PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

GL & HF
26-08-2013, 14:32
چمپ اصلی تاپ پلیر تیم اول لول
چمپ اصلی منم هست
از 2010 تا حالا اسکین ندادن واسش
urgot مثلا پیک ریتش خیلی بالاس براش بتل کست به این قشنگی دادن؟
دلایل رایوت برای این که اسکین نداده واسش اینکه میگه کیت و مدلش واسه اسکین ساختن خوب نیستن

یعنی چون تاپ پلیر تیم اول لول rumble بازی میکنه باید واسش اسکین بدن؟ طرفتارش خیلی کمتر از چمپای معروفی مثل diana / khazix/ Rengar/Zed/ هست این که یه نفر باهاش بازی میکنه دلیل نشد این چمپایی که ذکر شد همه دوستشون دارن مخصوصا رنگار تازگیا بدجوری محبوب شده تو رنگ خیلی زیاد دیده مشه:n16:

new evil
26-08-2013, 15:32
یعنی چون تاپ پلیر تیم اول لول rumble بازی میکنه باید واسش اسکین بدن؟ طرفتارش خیلی کمتر از چمپای معروفی مثل diana / khazix/ Rengar/Zed/ هست این که یه نفر باهاش بازی میکنه دلیل نشد این چمپایی که ذکر شد همه دوستشون دارن مخصوصا رنگار تازگیا بدجوری محبوب شده تو رنگ خیلی زیاد دیده مشه:n16:
راست میگی
بهتر که دیده نمیشه رامبل
اگه پیکش کنن محبوبیتش بره بالا مثل چی نرفش می کنن از بس که قویه
پیک ریتشم بخاطر این پایینه که هم بازی باهاش سخته هم دقت می خواد
می زنی سایلنس می کنی خودتو

lordthunder
26-08-2013, 15:34
سلام
من دلرحمم ، می بینم طرف فحش نداده یا مثلا به نسبت حق داشته براش pardon می زنم ، بعد وقتی pardon می زنم اشتباه می گیره برام! یعنی ملت خیلی بی رحم تر از من هستند :n27: ، حالا چه کار کنم ، بی رحم شم و از دست بدم امتیازم رو ، یا دلرحم باشم و به حق رای بدم ، یا اینایی که می خواد پاردن شن رو skip کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یعنی اگر از یک دم همه رو punish زده بودم الآن رتبه ام اون بالا بالا ها می بود!

avator20002000
26-08-2013, 15:38
سلام
من دلرحمم ، می بینم طرف فحش نداده یا مثلا به نسبت حق داشته براش pardon می زنم ، بعد وقتی pardon می زنم اشتباه می گیره برام! یعنی ملت خیلی بی رحم تر از من هستند :n27: ، حالا چه کار کنم ، بی رحم شم و از دست بدم امتیازم رو ، یا دلرحم باشم و به حق رای بدم ، یا اینایی که می خواد پاردن شن رو skip کنم؟
دلرحمی نیستش قوانینش رو باید بخونید بعد agree کنید شما نمی خونید همینجوری عشقی pardon punish می کنید:n02: الان رو نمی دونم دقیقا ولی با هر قضاوت درست یه مقدار خیلی ناچیز 12 یا یکم این ور اونور تر بهتون ip میده

راست میگی
بهتر که دیده نمیشه رامبل

rumble از اون champion هاییه که باهاش زیر tower نمیشه شوخی کرد وقتی جونشم کمه من ریسک نمی کنم تنهایی dive اش کنم شیطونی می کنه با ult اش:n09:

lordthunder
26-08-2013, 15:49
سلام
خوب بابا بدبخت چیزی نگفته ، 4 تا هم تیمیش دوست بودند با هم بهش تهمت زدند ، واقعا کار مشکل داری نکرده.
خوب اگر قرار باشه اینجوری جلو رفت ، آدم همه رو از یک دم punish می کنه اوضاع بهتر می شه که! فکر کنم اکثرا همین کار رو می کنند.
یعنی اگر این طوری می زدم ، از 13 تا 11 تاش رو درست زده بودم! اما اون دنیا جواب یارو رو باید می دادم.

bahman_0121
26-08-2013, 16:17
سلام من ی اکانت تو EU Nordic & East داشتم چند روز پیش ی پچ دانلود شد و الان اکانتم تو سرور Oceania هست هیچ چارهای نداره درست بشه :n03:

GL & HF
26-08-2013, 18:45
راست میگی
بهتر که دیده نمیشه رامبل
اگه پیکش کنن محبوبیتش بره بالا مثل چی نرفش می کنن از بس که قویه
پیک ریتشم بخاطر این پایینه که هم بازی باهاش سخته هم دقت می خواد
می زنی سایلنس می کنی خودتو

همینطوریش rumble رو خدا زده وای به روزی که نرف شه:n08::n02:

new evil
26-08-2013, 19:07
می تونم بگم نصف شده قدرتش
نرف شدش غیر از 3 4 تا از چمپهای تاپ بقیه رو می زنه

garaa
26-08-2013, 19:17
rumble من تا حالا هربار جلوم بوده زدمش !
فقط فرار نکن که کارت تمومه ... فرار کنی ازش Q میگیره روت و کارت تمومه اما وقتی فرار نکنی و بهش فشار بیاری اون فرار کنه , پشتش بهت بشه = Q Useless
من هربار جلوم بوده ایتم دفاعی نخریدم اول بازی و از همون لول1 تحاجمی بازی میکنم که ترسش بره شاخ بازی در بیاره :دی

البته خودمم خیلی خوب با rumble بازی میکنم , طرف حرفه ای باشه اشکت رو در میاره از بس اذیت میکنه ...
اگه داری با rumble بازی میکنه , کاری کن طرف ازت بترسه و فرار کنه , اگه مقابل rumble هستی کاری کن اون ازت بترسه و فرار کنه :n02:

mey123
26-08-2013, 19:26
آقایون یه سوال:
قضاوتی که ما تو tribunal انجام میدیم برای یک Case خاص (همانطور که میدونید برای هر نفر 5 تا از بازیهاشو میزارن) ، باید در مجموع 5 بازی تصمیم بگیریم که فرد تنبیه بشه یا نه؟
با تشکر:n16:
--------------------------------------------------------
داش bahman_0121 میتونی بری تو store و تو قسمت transfer دوباره برگردی به سرورت ولی اینبار مث دفعه پیش فک نکنم مجانی باشه!باید پول بدی اونم از نوع RPیش!:n02::n09:
در ضمن یادت باشه دفعه بعد هر چیی که مجانی بود فرتی روش کلیک نکنی بعدش خوشحالو خندون بیای تو تاپیک بگی!:n02:

GL & HF
26-08-2013, 19:51
می تونم بگم نصف شده قدرتش
نرف شدش غیر از 3 4 تا از چمپهای تاپ بقیه رو می زنه

من همیشه rumble رو زدم داخل تاپ از همه میخوره:n02:اما تیم فایتش خوبه

avator20002000
26-08-2013, 20:10
آقایون یه سوال:
قضاوتی که ما تو tribunal انجام میدیم برای یک Case خاص (همانطور که میدونید برای هر نفر 5 تا از بازیهاشو میزارن) ، باید در مجموع 5 بازی تصمیم بگیریم که فرد تنبیه بشه یا نه؟
داش bahman_0121 میتونی بری تو store و تو قسمت transfer دوباره برگردی به سرورت ولی اینبار مث دفعه پیش فک نکنم مجانی باشه!باید پول بدی اونم از نوع RPیش!:n02::n09:
در ضمن یادت باشه دفعه بعد هر چیی که مجانی بود فرتی روش کلیک نکنی بعدش خوشحالو خندون بیای تو تاپیک بگی!:n02:
اره باید همشو ببینی مگر اینکه دیدی اولی خیلی ضایع هستش مثلا 10 15 بار فحش داده punich رو بزن سریع وقتتو تلف نکن.این بهمن رو ول کن از وقتی رفته استرالیا اقامت گرفته خودشو همش میگیره:n02::n09:

new evil
26-08-2013, 20:24
از همه می خوره

bahman_0121
26-08-2013, 21:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط mey123 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقایون یه سوال:

اره باید همشو ببینی مگر اینکه دیدی اولی خیلی ضایع هستش مثلا 10 15 بار فحش داده punich رو بزن سریع وقتتو تلف نکن.این بهمن رو ول کن از وقتی رفته استرالیا اقامت گرفته خودشو همش میگیره:n02::n09:

آقایون یعنی هیچ راهی نداره دهنم رو سرویس کردن :n28:

avator20002000
26-08-2013, 22:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آقایون یعنی هیچ راهی نداره دهنم رو سرویس کردن :n28:
به support یه mail بزن بگو اشتباهی زدی رفتی اونجا ببین می تونه کاری کنه

hm741
26-08-2013, 22:42
دوستان سرور east برای من کاملا لگ داره بازی ولی تو وست مشکلی ندارم. شما هم همین طوره؟

msgcpp
26-08-2013, 22:45
سلام
خوب بابا بدبخت چیزی نگفته ، 4 تا هم تیمیش دوست بودند با هم بهش تهمت زدند ، واقعا کار مشکل داری نکرده.
خوب اگر قرار باشه اینجوری جلو رفت ، آدم همه رو از یک دم punish می کنه اوضاع بهتر می شه که! فکر کنم اکثرا همین کار رو می کنند.
یعنی اگر این طوری می زدم ، از 13 تا 11 تاش رو درست زده بودم! اما اون دنیا جواب یارو رو باید می دادم.

عزیز اون اسکین سبزه سایند رو چند خریدی؟
RP از کجا آوردی شیطون بلا؟ :n10:
البته خودم هم یکبار یه اسکین ASHE رفت Sale خریدم؛ 260 RP

lordthunder
26-08-2013, 22:54
عزیز اون اسکین سبزه سایند رو چند خریدی؟
RP از کجا آوردی شیطون بلا؟ :n10:
البته خودم هم یکبار یه اسکین ASHE رفت Sale خریدم؛ 260 RP
سلام
من هم همین قیمت خریدم
توی حراج بود
از کی بود چک میکردم تا نوبت سینگد بشه.

ali_parlous
26-08-2013, 23:01
adc و jungle
AFK :n28: ولی 3 به پنج یه ranked رو بردن خیلی حرفه :n09:

نکته اینجاست یه نفرم از دشمن بهم honor نداده :n04:
واقعا لیاقتش رو نداشتم؟

Georges St-Pierre
26-08-2013, 23:43
adc و jungle

واقعا لیاقتش رو نداشتم؟

Bronze IV بوده دیگه جای تعجب نداره اما افرین

ali_parlous
27-08-2013, 06:55
Bronze IV بوده دیگه جای تعجب نداره اما افرین

می دونی چرا با 300 تا win هنوز تو Bronze ام؟ همیشه به خاطر یه تیم نوب یا afk یا troll ، هر بازی هم که می برم خودم با دست های خودم می برم.
هر کی تو bronze نوب نیست که. این رو بعدا خواهی فهمید.

GL & HF
27-08-2013, 08:55
می دونی چرا با 300 تا win هنوز تو Bronze ام؟ همیشه به خاطر یه تیم نوب یا afk یا troll ، هر بازی هم که می برم خودم با دست های خودم می برم.

نه آخه خودش ماشالا diamond هست:n08:

msgcpp
27-08-2013, 09:26

دیروز یه بازی رو 4 به 6 بردیم (البته نرمال)،
یه نفر تو تیمون بود هیرویی که میخواست یه نفر دیگه پیک کرد، اینم نامردی نکرد گفت لیو نمیدم میخام ترول کنم، تراندل رو برداشت و 0/27/0 فید کرد حریف رو،
ولی آخرش بردیم :n10:

xSoushiantx
27-08-2013, 09:43
بديهيه
توى برنز وابستگى تيمى وجود نداره، بهتره يه چمپيون خوب كه Snowballer هستش رو بردارى و تنهايى كرى كنى

GL & HF
27-08-2013, 10:03
بديهيه
توى برنز وابستگى تيمى وجود نداره، بهتره يه چمپيون خوب كه Snowballer هستش رو بردارى و تنهايى كرى كنى

اصلا ربطی یه برنز یا چیزه دیگه نداره مهم رفلکس و مغزه بازیه من یه رفیق ایرانی دارم از سیسون 1 داره بازی میکنه الان هم برنزه اصلا رنک نمیره اما به جرات میگم از همه چمیون شیپا بازیش بهتره 3بار اکانت بالای 2000تا وین فروخته:n02: مهم تجربه هست نه این که هرکی پلات شد بگیم عجب پرو هست

pancha73
27-08-2013, 10:34
adc و jungle

واقعا لیاقتش رو نداشتم؟
سوزشون اومده دیگه :n02: حرصشون گرفت Honor ندادن :n02:

ali_parlous
27-08-2013, 10:48
می دونی کیا خر شانسن؟ اون هایی که با 10 تا وین رفتم 'gold چون بعد 10 تا division شما مشخص میشه، من خودم یه رفیق دارم لول 60 بود یعنی تازه 30 شد . یه 10 دست بازی کرد 9 تا وین گرفت رفت گلد با 60 win normal و 10 تا ranked.
تازه الان هم دیگه بازی نمی کنه. بعد این آقایون با دوزار شانس رفتم گلد و سیلور نمی دونن یه مشت آدم بدشانس مثل من تو برونز گیر کردن و نمی تونن بیان بالا.
همین دیروز LP 97 بود که برم برای Bronze 3 سه دست رفتم هر دست 1 afk داشتیم، 2 دستم 1 troll که میرفت از قصد میمرد. الان LP شده 10 دوباره. خدا شانس بده داداش به شما گلد ها و سیلور ها.
فقط صداتون در نیاد که دلم خیلی پره از شانس شما که با یاری خدا تخمی تخمی رفتین گلد و سیلور و دری وری هم میگین.

هر کسی خواست state منو چک کنه ID منو داره میانگین kill 9.4/dead 6/assist 7.9

من تا حالا 50 تا از این دیاموند ها رو چک کردم خیلی خوب بودن 5/5/5 بودن پس لطفا آقایون دیاموند، پلات، گلد و سیلور هر موقع تونستی به state من برسی و تو تیم خودت مهم ترین فرد باشی (حتی وقتی ساپورتی) بیا اینجا با هم صحبت کنیم.

واقعا این ریوت رید با این leauge system سیزن 3 واقعا رید:n21:
هر آدم دوزاری با 10 تا وین اول Ranked رفت گلد ما اینجا موندیم.

mey123
27-08-2013, 10:58

به نظر من اساسا همه ی Challengerها یه روزی Bronze بودن :n09:

اصلا ربطی یه برنز یا چیزه دیگه نداره مهم رفلکس و مغزه بازیه من یه رفیق ایرانی دارم از سیسون 1 داره بازی میکنه الان هم برنزه اصلا رنک نمیره اما به جرات میگم از همه چمیون شیپا بازیش بهتره 3بار اکانت بالای 2000تا وین فروخته:n02: مهم تجربه هست نه این که هرکی پلات شد بگیم عجب پرو هست

خودمو کشتم تا فهمیدم منظورت از سیسون همون Season بوده!:n02:
در ضمن از همه چمپیون شیپا(!!!) بازیش بهتره؟!!:n13: :n02:
با عرض ارادت و شرمندگی:n16:

می دونی کیا خر شانسن؟ اون هایی که با 10 تا وین رفتم 'gold چون بعد 10 تا division شما مشخص میشه، من خودم یه رفیق دارم لول 60 بود یعنی تازه 30 شد . یه 10 دست بازی کرد 9 تا وین گرفت رفت گلد با 60 win normal و 10 تا ranked.
تازه الان هم دیگه بازی نمی کنه. بعد این آقایون با دوزار شانس رفتم گلد و سیلور نمی دونن یه مشت آدم بدشانس مثل من تو برونز گیر کردن و نمی تونن بیان بالا.
همین دیروز LP 97 بود که برم برای Bronze 3 سه دست رفتم هر دست 1 afk داشتیم، 2 دستم 1 troll که میرفت از قصد میمرد. الان LP شده 10 دوباره. خدا شانس بده داداش به شما گلد ها و سیلور ها.
فقط صداتون در نیاد که دلم خیلی پره از شانس شما که با یاری خدا تخمی تخمی رفتین گلد و سیلور و دری وری هم میگین.

من تا حالا 50 تا از این دیاموند ها رو چک کردم خیلی خوب بودن 5/5/5 بودن پس لطفا آقایون دیاموند، پلات، گلد و سیلور هر موقع تونستی به state من برسی و تو تیم خودت مهم ترین فرد باشی (حتی وقتی ساپورتی) بیا اینجا با هم صحبت کنیم.

اینقدر حرص نخور اگه تو EU Nordic هستی وقتی نتم خوب شد بیا با من رنک برو 100% تضمینی WIN هستش.:n02::n09::n10:

ali_parlous
27-08-2013, 11:10
نه بابا فایده نداره با رفیقامون میریم هر دست 1 afk داریم یا حتی 2 تا، من بازی داشتم adc 32/8/22 باختم به خاطر 3 به 5 بودن تازه با رفیقم هم بودم. 2 تا afk داشتیم.
موقعی که دکمه play رو میزنم خیلی طول میکشه تابلو riot داره دنباله نوب ها و afk ها می گرده بده به من:n08:

راستی تا حالا 4 تا troll دیدین با هم؟ من تو برونز زیاد دیدم برای همین می گم واقعا من رو درک نمی کنید.
56 به 23 اینا جلو بودیم کل کل کردن با هم 2 به 2 premade بودن. بعد 4 نفری بازی برده ranked رو ترول کردن همه آیتم ها رو فروختن و Surrender دادن :n04:

آره داداش پیشنهاد می کنم اصلا با من نیا مثل نوب ربا میمونم (آهنربا) :n08:

شما اون riot رو به من نشان بده، من من به خودا گلبم گرفت، هر موقع که می خوای ببری هیچ چیزی نیست

GL & HF
27-08-2013, 11:53
نه بابا فایده نداره با رفیقامون میریم هر دست 1 afk داریم یا حتی 2 تا، من بازی داشتم adc 32/8/22 باختم به خاطر 3 به 5 بودن تازه با رفیقم هم بودم. 2 تا afk داشتیم.
موقعی که دکمه play رو میزنم خیلی طول میکشه تابلو riot داره دنباله نوب ها و afk ها می گرده بده به من:n08:

راستی تا حالا 4 تا troll دیدین با هم؟ من تو برونز زیاد دیدم برای همین می گم واقعا من رو درک نمی کنید.
56 به 23 اینا جلو بودیم کل کل کردن با هم 2 به 2 premade بودن. بعد 4 نفری بازی برده ranked رو ترول کردن همه آیتم ها رو فروختن و Surrender دادن :n04:

آره داداش پیشنهاد می کنم اصلا با من نیا مثل نوب ربا میمونم (آهنربا) :n08:

شما اون riot رو به من نشان بده، من من به خودا گلبم گرفت، هر موقع که می خوای ببری هیچ چیزی نیست

من خودمم برنز3 هستم توبه کردم دیگه رنک نمیرم:n02: یبارم داشتم میسوختم سره ترول یارو اگه دمه دستم بود 500باز موس رو میکردم تو...:n08:

vampi 73
27-08-2013, 12:03
راست میگه این داداشمون هم راجع به برونز ، هم راجع به اون 10 تا match تو provisional.
به خدا منم به خاطر noob و afk و troll بقیه افتادم برنز.حتی تو لیگ هم پره ، مخصوصا تو همین برنز...:n28:
خودتو بکشی هم نمیتونی بیای بالا...:n03:
به این فکر افتادم که دیگه رنک نزنم تا از لیگ بندازنم بیرون.دوباره برم تو اون 10 تا provisional match شاید یه فرجی شد رفتیم سیلور...

GL & HF
27-08-2013, 12:06
دوستان رنک نرین باور کنید تو بازیه draft pick normal پرو بیشتر از رنک هست داخل رنک پره فیدر هست:n02: شما هم خونه کثیفتو کثیفتر نکن به جاش اددت کردم چند گیم به هم میریم نرمال تا ببینیم چی میشه شادیم ریپرت unskill شدی که همه نوبا به تو میرسن البته این معنیش این نیست که unskill هستی این خارجیا واسه فان ریپرت میکنن منم همیشه همه رو ریپرت میکنم ( رحم اله یوختی ) :n02:

garaa
27-08-2013, 12:09
من گبول دارم Bronze ترول و نوب زیاد داره اما میشه کری کرد خدایی خودتو :دی
من خودم الان Id اصلیم سیلور 3 هستش اما چون بن شده دارم با Id دوستم بازی میکنم که Bronze V بود با 0 Lp , اما توی 1 روز آوردمش Iv :دی
Matchs هاشو هم اینجا چک کنید :دی

فقط چمپ
Snowball بگیرید , فقط ... ( Kha-ZiX خیلی خوب جواب میده توی برنز )
Duo هم داشته باشید دیگه خیلی آسونتر میشه ...

vampi 73
27-08-2013, 12:13
من فکر میکنم تو east آدم بیشتر زجر میکشه تا west...:n03:
west نوب کمتر داره ، اینطور نیست؟:n13:

ali_parlous
27-08-2013, 12:56
من گبول دارم Bronze ترول و نوب زیاد داره اما میشه کری کرد خدایی خودتو :دی
من خودم الان Id اصلیم سیلور 3 هستش اما چون بن شده دارم با Id دوستم بازی میکنم که Bronze V بود با 0 Lp , اما توی 1 روز آوردمش Iv :دی
Matchs هاشو هم اینجا چک کنید :دی

فقط چمپ
Snowball بگیرید , فقط ... ( Kha-ZiX خیلی خوب جواب میده توی برنز )

Duo هم داشته باشید دیگه خیلی آسونتر میشه ...

داداش مثل اینکه کلا گوش نمی دی چی می گم؟؟؟:n13:

آخه عزیز من مگه می شه هر دست بری 3 به 5 بازی رو ببری؟ می گم هر دست یه آدم دییوس afk کرده یه بی پدر دیگه هم troll کرده 0 kill با 20 dead بعد من چیو carry کنم آخه پسر گل؟
مشکل من تیم حریف نیست هر کی باشه میزینم با هر هیرویی ولی مشکل تیم خودمه که یه نفره 20 تا kill می دن یا کلا از لول 1 afk هستن و lane اونها خالی می مونه.
حالا میگی kha بردار؟ با kha خودم رو copy paste کنم تو lane ها؟

حالا منهای این اتفاقات هر دست میرم تو کل تیم من 10 تا ranked win دارن با منه 300 win یه جا افتادن :n04:

بعد تیم حریف همه 200 win جلوی من.:n13:
آره شما راست میگی باید kha برم با 4 تا afk بازی رو ببریم. داداش صحبت هات مثل تو فیلم هاست.:n08:

ali_parlous
27-08-2013, 12:58
من فکر میکنم تو east آدم بیشتر زجر میکشه تا west...:n03:
west نوب کمتر داره ، اینطور نیست؟:n13:

نوب همه جا هست دوست من ولی کاملا شانسیه ما که شانس تیم نوب امون خیلی زیاده شما رو نمی دونم. یه رفیق دارم بازیش اصلا خوب نیست ولی انقدر تیم خوب بهش میده همین جوری پیش بره میره challenger :n08:
خلاصه شانس هم خیلی مهمه که ما نداریم.

garaa
27-08-2013, 13:14
داری بهونه میاری بلد باشی خودتو کری میکنی ...
با 1 هفته و اینا هم نمیشه من خودم 3 ماه توی برنز گیر کرده بود ...
ترول و نوب تیم برای همه هست , فقط تو نیستی ...
میخوای زودی بری لن ها هم خوب یه Boots Of Mobility بگیر ...

دیروز Nid ما Fail شد میگفت Surr همش ... ما هم نمیدادیم 0/10 بود , شد ترول همینطور فقط میرف توشون Free Kill میداد ...
Adc و Jungle هم نداشتیم منم Kha , رفتم بوت جلوم Adc و Supp , جانگل هم Gank میکرد , Nid هم فقط میرفت توشون Free Kill میداد ...
اما آخر سر من یه Quadra گرفتم و بازی رو بردیم ...
میشه کری کرد ... حالا یه نمیگم همه بازی هارو میشه اما از 5 تا 3 تاشو میتونی کری کنی ...

xSoushiantx
27-08-2013, 13:15

من برای بازی های رنکد گفتم
که با توجه به هم تیمی های تعطیل, آدم بهتره Snowballer ور داره
اشاره ای به خود یارو نکردم

هر بازی رنکد Placement رو که میبری, میری با افراد بهتر قویتری بازی میکنی, دوستت هم لابد بازیش خوب بوده و همینطور که آقای GL & HF گفت, به این چیزا بستگی نداره
من هم قبلا بدترین جای برنز بودم. ولی خب با چمپیون های SnowBaller خودمو کشیدم بالا, شده بازی با ترول و Leaver و صد تا بدبختی دیگه ببرم دلیل خاصی نداره

واضحه, در مورد برنز صحبت نمیکنیم که طرف آب خوردن فید شه بشه 30/0/0
الان همین Stats که خیلی بهش مینازی, در برابر کیا بدست اوردی؟ معلومه جلو برنزا
واضحه که نمیتونی تو دایمند با بیلد خرکی و تکی بازیو ببری
دایمند با برنز خیلی فرق داره...

ali_parlous
27-08-2013, 13:52
من برای بازی های رنکد گفتم
که با توجه به هم تیمی های تعطیل, آدم بهتره Snowballer ور داره
اشاره ای به خود یارو نکردم

هر بازی رنکد Placement رو که میبری, میری با افراد بهتر قویتری بازی میکنی, دوستت هم لابد بازیش خوب بوده و همینطور که آقای GL & HF گفت, به این چیزا بستگی نداره
من هم قبلا بدترین جای برنز بودم. ولی خب با چمپیون های SnowBaller خودمو کشیدم بالا, شده بازی با ترول و Leaver و صد تا بدبختی دیگه ببرم دلیل خاصی نداره

واضحه, در مورد برنز صحبت نمیکنیم که طرف آب خوردن فید شه بشه 30/0/0
الان همین Stats که خیلی بهش مینازی, در برابر کیا بدست اوردی؟ معلومه جلو برنزا
واضحه که نمیتونی تو دایمند با بیلد خرکی و تکی بازیو ببری
دایمند با برنز خیلی فرق داره...

ای بابا همه که خارج برونز هستن هی میگن یه هیرو ور میداری کری می کنی... آواز دوقل از دور خوش است عزیزم.
در ضمن رفیق من تو هر دست خوشگل 10 تا dead داره 1 دونه kill ، دو الی سه assist حالا به نظر شما این بنده خدا حقشه بره گلد؟؟
مشکل شما اینکه فکر می کنی خیلی همه چیزو می دونی ولی نمی دونی. چون شما تو برونز نیستی و نمی فهمی هیچ وقت هم نخواهی فهمید. تنها طرز فکرت اینه که آره همه نوب هستن و یه هیرو خفن ور داری همرو بکشی، نه عزیزم من تیم جلوم بوده بازی هاشون 10 برابر chamption ship های لول قشنگ بوده و نمی تونستم تکی کاری کنم.

آره به state خودم می نازم چون کارم رو درست انجام دادم و هر دست مهم ترین فرد بازی بودم. نه با state 5/7/5 به خودم بنازم که دیاموند هسیتم و خیلی حرفه ای هستم. رفیق من با بازی داغون الان تو گلد داره با تیم های pro حال میکنه هر دست هم می بره من خودم بیشتر بازی هاشو spec می کنم به شانسش فهش میدم.

خیلی جالبه همه دوستان اینجا دیاموند اینها هستن ولی همه وقتی می خواهن ID بدن ID برنز می دن و می گن ID اصلی من دیامونده :n08:

آره بابا شما راست می گین. من state ها مو با نوب کشی گرفتم ولی خیلی بهتر ازینه که تخمی تخمی با شانس برم گلد و اونجا چون نوب ندارن بتونم خودم رو بکشم بالا.

راستی ازین به بعد خواستین صحبت کنین یه ID بدین آدم بدونه داره با یه AI Bot صحبت می کنه یا یه آدم والا به خدا همه ایرانی ها دیاموند شدن....:n08:

من اصلا حوصله کل کل ندارم واقعا ندارم ، ولی آدمی که به یه برنز میکه نوب یعنی یه آدم بی سواد چون خیلی ها هستن تو همین برنز که انقدر قشنگ بازی می کنن که خودتو خیس می کنی پس احترام خودتو نگه دار و به آیتم هایی که بعضی ها می بندن نگو آیتم خرکی.

ali_parlous
27-08-2013, 13:57
داری بهونه میاری بلد باشی خودتو کری میکنی ...
با 1 هفته و اینا هم نمیشه من خودم 3 ماه توی برنز گیر کرده بود ...
ترول و نوب تیم برای همه هست , فقط تو نیستی ...
میخوای زودی بری لن ها هم خوب یه Boots Of Mobility بگیر ...

