PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

khashayar_terror
19-05-2014, 15:41
بهترین سایت برای کاهش پینگ چی هستش ؟

Dark_Priest
19-05-2014, 18:12
حجم پوشه لول شما چقدر ؟
لطفا همه بگن
مال من 15 گیگ هست :n04:

R.I.P
19-05-2014, 19:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pancha73
19-05-2014, 20:16
بچه ها حکمه این چیه؟
یعنی این که teemo با همه چمپای دیگه رابطه داشته :n02: فکر کنم البته :n02: فقط in relationship هست با tristina:n02:

xSoushiantx
19-05-2014, 20:20

!!!!

msgcpp
19-05-2014, 23:17
دوستان کسی Rp مجانی نداره بده ؟ :n07:

والا ما خیلی گشتیم پیدا نکردیم :n02:
شما هم نگرد که نیست پیدا نمیکنی :n01:

daniel'
20-05-2014, 07:46
بازیتو بهتر کن تو تورنمنت ها شرکت کن یه 3000 تا RP گیر میاری با یه اسکین.بعضی وقتا تو فروم خود بازی یه مسابقه هایی میگذارن (حالا اسم پیدا کردن یا چیز های دیگه)توسط خود ریوت و بازیکن ها.شما میتونین از یکی بخواین تو سرور های دیگه کد های استفاده شده رو بهتون بده بعد تو یه سرور دیگه ازش استفاده کنین.توی مسابقه های سایر سایت ها شرکت کنین مثل lolking .یا کم زحمت ترینش اینه برین گدایی :n02:

Dark_Priest
20-05-2014, 09:19
تو lolking کسی تا حالا برنده شده ؟

Rmin
20-05-2014, 12:18
بچه ها شما هم DC دارید 2 دست دقیقه 13 14 Dc میشه شایدم مشکل از ISP منه؟؟؟

هــــنـــــگ مـرزی
20-05-2014, 14:38
حجم پوشه لول شما چقدر ؟
لطفا همه بگن
مال من 15 گیگ هست :n04:
کلا لول وقتی که آپدیتی میاد واسش فایل های قبلیو کپی میکنه یعنی مثلا اگه شما آپدیت 0.0.1.88 رو آپدیت بکنید آپدیت های قبلیو پاک نمی کنه بهشم تازه اضافه هم میکنه اگه می خوای حجمش کمتر بشه باید وقتی که Luncher تازه باز می کنی از همون جایی که آپدیت می کنی از اونجا عکس چرخ دنده رو بزن بعد Repair بزن با این حجمی که تو داری فکر کنم 2 3 ساعت طول بکشه :دی
حجمشم میشه 7 گیگ خودم تازه Repair کردم

GL & HF
20-05-2014, 15:09
این پست رو میذارم نه میخوام با کسی کل کل کنم نه ادعا فقط میخوام به کسایی که قبلا با رنگار میترکوندن ولی با تغیرات روش نمیتونن الان بترکونن کمکی کرده باشم خوشت اومد لایک کن خوشت نیومد اصلا نخون
خب اونایی که قبلا رنگار باز بودن یادشونه میپردی رو یکی 1ضربش میکردی خیلی هم حال میداد اما الان نمیشه کسی رو 1 ضرب کرد...
کی گفته نمیشه ؟ من بهت میگم چجوری طرفو 1 ظرب کنی که نتونه تکون بخوره.
خب قبلا Savagery رنگار Crit نمیزد فیکس بود اما حالا crit میرنه این یعنی 1400 تا تو اولین ضربه میتونی به Adc , Apc وارد کنی چجوری ؟ دهنت باز نمونه الان میگم:n05: فقط کافییه واسش ایتمیه AD ببندی تانکش نکن که اصلا به درد نمیخوره اگه رنگار باز هستی یه نگا یه این عکس بکن اون موقع میفهمی چجوری میشه 1400 تا دمیج زد , Sword of divine رو روشن کن بپر تریپل بگیر باو اینقدر نگو ضعیفه :n08:

هــــنـــــگ مـرزی
20-05-2014, 15:48
این پست رو میذارم نه میخوام با کسی کل کل کنم نه ادعا فقط میخوام به کسایی که قبلا با رنگار میترکوندن ولی با تغیرات روش نمیتونن الان بترکونن کمکی کرده باشم خوشت اومد لایک کن خوشت نیومد اصلا نخون
خب اونایی که قبلا رنگار باز بودن یادشونه میپردی رو یکی 1ضربش میکردی خیلی هم حال میداد اما الان نمیشه کسی رو 1 ضرب کرد...
خب قبلا Savagery رنگار Crit نمیزد فیکس بود اما حالا crit میرنه این یعنی 1400 تا تو اولین ضربه میتونی به Adc , Apc وارد کنی چجوری ؟ دهنت باز نمونه الان میگم:n05: فقط کافییه واسش ایتمیه AD ببندی تانکش نکن که اصلا به درد نمیخوره اگه رنگار باز هستی یه نگا یه این عکس بکن اون موقع میفهمی چجوری میشه 1400 تا دمیج زد , Sword of divine رو روشن کن بپر تریپل بگیر باو اینقدر نگو ضعیفه :n08:
Ajabs :دی خب اینطوری میگی طرفدارای کازیکس بهشون بر می خوره :| میان کل کل می کنن بات خب نگو دیگه |: رفتی 4 تا نوب کشتی میای اینجا پزشو میدی عجب باو یکم برو بالاتر از Gold اینا تا ببینم بازم می تونی 21 دونه Kille بگیری یا نه
به خدا نوب کشتن افتخاری نداره که داری میگی مخصوصا تویه برونز سیلور چون که توش بعضی موقعه ها یک تیم خفن میفته بهت میزنی تیم دشمنو لتو پار می کنی ولی نه از گلد به بالا دیگه نوب وجود نداره زیاد هر چند من خودم تو گلد هم نوب دیدم

Dark_Priest
20-05-2014, 15:57

کارت درسته .

من Khazix باز هستم ولی رنگار نه !

اگه میتونی از Start Items تا Late Game Items خوب توضیح بده . چیا بگیرم ؟ چیکار کنم ؟

Dark_Priest
20-05-2014, 16:01
آیتم جانگل چی بگیرم ؟

بعد Boot رو کامل کنم یا فقط یه 325 بگیرم و برم واسه Black Cleaver ?

GL & HF
20-05-2014, 16:10
Ajabs :دی خب اینطوری میگی طرفدارای کازیکس بهشون بر می خوره :| میان کل کل می کنن بات خب نگو دیگه |: رفتی 4 تا نوب کشتی میای اینجا پزشو میدی عجب باو یکم برو بالاتر از Gold اینا تا ببینم بازم می تونی 21 دونه Kille بگیری یا نه
به خدا نوب کشتن افتخاری نداره که داری میگی مخصوصا تویه برونز سیلور چون که توش بعضی موقعه ها یک تیم خفن میفته بهت میزنی تیم دشمنو لتو پار می کنی ولی نه از گلد به بالا دیگه نوب وجود نداره زیاد هر چند من خودم تو گلد هم نوب دیدم

اون دیگه گه خوریش به تو نیومده گفتم که نارحتی نخون
چرا حرفایه ظدونقیذ میزنی ؟ اول میگه تو گلد نوب نیست بعد میگه خورم تو گلد نوب دیدم :n15: جم کن باو خودتو بنده خدا

هــــنـــــگ مـرزی
20-05-2014, 16:24
چرا حرفایه ظدونقیذ میزنی ؟ اول میگه تو گلد نوب نیست بعد میگه خورم تو گلد نوب دیدم :n15: جم کن باو خودتو بنده خدا
G Fucking G
:دی مدیر پاک نکین پست هارو ها من عاشق اینطور پست هاییم در ضمن در جواب شما
STFU GATO MADAFAKA BITCH همون بسته دیگه خون خودمه از این بیشتر کثف نمی کنم

هــــنـــــگ مـرزی
20-05-2014, 16:24
G Fucking G
STFU GATO MADAFAKAKING BITCH همون بسته دیگه خون خودمه از این بیشتر کثیف نمی کنم

daniel'
20-05-2014, 16:53
بابا خون خودتون رو کثیف نکنین rengar رو همونطور که kha'zix رو به بهانه های الکی نرف کردن اینم نرف میکنن به زودی یعنی اگه nerf اش نکنن یعنی این تغییرات ریوت جهت داره(به سمت تک چشم و...:n06:) تا اون موقع میشه ازش سوء استفاده کرد.امروز من بعد از چند ماه (اون موقعی که تازه rework شده بود یه دست باهاش بازی کردم) بازی کردم به طرز خیلی خیلی عجیبی ناجور خفن شده قبلا یکم skill میخواست تا از Q سه بار استفاده کنی الان دیگه اونم نمیخواد.ult هم cd اش اومده پایین تر بقیه ی ability هاش هم همینطور یعنی سریع تر به 5 تا ferocity میرسی.من اینو همون موقعی که تازه rework شده بود تو فروم لول گفتم که خیلی قوی شده همه میگفتن به درد نمیخوره.منتها اون موقع از لحاظ sustain کم میاورد که تو پچ اخری درستش کردن.امروز هم باهاش 22 تا kill گرفتم منتها چون از 31 دونه kill تیم 22 تا مال من بود و تیم هی میگفت لگ داریم هر چند دقیقه یه نفر dc میشد کل تیم هم تکی بازی میکردن هی فید و team work در کار نبود باختیم :n02:همش هم خودم گرفتم ks هم نکردم به خدا:n02: البته منم اشتباهاتی کردم نمیگم خودم خیلی خفن بازی کردم به هر حال بازی کردن با champ ی که برای چند ماه باهاش بازی نکردی ادم باهاش یه اشتباهاتی میکنه.:n02:

GL & HF
20-05-2014, 17:07
عکسا داغنا ماله امروزن:n02: لامصب گودزیلاس tryndamare با اون اوبوهتش 1400 کریت نمیزنه:n08:

GL & HF
20-05-2014, 17:08
G Fucking G
STFU GATO MADAFAKAKING BITCH همون بسته دیگه خون خودمه از این بیشتر کثیف نمی کنم
جوابتو تو خصوصی گرفتی ؟ اینجا نیمشه باهات راحت حرف زد:n09:

Dark_Priest
20-05-2014, 17:14
من الان یه دست گیم رفتم بد نبود باهاش 7/11 شدم 7 تا کیل 11 تا دثت .

والا آیتم بندیشو میشه توضیح بیشتر بدی؟

Dark_Priest
20-05-2014, 17:51
نه بابا رنگار نوبه .
بزار یه KHazix یا Vayne باشه یه Stealth کنن راحتت میزنن رنگار رو مخصوصا Vayne

ahmaddiss
20-05-2014, 18:05
مسابقات league of legends تیم اول 3200 RP

ila_t2
20-05-2014, 19:06
من وقتی میخوام وارد بازی بشم این ارور را میدهد باید چیکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smohsen
20-05-2014, 19:26
من وقتی میخوام وارد بازی بشم این ارور را میدهد باید چیکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاریخ سیستمت رو به میلادی درست کن

ila_t2
20-05-2014, 19:33
درست نشد.:n28::n28:

هــــنـــــگ مـرزی
20-05-2014, 19:45
اگر ویندوز ات 7 اه اینو بخون من تو ویندوز 7 این مشکلو حل کردم
برو تو Controll Panel بعد Clock, Language, and Region بعدش Date And Time بعد اون بالا بزن رو Internet Time توی اونجا هم Internet Time Setting بعد Upldoad Now خودش درست میشه حواست باشه وقتی به اینترنت وصل باشی درست میشه.

lordrun
20-05-2014, 19:45
نه بابا رنگار نوبه .
بزار یه KHazix یا Vayne باشه یه Stealth کنن راحتت میزنن رنگار رو مخصوصا Vayne
وین رنگارو چجوری میخواد بزننه؟رنگار که وای نمیسه جلوش 1v1 کنه میپره سرش دوتا Q وان شات میکنه بلافاصله میمیره.کزیکس هم که نمیزنه چون هم رنگار معمولا تانکی تره هم رنگار اولت کنه کزیکز رو میبینه ولی کزیکز نمیبینه

amirharry
20-05-2014, 19:54
من الان يه بازی رفتم پشت سر هم dc میشدم امیدوارم نت من ایراد داشته باشه و مشکل برنگشته باشه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

هــــنـــــگ مـرزی
20-05-2014, 19:58
وین رنگارو چجوری میخواد بزننه؟رنگار که وای نمیسه جلوش 1v1 کنه میپره سرش دوتا Q وان شات میکنه بلافاصله میمیره.کزیکس هم که نمیزنه چون هم رنگار معمولا تانکی تره هم رنگار اولت کنه کزیکز رو میبینه ولی کزیکز نمیبینه
اگه واین بازش حرفه ای باشه اولین واین بازی که من قبولش دارم Owen تو Spec Live بعضی موقعه ها هستش هر وقت دیدش برو اسپکش 1 به 1 کسی نمی تونه بزندش
کسیم نمی دونسته الان بدونه اولین Adc که هم True Dmg هم Stun هم Bouns Dmg و Stealth داره دیگه چی می خوای از هیروت من نمیدنم :دی
تنها اشکالشم اینه مثل بعضی از هیرو ها مثل Malphit & Hecarim اینا نیست بری وسط همشون منظورم اینه خرکی نیست این اگه روت سریع Focus بکنن میمره باید بزاری اونا اول تمام Abiliti هاشون رو بزنن بعد تو بری تو Team Fight

daniel'
20-05-2014, 19:59
vayne هم که مثل بز اونجا وا نمیسته اول Q رو میزنه با اولت بعد فاصله ایجاد میکنه با E اش چون botrk داره هم slow میشی هم یه مقداری جان میگیره بعد تا rengar بخواد برسه میمیره تازه اگه stun نشه هم تیمی ها هم حساب نکردم.اینا همش بستگی به skill طرفین داره تو بازی این طوری نمیشه پیش بینی کرد ولی:n02:vayne یه چیز خفنیه.کل نرف رنگار رو این قضیه بود که با سرعت قبل triple Q نکنه پشت سر هم الان یه فاصله ی خیلی کوتاهی میفته.

xSoushiantx
20-05-2014, 20:00
عکسا داغنا ماله امروزن:n02: لامصب گودزیلاس tryndamare با اون اوبوهتش 1400 کریت نمیزنه:n08:

حالا این همه با رنگار رفتی بگو بهترین Counterش کیه؟بعدا به درد میخوره!

HOax
20-05-2014, 20:07

با Lee Sin راحت میشه رنگار رو زد.

GL & HF
20-05-2014, 20:08
vayne هم که مثل بز اونجا وا نمیسته اول Q رو میزنه با اولت بعد فاصله ایجاد میکنه با E اش چون botrk داره هم slow میشی هم یه مقداری جان میگیره بعد تا rengar بخواد برسه میمیره تازه اگه stun نشه هم تیمی ها هم حساب نکردم.اینا همش بستگی به skill طرفین داره تو بازی این طوری نمیشه پیش بینی کرد ولی:n02:vayne یه چیز خفنیه.کل نرف رنگار رو این قضیه بود که با سرعت قبل triple Q نکنه پشت سر هم الان یه فاصله ی خیلی کوتاهی میفته.
داداش با این ایتمی که من گفتم (sword of divine ) وین که بماند من به ناسوس تانک 3 تا زدم 1400.1100.600 3 تا دمیج پشت سر هم فک کن 1% تک ضرب نشه

GL & HF
20-05-2014, 20:10
همه کانترشن :n02: باید خیلی بارت باشه تا بتونی تاپ باهاش بازی کنی من به خاطر این که داخل تاپ از اکثر هیروها میخورم البته اول بازی TP میگیرم که بتونم یکم کیل جم کنم ولی اگه ایتم جمع کنه هیشکی نمیتونه جلوش وایسه

هــــنـــــگ مـرزی
20-05-2014, 20:53
با Lee Sin راحت میشه رنگار رو زد.
کازیکس هم میزنه رنگار رو من گفتم ولی GL & HF گفت من Teame Fight میگم داداش اگه شما Team Fight می خواید برو با Fiddle بازی بکن خدایی رنگار که کمه کازیکس هم میزنه :دی یعنی هر 2 تایشون بیان رو فیدل فکوس بکنن هم باز نمیتونن بزننش لوووووووووول
Only Khazix :n12: کلا کازیکس اصلا لول بدونه کازیکس بدرد نمیخوره اسکین فقط اسکین Mecha khazix :n12: اصلا از اسکین هم بخوایم بگیم اسکینی که کازیکس داره تا رنگار حتی اسکین کازیکس بهتره تا رنگار

GL & HF
20-05-2014, 21:10
کازیکس رو دست هر فلجی بدی میتونه باهاش بازی کنه :n02: اهمیتی که ریوت به رنگار میده 10%ش هم به کازیکس نمیده چون خودش میدونه کی بهتره دمیجی که رنگار میتونه بزنه 2 برابر کازیکس هست هم تو وین ریت ازش بالاتره هم تو پیک ریت راجب 1v1 هم بگم که میتونی بری تیکن بازی کنی یا کمبت بازی کنی اگه عشقه 1v1 هستی هرچند اگه رنگاری که من باهاش بازی میکنم از کازیکس بخوره دیگه lOl بازی نمیکنم:n12::n05:

R.I.P
20-05-2014, 21:28
کازیکس رو دست هر فلجی بدی میتونه باهاش بازی کنه :n02: اهمیتی که ریوت به رنگار میده 10%ش هم به کازیکس نمیده چون خودش میدونه کی بهتره دمیجی که رنگار میتونه بزنه 2 برابر کازیکس هست هم تو وین ریت ازش بالاتره هم تو پیک ریت راجب 1v1 هم بگم که میتونی بری تیکن بازی کنی یا کمبت بازی کنی اگه عشقه 1v1 هستی هرچند اگه رنگاری که من باهاش بازی میکنم از کازیکس بخوره دیگه lOl بازی نمیکنم:n12::n05:

میستر ادعا با اینکه اینقدر پرو هستند ولی نمیدونم چرا هنوز سیلورند:n10:
بیاد یکی بوست کنه اکانت اینو :n09:

pancha73
20-05-2014, 21:54

!!!!

الله اکبر :n02: قدرت خدارو :n02:

R.I.P
20-05-2014, 21:55
کلا فلجا خوب با rengar و khazix و yi و fizz و akali و darius و fiora و یا teemo بازی میکنن:n09: :n10:

این چمپیون ها رو واسه کودکان 12 تا 16 ساله با معلولیت ذهنی و عضلانی ساختند:39::16:
بالاخره اونا هم باید از این بازیه قشنگ لذت ببرند :n02::n09:

به امید روزی که آنها هم بتوانند با بقیه ی چمپیون ها بازی کنند
آمین آمین:42:

pancha73
20-05-2014, 21:56
کلا لول وقتی که آپدیتی میاد واسش فایل های قبلیو کپی میکنه یعنی مثلا اگه شما آپدیت 0.0.1.88 رو آپدیت بکنید آپدیت های قبلیو پاک نمی کنه بهشم تازه اضافه هم میکنه اگه می خوای حجمش کمتر بشه باید وقتی که Luncher تازه باز می کنی از همون جایی که آپدیت می کنی از اونجا عکس چرخ دنده رو بزن بعد Repair بزن با این حجمی که تو داری فکر کنم 2 3 ساعت طول بکشه :دی
حجمشم میشه 7 گیگ خودم تازه Repair کردم
من repair کردم شد 5 گیگ :n07:

هــــنـــــگ مـرزی
20-05-2014, 22:14
آقا این New Free چمپ چرا واسه من عوض نمیشن ؟؟؟؟ لول مشکل داره؟ رو اون یکی اکانت هامم نگاه کردم اونا New Free champ شون 2 3 ورژن عقب تر بودن مال وقتی بود که Velkoz فری شده بود

کلا فلجا خوب با rengar و khazix و yi و fizz و akali و darius و fiora و یا teemo بازی میکنن:n09: :n10:

این چمپیون ها رو واسه کودکان 12 تا 16 ساله با معلولیت ذهنی و عضلانی ساختند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](22).gif

آمین آمین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif

آره زیادن هیرو هایی که واسه فلج هاست ولی Akily بعد گفتی کلا این هیروها که آسونن و مثل خر کیل میگیرن واسه نوب هاست چون هیچ محارتی در بازی کردن باهاشون احتیاج نیست یک دفعه 3 تا Q میزنی 1400 تا دمیج بزنه خدا وکیلی این کجاش تخصصیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

R.I.P
20-05-2014, 22:48
آقا این New Free چمپ چرا واسه من عوض نمیشن ؟؟؟؟ لول مشکل داره؟ رو اون یکی اکانت هامم نگاه کردم اونا New Free champ شون 2 3 ورژن عقب تر بودن مال وقتی بود که Velkoz فری شده بود

آره زیادن هیرو هایی که واسه فلج هاست ولی Akily بعد گفتی کلا این هیروها که آسونن و مثل خر کیل میگیرن واسه نوب هاست چون هیچ محارتی در بازی کردن باهاشون احتیاج نیست یک دفعه 3 تا Q میزنی 1400 تا دمیج بزنه خدا وکیلی این کجاش تخصصیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
[/INDENT][/FONT][/COLOR][/RIGHT]

خب سوال خوبی کردی 1 امتیازه مثبت:12:
این به همون قضییه ی فلج و معلول ربط داره دیگه :n02: فقط باید از یک انگشت استفاده کنی! not bad :n23:

Dark_Priest
20-05-2014, 23:46
آقا یه سایت بگید واسه دمو لول . میخوام بازی حرفه ای ها رو ببینم .

تو twitch.tv هر چی دمو هست مال نوب هاست و همه آشغالن و همشون بددهن ، ادب ندارن:|:n27: :| واقعا اعصابم خورد شد.

s-arash
21-05-2014, 05:58
GMB Disband Incomming

به یاد M5

lordrun
21-05-2014, 09:21

این چمپیون ها رو واسه کودکان 12 تا 16 ساله با معلولیت ذهنی و عضلانی ساختند:39::16:

آمین آمین:42:
شما برو رنگار جدید رو تاپ بازی کن ببینم میتونی بیشتر از 10 دقیقه دووم بیاری :n08:دو تا دست هم قرض بگیری قبوله
درمورد اون دوستی هم که درمورد کانتر سوال کرد بود به نظر من جکس بهترین کانتره چون e ش همه Q هاش رو داج میده بعدشم استان میکنه میکشتش :n02:

lordrun
21-05-2014, 09:27
اگه واین بازش حرفه ای باشه اولین واین بازی که من قبولش دارم Owen تو Spec Live بعضی موقعه ها هستش هر وقت دیدش برو اسپکش 1 به 1 کسی نمی تونه بزندش
کسیم نمی دونسته الان بدونه اولین Adc که هم True Dmg هم Stun هم Bouns Dmg و Stealth داره دیگه چی می خوای از هیروت من نمیدنم :دی
تنها اشکالشم اینه مثل بعضی از هیرو ها مثل Malphit & Hecarim اینا نیست بری وسط همشون منظورم اینه خرکی نیست این اگه روت سریع Focus بکنن میمره باید بزاری اونا اول تمام Abiliti هاشون رو بزنن بعد تو بری تو Team Fight
الان چه فازیه اومدی ای دی کری رو با تانک مقایسه میکنی؟:n08:
البته ایراد ززیاد داره یکیشن اینکه خیلی خیلی سخته :n02: دومیش اینه که تانک میخواد.زیادم فان نداره درمقابل adc هایی مثل جینکس و توییچ.ولی اخر بازی خیلی خیلی قوی میشه اگه بازی بلد باشی 1v5 میکنی

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 10:32
الان چه فازیه اومدی ای دی کری رو با تانک مقایسه میکنی؟:n08:
البته ایراد ززیاد داره یکیشن اینکه خیلی خیلی سخته :n02: دومیش اینه که تانک میخواد.زیادم فان نداره درمقابل adc هایی مثل جینکس و توییچ.ولی اخر بازی خیلی خیلی قوی میشه اگه بازی بلد باشی 1v5 میکنی
من مقایسه نکردم گفتم چمپ الکی نیست مثل خر یا همون بز خودمون :دی بری توشون انتظار داشته باشی زنده بمونی به درد فلج ها هم نمی خوره چون سخته بهتره بازیش نکنی خز میشه من اینطور هیرویی دوس دارم نوب جماعت باش بازی بلد نباشن بهتره نه مثله Khazix یا Rengar یارو First Time اشه با khazix میره بازی 20 دونه Kille میگیره به قول R.I.P اون هیرو ها واسه بچه هاست
اصلا من الان توجه کردم رنگار وقتی E شو پرت می کنه میگه Easy Play خودشم میگه خودشم اعتراف می کنه
راستی چند وقته داری لول بازی می کنی ؟؟؟ چون رنگار هیرو سختی نیست در اون حد که تو داری میگی نمی تونم بازی بکنم
آی یادم اومد این Heimerdinger هم واسه این فلج هاست اصلا من موندم تو مغز ساندش چی بوده که اینو داده بیرون :|

GL & HF
21-05-2014, 11:24
من مقایسه نکردم گفتم چمپ الکی نیست مثل خر یا همون بز خودمون :دی بری توشون انتظار داشته باشی زنده بمونی به درد فلج ها هم نمی خوره چون سخته بهتره بازیش نکنی خز میشه من اینطور هیرویی دوس دارم نوب جماعت باش بازی بلد نباشن بهتره نه مثله Khazix یا Rengar یارو First Time اشه با khazix میره بازی 20 دونه Kille میگیره به قول R.I.P اون هیرو ها واسه بچه هاست
اصلا من الان توجه کردم رنگار وقتی E شو پرت می کنه میگه Easy Play خودشم میگه خودشم اعتراف می کنه
راستی چند وقته داری لول بازی می کنی ؟؟؟ چون رنگار هیرو سختی نیست در اون حد که تو داری میگی نمی تونم بازی بکنم
آی یادم اومد این Heimerdinger هم واسه این فلج هاست اصلا من موندم تو مغز ساندش چی بوده که اینو داده بیرون :|
مظور داداشمون Easy prey هست زیاد جدی نگیرین :n08:

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 11:33
مظور داداشمون Easy prey هست زیاد جدی نگیرین :n08:

:n23:
اگه جدی بگیرن چه از دستت میاد آخه گوزو

lordrun
21-05-2014, 11:56
مقایسه میکنی دیگه..تانک کارش اینه که بری تو بقیه بزننت دیگه :|
شما برو رنگار رو تو لین بازی کن پوستت کنده میشه مگه اینکه 15 مین اول بچسبی به تاور...
وین رو میگم خیلی سخته :n02: از دریون هم سخت تره

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 12:41
مقایسه میکنی دیگه..تانک کارش اینه که بری تو بقیه بزننت دیگه :|
شما برو رنگار رو تو لین بازی کن پوستت کنده میشه مگه اینکه 15 مین اول بچسبی به تاور...
وین رو میگم خیلی سخته :n02:
از دریون هم سخت تره
باشه هر چی شما بگید :n01:

GL & HF
21-05-2014, 13:00
Vayne رو که خدا زده دیگه ما نزنیمش:n02: بنده خدا جزو اولین وین ریت هاست البته از آخر:n08: موندم وقتی وین ریت ashe و حتی mf و sivir ازش بیشتره چجوری میگین شاخه:n08::n08:

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 13:12
Vayne رو که خدا زده دیگه ما نزنیمش:n02: بنده خدا جزو اولین وین ریت هاست البته از آخر:n08: موندم وقتی وین ریت ashe و حتی mf و sivir ازش بیشتره چجوری میگین شاخه:n08::n08:
یاشه هم باز شما درست میگید :n12::n12::n12: همین که خودم از بازی با Vayne لذت ببرم واسم بسه حوصله بحس کردن ندارم

Dark_Priest
21-05-2014, 13:16

تو twitch.tv هر چی دمو هست مال نوب هاست و همه آشغالن و همشون بددهن ، ادب ندارن:|:n27: :| واقعا اعصابم خورد شد.

