PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویژه امتحانات نهایی سال سومی ها

صفحه ها : [1] 2 3 4

vahid-p
22-05-2010, 09:03
این تاپیک رو زدم تا سال سومی ها یه جا جمع بشن و با هم مشورت کنن، نتایجشون رو بگن و در مورد امتحانات پیش رو با هم بحث کنن.
اولین امتحان که امتحان دین و زندگی بود و به نظر من که سوالا خیلی خوب بود و البته بعد از خوندن کتاب، نمونه سوالات امتحانات نهایی سال قبل ( خرداد، شهریور و دی ) خیلی به من کمک کرد. برای همین برای خودم نتیجه 19 به بالا در نظر دارم. ( اگه مصحح انصاف داشته باشه و کپی کتاب نخواد => 20 )
از نظر من امتحان نهایی اونقدرا که می گن سخت نیست و نمی خوان دانش آموز رو شکنجه بدن و تنها برای سنجش درک و سطح عمومی دانش آموزانه. پس برای امتحانات بعدی اصلا استرس نداشته باشیم.:20: البته از شرایط محیطی اصلا راضی نبودم. با اینکه سخت گیری مراقبین باعث می شد که حقی از کسی ضایع نشه ولی گرمی هوا در مناطق ما کاری می کنه بیش از یک ساعت نتونی سر جلسه بشینی.
خب بگذریم. دوست داریم بدونیم از نظر شما امتحان چطور بود.

اما امتحان بعدی ...
ما که جبر و احتمال داریم، تجربیا و علوم انسانی ها ریاضی. ( چه بد شانسی دارن این علوم انسانی ها که امسال ریاضیشون کشوری شده .)
پس همگی تقریبا یه سبک امتحان داریم. باید از فاز حفظیات بیرون بیایم و بریم تو فاز تحلیل. خوبیش اینه اگه طول سال به اندازه کافی تمرین کرده باشین، الان دیگه چندان زور و ضربی لازم نیست. مخصوصا اگر تو فرجه قبل از امتحانات دروس محاسبه ای رو خوب خونده باشین.
تنها پیشنهاد من اینه، از رو کتاب و جزوتون بخونین و نکته ها رو یادداشت کنین و بعد از هر مبحثی به اندازه کافی مثال حل کنین ( مخصوصا مثال های امتحانات هماهنگ کشوری چند سال گذشته ) و یه روز مونده به امتحان، نمونه سوال دو سال اخیر رو از خودتون امتحان بگیرین و مشکلاتتون رو در اون یک روز بر طرف کنید.
پیشنهادات خوبتون رو حتما به ما هم بگین.
:33:
در ضمن از بچه های سال سوم یا همون کنکوریای سال 90 دعوت می کنیم تا در گروه "کنکوری های سال 90 " عضو بشن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب بذارین یه برنامه هم بذاریم و تموم. یه برنامه مفید که به درد نهایی ها می خوره و می تونن راحت معدل کل و کتبیشون رو حساب کنن Haniiii عزیز زحمتش رو کشیدن و توسط برنامه اکسل طراحیش کردن :
برای EXEL2007 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای EXEL2003 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PEZESHKII
22-05-2010, 09:13
بر اساس تجربه ای که من پارسال داشتم فهمیدم که برای امتحان نهایی فقط وفقط کتاب باید خونده بشه.جزوه وکتاب کمک درسی هم برای فهم بیشتره.واصلا نیاز نیست روش دقیق شد.فقط کتاب
نه تنها در دروس حفظی بلکه در دورس تحلیلی هم همین طوره
فقط وفقط وفقط خود کتاب درسی.
اگه این توصیه رو جدی بگیرید آخر امتحانات پشیمون نمیشید

MRTZ HSV
22-05-2010, 09:25
خیلی سوالاش مزخرف بود...طرف کاملا عقده ای سوالای کلیشه ای پرسیده بود...این سوال 19 تو صفحه ی 167 جوابش کدوم میشد؟سوالش دو پهلو بود...بالاییه میشد یا پایینیه...با تکیه بر فلان یا اونی که در حد توان جامعه اسلامی رو دیر مسیر اهداف الهی هدایت کنه
من یه ذره از بالاییه نوشتم پایینیرم کامل نوشتم

4صفحه برا من پر شد...19 بشم خیلی خوبه...اه!

Haniiii
22-05-2010, 09:31
(:
سوالاش یه جوری بودن !!! .... تا شماره 15 که نوشتم فکر کردم امتحان راحتی گرفتن !!! ... اما بعدش ... انشایی سوال دادن !!! ... یعنی کل عبارت رو میخواستن !!! ... ولی هیچی از این سوال های مفهوم را بیان کنید و تعریف، سوال نداند ...

در کل نیازمند تسلط کامل بود !! ... کل متن ها رو باید از حفط میشدیم !!!! ... دیگه کم مونده بود بگن صفحه فلان رو از اول تا آخر بنویسید !!!

جواب ها ساعت 12 میاد !؟ ...

shah abas
22-05-2010, 09:36
من از نظر سختی از ۱۰ ۶.۵ می دم. سوال ها خوب نبود. خیلی هم بد نبود.به زیر ۱۷ فکر نمی کنم. چند درصدی هم امید ۲۰ دارم:دی
اما سوال های سال های قبل که من از ۸۱ داشتم(البته چند سال پیش کتاب ها عوض شده) رو یکی دو بار که خوندم خیلی کمک نکرد. نهایت ۳۰ درصد از سال های قبل بود./به امید ۲۰ در جبر
جواب ها در aee.medu.ir قرار داده می شود؟

POUYOL
22-05-2010, 09:41
امتحان امروز زیاد بد نبود ولی من خیلی از امتحانی که دادم راضی نبودم!!!

قسمت (د) سوالها که باید جوابهای تشریحی کامل میدادی مجبورم کرد تا اخر وقت جواب بدم!!! کل درس اون سوال باید تو ذهنت مجسم میشد!پوستم کنده شد تا بخشی از اون متنها رو برگه منتقل کنم .کسی میتونست قبل امتحان ادعای بالای 19.5کنه که کاملا درست خلاصه درسها و شاخه بندی های هر درس و تسلط کامل روی مفهوم ها داشته باشه که متاسفانه من این مهارت ها را کامل نداشتم:13:

ولی خوشحالم از اینکه هرچی تو ذهنم بود رو نوشتم و خیالم راحته که سوالی را خالی نذاشتم.

امتحانهای سالهای قبل را هم که این دو سه روز بررسی میکردم ،بیشتر روی کتاب تاکید داشتند .

