PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70

Dadashmohammad22
26-02-2015, 16:33
برای منم اوایل حتی روی لوگوی بازی گیر میکرد. با kerio مشکل حل شد.
در مورد نرف ها هم. دلم واسه kasadin بنده خدا سوخت. این شدت نرف واقعا نیاز نبود. همینطوریشم زیاد پیک نمیشد. نرف واقعی رو leblanc و ahri و kata نیاز دارن.
در مورد Yi هم قبول دارم یکم noob friendly و op هست. ولی یه جوریه که اگه نرفش کنن دیگه پیک نمیشه.
و از riot خواهشمندم دست به nidalee نزنه خدایی. تا آدم میاد عادت کنه بهش یه گندی بهش میزنن

pharm
26-02-2015, 17:39
دوستان میگن riot به همه یه skin مجانی داده من خیلی وقت بود نرفته بودم جریان چیه؟
میگن فقط باید یه اکانت داشته باشی یعنی الان بهم داده؟

کسی اینجا برا ما جواب نداره?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kamron_devil
26-02-2015, 18:01
اقا از اونجایی که ما تو یکی ازبهترین جاهای دنیا زندگی می کنیم و اینترنت سرعت بالا و چیزی فیتر نیست
من از op.gg استفاده می کنیم که سایت خیلی عالی هستش و بر خلاف lolskills بیشتر از 10 بازی اینها نشون میده
ولی امروز قاطی کرده زبونش و خود سایت قاطی کرده
کسی سایت دیگه مثل این سراغ داره؟ مرسی

Dadashmohammad22
26-02-2015, 18:13
معلوم نیست چه گندی زده ریات fps بعد این پچ شده 20 خیلی ها همین مشکلو دارن کسی همچین مشکلی داره اینجا ؟:n28:

تایید میشه. من حتی دمای سی پی یو و گرافیکم بالاتر رفته. fps هم افتضاح شده

ویرایش: تو forum ها خوندم مشکل از Anti Aliasing هست. پس تا وقتی که فیکسش کنن به گمونم off کردن این گزینه راه حل موقتیه

arash347
26-02-2015, 19:13
داداش سرعت نتم عالیه هیچ مشکلی نداره
بعد از یکلی اسکن (حدود 8000 فایل ) بعد 5 Mb آپدیت میاد به 2.8MB که میرسه کم کم سرعت کم میشه و یک ارور میده که ارور زیر رو میده و وقتی کنتینیون میزنم بازم گیره !
این مشکل قبلا هم برام پیش اومده بود حدود 6 ماه پیش به خاطر دانلود فایل miss furtone که فیلتر بود و دانلود نمیشد.
ولی الان با فیلتر شکنم که امتحان میکنم نمیشه!
عکس ها رو نگا کنین میفهمین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با run as admin اجراش کنید.
اگر حل نشد تیم بدین مشکلتونو بررسی کنم...

الان برای من 700 مگ اپدیت اومد .. اونم فقط پارت 1 .. چی شده ؟ چه خبره هر روز اپدیت ...

حجم آپدیت پچ 5.4 به این صورته :

step 1 : 197mb
step 2 : 77mb

اگر بیشتر از این مقدار دانلود کرده شاید شما آپدیت های قبلی رو دانلود نکرده بودید ( آپدیت های قبل از 5.4)
و یا شاید بازیتون رو repair کرده باشد.( بعد از انجام repair یه سری آپدیت رو مجدداً دانلود میکنه.)

دوستان میگن riot به همه یه skin مجانی داده من خیلی وقت بود نرفته بودم جریان چیه؟
میگن فقط باید یه اکانت داشته باشی یعنی الان بهم داده؟

بله. Riot انتهای سال 2014 به کسانی که بالای level 5 بودن و توی سال 2014 حداقل یه بازی کامل انجام داده باشن و البته هیچ جریمه اخطار و یا بن نشده باشن یه اسکن رایگان داده.

اگر به شما هم داده باشه وقتی وارد اکانتتون بشید باید یه صفحه popup بیاد و بهتون اطلاع بده.اگر نیومد یعنی به شما تعلق نگرفته.

اطلاعات و جزئیات بیشتر و شرایط کسب این اسکین در اینجا ذکر شده : ( پشت اول تاپیک زیر)

سلام دوستان لانچر من روی 2 Files Scanned گیر میکنه چیکار کنم ؟؟؟؟؟ :n28:

با run as admin اجراش کنید.

اقا از اونجایی که ما تو یکی ازبهترین جاهای دنیا زندگی می کنیم و اینترنت سرعت بالا و چیزی فیتر نیست
من از op.gg استفاده می کنیم که سایت خیلی عالی هستش و بر خلاف lolskills بیشتر از 10 بازی اینها نشون میده
ولی امروز قاطی کرده زبونش و خود سایت قاطی کرده
کسی سایت دیگه مثل این سراغ داره؟ مرسی

pharm
26-02-2015, 21:39
من هیچ گونه چت بن یا چیز دیگه ای نشدم ه بودم کلا 3 ماهه بازی نمیکنم هیچ گونه این چیزها برام اتفاق نیفتاده ولی بهم ندادن Skin رو

namx
26-02-2015, 21:40
این صفحه لوگین جدید چه باحاله ... DJ sona .. اول عصبانی بودم به خاطر اپدیت ولی الان یه موزیک پلیر انگار به لول اضافه شده :n20: SO COOL :n31:

kamron_devil
27-02-2015, 11:56

دستت درد نکنه. من تست کردم بعد از opgg این سایت خوبیه که تعداد مچ هایی که داشتی رو بیشتر از 10 تا هم نشون میده. چون اونای دیگه فقط 10 تا این حدودا نشون میده
بقیشون مالی نبودن
مرسی :n18:

emproor
27-02-2015, 12:09
میگم تو این پچ جدید Riot سیستم match making رو تغییر داده ؟؟ اخه جدیدا با plat و gold زیاد میفتم ؟ قضیه چیه

arash347
27-02-2015, 13:24
من هیچ گونه چت بن یا چیز دیگه ای نشدم ه بودم کلا 3 ماهه بازی نمیکنم هیچ گونه این چیزها برام اتفاق نیفتاده ولی بهم ندادن Skin رو

شما از لینکی که دادم تمام شرایط رو چک کردید ؟ اگر تمام شرایط رو دارا بودید و بهتون اسکین ندادن به پشتیبانی Riot پیام بدین تا رسیدگی کنن : ( قسمت submit a request)

میگم تو این پچ جدید Riot سیستم match making رو تغییر داده ؟؟ اخه جدیدا با plat و gold زیاد میفتم ؟ قضیه چیه

فکر نکنم. توی patch log 5.4 که چیزی نوشته نبود.

Fiddle
27-02-2015, 18:36
منم تو نورمال همش با برونز و سیلور میندازه :| ولی ازون برونز و سیلورایی که challenger smurf هستن البته -.-

GL & HF
27-02-2015, 23:13
منم تو نورمال همش با برونز و سیلور میندازه :| ولی ازون برونز و سیلورایی که challenger smurf هستن البته -.-
دوست عزیز خوشحالم که برنزهایه اسمورف شما رو به چالش میکشن . بنده هر زمان برایه بوسته اللو در خدمت هستم راهایه ارتباطی بنده :n40:Euw . Señor Silphi OR Señor Ivory

GL & HF
28-02-2015, 07:37
??How Should I carry This Pussys

silencer004
28-02-2015, 14:24
سلام بر دوستان
من یه راهنمایی میخواستم!
من تو سرور nordic and east بازی میکنم
کلا این pl ها سرورو تسخیر کردن
خیلی افتضاحه...
پره نوب...خیلی دیوونن این لهستانیا...واقعا استعداد گیم ندارن...گیر کردم تو سیلور...نمیتونم بیام بالا...
راستش میخواستم ببینم بچه هایی که west بازی میکنن...اونجا هم همه سیلور برونزیا...نوبه سگن؟
توwest راحت تر نمیشه رفت بالا اگه بازیت خوب باشه...
به خدا هر دست فیدر دارم...ترول دارم...یه دستم که همه چی اوکی یارو ای اف کا میشه

kamron_devil
28-02-2015, 15:12
سلام بر دوستان
من یه راهنمایی میخواستم!
من تو سرور nordic and east بازی میکنم
کلا این pl ها سرورو تسخیر کردن
خیلی افتضاحه...
پره نوب...خیلی دیوونن این لهستانیا...واقعا استعداد گیم ندارن...گیر کردم تو سیلور...نمیتونم بیام بالا...
راستش میخواستم ببینم بچه هایی که west بازی میکنن...اونجا هم همه سیلور برونزیا...نوبه سگن؟
توwest راحت تر نمیشه رفت بالا اگه بازیت خوب باشه...
به خدا هر دست فیدر دارم...ترول دارم...یه دستم که همه چی اوکی یارو ای اف کا میشه

اینجا هم همینطوره. نوب سگ افک ترول تو سیلور اینجا هم هستند. شما تنها راهی که من می تونم بهت پیشنهاد بدم این هستش که یک نفر حرفه ای پیدا کنی با هم فقط دوتایی بازی کنید شاید بتونید بیاید بیرون

kamron_devil
28-02-2015, 15:13
دوست عزیز خوشحالم که برنزهایه اسمورف شما رو به چالش میکشن . بنده هر زمان برایه بوسته اللو در خدمت هستم راهایه ارتباطی بنده :n40:Euw . Señor Silphi OR Señor Ivory

این اکانت های خودته؟ اگر آره من اون گلدرو ادد کنم با هم بازی کنیم اگر دوست داری. من ادلیست خوب زیاد دادم ولی خیلی دیر ان میشن. ساعت 9 10 شب تازه ان میشن

kamron_devil
28-02-2015, 15:18
??How Should I carry This Pussys

راستی اگر چت بن نشده باشی عجیبه

GL & HF
28-02-2015, 17:00
این اکانت های خودته؟ اگر آره من اون گلدرو ادد کنم با هم بازی کنیم اگر دوست داری. من ادلیست خوب زیاد دادم ولی خیلی دیر ان میشن. ساعت 9 10 شب تازه ان میشن

اوکی بیا با اکانت
Señor Silphi یم بریم شاید فرجی شد شما هم از شر نوبها خلاص شدین . شوخی کردم با اینیکی فعلا رنک بازی نمیکنم چون ممکنه بیفته پایین اما با گلده اوکی هرچی شما بگی
:n16:

kamron_devil
28-02-2015, 17:09
اوکی بیا با اکانت
Señor Silphi یم بریم شاید فرجی شد شما هم از شر نوبها خلاص شدین . شوخی کردم با اینیکی فعلا رنک بازی نمیکنم چون ممکنه بیفته پایین اما با گلده اوکی هرچی شما بگی

البته من امروز اصلا خودم خوب بازی نمی کنم. چون نوب تو تیمم داره میفته. برای همین منم خیلی سفت بازی نمی کنم که الکی به خودم استرس جوش عصبانیت اینا وارد کنم اخرش هم ببازم.
ولی وقتی رو مود خوب بازی کردن بودم بازی می کنیم.
اددت کردم

kamron_devil
28-02-2015, 19:33
پس چرا دینی کردی ادد من لول. سر کار میزاری :)؟ نخواستیم بابا

GL & HF
28-02-2015, 20:42
پس چرا دینی کردی ادد من لول. سر کار میزاری :)؟ نخواستیم بابا
دوست عزیز شما اصلا ادد نکردی که من دینی کنم بگو سامنر نیم رو خودم ادد کنم باو

kamron_devil
28-02-2015, 20:59

من که تو دنده برداشتن جینکس هستم ( اصلا ای دی سیم خوب نیست ) چون وقتی ریوت میاد هرچی نوب تویکی فیدر خسته به قول خود یارو به من میده منم هیچ وقت نمیام جنگل تاپ مید برم که بخوام کرری کنم جوش کنم و کلی استرس به خودم وارد کنم بعد پس فردا 100 تا درد مرض بگیرم. بعد 3 بار پروموشن بگیرم تو پروموشنم فری لوز ریوت به من بده

حالا شما ادد کن اگر با هم بازی کردیم سفت بازی می کنم ^^ به اینکه گور پدرشون بابا. خسته شدم به خدا
پ خ می کنم برات :n19:

Rmin
01-03-2015, 11:35
بچه ها یک سوال فنی
lucian OR Jinx؟
میخوام یکی شون رو بگیرم

Ab.Az
01-03-2015, 12:41
سلام به همه دوستان

Ab.Az
01-03-2015, 12:44
بچه ها یک سوال فنی
lucian OR Jinx؟
میخوام یکی شون رو بگیرم

Lucian جدیدا نرف شده و کلا بازی باهاش برای بعضی ها سخته. شما هم اگر واقعا ADC باز هستی که lucian رو بگیر و در غیر اینصورت Jinx خیلی بهتره.

Ab.Az
01-03-2015, 12:46

سلام دوست عزیز میشه من رو هم اد کنید ؟ متاسفانه من Bronze IV هستم ولی بازیم خیلی خوبه. دلیله این تایر پایین هم اینه که تو 10 تا بازی اولم افتضاع نوب بازار بود و 8 باخت و 2 برد شدم.
میتونی match history رو ببینی. Top و Jungler واقعا خوب بازی میکنم. اگر میشه Add کنید و اگر بازیم خوب نبود Ignor کنید. واقعا دنبال بوست کردن نیستم. فقط میخوام وقتی میرم تو بازی بدونم که حداقل یه نفر غیر از خودم بازیش خوبه. معمولا یک شب در میان ساعت 11 به بعد هستم.
Aliparlous2
EUW

kamron_devil
01-03-2015, 15:06
بچه ها یک سوال فنی
lucian OR Jinx؟
میخوام یکی شون رو بگیرم

هر کی میخواد کرری کنه از دیویژنش راحت بیاد بالا جنکس برمیداره وقتی تیم ها فایت می کنن میزاره رو موشک اون عقب وای میسه همه کیل ها رو میگیه. چون همه نوبن رو تانک ها فوکوس می کنن
10000% جینکس رو بردار حرفه ای بشی تا گلد راحت میای بالا :n19:

Dark_Priest
01-03-2015, 18:17
من که تصمیم گرفتم اصلا ranked بازی نکنم و همون Normal و Team Builder رو بازی می کنم و هم اعصابم خورد نمیشه و هم آدم استرس برد نداره :n27:

T.Eftekhari
01-03-2015, 19:37
بابا شمام فراموش کردین این بازیه

بردی خوش به حالت باخیتم فدا سرت

kamron_devil
01-03-2015, 21:24
ما که امروز می خواستیم با این گود لاک رنک بازی کنم پینگ ری ده یک دستم بازی نکردیم :)

kamron_devil
01-03-2015, 22:32
راستی دقت کردید چیزی که شما کپی میگیرید رو تو بازی نمی تونید پیست کنید
ولی یکبار داشتم بازی میکردم یک یارو بود اسپام میکرد خفن. من نمیدونم چه جوری پیست می کرد تو بازی نوشته رو ؟

Dadashmohammad22
02-03-2015, 04:00
تکستی که تو بازی نوشته میشه کپی و پیست میشه. Ctrl + C و Ctrl + V ولی تکستی که بیرون بازی کپی شده باشه تو بازی پیست نمیشه

kamron_devil
02-03-2015, 15:07
اقا یک چیز خنده دار بتون بگم

شما فرض کن دعا می کنید. بعد میگید خدا مثلا من فلان چیز رو میخوام. بعد هیچ اتفاقی نمی افته. بعد هی دعا می کنید و باز هم دعا می کنید و باز هم هیچ اتفاقی نمی افته
به نظرتون خدا با ما حال نکرده؟

نه من دلیلش رو بهتون میگم. میان داعش درست می کنن بعد کشور مثلا مصر میبینه که تو عراق داعش ریخته. میترسه میاد 5 تا هواپیما مثلا از فرانسه میخره که اگر داعش حمله کرد کم نیاره

حالا بیایم تو ایران خودمون. من میام از صبادز اینترنت میگیرم. پینگم تو بازی کاستوم 280 هستش یعنی تو بازی عادی 350
بعد میرم تو نت میزنم کاهش پینگ میبینم که ملت اومدن کاهش پینگ میفروشن
بعد یک اکانت تست امتحان می کنم میبینم پینگ من از 280 میشه 130؟ چه جوریه خود صبادز نمی تونه به من پینگ 130 بده؟ ولی یک شرکت یک سایت می تونه؟
من دلیلش رو بهتون میگم
دزد تو کشور ما زیاده. کسی بهش برنخوره. همه میخورن
بعد میرن پیش خدا میگن خدا فلان چیز رو میخوایم. خدا هم یک انگشت شصت میفرسته شما اولش فکر می کنی که لایک هستش نگو بیلاخ هستش :n09:

kamron_devil
02-03-2015, 15:40
من میرم از این کاهش پینگ ها میخرم ولی خداوکیلی یک قرونش راضیم نیست. پولش مهم نیستا. این پدرسوخته بازی سیاست پشتت آدم رو عصبانی می کنه
انشالا که پولی که ما بابیت اینترنت و این کاهش پینگ میدیم خرج دعوا درمون خودشون و خانواد محترمشون بشه :n09:

جالبه که من 2 ساعت با این برنامه کار کردم 100 مگش نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینجوری فکر کنم هر 4 5 روز باید یکی خرید
=)) بخورید خوش باشید ما که راضی نیستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kamron_devil
02-03-2015, 17:15
هههههههههه

اقا داشتم رنک بازی میکردم
بازی رو گزارش می کنم بخندیم

خوب همه تو نوبت هستند که چمپ ها رو انتخاب کنند
بله کامرون به جنگل میره
حالا یک نفر که آخر هستش میگه ای دی سی یا من اهمین نمیدم. هر چی میگیم ریپورتت می کنیم میگه مهم نیست چیزی نمیشه
عیب نداره ایشون اولین ترول تیم
بعد من میرم جنگل. حالا دشمن پیک میکنه جالا نفر سوم که زیر من هستش هم اسکانر رو برای جنگل برمیداره. این هم ترول دومی

اوکی بازی با سوت داور شروع میشه. من میرم که فروگ رو بزنم. اسکارنر که باید میرفته ساپپورت اومده جنگل و میخواد بلوی من رو بزنه. حالا کامرون یک اسمایت حساس روی بلو و به اقای ترول میگه چرا شما نیمری ساپ. بله یارو میگه اه حواسم نبود. دروغ میگه. حالا میره پایین و از قصد میمیره. عجب بازیه دوستان

حالا وسط هم که با اقای اسکارنر پریمید هستند و از کشور سوئد هستند وسط سعی می کنه فید بده

خوب خدا رو شکر بالا خوب هستش و کیل گرفته

خوب بازی با ترول بازی های این بازی کن ها میگزره. و بالاخره کامرون با yi خفن خودش و تریند بازی رو جمع می کنن و میبرن

واقعا سخته بازی رو با این ترول ها جمع کردن
به یارو میگم رنکت چیه. میگه فکر کنم سیلور. از زمانی که سیزن 5 شروع شده ندیدم =))

راستی چمپ های این طرف و اون طرف رو ببینید
طرف من
تریند بالا بازی کن خوب
وسط اهری فید نوب
اسکارنر ترول جنگل اومده با من و فید
کالسکا معمولی رو به خوب ولی مثلا ما درگیر بودیم این داشت دراگون میزد.ولی سی اسش بد نبود. ولی ایستالوک ای دی سی بود.
خودمم یی جنگل کرری

حالا تیم دشمن
جینار معمولی ولی فید داد به ترند
وسط اننیه خیلی خوب
جنگل فیدالی معمولی
لئنا ساپورت معمولی
ای دی سی هم خوب

یعنی 4 تاشون راحت یی من رو استان می کنن یا فیر و جی جی ول پلی ^^

ریوت مچکریم.

این بازی رو گزارش کردم که بگم
1.اگر شما چه در برونز چه در سیلور هستید تا یک اسمورف درست و حسابی گیر نیارید و دوئه نرید احتمال اینکه با دیویژنهای بالاتر برید کمه
2.شما باید اینقدر بازیتون رو خوب کنید که سعی کنی 2 به 8 یا گاهی 1 به 9 بازی رو جمع کنید
3.اونهایی که میبینی طلا یا بالاتر هستند. بعضی هاشون بازیشون خیلی خوبه و همین گفته شماره 1 2 رو رعایت کردن و یا شانسی کیلویی اومدن بالا یا یک اسمورف براشون کری کرده. مثلا من دیدم یارو میگه این اکانت دوست دخترم هستش. داره براش کرری می کنه

خلاصه مطلب اینکه اصلا اصلا اصلا به این بازی غیر بالانس مسخره بی نمک که ریوت تصمیم میگیره شما ببری یا ببیازی ( نه اینکه تو خوب بازی کنی یا بد ) و مخصوصا اگر نتتون مثل ما من دز هستند اهمیت ندید
و فقط فقط خوسنرد بازی کنید. مراحل 1 2 3 رو انجام بدید. باشید روزی که شما دوستان رو در پلات ببینم :)

S.R Download
02-03-2015, 18:46
دوستان یه لطفی کنید اکانتاتونو بدید اد کنیم بعضی موقع ها با هم بازی کنیم :n10:

kamron_devil
02-03-2015, 20:53

:n19:

ما که 2تا ایرانی اددمون کردن 30 هم نبودن بدجور هم نوب بودن. ادم روش هم نمیشه به اینا بگی که رنک بازی نمی کنه. چون لوز 100% هستش. ایدیت رو بزار حرفه ای تر ها هستند حتما اددت می کنند .

Fiddle
02-03-2015, 21:49
Fiddie سرور EuNe
ادد کن بعضی وقتا با هم بریم ترول کنیم :V2:
ترولولولولو:V18:

mey123
03-03-2015, 01:53
kamron_devil میشه اسم اکانتتو بگی؟تو کدوم سروری؟منو ادد کن.:n05:

new evil
03-03-2015, 01:56
منم میام
ترول نمی کنم ولی فقط با یه دست بازی می کنم

asgharpalang
03-03-2015, 08:19
دوستان من lol مـ خراب شده کی داوطلب میشه رایت کنه پست کنه ؟ :))

Dadashmohammad22
03-03-2015, 11:41
امروز که Live Maintenance اعلام کرده. فقط نوشته ranked بسته شده. ولی من کلا نمیتونم لاگین کنم. پینگمم به 185.40.64.65 تایم اوته.

kamron_devil
03-03-2015, 14:08
kamron_devil میشه اسم اکانتتو بگی؟تو کدوم سروری؟منو ادد کن.:n05:

جریان چیه؟ من که خودم حرفه ای نیستم در حد گلد فوقش هستم.من تو اروپای غرب هستم.اددت می کنم.

kamron_devil
03-03-2015, 14:10
دوستان من lol مـ خراب شده کی داوطلب میشه رایت کنه پست کنه ؟ :))

اگر کسی نفرستاد به من بگو برات میفرستم

چه جالب
من از این اکانت های پینگ کم کن خریدم. دیروز از ساعت 3 این حدودا تا 12:30 شب فکر کنم نشسته بودم پای لول
500 مگش پریده :) یعنی این اکانت ها که 4 تومانه برای 4 روز باشه؟
30 روز میشه 7 تا 4 تا تقریبا یعنی 28000 تومان تو ماه اضافی بدم که پینگم خوب بشه؟ چون صبا دز هستش؟ خدا رو شکر :)

من که راضیم نیست ولی عجب حالی میده پینگ پایین :)

s-arash
03-03-2015, 19:27
Arash17

EUW

اد کنید party بریم draft

Rmin
03-03-2015, 20:52
از کدوم سایت خریدی؟؟
اگر کسی نفرستاد به من بگو برات میفرستم

چه جالب
من از این اکانت های پینگ کم کن خریدم. دیروز از ساعت 3 این حدودا تا 12:30 شب فکر کنم نشسته بودم پای لول
500 مگش پریده :) یعنی این اکانت ها که 4 تومانه برای 4 روز باشه؟
30 روز میشه 7 تا 4 تا تقریبا یعنی 28000 تومان تو ماه اضافی بدم که پینگم خوب بشه؟ چون صبا دز هستش؟ خدا رو شکر :)

من که راضیم نیست ولی عجب حالی میده پینگ پایین :)

Gregar
03-03-2015, 21:51
امروز که Live Maintenance اعلام کرده. فقط نوشته ranked بسته شده. ولی من کلا نمیتونم لاگین کنم. پینگمم به 185.40.64.65 تایم اوته.

این ای پی مشکوک میزنه . من همیشه ازش کلی تایم اوت دارم . بعضی وقتها که تایم اوت 100% میشه . اما خیلی راحت تو بازی بدون تایم اوت بازی میکنم .

Dadashmohammad22
03-03-2015, 22:41
این ای پی مشکوک میزنه . من همیشه ازش کلی تایم اوت دارم . بعضی وقتها که تایم اوت 100% میشه . اما خیلی راحت تو بازی بدون تایم اوت بازی میکنم .

نمیدونم والا. EUW هستی؟ برای من که همیشه داخل بازی با این آی پی هماهنگه. امروزم که time out بود تو بازی نمیتونستم برم

arash347
04-03-2015, 11:26
سلام دوستان

ببینید از این دو سایت میشه IP و RP گرفت ؟ یا همش سرکاریه ؟!

من که هر کاری کردم نشد ! تو مرحله آخر میگه باید یکی از offer ها رو انجام بدی مثل دانلود نرم افزاری که پیشنهاد میده ولی بعد از اینکه دانلودش میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته !

راستی دوستان با اکانت اصلیتون تست نکنید که اگر مشکلی پیش اومد اکانت اصلیتون بن نشه !

ضمناً ببینید از این سایت میشه کد skin گرفت ؟

GL & HF
04-03-2015, 13:02
سلام دوستان

ببینید از این دو سایت میشه IP و RP گرفت ؟ یا همش سرکاریه ؟!

من که هر کاری کردم نشد ! تو مرحله آخر میگه باید یکی از offer ها رو انجام بدی مثل دانلود نرم افزاری که پیشنهاد میده ولی بعد از اینکه دانلودش میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته !

راستی دوستان با اکانت اصلیتون تست نکنید که اگر مشکلی پیش اومد اکانت اصلیتون بن نشه !

ضمناً ببینید از این سایت میشه کد skin گرفت ؟

به طور کلی میگم خیلیها قبل شما این راهارو رفتن اما آخرش بن بست خوردن عمرا نمیتونید Free Rp به دست بیارید همونطور که نمیتونید پول رو مجانی به دست بیارید:n16:

kamron_devil
04-03-2015, 14:20
از کدوم سایت خریدی؟؟

من از سایت پینگ باز دام میخرم
پینگ 350 رو میکنه 130 140

ولی اگر تایم اون داشته باشی حتی یک دونه یک لگ خفن تو بازی میشه

گرونه ولی. چون حجمیه. یعنی 2 گیگ میده 4 تومان. خوب من که زیاد بازی می کنم فکر کنم 4 5 روز برام کار کنه فقط. اینطوری ماهی میشه 28
تو گوگل بزن سایتشم یاد پینگ باز

namx
04-03-2015, 14:52
کسی میتونه کانکت شه ؟! من تو صفحه لوگین گیر میکنه retry میده ... یه روز دانشگاه رو پیچوندیم بشنیم بازی کنیما .. ای به خشکی شانس

Fiddle
04-03-2015, 17:16
همیشه نوب ها و ترول ها توی تیم من هستن :V14::V4:

arash347
04-03-2015, 19:43
کسی میتونه کانکت شه ؟! من تو صفحه لوگین گیر میکنه retry میده ... یه روز دانشگاه رو پیچوندیم بشنیم بازی کنیما .. ای به خشکی شانس

بله. برای من مشکلی نداره.

احتمالاً مشکل از نت شماست. ای پیتونو تغییر بدید و مجدداً تست کنید.اگر میتونید DNS رو هم تغییر بدید.

kamron_devil
04-03-2015, 19:47
خوب دوستان میخوام از شبکه کارمون تی وی ( مثل تویچ تی وی ) یک بازی زیبا رو گزارش کنم
خوب بازی کن ها میرن که چمپ هاشون رو پیک کنند
حالا یک نفر میگه من اسمورف هستم و بزارید برم جنگل.
بعد یک نفر بدون دلیل شروع می کنه به فوش دادن و توکسیک به این بنده خدا :n19:
خوب حالا همین اقای توکسیک کارتوس رو برمیدارن و به جنگل میرن
عجب هیجانی داره مچ میکنیگ های ریوت

خوب بازی شروع میشه. کامرون با کت خوب خودش به مید رفته در برابر زد. وات ته صبادز؟ چرا زد رفته بالا جلوی فیورا؟ ولاد چی میگه مید؟
عیب نداره کت میبره مید رو. این حرفا همش بهونس بهونه های عاشقونس
خوب کارتوس هم اکسکیوت میشه جنگل

خوب به نظر میاد که ریوت همه چیز رو ترتیب داده که من ببازم ههههه
خوب حالا یک چیز خنده دار اتفاق می افته
بله =))
Q & R از کار می افتند. کامرون خروج می کنه و دوباره میاد. نه درست نمیشه. حالا میره ریلوگین می کنه میاد
نه درست نمیشه. ریوت می خواد کامرون ببازه =))
خدایی نمکه ریوت
خوب کامرون باهوش میشه. مثل اینکه با ری لوگین شدن کار نمی کنه. این باگ کیر کرده. حالا کامرون میره به تاور اکسکیوت می کنه بلکه درست شه.که بله درست میشه. خدا رو شکر
حالا فیورا بالا ( که میگه اسمورف هستش ) در برابر زد میبره و فید میشه و به صورت معجزه آسایی ریوت ک.. میخوره
بله ریوت میخوره. فکر کنم ریوت داره خفه میشه =))

و بازی رو میبره کامرون =))

نتیجه اخلاقی این بازی

ریوت اگر بخواد شما ببازی.یعنی اگر در حد جلنجر هم بازی کنید. میبیازید. پس جوش الکی نکنید اقا

kamron_devil
04-03-2015, 20:02
این تاپیک هم اون دوستانی که میگن ما تو فلان دیویژن گیر کردن بخونند

1.سی اس ( یونیتی که می کشید ) تو 10 دقیقه حداقل باید 70 تا باشه
2.مپ آوارنس یعنی اینکه شما نباید گنگ بشید. اگر شما هر 2 ثانیه هی مپ خودتون رو نگاه کنید گنگ نمیشید پس احتمال مردن شما کمتر میشه.
3.وارد بگیرید تو هر لنه ای که بازی می کنید. اگر به این امید هستید که فقط ساپورت یا جنگل برایتون وارد بگیره کور خوندید. شما هم باید بگیرید.تو کل بازی. مخصوصا برای اینکه گنگ نشید. پینک باشه چه بهتر
4.محتات بازی کنید ( سیف ) اینطوری روی سی اس فوکوس می کنید و هر چی سی اس بیشتر ایتم بیشتر احتمال برد بیشتر. به جای اینکه حریص برای کشتن باشید و هی الکی به دشمن کیل بدید
5. روی چند تا چمپ فوکوس کنید که خوب هستید. البته لنه های دیگه و جمپ های بک آپ هم داشته باشید. مثلا من جنگل وی خوبم. بن بشه. یی میرم که بهترم هستم. اونم بن بشه مثلا ادیر میریم یا وکونگ
یا اینکه می تونید مثلا ای دی سی یک چمپ خفن مثل جینکس بردارید . اگر جنکس رو یاد بگیرید و خفن بازی کنید احتمال بیرون اومدن از دیویژن خودتون رو دارید. اگر هم مثل فکر می کنید لنه ها دیگه خیلی خوب نیستد پس این کار رو بکنید. با جنکس مثلا ای دی سی یاد بگیرید بعد اگر بهتون ای دی سی ندادن برید ساپورت. ساپورتتون رو قوی کنید. چمپ هایی مثل لئنا ترش باروم سونا. با این 4تا راحت ساپورت به تیم کمک می کنید
6.اگر یک بازی رنک باختید اصلا اصلا بعدش بازی نکنید. اول سعی کنید نرمال بازی کنید 1 2 تا بعد رنک اگر خواستید. به چند دلیل.
من به این نتیجه رسیدم هر وقت یک بازی رو میبازم اگر پشتت بازی کنم میبازم. دو روحیه شما ضعیف شده تا کسی بیمره میگید این یکی رو هم باختید.سه توکسیک می کنید
7.راستی اصلا اصلا اصلا توکسیک نکنید. سعی کنید کل بازی ساکت باشید.
8.اگر دیدید تیم دشمن 2 3 تا تانکی داره شما ندارید حتما دودگه برید. چون ملت مثل گوساله روی تانک فکوس می کنن و ای دی سی اگر جنیکس کسی باشه رپه می کنه شما رو
9. من متوجه شدم بهترین ساعت برای بازی ساعت 7 8 شب به بعد هستش. احتمال برد اون موقع بیشتره
10.روزی های شنبه یکشنبه و بدتر از همه دوشنبه من دیدم ترول زیاده. چون مدرسه تعطیله.
11.هیچ وقت تسلیم نشید. تا اخرین لحضه تلاش کنید
12.سعی کنید تا اونجا که حوصله دارید بازی اسپک کنید. مخصوصا چمپ هایی که بازی می کنید.یک برنامه خوب برای اسپک کردن همه سرور ها و بازی ها تقریبا از اولش برنامه LoL Summoner Info هستش.

خوب حالا اگر شرایط بالا رو رعایت می کنید و اسکورتون هم خوبه یعنی معمولا اسکورتون تو این مایه ها هستش 15 5 15 مثلا . یعنی کیل اسیست بالا و مرگ پایین. و شرابط بالا رو هم دارید. اینجا نیاز دارید یک اسمورف پیدا کنید.

حالا یک روش خیلی خوب برای پیدا کردن بازی کن خوب یا مثلا اسمورف رو بهتون یاد میدم که اگر شرایط بالا رو داشته باشید و این کا رو بکنید انشالا از دیویژنتون میاید بالا

خوب فرض کنید الان بازی کردید و مثلا تو تیم خودنون یا تیم رو به رو تون یک سری بازی کن هستند. اگر فکر کردید طرف بازیش خوبه. به سایت
op.gg
برید و بعد اسمش رو بزنید و بعد روی بازی های رنکش بزنید و ببینید که مثلا تو 20 30 تا بازی چه جوری رنگ بازی کرده. همین یک بازی اینطوری بازی کرده یا همه بازی ها اینطوری بوده. خوب بود ادش کنید. بیشتر دوئه بازی کنید

حالا روش سری خودم

مثلا من اقای ایکس رو ادد کردم
خوب اگر دقت کرده باشید مثلا هر دیویژن یک اسمی داره. مثلا دیویژن سیلور ای که شما هستی اسمش mundo destroyer هستش. چه تو دیویژن خودتون چه تو دیویژنی کسی که ادد کردید دنبال بازی کن خوب بگردید
چه جوری؟ من خودم مثلا میام تو دیویژن سیلور خودم یا دیویژن ادلیستام مثلا سیلور 2 1 رو چک می کنم.بعد میبینم که یک بازی کنی هست با 5 تا وین مثلا شده سیلور 1. خوب این معلومه سیزن قبلی گلد بوده. حالا بازی هاش رو چک می کنم تو همون op.gg اگر دیدم بازی کن خوبی هستش ادش می کنم. باهاش میرم دوئه. و میشه گفت احتمال برد زیاده

خوب حالا سوال این هستش که کامرون تو چرا پس تو سیلور موندی با این همه اطلاعات؟
الان میگم.
1.من وقتی میبینیم تیم احمقه خیلی حال حوصله ندارم کری کنم. چرا چون اگر بخوام کری کن کلی جوش می کنم استرس بهم وارد میشه. اخرش اگر ببازم باید تو خونه پاچه همه رو بگیرم.
2. طبق داستان بالا ترول مرول این چیزها ماشالا تو تیمم بودن

kamron_devil
04-03-2015, 21:02
3.. بازی کن حتی اسمورف پیدا کردم با روش گفته شده. خوب پس چرا من الان مثلا گلد نیستم؟ چون من از کافرا متنفر هستم. فکر می کنید چرا وضع مردم ..... برای همین وقتی کسی رو اد می کنم. میپرسم که طرف به خدا اعتفاد داره یا نه. اگر نداشته باشه. اسمورف چلنجر هم باشه ریموش می کنم. اگر می خواستم این اسمورف هایی که تا الان پاک کردم نگه دارم الان پلات میشدم یا گلد حدا اقل
4.وقتی میبازم به جای اینکه بازی نکنم هی بازی می کنم پس بیشتر بیشتر میبازم دموت میشم
5.ادلیست های من معمولا نیستند یا دیر ان میشن پس مجبورم تنهایی بازی کنم
6.بهم ساپورت میدن به جای اینکه جنگل بدن که کرری کنم
7.خودمم حالا یک موقع میشه بد بازی کنم . ادم بازی بد هم داره خوب
8.تو سی اس خودمم مشکل دارم. چون معمولا پینگ بالا بوده یا من بیشتر جنگل هستم سی اس من خودم 70 نیست مثلا 60 اینا هستش. ولی خوب به جاش کیل دارم که هر کیل 15 سی اس حساب میشه.

kamron_devil
04-03-2015, 21:03
همیشه نوب ها و ترول ها توی تیم من هستن :V14::V4:

تو اگر واقعا ترول تو تیممت بود الان پلات نبودی. پس خدا رو شکر کن جیگر

Fiddle
04-03-2015, 22:06
برو op.gg ببین من رنکت چه بازی هایی رو بردم که اصلا باورت نمیشه همه همدیگه رو فلیم میکردن من آرومشون میکردم میگفتم ما میبریم نگران نباشید و ازین حرفا میگفتن مثلا این xin لعنتی رو ببینین 1/9 ـه میگفتم ما میبریم میگفتن خفه شو تو هم ریپورتت میدیم :V18::V15::V10: از سبلور 4 تا گولد 1 همین وضع بود ولی من با lissandra میرفتم مید 40% cooldawn reduction میبستم لاینم رو سریع میبردم میرفتم لاینایه دیگه رو جارو میکردم بازی تموم میشد :V15:
ولی الان دیگه همیشه بن میکننش مجبورم با عشقم fiddle جانگل برم :V21:

namx
04-03-2015, 22:22
بله بعد از 6 ساعت جستجو بلاخره به نتیجه رسیدم ... هرکی مشکل لوگین شدن داشت این راه حلشه :

Go to Riot Games/League of Legends/air, find a file named lol.properties, BACK IT UP and replace its contents with the following

regionTag=eune
rssStatusURLs=null
host=prod.eun1.lol.riotgames.com
xmpp_server_url=chat.eun1.lol.riotgames.com
lq_uri=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
lobbyLandingURL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
loadModuleChampionDetail=true
featuredGamesURL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
storyPageURL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ekg_uri=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
riotDataServiceDataSendProbability=1.0
platformId=EUN1

ذخیره کنید و خارج شید .. البته از فایل اصلی بکاپ بگیرید

Gregar
04-03-2015, 22:35
دوستان چطوریه که جلوی این دیویژن بالاتر ها میوفتی با اینکه در مهارتشون شکی نیست اما همون اول بازی تو one on one با حتی 50% خون شکستت میدن . حالا هر چمپی میخواد اون یا تو داشته باشی . ایتم هم اصلا نبستین . rune هم هر دو دارین . مینیون هم نزدیک نیست یا حتی من کنار مینیون هام هستم .

اما باز هم طرف راحت میزنه . یعنی کلا این حس رو پیدا کردم که طرف اگه حرفه ای بود نزدیکش هم نشم . چون سر جیک ثانیه نفله ام میکنه .

Gregar
04-03-2015, 23:13
جالبه شبا نت مخابرات من دو حالت پیدا میکنه . از اونجا که فکر کنم دو تا مسیر تا اروپا هست یه مسیر اگه خطم روش بیفته پینگ میشه تقریبا 300 با تایم اوت فراوان اما میره تو بازی . ولی اگه رو مسیر دیگه بیفته پینگ میشه 200 و بدون تایم اوت ولی وارد بازی نمیشه و خیلی قشنگ لیو میخورم . با اون اولی هم که نمیشه بازی کرد .

در کل شبا نمیتونم بازی کنم . شانس من هم که روزا همه نوب و ترول و فیدر و ... ریختن . یعنی صبحها از این جک و جونورا پره فقط . بازی های صبح رو اکثر رو میبازم اما بازی های شب رو اکثرا میبرم . صبحها که موقع بازی فقط همه رو mute میکنم دهنشون بسته بشه .

GL & HF
05-03-2015, 09:36
Average skill بین 2 تا سرور اروپا زمین تا آسمون فرق داره تو eune میری بازی چلنجراشو ببینی اینقدر ملت نوبن که 1 دونه بازیکن خوب میتونی بازی رو کری کنه در صورتی که تو euw اگه xpeke هم باشی نمیتونی تو الوهایه بالا کری کنی:n21:

kamron_devil
05-03-2015, 14:49
بین 2 تا سرور اروپا زمین تا آسمون فرق داره تو eune میری بازی چلنجراشو ببینی اینقدر ملت نوبن که 1 دونه بازیکن خوب میتونی بازی رو کری کنه در صورتی که تو euw اگه xpeke هم باشی نمیتونی تو الوهایه بالا کری کنی:n21:

تازه آمریکا رو ندیدی
من یک سال بیشتر تو آمریکا بازی کردم. خدایی بازی هاشون و مخصوصا رنک بالاتراشون زمین تا آسمون هستش با این اروپا. اینجا من هر وقت اسپک کردم افک رفتن بعضی اوقات. ولی تو آمریکا شاید 1 دفعه هم ندیدم همچین چیزی. + از نظر سی اس خیلی خیلی بالاتر هستند و همینطور از نظر بازی هم اسپک می کنی کیف می کنی. اینجا تو دیاموندش هم چیز خاصی نمیبینی.
حالا یک مدت اونجا اسپک کن. یک مدت اینجا منظورم رو متوجه میشی
با برنامه LoL Summoner Info راحت می تونی بدون اینکه تو لول لوگین بشی همه سرورها اسپک کنی :n20:

kamron_devil
05-03-2015, 15:13
اقا الان داشتم یک بازی می خواستم اسپک کنم دیدم اسم طرف ایران هستش شاکو
دیاموند هم هستش
بعد رفتم تو بازی دیدم با تویچ هر دو افک هستند :n09:
بعد دیدم چند دقیقه یک بار یک تکون میده که افک نشه
خوب بازیش رو گزارش می کنم
دشمن داره تاور های نکسوس رو میزنه اینم پاشد رفت تو جنگل فارم کردن
معلومه ماشالا ترول حسابی هستش با اینکه دیامونده. آبروی ایران رو هم برد :n37:

mehdi951
05-03-2015, 15:35
دوستانی که تو صفحه لودینگ قبل از این که صفحه لودینگ بیاد هی ریترای می خورن منم همین جوری شدم ری‍پر کردم درست شد
مشکل از نتم نبود

GL & HF
05-03-2015, 15:48
دیاموند هم هستش
اونی که شما میگی اصلا ایرانی نیست اسمشم Lran هست

kamron_devil
05-03-2015, 17:34
هههه
داشتم یک بازی میکردم
که یکدفعه مثل زیردریایی که میره زیر آب پینگ شروع کرد به بالا رفتن
تا 8000 تا رفت فکر کنم
بعدش هم دی سی میشد. من از بازی میومدم بیرون. تایم اوت بود. درست میشد. ریکانکت رو میزدم میرفت تو بازی
بعید میدونم این یکی از صبادز باشه

اقا مشکل از صبادز هستش یکدفعه 10 تا تایم اوت میشه خوب میگورزه این پینگ کم کن

mehdi951
05-03-2015, 18:13
اقا اینو دیدین؟
کیا نوریک اند ایست هستن؟

kamron_devil
05-03-2015, 19:19
اقا یعنی خداوکیلی چقدر من اعصابم رو خورد کردم اومدم اینجا هم پست دادم بازی رو گزارش دادم . یعنی تو هر دیویژنی هستید فقط فقط اهمیت ندید بازی کنید. این بازی به غیر از جوش کردن اعصاب خوردی چیز دیگه ای به شما نمیده
من چند وقت پیش چنان مشت زدم تو مودمم که هم مودم روش شکست هم دستم جر خورد :n20:
الان چند روزی دارم بازی می کنم اصلا اصلا به ت.... هم حساب نمی کنم. ملت رو هم ماشالا توکسک می کنن ریپورت میدم که برن تو نرمال درافت آب خنک بخورن 78 بازی باید ببرن
یعنی این چند روز اعصبام راحته راحته
خدا رو شکر دموت هم شدم دوباره.
ولی اعصاب به جاش راحته. حالا من اگر جوش هم می کردم وقتی ریوت می خواد منو دموت کنه افک ترول این چیزا بده جوش من که کار نمی کنه. پس بیخیالش. فقط بازی کنید خوش بگزرونید.والا حوصله داری. :n08:

Mehrshadgamer
06-03-2015, 10:07
چرا گزینه launch روشن نمیشه؟ من الان لول لانچر باز کردم همون صفحه اول اصلا گزینه launch روشن نمیشه. داستان چیه؟:n37::n37::n37::n37:

namx
06-03-2015, 10:28
یه راه برای اینکه گزینه launch روشن شه هست ... اینو تایپ کنید :‌ thereisnourflevel

ولی تا سرور درست نشه نمیتونید لاگین کنید .

kamron_devil
06-03-2015, 13:22
اقا این ویدئو رو ببینید خیلی باحاله =)) این بارومه منم تو بازی
youtube.com/watch?v=jXsiaaqNwNs

kamron_devil
06-03-2015, 13:52
پاک شود توهم بود. از خود صبادز بود

emproor
06-03-2015, 14:09
مثل اینکه میخوان قیمت Rp رو افزایش بدن ....

asgharpalang
06-03-2015, 22:41
چطوری میتونم بدون اینکه بازی رو آپدیت کنم لانچرو دور بزنم برم تو اکانتم ؟

alone_son
08-03-2015, 10:42
چطوری میتونم بدون اینکه بازی رو آپدیت کنم لانچرو دور بزنم برم تو اکانتم ؟

یه دنده کم کن سرعت بیار پایین و آروم فرمونا بچرخون این کارا ادامه بده تا کاملا پشت لانچر به آپدیت باشه حالا پاتا فشار بده رو گاز و برو تو بازی:n16:

alone_son
08-03-2015, 10:58
Average skill بین 2 تا سرور اروپا زمین تا آسمون فرق داره تو eune میری بازی چلنجراشو ببینی اینقدر ملت نوبن که 1 دونه بازیکن خوب میتونی بازی رو کری کنه در صورتی که تو euw اگه xpeke هم باشی نمیتونی تو الوهایه بالا کری کنی:n21:
من بازی دیدم voyboyy تو سرور آمریکا کری میکنه
تو وست هم خیلی ا بازی ها تو سطح چلنجر کری میشند حالا شما یه بازی بالانس اسپکت کردی به این معنی نیست که همه بازی ها بالانس باشه....
من خودم بیشتر از 1000 تا بازی دیدم کری کنند چلنجرای وست تو رنک و همه هم چلنجر بودند

دیاموند هم هستش

شاید عرب بوده

V for Vendetta
08-03-2015, 15:33
سلام،
دوستان اینجا کسی لول رو برا مک داره؟ با مبلغ خوبی حاضر به خریدم.
از ویندوز (مخصوصا ۱۰) متنفرم:n21: دیگه نمی خوام رو ویندوز لول بزنم... خیلی هم تلاش کردم که از سرور اصلی نسخه ی مکش رو دانلود کنم که نشد که نشد:n35: حالا بگذریم کسی اینجا هست که نسخه ی مک لول رو بفروشه؟:n12:

asgharpalang
08-03-2015, 16:33
ببخشد دوستان کسی آدرسی برای دانلود لول داره ؟ ؟ ؟ برای ویندز که درست باشه
از سایت لول ددانلود کردم نشد لطفا لینک دانلود رو بزارین

kamron_devil
08-03-2015, 21:06
صغحه 1485 به بعد رو ببین لینک دانلود هست فکر کنم.من اونجا دانلود کردم. ولی کلی هم آپدیت اومده

V for Vendetta
08-03-2015, 21:39
صغحه 1485 به بعد رو ببین لینک دانلود هست فکر کنم.من اونجا دانلود کردم. ولی کلی هم آپدیت اومده
داداش واسه مک لینکش هست؟

GL & HF
08-03-2015, 22:05
داداش واسه مک لینکش هست؟
بهتره یه تیکت به ریتو بزنی ببینی اصلا مک رو ساپرت میکننه بازی یا نه اگه باشه بهت لینک دانلود مستقیم میدن اینم لینک ساپرت باید بزی تو قسمت Submit Requiest

asgharpalang
08-03-2015, 23:19
یه سوال ؟
نمیشه کسی لول آپدیت 5.4 رو بزاره برای دانلود؟
چون اصلا تو نت نیست اگه بزاری خیلی ترفدار پیدا میکنه منم به خواستم میرسم !

asgharpalang
08-03-2015, 23:26
داداش واسه مک لینکش هست؟

یه خبر خوشحال کننده دارم برات حنوز هیچی معلوم نیست بچا سکترو نزنی
فک کنم لینک دانلود مک رو پیدا کردم

خودت برو تو لینک زیر ببین چیزی میفهمی ؟

asgharpalang
08-03-2015, 23:26
داداش واسه مک لینکش هست؟

یه خبر خوشحال کننده دارم برات حنوز هیچی معلوم نیست بچا سکترو نزنی
فک کنم لینک دانلود مک رو پیدا کردم

خودت برو تو لینک زیر ببین چیزی میفهمی ؟

asgharpalang
08-03-2015, 23:28
بیا اینه : این ماله Mac ios و X هستش.

asgharpalang
09-03-2015, 06:22
سلامـ
یه سوال
Allow peer to peer transfer یعنی چه ؟
اگه فعالش کنم یعنی چه اگی نکنم چی؟
بهتری بکنم یا نکنم ؟

s-arash
09-03-2015, 08:06
سلامـ
یه سوال
بهتری بکنم یا نکنم ؟

در مورد نحوه کارش می تونید نحوه کار Torrent رو مطالعه کنید مثل همونه
شما غیر فعالش کن ، توی ایران روی اکثر ISP ها سرعتش پایینه

kamron_devil
09-03-2015, 15:56
اینها همش بهونس بهونه های عاشقانس
اگر من از تو گله دارم صبانت
اینا همش بهونس
اینا همش بهونس

پینگ 280 + تایم اوت + لگ + 7 دقیقه اول بازی به خاطر دی سی شدن افک بودم + تیم فلیمر اوپی اوپی = 2 عکس بازی =))

8pic.ir/images/imh7oc7k95lphuk69vk5.jpg
8pic.ir/images/c9efak0wluxq2rlxb250.jpg

آخر بازی هم 7کیل 4 مرگ 6تا اسیست با این وضعیت نت ما. از بس تایم اوته نمی تونم پینگ کم کن استفاده کنم :n25:

aliiran2008
09-03-2015, 17:05
میخواهم این بازی را شروع ککنم از کج میتونم اخرین اپدیت بازی را دانلود کنم؟

alireza.final
09-03-2015, 18:11
برای دانلود حجم این بازی چقدره؟

asgharpalang
09-03-2015, 20:19
اینها همش بهونس بهونه های عاشقانس
اگر من از تو گله دارم صبانت
اینا همش بهونس
اینا همش بهونس

پینگ 280 + تایم اوت + لگ + 7 دقیقه اول بازی به خاطر دی سی شدن افک بودم + تیم فلیمر اوپی اوپی = 2 عکس بازی =))

8pic.ir/images/imh7oc7k95lphuk69vk5.jpg
8pic.ir/images/c9efak0wluxq2rlxb250.jpg

آخر بازی هم 7کیل 4 مرگ 6تا اسیست با این وضعیت نت ما. از بس تایم اوته نمی تونم پینگ کم کن استفاده کنم :n25:

خوب شرکتتو عوض کن :)

رااااااااااااا ستی امروز مدم نو خریدم :n19::n20::n02::n20::n19:

asgharpalang
09-03-2015, 20:21

به نظر من شروع نکن چون هم یاد گرفتنش سخته هم آپدیتش سخته هم مشکلاتش زیاده هم اعتیاد آوره
و اینقدر تو یه سال حرس میخوری که به اندازه 5 سال پیر میشی :)

aliiran2008
09-03-2015, 22:52
موقع دانلود میگه زبان و منظقه را مشخص کنید
کدوم را بزنیم؟

kamron_devil
10-03-2015, 14:34
موقع دانلود میگه زبان و منظقه را مشخص کنید
کدوم را بزنیم؟

با توجه به اینترنت زغالی ایران و فاصله با آمریکا
بهترین سرور euw هستش که هم ایرانی ها توش هستند و هم پینگ بهتره و هم نوب زیاده که شما هم چون تازه شروع کردی نوبی به دردت می خوره. ما همه اینجا اکانت داریم اکثرا

از بس به صبا گفتم راضیم نیست و شکایت کردم ( به واحد تهران ) بالاخره این پینگ از 300 تو بازی به 200 کاهش یافت.باز با 200 میشه بازی کرد. اون 300 که همش تایم اوت هم بود. اصلا نمیشد بازی کد
این عم ایکون من و صبادر
ر :n11:

arash347
10-03-2015, 21:54
ببخشد دوستان کسی آدرسی برای دانلود لول داره ؟ ؟ ؟ برای ویندز که درست باشه
از سایت لول ددانلود کردم نشد لطفا لینک دانلود رو بزارین

از اینجا میتونید دانلود کنید. ورژنش تقریباً برای دو ماه پیشه.(500مگ آپدیت نیاز داره) :

ازین ورژن جدیدترم تو نت نمیتونید پیدا کنید ! (البته چندتا سایت هست آخرین ورژنو میزارن منتها باید اول ازشون اشتراک بخرین تا بتونید دانلودش کنید ! :n01: )

اون لینکی که چند ماه پیش گذاشتن برای آپلودسنتر بود (uploadboy) تا الان باطل شده ! اول یه چک بفرمایید لطفاً !

داداش واسه مک لینکش هست؟

بهتره یه تیکت به ریتو بزنی ببینی اصلا مک رو ساپرت میکننه بازی یا نه اگه باشه بهت لینک دانلود مستقیم میدن اینم لینک ساپرت باید بزی تو قسمت Submit Requiest

چرا , نسخه ی مک این بازی خیلی وقته عرضه شده :

از اینجا میتونید دانلود کنید. ورژنش تقریباً برای دو ماه پیشه.(500مگ آپدیت نیاز داره) :

سلامـ
یه سوال
بهتری بکنم یا نکنم ؟

اگر این گزینه غیر فعال باشه هنگام Repair , لانچر فایل ها رو مستقیماً از سرور لول دانلود میکنه ولی اگر فعال باشه , لانچر فایل ها رو از سیستم سایر کاربرانی که در حال seeding هستند دانلود میکنه.
هنگام Repair باید تست کنید ببینید تو کدوم حالت سرعت بالاتری داره و همونو ست کنید.

برای دانلود حجم این بازی چقدره؟

نسخه ی فول آپدیتش بین 3.5 تا 4 گیگ حجم داره.

xSoushiantx
10-03-2015, 22:02
فولدر لول من 20 گیگ شده حجمش چطوری میشه اضافاتشو پاک کرد . مال 1 سال پیشه تقریبا

arash347
11-03-2015, 00:34
فولدر لول من 20 گیگ شده حجمش چطوری میشه اضافاتشو پاک کرد . مال 1 سال پیشه تقریبا

2تا کار میتونین انجام بدین.

اول اینکه از گزینه repair استفاده کنید که باعث میشه فایل های اضافی و بی استفاده بازیتون پاک بشه.
دوم اینکه نسخه ی آپدیت شده ی بازی رو از لینکی که در پست های بالایی قرار دادم دانلود کنید (حجمش بین 3.5 تا 4 گیگه)

توصیه میکنم روش دوم رو اجرا کنید.چون روش اول دردسر داره و ممکنه تو repair مشکلی پیش بیاد.

kamron_devil
11-03-2015, 14:14
برای منم 28 گیگ شده بود. شما دانلود کنی بهتره چون مطمئن باش تو ریپیر ارور میده وقتت رو حروم نکن :n09:

kamron_devil
11-03-2015, 14:19
پاک شود الوو پاک شود

V for Vendetta
11-03-2015, 15:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط V for Vendetta [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش واسه مک لینکش هست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط GL & HF [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام،
من مشکلم اینکه از سرور لول نمی تونم نسخه ی مکش رو دانلود کنم ( به 33% که می رسه ارور میده که: unspecified error has occurred. check logs. ) بخاظر همین می خوام یا اینکه نسخه ی مکش رو بخرم یا اینکه یه نفر یه لینک فول ورژنش (با حجم 4 گیگ؛ نه فقط installer) رو بذاره تا دانلودش کنم. هر چی انگلیسی و فارسی سرچ می کنم به نتیجه ای نمی رسم. ممنون می شم کمکم کنید...

Fiddle
11-03-2015, 17:38
patch جدید فردا میاد

Dadashmohammad22
12-03-2015, 00:39
انگار اعتراضات به قیافه مپ جدید جواب داده و قراره یکم به summoner's rift رنگ و لعاب بدن. و آیتم ap جدید (statik shiv ورژن ap ) و چمپ جدید. خدایا به امید تو

pharm
12-03-2015, 01:38
برای منم 28 گیگ شده بود. شما دانلود کنی بهتره چون مطمئن باش تو ریپیر ارور میده وقتت رو حروم نکن :n09:

تو ریپیر یه ارور میده بعد دوباره کلاینت رو میاری بستگی داره حدود 1 گیگ دان میکنه تبریک میگم حجم بازیشما همون 3 تا 4 گیگ هست

arash347
12-03-2015, 11:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط V for Vendetta [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش واسه مک لینکش هست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط GL & HF [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام،
من مشکلم اینکه از سرور لول نمی تونم نسخه ی مکش رو دانلود کنم ( به 33% که می رسه ارور میده که: unspecified error has occurred. check logs. ) بخاظر همین می خوام یا اینکه نسخه ی مکش رو بخرم یا اینکه یه نفر یه لینک فول ورژنش (با حجم 4 گیگ؛ نه فقط installer) رو بذاره تا دانلودش کنم. هر چی انگلیسی و فارسی سرچ می کنم به نتیجه ای نمی رسم. ممنون می شم کمکم کنید...

بعد از اینکه ارور داد , لانچر رو ببندید و فایل زیر رو در مسیر RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.1.131\ کپی کنید :

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا مجدداً لانچر رو باز کنید و بقیه آپدیت ها رو دانلود کنید.

kamron_devil
12-03-2015, 15:52
یک آپدیت جدید اومده فکر می کنم حدود 380 مگ تقریبا
:n20:

Ali-ss
12-03-2015, 20:03
جرزیان champion mastery چیه

Life Watcher
13-03-2015, 04:49
سلام بچه ها من حدود 6 یا 7 ماهی بود که بازی نکردم
میخوام دوباره نصب کنم پارت 1 تموم شد ولی پارت با 2400 مگ آپ اصلا تموم نمیشه
چیکار کنم؟؟؟:n03:

kamron_devil
13-03-2015, 10:42
جرزیان champion mastery چیه

منظورت همون علامت بالای چمپ ها هستش؟
من انگلیسیش رو دقیق نخوندم ولی اینجوری هستش که مثلا شما با داریوش خوب هستی و با توجه به کیل مرگ اسیستت یک عملکردی داری که مثلا تو سایت لول اسکیل بری اونجا می تونی ببینی
حالا این علامته میاد بالای سرت برای بقیه چ س کلاس میزاری که اقا مثلا من با تویچ خیلی خفن هستم.
همین
:) :n19:

kamron_devil
13-03-2015, 18:33
دوستان من همیشه یک عقیده ای داشتم اونم اینکه اگر خدا به شما چیزی داد اگر اون رو به کسی دیگه بدید خدا بیشتر میده. یعنی قسمتی از اون رو

من یک زمانی زندگیم به پوچی رسیده بود و تو مایه های خودکشی فلان فلان

یک روز یک دختری یک کتابی به من معرفی کرد که زندگیم رو 180 درجه تغیر داد و باورتون نمیشه من از هر نظر حتی قیافه و تیپ هم تغییر کردم طوری که حتی بعضی رفیقام بعد از 4 5 سال من رو میدیدن درست نمیشناختن و با شک میپرسیدن من فلانی هستم یا نه :n19:

حالا امروز می خوام این کتاب و چند کتاب دیگه رو به شما هم معرفی کنم که اگر روزی 10 دقیقه فقط وقت بزارید و اینها رو بخونید زندگی شما هم عوض میشه
فقط یک نکته. حتما حتما حتما این کتاب ها رو خریداری کنید و از کسی نگیرید. چون مفتیش روی شما اثر نمی کنه. خدا وکیلیش هم یک قرون برای من سود نداره فکر نکنید دارم بازاریابی چیزی می کنم

1. خرید مستند راز 1 دوبله فارسی ( حتما حتما 10 15 دفعه تماشا کنید که هم روتون اثر کنه و هم اینکه هر بار که تماشا می کنید چیزی جدیدی میفهمید )

2.خرید کتاب 4 اثر از فلورانس اسکاول شین مهم ترجمه: گیتی خوشدل ( ما کتاب تو دنیا تو تاریخ تا الان رو دست این کتاب نداشتیم و نداریم. تو همین ایران تا سال 86 همین ترجمه 60 بار چاپ شده )

3. کتاب قدرت فکر 1 2 3 از جوزف مورفی

4. کتاب قدرت تخیل مثبت ( نه فکر مثبت ) از جوزف مورفی

5.کتاب شفای جسم و جان لوییس هی

6.کتاب آیین زندگی ( چگونه نگرانی را از خود دور کنیم )

7.کتاب قدرت توانگری کاترین پاندر

من خودم همیشه از کتاب بدم میومد . ولی 1 2 سالی میشه زدم تو کار کتاب و واقعا بعضی کتاب ها آشغالن ولی این چندتایی که گفنم خیلی خیلی عالی هستند و قول میدم خوشتون میاد. حتما بخرید و بخونید. دانلود نکنید یا از کسی نگیرید. چون روتون اثر نمی کنه. من امتحان کردم. مخصوصا اگر تو فایمل فرد مریض یا انرژی منفی یا مثلا افسرده بی هدف مثل این ها دارید. این کتاب ها مثل دست خدا عمل می کنه براشون.

ما رو هم دعا کنید. به همه معرفی کنید لطفا ولی براشون نخرید . اثر نمی کنه. ببین چند بار گفتم. :n09:

mey123
13-03-2015, 18:46
دوستان من همیشه یک عقیده ای داشتم اونم اینکه اگر خدا به شما چیزی داد اگر اون رو به کسی دیگه بدید خدا بیشتر میده. یعنی قسمتی از اون رو
.........................
..........................
ما رو هم دعا کنید. به همه معرفی کنید لطفا ولی براشون نخرید . اثر نمی کنه. ببین چند بار گفتم. :n09:
میدونم چرا هی میگی کتابو خودتون بخرید مثل زمانی میمونه که خودت غذا رو درست میکنی اونوقت برای اون غذا سپاسگذارتری و معمولا به نظرت خوشمزه تره! برا کتاب هم وقتی از پول تو جیبیت یا درآمدت خرج میکنی برا اینکه هزینه ای که کردی به هدر نره دوس داری حداقل یه بارم که شده کتابو بخونی..
حالا شاید بعضیا بگن چه پست بی ربطیه! ولی به نظر من پربارترین پست مربوط به تاپیک لول همینه!:n09:

kamron_devil
13-03-2015, 20:26
میدونم چرا هی میگی کتابو خودتون بخرید مثل زمانی میمونه که خودت غذا رو درست میکنی اونوقت برای اون غذا سپاسگذارتری و معمولا به نظرت خوشمزه تره! برا کتاب هم وقتی از پول تو جیبیت یا درآمدت خرج میکنی برا اینکه هزینه ای که کردی به هدر نره دوس داری حداقل یه بارم که شده کتابو بخونی..
حالا شاید بعضیا بگن چه پست بی ربطیه! ولی به نظر من پربارترین پست مربوط به تاپیک لول همینه!:n09:

راستی گفته بودی اددت کنم من ادت کردم. دیدم اکسپت نکردی پاک کردم. دقیقا منظورم همین بود. باورت نمیشه من این سی دی مستند راز یا اون کتاب 4 اثر رو وقتی زندگی خودم رو 180 درجه تغیر داد برای دوستای پسر دختر فک فامیل همکارای محل کارم خریدم و بهشون مفتی دادم. ولی یا نخوندن یا ندیدن یا گفتن وقت ندارن یا مثلا 30 صفحش رو خوندن. تا پول ندی بهت نمیچسبه و روت اثر نمی کنه :)

mey123
13-03-2015, 23:48
راستش من تو West خیلی خیلی کم میام اکانت اصلیم تو EU Nordic هست.:n03:
هر وقت اومدم West خودم اددت میکنم اگه شد چن دست بازی کنیم:n06:

mahdi12397
14-03-2015, 11:20
سلام دوستان یه مشکلی داشتم اگه کمک کنین ممنون میشم !
من یه مدته تو بازی یه مشکلی خیلی مسخره پیدا کردم اونم اینه که حالت اتو اتک وحود نداره ! یعنی چی !؟ یعنی اینکه یونت اولو که میزنی دومی تو رنج هست ولی مثه ماست وایمیسته نگاه میکنه واسه هر کدوم باید جدا کلیک کرد
داستان خیلی غم اتگیز شده خلاصه کسی راه حلی داره !؟

arash347
14-03-2015, 12:17
سلام بچه ها من حدود 6 یا 7 ماهی بود که بازی نکردم
میخوام دوباره نصب کنم پارت 1 تموم شد ولی پارت با 2400 مگ آپ اصلا تموم نمیشه
چیکار کنم؟؟؟:n03:

یعنی چی تموم نمیشه ؟ روی چند درصد گیر میکنه ؟

سلام دوستان یه مشکلی داشتم اگه کمک کنین ممنون میشم !
من یه مدته تو بازی یه مشکلی خیلی مسخره پیدا کردم اونم اینه که حالت اتو اتک وحود نداره ! یعنی چی !؟ یعنی اینکه یونت اولو که میزنی دومی تو رنج هست ولی مثه ماست وایمیسته نگاه میکنه واسه هر کدوم باید جدا کلیک کرد
داستان خیلی غم اتگیز شده خلاصه کسی راه حلی داره !؟

از قسمت Setting تنظیمات رو به حالت default برگردونید.

GL & HF
15-03-2015, 16:30
دوستان کسی سرویس کاهش پینگه مناسبی رو میشناسه به ما هم بگه ؟ Godping واقعا آشغاله پره تایم اوته

kamron_devil
15-03-2015, 18:26
دوستان کسی سرویس کاهش پینگه مناسبی رو میشناسه به ما هم بگه ؟ Godping واقعا آشغاله پره تایم اوته

اگر تایم اوت نداری پینگ باز خوبه به نظر. من یک مدت استفاده کردم خوب بود ولی خوب همه این ها با تایم اوت دی سی میشن

emproor
17-03-2015, 23:00
میگم این Death cap باگ شده برای من چند بار خریدمش 30% ap اضافه رو نداد بهم قضیه چیه ؟

kamron_devil
18-03-2015, 15:30
حالا تو بازی من یک باگ جدیدی هست
مثلا وقتی کسی پینگ omw میده که یعنی دارم میام اون رو نشون نمیده از کیه. یعنی نمی نویسه
برای کسی دیگه هم اینطوریه؟:n10:

mx10
19-03-2015, 05:37
چقد شلوغه بابا اینجا

Dadashmohammad22
21-03-2015, 04:38
دوباره مثل پارسال من و بقیه دوستام مشکل دی سی شدن از سرورهای خارجی رو داریم. سال 94 رو با ... الله اکبر...
وسط بازی Attempting to Reconnect میاد. حتی تو بلیزارد هم همین مشکل هست تو wow

kamron_devil
21-03-2015, 10:41
دوباره مثل پارسال من و بقیه دوستام مشکل دی سی شدن از سرورهای خارجی رو داریم. سال 94 رو با ... الله اکبر...
وسط بازی Attempting to Reconnect میاد. حتی تو بلیزارد هم همین مشکل هست تو wow

برای من که هر 2 دقیقه یا یک موقع 5 دقیقه پیش میومد. زنگ زدم صبا دز گفتش که کانفیگ مودمتون رو دوباره انجام بدید مشکل حل میشه

اگر بلد نیستی کانفیگ کنی مثلا مدل مودمت رو تو اینترنت بزن آموزش کانفیگ مودم td-link مثلا
البته من کردم درست نشد. جالبه که خط داداشم که اون هم از صبا دز هستش این مشکل رو نداره. یا اگر اینطوری بشه شاید 1 بار تو یک بازی
جلل خالق

سال نو بر همه دوستان گرامی مبارک باد :n16: گلش مصنوعیه

kamron_devil
21-03-2015, 11:13
خدایا هرچی ادم کافر و سادیسمیه شفا بده

اقا تو بازی نرید اینترنت خرابه :n20:

من خودم اینترنت خودم که 2 3 روز خرابه دی سی میشدم حسابی که باختم شدم سیلور 5 از اون طرف هم 2 بار پشت هم افک پانیش خوردم

الانم که داشتم با نت دادشم بازی میکردم به نظر میاد یک مشت آدم سادیسمیه کافر که دوست دارند مردم رو اذیت کنند اینترنت رو خراب کردند و دوباره دی سی شدیم و افک ریپورت خوردیم

خدایا شکرت

دوستان روز عیده بیایید دعا کنیم

1.خدایا هرچی آدم به نرخ روز نون خور لعنت کن و آدمش کن

2.خدایا هرچی کافر که به مردم ضرر میزنند و حق مردم رو میخورن لعنت کن

3.خدایا کافر از این دنیا مارو نبر

4.خدایا هوای مردم این کشور رو داشته باش

الهی امید

GL & HF
21-03-2015, 22:02
تایید میشود DC:n19::n20:

Fiddle
22-03-2015, 08:03
منم یه هفته اینجوری شده DC میشه باید مودمو ریست کنم تا ریکنکت بشه :n03:

kamron_devil
23-03-2015, 13:05
اقا یک سوال فنی. اگر واقعا اطلاعات دارید جواب بدید

صبا دز اومده به من حال بده اینترنت 128 من ( که روی 2 3 مگ شیر بود ) رو کرده 14 مگ :n02: الان سرعت دانلودم تقریبا 2 مگ بر ثانیه هستش ولی تو پینگ اثری نداره

حالا من به صبا دز زنگ زدم گفتم از تهران سرعت من رو اینطوری کردند. گفت خیلی هم خوبه/ گفتم من شنیدم سرعت هرچی بالاتر باشه ترافیک مصرفی هم زودتر تموم میشه
این طرف گفت کی گفته اینطور نیست

حالا کسی اطلاع دقیقی داره؟ اگر میشه از ای اس پیتون این رو سوال کنید و به من بگید ممنون میشم. جون من خودم مصرفم بالاست 50 گیگ رو 5 6 ماهه تموم می کنم. حالا اگر این سرعت تخیلی هم بخواد ترافیکمون رو تموم کنه که وا وی لا

الان از دوستم که شاتل داره پرسیدم گفت یکبار همین سوال رو کرده اونها هم گفتند که تاثیری تو ترافیک مصرفی نداره
البته خدا رو شکر. سرعت بالاتر باشه چه بهتر. ولی برای من بیشتر پینگ و تایم اوت نداشتن مهم هستش. چون من مصرفم بیشتر بازیه :) حالا سرعت 2 مگ یا 14 مگ خیلی برام فرق نداره. ولی عیب نداره صبا امروز که حال داده. امروز رو صبا دز خطابش نمی کنم. البته اگر دی سی بشه میگم =))

mnime
23-03-2015, 13:17
اقا یک سوال فنی. اگر واقعا اطلاعات دارید جواب بدید

صبا دز اومده به من حال بده اینترنت 128 من ( که روی 2 3 مگ شیر بود ) رو کرده 14 مگ :n02: الان سرعت دانلودم تقریبا 2 مگ بر ثانیه هستش ولی تو پینگ اثری نداره

حالا من به صبا دز زنگ زدم گفتم از تهران سرعت من رو اینطوری کردند. گفت خیلی هم خوبه/ گفتم من شنیدم سرعت هرچی بالاتر باشه ترافیک مصرفی هم زودتر تموم میشه
این طرف گفت کی گفته اینطور نیست

حالا کسی اطلاع دقیقی داره؟ اگر میشه از ای اس پیتون این رو سوال کنید و به من بگید ممنون میشم. جون من خودم مصرفم بالاست 50 گیگ رو 5 6 ماهه تموم می کنم. حالا اگر این سرعت تخیلی هم بخواد ترافیکمون رو تموم کنه که وا وی لا
سرعت تو مصرف هیچ تاثیری نداره، شما همیشه اینترنت رو با مثال مصرف آب مقایسه کن، وقتی شما 1 مگ اینترنت مصرف می کنی انگار که 1 لیتر آب مصرف کردی، حالا سرعت اینترنت رو سرعت پر شدن 1 لیتر ظرف فرض کن، چه فرقی می کنه شیر آب چقدر باز باشه و با چه سرعتی آب داخل ظرف بیاد؟ شما به هر حال 1 لیتر آب مصرف کردی، فرقش اینه که این 1 لیتر آب با سرعت بیشتر زودتر ظرف رو پر می کنه، اینترنت هم همینه، سرعت بیشتر زودتر صفحه هارو باز می کنه ولی وقتی یه صفحه قراره مثلا 20 مگابایت دانلود کنه، حالا چه فرقی می کنه که تو 1 ثانیه دانلود شه یا تو 20 ثانیه؟
اون دسته از آدمهایی که میگن سرعت پایین میشه صفحه رو زودتر بست که کمتر دانلود شه من برام سواله که یعنی میخوای یه سایت باز کنی که ببندی؟ پس اصلا از اول چرا سایت رو باز کردی؟ آدم سایت رو باز می کنه که ببینه چی داخلش هست! عکس هاشم لازم داره! ویدئو و آهنگ های داخل سایت رو نمیشه قطع کرد، حتی اگه دکمه Stop هم داشته باشه تا یه زمانی از ویدئو Buffer میشه، بنابراین شما چه سرعت پایین چه سرعت بالا داشته باشی اون مقدار از ویدئو برات Load میشه و کاریش هم نمیتونی بکنی. و بازم بر میگردیم به مثال آب، شما سایت رو باز می کنی 1 لیتر آب میاد، چه بخوای چه نخوای 1 لیتر آب مصرف کردی! حالا چه تو 1 ثانیه چه تو 20 ثانیه.

kamron_devil
23-03-2015, 13:20
سرعت تو مصرف هیچ تاثیری نداره، شما همیشه اینترنت رو با مثال مصرف آب مقایسه کن، وقتی شما 1 مگ اینترنت مصرف می کنی انگار که 1 لیتر آب مصرف کردی، حالا سرعت اینترنت رو سرعت پر شدن 1 لیتر ظرف فرض کن، چه فرقی می کنه شیر آب چقدر باز باشه و با چه سرعتی آب داخل ظرف بیاد؟ شما به هر حال 1 لیتر آب مصرف کردی، فرقش اینه که این 1 لیتر آب با سرعت بیشتر زودتر ظرف رو پر می کنه، اینترنت هم همینه، سرعت بیشتر زودتر صفحه هارو باز می کنه ولی وقتی یه صفحه قراره مثلا 20 مگابایت دانلود کنه، حالا چه فرقی می کنه که تو 1 ثانیه دانلود شه یا تو 20 ثانیه؟
اون دسته از آدمهایی که میگن سرعت پایین میشه صفحه رو زودتر بست که کمتر دانلود شه من برام سواله که یعنی میخوای یه سایت باز کنی که ببندی؟ پس اصلا از اول چرا سایت رو باز کردی؟ آدم سایت رو باز می کنه که ببینه چی داخلش هست! عکس هاشم لازم داره! ویدئو و آهنگ های داخل سایت رو نمیشه قطع کرد، حتی اگه دکمه Stop هم داشته باشه تا یه زمانی از ویدئو Buffer میشه، بنابراین شما چه سرعت پایین چه سرعت بالا داشته باشی اون مقدار از ویدئو برات Load میشه و کاریش هم نمیتونی بکنی. و بازم بر میگردیم به مثال آب، شما سایت رو باز می کنی 1 لیتر آب میاد، چه بخوای چه نخوای 1 لیتر آب مصرف کردی! حالا چه تو 1 ثانیه چه تو 20 ثانیه.

مثال زیبایی زدی. مرسی

اقا همین الان از صبا دز تعریف کردم که یکدفعه چراغ مودم خاموش شد و 10 تا تایم اوت پشت هم شد :n20:

راستی؟ دوستانی که تو بازی attempt recoenct دارن
اون ها هم تایم اوت اینجوری براشون میشه؟ و اینکه چراغ اینترنت مودموتون خاموش میشه؟

mnime
23-03-2015, 13:27
و نکته دیگه که خیلی ها اشتباه می کنن، سرعت هم توی پینگ تاثیری نداره.
پینگ به فاصله بین شما و سرور بازی بستگی داره، اگه سرور هلند باشه، شما هم هلند زندگی کنی پینگ شما زیر 10 خواهد بود.
و مورد دیگه که به پینگ مربوط میشه پهنای بانده، پهنای باند با سرعت خیلی تفاوت داره. بازم میشه مثال آب رو اینجا آورد، اگه سرعت اینترنت رو سرعت جریان آب در نظر بگیرید، پهنای باند میشه طول قطر لوله آب، مشخصه که هر چی قطر لوله آب بیشتر باشه آب بیشتری میتونه وارد بشه اما تو سرعتش تاثیری نداره. حالا این پهنای باند به چه درد می خوره؟ اگر شما مصرف کنند های اینترنت رو یه نی فرض کنی که داخل لوله آب رفته و دارن از آب مصرف می کنن، وقتی تعداد نی ها اونقدر زیاد بشه که دیگه جایی نمونه، اینجاست که اختلال به وجود میاد دقیقا مثل اینترنت، هرچی قطر لوله بیشتر باشه تعداد نی بیشتری جا میشه، یعنی هرچی پهنای باند بیشتر باشه، تعداد نفرات بیشتری همزمان در ایران میتونن اینترنت استفاده کنن. چون تو ایران پهنای باند خیلی کمه، یا همون لوله های آب قطرش کمه، شما در 1 ثانیه داده های کمتری می تونی بفرستی، بنابراین اگر سرور بازی بخواد داده های زیادی از شما بگیره، مثلا موقع Team Fight با اون همه Spell، پهنای باند زیادی لازم داره و چون لوله شما کوچیکه اونقدر آب نمیتونه بفرسته و شما لگ احساس می کنی یا حتی Timeout.

mnime
23-03-2015, 13:31
مثال زیبایی زدی. مرسی

اقا همین الان از صبا دز تعریف کردم که یکدفعه چراغ مودم خاموش شد و 10 تا تایم اوت پشت هم شد :n20:

راستی؟ دوستانی که تو بازی attempt recoenct دارن
اون ها هم تایم اوت اینجوری براشون میشه؟ و اینکه چراغ اینترنت مودموتون خاموش میشه؟
من راستشو بخوای خیلی وقته LoL بازی نکردم، ولی تو Blizzard هیچ مشکلی ندارم، Heroes of the Storm ، World of Warcraft و Starcraft هم بازی می کنم هیچ کدوم DC یا لگ نمیده، تهران و داتک تلکام دارم.

Dadashmohammad22
23-03-2015, 14:39
من راستشو بخوای خیلی وقته LoL بازی نکردم، ولی تو Blizzard هیچ مشکلی ندارم، Heroes of the Storm ، World of Warcraft و Starcraft هم بازی می کنم هیچ کدوم DC یا لگ نمیده، تهران و داتک تلکام دارم.

تو wow یکی دو روز اخیر raid رفتی؟ عجیبه من و همه رفیقام مشکل داریم. lol که سرور EUW مشکل داره ولی EUNE انگار دی سی نمیشه. تو wow هم وقتی time out میشه همه درجا میزنن ولی هنوز چت میره و میاد. بعد 30-40 ثانیه درجا زدن هم دی سی میشه. بیشتر اوقاتم زمانی پیش میاد که با پلیر های یه ریلم دیگه در ارتباط باشی.
جالبه همه هم واسه یه شهر نیستیم که بگیم فلان شهر اینترنتش مشکل داره. از جای جای این سرزمین داریم بازی میکنیم هممونم مشکل داریم

mnime
23-03-2015, 19:33
تو wow یکی دو روز اخیر raid رفتی؟ عجیبه من و همه رفیقام مشکل داریم. lol که سرور EUW مشکل داره ولی EUNE انگار دی سی نمیشه. تو wow هم وقتی time out میشه همه درجا میزنن ولی هنوز چت میره و میاد. بعد 30-40 ثانیه درجا زدن هم دی سی میشه. بیشتر اوقاتم زمانی پیش میاد که با پلیر های یه ریلم دیگه در ارتباط باشی.
جالبه همه هم واسه یه شهر نیستیم که بگیم فلان شهر اینترنتش مشکل داره. از جای جای این سرزمین داریم بازی میکنیم هممونم مشکل داریم
همین یک ساعت پیش Raid بودم نزدیک 3 ساعت بدون حتی یه دونه Timeout، شاید با VPN کارتون راه بیفته؟ Iran Tournament تست کردین؟
البته میدونم وضعیت LoL چجوریه، اون DC ها یه Season کلا منو از بازی زده کرد و اصلا بازی نکردم، ولی مطمئن نیستم دوباره همون قضیه داره تکرار میشه یا نه.

hzg2009
23-03-2015, 22:38
سلام خسته نباشید . سال نو همگی مبارک
اقا ما از اول عید تا حالا lol کلا شده مشکل . 10 تا 15 مین بازی میکنی کلا ارور Attempting to Reconnect میده و دیگه خودتم بکشی وصل نمیشه . در حالی که از cmd پینگ میگیرم رو 180 تا 200 فیکسه و بدون تایم اوت . کانترم بازی میکنم که اون بدون مشکله .
مال چیه ؟ چیکار کنم ؟مودم ریست ، تعویض ویندوز و هر حرکتی که بگید زدم بازم همینه که فک نکنم مال نت باشه چون کلا همه چیز خوبه فقط تو خود لول بعد 10 مین ارور Attempting to Reconnect میاد و ....
یه عید داریم که وقت داریم سر صبر بشینیم فقط بازی کنیم که اونم داره خراب میشه :n01: ممنون

shervin legend
24-03-2015, 00:06
اقا ما از اول عید تا حالا lol کلا شده مشکل . 10 تا 15 مین بازی میکنی کلا ارور Attempting to Reconnect میده و دیگه خودتم بکشی وصل نمیشه . در حالی که از cmd پینگ میگیرم رو 180 تا 200 فیکسه و بدون تایم اوت . کانترم بازی میکنم که اون بدون مشکله .
مال چیه ؟ چیکار کنم ؟مودم ریست ، تعویض ویندوز و هر حرکتی که بگید زدم بازم همینه که فک نکنم مال نت باشه چون کلا همه چیز خوبه فقط تو خود لول بعد 10 مین ارور Attempting to Reconnect میاد و ....
یه عید داریم که وقت داریم سر صبر بشینیم فقط بازی کنیم که اونم داره خراب میشه :n01: ممنون
داداش نتت چیه؟

emproor
24-03-2015, 10:26
Iran Tournament تست کردین؟

من دارم مثل اینکه هر سه ثانیه یه بار بازم DC میشه
مجبورم از اکانت های udp استفاده کنم اونا هم پینگ رو فضایی میکنن اونا هم اگه یک دونه تایم اوت بگیری کلا قطع میشه باید یه سرور دیگه بزنی بازم اگه سرور زیاد عوض کنی ریوت دیگه کلا نمیزاره وصل بشی
به نظر من خیلی خنده داره اینا هر سال همین کارشونه 3 ساله پشت سر هم اینجوری میشه دقیقا شب اول عید .... عیدی دارن میدن بهمون فک کنم

hzg2009
24-03-2015, 11:53
یه عید داریم که وقت داریم سر صبر بشینیم فقط بازی کنیم که اونم داره خراب میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون

داداش نتت چیه؟

تیام نت ( اسیاتک )

mnime
24-03-2015, 12:46
پس دوباره مخابرات پورت های UDP رو دستکاری کرد. اینا هر چند وقت یه بار که میخوان اینترنت ملی رو آزمایش کنن میفتن به جون اینترنت ملت.
باید دوباره بریزید سر وزیر ارتباطات.

lordthunder
24-03-2015, 15:27
سلام
من موندم این Riot کلا عقل داره یا نه!
یکی دو تا Season بازی می کنی می رسی به یک جا ، بعد ریست می کنه از صفر باید شروع کنی ، 10 تا بازی Ranked بری ، اگر Leaver و Troll و DC نداشته باشی دوباره بهت رنک جدید می ده!
آخه یکی نیست بگه اگه با 10 تا بازی مشخص میشه Rank طرف ، مگه مجبوری بازی های Ranked بسازی! 10 تا بازی وتمام!
اگر هم بازی ها Ranked نشون می ده طرف چه کاره است ، سپس چرا فرت و فرت ریست می کنی!
نمی گی وقتی یکی که دو سه سالی Ranked میره می اوفته با یک نفر که نمی دونه فرق ADC و Top چیه می تونه بازی رو Carry کنه؟ وقتی می اوفته دست یک سری تازه وارد که هنوز بالای Bronze V نرفتند و براشون مهم نیست LEave بدن یا Troll کنند چه غلطی می تونه بکنه؟
دیگر هر Noob ای می دونه که راحت میشه با بد شانسی تعداد زیادی از 10 تا بازی رو باخت و رفت برونز ، تازه من با Silver IV که بعد از مدتی غیبت دوباره به دستش آورده بودم 5 تا از 10 تا رو بردم ، باز من رو می ندازه Bronze!
باور نمی کنید ، 6-7 تا بازی پشت سر هم توی Bronze توی تیمم یا Afk داشتیم ، یا Troller یا این که هم تیمی هه رفته به جای ADC چمپ Master Yi رو برداشته.
خوب من به این احمقا چی بگم؟
اعتراض هم می کنی پشم حسابت نمی کنند بهت جواب بدن.

kamron_devil
24-03-2015, 19:15
سلام
یکی دو تا Season بازی می کنی می رسی به یک جا ، بعد ریست می کنه از صفر باید شروع کنی ، 10 تا بازی Ranked بری ، اگر Leaver و Troll و DC نداشته باشی دوباره بهت رنک جدید می ده!
آخه یکی نیست بگه اگه با 10 تا بازی مشخص میشه Rank طرف ، مگه مجبوری بازی های Ranked بسازی! 10 تا بازی وتمام!
اگر هم بازی ها Ranked نشون می ده طرف چه کاره است ، سپس چرا فرت و فرت ریست می کنی!
نمی گی وقتی یکی که دو سه سالی Ranked میره می اوفته با یک نفر که نمی دونه فرق ADC و Top چیه می تونه بازی رو Carry کنه؟ وقتی می اوفته دست یک سری تازه وارد که هنوز بالای Bronze V نرفتند و براشون مهم نیست LEave بدن یا Troll کنند چه غلطی می تونه بکنه؟
دیگر هر Noob ای می دونه که راحت میشه با بد شانسی تعداد زیادی از 10 تا بازی رو باخت و رفت برونز ، تازه من با Silver IV که بعد از مدتی غیبت دوباره به دستش آورده بودم 5 تا از 10 تا رو بردم ، باز من رو می ندازه Bronze!
باور نمی کنید ، 6-7 تا بازی پشت سر هم توی Bronze توی تیمم یا Afk داشتیم ، یا Troller یا این که هم تیمی هه رفته به جای ADC چمپ Master Yi رو برداشته.

یک نصیحت یا تجربه برادرانه
هرچی به این چیزا بیشتر اهمیت بدی بیشتر میبینی و جذب می کنی :) باید کلا بیخیال بشی

lordthunder
24-03-2015, 19:50
ممنون از نصیحتتون ، درست می فرمایید.
آخه متاسفانه من هم متاهل هستم هم دو تا بچه دارم
به زور وقت برای بازی پیدا می کنم
نمی خوام تعریف کنم از خودم که حرفه ای هستم ، اما خوب حداقل از اینایی که توی برنز هست که سرترم
فکر کنم حداقل بالای 500 تا رنک هم بازی کردم ، حقش نیست بیوفتم با اینا
من کلا LOL رو به نیت رنک بازی می کنم،اصلا بدون رنک بهم نمی چسبه ، اونم که اینجوری
وقت زیادی هم ندارم بخوام مثلا 200-300 دست بزنم بیام بالا ، خیلی بشه هفته ای 3-4 دست رنک
کاش یک راهی بود میشد Snowball کنم
بیشتر Sup میرم از نوع Aggressive و اکثرا اگر adc بوق نباشه Lane رو می بریم ، اما امان از MID و TOP که فاتحه می خونن که نمیشه جمعش کرد.

mnime
24-03-2015, 19:56
سلام
حالا من یه نصیحت برادرانه بکنم :n09:
یه Bot بگیر بزن دهن همشونو سرویس کن. هیرو هایی بردار که Combo هاشون سخته، Syndra ، Kata ، Orianna حالا الان نمیدونم کدوم هیرو ها Snowball خورشون ملسه و قوی شدن. ولی با ماهی 30 تومن یا حتی Bot های مجانی هم هست، میتونی 1v5 تیم رو Carry کنی. League of Legends ارزشش از این بیشتر نیست... :n35:
یک Community پر از Troll ها و Flamer ها و کلا در یه کلمه بازی Toxic که هیچ غلطی هم تاحالا در موردشون نکردن سازنده هاش و فقط به مسابقات خودشون میرسن که پولشو بزنن به جیب. مهم ترین خبرشون این شده که Support تیم فلان چرا رفت تیم فلان! خب به ما چه؟ Bot بزن اگه اینقدر برات مهمه که به Rank های بالا برسی، یه Cheater اضافه شده به این بازی Toxic چیزی رو عوض نمی کنه. اگر هم واقعا با این وضع از این بازی هنوز لذت میبری که خب همینه و تغییری هم نخواهد کرد.

lordthunder
24-03-2015, 21:40
سلام
خوب نمی دونم کلا خل و چلم :n02:
از کل کل بازیش بیشتر از خودش خوشم می آد ، هر چند اکثرا دیوونه ام می کنه.
البته توی نوشتار و رفتارم کل کل ندارم ، اما خوب این قدر اعصابم خورد میشه وقتی الکی 6-7 دست پشت سر هم ببازم باید تلافیش کنم
یعنی Dota2 از این بهتره این طوری نیست؟

Dadashmohammad22
25-03-2015, 00:58
من dota2 بازی میکردم. دلیل اینکه lol رو شدیدا به dota ترجیح میدم وجود داشتن skill shot توی lol هست. و البته خیلی نکات دیگه. تو dota هـــــــــمه stun دارن. همه میتونن با آیتم invisable بشن هرچند همه نمیبندن ولی خوب شدنیه. و spell reset و بودن هیروهایی مثل bane و faceless و earthshaker که یه سری اسپل تخیلی دارن. مخصوصا faceless. به اندازه نصف مپ جامپ میزنه. همه چیزو میتونه dodge بده و بیخودی stun میکنه هی. کلا کسی نمیتونه باهاش اتک به اتک شه. و ultimate ـش هم که نیاز به گفتن نیست. تعداد زیاد cc و همینطور rng (یعنی بستگی داشتن بازی و fight به شانس. مثلا همین passive dodge هیرو faceless یا passive stun هیرو tiny). بازی خیلی از کنترل خارجه.
البته خوب اکثرا مثل خودم moba رو از warcraft شروع کردن ولی آدم نمیتونه چیز بهتری رو تصور کنه مگر اینکه چیز بهتری رو بهش نشون بدن.
دقیقا مثل کسایی که عاشق سریالهای ترکیه ای هستن چراکه سریال های رده 1 دنیا رو ندیدن
من واقعا نمیتونم دوری چمپ هایی مثل nidalee و lee sin و orianna و vi و ... رو تحمل کنم. به اضافه اینکه فکر میکنم تعدادی از طراحهای lol قبلا طراح مپ dota بودن. مثل همون یارو طراح چمپ tf اسمشو یادم نیست

Dadashmohammad22
25-03-2015, 01:07
آها یه چیز دیگه که یادم رفت بگم. وجود ap و ad تو lol هم هست. اینطوری ability ها هم با گرفتن ad یا ap قوی میشن. ولی تو dota اینطور نیست ability ها فقط با rank گرفتن و یا بعضا با aghanim و refresher قوی میشن. این باعث میشه هیروهای مجیک آخر بازی به صورت میانگین کمی useless تر بشن.
ببخشید زیاد حرف زدم. با این حال اینها فقط نظر من بود. و خودمم حس نوستالژیکی نسبت به dota دارم

ولی این بازی جدیده Hots رو بازی نکردم شاید این از Lol هم بهتر بود. من طرفدار Blizzard هستم

Fiddle
25-03-2015, 06:24
Step 1 : 190
Step 2 : 30

kamron_devil
25-03-2015, 10:05
من اروپا رو گزاشتم 190 رو دانلود کرد. حالا گزاشتم امریکا رو بکنه که شد 230 مگ این حدودا. معمولا یکیش آپدیت می کنی اون یکی مثلا 10 20 مگ اضافه دانلود میشه. :n04:

kamron_devil
25-03-2015, 10:15
ممنون از نصیحتتون ، درست می فرمایید.
آخه متاسفانه من هم متاهل هستم هم دو تا بچه دارم
به زور وقت برای بازی پیدا می کنم
نمی خوام تعریف کنم از خودم که حرفه ای هستم ، اما خوب حداقل از اینایی که توی برنز هست که سرترم
فکر کنم حداقل بالای 500 تا رنک هم بازی کردم ، حقش نیست بیوفتم با اینا
من کلا LOL رو به نیت رنک بازی می کنم،اصلا بدون رنک بهم نمی چسبه ، اونم که اینجوری
وقت زیادی هم ندارم بخوام مثلا 200-300 دست بزنم بیام بالا ، خیلی بشه هفته ای 3-4 دست رنک
کاش یک راهی بود میشد Snowball کنم
بیشتر Sup میرم از نوع Aggressive و اکثرا اگر adc بوق نباشه Lane رو می بریم ، اما امان از MID و TOP که فاتحه می خونن که نمیشه جمعش کرد.

ببین من خودم تو پلایس منت سیلور 4 افتادم تنهایی کرری کردم شدم سیلور 2 بعد ریلوت 2 هفته به من هر چی فید افک ترول داد به تیم رو به رو همه چلنجر ما شدیم سیلور 4 بعد هم الان سیلور 5
با یک مشت برنز میفتم. به یارو میگم سیف بازی کن پوش نده که من بتونم گنگ کنم مثلا بوت رو. میره میچسبه به تاور دشمن بعد میگه 0 گنگ.:n10:

خدایا 1000 مرتبه شکرت الکل اینجا و تو دین ما ممنوعه. مخاشون ان ریدن. ای هم اگرسیو بازی می کنند بدون حسبا. شما بازی چلنجر ها رو نگاه کن. خوابت میگیره. سالی یک بار هم رو می کشن اون وقت هرچی دی ویژن میره پایین اگرسیو تر میشن. اصلا رو فکر بازی نمی کنند.

حالا من یه نصیحت برادرانه بکنم :n09:
یه Bot بگیر بزن دهن همشونو سرویس کن. هیرو هایی بردار که Combo هاشون سخته، Syndra ، Kata ، Orianna حالا الان نمیدونم کدوم هیرو ها Snowball خورشون ملسه و قوی شدن. ولی با ماهی 30 تومن یا حتی Bot های مجانی هم هست، میتونی 1v5 تیم رو Carry کنی. League of Legends ارزشش از این بیشتر نیست... :n35:
یک Community پر از Troll ها و Flamer ها و کلا در یه کلمه بازی Toxic که هیچ غلطی هم تاحالا در موردشون نکردن سازنده هاش و فقط به مسابقات خودشون میرسن که پولشو بزنن به جیب. مهم ترین خبرشون این شده که Support تیم فلان چرا رفت تیم فلان! خب به ما چه؟ Bot بزن اگه اینقدر برات مهمه که به Rank های بالا برسی، یه Cheater اضافه شده به این بازی Toxic چیزی رو عوض نمی کنه. اگر هم واقعا با این وضع از این بازی هنوز لذت میبری که خب همینه و تغییری هم نخواهد کرد.

اقا این بوت چیه؟ من شنیدم بوت که فقط میره میمیره که افک نباشی و لول آپ شی. قشنگ توضیح بده

راستی در مورد لول آپ کردن من قبلا گفتم چه کارهایی باید کرد ولی بهترین کار این هستش یک رنک بالایی رفیق شی. اکانتت رو بدی بهش بگی بیکار بودی با این بازی کن ما رو مثلا تا گلد ببر. البته باید خیلی بگردی. یا اینکه یک اسمورف پیدا کنی باهاش دوئه بازی کنی.
من یک زمانی اینقدر جوش میکردم سر این لول که به سکته نزدیک بودم. الان به تخ حساب نمی کنم

مثلا همین اتمپ ریکانکته بود؟ من بازی می کردم بعد دی سی میشدم 5 تا بازی باید 5 دقیقه تو نوبت وای میسدم. بعد دوباره بازی می کردم دوباره دی سی میشدم میشد 10 دقیقه 15 دقیقه تا 20 دقیقه هم شد
تا 3 تا بازی بازی می کردم که پانیشم تموم بشه به لطف اینترنت ملی این چرت پرت ها دوباره دی سی میشدم دوباره پانیش میشدم =))

در کل دیگه اهمیت نمیدم. فعلا هم که 35 بازی رنک بن شدم چون گفتم
hi riven hi

78 هم چت بن

بعد یارو میاد فلیم میکنه فوش میده چون اسکین خریده ریوت هیچ کاریش نمی کنه. به اینکه یارو اگر یکبار 36 بازی رنک بن بشه کی جزات می کنه اینطوری فوش بده فلیم کنه
مسخره بازیه ریوت. فقط به پول اسکین فروختن اهمیت میده. بازی کن ببین چی میشه. :n19:

kamron_devil
25-03-2015, 11:38
جلل خالق
برای من اروپا اپدیت کردم. بعد امریکا رو جدا اپدیت کرد. بعد الان یک دست امریکا پینگ 300 بازی کردم اومدم اروپا دوباره اروپا داره 175 مگ دانلود می کنه =))
عجب

عجب ضربدر 2

اقا بدون ------ که میزاری 170 مگ داره دوباره دانلود می کنه. ولی با پروکی 230 مگ؟ و خداوند جلل خالق رو افرید

عجب 3
اقا ما دوباره اروپا رو اپدیت کردیم. ولی امتحان کردم ببینم آمریکام چه جوریه دیدم برای بار دوم امریکا رو هم میخواد آپدیت کنه. بابا ریوت قاطی کرده

mnime
25-03-2015, 16:10
اقا این بوت چیه؟ من شنیدم بوت که فقط میره میمیره که افک نباشی و لول آپ شی. قشنگ توضیح بده

بات با بات خیلی فرق داره ، بات داریم مخصوص Level Up و IP جمع کردن که اونیه که شما میگی، خاصیتی نداره.
بات داریم نیمه اتوماتیک که شما کنترل Champ رو داری ولی بات برات Combo میزنه، Last Hit میکنه بدون اینکه 1 دونه از قلم بندازه. Harass و Poke می کنه حریفو هر وقت نزدیک شه، Spell های حریف رو جاخالی میده ، از Ulti های خفن مثلا مثل Malphit جاخالی میده و Flash می کنه بیرون، خلاصه اگه خودت یکم بازی بلد باشی و بدونی کی باید حمله کنی، کی باید بری عقب و کدوم آیتم رو بخری میشی یه Diamond حرفه ای. من خیلی هارو Boost کردم تا گلد و بالاتر با همین بات. ولی باید مواظب باشید بعد از پچ ها استفاده نکنید چون ممکنه سیستم امنیتی بازی عوض بشه و بات رو تشخیص بده.

s-arash
25-03-2015, 16:46
من dota2 بازی میکردم. دلیل اینکه lol رو شدیدا به dota ترجیح میدم وجود داشتن skill shot توی lol هست. و البته خیلی نکات دیگه. تو dota هـــــــــمه stun دارن. همه میتونن با آیتم invisable بشن هرچند همه نمیبندن ولی خوب شدنیه. و spell reset و بودن هیروهایی مثل bane و faceless و earthshaker که یه سری اسپل تخیلی دارن. مخصوصا faceless. به اندازه نصف مپ جامپ میزنه. همه چیزو میتونه dodge بده و بیخودی stun میکنه هی. کلا کسی نمیتونه باهاش اتک به اتک شه. و ultimate ـش هم که نیاز به گفتن نیست. تعداد زیاد cc و همینطور rng (یعنی بستگی داشتن بازی و fight به شانس. مثلا همین passive dodge هیرو faceless یا passive stun هیرو tiny). بازی خیلی از کنترل خارجه.
البته خوب اکثرا مثل خودم moba رو از warcraft شروع کردن ولی آدم نمیتونه چیز بهتری رو تصور کنه مگر اینکه چیز بهتری رو بهش نشون بدن.
دقیقا مثل کسایی که عاشق سریالهای ترکیه ای هستن چراکه سریال های رده 1 دنیا رو ندیدن
من واقعا نمیتونم دوری چمپ هایی مثل nidalee و lee sin و orianna و vi و ... رو تحمل کنم. به اضافه اینکه فکر میکنم تعدادی از طراحهای lol قبلا طراح مپ dota بودن. مثل همون یارو طراح چمپ tf اسمشو یادم نیست

آها یه چیز دیگه که یادم رفت بگم. وجود ap و ad تو lol هم هست. اینطوری ability ها هم با گرفتن ad یا ap قوی میشن. ولی تو dota اینطور نیست ability ها فقط با rank گرفتن و یا بعضا با aghanim و refresher قوی میشن. این باعث میشه هیروهای مجیک آخر بازی به صورت میانگین کمی useless تر بشن.
ببخشید زیاد حرف زدم. با این حال اینها فقط نظر من بود. و خودمم حس نوستالژیکی نسبت به dota دارم

ولی این بازی جدیده Hots رو بازی نکردم شاید این از Lol هم بهتر بود. من طرفدار Blizzard هستم

منم دوتا باز قدیمی بودم ، از زمان 6.59d دیگه dota رو گذاشتم کنار
مشکل اصلی دوتا اینه که سازنده اصلی اش رفت Riot Games بازی افتاد دست Ice Frog ، این بابا هم کلا چیزی از بالانس بودن حالیش نیست
دوتا2 در حال حاضر مطلفا بازی بالانسی نیست ، یک سری هیرو ها مثل Ursa کلا Useless ان در عوض یک سری هیرو ها مثل Dazzle کلا Always Pick ان
refresher هم البته Ability قوی نمی کنه ، اسمش روشه Refresh می کنه :d منتها ای حالی می ده روی یک سری هیرو ها مثل Zeus,Warlock,....
کلا قوی شدن اسپل ها با LvL به کنار ، یک فاجعه ای توی دوتا هست به نام BKB ، کلا اسپل ها رو کتلت می کنه می ره ، بیشترین ضرر هم Caster ها می کنن ، واسه همینه الان حتی طرف هیرو هایی مثل Storm Spirit هم بر می داره باز روی Damage می بنده
Hots که یک فاجعه ایه که دومی نداره

fastfind
25-03-2015, 16:57
سلام. دوستان من یه مشکل خیلی جدی دارم.
وقتی آپدیت جدید میاد من پیر میشم تا دانلود کنم.
بمن صبانت دارم, سرعتش با idm بین 300 تا 400 هست ولی وقتی lol رو میزنم آپدیت بشه سرعت درحد 30 تا 40 هست و بعدش هم صفر میشه.
چرا اینطوریه؟ شماها مشکل ندارید؟ با سرعت بالا دانلود میشه براتون؟
اشکل از نت منه؟ صبانت رو عوض کنم چی بگیرم خوب باشه مخصوصا برای آپدیت دانلود کردن lol ؟
فکر کنم سرعت تک کانکشن من پایینه باشه...
راستی این کاهش پینگها یا رفع محدودیت دانلودها هم بعضی ها رو تست کردم ولی تاثیری نداشت انگار...
کسی رفع محدودیت خوب سراغ نداره؟
به دادم برسید در کل چه کنم برای این مشکل؟

pharm
25-03-2015, 18:04
سلام

کاملا درسته
اخه بقیه بازی ها هم همینجورین مثلا Cs : go هم سیستم رنک این شکلیه من شانسی 9 تا از 10 تا رو بردم مقامی بهم داد که تو کل ایران همیچین مقامی رو کسی نداشت ولی بعد چند تا بازی 5 6 تا رنک اومدن پایین حالا بازیکن ها هم سطح من شدن و کم کم دارم حرفه ای میشم رنکم میره بالا
ولی این بازی هر چقدر هم حرفه ای باشی یه ترولر یا فیدر تو بازی باشه باختید ماشاالله لهستانی هم که خودتون میدویند همشون Retard

pharm
25-03-2015, 18:06
بمن صبانت دارم, سرعتش با idm بین 300 تا 400 هست ولی وقتی lol رو میزنم آپدیت بشه سرعت درحد 30 تا 40 هست و بعدش هم صفر میشه.
اشکل از نت منه؟ صبانت رو عوض کنم چی بگیرم خوب باشه مخصوصا برای آپدیت دانلود کردن lol ؟
راستی این کاهش پینگها یا رفع محدودیت دانلودها هم بعضی ها رو تست کردم ولی تاثیری نداشت انگار...

کاملا بستگی به شانست داره ممکنه یه ساعت خاصی سرعت ثابت رو بیشترین حد باشه و راحت دانلود شه اپدیت بعضی موقع ها هم سرعت 5 کیلو و بعدش رو صفر

GL & HF
25-03-2015, 22:36
لپ کلام اینه که کسایی که نمیتونن بیان تو رنک بالا میندازن گردن نوبا و ترولا در صورتی که خودشون نوبه اصیل هستن . وسلام شدتمام

mnime
26-03-2015, 01:12
منم دوتا باز قدیمی بودم ، از زمان 6.59d دیگه dota رو گذاشتم کنار
مشکل اصلی دوتا اینه که سازنده اصلی اش رفت Riot Games بازی افتاد دست Ice Frog ، این بابا هم کلا چیزی از بالانس بودن حالیش نیست
دوتا2 در حال حاضر مطلفا بازی بالانسی نیست ، یک سری هیرو ها مثل Ursa کلا Useless ان در عوض یک سری هیرو ها مثل Dazzle کلا Always Pick ان
refresher هم البته Ability قوی نمی کنه ، اسمش روشه Refresh می کنه :d منتها ای حالی می ده روی یک سری هیرو ها مثل Zeus,Warlock,....
کلا قوی شدن اسپل ها با LvL به کنار ، یک فاجعه ای توی دوتا هست به نام BKB ، کلا اسپل ها رو کتلت می کنه می ره ، بیشترین ضرر هم Caster ها می کنن ، واسه همینه الان حتی طرف هیرو هایی مثل Storm Spirit هم بر می داره باز روی Damage می بنده
Hots که یک فاجعه ایه که دومی نداره
یعنی LoL بازی بالانسیه؟ من شخصا از اینکه فکر کنم LoL بالانسه خندم میگیره. توی LoL هم خیلی از Champ ها Always Pick بودن و هستن. یه زمانی تو Season 4 یادمه Alistar تو 50% بازی ها Ban میشد و 50% هم Pick Rate داشت. یعنی 100% اگه بن نمیشد برش میداشتن. بعد اومدن Nerf کردن، بعد Thresh جاشو گرفت. بعد یه سری هیرو ها که Global Spell داشتن مثل TF و Karthus قوی شدن 100% یا بن یا Pick بودن، بعد اومدن Global Spell هارو Nerf کردن، بعد دیدن دارن زیادی گند میزنن رفتن Ghostcrawler که خودش تو Balance کردن World of Warcraft مثل خر تو گل مونده بود رو آوردن Riot Games، حالا اومده بازم برید Lolking رو چک کنید، برید مسابقات جهانی رو نگاه کنید، ببینید چطور Pick می کنن. حداقل اینجا 10 تا Champ بی خود و بی جهت تو Database دارن حجم اضافه میگیرن. مثالش Urgot به چه درد میخوره الان؟ یا بلایی که سر Champ های Invis در آوردن، کی دیگه الان Twitch یا Evelynn بر میداره؟
این بازی هیچ وقت Balance نبوده و نخواهد شد و مقایسه اش با Dota هیچ دردی رو دوا نمی کنه، هر دو یه مزخرفن.
Hots فاجعه ایه که دومی نداره؟ نمیدونم دیگه چی بگم... قضاوت از روی عکس و فیلم هم جای خود داره... من فقط و فقط این حرف که Hots فاجعست از کسایی شنیدم که اصلا Beta هم Invite نشدن و 1 دقیقه هم بازی نکردن، هر کی فقط 1 بازی Quick Match جدی Hots رفته کلا دیگه LoL گذاشته کنار. کلیشه ای که من شنیدم : "یعنی چی Item نداره؟ XP به کل تیم میده؟ برو بابا بازیش به درد نمی خوره".
هنوزم که هنوزه یه سری LoL باز و Dota باز میان تو Topic های Blizzard میگن این بازی چرته Individual Skill Cap ببرید بالا، زیرش هم 1000 تا فحش می خورن و 200 تا Dislike

s-arash
26-03-2015, 07:27
یعنی LoL بازی بالانسیه؟ من شخصا از اینکه فکر کنم LoL بالانسه خندم میگیره. توی LoL هم خیلی از Champ ها Always Pick بودن و هستن. یه زمانی تو Season 4 یادمه Alistar تو 50% بازی ها Ban میشد و 50% هم Pick Rate داشت. یعنی 100% اگه بن نمیشد برش میداشتن. بعد اومدن Nerf کردن، بعد Thresh جاشو گرفت. بعد یه سری هیرو ها که Global Spell داشتن مثل TF و Karthus قوی شدن 100% یا بن یا Pick بودن، بعد اومدن Global Spell هارو Nerf کردن، بعد دیدن دارن زیادی گند میزنن رفتن Ghostcrawler که خودش تو Balance کردن World of Warcraft مثل خر تو گل مونده بود رو آوردن Riot Games، حالا اومده بازم برید Lolking رو چک کنید، برید مسابقات جهانی رو نگاه کنید، ببینید چطور Pick می کنن. حداقل اینجا 10 تا Champ بی خود و بی جهت تو Database دارن حجم اضافه میگیرن. مثالش Urgot به چه درد میخوره الان؟ یا بلایی که سر Champ های Invis در آوردن، کی دیگه الان Twitch یا Evelynn بر میداره؟
این بازی هیچ وقت Balance نبوده و نخواهد شد و مقایسه اش با Dota هیچ دردی رو دوا نمی کنه، هر دو یه مزخرفن.
Hots فاجعه ایه که دومی نداره؟ نمیدونم دیگه چی بگم... قضاوت از روی عکس و فیلم هم جای خود داره... من فقط و فقط این حرف که Hots فاجعست از کسایی شنیدم که اصلا Beta هم Invite نشدن و 1 دقیقه هم بازی نکردن، هر کی فقط 1 بازی Quick Match جدی Hots رفته کلا دیگه LoL گذاشته کنار. کلیشه ای که من شنیدم : "یعنی چی Item نداره؟ XP به کل تیم میده؟ برو بابا بازیش به درد نمی خوره".
هنوزم که هنوزه یه سری LoL باز و Dota باز میان تو Topic های Blizzard میگن این بازی چرته Individual Skill Cap ببرید بالا، زیرش هم 1000 تا فحش می خورن و 200 تا Dislike

شما از لحن حرف زدنت معلومه خوراک بن شدن از چت و بن شدن زمانی از بازی هستی :)
LoL بالانس ترین Moba اه در حال حاضر هست #Fact ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خیلی از Champ هایی که می بینید مثل Urgot الان بلا استفاده هستند می رن برای Rework ، مثل Annie,Karma,... که کلا پیک نمی شدن رفتن Rework
فرق Dota با LoL اینه که توی Dota میان یا یک هیرو رو اساسی Buff می کنن که می شه OP یا یکی رو اساسی Nerf می کنن که می شه کتلت
در ضمن پیک های ESport چندان با پیک های Public همخوانی نداره ، زمانی که Combo اه Ashe,Zyra معروف بود کلا این پیک ها رو توی پابلیک بر می داشتی به مشکل بر می خوردی چرا که نیاز به تمرین قبلی Botlaner ها داشت
در کل اطلاعات شما از LoL خیلی ناقص تر از اون هست که بشه باهاتون بحث کرد ، لحن مناسبی هم برای حرف زدن ندارید که البته معلومه چنین فردی توی LoL دووم نمیاره ، سریع بن می شه
در مورد Hots ، به همین ایمیل بسنده می کنم:

kamron_devil
26-03-2015, 10:06
لپ کلام اینه که کسایی که نمیتونن بیان تو رنک بالا میندازن گردن نوبا و ترولا در صورتی که خودشون نوبه اصیل هستن . وسلام شدتمام

این حرفت هم درسته هم غلطه
شما بگو مثلا وقتی بوت 0 7 هستش
تاپ هم تو همین مایه ها
وسط هم مثلا 3 3 هستش
بعد شما جنگل
تیم هم دارن همدیگر رو فلیم می کنن و میگن سارند و یا میرن افک یا ترول فید می کنه
بعد شما تیم رو به رو همه ماشالا باهوش چلنجر؟
چه جوری 1 به 9 باید ببری؟ البته من خودم خیلی بازی های اینطوری رو بردم ولی ادم کلی باید جوش بکنه شاید ببری شاید ببازی.
کلا ما ایرانیا قضاوت کردن و نظر دادن خیلی استادیم ولی اگر تو همون شرایط باشیم بعدا باید دید همین حرف رو میزنم یا نه
بالا اومدن یک اسمورف میخواد که اگر همه تیم هم فید دادن شما 2 به 8 بازم سعی کنید ببرید. یا اینکه خوش شانس باشید.

خداشاهده من 90% یا 100% فکر کنم بازی های پروموشنم ک.. پاره شده . بعد بازی می کنم یک موقع طرف مثلا بازی رو با نتیجه 40 10 میبره تو پروموشنش. خوب این شانسه.

البته همه اینها به فکر برمیگرده و جذب کردن. تقصیر خود ملت هم هست که ترول این چیزها رو جذب می کنند :) اگر سی دی راز رو 10 15 دفعه و اون کتاب ها رو بخونید متوجه میشید 99% چیزهایی که سرتون تو زندگی میاد تقصیر خودتون هست. شایدم 100% . من با اینکه مذهبی نیستم حتی تو قران هم این قضیه رو میگه :)

درکل آقا تو اروپا گلدش هم خبری نیست. یارو میاد سیزن قبلی پلات بوده میگه مثلا بوت یا ترول :n28: خدا پدر این ایبی رو دربیاره ملت اکانت نفروشن یا این اسمورفا رو
البته به نظرم اعصابتون رو روی این بازی زیادی خورد نکنید.چون تا الان هی اعصبانی شدید ناراحت شدید ایا به رنک بالاتر رفتید؟ نه بدتر هم شده :)ولش کنید. بازی کنید همه رو هم میوت کنید. فقط رو بازی خودتون تمرکز کنید. افک سارند هم ندید. هر چی بازی خودتون بیشتر تمرکز کنید احتمال بالا اومدنتون بیشتر. اصلا بالا نیومدید. به .... بابا کور نیستید کر نیسیتد بدون دست پا نیستید کامپیوتر دارید اینترنت دارید و .. .خدا رو شکر کنید. این بازی زندگیتون که نیست حوصله داری.

اقا دوباره آپدیت اومده.
5 مگ

arash347
26-03-2015, 12:04

بله اکثراً همین مشکلو دارن.

من وقتی تو ساعات رایگان میزارم برای دانلود سرعت خیلی میاد پایین در حد همون 30 40 شما , ولی تو ساعات عادی سرعت نسبتاً بالاتره. البته نوسان هم خیلی داره.

شما اگر توی بازی پینگتون مناسبه و مشکلی ندارید توصیه میکنم ispتون رو عوض نکنید.

شما فعلاً dns رو تغییر بدید , ببینید تاثیر داره ؟

ezio7
26-03-2015, 12:17
بحث بهتر و بدتر بودن بازی ها شد البته این موضوع کاملا سلیقه ایه ولی منم گفتم نظرمو بگم شاید بدرد کسی بخوره
dota 2 رو من چند هفته اونموقع که تازه از بتا در اومده بود بازی کردم باید بگم واقعا بد بود نه با مپش تونستم ارتباط برقرار کنم نه با گیم پلیش بازی هم فوق العاده unbalance بود البته شاید الان بهتر شده باشه
LoL رو که خیلی وقته بازی کردم و دارم میکنم خب نسبت به dota و hots بالانس تره گیم پلی روون تری هم داره همچنین hardcore شدن تو لول خیلی سخت تره فقط بدیش اینه که پلیر های سن پایین زیاد داره مخصوصا تو رنک های پایین که ممکنه خیلی هارو از بازی زده کنه ولی از پلات به بالا بهتر میشه همچنین به نظر من LoL زیاد به بازی تیمی بستگی نداره و یک یا دو نفر که توانایی بالایی دارن میتونن راحت یه تیمو کری کنن
ولی برعکس LoL بازی Hots به شدت به بازی تیمی متکیه یعنی دائما باید بین Lane ها جابجا شید و باید با هم تیمی ها Camp هارو بزنید یا منابع جمع میکنید و تحویل بدید تنهایی هیچ کاری نمیشه کرد ولی به نظر من بازی زیادی ساده س نه فارم کردن داره نه آیتم بستن داره نه skill shot به خصوصی داره فقط هر چند تا لول ازتون میخواد که یه تلنت انتخاب کنید که تنها باید تلنت هایی که مرتبط به همن رو بگیرید. هر بازی هم زمانش حدود 10-15 مین طول میکشه
در کل اگه بخواید بصورت حرفه ای و hardcore بازی کنید مسلما LoL توانایی بیشتری میطلبه ولی اگه فقط تفریحی بازی میکنید یا وقت زیادی ندارید Hots برای شما بهتره درباره dota هم نظری ندارم.

lordthunder
26-03-2015, 21:49
من که دو تا سیزن سیلور بودم،تور هر جفتش خودم رو تنهایی از برونز کشیدم سیلور،چند صد تا بازی رنک رفتم،یک دفعه شدم نوب؟
نه خیر هر کس سر فصل شانس بیاره بره بالا همه بدبختایی که سر فصل بدشانسی آوردن رو نوب می بینه
تا حالا گلد و پلت نوب کم ندیدم.

mnime
26-03-2015, 22:16
شما از لحن حرف زدنت معلومه خوراک بن شدن از چت و بن شدن زمانی از بازی هستی :)
LoL بالانس ترین Moba اه در حال حاضر هست #Fact ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خیلی از Champ هایی که می بینید مثل Urgot الان بلا استفاده هستند می رن برای Rework ، مثل Annie,Karma,... که کلا پیک نمی شدن رفتن Rework
فرق Dota با LoL اینه که توی Dota میان یا یک هیرو رو اساسی Buff می کنن که می شه OP یا یکی رو اساسی Nerf می کنن که می شه کتلت
در ضمن پیک های ESport چندان با پیک های Public همخوانی نداره ، زمانی که Combo اه Ashe,Zyra معروف بود کلا این پیک ها رو توی پابلیک بر می داشتی به مشکل بر می خوردی چرا که نیاز به تمرین قبلی Botlaner ها داشت
در کل اطلاعات شما از LoL خیلی ناقص تر از اون هست که بشه باهاتون بحث کرد ، لحن مناسبی هم برای حرف زدن ندارید که البته معلومه چنین فردی توی LoL دووم نمیاره ، سریع بن می شه
در مورد Hots ، به همین ایمیل بسنده می کنم:

من نه یک کلمه به کسی بی احترامی کردم تو اون پستم و نه حرف بدی زدم، فقط نظرم رو دادم. اگه نظر من واسه شما احمقانه هست این مشکل شماست نه من. هیچ وقت توی هیچ بازی ای نه بن شدم نه چیزی، چون طرز حرف زدن رو بلدم، بلدم چطوری دماغ Troll هارو بسوزونم بدون اینکه حرف بدی زده باشم و باعث بن شدنم بشه، روی این قضیه کاملا اشتباه کردی شما.
تحقیر کردن و دست کم گرفتن دیگران تو بحث واقعا چیز زشتیه، شما برمیگردی به من میگی "اطلاعات شما از LoL خیلی ناقص تر از اون هست که بشه باهاتون بحث کرد" بدون اینکه اصلا از من شناختی داشته باشی، بعد به لحن حرف زدن من ایراد میگیری؟ این طرز حرف زدن همون چیزی بود که منو از سایت ---------- زده کرد، الان هم با اینکه این اولین باره توی این انجمن همچین حرکت زشتی میبینم ولی سعی می کنم نادیده بگیرم و جمع نبندم.
اون عکسی هم که نشون دادی جواب سوال منو نداد، بازی کردی تاحالا Hots رو؟ به هر حال با اون حرف هایی که زدی اصلا مهم نیست، چون بنده نه سوادشو دارم و نه ادبشو که با شما بحث کنم، شما خیلی از ما بالاتری، ما اصلا در حد شما نیستیم...

fastfind
26-03-2015, 22:53
کاملا بستگی به شانست داره ممکنه یه ساعت خاصی سرعت ثابت رو بیشترین حد باشه و راحت دانلود شه اپدیت بعضی موقع ها هم سرعت 5 کیلو و بعدش رو صفر

آره دقيقا همينطوريه. اتفاقا چند ساعت بعد اين قضيه دوباره تست زدم با سرعت بالاي 150 آپديت شد.

بله اکثراً همین مشکلو دارن.

من وقتی تو ساعات رایگان میزارم برای دانلود سرعت خیلی میاد پایین در حد همون 30 40 شما , ولی تو ساعات عادی سرعت نسبتاً بالاتره. البته نوسان هم خیلی داره.

شما اگر توی بازی پینگتون مناسبه و مشکلی ندارید توصیه میکنم ispتون رو عوض نکنید.

شما فعلاً dns رو تغییر بدید , ببینید تاثیر داره ؟

از نظر پينگ هم زياد جالب نيست. قبلا يعني تا 3 ماه پيش صبانت پينگش خيلي خوب بود ولي الان رفته بالا و حدود 200 شده. / براي آپديت هم به قول pharm شانسي چند ساعت بعدش زدم با سرعت حدود 150 آپديت شد.... فكر كنم بايد عوض كنم isp رو... نميدونم شاتل بهتره يا آسياتك. شما اطلاعي نداري روي lol كدومها بهتر جواب ميده؟
راستي dns رو عوض نكردم. چه آدرس يا آي پي رو بايت ست كنم براي dns كه خوب باشه؟

s-arash
27-03-2015, 06:44
من نه یک کلمه به کسی بی احترامی کردم تو اون پستم و نه حرف بدی زدم، فقط نظرم رو دادم. اگه نظر من واسه شما احمقانه هست این مشکل شماست نه من. هیچ وقت توی هیچ بازی ای نه بن شدم نه چیزی، چون طرز حرف زدن رو بلدم، بلدم چطوری دماغ Troll هارو بسوزونم بدون اینکه حرف بدی زده باشم و باعث بن شدنم بشه، روی این قضیه کاملا اشتباه کردی شما.
تحقیر کردن و دست کم گرفتن دیگران تو بحث واقعا چیز زشتیه، شما برمیگردی به من میگی "اطلاعات شما از LoL خیلی ناقص تر از اون هست که بشه باهاتون بحث کرد" بدون اینکه اصلا از من شناختی داشته باشی، بعد به لحن حرف زدن من ایراد میگیری؟ این طرز حرف زدن همون چیزی بود که منو از سایت ---------- زده کرد، الان هم با اینکه این اولین باره توی این انجمن همچین حرکت زشتی میبینم ولی سعی می کنم نادیده بگیرم و جمع نبندم.
اون عکسی هم که نشون دادی جواب سوال منو نداد، بازی کردی تاحالا Hots رو؟ به هر حال با اون حرف هایی که زدی اصلا مهم نیست، چون بنده نه سوادشو دارم و نه ادبشو که با شما بحث کنم، شما خیلی از ما بالاتری، ما اصلا در حد شما نیستیم...

حداقل زمانی مظلوم نمایی کن که اثری از پست های قبلیت نباشه
شما که کهکشان راه شیری نیستی بیام بشناسمت ، همین لحن عوض کردن شما توی 1 پست کافیه برای شناختت
در مورد Hots هم ، خیر بنده بازیش نکردم ، بتا رو برای دلخوشی ثبت نام کرده بودم الان هم که Invite برام اومده به جای بازی دارم دست و جیغ و هورا می کشم
کسی که همچین حرفی می زنه: "هر کی فقط 1 بازی Quick Match جدی Hots رفته کلا دیگه LoL گذاشته کنار" دیگه تکلیفش معلومه
ای دل غافل که جناب ezio7 هم توی صفحه قبل LoL رو نزاشتن کنار ، یحتمل ایشون هم روی هوا دارن حرف می زنن وگر نه حرف های شما که نمی شه اشتباه باشه
در کل بنده Anti Mazloom Namayee نصب دارم ، به فکر راه حل های دیگه ای باشید ;)

hzg2009
27-03-2015, 15:39

اگه میشه یکی مارو کمک کنه . یه سری 1 روزی خوب شد و دوباره دیروز تا حالا همین مشکلو دارم

s-arash
27-03-2015, 16:11
اگه میشه یکی مارو کمک کنه . یه سری 1 روزی خوب شد و دوباره دیروز تا حالا همین مشکلو دارم

عزیز مشکلی هست که برادران با فیلترینگ هاشون درست کردن ، این مشکل پارسال هم بود، نه توی LoL بلکه توی خیلی از بازی های دیگه هم این مشکل هست
اختلالاتی در UDP ایجاد کردن که باعث مشکل در بازی های آنلاین می شه

lordthunder
27-03-2015, 17:57
سلام
این عکس شما رو یاد کدوم چمپ می ندازه؟

GL & HF
27-03-2015, 21:52
سلام
این عکس شما رو یاد کدوم چمپ می ندازه؟
wellcome to my league

GL & HF
27-03-2015, 21:59
دوست گلم اشکالی نداره منم 24/7 چت بن هستم ولی خداییش اصلا تو بازی چت هم نمیدم فقط تنها ایرادم اینه که Laugh/taunt/hoke/dance اینارو زیادی اسپم میکنم جوری که کفر همه در میاد تو بازی و همینم دلیل ریپورتم هست:n28: چیکار کنیم دیگه ...یعنی بازیکنی که master yi بازی میکنه Ctrl 3 رو اسپم نکنه اصلا بازیکن نیست .خیلی حال میده لذتش ارزش بن شدن رو داره:n19:

GL & HF
27-03-2015, 23:16
در کل بنده Anti Mazloom Namayee نصب دارم ، به فکر راه حل های دیگه ای باشید ;)
داداش شما واقعا آدم خاصی هستی با این ویژگی شاخت فقط قربون دستت لینک دانلود این برنامرو به منم بده قول میدم به کسی یاد ندم چطوری کرکش کنه ....:n12:

lordthunder
28-03-2015, 00:16
wellcome to my league
من باب اطلاع باید بگم این آقا که شبیه Draven هست یک بازیگر و مجری سرشناس هست که این روزا هر روز می بینیمش.

Fiddle
28-03-2015, 07:04
این ریتو چی پیش خودش فکر کرده!
نورمال توی تیم من 4 تا برونز میندازه توی تیم دشمن گولد و پلات و دیاموند! :n35:

s-arash
28-03-2015, 08:08
داداش شما واقعا آدم خاصی هستی با این ویژگی شاخت فقط قربون دستت لینک دانلود این برنامرو به منم بده قول میدم به کسی یاد ندم چطوری کرکش کنه ....:n12:

این ریتو چی پیش خودش فکر کرده!
نورمال توی تیم من 4 تا برونز میندازه توی تیم دشمن گولد و پلات و دیاموند! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MM اه Normal ربطی به Ranked نداره ، بر اساس Hidden MMR ای هست که شما توی Normal ها کسب کردید
Challenger هم ممکنه با Bronze توی Normal بیفته چون کلا سیستم MM اش جداست

kamron_devil
28-03-2015, 14:23
دوست گلم اشکالی نداره منم 24/7 چت بن هستم ولی خداییش اصلا تو بازی چت هم نمیدم فقط تنها ایرادم اینه که Laugh/taunt/hoke/dance اینارو زیادی اسپم میکنم جوری که کفر همه در میاد تو بازی و همینم دلیل ریپورتم هست:n28: چیکار کنیم دیگه ...یعنی بازیکنی که master yi بازی میکنه Ctrl 3 رو اسپم نکنه اصلا بازیکن نیست .خیلی حال میده لذتش ارزش بن شدن رو داره:n19:

من مجبورم بهت بگم چرا چت بن شدی
یکبار داشتیم با هم بازی می کردیم بعد خارجی فکر کنم گفت جنگل دشمن مثلا 10 تا گنگ کرده تو 0
تو برگشتی گفتی
i dont give a shit
خوب این نگاتیو حساب میشه دیگه. چت بن میشی :)

MM اه Normal ربطی به Ranked نداره ، بر اساس Hidden MMR ای هست که شما توی Normal ها کسب کردید
Challenger هم ممکنه با Bronze توی Normal بیفته چون کلا سیستم MM اش جداست

اقا البته یکبار یک خارجی داش فلیم می کرد و یک چیزی گفت
گفتش که تو رنک یک چیزی داریم به اسم یادم نیست ولی تو این مایه ها
mmr که فکر کنم match making rank میشه
بعد گفت اگر تعداد مرگت بالا باشه باعث میشه بازی کنهای نوب تو تیمت بیفتن. ولی من تاحالا این رو از هیچ رنک بالایی نشندیم :-؟
به نظرم بیشتر شانسیه. من یک موقع میرم ملت رو چک می کنم مثلا طرف فقط ساپورت بازی می کنه بعد همه بازی هاش رو برده
در فرض اینکه ایشون خوب بازی کرده و بوت رو بردن. دلیل نمیشه جنگل تاپ مید هم خوب بازی کنند. من 90% مواقع لن خودم رو میبرم. شانس تو این بازی خیلی ربط داره.
شانس هم به شما بستگی داره. اگر خودتون رو خوشانس بدونید خوشانسی میارید. رجوع شود به کتاب هایی که گفتم که بهتر این مسئله رو درک کنید

حالا من یک روشی که خودم دارم تو نرمال ( چون رنک بن شدم چون گفتم hi riven hi ) استفاده می کنم و بیشتر بازی هام رو میبرم ( البته باید خودتون هم کرری کنید )

من این جمله رو هی تکرار می کنم

به لطف خدا فقط بازی کن های حرفه ای و خوب تو تیم من می افتند و من همیشه 90% بازی هایم رو میبرم و خدا رو شکر گزارم. این رو قبل از هر بازی یا یک موقع که مثلا دارم راه میرم میگم. و حتی بعضی اوقات مینویسم که اثرش بیشتره. البته جملاتی مثل این رو تو بقیه امور زندگی میتونید انجام بدید. در کنار تلاش خودتون 10000% به خواسته خودتون میرسید ( اگر صلاح باشه ) ( البته قبل از اینکه اون کتاب ها و مثالی هایی که از مردم گفته شده رو نخونید و به این جملات ایمان پیدا نکنید ممکنه عمل نکنه براتون. ولی برای من که عمل می کنه )

خوب برای شمایی که کتاب ها رو نخوندید احتمالا به نظرتون این حرکت مسخره یا احمقانه بیاد ولی اگر اون رو بخونید و جملاتی مثل این رو تو زندگیتون امتحان کنید زندگیتون 180% درجه تغیر می کنه.

بعد اگر یک بازی رو باختید به خودتون بگید بردید. چون وقتی میگید باختید یا اینکه ترول تو تیمتون بود یا در موردش صحبت می کنید باعث میشه بازی های بیشتر این شکلی ای رو جذب کنید

بازم میگم برای شمایی که مستند راز رو ندید یا یکبار دیدید و کتاب هایی که گفتم نخوندید یک براتون عجیب میاد. ولی انشالا اونها رو بخونید و 10 15 بار هم راز رو ببینید بهتر درک می کنید.
نه تنها بازی کن های حرفه ای و خوب رو جذب می کنید و تا خود چانجر هم میتونید برید بلکه به ثروت و یا هرچیزی هم که می خواید میرسید

خوب انیجا 2تا مسئله پیش میاد

1.برو بابا جمعش کن این حرفها همش کشکه. ( خوب در جواب این دوستمون باید بگم اولا این مطالب از نظر علمی ثابت شده و اینکه حتی تو دین ما هم بهش اشاره شده و اینکه مثل این هستش که شما بگی خورشید و نورش نیست ولی اون نور خورشید روی شما اثرش رو می کنه چه شما قبول داشته باشید چه نداشته باشید )

2.تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمی بره. ( درجواب این یکی دستمون باید بگم من همانطور که قبلا گفتم چندین اشتباه کردم. 1. این قضیه و جملات رو تو این بازی انجام نداده بودم.2. وقتی میباختم احساس بدی پیدا می کردم و بازی بدی رو خودم هم بد بازی می کردم ( یعنی نمی گفتم که بردم ) و دلایل دیگر.

حالا میخوام براتون یک مثال قوی بزنم
شما پلی استیشن 1 بازی کراش 4 که ماشینی بود رو بازی کرده بودید؟

این بازی اینطوری بود که اگر نفر اول میشد بهت شیشه میداد ( که این شیشه رو پشت سرت میکاشتی تا اگر کسی اومد بهش بخوره و اهسته بشه و بهت نرسه )
و به نفر اخر ارتگا میداد ( که هم دیگه ضد ضربه میشدی و هم سرعتت زیاد میشد که به نفر اول برسی )

خوب این بازی برنامه نویسیش اینطوری هستش و طبق ریاضی
2 ضربدر 2 میشه 4

ولی اون قدیم که من خودم رو بدشانس میدونستم و نمیدونستم نیروی جاذبه چیه. جالبه بدونید به من که نفر اخر هستم شیشه میداد ( که این غیر ممکن هستش ) و به نفر اول ارتگا میداد ( که باز هم غیر ممکن هستش )
حالا ممکنه بگید بازیه دیگه. باگه
ولی چرا من هر روز این بازی رو با دوستام بازی می کردم و هر روز به قول شما باگ فقط تو بازی من و فقط برای من اتفاق می افتاد اون هم تو هر بازی به دفعات؟ این یعنی غیر ممکن ممکن میشد چرا؟ چون من این رو جذب میکردم

انشالا اون مستند راز و کتاب هایی که گفتم رو بگیرید زندگیتون عوض میشه
خدا شاهده یک یک ریالی هم برای من سود نداره. فقط فقط به این علت میگم که یکی اینکه به خدا بگم راهی که نشونم دادی رو به بقیه نشون دادم. دوم اینکه پاداش این کارم رسیدن به خواسته های خودم هستش.

موفق باشید

kamron_devil
28-03-2015, 14:46
راستی قبل از بازی این رو هم برای خارجی ها می نویسیم. بعضی هاشون گوش میدن. بعضی هاشون هم میخوان احمق بمونن و همش بقیه رو سرزنش کنن که چرا باختیم

u wana higher division? play safe+ focus on cs + map awarness + ward everyone + no flame blame others + no chase no greedy for kills + no focus on tank + dont push ur lane + last hit + Never surrend

lordthunder
28-03-2015, 18:12
جالبه
من هم دو سال پیش که کتفم شکسته بود ، درد هم داشتم ، دست راستم رو فقط باهاش می تونستم ماوس بگیرم و نمی تونستم خیلی از خودم دور کنم ، دست چپم هم مشغول بود و چت برام سخت بود و ....
آخر هر یکی دو تا بازی هم از درد مجبور بودم برم دراز بکشم ، فکرش سخت بود که برم بالا
اما با کمال ناباوری همون موقع بود که رفتم سیلور.

lordthunder
28-03-2015, 22:39
kamron جان فایده نداشت
امروز دو دست رفتم برعکس دفععه های قبل با دید مثلا مثبت ، جفتشو باختم.
اصلا طرف نمی دونه Game Basic رو نمی فهمه دراگون باید زد ، نمی فهمه باید camp کرد همینجوری الله بختکی می ره جلو feed می ده.

kamron_devil
29-03-2015, 13:36
kamron جان فایده نداشت
امروز دو دست رفتم برعکس دفععه های قبل با دید مثلا مثبت ، جفتشو باختم.
اصلا طرف نمی دونه Game Basic رو نمی فهمه دراگون باید زد ، نمی فهمه باید camp کرد همینجوری الله بختکی می ره جلو feed می ده.

ببین دوست من شما مثل این هستش که به یک مسیحی بگی فلانی صلوات بفرست برو موفق میشی بعد بگه کردم نشد
شما باید از درون مثبت باشی نه تو ظاهر
دوما خود من زمانی که این کار رو امتحان کردم همش میباختم ولی به خودم میگفتم بردم. بعد بازی بعدیش میگفتم به لطف خدا همانطور که بازی قبلی رو بردم این رو هم میبرم و خدا رو شکر گزارم. هی این رو میگفتم.
تازه وقتی میباختم اینقدر اثر منفی اعصبانیت و ... روم میزاشت که اگر دقت میکردی هم اینجا اسپام میدادم و در دیوار فوش میدادم و هم تو خونه پاچه همه رو میگرفتم
بعد تصمیم گرفتم به این بازی کمتر اهمیت بدم. حالا باختم. پام رو قطع کردن؟ دست ندارم؟ چشم ندارم؟ یک بازی. حالا بردم. اصلا شدیم پلاتین. اونجا هم نوب هست. اصلا شدیم دیاموند. اونجا هم نوب هست. اسپک کن میبینی.
پس شما باید با این قضیه کنار بیای و یکجور دیگه بهش نگاه کنی.کمی سخته ولی جواب میده. تازه بازی خودت رو هم باید خوب کنی. باید بتونی گاهی تنهایی کرری کنی
مثلا وقتی تیم شما همه فید هستند اسکور شما مثلا 15 5 15 چیزی باشه. یعنی کیل اسیس بالا مرگت پایین. و سی اس هم بالا باشه. اگر تو هم مثل بقیه همش مردی و کیل اسیستت مثل بقیس خوب تو هم مثل بقیه بازی کردی
با سرزنش فلیم اعصبانیت هم کارت درست نمیشه. روی توانایی خودت تمرکز کن. بهترین کار تو بازی این هستش همه رو میوت کنی. بعد فقط فقط رو بازی خودت تمرکز کن. طرف 100 بار هم مرد نمیخواد بگی پلی سیف. بچه هستند لج می کنند. باورتون نمیشه من آمار سن گرفتم تو این اروپا همه زیر 20 هستند 14 ساله هم دیدم. 11 هم یارو میگفت رفیق داره. بعد تو از این آدم توقع داری چی باشه؟ البته یک ادلیست گلد دارم 14 ساله خدایی خیلی خر بازی می کنه :)
البته من خودم یک موقع میبینم تیم نوبه و مثلا 4 تا مردن میگم بریم بارون میرن دنباله یک چمپ که کیل بگیرن یا برمیگردن به جای اینکه حتی پوش بدن یا ببینم تیم فلیم و نوبه ترول می کنم که ببیازن :) لیافت برد ندارن
مثلا امروز یک بازی ترول کردم. راحت می تونستم کرری کنم. ولی هی 4تا میمردن گفتم بارون . هیچکی نمیومد. منم تنهایی میرفتم ببینم مثلا میشه 1 نفری کشت یا نه ( ترول سگی ) باید یکم یاد بگیرن یا فکر کنن تو بازی یا گوش بکنند.
شما اول باید اون مستند و اون کتابها رو بخونی. به این کلمه ایمان پیدا کنی. همینطوری الکی بگی ممکنه اون اثری که باید بکنه رو نکنه. اول باید بدونی اتحاد چیه بعد بگی 2 ab + ba 2 و .... :)

بزار برات یک داستانی مثال بزنم

یک روز یک پیرمردی داشت هیزم جمع می کرد. بعد یک جوانی اومد مسخرش کرد گفت پیرمرد چرا نمیری اون طرف رودخونه هیزم جمع کنی. اون طرف که هیزم هاش بزرگتر هستش. پیرمرد گفت : شدت آب رودخونه زیاده. نمیشه ازش رد شد. غرق میشم. جونه بهش گفت کاری نداره. قبل از اینکه تو آب بری یک بسم اله رحمان رحیم بگو بعد رد میشی. روز بعد جونه پیرمرد رو دید که هیزم های بزرگی دسته با تعجب پرسید اینها رو از کجا پیدا کردی. پیرمرد با تعجب گفت خودت گفتی اون طرف رودخونه هیزم بزرگ هستش منم رفتم اون طرف رودخونه و اوردم. پسر با تعجب گفت چه جوری رد شدی از رودخونه؟ پیرمرد با تعجب گفت : تو گفتی یک بسم اله بگی رد میشی. من گفتم رد شدم. دستت درد نکنه
بعد پسر رفت دم رودخونه بسم اله گفت و رفت تو آب و غرق شد
چون به این کلمه واقعا ایمان نداشت. ولی پیرمرد واقعا ایمان داشت

گرفتی مطلب رو؟ این قضیه مثبت بودن اجی مجی که نیست. باید چندین کتاب بخونی تمرین کنی تا واقعا از درون متحول بشی . نه اینکه مثلا قیافت مثل آدم های افسرده باشه بعد بگی زندگی زیباست. من خیلی خوشحالم
موفق باشی :)

راستی
این قضیه که میگی طرف بیسیک نمیدونه
باورت نمیشه من جدیدا که این کار رو میکنم با یک مشت آدم احمق میفتم. تیم رو به رو هم گاهی بازی کن های خوب. بازی ای که 100% میدونم باختیم رو یکدفعه میبریم :n04:
البته ممکنه 1 2 تا هم ببازم تو روز ولی دروغی میگم بردم و نمیزارم ناراحت بشم
این ناراحت که از باخت میشی غیر از اینکه باعث میشه بازی کن هایی بیشتر نوبی رو برای باخت جذب کنی باعث میشه خودت هم حال حوصله بازی رو نداشته باشی و تو درون بگی ما که باختیم برای چی سفت بازی کنم

یک اشتباهی که خودم قدیم میکردم و مطمئن هستم دوستان هم می کنند.

شما دکمه تب رو میزنی. میگی خوب. این یارو تو دشمن که فیده
خوب از نظر سی اس هم که بیشتر سی اس دارن
خوب تاور هم که بیشتر انداختند
خوب 3 تا باف دراگون هم دارن
خوب پس نتیجه ما باختیم.
ولی زمانی که به یک موضوع به یک شکل دیگه نگاه کنی و بگی ما میتونیم ببریم. میبری.

kamron_devil
29-03-2015, 13:53
الان من مثلا رنک بن هستم خوب. دفعه قبلی 2 هفته کشید 38 بازی رو تموم کنم
این دفعه کمتر از 2 هفته دارم تموم می کنیم چرا
چون این روش رو دارم امتحان می کنم
از 11 تا بازی مثلا 1 دونه باختم
همه رو دارم میبرم. هم خودم سفت بازی می کنم و هم چمپ اصلیم رو بازی می کنم. مثلا من جنگل وی خرگی بازی می کنم. یارو هی میگه وی اپی. بابا همه چمپها اپی هستند
شما هم باید چند تا چمپ اصلی پیدا کنی و خفن باشند و باهاشون ببرید. من مثلا با داریوش جلوی خیلی ها که کانتر می کنن میبرم. چون هم باهاش حال می کنم هم بلدم. ولی مثلا با ایرلا ضعیفم کلا شاید 3 4 بازی کردم. با مثلا موندو شاید 1 بار بازی کردم.

مثلا چمپ بالا
firoa dariush riven irella

وسط
kat viegar liandra ahri

جنگل
vi yi j4 amu shaco eve

ای دی سی
jinx draven vayne quen

ساپورت
leona barum sona ali

حالا مثلا طرف میاد ساپورت نامی برمیداره. خوب شاید ساپورت بدی نباشه ولی وقتی دشمن ساپورتش لئونا هستش و تانکه یک خاصیتی داره لیت گیم. ولی نامی لیت گیم به چه دردی میخوره؟ مثل گوز میمیره.
ببین اینها چمپ هایی هستند که تقریبا همه هم می تونند بازی کنند و هم چمپ هایی هستند که شما می تونید لنه خودتون رو ببرید و بازی رو کرری کنید. حالا مثلا طرف میگه من از تیمو خوشم میاد. خوب با تیمو که نمیشه بازی رو کری کرد. یا مثلا طرف ای دی سی کیت دوست داره. خوب با کیت هم نمیشه. ولی مثلا جنکس میزاری رو بازوکاش دیگه بازی رو میبیری.

من خودم ای دی سیم ضعیفه نسبتا ولی همین جنگس بازی که 1000% باختم رو اخر بازی بردم.

lordthunder
29-03-2015, 17:09
سلام
البته من 85 درصد تقریبا ساپورت می رم ، از اون 85 % هم حدود 70% رو Morgana بر می دارم
باورت نمیشه چندبار باهاش تانک هم رفتم جواب داده ، با Morgana تانک بازی باخته رو کری کردم بردیم.
ولی خوب بعضی وقتا Ban میشه ، می رم سراغ Lulu و Zyra و Leona و Braum و Thresh و ....
Season سوم بیشتر با nami می رفتم اما آخراش زدم توی کار Fiddle ، اصلا غوغا بود ، ساپورت با فیدل 7 تا پشت سر هم بردم و در نهایت آخر فصل 70 و اندی Winrate داشتم تا این که Nurf شد.
الآن هم شنیدم Janna توی Pro ها خیلی طرف دار داره ، از طرفی Zyra هم خیلی احتمال SnowBall داره.
موندم روی Morganas بیشتر وقت بگذارم مثل سیزن قبل یا برم توی کار Zyra بیشتر.
Top هم عشقم Singed هست ولی متاسفانه راحت Counter میشه و لذا زیاد Top نمی رم مگر ازم بخوان.
Jungle با Sejuani و Warwick و Nautilus بیشتر می رم اما متاسفانه چون کم می رم باهاشون بعضی وقتا استراتژیم خوب نیست توی Gank ولی در عوض توی Teamwork خوب عمل می کنم.
من خیلی روی ساپورت سرمایه گذاری کردم و تمام ساپورت ها و Secondary Suport ها رو دارم ، اما خوب بدیش اینه بعضی وقتا به ADC وابسته میشم و ADC ها اگر Noob باشن سخت میشه Lane رو برد.

kamron_devil
29-03-2015, 18:05
مرگانا خوبه. زیرا هم خوبه به خاطر التیش. ولی به نظر من همون مرگانا خوبه می تونی زیرا رو هم تمرین کنی. مثلا ترش بیلبتز به خاطر هوک کردن و یا باروم لئنا چون معمولا مثل احمق ها روشون فوکوس می کنن بهتره

البته من دیدم بعضی ها با ساپورت گلد شدن ولی باید یک ای دی سی اسمورف پیدا کنی
در کل سعی کن هر لنه که بازی می کنی چندتا بلد شی که اگر بن شد کم نیاری
ولی ساپورت خوبیش این هستش که همه ازش فراری هستند. بازی هم زیاد اسپک کن. چون هم از نظر روانی رو بازیت اثر می کنه و هم از نظر تکنیک و ...
برنامه لول سامانر اینفو رو دانلود کن که بازی امریکا یا کره رو اسپک کنی بیشتر. اصلا سطح بازی رو با اروپا مقایسه کن.

در کل سعی کن خیلی به این بازی اهمیت ندی. چون با توجه به نت ما که مثل امرزو 2 تا بازی اتمپ ریکانکت میشه و من هم مجبورم برم افک و .... ادم میبازه یکموقع :)
به زندگیت بچسب

Dadashmohammad22
30-03-2015, 08:44
دوباره random reconnect ها شروع شد. عجب جهنمیه این کشور. عجب...

pharm
30-03-2015, 12:47
دوستان یه champ به ما معرفی کنید باش حرفه ای شیم کری کنیم بازی رو اه خسته شدم از بس braum رفتم 90 درصد lane رو میبرم ولی TOP و jungle اصلا گااااااااااااو فیدر.....
میگن با riven میشه راخت رفت دیاموند از Riven خشوم نمیاد

kamron_devil
30-03-2015, 13:40
دوباره random reconnect ها شروع شد. عجب جهنمیه این کشور. عجب...

بر طبق فانون جدب وقتی اینطوری صحبت می کنی جهنم بیشتری رو کائنات بهت میدن :)

اقا ولمون کن این حرفها چیه همش کشکه. مثل این هستش که بگی نورخورشید هم نیست . یا بگی برق رو نمی بینی
ولی؟ ایا برق وجود نداره؟ میشه باهاش غذایی یک نفر رو کباب کرد. یا خود فرد رو هم کباب کرد :)
:n18:

مثلا همین دیدی مردم به شوخی میگن ما که شانس نداریم. بد تو زندگی همش بدشانسی میارن. بعد میگن خدا مگه ما چی کار کردیم اینقدر باید بدشانسی بیاریم؟
خوب خود شما جذب کردید این بدشانسی ها رو ( میگی نه؟ به من بگو بدشانسی پیدا کردنی هستش؟ خریدنی هستش؟ جایی رو باید بکنی پیداش کنی؟ همش به مغز شما برمیگرده و ضمیر نا خودآگاهتون)

دنیا با کسی شوخی نداره. مواظب باشید :n09:

یک آزمایشی کردن تو روزنامه یک اگهی دادن به این مظنون که شما برنده 50 دلار شدید مثلا
بعد جالبه اونهایی که این جایزه رو گرفتن کسانی بودند که خودشون رو خوشانس میدونستند. خیلی کسای دیگه که خودشون رو بدشانس میدونستند این آگهی رو ندیدند.
به همین سادگی.

خوب من نباید یکی از رازهای خودم رو به همین سادگی به شما بگم ولی میگم ( اینکه خودم تو زندگی خوشانسی زیاد میارم )
چه جوری میشه خوش شانس شد؟
شما یک کاغذ هر روز باید برداری و پشت سر هم از اون بالا تا پایین هر روز بنویسی من خیلی خیلی خوشانسم. اینقدر ماها این جمله رو بنویسی تا باورت بشه که خوشانسی. ( کاغذ ها رو هر روز چه کار کنیم؟ هیچی بنداز سطل آشغال. نکنه میخوای یادگاری نگه داری )
خوب حالا نمیشه ک.. گشادی کنیم و بگیم ننویسیم؟
یک سوالی از شما میپرسم. شما امروز 2 شنبه هستش به من بگید شنبه 2 روز پیش چی خوردی؟ عمرا یادت نیست. حالا اگر من بگم مثلا 6 در 7 چند میشه شما بدون اینکه فکر کنی میگی 42
چطور 6 ذر 7 رو برای کلاس سوم یادته 2 روز پیش یادت نیست؟ یا مثلا تعریف سلول رو یادت نیست چی بود؟ ولی ریاضی یادته؟ چون ریاضی هم تکرار شده و هم نوشته شده.
شما زمانی که مینویسی خوشانسی. ضمیر نا خود آگاهت میگه گه نخور خیلی هم بدشانسی.
بعد وقتی شما هرروز مینویسی که خوشانسی شما به اون میگی حالا تو گه نخور :) ( ببخشید بی ادبی نشه اینطوری میگم بخندیم )
بعد یکمدت یعنی چند ماهیی که نوشتید و واقعا باورتون شد که خوشانسید تکرار می کنم باورتون شد که خوشانسید خوشانسی های زیادی رو جدب می کنید.

من خودم همین چند وقت پیش که اتمپ ریکانکت شد. بازی رو خوب افک شدم چون هر چند ثانیه اینطوری میشد. بعد ریوت اومد من رو پانیش کرد 5 دقیقه برای 5 تا بازی. بعد دوباره بازی کردم دوباره اینطوری شده هنوز پانیش اولی تموم نشده بود که دوباره افک شدم شد 10 ذقیقه یا 15. بعد دوباره بازی کردم دوباره اینطوری شد ایندفعه ریوت کردش 20 دقیقه. :))
یعنی اگر مثل قدیمم بودم مثلا باید شهرمون رو بمباران اتمی میکردم. ولی خیلی خونسرد نشستم و تو این 20 دقیقه مثلا جملات تاکیدی مثبت نوشتم. یعنی از این وقت استفاده کردم.
حالا من میتونستم مثل قدیم بیام داد فریاد کنم. هیچکی هم اونجاش حساب نکنه فقط فقط کی ضرر کنه؟ خودم.

تازه. من خودم معتاد این بازیم. قدیم وقتی پینگ صبا دز جون بالا میرفت یا مثلا همین چند هفته اخیر وقتی اتمپ ریکانکت میشد زمین زمان رو دندون میگرفتم
بعد نشستم با خودم فکر کردم. دیدم این کار من غیر از اینکه باعث میشه ناراحتی قلبی خدایی نکرده بگیرم یا قندم بره بالا یا مثلا زخم معده و یا .....
بشینم به این فکر کنم که بابا
همین که چشم دارم کامپیوتر دارم اینترنت دارم خونه دارم غذا دارم وقت دارم و. .. ( لیست زیاده بشینی فکر کنی ) . دارم که می تونم این بازی رو بازی کنم خدا رو شکر کنم. حالا شما یکی از اینها رو نداشته باشی اینترنتت فوق صوت هم که باشه نمی تونی بازی کنی. مثلا فرض کن همش مجبور باشی از صبح ساعت 5 تا 11 شب بری سر کار ( اخرش هم هیچی نداشته باشی ) اصلا دیگه به این بازی یا اتمپ ریکانکتش میرسی؟
یا خدایی نکرده نابینا باشی. یا بدون دست باشی. اصلا میتونی؟
تو همین مملکت که شما میگی جهنم خیلی ها دارند زندگی می کنن یک کولر یک پنکه تو خونشون ندارن. چه برسه به کامپیوتر اینترنت بازی وقت برای این چیزا. پس اگر ایران برای شما جهنمه احتمالا برای اون ها قبرستون هستش اونها هم مرده متحرک. یکمی تو زندگی اینطوری فکر کنید خیلی بیشتر از زندگی لذت میبرید.

بابا سعی کنید باهاش کنار بیایید. تو زندگی چیزهایی زیادی هست و خواهد بود که شما 2تا انتخاب خواهید داشت. یا برای همشون جوش کنید. یا بهشون اهمیت ندید
مورد اول اگر حوش کنید دنیا بیشتر براتون از این موردها جوش می کنه که بیشتر و بیشتر جوش کنید
مورد دوم وقتی محل ندید بیخیالتون میشه.

قانون دنیاست. به من چرا گیر میدید. خدا این دنیا رو طوری آفریده که نوذبه لاه هم میشه خدایی توش کرد و هم میشه توش مسیکن و بدبخت بود. همش دست خودتون هستش.:n13:

راستی دوستان. بهتون پیشنهاد می کنم کارتون simpsons که تا الان 25 26 فصل ازش اومده رو خریداری یا دانلود کنید
خیلی خفن و خنده داره. خیلی ها تون دیدید. خیلی هاتون هم ندیدید ( این کارتون برای بزرگسالاست در ضمن ) بعد اگر یک بازی چیزی بازی کردید باختید یا مثلا تو زندگی به خاطر چیزی ناراحتید و یا مثلا همین اتمپ ریکانکت میشه بشیندی یک قسمت از این ببینید کلی میخندید. هر فصلش هم 20 قسمت این حدوداست. تا چندین ماه کلی میخندید

Dadashmohammad22
30-03-2015, 14:31
برادر من مثبت اندیشی و قانون جذب واسه زمانیه که میخوای تاس بندازی و امیدواری 6 بیاری.
ولی وقتی یه نفر برداشته رو هر 6 طرف تاس نوشته "1" این دیگه ربطی به مثبت اندیشی نداره. ربط به کسایی داره که میخوان آرامش رو ازت بگیرن. یه سری آدم حیف فحش نشستن یه سری پورت رو بلاک کردن باعث این شده. حالا من تا فردا بشینم تو دفتر 200 برگ بنویسم این دست دیگه reconnect نمیشه. نمیشه؟
بازیچه ایم ما آقا جون. بازیچه

بهتره از موضوع تاپیک خارج نشیم. هدف من فقط این بود که بگم این مشکل reconnect دوباره پیداش شده

kamron_devil
30-03-2015, 14:38
برادر من مثبت اندیشی و قانون جذب واسه زمانیه که میخوای تاس بندازی و امیدواری 6 بیاری.
ولی وقتی یه نفر برداشته رو هر 6 طرف تاس نوشته "1" این دیگه ربطی به مثبت اندیشی نداره. ربط به کسایی داره که میخوان آرامش رو ازت بگیرن. یه سری آدم حیف فحش نشستن یه سری پورت رو بلاک کردن باعث این شده. حالا من تا فردا بشینم تو دفتر 200 برگ بنویسم این دست دیگه reconnect نمیشه. نمیشه؟
بازیچه ایم ما آقا جون. بازیچه

بهتره از موضوع تاپیک خارج نشیم. هدف من فقط این بود که بگم این مشکل reconnect دوباره پیداش شده

ببن شما حرفه نصفش درسته. ولی من برات بازی کراش رو مثال زدم که مغز من کاری می کردم که 2 در 2 5 میشد به جای 4
در مورد ریکانکت میگی اینطوریه. منم این مشکل رو دارم. ولی شما کل حرف های من رو خوندی؟ گفتم اهمیت نده. وقتی شما اعصبانی میشی مشکلاتی رو جذب می کنی که این ریکانکت جلوش مثل فیل و فنجون می مونه :)
فقط فقط اهمیت نده. وقتی اینجوری. وقت بزار بازی اسپک کن. یک کتابی بخون. با رفیقات برو بیرون. پاشو یک کاری بکن. اونی که به قول شما حیف فوشه شما رو ت.... هم حساب نمیکنه. حالا من و تو هرچی هم فوش بدیم کاری از پیش نمیره به غیر از اینکه فقط جوش می کنیم :n18:

در ضمن مثلا همین مثبت اندیشی که میگی. من داستان های زیادی خودنم مثلا از آدم هایی که فلج بودن. خوب طبق حرف شما ایشون همه طرف تاسش 1 هستش. ولی با همون مثبت اندیشی تونسته شفا پیدا کنه که جلوی این ریکانکت 100000 برابر موضوع و بحث بزرگتریه. خودت میدونی . زندگی خودته. بشین هی جوش کن. تاحالا فوش دادی جوش کردی؟ یک 1000 تومانی گیرت اومده؟

راستی یک سوالی
من تو کامپیوتر خیلی ادعام میشه ولی از همون روز اول که ویندوز 7 رو ریختم یک سوالی برام پیش اومد که هیجا جواب براش پیدا نکردم

الان مثلا برنامه جت ادیو رو باز کنید
وقتی میزنی دوباره باز کنید. یکی دیگه براتون باز نمی کنه. میگه قبلی هستش بسته.
چی کار کنیم هرچندتا دلمون خواست باز کنیم؟

Dadashmohammad22
30-03-2015, 15:24
درسته عصبانیت رو باید یه جوری فروکش کرد.
در مورد jetaudio هم چون این تاپیک جاش نیست پ خ میدم

namx
30-03-2015, 15:50
آه خسته شدم از بس پنتا گرفتم با دیانا .. یکی بیاد نرف کنه اینو :))‌

kamron_devil
30-03-2015, 16:51
درسته عصبانیت رو باید یه جوری فروکش کرد.
در مورد jetaudio هم چون این تاپیک جاش نیست پ خ میدم

عصبانیت رو اصلا اصلا رو تو خودتون نریزید
یک شیوه خوب و عالی و بدون ضرر برای ریختن بیرون
این هتسش که وقتی قاطی کردیدی برید یک بالش بردارید هش بهش مشت بزنید. اینقدر بزنید که دیگه اعصبانی نباشید. البته یک بدی کوچولو داره
عرق می کنی بو میگیری همه رو خفه می کنی =)) البته اگر مثل من گرمایی باشی. :n25:

pharm
31-03-2015, 01:14
آه خسته شدم از بس پنتا گرفتم با دیانا .. یکی بیاد نرف کنه اینو :))‌

داری هدر میری تو تو برونز
من یه وین رو باهاش رفتم برونزه 5 بود ADC ی gold رو زد چقدر قشنگ میخواستم گریه کنم برا این دوستمون خودش خیلی حرفه ای ولی تو bronze مگه میشه رفت بالا

Fiddle
31-03-2015, 09:02
اینایی که خوب بازی میکنن بالاخره یه روزی میان بالا
اسم دیویژن اصلا مهم نیست مهم اینه که مثله دوست Pharm از یکی که دیویژن بالا تری داره بتونید ببرین لاینتون رو :V1:

kamron_devil
31-03-2015, 12:59
داری هدر میری تو تو برونز
من یه وین رو باهاش رفتم برونزه 5 بود ADC ی gold رو زد چقدر قشنگ میخواستم گریه کنم برا این دوستمون خودش خیلی حرفه ای ولی تو bronze مگه میشه رفت بالا

من سیزن 4 اوایلش تو برونز 5 انداخت من رو با 6 تا برد
ولی بعد از اینکه 30 پروموشن رو بردم شدم سیلور 5
دلیلش این بود که اون موقع تو پروموشن های من افک ترول بود هی بین دیویژنهای برونز جا به جا میشدم.
پس این دوستتون هم خوب باشه به زودی بالا میان

مگر اینکه مثل این اروپایی نوب باشه فید بده مثلا باشه 1 10 بد به بقیه بگه نوب یا مثلا بگه جنگل نوبه گنگ نکرده از این خزولات

kamron_devil
31-03-2015, 22:39
جلل خالق
داشتم بازی می کردم
اهری که قید بود وسط
ولی خودم داشتم کرری می کردم. البته بوت بالا خوب بودن
بعد یکدفعه اتمپ ریکانکت اومد
بعد 4 بار دی سی و 4 بار ریلوگین کردم که برو تو بازی. تو ریکانکت که میزم نمیرفت تو همینجور نگاه می کرد
بعد خلاصه دفعه 4روم رفت تو بازی
یعنی بازی تموم شده بود. انگار دشمن سارند داده بودند. ولی

حالت قسمت جالبش

تو مچ هیستوری که میرم. نه لیو خوردم نه برودم نه باختم
اصلا بازی ای که بازی کردم نیست
غیب شده این بازی
لاسته؟ :n04: امیتازم هم همون 47 تا هستش

و خداوند جلل خالق رو افرید

namx
01-04-2015, 02:21
بخدا نمیشه یه بازی کرد بدون afk .. troll .. polish ... kid من سیزن قبلی سیلور 1 بودم .. الان 3 بار تا برونز1 اومدم دوباره افتادم پایین با این ترول بازیا ...

kamron_devil
01-04-2015, 11:29
بخدا نمیشه یه بازی کرد بدون afk .. troll .. polish ... kid من سیزن قبلی سیلور 1 بودم .. الان 3 بار تا برونز1 اومدم دوباره افتادم پایین با این ترول بازیا ...

تازه خبر نداری . این که من گفتم تو آمریکا بود و اونجا سطح بازی کنها بالاتره و سخت تر میشه اومد بالا. من تو امریکا خودم رو کشتم سیلور 4 شدم دوباره برگشتم سیلور 5
ولی تو اروپا از سیلور 4 تا سیلور 2 رو راحت رفتم بعد به خاطر 2 هفته ترول افک دی سی صبانت این حرفها شدیم سیلور 5 به سلامتی. البته با کمک خدا انشالا به زودی میشم گلد :n05:

بازیت نمیدونم چه جوریه ولی زور بزن می تونی بیای بالا
سعی کن ساعت 8 شب به بعد تا ساعت 11 بازی کنی. این 3 ساعت احتمال برد بیشتر هستش. و روزی های شنبه 1 شنبه و مخصوصا دوشنبه اصلا بازی نکن رنک که نیای پایین
:n22:

T.Eftekhari
01-04-2015, 19:11
امکان جدید سایت لول کینگ

سرچ کردن برای ریپلی دلخواه برید حالشو ببرید

kamron_devil
03-04-2015, 22:37
اقا تو lolskills که برید یک قسمتی هست به اسم toplist بعد مثلا شما میگی امو تو همه سرورها
ببینی که اول هستش تا 1000 تا
بعد مثلا من میبینم امو یک ایتمی خریدن به اسم enchanted jagumnet که 500 تا هلس میده و 10 درصد کلدان
این ایتم قدیمی هستش الان نیست
ولی تو لول اسکیل زده یارو 1 روز پیش بازی کرده و این ایتم رو خریده
جلل خالق:n25:

Dadashmohammad22
04-04-2015, 15:39
خیلی آیتما hp و cdr میدن ولی اینکه میگی face of the mountain آیتم ساپورته

kamron_devil
04-04-2015, 16:03
والا دقیقا اتیمش ماله جنگله. فکر کنم لول اسکیل قاطی کرده
اسمش هم همون هستش که گفتم
شما این اینک رو ببین ایتمش رو
lolskill.net/summoner/KR/%EA%B9%80%EC%9E%AC%ED%82%A4/matches

Dadashmohammad22
04-04-2015, 16:40
آره الان متوجه شدم. آیتم جنگل قبل 5.5 بود. بعدش با انچنت Cinderhulk عوض شد.
من اینطور شنیدم که کره ای ها سرور گرنا مخصوص خودشون دارن و حتی یه سری skin مخصوص خودشونم دارن. شاید آپدیتا هم واسه اینا فرق میکنه

kamron_devil
04-04-2015, 21:09
اقا یک سوالی
برنامه چیزی هستش که بشه مثلا ریپلی بازی ها رو دانلود کرد و افلاین دید؟
من برنامه lol replay رو دانلود کردم بعد مثلا یک ریپلی رو دانلود کردم 7 مگ
بعد میزنم بعد یس نه کنسل میاد یس رو که میزنم میره تو بازی لول
توی لود اسکرین گیر می کنه و چمپ ها هم حتی عکسشون نمیاد. جریان چیه؟

دوستان یکی از مسئله های مهمی که خود من گاهی رعایت نمی کنم و شما هم همیشه رعایت نمی کنید و اینکه چرا تو تیم شما ترول افک فیدر میفته و مثل اینها

این هستش که شما به این بازی حساسیت دارید. تو بازی همش روی لنه ها دیگه نگاه می کنید. به هم تیمی هاتون میگید play safe . حالا ممکنه فلیم هم بکنید. و مثل اینها
طبق قانون جذب هرچی بیشتر به یک چیزی اهمیت بدید بیشتر اون چیز رو جذب می کنید

قبل از عید من رنک بن شدم. 2 3 هفته ای شد به زور تونستم تموم کنم. از بس تو تیم من ترول می افتاد.
حالا
مثلا من تو عیدی 38 بازی رنک بن شدم. دقیقا به خاطر نت و اتمپ ریکانکت دی سی میشدم و 20 دقیقه هم باید تو نوبت می ایستادم.
ولی اصلا اصلا تو عیدی اهمیت ندادم و فقط جملات تاکیدی گفتم و سعی کردم نزارم این قضیه 20 دقیقه تو نوبت یا باخت ناراحتم کنه
نتیجش چی شد؟ تو 9 روز 38 بازی رنک بن رو تموم کردم ( تازه زودتر هم میتونستم. چندین بازی ترول کردم )

پس ببینید نتیجه چیه؟ وقتی من تو عید نزاشتم دی سی شدن یا ریپورت شدن یا باختن ناراحتم کنه و حساسیت نشون ندادم و جملات تاکیدم رو گفتم باعث شد راحت ببرم

مثلا داداش کوچیک من به این بازی خیلی اهمیت میداد و بدتز از من کلی عصبانی میشد وقتی میباخت. از روزی که اهمیت دادن رو گزاشت کنار. گلد شد =))
قبلش برونز بود. بازیش هم خوبه.

حالا شما تا الان
همش اعصباتون رو خورد کردید. همش فلیم کردید. همش روی لنه های دیگه نگاه کردید. همش گفتید پلی سیف و مثل این حرکت ها
تا الان هم تو دیویژنتون موندید

حالا 1 2 ماه امتحان کنید
برید تو بازی. همه تیم خودتون رو میوت کنید
اصلا اصلا تایپ نکنید. نگید پلی سیف. یا فلانی فید داده. یا باختیم. یا مثلا ساررند.

به جاش همش تایپ کنید ما می تونیم ببریم
we can win guyz. never give up
repeat it guyz we can win

خودتون هم تسلیم نشید. خوب بازی کنید. حتی اگر باختید به خودتون بگید بردم. درسته یکمی سخته. خود گول زدن هستش. ولی اینطوری بگید. اصلا اصلا اصلا به باخت اهمیت ندید. و جملات رو تاکید کنید.تکرار کنید. سخته یکمی ولی بعد از یک مدت نتیجه و تغییر رو میبینید. شما که روش قر زدن این حرفها رو امتحان کردید نتیجه نداده

تو زندگیتون هم همینطور. مثلا میگید
تقصیر فلانیه ما وضعمون اینه. یا خدا فلانی رو لعنت کنه. یا تقصیر اونه. یا من پولش رو ندارم. من نمی تونم. این ها رو 20 سال یا بیشتر انجام دادید به هیچ جا هم نرسیدید تو زندگی
حالا 3 4 ماه بیاید روشی که من گفتم و مستند راز و کتاب هایی که گفتم و سخنرانی های دکتر فرهنگ رو تماشا کنید. 20 سال یا بیشتر اون طوری زندگی کردی. به هیچ جا که نرسیدی. حالا 3 4 ما هم روش من رو امتحان کن. یک تنوعی هم تو زندگیتون میشه.

موفق باشید :)

namx
05-04-2015, 23:21
بالاخره بعد از مدت ها رفتم لیگ بالاتر .. با اینکه 4 نفر بودیم ... پینگ 400 ... Never give up .. Never surrend !!

kamron_devil
06-04-2015, 19:56
بالاخره بعد از مدت ها رفتم لیگ بالاتر .. با اینکه 4 نفر بودیم ... پینگ 400 ... Never give up .. Never surrend !!

ببن من یک توصیه بهت می کنم
اون فروزن ایس اشغاله برای تو
تو رادیوس امن بگیر
500 تا اچ پی میده
70 تا ارمور میده
دشمن رو اسلو می کنی
کلدان رو هم میده

یعنی 30 تا ارمر کمتر به جاش اج پی میگیری تانکی میشی. دشمن رو هم اسلو می کنی که فرار نکنه.مخصوصا بعدش تورنمیل میگیری خوبه. چون هلست زیاده به این زودیا نمیمیری اقلا یک دمیجی بزنه اون تورنمیل.

جذب میخوای من

داشتم بازی میکردم جالبه همه تیم من داشتند اتمپ ریکانکت میشدن. دشمن هم میشد ولی ما بیشتر
به لطف خدا بعد از 4 5 با ریلوگین بازی رو بردیم
بعد اسکیپ اسکور رو زدم
حالا بازی با اینکه تموم شده میخواد ریکانکت بشه به بازی :n04:

4 5 بار هم ریلوگین کردم. میخواد بره تو بازی ای که تموم شده
حتی سرور رو هم عوض کردم درست نشد

حالا خوبه بهم امتیاز برد رو هم نده

به این میگن جذب سگی

lordthunder
07-04-2015, 14:29
آقا نمیشه که نمیشه!
60-80% بازی ها یا Leaver دارم یا ترال
همه اینایی که گفتی رو هم می کنم.
مثلا دست آخر لئوان برداشتم 4/0 بودم ، jungler دو بار از مینیون ها خورد ، مرد ،Leave داد ، بعد kata یکی دو بار فید داد به Zed اونم رفت بیرون! 3 به 5 تا چندین دقیقه دووم آوردیم اما باختیم.
فکر می کنم Riot با بعضی ها لج میشه این طوری می کنه.

lordthunder
07-04-2015, 15:03
آقا نمیشه که نمیشه!
مثلا دست آخر لئوان برداشتم 4/0 بودم ، jungler دو بار از مینیون ها خورد ، مرد ،Leave داد ، بعد kata یکی دو بار فید داد به Zed اونم رفت بیرون! 3 به 5 تا چندین دقیقه دووم آوردیم اما باختیم.

kamron_devil
07-04-2015, 17:05
آقا نمیشه که نمیشه!

ببین
من بهت گفتم. زمانی این چیزا کار می کنه کا باور داشته باشی . جادو که نیست بگی. باید یک مدت صبر کنی حتی اگر همه بازی هات ترول تو تیمت بودند
هر چی در مورد این چیزها بیشتر صحبت کنی. شکایت کنی. یا بیشتر با احساساتت تنفر باشی یا کلا عصبانی شی یا مثل اینها. بیشتر از این ها جذب می کنی
مثلا من چند روز تو تیمم ساپورت میفته هرچی میگم سای استون بگیر. نمیگیره میبازم. ولی اصلا به اونجا هم حساب نمی کنم.
باید یک مدت خودت رو به بیخیالی بزنی. میبازی طوری رفتار کنی انگار بردی. مثلا بازی بعدیش بگو همان طور که بازی قبلی رو بردم این بازی رو هم میبرم و خدا رو شکر گزارم

شما انشالا مستند راز 1 رو 10 15 دفعه ای تماشا کن اون کتاب ها رو هم بگیر. که قشنگ به این جمله ها و طرز گفتنش و ... ایمان بیاری. بعد ببین زندگیت چه شکلی میشه. حتی ممکنه چندین هفته یا ماه اتفاقی نیافته. ولی هیچ وقت تسلیم نشو

هرچی بیشتر اعصبانی بشی ناراحت بشی = افک ترول فیدر
هر چی تو بازی به یارو بگی اقا پلی سیف دونت فید فلیم کنی یا بگی چرا تنها میری مثل اینها = باخت بیشتر
باید فقط فقط فقط رو بازی خودت تمرکز کنی

الان مثلا خودت؟ 70 سی اس داری 10 دقیقه؟
الان خودت وارد میگیری؟
الان خودت مپ اوارنس داری؟ کنگ نشی؟
الان خودت سیف بازی می کنی؟
الان مثلا لنه های دیگه هم خوب هستی؟ یا فقط مثلا تاپ بلدی بازی کنی؟
اگر واقعا این شرایط رو دازی. پس بازی کن خوبی هستی.ولی به خاطر اینکه خودت رو بدشانس میدونی و باور داری که قراره تو تیم تو همیشه ترول این چیزها بیفته همین رو هم جذب می کنی
باید باورت رو تغییر بدی
مثلا اگر باور داری که ترول افک این چیزها همیشه تو تیم تو هستند
بشین هر روز اینجوری بنویس

به لطف خدا همیشه فقط بازی کن های خوب و حرفه ای تو تیم من هستند.
خوب این رو مثلا روزی 30 40 بار حداقل بنویس
حالا برای اینکه روی ضمیر ناخوداگاهت عمل کنه ممکنه 1 ماه بکشه. ممکنه 10 ماه بکشه
ولی نتیجش 100% کار می کنه
وقتی به اون باور برسی. اصلا وقتی میری تو بازی دیگه کاری نداری که چه جوری بازی می کنه یا مثلا خوب بالا که فیده وسط فیده پایین همفیده خوب باختیم

باورت نمیشه من بازی هیی رو بردم که مثلا 20 5 بودیم نتیجه بازی
بعد همه دشمن فید بوده
من مثلا جینکس بودم
بازی رو بردیم

شما فقط به نظر من جینکس تمرین کن بازی کن. این جینکس اپی ترین ای دی سی این بازی هستش به نظر من
فقط و فقط یک تانک نیاز دارید
بره جلو. ملت برونز سیلور مثل گوساله روش فوکوس می کنند
تو بزار روی ار پی جیش
فقط نگاه کن که ملت کتلت میشن به قول بچه ها :n19:

برو با جینکس تمرین کن. قول میدم به زودی میری گلد. اگر شرایط بالا رو رعایت کنی.خودم هم جدیدا دارم جینکس بازی می کنم. با اینکه ای دی سیم خیلی خبری نیست نسبت به لنه های دیگم ولی داره بهتر میشه. معمولا بیشتر بازی هام رو با جینکس بردم
حالا مثلا طرف میگه فلانی ای دی سی رو میدی به من؟
اولا برو

op.gg
ببین اگر خوبه بهش بده. ببین اگر خبری نیست عمرا بهش نده. اصلا به نظرم ندی بهتره. من که هر وقت جنگل رو به کسی دادم 90% باختم. بارو گفته بده. ما هم گفتیم بدیم که نرینه لنه ها دیگه :n20:

گرفتی چی شد؟ فقط جینکس. من اسمورف های زیادی رو دیدم که اکانت کری می کنند. معمولا یا با نیسووس بازی می کنن. ( باید تو تایم 20 400 تا استک داشته باشی )
یا فیر جنگل که کار شما نیست
یا جینکس ای دی سی

ببین منم یک موقع نا امید شدم. ولی میگم.جادو گری نیست. جمله تاکیدی بگی و ببری. شما ذهنت نه شما فقط کل ایران منفیه.الان با خودت بگو مثلا میخوای فلان کار رو بزنی. سریع تو ذهنت میشنوی نه بابا تو که بلد نیستی سرمایش رو نداری عرضش رو نداری برشکسته میشی. ببین همه برشکسته شدن مینالند؟
برای اینکه این ذهنت رو مثبت کنی باید کتاب هایی که گفتم و مستند راز و همچنین سخنرانی های موفقیت دکتر فرهنگ رو ببینی. یواش یواش این مخت از منفی میاد به مثبت. یک شبه که نمیشه. چند ماه طول میکشه. مخت که مثبت شد. نه تنها بازی رو میبری. زندگیت رو میبری. میگم یکمی با توجه به فکر منفی و اطرافیان منفی و ماشالا اخبار منفی و جملات منفی حتی به شوخی من که عرضه ندارم. من بد شانسم. همش ترول ها با من هستند. همیشه تنوب ها تو تیم من هستند. با اینها زندگیت همینی خواهد بود که مبینی. تازه از این بدتر و بدشانسی بیشتری هم خواهی اورد

شما من رو نگاه کن؟ یک مدت میومدم همش میگفتم بابا صبا دزده. بابا نت قطع شد باختم.گزارش می کردم.
الان باورت نمیشه. هم نت یک موقع قطع میشه. هم 5 تا بازی افک میخورم یعنی باید هر بازی 20 دقیقه صبر کنم. یا مثلا ترول فید میفته تو تیمم. ولی این چند وقته دیدی من شکایت کنم. دروغ چرا چند روز پیش یک پست شکایت کردم خودم سریع ویرایشش کردم
منم گاهی نا امید میشم. این بازی که هیچی تو زندگی حتی. ولی میگم شما باید به زندگی جور دیگه ای نگاه کنی.مثلا تو زندگی میگی خوب درامد من 1 میلیون تومانه. چند سال دیگه اگر هیچی نخورم و نپوشم میتونم یک بی ام و بخرم؟ خوب مثلا 20 ساله دیگه
البته 20 ساله دیگه قیسمت بی ام و 200 میلیون نیست . 200 میلیارده. پس تو هیچ وقت نمی تونی بخری
پس نقش خدا چی شد این وسط؟ میبینی؟ این روشی که مردم دارند زندگی می کنند. حالا شما اون کتاب بساطی که گفتم رو بخونی و ببینی. یواش یواش میفهمی علت بدشانسی و بد بختی مردم فقط فقط خودشون هستند
باورش سخته ولی واقعیت اینه.
سعی کن اهمیت ندی به این بازی رفیق. هر چی بیشتر اهمیت بدی. بیشتر میبازی. شما وقت بزار اون کتاب اینا رو بخون. یک بار تو زندگیت به حرف ما گوش کن. من کلی کتاب خریدم انداختم دور. از بس اشغال بوده. دارم تجربه 10 ساله رو یک روزه در اخیتار شما دوستان میزارم.
بازم خودتون میدونید
ببینم چی کار می کنیا

kamron_devil
07-04-2015, 17:26
یک مدت هم سعی کن به جای اینکه بازی کنی بیشتر اسپک کنی
حالا چی اسپک کنی؟
اول برنامه لول سامانر اینفو رو دانلود می کنی
بعد میزاری روی سرور امریکا کره لن و ایو وست در اخر

بعد بالا بازی رایون جکس جینار داریوش پنت ایرالا فیورا تریندمر. ببین با کدوم اینها بلدی و می تونی بازی کنی. مثلا رایون جکس جینار این 3تا خیلی عالی هستند به این راحتی ها هم کانترشون نمیشه کرد. اپی هستند . فیورا هم خیلی عالیه. با تریندر هم معمولا بالا رو هی اسپلیت می کنند میزن جلو روش بیا قوست می کنه د فرار. اکر هم اتکش کنن التی میزنه فرار می کنه.

وسط کاتارینا زیگز اهری لیساندرا فیز تو این مایه ها. مثلا کت که حرف نداره. زیگز هم خوبه. لیساندرا هم خوبه . راستی ویگار که یاد بگیری که دیگه هیچی. اونم خوبه

جنگل یی وی امو پنت این 4تا هم راحت یاد میگیری و هم اپی هستند میتونی کرری کنی.

ای دی سی. فقط فقط جینکس. بقیه رو هم بنداز دور. وین خوبه ولی کار شما نیست. کیت بقیه هم مالی نیستند. جینگس ار پی جیش = 100 برد

ساپورت هم فقط تانکی. لئونا باروم بیلیتز ترش علی سونا مخصوصا لئونا یا بیلیتز. چون روی لئونا مثل احمق ها فوکوس می کنند. و بیلیتز هم راحت میکشی چون اگرسیو بازی می کنند

در کل چنکس ای دی سی و بالا تریند چمپ هایی هستش که باهاشون میشه رنک بالاتر رفت.

حالا شما مثلا میگی نه من ای دی سی مثلا میس فرچون دوست دارم. ببین من خودم از میس فورچون بییشتر ازبقیه خوشم میاد ولی باهاش کرری نمی تونی بکنی. جینگس ولی ار پی جی = برد گفتم یکدفعه

یعنی شما چمپی که دوست داری رو بزار کنار. اونا رو تو نرمال بازی کن. چمپ هایی که گفتم ببین با کدوما راحت تری .بهتر می تونی بازی کنی. سعی کن بازی ازشون اسپک کنی.

مثلا ما یک زمانی کانتر تو گیم نت بازی می کردیم
بعد اونایی که حرفه ای بازی می کردند می دوند یک مو وی هایی بود مثلا از تیم اسکای. که میومد یک اهنگی میزاشت بعد از صحنه های مسابقه این ها و کشتنشون فیلم نشون میداد. ما این رو میدیدم بازی که میگردیم سگی هد شات میکردیم. یعنی کلی به ادم انرژی میداد

شما وقتی بازی رنک بالایی ها رو زیاد اسپک کنی. یواش یواش روی ضمیر نا خود اگاهت اثر می کنه. بعد نا خوداگاه بازیت بهتر میشه و حرکت های خفن میزنی. مثلا فلش های جالب یا حرکت های حرفه ای.
مثلا رانندگی رو در نظر بگیر

روز اول که گواهینامه میگیری. وقتی میشینی پشت ماشین اگر کسی حرف بزنه باهات. میگی حرف نزننننننننننننننن الان تصادف می کنم
بعد ولی چند ماهیی که میگزره. میشنی تو ماشین چایی میخوری. تخمه میشکنی . تو سر رفیقت صندلی عقب میزنی. موبایل صحبت می کنی. ماشین هم خودش داره میره. یعنی پاهات و چشمات و دستت خودکار رانندگی می کنند.

یا مثلا تایپ کردن. روز اول دنبال دکمه ها میگردی. بعد از یک مدت بدون نگاه کردن به کیبورد دستت خودکار دکمه مورد نظر رو روی کیبورد فشار میده. مثل الان من که نگاه نمی کنم دارم این نامه رو مینویسم.

پس هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت هیچ کجای زندگیت تسلیم نشو. این که بازیه بابا.

کارهایی که گفتم رو انجام بده. چندین ماه هم صبر داشته باش. ولی همه کارهایی که گفتم. نه فقط جمله رو بگی. بعد بگی ای بابا چرا هیچی نشد :n18:

راستی کامرون تو گفتی 10 ساله که کتاب خوندی فلان. چرا خودت سیلوری پس ؟

سوال قشنگی اشاره کردی. من یک کتاب فروشی هست میرم. بعد میبینم طرف خیلی به خاطر مشکلات خستس. ناراحته. چرا این اینطوریه؟ وقتی دور تا دورش طلا خوابیده؟ چون خودش این کتابها رو نمیخونه

حالا چرا من تو این بازی مثلا چلنچر نیستم؟ چون من خودم بعد از 10 سال تازه فهمیدم که این ها رو خوندم ولی 100% و درست اجرا نکردم.
تازه شروع کردم به اجرای درستش
و نتیجش رو به زودی تو کل زندگیم میبینم. مثلا من همیشه از خدا میلیاردی میخوام . خوب این رو به هر ادم مذهبی غیر مذهبی بگی بهت میخنده. تازه اگر مبلغی ر

mehdi_nin
07-04-2015, 19:31
...

:eh::eh::eh:

kamron_devil
07-04-2015, 19:32
راستی دوست من
من داشتم ریشم رو میزدم یک چیزی به ذهنم اومد
شما یک کاری هم می تونی بکنی
ببین از نظر بازی خوب اروپای غرب چندین برابر بهتر از این نوردیک هستند
حالا شما یک کاری هم می تونی بکنی
در حینی که صحبت های بالا رو کامل نه فقط اونهایی که دوست داری رو انجام میدی
می تونی یک کاری هم بکنی

شما بیا سرورو اروپای غرب یک اکانت بساز. اینجا بچه ها هم بیشتر هستند. خدا رو چی دیدی یکدفعه اومدی اینجا یا خودت انشالا گلد چیزی شدی یا یکی از بچه ها برات کرری کرد.
و اینکه بازی کن ها احتمالا اینجا بهتر باشند تا اونجا
خوب در نگاه اول میگی بروبابا کی حوصله داره اکانت 30 کنه
ببین من خودم اکانتم تو امریکا بود. چون صبانت پینگش داغون شد مجبور شدم بیام اروپا و تو چند ماه 30 کردم. شما خوبیش این هستش که تا این اکانت جدیدت بخواد 30 بشه اون روش نوشتن رو چنیدن ماه انجام دادی فکر کنم تا خود گلد دیگه موشکی بری
نظرت چیه؟ حالا هوس رنک کردی با اون اکانت بازی میکنی. ولی روی این یکی اکانت فوکوس کن
البته با روش ها بالا و کامل انجام دادنش همونجا هم می تونی بیای بالا. ولی کلی گفتم. روش فکر کن. تنبلی رو هم بزار کنار :n18:

اقا 2تا نکته یادم اومد
من یک عمره میرم جنگل و خوب هم هستم خوب
الان داشتم یک بازی اسپک می کردم. بعد یک چیزی یادم افتاد
من معمولا هی به تمم میگم بابا دنت پوش دنت پوش. اینا هم پوش میدن .بعد من میگم نمی تونم گنک کنم. الان دیدم مثلا یارو به جای اینکه از رودخونه بره از باش رفت. باش هر لنه منظورمه
خوب این یک چیز بسیاز سادس
ولی تکتش این هستش. به خاطر حساسیتی که من دارم. هم این رو حذب می کنم که تیمم پوش بده. و هم مخم از کار افتاده بود این همه وقت که می تونم از اونجا برم
مثلا دیدی میگی کلیدا کجاست نمی تونم پیدا کنم. بعد یکنفر میگه جلوته. میگی اااااااااااااااااااا من دیدم اینجا رو ولی نبود :n04:
یعنی یک موقع شما یک نکته هایی رو به خاطر حساسیت بالا یادت میره

حالا ببین. همین اسپکتی که کردم این نکته رو که چند هفتس یادم رفته یادم انداخت. حالا من هی برم بازی کنم بگم چرا پش میددید این حرفا

نکته دوم اینکه مثلا 10 ساله پیش من یک کاری رو میخواستم انجام بدم. روزی باورتون نمیشه 7 8 ساعت شاید بیشتر وقت میزاشتم. هر کاری می کردم نمیشد. جور نمیشد.
بعد کتاب 4 اثر رو که خوندم و سی دی راز رو دیدم. جملات تاکیدی گفتم مثلا
گفتم من امرزو فلان کار رو می کنم. این رو مثلا شاید 1000 بار گفتم
بعد باورتون نمیشه کاری که 2 سال خودم رو پاره کردم نتونستم انجام بدم. تو یک روز 4 5 بار انجام شد.

R.I.P
08-04-2015, 13:29
رفتم گشتم از پست های قدیمت یوزرت رو پیدا کردم Madmaster CG ...
میخواستم باور کنم که این حرفایی که میزنی واقعیه یا نه فکر میکردم با دعا کردن الان دیاموندی چیزی هستی.....
یعنی آیا واقعا خودت فکر میکنی همه چی با تلقین کردن و دعا کردن درست میشه ؟ :n31:
خیلــــــــــــــــــــــ ــــــــــی فکر احمقانه ای میکنی که فکر میکنی اگه روزی 1000 بار بگی مثلا من میبرم واقعا بتونی ببری .
قبل گیم بشینی دو زانو دستا رو به سمت آسمان دراز کنی و دعا کنی بگی کمک ام کن من ببرم و تیم خوب واسم بیاد:n19::n31:... عمرا همچین اتفاقی نمیافته ! مگه عنه ؟ :n31:
یا مثلا رو کاغذ بنویسی من میبرم من میبرم من میبرم و باور کنی حرفت رو... الان سوال من اینه پس چرا نمیبری پس :n27::n27::n27::n27:
آقا اینا همش خرافاته :n02: پولت رو ریختی تو چاه دیگه ازین کتابا نخر
بجاش پولت رو بده به یه نفر ( من ) یعنی کسی که تو کاره بوست کردنه اکانته :n39:
با دعا کردن و من میبرم نوشتن و تیم خوب و شانس این چیزا نمیتونین بیاین بالا یعنی شاید بتونین بیاین ولی یا همون سیزن یا سیزن بعد برمیگردین جایگاه اصلیتون اگه بازم شانس بیارین میرین بالا اگه نیارین تا وقتی که بازیتون رو بهتر نکنین نمیتونین بیاین بالا و دوباره به امید شانس بازی میکنین :n03:
پس اگه نمیتونین برسین به دیویژن بالا تر باید روش بازیتون رو عوض کنید بهترین کاری هم که میتونین بکنین برین بازی پلیر های پرو رو نگاه کنید
با دعا کردن نمیتونین پیشرفت کنین
مثله اینه که مثلا یکی داره کتکتون میزنه بعد شما بجای اینکه از خودتون دفاع کنین وایستین نفرینش کنین ...

kamron_devil
08-04-2015, 14:36
رفتم گشتم از پست های قدیمت یوزرت رو پیدا کردم Madmaster CG ...
میخواستم باور کنم که این حرفایی که میزنی واقعیه یا نه فکر میکردم با دعا کردن الان دیاموندی چیزی هستی.....
یعنی آیا واقعا خودت فکر میکنی همه چی با تلقین کردن و دعا کردن درست میشه ؟ :n31:
خیلــــــــــــــــــــــ ــــــــــی فکر احمقانه ای میکنی که فکر میکنی اگه روزی 1000 بار بگی مثلا من میبرم واقعا بتونی ببری .
قبل گیم بشینی دو زانو دستا رو به سمت آسمان دراز کنی و دعا کنی بگی کمک ام کن من ببرم و تیم خوب واسم بیاد:n19::n31:... عمرا همچین اتفاقی نمیافته ! مگه عنه ؟ :n31:
یا مثلا رو کاغذ بنویسی من میبرم من میبرم من میبرم و باور کنی حرفت رو... الان سوال من اینه پس چرا نمیبری پس :n27::n27::n27::n27:
آقا اینا همش خرافاته :n02: پولت رو ریختی تو چاه دیگه ازین کتابا نخر
بجاش پولت رو بده به یه نفر ( من ) یعنی کسی که تو کاره بوست کردنه اکانته :n39:
با دعا کردن و من میبرم نوشتن و تیم خوب و شانس این چیزا نمیتونین بیاین بالا یعنی شاید بتونین بیاین ولی یا همون سیزن یا سیزن بعد برمیگردین جایگاه اصلیتون اگه بازم شانس بیارین میرین بالا اگه نیارین تا وقتی که بازیتون رو بهتر نکنین نمیتونین بیاین بالا و دوباره به امید شانس بازی میکنین :n03:
پس اگه نمیتونین برسین به دیویژن بالا تر باید روش بازیتون رو عوض کنید بهترین کاری هم که میتونین بکنین برین بازی پلیر های پرو رو نگاه کنید
با دعا کردن نمیتونین پیشرفت کنین
مثله اینه که مثلا یکی داره کتکتون میزنه بعد شما بجای اینکه از خودتون دفاع کنین وایستین نفرینش کنین ...

هههههه
تو چرا رفتی پست های قدیم من؟ من خودم تو همین پست های اخیر گفتم .
شما اولا که یادت هستش من همش میومدم اسپام میکردم که صبا نت قطع شد یا فلان
الان ببین سالی یکبار اونم برای خنده شاید بگم
تازه شما اسم انتونی رابینز رو شنیدی؟ ایشون کسی هستند که تو دنیا در مورد موفقیت صحبت می کنند. تو کل جهان سمیناز میزارن و کلی ازش مشاوره میگیرن.حالا میدونی مدرک تحصیلی ایشون چیه؟ دیپلم
یعنی چون ایشون دیپلم هستند حرفاش دیگه به درد نمی خوره؟

دوما. شما مثلا تو لول میای پول میدی که یکی برات بوست کنه
حالا بگو ببینم؟ پس فردا مثلا می خوای پول بدی تا یک زن خوشگل به درد بخور گیرت بیاد؟ یا مثلا می خوای پول بدی بی ام و بخری؟ شما اولا با پول نمی تونی همه چیز رو بخری. ممکنه با پول یک بی ام و بخری و از نظر امنییت این ماشین خیلی امنیت خوبی داره. ولی ایا تو دنیا کسی با این ماشین تصادف نمی کنه و نمیمیره؟ بعنی پس پول اینجا هم به کارت نیومده. ولی یک دعا می تونه جونت رو حفظ کنه. فرض کن یک زن خوشگل هم بگیری. ولی این تضمین نمی کنه عشق رو هم بخری. اون برای پولت اومده جلو نه خودت
شما می تونی مثلا یک خونه بزرگ بخری و با زن بچه زندگی کنی. ولی پول تضمین می کنه که بچت سلامت باشه؟ مثلا اگر بچت سرطلان بگیری. تو فکر کردی می تونی درمانش کنی با پول؟ حتما میگی میبرمش خارج و ... ولی اونجا هم تمی تونن درمانش کنن. همین زن دایی من وضعشون خوبه تو بالاشهر تهران هستند. خدا بیامرز همین چند وقت پیش مرد. یکمی بعدش خواهرش از سرطان مرد. تازه یکی از خواهرای دیگش هم بین این دنیا اون دنیاست
خوب میبینی؟ پول تضمین نمی کنه که شما خوشبحت باشی. قبول دارم بی پولی بدبختی میاره. ولی پول هم خوشبختی برای شما نمیاره

همه چیز این دنیا که با پول حل نمیشه دوست من. همین سخنرانی های دکتر فرهنگ رو داشتم میدیدم. یک داستان خیلی جالب توش تعریف کرد

گفت یک خانمی میره پارک روی یک صندلی سفت میشینه. بعد نگاهش به یک تابلویی میفته که مثلا اقای فرهنگ در مورد موفقیت میخواد صحبت کنه. رایگان
خوب این میگه من برم اونجا اقلا صندلی هاش سفت نیست. افتاب هم نیست. خنک تره
میره اونجا و وقتی فرهنگ صحبت می کرده این میگفته این داره شر میگه
بعد مادر همین خانم سرطان داشته و دکترها هم جوابش کردند.
بعد این خانم میگه بزار صحبت های این دکتر فرهنگ رو ضبط کنم ببرم مادرم گوش کنه امید بگیره. مادرم که بیسواده شاید این حرفها خوشش بیاد بخنده. حرفاش خنده داره دکتر فرهنگ
خلاصه هر جلسه میره ضبط می کنه میبره مادرش گوش می کنه
جالبه که مادرش بعد از یک مدت میره دکتر و دکتر به مادرش میگه سرطان غیب شده. چی کار کردید؟
بعد این خانمه خودش میاد به فرهنگ داستان رو میگه و میگه بگو کی قرار کلاس جدیدت شروع بشه که من بیام گوش کنم ببینم مادرم چی کار کرد خوب شد
دکتر فرهنگ بهش میگه خوب برو همونا که ضبط کردی رو گوش کن. میگه اونهایی که ضبط می کردم مادرم که گوش می کرد نوار رو دوباره روش جدیدا رو ضبط می کردم

ببین دوست من. این صبحت از دعا و انرژی مثبت و این کتاب هایی که من گفتم. چیزهایی هستند که ملت موفق دنیا دارند انجام میدند و زندگیشون 180 درجه عوض شده
و همین دعا و انرژی مثبت حتی از نظر علمی هم ثابت شده.

حالا شما این حرف ها رو قبول نداری نداشته باش. من بهترین پولی که تو زندگیم خرج کردم همین پولی بوده که بابت این کتاب ها و مستند راز و فرهنگ دادم. اگر همین کتاب ها رو نخونده بودم و راز رو ندیده بودم مطمئن هستم تا حالا 1000000 بار خودگشی کرده بودم. خواست خدا بود که این ها رو ببینم و زندگیم عوض بشه

حالا در مورد این تحقیق شما
بنده خودم به سیلور 5 دموت شدم. و علت اینکه سیلور 5 هستم این هستش که مغز من این باور رو داره که همیشه اسمورف تو تیم دشمن هستش. همیشه هرچی نوب ترول هستش تو تیم من هستش.
خوب نتیجه بازی هم معلومه میبازم. ولی دارم رو خودم کار می کنم و یکمی زمان میبره.
حالا میگی پس دعا این حرفها چی شد؟
اولا که گفتم. شما باید به این چیزا اعتفاد داشته باشی تا اتفاق بیفته
دوما من خودم تازه شروع کردم این قضیه دعا کردن رو . جادو نیست. شما مطمئن باش من چند وقته دیگه گلد میشم. میام اینجا به همه هم میگم

تازه مثلا اگر من هم گلد نشم. دلیل نمیشه این دعا یا انرژی مثبت نیست. بابا ممکنه ایراد از منه. یا اینکه من باور ندارم فقط شعارش رو دادم. یا اینکه صلاح نبوده گلد بشم. و دلایل دیگه

خلاصه یک نگاهی به دور وردت بکن؟ همه ملت کشور ما انرژی منفی فکر منفی. دعا نمی کنند. دقیقا حرف های شما رو میزنن. .وضعشون رو ببین؟ صبح تا شب میدوند هیچی هم ندارند. مگه نمیگن تلاش کنید موفق مشیشد . کو ؟ این بد بختا که 12 ساعت کار می کنن یک خونه هم ندارن ختی.؟؟
علتش برمیگیرده به طرز فکرشون و دلایل دیگه

که میگم اگر اهل کتاب نیسیتند که اشتباه می کنید. بیاید مستند راز و فرهنگ رو تماشا کنید. ببینید چقدر تو زندگی تا الان اشتباه می کردید
یک روزه که نیست. من بنویسم به لطف خدا به زودی گلد میشم. ( وقتی مغزت باورش این هستش که نه این روش عمل نمی کنه خوب عمل هم نمی کنه ) شما باید اینقدر بنویسی. 1 ماه 10 ماه 1 سال تا این مغزت قبول کنه که این روش عمل می کنه
بعد گلد که سحله شما چلنجر هم می تونی بشی.
الان شما مثلا تو همین نت سرچ کن. داستان های قانون جذب
جه ایرانی چه خارجی اومدن داستانشون رو گفتند که چه جوری زندگیشون تغیز کرده. تو این کتابها این همه داستان گفته
از نظر علمی از نظر علم فیزیک کوانتوم از نظر روانشانسی تائید شده
تو همین راز همه کسانی که میان صحبت می کنند دکتر یا پروفسور روانشناسی یا ماورالطبیعه یا فیزیک کوانتوم هستند
یعنی شمایی که فکر نمی کنم لیسانس هم داشته باشی؟ اون لیسانس دانشگاه های ایران؟ از این اقایون بهتر میفهمی دوست من؟

ترولمون کردی یا جدی هستش؟ اگر جدی هستی من برات متاسفم. به خودت رحم کن. چون در آینده نزدیک بیچاره میشی.

دوستان قبلا گفتم بازم میگم. 20 سال 30 سال روش خودتون زندگی کردید به هیچ جا نرسیدید. نه تو بازی نه تو زندگی واقعی. بیاید این حرفهای من رو 3 4 ماه تست کنید. ببینید چه تغییر می کنه زندگیتون.

خود من مثلا 10 سال این چیزا رو فهمیدم. ولی علت اینکه به بعضی از خواسته هام رسیدم به بعضی ها نرسیدم علتش رو تازه فهمیدم. یعنی قبلا تو راز هم شنیده بودم ولی گوش نکرده بودم

1. حساسیت هستش. گفتم وقتی شما به ترول افک این قطعی اینترنت این چیزا مثلا حساسیت نشون میدید. طبق فیزیک کوانتوم بیشتر این چیزا ها و مثل این ها رو جذب می کنید.اگر به جای این فکر که همیشه ترول ها تو تیم هستند به این باورت برسید که همیشه بازی کن هار حرفه ای تو تیم من هستند. مطمئن باش حتی اگر نوب باشی تا خود چلنچر میری

من گفتم گلد که نزدیک باشه خیلی حول نکنی بگی نه بابا نمیشه.
البته جمله تاکیدی باید چیزی باشه که شما هم ضمیر نا خود اگاه و نا خود اگاهت قبول کنه
یعنی مثلا اگر جمله تاکیدی بگی مثلا من گلد هستم ( حالا برنز هستی )
ضمیر نا خود اگاهت می که تو گلد هستی. تو گلد هستی. تو گلد هستی
ضمیر خود اگاهت میکه نه من منطقی هستم. تو برونز هستی خودت رو گول نزن
این دوتا با هم دعواشون میشه. معمولا توجه کن معمولا ضمیر ناخودآگاه میبره
حالا چه کار کنیم که هم ضمیر نا خود آگاه و هم نا خودآکاه دعواشون نشه و با هم دوست باشن. اینطوری عملکرد مغز ضربدر 2 میشه

این رو بگو. منم خودم هم جدیدا دارم این رو میگم ( البته جملات تاکیدی رو تا رسیدن با خواستتون عوض نکنید )
مثلا بگو به لطف به زودی گلد میشم و خدا رو شکر گزارم
خوب ضمیر نا خود اگاهت که هرچی بگی قبول می کنه
ضمیر خود اگاهت که منطقی هستش میگه اشکالی نداره تو قراره به زودی گلد بشی. خوب بشو به من چه.
این طوری جفتشون قبول می کنند و عملکرد مغزت ضربدر 2 میشه. یعنی زودتر به خواستت میرسی

اینهایی که دارم میگم همه از نظر روانشانسی و علمی هستشا؟
دکتر فرهنگ
مدرس مهارتهای زندگی با بیش از 11 هزار ساعت سخنرانی در سراسر جهان
لیسانس روانشناسی
فوق لیسانس علوم اجتماعی
فوق لیسانس پژوهشگری
دکترای روانشناسی از دانشگاه ییل آمریکا

حالا اگر تو مدرکی و علمی که داری از این اقا و کسانی که اون کتاب ها رو نوشتند یا کسانی که تو مستند راز صحبت می کنند و 10000000 نفر دیگه تو دنیا که در این مورد صحبت می کنند بیشتر هستش. بگو ما هم استفاده کنیم.

شما دوست من اگر این غرورت رو کناز نزاری ضربه می خوریا. اصلا بیا اینجا بر علیه من یا حرف های من بگو ولی خواهشا برو اون کتابها و مستند و سخنرانی ها دکتر فرهنگ رو ببین . حتی اگر قبول هم کردی. بازم بیا اینجا با من مخالفت کن دلت خنک شه. ولی به فکر زندگیت باش.
خودتون میدونید دوستان.من کلی مثال زدم. کلی حرف زدم که شما زندگیتون رو تغییز بدید. حالا اگر قرار به حرفه این ترول گوش بدید. پس من بیخودی این همه وقت گزاشتم

بازم میگم من تازه فهمیدم مثل این آخوندا که میگن مثلا فلان دعا رو بکنید بعد خودشون نمی کنند فقط علمش رو دارند. مثل اونها بودم. یعنی به همه راهنمایی میدادم خودم عمل نمی کردم. خودم تازه شروع کردم به عملش و حساسیت و ناراحتی نشون ندادند. مطمئنم همین امسال انشالا به بقیه خواسته هام میرسم. امیدوارم شما هم برسید.
تسلیم نشید . اگر قرار باشه تو یک بازی چسکی تسلیم بشید. پس فردا تو زندگی فاتحه تون خوندس.
موفق باشید :n20:

lordthunder
08-04-2015, 22:03
می خوام این رو یزنم برای Riot
ببینید چطوره :
The Weak Points Of League Of Legends Ranked System and How To Improve Them
Most of players that is playing League Of Legends Believe that the ranked system needs improvment , and it is natural because almost any created system needs feedback to be improved. I don't want to talk about champions and want to talk about weak points that concerned specially to ranked system.
First of all I want to talk about ..... matches at the beginning of season or at the beginning of ranked play. Any one that played ranked knows that 10 matches can not identify how much you are good. I had experienced 7-8 (and more) losses' or 7-8 (and more) wins in a row , then how .... match's can find that am i pro or not? It is also dependant to teams that you are playing in ranked and how much pro u are and how to communicate with them. For example a ranked team made from several gold/plat players may lose to team made from 5 silver players that work together because it is team based game.
Another weak point is the point that you lose your place at the start of the season. I know that there maybe faults , like .... system that caused players to rank up more while they are not good , but why not to solve the problem instead of erasing it? For example I did near 200 Ranked games at season 3 to reach the silver and lost my place to bronze at the start of the season.
How To Solve The Problems :
I have some suggestion that I believe they will improve the game ranked system a lot and help people have better gaming experience.
· The .... matches must be removed from the game and ranked position must be earned by improved ranking system.
· We need a new teambuilder for ranked games that will decrease the chance of having trolls and also will make teams more orchestrate.I will fully describe that below.
· Some times we have Afkers/Leavers in game that can make game ruined, in this case Riot must not decrease the ranked score of the players that have leaver in their team
· We must have an option for people that see the team is going wrong in champion select menu to leave game selection panel without score penalty. To limit that and prevent people from doing that again and again we can have a maximum number like what we have in Aram "reroll" option that will be increased every game done.
· To encourage people to have better behavior in game, we can have an option that people with good behavior in only ranked games have more score on wins and people with bad behavior have more score loss on lose's. other player in teams can vote and the votes in limited games before will effect that.
New Ranked Team Builder :
The main problem of the current ranked matchmaking system is that people with different thinking and gameplay style. Sometimes we see people arguing about "Mid or troll"! , yes ! some people have special role that they know how to play it well ,but we throw people with same choice to a game that forces them to play another role and this make them nervous, while the other team can have better team.
To solve the problem , game needs a new team builder with these features:
· At the first screen the player chooses the role that he can play, if he choose several roles , he can find matches faster, and if he choose certain role , he must wait more to find suitable game. He must have option to change chosen roles while finding the game without restarting team builder.
· System finds people with complementary roles and suitable elo.
· players can change their roles in champion select screen every time they want and can change their chosen champions after selecting them.
· Having problem finding tanks! to solve this problem we can have an option in teambuilder's first screen that player can choose that they can play tank or not. If one or all of the players that chosen this option don't choose a suitable tank , they will have behavior penalty (as described above) .
· We can have something like the last item described about choosing troll champions in lanes.
Role/Champion Ranked Elo:
Some commoners may prefer some special champions/roles in the game. We can have a ranked elo for them. for example some one may player supports very well , while he can not play ADC as good as support. So he can have a good elo as supported (that can effect matchmaking) and low elo as ADC.

lordthunder
08-04-2015, 22:19
سلام
در مورد بهتر شدن بازی خوب حرفی ندارم
من سیزن 3 شروع کردم و همون موقع با این که از وسط سیزن رد شده بود حدود 300 تا رنک رفتم و بعد 200 تا سیلور شدم.اون هم وقتی که ترقوه ام شکسته بود و 30% توانم از بین رفته بود.
اوایل Top میرفتم ، اما اجازه نمی دادند برم Top ، مجبور شدم برم Sup ، انصافا هم خوب می رفتم ، Nami بر می داشتم و خوب CC می گرفتم، ولی نمی تونستم کری کنم ، وین ریتم به زور بالای 50 می رفت ، تا این که زدم تو کار Fiddle ، اصلا همون اولای بازی چند تاSilenct می نداختم ADC و Sup حریف نزدیک مرگ می شدند ، با این که تازه کار بودم ، اما همون اوایل 7 تا بازی باهاش پشت سرم هم بردم و آخر فصل Winrate ام شد 70 و خورده ای ، تا این که Fiddle رو نرف کردند و مجبور شدم بزنم تو کار یک چمپ Aggressive ، با تانک بازی کردم جواب نداد ، اما انصافا با Morgana عجیب بازی می کردم ، همین الآن هم باهاش عالی می رم ، حتی بازی MasterTier رو spectate کردم ، دیدم ازش کم ندارم ، حتی باهاش تانک هم می رم (تا بهتر Ult بکنم) و جواب می ده ، اما امان از شانس بد.
البته Top هم وقتی با Singed قسمت می شه می رم ، این احمقای برنز نمی فهمند نباید روی Q سینجد راه برن ، Counter کردن هم بلد نیستند ، lane رو می برم ، اما خوب کم قسمت میشه برم Top و عجیب از Counter می ترسم ، چون سینجد اگر Counter بشه و روش CC بگذارند زیاد کاری نمی تونه بکنه.
jungle هم گهگاه میرم ، با Sejuani یا nautilus ِ یا Warwick ، بقیه رو هم دارم اما اینا بهتر جواب داده و تجربه دارم ، اما خوب gank کردنم خوب نیست.
mid هم با fiddle بدک نیستم ، اما خوب تجربم توی last hit کمه و با این که lane خوب می رم توی بازی خوب نمی رم نمی دونم چرا
ADC هم مشکل last hit دارم و هنوز ترس دارم از Gank شدن.

kamron_devil
09-04-2015, 11:55
سلام
در مورد بهتر شدن بازی خوب حرفی ندارم
من سیزن 3 شروع کردم و همون موقع با این که از وسط سیزن رد شده بود حدود 300 تا رنک رفتم و بعد 200 تا سیلور شدم.اون هم وقتی که ترقوه ام شکسته بود و 30% توانم از بین رفته بود.
اوایل Top میرفتم ، اما اجازه نمی دادند برم Top ، مجبور شدم برم Sup ، انصافا هم خوب می رفتم ، Nami بر می داشتم و خوب CC می گرفتم، ولی نمی تونستم کری کنم ، وین ریتم به زور بالای 50 می رفت ، تا این که زدم تو کار Fiddle ، اصلا همون اولای بازی چند تاSilenct می نداختم ADC و Sup حریف نزدیک مرگ می شدند ، با این که تازه کار بودم ، اما همون اوایل 7 تا بازی باهاش پشت سرم هم بردم و آخر فصل Winrate ام شد 70 و خورده ای ، تا این که Fiddle رو نرف کردند و مجبور شدم بزنم تو کار یک چمپ Aggressive ، با تانک بازی کردم جواب نداد ، اما انصافا با Morgana عجیب بازی می کردم ، همین الآن هم باهاش عالی می رم ، حتی بازی MasterTier رو spectate کردم ، دیدم ازش کم ندارم ، حتی باهاش تانک هم می رم (تا بهتر Ult بکنم) و جواب می ده ، اما امان از شانس بد.
البته Top هم وقتی با Singed قسمت می شه می رم ، این احمقای برنز نمی فهمند نباید روی Q سینجد راه برن ، Counter کردن هم بلد نیستند ، lane رو می برم ، اما خوب کم قسمت میشه برم Top و عجیب از Counter می ترسم ، چون سینجد اگر Counter بشه و روش CC بگذارند زیاد کاری نمی تونه بکنه.
jungle هم گهگاه میرم ، با Sejuani یا nautilus ِ یا Warwick ، بقیه رو هم دارم اما اینا بهتر جواب داده و تجربه دارم ، اما خوب gank کردنم خوب نیست.
mid هم با fiddle بدک نیستم ، اما خوب تجربم توی last hit کمه و با این که lane خوب می رم توی بازی خوب نمی رم نمی دونم چرا
ADC هم مشکل last hit دارم و هنوز ترس دارم از Gank شدن.

دوست من الان توقع داری چی کار کنه؟
من خیلی آدم مثبت اندیشی هستم ولی ریوت اصلا اصلا به رنک پایینی ها اهمیت نمیده
فقط به فروش اسکین و برگزاری مسابقات رنک بالایی ها اهمیت میده
شما چند تا انتخاب داری
1. بیای ایو وست اکانت بسازی
2. روش هایی که گفتم و کارهایی که گفتم رو 100% انجام بدی. همه چیز مفتی که نیست. باید یکمی وقت بزاری بخونی ببینی پول خرج کنی
3.همین رنک بمونی و هی قر بزنی یا نامه به ریوت بزنی
4.اسمورف پیدا کنی برات کرری کنه

pharm
09-04-2015, 14:50
دوست من الان توقع داری چی کار کنه؟
من خیلی آدم مثبت اندیشی هستم ولی ریوت اصلا اصلا به رنک پایینی ها اهمیت نمیده
فقط به فروش اسکین و برگزاری مسابقات رنک بالایی ها اهمیت میده
شما چند تا انتخاب داری
1. بیای ایو وست اکانت بسازی
2. روش هایی که گفتم و کارهایی که گفتم رو 100% انجام بدی. همه چیز مفتی که نیست. باید یکمی وقت بزاری بخونی ببینی پول خرج کنی
3.همین رنک بمونی و هی قر بزنی یا نامه به ریوت بزنی
4.اسمورف پیدا کنی برات کرری کنه

اینو خیلی موافقم 1. بیای ایو وست اکانت بسازی
اصلا رنک بالا رفتن تو eune فقط به شانسه

kamron_devil
09-04-2015, 15:10
دوستان
من حتی اگر پولدار هم بشم که به زودی میشم انشالا
زورم میاد پول بابت اسکین بدم

از دیروز تصمیم گرفتم تو بازی
به تمم بگم اگر کسی ار پی اضافه داره اسکین جنیکس جدیده رو برام گیفت کنه یا چند تا اسکین دیگه
تو 4 5 بازی این رو گفتم فکر کنم. امروز گفتم. بعد با جینکس خوب بازی کردم و بردم
( البته این دو روز گفتم به لطف خدا به زودی یک نفر اسکین هایی رو که دوست دارم برام میفرسته )

خلاصه
امروز رفتم تو بازی و همین حرفها رو زدم

بعد یک لئنا ( که ساپورتم بود ) گفت من 10کیلو ار پی دارم
میخواستم بگم فخر میفروشی
هم انگیلیسیش رو بلد نبودم و هم جت بن بودم
خلاصه بازی رو کرری کردم بردیم
بعد از بازی با لئنا گفتم where is my skin leona
دیدم اسکین جدیده جینکس رو برام گیفت کرد
=))

خدایا خیلی نوکرم
الان اونجام عروسیه
حالا شاید شما بگید با یک اسکین چقدر ذوق کرده. ولی بحث این هستش که این جملات تاکیدی کار می کنه و بیشتر به من انرژی میده تا چیزهای بزرگتر و بهتر تو زندگیم داشته باشم.
حالا من میگم بیاید جمله بگید کتاب بخونید این اقا میگه پول ریختی تو چاه
:n10:
یکدفعه دیدم یک جیزی داره میاد گفتم بابا بازی نرماله رنک رفتیم بالا؟

lordthunder
09-04-2015, 17:58
آقا باشه ، میرم Eu west ، فقط ترنسفرش چند میشه اگر نخوام همین جوری برم؟
بعدم نگفتین متن انگلیسی که نوشتم برای Riot چطوره؟

kamron_devil
09-04-2015, 21:00
اقا یک چیزی میگم خدایی باورتون نمیشه
امروز اون بنده خدا که اسکین جینکس رو فرستاد

رفتم 2 3 بازی دیگه نرمال بازی کردم
بعد یک فیر تو تیم ما بود. بهش گفتم به اون طرفی ها بگو اگر کسی به خدا اعتقاد داره و ار پی اضافی داره اسکین سند استورم رو بفرسته. فیزه گفت این همچین حرفی میزنه و فیزه گفت به اون هم اسکین سکرت زین رو بده

بعد یارو نوتالوس گفت من اعتقاد دارم
بعد بعد از بازی که باختیم. بهش گفتم گیفت می اسکین کاتارینا و ... خلاصه افک بود. رفتم این حاشیه بی نمک رو دیدم. بعد برگشتم دیدم اسکین کاتارینا سند استورم رو برام گیفت کرده
یارو این رو هم گفت
[9:51] : i cant gift your freind cause he has to be playing the champion at the time
فکر کنم منظورش این بود که یارو فیزه زین بازی نمی کرد. نمی دونم منظورش دقیقا چی بود. یا شاید چیزی دیگه بوده. :n08:
تو یک روز 2 تا اسکین مجانی گرفتم. خدا وکیلی دروغ نمی گم

فقط گفتم به لطف خدا امروز یک نفر چند تا از اسکین هایی که دوست دارم رو برام میفرسته. یک چیزی تو همین مایه ها. هی تکرار می کردم تو بازی. :n20:

msgcpp
09-04-2015, 22:10
لطفا یکی راهنمایی کنه چجوری از برنز نجات پیدا کنم،
یک بازی در میون ،Troll یا Afk داریم هر کاری میکنم در جا میزنم
سرور Eune

یه نمونش:

kamron_devil
09-04-2015, 23:57
لطفا یکی راهنمایی کنه چجوری از برنز نجات پیدا کنم،
یک بازی در میون ،Troll یا Afk داریم هر کاری میکنم در جا میزنم
سرور Eune

یه نمونش:

همین مشکل رو دوستمون لردهانتر هم دارند
بنده تو 5 6 صفحه قبل گفتم چی کار کنند. شما انشالا اجرا کن نتیجش رو میبینی

lordthunder
10-04-2015, 00:07
همین مشکل رو دوستمون لردهانتر هم دارند
بنده تو 5 6 صفحه قبل گفتم چی کار کنند. شما انشالا اجرا کن نتیجش رو میبینی
OMG!
لرد ثاندر برادر من! لرد ثاندر!
نگفتین ترنسفرچطوریاست؟

kamron_devil
10-04-2015, 09:04
OMG!
لرد ثاندر برادر من! لرد ثاندر!
نگفتین ترنسفرچطوریاست؟

والا داداش من از امریکا اومد اروپا فکر کنم 50 60 هزار تومانی پول داد
الان نمیدونم قیمت چه جوریه
تو شاپ برو
قسمت اکانت
نوشته هر جایی بخوای بری 2600 ارپی میخواد
مثلا سایت پرسی باکس داره 3250 ارپی رو میده 100 هزار تومان
البته به نظر من شما بری اون کتاب ها رو بخری ارزون تر در میاد تو همون اروپای نردیک هم می تونی بیای بالا
به این اروپای غرب هم ترول بچه این چیزها داره. بیخودی پولت رو حروم نکن

مغزت رو باید تغییر بدی و دیدگاه و عقایدت رو نه سرور بازیت رو
من فکر می کنم تو این 100 رو هم بدی میای اینجا میگی ای بابا پولم رو ریحتم تو چاه
پس 2تا کار بکن به نظر شخصی من.
یا یک اکانت از اول بساز
یا همونجا بیا بالا

newgolir
10-04-2015, 11:35
سلام دوستان کسی تو آپدیت کردن مشکل نداره؟ من چند روزه هزچی میزنم آپدیت بشه سرعت دانلودش صفر میشه چیکار کنم؟:n03:

msgcpp
10-04-2015, 12:49
عجب اسکینی زده برای تیمو !!
:n12::n12:

kamron_devil
10-04-2015, 13:01
سلام دوستان کسی تو آپدیت کردن مشکل نداره؟ من چند روزه هزچی میزنم آپدیت بشه سرعت دانلودش صفر میشه چیکار کنم؟:n03:

از شیلتر شکن استفاده کن بعد بازی رو اجرا کن که آپدیت شه

lordthunder
10-04-2015, 17:23
سلام
برای من سرعتش خوب بود ، وسطش نت پکید ، بعد قطع شد ، دوباره که زدم هی صفر می شد ، این قدر باز و بسته کردم تا درست شد!
وسطش هم اگر از نت استفاده می کردم سرعت می رفت پایین.باید کلا بگذاریش راحت باشه حیوونی.

lordthunder
12-04-2015, 16:56
سلام علیکم
یک سوالی
ببینید مسئله من در حال حاضر بالا اومدن از برونز هست.
خوب می دونید خیلی از کسایی که توی برونز بازی می کنند Noob هستند و با نوع بازی ranked نا آشنا هستند ، لذا تمام champion ها رو خوب نمی شناسند.
معمولا یک چمپ ناشناس رو سخت تر می شه شکست داد.
مثلا من با singed اکثرا موفق می شم (اگر بتونم بردارم) ، چرا؟ چون اینا ابله ان تا حالا singed ندیدن ، می بیننش می رن بزنن دنبالش می کنند، من خودم خیلی راحت زدم این ها رو.
حالا singed چمپ خیلی خفنی نیست.
مثلا یک مدت با fiddle می رفتم ، اون هم واقعا خوب می زد.میرفتم bot ساپورت ، چند تا silence می نداختم ، اینا health شون نزدیک صفر می شد فقط یک dive می خواستند. یا مثلا وقتی fiddle اولت می زنه خیلی ها قاطی می کنند.
حالا به نظر شما چه champion هایی بیشتر این خاصیت رو دارند؟

Dadashmohammad22
12-04-2015, 22:14
خیلی چیزا هست. اگه جنگل بازی میکنی reksai بسیار باگ و نا آشنا با تازه کارا هست. top هم riven jax maokai... اگه میتونی mid هم azir بازی کنی اکثرا اگه ندونن مکانیزمش چطوره جلوش بکس و باد میکنن...
ولی درکل من میگم با چیزی بازی کن که لذت میده بهت

kamron_devil
13-04-2015, 12:42
خوب امروز تصمیم گرفتم برم رپید الترا فایر بازی کنم
دیدم دیگه نیست :n20:

lordthunder
13-04-2015, 20:51
آقا
بدون پراکسی وصل نمیشه نمی دونم چرا

lordthunder
13-04-2015, 21:21
آقا
بدون پراکسی وصل نمیشه نمی دونم چرا

Fiddle
13-04-2015, 21:27
چرا همیشه گاوا تو تیم من میافتن ؟؟!!!:V10:
کسی نظری نداره ؟:V10:
---------------------------------------
زدم کل friend هام رو Remove کردم خیلی احساس تنهایی میکنم:n14::n14::n14::n14:

kamron_devil
14-04-2015, 18:33

من اومدم دلایل اینکه گاو تو تیم شما هستش رو توضیح دادم این همه تایپ کردم
باز میپرسی؟؟؟؟

اقا همانطور که استحضار دارید من با جملات تاکیدی هم بازی هام رو خیلی راحت تر دارم میبرم
مثلا 38 بازی رنک بن رو 1 هفته ای تموم کردم.
رکورد جدیدم
بعد تو همین 1 هفته که رنک بن هم بودم 2 تا اسکین مفتی با همین جملات تاکیدی گیرم اومد.
خلاصه

اقا داشتم بازی می کردم بعد گارن بودم
یک دعوایی سر پسیژن ها پیش اومد بعد خلاصه رنگار مجبور شد بره ساپورت
بعد به دشمن گفتم هرکس رکسای رو ریپورت کنه بازی کال اف دی تی بلک اپس 3 که داره میاد رو بهش میدم بعد ملت هم شوخی می کردن که ما نمیخوایم و فلان
خلاصه من بهش گفتم من اسکین لجیون گارن رو میخوام 1350 ار پی هستش. یعنی داشتم تو یک هفته 3مین اسکین مفتی رو میگرفتم که....
این گقت بهت میدم چون مایه دار هستم

و جذب به این میگن
داشتم از محل کارم بازی میکردم. و یکدفعه مشتری اومد. مجبور شدم از بازی بیام بیرون و ریپورت افک بخورم 20 دقیقه تو نوبت باشم
اسکینم رو هم نگرفتم
به این میگن جذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذ ذذذذذذذذب
خوب یارو با خودش گفته این چه پرو هستش
هم بازیم رو ریده هم میخواد منو ادد کنه اسکین رو بگیره =))
به....
مشکلی نیست. یک نفر دیگه برام گیفت خواهد کرد به لطف خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـدا

pharm
15-04-2015, 12:28

سوال منم هست....

Fiddle
15-04-2015, 18:52
سوال منم هست....
بعضیاشون من موندم چجوری پلاتینوم شدن!!!!
آخه واقعا گاون اصلا مثله پلاتینوم ها بازی نمیکنن :V14:

من جدیدا همون اول که میریم تو گیم میزنم همه رو mute میکنم آخه 90% شون تو بازی فقط حرف میزنن ( زر میزنن و فحاشی و فلیم ) اینجوری راحت تر میشه رو بازی فوکوس کرد ... شما ها هم همینکار رو بکنید چون 99% چت ها تا زیره دیاموند و چلنجر زر مفته
من چند وقت عادت کرده بودم بازیه پرو ها رو استریم می کردم میدیدم چت میکنن فقط برای اینکه بگن مثلا drag 12:00 یا tp 13:55 یا مثلا میگن bot no flash کاش منم میتونستم با اونا بازی کنم یعنی میشه یه روز من هم به اونجا ها برسم:V26:
خــــــــــــــــــدا کمک ام کــــــــــــــــــن

kamron_devil
16-04-2015, 13:03
اقا یک چیز جالب بگم
داشتم برای خودم گفتم که چه اسکین هایی رو مفتی می خوام ملت برام بفرستن
یکدفعه دیدم اسکین کایل ریوت رو دارم :n04:
والا من اصلا تو عمرم کایل رو شاید سالی چند بار بازی کنم. کی این اومده من نفهمیدم. البته کایلم خوبه. یادم میره بازی کنم =))
خدایا شکرت :n19:

lordthunder
16-04-2015, 18:49
هاااااااااااااااااا
آغو ما يَ روز جستيم تو رنک ، اي تيم مقابلو نمدونم چيچي شد همه شُ ترول کردند ، ما گفتيم آغو همسده ، هاااااااااااااااااااااا، اي ديگه او بازي بود که يک عمر مخواستي. يکي شو اي Thresh و رو برداشت ، يکي شو اي Sona هو رو برداشت ، يکي شو اي Janna او رو برداشت ، يکي شو اي Blitzu رو برداشت ، يکي ديگَيم Leona او ، گفتيم آغو اي بازیو رو ساختن بره ما.
آقو بازی شروع شد ، دقیقه اول
.
.
.
top فید داد
دقیه دوم
.
.
.
.
mid فید داد.
.
.
.
.
.
دقیقه دو و نیم
.
.
.
.
jungler رفت dragon ، مورد، اعصابش خووووورد ، leave داد.
آغو ای ADC یو اعصابش خوووووورد ، اویم leave داد ، top و mid ام مثل ای گودزیلا ها عصبانیییی ، اونا ام leave دادن
آقا ای تیم حریف همه اومده بودن bot شکار مااااااا،ای blitz و ای شستش رو همچی سر دل ما می کرذ ،ای لوزالمعده ووووو ، از پس کمر ما در امد ،هی ما رو میکییییشییید ،ما تا فلشو رو زدیم در بریم ، ای thresh ووو هست، ای زنجیییروووو رو انداخت پس کله ما، ای بصل النخاع ما از پس کله ما پرید بیرووووون ، اومدیم در ریم ، پرید رو ما با پس دست زد وسط فرق ما ، 150 اااااا متر رفتیم هوا اومدیم زمین ،ایوره نگاه کردیم ، او ورو نگاه کردیم ، دیدیم خدا رو شکر ، هیچ کس نیست.
ییهو ، یک شمشیر رفت تو ریه ما ، دیدیم از آسمون یک خانم اومد ، ای شمشیروو رو زد ، از ریه سمت راست ما رفت تو، از ای قلووه او سمت چپ ما زد بیرون.تا اومدیم سلام کنیم ، با ای پشت سپرو زد تو صورت ما ، 157 تا از ای دندوناییی ما ، ریخت روی زمین.ای وسط هی یک خانمه ییی بود ، ای موسیقی مرگ می زد ، آآآآآآآآآآآآآآآ ، مغز ما کمپلت از جا در میومد بر می گشت سر جاش ، تا یگ SEC استاده بودیم ، ییهو آسمون قلمبه زد ، یَک گرد بادی اومد ، یَک گردبادی اومد ما رو کوبوند تو حلق Baron ، یک صد و بیست و هفت جا از ستون فقرات ما شیکستتتت.
آقا سرتون درد نیارم ، ما هی می موردیم ، زنده میشدیم ، ای بلیتز ما رو می کشید ، باز از سر ، ای بلیتز ما رو میییی کشیییید ، باز از سر ، ای بلییتز ما رو می کشید ، باز از سر ، ول نمی کردن که آغو ؛ اصلا به ای تورنت ووووو کار نداشتند ، دویست و پنجاه و هفت روز به همی منوااالل گذشت ، تا ای که سر انگشتا ی ییی ما از هم پکید از بس ای کی بوردو دکمه F فشار دادیم ، آخرش ششش ام ، ای چشاییی ما از نور مانیتور پوکید ، یعنی آغو ، یعنی آغووووو ، الآن دارم با کیبورد بریییل ، تایپ می کنم.
از آخر ششششش ام آغو ای اینترنت ما قطع شد ، رفتیم تو ، دیدیم مار بن کردن ، ای 4 تای تو تیم Master tier سیر می کننننننن.
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآ
:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08: :n08:
خیلییییی حال داد ، خیلییییییی
تو ای10 -15 روز مدت که ما بن بودیم ، ای ریوت 457 تا چمپ جدید داده بود بیرون ، ما ام شده بودیم نوووووب.
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآ خیلی باحال بود.خیلی حال داد......

Ari@n
16-04-2015, 23:32
سلام
یه سوال از گلد میشه دوباره به سیلور برگشت ؟ اگه اره چه شکلیه سیستمش مثل همون افتادن از s1 به s2 میمونه یا فرق داره ؟

Crawling In MySkin
17-04-2015, 11:56
سیزن های قبلی میگفتن که میشد
منتها این سیزن قرار شد که این اتفاق نیافته دیگه دیویژن دموت نداشته باشیم
اگرچه بعضیا همین سیزن تک و توک براشون اتفاق افتاد که حالا نمیدونم چی شده بوده

Ari@n
17-04-2015, 12:49
سیزن های قبلی میگفتن که میشد
منتها این سیزن قرار شد که این اتفاق نیافته دیگه دیویژن دموت نداشته باشیم
اگرچه بعضیا همین سیزن تک و توک براشون اتفاق افتاد که حالا نمیدونم چی شده بوده

ممنون . جایی رو تو خود سایت riot داریم که قاطع این رو گفته باشه ؟ چون واسم خیلی مهمه اما منبع قاطعی براش هنوز پیدا نکردم

kamron_devil
17-04-2015, 16:28
سلام
یه سوال از گلد میشه دوباره به سیلور برگشت ؟ اگه اره چه شکلیه سیستمش مثل همون افتادن از s1 به s2 میمونه یا فرق داره ؟

بابا سیزن 3 هم میگفتن ولی دموت شدم من خودم به برونز یک بار
مواظب باش. ولی بازی کن. ریوت بخواد دموتت کنه می کنه رفیق :)

lordthunder
17-04-2015, 20:01
demote نداره
فقط اگر بازی نکنی بعد چند روز ممکنه بندازت پایین.

lordthunder
17-04-2015, 20:48
در ضمن این چیزا توی LOL هیچ تاثیر نداره
بعضی آدم ها خوش شانسن ، بعضی ها مثل من شانسشون صفره
جالبه تو تیم مقابل من هیچ وقت Leaver یا ترال ندارند ، تو 90% بازی ها هم تیم از من راضی هست ، اما خوب کلا من باید الکی ببازم
جالبه یعنی من که دو تا Season از برونز تک و تنها رسیدم به silver و داشتم بالاتر می رفتم ، یک دفعه نمی دونم چه جوری Noob شدم که خودم خبر ندارم!
حداقل کاش تیم از دست من ناراضی می بودند.
نه خیر این Riot گیر داده به من دائم آزار می ده
دست قبل حالا مشکل از نت بود ، هر چند Feed هم داده بودند و مطمئنا می باختیم
دست بعدش ADC نداشتیم ، 4 نفره تا نزدیک دقیقه 30 مقاومت کردیم و می زدیم ، اما نتیجش معلومه
دیروز هم که همین طوری بازی برده رو باختیم.
کلا هر جا بازی کنی ، بد یا خوب ، وقتی شانس نداری 4 نفر احمق بهت می اوفتند ، یا یکی دو تا Leaver
من موندم رایوت چرا نمی خواد به جای فروش اسکین به فکر تعمیر سیستم معیوب Ranked باشه.
بعدم من بخوام برم west خوب حداقل دو سال طول می کشه که برسم به اینجا که هستم.
من یک اکانت WOW قدیمی دارم ، Burning Crusade ، چند تا هیرو لول 70 داره ، آیتم اپیک هم چند تا داره ، اگر کسی می خواد با اکانت Euwest حاضرم عوض کنم.

Fiddle
18-04-2015, 00:08
من نفهمیدم چرا همش تیم من نوب میوفته :n35::n35:
آرزو به دل موندم یه بردم easy باشه ...
همش باید حرص بخورم تا ببرم...
این چه بازی مسخره ایه آخه ؟ اه اه اه اه اه اه اه اه
آخه بدیشم اینه هرچی بیشتر میبازی بیشتر از بازی خوشت میاد دلت میخواد بیشتر بری رنکت.......... .

lordthunder
18-04-2015, 08:37
FIDDLE خان ، کلا season جدید فاتحه ranked خونده شده.
متاسفانه یک سری چمپ snowball شدند و راحت بازی رو می برند.
امثال من و شما هم که بازیمون خوب بوده رو انداخته توی برونز ، ولی تو matchmaking بالاتر در نظر می گیره ، لذا وقتی میخواد هم تیمی انتخاب کنه ، بدترین ها رو می ندازه بهت.
من تقریبا جوری بازی می کنم که توی بازی هایی که می بریم،آخرش یکی دو نفر من رو Add friend می کنند و درخواست Duo می دن بهم ، اما خوب هر چقدر هم سعی می کنم Carry کنم ، به دلایل ذکر شده و به این دلیل که چمپ Snowball بر نمی دارم می بازم.
حالا یا باید Snowball تمرین کنم (اگر آخرش nurf نشه و با پینگ ایران بشه خوب بازی کرد)،یا باید برم به قول دوستمون Euwest و از اول بازی کنم ، یا باید شانس بیارم با همینای صفر رنک ببرم.

tenesher
18-04-2015, 14:55
اقا کسی ای دی میخره و اگه میخره رنج قیمت بگه ببینم چقدر خریدار هستین ؟؟؟؟ :n15:

s-arash
19-04-2015, 07:26
در وصف بحث های بالا:

lordthunder
19-04-2015, 08:12
سلام
آغو جدیدا هم که این آسیاتک تنظیم می کنه وسط رنک من خط هاش رو تنظیم می کنه.

kamron_devil
19-04-2015, 11:43
در وصف بحث های بالا:

دمت گرم کلی خندیدم :n16:

من تو سرور آمریکا نزدیک 2 سال بازی کردم. ترول بچه این چیزا نسبت به اروپا کمتره
الان داشتم سرور آمریکا بازی اسپک می کردم
دیدم مثلا دشمن 5 6 کیل جلوتر هستش
یکدفعه تیمی که عقب بود جانا ترول کرد نزدیک تاور 2 وایسد و هی وارد گزاشت و می خندید
یعنی تو رنک دیاموند این چزا اونم تو آمریکا یارو ترول کرد

بعد شما توقع داری تو اروپا که میانگین سنشون 90% زیر 20 سال هستش و حرومزاده هم که هستند ترول نباشه؟؟؟؟

البته من دلیل اینکه چرا تو تیم شما ترول هست و چه کار کنید رو گفتم ولی کسی گوش نمی کنه
این همه وقت گزاشتم تایپ کردم
حاضرم قسم بخورم این دوستان سیزن بعدی هم میان میگن ترول طرف ما هستش و .....

lordthunder
19-04-2015, 17:00
سلام
ببین دوست من
حرف شما تا حدودی درسته اما!
خداوند متعال برای هر کسی بسته به صلاحش سرنوشت رو رفم می زنه.
مثلا بنده توی سیزن 3 که ترقوه ام پکید ، خدا بهم حال داد و تونستم بعد مدت مدیدی بدشانسی برم سیلور و باور نکردنی بود ، اگر یادت باشه اون موقع ها از Bronze I به Silver V هر پیروزی زیر 5-10 تا فقط پوینت می داد و ماه ها علافش بودم.
الآن نمی دونم تقدیر من و دوستان چی هست که شاید به صلاحمون نیست بریم بالاتر
مثلا یکی جنبه اش رو نداره
یکی ممکنه بره بالاتر از زندگیش بیوفته.
من خودم هم میام اینجا می گم به چند دلیله :

این که سعی کنم راهنمایی بگیرم از دوستان برای بازی رنک و ....
این که همدردی و همدلی اعصاب آدم رو راحت می کنه
این که ملت بفهمند فقط خودشون تنها بدبخت نیستند و بدشانسی نمی آرند!
این که یک تبادل نظری بشه از خالی بودن عریضه که بیتره!