PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Witcher6610
30-05-2013, 13:01
EuW Epic List Of Persians !

Hunters Hunter
BehradSpider
Hesam7
Shayan Z
Arriorx
iman123
IVI3IG
Pezhool
Sepiffs
the vestalbane
Eyesforeyes
SOLY021
1EviL
1G0D
2012masoud2012
7tir
abrams1996
agha mehdi baram
Ali Gam3R
ALiDANT3
anakin ssw
ANG3LD3ATHS
arashdante
ARKIMAND
arshyaking
AxC0OPeR
Behzadvf
CazFuDatsWhy
CptSepehr
d4mp0e
DeAdMaUeS
DevineHammer 930
Divone Khone
DragonFury
Egypt 1
Farvahar
fusion008
hAdi PaLanG24
Hamedz
hamester
hosein
hossein2012
hplordA1
hummerofgod
iHeRMes
Incu
joojoorad1993
keivang7
kingkaveh
KraZZZy
Lord 0f Persia
lorkosh
m0h3n
Madbrained
mahdi1362
MajidDe
mansour9
MoeinN
MOJTABA71
Mojtaba95
nini52
P Funk All Star
PeinHealer
Persian Wizard
rasol2
reza0khaki
rezalolo
Rezayls
Roozbeh2010
RubitSon
S008Danger
SaeeDKing
sajjadzxc
sakshen
saman2003
Shahkar
SHTIN
sorooush
soudii
soullament
Spying Creature
Spysical
trsN
VMamad
vooroojak
Vorujak
Wintersunner
xFarZadx
Yojix
ZaAar
Worst ADc Eu

Copy Right - Hunters Hunter - Witcher6610
Typed By Hand !

smohsen
30-05-2013, 13:02
چرا گلد کم میده تو بازی:n02: تا آیتم جمع کنم که قوی بشه کاراکتر بازی تموم شده(تو co op )

smohsen
30-05-2013, 13:04
EuW Epic List Of Persians !

Hunters Hunt
Copy Right - Hunters Hunter - Witcher6610
Typed with hand !
دوتاش کمه :n02:
smohsen خودمم :n18:
soushiant هم تو بازی ادد لیستمه اما سایت کم میاد

Witcher6610
30-05-2013, 13:06
اولا اینطوری نقل قول نکن !
ثانیا اینو گذاشتم که کسایی رو که ندارم خودشونو اعلام کنن :دی
لیست بعدی اضافه می کنم

nevereverdown
30-05-2013, 13:20
من 1 نکته رو بگم :n02: من هنوزم 2تا infinity می بندم :n02:چون به نظر من هیجا ننوشته infinity پسیوش stack نمی شه :n13:یعنی هنوز قانع نشدم :n27:ولی خوب دوا که نداریم شما 1 نظر دارین منم 1 نظر دیگه و این هیچ اشکالی نداره چون قرار نیست همه 1 نظرو داشته باشن :n16:

قربونت برم ، اره واسه بعضی از ایتما توی توضیحاتشون نوشته نشده ولی بطور کلی به واسطه همین موضوع که یه حالت یونیک و خاصه از اسم Unique Passive استفاده میشه
در اینباره شما یه نگاه به اینجا بنداز،حرف ماکه نه،شاید خارجی هارو باور کردین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی داداش:n16:

dirtyworm
30-05-2013, 13:25
من 1 نکته رو بگم :n02: من هنوزم 2تا infinity می بندم :n02:چون به نظر من هیجا ننوشته infinity پسیوش stack نمی شه :n13:یعنی هنوز قانع نشدم :n27:ولی خوب دوا که نداریم شما 1 نظر دارین منم 1 نظر دیگه و این هیچ اشکالی نداره چون قرار نیست همه 1 نظرو داشته باشن :n16:

شما همیشه اینو یادت باشه توی هر بازی تیم حریف رو علاوه بر آیتم بستن همیشگیت در نظر بگیر مثلا اگه اونا Armor بگیرن شما حتما باید Armor penetration بگیری یعنی اگه نگیری واقعا ضرر کردی
همه چی بستگی به شرایط بازی داره ممکنه چیز عجیب توی یه بازی معقول باشه
مثلا قبلا arch angel چندتا میخریدی و یه rabandon اگه اسمشو درست نوشته باشم اون موقع AP شما به 1200 میرسید من خودم بارها این نوع آیتم بستن رو انجام دادم (البته الان نمیشه دیگه) ولی توی شراطی که اونا magic resist نگرفته بودن

mey123
30-05-2013, 13:43
من به راحتي log in ميکنم ولي وقتي ميخواد بره تو بازي صفحه سياه ميمونه و ارور پايين رو ميده،اگه کسي ميدونه دليلش چيه به من بگه.البته يه وقتايي هم صفحه سياه لعنتي رو رد کرده و لودينگ بازي مياد و ميرم تو بازي.
ابته فایروالم خاموشه و مطمئنم مشکل از سیستم من نیست.پینگمم خوبه.
به سلامتی حالا که به نظر دعواهاتون:n25: تمام شده،یکی نیست که بدونه مشکل من از کجاست؟به نظرتون به خاطر فایروال isp هست که نمیتونم به سرور لول وصل شم؟

hadi_gamer
30-05-2013, 13:44
پستهای بی محتوا و توهین آمیز حذف شد.لطفا دیگه این بحثهای بچه گانه رو ادامه ندید.با تشکر

nevereverdown
30-05-2013, 13:50
من به راحتي log in ميکنم ولي وقتي ميخواد بره تو بازي صفحه سياه ميمونه و ارور پايين رو ميده،اگه کسي ميدونه دليلش چيه به من بگه.البته يه وقتايي هم صفحه سياه لعنتي رو رد کرده و لودينگ بازي مياد و ميرم تو بازي.
به سلامتی حالا که به نظر دعواهاتون:n25: تمام شده،یکی نیست که بدونه مشکل من از کجاست؟به نظرتون به خاطر فایروال isp هست که نمیتونم به سرور لول وصل شم؟

از pروکسی استفاده کن..یه وقت هایی واسه منم اتفاق میفته ولی بعد از 2 بار retry یا استفاده ازpروکسی وارد بازی میشه
ممکنه واسه شماهم جواب بدم

mey123
30-05-2013, 14:05
از pروکسی استفاده کن..یه وقت هایی واسه منم اتفاق میفته ولی بعد از 2 بار retry یا استفاده ازpروکسی وارد بازی میشه
ممکنه واسه شماهم جواب بدم

امتحان کردم ولی جواب نداد:n27:

Kheee
30-05-2013, 14:10
witcher منم اضاف کن rezalone

Aria1997
30-05-2013, 14:11
شما همیشه اینو یادت باشه توی هر بازی تیم حریف رو علاوه بر آیتم بستن همیشگیت در نظر بگیر مثلا اگه اونا Armor بگیرن شما حتما باید Armor penetration بگیری یعنی اگه نگیری واقعا ضرر کردی
مثلا قبلا arch angel چندتا میخریدی و یه rabandon اگه اسمشو درست نوشته باشم اون موقع AP شما به 1200 میرسید من خودم بارها این نوع آیتم بستن رو انجام دادم (البته الان نمیشه دیگه) ولی توی شراطی که اونا magic resist نگرفته بودن

دقیقا درسته کلا آیتم رو باید طبق بازی بست بخاطر همین من از Item Set استفاده نکردم!
نمیتونی شما یک build رو برای هر دستت استفاده کنی باید نگاه کنی ببینی تیم حریفت چی بسته :n26:

Ultimator
30-05-2013, 14:12
اهه شمایی؟ :دی
هم دیویژنی هستیما :دی

:دی مدتیه ranked نزدم :دی اواخر انقدر لیور زیاد شد لوز میشد دیگه نرفتم :دی

ــــــــــــــــــ

d4mp0e
DeAdMaUeS

DevineHammer 930

Divone Khone
DragonFury

تو اون لیست بالا اسم هم تیمیه منو اشتباه نوشتین :دی DivineHammer 930 درسته من هم که 30 هستم یکی هم 93 هه :دی سه تاییم

Ultimator
30-05-2013, 14:20

بهترین ترکیب واسه استک کردن دمیج زیاد تعداد بیشتر Blood thirstier هست چون سه تا bt هم داشته باشی و ۳۰ تا مینیون بزنی هر سه تا استکشون پر میشه و ۳۰۰ تا دمیج میگیری با لایف استیل خیلی زیاد! اما سه تا infinity هم ببندی پسیو یکیش کار میکنه. دمیج کمتری هم میگیری

AlbisQT
30-05-2013, 14:48
سلام دوستان نت چطوره امروز؟

من که دیشب رفتم پینگ واقعا بالا بود جالبه فقط تو 5v5 اینطوریه و توی ARAM لگ نیست کلا :n04:

بازم که آپدیت اومده.

nevereverdown
30-05-2013, 14:55
دوستان با این شرایط موجود رنک که کلا قضیش منتفیه توی نرمال هم که باید یاد خدا بریم این گیم و امروز فرداست که بن بشیم...حداقل بیاید دورهم کاستوم aram بزنیم که لیو نخوریم کسیم دی سی شد ریپورت نشه :n05:
حتی میشه توی مپ howling abyss درافت پیک هم زد که یکم قضیه جنجالیتر شه :n16:

The Awesome One
30-05-2013, 15:46

مال منم اینطوری میشه بعضی روزا! فایروال نیست مال اینترنته! خودش خود به خود درست میشه! نمی دونم اینا دارن چیکار می کنن با این اینترنت رفتارهای عجیب نشون میده :n02:
مال isp هم میتونه باشه! نمیدونم!

AlbisQT
30-05-2013, 15:56
ماله اینترنت نیستش اون
اگه اون مشکل اومد فایل config.cfg رو پاک کن درست میشه. واسه من که با این روش رفت و دیگه هم نیومد :دی

ali_parlous
30-05-2013, 17:02
پستهای بی محتوا و توهین آمیز حذف شد.لطفا دیگه این بحثهای بچه گانه رو ادامه ندید.با تشکر

خدا پدرت رو بیامرزه، منم همین می گم دیگه اونها گوش نمی دادن خب.
امیدوارم تموم شده باشه

dirtyworm
30-05-2013, 17:18
جالبه ...:n08:

abrams
30-05-2013, 18:08
یعنی rp گرفتی ؟خوب اگه اینطوری من کل ip هام رو اول مصرف میکنم تا نتونه کاری کنه بعدپسورد و یوزر رو میدم بعد از اینکه درست شد پسوردم رو از طریق سایت عوض میکنم.شما کجا مشکل پیدا کردی که به ساپورت لول نیاز داشتی؟:n01:
خوب اخه وقتی pass رو گیر بیاره طرف email account رو عوض میکنه در نتیجه pass بی pass :n01:

abrams
30-05-2013, 18:15

واسه منم اتفاق افتاده ولی مشکل من از firewall بودش firewall کامپیوتر و آنتی ویروس رو خاموش کن شاید جواب داد

garaa
30-05-2013, 18:30
من که رفتم سرور آمریکا ... وست پر نوبه

murche_sia
30-05-2013, 18:35
من که رفتم سرور آمریکا ... وست پر نوبه
دقیقا...
بهترین سرور به نظر منم آمریکای شمالیه

nevereverdown
30-05-2013, 18:41
دقیقا...

اره واقعا من نرمال توی usa بازی میکنم امکان نداره که جانگلر نداشته باشیم و کلا مثله رنک میمونه ولی تو EUNE معمولا با دو سه تا Adc سامن میشیم
ولی خب پینگ خیلی بالاست اونجا،اروپا پینگش پایینه

murche_sia
30-05-2013, 18:50
اره واقعا من نرمال توی usa بازی میکنم امکان نداره که جانگلر نداشته باشیم و کلا مثله رنک میمونه ولی تو EUNE معمولا با دو سه تا Adc سامن میشیم
ولی خب پینگ خیلی بالاست اونجا،اروپا پینگش پایینه
من الان 3 ساله دارم هم توی هردو سرور اروپا بازی میکنم و هم توی سرور آمریکای شمالی ولی مدتیه دیگه اصلا سمت سرورهای اروپا نمیرم و فقط و فقط با آمریکای شمالی بازی میکنم.با اینکه پینگم قرمزه و 300 تا 350 هست ولی واقعا ارزش داره با یکم پینگ بالا از بازیه حریفت لذت ببری...
توی سرورهای اروپا بازیکنای خودت و حریف وقتی داری بازی میکنی بعضی وقتا فکر میکنی با کامپیوتر هستی نه نرمال گیم و طرف مقابلتو فکر میکنی کامپیوتره ...
علتش هم اینکه بازی روتین و خشکی دارن و هیچ خلاقیتی نداره بازی(دقیقا مثل بازی تیم فوتبال آلمان که یک بازی ماشینی و سرد انجام میدن ولی در عوض برزیل یک بازی شناور و واقعا لذت بخش داره)
ولی در سرور آمریکای شمالی سبک بازی و لول بازی خیلی بالاتره و واقعاحتی تا دقایق آخر بازی بازم معلوم نیست تیم برنده کیه...
این فقط نظر شخصیه من بود و قصد اهانت به هیچ کسی رو ندارم :n25:

smohsen
30-05-2013, 18:55
من الان 3 ساله دارم هم توی هردو سرور اروپا بازی میکنم و هم توی سرور آمریکای شمالی ولی مدتیه دیگه اصلا سمت سرورهای اروپا نمیرم و فقط و فقط با آمریکای شمالی بازی میکنم.با اینکه پینگم قرمزه و 300 تا 350 هست ولی واقعا ارزش داره با یکم پینگ بالا از بازیه حریفت لذت ببری...
توی سرورهای اروپا بازیکنای خودت و حریف وقتی داری بازی میکنی بعضی وقتا فکر میکنی با کامپیوتر هستی نه نرمال گیم و طرف مقابلتو فکر میکنی کامپیوتره ...
علتش هم اینکه بازی روتین و خشکی دارن و هیچ خلاقیتی نداره بازی(دقیقا مثل بازی تیم فوتبال آلمان که یک بازی ماشینی و سرد انجام میدن ولی در عوض برزیل یک بازی شناور و واقعا لذت بخش داره)
ولی در سرور آمریکای شمالی سبک بازی و لول بازی خیلی بالاتره و واقعاحتی تا دقایق آخر بازی بازم معلوم نیست تیم برنده کیه...
این فقط نظر شخصیه من بود و قصد اهانت به هیچ کسی رو ندارم :n25:
در مورد قسمت قرمز بعد از بازیهای اخیر بایرن و دورتموند باید در طرز تفکرت تجدید نظر کنی
حتی فردوسی پور هم تو گزارش آخرش به همین نکته اشاره کرد و گفت با این بازی های زیبا دیگه کسی نمی تونه بگه آلمان ماشینیه :n02:

murche_sia
30-05-2013, 18:57
در مورد قسمت قرمز بعد از بازیهای اخیر بایرن و دورتموند باید در طرز تفکرت تجدید نظر کنی
حتی فردوسی پور هم تو گزارش آخرش به همین نکته اشاره کرد و گفت با این بازی های زیبا دیگه کسی نمی تونه بگه آلمان ماشینیه :n02:
با یک گل بهار نمیشه...

The Awesome One
30-05-2013, 18:58
ماله اینترنت نیستش اون
اگه اون مشکل اومد فایل config.cfg رو پاک کن درست میشه. واسه من که با این روش رفت و دیگه هم نیومد :دی

من هر دفعه سرور عوض میکنم کل این فایلا رو عوض میکنم :n02:
مال من مطمئنم مال اینترنت (یکی این یکی وقتی summon میکنی 100% که می رسه می پره بیرون)

دقیقا...
آفرین!
واقعا موافقم هم از نظر بازی خیلی سرتره هم از نظر جنبه داشتن!
کلا آدم متوجه میشه داره با یه سری آدم دیگه بازی می کنه
ولی تو اروپا قضیه فرق داره! اصلا نوب کیل استیل ریپورت و... من اونور نمی شنوم اگرم می شنوی کاملا تابلو که طرف از سرور اروپا اومده :n21:
(و ببخشید با کمال تاسف خود ایرانی ها از همه بدترن! همین الان چندتا پست بالاتر آثارش پیداس :n09:)
فقط حیف واقعا حیف که پینگش بالاس

smohsen
30-05-2013, 19:00
با یک گل بهار نمیشه...

اون که بله
اما یک مجموعه از بازی ها بود
کل دو فصل اخیر واقعا بازیهاشون زیبا بوده
و اتفاقی هم نبوده مثلا یک بازی یا دو بازی :n02:

murche_sia
30-05-2013, 19:02
اکانت من در آمریکای شمالی reza66
اگه کسی در سرور آمریکای شمالی هست باعث افتخارمه که همبازیش باشم...
با تشکر از همه

hm741
30-05-2013, 19:26
این احمق ها به جای اینکه اول سیستم فیلترینگشون رو تست کنند و با شبیه سازی روی یه شبکه کوچکتر تمام قابلیت ها و ایرادهاشو بررسی کنند اومدن رو اینترنت ایران راه اندازیش کردن و راه به راه توش تغییرات میدن . در واقع تمام تست ها و شبیه سازی ها همین الان داره روی نت ایران انجام میشه و شاید تا چندین ماه آینده هم ادامه داشته باشه تا به حالت مطلوب برسه (حکمت خداس دیگه به بعضی ها عقل نداده و کاری کرده که همه متوجه اش بشن)

mey123
30-05-2013, 20:20
واسه منم اتفاق افتاده ولی مشکل من از firewall بودش firewall کامپیوتر و آنتی ویروس رو خاموش کن شاید جواب داد
با تشکر از همه بچه هایی که جواب دادن،من متوجه شدم که مشکل کاملا از طرف isp بنده(مخابرات خراب شده)
هست(راستیتش یه اکانت ه-ک شده داشتم وبا اون تونستم بازی کنم ولی بازم مگه لگه صابمرده گذاشتتتتتتتت:grrr:)
یه سوال:چطوری میشه از پست دوستان تشکرکرد؟من هرجاروکه گشتم دکمه مکمه ای برا اینکار پیدا نکردم:n13:

dirtyworm
30-05-2013, 20:22
با تشکر از همه بچه هایی که جواب دادن،من متوجه شدم که مشکل کاملا از طرف isp بنده(مخابرات خراب شده)
هست(راستیتش یه اکانت -- شده داشتم وبا اون تونستم بازی کنم ولی بازم مگه لگه صابمرده گذاشتتتتتتتت:grrr:)
یه سوال:چطوری میشه از پست دوستان تشکرکرد؟من هرجاروکه گشتم دکمه مکمه ای برا اینکار پیدا نکردم:n13:

پایین زیر عکس دوست عزیز نوشته تشکر از کاربر

MrSeRiouS
30-05-2013, 20:31
من بازی رو دانلود کردم
امروز وارد شدم و یه بخشی از آپدیتش رفت جلو
اما چون گیر کرده بود خارج شدم تا دوباره وارد بشم اما هرکاری می کنم این عکس وسط صفحه باقی می مونه :

mey123
30-05-2013, 20:34
پایین زیر عکس دوست عزیز نوشته تشکر از کاربر
پس کو؟:n02:

dirtyworm
30-05-2013, 20:35
من بازی رو دانلود کردم
اما چون گیر کرده بود خارج شدم تا دوباره وارد بشم اما هرکاری می کنم این عکس وسط صفحه باقی می مونه :

این کاملا طبیعیه عادت میکنی بعضی وقتا روی این عکی آپدیت در حال گرفتن هست شما نبندش
ترجیحا یه نرم افزار مثل DU Meter نصب کن تا نشون بده تا چه زمانی داره روی اون عکس دانلود میکنه

Mohaddi
30-05-2013, 20:36
من بازی رو دانلود کردم

به نظر من به خاط اینترنت ا . من اینجوری میشه با قند شکن میرم باز میشه .

The Awesome One
30-05-2013, 20:43
هست(راستیتش یه اکانت ه-ک شده داشتم وبا اون تونستم بازی کنم ولی بازم مگه لگه صابمرده گذاشتتتتتتتت:grrr:)

بله دقیقا منم مطمئنم مشکل از اینترنته!
تشکر نمیدونم باید پستاتون زیاد بشه یا از مدت عضویت بگذره؟ چون منم اول که عضو شده بودم نمی تونستم تشکر بزنم

با تشکر از همه
منم KNIGHTLY GRUMP هستم
اددم کنید الان نیستم ولی تا 2 هفته دیگه میام :n16:

AlbisQT
30-05-2013, 20:44
البته این که بازی های اروپا خشکه کاملا صحیح نیست.
قبول نوب داره، Retard و حتی بالا تر هم داره (چندتاشونم معروفن حتی :n04:)
ولی بعضی بازیا (الان که نه قبلا) واقعا لذت میده. البته شانس اینکه تو همچین بازی بیفتید خیلی کمه چون واقعا هم تیم حریف هم تیم خودتون باید خوب باشند و پینگتون خوب باشه. ولی اگه بیفتید خیلی حال میده.
نمونش همون بازی که 1:30 ساعت طول کشید و تیم ما تقریبا داشت میبرد و دو تا تاور نکسوسشونم زده بودیم که به اشتباه یه نفر Ace شدیم و باختیم همونجا. ولی خب واقعا حال میداد.

متاسفانه الان اکثر بازیا اصلا نمیذارند به دقیقه 25-30 برسه همون اول Surrender میکنند و با اینکه واسه بعضی بازیا واقعا لازمه اما بعضی وقتام لذت بازیو میبره. اصل حال بازی به همون آخرشه
خیلی بازیا بودن که تا دقیقه 20 یه تیم 20 تا کیل داشت اونیکی 5 تا و همونیکه 5 تا داشت در آخر برد. (علتش اینه بعضی از چمپینا کلا اوایل بازی پشمند :دی)

mey123
30-05-2013, 20:59
چه جالب!:n04: دقیقابعدپنجمین پستم خودبه خود دکمه تشکر ظاهرشد.

Ultimator
30-05-2013, 21:05
چه جالب!:n04: دقیقابعدپنجمین پستم خودبه خود دکمه تشکر ظاهرشد.

شاید به خاطر جینچوریکی بودن شماست :دی

----

سرور west از east حد اقل بهتره ولی حالا که انقدر تعریف کردین امریکا رو هم تست میکنم به زودی

dirtyworm
30-05-2013, 21:09
خداییش آمریکا خیلی بهتره و اکثر پلیر هاش بازیشون خوبه ولی مشکلش پینگ بالاست
اروپا نمیگیم پلیر خوب نداره چرا داره ولی خب بخوای درصد بگیری شاید 30% خوب باشن بقیشون واقعا Noob به معنای واقعی ان :n02:

garaa
30-05-2013, 21:23
آقا من میخوام از دست شما فرار کنم برم آمریکا :دی شما هم میخواین بیایین ؟ :دی

pancha73
30-05-2013, 21:32
قربونت برم ، اره واسه بعضی از ایتما توی توضیحاتشون نوشته نشده ولی بطور کلی به واسطه همین موضوع که یه حالت یونیک و خاصه از اسم Unique Passive استفاده میشه
در اینباره شما یه نگاه به اینجا بنداز،حرف ماکه نه،شاید خارجی هارو باور کردین

موفق باشی داداش:n16:
اها unique passive کلمه ی کلیدی بود که نمی دونستم ممنون از راهنماییت :n16:

AlbisQT
30-05-2013, 21:33
دقیقا West بهتر از East.
دلیلشم اینه که تو وست فوقش با چهار تا فرانسوی یا آلمانی مواجه میشید که انگلیسی بلد نیستند ولی بازم یکم عقل و شعور دارند و یه چیزایی تایپ میکنند و کمک میکنند. (یه چیزی تو مایه های ایرانیای شوت خودمون :دی)

ولی تو East، وای ...
هم Serbian هست (اکثر Retard ها توی آنلاین گیم ها از همین کشور میاند، اینو بعد 6 سال بازی آنلاین میگم :دی)، هم Polish که نمیدونم چرا توی لول از 10 تا لهستانی 9 تاشون یا فیدرن یا نوب :|
کشور های متفرقه هم که بماند. تازه من چینی هم دیدم :n04: (تو بازی هی چینی مینوشت ما چیزی نمیفهمیدم :n08:)

ولی آره، آمریکا خوبه که همشون حداقل ذره شعور بلدن و اگه انگلیسیشون فول نباشه حداقل اطلاحات ساده رو بلدن که وقتی بهشون میگی چرا ss نمیگی نگه "WAT IZ SS؟"

The Awesome One
30-05-2013, 21:35
آخه مساله فقط بازی خوب نیست اولا اینور اصلا حرف نمی زنن اصلا احساس نمی کنی داری با آدم بازی میکنی!!
دوم اینکه اگرم میزنن چرت و پرت میگن همه ادعای پرو بودن دارن فکر میکنن فقط خودشون درست میگن
نمیگم امریکا اینجوری نیست ولی خیلی کمه (خدایی یارو ترول هم هست rage نمیکنن واقعا شخصیت دارن نه مث اینجا همه یه مشت بچه بی تربیت :n02:)
من که بیشتر غیر از بازی خوب به برقراری ارتباطش علاقه دارم (تو امریکا بازی می کنم سرحال میام همش میخندیم تو بازیا اینور اعصابم خورد میشه همش) که تو سرورهای اروپا امکانش خیلی پاینه

pancha73
30-05-2013, 21:36
این که 100% مثلا من تو 1 بازیmalphite گرفتم و شرایط بازی طوری ایجاب می کرد که من 3 تا warmog بستم,اینو می دونم ,نه بحث ما سر این نبود سر پسیو infinity بود بیشتر

MrSeRiouS
30-05-2013, 21:39
من هرچی صبر کردم نشد
اگه می شه بگین خودتون با چه فندق شکنی واردش می شین من برم تا بقالی سرکوچه بخرم :n10:
اگه هم بهش نیازی نیست پس باید چه قدر صبر کنم ؟

pancha73
30-05-2013, 21:43

واسه منم پیش میاد گاهی اوقات,مشکل از pc یا firewall تو نیست مشکل از اینترنتت که اونم از isp مطمئنا, با .... هم درست نمیشه, این به خاطره این که League of Legends (TM) Client نمیتونه به سرور lol کانکت بشه,در این جور مواقع هیچ کاری از دست شما ساخته نیست :14:

pancha73
30-05-2013, 21:47
بهترین ترکیب واسه استک کردن دمیج زیاد تعداد بیشتر Blood thirstier هست چون سه تا bt هم داشته باشی و ۳۰ تا مینیون بزنی هر سه تا استکشون پر میشه و ۳۰۰ تا دمیج میگیری با لایف استیل خیلی زیاد! اما سه تا infinity هم ببندی پسیو یکیش کار میکنه. دمیج کمتری هم میگیری
دمییج مشکلم نیست واسه کریت آیتم بگو :n26:

pancha73
30-05-2013, 21:56
ماله اینترنت نیستش اون
من امتحان کردم هیچ ربطی نداره :n02: این فایل برای تغیراتی که شما روی روزولوشن صفحه و تغیراتی از قبیل fps ,shadow و این که مثلا زمان cooldown اسپل هارو با ثانیه یا دقیقه نشون بده یا زمان message هارو تو بازی کناره pm ها نشون بده و خلاصه تمام option های تو بازی,اگه اینو پاک کنی فقط تنظیماتی که انجام دادی از بین میره و به حالت default خوده client در می آد ,دقت کرده باشی اگه این فایل رو پاک کنی و بری تو بازی بعد بازی میبینی که دوباره این فایل ایجاد شده منتها با تنظیمات default :n16:

The Awesome One
30-05-2013, 22:02
تو امریکا میگن mia نه ss :n02:
missing in action

pancha73
30-05-2013, 22:04
پستات بیشتر بشه گزینه تشکر از کاربر گوشه پایین سمت راست اضافه میشه, ماله منم همین بود:n16:

atenziono
30-05-2013, 22:15
فکر میکنین این وضع خراب نت تا کی ادامه داشته باشه؟!
بازی کردن بدون لگ برای مثل یه رویا شده
پینگم تو EU west نزدیک 90 ولی به شدت لگ دارم خیلی وقتا هم DC attempting to reconnect و موقع reconnect هم سره 100% loading میپره بیرون crash میشه.:)

lordthunder
30-05-2013, 22:25
جون مادرت!!!! وست بازی lol رو بستم دوباره login کنم patch امده :n28:
الان دارن فوش میدن بهم :n09:
سلام
برای من هم یک بار اینطور شد وسط رنک ، بعد رفتم توی فروم گفتم leave ام رو بردارن ، محل سگ هم نداد ادمینش بهم!

با تشکر از همه
خوب آخه خوبه آدم بره با پینگ داغون بازی کنه ، آبروریزی کنه ، بازی طرف رو هم خراب کنه؟
من که ترجیح می دم با پینگ خوب بازی کنم ، تا این که با آدم های حرفه ای تر بازی کنم، اما نفهمی چه اسپلی داری می زنی.

mey123
30-05-2013, 23:02
من امتحان کردم هیچ ربطی نداره :n02: این فایل برای تغیراتی که شما روی روزولوشن صفحه و تغیراتی از قبیل fps ,shadow و این که مثلا زمان cooldown اسپل هارو با ثانیه یا دقیقه نشون بده یا زمان message هارو تو بازی کناره pm ها نشون بده و خلاصه تمام option های تو بازی,اگه اینو پاک کنی فقط تنظیماتی که انجام دادی از بین میره و به حالت default خوده client در می آد ,دقت کرده باشی اگه این فایل رو پاک کنی و بری تو بازی بعد بازی میبینی که دوباره این فایل ایجاد شده منتها با تنظیمات default :n16:

راستش من هم امتحان کردم ،فایل config.cfgروپاک کردم ولی تاثیری نداشت،مشکل من وصل نشدن به سروره lol هست که مخابرات محترم بلوکش کرده،پاک کردن config.cfgشایددر مواقعی که رزولوشن صفحه نمایشتون یابازی باهم مشکل دارن جواب میده،که دراین موارداحتمالالودینگ بازی میاد ولی صفحه سیاهه.

The Awesome One
30-05-2013, 23:04
سلام
برای من هم یک بار اینطور شد وسط رنک ، بعد رفتم توی فروم گفتم leave ام رو بردارن ، محل سگ هم نداد ادمینش بهم!

خوب آخه خوبه آدم بره با پینگ داغون بازی کنه ، آبروریزی کنه ، بازی طرف رو هم خراب کنه؟
من که ترجیح می دم با پینگ خوب بازی کنم ، تا این که با آدم های حرفه ای تر بازی کنم، اما نفهمی چه اسپلی داری می زنی.

قدیم چرا نمی شد بازی کرد ولی الان با 340 میشه بازی کرد! لگ نداره! البته الان که هیچی بهش اعتباری نیست هر دو دقیقه خراب میشه! هی می گیره ول میکنه :n02:

nevereverdown
30-05-2013, 23:20
من درباره سرور امریکا یه چیزی بگم، من والا با همین پینگ 350 هم وقتی اینترنت مشکل نداشت بازی میکردم مشکل خاصی نداشتم همون موقع توی EUNE هم بازی میکردم ولی با اینکه پینگ 160 بود هیچ فرقی نداشت چون اون موقع مشکلی که بیشتر باهاش مواجه بودم time out بود...و در شرایطی که time out نبود هیچ فرقی نداشت ، من راحت رنک میزدم و خیلی راضی بودم اگرم تو یه بازی فید میدادم به عنوان بهانه میگفتم لگ :n01:
reza66
KNIGHTLY GRUMP
دوستان با اجازه من شمارو add کردم

قدیم چرا نمی شد بازی کرد ولی الان با 340 میشه بازی کرد! لگ نداره! البته الان که هیچی بهش اعتباری نیست هر دو دقیقه خراب میشه! هی می گیره ول میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونه واسه خاطر time out باشه...چون من یادمه قدیم با پینگای باور نکردنی هم ما بازی میکردیم ولی تنها مشکلمون time out بود، شاید باورتون نشه ولی با یکی از دوستام Arman047 با پینگ 1100 هم بازی کردیم توی لول میزد 999 ...ولی خاطره شد

ali_parlous
30-05-2013, 23:32
دوستان عزیز اگر کسی مشکل سیاه شدن صفجه داره بعد ازchamp select پاک کردن فایل game.cfg مشکل رو حل می کنه. ولی اگر لاکین نمیشید اول دنبال خاموش بودن فایروال و اینجور چیزها باشین. اگر بازم نشد بشینین تا isp بیخیال شما بشه و port ها رو دوباره باز کنه. :n09:

mansoor 7
31-05-2013, 01:10
کلا به نظر من تو الو بالا پلیر های euw کاملا سرترن ازna نمونش مید پلیر های معروف کی در حد alex ich هست ؟ یا حتی بعد از اون xpeke و froggen و ocelote
تو na بهترین هام بعد اینان تازه تو بهترین شرایط

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

MR.CART
31-05-2013, 08:18
قضیش چیه اون؟

smohsen
31-05-2013, 08:27
اکانتم به مدت 4 روز دیگه بن شد
دیشب با بچه ها خواستم بازی کنم همش لگ و دی سی بود !! آخر سر هم که 4 روز اضافه بن
الان هم دوباره 30 مگ داره آپدیت(که ظاهرا همون آپدیت قبلی باید باشه درسته؟)
بیخیال این بازی تا وقتی دست از سر اینترنت بر دارن

hm741
31-05-2013, 08:58
30 مگ آپدیت شد ... الان یه دست بازی کردم لگ همچنان وجود داره ولی نه در حد بعد از ظهرها که کامل قطع بشه ... راستی اکانت ما هم hm741تو وست است ... یه اکانت فرعی هم تو east دارم hamed741 که برای این دوران پر لگ خیلی خوبه ... اد کنید خوشحال میشم با ایرانی ها هم تیم باشم:n16:

pancha73
31-05-2013, 09:25
دوستان عزیز اگر کسی مشکل سیاه شدن صفجه داره بعد ازchamp select پاک کردن فایل game.cfg مشکل رو حل می کنه. ولی اگر لاکین نمیشید اول دنبال خاموش بودن فایروال و اینجور چیزها باشین. اگر بازم نشد بشینین تا isp بیخیال شما بشه و port ها رو دوباره باز کنه. :n09:
گفتم که به این ربطی نداره :n16:

lordthunder
31-05-2013, 11:30
سلام
بعد از پچ جدید ، هر وقت که لول رو ران می کنم ، کلا پینگ خراب میشه رفته رفته ، انگار malware چیزی توی پچ جدید بوده باشه ، یک عالمه هم حجم دانلود ازم پرید.

َalireza
31-05-2013, 11:36
آقا لطفا این تریلر سینماتیک رو از یه لینک دیگه بزارید ! :n14: ماشاالله سرعت تاپیک هم در حد نور . تو دو روز 10 صفحه جلو رفت ! وقت نشد بگم از یه لینکه دیگه آپلود کنید . این آپلود باز رو هرکاری میکنم ارور میده دانلود نمیشه.:n16::n14:

lordthunder
31-05-2013, 11:59
سلام
cinematic رو دیدم ، من خودم به شخصه دو موقعیتش رو خیلی دوست داشتم ، یکی وقتی که tyrandamere میاد و جلوی گارن رو می گیره ، خصوصا وقتی پرتش می کنه بیرون ، یکی هم وقتی که یک آتش می آد و به tranda می خوره و دست annie رو نشون میده.

daniel'
31-05-2013, 12:38
من از twisted بیشتر خوشم اومد احتمالا مشکل از اینترنت چون پچ به پینگ اصلا ربط نداره پینگمم جدیدا خیلی بهتر شده حتی امروز صبح:n06:

Dark_Priest
31-05-2013, 12:49
آقا دهن این مبین نت سرویس از دیشب که همش قطع بود همین که وصل شد یه بازی رفتم لول 5 که بودم بازی دوباره تا الان قطع شد همین دیروز از بن دراومدم باز بنم شد 4 روز ! من اگه شرکت اینا رو فردا رو سرشون خراب نکردم یا باید یه اکانت لول 30 بهم بدن :n08:یا باید .....

N E X T
31-05-2013, 13:20
من 8 روز بن شدم :n09: لگ نبود برق خونمون رفت :n09:

Dark_Priest
31-05-2013, 13:38
نه من که این مبین نت بعد از ظهر بشه برم دیگه عقده ام رو خالی میکنم ته ته اش اینه که نت نمیدن 3 ماه یا 2 ماه دیگه بهم مخابرات میدن دیگه حالا 3 ماه ام وایمیسیم

MrSeRiouS
31-05-2013, 13:42
(25KBps (712 Mb remaining

خود بازی رو دانلود کردم حالا 700 مگ آپدیت آورده ... فکر نکنم تا پایان تابستون بشه بازی کرد با این وضع :D

sasy_mankan
31-05-2013, 14:12
من که فعلا smite بازی می کنم تقریبا لگ نداره ولی خیلی سخته
مخصوصا این که نمیشه تارگت کنی
ولی بازی که کنی دستت میاد البت دست من که هنوز نیومده
ولی گرافیکش قوی تر مپ هاش بیشتر هم مپ دیلی داره
کلا خوبه بدک نیست بهتر از هیچیه
بنش هم 30 مین هست اگه لگ شدی بیخیالی 30 دیقه بیشتر نیست
بعد هیرو هاشم خوبن ولی لامصب یه آپدیت معمولی کرد 400 mg !!
:)

dirtyworm
31-05-2013, 15:12
من که فعلا smite بازی می کنم تقریبا لگ نداره ولی خیلی سخته
مخصوصا این که نمیشه تارگت کنی
ولی بازی که کنی دستت میاد البت دست من که هنوز نیومده
ولی گرافیکش قوی تر مپ هاش بیشتر هم مپ دیلی داره
کلا خوبه بدک نیست بهتر از هیچیه
بنش هم 30 مین هست اگه لگ شدی بیخیالی 30 دیقه بیشتر نیست
بعد هیرو هاشم خوبن ولی لامصب یه آپدیت معمولی کرد 400 mg !!
:)

آره گفتم که خوبه بازیش
حالا فعلا من افتادم رو دور World of Tanks خداییش خیلی شاخه جزو بازی های برتر دنیاست فکر کنم بازی چهرم باشه

garaa
31-05-2013, 16:16
منم فعلا دوتا2 بازی میکنم ... این Smite چطوره ؟ به پای دوتا2 میرسه ؟

dirtyworm
31-05-2013, 16:39
منم فعلا دوتا2 بازی میکنم ... این Smite چطوره ؟ به پای دوتا2 میرسه ؟

فرق داره تصویرش سوم شخصه
الان ادمین میاد میگه پست جدا بسازین :n02:

Arrowtic
31-05-2013, 16:48
الان ادمین میاد میگه پست جدا بسازین :n02:
آخه دیگه نیاز به ساخت تاپیک جدا هم نیست : دی
همه این بازی ها که میگید تاپیک دارن و راحت میتونید این مباحثو تو تاپیک خودشون مطرح کنید !

dirtyworm
31-05-2013, 16:57
آخه دیگه نیاز به ساخت تاپیک جدا هم نیست : دی
همه این بازی ها که میگید تاپیک دارن و راحت میتونید این مباحثو تو تاپیک خودشون مطرح کنید !

ّبرای Smite کسی ساخته ؟؟؟؟

Dark_Priest
31-05-2013, 17:11
بکس وضع دوتا چطوره ؟ میشه دوتا بازی کرد؟
6.78 تازه اومده ؛ اگه میشه بازی کرد که برم دانلود کنم مپشو و بازی رو نصب کنم ! جواب بدین ها :n01:

new evil
31-05-2013, 17:19
6.78 تازه اومده ؛ اگه میشه بازی کرد که برم دانلود کنم مپشو و بازی رو نصب کنم ! جواب بدین ها :n01:
با گارنا مشکلی نداره من بازی می کنم

smohsen
31-05-2013, 17:25
با چروکسی آتش :n02: کسی امتحان کرده؟ :n23:

AlbisQT
31-05-2013, 19:15
تو این سینماتیکه اون یارو که Ryze باهاش میجنگید کی بود؟ اونی که TF میجنگید کی بود؟

AlbisQT
31-05-2013, 19:19
بعدشم Annie مگه Noxus نیست؟ پس چرا نذاشت گرن رو بکشه؟
تیراند واسه چی میخواست اصلا بکشه اونکه تو Frejlord و نکسوس نیست اصلا :دی

Koosha_Raisi
31-05-2013, 19:34
سلام دوستان من سعی کردم بازیرو برای کلاینت مک دانلود کنم اما وقتی 319 مگ ازش مونده هی ارور میده.. هر کاری کردم فیکس نشد.

میخواستم بپرسم کسی اینجا بازی رو برای Mac OS X نداره ؟ من تهران هستم میخوام .

lordthunder
31-05-2013, 19:40
تو این سینماتیکه اون یارو که Ryze باهاش میجنگید کی بود؟ اونی که TF میجنگید کی بود؟
سلام
noctre هست دیگه

garaa
31-05-2013, 19:57
لینکشو اینجا بذارید ما هم دانلود کنیم

Dark_Priest
31-05-2013, 20:19
تا خراب شدن مبین نت 2 ساعت دیگه ! :n19:

َalireza
31-05-2013, 20:19
آقا لطفا این تریلر سینماتیک رو از یه لینک دیگه بزارید ! :n14: ماشاالله سرعت تاپیک هم در حد نور . تو دو روز 10 صفحه جلو رفت ! وقت نشد بگم از یه لینکه دیگه آپلود کنید . این آپلود باز رو هرکاری میکنم ارور میده دانلود نمیشه.:n16::n14:
آقا خواهشا رسیدگی کنید . الان 15 صفحه هرچی اینور اونور میکنم یه نفرم به من هیچ جوابی نمیده :n27: چه گیری کردیما. ملت با هیتلر شکن حال میکنن:n28:

6.78 تازه اومده ؛ اگه میشه بازی کرد که برم دانلود کنم مپشو و بازی رو نصب کنم ! جواب بدین ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وضعیت دوتا واسه من عالیه . نت شاتل پینگ 180 میلی ثانیه. با استیم بازی میکنم . دوتا باز های ایرانی زیادن که گیفت میکنن. اگه از استیم خواستی بیا یه سر به تاپیک دوتا 2 که تو امضای Arrowtic هست بزن حتما واست گیفت میکنه یکی :n01:

Dark_Priest
31-05-2013, 21:06
بابا دوتا 1 رو میگم نه دوتا 2

Arrowtic
31-05-2013, 21:15
دوتا1 بله میتونید با ایرانیا بازی کنید تو گارنا پینگ هم ماکسیمم 100 . من پینگم 56 ـه تو گارنا.
البته به نظر من اگه میخواید بزنید تو خط دوتا , دوتا2 رو یه راست بازی کنید و طرف دوتا1 نرید چون اون فقط چندتا هیرو بیشتر از دوتا2 داره که اونا هم به زودی همه میان تو دوتا2 و بعدش بعید میدونم که دوتا1 رو ادامه بدن . همچنین Reconnect که دوتا1 نداره هم رو مخه . در کل از همه نظر دوتا2 فوق العادست !
تاپیکش همون طور که گفتن , تو امضام هست و میتونید توش یه سری از امکانات بازی که معرفی کردمو ببینید و اگه Key خواستید هم به خودم بگید !

شات هم خواستید توی تاپیک زیر گذاشتم که البته از ریپلی شات گرفتم :

ali_parlous
31-05-2013, 21:48
آقا ما رو کشتین ابنم دمو تو Picofile.com :n24:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ml

bahman_0121
31-05-2013, 21:53
دوستان عزیز کسی میدونه این مشکل از کجاست برا من وقتی رو آیکون کلیلک میکنم خطای pvp.net patcher kernel is not responding میده خواهشا یکی کمک کنه سرویس شدم :n30:

ali_parlous
31-05-2013, 22:02
دوستان عزیز کسی میدونه این مشکل از کجاست برا من وقتی رو آیکون کلیلک میکنم خطای pvp.net patcher kernel is not responding میده خواهشا یکی کمک کنه سرویس شدم :n30:

تویه cmd بزن ipconfig /flushdns بعید می دونم isp شما پورت 80 رو بسته باشه چون لاگین با port 80 کار می کنه.
کاش بتونی یه عکس از error بزاری ببینم چیکار میشه کرد

bahman_0121
31-05-2013, 22:08
خوب من این دستور رو وارد کردم ولی چیزی نیومد !

ali_parlous
31-05-2013, 23:14
خوب من این دستور رو وارد کردم ولی چیزی نیومد !

خیلی ممنون عکس گذاشتی :n13:

Arrowtic
31-05-2013, 23:17
شما بازیو اجرا می کنید ارورو میده یا وقتی بازیو اجرا میکنید و لوگو میاد , روی لوگو کلیک می کنید ارورو میده ؟
اگه حالت دومه , روی لوگو کلیک نکنید و بذارید همون طور بمونه , ممکنه زیاد طول بکشه ولی آخرش بازی لانچر اجرا میشه .

bahman_0121
31-05-2013, 23:50
آره درسته حالت دومه ویندوزم هم سون هست الان دوباره دارم دانلودش میکنم ببینم چی میشه دارم سرور EU Nordic & East رو دانلود میکنم خوبه ؟؟؟

The Awesome One
31-05-2013, 23:57
آقا خواهشا رسیدگی کنید . الان 15 صفحه هرچی اینور اونور میکنم یه نفرم به من هیچ جوابی نمیده :n27: چه گیری کردیما. ملت با هیتلر شکن حال میکنن:n28:
من دنبال hd هستم الان یه لینک پیدا کردم امشب میذارم دانلود (60 مگ) اگه اوکی بود آپلود میکنم!

smohsen
01-06-2013, 00:00
شماها چطور بازی می کنی آخه؟
4 تا اکانت ساختم همه بن شدند!
پینگ تو بازی زیر 150 هستش اما لگ و دی سی...:n04:

loomina
01-06-2013, 00:36

هر کس دانلود نکرده, این سایت هم پشت صحنه رو داره هم سینماتیک اصلی, هیتلر هم نیست در ضمن. خودم ازش دانلود کردم, کیفیت HD هیچ مشکلی هم نداشت یعنی تضمین شدس!

Dark_Priest
01-06-2013, 06:24
داداش دوتا 2 فعلا حال نمیده بزار کل هیرو ها بیاد و بعد بتاش بسته شه شرط می بندم از لول بیشتر طرفدار پیدا کنه بعد داداش دوتا 1 هیچ وقت متوقف نمیشه Ice frog خودش گفته بود همیشه مپ میدیم بیرون ! یه 1 سال پیش شایعه شده بود که دیگه به خاطر دوتا 2 مپ دوتا 1 نمی آد بیرون و اومد بیرون ، اینا همشون شایعه است.
دوتا 1 سبک قدیمیه خودش رو داره و تقریبا از سال 2000 اینا فکر کنم ؛ به وسیله 1 نفر منتشر شد و بعد 3 نفر شدن خوب از تاریخ انتشار بازی معلوم هست دیگه که نباید شما انتظار داشته باشی مثل دوتا 2 یا لول شاپ داشته باشه مستری یا رانس و ... داشته باشد. لذا سبک خودش رو داره و طرفدار های مخصوص خودش رو ؛ بعد ایرانی ها که همشون به نت دسترسی ندارن و بعد به همین دلیل بعضی ها هم که میخوان دوتا 2 بازی کنند از روی مجبوری میان دوتا 1 بازی می کنند.
من خودم دوتا 2 بازی نکردم ولی خیلی تعریفشو شنیدم ولی همیشه پیگیر آپدیت هاش و ... هستم .

bahman_0121
01-06-2013, 07:07
مهم

دوستانی که بازیشون خطای pvp و یا همون اول هنگ میکنه بازی رو باید دوباره دانلود کنن
و کسایی که لک دارن باید از dns استفاده کنن و نه هر dnsی ی نرم افزار هست که dnsهای فعال رو چیدا میکنه و بهتون میده
الان بازی رو دانلود کردم روش کلیلک کردم با سرعت 300تا داره آپدیت میشه خدا کنه تا تهش درست پیش بره قبلش که اصلا اجرا نمیشد و فقط خطا میداد
البته این مطلب رو گفتم تا شاید کسایی که مشکل منو دارن رفع مشکل کنن و اینکه بازی حتما باید از سایت سازنده دانلود بشه چون من از جای دیگه نسخه 2013 رو دانلود کردم اما کار نمیکنه

Mehrdad Kashani
01-06-2013, 08:21
واسه من كه درست شده فقط غروب ها دلت ميخواد مودم رو از پنجره پرت كني بيرون :n24:

ولي صبح تا سه چهار بعداز ظهر پينگ زير 180

خيلي هم خوب ( وايمكس ايرانسل )

daniel'
01-06-2013, 08:29
اقا راست میگن دوتا 2 هر یک ساعت 100 مگ میبره؟:n02:(اینطوری باشه هی 5ساعت طی دو روز بازی کنیم نیم گیگ رفته باید حتما نامحدود داشته باشی) بعد این DNSمشکل لگ واقعا حل میکنه من یه DNSاز سایت فیری DNSگرفته بودم کار نکرد ولی هی مدام برام E.mail میزنه

Arrowtic
01-06-2013, 08:37
اقا راست میگن دوتا 2 هر یک ساعت 100 مگ میبره؟:n02:(اینطوری باشه هی 5ساعت طی دو روز بازی کنیم نیم گیگ رفته باید حتما نامحدود داشته باشی) بعد این DNSمشکل لگ واقعا حل میکنه من یه DNSاز سایت فیری DNSگرفته بودم کار نکرد ولی هی مدام برام E.mail میزنه

نه حدود 80 مگ میبره هر یک ساعت : دی
بله حجم زیادی می بره و بهتره آدم نامحدود باشه وگرنه هی باید گیگ بخره .(من خودم نامحدود دارم)

Mehrdad Kashani
01-06-2013, 08:39
آقا LOL مصرفش چطوره

lordthunder
01-06-2013, 09:05
شماها چطور بازی می کنی آخه؟
4 تا اکانت ساختم همه بن شدند!
پینگ تو بازی زیر 150 هستش اما لگ و دی سی...:n04:
سلام
شما سعی کن صبح ها ساعت 7 به بعد بیای ، خیلی عالیه.
امروز پینگم 121 شده بود! سبز بئد ، رکورد رو زد.بازی هم باحال بود.ranked با soraka ، نمی دونم چرا برعکس همه فکر می کنم soraka ساپورت بهتری هست نسبت به alistar.

pancha73
01-06-2013, 09:25
اونی که با rayze میجنگید noctorne بود از embrace the darkness گفتنش ملوم بود, اونیم که با TF میجنگید fiddle بود

smohsen
01-06-2013, 09:36
آقا LOL مصرفش چطوره
اینقد

نه حدود 80 مگ میبره هر یک ساعت : دی
بله حجم زیادی می بره و بهتره آدم نامحدود باشه وگرنه هی باید گیگ بخره .(من خودم نامحدود دارم)
:n13::n02:

pancha73
01-06-2013, 09:37
آقا LOL مصرفش چطوره
زیاد نیست خوبه,تازه اگه مشکلی با گرافیک پایین نداری می تونی گرافیک و FPS رو کم کنی تا کمتر ترافیکت کم شه

pancha73
01-06-2013, 09:51
هه هه هه, اقا من 1 نکته رو تو این cinematic TF پیدا کردم :n02: اینکه tryndamere و katarina عاشقه همدیگن :n12:(هیچ کدوم mana نمی خوان,هردوشونم می چرخن katarina با 2ش tryndamere هم با 3ش):n12::n02: اونجا که Garen روی ult katarina میزنه بعد می خواد ضربه نهایی رو بزنه tryndamere با اسکین devil میپره وسط garen رو نفله میکنه :n08: دقت کردین اول garen میزنه تو شکم tryndamere اما tryndamere مثلا 6 می کنه نمیمیره :n02:

Dark_Priest
01-06-2013, 09:58
آقا اینا رو ول کن ! الان مشکل برای لگ چیه ؟ ! ؟:n13:

pharm
01-06-2013, 10:02
دوستان rengar عجب چیزیه وای عشقه من چند تابازی ازش دیدم رو یارو میپره هرچی abilite داره روش خالی میکنه در جا میمیره بعد فرار میکنه بعد تازه khazix دشمن قدیمیشه اگه مقابل هم بیفتند rengar سر khazix رو به عنوان trophy به ایتماش اضافه میکنه یع دفعم میبینی روی همه ی تیم مقابل پرید در جا همرو میکشه خیلی توپه از khazix قوی تره

Koosha_Raisi
01-06-2013, 10:29
آقا توروخدا یکی به من کمک کنه !!

من امروز تازه دانلود بازی رو تموم کردم، نمیتونم وارد بازی بشم یا ورد سایت.. میگه Username And password combination not recognized

از طریق ایمیل می خوام پیگیری کنم میگه ایمیل وجود نداره ! اکانتی به این ایمیل وصل نیست.. 3 تا اکانت دیگه ساختم همش میگه ایمیل این اکانت وجود نداره یا تزرنیم پسورد غلطه.
چه خاکی تو سرم کنم !؟؟// 3 تا اکانت ساختم میگه Congratulations ur Username is XXXX اما ..

خواهشا کمک کنید.

new evil
01-06-2013, 10:38
دوستان rengar عجب چیزیه وای عشقه من چند تابازی ازش دیدم رو یارو میپره هرچی abilite داره روش خالی میکنه در جا میمیره بعد فرار میکنه
دوست عزیز لطفا نیا از رنگار تعریف کن
نرف می شه
حالا از من گفتن بود
Remember Every Nurf

MrSeRiouS
01-06-2013, 10:43

من امروز تازه دانلود بازی رو تموم کردم، نمیتونم وارد بازی بشم یا ورد سایت.. میگه Username And password combination not recognized

از طریق ایمیل می خوام پیگیری کنم میگه ایمیل وجود نداره ! اکانتی به این ایمیل وصل نیست.. 3 تا اکانت دیگه ساختم همش میگه ایمیل این اکانت وجود نداره یا تزرنیم پسورد غلطه.
چه خاکی تو سرم کنم !؟؟// 3 تا اکانت ساختم میگه Congratulations ur Username is XXXX اما ..

خواهشا کمک کنید.

فکر کنم باید بعد از ثبت نام وارد لول (از خود دسکتاپ ) بشین تا آپدیت ها تکمیل بشه
بعد از خود بازی وارد اکانت بشین ... چون اگه اولین بار از سایتش بخواین وارد بشین نمی شه
من تا الان 700 مگ دانلود کردم یه آپدیت 2 گیگابایت دیگه آورده ! :n04:

AlbisQT
01-06-2013, 11:01
هه هه هه, اقا من 1 نکته رو تو این cinematic TF پیدا کردم :n02: اینکه tryndamere و katarina عاشقه همدیگن :n12:(هیچ کدوم mana نمی خوان,هردوشونم می چرخن katarina با 2ش tryndamere هم با 3ش):n12::n02: اونجا که Garen روی ult katarina میزنه بعد می خواد ضربه نهایی رو بزنه tryndamere با اسکین devil میپره وسط garen رو نفله میکنه :n08: دقت کردین اول garen میزنه تو شکم tryndamere اما tryndamere مثلا 6 می کنه نمیمیره :n02:
مگه تیراندا خودش تو Frejlord زن نداره؟ :| پس چطوری King of Averson هست و آش هم Queenشه؟ :n04:

smohsen
01-06-2013, 11:03
فکر کنم باید بعد از ثبت نام وارد لول (از خود دسکتاپ ) بشین تا آپدیت ها تکمیل بشه
بعد از خود بازی وارد اکانت بشین ... چون اگه اولین بار از سایتش بخواین وارد بشین نمی شه
کدوم سروری؟
بعد از دانلود کلاینت و حدود 1.5 گیگ آپدیت دیگه آپدیتی نداشت برا من

abrams
01-06-2013, 11:11

خواهشا کمک کنید.

والله نمیدونم دقیق از چیه ولی منم این مشکلو داشتم از خود بازی اکانت میساختم ارور میداد ولی از لینکای که تو سایت ها گذاشته بودن اکانتم ساخته میشد این لینکو امتحان کن شاید جواب داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahman_0121
01-06-2013, 11:14
واقعا مسخرست نمیدونم مشکل از کجاست سرعت آپدیت به 15 KB بند شده:n21:

Gregar
01-06-2013, 11:19
مشکل قطع شدن از سرور بازی رفع شده بعد از اون سیستم ....رینگ جدید ؟ یا هنوز نمیشه از ایران بازی کرد ؟

Mehrdad Kashani
01-06-2013, 11:36
صبح تا ساعت چهار بعداز ظهر خبري از قطعي نيست ولي بعد از اون ....... :n03:

AlbisQT
01-06-2013, 11:36
بیشتر بستگی به نتت داره ولی اگرم بشه زیاد نمیتونی اکتفا کنی. واسه من تو ARAM خوبه اما وقتی میرم نرمال به محض اینکه اولین یا دومین Creep Wave میاد لگ میشم

آقا راستی یه سوال یادم رفت. کسی اینجا Skin Lord Darius رو داره؟
من خیلی وقت پیش گرفتمش ولی از اونموقع تا الان نمیدونم این بهتر بود یا Bioforge ش.

Gregar
01-06-2013, 11:56
اون قبلا ها که میزدیم این همه مشکل داشت حالا دیگه ....:n15:

کلا به خاطر همین اعصاب خوردی های سر نت و لگ بود که اومدم بیرون از بازی وگرنه ... .
خدایا چه حالی رو از ما گرفتی:n14:

AlbisQT
01-06-2013, 12:02
آخه یه مشکل دیگه اینی لعنتی خیلی Lag Dependent هست یعنی به محض اینکه پینگ میشه 300 به بالا کلا نه میشه فارم کرد نه میشه Teamfight زد.
توی اکثر بازی های دیگه (البته موبا ها نه) اینطوری نیستش. به خاطر همینه ما زیاد لذتی نمیبریم :n28:

Dark_Priest
01-06-2013, 12:11
من بدبخت با 380 دارم پلی میکنم با این مبین نت آشغال و مزخرف که واقعا هم گرون و هم بی کیفیت و مزخرف و... که اینجا نمی شه گفت! :n07:
هر چی کفت و ... بود امتحان کردم نشد از dns گرفته تا قوطی نوشابه که به وایمکس وصل کنم شاید فرجی بشه !!:n08:هیچ کدوم دریغ از یک ذره کمک !
دوستان شما پیشنهاد میدین که تیمو AP باشه یا AD? | اگه میشه آیتم هایی که واسش باید بگیری رو هم بگین.
تازه تیمو خریدم ، زیاد رو دستم نیومده ولی به نظرم تیمو 3 سال پیش که من باهاش بازی کردم خیلی باگ تر از این تیمو بود آخه 1 سال و نیم هست که بازی نکردم ، حالا از اون موقع نرف شده ؟

AlbisQT
01-06-2013, 12:16
من که میگم AP، چون هم دمیج بلایند شاتو میبره بالا هم دمیج اولتی رو.

abrams
01-06-2013, 12:30
من تیمو رو hybird بازی میکنم یعنی نصف ap نصف ad

Dark_Priest
01-06-2013, 13:00
داداش اون hybrid هست که میشه دو رگه که تو هر چیزی یه معنی میده ! :n02:
بکس Lich Bane برای لول های Passive کار میکنه ؟ !
چون فکر کنید Lich Bane واسه تیمو بری و اگه با Passive کار کنه طرف دیگه زنده نمی مونه :n10:

Koosha_Raisi
01-06-2013, 13:02

من چی میگم شما چی میگی چه ربطی داره.

حل شد. باید RegiOn رو عوض میکردم.

msgcpp
01-06-2013, 13:07
این Error منو پیر کرد!

خــدااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا :n16:

ali_parlous
01-06-2013, 13:13
من که میگم AP، چون هم دمیج بلایند شاتو میبره بالا هم دمیج اولتی رو.
فول AP بهترین حالت بازی با تیمو هستش اگر می خواهید برای تیم مفید باشید. فقط یه healer باید کنارت باشه مثل sona, nidalee, taric, alistar.

ali_parlous
01-06-2013, 13:19
داداش اون hybrid هست که میشه دو رگه که تو هر چیزی یه معنی میده ! :n02:
بکس Lich Bane برای لول های Passive کار میکنه ؟ !
چون فکر کنید Lich Bane واسه تیمو بری و اگه با Passive کار کنه طرف دیگه زنده نمی مونه :n10:

نه عزیزم Lich Bane با passive ها کلاً کار نمی کنه، حتما باید یک spell بزنی تا فعال شه.
من تو custom با cho و teemo امتحان کردم نمیشه. ولی Liandry's Torment با passive cho کار میکنه ولی با teemo نه. اگر کار می کرد تانک ها باید میرفتن بوق میزدن.:n10:

ali_parlous
01-06-2013, 13:21
این Error منو پیر کرد!

خــدااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا :n16:

بعد champion select صفحه سیاه میشه بعد یه مدت این error میاد؟ یا اصلا تو بازی login نمی شی؟ فرق میکنه آخه...

League OF Legends
01-06-2013, 13:26
این Error رو همه دارند مشکل از اینترنت هستش بستن Port رو:n16:

ali_parlous
01-06-2013, 13:37
این Error رو همه دارند مشکل از اینترنت هستش بستن Port رو:n16:

من صبح یه دست بازی کردم ok بود. امروز بستن؟

Dark_Priest
01-06-2013, 14:23
مال من نمیره ! باو یه کاری کنید نمیشه بازی کرد ! تو تیم فایت اسپل میزنم بعد میبینم مردم و هیروم لول 1 شده و تکونش میده تکون نمیخوره و یه دفعه می پره ! خیلی بده بعد تیم فایت ها که دیسکانکت میشم هی باید ریکانکت کنم تو بازی همه لول 17 من بدبخت لول 13 خوب من چی کار کنم !:n14:

Dark_Priest
01-06-2013, 14:28
یعنی Liandry's Torment هم واسه تیمو کار نمیکنه ؟!؟

daniel'
01-06-2013, 14:59
اقا میدونین چی خیلی ضایعس :n03:یه بازی رو خفن بری بعد چند نفر اددت کنن بعد با اونی ادت کرده بری تو بازی بعد یکی از بچه های بازی قبلی بیاد تو تیم مقابل و تو از اول بازی تا وسط بازی dc باشی بعدوقتی بیای کلی لگ باشه و 11 killبدی که حتی دوستت هم بگه اینو ریپورت کنین اونقدر حالت گرفته میشه که نگو:n28:شرح حالی از بازی امروز من:n14:اقایی که میگی رنگار خیلی خوبه خازیکس ده برابر از رنگار قوی تره کلی هم دلیل براش هست وقتی هم که خازیکس رنگار رو بکشه ابیلیتی چهارم رو میتونه اوالو کنه(معمولا 1)که دیگه هیچی از تیم مقابل نمیمونه

ali_parlous
01-06-2013, 15:17
یعنی Liandry's Torment هم واسه تیمو کار نمیکنه ؟!؟

چرا برای Q و Mushroom کار میکنه. برای passive نه :n10:

daniel'
01-06-2013, 15:27
اون تیمو رو نگیری ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohaddi
01-06-2013, 17:07
change name هاش الان حراج ا ؟ 650 RP

N E X T
01-06-2013, 17:53
بیشتر بستگی به نتت داره ولی اگرم بشه زیاد نمیتونی اکتفا کنی. واسه من تو ARAM خوبه اما وقتی میرم نرمال به محض اینکه اولین یا دومین Creep Wave میاد لگ میشم

آقا راستی یه سوال یادم رفت. کسی اینجا Skin Lord Darius رو داره؟
من خیلی وقت پیش گرفتمش ولی از اونموقع تا الان نمیدونم این بهتر بود یا Bioforge ش.

من دارمش Skin lord darius میخوای تا برات بفرستمش؟:n18:

League OF Legends
01-06-2013, 18:08
من دارمش Skin lord darius میخوای تا برات بفرستمش؟:n18:

منم میتونم واست گیفت کنم:n16:

ali_parlous
01-06-2013, 18:13
lag خالیه :n14::n28:

N E X T
01-06-2013, 18:19

اره خیلی لگه
:21::21:

T.Eftekhari
01-06-2013, 18:22
این aram قضیش چیه ؟

N E X T
01-06-2013, 18:31
منم میتونم واست گیفت کنم:n16:

داداش اگه تونستی اسکین armor of the fifth age taric رو برام گیفت کن پولشو میریزم به حسابت. :34::34::34:

Dark_Priest
01-06-2013, 18:52
بکس کسی واسه من گیفت میکنه ؟ هیرو میخوام ! اسکینم شد اشکال نداره :n07:
هیرو Rengar یا Khazix رو میتونید گیفیت کنید ؟
Eune هستم Nagotion !

smohsen
01-06-2013, 19:05
هر کی مشکل پرداختی داشت
من می تونم براش انجام بدم و یا خریدشو انجام بدم یا گیفت کنم براش یا هرجور ولی معادل ریالیش رو به حسابم بریزه:n02::n07:

bahman_0121
01-06-2013, 19:11
Full Client Installer (Recommended for Home Users
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Version Name: LoLInstaller
File Size: 2.50GB
Latest Update: 30 May 2013

Cafe Zip Version (Recommended for Cybercafes. Unzip the file without installation) - 网咖版下载(建议网咖用户使用)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Version Name: GarenaLoL_20130530
File Size: 2.64GB

Latest Patch Download - 最新补丁下载 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Version Name: Hotfix
File Size: 37.7MB

Previous Patches Download

3.7 (Released: 21/05/2012)
Change Logs: Click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download: Click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hotfix (Released: 13/05/2012)
Download: Click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hotfix (Released: 04/05/2012)

3.6 Freljord (Released: 03/05/2012)
Change Logs: Click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hm741
01-06-2013, 19:22
بود ... هست ... تا چند ماه بعد از انتخابات هم خواهد بود تا ملت یه وقت خدای نکرده فکر نکنند این اختلالات مربوط به انتخاباته:n29:

MrSeRiouS
01-06-2013, 19:26
1.25 گیگ از کلاینت اول بازی دانلود شد :blink:
700 مگ با عنوان Step 1 توی مرحله ی آپدیت بازی دانلود شد :jealous:
الانم 2 گیگ دیگه آورده با عنوان Step 2 که داره دانلود می شه :weird:
جمعاً شد 3.95 گیگ که باید با همه ی آپدیت ها دانلود بشه ... پس چرا این لینکی که گذاشتین فقط 2.5 گیگه ؟

MrSeRiouS
01-06-2013, 19:28
بود ... هست ... تا چند ماه بعد از انتخابات هم خواهد بود تا ملت یه وقت خدای نکرده فکر نکنند این اختلالات مربوط به انتخاباته:n29:

حالا اگه قول بدیم از این فکرا نکنیم ، نمی شه بلافاصله بعد از انتخابات قطع بشه که لااقل یه تابستون رو خوش باشیم ؟ :n28:

bahman_0121
01-06-2013, 19:41
1.25 گیگ از کلاینت اول بازی دانلود شد :blink:
700 مگ با عنوان Step 1 توی مرحله ی آپدیت بازی دانلود شد :jealous:
الانم 2 گیگ دیگه آورده با عنوان Step 2 که داره دانلود می شه :weird:
جمعاً شد 3.95 گیگ که باید با همه ی آپدیت ها دانلود بشه ... پس چرا این لینکی که گذاشتین فقط 2.5 گیگه ؟

step 2 دانلود نمیشه دو روز طول میکشه step 1 رو 10 دقیقه ای دانلود کردم ولی 2 سرعت سرورش خیلی پایینه در حدود 10 کیلوبایت بر ثانیه من بیخیال شدم و دارم پچش رو جدا دانلود میکنم

MrSeRiouS
01-06-2013, 19:48
step 2 دانلود نمیشه دو روز طول میکشه step 1 رو 10 دقیقه ای دانلود کردم ولی 2 سرعت سرورش خیلی پایینه در حدود 10 کیلوبایت بر ثانیه من بیخیال شدم و دارم پچش رو جدا دانلود میکنم

قبول دارم که Step 2 سرعتش نصفه Step 1 ـه اما دیگه 10 کیلوبایت هم یه ذره غیرعادیه و احتمالاً تا حدی به Isp مربوطه ... من خودم با سرعت 40 تا دارم دانلود می کنم : :n10:

bahman_0121
01-06-2013, 19:51
دوستان عزیز ی سوال این پچی که قرار دادم برای کارنا هست میخوام بدونم رو EU nordic and east نصب میشه ؟؟؟؟؟؟

Gregar
01-06-2013, 19:58
حالا اگه قول بدیم از این فکرا نکنیم ، نمی شه بلافاصله بعد از انتخابات قطع بشه که لااقل یه تابستون رو خوش باشیم ؟ :n28:

عزیزم از نظر مسئولین محترم دولت ماها کلا نبـــــــــاید خوش بگذرونیم . بعد تو میگی تابستون رو خوش باشیم ؟
الان این چند سالی رو هم که میبینی دارن یه دستی به سر و روی صنعت گیم تو ایران میکشن اونم به خاطر اینه که از طرف این صنعت احساس خطر میکنن و همچنین افکار اقتصادی که پشتشه و گرنه به فکر خوشی من و توی جوون که نیستن بیان بهترین نت رو در اختیارمون قرار بدن که بریم بازی انلاین بکنیم اون هم با خارجی های اجنبی ؟

بعد از انتخابات هم مطمئن باشین بحث اینترنت ملی میاد وسط و دوباره یه اختلالاتی اونجا تو شبکه بوجود میاد . لول هم که سرورهاش تو خارجه . کلا من اینده خوبی واسه لول ندیدم و نمیبینم که از این بازی اومدم بیرون . اکانت لول 30 ام رو ول کردم به خاطر این عوضی های مخابرات که نامحدود رو ازمون گرفتن .

hm741
01-06-2013, 20:11
حالا اگه قول بدیم از این فکرا نکنیم ، نمی شه بلافاصله بعد از انتخابات قطع بشه که لااقل یه تابستون رو خوش باشیم ؟ :n28:اینا اول از همه اومدن یه کاری کردن که هر ارتباطی به سمت سرور های خارجی از طریق پورت هایی خاص انجام میشد بعد 30 ثانیه قطع بشه (که تو بازی بعد 30 ثانیه مینوشت attempting to reconnect)... بعد دیدن گندش دراومد همه معترض شدن ...عوضش کردن و برای شیلتر شکنهای معروف این عملکرد رو باقی گذاشتن (که یه چند روزی میشد بازی کرد) ... در کمال ناباوری شیلترشکنهای معروف اقدام به تعویض پورت خودشون کردن ... دیدن که هر پورتی رو محدود کنند شیلتر شکن ها از یه پورت جدید استفاده میکنند پس اومدن و یه سیستم جدید تعریف کردن که در ساعاتی خاص از روز سرعت رو به شدت کاهش بده به طوری که تمامی ارتباطات (که به صورت مداوم تبادل داده میکنند) به سمت خارج از طریق پورت های کد گذاری شده دچار قطعی های شدید میشه ... تو این سیستم جدید بازی های آنلاین دچار مشکل شدن و بعضی سرویس های اینترنتی مفید هم دچار کندی سرعت ...در حال حاضر کسی از این وضع موجود معترض نیست چون هم شیلتز شکنها کار میکنند هم vps و غیره تنها کسانی که معترض باید باشن و نیستن گیمر ها هستن که معترض هم باشن کسی به حرفشون گوش نمیده. اوه اوه چقد حرف زدم ببخشید دلم پره از دست این پت و مت ها چه کنم:n14:

bahman_0121
01-06-2013, 20:14
دوستان عزیز ی سوال این پچی که قرار دادم برای کارنا هست میخوام بدونم رو EU nordic and east نصب میشه ؟؟؟؟؟؟

کلا بحث فیلترینگ رو ولش فردا میان خودمون رو هم میبندن یکی نیست جواب سوال بالای ما رو بده :(:n30:

Koosha_Raisi
01-06-2013, 20:23
قبول دارم که Step 2 سرعتش نصفه Step 1 ـه اما دیگه 10 کیلوبایت هم یه ذره غیرعادیه و احتمالاً تا حدی به Isp مربوطه ... من خودم با سرعت 40 تا دارم دانلود می کنم : :n10:

ببین من کلاینت رو برای Mac OS X دانلود کردم اما همینو بدون که ** نم 9 بار جر خورد تا دانلود شد.

خط بنده 4 مگ هست و زیر 480 نمیگیرم تو دانلود اما معلوم نیست چقدر Client App این بازی تخماتیکه که با سرعت 60 دانلود می کردم حتی به 15 هم میرسید !!!

اولش هم مینویسه 700 مگ بعد 2 گیگ اضافه میشه بعد تموم که شد کلی رو 33% و 99% گیر می کنه بعد فایل رو از فشرده گستره می کنه میشه اون 3 گیگ و خورده ای که میبینی.

کلی هم وسطش ارور داد !! فقط خدا رو شکر کن اگه درست دانلودش کردی :):n02:

mansoor 7
01-06-2013, 21:00
اقا میدونین چی خیلی ضایعس :n03:یه بازی رو خفن بری بعد چند نفر اددت کنن بعد با اونی ادت کرده بری تو بازی بعد یکی از بچه های بازی قبلی بیاد تو تیم مقابل و تو از اول بازی تا وسط بازی dc باشی بعدوقتی بیای کلی لگ باشه و 11 killبدی که حتی دوستت هم بگه اینو ریپورت کنین اونقدر حالت گرفته میشه که نگو:n28:شرح حالی از بازی امروز من:n14:اقایی که میگی رنگار خیلی خوبه خازیکس ده برابر از رنگار قوی تره کلی هم دلیل براش هست وقتی هم که خازیکس رنگار رو بکشه ابیلیتی چهارم رو میتونه اوالو کنه(معمولا 1)که دیگه هیچی از تیم مقابل نمیمونه

Kha خوش بختانه تو pbeیه نرف خورد
به احتمال زیاد ب زودی تو سرور اصلی هم اعمال میشه

new evil
01-06-2013, 21:03
اقایی که میگی رنگار خیلی خوبه خازیکس ده برابر از رنگار قوی تره کلی هم دلیل براش هست وقتی هم که خازیکس رنگار رو بکشه ابیلیتی چهارم رو میتونه اوالو کنه(معمولا 1)که دیگه هیچی از تیم مقابل نمیمونه
از اولم کازیکس قویتر بود الکی هی یه مشت پلیر ریختن گفتن رنگار فلان و اینا
زدن تو سرش الان افتاده رو دستمون

bahman_0121
01-06-2013, 21:09
ی نفر نیست جواب مارو بده :(

pharm
01-06-2013, 21:11
کسی با چیز پی ان می تونه بازی کنه؟

loomina
01-06-2013, 21:21

تازه دستش اون حالت دراگونی که داره نفس میکشه اگر دقت کنید.

Kheee
01-06-2013, 21:30
این لول6 trynچثیکار میکنه من نفهمیدم:n03:

msgcpp
01-06-2013, 21:33
ی نفر نیست جواب مارو بده :(

دوست عزیز، کلاً من لول نسخه گارنا رو پیشنهاد نمیکنم!
نمیدونم گارنا سرورش روی خود ریوت هست یا سرور جدا داره ولی من توصیه نمیکنم،
یه بار هم لول گارنا رو دانلود کردم ولی نتونستم لوگین کنم،
نسخه 2.5 گیگی خود سایت لول رو دانلود کن و نصبش کن،
جالبه نسخه نصبی رو میتونی روی هر pc دیگه ای کی خواستی کپی کنی و بدون نصب دوباره بازی کنی.

البته بعد از 2.5 گیگ دانلود، 1.5 گیگ هم باید آپدیت بشه.

bahman_0121
01-06-2013, 21:36
دوست عزیز، کلاً من لول نسخه گارنا رو پیشنهاد نمیکنم!
نمیدونم گارنا سرورش روی خود ریوت هست یا سرور جدا داره ولی من توصیه نمیکنم،
یه بار هم لول گارنا رو دانلود کردم ولی نتونستم لوگین کنم،
نسخه 2.5 گیگی خود سایت لول رو دانلود کن و نصبش کن،
جالبه نسخه نصبی رو میتونی روی هر pc دیگه ای کی خواستی کپی کنی و بدون نصب دوباره بازی کنی.

البته بعد از 2.5 گیگ دانلود، 1.5 گیگ هم باید آپدیت بشه.

خوب منم دارم آپدیتش میکنم ولی تو step2 رو 33% استوپ خورده هر کی میدونه مشکل از کجاست کمک کنه

msgcpp
01-06-2013, 21:46
بعد champion select صفحه سیاه میشه بعد یه مدت این error میاد؟ یا اصلا تو بازی login نمی شی؟ فرق میکنه آخه...

این ارور رو وقتی میده که همه چمپ ها 100 درصد load میشن و باید nexus و مپ رو ببینی و بازی رو شروع کنی ... :n14:
هر چند بار هم که میبندم دوباره run میکنم بازی رو باز همین میشه ... :n16:

Dark_Priest
01-06-2013, 21:52
داداش اگه گیر کنه میری مال من همیشه گیر میکنه تو آپدیت ! خودش درست میشه فقط بزار بره گیرم کرد درست میشه !

msgcpp
01-06-2013, 21:53
خوب منم دارم آپدیتش میکنم ولی تو step2 رو 33% استوپ خورده هر کی میدونه مشکل از کجاست کمک کنه

اون چرخ دنده بالای صفحه رو میبینی؟ Setting
روش کلیک کن، بعد گزینه peer to peer رو فعال کن و دکمه Repair رو بزن،
شاید درست بشه !!

lordthunder
01-06-2013, 22:06
من بدبخت با 380 دارم پلی میکنم با این مبین نت آشغال و مزخرف که واقعا هم گرون و هم بی کیفیت و مزخرف و... که اینجا نمی شه گفت! :n07:
هر چی کفت و ... بود امتحان کردم نشد از dns گرفته تا قوطی نوشابه که به وایمکس وصل کنم شاید فرجی بشه !!:n08:هیچ کدوم دریغ از یک ذره کمک !
دوستان شما پیشنهاد میدین که تیمو AP باشه یا AD? | اگه میشه آیتم هایی که واسش باید بگیری رو هم بگین.
تازه تیمو خریدم ، زیاد رو دستم نیومده ولی به نظرم تیمو 3 سال پیش که من باهاش بازی کردم خیلی باگ تر از این تیمو بود آخه 1 سال و نیم هست که بازی نکردم ، حالا از اون موقع نرف شده ؟
سلام
بستگی داره بهroll شما ، اگر می خواید top بازی کنید یا ADC باید برید AD ، اگر ساپورت یا AP mid بزای می کنید هم باید برید AP ، اما AD آخر بازی خیلی خر میشه ، راحت turret میندازه و در میره ، یعنی یک لحظه حواست نیست توی rank ، میبینی یکی دو تا turret ات افتاده! میای بزنیش در میره ، انقدر DPS داره ، با Alistar میرفتم پیشش من رو زود می ترکوند.

Dark_Priest
01-06-2013, 22:14
آیتم هاش چی بود ؟ اگه میشه بگو !

abrams
01-06-2013, 22:14
آقا به نظرتون بهترین adc کدومه ؟

smohsen
01-06-2013, 22:16
شاید درست بشه !!

نه عزیزم اون تیک رو نزن
اون برا پرسرعت هاس که ایرادی نداره به اشتراک بذارن فولدر بازی رو
اما برا ما نه :n02:

در ضمن در مورد 33 درصد (63 درصدت کو:n02:) ولش کن مهم نیست من 900 مگ دانلود کردم همش رو 33 درصد بود
ریپیر هم نمی خواد بزنی
فقط کافیه از سمت چپ اون مگ باقی مانده کم بشه

ولی به هر حال بعد از دانلود بازی که نمیشه کرد:n28:

ali_parlous
01-06-2013, 22:34
شاید درست بشه !!

آقا ببخشید ولی به هیج وجه این تیک رو نزنید، اگر با یک ایرانی برید بازی لگ پیدا می کنه شدید. بخاطر اینکه از MultiCast استفاده می کنه. مثل torrent...
ببخشید حال ندارم بیشتر از این توضیح بدم :n16:

N E X T
01-06-2013, 22:37
آقا به نظرتون بهترین adc کدومه ؟

به نظر من Draven

bahman_0121
01-06-2013, 22:44
ی چنتا آموزش گرفتم تو همش گفته تیک رو باید برداری منم همین کار رو کردم فعلا با سرعت زیاد شروع به کار کرده به به چه سرعتی لاکپشتی رو میگه زکی

smohsen
01-06-2013, 22:47
ی چنتا آموزش گرفتم تو همش گفته تیک رو باید برداری منم همین کار رو کردم فعلا با سرعت زیاد شروع به کار کرده به به چه سرعتی لاکپشتی رو میگه زکی

مشکل از سرعت نت خودته تک لینکت پایینه
وگرنه من با بالای 70 ازش میگرفتم
البته تو یه ساعاتی پایین میومد اما دیگه در حد 10 کیلوبایت نه:n29:

AlbisQT
01-06-2013, 22:54
به نظر من Draven
و یکی از سختریناشون هم هست.
مثلا همین Draven رو با Ashe مقایسه کن :n08:

bahman_0121
01-06-2013, 23:01
مشکل از سرعت نت خودته تک لینکت پایینه
وگرنه من با بالای 70 ازش میگرفتم
البته تو یه ساعاتی پایین میومد اما دیگه در حد 10 کیلوبایت نه:n29:

نمیدونم چی شد step 1 رو 300 کیلوبایت دانلود داشتم ولی step 2 خراب کرده ما رو هیچ راهی نداره درست بشه تک لینک ؟؟؟؟
راستی تیک رو برداشتم راه افتاد از 33 درصد گذشت حالا تیک رو بزارم یا نمیخواد

AlbisQT
01-06-2013, 23:10
الان دیگه کاستوم هم بعد دقیقه 4م به شدت لگ میشه. نمیدونم مشکل از چیه

smohsen
01-06-2013, 23:22
نمیدونم چی شد step 1 رو 300 کیلوبایت دانلود داشتم ولی step 2 خراب کرده ما رو هیچ راهی نداره درست بشه تک لینک ؟؟؟؟
راستی تیک رو برداشتم راه افتاد از 33 درصد گذشت حالا تیک رو بزارم یا نمیخواد
تیک نذار کلا اگر هم رفت رو 33 عیب نداره

pancha73
02-06-2013, 08:01
به نظر من هم AP هم AD ببند همراه اتک اسپید

pancha73
02-06-2013, 08:39
اقا من 1 راهنمایی بکنم به اونایی که می خوان بازی رو دانلود کنن,اول به سایت خود lol یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برین,بعد download game رو بزنین,بعد در قسمتlanguages and operating systems سرور و win یا mac بودن رو انتخاب کنین,بعد download game رو بزنین,اینجا setup بازی دانلود میشه اونو باز کنین و بزارین بازی در 1 مرحله دانلود بشه(یعنی pause نزنین و صبر کنین تا اخد دانلور شه) بعد بازی اجرا میکنین دقت کنین که سرور رو درست انتخاب کرده باشین ,تو این مرحله دیگه نیازی به آپدیت نداره مگر اینکه پچ اومده باشه و پچ ها هم حداکثر حد اکثر 300 تا 400 mg بیشتر نیستن(معمولا در حد 30 یا 40 mg اند بیشتر) دقت کنین lol رو فقط به همین روش دانلود کنین و از لینک های دیگه استفاده نکنین,حالا برای ساختن account دوباره وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشید در بالای صفحه سرور رو انتخاب میکنین بعد register رو میزنین و account میسازین ,سعی کنین از client lol رجیستر نکنین

Dark_Priest
02-06-2013, 09:01
داداش مایی که 3 ساله داریم چی کار کنیم ؟ دوباره که نمیشه دانلود کنم !
آقا میگین Draven با این شرایط مگه میشه Draven بازی کرد تا بیایی هیرو رو تکون بدی 2 ثانیه طول میکشه خوب اون لولش هم نمیتونی بگیری هی از بین میره وگرنه به نظر من اول Draven بعد Vayne بعد Ezreal

smohsen
02-06-2013, 09:18
آقا میگین Draven با این شرایط مگه میشه Draven بازی کرد تا بیایی هیرو رو تکون بدی 2 ثانیه طول میکشه خوب اون لولش هم نمیتونی بگیری هی از بین میره وگرنه به نظر من اول Draven بعد Vayne بعد Ezreal

اون میگه کسایی که می خوان دانلود کنن... تو که نمی خوای دانلود کنی که :n02:

pancha73
02-06-2013, 09:44
من که نگفتم دوباره دانلود کن,گفتم اونایی که تازه می خوان دانلود کنن,اول متنو قشنگ بخون

League OF Legends
02-06-2013, 11:15
اصن یه وضی :|

با این پینگ

ali_parlous
02-06-2013, 11:29
اصن یه وضی :|

با این پینگ

loooooooooooooooooooooooooooooooool قیافه این یارو رو نیگاه جون مادرت خخخخخخخخ:n08:
:n08::n08:
:n08::n08:

Kheee
02-06-2013, 12:29

pharm
02-06-2013, 12:58
کسی با چیز پی ان امتحان کرده ببینه درست میشه یا نه این لگا؟

League OF Legends
02-06-2013, 13:21

6 ثانیه هیچ فنی کار نمیکنه :n19:

ali_parlous
02-06-2013, 13:36

ببین اینجوری بگم برات

passive :

شما به ازای هر اتک، هر کریتیکال، هر مینیون کیل یه در صدی fury میگیری که هر چه قدر بره بالا هم برای heal کردن Q خیلی مفیده هم برای Critical Chance یعنی fury 100% داشته باشی 33% Critical Chance داری.
Q :
passive : به شما دمیج اصافه می کنه دقیق یادم نمی آید ولی فکر کنم لول 5 به شما 25 تا دمیج می ده. تازه شکا به ازای هر 1% helth که از دست بدی به شما 0.35 تا دمیج میده. یعنی اگه helth شما 1 بشه تقریبا 35 دمیج شما بیشتر میشه (تازه + اون 25 تای اول)
Active : بر اساس Fury (همون خط قرمز زیر helth) شما رو heal می کنه یعنی fury بیشتر = heal بیشتر

پیشنهاد : سعی کن همیشه بعد دعوا heal کنی چون Critical chance هیروت خالی میشه.

W :
وقتی پشت یک نفر باشی استفاده کنی Slow میشه که level اخرش 60% :n04:
البته damage طرف رو هم کم می کنه لول آخرش فکر کنم 80 تا 4 ثانیه

E:
می پره damage میده تو مسیر، خوراک دنبال کردن و در رفتن. از روی دیوار ها هم رد میشه.

R: اصل زندگی اینجاست:n09:

وقتی استفاده کنی تا 5 ثانیه اگر کتک بخوری helth شما به 1 میرسه ولی نمیمیری (البته اگر helth ات پر باشه 1 نمیشه ها :n10:)
تازه fury شما رو هم پر میکنه 50//75/100

خیلی مهمه 6 رو به موقع بزنی یعنی لحظه های آخر و بعد از شمردن 4 ثانیه از اونجا فرار کنی و خودتو heal کنی.

وای مردم چقدر حرف زدم :n26:

abrams
02-06-2013, 13:40
من موقعی که log in نمیشه با چیز پی ان میرم پینگمم خوبه ولی اگه لگ باشه کاریش نمیشه کرد:n06:

italodance
02-06-2013, 13:52

دیگه هیچ وقت فکر نکنم درست بشه یا نصفه شب و صبح زود استفاده کن یاد سرویست رو فسخ کن و دایال اپ استفاده کن

bahman_0121
02-06-2013, 13:59
سرویس شدم سرعت دانلود 8 کیلوبایت با چیز پی ان هم رفتم فایده نداشت :n30:

smohsen
02-06-2013, 14:07
سرویس شدم سرعت دانلود 8 کیلوبایت با چیز پی ان هم رفتم فایده نداشت :n30:
یه لینک (برا تست اینترنتت)امتحان کن (تک کانکشن) شاید سرویس خودت مشکل داره

bahman_0121
02-06-2013, 14:10
یه لینک (برا تست اینترنتت)امتحان کن (تک کانکشن) شاید سرویس خودت مشکل داره

امتحان کردم درسته سرعت خوبه فقط این بازیه کلید کرده بد بختی اینه که از جایی هم نمیشه دانلود کرد

daniel'
02-06-2013, 14:18
مال من یه مدتی سرعت دانلودم پایین بود برای اپدیت(12حداکثر میرفت 20) یکی میگفت تیک همون پیر تو پیر رو بردار بعد برنامه ی پاندورا یه همچین چیزی بود تو کنترل پنل انینستال اپلیکیشن رو انینستال کن.(من خودم انجام ندادم چون یه روز خودش خود به خود درست شده بود)

Dark_Priest
02-06-2013, 14:38
خدا کنه بعد انتخابات فیکس بشه ! :n03: وگرنه ...!

pancha73
02-06-2013, 15:11

همونتور که دوستمون گفت 6 tryndamere بهش fury(همون خط قرمز رنگ جای mana) میده که با این fury اتکات کریت میدن ,هم چنین برای 5 ثانیه ضد ضربه میشی و hp یت روی 1 میمونه(بعنی 6 زمانی باید بزنی که hp یت داره تموم میشه و در حاله مرگی) 6 tryndamere حتی تو حالت های stunned,silenced,suppressed هم کار میکنه,البته اینم بگم که اکتیوش 0.5 ثانیه delay داره پس باید حواست باشه و درست از 6 استفاده کنی,6 tyndamere زمانی که hp داره هیچ فایدهای نداره جز fury دادان هم چنین در برابر Nexus Obelisk فایده ای نداره و کار نمیکنه,حالا چنتا نکته: قبل ازینکه 5 ثانیه ulti تموم بشه از درگیری جیم بزن :n02: Q رو هم همیشه داشته باش و آخرای ulti ازش استفاده کن

Ultimator
02-06-2013, 16:04
به نظر من Draven

Draven بدون جمع کردن Axe ها :‌ یه adc خیلی معمولی. با قابلیت اینکه هیچکی نمیتونه از دستش در بره.
Draven با یه دونه Axe : بهترین ADC دمیج عالی کریت های فضایی.
Draven با دو تا دونه Axe : هیولا - Monster :n09: فکر کنم بازیکنی که بتونه تو تیم فایت شلوغ دوتا Q رو نگه داره یافت می نشود حداقل با پینگ ما :دی
من تو درگیری های lane خودم فقط میتونم اونم یه ساپورت باید حواسش به بقیه چیزا باشه! تو تیم فایت همیشه به خاطر حرکت های غیر قابل پیش بینی یکی میره چپ یکی میره راست :n19:

گرفتن axe ها هم خیلی سخت نیست انقدر سریع نیستن که با پینگ ۳۰۰ نشه بازی کرد. من با پینگ ۵۰۰ یه بازی با یه دونه axe بازی میکردم تا دقیقه ۷۰ کشید چون هر دو تیم draven داشتن :n02: بازیش ۴ تا اسپکتیت فقط از رفقای خودم داشت :دی

edit :
به این بیلد هم هنوز اعتقاد دارم مگه اینکه دیگه خیلی armor ببندن که حالت معمولی و تیم بالانس پیش نمیاد و همین خوبه فوقش یه دمیج اضافه تر:دی پس از کلی آزمون خطا بهش رسیدم

MrSeRiouS
02-06-2013, 16:19
دیشب کامپیوتر و نت رو روشن گذاشتم تا خودش دانلود بشه ، نزدیک به 1.5 گیگ (!) از آپدیت Step 2 تموم شده بود .
صبح که پاشدم دیدم هیچی رو صفحه نیست ! خواستم برم تو بازی دیدم دوباره آپدیت Step 2 رو از اول آورده ... . :n08:
حسی که تو اون لحظه داشتم رو تصور کنین ... :n04:

کسی اینجا هست که تو دو یا چند مرحله آپدیت رو دانلود کرده باشه یا همه تون توی یه مرحله ؟

JIGSA
02-06-2013, 16:36
دیشب کامپیوتر و نت رو روشن گذاشتم تا خودش دانلود بشه ، نزدیک به 1.5 گیگ (!)از آپدیت Step 2 تموم شده بود .
صبح که پاشدم دیدم هیچی رو صفحه نیست ! خواستم برم تو بازی دیدم دوباره آپدیت Step 2 رو از اول آورده ... . :n08:
حسی که تو اون لحظه داشتم رو تصور کنین ... :n04:

کسی اینجا هست که تو دو یا چند مرحله آپدیت رو دانلود کرده باشه یا همه تون توی یه مرحله ؟

من تازه دانلود کردم اونم تو 20 مرحله اما مشکل نداشتم و خیلی خوب هربار ادامه قبل رو میرفت.
اما هنوز وقت نکردم بازی کنم.

Dark_Priest
02-06-2013, 18:09
کسی راهی پیدا نکرده ؟ من بد بخت هی دیسکانکت میشم !

GL & HF
02-06-2013, 18:32
احتمالا میرم صاحب Pars onlineرو میکشم...:n24:

Dark_Priest
02-06-2013, 19:05
بابا پارس آنلاین که خیلی عالیه بهترین سرعت کشور مال پارس آنلاینه بهترین اپراتور از نظر سرعت هست !
من با 512 پارس آنلاین سرعت دانلودم رو 400 یا 450 بود .

Arrowtic
02-06-2013, 19:50
بابا پارس آنلاین که خیلی عالیه بهترین سرعت کشور مال پارس آنلاینه بهترین اپراتور از نظر سرعت هست !
پینگ ربط خاصی به سرعت دانلود نداره . توی بازی سرعت دانلود مهم نیست پینگه که اهمیت داره .
به پهنای بانده و برای مثال پینگ مخابرات 256 فرقی با مخابرات 1 مگ نداره .

daniel'
02-06-2013, 20:49
[Q] - Taste Their Fear - Now increases isolated damage by 45% instead of saying increased to 100/145/190/235/280
[Q] - Taste Their Fear - Now does 8% of missing health (down from 12%) now states that it can be increased by isolation
[W] - Void Spike - Now slows enemies by 20% for 2 seconds
[W] - Void Spike - Evolved version no longer has "Consumes Unseen Threat to slow and damage all enemies struck."
[W] - Void Spike - now costs 55/60/65/70/75 Mana (down from 60/70/80/90/100 Mana)
[R] - Void Assault - can now be cast again within 12 seconds (up from 10)
[R] - Void Assault - Evolved version can now be cast 4 times ( up from 3) however no longer has 40% reduced damage while in stealth
فاتحمه صلوات من نمیدونم خازیکس رو نرف کردن یا کلن ابیلیتی هاش رو ریورک کردن؟:n03:به نظر من هر کی میخواسته خازیکس بگیره حالا حالا ها صبر کنه ببینه تو این پچ جدید چقدر تغییر کرده!!!:n28: بد به نظر میاد.دیگه مثل قبل گمون نکنم اونقدر دیمیج بالایی بزنه:n14:قبلا به خاطر اتروکس دعا میکردم سریعتر بیاد ولی حالا که میبینم ......

daniel'
02-06-2013, 21:15
اقا این لیست تمام تغییراتیه که قراره تو پچ جدید انجام بدن:n28::37:

GL & HF
02-06-2013, 21:24
دمشون گرم Hecarim buff میشه :n19:

MrSeRiouS
02-06-2013, 21:56
(STEP 2 : 31KBps (836 Mb remaining
من دارم کامپیوتر رو روشن می گذارم ... الان ساعت 10:54 دقیقه است ... صبح برمی گردم ببینم چی شده . ولی اگه بازم مثل دیروز از اول بیاد ... >:n24:<
دوستان شب به خیر همگی > :n16:<

msgcpp
02-06-2013, 22:18
اقا این لیست تمام تغییراتیه که قراره تو پچ جدید انجام بدن:n28::37:

[Q] - Taste Their Fear - Now increases isolated damage by 45% instead of saying increased to 100/145/190/235/280
[Q] - Taste Their Fear - Now does 8% of missing health (down from 12%) now states that it can be increased by isolation
[W] - Void Spike - Evolved version no longer has "Consumes Unseen Threat to slow and damage all enemies struck."
[W] - Void Spike - now costs 55/60/65/70/75 Mana (down from 60/70/80/90/100 Mana)
[R] - Void Assault - Evolved version can now be cast 4 times ( up from 3) however no longer has 40% reduced damage while in stealth
فاتحمه صلوات من نمیدونم خازیکس رو نرف کردن یا کلن ابیلیتی هاش رو ریورک کردن؟:n03:به نظر من هر کی میخواسته خازیکس بگیره حالا حالا ها صبر کنه ببینه تو این پچ جدید چقدر تغییر کرده!!!:n28: بد به نظر میاد.دیگه مثل قبل گمون نکنم اونقدر دیمیج بالایی بزنه:n14:قبلا به خاطر اتروکس دعا میکردم سریعتر بیاد ولی حالا که میبینم ......

دمشون گرم Hecarim buff میشه :n19:

دوستان به نظرتون اصن با این وض پینگ و لگ، این تغییرات پچ جدید تأثیری روی بازی ما داره؟ (مردم اصلاً داریم؟؟؟ ، نه واقعاً .. داریم ؟؟؟ ...) :n16:

mansoor 7
02-06-2013, 22:36

نرف شده بیشتر . خیلی op بود تو نرمال زیاد ب چش نمیاد ولی وای ب اون روزی ک تو رنک بیفته تو دس یه پرو واقعا سرویس میکرد اینقدرم سریع پک میکنه ک ccهم سخت روش کار میداد. به نظرم thresh و tf هم ی نرف اساسی لازم دارن

Gregar
02-06-2013, 23:03

اوه اوه الان پارس داری ؟ چجوری بازی میکنی تو اون وضع ؟ :n29:

Aria1997
02-06-2013, 23:22
نرف شده بیشتر . خیلی op بود تو نرمال زیاد ب چش نمیاد ولی وای ب اون روزی ک تو رنک بیفته تو دس یه پرو واقعا سرویس میکرد اینقدرم سریع پک میکنه ک ccهم سخت روش کار میداد. به نظرم thresh و tf هم ی نرف اساسی لازم دارن

TF؟؟؟؟؟؟؟؟ جان من؟ چرا اونوقت؟
صد بار نرفش کردن بنده خدارو تو هر پچ 20 ثانیه گذاشتن رو ult ـش بسه دیگه!

pharm
02-06-2013, 23:26
پارس انلاین هم مشکل این لگ هارو داره؟

daniel'
03-06-2013, 07:39
اقا اوضاع خرابتر از قبل شده الان اینترنت هر 10دقیقه از بیخ رست میشه ای خاک تو سر این isp

Mohaddi
03-06-2013, 09:48
چه حالی به تیم حریف دست میده وقتی که تو مرحله nexus to nexus تو ARAM هستی و تو تیمو داری . اونا با 5 نفر حمله می کنن و تو یه نفر موندی . Stealth میشی میزاری اونا از کنارت رد شن و بعدش که رفتن میری nexus اونارو میزنی . دقیقا الان همین کارو کردم :دی کفرشون در اومده بود :n08::n08::n08:

Dark_Priest
03-06-2013, 10:15
بکس به زودی نت درست میشه از انتخابات یکم هست ولی همش به انتخابات مربوط نمیشه الان زنگ زدم به پشیبانی مبین نت گفتن که:
یه چند هفته هست که پهنای باند کل کشور رو پایین آوردن و به همین دلیل خیلی از اینترنت ها سرعتشون خیلی کند شده و زیاد تماس می گیرن و گفت مخابرات میخواد یه سیستم پهنای باند جدید واسه اینترنت کل کشور درست کنه برای همین هست که پهنای باند رو پایین آوردن !

italodance
03-06-2013, 10:18
بکس به زودی نت درست میشه از انتخابات یکم هست ولی همش به انتخابات مربوط نمیشه الان زنگ زدم به پشیبانی مبین نت گفتن که:
یه چند هفته هست که پهنای باند کل کشور رو پایین آوردن و به همین دلیل خیلی از اینترنت ها سرعتشون خیلی کند شده و زیاد تماس می گیرن و گفت مخابرات میخواد یه سیستم پهنای باند جدید واسه اینترنت کل کشور درست کنه برای همین هست که پهنای باند رو پایین آوردن !

خوب بعدش؟ یعنی درست میشه والا اینها سواد ندارند اصلا نمیدونند چیکار میکنند :n23:

daniel'
03-06-2013, 10:20
بکس به زودی نت درست میشه از انتخابات یکم هست ولی همش به انتخابات مربوط نمیشه الان زنگ زدم به پشیبانی مبین نت گفتن که:یه چند هفته هست که پهنای باند کل کشور رو پایین آوردن و به همین دلیل خیلی از اینترنت ها سرعتشون خیلی کند شده و زیاد تماس می گیرن و گفت مخابرات میخواد یه سیستم پهنای باند جدید واسه اینترنت کل کشور درست کنه برای همین هست که پهنای باند رو پایین آوردن !کاشکی هی پهنای باند بود نمیدونم هر5 دقیقه 10 دقیقه یک بار چراغ روترت ای دی اس الش قطع شه مال پهنای بانده مال شما اینطور نیست؟از وسط بازی امروزاینطور شد برای من؟(بدبختی نیست شانس هم نداریم داشتم با خازیکس حال میکردم تا نرفش نکردن)

hm741
03-06-2013, 10:21
زنگ زدم به پشتیبانی میگم چرا تایم اوت دارم و سرعتم کمه؟ میگه چون کندی سرعت دارین ... گفتم اجرت با سید الشهدا ...یه خانواده رو از نگرانی در آوردی خودمم شک کرده بودم علتش اینه ولی الان که شما گفتی دیگه مطمین شدم

pancha73
03-06-2013, 10:36
دوستان این سرور league of legends ایران در raidcall هست 5262635:ID و [name group: League Of Legends[IRAN دوستان بیان تا در حین بازی با هم بنونیم صحبت هم بکنیم :n16:

new evil
03-06-2013, 10:40
یه چند هفته هست که پهنای باند کل کشور رو پایین آوردن و به همین دلیل خیلی از اینترنت ها سرعتشون خیلی کند شده و زیاد تماس می گیرن و گفت مخابرات میخواد یه سیستم پهنای باند جدید واسه اینترنت کل کشور درست کنه برای همین هست که پهنای باند رو پایین آوردن
این سیستم جدید اینترنت ملی نیست :دی

daniel'
03-06-2013, 10:47
آیا از جا خالی دادن دشمن در برابر اسکیل شات ها رنج میبرید؟:n28: آیا نمیتوانید اسکیل شات های خود را درست به هدف و در کسری از ثانیه بزنید؟:n28: دوستانی که مشکل خالی کردن اسکیل شات ها بر روی دشمن در کسری از ثانیه را داریددیگر نگران نباشید.:n19:شما میتوانید با نگه داشتن دکمه ی SHIFTوزدن دکمه ی ابیلیتی مورد نظر خود و در جهت موس اسکیل شات های خود را پیاده کنید.:n10:ابیلیتی اسمارت کست.:n10:محصولی از شرکت لیگ اف لجندس:n23:

AlbisQT
03-06-2013, 10:59
کاش مشکل این باشه، مشکل اینه من اسکیل شات رو میزنم بعد 1 ثانیه بعد Land میشه و جالبه تو این 1 ثانیه از شانس ما میبینی طرف از Lane بالا رفته مید :دی
کلا با پینگ بالای 300 به سختی میشه همه Skillshot ها رو زد مگه اینکه Movement Prediction داشته باشید.:n05:

bahman_0121
03-06-2013, 11:06
اکانت من bahman0121 هست تو سروزه EU Nordic & East
خواهشا اد کنید :n12:

Dark_Priest
03-06-2013, 11:50
من الان با 350 بازی کردم 5 تا فید دادم 3 بارم دیسکانکت شدم و هر بار میخواستم وصل شم 5 دقیقه طول کشید همه لول 18 من لول 13
!
تو مپ داشتم غاز می چروندم :n19:

ali_parlous
03-06-2013, 12:47
من شنبه یه دست tryn رفتم (ranked) برای اولین باز تو زندگیم gank نکردم (jungle بودم). انقدر تیم ام خوب بازی کرده بود که اصلا afk هم می بودم می بردن خخخخخخ
حالا بعد اون دست یه darius jungle رفتم

our ashe : 0/12/0
our support : 0/13/0
our mid (diana) : 0/9/0
me : 4/4/0
singed : 1/2/0

تو 20 دقیقه داشتن tower nexus میزدن. دردم رو به کی بگم آخه خدایا :n28:
خوشحال بودم کسی ban نکرد darius رو ورداشتم. چرا بعضی موقع ها اینجوریه؟

حالا همه اینا یه طرف صبح رفتم تو بازی دوباره اینترنتم تموم شد :n08: کلا بلد نیستن یه sms چیزی بدن که داری به فنا میری شارژ کن. :n13:

azaramir
03-06-2013, 12:58
من بعد کلی زحمت zac رو گرفتم اما چه فایده با این نت که نمیتونم بازی کنم
یه سوال چرا من وقتی تانک میشم اینقدر ارمورم پایین با اینکه مستریهارو رو تانک گذاشتم کلی هم ایتم خفن گرفتم راحت میزننم اما یه یارو دیگه ای نصف ایتم های منو داره با نصف hp من راحت با 5 نفر درگیر میشه و در میره

ali_parlous
03-06-2013, 13:14
یه سوال چرا من وقتی تانک میشم اینقدر ارمورم پایین با اینکه مستریهارو رو تانک گذاشتم کلی هم ایتم خفن گرفتم راحت میزننم اما یه یارو دیگه ای نصف ایتم های منو داره با نصف hp من راحت با 5 نفر درگیر میشه و در میره

مثلا 4 تا AP جلوی شما هستن
Teemo Top
Diana mid
Lux Support
Fiddle jungle
Trisatana ADC

خوب اگر شما اینجا armor بری که فایده نداره که باید mgaic resist بری که tank بشی. تازه بعضی از هیرو ها یک سری گزینه دارن که کلا تانک هستن مثل alistar کلا ضد گلوله است :n10: باید دقت کنی champ ایرو انتخاب کنی برای تانک که Defense خوبی داشته باشه. مثل alistar, leona, amumu, garen, voli,

msgcpp
03-06-2013, 14:02

متأسفانه دروغ محضه !!!
پهنای باند کشور رو پایین نیاوردن، فقط پورت ها رو دستکاری میکنن.

italodance
03-06-2013, 14:14
متأسفانه دروغ محضه !!!
پهنای باند کشور رو پایین نیاوردن، فقط پورت ها رو دستکاری میکنن.

زدی تو خال بله قضیه همینه

mey123
03-06-2013, 14:38
صددرصد یه یارو دیگه singed بوده:n09:
هرجای مپ که عشقش میکشه میره(حتی زیر تورنت) برا گنکش هم باید 7،8 نفر آدم جمع کنی:n08:

Dark_Priest
03-06-2013, 16:20
آره اینم هست + کم کردن پهنای باند چون دیگه 100% مشخصه !

pancha73
03-06-2013, 16:46
من شنبه یه دست tryn رفتم (ranked) برای اولین باز تو زندگیم gank نکردم (jungle بودم). انقدر تیم ام خوب بازی کرده بود که اصلا afk هم می بودم می بردن خخخخخخ
حالا بعد اون دست یه darius jungle رفتم

our ashe : 0/12/0
our support : 0/13/0
our mid (diana) : 0/9/0
me : 4/4/0
singed : 1/2/0

تو 20 دقیقه داشتن tower nexus میزدن. دردم رو به کی بگم آخه خدایا :n28:
خوشحال بودم کسی ban نکرد darius رو ورداشتم. چرا بعضی موقع ها اینجوریه؟

حالا همه اینا یه طرف صبح رفتم تو بازی دوباره اینترنتم تموم شد :n08: کلا بلد نیستن یه sms چیزی بدن که داری به فنا میری شارژ کن. :n13:
دادا خدا بهت صبر بده :n02:

pancha73
03-06-2013, 16:55
صددرصد یه یارو دیگه singed بوده:n09:
هرجای مپ که عشقش میکشه میره(حتی زیر تورنت) برا گنکش هم باید 7،8 نفر آدم جمع کنی:n08:
من تو کف اسپید singed موندم :n02: لامصب وقتی ult میزنه با Ghost همراه با بوت Boots of Swiftness ازینور مپ تا اونور مپو تو دو سوت میره :n02:

garaa
03-06-2013, 17:11
برنامه ای چیزی سراق ندارید TTL پینگ رو عوض کنه ؟ ( مثل V /P/ N )

pancha73
03-06-2013, 17:21
برنامه ای چیزی سراق ندارید TTL پینگ رو عوض کنه ؟ ( مثل V /P/ N )
به نظر من از Pingzapper استفاده کن,من خودم برای بازی lol امتحان کردم پینگو تا 50,60 تا پایین میاره :n26:البته مشکل الان که مربوط به پینگ نیست مشکل از 1 جا دیگست :n28:

The Awesome One
03-06-2013, 17:50
به نظر من از Pingzapper استفاده کن,من خودم برای بازی lol امتحان کردم پینگو تا 50,60 تا پایین میاره :n26:البته مشکل الان که مربوط به پینگ نیست مشکل از 1 جا دیگست :n28:

من با pingzapper اصلا نمی تونم وارد بازی بشم کانکشن ارور میده (الکی هم رفتم اکانتشو خریدم:n15:)

شما میتوانید با نگه داشتن دکمه ی SHIFTوزدن دکمه ی ابیلیتی مورد نظر خود و در جهت موس اسکیل شات های خود را پیاده کنید.
shift?
ain't nobody got time for that :n09:
تو کی بیلدینگ تنظیم کنید اسمارت کست رو دیفالت بذارید (همون qwer) اینجوری خیلی سریع تر عمل میکنید! اون گزینه که range اسکیل هم نشون میده(تو مور اپشن اگه اشتباه نکنم) فعال کنید بقیش حله :n02:

Aria1997
03-06-2013, 17:55
من تو کف اسپید singed موندم :n02: لامصب وقتی ult میزنه با Ghost همراه با بوت Boots of Swiftness ازینور مپ تا اونور مپو تو دو سوت میره :n02:

حالا الانو میگی قبلنا وقتی ult میزدی CC روش اثر نداشت.

garaa
03-06-2013, 17:56

میگم ttl رو عوض کنه , من حرفی از پایین آوردن پینگ زدم ؟ عجب !

بعد
pingzapper برای LOL رایگان نمیشه استفاده کرد.

Dark_Priest
03-06-2013, 18:09
نه داداش تو رو خدا بیا پینگ زپر رایگان هم بگیر !
ttl ربطی به Vpn و ... نداره و پایین نمیاد داداش بعد ttl مربوط به isp هست باید isp عوض کنی من بدبخت که غیر مبین نت هیچی خط نمیده مخابرات هم که رفتم گفتن پورت ها پره خالی شد زنگ میزنیم بیای بگیری فعلا که 3 ماه گذشته و دریغ از یک تک زنگ حالا بعد خرداد ؛ 5 تیر اینا میرم شاید حضوری فرجی بشه :n01:

garaa
03-06-2013, 18:33
نه داداش تو رو خدا بیا پینگ زپر رایگان هم بگیر !
ttl ربطی به Vpn و ... نداره و پایین نمیاد داداش بعد ttl مربوط به isp هست باید isp عوض کنی من بدبخت که غیر مبین نت هیچی خط نمیده مخابرات هم که رفتم گفتن پورت ها پره خالی شد زنگ میزنیم بیای بگیری فعلا که 3 ماه گذشته و دریغ از یک تک زنگ حالا بعد خرداد ؛ 5 تیر اینا میرم شاید حضوری فرجی بشه :n01:

ttl ربطی به VPN نداره ولی Vpn استفاده کنی مبینی که TTL تغییر میکنه ...
اگه مثل قدیم بشه از vpn استفاده کرد تا ttl تغییر کنه اون مشکل صفحه مشکی حل میشه ...
حالا من گفتم حالا که vpn ها از کار افتادن شاید برنامه دیگه ای هم باشه ...

Dark_Priest
03-06-2013, 19:26
نه همه چیز از کار افتاده فقط چند تا درستن که واسه لول میشن که باید پول بدی ماهی 5 تومن دوستم خریده بود الان 24 ساعته لول میزنه ولی سایتش رو یادم نیست وگرنه میدادم !

pharm
03-06-2013, 19:31
نه همه چیز از کار افتاده فقط چند تا درستن که واسه لول میشن که باید پول بدی ماهی 5 تومن دوستم خریده بود الان 24 ساعته لول میزنه ولی سایتش رو یادم نیست وگرنه میدادم !

امکان نداره