Dark_Priest
21-05-2014, 13:17

تو twitch.tv هر چی دمو هست مال نوب هاست و همه آشغالن و همشون بددهن ، ادب ندارن:|:n27: :| واقعا اعصابم خورد شد .

s-arash
21-05-2014, 13:26

تو twitch.tv هر چی دمو هست مال نوب هاست و همه آشغالن و همشون بددهن ، ادب ندارن:|:n27: :| واقعا اعصابم خورد شد .

کلا اون حرف هایی که شما می گی بی ادبی زبان عامه جوان های اون ور آبه :-??
بهترین هم همون twitch اه و بعد از اون azubu

اکثر پلیر های تیم ها به قول شما با ادبن :d البته استثنا هایی هست مثل qtpie,oddone,saint,....
کلا سخت نگیر ، لغاتی که استفاده می کنن لغات عامیانست :-??

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 13:50
آقا یه سایت بگید واسه دمو لول . میخوام بازی حرفه ای ها رو ببینم .تو twitch.tv هر چی دمو هست مال نوب هاست و همه آشغالن و همشون بددهن ، ادب ندارن:|:n27: :| واقعا اعصابم خورد شد .
همون درسته دیگه همونا که بی ادبن Phantom L0rd دکترای این حرف هارو داره بهت پیشنهاد می کنم ببینیشون حتما

s-arash
21-05-2014, 14:16
همون درسته دیگه همونا که بی ادبن Phantom L0rd دکترای این حرف هارو داره بهت پیشنهاد می کنم ببینیشون حتما

PL یک دونست
استریم اون رو با هیچ استریم دیگه ای من عوض نمی کنم :n06:

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 16:50
یکی بود می گفت نمی دونم لول کینگ با این آدرس باز بکنید فیلتر نیست کسی داره آدرسشو؟

Ali-ss
21-05-2014, 17:29
بهتره دست از این موضوع که کدوم چمپ بهتره کدوم نوب چمپه کدوم پرف هست بردارید همه افراد مثل هم نیستن و همه هم سلیقه نیستن

هر کسی یه شکل بازی ور دوست یکی راحت بودن بازی براش ملاکه اینکه یه q برا Yi بزنه وحال کنه d;d سختی caassio رو می پسنده به هر حال مهم اینه riot تونسته با هنرمنمایی برا همه سلیقه ها چمپ ارایه بده و بشه پر طرفدارترین بازی آنلاین
واز نظر من هنر بازی کردن با هر چمپ بستگی زیادی به بازیکن داره دوستانی هم که می گن بعضی چمپ ها نوب هستن با هنر زیبا بازی کردن چمپهای سخت جلو نوب چمپ ها لذت ببرن...
به هر حال این گونه تعصب ها زیاد جالب نیست
ممنون

R.I.P
21-05-2014, 17:43
یکی بود می گفت نمی دونم لول کینگ با این آدرس باز بکنید فیلتر نیست کسی داره آدرسشو؟

آدرسه بدون ف...تر LOLKING ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R.I.P
21-05-2014, 17:46
بهتره دست از این موضوع که کدوم چمپ بهتره کدوم نوب چمپه کدوم پرف هست بردارید همه افراد مثل هم نیستن و همه هم سلیقه نیستن

هر کسی یه شکل بازی ور دوست یکی راحت بودن بازی براش ملاکه اینکه یه q برا Yi بزنه وحال کنه d;d سختی caassio رو می پسنده به هر حال مهم اینه riot تونسته با هنرمنمایی برا همه سلیقه ها چمپ ارایه بده و بشه پر طرفدارترین بازی آنلاین
واز نظر من هنر بازی کردن با هر چمپ بستگی زیادی به بازیکن داره دوستانی هم که می گن بعضی چمپ ها نوب هستن با هنر زیبا بازی کردن چمپهای سخت جلو نوب چمپ ها لذت ببرن...
به هر حال این گونه تعصب ها زیاد جالب نیست
ممنون

موضوع سره میستر ادعاست نه چمپیونs :n06:

Dark_Priest
21-05-2014, 17:52
اینم آدرس

Mehrshadgamer
21-05-2014, 18:08
سلام من تازه ثبت نام کردم.
میشه یه کمک بکنید ؟
اکانت من رو دزدیدن.:n28::n28::n28::n14::n14: بعد نامردا رفتن ادرس e-mail رو هم عوض کردن هیچ راه دیگه ای وجود نداره که من با اون بتونم اکانتم رو پیدا کنم؟
ممنون میشم اگه کمک کنید

R.I.P
21-05-2014, 18:49
میشه یه کمک بکنید ؟
اکانت من رو دزدیدن.:n28::n28::n28::n14::n14: بعد نامردا رفتن ادرس e-mail رو هم عوض کردن هیچ راه دیگه ای وجود نداره که من با اون بتونم اکانتم رو پیدا کنم؟
ممنون میشم اگه کمک کنید

خودکشی کن این راه جواب میده 99/99%

Mehrshadgamer
21-05-2014, 19:28
آخه از این اعصابم خورد میشه که کسی که اکانتمو دزدید دوستم بود .
کلی باهاش بازی کرده بودم . تازه جدای از زحماتی که برای اکانت کشیده بودم نزدیک به 500 یا 600 هزار تومان توش اسکین بود با 400 rp
تازه هنوزم با اکانت من بازی میکنه.:n29::n29::n29:
:n14::n14:

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 19:34
میشه یه کمک بکنید ؟
اکانت من رو دزدیدن.
:n28::n28::n28::n14::n14:
بعد نامردا رفتن ادرس e-mail رو هم عوض کردن هیچ راه دیگه ای وجود نداره که من با اون بتونم اکانتم رو پیدا کنم؟
ممنون میشم اگه کمک کنید

باید به ساپورت لول بگی اونا هم یکسری سوال در مورد مثلا کی ساختی اکانتتو و ... می پرسن اگه درست جواب بدیش برش می گردونن برات حالا LvL چند بود :دی

daniel'
21-05-2014, 19:42
میشه یه کمک بکنید ؟
ممنون میشم اگه کمک کنید
از طریق اینجا بگو اکنتمو دزدین.
اگه انگیلیسی مسلط نیستی و چیز گفتن که ندونستی چی به چیه بیا مشورت کن قبل از اینکه جوابشونو بدی اگه خواستی :n16:رهنمایی هم خواستی در خدمتیم.به غیر از این راه دیگه ای نیست مگه اینکه دوستت خودش اکنتتو بده پس.
------------------------------------------------
بابا پول دااااااااااااااار:n04:

Mehrshadgamer
21-05-2014, 19:42
lvl 30 با 7 یا 8 تا اسکین

Mehrshadgamer
21-05-2014, 19:43
دست شما درد نکنه

ajlost1
21-05-2014, 19:46
یاشه هم باز شما درست میگید :n12::n12::n12: همین که خودم از بازی با Vayne لذت ببرم واسم بسه حوصله بحس کردن ندارم
R.I.P Persian

Crawling In MySkin
21-05-2014, 19:49
دمت گرم حاجی 7 یا 8 بار بخوای اسکین لجنداری هم بخری 600 هزار تومن نمیشه :))

Mehrshadgamer
21-05-2014, 20:00
من دقیقا یادم نمیاد 8 تاشو دقیقا یادمه بعد 4 تا summoner icon هم داشتم یه مقدار هم rp توش بود

Mehrshadgamer
21-05-2014, 20:03
من الان اون فورم رو کامل کردم.
جوابشو به e-mail میفرستن؟

lordrun
21-05-2014, 20:05
این که وین ریتش پایینه دوتا دلیل داره.اول اینکه خیلی سخته و خیلیا بلد نیستن بازی کنن باهاش حتی WT و اسنیکی هم فک نکنم بلد باشن :n08:.دوما وین تانک خوب میخواد مثل جینکس و اینا بدون تانک خوب نمیتونه بزنه.سوما اول بازی ضعیفه خیلیم اسکوئیشیه بدون تانک خوب اصلا نمیشه برد بازیو.شیلد هم حتما باید باشه.

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 20:39
R.I.P Persian
چیزی می خوای بگی بگو نمی خورمت

GL & HF
21-05-2014, 20:40
تیکت بزن به ساپورت اطلاعاتی بده که باور کنن اکانت ماله تو بوده من یبار اینجوری تونستم پس بگیرم راجب پسورد قبلیت بگو راجب Refunded هم بگو ادد فرند اولین چمپی که گرفتی و اینجور چیزا اکه باور کنن بهت لینک میدن که میتونی از اون لینک پسورد رو تغیر بدی فقط سریع ایمیل هم تغیر بده بعدش
اینم فرمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 20:49
این که وین ریتش پایینه دوتا دلیل داره.اول اینکه خیلی سخته و خیلیا بلد نیستن بازی کنن باهاش حتی WT و اسنیکی هم فک نکنم بلد باشن :n08:.دوما وین تانک خوب میخواد مثل جینکس و اینا بدون تانک خوب نمیتونه بزنه.سوما اول بازی ضعیفه خیلیم اسکوئیشیه بدون تانک خوب اصلا نمیشه برد بازیو.شیلد هم حتما باید باشه.
STFU من هیچی نمی گم تا دیگه تموم بشه بعد تو میای یک گوه دیگه می خوری بسه دیگه

egorlord
21-05-2014, 21:14
STFU من هیچی نمی گم تا دیگه تموم بشه بعد تو میای یک گوه دیگه می خوری بسه دیگه

بیخیاله کل کل شو اینجا تو پیج lol
3.4 تا ترول ریخته همشونم رفیق هم هستن نه تنها من دیگه بحث نمیکنم باهاشون بلکه پلیر های قدیمی هم گذاشتن کنار این تاپیکو...همین چند وقت پیش داشتم بحث میکردم با این ترول gl&hf ورداشته اکانت fake نشون میده spec هم نکرده بود خودش داشت بازی میکرد از عکسش تابلو بود (سیلور2) بیخیال وقتت حروم میشه
الان همه پلیر های قدیمی و خوب میرن اینجا irlol.ir
مسابقاتم برگزار میکنن rp میدن پیشنهاد میکنم این ترولارو بزاری با خودشون ترول کنن
کسی که میگه vayne بدترین adc هست دیگه خودت باید بگیری داستانو (بهترین adc بازی هست) کسی که رنگارو میگه جانگل عالیه خودت بگیر داستانو دیگه
:n16::n16:

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 21:31
بیخیاله کل کل شو اینجا تو پیج lol 3.4 تا ترول ریخته همشونم رفیق هم هستن نه تنها من دیگه بحث نمیکنم باهاشون بلکه پلیر های قدیمی هم گذاشتن کنار این تاپیکو...همین چند وقت پیش داشتم بحث میکردم با این ترول gl&hf ورداشته اکانت fake نشون میده spec هم نکرده بود خودش داشت بازی میکرد از عکسش تابلو بود (سیلور2) بیخیال وقتت حروم میشه الان همه پلیر های قدیمی و خوب میرن اینجا irlol.irمسابقاتم برگزار میکنن rp میدن پیشنهاد میکنم این ترولارو بزاری با خودشون ترول کننکسی که میگه vayne بدترین adc هست دیگه خودت باید بگیری داستانو (بهترین adc بازی هست) کسی که رنگارو میگه جانگل عالیه خودت بگیر داستانو دیگه:n16::n16:بابا من کاری ندارم بهشون ajlost1 اومده از من غلط املایی میگیره بگو آخه مگه من سر کلاص هستم که باید درصت بنویصم؟ اسلا من دوصت دارم اینتور بنویصم ببینم کی تخمشو داره بیاد بگه چیه این نوشتیاین یکیم میگه واین سخته :دی خوب این فکر نمی کنه بگه مثلا من شاید بلد نباشم باهاش اینو نمیگه میگه واین تانک می خواد اگه یک توضیحی بدید که این یعنی چی من ممنون میشم .حتی بلد نیست بگه واین من اولین بر فکر کردم میگه Win

egorlord
21-05-2014, 21:47
بابا من کاری ندارم بهشون ajlost1 اومده از من غلط املایی میگیره بگو آخه مگه من سر کلاص هستم که باید درصت بنویصم؟ اسلا من دوصت دارم اینتور بنویصم ببینم کی تخمشو داره بیاد بگه چیه این نوشتیاین یکیم میگه واین سخته :دی خوب این فکر نمی کنه بگه مثلا من شاید بلد نباشم باهاش اینو نمیگه میگه واین تانک می خواد اگه یک توضیحی بدید که این یعنی چی من ممنون میشم .حتی بلد نیست بگه واین من اولین بر فکر کردم میگه Win
اینا 4 تا مسابقه lcs دیدن همشون فکر میکنن الان خدای گیمن :n02:(حالا خوبه یکیشون gold 3 نیست همه زیره گلدن) بیخیال وقتتو نزار اینجا حروم کن همون سایتی که گفتم برو همه ی آپدیتارو همه بحصارو راحت میتونی اونجا بکنی

R.I.P
21-05-2014, 21:47
3.4 تا ترول ریخته همشونم رفیق هم هستن نه تنها من دیگه بحث نمیکنم باهاشون بلکه پلیر های قدیمی هم گذاشتن کنار این تاپیکو...همین چند وقت پیش داشتم بحث میکردم با این ترول gl&hf ورداشته اکانت fake نشون میده spec هم نکرده بود خودش داشت بازی میکرد از عکسش تابلو بود (سیلور2) بیخیال وقتت حروم میشه
مسابقاتم برگزار میکنن rp میدن پیشنهاد میکنم این ترولارو بزاری با خودشون ترول کنن
کسی که میگه vayne بدترین adc هست دیگه خودت باید بگیری داستانو (بهترین adc بازی هست) کسی که رنگارو میگه جانگل عالیه خودت بگیر داستانو دیگه

اه رئیس ترول ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز پست گذاشت :n02:
باز رفتی یه سایت دیگه رو هم به گند کشیدی که ! نه ترو خدا تو یکی دیگه نیا irlol.ir
همینجا باش و کل کل زیره 12 سال کن
Oke؟
همون بهتره که هیچ وقت از لیست سیاهم نیارمت بیرون :n18: کلا بحث کردن باهات (1 ماه پیشم بهت گفتم )فایده نداره :n06:

lordrun
21-05-2014, 21:49
بابا من کاری ندارم بهشون ajlost1 اومده از من غلط املایی میگیره بگو آخه مگه من سر کلاص هستم که باید درصت بنویصم؟ اسلا من دوصت دارم اینتور بنویصم ببینم کی تخمشو داره بیاد بگه چیه این نوشتیاین یکیم میگه واین سخته :دی خوب این فکر نمی کنه بگه مثلا من شاید بلد نباشم باهاش اینو نمیگه میگه واین تانک می خواد اگه یک توضیحی بدید که این یعنی چی من ممنون میشم .حتی بلد نیست بگه واین من اولین بر فکر کردم میگه Win
WTF واین؟!!:| خداییش خیلی خوبین شما :n08:WINE ه ؟ یا Vine ه؟ :n19: وین تلفظ میشه :| من بلد نیستم باهاش خوب شما برو وین ریتشو ببین!اگه اسون بود انقد وین ریتش نمیومد پایین.وین تانک میخواد ینی یه تانک خفن باید باشه براش پیل کنه الان متوجه شدی یا باز توضیح بدم؟اصن فرهنگ و ادب از پستا میباره بعد به بقیه میگن ترول :n08:

egorlord
21-05-2014, 21:50
اه رئیس ترول ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز پست گذاشت :n02:
باز رفتی یه سایت دیگه رو هم به گند کشیدی که ! نه ترو خدا تو یکی دیگه نیا irlol.ir
همینجا باش و کل کل زیره 12 سال کن
Oke؟
همون بهتره که هیچ وقت از لیست سیاهم نیارمت بیرون :n18: کلا بحث کردن باهات (1 ماه پیشم بهت گفتم )فایده نداره :n06:

جوابتو نمیدم توی که اینجایی الان چه گلی زدی به سرش با این امضات :n21:(تروله دیگه) من اونجا تیم دارم نفر دوم twisted tree line شد پس لطفا حرف نزن داداش بهتره تو نیای اونجا به امثال تو اینجا نیازه ( اینم یکی از اون ترولاس که گفتم یه 3,4 نفر هستن خودتو ناراحت نکن واسه اینا)
امضام و اواتارم یه بازیگر معروف آمریکاست 5.6 نفر دیگه هم مثه منن کوری نمیبینی نوشتم new co-star chloe moretz
من bronze 5 ام باشم از تو بهترم خودت شروع کردی من کاری با تو نداشتم اصن اومدی پستمو Replay کردی پس معلومه بهت برخورد چون داشتم کلی با دوستان Troll گفت و گو میکردم
تو که هیچی نمیدونی زر نگو :n09: نزار پیام خصوصیاتو بزارم بره بچه ها
برو بچ ترولای عزیز خدافظی :n18:

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 21:54
***Delete***

R.I.P
21-05-2014, 22:03
جوابتو نمیدم توی که اینجایی الان چه گلی زدی به سرش با این امضات :n21: من اونجا تیم دارم نفر دوم twisted tree line شد پس لطفا حرف نزن داداش بهتره تو نیای اونجا به امثال تو اینجا نیازه ( اینم یکی از اون ترولتس که گفتم یه 3,4 نفر هستن خودتو ناراحت نکن واسه اینا)

آره جان عزیزت جوابمو نده باز کم میاری (مثه همیشه ) بعد باز میگی ترول! یاده تو میوفتم
عوضش تو امضات قشنگه کلی دوست پسر پیدا میکنی :n02::n19: تو این فروم قضیه ی این امضات رو نمیفهمم واقعا! :n09:

196 تا پست داری 197 تاش به اینو اون گفتی ترول . :| خب اوکی ما همه ترول دیگه پست نذار
راجع به
(حالا خوبه یکیشون gold 3 نیست همه زیره گلدن)
این همه خودت رو کشتی gold 3 هستی ؟؟ :n14:

آفرین نمیدونستم انقدر پرویی :n09::n10:

هــــنـــــگ مـرزی
21-05-2014, 22:10
آره جان عزیزت جوابمو نده باز کم میاری (مثه همیشه ) بعد باز میگی ترول! یاده تو میوفتم
عوضش تو امضات قشنگه کلی دوست پسر پیدا میکنی :n02::n19:
تو این فروم قضیه ی این امضات رو نمیفهمم واقعا! :n09:

196 تا پست داری 197 تاش به اینو اون گفتی ترول . :| خب اوکی ما همه ترول دیگه پست نذار
راجع به(حالا خوبه یکیشون gold 3 نیست همه زیره گلدن)
این همه خودت رو کشتی gold 3 هستی ؟؟
:n14:

آفرین نمیدونستم انقدر پرویی
:n09:
جدیدا زدی تو کار ترول آخه نوب تو رو چه به این گوه خوریا برو بازیتو بکن عمویی من همون XxScorpionxX بودم که اسم عوض کردیم با این اومدیم آخرین پستم بود اگه R.I.P گنده گوزی نکنه منم مجبود نشم جوابشو بدم

WTF واین؟!!:| خداییش خیلی خوبین شما :n08:
WINE ه ؟ یا Vine ه؟ :n19:
وین تلفظ میشه :| من بلد نیستم باهاش خوب شما برو وین ریتشو ببین!اگه اسون بود انقد وین ریتش نمیومد پایین.وین تانک میخواد ینی یه تانک خفن باید باشه براش پیل کنه الان متوجه شدی یا باز توضیح بدم؟اصن فرهنگ و ادب از پستا میباره بعد به بقیه میگن ترول :n08:
کم کس بگو بچه کونی

GL & HF
21-05-2014, 22:24
دوسته گله من من نه تنها 1 پلیر بلکه 100 جور دلیل و مدرک واست آوردم دیگه تو خری نمیفهمی به من چه ؟ برو بشین همون Twisted tree linet رو بازی کن
ت. که دایموندی چرا نمیای به ما هم کمک کنی راستی چند دلار دادی بوست شدی؟
تویی که وقتی بحث از LCs میشه خودتو میترکونی باید بدونی قبلا اسم اکانت الکس GG benQ alex ich بود دیگه خودتو به خریت نزن من ترول نکردم:n16:

egorlord
21-05-2014, 22:34
PL یک دونست
استریم اون رو با هیچ استریم دیگه ای من عوض نمی کنم :n06:
خیلی باحاله یه Top of pl دیدم آخرش quadra گرفت دنباله nunu میکرد اصن عالی ترکیدم از خنده spazie هم عالیه اونم ببین
اقا این amazing و gleeb چجورین یا کلا tsm نابود شده وقت نمیکنم بازیاشونو ببینم چند وقته :n02:

daniel'
22-05-2014, 06:32
من الان اون فورم رو کامل کردم.
جوابشو به e-mail میفرستن؟
هم از طریق e-mail میتونی جواب بدی هم از طریق اون صفحه ای که بعد از درخواست تیکتت برات باز کردن.فرقی نداره.e-mail هم بدی همونجا مینویسه.بعد ازت سولا رو پرسید و جواب دادی اگه یه عکسی چیزی از اکنتت بگذاری که اثبات کنه اکنت ماله خودته خیلی سریعتر کارت راه میوفته کلا اگه دلایل قانع کننده داشته باشی سریع جوابتو میدن و اکنتت ازاد میشه شاید کمتر از 3 ساعت طول بکشه.برای عکس هم اون ایمیلی که اولین بار ریوت برات فرستاد وقتی اکنت رو درست کردی از اون یه عکس بگیر براشون بفرستد.

Dark_Priest
22-05-2014, 07:12
ناراحت نباش من 2 بار اکانتم پرید برگردوندن . فقط اطلاعات رو درست بده و یکم قواعد رو درست رعایت کن ، بدبختا هنگ نکنن:n01:

ولی کلا 2 بار برمیگردونن چون دفعه دوم به من گفتن دیگه برگردوندنی در کار نیست و برای شما این اتفاق 2 بار افتاده و گفته بود به خوبی ازش محافظت کنید.:n18:

p30 arman
22-05-2014, 08:29
میگم دوستان من پسورد این ایمیلی که باهاش رجستر کردم رو فراموش کردم! میشه با ساپورت صحبت کرد که ایمیلو عوض کنن؟ :n13:

Dark_Priest
22-05-2014, 08:31
دوستان Step 2 چقدره ؟

Mehrshadgamer
22-05-2014, 09:10
سلام من امروز جواب منو دادن نوشته بود:
Hey M1e3h7r9shad,
Our Fraud team will look into this issue. Thank you for the report! We often have to tackle misdeeds like this individually, and it can be hard to pin them down, so we really appreciate it when players help us stop them.
I won't be able to divulge the outcome of the investigation, but rest assured that if we can stop fraudulent activity here, we'll do so. Thanks again!
Mojo Jojo
Player Support Specialist
Riot Games
این چی گفته الان؟

R.I.P
22-05-2014, 09:13
اولین باریه که ساعت 7 صبح گذاشتم آپدیت بشه ...

416 kbps :n04::n19:

daniel'
22-05-2014, 09:27
110 مگ step 1 و 40 مگ step 2:n02:

Dark_Priest
22-05-2014, 09:30
مال من قبلا سرعت دانلود 180 تا 250 بود الان شده 15 :|
:n28:

daniel'
22-05-2014, 09:31
سلام من امروز جواب منو دادن نوشته بود:

Hey M1e3h7r9shad,

Our Fraud team will look into this issue. Thank you for the report! We often have to tackle misdeeds like this individually, and it can be hard to pin them down, so we really appreciate it when players help us stop them.

I won't be able to divulge the outcome of the investigation, but rest assured that if we can stop fraudulent activity here, we'll do so. Thanks again!

Mojo Jojo
Player Support Specialist
Riot Games
این چی گفته الان؟

بشین صبر کن تا پیگیری کنیم.ضمانتی هم نیست اکنتت برگردونده بشه(یعنی اگه اطلاعاتی که دادی درست نباشه برنمیگرده)

Mojo Jojo-Player Support Specialist-Riot Games
(اصلا من اخر ترجمهم):n02:
account recovery زدی دیگه ؟

Mehrshadgamer
22-05-2014, 09:33
دست شما درد نکنه ممنون:n16:

mehdi680
22-05-2014, 10:40
عاخه این انصافه؟

s-arash
22-05-2014, 10:43
خیلی باحاله یه Top of pl دیدم آخرش quadra گرفت دنباله nunu میکرد اصن عالی ترکیدم از خنده spazie هم عالیه اونم ببین
اقا این amazing و gleeb چجورین یا کلا tsm نابود شده وقت نمیکنم بازیاشونو ببینم چند وقته :n02:

هنوز که NA CLS شروع نشده
اما به gleeb که امیدی نیست ، اصلا در حد و اندازه LCS و الاخصوص TSM نیست ، من خودم به TSM جدید چندان اعتمادی ندارم ، خود Regi گفت که از Gleeb انتظار چندانی نداشتیم اما بهتر از انتظارات عمل کرده ، در کل معلومه خودشونم چندان قبول نداشتن اما به هر حال آوردنش ، Regi احمق وقتی ساپورتری که چزو Top 3 Na هست می ندازه دور پلیر Challenger میاره چه می شه کرد
من از S1 فن TSM ام ، آواتار هم به یاد اون نگه داشتم ، خود من که از تغییرات TSM راضی نیستم

دوران طلایی TSM در زمان TheRainMan,TheOddOne,Reginald,Chaox,Xepcial بود و بعد از اون Dyrus هم گزینه خوبی بود ، کاری ندارم پلیر های جدیدشون مثل WildTurtle و Bjergsen پلیر های خوبی ان اما اون TSM طلایی نیستن در واقع TSM نیستن ، متاسفانه با خودخواهی های Regi و بعد از اون رفتن Jack کلا TSM دوران خوبی رو نمی گذرونه
البته کلا بعد از پایان S2 درسته به نظر LoL Esport عظیم تر و باطرفدار تر شده اما واقعا افت شدیدی کرده الاخصوص که الان همه دارن جمع می کنن میان NA تیم ها یک event شرکت می کنن disband می شن را به را پلیر ها ترید می شن و kick می شن و بزرگان LoL هم همه دارن می کشن کنار و در بهترین حالت Coach/Sub می شن و در کل میانگین سنی پلیر ها داره میاد پایین

Mehrshadgamer
22-05-2014, 11:10
سلام دوباره الان یه mail جدید داده نوشته:
Greetings Summoner,
I'm sorry to hear you have been experiencing difficulty while trying to access your account. I would be happy to work with you, but first I will need to verify details of ownership for this account. Please do your best to provide the following:
- The server you play on (NA, EU-West or EU-Nordic/East):
- Creation date of the account (Month and Year):
- Location where you registered the account (City and Country):
- List of locations that you have played on this account(City and Country):
- Last IP address used to play League of Legends - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- Internet Service Provider (ISP)/Internet Carrier when registering the account:
- When was the last time that you had access to the account (Month/Day/Year):
- List of payment methods used to purchase RP:
- Other people who have ever had access to the account:
- How did you first come into possession of the account:
Thank you for your cooperation during the investigation of this account. I realize that I am asking for a lot of information, but please understand that security is our primary concern here at Riot.
Feel free to ask me any questions that you may have. I look forward to your reply.

اطلاعات بیشتری میخواد؟
من اسم تمام champion ها و تمام اسکین ها رو بهشون گفتم.
دیگه چه چیز هایی باید بهشون بگم؟

Mehrshadgamer
22-05-2014, 11:47
سلام جواب جدید دادن نوشته بوذ ما به اطلاعات بیشتری نیاز داریم با اینکه من اسم تمام champion هام و skin هام رو داده بودم اما کافی نبود بعد براشون mail جدید فرستادم و تاریخ خرید تمام rp هام رو نوشتم و تاریخ آخرین بازی با اکانتم رو دادم همچنین یک فاکتور از خرید آخرین rp گذاشتم.
به نظرتون این ها کافیه؟:n13:

daniel'
22-05-2014, 11:54
یه عکسی از داخل از داخل اکنتت یا اون ایمیلی که برات فرستادن و... بفرستی صد در صده.البته شاید مدارکی هم که فرستادی کافی باشه.ولی اگه گفتن باید بازم مدارک بیشتری جور کنی نمتونیم بهت کمک کنیم و... نامید نشو بازم ادامه بده تا اکنتت رو پس بدن.

Dark_Priest
22-05-2014, 12:00
البته اینا رو هم میگفتی بهتر بود آی پی که باهاش ثبت نام کردی و از کدوم شهر بازی میکنی و هر چی به ذهنت برسه بگی بهتره چون کمک بیشتری میکنه .

.................................................. .....................................

من بد بخت هنوز Step 1 هستم و 70 مگ مونده .
:47:

Mehrshadgamer
22-05-2014, 12:06
الان نزدیک 4 ماه مه اون اکانت رو دزدیدن . من یه اکانت جدید ساختم الان lvl 27. اومدم اینجا ثبت نام کردم . گفتم شاید کسی بتونه کمکم چون دیدم همه از اون حرفه ای های League Of Legends بودن.
حالا اگه اکانتم بتونم پس بگیرم حتما این کمک ها تونو جبران میکنم . ممنون

mamadmir
22-05-2014, 12:46
دوستان این سرعت اپدیت کردن رو نمی شه برد بالا ؟

من وسط اسکن بستم الان حجم دانلود شده 700 mb . حالا گذاشتم دانلود شه ولی سرعتش کنده . 10 تا 20 kb می ده . کسی راه حلی سراغ نداره ؟

Dark_Priest
22-05-2014, 13:15
آقا به هیچ وج نبندین من بستم 400 مگ آپدیت کرد کلا یا باز نکنید اگه هم باز کردین نبندین:n02:

Dark_Priest
22-05-2014, 13:30
آپدیت شد:n20::n20::n20:

pancha73
22-05-2014, 14:42
من دقیقا یادم نمیاد 8 تاشو دقیقا یادمه بعد 4 تا summoner icon هم داشتم یه مقدار هم rp توش بود
اوووو این که غصه نداره :n02: بیا خودم بهت گیفت میدم :n02:

mehdi680
22-05-2014, 15:03
jaryan chie? dobare update omade?

GL & HF
22-05-2014, 15:07
تغیرات پچ به شدت مسخره بود به نظرم:n23:

Dark_Priest
22-05-2014, 15:31
آقا خیلی تغییراتش خوب شده مخصوصا turret :n08:

mehdi680
22-05-2014, 15:46
من بازیرو اپدیت کردم الان از دوباره میبینم 180 مگ step 1 هست :n03::n03::n03::n29::n28::n28::n28::n30::n30::n30: :n30::n27::n27::n27::n14::n14::n14::n14::n14:

last slayer
22-05-2014, 15:50
من پس از مدت ها باز آمدم و بعد از یه روز بازی کردن میبینم امروز آپدیت اومده ای خدا این چه وعضیه بهمرحمت نت هم با سعت 6 کیلوبایت آپدیت میکونه حجم ک آپدیت چقره؟؟؟

mehdi680
22-05-2014, 16:56
servere riot terkide kheyli lage

mey123
22-05-2014, 17:10
سلام دوباره الان یه mail جدید داده نوشته:
Greetings Summoner,
I'm sorry to hear you have been experiencing difficulty while trying to access your account. I would be happy to work with you, but first I will need to verify details of ownership for this account. Please do your best to provide the following:
- The server you play on (NA, EU-West or EU-Nordic/East):
- Creation date of the account (Month and Year):
- Location where you registered the account (City and Country):
- List of locations that you have played on this account(City and Country):
- Last IP address used to play League of Legends - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- Internet Service Provider (ISP)/Internet Carrier when registering the account:
- When was the last time that you had access to the account (Month/Day/Year):
- List of payment methods used to purchase RP:
- Other people who have ever had access to the account:
- How did you first come into possession of the account:
Thank you for your cooperation during the investigation of this account. I realize that I am asking for a lot of information, but please understand that security is our primary concern here at Riot.
Feel free to ask me any questions that you may have. I look forward to your reply.

اطلاعات بیشتری میخواد؟
من اسم تمام champion ها و تمام اسکین ها رو بهشون گفتم.
دیگه چه چیز هایی باید بهشون بگم؟

بعد از این سوالات ممکنه سوال های زیر رو هم بدن: اگه نتونستی به همشون جواب بدی اشکال نداره مهم اینه که تا جایی که یادت هست جواب بدی
- First five champions ever purchased on this account:
- First item ever purchased with RP (if applicable): !
- List of at least 5 Summoner names of friends you have referred:
- List of at least 5 Summoner names of friends on your friends list: .
- Any other family members/friends that have access to your account: !
- Do you have any alternate/smurf accounts?
- Has your email account ever been compromised?

Mehrshadgamer
22-05-2014, 17:16
سلام یه سوال کامپیوتر من توی بازی پشت سر هم خاموش میکنه. cpu خیلی داغ میشه با اینکه فن cpu هم عالی کار میکنه. میخواستم بپرسم میدونید اشکالش از چیه؟:n13:

xSoushiantx
22-05-2014, 18:58
سلام یه سوال کامپیوتر من توی بازی پشت سر هم خاموش میکنه. cpu خیلی داغ میشه با اینکه فن cpu هم عالی کار میکنه. میخواستم بپرسم میدونید اشکالش از چیه؟:n13:

تنظیمات گرافیک بازیو بیار پایین
برنامه های اضافیو ببند
...

Mehrshadgamer
22-05-2014, 19:26
یکی از دوستام بهم گفته بود که میتونی از خمیر سیلیکون هم استفاده کنی. چون خودش قبلا این اتفاق براش افتاده بود از خمیر سیلیکون استفاده کرده بود.
به نظر شما میتونم از اون راه هم استفاده کنم؟

R.I.P
22-05-2014, 20:01
یکی از دوستام بهم گفته بود که میتونی از خمیر سیلیکون هم استفاده کنی. چون خودش قبلا این اتفاق براش افتاده بود از خمیر سیلیکون استفاده کرده بود.
برنامه ی CPUID hardware moniotor pro رو دانلود کن دمای cpu رو قبل و بعد گیم عکس بگیر بفرست :|

mehdi_nin
22-05-2014, 22:05
توی بازی بودم یهو از بازی پرید بیرون ...بعد که میخام لانچر رو باز کنم میخاد 850 مگ رو دانلود کنه

Soli_AK47
22-05-2014, 22:37

یک سوال قبل از خاموش شدن صفحه آبی میاد؟ Blue window error، یا یکدفعه خاموش میشه؟

GL & HF
22-05-2014, 23:32
منم دقیقا این مشکل رو داشتم وقتی cpu رو گردوخاک بگیره اینجوری میشه
فن و cpu زو خوارج کن قشنگ یه باد بگیر ببند سر جاش مایع بین فن و cpu رو هم پاک کن احتمالا عمرش تموم شده:n16:

Dark_Priest
23-05-2014, 06:08
آقا اون مایع رو پاک نکنی ها ، اون مایع بره دیگه CPU میپره :n08:

smohsen
23-05-2014, 09:26

تو قسمت مشکلات سخت افزاری مشکلت رو مطرح کن
-----
بین سی پی یو و فن باید خمیر سیلیکون باشه
وگرنه کارایی فن کاهش پیدا می کنه

Mehrshadgamer
23-05-2014, 12:15
یک سوال قبل از خاموش شدن صفحه آبی میاد؟ Blue window error، یا یکدفعه خاموش میشه؟

نه یکدفعه خاموش میکنه

Mehrshadgamer
23-05-2014, 12:25

یکدفعه خاموش میشه

Georges St-Pierre
23-05-2014, 13:18
یکدفعه خاموش میشه

ماله فن CPU e

mnime
23-05-2014, 17:07
جدیدن رفتم سراغ LeBlanc Support همه میگن Troll :n09: ولی امتحانشو خوب پس داد، البته خب در حد Leona نیست که تو Team Fight عالی باشه و یه Initiate خوب داشته باشه، با Thresh هم نمیشه مقایسه کرد که با Hook هاش دهن سرویس می کنه، ولی خب هر Support یه نقطه ضعفی داره. LeBlanc جلوی Support های Squishy خیلی خوبه، Silence داره اما خب به درد نمیخوره چون ADC رو Silence کنی کمکی نمی کنه، Snare داره که خب خیلی به درد می خوره مخصوصا اینکه میشه سورپرایز کرد طرفو با یه W بعد E اگه بتونی Land کنی. یه Burst عالی داره که توی Kill ها کمک می کنه که هیچ Support دیگه ای نداره، Poke هم که فوق العاده انجام میده بدون اینکه Damage بخوره خودش، Q بعد W بلافاصله دوباره W واسه برگشتن.
خیلی ها میگن Snare ش رو Dodge دادن خیلی آسونه، خب Morgana هم Binding اش همونقدر طول میکشه برسه به طرف و میشه Dodge داد. خیلی ها هم میگن Squishy هست، خب اونم خیلی از Support ها از اینم بدترن. دیگه مسئله Heal و Absorb رو جلو نیارین که اصلا قبول ندارم :n02: این همه Supp که نه Heal دارن نه Shield دارن استفاده میشن، مثل Annie و Zyra و Zilean و ... همشونم توی All Stars 2014 استفاده شدن.
نکته مهم اینه که یه جورایی Support Carry هست، باید تقریبا همون آیتم هایی رو ببندین که Mid میبندین، کارش Win کردن Lane هست و گاهی وقتا Gank کردن با ADC تیم.

GL & HF
23-05-2014, 19:33
جدیدن رفتم سراغ LeBlanc Support همه میگن Troll :n09: ولی امتحانشو خوب پس داد، البته خب در حد Leona نیست که تو Team Fight عالی باشه و یه Initiate خوب داشته باشه، با Thresh هم نمیشه مقایسه کرد که با Hook هاش دهن سرویس می کنه، ولی خب هر Support یه نقطه ضعفی داره. LeBlanc جلوی Support های Squishy خیلی خوبه، Silence داره اما خب به درد نمیخوره چون ADC رو Silence کنی کمکی نمی کنه، Snare داره که خب خیلی به درد می خوره مخصوصا اینکه میشه سورپرایز کرد طرفو با یه W بعد E اگه بتونی Land کنی. یه Burst عالی داره که توی Kill ها کمک می کنه که هیچ Support دیگه ای نداره، Poke هم که فوق العاده انجام میده بدون اینکه Damage بخوره خودش، Q بعد W بلافاصله دوباره W واسه برگشتن.
خیلی ها میگن Snare ش رو Dodge دادن خیلی آسونه، خب Morgana هم Binding اش همونقدر طول میکشه برسه به طرف و میشه Dodge داد. خیلی ها هم میگن Squishy هست، خب اونم خیلی از Support ها از اینم بدترن. دیگه مسئله Heal و Absorb رو جلو نیارین که اصلا قبول ندارم :n02: این همه Supp که نه Heal دارن نه Shield دارن استفاده میشن، مثل Annie و Zyra و Zilean و ... همشونم توی All Stars 2014 استفاده شدن.
نکته مهم اینه که یه جورایی Support Carry هست، باید تقریبا همون آیتم هایی رو ببندین که Mid میبندین، کارش Win کردن Lane هست و گاهی وقتا Gank کردن با ADC تیم.
خیلی جواب میده اما تو Late game زیاد کارایی نداره کلا حتی APC این چمپ هم با این که خیلی شاخه به درد late game نمیخوره میزنن صدا قابلمه میده:n08:

Ali-ss
23-05-2014, 19:45
آقا چطور ممکنه در ثانیه 20 بازی یه چمپ بمیره!؟ امروز تو بازی از تیم حریف braum مرد

smohsen
23-05-2014, 19:53
آقا چطور ممکنه در ثانیه 20 بازی یه چمپ بمیره!؟ امروز تو بازی از تیم حریف braum مرد

تنها چیزی که تو این ثانیه ها هست فقط tower تیم حریفه

msgcpp
23-05-2014, 20:29
Co-Op Vs AI لول یه باگ خیلی باحال داره، اول بازی قبل Respawn مینیون ها میری نزدیک تاور حریف، کاری میکنی 2 تا چمپ زیر تاور بهت اتک بدن بعدش تعقیبت میکنن، میری زیر تاور خودی و میزاری یه خورده بهت اتک بدن تا hp ت کم بشه بعد 2 تا چمپ AI یواش یواش وارد محدوده تاور میشن و کارشون رو میسازی و قبل از Respawn مینیون Double kill میگیری، من موندم تا حالا کسی این باگو ندیده؟ خود ریوت میدونه؟

s-arash
23-05-2014, 21:49
Co-Op Vs AI لول یه باگ خیلی باحال داره، اول بازی قبل Respawn مینیون ها میری نزدیک تاور حریف، کاری میکنی 2 تا چمپ زیر تاور بهت اتک بدن بعدش تعقیبت میکنن، میری زیر تاور خودی و میزاری یه خورده بهت اتک بدن تا hp ت کم بشه بعد 2 تا چمپ AI یواش یواش وارد محدوده تاور میشن و کارشون رو میسازی و قبل از Respawn مینیون Double kill میگیری، من موندم تا حالا کسی این باگو ندیده؟ خود ریوت میدونه؟

Coop vs AI کلا وقتی HP ات کم باشه در حرکت به سمت تاور باشی bot ها میان تاور رو tank می کنن و damage می خورن ، این کار رو چند بار تکرار کنی راحت کیل می گیری ازشون
Coop Vs AI بیشتر برای آموزش و رسیدن به لول 10 هست موارد اساسی تری هست برای تمرکز ، البته اوضاغ bot ها بعد از این تغییر اخیری که دادن خیلی بهتر شده قبلا کلا تعطیل بودن

در حال حاضر حرف اول رو توی ساپورت CC و اسپل های به درد بخور در Team Fight ها می زنه ، Heal جزو کم ارزش ترین ویژگی ها برای یک ساپورتر اه در حال حاضر

Crawling In MySkin
23-05-2014, 22:18
خوب خوبه که اینقدر ذوق مرگ شدی از ساپورت کردن با lb
ولی خوب من خیلی وقته با چمپیون های مید ساپورت میدم وتاحالا هم نشده که لین رو ببازم
بهت پیشنهاد میکنم akali , twisted fate رو هم امتحان کنی خیلی حال میده
ziggs هم خوبه ولی اون 2 تا باحال ترن ziggs یکم سخت تره باید ریاکشنت نسبت به W زیاد باشه
nasus هم که ته ساپورته
ezreal ap هم از ساپورت های خوبه
اینا رو امتحان کن خوشت میاد

pancha73
23-05-2014, 22:45
واسه خودم پیش نیومد :n02: اما گفتم این کارو بکن 99% جواب میگیری،اگه نشد بیا بهت میگم تا دوره فن cpu رو ببری بالا اگه بازم نشد با سشوآر گردو خا کو بگیر درست میشه،نگا cpu کامپیوتر حالت نصفه عمر نداره یعنی یا کار میکنه یا کار نمیکنه پس اگه cpu داره هنوز کار میکنه سالمه نگران نباش مشکل از خنک کننده هست

منم دقیقا این مشکل رو داشتم وقتی cpu رو گردوخاک بگیره اینجوری میشه
فن و cpu زو خوارج کن قشنگ یه باد بگیر ببند سر جاش مایع بین فن و cpu رو هم پاک کن احتمالا عمرش تموم شده:n16:
نه اقا این کارو نکن cpu به فنا میره :n02: اون مایع اسمش خمیر سیلکون هست در واقع کاره 1 رابط(رسانای گرما) برای انتقال گرما از cpu به شیارهای خنک کننده هست،در ضمن سعی کنین بهش به طور مستقیم دست نزنین چون سمیه
--------------
دوستان در خلق چمپ های supp چقدر خلاقن :n02: آفرین افرین :33:

mnime
24-05-2014, 00:49
خیلی جواب میده اما تو Late game زیاد کارایی نداره کلا حتی APC این چمپ هم با این که خیلی شاخه به درد late game نمیخوره میزنن صدا قابلمه میده:n08:
کلا خیلی از Supp ها هستن که تو Team Fight خوب نیستن، مثلا شما با Thresh برو وسط Team Fight هر چی Spell هم داره بزن، هیچ کمکی که نمی کنه هیچ، ظرف 3 ثانیه هم مُرده به قول شما صدا قابلمه میده. هر Champ واسه خودش سبک بازی خودشو داره، نقطه ضعف و قدرت داره. LB هم به عنوان Supp کار خودشو توی Early Game با جلو انداختن ADC و Deny کردن ADC حریف می کنه. همون کاری که Thresh هم انجام میده، ADC از ترس Hook جلو نمیره و Farm کردن براش سخت میشه.

خوب خوبه که اینقدر ذوق مرگ شدی از ساپورت کردن با lb
ولی خوب من خیلی وقته با چمپیون های مید ساپورت میدم وتاحالا هم نشده که لین رو ببازم
بهت پیشنهاد میکنم akali , twisted fate رو هم امتحان کنی خیلی حال میده
ziggs هم خوبه ولی اون 2 تا باحال ترن ziggs یکم سخت تره باید ریاکشنت نسبت به W زیاد باشه
nasus هم که ته ساپورته
ezreal ap هم از ساپورت های خوبه
اینا رو امتحان کن خوشت میاد
من در مورد Troll کردن صحبت نکردم که شما میگی Champ های Mid رو Supp بازی کن خوشت میاد. من دارم در مورد Supp واقعی حرف می زنم. Champ های Mid که اسم بردی رو Supp بازی کردن کاملا غلطه، اولا گلد Farm رو از دست میدی و دیر تر آیتم میتونی بخری، ثانیا XP رو با ADC داری Share می کنی بنابراین همیشه از بقیه تیم عقبی، کل پتانسیل یه Champ خوب رو داری از بین میبری. ولی LB از اونجا که تو Team Fight ها خوب نیست و برای Mid خیلی محبوب نیست با Supp وایسادن میتونه early game خیلی تیمش رو جلو بندازه با فشاری که روی هر Lane میاره در نهایت ADC هست که جلو میفته و میتونه تیم رو Carry کنه.

کار اصلی Supp رو یادمون نره، خودش قرار نیست کاری انجام بده، باید بقیه تیم رو راه بندازه.

GL & HF
24-05-2014, 02:34
آمار به شدت خیره کنندس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mnime
24-05-2014, 05:55
همانا خداوند "هـــک" را آفرید تا رستگار شوید و 2 روزه به Gold برسید.

اونایی که این Bot رو نمیشناسن اصلا سوال نکنن که چیه و کجا میشه دانلود کرد که نمیگم چون بازیتون که خراب میشه هیچ، ظرف 1 هفته Report میدن بن میشید. خواستم فقط ویدئو رو بذارم یکم حال کنید و اگر چنین چیزی دیدید حتما Report کنید و بدونید که هـک واسه این بازی وجود داره.
فقط در این حد میگم که این Script خاص که Skill Shot ها رو Dodge میده 50 یورو قیمتشه!!! البته کرک شدش هم اومده ولی کرک شده کجا و Update شده کجا.
فقط کافیه با این Script جلو Nidalee بازی کنید و همه Spear هاشو Dodge بدید تا آخر بازی به فحشتون بگیره و Report کنه، هفته بعدشم بن شدید رفته. جدیدا خیلی تابلو شده، همه خبردار شدن.

Crawling In MySkin
24-05-2014, 07:50
من در مورد Troll کردن صحبت نکردم که شما میگی Champ های Mid رو Supp بازی کن خوشت میاد. من دارم در مورد Supp واقعی حرف می زنم. Champ های Mid که اسم بردی رو Supp بازی کردن کاملا غلطه، اولا گلد Farm رو از دست میدی و دیر تر آیتم میتونی بخری، ثانیا XP رو با ADC داری Share می کنی بنابراین همیشه از بقیه تیم عقبی، کل پتانسیل یه Champ خوب رو داری از بین میبری. ولی LB از اونجا که تو Team Fight ها خوب نیست و برای Mid خیلی محبوب نیست با Supp وایسادن میتونه early game خیلی تیمش رو جلو بندازه با فشاری که روی هر Lane میاره در نهایت ADC هست که جلو میفته و میتونه تیم رو Carry کنه.

کار اصلی Supp رو یادمون نره، خودش قرار نیست کاری انجام بده، باید بقیه تیم رو راه بندازه.
من به هیچ عنوان ترول نمیکنم شما چون بازی نکردی مثل بقیه فکر میکنی تروله
عقب میافتی در صورتی که نتونی درست بازی کنی
اینا هیج کدوم ترول نیست
akali وقتی 6 میشه دیگه کلا نمیشه جلوشو گرفت و تا قبل 6 اش هم باید اینقدر با Q به adc مقابل ور بری تا adc خودت شاخ شه
twisted fate هم که دیگه ته ساپورته شاید گلد زیادی گیرت نیاد ولی هی استان میکنی هی مانا رجن میکنی هی استان میکنی هی مانا رجن میکنی Q پرت میکنی
leblanc مید چمپ محبوبی نیست ؟:n04: leblanc بازی باهاش سخته و جلوت حتی اگه کانتر خرکی ! اش هم باشی و بخوای کیل بگیری بازم کمه باید به شدت باهاش Roam کنی از جانگلر بیشتر :دی در این صورت بازی رو کلا تو دست خودت میچرخونی
ولی این حرفت که sup خودش قرار نیست کاری انجام بده و بقیه رو جلو بندازه بستگی به تیمی که باهاش بازی میکنی هم داره
من خیلی وقتا دیدم این adc بنده خدا اصلا توانایی روانی carry کردن رو نداره لذا ! مجبور شدم فقط بهش assist بدم و بازی رو هم خودم carry کنم :دی
شما اول امتحان کن اگه جواب نداد بیا بگو ترول...اینا هیچکدوم ترول نیست
من یه عمر با annie هم میرفتم ساپورت میگفتن ترول ترول حالا یه ساپورت خیلی عادی شده
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اونایی که این Bot رو نمیشناسن اصلا سوال نکنن که چیه و کجا میشه دانلود کرد که نمیگم چون بازیتون که خراب میشه هیچ، ظرف 1 هفته Report میدن بن میشید. خواستم فقط ویدئو رو بذارم یکم حال کنید و اگر چنین چیزی دیدید حتما Report کنید و بدونید که هـک واسه این بازی وجود داره.
فقط در این حد میگم که این Script خاص که Skill Shot ها رو Dodge میده 50 یورو قیمتشه!!! البته کرک شدش هم اومده ولی کرک شده کجا و Update شده کجا.
فقط کافیه با این Script جلو Nidalee بازی کنید و همه Spear هاشو Dodge بدید تا آخر بازی به فحشتون بگیره و Report کنه، هفته بعدشم بن شدید رفته. جدیدا خیلی تابلو شده، همه خبردار شدن.
من اصلا کاری ندارم این ه-ک هست یا نیست ولی تنها چیزی میدونم اینه که اگه توی NA بازی میکردید از این ه-ک ها به شدت زیاد میدیدید !
میس دادن ترش اونقدرا هم سخت نیست مخصوصا این ترش ابلهی که تو این ویدیو هست و همیشه هم داره مستقیم میندازه اون قضیه رو
تنها چیزی که من دیدم reaction بالا بود من از اینا توی بازی دایمند های آمریکا زیاد دیدم خیلی تعجب آور نبود برام که بخوام اسمش رو بزارم ه-ک
نمیگم این هست یا نیست چون واقعا اطلاعی در موردش ندارم اما میگم بدون ه-ک هم میشه از این کارا کرد تو NA زیاده میتونید یه اکانت بسازید بشینید spect کنید :دی

پ.ن : cass رو هم یادم رفت به عنوان ساپورت معرفی کنم :دی

از نظر شما احتمالا اینم ه-ک باشه قیمتش هم 90 یوروهه ه-ک نمردن زده دیگه چون مید چمپ محبوبی نیست :

mnime
24-05-2014, 08:39
اون صحنه ای که از توی Bush میندازه و Cassio همون لحظه Flash می کنه رو چی میگی؟ Diamond و Challenger که هیچی، Faker هم نمیتونه اونجوری Dodge بده. اصلا Thresh رو نمیدید، چجوری یه آدم میتونه اونو Dodge بده؟

mehdi680
24-05-2014, 10:19
lol e man 300 mg update mikhad !!!!!!!!!!! Wtffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

lotfan javab bedid . chikar konam?

GL & HF
24-05-2014, 10:38
بابا -- چیه منو شما با پینگ 200 داریم فک میکنیم خیلی کیف میده یارو داره با پینگ 10 به همه چیز doodge میده این کاملا نرماله من خیلیهارو دیدم اینجوری کفر در میارن راجب اون فلش هم بگم از رو صدا میشه فهمید اونم 100% از صدایه زنجیر thresh فهمید و فلش زد:n02: پینگشون پاینه دیگه بد به حال ما خوش به حال اونا

daniel'
24-05-2014, 10:52
به قول شما ه---ک یا script کاملا وجود داره و الان افراد زیادی دارن استفاده میکنن ازش ریوت هم به راهکار درست حسابی نرسیده که باهاشون مقابله کنه این الان یه 2 سالی هست باور ندارین برین تو سایت bol یا bot of legends اونجا میتونین دریابین که این قضیه تا کجا پیش رفته کسانی که با cassio بازی میکنن به احتمال 90% دارن از ه---------ک استفاده میکنن.syndra و ori و kata(اخه ادم دیگه چقدر عقب مونده باشه برای اینم script استفاده کنه) و xerath و ... که کمترن.خوشبختانه این افراد بیشتر تو plat و diamond هستن با gold.این evade هم چیز خیلی ابتدایی هستش
که همشون استفاده میکنن بعد last hit minion ها هست ، ه-----ک برای skill shot هست و... بعضیاش پولیه (اون خفناش) بعضیاش هم مجانی
البته کسی که از اینا استفاده میکنه خطر ban شدن اکنتش رو به جون میخره که احتمالش خیلی کمه(خودشون تو فرومشون میگن اگه از این script استفاده کنین احتمال گیر افتادن هست )بعد اگه کسی هم میخواد استفاده کنه از ایران اگه به نفرین اعتقاد داری نکن این کارو :n02:البته ریوت هم گفته در اینده درست میشه این قضیه.
----------------------------------
راستی rune page هم اومده برین بگیرین.:n20:

Crawling In MySkin
24-05-2014, 11:18
lol e man 300 mg update mikhad !!!!!!!!!!! Wtffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

lotfan javab bedid . chikar konam?

Click here to view the small image.

بزار آپدیت شه :))

به قول شما ه---ک یا script کاملا وجود داره و الان افراد زیادی دارن استفاده میکنن ازش ریوت هم به راهکار درست حسابی نرسیده که باهاشون مقابله کنه این الان یه 2 سالی هست باور ندارین برین تو سایت bol یا bot of legends اونجا میتونین دریابین که این قضیه تا کجا پیش رفته کسانی که با cassio بازی میکنن به احتمال 90% دارن از ه---------ک استفاده میکنن.syndra و ori و kata(اخه ادم دیگه چقدر عقب مونده باشه برای اینم script استفاده کنه) و xerath و ... که کمترن.خوشبختانه این افراد بیشتر تو plat و diamond هستن با gold.این evade هم چیز خیلی ابتدایی هستش
که همشون استفاده میکنن بعد last hit minion ها هست ، ه-----ک برای skill shot هست و... بعضیاش پولیه (اون خفناش) بعضیاش هم مجانی
البته کسی که از اینا استفاده میکنه خطر ban شدن اکنتش رو به جون میخره که احتمالش خیلی کمه(خودشون تو فرومشون میگن اگه از این script استفاده کنین احتمال گیر افتادن هست )بعد اگه کسی هم میخواد استفاده کنه از ایران اگه به نفرین اعتقاد داری نکن این کارو :n02:البته ریوت هم گفته در اینده درست میشه این قضیه.
والا همونطور که گفتم من اطلاعی ندارم درباره این ه-ک ها ولی چیزی که من دیدم بدون ه-ک هم میشه انجام داد یعنی چیز فوق العاده ای نبود
حالا خیلی طبیعی بود :دی

mehdi680
24-05-2014, 11:20
بزار آپدیت شه :))

والا همونطور که گفتم من اطلاعی ندارم درباره این ه-ک ها ولی چیزی که من دیدم بدون ه-ک هم میشه انجام داد یعنی چیز فوق العاده ای نبود
حالا خیلی طبیعی بود :دی

فقط برای من اومده . ××!!××

راه حلی نداری ؟ :n14:

چند روز پیشم یه آپدیت علکی 100 مگ داده بود به جز اپدیت پچ 4.8

Crawling In MySkin
24-05-2014, 11:43
برا منم اومده گذاشتم آپدیت کرد حدود 400 مگ

اتفاقا همون روزی که برا شما و بنده آپدیت 100 مگی اومده بود برا یکی از دوستان من 700 مگ اومده بود

myst
24-05-2014, 11:49
برای منم اومده :n27:

mnime
24-05-2014, 12:37
بله بله کاملا این Dodge دادن ها خیلی نرمال و عادی هست، شما اگه جزو تیم ساپورت Riot می شدید ملت 100% هـک استفاده می کردن.
منو ببخشید مثل اینکه انجمن رو اشتباه اومدم! اینجا مثل اینکه یه سروری بازی می کنن که همه در حد Faker هستن. این چیزا عادیه.

mehdi680
24-05-2014, 15:02
تف به این شانسو تف به این اینترنت اشغال ..
300 مگ اپدیت داشتم میکردم 50 مگ فقط مونده بود بعد این اینترنیت .......... قطع شد و از دوباره باید دانلود کنم .

تف به این اینترنت اشغال که صب تا شب قطع و وصل میشه .

واقعا متاسفم واس ایران .

lordrun
24-05-2014, 15:09
یاو چه مسخره بازییه میترسم فردا بین هرگیم 300 مگ اپدیت بیاد هرروز داره 300 مگ 300 مگ اپ میاد چه فازیه خداییش؟:n29:

R.I.P
24-05-2014, 15:21
تف به این شانسو تف به این اینترنت اشغال ..
300 مگ اپدیت داشتم میکردم 50 مگ فقط مونده بود بعد این اینترنیت .......... قطع شد و از دوباره باید دانلود کنم .

تف به این اینترنت اشغال که صب تا شب قطع و وصل میشه .

واقعا متاسفم واس ایران .
:n19:
تو هنوز نتونستی آپدیت کنی ؟:n04:
دوبرابر پول بازیو پول حجم دادی بهت پیشنهاد میکنم بری بازیو بخری !
واست آپدیت شدش رو مبفرستن ....

p30 arman
24-05-2014, 15:34
چرا برا من اپدیت نداده؟؟؟؟
از بس کرم میریزید رو لانچر!!! بابا این لانچر قلبش ضعیفه یه مدیا پلیر همراش باز کنی ارور Crit میده !!!
شما هم هم لانچر رو میزارید اپدیت هم مدیا پلیر هم فایر فاکس برا پی سی فروم هم وب @$!$ ار برا فیس بوق هم فیلم میبینید با km -_- لانچرو گزاشتید دانلود مانیتور رو خاموش کنید برید -_-
هی نیاید بگید وای چرا اپدیت 2 مگی من شده 3000 گیگ!!! :n21:

R.I.P
24-05-2014, 16:13
بـــــــــه بــــــــه دوباره مین 13 دی سی میشه :n12::39:
--------------------
اول اول :D

startsmart
24-05-2014, 16:15
منم دوباره دی سی میشم، یعنی واقعا باید ***** رو بعضی ها...

Ali-ss
24-05-2014, 16:16
نکته اول اینکه آپدیت خیلی کم بود شاید 10 مگ

دوم باز دی سی ها شروع شدن!!

xSoushiantx
24-05-2014, 16:44
برا من هر 3 دقیقه دی سی میشه ! :37:

mehdi680
24-05-2014, 16:45
الان از صح تا حالا 6 بار گذاشتم آپدیت هر 6 بار هم نتم قطع میشه مجبورم از اول آپدیت کنم.

behroozuac
24-05-2014, 16:51
شروع شد باز م******* گ*****

lordrun
24-05-2014, 16:52
الان واس من 0 کیلوبایت شد سرعت بعد مودم رو ری استارت کردم یهو 100 مگ شد 400 مگ :n08::n08:موندم بخندم یا گریه کنم خدااااااا

mnime
24-05-2014, 16:54
خب مثل اینکه دوستان دوباره باید برن صفحه ی کلوب وزیر محترم :n08:

GL & HF
24-05-2014, 17:03
برو بچ یریم کلوپ :n02: ویزیر داریم میایم دهنت سرویسه :n08:

p30 arman
24-05-2014, 17:31
خب ایندفه بریم پیج کلوب کی ؟:n09:

Dark_Priest
24-05-2014, 17:36
باز که شروع شد:n27:

نت من سرعت دانلودش 280 بود الان شده 8 کیلوبایت با لگ هم دانلود میکنه یعنی هر 3 ثانیه 8 تا میره :n04:

msgcpp
24-05-2014, 18:02
دوباره DC ها شروع شد، هر 5 ثانیه یک بار،
جالب اینجاست که دیروز اینترنت من بدون فیلتر شده بود، یعنی فیسبوک و یوتوب راحت باز میشد، از امروز صبح دوباره فیلتر شد، فکر کنم دارن فیلترینگ رو تقویت میکنن.

mnime
24-05-2014, 18:10
ما که از شر فیلترینگ پناه می بریم به درگاه تو ای HotSpot Shield :n12:

myst
24-05-2014, 18:20
هر 3 تا 10 دقیقه dc میشم باز شروع کردن به گند زدن:grrr::grrr::sq_10:

new evil
24-05-2014, 18:37
منظورت هر نیم ساعته؟
خوبه که
برو ایرمی دامینینی چیزی

Crawling In MySkin
24-05-2014, 18:53
منظورت هر نیم ساعته؟
خوبه که
برو ایرمی دامینینی چیزی
برا هر کس متفاوته
برا من اولش سر 10 دقیقه دیسی شد بعد 18 دقیقه بعد بعد 5 دقیقه بعد
کاملا random

ezio7
24-05-2014, 18:57
من که الان یه دست با بوت رفتم دیسی نشد کر-یو وصل بود البت

mehdi680
24-05-2014, 19:06
من هنوز نتونستم آپدیت کنم :n14:

R.I.P
24-05-2014, 19:07
درست شد :|

xSoushiantx
24-05-2014, 19:10

بیشتر شبیه شبیه سازی میمونه!
اگه دقت کنی قبل از اینکه Thresh بندازه خودش مسیرو عوض میکنه!

پ.ن نت منم درست شد

GL & HF
24-05-2014, 19:29
ناموسن کجایه دنیا وزیری مثل این داریم یه ایمل زدم گفتم Fast bash vagarna miam bala saret خودش فهمید درجا فیکس کرد :n08::n02:

p30 arman
24-05-2014, 20:53
بازم خراب شد -_-

pancha73
24-05-2014, 20:55
من پینگم فضایی رفت بالا هی dc میشم :n14:
---------
ولانچر منم چند مگی آپدیت کرد :n13: نمیدونم این آپدیت دیگه واسه چی بود :n13: من که هیچ تغییری ندیدم :n13:

mnime
24-05-2014, 21:06
بیشتر شبیه شبیه سازی میمونه!
اگه دقت کنی قبل از اینکه Thresh بندازه خودش مسیرو عوض میکنه!

این بات اینجوری کار می کنه که شما Space Bar رو نگه میداری و Champion هر جا که Mouse رو ببری حرکت می کنه، اگر اطرافت Minion باشه Last Hit می کنه، اگر تو Range یک Champ دیگه باشه شروع می کنه Combo زدن. اگر Skill Shot به طرفت بیاد کلا کنترل Champ رو بدست می گیره و حرکت میده به یه سمتی که Skill Shot رو نخوری،
باید دقت کنی سر اون لحظه ای که Hook رو Thresh میندازه، حرکتش کلا عجیبه، آدمی زادی نیست، وقتی Dodge میده 0.5 تا 1 ثانیه همون جا بی حرکت وامیسته. بعضی وقتا هم یه حرکت های درجایی می زنه که تابلوئه خود طرف میخواد Champ رو حرکت بده اما Bot اجازه نمیده واسه همین یه جوری میشه که انگار به جایی گیر کرده. واسه همین چیزای ریز تابلوئه.

khashayar_terror
24-05-2014, 21:16
کلا قید LOL رو بزنید
با این وضع مگه میشه بازی کرد
ما هیچی حالا . هم تیمی هامون گناه دارن
بیچاره عمه ام :n08:

R.I.P
24-05-2014, 21:18
دیگه با فی.لتر شکن هم دی سی میشه very nice

Georges St-Pierre
24-05-2014, 21:25
خرابی تایید میشه ساعت 10:30 DC

khashayar_terror
24-05-2014, 21:29
آقا برید اینجا کامنت بزاریید
خواهش میکنم
ثبت نامش فقط 2 دقیقه است

lordrun
24-05-2014, 22:45
من الان رفتم دی سی نشدم ولی چیزی حدود 2 ثانیه دیلی داشت

N E X T
24-05-2014, 23:05
من اومدم dc شد:n21:

marde tanhayi
25-05-2014, 00:33
برای بازی قند شکن رواز کجا می خرین ؟
مال من پینکش نجومی هست یه چیز می خوام حداقل رو پینک نگذاره

mehdi680
25-05-2014, 08:57
من هنوز در حال آپدیت کردنم :n02:

Rmin
25-05-2014, 10:22
فیکس نشد؟؟

Rmin
25-05-2014, 10:32
فیکس نشد؟؟

Dark_Priest
25-05-2014, 10:32
مال من که کاملا درسته با پینگ 112 بازی کردم تا مین 30 با nasu و 500 تا Stack داشتم :n06:

lordrun
25-05-2014, 10:46
مین 3 دی سی شد ولی با کر-یو تونستم بازی کنم

p30 arman
25-05-2014, 11:01
الان تست کردم فیکس بود برای من
پارس انلاین

Rmin
25-05-2014, 11:24
فکر کنم فیکس شد...
کی جلوت بازی می کرد که گذاشت 500تا stack بزنی :n09:

مال من که کاملا درسته با پینگ 112 بازی کردم تا مین 30 با nasu و 500 تا Stack داشتم :n06:

Mehrshadgamer
25-05-2014, 16:10
سلام ماله من بعد از 40 دقیقه که بازی میکنی بعد شروع میکنه به قطع و وصل شدن تو بازی . یعنی 2 دقیقه گیر میکنه 2 وصل میشه:n28::n28:
مثل مشکل قبلی نیست که کلا قطع شی تو خود بازی گیر میکنه:n21::n21:

این اشکال از بازی یا از نت من؟

geshani
25-05-2014, 16:29
.... تو ... باعس بانیش

pancha73
25-05-2014, 19:32
فکر کنم درست شد،یا حداقل فعلا واسه من درست شد :n02:

smohsen
25-05-2014, 19:33
هر 15 دقیقه یکبار باید دیسکانکت کنم!:n30:

Crawling In MySkin
25-05-2014, 19:54
خوب 15 دقیقه که خوبه
یه زمان شده بود 3 دقیقه
15 دقیقه از سرتون هم زیاده
همینم پس فردا ازوت میگیرن میکنن 1 دقیقه غر غر میکنید بعد میکنن 5 دقیقه میگید به به چه مسئولای به فکری داریم ما حالا دیگه به جا 1 دقیقه میتونیم هر 5 دقیقه یه بار دی سی کنیم چقدر خوبن اینا

lordrun
25-05-2014, 19:55
برای منم همچنان برقراره.خداییش 4 دست الکی سر این دی سی باختم :n14: دست اخر 6/1 بودم راحت میتونسم بازیو کری کنم 2 مین دی سی شدم تیم برداشت سارندر داد :n29:

shk021051
25-05-2014, 20:35
دیسکانکت میشم بازم مشکل udp :n04:
یه مدت الکی خوش بودیم

Dark_Priest
25-05-2014, 22:00
مال من دیسکانکت نمیشه ولی سرعت دانلودم از روی 280 اومده روی 10 کیلوبایت

alone_son
25-05-2014, 23:35
من مین 20 دی سی میشم یه راهی هم هست که برای من کار داد دیگه شما ها را نمیدونم
مودم را رو بریج بزارید حتما دوتا کانکشن داشته باشید وقتی دی سی شروع میشه alt+tab کنید بیاید این کانکشن را قطع کنید با اون یکی وصل بشید
مثلا من مین 20 این کار را میکنم دیگه تا مین 40 دی سی ندارمکلا تو 40 مین دوبار اینطوری میشی

GL & HF
26-05-2014, 01:50
من که هر 15 مین دی سی میشم... پارس انلاین

s-arash
26-05-2014, 06:15
rofl

c9 به col باخت :n08:

lordrun
26-05-2014, 07:55
rofl

c9 به col باخت :n08:
بیلد اسنیکی و های رو ببین فقط...مثکه ترول کردن از فنتیک به کلود 9 هم سرایت کرده :n08:

DANT3
26-05-2014, 12:46
dc mishe hanoz?

Accursed Prince
26-05-2014, 13:04
بازی ها دست شده یا نه ؟

یا کسی روشی پیدا کرده که درست بازی کنیم اگه خرابه ؟ ..

Dark_Priest
26-05-2014, 14:04
من 1 ساعت پیش با quinn بازی کردم تا مین 40 طول کشید و دی سی نشد:n07:

kamron_devil
26-05-2014, 14:29
سلام دوستان. من تری دی کار می کنم و تصمیم گرفتم مدل کایل رو بسازم. شما می تونید این مدل رو تو این تاپیک ببینید و اگر دوست داشتید نظر بدید
Kayle 3d model

s-arash
26-05-2014, 15:41
بیلد اسنیکی و های رو ببین فقط...مثکه ترول کردن از فنتیک به کلود 9 هم سرایت کرده :n08:

بیلد هاشون مشکلی نداره ، فقط Randiun's روی Soraka هست که احتمالا برای Tanky بودنشه

کلا C9 تا حالا ادا کره ای ها رو در میاورد اما الان باید جلوشون وایسته چون پلیر هاشون مهاجرت کردن به NA

geshani
26-05-2014, 17:18
bacheha mano add konid ye team tashkil bedim id man hamin: geshani

ahmaddiss
26-05-2014, 18:17
Dc نمیشههههههههههههههههههه

ahmaddiss
26-05-2014, 18:24
لطفا برید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به سرور eu west رای بدید

mnime
26-05-2014, 18:48
لطفا برید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به سرور eu west رای بدید
ماشالا همه سایت ها هم میزنن با حمایت Riot Games ، من موندم این Riot Games چرا اینقدر از ایران حمایت می کنه :n09:

pancha73
26-05-2014, 18:52
حالا چرا west :n02: من east هستم میخوام به east رای بدم:n22: :n02:

bahman_0121
26-05-2014, 19:39
برای من 4 ساعت دیسی میشد الان رو نمیدونم

Ali-ss
26-05-2014, 20:34
گویا حل شد مشکل

اینم بچه ها بدونن بد نیست

mehdi951
26-05-2014, 20:47
بعد از مدت ها یک دست بدون دی سی رفتم
حالا :26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::32::3 2::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::33: :33::33::33::33::33::33::39::39::39::39::39::39::3 9::11::11::11::11::11::8::8::8::8::8::10::10::10:: 10::10::10::10:

geshani
26-05-2014, 22:12
yani alan chat room darim ?

mehdi680
27-05-2014, 10:59
سلام بچه های وسط بازی بودم یهو پرید بیرون بعد خواستم برم تو بازی این اررور اومد.
لطفااااااااا راهنمایی کنید . کلا من از زندگی شانس ندارم :n14:

Dark_Priest
27-05-2014, 11:12
بزن بازی رو پاک کن دوباره نصب کن درست میشه .

mehdi680
27-05-2014, 11:20
بزن بازی رو پاک کن دوباره نصب کن درست میشه .

Restart kardam doros shod :n13:

R.I.P
27-05-2014, 20:04

GL & HF
27-05-2014, 23:15
واقعا راس میگی اون عکس کجا و اون چمپ دااخل بازی کجا:n09:

saliteh
28-05-2014, 15:27
سلام

این runes page اضافه رو الان میشه گزفت

xSoushiantx
28-05-2014, 18:33

:|

Witcher6610
28-05-2014, 18:54

geshani
28-05-2014, 20:21
vala manam vasvase shodam gereftam jaleb nabood skin dovomish ghashangtar bood

pharm
28-05-2014, 23:07
کسی تاحالا تونسته با صبانت بیاد league of legeneds آیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــا؟
اصلا سایتش برا من نمیاد تازه یکی از دوستان لانچرشو داشت با فیلتر شکن هم نمیومد :DDDDD
واقعا اگه کسی حتی میشناسه کسی بازی کرده با صبانت تازگی بگه ممنون میشم

mnime
29-05-2014, 01:11
کسی تاحالا تونسته با صبانت بیاد league of legeneds آیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــا؟
اصلا سایتش برا من نمیاد تازه یکی از دوستان لانچرشو داشت با فیلتر شکن هم نمیومد :DDDDD
دوست من با صبانت بازی می کنه، تهران منطقه 2 و ping هم خیلی خوبه حدود 120 ، سوالی داری ازش بپرسم.

Dark_Priest
29-05-2014, 08:02
آقا امروز نت خیلی خوب شده پینگم از 114 اومده رو 102 :n10:

Crawling In MySkin
29-05-2014, 13:23

من چند ساله با صبا نت بازی میکنم از قم

mnime
29-05-2014, 19:21
آقا دوباره DC ها شروع شد یا این سیستک داره مشنگ میزنه؟

khashayar_terror
29-05-2014, 19:38
آقا دوباره DC ها شروع شد یا این سیستک داره مشنگ میزنه؟

سلام . بین ساعت 6 تا 7 مشکل داشت . دیگه بعدش تست نکردم :n21:

mehdi680
29-05-2014, 23:08
چقدر ziggs تو one for all حال ميده : دي ، 5 تايي اولتي ميكنيم ميرن هوا : دي ،،، با Shaco هم حال ميده اولتي ميكني ١٠ نفر ميشيم :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Crawling In MySkin
30-05-2014, 06:46
چقدر ziggs تو one for all حال ميده : دي ، 5 تايي اولتي ميكنيم ميرن هوا : دي ،،، با Shaco هم حال ميده اولتي ميكني ١٠ نفر ميشيم :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nid رو امتحان کن
زمین بازی میشه باع وحش:n09:

mnime
30-05-2014, 12:52
ولی با Blitz و Alistar کر کر خنده بود! اولین بار واقعا خندیدم خیلی Fun بود.
با Blitz یه بار همزمان با یکی از حریف Grab کردیم، من رفتم جای اون اون اومد جای من :n09:
با Alister هم خدا نکنه گیرت بیارن، مثل توپ فوتبال همینجوری پشت سر هم هد میزنن تا برسی به Turret و بمیری :n02:

msgcpp
30-05-2014, 22:04
برا اولین بار رفتم One For All
جالب بود

GL & HF
31-05-2014, 05:50
ایا واقعا چمپی داریم که بتونه تو لاین تاپ جلو Ryze دوام بیاره ؟:n13: من هرچی فک کردم تحقیق کردم به نتیجه نرسیدم گنده ترین چمپایه تاپ (Renekton /shyvana) هم میزنه باور کنید چندتا بازی دیدم یارو ryze دقیقه 20 170 تا فارم کرده بود جلوش Renekton فقط 50 تا فارم داشت یعنی دقیقا مثل شمر که راه آب رو به امام حسین بست اینم راه فارمو به همه میبنده باور نمیکنید ؟ کاش یبار جلوتون بیفته:n02::n04:

Crawling In MySkin
31-05-2014, 07:46
ایا واقعا چمپی داریم که بتونه تو لاین تاپ جلو Ryze دوام بیاره ؟:n13: من هرچی فک کردم تحقیق کردم به نتیجه نرسیدم گنده ترین چمپایه تاپ (Renekton /shyvana) هم میزنه باور کنید چندتا بازی دیدم یارو ryze دقیقه 20 170 تا فارم کرده بود جلوش Renekton فقط 50 تا فارم داشت یعنی دقیقا مثل شمر که راه آب رو به امام حسین بست اینم راه فارمو به همه میبنده باور نمیکنید ؟ کاش یبار جلوتون بیفته:n02::n04:

renekton اش اگه بازی بلد باشه و یه کیل تو لاین بگیره دیگه لاین رو میتونه تصاحب کنه
من خودم شخصا با vlad به سختی جلوش دووم میارم :n02: (البته همشون حرفه ای نیستن صرفا پیک میکنن برا کانتر و این حرفا)

lordrun
31-05-2014, 08:04
اول بازی رنکتون داریوس اینا راحت میزننش.لیت گیم فقط چکس میتونه بزنه.ولی چون اول بازی خیلی ضعیفه اگه زیاد گنک بشه میترکه.اوندفعه یه رایز جلومون بود من جانگلر پنتئون بودم دوستمم تاپ جکس لول 2 گنک کردم 2.5 دقیقه استان شد فرصت فلش کردنم نداشت.بعد دیگه اسنوبالش کردیم :n02: ولی لیت گیم خیلی خوبی داره مث جکس حتی اگه اول بازی ه خراب کنی بازم لیت گیم میترکونی

Dark_Priest
31-05-2014, 10:35
با Lee sin راحت میشه زدش :n02:

mnime
31-05-2014, 12:55
کلا Ryze توی 1v1 تقریبا تمام Champ های Top رو میزنه، توصیه میشه فاصله اسلامی را رعایت بفرمایید :n09: به نظر من Jarvan شاید بتونه بزنه چون با Ulti که داره و Dash که می کنه نمیذاره Ryze شمارو Kite کنه. ولی خب Jarvan الان خیلی محبوب نیست واسه Top Lane. به نظر من Switch Lane و Gank زیاد بهترین تاکتیکه چون باید Shut Down بشه وگرنه اگه خوب بذاری Farm کنه بازی رو میتونه Carry کنه.
اما توی Mid خب خیلی ها لهش می کنن، نمونه بارزش عشق خود من Cassiopeia.

xSoushiantx
31-05-2014, 19:09
کسی که جلو Ryze بازی میکنه باید هم Range درست حسابی داشته باشه که بتونه فارم کنه و در عین نذاره بهش نزدیک شه
هم اینکه یه HP Regen خوب داشته باشه که Tradeهارو نبازه
با این شرایط پیشنهاد من ایناس
Yorick
Soli_AK47
31-05-2014, 21:00

بهترین گزینه هاجلوی ryze اینا هستن البته اگر حرفه ای این چمپ ها رو کسی بلد باشه بازی کنه
Gangplank-Jayce-Lee sin- Olaf-Pantheon-Wukong-Zed
البته از اونجایی که Ryze معمولآ Armor بالایی داره چمپ های Ap جلوش بهتر جواب میدن
Rumble-Vladimir-Yorik
البته ryze رو فقط باید Harass کرد تا نتونه فارم کنه و همچنین آیتم Armor Penetration فراموش نشه
جانگل هم اگر Nocturne باشه دیگر هیچ

mnime
31-05-2014, 22:21
البته از اونجایی که Ryze معمولآ Armor بالایی داره چمپ های Ap جلوش بهتر جواب میدن
Rumble-Vladimir-Yorik

Yorick اولا AP نیست ثانیا خیلی Champ به درد نخوریه. برداشتن Yorick در Ranked حکمش با Troll کردن فرقی نداره! فحش داره!!
Rumble هم الان وضعش خیلی خرابه، اونقدر Nerf کردنش که دیگه نا نداره.
Ryze معمولا Armor بالایی داره؟ منظور شما HP بالاست دیگه؟ آیتم اولی که می بنده HP زیاد میده بهش و Snowball میشه. Armor حتی جزو 3 تا آیتم اولی که میخره هم نیست. شاید آیتم 4 بعد از Boot که در واقع میشه آیتم 5 تازه اونم اگر اونا Heavy AD باشن لازمه.

GL & HF
31-05-2014, 22:26
ممنون از توضیحات ولی من خودم هر موقع باهاش تاپ رفتم جلوم بدجوری کانتر شده حتی شده طرف لفت داده از بازی در کل خیلی حال میده . آخر بازی اتمه :n02:

daniel'
01-06-2014, 15:12
از اونجایی که به yorick بی احترامی شد من میپرم وسط:n23:
اولا کسی که با yorick بازی میکنه در حد لالیگا مهارت میخواد و اونقدر این champ قوی هست که تکی میری وسط دشمن همه رو میزنی (اگه بازی باهاش بلد باشی)
دوما این champ هیچ کانتری نداره برای همین از تو چمپ های ازادی که هر هفته میاد حذف شده.
سوما اگه W اش رو اول از همه تا اخر lvlup کنی dmg ap خوبی میزنه.
فهمیدی این champ خیلی قویه دیگه بی احترامی نکنی هاااااا:n24:

از اونجایی ryze میتونه mana اش رو به dmg تبدیل کنه به ap زیادی نیاز نداره و براش ایتم های def که (4تا بدون در نظر گرفتن boot) بیشترشون mana هم میدن میبندن با MP این دوتا با manamune که ad خوبی هم پیدا میکنه.پس بنابراین داشتن MR زیاد کمکی نمیکنه(کلی میگم اون اول بازی شاید یکمی کمک کنه)چون skill shot و range زیادی نداره میتونین از بوته ها استفاده کنین.

مشکل تعداد خیلی زیادی ایرانی ها اینجاس فکر میکنن همه چی به champ بستگی داره و هیچ ربطی به خود طرف نداره به جای اینکه مهارتشون رو زیاد کنن دنبال یه champ قوی میگردن که همه رو بزنه اخرش هم میان گند میزنن تو بازی بعد به جای اینکه نقاط ضعف خودشونو پیدا کنن درست کنن به عالم و آدم گیر میدن انگار کارشون خیلی درست بوده و داشته کل بازی رو carry میکرده تکی و بقیه فقط سده راهشون بودن :n21:(اینی که گفتم به این موضوع یا دوستان این انجمن هیچ ربطی نداشت و فقط یه چیزی بود که بعد از بازی کردن با تعداد کثیری از ایرانی ها مونده بود سر دلم دیگه اینجا گفتم الان اسایش پیدا کردم:n02: )

Mehrshadgamer
01-06-2014, 19:32
سلام ببخشید این اسکینای SKT دوباره کی باز میشن؟

Dark_Priest
01-06-2014, 19:55
بازی با fizz رفتم 22/2 کردم ؛ خیلی حال میده :n08: