PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

GL & HF
31-07-2013, 15:27
به نظرم نوبته یه چمپه اساسین بود که بیاد نه ای دی سی:n13:

avator20002000
31-07-2013, 15:48
یه دست الان با yi بازی کردم نظرم هم در مورد خودش هم bulwark عوض شد.نکته ی ظریفی رو riot انجام داده تو aegis :n10::n09:

AlbisQT
31-07-2013, 16:39
آپدیت جدید چند مگه؟ من الان دارم 350 مگ دانلود میکنم :n04::n04:

mehrankhanhoy
31-07-2013, 16:58
YI یه جوری شده :دی حال نمیده بازی کردن باهاش نمیدونم چرا :دی

pharm
31-07-2013, 17:26
خیلی op شده :D
true دیمج هم میزنه

hm741
31-07-2013, 17:33
آپدیت جدید چند مگه؟ من الان دارم 350 مگ دانلود میکنم :n04::n04:
step اول یه 50 مگی بود Step دوم هم حدود 80 مگ فکر کنم. صبح رو سرور east آپدیت کردم.ولی بعد از اینکه زدم رو سرور وست خواست 380 مگ دانلود کنه. قطعش کردم تا بعد از ظهر که مشکل سرورشون برطرف شد و با 52 مگ کوتاه اومد در نهایت:n01:

mehrankhanhoy
31-07-2013, 17:47
خیلی op شده :D
true دیمج هم میزنه

تو تیم Yi بود Quadra گرفت دیگه Penta نشد یارو مرده بود :دی اصلا یه چیزی شده گودزیلا :دی اما یه کم زشت شده :(

smohsen
31-07-2013, 18:45
با darius چیکار کردن؟
تو پچ که داره میگیره تمام فایلهای darius رو دوباره گرفت
اما تو توضیحات پچ چیزی درموردش نیست

alone_son
31-07-2013, 18:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:thumbsup:

pharm
31-07-2013, 19:24
وای عجب چیزیه این yi الان بازیمون تموم شد یک نفر yi داشت بازی رو دقیقه 20 میخواستیم surend بدیم کاتا feeder بود بعد لیو شد بعد با همکاری تونستیم 2 تا penta کیل برا yi جور کنیم سه تا quadra اخرش بردیم منم 2و3 تا فید داده بودم به vayne اونا و خیلی قوی شده بود vayne شون تو تیم اونا هم کاتا بود یه پنتا کرد و گفتیم باختیم دیگه بازی رو ap کاتاشون 380 بود ما کاتا مون 120 ولی yi واقعا قشنگ بازی کرد و بردیم و همینطور supp فوقالعادمون

Kheee
31-07-2013, 19:40
امروز یکی تو تیممون نامی بود ap رفت خیلی توپ بازی میکرد منم با tryn اون q میکرد منمe نصف جونشون میپرید:n02:

Arrowtic
31-07-2013, 20:00
دوستان میگم یه نگاهی به این تاپیکم بندازید برای رنک بازا خوبه :

pancha73
31-07-2013, 21:09
yi چقد غول شده :n02: آدم میترسه بره طرف yi دشمن :n02:

hm741
31-07-2013, 22:13
چمپ جدیدی که قراره بیاد (Lucian) تو لیست چمپ های پروفایل اومده ولی تو Store نیست ... Shen رو که از Subzero کپی کردن. اینم که اسکین دومش کپی Raven از بازی Tekken ست. مثل اینکه ایده گرافیکی کم آوردن ، ظاهر کارکتر بازیهای دیگه رو با یکم تغییر میارن تو لیگ.فردا پسفردا هم لابد Spiderman و batman و بقیه بروبچز تشریف میارن:n02: به نظرتون یه مقداری بیش از حد چمپ نساختن؟ بازی دیگه اشباع شده از ابیلیتی های تکراری که تو چندین چمپ وجود دارن

ali_parlous
31-07-2013, 22:32
آفرین دقیقا:n18:هیچ کی تو تیم و تو درگیریها نمیفهمه supp چه کار مهمی براشون کرده جز خوده شخص ساپورتر
نه داداش addlist های من همه باحالن:n02: کلا 207,208 تا addlist ایرانی دارم همه بچه باحال :n12:
نه این طور نیست من تاحالا به 100 تا ساپورت honor دادم و فقط به اون ها نه به هیچ کس تو تیم ام. آدم اگر شعور داشته باشه می فهمه که ساپورت خوب بوده یا نه.

pancha73
31-07-2013, 22:42
نه این طور نیست من تاحالا به 100 تا ساپورت honor دادم و فقط به اون ها نه به هیچ کس تو تیم ام. آدم اگر شعور داشته باشه می فهمه که ساپورت خوب بوده یا نه.
خوب به نظرت این خارجی ها شعور دارن؟؟:n02: من بحث خودم و تو برو بچ دیگه ایران رو که نمیکنم منظورم این خارجی های خنگوله :n02:

new evil
31-07-2013, 23:22
چمپ جدیدی که قراره بیاد (Lucian) تو لیست چمپ های پروفایل اومده ولی تو Store نیست ... Shen رو که از Subzero کپی کردن. اینم که اسکین دومش کپی Raven از بازی Tekken ست. مثل اینکه ایده گرافیکی کم آوردن ، ظاهر کارکتر بازیهای دیگه رو با یکم تغییر میارن تو لیگ.فردا پسفردا هم لابد Spiderman و batman و بقیه بروبچز تشریف میارن:n02: به نظرتون یه مقداری بیش از حد چمپ نساختن؟ بازی دیگه اشباع شده از ابیلیتی های تکراری که تو چندین چمپ وجود دارن
خیلی خیلی خیلی بیشتر از این دوتا که گفتی کپی کردن
کپی که نه الهام گیری بهتره بگم
چیز بدی هم نیست
توی خود ویکی لول همه اینا رو توضیح داده
الهام گیری هاشونم فقط مختص شکل چمپ نیست
دیالوگ ها ، حرکات ، رقص و خیلی چیزای دیگه رو هم الهام گرفتن که نمی دونی
مثلا یکیش این رقص lee sin الهام گرفته از فیلم فوتبال شائولین هست(بازم میگم این که گفتم فقط یکشه خیلی زیاد الهام میگیرن)

alone_son
31-07-2013, 23:47
دوستان میگم یه نگاهی به این تاپیکم بندازید برای رنک بازا خوبه :

همچین گفتی برا رنک بازا خوبه گفتم فیکس پینگ پیدا کردی
90 درصد مشکل رنک بازا فعلا پینگه تازه توی Solo\duo که از اسمش پیداست یه نفر را می تونی ببری یا تنهایی بری میخوای با کی صحبت کنی؟!
تیمی ها هم که معلومه 100 از نرم افزار واسه صحبت کردن استفاده می کنند حالا اونا که تیمشون اون بالاهاست پینگشونم ردیفه اینترنتشون نا محدود((دیگه از خدا چی می خواند؟؟:n02:)) اسکایپ
تیمایی هم مثل تیم ما که بد بخت بی چارند تیم اسپیک استفاده می کنند:n08:

ghmr1368
01-08-2013, 00:17
امروز هر جی بازی کردم تو جفت تیما مستر بود !!!!چیکارش کردن اینو ؟؟؟ چپو راست پنتا میگیره سابقه نداشت من با jax و trynda انجوری از مستر بخورم !!!!گند کشیدن به بازی ؟؟ اول بازی میگم who pick master ????:n02:
شاید 20 دست شده از صبح تا الان همشون توش مستر بود!!!!:n13:

mansoor 7
01-08-2013, 00:27
کلا این yi چمپ نوبیه. با کم ترین اسکیل میشه باش عالی بود.
تنها راه حل اینه اینا removeکنن از بازی :دی

GL & HF
01-08-2013, 04:29

Rengar Vs Khazix هم از Alien Vs predator ساختن...:n02:

Arrowtic
01-08-2013, 07:55
همچین گفتی برا رنک بازا خوبه گفتم فیکس پینگ پیدا کردی
90 درصد مشکل رنک بازا فعلا پینگه تازه توی Solo\duo که از اسمش پیداست یه نفر را می تونی ببری یا تنهایی بری میخوای با کی صحبت کنی؟!
تیمی ها هم که معلومه 100 از نرم افزار واسه صحبت کردن استفاده می کنند حالا اونا که تیمشون اون بالاهاست پینگشونم ردیفه اینترنتشون نا محدود((دیگه از خدا چی می خواند؟؟:n02:)) اسکایپ
تیمایی هم مثل تیم ما که بد بخت بی چارند تیم اسپیک استفاده می کنند:n08:
تا جایی که میدونم مشکل پینگ اکثریت رفع شده . اونایی که رفع نشده هم از سیستم حسین استفاده کردند رفع شد .
برای رنک بازایی گفتم که چندنفری جوین میدن نه سولو .
اسکایپ برای بازی خیلی خوب نیست چون هر صدایی رو پخش میکنه و رو مخه ، ولی مثلا Raidcall خیلی خوبه ، یا Garena Plus هم بد نیست چون رو پینگ تاثیر نمی ذارن ، دیلی پایینی دارن ، رایگانن و Voice Detection دارن .

Mohaddi
01-08-2013, 08:09
مشکل پینگ و لگ منم رفع شده :n07: اینقدر پیگیری کردم تا درست شد :n24: یعنی درستش کردن، الان پینگم تو NA سبز شده بدون لگ . اینقدر روون شده که نگو اصلا برام قابل هضم نیست اینقدر بازی روون شده . به دوستان شاتلی پیشنهاد میکنم به پشتیبانی زنگ بزنید پیگیری کنید (از این پیگیری ها :n24::n25:). :n16:

gintoki2121
01-08-2013, 09:48
سلام

دیروز بازی رو دانلود کردم ، بازی کردم یکم ، بازیه باحالیه

منم اد کنید ، تو سرور east ثبت نام کردم

gintoki22 اسم اکانتم تو بازیه

زیاد بلد نیستم ، فقط یه 5 دست بازی کردیم ، بردیم :n02:

یکی اگه میتونه لیست بده اد کنم همه رو

alone_son
01-08-2013, 09:49
تا جایی که میدونم مشکل پینگ اکثریت رفع شده . اونایی که رفع نشده هم از سیستم حسین استفاده کردند رفع شد .
اسکایپ برای بازی خیلی خوب نیست چون هر صدایی رو پخش میکنه و رو مخه ، ولی مثلا Raidcall خیلی خوبه ، یا Garena Plus هم بد نیست چون رو پینگ تاثیر نمی ذارن ، دیلی پایینی دارن ، رایگانن و Voice Detection دارن .
دوست عزیز توی رنک نمیشه چند نفری جوین داد گفتم که سولو یا حداکثر یه نفر((اگه اینجوری بود که چند نفری جوین میدادیم که من الان پلت بودم نه برنز:n09:))
اونی که چند نفری جوین می دند تیمیه که کلا با سولو دوو فرق میکنه
سیستم حسینم گرونه:n03:

hm741
01-08-2013, 09:59
الهام گیری هاشونم فقط مختص شکل چمپ نیست
دیالوگ ها ، حرکات ، رقص و خیلی چیزای دیگه رو هم الهام گرفتن که نمی دونی

کاش فقط ظاهرشون بود ... ابیلیتی 1 lux و morgana دقیقا مثل هم اند فقط رنگشون فرق می کنه. ابلیتی 3 Lucian و Graves هم فقط buff ایی که موقتا میده فرق میکنه.ابیلیتی 3 Varus و MF باز به همین شکل و ..... بگیر برو تا آخر. دیگه خداییش ایده کم آوردن چه از لحاظ ظاهر چه از لحاظ Gameplay فقط دارن تکرار مکررات می کنن. انصافا Dota یه هیروش با هر کدوم دیگه زمین تا آسمان فرق می کنه.
Rengar Vs Khazix هم از Alien Vs predator ساختن...:n02:
Aatrox Justicar هم کپی برابر اصل یکی از Boss های بازی DMC 4 ست (Credo) یعنی اصلیه رو ببینیش میگی ای کاش الهام گرفته بودن. خاک تو سرشون همونه کپی کردن آوردن اینجا:n02:

Arrowtic
01-08-2013, 10:39
دوست عزیز توی رنک نمیشه چند نفری جوین داد گفتم که سولو یا حداکثر یه نفر((اگه اینجوری بود که چند نفری جوین میدادیم که من الان پلت بودم نه برنز:n09:))
اونی که چند نفری جوین می دند تیمیه که کلا با سولو دوو فرق میکنه
سیستم حسینم گرونه:n03:

منظورم همون تیمیه ! کلا توی بازی های آنلاین به چنین برنامه هایی نیاز هست !
از کجا نت میگیری شما ؟

Aria1997
01-08-2013, 10:51
از کجا نت میگیری شما ؟

اینطوری هستش :‌

Ranked Solo Queue
Ranked Duo Queue
Team Ranked 5v5
Team Ranked 3v3

mehdi_nin
01-08-2013, 10:56
یه نفر این قضیه honor ها رو برام توضیح میده ؟ مثلا این ریبون های زرد و سبز و قرمز که گوشه سمت چپ بالا هیرو ها میاد موقع جوین کرد به بازی ...

pharm
01-08-2013, 11:20

من مشکل timeout دارم پینگم 270 ولی delay دارم زنگ زدم به پشتیبانی گفتن که همه شرکت ها اینجورین به خاطر اینکه مخابرات اکثر پهنای باند ایران رو ماله خودش کرده که فقط مردم از مخابرات بخرن و گفت سرعت و پینگ مخابرات الان بهترینه ولی حیف که مخابرات استان اصفهان هنوز نامحدود نیاورده . محدودش هم که دذدی میکنن

new evil
01-08-2013, 11:22
کاش فقط ظاهرشون بود ... ابیلیتی 1 lux و morgana دقیقا مثل هم اند فقط رنگشون فرق می کنه. ابلیتی 3 Lucian و Graves هم فقط buff ایی که موقتا میده فرق میکنه.ابیلیتی 3 Varus و MF باز به همین شکل و ..... بگیر برو تا آخر. دیگه خداییش ایده کم آوردن چه از لحاظ ظاهر چه از لحاظ Gameplay فقط دارن تکرار مکررات می کنن. انصافا Dota یه هیروش با هر کدوم دیگه زمین تا آسمان فرق می کنه.
حتی اینم توضیح داده بود خود Morello
یادم نیست دقیق چی می گفت ولی یه چیزی توی مایه های ثم شیطانی و ثم خوب در مقابل هم قرار گرفتن بود

pancha73
01-08-2013, 11:44
مشکل پینگ و لگ منم رفع شده :n07: اینقدر پیگیری کردم تا درست شد :n24: یعنی درستش کردن، الان پینگم تو NA سبز شده بدون لگ . اینقدر روون شده که نگو اصلا برام قابل هضم نیست اینقدر بازی روون شده . به دوستان شاتلی پیشنهاد میکنم به پشتیبانی زنگ بزنید پیگیری کنید (از این پیگیری ها :n24::n25:). :n16:
من که 100 بار گفتم بهشون ولی فایده نداشت :n28: شاتل داغون ترین isp هست از نظر من :n02:

سلام

خوش اومدی :n02: add کردم acc کن :n18:

Arrowtic
01-08-2013, 11:50
من مشکل timeout دارم پینگم 270 ولی delay دارم زنگ زدم به پشتیبانی گفتن که همه شرکت ها اینجورین به خاطر اینکه مخابرات اکثر پهنای باند ایران رو ماله خودش کرده که فقط مردم از مخابرات بخرن و گفت سرعت و پینگ مخابرات الان بهترینه ولی حیف که مخابرات استان اصفهان هنوز نامحدود نیاورده . محدودش هم که دذدی میکنن

حرف زده : دی
من دوستان از شاتل ، آسیاتک ، صبانت ، داتک و پردیس دارم پینگشون از منه مخابراتی هم بهتره : دی

arman047
01-08-2013, 12:44
دوسان عزیز کمک کنید تو آپدیت این ارور رو میده
چه کنم ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alone_son
01-08-2013, 12:47
از کجا نت میگیری شما ؟

مخابرات اصفهان:n14:

یه نفر این قضیه honor ها رو برام توضیح میده ؟ مثلا این ریبون های زرد و سبز و قرمز که گوشه سمت چپ بالا هیرو ها میاد موقع جوین کرد به بازی ...

وقتی بازی تموم میشه معمولا به کسایی که فکر می کنی کمک کردند در روند بازی honor میدی
مثلا اگه توی بازی به تیم خیلی کمک کرده تیم ورک میدی
اگه مفید بوده helpful
زیاد چیز مهمی نیست ولی اگه اصلاعات بیشتری می خواهی برور به سایت های زیر
اینجا هم میتونی سوالات را بپرسی ((توی همین فروم بپرسی بهتره))

hm741
01-08-2013, 12:56
دوسان عزیز کمک کنید تو آپدیت این ارور رو میده
چه کنم ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بازی رو تازه دانلود کردید (از سایت میهن دانلود یا هرجایی به جز خود سایت اصلی بازی) که اصلا آپدیت نمیشه. اگر نه این ارور به خاطر قطعی های اینترنته. صبر کنید تا تایم اوت اینترنتتون برطرف بشه بعد بذارید آپدیت کنه. پنجشنبه و جمعه معمولا نت شلوغه و وضعیت طبق معمول خراب:n03:

Aria1997
01-08-2013, 13:04
سلام

حیف تو East هستی گین سان :دی عاشقشم :دی

pancha73
01-08-2013, 13:09
دوستان با سایت قدیمی لول خدا حافظی کنین :n17: دیگه رسما کوچ کردن به سایت جدید :n19: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

avator20002000
01-08-2013, 13:16
ability شبیه به هم داریم تو champion ها ولی کل champion ها با هم یکی نیستن هر کدوم هم برای play style متفاوت هستش مثلا janna و nami (شبیه ترین اگر اینجوری حساب کنیم)درسته ability هاشون شبیه به همه ولی موقع بازی کردن باهاشون gameplay متفاوت دارن.حالا که بحث اینا شد یه سری اطلاعات راجه به champions ها اینجا می زارم:
تو لیست انتظار که بعد از yi می خوان rework بشن اینا هستن:
Cho'Gath
Evelynn
Heimerdinger:n20::n12:(به امید بازگشت سومین turrent :n02:)
Karthus
Kassadin
Singed
Sion
Sivir (ریوت هر کدوم رو تا به حال remake کرده یه مقدار بزرگترش کرده سایزش رو مثل nida اگر Sivir هم بزرگ بشه لقب بزگترین چیز رو از آن خودش می کنه:n10::n09:)
Taric (امیدوارم فقط خرابش نکنن:n14:)
Twitch
Urgot
Warwick
برای janna هم passive اش رو می خوان remake کنن
هیروی بعدی که riot روش کار می کنه یه زن از zaun هستش(شهر mundo)
Bradford (اسمش ادمو می ترسونه:n02:) طراح اصلی champion جنجالی darius که thresh,zed,zyra هم کاره خودشه اعلام کرده رویه یه هیروی هیولا فرم (monster) داره کار می کنه چون riot اعلام کرده human form زیاده از این به بعد تعداد زیادی monster form تو ماه های اخیر release می کنه.بعدش هم Bradford گفته که پدر kogmaw و بعدش دختر kassadin میاد که این دختره احتمالا باید monster باشه با این اوصاف.برای april fool اسکین هم سال 2010 warwik و بعدش 11 corki و 12 fizz و 13 که هنوز معلوم نیست کدوم champion انتخاب شده skin urf رو می گیره.
سایت جدید لول هم اومد:n12:

pancha73
01-08-2013, 13:26
عجــــــــــــــــــــــب kassasin با کی ازدواج کرد ما نفهمیدیم :n02:یعنی نباید مارو دعوت میکرد :n08:تازه دختر هم داره:n02: شک نکن با zyra ریختن رو هم :n02: kogma که وضعش اینه پدرش پس چیه:n02: لابد پدرش کل دلو رودشو میریزه بیرون :n08:

new evil
01-08-2013, 13:42
کسدین از اولم ازدواج کرده بود
دخترش توسط malzahar توی void حبس شده
کسدین با اینکه قدرتاش رو از وید میگیره ولی دشمن درجه 1 وید و افراد ویدی هستش
(با faceless void اشتباه نگیرید یه موقع)

avator20002000
01-08-2013, 13:55
عجــــــــــــــــــــــب kassasin با کی ازدواج کرد ما نفهمیدیم :n02:یعنی نباید مارو دعوت میکرد :n08:تازه دختر هم داره:n02: شک نکن با zyra ریختن رو هم :n02: kogma که وضعش اینه پدرش پس چیه:n02: لابد پدرش کل دلو رودشو میریزه بیرون :n08:
kassadin قبل از اینکه نصفش بمیره یه انسان بوده .بد شانس بوده گول این malzahar رو خورده چون دنبال هم چیز های ممنوعه بوده هم دخترش پس void احاطش می کنه.,وقتی kassadin رو انتخاب می کنی میگه "The balance of power must be preserved" این اشاره می کنه به شهره بالانس یعنی ionia پس زنش یه چیز تو مایه های karma اینا بوده ولی چون Void بهش نفوذ کرده الان قیافه monster داره دخترش.kogmaw هم تو زندگیش این malzahar بیشرف نقش داشته .از اول این شکلی داغون نبوده kogmaw.

new evil
01-08-2013, 14:08
این مالزاهار یکی از خطرناک ترین ادمای داستان لول ه
دست کم نگیرینش
prophet of the void
وید تحت فرمانش ه

ajlost1
01-08-2013, 14:33
دست کم نگیرینش
prophet of the void
وید تحت فرمانش ه
حالا یعنی باید ازش بترسیم ؟ :n02:

avator20002000
01-08-2013, 14:34
یه چندتا نکته ی جالب که راجع به این malzahar هست اینه که به احتمال خیلی زیاد عرب هستش چون Icathia برگرفته شده از اسم شهر ارم(عمان.یه شهر ناپدید شده ی عربستان هست) رنگ پوست دستشم میگه من یه middle east ای هستم:n02: جالبتر از همه اینه که رقصش همون رقص u can't touch this هستش :n09:
تو یوتیوب mc hammer u cant touch this بزنید میارتش

GL & HF
01-08-2013, 15:16
khazix هم جزو گروه وید حساب میشه ؟؟:n13:

Dark_Priest
01-08-2013, 15:24
آقا برای شما هم لگه ؟ سرور لول مشکل داره من پینگم رو 220 نشون میده تو بازی میرم 800 میشه چرا ؟ ؟ ؟

avator20002000
01-08-2013, 15:26
khazix هم جزو گروه وید حساب میشه ؟؟:n13:
khazix و chogath هم جزو void هستن

hm741
01-08-2013, 16:05
kassadin .kogmaw هم تو زندگیش این malzahar بیشرف نقش داشته .از اول این شکلی داغون نبوده kogmaw.
بابا دیگه چرا فهش میدی:n08:من از طرف Malzahar عذر خواهی میکنم قول میدم دیگه تکرار نشه.

Kheee
01-08-2013, 16:16
این void چی هست؟

Vodoun
01-08-2013, 16:56
سلام به همگی من تازه اومدم تو این بازی یه کوچولو نوبم تازه کارم هستم :n01:
تو west اد کنید xX vodoun Xx :n12:

pancha73
01-08-2013, 18:20
کسدین از اولم ازدواج کرده بود
دخترش توسط malzahar توی void حبس شده
کسدین با اینکه قدرتاش رو از وید میگیره ولی دشمن درجه 1 وید و افراد ویدی هستش
(با faceless void اشتباه نگیرید یه موقع)

kassadin قبل از اینکه نصفش بمیره یه انسان بوده .بد شانس بوده گول این malzahar رو خورده چون دنبال هم چیز های ممنوعه بوده هم دخترش پس void احاطش می کنه.,وقتی kassadin رو انتخاب می کنی میگه "The balance of power must be preserved" این اشاره می کنه به شهره بالانس یعنی ionia پس زنش یه چیز تو مایه های karma اینا بوده ولی چون Void بهش نفوذ کرده الان قیافه monster داره دخترش.kogmaw هم تو زندگیش این malzahar بیشرف نقش داشته .از اول این شکلی داغون نبوده kogmaw.

دست کم نگیرینش
prophet of the void
وید تحت فرمانش ه
بابا ایول شما ها همه lore هارو که خوندین :n02: واجب شد از اول کل Lore های چمپیون هارو بخونم,فقط میشه داستان اولیه لول همون nexus اینارو یکی بگه:n16:

GL & HF
01-08-2013, 18:33
عاغا کسی لینکی چیزی سراغ نداره که بشه lore چمپارو ترجمه خوند ؟:n02:

avator20002000
01-08-2013, 19:47
بابا ایول شما ها همه lore هارو که خوندین :n02: واجب شد از اول کل Lore های چمپیون هارو بخونم,فقط میشه داستان اولیه لول همون nexus اینارو یکی بگه:n16:
اگر nexus tower اخری منظورته اونجا جادوگرای valoran هستن که این league of legends رو به وجود آوردن برای بی ثباتی های سیاسی و جنگی که وجود داره بین champion ها بعدش field of justice رو معرفی کردن که شامل 4 تا مپیه که می دونید
مپ اول summoners rift:اینجا اصلی ترنین محل درگیری برای جادوگرا بوده که انتخابش کردن که از وسط اون رود serpentine رد شده که اژدها و بارون هم توی امتداد این رود زندگی می کنن و نزدیکه frejlod هستش.
crystal scar:معدنی که قبلا جزو روستایkalamanda (این روستا بدبخترین قسمت دنیاست چون دقیقا بین کمپ های noxus و demacia هستش)بوده تا وقتی که جنگ بین noxus و demacia بالا می گیره بعد به زیر زمین کشیده میشه و باعث خشم کسی نمیشه جز skarner که این گروه انسان ها رو احمق می دونه که روستا رو خراب کردن و تبدیلش کردن به crystal scar
howling abyss:سردترین و بیرحمترین نقطه ی freljord هستش (اگر بیرحمیش رو می خواید بدونید چیه کافیه توی aram این چمپیون هایی که می گم رو جلوی هم داشته باشید :ashe,sejuani,lissandra,... اگر اینا روبروی هم باشن بهتون quest ای میده برای کشتن دیگری که کی فرمانروایی رو بهده می گیره تو سرزمین frejlord) اینجا قبلا یه جنگ خیلی سختی رو قسمت نازک پل درگرفته که کسی نمی دونه بین کیا بوده(یکی که صد در صد من مطمئنم با توجه به داستان ها اونجا حضور داشته tryndamere هستش) ولی می گن اگر به بادی که می وزه گوش کنید هنوز صدای نعره هاییی که کشیده می شده رو می تونید بشنوید.
twisted teeline:خیلی بدخواهی واسش داشتن این جادوگرها با کارهاشون هم باعث خرابی شدن تا وقتی که maokai از بالای جنگل خودشو از زمین می کنه و زنده میشه(همون متحرک شدن) و مثل این فیلما پامیشه حالیشون می کنه اینجا هنوز زندن.قهرمانان هرگز نمی میرند:n09:
البته nexus برای چندتا از هیروها دردسر هم ساخته قبلا مثلا xerath برای آزاد شدنش از قفس پیرامونش باید به جادوی nexus دست پیدا کنه یا nocturne به دام دنیای فیزیکی توسط اونا افتاده.
ولی اگر منظورت noxus بود قانونش برای همه مشخصه ضعیف ها میمیرن قوی ها زنده می مونن.مثل رشادت های darius که با اسلحش سر سرلشگر noxus رو میزنه چون ترسیده بوده و ضعیف بودنشو نشون داده.

عاغا کسی لینکی چیزی سراغ نداره که بشه lore چمپارو ترجمه خوند ؟

یکی از بچه ها دو سه تا از چمپیون رو ترجمه کرده بود با ماشین ترجمه گوگل گزاشته بود ولی می خواستی سرتو بکوبی به دیوار با اون ترجمه
اینجا arrowtic تو اخبار بازی و ترجمه اینا خیلی کار میکنه شاید اگر وقت داشت بیاد اینجا ترجمه کنه بزاره
ولی به نظرم خودت شروع کنی بخونی بهتره حتی زبانت هم بهتر میشه

AlbisQT
01-08-2013, 20:34
منم میتونم به طور کامل ترجمه کنم ولی خب نه وقتشو دارم نه انگیزشو :n02:

Arrowtic
01-08-2013, 20:48
درباره ترجمه خوب شد گفتید ، یه مدت همه تو فکرش بودیم ولی ولش کردیم .
مشکل اینه آدم کجا بذاره ؟ تو این تاپیک که هر ثانیه یه پست جدید داره زده میشه و سریع میره صفحات بعد و اصلا دیده نمیشن !
از طرفی هم نمیشه برای فقط داستان چمپ ها تاپیک جدید زد .
از طرف دیگه هم از وقتی Lore دوتا2 کامل شده وقت ترجمه باشه من که به شخصه اونو اول ترجمه میکنم : دی

vampi 73
01-08-2013, 21:30
دوستان اگر باز هم اطلاعات بیشتری از این بازی دارین (منظورم همون lore هستش) بذارین تا بدونیم ، خیلی ممنون میشم ازتون...
از این دوست عزیز که راجب مپ ها هم توضیح داد خیلی ممنونم ، خیلی جالب بود...
دوست عزیز arrowtic شما هم اگه ترجمه ها رو بذاری خیلی خوب میشه ها...

hadi_gamer
01-08-2013, 21:41
جدیدا بازی دوباره لگ شده.هر 5 دقیقه ریکانکت میدع.نمیدونم جریان چیه.

avator20002000
01-08-2013, 22:02
جدیدا بازی دوباره لگ شده.هر 5 دقیقه ریکانکت میدع.نمیدونم جریان چیه.
لگ نیست همون Timeout چون پینگ من 100 هم که میشه باز همین مشکل هستش

Life Watcher
01-08-2013, 22:26
آقا برای sejuani باز دوباره skin اومده ولی باحاله:n02:
حدود 300 mb چیزی نیست:n15:

vampi 73
01-08-2013, 23:27

عجب اسکینیه...
سوار خرس شده...:n09::n19:

alone_son
01-08-2013, 23:45
عاغا کسی لینکی چیزی سراغ نداره که بشه lore چمپارو ترجمه خوند ؟:n02:

والا یه وبلاگ هست که زندگی نامه چمپ ها را به فارسی نوشته و خیلی هم خوب ترجمه کرده ترجمه خودشه نه ترجمه ماشینی

همه چمپیون ها را ترجمه نکرده ولی فکر کنم اگه همین چند تا را هم بخونید مشتاق بشید که خودتون ترجمه کنید و به غیر از lore ها برید سراغ ویکی لول اونجا چیز های جالب تری هم نوشته:n16:

Life Watcher
01-08-2013, 23:54

new evil
02-08-2013, 00:32
lore کلیات رو می گه
اگه جزئیات می خوای باید بری لول ویکی

achi
02-08-2013, 07:06
من واسم هیچ اپدیتی نیومده چجور شما 300mb اپدیت داری !

Life Watcher
02-08-2013, 07:17
من واسم هیچ اپدیتی نیومده چجور شما 300mb اپدیت داری !

چون که من 2 تا آپدیت دارم یکی مال پچ هستش که الان داره آپ میشه و یکی هم برای اسکین سجوانی:n05:

Life Watcher
02-08-2013, 07:30

pancha73
02-08-2013, 08:23
واسه من که پچ نیومد :n13: مطمئنی 300mg پچ اومد :n29:

Life Watcher
02-08-2013, 08:41
واسه من که پچ نیومد :n13: مطمئنی 300mg پچ اومد :n29:

اخه من پچ رو آپ نکردم هم:n21:

Life Watcher
02-08-2013, 09:15
اقا من آپدیتم تموم شده ولی رو applying patches مونده و فرق نمی کنه چی کار کنم؟؟؟:n30:

Life Watcher
02-08-2013, 09:33
میشه این رو برای من آپ کنین من دان کنم لطفا؟؟:n02:
RADS\projects\lol_launcher\managedfiles\0.0.0.172

avator20002000
02-08-2013, 09:33
والا یه وبلاگ هست که زندگی نامه چمپ ها را به فارسی نوشته و خیلی هم خوب ترجمه کرده ترجمه خودشه نه ترجمه ماشینی

همه چمپیون ها را ترجمه نکرده ولی فکر کنم اگه همین چند تا را هم بخونید مشتاق بشید که خودتون ترجمه کنید و به غیر از lore ها برید سراغ ویکی لول اونجا چیز های جالب تری هم نوشته:n16:
وبلاگ dirtyworm هستش از بچه های خود همینجاست:n02:

smohsen
02-08-2013, 09:40
میشه این رو برای من آپ کنین من دان کنم لطفا؟؟:n02:
RADS\projects\lol_launcher\managedfiles\0.0.0.172
تو این مسیر این فولدر اصلا وجود نداره ! از 70 میپره 73

Life Watcher
02-08-2013, 09:48
تو این مسیر این فولدر اصلا وجود نداره ! از 70 میپره 73
پس لطفا این یکی رو برام آپ کنین مرسی:n02: که دوباره مطمئن بشم همش هست همش 25 mb هست
RADS\projects\lol_launcher\managedfiles

smohsen
02-08-2013, 10:59
پس لطفا این یکی رو برام آپ کنین مرسی:n02: که دوباره مطمئن بشم همش هست همش 25 mb هست
برا من 12 مگه
یه بار گذاشتم البته برا قبل از آپدیت آخر بود اونی که آپلود کردم

Life Watcher
02-08-2013, 11:07
برا من 12 مگه
یه بار گذاشتم البته برا قبل از آپدیت آخر بود اونی که آپلود کردم

اقا همون 75 رو برامون آپ کن خدا بده برکت

hm741
02-08-2013, 11:39
دونستن این lore و داستان چمپ ها چه تاثیری داره تو gameplay؟ به نظر من اگه چمپ هایی که داستانشون به موازات هم است در طول بازی یه Taunt یا دیالوگ خاصی رو به هم می گفتند باز یه چیزی ولی وقتی چنین قابلیتی نیست اصلا انگیزه ای برای مطالعه داستان بازی بین player ها بوجود نمیاد .چند وقت پیش Riot یه نظر سنجی داشت راجع به lore و اینها و چون دید خیلی طرفدار نداره اون کامیک Spirit gaurd رو ساخت تا شاید فرجی بشه:n02:

new evil
02-08-2013, 11:56
دونستن این lore و داستان چمپ ها چه تاثیری داره تو gameplay؟ به نظر من اگه چمپ هایی که داستانشون به موازات هم است در طول بازی یه Taunt یا دیالوگ خاصی رو به هم می گفتند باز یه چیزی ولی وقتی چنین قابلیتی نیست اصلا انگیزه ای برای مطالعه داستان بازی بین player ها بوجود نمیاد .چند وقت پیش Riot یه نظر سنجی داشت راجع به lore و اینها و چون دید خیلی طرفدار نداره اون کامیک Spirit gaurd رو ساخت تا شاید فرجی بشه:n02:

چمپ ها کلی Taunt و special lines دارن
همین sgu تانت 4 تا داره
دونه دونه که حال ندارم بگم ولی مثلا
vi جلوی cait
graves به nocturne
یا همین لوشن که قراره بیاد جلوی threash
بعضی چمپ ها هم secret passive دارن
این موضوعات رو 70 80 % بازیکن ها نمی دونن بجاش میان و از سیستم mmr و match making و کم کار بودن رایوت و ... غر می زنن

Mehrdad Kashani
02-08-2013, 12:28
لگ نیست همون Timeout چون پینگ من 100 هم که میشه باز همین مشکل هستش

دقیقا من که پشتیبانی وایمکس رو سرویس کردم اما خبری نشد
بازم سراسریه حتما

شایدم بعد از آپدیت اینطور شده

:n28:

hm741
02-08-2013, 12:31
چمپ ها کلی Taunt و special lines دارن
همین sgu تانت 4 تا داره
دونه دونه که حال ندارم بگم ولی مثلا
vi جلوی cait
graves به nocturne
یا همین لوشن که قراره بیاد جلوی threash
بعضی چمپ ها هم secret passive دارن
این موضوعات رو 70 80 % بازیکن ها نمی دونن بجاش میان و از سیستم mmr و match making و کم کار بودن رایوت و ... غر می زنن
چطور باید مثلا دیالوگ ویژه Graves و nocturne ببینیم؟ با ctrl+1-4 که 4 تا taunt معمولی(جک - رقص - متلک - خنده) رو میشه دید

GL & HF
02-08-2013, 12:42

والا اینطور نیست:n02: رنگار وقتی از کازیکس Trophy بتونه جمع کنیه دیالوگای خاصی راجب کازیکس میگه :n09:
vi وقتی رو jayce اولت میزنه میگه hey jayce power is lane :n08:

Life Watcher
02-08-2013, 13:07
عاغا میشه این رو برام آپ کنین لطفا؟؟:n27:

hm741
02-08-2013, 13:49
والا اینطور نیست:n02: رنگار وقتی از کازیکس Trophy بتونه جمع کنیه دیالوگای خاصی راجب کازیکس میگه :n09:

جایی هست کل این دیالوگ های مربوط به داستان رو که بین چمپ ها خاصی گفته میشه نوشته باشه؟ یا باید بشینیم کل lore رو بخونیم ؟:n02:

ajlost1
02-08-2013, 14:48
جایی هست کل این دیالوگ های مربوط به داستان رو که بین چمپ ها خاصی گفته میشه نوشته باشه؟ یا باید بشینیم کل lore رو بخونیم ؟:n02:

درستش اینه : Hey Jayce ! Power Slam !

smohsen
02-08-2013, 15:11
عاغا میشه این رو برام آپ کنین لطفا؟؟:n27:

اگه هنوز موفق نشدی این رو بگیر
و اینم فولدر 75 که باید کپیش کنی تو کنار فولداری دیگه

ajlost1
02-08-2013, 15:31
اینم از شانس ما 1 first win میخواستیم بگیریما : :n27:

alone_son
02-08-2013, 15:32
وبلاگ dirtyworm هستش از بچه های خود همینجاست:n02:
من که نمیشناسمش گفتم وبلاگش را بزارم شاید دوستانی که انگلیسیشون مثل من ... بتونند استفاده کنند:n02:

اینم از شانس ما 1 first win میخواستیم بگیریما : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب first win را با co op vs ai بگیر بعد برو نرمال
این همه رنک باختی اذیت نمیشی؟؟:n02:

Fusi0n
02-08-2013, 15:58
خدایش چه فایده داره این داستان وقتی یک درصد رو گیم پلی بازی تاثیر نداره
بازی که بازی خط نیست یک بازی مولتی تو یک یا دو سه تا ... مپ که میفتین به جون هم :n02:
مثل همین وضعیت رانک واقها کلافه کرده
پلیر نوب که کم نمیشه زیاد میشه سیستم match making بازی که ......
الان چند وقت بازی Bloodline Champions میرم واقعا نه داستان داره نه گرافیک
ولی سیستم خیلی شباهت به این بازی داره ولی واقعا با یک سلیقه عالی تونستن
سیستم match making بازی و منو های بازی دربیار بر خلاف Riot
پلیر به شکل که یک صف دو طرفه تا اون موقع که پلیر پر نشن داخل بازی نمیره.....
و بعد پر شدن خودش بر اساس لول بالانس میکنه یا میتونید خودت کلید بالانس بزنی بالانس کنه
حجم بازی جالب با 300 میگ میگیری بعد نصب میشه حدود 1 گیگ اپدیت معمولا حجم پایین و سرعت بالا ..........:n02:

smohsen
02-08-2013, 15:59
اینم خدمت اونا که میگن کم به دیگران ایراد بگیریم

GL & HF
02-08-2013, 16:09

والا من خودمم دنبالشم اما بیشتر چمپایی که تو Lore دشمنن به هم دیگه چیزایی میگن تو بازی :n02:

Fusi0n
02-08-2013, 16:45
این من چند روز میخوام بزارم نمیشد
یکی از طرح بازی Morello تغییرات S4 تو tweets گذاشت
تو متن اول شاره که شده بود تغییرات بزرگ در بالانس و مکانیک بازی
و تغییرات که در S2 و S3 در جنگل و ایتم بود ادامه داره و.....
اینم tweets که اشاره کرده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اشاره به تغییرات گیم پلی و اشکالات دیرینه !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سه نفر اشاره میکنه مثل اینکه دارن اطلاعات به جمع اوری میکن ......
اینجا بازم اشاره به big میکنه ایده بزرگ در تغییرات سیستم وارد ها و ویژون ها - پیمودن بازی (انتقالات اینا)- جونگل و ساپورت در در یافت گلد و ....
مشخص اینم
در این سال نیست
به احتمال دقیقا مثل سال پیش باید حول هوش بهمن باشه شروع این تغییرات و S4

برای پچ 3.11 قرار Olaf تغییرات ویژوال بدن که تکسنجر ارتقاع میدن همچین Sivir به همین شکل که اونم معلوم نیست
remake نیست فکر کنم نمیدونم چون چیزی تو متن نبود از remake

Mohaddi
02-08-2013, 17:45
اینم خدمت اونا که میگن کم به دیگران ایراد بگیریم

:n19::n19: این مال کی ؟ مستر یی رو AP بسته :n17:

smohsen
02-08-2013, 17:58
:n19::n19: این مال کی ؟ مستر یی رو AP بسته :n17:

لولشون بالا نبود حول حوش 15 ولی به هر حال خیلی اعصاب خورد کن بود بازی
تقریبا 90 درصد دفعاتی که چمپ من کشته شد 3vs1 بود

new evil
02-08-2013, 18:29
چطور باید مثلا دیالوگ ویژه Graves و nocturne ببینیم؟ با ctrl+1-4 که 4 تا taunt معمولی(جک - رقص - متلک - خنده) رو میشه دید
وقتی گریوز سموک میندازه روی ناکترن

Nekater
02-08-2013, 18:42
سلام
دوستان میشه rp برای یک دیگر فرستاد (send riot point) ؟؟؟
چجوری ؟؟:n13:

hm741
02-08-2013, 18:44
وقتی گریوز سموک میندازه روی ناکترن

با این حساب از این مسخره تر نمی شد طراحیش بکنند. سالی یکبار شاید چنین اتفاقی بیوفته.یعنی باید یه بازی باشه که تو یه تیم یکی Graves پیک کنه و تو تیم دیگه Nocturne بعد شاید احیانا این دوتا در مقابل هم قرار بگیرن بعدش شاید Graves یه Smoke بندازه بعدش شاید اون Smoke ایی که انداخت بخوره تو سر Nocturne تا یه چرندی از خودش در کنه:n02: فکرشو بکن یعنی ممکنه؟

new evil
02-08-2013, 19:03
تو کلا اعصابت خورده از دست رایوت حالا من هرچی بیام بگم یچی میگی
هرجور راحتی

smohsen
02-08-2013, 19:08
هنوز هستن مردمانی از منطقه ای از دنیا که با پینگ 400 همراه لگ از بهترین پلیرها در برخی بازی ها میشن ! :n04:

daniel'
02-08-2013, 19:09
سلام
دوستان میشه rp برای یک دیگر فرستاد (send riot point) ؟؟؟
چجوری ؟؟:n13:
با حساب این که تو ایرانیم و خریدن rp از خریدن یه عدد مرغ برای شام شب گرانتره و اینکه باید لول 20 شده باشی نه نمیشه:n02:
به خارجی ها هم رو بندازی هکت میکنن

hm741
02-08-2013, 19:43
تو کلا اعصابت خورده از دست رایوت حالا من هرچی بیام بگم یچی میگی
هرجور راحتی

تو هم کلا اعصابت خورد شد نتونستی از ریوت دفاع کنی:n02: دیالوگ های ویژه که مربوط به lore و داستانهای بین چمپ ها میشن سالی یه بار هم تو بازی ما نمیشنویم. حرفم اینه که داستانش نسبت به اون چه که ازش انتظار میره و اونطوری که باید تو Gameplay حس بشه نیست.در ضمن ریوت هرچی باشه صد برابر Steam و Valve می ارزه که ملت 40 بار دارن dota 2 رو دانلود میکنند و یه قابلیت فوق العاده پیش پا افتاده Resume رو برای دانلود بازی هنوز نتونستن درست حسابی پیاده سازی کنند.

daniel'
02-08-2013, 20:44
تو هم کلا اعصابت خورد شد نتونستی از ریوت دفاع کنی:n02: دیالوگ های ویژه که مربوط به lore و داستانهای بین چمپ ها میشن سالی یه بار هم تو بازی ما نمیشنویم. حرفم اینه که داستانش نسبت به اون چه که ازش انتظار میره و اونطوری که باید تو Gameplay حس بشه نیست.در ضمن ریوت هرچی باشه صد برابر Steam و Valve می ارزه که ملت 40 بار دارن dota 2 رو دانلود میکنند و یه قابلیت فوق العاده پیش پا افتاده Resume رو برای دانلود بازی هنوز نتونستن درست حسابی پیاده سازی کنند.
قابلیت resume داره ولی مشکل اینجاس که steam غاطی داره من 3 بار dota 2 رو دانلود کردم هر بار تا 90% ،70% و... میرفت بعد دوباره بدون اینکه استیم قطع بشه یا چیزی بشه از اول شروع میکرد دانلود کردن وگرنه من خیلی وقت پیش این invite دوتا رو گرفتم.3 بار 3 و خورده ای گیگ دانلود کردم فقط بعدش رفتم فحش دادم به استیم در جا های مختلف

okh
02-08-2013, 20:46
سلام من به یک مشکل بر خوردم فکر کنم هکم کردن . تو بازی با یکی بحثم شد کار به جاهای باریک کشید . بعد اون نمی دونم چی شد که سرعت اینترنتم خیلی افت کرد خواستم برم تو روتر مودمم هر چی admin رو وارد می کنم نمی تونم وارد مودمم شم مثل اینکه نا مرد منو -- کرده حالا چی کارکنم . این پیغام هم به سختی دارم براتون ارسال می کنم یه صفحه رو هم نمی تونم با یوزرم باز کنم . کمک !

hm741
02-08-2013, 21:31
قابلیت resume داره ولی مشکل اینجاس که steam غاطی داره من 3 بار dota 2 رو دانلود کردم هر بار تا 90% ،70% و... میرفت بعد دوباره بدون اینکه استیم قطع بشه یا چیزی بشه از اول شروع میکرد دانلود کردن وگرنه من خیلی وقت پیش این invite دوتا رو گرفتم.3 بار 3 و خورده ای گیگ دانلود کردم فقط بعدش رفتم فحش دادم به استیم در جا های مختلف
من گفتم قابلیت Resume نداره؟ کو؟ بیا بگرد.
سلام من به یک مشکل بر خوردم فکر کنم هکم کردن . تو بازی با یکی بحثم شد کار به جاهای باریک کشید . بعد اون نمی دونم چی شد که سرعت اینترنتم خیلی افت کرد خواستم برم تو روتر مودمم هر چی admin رو وارد می کنم نمی تونم وارد مودمم شم مثل اینکه نا مرد منو -- کرده حالا چی کارکنم . این پیغام هم به سختی دارم براتون ارسال می کنم یه صفحه رو هم نمی تونم با یوزرم باز کنم . کمک !بعید میدونم یه بازیکن LoL تو ه.ک کردن در این حرفه ای باشه که بتونه یوزر پسورد مودم شخصی رو تغییر بده(remote modem config) .دیگه خیلی خودشو بکشه میتونه ارتباط شما رو با سرور PvP از طریق Ddos قطع کنه و تا زمانی که شما مودم خود را ری استارت نکنید به وضعیت عادی بر نمی گرده. افت سرعت هم سراسریه و اینترنت در اکثر نقاط کشور الان دچار افت سرعت و تایم اوت شدیده. پس نگران نباشید شاید کسی دیگری از مودم شما قبلا استفاده کرده پسورد رو تغییر داده یا ISP موقع تنظیم مودم ، پسورد رو به شماره تلفن خانه تغییر داده. در هر حال می تونید از Configuration مودم یک فایل Backup بگیرید و بعد از Reset کردن تنظیمات را با استفاده از همون فایل وارد مودم کنید.ولی پیشنهاد می کنم به جز ISP ، خودتان تنظیمات رو دستکاری نکنید.

Life Watcher
02-08-2013, 21:41
اگه هنوز موفق نشدی این رو بگیر
و اینم فولدر 75 که باید کپیش کنی تو کنار فولداری دیگه

مرسی انشاالله که درس میشه:n20:

Life Watcher
02-08-2013, 21:44
عاغا در کل میشه این پچ آپدیت جدید و آپ جدید رو برام بفرستین؟؟؟ لفطا؟؟؟؟:n13::n11:

N E X T
02-08-2013, 21:46
عاغا در کل میشه این پچ آپدیت جدید و آپ جدید رو برام بفرستین؟؟؟ لفطا؟؟؟؟:n13::n11:

چیزه دیگه ای نمیخوای ؟

Life Watcher
02-08-2013, 21:47
چیزه دیگه ای نمیخوای ؟

چرا که نه :n02:

new evil
02-08-2013, 22:02
من کلا ایرانی هارو توی لول میبینم (بجز 2یا 3 % )اعصابم خورد می شه
اصلا نخواستم دفاع کنم
اینا که گفتم واقیعت بود
(ایراد گرفتن خیلی راحت تر از دفاع کردن هست منم حال دفاع کردن ندارم)

hm741
02-08-2013, 22:24
من کلا ایرانی هارو توی لول میبینم (بجز 2یا 3 % )اعصابم خورد می شه
اینا که گفتم واقیعت بود
(ایراد گرفتن خیلی راحت تر از دفاع کردن هست منم حال دفاع کردن ندارم)
من کاملا برعکس ... ایرانی هایی مثل شما رو تو لول ببینم حال میکنم:n20: اینام که گفتی واقعیت اند ... من گفتم نیستن؟ کو؟ بیا بگرد ... ایراد هم نگرفتم؟ انتقاد کردم (از نوع سازنده) ... اعصاب خودتم خورد نکن من داستان لول رو با داستان Final Fantasy پیش خودم مقایسه میکردم به نظرم خیلی مزخرف می اومد در حالی که قدمت Riot به اندازه قدمت Square Enix نمیرسه و مقایسه درستی نیست.

new evil
02-08-2013, 22:36
اعصابم خورد :دی
عجب
اتفاقا داستانش مثل فینال فانتزی ه ولی خوب نمی شه توی این ژانر بیان داستان رو تاثیر بدن
مثلا اگه بخوان داستان رو تاثیر بدن هیچ موقع داریوش نباید با داداشش دریون یا سوین مبارزه کنن یا اینجور مسائل

mey123
03-08-2013, 00:48
اتفاقا داستانش مثل فینال فانتزی ه ولی خوب نمی شه توی این ژانر بیان داستان رو تاثیر بدن
مثلا اگه بخوان داستان رو تاثیر بدن هیچ موقع داریوش نباید با داداشش دریون یا سوین مبارزه کنن یا اینجور مسائل

کاملا موافقم!
حتی اگر داستان بازی League of Legends از بازی عظیم Warcraft یا اصن از داستان هایی مثل هری پاتر یا ارباب حلقه ها :n02: یا.... بهتر ، بزرگتر و پیچیده تر می بود بازم داستان این بازی به خاطر سبکی که داره تو حاشیه قرار میگرفت!
کاملا مخالفم!
خواهشا عظمت :42: داستانهای بازی فاینال فانتزی رو با مقایسه با داستان این بازی لکه دار نکنید! :28:

pharm
03-08-2013, 00:50

ای گفتی که دل منم از استیم خونه عجب چیز اشغالیه من تو عمرم یه بازی دانلود کردم 3 گیگ روی 99% موند دیگه نرفت هر کاری کردم نشد که نشد درکل بگم استیم ماله ما ایرانیا نیست

GL & HF
03-08-2013, 01:00
حالا چرا چسبیدین به داستان بازی از خودش حال کنید تا داستانش مهم اینه که رنگار جلو کازیکس کم نمیاره بقیه داستانه این بازی شرو وره :n08:

Fusi0n
03-08-2013, 01:05
اینکه بازی از لحاظ هنری و .. تا اینجا رسید فقط بخاطر داستانش بی انصافی بخوایم داستان بازی ابتدایی بگیریم
ولی بحث این که این بازی مثل wow نیست که بشه داستانی تو روند بازی تقریبا خالص لمس کرد البته همون wow نمیشه کامل
داستان ادامه بدید من کلی استفاده کردم صفحه اول یه دستی بکشید اونجا بهتر برای اشنایی تازه کار خوب
حد اقل رو مود مپ چمپ بازی که تاثیر داشته میشه حدث زد با داستان :n02:
یه چیز هست این کانتر بازی با داستان در ارتباط ؟

new evil
03-08-2013, 01:08
کاملا موافقم!
حتی اگر داستان بازی League of Legends از بازی عظیم Warcraft یا اصن از داستان هایی مثل هری پاتر یا ارباب حلقه ها :n02: یا.... بهتر ، بزرگتر و پیچیده تر می بود بازم داستان این بازی به خاطر سبکی که داره تو حاشیه قرار میگرفت!
کاملا مخالفم!
خواهشا عظمت :42: داستانهای بازی فاینال فانتزی رو با مقایسه با داستان این بازی لکه دار نکنید! :28:
مپ valaron رو اگه نگاه کنید خیلی مپ غنی ای هست مثل فاینال فانتزی ها
Race های متفاوتی داره
منطقه های متفاوت
داستان های زیاد
چندوقت پیش با خودم فکر می کردم یه بازی مثل ff بسازن ولی از داستان لول
خیلی باحال می شد

Life Watcher
03-08-2013, 07:44
اوخیشششش آپم تموم شد بالاخره:n01:

daniel'
03-08-2013, 10:20
من گفتم قابلیت Resume نداره؟ کو؟ بیا بگرد
مگه من گفته ام که تو گفته ای که نداره:n07:
-------------------------------------------------------------------
دوستانی که با adc مثل من مشکل داشتین اگه adc میخواین برین هر adc یه ابیلیتی پوک خفن داره مثلا ashe ابیلیتی 2 اشه graves ( نمیدونم درست نوشتم یا نه)ابیلیتی یکشه اینا رو باید اول لول اپ کرد بعد برای پایین اوردن health طرف و به وجود اوردن موقعیت حمله و در نهایت فارم کردن حساب شده (منظور mana هم در نظر داشته باشی) استفاده کرد.دومین چیزی که برای adc مهمه بعد از مورد قبل last hit اگه مورد قبل رو درست انجام ندی و adc حریف وارد باشه اونوقت من میخوام ببینم که چجور farm میکنی بعضیا هی میگفتن فقط farm کن یا adc = farm .فارم کردن مهمه ولی وقتی حریف هی poke ات میکنه بعد میاد میکشتت تنها adc هم که به از این شکل poke ها نداره vayne که ابیلیتی یکش به این صورت عمل میکنه هم بهش دیمیج میده هم برد اتو اتکت رو زیاد تر میکه یه ملق کماندویی هم میزنه.سومین چیزی که برای adc مهمه ایتم هست که infinitie edge (اینم نمیدونم درست نوشتم یا نه) جزء همشونه که وسط بازی میگیرناگه دیگه خیلی اوضاع به کام باشه دقیقه 10 تا 15 گرفتیش ایتم بعدی که خیلی مهمه لایف استیل که اول بازی حتما باید یه ایتمی که بهت لایف استیل کمی میده رو بگیری و بقیه ی ایتم ها با champ و اوضاع بازی ممکنه فرق کنه ولی بیشتر adc ها ایتم هاشون یکیه.:n11:

Arrowtic
03-08-2013, 11:04
درباره مشکل استیم که میگید من راهشو تو تاپیک دوتا2 گفتم و چند نفر از دوستانم هم تست کردن و درست شد مشکلشون و الآن بدون مشکل دانلود کردن و دارن بازی میکنن .

در ضمن ریوت هرچی باشه صد برابر Steam و Valve می ارزه که ملت 40 بار دارن dota 2 رو دانلود میکنند و یه قابلیت فوق العاده پیش پا افتاده Resume رو برای دانلود بازی هنوز نتونستن درست حسابی پیاده سازی کنند.
این که نت ایران زده پرتای استیمو دست کاری کرده و نمیدونم Steamcommunity رو فیلـــتر کرده ، تقصیر Steam نیست .
خود خارجیا هم بدون مشکل دانلود میکنن این مشکل واسه ما ایرانیاست و مقصر کس دیگه ای هست .
Dota 2 یکی از تنها بازی هایی هست که کوچکترین فرقی بین پلیر های فری و اونایی که پول میدن توش نیست ، به جز آیتم برای ظاهر هیروها که تازه اونم آخر هر دست رندوم به بعضی پلیرا آیتم میده . مثلا همین چند دقیقه پیش با هادی توی بازی بودیم آخرش من یه Shoulder واسه Omni Knight گیرم اومد .(این که کدوم بهتره نظر شخصی افراده و کاملا محترم . ولی این جمله شما که لول از صد برابر دوتا2 بهتره صد در صد غلطه ! نمرات 9 و 9.4 از Gamespot و IGN گویای همین موضوع هستند . متای دوتا2 در حال حاضر 89 هست و لول 78 )

دوستان خواهشا هنگام مقایسه دو بازی ، اگه هر دو رو خوب بازی نکردید نظری ندید !(شخص خاصی رو نمیگم کلیه)

Lore توی دوتا2 اینطوره که مثلا وقتی Lycan میرسه به Lone Druid که یارشه اینو میگه(برای اولین بار فقط میگه البته) :
Ah, Lone Druid, a kindred spirit
یا وقتی Lycan میزنه Lone Druid رو میکشه این جمله رو میگه :
Ha, bears are no match for the cunning of wolves
یا مثلا وقتی روی یه گرگ توی Jungle از Helm of Dominator استفاده میکنه(و گرگ برای یه مدت میشه یونیتش و قابل کنترل میشه) جمله زیر رو میگه :
Welcome to the pack
یا نمیدونم وقتی Night Stalker رو می کشه اینو میگه :
The night needs nobility, not a beastly fairy tale

Lore طوری هست که به چشم میاد کاملا توی بازی و هر هیرویی کلی دیالوگ داره که مثلا لینک زیر واسه Lycan هست(به واسطه همین دیالوگ ها خیلی چیزا میشه فهمید مثل اسم واقعی Invoker یا اینکه مثلا در قدیم کدوم هیروها با هم جنگیدن و اینجور مسائل . بعضی هیروها به زبان شیاطین با هم دیگه صحبت میکنن مثلا) :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ajlost1
03-08-2013, 11:25
بکس کسی اکانت pbe داره بده ماهم بازی کنیم ؟ :n02:

mansoor 7
03-08-2013, 12:13
والا به نظر من کسی ک تو لول حداقل گلد 1 نباشه نمیتونه مقایسه درستی داشته بین دو بازی.
اکانت pbeیه مواقع خاصی میتونی ثبت نام کنی و اپدیت هم خیلی میاد نمیصرفه ب نظرم مگه اینکه نت نا محدود داشته باشی :دی

loomina
03-08-2013, 14:20
درباره مشکل استیم که میگید من راهشو تو تاپیک دوتا2 گفتم و چند نفر از دوستانم هم تست کردن و درست شد مشکلشون و الآن بدون مشکل دانلود کردن و دارن بازی میکنن .

این که نت ایران زده پرتای استیمو دست کاری کرده و نمیدونم Steamcommunity رو فیلـــتر کرده ، تقصیر Steam نیست .
خود خارجیا هم بدون مشکل دانلود میکنن این مشکل واسه ما ایرانیاست و مقصر کس دیگه ای هست .
Dota 2 یکی از تنها بازی هایی هست که کوچکترین فرقی بین پلیر های فری و اونایی که پول میدن توش نیست ، به جز آیتم برای ظاهر هیروها که تازه اونم آخر هر دست رندوم به بعضی پلیرا آیتم میده . مثلا همین چند دقیقه پیش با هادی توی بازی بودیم آخرش من یه Shoulder واسه Omni Knight گیرم اومد .(این که کدوم بهتره نظر شخصی افراده و کاملا محترم . ولی این جمله شما که لول از صد برابر دوتا2 بهتره صد در صد غلطه ! نمرات 9 و 9.4 از Gamespot و IGN گویای همین موضوع هستند . متای دوتا2 در حال حاضر 89 هست و لول 78 )

دوستان خواهشا هنگام مقایسه دو بازی ، اگه هر دو رو خوب بازی نکردید نظری ندید !(شخص خاصی رو نمیگم کلیه)

Lore توی دوتا2 اینطوره که مثلا وقتی Lycan میرسه به Lone Druid که یارشه اینو میگه(برای اولین بار فقط میگه البته) :
Ah, Lone Druid, a kindred spirit
یا وقتی Lycan میزنه Lone Druid رو میکشه این جمله رو میگه :
Ha, bears are no match for the cunning of wolves
یا مثلا وقتی روی یه گرگ توی Jungle از Helm of Dominator استفاده میکنه(و گرگ برای یه مدت میشه یونیتش و قابل کنترل میشه) جمله زیر رو میگه :
Welcome to the pack
یا نمیدونم وقتی Night Stalker رو می کشه اینو میگه :
The night needs nobility, not a beastly fairy tale

Lore طوری هست که به چشم میاد کاملا توی بازی و هر هیرویی کلی دیالوگ داره که مثلا لینک زیر واسه Lycan هست(به واسطه همین دیالوگ ها خیلی چیزا میشه فهمید مثل اسم واقعی Invoker یا اینکه مثلا در قدیم کدوم هیروها با هم جنگیدن و اینجور مسائل . بعضی هیروها به زبان شیاطین با هم دیگه صحبت میکنن مثلا) :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تو هم که کلا طرفدار dota2 هر کس هر جایی بد گفت مهم نیست چه تاپیکی بیا طرفداری کن خخخخخخ
دوست عزیز اینجا تاپیک یه بازی هست که رقابت داره چیزی که مشخص هست اینه که کسانی که این بازی رو بازی میکنن مطمئتا بیشتر خوششون میاد تا از اون یکی رقباش.
واقعا نیازه که هر وقت یکی از یه چیزی خوشش نیاد طرفداری کنی ازش؟
وقتی X و Y رقیب هستن, نظر دادن در مورد Y تو تاپیک X یه چیز عادیه و در واقع کسی هم حق این رو نداره که بیاد تو تاپیک X با موضوع X مخالفت کنه.

از این چیزی که گفتم هیچ قصدی نداشتم جز این که بگم کارت جالبن نیست, حالا خود دانی وگرنه نه من پدر کشتگی دارم با کسی نه از شرکت خاصی پول میگیرم که طرفداریشو بکنم.:n01:

hm741
03-08-2013, 14:25
ولی این جمله شما که لول از صد برابر دوتا2 بهتره صد در صد غلطه

به من نشون بده ببینم من کجا نوشتم لول صد برابر دوتا 2 بهتره؟ کو؟ بیا بگرد:n02:... در مورد داستان دوتا 2 هم یکی دو سال پیش یه جا خوندم که یه بخش داستانی Singleplayer هم می خوان براش طراحی کنند

Arrowtic
03-08-2013, 14:26
تو هم که کلا طرفدار dota2 هر کس هر جایی بد گفت مهم نیست چه تاپیکی بیا طرفداری کن خخخخخخ
دوست عزیز اینجا تاپیک یه بازی هست که رقابت داره چیزی که مشخص هست اینه که کسانی که این بازی رو بازی میکنن مطمئتا بیشتر خوششون میاد تا از اون یکی رقباش.
واقعا نیازه که هر وقت یکی از یه چیزی خوشش نیاد طرفداری کنی ازش؟
وقتی X و Y رقیب هستن, نظر دادن در مورد Y تو تاپیک X یه چیز عادیه و در واقع کسی هم حق این رو نداره که بیاد تو تاپیک X با موضوع X مخالفت کنه.

دلیل اصلی این که اون پستو دادم این بود که بگم استیم مشکلش برطرف میشه و کسایی که میخوان دوتا2 بزنن از این تاپیک دلسرد نشن .
طرفدار هستم ولی متعصب نیستم سرش .
یه دلیل دیگه اون پست قسمت Lore بود دوستان میگفتن چطور Lore رو میتونن بارز کنن ؟ من گفتم مثل سیستم دوتا2 . فکر نمی کنم این موضوع بی ربط بوده باشه به تاپیک نه ؟
خودم حواسم کاملا هست که پستی که میدم نه طرفداری الکی باشه ، نه توهین داشته باشه و به تاپیک کاملا مربوط باشه و توجه کنی من حتی یه بار هم لول رو نکوبوندم حتی یه بار .
ولی اوکی ، من دیگه در این باره پستی در تاپیک نمیدم چون فکر کنم اکثریت جنبه بحث دوستانه نداشته باشن .(بازم اصلا شخص خاصی منظورم نیست : دی)
(ولی همینجا بگم خیلی خوشحال میشم کسایی که بازی کردن هر دو رو و از رو تعصب نمیخوان یه حرفی زده باشن ، توی پروفایلم حتما نظرشون رو بگن !)

در جواب پست بالایی :

در ضمن ریوت هرچی باشه صد برابر Steam و Valve می ارزه

hm741
03-08-2013, 14:30
هرکس هرجا گفت ریوت منظورش LoL است؟ آیا Steam و Valve رو با دوتا 2 یکی میدونید؟ پست منو خوب نخوندی و توجیه شما اصلا منطقی نیست.:n03:

Arrowtic
03-08-2013, 14:33
هرکس هرجا گفت ریوت منظورش LoL است؟ آیا Steam و Valve رو با دوتا 2 یکی میدونید؟ عزیز من اینها شرکت بازی سازی هستن خودت هم خوب میدونی سوتی دادی حالا هی بیا صحنه سازی کن.:n03:

از اونجایی که تنها محصول ریوت در این سبک لوله و واسه Valve هم همینطور ، این برداشتو کردم .

ولی اگه منظورتون این چیزی که من برداشت کردم نبوده ، عذر میخوام .

____

دیگه این بحثو ادامه ندیم تاپیک روند عادیشو بگیره .

vampi 73
03-08-2013, 17:59
Renekton vs. Nasus

کدوم باحالتره؟؟؟
(اینو گذاشتم فضا عوض شه... :n02::n09: )

new evil
03-08-2013, 18:11
ای رنکتون جو گرفتتش
الا نسس یه q میزنه پس گردنش پشماش میریزه میاد پایین از اون بالا

mey123
03-08-2013, 18:15
والا nasus از وسطای بازی به بعد تو بازی حکمرانی میکنه ، Rene که هیچی! هیچ چمپ دیگه ای هم نیست که جرئت کنه بش بگه بالا چشت ابروئه! :n10:
ولی اول بازی از خیلیا میخوره، همین چند روز پیش سر یه کل کل من atrox برداشتم برادرم nasus ،مث چی از من میترسد اصلا نمیتونست بیاد جلو فارم کنه ،خلاصه چند بار کشتمش،بعدش از رو ترحم بهش یه kill دادم
بعد یه مدت از بازی که هر دومون 6 شدیم دیدم مثل ماست منو کشت ulti داشتم پسیو هم داشتم،دیگه آخرای بازی میومد زیر تاور منو میکشت!:n28:
نسوس فقط کافیه qوش رو آپگرید کنه و آیتمای تانکی ببنده بعدش یه تیمو میخوره!

vampi 73
03-08-2013, 19:12
دقیقا همینطوریه که میگین دوستان... :n09::n08:

vampi 73
03-08-2013, 19:15
دوستان امشب LCS هست ، از دستش ندین... :n01::n16:

achi
03-08-2013, 23:11
میگم کسی میدونه این فصل کی تمام میشه؟

xSoushiantx
03-08-2013, 23:50
هر فصل حدود 50-60 هفتس و الان تازه 26ه

vampi 73
04-08-2013, 21:28
ترکیدم از خنده... :n08::n08::n08:

GL & HF
04-08-2013, 23:33
ترکیدم از خنده... :n08::n08::n08:

این همون نقاشی معروف مریم مقدس نیست...؟ نکن از این کارا...:n08::n02::n10::n09::n08:

avator20002000
04-08-2013, 23:41
:n09::n09::n09:

امشب میاد به خوابتون شک نکنید:n02:

avator20002000
04-08-2013, 23:43
این همون نقاشی معروف مریم مقدس نیست...؟ نکن از این کارا...

mona lisa تو گور لرزید.... الان کجاش مریم مقدس بیچاره؟ یه سر به موزه لوور پاریس بزن:n02:

p30 arman
04-08-2013, 23:46
مریم مقدس خخخخ:n08: پسر امروز اصلا نخندیده بودم !! دمت گرم سوژه 1 هفته خنده رو جور کردی :n08:

GL & HF
05-08-2013, 00:31
مریم مقدس خخخخ:n08: پسر امروز اصلا نخندیده بودم !! دمت گرم سوژه 1 هفته خنده رو جور کردی :n08:

ما اینیم دیگه:n02::n02:

pancha73
05-08-2013, 09:06
dravn در طرح ها و رنگ های مختلف:n02:

mey123
05-08-2013, 11:50
واقعا چرا تو تمام این سایت ها DRAVEN اینقده سوژه شده؟:n13:

new evil
05-08-2013, 12:34
Welcome to league of Draaaven

Life Watcher
05-08-2013, 12:58
چرا داریوس نه دراون؟؟؟:n04:

GL & HF
05-08-2013, 13:07
چون دراون قیافش خیلی ت...خ هست:n02:

Life Watcher
05-08-2013, 14:49
چون دراون قیافش خیلی ت...خ هست:n02:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:n08::n08::n 08::n08:

msgcpp
05-08-2013, 16:50
آقا این Lucian چرا برا خرید باز نمیشه؟
کی میتونیم بخریم؟

vampi 73
05-08-2013, 17:55
چرا داریوس نه دراون؟؟؟:n04:

بیا ، اینم داریوش ...

یکی بگه جریان چیه؟؟؟؟؟:n04::n04:

Fusi0n
05-08-2013, 19:54
این YI باید disabel کنن وحشتنکاک واقعا
من جرعت ندارم برم رانک باید بن کنن یا pick ،با اینکه رانک تفاوت زیاد شانس کمتری داره ولی کلا میتونه نتیجه بازی تو یه لحظه عوض کنه مثل همین اخرین بازی که رفتم :n02:

GL & HF
05-08-2013, 20:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حقیقت تلخ....

msgcpp
06-08-2013, 00:00
این YI باید disabel کنن وحشتنکاک واقعا
من جرعت ندارم برم رانک باید بن کنن یا pick ،با اینکه رانک تفاوت زیاد شانس کمتری داره ولی کلا میتونه نتیجه بازی تو یه لحظه عوض کنه مثل همین اخرین بازی که رفتم :n02:

yi باید به شدت نرف بشه
اگه طرف بلد باشه میتونه پنتا کیل بگیره و با hp فول بیاد بیرون و همه cooldown هاش هم آماده باشه :n04:
آخه چه فکری کردن موقعی که اینو طراحی کردن؟

mansoor 7
06-08-2013, 00:23
این moreloروانی شده خودش گفته بود گیم پلی yiخیلی بده و نوبه و... و ماap yiرا از بین میبریم ک q اذیت نکنه حالا امدن چمپ را رو اعصاب تر کردن. این احمقا دارن هر پچ بازی را غیر بالانس تر میکنن

xSoushiantx
06-08-2013, 01:06
همون Ratio Q رو AD میکردن خودش کلی کمک میکرد
الان به حدی Snowballingش قویه ک یا یه Kill خیلی قوی میشه! و آخرای بازی با هر اتک 100 تا True میزنه! ولی خب تیم حریف CC خوب داشته باشه کاری نمیتونه بکنه!
<××××××|= Penta with Yi :P

Fusi0n
06-08-2013, 01:09
یه دست دیگه جواب داد 2 تانک تو گیم بود نانوس اخرش با 5 فید فوکوس شد خودش نفهمید چی شد دو کیلو ایتم بسته بود :n02:
بقیه چمپ که کلا ... ADC :n29:فکر فقط یکم سایه melee خورد دیدم ج/ر خورد

همین ایتم که بستم برید سعی کنید جونگل باشید Red بگیرید ...:34:

xSoushiantx
06-08-2013, 03:55
Wriggle چی میگه اون وسط؟
برا Build کامل, بهتره Botrk بگیرید, کفشتونو Furor کنید و TF رو کلن بیخیال شید!
Build پیشنهادی من واسه فول AD اینه

اینم برای عوض شدن فضا !

daniel'
06-08-2013, 07:31
این yi فقط ابیلیتی W شه که نرف شده تا مثل ap اش 3000 یهو Health نگیره . کلا yi دیگه تغییری نکرده تازه بدتر هم شده. الان باید E -true شو کاملا نصف کنن یا زمانش الان 5 ثانیه اس بکن 3-4 ثانیه . R شو اون با کشتن هر چمپ 4 ثانیه میره رو زمان فعال بودنش رو باید کامل بردارن اینطوری خیلی خرکیه.تریپل کیل بگیره دیگه تموم نمیشه.ولی دیگه بقیش خوبه راضی ام:n02:معمولا الان اول باید yi رو کشت بعد رفت تو team fight خطرناکترین جاس.به دو دلیل :1. سرعتش بالاس به لطف ابیلتی R و Q اش 2.تیم خودی چمپا نزدیک به هم هستند بنابراین احتمال خوردن ایلیتی یکش به همه ی چمپا و ضعیف کردن همشون بالاس.Q اش همینطوری خوبه ای یه خورده cool down اش هم بیشتر کنن اون اخرا بد نیست ولی همینطوریش عالیه.کلا هر وقت W اش رو زد یا ignite بهش بزن تا راحت بمیره یا stun یا silence تا قطع شه این حالتش.کلا soraka تو تیم باشه خوب میشه باباشو در اورد یاtaric یا ساپورت های دیگه یا ابیلیتی quine و...

msgcpp
06-08-2013, 09:51
Yi فقط باید Stun اش کرد و چون hp کمی داره راحت میمیره

دوستان یه Baron Steal کردم !!! OMG :n04:
تقریبا داشتیم میباختیم که دیدیم کل چمپ های دشمن غیبشون زده، اولین فکری که به سرمون زد بارون بود :n09: خلاصه از کنار Blue رفتم بالا دیدم بـــله مشغول بارون هستن دوستان حریف، من هم نامردی نکردم و Cait اونارو هدف قرار دادم و یه Enchanted Arrow ( اش ) رو نثارش کردم آقا Flash زدن Cait همانا و فریادهای OMG omgf What? wtf همانا
Arrow ما خورد به Baron و کلی خندیدیم،
جالبه با همون Buff پوش کردیم و بازی رو بردیم :n10:
خلاصه Baron Steal خیلی حال میده.

daniel'
06-08-2013, 10:18
داشتیم الان میبردیم.یهو دو نفر تو تیم dc شد:n04:بعد دوباره اومد. بعد از اون منم طبق معمول هر 20 ثانیه یک بار اینترنتم قطع میشد.این اخر قطع شد مثل اینکه sur دادن leave خوردم:n09:خیلی مسخرس من کل بازی بودم این اخر یه 5 باری قطع و وصل شداونم کوتاه در حد 30 ثانیه قطع بود هر بار برام leave زده:n04:بیوجدان موقعی که ai بازی میکنی اصلا قطعی نداره تا میری برای normal یا rank شروع میکنه قطع و وصل شدن.ای..... .:n28:

new evil
06-08-2013, 12:54
تقریبا داشتیم میباختیم که دیدیم کل چمپ های دشمن غیبشون زده، اولین فکری که به سرمون زد بارون بود :n09: خلاصه از کنار Blue رفتم بالا دیدم بـــله مشغول بارون هستن دوستان حریف، من هم نامردی نکردم و Cait اونارو هدف قرار دادم و یه Enchanted Arrow ( اش ) رو نثارش کردم آقا Flash زدن Cait همانا و فریادهای OMG omgf What? wtf همانا
Arrow ما خورد به Baron و کلی خندیدیم،
جالبه با همون Buff پوش کردیم و بازی رو بردیم :n10:
خلاصه Baron Steal خیلی حال میده.
:|
ulti اش فقط به چمپ ها می خوره داداش

mansoor 7
06-08-2013, 13:36
Rp 975 تایی نداریم نه؟
من الان 20 تا rpدارم :دی واسه یه اسکین 975 تایی باید یه 850و یه 400 تا بگیرم؟

xixigoolu
06-08-2013, 14:27
این ryze بدبخت ضعیف بود ضعیف ترش کردن رنج همه اسپلاشو کم کردن تو پچ 3.10 من بدبختو بگو که یه ریون پیج برای رایز ساخته بودم حدود 5000 تا ip خرجش کردم:n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n 28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28:

new evil
06-08-2013, 18:45
---------------------
تست هست فعلا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمی دونم واقعی هست یا نه

mey123
06-08-2013, 19:06

نمی دونم واقعی هست یا نه

WOW!:n04:
اگه باشه که عالی میشه خدا کنه که به سرورای اصلی بیاد. حداقل وقتی یکی تو تیم afk هست و ما مجبوریم تا آخر بازی رنکو ادامه بدیم کمتر ازمون LP کم میشه.
البته به لطف تیم حریف بستگی داره!

ajlost1
06-08-2013, 19:17
بکس به نظرتون Ahri رو بگیرم یا بزارم Lucian اومد بگیرم ؟:n02:

daniel'
06-08-2013, 19:25
بکس به نظرتون Ahri رو بگیرم یا بزارم Lucian اومد بگیرم ؟:n02:
Ahri یه چیزه Lucian یه چیز دیگه adc کم داری یا mage .اگه از هر دو به اندازه ی کافی داری هیچ چمپی به اندازه ی اونی که جدید میاد حال نمیده.من برای Aatrox واستاده بودم اینقدر نیومد 4 تا چمپ دیگه هم قبلش خریدم با این حال اگه بازم Aatrox میومد میتونستم بخرمش بخوای واستی برای Lucian ممکنه زیاد طول بکشه شایدم همین فردا ریوت رلیزش کنه:n02:

Arrowtic
06-08-2013, 19:47
---------------------
تست هست فعلا

نمی دونم واقعی هست یا نه
درست باشه خیلی خوبه . یه جهش بزرگ میشه برا بازی .

Fusi0n
06-08-2013, 19:59
100 درصد میاد تا الان چیزی تو PBE نبود که نیومده باشه این الان اینطور که معلوم برای پچ 3.12 میاد
اسم با مسما Mercy فکر کنم اصطلاح بخشش باشه
اینجوری میشه انوقت
به نظر میاد کلا سیستم برای رانک

new evil
06-08-2013, 20:12
نه برای پچ های بعدی فکر نکنم باشه
فعلا در حد یه بحت توی فروم لول هست
این عکس ها هم کار خود کسی هست که این ایده رو داده

mansoor 7
06-08-2013, 20:42
100 درصد میاد تا الان چیزی تو PBE نبود که نیومده باشه این الان اینطور که معلوم برای پچ 3.12 میاد
اسم با مسما Mercy فکر کنم اصطلاح بخشش باشه
اینجوری میشه انوقت
به نظر میاد کلا سیستم برای رانک

اتفاقا خیلی چیزا بود ک ازpbeنیومده نمونش نرف اخیر nunuتو pbeیا باف galio
یا اندو کردن ایتم ها ک نیومد تو سرور اصلی

Fusi0n
06-08-2013, 20:51
اهان یه لحظه اینجا زده بود متن Once we start working on the 3.12 patch the PBE
من فکر کردم کل متن یکی ولی اون یه خبر دیگه بود
ولی UI که طراحی کرده با طرح خود ریوت مو نمیزنه از خود طراحان بازی ارائه داده یا یه فرد عادی؟

اتفاقا خیلی چیزا بود ک ازpbeنیومده نمونش نرف اخیر nunuتو pbeیا باف galio
یا اندو کردن ایتم ها ک نیومد تو سرور اصلی
تو ویژوال و تغییرات گرافیکی بازی همه اومدن یا تاخییر خردن اینم عادی چون نسخه PBE چندین پچ جلوتر ....
ولی باف نرف اره اونا درست

new evil
06-08-2013, 22:34
نه فرد عادیه

GL & HF
06-08-2013, 22:49
سلام یکی به من بگه Build واسه Vi چی بگیرم ممنون :n02::n02:

mansoor 7
06-08-2013, 23:54
سلام یکی به من بگه Build واسه Vi چی بگیرم ممنون :n02::n02:
بیلد xj9 خوبه البته. بیلدش بیلد جانگل اساسینه یه جورایی ک بستگی ب پیک ها داره. و سبک بازی کردن با این بیلد یکم با بیلد عادی vi( تانکی تر ) فرق داره

pharm
07-08-2013, 01:45
وای چقدر خندیدم

Fusi0n
07-08-2013, 03:20
بیلد xj9 خوبه البته. بیلدش بیلد جانگل اساسینه یه جورایی ک بستگی ب پیک ها داره. و سبک بازی کردن با این بیلد یکم با بیلد عادی vi( تانکی تر ) فرق داره

ابیلی پاور اسپیل W این چم قوی واقعا حالا تانک یا هر چی میخواید بکینید یک ایتم میکس مثل ترینی فورس بردارید AP تقریبا داشته باشه

وای چقدر خندیدم

پسر خیلی باحال بود :n02:
بدبخت دراون چه ترولی شده این وسط :n09: قیافش سوژس:n09:

pancha73
07-08-2013, 09:05
این draven بد بخت چه گناهی کرده که این کارارو باهاش میکنن :n02:

Soli_AK47
07-08-2013, 15:37
این draven بد بخت چه گناهی کرده که این کارارو باهاش میکنن :n02:

تقصیر خودشه چون میگه Welcome to the league of draven.

vampi 73
07-08-2013, 17:18
طرفداراش دست ، جیغ ، هورااااا....:n02::n02::n02:

msgcpp
07-08-2013, 18:21
لانچر برای من اجرا نمیشه، http Error میده برای شما چی؟

xSoushiantx
07-08-2013, 20:20
لانچر من مشکل نداره.
فایروال خاموشه؟ سایتا رو میاره؟

ali_parlous
07-08-2013, 21:41
آقایون کسی موبین نت یا داتک داره ایجا؟ چطوره تو بازی؟ :n13:
این صبا نت خسته کرده منو انقدر request time out داره همش freeze میشه :n28:
می خوام یا مبین نت بگیرم یا داتک....
اگه کسی داره بگه ساعت 11 12 شب request time out داره یا نه

hm741
07-08-2013, 22:02
آقایون کسی موبین نت یا داتک داره ایجا؟ چطوره تو بازی؟ :n13:
این صبا نت خسته کرده منو انقدر request time out داره همش freeze میشه :n28:
می خوام یا مبین نت بگیرم یا داتک....
اگه کسی داره بگه ساعت 11 12 شب request time out داره یا نه
وایمکس می خوای بگیری یا adsl؟ من از نمایندگی داتک تو شهر خودمون ADSL میگیرم (حسابگر کرمانشاه). خوبه تایم اوت کم داره پینگ معمولا 180 تا 230 (قبلا 130 تا 150 بود) ولی قطعی های مقطعی (مثلا تو یه بازی 2 دقیقه) داره...بعضی وقتا هم که کلا قطع میشه تا چند ساعت وصل نمیشه ... در کل انتظار اختلاف کیفیت فوق العاده زیاد نمیشه داشت ... همه ISP ها تقریبا در یک وضع هستند.

GL & HF
07-08-2013, 23:14
راست میگه این دوستمون همه مشکل دارن نمیشه کاریش مرد باید صبر کرد:n27:

daniel'
08-08-2013, 07:02
رنگارو میخوان باف کنن ابیلیتی هاشو.منتها AS ابیلیتی 1 اشو برمیدارن.mr و ar ابیلیتی 2 اشو هم به جاش damage reduction ازفیزیکال اتک البته میخوان براش بگذارن:n02: این تغییرات قطعی نیست

pharm
08-08-2013, 12:20
وایمکس می خوای بگیری یا adsl؟ من از نمایندگی داتک تو شهر خودمون ADSL میگیرم (حسابگر کرمانشاه). خوبه تایم اوت کم داره پینگ معمولا 180 تا 230 (قبلا 130 تا 150 بود) ولی قطعی های مقطعی (مثلا تو یه بازی 2 دقیقه) داره...بعضی وقتا هم که کلا قطع میشه تا چند ساعت وصل نمیشه ... در کل انتظار اختلاف کیفیت فوق العاده زیاد نمیشه داشت ... همه ISP ها تقریبا در یک وضع هستند.

دقیقا منم همینجوریه مثلا بعضی وقت ها پینگ 200 ولی delay دارم ولی بعضی وقت ها پینگ 380 ولی بدون delay شب ها ساعت 5 تا 6 صبح خوبه برا من
کسی اینجا مخابرات داره؟وضعیتش چجوریه؟

GL & HF
08-08-2013, 13:05
رنگارو میخوان باف کنن ابیلیتی هاشو.منتها AS ابیلیتی 1 اشو برمیدارن.mr و ar ابیلیتی 2 اشو هم به جاش damage reduction ازفیزیکال اتک البته میخوان براش بگذارن:n02: این تغییرات قطعی نیست

خیلی ضعیف میشه که اگه اتک اسپیدش رو بردارن...:n28: من لول رو فقط به خاطر این چمپ بازی میکنم ضعیفش کنن دیگه بازی نمیکنم

avator20002000
08-08-2013, 16:54
خیلی ضعیف میشه که اگه اتک اسپیدش رو بردارن...:n28: من لول رو فقط به خاطر این چمپ بازی میکنم ضعیفش کنن دیگه بازی نمیکنم
خوب به سلامتی....خداحافظ دیگه:n09::n18:
این بیچاره چی بگه کلا یه rengar زندگیشه:n02::

daniel'
08-08-2013, 17:17
اصلا نگران نباش با توجه به چیز هایی که قراره بهش اضافه کنن این هیچه تازه قراره به جاش یه چیز دیگه بگذارن.هنوز AS وقتی که 5 تا خطش پر میشه رو بهش میده اینطوری دیگه بی استفاده نمیمونه.فقط ابیلیتی 6 اش به نظرم خیلی افتضاه در میاد اینطوری طرف میدونه رنگار اونطرفاس:n03:یا وقتی داره فرار میکنه 6 اشو زده یا نه.

mey123
08-08-2013, 17:55
خوب به سلامتی....خداحافظ دیگه:n09::n18:

WOW! این NarrowBark رنکش دیامونده و از 1418 بازی 1279تاش رو با رنگار رفته!:n04:

vampi 73
08-08-2013, 21:17

عجب بیکاریه ، همش با rengar ؟؟؟!!!!!:n04:
زده نشد از بازی؟؟؟؟؟:n13:

Fusi0n
08-08-2013, 22:26
الان دیگه این استاد تمام پروفسر گرفته، توجه کنید رانک بیشتر رفته ، elo فوق العادس
کلا رنک همین، مهم که تو یک سری لاین و یک سری چمپ حسابی خوره باشی :n02:

---
من این zac فروختم Draven گرفتم :n02: بعد 6300 بعدی دادم Thresh
ای چی این zac اصلا اسپیل زیاد جون نداره انگار ، روش AP میداختم بازم ....
کلا ادم تو رنک میترسه بیاره.....:n27:

GL & HF
09-08-2013, 01:05
من رنک از 12تا بازی با رنگار 11تاش رو بردم اما از level 15 تا 400تا وین فقط با این چمپ بازی کردم تاپش حرف نداره البته جلو jax کم میاره:n02:

pancha73
09-08-2013, 08:03
اسکین BloodFury Renekton رو آنلاک کردم :n19:

xSoushiantx
09-08-2013, 09:51
وای میستادی اسکین Scourged earth میومد

Kheee
09-08-2013, 10:41
woad king داریوش تو حراج چقدر میشه قیمتش؟

vampi 73
09-08-2013, 12:43

هرچی که هست نصف میشه دیگه... :n09:
پنجاه درصد off داره...

Soli_AK47
09-08-2013, 13:00

487 rp میشه.

pharm
09-08-2013, 14:30
من رنک از 12تا بازی با رنگار 11تاش رو بردم اما از level 15 تا 400تا وین فقط با این چمپ بازی کردم تاپش حرف نداره البته جلو jax کم میاره:n02:

دستت درد نکنه امیدوارم کردی به خریدش
من وین و خریدم خیلی خیلی بیشتر از داریوس 6300 باش حال میکنم

pancha73
09-08-2013, 16:47
وای میستادی اسکین Scourged earth میومد

BloodFury تو بازی قشنگ تر نشون داده میشه :n01:تازه تا بخواد این اسکین جدید بیاد بعدش من صبر کنم تا ایا یه زمانی sale بشه شاید 1 سال زمان ببره

mey123
09-08-2013, 22:02
الان دیگه این استاد تمام پروفسر گرفته، توجه کنید رانک بیشتر رفته ، elo فوق العادس
کلا رنک همین، مهم که تو یک سری لاین و یک سری چمپ حسابی خوره باشی :n02:

---
من این zac فروختم Draven گرفتم :n02: بعد 6300 بعدی دادم Thresh
ای چی این zac اصلا اسپیل زیاد جون نداره انگار ، روش AP میداختم بازم ....
کلا ادم تو رنک میترسه بیاره.....:n27:

ZAC خیلی خوفه! من وقتی که نتم ریدست (یعنی در 90درصد مواقع! :n02: ) میشینم بازی رنک spect میکنم و باید بگم تاپ و به خوصوص جنگل خیلی خوب جواب میده و خیلیها تو رنک برش میدارن.
در ضمن این کاملا اشتباهه که به ZAC به عنوان یه چمپ AP نگاه کنی! این چمپ در واقع یه تانکه!
من تو بازیهای رنک دیدم هر کی ZAC داشته تانکی (البته با یه خورده ap) بسته بعد به عنوان تانک تو تیم فایتها شرکت میکنه!
همیشه هم شروع تیم فایت با zac هست اول با Eمیپره وسط جمعیت وبعد اولتی میکنه کل تیم دشمن از هم میپاشه و نظمشون بهم میخوره بعضی وقتها حتی اشتباها رو زاک تمرکز میکنن و این اشتباه در صورتی که پسیو زاک فعال باشه به فاجعه تبدیل میشه و کلا تیم به فنا میره!:n02:

mansoor 7
09-08-2013, 22:06
جالبه بدونید zacمیانگین کمترین deathرا داره تو بازی

GL & HF
09-08-2013, 23:34
اکثر چمپایی که تیم فایتشون قوی هست تو رنک زیاد پیک میشن مثله j4 , nautilus,zac,lux البته دیگه جدیدا hecarim خیلی کم شده نسبت به قبلا من خودم هم زیاد spect میشم خدایی تو بازی آدم کلی تاثیر داره خیلی چیزا میشه یاد گرفت:n16:

GL & HF
10-08-2013, 02:05
دوستان هرکس که با رنگار بازی میکنه بشتابه من چندتا چیزه خفن میدونم که کمتر کسی میدونه با این چمپ مثلا 3تا savagery پشت سر هم میشه زد یا میشه وقتی 5تا فیوری پر میشه هم هیل battle roar رو گرفت که براره با 400تا هیل و هم 2تا savagery زد یعنی در کل میشه 2تا battle roar و 2تا savagery زد تسور کنید چقدر OP میشه و از اینجور چیزای خفن که هرکی اینارو بدونه در مجموع نه تنهاکازیکس بلکه همه رو کانتر میکنه اگه قشنگ بازی کنه تو بازی :thumbsdowخوشهال میشم این چیزارو به شما هم بگم هرکی میخواد بدونه پیام خصوصی بگذاره تا از اسپم جلو گیری شه

xSoushiantx
10-08-2013, 07:05
دوستان هرکس که با رنگار بازی میکنه بشتابه من چندتا چیزه خفن میدونم که کمتر کسی میدونه با این چمپ مثلا 3تا savagery پشت سر هم میشه زد یا میشه وقتی 5تا فیوری پر میشه هم هیل battle roar رو گرفت که براره با 400تا هیل و هم 2تا savagery زد یعنی در کل میشه 2تا battle roar و 2تا savagery زد تسور کنید چقدر OP میشه و از اینجور چیزای خفن که هرکی اینارو بدونه در مجموع نه تنهاکازیکس بلکه همه رو کانتر میکنه اگه قشنگ بازی کنه تو بازی :thumbsdowخوشهال میشم این چیزارو به شما هم بگم هرکی میخواد بدونه پیام خصوصی بگذاره تا از اسپم جلو گیری شه
Lee sin هم خوبه جلوش, AS کم میکنه,Stealthرو dis میکنه و با R,جامپ ultرو کانتر میکنه :n01:

daniel'
10-08-2013, 07:18
OP ترین چمپ بازی تراندل !!!!(اسمشو دقیقا یادم نیست اگه اشتباه نوشتم شما ببخشید)اون موقع که free بود .(اره همون موقع):n02: یکی بازی کرد اولش فکر کردیم نوبه بعد از 20 دقیقه یواش یواش جایی رسید فرتو فرت kill میگرفت اون اخرا نمیدونم لایف استیلش چقدر بود 2 ضربه میزد جانش که 3000 خورده ای بود پر میشد ابیلیتی یکشو نگاه میکردی 1200 از جانت برده بود هر ضربش هم حدود 600 از جانمون میبرد. اتک اسپیدشون فکر کنم به لطف یکی از ابیلیتی هاش که زیاد میشه ناجور بالا بود هر ثانیه 3 تا میزد:n04:خوشبختانه بقیه ی بازیکناشون اونقدر خوب نبودن بعد اینم غرور گرفته بودش یه چند باری تک میومد 5 نفری میریختیم رو سرش اول اونو میزدیم بعد بقیه رو.با این حال چنان دیمیجی میزد که نگومعمولا یکی تلفات داشتیم با اون در گیر میشدیم.

daniel'
10-08-2013, 08:37
به این شکل نیست مثلا وقتی3 یا 4 تا از خط هاش پر شد ابیلیتی هات وا میستی cd اش بخوابه بعد ازش استفاده میکنی وقتی 5 تا خط پر شد cd همه ی ابیلیتی ها رست میشه بعد ابیلیتی 2 بعد از اون ابیلیتی 1یا چیز هایی مشابه این ؟اگه اینطور نیست برای منم بگو:n13::n02:

hm741
10-08-2013, 09:48
کومبوی رنگار به نظرم اینطوره: وقتی 3 خط پر شد 6 رو میزنیم 5 خط شارژ میشه حالا 1 رو میزنیم و با Empower کردن ابیلیتی 1 ، پنج خط از بین میره ولی تا زمانی که به چیزی حمله نکنیم Stealth باقی میمونه و همچنان خطوط ابیلیتی شارژ میشن تا 5 تا دوباره پر بشه حالا هم ابیلیتی 1 اش empowered شده هم اینکه میشه از یک ابیلیتی Empowered دیگه هم استفاده کرد که بسته به نوع هدف ابلیتی های بعدی میتونند متفاوت باشند. مثلا برای چمپی که میدونیم Fight back میکنه ابیلیتی 2 و 1 رو به کار میبرن برای چمپی که Mobility بالایی داره و یحتمل فرار میکنه دوبار 3 رو روش میزنن و....

GL & HF
10-08-2013, 11:39
Lee sin هم خوبه جلوش, AS کم میکنه,Stealthرو dis میکنه و با R,جامپ ultرو کانتر میکنه :n01:

تو لاین لی نیمتونه جلوش فارم کنه اکثرا میرن وایه رنگار savagery آپدیت میکنن اما اگهBola strike بگیره نمیگذاره هیشکی فارم کنه:n02:

GL & HF
10-08-2013, 11:55
به این شکل نیست مثلا وقتی3 یا 4 تا از خط هاش پر شد ابیلیتی هات وا میستی cd اش بخوابه بعد ازش استفاده میکنی وقتی 5 تا خط پر شد cd همه ی ابیلیتی ها رست میشه بعد ابیلیتی 2 بعد از اون ابیلیتی 1یا چیز هایی مشابه این ؟اگه اینطور نیست برای منم بگو:n13::n02:
نه بابا اینطور نیست مثل گفته همین دوستمون hm741 هست اما یکم پیچیده تره:n16:

smohsen
10-08-2013, 15:08
امروز یه بازی اینقدر طول کشید که 6000 گلد اضافی آوردم هی آیتم میفروختم یکی دیگه می بستم :n02:

new evil
10-08-2013, 15:31
بحث رنگار هست اینم اسکین پیشنهادی

ajlost1
10-08-2013, 16:24
بکس بین Quinn و Varus کدوم رو بگیرم و چرا ؟:n02:

Kheee
10-08-2013, 16:44
یه نرم افزار بود که اسکین رو مجانی برامون میاورد اون چی بود لینک میدین؟

avator20002000
10-08-2013, 20:12
بکس بین Quinn و Varus کدوم رو بگیرم و چرا ؟:n02:
جفتش خوبه ولی ّبه ساپورتت هم بستگی داره
اگر اول بخواییم مقایسه کنیم بهتره combo شون رو مقایسه کنیم:
varus
3 بار میزنی auto-atk بعدش یکی از اسکیل شات هات رو استفاده می کنی برای بیشترین مقداره dmg
quinn
passivet روش می افته می زنیش بعدش q بعدش e بعدش auto-atk ( در کل passive quinn خیلی مهمه براش)
poke کردن با varus خیلی راحت تره
farm کردن quinn راحت تره
1v1 quinn بهتر عمل می کنه
فرار کردن و دنبال کردن quinn بهتره یه جورایی assasin هستش به نظرم
ولی مهمترین تفاوت quinn team fight های اخر بازیه که اصولا همه adc ها ult های کاربردی زیادی دارن ولی quinn فقط می تونه از dmg اون استفاده کنه یا فرار وگرنه اونقدر سریع زوم میشه که melee کردنش تو تیم فایت اکثرا به ضررش تموم میشه
هر چند که varus دمیج بالایی داره ولی quinn رو من بهت توصیه می کنم.ممکنه کسای دیگه نظر دیگه ای داشته باشن

daniel'
10-08-2013, 21:08
lolskin .
فقط کسی نمیتونه اسکینتو ببینه فقط خودت میبینیش (فکر کنم بدونی):n02:.خودم معمولا برای sion استفاده میکنم خیلی بیریخته تو بازی:n21:یارو پرنده یخیه هم خیلی افتضاس
----------------------------------------------------
یه حدس دیگه هم میتونم بزنم:n02:
اقا همون طوری hm741 گفت وقتی 6 اش رو استفاده میکنی ابیلیتی یکش رو فعال میکنی بعد وامیستی تا 3 تاش پر بشه بعدحمله رو شروع میکنی یه ابیلیتی 2 رو میزنی بعد دوباره ابیلیتی 1 رو استفاده میکنی بعد وقتی دوباره 5 تا پر شد ابیلیتی 2 رو استفاده میکنی اینطوری heal هم میشی دو بار هم
savagery و دو بار هم ازbattle roar استفاده کردی.یا برای 3تا savagery همین کار رو انجام میدی وقتی سه تاشش پر شدیه بار ابیلیتی 2 یه بار ابیلیتی 1 دوباره ابیلیتی 1 اینطوری 3 بار ازsavagery استفاده کردی البته میشه واستی تا 4 تا پر بشه ولی به نظرم اون MR و AR حیفه . زدم تو خال نه
:n02:ممنون از راهنماییت اینو تا امروز نمیدونستم دقیق:n16:چقدر باهاش بازی کردی اینو یاد گرفتی.(به خدا هم هیچکس برام نگفت از اون راهنمایی پست خودت وhm741 تو صفحه ی قبل فهمیدم الان حس خنثی کردن بمب رو دارم:n02:)معمای خوبی بود:n16:

xSoushiantx
10-08-2013, 21:32

من خودم SIU استفاده میکنم

اسکین هاش رو هم از اینجا میگیرم

GL & HF
10-08-2013, 23:48
lolskin .
فقط کسی نمیتونه اسکینتو ببینه فقط خودت میبینیش (فکر کنم بدونی):n02:.خودم معمولا برای sion استفاده میکنم خیلی بیریخته تو بازی:n21:یارو پرنده یخیه هم خیلی افتضاس
----------------------------------------------------
یه حدس دیگه هم میتونم بزنم:n02:
اقا همون طوری hm741 گفت وقتی 6 اش رو استفاده میکنی ابیلیتی یکش رو فعال میکنی بعد وامیستی تا 3 تاش پر بشه بعدحمله رو شروع میکنی یه ابیلیتی 2 رو میزنی بعد دوباره ابیلیتی 1 رو استفاده میکنی بعد وقتی دوباره 5 تا پر شد ابیلیتی 2 رو استفاده میکنی اینطوری heal هم میشی دو بار هم
savagery و دو بار هم ازbattle roar استفاده کردی.یا برای 3تا savagery همین کار رو انجام میدی وقتی سه تاشش پر شدیه بار ابیلیتی 2 یه بار ابیلیتی 1 دوباره ابیلیتی 1 اینطوری 3 بار ازsavagery استفاده کردی البته میشه واستی تا 4 تا پر بشه ولی به نظرم اون MR و AR حیفه . زدم تو خال نه
:n02:ممنون از راهنماییت اینو تا امروز نمیدونستم دقیق:n16:چقدر باهاش بازی کردی اینو یاد گرفتی.(به خدا هم هیچکس برام نگفت از اون راهنمایی پست خودت وhm741 تو صفحه ی قبل فهمیدم الان حس خنثی کردن بمب رو دارم:n02:)معمای خوبی بود:n16:

نه دوست عزیز من منظورم بدونه اولت هست حتی اگر اولت هم بکنی بیشتر از 5تا بهت نمیده اگه 0 باشه فیوریهات:n02: (بدون اولت زدن میشه ولی رو کلمه نیمگنجه باید ببینی تا یاد بگیری اگه کسی خواست منو اد کنه تا بگم skillcappedtork euw من 1سال با این چمپ بازی کزدم تا اینارو یاد گرفتم خیلی کم هستن کسایی که در حد OP با این چمپ بازی میکنن و این چیزارو میدونن

ajlost1
11-08-2013, 00:07
جفتش خوبه ولی ّبه ساپورتت هم بستگی داره
اگر اول بخواییم مقایسه کنیم بهتره combo شون رو مقایسه کنیم:
varus
3 بار میزنی auto-atk بعدش یکی از اسکیل شات هات رو استفاده می کنی برای بیشترین مقداره dmg
quinn
passivet روش می افته می زنیش بعدش q بعدش e بعدش auto-atk ( در کل passive quinn خیلی مهمه براش)
poke کردن با varus خیلی راحت تره
farm کردن quinn راحت تره
1v1 quinn بهتر عمل می کنه
فرار کردن و دنبال کردن quinn بهتره یه جورایی assasin هستش به نظرم
ولی مهمترین تفاوت quinn team fight های اخر بازیه که اصولا همه adc ها ult های کاربردی زیادی دارن ولی quinn فقط می تونه از dmg اون استفاده کنه یا فرار وگرنه اونقدر سریع زوم میشه که melee کردنش تو تیم فایت اکثرا به ضررش تموم میشه
هر چند که varus دمیج بالایی داره ولی quinn رو من بهت توصیه می کنم.ممکنه کسای دیگه نظر دیگه ای داشته باشن
ممنون دوست عزیز .

کسی دیگه نظری نداره ؟:n27:

Kheee
11-08-2013, 05:15
اسکین هارو دانلود میکنم ولی نمیتونم تو لول اسکین بالا بیارم اسکین هارو میشه راهنمایی کنید طرز کار لول اسکیتو

xSoushiantx
11-08-2013, 07:39
تو لول اسکین فقط قبل از اینکه بازی بره تو لوداسکرین برو سر چمپی که میخوای و اسکینی رو که دوس داری انتخاب کن خودش بقیه کارا رو میکنه :n05:

daniel'
11-08-2013, 07:52
نه دوست عزیز من منظورم بدونه اولت هست حتی اگر اولت هم بکنی بیشتر از 5تا بهت نمیده اگه 0 باشه فیوریهات:n02: (بدون اولت زدن میشه ولی رو کلمه نیمگنجه باید ببینی تا یاد بگیری اگه کسی خواست منو اد کنه تا بگم skillcappedtork euw من 1سال با این چمپ بازی کزدم تا اینارو یاد گرفتم خیلی کم هستن کسایی که در حد OP با این چمپ بازی میکنن و این چیزارو میدونن
پس هنوز حل نشده:n02:.خوشحال شدم گفتم تمومه نگو بمبه ترکید. معما به قوت خود باقیست. من میخوام برای acc west این چمپ رو انلاک کنم ولی هی 1000 دیگه ای پی میخوام.هر وقت گرفتمش بهت زحمت میدم:n16:این طوری هم که از این چیز ها معلومه این تغییرات ی که قراره بهش بدن OP اش نکنه مثل Yi خوبه.

mansoor 7
11-08-2013, 10:46
این lolskins را بعد از این ک پچ میاد باید چیکارش کرد؟ یادمه قبلا یه نکته ای میگفتین:دی

Fusi0n
11-08-2013, 10:59
ADC من به ترتیب اینا قبول دارم
Draven-Varus-Graves -Cait-Miss-siver-Corki -Quinn-Ezral-vayne
چپ به راست :n02:

pancha73
11-08-2013, 11:34
ADC من به ترتیب اینا قبول دارم
Draven-Varus-Graves -Cait-Miss-siver-Corki -Quinn-Ezral-vayne
از چپ به راست یا از راست به چپ ؟ :n02:

daniel'
11-08-2013, 12:31
این lolskins را بعد از این ک پچ میاد باید چیکارش کرد؟ یادمه قبلا یه نکته ای میگفتین:دی
میگذاری اپدیت میشه مشکلی نداره.اون یه چیز دیگه بود از سایت lolcraft که مثل اینکه ریوت بفهمه ban هم داره:n01:.

GL & HF
11-08-2013, 13:13
پس هنوز حل نشده:n02:.خوشحال شدم گفتم تمومه نگو بمبه ترکید. معما به قوت خود باقیست. من میخوام برای acc west این چمپ رو انلاک کنم ولی هی 1000 دیگه ای پی میخوام.هر وقت گرفتمش بهت زحمت میدم:n16:این طوری هم که از این چیز ها معلومه این تغییرات ی که قراره بهش بدن OP اش نکنه مثل Yi خوبه.

تو دعا کن تغیری بهش ندن چون الانم هرکس درست بازی کنه Op هست...

xixigoolu
11-08-2013, 15:11
OP = ?? یعنی چه؟

Vodoun
11-08-2013, 15:27
OP = ?? یعنی چه؟
op یعنی master yi :n02::n02:

Arrowtic
11-08-2013, 15:42
OP = ?? یعنی چه؟

GL & HF
11-08-2013, 16:50
حاجی این lucian کپک زد اینقد منتظر موند ...:n08:

ajlost1
11-08-2013, 20:22
حاجی این lucian کپک زد اینقد منتظر موند ...:n08:
چمپ خیلی شاخی هم نیست من توی pbe تست کردم اما شایدم ما بلد نبودیم ولی در کل خیلی باهاش حال نکردم :n29:

Kheee
11-08-2013, 20:39
چطوری میشه تعداد صفحات ران رو زیاد کرد؟

Soli_AK47
11-08-2013, 21:07
چطوری میشه تعداد صفحات ران رو زیاد کرد؟

میری تو store قسمت Other گزینه ی Additional Rune Page که به دو طریق میشه خرید با 590rp یا 6300ip.

xixigoolu
11-08-2013, 22:17
یه چیز که هنوز نفهمیدم اینه که چرا اکثر سامونرا برا nesus ایتم تانکی میبندن؟(تو لولکینگ دیدم):n13: یعنی خیلی دیمیج میزنه فقط باید رو تانکیش کار کرد؟!:n13: یا اینکه ابیلیتی تانکی داره:n04: که براش ایتم تانکی میندازن؟! اگرم میخان با hp بالا فرار کنن که اخرش خفت میشه این چه کاریه؟ اگه جوابی دارین به ما هم بگین من که تاحالا فقط 2-3 ا بازی باش کردم شاید یه چیزی باشه من ندونم

GL & HF
11-08-2013, 23:50
یه چیز که هنوز نفهمیدم اینه که چرا اکثر سامونرا برا nesus ایتم تانکی میبندن؟(تو لولکینگ دیدم):n13: یعنی خیلی دیمیج میزنه فقط باید رو تانکیش کار کرد؟!:n13: یا اینکه ابیلیتی تانکی داره:n04: که براش ایتم تانکی میندازن؟! اگرم میخان با hp بالا فرار کنن که اخرش خفت میشه این چه کاریه؟ اگه جوابی دارین به ما هم بگین من که تاحالا فقط 2-3 ا بازی باش کردم شاید یه چیزی باشه من ندونم

چون تانکش بیشتر از ad جواب میده هم واسه تیم فایت هم این که درست فارم کنه با ایتمای تانک بیشتر از هر چمین ad دمیج میزنه هر 3 ثانیه 700تا :n16: البته اگه فارم شاخی بکنه

pancha73
12-08-2013, 07:39
nasus مثل jax هست یعنی هم ap هم ad هم tank هست تو مشخصاتش هم برین سه خط health و ad و ap ایش نزدیک به همه درست مثل جکس،در این جور چمپیون ها تنوع آیتم هایی که میشه روشون بست بالاست و همین طور اگه درست ایتم ببندین بد جور شاخ میشن مثلا nasus با jax شاخ شده در آخرای بازی رو نگاه کنین :n02: لامصب دشمن رو درو میکنن :n02:

msgcpp
12-08-2013, 14:11
چرا Lucian آنلاک نمیشه تستش کنیم؟
باگ ماگ داره مگه؟

Kheee
12-08-2013, 14:54
با چه بازیکن های در حد تیم ملی میافتم من:n02:

hm741
12-08-2013, 15:29
با چه بازیکن های در حد تیم ملی میافتم من:n02:

کاملا درکت می کنم (عبارت a bunch of Morons رو باید بهشون می گفتی) master Yi یا تیک عصبی داشته یا قیچ بوده شش بار پشت سر هم یه آیتم گرفته (خیلی تاکید داشته که آرمور خیلی مهمه). nidalee هم که به جز یه شیشه شربت با یه جفت کفش چیزه دیگه ای برای رویارویی با دشمن نیاز نداشته با همون دو آیتم رفته ترکونده (به معنای واقعی کلمه)

Kheee
12-08-2013, 15:48
این ggwp یعنی چی؟

Arrowtic
12-08-2013, 15:50
این ggwp یعنی چی؟
ترکیب زیره :
gg + wp

GL & HF
12-08-2013, 16:10
وای این Xerath چقد ap شاخی هست فکر نمیکردم اینقدر قوی باشه خیلی قشنگ میشه stun + range این چمپ رو بدجوری واسه درگیری تیمی آماده میکنه تو جنگل قایم میشه فقط با اولتش تیم حریف رو متلاشی میکنه پیشنهاد میکنم بگیریدش :n02::n16:

smohsen
12-08-2013, 16:25
jax از stun چطور استفاده می کنه ؟

GL & HF
12-08-2013, 16:26
کاملا درکت می کنم (عبارت a bunch of Morons رو باید بهشون می گفتی) master Yi یا تیک عصبی داشته یا قیچ بوده شش بار پشت سر هم یه آیتم گرفته (خیلی تاکید داشته که آرمور خیلی مهمه). nidalee هم که به جز یه شیشه شربت با یه جفت کفش چیزه دیگه ای برای رویارویی با دشمن نیاز نداشته با همون دو آیتم رفته ترکونده (به معنای واقعی کلمه)

حاجی اینا که چیزی نیستن یارو با رنگار میره مید ap میکنه تو هر battle roar که میزنه 2000تا هیل میشه ... کارش از احمق بودنم گذشته:n04:

daniel'
12-08-2013, 17:15
jax از stun چطور استفاده می کنه ؟
عزیز دل برادر اینطوری از stun جکس استفاده میشه که ابیلیتی 3 رو فعال میکنی چوپی میگیره :n06:بعد اگر ابیلیتی 3 رو دوباره بزنی یا مهلتش که 2 ثانیه میباشد تمام بشه دور خودش میگرده هر کی دور و برش باشه stun میکنه.با جکس بازی میکنی باید یکم بی باک باشی البته برای بعضی از چمپ ها نه همه.شما میتونه ابیلیتی 3 رو فعال کنی و با ابیلیتی 1 خودتو به طرف برسونی بدین صورت طرف stun میشه.من پیشنهاد میکنم دراکثر مواقع (نه همه ) ابیلیتی 3 تو بگذاری تا اخر یعنی 2 ثانیه بره تا دیمیج بیشتر بزنه چون اگه هر چقدر بیشتر دشمن با حمله ی معمولیش!!!! بهت بزنه دیمیجی که بهش میزنی بالاتر میره برای همین ابیلیتی 3 جکس چیزیه که خیلی خاصش میکنه:n02:

Vodoun
12-08-2013, 17:58
من میگم این نونو چمپه چاخانیه هی بگید نه :n02:

GL & HF
12-08-2013, 17:59
عزیز دل برادر اینطوری از stun جکس استفاده میشه که ابیلیتی 3 رو فعال میکنی چوپی میگیره :n06:بعد اگر ابیلیتی 3 رو دوباره بزنی یا مهلتش که 2 ثانیه میباشد تمام بشه دور خودش میگرده هر کی دور و برش باشه stun میکنه.با جکس بازی میکنی باید یکم بی باک باشی البته برای بعضی از چمپ ها نه همه.شما میتونه ابیلیتی 3 رو فعال کنی و با ابیلیتی 1 خودتو به طرف برسونی بدین صورت طرف stun میشه.من پیشنهاد میکنم دراکثر مواقع (نه همه ) ابیلیتی 3 تو بگذاری تا اخر یعنی 2 ثانیه بره تا دیمیج بیشتر بزنه چون اگه هر چقدر بیشتر دشمن با حمله ی معمولیش!!!! بهت بزنه دیمیجی که بهش میزنی بالاتر میره برای همین ابیلیتی 3 جکس چیزیه که خیلی خاصش میکنه:n02:

کانتر جکس Elise :n08:و دیگر هیج:n24:

GL & HF
12-08-2013, 18:25
دوستان این Lolskin من ارور bad image میده باید اسکینی که میخوام رو دانلود کنم یا چی اگه کسی میدونه کمک کنه ممنون

pancha73
12-08-2013, 18:48
کانتر جکس Elise :n08:و دیگر هیج:n24:
wukong هم jax رو میتونه بزنه یعنی چند بار 3 1 2 (از راست به چپ:n02:) می کنی اینطوری hp جکس کم میشه بعد راحت میکشیش

Kheee
12-08-2013, 19:00
کانتر تراین کیه و تراین کانتر کی هست؟

daniel'
12-08-2013, 19:43
کلا چمپ هایی که ap هستن و بیشتر از اسپل ها استفاده میکنن میتونن کانتر جکس باشن.بستگی به کسی که با جکس بازی میکنه داره اگرم ابیلیتی 3 اش رو استفاده نتونه بکنه دیمیجی که میزنه خیلی خیلی بالاس ابیلیتی 2 اش که دیگه نگو اول اونو تا ته لول آپ میکنی اول بازی یک ضربه ی تو تقریبا 1/4 جان دشمن رو میبره ulti اش هم استفاده کنه به اندازه ی مقداری از AD و AP اش بهش AR و MR میده یه جورایی تانکی میشه لایف استیل خوب هم داشته باشی کشته نشدنی میشی(البته نه اونطور یعنی:
It takes a lot to put him down):n01:تلفیقی از AP و AD بری خیلی خفنش میکنه.AD خالیش مثل hybrid اش جالب نیست.البته من نرفتم ad شو ولی دیدم بقیه میرن اونقدر قوی نبود برای همین هیچ وقت امتحانش نکردم.

ajlost1
12-08-2013, 20:34
کانتر تراین کیه و تراین کانتر کی هست؟
تراین کیه دیگه ؟