم !!

الان سود بانک ها کم شده یا زیاد ؟؟

سود سپرده یکساله قبلا 17 درصد بود ولی الان شده 22 درصد !!

اینکه افزایش یافته پس چرا میگن کم شده ؟؟

داستان چه شکلیه ؟؟

یه سپرده یکساله تو بانک صادرات باز کردم یکساله (( هفته قبل ))
بعدش مشکلی پیش نمیاد ؟؟
الان سودش زده 17 درصد ولی کارمندش گفت شده 21 درصد ولی بخشنامه واسمون نیومده
هفته دیگه بیا واست درست کنم

اینکه میشه افزایش سود !!!!

چه شکلیه ؟؟

یه ذره توضیح میدید !! :n13:
ببین سود سپردهها اومده پایین البته این نرخ ها قبلا تو بانک ها خصوصی بالا بوده یعنی 5 ساله در سررسید رو 180 درصد یا اینکه یکساله رو 25 درصد و روزشمار هم کوتاه مدت 22 درصد میدادن ولی الان اومدن یکساله رو کردن 22 درصد فیکس اون حساب هایی که قبلا با نرخ 25 درصد در بانک ها صوصی باز شده تا مدت پایان قرارداد همون نرخ میمونه مگر اینکه از حساب برداشت کنن که موقع برداشت قبل از یکسال بقیه پول به نرخ جدید برمیگرده و موقع تمدید بعدی یکسال هم که 25 بدرصد بوده 22 درصد حساب میکنن.
چون شما قبلا 17 درصد باز کردین و بانک دولتی حساب میشه بانک صادرات اگه هفته بعد برین سودت میشه 22 درصد شما سود کردین البته اگر به بانک خصوصی میرفتین بیشتر سود میگردین

albertxx
04-05-2014, 22:22
ببین سود سپردهها اومده پایین البته این نرخ ها قبلا تو بانک ها خصوصی بالا بوده یعنی 5 ساله در سررسید رو 180 درصد یا اینکه یکساله رو 25 درصد و روزشمار هم کوتاه مدت 22 درصد میدادن ولی الان اومدن یکساله رو کردن 22 درصد فیکس اون حساب هایی که قبلا با نرخ 25 درصد در بانک ها صوصی باز شده تا مدت پایان قرارداد همون نرخ میمونه مگر اینکه از حساب برداشت کنن که موقع برداشت قبل از یکسال بقیه پول به نرخ جدید برمیگرده و موقع تمدید بعدی یکسال هم که 25 بدرصد بوده 22 درصد حساب میکنن.
چون شما قبلا 17 درصد باز کردین و بانک دولتی حساب میشه بانک صادرات اگه هفته بعد برین سودت میشه 22 درصد شما سود کردین البته اگر به بانک خصوصی میرفتین بیشتر سود میگردین

من دیشب داشتم گوش میکردم طرف گفت هیچ موسسه و .... خصوصی نباید از این بیشتر سود بده
مثل اینکه برخورد جدی میکنن

این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست !:n02:
برخورد میکنن
حتی گفت تو همچین موسساتی سپرده گذاری نکنید

سود هم تا چند مدت دیگه همه جا یکسان میشه

همین 1 ساله 22 درصد هم بد نیست !!

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-05-2014, 22:27
دوستان یه سوال فنیمن یه چنتا چیز رو متوجه نشدم !!الان سود بانک ها کم شده یا زیاد ؟؟سود سپرده یکساله قبلا 17 درصد بود ولی الان شده 22 درصد !!اینکه افزایش یافته پس چرا میگن کم شده ؟؟داستان چه شکلیه ؟؟یه سپرده یکساله تو بانک صادرات باز کردم یکساله (( هفته قبل ))بعدش مشکلی پیش نمیاد ؟؟الان سودش زده 17 درصد ولی کارمندش گفت شده 21 درصد ولی بخشنامه واسمون نیومدههفته دیگه بیا واست درست کنماینکه میشه افزایش سود !!!!چه شکلیه ؟؟یه ذره توضیح میدید !! :n13:سلام . شما اشتباه کردید توی صادرات 17% باز کردید . صادرات از بانکهائی هست که سودشون کمه . میتونستین توی بانکها یا موسسه های دیگه یک ساله با سود 24% یا حتی 25% باز کنین . حالا سودها کم شده اما چون شما حساب 17% داشتین حالا فکر میکنین همه جا افزایش پیدا کرده درصورتیکه همه جا سودها کم شده . یعنی بانک یا موسسه ای که قبلا یکساله با سود 25% باز میکرده حالا مجبوره سود 22% بده یعنی کاهش پیدا کرده . برای همین بود که بنده یک هفته قبل گفتم تا فرصت هست برید پولتون رو بذارید توی یک حساب با سود زیاد چون تا پایان مدتِ حساب سودش تغییر نمیکنه . یعنی اونی که قبل از قانون جدید یکساله 25 درصدی باز کرده نفع برده

hossein019940
04-05-2014, 22:27
من دیشب داشتم گوش میکردم طرف گفت هیچ موسسه و .... خصوصی نباید از این بیشتر سود بده
مثل اینکه برخورد جدی میکنن

این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست !:n02:
برخورد میکنن
حتی گفت تو همچین موسساتی سپرده گذاری نکنید

سود هم تا چند مدت دیگه همه جا یکسان میشه

همین 1 ساله 22 درصد هم بد نیست !!
بانک دی گفته تا یکماه مشخص نیست سود چقدره گفت باید هیت مدیره تصمیم بگیره فکر کنم حرف بانک مرکزی رو قبول ندارن.هیچ وقت بانک مرکزی نمیتونه جلوی اینهمه بانک خصوصی وایسته نهایتنا تا یکماه اینطوریه بعد یکماه همون روال قبل میشه وقتی بانک دی گفته بستگی به نظر هیت مدیره داره دیگه تا آخرشو متوجه میشی:n02:

brad pitt
05-05-2014, 00:14
بانک دی گفته تا یکماه مشخص نیست سود چقدره گفت باید هیت مدیره تصمیم بگیره فکر کنم حرف بانک مرکزی رو قبول ندارن.هیچ وقت بانک مرکزی نمیتونه جلوی اینهمه بانک خصوصی وایسته نهایتنا تا یکماه اینطوریه بعد یکماه همون روال قبل میشه وقتی بانک دی گفته بستگی به نظر هیت مدیره داره دیگه تا آخرشو متوجه میشی:n02:

منبع ؟
مگه میشه بانک مرکزی و قبول نکنن ؟ بانک مرکزی هم بعد حالیشون میکنه
من 7 تا بانک صبح زنگ زدم روزشمار 10 درصد و بلند مدت 1 ساله 22 گفتند
فک نکنم همین اولی بانکی بزنه زیرش

hossein019940
05-05-2014, 06:13
منبع ؟
من چون هم شعبه رفتم و هم زنگ زدم میخوای به این شماره زنگ بزن و بگو روزشمارتون چقدره
بانک مهر هم بودم داشتن حساب 22 درصد کوتاه مدت باز میکردن وگفتنن بخشنامه ای بهمون نرسیده
021-28930
حتما تمام چیزهایی که اپراتور گفته رو اینجا بگو

Mohammad_Vazin
05-05-2014, 08:15

بانک دی پشتش به بنیاد شهید گرمه....

منبع ؟
والا جایی رو میشناسم روز شمار 30 درصده :دی (بانک نیست)
اما بانک شهر 18 درصد میده...

من چون هم شعبه رفتم و هم زنگ زدم میخوای به این شماره زنگ بزن و بگو روزشمارتون چقدره
بانک مهر هم بودم داشتن حساب 22 درصد کوتاه مدت باز میکردن وگفتنن بخشنامه ای بهمون نرسیده
021-28930
حتما تمام چیزهایی که اپراتور گفته رو اینجا بگو
مهر بسیجیا دیگه :دی

قضیه مثل اینترنت مخابراته..:دی

malkemid
05-05-2014, 08:16
با در نظر گرفتن همه این داستانها الان سپرده بلند مدت کدوم بانک سود بیشتری داره؟

hossein019940
05-05-2014, 08:30
بانک دی پشتش به بنیاد شهید گرمه....

والا جایی رو میشناسم روز شمار 30 درصده :دی (بانک نیست)
اما بانک شهر 18 درصد میده...

مهر بسیجیا دیگه :دی

قضیه مثل اینترنت مخابراته..:دی
:n02:اره دقیقا چون پشتیشون به بد جایی گرمه و یه جورایی هم زیر بار این حرف نمیره:n02:

wooooow
05-05-2014, 09:01
با در نظر گرفتن همه این داستانها الان سپرده بلند مدت کدوم بانک سود بیشتری داره؟

اونطوری که گفتن بالای 1 سال با 1 سال هیچ فرقی نداره و همه بانک ها باید سود 22 درصد بدن (( چه 1 ساله چه 10 ساله ))

mmf66
05-05-2014, 14:30
بانک مهر اقتصاد که هنوز موسسه هست روز شمار امروز پرسیدم همون 18 درصد رو میده
یعنی موسسه ها زیر بار نمیرن

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-05-2014, 14:36
سلام
میدونین اصل ماجرای کم شدن سودها از کجا آب میخوره ؟
دهها سال بانکهائی مثل ملی و سپه و صادرات و تجارت , مخ مردم رو زده بودند و بهشون قبولانده بودند که سود بانکی 3% و 6% 7% هست و دهها سال تریلیونها تومن سود سرشار به جیب زدند به خاطر چندرغاز سودی که به مردم میدادند .
کم کم موسسه ها و بانکهای خصوصی راه افتاد و طمعشون کمتر از اونها بود و حاضر شدند سود 14% و 16% بدند به مردم تا مردم پولهاشون رو در بانکها و موسسه هاشون سپرده گذاری کنند .
با این کار پولهای زیادی از بانکهای ملی و سپه و صادرات و غیره خارج شد و رفت توی بانکها و موسسه های تازه تاسیس و ضربه ی بزرگی وارد شد بهشون هم ناراحت بودند که چرا بازارشون رو خراب کردند با سودهاب بالا .
هم ناراحت بودند که مردم بیدار شدند و فهمیدند که سودی که دهها سال میگرفتند اون هم با شرایط سخت اصلاً ارزشی نداشته و سرشون رو کلاه گذاشته بودند
هم اینکه سرمایه ها از اون بانکهای اولیه خارج شد .
بعداً تصمیم گرفتند با بانکها و موسسه های تازه تاسیس مقابله کنند .
به دولت و بانک مرکزی فشار آوردند که مردم رو از سپرده گذاری در بانکها و موسسه های تازه تاسیس بترسونند اما موفق نشدند
بعدش مجبور شدند سودها رو یکدفعه ببرند بالا چون دیدند همه دارند سرمایه هاشون رو میکشند میبرند اونجا .
اما باز هم حریف بانکها و موسسه های تازه تاسیس نشدند
ترفند جدیدشون تلاش برای یکسان سازی نرخ سودها بود تا از سقوطشون و ورشکستگیشون جلوگیری کنند .
حتی همون سودهای روزشمار 20% به بالا هم چندرغاز بود در مقابل سود سرشار موسسه ها و بانکها اما باز هم طمعشون کمتر از بانکهای قدیمی بود .

alijigari
05-05-2014, 18:09
درود
بانک شهر که کوتاه مدت 18 میداد 2 روز هست که 10 کرده
موسسه کوثر هنوز کوتاه مدت 24 باز میکنه اما میگه تا 6 ماه دیگه بیشتر نمیتونیم بدیم و برای یک سا له 25 و پنج ساله 26 هنوز باز میکنه

hossein019940
05-05-2014, 19:42
الان هنوز 24 درصد سود میده؟
به نظرت فردا برم باز کنم؟

Sepehr SS
05-05-2014, 20:04
کسی خبر داره بانک انصار هم سودشو کم کرده یا نه؟

hossein019940
05-05-2014, 21:50
کسی خبر داره بانک انصار هم سودشو کم کرده یا نه؟
وقتی تو سایتشون زدن دیگه تمامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

900913
06-05-2014, 11:25
حسابهای روز شمار متصل به عابربانک برخی بانکها 19% و 20% بود... آیا الان درصد اونها کم شده به 10% ؟ به این دلیل این سوال رو پرسیدم چون رئیس یک بانک به من گفت شما قبلا برات کوتاه مدت روزشمار باز کردیم متصل به عابر بانکته یعنی میتونی باش کار کنی و الان همون سود 20% رو میگیری و کد اونها فرق میکنه و از شنبه به بعد هر کسی حساب باز کرده با نرخ جدید شده!! ولی بانکهای دیگه همشون نرخ حساب کارتاشون رو 10% کردن!! جریان چیه دقیقا!!!!؟؟؟؟

alijigari
07-05-2014, 11:10
الان هنوز 24 درصد سود میده؟
به نظرت فردا برم باز کنم؟

اگه میخوای باز کنی یک ساله باز کن 25 هست --

hossein019940
07-05-2014, 11:23
من رفتم بانک دی .
کارمندش گفت حساب قبلی داشتی گفتم اره گفت همون 20 درصده:n02:

ak313
07-05-2014, 19:17
من رفتم بانک دی .
کارمندش گفت حساب قبلی داشتی گفتم اره گفت همون 20 درصده:n02:

به منم همینو گفت

Mr_100_dolari
08-05-2014, 00:43
درود
بانک شهر که کوتاه مدت 18 میداد 2 روز هست که 10 کرده
موسسه کوثر هنوز کوتاه مدت 24 باز میکنه اما میگه تا 6 ماه دیگه بیشتر نمیتونیم بدیم و برای یک سا له 25 و پنج ساله 26 هنوز باز میکنه

سلام

خیالتون راحت باشه این موسسات و بانک ها زرنگتر از این حرفان 6 ماه دیگه تحت عنوان یه قرداد جدید همون سود و یا حتی برای رقابت بیشتر ممکنه سود بیشتری بدن یادمه همون موقعه ای که هیچ

موسسه ای اجازه نداشت سود 1 ساله بالاتر از 17 بده موسسه ثامن العمه که 1 ساله رو 17 میداد میگفتن با یه قرداد جدید و یه سری شرایط جدید 19/5 هم میدیم که من خودم حسابم رو به 19/5

درصد تبدیل کردم بعدشم دیدم کوثر 20 روز شمار و میده بردم کوثر الانم روز شمار رو 24 میده که تبدیلش کردم 24 بهشون گفتم 6 ماهه دیگه چی میشه حساب و مسدود میکنید گفتش نه یا همین 24 ادامه

میدیم یا بر میگره 20 میشه گفتم پس اگر زیر 20 اومد من اصلا می بندم گفت احتمالش کمه بیاد زیر 20

مطمئن باشید خیلی ها مبالغ خیلی بالا توی روز شمار موسسات دارن که اگر قرار باشه کم بشه همشون حسابشون میبندن و این موسسات نابود میشن

همین بانک هام اون موقعه ای که 5 ساله (فکر کنم 17 بود) برای مبالغ بالا رئیس شعبه به قرداد جدا با مشتری می بست و 1 ساله 17 بهشون میداد ...

همین سودی رو هم که دارن میدن انقدر ناچیزه و انقدر از کنارش در میارن که اگر بخوان 10 برابرشم بدن به جایشون بر نمیخوره .

Amir-Rainman
10-05-2014, 18:19
با سلام

سوالی داشتم درمورد وام های قرض الحسنه.
کدوم بانکا تو دادن این واما بهتر عمل میکنن؟!!!
من خودم گشتم واسه بانک رسالت ننوشته بودن چقدر سود روش میاد، فقط نوشته بودن هرسال کارمزد 2% داره
حالا یه سوالی هم در مورد این کارمزد 2% دارم :n02:
این کارمزد یعنی اینکه به نسبت تعداد سالهای اقساط (مثلا 5 سال ) جمعا 10% از کل پول کارمزد برداشته میشه؟ یعنی یه وام 15 میلیونی ، 1.5 کارمزد پیدا میکنه و 13.5 به مشتری میدن؟؟
) تو وام و اینجور چیزا خیلی مبتدیم دیگه اگه سوال خیلی ضایع بود، ببخشید:n02: (

اقساط و تعداد ماه ها رو چطوری حساب میرسن؟
پرس و جو کردم گفتن هنوز دستوری نیومدهکه بانکها به مدم وام بدن، درسته؟!

ak313
10-05-2014, 18:44
به منم همینو گفت

اصلاح می کنم امروز رئیس شعبه بانک دی به من گفت با اومدن دستور العمل جدید بخشنامه بانک مرکزی اجرا میشه. پیگیر باشید ( به من گفت)

hossein019940
10-05-2014, 19:10
منم همین امروز غروب زنگ زدم گفتن همون 20 درصد هست

aluminum
10-05-2014, 21:24
با سلام

سوالی داشتم درمورد وام های قرض الحسنه.
کدوم بانکا تو دادن این واما بهتر عمل میکنن؟!!!
من خودم گشتم واسه بانک رسالت ننوشته بودن چقدر سود روش میاد، فقط نوشته بودن هرسال کارمزد 2% داره
حالا یه سوالی هم در مورد این کارمزد 2% دارم :n02:
این کارمزد یعنی اینکه به نسبت تعداد سالهای اقساط (مثلا 5 سال ) جمعا 10% از کل پول کارمزد برداشته میشه؟ یعنی یه وام 15 میلیونی ، 1.5 کارمزد پیدا میکنه و 13.5 به مشتری میدن؟؟
) تو وام و اینجور چیزا خیلی مبتدیم دیگه اگه سوال خیلی ضایع بود، ببخشید:n02: (

اقساط و تعداد ماه ها رو چطوری حساب میرسن؟
پرس و جو کردم گفتن هنوز دستوری نیومدهکه بانکها به مدم وام بدن، درسته؟!

کارمزد در هر سال به مقدار وام و یا بدهی باقی مونده تعلق میگیره که معمولا روز اول حساب میکنن و بین اقساط تقیسم میشه
بطور مثال شما اگر یک وام 3 میلیونی بگیری با باز پرداخت یکساله کارمزدش میشه 60 هزارتومان و باید ماهیانه 255 هزارتومان قسط بدید
اگر از یک سال بیشتر باشه مقدار باقی مونده از بدهی رو حساب میکنن.
مثلا اگر بشه 15 ماه کارمزد سال اول میشه 60 هزار تومان و کارمزد سال دوم میشه 12 هزارتومان که در مجموع میشه 72.و شما باید در 15 قسط مبلغ سه میلیون و 72 هزارتومان رو بازپرداخت کنید
یعضی موسسه ها را دیدم که در ماه اول هر سال(منظورم ماهی هست که وام بهتون دادن) کارمزد رو حساب میکنن و در اون قسط علاوه بر مبلغ قسط باید کارمزد رو هم بدید ولی رسالت تقسیم میکنه

Mohammad_Vazin
12-05-2014, 14:45
برای وام رقم بالا به جز مضاربه چی پیشنهاد میدید؟

hossein019940
12-05-2014, 23:05
کسی نرفته دی ببینه چه خبره/روزشمارهاش چطور شدن؟

Amir-Rainman
13-05-2014, 07:24
با سلام

آقا اگه کسی عضو خدمات اینترنتی بانک ملی (برای انتقال شتابی ) باشه به کارت هر بانکی میتونه وجه انتقال بده؟ یا کارت مقصد هم حتما باید عضو شبکه شتاب در بانک کارت خودش باشه؟!

dietman
14-05-2014, 16:07
کسی نرفته دی ببینه چه خبره/روزشمارهاش چطور شدن؟

از بانک دی پرسیدم. تمام حسابهاشون با هر اسم و طرحی که بوده تا آخر اردیبهشت با سود قبلی حساب میشه و از اول خرداد سود جدید 10% اعمال میشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

hossein019940
14-05-2014, 16:18
سلام
دوستان من همین الان با مرکز مشتریان تماس گرفتم خیلی جالب بود یه سوال کردم گفتن از کجا تماس گرفتین منم گفتن آمل دیدم یه همشهر اونجا بود گوشی رو برداشت خیلی خوب بود همه چی رو بهم گفت:n02:
در مورد حساب کوتاه مدت سوال کردم گفتش تا آ[ر اردیبهشت 20 درصد هست و از اول خرداد همه 10 میشن حالا یه چیزی بگم همتون برین تو کف
گفت بعد اردیبهشت برو بانک یکساله باز کن اگه تا یکماه اول برداری 1.5 درصد جریمه میخوری بعد از اون میتونی هم واریز کنی و هم برداشت و باسود 21.5 درصد گفت در اصل اسمش تغییر کرده به بلند مدت ولی میتونی هر مبلغی خواستی رو بردای و هر وقت خواستی اضافه کنی.دمش گرم خیلی حال داد

dietman
14-05-2014, 17:20
سلام
دوستان من همین الان با مرکز مشتریان تماس گرفتم خیلی جالب بود یه سوال کردم گفتن از کجا تماس گرفتین منم گفتن آمل دیدم یه همشهر اونجا بود گوشی رو برداشت خیلی خوب بود همه چی رو بهم گفت:n02:
در مورد حساب کوتاه مدت سوال کردم گفتش تا آ[ر اردیبهشت 20 درصد هست و از اول خرداد همه 10 میشن حالا یه چیزی بگم همتون برین تو کف
گفت بعد اردیبهشت برو بانک یکساله باز کن اگه تا یکماه اول برداری 1.5 درصد جریمه میخوری بعد از اون میتونی هم واریز کنی و هم برداشت و باسود 21.5 درصد گفت در اصل اسمش تغییر کرده به بلند مدت ولی میتونی هر مبلغی خواستی رو بردای و هر وقت خواستی اضافه کنی.دمش گرم خیلی حال داد

البته این مورد که قبلا هم بوده و شما میتونستید از حسابهای بلند مدت زودتر از موعد پول برداشت کنید با نیم درصد جریمه. ولی اصل موضوع اینه که به این حسابها کارت بانکی تعلق نمیگیره که شما بتونید بصورت روزانه از اون استفاده کنید و برای هر برداشتی باید با برگه سپرده به بانک مراجعه کنید که خیلی کار معقولی نیست.

من یک راه حل بهتر سراع دارم. دوستان میتونند حساب بلند مدت با سود 22 درصد بازکنند و با ضمانت حساب بلند مدتشون از بانک مورد نظر کارت اعتباری بگیرند. به این شکل هم سود پول میگیرید و هم به نوعی پولتون دستتونه و هر وقت لازم داشتید میتونید استفاده کنید. البته کارت اعتباری را تا مبلغ 35% کمتر از مبلغ سپرده تحویل میدهند با سقف 10 میلیون (البته الان شنیدم که تا 4 میلیون بیشتر کارت اعتباری نمیدهند- میتونید به اسم دونفر بگیرید)

hossein019940
14-05-2014, 17:38
خوب میدونی چیش برام جالب یود ؟
این بود که میتونی واریز هم کنی:n02:
رو حساب های بلند مدت کارت اعتباری تعلق میگره؟خوب وقتی برداشت کنیم از 22 درصد میشه 20 درصد

dietman
14-05-2014, 18:24
رو حساب های بلند مدت کارت اعتباری تعلق میگره؟خوب وقتی برداشت کنیم از 22 درصد میشه 20 درصد

نه سود كم نميشه چون كارت اعتباري ربطي به حسابتون نداره و كاملا از اون جداست. حساب بلند مدت بعنوان ضمانت تسويه كارت استفاده ميشه. مبلغ برداشتي از كارت اعتباري رو بايد بعد از ٤٠ روز تسويه كنيد در غير اينصورت بعنوان تسهيلات در نظر گرفته ميشه و بصورت قسطي ماهيانه ميتونيد تسويه كنيد كه البته ماهيانه ٢.٥ درصد سود ميگيرند

dietman
14-05-2014, 18:27

نه سود كم نميشه چون كارت اعتباري ربطي به حسابتون نداره و كاملا از اون جداست. حساب بلند مدت بعنوان ضمانت تسويه كارت استفاده ميشه. مبلغ برداشتي از كارت اعتباري رو بايد بعد از ٤٠ روز تسويه كنيد در غير اينصورت بعنوان تسهيلات در نظر گرفته ميشه و بصورت قسطي ماهيانه ميتونيد تسويه كنيد كه البته ماهيانه ٢.٥ درصد سود ميگيرند

hossein019940
14-05-2014, 18:35
یعنی مبلغ برداشتی باید تا 40 روز دوباره برگرده به حساب؟
خیلی خوبه که.
حالا به صورت کامل برای اینکه این کار رو بکنیم بگین که من اقدام کنم:n02:

dietman
14-05-2014, 19:59
اينجا رو بخونيد نوشته. اگه سوالي بود بپرسيد در حد توان جواب ميدم

wooooow
14-05-2014, 23:17
یه سوال فنی

اگه کسی 8 اردیبهشت حساب یکساله باز کرده باشه و تو برگه اوراق سود 17 درصد خورده باشه
بعدش الان از ماه دوم 22 درصد حساب میشه ؟؟

کارمند بانک گفت از ماه بعد یعنی سر موعد اولین ماه (( 8 خرداد )) بیا واست همون 22 درصد درست کنم
چرت گفته یا همه به شکل جدید میشن ؟

EHSANRF
14-05-2014, 23:32
موسسه اعتباری کوثر به شبکه شتاب پیوست

موسسه اعتباری کوثر به عنوان دومین موسسه اعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی به شبکه شتاب پیوست.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، این موسسه به عنوان دومین موسسه خصوصی دارای مجوز از بانک مرکزی به منظور ارایه خدمات و تسهیل دسترسی مشتریان به خدمت بانکداری الکترونیک امکان استفاده از سیستم یکپارچه را فراهم نموده است.

بر اساس این گزارش، با اخذ مجوز از بانک مرکزی و در راستای خدمت‌رسانی به مشتریان، موسسه اعتباری کوثر رسما از تاریخ 17/02/93 به شبکه شتاب پیوست.

این موسسه سامانه حواله انتقال بین بانکی را نیز راه اندازی نموده است. بر این اساس امکان دریافت وجه، انتقال وجه و اطلاع از مانده حساب برای مشتریان موسسه اعتباری کوثر و مشتریان سیستم بانکی فراهم شده است.

شایان ذکر است، اخذ کارمزد و انتقال وجوه بین بانکی خدمات بانکداری الکترونیک مطابق با قوانین و مقررات موجود نظام بانکی کشور است

hossein019940
15-05-2014, 05:44
یه سوال فنی

اگه کسی 8 اردیبهشت حساب یکساله باز کرده باشه و تو برگه اوراق سود 17 درصد خورده باشه
بعدش الان از ماه دوم 22 درصد حساب میشه ؟؟

کارمند بانک گفت از ماه بعد یعنی سر موعد اولین ماه (( 8 خرداد )) بیا واست همون 22 درصد درست کنم
چرت گفته یا همه به شکل جدید میشن ؟
حساب ها کوتاه مدت همشون نرخشون جدید میشه ولی بلند مدت تا پایان قرارداد همونه سود قبلی هست یعنی یه بانک 25 درصد میداد اگر برداری از حیاب یا مهلتش تموم شده میشه 22 و کسی 17 درصد باز کرده میتونی تبدیل کنه 22 درصد.پس به حرف کارمند بانک توجه کن و برو8خرداد تغییر بده

mahdi_z100
15-05-2014, 09:33
دوستان من حسابم توی موسسه کوثر هستش و نوع حسابم عادی هستش .
من سوالم این هستش که میتونم یک ساله باز کنم و هر وقت خواستم پول واریز یا برداشت کنم .
لطفا من رو راهنمایی کنید . اگر این موسسه نمیشه شما یه موسسه یا بانکی که میشه این کار رو کرد به من معرفی کنید .
خیلی ممنون

brad pitt
15-05-2014, 14:07
دوستان من حسابم توی موسسه کوثر هستش و نوع حسابم عادی هستش .
من سوالم این هستش که میتونم یک ساله باز کنم و هر وقت خواستم پول واریز یا برداشت کنم .
لطفا من رو راهنمایی کنید . اگر این موسسه نمیشه شما یه موسسه یا بانکی که میشه این کار رو کرد به من معرفی کنید .
خیلی ممنون

دوست عزیز خودتون دارید میگید 1 ساله
1 ساله هم یعنی بلند مدت . پس نمیشه

شما فقط در سپررده کوتاه مدت ( عابر بانک ) قابلیت واریز و برداشت و عملیات های پایا و .. دارید

hossein019940
15-05-2014, 14:11
یکساله های بانک دی این امکان رو داره

Sepehr SS
15-05-2014, 15:09
یکساله های بانک دی این امکان رو داره
یعنی بانک دی، کارت هم میده؟ چقدر از سود یکساله کم میشه؟

hossein019940
15-05-2014, 16:52
یعنی بانک دی، کارت هم میده؟ چقدر از سود یکساله کم میشه؟
کارت که نداره.ماه اول برداری 20.5 حساب میشه و از اون به بعد 21.5 حساب میشه واریز هم میتونی یکنی

banii
16-05-2014, 22:22
کارت و حسابم آینده ست :angry:

رفتم از عابر بانک گردشگری شارژ 2هزارتومنی همراه اول بگیرم:angry:

رسید بهم نداد :angry:

اس ام اس ـش هم اومد که 2 تومن از موجودیتون کم شده و .... :weird:

یعنی چی ؟ چرا به من رسید (یعنی اون کاغذی که شارژو بده) نداد ؟:n21:

Mr_100_dolari
17-05-2014, 00:50

خب شاید دستگاهشون کاغذش تموم شده خیلی از این موارد زیاد هستش ... شما زیاد خودت رو نگران نکن همون اس ام اسی که برات اومده کافیه و توش باید موجودی جدیدت رو منهای 2 هزار تومنی که کسر شده نشون بده شما میتونی از

یکی از دستگاه های بانک آبنده و پرینت 5 یا 10 گردش اخرت رو از دستگاه بگیری یا بری داخل شعبه و درخواست بدی و بعدش بری بانک گردشگری و بهشون بگی این طوری شده ...

Mohammad_Vazin
18-05-2014, 13:12

چرا با گوشی خرید نمیکنید؟
*720#
کارتت پاسارگاد هم نباشه ج میده.

روانپریش
18-05-2014, 13:47
کارت که نداره.ماه اول برداری 20.5 حساب میشه و از اون به بعد 21.5 حساب میشه واریز هم میتونی یکنی

اسم حسابش چیه؟

hossein019940
18-05-2014, 14:03
اسم حسابش چیه؟
حساب معمولی یکساله اسم خاصی نداره

روانپریش
18-05-2014, 14:05
حساب معمولی یکساله اسم خاصی نداره

خوب میخوام برم باز کنم چی بگم؟

ali...
18-05-2014, 14:43
ی سوال داشتم
میخواستم یکی دو ماه حدود 5 میلیون پولو بزارم واسه وام
کدوم بانک وام بیشتری میده؟

malkemid
19-05-2014, 12:16
بچه ها سود بلند مدت همه بانکها یکی شده؟!!! اگر نه کدوم بانک بهتره؟

hossein019940
19-05-2014, 12:22
خوب میخوام برم باز کنم چی بگم؟
حساب یکساله.من تا اونجایی که با امداد مشتریاشون تماس میگرفتم همینو بهم میگفت البته در مورد سود که وقتی بعد یکماه برداری جریمه نمیخوری.بازم من فردا اگه کارم تمام شد میخوام برم ولی مشخص نیست برم یا نه میخوام کوتاه مدت رو تبدیل کنم به بلند مدت

ham33d
19-05-2014, 14:00
بچه ها سود بلند مدت همه بانکها یکی شده؟!!! اگر نه کدوم بانک بهتره؟
پاسار گاد............

hossein019940
19-05-2014, 15:36
پاسار گاد............
یعنی پاسارگاد بیشتر میده؟

piishii
20-05-2014, 12:09
دوستان به دنبال خرید وام در مشهد هستم به مقدار 10 تومن کسی موردی سراغ داری ؟ خیلی هم فوری میخوام یا معرفی جایی که وام فوری بدند

merlin2005
20-05-2014, 19:03
آقا کمک

من فردا می خوام 50 میلیون تومن از حساب موسسه کوثرم بگیرم و بریزم به حساب صادرات.
چه جوری؟

(دو هفتهس بانک کوثر به شتاب وصل شده)

چک بانکی یا ساتنا یا پایا؟

میشه دقیق بگید؟

piishii
20-05-2014, 19:25
دوستان االان کدام موسسه یا بانک وام فوری میده ؟ به همین مقدار 10 تومن ؟ مگه میشه جایی وام فوری نده ؟ من الان حسابی محتاج شدم و نیاز دارم
کلا چه راهی دوستان پیشنهاد می کنند ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-05-2014, 10:27
سلام . یکی از آشناهامون که تو کوثر حساب طلائی 24% داره رفته کارت شتاب بگیره بهش گفتن اگه کارت شتاب بگیری حسابت 10 درصدی میشه !!!!! . کسی اطلاع داره این حرف درسته یا نه ؟

hossein019940
24-05-2014, 11:33
سلام . یکی از آشناهامون که تو کوثر حساب طلائی 24% داره رفته کارت شتاب بگیره بهش گفتن اگه کارت شتاب بگیری حسابت 10 درصدی میشه !!!!! . کسی اطلاع داره این حرف درسته یا نه ؟
اره چون برای شتاب باید یه حساب جدید باز کنه که 10 درصد میشه.
بانک دی شما زنگ بزنین بگی سود 10 درصد شده میگه برو از شعبه بعد که زیاد بپیچی بهش میگه تا 18 خرداد تمدید شده .بدبخت ها میترسن بگن.خوب بگین تغییری نکرده:n02:

aminkhan2014
24-05-2014, 11:55
اره چون برای شتاب باید یه حساب جدید باز کنه که 10 درصد میشه.
بانک دی شما زنگ بزنین بگی سود 10 درصد شده میگه برو از شعبه بعد که زیاد بپیچی بهش میگه تا 18 خرداد تمدید شده .بدبخت ها میترسن بگن.خوب بگین تغییری نکرده:n02:

خوب اون حسابهای 20%قدیم هم شده 10%هست پس اونا را میشه به کارت شتاب وصل کرد؟شماره شبا شون را چجوری میشه گرفت؟

روانپریش
24-05-2014, 12:34
یعنی هنوز میشه بدون گرفتن کارت شتاب حساب با سود بالا باز کرد؟چی باید بگیم موقع باز کردن حساب

hossein019940
24-05-2014, 13:14
خوب اون حسابهای 20%قدیم هم شده 10%هست پس اونا را میشه به کارت شتاب وصل کرد؟شماره شبا شون را چجوری میشه گرفت؟
بانک دی؟

یعنی هنوز میشه بدون گرفتن کارت شتاب حساب با سود بالا باز کرد؟چی باید بگیم موقع باز کردن حساب
نه.اون حساب کوثر قدیمی هست که رو شتاب نیست برای اینکه رو شتاب بره باید یه حساب دوباره باز کنن کن سودش 10 درصده

sasan.69
24-05-2014, 14:11
وام 2میلیونی چقدر سود و ماهی چند قسط داره؟ اگه امار 5 تومنیشم دارید بگید

روانپریش
24-05-2014, 19:56
خوب اشکال نداره کارت شتاب هم نداشته باشه فقط سودش بالا باشه همون دفترچه خالی کفایت میکنه

hossein019940
24-05-2014, 20:06
خوب اشکال نداره کارت شتاب هم نداشته باشه فقط سودش بالا باشه همون دفترچه خالی کفایت میکنه
اون حساب برای قبلا بود کارت داشت ولی شتاب نبود.بانک دی هم اون 20 درصد قبلی ها رو تغییر نداده گفتن تا مرداد هم همونه التبه فکر هم نکنم تغییری بده

روانپریش
26-05-2014, 13:01
اون حساب برای قبلا بود کارت داشت ولی شتاب نبود.بانک دی هم اون 20 درصد قبلی ها رو تغییر نداده گفتن تا مرداد هم همونه التبه فکر هم نکنم تغییری بده

یعنی هیچوقت تغیر نمیده؟

hossein019940
26-05-2014, 17:31
نمیدونم دقیقا

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-05-2014, 21:42

سلام .
خودشون میگن حساب طلائی چاره ای بود که بتونند مشتریاشون رو تا 6 ماه حفظ کنند تا اینکه راه دیگه ای پیدا کنند چون اگر رقابت بین دولتیها و خصوصیها دوباره راه نیافته خصوصیها نابود میشند چون دولتیها تضمینشون بیشتره و مردم دوباره پولهاشون رو برمیگردونند به بانکهای دولتی
=====================================

یکی از مقامات مملکت اومده میگه :
این بانکهای خصوصی و موسسه های مالیِ خصوصی که سودِ روزشمار 24% میدن از کجا میارن یه همچین سودهایی رو ؟؟؟!!!
یکی نیست ازش بپرسه :
بانکهای دولتی که دهها سال سود 3% و 4% و 6% برای سپرده ی شش ماهه !!! دادند به مردم و تریلیونها تومن به جیب زدند کجا بردند اون پولها رو ؟؟؟

Mr_100_dolari
28-05-2014, 11:10
سلام

دوستان کسی میدونه کدوم بانک یا موسسه در حال حاضر تا 50 میلیون وام رو توی حداقل زمان ممکن پرداخت میکنه ؟ برام مهمه که اصل پولی رو هم که سپرده گذاری میکنی برای گرفتن وام مسدود نکنه یا حداقل مقدار کمیش رو مسدود کنه

سودش و تعداد ضامن و ... مهم نیستش .

ممنون

775e
30-05-2014, 09:56
دوستان این بانک قرض الحسنه رسالت چطوری وام میده براساس ماندگاری پول پیششونه یا گردش حساب...
بعد سود وام هاش همه 2%هستند...

banii
03-06-2014, 23:56
کارت هدیه از کدوم بانک بگیرم ؟
اصولا" فرقی هم دارند با هم آیا؟
هزینه ی خود کارت چند تومنه ؟

روانپریش
11-06-2014, 12:54
دوستان من یه وام دارم از بانک صادرات مبلغ هر قسطش 833000 ریال هست و توی اخرین مبلغی که ریختم مانده تسهیلات رو زده بود 21385559 ریال بعد این برج 1000000 ریال ریختم یعنی بیشتر واریز کردم ولی به جای اینکه مانده تهسیلات رو بزنه 20385559 زده 20535559
جریان چیه؟چرا به اندازه 1000000 ریالی که ریختم کم نکرده از تهسیلاتم؟
دقیقا 150000 ریال رو کم نکرده از حسابم

aluminum
11-06-2014, 15:00
دوستان من یه وام دارم از بانک صادرات مبلغ هر قسطش 833000 ریال هست و توی اخرین مبلغی که ریختم مانده تسهیلات رو زده بود 21385559 ریال بعد این برج 1000000 ریال ریختم یعنی بیشتر واریز کردم ولی به جای اینکه مانده تهسیلات رو بزنه 20385559 زده 20535559
جریان چیه؟چرا به اندازه 1000000 ریالی که ریختم کم نکرده از تهسیلاتم؟
دقیقا 150000 ریال رو کم نکرده از حسابم

سر موقع قسطتتون رو دادید؟
شاید جریمه دیرکرد هست و یا اگر سر سال باشه ممکنه کارمزد باشه(البته اگر مبنایی سودی که ازتون میگیرن به اسم کارمزد باشه)

روانپریش
11-06-2014, 19:39
سر موقع قسطتتون رو دادید؟
شاید جریمه دیرکرد هست و یا اگر سر سال باشه ممکنه کارمزد باشه(البته اگر مبنایی سودی که ازتون میگیرن به اسم کارمزد باشه)

اره به موقع پرداخت کرد حتی چند روز زودتر از موعودش
قسط وام ازدواج هست که 3 میلیون هست و قسطش ماهی 83300 تومن هست
خیلی عجبیه چرا دقیقا مبلغ 100 هزار تومن رو که پرداخت کردم از مانده حسابم کم نکرده

piishii
11-06-2014, 19:53
اره به موقع پرداخت کرد حتی چند روز زودتر از موعودش
قسط وام ازدواج هست که 3 میلیون هست و قسطش ماهی 83300 تومن هست
خیلی عجبیه چرا دقیقا مبلغ 100 هزار تومن رو که پرداخت کردم از مانده حسابم کم نکرده

منم مثل شمام ولی تا حالا بیشتر ندادم، شما برادر / خواهر من بیشتر میخوای به جیب دولت بریزی ؟
وام ازدواج چون قسط هاش دسته بندی ست شما بیشتر هم بخوای بدی نمیتونی
بعدشم شما قسط رو دیدی 350 تومن بشه شما 400 بتونی بدی ؟ نمیشه دیگه اونطوری که همه چیز بهم میریزه
میتونی یک قسط زودتر دیرتر بدی ولی این کاری که شما کردی اصلا نمیشه
ثانیا شما یک ماه هم وام ازدواج رو دیر بدی هزار تومن جریمه میشی !
===========

دوستان عزیزان
خرید وام توی تهران کسی سراغ داره جایی ؟ بین 7 تا 10تومن
و یا جایی که وام فوری بدن
همین قضیه در مشهد هم همینطور اگه کسی سراغ داشت ممنون میشم بگه
کلا کسی خبر نداره کجا وام فوری میدن بدون اینکه اونجا حساب داشته باشی ؟

روانپریش
11-06-2014, 20:50
منم مثل شمام ولی تا حالا بیشتر ندادم، شما برادر / خواهر من بیشتر میخوای به جیب دولت بریزی ؟
وام ازدواج چون قسط هاش دسته بندی ست شما بیشتر هم بخوای بدی نمیتونی
بعدشم شما قسط رو دیدی 350 تومن بشه شما 400 بتونی بدی ؟ نمیشه دیگه اونطوری که همه چیز بهم میریزه
میتونی یک قسط زودتر دیرتر بدی ولی این کاری که شما کردی اصلا نمیشه
ثانیا شما یک ماه هم وام ازدواج رو دیر بدی هزار تومن جریمه میشی !

عزیز من ازشون سوال کردم گفتم بیشتر بریزم زودتر تموم شه گفت مشکلی نیست
بعدش چه فرقی میکنه یعنی من مبلغ بیشتر بریزم از حسابم کم نمیشه؟
بعدش توی رسیدهام که زده مبلغ بیشتر ریختم یعنی از حسابم کم نمیشه؟

ملا نصرالدین
12-06-2014, 07:45
دوستان الان بالاترین سود روز شمار رو کدام بانک میده؟(بانک نه موسسه)

hossein019940
12-06-2014, 08:14
همه شدن 10 درصد و 22 درصد یکساله

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-06-2014, 08:41
دوستان الان بالاترین سود روز شمار رو کدام بانک میده؟(بانک نه موسسه)سلام .دیگه رقابتی وجود نداره . همه شدند مثل هم . دولتِ باصطلاح خدمتگذارِ ملتِ شریف پرور رقابت رو ممنوع کرد تا بانکهای خودش ورشکسته و نابود نشه برید نزدیک ترین بانک به خونه یا محل کار حساب باز کنین .هر چی باشه مهم نیست اما بهتره شعبه هاش زیاد باشه و خدامتش بهتر

bigman
12-06-2014, 16:30
فعال کردن اینترنت بانک : بانک ملی چطوریه ؟؟

حتما باید دستگاه رمزیاب بگیریم ؟؟
نمیشه مثل بقیه بانکها با مراجعه به شعبه بانک رمز ورود به اینترنت بانکشون را بگیریم ؟

TheGnomonWorkshop
15-06-2014, 17:30
سلام
یه سوال داشتم
امکانش هست کسی بتونه با اسم من وام مسکن بگیره؟
با پارتی بازی و . .. ؟
اگه این اتفاق بیفته میتونم شکایت اون بانک رو بکنم؟
لطفا راهنمایی کنید
:n03:

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-06-2014, 19:19
سلامیه سوال داشتمامکانش هست کسی بتونه با اسم من وام مسکن بگیره؟با پارتی بازی و . .. ؟اگه این اتفاق بیفته میتونم شکایت اون بانک رو بکنم؟لطفا راهنمایی کنید:n03:سلام . بله , با پارتی بازی و جعل اسناد میشه همه کاری کرد . فروش خانه های مردم , فروش زمینهای دولتی , وام گرفتن از بانکها و غیره . اگر مطمئن شدین چنین اتفاقی افتاده باید به شعبه ی مرکزی مراجعه کنین و مستقیماً برید سراغ بالاترین مسئول مثل رئیس حوزه که رئیس شعبه ها زیر نظرش هستند .اما اگر خود رئیس حوزه هم جزء باند باشه دیگه باید به دادگاه مراجعه کنین البته با در دست داشتن مدارکِ محکمه پسند

غول مرحله اخر
18-06-2014, 18:40
سلام .دیگه رقابتی وجود نداره . همه شدند مثل هم . دولتِ باصطلاح خدمتگذارِ ملتِ شریف پرور رقابت رو ممنوع کرد تا بانکهای خودش ورشکسته و نابود نشه برید نزدیک ترین بانک به خونه یا محل کار حساب باز کنین .هر چی باشه مهم نیست اما بهتره شعبه هاش زیاد باشه و خدامتش بهتر
سلام. ولی موسسه مهر رو که من میدونم در حال حاضر اگه حساب باز کنید نرخ سودش %23هستش یعنی مثله سابق
نرخ سود هاش تغییر نکرده.

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-06-2014, 18:49
سلام. ولی موسسه مهر رو که من میدونم در حال حاضر اگه حساب باز کنید نرخ سودش %23هستش یعنی مثله سابق نرخ سود هاش تغییر نکرده.سلام . 23% روزشمار یا یک ساله ؟ اگر یک ساله هست که فقط 1% تفاوت داره که خیلی ناچیزه و خلاف هم هست . اگر هم روزشماره که هر لحظه ممکنه بریزن سرشون .

غول مرحله اخر
18-06-2014, 20:56
سلام . 23% روزشمار یا یک ساله ؟ اگر یک ساله هست که فقط 1% تفاوت داره که خیلی ناچیزه و خلاف هم هست . اگر هم روزشماره که هر لحظه ممکنه بریزن سرشون .
روز شمار منظورم بود.

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-06-2014, 21:41
روز شمار منظورم بود.با شرایطِ فعلی این کار ریسکِ زیادی داره . قویترینِ این موسسه ها کوثر هست که پیشتاز بود در روزشمار با سود بالا و امکانات پیشرفته .البته بنده شکی ندارم که بانکها و موسسه های خصوصی بالاخره یه راهی برای نگه داشتنِ مشتریهاشون پیدا میکنند وگرنه مردم کم کم پولهاشون رو منتقل میکنند به بانکهای دولتی که تضمینش خیلی بیشتره و خصوصیها به شدت ضعیف میشن نابود میشن

piishii
19-06-2014, 09:21
سلام
اگر سپرده بالای 4 ماه با مبلغ بین 4 میلیون و 5 میلیون در ثامن داشته باشی میتونی 10 تومن وام بگیری ؟
با یک ضامن که کارمند بانک میزان باشه کار راه میافته ؟ بعد این 10 تومن قسط ماهیانه اش چقدر است ؟ میشه مثلا بگی ندارم نمیتونم بیشتر از ماهی 250 بدم ؟ یا اگه 10 تومن نمیدن با این سقف سپرده چقدر میدن ؟ اگه مثلا 4 تومن داشته باشی فردا بری 3 4 تومن دیگه بهش اضافه کنی قبول میکنند بیشتر وام بدن یا اینکه باید از اونم 3 4 ماه بگذره ؟ موقع وام گرفتن اصل پول رو که میذارن برداری نه ؟

jamshidjap
24-06-2014, 10:31
سلام
توي صفحه ورودي اينترنت بانكها وقتي با تبلت كار ميكنم و از صفحه كليد مجازي خود سايت استفاده ميكنم هي جابجا ميشه و بايد تنظيمش كنم،،،، آيا اگه از صفحه كليد خود تبلت استفاده كنم امنيت داره ؟

ehsan_iace
01-07-2014, 11:24
150 میلیون تومان وام میخوام با کمترین مبلغ قسط از چه بانکی میتونم این وام را بگیرم

skyzare
05-07-2014, 07:54
سلام . این انتقال وجه اینترنتی بانک ملت از کجاست ؟ کسی اطلاع داره ؟ من هر کاری می کنم که نمیتونم :n03: من حواله ساتنا رو که میزنم که شماره کارت مقصد رو نمیخواد شماره شبا میخواد یا شماره کارت نمیشه ؟

dietman
05-07-2014, 12:17
سلام . این انتقال وجه اینترنتی بانک ملت از کجاست ؟ کسی اطلاع داره ؟ من هر کاری می کنم که نمیتونم :n03: من حواله ساتنا رو که میزنم که شماره کارت مقصد رو نمیخواد شماره شبا میخواد یا شماره کارت نمیشه ؟

برای انتقال وجه کارت به کارت باید حواله سحاب رو انتخاب کنید. ساتنا و پایا شماره شبا میخواد

majideblis
05-07-2014, 12:29
سلام
دوستان میشه برای کارت خرید رمز دوم دریافت کرد ؟
و سوال بعدی اینکه میشه ازش پول کشید ؟

skyzare
05-07-2014, 13:38
برای انتقال وجه کارت به کارت باید حواله سحاب رو انتخاب کنید. ساتنا و پایا شماره شبا میخواد

سلام . ممنون از پاسختون . گزینه رو پیدا کردم ولی این اخرش یه چیزی نوشته :

كارت مقصد بايد مجوز واريز وجه از طريق اينترنت را داشته باشد.

یعنی من به کارتی مقصدی که حالا شتاب هست اما خدمات اینترننتی اش فعال نیست نمی تونم بریزم ؟

وقتی هم عملیات رو انجام میدم اخر کار این پیغام رو میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شماره کارت ارسالی نامعتبر است. (وجود ندارد)

در صورتی که کارت مقصد هم خدمات اینترنتی اش فعال هست

DaaVooD
05-07-2014, 15:00
درود.
چرا بانک ملت دیگه برداشت و واریزو اس ام اسی اطلاع رسانی نمیکنه؟ وارد حساب بانکداری اینترنتی هم که میشم بخش تنظیمات، قسمت مربوط به اس ام اس غیر فعاله!!

albertxx
05-07-2014, 15:09
درود.
چرا بانک ملت دیگه برداشت و واریزو اس ام اسی اطلاع رسانی نمیکنه؟ وارد حساب بانکداری اینترنتی هم که میشم بخش تنظیمات، قسمت مربوط به اس ام اس غیر فعاله!!

سیستمشون فکر کنم عوض شده
قبلا از شماره 200060 واسم اس ام اس می اومد ولی الان فرق کرده و حتی متنش هم عوض شده (( قبلا حتی 6 ساعت هم طول میکشید که پیام بیاد ولی الان سریع میاد ))
جدیدا فعال کردم

شما برو بانک بگو فعال کنن !!

dietman
05-07-2014, 19:49

یعنی من به کارتی مقصدی که حالا شتاب هست اما خدمات اینترننتی اش فعال نیست نمی تونم بریزم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شماره کارت ارسالی نامعتبر است. (وجود ندارد)

کارت مقصد حتما باید عضو شبکه شتاب باشه. کارت موسسات رو قبول نمیکنه. فعال بودن خدمات اینترنتی هم ارتباطی به موضوع نداره. کارت مقصد شما مال کدوم بانکه؟ کارت نقدیه دیگه اگه کارت هدیه یا خرید سازمانها باشه هم نمیتونید پول بریزید

dietman
05-07-2014, 20:15

کارت مقصد حتما باید عضو شبکه شتاب باشه. کارت موسسات رو قبول نمیکنه. فعال بودن خدمات اینترنتی هم ارتباطی به موضوع نداره. کارت مقصد شما مال کدوم بانکه؟ کارت نقدیه دیگه اگه کارت هدیه یا خرید سازمانها باشه هم نمیتونید پول بریزید

skyzare
05-07-2014, 20:36

سلام . ممنون از پاسختون . کارتم عضو شتاب هست مال بانک ملی هست . نه کارت نقدی هست الان شما می تونید انتقال شتابی بدید ؟

dietman
05-07-2014, 20:46
سلام . ممنون از پاسختون . کارتم عضو شتاب هست مال بانک ملی هست . نه کارت نقدی هست الان شما می تونید انتقال شتابی بدید ؟

بله. الان میشه انتقال وجه داد.

skyzare
05-07-2014, 20:57
سلام . پس چرا من نمی تونم ؟:n03:

worldm
06-07-2014, 20:39
سیستم پایا بانک ملت بنظرمیادکه قطع هست ولی خودشونم چیزی نگفتن هنوز سه روزه پشت سرهم تست میکنم ازحسابم کم نمیشه قبلاخوب بودوسریع میفرستادالان هیچ عکس العملی نداره.
کارت به کارتش کارمیکنه هنوز.700 هم کارمزدمیگیره قبلا500 تومن بود

dietman
06-07-2014, 21:22
سیستم پایا بانک ملت بنظرمیادکه قطع هست ولی خودشونم چیزی نگفتن هنوز سه روزه پشت سرهم تست میکنم ازحسابم کم نمیشه قبلاخوب بودوسریع میفرستادالان هیچ عکس العملی نداره.
کارت به کارتش کارمیکنه هنوز.700 هم کارمزدمیگیره قبلا500 تومن بود

کارمزد به مبلغ انتقالی بستگی داره. تا 1 میلیون 500 تومان. بیشتر از اون به ازای هر 1 میلیون 200 تومان اضافه میشه.

brad pitt
06-07-2014, 21:40

sasan.69
09-07-2014, 16:39
35 تومن یه ساله ماهی چند سود میده؟

Amin4All
10-07-2014, 02:53
سلام.
شماره پايانه پذيرنده:
نام كاربري پذيرنده:
كلمه عبور پذيرنده:

بانک ملت رو از کجا باید بگیرم ؟

dietman
10-07-2014, 09:16
سلام.
شماره پايانه پذيرنده:
نام كاربري پذيرنده:
كلمه عبور پذيرنده:

بانک ملت رو از کجا باید بگیرم ؟

اگر برای راه اندازی درگاه اینترنتی میخواهید باید با به پرداخت ملت قرارداد ببندید. مدارک بدید براتون میفرستند.

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-07-2014, 10:57
سلام دوستان . اتباع کشورهایِ دیگه ( غیر ایرانیها ) هم میتونند حساب سپرده ی بلند مدتِ ریالی باز کنند در ایران ؟ لطفاً اگر شک دارید , از یک یا چند رئیس شعبه سوال کنید قبل از پاسخ دادن .با تشکر

hossein019940
21-07-2014, 20:17
الان چه بانکی حساب باز کنم که اینترنت بانکش عالی باشه؟هم خدمات
در ضمن پاسارگاد هم شوت هستن نمیدونن فرق پیام هشداری بانک با اس ام اس بانک نمیدونن.
دی که هیچی.ازملتم خوشم نمیاد
بانک ملی خوبه؟

dizgah
21-07-2014, 23:54
سلام بهترین بانک برای 50 60 تومن وام با سند خونه و کمترین سود و سریع کدومه ؟
ضروریه ممنون
:n01:

TheGnomonWorkshop
22-07-2014, 11:09
من چند روز پیش یه رید از رایتل داشتم که پول از حسابم کم شد ولی شارژ رو بهم نداد
قرار شد کد رهگیری و شماره ارجاع رو براشون بفرستم
رفتم بانک، یک ساعت تو ص مونئم ( بانک ملی )
بعدش یه شماره تلفن داد و گفت باید به این شماره زنگ بزنی !
02183386
زنگ زدم انگار مربوط به حج و زیارت بود! سامانه صدف!
میخواستم بدونم مگه بانک نباید کد پیگیری و شماره ارجاع رو بده؟
از کجا باید بگیرم؟
امکانش هست کارمند بانک تنش خاریده باشه؟!!! :n13:

szh_1367
22-07-2014, 11:22
الان چه بانکی حساب باز کنم که اینترنت بانکش عالی باشه؟هم خدمات
در ضمن پاسارگاد هم شوت هستن نمیدونن فرق پیام هشداری بانک با اس ام اس بانک نمیدونن.
دی که هیچی.ازملتم خوشم نمیاد
بانک ملی خوبه؟

ملی کار نکردم

سامان خوبه

alijigari
22-07-2014, 12:06
دیروز توی چند تا سایت خوندم که موسسه کوثر و چند تا موسسه دیگه از لیست بانک مرکزی حذف شدن

من چند تا حساب یک ساله دارم که کمک خرجم هست به نظرتون حسابهام را ببندم یا دست نزم

زنگ هم موسسه کوثر --میگه ما تازه جزه طرح شتاب اومدیم اگه بانک مرکزی مارو حذف کرده باشه ما هم از این طرح بیرون میاییم و اینا همش شایعه هست

soheilnouri
22-07-2014, 14:54
دیروز توی چند تا سایت خوندم که موسسه کوثر و چند تا موسسه دیگه از لیست بانک مرکزی حذف شدن

من چند تا حساب یک ساله دارم که کمک خرجم هست به نظرتون حسابهام را ببندم یا دست نزم

زنگ هم موسسه کوثر --میگه ما تازه جزه طرح شتاب اومدیم اگه بانک مرکزی مارو حذف کرده باشه ما هم از این طرح بیرون میاییم و اینا همش شایعه هست

قضيه جديه؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-07-2014, 17:58

سلام
تا الان که خبری نیست و اسم کوثر جزء تائید شده هاست

در اخبار سایت بانک مرکزی هم چیزی نوشته نشده
این دو صفحه رو ذخیره کنین در لیست favorite مرورگرتون ذخیره کنین و هفته ای یک بار سر بزنین آخِرین اخبار رو بخونین

soheilnouri
22-07-2014, 18:02

قضيه جديه؟

mohammad_87
22-07-2014, 22:43
سلام
وام کالا افزایش نیافته؟
الان بهترین بانک برای دریافت وام کالا کدوم بانکه؟
برام sms اموده بود که سامان 5 تومن میده

ضمنا کسی از رسالت وام گرفته؟شرایطش چجوریه؟

alijigari
25-07-2014, 01:18
سلام
تا الان که خبری نیست و اسم کوثر جزء تائید شده هاست

در اخبار سایت بانک مرکزی هم چیزی نوشته نشده
این دو صفحه رو ذخیره کنین در لیست favorite مرورگرتون ذخیره کنین و هفته ای یک بار سر بزنین آخِرین اخبار رو بخونین

قضيه جديه؟

درود
خیلی ممنون از راهنماییتون
والا طبق چیزی که دوستمون گذاشتن حذف نشده و من بازم اونجا رفتم پرسیدم گفت ما تازه جز طرح شتاب شدیم و این غیر ممکن هست --اگه این طوری بود که اول از همه ما را از طرح شتاب در میارن

dvb595959
25-07-2014, 08:52
درود
دوستان اگه بدونید بانک ملی انتقال از طریق پایا یا ساتنا داره؟ میخام بدون کارمزد پول انتقال بدم به بانک های دیگه جز ملی ولی هر چی گشتم توی سایت بانک ملی چیزی ندیدم.اگه لینکی دارید بهم بدین که مستقیم هدایت بشم به همون صفحه .... تشکر

hossein019940
25-07-2014, 09:19
درود
دوستان اگه بدونید بانک ملی انتقال از طریق پایا یا ساتنا داره؟ میخام بدون کارمزد پول انتقال بدم به بانک های دیگه جز ملی ولی هر چی گشتم توی سایت بانک ملی چیزی ندیدم.اگه لینکی دارید بهم بدین که مستقیم هدایت بشم به همون صفحه .... تشکر
پایا و سانتا که باید یه دستگاه رمز یاب بخری 60تومن قیمتشه بعد انتقال بدی از طریق اینترنت بانک سبا.در غیر این صورت نمیتونی

mohammad_87
27-07-2014, 01:55
وام کالا شده 10 تومن با 15 تومن سود داره!
دوستانی که جدیدا وام تا 10 تومن گرفتند راهنمایی کنید که بهترین بانک برای وام تا این حد کدوم بانک هست؟

piishii
27-07-2014, 15:11
وام کالا شده 10 تومن با 15 تومن سود داره!
دوستانی که جدیدا وام تا 10 تومن گرفتند راهنمایی کنید که بهترین بانک برای وام تا این حد کدوم بانک هست؟

شما برای این وام کالا اقدام کردی ؟ 10 تومن رو گفتند بهت ماهیانه چقدر قسط داره ؟ به من گفتند 280
و اینکه چنتا ضامن خواستند ؟ به من گفتند 2 تا .

===============

دوستان من یک ضامن برای گرفتن همین وام کالا کم دارم اشخاصی هستند ضامن می شوند کسی موسسه ای جایی به همین منظور در مشهد سراغ داره ؟

amin_947
27-07-2014, 16:09
دوستان من کارت بانک ملی ام گم شده. آیا برای تقاضای کارت جدید باید به همون شعبه فقط مراجعه کنم یا هر شعبه ای میشه ؟

cotgnx
27-07-2014, 17:27
دوستان من کارت بانک ملی ام گم شده. آیا برای تقاضای کارت جدید باید به همون شعبه فقط مراجعه کنم یا هر شعبه ای میشه ؟

از هر شعیه ای میشه گرفت اما بسیاری از شعبه ها برا پیچوندن و کار نکردن میگن نمیشه باید بری شعبه خودت!!

brad pitt
27-07-2014, 18:03
وام کالا 10 تومان
250 تومان 5 ساله ؟
یعنی 15 درصده ؟

mohammad_87
27-07-2014, 21:58
شما برای این وام کالا اقدام کردی ؟ 10 تومن رو گفتند بهت ماهیانه چقدر قسط داره ؟ به من گفتند 280
و اینکه چنتا ضامن خواستند ؟ به من گفتند 2 تا .

===============

دوستان من یک ضامن برای گرفتن همین وام کالا کم دارم اشخاصی هستند ضامن می شوند کسی موسسه ای جایی به همین منظور در مشهد سراغ داره ؟
هنوز اقدام نکردم.اگه گزینه بهتری پیدا نکنم باید اقدام کنم.
اینکه گفتم برای بانک انصار هست.یک ضامن نیروهای مسلح با کسر حقوق قبول کردند
اما سودش حدود 22 درصد هست که پنج ساله 15 تومن فقط سودش میشه.اقساطش میشه نزدیک به 400 تومن!

شما کدوم بانک اقدام کردید؟دقیقا شرایط بازپرداخت و سودش چجوریه؟

SON OF GOD
27-07-2014, 22:00
سلام دوستان ...
5 میلیون تومن می خوام وام بگیرم ... کجا رو پیشنهاد میکنید؟
لطفا راهنمایی کنید خیلی فوریه :n27:

brad pitt
27-07-2014, 23:25
پایا و سانتا که باید یه دستگاه رمز یاب بخری 60تومن قیمتشه بعد انتقال بدی از طریق اینترنت بانک سبا.در غیر این صورت نمیتونی

خوب چرا بجای اینکار آدم با بانکای دیگه کار نکنه که ساتنا و پایا و .. کلن رایگانه ؟

dvb595959
28-07-2014, 07:48
خوب چرا بجای اینکار آدم با بانکای دیگه کار نکنه که ساتنا و پایا و .. کلن رایگانه ؟
حرق شما صحیح.... ولی من از بانک ملی وام کالا گرفته بودم و پول رو به حساب ملی واریز کرده بودن و منم بالاخره ساتنا کردم البته رفتم خود بانک این کار رو انجام دادم.

hossein019940
28-07-2014, 09:15
خوب ایت رمز یاب ها امنیت اینترنت بانک رو بالا میبره.بانک ها زیادی هستن که بدون رمز یاب کار میکنن مثل پاسارگاد و ملت هم 5 تومن فعالسازیش و...........
میتونی طبق گفته دوستمون بری بانک و حواله بزنی

hossein019940
28-07-2014, 11:22
کسی از اینترنت بانک دی استفاده کرده؟

ملا نصرالدین
28-07-2014, 13:55
دوستان کسی اطلاع داره وام 48 ساعته کدام بانک میده؟

من شنیده بودم بانک ثامن وام 48 ساعته میده زنگ زدم گفت مثلا 5 میلیون که بذاری پولت 36 ماه باید بمونه ولی 48 ساعته 80 درصدش یعنی حدود 4 میلیون وام بهت میدیم
منم گفتم خب این چه کاریه.
گفتند همینه

حالا میخوام بدونم همه ی بانک ها اینجوری هستید؟

piishii
28-07-2014, 14:15
هنوز اقدام نکردم.اگه گزینه بهتری پیدا نکنم باید اقدام کنم.
اینکه گفتم برای بانک انصار هست.یک ضامن نیروهای مسلح با کسر حقوق قبول کردند
اما سودش حدود 22 درصد هست که پنج ساله 15 تومن فقط سودش میشه.اقساطش میشه نزدیک به 400 تومن!

شما کدوم بانک اقدام کردید؟دقیقا شرایط بازپرداخت و سودش چجوریه؟

سلام
من والا خیلی نیاز دارم دنبالش در بانک ملی بودم و هستم
پارتی گیر آوردم ولی روند عادیش اینه که میری حساب باز میکنی درخواست میدی یک ماه طول می کشه و حدود 3 تومن هم توی این مدت می خوابونی
بعد بهت میدن دوتا ضامن هم میخواد با ماهانه اقساط 350 سه ساله
ولی من از یک کانال دیگه اقدام کردم این یکی بالایی رو دوستم گرفت
از بانکی که آشنای دوستم بود گفتند یک ضامن کارمند با حقوق خوب بیاری کافی است
اقساط هم 28%
هنوز ضامن نتونستم پیدا کتم ولی توی این هفته اقدام کنم هفته بعد می برم و احتمالا 10 روز بعدش بهم وام رو میدن سپرده هم نکردم

mohammad_87
28-07-2014, 19:29
سلام
من والا خیلی نیاز دارم دنبالش در بانک ملی بودم و هستم
پارتی گیر آوردم ولی روند عادیش اینه که میری حساب باز میکنی درخواست میدی یک ماه طول می کشه و حدود 3 تومن هم توی این مدت می خوابونی
بعد بهت میدن دوتا ضامن هم میخواد با ماهانه اقساط 350 سه ساله
ولی من از یک کانال دیگه اقدام کردم این یکی بالایی رو دوستم گرفت
از بانکی که آشنای دوستم بود گفتند یک ضامن کارمند با حقوق خوب بیاری کافی است
اقساط هم 28%
هنوز ضامن نتونستم پیدا کتم ولی توی این هفته اقدام کنم هفته بعد می برم و احتمالا 10 روز بعدش بهم وام رو میدن سپرده هم نکردم
من هم شدیدا نیاز دارم و واسه همین دنبال تحقیق بیشتر هستم تا لااقل بهترین انتخاب رو داشته باشم.

در روش اول که دوستتون گرفته،اون 3 تومن رو همراه وام پس میدن؟
با این اقساط که سودش در کل خیلی کم در میاد.به یک ماه معطلی میارزه

روشی که شما اقدام کردید رو همه میتونن انجام بدهند یا برای شما اینجوری شده؟
منظورم عدم سپرده گذاری و ... هست.

piishii
28-07-2014, 20:06
من هم شدیدا نیاز دارم و واسه همین دنبال تحقیق بیشتر هستم تا لااقل بهترین انتخاب رو داشته باشم.

در روش اول که دوستتون گرفته،اون 3 تومن رو همراه وام پس میدن؟
با این اقساط که سودش در کل خیلی کم در میاد.به یک ماه معطلی میارزه

روشی که شما اقدام کردید رو همه میتونن انجام بدهند یا برای شما اینجوری شده؟
منظورم عدم سپرده گذاری و ... هست.

اون نوع بازپرداختی که شما داری میدی برادر از نزول هم بدتر است که !
شما میتونی به بانک پارسیان هم مراجعه کنی اونا هم وام برای کار میدن 10 تومن رو حدود 402 یا 420 ماهانه قسط میگیرن 3 ساله !
همین کاری که شما میخوای با انصار انجام بدی
پس حتما به ملی هم مراجعه کن
آره 3 تومنش هم بهش دادن و حدود 12600 باید برگردونه
روشی که من انجام دادن برادر با بند پارتی بوده دیگه :) یعنی اینکه سپرده گذاری نکنم و زودتر از 1 ماه بگیرم و یک ضامن هم ببرم که هنوز پیدا نکردم وگرنه هیچ بانکی نیست برای 10 تومن دو ضامن نخواد

mohammad_87
29-07-2014, 00:38
اون نوع بازپرداختی که شما داری میدی برادر از نزول هم بدتر است که !
شما میتونی به بانک پارسیان هم مراجعه کنی اونا هم وام برای کار میدن 10 تومن رو حدود 402 یا 420 ماهانه قسط میگیرن 3 ساله !
همین کاری که شما میخوای با انصار انجام بدی
پس حتما به ملی هم مراجعه کن
آره 3 تومنش هم بهش دادن و حدود 12600 باید برگردونه
روشی که من انجام دادن برادر با بند پارتی بوده دیگه :) یعنی اینکه سپرده گذاری نکنم و زودتر از 1 ماه بگیرم و یک ضامن هم ببرم که هنوز پیدا نکردم وگرنه هیچ بانکی نیست برای 10 تومن دو ضامن نخواد

عزیز کار بانک ها نزول هست دیگه،بدون سود کاری نمیتونن بکنن

البته من هم زیادی حساب کردم.یه سری فرمول های خاص دارن.فکر کنم حدود 7 میلیون فقط سودش بشه که باز هم نسبت به ملی زیاده
هفته آینده باید برم دقیقا بپرسم.اینجوری درست جواب نمیدن

brad pitt
29-07-2014, 01:45
دوستان کسی اطلاع داره وام 48 ساعته کدام بانک میده؟

من شنیده بودم بانک ثامن وام 48 ساعته میده زنگ زدم گفت مثلا 5 میلیون که بذاری پولت 36 ماه باید بمونه ولی 48 ساعته 80 درصدش یعنی حدود 4 میلیون وام بهت میدیم
منم گفتم خب این چه کاریه.
گفتند همینه

حالا میخوام بدونم همه ی بانک ها اینجوری هستید؟

بانک سینا 10 میلیون میذاری مثلن
5 میلیون میذاری هر چی
کلن 90 درصدشو بهت وام میده همونموقع

یعنی 10 تومن 9 میلیون میده
10 میلیون خودت تا 1 سال 2 سال که بخوای بازپرداخت سودت باشه میمونه و سود 22 درصد میخوره
و وامت هم که ماه به ماه پرداخت میکنی

DaaVooD
29-07-2014, 13:24
درود. نظر دوستان در مورد وام 5 تومنی با 4 درصد سود دوساله چیه؟ البته بدون سپرده؟

szh_1367
29-07-2014, 14:37
درود. نظر دوستان در مورد وام 5 تومنی با 4 درصد سود دوساله چیه؟ البته بدون سپرده؟

اگر به وام احتیاج داری پس را معطلی !!! اخه 4 درصد دوساله نیاز به نظر نداره اونم بدون سپرده :n29:

ادرس بده کجا همچین وامی میدن