دیروز Nid ما Fail شد میگفت Surr همش ... ما هم نمیدادیم 0/10 بود , شد ترول همینطور فقط میرف توشون Free Kill میداد ...
Adc و Jungle هم نداشتیم منم Kha , رفتم بوت جلوم Adc و Supp , جانگل هم Gank میکرد , Nid هم فقط میرفت توشون Free Kill میداد ...
اما آخر سر من یه Quadra گرفتم و بازی رو بردیم ...
میشه کری کرد ... حالا یه نمیگم همه بازی هارو میشه اما از 5 تا 3 تاشو میتونی کری کنی ...

داداش ما هم 3 به 5 کم نبردیم تو ranked می تونی همین 2 تا صفحه قبل ببینی، منتها این که بازی نشد که 3 به 5. آدم کلا استرس داره که 2 نفر نیستن خب چه لذتی داره؟ بعد تازه شانس داشته باشی همون 2 نفری که موندن نوب نباشن اون دست :n08:

new evil
27-08-2013, 14:11
آره بابا شما راست می گین. من state ها مو با نوب کشی گرفتم ولی خیلی بهتر ازینه که تخمی تخمی با شانس برم گلد و اونجا چون نوب ندارن بتونم خودم رو بکشم بالا.
من ریت بالا همیشه باهام مچ میشه
یبار یه دایموند 4 مچ کرد گفتیم بازی بردیم
ترول کرد

GL & HF
27-08-2013, 14:20
راس میگه این دوستمون اصلا ملاک برنز یا چلنجر بودن نیست من به دیاموند 1 بازی با رنگار یاد دادم با این که خودم برنز 3 هستم باور نمیکنید این شما اینم hm741 شاهد ازش بپرسید gl&hf چیکار میکنه با رنگار :n02:

Georges St-Pierre
27-08-2013, 14:36
هر کی دوست داش لیگشو UP کنم ایدیه بندرو ادد کنه اینوایتم کنه کارش به هیچی نباشه ..

قیمت ها :

Silver V : Sharj Irancel 10 tomani

Gold V : 50 hezar toman variz shomare hesab

Diamond V : 60 hezar variz

ali_parlous
27-08-2013, 14:41
راس میگه این دوستمون اصلا ملاک برنز یا چلنجر بودن نیست من به دیاموند 1 بازی با رنگار یاد دادم با این که خودم برنز 3 هستم باور نمیکنید این شما اینم hm741 شاهد ازش بپرسید gl&hf چیکار میکنه با رنگار :n02:

آی گل گفتی، هیچ ربطی به برونز و دیاموند نداره نوب نوبه ممکنه شانسی رفته باشه بالا (10 win اول) ولی اون بالا حال می کنه دیگه یه بدبختی هم مثل منو شما این پایین داره جز میزنه. تنها راه بردن زیاد تو ranked اینه که تیم 5 تایی داشته باشین با تیم برین تو بازی مثل این دختر ژاپنیه hafu که کلا تیمی بازی می کنه.

راستی ID من ali parlous تو west اگه west هستی ادد کن منو.

ali_parlous
27-08-2013, 14:45
هر کی دوست داش لیگشو UP کنم ایدیه بندرو ادد کنه اینوایتم کنه کارش به هیچی نباشه ..

قیمت ها :

داداش ما فکر می کردیم فقط گرفتن لیسانس پولی میشه:n13::n04:

xSoushiantx
27-08-2013, 14:49
ای بابا همه که خارج برونز هستن هی میگن یه هیرو ور میداری کری می کنی... آواز دوقل از دور خوش است عزیزم.
نخوندی مث اینکه
خودمم برنز بودم

من اصلا حوصله کل کل ندارم واقعا ندارم ، ولی آدمی که به یه برنز میکه نوب یعنی یه آدم بی سواد چون خیلی ها هستن تو همین برنز که انقدر قشنگ بازی می کنن که خودتو خیس می کنی
من چیزی گفتم قاطی کردی؟
یا نکنه از کلمه "نوب" استفاده کردم خودم حواسم نیوده ؟ که داری اینو در جواب من میگی؟ :n13:
حداقل اینو میدونم که جایی اشاره نکردم که هر کی برنزه نوبه که اینجوری دور ورداشتی

پس احترام خودتو نگه دار و به آیتم هایی که بعضی ها می بندن نگو آیتم خرکی.

اسمش چیه؟
آیتم حرفه ای؟
فول AD؟
برنز؟

ali_parlous
27-08-2013, 14:53
من ریت بالا همیشه باهام مچ میشه
یبار یه دایموند 4 مچ کرد گفتیم بازی بردیم
ترول کرد

خب شانس بده تو این از همون هایی بوده که نوب بوده 10 تا win اول رفته دیاموند دیگه :n08:

من یه دست 2 نفر premade بهم افتادن گفنم 2 نفری troll می کن، حتی اصلا lane نمی خواستن گفتن از همون لول 1 میریم ترول :n04:

گفتم شاید الکی میگن سریع IDجفتشونو سرچ کردم تو lolking.net دیدم کل 10 بازی آخر troll بودن با 6 تا وارد :n04:
هیچی دیگه کلی LP هم از دست دادم که leave بدم Champ select رو. 2 دست می بریم با بدبختی 3 به 5 و اینا بعد یه leave champ میدیم دوباره میریم پایین :n21:

GL & HF
27-08-2013, 14:55

قیمت ها :

بازگشت league of legend به عرسه ی ترول:n02: خوش اومدی

ali_parlous
27-08-2013, 15:00
نخوندی مث اینکه
خودمم برنز بودم

من چیزی گفتم قاطی کردی؟
یا نکنه از کلمه "نوب" استفاده کردم خودم حواسم نیوده ؟ که داری اینو در جواب من میگی؟ :n13:
حداقل اینو میدونم که جایی اشاره نکردم که هر کی برنزه نوبه که اینجوری دور ورداشتی

اسمش چیه؟
آیتم حرفه ای؟
فول AD؟
برنز؟

هیشششش گفتم دیگه من حرفی ندارم با شما وقتی به من میگی state من جلوی برنز ها بوده یعنی چی؟ منظورت اینیکه نوب هستن دیگه، منم یه نوب کشه حرفه ای هستم؟ نه عزیزم 50% اونها خیلی هم خوب بازی می کنن مشکل اینجاست که تیم من همیشه داغونه. منم با نوب کشتن این state رو نگرفتم بارها جلو یک هیرو 5 تا kill داشتم و 0 dead ولی همون هیرو تیم ما رو آخر بازی آش لاش کرد چون بازیکن خوبی بود و من فقط از اون بهتر بودم. پس داداش فکر نکن این state ما نوب کشی بوده.

خلاصه گفتم من با کسی که طرز نگاهش مثل شماست هیچ حرفی ندارم.
نکته جالب اینه که بازم ID رو ندادی :n10:

ali_parlous
27-08-2013, 15:02
GL & HF نگفتی کدوم سروری؟ اگه west هستی ID بده. من خودم رنگار بازم می خواهم ببینم چیکاره ای:n09:

new evil
27-08-2013, 15:03
خب شانس بده تو این از همون هایی بوده که نوب بوده 10 تا win اول رفته دیاموند دیگه :n08:
اتفاقا بازیش خیلی هم خوب بود

new evil
27-08-2013, 15:09

new evil
27-08-2013, 15:09

ali_parlous
27-08-2013, 15:17

خب مهندس اگر بازیش خوب بود که ترول نمی کرد. :n08:

من تا حالا جمعا 1600 تا 1700 دست بازی کردم ولی تا به حال حتی اگه کل تیم بهم توهین هم بکنن باز هم می رم تو تیم و ترول نمی کنم. کسی که این کار رو میکنه بازیکن خوبی نیست یه آدم بی شعوره عزیزم که لیاقت اون دیاموند رو نداره باید بره wood V . اگر بازیش خوب بود دعا کن بازم باهاش بیوفتی پس:n09:

راستی چرا مثل مدرسان شریف هی میگی بازیش خوب بود؟ به خدا یه بارم بگی می فهمم:n02:

new evil
27-08-2013, 15:26
خب مهندس اگر بازیش خوب بود که ترول نمی کرد. :n08:
مچ هیستوریشو دیدم خیلی خوب بود
توی اون بازی هم خیلی خوب بازی کرد
خیلی دقیق هوک می کرد

راستی چرا مثل مدرسان شریف هی میگی بازیش خوب بود؟ به خدا یه بارم بگی می فهمم:n02:
sry lag

ali_parlous
27-08-2013, 15:29
مچ هیستوریشو دیدم خیلی خوب بود
توی اون بازی هم خیلی خوب بازی کرد
خیلی دقیق هوک می کرد

sry lag
lag رو خوب اومدی، ببین من هنوز متوجه نشدم ترول کرد یا خوب بود 2 حالت بیشتر نداره بازیکنی که ترول کنه بازیکن نیست تحت هر شرایطی. مهم نیست قشنگ بازی کنه یا نه اکه به تیم لج کنه باید بره wood V.

new evil
27-08-2013, 15:45
ببین 5 ب 5 که می شد دیدی که 2 تا تیم هی وا میستن پوک می کنن یا منتظر یکی که فایتو شروع کنه
این بلیتز ما هم نمی دونم از بین اون همه کریپ و چمپ این چیزا گالیو رو می کشید وسط ما گالیو هم زارت اولتی 4 تامون می مردیم خودش در میرفت
2 3 بار این کارو کرد دیگه گالیو هه بلد شده بود یارا و کریپا وسط لین بودن این میرفت جدا وامیستاد بلیتز هوکش کنه
هوکش که میکرد ما هممون فلش و گست و این چیزا در می رفتیم
لا مصب 2 3 بار این گالیو رو کشید هیچ کی فکرشو نمی کرد

GL & HF
27-08-2013, 16:34
GL & HF نگفتی کدوم سروری؟ اگه west هستی ID بده. من خودم رنگار بازم می خواهم ببینم چیکاره ای:n09:
آره تو west هستم skillcappedtork ادد کن آره معلومه رنگار بازی با این فیورا رفتنت :n08:

Ari@n
27-08-2013, 17:09
سلام
دوستان یه سوال , این 10 تا بازی اول رنکد رو چنتاش رو ببری خوبه ؟ هر 10 تارو باید برد تا گلد بشی ؟

کلا یکم ترتیبش رو توضیح بدید ممنون میشم

xSoushiantx
27-08-2013, 18:31
فكر نميكردم كسى باشه آى دى منو ندوته :n04:
EUNE: Soushiant

GL & HF
27-08-2013, 18:37
فكر نميكردم كسى باشه آى دى منو ندوته :n04:
EUNE: Soushiant

یه جوری گفتی فک کردم xpeke هستی :n02::n16:

xSoushiantx
27-08-2013, 19:33
xPeke لنگ میندازه جلو پام :n19:

GL & HF
27-08-2013, 19:38
xPeke لنگ میندازه جلو پام :n19:

من ایرانیارو بیشتر از خارجیا قبول دارم اما نه همشون رو تکو توک باورت نمیشه 1/5 ساله فقط دارم رنگار بازی میکنم امروز تونستم پنتا بگیرم:n02: کوادرا زیاد داشتم اما با رنگار پنتا دفه اول بود چون ability رنگار مثله ماله yi تخ نیست که بشه الکی پنتا گرفت:n09:

garaa
27-08-2013, 21:39
من ایرانیارو بیشتر از خارجیا قبول دارم اما نه همشون رو تکو توک باورت نمیشه 1/5 ساله فقط دارم رنگار بازی میکنم امروز تونستم پنتا بگیرم:n02: کوادرا زیاد داشتم اما با رنگار پنتا دفه اول بود چون ability رنگار مثله ماله yi تخ نیست که بشه الکی پنتا گرفت:n09:

Rengar Release date 2012-08-21
Today 2013-08-27

:n29:

new evil
27-08-2013, 21:55
شما کارت نباشه 1.5 ه بازی می کنه

GL & HF
27-08-2013, 22:04
Rengar Release date 2012-08-21
Today 2013-08-27

:n29:

اشتبا نشه 1/5 ساله کلا بازی میکنم رنگارم از روزی که اومده باهاش بازی کردم :n16:

Apollo
27-08-2013, 22:52
الان داستان این lucain چیه که تو صفحه لاگین میگه و دیده میشه؟
عشقشو رو گرفتن و اعصاب معصاب نداره ؟؟
اون دختری که توی فانوس thresh ِ منزل Lucain ِ
lucain هم کنتر Thresh

avator20002000
28-08-2013, 00:07
الان داستان این lucain چیه که تو صفحه لاگین میگه و دیده میشه؟
عشقشو رو گرفتن و اعصاب معصاب نداره ؟؟
اون دختری که توی فانوس thresh ِ منزل Lucain ِ
lucain هم کنتر Thresh
تو این پست نوشتم قبلا:

Georges St-Pierre
28-08-2013, 00:17
gl hf .... ابم قطعه

avator20002000
28-08-2013, 00:53

Apollo
28-08-2013, 02:22
تو این پست نوشتم قبلا:
بسیار عاLee
آقا اگر داستان و مطلب دیگه ای در مورد این چمپا و رابطه هاشون به فارسی هست لینک کنید.:n16:

xSoushiantx
28-08-2013, 08:02

رابطه چمپیونا :
آبی: فامیل
سبز:دوستانه
نارنجی:دشمن
صورتی:عاشقانه
سیاه:غیره
زرد: الف->ب الف استاد ب
نقطه چین: احتمال داده میشه
خط خطی: ...

