PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Need for Speed Hot Pursuit - نسخه PC

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

MHSou
16-06-2010, 01:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اعلام رسمی: آبان امسال، پلیس ها به نیدفور اسپید باز می گردند، در یک راه بزرگ. برای تعقیب های اپن ورلدِ کنار گوشتان آماده شوید، در متصل ترین بازی EA تا حالا.

شناسنامه بازی
سازنده: Criterion Games
ناشر: Electronic Arts
پلتفرم ها: PlayStation3, Xbox360, PC, Wii
تاریخ انتشار: 16 نوامبر 2010 میلادی مصادف با سه شنبه 25 آبان 1389 هجری شمسی
باکس شات های رسمی بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصویر خام باکس شات:

جایزه های بازی:

اخبار لحظه به لحظه

14 ژوئن 2010: نید فور اسپید در راه E3 است.

عنوانی از نید فور اسپید در راه E3 است، ولی نام آن و سبکش، هنوز مشخص نیست.

14 ژوئن 2010: هات پورسویت باز می گردد.

اولین تریلر بازی: این ویدیوی دو دقیقه ای نوید یک تعقیب و گریز خوب را می دهد.

دانلود با کیفیت بالا
فرمت: MP4
اندازه: 184 مگابایت
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود با کیفیت پایین
اندازه: 29 مگابایت
لینک دانلود:

15 ژوئن 2010: کنفرانس EA، توضیحات نید فور اسپید جدید.

نمایش NFS: کرایگ سولیوان، مسئول بخش خلاقیت بازی در مورد ورژن جدید توضیح می دهد.

دانلود با کیفیت بالا
اندازه: 123 مگابایت
لینک دانلود:

دانلود با کیفیت پایین
اندازه: 110 مگابایت
لینک دانلود:

15 ژوئن 2010: انتهای هات پورسویت را در روز اول تجربه کنید.

اگر بازی را پیش فروش کنید، می توانید در روز اول به ماشین های قفل شده عبارت اند از Porsche Cayman S و Dodge Challenger SRT8 برای مود Career در نقش پلیس و Audi TT RS Coupe و Chevrolet Camaro SS برای مود Career در نقش مسابقه دهنده. با تمام لوازم جانبی و پر قدرت!

اسکرین شات های بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جهت مشاهده در سایز اصلی به محتوای مخفی مراجعه کنید.

اولین پیش نمایش بازی

اولین پیش نمایش این بازی توسط اینجانب، تقدیم به همه فارسی زبانان:

توجه! هر گونه کپی برداری فقط با ذکر نام نویسنده (محمدهادی ستوده) و منبع (forum.p30world.com) مجاز می باشد.

در این پیش نمایش کوتاه به بررسی آنچه در کنفرانس شرکت EA در E3 گذشت خواهیم پرداخت. امیدوارم که از این پیش نمایش لذت ببرید.

دانلود
فرمت: PDF
اندازه: 746 کیلوبایت
لینک دانلود:

جهت مشاهده، به محتوای مخفی مراجعه کنید.

ورود نید فور اسپید

پس از نمایش تریلر بازی، کرایگ سولیوان، مسئول خلاقیت بازی با تشویق حاضران معرفی نسخه جدید عنوان پر افتخار نید فور اسپید می پردازد "سلام به همه، بازگشتتون به E3 رو خوش آمد می گم، امروز ما نید فور اسپید تعقیب داغ رو معرفی می کنیم. عنوانی که امسال در 16 نوامبر منتشر خواهد شد..."

سولیوان افزود "وقتی کریتریون گیمز ساخت بزرگترین عنوان ریسینگ دنیا رو به عهده گرفت، ما یه چیز رو می دونستیم که می خواستیم یه کار رو انجام بدیم، اون رو به اوج خودش باز گردونیم. نید فور اسپید اصلی، مسابقه دادن رو با ماشین های عجیب و غریب و تعقیب و گریز های عالی دوباره تعریف کرد. ما داریم سعی می کنیم تا دوباره این تصور رو به وجود بیاریم، این بار در یک نسل اتصال یافته"

پلیس یا مسابقه دهنده

این بازی بر سه اصل استوار است، ماشین های عجیب، جاده های عالی و تعقیب های دلچسب. نید فور اسپید تعقیب داغ، تحقق رویایی است از یک مود Career کامل که در اون مسابقه میدید و حتی پلیس هم میشید.

در کنفرانس EA در E3 بالاخره ويژگي هاي نسخه جديد اعلام شد. چيزي که نيد فور اسپيد تعقيب داغ را از نسخه هاي قبلي متمايز مي کند، قابليتي است به نام Need for Speed Autolog، انقلابي در اتصال به شبکه در نيد فور اسپيد.

شما مي توانيد به دوستان خود متصل شويد، خود را با آنان مقايسه کنيد و آن ها را به مبارزه دعوت کنيد. اين بار شما انتخاب مي کنيد که مسابقه دهيد يا تعقيب کنيد. در يک نبرد تک به تک با دوستانتان، انتخاب کنيد که پليس هستيد يا مسابقه دهنده.

حمله کننده یا مورد حمله قرار گرفته

در آتالوگ، به صورت زنده فعالیت دوستانتان را مشاهده می کنید. آتالوگ راه های بازی رو به شما توصیه می کنه، بر اساس فعالیتی که دوستانتون انجام میدن. مثلا شما مطلع میشین که دوستتون رکوردتون رو شکسته و اون رو به یک مسابقه دعوت می کنید.

اگر شما پلیس باشین به شما کسی رو که بیشتر از همه مورد تعقیبه معرفی میشه. در ادامه سازنده بخش خلاقیت بازی از دوست خودش دعوت کرد تا با هم مسابقه بدن، اون در نقش پلیس و مت وبستر به عنوان مسابقه دهنده.

سرانجام تعقیب و گریز شروع میشه، پلیس و تحت تعقیب معرفی میشن بعد از یک Intro کوتاه، دو طرف تلاش رو شروع می کنن.

و شما فرصتی به دست میارید تا گیم پلی بازی رو مشاهده کنید، بازی واقعا به دوران نسخه محبوب این عنوان، موست وانتد نزدیک شده، کاملا پلیسی. ولی این بار، تحول عظیمی در قسمت آنلاین بازی به وجود آمده. در نهایت، کرایگ مت را دستگیر می کند!

عنوان جدید EA یک ریسینگ منحصر به فرد است که به شما قابلیت انتخاب می دهد. چيزي که معلوم است، اين است که EA قصد يک جهش بزرگ در سبک ريسينگ را دارد، سبکي که جداي از شبيه سازي به واقعيت، شما را به متصل ترين سيستم EA هدايت مي کند...

V i r u s e r
17-06-2010, 19:24
انگاری EA نسخه های قبلیش یعنی 3 و 6 رو فراموش کرده اول فکر کردم Hotpursuit 3 هست ولی دیدم انگاری 1 هست :41:

ghahremanimehdi
17-06-2010, 19:32
انگاری EA نسخه های قبلیش یعنی 3 و 6 رو فراموش کرده اول فکر کردم Hotpursuit 3 هست ولی دیدم انگاری 1 هست :41:
یادش به خیر. Hot pursuitو Most Wanted
چند ساله دیگه EA نسخه ی خوبی از NFS تولید نکرده .

OM3D
17-06-2010, 20:48
این چند تا ورژن آخر NFS که اصلاً خوب نبود....به نظر من فقط Undergroun2 و mostwanted....

V i r u s e r
18-06-2010, 19:54
این چند تا ورژن آخر NFS که اصلاً خوب نبود....به نظر من فقط Undergroun2 و mostwanted....
خوب این دوتایی که گفتی باعث شدن که NFS معروف بشه وگرنه خیلی معروف نبود

NFS WORLD هم باید جالب باشه
پک STARTER ش 20 دلاره اگه جالب باشه می خرم :):31:

matrix_3s
19-06-2010, 10:57
یادش به خیر چه خاطراتی ازشون داشتیم
هر بار که نسخه ی جدید تری از nfs میخریم نا امید تر مشیم:19:

V i r u s e r
19-06-2010, 12:48
بگذریم
این تریلرش خیلی خفنه حتما 720p شو دانلود کنین خیلی تعقیب و گریز جالبیه :)
یاد NFS hot pursuit 2 افتادم

یه چیز دیگه
اون عکسای پست اولو حذف کنید به نظرم تاپیکو سنگین می کنه

Hikan
19-06-2010, 14:19
بی صبرانه منتظرم!

MHSou
19-06-2010, 18:04
سلام؛

دوستان به نظر شما پست اول به همین حالت تصویر باقی بمونه یا مثل بقیه تاپیک ها توش بنویسم؟ برای اینکه تاپیک شلوغ نشه، هر کسی با تصویری بودن تاپیک موافقه از این پست تشکر کنه و هر کس هم که میخواد توش بنویسیم از پست بعدی تشکر کنه.

آپدیت شد! تا پایان امروز نوع پست اول مشخص خواهد شد!

آپدیت شد! نوع پست اول به صورت متن خواهد بود!

MHSou
19-06-2010, 18:11
سلام؛

اگر میخواید توی تاپیک بنویسیم از این پست تشکر کنید! اگر میخواید تصویری باشه از پست قبل تشکر کنید.

آپدیت شد! تا پایان امروز نوع پست اول مشخص خواهد شد!

آپدیت شد! نوع پست اول به صورت متن خواهد بود!

camry
19-06-2010, 18:23
edit:
مشتاقانه منتظر این بازیم
من از این بازی خیلی بیشتر از حتی most wanted لذت بردم
امیدوارم که nfs با این بازی بترکونه
هنوز امید بهش هست

اینم چند تا عکس از این بازی و نمایشگاه E3

B3HZ@D
19-06-2010, 19:53
آقا این اسکرین شات ها In Game هستن یا از تریلر بازی گرفته شده؟!

MHSou
19-06-2010, 22:42
آقا این اسکرین شات ها In Game هستن یا از تریلر بازی گرفته شده؟!

سلام؛

باید In-Game باشن چون در تریلر بازی این صحنه ها وجود نداره!

:11:

camry
19-06-2010, 23:10
این عکسا از داخل بازی گرفته شده
البته چون حالا تازه اول ساختشه یه خورده عکساش خارج از واقعیته پس خیلی به گرافیک هکسا توجه نکنین
اگر واقعا می خواین gameplay بازی و گرافیکشو بررسی کنین بهتره به trailer نگاه کنین چون به واقعیت خیلی نزدیک تره

V i r u s e r
19-06-2010, 23:28
این عکسا از داخل بازی گرفته شده
البته چون حالا تازه اول ساختشه یه خورده عکساش خارج از واقعیته پس خیلی به گرافیک هکسا توجه نکنین
اگر واقعا می خواین gameplay بازی و گرافیکشو بررسی کنین بهتره به trailer نگاه کنین چون به واقعیت خیلی نزدیک تره
امکان نداره Ingame باشه
تریلرش هم که مشخصه InGame نیست به نوشته ی اول فیلم توجه کنید متوجه میشید:46:
عکساشم ه چیزی تو مایه های ریلرش هست
هنوز واسه In game خیلی زوده

MHSou
20-06-2010, 04:39
امکان نداره Ingame باشه
تریلرش هم که مشخصه InGame نیست به نوشته ی اول فیلم توجه کنید متوجه میشید:46:
عکساشم ه چیزی تو مایه های ریلرش هست
هنوز واسه In game خیلی زوده

سلام؛

اگه توجه کنین اول تریلر این جمله نوشته شده:

Not all images representative of actual gameplay

یعنی که همه تصاویر معرفی کننده گیم پلی نیستن. یعنی امکان داره بخشیشون باشه.

عکس های بازی هم من فک می کنم از بازی باشه، به خاطر این که به غیر از اون تریلر چیزی از بازی منتشر نشده، حتی اسکرین شات.

camry
20-06-2010, 11:17
دوست عزیز این عکسارو از کدوم سایت گیر آوردی مشتاقم برم ببینم (آخه فارسیه)
ممنون:11:

V i r u s e r
20-06-2010, 11:37
سلام؛

اگه توجه کنین اول تریلر این جمله نوشته شده:

Not all images representative of actual gameplay

یعنی که همه تصاویر معرفی کننده گیم پلی نیستن. یعنی امکان داره بخشیشون باشه.

عکس های بازی هم من فک می کنم از بازی باشه، به خاطر این که به غیر از اون تریلر چیزی از بازی منتشر نشده، حتی اسکرین شات.

اره مثلا بوگاتی تو بازی هست این باعث میشه که نگن NONE of images ...
و بگن: NOT ALL

ببین الان برای InGame خیییییلی زوده:46:

Armin 7
20-06-2010, 11:44
با سلام.
اگه ممکنه سیستم مورد نیاز رو هم اعلام بفرمائید.
سپاسگذارم.

Vamp!r3
20-06-2010, 14:14
با سلام.
اگه ممکنه سیستم مورد نیاز رو هم اعلام بفرمائید.
سپاسگذارم.

هنوز اطلاعاتی زیادی از بازی نیومده........بعد شما سیستم بازی را میخواید؟

هر اطلاعاتی بیاد توی پست اول گذاشته میشه......

پس بهتره صبر کنید......

camry
20-06-2010, 15:01
اینم یه خبر از این بازی که از سایت gamersland گرفتم و گفتم شاید خلیا نخونده باشن

سرانجام Criterion، سازنده‌ی خوشنام و موفق سری بازی‌های محبوب Burnout، بازی جديد خود را معرفی كرد. اين بازی همانطور كه از قبل پيش بينی ميشد عنوانيست از سری بازی‌های Need for Speed. نام اين بازی كاملاً آشناست. Criterion قصد احيای مجدد Hot Pursuit را دارد؛ عنوانی كه به جرات می‌توان گفت جزء موفق‌ترين و پرطرفدارترين نسخه‌های سری Need for Speed به حساب می‌آمده. اين بازی برای PC ،PS3 ،X360 و Wii در دست ساخت است و قرار است در 16 نوامبر امسال روانه‌ی بازار شود. البته نسخه‌ی Wii توسط استوديوی ديگری به نام Exient ساخته می‌شود.

آقای Craig Sullivan از استوديوی Criterion به عنوان طراح بازی برای معرفی Hot Pursuit جديد وارد صحنه شد. او اعلام كرد كه آنها Hot Pursuit را برای ارتباط با نسل فعلی دوباره طراحی كرده‌اند. بازيباز در قسمت مرحله‌ای بازی، علاوه بر يك راننده، به عنوان پليس نيز بازی خواهد كرد. آن‌ها سپس مقدار اندكی از گيم‌پلی بازی را به نمايش گذاشتند. گيم‌پلی بازی نشان ميداد كه Criterion سعی دارد به عناوين سابق Hot Pursuit وفادار باشد، هرچند ممكن است گوشه‌های كوچكی از ويژگی‌های عناوين Burnout هم در آن ديده شود. همچنين بازی دارای بخش آنلاين گسترده‌ای نيز خواهد بود.

mahyarSAMSUNG
20-06-2010, 21:46
درست نفهمیدم . یعنی دوتا nfs معرفی شده ؟ یکی world یکی Hot Pursuit ؟ ولی تا اونجایی که یادمه nfs 6 اسمش Hot Pursuit بود !!!

camry
20-06-2010, 23:00
درست نفهمیدم . یعنی دوتا nfs معرفی شده ؟ یکی world یکی Hot Pursuit ؟ ولی تا اونجایی که یادمه nfs 6 اسمش Hot Pursuit بود !!!
ببنید شما اگر توی خود سایت NEED FOR SPEED هم برید متوجه میشید که این بازی بعد از NFS WORLD منتشر میشه و جدید تر از اونه
منم اولش مثل شما خیلی برام عجیب بود چون من خودم قبلا NFS 6 رو بازی کرده بودم و از بازیای مورد علاقم بود اما با کمی تحقیق متوجه شدم که دوباره EA می خواد یه بازی جدید با همون نام قبلی ارائه بده
امیدوارم که طرفداراشو نا امید نکنه چون با گذاشتن نام قدیمیه HOT PURSIUT روی این بازی جدید خیلی از طرفداراشو که ناامید شده بودن دوباره به خوش جلب می کنه

موفق باشید :46::11:

V i r u s e r
20-06-2010, 23:52
ببنید شما اگر توی خود سایت NEED FOR SPEED هم برید متوجه میشید که این بازی بعد از NFS WORLD منتشر میشه و جدید تر از اونه
منم اولش مثل شما خیلی برام عجیب بود چون من خودم قبلا NFS 6 رو بازی کرده بودم و از بازیای مورد علاقم بود اما با کمی تحقیق متوجه شدم که دوباره EA می خواد یه بازی جدید با همون نام قبلی ارائه بده
امیدوارم که طرفداراشو نا امید نکنه چون با گذاشتن نام قدیمیه HOT PURSIUT روی این بازی جدید خیلی از طرفداراشو که ناامید شده بودن دوباره به خوش جلب می کنه

موفق باشید :46::11:
99% احتمال میدم EA تر میزنه حتی HP2 رو هم خراب می کنه
اخی دلم واسه HP2 میسوزه هنوزم دارمش دیروز دوباره نصب کردم:31:

+ یه چیز دیگه: دنبال World نباشین که هم گرونه هم افلاین نمیشه بازیش کرد یعنی فقط انلاینه
الان فقط Starter ش 20 دلاره حالا چیزای دیگشو خدا می دونه

+ خبر ندارین DirectX چنده؟ رو همون 9 میمونه یا 11 هم میدن بیرون؟

MHSou
21-06-2010, 02:09
دوست عزیز این عکسارو از کدوم سایت گیر آوردی مشتاقم برم ببینم (آخه فارسیه)

سلام؛

دوست عزیز از سایتی گیر نیاوردم، خودم درستش کردم!

:10:

camry
21-06-2010, 08:16
اخی دلم واسه HP2 میسوزه هنوزم دارمش دیروز دوباره نصب کردم
جدی میگید مگه هنوزم روی کامپیترتون نصب میشه
من که چند سال دنبال cd بودم حالا که پیداش کردم اصلا نصب نمیشه:41:

+ یه چیز دیگه: دنبال World نباشین که هم گرونه هم افلاین نمیشه بازیش کرد یعنی فقط انلاینه
الان فقط Starter ش 20 دلاره حالا چیزای دیگشو خدا می دونه
بله خوب از اسمشم معلومه need for speed world online

+ خبر ندارین DirectX چنده؟ رو همون 9 میمونه یا 11 هم میدن بیرون؟
احتمالا با dx11 میدن بیرون

V i r u s e r
21-06-2010, 10:49
جدی میگید مگه هنوزم روی کامپیترتون نصب میشه
من که چند سال دنبال cd بودم حالا که پیداش کردم اصلا نصب نمیشه:41:

بله خوب از اسمشم معلومه need for speed world online

احتمالا با dx11 میدن بیرون
1. مال من که کار میکنه ویندوز 7 64 بیت. شاید مشکل از کرکت باشه

2. البته فکر نمیکنم خیلی کارش بگیره
فکر کن 10000 نفر بخوان انلاین باهم مساقبقه بدن
خیابونا پر یشه از مسابقه و مسابقه ها با هم قاطی میشن و عجب اوضاعی بشه :31:

3. من که چشم اب نمیخوره Shift رو که با DX9 دادن بیرون (اون موقع که 10 اومده بود)
اینم احتمالن با 9 میدن

Offtopic: کم کم داریم به پایان DX9 نزدیک میشیما بزودی کارت های سری 3000 و 9000 جوابگوی بازی ها نخواهند بود و دیگه بازی ها میرن تو کار DX 10 :31:

V i r u s e r
21-06-2010, 11:01
باکس شات:

camry
21-06-2010, 13:13
1. مال من که کار میکنه ویندوز 7 64 بیت. شاید مشکل از کرکت باشه
سایت دانلود این بازیو ندارین به همراه کرکش؟

hacpdvp
21-06-2010, 13:45
از امروز بریم دست به دعا برداریم این یکی رو هم خراب نکنن:31:
نوبیت خرابکاری بعدی احتمالا RTS هست و C&C 4 Generals !!!:31:
منظر خرابکاری های بعدی EA باشید !!! :31:

camry
21-06-2010, 14:51
البته need for speed از موقعی که توسط blackbox ساخته میشه اینقدر گند شده اما امیدوارم که دیگه اینطور نباشه

از امروز بریم دست به دعا برداریم این یکی رو هم خراب نکنن
نوبیت خرابکاری بعدی احتمالا RTS هست و C&C 4 Generals !!!
منظر خرابکاری های بعدی EA باشید !!!
البته اگر شما نگاه بکنید می بینید که ea توی ساخت بعضی بازیاش از جمله c&c و nfs خیلی ضعیف کار کرده و به نظر من دلیلش جز بحران اقتصادی چیز دیگه ای نیست
چون می دونید که همه چیز با پوا به نحو احسنت انجام میشه و به طور کلی هر چی پول و درآمد بازی سازا بیشتر باشه اونا هم بازیه بهتریو ارائه می دن
همون طور که قبلا این اتفاق افتاد
پس خیلی از ea ایراد نگیرین چون هیچ کارخونه ای دوست نداره بازیاییو بیرون بده که باب میل مردم نباشه
اما خوب با این بحران مجبور میشه کاری کنه که خیلی هم افت نکنه

hacpdvp
21-06-2010, 19:17
البته need for speed از موقعی که توسط blackbox ساخته میشه اینقدر گند شده اما امیدوارم که دیگه اینطور نباشه

البته اگر شما نگاه بکنید می بینید که ea توی ساخت بعضی بازیاش از جمله c&c و nfs خیلی ضعیف کار کرده و به نظر من دلیلش جز بحران اقتصادی چیز دیگه ای نیست
چون می دونید که همه چیز با پوا به نحو احسنت انجام میشه و به طور کلی هر چی پول و درآمد بازی سازا بیشتر باشه اونا هم بازیه بهتریو ارائه می دن
همون طور که قبلا این اتفاق افتاد
پس خیلی از ea ایراد نگیرین چون هیچ کارخونه ای دوست نداره بازیاییو بیرون بده که باب میل مردم نباشه
اما خوب با این بحران مجبور میشه کاری کنه که خیلی هم افت نکنه
نظر شما محترمه ولی به نظر من
EAبیشتر به جای پیشرف عنوان های معروف خودش بیشتر به فروش اونا فکر میکنه تا به کیفیتشون
بعد تجربه موفق چند تا بازی تو فکر اینه که با دادن نسخه های بیشتر از یه عنوان اونم تو زمان کوتاه و فاصله کم از اسم اون بازی استفاده کنه و گیمر به خرید اون ترغیب کنه
بعضی سیاست های EA که واقعا جالبه مثلا تو همین سری C&C پک های بعدی بازی اصلی جدا از بازی اصلی نصب میشن در واقع امثل یه بازی جدا نصب میشه و تمام فایل های بازی اصلی اصلا استفاده نمیشه و اونا دوباره رو هارد کپی میشن در واقع با اینکار حجم بازی رو زیاد کرد ن و لی بپک در واقع فاقد محتوا مناسبه .با حجم زیاد ولی محتوا کم و Campaagin کوتاه . . روی کیفیت بازی کار نشده و فقط هدف منتشرکردن بازیه
تمام پک های بعدی سری Red Alert Generals Tiberium اینجوری بودن
تو سری NFS هم این اواخر چقدر سریع پشت سر هم دارن NFS میدن بیرون خب معلومه روشون کار نکردن بعد موفق بودن Froza اومدن خواستن NFS رو شبیه اون کنن ولی چیزی که طرفداران NFS میخوان یه شبیه سازی نیست
به خاطر هیجان و گیم پلی بازی هست که NFS مشهور شد
دلیل بهعدی هم اینه که به گیم پلی بازی های قبلی وفادار نمیمونه و تغییرات زیاد از حد هست
البته قبول دارم که تغییرات باید باشه تا بازی از کسل کنندگی بیرون بیاد ولی خب حدی هم داره
تغییراتی که تو AC II انجام شد باعث محبوبیت بیشتر این عنوان شد چون به اندازه و به جا بود
به نظرم EA به جای اینکه بیشتر با زیاد کردن تعداد عموان هاش به فکر فروش نسخه های بیشتر باشه بهتره با کیفیت بهتر فروش بیشتر رو بدست بیاره

Mehdi.ss
21-06-2010, 22:25
سلام بر همگی
یعنی امسال هم HOT PURSIUT به بازار میاد و هم WORLD ؟
این 2 تا بازی داخل شهره یا پیست مسابقه ؟

MHSou
22-06-2010, 01:00
سلام بر همگی
یعنی امسال هم HOT PURSIUT به بازار میاد و هم WORLD ؟
این 2 تا بازی داخل شهره یا پیست مسابقه ؟

سلام؛

دوست عزیز، جواب سوالاتی رو که پرسیدین به راحتی میتونید در صفحات قبل پیدا کنید! :10:

ببینید نید فور اسپید ورلد یه بازی کاملا آنلاین هست. که اونم داخل خیابان هستش. نسخه هات پورسویت هم که همونطور که از اسمش پیداست داخل شهره.

The Black Dahlia
22-06-2010, 12:14
EAبیشتر به جای پیشرف عنوان های معروف خودش بیشتر به فروش اونا فکر میکنه تا به کیفیتشون
بعد تجربه موفق چند تا بازی تو فکر اینه که با دادن نسخه های بیشتر از یه عنوان اونم تو زمان کوتاه و فاصله کم از اسم اون بازی استفاده کنه و گیمر به خرید اون ترغیب کنه
بعضی سیاست های EA که واقعا جالبه مثلا تو همین سری C&C پک های بعدی بازی اصلی جدا از بازی اصلی نصب میشن در واقع امثل یه بازی جدا نصب میشه و تمام فایل های بازی اصلی اصلا استفاده نمیشه و اونا دوباره رو هارد کپی میشن در واقع با اینکار حجم بازی رو زیاد کرد ن و لی بپک در واقع فاقد محتوا مناسبه .با حجم زیاد ولی محتوا کم و Campaagin کوتاه . . روی کیفیت بازی کار نشده و فقط هدف منتشرکردن بازیه
تو سری NFS هم این اواخر چقدر سریع پشت سر هم دارن NFS میدن بیرون خب معلومه روشون کار نکردن بعد موفق بودن Froza اومدن خواستن NFS رو شبیه اون کنن ولی چیزی که طرفداران NFS میخوان یه شبیه سازی نیست
دلیل بهعدی هم اینه که به گیم پلی بازی های قبلی وفادار نمیمونه و تغییرات زیاد از حد هست
البته قبول دارم که تغییرات باید باشه تا بازی از کسل کنندگی بیرون بیاد ولی خب حدی هم داره
تغییراتی که تو AC II انجام شد باعث محبوبیت بیشتر این عنوان شد چون به اندازه و به جا بود
به نظرم EA به جای اینکه بیشتر با زیاد کردن تعداد عموان هاش به فکر فروش نسخه های بیشتر باشه بهتره با کیفیت بهتر فروش بیشتر رو بدست بیاره
یادش بخیر وقتی ea بهترین بود
من هنوز خاطره ی بازی های ps1 رو دارم.....

camry
22-06-2010, 12:22
من کاملا با نظر شما موافقم
آخه چرا EA داره این کارو میکنه
به نظر من اگر به جای اینکه همین طور عین ماشین جوجه کشی NFS بده بیرون بیاد یه بازیی بیرون بده که توی همون چند روز اول رکورد بازیای ماشین سواریو بشکنه و کی گفته که NFS حتما باید هر سال بازی بده بیرون به نظر من اگر واقعا می خواد موفق بشه بیاد روی بازی 3 4 سال کار کنه (مثل خیلی از بازیا) ولی بجاش بازیی که میده بیرون بهترین باشه و امتیاز 10 رو از 10 بگیره

camry
22-06-2010, 12:42
اشتباه شد لطفا پاک شود

camry
22-06-2010, 14:16
دوستان اون عکساییو که براتون گذاستم همش in game بود
در ضمن فکر کنم این بازی ساخته شده و فعلا دارن روش ار می کنن تا اشکالاتشو بر طرف کنن
این سه تا تریلر رو حتما دانلود کنید و نگاه کنید تا متوجه بشد که این بازی تا 50% ساخته شده و اون عکسهایی رو هم که بهتون دادم in game بودن
با توجه به این تریلر ها متوجه میشید که توی این بازی همونطور که قبلا گفته شد ماشین ها قابلیت خراب شدن دارن و تصادفات یکی از ویژگی های این بازی هست
(این تریلر ها رو به غیر از یکیشون دوستمون توی صفحه اول قرار داده پس می تونید از همونجا دانلود کنید)
اما من لینک دانلود از gamespot رو هم براتون می زارم:

Hamid..God
22-06-2010, 21:35
آره بازی تا حد زیادی ساخته شده تا حدی که تو نمایش E3 موقع معرفیش دو نفر رو سن یه تعقیب و گریز درست درمون اجرا میکنن(آنلاین بودنشم فکر کنم یه چیزی تو مایه هایه همون ورلد بود چون هر حساب کاربری ای یه عکس مخصوص به خودشو داشت و بعد هم موقع بازی اطلاعات شخص رو میداد)بازی هم فکر کنم تو جاده هایه بین شهری باشه (البته فکر کنم)

V i r u s e r
22-06-2010, 22:26
سایت دانلود این بازیو ندارین به همراه کرکش؟
م خودم از تورنت دانلود کردم
برای کرک:
gamecopyworld.com

به نظر من هم بازی تو جاده هستش اونطوری که سری های قبلی Hot Pursuit و البته تریلر نشون میده اینجوریه

واسه رفع اشکالات بازی هم که معمولا بعد از انتشار بازی اقدام می کنن به نظرم الان باید روی منو هاش و AI و چیزای دیگه کار کنن و البته PORT کنن رو PC و PS3 و WII

خدا بخیر کنه SHIFT و PROSTREET که چنگی به دل نمیزنن جفتشونو 70% رفتم حالم بهم خورد :2:
باز خوبه UnderCover رو میشد یه بار تا اخر بازی کرد :46:

در مورد Online و NFS WORLD هم بهیچ وجه فکر نکنید که هیچوقت انجام نمیشه بدون خریدن بازی کردشون:13:
حداقل یه بازی درست حسابی بدن بیرون دلمون به حالشون بسوزه :31:

camry
23-06-2010, 18:23
میگم این یارو که توی تریلرش نشون میده سازندشه یا اینکه.......؟

zed2
23-06-2010, 23:14
کسایی که نسخه های قبلی Hot Pursuit رو بازی کردن چجوری هست ؟
من که از این نسخه اش اساسی خوشم امده ( شاید بخاطر اینکه یاد نسخه 3 می اندازه منو )
خیلی قاراشمیش بود داخل تریلر
امیدوارم از اسمون پنچر کن انداختنش زیاد جدی نباشه چون دیدنش قطعا خیلی سخت خواهد بود و از انجایی که مسیر رو باید بریم نمی شه راحت پیچوندش. این منحرف کردن ماشین ها هم خیلی خطرناک میشه اگر به همین راحتی باشه ...قطعا نوع رانندگی تو این نسخه اگر این جوری ماشین هارو منحرف کنن فرق می کنه.( البته ظاهرا تو هر مسیر دو تا راه جدا از هم هم داریم که بهم می پیوندن چون تو تریلر وسطش یکهو چند تا ماشین دیگر از یک مسیر کناری یکهو میان تو مسیری که بوگانی پلیسه داره حرکت می کنه )
ویرایش:
تو نمایشی که تو E3 بود تو همان مسیر چندین راه کنار هم داره که بهم وصل میشن. خیلی جالب میشه تعقیب ها
البته هر چی دقت کردم فقط ماشین تحت تعقیب داغون شد ماشین پلیسه ظاهراش صدمه نشون نداد........
امیدارم مود Split screen باسه دو نفره بازی کردن هم بزارن چون با این محدودیت سرعت و پینگ ها خیلی حال گیری است( دلم باسه بازی کردن رانندگی با یک نفر دیگر کنار هم تنگ شده....)
خفه شدم از بس بازی هارو تکی بازی کردم......( گرچه اروز بر جوانان عیب نیست ).

MHSou
23-06-2010, 23:37
میگم این یارو که توی تریلرش نشون میده سازندشه یا اینکه.......؟

سلام؛

Creative Director، بعد سازنده حرف اولو میزنه.

V i r u s e r
23-06-2010, 23:56
کسایی که نسخه های قبلی Hot Pursuit رو بازی کردن چجوری هست ؟
من که از این نسخه اش اساسی خوشم امده ( شاید بخاطر اینکه یاد نسخه 3 می اندازه منو )
خیلی قاراشمیش بود داخل تریلر
امیدوارم از اسمون پنچر کن انداختنش زیاد جدی نباشه چون دیدنش قطعا خیلی سخت خواهد بود و از انجایی که مسیر رو باید بریم نمی شه راحت پیچوندش. این منحرف کردن ماشین ها هم خیلی خطرناک میشه اگر به همین راحتی باشه ...قطعا نوع رانندگی تو این نسخه اگر این جوری ماشین هارو منحرف کنن فرق می کنه.( البته ظاهرا تو هر مسیر دو تا راه جدا از هم هم داریم که بهم می پیوندن چون تو تریلر وسطش یکهو چند تا ماشین دیگر از یک مسیر کناری یکهو میان تو مسیری که بوگانی پلیسه داره حرکت می کنه )
ویرایش:
تو نمایشی که تو E3 بود تو همان مسیر چندین راه کنار هم داره که بهم وصل میشن. خیلی جالب میشه تعقیب ها
البته هر چی دقت کردم فقط ماشین تحت تعقیب داغون شد ماشین پلیسه ظاهراش صدمه نشون نداد........
امیدارم مود Split screen باسه دو نفره بازی کردن هم بزارن چون با این محدودیت سرعت و پینگ ها خیلی حال گیری است( دلم باسه بازی کردن رانندگی با یک نفر دیگر کنار هم تنگ شده....)
خفه شدم از بس بازی هارو تکی بازی کردم......( گرچه اروز بر جوانان عیب نیست ).
نسخه ی قبلی مثل تریلر:
انواع ماشین پلیس، هلیکوپتر، SpikeStrip، مسابقه های داخل جاده و کلی ماشین :8:
هلیکوپتر هاشم یه سری بسته ی انفجاری میندازن رو زمین که اگه بری روشون ماشین میره هوا! ولی دوبازه میاد زمین و اگه بتونی ماشینو کنترل کنی ادامه ی تعقیب و گریز
در مورد SplitScreen هم باید بگم که از NFSHP به بعد SplitScreen نداشتیم
ولی LanPlay هستش:31:

zed2
24-06-2010, 00:18
نسخه ی قبلی مثل تریلر:
انواع ماشین پلیس، هلیکوپتر، SpikeStrip، مسابقه های داخل جاده و کلی ماشین :8:
هلیکوپتر هاشم یه سری بسته ی انفجاری میندازن رو زمین که اگه بری روشون ماشین میره هوا! ولی دوبازه میاد زمین و اگه بتونی ماشینو کنترل کنی ادامه ی تعقیب و گریز
در مورد SplitScreen هم باید بگم که از NFSHP به بعد SplitScreen نداشتیم
ولی LanPlay هستش:31:
اون LanPlay باید دو تا سیستم داشته باشیم انلاین هم بدرد خودشون میخوره که مثل ما مسئولی ندارن بگه 128 باسه ملت کافیه ........
یعنی از همان نسخه ای که اولین بار من nfs بازی کردم.....چه حالی می داد وقتی دو نفره با یکی دیگر کنار هم بازی می کردیم...خیلی نامردن اگر این قابلیت رو دوباره نزارن ....هر چی خاطره خوش از ان نسخه دارم رو بر باد می دن...
چه قدر دلم باسه یک نسخه بازی که بشه بایکی دیگر کنار هم بازی کنیم تنگ شده... چه دورانی بود ان موقع.

پ ن:
تازه فهمیدم عنوانی که استفاده کردن همانی است که من اولین بارnfs بازی کردم....:18:

roteal2007
24-06-2010, 13:52
دوستان هر کسی از این فیلم ها که توی پست 1 گذاشتن داره بزاره با کیفیت تووپ دانلود کنیم.

V i r u s e r
24-06-2010, 15:00
دوستان هر کسی از این فیلم ها که توی پست 1 گذاشتن داره بزاره با کیفیت تووپ دانلود کنیم.
اسمش هست تریلر
باید منتظر ea باشید

MHSou
24-06-2010, 22:49

سلام؛

دوست عزیز مگه نیست لینک دانلود؟ به محتوای مخفی توجه کنید.

V i r u s e r
25-06-2010, 11:29
سلام؛

دوست عزیز مگه نیست لینک دانلود؟ به محتوای مخفی توجه کنید.
فکر کنم منظورش تریلر های بیشتر بود

camry
25-06-2010, 11:36
چرا احتمالامنظورشون همون تریلر و فیلمای بازیه که ایشون دوست دارن تریلر های بیشتریو دانلود کنن اونم با کیفیت hd
این بازی فعلا 4 تا تریلر بیشتر بیرون نداده که همش توی پست اول داده شده

SIMON137
25-06-2010, 12:29
اون تریلرش که ماشینا دنبال هم می افتن و پلیس هم دنبالشون یکی از زیباترین تریلر هایی بود که تا حالا دیده بودیم ، خیلی جذاب بود
مخصوصا اون صحنه ای که بوگاتیه ترمز هواییش رو فعال می کرد ، خیلی حال داد
کسی لینک دانلود این آهنگشو داره ؟
گویا قابلیت های جالبی داره توبازی ، اونجا که خودشون بازی میکردن تو بخش پلیس مثل اینکه میشه هلیکوپتر خبر کرد و از این جور کارا

camry
25-06-2010, 23:49
کسی لینک دانلود این آهنگشو داره ؟
احتمال میدم این آهنگارو خو ea سفارش میده براش بسازن ولی من خودم به شخصه خیلی از این آهنگ خوشم اومد اگه اسم خوانندشو گیر بیاریم عالی میشه وگرنه باید صبر کنیم تا بازی بیاد بعد از تو خود فایل بازی آهنگو extrack کنیم و گوش بدیم

roteal2007
26-06-2010, 10:54
آقا کلش 2 تا هست یکی 122 مگ یکی هم 34 مگ من اون 34 مگی رو دارم ترلر بیشتر نیومده ؟

camry
26-06-2010, 16:52
سلام به همگی
داشتم تو اینترنت چرخ میزدم که یهو این سایتو دیدم :

توی این سایت همهی آهنگای nfs به صورت mp3 گیر میاد
دانلود کنیدو حالشو ببرید
در ضمن تا زمانی که بازی nfs hot pursiut منتشر نشه نمیتونیم آهنگاشو دانلود کنیم
اما من لینک دانلود آهنگ معروف nfs hot pursiut 3 رو براتون میزارم

توی این صفحه روی اولین آهنگ به نام 01 - going down on it - hot action cop.mp3 کلیک کنید بعد تو اون صفحه ای که باز میشه روی Download to Computer کلیک کنید
واقعا قشنگه و آدمو میبره به دوران قدیم که این بازیو می کردیم

matrix_3s
26-06-2010, 21:03
من عاشق NFS هستم چه بد باشه چه خوبه
و منتظرشم خفن:5:

salarhiv
27-06-2010, 04:05
سلام . من یه چند سالی بود که دیگه بازی نمی کردم. اخرین بازی هم که انجام دادم nfs under ground2 بود. هفته پیش که دوباره هوس بازی کردن زده بود به سرم رفتم دنبال nfs carbon!!( فکر میکردم هنوز جدیدترینه!!!) ولی طرف گفت shift از همه جدیدتره و منم خوشحال از اینکه EA تا امسال nfs رو ادامه داده خریدم و اومدم شروع کردم.
ولی هنوز 10 دقیق نگذشته بود که فهمیدم خبری از nfs نیست و فقط اسمش مونده رو یه بازی خشک و بی روح با قوانین سخت و مسخره!!
خلاصه بعد 4,5 سال اینطوری خورد تو پرم!! و بازی کردن رو بازم کنار گذاشتم!بعد از تحقیقاتم تو فروم فهمیدم که ماجرا چیه و ملت گیمر چقدر شاکی هستن ازین EA.

خلاصه امروز این تایپیک و دیدم.خدا کنه این یکی بازی رو بازم مثل گذشته جوری درست کنه تا من هم دوباره لذت بازی کردن رو بکشم!!!

راستی میشه اساتید یه کمکی کنن به من!!!!,تو اون بازی های که بعد از underGround 2 اومده,چیزی هست که از UnderGround 2 بهتر باشه یا باید سراغ اونو بگیرم؟!؟

MHSou
27-06-2010, 05:13
سلام . من یه چند سالی بود که دیگه بازی نمی کردم. اخرین بازی هم که انجام دادم nfs under ground2 بود. هفته پیش که دوباره هوس بازی کردن زده بود به سرم رفتم دنبال nfs carbon!!( فکر میکردم هنوز جدیدترینه!!!) ولی طرف گفت shift از همه جدیدتره و منم خوشحال از اینکه EA تا امسال nfs رو ادامه داده خریدم و اومدم شروع کردم.
ولی هنوز 10 دقیق نگذشته بود که فهمیدم خبری از nfs نیست و فقط اسمش مونده رو یه بازی خشک و بی روح با قوانین سخت و مسخره!!
خلاصه بعد 4,5 سال اینطوری خورد تو پرم!! و بازی کردن رو بازم کنار گذاشتم!بعد از تحقیقاتم تو فروم فهمیدم که ماجرا چیه و ملت گیمر چقدر شاکی هستن ازین EA.

خلاصه امروز این تایپیک و دیدم.خدا کنه این یکی بازی رو بازم مثل گذشته جوری درست کنه تا من هم دوباره لذت بازی کردن رو بکشم!!!

راستی میشه اساتید یه کمکی کنن به من!!!!,تو اون بازی های که بعد از underGround 2 اومده,چیزی هست که از UnderGround 2 بهتر باشه یا باید سراغ اونو بگیرم؟!؟

سلام؛

دوست عزیز به اعتراف اکثر دوستان Need for Speed Most Wanted بهترین ورژنه، بعد اونم کربن اومده که اونم بد نیس. اگر هم بخواین بیشتر اطلاع پیدا کنین بعد کربن Need for Speed Pro Street اومد که وارد شدن بازی به پیست بود، بعد پرو استریت هم EA برا اینکه دل طرفداراشو شاد کنه نید فور اسپید رو به خیابان برگردوند با NFS Undercover. بعدشم که همون شیفتی که میگی اومد. ولی اگه میخوای حال کنی اول موست وانتدو بگیر :46:

matrix_3s
27-06-2010, 10:16

پس پرواستریت رو ندیدی چه افتضاحی بود
یادمه اولا که گرفته بودم اصلا نمی تونستم بازی کنم .......بی خود سخت بود...
همه ی بازیا از اول که شروع میکنی یکم آسونه.....بعد رفته رفته سخت میشه
ولی پرواستریت از همون اول سخت و مسخره بود
خلاصه خودمونو گول میزدیم که بابا این نیدفوراسپیده ....و از این حرفا.......:31:

camry
27-06-2010, 10:44
اینم کلکسیون nfs ( یکی از قدیمی ترین و پر طرفدارترین بازیای ماشین سواری ) :
Need for Speed Hot Pursuit >
Need for Speed World >
Need for Speed NITRO
Need for Speed SHIFT
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche Unleashed
Need for Speed: High Stakes
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed

من به شخصه همه ی اینا رو بازی کردم به جز world و hot pursuit جدید
بهترینشون از دید من: nfs high stakes و hot pursiut 2 و underground 1 -2 و most wanted
بقیشونم رو هم میتونیم به عنوان یه بازی ماشین سواری بشناسیم اما برای nfs با این سابق واقعا مایه ی تاسفه

موفق باشید

salarhiv
27-06-2010, 20:20
ممنونم از این 3 تا دوست عزیزم.
جدا mostwanted از همشون بهتره؟؟!! سبک underground رو ادامه داده؟؟
جالبه چون من فقط اسم کربن رو شنیده بودم.

واقعا ممنونم خوشحال شدم!! پس باید برم دنبال همون most wanted دیگه؟

خلاصه خودمونو گول میزدیم که بابا این نیدفوراسپیده ....و از این حرفا.......:31:

اوه,اوه .اون چه گندی بوده دیگه!! واقعا که حرص ادمو درمیاره,اخه مگه وسط فرمول یکه که این قوانینو داره؟؟!!
ادم می خواد چند دقیقه کنار بازی لذت ببره,نه که اعصاب خودشو خورد کنه.

ٍَEA فکر کرده کلاس اموزش رانندگی گذاشته!!

Davood_titan
27-06-2010, 22:01
خدای  گرافیکه  :18:

camry
27-06-2010, 22:10
ممنونم از این 3 تا دوست عزیزم.
جدا mostwanted از همشون بهتره؟؟!! سبک underground رو ادامه داده؟؟
جالبه چون من فقط اسم کربن رو شنیده بودم.

واقعا ممنونم خوشحال شدم!! پس باید برم دنبال همون most wanted دیگه؟
تعجبم که شما mw رو بازی نکردید آخه آخره بازیه

خلاصه خودمونو گول میزدیم که بابا این نیدفوراسپیده ....و از این حرفا.......
به نظر من ea تو بازیه prostreet خیلی خوب کار کرده بود مخصوصا گرافیکش تنها چیز بدی که داشت موزیکای بازیش بود
وگرنه بازی جالبی بود

V i r u s e r
27-06-2010, 22:38
اینم کلکسیون nfs ( یکی از قدیمی ترین و پر طرفدارترین بازیای ماشین سواری ) :
Need for Speed Hot Pursuit >
Need for Speed World >
Need for Speed NITRO
Need for Speed SHIFT
Need for Speed: Undercover
Need for Speed: ProStreet
Need for Speed: Carbon
Need for Speed: Most Wanted
Need for Speed: Underground 2
Need for Speed: Underground
Need for Speed: Hot Pursuit 2
Need for Speed: Porsche Unleashed
Need for Speed: High Stakes
Need for Speed III: Hot Pursuit
Need for Speed II
The Need for Speed

من به شخصه همه ی اینا رو بازی کردم به جز world و hot pursuit جدید
بهترینشون از دید من: nfs high stakes و hot pursiut 2 و underground 1 -2 و most wanted
بقیشونم رو هم میتونیم به عنوان یه بازی ماشین سواری بشناسیم اما برای nfs با این سابق واقعا مایه ی تاسفه

موفق باشید
به نظر من high stakes از پرو استریت هم بیخود تر بود
کلا مزخرف ترینشون همونه
و Porshe unleashed یه شاهکار بینظیر در زمان خودش بود در واقع استارت موفقیت سری NFS بود
البته کم باگ هم نبودا

matrix_3s
27-06-2010, 22:44
به نظر من ea تو بازیه prostreet خیلی خوب کار کرده بود مخصوصا گرافیکش تنها چیز بدی که داشت موزیکای بازیش بود
وگرنه بازی جالبی بود
من فقط با ادیت ماشینش حال کردم

Hamid..God
27-06-2010, 23:59
اصلا EA باید یه بازی بزنه اسمشم بزاره NFS Tuning توشم یه آیتم بزاره که ماشینا از جهت تیونینگشون با هم رقابت کنن یعنی ماشینو تا ته بشه دستکاری کرد حتی بشه تا حدی کیتایه بدنرم طراحی کرد و بعدم تو رقابت به زیباترین ماشیم جایزه بدن(میشه تو آنلاین شبیه سازیش کرد) تازه میشه هر کس یه نفر تعریف بشه و بتونه از ماشین پیاده بشه و تو جشن هایه شبانه(همونا که تو فیلم های سریع آتشین قبل از مسابقه هست) پز ماشینشو بده باور کنین یکی از دلایلی که NFS برا من یکی بی مزه شده همین از open world در اومدنشه بابا اینهمه جون میکنیم قیایه ماشینو توپ میکنیم هیچ جا نمیتونیم پزشو بدیم (باز قبلا تو خیابونا گز میکردیم یه کورس میزاشتیم دماغ طرف رو به خاک میمالیدیم چه حالی میداد)دلم تنگ شده باسه UG2 کسی میدونه از کجا میشه گیرش آورد؟

matrix_3s
28-06-2010, 11:02
nfs هم شده گاز بده برو جلو..........................

Masoud King
28-06-2010, 11:25
nfs هم شده گاز بده برو جلو..........................

اتفاقا اگه nfs مي خواد حرفي برا گفتن داشته باشه بايد بزنه تو خط آركيد....
تو شبيه ساز نمي تونه حرفي جلوي FORZA يا GT داشته باشه.... اين Criterion هم خوراكش اين سبكي هست!

V i r u s e r
28-06-2010, 12:24
اصلا NFS نبایدم شبیه ساز بشه
MW خوب بود دیگه هم تیونینگ داشت هم اوپن ورلد بود هم داستان خفنی داشت
کربن هم بد نبود داستانش مزخرف بود ولی باز می شد بازی کردش
ولی با پرو استریت گند زد هر چند که موتور پرافیکی قوی داشت و داستان قابل قبولی داشت ولی شبیه ساز شده بود
بد تر از همه shift هست که دیگه داستانم نداره :دی
البته مال من RIP هست ولی بازم فکر نمی کنم داستان داشته باشه

matrix_3s
28-06-2010, 12:24
اتفاقا اگه nfs مي خواد حرفي برا گفتن داشته باشه بايد بزنه تو خط آركيد....
تو شبيه ساز نمي تونه حرفي جلوي FORZA يا GT داشته باشه.... اين Criterion هم خوراكش اين سبكي هست!
در هر صورت که خراب کرده.................!

BMW.M3_E46
28-06-2010, 12:35
وگرنه بازی جالبی بود

اتفاقا موزیکش حرف نداشت مخصوصا موقعی که ماشینو اسپرت میکردی گرافیکش توپ بود (در اون زمان خودش) فقط مزخرفترن NFS undercover بود که گرافیکو نمیدونم سازندش چه جوری درست کرده بود

camry
28-06-2010, 12:55
اصلا EA باید یه بازی بزنه اسمشم بزاره NFS Tuning توشم یه آیتم بزاره که ماشینا از جهت تیونینگشون با هم رقابت کنن یعنی ماشینو تا ته بشه دستکاری کرد حتی بشه تا حدی کیتایه بدنرم طراحی کرد و بعدم تو رقابت به زیباترین ماشیم جایزه بدن(میشه تو آنلاین شبیه سازیش کرد) تازه میشه هر کس یه نفر تعریف بشه و بتونه از ماشین پیاده بشه و تو جشن هایه شبانه(همونا که تو فیلم های سریع آتشین قبل از مسابقه هست) پز ماشینشو بده باور کنین یکی از دلایلی که NFS برا من یکی بی مزه شده همین از open world در اومدنشه بابا اینهمه جون میکنیم قیایه ماشینو توپ میکنیم هیچ جا نمیتونیم پزشو بدیم (باز قبلا تو خیابونا گز میکردیم یه کورس میزاشتیم دماغ طرف رو به خاک میمالیدیم چه حالی میداد)دلم تنگ شده باسه UG2 کسی میدونه از کجا میشه گیرش آورد؟
ایول من بعد از carbon تو همچین فکری بودم واقعا اگر میشد اینکارو کرد چه حالی میداد تازه اگر میشد سیستم ببندی بعد از تو ماشین تنظیمش کنی صدا کیفیت و همچی و باهاش بری پوز بدی و وسط ریس صداشو ببری بالا که همه تو کفش بمونن خلاصه این ایدهایی که تو ذهن ما هست چرا تو ذهن ea نیست
به نظرم باید ea یه بازی بزنه به نامه need for speed MOST WANTED 2 میدونید با این کار چقدر طرفدار جمع میکنه از طرفی بیاد داستانه MW1 رو تو این بازیه جدید ادامه بده اگر این کارو میکرد مطمئنا میتونم بگم که 10 ار 10 امتیاز رو میگرفت

matrix_3s
28-06-2010, 16:39
اتفاقا موزیکش حرف نداشت مخصوصا موقعی که ماشینو اسپرت میکردی گرافیکش توپ بود (در اون زمان خودش) فقط مزخرفترن NFS undercover بود که گرافیکو نمیدونم سازندش چه جوری درست کرده بود
منم خیلی با آهنگاش حال کردم
خیلی خوشم اومده بود ازشون
خب هر کس نظری داره دیگه............:11:
آهنگای mw هم عالی بودن

---------- Post added at 05:39 PM ---------- Previous post was at 05:37 PM ----------

به نظرم باید ea یه بازی بزنه به نامه need for speed MOST WANTED 2 میدونید با این کار چقدر طرفدار جمع میکنه از طرفی بیاد داستانه MW1 رو تو این بازیه جدید ادامه بده اگر این کارو میکرد مطمئنا میتونم بگم که 10 ار 10 امتیاز رو میگرفت
منم تو همین فکر بودم mw2 عالی میشه
ولی ea میاد یه کاری میکنه از mw هم بدمون میاد:31:

camry
28-06-2010, 18:30

منم خیلی با آهنگاش حال کردم
خیلی خوشم اومده بود ازشون
خب هر کس نظری داره دیگه............
جدی جدی شما از آهنگ prostreet خوشتون میاد؟؟؟ :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
البته به قول شما هر کس یه نظری داره

matrix_3s
28-06-2010, 23:30
جدی جدی شما از آهنگ prostreet خوشتون میاد؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره من که به شخصه لذت بردم

A.M.D.D.E.V.I.L
28-06-2010, 23:41
چرا first person view رو برداشتن این لعنتی ها
به خدا اگه داشت بازی ارجینال رو میگرفتم

matrix_3s
01-07-2010, 10:13
خلاصه که منتظر این بازی هستیم خفن ولی کی میتونه تا آبان صبر کنه.........................:19:

camry
02-07-2010, 11:46
نمیدونم چرا همه ی بازیا تو موقع مدرسه میاد
خوشبحاله این استرالیایی ها که پاییز ما تابستونه اوناست
در ضمن کسی خبر جدید ار این بازی نداره؟؟

MHSou
02-07-2010, 12:53
سلام؛

سازندگان بازی یک تور با 7 توقف رو برای این بازی پیش بینی کردن، به گفته مسئول برگزاری این سفر کسانی که در محل های توقف حاضر میشن این شانس بزرگ رو خواهند داشت که قبل از هر کسی این بازی رو انجام بدن...

camry
02-07-2010, 23:40
سازندگان بازی یک تور با 7 توقف رو برای این بازی پیش بینی کردن، به گفته مسئول برگزاری این سفر کسانی که در محل های توقف حاضر میشن این شانس بزرگ رو خواهند داشت که قبل از هر کسی این بازی رو انجام بدن...
یهنی اگر بریم مثلا los angles می تونیم این بازیو انجام بدیم؟
در ضمن نسخه ی بتای این بازی ارائه نشده؟یا اسکرین شات های جدید؟

MHSou
03-07-2010, 02:18
یهنی اگر بریم مثلا los angles می تونیم این بازیو انجام بدیم؟
در ضمن نسخه ی بتای این بازی ارائه نشده؟یا اسکرین شات های جدید؟

سلام؛

نسخه بتای کدوم بازی؟؟ منظورت Need for Speed World هست؟ اسکرین شات هم نه جدیدا چیزی نیومده.

BMW.M3_E46
03-07-2010, 10:26
جدی جدی شما از آهنگ prostreet خوشتون میاد؟؟؟ :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
البته به قول شما هر کس یه نظری داره

یعنی اینقدر واسه شما عجیبه که آهنگای pro street قشنگ؟

camry
03-07-2010, 15:05
یعنی اینقدر واسه شما عجیبه که آهنگای pro street قشنگ؟
خواهشا تاپیک رو به سمت اسپم نبرید

نسخه بتای کدوم بازی؟؟ منظورت Need for Speed World هست؟ اسکرین شات هم نه جدیدا چیزی نیومده.
نه منظورم همین بازی hot pursuit هست

camry
15-07-2010, 13:40
دوستان هنوز اسکرین شات از این بازی نیومده؟

MHSou
16-07-2010, 07:49
سلام؛

اسکرین شات های بازی:

جهت مشاهده در سایز اصلی به محتوای مخفی مراجعه کنید.

MHSou
16-07-2010, 08:53
سلام؛

باکس شات های رسمی بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

camry
16-07-2010, 13:37
عجب عکشای توپی داره من تو کفش موندم
گرافیکش عالیه

ممنون

Torch Bearer
16-07-2010, 16:07
من مال E3 رو دیدم که بازی میکردن کاملا یاد Hot Pursuit 2 افتادم.(ما به اسم NFS 6 میشناختیم)عین همونه فقط با گرافیکه بهتر!
محیط جنگلی،قابلیت بازی در نقش پلیس،نیروهای کمکی درخواستی و...

night lord
29-07-2010, 17:22
گرافیکش در حد shift نیست . شیفت سبکش realize هستش که خیلی جذاب تر بود . ولی این بیشتر میشه همون گرافیک بهینه شده hotpursuit2 هستش. ولی خوب اینم میتونه یه حال درستو حسابی به آدم بده .

kurosh08
30-07-2010, 11:32
خیلی بازی باحالیه
من مطمئنم که موفق میشه. چون شرکت سازنده burnout اونو ساخته و کارش درسته.

djmd
31-07-2010, 16:31

خوب مشخصا از عکس معلومه که ویدئو در مورد نسخه بعدی Need for Speed هست , که سرمایه گذاری های زیادی واسش شده و همه طرفدارا امیدوارن که این نسخه که ظاهرا برگشته به سبک اصلیه بازی , موفقیتهایی در خور نام NFS به دست بیاره ! این ویدئو هم در مورد توری هست که در نیویورک برگزار شده که مشخصا در مورد NFS:HP جدید هست :

matrix_3s
31-07-2010, 19:10
عجب عکس ردیفیه:31:
خدا کنه بازیش هم اینطوری شه

ILLIDAN-D
31-07-2010, 19:25
Wooooooow

عجب چیزیه ایران نمیاد ؟ :18:

masoud93
31-07-2010, 23:51
تاریخ دقیق ریلیز بازی کی هست؟
(از عکس ها معلومه که یه ماست وانتد 2 در راه هست)

Armin 7
01-08-2010, 00:37
تاریخ دقیق ریلیز بازی کی هست؟
(از عکس ها معلومه که یه ماست وانتد 2 در راه هست)

Killzone2
01-08-2010, 02:05
دوستان به نظرم شاید باز هم EA با این عکس ها داره تو خاطره سیر میکنه چون عموما از وقتی فاجعه توی این سری از بازی بوجود اورده قبل از انتشارشون عکس های با گرافیک خیره کننده به نمایش میگذاشت.البته امیدوارم این یکی یه تکونی توی سری NFS بده تا باز هم به زمان هایی که با این بازی حال میکردیم الان هم از لحظات ناب همراه با کیفیت مطلوب بهره ببریم.:20:

Spaniuly
01-08-2010, 13:11
دوستان به نظرم شاید باز هم EA با این عکس ها داره تو خاطره سیر میکنه چون عموما از وقتی فاجعه توی این سری از بازی بوجود اورده قبل از انتشارشون عکس های با گرافیک خیره کننده به نمایش میگذاشت.البته امیدوارم این یکی یه تکونی توی سری NFS بده تا باز هم به زمان هایی که با این بازی حال میکردیم الان هم از لحظات ناب همراه با کیفیت مطلوب بهره ببریم.:20:
من واقعا در عجبم سری NFS توی PC چه ز لحاظ گیم پلی و چه از لحاظ گرافیک یکه تازه من موندم بعضیا منظورشون از فاجعه و ضعف NFS چی هست نکنه می خواهید بگید بازی هایی مثل بلور و اسپلیت سکند رو ترجیح میدید بقیه عنوان های PC مثل گرید و .. باز هم سیمولیشن خوبی برای اتومیبل نیست و نخواهند بود اگه با منظورتون اینه که NFS از عنوان های گرن توریزمو و فورزا ضعیف تر هست باید بگم خسته نباشید واقعا دچار فشار ذهنی شدید که به این نتیجه رسید این قضیه که معلوم و مبرهن هست که بازی ساز ها واسه گیم های اختصاصی کنسول مایه می ذارن. معلومه که عنوان های گرن توریزمو و فورزا برتر هستند و این اصلا عجیب نیست. باید هم اینطور باشه دیگه بازی های ناب واسه کنسول ها هست دیگه خیلی عنوان های نادری وجود دارند که برای PC باشند و همینطور ابر گیم مثلا نمونه اش کرایزس و فارکرای و ... ولی اونم زمانی بود دیگه الان همه چیز فرق کرده دیگه کرایتک هم خودش رو الاف PC نمی کنه میاد کرایزس رو مولتی پلتفورم می زنه چون می دونه نون کجاست. من خودم کنسولی نیستم و بازی های PC رو می خورم ولی دیگه باید واقع بین بود.

اولا ما همگی توی ایران زندگی می کنیم دیگه اینکه این مسئله چقدر نقش منفی توی گیم خوری ما داره خودتون بشینین فکر کنین در موردش. اصلا 70 درصد کل بدبختی های ما روی این مسئله معطوف شده. یه نگاه گذرا به دور اطرافتون بندازید متوجه منظورم می شید.

مشکل بعدی مفت خوری ما هست که این خودش ریشه در مورد اول داره.

مورد بعدی اینکه دیگه گذشت اون دوره ای که PC Game یه مدت دنیای گیم رو قرق کرده بود حالا دیگه کنسول های GOD توی بورسن پس بازی هاشون نمی تونه با PC مقایسه بشه چون عمدا هم که شده عنوان های بهتری برای کنسول ها ساخته میشه.

خوب دیگه توی این آشفته بازار PC Game دیگه جایی نمی مونه تا از عنوان هایی مثل NFS بد گویی کرد چون واسه همین PC غنیمته این نباشه دیگه باید بشینیم مضخرفاتی مثل بلور و اسپلیت سکند رو بخوریم. البته ظهور عنوان Test Drive Unlimited می تونه توی پیشرفت هر جفت NFS و خودش تاثیر مثبت بذاره. به هر حال دیگه فکر کنم انتقاد از بازی هایی که توی سطح خودشون بهتر هستند کار خیلی مضحکی هست البته انتقاد که نه بد گویی. انتقاد سازنده همیشه خوبه. من قبول دارم از پرو استریت به این ور یه کم بد شد بازی ولی هم آندرکاور و هم شیفت عنوان های جذاب و با ارزشی بودند. بازم تاکید می کنم NFS توی ژانر سیمولیشن اتومبیل واسه PC غنیمته پس الکی تضعیفش نکنید!

موفق و گیمر باشید دوستان:11:

night lord
01-08-2010, 15:37
کاملا تایید میشه . من تا حالا بازی ای به باهالیه shift ندیدم و نگید حتما بازی نکردی چرا بازی کردم من همه عنوانای nfs رو از شماره 1 تا این آخریه که شیفت بود بازی کردم و تمومشون کردم غیر از پرواستریت که زیاد باهاش حال نکردم . به نظرم شیفت واقا کولاکی بود برای خودش . فقط یکم لگدای ماشین تو خاکی اذیت میکرد که من از چند نفر که تو پیست و مسابقه سررشته داشتم سوال کردم در مورد عکس العمل ماشین که گفتن همینجوریه ولی یکم تو بازی اغراق شده که اونم فکر کنم میشه گفت که تو ایران کسی با این ماشینا تو پیست نبوده که بخواد نظر کاملی بده .
بعد از شیفت هم میشه به گرید که ماله کمپانیه کدمستر هست توجه کرد که بازم اون به شیفت نمیرسه چون سیمولیشن شیفت یه چیز دیگست . گرافیکشم که دیگه خدا بود .
کاش این ورژنه هاتپورسوییت رو هم با همون گرافیک میداد بیرون که realize باشه . ولی بازم در حد خودش عالیه .

Spaniuly
01-08-2010, 21:34
کاملا تایید میشه . من تا حالا بازی ای به باهالیه shift ندیدم و نگید حتما بازی نکردی چرا بازی کردم من همه عنوانای nfs رو از شماره 1 تا این آخریه که شیفت بود بازی کردم و تمومشون کردم غیر از پرواستریت که زیاد باهاش حال نکردم . به نظرم شیفت واقا کولاکی بود برای خودش . فقط یکم لگدای ماشین تو خاکی اذیت میکرد که من از چند نفر که تو پیست و مسابقه سررشته داشتم سوال کردم در مورد عکس العمل ماشین که گفتن همینجوریه ولی یکم تو بازی اغراق شده که اونم فکر کنم میشه گفت که تو ایران کسی با این ماشینا تو پیست نبوده که بخواد نظر کاملی بده .
بعد از شیفت هم میشه به گرید که ماله کمپانیه کدمستر هست توجه کرد که بازم اون به شیفت نمیرسه چون سیمولیشن شیفت یه چیز دیگست . گرافیکشم که دیگه خدا بود .
کاش این ورژنه هاتپورسوییت رو هم با همون گرافیک میداد بیرون که realize باشه . ولی بازم در حد خودش عالیه .

البته اینم بگم با افزایش Level این بالا پایین پریدن ها کمتر و کمتر میشه البته من اینطور حدس می زنم در ضمن نصب پچ رسمی که آپدیت میکنه خیلی موثره. ولی مشکلاتی از لحاظ گیم پلی داره. مثلا ماشین هوش مصنوعی پیچ ها رو بعضا با همون سرعت رد می کنه این محاله

Killzone2
03-08-2010, 17:46
من واقعا در عجبم سری NFS توی PC چه ز لحاظ گیم پلی و چه از لحاظ گرافیک یکه تازه من موندم بعضیا منظورشون از فاجعه و ضعف NFS چی هست نکنه می خواهید بگید بازی هایی مثل بلور و اسپلیت سکند رو ترجیح میدید بقیه عنوان های PC مثل گرید و .. باز هم سیمولیشن خوبی برای اتومیبل نیست و نخواهند بود اگه با منظورتون اینه که NFS از عنوان های گرن توریزمو و فورزا ضعیف تر هست باید بگم خسته نباشید واقعا دچار فشار ذهنی شدید که به این نتیجه رسید این قضیه که معلوم و مبرهن هست که بازی ساز ها واسه گیم های اختصاصی کنسول مایه می ذارن. معلومه که عنوان های گرن توریزمو و فورزا برتر هستند و این اصلا عجیب نیست. باید هم اینطور باشه دیگه بازی های ناب واسه کنسول ها هست دیگه خیلی عنوان های نادری وجود دارند که برای PC باشند و همینطور ابر گیم مثلا نمونه اش کرایزس و فارکرای و ... ولی اونم زمانی بود دیگه الان همه چیز فرق کرده دیگه کرایتک هم خودش رو الاف PC نمی کنه میاد کرایزس رو مولتی پلتفورم می زنه چون می دونه نون کجاست. من خودم کنسولی نیستم و بازی های PC رو می خورم ولی دیگه باید واقع بین بود.

اولا ما همگی توی ایران زندگی می کنیم دیگه اینکه این مسئله چقدر نقش منفی توی گیم خوری ما داره خودتون بشینین فکر کنین در موردش. اصلا 70 درصد کل بدبختی های ما روی این مسئله معطوف شده. یه نگاه گذرا به دور اطرافتون بندازید متوجه منظورم می شید.

مشکل بعدی مفت خوری ما هست که این خودش ریشه در مورد اول داره.

مورد بعدی اینکه دیگه گذشت اون دوره ای که PC Game یه مدت دنیای گیم رو قرق کرده بود حالا دیگه کنسول های GOD توی بورسن پس بازی هاشون نمی تونه با PC مقایسه بشه چون عمدا هم که شده عنوان های بهتری برای کنسول ها ساخته میشه.

خوب دیگه توی این آشفته بازار PC Game دیگه جایی نمی مونه تا از عنوان هایی مثل NFS بد گویی کرد چون واسه همین PC غنیمته این نباشه دیگه باید بشینیم مضخرفاتی مثل بلور و اسپلیت سکند رو بخوریم. البته ظهور عنوان Test Drive Unlimited می تونه توی پیشرفت هر جفت NFS و خودش تاثیر مثبت بذاره. به هر حال دیگه فکر کنم انتقاد از بازی هایی که توی سطح خودشون بهتر هستند کار خیلی مضحکی هست البته انتقاد که نه بد گویی. انتقاد سازنده همیشه خوبه. من قبول دارم از پرو استریت به این ور یه کم بد شد بازی ولی هم آندرکاور و هم شیفت عنوان های جذاب و با ارزشی بودند. بازم تاکید می کنم NFS توی ژانر سیمولیشن اتومبیل واسه PC غنیمته پس الکی تضعیفش نکنید!

موفق و گیمر باشید دوستان:11:
جناب krauser منظور بنده تضعیف این بازی نیست و فرق این بازی رو با یه بازی مثل فورزا رو تشخیص میدم(راستی فشار روحی و ذهنی هم ندارم).من از طرفدارن این سری هستم و عموما یه طرفدار باید هم نقاط ضعف و هم نقاط قوت رو ببینه ولی متاسفانه همه ما این مشکل رو داریم بعد هم با حرف های عجیبی تعصب افراطی رو تو یه بازی رو نشون میدیم بعد هم از انتقاد سازنده صحبت میکنیم .شما قبول نداری که nfs دیگه مثل گذشته نیست؟ به نظر شما این حرفا همه غیر منطقی هسته که اینجوری برخورد میکنی؟

این بازی الان فقط به خاطر خودخواهی EA و کسب در امد از یک عنوان پر طرفدار داره این بازی رو نابود میکنه . حالا شما میگی مفتخوری و تضعیف و ... باید قبول کرد این بازی داره از دوران اوج خودش فاصله میگیره این باعث نگرانی نیست برای شما به عنوان یه طرفدار دو اتیشه؟راستش اینجوری یه طرفه به قاضی رفتن و این حرف ها درست نیست.!

یه خورده بحث رو به حاشیه بردید.ضعف بازی مربوط به پریدن از شاخه ای به شاخه دیگر بدون دلیل هست دوست من همه چی که توی گرافیک خلاصه نمیشه که اسم crysis رو میاری چرا اخه؟اون کجا و این کجا!!! من فقط به یکی از موارد اشاره کردم که ربط داشت به گرافیک. راستی در مورد بازی گرید هم باید بگم که یک شاهکار بوده و میگی شیفت از اون برتر بوده!میتونم بپرسم تو چه موردی؟(قصد مقایسه ندارم). بازی های کدمسترز به خصوص همین گرید و dirt طرفداران خودشو داره و جزو بازی های بسیار بزرگ هستند تا حالا هم هیچ کم کاستی نداشته.بازیblur هم یه اشغال نیسته شما خوشت نیومده دلیل نمیشه بقیه هم بدشون بیاد!توی سبک خودش تونست خوب ظاهر بشه.شما خودت داری الان این بازی(blur) و ((grid رو تضعیف میکنی.فکر کنم شما تو فشار ذهنی شدید به سر میبری چون این بازی ها گرافیک خوب و استیل و طراحی ماشین خوبی داره این بازی نه فورزا هست نه شیفت و مقایسه این بازی با اونا یه خورده عجیبه!
من با این مسئله قدیمی و تعصب گرایانه و پوچ که مربوط به کنسول ها و pc هست مخالفم.در این مورد بحثی نمیکنم.واقعیتی هست که سری بازی NFS از pro street به بعد پسرفت داشته undercover هم همینطور به نظرت undercover کپی شده یکی از محبوب ترین های این سری نبوده؟شیفت باز بهتر بوده اینو قبول دارم . من فقط در باره این سری از بازی ها نمیگم بلکه همه جا میگن مجله های داخلی خارجی سایت ها و.............................شما چرا زمانی که undercover اومده بود و بعضی از سایت های ایرانی در مورد این بازی انتقاد که چه بگم به قول شما تضعیف کردند(حتما یادتون هست) چرا نرفتی به اونا همین چیزارو بگی؟راستی یه چیزی رو باید بگم: هیچ کدوم از ما ها حقی برای نظر دادن نداریم چون به عنوان کسی که یک نسخه غیر قانونی از محصولی رو داریم استفاده میکنیم که سازنده بازی ما رو دزد تلقی میکنه اون بحث مفتخوری هم تقصیر کسی نیست تقصیر فرهنگ سازی نکردن هسته که هنوز یاد نداریم که به شخصیت یه کسی که برای محصولش زحمت کشیده احترام بذاریم.و بعد هم این بحث ها رو میکنیم.

این حرف من نمیدونم کجاش به مقایسه ربط داشت.من نه توهین کردم نه کار دیگه.حالا شما میگی گفتی من میگم نگفتم.در اخر امید برای پیشرف این شماره از این سری محبوب تا بتونه قدرت خودشو نشون بده تا اصلا انتقادی نباشه.شاید بین خودمون این بحث ها موردی نداشته باشه ولی اگر به عنوان یک کسی که نسخه غیر قانونی رو گرفته این حرف ها رو تو سایت EA بزنیم EA هست که از ما انتقاد میکنه!
موفق و سربلند باشید.

Spaniuly
03-08-2010, 20:31
جناب krauser منظور بنده تضعیف این بازی نیست و فرق این بازی رو با یهبازی مثل فورزا رو تشخیص میدم(راستی فشار روحی و ذهنی هم ندارم).من ازطرفدارن این سری هستم و عموما یه طرفدار باید هم نقاط ضعف و هم نقاط قوترو ببینه ولی متاسفانه همه ما این مشکل رو داریم بعد هم با حرف های عجیبی تعصب افراطی رو تو یه بازی رو نشون میدیم بعد هم از انتقاد سازنده صحبت میکنیم .شما قبول نداری که nfs دیگه مثل گذشته نیست؟به نظر شما این حرفا همه غیر منطقی هسته که اینجوری برخورد میکنی؟

این بازی الان فقط بهخاطر خودخواهی EA و کسب در امد از یک عنوان پر طرفدار داره این بازی رونابود میکنه . حالا شما میگی مفتخوری و تضعیف و ... باید قبول کرد اینبازی داره از دوران اوج خودش فاصله میگیره این باعث نگرانی نیست برای شمابه عنوان یه طرفدار دو اتیشه؟راستش اینجوری یه طرفه به قاضی رفتن و اینحرف ها درست نیست.!

یه خورده بحث رو به حاشیه بردید.ضعف بازی مربوط بهپریدن از شاخه ای به شاخه دیگر بدون دلیل هست دوست من همه چی که توی گرافیکخلاصه نمیشه که اسم crysis رو میاری چرا اخه؟اون کجا و این کجا!!! من فقط به یکی از موارد اشاره کردم که ربط داشت به گرافیک. راستی در مورد بازی گرید هم باید بگم که یک شاهکار بوده و میگی شیفت از اون برتر بوده!میتونم بپرسم تو چه موردی؟(قصد مقایسه ندارم). بازی های کدمسترز به خصوص همین گرید و dirt طرفداران خودشو داره و جزو بازی های بسیار بزرگ هستند تا حالا هم هیچ کم کاستی نداشته.بازیblur هم یه اشغال نیسته شما خوشت نیومده دلیل نمیشه بقیه هم بدشون بیاد!توی سبک خودش تونست خوب ظاهر بشه.شما خودت داری الان این بازی(blur) و ((grid رو تضعیف میکنی.فکر کنم شما تو فشار ذهنی شدید به سر میبری چون این بازی ها گرافیک خوب و استیل و طراحی ماشین خوبی داره این بازی نه فورزا هست نه شیفت و مقایسه این بازی با اونا یه خورده عجیبه!
من با این مسئله قدیمی و تعصب گرایانه و پوچ که مربوط به کنسول ها و pc هست مخالفم.در این مورد بحثی نمیکنم.واقعیتی هست که سری بازی NFS از pro street به بعد پسرفت داشته undercover هم همینطور به نظرت undercover کپی شده یکی از محبوب ترین های این سری نبوده؟شیفت باز بهتر بوده اینو قبول دارم . من فقط در باره این سری از بازی ها نمیگم بلکه همه جا میگن مجله های داخلی خارجی سایت ها و.............................شما چرا زمانی که undercover اومده بود و بعضی از سایت های ایرانی در مورد این بازی انتقاد که چه بگم به قول شما تضعیف کردند(حتما یادتون هست) چرا نرفتی به اونا همین چیزارو بگی؟راستی یه چیزی رو باید بگم: هیچ کدوم از ما ها حقی برای نظر دادن نداریم چون به عنوان کسی که یک نسخه غیر قانونی از محصولی رو داریم استفاده میکنیم که سازنده بازی ما رو دزد تلقی میکنه اون بحث مفتخوری هم تقصیر کسی نیست تقصیر فرهنگ سازی نکردن هسته که هنوز یاد نداریم که به شخصیت یه کسی که برای محصولش زحمت کشیده احترام بذاریم.و بعد هم این بحث ها رو میکنیم.

این حرف من نمیدونم کجاش به مقایسه ربط داشت.من نه توهین کردم نه کار دیگه.حالا شما میگی گفتی من میگم نگفتم.در اخر امید برای پیشرف این شماره از این سری محبوب تا بتونه قدرت خودشو نشون بده تا اصلا انتقادی نباشه.شاید بین خودمون این بحث ها موردی نداشته باشه ولی اگر به عنوان یک کسی که نسخه غیر قانونی رو گرفته این حرف ها رو تو سایت EA بزنیم EA هست که از ما انتقاد میکنه!
موفق و سربلند باشید.

حرف های شما کاملا قابل تائید هست... درسته باید از بازی انتقاد بشه البته شما ظاهرا خیلی حرف های من رو به خودت گرفتی در مورد تضعیف منظورم دقیقا شما نبودی. قبل شما خیلیا می اومدن و الکی نظر می دادن و می گفتن بازی اینطوریه اونطوریه تازه می دونم اصلا بازی هم نکرده بودن ببینن جریانش چیه همینطور الکی میومدن و الکی یه چیزی می پروندن. من منظورم کلی بود البته شما هم اومدی و یه انتقاداتی کردی واسه همین من که خیلی وقت بود می خواستم این حرف ها رو بگم خورد به پست شما... کمی تندی کردم که امیدوارم ببخشی و بذاری به حسابی صمیمیت نه چیز دیگه. به هر صورت اگه باعث نارحتی شما شد طرز صحبتم همین جا جلوی همه از شما عذر خواهی می کنم.

از این فکر شما خوشم اومد که فرمودی انتقاد باعث پیشرفت میشه من نمی گم شیفت توی بهترین شرایط هست ولی من میگم توی ژانر خودش واسه PC بهتر هست.
الته ظاهرا زیاد بقیه پستم رو با دقت مطالعه نکردی چون متوجه میشدی که بحث بعدی که کردم خیلی هم بی ربط نبود. منم مثل شما آرزو می کنم بازی بهتر بشه. منم از بازی انتقاد می کنم ولی انتقاد فرقش با گیر دادن خیلی زیاده ببینید انتقاد یعنی با ذکر دلیل نقاط ضعف گفته بشه. مثلا مشکلات زیر باید توی NFS حل بشه

من منتظر شنیدن انتقادات شیفت هستم. اینها انتقادات منه:

ماشینی که سرعت کمتری از شما داره در بعضی مواقع از شما خیلی جلو تر می زنه یکی از پیست های بازی آخرش یه چند کیلومتر مسیر پهن و مستقیم هست توی این مسیر شما با نهایت سرعت ماشین نمی تونی به ماشینی که جلوت حرکت می کنه برسی. همیشه نه ولی خیلی وقت ها رقبای شما پیچ تند رو با همون سرعت مسیر مستقیم می پیچن اونم با چه ماشین هایی. هندلینگشون افتضاح ولی چطوری میشه که با همون سرعت پیچ رو رد می کنن دیگه خود سازنده بازی می دونه. گرچه با افزایش لول هندلینگ بهبود پیدا می کنه ولی بعضا معلوم نیست چرا به دیوار می چسبید وقتی برخورد می کنید. هرچقدر هم فرمان رو می چرخونید خبری از تغییر مسیر نیست. دریفت زدن فوق العاده کم هیجان شده می تونست خیلی بهتر از این باشه تا حداقل با کارای عجیب غریب امتیاز نگیریم واسه دریفت ها. مشکلات به نظر من بیشتر متوجه گیم پلی هست گرافیک بازی بد نیست فقط بهتره یکم بهینه تر بشه چون توی تنظیمات قوی تر و بالاتر واقعا سیستم های نسبتا قوی بدجوری کم میارن.

من منتظر شنیدن چنین چیزهایی هستم نه اینکه یه فردی که اصلا بازی هم نکرده بپره بیاد وسط بگه بابا این بازی خیلی چرته جمعش کن (منظورم شما نیستی KillZone عزیز چون می دونم شما بازی کردی و خودت پروفشنال هستی و می تونی دلایل بیاری و نقد کنی) ولی باور کن خیلیا میان و در مورد بازی ها بدون نقد و بدون دلیل پست الکی می دن. من مشتاقانه منتظر نقد خوبتون در مورد بازی شیفت هستم لطفا نکته نظراتتون رو در مورد نکات منفی بازی شیفت از دید خودتون بیان کنید.

ممنون و متشکر. موفق باشید

Killzone2
03-08-2010, 21:08
حرف های شما کاملا قابل تائید هست... درسته باید از بازی انتقاد بشه البته شما ظاهرا خیلی حرف های من رو به خودت گرفتی در مورد تضعیف منظورم دقیقا شما نبودی. قبل شما خیلیا می اومدن و الکی نظر می دادن و می گفتن بازی اینطوریه اونطوریه تازه می دونم اصلا بازی هم نکرده بودن ببینن جریانش چیه همینطور الکی میومدن و الکی یه چیزی می پروندن. من منظورم کلی بود البته شما هم اومدی و یه انتقاداتی کردی واسه همین من که خیلی وقت بود می خواستم این حرف ها رو بگم خورد به پست شما... کمی تندی کردم که امیدوارم ببخشی و بذاری به حسابی صمیمیت نه چیز دیگه. به هر صورت اگه باعث نارحتی شما شد طرز صحبتم همین جا جلوی همه از شما عذر خواهی می کنم.

از این فکر شما خوشم اومد که فرمودی انتقاد باعث پیشرفت میشه من نمی گم شیفت توی بهترین شرایط هست ولی من میگم توی ژانر خودش واسه PC بهتر هست.
الته ظاهرا زیاد بقیه پستم رو با دقت مطالعه نکردی چون متوجه میشدی که بحث بعدی که کردم خیلی هم بی ربط نبود. منم مثل شما آرزو می کنم بازی بهتر بشه. منم از بازی انتقاد می کنم ولی انتقاد فرقش با گیر دادن خیلی زیاده ببینید انتقاد یعنی با ذکر دلیل نقاط ضعف گفته بشه. مثلا مشکلات زیر باید توی NFS حل بشه

من منتظر شنیدن انتقادات شیفت هستم. اینها انتقادات منه:

ماشینی که سرعت کمتری از شما داره در بعضی مواقع از شما خیلی جلو تر می زنه یکی از پیست های بازی آخرش یه چند کیلومتر مسیر پهن و مستقیم هست توی این مسیر شما با نهایت سرعت ماشین نمی تونی به ماشینی که جلوت حرکت می کنه برسی. همیشه نه ولی خیلی وقت ها رقبای شما پیچ تند رو با همون سرعت مسیر مستقیم می پیچن اونم با چه ماشین هایی. هندلینگشون افتضاح ولی چطوری میشه که با همون سرعت پیچ رو رد می کنن دیگه خود سازنده بازی می دونه. گرچه با افزایش لول هندلینگ بهبود پیدا می کنه ولی بعضا معلوم نیست چرا به دیوار می چسبید وقتی برخورد می کنید. هرچقدر هم فرمان رو می چرخونید خبری از تغییر مسیر نیست. دریفت زدن فوق العاده کم هیجان شده می تونست خیلی بهتر از این باشه تا حداقل با کارای عجیب غریب امتیاز نگیریم واسه دریفت ها. مشکلات به نظر من بیشتر متوجه گیم پلی هست گرافیک بازی بد نیست فقط بهتره یکم بهینه تر بشه چون توی تنظیمات قوی تر و بالاتر واقعا سیستم های نسبتا قوی بدجوری کم میارن.

من منتظر شنیدن چنین چیزهایی هستم نه اینکه یه فردی که اصلا بازی هم نکرده بپره بیاد وسط بگه بابا این بازی خیلی چرته جمعش کن (منظورم شما نیستی KillZone عزیز چون می دونم شما بازی کردی و خودت پروفشنال هستی و می تونی دلایل بیاری و نقد کنی) ولی باور کن خیلیا میان و در مورد بازی ها بدون نقد و بدون دلیل پست الکی می دن. من مشتاقانه منتظر نقد خوبتون در مورد بازی شیفت هستم لطفا نکته نظراتتون رو در مورد نکات منفی بازی شیفت از دید خودتون بیان کنید.

ممنون و متشکر. موفق باشید
دوست عزیز معذرت برای چی؟بالاخره شما هم با حرف هایی که گفتی معلوم هست دل پری از کسایی که بدی میگفتن داشتی.خوشحالم که حرف های من رو با اونا اشتباه نگرفتی ازت خیلی ممنونم و اگر من هم توی حرف هام بی احترامی کردم ببخش منظوری نبود فقط به خاطر این بود که بگم من اهل بد گویی نیستم.باز هم ازت ممنونم.

در مورد شیفت هم خوب باید بگم در کل هر بازی ای نکات منفی و مثبت داره که خوب تو شیفت هم بود.اگر بخوام از نکات مثبت شروع کنم باید بگم که گرافیک بازی خیلی خوب کار شده بود البته در بعضی پیست ها تکسچر ها ضعیف بود ولی زیاد نبود و جزو نکات منفی به حساب نمیاد.استایل و طراحی ماشین ها خوب بود.داخل کابین ماشین ها جدا خوب بود مشکلی نداشت ولی بیشتر از اینا هم میشد که روش کار بشه.نکات مثبت تو بازی زیاد هست.

نکات منفی توی شیفت طوری بود که منو زیاد ازار داد یک نمونه اش مربوط به صدا گذاری ماشین ها بود من روی اکثر اونا ازمایش انجام دادم ماشینی مثل لامبورگینی با ماشینی مثل بوگاتی صدا های مشابه داشتند! در صورتی که صدای موتور لامبورگینی بم تر و پر سر و صدا تر هست به خصوص توی سرعت بالا . این جور صدا های مشابه خیلی مشاهده کردم که بعدا متوجه شدم که صدای تمام ماشین ها از تعداد ماشین هایی که تو بازی هست کمتر هست!نابودی ماشین ها هم جالب توجه نبود من با یه BMW وقتی به دیوار کوبیدم و با همون ماشین به یک ماشین از رو برو کوبیدم یکی بود که نشون میده damage تو بازی اصلا خوب کار نشده.

اینا مواردی بوده که خوب یادم بود و گفتم. با این حرف ها حالا به EA بستگی داره که چقدر از این اشکالات درس بگیره و در نسخه بعدی اونا رو به نکته مثبت تبدیل کنه سری جدید این بازی میتونه با روش های جدید و تقویت مشکلات نسخه های قبل یک اثر به یاد ماندنی و منحصر به فرد ایجاد کنه.

خوب بسیار ممنونم از شما krauser عزیز و همینطور دوستان گرامی که این مطلب رو خوندید.

با تشکر و احترام.:11:

Spaniuly
03-08-2010, 21:38
ممنونم ازت به نکات خوبی اشاره کردی. علاوه بر گیم پلی یکی دیگه از فاکتور های اساسی گیم صداگذاریش هست که تقریبا فراموشش کردم. کلا صداگذاری بازی واقعا ضعیف هست. یا میشد مثل آندرکاور دمو های ضبط شده ای می ذاشت قبل شروع ریس یا بعدش یا موقع تموم کردن Career بازی که اینا نبود هیچ کدوم. من که شدیدا منتظر چند تا عنوان هستم مثل TDU2 همین پورسویت حتی همین چند دقیقه پیش هم که تریلر Dirt 3 رو دیدمخوشم اومد واقعا جذاب به نظر میاد خواستی دانلود کن توی تاپیک اخبار بازی ها لینک مستقیمش رو گذاشتم. به هر حال ما که خیلی از چیز ها رو توی دنیای مجازی گیم می خواهیم تجربه کنیم تنها دلخوشیمون همین سیمولیشن گیم ها هست

*hamedkhatar*
03-08-2010, 23:07
داشتم کنفرانس EA توی نمایشگاه E3 رو نگاه میکردم یه تیکه از این بازی رو نشون داد خیلی جالب بود
به نظر میاد این سری میترکونه(امیدوارم)

Spaniuly
12-08-2010, 21:38

لینکهای بزرگ نمایی

منبع خبری : VG247.com

Abas1100
13-08-2010, 01:58
سلام
ببخشید آیا سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی اعلام شده

vegas
13-08-2010, 08:39
سلام
ببخشید آیا سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی اعلام شده
نه هنوز اعلام نشده !

MHSou
18-08-2010, 11:02
تریلر جدید بازی (این پست به روز خواهد شد):

djmd
18-08-2010, 16:10

-اخبار حاکی از این هست که Dice با اعزام یک تیم ظاهرا 15 تا 25 نفری به استودیو Criterion می خواد , کمک عظیمی در بخش هنری بازی داشته باشه .. حال نکته جالب اینجاست که دایس متخصص در ساخت بازیهایی در سبک FPS هست (...,Battlefield Series) چطوری می خواد به Criterionی که متخصص سبک ریسینگ هست کمک کنه ! مسئله رو ظاهرا اینطوری حل کردن که قرار تو بخش ساخت هنری محیط ها فعالیت داشته باشن - دایسی که همه جور محیط از بیابون گرفته تا جنگل و محیطهای برفی بسیار عالی طراحی می کنه - , همچنین Criterion که NFS رو عنوان جدید خودش می بینه اینگونه ادعا کرده که برای این عنوان بزرگترین محیط OpenWorld رو طراحی کرده که گفته میشه حدود 4 برابر از نقشه Burnout Paradise بزرگتر خواهد بود :18: !!!
-اما بعضی ها که احتمال می دادن تشابه اسمی این نسخه با NFSIII ممکنه منجر به تشابهاتی در این بازی با اون نسخه بشه , اینطور جوابی از EA دریافت کردند : " نه !! با اینکه اسمها بسیار شبیه هم هست ولی قرار نیست چیزی بین اون نسخه با این بازی مشترک باشه" ...

Davood_titan
18-08-2010, 18:45
ای کاش این نید فور اسپید جدیده ترکیبی از این بازی ها باشه 
Most Wanted : مثل پلیس ها و موزیکش 
Carbon : اسپورت کردن ماشین 
Under cover : تخریب پذیری ماشین ها 

Sam Fisher 11
19-08-2010, 17:31

ویدئوی جدیدی از بازی منتشر شده که ویژگی های نسخه Limited Edition رو شرح میده:

Need for Speed: Hot Pursuit Limited Edition Trailer

PC Xbox360 PS3 Wii

Release: Nov 16, 2010

کیفیت: Hi-Res
حجم: 27.9MB

کیفیت: Lo-Res IPOD / PSP
حجم: 5.8MB

با خرید پک Limited Edition صاحب دو ماشین اختصاصی و 4 ماشین آنلاک شده میشید که اسم و تصاویرشون رو در زیر میبینید:

Exclusive Access to:
Alfa Romeo 8C Competizione
Ford Shelby GT500

Early Access to:
Chevrolet Camero SS
Porsche Cayman S
Audi TT RS Coupe
Dodge Challenger SRT8

mosolim
20-08-2010, 18:21
سلام
دیروز یه تریلر از بازی تو تلویزیون نشون داد که خیلی جذاب به نظر میمود . البته در مورد nfs بهتره این لفظ جذاب و باحال رو الان به کار نبریم تجربه نشون داده هر موقعه گفته شده که این یکی دیگه میترکونه دقیقا از قبلی بد تر بوده . باید نشست و دید که ایا EA میتونه هیثیت از دست رفته خودشو رو در سری nfs با این شماره از دوباره به دست بیاره یا نه . من یکی با وجود این صحبت هایی که کردم خیلی امیدوارم .

matrix_3s
21-08-2010, 15:14
منم باهات موافقم
من همیشه از NFS خوشم میومده...
ولی جدا pro street و SHIFT حالمو بهم زدن

V i r u s e r
21-08-2010, 18:30
البته اگه 2 3 تا شهر کوچیک می زاشتن که بشه توشون گشت بیشتر حال میداد :دی

gta6767
21-08-2010, 20:36
حالا كي مياد؟

MHSou
21-08-2010, 21:25
حالا كي مياد؟

Masoud King
29-08-2010, 18:47
سایت playfront.de لیست تمام وسایل نقلیه موجود در این بازی گذاشته:

Alfa Romeo 8C Spyder
Aston Martin DBS
Aston Martin DBS Volante
Aston Martin One-77
Aston Martin V12 Vantage
Audi R8 5.2 FSI quattro
Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro
Audi TT RS Coupé
Bentley Continental Supersports
BMW M3 E92
BMW M6 Convertible
BMW Z4 sDrive35is
Bugatti Veyron 16.4
Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport
Carbon Motors E7
Chevrolet Camaro SS
Chevrolet Corvette Grand Sport
Chevrolet Corvette Z06
Chevrolet Corvette ZR1
Dodge Challenger SRT8
Dodge Charger SRT8
Dodge Viper SRT10
Dodge Viper SRT10 ACR
Ford Crown Victoria Police Interceptor
Ford GT
Ford Police Interceptor Concept
Ford Shelby GT500
Ford Shelby GT500 Super Snake
Jaguar XKR
Koenigsegg Agera
Koenigsegg CCX
Koenigsegg CCXR Edition
Lamborghini Gallardo LP550-2 Valentino Balboni
Lamborghini Gallardo LP560-4
Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder
Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera
Lamborghini Murciélago LP 640-4
Lamborghini Murciélago LP 670-4 SV
Lamborghini Reventón
Lamborghini Reventón Roadster
Maserati GranCabrio
Maserati GranTurismo S Automatic
Maserati Quattroporte Sport GT S
Mazda RX-8
McLaren F1
McLaren MP4-12C
Mercedes-Benz SL65 Black Series
Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition
Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss
Mercedes-Benz SLS AMG
Mitsubishi Lancer EVOLUTION X
Nissan 370Z Coupe
Nissan 370Z Roadster
Nissan GT-R SpecV (R35)
Pagani Zonda Cinque
Pagani Zonda Cinque Roadster
Porsche 911 GT3 RS
Porsche 911 Targa 4S
Porsche 911 Turbo S Cabriolet
Porsche 918 Spyder (Concept Study)
Porsche Boxster Spyder
Porsche Carrera GT
Porsche Cayman S
Porsche Panamera Turbo
Subaru Impreza WRX STI

Spaniuly
29-08-2010, 20:18
اوه اوه 3 تا مازه راتی :18:
Maserati GranCabrio

ممنونم مسعود بمب خبری بود دستت طلا... دوتا بوگاتی ویرون کپ کردم... خدائیش NFS رو نمیشه دست کم گرفت هیچ وقت
توی شیفت یه دونه مازراتی بود که اونم نمیشو واسه Career برداشت

Lamanta
30-08-2010, 05:30
چه عجب RX7 و اون تویوتا کرولا قدیمیه نیســــــــــت..........

Behsood
30-08-2010, 05:57
سلام
ای ول!
خوشم میاد میتسوبیشی لنسر اوو ایکس دوست داشتنی همیشه هست! D:
8 تا هم که لامبورگینی هست!
ای وای!!!

mosolim
30-08-2010, 09:49
ای ول 8 تا لامبورگینی منم عشق لامبورگینی . چه حالی بکنیم. ولی حیف امسال دیگه لوتوس الیزه رو نذاشتن من خیلی باش حال میکردم همیشه کریر رو با اون شروع میکردم یا لوتوس یا الفا . حالا خوبه الفا هست اونم 2 تا .تو اس ال آر دست و دلبازی کردن 2 تا گذاشتن.

Hitman-Group
30-08-2010, 11:45
ُلام
واقعا ماشین های توپی داخلش هست

بازی رایانه که نمیدونم کجا هست و چی هست یک دی وی دی داده بیرون که تمام دمو های بازی های جدید داخلش هست که منم دارم!(البته برای رفقیم بود)
برای NFS واقعا دموی توپی داره !
مخصوصا یک پلیس هست که بوگاتی ویرون سواره !!!!

از میان این ماشین های قشنگ چند تاش واقعا توپ

AUDI R8
LUMBURGINI
BUGATI
ASTON MARTINI DB9 نداره ولی فکر کنم همون Aston Martin V12 Vantage باشه!
درکل عجب چیزه
منظرش هسم!

در ضمن برای بازی دوستان بگم داخل این دی وی دی دمو های بازی های زیر واقعا شگفا اوره
STAR WARS
CRYSIS 2
یک بازی از تام کلینز که اسمش یادم نیس
, ...

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

تند تند مینوشتم و میزم شلوغه ببخشید برای اشتباه های املاهی!××

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

تند تند مینوشتم و میزم شلوغه ببخشید برای اشتباه های املاهی!××

Lamanta
30-08-2010, 12:47
چرا یه دونه Ferrari هم نداره ؟

IRAN_KING
30-08-2010, 17:40
با اینکه نسخه های قبلیش عالی نبود ولی این نسخه با آوردن دوباره پلیس در بازی باعث برگشت دوباره به دوران اوج خود خواهد بود...!

V i r u s e r
30-08-2010, 19:55
بچه ها به نظرتون میارزه بازی رو پیش خرید کنم؟ اخه 2 تا ماشین میده :)
اصلا به نظرتون بازیش ارزش خرید خواهد داشت؟

Behsood
31-08-2010, 04:19
چرا یه دونه Ferrari هم نداره ؟
سلام
مگه شما تو سری های قبلی فراری دیدی؟!
من که فقط تو بازی های کنسولی دیدم فراری!
انگار سخت لایسنس میده!

Lamanta
31-08-2010, 09:50
یه سری از NFS یه بار Enzo رو داشت فکر کنم..........
ولی حیفه که فراری نیست.......

IRAN_KING
01-09-2010, 11:15
امکان دو نفره بازی کردن در کنسول هست ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
01-09-2010, 11:33
چرا نسخه ی کنسول shift یک DLC داشت که فراری ها رو اضافه میکرد 25 تا فراری فکر کنم :دی

*hamedkhatar*
01-09-2010, 12:38
بچه ها به نظرتون میارزه بازی رو پیش خرید کنم؟ اخه 2 تا ماشین میده :)
اصلا به نظرتون بازیش ارزش خرید خواهد داشت؟

تا بازی نیاد هیچ چیز مشخص نیست

popowoody
01-09-2010, 21:24
خبری از سیستم مورد نیاز بازی نشد ؟؟؟ با سیستم زیر بازی اجرا میشه :

Ram : 3GB
CPU : 3.0 GHz
Graphic : 1GB NVIDIA GeForce GT 240

Behsood
02-09-2010, 03:52
خبری از سیستم مورد نیاز بازی نشد ؟؟؟ با سیستم زیر بازی اجرا میشه :

Ram : 3GB
CPU : 3.0 GHz
Graphic : 1GB NVIDIA GeForce GT 240

سلام
دادا مبارکت باشه! : دی!
هم تو تاپیک PES هم اینجا اعلام کردی!
بله میخوره!
اصلا همه بازی ها رو میخوره ...
گرافیکت کم گرافیکی نیست! : دی ولی خب ATI چون من دوسش دارم از اون بهتره! : دی!

V i r u s e r
02-09-2010, 09:33
تا بازی نیاد هیچ چیز مشخص نیست
خب اگه بازی بیاد که دیگه پیش خرید نمیشه:27:
البته حالا که میبینم نسخه دانلودی نمی فروشند امیدوارم Steam شروع کنه به فروش و گرنه نمی تونم بخرمش:41:

amirpers
02-09-2010, 11:32
من كه امسال با اين نسخه هاي مختلف NFS گيج شدم. اين نسخه يه طرف ، World هم يه طرف كه اين دومي رو نمي دونم چجوريه.

Spaniuly
02-09-2010, 11:46
سلام
دادا مبارکت باشه! : دی!
هم تو تاپیک PES هم اینجا اعلام کردی!
بله میخوره!
اصلا همه بازی ها رو میخوره ...
گرافیکت کم گرافیکی نیست! : دی ولی خب ATI چون من دوسش دارم از اون بهتره! : دی!
تاپیک های دیگه رو هم رویت کنی می بینی با این پست همه رو مزین کرده:31:
به نظر من بهتر هست این سیستم رو توی امضاش قرار بده نه اینکه بخواد پز بده ها واسه همین سوال که آیا با اون سیستم اجرا میشه یا نه. البته اجر شدن بازی ها دیگه الان کیفی هست مهم کیفیت اجرا هست وگرنه اجرا شدن که میشه کافیه تا حد ممکن گرافیک رو بیاری پایین من وقتی CPU تک هسته ای داشتم GTA IV رو روی کنترین تنظیمات می ذاشتم و اجرا هم میشد فقط مشکل این بود که بالا تر از 9 فریم نمی گرفت واسه همین رفتم CPU رو تغییر دادم

Damian
02-09-2010, 18:51
بهتر این بود که تو تاپیک سیستم مورد نیاز بازیها اسم همه بازیها رو میزاشتی تا یکجا و در یک پست به تمام سوالهات جواب میدادن.

lotus prince
03-09-2010, 16:12
آیا لپ تاپ با این کانفیگ این NFSHP رو اجرا میکنه؟
در گرافیک متوسط؟
در ضمن دارای:
cpu:2.26 core i5
ram: 4gig
graphic : geforce 310-512mb
بعد از carbon ناامید شدم شاید این HPبتونه بترکونه..

lotus prince
03-09-2010, 17:09
حداقل سیستم مورد نیاز برای NFSHP اعلام شد.
Min Specs:
OS: Windows® XP SP 3 (32-64 bits) / Windows Vista® (32-64 bits) / Windows 7® (32-64 bits)
CPU: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
RAM: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® - Windows 7®
DISC DRIVE: DVD-ROM, 8 speed
HARD DRIVE: 6.5 GB
VIDEO CARD: 256 MB DirectX® 9.0 compliant card with Shader Model 3.0 or higher
SOUND CARD: DirectX 9.0 –compliant sound card
COMPATIBLE VIDEO CARD CHIP SETS: ATI® RADEON® X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series NVIDIA GeForce® 7/8/9/100/200 series
ONLINE: 2 - 8 players, 512 Kbps or faster
اگه دقت کنید سرعت لازم برای بازی آنلاین نیز اعلام شده.

lotus prince
03-09-2010, 17:23
با توجه به این عکس معلوم میشه که در NFSHP اتومبیل ها صدمه پذیر هستند.

SIMON137
03-09-2010, 18:06
با توجه به این عکس معلوم میشه که در NFSHP اتومبیل ها صدمه پذیر هستند.

توی دمو هایی که داده بودن کاملا نمایان بود ماشین ها صدمه می بینن

amin 2010
03-09-2010, 19:44

Need for Speed: Hot Pursuit

لینک ویدیو :

djmd
03-09-2010, 20:56

Need for Speed: Hot Pursuit

لینک ویدیو :

با این دموهایی که من دیدم به احتمال خیلی زیاد موتور تقویت شده همون burnout هست .. واسه همین هم هست که اکثر تخریب پذیری های ماشین ها شبیه burnout هست .. البته چیز غیر منتظره ای هم نیست موتور burnout فوق العاده بود !

IRAN_KING
07-09-2010, 10:35
آقا بازی امکان دونفره شده داره ........

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

lotus prince
07-09-2010, 12:02

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر نمیکنم داشته باشه چون سازندگان در این مورد چیزی نگفتن.پس طبق رواق قبلی کار های NFS چنین بخشی برای PC وجود نخواهد داشت.
البته بخش Autolog بازی که آنلاین هست چند نفره است.
به هر حال باید منتظر می بود...........

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

از بازیگرهای NFSHP 2010 کسی معرفی شده؟اصلا بازیگر داره؟

mehdy.z
07-09-2010, 20:15

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ذاتا بازیهایی که گرافیکشون به عالی به بالا هست رو اصلا به خاطر محدودیتهای سخت افزاری نمیشه روی یک سیستم دو نفره اجرا کرد(حالا هر نوع پلتفرمی)این بازی هم که از تریلرهاش کاملا معلومه توش چه خبره!:31:

m64m64
07-09-2010, 20:55
بعد از ماست وانتد و کربن - نیدفوراسپید نتونست طرفدارای سری بازیهای خودشو مثل قبل راضی نگه داره - حتی بعد از ارائه کردن آندر کاور که اومده بود تا سبک بازی رو مثل قبل درست کنه (چون پرو استریت و شیفت با تغییر سبک بازی خیلی ها رو از این سری بازی زده کردن!)
اما بنظر میرسه این ورژن می تونه ناکامی های این چند سال رو جبران کنه !
البته نباید خیلی توقع ها مونو بالا ببریم چون همیشه باعث ضد حال بوده !

IRAN_KING
07-09-2010, 22:01
ذاتا بازیهایی که گرافیکشون به عالی به بالا هست رو اصلا به خاطر محدودیتهای سخت افزاری نمیشه روی یک سیستم دو نفره اجرا کرد(حالا هر نوع پلتفرمی)این بازی هم که از تریلرهاش کاملا معلومه توش چه خبره!:31:

برای کنسول چی اون هم دونفره نمی شه یا میشه ؟ (x360)

Behsood
08-09-2010, 05:31
برای کنسول چی اون هم دونفره نمی شه یا میشه ؟ (x360)
سلام
بله میشه.

lotus prince
08-09-2010, 14:50
تور NFSHP در سان فرانسیسکو:
اندازه عکس بزرگه

mehdy.z
08-09-2010, 19:43
سلام
بله میشه.
شما مطمئنی این بازی با این گرافیک رو میشه روی یک کنسول دو نفره بازی کرد؟!

Behsood
08-09-2010, 20:22
شما مطمئنی این بازی با این گرافیک رو میشه روی یک کنسول دو نفره بازی کرد؟!
سلام
منظورتون رونمیفهمم!
یعنی چی روی کنسول میشه دو نفره بازی کرد؟
معلومه که میشه ...
با این گرافیک؟
نکنه شما فکر کردی موقع رندر تو تا صفحه کامل بازی رو با جرئیات کامل رندر میکنه؟
نه عزیزم ...
تعداد تمام پیکس ها تقسیم بر دو میشه و بعد نصف نصف بین هر تیکه تقسیم میشه.
بنا بر این هیچ مشکلی پیش نمیاد که شما دو نفره بازی کنی ...
احیانا شما فکر کردی به اندازه ی دو تا کنسول قدرت لازمه برای پردازش ...
اینطور نیست . پردازشگر های چند هسته ای برای همین اختراع شدند اصلا!

mehdy.z
08-09-2010, 20:46
سلام
منظورتون رونمیفهمم!
یعنی چی روی کنسول میشه دو نفره بازی کرد؟
معلومه که میشه ...
با این گرافیک؟
نکنه شما فکر کردی موقع رندر تو تا صفحه کامل بازی رو با جرئیات کامل رندر میکنه؟
نه عزیزم ...
تعداد تمام پیکس ها تقسیم بر دو میشه و بعد نصف نصف بین هر تیکه تقسیم میشه.
بنا بر این هیچ مشکلی پیش نمیاد که شما دو نفره بازی کنی ...
احیانا شما فکر کردی به اندازه ی دو تا کنسول قدرت لازمه برای پردازش ...
اینطور نیست . پردازشگر های چند هسته ای برای همین اختراع شدند اصلا!
نه عزیز به این سادگی ها هم نیست پردازش در یک بازی دو نفره به بیش از چند پیکسل ساده خلاصه میشه!!
در بازی دو نفره علاوه بر تقریبا دو برابر شدن کامل فیزیک که در بازیهای reality خودش به تنهایی یعنی خوره موتور بازی وسیستم پردازش...تکستورها هم باید در اکثر صحنه ها در یک آن از چند بعد محاسبه بشن که پردازش موازی گرافیک رو به شدت بالا میبره... دیگه وارد سنگین شدن فشاری که هم روی رم گرافیک و هم رم سیستم با اون محدودیتهای نسبتا بالایی که در کنسولها وجود داره و گاها خودش واقعا معزلی برای سازنده ها میشه نمیشم!!....( نریزید روی سرما بدون غرض گفتم:31:)
اگه به موضوع تایپک بی ربط بود معذرت میخوام:20:

Behsood
09-09-2010, 04:04
نه عزیز به این سادگی ها هم نیست پردازش در یک بازی دو نفره به بیش از چند پیکسل ساده خلاصه میشه!!
در بازی دو نفره علاوه بر تقریبا دو برابر شدن کامل فیزیک که در بازیهای reality خودش به تنهایی یعنی خوره موتور بازی وسیستم پردازش...تکستورها هم باید در اکثر صحنه ها در یک آن از چند بعد محاسبه بشن که پردازش موازی گرافیک رو به شدت بالا میبره... دیگه وارد سنگین شدن فشاری که هم روی رم گرافیک و هم رم سیستم با اون محدودیتهای نسبتا بالایی که در کنسولها وجود داره و گاها خودش واقعا معزلی برای سازنده ها میشه نمیشم!!....( نریزید روی سرما بدون غرض گفتم:31:)
اگه به موضوع تایپک بی ربط بود معذرت میخوام:20:
سلام
توی بازی ها ی اینطوری در همون هنگام Loading تمام Map به صورت کامل بارگزاری میشه.
فقط مواردی رندر Real Time خواهد داشت که با دخالت کاربر یا گیمر بوجود میاد.
مثلا برخورد ها و تخیب ها و ...
بعله ما هم میدونیم که بیشتر از دو تا پیکسله!! متشکر که گفتید!
منظورت رو از معضل برای سازنده ها و "شدن نشدن" آخر جمله ات نفهمیدم!!
کنسول ها بر پایه ی بازی ها سخته شدن و اینطور محدودیت ها رو مطمئن باشید در نظر گرفتن براش که از Core های چندگانه استفاده کردن.

mehdy.z
09-09-2010, 11:49
نه عزیز شما اول گفتی که تصویر به دو قسمت تبدیل میشه و من گفتم نه پس پردازش محیط و فیزیک مجزا چی میشه...تا اینجا که خوشبختانه مثل اینکه حل شد...حالا بقیه_ش:

توی بازی ها ی اینطوری در همون هنگام Loading تمام Map به صورت کامل بارگزاری میشه.
بله ولی در حین بازی باید نحوه رفتار اونه پردازش شه وشما این وسط فقط یک سری اطلاعات بارگذاری شده آماده پردازش داری و من شخصا منظورم این بود!!

بعله ما هم میدونیم که بیشتر از دو تا پیکسله!! متشکر که گفتید!اینم خواهش میکنم قابلی نداشت!!!

منظورت رو از معضل برای سازنده ها و "شدن نشدن" آخر جمله ات نفهمیدم!!
کنسول ها بر پایه ی بازی ها سخته شدن و اینطور محدودیت ها رو مطمئن باشید در نظر گرفتن براش که از Core های چندگانه استفاده کردن. اما محدویت میزان رم کنسولها و حرفی که شما زدی ما فرض میکنیم شما سی پی یوی خدا داشته باشی ولی وقتی میزان حافظه رمت پایین باشه یعنی حداکثر 350 مگابایت توی حافظه داشته باشی پهنای باند سیستمت هم محدود باشه(حداکثر26GB ) باعث میشه که این وسط شما با کمبود اطلاعات خام برای پردازش مواجه میشی(امیدوارم منظورم رو رسونده باشم) یعنی ایتجوری بگم شما پردازشگر در واحد زمانی داری ولی اطلاعات برای پردازش در این واحد نمیرسه...البته نمیشه گفت چرا چون وقتی هر کدوم از این کنسولها داشتند ساخته میشدند این رمها سریع ترین سرعت زمان خودشون رو داشتند و یه جورایی دیگه سریع تر این دیگه ممکن نبوده!!.... اگرچه من شخصه اعتقاد دارم حالا این سل ps3 با سر جمع 234 میلیون ترانزیستور (قبول دارم فرکانسش فوقالعاده بالاست یعنی 3.2GH) چیز شاخی نیست...نیان بگین 7 هسته مجزا داره و از این حرفها قبول دارم این ویژگی منحصر به فرد پردازش موازی رو برای اون مثل آب خوردن میکنه مخصوصا اگه قرار باشه هم گرافیک و هم فیزیک بازی رو به طور کاملا جدا و متفاوت محاسبه کنه... ولی اگه از ریاضیات و سخت افزار اطلاع داشته باشید میدونید که ذات پردازش در یک چیز خلاصه میشه ...بیت بر ثانیه....یعنی هر ترانزیستور در هر فرکانس زمانی خاموش و روشن شونده یک بیت رو میتونه پردازش کنه که اگه بخوایم این رو محاسبه کنیم در واقع میزان پردازش یک پردازشگر میشه:
فرکانس واقعی هسته*تعدا ترانزیستورها موجود در اون
ولی جمله آخر شما رو قبول دارم کنسولها خاص بازی طراحی شدن و وقتی قرار باشه از تمام قدرت اونها در حین بازی در جاهای مختلف استفاده بشه با توجه به منحصر به فرد بودن سخت افزارشون برای سازنده ها خوب خیلی خوب میشه از تمام توانایهاشون استفاده کرد و دیگه قضیه مثل pc نیست هزار سخت افزاز مختلف وجود داره که مثلا بازی روی یک سری سیستمها خیلی خوب جواب میده ولی روی بعضی مدل ها اصلا اجرا هم نمیشه و باید برای اجراش 10 نوع درایور و پچ دانلود کرد در حالی که خود بازی ذاتا مشکلی نداره و فقط بحث سر مچ شدن سخت افزاره!!!
شرمنده یه خورده مطالبم از نظر نگارشی نا مفهوم بود آخه هم خیلی زیاد بود و رسوندن مفهوم اینجور مطالب مشکل و هم اینقدر از این بحثها کردم:31: که دیگه از تکراری شدنش دارم خسته میشم!!

Behsood
09-09-2010, 21:03
بله ولی در حین بازی باید نحوه رفتار اونه پردازش شه وشما این وسط فقط یک سری اطلاعات بارگذاری شده آماده پردازش داری و من شخصا منظورم این بود!!
اینم خواهش میکنم قابلی نداشت!!!
اما محدویت میزان رم کنسولها و حرفی که شما زدی ما فرض میکنیم شما سی پی یوی خدا داشته باشی ولی وقتی میزان حافظه رمت پایین باشه یعنی حداکثر 350 مگابایت توی حافظه داشته باشی پهنای باند سیستمت هم محدود باشه(حداکثر26GB ) باعث میشه که این وسط شما با کمبود اطلاعات خام برای پردازش مواجه میشی(امیدوارم منظورم رو رسونده باشم) یعنی ایتجوری بگم شما پردازشگر در واحد زمانی داری ولی اطلاعات برای پردازش در این واحد نمیرسه...البته نمیشه گفت چرا چون وقتی هر کدوم از این کنسولها داشتند ساخته میشدند این رمها سریع ترین سرعت زمان خودشون رو داشتند و یه جورایی دیگه سریع تر این دیگه ممکن نبوده!!.... اگرچه من شخصه اعتقاد دارم حالا این سل ps3 با سر جمع 234 میلیون ترانزیستور (قبول دارم فرکانسش فوقالعاده بالاست یعنی 3.2GH) چیز شاخی نیست...نیان بگین 7 هسته مجزا داره و از این حرفها قبول دارم این ویژگی منحصر به فرد پردازش موازی رو برای اون مثل آب خوردن میکنه مخصوصا اگه قرار باشه هم گرافیک و هم فیزیک بازی رو به طور کاملا جدا و متفاوت محاسبه کنه... ولی اگه از ریاضیات و سخت افزار اطلاع داشته باشید میدونید که ذات پردازش در یک چیز خلاصه میشه ...بیت بر ثانیه....یعنی هر ترانزیستور در هر فرکانس زمانی خاموش و روشن شونده یک بیت رو میتونه پردازش کنه که اگه بخوایم این رو محاسبه کنیم در واقع میزان پردازش یک پردازشگر میشه:
فرکانس واقعی هسته*تعدا ترانزیستورها موجود در اون
ولی جمله آخر شما رو قبول دارم کنسولها خاص بازی طراحی شدن و وقتی قرار باشه از تمام قدرت اونها در حین بازی در جاهای مختلف استفاده بشه با توجه به منحصر به فرد بودن سخت افزارشون برای سازنده ها خوب خیلی خوب میشه از تمام توانایهاشون استفاده کرد و دیگه قضیه مثل pc نیست هزار سخت افزاز مختلف وجود داره که مثلا بازی روی یک سری سیستمها خیلی خوب جواب میده ولی روی بعضی مدل ها اصلا اجرا هم نمیشه و باید برای اجراش 10 نوع درایور و پچ دانلود کرد در حالی که خود بازی ذاتا مشکلی نداره و فقط بحث سر مچ شدن سخت افزاره!!!
شرمنده یه خورده مطالبم از نظر نگارشی نا مفهوم بود آخه هم خیلی زیاد بود و رسوندن مفهوم اینجور مطالب مشکل و هم اینقدر از این بحثها کردم:31: که دیگه از تکراری شدنش دارم خسته میشم!!
سلام
جواب جالبی نبود.
راستش به دلم نچسبید! D:
گفتم که ... کنش های بازیکن به واکنش های داخل بازی تبدیل میشه که کاملا Real-Time هم صورت میگیره این اعمال.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

اون زمان هایی که PS3 تازه داشت توسط کن کوتاگوری تو E3 به ملت معرفی میشد بحث سر این پردازشگر Cell خیلی داغ بود.
جواب خیلی هدر مورد ادعای کم بودن Ram این بود که ...
در کنسول ها هم رابط میان پراسسور اصلی و اجزای گرافیکی وجود داره مثل FSB در پردازنده های Intel و Hyper-Transport در AMD .
این گذرگاه وقتی حجیم باشه و مقدارش بالا بره.
در مقابل نقش Ram زیاد هم کمذنگ تر میشه (نه بی اثر)
اما به دلایلی که یکی اش اروزن بودن محصول نهایی هست معمولا ازش چشم پوشیم میشه.
اما این کمبود رم هیچ اخلالی در پروسه ی رندر و نمایش تصویر ایجاد نمیکنه چون از گذرگاه پر حجمی داره.
و به اصطلاح دیتا تاخیر نمیخوره در رم ... و با سرعت بالا ازش عبور میکنه هر چند که مقدارش کم باشه ...

یاد خاطره ای افتادم گفتم کن کوتاگوری! D:
وقتی میخواست دسته ی PS3 رو رو نمایی کنه!
عین این شعبه باز های ژاپن قرون وسطا! از جیبش در آورد و همه دیدن که هیچ فرقی نکرده!
هیچ کس تشویق نکرد! همه خشکشون زد ... بعد با نیشخند کوتاگوری کم کم شروع شد تشویقا ... :27:

mehdy.z
09-09-2010, 21:14
جواب جالبی نبود.
راستش به دلم نچسبید! D:
منم راستش منظورتون رو از این جمله نگرفتم!!!!

گفتم که ... کنش های بازیکن به واکنش های داخل بازی تبدیل میشه که کاملا Real-Time هم صورت میگیره این اعمال.خوب گیر من هم اول سر همین قضیه بود که...یعنی سنگینی پردازش!!

در کنسول ها هم رابط میان پراسسور اصلی و اجزای گرافیکی وجود داره مثل FSB در پردازنده های Intel و Hyper-Transport در AMD .
این گذرگاه وقتی حجیم باشه و مقدارش بالا بره.
در مقابل نقش Ram زیاد هم کمذنگ تر میشه (نه بی اثر)بله کاملا تائید میشه, ولی بحث سر اینه که شما حجیم بودن رو در چی بدونی...در حداکثر 25GB _یی که cell میتونه ساپورت کنه!!!

یاد خاطره ای افتادم گفتم کن کوتاگوری! D:
وقتی میخواست دسته ی PS3 رو رو نمایی کنه!
عین این شعبه باز های ژاپن قرون وسطا! از جیبش در آورد و همه دیدن که هیچ فرقی نکرده!
هیچ کس تشویق نکرد! همه خشکشون زد ... بعد با نیشخند کوتاگوری کم کم شروع شد تشویقا ... :27:اینم که به من اصلا ربطی نداشت:31::31:

Behsood
09-09-2010, 21:22
منم رستش منظورتون رو از این جمله نگرفتم!!!!
بله کاملا تائید میشه....ولی بحث سر اینه که شما حجیم بودن رو در چی بدونی...در حداکثر 25GB _یی که cell میتونه ساپورت کنه!!!
اینم که به من اصلا ربطی نداشت:31::31:
سلام مجدد.
(چقدر سلام میکنم من! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
منظورم این بود که ...
ببخشید ها اما به نوعی مغلطه مانند حرفت رو مطرح کردی.
پاسخ صریح و روشنی نبود.

در مورد 25G ساپورتی پردازنده Cell ... صحبت کمیت و کیفیته.
نمیشه ازش ایراد گرفت. نمیدونم شما مشکل ات با این 25G هست یا کلا از ساختار کنسولی ایراد میگیری!

آخری هم خاطره بود معلومه که به شما ربطی نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdy.z
09-09-2010, 21:35
(چقدر سلام میکنم من! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )خوب پس منم یکجا دوبار بار سلام میکنم یر به یر شیم:31:

منظورم این بود که ...
ببخشید ها اما به نوعی مغلطه مانند حرفت رو مطرح کردی.
پاسخ صریح و روشنی نبود.
غلط!!! کجاش؟؟...من فقط سعی کردم ریاضی وار منظورم رو بفهمونم همین !!
البته به نگارشش گیر ندین چون اون موقع بد جور گشنم بود به زور تایپ میکردم:31:

در مورد 25G ساپورتی پردازنده Cell ... صحبت کمیت و کیفیته.
نمیشه ازش ایراد گرفت...اتفاقا به نظر من میشه چون دقیقا داره میگه حداکثر دیتای درگاه وروردی و خروجی این پردازنده چقدره...قبول دارم برای پردازش فیزیک بازی زیادی هم هست ولی اگه قرار باشه اطلاعات مربوط به پردازش گرافیک هم روی این گلوگاه با این پهنای باند ضعیف(خاص گرافیک) پیاده شه اون موقع هست که مشکل خودش رو نشون میده!...مخصوصا اگه قرار باشه این پردازنده یه جورایی کمبود رم رو هم با پردازش سریع تر و حجیم تر جبران کنه!!

نمیدونم شما مشکل ات با این 25G هست یا کلا از ساختار کنسولی ایراد میگیری!من با کنسول مشکل دارم!!!...جان عزیزت دیگه کنسول بازا رو به جون من ننداز:31:...بحث من از اول فقط سر محدودیت پردازش بود همین!!

آخری هم خاطره بود معلومه که به شما ربطی نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31::31:

Behsood
10-09-2010, 05:51
خوب پس منم یکجا دوبار بار سلام میکنم یر به یر شیم:31:
غلط!!! کجاش؟؟...من فقط سعی کردم ریاضی وار منظورم رو بفهمونم همین !!
البته به نگارشش گیر ندین چون اون موقع بد جور گشنم بود به زور تایپ میکردم:31:
اتفاقا به نظر من میشه چون دقیقا داره میگه حداکثر دیتای درگاه وروردی و خروجی این پردازنده چقدره...قبول دارم برای پردازش فیزیک بازی زیادی هم هست ولی اگه قرار باشه اطلاعات مربوط به پردازش گرافیک هم روی این گلوگاه با این پهنای باند ضعیف(خاص گرافیک) پیاده شه اون موقع هست که مشکل خودش رو نشون میده!...مخصوصا اگه قرار باشه این پردازنده یه جورایی کمبود رم رو هم با پردازش سریع تر و حجیم تر جبران کنه!!
من با کنسول مشکل دارم!!!...جان عزیزت دیگه کنسول بازا رو به جون من ننداز:31:...بحث من از اول فقط سر محدودیت پردازش بود همین!!
:31::31:
سلام
آها پس بگو چرا چپ اندر قیچی بود جملاتت!
بالاخره فشار روزه بوده گویا! D:
دیگه تموم شد ...

میدونی؟
حرفات درسته ها ... اما یه کم نامردیه!! D:
این حرف ها رو باید سال عرضه اش میگفتی نه الان ...
تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفته!
اون موقع که هسته های گرافیکی رو 120nm میزدن کی فکرشو میکرد انتل به 8nm برسه؟
میدونی این چه تفاوت فجیعی بوجود میاره؟!
حرفات بر اساس تکنولوژی الان هست منتها در مورد تکنولوژی حداقل 5 یا 6 سال پیش شایدم بیشتر ...
امید که کنسولی که بعدها میاد همونی باشه که شما میخوای! البته فقط هم برا خودت چون گویا محدودیت مالی برات معنی نداره D:
Sony تازه خیلی تلاش کرد کیفیت و قیمت رو برابر کنه در کنسولش اما نشد که نشد!
آخرشم کار به قبول زیلن کشید ...

mehdy.z
10-09-2010, 11:31
سلام
آها پس بگو چرا چپ اندر قیچی بود جملاتت!
بالاخره فشار روزه بوده گویا! D:
دیگه تموم شد ...منم سلام:31:
از اون لحاظ که آره....باور کن از ساعت 5/30 دقیقه بیدار بودم و نافرم گشنه_م بود:31:....اگرچه اون موقع هم گفتم ولی بازم شرمنده از نامرتب بودن جملات:20:

میدونی؟
حرفات درسته ها ... اما یه کم نامردیه!! D:
این حرف ها رو باید سال عرضه اش میگفتی نه الان ...
تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفته!
اون موقع که هسته های گرافیکی رو 120nm میزدن کی فکرشو میکرد انتل به 8nm برسه؟
میدونی این چه تفاوت فجیعی بوجود میاره؟!
حرفات بر اساس تکنولوژی الان هست منتها در مورد تکنولوژی حداقل 5 یا 6 سال پیش شایدم بیشتر ...
امید که کنسولی که بعدها میاد همونی باشه که شما میخوای! البته فقط هم برا خودت چون گویا محدودیت مالی برات معنی نداره D:
Sony تازه خیلی تلاش کرد کیفیت و قیمت رو برابر کنه در کنسولش اما نشد که نشد!
آخرشم کار به قبول زیلن کشید ... خوب از قرار معلوم به توافق رسیدیم چون منم با این حرفهاتون موافقم البته نه با قسمت اولش من کجا نامردم....................ولی حالا که فکرش رو میکنم چرا یه کم هستم:31:
ولی قسمتهای بعدیش کاملا درسته:46: در اون زمان برای خودش این ps3 غولی بود و زمانی که فقط یه سی پی یوی Q6600 به تنهایی 500دلار قیمت داشت سونی داشت کل کنسول رو با قیمت حدود 600-500 دلار توی بازار میفروخت!!
در کل اینو بگم اگه اون موقع میخواستی سیستمی که با این کنسول بتونه رقابت کنه ردیف کنی جمعا بالای 2 میلیون برات آب میخورد:18:
+
در کل بحث مفیدی بود واقعا لذت بردم :7:اگرچه میدونم الان بچه ها میگن آخه اینجا هم جای بحث درباره_ی این چیزا بود؟به خاطر همین از همشون معذرت میخوام و ممنونم به خاطر تحملشون:11:راستی این تاپیک کدوم بازی بود؟؟:31:
موفق باشید:46:

djmd
10-09-2010, 12:19
منم سلام:31:
از اون لحاظ که آره....باور کن از ساعت 5/30 دقیقه بیدار بودم و نافرم گشنه_م بود:31:....اگرچه اون موقع هم گفتم ولی بازم شرمنده از نامرتب بودن جملات:20:
خوب از قرار معلوم به توافق رسیدیم چون منم با این حرفهاتون موافقم البته نه با قسمت اولش من کجا نامردم....................ولی حالا که فکرش رو میکنم چرا یه کم هستم:31:
ولی قسمتهای بعدیش کاملا درسته:46: در اون زمان برای خودش این ps3 غولی بود و زمانی که فقط یه سی پی یوی Q6600 به تنهایی 500دلار قیمت داشت سونی داشت کل کنسول رو با قیمت حدود 600-500 دلار توی بازار میفروخت!!
در کل اینو بگم اگه اون موقع میخواستی سیستمی که با این کنسول بتونه رقابت کنه ردیف کنی جمعا بالای 2 میلیون برات آب میخورد:18:
+
در کل بحث مفیدی بود واقعا لذت بردم :7:اگرچه میدونم الان بچه ها میگن آخه اینجا هم جای بحث درباره_ی این چیزا بود؟به خاطر همین از همشون معذرت میخوام و ممنونم به خاطر تحملشون:11:راستی این تاپیک کدوم بازی بود؟؟:31:
موفق باشید:46:

ازونجایی که بحث خیلی فنی بود آقایون یادشون رفت ! :شوخ

Behsood
14-09-2010, 00:10
سلام
آقا مهدی چیکار کردی؟!
زدی تاپیک رو یه وری کردی خوابید! D:

گویا یه دو سه مدل یا بیشتر به ماشین ها اضافه شده!
از جمله تویوتا سوپرا!
شایدم قبلا بوده!

این سازنده ها هم هی دارن خالی میبندن که بازی منفجر میکنه بازار رو! D:

IRAN_KING
14-09-2010, 10:22
ما که آخر متوجه نشودیم دو نفره میشه یا نه ... نسخه قبلی دو نفره می شد در کنسول یا نه من در pc بازی می کردم نمی شد... چون در پلی استیشن قبلا نسخه های قدیمیش دو نفره می شد ؟ برای همین پرسیدم ؟

محمد ه ف
14-09-2010, 12:16
سلام
هر کی یه چیز میگه من یه بار دیگه میپرسم
آیا میشه این بازی رو بر روی کنسول PlayStation 3 بصورت دو نفره بازی کرد یا نه؟
منظورم آنلاین نیستها منظورم Free و به دو دسته هست.
موفق باشید.

offlineinternet
15-09-2010, 15:17
'گرافیکش چی ؟
خوب شده نسبت به قبل؟
یا همون گندی که هست هست؟ :2:

Behsood
16-09-2010, 04:55
سلام
هر کی یه چیز میگه من یه بار دیگه میپرسم
آیا میشه این بازی رو بر روی کنسول PlayStation 3 بصورت دو نفره بازی کرد یا نه؟
منظورم آنلاین نیستها منظورم Free و به دو دسته هست.
موفق باشید.

سلام
طبق آخرین کاوش های بنده!
خیر نمیشه!
آنلاین میشه بازی کرد فقط ...

'گرافیکش چی ؟
خوب شده نسبت به قبل؟
یا همون گندی که هست هست؟ :2:

کدوم سابق؟!
اگه منظورتون Shift هست که از بهترین گرافیک های این سری رو داشت ...

Sam Fisher 11
17-09-2010, 16:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_mul_091610_140.jpg

Platform: PS3, Xbox 360, PC, Wii

Need for Speed: Hot Pursuit Arms Race Trailer
حجم: 38.2MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیفیت: Lo-Res IPOD / PSP
حجم: 7.8MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتریلر از گیم پلی بازی هست و تعقیب ریسرها توسط پلیس و کارهایی که وقتی در نقش پلیس هستید باید انجام بدید رو نشون میده. گرافیک همینیه که میبینید... که به نظرم خوبه، تو تریلر قبلی که برخلاف این یه ریسر رو نشون میداد آنتی لایزینگ پایین آزار دهنده بود ولی تو این یکی مشخص نیست شاید به خاطر افکت هاییه که توجاده ی برفی به کار بردن و یا واقعا آنتی لایزینگ بهتر شده.
+نمیدونم چرا هربار که بازیو میبینم یاد Burnout Revenge میفتم. دموش روی ایکس باکس خدابیامرزم بود فقط هم مرحله خارج شهریش رو داشت. همون مرحله خارج شهریه اون به تریلرهایی که تا به حال از بازی منتشر شدن خیلی شبیه میزنه... مثل سایر Burnoutها باید به بقیه میرسیدی و منحرفشون میکردی که وقتی اینکارو خوب انجام میدادی چند لحظه دوربین بازی ماشینی که در حال به فنارفتن بود رو نشون میداد و خودت باید مراقب میبودی این بلا سرت نیاد. توی این nfsهم همینطوره فقط فرقش اینه که در نقش پلیس اینکارو میکنی.
در کل به نظر بنده بازهم نمیتونه لذتی رو که از most wanted گیمرها تجربه کردن و در ذهن تداعی کنه اما نسبت به nfsهایی که بعد ازCarbon اومدن خیلی بهتره...

+
سه نما از تریلر و واژگونی زیبای یک پورشه:

djmd
17-09-2010, 20:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_mul_091610_140.jpg

Platform: PS3, Xbox 360, PC, Wii

Need for Speed: Hot Pursuit Arms Race Trailer
حجم: 38.2MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیفیت: Lo-Res IPOD / PSP
حجم: 7.8MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتریلر از گیم پلی بازی هست و تعقیب ریسرها توسط پلیس و کارهایی که وقتی در نقش پلیس هستید باید انجام بدید رو نشون میده. گرافیک همینیه که میبینید... که به نظرم خوبه، تو تریلر قبلی که برخلاف این یه ریسر رو نشون میداد آنتی لایزینگ پایین آزار دهنده بود ولی تو این یکی مشخص نیست شاید به خاطر افکت هاییه که توجاده ی برفی به کار بردن و یا واقعا آنتی لایزینگ بهتر شده.
+نمیدونم چرا هربار که بازیو میبینم یاد Burnout Revenge میفتم. دموش روی ایکس باکس خدابیامرزم بود فقط هم مرحله خارج شهریش رو داشت. همون مرحله خارج شهریه اون به تریلرهایی که تا به حال از بازی منتشر شدن خیلی شبیه میزنه... مثل سایر Burnoutها باید به بقیه میرسیدی و منحرفشون میکردی که وقتی اینکارو خوب انجام میدادی چند لحظه دوربین بازی ماشینی که در حال به فنارفتن بود رو نشون میداد و خودت باید مراقب میبودی این بلا سرت نیاد. توی این nfsهم همینطوره فقط فرقش اینه که در نقش پلیس اینکارو میکنی.
در کل به نظر بنده بازهم نمیتونه لذتی رو که از most wanted گیمرها تجربه کردن و در ذهن تداعی کنه اما نسبت به nfsهایی که بعد ازCarbon اومدن خیلی بهتره...

+
سه نما از تریلر و واژگونی زیبای یک پورشه:

اوه اوه دمشون گرم ! این منظره هاش منو برد تو حالو هوای nfs های قدیمی ! چی شود این بازی ! یه nfs کلاسیک با موتور قدرتمند burnout ...

amin 2010
17-09-2010, 20:56
البته مشکل بازی اینه که بیشتر شبیه burnout هستش تا NFS من بهم نمی گفتن این NFS هستش می گفتم Burnout بعدیه

Behsood
18-09-2010, 10:49
WoW
عالی بود.
هندلینگ ماشین پلیسه منو مجذوب کرد!
و از اون مهم تر جاده های برفی و زمستونی!
تا حالا تو NFS سابقه نداشته این برف!
در مورد شبهات به Burnout به نظرم خوبه نکات مثبت یه بازی خوب رو به یه بازی دیگه منتقل کرد!
صحنه های اساوموشن عالی بودند.

lotus prince
18-09-2010, 12:27
به پای MW نمیرسه.
بالا بودن گرافیک نسبت به سری های قبل NFS نمیتواند اولین الویت برای موفق بودن بازی باشه یا حتی گیم پلی بازی.
بازی باید طوری باشه که حس کنی که تو خود نقش اول بازی هستی.
در ضمن داستان بازی به نظر من باید اولین الویت در نظر گرفته بشه و به همین دلیل هم هست که MW بیشر طرفدار داره.

Spaniuly
18-09-2010, 13:06
به پای MW نمیرسه.
بالا بودن گرافیک نسبت به سری های قبل NFS نمیتواند اولین الویت برای موفق بودن بازی باشه یا حتی گیم پلی بازی.
در ضمن داستان بازی به نظر من باید اولین الویت در نظر گرفته بشه و به همین دلیل هم هست که MW بیشر طرفدار داره.

من موندم ملت چرا با NFS اینقدر چپ افتادن... آخه دوست عزیز شما بذار بازی بیاد بازیش بکنید بعد بگید حس می کنید نقش اول بازی هستید یا خیر... قبول داری حرفم رو گیر دادن به بازی از همین جا مشخصه شما بازی رو ندیده و بازی نکرده داری متهم می کنی... تازه گرافیک خیلی مهمه اونم واسه بازی شبیه ساز ریسینگ. گیم پلی نسخه های شیفت و پرو استریت زیاد جالب نبود ولی خدائیش کربن و آندرکاور مشکلی داشتن؟ اگه آندرکاور در جا زد به خاطر این بود که نوآوری نداشت برداشته بود فقط گرافیک رو بالا برده بود وگرنه همون کربن بود با محیط متفاوت و جریان خاص که زیاد جالب نبود اما شبیه ساز خوبی برای رانندگی در شهر بود. در کل از بازی کردنش لذت بردم به مراتب بیشتر از پرو استریت و شیفت.

تقریبا هم سلیقه هستیم توی این مورد ولی دیگه باید درک کرد که NFS یک سال در میان اینطوری ارائه میده به احتمال فراوان هم نسخه بعدی رانندگی توی پیست و جاده خواهد بود. که واویلا همه می ریزن سرش و هرچی از دهنشون دربیاد میگن

Behsood
18-09-2010, 16:25
من موندم ملت چرا با NFS اینقدر چپ افتادن... آخه دوست عزیز شما بذار بازی بیاد بازیش بکنید بعد بگید حس می کنید نقش اول بازی هستید یا خیر... قبول داری حرفم رو گیر دادن به بازی از همین جا مشخصه شما بازی رو ندیده و بازی نکرده داری متهم می کنی... تازه گرافیک خیلی مهمه اونم واسه بازی شبیه ساز ریسینگ. گیم پلی نسخه های شیفت و پرو استریت زیاد جالب نبود ولی خدائیش کربن و آندرکاور مشکلی داشتن؟ اگه آندرکاور در جا زد به خاطر این بود که نوآوری نداشت برداشته بود فقط گرافیک رو بالا برده بود وگرنه همون کربن بود با محیط متفاوت و جریان خاص که زیاد جالب نبود اما شبیه ساز خوبی برای رانندگی در شهر بود. در کل از بازی کردنش لذت بردم به مراتب بیشتر از پرو استریت و شیفت.

تقریبا هم سلیقه هستیم توی این مورد ولی دیگه باید درک کرد که NFS یک سال در میان اینطوری ارائه میده به احتمال فراوان هم نسخه بعدی رانندگی توی پیست و جاده خواهد بود. که واویلا همه می ریزن سرش و هرچی از دهنشون دربیاد میگن
ضمن تایید!
به نظرم الان این نسخه فقط موسیقی Rock نسخه MW رو نداره!
Disturbed رو من با با MW شناختم و آهنگ دیوانه کننده شون! D:
یه سناریوی آبکی هم در حد MW براش بنویسن و شخصیت های وقعی در فضای مجازی! میشه MW نسل جدید!
با طعم Burnout ... :دی

lotus prince
18-09-2010, 16:56

دوست عزیز من کی گفتم نقش اول بازی هستم یا خیر؟
من فقط نظرم رو درباره مشخصات یک NFS خوب گفتم.حالا این بازی چقدر خوبه یا بده بمونه بعد بازی کردنش؟
دوما" هیچکس تو دنیا از NFS انتظار یک بازی شبیه ساز ریسینگ نداره. که اگه اینطور بود همه Shift وProstreet رو بهترین ها میدونستند.(یک نگاه به آمارها بنداز)
من در مورد کربن نظری بدی ندارم روی هم رفته خوبه ولی نه مثل MW (از نظر سناریو)ولی آندرکاور دیگه تناسبی باMW & carbon نداشت چون فقط گرافیک خوبی داشت.
اگه داستان بازی خوب باشه بقیه مولفه ها داخل خوبی سناریو غرق میشن.چون پلیر هدفش از بازی یک چیز دیگست نه اینکه در روند بازی از گرافیک بازی خوشش بیاد یا نه.همه ما توی MW این هدف و حس رو به بهترین نحو داشتیم.

Spaniuly
18-09-2010, 19:22
من قبلا هم توی تاپیک شیفت این مسئله رو گفتم که واقعا بعضی ها دوست دارن الکی به NFS گیر بدن واسه خودشون هم از موست وانتد یه غول درست کردن ول کنش هم نیستند. که شرط می بندم همین نسخه که در پیش داریم گرافیک بالا و بهبود یافته از نظر گیم پلی همون موست وانتد خواهد بود. این منو بیشتر به تعجب وا داشت که شما قبل اومدن بازی حسابی ازش انتقاد کردی بدون اینکه چیز خاصی از بازی معلوم باشه من بیشتر با اینش مشکل داشتم.

lotus prince
18-09-2010, 21:48
باعرض معذرت krauser جان مثل اینکه تو خودت هم بدون اینکه بازی رو بازی کرده باشی نظر میدی!
من در مورد بازی نظر ندادم چون هنوز ندیدم.ولی نظرم رو درباره NFS عالی میگم.
مسئله گیر دادن به NFS نیست مسئله اینه که همه دوست دارن همون روند پیشرفتشو داشته باشه.
در ضمن بعد از ساخت بازی کربن تیم اصلی سازنده NFS از هم پاشیده و به خاطر همین هم هست که از کربن به بعد بازی خوبی ندیدیم.به خاطر اینکه این گروه,گروه اصلی سازنده NFS نیست پس بازی بیشتر به سمت burnout خواهد رفت.(امیدوارم که این نظرم درست باشه)ولی من انتظار دارم(دقت کن که میگم انتظار دارم نه اینکه پیشبینی کنم) که این بازی نتونه همه طرفدارهای MW رو سمت خودش بکشه.
بالاخره ما دوست داریم بازی خوب و پرهیجانی باشه.

amaranth_silent
19-09-2010, 01:25
این که همون Burnout هست که :13:
ولی بد نبود کنترلشم که دوغی بود
داستان هم که کلیشه ای:2:
تا کی میخوان تو این سریا همش هتیکوپتر بزارن جلومون که چی مثلا :3:
فک کنم باید مسئولا یه سری به جاده های ایران بزنن تا معنی ترس و هیجانو ب چشم ببینن:33:
تازه تو اپشن بازی گزینه رشوه هم میشه مطرح کرد:7:

Spaniuly
19-09-2010, 01:29
باعرض معذرت krauser جان مثل اینکه تو خودت هم بدون اینکه بازی رو بازی کرده باشی نظر میدی!
من در مورد بازی نظر ندادم چون هنوز ندیدم.ولی نظرم رو درباره NFS عالی میگم.
مسئله گیر دادن به NFS نیست مسئله اینه که همه دوست دارن همون روند پیشرفتشو داشته باشه.
در ضمن بعد از ساخت بازی کربن تیم اصلی سازنده NFS از هم پاشیده و به خاطر همین هم هست که از کربن به بعد بازی خوبی ندیدیم.به خاطر اینکه این گروه,گروه اصلی سازنده NFS نیست پس بازی بیشتر به سمت burnout خواهد رفت.(امیدوارم که این نظرم درست باشه)ولی من انتظار دارم(دقت کن که میگم انتظار دارم نه اینکه پیشبینی کنم) که این بازی نتونه همه طرفدارهای MW رو سمت خودش بکشه.
بالاخره ما دوست داریم بازی خوب و پرهیجانی باشه.

نظر ندادم گفتم شرط می بندم :46: اونم از روی شباهتش که از تریلرها دیدم
آخه باز نظر یا اعتقاد داشتن خوبه ولی بازی نیومده ازش انتقاد کنی دیه خیلی کار ضایع و تابلوئی هست قبول داری؟

به پای MW نمیرسه.
در ضمن داستان بازی به نظر من باید اولین الویت در نظر گرفته بشه و به همین دلیل هم هست که MW بیشر طرفدار داره

عین متن خودت نیست مگه؟
اولش گفتی به پای MW نمی رسه وقتی نیومده هنوز هیچ کسم بازی نکرده خوب این حرف جز گیر الکی چه چیز دیگه می تونه باشه؟

بعدشم گفتی یه بازی اگه گرافیک و گیم پلیش پیشرفت کنه بهش نمی گن موفق بوده ... خوب این دیگه از اون حرفاس:18: 2 تا فاکتور اساسی رو مثال زدی که اصلا هدف عالی هستند. دیگه گیم پلی که بماند اساسی ترینه توی هر بازی که فکرش رو بکنی.
به نظر من توی بازی به سبک ریسینگ داستان معنی نداره اون وقت دیگه باید بری سراغ درایوری GTA ای چیزی نه سیمولیشن... وقتی صحبت از سیمولیشن میشه نقش اول بی معنی مشه... نقش اول میشه همون بوگاتی و مازه راتی و پورشه و ...

کلا ما ایرونیا دوست داریم چیزی رو بیش از اندازه گنده اش کنیم یا یه چیزی رو بیش از اندازه بکوبیم.

حالا بیخیال این موضوع... آرزو می کنیم که عنوان پورسویت یه چیز ناب از آب دربیاد که همه بتونیم ازش لذت ببریم. عاشقان دلسوخته MW هم دست از سر کچل معشوقه خودشون بردارن:31: (شوخی)

آقا در کل موفق باشی...:10:

lotus prince
19-09-2010, 12:40
دوست عزیز نمیشه از روی تریلر ها نظر داد همونطور که قبلا هم دیدیم تریلر های shift وprostreet مارو به چنین اشتباهی انداختن.
این حرف که گفتم که اگه داستان بازی خوب باشه بقیه مولفه ها داخل خوبی سناریو غرق میشن تنها حرف من نیست بلکه حرف اکثر آدم هاییه که باهاشون بحث کردم.اونی که دنبال بازی کردن هست زیاد به گرافیک بازی گیر نمیده و من نگفتم گیم پلی مهم نیست بلکه گفتم از داستان بازی مهم نیست(جمله هارو بادقت بخون).اینم بدون که اگه بازی داستان خوبی داشته باشه آدم رو تا انتها میکشونه ولی اگه بهترین گرافیک رو بدون سناریوی خوب داشته باشه بعد از مدتی که از گرافیک بازی سیر شدی دیگه واسه ادامه بازی ترغیب نمیشی.چون دیگه درخت و ماشین و تصادف های با گرافیک بعد از مدتی جالب بودنشو از دست میدن و چشت عادت میکنه.
ما ایرانی ها عدت داریم بهترین ها رو داشته باشیم به خاطر همین هم همه MW رو هنوز داریم و بازی میکنیم.
من هم آرزو دارم که HP 2010 یه بازی خوب در بیاد ولی امیدوار نیستم.
ممنون. تو هم موفق باشی.
و امیدوارم ایرانی ها بتونند بخش Autolog بازی رو تسخیر کنند.:5:

َalireza
22-09-2010, 10:49
بنده از همه جا بیخبر آمده ام و فقط میگویم عاشق این بازی نیامده هستم!
بیاد که عالی میشه

Behsood
24-09-2010, 20:10
سلام
تریلر جدید :

3[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین یه تریلر از پیش رندر شده است اما دیدن اش خالی از لطف نیست ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یه تریلر هست که با دوربین گرفته شده از محیط بازی.
کیفیت اش خوب نیست اما دیدنیه!

Killzone2
25-09-2010, 14:49

در خبرهای جدید EA , به نداشتن داستان در بازی اشاره شده است .

تهیه کننده ارشد بازی مت وبستر ( Matt Webster) طی مصاحبه ای که با سایت VG247 داشته است گفته : " ما فکر کردیم ایجاد بخش داستانی در بازی نباید ضرورت آنچنانی داشته باشد . اگه شما یک پلیس هستید , هدف بالا بردن رنکینگ است درحالی که یک مسابقه دهنده در حال بالا بردن رنک خود تا جایی که توان دارد است. "

اما , وبستر قول داد که هنوز اتومبیلهای فراوانی در بازی موجود خواهند بود و نبود بخش داستانی را در مد تکنفره پوشش میدهد . " در بازی یک بخش Career کامل وجود دارد , در مقام مسابقه دهنده , شما مسابقات Time Trial , Races و Hot Pursuit ها را در پیش رو دارید . در حالی که در مقام یک پلیس , شما تعقیب و گریزهای بسیار و دستگیری های بسیاری نیز پیش رو دارید . "

بر خلاف داستان , Criterion به شدت بر روی بخش آنلاین و مولتی پلیر بازی و محیط بسیار بزرگ بازی تمرکز کرده است , محیطی که طبق گفته مسئولان 4 بار بزرگتر از محیط وسیع بازی Burnout : Paradise است !

این بازی برای سه پلتفرم PlayStation 3 , Xbox 360 و PC به بازار عرضه خواهد شد .

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع :

amin 2010
25-09-2010, 15:43
بازی داستان نداره !!!
از همین الان فاتحش خوندست !!!هر چقدرم زیبا باشه فاکتور مهم این سری یعنی داستانو نداره(شده عینه burnout بدون داستان)

djmd
25-09-2010, 21:52
بازی داستان نداره !!!
از همین الان فاتحش خوندست !!!هر چقدرم زیبا باشه فاکتور مهم این سری یعنی داستانو نداره(شده عینه burnout بدون داستان)

البته امین جان شما یه نگاهی به نسخه های 6 به قبل بنداز ؟ شما داستان خاصی توشون میبینی ؟ والا من به شخصه با نسخه پورشه بازی و نسخه 6 بازی (بخاطر منظره هاش) خیلی بیشتر از این جدیدا حال کردم و می کنم :دی -- البته به این معنی نیست که shift که جدیدترین هست بازیه بدیه (بلکه در سبک شبیه سازی یه جورایی خیلی خوبه) .... با این تفاسیر فکر می کنم باید به سمت اورجینال خریدن پیش بریم ! اگر آنلاینش واقعا همینقدر خفن باشه ... لامذهبا یه دمو هم نمیدن:31:

amin 2010
25-09-2010, 22:07
مجید محبوب ترین در سری موست وانتد بود . داستان بازی خیلی مناسب بود . من منظورم محبوبیت بود .وگرنه اگه بخوایم فنی بحث کنیم نسخه شیفت بهترین نسخه سری بوده . گیم پلی متنوع گرافیک دیدنی و ... اما مشکلش نبود داستان و گشت ازاد بود که باعث شد طرفدارا از بازی راضی نشن اما من که به عنوان یه ریسینگ مستقل بهش نگاه کردم بسی هم لذت بردم.!!!
+
مگه اینجا بازی اصلم پیدا میشه !!!دی:

Behsood
25-09-2010, 23:50
البته امین جان شما یه نگاهی به نسخه های 6 به قبل بنداز ؟ شما داستان خاصی توشون میبینی ؟ والا من به شخصه با نسخه پورشه بازی و نسخه 6 بازی (بخاطر منظره هاش) خیلی بیشتر از این جدیدا حال کردم و می کنم :دی -- البته به این معنی نیست که shift که جدیدترین هست بازیه بدیه (بلکه در سبک شبیه سازی یه جورایی خیلی خوبه) .... با این تفاسیر فکر می کنم باید به سمت اورجینال خریدن پیش بریم ! اگر آنلاینش واقعا همینقدر خفن باشه ... لامذهبا یه دمو هم نمیدن:31:
سلام
اون موقع (قبل از Hot Pursuit II ) هیچ بازیکنی هم انتظارات یک بازیکن امروزی رو هم نداشت!
خود EA و استودیوی خلاق اش انتظارات ما رو از یه بازی به قول قدیماه (ماشین رانی) بالا برد،
با همین عناصر سینمایی و داستان ...

masoud93
17-10-2010, 12:45
من الان داشتم برنامه game n tech رو نگاه میکردم که پلتفرم های این بازی رو زده بود 360 و ps3 ولی pc توشون نبود.

می خواستم ببینم برا pc میاد یا نه.

ممنون.

vahidgame
17-10-2010, 13:04
من الان داشتم برنامه game n tech رو نگاه میکردم که پلتفرم های این بازی رو زده بود 360 و ps3 ولی pc توشون نبود.

ممنون.

نه همچین چیزی نیست!
برای پی سی هم صد در صد میاد
پست اول رو هم نگاه کنی مشخصه. یه ماه مونده به تاریخ انتشار بازی نمیشه که یه دفعه بازی برای یه پلتفرم کنسل بشه! : دی

HoJJaT_007
17-10-2010, 13:22
جریان چیه ؟ hot pursuit 2 که 6مین nfs بود الان دوباره برگشته به 1 ؟ شاید hp 3 هست؟

ea و اینکه برای pc نیاد ؟!

َalireza
26-10-2010, 22:50
کسی نمیدونه این بازی کی میاد؟

Big-Boss
26-10-2010, 23:01
کسی نمیدونه این بازی کی میاد؟

16 November امسال تاریخ عرضه اش هست.

Big-Boss
26-10-2010, 23:18

لیست اتومبیل های موجود در این نسخه اعلام شده.
از نکاتش اینکه اکثر اتومبیل ها هم در حالت پلیس هم در حالت مسابقه قابل استفاده هستند و یه تعداد هم فقط یا پلیس یا مسابقه اند.
تعدادی از اتومبیل ها هم فقط در نسخه های Limited Edition موجود هستند.

لیست اتومبیل های تایید شده رو میتونید از اینجا ببینید:

Amin.P30
27-10-2010, 11:13
نسخه دمو برای 360 منتشر شد.

L.A.M.P.A.R.D
27-10-2010, 14:59
جون میده واسه ی مولتی و لن :دی

halflife g
27-10-2010, 22:02
خوب یکی از دوستان دمو رو دانلود کرده بود و ما امروز رفتیم پیشش و تو ایخس باخس:31:دمو رو انجام دادیم...... .تو دمو دو مرحله فرار و گریز انجام میدین........... .

به نظر خود من که nfs برگشته به حال و هوای اولیه خودش و این دو مرحله ای که ما انجام دادیم انصافا باحال و هیجان انگیز بودن.....آفرین شرکت Criterion Games.......آفرین.

.

mosolim
27-10-2010, 22:54
سلام
مراد جون خدا از زبونت بشنوه ما بد جوری تو کف یه NFS مشتی موندیم. الان یه چند سالی میشه که EA همه گذاشته تو خماری. ان شاا... این یکی جبران فجایع گذشته باشه. ( مخصوصا سه سال اخیر)

Spaniuly
27-10-2010, 23:23
خوب یکی از دوستان دمو رو دانلود کرده بود و ما امروز رفتیم پیشش و تو ایخس باخس:31:دمو رو انجام دادیم...... .تو دمو دو مرحله فرار و گریز انجام میدین........... .

به نظر خود من که nfs برگشته به حال و هوای اولیه خودش و این دو مرحله ای که ما انجام دادیم انصافا باحال و هیجان انگیز بودن.....آفرین شرکت Criterion Games.......آفرین.

.
آورین... حال دادی مراد جان بیش از پیش امیدوار شدیم مثل اینکه به میمنت خرید ایخس باخس می خوام یه ریسینگ تاپ بزنم تو بدن ایول ایول... ولی نه... مرده شوره این شانسو ببرن چند سال PC بازیم یه چیز درست حسابی نداد الان که ایکس باکس خریدم می تونم فورزا بازی کنم یادش افتاده باید یه چیز خوب بده EA هم یادش افتاد واسه PC فیفا رو نکست بده... اینم شانسه ما داریم سر 250 300 تومن درد می کرد...:31:

خدا کنه چیز توپی از آب در بیاد نسخه اصلیشو بازی کنیم خوشمان بیاید تفریح کنیم سرگرم بشیم اوقات همایونی مونو پر کنیم باهاش

mosolim
27-10-2010, 23:32
آورین... حال دادی مراد جان بیش از پیش امیدوار شدیم مثل اینکه به میمنت خرید ایخس باخس می خوام یه ریسینگ تاپ بزنم تو بدن ایول ایول... ولی نه... مرده شوره این شانسو ببرن چند سال PC بازیم یه چیز درست حسابی نداد الان که ایکس باکس خریدم می تونم فورزا بازی کنم یادش افتاده باید یه چیز خوب بده EA هم یادش افتاد واسه PC فیفا رو نکست بده... اینم شانسه ما داریم سر 250 300 تومن درد می کرد...:31:

خدا کنه چیز توپی از آب در بیاد نسخه اصلیشو بازی کنیم خوشمان بیاید تفریح کنیم سرگرم بشیم اوقات همایونی مونو پر کنیم باهاش

اشکال نداره اتفاقا منم همین یه ماه پیش ایکس باکس خریدم. بیخیال این بازیا مثلا الان شما میتونی فیبل 3 رو بازی کنی. گیرز که خداست یا هیلو. اصلا افکارتو درگیر این مسایل نکن. هنوز خیلی بازی هست که فقط روی کنسول میشه بازی کرد.
NFS هم فکر نکنم به شاهکاری فورزا برسه. فورزایی که فقط برای ایکس باکسه. ولی اینم nfs دیگه نمیشه بازی نکرد.

kurosh08
28-10-2010, 10:52
ای ول
پس دوباره میتونیم یه NFS واقعی بازی کنیم

djmd
28-10-2010, 15:11

.

موزیک های بازی چطور بود عزیز ؟ ...

َalireza
28-10-2010, 20:31
موزیک های بازی چطور بود عزیز ؟ ...
بازی خوب باشه موزیک پیشکش
خسته شدم انقدر این blur رو بازی کردم:2:
کسی سیستم مورد نیاز بازی رو نمیدونه؟:دی

محمد ه ف
28-10-2010, 21:09
سلام دوستان
نسخه دموی PS3 هم اومده؟

Big-Boss
28-10-2010, 22:14
کسی سیستم مورد نیاز بازی رو نمیدونه؟:دی

Minimum System Requirements:

CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
RAM: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista - Windows 7
VGA: 256 MB DirectX 9.0 compliant card with Shader Model 3.0 or higher (ATI RADEON X1950, HD 2400/ NVIDIA GeForce 7)
DX: DirectX 9.0c
OS: Windows XP SP 3 (32-64 bits) / Windows Vista (32-64 bits) / Windows 7 (32-64 bits)
HDD: 6.5 GB
Sound: DirectX 9.0 compliant sound card
ODD: DVD-ROM, 8 speed
Network: 2 - 8 players, 512 Kbps or faster
Note: COMPATIBLE VIDEO CARD CHIP SETS: ATI RADEON X1950, HD 2000/3000/4000/5000 series NVIDIA GeForce 7/8/9/100/200 series

َalireza
28-10-2010, 22:49
من CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ و VGA : 512 MB DirectX 10 و RAM : 2.0 GB Windows 7 دارم
به نظر شما میتونه روون اجرا کنه؟

djmd
28-10-2010, 23:52
من CPU: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ و VGA : 512 MB DirectX 10 و RAM : 2.0 GB Windows 7 دارم
به نظر شما میتونه روون اجرا کنه؟

با توجه به مشخصات داده شده باید روی حداقل جزئیات بتوانید .. روان اجرا کنید ...

halflife g
02-11-2010, 15:48
خوب اولین امتیاز بازی اومد:

games master =93/100

برای شروع عالیه و همونطور که پیش بینی میشد نوید یه بازی زیبا رو میده......... .

.

mosolim
02-11-2010, 16:04
سلام
امتیاز که خیلی عالیه . یعنی حداقل نسبت به نسخه های پیشین عالیه. اما ببینم مگه بازی به طور کامل ریلیز شده که این سایت نمره داده.؟ بر اساس دمو نمره داده؟ یا اینکه یه نسخه ی کامل به دستشون رسیده؟

halflife g
02-11-2010, 17:54
سلام
امتیاز که خیلی عالیه . یعنی حداقل نسبت به نسخه های پیشین عالیه. اما ببینم مگه بازی به طور کامل ریلیز شده که این سایت نمره داده.؟ بر اساس دمو نمره داده؟ یا اینکه یه نسخه ی کامل به دستشون رسیده؟

نه دیگه gamesmaster معتبره..........سازنده بازی چند روز قبل عرضه چند تا نسخه کامل و نهایی واسه چند تا سایت معروف میفرسته.......اینم جزوشونه

احمتالا در چند روز آینده نمره های دیگه ای خواهد اومد......

IRAN_KING
03-11-2010, 13:06
این بخش رو داره... ؟
co-op

bbp
06-11-2010, 14:47
دوستان بخشي بنام Free Ride هم داره؟

يا يه چيزي تو همون مايه ها كه بشه تو محيط بازي همينجوري چرخي مثل most wantedپ

و اينكه ان شاالله توي ماشينم مثل shift نشون ميده ديگه ؟!!

BMW.M3_E46
06-11-2010, 17:23
عکسا رو حال کن ایول عشق NFSم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ماشین پلیسشه

bbp
06-11-2010, 18:02
ممنون
ولي من هيچ جا نديدم كه عكسي از داخل ماشين گذاشته باشه...!!!!!!!

اگر مثل Shift تصوير رو از داخل ماشين نشون بده كه خوبه اما اگه اينطور نباشه نمي ارزه !!

BMW.M3_E46
06-11-2010, 19:09
ممنون
ولي من هيچ جا نديدم كه عكسي از داخل ماشين گذاشته باشه...!!!!!!!

اگر مثل Shift تصوير رو از داخل ماشين نشون بده كه خوبه اما اگه اينطور نباشه نمي ارزه !!

مگه most wanted , Carbon, undergrund1,2 و... اینا مگه داخل ماشینو نشون میدادن که این قدر معروف شدن

bbp
06-11-2010, 19:45
از نظر من يه ضعف بزرگ هستش اين قصيه نشون ندادن از توي ماشين...

من كه فقط 10 دقيقه با shift اونم با M3 E92 بازي كردم از اينكه توي ماشين رو نشون ميداد خوشم اومد

حالا اگه اين نسخه نشون نده اصلا اينو نميگيرم و ميرم همون شيفت و ميگيرم تا TDU2 ريليز بشه :13:

BMW.M3_E46
06-11-2010, 20:20
از نظر من يه ضعف بزرگ هستش اين قصيه نشون ندادن از توي ماشين...

من كه فقط 10 دقيقه با shift اونم با M3 E92 بازي كردم از اينكه توي ماشين رو نشون ميداد خوشم اومد

حالا اگه اين نسخه نشون نده اصلا اينو نميگيرم و ميرم همون شيفت و ميگيرم تا TDU2 ريليز بشه :13:
NFS Shift یه بازی بود تقلیدی بعدشم فقط برای Racing wheel G25 & G27 ساخته شده لامسب یه حالی میده با این فرمون این بازی !!!!:8:

BMW.M3_E46
07-11-2010, 17:29
McLaren F1

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:28 PM ----------

Lamborghini Gallardo LP 560-4 Spyder

valapeji
07-11-2010, 17:30
من امروز دمو شو بازی کردم واقعا زیبا بود ولی کنترلش یکم سخت بود

BMW.M3_E46
07-11-2010, 17:36

Ford Shelby GT500

---------- Post added at 05:32 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

Koenigsegg CCXR Edition

Jaguar XKR

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

Jaguar XKR

Nissan 370Z Coupe

smallfrank
07-11-2010, 17:37
ممنون دوست عزیز....

لطفا عکسها رو تو اسپلویر قرار بدین تا صفحه سنگین نشه....

=====================================

حالا اینا Ingame هستن ؟

این Jaguar XKR خیلی زیبا کار شده....

BMW.M3_E46
07-11-2010, 17:39
ممنون دوست عزیز....

لطفا عکسها رو تو اسپلویر قرار بدین تا صفحه سنگین نشه....

یعنی چه جوری؟

popowoody
07-11-2010, 17:42
توی حالت پیشرفته عکس رو بزارید بعد Select کنیدش بعد روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنید و نام براش انتخاب کنید مثلا :

آزمایشی

BMW.M3_E46
07-11-2010, 17:54

AlexMercer
07-11-2010, 18:44
دوستان انگار نمیشه ماشین هارو اسپورت و تیون کرد درسته؟

BMW.M3_E46
07-11-2010, 18:53
دوستان انگار نمیشه ماشین هارو اسپورت و تیون کرد درسته؟

نه متاسفانه!

BMW.M3_E46
08-11-2010, 00:02
با عرض پوزش به تمام دوستان که پستهای جدا جدا دادم امیدوارم از این عکسایی که گذاشتم خوشتون بیاد
اینا عکسای تمام ماشینای پلیسی هست که تا حالا ساخته شده

Aston Martin DBS

Aston Martin V12 Vantage

Audi R8 Coupé 5.2 FSI quattro

Audi TT RS Coupé

Bentley Continental Supersports Coupe

BMW M3 E92

Carbon Motors E7

Chevrolet Camaro SS

Chevrolet Corvette Z06

Chevrolet Corvette ZR1

Dodge Challenger SRT8

Dodge Charger SRT8

Dodge Viper SRT10

Dodge Viper SRT10 ACR

Lamborghini Gallardo LP 550-2 Valentino Balboni

Lamborghini Murciélago LP 640

Lamborghini Reventón

Nissan GT-R SpecV (R35)

Pagani Zonda Cinque

Porsche Panamera Turbo

Subaru Impreza WRX STI

Mercedes-Benz SLS AMG

Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition

Lamborghini Gallardo LP 560-4

Koenigsegg CCX

Koenigsegg Agera

Ford Taurus SHO

Ford Shelby GT500 Super Snake

Ford Crown Victoria Police Interceptor

Porsche Carrera GT

Jaguar XKR

Porsche Cayman S

AlexMercer
08-11-2010, 00:20
نه متاسفانه!

واقعا حیف شد که راست میگی؟ من باور نمیشه. نصف حال بازی به همین اعمال رو ماشین بود:41: من که اصلا ریسینگ بازی نمیکنم به عشق همین نید میگرفتم:41:

BMW.M3_E46
08-11-2010, 01:12
واقعا حیف شد که راست میگی؟ من باور نمیشه. نصف حال بازی به همین اعمال رو ماشین بود:41: من که اصلا ریسینگ بازی نمیکنم به عشق همین نید میگرفتم:41:

حالا انشاا.. بازی خوبی از آب در میاد که جای Tuning رو پر کنه

bbp
08-11-2010, 08:29

من بر عكس شما !
دنبال فري رايد هستم و ماشينا به صورت واقعي
من شيفت رو تازه گرفتم هوبه طراحي ها و گرافيك...اما گيم پلي و كنترل ماشينا ضعيفه متاسفانه...!
اميدوارم تو اين نسخه جديد اين مشكلم حل شه

اين اسكرين شاتهايي كه من ديدم از باري مسيرهاي زيبايي داره و خوراكه فري رايده فقط اميدوارم تو نسخه نهايي كه مياد بيرون اون خواسته منم داشته باشه :5:

shahabprince
08-11-2010, 12:20
به نظر من سری بازیهای nfs دیگه مثل قبل روش کار نمیکنن و اینو تو سری قبل یعنی shift میشه به واضح دید.
امیدوارم که امسال سری بازی های nfs خوب از اب در بیاد

Lamanta
08-11-2010, 15:57
چطوری میشه از دست اینا فرار کرد ؟!!؟!؟ :31:

A.M.D.D.E.V.I.L
08-11-2010, 16:10
به نظر من گرافیکش خیلی فوق العاده شده فکر میکنید با 5850 که دارم میتونم تو آخرین تنظیمات اجراش کنم؟ 1920 1080

Lamanta
08-11-2010, 19:36
فکر میکنید با 5850 که دارم میتونم تو آخرین تنظیمات اجراش کنم؟ 1920 1080
تابلوئه که میتونی...

BMW.M3_E46
09-11-2010, 00:00
خوب دوستان امیدوارم از اون عکسایی که گذاشتم خوشتون اومده باشه :46:
و اینم تمامی ماشینهای ریسینگ ساخته شده در بازی

Alfa Romeo 8C Spider

Aston Martin DBS Volante

Aston Martin V12 Vantage

Aston Martin One-77

Audi R8 Spyder 5.2 FSI quattro

Audi TT RS Coupé

Bentley Continental Supersports Coupe

BMW M3 E92

BMW M6 Convertible

BMW Z4 sDrive35is

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport

Chevrolet Camaro SS

Chevrolet Corvette Grand Sport

Chevrolet Corvette ZR1

Dodge Challenger SRT8

Dodge Charger SRT8

Dodge Viper SRT10 ACR

Ford GT

Ford Shelby GT500

Jaguar XKR

Koenigsegg Agera

Koenigsegg CCXR Edition

Koenigsegg CCX

Lamborghini Gallardo LP 550-2 Valentino Balboni

Lamborghini Gallardo LP 560-4

Lamborghini Gallardo LP 560-4 Spyder

Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera

Lamborghini Murciélago LP 640

Lamborghini Murciélago LP 670-4 SV

Lamborghini Reventón Roadster

Maserati GranCabrio

Mazda RX-8

McLaren F1

McLaren MP4-12C

Mercedes-Benz SLS AMG

Nissan 370Z Coupe

Nissan 370Z Roadster Touring w/ Sport Pkg. (Z34)

Nissan GT-R SpecV (R35)

Pagani Zonda Cinque

Porsche 911 Targa 4S

Porsche 918 Spyder (Concept Study)

Porsche Boxster Spyder

Subaru Impreza WRX STI

امیدوارم بازیی که وارد بازار میشه یک بازیه تاریخی همچون Most Wanted بشه!!!

B.3.S.T
09-11-2010, 01:42
یادش بخیر روزهایی داشتیم با NFS:Undergrand 2
بعدش ماست وانتد اومد با قدرت نشون داد دیگه بعدش NFSها یکی پس از دیگری فاجعه
(CARBON هم خوب بود تا حدودی)
امیدوارم این دیگه مثل اونا نباشه...

gigi_alex
09-11-2010, 10:46
هنوز واسه pc نیومده ؟؟؟؟

vahidyasi
09-11-2010, 13:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بازی Need For Speed Hot pursuit که کمتر از 10 روز به عرضه ی اون مونده
تا به حال سروصدای زیادی رو به راه انداخته و میشه به طرفداران این سری گفت که با یک
need for speed واقعی رو به رو هستند
در این پیش نمایش مروری خواهیم داشت بر ویژگی های Hot Pursuit ، ویژگی هایی که Neeed For Speed
رو به دوران Arcade Racing بر می گردومنه
نکته: این پیش نمایش در پنجمین شماره از مجله ی ویدیویی E-PLAY قرار داشته!

پیش نمایش ویدیویی Need For Speed Hot Pursuit
کاری از تیم E-PLAY
زمان 5:30

دانلود با کیفیت بالا(لینک مستقیم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود با کیفیت متوسط(لینک مستقیم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای دریافت آیتم های دیگر به سایت مجله مراجعه کنید

bbp
09-11-2010, 15:49
هيــــــــــــــــــپ هيـــــــــــــــپ هوورا... :10:
به اميد يه ورژن خاطره انگيز

تو اين پيشنمايشي كه دوستمون گذاشته اواسطش اشاره ميكنه كه قابليت نشون دادن محيط interior مثل adtj فرهمه...
همون چيزي كه من دنبالش بودم :8:

manreza71
09-11-2010, 16:24
ایول توفیلمی که دوستمون گذاشته میگه که میشه ماشینها رو اسپرت کرد .ایول

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

من که خیلی خیلی امیدوار شدم
یعنی میشه به mw برسه یا بهتر از اون باشه ؟؟

bbp
09-11-2010, 16:32
ایول توفیلمی که دوستمون گذاشته میگه که میشه ماشینها رو اسپرت کرد .ایول

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

من که خیلی خیلی امیدوار شدم
یعنی میشه به mw برسه یا بهتر از اون باشه ؟؟

رفيق اينو بدون كه مجموعه اي رو ساختن كه خيلي عاليه !!!

پس 100 % بهتر از MW بايد باشه :8:

manreza71
09-11-2010, 16:38
من بعد از mw با کربن کمی بازی کردم ولی بهم اصلا حال نداد بعدش با یکی دیگشون بازی کردم که از بس مسخره بود تو همون لحظه شکستمش واسمشم تو ذهنم نیست. اما فکر کنم اخریش shift باشه که میگه hotporsut مشکل هندلینگ بد شیفت رو هم رفع کرده. و......
خلا صه من که خیلی خیلی امیدوارم .به نظر شما که این بازی وارد کشورما میشه ؟؟ تو سطح بین الملل 25 ابان ولی نمیدونم ایران کی کرکش میکنه ؟؟

bbp
09-11-2010, 16:52
زودترم احتمالش زياده كه بياد
چه برسه به اينكه وارد كشورمون بشه يا نه‌!!!

hosiyar
09-11-2010, 17:25
سلام . این بازی دو نفره آفلاین (split-screen) داره ؟
تو چندتا فروم خارجی پرسیدم جواب درست و حسابی ندادن ، یکی میگفت داره یکی میگفت نداره و ما که نفهمیدیم.

Steps-Rap
09-11-2010, 18:59
دوستان نسخه pc این بازی اومده یا نه؟؟؟:20:

BMW.M3_E46
09-11-2010, 20:31
فقط این بازی با Racing Wheel G27 حال میده دیگر هیچ!!!

BMW.M3_E46
09-11-2010, 20:47
من برام عجیبه تو این کلیپی که صفحه قبل گذاشته بود نه از داخل ماشین چیزیو نشون داد نه از اسپرت ماشین؟همش چرته

اینو بخونین
NO TUNING in NFS Hot Pursuit 2010

the tuning had gone as far as it could.

as Criterion said, the game is Inspired by the Orignal 1994 NFS, Tuning wasn't introduced in NFS untill 2003. im glad there is no tuning, it takes up too much room on the disk, room that could equate to new cars, and prevented EA from getting there hands on certain lisceneces, such as Ferrari and Maserati, who refuse to have anything to do with tuning.
منبع

BLACK-BLACK
09-11-2010, 21:46
من برام عجیبه تو این کلیپی که صفحه قبل گذاشته بود نه از داخل ماشین چیزیو نشون داد نه از اسپرت ماشین؟همش چرته

اینو بخونین
NO TUNING in NFS Hot Pursuit 2010

the tuning had gone as far as it could.

as Criterion said, the game is Inspired by the Orignal 1994 NFS, Tuning wasn't introduced in NFS untill 2003. im glad there is no tuning, it takes up too much room on the disk, room that could equate to new cars, and prevented EA from getting there hands on certain lisceneces, such as Ferrari and Maserati, who refuse to have anything to do with tuning.
منبع

منظورش اون قسمتیه که 4 تا نواره جابه جا میکنی مثلا ماشین تنظیم میشه که قدرت بالاتر داشته باشه یا تورک بالاتر.

زیاد مهم نیست من که اصلا استفاده نمیکردم.همه رو هم میبردم.

vahidyasi
09-11-2010, 22:15
من بعد از mw با کربن کمی بازی کردم ولی بهم اصلا حال نداد بعدش با یکی دیگشون بازی کردم که از بس مسخره بود تو همون لحظه شکستمش واسمشم تو ذهنم نیست. اما فکر کنم اخریش shift باشه که میگه hotporsut مشکل هندلینگ بد شیفت رو هم رفع کرده. و......
خلا صه من که خیلی خیلی امیدوارم .به نظر شما که این بازی وارد کشورما میشه ؟؟ تو سطح بین الملل 25 ابان ولی نمیدونم ایران کی کرکش میکنه ؟؟

من هم خودم از طرفداران سری need For Speed هستم ولی از carbon به بعد دیگه اصلا بیخیالش شدم
تا رسیدیم به Shif
وقتی shift رو بازی کردم اصلا از هندلینگش خوشم نیومد
خلاصه اصلا با بازیش حال نکردم
ولی Hot Pursuit قراره بترکونه
سازندش هم که criterion games هست

پس میترکونه:5:

BMW.M3_E46
09-11-2010, 22:43
منظورش اون قسمتیه که 4 تا نواره جابه جا میکنی مثلا ماشین تنظیم میشه که قدرت بالاتر داشته باشه یا تورک بالاتر.

زیاد مهم نیست من که اصلا استفاده نمیکردم.همه رو هم میبردم.

قضیه اینه که مطمئنم از اسپرت ماشین خبری نیست و همچنین داخل ماشین!!
اگه منبعی دارین بگین تا ثابت بشه که اسپرت میشه!

matrix_3s
09-11-2010, 23:02
اگه اسپرت نداشته باشه میشه یه چیز مثلsplit\second .........بعضی ماشینا با اینکه خیلی خوشگل بودن ولی بازم حال نمیداد

hesam_g59
10-11-2010, 17:36
فک کنم دیگه وقت شمارش معکوس فرا رسیده
فقط 6 روز دیگه تا عرضه جهانی....

BLACK-BLACK
10-11-2010, 18:59
قضیه اینه که مطمئنم از اسپرت ماشین خبری نیست و همچنین داخل ماشین!!
اگه منبعی دارین بگین تا ثابت بشه که اسپرت میشه!

من احتیاجی ندارم که حرفمو به کسی با مدرک اثبات کنم.

منم مطمئنم که کاستومایز کردن ماشین بخشش با تیونینگ جداس.ا