امتحان بعدی یه حال درست و حسابی بمون میده ،جبر و احتمال . خوشم میاد مثل دین وزندگی این قدر حجیم نیست و دیگه باهاش مشکل حفظی ندارم:46:

azimzade
22-05-2010, 10:06
من فقط 19 رو شک دارم.نامردا امسال تعریفی مثل تفقه ،نفقه،تحدی، ولی فقیه و... ندادن
جبرو من میگم سخت میدن امسال

M O B I N
22-05-2010, 10:11
سلام
واقعا امسال امتحاناش با سالهای قبل فرق میکرد من تو این فکرم اگه سوالا کلید آزمونش بیاد چطوریه !
قسمت د اکثرا یا فعالیت کتاب بود یا باید از 100 قسمت کتاب نکته ها رو جمع میکردی مینوشتی !
کلا انگار یک انقلاب تو طراحی سوالات امتحان نهایی شده :46:

M O B I N
22-05-2010, 10:17
راستی دوستان پیشنهاد میکنم به خودتون وعده وعید ندید چند میشید
چون همه فهمیدن این امتحان با امتحان های سال های قبل کلا فرق میکرد و هنوز کلید آزمونش نیومده هم از لحاظ روحی ممکنه ضربه بخورید هم اینکه به نظر من کار عاقلانه ای نیست و هیچ فرد عاقلی نمیتونه نمرشو با این سوالات بر آورد کنه ! فقط باید دعا کنیم مصححین عزیز یه کاری کنن :31:

hassan_magic2000
22-05-2010, 10:24
سلام
واقعا امسال امتحاناش با سالهای قبل فرق میکرد من تو این فکرم اگه سوالا کلید آزمونش بیاد چطوریه !
قسمت د اکثرا یا فعالیت کتاب بود یا باید از 100 قسمت کتاب نکته ها رو جمع میکردی مینوشتی !
کلا انگار یک انقلاب تو طراحی سوالات امتحان نهایی شده :46:

اتفاقا ما هم 2 سال پیش وقتی از جلسه امتحان اومدیم بیرون همین نظر رو داشتیم:46:

کتاب کتاب و کتاب فقط همین

من 2 سال پیش توی امتحان شیمی ( که یادمه آخرین امتحان بود ) کتاب رو زیرو رو کردم و جزوه رو کم خوندم و طی یک عملیات انتحاری 20 شدم :20: ولی بقیه دروس که به جزوه تکیه میکردم 18-17 بودم

امیدوارم مفید باشه :10:

Iranian boy10
22-05-2010, 10:49
سلام . واسه فني و حرفه اي خيلي امسال سخت داده بودن ! اينجا فني نداريم ؟!

همتون نظري هستيد ؟

Haniiii
22-05-2010, 11:22
جواب ها اومد !!! ( البته من الان دیدم ... شاید زود تر .. )

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

جواب سوال 19 بخش دوم ! ایهام داشت !!! آخه این چگونه رو چیزای دیگه هم میشه نوشت !!! ... ):

سوال 24 جالبه بارم بندیش !!! ... یک نمره رو چطور تقسیم کرده !!! ..

MRTZ HSV
22-05-2010, 11:46
اه...با این سوال طرح کردنشون...سوال 19 رو یه چی دیگه نوشتم...جوابش با پشتوانه به سیره و قرآن میشه!
اینجا نباید می گفت چگونه انجام میشود باید می گفت با چه پشتوانه هایی وظیفه خود را انجام می دهند؟...
واقعا که...کتاب رو جوییده بودما!
من میدونم و با این مصحح...جرآت داره نمره نده!(نمیده)

amir_rahmani
22-05-2010, 11:53
واقعا سوالات بد طراحی شده بود
سوالاتی که اصلا ارزشی در امتحانات نهایی قبل نداشتند را آوردند اینجا بها دادند
از تفقه و تقیه و ... هم که هیچی
سوال 22 که اصلا جوابش در کتاب نیست را یک سوال غیر فنی می دونم
و اینکه 23 هم از نظر مهم بودن واقعا مشکل داشت!
من توضیح تفاوت نقش را براش نوشتم
سوال 21 هم ایهام عجیبی داشت
توی قسمت خود عالی و دانی پایین یه توضیحی داده
الان که پاسخنامه را دیدم شوکه شدم
اصلا اینو ندیده بودم
کلا سوالات استاندارد و خوبی نبود!
سوالات 19-20-22-و کمی هم 23 سوالاتی نبود که بشه توی امتحان نهایی بیاریش:41:
به امید جبر که یه روحیه بهمون بده:8:

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

اه...با این سوال طرح کردنشون...سوال 19 رو یه چی دیگه نوشتم...جوابش با پشتوانه به سیره و قرآن میشه!
اینجا نباید می گفت چگونه انجام میشود باید می گفت با چه پشتوانه هایی وظیفه خود را انجام می دهند؟...
من میدونم و با این مصحح...جرآت داره نمره نده!(نمیده)

من نهایی ها را که زیر و رو کرده بودم این سوال 19 همین گونه که شما گفتید باید طرح می شد!!!

azimzade
22-05-2010, 12:00
دقیقا

منم همینطور

far2009
22-05-2010, 12:40
برای هر سوال می شد جواب های مختلف نوشت . در حالی که همه آنها هم می توانستند درست باشند . سوالات فقط تکیه بر یک کلمه داشت و وجود یا نبود آن کلمه می توانست کل جواب را تغییر بدهد. این دینی با حدود 240 صفحه مگه میشه اینطوری کلمات را حفظ کرد !

متاسفانه هم سوال 19 را یک چیز دیگه نوشتم هم یکی از جاخالی ها را . حالا باید چکار کنیم ؟ چقدر توی کنکور تاثیر داره ؟ من خیلی ناراحت شدم ! :41:

amir_rahmani
22-05-2010, 12:53
بابا ول کن
برای چی می خوای زندگی را بر خودت تلخ کنی؟
می گذره همه اینها
مهم اینه که ما تمام تلاشمونو کردیم ولی خب چیکار کنیم حالا که فرمت و چه می دونم از مفاهیم بی ارزش سوال دادند
زیاد مهم نیست
مهم اینه که زیر 15 معدلت نشه تا بتونی سهمیه تهران را حفظ کنی
نگران اینم نباشید
تهش می خواهیم بشیم مثل افراد توی خیابون که بی کار دارند اینور و اونور می روند
مهم اینه که بتونیم کار یاد بگیریم
حالا اینم یه نتیجه ای است که شاید مصلحتمون توی این هستش

M O B I N
22-05-2010, 15:26
دوستان حالا من فقط با دیدن کلید این آزمون میتونم بگم فقط دستمان باید به دامان مصحح عزیز باشد :31: .

M i L @ D
22-05-2010, 16:03
سلام . واسه فني و حرفه اي خيلي امسال سخت داده بودن ! اينجا فني نداريم ؟!

همتون نظري هستيد ؟

خوش بحالتون امتحان ديني تون آسون بود آخه ورقتون رو ديدم . نسبت به فني اصلاً قابل مقايسه نيست‌ !!:37:

من فنی هستم ... سوالات مزخرف بود ولی نه اون اندازه که انتظارش رو داشتم ! :31:

فک کنم 18 بشم ...

جواب یه سوال رو میدونستم ولی نمیدونم چرا یه چیز دیگه نوشتم ... : دی

amir_rahmani
22-05-2010, 18:03
واقعا هم باید چشم دوخت اول به یاری خدا دوم به قلم مصحح
دوستان سومی چرا اینجا نمی آیید؟

ashjaee
22-05-2010, 18:09
به نظر من بعد از هر امتحان باید پرونده اونو ببندیم و برای امتحان بعدی آماده بشیم

behnambazi
22-05-2010, 18:37
هرسال یه درسی سوالاش چرت پرت میدن امسان دینی بود پارسال ادبیات فارسی

amir_rahmani
22-05-2010, 18:42
درسته که باید ببنیدیم ولی می تونیم خودمون را از این طریق کمی تخلیه کنیم

ardavan_2008
22-05-2010, 19:24
سلام!

از من می شنوید بعد امتحان به جوابهاش نگاه نکنید!هر چند که پارسال همه به ما می گفتند نگاه نکنید اما من گوش نمی دادم:31:اما نگاه نکردن بهتره چون تاثیر منفی میزاره تا مثبت!

از پارسال سختی امتحانات نهایی 2برابر شد به خاطر تاثیرش در کنکور!

far2009
22-05-2010, 19:28
سلام!