مربوط به پچ Lissandra
عکس اصلی و بزرگتر در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !

ali_parlous
28-08-2013, 09:01
سلام
دوستان یه سوال , این 10 تا بازی اول رنکد رو چنتاش رو ببری خوبه ؟ هر 10 تارو باید برد تا گلد بشی ؟

کلا یکم ترتیبش رو توضیح بدید ممنون میشم
من رفیقم از 10 تا 7 تا وین داشت رفت سیلور 2، انشاالله 10 تا ببری گلد میری :n02:

ali_parlous
28-08-2013, 09:01
ببین 5 ب 5 که می شد دیدی که 2 تا تیم هی وا میستن پوک می کنن یا منتظر یکی که فایتو شروع کنه
این بلیتز ما هم نمی دونم از بین اون همه کریپ و چمپ این چیزا گالیو رو می کشید وسط ما گالیو هم زارت اولتی 4 تامون می مردیم خودش در میرفت
2 3 بار این کارو کرد دیگه گالیو هه بلد شده بود یارا و کریپا وسط لین بودن این میرفت جدا وامیستاد بلیتز هوکش کنه
هوکش که میکرد ما هممون فلش و گست و این چیزا در می رفتیم
لا مصب 2 3 بار این گالیو رو کشید هیچ کی فکرشو نمی کرد

داداش خب ایت blitz ای که شما داری میگی ریده کجاش بازیش خوب بوده؟؟ از همون نوب ها بوده که رفتن دیاموند دیگه اندازه خر بارشون نیست.

pancha73
28-08-2013, 09:38

البته score ملاک pro بودن نیست چون خیلی ها بیشتر supp میگیرن در نتیجه نباید توقع داشت score بالا داشته باشن,ملاک pro بودن فقط اینه که ببینی طرف تو بازی چطوره و چطور بازی میکنه یعنی تیپ بازی کردنش ملاک هست البته از نظر من

فكر نميكردم كسى باشه آى دى منو ندوته :n04:EUNE: Soushiant
ااااا این دادا soushiant خودمون دیگه:n11: من تضمین میکنم که این اقا pro هست :n05: راستی ali_parlous اگه میتونی بیا east با هم بریم Play ,من به 1 premade نیاز دارم ,من silver بازی میکنم اما نمیتونم up شم تو league به دلیل همین هم تیمی های نوب,امروز 6ام شهریور رنک زدم vampi 73 شاهد هست adc مون چی بود دیگه و منه بیچاره چطور خودمو پاره کردم تا بازی و ببریم ولی نشد,راستی دادا soushi صبح ها بیا لول با هم play کنیم :n16:

msgcpp
28-08-2013, 11:31
رابطه چمپیونا :
آبی: فامیل
سبز:دوستانه
نارنجی:دشمن
صورتی:عاشقانه
سیاه:غیره
زرد: الف->ب الف استاد ب
نقطه چین: احتمال داده میشه
خط خطی: ...

مربوط به پچ Lissandra
عکس اصلی و بزرگتر در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !

taric ---- ezre
diana ---- leona

OMG :n04:
یا پیغمبر ...

mansoor 7
28-08-2013, 11:45
جایگزینی واسه lolskins هست دوستان؟

mey123
28-08-2013, 12:10
وای خدا این جایزه های آخر فصل رو که ریوت اعلام میکنه عجب احساسی به آدم دست میده:n12:
کمتر از سه ماهه دیگه این فصل لیگ هم تمام میشه و من دو سال میشه که دارم بازیش میکنم ولی انصافا هنوز از ریوت و این بازی خسته نشدم به خاطر نوآوری هاش.
مثلا تا قبل اینکه اسپکت بیاد، من همیشه وقتی بازی برادرمو تماشا میکردم به خودم میگفتم کاش میشد ریوت یه سیستمی بزاره که بشه بازی دیگران رو تماشا کرد.(باور کنید خیلی وقتا من از تماشای بازی دیگران بیشتر از خود بازی لذت میبرم) جالب لینجاست که یه ماه بعدش ریوت سیستم اسپکت specte رو معرفی کرد.
من از این دست خواسته ها خیلی داشتم که بدون اینکه به خودم زحمت بدم و با ساپورت در میون بزارم خودشون برآورده شدن.
کسایی که خیلی وقته این بازیو انجام میدن میدونن که اگه 6 ماه بازی نکنن وقتی برگردن انگار با یه بازی جدید روبه رو شدن بس که نوآوری هم تو سیتم بازی و هم چمپای جدید داره.
من عاشق ریوت و این بازیم:n12:
(همینجا اعلام میکنم پدر بنده به هیچ عنوان رئیس شرکت ریوت نیست :n02:)

---------------------------------------------------------------------------

آقا ریوت میگه برای پلیرهای گلد و بالاتر اسکین Victorious Champion رو بهمون میده.منظور از این Victorious Champion چیه؟
1-چمپی که آخرین رنکو باهاش بردیم
2-چمپی که بیشترین رنکو باش بازی کردیم
3-چمپی که بیشترین درصد برد رو باش داشتیم
4-سرکاریه!:n02: ریوت داره دروغ میگه! :n02:
5-هیچ کدام!:n13:

GL & HF
28-08-2013, 12:35
وای خدا این جایزه های آخر فصل رو که ریوت اعلام میکنه عجب احساسی به آدم دست میده:n12:
کمتر از سه ماهه دیگه این فصل لیگ هم تمام میشه و من دو سال میشه که دارم بازیش میکنم ولی انصافا هنوز از ریوت و این بازی خسته نشدم به خاطر نوآوری هاش.
مثلا تا قبل اینکه اسپکت بیاد، من همیشه وقتی بازی برادرمو تماشا میکردم به خودم میگفتم کاش میشد ریوت یه سیستمی بزاره که بشه بازی دیگران رو تماشا کرد.(باور کنید خیلی وقتا من از تماشای بازی دیگران بیشتر از خود بازی لذت میبرم) جالب لینجاست که یه ماه بعدش ریوت سیستم اسپکت specte رو معرفی کرد.
من از این دست خواسته ها خیلی داشتم که بدون اینکه به خودم زحمت بدم و با ساپورت در میون بزارم خودشون برآورده شدن.
کسایی که خیلی وقته این بازیو انجام میدن میدونن که اگه 6 ماه بازی نکنن وقتی برگردن انگار با یه بازی جدید روبه رو شدن بس که نوآوری هم تو سیتم بازی و هم چمپای جدید داره.
من عاشق ریوت و این بازیم:n12:
(همینجا اعلام میکنم پدر بنده به هیچ عنوان رئیس شرکت ریوت نیست :n02:)

---------------------------------------------------------------------------

آقا ریوت میگه برای پلیرهای گلد و بالاتر اسکین Victorious Champion رو بهمون میده.منظور از این Victorious Champion چیه؟
1-چمپی که آخرین رنکو باهاش بردیم
2-چمپی که بیشترین رنکو باش بازی کردیم
3-چمپی که بیشترین درصد برد رو باش داشتیم
4-سرکاریه!:n02: ریوت داره دروغ میگه! :n02:
5-هیچ کدام!:n13:

فکر کنم منظورش اسکین janna / jarvan هست

ali_parlous
28-08-2013, 12:35
البته score ملاک pro بودن نیست چون خیلی ها بیشتر supp میگیرن در نتیجه نباید توقع داشت score بالا داشته باشن,ملاک pro بودن فقط اینه که ببینی طرف تو بازی چطوره و چطور بازی میکنه یعنی تیپ بازی کردنش ملاک هست البته از نظر من
ااااا این دادا soushiant خودمون دیگه:n11: من تضمین میکنم که این اقا pro هست :n05: راستی ali_parlous اگه میتونی بیا east با هم بریم Play ,من به 1 premade نیاز دارم ,من silver بازی میکنم اما نمیتونم up شم تو league به دلیل همین هم تیمی های نوب,امروز 6ام شهریور رنک زدم vampi 73 شاهد هست adc مون چی بود دیگه و منه بیچاره چطور خودمو پاره کردم تا بازی و ببریم ولی نشد,راستی دادا soushi صبح ها بیا لول با هم play کنیم :n16:

خب منم nidalee ساپورت بازی می کنم دلیل نمیشه عزیزم. راستش من اصلا وقت ندارم دوباره از east شروع کنم البته ID دارم ولی باز نمی کنم. بابا ما هم شاغل هستیم هم متاهل :n09:

vampi 73
28-08-2013, 12:42
امروز 6ام شهریور رنک زدم vampi 73 شاهد هست adc مون چی بود دیگه و منه بیچاره چطور خودمو پاره کردم تا بازی و ببریم ولی نشد

بله ، این داداشمون راست میگه.ما این بازیو با اینکه برتری از نظر تعداد ماله ما بود (4 به 5) باختیم.این adc احمقمونم که فقط فید داد (0/12/6) .خب با این وضعیت آیا میشه بازیو خودت کری کنی؟
حتی اگه با یه premade بری؟
من دیگه نمیدونم با چه زبونی بگم که با این شرایط خودتو بکشی هم نمیتونی بیای بالا تو لیگ...

xSoushiantx
28-08-2013, 12:49
اسکینی که به Gold و بالاتر جایزه میدن : Victorious Elise :n02:

new evil
28-08-2013, 12:50
اسکین این فصل Victorious Elise هستش
عکسشو که زده

pharm
28-08-2013, 12:58
بدیش اینه که بازیش بیش از حد اعتیاد اوره و مغزو میگیره دیگه ادم نمیتونه درس بخونه باور کنید مغز فقط با این بازی فعال میشه دیگه نمیشه تمرکز کرد رو درس

bahman_0121
28-08-2013, 13:00
:n10:

msgcpp
28-08-2013, 13:11

خسته نباشی داداش :n02:
Co-Op vs AI :n10:
اگه سایتهایی مثل lolking نبودن چه جنایتهایی که اتفاق نمی افتاد :n23:

اون Trinity Force هم نبند، اون آیتم مال Ashe نیست.
چمپ های دیگه هم امتحان کن،
فقط اش بازی کنی بازیت خراب میشه، اون برای شروع خوبه.

bahman_0121
28-08-2013, 13:16

خسته نباشی داداش :n02:
Co-Op vs AI :n10:
اگه سایتهایی مثل lolking نبودن چه جنایتهایی که اتفاق نمی افتاد :n23:

اون Trinity Force هم نبند، اون آیتم مال Ashe نیست.
چمپ های دیگه هم امتحان کن،
فقط اش بازی کنی بازیت خراب میشه، اون برای شروع خوبه.

اگه دیده باشی همه تو بازی گاگول بودن و دهنم سرویس شد منظورم این بود :n02:

msgcpp
28-08-2013, 13:30
اگه دیده باشی همه تو بازی گاگول بودن و دهنم سرویس شد منظورم این بود :n02:

AI زیاد بازی نکن، بازیت خراب میشه، فقط برای تست چمپ جدید AI بازی کن.
Huricane و Trinity Force هم نبند، اینارو ببند بجاش
Blade of the Ruined King
Bloodthirster

بقیه آیتمهات خوبن،
Rune Page هم اوضاعش خرابه، باید کاملش کنی.

Vodoun
28-08-2013, 13:32
عاغا من یکی از دوستام lucian رو آزاد کرده ازش اکانتشو گرفتم رفتم تست عجب چمپیه....
4 دست باهاش رفتم بعده دست همرو بردیم !!!!

avator20002000
28-08-2013, 13:52
lucian هنوز تو rank جا نیوفتاده بیشترین باری هم که بازی شده تو rank زیر 100تاست (تا الان یه نفر 66 بار بازی کرده تو rank باهاش) توی این افراد Jakexxx از west تقریبا بهترین بازیکنه lucian بوده به نسبته تعداد بازی هاش که ببینی lose و win اش هم مساوی بوده درجش هم gold I هست

mey123
28-08-2013, 14:50
اسکین این فصل Victorious Elise هستش
عکسشو که زده

زرشک!:n02: خودم بو برده بودم ولی به خودم امیدواری میدادم که میشه اسکین چمپ مورد علاقمون رو بگیریم.
حالا یه سوال دیگه:n02: اونوقت ما باید اول الیسو بخریم دیگه؟ (مطمئنم جواب این سوالمو عکسشو نزدن!:n02::n09::n10:)
اون بچه هایی که نظر گذاشتنم خیلی ها براشون سوال بود کهآیا باید الیسو بخریم یا همرا اسکین میدن.(البته فک کنم زوری باید بخریم:n22:)

Georges St-Pierre
28-08-2013, 14:51

ملت چه تزایی پیاده میکنن

با بت میرن عکس میندازن

rofl:n16:

mey123
28-08-2013, 14:54
ملت چه تزایی پیاده میکنن

با بت میرن عکس میندازن

اذیت نکنین بچه رو!:n02: عوضش هیچ کدومتون تو سرور استرالیا اکانت ندارین دارین؟؟ :n08: ها دیدین کم آوردین.

GL & HF
28-08-2013, 16:01
ملت چه تزایی پیاده میکنن

با بت میرن عکس میندازن

تو که خودت خدای تز دادنی شنیدم با تیمای گنده میپری راسته ؟:n02::n16:

new evil
28-08-2013, 16:29
حالا یه سوال دیگه:n02: اونوقت ما باید اول الیسو بخریم دیگه؟ (مطمئنم جواب این سوالمو عکسشو نزدن!:n02::n09::n10:)

نه اگه الیز رو نداشته باشی هم اسکینو میده هم الیز رو
سیزن قبل من جانا رو نداشم ولی چمپ و اسکین رو باهم داد

garaa
28-08-2013, 16:33
به سیلورها چی میخوان بدن ؟ :دی

Georges St-Pierre
28-08-2013, 18:07
به سیلورها چی میخوان بدن ؟ :دی

وارد اسکین با بننر

new evil
28-08-2013, 18:13
اسکین victorious elise به Victorious Draven تغیر کرد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GL & HF
28-08-2013, 19:14
این مشکل dc دهن منو سرویس کرد کسی راه حلی نداره ؟

vampi 73
28-08-2013, 19:39
Twisted Fate vs. Graves

avator20002000
28-08-2013, 19:46
این مشکل dc دهن منو سرویس کرد کسی راه حلی نداره ؟

این مشکل از خوده ریوت هستش اگرم توش ببازی lose prevented میشی که اگر rank هم بازی می کنی مشکلی نیست

garaa
28-08-2013, 19:56
ببینم این چندماه مونده یه حرکتی میزنم گلد بشم ... :n02:
خیلی خفن میزنه اسکینه :n12:

xSoushiantx
28-08-2013, 20:02
منم سیلور یکم با 50تا LP
هفته بعد دیگه ایشالا گلدم :n01:

bahman_0121
28-08-2013, 21:07
ملت چه تزایی پیاده میکنن

با بت میرن عکس میندازن

پسر گل دلیل عکس رو گفتم چیه بخونی بد نیست قبل از مسخره بازی ی خورده فکر کن اکانت منو -- کردن برو تو سرور اروپا بزن t3 bahman ی هفته بازی کردم -- شد برو ببین حالشو ببر نمیخواد به من بگی از کجا باید عکس بندازم خدای ریوت:n08:مردم دلشون به چی خوشه

GL & HF
28-08-2013, 23:25
Twisted Fate vs. Graves

الان یه اولت میزنه با شات گان tf میترکه:n02:

GL & HF
28-08-2013, 23:32
عاغا من این 10 گیم اول دنک رو به قول معروف ر..ی..د..م حلا هیچ راهی وجود نداره بشه از اول شروع کرد ؟ یا باید همینو ادامه بدم ؟

msgcpp
28-08-2013, 23:50
عاغا من این 10 گیم اول دنک رو به قول معروف ر..ی..د..م حلا هیچ راهی وجود نداره بشه از اول شروع کرد ؟ یا باید همینو ادامه بدم ؟

من 2 تا رنک از 10 تا رو بازی کردم بردم دیگه جرأت ندارم بازی کنم، الآن وین ریتم 100 درصده :n02:

ali_parlous
29-08-2013, 01:02
من 2 تا رنک از 10 تا رو بازی کردم بردم دیگه جرأت ندارم بازی کنم، الآن وین ریتم 100 درصده :n02:

داداش فقط همینو بگم زندگیت به همین بسته است اگه همرو ببری که هیچی اگه بیای تو bronze V دیگه خداحافظی کن با بالا رفتن. هر دست یا 2 نفر afk هستن یا troll می کنن:n28::n30:

GL & HF
29-08-2013, 01:14
داداش فقط همینو بگم زندگیت به همین بسته است اگه همرو ببری که هیچی اگه بیای تو bronze V دیگه خداحافظی کن با بالا رفتن. هر دست یا 2 نفر afk هستن یا troll می کنن:n28::n30:

من یه نفرو میشناسم از برونز شرو کرده الان کم مونده چلنجر بشه با 500تا وین اسمشم Wfire demonise هست !!!

avator20002000
29-08-2013, 02:03

Georges St-Pierre
29-08-2013, 02:28
برنز های عزیز اصلا نگران نباشید یه خورده اعتماد به نفس داشته باشید حتما میتونید:n16:

یا اینکه یه خورده پول به من بدید من واستون انجام بدم

ali_parlous
29-08-2013, 07:39
من یه نفرو میشناسم از برونز شرو کرده الان کم مونده چلنجر بشه با 500تا وین اسمشم Wfire demonise هست !!!

اسمش که تو lolking نیست:n13::n18:

Kheee
29-08-2013, 08:13
اینترنتم وصله ولی مینویسه برام
could not connect to the http server please chek that your internet connection is enabled and that your firewall is not blocking acces
وقتی وارد هم میشه اینجوری میمونه

new evil
29-08-2013, 09:49
تایپ کن thereisnourflevel ببین شاید play روشن شد

hm741
29-08-2013, 10:33
اقا Lucian بهتره یا Draaaaven ؟

GL & HF
29-08-2013, 10:43
اسمش که تو lolking نیست:n13::n18:

اشتباه گفتم اسمش wfire daemonise هست :n16:

bahman_0121
29-08-2013, 10:52
چه بد شانسم درست آخر بازی گروه دیسی شد و باختیم :(

xixigoolu
29-08-2013, 11:47
اقا ایتم بیلد برا rammus به این میگن لاکردار بد جوری جواب میده این عکسم ماله داداشمون smohsen کاربر انجمنه . خدایی به عمرتون بیلد به این محشری دیده بودین؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kheee
29-08-2013, 11:52
ما که چیزی نمیبینیم

pharm
29-08-2013, 11:59
الان یه اولت میزنه با شات گان tf میترکه:n02:

تا میره که بزنه tf التیمیت رو میزنه میره گم میشه بعد grave ترول میشه :دی

vampi 73
29-08-2013, 13:24
اقا Lucian بهتره یا Draaaaven ؟

من که میگم Draaaaven .... :n09:
آخه میگه من تهشم...!:n10:
?PERFECTION
!I GOT THAT

msgcpp
29-08-2013, 13:39
اینترنتم وصله ولی مینویسه برام
could not connect to the http server please chek that your internet connection is enabled and that your firewall is not blocking acces

این فایلهارو چک کن، مشخص میکنه مشکلت از کجاست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

msgcpp
29-08-2013, 14:03
Welcome to the League Of Draven :n09:

کار خودمه :n06:

mehrankhanhoy
29-08-2013, 14:53
عکس Draven میزاری روی Lucian بعد میگی Welcome to the League Of Lucian ? :دی الان باید بگی

Welcome to the League Of Draven :دی

new evil
29-08-2013, 15:11
انیم بین ها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

msgcpp
29-08-2013, 15:26
آقا این teemo لامذهب عجب چیزیه،
من که از چمپ های ap خوشم نمیومد نظرم عوض شد
تونستم به 800 ap برسم هنوز هم جا داشت،
تیم حریف رو کچل کردم، فوش های ... میدادن،
baron steal کردم، از adc دوتا تیم هم بیشتر کیل گرفتم + quadra kill

واقعاً چمپ استراتژیکی هستش و میتونه کار تیم حریف رو خراب کنه.

smohsen
29-08-2013, 19:53
بهترین آیتم در کل تاریخ لول

ali_parlous
29-08-2013, 19:57
اشتباه گفتم اسمش wfire daemonise هست :n16:

بازم نیست که داداش:n18:

ali_parlous
29-08-2013, 19:58
بهترین آیتم در کل تاریخ لول

:n08:خدا صبر بده داداش تازه داری منو درک می کنی ها:n28:

GL & HF
29-08-2013, 21:59
بازم نیست که داداش:n18:

wfire daemonize :n02:

lordthunder
29-08-2013, 22:15
بهترین آیتم در کل تاریخ لول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این که چیزی نیست طرف توی rank آیتم eleisia's miracle بسته بود ، اونمنه یکی ، 6 تا ، اونم بگین لول چند؟ لول 16 بود فکرکنم ، یعنی تا لول 18 سه لول نمی گذشت تا آیتمبراش فعال بشه.

pancha73
30-08-2013, 10:31
اقا ایتم بیلد برا rammus به این میگن لاکردار بد جوری جواب میده این عکسم ماله داداشمون smohsen کاربر انجمنه . خدایی به عمرتون بیلد به این محشری دیده بودین؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل ad ها ایتم بستن و kill گرفتن فقط کافی نیستا ,اگه می باخت هم این عکسو اینجا میذاشتی میگفتی این ایتم ها روی rummus محشره؟؟؟:n10:

smohsen
30-08-2013, 10:46

مربوط به کدوم سروره ؟:n04:
تو eu و west من این آی دی رو ثبت کردم :n13:

msgcpp
30-08-2013, 11:09
من تا حالا فکر میکردم ramus تانکه، پس نگو اشتباه میکردم :n16:

GL & HF
30-08-2013, 11:22
من تا حالا فکر میکردم ramus تانکه، پس نگو اشتباه میکردم :n16:

اشتبا نمیکردی تانکه این دوست عزیز ترول ایتم بسته:n16:

lordthunder
30-08-2013, 12:26
اشتبا نمیکردی تانکه این دوست عزیز ترول ایتم بسته:n16:
role fighter نداره؟
یعنی نمی شه جای فایتر باهاش بازی کرد؟
مثلا من خودم بعضی وقتا که تانک هست توی تیم با singed نقشه AP بازی می کنم ، می رم تو کار AP و Spell vamp و جواب هم می ده.

Kheee
30-08-2013, 12:29
اینم از مشکل من

وقتی هم که لول بالا میاد ارور بعدی مواجه میشم وفتی هم که بالا میاد مشکلم اینه

garaa
30-08-2013, 13:38
برنامه freegateرو دانلود کن و وقتی اون Onـه لول رو باز کن ببین درست میشه ...
×××

اقا ایتم بیلد برا rammus به این میگن لاکردار بد جوری جواب میده این عکسم ماله داداشمون smohsen کاربر انجمنه . خدایی به عمرتون بیلد به این محشری دیده بودین؟؟
این بیلد روی Master Yi بدجور جواب میده ... من همیشه یه چی تو این مایه ها میبندم واسش ...

smohsen
30-08-2013, 13:42
اینم از مشکل من

وقتی هم که لول بالا میاد ارور بعدی مواجه میشم وفتی هم که بالا میاد مشکلم اینه

من یکی دو روز این مشکل رو داشتم
تو اون روزها صرفا با وی پی ان می تونستم بازی کنم

GL & HF
30-08-2013, 14:39
role fighter نداره؟
مثلا من خودم بعضی وقتا که تانک هست توی تیم با singed نقشه AP بازی می کنم ، می رم تو کار AP و Spell vamp و جواب هم می ده.

singed چه ربطی به rammus داره ؟ rammus جز تانک هرچی بازی کنه useless هست چون تانکش بیشترین دیفنس رو داره

GL & HF
30-08-2013, 14:45
اقا من راه حل این freeze و dc های 10-15 ثاتیه ای رو فهمیدم شاید به نظر مسخره بیاد اما جواب میده 100% اگه Garena plus دارین باز نگهش دارین و بازی کنید دیگه dc نیمشید :n16:

xSoushiantx
30-08-2013, 14:51
AD Rammus به شدت جواب میده
AD مجانی از Passiveش میگیره (بعلاوه W)
تانکیه
و کلی دمیج میزنه :n04:

smohsen
30-08-2013, 15:07
بیشترین فارم تو بازی رکوردش چنده ؟
:n02:

xSoushiantx
30-08-2013, 15:09
چند وقت پیش Froggen با Karthus تو 20دقیقه 300 تا زد! :n29:

GL & HF
30-08-2013, 16:06
ای بابا ریوت با این باگاش من 100تا lp داشتم 3 گیم پشت سر هم بردم اما بالا نرفت رنکم رو بزنز3 مونده:n02: تیکت بزنم یا خودش درست میشه ؟

pancha73
30-08-2013, 16:29
مربوط به کدوم سروره ؟:n04:
تو eu و west من این آی دی رو ثبت کردم :n13:
نمیخوام نا امیدت کنم ولی احتمالا ۀګ شدی :n02:

role fighter نداره؟
singed فرق داره,singed مثل amumu هست

اقا من راه حل این freeze و dc های 10-15 ثاتیه ای رو فهمیدم شاید به نظر مسخره بیاد اما جواب میده 100% اگه Garena plus دارین باز نگهش دارین و بازی کنید دیگه dc نیمشید :n16:
جان من راست میگی :n02: ایندفه هروقت dc شدم Garena plus رو باز میکنم ببینم چی میشه,فقط باید بریم تو room یا فقط on باشیم کافیه؟

xSoushiantx
30-08-2013, 16:30
بهتره به ساپورت بگی

GL & HF
30-08-2013, 16:35
نه داخل روم نرو باز باشه کافیه :n02:

pancha73
30-08-2013, 16:37
دوستان منم 1 مشکل بزرگ تو league دارم,مثلا 3 تا بازی پشت هم میبرم اما حداقل LP رو میگیرم به این صورت 3*7=21 که میشه 21 LP اما با 1 defeat کل 21 LP رو از من میگیره و 0 میشم :n13: خوب با این وضع نمیشه رفت بالا تو لیگ,حالا ایا این طبیعی هست یا نه؟!:n27: ایا باید به ساپورت بگم یا نه؟! :n29:

new evil
30-08-2013, 17:11
دوستان منم 1 مشکل بزرگ تو league دارم,مثلا 3 تا بازی پشت هم میبرم اما حداقل LP رو میگیرم به این صورت 3*7=21 که میشه 21 LP اما با 1 defeat کل 21 LP رو از من میگیره و 0 میشم :n13: خوب با این وضع نمیشه رفت بالا تو لیگ,حالا ایا این طبیعی هست یا نه؟!:n27: ایا باید به ساپورت بگم یا نه؟! :n29:

همین وضعیت و ادامه بده اکی میشه(که 3 تا میبری یکی میبازی)
من هر برد 6 تا میداد لوز 28 تا کم می کرد
الان هر برد 30 تا میده لوز 10 تا کم میکنه
یه بازی 33 تا داد حتی

vampi 73
30-08-2013, 17:30
یه بازی 33 تا داد حتی
واقعا؟؟؟؟؟؟:n19:
خداکنه که همینجوری باشه...

xSoushiantx
30-08-2013, 17:40
احتمالن بخاطر MMR باشه -Match Making Ratio-.
هر بار که میبری این امتیاز زیاد میشه و هر بار که میبازی کم میشه. مقدار LP بعد از هر برد و باخت با این مشخص میشه!
اگه یکم بیشتر ببری و کمتر ببازی, LP بیشتری میگیری
اطلاعات بیشتر در Season 3 Ranked System FAQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smohsen
30-08-2013, 18:15
چند وقت پیش Froggen با Karthus تو 20دقیقه 300 تا زد! :n29:

امروز با yi 365 تا زدم :n02:

-- نه بابا
من اصلا این چمپ رو ندارم :n13:

GL & HF
30-08-2013, 19:01
امروز با yi 365 تا زدم :n02:

-- نه بابا
من اصلا این چمپ رو ندارم :n13:

پس نگیرش چو بازی باهاش کار هرکسی نیست :n02:

msgcpp
30-08-2013, 19:15
من تو 50 دقیقه 399 تا فارم داشتم (Ashe + Huricane) ولی خوب مهم 20 دقیقه اوله که بیشتر از 50 تا نتونستم.

GL & HF
30-08-2013, 19:18
هر بار که میبری این امتیاز زیاد میشه و هر بار که میبازی کم میشه. مقدار LP بعد از هر برد و باخت با این مشخص میشه!
اطلاعات بیشتر در Season 3 Ranked System FAQ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا اگه کسی با یه نفر که diamond هست بره رنک تو گرفتن lp point تاثیر داره ؟؟:n16:

GL & HF
30-08-2013, 19:20
من تو 50 دقیقه 399 تا فارم داشتم (Ashe + Huricane) ولی خوب مهم 20 دقیقه اوله که بیشتر از 50 تا نتونستم.

من تو 20 دقیقه 150تا با رنگار میتونم جمع بکنم abilityهاش جون میده واسه فارم :n02:

alone_son
30-08-2013, 19:48
حالا اگه کسی با یه نفر که diamond هست بره رنک تو گرفتن lp point تاثیر داره ؟؟:n16:
بله تاثیر داره فقط هم lp ازتون کم میشه هیچ موقع اضافه نمیکنه
چون هم باعث باخت خودت میشی هم اون بدبخت:n08:

GL & HF
30-08-2013, 19:56
بله تاثیر داره فقط هم lp ازتون کم میشه هیچ موقع اضافه نمیکنه
چون هم باعث باخت خودت میشی هم اون بدبخت:n08:

چه ربطی داره:n13: مگه بازیکن بودن به elo هست ؟؟

alone_son
31-08-2013, 01:17
چه ربطی داره:n13: مگه بازیکن بودن به elo هست ؟؟

پس elo واسه چیه؟؟
درسته چندوقته نبودم ولی خبر دارم چیا میگفتید

آی گل گفتی، هیچ ربطی به برونز و دیاموند نداره نوب نوبه ممکنه شانسی رفته باشه بالا (10 win اول) ولی اون بالا حال می کنه دیگه یه بدبختی هم مثل منو شما این پایین داره جز میزنه. تنها راه بردن زیاد تو ranked اینه که تیم 5 تایی داشته باشین با تیم برین تو بازی مثل این دختر ژاپنیه hafu که کلا تیمی بازی می کنه.

راستی ID من ali parlous تو west اگه west هستی ادد کن منو.

قیمت ها :

:n08:

================================================== =======================================
یعنی دارم اینا را می خونم از بس خندیدم نفسم بالا نمیاد
بچـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــه ها چرا جووگیر میشید؟؟من خودم برنزم و میدونم چه خبره ولی دایمـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــوند و برنز زمین تا آسمون فرق داره
کسانی را دیدم که من بهشون می گفتم کی دایموند میشی می خندیدند میگفتند دایموند الکی نیست
رنگار دیدم قبل این که دقیقه 15 بازی تموم بشه 15 تا کیل داره 300 تا فارم اون نه جلوی نوب بعد بهش میگم تو خدای رنگاری می خنده میگه رنگار باز ندیدی
بعد دوست عزیزمون میگه من به دایموند رنگار یاد دادم...
یه جمله میگم درباره این مسئله همیشه یادتون باشه:
شخصی که دایموند است با همه چمپ ها دایموند نشده بلکه با چمپ هایی که استعداد داره دایموند شده
حدیث بود در نوع خودش:n08:
عجـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــب

avator20002000
31-08-2013, 01:22
singed فرق داره,singed مثل amumu هست

ولی من موقعی که با amumu بازی می کنم کسی دوسم نداره تا میام بغلشون کنم فرار می کنن:n14:

:n09:

pancha73
31-08-2013, 10:04
یه بازی 33 تا داد حتی

خوب پس طبیعی هست,اینقد به این روند ادامه میدم تا بیام Gold :n02:

ولی من موقعی که با amumu بازی می کنم کسی دوسم نداره تا میام بغلشون کنم فرار می کنن:n14:

اووووووووووخیی,نااااازی :n14:

ajlost1
31-08-2013, 12:15
بکس من یه هیرو شاخ برای تاپ بخوام چی بگیرم ؟ خودم میخواستم بین Fiora و Aatrox یکی رو بگیرم گفتم شمام اگه نظری دارید بگید . :n13:

msgcpp
31-08-2013, 12:18
بکس من یه هیرو شاخ برای تاپ بخوام چی بگیرم ؟ خودم میخواستم بین Fiora و Aatrox یکی رو بگیرم گفتم شمام اگه نظری دارید بگید . :n13:

Fiora بگیر، Aatrox اگه تانک نشی خیلی آسیب پذیره.

vampi 73
31-08-2013, 13:09

Fiora خوبه اگه بگیریش...
ولی من Jax و Nasus رو هم پیشنهاد میکنم...

یه چیز دیگه...
دوستان تا حالا 2 به 5 بازی کرده بودین؟؟؟؟
اینو ندیده بودیم که به لطف AFK ها اینم دیدیم!:n02::n02::n08:

msgcpp
31-08-2013, 13:44
دوستان تا حالا 2 به 5 بازی کرده بودین؟؟؟؟
اینو ندیده بودیم که به لطف AFK ها اینم دیدیم!:n02::n02::n08:

تا حالا ترول دیده بودی 0/27/0 فید بده که ببازی، ولی ببری و بهش بخندی؟ :n10:

GL & HF
31-08-2013, 13:53
پس elo واسه چیه؟؟
درسته چندوقته نبودم ولی خبر دارم چیا میگفتید

:n08:

================================================== =======================================
یعنی دارم اینا را می خونم از بس خندیدم نفسم بالا نمیاد
بچـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــه ها چرا جووگیر میشید؟؟من خودم برنزم و میدونم چه خبره ولی دایمـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــوند و برنز زمین تا آسمون فرق داره
کسانی را دیدم که من بهشون می گفتم کی دایموند میشی می خندیدند میگفتند دایموند الکی نیست
رنگار دیدم قبل این که دقیقه 15 بازی تموم بشه 15 تا کیل داره 300 تا فارم اون نه جلوی نوب بعد بهش میگم تو خدای رنگاری می خنده میگه رنگار باز ندیدی
بعد دوست عزیزمون میگه من به دایموند رنگار یاد دادم...
یه جمله میگم درباره این مسئله همیشه یادتون باشه:
شخصی که دایموند است با همه چمپ ها دایموند نشده بلکه با چمپ هایی که استعداد داره دایموند شده
حدیث بود در نوع خودش:n08:
عجـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــب
اسم اونی که با رنگار 15 تا کیل میگیره با 300 فارم رو بگو ببینم:n02: بعدشم من که از کسی ترس ندارم خالی ببندم یا ترول کنم Wfire daemonize اسم همون دیاموند هست ادد بکن بگو skillcappedtork بهت یاد داده یا نه:n16:رنگار یه سری باگ خفن داره که بین رنگار بازا مثل یه راز میمونه داری مجبورم میکنی همینجا همه باگاشو بگم تا همتون برین رنگار بازی کنید باورت نمیشه از همین Ali_palous بپرس که با من 1 بار بازی کرده دیده چطوری کار میکنم با رنگار البته اینا تعریف از خود و گنده بودن نیست فقط میخوام بهت بگم هیچی از رنگار نمیدونی راجبش حرف نزن

pancha73
31-08-2013, 15:09
renekton , wukong , jax پیشناهاد من هستن,البته بستگی به اینم داره که چمپ روبروت کی باشه

xSoushiantx
31-08-2013, 16:58
Nasus چمپیونیه که زیاد با کسی که جلوشه کار نداره (چون Lifesteal داره و Q راحت جونشو پر میکنه) یکم CDR میگیری باهاش فقط Q استک میکنی! بقیشو تانک ببندی کافیه
دمیج آخر بازی Q میشه این
500 Q
200 Gauntlet
100 AA
800 تا با حدود 2.5ثانیه CD
اگه تو محدوده E هم باشه که چه بهتر!

daniel'
31-08-2013, 18:19

smohsen
31-08-2013, 19:01
5vs2 رو تا دقیقه 10 تجربه کردم :n02:
بعدش شد 3 بعدش شدیم 4 تو ده مین آخر هم 3 ! :n04:
ولی باز کیل من حتی از حریف بیشتر بود
خدایی جکس خیلی خفنه :n02:

یه سوال مبتدیانه :n07:
ابیلیتی teleport چرا فقط می تونک رو تورنت جابجا بشم من ؟
بقیه چطور به هر قسمتی جابجا میشن رو مینیون های خودی تو هرجای مپ :n24:

Kheee
31-08-2013, 19:15
یه سوال مبتدیانه :n07:
ابیلیتی teleport چرا فقط می تونک رو تورنت جابجا بشم من ؟
اگر درست گفته باشم میشه روی وارد مینیون و تورنت و اینهیبیتار میشه تل کرد روی زمین خالی نمیشه

smohsen
31-08-2013, 19:22
اگر درست گفته باشم میشه روی وارد مینیون و تورنت و اینهیبیتار میشه تل کرد روی زمین خالی نمیشه

مشکل اینه رو هیچی بجز تورنت فعال نمیشه و نمی تونم استفاده کنم
اشتباهم کجاست نمی دونم

new evil
31-08-2013, 19:43
روی مینیون های خویدی میشه
روی یک سری ابجکت دیگه هم میشه مثل جک ها شیکو ،قارچای تییمو ،دست خر جاروان 4 و غیره

smohsen
31-08-2013, 19:53
روی مینیون های خویدی میشه
روی یک سری ابجکت دیگه هم میشه مثل جک ها شیکو ،قارچای تییمو ،دست خر جاروان 4 و غیره

چرا نمیشه پس ؟
هرچی میبرم رو مینیون خودی سبز نمیشه آیکون و نمیشه رفت :n03:

pancha73
31-08-2013, 20:39
چرا نمیشه پس ؟
هرچی میبرم رو مینیون خودی سبز نمیشه آیکون و نمیشه رفت :n03:
فقط 1 کلمه به ذهنم میرسه bug :n09:

smohsen
31-08-2013, 20:47
فقط 1 کلمه به ذهنم میرسه bug :n09:

من از می نی مپ برا رفتن استفاده می کنم درسته اینطوری؟

pharm
31-08-2013, 20:56
اسم اونی که با رنگار 15 تا کیل میگیره با 300 فارم رو بگو ببینم:n02: بعدشم من که از کسی ترس ندارم خالی ببندم یا ترول کنم Wfire daemonize اسم همون دیاموند هست ادد بکن بگو skillcappedtork بهت یاد داده یا نه:n16:رنگار یه سری باگ خفن داره که بین رنگار بازا مثل یه راز میمونه داری مجبورم میکنی همینجا همه باگاشو بگم تا همتون برین رنگار بازی کنید باورت نمیشه از همین Ali_palous بپرس که با من 1 بار بازی کرده دیده چطوری کار میکنم با رنگار البته اینا تعریف از خود و گنده بودن نیست فقط میخوام بهت بگم هیچی از رنگار نمیدونی راجبش حرف نزن

همون باگی رو میگی که 3 تا پر میشه بعد r رو وقتی پر شد میزنی q رو بعد حمله نمیکنی تا 3 تا دوبره پر شه بعد تریپل q کنی؟اونو که یارو برنز هم بود بلد بود

msgcpp
31-08-2013, 21:00

وای که چقدر خندیدم، دمت گرم،
واقعاً ادم همین شکلی میشه.

برای teleport از مینی مپ استفاده نکن،
دکمه اش روی کیبورد رو بزن بعد روی minion یا turret خودی کلیک کن، همین.

smohsen
31-08-2013, 21:57
آره تو بازی قبل به همین مینی مپ شک کردم و امتحان کردم دیدم همینه

GL & HF
31-08-2013, 22:01
همون باگی رو میگی که 3 تا پر میشه بعد r رو وقتی پر شد میزنی q رو بعد حمله نمیکنی تا 3 تا دوبره پر شه بعد تریپل q کنی؟اونو که یارو برنز هم بود بلد بود

نه بابا این که خزه اسمش باگ نیست باگ رنگار فرق داره فیلمشو میگیرم آپلود میکنم ببینین shen ,tankرو 3 ظرب میکنم با این باگ:n02:

GL & HF
31-08-2013, 22:04

فکر کن جلو یه رنگار هستی که 30% health داره جو میگیرتت میگی الان میکشمش اما وقتی بهش میچسبی تو یه حرکت 100%full hp میشه بعد یه دمیج ماورایی بهت میزنه مثل خربزه دریده میشی :n02::n08::n08::n08:فک کن یکی این کارو جلوت بکنه چه حسی بهت دست میده؟؟

DANT3
31-08-2013, 22:41
فکر کن جلو یه رنگار هستی که 30% health داره جو میگیرتت میگی الان میکشمش اما وقتی بهش میچسبی تو یه حرکت 100%full hp میشه بعد یه دمیج ماورایی بهت میزنه مثل خربزه دریده میشی :n02::n08::n08::n08:فک کن یکی این کارو جلوت بکنه چه حسی بهت دست میده؟؟

من دوست دارم اینکارو کنم باش

daniel'
01-09-2013, 07:32
نه بابا این که خزه اسمش باگ نیست باگ رنگار فرق داره فیلمشو میگیرم آپلود میکنم ببینین shen ,tankرو 3 ظرب میکنم با این باگ:n02:
اینقدر کسی با این رنگار بازی نمیکنه همه ی باگاش همینطوری مونده.مال من گاهی وقتا یکش گیر میکنه جدیدن فهمیدم چرا اینطوری میشه دیگه زیاد اتفاق نمیفته (مشکل تند تند زدن زیاد نبود ربط داشت ولی نه اونقدر).اقا میشه 4 تا savegery زد.البته یه راه خاصی داره نمیگم خودتم بکشی پیداش نمیکنی (یه جورایی مسخرس):n09:.5تا هم احتمال داره بشه(دارم روش کار میکنم مشکل اینجاس نمیرسم به موقع بزنم بعد پشت سر همم نیست یه دونه فاصله میفته).:n02:مانسترای جانگلو از هر چی چمپ سریع تر خالی میکنی با ابیلیتی 1 اش.کلا 1 ثانیه شاید بکشه
------------------------------
منتها چهارمین savegery صرفا زینتیه و هیچ باف به طرف نمیده و در اصل بیشتر از 3 تا نمیشه ولی کف طرف مقابل رو در میاره دیگه نزدیکت نمیشه دفعه ی بعد از ترس:n08:

xSoushiantx
01-09-2013, 08:14
آره دیدم یکی 4تا با هم زد, راهشم بهم گفت ولی خیلی طولانی بود یادم رفت :n08:

lordthunder
01-09-2013, 08:39

سلام
چه جالب راست می گن singed مثل amumu میمونه
هر کی رو می خوای بغل کنی هر در می ره.
وقتی هم که می خوام بغلشون کنم می پرن پشت سرم و در می رن.
هر چی هم می گم پشت سرم بیان تنها نباشم کسی نمی آد.

lordthunder
01-09-2013, 08:48
soushia خوب گفت که nasus خوبه ،.
singed هم خوبه ، اگرجلوت kayle یا urgot نیفته خوب میشه کریش کرد.من حتی teemo و jayce رو هم می زنم لول 6 به بعد.
فقط لامصب kayle خیلی سخته.

GL & HF
01-09-2013, 11:31
اینقدر کسی با این رنگار بازی نمیکنه همه ی باگاش همینطوری مونده.مال من گاهی وقتا یکش گیر میکنه جدیدن فهمیدم چرا اینطوری میشه دیگه زیاد اتفاق نمیفته (مشکل تند تند زدن زیاد نبود ربط داشت ولی نه اونقدر).اقا میشه 4 تا savegery زد.البته یه راه خاصی داره نمیگم خودتم بکشی پیداش نمیکنی (یه جورایی مسخرس):n09:.5تا هم احتمال داره بشه(دارم روش کار میکنم مشکل اینجاس نمیرسم به موقع بزنم بعد پشت سر همم نیست یه دونه فاصله میفته).:n02:مانسترای جانگلو از هر چی چمپ سریع تر خالی میکنی با ابیلیتی 1 اش.کلا 1 ثانیه شاید بکشه
------------------------------
منتها چهارمین savegery صرفا زینتیه و هیچ باف به طرف نمیده و در اصل بیشتر از 3 تا نمیشه ولی کف طرف مقابل رو در میاره دیگه نزدیکت نمیشه دفعه ی بعد از ترس:n08:

آره میشه 4 تا زد اما 1 باگ خیلی خفن داره که میشه بعد 5تا فیوری 3تا ability مجانی زد به جای 1 دونه حالا فکر کن ببین میتونی پیداش کنی :n02: ریوت هم هیچ کاری نمیتونه بکنه ( نمیتونه فیکسش کنه) برا همین صداشو در نمیاره :n08:

xSoushiantx
01-09-2013, 11:55
تو پچ 3.9 با 5تا Ferocity میشد 2تا Ability نارنجی (نمیدونم اسمشو چی بذارم :n29:) زد
الانم میشه؟

GL & HF
01-09-2013, 11:58
تو پچ 3.9 با 5تا Ferocity میشد 2تا Ability نارنجی (نمیدونم اسمشو چی بذارم :n29:) زد
الانم میشه؟

نه الان دیگه نمیشه ولی اگه دستتو عادت بدی میشه هر ability رو 2 بار زد همه چمپا 4 تا ability دارن که میتونن استفاده کنن بر عکس رنگار 7 تا ability داره که میتونه هر 7تارو هر وقت که دلش بخواد استفاده کنه دمیج فضایی میده به طرف من تو هر بازی چمپه جلوم نگهomg rengar dat damage بازی بهم نمیچسبه :n08:

new evil
01-09-2013, 12:01
اینو توی سایت elohell زده بود
لوول :دی
مرگانارووو

pharm
01-09-2013, 12:52
اینقدر ادعاتون میشه یه ویدیو از رنگار بزارید این باگارو انجام بدید روش

xSoushiantx
01-09-2013, 13:35
یه ویدیو هست تو utube کامل همشو گفته

pancha73
01-09-2013, 13:44
مرگانارووو

ازین بدبختا دیگه هیچی نمونده :n02: فکر کن تو بازی هم اینطوری بشن :n02:چه مسخره میشه :n02:

من میگم بعضی ها با rengar گودزیلا میشن اما بعضی ها باهاش پشمن :n02: خودم قبلا که free بود چند بار گرفتم اما هی تو این فکر بودم که این که زیاد شاخ نیست چطوری اون بعضی ها باهاش گودزیلا میشن :n02: تو نگو 1 ابیلیتی زیر نیم ابیلیتی هست :n02:

GL & HF
01-09-2013, 14:05
خب هرکی که تو west هست من بهش میتونم نشون بدم اما تو east نیستم به جاش کسایی که تو east هستن Worst Rengar eu رو ادد کنن ازش بپرسن باگاشو بهترین رنگار بازه سرورای اروپا هست این یارو :n02: البته یه جور دیگه نوشته میشه A لاتین هست به جای a انگلیسی

pharm
01-09-2013, 14:13
یه ویدیو هست تو utube کامل همشو گفته

خب لینکشو بده عزیز

xSoushiantx
01-09-2013, 14:29

pharm
01-09-2013, 14:50

خب یه توضیح بده چه باگی استفاده کرد

XxScorpionxX
01-09-2013, 15:13
این که لول 9 من برم از کی بپرسم؟ اسمشو درست تایپ کن:n16:

xSoushiantx
01-09-2013, 15:38
خب یه توضیح بده چه باگی استفاده کرد

​خودش حرف میزنه توضیح میده

Kheee
01-09-2013, 15:41
این که لول 9 من برم از کی بپرسم؟ اسمشو درست تایپ کن
جمله بندیت تو حلقم خودت فهمیدید چی گفتی؟:n02:

GL & HF
01-09-2013, 15:42
این که لول 9 من برم از کی بپرسم؟ اسمشو درست تایپ کن:n16:

گفتم که لاتین نوشته میشه برو سایت Lolking هونجا رنگار رو انتخاب کن نفر 6 یا 7 تو قسمت summoners هست

XxScorpionxX
01-09-2013, 16:02
میگم اونی که گفتی worst rengar EU acc LVL 9 هست دروست بنویس:n02: دیگه از این جمله بندی بهتر می خوای تازه دلتم بخواد:n07:

daniel'
01-09-2013, 16:18
میگم اونی که گفتی worst rengar EU acc LVL 9 هست دروست بنویس:n02: فهمیدی اگه نفهمیدی برو بمیر دیگه از این جمله بندی بهتر می خوای تازه دلتم بخواد:n07:
برادر من یه مقدار مودبانه تر کامنت بگذار:n01:باهات که کسی دشمنی نداره بیا این اسمش Worst Rengâr Eu

garaa
01-09-2013, 16:36
مرگانارووو

Shut up Riot and take my money! :n09:

pharm
01-09-2013, 17:05
فهمیدم هیچ کدود شما رنگار باز نیستید

Arrowtic
01-09-2013, 17:10
دوستان تاپیک و فروم مثل یاهو نیست که با هر لحنی و هر کلماتی به هم توهین کنید !
اینجور پستا به سرعت پاک میشن و با افراد خاطی برخورد میشه .

GL & HF
01-09-2013, 17:52
فهمیدم هیچ کدود شما رنگار باز نیستید

چرا اینقدر خودتو نارحت میکنی ؟ 1 اکانت لول1 بساز بیا تو وست هرچی میخوای بهت بگم:n12::n16:

ali_parlous
01-09-2013, 20:45
تا حالا ترول دیده بودی 0/27/0 فید بده که ببازی، ولی ببری و بهش بخندی؟ :n10:

ما یه بار rayze داشتیم 0/37/0 :n16:

Arrowtic
02-09-2013, 11:22
لول
برای مسابقات WCG امسال ایران چمپ های زیر به دلیل حجاب بدشون بن شدن :
Ahri, Akali, Ashe, Caitlyn, Cassiopia, Elise, Evelyn, Irelia, Janna, Karma, Katarina, Leblanc, Miss Fortune, Morgana, Nidalee, Orianna, Riven, Shyvana, Sivir, Sona, Soraka, Syndra, Vi, and Zyra.
بقیه چمپ های مونث هم فقط اسکین هاییشون که مخالف اسلام نیست آزادن ! : دی
آبرومون رفت ، MMOBOMB هم این خبر رو تو سایتش گذاشت و الآن کل دنیا دارن ما رو مسخره میکنن :

avator20002000
02-09-2013, 11:40
لول
Ahri, Akali, Ashe, Caitlyn, Cassiopia, Elise, Evelyn, Irelia, Janna, Karma, Katarina, Leblanc, Miss Fortune, Morgana, Nidalee, Orianna, Riven, Shyvana, Sivir, Sona, Soraka, Syndra, Vi, and Zyra.
آبرومون رفت ، MMOBOMB هم این خبر رو تو سایتش گذاشت و الآن کل دنیا دارن ما رو مسخره میکنن :

آبرو دیگه اینا اسه ایران نزاشتن کلا زدن تعطیل کردن بازی رو مثلا janna و sona دو تا از most pick های حرفه ای ها هستش(کلا ساپورت ها تعدادی نیستن که بخوان اینا کمش هم کنن)
حالا این قسمتشو دیگه چی بگیم:While not at all s e x u a l y depicted, in order to play Annie, players must lower their headset volume.
مگر بازیکنای ایرانی ....pedo کارن اخه با صدای بچه تحریک بشن:n04:مثل اینکه تو سازمان بوق با صدای بچه هم آره....:n02::n09:

lordthunder
02-09-2013, 11:42
سلام
من 5 تا rune page دارم.
یکی برای AP Tank یکی برای APC یکی برای AD tank یکی برای ADC یکی هم برای Sup
آلآن AP tank رو بر اساس singed پر کردم
ADC رو هم پر کردم اما مطمئن نیستم خوبه یا نه
یک تعداد زیادی هم rune برای Cooldown Reduction دارم که موندم کجا بگذارمش
حالا به نظر شما صفحات غیر از AP Tank که تقریبا روش مطمئن هستم رو چه جوری پر کنم بهتره؟
این هم صفحات rune هام هست (هنوز 5 امی رو نیاورده!)
لطفا نظر بدید.
بعد به نظر شما هنوز هم خرج کنم برای خرید runepage ، مثلا برای ADC های متفاوت یا مثلا برای hybrid ها یا برم champ بخرم؟
بعد یک سوال دیگه ، میشه چند تا mastery معرفی کنید که آدم مطمئن باشه برای تمام چمپ ها داره mastery های مختلف رو (حتی مثلا برای بیلدهای متفاوت یک چمپ)

lordthunder
02-09-2013, 11:44
راستی vi که حجابش خوبه که
فیلمای صدا و سیما خانم هاش بدتر از این vi هستند که!
والا بازیکن های مونث ایرانی کم نمی آرن از این ها.

GL & HF
02-09-2013, 12:23
وای خدا چقدر خجالت آوره !!!!!!!! مسولین برن به حجاب زنو بچشون برسن چه کار به کاترینا دارن !!! آبرومون رفت :n03: orianna رو هم بن کردن من میخواستم شرکت کنم دیگه خر نیستم برم شرکت کنم آبرو ملتم که دیگه رفت حداقل آبرو خودم نره بهتره

p30 arman
02-09-2013, 12:31
یعنی هرکی شرکت کنه واقعا مخش تعطیله!!!! ابرو هم که اوووووه !! 8 سال پیش همش ریخت اینا تازه خوباشه!! ولی یه اسکین توپ خریدم 4800RP برای ahri به اسم FrostFire Mohajabe Ahri :n09:

GL & HF
02-09-2013, 13:45
واسه mf هم اسکین جدید اومده:n07: hejab ftw miss fortune

XxScorpionxX
02-09-2013, 13:57
بیشتر champ هایی که برای renked خوبن بن کردن :n04:بازم خدارو شکر Lux بن نکردن ولی اخه riven کجاش بی حجابه بی خودی بن کردن

daniel'
02-09-2013, 14:13
به اینا چه ربطی داره در ضمن این چمپا مثل:
KarmaRiven Irelia Ashe
که دیگه مشکلی ندارن حتی تو فیلم های خارجی شبکه های خودمون هم تا این حد هست.حتی miss fortune هم اسکین داره که دیگه کامل محجبه اس این اسکین جدید
Janna هم مشکلی نداره.اینا چی میگن اصلا بازی رو دیدن امدن قوانین میگذارن .کاشکی بشه یه جایی شکایت کرد و نظر داد.که ببینن.
اینا میخوان به ریوت بگن که این چمپا رو بن کنه یا خودشون میخوان بنش کنن . گمون نکنم بازی کنای ایرانی اصلا قبول کنن:n13:

p30 arman
02-09-2013, 14:30
بنظرت هست؟؟ اگه بود ما میرفتیم فحش میدادیم کیف کنیم!!! ولی خداوکیلی با این شرایط کسی شرکت میکنه؟:n24:

Arrowtic
02-09-2013, 14:32
اینا میخوان به ریوت بگن که این چمپا رو بن کنه یا خودشون میخوان بنش کنن . گمون نکنم بازی کنای ارانی اصلا قبول کنن:n13:
توی مسابقات جهانی ، تیمای دیگه بر میدارن ولی ایرانیا اجازه برداشتن بهشون داده نمیشه !(از طرف ریوت نه ، از طرف خود ایران)

pharm
02-09-2013, 15:00
توی مسابقات جهانی ، تیمای دیگه بر میدارن ولی ایرانیا اجازه برداشتن بهشون داده نمیشه !(از طرف ریوت نه ، از طرف خود ایران)

دیگه تو بازی خارجی تو مسابقات تو خارج هم گیر میدن
واقعا که

DANT3
02-09-2013, 15:04
اینجام باید در حقه ملت ظلم بشه.....مثله مسابقات ورزشی که حق نداری با اسرائیلی بازی کنی....
راستی یه خبر دیگه اومده چمپ ها ی مذکری که ریش ندارن و یقه اخوندی . و جای قلمبه ی مهر تو پیشونیشون نیست بن میشن. ez هم در صدر جدول بنشون هست.:n02:

GL & HF
02-09-2013, 16:03
اینجام باید در حقه ملت ظلم بشه.....مثله مسابقات ورزشی که حق نداری با اسرائیلی بازی کنی....
راستی یه خبر دیگه اومده چمپ ها ی مذکری که ریش ندارن و یقه اخوندی . و جای قلمبه ی مهر تو پیشونیشون نیست بن میشن. ez هم در صدر جدول بنشون هست.:n02:

taric چی :n08::n02::n08:؟ perseus pantheon هم بن میکنن اگه بدونن ماهیتش ضد ایرانه :n15:

Kheee
02-09-2013, 16:25
به غیر از lOL SKIN نرم افزار دیگه ای هم هست برای اسکین؟ مجانی
میخوام اسکینایی که خود بازی ساخته بیارم نه اسکینای بقیه
اگر هردوش باشه چه بهتر

lordthunder
02-09-2013, 18:23
سلام
من 5 تا rune page دارم.
یکی برای AP Tank یکی برای APC یکی برای AD tank یکی برای ADC یکی هم برای Sup
آلآن AP tank رو بر اساس singed پر کردم
ADC رو هم پر کردم اما مطمئن نیستم خوبه یا نه
یک تعداد زیادی هم rune برای Cooldown Reduction دارم که موندم کجا بگذارمش
حالا به نظر شما صفحات غیر از AP Tank که تقریبا روش مطمئن هستم رو چه جوری پر کنم بهتره؟
این هم صفحات rune هام هست (هنوز 5 امی رو نیاورده!)
لطفا نظر بدید.
بعد به نظر شما هنوز هم خرج کنم برای خرید runepage ، مثلا برای ADC های متفاوت یا مثلا برای hybrid ها یا برم champ بخرم؟
بعد یک سوال دیگه ، میشه چند تا mastery معرفی کنید که آدم مطمئن باشه برای تمام چمپ ها داره mastery های مختلف رو (حتی مثلا برای بیلدهای متفاوت یک چمپ)
سلام
آقا مسابقات رو بی خیال ، یکی جوا منو بده!

XxScorpionxX
02-09-2013, 18:51
برای mastery برو تو سایت mobafire همونجا هم گفته برای چه champi چه rune خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظر من دیگه champ بخر بهتره

azaramir
02-09-2013, 18:52
سلام
کسی exeبازی رو میتونه اپلود کنه یا لینکی چیزی کسی داره بده کامپیوترم ویروسی شده نصف Exe کامپیوترم خراب شدن

lordthunder
02-09-2013, 19:41
برای mastery برو تو سایت mobafire همونجا هم گفته برای چه champi چه rune خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظر من دیگه champ بخر بهتره
سلام
می دونم mobafire رو زیاد رفتم
منظورم یک سری rune جنرال هست که برای همه چمپ ها بتونم با کمترین مشکلی استفاده کنم
همین طور mastery های متفاوت که با 20 تا مستری بشه تمام چمپ ها رو به خوبی هدایت کرد.
مثلا mastery برای singed و sejuani یکی هست و می شه جنرال استفاده کرد برای هر دو
یا مثلا janna و soraka دقیقا mastery هاشون یکی هست ، اما برای nami فرق داره کمی و ...

lordthunder
02-09-2013, 19:44
راستی من این champ های Support رو دارم الآن ، می خوام باز هم بخرم ، فقط موندم چی بگیرم برای بعدی
الآن اینا رو دارم:
nami,taric,janna,alistar,soraka,nunu,lux,teemo
بعد با sona بازی کردم و ازش خوشم می آد ، شنیدم lulu و thresh و leona هم عالی هستند ، karma هم ظاهرا خوبه (فقط nurf شده) ، به نظر شما کدوم رو بگیرم؟
موقعی که free بود با lulu و thresh بازی کردم زیاد خوشم نیومد (شاید چون هنوز بهشون عادت نکردم).
اگر champ دیگه ای هم به ذهنتون می رسه بگید.

avator20002000
02-09-2013, 20:29
راستی من این champ های Support رو دارم الآن ، می خوام باز هم بخرم ، فقط موندم چی بگیرم برای بعدی
الآن اینا رو دارم:
بعد با sona بازی کردم و ازش خوشم می آد ، شنیدم lulu و thresh و leona هم عالی هستند ، karma هم ظاهرا خوبه (فقط nurf شده) ، به نظر شما کدوم رو بگیرم؟
موقعی که free بود با lulu و thresh بازی کردم زیاد خوشم نیومد (شاید چون هنوز بهشون عادت نکردم).
karma تو map های غیر اصلی خیلی عالی support می کنه ولی معمولی من ترجیح میدم هنوز برم باهاش mid مگر اینکه team زور کنه برو پایین:n02:
برای supp که گفتی با kayle,fiddle ,zyra,nida ,syndraوlb هم میشه supp کرد اگر دوست داری حتی shen هم خوبه برای bot
توی اینا اول leona بعد fiddle بعد هم zyra رو من پیشنهاد می کنم بگیری ولی بازم قبلش باهاشون امتحان کن پشیمون نشی
ap -tank-health -sheild -cc -harass انواع و اقسام supp داریم با توجه به موقعیت هم هر کدوم که مناسبه انتخاب می کنی ولی باید ببینی با کدوم راحت تری اول و partneret و team ات کیا هستن
blitz هم فکر کردم باید داشته باشی ننوشتم دیگه

lordthunder
02-09-2013, 21:00
سلام
ممنون از راهنمایی های شما
kayle رو دارم اما بیشتر باهاش دوست دارم برم تو کار top ، زیاد به ساپورت باهاش فکر نکرده بودم.
blitz و shen رو ندارم، معمولا بن می شند آخه
fiddle و zyra رو نشنیده بودم برای ساپورت ،ببینم راه دستم هستند یا نه.
پس اول می رم تو کار leona

XxScorpionxX
02-09-2013, 21:21
بنظر من thresh بخر هم هیرو خوبی adc با suup هم می تونی با هاش بازی کرد آدم بعد از چند دست بازی سریع خسته نمیشه
نظر با خودت اگه من به جای تو بودم می خواستم یک suup بخرم thresh می خریدم

pancha73
02-09-2013, 21:48
لول
اینا که همه رو زدن بن کردن :n29: چمپ دیگه ای هم مونده که بن نشوده باشه؟! :n13:

الآن اینا رو دارم:
Leona و Lulu و Nidalee رو هم من پیشناهاد میکنم,Leona اولین supp من هست منم پیشناهاد میدم اینو بگیری چون تمام مجیکاش به جز 2ش طرفو stun میکنه,یعنی 3 تا stun و چی بهتر از این

XxScorpionxX
02-09-2013, 22:25
نظرم عوض شد بنظر من nunu از همه suuport ها قوی تر اخه ادم 6300 IP میده برای یک suuport :n15:
مگه این که دیگه IP اضافی اورده باشه:n15:

xSoushiantx
02-09-2013, 23:44
بستگی داره!
ساپورت ها از نظر من 3 دسته میشن
1-CC
2-Utility,Heal
3- Dmg
ساپورت های CC مثل Blitz و Leona و Zyra بیشتر روی Disable کردن دشمن تمرکز دارن
ساپورت های Utility مثل Soraka و Zilean و Kaye بیشتر چمپیون خودی رو قوی میکنن
ساپورت های Dmg هم مثل Lux و Nid به چمپیون حریف Dmg میزنند تا ADC خودی بهتر Farm کنه

@XxScorpionxX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :
عیبی نداره که, مثلن شما لذت بازی با Thresh رو نمیتونی با Nunu بچشی! چمپوین های گرون تر عمومن سخت ترن و خب از طرفی بهتر هم جواب میدن!

vampi 73
03-09-2013, 00:05
بستگی داره!
ساپورت ها از نظر من 3 دسته میشن
1-CC
2-Utility,Heal
3- Dmg
ساپورت های CC مثل Blitz و Leona و Zyra بیشتر روی Disable کردن دشمن تمرکز دارن
ساپورت های Utility مثل Soraka و Zilean و Kaye بیشتر چمپیون خودی رو قوی میکنن
ساپورت های Dmg هم مثل Lux و Nid به چمپیون حریف Dmg میزنند تا ADC خودی بهتر Farm کنه

واقعا یه توضیح کامل و عالی بود...:thumbsup:
اونایی که معمولا ساپورت میرن ، مثل خودم(!) (اونم زوری ، چون کسی ساپورت برنمیداره!) حتما استفاده کنن از این راهنمایی...:n09:

XxScorpionxX
03-09-2013, 00:18
نه من منظورم از نظر به صرفه تر بودن بود :n02:بعدش هم اگه کسی که با nunu بلد باشه می تونه تمام team جمع بکنه یک R بزن Penta kill می تو نی بگیری اگه team حریف گاگول باشن :n02: ولی Thresh اگه خوب هم بازی بکنی بشتر از یک نفر نمی تونی با Q بگیری:n09:فوق فوقش به دونفر می تونی DMG زیاد بزنی
البته من منظورم اینه که اگه suuport باهاش بازی بشه ADC Thresh حرف نداره من اون طوری قبولش دارم
nunu یادت رفت

GL & HF
03-09-2013, 00:27
نه من منظورم از نظر به صرفه تر بودن بود :n02:بعدش هم اگه کسی که با nunu بلد باشه می تونه تمام team جمع بکنه یک R بزن Penta kill می تو نی بگیری اگه team حریف گاگول باشن :n02: ولی Thresh اگه خوب هم بازی بکنی بشتر از یک نفر نمی تونی با Q بگیری:n09:فوق فوقش به دونفر می تونی DMG زیاد بزنی
البته من منظورم اینه که اگه suuport باهاش بازی بشه ADC Thresh حرف نداره من اون طوری قبولش دارم
nunu یادت رفت

دوست عزیز دیگه گذشت اون زمانی که با nunu میرفتی وست همه پنتا میگرفتی الان لول یه بازی حرفه ای شده بعدشم nunu اگه ساپ بازی کنه چطوری با R میتونه پنتا بگیره به نظر من بهترین ساپ همون thresh هست چون هم stun داره هم slow داره هم shield داره و counter cost هم داره خیلی هم قابلیتاش از nunu بیشتر و بهتره هست اما janna بیشترین وین ریت رو بین همه ی ساپورتا داره :n02: پس نشون دهنده بهتر بودنشه :n16:

lordthunder
03-09-2013, 04:20
دوست عزیز دیگه گذشت اون زمانی که با nunu میرفتی وست همه پنتا میگرفتی الان لول یه بازی حرفه ای شده بعدشم nunu اگه ساپ بازی کنه چطوری با R میتونه پنتا بگیره به نظر من بهترین ساپ همون thresh هست چون هم stun داره هم slow داره هم shield داره و counter cost هم داره خیلی هم قابلیتاش از nunu بیشتر و بهتره هست اما janna بیشترین وین ریت رو بین همه ی ساپورتا داره :n02: پس نشون دهنده بهتر بودنشه :n16:
سلام
من هم در مورد janna شنیدم که بهترین هست ، به چند نفر گفتم ردش کردند ، اما خوب قابلیت های خوبی داره ، q ش که مشابه r نامی هست فقط رنجش کمتره و سخت تره ، w ش هم که اسلو می کنه،e ش هم که مثل e نامی هست فقط روی تاور هم اثر می کنه ، R ش اما خیلی به دلم نچسبید ، چون استفاده ازش = تمرکز تیم حریف روی تو! یک مقدار R ش به نظر من کم فایده است.
زیاد هیلر خوبی نیست بیشتر روی Q ش تمرکز داره.
نظرتون راجع به گالیو چیه راستی؟

XxScorpionxX
03-09-2013, 08:45
اصلا معلومه چطور ساپورتی می خوای بیشتریا می گنThrresh با janna خوبه بستگی به تیم هریف داره که چه adc بگیرن leaona هم برای team fight خوبه
من گفتم اگه بلد باشی بعدش من خودم اصلا با nunu ساپورت نمیرم میرم jungal بیشتر موقع ها
الان هم thresh free شده gailo هم شده برو test بکن بیبن خوبی بلدی ساپورت بکنی تیم یا نهش؟

avator20002000
03-09-2013, 09:04
سلام
من هم در مورد janna شنیدم که بهترین هست ، به چند نفر گفتم ردش کردند ، اما خوب قابلیت های خوبی داره ، q ش که مشابه r نامی هست فقط رنجش کمتره و سخت تره ، w ش هم که اسلو می کنه،e ش هم که مثل e نامی هست فقط روی تاور هم اثر می کنه ، R ش اما خیلی به دلم نچسبید ، چون استفاده ازش = تمرکز تیم حریف روی تو! یک مقدار R ش به نظر من کم فایده است.
galio برای supp جالب نیست بهتره باهاش بری mid یا top

xSoushiantx
03-09-2013, 10:32
سلام

Janna R برای حفاظت از ADC یا برای شوت کردن دشمن به وسط خودی ها استفاده میشه
مثلا وقتی Fiddle یا Zac میپرن وسط Janna, Teamfight راحت یه خطر بزرگو دفع میکنه و در واقع اجازه میده تا هم تیمیاش وسط اون بلبشو هم دیگه رو پیدا کنن و Regroup کنن

Galio رو وقتی ور میدارن که APC حریف یا -Dmg over Time- DoT خیلی قوی داشته باشه, یا Burst قوی. ترکیب W با کل MRی که میگیره خیلی بهش کمک میکنه

پ.ن: Galio واسه Midlaneه

Kheee
03-09-2013, 12:22
ability renger برام توضیح میدیدن؟ من فقط یکیشو فهمیدم بقیشو توضیح میدید؟

XxScorpionxX
03-09-2013, 12:37
یعنی هر هیرویی که ap باشه و از دور تیر بندازه مثلا swain/ahir/annie
اونایی که renged نیستن هم مثل kassadin/akily/dianna

Kheee
03-09-2013, 12:49
منظورم اون نیست حرکات خاص رنگار منظورمه مثلا یه طناب پرت میکنه رو پاشون اون منظورمه

XxScorpionxX
03-09-2013, 12:54
مثلا الان چی می خوای من که نفهمیدم هر کسی فهمید براش توضیح بده GL & HF بلده اون بیاد برات میگه Rengar نه Renged

avator20002000
03-09-2013, 13:01
ability renger برام توضیح میدیدن؟ من فقط یکیشو فهمیدم بقیشو توضیح میدید؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] y2LEw3fKZIFYenggnK-bg
حالش نیست حتی تایپ کنم:n09::n02:
منظور Reza Alone اینه بهش بگی ability های rengar هر کدوم چی کار می کنند
از تو لینک بالا می تونی رضا هم بخونی هم در کنارش تو ویدیو ببینی چی کار میکنه هر ability

ajlost1
03-09-2013, 13:11
منظورم اون نیست حرکات خاص رنگار منظورمه مثلا یه طناب پرت میکنه رو پاشون اون منظورمه
دوست عزیز اگه منظورت ابیلیتی های رنگار هست :

Passive : وقتی توی سبزه ها یا توی حالت مخفی ( Ulti ) هستی اگه به کسی اتک بدی میپره روش ... :n02: و میزنه دیگه .
Q : اتک بعدی رنگار دمج اضافه میده و اتک اسپیدش برای 3 ثانیه زیاد میشه . ( اکه توی حالت 5 Ferocity باشه : دمجش به اضافه 100% اتک دمیج رنگار میشه )
W : به unit های نزدیکش دمیج میده و Armor و magic resist شونو کم میکنه . ( در حالت 5 Ferocity : رنگار heal میشه . )
E : یه طناب پرت میکنه دمیج میده و طرف رو slow میکنه . ( در حالت 5 ferocity : طرف رو root میکنه )
R : بعد چند ثانیه غیب میشه و میتونه دشمن های نزدیکشو ببینه و سرعتش زیاد میشه و اگه اتک بدی میپره رو طرف )

امیدوارم منظورمو گرفته باشی .

pharm
03-09-2013, 13:32
دوست عزیز اگه منظورت ابیلیتی های رنگار هست :

Passive : وقتی توی سبزه ها یا توی حالت مخفی ( Ulti ) هستی اگه به کسی اتک بدی میپره روش ... :n02: و میزنه دیگه .
Q : اتک بعدی رنگار دمج اضافه میده و اتک اسپیدش برای 3 ثانیه زیاد میشه . ( اکه توی حالت 5 Ferocity باشه : دمجش به اضافه 100% اتک دمیج رنگار میشه )
W : به unit های نزدیکش دمیج میده و Armor و magic resist شونو کم میکنه . ( در حالت 5 Ferocity : رنگار heal میشه . )
E : یه طناب پرت میکنه دمیج میده و طرف رو slow میکنه . ( در حالت 5 ferocity : طرف رو root میکنه )
R : بعد چند ثانیه غیب میشه و میتونه دشمن های نزدیکشو ببینه و سرعتش زیاد میشه و اگه اتک بدی میپره رو طرف )

امیدوارم منظورمو گرفته باشی .

w َو اشتباه نوشتی
برای 3 ثانیه magic resist و armor resist شو در لول 5 ,44 تا میبره بالا :افزایش میده و به اطراف هم دمیج میده

GL & HF
03-09-2013, 13:45
منظورش از حرکات خاص رنگار باگاش هست نه ability هاش :n02: