PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70

mr_prince
18-10-2015, 16:20
بچه های سایت میگفتن این لهستانی ها و روسا نوبن من گفتم چی میگن
یک بازی بازی کردیم. میخواستم برم شاکو جنگل. یارو از قصد بن کرد
بعد بازی دودگه شد. دوباره گفتم میخوام برم. دوباره بن کرد
خلاصه خودش که نوب بود با پریمیدش. فلیم سگی هم بودند. منم ترول کردم.رسما باختیم. ریپورتشون هم برای فلیم دادم چه حالی داد. یعنی بعضی موقع ها ادم باختن رو به 100 تا برد ترجیح میده
من الان فهمیدم بچه ها میگفتن روسا نوبن یعنی چی =)) :n09:
ولی ترول هم حال میده. البته خوب هم بازی می کردم فرقی نداشت
سیویر هم ترول بود دفعه اولش بود =)) بعد از بازی میگه -53 دیگه میخوام برم برنز =))
پینگ پایین تره تو ne دیگه مجبوریه

DANT3
18-10-2015, 17:12
نوسان پینگ اکی شد امروز بازی جدید نت اینه که بدون کاهش پینگ یا بازی اجرا نمیشه یا نمیشه تو کلاینت لوگین کرد . بدبختی هم من با کاهش پینگ لگ دارم ... نموده نت قشنگ نموده

Gregar
18-10-2015, 18:02
نوسان پینگ اکی شد امروز بازی جدید نت اینه که بدون کاهش پینگ یا بازی اجرا نمیشه یا نمیشه تو کلاینت لوگین کرد . بدبختی هم من با کاهش پینگ لگ دارم ... نموده نت قشنگ نموده

بازی جدید نت من اینه که اولای بازی خیلی خوب و پینگ 150 و ... . وسطای بازی پینگ میشه 350 و هر 30 ثانیه تایم اوت شدید میده . قشنگ فحشیه که تو بازی میخورم . یا هم اینکه کلا مثل شما لاگین نمیشه . باید چندین بار ip عوض کرد تا درست شده . با چند تا از دوستای همین جا هم بازی کردیم اونا هم مشکل خودشون رو داشتن بیچاره ها .

نگفتیم نت کره جنوبی رو داشته باشیم . اما حداقل یه نتی داشته باشیم که اذیت نکنه . بزاره عین ادم یه کم lol از گلوی ادم بره پایین .

DANT3
18-10-2015, 18:52
کلا همیشه گفتم برم سفر به اروپا یا امریکا قبل از هر کاری یه نت پیدا می کنم 4.2.2.4 میزنم تا از استیبل بودن و پینگ پائین لذت ببرم :D هیچی لذت بخش تر از این نیست :D
همچین چیزه ساده ای برا ما گیمر های ایرانی شده رویا واقعا رویایی که مثل اینکه اینجا نت فیکس وغیره یک خطر محسوب میشه برای مسئولین .... من که تو این چند سالی که پلی میکنم دیگه این ارزو رو از سرم بیرون کردم ..
یه چیز جالب اینکه اکثر ماها فکر کنم همیشه پینگ رو باز میکنیم و همش در حال چک کردنیم در حالی که به خارجی ها میگم میگن 4.2.24 چیه :D

rezaknight
18-10-2015, 20:38
با عرض سلام و خسته نباشید
سایت ما قصد دارد با جذب نیرو های حرفه ای و کار آمد در زمینه های نویسندگی ، مدیریت بخش ویدئو و گالری ، مدیر بخش مالی ، مدیر و نویسنده انجمن ، دوبله ، بازاریابی و تبلیغات ، مدیر توسعه و برنامه ریزی ، برنامه نویسی ، طراحی ، مدیریت ، میکس و مونتاژ ، مترجم ، برگزاری مسابقات ، داوری ، گزارشگر ، آنالیز و تحلیلگر و لول آپ کردن اکانت ، بوستینگ و ارتقاء اکانت و ... باعث پیشرفت بیشتری بشود از این رو
از دوستان علاقمند در خواست داریم از طریق این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با ما تماس حاصل کنند .

iRLoL.iR

ajlost1
18-10-2015, 20:46
سلام دوستان ،
امروز یه ایمیل از طرف ریوت گرفتم با این متن :

Greetings Summoner,

After an extensive investigation, your account: ----- has been detected using MKLoL/MKJogo, a third party application that unfortunately violates our current policies and the League of Legends Terms of Use. More specifically, this application automates several actions on your behalf, including chat and jungle timers.

For now, this is a warning, but continued use of this program will result in suspensions placed against you, and may ultimately result in permanent account closure.

جدیدا" اینا میفهمن mk lol باز باشه ؟ چجوری ممکنه فهمیده باشن ؟ من والا نه حرفی تو گیم زدم نه کار مشکوکی کردم :n13:

madmaster_3d
18-10-2015, 20:49
جدیدا" اینا میفهمن mk lol باز باشه ؟ چجوری ممکنه فهمیده باشن ؟ من والا نه حرفی تو گیم زدم نه کار مشکوکی کردم :n13:

علتش این هستش که حتی اگر شما تایم جنگل رو اف کنی
باز هم یگ موقع باگ میشه و میگه مثلا بیایید ام کی لول استفاده کنید. یعنی خودش یک تبلیغ می کنه برای هم تیمی هات . یکیشون هم حروم زاده بوده ریپورتت کرده
البته درو از جون شما اونایی که این برتامه رو استفاده می کنند حقشونه بن شن. چون میان ادم رو تو جنگل گنک می کنند

وقتی ادم قرار ببره؟ با تیمو ساپ هم میبره =)):n09:

rezaknight
18-10-2015, 20:51
ارتقاء اکانت League of Legends ( بوستینگ )

ارائه سرویس جدید و با ضمانت از iRLoL

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezaknight
18-10-2015, 21:02
کانال رسمی iRLoL در زمینه League of Legends

گروه پارسین گیم فعال در زمینه League of Legends

parsinReza
09205130469

SOLY021
19-10-2015, 02:22
سلام
وسط بازی کامپوترم ریست شد بعدش هر کاری میکنم کلاینت باز نمیشه !

هلپ می !

SOLY021
19-10-2015, 02:25
سلام
وسط بازی کامپوترم ریست شد بعدش هر کاری میکنم کلاینت باز نمیشه !

هلپ می !

new evil
19-10-2015, 02:46
من امروز صبح ت الان اینطور بود خودش درست شد

SOLY021
19-10-2015, 02:55
من امروز صبح ت الان اینطور بود خودش درست شد

منم از صبح با چیز شکن ... همه جوره امتحان کردم نشد solutions پاک کردم فرقی نکرد

:n28:

rezaknight
19-10-2015, 09:03
بدلیل تغییرات و مشکلات در پورتکال های بازی و کاهش سرعت اینترنت در ایران مشکل متصل شدن به بازی ها و کلاینت ها و همچنین بعضی از App ها مانند تلگرام به وجود آمده است . که شما دوستان عزیز با اررور نداشتن اینترنت و یا فایروال رو به رو میشوید .

madmaster_3d
19-10-2015, 09:32
به بهشت نمیروم اگر در آنجا اینترنت نباشد...

جالب بود :n08:

rezaknight
19-10-2015, 10:31
اسامی تیم ملی ایران در بازی League of Legends

بعد از برگزاری مسابقات به صورت فشرده در یک روز تیم های اول تا سوم مسابقات مشخص شده اند اسامی تیم های اول و دوم را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید :
تیم ملی ایران که بزودی عازم کره جنوبی خواهد شد

- - - Updated - - -

بعد از برگزاری مسابقات به صورت فشرده در یک روز تیم های اول تا سوم مسابقات مشخص شده اند اسامی تیم های اول و دوم را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید :

DANT3
19-10-2015, 10:49

- - - Updated - - -

دوست عزیز تیم ایران بخواد بره کره امادشون کنید اونجا نت کره رو دیدن پس نیوفتن :D
فکر کنم چند روز اونجا حس غریبی داشته باشن :D
بلاخره دارن از کشوری میرن اونجا که مثل الان کلا لول باز نمبشه دیگه از لگ اینا حرفی نمیزنم :D

راستی ماها که تیم نداریم و solo پلی میکنم چی هیچ فرصتی نذاشتید برای ما ... اکثر اینا که شرکت کردن رفیق بودن و تیم زدن وبعضی هاشون بخاطر مهارت تیمی بالا اومدن در صورتی که شما دنبال مهارت فردی افراد هستید تا یک تیم نماینده و منتخب اعزام کنید .

Milad.n1
19-10-2015, 11:06

- - - Updated - - -

این مسابقات چه جوری هست؟حتما باید تیم داشته باشی؟
برای کسی که تنها پلی میده و تیم نداره فرصتی هست که خودشا نشون بده؟
ممنون میشم در این باره توضیح بدید

rezaknight
19-10-2015, 11:09
تیم منتخب که نه خیر چون فرصت این کار رو نداشتیم ولی برای سال آینده برنامه ریزی کردیم تیم منتخبی اعزام کنیم ، شما میتونید با تشکیل تیم به راحتی در مسابقات شرکت کنید ...

Milad.n1
19-10-2015, 11:16
تیم منتخب که نه خیر چون فرصت این کار رو نداشتیم ولی برای سال آینده برنامه ریزی کردیم تیم منتخبی اعزام کنیم ، شما میتونید با تشکیل تیم به راحتی در مسابقات شرکت کنید ...
مطمئنا افراد زیادی هستند که solo پلی میدن و توانایی تشکیل تیم را ندارند ولی توانایی هاشون خیلی بیشتر از اعضای تیم های دیگه هست اکه میشد برای این جور افراد طرحی بزارید خیلی خوب میشد

DANT3
19-10-2015, 11:21
دوستان فکر کنم این مشکلی که تازه به وجود اماده و لول کلا بالا نمیاد اساسی باشه و خیلی اذیت کنه ...
الان زنگ زدم isp میگن 2 روزه که فیلترینگ هوشمند وارد فازه 2 شده و اکثر برنامه ها فیلتر و دچار اختلال شدن ..
میگفت فعلا به این صورت که چند ساعت کار میکنه این سیستم و چند ساعت غیر فعال ....
این اقای وزیر میگه که ایران زیرساخت مداره و کلی باید هزینه و کار بشه تا اینترنت خوب داشته باشیم در حالی که ومن مطمئنم هزینه ای که دادن به این سیستم فیلترینگ هوشمند که از کره گرفتن میدادن به کره جنوبی نتی هم رده کره داشتیم ....
کره شمالی یک کشور دیکتاتوری هستش نمیدونم رو دولتی که همچین سیستمی رو که ساخته شده برای سرکوب و کنترل با هزینه بسیار بالا از جیب بیت المال خریداری میکنه برای سرکوب و ازار اذیت همون مردم چی باید گزاشت !

Milad.n1
19-10-2015, 11:27
پینگ من با 8.8.8.8 همین الان یه هویی!!!
Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=106ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=162ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=105ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=139ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=116ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=108ms TTL=43

rezaknight
19-10-2015, 11:36
طرحی در دست ساخت داریم بزودی رو نمایی میکنیم منتظر سایت جدید ما باشید با کلی امکانات و سوپرایز برای LoL باز ها ایرانی

Milad.n1
19-10-2015, 11:38
طرحی در دست ساخت داریم بزودی رو نمایی میکنیم منتظر سایت جدید ما باشید با کلی امکانات و سوپرایز برای LoL باز ها ایرانی
این طرح در باره چی هست؟

rezaknight
19-10-2015, 11:42
سیستم جست و جو هم تیمی یعنی شما از بین اعضای سایت و افرادی که داخل سایت به دنبال تیم هستند بازیکنی را که مد نظر تیمیتون و خودتون هست رو انتخاب میکنید و با هم تیم تشکیل میدهید + ما قصد داریم مسابقات انفرادی برگزار کنیم + مسابقات هم داریم که شما میتونید به صورت انفرادی ثبت نام کنید و بعد در داخل تیمی قرار خواهید گرفت .
نمونه فعلی رو میتونید در این سایت ما تماشا کنید ولی بزودی فعال و حرفه ای تر میشود

سیستم جست و جوی هم تیمی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/search?Itemid=328

CarryPotter
19-10-2015, 11:42
بچه ها امروز من هرچی برنامه آنلاین دارم دیگه بدون فیـلتر شکن باز نمیشن! چیکار باید بکنم کسی میدونه؟

new evil
19-10-2015, 12:01
مشکل سراسری پیدا کرده اینترنت
دوباره بریم کمپین را بندازیم

Milad.n1
19-10-2015, 12:04
سیستم جست و جو هم تیمی یعنی شما از بین اعضای سایت و افرادی که داخل سایت به دنبال تیم هستند بازیکنی را که مد نظر تیمیتون و خودتون هست رو انتخاب میکنید و با هم تیم تشکیل میدهید + ما قصد داریم مسابقات انفرادی برگزار کنیم + مسابقات هم داریم که شما میتونید به صورت انفرادی ثبت نام کنید و بعد در داخل تیمی قرار خواهید گرفت .
نمونه فعلی رو میتونید در این سایت ما تماشا کنید ولی بزودی فعال و حرفه ای تر میشود

سیستم جست و جوی هم تیمی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5/search?Itemid=328
چه خوب
فقط سوالی که دارم این که مثلا یه نفر به صورت انفرادی ثبت نام میکنه و در یک تیم قرار میگیره بعد به علت عملکرد ضعیف اعضای تیمش بازی ها را میبازه در این صورت به کلی هذف میشه یا شما بازی فرد را هم بررسی میکنید؟ اگه داورانی خبره داشته باشید که با انالیز بازی افراد تعیین کنن که حذف بشه یا ادامه بده میتونید به راحتی 5 نفر برتر بین شرکت کنندگان را مشخص کنید و همین 5 نفر یه تیم قوی میشن اینجوری کسانی هم که تیم ندارند ولی از استعداد خوبی در بازی برخوردار هستند هم صاحب تیم میشن و هم استعدادشون به هدر نرفته و جا داره از شما بخاطر این طرح خوب تشکر کنم.
و یه نظری که در باره سایت داشتم اینه که دسته بندی های سایت خیلی خوب هست و محیط راحتی را برای کاربران فراهم کرده ولی تجربه بهم نشون داده که رنگ پس زمینه سیاه برای سایت ها مناسب نیست اگه سایت های محبوب هم ببینید از این قانون مستثنا نیستند
ممنون

rezaknight
19-10-2015, 12:17
خواهش میکنم از نظر و پیشنهاداتتون ما برنامه های زیادی برای حمایت از تیم های ایرانی داریم بزودی همه رو اعلام میکنیم با همکاری دوستان و مدیران ارشد سایت انشالله بزرگترین وبسایت در این زمینه راه اندازی میشه گفتم منتظر سایت جدید ما باشید

madmaster_3d
19-10-2015, 13:12

سیستم جست و جوی هم تیمی

بازی انفرادی اصلا مشخص نمی کنه کسی خوبه یا نه
چون مثلام من با انیه خوبم. بعد شما با ویکتور. کانتر سگی من. خوب معلومه این بازی رو احتمالا میبازم. بازی لول بازی تیمی هستش. باید ملت یک مدت 5 به 5 با هم بازی کنند. و بعد خودشون متوجه میشن که خوبه یا بده . پس تیم خوب بازی کن خوب ها رو برمیداره. بد ها هم با هم میفتن و یواش یواش در مقابل بازی کردن در برابر خوبها بازیشون خوب میشه

مثلا بازی دوتا. اون زمان که ما گیم نت میرفتیم من بازیم خوب بود. رفیقام تاحالا همچین بازی بازی نکرده بودند. بعد چون یار کم داشتیم از اینها استفاده میکردیم. یواش یواش بازی کردند بازیشون خوب شد
منظور اینکه باید یک مدت بازی کن خوب و بد با هم بازی کنند تا سطح بازیشون بیاد بالا یواش بواش
به اینکه با یک به یک که معلوم نمیشه
بعد این بازی تیمی هستش. یعنی مثلا شاید این اقا تو کشتن خوب باشه ولی تو بازی تیمی برای خودش بره جنگل فارم کن موقع جنگ
مثلا همین اقای کامرون دویل
بنده خدا داشت بالا با گنک پلنک ترول می کرد. یک چند روزیه رو دنده تروله. بعد پایین هم مرگ فید میداد. کیت هم برای خودش بازی می کرد
ولی به لطف خدا بازی رو بردیم =)) حالا چه ربطی به موضوع داشت نمیدونم :n09:

rezaknight
19-10-2015, 13:17
درسته من تمامی این موارد رو میدونم 5 سال هست دارم این بازی رو بازی میکنم و فعال هستم در این زمینه ولی خیلی خوشحال میشم نظرات و پیشنهاداتتون رو برای ما بگین تا توی سایت جدید چه امکاناتی باشه بهتره !!!؟؟؟

DANT3
19-10-2015, 13:30
درسته من تمامی این موارد رو میدونم 5 سال هست دارم این بازی رو بازی میکنم و فعال هستم در این زمینه ولی خیلی خوشحال میشم نظرات و پیشنهاداتتون رو برای ما بگین تا توی سایت جدید چه امکاناتی باشه بهتره !!!؟؟؟

به نظره من تیم منتخب که اکی شد بک تیم رنک با پشتیبانی این وزارت ورزش الکترونیک و شما بسازید و محلی رو مثل گیم نت یا هزینه اینترنت خوب رو به بازیکنان در ایران بدید تا بتونن تمرین کنن و اصلا دید میتونن در حداقل یک سرور مثل EUW بالا بیان ؟
چون همونطور که میدونید اکثر تیم هایی که وارد مسابقات اونم جهانی میشن در سرور منطقه خودشون جزو تیم های اول یا هون چلنجر هستن . در غیر اینصورت با این همه مشکل و هزینه که یک تیم از ایران اونم بخاطر گیمینگ بره سفر برای مسابقات چیزه سنگینی هست در ایران و نباید این فرصت رو همینجوری از دست داد و تیم بره اونجا اخر بشه بیاد و پرونده گیمینگ اونم lol بدتر از این بشه ولی درصورتی که تیم بره و مقام کسب کنه مسئولاین بلاخره بیدار میشن مثل داستان فوتسال بانوان که رفتن اول شدن تازه همه فهمیدن اه دخترام فوتسال بازی میکنن تو ایران ...
در کل منظورم اینه اگه تیم ایران بتونه در تیم رنک سرور های اروپا بالا بیاد شانس بیشتری داره و احتمال اینکه برند های صنعت گیم هم اسپانسر بشن و شرکت RIOT هم نگاه تازه ای با ایران بکنه مثل قرار دادن سرور در ایران یا کشور همسایه ..

Milad.n1
19-10-2015, 14:34
دوستان لطف میکنید فایل lol.launcher.admin را برای من یه جا اپلود کنید دانلود کنم هیچ هجمی نداره 80 kb هست ممنون

Gregar
19-10-2015, 14:36
به نظره من تیم منتخب که اکی شد بک تیم رنک با پشتیبانی این وزارت ورزش الکترونیک و شما بسازید و محلی رو مثل گیم نت یا هزینه اینترنت خوب رو به بازیکنان در ایران بدید تا بتونن تمرین کنن و اصلا دید میتونن در حداقل یک سرور مثل EUW بالا بیان ؟
چون همونطور که میدونید اکثر تیم هایی که وارد مسابقات اونم جهانی میشن در سرور منطقه خودشون جزو تیم های اول یا هون چلنجر هستن . در غیر اینصورت با این همه مشکل و هزینه که یک تیم از ایران اونم بخاطر گیمینگ بره سفر برای مسابقات چیزه سنگینی هست در ایران و نباید این فرصت رو همینجوری از دست داد و تیم بره اونجا اخر بشه بیاد و پرونده گیمینگ اونم lol بدتر از این بشه ولی درصورتی که تیم بره و مقام کسب کنه مسئولاین بلاخره بیدار میشن مثل داستان فوتسال بانوان که رفتن اول شدن تازه همه فهمیدن اه دخترام فوتسال بازی میکنن تو ایران ...
در کل منظورم اینه اگه تیم ایران بتونه در تیم رنک سرور های اروپا بالا بیاد شانس بیشتری داره و احتمال اینکه برند های صنعت گیم هم اسپانسر بشن و شرکت RIOT هم نگاه تازه ای با ایران بکنه مثل قرار دادن سرور در ایران یا کشور همسایه ..

البته ایرانی ها وقتی نت بهتری داشته باشن بهتر بازی میکنن . البته چیز بدیهیه ولی فقط واسه ایرانی ها . چون فقط ایرانی ها هستن که نت خراب دارن .

میدونی وضعیت نت ما جوریه که انگار به پاهای یه نفر بیای وزنه های چند کیلویی ببندی بعد بهش بگی چندین سال با همین وزنه ها راه برو . بعد شما حساب کن حالا اگه این وزنه ها باز بشه از ادم معمولی هم شاید بهتر بدوه .
.
.
.
.
داستان اشنایی بود نه ؟ :n02:

DANT3
19-10-2015, 14:59
البته ایرانی ها وقتی نت بهتری داشته باشن بهتر بازی میکنن . البته چیز بدیهیه ولی فقط واسه ایرانی ها . چون فقط ایرانی ها هستن که نت خراب دارن .

میدونی وضعیت نت ما جوریه که انگار به پاهای یه نفر بیای وزنه های چند کیلویی ببندی بعد بهش بگی چندین سال با همین وزنه ها راه برو . بعد شما حساب کن حالا اگه این وزنه ها باز بشه از ادم معمولی هم شاید بهتر بدوه .
.
.
.
.
اره عزیز
کلا مثلا گیمی مثل lol که تیمی هست و اشتباه تیم باعت میشه اعصاب ادم بهم بریزه و کلی عصبی بشه و بیچاره گیمر های ایرانی که باید یه حرص جدا و چندین برابر بابت مشکلات نت هم بخورن و همیشه با استرس بازی کنن .....
خداییش اینا نمیدونم چجوری میخوان جواب بدن چون عین حق الناس ...
فکر کنم با این شرایط ارزو کنیم به زمان 200 سال پیش برگردیم و کلا نت و گیم انلاین نباشه بهش میرسیم ولی روزی که اینترنت خوب که سهله اینترنت داشته باشیم دست نیافتنی هستش ..
2 تا گیم لوز خوردم سره نت .... بدونه کاهش پینگ که بالا نمیاد گیم و کاهش پینگ هم که میزنم هر 5 دقیقه dc میشم ..... 3ماه دیگم باید برم برا همینا که داره کو...مون پاره میشه برا کاراشون خدمت زوری سربازی .....
مظلوم تر از جوان ایرانی خودشه

rezaknight
19-10-2015, 16:19
حمایت تیم های ایرانی
امکانات و مزایای گروه ما
· کاهش پینگ رایگان
· دسترسی به قسمت ویدئو های آموزشی حرفه ای ( قسمت VIP سایت )
· حمایت مادی ( در زمان داشتن اسپانسر های قدرتمند ) و تبلیغاتی تیم های ایرانی
· تحلیل و آنالیز کردن آنها و کمک به تیم های ایرانی جهت ارتقا بازی تیمی
· اعزام و انتخاب تیم های برتر به مسابقات جهانی و کشوری
· قرار دادن مربی و مدیر برنامه برای تیم ها
وظایف تیم ها که گروه ما حمایتشان می کند
· شرکت در مسابقات کشوری ، استانی و شهری و مسابقات مورد نظر گروه ما
· فعالیت بروی قسمت دورهمی و انجمن سایت و قرار دادن ویدئو های بازی خود و تصاویر مورد نیاز
· آموزش دادن افراد مورد نظر گروه ما ( یک حرکت دوطرفه با آموزش این افراد بخشی از پول دریافتی جهت بوستینگ غیر مستقیم را به این تیم خواهیم داد )

گروه iRLoL.iR بزودی این حرکت بزرگ را شروع خواهد کرد منتظر خبر های جدیدتر باشید

pharm
19-10-2015, 20:36
دوستان من با هزار تا بدبختی رسیدم به plat 3 خوشحال بودم بعد اینکه رسیدم به plat 3 و lp من 0 بود یه بازی باختم شدم plat 4 انگار نه انگار که من چه راهی رو پشت سر گذاشتم برا رسیدن به plat 3 اگر هم شما حرفه ای باشید میدونید بازی از plat 4 به بعد سطح خیلی سختی به خودش میگیره و همه مقدار فارم های بالایی دارن (اکثرل دقیقه 30 بعد 310 و حتی بیشتر فارم دارن به شرطه اینکه یارو ترول باشه ) میخواستم بدونم این غیر طبیعی نیست? کسی همچین اتفاقی براش نیافتاده؟

Milad.n1
19-10-2015, 20:44
دوستان میشه لینک یه وپی ان خوب به من بدید اگه سایتش فیلتر هم باشه مشکلی نیست فقط فیلتر شکنش کانکت بشه ممنون

CarryPotter
19-10-2015, 21:13
دوستان من با هزار تا بدبختی رسیدم به plat 3 خوشحال بودم بعد اینکه رسیدم به plat 3 و lp من 0 بود یه بازی باختم شدم plat 4 انگار نه انگار که من چه راهی رو پشت سر گذاشتم برا رسیدن به plat 3 اگر هم شما حرفه ای باشید میدونید بازی از plat 4 به بعد سطح خیلی سختی به خودش میگیره و همه مقدار فارم های بالایی دارن (اکثرل دقیقه 30 بعد 310 و حتی بیشتر فارم دارن به شرطه اینکه یارو ترول باشه ) میخواستم بدونم این غیر طبیعی نیست? کسی همچین اتفاقی براش نیافتاده؟
منم وقتی plat 3 میشم یهو به طرز عجیبی همه تعداد فارمشون زیاد میشه بازی سخت میشه مقدار kill های دو تا تیم هم خیلی کم میشه.

madmaster_3d
20-10-2015, 10:02
دوستان لطف میکنید فایل lol.launcher.admin را برای من یه جا اپلود کنید دانلود کنم هیچ هجمی نداره 80 kb هست ممنون

s6.picofile.com/file/8218182268/League_of_Legends_Admin.rar.html
یکمی ویروس هم برات ریختم ویتامین داره حالش رو ببر :n08:

Gregar
20-10-2015, 11:24
s6.picofile.com/file/8218182268/League_of_Legends_Admin.rar.html
یکمی ویروس هم برات ریختم ویتامین داره حالش رو ببر :n08:

همین مردم ازاری هات رو میکنی که ملت نفرینت میکنن نمیتونی رنکد بری بالا :n09:

DANT3
20-10-2015, 12:34
من که میگم بخاطر محرم اینا ر...دن به نت شک ندارم هرسری به هر مناسبتی اینا اول به دستی به نت میزنن و که دیگه پلی نمیکنم تا بده محرم .خسته شدم همش سره نت باختم رنکد خدا لعنتشون کنه

madmaster_3d
20-10-2015, 12:43
من که میگم بخاطر محرم اینا ر...دن به نت شک ندارم هرسری به هر مناسبتی اینا اول به دستی به نت میزنن و که دیگه پلی نمیکنم تا بده محرم .خسته شدم همش سره نت باختم رنکد خدا لعنتشون کنه

خوب پس برای همه اینطوریه
برای من 4.2.2.4 پینگ بالا 250 300 و تایم اوت فراوان
بابا طرف وقتی سادیسم داره دست خودش که نیست. چند وقت یک بار میخواد یک کاری کنه که شما هی عصبانی شی. بعد میبینی جون 20 ساله سکته کرده. فکر می کنی این کارا اتفاقی هستش؟ :n08:

همین مردم ازاری هات رو میکنی که ملت نفرینت میکنن نمیتونی رنکد بری بالا :n09:
شوخی کردم

اتفاقا چند وقته دارم روی دستگاه محل کارم بازی می کنم. ماشالا اف پی اس زیر 60 هستش. مثلا ازرئال اس پل میزنه اف پی اس میره پایین =)) اسلو موشن میشه اسپلش =)) و به لطف دی سی هایی که میشه چندین دقیقه و اف پی اس مناسب و پینگ مناسب و پیک های مناسب ( رایونم خوب نیست هرچی هم بازی می کنم مالی نیست. نیاز به اسپک شدید دارم ) و همینطور بهترین بازی کنهای دنیا تو تیمم تونستم از مقام سیلور 2 به مقام سیلور 4 دست پیدا کنم که فکر می کنم پیشرفت بزرگی بوده :) :n08:انشالا سیزن بعدی ببینیم چی میشه
فعلا دارم از اونجای ریوت میخورم ببینم چه مزه ای هستش :) بد نیست.

Milad.n1
20-10-2015, 13:41
اقا من 3 تا vpn دانلود کردم هیچ کدوم کانکت نمیشه از شما هم همین جوره؟ دیگه گندشا در اوردن
انگار هرچی بیشتر میریم جلو اوضاع اینترنت بهتر که نمیشه بدترم میشه!!

Milad.n1
20-10-2015, 13:50
حالا اگه این وزنه ها باز بشه از ادم معمولی هم شاید بهتر بدوه .
.
.
.
.
از ادم معمولی؟ با این وزنه هایی که اینا بستمن اگه باز کنن از رکورد دار دو سرعتم بهتر میدوه!
فقط بعید میدونم باز کنن مگه اینکه خودمون یه غلطی کنیم!

DANT3
20-10-2015, 14:12
خوب پس برای همه اینطوریه
برای من 4.2.2.4 پینگ بالا 250 300 و تایم اوت فراوان
بابا طرف وقتی سادیسم داره دست خودش که نیست. چند وقت یک بار میخواد یک کاری کنه که شما هی عصبانی شی. بعد میبینی جون 20 ساله سکته کرده. فکر می کنی این کارا اتفاقی هستش؟ :n08:

.
برا منم از صبح که باز نمیشد لول بعد ساعت 12 باز شد رفتم رنک وسط گیم ترکید نت کلا پینگ رفت بالا با تایم اوت ..... هنوزم پینگم بالاست

mey123
20-10-2015, 14:15
پست های شما ها رو در مورد وضعیت خراب اینترنت خوندم خواستم بگم
من با شاتل به راحتی لاگین میشم و بدون هیچ مشکلی هم بازی میکنم (البته با استفاده از سرویسهای کاهش پینگ! چون مسیر ارتباطی سرور داخلی شاتل با سرورهای خارجی از هر کجا که هست مشخصه که خیلی داغونه.)
ولی امروز با های وب یه تست کردم که ارور فایروال داد! یعنی اینکه مسئولین عزیز کلا زدن پورت مورد نیاز بازی رو مسدود کردن.

---------------------------------------
خب همین االان کاشف به عمل آمد که های وب با سرویس کاهش پینگ بدون مشکل لاگین شده و مییشه بازی کرد.:n09:
در ضمن یه موضوعی هم الان یادم افتاد وقتی با شاتل بازی میکردم چند بار پیش اومد که ارتباطم با سرورهای خارجی به کل قطع شد در حالی که برا سرورهای داخلی مشکلی نداشتم.:n23:
من از بازیکنای خیلی قدیمی این بازی هستم و افتخاراتم در این زمینه شامل بازی زمان انتخابات 88 و تابستون اون سال، انتخابات مجلس،کار کردن با تقریبا تمامی سرویس دهنده های اینترنتی شهرمون،10 سال adsl و قبل اینکه adsl بیاد اینترنت وایرلس و... هست.
اینا رو لیست کردم تا بگم که مشکلات نت در حال حاظر کاملا طبیعیه! و بهترن کار برای شما اینه که تا پایان این ماه زیاد بازی نکنید.

Milad.n1
20-10-2015, 14:19
پست های شما ها رو در مورد وضعیت خراب اینترنت خوندم خواستم بگم
من با شاتل به راحتی لاگین میشم و بدون هیچ مشکلی هم بازی میکنم (البته با استفاده از سرویسهای کاهش پینگ! چون مسیر ارتباطی سرور داخلی شاتل با سرورهای خارجی از هر کجا که هست مشخصه که خیلی داغونه.)
ولی امروز با های وب یه تست کردم که ارور فایروال داد! یعنی اینکه مسئولین عزیز کلا زدن پورت مورد نیاز بازی رو مسدود کردن.

اره منم با شاتل راحت وصل میشم سرویس گیمینگ شاتلم که فعال کردم پینگ قابل قبولی دارم فقط این چند روز پینگ یکم بالا رفته.

mey123
20-10-2015, 14:40
اره منم با شاتل راحت وصل میشم سرویس گیمینگ شاتلم که فعال کردم پینگ قابل قبولی دارم فقط این چند روز پینگ یکم بالا رفته.

من این چند وقتی که شاتل دارم باید بگم پینگش نسبت به سرورای خارجی اصلا ثبات نداره ولی چیزی که باعث شد شاتلو نگه دارم اینه که همیشه به سرور داخلی بدون مشکل و تایم اوت وصلم.

Milad.n1
20-10-2015, 14:42
من این چند وقتی که شاتل دارم باید بگم پینگش نسبت به سرورای خارجی اصلا ثبات نداره ولی چیزی که باعث شد شاتلو نگه دارم اینه که همیشه به سرور داخلی بدون مشکل و تایم اوت وصلم.
میثم تو طرح گیمینگت فعال هست؟

Gregar
20-10-2015, 14:50
متاسفانه باز امروز حول و حوش ساعت 12 وسط بازی کلا نت به مدت یه ساعت قطع شد .

وقتی برگشتم دیدم دوباره Leave Ban خوردم اونم بیست دقیقه . خداییش خیلی ستمه این سیستم جدید .

قبلا یه چند روز بن میکرد خودش تموم میشد بعد میرفتی تو بازی حالتو میکردی . حالا میبینی 20 دقیقه رو هم صبر میکنی وسطش باز نتت قطع میشه . دوباره 20 دقیقه دیگه باید صبر کنی .

اخه رایوت نامرد من که تازه از بن در اومدم . چرا با من این کار رو میکنی :n03:

mey123
20-10-2015, 14:51
میثم تو طرح گیمینگت فعال هست؟

آره فعاله.
------------------------------
راستی یکی از بچه های تاپیک گفته بود که رایوت بابت استفاده از نرم افزار MK lol بهش اخطار داده.. آقا واقعا همچین چیزی هست؟کس دیگه ای هم براش اخطار اومده؟
آخه من همیشه دارم استفاده میکنم الان نگران شدم نمیدونم بیخیالش شم یا نه؟
فکر کنم این آقایی که استفاده میکرده تنظیمات نرم افزارو درست نکرده...

-----------------------------------------------
متاسفانه از این سیستم LeaverBuster رایوت بیشترین ستمو ما ایرانیا میبینیم که نتمون دم به دقیقه قطع میشه.به نظرم بهتره رایوت به جای اینکه کسایی که دی سی میشن یا بازیو ترک میکنن بازیکنایی که تو بازی هستن ولی میرن بیس afk الکی میچرخن یا از رو لجبازی فید میدن ، کسایی که ترول میکن یا اونایی که فحش flame میدن رو بیشتر تنبیه کنه.
یه وقتایی بعضیا کلا از بازی برن بیرون اعصاب آدم راحتتره (حتی احتمال برد بیشتره) تا اینکه تو بازی بمونن به نظرم رایوت باید مجازاتاشو برا این دسته از بازیکنا خرج کنه...

Milad.n1
20-10-2015, 14:59
آره فعاله.
راستی یکی از بچه های تاپیک گفته بود که رایوت بابت استفاده از نرم افزار MK lol بهش اخطار داده.. آقا واقعا همچین چیزی هست؟کس دیگه ای هم براش اخطار اومده؟
خوب اگه گیمینگت فعال هست چ را کاهش پینگ استفاده میکنی؟ من از وقتی فعال کردم پینگم خیلی خوب هست حدود 110 تا 130 که نیازی به کاهش پینگ ندارم
مگه با کاهش پینگ پینگت چند میشه؟
بعد این نرم افزار mk lol چی هست؟ چی کار میکنه؟

madmaster_3d
20-10-2015, 15:02
خوب
دوستان. من یک راهی پیدا کردم بالاخره بازیم رفت تو. حالا نمیدونم خودش حالش جا اومد یا واقعا این چیز عمل کرد
حالا شما هم امتحان کنید. دوستانی که بازیشون تو نمیره و ارور میده اگر درست شد اینجا بگید که بقیه هم انجام بدن

1.ابتدا برنامه dns jumper که مجانی و زیر 1 مگ هستش را دانلود کرده

2.گزینه fastest dns رو فشار داده

3.start dns test را زده

4.خودش بهترینش رو انتخاب میکنه و گزینه applu dns server را فشار داده. فشار باید ملایم باشه.

5. دی سی کرده و دوباره به اینترنت وصل شده.

حالا اگر این روش برای شما هم جواب داد ابتدا گزینه تشکر را زده و بعد اینجا بگید که بقیه دوستان هم انجام بدن
موفق باشید

من با رمز یا زهرا میرم تو بازی ببینم چی میشه. :ِ)

mey123
20-10-2015, 15:12
خوب اگه گیمینگت فعال هست چ را کاهش پینگ استفاده میکنی؟ من از وقتی فعال کردم پینگم خیلی خوب هست حدود 110 تا 130 که نیازی به کاهش پینگ ندارم
مگه با کاهش پینگ پینگت چند میشه؟
بعد این نرم افزار mk lol چی هست؟ چی کار میکنه؟

نمیدونم چرا ولی بازم پینگ بالاست!
با mk lol میتونی اسکین چمپ ها رو آزاد کنی و تو بازی استفاده کنی(ولی فقط خودت میتونی ببینی دیگران اسکین رو نمیبینن)
تایمر داره برای جانگلرها، replay بازی ها رو ذخیره میکنه،Match history هاتو نشون میده و...
همه توضیحات تو سایتش هست
فقط باید قبل استفاده از این نرم افزار چند تا از تنظیماتشو غیر فعال کنی.

Milad.n1
20-10-2015, 15:23
نمیدونم چرا ولی بازم پینگ بالاست!
با mk lol میتونی اسکین چمپ ها رو آزاد کنی و تو بازی استفاده کنی(ولی فقط خودت میتونی ببینی دیگران اسکین رو نمیبینن)
تایمر داره برای جانگلرها، replay بازی ها رو ذخیره میکنه،Match history هاتو نشون میده و...
همه توضیحات تو سایتش هست
فقط باید قبل استفاده از این نرم افزار چند تا از تنظیماتشو غیر فعال کنی.
طرح گیمینگ چندا برات فعال کردن؟ برای من نوع 4 را فعال کردن سرعتم رو 400 کیلو بایت محدود شده ولی پینگا خیلی پایین اورده
ببین اگه طرح گیمینگت نوع دیگه ای هست زنگ بزن بگو برات نوع 4 را فعال کنن پینگت خوب میشه

بعد نرم افزاری هست که موقعیت دشمن را تو مپ برات نشون بده؟(همون map ----)

mey123
20-10-2015, 15:46
طرح گیمینگ چندا برات فعال کردن؟ برای من نوع 4 را فعال کردن سرعتم رو 400 کیلو بایت محدود شده ولی پینگا خیلی پایین اورده
ببین اگه طرح گیمینگت نوع دیگه ای هست زنگ بزن بگو برات نوع 4 را فعال کنن پینگت خوب میشه

بعد نرم افزاری هست که موقعیت دشمن را تو مپ برات نشون بده؟(همون map ----)
eeeeeeeeee
من اصلا نمیدونستم طرح گیمینگشون چند مدل داره!!! زنگیدم فعال کنین طرفم گفت فعال شد!
--------------------------------
کلی بگم و خیلییییییییییییییییییییی قاطععععععععععععععععععععع:
این بازی به هیچ عنوان هیچ هکی برا مپ و rp و... نداره.چون تنها راهش هک سرور خود رایوته. این نرم افزارم که اسکینو آزاد میکنه کاری به سرور نداره و فقط خودت اسکینو میبینی.

Gregar
20-10-2015, 15:54
دوستان یه سوال :

توی champ select همون اولی که وارد شدم نوشت از pvp.net دیسکانکت شدی و کلا دیگه نمیشد هیچ کاری کرد . دیگه بازی رو بستم و کلاینت هم دیگه اجرا نشد . گفتم بی خیال دیگه اومدم بیرون حتما بازی کنسل شده . یه 10 دقیقه بعد رفتم تو سایت نکسوس دیدم بازی در جریانه :n04:

اخه مگه میشه ؟ مگه داریم ؟ من توی champ select و 1 دقیقه قبل از شروع بازی نتم قطع شده و اومدم بیرون . بعد چجوری بازی بدون من شروع شده در حالی که اصلا تو بازی نبودم :n08:

اگه قبل از شروع بازی بازی رو ببندی همیشه بازی رو کنسل میکنه ولی اگه dc بشی قطع نمیکنه ؟ :n04: خدایا منطق Riot رو :n09: فکر کنم الان بنم میشه 30 دقیقه :n19:

madmaster_3d
20-10-2015, 16:04
یعنی هیچی مثل این اونجای ادم رو نمیسوزنه
یارو تو بازی کلی فش بده. فلیم بکنه
بعد میخوای ریپورتش کنی
صبادز مخالفت می کنه و اسکیپ اسکور هستش همونجا گیر کنه که نتونی یارو رو ریپورت کنی
ولی خدا رو شکر به دشمن گفتم
انشالا یک ریپورتر تو دشمن باشه

Milad.n1
20-10-2015, 16:32
یعنی هیچی مثل این اونجای ادم رو نمیسوزنه
یارو تو بازی کلی فش بده. فلیم بکنه
بعد میخوای ریپورتش کنی
صبادز مخالفت می کنه و اسکیپ اسکور هستش همونجا گیر کنه که نتونی یارو رو ریپورت کنی
ولی خدا رو شکر به دشمن گفتم
انشالا یک ریپورتر تو دشمن باشه
اقا صبانت نگیرید علاوه بر دزدی نه کیفیت داره و نه حداقل پاسگویی خوبی باز شاتل دزدی نمیکنه پاسخگویی عالی هم داره

Gregar
20-10-2015, 16:57
کاملا معلومه مسیرها به هم ریخته . میبینی اصلا وارد کلاینت هم نمیشه . چند بار که dc کنی درست میشه و موقع بازی هم باید dc کنی چند بار . متاسفانه مثل اینکه مسیرهای ترکیه قطع شده و اینقدر باید dc کنی تا روی مسیر دیگه بیفتی .

madmaster_3d
20-10-2015, 17:50
اقا صبانت نگیرید علاوه بر دزدی نه کیفیت داره و نه حداقل پاسگویی خوبی باز شاتل دزدی نمیکنه پاسخگویی عالی هم داره

برای بازی از شاتل بهتره پینگش.
ولی گاهی دز میشه
رفیقم شاتل داره. بعد شب اصلا چند وقته دانلود نمی کنه. روز رفته دیده حجمش کم شده بعد زنگ زده میگه چرا کم شده؟ میگه شما شب دانلود کردید :n09:
احتمالا ارواح براش دانلود کردن :n08:
کلا اینترنت های ایران باحالن. ولی برای بازی اگر منطقتون خوب بشا صبا دز بهتر از بقیس.:n24:

Milad.n1
20-10-2015, 18:24
برای بازی از شاتل بهتره پینگش.
ولی گاهی دز میشه
رفیقم شاتل داره. بعد شب اصلا چند وقته دانلود نمی کنه. روز رفته دیده حجمش کم شده بعد زنگ زده میگه چرا کم شده؟ میگه شما شب دانلود کردید :n09:
احتمالا ارواح براش دانلود کردن :n08:
کلا اینترنت های ایران باحالن. ولی برای بازی اگر منطقتون خوب بشا صبا دز بهتر از بقیس.:n24:
من صبا داشتم پینگشم خوب بود ولی تو چند تا از بازی های استیم لگ خیلی شدیدی داشتم برای همین شاتل گرفتم و دیگه لگ ندارم کلا با صبا 10 تا اختلاف پینگ دارم سرعتشم که خیلی بیشتر از صبا هست لکن اینترنت منطقه ای هست ممکنه تو منطقه شما صبا خیلی بهتر از شاتل باشه.

DANT3
20-10-2015, 18:57
اقا ولی یه نظری دارم در حد رویاست ولی اگه اکی بشه از همه این بدبختی ها راحت میشم :D
الان تایپیک بازی lol جزوء پربازدید ترین هاست در این انجمن و انجمن های گیمینگ دیگه این یعنی اینکه مثل seasn 1 نیست که کلا 50 نفر هم نمیشد بازیکن های ایرانی . الان فکر میکنم بازیکن های ایرانی بالای 500 نفر باشن .
اگه بشه اطلاع رسانی کرد یه تایپیک در فروم lol بزنیم به شرطی که همه شرکت کنند riot رو وسوسه کنیم یه سرور بزنه تو ایران .... riot که تو 2 سال اخیر کلی سرور اضافه کرده فکر نکنم بدش بیاد فقط فکر میکنم صدای ما بهش نرسید و فکر نمیکنه پلیر داشته باشه به این تعداد ایران . واقعا مگه چی کم داریم از همین ترکیه که به عنوان نوب ترین سرور شناخته شدن ..
تازه اگر مشکلی هم بابت چمپ های زن باشه میشه اصلاحش کرد چون همونطور که میدونید ریوت هرسروری برا کشوری میزنه زبانه کلاینت و همهچی رو طبق زبان اون کشور میتونه بزنه ..
نمیدونم ولی سایت irlol که الان به نوعی ارتباط داره میتونه نماینده بشه و صدای مارو برسونه به riot
اگر این اتفاق بیافته فکرشو کنید lol بازی میکنید با پینگ حتی 20 !!!!! این خرابی های اینترنت همش مربوط به سرور های خارجی هست و اگر سرور در ایران باشه دیگه اگر کلی نرم افزار های اجتماعی رو هم ببندن به lol ربطی نداره ..
من از سایت irlol خواهش میکنم رو این ایده فکر کنه

madmaster_3d
20-10-2015, 18:58
من که زدم تو کار ترول از سیلور 2 شدم 4 فکر کنم 5 هم بشم اقلا عصابم خورد نمیشه دیگه :n08: انتقام کامرون دویل

Gregar
20-10-2015, 19:44
اقا ولی یه نظری دارم در حد رویاست ولی اگه اکی بشه از همه این بدبختی ها راحت میشم :D
الان تایپیک بازی lol جزوء پربازدید ترین هاست در این انجمن و انجمن های گیمینگ دیگه این یعنی اینکه مثل seasn 1 نیست که کلا 50 نفر هم نمیشد بازیکن های ایرانی . الان فکر میکنم بازیکن های ایرانی بالای 500 نفر باشن .
اگه بشه اطلاع رسانی کرد یه تایپیک در فروم lol بزنیم به شرطی که همه شرکت کنند riot رو وسوسه کنیم یه سرور بزنه تو ایران .... riot که تو 2 سال اخیر کلی سرور اضافه کرده فکر نکنم بدش بیاد فقط فکر میکنم صدای ما بهش نرسید و فکر نمیکنه پلیر داشته باشه به این تعداد ایران . واقعا مگه چی کم داریم از همین ترکیه که به عنوان نوب ترین سرور شناخته شدن ..
تازه اگر مشکلی هم بابت چمپ های زن باشه میشه اصلاحش کرد چون همونطور که میدونید ریوت هرسروری برا کشوری میزنه زبانه کلاینت و همهچی رو طبق زبان اون کشور میتونه بزنه ..
نمیدونم ولی سایت irlol که الان به نوعی ارتباط داره میتونه نماینده بشه و صدای مارو برسونه به riot
اگر این اتفاق بیافته فکرشو کنید lol بازی میکنید با پینگ حتی 20 !!!!! این خرابی های اینترنت همش مربوط به سرور های خارجی هست و اگر سرور در ایران باشه دیگه اگر کلی نرم افزار های اجتماعی رو هم ببندن به lol ربطی نداره ..

من همین الان نشستم فکر کردم :n02: و دیدم حداقلش به 5 دلیل این کار رو صورت نمیگیره :

1. الان از طرف خیلی چیزای واجبتر از گیم انلاین ملت تحریم شدن . هم از سمت خارجی ها هم داخلی ها . بعد به نظرت Riot میاد توی همچین کشوری (که مثل کره شمالی داریم میشیم) سرور بزنه ؟ در حالی که نیازهای مبرم تری رو به روی ایرانی ها بستن . چه داخلی چه خارجی .

2. چقدر مگه ایرانی ها واسه بازی پول واقعی میدن که Riot بخواد واسشون سرور بزنه . اکثر ایرانی ها به صورت Free بازی میکنن . فکر نمیکنم هزینه نگهداری سرورش رو هم بتونه در بیاره از توش . بعد هم سیستم پرداخت رو میخواد چکار کنه .

3. الان فرض میگیریم که سرور ایران رو هم راه انداختن . همونطور که توی سرور اروپای غربی از ترکیه و روسیه میان تو بازی توی سرور ایران هم مطمئننا از کشورهای عربی و افغانی و پاکستان و ... همه میریزن . دیگه لازم نیست که بگم چقدر گند میزنن تو بازی .

4. فکر نمیکنم سرورهای داخلی توان اون سرورهای خارجی رو داشته باشه . به نظرم تجهیزاتشون عمرا بکشه واسه نصب چنین سرورهایی واسه بازی انلاین . شایدم اشتباه میکنم .

5. راه اندازی سرور توی یه کشور نیازمند موافقت و همکاری یه سری عوامل داخلی (که توی کشور ما میشه دولت) هست . دولت عاشق چشم و ابروی مردم نیست که واسشون سرگرمی راه بندازه . به فرض که شرکت خصوصی این کار رو به عهده بگیره دولت با اون قوانین ممیزیش جلوش رو میگیره .
همون لباس زنها و ... رو نمیشه کاریش کرد واقعا . اگه سانسور بیاد تو کار خیلی حاضرن قید سرور داخلی رو بزنن و برن اروپا ولی سانسور نداشته باشه بازیشون .

در کل شاید بشه با یه حالتی مثل نسخه گارنا این کار رو کرد اما سرور اصلی نه .

اصلا بزار رک و خلاصه بگم . تا ایران تو دنیا جزو ادمها نشده این چیزا فقط خیالاته . باید با همینی که داریم بسوزیم و بسازیم .

مخلص کلام : اقا ما سرور و ... نمیخوایم . فقط یه نت درست درمون میخوایم که نه قطع بشه نه پینگش بالای 150 بره . توی دنیا جزو حداقل حق هر انسانیه به هر حال . اول این حقوق اولیه پایمال نشه بعد به فکر سرور باشیم .

DANT3
20-10-2015, 20:50
من همین الان نشستم فکر کردم :n02: و دیدم حداقلش به 5 دلیل این کار رو صورت نمیگیره :

1. الان از طرف خیلی چیزای واجبتر از گیم انلاین ملت تحریم شدن . هم از سمت خارجی ها هم داخلی ها . بعد به نظرت Riot میاد توی همچین کشوری (که مثل کره شمالی داریم میشیم) سرور بزنه ؟ در حالی که نیازهای مبرم تری رو به روی ایرانی ها بستن . چه داخلی چه خارجی .

2. چقدر مگه ایرانی ها واسه بازی پول واقعی میدن که Riot بخواد واسشون سرور بزنه . اکثر ایرانی ها به صورت Free بازی میکنن . فکر نمیکنم هزینه نگهداری سرورش رو هم بتونه در بیاره از توش . بعد هم سیستم پرداخت رو میخواد چکار کنه .

3. الان فرض میگیریم که سرور ایران رو هم راه انداختن . همونطور که توی سرور اروپای غربی از ترکیه و روسیه میان تو بازی توی سرور ایران هم مطمئننا از کشورهای عربی و افغانی و پاکستان و ... همه میریزن . دیگه لازم نیست که بگم چقدر گند میزنن تو بازی .

4. فکر نمیکنم سرورهای داخلی توان اون سرورهای خارجی رو داشته باشه . به نظرم تجهیزاتشون عمرا بکشه واسه نصب چنین سرورهایی واسه بازی انلاین . شایدم اشتباه میکنم .

5. راه اندازی سرور توی یه کشور نیازمند موافقت و همکاری یه سری عوامل داخلی (که توی کشور ما میشه دولت) هست . دولت عاشق چشم و ابروی مردم نیست که واسشون سرگرمی راه بندازه . به فرض که شرکت خصوصی این کار رو به عهده بگیره دولت با اون قوانین ممیزیش جلوش رو میگیره .
همون لباس زنها و ... رو نمیشه کاریش کرد واقعا . اگه سانسور بیاد تو کار خیلی حاضرن قید سرور داخلی رو بزنن و برن اروپا ولی سانسور نداشته باشه بازیشون .

اصلا بزار رک و خلاصه بگم . تا ایران تو دنیا جزو ادمها نشده این چیزا فقط خیالاته . باید با همینی که داریم بسوزیم و بسازیم .

مخلص کلام : اقا ما سرور و ... نمیخوایم . فقط یه نت درست درمون میخوایم که نه قطع بشه نه پینگش بالای 150 بره . توی دنیا جزو حداقل حق هر انسانیه به هر حال . اول این حقوق اولیه پایمال نشه بعد به فکر سرور باشیم .

اره خودم هم گفتم یه رویاست ..
ولی نت درست حسابی هم رویاست ... فکر کنمگوگل این طرحش که اینترنت رایگان به کل دنیاست رو تموم میکنه ولی ما هنوز تو ایران باید هی Dc کنیم تا lol باز بشه :D

DANT3
20-10-2015, 20:52

اره خودم هم گفتم یه رویاست ..
ولی نت درست حسابی هم رویاست ... فکر کنمگوگل این طرحش که اینترنت رایگان به کل دنیاست رو تموم میکنه ولی ما هنوز تو ایران باید هی Dc کنیم تا lol باز بشه :D

mr_prince
20-10-2015, 21:41
عاقا تو فک کن اصن این کار شدنی باشه نیم ساعت برا هر گم باید صبر کنی بدلیل کمبود پلیر :n09:
و فک کن kata با چادر لبنانی ult کنه:n02:

حالا دیگه از صدای گوینده بگزریم ک میخواد بگه
یکیو کشتی, دوتا کیل, س تا کیل, چهارتا کیل,پنششششتا کیییل:n02:

نه پینگش بالای 150 بره

تو بگو روی 150 بره....

ajlost1
20-10-2015, 22:22

-----------------------------------------------
سلام دوست عزیز ،
خیر من همه ی تنظیمات رو اوکی کرده بودم ، تا اونجاییم که یادمه برنامه خودش تو چت چیزی بصورت اتومات نفرستاده بود که ببینن و ریپورت کنن واسه ی خودمم عجیب بود چون خودم نزدیک 1 ساله از این و برنامه ی قبلی مشابهش استفاده میکنم همچین چیزی پیش نیومده بود . به هر حال من که هنوز استفاده میکنم بن شدم خبرتون میکنم :n02:

madmaster_3d
21-10-2015, 09:39
البته دوستان یک نکته رو در مورد سرور ایرانی در نظر نگرفتند
اگر بازی دوتا 1 رو تو کلینت جی آرنا و روم ایرانی بازی کرده باشید؟
اینجوری هستش
میری تو بازی. میمیری یارو فوش خار مادر میده :n04: اصلا جنب روم یا سرور جدا داشتند ندارند ملت ما
فکر می کنی اشتباه می کنم؟ یک سر برو دوتا 1 تو روم های ایران تو جی آرنا
اصلا حالت به هم میخوره
همین سرور اروپا خوبه. فقط یک نت خوب میخوایم

سلام دوست عزیز ،
خیر من همه ی تنظیمات رو اوکی کرده بودم ، تا اونجاییم که یادمه برنامه خودش تو چت چیزی بصورت اتومات نفرستاده بود که ببینن و ریپورت کنن واسه ی خودمم عجیب بود چون خودم نزدیک 1 ساله از این و برنامه ی قبلی مشابهش استفاده میکنم همچین چیزی پیش نیومده بود . به هر حال من که هنوز استفاده میکنم بن شدم خبرتون میکنم :n02:

اقا من دارم فارسی صحبت می کنم
میگم شما تنظیمات رو هم خاموش کنی؟ خود برنامه برای اینکه برای خودش تبلیغ کنه یک بار تو بازی به هم تیمی هات تبلیغ برنامه رو می کنه و اسم سایت رو مینونیسه.
اتفاقا من امروز بازی میکردم. یارو دقیقا بلوی من میخواست ریسپان شه میومد. بعد بهش گفتم ام کی لول داری. گفت ندارم. گفتم 3 بار اومدی سر وقت. گفت شانسیه
گفتم 3 بار شانسی ؟ گفت میخوای ریپورتم کنی. میخواستم بکنم. ولی از اونجایی که بعضی ها از اونجا میارن من یادم رفت این رو ریپورت کنم =))

- - - Updated - - -

البته دوستان یک نکته رو در مورد سرور ایرانی در نظر نگرفتند
اگر بازی دوتا 1 رو تو کلینت جی آرنا و روم ایرانی بازی کرده باشید؟
اینجوری هستش
میری تو بازی. میمیری یارو فوش خار مادر میده :n04: اصلا جنب روم یا سرور جدا داشتند ندارند ملت ما
فکر می کنی اشتباه می کنم؟ یک سر برو دوتا 1 تو روم های ایران تو جی آرنا
اصلا حالت به هم میخوره
همین سرور اروپا خوبه. فقط یک نت خوب میخوایم

سلام دوست عزیز ،

میگم شما تنظیمات رو هم خاموش کنی؟ خود برنامه برای اینکه برای خودش تبلیغ کنه یک بار تو بازی به هم تیمی هات تبلیغ برنامه رو می کنه و اسم سایت رو مینونیسه.
اتفاقا من امروز بازی میکردم. یارو دقیقا بلوی من میخواست ریسپان شه میومد. بعد بهش گفتم ام کی لول داری. گفت ندارم. گفتم 3 بار اومدی سر وقت. گفت شانسیه
گفتم 3 بار شانسی ؟ گفت میخوای ریپورتم کنی. میخواستم بکنم. ولی از اونجایی که بعضی ها از اونجا میارن من یادم رفت این رو ریپورت کنم =))

Gregar
21-10-2015, 10:30
دوستان دقیقا کار این MKLOL چطوریه ؟ مگه تو خود بازی واسه Buff ها تایمر نداره ؟ پس این کاربردش واسه جانگل چیه ؟

- - - Updated - - -

دوستان دقیقا کار این MKLOL چطوریه ؟ مگه تو خود بازی واسه Buff ها تایمر نداره ؟ پس این کاربردش واسه جانگل چیه ؟

mehdi951
21-10-2015, 10:33
ببین یک نوار میاره نشون می ده زمان ریسپان رو دیگه نیاز نداری تبو بگیری نگاه کنی راحت می فهمی همیشه تو چشمه

madmaster_3d
21-10-2015, 12:20
شما تایم جنگل خودت و فقط رد بلو رو میبینی
ولی این غیر از اینکه همه کریپ های جنگل رو نشون میده. برای دشمن رو هم نشون میده. اینطوری میری گنکش می کنی زمانی که بلوش ریسپان میشه
خاصیت دومش این هستش که می تونی اسکین مجانی داشته باشی. ولی فقط روی دستگاه خودت. بقیه تو رو همون اسکین معمولی میبینن.

Fiddle
21-10-2015, 12:31
یه مرد پیدا میشه واسه من PROJECT YASUO رو giftکنه؟:n28: قول میدم 2 ماه دیگه پولش رو پس بدم:n14:

ajlost1
21-10-2015, 13:28
درود دوست عزیز ،
نه خود برنامه هیچ چیزی نمیفرسته من دوستام همه دارن با هم همیشه میریم توی گیم هیچ چیزی نمینویسه باید تنظیمات رو درست کنید . مطمئن باشید اگه چیزی هم بفرسته خودتون میبینید .

موفق باشید

Mr_Parham
21-10-2015, 13:45
دوستان یک سوال. شما که از تو ایران وصل میشید به کدوم سرور ها وصل میشید و با کاربر های EUW میتونید بازی کنید؟

madmaster_3d
21-10-2015, 13:50
درود دوست عزیز ،
نه خود برنامه هیچ چیزی نمیفرسته من دوستام همه دارن با هم همیشه میریم توی گیم هیچ چیزی نمینویسه باید تنظیمات رو درست کنید . مطمئن باشید اگه چیزی هم بفرسته خودتون میبینید .

موفق باشید

خوب منم 2 سال پیش ازش استفاده کردم.
یادمه این برنامه زمان جنگل رو اگر روشن میزاشتی مثلا میگفت جنگل دشمن بلو اینقدر تایم داره و اون پایین تو چت هم می نوشت درسته؟
بعد اگرم خاموش کنی که خوب چیزی نمی نویسه
ولی من یادمه 2بار این مورد رو دیدم که تو کل بازی این برنامه رو یکبار نوشت مثلا بیاید این برنامه رو از این سایت دانلود کنید ( یکی از یارای ما داشت استفاده می کرد ) و احتمالا برای شما هم اینجوری شده
برای خودت ننوشته. چون خودت که خوب داری استفاده می کنی. برای هم تیمی هات نشوته. اون ها هم یکیشون از دستت عصبانی بوده ریپورتت داده:n10:

خدا نکنه بد شانس باشید همچین بازی کن هایی تو تیمتون بیفته :n08:
salijoon.us/mail94/940729/badshansi/fail_49.jpg

rezaknight
21-10-2015, 18:38
سلام
دوستان بنده با ریوت در حال مکاتبه هستم بزودی خبرش رو پخش میکنم سایت iRLoL.iR داره کلا دوباره ساخته میشه توی قسمت تولید محتوا ( مترجم حرفه ای) نیاز به کمک داره البته بخش های دیگه ای هم که نیاز داره دوستان علاقمند به فعالیت فرم داخل سایت رو پر کنند

rezaknight
21-10-2015, 18:58
سایت ما قصد دارد با جذب نیرو های حرفه ای و کار آمد در زمینه های نویسندگی ، مدیریت بخش ویدئو و گالری ، مدیر بخش مالی ، مدیر و نویسنده انجمن ، دوبله ، بازاریابی و تبلیغات ، مدیر توسعه و برنامه ریزی ، برنامه نویسی ، طراحی ، مدیریت ، میکس و مونتاژ ، مترجم ، برگزاری مسابقات ، داوری ، گزارشگر ، آنالیز و تحلیلگر و لول آپ کردن اکانت ، بوستینگ و ارتقاء اکانت و ... باعث پیشرفت بیشتری بشود از این رو
از دوستان علاقمند در خواست داریم از طریق این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با ما تماس حاصل کنند .

iRLoL.iR

Milad.n1
21-10-2015, 20:43
سلام
دوستان بنده با ریوت در حال مکاتبه هستم بزودی خبرش رو پخش میکنم سایت iRLoL.iR داره کلا دوباره ساخته میشه توی قسمت تولید محتوا ( مترجم حرفه ای) نیاز به کمک داره البته بخش های دیگه ای هم که نیاز داره دوستان علاقمند به فعالیت فرم داخل سایت رو پر کنند
میشه بگید خبر در باره چی هست؟

madmaster_3d
22-10-2015, 11:44
ههههه
داشتم بازی می کردم. به تیم گفتم من روی کامپیوتر شغلم هستم نمیتونم ای دی سی بازی کنم. اونها هم به من ای دی سی دادند
یکمی از بازی گذشت متوجه شدم بهترین بازی کن های جهان مثل همیشه تو تیم من هستند
منم رفتم خونمون دستشویی برگشتم =))
از این افک پانیش ها گرفتم 20 دقیقه تو نوبتم =))
اینجوری خوبه. ادم بیخیال بشه. اگر قرار بهترین بازی کن های جهان تو تیم تو باشند همیشه. الکی اعصاب خودتون رو خورد می کنید.
میخواید برید بالا. یالا . باید از اونجای ریوت بخورید. همچین بازی کن خوب بهتون میده که یعنی اگر یک چیزی رو برای بار اول هم بردارید تیم کریتون می کنه.
حالا اگر نخورید بازی کن بهتون میده هنوز بلو رو نزدید 3تا لاین فید بدن =)) :n08:

rezaknight
22-10-2015, 12:42
مکاتبه درباره راه اندازی سرور تو ایران و یا خاورمیانه هستیم باید بررسی بشه از سوی ریوت گیمز بزودی نامه های رسمی رو داخل سایتمون قرار میدیم

DANT3
22-10-2015, 14:10
مکاتبه درباره راه اندازی سرور تو ایران و یا خاورمیانه هستیم باید بررسی بشه از سوی ریوت گیمز بزودی نامه های رسمی رو داخل سایتمون قرار میدیم

ممنون
درسته مشکلات زیادی تو این راه هست ولی امتحانش ضرری نداره . به ریوت هم بگید میشه یک تایپیک جامع زد تا ببینه چقدر بازیکن داره ایران .
دوستانی هم که یک سری مشکلات رو توضیح دادن باید بگم شرایط سرور برای ایران تقریبا مثل ترکیه هست .. اونجا هم پلیر نسبت به سرور eu کمه و باید صبر کنن ولی خوب میدونند که پینگشون پاینه و دارن با هموطن بازی میکنن که حداقل زبونه همو بفهمن .
فقط فرق ما همین مشکل حجاب چمپ هاست که اونم ریوت میتونه یکاریش کنه .
فقط اینم بگم که با توجه با زیرساخت ایران ما اگه تقضا بدیم برا سرور باید در ایران باشه چون عملا پینگ اینترنت ایران با همه کشور های همسایه بالاتر از اروپاست... میتونید چک کنید .
پس سرور داخل ایران فقط به درد ما میخوره مگرنه که همین ترکیه هستش دیگه:D پینگم تو سرور ترکیه 250 ولی تو eu 120

namx
22-10-2015, 15:54
این زیرساخت میخواد گشت ارشاد بفرسته تو بازی چمپ هایی که حجابشون بده رو بگیره ... یا مثلا rengar بپره رو کسی به جرم رابطه نا مشروع بگیرنش :n08:

کاتارینا رو با چادر مشکی تو جمکران تصور کن ... :n08:

CarryPotter
22-10-2015, 16:26
همون ایران نفهمه درین رابطه بهتره چون بفهمن میگن بچه های ایرانی دارن همچین بازی میکنن هیچی میزنه کلا بازی رو فیــلتر میکنه کلا دیگه اصــلا نمیشه بازی کرد

Gregar
22-10-2015, 20:52
این زیرساخت میخواد گشت ارشاد بفرسته تو بازی چمپ هایی که حجابشون بده رو بگیره ... یا مثلا rengar بپره رو کسی به جرم رابطه نا مشروع بگیرنش :n08:

کاتارینا رو با چادر مشکی تو جمکران تصور کن ... :n08:

خوب گفتی :n09:
فکر کن jinx از زیر چادر تیربار میگیره رو ملت . دیگه janna که از تو بازی کلا حذف میشه . بعد اینا که همه چادری بشن خداییش تشخیصشون هم سخت میشه . با چادر یه وقت Stealth نگیرن که op میشن همشون .

ولی فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه . مگه فقط عکسهای موقع لودینگ باشه که مشکل ساز باشه و پسرا رو منحرف کنه . وگرنه کسی با اون گرافیک از بالا منحرف نمیشه .

mr_prince
22-10-2015, 21:22
خوب گفتی :n09:
فکر کن jinx از زیر چادر تیربار میگیره رو ملت . دیگه janna که از تو بازی کلا حذف میشه . بعد اینا که همه چادری بشن خداییش تشخیصشون هم سخت میشه . با چادر یه وقت Stealth نگیرن که op میشن همشون .

ولی فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه . مگه فقط عکسهای موقع لودینگ باشه که مشکل ساز باشه و پسرا رو منحرف کنه . وگرنه کسی با اون گرافیک از بالا منحرف نمیشه .

انصافن کی ممکنه با ی عکس اونم عکس کارتونی منحرف بشه؟؟؟ اگرم خود طرف خیلی منحرف باشه بازم این عکسا چیزی ندارن ... اگه قراره با این عکسا ب انحراف کشیده شن فرقی نمیکنه با کاتا چادر لبنانی هم میشن

Gregar
22-10-2015, 22:50
دوستان بازی باز اپدیت شد ؟ لوگین اسکرین قبلی اومده مثل اینکه . 120 مگ به خاطر همین دانلود کرد والا :n03:

انصافن کی ممکنه با ی عکس اونم عکس کارتونی منحرف بشه؟؟؟ اگرم خود طرف خیلی منحرف باشه بازم این عکسا چیزی ندارن ... اگه قراره با این عکسا ب انحراف کشیده شن فرقی نمیکنه با کاتا چادر لبنانی هم میشن

دیگه این تصوریه که ارشاد تو کشور داره . مخصوصا الان که چند وقتیه خیلی به بازی های اینطوری گیر میدن .

msgcpp
22-10-2015, 22:51
شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: به دنبال قطعی مسیرهای ارتباطی ترکیه و باب المندب، بخشی از ارتباطات بین الملل کشورهای منطقه ازجمله ایران دچار کندی شد. این شرکت و سایر شرکت‌های بین‌المللی در تلاشند مشکل ایجاد شده را از طریق برقراری مسیر های پشتیبان و در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند.

Gregar
23-10-2015, 01:28
شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: به دنبال قطعی مسیرهای ارتباطی ترکیه و باب المندب، بخشی از ارتباطات بین الملل کشورهای منطقه ازجمله ایران دچار کندی شد. این شرکت و سایر شرکت‌های بین‌المللی در تلاشند مشکل ایجاد شده را از طریق برقراری مسیر های پشتیبان و در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کند.

البته خبر مال دو سه روز پیشه و فکر کنم الان دیگه مشکل 90% رفع شده باشه . قطعی هنوز هست ولی خیلی کم . هر چند امروز دو سه بار گند زد تو بازی من .

پ.ن: اواتارت Vi ـه ؟ :n04: هر کی ببینه فکر میکنه چه دختر نازیه . نمیدونن یه کم پایینتر از این چهره معصومش چه دم و دستگاه خشنی داره .

mr_prince
23-10-2015, 10:18
دوستان بازی باز اپدیت شد ؟ لوگین اسکرین قبلی اومده مثل اینکه . 120 مگ به خاطر همین دانلود کرد والا :n03:

دیگه این تصوریه که ارشاد تو کشور داره . مخصوصا الان که چند وقتیه خیلی به بازی های اینطوری گیر میدن .

10 مگ بیشتر نبودا :n29:

pharm
23-10-2015, 11:43

iRLoL.iR

با سلام
دوستان اگر بتونید و سایتتون رونق گرفت میتونید event های متفاوتی بزارید عینه بعضی سایتا و بصورت قرعه کشی جایزه بدید خیلی عالی میشه

Rmin
23-10-2015, 14:40
سلام دوستان من از دیروز نمیتونم به بازی متصل شم و ارور rads Error
u could not connect to HTTP server بهم میده رو هم رو پی سی چک کردم هم لپ تاپم هردو همینطوره تروخدا راهنماییم کنید

Rmin
23-10-2015, 14:52

Gregar
23-10-2015, 16:20
سلام دوستان من از دیروز نمیتونم به بازی متصل شم و ارور rads Error
u could not connect to HTTP server بهم میده رو هم رو پی سی چک کردم هم لپ تاپم هردو همینطوره تروخدا راهنماییم کنید

چند روزیه خیلی ها این مشکل رو دارن . احتمالا مشکل از نت مملکته . منم هر چند باری این مشکل رو دارم که با چند بار dc کردن درست میشه .

Rmin
23-10-2015, 17:10
چند روزیه خیلی ها این مشکل رو دارن . احتمالا مشکل از نت مملکته . منم هر چند باری این مشکل رو دارم که با چند بار dc کردن درست میشه .

از دیروز اینطوری شده 100 بار دی سی کردم نشد

Gregar
23-10-2015, 18:40
از دیروز اینطوری شده 100 بار دی سی کردم نشد

احتمالا از isp ات باشه . من الان همینطوری شد ولی یه مدت گذشت درست شد . باز میبینی چند ساعت دیگه همینطوری بشه .

مشکل این دو روزه من اینه که دوبار لانچر رو اجرا کردم 100 مگ دانلود کرد هر دفعه بی دلیل . امیدوارم باز مجبور نشم کلاینت رو دوباره دانلود کنم .

maniya12
24-10-2015, 00:02
بچه های گیمر جواب بدن آیا سرعت دانلود 35-40 kb بدرد بازی آنلاین lol میخوره و میشه براحتی بازی کرد؟؟
با تشکر

DANT3
24-10-2015, 00:20
بچه های گیمر جواب بدن آیا سرعت دانلود 35-40 kb بدرد بازی آنلاین lol میخوره و میشه براحتی بازی کرد؟؟
با تشکر
سلام
نخیر دوست عزیز
به این دلیل که در بعضی صحنه ها مخصوص team fight دیتای زیادی و دستورات زیادی ردوبدل میشه و در این موارد مخصوصا سرعت اپلود تا 100 kb نیازه .
در کل سرعت 100 به بالا مناسبه ..

DANT3
24-10-2015, 00:22
دوست عزیز یه کاهش پینگ خریداری کن مشکلت حل میشه

mey123
24-10-2015, 00:25
با تشکر
من اینترنت شاتل دارم با سرعت 128 kb/ps و بدون هییچ مشکلی League of Legends بازی میکنم.

Gregar
24-10-2015, 00:53
سلام
نخیر دوست عزیز
به این دلیل که در بعضی صحنه ها مخصوص team fight دیتای زیادی و دستورات زیادی ردوبدل میشه و در این موارد مخصوصا سرعت اپلود تا 100 kb نیازه .
در کل سرعت 100 به بالا مناسبه ..

100 کیلو سرعت اپلود ؟
شاید بهترین نت ها تو ایران همچین سرعت اپلودی با سرور خارجی داشته باشن ولی بقیه ADSL ها معمولا همون 512 بیشتر نمیشن .
من نت 512 نامحدود داشتم که سرعت دانلودش 64 و اپلود که 256 بود میشد همون 32 و هیچ وقت مشکلی با lol نداشتم . تنظیمات گرافیکی هم بالاترین تنظیمات بود .

درسته توی Team Fight دستورات زیادی به صورت ناگهانی ممکنه رد و بدل بشه ولی اینقدر حجم دیتای این بازی بالا نیست که سرعت بالایی لازم داشته باشه .

به فرض یه بازی 40 دقیقه ای معمولا 20 مگ حجم مصرف میکنه . یعنی به طور میانگین هر ثانیه 8.5 کیلو بایت . خوب این تازه میانگینشه و ماکزیزمم مصرف نت در هر ثانیه فکر نمیکنم از 20kb در ثانیه بیشتر بشه .
تازه این میزان دانلودشه . اپلود شاید نصف این میزان مصرف رو داره . حتی کمتر .

البته من منظور شما رو 100 کیلوبایت فهمیدم . اینایی که گفتم در صورتیه که منظور شما از kb ، کیلوبایت باشه . اگه منظورتون از kb ، کیلوبیت بود که حرفتون درسته دیگه و من الکی این همه نوشتم :n02:

------------------------------------------

بازی های Moba مصرف نتشون خداییش خیلی کمتره . یکی از دلایلی هم که ایرانی ها بیشتر سمت Moba میرن تا MMORPG هم همینه .

هر چند بازم توصیه میشه واسه LOL ، نتی با سرعت اپلود حداقل 512 و دانلود 1 مگ داشته باشی . چون یه وقت یه برنامه ای چیزی مثل انتی ویروس میاد خودش رو اپدیت کنه کل پهنای باند رو در اون صورت میگیره .
من زمانی که نت 512 داشتم تمام برنامه هایی که پهنای باند رو اشغال میکردن موقع LOL غیر فعال میکردم وگرنه شاید پهنای باند کم میاورد .

Rmin
24-10-2015, 01:05
دوست عزیز یه کاهش پینگ خریداری کن مشکلت حل میشه
میشه راهنمایی کنی از چه سایتی؟؟

maniya12
24-10-2015, 02:07
من اینترنت شاتل دارم با سرعت 128 kb/ps و بدون هییچ مشکلی League of Legends بازی میکنم.

با تشکر
سرعت دانلود شما که 128 داری چنده؟؟35-40 هستش؟؟

maniya12
24-10-2015, 02:14

با تشکر
سرعت دانلود شما که 128 داری چنده؟؟35-40 هستش؟؟

maniya12
24-10-2015, 02:18
100 کیلو سرعت اپلود ؟
شاید بهترین نت ها تو ایران همچین سرعت اپلودی با سرور خارجی داشته باشن ولی بقیه ADSL ها معمولا همون 512 بیشتر نمیشن .
من نت 512 نامحدود داشتم که سرعت دانلودش 64 و اپلود که 256 بود میشد همون 32 و هیچ وقت مشکلی با lol نداشتم . تنظیمات گرافیکی هم بالاترین تنظیمات بود .

درسته توی Team Fight دستورات زیادی به صورت ناگهانی ممکنه رد و بدل بشه ولی اینقدر حجم دیتای این بازی بالا نیست که سرعت بالایی لازم داشته باشه .

به فرض یه بازی 40 دقیقه ای معمولا 20 مگ حجم مصرف میکنه . یعنی به طور میانگین هر ثانیه 8.5 کیلو بایت . خوب این تازه میانگینشه و ماکزیزمم مصرف نت در هر ثانیه فکر نمیکنم از 20kb در ثانیه بیشتر بشه .
تازه این میزان دانلودشه . اپلود شاید نصف این میزان مصرف رو داره . حتی کمتر .

البته من منظور شما رو 100 کیلوبایت فهمیدم . اینایی که گفتم در صورتیه که منظور شما از kb ، کیلوبایت باشه . اگه منظورتون از kb ، کیلوبیت بود که حرفتون درسته دیگه و من الکی این همه نوشتم :n02:

------------------------------------------

بازی های Moba مصرف نتشون خداییش خیلی کمتره . یکی از دلایلی هم که ایرانی ها بیشتر سمت Moba میرن تا MMORPG هم همینه .

هر چند بازم توصیه میشه واسه LOL ، نتی با سرعت اپلود حداقل 512 و دانلود 1 مگ داشته باشی . چون یه وقت یه برنامه ای چیزی مثل انتی ویروس میاد خودش رو اپدیت کنه کل پهنای باند رو در اون صورت میگیره .
من زمانی که نت 512 داشتم تمام برنامه هایی که پهنای باند رو اشغال میکردن موقع LOL غیر فعال میکردم وگرنه شاید پهنای باند کم میاورد .

با تشکر پس با این تفاسیر سرعت دانلود 35-40 میشه براحتی دوتا2 و لول بازی کرد؟؟

pharm
24-10-2015, 11:13
دوستان درسته نت خیلی مشکل داره و اینا ولی بیاید در مورد یه چیزه دیگه صحبت کنیم مثل attack move که باور کنید کل بازی رو این میچرخه و اگر استریم های imqtpie یا wildturtle یا gosu رو نگاه کرده باشید سبک بازیشون طوریه که احساس میکنی از چمپ به عنوان یه ماشین خودکار استفاده میکنن و کار خیلی سختی هم هست کسی اینجا انجام میده؟
به نظرم باید از برنامه نویسی موس این کارو انجام داد درسته؟وگرنه معمولیش خیلی سخت میشه

- - - Updated - - -

دوستان درسته نت خیلی مشکل داره و اینا ولی بیاید در مورد یه چیزه دیگه صحبت کنیم مثل attack move که باور کنید کل بازی رو این میچرخه و اگر استریم های imqtpie یا wildturtle یا gosu رو نگاه کرده باشید سبک بازیشون طوریه که احساس میکنی از چمپ به عنوان یه ماشین خودکار استفاده میکنن و کار خیلی سختی هم هست کسی اینجا انجام میده؟
به نظرم باید از برنامه نویسی موس این کارو انجام داد درسته؟وگرنه معمولیش خیلی سخت میشه

madmaster_3d
24-10-2015, 11:25
این هم جدول فروش اسکین هایی که تو ماه بعدی اف میخورن ( اینجوری باید از اونجای ریوت خورد. یاد بگیرید :n08:)
euw.leagueoflegends.com/en/news/store/sales/november-sales-schedule

Gregar
24-10-2015, 11:32

- - - Updated - - -

خوب Attack Move اصلی که وقتی میگن همون استفاده از دکمه A هست . ولی فکر کنم منظورت همونیه که چمپ طرف هی اتک میده ، حرکت میکنه ، اتک میده ، حرکت میکنه که زدش سخت میشه و واسه فارم کردن هم از این روش استفاده میکنن . درسته ؟

loten
24-10-2015, 12:57
خیلی جالبه من دیگه تو سایت lol esport نمی تونم برم با فی..ر شکن هم نمی ره
تو بازی هم هر 5 و6 دقیقه اندازه 2 ثانیه فریز می شم بعد دوباره درست میشه خدا نکنه که وسط تیم فایت باشه که دیگه هیچی
می خواستم ببینم دیگران هم این مشکلات رو دارند یا نه؟

DANT3
24-10-2015, 13:35

دوست عزیز چون تبلیغ میشه نمیتونم بگم ولی تو گوگل بزنید کاهش پینگ و از هرجا که بخرید زیاد فرق نداره چون اینا از یک دیتاسنتر سرور میخرن کاهش پینگ میزنن

DANT3
24-10-2015, 13:37
تو بازی هم هر 5 و6 دقیقه اندازه 2 ثانیه فریز می شم بعد دوباره درست میشه خدا نکنه که وسط تیم فایت باشه که دیگه هیچی
اون فریز شدن رو هم من بعضی موقع ها دارم و دلیلش نت نیست چون اگر توجه کنید fps بصورت ناگهانی میاد پائین و باعث میشه فریز بشه .

Gregar
24-10-2015, 13:57

احتمالا تو هم نتت تایم اوت میده . باز تو خوبه هر 5 6 دقیقه 2 ثانیه قطع میشی . تایم اوت هات ریزه . من بعضی وقتها اصلا مشکل تایم اوت ندارم ولی بعضی وقتها که شروع بشه دیگه تموم نمیشه . میبینی هر 5 دقیقه به مدت 30 ثانیه تایم اوت میده که چراغ ADSL هم دیگه خاموش میشه . چنان این قطعی ها رفته رو اعصابم که نگو .

pharm
24-10-2015, 16:57
خوب Attack Move اصلی که وقتی میگن همون استفاده از دکمه A هست . ولی فکر کنم منظورت همونیه که چمپ طرف هی اتک میده ، حرکت میکنه ، اتک میده ، حرکت میکنه که زدش سخت میشه و واسه فارم کردن هم از این روش استفاده میکنن . درسته ؟

اره دقیقا اگر میتونی برو استیریم gosu رو نگاه کن ببین چجوری میزنی 0.01 ثانیه نمیزاره animation اتک موش جلوی فارمشو بگیره

Gregar
24-10-2015, 17:18
اره دقیقا اگر میتونی برو استیریم gosu رو نگاه کن ببین چجوری میزنی 0.01 ثانیه نمیزاره animation اتک موش جلوی فارمشو بگیره

یعنی میگی دستی نمیشه همچین کاری کرد ؟ البته واسه ما ایرانی ها که بهترین پینگمون 100 ـه فکر نمیکنم خیلی فرقی بکنه .

pharm
24-10-2015, 17:43
یعنی میگی دستی نمیشه همچین کاری کرد ؟ البته واسه ما ایرانی ها که بهترین پینگمون 100 ـه فکر نمیکنم خیلی فرقی بکنه .

حالا برو ببین یه بار منظورمو میفهمی
خیلی حرفه ای یکی باشه دستی انجام میده این هم فقط از اتک مو برای جلوگیری از نزدیک شدن بیش از حد استفاده میکنه

mey123
24-10-2015, 19:40

میشه یه لینک از استریم این بازیکنای معروف بزاری؟ تو سایت twitch استریمرهای معروف کدومان؟

basedige
24-10-2015, 21:52
سلام
اقا میخواستم بدونم راهی هست حجم پوشه گیم رو بیارم پایین؟ الان 24 گیگ شده دیگه:n19:

- - - Updated - - -

سلام
اقا میخواستم بدونم راهی هست حجم پوشه گیم رو بیارم پایین؟ الان 24 گیگ شده دیگه:n19:

mey123
24-10-2015, 21:56
سلام

لوللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللل rlly??!!!
وقتی لانچر بازی بالا اومد قبل اینکه روش کلیک کنی یه نگاه سمت راست بالا بنداز رو علامت سوال کلیک کن و گزینه repair رو انتخاب کن
بعدش لانچر خودش همه فایلها رو اسکن میکنه و با فایلهای کلاینت مقایسه میکنه اونایی که دوبار کپی شده یا اضافست پاک میکنه.
شایدم یه سری فایلهایی که تو پوشت نیست دانلود کنه!!:n02:

------------------------------------------------
بلهههه همونطور که انتظارش میرفت SKTelecom T1 با اقتدار رفت برا فاینال و باید با Origen و Xpeke خداحافظی کنیم...

Gregar
24-10-2015, 22:25
دوستان واسه سرگرمی هم که شده یه تست جالب میزارم که خودم امروز تازه دیدم

یه تست که 20 دقیقه بهتون وقت میده و اسم یه سری سلاح رو میاره و هر بار شما باید درست جواب بدید که این سلاح مربوط به کدوم چمپه . خیلی تست جالبی بود . من از 100 امتیاز 53 گرفتم که اکثرش به این خاطر بود که معنی سوال رو نمیفهمیدم .

pharm
24-10-2015, 23:35
میشه یه لینک از استریم این بازیکنای معروف بزاری؟ تو سایت twitch استریمرهای معروف کدومان؟

خیلیا هستن ولی من فقط froggen و muchlegosu و wild turtle رو میپسندم nightblue هم خوبه

rezaknight
25-10-2015, 11:52

با سلام خدمت دوستان عزیزم
به اطلاعتون میرسانم که سایت گیم سرویس با هدف بهبود کیفیت اینترنت در انجام بازی ایجاد شده است، تمامی سرور ها اختصاصی و با بهترین کیفیت میباشند، میتوانید خرید کنید و به صورت آنی اطلاعات اکانت را دریافت کنید. دوستانی که مایل به همکاری هستند بخش همکاری در فروش را مطالعه کنند.

لینک سایت
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezaknight
25-10-2015, 12:00
خیلیا هستن ولی من فقط froggen و muchlegosu و wild turtle رو میپسندم nightblue هم خوبه

سایت iRLoL ویدئو سنتر گیمینگ خودش رو راه اندازی کرده است جهت تماشا جدیدترین ویدئو ها گیمینگ میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید

لینک ویدئو سنتر گیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

emproor
25-10-2015, 15:28
کسی تونسته اون پیام فایروال کلینت رو درست کنه ؟ سه روز نمیتونم به بازی وصل بشم

Milad.n1
25-10-2015, 18:01
پینگ امروز من با شاتل با این پینگ منچ هم نمیشه بازی کرد

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=908ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=892ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=997ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=988ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=882ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=935ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=972ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=888ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=904ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=982ms TTL=43

madmaster_3d
25-10-2015, 18:22
برای من با صبادز خوبه خدارو شکر
گفتم صبادز برای بازی خوبه. البته شهر و منطقه هم مهمه

بازی رو به لطف خدا 4 به 5 معجزه وار بردیم +16 ال پی اپی =))

این اسکین جدید وی هم ماشالا زشته
من اسکین پلیسش رو دارم ولی یکجورایی اسکین کلاسیکش قشنگ تره :)

اقا اواتر جدیدم رو دیدید خیلی لشه =)) باید حتما انیمیشن جدید شان دی شیپ رو ببینید

Milad.n1
25-10-2015, 18:37
برای من با صبادز خوبه خدارو شکر
گفتم صبادز برای بازی خوبه. البته شهر و منطقه هم مهمه

بازی رو به لطف خدا 4 به 5 معجزه وار بردیم +16 ال پی اپی =))

این اسکین جدید وی هم ماشالا زشته
من اسکین پلیسش رو دارم ولی یکجورایی اسکین کلاسیکش قشنگ تره :)

اقا اواتر جدیدم رو دیدید خیلی لشه =)) باید حتما انیمیشن جدید شان دی شیپ رو ببینید
میگیم این اسکین ها که میخرین فقط شکل ضاهری چمپ ها را عوض میکنه دیگه روی لول ها که تاثیری نداره؟

Ali-ss
25-10-2015, 20:10
چرا faker این بازیها آخر غایب بوده؟

s-arash
25-10-2015, 21:11
فینال کره ای.....

3 ساله World Championship دسته کره ای هاست، با اختلاف زیاد از رقبا بهترن

Ali-ss
25-10-2015, 21:19
بازیکنها استارکرافت کره ای رو باید می دیدی نفر پنجمشون کیلومترها فاصله داشت با نفر اول اروپا

madmaster_3d
25-10-2015, 21:34
میگیم این اسکین ها که میخرین فقط شکل ضاهری چمپ ها را عوض میکنه دیگه روی لول ها که تاثیری نداره؟
نه ولی باور کن بعضی موقع ها طرف اسکین داره بیشتر میپره جلو

Milad.n1
25-10-2015, 22:03
نه ولی باور کن بعضی موقع ها طرف اسکین داره بیشتر میپره جلو
منم همینا حس کرده بودم انگار یه کم اونایی که اسکین دارن چمپشون بهتره

Gregar
25-10-2015, 22:52

تغییر DNS رو امتحان کردی ؟ من DNS رو تغییر دادم بهتر شد و شاید حتی دیگه این پیغام نیاد .

برو تو تنظیمات DNS و ای پی اولی رو مثلا بده : 8.8.8.8
من خودم چون امنیت opendns بیشتره ازش استفاده میکنم وگرنه فکر کنم مشکل داره با لول .

mey123
25-10-2015, 23:13
من رو نت "های وب" این مشکلو دارم وقتی به v-p.n یا این سرورای کاهش پینگ وصل میشم لانچر بالا میاد.

madmaster_3d
26-10-2015, 09:43
منم همینا حس کرده بودم انگار یه کم اونایی که اسکین دارن چمپشون بهتره

ببین در واقعیت نباید فرقی بکنه
ولی مثلا رایون
من بازی میکنم E Q می کنم یک زره میره جلوه
بعد طرف اسکین داره همین کار رو می کنه میپره تو بغل من

یا مثلا مرگانا اونایی که اسکین دارن اون w چیه میزنه رو زمین. اونش بزرگتر هستش
حالا من این رو میگم ممکنه خیلی ها مخالف باشند ولی دقیقا من تو اسپک کردن هم دیدم مثلا کاتارینا دبلیوش بیشتر رنج داره. یعنی یک جورایی انگار اسکین که میخری یکمی به صورت مخفی قوی تر میشه تو بعضی چیزا

مثلا دیروز یا پریروز. تیمو اون اسکین گرونه رو داشت. بعد 80تا ای پی داشت ولی میتونست من رو تو چند ثانیه بکشه. بعد من تیمو با 200 تا ای پی میزنم یارو اخ نمیگه.
این حرف من رو بعضی از خارجی ها هم قبول دارند چند بار گفتم
حالا ممکنه مسخره به نظر بیاد ولی هستش :) من مورد زیاد دیدم :n09:

یک نکته جالب هم بگم
داشتم با یک اشی بازی می کردم. نوبه نوب
اسکور در جد 5 کیل 10 تا مرگ
سی اس پایین
رفتم کلا بازی هاش رو چک کردم دیدم هر چمپی بازی می کنه 5 تا کیل مثلا داره 10 بار مرده
بعد سی اس اش اگر قرار تایم 30 210 باشه ماله این 100 بود
این نشون میده این اقا اسکیل و تیم ورک بالایی برخورداره
من که باهاش بازی کردم نوبه نوب بود
وین ریت کلیش؟ 70%
چه جوری؟ یک نوب 70%؟ من بهت میگم. ایشون برای اشی که اسکین واردن داشت. احتمالا اسکین های دیگه رو هم داره. خوب یک مشتری خوب حق داره بازی های بیشتری ببره. حتی اگر نوبه

Gregar
26-10-2015, 10:52
نمیدونم چرا امروز به سرور وصل نمیشه . دوباره 20 دقیقه لیو بن خوردم :n03:

میگن جهنم که یکی از شکنجه هاشون اینه که بهت یه عدد LOL میدن با اینترنت ایران . بعد مجبورت میکنن تا گلد بری . خیلی ها شنا در مواد مذاب رو به این روش مجازات ترجیح دادن . الانم خوشحالن .

ببین در واقعیت نباید فرقی بکنه
ولی مثلا رایون
من بازی میکنم E Q می کنم یک زره میره جلوه
بعد طرف اسکین داره همین کار رو می کنه میپره تو بغل من

یا مثلا مرگانا اونایی که اسکین دارن اون w چیه میزنه رو زمین. اونش بزرگتر هستش
حالا من این رو میگم ممکنه خیلی ها مخالف باشند ولی دقیقا من تو اسپک کردن هم دیدم مثلا کاتارینا دبلیوش بیشتر رنج داره. یعنی یک جورایی انگار اسکین که میخری یکمی به صورت مخفی قوی تر میشه تو بعضی چیزا

مثلا دیروز یا پریروز. تیمو اون اسکین گرونه رو داشت. بعد 80تا ای پی داشت ولی میتونست من رو تو چند ثانیه بکشه. بعد من تیمو با 200 تا ای پی میزنم یارو اخ نمیگه.
این حرف من رو بعضی از خارجی ها هم قبول دارند چند بار گفتم
حالا ممکنه مسخره به نظر بیاد ولی هستش :) من مورد زیاد دیدم :n09:

یک نکته جالب هم بگم
داشتم با یک اشی بازی می کردم. نوبه نوب
اسکور در جد 5 کیل 10 تا مرگ
سی اس پایین
رفتم کلا بازی هاش رو چک کردم دیدم هر چمپی بازی می کنه 5 تا کیل مثلا داره 10 بار مرده
بعد سی اس اش اگر قرار تایم 30 210 باشه ماله این 100 بود
این نشون میده این اقا اسکیل و تیم ورک بالایی برخورداره
من که باهاش بازی کردم نوبه نوب بود
وین ریت کلیش؟ 70%
چه جوری؟ یک نوب 70%؟ من بهت میگم. ایشون برای اشی که اسکین واردن داشت. احتمالا اسکین های دیگه رو هم داره. خوب یک مشتری خوب حق داره بازی های بیشتری ببره. حتی اگر نوبه

اره بعضی وقتها یه جوری میزنه چمپ اسکین دار . البته فکر نکنم تقلبی در کار باشه . برای مثال اسکین Mecha Khazix رو اگه بگیری موقعی که یه نفر isolate بشه یه صدا در میکنه . خوب تا حدودی کمک میکنه دیگه .
یا مثلا بعضی اسکین ها که روش زدن Ability ها رو عوض میکنه چون خیلی کم دیده میشن ملت نااشنائن باهاش و ممکنه از همین طریق ضربه بخورن .
مثلا اسکین Final Boss ویگار که من بازی میکردم خوب وقتی W میزدم اصلا طرف نمیفهمید داره W میخوره . تا وقتی که بهش عادت کرد دیگه من فید کرده بودم .
چون تو ذهنش W ویگار یه چیز بنفشیه که از اسمون میفته و وقتی Ability عوض میشه یه کم طول میکشه تا بهش عادت کنه .

اینم از جنبه روانی اسکین :n02:

madmaster_3d
26-10-2015, 13:04
اره بعضی وقتها یه جوری میزنه چمپ اسکین دار . البته فکر نکنم تقلبی در کار باشه . برای مثال اسکین Mecha Khazix رو اگه بگیری موقعی که یه نفر isolate بشه یه صدا در میکنه . خوب تا حدودی کمک میکنه دیگه .
یا مثلا بعضی اسکین ها که روش زدن Ability ها رو عوض میکنه چون خیلی کم دیده میشن ملت نااشنائن باهاش و ممکنه از همین طریق ضربه بخورن .
مثلا اسکین Final Boss ویگار که من بازی میکردم خوب وقتی W میزدم اصلا طرف نمیفهمید داره W میخوره . تا وقتی که بهش عادت کرد دیگه من فید کرده بودم .
چون تو ذهنش W ویگار یه چیز بنفشیه که از اسمون میفته و وقتی Ability عوض میشه یه کم طول میکشه تا بهش عادت کنه .

اینم از جنبه روانی اسکین :n02:

روانیش رو قبول دارم
ولی باور کن بعضی اسکین ها بزرگتز هستش اسپل ها
مثلا پروژه یاسو اون شیلدش بزرگتره
یا مثلا بوم بوم بیلیتز دستکش بزرگ داره به نظر من بهتر پول میشه باهاش کرد. رایون رو هم گفتم که تخیلی جامپ میزد با اسکین

البته در مورد ویگار به نظرم اسکین دیفالتش بهتر هستش از نظر دبلیو. چون خیلی پیدا نیست. ولی بیگ باسش داد میزنه داره از آسمون میاد
یا مثلا زد اسکین پروژه التیش تابلو هستش که میخواد تموم بشه. راحت زونیاس میری
یه چیز جالب دیگه . نمیدونم چرا حس میکنم پروزه یی هم شل راه میره وقتی التی می کنه. شایدم به خاطر انیمیشنش باشه ولی اینجوری به نظر میاد لول

یا دبلیو کت که گفتم بیشتر رنچ داره با اسکینش
شاید یکچور باگ باشه. شایدم ریوت اینطوری غیر مستقیم ملت رو ترغیب می کنه اسکین بخرن. به هر حال ریوت خیلی باحاله ( میخورم میخورم انکه از ریوت خورد )

pharm
26-10-2015, 15:16
روانیش رو قبول دارم
ولی باور کن بعضی اسکین ها بزرگتز هستش اسپل ها
مثلا پروژه یاسو اون شیلدش بزرگتره
یا مثلا بوم بوم بیلیتز دستکش بزرگ داره به نظر من بهتر پول میشه باهاش کرد. رایون رو هم گفتم که تخیلی جامپ میزد با اسکین

البته در مورد ویگار به نظرم اسکین دیفالتش بهتر هستش از نظر دبلیو. چون خیلی پیدا نیست. ولی بیگ باسش داد میزنه داره از آسمون میاد
یا مثلا زد اسکین پروژه التیش تابلو هستش که میخواد تموم بشه. راحت زونیاس میری
یه چیز جالب دیگه . نمیدونم چرا حس میکنم پروزه یی هم شل راه میره وقتی التی می کنه. شایدم به خاطر انیمیشنش باشه ولی اینجوری به نظر میاد لول

یا دبلیو کت که گفتم بیشتر رنچ داره با اسکینش
شاید یکچور باگ باشه. شایدم ریوت اینطوری غیر مستقیم ملت رو ترغیب می کنه اسکین بخرن. به هر حال ریوت خیلی باحاله ( میخورم میخورم انکه از ریوت خورد )

Q لباس dragon slayer چمپ braum خیلی بهتر از اسکین معمولیش شانس برخورد رو داره چون به صورت فشرده تر عمل میکنه این کاملا به نظرم اثبات شده

Milad.n1
26-10-2015, 15:43
بازیکنها استارکرافت کره ای رو باید می دیدی نفر پنجمشون کیلومترها فاصله داشت با نفر اول اروپا
اقا اینجا کسی استار کرافت بازی میکنه؟

peloxam
26-10-2015, 19:21
سلام دوستان من دوتا بازم یک چند وقتی زدم بیرون اومدم lolالان لول 29هست بعد می خواستم ببینم هیچ راهی واسهrpمجانی نیست یا فقطunlockهیرو ها اسکین نیاز ندارم فقط unlockچند تا هیرو

madmaster_3d
26-10-2015, 21:27
سلام دوستان من دوتا بازم یک چند وقتی زدم بیرون اومدم lolالان لول 29هست بعد می خواستم ببینم هیچ راهی واسهrpمجانی نیست یا فقطunlockهیرو ها اسکین نیاز ندارم فقط unlockچند تا هیرو

نه ولی ارزش هم نداره
شما چون تازه کار هم هستی همون بازی کنی پول بازی رو جمع کنی چمپ ها رو بخری بازیت هم بهتر میشه

اقا عجب چیزیه این ویگار :n08: با 3 تا ایتم 700 تا ای پی داشتم. اخرای بازی هنوز فول کامل نشده بودم بالای 1000 تا ای پی. دبلیوم بالایی 1000 دمیج میداد هر 5 ثانیه. چون 40% کلدان داشتم
یک دبلیو میزدم ملت میریختن پایین
به دوستان به شدت توصیه می کنم ویگار تمرین کنن یکمی تمتون خوب باشه راحت میشه باهاش بالا رفت. اصل چمپه
تندمره داشت بالا اسپلیت میکرد شاخ بازی کرد . التی زدم تو سرش قبل از 6 کردن مرد مایه بود =)):n31:
رفتم تو کار تمرین باهاش

peloxam
26-10-2015, 22:50
نه ولی ارزش هم نداره
شما چون تازه کار هم هستی همون بازی کنی پول بازی رو جمع کنی چمپ ها رو بخری بازیت هم بهتر میشه

اقا عجب چیزیه این ویگار :n08: با 3 تا ایتم 700 تا ای پی داشتم. اخرای بازی هنوز فول کامل نشده بودم بالای 1000 تا ای پی. دبلیوم بالایی 1000 دمیج میداد هر 5 ثانیه. چون 40% کلدان داشتم
به دوستان به شدت توصیه می کنم ویگار تمرین کنن یکمی تمتون خوب باشه راحت میشه باهاش بالا رفت. اصل چمپه
تندمره داشت بالا اسپلیت میکرد شاخ بازی کرد . التی زدم تو سرش قبل از 6 کردن مرد مایه بود =)):n31:
رفتم تو کار تمرین باهاش
نه من 2_3سال دوتا بازی میکردم مشکلی از نظر تازه کاری ندارم با همین vigar فک کنم یک بار پنتا گرفتم همین دست قبلم داشتم باهاش بازی میکردم کل ایتم ها و اسکیل هیرو هایی که دارم میشناسم فقط از بس چمپ ام کمن حوصله ام بعد چند دست سر میره می خواستم ببینم هیچ راهی نیست واسه گرفتن چمپ بیشتر خسته کننده شده دیگه بازی با هیرو های تکراری هیرو های فری هر هفته هم واقعا مسخرس تغریبا هر یک هفته درمیون jinxباvariusمیان:n35::n27::n28::n29:

Gregar
27-10-2015, 01:24
نه ولی ارزش هم نداره

رفتم تو کار تمرین باهاش

ویگار چمپ اصلی منه . جالبه با اینکه خیلی سریع له میشه ولی من اکثر بازی ها رو یا یه بار میمردم یا اصلا تا اخر بازی نمیمردم و کیل هم زیاد میگرفتم.
بد جور چمپ بزن و در روییه . یه stun و سه تا Ability که هر سه تاش دمیج خوق میزنن . فقط کافیه تیمت فید نکنن و تا حدودی باهات همکاری کنن تا بتونی راحت پنتا بگیری .
البته اولش شانس بیاری zed یا fizz نیفتن جلوت که البته فقط باز باید فارم کنی و نری سمتشون .

الان که اکانت جدید ساختم زدم تو کار Stealth :n05: . نه تا هیرویی که Stealth دارن رو میخوام برم باهاشون . من که واسه فان میرم بیشتر .

madmaster_3d
27-10-2015, 17:22
خدا رو شکر تو این 1 2 سال که لول بازی می کنم
توسنتم استاد خوبی باشم
مثلا به طرف میگم مید ویگار مین بن می کنه
منم میرم تیمو تاپ ترول می کنم ببازه بچه بازی در نیاره:n08:
خدایای شکرت. خوب استادی هستم خوب :n20:
حال این حرو م زا ده های اروپایی رو باید گرفت
اون یکی اننیه 0 7 هستش منو فلیم می کنه وقتی 8 بار گنک شدم. 0 هلپ داشتم =))
اسکیل و تیم ورک فراموش نشه
:n09:

اکانت پلات روی سرور اروپای غرب 100 تومان خریدارم. اگر اسکین هم زیاد داره ( که البته به درد من نمیخوره چون چمپ هاش رو بازی نمی کنم من ) 120 130 خریدارم.
یک دوستی میفروخت؟ میگفت 200 ؟ 130 خریدارم
هستش هنوز تو سایت ؟
اکانت گلد 1 هم 70 میخرم
کسی اکانت زیاد داره بگه ( البته لطفا اکانتی نباشه که بن شده باشه یا چت بن زیاد شده باشه )

به یک نتیجه هم رسیدم
اکانتی که زیاد چت بن شده باشه و یا بن فکر می کنم درصد بالارفتنش پایین تر هستش
با مدرک میگم
من رو اکانت خودم تا حالا سیلور 1 نشدم
ولی اکانت دوستم رو بازی می کردم با اینکه رونه هاش و چمپ هام رو نداشت 2بار از سیلور 3 بردمش سیلور 1 و 96 امتیاز

و همانطور که چند وقت پیش گفتم. یک اشی بازی میکردم. فول نوب. در حدر 5 کیل 10 مرگ. سی اس پایین. همه بازی هاش رو چک کردم اینطوری
بعد 60 70% وین ریت
البته فراموش نشه که که اسکین هم داشتند. ( احتمالا همه اسکین هایی که میاد رو میخره )

دقت هم بکنید تو لود اسکرین میگه بازی کن هایی که قوانین لول رو اجرا می کنند ( فلیم نمی کنند ) 25% بازی های بیشتری میبرن

Milad.n1
27-10-2015, 18:14
توسنتم استاد خوبی باشم

اکانت پلات روی سرور اروپای غرب 100 تومان خریدارم. اگر اسکین هم زیاد داره ( که البته به درد من نمیخوره چون چمپ هاش رو بازی نمی کنم من ) 120 130 خریدارم.
هستش هنوز تو سایت ؟
اکانت گلد 1 هم 70 میخرم
کسی اکانت زیاد داره بگه ( البته لطفا اکانتی نباشه که بن شده باشه یا چت بن زیاد شده باشه )

به یک نتیجه هم رسیدم
با مدرک میگم
ولی اکانت دوستم رو بازی می کردم با اینکه رونه هاش و چمپ هام رو نداشت 2بار از سیلور 3 بردمش سیلور 1 و 96 امتیاز

و همانطور که چند وقت پیش گفتم. یک اشی بازی میکردم. فول نوب. در حدر 5 کیل 10 مرگ. سی اس پایین. همه بازی هاش رو چک کردم اینطوری
بعد 60 70% وین ریت
البته فراموش نشه که که اسکین هم داشتند. ( احتمالا همه اسکین هایی که میاد رو میخره )

دقت هم بکنید تو لود اسکرین میگه بازی کن هایی که قوانین لول رو اجرا می کنند ( فلیم نمی کنند ) 25% بازی های بیشتری میبرن
اقا من الان لول 18 تو سرور eu w هستم 79 تا بازی کلایسک هم بردم منظور شما و دوستان همین کلایسک هست یا اون رنکینگ که مال لول 30 ها هست؟
چون من تازه lol را شروع کردم زیاد اینا را نمیدونم ممنون میشم در باره این رنک ها یکیم توضیح بدید
مثلا اگه رنکت بره بالا از چه مزییت هایی تو بازی برخوردار میشی؟
سوال دیگم اینه که وقتی بازی شروع میشه و میری برای لودینگ روی عکس هر چمپی که بر میدارم بالاش یه علامت طلایی که وسطش یه گوی هست میاد اون چیه؟ و چرا برای بقیه نیست؟

Gregar
27-10-2015, 18:21
توسنتم استاد خوبی باشم

هستش هنوز تو سایت ؟
اکانت گلد 1 هم 70 میخرم

به یک نتیجه هم رسیدم
با مدرک میگم

بعد 60 70% وین ریت

توی این چند سال که LOL میزنم فقط یه چیزی به من ثابت شده . اگه ببری به هیچ وجه عامل برد تو نیستی . و اگه ببازی هم بازم عامل باخت تو نیستی . البته به شرطی که نوب نباشی .
S&T (مخفف اسکیل و تیم ورک) یه چیز مجزای به نظرم . یکی ممکنه S داشته باشه ولی T نداشته باشه . یا ممکنه T داشته باشه ولی S نداشته باشه . به سطح بالا بخوای برسی باید هر دو رو داشته باشی .
اینجوری هم نیست که با داشتن S&T راحت بری بالا . شرط لازم هست ولی کافی نیست . به نظرم حداقل توی تیم باید 3 یا 4 نفر S&T رو داشته باشن و بقیه تیم هم باید حداقل یکیش رو داشته باشن .
کسی هم که هیچ کدوم رو نداره خوب نوبه دیگه . در صورتی که تیم حریف وضعیت S&T شون بهتر از تیم تو باشه یه نوب تو تیم تو هم قشنگ میتونه بازی رو واگذار کنه .

Gregar
27-10-2015, 18:25
اقا من الان لول 18 تو سرور eu w هستم 79 تا بازی کلایسک هم بردم منظور شما و دوستان همین کلایسک هست یا اون رنکینگ که مال لول 30 ها هست؟
چون من تازه lol را شروع کردم زیاد اینا را نمیدونم ممنون میشم در باره این رنک ها یکیم توضیح بدید
مثلا اگه رنکت بره بالا از چه مزییت هایی تو بازی برخوردار میشی؟
سوال دیگم اینه که وقتی بازی شروع میشه و میری برای لودینگ روی عکس هر چمپی که بر میدارم بالاش یه علامت طلایی که وسطش یه گوی هست میاد اون چیه؟ و چرا برای بقیه نیست؟

مزیتی نداره . خوب تو بازی های انلاین اکثرا واسه رنک بازی میکنن تا فانش . یعنی هم فانش هم اینکه رتبه شون رو ببرن بالاتر . و البته بالاترین رنک که بری میتونی تو مسابقات شرکت کنی و جایزه ببری .

Milad.n1
27-10-2015, 18:37
مزیتی نداره . خوب تو بازی های انلاین اکثرا واسه رنک بازی میکنن تا فانش . یعنی هم فانش هم اینکه رتبه شون رو ببرن بالاتر . و البته بالاترین رنک که بری میتونی تو مسابقات شرکت کنی و جایزه ببری .
بعد نحوی امتیاز دهی چطوری هست؟
هرچقدر برد هات از باخت هات بیشتر باشه رنکت میره بالا درسته؟

madmaster_3d
27-10-2015, 20:37
اقا من 100 تومان خریدارم اکانت پلات 5 روی اروپای غرب
کاری هم ندارم اسکین دارید ندارید
فقط اکانتی باشه که فلیم نکرده باشید توش
مرسی :n24:

Fiddle
28-10-2015, 00:47
اقا من 100 تومان خریدارم اکانت پلات 5 روی اروپای غرب
کاری هم ندارم اسکین دارید ندارید
فقط اکانتی باشه که فلیم نکرده باشید توش
مرسی :n24:
واسه من شرقه :n14:
شرق و غرب با هم فرقی نمیکنن به خدا راست میگم :n03:
بیا اکانت من رو بخر پلیز پلیز:n03:

madmaster_3d
28-10-2015, 09:49

اولا که زمین تا آسمون فرق داره :n10:
دوما تو کرده بودی 65 تومان دوباره کردیش 100 تومان :n08: ناقلا

- - - Updated - - -

Gregar
28-10-2015, 14:31

- - - Updated - - -

چندتا از دوستان هستن میگن eune بهتر از west ـه . یعنی اومدن west میگن چقدر اشغاله :n04:

راستی دوستان یه چیزی . من تو همین یه ماهه دو سه تا اکانت ساختم واسه تست و هر کدوم رو تا لول های بالای 10 بردم ببینم چجوریاست اوضاع .

جالبه که اون سوالی که اولش در مورد تجربه ات با بازی های moba میپرسه رو من هر بار یه چیزی جواب دادم . و جالب بود که بر اساس اون هم تیمی هات رو انتخاب میکرد .
اولین اکانتم گزینه expert رو زدم و دیدم از همون اول منو با حرفه ای ها و smurf و ... میندازه . اکانت دیگه veteran رو زدم چنان نوبهایی بهم انداخت که بازی با bot رو هم میباختن شدید . گزینه دومی رو که زدم کلا دیگه هیچی . همون اول ادامه ندادم اکانت رو .

شاید کسایی که میان اکانت میسازن تو سرور های دیگه اون انتخاب رو اشتباه میزنن که واسشون بازیکنهای اینطوری میاره . حداقل فکر کنم تا لول 30 براساس اون انتخابت بهت تیم میده . شایدم بیشتر . در کل توی eune پر از روسی هست که به شدت رو اعصبابن و سطح یه ذره پایینتره .

Fiddle
28-10-2015, 14:42

من واسه اینکه اکانتم رو بفروشم نمیگم ولی غرب تنها فرقش با شرق اینه که توی شرق بچه ها با گرامر اشتباه فحاشی میکنن ولی توی غرب با گرامر درست فحاشی میکنن :V26:

DANT3
28-10-2015, 15:48
من واسه اینکه اکانتم رو بفروشم نمیگم ولی غرب تنها فرقش با شرق اینه که توی شرق بچه ها با گرامر اشتباه فحاشی میکنن ولی توی غرب با گرامر درست فحاشی میکنن :V26:

اگه میخوای معنی واقعی ادم حروم زاده و eloo hell رو بفهمی بیا EUW

pharm
28-10-2015, 21:50

هردو عینه همن فقط توی سطح diamond به بالا euw کمی بهتره

- - - Updated - - -

هردو عینه همن فقط توی سطح diamond به بالا euw کمی بهتره

rezaknight
29-10-2015, 12:02

به اطلاعتون میرسانم که سایت گیم سرویس با هدف بهبود کیفیت اینترنت در انجام بازی ایجاد شده است، تمامی سرور ها اختصاصی و با بهترین کیفیت میباشند، میتوانید خرید کنید و به صورت آنی اطلاعات اکانت را دریافت کنید. دوستانی که مایل به همکاری هستند بخش همکاری در فروش را مطالعه کنند پورسانت 10% برای هر مشتری که خرید کند و زیر مجموعه شما باشد.

لینک سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- - - Updated - - -

به اطلاعتون میرسانم که سایت گیم سرویس با هدف بهبود کیفیت اینترنت در انجام بازی ایجاد شده است، تمامی سرور ها اختصاصی و با بهترین کیفیت میباشند، میتوانید خرید کنید و به صورت آنی اطلاعات اکانت را دریافت کنید. دوستانی که مایل به همکاری هستند بخش همکاری در فروش را مطالعه کنند پورسانت 10% برای هر مشتری که خرید کند و زیر مجموعه شما باشد.

لینک سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

madmaster_3d
29-10-2015, 12:08
یک خبر فوق العاده برای بچه های سایت
آپدیت سگی اومده :n08:
برای من روی 4 5 مگ شیره. و شات اسپات رو روشن کردم بین 100 تا 215 اینا داره دانلود می کنه. ولی بدون شات اسپات سرعتش زیر 50 60 بود

تا من شروع کردم به جینکس بازی کردن نرف شد
بعد شروع کردم به وارویک بازی کردن نرف شد
بعد شروع کردم به ویگار و رایون اونها هم نرف شدن :n08:
بچه ها اگر چمپی دوست دارید نرف بشه بگید پلیز

پارت اول 286
پارت دوم 36
خیلی اتفاق خاصی هم نیفتاده ولی بیخودی این همه آپدیت

R O O T
29-10-2015, 14:18
حجم کلی که لانچر دانلود میکنه چند گیگه ؟ دیشب 5 گیگ دانلود کرده الان لانچر رو باز میکنم زده step 1/2 update interface 280 mb این الان چقد دیگش مونده ؟ اگه کمه بزنم دانلود شه اگه نه شب بذارم دانلود رایگان .

madmaster_3d
29-10-2015, 15:57
اقا امروز پینگ مالی نیست
ماله شما هم اینجوریه؟ زده 136 ولی تو مایه های 250 به بالاست :n21:

emproor
29-10-2015, 16:01
یک خبر فوق العاده برای بچه های سایت
آپدیت سگی اومده :n08:
برای من روی 4 5 مگ شیره. و شات اسپات رو روشن کردم بین 100 تا 215 اینا داره دانلود می کنه. ولی بدون شات اسپات سرعتش زیر 50 60 بود

تا من شروع کردم به جینکس بازی کردن نرف شد
بعد شروع کردم به وارویک بازی کردن نرف شد
بعد شروع کردم به ویگار و رایون اونها هم نرف شدن :n08:
بچه ها اگر چمپی دوست دارید نرف بشه بگید پلیز

پارت اول 286
پارت دوم 36
خیلی اتفاق خاصی هم نیفتاده ولی بیخودی این همه آپدیت

وارویک هنوز Op هست خفن shyv هم خفن قویه riven هنوز نتونستم کری کنم باهاش سخته ویگار خب باید فارم کنی باهاش safe باشی لول شیش شد بری جلو head shot بزنی

ممنون از دوستی که گفت dns رو تغییر بدم کلینت دیگه میاد بالا تشکر یه عالمه آپدیت کردم امروز دوباره باز اپدیت اومد :/

Gregar
29-10-2015, 17:36
اقا امروز پینگ مالی نیست
ماله شما هم اینجوریه؟ زده 136 ولی تو مایه های 250 به بالاست :n21:

نمیدونم چرا از دیشب همینطوری شده . پینگ زده 160 ولی وسط بازی خیلی تاخیر داره . اصلا قابل بازی نیست . دیگه از دیشب بازی نکردم . حالا برم یه تست بکنم .

راستی گفتی ویگار رو نرف کردن ؟ :n04:

ویرایش : الان نگاه کردم دیدم خیلی هم بد نشده . یه ذره بیس q و W اش کم شده . برعکس واسه من بهتر شده که واسه فارم اول یه w میزنم بعد با q . قبلا اگه اول بازی فید میشدی یه w میزدی فارم در جا میمرد اما حالا فکر کنم یه ذره خون تهش بمونه واسه q کردن .

DANT3
29-10-2015, 20:47
riot حرومی هم که ضررش رو میرسونه الان یه گیم بوردم 8 lp داد واسه اینکه مشکل داشته سرور ها . بازیکنای دشمن هم lose pervenment خوردن .....
game بعدی رفتم باختم 16 تا کم کرد

Fiddle
29-10-2015, 22:48
چرا با کاهش پینگ سرعت آپدیت بیشتر میشه ؟؟؟
من قبل کاهش پینگ سرعت اپدیتم بین 15 تا 30 بود بعد کاهش پینگ زدم شد 300 تا !

Gregar
30-10-2015, 11:57

مگه شما کاهش پینگهاتون حجمش مجانیه که ازش واسه اپدیت کردن استفاده میکنید ؟

madmaster_3d
30-10-2015, 12:57

این همون قضیه شات اسپاته
شما با کاهش پینگ از یک کشور اروپایی یا امریکایی وصل میشی و الویتت برای پهنای باند بیشتر داشتن بیشتر میشه و سرعت دانلود میره بالا

mr_prince
30-10-2015, 14:53
صبح ها ب نظرم سرعت بهتره برا اپدیت

madmaster_3d
30-10-2015, 21:28
خوب بعد از اینکه به مقام س 5 رسیدم. تونستم به لطف خدا به سیلور 2 برگردم. اگر بتونم تو این 10 روز گلد شم خوبه
خدا رو شکر :n09:

R O O T
31-10-2015, 12:05
دوستان من تازه کارم قبلا دوتا 2 بازی کردم . چه چمپیون هایی برا من خوبه ؟

- - - Updated - - -

madmaster_3d
31-10-2015, 14:04

باید ببینی چی حال می کنی و با چی می تونی بازی کنی؟ ولی من تو همه لاین ها چندتا معرفی می کنم که اپی هستند و می تونی باهاشون کرری کنی ( اگر تیمت خوب باشه )

ADC
kaliska vayne jinx Trsitana draven
البته بهرتینش کالیسکا جینکس وین

dariush garen jax riven nasus irela gnar Chogat Kayle Vladmir Fiora Shen Trymndmare
اسون و اپی گارن داریوش جکس

MID
yasu annie diana katarina lux anivia viegar fizz Talon eblanc Ekoo Rize Hemirziggs brand ahri velkoz azir
اسون اننیه زیگز

JUNGLER
Amumu shyvana master yi Rengar Shaco Elise Udyr voli vi xin j4 khazix
من امو شیو یی رو ترجیج میدم و شاکو اگر به چمپ غیبی علاقه داری و رو مخ ملت رفتن

Sup
Leona barum tahm tresh natilus
تو ساپورت ملت همیشه رو تانک فوکوس میدن حتی دیاموند . من اسپک کردم دیدم. و 4تاشون خوبن. مخصوصا لئونا و تهم و ترش

DANT3
31-10-2015, 14:14
اقا پینگ شماهام بالا رفته ؟

madmaster_3d
31-10-2015, 14:28
فروش اکانت GOLD
109 تا champ
26 تا اسکین
9تا page runs
runs کامل
قیمت توافقی

دیدی به من ندادی دموت شدی :)
نه پینگ به نظر خوبه تو 4.2.2.4 که خوبه

Gregar
31-10-2015, 17:40
اقا پینگ شماهام بالا رفته ؟

پینگ نه ولی تو بازی که میری انگار پینگ یه جورایی زیادتر از اونیه که نشون میده . چند روزیه بیشتر تایم اوت زیاد شده .

DANT3
31-10-2015, 18:26
خوب برا شما مثل اینکه پینگت با سرور های لول بالا رفته در حالی که ماها همیشه پینگ گوگل رو میگیرم مثل 8.8.8.8 .
برا من 8.8.8.8 هم بالا رفته بود که الان درست شد

madmaster_3d
31-10-2015, 21:27
پینگ نه ولی تو بازی که میری انگار پینگ یه جورایی زیادتر از اونیه که نشون میده . چند روزیه بیشتر تایم اوت زیاد شده .

همه ساکت بودن ناگهان صبا دز گفت؟
روی وین سریز بودم که صبادز مخالفت خودش رو اغاز کرد و چنان تایم اوتی بهم داد که خود اکs پکه هم نمیتونست بازی کنه و بازی رو....
مرسی صبا دز
برای شما ها هم تایم اوته
به نظر سراسریه :n24:
جالبه 2تا بازی بدم 17 دونه ای
یک باخت 21 ؟
گاد بلیس یو ریوت اوکی ؟ خیلی دیگه خارجی

Gregar
31-10-2015, 23:24
خدایا واقعا تا کی ما باید این اینترنت رو تحمل کنیم . بس نیست این همه عذاب کشیدن از اینترنت ؟

میری تو بازی میبینی نتت خرابه . یعنی باید 40 دقیقه فقط فید کنی تا یه وقت بن نشی به خاطر afk . بازی رو ساختن واسه لذت بردن . ما باید حرص بخوریم و بازی کنیم .

شبا تایم اوت در حدی شده که تو بازی حتی نمیفهمی کی کشتت . یه روحی میاد میکشه و در میره :n02:

Dadashmohammad22
31-10-2015, 23:52
برای کسایی که euw بازی میکنن 185.40.64.65 یکی از آی پی های سرور بازی هست اون عدد آخر رو میتونید تغییر بدید مشتقات euw هست چون هر دفعه که یه گیم میرید احتمالا به یه سرور جدید وصل میشید. مثل 185.40.64.69

برای eune هم 162.249.73.142
نمونه ی دیگه هم مثل 162.249.73.173

madmaster_3d
01-11-2015, 09:52
برای کسایی که euw بازی میکنن 185.40.64.65 یکی از آی پی های سرور بازی هست اون عدد آخر رو میتونید تغییر بدید مشتقات euw هست چون هر دفعه که یه گیم میرید احتمالا به یه سرور جدید وصل میشید. مثل 185.40.64.69

برای eune هم 162.249.73.142
نمونه ی دیگه هم مثل 162.249.73.173

این منظورت برای پینگ گرفتن هستش؟ :n33:

pharm
01-11-2015, 14:25
باید ببینی چی حال می کنی و با چی می تونی بازی کنی؟ ولی من تو همه لاین ها چندتا معرفی می کنم که اپی هستند و می تونی باهاشون کرری کنی ( اگر تیمت خوب باشه )

ADC
kaliska vayne jinx Trsitana draven
البته بهرتینش کالیسکا جینکس وین

dariush garen jax riven nasus irela gnar Chogat Kayle Vladmir Fiora Shen Trymndmare
اسون و اپی گارن داریوش جکس

MID
yasu annie diana katarina lux anivia viegar fizz Talon eblanc Ekoo Rize Hemirziggs brand ahri velkoz azir
اسون اننیه زیگز

JUNGLER
Amumu shyvana master yi Rengar Shaco Elise Udyr voli vi xin j4 khazix
من امو شیو یی رو ترجیج میدم و شاکو اگر به چمپ غیبی علاقه داری و رو مخ ملت رفتن

Sup
Leona barum tahm tresh natilus
تو ساپورت ملت همیشه رو تانک فوکوس میدن حتی دیاموند . من اسپک کردم دیدم. و 4تاشون خوبن. مخصوصا لئونا و تهم و ترش

یا علی من با janna رسیدم به دیاموند janna اگر بلد باشی همه ی ساپورت هارو میخوره jannaهیچ کانتری هم نداره

DANT3
01-11-2015, 15:16
یا علی من با janna رسیدم به دیاموند janna اگر بلد باشی همه ی ساپورت هارو میخوره jannaهیچ کانتری هم نداره

+1
jana کلا highe elo supp هستش .
الان اولین challnger euW جانا پلیره.در کل ساپورت بازی میکنه

madmaster_3d
01-11-2015, 16:46
من تو زندگیم فقط یک جانا حرفه ای دیدم که بنده خدا پاک شد از ادلیستم به دلایلی
ولی روی این الو جانا خیلی جواب نمیده. چون بازی لیت هستش
و سیلور گلد برنز مخصوصا روی تانک ساپ مثل ناتیلوس بیلتز لئونا باروم ترش و.... فوکوس می کنند
و تیم راحت میتونه دشمن رو بکشه. هرچی هم میگی بابا مثلا علی التی می کنه 70% دمیج نمیخوره. از اون طرف ارمر هم داره میشه 80 90% فوکوس نکنید گوش نمیدن

در مورد چمپ هم فقط نیاز به تیم خوب داری تا بری بالا
اسمش شانسه شما میگی اسکیل و تیم ورک. اوکی تو خوبی
من حوصله بحث ندارم. الان یک بازی ای که می تونستیم دقیقه 15 ببریم به علت یک افک باروم در تایم 4 5 بازی باختیم
این اسمش اسکیل و تیم ورکه؟ فیلم هندی که نیست. هرچی زور زدیم جلو بودیم بازی اونها یکی بیشتر هستند و 5 - 4 = 1
1
1
1
1
1
و
1

- - - Updated - - -

و سیلور گلد برنز مخصوصا روی تانک ساپ مثل ناتیلوس بیلتز لئونا باروم ترش و.... فوکوس می کنند
و تیم راحت میتونه دشمن رو بکشه. هرچی هم میگی بابا مثلا علی التی می کنه 70% دمیج نمیخوره. از اون طرف ارمر هم داره میشه 80 90% فوکوس نکنید گوش نمیدن

من حوصله بحث ندارم. الان یک بازی ای که می تونستیم دقیقه 15 ببریم به علت یک افک باروم در تایم 4 5 بازی باختیم
این اسمش اسکیل و تیم ورکه؟ فیلم هندی که نیست. هرچی زور زدیم جلو بودیم بازی اونها یکی بیشتر هستند و 5 - 4 = 1
1
1
1
1
1
و
1

pharm
01-11-2015, 18:52

1
1
1
1
1
و
1

- - - Updated - - -

1
1
1
1
1
و
1

janna اون 50+X دمیجی که اضافه به ADC میکنه رو دسته کم نگیری وگرنه اشتباه بزرگی میکنی خیلی زیاده اون 50 تا دمیج
janna اتقاقا late game فوق العاده ای داره میخوای بیا یه بازی کنیم من جانا میشم ببین چجوری میرم البته اکانت یکی از دوستان هست runes خیلی خوبی نداره
بهترین PEEL او بازی رو داره راحت champ های ADC کش مثل rengar talon zed رو ناکام میکنه بشدت
البته البته اگر یکی از هم تیمی هاتون به یه سری چمپ ها مثل RIVEN ZED TALON LEBLANC فید بدن نه با جانا نمیشه کاری کرد که هیچ faker هم نمیتونه کاری کنه

Fiddle
01-11-2015, 19:02
در مورد چمپ نه ولی در مورد ساپورت تنها چیزی که نیازه که پلات یا دیاموند بشی همین شانسه

Milad.n1
01-11-2015, 19:36
اقا شما هم امروز قطعی و تایم اوت داشتین؟

DANT3
01-11-2015, 20:22
اقا شما هم امروز قطعی و تایم اوت داشتین؟

dc داشتم . صبح هم پینگم بالا بود

madmaster_3d
01-11-2015, 22:29
اون 50+X دمیجی که اضافه به ADC میکنه رو دسته کم نگیری وگرنه اشتباه بزرگی میکنی خیلی زیاده اون 50 تا دمیج
janna اتقاقا late game فوق العاده ای داره میخوای بیا یه بازی کنیم من جانا میشم ببین چجوری میرم البته اکانت یکی از دوستان هست runes خیلی خوبی نداره
بهترین PEEL او بازی رو داره راحت champ های ADC کش مثل rengar talon zed رو ناکام میکنه بشدت
البته البته اگر یکی از هم تیمی هاتون به یه سری چمپ ها مثل RIVEN ZED TALON LEBLANC فید بدن نه با جانا نمیشه کاری کرد که هیچ faker هم نمیتونه کاری کنه

از بس از جانا همیشه متنفر بودم هیچ وقت این 50 تا رو ندیده بودم. جانا منو ببخش :n11:
اره اون که اره. کلا تیم خوب نباشه که هیچکی کاری نمی تونه بکنی. اول از همه یک تیم خوب نیازه برای برد
ولی این رفیق سابقم جانا بازی می کرد من تو این 2 3 سال ندیده بودم. میومد بالا گنک میکرد برام =))

اقا امروز انترنت خیلی باحاله. رفتم کاستوم رفیقم تو چمپ سلکت هستش من 20 ثانیه بعد تازه به چمپ سلکت وارد میشم =)) :n08:

Gregar
01-11-2015, 23:21
دوستان شما با پینگ بالای 150 میتونید با Ali کمبوی Q < W اش رو برید ؟ من هر چی به این خارجی ها میگم حالیشون نمیشه . با فلش Q میکنم میخندن :n02:

از بس از جانا همیشه متنفر بودم هیچ وقت این 50 تا رو ندیده بودم. جانا منو ببخش :n11:
اره اون که اره. کلا تیم خوب نباشه که هیچکی کاری نمی تونه بکنی. اول از همه یک تیم خوب نیازه برای برد
ولی این رفیق سابقم جانا بازی می کرد من تو این 2 3 سال ندیده بودم. میومد بالا گنک میکرد برام =))

اقا امروز انترنت خیلی باحاله. رفتم کاستوم رفیقم تو چمپ سلکت هستش من 20 ثانیه بعد تازه به چمپ سلکت وارد میشم =)) :n08:

جالبه اتفاقا منم به همین دلیل تا حالا اون 50 رو ندیده بودم :n08:
از ساپورت های زن به شدت متنفرم :n09:

gomgashte_r
02-11-2015, 00:10
با سلام خدمت دوستان
ببخشید الان از چه سروری شما برای این بازی استفاده میکنین؟
مرسی:n40:

madmaster_3d
02-11-2015, 10:05
با سلام خدمت دوستان

یک سری بچه ها اروپای شرقن یک سری غرب
ولی الان بعضی از شرقی ها هم با ما غربی ها پیوستند
پس شما هم بیا غرب

- - - Updated - - -

با سلام خدمت دوستان

یک سری بچه ها اروپای شرقن یک سری غرب
ولی الان بعضی از شرقی ها هم با ما غربی ها پیوستند
پس شما هم بیا غرب

s-arash
02-11-2015, 22:31
TSM Doublelift

البته با توجه به مسائلی که توی فصل پیش ، پیش اومد انتظار می رفت که WildTurtle از TSM بره، شنیده ها حاکی از اینه که WildTurtle رفته توی خونه CLG و احتمالا پلیر فصل بعد CLG اه
فقط مساله اینه که الان TSM = ADC + MidLaner، باید دید توی بقیه رول ها کیارو می گیره

pharm
03-11-2015, 14:19
دوستان شما با پینگ بالای 150 میتونید با Ali کمبوی Q < W اش رو برید ؟ من هر چی به این خارجی ها میگم حالیشون نمیشه . با فلش Q میکنم میخندن :n02:

دوستان مسخره میکنید؟
واقعا ندیده بودید؟

- - - Updated - - -

دوستان مسخره میکنید؟
واقعا ندیده بودید؟

Gregar
03-11-2015, 14:37
دوستان مسخره میکنید؟
واقعا ندیده بودید؟

- - - Updated - - -

دوستان مسخره میکنید؟
واقعا ندیده بودید؟

خداییش ندیده بودم . دیده بودم ولی دقت نکرده بودم انصافا که چقدر ممکنه تاثیر داشته باشه .
جانا از نظر من بهترین ساپه . رنک بالا ها همه ساپ رو جانا میرن . البته فکر کنم بیشتر به خاطر اینه که با vayne بهترین هماهنگی رو داره . vayne هم که به نظرم بهترین ADC .

pharm
03-11-2015, 22:58
خداییش ندیده بودم . دیده بودم ولی دقت نکرده بودم انصافا که چقدر ممکنه تاثیر داشته باشه .
جانا از نظر من بهترین ساپه . رنک بالا ها همه ساپ رو جانا میرن . البته فکر کنم بیشتر به خاطر اینه که با vayne بهترین هماهنگی رو داره . vayne هم که به نظرم بهترین ADC .

اره با vayne خیلی خوبه ولی دلیل اصلیش اینه که اکثرا thresh بر میدارن و تنها کانتر ی که شانس 50 50 داره در مقابل thresh جانا هست البته zyra و nami کانتر های اصلی janna هستن ولی در مقابل اون ها هم ezه اگر بی نقص بازی بشه caitlyin خیلی بهتره با janna چون اول بازی هی shield میکنی با range 650 له میکنی ولی در کل باید ساپورت رو بسته به کل چمپ های دشمن برداری اگر چمپ های assassin داشتن فقط janna و اگر چمپ هایی که فاقد escape ability هستن thresh من بقیه ی چمپ های ساپورت رو زیاد قبول ندارم ولی بازم میگم من نسبت به شرایط کل بازی support پیک میکنم

- - - Updated - - -

اره با vayne خیلی خوبه ولی دلیل اصلیش اینه که اکثرا thresh بر میدارن و تنها کانتر ی که شانس 50 50 داره در مقابل thresh جانا هست البته zyra و nami کانتر های اصلی janna هستن ولی در مقابل اون ها هم ezه اگر بی نقص بازی بشه caitlyin خیلی بهتره با janna چون اول بازی هی shield میکنی با range 650 له میکنی ولی در کل باید ساپورت رو بسته به کل چمپ های دشمن برداری اگر چمپ های assassin داشتن فقط janna و اگر چمپ هایی که فاقد escape ability هستن thresh من بقیه ی چمپ های ساپورت رو زیاد قبول ندارم ولی بازم میگم من نسبت به شرایط کل بازی support پیک میکنم

madmaster_3d
04-11-2015, 21:03
چه شود این سیزن جدید
تا الان پریمید 2نفری میرفتید رنکد انگار قرار مثل نرمال بشه 4 تا نوب بیان تو بازیتون =))
چمپ سلکت هم قرار یک چیز تو مایه های تیم بویلدر بشه البته با تفاوت هایی
و .... :n10:

اینقدر تغییر داره تو بازی تو سیزن جدید میاد که فکر کنم یه یک گیگی آپدیت بدن =))

Gregar
05-11-2015, 10:15
چه شود این سیزن جدید
تا الان پریمید 2نفری میرفتید رنکد انگار قرار مثل نرمال بشه 4 تا نوب بیان تو بازیتون =))
چمپ سلکت هم قرار یک چیز تو مایه های تیم بویلدر بشه البته با تفاوت هایی
و .... :n10:

اینقدر تغییر داره تو بازی تو سیزن جدید میاد که فکر کنم یه یک گیگی آپدیت بدن =))

الان دارم تغییرات سیزن جدید رو میخونم . ولی فکر کنم این چمپ سلکت جدیده خیلی خوب باشه . بالاخره بعد 5 سال عوضش کردن .

البته فکر کنم اینکه رایوت میخواد دست به تغییرات زیاد بزنه اینه که واسش رقیبای قدری پیدا شده . مخصوصا heroes of the storm . امیدوارم رم پیش نیاز بازی زیاد نشه که روی سیستم قدیمیم بتونم بازی کنم .

DANT3
05-11-2015, 16:28
الان دارم تغییرات سیزن جدید رو میخونم . ولی فکر کنم این چمپ سلکت جدیده خیلی خوب باشه . بالاخره بعد 5 سال عوضش کردن .

البته فکر کنم اینکه رایوت میخواد دست به تغییرات زیاد بزنه اینه که واسش رقیبای قدری پیدا شده . مخصوصا heroes of the storm . امیدوارم رم پیش نیاز بازی زیاد نشه که روی سیستم قدیمیم بتونم بازی کنم .
دادا میدونی این heroes of the storm سبک بازیش شبیه lol هست یا dota یا warcraft ؟
رفتم سایتش تریلرشو دیدم خیلی جذاب بود .ببینم نزدیک به لول باشه که سریع یاد بگیرم اینو پلی میکنم . لول دیگه به درد نمیخوره با این وضیت unbalanc بودن گیمش

- - - Updated - - -

دادا میدونی این heroes of the storm سبک بازیش شبیه lol هست یا dota یا warcraft ؟
رفتم سایتش تریلرشو دیدم خیلی جذاب بود .ببینم نزدیک به لول باشه که سریع یاد بگیرم اینو پلی میکنم . لول دیگه به درد نمیخوره با این وضیت unbalanc بودن گیمش

peloxam
05-11-2015, 17:29

- - - Updated - - -

کلا به درد نمی خوره heroes of the storm یه چند تا ویژگیش رو میگم بت خودت تصمیم بگیر 1 چیزی به نام ایتم تو بازی نیس 2-xpکل بازیکنا یکیه یعنی اگه یکی فارم نکنه لولش برابر کل تیمه مال همه جمع میشه میشه لول کل 3- هرچی با یک هیرو بازی بیشتر کنی لول کلیش میره بالا تو بازی بعدت قوی تره اسکیلاش هم بیشتره ولی یک خوبی که داره اینه که کلی زمین داره و هر زمین ویژگی خاصی داره مثلا یک زمینش اینتوری که باید با تیمت 2تا چراغ رو روشن کنی تا بتونی دراگون رو بگیری هیرو هاش هم زیاد نیست ولی اسپل باحال دارن کلا من لیگ رو ترجیح میدم اصلا با دوتا و لیگ قابل مقایسه نیست
سبک کلیش mobaهست :n01:

Fiddle
05-11-2015, 23:41

Strife برو moba ست
البته در مقابل lol هیچی نیست

Arrowtic
06-11-2015, 09:40

- - - Updated - - -

بازی قشنگیه ، ولی اصلا اون جدیت LoL و Dota رو نداره و حالت Casual تری داره . صورتی که بعد یه مدت آدم خیلی کمتر پاش میره و هرزگاهی یه دست بازی میکنه .

Gregar
06-11-2015, 23:54
بالاخره بعد از یه ماه یه امروز و دیروز رو نت خوب بود تونستیم یه کم بازی کنیم بدون قطعی و پینگ بالا .

دوستان این صفحه لوگین جدید چیه ؟ اسکین جدیدها مربوط به هالووینه ؟ یادمه قدیما موقع هالووین summoners rift عوض میشد . الان این کار رو نمیکنن ؟

- - - Updated - - -

بالاخره بعد از یه ماه یه امروز و دیروز رو نت خوب بود تونستیم یه کم بازی کنیم بدون قطعی و پینگ بالا .

دوستان این صفحه لوگین جدید چیه ؟ اسکین جدیدها مربوط به هالووینه ؟ یادمه قدیما موقع هالووین summoners rift عوض میشد . الان این کار رو نمیکنن ؟

DANT3
07-11-2015, 01:08
اقا شماها که اخطار گرفتید از riot هنوز از mklol استفاده میکنید ؟
لامصب skin zombi ها رو نمیشه امتحان نکرد :D

madmaster_3d
07-11-2015, 09:35
من خیلی از این اسکین جدیدا خوشم نمیومده. یعنی کسی مفتی هم بخواد بده استفاده نمی کنم . سلیقه ای هستش
زامبی خیلی دوست دارم ولی این اسکین ها به دلم نمیچسبه :n09:

pharm
07-11-2015, 20:42
دوستان مشکل پینگ کسی نداره؟ امروز 2 تا بازی رفتم 3 تا از تیم ما 2 نفر از تیم اونا AFK بودن فک کنم مربوط به سرور های LOL میشه پینگ منم از 150 میرفت 600 اروم اروم میومد پایین دوباره میرفت بالا WTF

madmaster_3d
07-11-2015, 23:07
نه برای من مشکلی نداره گیم ها

یکی از ادلیستام گفت اس کی تی برده

Apollo
09-11-2015, 02:14
اقا شماها که اخطار گرفتید از riot هنوز از mklol استفاده میکنید ؟
لامصب skin zombi ها رو نمیشه امتحان نکرد :D
نه
اخطارش چه شکلیه تو بازی میده یا وقتی لاگین میکنی؟
احتمالا ریپورتت کردن.
من همه بخشهارو غیرفعال کردم فقط از اسکین استفاده میکنم وقتی اسکین جدید میاد اصلا اون چمپ رو برنمیدازم که یک وقت یک نفر شک کنه و متوجه بشه من mklol دارم و ریپورت کنه:n33::n13:

pharm
09-11-2015, 20:31
نه
احتمالا ریپورتت کردن.
من همه بخشهارو غیرفعال کردم فقط از اسکین استفاده میکنم وقتی اسکین جدید میاد اصلا اون چمپ رو برنمیدازم که یک وقت یک نفر شک کنه و متوجه بشه من mklol دارم و ریپورت کنه:n33::n13:

MKLOL به صورت رسمی توسط RITO تایید شده یه عده scripts میزنن هم بن نمیشن چه برسه به MKLOL

- - - Updated - - -

نه
احتمالا ریپورتت کردن.

MKLOL به صورت رسمی توسط RITO تایید شده یه عده scripts میزنن هم بن نمیشن چه برسه به MKLOL

Gregar
09-11-2015, 20:38

- - - Updated - - -

پس واسه همینه که توی لیست ریپورتهای جدیدش Third Party Programs رو هم اضافه کرده ؟

همین الانش فکر کنم چند نفر تو فروم بودن که اخطار گرفته بودن .

DANT3
10-11-2015, 00:12
نخیراقا بن میکنه . برید ایمیلتون رو چک کنید .چون ایمیل میکنه اخطار رو حتی یوزرتون در بازی رو رو به عنوان مخاطب اخطار نام ببره تا فکر نکنید اخطار همگانیه ..
اینم متن اخطار که برام امده .
Greetings Summoner,

After an extensive investigation, your account: ........... has been detected using MKLoL/MKJogo, a third party application that unfortunately violates our current policies and the League of Legends Terms of Use. More specifically, this application automates several actions on your behalf, including chat and jungle timers.

For now, this is a warning, but continued use of this program will result in suspensions placed against you, and may ultimately result in permanent account closure.

Please take a moment to review our stance on third party applications here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Terms of Use in its entirety can be found here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

We want you to take this seriously and understand that we take actions like this to ensure the competitive integrity of League of Legends. While we are unable to go into specifics, if you wish to dispute the actions taken against your account, you may contact us via this link: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Uiwb%2B640iG526Z4T85OI.enc)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Please know, however, that it’s very unlikely that the action will be reversed.

mklol کاملا برای riot تهدید حساب میشه برای اینکه خیلی ها با بودن mklol از هزینه کردن برای اسکین خودداری میکنند ...در نتیجه کاهش درامد از فروش اسکین و rp برای riot

pharm
10-11-2015, 15:41
نخیراقا بن میکنه . برید ایمیلتون رو چک کنید .چون ایمیل میکنه اخطار رو حتی یوزرتون در بازی رو رو به عنوان مخاطب اخطار نام ببره تا فکر نکنید اخطار همگانیه ..
اینم متن اخطار که برام امده .
Greetings Summoner,

After an extensive investigation, your account: ........... has been detected using MKLoL/MKJogo, a third party application that unfortunately violates our current policies and the League of Legends Terms of Use. More specifically, this application automates several actions on your behalf, including chat and jungle timers.

Please take a moment to review our stance on third party applications here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Terms of Use in its entirety can be found here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

We want you to take this seriously and understand that we take actions like this to ensure the competitive integrity of League of Legends. While we are unable to go into specifics, if you wish to dispute the actions taken against your account, you may contact us via this link: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Uiwb%2B640iG526Z4T85OI.enc)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Please know, however, that it’s very unlikely that the action will be reversed.

mklol کاملا برای riot تهدید حساب میشه برای اینکه خیلی ها با بودن mklol از هزینه کردن برای اسکین خودداری میکنند ...در نتیجه کاهش درامد از فروش اسکین و rp برای riot

اینو من تازه دیدم ولی من دیدم که قبلا توسط RIOT تایید شده بود
البته میگن اسکریپت های پولی رو که مردم میخرن درصد زیادیشو به ریوت میدن که نه کارو کاسبی SCRIPTER ها بهم بخوره و از بن کردن ملت هم دست بکشه البته میگن شایعه است ولی اسکریپت ها واقعا گرونن و خوب پولی در میاره ولی به نظر من به جز 2 3 تاش بقیه اسکریپت ها واقعا cheat حساب نمیشه

- - - Updated - - -

madmaster_3d
10-11-2015, 21:33
اینو من تازه دیدم ولی من دیدم که قبلا توسط RIOT تایید شده بود
البته میگن اسکریپت های پولی رو که مردم میخرن درصد زیادیشو به ریوت میدن که نه کارو کاسبی SCRIPTER ها بهم بخوره و از بن کردن ملت هم دست بکشه البته میگن شایعه است ولی اسکریپت ها واقعا گرونن و خوب پولی در میاره ولی به نظر من به جز 2 3 تاش بقیه اسکریپت ها واقعا cheat حساب نمیشه

چطور ریوت جلوی این الو بوست ها. منظورم سایت ها رو نمیگیره؟ تا چلنجر میبرن ملت رو =))

آپدیت قشنگه اومد :n22:

mey123
11-11-2015, 11:30
استپ1 حدود 260 مگابایت و استپ2 تقریبا 80 مگابایت بود برای من.
به نظرتون سرعت دانلود پتچ کم نیست؟ چیکار کنم که سرعتش بیشتر شه؟ :n03:

:n02::n09::n10:

navakhodro
11-11-2015, 12:03
استپ1 حدود 260 مگابایت و استپ2 تقریبا 80 مگابایت بود برای من.
به نظرتون سرعت دانلود پتچ کم نیست؟ چیکار کنم که سرعتش بیشتر شه؟ :n03:

:n02::n09::n10:
خیلی به سرعتت نناز
مال من 2000 بود ولی نیومدم اینجا شلوغش کنم
در مواقعی که بخت با شماست مغرور نشوید و در مواقع سختی نا امید نگردید که هیچ چیز در دنیا پایدار نیست.
خیلی مخلصیما داش میثم

DANT3
11-11-2015, 15:19
رنک ها که ریست نشدن ....

Fiddle
11-11-2015, 15:19
با مستریس های جدید یاسو میشه دوباره یکی از قوی ترین چمپایه لول:n12:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]غشسعخ.png

Fiddle
11-11-2015, 15:21
رنک ها که ریست نشدن ....
یکی 2 ماه دیگه ریست میشن توی دی ماه فکر کنم.

Ari@n
11-11-2015, 16:22
چه خبره خب این همه تغییر یهویی ؟!!

Seriously :D

mr_prince
11-11-2015, 18:50
با مستریس های جدید یاسو میشه دوباره یکی از قوی ترین چمپایه لول:n12:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]غشسعخ.png
نیست ک تا الان خیلی ضعیف بود بیچاره رو با janna هم میشد زد:n08:باو این مرتیکه صد بار هم بمیره دفعه صد و یکم میتونه پنتا بگیره

madmaster_3d
11-11-2015, 20:30
خیلی به سرعتت نناز
مال من 2000 بود ولی نیومدم اینجا شلوغش کنم
در مواقعی که بخت با شماست مغرور نشوید و در مواقع سختی نا امید نگردید که هیچ چیز در دنیا پایدار نیست.
جمله قشنگی گفتی خوشم اومد

باباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا
این مستری جدید خیلی مسخره و داغونه. کلا حذف میکردن بهتر بود بابا.....
ریوت هم واقعا گل میکره با آپدیتاش
مثلا من داشتم ایتم ها رو میخوندم دیدم الان اون ایتم هوریانسه چیه اسمش دقیق یادم نیست بگیریم بهتر هستش از فانتوم دنسر جدید
یا مثلا ایتم یومی پی شده یکجورایی
یا.....
یعنی به نظرم این آپدیت جدید یک سری آیتم ها رو به جای یک سری دیگه بگیریم به نظرم بهتره. جلل خالق
چمپ جدید مسحره. روحت رو میکشه . روحت رو میزنن میمیری. کاری ندارن فرار کنی انگار لول

Fiddle
12-11-2015, 18:01
من لولِ قدیمو میخوام :n28:
adc های قدیم آیتم های قدیم مستریه قدیم رو میخوام:n28:

mehdi951
13-11-2015, 04:53
یعنی این قدر خرابش کردن؟

madmaster_3d
13-11-2015, 10:27
یعنی این قدر خرابش کردن؟

اونقدرا نه ولی ایتم ها کمی تغییر کرده
مثلا ببین شما قدیم فانتوم دنسر میگیرفتی
الان اون ایتم
Runaan's Hurricane ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+40% attack speed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+5% movement speed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+30% critical strike chance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Passive Unique: +15 on-hit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) physical damage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Unique – Wind's Fury ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].27s_Fury): When Basic attacking ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), bolts are fired at up to 2 enemies near the target, each dealing 25% AD physical damage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). Bolts can critically strike and apply on-hit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) effects.

بعد ایتم
Phantom Dancer
+40% attack speed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+30% critical strike chance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Passive Unique – Spectral Waltz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Waltz): While within 500 units of an enemy Champion you can see, +12% Movement Speed and you can move through units.

Unique – Lament ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): The last champion hit deals 12% less damage to you (ends after 10 seconds of not hitting).

خوب به نظرم الان هوریسانه گرفتنش بهتر از فانتوم دنسر هستش. هم مو اسپید میده. هم به بقیه مقداری دمیج میده. یعنی ریوت یک جورایی یک کاری کرده یک سری ایتم ها که کمتر استفاده میشدن بیشتر استفاده بشن. مثلا الان یومی 65 دمیج میده. 30 تا بود. ایتم خوبی شده ولی کریتیکال نداره

msgcpp
13-11-2015, 18:12
عجب Patch ی بود 5.22 !! :n38:
دوباره باید بشینم تمام آیتم ها و همچنین چمپ های Marksman رو مطالعه کنم

Fiddle
14-11-2015, 06:34
اسکین جدید tristina

Ab.Az
15-11-2015, 13:19
اکانت بالای گلد یا پلات با تعداد قابل قبولی هیرو و بدون اسکین اگر دارید به قیمت نهایتا 100 تومان خریدار هستم.
تشکر.

Penta-KS
15-11-2015, 19:52
چقدر همه تغییییییییییییییییییییرات
این مستری ها هم دردسری شده .... دیگه نمیشه یک مستری درست حسابی گرفت خداییش .... مستری قدیم چه مشکلی داشت که عوض کردن آخه ؟
مارکسمن های تغییر کرده هم که عجیب غریب شد .... رفتم توی لاین کیتلین جلوم بود همه لاین شده بود ترپ ... بدبخت جانگلر نمیتونست گنک کنه .... ولی لوسین (لوشن) خیلی اول بازی شاخ شده .... دمیج خیلی زیاده داره.
آیتم هم که دیگه آدم نمیدونه برای مارکسمن چی ببنده.
یک چمپیون او پی دیکه هم که میخوان بیارن ..... خدا رحم کنه بهمون

R.I.P
15-11-2015, 19:58

madmaster_3d
15-11-2015, 22:11
اقا چند وقته برای من با اینکه زده پینگ مثلا 100 تو بازی ولی تو مایه های 200 یا 300 میزنه
برای شما هم اینجوریه؟

چقدر همه تغییییییییییییییییییییرات
این مستری ها هم دردسری شده .... دیگه نمیشه یک مستری درست حسابی گرفت خداییش .... مستری قدیم چه مشکلی داشت که عوض کردن آخه ؟
مارکسمن های تغییر کرده هم که عجیب غریب شد .... رفتم توی لاین کیتلین جلوم بود همه لاین شده بود ترپ ... بدبخت جانگلر نمیتونست گنک کنه .... ولی لوسین (لوشن) خیلی اول بازی شاخ شده .... دمیج خیلی زیاده داره.
آیتم هم که دیگه آدم نمیدونه برای مارکسمن چی ببنده.
یک چمپیون او پی دیکه هم که میخوان بیارن ..... خدا رحم کنه بهمون

موافقم. ولی بهت میگم چی ببندی
به جای اینفیتی ادج اول این رو ببند
Essence Reaver

بعد به جای فانتوم دنسر
Runaan's Hurricane
رو ببند. چون همون استات هست با 5% مو اسپید + اتک به بقیه

و بعد هم می تونی The Bloodthirster و بعد هم Mortal Reminder

ولی کلا این آپدیت جدیده واقعا........

یک کاری هم میگم بکن که خودم می کنم. برو سایت لول اسکیل
بعد قستمت top list بعد چمپی رو که بازی می کنی انتخاب کن. بعد می تونی روی همه سرورها یک روی سرور امریکا و کره که بازی کن های خیلی خوبی هستند سرچ کنی. و مثلا ببینی میس فورچون اول تا 5 دنیا یا تا 1000 دنیا چه ایتمی میبنده یا رونه چی داره
من از روی تحقیق روی بهترین بازی کن ها بیلدهای من در آوری خوبی ساختم. یا تقریبا یا کامل مثل اونها. و از روی رونه و مستریشون یک جمع بندی می کنم یا مثل اونها یا یک چیزی که خودم فکر کنم بهتره میسازم.

مستری جدید خیلی ساده تر شده و کم گزینه تر شده

R.I.P
16-11-2015, 07:30
اقا چند وقته برای من با اینکه زده پینگ مثلا 100 تو بازی ولی تو مایه های 200 یا 300 میزنه
برای شما هم اینجوریه؟

موافقم. ولی بهت میگم چی ببندی
به جای اینفیتی ادج اول این رو ببند
Essence Reaver

بعد به جای فانتوم دنسر
Runaan's Hurricane
رو ببند. چون همون استات هست با 5% مو اسپید + اتک به بقیه

و بعد هم می تونی The Bloodthirster و بعد هم Mortal Reminder

ولی کلا این آپدیت جدیده واقعا........

یک کاری هم میگم بکن که خودم می کنم. برو سایت لول اسکیل
بعد قستمت top list بعد چمپی رو که بازی می کنی انتخاب کن. بعد می تونی روی همه سرورها یک روی سرور امریکا و کره که بازی کن های خیلی خوبی هستند سرچ کنی. و مثلا ببینی میس فورچون اول تا 5 دنیا یا تا 1000 دنیا چه ایتمی میبنده یا رونه چی داره
من از روی تحقیق روی بهترین بازی کن ها بیلدهای من در آوری خوبی ساختم. یا تقریبا یا کامل مثل اونها. و از روی رونه و مستریشون یک جمع بندی می کنم یا مثل اونها یا یک چیزی که خودم فکر کنم بهتره میسازم.

مستری جدید خیلی ساده تر شده و کم گزینه تر شده

tip هایی که میدی برای بازیکن معمولیه سیلور بدک نیست ولی رایوت این سیزن یه کاری کرده که برای همه ی Adc ها یه نوع آیتم نبندن
یکم شبیه دوتا 2 شده هر adc یه سری آیتم جدا:n16:
^^^^^^^^^^^^^^^^^
در مورد سایت lolskill هم بگم که لیست toplist ش بهترین بازیکن های دنیا رو نشون نمیده اشتباه نکن
اون janna که گولده و1 دنیاس دلیل نمیشه که بهترین جینا دنیا باشه آخه گولد بهترین جینا دنیا نمیشه :n27: 1% هم از کسایی که توی گولد بازی میکنن توی چلنجر نمیتونن بازی کنن
لیست تاپ لیست شدن رو خیلی چیزا تاثیر داره مثل تعداد death پایین و تعداد win بالا و lose پایین و برای رول های غیر ساپورت تعداد گولد بالا تعداد cs بالا تعداد win بالا و و ...
یا مثلا hecarim گولده و 1 عه و 140% بهتر از average دنیاست رو شما نگاه کن بعد یبار هم برو یکی از بازی هاش رو نگاه کن ...:n27:
یا مثلا riven خوب زیاده ولی همه میدونن که boxbox بهترین ریون دیناس همه به اسم best riven world میشناسنش ولی توی اون تاپ لیست حتی اشاره ای هم به اسم اکانت مینش( 잘 못) نشده...
مثله بچه ها سریع یچیز رو قبول نکن ماشالا 28 سالته مردی شدی واسه خودت :n02: برو تحقیق کن خودت میفهمی که گولد بهترینه دنیا نمیشه هیچوقت:n16:
در ضمن اسم جدید مبارک:n09:

madmaster_3d
16-11-2015, 09:39
tip هایی که میدی برای بازیکن معمولیه سیلور بدک نیست ولی رایوت این سیزن یه کاری کرده که برای همه ی Adc ها یه نوع آیتم نبندن
یکم شبیه دوتا 2 شده هر adc یه سری آیتم جدا:n16:
^^^^^^^^^^^^^^^^^
در مورد سایت lolskill هم بگم که لیست toplist ش بهترین بازیکن های دنیا رو نشون نمیده اشتباه نکن
اون janna که گولده و1 دنیاس دلیل نمیشه که بهترین جینا دنیا باشه آخه گولد بهترین جینا دنیا نمیشه :n27: 1% هم از کسایی که توی گولد بازی میکنن توی چلنجر نمیتونن بازی کنن
لیست تاپ لیست شدن رو خیلی چیزا تاثیر داره مثل تعداد death پایین و تعداد win بالا و lose پایین و برای رول های غیر ساپورت تعداد گولد بالا تعداد cs بالا تعداد win بالا و و ...
یا مثلا hecarim گولده و 1 عه و 140% بهتر از average دنیاست رو شما نگاه کن بعد یبار هم برو یکی از بازی هاش رو نگاه کن ...:n27:
یا مثلا riven خوب زیاده ولی همه میدونن که boxbox بهترین ریون دیناس همه به اسم best riven world میشناسنش ولی توی اون تاپ لیست حتی اشاره ای هم به اسم اکانت مینش( 잘 못) نشده...
مثله بچه ها سریع یچیز رو قبول نکن ماشالا 28 سالته مردی شدی واسه خودت :n02: برو تحقیق کن خودت میفهمی که گولد بهترینه دنیا نمیشه هیچوقت:n16:
در ضمن اسم جدید مبارک:n09:

سلام بر پدربزرگ
بله بله
البته شاید اون سایت گاهی نفر اول گلد باشه ولی دقت کنی بیشتر وقت ها نفران اول تا مثلا 10 یا بالاتر همه دیاموند و چلنجر و مستر هستند

در مورد ایتم برای ای دی سی هم من بیشتر بازی کن ها رو چک کردم و اون بیلدی که گفتم برای خودم بود. یعنی یک بیلد پیشنهادی بود.البته چمپ های مختلف ای دی سی هم چک کنی تقریبا این بیلد به همه میخوره.یعنی برای همه مناسب هستش.بستگی به بازی کن هم داره. ما که میمون نیستیم هر چی اونها بستند ببندیم. و یک چیزی هم بهت بگم

ساختن بیلد و رونه و مستری یک چیزی خصوصیه بیشتر. مثلا برای وین همه میان روینه کینگ میگیرن. ولی من هرکاری می کنم نمیتونم ایتم اول باهاش بازی کنم.اینفیتی ادج میگرفتم بهتر هم بازی می کردم. یا امومو من دیدم مثلا اولین ایتم کریستال بگیرم خیلی بهنر بازی می کنم ( بیشتر بازی کن ها مثل دیاموند مستر چلنجر فروزن هارت میگیرن. یک سری هم ایتم های دیگه. یک سری هم همین کریستال ) باید ببینی خودت با چه ایتمی بهتر می تونی بازی کنی.
یک سری فول ای پی میرن. یک سری فول تانک میرن. یک سری ای پی تانکی میرن

یعنی بیشتر به خودت بستگی داره. اون سایت هم سایت خوبیه. تخقیق کردم دیگه. سایت های دیگه مثل مبی فایر و ... رو دیدم
این بهتر هستش
شما رونه ها و مستری های همه بازی کنها تو سطح های مختلف رو میبینی و یک چیزی مثل اونها یک یک چیزی که خودت باهاش بهتری میسازی
البته حرفت در مورد اول شدن و ... درسته. من خودم اتفاقا این رو گفتم. مثلا میگم شما میبینی امومومی اول دنیا تورکه ( مثلا ) خوب این چون با نوب های دیگه تو سرور ترک بازی کرده پس اول شده
ولی من بیشتر خودم سرور امریکا و کره رو چک می کنم. مهم هم نیست که یارو اموموی اول دنیا هستش یا اخر

مهم این هستش من سیلور هستم و اون مثلا دیاموند مستر یا چلنجر. پس بازیش از من بهتره. پس اون ایتم و رونه ای که بسته احتمالا خوبه. پس من میام مثل اون رو امتحان می کنم. اگر راحت بودم که هیچی. اگر نه کم و زیادش می کنم تا به یک بیلد خوب برسم

کلا کردی اونجای ما بیرون هم نمی کیشی. خوبه خوبه :n09:
الکی میخوای بیای اینجا به ما گیر بدی. عیب نداره. تو هم اینجوری ارزا میشی :n08:

ولی بچه ها سایت خوبیه. خودتون برید ببینید و قضاوت کنید. من که همیشه یک سری میزنم و بیلد های ملت رو نگاه می کنم :n21:

Fiddle
16-11-2015, 17:13
LOW PRICE BOOSTING

Private massage For More Information

اکانت سیلور 5 تا گولد 5 رو چقدر میگیری بوست کنی ؟؟؟

R.I.P
16-11-2015, 17:31
اکانت سیلور 5 تا گولد 5 رو چقدر میگیری بوست کنی ؟؟؟
این لیست قیمت بوست منه
Bronze هر دیویژن 5 تومن
Silver هر دیویژن 10
Gold هر دیویژن 20
Platinum هر دیویژن بین30 تا 45 که بستگی به تعداد lp برد و باخت هر بازی داره
Diamond هر دیویژن 65 تا 80 که بستگی به تعداد lp برد و باخت هر بازی داره
اگه خواستی مشخصات اکانتت رو پ.خ کن تا شماره حساب بدم:n16:

Gregar
16-11-2015, 18:44
دوستان بعد از اپدیت حرکت کردن تو بازی یه جوری نشده ؟ Targeting هم همینطور . در ضمن فکر میکنم یه کم بازی روونتر از قبل شده و چمپ ها همه یه کم قویتر شدن .
سریعتر هم میمیری . طرف خیلی راحت میاد زیر تاور میزنه میکشه و با خون پر برمیگرده . یه چیزی بود راجع به call for help نفهمیدم دقیقا چه تغییری کرده . شاید از همونه .

یا من چون دو هفته است بازی نکردم حس میکنم ؟ اپدیت رو خوندم ولی فکر نمیکردم اینقدر تغییر حس کنم تو بازی .

-------------------------------------

ویرایش : الان فهمیدم از همون پینگ مخفیه که کامرون میگفت . پینگ تو بازی که میزنه خوبه اما انگار در حد 300 ـه . افتضاح . یعنی جوریه که اصلا دیده نمیشه فقط حس میکنی یه چیزی داره مخفیانه رو اعصابت میره .

pharm
17-11-2015, 14:03
دوستان بعد از اپدیت حرکت کردن تو بازی یه جوری نشده ؟ Targeting هم همینطور . در ضمن فکر میکنم یه کم بازی روونتر از قبل شده و چمپ ها همه یه کم قویتر شدن .
سریعتر هم میمیری . طرف خیلی راحت میاد زیر تاور میزنه میکشه و با خون پر برمیگرده . یه چیزی بود راجع به call for help نفهمیدم دقیقا چه تغییری کرده . شاید از همونه .

یا من چون دو هفته است بازی نکردم حس میکنم ؟ اپدیت رو خوندم ولی فکر نمیکردم اینقدر تغییر حس کنم تو بازی .

ویرایش : الان فهمیدم از همون پینگ مخفیه که کامرون میگفت . پینگ تو بازی که میزنه خوبه اما انگار در حد 300 ـه . افتضاح . یعنی جوریه که اصلا دیده نمیشه فقط حس میکنی یه چیزی داره مخفیانه رو اعصابت میره .
اره اره اره یه جوری شده برا شمام این شکلیه؟حرکت کردن یه مشکل هایی پیدا کرده

- - - Updated - - -

اره اره اره یه جوری شده برا شمام این شکلیه؟حرکت کردن یه مشکل هایی پیدا کرده

new evil
18-11-2015, 14:18
گزینه ی use movement perediction را چک کن ببین باید تیک نداشته باشه
منوی game

Fiddle
18-11-2015, 21:07
ranked میریم که بازیمون بهتر بشه انقدر نوب میافته تو تیمت که همون چیزیم که بلد بودی یادت میره...

mr_prince
18-11-2015, 22:24
ranked میریم که بازیمون بهتر بشه انقدر نوب میافته تو تیمت که همون چیزیم که بلد بودی یادت میره...
اخ گفتی ...

الان چند روزه من همین حس رو دارم:n14:

Fiddle
20-11-2015, 00:09
هر چی بیشتر میگذره از مستری های جدید بیشتر خوشم میاد:n12:

امروز تازه فهمیدم که خیلی از Apc ها با این مستریه چقدر قوی میشن
هر 30 ثانیه کلی دمیج اضافه میشه زد یعنی یه کمبو با leblanc بزنی قبل لول 6 طرف 3/5 hp ش رو از دست میده خب این خیلیه :/
البته تو اخبار pbe گفتن که قراره نرف بشه
تا دیر نشده امتحانش کنین

Gregar
20-11-2015, 00:32
هر چی بیشتر میگذره از مستری های جدید بیشتر خوشم میاد:n12:

امروز تازه فهمیدم که خیلی از Apc ها با این مستریه چقدر قوی میشن
هر 30 ثانیه کلی دمیج اضافه میشه زد یعنی یه کمبو با leblanc بزنی قبل لول 6 طرف 3/5 hp ش رو از دست میده خب این خیلیه :/
البته تو اخبار pbe گفتن که قراره نرف بشه
تا دیر نشده امتحانش کنین

اون مستری مشابهش توی درخت بغلی که بهتره . الان یادم نیست اسمش چی بود ولی همین دمیج رو در جا میزد .

درضمن کسی بخواد apc بره درخت سمت چپ بهتره به صورت کلی .

البته الان دیدم که فرقش اون damage in area است که op اش میکنه .

Fiddle
20-11-2015, 00:52
Blue trinket خیلی ope با اون همه رنج میتونی ward بذاری که به صورت دائمی اون جایی که گذاشتی میمونه و محدودیت هم نداره Cd پایینی هم داره...
خیلی چیزه خوبی شده!
کم کم داره از تغییرات جدیده این سیزن خوشم میاد

madmaster_3d
20-11-2015, 11:24
این ریوت من رو خیلی دوست داره
بهم بنر سیلور داده بود تو لود اسکرین
امروز دیدم نیست =))
باگه چی خدا میدونه

این ages strength هم 300 هلس میده. یواش یواش
خوب چیزیه. دارم تستش می کنم تو درخت سومی سمت راستی :n09:

pharm
20-11-2015, 13:15
دوستن mid laner حرفه ای میخوام جواب منو بدن بهترین mid laner برا carry غیر yasuo و zed (از بین AP ها ) چیه؟
شنیدم که viktor خیلی خوبه

DANT3
20-11-2015, 14:00
دوستن mid laner حرفه ای میخوام جواب منو بدن بهترین mid laner برا carry غیر yasuo و zed (از بین AP ها ) چیه؟
diana-leblanc-katarina-anivia-twisted fate-

pharm
20-11-2015, 14:39
diana-leblanc-katarina-anivia-twisted fate-

viktor چی؟
viktor خیلی Opه مخصوصا تو رنک های بالا anvia هم موافقم واقعا carry میکنه تو رنک های بالا
katarina ولی زیاد تو رنک های بالا بدرد نمیخوره

DANT3
20-11-2015, 15:04
viktor چی؟
viktor خیلی Opه مخصوصا تو رنک های بالا anvia هم موافقم واقعا carry میکنه تو رنک های بالا
katarina ولی زیاد تو رنک های بالا بدرد نمیخوره

بله kata بیشتر برای رنک های پایین مخصوصا smurf کردن جواب میده .
victor هم عالیه ولی فکر میکنم نرف شده .
orianna هم late game واقعا ترسناک میشه که باز هم تو diamond به بالا میتونن با اسکیل بازی کنن باهاش

Dadashmohammad22
20-11-2015, 17:12
شنیدم که viktor خیلی خوبه
fizz - azir - ahri - cassiopeia
veigar و brand هم هستن که یکم راحت ترن
پیشنهاد میکنم رو fizz کار کنی، دمیج و موبیلیتی تخیلی داره.

pharm
20-11-2015, 20:34
بله kata بیشتر برای رنک های پایین مخصوصا smurf کردن جواب میده .
victor هم عالیه ولی فکر میکنم نرف شده .
orianna هم late game واقعا ترسناک میشه که باز هم تو diamond به بالا میتونن با اسکیل بازی کنن باهاش

با leblanc رفتم عجب چیزیه قشنگ carry میکنه

fizz هم که هیجی دیگه همه challenger ها چمپ اصلیشونه
veigar هم اخر بازی خیلی پر استرس میشه باید APC رو گیر بیاره بزنه وگرنه هیچی درضمن بعضی اوقات اونقدر ap ش میره بالا که ADC رو هم one-shot میکنه
من بیشتر دنبال یه چمپ carry میگردم 2 تاش معلومه leblanc-fizz مثلا من دیدم brand فید شده ولی بازم میبازن حتی ahri هم دیدم فید شده ولی باختن cassio رو که اصلا من تو رنک نمیبینمش
viktor زیاد شده fizz خیلی کم شده اینجوری که من spect هارو دنبال میکنم azir خوب پیک میشه veigar رو اگر یه yasuo بیوفته جلوت یا zed قشنگ همون اول GGe
oriana هم خیلی به ندرت تو spect میبینم

DANT3
20-11-2015, 22:14
با leblanc رفتم عجب چیزیه قشنگ carry میکنه

fizz هم که هیجی دیگه همه challenger ها چمپ اصلیشونه
veigar هم اخر بازی خیلی پر استرس میشه باید APC رو گیر بیاره بزنه وگرنه هیچی درضمن بعضی اوقات اونقدر ap ش میره بالا که ADC رو هم one-shot میکنه
من بیشتر دنبال یه چمپ carry میگردم 2 تاش معلومه leblanc-fizz مثلا من دیدم brand فید شده ولی بازم میبازن حتی ahri هم دیدم فید شده ولی باختن cassio رو که اصلا من تو رنک نمیبینمش
viktor زیاد شده fizz خیلی کم شده اینجوری که من spect هارو دنبال میکنم azir خوب پیک میشه veigar رو اگر یه yasuo بیوفته جلوت یا zed قشنگ همون اول GGe
oriana هم خیلی به ندرت تو spect میبینم

برو یادبگیر diana رو .. لامصب فید بشی تانک یا apc حالیش نیست همرو one shot میکنه
خیلی هم نمیره ....

ILLIDAN-D
21-11-2015, 10:28
من فقط ساپورت بازی می کنم دنبال یک ADC Agressive و حرفه ای می گردم

addme:SRMad EuWest

- - - Updated - - -

من فقط ساپورت بازی می کنم دنبال یک ADC Agressive و حرفه ای می گردم

addme:SRMad EuWest

mr_prince
24-11-2015, 06:30
ی سوال

قضیه چیه ک بازی رو ک میبازم 20 تا 25 lp کم میکنه ولی وقتی میبرم 10 تا lp میده؟؟؟:n13:

بدجور رو اعصابه دوتا بازی ببازم باید چهارتا برا جبرانش بازی کنم:n27:

Ab.Az
24-11-2015, 09:25
قضیه ELO Hell
ELO اکانتت خیلی پایینه برای همین وقتی میبازی خیلی LP کم میکنه و وقتی میبری LP کم بهت میده.
باید بازیهای بیشتری رو ببری تا ELO بیاد بالاتر.
از سایت lolking و یا OPGG میتونی ELO یا MMR اکانتت رو ببینی.