PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

loomina
20-03-2013, 21:15
آقا امشب احتمالا به 3150 آی پی میرسم

بین آکالی و کاترینا مردم

لطفا یه مقایسه ی کنید و نظر شخصیتونم بگید

ممنون

با حرف دوستمون موافقم, کلا هیرو های عقده ای هستن از نظر من.
سعی کن با هیرو های سخت تر از این ها یاد بگیری. من خودم شخصا malzahar رو پیشنهاد میکنم, خودم عاشقشم, مخصوصا که cs رو فضایی میشه باهاش بالا برد.
یا برای شروع brand هم هیرو خوبیه. یا fiddle

[/INDENT][/FONT][/COLOR][/RIGHT]
من با هردوشون حال نمیکنم .. کلا هیروهای خزی هستند ...
ap بنظرم Anivia یا Lux

T.Eftekhari
20-03-2013, 22:42
با حرف دوستمون موافقم, کلا هیرو های عقده ای هستن از نظر من.
سعی کن با هیرو های سخت تر از این ها یاد بگیری. من خودم شخصا malzahar رو پیشنهاد میکنم, خودم عاشقشم, مخصوصا که cs رو فضایی میشه باهاش بالا برد.
یا برای شروع brand هم هیرو خوبیه. یا fiddle

آره خیلی خزن اما یه جوری شده که همه باید یکشیو داشته باشن
راجع به ملزاهر(اگه درست گفته باشم)
من کلا با میجا خیلی حال می کنم اما پوینت 4800 اینا 3150

pharm
20-03-2013, 23:03
اتقاقا خیلی آسونه من باهاش یه دست بازی کردیم کلا 6 بار مردم و 27 تا کیل داشتم !
چمپ واقعا خوبیه دارم فعلا پول جمع میکنم برم Zed رو بگیرم !

من اولش با این چمپ بازی کردم 19/5 کیل داشتم خیلی حال کردم باش ولی بعدش یه بازی دیگه کردم بعد جوری حالمو گرفتن فک کنم همه لول 30 بودن و حرفه ای خیلی بد باختیم وقتی تیر میزدم جونشون یه ذره هم کم نمیشد :D
خوبیش اینه که ability power نمیخواد دیگه وبین attack speed و attack power نمیدونم کدومو انتخاب کنم.

loomina
20-03-2013, 23:08
من اولش با این چمپ بازی کردم 19/5 کیل داشتم خیلی حال کردم باش ولی بعدش یه بازی دیگه کردم بعد جوری حالمو گرفتن فک کنم همه لول 30 بودن و حرفه ای خیلی بد باختیم وقتی تیر میزدم جونشون یه ذره هم کم نمیشد :D
خوبیش اینه که ability power نمیخواد دیگه وبین attack speed و attack power نمیدونم کدومو انتخاب کنم.

یه adc اول و اول نیاز به attack damage داره, بعد نیاز به life steal و بعد نیاز به attack speed
شما اگر ثانیه ای 3 تا اتک هم بدی بازم نمیتونی کسی رو بکشی مگر این که دمیجت بالا باشه.

garaa
21-03-2013, 01:03
دوستان من تازگیا پینگم توی ping 4.2.2.3 -t حدود 190 - 200 هست ولی توی بازی بالای 350 س ...
مشکل از چیه ؟ برنامه ای چیزی نیست اوکیش کنه ؟

sasy_mankan
21-03-2013, 10:04
بین akali و katarina که هر دوشون رو خیلی وقته دارم و باش بازی می کنم اگه بخوای بدونی کدوم قوی تره میشه گفت آکالی بازی باهاش هم خیلی آسون تر از کاترینا هست ولی اکالی تو پتچ بعد ضعیف میشه احتمالا چون خیلی ها تو فروم بهش اعتراض کردن واقعا هم brust دمیج بدی میده کلا اگه می خوای ap بازی کنی حتما leoblance رو بگیر واقعا هیروی خیلی با حالیه اصلا حال میکنی بازی می کنی بازی با هاش هم یه خورده دقت میخواد و passive اش که میرور میسازه که محشره خلاصه با 3150 اگه ap می خوای بهترین هاش lux o leblance o kassadinهستن به غیر اون دونا که بالا گفتم
اگه fighter o tank می خوای olaf رو امتحان کن خیلی با حاله و xin هم هیروی خوبیه rammus هم که تانک محشریه
اگه ad می خوای gank plank هم هیروی خوبیه corki و twich
اگه ساپورت می خوای با 3150 sona و blitzcrank ( که بازی باهاش یخوده سخته )
اینم نظر خودمه که هیچ وقت با 3150 این هیرو ها رو آزاد نکن چون اصلا باش حال نمی کنی ( حداقل من که اینطور بودم چون با پول کمتر از اینا با حال تر هست )
urgot / shen

loomina
21-03-2013, 16:40
بین akali و katarina که هر دوشون رو خیلی وقته دارم و باش بازی می کنم اگه بخوای بدونی کدوم قوی تره میشه گفت آکالی بازی باهاش هم خیلی آسون تر از کاترینا هست ولی اکالی تو پتچ بعد ضعیف میشه احتمالا چون خیلی ها تو فروم بهش اعتراض کردن واقعا هم brust دمیج بدی میده کلا اگه می خوای ap بازی کنی حتما leoblance رو بگیر واقعا هیروی خیلی با حالیه اصلا حال میکنی بازی می کنی بازی با هاش هم یه خورده دقت میخواد و passive اش که میرور میسازه که محشره خلاصه با 3150 اگه ap می خوای بهترین هاش lux o leblance o kassadinهستن به غیر اون دونا که بالا گفتم
اگه fighter o tank می خوای olaf رو امتحان کن خیلی با حاله و xin هم هیروی خوبیه rammus هم که تانک محشریه
اگه ad می خوای gank plank هم هیروی خوبیه corki و twich
اگه ساپورت می خوای با 3150 sona و blitzcrank ( که بازی باهاش یخوده سخته )
اینم نظر خودمه که هیچ وقت با 3150 این هیرو ها رو آزاد نکن چون اصلا باش حال نمی کنی ( حداقل من که اینطور بودم چون با پول کمتر از اینا با حال تر هست )
urgot / shen

این که نظر شخصیتون هست درست ولی در کل این 2 تا هیرو حالا urgot خیلی سخته بازی کردن باهاش و کمتر کسی بازی میکنه و shen هم دیگه قدرتش برای همه مشخصه, چون از 3 هیروی اولیه که تو رنک بن میشه.

sasy_mankan
21-03-2013, 16:49
از نظر قدرت نگفتم اصلا urgot که بحثش جداست منظورم این بود با اون 3150 میتونه یه چی بهتر بگیری بهت حال بده وگرنه shen هیروی که خیلی اذیت می کنه چه تانت ش چه 6 اش ولی چون خواست هیرو بگیره با 3150 بازم گفتم اگه من بودم نمی گرفتم با این که خودم shen رو دارم اگه تانک می خوای با 1250 malphite بگیره حیف اون 3150 میشه اخه شن دو بار باش بازی کنی خسته میشی البته من اینطور ام !

kingstreet
22-03-2013, 00:03
یه عکس بزارم اونایی که IP کم دارن حرص بخورن :n08:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aria1997
22-03-2013, 01:26

دمت جیز :دی منم ی 11 هزارتایی دارم میخوام بیشتر جمع کنم :n12:

hm741
22-03-2013, 10:01
اینکه نمیشه این همه IP زبون بسته رو به RP تبدیل کرد حرص خوردن داره واقعا ... دوستان تو بازی های رنک RP میده یا فقط پول نقد میخواد؟

loomina
22-03-2013, 13:08
اینکه نمیشه این همه IP زبون بسته رو به RP تبدیل کرد حرص خوردن داره واقعا ... دوستان تو بازی های رنک RP میده یا فقط پول نقد میخواد؟

یه کلام, پول بده RP بگیر خخخخخ هیچ جایی تو game rp نمیده.

sasy_mankan
22-03-2013, 18:55
یه کلام, پول بده RP بگیر خخخخخ هیچ جایی تو game rp نمیده.
میشه یه راه مطمین بگی اصلا راهش چیه تو گیم باید حساب بانکی خارجی می خواد

avator20002000
22-03-2013, 20:33
من برگشتم :n02:
یه توضیح راجع به این smite بدم اول:
بازی رو گذاشته بودم دانلود بشه حدود 3 gig اینا بودش .
از لجاظ پینگ و اینا برای من سبز بودش (یه قسمتی هست که می گه امریکا می خوای یا اروپا .من اروپا رو انتخاب کرده بودم):n20:
هیروها رو نظری ندارم چون هنوز vet نشدم تو بازیش نظری بدم.بازی اول و با ra شروع کردم(شبیه nasus هست قیافش):n25:
از لحاظ گرافیک من نمی دونم چرا ولی رو high end گذاشتم گرافیک رو بازم خیلی حال نکردم.اونجوری که تو ویدیوهاش دیده بودم.:n15:
اولشم یه کم گیج می زدم چون انگار lol رو کجکی بازی کنی:n13:
هرکسی خواست ادد کنه منو همون saman2003 که تو لول هستم همونه آی دیم
======
یه سوال تو patch جدید حجم بازی کم شده براتون؟
من وسط step 2 قطع کردم حالا که دوباره شروع کردم گیر کرده برام

hm741
22-03-2013, 21:06
حالا حتی اگه فرض کنیم راه خرید RP رو هم پیدا کنیم به نظرتون ده دلار دادن برای 1350 RP یکم زیاد نیست؟ یعنی ده دلار خرج کردن ارزش آنلاک کردن یکی دوتا اسکین رو داره؟
در مورد آپدیت و پچ های لول هم یه مطلبی رو باید بگم که اگر پنجره آپدیت رو minimize کنید سرعت دانلود به مقدار ماکزیمم ممکن میرسه ولی اگر غیر از این باشه (یعنی روی صفحه باشه سرعت به نصف میرسه)... الان حجم پوشه بازی نصب شده برای من 3.77 گیگا بایته

loomina
22-03-2013, 21:32
میشه یه راه مطمین بگی اصلا راهش چیه تو گیم باید حساب بانکی خارجی می خواد

حالا حتی اگه فرض کنیم راه خرید RP رو هم پیدا کنیم به نظرتون ده دلار دادن برای 1350 RP یکم زیاد نیست؟ یعنی ده دلار خرج کردن ارزش آنلاک کردن یکی دوتا اسکین رو داره؟
در مورد آپدیت و پچ های لول هم یه مطلبی رو باید بگم که اگر پنجره آپدیت رو minimize کنید سرعت دانلود به مقدار ماکزیمم ممکن میرسه ولی اگر غیر از این باشه (یعنی روی صفحه باشه سرعت به نصف میرسه)... الان حجم پوشه بازی نصب شده برای من 3.77 گیگا بایته

رضا بابای
gamershop.ir

من اون زمانی که دلار ارزون تر بود زیاد خرید کردم ولی الان به شدت قیمت دلار گرون شده و رضا هم در کل قیمت هاش از حد نرمال یکم بالاتره.
اخرین بار هم یکی از دوستام دلار به قیمت قبل تر باهام حساب کرد و برام خرید.

اخرین باری هم که از رضا گرفتم 2800 تایی گرفتم شد حدود 50 تومن, ولی الان همون رو میده حدودای 85 تومن.

ezio7
22-03-2013, 22:37

از اون حرفا بودا اگه زمان آپدیت 4 تا فوت کنی پشت مودم بعد یه ورد مخصوص داره بخونی بعد یه اهنگ از جاستین بیبر بذاری بعد مانیتورتو بوس کنی بعد مینیمایز کنی بعد کامپیوترو ریست کنی میبینی دانلود شده

hm741
23-03-2013, 05:56
از اون حرفا بودا اگه زمان آپدیت 4 تا فوت کنی پشت مودم بعد یه ورد مخصوص داره بخونی بعد یه اهنگ از جاستین بیبر بذاری بعد مانیتورتو بوس کنی بعد مینیمایز کنی بعد کامپیوترو ریست کنی میبینی دانلود شده
برای من که اینطور بود و سرعتم از 30 به 120 کیلو بایت رسید اما برای یکی دیگه برعکس یعنی گفته اگه پنجره maximize باشه سرعت بالا میره
این پست رو تو فروم خود لول الان پیدا کردم ...انگلیسیت هم که خوبه ... به قول خودت اول برو یکم تحقیق کن بعد بیا اینجا پست بده:n19:

Was downloading the new patch at 6kbps and found a post on North America forum that fixed this and got the patch downloaded in no time :

"Ok so i tried this on few PCs and it worked quite well (it impoved the speed from 40kbs to 7000kbs beat that)
So here is what u need to do
1)Remove Pando Media Booster from ur PC
2)Go to Internet Explorer and make it as a default browser
3)Go to Internet Options on internet exlorer the select the "security" and remove the tick on Enable Protection Mode
4)Go to the Privacy tab and adjust the slider to Accept All Cookies
5)Close it all and run LoL as admin

Optional:
6) Check ur LAN settings on the Connections Tab and tick the Automatic detect settings
7) I noticed that if u are watching the LoL client the speed is improving significantly but it may be only me

Thanks for reading i hope it helps "
برای هرکس ممکنه یک مرحله متفاوت جواب بده و بقیه بی تاثیر باشه که برای من برعکس آنچه تو آخرین مورد گفته جواب داد

Fusi0n
23-03-2013, 11:16
برای سرعت مخصوصا دوستانی که مخابرات دارن
برنامه فری / گی/ت بگیرید
این برنامه بطور عجیب سرعت بالا میبره (البته من رو سرویس مخابرات به این شکل بود )
حتما default browser مروگر IE باشه.......

T.Eftekhari
23-03-2013, 11:43
برای من که اینطور بود و سرعتم از 30 به 120 کیلو بایت رسید اما برای یکی دیگه برعکس یعنی گفته اگه پنجره maximize باشه سرعت بالا میره
این پست رو تو فروم خود لول الان پیدا کردم ...انگلیسیت هم که خوبه ... به قول خودت اول برو یکم تحقیق کن بعد بیا اینجا پست بده:n19:

Was downloading the new patch at 6kbps and found a post on North America forum that fixed this and got the patch downloaded in no time :

"Ok so i tried this on few PCs and it worked quite well (it impoved the speed from 40kbs to 7000kbs beat that)
3)Go to Internet Options on internet exlorer the select the "security" and remove the tick on Enable Protection Mode

Optional:
6) Check ur LAN settings on the Connections Tab and tick the Automatic detect settings
7) I noticed that if u are watching the LoL client the speed is improving significantly but it may be only me

برای هرکس ممکنه یک مرحله متفاوت جواب بده و بقیه بی تاثیر باشه که برای من برعکس آنچه تو آخرین مورد گفته جواب داد

این و چند وقت پیش ازیو گذاشته بود ترجمم کرده بود الان با این متن معلومه کاملا درست ترجمه کرده بود
فقط مثل اینکه این گزینه 7 و یادش رفته بود ولی در کل برای منم تاثیر نداشت

نمی دونم کجا دیده بودم می گن یه برنامه هست برای همچین مشکلای که سرعت آپدیت و زیاد می کنه کسی چیزی ازش نشنیده ؟

ezio7
23-03-2013, 11:45

Optional:

داداش اینی شما اومدی اینگلیسشو کپی کردی من روش کاملشو تو صفحه 255 همین تاپیک به زبان شیرین فارسی گذاشتم برای من هم جواب داد ولی شما به من بگو کجای این متن انگلیسی نوشته که مینیمایز کنی سرعت بالا میره من که 10 بار خوندم کلمه ی مینیمایز ندیدم این هم پست صفحه 255:

آموزش دانلود با حد اکثر سرعت دانلود در همه ی ساعات روز از لانچر (تو یه فروم خارجی دیدم واسه من کار کرد):
1- از تو لانچر allow peer to peer transfer رو غیر فعال کنید
2- انتی ویروس و فایر والتون رو غیر فعال کنید
3- اگه نرم افزار Pando Media Booster رو دارید پاکش کنید
4- Internet Explorer رو بعنوان مرورگر پیشفرض سیستم انتخاب کنید
5- برید تو Internet Options و از تب ُSecurity تیک Enable Protection Mode رو بردارید
6- تو تب Privacy اسلایدر رو روی Accept All Cookies قرار بدید
7- سیو کنید و LoL رو as Admin اجرا کنید

Arrowtic
23-03-2013, 11:59
داداش اینی شما اومدی اینگلیسشو کپی کردی من روش کاملشو تو صفحه 255 همین تاپیک به زبان شیرین فارسی گذاشتم برای من هم جواب داد ولی شما به من بگو کجای این متن انگلیسی نوشته که مینیمایز کنی سرعت بالا میره من که 10 بار خوندم کلمه ی مینیمایز ندیدم این هم پست صفحه 255:

) I noticed that if u are watching the LoL client the speed is improving significantly but it may be only me
این قسمتو منظورشونه.
(البته خود دوستمونم فرمودند که توی آموزش برعکسشو گفته یعنی اینجا گفته اگه مینیمایز نکنید سرعت بالا میره)

sasy_mankan
23-03-2013, 12:46
اقا این -- های rp چقد احتمالش هست ریوت بفهمه ؟

Dark_Priest
23-03-2013, 12:57
بچه ها لطفا برین این لینک رو ببینید !
تا حالا 1 نفر دیده لطفا برید ببینید!

Fusi0n
23-03-2013, 14:25
سرکاری دادش من با تغییر IP به عدد مورد نظر رسوندم اخرش یک لینک میده میری تو یک سایت دانلود که هیچ راه دانلودی وجود نداره
کلا یک فایل text معلوم نیست کدی داخلش باشه ..............

garaa
23-03-2013, 15:01
بچه ها لطفا برین این لینک رو ببینید !
تا حالا 1 نفر دیده لطفا برید ببینید!

Noob idiot kid

ezio7
23-03-2013, 15:42
) I noticed that if u are watching the LoL client the speed is improving significantly but it may be only me
این قسمتو منظورشونه.
(البته خود دوستمونم فرمودند که توی آموزش برعکسشو گفته یعنی اینجا گفته اگه مینیمایز نکنید سرعت بالا میره)

ترجمه متن بالا میشه:
"من فهمیدم که اگه به کلاینت لول توجه کنید سرعت به طور قابل توجهی افزایش پیدا میکه ولی ممکنه فقط برای من اینجوری باشه" حالا شما میگی منظورش اینه که اگه بشینی پشت پی سی و 4 چشمی پنجره لانچر رو نگاه کنی لانچر به خاطر ترس فراوان از shift+delete سرعت دانلود رو زیاد میکنه ولی اگه نگاهش نکنی به علت احساس بی توجهی با حد اقل سرعت دانلود میکنه :n02: اینجوریه؟ یا منظورش این بوده که اگه مراحل قبل رو انجام بدی میبینی که سرعت به طور قابل توجهی زیاد شده. باز در اینجا نقش مینیمایز کاملا حیاتی و سرنوشت ساز هستش

Dark_Priest
23-03-2013, 15:46
بچه ها کد رو به من داده حالا چی کار کنم ؟
6014913988
اینم کد هست !

ezio7
23-03-2013, 16:06
بچه ها کد رو به من داده حالا چی کار کنم ؟
6014913988
اینم کد هست !

دوست گلم fake هستش وقت خودتو تلف نکن

Arrowtic
23-03-2013, 16:16
ترجمه متن بالا میشه:
"من فهمیدم که اگه به کلاینت لول توجه کنید سرعت به طور قابل توجهی افزایش پیدا میکه ولی ممکنه فقط برای من اینجوری باشه" حالا شما میگی منظورش اینه که اگه بشینی پشت پی سی و 4 چشمی پنجره لانچر رو نگاه کنی لانچر به خاطر ترس فراوان از shift+delete سرعت دانلود رو زیاد میکنه ولی اگه نگاهش نکنی به علت احساس بی توجهی با حد اقل سرعت دانلود میکنه :n02: اینجوریه؟ یا منظورش این بوده که اگه مراحل قبل رو انجام بدی میبینی که سرعت به طور قابل توجهی زیاد شده. باز در اینجا نقش مینیمایز کاملا حیاتی و سرنوشت ساز هستش

شما گفتی من چیزی درباره مینیمایز ندیدم تو اون متن من بهتون نشون دادم که توی متن نوشته و هیچ حرفی درباره درستی یا غطلیش نزدم و این که مینیمایز سرعت رو بالا میبره رو دوست دیگمون گفتن.:n01:
منظور اون شخصم توی متن این بوده که من وقتی مینیمایز نبود سرعت دانلودش خیلی بالاتر بود و گفته که نمیدونه تاثیری داره واسه بقیه یا نه ولی واسه اون اینطور بوده.

hm741
23-03-2013, 16:36
ترجمه متن بالا میشه:
"من فهمیدم که اگه به کلاینت لول توجه کنید سرعت به طور قابل توجهی افزایش پیدا میکه ولی ممکنه فقط برای من اینجوری باشه"
داداش من از شما انتظار بیشتری داشتم اینم ترجمه ست کردی آخه برادر من !!!!! اون ترجمه client که نوشتی تو حلقم:n02::n19:

Dark_Priest
23-03-2013, 16:55
بکس چی شد یعنی نمیشه ؟
آخه یکی زده بود شده بود ! 1780 تا Rp داده بود !
من به ساپورت سایتشون تیکت دادم منتظرم تا جواب بدن !

pharm
23-03-2013, 19:45
دوستان این چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

makan.net
23-03-2013, 20:03
تعداد honor به حد نصاب رسیده.این فک کنم مال teamwork باشه

sasy_mankan
23-03-2013, 20:25
حد نصاب honor ها چقده کسی می دونه ؟!

garaa
23-03-2013, 20:48
اطلاعات غلط میدین ؟:n24:

hm741
23-03-2013, 20:49
حد نصاب honor ها چقده کسی می دونه ؟!
حد این که بخواید honor بدید بستگی به این داره که در چند بازی پی یا پی چند بار به چند نفر یکسان یا غیر یکسان دادید و یک عدد مشخص نداره
و این که بخواید حد honor برای دریافت روبان رو بدونید باز هم رقم مشخصی تعیین نشده و بستگی به اینکه از چه کسی honor دریافت کنید فرق میکنه ... مثلا کسی که وضعیت پروفایلش خوبه و به ندرت honor میده اگه به شما بده میتونه تاثیر خیلی زیادی در دریافت روبان داشته باشه نسبت به کسی که تند تند به ملت honor میده:n11:

avator20002000
23-03-2013, 22:10
دل به این honor ها نبندی که با report همشون 0 میشه برات :n07::n02:

T.Eftekhari
23-03-2013, 22:45
صحبت ریپورت شد جا داره دوباره یه سوالی که قبلا کردم و مطرح کنم

تو این بازی های که یارو فید می شه یه سری میریزن سرش می گن ریپورتت می کنیم

چه ریپورتی می خوانن کنن ؟

مگه نوب بودن جرم ه که ریپورت کنن ؟

ezio7
23-03-2013, 23:10
شما گفتی من چیزی درباره مینیمایز ندیدم تو اون متن من بهتون نشون دادم که توی متن نوشته و هیچ حرفی درباره درستی یا غطلیش نزدم و این که مینیمایز سرعت رو بالا میبره رو دوست دیگمون گفتن.:n01:
منظور اون شخصم توی متن این بوده که من وقتی مینیمایز نبود سرعت دانلودش خیلی بالاتر بود و گفته که نمیدونه تاثیری داره واسه بقیه یا نه ولی واسه اون اینطور بوده.

I noticed that if u are watching the LoL client the speed is improving significantly but it may be only me
دوست عزیز من، آقای ناظر گرامی انجمن، بزرگوار :n12: کجای این متن نوشته مینیمایز بودن یا نبودن در سرعت تاثیر داره این اجنبی گرامی منظورش اینه که اگه مراحل قبل رو انجام بدید تاثیر قابل توجهی در سرعت مشاهده میکنید خواهشا شما یکی دیگه بحث رو ادامه نده چون با این تجربه و تعداد پست مشخصه که معلوماته شما بیشتر از سطحیه که بخوای باور کنی مینیمایز بودن یا نبودن پنجره بتونه تو سرعت دانلود تاثیر بذاره با تشکر:n16:.

داداش من از شما انتظار بیشتری داشتم اینم ترجمه ست کردی آخه برادر من !!!!! اون ترجمه client که نوشتی تو حلقم:n02::n19:

شما سطح دانشت همین قدره که 6 تا مورد اول رو اصلا نادیده گرفتی و فقط مورد آخر رو که اجنبی گرامی توضیح داده دقیقا بر عکسش رو انجام دادی (تازه با برداشت ناقص از مفهوم متن) و خوشحال و شادمان راهی فروم شدی تا همگان را از این کشف علمی و تکان دهنده ی دنیای فناوری آگاه کنی جای تقدیر داره واقعا:33:.
و در مورد ترجمه اگه شما معنی کلاینت رو نمیدونی و نمیدونی که معادل فارسی حداقل جا افتاده ای نداره تقصیر من چیه مراجعه کن به ویکیپدیا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AA

ezio7
23-03-2013, 23:22
I noticed that if u are watching the LoL client the speed is improving significantly but it may be only me
دوست عزیز من، آقای ناظر گرامی انجمن، بزرگوار :n12: کجای این متن نوشته مینیمایز بودن یا نبودن در سرعت تاثیر داره این اجنبی گرامی منظورش اینه که اگه مراحل قبل رو انجام بدید تاثیر قابل توجهی در سرعت مشاهده میکنید خواهشا شما یکی دیگه بحث رو ادامه نده چون با این تجربه و تعداد پست مشخصه که معلوماته شما بیشتر از سطحیه که بخوای باور کنی مینیمایز بودن یا نبودن پنجره بتونه تو سرعت دانلود تاثیر بذاره با تشکر:n16:.

شما سطح دانشت همین قدره که 6 تا مورد اول رو اصلا نادیده گرفتی و فقط مورد آخر رو که اجنبی گرامی توضیح داده دقیقا بر عکسش رو انجام دادی (تازه با برداشت ناقص از مفهوم متن) و خوشحال و شادمان راهی فروم شدی تا همگان را از این کشف علمی و تکان دهنده ی دنیای فناوری آگاه کنی جای تقدیر داره واقعا:33:.
و در مورد ترجمه اگه شما معنی کلاینت رو نمیدونی و نمیدونی که معادل فارسی حداقل جا افتاده ای نداره تقصیر من چیه مراجعه کن به ویکیپدیا

ادیت: پس از تحقیقاتی که به عمل آوردم فهمیدم معادل فارسی کلمه ی کلاینت(client) کلمه ی "کارخواه":n13: هستش خواهشن زین پس به جای واژه غریب،نا مانوس و منسوخ کلاینت از عبارت شیرین کارخواه استفاده کنید:n26:

makan.net
23-03-2013, 23:51
صحبت ریپورت شد جا داره دوباره یه سوالی که قبلا کردم و مطرح کنم

تو این بازی های که یارو فید می شه یه سری میریزن سرش می گن ریپورتت می کنیم

چه ریپورتی می خوانن کنن ؟

مگه نوب بودن جرم ه که ریپورت کنن ؟
اگه منظورت فید کردنه.آره ریپورت کردن داره.تا دلت بخواد هم ریپورت میکنن و میکنیم.حالا تو لولهای پائین مشکلی نیست.اما وقتی میبینی طرف لول 30 و n تا بازی کرده و یه سری چیزهای پیش پا افتاده رو نمیدونه باید هم ریپورت بشه.چون باید بره کاستوم تمرین کنه بعد بیاد نرمال یا رنکد.یادمه نرمال بازی میکردم یکی میومد هیرو لاک میکرد بعد میگفت first time.تو بازی هم همش فید میکرد.کسی که تجربه نداره باید بره کاستوم تمرین کنه و بازی دیگران خراب نکنه.خود من تا هیروئی که میخواستم بخرم یا باهاش بازی کنم,حتما باید چندین ساعت spec کنم و تمرین بعد میرفتم طرفش.جای نوب تو نرمال یا رنکد نیست.من اگه ببینم درجا ریپورته

Arrowtic
24-03-2013, 00:44

مشخصه که معلوماته شما بیشتر از سطحیه که بخوای باور کنی مینیمایز بودن یا نبودن پنجره بتونه تو سرعت دانلود تاثیر بذاره با تشکر:n16:.
لطف داری.
برای بار دوم میگم:من چنین چیزی رو باور ندارم.شما گفتید کجا حرف زده گفتم اینجا.وگرنه به نظر منم غیر عقلانیه که چنین چیزی تاثیر گذار باشه و در این زمینه با شما موافقم.

در مورد ترجمه جمله زیر:
من متوجه شدم که اگه شما به لانچر LoL دارید نگاه میکنید,سرعت دانلود افزایش پیدا میکنه ولی خوب شاید فقط برای من اینطوره.
(منظور از نگاه کردن همون مینیمایز نکردن هستش در این متن که بازم میگم من صحت متن رو تایید نمیکنم و به نظرم شانسی و اشتباهه این جملشون)

Client در بازی های Multiplayer همون لانچر و فایلی هست که قبل ورود به بازی اجرا میکنید.
(در زمینه زبان و ترجمه میتونید به متن های من اطمینان کنید)

در ضمن لطفا یه کم دوستانه تر(با اون یکی دوستمون) صحبت کنید ایشون فقط تجربشون رو در اختیار ما گذاشتند که حالا میتونه درست و یا غلط باشه.

:n16:

new evil
24-03-2013, 00:49
I noticed that if u are watching the LoL client the speed is improving significantly but it may be only m
اینجا گفته
"متوجه شدم اگه در حال نگاه کردن به کلاینت باشید ....اره دیگه"
خوب اگه کلاینت مینیمایز باشه که نمیشه بهش نگاه کرد
انقدر الکی بحث می کنید ؟بشینید درباره ی گیم پلی ، ایتم ، اصطلاحات مثل کایت و دایو و ... حرف بزنید
عجب

ezio7
24-03-2013, 01:07
اینجا گفته
"متوجه شدم اگه در حال نگاه کردن به کلاینت باشید ....اره دیگه"
خوب اگه کلاینت مینیمایز باشه که نمیشه بهش نگاه کرد
انقدر الکی بحث می کنید ؟بشینید درباره ی گیم پلی ، ایتم ، اصطلاحات مثل کایت و دایو و ... حرف بزنید
عجب

شما واقعا فکر میکنید منظورش این بوده که اگه نگاه کنی پنجره رو سرعت زیاد میشه؟ 6 تا مورد قبلی رو واسه عمش گفته پس؟ منظورش به نظر من از watching نگاه کردن به مقدار دانلود پر سکنده! میگه که با انجام موارد قبلی میبینی سرعت زیاد شده منم میدونم باید پنجره باز باشه که بشه سرعتو دید ولی اگه نبینیشم سرعت بخواد بره بالا میره دیگه نمیره؟ اصلا من دیگه کاری ندارم شما از این به بعد موقع آپدیت چشم از مانیتور بر ندارید به خواست خداوند متعال سرعت اینترنت به 1gb/s میرسه

Arrowtic
24-03-2013, 01:10
شما واقعا فکر میکنید منظورش این بوده که اگه نگاه کنی پنجره رو سرعت زیاد میشه؟ 6 تا مورد قبلی رو واسه عمش گفته پس؟ منظورش به نظر من از watching نگاه کردن به مقدار دانلود پر سکنده! میگه که با انجام موارد قبلی میبینی سرعت زیاد شده منم میدونم باید پنجره باز باشه که بشه سرعتو دید ولی اگه نبینیشم سرعت بخواد بره بالا میره دیگه نمیره؟ اصلا من دیگه کاری ندارم شما از این به بعد موقع آپدیت چشم از مانیتور بر ندارید به خواست خداوند متعال سرعت اینترنت به 1gb/s میرسه

باور کنید هیچ یک از ما نمیگه که حرفش درسته و واقعا مینیمایز تاثیر داره.فقط اون شخص اجنبی این عقیده رو داشته.
watching client گفتن.Client به فایل لانچر گفته میشه.در اصل Game-Client هستش :

احساس میکنم بحث دیگه زیادی مسخره شده همینجا ولش کنیم بهتر نیست؟

بنابراین دیگه این موضوع رو ادامه نده کسی تا تاپیک با روال عادی خودش پیش بره و دیگه پستی درباره این موضوع داده نشه.
:n16:

T.Eftekhari
24-03-2013, 06:53
آقا تو بازی وقتی هیرو ها از دو به دو بیشتر میشن اف پی اس به شدت میاد پایین در حد چهار پنج دیگه من هیچ چیزی نمی بینم بادر گیری تموم میشه می شه بگید تنظیمات باید چطوری باشه اگر امکان داره یه عکس ام از صفحه ویدو آپشن خودتون بزارین

hm741
24-03-2013, 07:59
شما کلا یا تمام اعضای فروم درگیری ... .... .......... و ........ .......، ........ من دیگه نمیدونم وقعا چی باید بنویسم خودت جا خالی ها رو پر کن:n27:

ezio7
24-03-2013, 10:05
با احترام به درخواست ناظر عزیز arrowtic من این بحث رو ادامه نمیدم "پس رهایشان کن بگذار در همان بیابان گمراهی خویش سرگردان باشند !"

Dark_Priest
24-03-2013, 10:22
آکالی شاخ !:n24:
:n04:

hm741
24-03-2013, 11:13
دوستان به جز Rammus و Leona (یکی مثل لاکپشت اون یکی بشقاب پرنده :n02:) بهترین چمپ تانک که هم تیپ داشته باشه هم بازی کردن باهاش راحت تر باشه به نظرتون کدومه آنلاک کنم؟

avator20002000
24-03-2013, 11:55
amummu تو تیم فایت هم بهترینه.تیپش هم شبیه دستمال توالت هستش :n02: ولی اگر bot میری taric یا alistar

hm741
24-03-2013, 12:30
amummu تو تیم فایت هم بهترینه.تیپش هم شبیه دستمال توالت هستش :n02: ولی اگر bot میری taric یا alistar
این shen چرا میگن برای بازی های رنک مناسب نیست و بن شده و از این حرفا ؟ ... اسکین کلاسیکش کپی subzero از mortal kombat ست.

sasy_mankan
24-03-2013, 15:18
shen خیلی هیرو خوبیه ولی بازی با هاش از راموس و اینا سخت تره به نظرم dr.mundo رو امتحان کن خوب چیزیه !

Fusi0n
24-03-2013, 15:46
بستگی داره مثلا ADC کنار چی باشه من کنار draven یک بار رفتیم عالی بود تو بازی کاترینا بود
ULT روش میزدم اونم ULT میزد تو تیم فیگت ............

top خوب اگر کانتر pick کنید........

T.Eftekhari
24-03-2013, 16:33
آقا تو بازی وقتی هیرو ها از دو به دو بیشتر میشن اف پی اس به شدت میاد پایین در حد چهار پنج دیگه من هیچ چیزی نمی بینم بادر گیری تموم میشه می شه بگید تنظیمات باید چطوری باشه اگر امکان داره یه عکس ام از صفحه ویدو آپشن خودتون بزارین

آقا خواهشا کمک کنید فقط تنظیمات video option خودتونو بگید ببینم کجای کارم میلنگه :|:n03:

pharm
24-03-2013, 18:05
دوستان ip من الان 3150 تا رسیده و هیروی خوب اصلا ندارم به نظرتون صبر کنم 4800 تا بشه ؟یا 6300 تا؟
akali چشممو گرفته خیلی :)
anivia خوبه ؟چون یه محوطه یخ درست می کنه برا مینیون کشی:D

ezio7
24-03-2013, 18:31
دوستان ip من الان 3150 تا رسیده و هیروی خوب اصلا ندارم به نظرتون صبر کنم 4800 تا بشه ؟یا 6300 تا؟
akali چشممو گرفته خیلی :)
anivia خوبه ؟چون یه محوطه یخ درست می کنه برا مینیون کشی:D

دوست عزیز به نظرم تو همون 3150 هیرو های خوبی هست من به شما پیشنهاد میکنم akali یا leblanc رو بگیر چون هیرو های واقعا قوی ای هستن بازی کردن باهاشون هم راحته نسبتا kassadin و katarina و lux و nidalee هم قوین ولی یکم بازی کردن باهاشون سخت تره

Dark_Priest
24-03-2013, 18:56
بچه ها من به ساپورتش تیکت دادم واسه مشکل کدم حالا اینو گفته :
Hello Summoner,
You can redeem your card on the client store on the purchase RP tab choose prepaid cards and enter the code. If you have other question i'll be happy to assist you.
Enjoy playing on the fields of Justice!

xXBLOODBENDXx
Riot Games Support Specialist

یعنی باید چیکار کنم ؟
لطفا بگین کارم خیلی گیره !

T.Eftekhari
24-03-2013, 19:44
بچه ها من به ساپورتش تیکت دادم واسه مشکل کدم حالا اینو گفته :
Hello Summoner,
You can redeem your card on the client store on the purchase RP tab choose prepaid cards and enter the code. If you have other question i'll be happy to assist you.
Enjoy playing on the fields of Justice!

xXBLOODBENDXx
Riot Games Support Specialist

یعنی باید چیکار کنم ؟
لطفا بگین کارم خیلی گیره !

سلام و از اینچزا
می گه برو تو کلینت استور (همون تب نارنجی فک کنم) تب خرید آر پی قسمت آماده سازی کارت یه همچین چیزای (prepaid cards) کد تو اونجا وارد کن
اگه سوال دیگه ی هم داری خوشحال می شیم کمکت کنیم(اون گفته نه من :n02:) آخرشم امضا کرده

ezio7
24-03-2013, 19:49
باور کن هیچ سایتی عاشق چشم و ابروی کسی نیست که بخواد بهش rp مجانی بده من هم خودم یه زمانی همه ی سایت های -- rp رو زیر و رو کردم ولی همش fake بود دیگه خود دانی

Soli_AK47
24-03-2013, 20:49
آقا خواهشا کمک کنید فقط تنظیمات video option خودتونو بگید ببینم کجای کارم میلنگه :|:n03:

سلام.
بزار قدم به قدم جلو بریم ببینیم به کجا میرسیم.

شما با لپ تاپ بازی میکنید یا کامپیوتر؟

hm741
24-03-2013, 20:53
تنظیمات video من که به صورت auto خودش تنظیم شد:
characterquality : high , environment quality:high , effect quality:high , shadow quality:low , frame rate cap:stable
fullscreen with resolution 1360*768 & wait for vertical sync enabled
کارت گرافیکم هم geforce 9400 ... و با این setting فریم ریت که گوشه بالا سمت راست مینویسه حول حوش 50 است.ولی وقتی shadow quality رو medium میبرم فریم ریت کم میشه و تیک میزنه

T.Eftekhari
24-03-2013, 23:03
مرسی بلاخره نوبت شد مشکل ما هم حل شه

سلام.
بزار قدم به قدم جلو بریم ببینیم به کجا میرسیم.

شما با لپ تاپ بازی میکنید یا کامپیوتر؟

با هردوش بازی کردم
کامپیوترم یکم در بو داغون هست اما
گرافیک gforce 9400
متسفانه وضع رم و cpu خیلی بده 2 تا رم 1 دارم ddr1 با یه cpu تک هسته ی اینتل 3.2

مشکل اینجاست که اونوقت های که با لپ تاپ بازی می کنم کمتر می شه اما دیگه اصلا وقتی 7 هیرو بیان هیچی نی میبینم لگ زیادی می گیره

تنظیمات video من که به صورت auto خودش تنظیم شد:
characterquality : high , environment quality:high , effect quality:high , shadow quality:low , frame rate cap:stable
fullscreen with resolution 1360*768 & wait for vertical sync enabled
کارت گرافیکم هم geforce 9400 ... و با این setting فریم ریت که گوشه بالا سمت راست مینویسه حول حوش 50 است.ولی وقتی shadow quality رو medium میبرم فریم ریت کم میشه و تیک میزنه

مرسی بابت کمکت باید تنظیمات اول اینطوری بود بد نبود ولی خوبم نبود دوباره اینطوری کنم شاید بهتر شه
ولی گزینه شدو کوالیتی نداشتیم yes یا no بود فک کنم
بعد مانیتور شما چند اینچ که ریزولیشن رو رو 1360*768 گذاشتین 14 و 17 که نیست هست ؟

Dark_Priest
25-03-2013, 07:01
سلام و از اینچزا
می گه برو تو کلینت استور (همون تب نارنجی فک کنم) تب خرید آر پی قسمت آماده سازی کارت یه همچین چیزای (prepaid cards) کد تو اونجا وارد کن
اگه سوال دیگه ی هم داری خوشحال می شیم کمکت کنیم(اون گفته نه من :n02:) آخرشم امضا کرده

این قسمت prepaid cards نیست ! مال شما داره ؟ باید با قندیل شکن برم ؟ !
دوستان کمک ! امتحان کنید ببینید با قندیل شکن میره واسه شما همچین قسمتی داره ! نباید از اون پایینش کشورم رو تغییر بدم ؟ !

Dark_Priest
25-03-2013, 07:03
فهمیدم دوستان کسی تو سرور آمریکا بازی میکنه ؟

Dark_Priest
25-03-2013, 08:24
کسی اینجا تو سرور آمریکا بازی مینه ؟
اگه بازی میکنه ببینه تو قسمت Purchase RP یه قسمت به نام prepaid cards داره یا نه ؟

hm741
25-03-2013, 08:34
ولی گزینه شدو کوالیتی نداشتیم yes یا no بود فک کنم
بعد مانیتور شما چند اینچ که ریزولیشن رو رو 1360*768 گذاشتین 14 و 17 که نیست هست ؟
مانیتورم 19 اینچ wide هستش و سیستم من تو پردازش سایه ها کلا ضعیفه ... یه بازی خودت create بکن با 9 تا AI بعد با خیال راحت تمام حالات ممکن رو تست کن ببین کدوم جزییات رو کم کنی بیشتر تاثیر میذاره ... وقتی یک یا دو چمپ رو روی صفحه داری اگه حول حوش 50 فریم داشه باشی مطمینا در حالتی که 10 تا چمپ در یک آن باهم درگیر میشن فریم ریت کمتر از 30 نمیشه

ezio7
25-03-2013, 10:50
این قسمت prepaid cards نیست ! مال شما داره ؟ باید با قندیل شکن برم ؟ !
دوستان کمک ! امتحان کنید ببینید با قندیل شکن میره واسه شما همچین قسمتی داره ! نباید از اون پایینش کشورم رو تغییر بدم ؟ !

اگه تونستی از اون سایت کدی بگیری و اگه جعلی نباشه باید اونو وقتی وارد فروشگاه بازی میشی یه تب داره نوشته codes یکی مونده به آخریس کد های pre paid رو باید اونجا وارد کنی

namx
25-03-2013, 11:39
تو eune منو ادد کنید

id : AmirWingman

با هم play کنیم

Dark_Priest
25-03-2013, 13:07
نه داداش اینی که شما گفتی نمیشه من به ساپورتش دوباره گفتم گفته که این قسمت Pre paid فقط برای سرور آمریکا هست !

T.Eftekhari
25-03-2013, 16:45
مانیتورم 19 اینچ wide هستش و سیستم من تو پردازش سایه ها کلا ضعیفه ... یه بازی خودت create بکن با 9 تا AI بعد با خیال راحت تمام حالات ممکن رو تست کن ببین کدوم جزییات رو کم کنی بیشتر تاثیر میذاره ... وقتی یک یا دو چمپ رو روی صفحه داری اگه حول حوش 50 فریم داشه باشی مطمینا در حالتی که 10 تا چمپ در یک آن باهم درگیر میشن فریم ریت کمتر از 30 نمیشه

اره خودمم همن کارو کردم در بهترین حالت تو درگیری fps 11 بود

مثلا دیشب ashe :n12:بود سر بارون رفتیم خفت شون کنیم ریختیم سرشون تویست فیت نزدیک ترین بود با 2 تا تیر مورد
4 تا دیگه فوکس کردن رو من یارا رسیدن من فلش کردم یه خورده اونور تر بد لگ شد دیگه متوجه نشدم مطما شدم که مردم
بقیه سیگنال مید دادن رفتن واسه پوش
موس و کیبورد رو ول کردم بودم دیدم یارو هی داره پیام میده
ashe come and push mid
بعد دیدم زنده موندم :|

pharm
25-03-2013, 22:20
دوستان darius دیگه کیه؟ خیلی قویه لامصب
اینی که میپره رو کله ادم نصف میکنه ادمو رو دوبار (پشت سر هم) با هم رو من زد 90 درصد جونم رفت با این که زره و magic resist عالی داشتم
اصلا unstopable هست D:

loomina
25-03-2013, 23:09
دوستان darius دیگه کیه؟ خیلی قویه لامصب
اینی که میپره رو کله ادم نصف میکنه ادمو رو دوبار (پشت سر هم) با هم رو من زد 90 درصد جونم رفت با این که زره و magic resist عالی داشتم
اصلا unstopable هست D:

این حالا nerf شد! یه مدت یکی رو که میکشت کامل التیمیتش ریست میشد ولی الان برای 12 ثانیه ریست میشه.

التش به خاطر این که true dmg میزنه هیچ چیزی جلودارش نیست, تنها دفاع در مقابل true dmg که میتونید داشته باشید HP هست. چون نه magic resist میگیردش نه armor .
به اضای هر یه دونه stack مال passive ش هم 20% دمیج بیشتر میزنه, یعنی اگر 5 تا stack شد 2 برابر میشه دمیجش !

ویرایش: البته یه teemo بزارید جلوی داریوش دیگه هیچ کاری نمیتونه بکنه!

T.Eftekhari
26-03-2013, 05:13
هفته هشتم چمپ ها خیلی جالبه (حداقل برای من)

چون حالا فرصت تست khazix -akali-vayne رو به من داده

بدم نمی ومد با annie هم بازی کنم فک کنم دیگه تو هر گیم یه akali رو داشته باشیم

هیروهای که آزاد شدن
khazix-riven-fizz-nautilus-annie-sivir-akali-kogmaw-sona-vayne

hm741
26-03-2013, 07:18
دوستان این اصطلاحات یعنی چی ؟
nurf
buff
این خط bot و top چه فرقی دارن؟

Dark_Priest
26-03-2013, 10:38
آلتیمیت داریوش مثل آلتیمیت هیرو نکرولیت در دوتا واکرافت هست خون طرف که از یک سوم کمتر بشه بزنید میمیره طرف !
........
nurf یعنی ضعیف کردن یا ضعیف شدن !
buff یعنی قوی کردن و قوی شدن !
bot همون bottom هست یعنی ته هر چیزی که مال لول میشه لاین پایینی !
top هم که Top هست یعنی بالای هر چیزی که مال لول میشه لاین بالایی !
ولی نمیشه به جای Bot بگین Down چون یعنی برو پایین که مثلا لاین بالا باشید میرید لاین وسط یا برعکس !

من که الان 6100 تا دارم میخواستم Khazix رو بخرم حالا فرسط برای تستش پیدا کردم که باهاش بازی کنم !

new evil
26-03-2013, 11:03
آلتیمیت داریوش مثل آلتیمیت هیرو نکرولیت در دوتا واکرافت هست خون طرف که از یک سوم کمتر بشه بزنید میمیره طرف !
........

نه التیمیت Garen مثل نکرولایته
داریوش دمجش flat ه

hm741
26-03-2013, 11:19
bot همون bottom هست یعنی ته هر چیزی که مال لول میشه لاین پایینی !
top هم که Top هست یعنی بالای هر چیزی که مال لول میشه لاین بالایی !
ولی نمیشه به جای Bot بگین Down چون یعنی برو پایین که مثلا لاین بالا باشید میرید لاین وسط یا برعکس !
یعنی در این حد منو گیج فرض کردین؟ :n04: منظورم اینه که چرا میگن ADC بهتره bot بره؟ top و bot به جز تفاوت موقعیتی چه فرقی دارن؟

sasy_mankan
26-03-2013, 11:27
این حالا nerf شد! یه مدت یکی رو که میکشت کامل التیمیتش ریست میشد ولی الان برای 12 ثانیه ریست میشه.

التش به خاطر این که true dmg میزنه هیچ چیزی جلودارش نیست, تنها دفاع در مقابل true dmg که میتونید داشته باشید HP هست. چون نه magic resist میگیردش نه armor .
به اضای هر یه دونه stack مال passive ش هم 20% دمیج بیشتر میزنه, یعنی اگر 5 تا stack شد 2 برابر میشه دمیجش !

ویرایش: البته یه teemo بزارید جلوی داریوش دیگه هیچ کاری نمیتونه بکنه!
خیلی ها هستن داریوس رو میتر کونن داریوس هیچ راه واسه فرار نداره حتما هم باید بهت بچسبه تا بهت دمیج بده
پس علاوه بر تیمو که هر هیرو رنجی که بتونه فاصلشو با داریوس حفظ کنه و یه خورده بازی بارش بازه می تونه بزنه مثل ashe o anvina ....

sasy_mankan
26-03-2013, 11:33
یعنی در این حد منو گیج فرض کردین؟ :n04: منظورم اینه که چرا میگن ADC بهتره bot بره؟ top و bot به جز تفاوت موقعیتی چه فرقی دارن؟
adc ها معمولا هیرو های سفتی نیستن واس همین با ساپورت میرن بوت که همین موب میکشن چون ساپورت که موب نمی زنه و هم adc ها معمولا با این که لول واسه استان و اسلو دارن ولی کافی نیست ساپورت ها چون استان یا اسلو دارن متچ میشن !
اما top معمولا هیروی سفت یا تانک رو سولو میفرستن تاپ ( اگه jungler داشته باشن ) چون اگه 2v1 بود که سفته بتونه یه خوده موب بزنه و هم لاین رو نگه داره

garaa
26-03-2013, 12:01
adc و supp میتونن برن top و تانک ها bot ( یعنی جاشونو عوض کنن )
کلا تیم طرف هم قاطی میکنه , توی مسابقات رسمی هم دیده شده این کار ...

pharm
26-03-2013, 15:12
دوستان مسیر درست برای حرکت بسوی پیروزی چیه؟(:D)
یعنی چه کنیم که به طور قطعی برنده باشیم؟
بعد کاتارینا به درد کدوم line میخوره؟
امروز یه بازی کردم با کاتارینا در mid بعد هی خط رو عوض کردم و کشتم و نذاشتم کیل بگیرن و یارام هم خوب عمل کردن ولی به طور ناگهانی اونا به شدت قوی شدن و riven که امروز باز شده هم 2 دفعه کشتمش ولی یه دفعه همه با هم کشتن و riven به طور وحشتناکی قوی شده بود نمیدونستم چه کنم و اونا برنده شدن یعنی واقعا نمیدونم برا پیروزی چه کارایی باید کرد؟

Dark_Priest
26-03-2013, 15:41
دوستان میشه در مورد Khazix و لول هاش و آلتیمیتش توضیح بدین یکم گیج شدم ! !
در مورد Kog Maw هم بگین Ap باشه بهتره یا حالت Dps و Attack Speed ?
ارزش خریدن رو داره Kog maw یا نه ؟
هیروی قوی هست یا نه ؟
میتونه تو در گیری ها موثر باشه یا نه ؟
هیرو کیلری هست یا نه ؟
بیشتر به چه درد میخوره ؟
تموم شد :دی

loomina
26-03-2013, 19:21
خیلی ها هستن داریوس رو میتر کونن داریوس هیچ راه واسه فرار نداره حتما هم باید بهت بچسبه تا بهت دمیج بده
پس علاوه بر تیمو که هر هیرو رنجی که بتونه فاصلشو با داریوس حفظ کنه و یه خورده بازی بارش بازه می تونه بزنه مثل ashe o anvina ....

این درست ولی بازی بلدی هم میخواد, همین امروز یه بازی کردم 34-35 تا KILL داشتم و فقط 10 تا death داشتم. حالا جلوم کی بود؟ vayne بود , kog maw هم بود, حالا kog که اصلا هیچی نبود vayne هم دقیقا با یه q و W و یه ULT میکشتمش.

امروز یه بازی کردم با کاتارینا در mid بعد هی خط رو عوض کردم و کشتم و نذاشتم کیل بگیرن و یارام هم خوب عمل کردن ولی به طور ناگهانی اونا به شدت قوی شدن و riven که امروز باز شده هم 2 دفعه کشتمش ولی یه دفعه همه با هم کشتن و riven به طور وحشتناکی قوی شده بود نمیدونستم چه کنم و اونا برنده شدن یعنی واقعا نمیدونم برا پیروزی چه کارایی باید کرد؟

به این خاطر که احتمالا چند بار ازتون shut down گرفتن. چون هر یه shut dow nحدودا 400 الی 500 تا گلد میده.

هیروی قوی هست یا نه ؟
هیرو کیلری هست یا نه ؟
بیشتر به چه درد میخوره ؟

KOG والا جفتش خوبه ولی AP خیلی سخت هست و از طرفی قوی تر هم میشه اگر خوب باهاش بازی کنی, یکی بود 2 تا اتک میکرد تانک هارو!
کلا kog تا حدی تانک کش محصوب میشه و دمیجش هم برای اخر بازی به شدت بالا میره.
کسایی که در میرن رو میتونی راحت بکشیشون و تو درگیری ها هم تاتییر مناسبی داره

kha هم هیروی assassin هست, گنک های عالی داره اگر بخوای بری jungle , اگر هم بری mid که باز خوبه.
برای در رفتن یکی از بهترین هیرو هاست, همین طور هم برای تعغیب کردن.

Dark_Priest
27-03-2013, 05:34
این درست ولی بازی بلدی هم میخواد, همین امروز یه بازی کردم 34-35 تا KILL داشتم و فقط 10 تا death داشتم. حالا جلوم کی بود؟ vayne بود , kog maw هم بود, حالا kog که اصلا هیچی نبود vayne هم دقیقا با یه q و W و یه ULT میکشتمش.

به این خاطر که احتمالا چند بار ازتون shut down گرفتن. چون هر یه shut dow nحدودا 400 الی 500 تا گلد میده.

KOG والا جفتش خوبه ولی AP خیلی سخت هست و از طرفی قوی تر هم میشه اگر خوب باهاش بازی کنی, یکی بود 2 تا اتک میکرد تانک هارو!
کلا kog تا حدی تانک کش محصوب میشه و دمیجش هم برای اخر بازی به شدت بالا میره.
کسایی که در میرن رو میتونی راحت بکشیشون و تو درگیری ها هم تاتییر مناسبی داره

kha هم هیروی assassin هست, گنک های عالی داره اگر بخوای بری jungle , اگر هم بری mid که باز خوبه.
برای در رفتن یکی از بهترین هیرو هاست, همین طور هم برای تعغیب کردن.

داداش برای Kha zix این چیزایی رو که گفتی میدونم میشه در مورد اسپل هاش یکم توضیح بدین ؟ !

namx
27-03-2013, 09:56
داداش بیا اینجا توضیحات کامل درمورد این هیرو هست

برای هیروهای دیگه هم داره ... هرچی خواستی از لیسته پایین انتخاب کن

hadi_gamer
27-03-2013, 10:12
آقا من که سر از کار این بازی در نیاوردم.یه روز میفتی رو دور برد 10 تا پشت سر هم میبری یه روز میبینی عین آمار همه بازیها رو پشت سر هم میبازی.نمیدونم جریان چیه.
تو league هم عمرا بشه صعود کرد.کی میتونه 100 امتیاز بگیره.یه بازی میبری 4 تا میبازی.

Soli_AK47
27-03-2013, 14:17

push push push
البته رسیدن به پیروزی بستگی به سبک بازی تیم شماو تیم مقابل داره. ولی در اکثر مواقع اگر با چمپ AD بازی می کنی سعی کن برو تو Lane و turret ها رو بزن چون قدرت مانور تیمی تو نقشه بالا میره من خودم وقتی ADC بازی میکنم هر بازی حداقل 5-6 تا turret و 2تا inhibitor میزنم چون همه فکر میکنن کل بازی تو کشتن تیم حریف خلاصه میشه. این روش جلوی تیم های مقابل که یک سر و گردن از تیم شما بالاترن خوب جواب میده و اگر inhibitor تیم مقابل رو بزنی چون minion بزرگ ها آزاد میشن باعث میشه تیم حریف برع تو لاک دفاعی و فشار از روی تیم شما برداشته میشه. البته هر فرد استراتژی خاص خودش رو داره اینم استراتژی شخصی من هستش که تو 90% موارد جواب داده ( البته باید بگم که این روش تا زمانی که شما با AD champ بازی میکنید خوب جواب میده ولی با AP champ درصد موفقیتش خیلی تنزل پیدا میکنه.)

Soli_AK47
27-03-2013, 14:42
هیروی قوی هست یا نه ؟
هیرو کیلری هست یا نه ؟
بیشتر به چه درد میخوره ؟

Kog Maw بنظر من چون adc هستش AD بهتر جواب میده. البته این نظر شخصی من هستش چون AP تو مبارزات 1 به 1 شاید خوب جواب بده ولی توی 1 به 2 یا بیشتر AD با Lifesteal باشه بنظر من بهتره.
Kog maw چمپ خوبیه ولی چون یک کم بازی باهاش سخته زیاد باهاش بازی نمیشه اگر باهاش خوب بازی کنی هیچ ADC یا چمپ دیگه ای نمیتونه 1 به 1 حریفش بشه چون Ulti Cooldown سریعی داره و مخصوصآ اگر باف آبی بشه که دیگر هیچ.من بهش لقب kassadin ولی از نوع ADC رو بهش دادم. ( البته باید بگم خرید بعدی خودم Kog maw هستش)
باهاش خوب بازی کنی هیروی قوی میشه. بنظر من جزو 3تا ADC برتر هستش. (به ترتیب از چپ Miss, kog, cait,vayne)
تو درگیری 1 به 1 و حتی 1 به 2 اگر خوب Build شده باشه 100% جواب میده.

باید اشاره کنم kog مثل teemo هستش که هم AP و هم AD جواب میده البته میشه Hybrid هم ساختش.

sasy_mankan
27-03-2013, 14:55
من دیگه به یقین رسیدم که برد باخت رو خود لول تنظیم می کنه یه مدت تو دور وین بودم خوب هم بازی نمی کردم وین می شدم الان میام خودم میترکونم دیگه نمی دونم باس چیکار کنم میام با rengar 25 تا کیل می گیرم 4 تا دید تمی بازی جلو همه آمار جلوایم بعد میبازیم الان 10 بازیه اینجوریه

Iloveu-ALL
27-03-2013, 15:11
بعضی از دوستان گویا دچار توهم توطئه شدن یعنی چی برد و باخت رو riot تنظیم می کنه :n02:
مگه riot بیکاره که بیاد برای تک تک پلیرهاش حریف مشخص کنه و اینا

Arrowtic
27-03-2013, 15:21
بعضی از دوستان گویا دچار توهم توطئه شدن یعنی چی برد و باخت رو riot تنظیم می کنه :n02:

حریانه سیستم این بازیو نمیدونم ولی این اسمش توهم توطئه نیست.مثلا WoW که خیلی تحسین میشه برای سیستم آرناش چنین چیزی داره.MMR بهش میگن به طوری که شما هر وقت زیاد میبری MMR ت بالا میره و حریفات قوی تر میشن.وقتی ببازی کم میشه و حریفات ضعیف تر میشن.نمیاد بگه تو باید حتما با فلانی بازی کنی ولی ممکنه مثل WoW بیان طبق این MMR مقابل هم بندازن.(مثلا اونی که خیلی شاخه مسلما نامردیه مقابل یه سری ضعیف بیفته برای همین مقابل افراد هم قدرت خودش میفته,برای همینم اونجا ریتینگ بالا بردن سخت بود چون شما مثلا ریتینگت 1600 میشد حریفاتم خیلی قوی میبودن و اگه قابل بودی میتونستی ببریشون)

sasy_mankan
27-03-2013, 15:22
نه طبق win o lose تنظیم می کنه کاری نداره که خیلی کار شاقی نیست اگه wow بازی کرده باشی Arena هم یه همچین سیستمی داشت

Iloveu-ALL
27-03-2013, 15:38
حریانه سیستم این بازیو نمیدونم ولی این اسمش توهم توطئه نیست.مثلا WoW که خیلی تحسین میشه برای سیستم آرناش چنین چیزی داره.MMR بهش میگن به طوری که شما هر وقت زیاد میبری MMR ت بالا میره و حریفات قوی تر میشن.وقتی ببازی کم میشه و حریفات ضعیف تر میشن.نمیاد بگه تو باید حتما با فلانی بازی کنی ولی ممکنه مثل WoW بیان طبق این MMR مقابل هم بندازن.(مثلا اونی که خیلی شاخه مسلما نامردیه مقابل یه سری ضعیف بیفته برای همین مقابل افراد هم قدرت خودش میفته,برای همینم اونجا ریتینگ بالا بردن سخت بود چون شما مثلا ریتینگت 1600 میشد حریفاتم خیلی قوی میبودن و اگه قابل بودی میتونستی ببریشون)

اهوم درسته
اینکه چیزی نیست بابا :n02:

نه طبق win o lose تنظیم می کنه کاری نداره که خیلی کار شاقی نیست اگه wow بازی کرده باشی Arena هم یه همچین سیستمی داشت

بله درسته

sasy_mankan
27-03-2013, 16:21
اقایون wow بازی کسی سرور ایرانی سراغ داره patch pandaria یا نه میشه کسی یه دونه خوب خارجیشو معرفی کنه ؟!

T.Eftekhari
27-03-2013, 17:17
اقایون wow بازی کسی سرور ایرانی سراغ داره patch pandaria یا نه میشه کسی یه دونه خوب خارجیشو معرفی کنه ؟!

اینجا بگو

pharm
27-03-2013, 23:15
من دیگه به یقین رسیدم که برد باخت رو خود لول تنظیم می کنه یه مدت تو دور وین بودم خوب هم بازی نمی کردم وین می شدم الان میام خودم میترکونم دیگه نمی دونم باس چیکار کنم میام با rengar 25 تا کیل می گیرم 4 تا دید تمی بازی جلو همه آمار جلوایم بعد میبازیم الان 10 بازیه اینجوریه

دقیقا منم اینجورم دیگه خسته شدم هیچ بازیی نمیتونم ببرم عوضی ها خیلی قوی ان لول 30 نمیتونن باشن؟چون من لول 14 ام و نوبم ولی بقیه...
دیگه میخوام بیخیال شم

ezio7
28-03-2013, 00:45
این ریوت خیلی کصافته من هم انداخته رو دور باخت منم از حرصم رفتم یه اکانت جدید ساختم هرچی عقده داشتم دارم سر این لول پایین های نوب خالی میکنم ای حال میده:n10:
این zac هم که نیومد من میترسم 1 آپریل بیان بگن april fool بوده.

new evil
28-03-2013, 01:16
اره منم 21 بازی رنک زدم دیروز تاحالا 2 تاشو بردم نمی دونم چرا ایا؟
یا نوب تیم یا لیور یا ...
زکم امشب یا فردا شب میاد

loomina
28-03-2013, 01:19
این ریوت خیلی کصافته من هم انداخته رو دور باخت منم از حرصم رفتم یه اکانت جدید ساختم هرچی عقده داشتم دارم سر این لول پایین های نوب خالی میکنم ای حال میده:n10:
این zac هم که نیومد من میترسم 1 آپریل بیان بگن april fool بوده.

من از همون اولش بهتون گفتم خخخخ

البته چند وقت پیش تو youtube دیدم یک سری از spell هاشو, از اونجایی که ساختن چیز میزاشو بعید میدونم دیگه april fool باشه ولی خب دور از ذهن هم نیست.

Hassan_Linder
28-03-2013, 03:59
اقا ی سوال اگر بری با این نوبا بازی کنی به غیر از xp چیزه دیگه ایی نمیده منضورم با پی وی پی که باز یمیکنی فرق میکنه اگر از قسمت bigner لولتو برسونی به 30 بدرد نمیخوره حتما باید از pvp بازی بکنی؟:n04::n04:

avator20002000
28-03-2013, 06:07
امروز remake karma رو بالاخره می بینیم :n02: الاناس که پچ ران بشه

T.Eftekhari
28-03-2013, 07:15
یه سوال وقتی first win day مثلا یه ربع مونده باشه کولدانش بری تو گیم بعده نیم ساعت ببری قبوله یا باید کلا کولدان شه ؟

hadi_gamer
28-03-2013, 07:39
نه نمیشه باید کلا ریست بشه.

hadi_gamer
28-03-2013, 07:52
من از همون اولش بهتون گفتم خخخخ

البته چند وقت پیش تو youtube دیدم یک سری از spell هاشو, از اونجایی که ساختن چیز میزاشو بعید میدونم دیگه april fool باشه ولی خب دور از ذهن هم نیست.

آواتارت شبیه draven .خودشه؟

Dark_Priest
28-03-2013, 08:15
ما که ریوت هر چی بازی بوده میبیریم ! کلا از 10 تا بازی آخرم 2 تاشونو باختم ! به نظر من خودش شانسی میچینه من یه بازی بردیم و بعد بازی لول های بازیکنامون رو دیدم خودم که 25 بودم یه نفر بود لول 30 یکی دیگه لول 7 یکی لول 18 یکی لول 22 ! خیلی بد میچینه بازی البته باخته بودیم ولی چون tryn اونا نوب بازی درآورد ما زود مید رو پوش دادیم رفت و بعد 5 نفری تو یک لاین Tryn رو گنگ کردیم و مرد لاین دیگه رو پوش دادیم و تاور های بیس اصلی رو هم انداختیم خود بیس مونده بود که Tryn تایم مردنش تموم شد و دوباره اومد ما همه داشتیم بیس رو میزدیم Tryn رو ما آخر همه رو بجز 1 نفر که اونم خونش 500 تا مونده بود آخرین اتک رو داد و وین ! ! هو.را ! بازیش طولانی بود و خیلی اکس پی شاخ و آی پی خوبی داد

ezio7
28-03-2013, 09:31
یه سوال وقتی first win day مثلا یه ربع مونده باشه کولدانش بری تو گیم بعده نیم ساعت ببری قبوله یا باید کلا کولدان شه ؟

من همیشه 10 دقیقه مونده که اون تموم شه vs al جوین میشم بعدشم که بردیم 150 تارو میده پس مشکلی نداره فقط بازیتو زود تر از اون زمان تموم نکنی حله

hm741
28-03-2013, 11:24
یکی جلو منو بگیره :n20:... تو همه بازی ها با یه تیم از پیش تعیین شده حاوی بازیکنان هم LVL و خوب ، آدم همیشه برنده میشه ... Riot کیلو چنده که بخواد برد و باخت رو تعیین کنه :n05:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

new evil
28-03-2013, 11:49
نه میشه
من دیدم
فقط باید بازی بیشتر از 15 دقیقه طول بکشه

garaa
28-03-2013, 14:14

نه بابا Teemo ـه :n02:

Aria1997
28-03-2013, 16:38
یکی جلو منو بگیره :n20:... تو همه بازی ها با یه تیم از پیش تعیین شده حاوی بازیکنان هم LVL و خوب ، آدم همیشه برنده میشه ... Riot کیلو چنده که بخواد برد و باخت رو تعیین کنه :n05:

عزیزم شما هنوز لول 30 نشدی رنک هم نرفتی اون وقت میگی برد و باخت از پیش تایین شده؟
این چرت و پرت هارو کی یاد مردم که داده؟
ول کنین بابا.

hm741
28-03-2013, 16:57
عزیزم شما هنوز لول 30 نشدی رنک هم نرفتی اون وقت میگی برد و باخت از پیش تایین شده؟
این چرت و پرت هارو کی یاد مردم که داده؟
ول کنین بابا.
لول 30 نرسیدم ولی با هم تیمی هام بقدری برد داشتیم که matchmaking مارو با لول 30 ها هم در می اندازه در حالی که ما همه لول 18 تا 20 هستیم(البته لول 30 هایی که با ما میوفتن مطمینا نووبن و با لول 30های واقعی فرق دارن).ولی با vayne یا هر ADC Ranged دیگری پشت دوتا چمپ تانک قایم شدن و کیل گرفتن درکل استراتژی خوبیه و تو تمام مسابقات تا حالا جواب داده و بردیم:n23: (درسته از پشته کوه اومدیم ولی با لامبورگینی اومدیم)

Aria1997
28-03-2013, 18:34
لول 30 نرسیدم ولی با هم تیمی هام بقدری برد داشتیم که matchmaking مارو با لول 30 ها هم در می اندازه در حالی که ما همه لول 18 تا 20 هستیم(البته لول 30 هایی که با ما میوفتن مطمینا نووبن و با لول 30های واقعی فرق دارن).ولی با vayne یا هر ADC Ranged دیگری پشت دوتا چمپ تانک قایم شدن و کیل گرفتن درکل استراتژی خوبیه و تو تمام مسابقات تا حالا جواب داده و بردیم:n23: (درسته از پشته کوه اومدیم ولی با لامبورگینی اومدیم)

بله بله صبر کنین برین رنک اون موقع میبینین.
مردم ترس دارن برن تو TF. نمیدونم چرا و از چی میترسن! یادمه لول پایین بودیم خیلی بیشتر خوش میگذشت تا اینکه رفتیم رنک!
بلای آسمانی نظیرمون شد... شاید بتونم بگم از 10 تا بازی 1 کیش بهت بچسبه. هر دست باید حرص بخوری و بازی رو ببازی!
بازی رو ببازی بخاطر اینکه یه مشت بی شعور بازی بلد نیستن میان ترول کنن برینن به اعصابت و غیره.

پشت تانک قایم شدن و اینطور بازی کردن رو میگن کایت. => Kite => Kiting
و اینکه من توهینی به شما نکردم منظورم این پست بود :

hm741
28-03-2013, 19:11
پشت تانک قایم شدن و اینطور بازی کردن رو میگن کایت. => Kite => Kiting
:
اینو نمیدونستم.به جز کایتینگ دیگه چه ترفندهایی داریم؟
راستی تو بازیهای رنک نمیشه تیمی بازی کنید تا یه مشت ...... تو تیمتون نیوفتن؟؟ من وقتی solo میزنم match درست کنه معمولا یه مشت ...... تو تیمم میوفتن ولی با هم تیمی ها حال میده.در کل هرکی عالی بازی کرده ادش کردم و همیشه یه تعدادیشون آنلاین هستن که invite منو قبول کنن.

Dark_Priest
28-03-2013, 19:30
گنگ هم داریم چند نفری میرین خفت میکنید طرف رو !
البته اینا بیشتر همه از دوتا اومده ! من چون سنم کمه لول رو به خاطر فانتزی بودنش بیشتر خوشم میاد تا دوتا ولی هر کی که یکم سنش از من بیشتره رو دیدم که میگه لول آشغاله و به درد نمیخوره دوتا از اون بهتر هست !

Fusi0n
رانک نورمال .فرقش مثل سرور East و wast :n02:
نورمال یک بخش خرکی و کسی با تمام وجود بازی نمیکنه و هیچ استرسی نداری برای برد یا باخت .......
ولی رانک اصلا از همون اول مچ انقدر مخوف که ........
میلی ثانیه و سرعت بالا واقعا تو رانک حیاتی مخصوصی کسی که گنگ یا جنگل .........

بلای آسمانی نظیرمون شد... شاید بتونم بگم از 10 تا بازی 1 کیش بهت بچسبه. هر دست باید حرص بخوری و بازی رو ببازی!
بازی رو ببازی بخاطر اینکه یه مشت بی شعور بازی بلد نیستن میان ترول کنن برینن به اعصابت و غیره.
12 باخت الکی فقط بخاطر یه AFk لعنتی نمیدونم این چرا انقدر راحت ............. :n29:
سیستم جدید رانک اومد من فکر میکردم واقعا اسون میشه ولی واقعا عذاب شده

راستی اریا بیا چند دست رانک با هم بریم شاید معجزه ای چیزی بشه ........... نمیدون احمد پیداش نیست ؟بود عالی میشد .....

Aria1997
اینو نمیدونستم.به جز کایتینگ دیگه چه ترفندهایی داریم؟
راستی تو بازیهای رنک نمیشه تیمی بازی کنید تا یه مشت ...... تو تیمتون نیوفتن؟؟ من وقتی solo میزنم match درست کنه معمولا یه مشت ...... تو تیمم میوفتن ولی با هم تیمی ها حال میده.در کل هرکی عالی بازی کرده ادش کردم و همیشه یه تعدادیشون آنلاین هستن که invite منو قبول کنن.
فوقش میتونی 1 نفر رو بیاری یا به اصطلاح Duo بری.
نه اصلا این سیاست riot همینه. تورو تنها میذاره با بقیه مردم تو سرور.
حالا این ناهماهنگی باعث میشه بیشتر موقعات نتونی از پس بازی بر بیای.
مثلا یک تیم فایت میخواد شروع بشه باید صد بار خودمونو جر بدیم:
آقا تورو خدا جان بچت بیا بریم مید تیم فایتو شروع کنیم!!!!!
که آخرش میبینی 4v5 میخورین ازشون درحالی که ADC خوشگل ما داره اون پایین فارم میکنه!
و مهم ترین چیز توی این ELO تمرکز یا FOCUS روی Carry هاست! که متاسفانه خیلیا واقعا بلد نیستن چجوری focus کنن.
کافیه جانگلر باشی تا بزنن تو سرت همه تقصیر هارو بندازن گردنت!
میبینی یارو 8 بار فید کرده میگه تقصیر توئه! چرا؟ چون gank نکردی بخاطر همین یارو میبازه!
من میگم واقعا تو نمیتونی زیر تاور بازی کنی def بازی کنی فید نکنی و فارمتو بکنی برای Lategame؟
به خدا این بازی سادست مهم هماهنگی بین 5 نفره.
ببخشید زیادی حرف زدم. :n26:

Aria1997
28-03-2013, 19:34
رانک نورمال .فرقش مثل سرور East و wast :n02:
نورمال یک بخش خرکی و کسی با تمام وجود بازی نمیکنه و هیچ استرسی نداری برای برد یا باخت .......
ولی رانک اصلا از همون اول مچ انقدر مخوف که ........
میلی ثانیه و سرعت بالا واقعا تو رانک حیاتی مخصوصی کسی که گنگ یا جنگل .........

12 باخت الکی فقط بخاطر یه AFk لعنتی نمیدونم این چرا انقدر راحت ............. :n29:
سیستم جدید رانک اومد من فکر میکردم واقعا اسون میشه ولی واقعا عذاب شده

آره خیلی مسخرست! قبلا یه ELO بود میرفتی بالا دیگه از 5 تا 3 تارو ببری و این مسخره بازیا نبود.
الان دیگه علنا غیر ممکن میشه کل 100 تا پوینت رو ببری دوتا بازی آخرو ببازی بیخود و بی جهت! :n27:
برای همین لول رو ترک کردم و دیگه بازی نمیکنم چون واقعا بهش معتاد شده بودم همش دوست داشتم برم بالاتر!
بشین Guide بخون Stream نگاه کن از پلیر های معروف و اینا ... آخرش چی؟ چی نصیبم شد؟ هیچی :دی
انقدری بازی میکردم که به چشم بازی برام نبودش برام مثل مرگ و زندگی بود :n08:
گذاشتمش کنار بیخیال :دی
الانم یکمی دوتا بازی میکنم لذتش خیلی بیشتره و بیشتر خوشم میاد :n16:

Fusi0n
28-03-2013, 19:42
که آخرش میبینی 4v5 میخورین ازشون درحالی که ADC خوشگل ما داره اون پایین فارم میکنه!
و مهم ترین چیز توی این ELO تمرکز یا FOCUS روی Carry هاست! که متاسفانه خیلیا واقعا بلد نیستن چجوری focus کنن.

این مورد خیلی خدایش مهم لاین بوت و تاپ خیلی حیاتی مخصوصا Carry تا اونجا که هست باید فارم کنه و همیشه باید سعی بشه کانتر برداری

loomina
28-03-2013, 22:06

اره خودشه, عزیز ترین هیروی ADC م :31:

گنگ هم داریم چند نفری میرین خفت میکنید طرف رو !
البته اینا بیشتر همه از دوتا اومده ! من چون سنم کمه لول رو به خاطر فانتزی بودنش بیشتر خوشم میاد تا دوتا ولی هر کی که یکم سنش از من بیشتره رو دیدم که میگه لول آشغاله و به درد نمیخوره دوتا از اون بهتر هست !

حرفی زدیا.... چه ربطی داره برادر من, من خودم بکم دیگه بگزره 20 هم رد میکنم ولی حالم از دوتا به هم میخوره, اینایی که رو گرافیک بازی میکنن اینا پلیر نیستن اینا میخوان گرافیک بازی رو ببینن هیچ کاری هم با امکانات و option هایی که یه بازی در اختیار بازیکن میزاره ندارن و فردا اگر یه بازی مضضرف با گرافیک بالا بدن بهشون به دوتا هم فحش میدن!
من حالا خیلی هارو میشناسم چند سال از خودم بزرگتر lol بازی میکنن. یکی از دوستام که 2 سال بزرگ تره و یکی از فامیل هامون که 6 سال از من بزرگ تره !!!
نه دوتا نه دوتا 2 نه hon به پای LoL نخواهند رسید.

هر کس هم گفت مضخرفه اگر دیدی با منطق راضی نمیشه همش حرف خودشو میزنه میتونی بهش یاد اوری کنی که League Of Legends از نظر ساعات بازی شده اولین game دنیاست.

Hassan_Linder
28-03-2013, 22:17
ی خورده در مورده اصطلاحات صحبت کنید چون متوجه نمیشم خوب چی میگن

Aria1997
28-03-2013, 22:45

حرفی زدیا.... چه ربطی داره برادر من, من خودم بکم دیگه بگزره 20 هم رد میکنم ولی حالم از دوتا به هم میخوره, اینایی که رو گرافیک بازی میکنن اینا پلیر نیستن اینا میخوان گرافیک بازی رو ببینن هیچ کاری هم با امکانات و option هایی که یه بازی در اختیار بازیکن میزاره ندارن و فردا اگر یه بازی مضضرف با گرافیک بالا بدن بهشون به دوتا هم فحش میدن!
من حالا خیلی هارو میشناسم چند سال از خودم بزرگتر lol بازی میکنن. یکی از دوستام که 2 سال بزرگ تره و یکی از فامیل هامون که 6 سال از من بزرگ تره !!!

هر کس هم گفت مضخرفه اگر دیدی با منطق راضی نمیشه همش حرف خودشو میزنه میتونی بهش یاد اوری کنی که League Of Legends از نظر ساعات بازی شده اولین game دنیاست.

از روی ساعات بازی شده میشه گفت کدوم گیم بهتره کدوم بد تره؟ این مدل جدیده الان؟
شما بر کدوم منطق میای میگی LoL بهتر از دوتاست؟
اصلا LoL کجا بود موقعی که ما دوتا1 داشتیم؟
از روی حرف هات کاملا مشخصه داری از روی تعصب حرف میزنی!

Arrowtic
28-03-2013, 22:46

نمیخوام یه بحثی رو شروع کنم ولی دوتا آفریننده سبک بوده و نوآوری هاش باور نکردنین.
بگم دوتا از مپ شروع به کار کرد یعنی گرافیک وار 2003 و تازه یه ساله که Closed Beta رفته DotA 2.
Option هایی که دوتا میذاره فوق العاده رنج وسیعی دارند.DotA 2 هم که از همه نظر بازیو پیشرفت داده با هنرنمایی خیره کننده ی Valve.خیلی دوست دارم تو پروفایلم بگی از چه نظر هایی از LoL پایین تر هست DotA 2.(امیدوارم به اندازه کافی بازیش کرده باشی البته)
واقعا حرف اشتباهی هست که دوتا به خاطر گرافیک محبوب شده!گیم پلی و خلاقیتی که DotA و بعدش DotA 2 وارد کردن چیز های غیر قابل انکاری هستن که توی تاپیک بازی واقع در بخش اخبار و رمز بازی ها میتونید بخونید.
به هر حال هر جوابی که برای این پست بیاد و من جواب نمیدم چون تاپیک لول هست و شما حق دارید چه با دلیل منطقی چه بدون اون فن بازی برای لول در بیارید.(تا وقتی که باعث دعوا بین فن های دو بازی نشه)
اگه مطمئن باشم که همه اعضا جنبه یک بحث دوستانه و منطقی و فنی بین دو بازی رو دارند مطالب زیادی دارم که میتونم در مقایسه دو بازی بذارم.(مطالبی که نویسندشون بی طرف نوشته و فن هیچ کدوم نبوده)
الآن آشنایی اعضا با DotA 2 خیلی کمه ولی به محض ریلیز شدنش(که همین 2013 هست) و آزاد شدنش برای همه آگاهی همه مطمئنن بالا میره بعد از بازی کردنش.(اگرچه که الآن Key راحت گیر میاد و من خودم 10 تا دارم که بدم به دوستام تا بیان و بازی کنن)

پ.ن:دوتا2 به خصوص از وقتی که اکثر هیروهاش تکمیل شدن به جز تک و توک روی آپدیت های گیم پلی داره کار میکنه بیشتر,سیستم Build که اومد,سیستم Clan رو که تو گارنا دردسر ها سرش کشیدیمو به یه بخش خوشگل و مرتب تبدیل کرد,سیستمی که توش میفهمیدید بازیتون با چه هیروهایی بهتر هست رو دوباره از اول ساختن که دقیق تر بگه(واقعا دقیق با توجه به برد و باخت و لول و این که فید دادید یا نه و غیره قشنگ میگه چطور بودید.ممکنه ببرید ولی Performance تون با هیرو بیاد پایین و برعکس).(احتمالا فردا هم آپدیت کنه دوباره)

Fusi0n
28-03-2013, 22:55
البته من قبلا لول ترجیح میدادم به dota 2 ولی الان با بالاس تغییرات که دادن مشخص مسیر خوبی نمیره بعد اون بچ ایتم جدید شدیدا بازی
از اون مسیر خارج شده در کل من برگشتم همون دوتا 2 شاید حالا در اینده تغییرات بازی بهتر بشه .............
بازی به جز اعصاب خوردی چیز دیگه نداره .............. تو دست یک ساعت باید ادم مثل سیخ بشین بره تو مانیتور که اخر چی بشه ............ اکثر باخت ........... فوش و...
الان داغ نمی فهمید بزارید چند وقت بگذره می فهمید من خودم الان 1 سال شده بازی میکنم ...............

new evil
28-03-2013, 23:54
بریز دور این حرفارو
یکی از بچه ها هست از عابودان ان میشه
یه پسر داره گاهی اوغات پی سی رو ریست می کنه وسط بازی 4v5 میشیم می بازیم

pharm
29-03-2013, 00:42
البته من قبلا لول ترجیح میدادم به dota 2 ولی الان با بالاس تغییرات که دادن مشخص مسیر خوبی نمیره بعد اون بچ ایتم جدید شدیدا بازی
از اون مسیر خارج شده در کل من برگشتم همون دوتا 2 شاید حالا در اینده تغییرات بازی بهتر بشه .............
بازی به جز اعصاب خوردی چیز دیگه نداره .............. تو دست یک ساعت باید ادم مثل سیخ بشین بره تو مانیتور که اخر چی بشه ............ اکثر باخت ........... فوش و...
الان داغ نمی فهمید بزارید چند وقت بگذره می فهمید من خودم الان 1 سال شده بازی میکنم ...............

ایول عجب حرفی زدی حرف دل من هم همین بود 1 ساعت چشمات قرمز میشن پای کامپیوتر اخر هم باخت . خیلی بده dota اینجوری نیست"؟

loomina
29-03-2013, 01:27
از روی ساعات بازی شده میشه گفت کدوم گیم بهتره کدوم بد تره؟ این مدل جدیده الان؟
شما بر کدوم منطق میای میگی LoL بهتر از دوتاست؟
اصلا LoL کجا بود موقعی که ما دوتا1 داشتیم؟
از روی حرف هات کاملا مشخصه داری از روی تعصب حرف میزنی!

اول این که دوست عزیز من با شما صحبتی نکردم فقط جواب ایشون رو دادم.

دوم این که اینجا تاپیکه lol هست , یعنی کسانی که lol باز هستن میان, شما که کلا ترک کردی البته تاپیک مال من که نیست ولی منم میتونم برم تو تاپیک یه بازی که ترک کردم چون خشم نمیومده بحث به پا کنم.

سوم این که خودت اومدی میگی: lol کجا بود ولی دوتا1 داشتیم؟ این به نظرت تعصب نیست پس چیه؟! که حالا برگشتی به من میگی متعصب.

چهارم این که وقتی یه بازی پلیرش رو ساعات زیاد به بازی میگیره و وقتی یه بازی تعداد پلیر هاش قوی ترین بازی mmo rpg دنیارو شکست میده مطئنا اون بازی بازی فوق العاده ای بوده که چنین کاری کرده.

پنجم این که وقتی که lol اومد option هایی داشت که خود بلیزارد خوابشم نمیدید! که تازه dota 2 هم هنوز نیومده بود.

ششم این که تو الان بازی رو ترک کردی چون خوشت نمیاد, با حرف های من هم نظرت عوض نمیشه, همونطور که با حرف های ت ونظر من عوض نمیشه, کاش ما ایرانیا معنی سلیقه شخصی و نظر شخصی رو درک میکردیم, شما اگر خوشت نمیاد بازی نکن من مجبورت نمیکنم, من دارم به یه فرد دیگه دلیل میارم و نظر صحبتم هم با جناب عالی نیست. اگر فکر میکنی من ادمی هستم که یه نفر رو که همین الانش هم LOL بازی میکنه میخوام گول بزنم که lol بازی کنه سخت در اشتباهی!

پس لطفا این بحثو اینجا بس کن. اگر دلت میخواد میتونی به اون دوست عزیزی که باهاش حرف میزدم پیقام خصوصی بدی بگی ایشون دروغ میگه و من راست میگم و یا هر چیز دیگه ولی اینجا حق این کار رو نداری.

جواب این پست هم تو تاپیک نده که بحث بالا نگیره میتونی به خودم پیقام بدی اگر باهام مخالفی, هر چند کلا علاقه ای در بحث هایی که منطق توش نیست و نظر شخصیه ندارم.

Aria1997
29-03-2013, 02:07
اول این که دوست عزیز من با شما صحبتی نکردم فقط جواب ایشون رو دادم.

دوم این که اینجا تاپیکه lol هست , یعنی کسانی که lol باز هستن میان, شما که کلا ترک کردی البته تاپیک مال من که نیست ولی منم میتونم برم تو تاپیک یه بازی که ترک کردم چون خشم نمیومده بحث به پا کنم.

سوم این که خودت اومدی میگی: lol کجا بود ولی دوتا1 داشتیم؟ این به نظرت تعصب نیست پس چیه؟! که حالا برگشتی به من میگی متعصب.

چهارم این که وقتی یه بازی پلیرش رو ساعات زیاد به بازی میگیره و وقتی یه بازی تعداد پلیر هاش قوی ترین بازی mmo rpg دنیارو شکست میده مطئنا اون بازی بازی فوق العاده ای بوده که چنین کاری کرده.

پنجم این که وقتی که lol اومد option هایی داشت که خود بلیزارد خوابشم نمیدید! که تازه dota 2 هم هنوز نیومده بود.

ششم این که تو الان بازی رو ترک کردی چون خوشت نمیاد, با حرف های من هم نظرت عوض نمیشه, همونطور که با حرف های ت ونظر من عوض نمیشه, کاش ما ایرانیا معنی سلیقه شخصی و نظر شخصی رو درک میکردیم, شما اگر خوشت نمیاد بازی نکن من مجبورت نمیکنم, من دارم به یه فرد دیگه دلیل میارم و نظر صحبتم هم با جناب عالی نیست. اگر فکر میکنی من ادمی هستم که یه نفر رو که همین الانش هم LOL بازی میکنه میخوام گول بزنم که lol بازی کنه سخت در اشتباهی!

پس لطفا این بحثو اینجا بس کن. اگر دلت میخواد میتونی به اون دوست عزیزی که باهاش حرف میزدم پیقام خصوصی بدی بگی ایشون دروغ میگه و من راست میگم و یا هر چیز دیگه ولی اینجا حق این کار رو نداری.

جواب این پست هم تو تاپیک نده که بحث بالا نگیره میتونی به خودم پیقام بدی اگر باهام مخالفی, هر چند کلا علاقه ای در بحث هایی که منطق توش نیست و نظر شخصیه ندارم.

بله.
ترک کردم دلیل بر این نیست که نمیفهمم و دوتا بازی رو مقایسه نکنم میتونم؟
من خشم برپا نکردم و به کسی هم ربطی نداره و اینکه من دارم جواب شما رو میدم هیچ ربطی به خشم نداره.
LOL از دوتا ساخته شده بعد شما میای میگی بلیزارد تو خوابم نمیدید؟ خود بازی از Warcraft3 ساخته شده اونم سال 1999!!!!
خب معلومه یه شرکت دیگه میاد و بهترش میکنه به اصطلاح بهبودش میکنه.

دوست عزیز من گفتم بی طرفانه داریم دوتا بازی رو مقایسه میکنیم من هیچ نظر شخصی بیان نمیکنم!

بذار از اول بگم :
بازی دوتا سالها پیش ساخته شد بعدش LOL اومد ازش کپی کرد. ( یا بهترش کرد)
تا اینجا درست؟
الان هم نسخه دوم این بازی به بازار اومده و قابلیت خلاقیت و نوآوری زیادی به این سبک بازی بوجود آورده!
توی دوتا شما به همه چمپ ها دسترسی داری
اما توی لول از ی چمپ خوشم میاد باید اونقدر با چمپ های مختلف که شاید دوستشون نداشته باشی بازی کنی تا اون رو باز کنی.
(بخصوص در لول پایین)
توی دوتا گرافیک و مپ خیره کننده بازی باعث میشه از بازی بیشتر لذت ببری
این همه ساله lol اومده نیومدن یه پچ گرافیک بدن؟
هیرو های LOL خیلیاشون وقتی ریلیز میشن قوی ترن... چرا؟ در حالی که همه هیرو ها توی دوتا بالانس هستن!
یه سوال دیگه شما هنوز لول 30 نشدی نه؟ شما Ranked بازی کردی تاحالا؟

اینایی که رو گرافیک بازی میکنن اینا پلیر نیستن اینا میخوان گرافیک بازی رو ببینن هیچ کاری هم با امکانات و option هایی که یه بازی در اختیار بازیکن میزاره ندارن و فردا اگر یه بازی مضضرف با گرافیک بالا بدن بهشون به دوتا هم فحش میدن!
یعنی شما داری میگی من و خیلیها پلیر نیستیم و داریم برای گرافیکش بازی میکنیم؟

من نگفتم lol مضخرفه ... بازی قشنگیه لذت بخشه ولی بذار دوتا اول از بتا در بیاد هنوز ریلیز نشده شما داری مقایسه میکنی.

new evil
29-03-2013, 03:05
تا اینجا درست؟

نه درست نیست
مپ یا بهتره بگم مود دوتا رو سه تا رفیق با همدیگه خلق کردن و اسمشم گذاشتن DoTA یا Deffense of the ancients و کم کم این مود طرفدار پیدا کرد و جهانی شد
حالا این سه تا رفیق کیا بودن؟
Ice Frog , Guinsoo و Eul که میگن مغز متفکر تیم و فکر اولیه ی مود دوتا از ائول بوده
بعد از یه مدت این سه نفر راهشون جدا میشه و توسط 3 شرکت استخدام میشن Eul فکر کنم میره سمت شرکت بلیزارد و روی بازی Diablo کار می کنه
Ice frog هم توسط شرکت valve برای بازی دوتا 2 استخدام میشه که هنوزم برای دوتا 1 مپ میسازه
guinsoo هم توسط شرکت Riot games استخدام میشه و بازی لول رو خلق می کنه
حتی یجا خوندم که گوینسو گفته بود که توی چمپیون های لول فقط از ایده های خودش استفاده کرده
اینارو گفتم که اولین دلیل هر کسی که می خواد بزنه توی سر لول اینه که می گه کپی دوتاس و از این حرفا
من 2 ساله لول بازی می کنم قبلشم 3 سال دوتا بازی می کردم الان تقریبا 2 سالی میشه که دیگه دوتا بازی نمی کنم یجورایی WFT ه(گاهی وقتا یه دست تفریحی می زنم) دوتا یه مود فان داشت WTF به نظر من دوتا 1 WTF ه لول ه
دوتا 2 هم دارم و چند دست بازی کردم ولی به اندازه ی لول بهم حال نمیده
بعضی هامشکلشون اینه که برد و باخت بازی براشون مهمه
بیخیال بردی بردی نبردیم نبردی کشتی هات که غرق نشده
قبلا می گفتن بریم وست نوب نداره حالا اومدن میگن 10 تا رنک میبازیم 1 میبریم :دی اره دیگه
این جور مسائل همه جا هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من نگفتم lol مضخرفه ... بازی قشنگیه لذت بخشه ولی بذار دوتا اول از بتا در بیاد هنوز ریلیز نشده شما داری مقایسه میکنی.
I agree

loomina
29-03-2013, 03:35
بله.
ترک کردم دلیل بر این نیست که نمیفهمم و دوتا بازی رو مقایسه نکنم میتونم؟
من خشم برپا نکردم و به کسی هم ربطی نداره و اینکه من دارم جواب شما رو میدم هیچ ربطی به خشم نداره.
LOL از دوتا ساخته شده بعد شما میای میگی بلیزارد تو خوابم نمیدید؟ خود بازی از Warcraft3 ساخته شده اونم سال 1999!!!!
خب معلومه یه شرکت دیگه میاد و بهترش میکنه به اصطلاح بهبودش میکنه.

دوست عزیز من گفتم بی طرفانه داریم دوتا بازی رو مقایسه میکنیم من هیچ نظر شخصی بیان نمیکنم!

بذار از اول بگم :
تا اینجا درست؟
الان هم نسخه دوم این بازی به بازار اومده و قابلیت خلاقیت و نوآوری زیادی به این سبک بازی بوجود آورده!
اما توی لول از ی چمپ خوشم میاد باید اونقدر با چمپ های مختلف که شاید دوستشون نداشته باشی بازی کنی تا اون رو باز کنی.
(بخصوص در لول پایین)
توی دوتا گرافیک و مپ خیره کننده بازی باعث میشه از بازی بیشتر لذت ببری
این همه ساله lol اومده نیومدن یه پچ گرافیک بدن؟
هیرو های LOL خیلیاشون وقتی ریلیز میشن قوی ترن... چرا؟ در حالی که همه هیرو ها توی دوتا بالانس هستن!
یه سوال دیگه شما هنوز لول 30 نشدی نه؟ شما Ranked بازی کردی تاحالا؟

یعنی شما داری میگی من و خیلیها پلیر نیستیم و داریم برای گرافیکش بازی میکنیم؟

خب در مورد کپی کردن که خوندید دوستمون چی گفتن. من خودم قبلا هم شنیده بودم که بازی LOL از سازنده های دوتا هست ولی نمیدونستم دقیقا کی.

من از زمانی که Season 1 بوده بازی کردم و خیلی وقت هم هست که میدونم رنک چیه, رنک برای اینه که اگر شما,من یا هر کس دیگه ای که فکر میکنی خیلی قوی هستی بری بگی منم اره, ولی من شخصا از رنک خوشم نمیاد مگر این که با تیم باشه, بنا بر دلایلی که هممون میدونم که نت ایران هیچ گونه stable نیست نتونستیم با دوستان خیلی بالا بریم. همین اخرین تیم 3v3 که ساختم به خاطر این که 3 نفری باهم dc شدیم الان به جای silver تو bronze I هستش. این سوالتون هم میزارم به پای این که تازه با هم اشنا شدیم ! من خودم شخصا تا حالا 6 نفر اوردم لول همشونم تا لول 30 بردم! افتخاری نداره ولی فقط گفتم که بدونید با نوب طرف نیستید.

در مورد این که میگید champ ها فری نیستن, اول این که میگید از یه چمپ خوشت میاد مجبوری با هیرو های دیگه که خوشت نمیاد بازی کنی؟ یعنی شما میگی تو 120 تا هیرو شما فقط یه هیرو خوشت میاد؟
+ تو low lvl هنوز بازیکن ها هیرو هارو ندیدن و باید به هر حال با هر هیرویی که بازی کنن یه تجربه جالب و جدیده براشون. من به شخصه ندیدم کسی از خرید هیرو با IP ناراحت باشه!

هیرو وقتی ریلیز میشه قوی تره چون نمیخوان ملت وقتی یه هیرو اومد بگن این چیه که یه ساپورتم نمیتونه بزنه, ریوت میاد دسته بالا میگیره دستشو و state هارو میبره بالا که هیرو همون اول بی استفاده نشه, بعدا نسبت به قدرتش برای بالانسش اقدام میکنه.

در مورد سیستم رنک یه چیز دیگه ای که میخوام بگم اینه که شما داری اعصاب خودتو خورد میکنی هیچ ربطی به بازی نداره!!! هیچ کس به جز با شانس خوب تو SOLO/duo هیچ کسی نشده برای خودش که شما نفر دوم باشی! اگر میخوای از رنک حرست نگیره یه راه خیلی اسون هست اینم این که تیم بسازی. بازی کردن رنک با تیم اتفاقا لذتش 100 برابره.

در مورد گرافیک, الان اگر یه گیم اومد شبیه به دوتا2 با گرافیک 10 برابر بیشتر میخوام بدونم شما که از گرافیک خوشت میاد نمیری سمت اون بازی؟؟؟

من به شخصه اهمیتی که به گرافیک میدم تو مرحله سوم قرار داره. من اهمیتی میدم با چه گرافیکی بازی میکنم ولی دلیل نمیشه ملاک انتخاب بازیم گرافیک باشه!

در مورد قسمت اخر که میگید من نگفتم lol مضخرفه هم باز باید بگم که اگر دقت کنید که پست چه کسی رو نقل قول کردم میفهمید طرف صحبتم با شما نبوده.

من حرف اصلیم اینه که این بازی که شما خوشت نمیاد خیلی ها خوششون میاد و خیلی ها هم ممکنه بدشون بیاد دلیل نمیشه که شما بخواید بگید که این بازی کپیه یا هر چیزی که هست, سلیقه بازیکن نظر بازیکنی که این بازی رو پسندیده محترمه کسی حق این رو نداره که بخواد دخالتی کنه تو نظرش. قبل از این که بگی فلان حرفو پس برای چی زدی , مثلا همو نتیکه ای که گفتم این جمله رو بگو باید ذکر کنم که عملا منظور من یک جمله برای دفاع شخص از نظر خودش بوده هیچ فشاری روش شخص مقابل نیست که نظرش بد بوده یا هر چی!

avator20002000
29-03-2013, 05:34

T.Eftekhari
29-03-2013, 08:31
بله.
خود بازی از Warcraft3 ساخته شده اونم سال 1999!!!!

(بخصوص در لول پایین)

خود آخرین نسخه وارکرافت 3 تا قبلا اینکه دوتا بازی کنم چیزی توش یه داستان قوی ندیدیم
واقعا هم گیم پلی بدی داشت(شایدم فقط نظر من و دوستام این بود)
ولی داستان فوق العادی زیبای داشت
-----------------------------------------------
اصلا آزاد نبودن همه هیروها یه کی از دلایلی که من با لول حال می کنم
آزاد بودن همه هیروها مثل اینکه که هرکی هیرو ساخت تو wow بهش یه هیرو 85 فول آیتم بدن
دیگه بازی فایده ی داشت ؟

نه درست نیست
مپ یا بهتره بگم مود دوتا رو سه تا رفیق با همدیگه خلق کردن و اسمشم گذاشتن DoTA یا Deffense of the ancients و کم کم این مود طرفدار پیدا کرد و جهانی شد
حالا این سه تا رفیق کیا بودن؟
Ice Frog , Guinsoo و Eul که میگن مغز متفکر تیم و فکر اولیه ی مود دوتا از ائول بوده

I agree
منم این و شنیدم
مثل اینکه guinsoo و eul دوتا آیتم دوتا رو هم به اسم خودشون گذاشته بودن

در مورد این که میگید champ ها فری نیستن, اول این که میگید از یه چمپ خوشت میاد مجبوری با هیرو های دیگه که خوشت نمیاد بازی کنی؟ یعنی شما میگی تو 120 تا هیرو شما فقط یه هیرو خوشت میاد؟
+ تو low lvl هنوز بازیکن ها هیرو هارو ندیدن و باید به هر حال با هر هیرویی که بازی کنن یه تجربه جالب و جدیده براشون. من به شخصه ندیدم کسی از خرید هیرو با IP ناراحت باشه!

یه مورد دیگه دعوا سر هیرو ها
نمنونش تو دوتا sf همیشه خدا سر این دعوا بود یکی پیکش می کرد اونیکی لفت می داد
اگرم نمیداد تمام خاندان یارو رو تا آخر گیم فحش میداد

hm741
29-03-2013, 08:49
بذار دوتا اول از بتا در بیاد هنوز ریلیز نشده شما داری مقایسه میکنی.
تفاوت های دوتا2 و LoL به صورت کاملا بیطرف:
1- دوتا 2 تا جایی که من دموها و تصاویر بازی اش رو دیدم گرافیکش با LoL تفاوت چشمگیری نداره.
2- قراره دوتا2 یه بخش campain یا همون single player بذاره برای تک تک هیروها و این متونه برگ برنده اش باشه.
3- دوتا 2 بازیکنان AFK و leaver رو با AI جایگزین میکنه در حالی که LoL بازیکنان leaver و AFK رو با بن کردن جریمه میکنه که تاثیری در رفع unbalance شدن همون بازی نداره
4- دوتا2 برای راه اندازی به نرم افزار Steam نیاز داره در حالی که LoL کاملا مستقله
5- اگر یک بازی 1v1 را در نظر بگیریم هیروهای دوتا هرگز بالانس نبودند و نخواهند شد چرا که بعضی از ability ها فوق العاده قوی هستند اما هیروهای LoL هیچ برتری چشمگیری نسبت به هم ندارند(مثل برتری Huskar از sniper در دوتا) و فقط با کار تیمی میشه پیروز شد در حالی که در دوتا بعضی اوقات تکروی = پیروزی
درنتیجه تا دوتا2 رسما منتشر بشه نمیشه گفت کدوم بهتره

Persian__Boy
29-03-2013, 09:07
پسر چه دعوایی شده خخخخخخخخخ:n04:
چه کاریه خوب هرکی از لول خوشش میاد که هیچی هرکیم نمیاد به سلامت خوش اومده این دیگه جرو بحث نداره ....
الان ساعت 10:50 دقیقه است زدم برم بازی آپدیت میخواد :n25: فعلا که قسمت اولش 51 مگ هست تا ببینیم 2ومیش چقده :n27:

Dark_Priest
29-03-2013, 10:03
من با اینکه دوتا 2 بازی نکردم ولی تعریفشو زیاد شنیدم ولی به نظر من لول بهتره از نظر گرافیک فانتزیش یه حالت خاصی به آدم دست میده تا بیشتر بازی کنه :دی

ezio7
29-03-2013, 10:23
عین بچه ها دارید با هم دعوا میکنید که چی بشه؟ این میگه مال من بهتره اون میگه مال من بهتره هر کسی نظر خودشو داره هر دو بازی هم نکات ضعف و قوت خودشون رو دارن با این که در حال حاضر لول طرفدارای بسیار بیشتری داره ولی باید در نظر داشت که دوتا هم تازه اول راهه و هنوز تو مرحله ی بتاس به نظر من هرکس هر کدوم رو دوست داره بازی کنه کاملا یه انتخاب آزادانس ولی سعی نکنید عقیده دیگران رو عوض کنید چون تجربه ثابت کرده که اگر هم بخواید نمیتونید

namx
29-03-2013, 10:25
دوستان هرکی از یه بازی خوشش میاد ... دلیل نمیشه بقیه بازی ها بد باشه

منم 10 سال پیش از مونوپلی خوشم میومد .. لازم نیست هرجا بگم مونوپلی از قارچ خور بهتره :n02:

بحث هایی که میکنید باید به اطلاعات همه اضافه کنه ... نه فقط لج و لج بازی باشه :n11:

namx
29-03-2013, 10:48
بچه احتمالا بعده اپدیت جدید بعضی ها به مشکل بر بخورن

اینجا راه حل ریوت برای حل مشکل هست

Fusi0n
29-03-2013, 11:09
- دوتا 2 بازیکنان AFK و leaver رو با AI جایگزین میکنه در حالی که LoL بازیکنان leaver و AFK رو با بن کردن جریمه میکنه که تاثیری در رفع unbalance شدن همون بازی نداره
این قابلیت تو همین پچ جدید قرار مثل اینکه اضافه بشه شبیه همون اوایل دوتا دو میتونی سلکت کنی ...

•Champion Select AFK Detection◦When any player in a match-made game fails to select a champion before their timer expires, the game is terminated.
◦A player who fails to select a champion is given a queue dodge penalty. The dodge penalty functions exactly the same as if the player closed their PVP.net client.
◦Solo players who succeed in selecting a champion are returned to the front of the matchmaking queue.
◦Arranged teams whose members all succeed in selecting a champion are returned to the front of the matchmaking queue.
◦Arranged teams with one or more members who fail to select a champion are returned to the arranged team lobby.
◦Draft mode is handled on a pick-by-pick basis. If a player fails to pick a champion during their turn, the game is terminated immediately. Players later in the draft order, who did not have an opportunity to pick a champion, are given the benefit of the doubt and not assigned a dodge penalty.
◦This feature currently only applies to match made games. Custom games still assign a random champion if one is not selected.

Arrowtic
29-03-2013, 11:22
دوستان طرفدار دوتا(من جمله خودم) و طرفدار لول.
از این به بعد بحث رو توی پروفایل ها ادامه بدیم که تاپیک الکی منحرف نشه.من خودم جواب چندتا چیز برای چند نفر که به نظرم حرفاشون کاملا اشتباه بود توی پروفایلشون نوشتم.
تجربه نشون داده اینجور بحث ها فقط ارزش چند پست دارن بعدش میشه تکرار حرفای پیشین بدون این که هیچ یک از دو طرف ذهنشون رو برای دریافت حقایق باز کنند.

T.Eftekhari
29-03-2013, 11:56
اصلا آزاد نبودن همه هیروها یه کی از دلایلی که من با لول حال می کنم
آزاد بودن همه هیروها مثل اینکه که هرکی هیرو ساخت تو wow بهش یه هیرو 85 فول آیتم بدن
دیگه بازی فایده ی داشت ؟
------------------------------------

این مقایسه کاملا غلطه.سبک دو بازی کاملا فرق داره.اساس MMORPG اینه که خودتون کاراکترو قوی کنید ولی MOBA نه.

جواب که آقای Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دادن کاملا منطقی بوده و این مثال من اینجا اشتباه بود شرمنده فکرتون و منحرف کردم

Persian__Boy
29-03-2013, 12:04
عاقا آپ اول تموم شد دومی 70-80 مگ بوووووود 3مگ دیگه مونده تموم بشه بسوزه دل همتون :n07:

T.Eftekhari
29-03-2013, 12:08
عاقا آپ اول تموم شد دومی 70-80 مگ بوووووود 3مگ دیگه مونده تموم بشه بسوزه دل همتون :n07:

یعنی هنوز آپ نکردی ؟ :O

من صبح آپ کردم :))
نشون به اون نشون که از رو east آپ کردم بعد زدم بره west دیدم سرور unavilble :)
هیچی دیگه بیخیال شدم تا وست با من هماهنگ بشه :))

new evil
29-03-2013, 13:09
این قابلیت تو همین پچ جدید قرار مثل اینکه اضافه بشه شبیه همون اوایل دوتا دو میتونی سلکت کنی ...

نه این قابلیت تعویض با AI نیست
میگه که توی چمپ سلکت اگه کسی نتونه چمپیون انتخاب کنه دیگه رندوم براش چمپ نمیوفته بلکه از چمپ سلکت بیرون میوفته و جریمه میشه
جریمشم دقیقا همون جریمه ایه که وقتی کلاینت رو توی چمپ سلکت می بندی
مثلا اگه توی نرمال چمپ انتخاب نکنی پرت میشی بیرون و باید 5 دقیقه صبر کنی یا اگه توی رنک چمپ انتخاب نکنی پرت میشی بیرون و 5 تا League piont ازت کم میشه
ولی بازیهای کاستوم روال عادی دارن یعنی همون رندوم پیک

hm741
29-03-2013, 14:35
بیخیال شدم تا وست با من هماهنگ بشه :))
شما لول چندی دادا؟ آی دی اکانت وست ات رو بده اد کنیم ... ایرانی قحطیه تو وست. آی دی من HM741 ... دو سه تا رفیق رومانیایی و آلمانی دارم به زور انگلیسی حالیشون میشه دیوانه ام کردن:34:

T.Eftekhari
29-03-2013, 15:04
شما لول چندی دادا؟ آی دی اکانت وست ات رو بده اد کنیم ... ایرانی قحطیه تو وست. آی دی من HM741 ... دو سه تا رفیق رومانیایی و آلمانی دارم به زور انگلیسی حالیشون میشه دیوانه ام کردن:34:

پریشب 18 شدم

Blue eagl3

loomina
29-03-2013, 15:45
تفاوت های دوتا2 و LoL به صورت کاملا بیطرف:
1- دوتا 2 تا جایی که من دموها و تصاویر بازی اش رو دیدم گرافیکش با LoL تفاوت چشمگیری نداره.
2- قراره دوتا2 یه بخش campain یا همون single player بذاره برای تک تک هیروها و این متونه برگ برنده اش باشه.
3- دوتا 2 بازیکنان AFK و leaver رو با AI جایگزین میکنه در حالی که LoL بازیکنان leaver و AFK رو با بن کردن جریمه میکنه که تاثیری در رفع unbalance شدن همون بازی نداره
4- دوتا2 برای راه اندازی به نرم افزار Steam نیاز داره در حالی که LoL کاملا مستقله
5- اگر یک بازی 1v1 را در نظر بگیریم هیروهای دوتا هرگز بالانس نبودند و نخواهند شد چرا که بعضی از ability ها فوق العاده قوی هستند اما هیروهای LoL هیچ برتری چشمگیری نسبت به هم ندارند(مثل برتری Huskar از sniper در دوتا) و فقط با کار تیمی میشه پیروز شد در حالی که در دوتا بعضی اوقات تکروی = پیروزی
درنتیجه تا دوتا2 رسما منتشر بشه نمیشه گفت کدوم بهتره

البته من این بحث رو تموم شده میدونم ولی فقط خواستم یه اشاره هم بکنم به گزینه سوم. از نظر من جفت این کار ها هم خوبی داری هم بدی.

گزینه سوم برای دوتا 2 درسته که به بازی فعلی کمک میکنه ولی در نظر بگیرید یک AI هوشش هر چقدر هم بالا نمیتونه به پای بازیکن واقعی برسه. وقتی بازیکن برمیگرده میبینه بسته به شانسش ممکنه پول از دست بده و یا حتی بیشتر پول داشته باشه.
از طرفی که ممکنه به تیم خودی کمک کنه ممکنه با feed دادن هم ضرر به تیم و خود بازیکن بزنه.
lol این اختیار برگشت رو برای بازیکن ها گزاشته ( مطمئنا دوتا 2 هم این کارو کرده ) ولی در صورتی که بازیکن بر نگرده با اخطار و بن کردن بازیکن از انجام دوباره لیو دادن توسط اون بازیکن جلوگیری میکنه.
بازیکن وقتی 2 روز بن شد نتونست بازی کنه متوجه میشه که نباید به هر دلیل منفی که براش پیش اومد لیو بده.

loomina
29-03-2013, 16:15
خب خدارو شکر zac دروغ اپریل نبود!

spot light برای zac

باید البته فندق شکن داشته باشید.

hm741
29-03-2013, 17:04
یک AI هوشش هر چقدر هم بالا نمیتونه به پای بازیکن واقعی برسه.

با تمام حرفات موافقم ولی هر AI نقاط ضعف و قوت خودش رو داره و بستگی به این داره که تعریف ما از AI خوب چی باشه...هوشمند؟ واقعگرایانه؟ مشابه انسان؟ چیزی که یک شخص در یک AI میبیند ممکن است به نظرش نامناسب باشه (مثلا عکس العمل میکرو ثانیه ای در deny و last hit کردن) ولی برای دیگر بازیکنان جذاب ... باید ببینیم Ice frog و تیم valve چه میکنند! بهترین AI که تا به حال دیدم تو ghost recon بوده که دشمنها خیلی هوشمندانه مخفی می شدند

Fusi0n
29-03-2013, 18:30
خب خدارو شکر zac دروغ اپریل نبود!

spot light برای zac

باید البته فندق شکن داشته باشید.

من که گفتم تو نسخه PBE بطور کامل قابل بازی بود شما اسرار داشتی دروغ اپریل .......
کلا برای 2013 17 یا 13 چمپ جدید قرار بدن اینجور که قبلا عنوان شده بود

loomina
29-03-2013, 19:28
با تمام حرفات موافقم ولی هر AI نقاط ضعف و قوت خودش رو داره و بستگی به این داره که تعریف ما از AI خوب چی باشه...هوشمند؟ واقعگرایانه؟ مشابه انسان؟ چیزی که یک شخص در یک AI میبیند ممکن است به نظرش نامناسب باشه (مثلا عکس العمل میکرو ثانیه ای در deny و last hit کردن) ولی برای دیگر بازیکنان جذاب ... باید ببینیم Ice frog و تیم valve چه میکنند! بهترین AI که تا به حال دیدم تو ghost recon بوده که دشمنها خیلی هوشمندانه مخفی می شدند

منم میگم دیگه, ممکنه از طرفی از خود اون پلیر بهتر بازی کنه , ولی مثلا ممکنه نتونه team fight کنه .

من که گفتم تو نسخه PBE بطور کامل قابل بازی بود شما اسرار داشتی دروغ اپریل .......
کلا برای 2013 17 یا 13 چمپ جدید قرار بدن اینجور که قبلا عنوان شده بود

اخه این خارجیا خیلی بیکارن والا, تو wow دفعه قبلی یه دروغی گفتن نصف پلیرا تا یه هفته بازی نمیکردن خخخخخ

Arrowtic
29-03-2013, 19:59
دوستان یه سوال که از اونجایی که تاپیک دوتا2 پلیرها زیاد بهش سر نمیزنن گفتم اینجا بپرسم چون هر دو بازی MOBA هستن.
من مدتیه مشکل دار شدم در زمینه Team Fight.نمیدونم که باید فرار کنم یا نه.یه بار فرار میکنی همه به جز خودت میمیرن و یارات میگن اگه وای میستادی میبریدم فایتو.یه بار وای میسی میمیری میگن چرا فرار نکردی.اینا همه درباره فایت هایی هستن که معلومه تیم ما توشون میبازه.تنها راه اینه که وای سم وقتی همه مردن(اگه خودم نمرده بودم) و بعد فرار کنم که کسی گیر نده چون میگن که خوب 1 مقابل 2 یا 3 نمیتونست.ولی خوب ایراد این کار اینه که وقتی تک باشی همه CC ها میان طرفت و امکان این که نتونی فرار کنی زیاده.(Carry هستم در ضمن و Melee)

hm741
29-03-2013, 20:31
دوستان یه سوال که از اونجایی که تاپیک دوتا2 پلیرها زیاد بهش سر نمیزنن گفتم اینجا بپرسم چون هر دو بازی MOBA هستن.
من مدتیه مشکل دار شدم در زمینه Team Fight.نمیدونم که باید فرار کنم یا نه.یه بار فرار میکنی همه به جز خودت میمیرن و یارات میگن اگه وای میستادی میبریدم فایتو.یه بار وای میسی میمیری میگن چرا فرار نکردی.
در واقع منظور شما اینه که چطور با تیم هماهنگ عمل کنیم که این بزرگترین چالش بازیهای Moba است و فقط میشه با تماس voice (از طریق نرم افزاری مثل Skype) با تیم هماهنگ شد یا اینکه کاملا با نحوه بازی هم تیمی ها آشنا باشید و بدونید برنامه و حرکت بعدیشون چیه(چه کسی رو میخوان اول بزنند؟ کی از کجا Gank میکنه؟ و ...)

Arrowtic
29-03-2013, 20:36
در واقع منظور شما اینه که چطور با تیم هماهنگ عمل کنیم که این بزرگترین چالش بازیهای Moba است و فقط میشه با تماس voice (از طریق نرم افزاری مثل Skype) با تیم هماهنگ شد یا اینکه کاملا با نحوه بازی هم تیمی ها آشنا باشید و بدونید برنامه و حرکت بعدیشون چیه(چه کسی رو میخوان اول بزنند؟ کی از کجا Gank میکنه؟ و ...)

من با MOBA آشنایی کامل دارم : دی با خودش و چالش هاش.
نه منظورم این نیست.همه اینا رو هماهنگ میکنیم ولی برنامه اونطور که باید پیش نمیره.به هر دلیلی میبینید اونطور که میخواید نمیشه و محکوم به شکست هستید.این مشکل در گیم نت هم دارمش من(البته به مقدار خیلی کمتر) ولی بازم اینطور میشه بعضی وقتا.توی بازی آنلاین هم ما شاید اسکایپ راه نندازیم ولی قبل شروع سریع و خلاصه همه چیو هماهنگ میکنیم که کی و کجا و کیو بزنیمو غیره.یه استانر خوب میفرستیم جلو به طور معمول و با CC کردن Hard Carry هاشون ساپورت ها رو میزنیم.بدون ساپورت هم که دیگه نابود میشن در حالت عادی.خودمون هم آیتم هایی داریم که توی اون مدت از مردن توسط Carry در امان باشیم و مثلا توی دوتا2 من برای Phantom Assassin آیتم BKB میبندم که با یوز کردنش شما به مدت چندثانیه هیچ اسپلی نمیخوری.با لایف استیل هم توی اون مدت نمیمیرم توسط Carry ها و سریع همه ساپورت ها رو میندازیم پایین.
ولی خوب خیلی وقتا پیش میاد که برخلاف انتظار یه حرکتی میزنن که وضع خراب میشه مثلا یهو یکیشون از Fog of War میاد بیرون و میبینیم آیتم Illusion بسته و نمیدونم خیلی چیزای دیگه که باعث شکست میشه.

garaa
29-03-2013, 21:34
به نظر من همیشه بذارید تیم دشمن Engage کنه ...
مگه اینکه فرصت خیلی خوبی داشته باشید ...

kingstreet
29-03-2013, 23:05
من با MOBA آشنایی کامل دارم : دی با خودش و چالش هاش.
نه منظورم این نیست.همه اینا رو هماهنگ میکنیم ولی برنامه اونطور که باید پیش نمیره.به هر دلیلی میبینید اونطور که میخواید نمیشه و محکوم به شکست هستید.این مشکل در گیم نت هم دارمش من(البته به مقدار خیلی کمتر) ولی بازم اینطور میشه بعضی وقتا.توی بازی آنلاین هم ما شاید اسکایپ راه نندازیم ولی قبل شروع سریع و خلاصه همه چیو هماهنگ میکنیم که کی و کجا و کیو بزنیمو غیره.یه استانر خوب میفرستیم جلو به طور معمول و با CC کردن Hard Carry هاشون ساپورت ها رو میزنیم.بدون ساپورت هم که دیگه نابود میشن در حالت عادی.خودمون هم آیتم هایی داریم که توی اون مدت از مردن توسط Carry در امان باشیم و مثلا توی دوتا2 من برای Phantom Assassin آیتم BKB میبندم که با یوز کردنش شما به مدت چندثانیه هیچ اسپلی نمیخوری.با لایف استیل هم توی اون مدت نمیمیرم توسط Carry ها و سریع همه ساپورت ها رو میندازیم پایین.
ولی خوب خیلی وقتا پیش میاد که برخلاف انتظار یه حرکتی میزنن که وضع خراب میشه مثلا یهو یکیشون از Fog of War میاد بیرون و میبینیم آیتم Illusion بسته و نمیدونم خیلی چیزای دیگه که باعث شکست میشه.
یوزرتو بگو ببینم کی هستی اول ::n02: اگه میتونی raid call هم دان کن بیا پیشه خودمون .(5262635) تو این روم بیا
بعدم هماهنگی فقط 50% قضیه اس دیگه خودت باید اینقدر پلی کنی بفهمی کی در بری کی بری تو تیم فایت الان.

یکی یه پست درست کنه یوزرای بچه ها رو جمع کنه یه تیمی چیزی بزنیم :n23:

Aria1997
30-03-2013, 00:36
یوزرتو بگو ببینم کی هستی اول ::n02: اگه میتونی raid call هم دان کن بیا پیشه خودمون .(5262635) تو این روم بیا
بعدم هماهنگی فقط 50% قضیه اس دیگه خودت باید اینقدر پلی کنی بفهمی کی در بری کی بری تو تیم فایت الان.

پژمان باز تو جوگیر شدی ؟ :n08:
چندبار تیم ساختیم مثل عــــــــن بچه ها چس بازی در آوردن ؟ :دی

درضمن ایشون منظورشون کلا MOBA بازی ها بود نه لول :دی و اینکه East هستن :دی

kingstreet
30-03-2013, 01:12
چندبار تیم ساختیم مثل عــــــــن بچه ها چس بازی در آوردن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درضمن ایشون منظورشون کلا MOBA بازی ها بود نه لول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اینکه East هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تقصیره توئه دیگه هی میگم نووب بازی در نیار گوش:n09: نمیدی... اخه East میرین چی کار وقتی پینگتون میرینه ؟:n29:

Aria1997
30-03-2013, 02:45
تقصیره توئه دیگه هی میگم نووب بازی در نیار گوش:n09: نمیدی... اخه East میرین چی کار وقتی پینگتون میرینه ؟:n29:
اونجا پینگش بهتره :دی
آواتارمو نیگا :دی

Arrowtic
30-03-2013, 06:46

چندبار تیم ساختیم مثل عــــــــن بچه ها چس بازی در آوردن ؟ :دی

درضمن ایشون منظورشون کلا MOBA بازی ها بود نه لول :دی و اینکه East هستن :دی

1.چی میگید شما دو تا؟: دی
2.یه بار دیگه پستمو بخونید من مدتیه لول نمیزنم DotA2 میزنم ولی از اونجایی که هر دو MOBA هستن گفتم اینجا بپرسم.
:n02:

hm741
30-03-2013, 08:54
به نظر من همیشه بذارید تیم دشمن Engage کنه ...
مگه اینکه فرصت خیلی خوبی داشته باشید ...
دقیقا ... یه تاکتیکی هست تو team fight ها که میگه first defend then attack که اول از همه تا حد ممکن عقب می ایستن تا دشمنها موقع حمله سوتی بدن بعد ضد حمله میزنند(مثلا ulti شون هدر بره یا مانا شون تموم بشه یا...). ولی متاسفانه بعضی اوقات ممکنه یکی از هم تیمی ها سوتی بده و موقع حمله اونها بره تو شکمشون بعد که کشتنش میگه نووبا چرا کمکم نکردین:n27:
why should they attack first? "because offense is the best defense" & our team mates are scared like chicken in their opinion

Persian__Boy
30-03-2013, 09:53
باور کنید من تازگیا مثله چی میترسم کلاینتو باز کنم بخدا:n30:
بابا دیروز آپ داده بود باز الانم داده خوب چه کاریه فکر ما ایرانیارو با این نته زغالی نمیکنن :n13:

هی وای من داره با 96 آپ میکنه خخخخخخخخخخخخخ:n19:

loomina
30-03-2013, 14:11
riot برای بار دوم تخفی گزاشته رو rune page ها, با پول 1 دونه میتونی 2 تا رون پیج بخرید. از دست ندید این فرصتو! از تابستون پارسال تا حالا این بار دومه.

ezio7
30-03-2013, 14:28
riot برای بار دوم تخفی گزاشته رو rune page ها, با پول 1 دونه میتونی 2 تا رون پیج بخرید. از دست ندید این فرصتو! از تابستون پارسال تا حالا این بار دومه.
به نظر منم فرصت خوبیه من خودم ip که واسه zac جمع کرده بودم رو دادم 2 تا رون پیج گرفتم فقط 6 روز دیگه بیشتر فرصت نداره اگر ip کم دارید تو این چند روز جورش کنید

Dark_Priest
30-03-2013, 15:50
ای بابا من که دیروز 150 مگ آپدیت کردم بعد 1 دست بازی کردم و رفتم مهمونی و امروز ساعت های 3 اینا اومدیم باز زدم برم یه چند دست بازی کنم دیدم آپدیت میخواد باز کلا چند مگ هست ؟

hadi_gamer
30-03-2013, 17:39
ایول منم rune page خریدم.خیلی حال داد.هر کی نخریده سریع بره بخره که یه فرصت استثناییه.
باز هم از این خبرا بود اینجا بگید.شاید بعضیا store رو چک نکنن.ممنون.

Dark_Priest
30-03-2013, 17:54
سرعت 9 کلیوبایت 50 مگ رفت :دی

Dark_Priest
30-03-2013, 18:12
خدایی خیلی زوره از دیروز 250 مگ رفته این مبین نت هم که هر گیگ 8500 کرده دیگه اعصابم خورده !
رفتم مخابرات بگیرم گفتن پورت های طرف های شما پوره 2 ماه دیگه که خالی شد یکم ، بهتون زنگ میزنیم ! نت مخابرات خدایی خیلی مفته و ارزون 1 ماهه 512 نامحدود 24 تومن
حالا میخوام بدونم نت مخابرات واسه لول خوب هست ؟ میشه باهاش بازی کرد ؟ پینگتون با مخابرات چنده تو بازی ؟
............
خدا رو شکر که پارت اولش لول 50 مگ بود و دومی 1 مگ بود الان 1 مگ تموم شد من برم گیم بای !

T.Eftekhari
30-03-2013, 18:59
خدایی خیلی زوره از دیروز 250 مگ رفته این مبین نت هم که هر گیگ 8500 کرده دیگه اعصابم خورده !
رفتم مخابرات بگیرم گفتن پورت های طرف های شما پوره 2 ماه دیگه که خالی شد یکم ، بهتون زنگ میزنیم ! نت مخابرات خدایی خیلی مفته و ارزون 1 ماهه 512 نامحدود 24 تومن
حالا میخوام بدونم نت مخابرات واسه لول خوب هست ؟ میشه باهاش بازی کرد ؟ پینگتون با مخابرات چنده تو بازی ؟
............
خدا رو شکر که پارت اولش لول 50 مگ بود و دومی 1 مگ بود الان 1 مگ تموم شد من برم گیم بای !

من صبح آپدیت کردم جدیدا جای شبا بعد از ظهرا می خوابم :)
بعد اینکه آپدیت تموم شد یه اروری اومد که دیروز یکی از بچه ها گفته بود چطوری حل می شه مجبور شدیم کلی هم به خاطر اون دانلود کنیم حالا دعا کن واسه شما اینطوری نشه

T.Eftekhari
30-03-2013, 19:04

تا کی مهلت داره 500 تا آی پی کم دارم :|

Arrowtic
30-03-2013, 19:06
............

کیفیتشم مفته مخابرات : دی
البته بازم به منطقتون بستگی داره ولی من یکیو نابود کرده انقدر افتضاحه.

Dark_Priest
30-03-2013, 19:18
واسه من که اروری نداد خدا رو شکر و خوشبختانه !

Dark_Priest
30-03-2013, 20:56
بچه ها اونایی که همه Eune هستن اسم آی دی و لولشون رو بگن !
Nagotion لول 26

hm741
30-03-2013, 22:36
دوستان میشه یه راهنمایی بکنید rune چیا بخریم؟ چند صفحه و چه چیزهایی تو هر صفحه بذاریم؟
ممنون

loomina
30-03-2013, 22:53
به نظر منم فرصت خوبیه من خودم ip که واسه zac جمع کرده بودم رو دادم 2 تا رون پیج گرفتم فقط 6 روز دیگه بیشتر فرصت نداره اگر ip کم دارید تو این چند روز جورش کنید

منم میخواستم zac بخرم با vayne , چون free week ش خیلی چسبید بهم, دومین پنتام رو گرفتم باهاش :31: ولی دیگه دادم رون

تا کی مهلت داره 500 تا آی پی کم دارم :|

تا 5 april که میشه 16 فروردین که یعنی 6 روز دیگه.

دوستان میشه یه راهنمایی بکنید rune چیا بخریم؟ چند صفحه و چه چیزهایی تو هر صفحه بذاریم؟
ممنون

شما بگید برای چی میخواید من شخصا بهتون معرفی میکنم چیا بخرید. اگر برای هیروی خاصی میخواید هم بگید یک سری هاشون رو بلدم.

hm741
31-03-2013, 07:16
شما بگید برای چی میخواید من شخصا بهتون معرفی میکنم چیا بخرید. اگر برای هیروی خاصی میخواید هم بگید یک سری هاشون رو بلدم.
برای هر هیرو جداگانه تو mobafire .com نوشته چی ببندیم ولی اگه بخوام برای هر هیرو یکسری rune بخرم و ببندم که IP کم میارم ... منظورم اینه که برای انواع چمپ (ADC یا tank یا ساپورت یا ...) چی ببندیم؟
بعضیا دو صفحه دارن AD و AP نمیدونم دقیقا یعنی چی!
AD=attack damage?
AP=ability power?

Dark_Priest
31-03-2013, 09:29
بچه ها کسی اینجا اکانت میخره ؟

Persian__Boy
31-03-2013, 12:15
سلام دوستان آقا این دوستم بازیرو آپ کرده ولی همچین اروری میده ماکه سر در نیوردیم شما میتونید کمکی بکنید؟

loomina
31-03-2013, 12:50
برای هر هیرو جداگانه تو mobafire .com نوشته چی ببندیم ولی اگه بخوام برای هر هیرو یکسری rune بخرم و ببندم که IP کم میارم ... منظورم اینه که برای انواع چمپ (ADC یا tank یا ساپورت یا ...) چی ببندیم؟
بعضیا دو صفحه دارن AD و AP نمیدونم دقیقا یعنی چی!
AD=attack damage?
AP=ability power?

من خودم اول یه Rune برای attack speed / dmg بستم, یه بعد برای اکثریت هیرو های AP .
بعد rune برای هیروی talon بستم که البته به جز talon برای داریوس /گارن/شن top هم استفاده میکنم.
یه rune هم برای هیرو های ap که mana ندارن مثل morde و vlad
برای دوستمم هم 2 تا rune بستم تا حالا, حالا اگر میخواید هر کدوم رو ببندید ( ap یا ad یا as/ad یا tank ) بگید بهتون بگم.

سلام دوستان آقا این دوستم بازیرو آپ کرده ولی همچین اروری میده ماکه سر در نیوردیم شما میتونید کمکی بکنید؟

ویرایش:

1-گفته که windows explorer یا my computer رو باز کنید.

2-بعد برید به این مسیر
Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\[latest version]\deploy\mod

منظور از latest version اخرین اپدیت هست, اگر نمی دونید, اون اخرین عدد اخرین اپدیت هست.

3- folder یی به نام RDS رو از جای مورد نظر cut کنید و بزاریدش تو یه درایو دیگه ( برای این میگم کات کنید چون اگر مشکلی پیش اومد فولدر رو داشته باشید و delete نشده باشه.)

4- بازی رو اجرا کنید

5- وقتی لانچر اومد بالا, روی اون علامت چرخ دنده کلیک کنید.

6- از تو منو گزینه repair رو اجرا کنید و بزارید به طور کامل REPAIR رو انجام بده

منبع

Persian__Boy
31-03-2013, 19:52
دوسته عزیز loomina دمت جیز مشکل حل شد:n01:

hm741
31-03-2013, 21:59
این AP یعنی چی؟ اگر مثلا برای هیروهای تانک یا ساپورت یه صفحه در نظر بگیرم و برای ADC ها هم یه صفحه ، به نظر شما چی بذارم برای هر یک از این صفحات؟
طبق گفته یکی از دوستان یه ADC اول به Attack damage و بعد به life steal و بعد به attack speed نیاز داره ... از این موارد برای صفحه ADC ها بذارم خوبه؟
تانک ها و ساپورت ها هم به نظرم به HP regen و armor و magic resistance احتیاج دارند ... درسته یا اشتباه میکنم؟

avator20002000
01-04-2013, 00:51
این AP یعنی چی؟ اگر مثلا برای هیروهای تانک یا ساپورت یه صفحه در نظر بگیرم و برای ADC ها هم یه صفحه ، به نظر شما چی بذارم برای هر یک از این صفحات؟
طبق گفته یکی از دوستان یه ADC اول به Attack damage و بعد به life steal و بعد به attack speed نیاز داره ... از این موارد برای صفحه ADC ها بذارم خوبه؟
تانک ها و ساپورت ها هم به نظرم به HP regen و armor و magic resistance احتیاج دارند ... درسته یا اشتباه میکنم؟
یعنی ability power
support ها صفحه همشون تقریبا یکیه ولی تانک ها با هم کمی فرق دارن.
اول مشخص کن با کدوم تانک ها بیشتر بازی میکنی بگیم چی بچینی:n26:

megina
01-04-2013, 01:13
کسی میدونه این ایتم Sanguine Bladeو چه جوری می شه خرید؟:n28:

avator20002000
01-04-2013, 02:36
غیر از مپ summon rift تو همه مپ ها هستش

loomina
01-04-2013, 02:43

بستگی داره, من خودم برای ساپورت مقداری AP و mana regen استفاده میکنم. باید ببینید Play style تون چیشه, ساپورت میتونید armor/mr بدید بهش سفت شه, میتونید براش gold per 5 ببندید که مشکل ایتم نداشته باشید, میتونید مثل من mana regen / ap ببندید که تو lane مشکل نداشته باشید و ...

برای صفحه adc شما نیاز به life steal ندارید, ls اول بازی که چندان تاثیری نداره و بعد هم که ایتم هاش به اندازه کافی هست.
برای adc شما نیاز به armor pen دارید, بعد نیاز به dammage و بعد هم attack speed.
پیشنهاد من به شما برای rune adc اینه, تضمین هم میکنم عالی کار کنه.

6 تا rune از نوع mark ( مارک ها اون رون قرمز ها هستن. ) که armor pen بده
3 تا mark که damage بده.
3 تا quintessence ( همون گنده ها ) که damage داشته باشه.
و بقیه seal و glyph هم ( زرد و ابی ) attack speed

اسم رون ها تو بازی و تعدادشون هم به این صورت مینویسم:
greater mark of armor penetration x6
greater mark of attack damage x3
greater quintessence of attack damage x3
greater seal of attack damage x9
greater glyph of attack damage x9

اگر این هارو ببندید باید 11% attack speed
7.7% armor penetration
+10 تا Attack damage
داشته باشید.

یه راهنمایی برای توی بازی, سعی کنید اولین ایتمی که کامل میکنید blood thurster باشه.( البته بعد از بوت )
چون بیشترین دمیج بازی رو داره + مقدار زیادی LIFE STEAL میده.

کسی میدونه این ایتم Sanguine Bladeو چه جوری می شه خرید؟:n28:

اون ایتم مخصوص Map های twisted treeline و crystal scar هست و تو summoners rift کار نمیکنه.

Dark_Priest
01-04-2013, 09:55
بیشترین دمیج بازی مال آیتم Sword of the Occult هست البته باید 20 تا استکش کامل بشه و از آیتمی که شما گفتی از 70 تا بود دمیجش هم بیشتر دمیج میده تازه 15 درصد سرعت هم میده !
...........
بچه این آیتم Overlord's Bloodmail با کشتن هیرو یا کمک تو کشتن هیرو 200 تا رو ریجن میکنه ؟ یا دروغه ؟ :دی
من با هیچ آیتمی حال نکنم با این یکی خیلی حال میکنم Hextech Sweeper آیتم خیلی خوبیه همه چی میده اسپید ، کولدان ریداکشن ، هلس ، ابیلیتی پاور ، ایکتوش هم که مثل وارد عمل میکنه خیلی آیتم باگی هست
..............
دوستان قضیه این آیتم Bonetooth Necklace چیه ؟ فقط برای رنگار هست ؟
آیتم The Hex Core هیرو ویکتور هم اینجوری هست ؟

Persian__Boy
01-04-2013, 14:10
عاغا تو یکی از اکانتام کارامارو داشتم امروز رفتم یه دست باهاش زدم چقد عوضش کردن:n04:
هیچی دیگه رفتیم ساپورت همه رو به فنا دادیم:n10: گرچه نا گفته نماند لتنسی 170 بود.... اگه 20-30 مثل این خارجیا باشه که دیگر هیچ...:n07:

loomina
01-04-2013, 20:05
The time of speculation and tea-leaf reading is over; League of Legends: Cho’gath Eats the World (CHEW) is now in Open Beta.

Our dedicated team has worked tirelessly to craft a fully immersive game world filled with interactive environments and populated by characters you’ll recognize in situations you never expected. CHEW stands on the shoulders of a new engine designed to tell a rich, conflicted story, and delivers a single-player experience filled with hundreds of NPCs, dozens of deadly encounters and enormous cities to explore. Instantly accessible as an Open Beta download, CHEW brings a new dimension to your gameplay.

حالا اگربگم اپریل فولی چیزیه باور نمیکنید خخخخ البته معلوم نیستا

loomina
02-04-2013, 04:13
بیشترین دمیج بازی مال آیتم Sword of the Occult هست البته باید 20 تا استکش کامل بشه و از آیتمی که شما گفتی از 70 تا بود دمیجش هم بیشتر دمیج میده تازه 15 درصد سرعت هم میده !
...........
بچه این آیتم Overlord's Bloodmail با کشتن هیرو یا کمک تو کشتن هیرو 200 تا رو ریجن میکنه ؟ یا دروغه ؟ :دی
من با هیچ آیتمی حال نکنم با این یکی خیلی حال میکنم Hextech Sweeper آیتم خیلی خوبیه همه چی میده اسپید ، کولدان ریداکشن ، هلس ، ابیلیتی پاور ، ایکتوش هم که مثل وارد عمل میکنه خیلی آیتم باگی هست
..............
دوستان قضیه این آیتم Bonetooth Necklace چیه ؟ فقط برای رنگار هست ؟
آیتم The Hex Core هیرو ویکتور هم اینجوری هست ؟

البته بعید میدونم کسی بتونه تا دقیقه 20-30 بازی Stack رو فول کنه تازه با این حساب هنوز life steal نمیده!!!

Fusi0n
02-04-2013, 18:36
اطلاعات جدید PBE
Item Sets Tab
تب جدید که در پروفایل کنار تب spell اضافه میشه
مجموعه ایتم برای سفارشی کردن ، ایتم داخل بازی

چمپ بدی هم اطلاعاتش قبلا ازش اومد که اسم گذاشته بودم Lissandra در یکی از سورس بازی مشاهده شده بود که معلوم نیست همین بود یا .......
تو ارت این عنوان شده
Journey Into The Freljord IV - The Frostguard

Frostguard city میشینه از بچه محل ashe هست :دی

Aria1997
02-04-2013, 19:55
اطلاعات جدید PBE
Item Sets Tab
تب جدید که در پروفایل کنار تب spell اضافه میشه
مجموعه ایتم برای سفارشی کردن ، ایتم داخل بازی

چمپ بدی هم اطلاعاتش قبلا ازش اومد که اسم گذاشته بودم Lissandra در یکی از سورس بازی مشاهده شده بود که معلوم نیست همین بود یا .......
تو ارت این عنوان شده
Journey Into The Freljord IV - The Frostguard

Frostguard city میشینه از بچه محل ashe هست :دی

چه باحال!
Lissandra یه چیزی مثل دیانا میشه! :n07:

T.Eftekhari
03-04-2013, 08:24
من متوجه نشدم این تب آیتم قراره چیکار کنه ؟

megina
03-04-2013, 09:11
یکی میشه بگه چرا honer های من 0 شده؟

newgolir
03-04-2013, 09:34
سلام. اگه بن شدی به خاطر اونه

Fusi0n
03-04-2013, 10:24
من متوجه نشدم این تب آیتم قراره چیکار کنه ؟
این طور که من متوجه شدم به این شکل
تو این تب شما میای یکسری ایتم برای یک هیرو خاص می چینی بعد داخل بازی که میری این میاد همون صفحه اول ایتم که اسمش recommended

دیگه راحت و سریع میزنی رو ایتم میخری بیشتر همون رانک خوب که سرعت عمل مهم .................

T.Eftekhari
03-04-2013, 10:29
تو این تب شما میای یکسری ایتم برای یک هیرو خاص می چینی بعد داخل بازی که میری این میاد همون صفحه اول ایتم که اسمش recommended

دیگه راحت و سریع میزنی رو ایتم میخری بیشتر همون رانک خوب که سرعت عمل مهم .................

اگه اینطوری باشه خیلی عالیه

pharm
03-04-2013, 11:36
اگه اینطوری باشه خیلی عالیه

به نظر من همون ایتم های recomended وdefault بهتریناست و اون سایت هایی که build هر چمپی رو داره اکثرن همین default ها هستن ولی بعضی چمپ ها با بعضی ایتم های که تو اینا نیست بهتر عمل می کنن

Fusi0n
03-04-2013, 12:17
اینم امروز اومد تغییرات که برای دو چمپ Trundle و Sejuani تدارک دیدن مثل کارما...
ویدئو بالا ببینید
Sejuani
Trundle

Aria1997
03-04-2013, 12:25

قبلا از یه برنامه ای استفاده میکردیم تو season 2 :n02:

Dark_Priest
03-04-2013, 13:22
من امروز یه چند تا بازی تو وست و eune انجام دادم و متوجه شدم در با توجه به موقعیت شهری و مکانی شما پینگ شما خوب هست .
پینگ من تو وست یکم بد تر بود و کمی دیلی داشتم ولی تو Eune نه راحت بازی میکردم بدون هیچ لگی ! من که الان در خراسان شمالی و شهرستان شیروان زندگی میکنم که میشه شمال شرقی ایران به سرور Eune نزدیک ترم تا سرور وست و به همین دلیل پینگم بهتره !
حالا اگه ساکنان شهرهای جنوبی و شرقی و تقریبا مرکز ایران به سرور وست وصل شن پینگشون بهتر از Eune هست .

Fusi0n
03-04-2013, 13:40
قبلا از یه برنامه ای استفاده میکردیم تو season 2

رو گوشی اندروید یه برنامه بود میتونستی برای چمپ ایتم مشخص کنی تا یک مدت از این استفاده میکردم بعد دیگه اپدیت نشد نمیشد استفاده کرد :n03:

ezio7
03-04-2013, 13:40
من امروز یه چند تا بازی تو وست و eune انجام دادم و متوجه شدم در با توجه به موقعیت شهری و مکانی شما پینگ شما خوب هست .
پینگ من تو وست یکم بد تر بود و کمی دیلی داشتم ولی تو Eune نه راحت بازی میکردم بدون هیچ لگی ! من که الان در خراسان شمالی و شهرستان شیروان زندگی میکنم که میشه شمال شرقی ایران به سرور Eune نزدیک ترم تا سرور وست و به همین دلیل پینگم بهتره !
حالا اگه ساکنان شهرهای جنوبی و شرقی و تقریبا مرکز ایران به سرور وست وصل شن پینگشون بهتر از Eune هست .

بول شیت پراکنی نکنید لطفا هر دو سرور یه جاس اینکه مثلا تو یه زمان تو یه سرور لگ کمتره دلیلش چیزه دیگس مثلا تعداد افراد آنلاین و ...

Dark_Priest
03-04-2013, 13:50
آقا فرق داره دیگه من بازی کردم میگم !
هر دوتا هم از یکجا نیست اینو مطمئا باشید ! اگه هر 2 از یجا باشه باید همه سرور هاش از یک جا باشه لطفا ...

avator20002000
03-04-2013, 15:29
sejuani بالاخره q ش ارزشمند شد که بشه خریدش:n02:
دمشون گرم به جنب و جوش افتاده Riot با این rework ها

loomina
03-04-2013, 16:16
یکی میشه بگه چرا honer های من 0 شده؟

اگر شما report به تعداد زیاد در یه مدت مشخص بخورید و بعد توی رسیدگی به ریپورت ها شما به عنوان فرد متخلف شناخته بشید, چه اخطار چه بن باعث میشه که Honor هایی که گرفتید 0 بشه.

sejuani بالاخره q ش ارزشمند شد که بشه خریدش:n02:

حالا sej خودش هم بیخود بود هم frejlord ولی دیگه trundle کجاش به frost !! :31:

ezio7
03-04-2013, 17:57
آقا فرق داره دیگه من بازی کردم میگم !
هر دوتا هم از یکجا نیست اینو مطمئا باشید ! اگه هر 2 از یجا باشه باید همه سرور هاش از یک جا باشه لطفا ...
باشه یه جا نیست شما به من بگو کجاس

Fusi0n
03-04-2013, 18:16
sejuani بالاخره q ش ارزشمند شد که بشه خریدش

یک مقدار دیگه بگیرم خریدمش با IP واقعا چمپ خوبی برای جونگل تانک اکثر تانک تو رانک نیاز میشد با voli میرفتم ولی همیشه جواب نمیده ....

avator20002000
03-04-2013, 22:34
lissandra هم یخیه. بهار خنکی در پیش است!:n02:

hm741
04-04-2013, 10:15
دوستان این چمپ هایی که معمولا بن میشن کدوم ها هستن؟ shen , Akali رو دیدم که معمولا بن میکنند ... میخوام Alistar رو آنلاک کنم ولی نمیدونم جزو چمپ های بن شده در بازی های رنک و درفت پیک هست یا نه؟

sasy_mankan
04-04-2013, 10:35
از صبح تا حالا می خوام join بشم با پیغام did not recieve respon from the server روبرو میشم کسی این مشکل رو داره ؟

T.Eftekhari
04-04-2013, 12:03
دوستان این چمپ هایی که معمولا بن میشن کدوم ها هستن؟ shen , Akali رو دیدم که معمولا بن میکنند ... میخوام Alistar رو آنلاک کنم ولی نمیدونم جزو چمپ های بن شده در بازی های رنک و درفت پیک هست یا نه؟

تو این صفحه ban rate رو نوشته
که هر هیرو چقدر بن می شه معمولا
که هیرو ی که شما گفتی 0.19%

loomina
04-04-2013, 13:06
یک مقدار دیگه بگیرم خریدمش با IP واقعا چمپ خوبی برای جونگل تانک اکثر تانک تو رانک نیاز میشد با voli میرفتم ولی همیشه جواب نمیده ....

البته جانگل هست :31:

در ادامه حرف دوستمون, بن ها معمولا متفاوت هستن در هر زمان و بسته به زیاد بودن هیرو و OP بودن هست و البته باید شناخته شده هم باشه.
مثلا یه هیرویی مثل Blitz شناخته شده هست و میتونه خیلی راحت بازی رو به نفع تیمش تموم کنه ولییه هیرو مثل zac با این که قوی هست و قابلیت های خوبی برای تیمش میاره شناخته شده نیست و تعداد زیادی نمیتونن باهاش خوب بازی کنن.

به علاوه در هر زمانی هم یه هیرو به بقیه ارجعیت پیدا میکنه. مثلا قبلا تو season 2 یکی از بن های معروف shaco بود, ولی الان به دلیل نرف هایی که شده و کانتر هایی که پیدا کرده دیگه بن نمیشه.

avator20002000
04-04-2013, 14:34
از صبح تا حالا می خوام join بشم با پیغام did not recieve respon from the server روبرو میشم کسی این مشکل رو داره ؟

احتمالا مشکل از تنظیمات IE ت هستش یه بار reset ش کن به حالت اولیه برگرده درست میشه

البته جانگل هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.

grammer nazi :n07:

Dark_Priest
04-04-2013, 15:18
به شما boost داده ؟
به من boost داده واسه 4 تا وین که برای Ip هست !

Fusi0n
04-04-2013, 17:57
اره 5 دست زدم گرفتیم :n18:
اریا نیومد بریم خیلی نامرد :n02:
احمد اومده بود اصلا جواب نمیداد :n15:
واقعا نامردید :n14:
اصلا ایرانی وست نامرد تو east یک روز نمیشد بدون تیم باشیم ...........:n29:

Aria1997
04-04-2013, 19:32
اره 5 دست زدم گرفتیم :n18:
اریا نیومد بریم خیلی نامرد :n02:
احمد اومده بود اصلا جواب نمیداد :n15:
واقعا نامردید :n14:
اصلا ایرانی وست نامرد تو east یک روز نمیشد بدون تیم باشیم ...........:n29:

بد موقع اومدی دیگه بوست داده بود بعدشم ما همیشه 5 نفریم ! 5 نفر نباشیم بازی نمیکنیم
اصلا حوصله این خارچیا رو ندارم! :|

Fusi0n
04-04-2013, 19:39
بد موقع اومدی دیگه بوست داده بود بعدشم ما همیشه 5 نفریم ! 5 نفر نباشیم بازی نمیکنیم
اصلا حوصله این خارچیا رو ندارم! :|
:n10:
2 تا تون پینگ بالا بود چرا با این پینگ بلیز برداشته بودن اصلا جواب نمیده .............

Aria1997
04-04-2013, 20:16
:n10:
2 تا تون پینگ بالا بود چرا با این پینگ بلیز برداشته بودن اصلا جواب نمیده .............

سپهره دیگه چیکارش کینیم :)

hm741
04-04-2013, 22:36
به شما boost داده ؟
به من boost داده واسه 4 تا وین که برای Ip هست !
برای جبران اشتباهات آپدیت 3.5 و مشکلاتی که برای عده زیادی بوجود آورد این کارو کردن. گویا مشکل از یه مپ جدید ولی ناقص بوده که همراه پچ گذاشته بودن...

BioHazard
05-04-2013, 12:36
سلام ... تقریبا 1سالی بود بازی نمیکردم (شایدم کمتر نمیدونم) ولی دوباره ایام عیدی معتاد شدم!! آیدیم Deadmare2 هست...... :دی

Aria1997
05-04-2013, 14:20
Sivir هم میخواد Visual update بشه. :n12:

Fusi0n
05-04-2013, 18:35
Sivir هم میخواد Visual update بشه.
همین جوری فاز اپدیت بشه چه شود.......

یه 4 هفته رانک نرفتیم آرامش گرفتیم ........

zac واقعا چمپ خطری امار بنش نیومده بالا بود تعجب کردم چندتا رانک دیدم واقعا تو تیم فیگ پدر در بیار............ جونگل بهتر جواب میده.........
میخواستم sej بگیرم ولی فکر کنم این بهتر

loten
05-04-2013, 18:51
دوستان این مدالهای سبز و قرمز که روی اواتار بعضی ها می یاد رو چجوری می شه به دست اورد مثلا قرمزه نوشته این پلیر تیم رو به یه پیروزی هدایت کرده و یا اون یکی وقتی میری روش می نویسه این پلیری است که شما از بازی باهاش لذت میبرین
باید همه بهتون تیم ورک یا چیزه دیگه بدن بگیریدشون؟

T.Eftekhari
05-04-2013, 18:59
دوستان این مدالهای سبز و قرمز که روی اواتار بعضی ها می یاد رو چجوری می شه به دست اورد مثلا قرمزه نوشته این پلیر تیم رو به یه پیروزی هدایت کرده و یا اون یکی وقتی میری روش می نویسه این پلیری است که شما از بازی باهاش لذت میبرین
باید همه بهتون تیم ورک یا چیزه دیگه بدن بگیریدشون؟

به اون هونور آخر بازی ربط داره عدد خاصی هم نداره

بیشتر به پلیرای که میدن مربوطه مثلا یه کسی که فرت به همه هونور می ده خیلی تاثیر کمتر داره تا کسی که خیلی تو هونور دادن سخت گیره

Dark_Priest
05-04-2013, 19:19
امروز بخاطر نتم 2 تا لیو کردم و نمیتونستم بازی کنم حالا رفتم دیدم کل Honor هام صفر شده و اون روبان قرمزه هم رفته اعصابم خورد شده ! تقصیر این مبین نت هست هر چه زودتر بره من برم مخابرات بگیرم !

Arrowtic
05-04-2013, 19:22
امروز بخاطر نتم 2 تا لیو کردم و نمیتونستم بازی کنم حالا رفتم دیدم کل Honor هام صفر شده و اون روبان قرمزه هم رفته اعصابم خورد شده ! تقصیر این مبین نت هست هر چه زودتر بره من برم مخابرات بگیرم !

مطمئن باش با مخابرات وضعت بدتر نشه بهتر نمیشه.
من الآن دارم ماهی 40 تومن پای مخابرات میدم(1 مگ) قدیما که پردیس داشتم با 26 تومن راضی تر بودم.

Dark_Priest
05-04-2013, 19:22
گند ترین هیرو های بازی به نظر من ، این Orianna و Skarner و Zilean هستن ! خیلی آشغالن ارزش 450 تا پول دادن هم ندارن !

Dark_Priest
05-04-2013, 19:23
داداش من آخه پسر خالم داره با 512 سرعت دانلودش 350 هست پینگش هم عالیه واسه همین میخوام بگیرم ! 512 نامحدود 1 ماهه میگیرم 24 تومن !

Dark_Priest
05-04-2013, 19:25
وای دوستان باگ خورده لول ! الان رفتم تو بازی honor هام باز برگشته ولی اون روبان قرمزم دیگه نیست چرا ؟

ezio7
05-04-2013, 19:29
داداش من آخه پسر خالم داره با 512 سرعت دانلودش 350 هست پینگش هم عالیه واسه همین میخوام بگیرم ! 512 نامحدود 1 ماهه میگیرم 24 تومن !
مخابرات تهران که آشغاله شما مثل اینکه شیروانی اونجا خوبه حتما دیگه

Aria1997
05-04-2013, 19:29
گند ترین هیرو های بازی به نظر من ، این Orianna و Skarner و Zilean هستن ! خیلی آشغالن ارزش 450 تا پول دادن هم ندارن !

این نظر خودته ولی به نظر من Orianna یکی از بهترین چمپ های mid بازیه
تو نمیتونی بازی کنی دلیل نمیشه "گند" یا "آشغال" باشن

Arrowtic
05-04-2013, 19:36
هیچ هیرو/چمپی گند نیست و همه چیز به اسکیل پلیرش بستگی داره !

hm741
05-04-2013, 19:59
ای خداااااااااا........

T.Eftekhari
05-04-2013, 20:05

این الان مال مخابراته :O
من تو استان البرزم 512 مخابرات دارم فقط بدرد دانلود با IDM می خوره بازی تو سرورای ایران اصلا کوچکترین ربطی به سرورای خارجی می خوره به فنا میره بهترین سرعت دانلودی هم که ازش دیدم 90 بود حالا چطوری پسرخالت داره 350 می گیره :O
معمولا سرعتش بین 50-70 هست
البته از ساعت 2 شب تا 8 صبح هم خیلی عالیه چه پینگ چه دانلود
که اگه می تونی جغد بازی در بیاری بیا سمت مخابرات

Arrowtic
05-04-2013, 20:20
مخابرات پینگش رو ماکسیمم و دانلودش رو مینیممه.یعنی من که 1 مگ دارم دانلودم فیکس 128 هست که مینیمم دانلودی هست که باید داشته باشم.
پینگم هم توی WoW در بعد از صبح و قبل از نصفه شب 500 ایناست که افتضاحه.فقط صبح عالیه.

League OF Legends
06-04-2013, 11:11
OmG

به Skanner بی احترامییی کردیییییییییییییییییییییی ؟

ska ska skannerrrr یکی از چمپ های جنگل رنکده منه:n24::n23::n22:

Dark_Priest
06-04-2013, 17:21
آره میبینم خیلی آخر بازی کیلر هست !

loomina
06-04-2013, 17:33

نگو اینارو جلو کسی! هیچ هیرویی مضخرف نیست تا وقتی که پلیرش بد بازی کنه!

وای دوستان باگ خورده لول ! الان رفتم تو بازی honor هام باز برگشته ولی اون روبان قرمزم دیگه نیست چرا ؟

OmG

به Skanner بی احترامییی کردیییییییییییییییییییییی ؟

ska ska skannerrrr یکی از چمپ های جنگل رنکده منه:n24::n23::n22:

به خدا اون ED اخر ranked مال فعل گزشتشه :(((

pharm
06-04-2013, 23:34
دوستان تو بازی یه مشکل پیدا کردم که پینگم 150 تا 200 ه بعد تو بازی که میرم وحشتناک DC میشم اصلا پشت سر هم attempting to reconect میده اصلا هیرو راه نمیره دیگه از یکی دیگه هم تو تیم پرسیدم اونم گفت منم لگ دارم در حالی که اون دیگه پینگش زیر 100 بود کلا سرور ها مشکل پیدا کردن؟

hadi_gamer
07-04-2013, 08:27
دوستان تو بازی یه مشکل پیدا کردم که پینگم 150 تا 200 ه بعد تو بازی که میرم وحشتناک DC میشم اصلا پشت سر هم attempting to reconect میده اصلا هیرو راه نمیره دیگه از یکی دیگه هم تو تیم پرسیدم اونم گفت منم لگ دارم در حالی که اون دیگه پینگش زیر 100 بود کلا سرور ها مشکل پیدا کردن؟
احتمالا packet lost زیادی داری.

Dark_Priest
07-04-2013, 11:10
نه کلا سرور لول این روزا مشکل داره آخه همه میگن لگه منم خیلی زیاد Dc میشم !

League OF Legends
07-04-2013, 12:54
نه کلا سرور لول این روزا مشکل داره آخه همه میگن لگه منم خیلی زیاد Dc میشم !

درسته منم dC میشم

alone_son
07-04-2013, 13:25
من فکر می کردم مشکل فقط از اینترنت منه ولی میبینم خیلی هاتون این مشکل را دارید
ولی یه سوال اگه سرور مشکل داره چرا باقی کشور های دیگه مشکل ندارند؟؟ مثلا تو بازی من فقط ایرانی باشم فقط من لگ یا دیلی دارم !!
یعنی لول فقط واسه ما.....:n08:

sasy_mankan
07-04-2013, 14:07
مث که دارن با ip های ایرانی یه کاریی می کنن دیدی یهو مث blizard شد :)

ezio7
07-04-2013, 15:07
شایعه الکی درست نکن دادا منبع داری؟؟؟

Aria1997
07-04-2013, 16:52

دوست عزیز نزدیک انتخاباته اینطوریه شما هم منبع نداری خبر از کجا میاری؟

Dark_Priest
07-04-2013, 19:31
این مخابرات هم که به من نت نمیده ! :n27:

megina
08-04-2013, 04:47
سلام.اقا کسی می دونه پدر کاترینا کیه؟یا سایت فارسی میشناسید داستانه چمپ ها توش باشه.البته فاریس

hadi_gamer
08-04-2013, 07:58
آقا این draven عجب چیزیه خیلی حال میده.میخواستم vayne رو بخرم ولی الان واقعا سر دوراهی موندم کدوم رو بخرم.
به نظر شما کدوم بهتره؟بعدش با پینگ 300 میشه draven بازی کرد یا نه؟