PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

AlbisQT
22-05-2013, 16:04
Teemo یکی از بهترین چمپینا واسه ARAM هست. 13/5/25 همین الان :دی
فقط health pack ها رو mushroom کنید برید afk (حالا یا لگ یا هرچیز دیگه میاید میبینید 5 تا کیل داده :دی)

هیچ Delay م نداشتم. پینگ 150

Aria1997
22-05-2013, 16:22
Teemo یکی از بهترین چمپینا واسه ARAM هست. 13/5/25 همین الان :دی
فقط health pack ها رو mushroom کنید برید afk (حالا یا لگ یا هرچیز دیگه میاید میبینید 5 تا کیل داده :دی)

هیچ Delay م نداشتم. پینگ 150

بخدا هرکی بگه من با teemo پرو ام با کف گرگی میخوابونم تو صورتش :دی
چمپ خوبیه خیلی دوسش دارم ولی تو آرام نامردیه :n09:
90 درصد بازی های آرام نامردی هستن شاید تو 10 تا یکی واقعا به آدم حال بده :n02:

AlbisQT
22-05-2013, 16:40
Teemo پرو وجود نداره به نظر من و خدایی توی Summoner Rift به غیر قارچاش به دردی نمیخوره :|
ولی خب تو aram همین اولتش مفیده :دی
البته aram واسه تجربه خوبه، مثلا یه گیم یه هیرویی میاد دستت که تا الان باهاش بازی نکردی، بعد یکم بازی میکنی میبینی استعدادشو داری آنلاک میکنی تو summoner rift میترکونی باهاش :دی

new evil
22-05-2013, 17:06
خدایی توی Summoner Rift به غیر قارچاش به دردی نمیخوره
این چی میگه؟
اگه میشه از passive شروع کن بیا توضیح بده که چرا به درد نمیخوره

amirharry
22-05-2013, 17:35
چی چی به درد نمی خوره؟؟ من دیدم از adc هم سریع تر آب می کرد

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

ezio7
22-05-2013, 17:37
teemo از همه نظر عالی تو اول بازی بدو برو جنگل دشمن نزدیک blue وایسا فقط سریع که قبل دشمن برسی بعد یاید یه راهی بری نبینن بعد جانگلر میاد بلو میزنه نصف جونشم رفته خوشحال و شادمان میخواد راه بیوفته که یهو میپری 2 تا اتو اتک یه ignite طرف مرد بلوشم پرپر شد 90% مواقع این ترفند میگیره خوشگلم میگیره :n02: یا این کارم میشه کرد تو نرمال من اینو میرم بازی شروع میشه میدویی میری مید اون وسط متمایل به tower حریف استتار میکنی بعد یار مید خودت که میاد با دشمن میذاری یکم یارو پوش کنه بعد 2 نفری میریزین سرش این 95% جواب داده برو حالشو ببر

League OF Legends
22-05-2013, 17:40
ما فعلا نت خرابه تیمو رو بیخیال

AlbisQT
22-05-2013, 17:45
جدی نگیرید یه Attempt واسه ترول بود که ظاهرا هم موفق شده :دی

Aria1997
22-05-2013, 17:45
Teemo یکی از بهترین چمپ های بازی هستش میدونم همه ازش بدتون میاد :دی
تورو خدا اونطوری حرف نزنین به عقلتون شک کنن یعنی چی کدوم چمپ مسخرست؟
همه چمپ ها عالین و بازی کردن باهاشون لذت بخشه مثلا Xerath خیلیا ندارنش یا Viktor
دلیل نمیشه چرت باشن که :n18:

smohsen
22-05-2013, 18:40
:n02: بگم که من بعد از stronghold اونم اولین ورژنشن تا حالا هیچ بازی استراتژیکی بازی نکردم:n07:
حالا بگین این آیتم که یکیشون مثله گرزه یکی شمشیر و بوت ها دارن رو چطوری بدست بیارم؟ :n02:
نامردا با دو ضربه منو ناکار می کنن درحالی که من هیچی ندارم که باش حالشونو بگیرم:n19:

Arrowtic
22-05-2013, 18:43
:n02: بگم که من بعد از stronghold اونم اولین ورژنشن تا حالا هیچ بازی استراتژیکی بازی نکردم:n07:
حالا بگین این آیتم که یکیشون مثله گرزه یکی شمشیر و بوت ها دارن رو چطوری بدست بیارم؟ :n02:
نامردا با دو ضربه منو ناکار می کنن درحالی که من هیچی ندارم که باش حالشونو بگیرم:n19:

این MOBA هست خیلی با استراتژیک فرق داره .
شما فقط یه نفر داری که بهش Champion میگن . سه تا مسیر تو بازی هست(Line) که هر یه مدت یه بار توشون یه سری جونور شروع به حرکت میکنن(Minion) . شما همراه این جونور ها میرید و جونور ها(و چمپ ها) ی حریف رو به کمک دوستانتون میکشید و پول در میارید و باهاشون آیتم میخرید . برای خرید آیتمم همون Base اصلیتون یکی هست میفروشه . هدف نهایی بازی هم ترکوندن Base و مقر اصلی دشمن و دفاع از Base خودیه .

smohsen
22-05-2013, 18:52
شما فقط یه نفر داری که بهش Champion میگن . سه تا مسیر تو بازی هست(Line) که هر یه مدت یه بار توشون یه سری جونور شروع به حرکت میکنن(Minion) . شما همراه این جونور ها میرید و جونور ها(و چمپ ها) ی حریف رو به کمک دوستانتون میکشید و پول در میارید و باهاشون آیتم میخرید . برای خرید آیتمم همون Base اصلیتون یکی هست میفروشه . هدف نهایی بازی هم ترکوندن Base و مقر اصلی دشمن و دفاع از Base خودیه .
کدومو باید بخرم که زورم زیاد باشه؟
البته الان 0 دارم اینو چطوری زیاد کنم اونوقت؟ الان که هیچی ندارم طبیعتا زورم کمه و نمی تونم ملت رو بکشم و هی کشته میشم :n02:

smohsen
22-05-2013, 18:56
در ضمن بازی استراتژیک آنلاین چیزی هست اصلا؟ :n03::n04:

The Awesome One
22-05-2013, 19:58
شما یه دست tutorial بازی کن! فعلا pvp نرو تا دستت بیاد!
آیتم هم همون recomanded رو بخر! وقتی شاپ رو باز می کنی همونی که به صورت پیش فرض اونجا هست از بالا شروع کن بخر!
توی بازی هر چی رو بکشی گلد می گیری! ( اون سرباز کوچولو ها (همون minions یا creeps ) رو بکش هرچی بیشتر بهتر! مهم ترین نکته بازی همینه از چمپیون کشتن هم مهم تره )
بعدشم اینکه موقعی که خواستی pvp بازی کنی اشتباه خیلیا رو نکن که فقط به فکر kill گرفتن هستن! فقط نذار بکشنت بعدشم همیشه تیم ورک داشته باش 90% مواقع جواب میده!
تا آموزش و پیام اخلاقی بعدی خدا نگه دار :n02:

Dark_Priest
22-05-2013, 20:06
دل همتون بسوزه fps 90 هست:n07:

League OF Legends
22-05-2013, 21:02
اقا راهی داره کسی بن شده از بن در بیاد:n27:؟

Dark_Priest
22-05-2013, 21:05
یه راه خیلی خوب بلدم یه یوزر جدید بساز بازی کن !:n18:

msgcpp
22-05-2013, 21:06

دوست عزیز، اگه 20 دقیقه وقت بذاره یه دست آموزشی taturial بازی کنی خیلی مفیده، میتونی هر ایتمی یا اسپلی که مد نظرته امتحان کنی، با ashe یا garen شروع کن که بازی باهاشون راحت تره.
خیلی سریع همه چی میاد دستت، عاشق این بازی میشی، البته اگه این نت لامذهب بذاره!

N E X T
22-05-2013, 21:08
بازی شما درسته؟ من که ازصبحی تا الان play نمیاد بزنم برم بازی... شما هیچ مشکلی ندارین. :n27::n27:اینم عکس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ajlost1
22-05-2013, 21:26
سلام
بکس من بین Irelia و Pantheon و Xin Zhao بخوام یکی رو بگیرم چی بگیرم ؟ یا اگه چمپ بهتر از اینا هم هست بگید .

smohsen
22-05-2013, 21:34
دوست عزیز، اگه 20 دقیقه وقت بذاره یه دست آموزشی taturial بازی کنی خیلی مفیده، میتونی هر ایتمی یا اسپلی که مد نظرته امتحان کنی، با ashe یا garen شروع کن که بازی باهاشون راحت تره.
خیلی سریع همه چی میاد دستت، عاشق این بازی میشی، البته اگه این نت لامذهب بذاره!
دستم اومد تقریبا خیلی چیزها :n02:
فقط کشته میشم یکم زیاد که باید درست شه:n19:

البته برا سن من یکم دیگه خیلی عیبه ولی چه کنیم تفریح دیگه نداریم:n19:

League OF Legends
22-05-2013, 22:07
دستم اومد تقریبا خیلی چیزها :n02:
فقط کشته میشم یکم زیاد که باید درست شه:n19:

البته برا سن من یکم دیگه خیلی عیبه ولی چه کنیم تفریح دیگه نداریم:n19:

داداشی ایدیه منو ادد کن IraNNNNNNNNNNNNN

AlbisQT
22-05-2013, 22:08
واسه شروع حتما بیلد های Mobafire.com رو بخون، چمپین ها رو هرکدوم خوشت اومد میری، قشنگ Guide , اینا داره.
البته اگه انگلیسیت خوب نیست همین جا بگو راهنماییت میکنیم.

اقا الان اومدم لاگین کنم میزنه connection error جریان چیه؟

بکس من بین Irelia و Pantheon و Xin Zhao بخوام یکی رو بگیرم چی بگیرم ؟ یا اگه چمپ بهتر از اینا هم هست بگید .
واسه تاپ میخوای؟
Irelia بگیر، من خودم 2 ماهی هست آنلاک کردمش.
واقعا Champ خفنی هستش، حتی باهاش 1v2 هم میتونی بزنی اگه تیم مقابل جانگل نداشت (نمیدونم لولتون 30 هست یا نه)
Eش که عالیه، اگه جون هیروی دشمن بیشتر باشه Stun میکنه، Wش که با هر اتکت True Damage میدی و نصف اون هیل میکنی (واقعا sunstain خوبی میده)
Qش که واسه Creep و به درد chase کردن میخوره اگه دیدی داره در میره تو رنجت نیست میزنی رو یه کریپ نزدیکش (با w مینی که بکشیش، اگه کریپ بکشه کولدانش ریست میشه) بعد دوباره رو خودش میزنی و Kill Secure میشه.
Passive ش هم که اگه خواستی یه Mercury باهاش میبندی هرچی CC باشه تقریبا روت بی اثر میشه (البته بی اثر بی اثر که نه) البته باید نزدیک 3 تا هیرو خودی باشی. توی Teamfight ها میری جلو skillshot هایی که cc میکنه و اکثر مواقع میتونی جون یه هیرو خودی رو نجات بدی :دی
اولتشم که هیچی دیگه، هم به درد جاهای حیاتی واسه کریپ ها میخوره هم واسه کشتن هیرو دشمن که داره در میره، من تا حالا باهاش Blind Kill هم زدم. (یه bush بود الکی یدونه زدم یه نفر داشت ریکال میکرد مرد) :دی

اگه بیلد و اینام واسش خواستی بگم.

hm741
22-05-2013, 22:13
اونقدری که جوونای ما در برابر فیلتر مقاومت کردن ، متفقین در برابر هیتلر نکردن ... شماها چطور با این فیلترینگ مزخرف که لگ انداخته بازی میکنید؟

msgcpp
22-05-2013, 22:18
سلام

Pantheon

:n16::n16:

AlbisQT
22-05-2013, 22:19
البته Pantheon هم خوب هستش و خیلی از هیرو های Top رو مثل آب خوردن کانتر میکنه. از جمله Darius, Gangplank و ...
واقعا اگه خوب باشه یه سرطانه تو بازی :دی

msgcpp
22-05-2013, 22:23
اونقدری که جوونای ما در برابر فیلتر مقاومت کردن ، متفقین در برابر هیتلر نکردن ... شماها چطور با این فیلترینگ مزخرف که لگ انداخته بازی میکنید؟

عزیزم، ما بازی نمیکنیم، ما فقط خیال میکنیم که داریم بازی میکنیم!
باید حدس بزنیم چمپ دشمن تو 4 ثانیه آینده کجا میخاد بره، که یه وقت نریم تو رنج حمله اش!!
عمق فاجعه رو میبینی؟؟

:n16::n16:

smohsen
22-05-2013, 22:24
داداشی ایدیه منو ادد کن IraNNNNNNNNNNNNN
اینقد آی دی ساختی که n ها دارن به سمت بی نهایت میرن:n02:

واسه شروع حتما بیلد های Mobafire.com رو بخون، چمپین ها رو هرکدوم خوشت اومد میری، قشنگ Guide , اینا داره.
البته اگه انگلیسیت خوب نیست همین جا بگو راهنماییت میکنیم.
.
خوبه انگلیسی خوبه :n02:

ajlost1
22-05-2013, 22:30
واسه تاپ میخوای؟
Irelia بگیر، من خودم 2 ماهی هست آنلاک کردمش.
واقعا Champ خفنی هستش، حتی باهاش 1v2 هم میتونی بزنی اگه تیم مقابل جانگل نداشت (نمیدونم لولتون 30 هست یا نه)
Eش که عالیه، اگه جون هیروی دشمن بیشتر باشه Stun میکنه، Wش که با هر اتکت True Damage میدی و نصف اون هیل میکنی (واقعا sunstain خوبی میده)
Qش که واسه Creep و به درد chase کردن میخوره اگه دیدی داره در میره تو رنجت نیست میزنی رو یه کریپ نزدیکش (با w مینی که بکشیش، اگه کریپ بکشه کولدانش ریست میشه) بعد دوباره رو خودش میزنی و Kill Secure میشه.
Passive ش هم که اگه خواستی یه Mercury باهاش میبندی هرچی CC باشه تقریبا روت بی اثر میشه (البته بی اثر بی اثر که نه) البته باید نزدیک 3 تا هیرو خودی باشی. توی Teamfight ها میری جلو skillshot هایی که cc میکنه و اکثر مواقع میتونی جون یه هیرو خودی رو نجات بدی :دی
اولتشم که هیچی دیگه، هم به درد جاهای حیاتی واسه کریپ ها میخوره هم واسه کشتن هیرو دشمن که داره در میره، من تا حالا باهاش Blind Kill هم زدم. (یه bush بود الکی یدونه زدم یه نفر داشت ریکال میکرد مرد) :دی

اگه بیلد و اینام واسش خواستی بگم.

من خودم هم تو فکر irelia بودم حالا اگه میگی اینجور که تعریف کردی باشه که خیلی توپه :n02:
اره من 30 ام

msgcpp
22-05-2013, 22:39
همین الآن یه دست Leave خوردم !!! :n03:

خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا !!!!!!!!!!!!!!

lordthunder
22-05-2013, 22:49
در ضمن بازی استراتژیک آنلاین چیزی هست اصلا؟ :n03::n04:
بععععلههه
مثلا rise of nations خیلی عالیه ، اما متاسفانه تعداد پلیرش کمه
warcraft هم همین طور
lord of the rings battle for middle earth هم همین طور.
.....

League OF Legends
22-05-2013, 22:53
همین الآن یه دست Leave خوردم !!! :n03:

خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا !!!!!!!!!!!!!!

بن شدم تا 29 may یعنی 7 روز

nevereverdown
22-05-2013, 23:25
البته Pantheon هم خوب هستش و خیلی از هیرو های Top رو مثل آب خوردن کانتر میکنه. از جمله Darius, Gangplank و ...
واقعا اگه خوب باشه یه سرطانه تو بازی :دی

من موندم panth چطور gp رو کانتر میکنه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!

nevereverdown
22-05-2013, 23:28

عزیزم اون lane هستش نه line !!!!

nevereverdown
22-05-2013, 23:35
Teemo پرو وجود نداره به نظر من و خدایی توی Summoner Rift به غیر قارچاش به دردی نمیخوره :|
ولی خب تو aram همین اولتش مفیده :دی
البته aram واسه تجربه خوبه، مثلا یه گیم یه هیرویی میاد دستت که تا الان باهاش بازی نکردی، بعد یکم بازی میکنی میبینی استعدادشو داری آنلاک میکنی تو summoner rift میترکونی باهاش :دی

teemo رو که اصلا حرفشو نزن...همه چمپارو کانتر میکنه یجورایی...فقط کافیه از passive و blind به طور صحیح استفاده بشه
یه نکته دیگه درباره lol من نمیدونم چقدر دوستان خبره هستن ولی من با تانک کردن اکثر چمپها دیدم که فوق OP میشن

AlbisQT
23-05-2013, 00:16
من موندم panth چطور gp رو کانتر میکنه ؟؟؟؟!!!!!!!!!!
به عنوان کسی که که GP به اندازه کافی بازی کرده اینو میگم.
با Passive که Pantheon داره، Harass کردنش با GP امکان نداره، هر چقدرم Parrley بزنی بی اثره و به قول خارجیا nom nom nom
Burst خوبی هم که داره
این وسط GP میخواد چیکار کنه؟ فقط میتونه اول بازی به جانگلر بگه که Gank کنه و یا Hug کنه.

Aria1997
23-05-2013, 00:28
ما بریم سیلور 1 ... کسی نمیاد؟ :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به عنوان کسی که که GP به اندازه کافی بازی کرده اینو میگم.
با Passive که Pantheon داره، Harass کردنش با GP امکان نداره، هر چقدرم Parrley بزنی بی اثره و به قول خارجیا nom nom nom
Burst خوبی هم که داره
این وسط GP میخواد چیکار کنه؟ فقط میتونه اول بازی به جانگلر بگه که Gank کنه و یا Hug کنه.

یادمه باهم بازی میکردیم اون موقع ها لول 15 اینا بودیم فقط GP میرفتی یادش بخیر :n26:

msgcpp
23-05-2013, 00:32
teemo رو که اصلا حرفشو نزن...همه چمپارو کانتر میکنه یجورایی...فقط کافیه از passive و blind به طور صحیح استفاده بشه
یه نکته دیگه درباره lol من نمیدونم چقدر دوستان خبره هستن ولی من با تانک کردن اکثر چمپها دیدم که فوق OP میشن

نکته کلیدی استفاده از teemo قارچ هستش و به نظرم تو Twisted Threeline بدرد میخوره چون map کوچیکه و میشه همه جاشو تله گذاری کرد، ولی تو Summoners Rift زیاد کارایی نداره.
البته اگه پرو باشی با هر هیرویی میتونی موثر باشی (دقت کنید مؤثر باشید منظورم این نیست که میتونید با teemo هر هیرویی رو بزنید)

msgcpp
23-05-2013, 00:35

سیلور 1 چی چی هست؟
من لول 29 ام.

nevereverdown
23-05-2013, 00:49
نکته کلیدی استفاده از teemo قارچ هستش و به نظرم تو Twisted Threeline بدرد میخوره چون map کوچیکه و میشه همه جاشو تله گذاری کرد، ولی تو Summoners Rift زیاد کارایی نداره.
البته اگه پرو باشی با هر هیرویی میتونی موثر باشی (دقت کنید مؤثر باشید منظورم این نیست که میتونید با teemo هر هیرویی رو بزنید)

نه من فک نمیکنم نکته کلیدیش قارچ باشه و همونطور که گفتید واسه مپ کوچیک کارامد میشه ولی اگه با passive و blind کار کنید خیلی teemo متفاوتتری خواهید داشت ...teemo رو میشه adc کرد که اونجوری داستان خیلی عوض میشه و فقط نباید دنبال قارچ باشید

دوست عزیز با cleaness که gp داره میتونه panth رو راحت کانتر کنه ...پس برتری خیره کننده ای بینشون نیست

N E X T
23-05-2013, 01:06
دوستان ایرانی هر کس خواست ادی منو اد کنه :n18::n18: Hamedz

Aria1997
23-05-2013, 01:33

چه عجب یه نفر حرف خوبی زد :دی دقیقا موافقم!
اصلا ربطی به کانتر نداره یارو با wukong حدود 200 تا گیم بازی کرده بود منه Irelia رو جر داد! کانترشما! ولی منو زد :دی
تجربه اش زیاد بود میدونی من شاید 20 بار بیشتر بازی نکرده بودم!
کانتر موثره نمیگم نیست ولی تجربه مهم تره

Aria1997
23-05-2013, 02:20
سیلور 1 چی چی هست؟
من لول 29 ام.

ELO یا Ranked system هستش ... :n01:

AlbisQT
23-05-2013, 02:59

یادمه باهم بازی میکردیم اون موقع ها لول 15 اینا بودیم فقط GP میرفتی یادش بخیر :n26:

یادش بخیر Garen برمیداشتی چقدرم فحش میدادم بهت :دی

البته فرقش اینه تو آلمانی با 20ms بدون مشکل بازی میکنی :| طبیعی بری Silver و حتی Gold

یا ابرفرض 38 تا فرند آنلاین. هرکی تو آلمان بوده اد کردی؟ :دی

lordthunder
23-05-2013, 05:31
راست میگه والا
من یک روز 3 تا رنک پشت سر هم بردم ، فرداش اینرنت پکید 3 تا leave و defeat گرفتم.

ali_parlous
23-05-2013, 06:17
اقا من یه دوست اسراییلی دارم میگه خرابه کلا

منافق، خائن :n08:

ali_parlous
23-05-2013, 06:19
دوستان fps هم به سیستم مربوطه هم به اینترنت، اگه پکت لاست داشته باشی fps هم میاد پایین. خیلی سادست.:n09:
من همیشه 60-70 بودم الان تو این وضعیت اینترنت پایین تر هم میاد

lordthunder
23-05-2013, 06:45
سلام
الآن چند دست aram بزای کردم ok بودا!

Dark_Priest
23-05-2013, 08:38
نه بابا به گرافیک و کامپیوترت ربط داره من الان تو کامپیوترم میشینم Fps بالای 90 هست ولی تو لپ تاپم میاد رو 20 !

Aria1997
23-05-2013, 08:48
یادش بخیر Garen برمیداشتی چقدرم فحش میدادم بهت :دی

البته فرقش اینه تو آلمانی با 20ms بدون مشکل بازی میکنی :| طبیعی بری Silver و حتی Gold

یا ابرفرض 38 تا فرند آنلاین. هرکی تو آلمان بوده اد کردی؟ :دی

آره الان یه دویست سای میشه Garen بازی نکردم کلا اصلا قبولش ندارم مثل Fiora ازش بدم میاد چون CC نداره :دی
حالا باز Garen خوبه قابلیت Escape داره Fiora چی؟ یا مزنه میکشه یا میمیره
میرم گلد البته سخت میشه :|
نه بابا یه سال و ن یمه بازی کردیم 38 تا که چیزی نیست.
چندتا پلیر های دیاموند رو ادد کردیم منو چندتا رفیقام بازی هاشونو نگاه میکنیم!
به خدا من دیروز دومین بارم بود Malphite بازی میکردم انقدرspec کرده بودم بازیهاشو قلقش دستم اومده بود:دی

sasy_mankan
23-05-2013, 09:58
مث که سا کس از کار افتاد من باهاش بازی می کردم فیکس بود اههه دیگه دارن میری**ن ! به .....

Dark_Priest
23-05-2013, 10:01
ساکت :n11:

ezio7
23-05-2013, 10:05
تاپیک رو به راه کافران بی دین نکشید :n09:

sasy_mankan
23-05-2013, 10:07
تا الان بالای 30 پای وی پی عن و شیل شکن چمدونم ether و کر یو کوفت و زهرمار دادم هر روز یکی رو میبندن !

new evil
23-05-2013, 10:09
دوست عزیز با cleaness که gp داره میتونه panth رو راحت کانتر کنه ...پس برتری خیره کننده ای بینشون نیست
gp نمی تونه تنهایی panth رو بزنه
کلی اذیتت کرده با نیزه و سپرش حالا میپره روت
کلنز میکنی که چی بشه؟
فوق فوقش در میری
دیدم که میگما تو رنک داشتیم

ezio7
23-05-2013, 10:16
بحث بره چیه آخه خب تابلوه دیکه panth راحت gp رو لول میکنه من باور نداری بیاه

Witcher6610
23-05-2013, 10:26
چون زیاد Counter مشخصی از هم نیستن به بازیکن هاشون هم خیلی ربط داره !
مثلا من با Daruis زیاد بازی می کنم هم از Renekton باختم هم بردم ... خیلی مربوطه به بازیکنش !

dirtyworm
23-05-2013, 11:05
بچه ها اینم جدید ترین مپ
البته من یک ماه بازی نکردم یعنی نتونستم :(

اونایی که لول نمیتونن بازی کنن من الان بازی Smite رو گرفتم مثل لول هست ولی گرافیکش بالاتر و جالبتر اینکه سوم شخصه یعنی خودتون چمپ رو حرکت میدین با کیبورد نه با موس و مپ های جالبی داره و همه چمپ هاش هم God هستن مثل zeus- poseidun- Ra - Anibus و ...
اصلا هم لگ نداره خیلی کم پیش میاد لگ بشه
من که میگم دانلودش کنین حال میده بازیش

Dark_Priest
23-05-2013, 12:41
لینک دانلود بزار یه چند تا اسکرین شات هم بزار :n06:

new evil
23-05-2013, 12:43
بچه ها اینم جدید ترین مپ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته من یک ماه بازی نکردم یعنی نتونستم :(

اونایی که لول نمیتونن بازی کنن من الان بازی Smite رو گرفتم مثل لول هست ولی گرافیکش بالاتر و جالبتر اینکه سوم شخصه یعنی خودتون چمپ رو حرکت میدین با کیبورد نه با موس و مپ های جالبی داره و همه چمپ هاش هم God هستن مثل zeus- poseidun- Ra - Anibus و ...
اصلا هم لگ نداره خیلی کم پیش میاد لگ بشه
من که میگم دانلودش کنین حال میده بازیش
اااا ممد تویی؟ :دی
پس بگو دیگه ان نیستی
بعد از پایان ترما دان می کنم تفریحی باهم بازی کنیم

daniel'
23-05-2013, 12:45
حرکاتش خیلی مسخرس من لوکی شو دیدم افتضاه :n01:

sasy_mankan
23-05-2013, 13:03
من که می خوام smite دانلود کنم کسی اگه اکانت داره نیم بده !

Mohaddi
23-05-2013, 13:10
لگ رو عشق است !!!!!!!!!!!!!!!!! دهنشون سرویس نمیشه بازی کرد اینقد تایم اوت اره

Witcher6610
23-05-2013, 13:27

sasy_mankan
23-05-2013, 14:12
اقایونی که smite بازی کردن میشه بگن با کدوم کلید ها راه میره یعنی مث wow هست ؟!
بعد ability key هاش چین میشه خودت تنظیم کنی یا مث لول هست
داشتم فکر می کردم اگه بخواد با
w
asd
راه بره بعد با کدوم کی ها لول میزنه همچی تو دست هست یا نه
ماشالله همه که wow کردیم می دونید منظورم از تو دست چیه !

Arrowtic
23-05-2013, 14:23
w
asd

بحث درباره این بازیو اینجا مطرح نکنید .
اگه خواستید میتونید یک تاپیک براش بزنید و در اونجا دربارش صحبت کنید . (اگه نزدید هم خودم تا دو سه روز دیگه مطالبشو ترجمه می کنم تاپیک میزنم براش)

sasy_mankan
23-05-2013, 14:26
بحث درباره این بازیو اینجا مطرح نکنید .
اگه خواستید میتونید یک تاپیک براش بزنید و در اونجا دربارش صحبت کنید . (اگه نزدید هم خودم تا دو سه روز دیگه مطالبشو ترجمه می کنم تاپیک میزنم براش)
اخه فک نکنم ده نفر هم تو این انجمن بازی کننش که تاپیک بزننن براش
----------------------------
کسی ویدیو از این بازی داره فیلی نباشه !

dirtyworm
23-05-2013, 14:56
w
asd

آره WASD راه میره و با 1234 اسپل میزنه و با F و G هم اسپل های جانبی

از این لینک ثبت نام کن یه چیزی هم گیر ما بیاد :))

باید Play for Free رو بزنی که ثبت نام کنی
در مورد زدن تاپیک هم بقول دوستمون ده نفر هم بازی نمیکنن هر وقت زیاد شد خودم میزنم

dirtyworm
23-05-2013, 14:59
حرکاتش از چه نظر مسخرست ؟
اتفاقا گرافیکش که خیلی خوبه از نظر راه رفتن هم که دیگه بستگی به خودت داره

Arrowtic
23-05-2013, 15:14
اخه فک نکنم ده نفر هم تو این انجمن بازی کننش که تاپیک بزننن براش

در مورد زدن تاپیک هم بقول دوستمون ده نفر هم بازی نمیکنن هر وقت زیاد شد خودم میزنم
دلیل نمیشه بر نزدن تاپیک .
توی انجمن ما فقط دو سه تا بازی داریم که پلیر زیاد دارن ولی اکثر بازی های دیگه تاپیک دارند + با زدن تاپیک بازی دیگران هم باهاش آشنا میشن و ممکنه بیان و بازی کنن .

dirtyworm
23-05-2013, 15:16
دلیل نمیشه بر نزدن تاپیک .
توی انجمن ما فقط دو سه تا بازی داریم که پلیر زیاد دارن ولی اکثر بازی های دیگه تاپیک دارند + با زدن تاپیک بازی دیگران هم باهاش آشنا میشن و ممکنه بیان و بازی کنن .

شما به بزرگی خودت ببخش
:n02: :n06:

اون موقع ها که ما میومدیم اینجا از این عدا ها خبری نبود :n02:

Dark_Priest
23-05-2013, 18:28
بکس فیکس شده بریزین ! :n19::n17::n17:

ezio7
23-05-2013, 18:34
لگ داره نریزین بدتر میشه :n09:

Mohaddi
23-05-2013, 18:40
بکس فیکس شده بریزین ! :n19::n17::n17:
برای ما که لگ عجیبی داره . :دی . زنگ زدم شاتل گفت داریم یه سرویس جدید تست می کنیم مخصوص گیمر ها . گفت می دم شنبه براتون فعال کنن که تست کنی . فعلا چون آزمایشی ا هزینه نداره . گفتم بده وصل کنن ( از خرس یه مو بکنیم غنیمته ) حالا اگه اوکی بشه با این سرویس جدیدشون من کلی نفرین می کنم اینارو ، به هر نحوی شده پول از جیب مردم می کشن بیرون . قیلتر می کنن چیز پی ان میفروشن . بازی ها رو می بندن بعد سرویس مخصوص بازی می دن بیرون :n13:

daniel'
23-05-2013, 19:28
اقا مال من صبح ها تا ساعت 11:30 الی 12 درسته و اصلا لگ نداره بعد خراب میشه بعد از ساعت 6:30 به بعد دوباره بهتر از ظهر میشه ولی یک ذره لگ داره ولی تو روند بازی اصلا تاثیر نمیگذارد.اقا من کلیپ گیم پلی اسمایت رو دیدم عین لول ازلحاظ گرافیک(شاید یه خورده بهتر)فقط دوربین رو اوردن گذاشتن پشت سر چمپ که به نظر من یکی از بدی های بازی تمام حسن این جور بازی ها دوربین از بالای سر که یه مقدار از نقشه رو ببینی :n02:حالا هر کی نظری داره.شاید شما خیلی خوشتون بیاد اینطوری

N E X T
23-05-2013, 21:15
اپدیت امده؟:n17:

msgcpp
23-05-2013, 21:35
بازم آپدیت، :n04:
تا درست میشه میخوای یه دست بازی کنی، میره برا آپدیت!

:n16:

AlbisQT
23-05-2013, 21:57
کمه آپدیتش فکر کنم Step1 که 25 ثانیه طول کشید.

amin-mafia
23-05-2013, 22:02
قضیه چیه!؟ 2 3 روزیه میشه بازی کرد اوکی شده!!! بالاخره از خماری درومدیم:devil::7:

Fusi0n
23-05-2013, 22:20
من قبل اطلاعاتی گذاشته بود چون مدتی تو نسخه PBE این هست تو عکس زیر میبینید یک کلید دیگه اضافه شده
اگر با lolreply کار کرده باشید میفهید چی دقیقا جریانش قابلیت این که بعد هر بازی reply شما میتونید ذخیره کنید و نمایش بزارید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شاید تو همین پیچ جدید باشه ......

hm741
23-05-2013, 22:26
من اصلا تو سرور وست نمیتونم لاگین کنم connection error میده ولی تو east رفتم یه دست با لگ شدید بازی کردم.

Mohaddi
23-05-2013, 22:44
»ن اصلا بدون چیز پی ان نمیتونم client بازی رو باز کنم :دی
کی تایید می کنه ؟

League OF Legends
23-05-2013, 22:57
»ن اصلا بدون چیز پی ان نمیتونم client بازی رو باز کنم :دی
کی تایید می کنه ؟

تاییییییییییییییییییییییی د:n16:

smohsen
23-05-2013, 23:17
برا من بدون چیز پی ان کانکت میشه راحت
البته من چون مبتدیم:n07::n02: قسمت های بازی نمیرم فقط توتریال رو میرم و با بوت ها می جنگم :n07::n02::n08:

Mohaddi
23-05-2013, 23:22
برا من بدون چیز پی ان کانکت میشه راحت
البته من چون مبتدیم:n07::n02: قسمت های بازی نمیرم فقط توتریال رو میرم و با بوت ها می جنگم :n07::n02::n08:
سیستم شیلترینگ اشون هوشمند هم هست ؟ :دی به مبتدی ها اجازه میده بازی کنن . آقا ما هم مبتدی هستیم . لول na ma na :n06:
jk

msgcpp
23-05-2013, 23:40
ریوت بیاد یه بازی فکری بذاره تو صفحه لوگین که ما ایرانی ها زمانی که تو صفحه لوگین منتظریم حوصله مون سر نره!

League OF Legends
23-05-2013, 23:55

اینجارو بخونید

msgcpp
24-05-2013, 00:03

اینجارو بخونید

بابا این آبرو ریزیها چیه؟
خوب بره یه اک دیگه بسازه، یا اصلاً بذاره کنار بازی رو، این کارا چیه ...

AlbisQT
24-05-2013, 00:06
هرکی اینکارو کرده واقعا آدم بی شعور و بی اصل و نسبی بوده که رفته نوشته My country is terrorist. انگلیسیشم که 0ه.
احتمالا از این بچه های 10-12 ساله بوده. فقط امیدوارم Perma ban شه :n01:

البته از این آدمای بی شعور پیدا میشند، کاریشم نمیشه کرد دیگه. اکثرشونم سنشون به 15 نمیرسه ...

msgcpp
24-05-2013, 00:10
نه بچه خوبیه، من میشناسمش
ولی خوب نباید اینارو مینوشت.

pharm
24-05-2013, 00:10
هرکی اینکارو کرده واقعا آدم بی شعور و بی اصل و نسبی بوده که رفته نوشته My country is terrorist. انگلیسیشم که 0ه.

البته از این آدمای بی شعور پیدا میشند، کاریشم نمیشه کرد دیگه. اکثرشونم سنشون به 15 نمیرسه ...

نوشته مر یض میشم :D برا چی اخه اعتیاد دیگه
تروریست منظورش که مردم ایران نیست که .....

League OF Legends
24-05-2013, 00:16

خوب کاری کرده دمش گرم دوسته من نوشته من گفتم بنویسه

mehrankhanhoy
24-05-2013, 00:19
بن شدم :دی حداقم 1 ساعت و حداکثر 7 روز تایم بنه :دی

نت درست نشده ؟ :دی خیلی لگه اما دی سی نمیشه :n09:

League OF Legends
24-05-2013, 00:20
بن شدم :دی حداقم 1 ساعت و حداکثر 7 روز تایم بنه :دی

نت درست نشده ؟ :دی خیلی لگه اما دی سی نمیشه :n09:

تاریخ زده تا چند May زده ناریخو؟

AlbisQT
24-05-2013, 00:22
مهران چند روز بن شدی؟

Dark_Priest
24-05-2013, 00:24
ای خدا درست میشه خراب میشه :n28::n27:

msgcpp
24-05-2013, 00:24
چمپ انتخاب میکنم، Lock in میکنم ولی بعدش صفحه سیاه میشه و اینو نشون میده:

فعلاً امروز 2 بار Leave خوردم :n02:

اگه من یه روز اون کسی که پورت رو بسته تو خیابون ببینم ... :n24: :n25: :n07:

AlbisQT
24-05-2013, 00:31
چمپ انتخاب میکنم، Lock in میکنم ولی بعدش صفحه سیاه میشه و اینو نشون میده:

فعلاً امروز 2 بار Leave خوردم :n02:

اگه من یه روز اون کسی که پورت رو بسته تو خیابون ببینم ... :n24: :n25: :n07:

فایروالت آفه؟

AlbisQT
24-05-2013, 00:54
شما نمیشناسی عزیزم، الان 5 سالی میشه توی بازی آنلاین هستم. اینجا هم از 2008 (و قبل اون) هستم. اگه خیلی مایلی بدونی چرا یه پ.خ بده بهت میگم. (این اکانتم ماله 2013)
خارجی ها هم یه سر به Gamer-District بزن اسم Albis رو بگو اونجا :n06:

به هر حال زیاد آف تاپیک نریم. چند تا بچه که میرن تو سایت لول چرت و پرت مینیوسن ارزش دعوا نداره دوست من :n01: به هرحال یه بچگی که کردن دیگه

--------------------

بیخیال زیاد آف تاپیک نریم.
6300 تا IP دارم اکثرا هم Top بازی میکنم. چی آنلاک کنم؟

msgcpp
24-05-2013, 01:05
فایروالت آفه؟

فایروال روشنه، (هیچ وقت فایروالتون رو آف نکنید)
ولی Exeption براش تعریف کردم و LOL رو استثنا کردم از فایروال،
خود سایت LOL هم همین طوری آموزش داده.

N E X T
24-05-2013, 01:27
اره دیگه به ما میگه بچه

چشم دادا میخرم واست Gift میکنم

امشب رسید خبر بده

لولللللللللللللللل خدایی خوب اومدی

ممنون چه با سرعت رسید :n16::n16:

lordthunder
24-05-2013, 04:54
نمی دونمچرا هر دفعه تو aram به من singed میوفته ملت leave می دن!

چه جوری این همه شما euw ها رو تحویل می گیره riont? یک نفر رفته تاپیک زده چقدر جواب دادن بهش.
من چندین تاپیک مختلف زدم ، اصلا riot بهشون نگاه هم نکرده.

در ضمن باز هم riot آپدیت داده بیرون! به جای این همه آپدیت مینشست باگ های بازی رو می گرفت الآن بازی این همه مشکل نمی داشت! من هر دفعه سر آپدیت مشکل گم شدن فایل دارم ، هر دفعه بک ـپ می گیرم ، restore می کنم درست می شه.

Dark_Priest
24-05-2013, 08:21
آقا اگه میتونی به من یه 900 تا rp بده میخوام archlight varus بگیرم خیلی خوشکله !:n18:

amin-mafia
24-05-2013, 08:43
من هر دفعه سر آپدیت مشکل گم شدن فایل دارم ، هر دفعه بک ـپ می گیرم ، restore می کنم درست می شه.

update کردم دیگه launcher ش حتی بالا هم نمیاد کلا مرد:n29:

lordthunder
24-05-2013, 09:02
سلام
ببین برو توی "Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases" بعد آخرین شماره رو cut کن ران کن لانچرو

Arrowtic
24-05-2013, 09:33
تمامی این دعواها رو همین جا تموم کنید .

Aria1997
24-05-2013, 10:10
20 دقیقه دیگه League of Legends ALL STARS در شانگهای :دی
عجب بازییییییییییی بشه :n12:

cpt.sepehr
24-05-2013, 10:42
سلام
ببین برو توی "Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases" بعد آخرین شماره رو cut کن ران کن لانچرو

751mg دیلیت کنم ؟:n14:

Fusi0n
24-05-2013, 10:51
من تو کل عمرا یک بار بیشتر بن نشدم اونم تو لول زیر 10 بود تقریبا 1 هفته :n09:
شما نمیدونم واقعا چه کار میکنید کشتی میگیرد :n02:
البته جدیدا مشکل جدید هست بعد لودینگ دیگه تو بازی نمیره و میپره بیرون من فایر تا خرخر اف میکنم مشکل حل نمیشه 2 بار بیشتر leave یکی دیروز و پریروز ......
خدایش این BF4 بیاد دیگه سمت این بازی نمیام :thumbsdow

lordthunder
24-05-2013, 11:25
751mg دیلیت کنم ؟:n14:
بله ، cut اش کنید ، که اگر مشکل پیش اومد بگذاریدش سر جاش ، اما فقط اون 750 مگ رو دانلود نکرده ، از ورژن های قبل هم استفاده کرده.

hm741
24-05-2013, 11:53
دوستان سرور وست از دیشب نمیتونم لاگین کنم این ارور رو میده ... سرور east ولی مشکلی ندارم ... شما این مشکل رو ندارید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Fusi0n
24-05-2013, 12:00
این مشکل من دارم و فکر کنم به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مربوط موقغ کند میشه ولی اینکه تو east مشکلی نیست عجیب باید من تست کنم .....

lordthunder
24-05-2013, 12:14
سلام
internet explorer شما روی حالت work offline نیست؟
در ضمن می خواستم یک هیرو به نام سیمرغ پیشنهاد بدم ، گفتم قبل از هر کاری بیام این جا با هم ادیتش کنیم و بهبودش بدیم ، بعد در نهایت بنده در فاروم Eune و یکی از دوستان در فاروم EUW نشرش بدیم
اما متن انگلیسی :

name : simurgh, the wise
Story :
The wife of the Saam (master champion of iran) becomes pregnant,his child have been born ,but he saw that the son has a strange look.white hairs and silver body.he thinks that the son is afflicted by Devil.he forces his soldiers to abandon the child at the mount Alborz.they do that , but the holy yazdan helps the son.when simurgh was searching for something to feed her childs.she finds the zal and loves him,she carries him to his lair and helps him to become young and Strong.after some years,the saam see a dream that says him to find the abandoned child and this is only way that he will be forgiven,he goes to mount alborz and finds the child with simurgh,simurgh says the zal that it is better for him to go (he really doesnt like that) ,and he accepts,simurgh gives him some of her feathers,and says him thatevery time he needs simurgh,he can burn one feather and simurgh will come to help him.after some years zal's wife become pregnant,the baby was very powerfull and big one,soo he couldnt be born,zal fires the feather and simurgh arrives,simurgh learns him how to cut the body and exit the son(first czarian mentioned in history) and how to use herbs to bondage the wounds.the son rises and become the most powerfull hero of persia,after some years and when the son (rostam) becomes old , the king of persia in those years that was proad of hisself says to rostam that he must come to him with bound hands (rostam saved their dynasty before him too many times) and forces prince Esfandyar (that was invurnubal) to force rostam to that (he knew that the prince will die , he didnt like his son) , and esfandyar that was proad of his victories and invurnublity goes to do that.he says to rostam that he must come with him with bound hands or he will die,and rostam says: "Even the high Galaxies would not bound my hands".they fight all day T rostam was more powerfull , but he couldnt peneterate esfandyar's skin and was become wounded.at the night,rostam was very weak and two heroes go to their camp.zal fires next feather and the simurgh comes to them.she says that if rostam kills esfandyar he would have a dark fate (because esfandyar has been chosen with zarathost to spread his relegion , and the water of invurnublity made him invurnuble),but she cures his wounds and says him that he can kill the esfandyar from his eyes,because he has been closed his eyes while fell in water when he was young and they are not invurnuble.she says rostam to make two headed arrow and target esfandyar eyes.at the morning rostam warns the esfandyar , but esfandyar laughs ,and after that rostam kills him in that way.but at the end i will cause death of rostam (i can tell you the story if you want).

tRole : suppor

spells:

Passive : While simurgh is alive , her allies will have increased exprience rate , and reduced duration of harmfull effects

Q:simurgh gives her feather to her allies around her,any time that their health fall below 10%,it will heal them for 10% of their maximum health

W:simurgh Finds the Weakness of the target enemy,increases the damage he takes for 30% in 5 sec's,this effect will be decreased by 6% every sec

E:Simurgh flies to the ally and Shields him with her wings for 3 secs,taking 30% of damage he take , while active, the target will not tanke damage and will regenerate 30% of his life.if simurgh cast this effect on herself,she will only take 20% of incoming damage.

Ultimate:simurgh flys to the target Area,slaping her wings every 1 sec for 5 sec's,each time she do that,enemies around her will take 100/160/250/350 damage and will be throwed out of Area,while active the Simurgh will become untargetable.

daniel'
24-05-2013, 12:41
سلام
internet explorer شما روی حالت work offline نیست؟
در ضمن می خواستم یک هیرو به نام سیمرغ پیشنهاد بدم ، گفتم قبل از هر کاری بیام این جا با هم ادیتش کنیم و بهبودش بدیم ، بعد در نهایت بنده در فاروم Eune و یکی از دوستان در فاروم EUW نشرش بدیم
اما متن انگلیسی :
یه سیمرغ داره اونم انویاست دیگه(اگه اتیشی بود میشد فونیکس تو دوتا)بعد این ریوت میخواد کجا ایران و البرز رو بچپونه (مثل ورلد او وارکرفت سرزمینش توهمی بری تو کاستوم نقشه سرزمینش رو میبینی)اگه این کار رو هم بکنه کلا یه مقداری داستان و اسم ها رو عوض میکنه خودش یعد اینا بیان فرهنگ و تاریخ ایران رو تو بازیشون بگذارن یه چیزی میگی ها.بعد دوستان تو این وضع اینترنت برای چی نرمال و co-op vs ai میرن خوب کاستوم اول برین ببینین اگه وضع اینترنت درسته فل فور بازی رو قطع کنین برین تو نرمال یا هر چی .من خودم تا حالا بن نشدم البته دوبار بن شدم اونم قبل از اینکه اینترنت خراب بشه و فقط برای 1 روز:n26:

daniel'
24-05-2013, 12:46
دوستان سرور وست از دیشب نمیتونم لاگین کنم این ارور رو میده ... سرور east ولی مشکلی ندارم ... شما این مشکل رو ندارید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای منم گاهی وقتا میومد یه چند بار دیگه امتحان میکردم درست میشد اگر درست نمیشد 10 دقیقه 5 دقیقه بعد درست بود:n01:

lordthunder
24-05-2013, 12:54
یه سیمرغ داره اونم انویاست دیگه(اگه اتیشی بود میشد فونیکس تو دوتا)بعد این ریوت میخواد کجا ایران و البرز رو بچپونه (مثل ورلد او وارکرفت سرزمینش توهمی بری تو کاستوم نقشه سرزمینش رو میبینی)اگه این کار رو هم بکنه کلا یه مقداری داستان و اسم ها رو عوض میکنه خودش یعد اینا بیان فرهنگ و تاریخ ایران رو تو بازیشون بگذارن یه چیزی میگی ها.بعد دوستان تو این وضع اینترنت برای چی نرمال و co-op vs ai میرن خوب کاستوم اول برین ببینین اگه وضع اینترنت درسته فل فور بازی رو قطع کنین برین تو نرمال یا هر چی .من خودم تا حالا بن نشدم البته دوبار بن شدم اونم قبل از اینکه اینترنت خراب بشه و فقط برای 1 روز:n26:
سلام
anivia به واقع همون phoenix یا ققنوسه ، اما در واقع سیمرغ موجودی متفاوت از ققنوسه ، چون در ادبیات سر رشته دارم این رو می گم
ققنوس جنسبت نداره ، منقاری داره که هزار سوراخ داره ، از هر سوراخ نوایی دل انگیز پخش می شه ، وقتی می خواد بمیره اطراف خودش رو با عود و چوب های خوش بو پر می کنه و خودش رو آتش می زنه و از خاکسترش تخمی تازه به وجود می آد و اون تخم دوباره ققنوسی دیگه می سازه.
اما سیمرغ جنسیت داره ، سیمرغ قله قاف مونث بوده ، سیمرغ هفت خوان اسفندیار مذکر (ظاهرا شوهر همین سیمرغ بوده) که به وسیله اسفندیار کشته میشه (اسفندیار داخل قفسی آهنی میشه و از داخل با نیزه و شمشیر می کشش) ، سیمرغ بر عکس ققنوس که نماد تناسخ و زندگی جوادانه و نواهای خوش هست ، نماد آگاهی و زکاوت هست ، و اولین موجودی بوده که عمل رستم زاد (سزارین) رو ابداع می کنه ، درواقع در اساطیر ما سیمرغ نماد شخصی دانا است.
ققنوس یک افسانه خارجی و وارداتی ، اما سیمرغ یک اسطوره ایرانی هست.نماد ساسانیان بوده.
در ضمن anivia یک موجود تهاجمی هست ، اما سیمرغ تدافعی ، Anivia زیبا نیست ، اما سیمرغ یکی از زیباترین champ ها خواهد بود.
سیمرغ :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] QTiZ4rITVFbGGC2BMaC
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] xKYnYgxk4qGljVTApae
ققنوس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cUKX8HXYsXZo63CZYGi

garaa
24-05-2013, 13:14
بدک نبود ولی همونطور که اون دوستمون هم گفت ایرن و البرز توی نقشه LoL جایی نداره ...
Spells ها اصلا استاندارد نیستند ...
بعد این داستان و اینا رو اگه بخوان بذارن یه جورایی کپی کاری کردن از رو داستان شاهنامه و اینا که فکر نکنم قانونی باشه ...
حالا میتونی اسم هارو عوض کنی شما ... به نظرم به جای سیمرغ رستم رو پیشنهاد میدادی بهتر بود ...

lordthunder
24-05-2013, 13:20
سلام
به رستم فکر کردم ، اما به نظر من ارزش رستم بیشتر از این هست که یک champion ای بشه که در بازی راحت کشته بشه ، شانش نیست که توسط یک نفر noob بازی بشه ، و شانش بیشتر از این هست که بشه نقش چندم یک بازی.برای رستم می بایست یک بازی جداگانه ساخت ،یا حداقل در بازی تضعیف نشه.
من به نقش های جانبی شاهنامه فکر می کنم بیشتر.
راست می گید باید داستان رو عوض کنیم ، بکنیمش برداشت آزاد از شاهنامه ، مثل cassio که برداشتی از ایلیاد و اودیسه هومر هست ، دوستان به نظرشون چه کار کنیم ؟ مثلا گارن رو بزاریم جای رستم توی داستان :n02: ، اما خوب بهترین منطقه براش همون Demacia هست.
راستی ایراد spell هاش چیه؟می تونید بگید؟ مثلا این که بالهاش رو اطراف نیروهای خودی بگیره هم جدیده و هم به نظرغیر استاندارد نمی رسه.
راستی داستان رو خوندید؟اگر می خواید فارسیش رو بگذارم که بهتر بشه متوجه شد.

daniel'
24-05-2013, 13:25
سلام
anivia به واقع همون phoenix یا ققنوسه ، اما در واقع سیمرغ موجودی متفاوت از ققنوسه ، چون در ادبیات سر رشته دارم این رو می گم
ققنوس جنسبت نداره ، منقاری داره که هزار سوراخ داره ، از هر سوراخ نوایی دل انگیز پخش می شه ، وقتی می خواد بمیره اطراف خودش رو با عود و چوب های خوش بو پر می کنه و خودش رو آتش می زنه و از خاکسترش تخمی تازه به وجود می آد و اون تخم دوباره ققنوسی دیگه می سازه.
اما سیمرغ جنسیت داره ، سیمرغ قله قاف مونث بوده ، سیمرغ هفت خوان اسفندیار مذکر (ظاهرا شوهر همین سیمرغ بوده) که به وسیله اسفندیار کشته میشه (اسفندیار داخل قفسی آهنی میشه و از داخل با نیزه و شمشیر می کشش) ، سیمرغ بر عکس ققنوس که نماد تناسخ و زندگی جوادانه و نواهای خوش هست ، نماد آگاهی و زکاوت هست ، و اولین موجودی بوده که عمل رستم زاد (سزارین) رو ابداع می کنه ، درواقع در اساطیر ما سیمرغ نماد شخصی دانا است.
ققنوس یک افسانه خارجی و وارداتی ، اما سیمرغ یک اسطوره ایرانی هست.نماد ساسانیان بوده.
در ضمن anivia یک موجود تهاجمی هست ، اما سیمرغ تدافعی ، Anivia زیبا نیست ، اما سیمرغ یکی از زیباترین champ ها خواهد بود.
سیمرغ :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] QTiZ4rITVFbGGC2BMaC

ققنوس :

اقا سیمرغی که من شنیدم یه تعدادی مرغ بودن رفتن دنبال سیمرغ به قله ی قاف رسیدن 30عدد مرغ باقی مونده بود که یه اینه اونجا بوده خودشونو داخلش دیدن.همین ultiیش بشه وقتی ulti رو میزنی چمپت میترکه سی تا مرغ میریزن رو سر دشمن همه رو میکشن خیلی با حال میشه.شوخی کردم من که نمیدونم شاید این چمپ رو هم ساختن ولی کلی چمپ دیگه بعد از این چمپ جدیده ای که قراره بیاد میخوان بسازن حالا حالا ها فکر نکنم نوبت به این برسه بعد ultiاش op

garaa
24-05-2013, 13:30
Spell ها من یه ایراد که میتونم بگیرم ایینه که اگه به همه هیروها نگاه کنی ( حتی ساپورتها ) حداقل 2 Spell برای Dmg زدن به دشمن دارن اما اینی که شما نوشتی فقط Rـش Dmg میزنه ...
بعد اصلا CC نداشت که به عنوان ساپورت خیلی بده ...
ولی ایده جالبی بود در کل :n16:

lordthunder
24-05-2013, 13:43
اقا سیمرغی که من شنیدم یه تعدادی مرغ بودن رفتن دنبال سیمرغ به قله ی قاف رسیدن 30عدد مرغ باقی مونده بود که یه اینه اونجا بوده خودشونو داخلش دیدن.همین اولتیش بشه وقتی اولتی رو میزنی چمپت میترکه سی تا مرغ مرزن رو سر دشمن همه رو میکشن خیلی با حال میشه.شوخی کردم من که نمیدونم شاید این چمپ رو هم ساختن ولی کلی چمپ دیگه بعد از این چمپ جدیده ای که قراره بیاد میخوان بسازن حالا حالا ها فکر نکنم نوبت به این برسه بعد ultiاش op
سلام
این داستان مربوط به منطق الطیر عطار میشه ، اما متاسفانه عطار برداشت استباهی از سیمرغ داشته ، سیمرغ به معنای سی مرغ نیست ، بلکه در اصل «مرغوسئن» بوده (توی ویکیپدیا فارسی بخونید) ، به معنای مرغی که شبیه شاهین هست.و بعد یواش یواش شده سیمرغ.
داستانی که من گفتم براتون از شاهنامه فردوسی اقتباس شده (که اون هم از افسانه هایی که قبل از فردوسی به وسیله مردم بازگو میشده اقتباس شده).
داستان رو به فارسی می گم برای دوستان
وقتی که سام ،پهلوان ایران ،دارای فرزند میشه ، و پسرش رو می بینه ، متوجه میشه که فرزندش (زال) موی سپید و بدن نقره فام داره (زال یعنی پیر) ، و فکر می کنه که این فرزند شیطانی هست ، دستور می ده که زال رو به البرز کوه ببرند و رها کنند.وقتی که این کار رو می کنند ، سیمرغ که برای تغذیه فرزندانش دنبال غذا بوده ، زال رو می بینه و مهرش به دلش می اوفته ، و زال رو به کوه قاف می بره.اونجا زال رو پرورش می ده و رفته رفته بهش آموزش می ده ، زال بزرگ میشه.
در زمان جوانی زال ، سام رویایی می بینه که برای بخشیده شدن گناهش باید فرزندش رو از البرز کوه بیاره ، بعد از مدتی جستجو زال رو پیدا می کنه ، زال ابتدا به خاطر این کار پدرش از رفتن سر باز می زنه ، اما سیمرغ راهنماییش می کنه که باید بره.چند عدد از پر های خودش رو به زال می ده و بهش می گه هر وقت نیاز به کمک داشت پرها رو بسوزونه.
سالها می گذره و زال پهلوان بزرگ و بچه دار میشه ، زمان تولد رستم که میشه ، هر کار می کنند بچه به دنیا نمی آد و رودابه و رستم در حال مرگ بودند ، زال پر رو می سوزونه و سیمرغ برای کمک می آد.سیمرغ به زال می گه باید شکم رودابه رو بشکافند و رستم رو بیرون بیارند ، و بعد بدوزند و با گیاهان دارویی ببندنش. (این اولین عمل رستم زاد در تاریخ بوده ، که غربی ها به اسم سزارین بابش کردند! اما در اصل این ایده مال ایرانی ها بوده).
رستم بزرگ میشه و پیروزیهای زیادی به دست می آره و شاه های ایران رو همواره همراهی می کنه و بارها جان کیکاووس و دیگر پادشاهان رو نجات می ده ، اما شاه جدید که مغرور بوده به رستم دستور می ده دست بسته به پیش او بیاد ، رستم این رو قبول نمی کنه ، پادشاه به پسرش اسفندیار روئین تن که به وسیله آب مقدس زرتشت رویین تن شده بوده (بر پوستش هیچ سلاحی اثر گزار نبوده)و نماینده زرتشت بوده می گه باید این کار رو بکنه ، اسفندیار نمی پذیره ، اما پادشاه که همیشه دوست داشته یا رستم و یا اسفندیار از بین برند ، با تطمیع و دادن وعده ولیعهدی اسفندیار رو راهی هفت خوان و مسیر جنگ با رستم می کنه ، در راه اسفندیار با چندین موجود افسانه ای (از جمله همسر سیمرغ که مرد بوده) می جنگه و به وسیله ابزارهایی مثل قفس فلزی پیروز می شه و نزد رستم میرسه . اسفندیار به رستم می گه که یا باید دست بسته به سمت شاه بره ، یا باید کشته بشه ، اما رستم نمی پذیره و میگه:
"که گفتت برو دست رستم ببند؟ نبندد مرا دست چرخ بلند"
هر دو وارد جنگ می شن (هیچ کدام راضی به جنگ نبودند) و نبرد به درازا می کشه ، رستم خسته و زخمی می شه و نمی تونه اسفندیار رو زخمی کنه ، و شب می شه و به پیش زال بر می گرده ، زال یک پر دیگه رو آتش می زنه و سیمرغ می آد.سیمرغ به رستم هشدار می ده که اگر اسفندیار رو بکشه سرنوشت شومی در انتظارش خواهد بود (چون اسفندیار نماینده زرتشت بوده) ، ولی به رستم راه پیروزی رو یاد می ده.
سیمرغ می گه اسفندیار د زمان کودکی که وارد آب مقدس میشه چشم هاش رو می بنده ، و پوست چشمش خیس نمی شه و روئین تن نمیشه ، و بعد به ستم می گه تیری دو شاخه و زهر آلود از درخت گز تهیه کنه و در چشم اسفندیار بزنه.رستم این کار رو می کنه و فردا به جنگ اسفندیار میره ، قبل از هر چیز به اسفندیار می گه که من امرز می تونم بکشمت ، پس ادامه نده ، اما اسفندیار می خنده ، و رستم در ابتدای نبرد تیر رو به چشم اسفندیار می زنه و ......

بعد از این قضیه اتفاقات بدی برای رستم می افته و در نتیجه خاندان رستم از بین می رند (اگر دوست داشتید داستان زیبای مرگ رستم رو هم بگم که واقعا بی نظیره)

Spell ها من یه ایراد که میتونم بگیرم ایینه که اگه به همه هیروها نگاه کنی ( حتی ساپورتها ) حداقل 2 Spell برای Dmg زدن به دشمن دارن اما اینی که شما نوشتی فقط Rـش Dmg میزنه ...
بعد اصلا CC نداشت که به عنوان ساپورت خیلی بده ...
ولی ایده جالبی بود در کل :n16:
بله درست می فرمایید ، به این هم فکر کردم ، نمی دونم چه اسپلی براش بگذارم ،اما دوست دارم مثل Soraka بیشتر ساپورت باشه تا dps
میشه اسپل سومش رو در دو حالت تهاجمی/تدافعی طراحی کرد ، یعنی اگر روی دشمن بخوره ، بالهاش رو دور دشمن حلقه کنه و بهش فشار بیاره.البته اسپل نهایی هم تهاجی هست.

Witcher6610
24-05-2013, 14:20
آقا یه سوال !
چه طوری تونستین League Of Legends رو به مرگ رستم ربط بدین؟
مرسی عزم ایرانی !:n09:

League OF Legends
24-05-2013, 14:23
سلام من تو فروم Euw رابطه ی خوبی با ادامین دارم اگه خواستی من منتشر میکنم

رستم بهتر بود خدایی ققنوس = anivia

lordthunder
24-05-2013, 14:23
آقا یه سوال !
چه طوری تونستین League Of Legends رو به مرگ رستم ربط بدین؟
مرسی عزم ایرانی !:n09:
سلام دوست عزیز
من داستان شاهنامه رو نقل کردم ، اومدم این جا که شما دوستان کمکم کنید چیزی درخورد ارائه به riot ارائه بدیم. باید داستان رو متناسب با داستان اصلی تغییر بدیم.

سلام من تو فروم Euw رابطه ی خوبی با ادامین دارم اگه خواستی من منتشر میکنم

رستم بهتر بود خدایی ققنوس = anivia
سلام
گفتم که ، شان رستم بیشتر از این حرف هاست ، قابلیت های رستم رو هم نمیشه توی یک هیروی ساده گنجوند ، این کار باعث بی احترامی به شاهنامه میشه به نظر من
سیمرغ خیلی با ققنوس فرق می کنه ، هر دو پرنده هستند ، اما اصلا شباهت نداره داستان و ویژگیهاشون ، در صفحه قبل توضح داده بودم.
این چیزی که بنده پیشنهاد دادم در کل متفاوت با anivia و phoenix هست و یک هیروی support فوق العاده خواهد بود.
آخه می دونید ،رستم هیچ وقت شکست نخورده ، و مرگش هم از روی عشق به رخش بوده و از دست دادن روحیه اش ، که باز هم دشمنش رو قبل از خودش به وسیله تیر به درختی که پشتش قایم شده بوده و توخالی بوده می دوزه.فون وقت فکر کنید یکی بیاد با رستم feed بده.

msgcpp
24-05-2013, 14:27
اگه Wukong ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جزء چمپ ها نبود، من یه گزینه ایرانی خوب سراغ داشتم که به ریوت پیشنهاد بدیم، خودتون متوجه شدید دیگه؟ :n02:
تازه util اش هم خیلی خفنه، 5 تا چمپ دشمن و 4 تا چمپ خودی هم با هم نفله میکنه، یعنی بجای پنتا کیل، 9 کیل میگیره، util اش هم Nuke هست ! :n10:

daniel'
24-05-2013, 15:21
اقا به نظر من q:هر بار یه پر بده حداکثر 7تاکه هر پر 1/1.5/2/2.2/2.5جان پر میکنه وقتی چمپ داره میمیره.برای اینکه این پر ها کارایی بیشتر داشته باشن وقتی چمپی که پر ها بهش داده میشه برای هر پر 1/1/2/2/3 +(1per0.2ap)بهش ارمور و مجیک رزیست داده میشه کول داونش هم 20ثانیه باشه وهر پر 300 ثانیه باقی بمونه(qبه صورت stackمی باشد) که زیاد opنشه.برای ulti هم:با یک حرکت زیبا دور خودش میگرده میره بالاتر و یک بال میزنه که چمپ دشمن رو 2500یونیت به عقب میبره اگر درکمتر از 700 یونیت به دیواری ،داری ،درختی خورد(محیط اطراف)برای 2 ثانیه استان میشه و 200/300/400+(1per0.8ap) کولد داونش هم برای هر 3 لول میگم ها (qهم به همین شکل باشه یعنی با لول اپ شدن کولد داون پایین نیادچون ایتم های که میبنده کولد داون رو میاره پایین بنابر این opمیشه)160باشه.برای پسیو هم حالا میل خودته ها ولی برای اینکه تکراری نشه به نظرم ccرو برای 15%کم کنه (تا حدودی مثل پسیو سوراکا که تمام نقشه رو شامل میشه)خیلی عالی میشه(چون خودش براش ccنگذاشتی)یه نکته برای ultiاگر از 700 گذشت هیچ اتفاقی برای اون چمپ نمیفته و فقط پرت میشه و به صورت اسکیل شات نیست و فقط به یک چمپ میخوره!!!!

lordthunder
24-05-2013, 16:02
اقا به نظر من q:هر بار یه پر بده حداکثر 7تاکه هر پر 1/1.5/2/2.2/2.5جان پر میکنه وقتی چمپ داره میمیره.برای اینکه این پر ها کارایی بیشتر داشته باشن وقتی چمپی که پر ها بهش داده میشه برای هر پر 1/1/2/2/3 +(1per0.2ap)بهش ارمور و مجیک رزیست داده میشه کول داونش هم 20ثانیه باشه وهر پر 300 ثانیه باقی بمونه(qبه صورت stackمی باشد) که زیاد opنشه.برای ulti هم:با یک حرکت زیبا دور خودش میگرده میره بالاتر و یک بال میزنه که چمپ دشمن رو 2500یونیت به عقب میبره اگر درکمتر از 700 یونیت به دیواری ،داری ،درختی خورد(محیط اطراف)برای 2 ثانیه استان میشه و 200/300/400+(1per0.8ap) کولد داونش هم برای هر 3 لول میگم ها (qهم به همین شکل باشه یعنی با لول اپ شدن کولد داون پایین نیادچون ایتم های که میبنده کولد داون رو میاره پایین بنابر این opمیشه)160باشه.برای پسیو هم حالا میل خودته ها ولی برای اینکه تکراری نشه به نظرم ccرو برای 15%کم کنه (تا حدودی مثل پسیو سوراکا که تمام نقشه رو شامل میشه)خیلی عالی میشه(چون خودش براش ccنگذاشتی)یه نکته برای ultiاگر از 700 گذشت هیچ اتفاقی برای اون چمپ نمیفته و فقط پرت میشه و به صورت اسکیل شات نیست و فقط به یک چمپ میخوره!!!!
سلام
فکر می کنم مقدار heal که فرمودید برای Q کم باشه ، میشه نهایتا 17.5 که برای یک هیروی که حداقل 1000 تا health داره کمه
برای ultimate هم پیشنهاد شما خوبه ، یک چیشنهاد دیگه هم داریم ، اونم این که موقع پرواز یک فیلد درسته کنه به مدت 5 ثانیه ، که هیچ کس قادر به ورود به اون رو نداره و پرت میشه بیرون ، هیروهای ally داخل این منطقه می تونند به صورت ranged حمله کنند ، اما تمام damage های ranged به سمت اونها 65% کاهش پیدا کنه.
پیشنهادتون برای passive هم خوب بود، در نهایت فکر می کنم هم cc رو کم کنه به این مقدار ، هم exprience بده (چون قراره هیرو babyesitter باشه ) ، اما xp محدود به اطرافش باشه.البته harmfull effects که گفتم شامل انواع CC ها ، Slow ها و ... میشد.

League OF Legends
24-05-2013, 16:02
سلام دوست عزیز
من داستان شاهنامه رو نقل کردم ، اومدم این جا که شما دوستان کمکم کنید چیزی درخورد ارائه به riot ارائه بدیم. باید داستان رو متناسب با داستان اصلی تغییر بدیم.

سلام
گفتم که ، شان رستم بیشتر از این حرف هاست ، قابلیت های رستم رو هم نمیشه توی یک هیروی ساده گنجوند ، این کار باعث بی احترامی به شاهنامه میشه به نظر من
سیمرغ خیلی با ققنوس فرق می کنه ، هر دو پرنده هستند ، اما اصلا شباهت نداره داستان و ویژگیهاشون ، در صفحه قبل توضح داده بودم.
این چیزی که بنده پیشنهاد دادم در کل متفاوت با anivia و phoenix هست و یک هیروی support فوق العاده خواهد بود.
آخه می دونید ،رستم هیچ وقت شکست نخورده ، و مرگش هم از روی عشق به رخش بوده و از دست دادن روحیه اش ، که باز هم دشمنش رو قبل از خودش به وسیله تیر به درختی که پشتش قایم شده بوده و توخالی بوده می دوزه.فون وقت فکر کنید یکی بیاد با رستم feed بده.

مثلا همین داریوش خیلی از نوب ها باهاش بازی میکنن نباید به این چیزا فکر کرد

lordthunder
24-05-2013, 16:13
مثلا همین داریوش خیلی از نوب ها باهاش بازی میکنن نباید به این چیزا فکر کرد
سلام
آره ، اما خوب من خودموقتی می بینم داریوش یک آدم خونخوار جلوه داده شده بدم می آد.بعد هم رستم یک شخصیت چند وجهی هست.
یک رنجر فوق العاده زبردست.
یک کشتی گیر فوق العاده ماهر.
یک شمشیر زن قهار.
استاد جنگ با گرز.
یک کمند انداز دقیق
یک فرد فوق العاده مذهبی بود.
فوق العاده باهوش بود.
شکارچی فوق العاده
داریوش یک شاه بود ، اما رستم یک اسطوره بود ، و یک اسطوره حرمت بیشتری از یک شاه داره.به نظر من رستم باید در شرایطی به کار گرفته بشه که هیروهایی مثل هرکول و ... وجود دارند . باید واقعی تر نشون داده بشه.
رستم هیچ وقت شکست نخورد ، چون رستم نماد ایران بود ، نمی بایست شکست می خورد ، داریوش یک شاه بود ، نه یک نماد.یعنی نمادها همیشه بالاتر هستند از شاهان.کسانی رو داریم که نسبت به داریوش بدبین باشند ، اما همه کس رستم رو دوست داشتند.
نمی دونم شاید شما درست بگید ، اما حداقل صبر کنید رستم رو بعد از تجربه پیدا کردن در مورد چند چمپیون سطح پایین تر مطرح کنیم حداقل.

Witcher6610
24-05-2013, 16:23
به هر حال اگه بخواین بازی بالانس باشه که نمی شه همه اینا باشه !
تازه حالا یه چمپ هست چه طوری می خوای مذهبی بودنشو توش جا بدی !!!

lordthunder
24-05-2013, 16:34
به هر حال اگه بخواین بازی بالانس باشه که نمی شه همه اینا باشه !
تازه حالا یه چمپ هست چه طوری می خوای مذهبی بودنشو توش جا بدی !!!
سلام
فکر نمی کنم نیازی به مذهبی نشون دادنش باشه ، فقط منظورم داستان بود.
توی داستان lol هم اکثر هیورهای دماسیا حالت مذهبی دارند (البته به نظر من در این بازی مذهب جایگاهی نداره و صرفا تشریفاتیه.
خوب من هم مطرح کردم برای شما دوستان که بالانسش کنید ! و الا این هم مثل malphite اول هر بازی ban میشه!

daniel'
24-05-2013, 16:47
سلام
فکر می کنم مقدار heal که فرمودید برای Q کم باشه ، میشه نهایتا 17.5 که برای یک هیروی که حداقل 1000 تا health داره کمه
برای ultimate هم پیشنهاد شما خوبه ، یک چیشنهاد دیگه هم داریم ، اونم این که موقع پرواز یک فیلد درسته کنه به مدت 5 ثانیه ، که هیچ کس قادر به ورود به اون رو نداره و پرت میشه بیرون ، هیروهای ally داخل این منطقه می تونند به صورت ranged حمله کنند ، اما تمام damage های ranged به سمت اونها 65% کاهش پیدا کنه.
پیشنهادتون برای passive هم خوب بود، در نهایت فکر می کنم هم cc رو کم کنه به این مقدار ، هم exprience بده (چون قراره هیرو babyesitter باشه ) ، اما xp محدود به اطرافش باشه.البته harmfull effects که گفتم شامل انواع CC ها ، Slow ها و ... میشد.
برای qمنظورم درصد بود یادم رفت بزنم بعد این یک ابیلیتی عادی نباید خیلی تاثیر داشته باشه مثل اولتی زیلان برای پسیو هم هر جور مایلی من گفتم زیاد قوی نشه بگنopچندین نوع به طرف پسیو میده یکی باشه که زیاد شلوغ نشه اون اولتی که گفتی مثل جنا میشه منتا از جان دشمنا میبره بعد اعداد هم میشه تغییر داد مشکلی نداره حالا بگیم اعداد برای q 20%باشه لول اخر از 1000 جان 250تا پر میکنه که بد نیست

ali_parlous
24-05-2013, 16:50
آقا ما custom میریم تست می کنیم مشکلی نداره...
میریم ranked تو loading صفحه سیاه میشه هیچ اروری هم نمیده خلی هنر کنم دقیقه 10 میرم تو بازی بعد 10 بار تلاش :n08:
میرم تو میبینم یارام رو یه گوشه مپ گرفتن دارن چکی می کنن. منم که لول 1 :n08:
روم نمیشه تو چشماشون نگاه کنم.....

The Awesome One
24-05-2013, 16:53
دوستان ببخشید وسط بحث شاهنامه می پرم :n02:
شما هنوزم لگ دارید یا نه؟ مال من بدتر شده اصلا نمیشه بازی کرد :n03: (من یه ربان great leader هم داشتم الان رفتم دیدم حذف شده! بعدا فهمیدم بعد یه مدت honor نگیری پاک میشه :n14: )
در ضمن wukong هم ایرانی نیست!

sasy_mankan
24-05-2013, 17:31
میگم چرا ریوت هیرو از جنی ها نداره پشنهاد بدیم چی
اسمشم بزاریم جبارجن ( حالا جدا چرا از نژاد goblin هیرو نداره ؟! )

Witcher6610
24-05-2013, 17:39
ببین فکر می کنم یکم اسپل هاشو دزدیدی !
مثلا اونی که می پره رو طرف دمیج می زنه مال Quinn هست...
تازه معمولا هیرویی با این خشنی یه ساپورت نمی شه !
فکر می کنم بهتره اینو به کلی بی خیال بشی چون خییییلییی شبیه Anivia هستش !

lordthunder
24-05-2013, 17:53
ببین فکر می کنم یکم اسپل هاشو دزدیدی !
مثلا اونی که می پره رو طرف دمیج می زنه مال Quinn هست...
تازه معمولا هیرویی با این خشنی یه ساپورت نمی شه !
فکر می کنم بهتره اینو به کلی بی خیال بشی چون خییییلییی شبیه Anivia هستش !
سلام
من که نفهمیدم کچاش شبیه Anivia است.
فقط هر دو تا پرنده هستند
من spell هاش رو از روی خود داستان ساختم
مثلا این که پرهای خودش رو به دیگران می ده تا در مورد نیاز استفاده کنند.
spell دومش هم که جدیده ، هیچ champion ای ندیدم که یکی رو شیلد کنه ، به جاش خودش damage بخوره ، طرف heal بشه و نتونه attack بده.
بیشتر Spell هاش هم دفاعیه ، فقط یکی داره که نقطه ضعف طرف رو مشخص می کنه که این هم جدیده و ساپورت هم هست (بیشتر به درد ADC می خوره تا خودش)
spell آخرش هم بیشتر شبیه اون خانمه که گردبار درست می کنه هست ، که گفتم دوستان پیشنهاد بدن بهبودش بدم.

msgcpp
24-05-2013, 17:54

منظورمو نگرفتی!
منظورم اینه که نسخه Wukong ایرانی هم ما داریم! الآن هم زنده هست، افسانه نیست! :n16:

lordthunder
24-05-2013, 17:55
میگم چرا ریوت هیرو از جنی ها نداره پشنهاد بدیم چی
اسمشم بزاریم جبارجن ( حالا جدا چرا از نژاد goblin هیرو نداره ؟! )
Champion جن هم داریم ، اسمش رو یادم نیست ، اما نیمه مشخصه (یعنی شفافه بدنش تا یک مقدار) مربوط به void هم میشه ، گوبلین رو نداریم چون نمی خواد نشون بده داره ادای وارکرافت رو در میاره ، به جاش gnome داریم.

N E X T
24-05-2013, 17:58
دوستان ببخشید وسط بحث شاهنامه می پرم :n02:
شما هنوزم لگ دارید یا نه؟ مال من بدتر شده اصلا نمیشه بازی کرد :n03: (من یه ربان great leader هم داشتم الان رفتم دیدم حذف شده! بعدا فهمیدم بعد یه مدت honor نگیری پاک میشه :n14: )

اره wukong ایرانی هست مگه نمیشناسیش؟:n08::n08::n08::n08::n08::n08:

The Awesome One
24-05-2013, 18:20
منظورمو نگرفتی!
منظورم اینه که نسخه Wukong ایرانی هم ما داریم! الآن هم زنده هست، افسانه نیست! :n16:

ببخشید متوجه منظورتون نمیشم !
بحث 30 یا 30؟ :n02:
مدل معمولی شاید ولی شاه میمون نداریم ما!

hm741
24-05-2013, 19:08
خاک تو سرشون با این اینترنتشون ... گیم آنلاین بخوره تو سر شرکت زیر ساخت ... الان دیگه یاهو رو هم به زور باز میکنه ... واقعا متاسفم برای مملکتی که به راحتی ماهیتش به واسطه ابزار ارتباطی به خطر می افته

Dark_Priest
24-05-2013, 19:30
میشه بازی کرد بریزین درسته ولی نیم ثانیه لگ میندازه دیلی نداره و لگ داره ! :n18:
مبین نت (به نظر من آشغالترین نت جهانه ) :n15:
من با 128 پارس آنلاین سرعت دانلودم 150 و پینگم تو لول 120 تا 100 بود حالا با 512 مبین نت سرعت دانلود 90 و پینگ 350 به بالا :n27: کافیه من فقط این یارو که جای خونه ما رو خوب سیم کشی نکرده که اینجا خط نده رو پیدا کنمش بعد ... :n24::n25:

sasy_mankan
24-05-2013, 20:21

من لگ ندارم ولی شاید هر 15 یه ریکانک 1 مین 2 مینی بده فقط

lordthunder
24-05-2013, 20:40
من که از صبح تایم اوت های اساسی داشتم.

AlbisQT
24-05-2013, 20:44
آره ، اما خوب من خودموقتی می بینم داریوش یک آدم خونخوار جلوه داده شده بدم می آد.بعد هم رستم یک شخصیت چند وجهی هست.
آره اما هرچی باشه هنوز که هنوزه بعد 10 15 تا Nerf حتی یکی از قوی ترین Champ های بازی هستش :دی

منم با چیزایی که گفتی در مورد رستم موافقم، اما خدایی خیلی باحال میشد اگه با رخش میساختنش.
میشد اولین Champ ی که Mount داره. یکی از اسپلاش هم میتونست این باشه که از رخش پیاده شه و سوار شه که هر کدوم قابلیتای خودشو داشته باشه (اسپلای ویژه خودشو، دقیقا مثل Transform Elise یا Nidalee.)

Kheee
24-05-2013, 20:48
rostam dige kodom hero manzoretone?

lordthunder
24-05-2013, 20:53
آره اما هرچی باشه هنوز که هنوزه بعد 10 15 تا Nerf حتی یکی از قوی ترین Champ های بازی هستش :دی

منم با چیزایی که گفتی در مورد رستم موافقم، اما خدایی خیلی باحال میشد اگه با رخش میساختنش.
میشد اولین Champ ی که Mount داره. یکی از اسپلاش هم میتونست این باشه که از رخش پیاده شه و سوار شه که هر کدوم قابلیتای خودشو داشته باشه (اسپلای ویژه خودشو، دقیقا مثل Transform Elise یا Nidalee.)
سلام
بله
عجیبه که تا به حال هیرو مونت دار نساخته riot!اما خوب خداییش جای ساخت هزاران هیرو دیگه هست تو بازی.
می دونید، باید تا جای ممکن باید champion های منحصر به فرد ساخت
واقعا آدم حسرت می خوره وقتی می بینی مثلا poppy و alister و tristina و lee sin یکی دو تای دیگه همه پرت کردن دارند! فقط یک مقدار تفاوت های کوچیک دارند ، خوب می تونستند کمی نوآوری داشته باشند ، این قدر عجله نکنند در ساخت champion.

rostam dige kodom hero manzoretone?
garen دیگه! مگه نمی دوسنی ؟

نه بابا شوخی کردم ، دوستان می گن رستم رو پیشنهاد بدیم برای هیرو جدید.

AlbisQT
24-05-2013, 20:54
نیستش تو بازی، یه پیشنهاده فقط.

آره، 1/4 champ هاشونو کلا میشه از بازی حذف کرد :دی

lordthunder
24-05-2013, 21:09
راستی دوستان خبر دارند توی champion های حاضر ، کدوماش رو ملت پیشنهاد دادند؟
بعد یک سهال دیگه ، این Champion ها کدوماشون ریشه دارند؟ مثلا nunu سوارyeti میشه و yeti یک افسانه است.یا مثلا olaf مربوط به مناطق شمال اروپا میشه.یا مثلا Anivia از ققنوس ایده برداری شده.

msgcpp
24-05-2013, 21:10
عجیبه که تا به حال هیرو مونت دار نساخته riot!اما خوب خداییش جای ساخت هزاران هیرو دیگه هست تو بازی.

Sejuani مونت داره !!!
داور دقت کن!

AlbisQT
24-05-2013, 21:23
تا جایی که میدونم مانت Sejuani رو خود مدلشه. یعنی نمیتونه Dismount کنه و اینا.
Hecariam هم همینطور.

lordthunder
24-05-2013, 21:31
تا جایی که میدونم مانت Sejuani رو خود مدلشه. یعنی نمیتونه Dismount کنه و اینا.
Hecariam هم همینطور.
hecariam که خودش مونته :n02: ، ولی nunu هم مونت داره ، rumble هم همین طور.

avator20002000
24-05-2013, 21:34
بعد یک سهال دیگه ، این Champion ها کدوماشون ریشه دارند؟ مثلا nunu سوارyeti میشه و yeti یک افسانه است.یا مثلا olaf مربوط به مناطق شمال اروپا میشه.یا مثلا Anivia از ققنوس ایده برداری شده.
خیلیاشون ریشه دارن!داستاناشون رو بخون هر کدوم یه ریشه ای دارن اما لزوما لازم نیست قهرمان یک ملیت باشند
nunu سوار هیچکی نمیشه اون willump که سوار nunu میشه
رستم قبلا تو فروم یکی پیشنهادشو گزاشته بود استقبال نشد.آرش کمانگیر خوبه ولی هر جور جساب کنید شبیه ashe میشه مگر اینکه اسپل های بهتری براش در نظر بگیرید

msgcpp
24-05-2013, 21:48
رستم قبلا تو فروم یکی پیشنهادشو گزاشته بود استقبال نشد.آرش کمانگیر خوبه ولی هر جور جساب کنید شبیه ashe میشه مگر اینکه اسپل های بهتری براش در نظر بگیرید

util آرشه کمانگیر دقیقاً util اش هستش!

به نظرم چمپ مجید دلبندم رو بسازن،
util اش هم اینه که دستاش تا آخر مپ دراز میشه همه رو میکشه زیر Turet :n16:

lordthunder
24-05-2013, 21:54
util آرشه کمانگیر دقیقاً util اش هستش!

به نظرم چمپ مجید دلبندم رو بسازن،
util اش هم اینه که دستاش تا آخر مپ دراز میشه همه رو میکشه زیر Turet :n16:
می گم اگر قراره این طوری باشه ، پس چمپ کارآگاه گجت رو بسازن :n08: ، دستان پرتوان ، پاهای پرتوان ، هلیکوپتر و ... ، فقط بعضی وقتا هیروش منگل بازی دربیاره برعکس بزنه اسپل ها رو روی خودیا.

League OF Legends
24-05-2013, 22:33
با حرف من و تو شما ریوت هیچ کاری نمیکنه

ali_parlous
24-05-2013, 22:46
من garen رو که می بینم یاده حاج آقا تختی میوفتم که همرو می ترکوند :n10:

ajlost1
24-05-2013, 22:47
بکس من یه سوال برام پیش اومد این nerf چی هست ؟:n02:

lordthunder
24-05-2013, 22:52
بکس من یه سوال برام پیش اومد این nerf چی هست ؟:n02:
nurf درستشه ، یعنی تضعیف ، بر خلاف Buff که به معنای تقویته.

The Awesome One
24-05-2013, 23:56
nurf درستشه ، یعنی تضعیف ، بر خلاف Buff که به معنای تقویته.

تضعیف درسته ولی nurf نیستش!
درستش همون nerf

توضیحات بیشتر

The term "nerfing" comes from the online gaming world of Ultima Online ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

At one point in the game, the developers reduced the power of swords in melee combat.

This resulted in players complaining that it was like they were hitting each other with nerf bats, not swords.

From then on, if ever something gets made less worth while than it had been originally, it is considered 'nerfed'

"Oh man, they reduced the dmg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) on the berserker class and now it's totally nerfed!"

"Damn, the Devs nerfed those axe's real good!"

nerfbat

Liternally, it is a soft, foam-rubber bat, produced by Nerf(c), a subsidiary of Hasbro(C) Inc. Notoriously better at wounding the victim's pride than causing actual injury.

dirtyworm
25-05-2013, 00:06
بچه ها من میگ آرش کمانگیر رو بسازن بهتره البته یه چی تو مایه های Ashe از آب در میاد احتمالا ولی با این اوضاعی که میگین گزینه خوبیه

البته جدا از اینا ایران باستان هم الهه زیاد داشته
میترا (الهه مهر)
آناهیتا ( الهه باران)
خشاتریا (الهه جنگ)
آذر ( الهه حرارت و گرمی آفرین)
ایندرا ( الهه خشم و قهر)
وایو (الهه طوفان)

منبع با داستان کامل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

T.Eftekhari
25-05-2013, 01:03
حالا چرا به اساطیر خوب فکر می کنید که با مردنش نارحت شید ؟

ضحاک چطوره ؟

حداقل سیسش سیسش جدیده آدم باهاش حال می کنه

یکی از ابیلیتیاش این می شه که یونیت می زنه مغزش و ذخیره کنه باری اتک دادن با ماراش تا یه تایم محدودی ذخیره کنه مثلا 2 مین

lordthunder
25-05-2013, 06:30

ضحاک چطوره ؟

حداقل سیسش سیسش جدیده آدم باهاش حال می کنه

یکی از ابیلیتیاش این می شه که یونیت می زنه مغزش و ذخیره کنه باری اتک دادن با ماراش تا یه تایم محدودی ذخیره کنه مثلا 2 مین
سلام
پیشنهاد خوبی بود
البته اسم فارسیش در اصل دهاکا است. (ضحاک عربی هست ، به معنای بسیار خندان)
یک نکته جالبش ای هست که ضحاک می تونه یک هایبرید باشه ، ranged/melee ، یعنی خودش dmg از نوع physical و melee بده ، مارها روی دوشش dmg از نوع magical و Ranged ! کنترلش هم با alt باشه،و الا همون سیستم رو داره.
ultimate اش هم فکر کنم باید یک dot بندازه رو طرف ، بعد اگر مرد از مغزش استفاده کنه و heal بشه ، یا مارهاش قدرتمند بشن. (یکم شبیه morde میشه این طوری)
ایده خوبی بود ضحاک

ezio7
25-05-2013, 07:41
میبینم که بعد مدت ها یه بحث مفید داره تو تاپیک انجام میشه آورین برادر lordthunder اگه حال داشتی داستان رستم هم بگو اسمت تو بازی هم بگو.

منم یه پیشنهاد دارم میگم به ریوت بگیم چمپ جنتی رو بسازن :n02: پسیوش این باشه که hp بینهایت داشته باشه ultش هم این باشه که دعا میکنه کل مپ حریف زلزله میاد همه towerها نفله میشن :n08:

daniel'
25-05-2013, 08:28
سلام
پیشنهاد خوبی بود
البته اسم فارسیش در اصل دهاکا است. (ضحاک عربی هست ، به معنای بسیار خندان)

فارسی ضحاک نمیشه اژی دهاک :n02:اقا میگم با این حرف ها عمرا ریوت کاری کنه اون خودش یه عالمه چمپ داره که میخواد بسازه محتاج من و تو نیست که بهش بگیم چی بسازه یا ایده بدیم(حالا اگه ایس فراگ بود اونم 4تا 5سال پیش)شاید به این پیشنهاد ها اهمیتی میداد:n02:

cpt.sepehr
25-05-2013, 09:12

ضحاک چطوره ؟

ult که میزنه تبدیل بشه به یه مار 3 سر ! یا یه مار 1 سر :n13: یا 2 سر ؟ :n02: به هر حال حتی می تونه ult شبی نیدا و الیس باشه ، یهنی با cd کم تبدیل شه به مار که قابلیت های خاص خودش و داره :n13: مثلا مغز مینیونارو ومی خوره hp اضافه میگیره به عنوان پسیو :n10: مثل روح جمع کردن اون مرده که اسمش یادم نمیاد :n15:من میگم، برام خیلیییی عجبیه میدونن که الان همه هیرو وها یه اسطورن ، ولی زئوس تاحالا نساختن چرا ؟ اسطوره تر از اونم میگه داریم ؟ :n22:

T.Eftekhari
25-05-2013, 09:49
اینو باید قبل از این حرفا سوال می کردم ریو گفته چمپ معرفی کنید یا شما از فرط بی کاری و اینکه نمی تونید بازی کنید زدید تو نخ معرفی چمپ ؟

daniel'
25-05-2013, 09:57
ult که میزنه تبدیل بشه به یه مار 3 سر ! یا یه مار 1 سر :n13: یا 2 سر ؟ :n02: به هر حال حتی می تونه ult شبی نیدا و الیس باشه ، یهنی با cd کم تبدیل شه به مار که قابلیت های خاص خودش و داره :n13: مثلا مغز مینیونارو ومی خوره hp اضافه میگیره به عنوان پسیو :n10: مثل روح جمع کردن اون مرده که اسمش یادم نمیاد :n15:من میگم، برام خیلیییی عجبیه میدونن که الان همه هیرو وها یه اسطورن ، ولی زئوس تاحالا نساختن چرا ؟ اسطوره تر از اونم میگه داریم ؟ :n22:
اقا زئوس اگر منظورت اینه که تو لول نساختن به این علت که تو دوتا زئوس هست و اگر بسازن میشه تقلید مگر اینکه اونقدر رفیق باشن با هم که اصلاتقلید و این حرفا اهمیت نداشته باشه:n11:جاتون خالی دو دست بازی کردم aramهر دو دست به صورت خفنی با اختلاف زیاد بردیم18/4/8:n10:البته زود تموم شد وگرنه از این بیشتر هم میشد:n01:

Ultimator
25-05-2013, 11:08
انقدر این انیمه های ژاپنی ایده واسه چمپ دارن که به ما نمیرسه :دی
همون Darius رو داریم باید کلی هم تشکر کنیم که باگ ترین چمپ بازی اسمش ایرانیه :دی

ali_parlous
25-05-2013, 11:29
آقا یک دست داشتیم مثل آدم بازی می کردیم بدون هیچ لگی...... شارژ اینترنتم ساعت 12 شب تموم شد :n04:
بعد شارژ کردم درست نشد، زنگ زدم پشتیبانی گفت 10 دقیقه واستا. رفتم تو دیدم دوباره leave خوردم به خدا خسته شدم از این اینترنت....
همش شده لگ و :n21:dc

daniel'
25-05-2013, 11:43
آقا یک دست داشتیم مثل آدم بازی می کردیم بدون هیچ لگی...... شارژ اینترنتم ساعت 12 شب تموم شد :n04:
بعد شارژ کردم درست نشد، زنگ زدم پشتیبانی گفت 10 دقیقه واستا. رفتم تو دیدم دوباره leave خوردم به خدا خسته شدم از این اینترنت....
همش شده لگ و :n21:dc
:n04:I feel for you manعجب بد شانسی هستی.این ispشما هم عجب بیکاری بوده تا ساعت 12 شب اونجا بوده بعد از این که قطع شدی وشارژکردی زنگ زدی اونا هنوز اونجا بودن.ولی صبح ها بشینی لگ اونقدر کمه که میشه گفت اصلا نداری و dcهم زیاد اتفاق نمیفته تا ساعت 11:30(من که خودم ندارم)شب هم راحت برای خودت میخوابی:n01:

daniel'
25-05-2013, 11:49
اقا همین طور دارم پروفایل میزنم میرسونم لول 30الان تو westوeastهر دو اکنت دارم تازه تو ایست دوتا همین طور دارم عین ویروس پخش میشم تو این لول بعد از این هم امریکا و برزیل و روسیه و.... خدا رو چی دیدی یهو دیدی شدم یکی از کارکنان ریوت(اونجا هم درز کردیم:n02:)دیگه هر خواسته ای چمپی چیزی داشتین میدین فل فور ردیفش میکنم rpمفت به مقدار250 به صورت هفتگی برای هر ایرانی:n08:(یه راه بسیار وقت گیر برای بدست اوردن rp:کسی که نیست رفر فرند بکنه مجبوریم خودمون اینکارو بکنیم)

The Awesome One
25-05-2013, 12:23
اینو باید قبل از این حرفا سوال می کردم ریو گفته چمپ معرفی کنید یا شما از فرط بی کاری و اینکه نمی تونید بازی کنید زدید تو نخ معرفی چمپ ؟
تو فروم یه بخش fancreation هست گفتن بیایید ایده بدید بقیه هم بیان ایده بدن ایده های شما رو اصلاح کنن ما هم نگاه می کنیم می خندیم اهمیتی هم نمی دیدم ایده خوبیه یا نه:n02:

Welcome to the Player Concepts forum! This forum is a creative outlet for the many talented summoners who wish to flex their skills and have other summoners provide feedback. The goal should not be to have Riot take your idea and put it into the game. The goal is to grow your own ability to design within the creative space that is the League of Legends.

(یه راه بسیار وقت گیر برای بدست اوردن rp:کسی که نیست رفر فرند بکنه مجبوریم خودمون اینکارو بکنیم)
منم یه زمانی از این کارا زیاد کردم ولی آخرم هیچی بهم نرسید:n08:

League OF Legends
25-05-2013, 13:50
بابا 40 $ دیگه پولی نیست که بخوای خودتو عذاب بدی

Aria1997
25-05-2013, 13:52
عاشق دیدن بازی های بالای 60 دقیقه هستم لامصب انقدر هیجان دارن :دی
البته خودم بدم میادا بازی از 40 دقیقه بیشتر بشه بد بازی میکنم :n08:

ali_parlous
25-05-2013, 14:40
:n04:I feel for you manعجب بد شانسی هستی.این ispشما هم عجب بیکاری بوده تا ساعت 12 شب اونجا بوده بعد از این که قطع شدی وشارژکردی زنگ زدی اونا هنوز اونجا بودن.ولی صبح ها بشینی لگ اونقدر کمه که میشه گفت اصلا نداری و dcهم زیاد اتفاق نمیفته تا ساعت 11:30(من که خودم ندارم)شب هم راحت برای خودت میخوابی:n01:

بابا صبح شارژ کرده بودم اعمال نشده بوده، برای همین قطع شد یهو.... :n08:

بابا صبح ها که بازی می کنم 2 دست قبل سر کار :n09: مشکل ام شب هاست که قبل خواب به فنا می رم داغونه اصلا :n14:
daniel راستی تو west اسمت چیه؟

pancha73
25-05-2013, 16:39
هه هه! سلام بر بروبکس معتاد لول :n02: من تازه اومدم تو این انجمن :n18: 2 سالی میشه لول بازی می کنم تو سرور EU Nodric & East :n10: از جو اینجا خوشم اومده :n11:اولین پستمم هینجا دادام :n16:

daniel'
25-05-2013, 17:22
عاشق دیدن بازی های بالای 60 دقیقه هستم لامصب انقدر هیجان دارن :دی
البته خودم بدم میادا بازی از 40 دقیقه بیشتر بشه بد بازی میکنم :n08:
یه بار بازی کردم بازی کشید به100 دقیقه همه چی نابود شده بود:n08:هی ما میرفتیم پایگاه اونا میمردیم هی اونا میومدن ولی اخرش بردیم بیشترین honorرو برای اون گرفتم خیلی کیف داشت هر 10 نفر به هم honorدادیم:n02:تو وست زیاد پیشرفت نکردم بیشتر تو ایست بازی میکنم گمونم لول دهم تو وست death1373

The Awesome One
25-05-2013, 18:02
من بدون چیل تر چکن نمیتونم وارد بشم هی dc میشه! بعدشم لگ تا دلت بخواد!
هی هم میگن ریپورت ریپورت آدم احساساتش لطمه می خوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا اینترنتو به *** دادن رفته! هیچ کاری نمیشه کرد! (بعد یه مدت ما هم عادت میکنم مثل صد تا چیز دیگه حتی اعتراضم نمی کنیم)

بابا 40 $ دیگه پولی نیست که بخوای خودتو عذاب بدی

پولی نیست؟ خب شما وضعت خوبه من یک عدد دانشجو بی پول 40 دلار از کجا بیارم بدم لول تو این گرونی :n02:

Dark_Priest
25-05-2013, 18:15
بکس یه فکری کردم چطوره بیایین چمپ کسرا انوشیروان رو هم بسازین ؟ :n04:
اسفندیار که عالی میشه :n11:!
جمشید چی ؟ :n18:
فریدون ؟افراسیاب ؟ کیخسرو ؟ :n23::n25:

T.Eftekhari
25-05-2013, 19:07
بکس یه فکری کردم چطوره بیایین چمپ کسرا انوشیروان رو هم بسازین ؟ :n04:
اسفندیار که عالی میشه :n11:!
جمشید چی ؟ :n18:

فریدون ؟افراسیاب ؟ کیخسرو ؟ :n23::n25:

باو خیلی شانس بیاری یه چمپ بسازن :|
بی کار نیستن که نشسته باشن ما چمپ بگیم بسازن

AlbisQT
25-05-2013, 19:17

طبق این خبر این EPEG که فردا وصل میشه باید سرعت و پینگ ما و بهتر کنه.

ببینم که چه تغییری ایجاد میکنه :| من که فکر نکنم اصلا سودی واسه ما داشته باشه
(اینم سایت و نقشه فیبرا)

smohsen
25-05-2013, 19:32
دوباره آپدیت ؟:n04:
همین پریروز یه آپدیت داد که :n24:

daniel'
25-05-2013, 19:33

طبق این خبر این EPEG که فردا وصل میشه باید سرعت و پینگ ما و بهتر کنه.

ببینم که چه تغییری ایجاد میکنه :| من که فکر نکنم اصلا سودی واسه ما داشته باشه
(اینم سایت و نقشه فیبرا)
بهتر نمیشه که هیچی دو سه روز هم قطعش میکنن احتمالا:n01:برای من الان تقریبا درسته لگم خیلی کمه و میشه بازی کرد با این حال لگه تاثیر خودش رو میگذاره:n03:تو تیم فایت ها گند میزنه به بازیت

pancha73
25-05-2013, 19:40
دوباره آپدیت ؟:n04:
همین پریروز یه آپدیت داد که :n24:
کو؟؟؟؟؟ :17: آپدیت نیومد!! :n15: الکی شایعه نکن قلب من ضعیف میوفتم میمیرم خونم میافته گردنتا :n02: همون پچ پریروزی اخرین پچ بود :n26:

smohsen
25-05-2013, 19:42
کو؟؟؟؟؟ :17: آپدیت نیومد!! :n15: الکی شایعه نکن قلب من ضعیف میوفتم میمیرم خونم میافته گردنتا :n02: همون پچ پریروزی اخرین پچ بود :n26:

پس سیستم پچ بازی خیلی مزخرفه من امروز صبح بازی کردم و مشکلی نبود
الان که زدم لانچر اجرا شه دوباره داره دانلود می کنه دقیقا همون پچ پریروزی
این یعنی خاک بر سر دیولوپرهای بازی :n24:

pancha73
25-05-2013, 19:48
پس سیستم پچ بازی خیلی مزخرفه من امروز صبح بازی کردم و مشکلی نبود
الان که زدم لانچر اجرا شه دوباره داره دانلود می کنه دقیقا همون پچ پریروزی
این یعنی خاک بر سر دیولوپرهای بازی :n24:
والا این اتفاق نادر که 1 پچ دو بار دانلود بشه :n13: شاید سرورمون فرق میکنه,من که ایست بازی میکنم پچ نیومده :n06:

smohsen
25-05-2013, 19:51
والا این اتفاق نادر که 1 پچ دو بار دانلود بشه :n13: شاید سرورمون فرق میکنه,من که ایست بازی میکنم پچ نیومده :n06:
منم همون east هستم و مسخره اینجاست که صبح بازی کردم و الان دوباره آپدیت پریروز رو داره میگیره:n21:

pancha73
25-05-2013, 20:04
اوووووووووووووووه اینو نگاه :n02: ینی باگ در این حد :n19: به نظرتون اسمشو چی بزاریم؟؟؟ :n20:amumu ی پرنده :39:پرواز amumu:38: amumu بشقاب پرنده یا .... :n08:
click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

N E X T
25-05-2013, 20:17
کی شاخه 1vs1 :n09:

AlbisQT
25-05-2013, 20:18
بهتر نمیشه که هیچی دو سه روز هم قطعش میکنن احتمالا:n01:برای من الان تقریبا درسته لگم خیلی کمه و میشه بازی کرد با این حال لگه تاثیر خودش رو میگذاره:n03:تو تیم فایت ها گند میزنه به بازیت

آره دقیقا الان یه دست زدم فقط دو جا یه Delay چند ثانیه ای افتاد همین و بس :دی

اینم طولانی ترین ARAM عمرم و فکر کنم کلا یکی از طولانی ترین بازی ها باشه. داشتیم میبردیم (1 بار مرده بودم و Legendary شده بودم و Ashe هم quadra زده بود)
4v5 هم بودیم و برد حتمی بود که نمیدونم چی شد یهو akali شروع کرد به زدن هر چمپ تو 1.5 ثانیه :n04:
نصف بیلدمو هدر دادم واسه این magic resi بسازم ولی بازم بس نبود. حدود 800 تا ap داشت لامصب
خلاصه با یکم شانس تونستیم ببریم :دی

pancha73
25-05-2013, 20:21
با این لگ فکر نکنم کسی بهش احساس شاخ بودن دست بده :n02:

pancha73
25-05-2013, 20:25
آره دقیقا الان یه دست زدم فقط دو جا یه Delay چند ثانیه ای افتاد همین و بس :دی

اینم طولانی ترین ARAM عمرم و فکر کنم کلا یکی از طولانی ترین بازی ها باشه. داشتیم میبردیم (1 بار مرده بودم و Legendary شده بودم و Ashe هم quadra زده بود)
4v5 هم بودیم و برد حتمی بود که نمیدونم چی شد یهو akali شروع کرد به زدن هر چمپ تو 1.5 ثانیه :n04:
نصف بیلدمو هدر دادم واسه این magic resi بسازم ولی بازم بس نبود. حدود 800 تا ap داشت لامصب
خلاصه با یکم شانس تونستیم ببریم :دی

1st win ام که داشتی! :n02: 1 سوال فنی الان شماها چطوری بازی می کنین :n27: منم می خوام بازی کنم :n28:

AlbisQT
25-05-2013, 20:26
واسه من که لگ نیست.

البته یه نکته جالب توی عکس
Nunu ه 3 تا Frozen Mallet بسته بود. از کی تاحلا stack میشه ؟ :n04::n08:

msgcpp
25-05-2013, 20:57
واسه من که لگ نیست.

بیلد اشتباه!
بچه ها برا من هنوز همون مشکلو داره،
صفحه لودینگ میاد که چمپ ها و پینگ رو نشون میده ولی نمیاد تو بازی میپره بیرون :n15:

Dark_Priest
25-05-2013, 21:33
بکس این اسکین های جدید چقدر خوشکلن من الان با اسکین نونو بازی کردم اینقدر قشنگه :n07:

smohsen
25-05-2013, 21:45
riot point چیه و چجوری بدست میاد :n02:

Fusi0n
25-05-2013, 22:03
الان وسط aram با mundu بود dc زد مجبوز به خروج شدم و دوباره بیام (چقدر خوب جواب داد باور نمیکردم :n01:)
این مشکل صفحه load منم دارم صفحه سیاه نمیشه فقط بعد لود میمونه نمیره تو بازی بعد صفحه زحمت کم میکنه :n29:

riot point چیه و چجوری بدست میاد
پوینت و با پول یا فلوس به دست میاد باید دست بکنی تو جیب یا کارت عابر بریزی تو حلقوم ریوت اون چندتا پوینت ناقابل بدن + قیمت دلار که نصفش میره تو جیب دلال داخلی به همین راحتی :n09:

hm741
25-05-2013, 22:11
واسه من که لگ نیست.

شما از مخابرات اینترنت گرفتی؟

smohsen
25-05-2013, 22:13
الان وسط aram با mundu بود dc زد مجبوز به خروج شدم و دوباره بیام (چقدر خوب جواب داد باور نمیکردم :n01:)
این مشکل صفحه load منم دارم صفحه سیاه نمیشه فقط بعد لود میمونه نمیره تو بازی بعد صفحه زحمت کم میکنه :n29:

پوینت و با پول یا فلوس به دست میاد باید دست بکنی تو جیب یا کارت عابر بریزی تو حلقوم ریوت اون چندتا پوینت ناقابل بدن + قیمت دلار که نصفش میره تو جیب دلال داخلی به همین راحتی :n09:
آها آخه 0 بود بعد یک توتریال نوشت 400 تا حتما به همه مبتدیا اول بازی میده ازش :n02:

hm741
25-05-2013, 22:29
سایت های زیادی درباره اینترنت ملی نوشتند که مارو از اینترنت ملی میترسونن، ما از بچه های کانکشنهای ۲کیلو بایتیم،با همین سرعتا عاشق شدیم ، عصبانی هم شدیم ، وبلاگ هم داشتیم ، دانشجو هم بودیم .آره ... اینترنت، نفت نیست ملی بشه بخوریدش!!

League OF Legends
25-05-2013, 22:30
مخابرات کرمانشاه خیلی سرویس هاش ارزون شده نمیدونم چه خبره:n13:

lordthunder
25-05-2013, 22:54
مخابرات کرمانشاه خیلی سرویس هاش ارزون شده نمیدونم چه خبره:n13:
فکر کنم توهم زدیم ! تایم اوت نداره اینترنت امروز ، عجب توهمی!

AlbisQT
25-05-2013, 22:58
آره hm471 من از مخابرات تهران دارم.
والا کلا راضی بودم. فقط همون 2 هفته که همله مشکل داشتند مشکل داشت بعد اون درست شده. الانم ظاهرا فقط lLoL درست شده و توی WoW و Skype و اینا مشکل دارم.

msgcpp
25-05-2013, 23:00
دوستان اگه کسی میتونه با اینترنت مخابرات بازی کنه بگه از کجا و با چه آی پی و پینگی بازی میکنه!
مردیم به خدا، یه دست بازی با لگ شدید، پشت سرس 4 دست Leave !! :n15:

12% پکت لاست !! :n16:

League OF Legends
25-05-2013, 23:43
متاسفانه تا 29 may بن شدم و اصلا با این اکانتم حال نمیده play نه Runei نه چیزی

League of legends = Ranked

من فقط این بازیو واسه رنکد میخوام:n23:

new evil
26-05-2013, 00:23
سرور east ?

League OF Legends
26-05-2013, 00:52
سرور east ?

Weste:n12:

garaa
26-05-2013, 01:58
من پینگ و اینام خوبه فقط بعد لوگو League Of Legends که میاد میخواد برده تو بازی صفحه سیاه میشه ...
مشکل از چیه ؟

avator20002000
26-05-2013, 02:28
من پینگ و اینام خوبه فقط بعد لوگو League Of Legends که میاد میخواد برده تو بازی صفحه سیاه میشه ...
مشکل از چیه ؟

time out داری

lordthunder
26-05-2013, 07:27
امروز صبح عالی بود (البته 7 به بعد) ، منتها گیر یک مست و چند تا noob افتادم دو تا ranked رو باختم :n27:

garaa
26-05-2013, 09:37
time out داری

یه دونه تایم اوت هم ندارم ...

dirtyworm
26-05-2013, 10:46
بچه ها کسی آی پی سرور لول رو میدونه ؟
که روی همون آی پی پینگ بگیریم ببینیم چظوره اوضاع
حتی من شنیدم میگن اگه با شرکت صحبن کنبن آی پی رو بدین میتونن پینگ رو واسه اون بازی بهتر کنن :n13:

Mehrdad Kashani
26-05-2013, 10:49
تو بازي پينگ من از 150 بيشتر نميشه ولي لامصب نميدونم چرا همش 2 ثانيه عقب تر از بقيه ام :n13: :n02:

اين دو روزه فقط شديم فيدر :n28:

sasy_mankan
26-05-2013, 10:58
اولین رنک بعد این اتفاقات :)

Mohaddi
26-05-2013, 11:57
واسه من که لگ نیست.

]چه آیتم هایی Stack میشه کلن ؟ برای هر چمپ فرق داره ؟

sasy_mankan
26-05-2013, 12:07
]چه آیتم هایی Stack میشه کلن ؟ برای هر چمپ فرق داره ؟
هیچی استک نمیشه یعنی اینجور نیست که 3 تا میری به جا 30 درصد اسلو 90 ( ولی دمیج و اچپیشو میده خو )درصد بده فقط شانس اسلو کردنش میره بالا
یعنی passivesh 3 بار بری استک نمیشه

AlbisQT
26-05-2013, 12:13
زیر هر آیتم نوشته که Stack نمیشه. البته هر آیتم Passive یا Active ش یه اسمی داره که آیتمایی که هم اسم باشند Stack نمیشند. مثلا ممکنه دو تا آیتم جدا از هم که Passive شون یکی هست هم Stack نشند.
مثل Phage و Mallet.

pancha73
26-05-2013, 12:29
امروز صبح بازی کردم مشکل نداشت پینگ 190 بود dc یا لگ هم نداشت,بعد 3 هفته تونستیم مثل آدم بازی کنیم :n08:,1 دست rank زدم جاتون خالی victory هم گرفتیم :n26: با voli bear:n19: ,نت من شاتل, اونایی که واسشون صفحه سیاه میشه بدش دیگه هیچی نمیاد باید زنگ یا email بزنن به isp هاشون ,منم همین مشکلو داشتم,email زدم به پشتیبانی فنی شاتل گفتم من آنلاین بازی می کنم مشکل دارم و ... فرداش همه چی ردیف شد, تا load تموم میشد جنگی میرفت تو بازی :n02:

pancha73
26-05-2013, 12:34
اوووووووووووووووه اینو نگاه :n02: ینی باگ در این حد :n19: به نظرتون اسمشو چی بزاریم؟؟؟ :n20:amumu ی پرنده :39:پرواز amumu:38: amumu بشقاب پرنده یا .... :n08:
click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اها راستی آخر نگفتین اسم این amumu رو چی بزاریم :n02:

pancha73
26-05-2013, 12:47
1 سوال! کسی که مثلا Gold division V بازی می کنه امکانش هست که به silver division I سقوط کنه یا هر چقد هم که ببازه همون Gold می مو نه؟ :n13:

League OF Legends
26-05-2013, 12:51
1 سوال! کسی که مثلا Gold division V بازی می کنه امکانش هست که به silver division I سقوط کنه یا هر چقد هم که ببازه همون Gold می مو نه؟ :n13:

خیلیارو داریم از Diamond I سقوط کردن Bronze V:n19:

The Awesome One
26-05-2013, 12:57

I بالاتره (یعنی کسی V بره I هنر هم کرده :n02: )
بعدشم میشه از 1 نزول کنی 5 ولی تایرت عوض نمیشه! مثلا برنز نمیشی!
ولی elo رو می تونی از دست بدی

The Awesome One
26-05-2013, 13:00

با باختن تایرت عوض نمیشه ولی اگه 28 روز غیر فعال باشی می تونی سقوط کنی! (هم elo از دست میدی هم تایرتو)

pancha73
26-05-2013, 13:06
100%؟ :n13: اخه این چند روز که لگ بود منم همش یا leave یا defeat بودم امتیازم تو silver v صفر شد :n28:اما سقوط نکرد به Bronze و من همچنان در silver باقی مو ندم :n02:

pancha73
26-05-2013, 13:07
اها گرفتم, هالا 1 سوال دیگه elo چیه؟:n02:

AlbisQT
26-05-2013, 13:34
مثل MMR توی WoW هست.

هرچقدر Elo پایین تر باشه بیشتر با نوب ها و اینا میفتی و با هر برد میره بالاتر. اگه بالا باشه بیشتر خوب با ادمای پرو بازی میکنی که هم تیمت پروهه هم اونا :دی
ولی در هر صورت امکان این که با یه retard یا فیدر بیفتی زیاده :دی

lordthunder
26-05-2013, 13:44
سلام
هر آیتمی دارای افکتی هست ، بعضی از این افکت ها اسم و تعریف هایی دارند ، مثلا اسم یک افکت هست tenancy ، پس هر جقدر آیتم دارای tenancy ببندی ، فقط یکیش اعمال میشه ، چون یک اسم دارند.مثل این که بری سه تا lol تو سیستمت کپی کنی! خوب فقط یکیش اثر می گذاره.

The Awesome One
26-05-2013, 13:51
اها گرفتم, هالا 1 سوال دیگه elo چیه؟:n02:

شما بخونید lp :n02:
ایلو کلا سیستم اصلی رنکینگ لول ولی الان (سیزن 3) دیگه ما نمی تونیم ببینیم! جاش اومدن این لیگ پوینت و تایر و دیویژن گذاشتن!
مچ میکینگ هم نسبت به ایلو انجام میدن (همه بدبختی ها هم همینجاس :n09: )

بعدشم چرا الان رنک میزنی؟ حالا بالا رفتن مصیبته! لیگ پوینت خیلی کم بدست میاری بعد بردن!

dirtyworm
26-05-2013, 15:17
تا چند دقیقه دیگه ترجمه زندگی نامه داریوش رو توی وبلاگم میزارم :n12::n26:

بچه ها این همه زحمت کشیدم ترجمه کردم فقط نظر بدین لطفا ممنون میشم :n16:

armanassassin
26-05-2013, 16:59
tryn و syvana و کلا اونایی که fury دارن بربر هستن
mf و gp دزد دریایی ان
اونایی که انرژی دارن مثه akali و zed نینجا هستن
panth که یه گلادیاتوره
sion که یه زامبیه
من urgot رو که میبینم یاد فرانکاشتاین می افتم که البته یه همچین چیزی هم هست
amumu هم که معلومه یه مومیاییه

cpt.sepehr
26-05-2013, 18:04
اپدیت خورده آره ؟

dirtyworm
26-05-2013, 18:20
خوشم میاد از استقبالتون :mellow:
دوتا دونه کامنت فقط :n29:
آمارو دیدم همه خوندن ولی خب فقط خوندن ...:44:

Arrowtic
26-05-2013, 18:28
خوشم میاد از استقبالتون :mellow:
دوتا دونه کامنت فقط :n29:
آمارو دیدم همه خوندن ولی خب فقط خوندن ...:44:

دوست عزیز پست تبلیغاتی خلاف قوانینه . حالا چون به تاپیک مربوط بود و هدفتون به نظر میاد تبلیغات نیست این بار ایرادی نداره .
از این به بعد اگه مطلبی میذارید به جای لینک وبلاگ خود مطلب رو بذارید ! ( یا حداقل هم لینک هم مطلب : دی )

مرسی

پ.ن : مطلبتون رو خوندم خیلی خوب بود ولی ترجمش میتونست روون تر هم باشه ;)

Fusi0n
26-05-2013, 18:35
اقا دیگه اعصاب نمونده میره تا صفحه لودینگ بعد چند ثانیه صفحه میپره میره تو بازی نمیره بعضی مواقع میره هیچ جز مپ نمیتونم ببینم :grrr:
مشکل از چی؟

Arrowtic
26-05-2013, 18:37
بنده قدیما که لول میزدم(دوتا2 Rocks : دی) مشکل صفحه سیاه داشتم , یعنی چمپ که پیک میکردیم جای لودینگ صفحه سیاه میشد . از سایت اصلیم دان کرده بودم !
بعدش از یکی از دوستام که واسش سالم بود گرفتم کل بازیشو کپی کردم رو هارد اجرا کردم دیگه مشکل نداشت !

AlbisQT
26-05-2013, 19:09
ظهر چند دست زدم درست بود الان تایم آوت میزنه لاگین نمیکنه :|

hm741
26-05-2013, 19:19
پروژه های کاری مون که به خاطر انتخابات تعطیل شد ... اینترنت و بازیمون هم باز به همین صورت ... کارهای اداری هم به حالت تعلیق در اومده ... در کل این انتخابات چه حالی داده به ملت ... همه چی آرومه ما چقدر خوشبختیم ....

dirtyworm
26-05-2013, 19:20
دوست عزیز پست تبلیغاتی خلاف قوانینه . حالا چون به تاپیک مربوط بود و هدفتون به نظر میاد تبلیغات نیست این بار ایرادی نداره .
از این به بعد اگه مطلبی میذارید به جای لینک وبلاگ خود مطلب رو بذارید ! ( یا حداقل هم لینک هم مطلب : دی )

مرسی

پ.ن : مطلبتون رو خوندم خیلی خوب بود ولی ترجمش میتونست روون تر هم باشه ;)

چون مرتبط بود گذاشتم
در مورد ترجمه واقعا روون تر نمیشه ترجمه کرد دلیلشم متن سنگین و مبهم خود سایت لول هست. اگه میخواستم مثل خودش ماشینی بنویسم که واویلا بود...

hm741
26-05-2013, 19:27
تا چند دقیقه دیگه ترجمه زندگی نامه داریوش رو توی وبلاگم میزارم :n12::n26:

بچه ها این همه زحمت کشیدم ترجمه کردم فقط نظر بدین لطفا ممنون میشم :n16:

با این عکسی که از Cassiopeia زدی اگه در وبلاگت تخته نشه جای تعجبه ... پیشنهاد میکنم یکم با فوتو شاپ حجابش رو دستکاری کنی (اونجوری به پستم نگاه نکن ... چه میدونم یه چادری چیزی بکش روش دیگه):n02:

pancha73
26-05-2013, 20:34
چند وقت پیش یکی در مورد پروژه EPEG گفت.باید بگم فعلا هیچی ازین پروژه به ایران نمیرسه و فقط کابل فیبر نوری از ایران می گذره اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نگاه کنین,اما اگه 1 فرجی بشه فقط سهم کوچیکی ازین کابلا به ایران اختصاص داده بشه اینترنت ایران ازین رو به اونرو میشه :n27: بیاین همه با هم دست به دعا ببریم که به ما هم 1 کوفتی برسه :n02:

pancha73
26-05-2013, 20:43
بله 1 پچ حدودا 30 mg هم اومده برین با سرعت بالای اینترنتتون دانلود کنین :n02:

N E X T
26-05-2013, 21:32
کسی هست که بازی کنه؟ من حدود 1هفته هست که نمیتونم بازی کنم صفه لودینگ میشه از بازی میادبیرون. کسی از ایرانی ها این مشکلو نداره:thumbsdow:thumbsdow

loomina
26-05-2013, 22:00
کسی هست که بازی کنه؟ من حدود 1هفته هست که نمیتونم بازی کنم صفه لودینگ میشه از بازی میادبیرون. کسی از ایرانی ها این مشکلو نداره:thumbsdow:thumbsdow

والا ما هم یه ماهیه به سختی بازی میکنیم, تو امریکا هستم البته, ولی از هفته پیش دیگه کامل قطع شد.

پ.ن: بزن قدش دراون :31:

dirtyworm
26-05-2013, 22:03
با این عکسی که از Cassiopeia زدی اگه در وبلاگت تخته نشه جای تعجبه ... پیشنهاد میکنم یکم با فوتو شاپ حجابش رو دستکاری کنی (اونجوری به پستم نگاه نکن ... چه میدونم یه چادری چیزی بکش روش دیگه):n02:

نه بابا کاسیپیا رو دو سال پیش ترجمه کرده بودم اگه میخواستن تخته کنن کرده بودن تا حالا :n09:

League OF Legends
26-05-2013, 22:14
من میره به درستی هم میره پینگمم حوب شده از وقتی شما ها نمیتونید بازی کنید:n19:

smohsen
26-05-2013, 22:49
حالش خوب نیس این بازی
بابا خوبه آپدیت ولی نه دیگه اینقد:n02:

pharm
26-05-2013, 23:10
دوسان من مشکلی با دانلود از سرور خارج ندارم با سرعت 300 میتونم راحت اپدیت استیم دانلود کنم ولی وقتی تو بازیم; مشکلی نیست ولی وقتی درگیری زیاد میشه کاملا تاخیر بوجود میاد و تو بازیای دیگه مشکل خیلی اعصاب خرد میکنه جالب اینجاست پینگم 130ه تو بازی ولی تاخیر دارم
نمیدونم اینا چه به اینترنت کردن

smohsen
26-05-2013, 23:15
چرا این پلیرهای بیهوده تو co op لیو میدن :n02: