PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

v.mohammad
25-07-2014, 15:23
ریوت هرکاری کرد که رنگار نتونه ADC رو تک ضرب بکشه همه جوره ریورک و گیم پلیش رو سخت کرد دید نه باو این هیرو ساخته شده adc بترکونه اومد تو این سینماتیک هم یه adc بهش داد که بترکونه و متاسفانه دریون بود:n02::n08::n09:
شما هم رنگار و کازیکس رو با قلک اشتباه گرفتی که فک میکنی بیشتر بهم گلد میدن :)

آخه وسط بازی یه همچین چیزی دیدم
و این که kha'zix زده یه چشم rengar رو کور کرده به خاطر همین گفتم

GL & HF
25-07-2014, 16:26
آخه وسط بازی یه همچین چیزی دیدم
و این که kha'zix زده یه چشم rengar رو کور کرده به خاطر همین گفتم
کور بودن رنگار ریشه در فراماسون و اینجور چیرا هم داره واسه همینه که ریوت خیلی بهش نسبت به بقیه چمپا احمیت میده یه بار با دوستان این بحث رو کردیم و همه نارحت شدن اما راسته فراماسونا موجودات تک چشم رو مقدس میدونن و در ریوت هم 100% فراماسون وجود داره اگه قبلا تو تلوریون فرقه هایه سری رو مدیدن قشنگ به این موضوع اشاره کرد

s-arash
25-07-2014, 16:32
کور بودن رنگار ریشه در فراماسون و اینجور چیرا هم داره واسه همینه که ریوت خیلی بهش نسبت به بقیه چمپا احمیت میده یه بار با دوستان این بحث رو کردیم و همه نارحت شدن اما راسته فراماسونا موجودات تک چشم رو مقدس میدونن و در ریوت هم 100% فراماسون وجود داره اگه قبلا تو تلوریون فرقه هایه سری رو مدیدن قشنگ به این موضوع اشاره کرد

rofl
این مضخرفات رو برای خودتون نگه دارید
تلویزیون ایران هم زیاد نگاه نکنید عوارض روحی روانی داره ;)

GL & HF
25-07-2014, 16:38
rofl
تلویزیون ایران هم زیاد نگاه نکنید عوارض روحی روانی داره ;)
برو تو گوگل سرچ کن اون که دیگه عوارض نداره :n09: iهمون جور که از اکثر تمدنهایه بزرگ از جمله ایران/ تمدن ترکا/ مصر /ژاپن و... تو این بازی میشه پیدا کرد از ماسونها همرنگار وجود داره البته ما واسه گیم پلی باحالش دوسش داریم نه چشم کورش :)

new evil
25-07-2014, 16:44
تیم رنگار همشون به صورت موفق ulti زدن ولی تیم داریش زورکی داریوش یه Ulti ناموفق زد(نامردی به تمام معنا!!!!!!!)
چون تیم داریوش مال Noxus هست و noxian ها مثلا یعنی ادم بدای داستانن
من که هرکسیو دیدم طرفداره ناکسس هست

rofl
تلویزیون ایران هم زیاد نگاه نکنید عوارض روحی روانی داره :wink:
از تو بعیده ج بدی این پستو
کلا پستای ایشونو skip کن بره

Fusi0n
25-07-2014, 17:43
کوشتین ما رو با این بحث rengar :n02:
4 .. چمپ هست اصلا نمیتونم برم یکی همین rengar بعد kha ..... قبل نرف چندین بار تو رانک جرات کردم برم ولی الان جرات بازی تو نورمال ندارم :n08:
rengar کلا زورش میاد راه بره kha که دمج مثل توف میمونه سریع فوکوس میشه :n02:

از این به بعد هر کس بحث rengar بکنه ریپوت میدم مدیر بن کنن حتی امضا یا اواتار نباید ببینم :n10: :n09: اینجوری دیگه :n05:

last slayer
25-07-2014, 17:47
برو تو گوگل سرچ کن اون که دیگه عوارض نداره :n09: iهمون جور که از اکثر تمدنهایه بزرگ از جمله ایران/ تمدن ترکا/ مصر /ژاپن و... تو این بازی میشه پیدا کرد از ماسونها همرنگار وجود داره البته ما واسه گیم پلی باحالش دوسش داریم نه چشم کورش :)

آره راسته اما از فراماسون ها خیلی زیاد و ریز تر و نمادین تره اما کسی شک داره فرماسون ها تمدن دارند؟؟؟
بعد یه سوال از تمدن ایران چه نمادی هست؟؟؟

البته اینکه تلوزیون ایران هم عوارض روحی روانی داره شکی نیست اما این موضوعات توی ترول های سایت ellohell دیده میشه و بعضی اوقات نمادا رو نشون دادن اما تلویزیون ایرانم دیگه خیلی شور میده همچی رو
لطف بحث رو هم زیاد شور ندین که فردا میان اینجا روهم قند میکنن

راستی اگه از این آقا انقد دفاع میکنم برای اینکه الان باهاش موافقم و گرنه داره فاتح یکی از چمپای مورد علاقم(خازیک)رو میخونه

v.mohammad
25-07-2014, 17:57
چون تیم داریوش مال Noxus هست و noxian ها مثلا یعنی ادم بدای داستانن
من که هرکسیو دیدم طرفداره ناکسس هست

من خودمم طرفدار جونی Noxusم (مخصوصا داریوش و دریون)
از کجا میدونی زیرا و ناتیلوس مال Noxusن؟؟؟؟ تو داستانشون همچین چیزی ننوشته!!

پس جکس و اهری و لونا و رنگار و گریوس مال کجان؟؟؟؟؟؟ (فکر کنم لونا مال دماسیاس)

v.mohammad
25-07-2014, 18:01

آخه رنگار چش چپش کوره ولی دجال فراماسونریا چش راستش کوره !!!
توجه کردن چمپایی مثل کاتارینا و دریون هم هر دوشون چش چپشون زخمه(کور نیستنا)

Silence Hunter
25-07-2014, 19:31
ریوت خیلی بهش نسبت به بقیه چمپا احمیت میده

ثابت بکن که تو از روی چه حسابی تو به این نتیجه و برتری عقل بین این جماعت رسیدی که هیچکی جز تو این موضوع نفهمیده.
من خودم احساس می کنم ریوت از Darius & Draven بیشتر بهش اهمیت میده الان برین تو سایت ریوت عکس این 2 تا چمپ هستن و نسبت به بقیه هیرو ها از وقتی که اومدن بیشتر اسکین داده حالا خود دانید این نظر من بود

mehrabooni
25-07-2014, 19:39
بعضیا چه اسراری دارن همه چیزو ربط بدن به فراماسونری

mehrabooni
25-07-2014, 19:41
این بازی هیچ ارتباطی با اینجور چیزا نداره

hm741
25-07-2014, 21:06
بعضیا چه اسراری دارن همه چیزو ربط بدن به فراماسونری
هااااااا پس تو خودت فراماسونی پس :n02:

smohsen
25-07-2014, 21:21
2 LEAVE به خاطر قطعی برق:n03:

GL & HF
25-07-2014, 21:38
ثابت بکن که تو از روی چه حسابی تو به این نتیجه و برتری عقل بین این جماعت رسیدی که هیچکی جز تو این موضوع نفهمیده.
من خودم احساس می کنم ریوت از Darius & Draven بیشتر بهش اهمیت میده الان برین تو سایت ریوت عکس این 2 تا چمپ هستن و نسبت به بقیه هیرو ها از وقتی که اومدن بیشتر اسکین داده حالا خود دانید این نظر من بود
اسکین دادن هیچ ربطی به علاقه و اینجور چیزا نداره بیشتر به استایل چمپ مورد نظر مربوط میشه اما این که ریوت رنگار رو دوس داره توش هیچ شکی نیست. بهتره این بحث رو بیخیال شین منم معظرت میخوام از دوستان اولشم گفتم اگه با رنگار حال میکنم به خاطر استایل قشنگ و پر ابوحتشه نه چش کورش و هیچکس هم اینجا از اعتقادات مسخره ماسونی پیروی نکرده که میدون رو 10 یه 1 کردین:n16:

Deadqt
25-07-2014, 23:24
تا حالا همچین چیزی با تاریک دیده بودین :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R.I.P
25-07-2014, 23:47
Cinematic بسیار بسیار عالی بود

pharm
26-07-2014, 01:57
آخه رنگار چش چپش کوره ولی دجال فراماسونریا چش راستش کوره !!!
توجه کردن چمپایی مثل کاتارینا و دریون هم هر دوشون چش چپشون زخمه(کور نیستنا)

اصلا دجال یه چشم وسط کلش داره ....

tvvv
26-07-2014, 04:00
رنگار بین تمام چمینهایه monster form بهترین شخصیت و غنی ترین داستان رو داره :n09: راجب Hunt is on هم بگم گلد اضافی نمیده وقتی این دوتا بعد لول 16 quest رو بگیرن فقط اگر کاریکس رنگار رو بکشه میتونی هر 4تا آپگرید خودشو کامل کنه و متاسفانه اگه رنگار ببره هیچی بهش داده نمیشه فقط شکل Bonetooth neck میشه کله کازیکس ریوت میدونه رنگار op هست دیگه نخواسته با کشتن کازیکس قویترم بشه:n08:
quest رو چجوری میشه قبول کرد؟

GL & HF
26-07-2014, 04:28
quest رو چجوری میشه قبول کرد؟
Quest یا یه صدایه تبل شروع میشه بعد Level 16

Accursed Prince
26-07-2014, 11:23
اقا ریوت برا من دابل ای پی میده .. :n13:

یه پیام داد شما فلان شدید و سطح بازیتون بالاس و اینجور چزا و مفت دابل ای پی میده .. :n13:

منم استفاده مفید و مفید ! :n02::n10:

v.mohammad
26-07-2014, 16:03

یه پیام داد شما فلان شدید و سطح بازیتون بالاس و اینجور چزا و مفت دابل ای پی میده .. :n13:

یعنی هرپولی میگیری دوبرابرش رو میده ؟:n04::n04::n04: :O

یوزر اکانتت چیه تو کدوم سرور؟

mnime
26-07-2014, 18:30

خیلی جالب بود، کلی خندیدیم.
Riot حتما شما رو از بازیکنای Challenger هم بالاتر دونسته :n09: تبریک... :n16:

واسه کسانی که نمیدونن بگم که بعضی وقت ها ما Double IP Weekend داریم که Riot خودش اعلام می کنه. ایشون فکر کنم اکانت Developer داره که همیشه Double IP هست.:n13:

Accursed Prince
26-07-2014, 20:49
یعنی هرپولی میگیری دوبرابرش رو میده ؟:n04::n04::n04: :O

یوزر اکانتت چیه تو کدوم سرور؟

خیلی جالب بود، کلی خندیدیم.
Riot حتما شما رو از بازیکنای Challenger هم بالاتر دونسته :n09: تبریک... :n16:

واسه کسانی که نمیدونن بگم که بعضی وقت ها ما Double IP Weekend داریم که Riot خودش اعلام می کنه. ایشون فکر کنم اکانت Developer داره که همیشه Double IP هست.:n13:

سرور ترکیه .. چیزی نگفته .. وقتی اومدم یه همچین پیامی برام اومد .. بعد از بازی دیدم 340 ip گرفتم .. :n02: (first win of day هم باهاش بود ) با بوت ها بازی میکنم 125 یا 110 ip میگیرم .. :n02:

diamond 2 بودم تو enu nodric .. اینجور چیز ندیده بودم ! :n13:

کاش پیامه رو سیو میکردم :n08:- کاش فری rp میداد // :n08: .. تو رو خدا از دست ما ایرانی ها با توقعاتمون .. :n08:

این برای مثال :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-details/TR1/141524427/201426381

Rmin
26-07-2014, 21:13
دوستان یک سوال فنی Lucian یا caitlyn ؟؟؟؟

ezio7
26-07-2014, 21:29

چی کار کردی از diamnd رفتی bronze :n13: :n02: راستشو بگو کی بوستت کرده :n08:

amirmz12
26-07-2014, 21:47
سلام
یه اکانت دارم واس فروش
1000 تا وین نرمال تقریبا ی خورده بالاتر (کلاسیک و آرام و ...)
130 تا وین رنک
سیلور IV
78 تا چمپ
اسکین : Nemesis jax & pecial force Gangplank & Gentleman Cho gath
2 تا 975 تایی یکی جندری
2 تا Runes page کامل ( Ap T Ad)
قیمت هم ندارم ک بگم
سرور Eu West
Username : Blackhero75
\پ.ن: میدونم یوزر ضایعس ولی چ میشه کرد؟

Rmin
26-07-2014, 22:04

یکبار شد من یک چیزی بپرسم یک جونمرد جواب بده :n30::n30:

Fusi0n
26-07-2014, 22:25
این داریوس گرفتم واقعا چرا انقدر خنک شده چند دست زدم حالم از هر چی بازی بهم خورد
بفروشم برم یاشو بگیرم یا lulu ?!
این یاشو البته واقعا اون موقع فری بود واقعا نتونستم یه دست درست برم نمیدونم بخرم واقعا بتونم باهاش حرفه ای بشم ؟

کایت یمقدار تمرین میخواد تا بتونی باهاش بری چون قدرتی اگر درست استفاده نکنی شانس میاد پایین Lucian تقریبا همین جوری
حالا چرا بین این همه ADC گیر دادی به این دوتا الان بین ADC این همه چمپ خوب سلطلان Draven یا Vayne یا Varus یا Graven
Miss خوب کار باهاش اسون

R.I.P
26-07-2014, 23:16

از همون diamond 2 ای ها این آیتم OP [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو واسه WW یاد گرفتی؟

--------------------------

nice feed

GL & HF
26-07-2014, 23:30
والا من ADC باز نیستم اما اما به نظرم lucian گیم پلی خوبتر و قوتری نسبت به caitlyn داشته باشه ولی خدا وکیلی یه چیز به من ثابت شده هرکی بتونه قشنگ با Kog'maw بازی کنه پدر درمیاره تو وین ریت هم بعد MF/ Trist نفر 3 هست واقعا adc شاخیه با اون passive ترولش:n08:

Rmin393
27-07-2014, 00:20
این داریوس گرفتم واقعا چرا انقدر خنک شده چند دست زدم حالم از هر چی بازی بهم خورد
این یاشو البته واقعا اون موقع فری بود واقعا نتونستم یه دست درست برم نمیدونم بخرم واقعا بتونم باهاش حرفه ای بشم ؟

کایت یمقدار تمرین میخواد تا بتونی باهاش بری چون قدرتی اگر درست استفاده نکنی شانس میاد پایین Lucian تقریبا همین جوری
حالا چرا بین این همه ADC گیر دادی به این دوتا الان بین ADC این همه چمپ خوب سلطلان Draven یا Vayne یا Varus یا Graven
Miss خوب کار باهاش اسون

آخه دادا تو تموم بازی های رنکی که لیگ میزاره واسه تماشا همیشه ADC ها یا lucian و یا caitlyn خیلی کم هن tristana و گاهی twitch

Silence Hunter
27-07-2014, 03:21
1 سوول اگه من برم Gold V بعد هر چقدر ببازم رانکد امکانش هست بیام Silver 1 از اونجا؟

Crawling In MySkin
27-07-2014, 08:32
وقتی امتیازت به 0 برسه حدود 10 15 تا بازی رو پشت سر هم ببازی میافتی سیلور1

100% cait از نظر من
راحت lucian رو میزنه و با یه تیم که نفهم نباشه وایمیسه عقب همرو میزنه 650 رنج داره در مقابل lucian که 500 اهه فقط باید وایسی عقب همینجور بزنی :دی اکثر adc ها رنجشون پایینه cait چون اسنایپر این بازیه اینطوریه
+ اینکه lucian برا یه مدتی باق شده احتمابل زیاد به زودی نرف میشه
این نظر من بود من خودم ترجیح میدم با cait بازی کنم 100 البته که سیاه بودن lucian رو تصمیم من نقش داره ولی cait به نظر من فان تره

mnime
27-07-2014, 10:19
دوست عزیز انتخاب ADC یا اصلا کلا هر Champion توی Ranked بستگی داره به اینکه حریف شما چی برداشته باشه، اگر Normal میخوای بازی کنی هر ADC که باهاش خوب بازی می کنی بردار،
اما توی Ranked باید توجه کنی به Counter ها، جدیدا Lucian یه Nerf کوچیک شده که توی بازیش تاثیر گذاشته و جلوی Cait دیگه نمیتونه راحت بازی کنه. اصولا شما باید به خیلی چیزا دقت کنی برای برداشتن ADC، اینکه آیا جلوی ADC حریف میتونی Farm کنی راحت؟ آیا حریفت Poke زیاد داره؟ Early Game چقدر قویه؟ از نظر Mana چقدر متکیه بهش و اگر Mana خالی کنه کلا تعطیل میشه مثل Ezreal؟ اینکه بگی من یه ADC میخرم و تا آخر با همون بازی می کنم توی Ranked غلطه.
اگر میخوای Cait رو بخری باید بدونی که جلوی Jinx و Tristana به مشکل بر میخوری، به خاطر اینکه اولا این 2 تا Range زیادی دارن مثل Cait بنابراین کم نمیارن ازش، ثانیا Attack Speed بیشتری دارن بنابراین توی 1 به 1 مطمئنا بهتر عمل می کنن، این یعنی Counter کردن.
اگر میخوای Lucian رو بخری باید بدونی که جلوی Vayne و Draven و حتی خود Caitlyn به مشکل بر میخوری، به خاطر اینکه بعد از Nerf اومدن Range کلی Lucian رو کم کردن، از طرفی Lucian خیلی به Mana متکی هست و برای Poke کردن نیاز به Mana داره، اما با چند بار Poke کردن Mana خالی میشه، بنابراین اینجا حریف هایی که Attack های بالایی دارن مثل Vayne و Draven میتونن راحت جلوش ببرن.
Kog'Maw که یکی از دوستان گفت، بعد از خریدن 2 تا آیتم خیلی قوی میشه، در حدی که راحت می تونی با W از دور وایسی همینجوری بزنی و Kite کنی. اما توی Lane Phase مخصوصا قبل از 6 خیلی ضعیفه و مخصوصا جلوی Cait که Poke خوبی داره اصلا نمیتونه بازی کنه، یعنی اگر Cait بازی بلد باشه اصلا نمیذاره Kog بتونه Farm کنه مگر اینکه Jungler خیلی خوب کمک کنه.

به Late Game و Team fight که میرسیم دیگه اون ADC میتونه موفق باشه که مهارت های Kiting بالا داره یا حتی CC داره. الان Lucian، Caitlyn ، Jinx ، Tristana و Vayne بیشترین محبوبیت رو دارن به خاطر همین، چون توی Team Fight میتونن از Gap Close فرار کنن.

Accursed Prince
27-07-2014, 10:47
چی کار کردی از diamnd رفتی bronze :n13: :n02: راستشو بگو کی بوستت کرده :n08:

اونو فروختم .. اینجا هم از gold 4 به این افتادم .. بازی گروهیه .. همین که اول بازی یکی میگه mid or feed میفهمی یعنی چی // بعدشم یکی میاد لباس cow girl mf رو برمیداره کلا نمیتونی بری تو بازی .. من سر این mf از سیلور 2 به این برونز افتادم :n24:

از همون diamond 2 ای ها این آیتم OP [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو واسه WW یاد گرفتی؟

--------------------------

nice feed

duration بازی رو ببین میفهمی ..

تا حالا solo نرفته بودم اینا مجبورم کردن وگرنه منه بدبخت jung بودم ..
بعدشم ww باید تو tf بری تو و میمیری و این ایتم رو هم اگه بدونی چرا بستم میگفتم پلاتی چیزی هستی .. :n13:

morgana ه کلا afk بود .. تو این بازی کاتا بازی رو داد .. میومد به heim کیل میداد afk میشد .. 4 بار اینجوری شد .. اخرشم تو tf اخری 2 تا afk داشتیم و باختیم .

ADC فقط Urgot بهترینه ! :n08:یکی از بچه ها باهاش chall شد ! :n08:

Accursed Prince
27-07-2014, 10:54
1 سوول اگه من برم Gold V بعد هر چقدر ببازم رانکد امکانش هست بیام Silver 1 از اونجا؟

5 بازی پشت سر هم ببازی و بعد مدتی بازی نکنی و بیای بازم ببازی 3 یا 2 بازی میری سیلور 1 .. البته ریوت خیلی ارفاق قائل میشه برای این موارد به گونه ایی که منفی میکنه امتیازتو ولی نمیدازتت پایین ..

Fiddle
27-07-2014, 11:03
به نظر من هردو
من سالی یه دفعه Adc بازی میکنم اونم با lucian و cait ــه اگه از 10 بخوام بهشون امتیاز بدم به لوسین 9 میدم به کیت 9.1 :)
--------------------------------------------------------------------------------------
کسی که خیلی منو عذاب میده وقتی با fiddle میرم جانگل tristina است
یکی از سخت ترین adc هاست واسه focus :n14:

--------------------------------------------------------------------------------------
jinx خوبه ها ولی اگه focus کنن روت هیچ کاری نمیتونی بکنی (خوشم نمیاد ازش:) واسه ترول کردن حال میده :>)
draven ام که :| یه دفعه با فیدل الت کردم پریدم هنوز دستم رو رو zhonya نزدم یه crit زد به ف*اک رفتم( *** تو feeders... ) :n15:
به نظر منم این kog اگه یکی خوب باحاش بلد باشه جرررر میده همه چیو با هم داره range و % dmg hp و... ، خیلی هم وحشیه اصن خوشم نمیاد از شکلو طرز استایل اتکش خیلی رو مخه...:n22:(ولی خیلی بامزه است:n23: مخصوصا وقتی ctrl 1 میزنی lol :n12:)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وقتی امتیازت به 0 برسه حدود 10 15 تا بازی رو پشت سر هم ببازی میافتی سیلور1
نه بابا خرافاته ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عجب movie قشنگ و حرفه ای ساختن دمشون گرم چه قیافه زشتی واسه ahri درست کردن تنها ایرادش همینه : - دی

mnime
27-07-2014, 11:17
بعدشم ww باید تو tf بری تو و میمیری و این ایتم رو هم اگه بدونی چرا بستم میگفتم پلاتی چیزی هستی .. :n13:

WW باید بری تو TF و بمیری؟ آخه چرا؟ مگه مرض داره آدم؟ مگه پاکستانی هستیم که انتحاری بریم؟
اون آیتمی که شما بستی رو من هرچی فکر می کنم نه به WW ربط داره و نه به اون چیزی که خودت گفتی. با اون آیتم میشه رفت و مُرد؟ خب من Plat نیستم لابد اینو نمی فهمم :n04:
شما یه چیزی شنیدی که Ulti WW با AP زیاد میشه اومدی اینو بستی. لابد منظورت اینه که ulti بزنی روی Carry حریف بعدشم بمیری :n09: مطمئنم 1 بار هم نتونستی با این حرکت کسی رو بکشی، از روی آیتم هات معلومه که نه AP داری نه AD و نه On Hit درست حسابی، حتی MR هم نداری واسه تانک کردن Heimer حریف آبت کرده. به خاطر CDR هم نمیان اون آیتم رو واسه WW ببندن.
اونی که شما شنیدی رو بذار برات توضیح بدم، برای WW میان 2 تا آیتم میبندن که Ulti رو فوق العاده قوی می کنه. 2 تا آیتم که On Hit دارن. یکی Blade of the Ruined King و یکی هم Wit's End که هر Attack که Ulti میده هم BotRK و هم Wit's End روی حریف Proc میشن و هر کدوم جدا Damage میزنن و جمع اینا همه باعث میشه که طرف له بشه. بقیه آیتم های WW رو میان تانکی میبندن که به قول شما نره تو Team Fight و بمیره. کلا هم Mastery هاشو تانک میرن.

Fiddle
27-07-2014, 11:19
اونو فروختم .. اینجا هم از gold 4 به این افتادم .. بازی گروهیه .. همین که اول بازی یکی میگه mid or feed میفهمی یعنی چی // بعدشم یکی میاد لباس cow girl mf رو برمیداره کلا نمیتونی بری تو بازی .. من سر این mf از سیلور 2 به این برونز افتادم :n24:
ADC فقط Urgot بهترینه ! :n08:یکی از بچه ها باهاش chall شد ! :n08:

درکت میکنم:n14:
----------------------------------------------------------------
به نظر من آیتمی که بستی زیاد چیز عجیبی نیست اتفاقا فکر جالبه هم هست دمیج Q رو میبره بالا هم دیگه مانا کم نمیاری هم کول دان میده :n08:منم همیشه وقتی با ww میرو top (سالی یک بار) اولین آیتم که میگیرم doran's ring ــه خداتا دمیج میزنه اول بازی ولی بعد سریع میفروشمش آیتم ترولیه واسش فقط بدرد 5 دقیقه اول میخوره
lolking اگه برید اونجا چمپیون ها و سامونرز هایی که زیاد بازی کردن رو ببینین مثلا با چمپیون هایی که خیلی بدرد نخور هستن خیلی ها با اونا chall و diamond شدن

R.I.P
27-07-2014, 11:40

duration بازی رو ببین میفهمی ..

تا حالا solo نرفته بودم اینا مجبورم کردن وگرنه منه بدبخت jung بودم ..

morgana ه کلا afk بود .. تو این بازی کاتا بازی رو داد .. میومد به heim کیل میداد afk میشد .. 4 بار اینجوری شد .. اخرشم تو tf اخری 2 تا afk داشتیم و باختیم .
میخوای همین الان اسم دو نفر بهت پ.خ کنم که پلاتینوم هستن ولی 1به5 اکانت های برونز ها رو boost میکنن
یکی دو گیم حالا اگه mf باعث باختت شد هر گیم -15 تا lp

^^^^^^^^^
بقیش هم دیگه نمیخوام پست تکراری بذارم دوباره این پست رو بخون:n06:

WW باید بری تو TF و بمیری؟ آخه چرا؟ مگه مرض داره آدم؟ مگه پاکستانی هستیم که انتحاری بریم؟
اون آیتمی که شما بستی رو من هرچی فکر می کنم نه به WW ربط داره و نه به اون چیزی که خودت گفتی. با اون آیتم میشه رفت و مُرد؟
خب من Bronze نیستم لابد اینو نمی فهمم
:n04:

شما یه چیزی شنیدی که Ulti WW با AP زیاد میشه اومدی اینو بستی. لابد منظورت اینه که ulti بزنی روی Carry حریف بعدشم بمیری :n09:
مطمئنم 1 بار هم نتونستی با این حرکت کسی رو بکشی، از روی آیتم هات معلومه که نه AP داری نه AD و نه On Hit درست حسابی، حتی MR هم نداری واسه تانک کردن Heimer حریف آبت کرده. به خاطر CDR هم نمیان اون آیتم رو واسه WW ببندن.
اونی که شما شنیدی رو بذار برات توضیح بدم، برای WW میان 2 تا آیتم میبندن که Ulti رو فوق العاده قوی می کنه. 2 تا آیتم که On Hit دارن. یکی Blade of the Ruined King و یکی هم Wit's End که هر Attack که Ulti میده هم BotRK و هم Wit's End روی حریف Proc میشن و هر کدوم جدا Damage میزنن و جمع اینا همه باعث میشه که طرف له بشه. بقیه آیتم های WW رو میان تانکی میبندن که به قول شما نره تو Team Fight و بمیره. کلا هم Mastery هاشو تانک میرن.

Crawling In MySkin
27-07-2014, 11:45
نه بابا خرافاته:wink:
من به چشم خودم دیدم یکی از دوستان از گلد3 افتاد سیلور3 :wink: !

دوست عزیز انتخاب ADC یا اصلا کلا هر Champion توی Ranked بستگی داره به اینکه حریف شما چی برداشته باشه، اگر Normal میخوای بازی کنی هر ADC که باهاش خوب بازی می کنی بردار،
اما توی Ranked باید توجه کنی به Counter ها، جدیدا Lucian یه Nerf کوچیک شده که توی بازیش تاثیر گذاشته و جلوی Cait دیگه نمیتونه راحت بازی کنه. اصولا شما باید به خیلی چیزا دقت کنی برای برداشتن ADC، اینکه آیا جلوی ADC حریف میتونی Farm کنی راحت؟ آیا حریفت Poke زیاد داره؟ Early Game چقدر قویه؟ از نظر Mana چقدر متکیه بهش و اگر Mana خالی کنه کلا تعطیل میشه مثل Ezreal؟ اینکه بگی من یه ADC میخرم و تا آخر با همون بازی می کنم توی Ranked غلطه.
اگر میخوای Cait رو بخری باید بدونی که جلوی Jinx و Tristana به مشکل بر میخوری، به خاطر اینکه اولا این 2 تا Range زیادی دارن مثل Cait بنابراین کم نمیارن ازش، ثانیا Attack Speed بیشتری دارن بنابراین توی 1 به 1 مطمئنا بهتر عمل می کنن، این یعنی Counter کردن.
اگر میخوای Lucian رو بخری باید بدونی که جلوی Vayne و Draven و حتی خود Caitlyn به مشکل بر میخوری، به خاطر اینکه بعد از Nerf اومدن Range کلی Lucian رو کم کردن، از طرفی Lucian خیلی به Mana متکی هست و برای Poke کردن نیاز به Mana داره، اما با چند بار Poke کردن Mana خالی میشه، بنابراین اینجا حریف هایی که Attack های بالایی دارن مثل Vayne و Draven میتونن راحت جلوش ببرن.
Kog'Maw که یکی از دوستان گفت، بعد از خریدن 2 تا آیتم خیلی قوی میشه، در حدی که راحت می تونی با W از دور وایسی همینجوری بزنی و Kite کنی. اما توی Lane Phase مخصوصا قبل از 6 خیلی ضعیفه و مخصوصا جلوی Cait که Poke خوبی داره اصلا نمیتونه بازی کنه، یعنی اگر Cait بازی بلد باشه اصلا نمیذاره Kog بتونه Farm کنه مگر اینکه Jungler خیلی خوب کمک کنه.

به Late Game و Team fight که میرسیم دیگه اون ADC میتونه موفق باشه که مهارت های Kiting بالا داره یا حتی CC داره. الان Lucian، Caitlyn ، Jinx ، Tristana و Vayne بیشترین محبوبیت رو دارن به خاطر همین، چون توی Team Fight میتونن از Gap Close فرار کنن.
یه تیکش گیر داشت
jinx اول بازی هیچ حرفی جلو cait نداره (در واقع هیچ adc ای نداره)
ولی وقتی پای duel adc میرسه cait 100% میبازه چون attack speed jinx نجومی میزنه بالا
+
در پی تمام فرمایشات تمام دوستان اینکه شما با چه adc خوب بازی کنی کاملا به خودت بستگی داره من خودم به شخصیه با mf تاحالا لاینم رو نباختم جلوی هیچ adc مگه اینکه دیگه ساپورتم زیادی اوش میزده
+
100% ساپورت خیلی تاثیر داره روی بازی adc و اینکه یه تیم بتونه بدون یه ساپورت خوب ببره چیزی کم و بیش محاله توی بازی های مساوی

pancha73
27-07-2014, 11:55

Miss خوب کار باهاش اسون
graven بچه garen و graves و draven هست :n02: فقط مادر بدبخت معلوم نیست کیه :n02:

هرچقدر هم ببازی silver 1 نمیافتی اما elo و mmr به شدت میاد پایین و اونوقت هست که فکر gold 4 رفتنو باید از سرت بیرون کنی :n02: اما در 1 شرایط میافتی silver 1 اونم اینه که 28 پشت سر هم روز rank بازی نکنی در این شرایط elo و lp میاد پایین که باعث سقوط از tier بالاتر به tier پایین تر میشه و هر چقدر هم این 28 روز بیشتر بشه بیشتر lp از دست میدی همینطوری میری پایین تا زمانی که دوباری rank بازی کنی،خلاصه بگم تو بازی زمانی 28 روز حداقل 1 بار rank بازی کن تا silver 1 نیوفتی

pancha73
27-07-2014, 12:01
من به چشم خودم دیدم یکی از دوستان از گلد3 افتاد سیلور3 :wink: !
گقتم که امکانش هست اما نه با 10-15 بار باختن وقتی که lp 0 هستی،چرا به بچه مردم آمار غلط میدی :n02:

Fiddle
27-07-2014, 12:11
یه نظر از روی تجربه قبل از اینکه برید رنکت حتما چند تا normal ببرید بعد برید رنکت خیلی تاثیر بزرگی میذاره رو mmr

xSoushiantx
27-07-2014, 12:22

GL & HF
27-07-2014, 14:30
اقا چیکارش دارین هرکی هرچی عشقش میکشه میبنده من خودم AP Rengar میرم وسط یک حالی میده:n02:

mnime
27-07-2014, 14:36
اقا چیکارش دارین هرکی هرچی عشقش میکشه میبنده من خودم AP Rengar میرم وسط یک حالی میده:n02:
آره ببنده عیب نداره اما نگه این آیتم رو شماها نمیفهمید چرا بستم چون در حد من نیستید :n09: Troll بستن رو Faker هم نمیفهمه چرا بستی.

Accursed Prince
27-07-2014, 14:57
آره ببنده عیب نداره اما نگه این آیتم رو شماها نمیفهمید چرا بستم چون در حد من نیستید :n09: Troll بستن رو Faker هم نمیفهمه چرا بستی.

بازی با تو تا afk بیشتر از 40 دقیقه طول بکشه .. یعنی تیم حریف مشکل دارن ! من میخواستم rabodan ببنم که دیگه دیدم این ارزونتره .. بعدشم باهاش 3 تا هم کیلل گرفتم .. 15 تا کیل دادم به adc .. حالا شما چیکار دارین خو !؟ :n02:

منه بد بخت رفتم تا دمه سیلور باز افتادم به برونز 2 .. یه روز که تو خونم چه ها نمیکنم .. :n02:

راستی اگه بیخیال نمیشید .. یه بار برا ww ببندینش .. بعد بیاین بگین چه میکنه چه نمیکنه ! .. :n02: یا نمیکنین هم بیخیال بححث شید باو .. اصلا شماها همتون پرو من نوووب !

....................

تو سرور ترکیه یه eloboost هست با tf و udyr - میتونه 1 به 5 بازی کنه و از برونز 5 به سیلور 3 رسونده .. گفته میام dou ولی باید اونو پلات 1 کنه .. پول خوبی در میاره لامصب :n04:

کسی میشناسه که با dou الوبوسست کنه تو این سرور ؟ ..

من هنوز double ip دارم .. برا همین مهم نیست به برونز 5 هم بیوفتم .. :n02: بهتره یکمی جدی تر باشم تو بازی نگیرن یه موقع :n08:
.................
یه سوال .. پینگ فضایی همه دارن یا فقط من دارم ؟

چون من پینگم با این که سرعت نتم 600 700 ه 300 یا 270 یا ایناس پینگ ..

برا همه درست شده ؟

GL & HF
27-07-2014, 15:11
چه اشکالی داره من وقتی رنگار رو فول ایتم کنم آخرین آیتمم رو Zhonyas میبندم تیم فایتم شروع میکنم میپرم adc رو تک میکنم بعد zhonyas رم استفاده مینکم تیمم میترکونه اینجور ابتکارا واقعا عالیه ryan choi هم همچین چیزی رو تو خوابم نمیبینه :n02:

pharm
27-07-2014, 15:44
دوستان یکی پیدا شده میگه رمز اکانتتو بده برات تا Gold برم بعد دلیلشم اینه که میخواد حال ادمای نوب و برنزه و سیلور رو بگیره البته که برای من سود نداره چون خودم حرفه ای نمیشم ولی خیلی اسرار داره بدم بش به نظرتون بدم؟
نمیتونه که رمزو عوض کنه چون اگه عوض کرد سریع با ایمیلم بر میگردونم
نظرتون چیه؟
ولی خودم نمیخوام بهش بدم

smohsen
27-07-2014, 15:52
دوستان یکی پیدا شده میگه رمز اکانتتو بده برات تا Gold برم بعد دلیلشم اینه که میخواد حال ادمای نوب و برنزه و سیلور رو بگیره البته که برای من سود نداره چون خودم حرفه ای نمیشم ولی خیلی اسرار داره بدم بش به نظرتون بدم؟
نمیتونه که رمزو عوض کنه چون اگه عوض کرد سریع با ایمیلم بر میگردونم
نظرتون چیه؟
ولی خودم نمیخوام بهش بدم
این اشتباه رو نکنی یه وقت :n02::n02::n02::n02:

Fiddle
27-07-2014, 18:42
وات ده ف*اک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟!
:n19::n19::n19:
اون 130 گیم تموم شد الان دوباره اینقدر اضافه کرد
دفعه بعد فکر کنم بگه شما واسه همیشه چت بن خواهید ماند شما آدم بشو نیستید : - دـــــــــــــی
این نوبای kid ریدن به اکانت من با این ریپورت های الکیشون اه اه اه

S.R Download
27-07-2014, 18:55
آقا میشه چند تا عکس از گیم پلی بازی برام بزارید ( ممنون :n16:)

Ali-ss
27-07-2014, 20:19
یه مشکل مدتها گریبناگیر من هست
وقتی یکی دوتا باز ی می کنم کلن صدای بازی برا من قطع می شه چه تو لانچر چه تو بازی باید حتما کل بازی رو ببندم ودوباره ورادش بشم تا این مشکل حل بشه

msgcpp
27-07-2014, 20:31
آقا این ارور MissFortune دیگه چه کوفتیه؟
راه حلش چیه؟ (بجز نصب مجدد بازی)

ویرایش: دارم Repair میکنم ببینم چی میشه ...

ezio7
27-07-2014, 21:23
چند صفحه آخرو میخوندم دیدم چقد ترول و خالی بند زیاد شده :n15:دقت کردین؟
ترول هم ترول های قدیم قبلنا یکی بود با یوزر league of legends یادش بخیر چه قشنگ ترول میکرد دلم واسش تنگ شده :n02:

GL & HF
27-07-2014, 21:45

R.I.P
28-07-2014, 00:23
الان ترول کم شده قبلا یه ترول و خالی بند داشتیم egorlord اونم خوب بود میومد چند تا خالی میبست دل ما رو شاد میکرد

^^^^^^^^^^^^^
کسی skin میخواد؟ :n02: (مجانی)

v.mohammad
28-07-2014, 02:02
الان ترول کم شده قبلا یه ترول و خالی بند داشتیم egorlord اونم خوب بود میومد چند تا خالی میبست دل ما رو شاد میکرد

^^^^^^^^^^^^^
کسی skin میخواد؟ :n02: (مجانی)

کی نمیخواد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من که میخوام
***دوربین مخفیه؟؟؟؟؟:n13::n13:***

coolan82
28-07-2014, 08:14
فروش اكانت با سرور west تعداد ٦٨ champion و 45 skin
bronz IV

Rmin
28-07-2014, 11:58
فروش اكانت با سرور west تعداد ٦٨ champion و 45 skin
bronz IV

قیمت و لیست اسکین ها؟؟

Apollo
28-07-2014, 12:30
وات ده ف*اک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟!
:n19::n19::n19:
اون 130 گیم تموم شد الان دوباره اینقدر اضافه کرد
دفعه بعد فکر کنم بگه شما واسه همیشه چت بن خواهید ماند شما آدم بشو نیستید : - دـــــــــــــی
این نوبای kid ریدن به اکانت من با این ریپورت های الکیشون اه اه اه
مال من از 50 شروع شده 60 80 120 آخریش 150 بود سری بعد صدردصد 300

smohsen
28-07-2014, 12:59
چرا اینقد فحش میدین ؟
سابقتون خرابه سعی کنید تا چندماه تو بازی حتی یک کلمه تایپ نکنید:n02:

Fusi0n
28-07-2014, 15:08
این رنگار که خیلی بهتر شده 6 ماه پیش که بازی میکردم اصلا نمی تونستم به خوبی برم...
الان 6 دست باهاش رفتم 5 تا بردیم 1 باخت :n10:
اصلا برعکس شده تا 6 ماه پیش با چمپ که نمیتونستم برم الان باهاش مشکلی ندارم ولی چمپ که واقعا مسلط بودم روش مشکل دارم

فقط این kha فکر کنم مشکل اساسی داره باید کمی بیشتر باف کنن کسی ندیدم بتونم تا الان عالی بازی کنه ؟!...

daniel'
28-07-2014, 22:55
این رنگار که خیلی بهتر شده 6 ماه پیش که بازی میکردم اصلا نمی تونستم به خوبی برم...
الان 6 دست باهاش رفتم 5 تا بردیم 1 باخت :n10:
اصلا برعکس شده تا 6 ماه پیش با چمپ که نمیتونستم برم الان باهاش مشکلی ندارم ولی چمپ که واقعا مسلط بودم روش مشکل دارم

فقط این kha فکر کنم مشکل اساسی داره باید کمی بیشتر باف کنن کسی ندیدم بتونم تا الان عالی بازی کنه ؟!...
والا به نظر من الان در بالانس ترین وضعیت قرار داره kha'zix برای Upgrade اول W تا ته بعد Q (نظر منه حالا میل خودتونه) رو برای Evolve هم Q اول بعد E بعد از این هدف های ایزوله رو پیدا کنین و حالش رو ببرین.البته اگه مثل تانک باهاش بازی کنین صد در صد شکست میخورین.

Fusi0n
28-07-2014, 23:12
والا به نظر من الان در بالانس ترین وضعیت قرار داره kha'zix برای Upgrade اول W تا ته بعد Q (نظر منه حالا میل خودتونه) رو برای Evolve هم Q اول بعد E بعد از این هدف های ایزوله رو پیدا کنین و حالش رو ببرین.البته اگه مثل تانک باهاش بازی کنین صد در صد شکست میخورین.

چه لاین شما باهاش رفتی فکر کنم MID بهتر باشه ؟!

pharm
28-07-2014, 23:53
دوستان 6300 تا پول دارم یه هیروی عالی با تیمفایت معرکه میخوام

GL & HF
29-07-2014, 04:06
Ryze:n09: God of team fight

xSoushiantx
29-07-2014, 05:20

Heca
Rene

واسه کحا میخوای؟

GL & HF
29-07-2014, 05:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] so hard:n02::n04::n10:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Silence Hunter
29-07-2014, 06:31
ryze ریده من 2 3 بازی رنکد میرم اصلا جواب نمیده یکبارم خودم باش رفتم بدرد نخورد

GL & HF
29-07-2014, 07:01
ryze ریده من 2 3 بازی رنکد میرم اصلا جواب نمیده یکبارم خودم باش رفتم بدرد نخورد
اصلا این حرفتو قبول ندارم ryze میترکونه البته Runes/masteries مخصوص خودشو میخواد موندم چطور میگی ریده:n13: اگه یکم پا بگیره تو Late game بازی رو تکی جمع میکنه:n02:

GL & HF
29-07-2014, 07:26
اسکینهایه Debonair برایه Ezreal / vi

Fiddle
29-07-2014, 10:34
Gnar New champion
:n12:

pancha73
29-07-2014, 11:14
چه عجب به جز رنگار اسم چمپ دیگه ای رو هم ازت شنیدیم :n02:

mnime
29-07-2014, 15:01
Champ واسه Team Fight با Champ واسه Carry کردن فرق داره ها! اگه میگی واسه Team Fight خب معمولا Champ هایی که AoE زیاد و Mobility بالا دارن بهترن. بعدشم بهتر بودن توی Team Fight دلیل بر این نیست که میتونن Kill بگیرن، توی Team Fight شاید یه Supp مثل Morgana خیلی خوب باشه میره وسط Ulti میزنه Zhonya استفاده می کنه کلا روند Team Fight رو عوض می کنه! از اون طرف ما تانک هایی داریم که تو Team Fight عالین مثل Renekton که با 2 تا Dash میتونه برسه به ADC حریف و Stun کنه. باز Mid Lane هایی داریم مثل Syndra یا Orianna که کافیه وایسن دور یا حتی پشت یه دیوار و دونه دونه حریفو پر پر کنن.
اما Carry بحثش فرق داره، Zed یا Katarina میتونن بازی رو Carry کنن، اما راحت نیست، مخصوصا Zed خیلی تمرین میخواد، برای اینکه جفتشون از اونجایی که Assassin هستن خیلی Squishy ان و باید یاد بگیری که چجوری باهاشون در بری. مخصوصا با Kata واسه Ward Jump یا Zed واسه Shadow هاش که بدونی کی باید جاتو عوض کنی.
اگه فکر می کنی میتونی یه Champion بخری که بری تو Team Fight بعد 5 نفر بریزن سرت آخرشم 4 تاشونو بکشی هیچیتم نشه از این خبرا نیست. مگر اینکه به چند تا گاگول بخوری از اول بازی Feed کنن بتونی زود 3 تا آیتم بخری، اونجوری با هر Champ میشه بازی رو جمع کرد.

pharm
29-07-2014, 15:27
Heca
Rene

واسه کحا میخوای؟

jungle
یا ADC

mehdi951
29-07-2014, 15:28
کسی که می گه ریز اشغاله بازی باهاش رو بلد نیست قدرت ریز از مانا میاد مانا بیشتر قدرت بیشتر یک ایتم هست اول بازی ببندی معمولا تا ته بازی اپگریت می شه هزارتا مانا می ده یعنی این موقع هست که می شه با ریز خدایی کرد یک بار ریز برداشتم همه فید داده بودن ته بازی وقتی داشتیم می باختیم همه رفتن مردن من موندم تنهایی در برابر چهار نفر هر چهار نفرو کشتم تهش وقتی همه رو کشتم دیگه اولت نداشتم مستر اومد با شیش منو جمع کرد باختیم ولی فقط ببین تیمی که بوت و تاپ فید می دن یک جانگلر اشغال هم داره بازی می کنه با ریز این جوری می شه کرد حالا حساب کن یک تیم درست که توش امومو هم باشه ببین ریز چی کار می کنه
:n02:

Fiddle
29-07-2014, 15:32
تیم فایت معرکه اگه میخوای Fiddle:n12:

ezio7
29-07-2014, 15:53
روش promotion رو کشف کردم مهم نیست که بازیتون عالی باشه مهم اینه که بدونید کی باید ببرین و کی باید ببازین ​
and now plat3

pharm
29-07-2014, 16:17
Champ واسه Team Fight با Champ واسه Carry کردن فرق داره ها! اگه میگی واسه Team Fight خب معمولا Champ هایی که AoE زیاد و Mobility بالا دارن بهترن. بعدشم بهتر بودن توی Team Fight دلیل بر این نیست که میتونن Kill بگیرن، توی Team Fight شاید یه Supp مثل Morgana خیلی خوب باشه میره وسط Ulti میزنه Zhonya استفاده می کنه کلا روند Team Fight رو عوض می کنه! از اون طرف ما تانک هایی داریم که تو Team Fight عالین مثل Renekton که با 2 تا Dash میتونه برسه به ADC حریف و Stun کنه. باز Mid Lane هایی داریم مثل Syndra یا Orianna که کافیه وایسن دور یا حتی پشت یه دیوار و دونه دونه حریفو پر پر کنن.
اما Carry بحثش فرق داره، Zed یا Katarina میتونن بازی رو Carry کنن، اما راحت نیست، مخصوصا Zed خیلی تمرین میخواد، برای اینکه جفتشون از اونجایی که Assassin هستن خیلی Squishy ان و باید یاد بگیری که چجوری باهاشون در بری. مخصوصا با Kata واسه Ward Jump یا Zed واسه Shadow هاش که بدونی کی باید جاتو عوض کنی.
اگه فکر می کنی میتونی یه Champion بخری که بری تو Team Fight بعد 5 نفر بریزن سرت آخرشم 4 تاشونو بکشی هیچیتم نشه از این خبرا نیست. مگر اینکه به چند تا گاگول بخوری از اول بازی Feed کنن بتونی زود 3 تا آیتم بخری، اونجوری با هر Champ میشه بازی رو جمع کرد.

من خودم نظرم رو Hecarime ولی Lee sin هم قویه نمیخوا بکشم تو تیم فایت میخوام مثله Ult مالفیت باشه تاحالا ندیدم کسی بتونه از تیمفایت تیمی که مالفیت رو داره ببره بسیار قوی مالفیت
هکاریم اگر بخوام runes هاشو بخرم باید اندازه یه هیروی 6300 خرج کنم مخصوصا movment speed ها دونه ای 2000 تاست که کل هکاریم هم رو سرعتش میچرخه و واجبه بعد Lee هم خیلی گنک کردن باهاش سخته امکان خطا 50 درصده البته بگم رنگار رو دارم جانگلش حرف نداره همیشه تو جانگل که با رنگار میرم اگه یکی گاو نباشه فید نده 100% میبریم
دوستان من حدود 200 تا بازی با رنگار کردم هنوزم روزی 5 بار باهاش بازی میکنم ولی همیشه Top که میرم lane رو میبازم یکی هست بگه چی کار کنم دیدم یارو pridstalker بازی میکنه با رنگارو رو تاپ ولی اون هم به طرز خیلی سختی بالا رو OWN میکنه

Silence Hunter
29-07-2014, 17:33
jungle
یا ADC
Jungal : sejuani - Ramuus -Amumu
نظر اصلی با خودته اینا پیشنهاداته من بود در ضمن Adc ها که معلوماً دیگه هر کدوم فید بشن به یک شکل کار می کنن ولی من Draven - Vayne - Cait پیشنهاد می کنم Top هم Nasus و Renekton و هر دو هم قوی ان Nasus هم هر کی میگه میشه جلو فارم کردنشو بگیری غلط کرده :دی من که نتونستم مگر این که هیرو Renge بگیری

GL & HF
29-07-2014, 17:52
من خودم نظرم رو Hecarime ولی Lee sin هم قویه نمیخوا بکشم تو تیم فایت میخوام مثله Ult مالفیت باشه تاحالا ندیدم کسی بتونه از تیمفایت تیمی که مالفیت رو داره ببره بسیار قوی مالفیت
هکاریم اگر بخوام runes هاشو بخرم باید اندازه یه هیروی 6300 خرج کنم مخصوصا movment speed ها دونه ای 2000 تاست که کل هکاریم هم رو سرعتش میچرخه و واجبه بعد Lee هم خیلی گنک کردن باهاش سخته امکان خطا 50 درصده البته بگم رنگار رو دارم جانگلش حرف نداره همیشه تو جانگل که با رنگار میرم اگه یکی گاو نباشه فید نده 100% میبریم
دوستان من حدود 200 تا بازی با رنگار کردم هنوزم روزی 5 بار باهاش بازی میکنم ولی همیشه Top که میرم lane رو میبازم یکی هست بگه چی کار کنم دیدم یارو pridstalker بازی میکنه با رنگارو رو تاپ ولی اون هم به طرز خیلی سختی بالا رو OWN میکنه
من بیشتر از 1100 تا بازی با رنگار دارم و اکثرا هم باهاش تاپ بازی میکنم ببین همیشه واسه رنگار اول بازی 3 تا Dornas blade بگیر و سعی کن جلو چمپایه ad که میدونی زورت بهشون نمیرسه boot armor ببندی من بیشتر جلو چمپاییه تانک با رنگار مشکل دارم وگرنه اکثر ad هارو باهاش میزنم حالا میخواد باشه riven / fiora یا ... بیلد رنگار دستت بیاد خیلی سفت میشه و خیلی هم بد میزنه برا همین بهت پیشنهاد میکنم بری استریم ryan choi رو ببینی Pridestalker هم اصلا رنگار بازه خوبی نیست فقط میدونه زورش به طرف نمیرسه مثل گاو فید میده اول بازی .the brutalizer یکی از ایتمایه اصلی هست همینطور Tiamat البته هیچ وقت Tiamat رو تبدیل نکن به hdyra چون useless میشی صبر کن هر وقت فول ایتم شدی کاملش کن و همینطور the Brutalizer رو به Black cleaver تبدیل نکن به جاش میتونی ghost blade ببندی خیلی واسه hunt کردن قوی میشی:n16:

mnime
29-07-2014, 19:45
به نظر من Heca نه. الان خیلی اوضاعش خوب نیست! بعد از اون همه Nerf دیگه خبری از اون Heca نیست که Ulti بزنه وسط و با W همینجوری خودشو Heal کنه با Q هم یکی یکی پر پر کنه.
اگه Jungler خوب میخوای که خیلی هم سخت نباشه Vi رو بخر، هم تانکه هم Damage بالا داره، به هر حال تا Nerf نشده استفاده کن. Ulti هم که خوراک Gank کردنه، فقط کافیه با Q طرف رو بترسونی تا Flash استفاده کنه بعد Ulti رو بزنی روش. Lee هم خیلی خوبه، Lee معروفه به Jungle همه کاره! بقیه Jungler ها تو یه چیز ممکنه قوی باشن تو بقیه چیزا ضعیف، اما Lee تو همه چیز حالت نرمال یا حتی خوب داره. ADC هم برای Team Fight به نظر من بهتر از Tristana الان نداریم.

Fiddle
29-07-2014, 20:48
ای خدا
من نفهمیدم چرا جدیدا واسه برد 16 تا lp میده واسه باخت 21 کم میکنه :n14:

آخه گناه من چیه اینوسط اون از اون چت بان های 300 تایی اینم از این lp ها :n28:

دردمو به کی بگم آخه هیش کس درک نمیکنه منو:n14::n14: :n28:

Silence Hunter
29-07-2014, 21:38
ای خدا
من نفهمیدم چرا جدیدا واسه برد 16 تا lp میده واسه باخت 21 کم میکنه :n14:

آخه گناه من چیه اینوسط اون از اون چت بان های 300 تایی اینم از این lp ها :n28:

دردمو به کی بگم آخه هیش کس درک نمیکنه منو:n14::n14: :n28:
به خاطر اینه فاصله بین برد باخت ات زیاده از تو رنکد
بچه ها این Season ام مثل Season قبلی جایزه داره؟

Fusi0n
30-07-2014, 00:14
به سلامتی یعنی 7 دست Rank رفتم بازی Shift+Delet کردم :n02:
یعنی کلا من هیچ وقت Rank نگرفتم بر چه اصول و قاعده ای بهترین باشی تو رانک بدترینی فقط مشکل اعصاب و روان تولید میکنه ....:n29:

GL & HF
30-07-2014, 05:52
پچ جدید هم اومد با کلی تغیرات زیبا موندم چرا کلاینت و مپ جدید نمیاد...

Silence Hunter
30-07-2014, 06:12
پچ جدید هم اومد با کلی تغیرات زیبا موندم چرا کلاینت و مپ جدید نمیاد...
اونا آخر Season عوض میشن نه الان
دوستان EUNE Step اول چقدره؟

ajlost1
30-07-2014, 07:26
اونا آخر Season عوض میشن نه الان
دوستان EUNE Step اول چقدره؟
حدود 120 مگ

s-arash
30-07-2014, 08:16
Gnar رو توی PBE باهاش بازی کردم
Champion اه Ranged/Melee هست و فوق العاده موبایل
تغییر شکل می ده و از یک کارکتر ریر و کوچیک به یک کارکتر گنده تبدیل می شه

کلا نمی خوام اسپویل اش کنم بیشتر از این اما اگر همینی که در حال حاضر توی PBE هست رو بخوان ریلیز کنن چند هفته شاهد Always Ban بودنش هستم ، OP اه

Ali-ss
30-07-2014, 09:20
دوبار پچ اومد؟

Dark_Priest
30-07-2014, 10:25
آره پچ اومده ، Step 1 که برای من 110 مگ بود و الان آخراشه ، Step 2 را هم میگم!:n01:

Fiddle
30-07-2014, 10:35
Gnar رو توی PBE باهاش بازی کردم
Champion اه Ranged/Melee هست و فوق العاده موبایل
تغییر شکل می ده و از یک کارکتر ریر و کوچیک به یک کارکتر گنده تبدیل می شه

کلا نمی خوام اسپویل اش کنم بیشتر از این اما اگر همینی که در حال حاضر توی PBE هست رو بخوان ریلیز کنن چند هفته شاهد Always Ban بودنش هستم ، OP اه
تو pbe چجوری میری؟

amirmz12
30-07-2014, 11:36
[سلام
یه اکانت دارم واس فروش
1000 تا وین نرمال تقریبا ی خورده بالاتر (کلاسیک و آرام و ...)
130 تا وین رنک
سیلور IV
78 تا چمپ
اسکین : Nemesis jax & pecial force Gangplank & Gentleman Cho gath
2 تا 975 تایی یکی جندری
2 تا Runes page کامل ( Ap T Ad)
قیمت هم ندارم ک بگم
سرور Eu West
Username : Blackhero75
\پ.ن: میدونم یوزر ضایعس ولی چ میشه کرد؟

Dark_Priest
30-07-2014, 12:12
Step 1 نزدیک 110 مگ بود و Step 2 حدود59 مگ بود.

mnime
30-07-2014, 12:25
خب رسما ، Lucian ، Evelynn و Elise رو از World Champions حذف کردن، دیگه بازیکنای World واسه چی باید این Champion هارو تو بازی های Competetive انتخاب کنن! مخصوصا Elise!!!! آخه این Champion به اون سختی! همینجوری Cocoon زدن سخت بود حالا اومدن نازک ترشم کردن که دیگه اصلا نخوره! E هم که Range کم کردن! فکر کردن واسه خندس که هی Repel بزنه این گزارشگر هاشونم بگن جایی نداره بره همین جا فرود میاد و می میره...

GL & HF
30-07-2014, 13:04
دقیقا تمام چمپایی که من باحاشون حال نمیکردم رو زدن نفله کردن:n19:

s-arash
30-07-2014, 13:49
تو pbe چجوری میری؟

اکانت دارم

کلا پچ خوبی بود ، بالانس بودن بازی از همه چیز همه تره فاکتوری هست که خیلی از بازی های امروزی ندارن

Fusi0n
30-07-2014, 15:05
چمپ جدید ویدئو اومده تو یوتیوب
دقیقا همین جوری با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد کنید
مخلوطی از شیوانا رنگار

PBE اکانت اگر استفاده نکنید میبندن بعد کسی که میخواد بازی کنه بازی پول حجم بده فرت فرت اونجا اپدیت زودتر از نسخه انتشار پیدا میکنه تا باگ مشخص بشه |پس پر باگ و چیتر :n02:
خیلی حجم با نسخه اصلی فرق داره و یجوری نظمی نداره من که اوایل اومده بود هرروز اپدیت داشتم .. :n09:
بزنید تو گوگل صفحه میاد میتونید زمان که اعلام میکنن ثبت نام کنید :n02:
یک بار یه باگ وحشناک بعد ریوک YI ایجاد شده بود میشد با یه کلیک خونش پر کرد اصلا هیچ جوری نمیتونست تیم حریف بکشتنش تقریبا میشد 8 دقیقه بازی تمام کرد:n10:
بهترین کار دیدن این سایت باز چیز پی ان تمام اطلاعات PBE و بازی با عکس فیلم میزاره :n01:

Ali-ss
30-07-2014, 17:41
این oriana واقعا سخته یاد گرفتن و بازی کردن باهاش

GL & HF
30-07-2014, 18:37
بله شاهد ساپورتی شاخ اس سونا هستیم:n04:

pharm
30-07-2014, 19:55
هنوز yasuo عوضی OPه

ahmaddiss
30-07-2014, 20:03
هنوز yasuo عوضی OPه

YASUO IM GOING "AFK" :n04:

vmirror
30-07-2014, 21:36
آقا شما با چه برنامه یی با هم حرف می زنید تو بازی .؟؟( منظورم برنامه واسه ‌‌premade ‌)‌‌‌‌‌..... اگه کسی برنامه یی می دوته لطقا ما رو هم راهنمایی کنه !!

Fusi0n
31-07-2014, 00:53
آقا شما با چه برنامه یی با هم حرف می زنید تو بازی .؟؟( منظورم برنامه واسه ‌‌premade ‌)‌‌‌‌‌..... اگه کسی برنامه یی می دوته لطقا ما رو هم راهنمایی کنه !!

teamspeak بهترینشون باید جزو گروه بشی تو بخش چنل بگرد کشور ایران میاد گروه چک کن ببین کدوم بازی دارن تو کانالشون میتونی بیشتر پلیر با همین برنامه پیدا کنی
ولی کلا سمت پلیر ایرانی نرو کسی زیاد بازی نمکینه اکثر نوبن مثل خودم

هنوز yasuo عوضی OPه
میزننش جوری که بلند نشه وایستید فعلا دورخیز کرده ریوت :n29:

Silence Hunter
31-07-2014, 03:26
ریوت هیچ وقت هیرویی نمی زنه بالانس میکنه نه بزنه

s-arash
31-07-2014, 06:44
Riot یک Rundown از پچ شدید منتشر کرده و از این پچ به عنوان مقدمه ای برای World Championship یاد کرده

کلا به نظرم پچ خوبیه باعث می شه فاجعه Dota2 در LoL اتفاق نیفته (در Dota2 کلا پیک/بن ها معلوم بودن در TI4 ، استراتژی هایی مثل Rat Dota پیاده می شد ، به قدری اوضاع فاجعه بود که بعد از مسابقات پلیر ها شروع کردن مسخره کردن Icefrog برای مثال iceiceice گفته icefrog حیلی کار داره که باید انجام بده)
بالانس بودن یه بازی از همه چیز مهم تره

GL & HF
31-07-2014, 07:13
Riot یک Rundown از پچ شدید منتشر کرده و از این پچ به عنوان مقدمه ای برای World Championship یاد کرده

کلا به نظرم پچ خوبیه باعث می شه فاجعه Dota2 در LoL اتفاق نیفته (در Dota2 کلا پیک/بن ها معلوم بودن در TI4 ، استراتژی هایی مثل Rat Dota پیاده می شد ، به قدری اوضاع فاجعه بود که بعد از مسابقات پلیر ها شروع کردن مسخره کردن Icefrog برای مثال iceiceice گفته icefrog حیلی کار داره که باید انجام بده)
اینو خدایی راس میگی تنها بازی که فک کنم توش یه چمپ همرو میزنه dota2 هست یارو با void / ursa warrior پنتا کیل میگیره تکی :n02: باز 100 رحمت به رنگار adc رو میکشه میمیره Dota 2 واقعا فیلم هندیه:n08: اما بالانش کردن بازی کاره آسونی نیست خدا آدمارم بالانس نیافریده چه برسه بندش بخواد بازیش رو بالانس کنه (خیلی سخته) خوب میشه فهمید ریوت چقدر زیر فشاره بالانس کردنه بازیه :) الان به نظرم Vi یه نرف تپل میخواد

msgcpp
31-07-2014, 12:19

به نظرت الآن رنگار بالانسه؟
یا Urgot که محبوبیتش به 0.48% رسیده؟

mnime
31-07-2014, 13:31
بابا شوخی که نیست، 3 تا از بزرگترین و با تجربه ترین افراد در ضمینه بازی های آنلاین رو آوردن رو شرکتشون! جدیدترینشم که Ghostcrawler که از Blizzard استعفا داد و اومد Riot Games! تمام بالانس World of Warcraft رو دست این Ghostcrawler می چرخید! درسته که به بالانس WoW هم خیلی اعتراض شد اما تجربه ای که Ghostcrawler تو این ضمینه داره هیچکس نداره.

coolan82
31-07-2014, 16:00
Team built بازي كنيم icon summer ميده؟

s-arash
31-07-2014, 19:05
به نظرت الآن رنگار بالانسه؟
یا Urgot که محبوبیتش به 0.48% رسیده؟

بالانس می شه ، قرار نیست با 1 پچ کلا بازی به نهایت بالانس بودن برسه ، البته رنگار رو زیادی توی این فروم بزرگش کردید ;)
در مورد Urgot هم من شما رو یاد زمانی می ندازم که Annie پیک ریت اش به 0 میل می کرد و Champ ای بود برای خنده ، آسیایی ها به عنوان ساپورتر مطرحش کردن و کل پلیر های آمریکا و اروپا شروع کردن به پیک کردنش
خیلی از Champion ها مشکل بالانس بودن ندارن مشکل محبوبیت دارن ، البته من نمی گم Urgot جزو این هاست ولی توی Season 2 این Champion جزو Always Pick/Ban ها بود اکثرا تا این که Nerf شد

mnime
31-07-2014, 19:17
دوستان سایت ما داره کم کم آماده میشه فقط اگر فکر می کنید چیز خاصی هست که دوست دارید سایت داشته باشه بگید. ایده خاصی یا موردی که فکر می کنید لازمه یه سایت LoL داشته باشه.
قسمت های فعلی سایت به غیر از آموزش و اخبار و این چیزا :

1 - Summoner Search که فعلا یک مقداری محدود هست چون هنوز Riot به ما Key اصلی رو نداده در حالی که الان 2 ماهی میشه سایتمون رو ثبت کردیم و Approved شده.
2 - جدول رده بندی بازیکنان ایرانی که بعد از ثبت نام میتونید در این جدول شرکت کنید.
3 - رویداد های هفتگی، هر 2 هفته یک بار قرار هست یک Event داشته باشیم که به برنده ها به قید قرعه یک Skin به انتخاب خودشون میدیم.
4 - پروفایل شخصی هر فرد که شامل مشخصات فرد و Summoner بازیکن، Lane هایی که بیشتر بازی می کنه، Champion هایی که دوست داره و آیا به دنبال تیم هست یا نه. همه اینها قابل Search کردن هست، مثلا شما یک تیم دارید و دنبال یک Mid Laner میگردید، لیست Mid Laner های سایت رو میارید با فشار دادن یک دکمه، از بین اونها بر اساس امتیازاتی که دارن از جمله رتبه در جدول، Division و League ، تعداد بازی هایی که با Champion های مختلف در ماه گذشته انجام دادن و درصد موفقیت با هر Champion رو میتونید مشاهده کنید و بعد از باز کردن پروفایل شخص تمام اطلاعاتی که شخص وارد کرده رو بخونید و بهش پیغام خصوصی یا ایمیل ارسال کنید و منتظر جواب باشید.
5 - گروه های مختلف که به نوعی دورهمی هستن، میتونید برای Champion مورد علاقه تون Group بسازید یا به Group که قبلا ساخته شده Join بشید، ویدئو، عکس، مطلب، چت و کل کل، Event و خیلی کارای دیگه میتونید در این گروه ها انجام بدید، برای تیم های خودتون هم میتونید گروه بسازید و با هم تیمی ها در ارتباط باشید.

اگر پیشنهادی دارید در مورد چیز جدید که لازمه اضافه بشه حتما بیان کنید. ممنون.

GL & HF
31-07-2014, 19:42
جدیدا چرا همه رنگار رو بن میکنن:n04: همین بن کردنا آخر کار دست ما میده میزنن مثل کازیکس افلیجش میکنن:n14:

coolan82
31-07-2014, 21:32
دوستان سایت ما داره کم کم آماده میشه فقط اگر فکر می کنید چیز خاصی هست که دوست دارید سایت داشته باشه بگید. ایده خاصی یا موردی که فکر می کنید لازمه یه سایت LoL داشته باشه.

1 - Summoner Search که فعلا یک مقداری محدود هست چون هنوز Riot به ما Key اصلی رو نداده در حالی که الان 2 ماهی میشه سایتمون رو ثبت کردیم و Approved شده.
2 - جدول رده بندی بازیکنان ایرانی که بعد از ثبت نام میتونید در این جدول شرکت کنید.
3 - رویداد های هفتگی، هر 2 هفته یک بار قرار هست یک Event داشته باشیم که به برنده ها به قید قرعه یک Skin به انتخاب خودشون میدیم.
4 - پروفایل شخصی هر فرد که شامل مشخصات فرد و Summoner بازیکن، Lane هایی که بیشتر بازی می کنه، Champion هایی که دوست داره و آیا به دنبال تیم هست یا نه. همه اینها قابل Search کردن هست، مثلا شما یک تیم دارید و دنبال یک Mid Laner میگردید، لیست Mid Laner های سایت رو میارید با فشار دادن یک دکمه، از بین اونها بر اساس امتیازاتی که دارن از جمله رتبه در جدول، Division و League ، تعداد بازی هایی که با Champion های مختلف در ماه گذشته انجام دادن و درصد موفقیت با هر Champion رو میتونید مشاهده کنید و بعد از باز کردن پروفایل شخص تمام اطلاعاتی که شخص وارد کرده رو بخونید و بهش پیغام خصوصی یا ایمیل ارسال کنید و منتظر جواب باشید.
5 - گروه های مختلف که به نوعی دورهمی هستن، میتونید برای Champion مورد علاقه تون Group بسازید یا به Group که قبلا ساخته شده Join بشید، ویدئو، عکس، مطلب، چت و کل کل، Event و خیلی کارای دیگه میتونید در این گروه ها انجام بدید، برای تیم های خودتون هم میتونید گروه بسازید و با هم تیمی ها در ارتباط باشید.

آدرس سايت?

mnime
31-07-2014, 22:37
آدرس سايت?
فعلا چون مسئله مربوط به CPU Usage سایت حل نشده نمیتونیم سایت رو لینک بدیم چون بازدید زیاد باعث Error 503 میشه و سایت بالا نمیاد، اما قول میدم توی این هفته با تغییر هاست سایت جدید بیاد صفحه اصلی irlol.ir

pharm
01-08-2014, 11:57

خیلی کار قشنگیه یه چیزی تو مایه های همون Lolking عالی میشه اگه درست کنید ما هم حمایت میکنیم

pharm
01-08-2014, 12:32
دوستان دقت کردید SHEN چقدر کانترش سخته؟
هیچ وقت نتونستم از تیمی که SHEN رو داره ببرم

mnime
01-08-2014, 13:14
دوستان به بهترین ایده از طرف سایت یک اسکین 975 به عنوان هدیه تعلق میگیره. ایده هاتونو اینجا درج کنید :

Silence Hunter
01-08-2014, 14:10
دوستان به بهترین ایده از طرف سایت یک اسکین 975 به عنوان هدیه تعلق میگیره. ایده هاتونو اینجا درج کنید :
من برای اسکین این ایده نمیدم ولی بنظرم اگه این کار بکنید مثلا مثل LoLNexus باشه بهتره مثلا من وقتی میرفتم رنکد از اونجا اطلاعات تیممو گیر میاوردم نه فقط رنکد کلا هم برای نرمال هم میشد این کارو کرد من بلد نیستم خوب توضیح بدم بقیه دوستان اگه بهتر بلدن توضیح بدن لطفا حرفای منو کامل بکنبد :n16:

Silence Hunter
01-08-2014, 14:10
من برای اسکین این ایده نمیدم ولی بنظرم اگه این کار بکنید مثلا مثل LoLNexus باشه بهتره مثلا من وقتی میرفتم رنکد از اونجا اطلاعات تیممو گیر میاوردم نه فقط رنکد کلا هم برای نرمال هم میشد این کارو کرد من بلد نیستم خوب توضیح بدم بقیه دوستان اگه بهتر بلدن توضیح بدن لطفا حرفای منو کامل بکنبد :n16:

Fusi0n
01-08-2014, 15:00
دوستان پیچ که اومد 4.13 بود ؟ Patcher & Landing Page جدید اضافه کردن ؟

mnime
01-08-2014, 17:38

تشکر از نظر شما.
فکر خوبیه، خب یه مقدار وقت می بره اما ما امکاناتشو در اختیار داریم. فعلا ما برنامه سایت Elophant رو در سایت پیشنهاد کردیم برای این کار تا زمانی که خود سایت یه همچین امکانی رو ارائه بده.
میتونید فعلا این برنامه رو از این لینک دانلود کنید اگر فیلتر بودن lolnexus شمارو اذیت می کنه.

pharm
01-08-2014, 18:23
بازی کردم خیر سرم VI شده بودم EZ تو تیمم بود اول بازی گفتم این یارو نوبه اقا چه عرض کنم این یارو کند ذهن بود کند ذهن معیوب ناقص الخلقه ساپورتمون دیگه بدتر میگفت نمیدونم چرا همش فید میدم بعد EZ گفت من اصلا بازی با Ez رو بلد نیستم همش میبازم lمیگم چرا بازی میکنی میگه Ez رو دوست دارم :|||||||||||||||||
حالا صبر کنید دو تا کیل به به مید دادم Ez و sona کلی 6 تا کیل به ashe داده بودن اومدم پاینن گنک کردم با هزار تا بدبختی خودمو رسوندم به ashe با ulti بردمش بالا و پایین Ez داشت مینیون میکشت :||| زیر تاور sona هم داشت ریکال میکرد :||
بعد حالا قسمت جالبش اینجاست sona میگه dude .... srsly you need to learn ganking اقا دارم از عصبانیت سکنه میکنم چیکار کنم به نظرتون 6 تا بازی پشت سره هم باختم فقط به خاطر adc عقب افتیده قبل لول 4 همشون 3 بار میمیرن اونوقت به نظرتون من چجوری گنک کنم؟؟؟؟ بعد شدم 1/5/5 میگه report VI for feed :||||| خوب معلومه وقتی adc میشه 18/3 اونم ashe اشغال ترین Adc دیگه زیر تاور هم باشم میمیرم 16 تا چمپ ندارم برم ranked البته اونجا که دیگه واویلا

Dark_Priest
01-08-2014, 18:27
بازی کردم خیر سرم VI شده بودم EZ تو تیمم بود اول بازی گفتم این یارو نوبه اقا چه عرض کنم این یارو کند ذهن بود کند ذهن معیوب ناقص الخلقه ساپورتمون دیگه بدتر میگفت نمیدونم چرا همش فید میدم بعد EZ گفت من اصلا بازی با Ez رو بلد نیستم همش میبازم lمیگم چرا بازی میکنی میگه Ez رو دوست دارم :|||||||||||||||||
حالا صبر کنید دو تا کیل به به مید دادم Ez و sona کلی 6 تا کیل به ashe داده بودن اومدم پاینن گنک کردم با هزار تا بدبختی خودمو رسوندم به ashe با ulti بردمش بالا و پایین Ez داشت مینیون میکشت :||| زیر تاور sona هم داشت ریکال میکرد :||
بعد حالا قسمت جالبش اینجاست sona میگه dude .... srsly you need to learn ganking اقا دارم از عصبانیت سکنه میکنم چیکار کنم به نظرتون 6 تا بازی پشت سره هم باختم فقط به خاطر adc عقب افتیده قبل لول 4 همشون 3 بار میمیرن اونوقت به نظرتون من چجوری گنک کنم؟؟؟؟ بعد شدم 1/5/5 میگه report VI for feed :||||| خوب معلومه وقتی adc میشه 18/3 اونم ashe اشغال ترین Adc دیگه زیر تاور هم باشم میمیرم 16 تا چمپ ندارم برم ranked البته اونجا که دیگه واویلا

Ashe آشغال ترین ADC :n08:

pharm
01-08-2014, 18:27

یه ایده میدم همینجوری برا سایت ممکنه احمقانه به نظر بیاد ولی بد نیست یه لیست OPen درست کنید هرکی نوب تو تیمش بود اسم اونو با رجیونی که بازی میکنه همراه با میزان نوب بودنشو و چمپ هایی که بلد نیستو و اینارو اضافه کنید بعد سیستم سرچ راه بندازید همه ی تیم میت هامون رو توش سرچ کنیم بعد یه مدت اگه همه همکاری کنن یه لیست خیلی بزرگ میشه من روزی 100 نفر رو وارد میکنم قسم میخورم با مدرک

Dark_Priest
01-08-2014, 18:28
میدونم اینجا جاش نیست ولی گفتم شاید بتونید راهنمایی کنید !!
جایی می شناسید که واتر بلاک رم بفروشه ؟
واتر بلاک گرافیک گیر آوردم و نصب کردم ولی رم رو پیدا نمی کنم.:n03:

pharm
01-08-2014, 18:29

کجاش خنده داره کافیه یه نوب رنگار رو برداره عین سگ ashe بین 7 نفر هم باشه میمیره

Fiddle
01-08-2014, 18:47

Troll کن:n02:(( واسه آرامش اعصاب خوبه))
حرص خوردنشون رو وقتی میبینی آخ یه حالی میــده که...
بزار تا میتونن فلیم و فحاشی کنن تو هم ریپورتشون کن ^^
----------------------------------
این چت بن ها منو بدجور عقده ای کرد :| طرف یه کلمه بد بگه یه چیز اضافه بگه سریع ریپورت میدمشون -.-''

Dark_Priest
01-08-2014, 20:27
من کلا اصلا کاری ندارم :n01:
هر چی هم ساکت باشی و چیزی نگی ، طرف اعصابش بیشتر بهم میریزه:n08:

s-arash
01-08-2014, 20:39
جدیدا ک* خل های blind اومدن توی team builder توصیه می کنم جز draft/ranked چیز دیگه بازی نکنید :d

میدونم اینجا جاش نیست ولی گفتم شاید بتونید راهنمایی کنید !!
جایی می شناسید که واتر بلاک رم بفروشه ؟
واتر بلاک گرافیک گیر آوردم و نصب کردم ولی رم رو پیدا نمی کنم.:n03:

بگو عقیق رایانه برات میاره ، وارد کننده xspc هستن

Fiddle
01-08-2014, 20:46
امروز چه روز خوبی بود :n12:
اگه همینجوری پیش بره plat رو hit میکنم آخ plat 5 بشم انقدر ترول کنم که دلم خنک شه :n22:

Silence Hunter
01-08-2014, 21:03
یه ایده میدم همینجوری برا سایت ممکنه احمقانه به نظر بیاد ولی بد نیست یه لیست OPen درست کنید هرکی نوب تو تیمش بود اسم اونو با رجیونی که بازی میکنه همراه با میزان نوب بودنشو و چمپ هایی که بلد نیستو و اینارو اضافه کنید بعد سیستم سرچ راه بندازید همه ی تیم میت هامون رو توش سرچ کنیم بعد یه مدت اگه همه همکاری کنن یه لیست خیلی بزرگ میشه من روزی 100 نفر رو وارد میکنم قسم میخورم با مدرک
با یک بازی که نمیشه قضاوت کرد روی بازی دیگران

Fiddle
01-08-2014, 21:35
:n28::n28::n14::n14::n14:

2 دقیقه خوشحال بودیما نمیذارن که :n28::n28:
4 دقیقه رفتیم جانگل fizz فول شد aatrox تاور تاپ رو که afk بود زد ...
lucian هم که تا تونست feed داد
فکر نکنین فقط برونز ها نوبن تیم من همه :n14: gold بودن:n14:

Dark_Priest
01-08-2014, 21:39
با یک بازی که نمیشه قضاوت کرد روی بازی دیگران

آخ که راست گفتی ؛ لــــــــایـــــــک:thumbsup:

Dark_Priest
01-08-2014, 21:46
جدیدا ک* خل های blind اومدن توی team builder توصیه می کنم جز draft/ranked چیز دیگه بازی نکنید :d

بگو عقیق رایانه برات میاره ، وارد کننده xspc هستن

به شمارش زنگ بزنم ؟ یا از قسمت ارتباط با ما ، یه پیام بدم ؟

mnime
01-08-2014, 22:01
جدا از این که ممکنه هر کسی بازی بد داشته باشه و بعدا پیشرفت کنه و بهتر بشه، شما فرض کن روزی 100 تا گزارش دادی، 49 نفر دیگه هم روزی 100 تا گزارش بدن، میشه ماهی 150,000 تا بازیکن، LoL ماهی بالای 20 میلیون بازیکن داره و شاید بالای 5 میلیون بازیکن بد، بقیه رو میخوای چه کنی.
راه بهتر اینه که ما همه ایرانی هارو تشویق کنیم به با هم بازی کردن، تیم درست کردن و بهتر کردن بازیشون با آموزش های سایت.

msgcpp
02-08-2014, 01:38

آشغال نیست، چون اکثر نوب ها پیکش میکنن همه فکر میکنن آشغاله،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-details/EUW1/1601167279/209124599

mehdi951
02-08-2014, 09:13
من پارس انلاینم وقتی می خوام لاگین کنم بعضی وقتا لاگین نمی شه خارج از اینا بعضی وقتا تو انتخواب چمپ انگار برا چند ثانیه دیتا نمیره برگرده به خواطر همین چند بار بیرون افتادم تو بازی پینگم خیلی بالا می ره بعضی وقتا هم دی سی می شم اما می تونم ببینم بقیه چی کار می کنن اما خودم نمی تون حرکت کنم کلا انگار دیتا درست نمی ره برگرده کسی این چنین مشکلی داره؟ یا از نته منه اخه تایم اوت هم ندارم تو پینگ

mnime
02-08-2014, 10:12
من پارس انلاینم وقتی می خوام لاگین کنم بعضی وقتا لاگین نمی شه خارج از اینا بعضی وقتا تو انتخواب چمپ انگار برا چند ثانیه دیتا نمیره برگرده به خواطر همین چند بار بیرون افتادم تو بازی پینگم خیلی بالا می ره بعضی وقتا هم دی سی می شم اما می تونم ببینم بقیه چی کار می کنن اما خودم نمی تون حرکت کنم کلا انگار دیتا درست نمی ره برگرده کسی این چنین مشکلی داره؟ یا از نته منه اخه تایم اوت هم ندارم تو پینگ
چند وقتیه بعضی از ISP ها کلا سایت League of Legends رو محدود کردن، اگر سرویس VPS یا VPN داری با اونا یه تست بکن ببین بازم همینجوریه، اگه نبود مجبوری یه کاهش پینگ بخری.

pharm
02-08-2014, 11:54
آخ که راست گفتی ؛ لــــــــایـــــــک:thumbsup:

باو خوب یه سابقه براش درست میکنیم منم نگفتم که با یه بازی به صورت موقتی اددش میکنیم بعد بقیه هم اونو ستاره دار میکنن هرچی بیشتر نوب تر بعد اگر کسی پیشرفت کرد از لیست حذفش میکنیم سیستم درست میکنیم هاهاها

Apollo
02-08-2014, 14:07
این اکانت رو چقدر میشه فروخت؟
82 Champions
4Runes Page
Server:Eune
Silver V
1Skin:Northern front swain

Mehrshadgamer
02-08-2014, 14:47
این اکانت رو چقدر میشه فروخت؟
82 Champions
4Runes Page
Server:Eune
Silver V
1Skin:Northern front swain
به نظر من 100 تومان:n13::n13:

Mehrshadgamer
02-08-2014, 14:49
این GNAR چه زمانی میاد؟ آخه من الان ip شو دارم :n02::n02:میخوام ببینم اگه دیر میاد یکی دیگه رو بخرم.:n13::n13:

Dark_Priest
02-08-2014, 14:53
زنگ زدم عقیق رایانه یک پاور Enermax Revolution X't 630W سفارش دادم ؛ کلا شد 440.000 ؛ بیرون تا 470.000 هم میدادن .
دمت گرم ، جای خوبی معرفی کردی .

mnime
02-08-2014, 16:21
این GNAR چه زمانی میاد؟ آخه من الان ip شو دارم :n02::n02:میخوام ببینم اگه دیر میاد یکی دیگه رو بخرم.:n13::n13:
Gnar در حال حاضر بسیار OP هست و باید کلی Nerf بشه تا بیاد :n09:
Poke وحشتناک، اگه یکم تانکی ببندی میشه یه چیزی مثل Vi که نمیشه کشتش! Assassin نیست چون Combo خیلی سریعی نداره که Damage بالا بزنه اما هم Attack Speed لازم داره هم Cooldown Reduction و باید یکم تانکی بست تا واسه Team Fight هم زود پر پر نشه. Top و Jungler هم میشه باهاش بازی کرد. کلا واسه Top ساختنش اما خوب میشه باهاش Gank کرد مخصوصا توی فرم گنده شده بعد هم اگه اوضاع خراب بود میری فرم کوچیک و با E فرار می کنی.

v.mohammad
02-08-2014, 16:33

آخ منم همین مشکل رو دارم(پارس آنلاین هم دارم)
دوستان میشه راهنمایی کنید

ajlost1
02-08-2014, 17:10
تا 2 هفته دیگه پچ بعدی میاد که چمپ هم توی اون پچه یکم بعدش Available میشه .

mnime
02-08-2014, 17:40
تا 2 هفته دیگه پچ بعدی میاد که چمپ هم توی اون پچه یکم بعدش Available میشه .
2 هفته دیگه؟ لینک خبر رو میشه بدید؟
قرار شده تا مسابقات World دیگه پچ نیاد.

Apollo
02-08-2014, 18:20
کجا میشه اکانت لول فروخت؟

Fiddle
02-08-2014, 18:52
I'M OP :n10:
God plz nerf me :n23:

GL & HF
02-08-2014, 19:08

msgcpp
02-08-2014, 20:26

GJ
چه لیگی هستش؟
HUD Animations رو خاموش کن، کیفیت چمپ هارو هم یه لول بیار پایین، Frame Rate میره بالا.

mehdi680
02-08-2014, 20:39
سرور تیم اسپیک (Persian Gamers™) بر روی TeamSpeak3 ران شده .. برای ورود به سرور با iP 185.44.64.68:10011 وارد شوند .

emproor
02-08-2014, 23:37
یه خبر داغ دارم من همین الان تو بازی دیسی شدم کسی دیگه هم دیسی شده ؟؟

Accursed Prince
03-08-2014, 00:00
من چند روز پیش هم دی سی شدم .. کمی پیش هم دیسی شدم ..

ببینیم خدا چی میخواد ..

akkas70
03-08-2014, 02:20
بچه های عزیز
یه چند تا پلیر واسه تیم رنک نیاز داریم

West=AQDAS
خواهشآ ادا ت.گارو در نیارید، ادد کنید

v.mohammad
03-08-2014, 07:03
چطور می تونم FPS رو ببرم بالا؟؟؟
پینگم 150 ولی FPS 30 دیسی میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راهنمایییییییی پیلیز

Dark_Priest
03-08-2014, 08:52
راهنمایییییییی پیلیز

راهش اینه یه 550.000 هزار بزاری بری یه گرافیک R7-260X-OC بخری و اورکلاک کنی ؛ بعد گرافیک و همه چیز رو تا خرخره ببر ته ؛ بازم FPS روی 120 میمونه :n02:

GL & HF
03-08-2014, 10:09
fps من تو حالت عادی بازی 70 هست تو درگیری شدید میاد رو 40-30

mnime
03-08-2014, 10:14
راهنمایییییییی پیلیز

این برنامه رو یه تست بکن و نتیجه رو به ما بگو. فقط تیک Windows Update رو به هیچ وجه نزن! چون ویندوزت از کار میفته به خاطر کرک بودنش.
باید از VPN هم استفاده کنی چون یه سری فایل از Nvidia باید دانلود کنه که ایران رو تحریم کرده و با IP ایران نمیشه دانلود کرد.
irlol.ir/New3/download/program/LoLUpdaterLauncher.exe

pharm
03-08-2014, 11:46
نامردا دوباره DC ها رو را انداختن 5 دقیقه یکبار DC

Dark_Priest
03-08-2014, 13:05
آقا Power دستم رسید ، عجب پاوری هست یه فن بلبرینگی داره که اصلا صدا نمی ده + کاملا مادولار هست. هزینش با پست و همه چی شد 440.000 تومان. خیلی آقایی ، سایت خوبی معرفی کردی .:n11:
هفته دیگه میرم یک فن نوکتوا می گیرم.

pharm
03-08-2014, 14:42
دوست عزیز gl & hf من یه اکانت west ساختم اسمم هست SB AL1ReZa اد کنم بازی با رنگارتو ببینم
ممنون

pancha73
03-08-2014, 14:56
کی گفت ashe چمپ آشغالیه ؟؟؟؟؟ :n27: چون این چمپ به شدت recommended هست و کار باهاش راحت تره بیشتر آماتورا اینو میگرن و چون اونا بد بازی میکنن فکر میکنی چمپ خوبی نیست ،دقت کنی بخش اموزشی lol هم با ashe هست،ashe یکی از بهترن adc هاست، من زندگیمرو رو ashe گذاشتم :n02: چی میگی بابا :n02:

mnime
03-08-2014, 16:04
کی گفت ashe چمپ آشغالیه ؟؟؟؟؟ :n27: چون این چمپ به شدت recommended هست و کار باهاش راحت تره بیشتر آماتورا اینو میگرن و چون اونا بد بازی میکنن فکر میکنی چمپ خوبی نیست ،دقت کنی بخش اموزشی lol هم با ashe هست،ashe یکی از بهترن adc هاست، من زندگیمرو رو ashe گذاشتم :n02: چی میگی بابا :n02:
Ashe جزو ADC های Utility هست، یعنی در واقع بیشتر از اینکه Spell هاش کمک کنه در Team Fight ها، بیشتر به پیش بردن کار تیم کمک می کنه تا زنده موندن خودش و کشتن Champ های حریف. شما بیشتر ADC های محبوب رو که نگاه کنی 1 یا 2 تا Spell دارن که بتونن راحت فرار کنن و این Spell ها نباید شامل Ulti باشه که CD زیادی داره، از طرف دیگه Champ های جدید که اومدن بیشترشون Dash های با CD پایین دارن، بنابراین به راحتی میتونن برسن به Ashe و از این لحاظ دیگه Ashe اون قابلیت Kite کردن رو نداره مثل قبل. مشکل دیگه هم Damage هست، در حال حاضر Early Game بسیار بسیار ضعیفه Ashe، در Team Fight ها هم همونطور که گفتم نقش Utility داره و میتونه با Ulti کمک کنه به تیم اما در مقابل بقیه ADC های محبوب الان کم میاره شدید.
اگه بخوای براش Crit ببندی که خب چرا Ashe وقتی Tristana یا Draven هستن. اگه بخوای Attack Speed ببندی که خب کی میتونه جلوی Jinx یا Vayne وایسه؟ و همونطور که گفتم چون Dash نداره، از طرف دیگه فرار کردن از دستش هم آسونه.
اما Ashe بد نیست! ولی من باشم بیشتر به Pick حریف نگاه می کنم، اما Ashe کمتر کسی رو Counter می کنه.

Silence Hunter
03-08-2014, 16:25
راهش اینه یه 550.000 هزار بزاری بری یه گرافیک R7-260X-OC بخری و اورکلاک کنی ؛ بعد گرافیک و همه چیز رو تا خرخره ببر ته ؛ بازم FPS روی 120 میمونه :n02:
تنظیمات بازی اینطور بکن اگه درست نشد بعد پول خرج بکن ولی دی سی ربطی به FPS نداره

s-arash
03-08-2014, 17:27
آقا Power دستم رسید ، عجب پاوری هست یه فن بلبرینگی داره که اصلا صدا نمی ده + کاملا مادولار هست. هزینش با پست و همه چی شد 440.000 تومان. خیلی آقایی ، سایت خوبی معرفی کردی .:n11:
هفته دیگه میرم یک فن نوکتوا می گیرم.

از واتربلاک رم رسیدی به پاور و فن Noctua :d
مبارک باشه، بهترین برند پاور دینا به جرات در حال حاضر Enermax هست

Dark_Priest
03-08-2014, 18:30
از واتربلاک رم رسیدی به پاور و فن Noctua :d
مبارک باشه، بهترین برند پاور دینا به جرات در حال حاضر Enermax هست

نه عزیز ؛ Corsair پاورهایی با استاندار Titanium هم داره ولی مال انرمکس آخرش Platinium هست.

pharm
03-08-2014, 20:40

یعنی بهرتین ایده موجود در دنیا

msgcpp
03-08-2014, 21:55
بیشتر از 60 فرم رو مانیتورهای عادی نمیتونن نشون بدن (با فرکانس 60 هرتز کار میکنن)
همون 60 فریم هم بیشتر بشه چشم انسان تشخیص نمیده.
با 300 تومن هم میشه کارت گرافیک خوبی داشت که با 60 فریم این بازی رو راحت اجرا کنه.

smohsen
03-08-2014, 22:12
بیشتر از 60 فرم رو مانیتورهای عادی نمیتونن نشون بدن (با فرکانس 60 هرتز کار میکنن)
همون 60 فریم هم بیشتر بشه چشم انسان تشخیص نمیده.
با 300 تومن هم میشه کارت گرافیک خوبی داشت که با 60 فریم این بازی رو راحت اجرا کنه.
من حداقل فریمی که می نویسه 90 هستش
البته با تنظیم گرافیک پایین

msgcpp
03-08-2014, 22:33
من حداقل فریمی که می نویسه 90 هستش
البته با تنظیم گرافیک پایین

کارت گرافیک اگه حتی 120 فریم یا بالاتر هم فریم بده مانیتور با نرخ 60 هرتز نمایش میده، در واقع نصف فریم ها از دست میرن، مگر اینکه مانیتور حرفه ای یا گرون قیمتی داشته باشید که از 120 هرتز یا بالاتر پشتیبانی کنه

Dark_Priest
04-08-2014, 08:50
مال من گرافیک تا آخر هست و FPS 119 هست :n06:

daniel'
04-08-2014, 12:42
عاغا یه دست co-op vs ai intro زدم روحم شاد شد یادم گرامی :n08:یاد اون اوایلی که شروع کرده بودم بازی لول رو افتادم وای چه دورانی بود ولی در نهایت IP نداد بیوجدان.:n15:

Padesha2
04-08-2014, 13:31
سلام دوستان عزیز خسته نباشید ...

:n02:میگن سلام گرگ بی طمع نیست ... حالا شده قضیه ما . (شوخی) خب، دوستان عزیز بی پرده بدون تبلیغ یک مکان برای مشاهده آمار و ارقام بازیکنان League of Legends رو تدارک دیدیم خوشحال میشیم یه سر بزنید:

GamersWay
برای ورود کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسیر گیمرها | Lol Armory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pancha73
04-08-2014, 14:20
به نظر من ashe خیلی هم خوبه و اصلا چمپ آشغالی نیست هر کی اینو میگه بازی باهاشو بلد نیست، دیگه هم ادامه ندین چون نظر من همینه شما ها هم نظرتونو واسه خودتون داشته باشین

Silence Hunter
04-08-2014, 15:44
به نظر من ashe خیلی هم خوبه و اصلا چمپ آشغالی نیست هر کی اینو میگه بازی باهاشو بلد نیست، دیگه هم ادامه ندین چون نظر من همینه شما ها هم نظرتونو واسه خودتون داشته باشین
دوست داری یک بحثی بکنی نه؟ آخی حوصله اش سر رفته در ضمن خودت داری بحثو شروع میکنی نه ما

Fiddle
04-08-2014, 16:20
اصن این Gold 3 نفرین شدس :n28:
به gold 3 که میرسم همش نوبا میان:n14: pff

به red که میرسم میخوام بزنم میبینم طرف تاور تاپ رو انداخته :|
میدرمونم شده 0/3 :(
گنک ام که میخوای بکنی 2 هیت میکنن ات...:n15:

GL & HF
04-08-2014, 18:08
جدیدا مد شده همه رنگار رو بنم میکنن . به بارو میگم چرا بنش کردی میگه He is OP میگم خب من الان میخواستم پیکش منکم میگه sry didint know . میگم خب یابو از رو summoner name هم میتونی تشخیص بدی میخوام رنگار پیک کنم میگه Nope you're name is Worst Rengar IR , the noob rengar from the Ireland :n08: میگم ok بعد میره از سایت مچ هیستری رو اینارو میبینه میاد میگه omg sry bro take other champ and show us you're skill اجب گوشفندایی هستن این خارجیا:n02:

Fiddle
04-08-2014, 19:11
با این تایم اوت چه کار کنم دو روزه اینجوریه نتم

emproor
04-08-2014, 19:33
این خارجیا از گوسفندم گوسفند ترن من جانگلم با xin برای گنگ نیاز به red دارم این jinx تو بوت 100 تا پینگ میده red رو نزن من منیخوامش =_=
اخرش بازی رو با هزار بدبختی 4به 5 بردیم با afk از هموطنان خودمون iran0098 که کاتا بودش :n09:
برداشته میگه این xin رو دیپورت کنید میگم چرا میگه چون نذاشتی تو جنگل فارم کنم =__=

conficker
04-08-2014, 19:48
سلام
بعد 11 ماه بازی رو آپدیت کردم!!!:n02:
اگه خواستید منم اد کنید:n01:
eu nordic & east : alidragon

Padesha2
04-08-2014, 20:03
سلام
بیشتر ایرانی ها داخل سرور EU West بازی می کنند .
اسم تو سرور
EU West : SaeeDKing

GamersWay
برای ورود کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسیر گیمرها | Lol Armory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Silence Hunter
04-08-2014, 20:22
با این تایم اوت چه کار کنم دو روزه اینجوریه نتم

این آی پی کجاست ازش پینگ گرفتی؟
کلا میرین رنکد اول جنگل و ساپورت پیک کنید فقط گفتم جهت اطلاع :دی

Fiddle
04-08-2014, 21:53
ای خدا
برونز اینجوری که گولد ها هستن نیستن بخدا :(((((((
طرف xin میگیره میگه top اولین آیتمی که میگیره boot عه بازم پیش خودم میگم عیب نداره لابد با boot حال میکنه 4 تا mana potion هم میگیره سریع afk میکنم میرم سریع op.gg مشخصاتشو ببینم که این چرا این آیتما رو گرفته
میبینم طرف گولد 4 عه
میگم گولد 4 عه خوبه بازیش حتما
واقعا وقتی blue رو زدم و رسیدم به red جدا این rengar که top بود شده بود 2/0
طرف دید top نمیتونه رفت mid اونجا هم چنتا feed داد رفت bot اونجا یه کیل گرفت ولی بازم feed داد بعد اومده داره فارم جانگل منو میزنه خلاصه بازی همه رو به گند کشید بعد گفت gg noobs و leave داد
ما هم یکم تحمل کردیم دیدیم(( این میدرمونم فقط پرو عه ولی تو فلیم کردن ... هیچی یعنی هیچ امیدی به هیچ کس نداشتم :((((((((((((((((((((((
...
کی از دست اینا راحت میشیم:n28:
اکانت هیچ کس رو boost نکنین بزارین در اون سطحی که هستند بموننذ که اینجوری نرینن به بازی ما:n14::sad:
---------------------------------------------------------
دیگه از هرچی moba حالم به هم میخوره اهههه:n21:

GL & HF
04-08-2014, 23:39
من نمیدونم این Team builder هم با mmr هست یا چی اما من هر موقع جوین میدم با diamond میفتم امروز جلوم vayne افتاد diamond 1 زد همون اول بازی 5 تا کیل ازم گرفت به تیم گفتم عمرا دیگه من نمیتونم تو این بازی قوی شم از اوجایی که ما هم diamond داشتیم تو تیم کمک کردن یکم. فول تانکی بستم بازی رو هم به خاطر من بردیم. همیشه نمیشه تو بازی قوی شد ولی تجربه نشون داده فیدر شدی فول تانک کن خیلی موثر هست تو بازی

v.mohammad
05-08-2014, 00:00
آقا شما مطمئن هستید FPS لگ و AFK ربطی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
من فکر کنم FPS به اینترنتم بستگی داره ها

pharm
05-08-2014, 00:13
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااای
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااای
master yi شده بودم hp پر لول 5 تیم مقابل leblanc داشت با hp پر دقیق لول 5 ---- داشتم از مید دفاع میکردم پشت تورت بودم یه شبرجه رفت 1300 دمیج داد در جا مردم در جا مردم در جا مردم با magic restist 47 ... ابیلیتی پاور هم یادم نیست بین 100 تا 150 بود میدمون هم فقط یک بار فید داده بود
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااای
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااای

emproor
05-08-2014, 01:10
الان شما چطوری بازی میکنید ؟؟ من لگ دارم خفن خفن delay 30 ثانیه ای

GL & HF
05-08-2014, 01:27
این یشرفها ببینید چیا راجب مسلمونا میسازن...:n27::n15:

Aryan007
05-08-2014, 01:38
دوستان من تازه می خوام LOL رو شروع کنم و هیچی ازش نمی دونم.

باید چه چیز هایی رو دانلود کنم و کجا باید ثبت نام کرد؟

سرور خوب که بازیکنای ایرانی و پینگ پایین داشته باشه هست؟

toxic_devilcs
05-08-2014, 10:49
امروز در مورخه 14 تیر 1393 بعد از گذراندن مراحل آزمایشی اولین نسخه Lol Armory ورژن 1.0 برای شما گیمرهای عزیز بروی سایت مسیر گیمرها قرار گرفت و با امکانات اولیه ای چون :

- مشاهده آمار بازی زنده هر بازیکن
- آمار و ارقام بازی های اخیر هر بازیکن

- آمار Ranking هر بازیکن از قبیل Win و Lose در Solo Ranked Mode
- مشاهده Champion Free Rotation (قهرمان های آزاد دوره ای)
- و ...
آمار و ارقام ما از طریق خود سایت RiotGames بروز رسانی و پشتیبانی می شود . تلاش ما فقط برای راحتی شماست. منتظر آپدیت های جدید ما باشید ...
با تشکر مدیریت "مسیر گیمرها"

Apollo
05-08-2014, 11:10

اول اینکه من Dota2 رو بهت پیشنهاد میکنم.
بعد اینکه اصلا فکر سرور EUNE رو نکن و برو EU West
بهترین کار اینکه بری از یک گیم نت بازیشو بگیری یا یک دوست یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
محل ثبت نام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fiddle
05-08-2014, 11:15

خودت رو بدبخت نکن
مثله من بهش معتاد میشی
زندگیت نابود میشه
بیخیاله LoL شو

pancha73
05-08-2014, 11:41
واسه من امروز چند مگی آپدیت شد :n04:
---------------------

دوست داری یک بحثی بکنی نه؟ آخی حوصله اش سر رفته در ضمن خودت داری بحثو شروع میکنی نه ما
گفتم که تمومش کن اما تو داری ادامه میدی من فقط نظرمو گفتم،تازه بحث رو شما شروع کردین نه من،گفتن 1 نظر فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه که اینقدر داری چیز میشی،حالا نظر شما با نظر من 180 درجه فرق داره که داره نظر هرکی حداقل واسه خودش قابل احترامه پس دیگه ادامه نده

منم پینگم بالاست این چند روز :n14:

ای خدا
برونز اینجوری که گولد ها هستن نیستن بخدا :(((((((
طرف xin میگیره میگه top اولین آیتمی که میگیره boot عه بازم پیش خودم میگم عیب نداره لابد با boot حال میکنه 4 تا mana potion هم میگیره سریع afk میکنم میرم سریع op.gg مشخصاتشو ببینم که این چرا این آیتما رو گرفته
میبینم طرف گولد 4 عه
میگم گولد 4 عه خوبه بازیش حتما
واقعا وقتی blue رو زدم و رسیدم به red جدا این rengar که top بود شده بود 2/0
طرف دید top نمیتونه رفت mid اونجا هم چنتا feed داد رفت bot اونجا یه کیل گرفت ولی بازم feed داد بعد اومده داره فارم جانگل منو میزنه خلاصه بازی همه رو به گند کشید بعد گفت gg noobs و leave داد
ما هم یکم تحمل کردیم دیدیم(( این میدرمونم فقط پرو عه ولی تو فلیم کردن ... هیچی یعنی هیچ امیدی به هیچ کس نداشتم :((((((((((((((((((((((
...
کی از دست اینا راحت میشیم:n28:
اکانت هیچ کس رو boost نکنین بزارین در اون سطحی که هستند بموننذ که اینجوری نرینن به بازی ما:n14::sad:
---------------------------------------------------------
دیگه از هرچی moba حالم به هم میخوره اهههه:n21:
همه که مثله منو تو با زحمت خودشون gold نیومدن که :n02:(نکته انحرافی داشت اگه گفتین:n02:) boost شدن boost

من نمیدونم این Team builder هم با mmr هست یا چی اما من هر موقع جوین میدم با diamond میفتم امروز جلوم vayne افتاد diamond 1 زد همون اول بازی 5 تا کیل ازم گرفت به تیم گفتم عمرا دیگه من نمیتونم تو این بازی قوی شم از اوجایی که ما هم diamond داشتیم تو تیم کمک کردن یکم. فول تانکی بستم بازی رو هم به خاطر من بردیم. همیشه نمیشه تو بازی قوی شد ولی تجربه نشون داده فیدر شدی فول تانک کن خیلی موثر هست تو بازی
مطمئنم rengar نداشتی وگرنه جرتش میدادی :n02:

v.mohammad
05-08-2014, 12:05
خبر خوش برای هواداران داریوش شاه ناکسس تو بازی

اسکین بسکتبالی داریوش بزودی میاد
تمام انیمیشن و صحبت هاش هم تغییر کرده
بجای تبر تیر بسکتبال دستشه
و وقتی uilti می زنه با توپ بسکتبال میاد روی سر یارو
وقتی هم که راه میره با توپ بسکتبال رو رو زمین میزنه و میره
قیمتشم خیلی زیاده حدود 1850 RP
گفته بودم دیگه نوبت داریوشه اسکین براش بیاد (بعدی هم احتمالا Kha'Zix )

داریوش = Darius

pancha73
05-08-2014, 12:18
ایولا، عکسی از اسکینش نداری بذاری؟ :n16:

Padesha2
05-08-2014, 12:52
امروز در مورخه 14 تیر 1393 بعد از گذراندن مراحل آزمایشی اولین نسخه Lol Armory ورژن 1.0 برای شما گیمرهای عزیز بروی سایت مسیر گیمرها قرار گرفت و با امکانات اولیه ای چون :

- و ...
آمار و ارقام ما از طریق خود سایت RiotGames بروز رسانی و پشتیبانی می شود . تلاش ما فقط برای راحتی شماست. منتظر آپدیت های جدید ما باشید ...

mnime
05-08-2014, 13:30
دوستان سایت جدیدمون رسما کارش رو آغاز کرد. پیشنهاد می کنم هرچه سریعتر تیم پیدا کنید چون قراره با همکاری سایت iranpgc یک دوره مسابقات رسمی LoL در ایران برگزار بشه.
با پر کردن پروفایل خودتون میتونید شانس پیدا کردن تیم رو بالا ببرید.
در صورت تمایل هم بعد از استفاده از سایت، یک نظر در مورد تجربه تون به ما بگید و بزرگترین مشکل سایت رو انتخاب کنید از توی گزینه ها و بگید چه مشکلاتی داشتید با سایت.

GL & HF
05-08-2014, 14:18
آقا منم نظرمو بگم درسنه adc باز نیستم اما وقتی رنگار پیک مینکنم خیلی دوس دارم یه ashe تو بازی باشه:n10: قشنگ میشه نونو آبم تو بازی:n08:

v.mohammad
05-08-2014, 14:57
خبر خوش برای هواداران داریوش شاه ناکسس تو بازی

اسکین بسکتبالی **Darius Dunkmaster**داریوش بزودی میاد
تمام انیمیشن و صحبت هاش هم تغییر کرده
بجای تبر تیر بسکتبال دستشه
و وقتی uilti می زنه با توپ بسکتبال میاد روی سر یارو
وقتی هم که راه میره با توپ بسکتبال رو رو زمین میزنه و میره
قیمتشم خیلی زیاده حدود 1820 RP
گفته بودم دیگه نوبت داریوشه اسکین براش بیاد (بعدی هم احتمالا Kha'Zix )

داریوش = Darius

عکس های از
Darius Dunkmaster

shervin legend
05-08-2014, 14:59
مثل اینکه باز قاط زد این نت ...

Life Watcher
05-08-2014, 15:23
این چرا رو کلاینت گیر کرده؟:n13:

namx
05-08-2014, 16:03
یه اپدیت چند مگیه جدیده .. بذارید بمونه رو حالت گیر کردن خودش دانلود میکنه .

alone_son
06-08-2014, 02:52
آقا من میخواستم Ashe بگیرم اما یه سری از این حرف های دوستان را دیدم الان دو دل شدم نمی دونم چیکاز باید بکنم بخرمش یا نه میترسم چمپ بی خودی باشه و بازیاما باهاش ببازم

Ashe جزو ADC های Utility هست، یعنی در واقع بیشتر از اینکه Spell هاش کمک کنه در Team Fight ها، بیشتر به پیش بردن کار تیم کمک می کنه تا زنده موندن خودش و کشتن Champ های حریف. شما بیشتر ADC های محبوب رو که نگاه کنی 1 یا 2 تا Spell دارن که بتونن راحت فرار کنن و این Spell ها نباید شامل Ulti باشه که CD زیادی داره، از طرف دیگه Champ های جدید که اومدن بیشترشون Dash های با CD پایین دارن، بنابراین به راحتی میتونن برسن به Ashe و از این لحاظ دیگه Ashe اون قابلیت Kite کردن رو نداره مثل قبل. مشکل دیگه هم Damage هست، در حال حاضر Early Game بسیار بسیار ضعیفه Ashe، در Team Fight ها هم همونطور که گفتم نقش Utility داره و میتونه با Ulti کمک کنه به تیم اما در مقابل بقیه ADC های محبوب الان کم میاره شدید.
اگه بخوای براش Crit ببندی که خب چرا Ashe وقتی Tristana یا Draven هستن. اگه بخوای Attack Speed ببندی که خب کی میتونه جلوی Jinx یا Vayne وایسه؟ و همونطور که گفتم چون Dash نداره، از طرف دیگه فرار کردن از دستش هم آسونه.
اما Ashe بد نیست! ولی من باشم بیشتر به Pick حریف نگاه می کنم، اما Ashe کمتر کسی رو Counter می کنه.

داداش میشه به صورت ساده تر بگی !!! الان اینایی که گفتی یعنی ashe خیلی بده؟؟

آقا شما مطمئن هستید FPS لگ و AFK ربطی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
من فکر کنم FPS به اینترنتم بستگی داره ها
داداش منم FPS ام همیشه پایینه و فک کنم به خاطر همین باشه که پینگم همیشه بالاست حالا شما اگه راه حلی پیدا کردی به منم بگو ممنون میشم

آقا منم نظرمو بگم درسنه adc باز نیستم اما وقتی رنگار پیک مینکنم خیلی دوس دارم یه ashe تو بازی باشه:n10: قشنگ میشه نونو آبم تو بازی:n08:
یعنی Ashe اینقدر ضعیفه که رنگار میتونه بزنتش؟؟؟

دوستان اگه واقعا ashe اینقدر ضعیفه که رنگار میکشتش بگید که من نخرمش
:n16:

Silence Hunter
06-08-2014, 04:27
آقا من میخواستم Ashe بگیرم اما یه سری از این حرف های دوستان را دیدم الان دو دل شدم نمی دونم چیکاز باید بکنم بخرمش یا نه میترسم چمپ بی خودی باشه و بازیاما باهاش ببازم

داداش منم FPS ام همیشه پایینه و فک کنم به خاطر همین باشه که پینگم همیشه بالاست حالا شما اگه راه حلی پیدا کردی به منم بگو ممنون میشم

این که الان Free اه چرا الکی بحث راه میندازین؟

Silence Hunter
06-08-2014, 04:28
این که الان Free اه دادا چرا الکی دوست دارین بحث بکنید؟

GL & HF
06-08-2014, 05:25
رنگار تمام adc هارو میترکونه که توش شکی نیست اما دیگه ashe نوبره:n02: نه میتونه فرار کنه نه چیزی root میکنی میزنی صدا قابلمه میده:n08:

Silence Hunter
06-08-2014, 05:33
رنگار تمام adc هارو میترکونه که توش شکی نیست اما دیگه ashe نوبره:n02: نه میتونه فرار کنه نه چیزی root میکنی میزنی صدا قابلمه میده:n08:بابا تو چرا جواب اینارو میدی در قدرت رنگار شکی نیست اینا دنبال یک چیزی می گردن بحث بکنن 300 400 صفحه تاپیک بره جلو وگرنه الان Ashe Free اِه کاملا معلومه دنبال سوژه می گردن

mnime
06-08-2014, 07:25

خب شما کدوم قسمت رو متوجه نشدی؟ تقریبا همه چیز فارسی بود، Dash رو نگفتم که اونم شامل Spell هایی میشه که یه حرکت سریع رو به جلو می کنه، مثل Lucian با E یا Renekton با E یا Graves با E که همه اینا واسه فرار کردن خوبه. Kite هم یعنی اینکه یک حریف که Melee هست رو بتونی همینجوری بزنی و در بری بدون اینکه ازش بخوری، یعنی یه Attack میدی باز میری عقب دوباره یه Attack میدی باز فرار می کنی، با Slow هم این کار خیلی ساده تر میشه. دیگه نمیدونم بقیه قسمت هارو از این ساده تر نمیشه توضیح داد.

s-arash
06-08-2014, 07:34
انقدر ملت سر ult اه darius گفتن michael jordan و dunk از آخرش riot یه اسکین داد بیرون براش :n01:

Silence Hunter
06-08-2014, 07:39

دادا چرا دوست داری سر یک موضوع الکی بحث بکنی در ضمن الان Ashe Free اِه خواستی باش برو خوب هر هفته فریه بخاطره اینه ما بهش میگیم نوب چمپ

daniel'
06-08-2014, 07:51
ashe هی 450 تا IP گرفتیمون داداش:n23:الان گمونم free هستش از من میشنوین یه jungle هم باهاش برین اگه jungling تون خوبه خیلی باحالو قویه منتها باید حواستون به جانگلر دشمن باشه.passive اش اخرشه:n09:راحت باز رو carry میکنین.

coolan82
06-08-2014, 07:59
امروز champ جديد مياد ؟

Ali-ss
06-08-2014, 09:03

خوب همه رو سر کار گذاشتیا !:n08:
یه مدت نبودی نیم شناسنت!:n02:

بابا ملت سر کارین!

GL & HF
06-08-2014, 13:50
ترول جماعت که شاخ و دم ندارن:n08:

alone_son
06-08-2014, 15:12
:n16: این که الان Free اه چرا الکی بحث راه میندازین؟

این که الان Free اه دادا چرا الکی دوست دارین بحث بکنید؟

بابا تو چرا جواب اینارو میدی در قدرت رنگار شکی نیست اینا دنبال یک چیزی می گردن بحث بکنن 300 400 صفحه تاپیک بره جلو وگرنه الان Ashe Free اِه کاملا معلومه دنبال سوژه می گردن

دادا چرا دوست داری سر یک موضوع الکی بحث بکنی در ضمن الان Ashe Free اِه خواستی باش برو خوب هر هفته فریه بخاطره اینه ما بهش میگیم نوب چمپ
چه خبرته داداش؟؟؟ من یه پست دادم چهار بار ریپلی کردی چرا الکی بحث میکنی!!! مگه من به کسی توهین کردم یا چمپی را زیر سوال بردم فقط نظر دوستان را راجب به ashe پرسیدم

اینا دنبال یک چیزی می گردن بحث بکنن 300 400 صفحه تاپیک بره جلو
اینجور که شما پست میدی 300 400 تا که هیچی اگه قراره برا هر پستی بیای 4 تا ریپلی بدی قبل اینکه یارو جوابتا بده فک کنم در عرض یک ماه بتونی خودتو ناظر فروم کنی:n05: به هر حال موفق باشی امیدوارم زودتر ناظر بشی:n16:

خب شما کدوم قسمت رو متوجه نشدی؟ تقریبا همه چیز فارسی بود، Dash رو نگفتم که اونم شامل Spell هایی میشه که یه حرکت سریع رو به جلو می کنه، مثل Lucian با E یا Renekton با E یا Graves با E که همه اینا واسه فرار کردن خوبه. Kite هم یعنی اینکه یک حریف که Melee هست رو بتونی همینجوری بزنی و در بری بدون اینکه ازش بخوری، یعنی یه Attack میدی باز میری عقب دوباره یه Attack میدی باز فرار می کنی، با Slow هم این کار خیلی ساده تر میشه. دیگه نمیدونم بقیه قسمت هارو از این ساده تر نمیشه توضیح داد.
ایول داش اینا را نمیدونستم بازم به تو که یه چیزی یادمون دادی ولی حالا ashe که level فرار کردن نداره میتونه یه فلش بگیره و با اون فرار کنه دیگه کاری که نداره
عرض به خدمت دوستان که میگنند الان free هستش نمی خواستم باهاش بازی کنم چون می ترسیدم ببازم اما فعلا میرم باهاش یه co op میزنم ببینم چه طوره

رنگار تمام adc هارو میترکونه که توش شکی نیست اما دیگه ashe نوبره:n02: نه میتونه فرار کنه نه چیزی root میکنی میزنی صدا قابلمه میده:n08:
مطمئنی راحت میترکونه؟؟ فکر نه کنم رسیدن به یه adc کار خیلی راحتی باشه ها:n05:

در ضمن یه ضرب المثل قدیمی داریم که میگه سوال پرسیدن ترول نیست بلکه سوال نپرسسیدن تروله:n12:

mnime
06-08-2014, 16:33
ایول داش اینا را نمیدونستم بازم به تو که یه چیزی یادمون دادی ولی حالا ashe که level فرار کردن نداره میتونه یه فلش بگیره و با اون فرار کنه دیگه کاری که نداره

آره ولی Flash خیلی Cooldown بالایی داره و واسه موقعیت های خیلی ناجور ازش استفاده می کنن، فرض کن یه بار Flash کردی Team Fight تموم شد بعد از 2 یا 3 دقیقه دوباره Gank شدی یا Team Fight دیگه ای شروع شد، دیگه Flash نداری. ولی اگه Champ خودش Dash یا Jump داشته باشه به خاطر Cooldown پایین تر Spell ها میتونه بهتر فرار کنه. کار ADC هم کتک خوردن نیست باید فرار کنه و از دور بزنه.
Lucian ، Tristana ، Cait ، Corki ، Ezreal و Graves از جمله ADC هایی هستن که حداقل یه فرم از فرار کردن رو دارن که فرار کردن اینجوری معروفه به Disengage کردن. باقی ADC ها به خاطر نداشتن این قابلیت باید یه قابلیت دیگه ای رو خیلی خوب داشته باشن که قویشون کنه، مثل Jinx که CC داره و Attack Speed فوق العاده بالا یا Vayne که Movement Speed بالا داره و میتونه یه لحظه غیب بشه که خیلی مهمه، اینا باعث میشه ضعف های دیگه شون پوشیده بشه.
اما Ashe از لحاظ فرار کردن که ضعف داره و از نظر Damage هم بقیه ADC ها ازش قوی ترن، واسه همین خیلی مطمئن نیست.

Silence Hunter
06-08-2014, 17:14
چه خبرته داداش؟؟؟ من یه پست دادم چهار بار ریپلی کردی چرا الکی بحث میکنی!!! مگه من به کسی توهین کردم یا چمپی را زیر سوال بردم فقط نظر دوستان را راجب به ashe پرسیدم

نه داداش من غلط بکنم :n01: نمی دونم چرا دیشب من هر چی پست می دادم می نوشت مدیر باید تایید بکنه بعد من فکر کردم اونا دیگه ارسال نمیشه نمی دونستم همشون با هم دیگه میان معذرت اگه بد گفتم

kamron_devil
06-08-2014, 18:52
اقا اکانت من روی آمریکا بن شده برای 7 8 روز آینده. البته فکر کنم 2 هفته ای هست بن شده. اگر کسی روی اروپا یا آمریکا اکانت لول 30 داره و بازی نمی کنه. یک پیغام خصوصی بزنه بده بازی کنیم. من تو اروپا یک 14 دارم ولی حال ندارم آپش کنم

s-arash
06-08-2014, 20:21
صحنه را دیدم
در حال حاضر دارم استریم HotshotGG رو می بینم ، Chat Restricted (به قول ایرانی ها بن از چت) شده :n09:
Hotshot با ماست عزیزان ، اگر Flamer هستید و Chat Restricted شدید نگران نباشید ، Hotshot در کنار ماست :n18:

pharm
06-08-2014, 20:39
کسایی که east هستن میتونن اینجا ID بزارن ادد کنیم؟ یکم بازی کنیم
لیست دوستام همشون لهستانی سگن

Fiddle
06-08-2014, 20:41
منو کچل کردن اینا
یک هفته پیش 300 تا بود به 250 تا رسید یهو الان شد 548 تا...

pharm
06-08-2014, 20:50
آره ولی Flash خیلی Cooldown بالایی داره و واسه موقعیت های خیلی ناجور ازش استفاده می کنن، فرض کن یه بار Flash کردی Team Fight تموم شد بعد از 2 یا 3 دقیقه دوباره Gank شدی یا Team Fight دیگه ای شروع شد، دیگه Flash نداری. ولی اگه Champ خودش Dash یا Jump داشته باشه به خاطر Cooldown پایین تر Spell ها میتونه بهتر فرار کنه. کار ADC هم کتک خوردن نیست باید فرار کنه و از دور بزنه.
Lucian ، Tristana ، Cait ، Corki ، Ezreal و Graves از جمله ADC هایی هستن که حداقل یه فرم از فرار کردن رو دارن که فرار کردن اینجوری معروفه به Disengage کردن. باقی ADC ها به خاطر نداشتن این قابلیت باید یه قابلیت دیگه ای رو خیلی خوب داشته باشن که قویشون کنه، مثل Jinx که CC داره و Attack Speed فوق العاده بالا یا Vayne که Movement Speed بالا داره و میتونه یه لحظه غیب بشه که خیلی مهمه، اینا باعث میشه ضعف های دیگه شون پوشیده بشه.
اما Ashe از لحاظ فرار کردن که ضعف داره و از نظر Damage هم بقیه ADC ها ازش قوی ترن، واسه همین خیلی مطمئن نیست.

jinx وقتی میکشه 175 درصد سرعت(وایییییییییییییییییی یییییییی) میگیره اونقت vayne کاره خوبش movement speed هست؟به نظرم باید سریعا jinx نووب رو نرف کنن که خیلی OP بعد اتک اسپیدش واییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ی این برد اون ابیلیتی که CC میکنه هم خیلی زیاده ulti ش هم 25 درصد جون از دست رفتشو به علاوه مقدار زیادی دمیج به دشمن وارد میکنه
که 25 درصد باید کمر بشه سرعت 175 درصد هم خیلی خیلی باید بیاد پایین
هر خری میگیره باهاش 20 تا میکشه (کمی اغراق ولی lane رو در برابر هر کسی میبره اگه فقط یکم بلد باشه) چیه این master yi هم بهش نمیرسه تو سرعت 175 درصد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vayne از لحاظ true damage فوق العاده است که اونو از بقیه ی ADC ها متمایز میکنه

pancha73
06-08-2014, 21:33
منو کچل کردن اینا
یک هفته پیش 300 تا بود به 250 تا رسید یهو الان شد 548 تا...

دادا ش به supp حتما بگو، خدا بهت صبر بده :n14:

---------------------
ashe the queen of Freljord :n10:

Fiddle
06-08-2014, 21:48
دادا ش به supp حتما بگو، خدا بهت صبر بده :n14:

---------------------
ashe the queen of Freljord :n10:

چی بگم به ساپورت :n14:
چرا اینا منو علکی ریپورت میدن ای بابا دیونه شدم...

corki هم true dmg داره ها 10%
یعنی اگه یه crit عه 1000 تایی بزنه 100 تاش true دمیج میشه :|

Accursed Prince
06-08-2014, 22:01

در مورد Draven نظری ندارین ؟

Fiddle
06-08-2014, 22:15
در مورد Draven نظری ندارین ؟
Draven نه
Draaaaaaaaaaaaaaaaaaven :15:

v.mohammad
06-08-2014, 22:35

عشق من Draven چی ؟ :n24::n13: لامصب خوووووف ADC کافی یه دست باهاش بری Rank یا PvP فقط 5 نفر میاد Bot رو تو فوکوس میکنن تا تورو بکشن !!!:n14::n28: مثل سگ ازش می ترسن :n04::n05::n26::n09:
حالا شاید لول فرار درست و حسابی نداره (البته خوب به داداش رفته) (( موضوع خونوادگی وارد این بحث نشیم:n09::n09:)) ولی همون با همون دویدنش و اسلو کردنش دیگه به این راحتی ها دستت بهش نمیرسه :n25:
کافیه براش یک ایتم کریتی کال (یا دوتا) بخری با لول 1 یه طوری بونسش رو میرنه تو سرت مثه Ulti داداشش (داریوش) از وسط نصفت میکنه:n08: :n04::n04::n04: :n25::n24:
دیگه چه برسه به اینه با دوتا بونش بزنه تو سرت !!:n20::n05:

تو رنک ورش دار یهو همو مینیونا و چمپینا " تعظیم جناب سلطان Draven وارد میشود :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42:

GL & HF
06-08-2014, 23:32
چی بگم به ساپورت :n14:
چرا اینا منو علکی ریپورت میدن ای بابا دیونه شدم...

corki هم true dmg داره ها 10%
یعنی اگه یه crit عه 1000 تایی بزنه 100 تاش true دمیج میشه :|
بگو اشتباه میکنید و درخاست تجدید نظر کن من چت بن بودم تیکت زدم درست کردن تحدید کن بگو دیگه خسته شدم و بازی رو ول میکنم اگه رسیدگی نکنید به این سیستمه مسخره:n16:

Silence Hunter
06-08-2014, 23:36
عشق من Draven چی ؟ :n24::n13: لامصب خوووووف ADC کافی یه دست باهاش بری Rank یا PvP فقط 5 نفر میاد Bot رو تو فوکوس میکنن تا تورو بکشن !!!:n14::n28: مثل سگ ازش می ترسن :n04::n05::n26::n09:
حالا شاید لول فرار درست و حسابی نداره (البته خوب به داداش رفته) (( موضوع خونوادگی وارد این بحث نشیم:n09::n09:)) ولی همون با همون دویدنش و اسلو کردنش دیگه به این راحتی ها دستت بهش نمیرسه :n25:
کافیه براش یک ایتم کریتی کال (یا دوتا) بخری با لول 1 یه طوری بونسش رو میرنه تو سرت مثه Ulti داداشش (داریوش) از وسط نصفت میکنه:n08: :n04::n04::n04: :n25::n24:
دیگه چه برسه به اینه با دوتا بونش بزنه تو سرت !!:n20::n05:

تو رنک ورش دار یهو همو مینیونا و چمپینا " تعظیم جناب سلطان Draven وارد میشود :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42:
حالت خوبه؟ آخه لامصب این چیه نوشتی ؟؟؟ هر چی می خونمش نمی فهمم

Fusi0n
06-08-2014, 23:51
واقعا Draven سلطان ADC :n02 :
Welcome to Draven
ترول ته فاز باهاش یعنی تیم تا اخر میر.. تو اعصابش همه جوره
S3 فقط ADC Draven پیک میکردم :n12: هنوز چیزی کم نداره

راستی من اخر این GL & HF نفهمیدم چی مفهوم یکی عشق رنگار این اسم یوزرش :n02:

Fiddle
07-08-2014, 00:38
بگو اشتباه میکنید و درخاست تجدید نظر کن من چت بن بودم تیکت زدم درست کردن تحدید کن بگو دیگه خسته شدم و بازی رو ول میکنم اگه رسیدگی نکنید به این سیستمه مسخره:n16:

خب اینا رو که میدونم انگلیسیش چی میشه:|||||||||||||||
-------------------------------------------------------------------------------
میشه یه جوری از ساپورت refund token گرفت (3 تا token ام رو بیخودی وقتی newb بودم از دست دادم )

GL & HF
07-08-2014, 01:36
خب اینا رو که میدونم انگلیسیش چی میشه:|||||||||||||||
-------------------------------------------------------------------------------
میشه یه جوری از ساپورت refund token گرفت (3 تا token ام رو بیخودی وقتی newb بودم از دست دادم )
yo riot i have one flock for you about this chat banning system
im chat ban for 500 games and this is so silly im asking to you about fix this system and clean my account ori will really leave this game ican't playing 500 games with limited chat cause of bad guys spurious reports . so this is obvious i never don't flame or blame any one in game i hope u belive me thank you for reading i hope u do a job for this system and fixed my account bye
دوستان اگه چیزی کموکثره اظافه کنن :n16:

Silence Hunter
07-08-2014, 02:42
سعی کنید الکی تو بازی اسپم نکنید زیاد زر نزنید بگین این نوبه ریپورتش بکنین و یا فحاشی بکنین چون خودتون ضرر می کنید نه اون چون ریوت هیچ قانونی در مورد ریپورت کردن فیدر نداره تنها راهش اینه برین تو Base بمونین و هیچی نگین تا زودتر بازی تموم بشه
منم یک بار این اخطار داد بم دقیقا بازی قبلیش بهشون حرف زدم :n02: یک چندتا چیز گفتم و ... بعد از بازی این اخطار اومد رو صفحه ام دیگه از اون به بعد حرف الکی اسپم نمی کنم چون اسپم کردنم ریپورت داره
حالا مگه شما چی کردین که 500 گیم بن شدین؟ ببینی الان چیا گفتی یکی از دوستام اینطوری بن شد بعد نمی تونست بیشتر از 3 اسپم بکنه تو هر بازی

Welcome to Draven

باو تو هنوز نمی دونی اون چی میگه بعد رفتی طرفدارش شدی میگه:
Welcome to the League of Draven
اصلا معنی نداشت این حرفت به دریوان خوش امدید؟

Fiddle
07-08-2014, 10:13
yo riot i have one flock for you about this chat banning system
im chat ban for 500 games and this is so silly im asking to you about fix this system and clean my account ori will really leave this game ican't playing 500 games with limited chat cause of bad guys spurious reports . so this is obvious i never don't flame or blame any one in game i hope u belive me thank you for reading i hope u do a job for this system and fixed my account bye
دوستان اگه چیزی کموکثره اظافه کنن :n16:
دمت گرم داش:n16:
میشه واسه refund token هم بنویسی شدیدا به 1 refund token نیاز دارم ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سعی کنید الکی تو بازی اسپم نکنید زیاد زر نزنید بگین این نوبه ریپورتش بکنین و یا فحاشی بکنین چون خودتون ضرر می کنید نه اون چون ریوت هیچ قانونی در مورد ریپورت کردن فیدر نداره تنها راهش اینه برین تو Base بمونین و هیچی نگین تا زودتر بازی تموم بشه
منم یک بار این اخطار داد بم دقیقا بازی قبلیش زر زده بودم :n02: یک چندتا چیز گفتم زر زدم دیگه و ... بعد از بازی این اخطار اومد رو صفحه ام دیگه از اون به بعد زر الکی اسپم نمی کنم چون اسپم کردنم ریپورت داره
حالا مگه شما چی کردین که 500 گیم بن شدین؟ ببینی الان چیا گفتی یکی از دوستام اینطوری بن شد بعد نمی تونست بیشتر از 3 اسپم بکنه تو هر بازی

گفته بودم gg easy :15:

pancha73
07-08-2014, 10:51
منم یک بار این اخطار داد بم دقیقا بازی قبلیش بهشون حرف زدم :n02: یک چندتا چیز گفتم و ... بعد از بازی این اخطار اومد رو صفحه ام دیگه از اون به بعد حرف الکی اسپم نمی کنم چون اسپم کردنم ریپورت داره

اقا زر نزنین چیه، ادب باش :n02:
تازه موندن تو base اصلا درست نیست چون میشی afk راه درست ترش ignore کردنه، من همیشه تو بازی ignore میکنم همرو خلاص،اعصاب و روان آدم آرامش داره :n02:

mnime
07-08-2014, 11:06
دوستان در هفتمین دوره مسابقات شرکت کنید. فقط سرور EUW و کسانی که تیم دارن.

JIGSA
07-08-2014, 11:35
دوستان عزیز در پست هاتون لطفا دقت بیشتری داشته باشین تا مجبور به حذف پست های شما نشیم.

الفاظ بد به کار نبرید، با هم دوست باشید و از بازی و فروم لذت ببرین.

با تشکر

Padesha2
07-08-2014, 11:35
مراحل آزمایشی اولین نسخه Lol Armory ورژن 1.0 برای شما گیمرهای عزیز بروی سایت مسیر گیمرها قرار گرفت و با امکانات اولیه ای چون :

- و ...

mnime
07-08-2014, 12:32
هیچ ADC توی این بازی ضعیف نیست دوستان. چرا بعضی ADC ها بیشتر Pick میشن؟ دلیلش اینه که امن تر هستن. یعنی شما قابلیت های زیادی رو میتونین با این ADC ها انجام بدین که همه ADC ها ندارن! الان مثلا محبوب ترین ADC شده Tristana. خب 1 اینکه آیتم های Attack Speed باف شدن بنابراین Damage این Champion فوق العاده بالا رفته، 2 اینکه یه Jump داره که شما باهاش احساس امنیت می کنید، هر موقع تو خطر افتادید میتونید به راحتی در برید، 3 اینکه علاوه بر همه اینا Range بالایی داره بنابراین Kite کردن باهاش خیلی راحت تره، 4 اینکه حالت Assassin دارن، شما میتونید بپرید حتی زیر Turret حریف، دشمن رو بکشید و دوباره Jump کنید بیرون و در برید. این کار بیشتر کار Assassin هاست اما Tristana این کار رو خوب انجام میده یعنی در واقع یه Engage بسیار خوب داره، یه Combo با Damage بالا، بعد هم یه Disengage عالی.
خب ADC هایی که تمام این موارد رو داشته باشن امن یا به قول معروف Safe هستن. اما خیلی از ADC ها تو یکی از این موارد ضعف شدید دارن و باعث میشه که کمتر Pick بشن.
دلیل اصلی دیگه این هست که وقتی حریف شما Tristana یا Jinx یا Vayne بر میداره شما رو مجبور می کنه که Counter Pick کنید، وگرنه دچار دردسر میشید، بنابراین Pick بعضی از Champ ها که کمتر Counter می کنن پایین میاد.
فقط اینجا بحث اینه که یه ADC برندارن که باعث باخت تیم بشه، به خاطر همین به Safe ترین Pick رو میارن، وگرنه همه ADC ها خوبن (البته Urgot رو فاکتور بگیرید :n09:)

alone_son
07-08-2014, 14:44

آقا داره درست و بی رو درباستی میگه دیگه بس که زر میزنید چت بن میشید دیگه اگه دارید میبازید هی فوش میدید به این اون اگر هم در حال بردن باشید هی میگید gg easy نمی دونم izi از این قبیل زر های نا مفید میزنید دیگه
دیدم که میگما همتونم همینجورید
من به شخصه سعی میکنم اصلا تو بازی زر نزنم شما هم سعی کنید اصلا زر نزنید و به این جمله زیبا اکتفا کنید
SHUT THE FCK OFF

Fiddle
07-08-2014, 15:07
ای خدا...
یکی نیست اینجا از ساپورت refund token گرفته باشه ؟

Silence Hunter
07-08-2014, 15:36
دمت گرم داش:n16:
میشه واسه refund token هم بنویسی شدیدا به 1 refund token نیاز دارم ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

گفته بودم gg easy :15:
دقیقا همینه داداش من خودم بار ها دیدم بخاطر همین جمله ساده گفتن ریپورت بدین و می ره توی یک بخشی از سایت LOL که اونجا کاربر هاشون رای می دن به اینکه تورو تنبیه کنن یا ببخشنت حتما رای به تنبیه کردنت دادن اینطوری بن نمیشی یا Honor هاتو میگیرن یا چت بن میشی و...

اقا زر نزنین چیه، ادب باش :n02:
تازه موندن تو base اصلا درست نیست چون میشی afk راه درست ترش ignore کردنه، من همیشه تو بازی ignore میکنم همرو خلاص،اعصاب و روان آدم آرامش داره :n02:
باشه بابا من پیشنهاد کردم تو Base بمونین تا اونا یکم ادب بشن من منظورم با هیچ شخص خاصی نبوده از گفتن جمله (زر) :n02:

Fiddle
07-08-2014, 15:49
آقا داره درست و بی رو درباستی میگه دیگه بس که زر میزنید چت بن میشید دیگه اگه دارید میبازید هی فوش میدید به این اون اگر هم در حال بردن باشید هی میگید gg easy نمی دونم izi از این قبیل زر های نا مفید میزنید دیگه
دیدم که میگما همتونم همینجورید
من به شخصه سعی میکنم اصلا تو بازی زر نزنم شما هم سعی کنید اصلا زر نزنید و به این جمله زیبا اکتفا کنید
SHUT THE FCK OFF
gg easy رو که من 2 ماه پیش گفته بودم اونموقع 20 تا گیم بن شدم
الان که دیگه یه کلمه هم تو گیم چیزی نمیگم ولی بازم دارن بن میکنن:n29:

Fusi0n
07-08-2014, 16:08
gg easy رو که من 2 ماه پیش گفته بودم اونموقع 20 تا گیم بن شدم
الان که دیگه یه کلمه هم تو گیم چیزی نمیگم ولی بازم دارن بن میکنن:n29:
انقدر امار گذشته خراب بود هر روز 20 تا بر میخورن :n02:
اعصاب ندارین یه چند ما بازی نکنین یه 1 ماه Relax کنید بازی Shif+delet کنید خیلی فاز داره

X-FeaR
07-08-2014, 16:10
لطفا این پست حذف شود.