از من می شنوید بعد امتحان به جوابهاش نگاه نکنید!هر چند که پارسال همه به ما می گفتند نگاه نکنید اما من گوش نمی دادم:31:اما نگاه نکردن بهتره چون تاثیر منفی میزاره تا مثبت!

از پارسال سختی امتحانات نهایی 2برابر شد به خاطر تاثیرش در کنکور!
سختی با در آوردن سوالات غیراستاندارد واقعا فرق می کنه . طراحی سوالات این امتحان مثل اینکه توسط یک فرد ناآشنا به این درس بود چون نمی دانست سوال که داره طراحی می کنه می تواند جواب های مختلفی داشته باشد.

M O B I N
22-05-2010, 19:36
من با هرکسی صحبت کردم هیچ کسی نگفته امتحان استاندارد بوده همه دارن مینالن خب فکر کنم طراحان سوال امثال رو از سر چهار راهی چیزی آوردند خیلی مغرضانه طرح شده بود !
آدم نمیدونست باید از کتاب بنویسه یا کنفرانس بده !

به نظر من بعد از هر امتحان باید پرونده اونو ببندیم و برای امتحان بعدی آماده بشیم

حرف شما درسته ولی خدا وکلیلی پرونده این امتحان تا آخر عمرم باز میمونه
من نمرم کم نمیشه ولی خیلی شوکه شدم سوالا رو دیدم ! اصلا ساختار ، سوالا با سالهای قبل فرق میکرد
اگر از سال 84 شروع کنی به سمت سال 88 دیگه سال 87 سوالا تکراری میشه ! ولی امسال .... :41:

amir_rahmani
22-05-2010, 20:48
ببین سوال مشهور بدهند مثل ولایت معنوی پیامبر من اون 3 صفحه را براش می نویسم که ما می گذاریم اسمشو سخت
ولی انصافا 22 و 23 باید از خودت کنفرانس می دادی
به نظر من اینا می تونند با جواب های بچه هایی که از خودشون نوشتند یک کتاب بنویسند!!!
جالبه سوال 22 جوابشم توی کتاب نیست!!!
یعنی باید به جواب معلمی که جواب نداده(از خودت بنویسی) اکتفا کرد

Haniiii
22-05-2010, 20:50
(:

سالی یه دونه از این جور امتحانا میدن دیگه ؟!

Iranian boy10
22-05-2010, 20:58
نميدونم چرا امتحان دين و زندگي 3 رو بصورت مشترك براي همه ي رشته ها يكسان دادن ؟؟؟!

هر ساله امتحانات فني و حرفه اي و نظري با هم متفاوت بودن ولي حالا .... !!!

امسال هم از شانس من بود كه هم ضرايب مستمري تاثيري ندارن و هم از اين كنكور كارداني فني و حرفه اي هم خبري نشده !

:41::41::41::41::41::41::41:

behnambazi
22-05-2010, 21:26
(:

سالی یه دونه از این جور امتحانا میدن دیگه ؟!
بله خدا کنه هرسال یه دونه سخت میگیرن
جبر سخت نگیرن با اینکه من خیلی جبر دوست دارم فقط از حسابان میترسم

shah abas
22-05-2010, 23:14
لینک صحیح سوالات و پاسخ دینی ۳ خرداد ۸۹:

---------------------------------------------------------
این سوال ۱۲ دو ویژگی رهبر جامعه اسلامی. نمیشه عادل و با تقوا بودن و زمان شناس بودن رو گفت؟ چون وقتی شرایط یک مسئولیت یک چیز است کسی که مسئولیت را قبول می کند که آن ویژگی ها را داشته باشد. پس شرایط رهبری به نوعی ویژگی های رهبر است. این طور نیست؟
نمیشه با این طراحان صحبت کرد پاسخ نامه رو عوض کنند؟:20:
-----------------------------------------------------------
بعد نمیشه کتاب رو عوض کرد؟ چون نفوذ قرآن در نفوس باید از طریق محتوا و معنا باشه نه موزونی کلمات و زیبایی ظاهری. این طوری وقتی می گه یعنی قرآن به خاطر ظاهر بینی در بین مردم نفوذ کرده نه بیشتر به خاطر محتواش. مگر خود کتاب دینی در جاهای مختلف به نحوی روح و معنا را بر ظاهر مقدم ندانسته؟
--------------------------------------------------
کاش می شد با طراحان بحث کرد و کتاب رو عوض کرد و پاسخ نامه رو اصلاح کرد:19:

amir_rahmani
23-05-2010, 09:43
منم سر همین موضوع که نفوذ قرآن هست با بچه ها جنگیدم
اونا می گفتند که معنایی ولی خب منم قبول دارم ولی کتاب چیز دیگه ای گفته

shah abas
23-05-2010, 09:51
اونا می گفتند که معنایی ولی خب منم قبول دارم ولی کتاب چیز دیگه ای گفته
صبر کن٬ اون روز محشر. می افته به پام که ببخش(منظور نویسنده کتاب است) آره اون روز رو می بینم/ (البته تا آن جا که می دانم نمی شود در قیامت بخشید)
====================================
برای این که اسپم نباشد:

صفحات مهم جبر طبق برنامه گزینه جوان(گزینه ۲-برنامه شنبه):
۹-۱۴
۲۶-۲۸
۳۰(بسیار مهم)
۳۱-۳۳
۴۶-۵۲
۷۰(بسیار مهم)
۸۲-۸۳(بسیار مهم)
۱۰۹-۱۱۱(بسیار مهم)

vahid-p
23-05-2010, 11:52
بعضی دوستان که گفتن فقط کتاب، کتاب و کتاب.
من با نظرشون چندان موافق نیستم. من گفتم اول کتاب ، بعد جزوه و بعد نمونه سوال.
و برای هر کدومشون که گفتم دلیل دارم. اگه نیازی هست تا بگم.
ببینید بعضی ها گفتن شیمی رو از رو کتاب خوندم بیست شدم. حرفشون رو تایید می کنم. من اصلا برای شیمی جزوه نمی نویسم و همش از رو کتاب می خونم و حتی کم پیش میاد نمونه سوال بخونم. و فکر می کنم جمع ما جمع باهوشی هستند و همه متوجه اند کدوم درسها به چه اندازه ای از هر منبعی لازمه استفاده کنن که می تونیم از این به بعد برای هر امتحان روش های پیشنهادیمون رو بگیم.

اونایی که هنوز تو فکر دین و زندگی هستن، بهتره یکم امید به مصحح ها داشته باشن، چون مصحح ها هم می دونن که هر کسی ممکنه منظورش رو یه طور دیگه برسونه و خلاصه برای کنکور، درس دین و زندگی تنها روی همون درس تاثیر داره و درس های جبر و کلا تخصصی تاثیرش بیشتره و چندان نگران دین و زندگی نباشین.
امسال که هیچ، سال دیگه هم امتحانات نهایی داریم و باید به این وضع عادت کنیم :2:
اینم لینک ارسال پیشنهادات و انتقادات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درضمن کسانی که سایت آموزش و پرورش براشون دیر بالا می آد ، نمونه سوالای سال قبل و هر امتحان بعد از سه ساعت می تونن رو سایت گزینه دو به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینن.

vahid-p
23-05-2010, 12:10
من می گم برای جبر اینطوری بخونیم.
امروز
مثلا فصل یک و دو هر کدوم 2 ساعت روش وقت بذارین و تمام مثال ها و تمرینات کتاب رو حل کنید
برای فصل سه به نظرم یک ساعت کافیه و شاید زیادی باشه.
فصل چهار هر چی وقت بذارین مفید تره.
فردا
اول صبح مثلا نمونه سوال خرداد 87 رو حل کنید.
اشکالاتتون رو رفع کنید و به تمرین بیشتر به تسلط برسین. ( می تونید نمونه سوالهای 86 و قبلتر رو هم حل کنید )
در ضمن بعدش یه خرداد 88 هم از خودتون امتحان بگیرین. ( + نمونه سوالای دی و شهریور 88 )
بقیه وقتتون رو هم بازم بذارین برای حل مثال و نمونه سوالای بیشتر. ( نمونه سوالای دی و شهریور هم خوبن و فکر نکنید از خرداد آسونتره. کلا وقت دارین، همش استفاده کنین و تنبلی هم تعطیل .)
پیام آخر: جبر و احتمال رو دست کم نگیرین تا سر جلسه بدون استرس، به امید خدا ، بیسته رو بگیرین.
در مورد ریاضی تجربی و انسانی من آشنایی ندارم.
موفق باشید !!!

amir_rahmani
23-05-2010, 17:17
پیشنهاد های خوبی بودند
منم با این تفکرات موافقم
یعنی بیاییم و راه حل بگیم
مطمئنم جمع درس خونی هستید و هستیم:31: اگر نبودیم وقتمون را می گذاشتیم جاهای دیگه نت
پس برامون مهم هستش که این همه برای دینی ناراحت هستیم
انشالله همه چیز درست میشه

amir_rahmani
24-05-2010, 10:54
خب فردا امتحان جبر داریم!
من تا فصل 4 خوندم
شما چی کار کردید؟
برنامه خاصی دارید؟

shah abas
24-05-2010, 19:55
یک سوال(مشکل) در مورد جبر فردا:

maghzae-motefaker
24-05-2010, 22:37
خدا كنه فردا آسون بدن:42:
يعني شما هم مثل من دين و زندگي گند زديد؟خدايي حداقل از 4 سال گذشته كه من خونده بودم خيلي سختر بود.

Hessam_7800gtx
24-05-2010, 22:46
نهایی رو دست کم نگیرید پارسال من این اشتباهو کردم و الان واقعا پشیمونم نه به خاطر این که تو کنکور تاثیر داره بلکه شما سال دیگه پیش هم میخواید ثبت نام کنید و مدارس خوب معدل های بالاتر رو میگیرند.... و چیز دیگه اصلا انتظار نداشته باشید اسون بدن به خصوص درسای عمومی رو

dampayi
24-05-2010, 23:04
یادش بخیر :دی
کاملا کیلویی نمره می دن ! :دی
من رو دینیم حول حوش 14 اینا حساب می کردم ولی جوابش که اومد اینجوری :18: شدم !
یارو فقط وجب کرده بودا ! منم نامردی نکرده بودم ریز و بد خط تا دلتون بخواد دری وری نوشته بودم :27:
خلاصه یارو آخرش بهم 20 داده بود !!
کلی به نظام آموزشی کشور خندیدم !

shah abas
24-05-2010, 23:45
به یاری سبزتان نیازمندیم:

maghzae-motefaker
25-05-2010, 09:26
اولين نفر بعد از امتحان مي خوام خودم پست بزارم.
دوستان امتحان تركوندم:20:
بچه ها من تو ادبيات خيلي ضعيفم.يه چند تا راهنمايي ميكنيد؟مثلا كجا ها رو زياد بخونيم؟

sepehr_x50
25-05-2010, 09:37
جبر که خیلی آسون بود. من کامل میشم...

M i L @ D
25-05-2010, 09:38
اولین نفر از فنی ها :

افتضاح بودم ! ;)

واقعا خیلی خوندم و نمونه سوال های پارسال و ... رو هم کامل جواب میدادم ولی این امتحان ... :mellow:

Haniiii
25-05-2010, 09:41
امتحان آسون بود !!! ... نامردا جبر رو آسون دادن ! ... اون دینی رو !!!

behnambazi
25-05-2010, 10:08
دوستان جواب ها بزارید

shah abas
25-05-2010, 10:11
نسبتا آسون بود. امیداور کننده انسان بعد از امتحان دینی بود.

NaKhoda BiBaK
25-05-2010, 10:21
خب خدا رو شکر !
فعلا که دین و زندگی ( بدبختی ) رو خوب دادیم و جبر هم که خوب بود ! فقط سوال آخر رو ننوشتم چون اصلا نخوندمشون ! گفتم ارزش نداره واسه 2 نمره اینقدر بخوام این مجموعه ها رو بخونم!

فعلا بریم پیش به سوی ادبیات ...

تا برسیم به اصل کاری ! حسابان ( :ohno:)

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

اولين نفر بعد از امتحان مي خوام خودم پست بزارم.
دوستان امتحان تركوندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها من تو ادبيات خيلي ضعيفم.يه چند تا راهنمايي ميكنيد؟مثلا كجا ها رو زياد بخونيم؟

تاریخ ادبیات ها رو اگر میخوای نمره کامل بگیری از ادبیات بخون ! چون 2 نمره داره وگرنه زیاد روش دقیق نشو ! با توجه به زیاد بودنشون !
معنی شعر خیلی مهمه و معنی دروس !
بیاموزیم ها 4 نمره دارن ! راحت میتونی بگیری !
خودآزمایی ها هم مهمن ! حتما سوالایی که به نظر خودت ممکنه بیان رو بخون !

POUYOL
25-05-2010, 10:38
سلام
امروز امتحان جبر رو راحت گرفته بودن و فقط چند سری سوالهای سال های قبل و جزوه رو که میخوندیگرفتن نمره ی بالاتر از 18 کار سختی نبود!

فقط سوال 7 قسمت (ب) را شک دارم!!!یه چیز الکی از خودم نوشتم به امید 25صدمش!!!

خداروشکر ...امتحان اولیمون که سخت بود از این امتحان هم ترسیدم اما از سوالات امروز میشد ازشون براومد:46::46:

دینی را چرا این قدر مفهومی و تحلیلی داده بودن؟!

بگذریم برای ادبیات...

کدوم شعر حفظی را باید حفظ کنیم؟!:41:

azimzade
25-05-2010, 10:45
کدوم شعر حفظی را باید حفظ کنیم؟!
همه رو.ریسک نکن شاید مثل چند سال پیش از نوبت اول هم بدن

MRTZ HSV
25-05-2010, 11:00
من بعد امتحانا میام جوابارو ببینم یه سری هم اینجا میزنم:5:

خیلی آسون بود...رو سفیدمون کردن:46:
آقا یه سوال شک دارم 7 (ب) اون طبق قضیه رو نوشتم ولی خودشو ننوشتم(فارسی گفتم , می دانیم ...)
0.25 نمره میدن یعنی19.75=20

ادبیاتم اینقد واسه آزمونهای قلمچی خونده بودم الان خط به خط کتاب رو حفظم...:20:
بچه ها امروز نصف کتاب رو بخونن فردا هم نصف دیگه شو...به امید موفقیت همه!:40:

NaKhoda BiBaK
25-05-2010, 11:08
بابا ادبیات رو بیخیال !
حسابان رو چیکار کنیم ؟؟؟ خدا کنه 14-15 ای بگیریم !!!

---------- Post added at 12:08 PM ---------- Previous post was at 12:07 PM ----------

آقا یه سوال شک دارم 7 (ب) اون طبق قضیه رو نوشتم ولی خودشو ننوشتم(فارسی گفتم , می دانیم ...)

بابا بیخیال ! شما به فکر 20 هستین !
ما به 17 هم راضی هستیم !
جبر رو نمیگیم ها ! کلا ....

maghzae-motefaker
25-05-2010, 11:27
من بعد امتحانا میام جوابارو ببینم یه سری هم اینجا میزنم:5:

خیلی آسون بود...رو سفیدمون کردن:46:

جواب اين سوال به صورت كامل در صفحه ي 113 كتاب هست.من اينو صبح خوندم:20:

maghzae-motefaker
25-05-2010, 11:33
جوابا اومد
فكر ميكردم 20 ميشم:41:
آخه مگه 1 عدد اول نيست؟:31:

MRTZ HSV
25-05-2010, 11:47

آخه مگه 1 عدد اول نيست؟

lol :D

surpriser
25-05-2010, 12:15
سلام رفقا.منم اون سوال 7 قسمت ب رو شک دارم.من با نمودار ون ثابت کردم.به نظرتون نمره میده؟ اگه اینو نمره بدن بقیشو به امید خدا درست نوشتم. کلا یه سوال دارم.کسی میدونه که تو این امتحانا اصلا 0.25 بیشتر میدن یا نه؟(مثلا بخوان رندش کنن؟!)

sepehr_x50
25-05-2010, 12:16
ریاضی تجربی:

جبر ریاضی : : دی

ریاضی انسانی:

vahid-p
25-05-2010, 12:55
آخه مگه 1 عدد اول نيست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا ، حیفه به خاطر یه عدد اول نمرت کم بشه ها. تو خیلی از مثال ها از دانش آموز می خوان که عدد اول رو مشخص کنن. بیشتر تو پرتاب تاس استفاده می شه.
عدد یک نه اول است و نه مرکب. این عدد ما بهش می گیم "عدد بی خانمان".

hessi19
25-05-2010, 13:16
نامردا نگفتن بایدواسه سوال14 باید شکل کشید.

maghzae-motefaker
25-05-2010, 13:42
بابا ، حیفه به خاطر یه عدد اول نمرت کم بشه ها. تو خیلی از مثال ها از دانش آموز می خوان که عدد اول رو مشخص کنن. بیشتر تو پرتاب تاس استفاده می شه.
عدد یک نه اول است و نه مرکب. این عدد ما بهش می گیم "عدد بی خانمان".
خدايي خيلي عصابم بهم ريخت.مثل اين ميمونه كه تو جمع و تفريق آدم اشتباه كنه:19:ولي فكر كنم نصفه نمره رو بدن بهم.كه اگه بدن ميام بالاي 19:20:

نامردا نگفتن بایدواسه سوال14 باید شکل کشید.
ديگه تابلو بود كه بايد شكل بكشي ديگه.مصحح بدبخت از كجا بفهمه تو اين عددا رو از كجا آوردي

hessi19
25-05-2010, 17:17
راستی یه چیز دیگه.. کیفیت پاسخنامه ها اصلا خوب نیست . خطکشی های بدی وسطش داره . وقتی مینویسی اصلا نوشتت موشخص نیست. ماله شما هم اینجوریه ؟؟

Iranian boy10
25-05-2010, 20:15
رياضي 3 رشته هاي فني و رشته كامپيوتر (حرفه اي) :

موفق باشيد .

maghzae-motefaker
25-05-2010, 20:25
راستی یه چیز دیگه.. کیفیت پاسخنامه ها اصلا خوب نیست . خطکشی های بدی وسطش داره . وقتی مینویسی اصلا نوشتت موشخص نیست. ماله شما هم اینجوریه ؟؟
منظورتو متوجه نشدم.
ولي مال ما كه خيلي خوب و با كيفيت هست.
مي بينم كه همه دارن بكوب ميخونن.چون فروم خوابيده
همه موفق باشيم:11:

amir_rahmani
25-05-2010, 22:06
واقعا جبر راحت بود
از دو سال گرشته آسونتر بود!!!
ادبیات هم انشالله راحت باشه!

maghzae-motefaker
26-05-2010, 08:38
خوب بچه هاي اينم درسهاي مهم ادبيات از ديدگاه گزينه 2
به تريتيب اولويت دروس
درسهاي 1 و 12 و 2 و 21 و 13 و 5 و 7 و 8

maghzae-motefaker
26-05-2010, 20:09
خوب بچه ها كمتر از 10 ساعت تا امتحان مونده و من هيچي نخوندم (كم كم بايد 8 ساعت هم بخوابم كه ميمونه 2 ساعت):13:
ولي اومدم كه دعاي قبل روز امتحان بخونم شما هم بگيد آمين
خديا امتحان را آسان بگردان
خداوندا جوابها را به ذهن ما الهام بفرما
و خداوندا ظهور امام زمان را نزديك بگرادان
امين يا رب العالمين:42:

behnambazi
27-05-2010, 08:23
امتحان عالی بود سوالاش بسیا راحت

ashjaee
27-05-2010, 08:38
سوالا خوب بود بجز سوال قسمت دانش های ادبی مخصوصا سوال 34. گشته بودند از کجا سوال در آورده بودند . . . :41:

maghzae-motefaker
27-05-2010, 08:43
آره امتحان خوب بود
ولي يه سوال دارم
يچه ها اگر برگه رو به خاطر تقلب بگيرن صحيح نميكنن؟(البته برگه با آرامش تمام گرفته شد)
يه بار تو عمرمون اومديم تقلب كنيما:19:داره گريم ميگيره

behnambazi
27-05-2010, 08:46
آره امتحان خوب بود
ولي يه سوال دارم
يچه ها اگر برگه رو به خاطر تقلب بگيرن صحيح نميكنن؟(البته برگه با آرامش تمام گرفته شد)
يه بار تو عمرمون اومديم تقلب كنيما:19:داره گريم ميگيره
نمیخوام نگرانت کنم ولی احتمالا صورت جلسه میشه و ....

M O B I N
27-05-2010, 08:50
خب دوستان امتحان بسی مفت بود خدا خیر دهد کسانی که طرح کردن :31:
من حالم از تقلب به هم میخوره :2: امروز یکی از بچه ها سر جلسه داد میزد فلان سوال چی میشه این مراقب های خل نمی شنیدند :31:

maghzae-motefaker
27-05-2010, 08:54
نمیخوام نگرانت کنم ولی احتمالا صورت جلسه میشه و ....
صورت جلسه بشه يعني چي ميشه؟
خدايا غلط كردم:42:
حالا اگر تصحيح نشه من بايد شهريور امتحان بدم؟يا تبصره ميشه قبول ميشم؟
حالا اگر برم شهريور امتحان بدم نمره ي شهريورم توي كنكور تاثير داره؟

خب دوستان امتحان بسی مفت بود خدا خیر دهد کسانی که طرح کردن :31:
من حالم از تقلب به هم میخوره :2: امروز یکی از بچه ها سر جلسه داد میزد فلان سوال چی میشه این مراقب های خل نمی شنیدند :31:
خيلي اوضاع من خوبه:41:
تو هم پياز داغشه زياد كن

Haniiii
27-05-2010, 08:56
امتحان راحت بود !!! ...
به جز حفظ شعر که از خودم نوشتم ! ( 2 نمره ! ) ... 0.25 یا 0.5 نمره بیشتر غلط ندارم !!!
کاش یه وقتی داشتم و حفظ شعر ترم 2 رو میخوندم !!!

* انگار فقط باید دینی رو سخت میگرفتن !!!!
** دقت کردین که تعداد سوالات چقدر بود ؟ 52 تا !!! ... سال های قبل 40 تا میدادن !!!

M i L @ D
27-05-2010, 09:07
20 یا 19 میشم !

خیلی خوب بودم ...

( بانک اطلاعاتی - فنی - کامپیوتر )

surpriser
27-05-2010, 09:33
بچه ها سوالاش خوب بود من فقط قسمت تاریخ ادبی رو خراب کردم.بابا اون همه تاریخ ادبیات چرا اومده بودن اینجوری سوال داده بودن.من تا رسیدن به تاریخ ادبیات فکر میکردم 19 تا 20 میشم ولی تاریخ ادبیات بسی حالمو گرفت! شما همه تاریخ ادبیات رو خوب نوشتین؟

NaKhoda BiBaK
27-05-2010, 09:43
خب خدا رو شکر ! امتحان خوب بود !
همونطور که پیش بینی کرده بودم شعر حفظ رو نخوندم و رفتم سر جلسه تقلب کردم !:31:
یعنی 2 نمره مفت ...
یک نمره تاریخ ادبیات رو هم نمیگیرم ...

کلا خوب بود ...
وقتی میگم باید با دبیرا و معاون و مدیر رفیق شد واسه اینه ! امروز تا دلم خواست تقلب کردم همه هم دیدن هیچکی کارم نداشت !:31:
فکر کنم فیلم هایی که در طول سال به معلم ها و مدیر دادم کار خودش رو کرد !:31:

آره امتحان خوب بود
ولي يه سوال دارم
يه بار تو عمرمون اومديم تقلب كنيما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]داره گريم ميگيره

دوست عزیز اصلا ناراحت نباش ...
اینو من تضمین میدم بهت که هیچی نمیشه ! خیالت راحت ...
برگه تا امضا تخلف نخوره جایی نمیره و روال عادی طی میشه و وقتی میگه با آرامش کامل گرفت مطمئن باش کارت ندارن !
من سر امتحان نهایی ازم برگه تقلب گرفتن هیچی نشد چه برسه به این ...
هنوز مونده مملکت ما به جایی برسه که این قانونا توش رعایت بشه ! خیالت راحت ...
به فکر امتحان های بعدی باش ...
مخصوصا بعدی (( حسابان )) :2: اصلا هم نگران این نباش ...

ضمنا یکم رو تقلبت کار کن دفعه بعدی نفهمن ...
خواستی بیا کلاس فشرده میذارم 3 ماهه تضمینی :31:

shah abas
27-05-2010, 09:46
چی چی امتحان خیلی آسون بود؟
از وقتی که شیطان اعورانه می نگریست به انسان تا همین زمانه ماحمد افسانه ای٬ همچین سوالی در مورد تاریخ ادبیات نداده بودند(داده بودند؟) .
من آخه چرا باید این همه تاریخ ادبیات رو ول کنم برم بچسبم به آخرین کلمه در پایین ترین گوشه سمت چپ آخر درس نوروز دکتر شریعتی؟
آخه نامرد (طراح) وقتی خودش توی چند خط اول توضیح درس نگفته از کدوم کتابه تو چرا می آیی از اون آخر سوال می دی هان؟هان؟(البته نمره چندانی نداشت ولی بالاخره)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن براق شد٬ کنجکاو شد٬ توجهش جلب شد و ... نمیشه؟
چون خشمیگن شد اصلا به متن نمی خوره. انگار که به یه بچه که حواسش نیست قاصدک نشون بدی بعد بگی خشمگین شد!

hessi19
27-05-2010, 09:46
ایــــــــــول دستشون درد نکنه . واقعا آسون بود

behnamrizi
27-05-2010, 09:55
امتحان بد نبود.فقط یه خورده زیادی ریز شده بود.و اینکه 1 روز واقعا واسه ادبیات کم بود!

maghzae-motefaker
27-05-2010, 10:09
دوست عزیز اصلا ناراحت نباش ...
اینو من تضمین میدم بهت که هیچی نمیشه ! خیالت راحت ...
برگه تا امضا تخلف نخوره جایی نمیره و روال عادی طی میشه و وقتی میگه با آرامش کامل گرفت مطمئن باش کارت ندارن !
من سر امتحان نهایی ازم برگه تقلب گرفتن هیچی نشد چه برسه به این ...
هنوز مونده مملکت ما به جایی برسه که این قانونا توش رعایت بشه ! خیالت راحت ...
به فکر امتحان های بعدی باش ...
مخصوصا بعدی (( حسابان )) :2: اصلا هم نگران این نباش ...

ضمنا یکم رو تقلبت کار کن دفعه بعدی نفهمن ...
خواستی بیا کلاس فشرده میذارم 3 ماهه تضمینی :31:
دمت گرم خيلي ماهي به خدا خيلي اميدم رفت بالا
الان اومدم حسابان بخونم ديدم اصلا نميتونم.انگار كه از دنيا نا اميد شده باشم.
ولي الان كه اين حرفا رو زدي خيلي سبكتر شدم:11:
حالا حسابانو چيكار كنيم؟:37:

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

در ضمن براق شد٬ کنجکاو شد٬ توجهش جلب شد و ... نمیشه؟
چون خشمیگن شد اصلا به متن نمی خوره. انگار که به یه بچه که حواسش نیست قاصدک نشون بدی بعد بگی خشمگین شد!
نه نميخوره
آخه تو توضيحات درس گفته باز اگر آخر كتاب مي نوشت يه چيزي ولي وقتي توي توضيحات مينويسه يعني اينجا فقط همين معني رو ميده

F.A7
27-05-2010, 10:12
دمش گرم راحت داده بودن سوالارو ,ایشالا حسابانم اینطوری راحت بگیرن.

MRTZ HSV
27-05-2010, 10:15
من یه ربعه همه رو نوشتم...الا اون کویر و از این ستاره به ان ستاره که یادم نیومد...که با کمک بچه ها سینه به سینه گشت و به ما رسید...و مما هم نوشتیم!

آقا این یارو مراقب پاشد بره سوال یکی رو جواب بده سوال غوغا و هم همه شد...اینو برسون اونو برسون.
بچه ها چشتون روز بد نبینه یارو مراقب از اون طرف با انگشت داشت اشاره می کرد یدفه گفت پاشو برو بیرون:18:
هر چی التماس و زاری ... هیچی به هیچی!

تمام عرق سر صورتم رو برداشت...کپ کرده بودم...منم سه سوت چون برگم رو نگیره و ... , رفتم برگم رو دادم به اونجایی که برگه ها رو جمع میکردن
ساعت 8.30 بود اومدم بیرون و رفتم یه گوشه نشستم و سوالا رو چک میکردم... 20 تا 19.5 میشم...یکم خیالم راحت شد!:10:

همه دعا کنید کاری با برگم نکنن!!!:19:

راستی اون درس قاصدک مگه حذف نبووووود؟

e.khafan!
27-05-2010, 10:24
سلام بچه ها ! حال و مالم خوش نیست :دی !

چند تا سوال ، اول اینکه اگر ادبیات مثلا 15.5 بشم با 20 حسابان میتونم جبرانش کنم که آخر معدل بالای 19 باشه ؟!!؟
و دوم اینکه ، این جبر کوفتی که این همه آسون گرفتش ! ( نامرد ) ، اگر به جواب آخر رسیده باشم مثلا اون سواله پیشامد سفید و آبی من ننوشتم که 3 آبی بیاید = 0 سفید ! ولی تو کلید 25 براش بارم داده ، کم میکنه آیا ؟؟؟؟ :19: بعدم اینکه بنظرتون سوال اولو حالت خاص یعنی برای 2 عدد فرد متنوالی نوشته باشم چقدر کم میکنه ؟؟؟؟ ( 100 بار گفتم کامل سوالو بخونم و فکر کنم . :13:) اون سوال a زیر مجموعه b رو هم یه راه حل جدا از کلید نوشتم ، امیدوارم درست بگیره ازم . بقیش عین کلید بود .

من فکر کنم با این وضع اگر پیش بره فقط تو ادبیات و عربی مضخرف پر از تبعیض و... به مشکل بخرم ، معدل بالای انشاالله 19 .

در ضمن براق شد٬ کنجکاو شد٬ توجهش جلب شد و ... نمیشه؟:31: منم اینجوری نوشتم ، کنجکاو شد ، توجهش جلب شد ، تاازه علی محمد افغانیم یادم بود ( یعنی محمد علی افغانی یادم بودش ) اما یه لحظه ذهنم منطقی شد گفتم اگر این افغانی بوده تو اینجا چیکار میکنه اگر نبوده پس چرا افغانیه ؟؟؟ نوشتم کرمانی با اجازتون . :10:

------------

کلید سوالات امتحان نهایی :

جبر :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدریاضی 3 ( تجربی ) :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددینی شیعیان (ر) :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددینی اهل سنت(ر) :
موفق باشید . مصحح محترم عزیز ، اگر این صفحرو میخونی برگه ی هر گروهی که زیر دستته ، اذیت نکن نمررو بده، کلی برات دعا میکنیم ، ممنون . ( فردا منم برگه ی فرزندت دست پسر من تو مدرسه ای جایی افتاد میگم بهش نمره خوب بده )!

Iranian boy10
27-05-2010, 10:48
20 یا 19 میشم !

خیلی خوب بودم ...

( بانک اطلاعاتی - فنی - کامپیوتر )

من هم خوب دادم ! خيلي آسون بود برام !
فقط ديني رو خراب كردم

حالا ببينيم اين شبكه رو چطور ميخوان بدن :20:

vahid-p
27-05-2010, 11:13
چی چی آسون بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی مزخرف بود:2:. من تا ساعت 3 صبح داشتم می خوندم. تاریخ ادبیاتی که این همه خوندم آخرش کتاب سلمان هراتی برای نوجوانان رو با کتاب قیصر امین پور اشتباه نوشتم :41:
بعضی اشتباهها رو دیگه نگو. خودم تعجب می کنم. کلا جو امتحان و سوالات بد بود و سر جلسه امید رو از دست دادیم.
ببینیم آخرش 18 می شیم یا نه.
راستی رئیس جلسه امروز اول جلسه گفت حتما برنامه های گزینه جوان شبکه سه رو نگاه کنین. ( البته من چند ساله نگاه می کنم ، ولی این گزینه جوان مثل اپیدمی همه رو مبتلا کرده ).

خب بگذریم. اینم گذشت.

و حالا حسابان . برای تجربی ها هم زیست و ادبیاتیا فلسفه و منطق.
دو روز وقت است. دست کم نگیرین تا پشیمون نشین. خوشبختانه حسابان برای ریاضیا درس باحالیه و مشکل چندانی مطمئنا نخواهیم داشت مگر بی دقتی که نتیجه رو عوض می کنه.
برنامه پیشنهادی من برای مطالعه حسابان:
امروز 1389/3/6 : ( شاید امروز بخواید استراحت کنید.اگر هم خسته نیستید می تونید دو فصل رو با هم امروز بخونید )
فصل اول

فردا 1389/3/7 :
فصل دوم
فصل سوم
و فصل چهارم

پس فردا 1389/3/8 :
فصل پنجم
فصل ششم
+ حل نمونه سوالات سال ها گذشته

یک نکته : به علت بارم خوب فصل پنجم و حجم مطالب، سعی کنید هر چه زودتر به این فصل برسید و روز آخر ، باید آخرین راه شما باشد.
خلاصه این دو سه روز رو روی تنبلی خط بکشید.

amir_rahmani
27-05-2010, 12:31
سلام به هم قطاری های عزیز
ادبیات بسی راحت بود به جز بخش دانش های ادبی
نمی دونم چرا امسال همه فرمت های سوالی عوض شده
اسم کتاب ها را چه جوری می خواستندا!!!
کویر را شانس آوردم به خاطر علاقه شخصیم به شریعتی خوندم:دی
خوشبختانه 20 می شویم:دی
فقط دینی:41:

azimzade
27-05-2010, 12:33
که با کمک بچه ها سینه به سینه گشت و به ما رسیدشما هم بعله؟!:18:
من الان چک میکنم انشا ا... 19.5 پایین تر نشم
----------------------
ویرایش:جوابا چرانیس رو سایت؟!

MRTZ HSV
27-05-2010, 12:35
شما هم بعله؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بد روزگار دیگه...پاچه ی مارم گرفته

چرا جوابا نمیاد؟علافمون کردن...می خوایم بریم حسابان بخونیم زود باشید

سوالم رو جواب ندادیدا...مگه درس قاصدک حذف نشده بود؟معلمتون مگه نگفته بود حذفه؟
من نوشتم حیرت زده و خشمگین شد...

amir_rahmani
27-05-2010, 12:35
راستی اینم یادم رفت بگم
توی حوزه ما برگه چند نفر را گرفتند و صورت جلسه
حواستون را جمع کنید!
اتفاقا قانون هم دارند!

Haniiii
27-05-2010, 12:41
:d اخه من اگه بخوام هم نمیتونم تقلب کنم !!! ... سر 3 راهی صندلی منو گذاشتن !!! ... سمت راست یه مراقب - سمت چپ یکی دیگه - پشت هم حداقل 2 تا ! ... تازه هیچکدوم از مراقب های اطرافم رو نمیشناسم !!!!

amir_rahmani
27-05-2010, 12:43
به هیچ وجه تقبل نکنید!
امروز بغل دستیم ازم تقبل خواست نگفتم ولی برگشو گرفتند!
خیلی باید مراقب باشید!
برگه 3 نفر را هم گزارش دادند!
90 درصد تصحیح نمی کنند!!!

azimzade
27-05-2010, 12:43
سوالم رو جواب ندادیدا...مگه درس قاصدک حذف نشده بود؟معلمتون مگه نگفته بود حذفه؟
من از چند نفر شنیدم ولی معلممون چیزی نگفته بود:46:
در ضمن هیچ وقت کاری نداشته باشین که چی حذفه یا نه؟قضیه زبان فارسی پارسالو که حتما میدونین...
من وقت کم آوردم ولی اگه میشد اعلام هم میخوندم:21:.چند نفری از دوستام خونده بودن:19:

M O B I N
27-05-2010, 12:56
دوستان خوب من دیگه الان امتحان تموم شد شما به فکر حسابان و امتحانای دیگه باشید به بچه های ریاضی پیشنهاد میکنم حتما کتاب رو بخونن حتما حتما و تمرین های قسمت تابع هموگرافیک رو هم حل کنن !! :46:

yarane-naghdi
27-05-2010, 13:21
بنظر من ادبيات خيلي سخت بود . سوالاش چون تابلو نبود بايد كتاب رو خوب خونده بوديم . انشاالله نمره مون از هجده كمتر نشه

حسابان هم بنظرم آسون ميدن :31: يك در ميونه ديگه:27:
تقلب و نه تقبل :21: هم نكنيد . برا خودتون بد ميشه . رييس حوزه ما اگه ببينيش آدم رو همونجا رو حالت نيم سكته ميبره يا سكته كامل . خيلي هم مراقبن . هر كي تقلب كنه به ضرر خودش كه ميشه آرامش ديگران رو هم به هم ميزنه

maghzae-motefaker
27-05-2010, 14:11
گزينه ي جوان رو ديديد؟
همه ميگفتن امتحان خيلي سخت بود.
يا ما خيلي خر خونيم يا اونا خيلي خنگ

shah abas
27-05-2010, 14:14
آمار دینی هم اعلام شد. 93 درصد سخت، 4درصد متوسط،3 درصد آسون.
ادبیات هم سخت بود به دلیل تاریخ ادبیات فکر کنم.
----------------------
منتظر جواب دوستان هستم:
اون کویر دکتر سریعتی رو چطوری جواب دادید؟

ashjaee
27-05-2010, 14:26
منتظر جواب دوستان هستم:
غلط نوشتم.

vahid-p
27-05-2010, 14:42
من درست نوشتم. اتفاقی خونده بودم.
ولی در عوض کتاب سلمان هراتی رو با قیصر امین پور اشتباه گرفتم.
سوتی های عظیم دیگه ای هم دادم و اصلا راضی نیستم. به نظر من خیلی سخت بود و ریز داده بودند.
اینم دلیلم که می تونید به روش بازگشتی اثباتش کنید : حداقل ما ریاضی ها اینقدر حافظه نداریم که تک به تک نکات رو از حفظ کنیم. :31:
خلاصه بیست که هیچ، 18 بگیرم کلامو می ندازم هوا. لطف کنین اگه به گزینه دو sms می کنین، گزینه 1 رو اس ام اس کنید. ممنون. :11:

M O B I N
27-05-2010, 15:05
منم درست نوشتم ! کویر رو!! دوستان به نظر من شما حسابان فقط کتاب رو بخونین بی خیال جزوه و هر چی که هست :31:

maghzae-motefaker
27-05-2010, 16:05
چرا هنوز جوابارو تو سايت نذاشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته براي من كه فرقي نميكنه براي منو تصحيح نميكنن .ميدونم:37:

M O B I N
27-05-2010, 16:11
دوستمون راست میگه جدی چرا جواب ها رو نمیزارن !! ؟؟؟؟؟؟؟

Iranian boy10
27-05-2010, 16:51
سلام جواب ها اومد ادبيات 3 (رشته هاي رياضي و تجربي ):

GOOD LUCK
:11:

Iranian boy10
27-05-2010, 17:46
سلام ، جواب هاي بانك اطلاعاتي (رشته كامپيوتر) نيومد !

اگه خبري شد لطف كنيد من هم در جريان بزاريد. !

ممنون ميشم :46:

MRTZ HSV
27-05-2010, 17:49
چرا هنوز جوابارو تو سايت نذاشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته براي من كه فرقي نميكنه براي منو تصحيح نميكنن .ميدونم:37:
پس با من همدردی که:10:
به منم گفتن پاشو از سالن برو بیرون...ولی من عین خیالمم نیست!

راستی اونایی که تجربه دارن...یکم توضیح بدن این صورت جلسه چیه؟...کارت طرف رو میگیرن...رو برگه چیزی مینویسن؟
به طرف میکن که صفر شدی یا نه!
کلا چجوریه؟

shah abas
27-05-2010, 17:51
پا در رکاب "راهوار " خویش دارند.
نوشته:تندرو٬فراخ گام٬خوش راه
مگر رهبر نمی شد؟
---------------------------------------
تدین:عرض تعظیم٬عرض عبودیت....
مگر نشان دهنده ی چاپلوسی تدین نیست؟ این چرا نوشته چاپلوسی رضاخان؟
آنان که فانوسشان را بر پشت می برند.......
نوشته:کسانی که از امکانات موجود استفاده نمی کنند!
(یادم نمی آید در نمونه سوالات امتحانی همین سوال همچین جوابی دیده باشم!)
عاقبت از خامی خود سوخته ٬رهروی کبک نیاموخته
این مگه نمی شد تقلید کورکورانه؟(البته من موفع جواب دادن روی سوال رو خوب نخوندم)
------------------------------------
به آب چشمه دست نمی توان برد
نوشته:سردی هوا!
مگه نمیشه سری آب٬ یا یخ بودن آب(البته تقریبا هم معنی هستند ولی برای سردی هوا می تونست "هنوز برف کوه ها آب نشده" را به کار ببره)
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
با چند مورد از مورد های من موافق هستید؟

amir_rahmani
27-05-2010, 18:07
آمار دینی هم اعلام شد. 93 درصد سخت، 4درصد متوسط،3 درصد آسون.
ادبیات هم سخت بود به دلیل تاریخ ادبیات فکر کنم.
----------------------
منتظر جواب دوستان هستم:
به خاطر علاقه شخصیم به دکتر خونده بودم:دی
حالا این sms چه تاثیری داره؟!

پا در رکاب "راهوار " خویش دارند.
نوشته:تندرو٬فراخ گام٬خوش راه
مگر رهبر نمی شد؟
میشه تندرو, اسب تندرو

اشتباه نوشته!

آنان که فانوسشان را بر پشت می برند.......
نوشته:کسانی که از امکانات موجود استفاده نمی کنند!
(یادم نمی آید در نمونه سوالات امتحانی همین سوال همچین جوابی دیده باشم!)
من توی گام به گام که خونده بودم نوشته بود کسانی که سودشان به کسی نمی رسد

عاقبت از خامی خود سوخته ٬رهروی کبک نیاموخته
این مگه نمی شد تقلید کورکورانه؟(البته من موفع جواب دادن روی سوال رو خوب نخوندم)
تقلید کورکورانه, از خود بیگانگی, بی هویتی
------------------------------------

به آب چشمه دست نمی توان برد
نوشته:سردی هوا!
مگه نمیشه سری آب٬ یا یخ بودن آب(البته تقریبا هم معنی هستند ولی برای سردی هوا می تونست "هنوز برف کوه ها آب نشده" را به کار ببره)
تقریبا کلید هم همون معنی را میده و تقریبا برای ما بهتره
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
راستی من برای مراوده نوشتم گفتگو درست می گیرند؟

shah abas
27-05-2010, 18:12
البته من تصحیح کنم.سوال در مورد دربار رضا خان هست.من اشتباه کردم.

sepehr_x50
27-05-2010, 18:17
سوم ریاضی :

M O B I N
27-05-2010, 18:35
خب دوستان من 19.75 میشم امیدوارم شاد و خرم باشید خدا رو شکر میکنم !
خب کسانی هم که بد دادند نگران نباشند خدا وند بزرگ است و انشا الله امتحانات بعدی جبرانی خواهند کرد :46:
:40:

yarane-naghdi
27-05-2010, 21:22
راهوار ميشه خوش راه

چاپلوسي دربار رضاخان نه خودش

vahid-p
28-05-2010, 09:31
من در مورد اون کبکه نوشتم تقلید کورکورانه. درسته؟
در مورد راهوار هم نوشتم اسب. تو تصحیح سال های قبل اسب بود، امسال نیست.
حالا بگذریم از ادبیات.
سه تا سوال دارم که به جواب قانع کننده نرسیدم.
شماره یک گفته از رو نمودار بگین زوجه یا فرد یا هیچکدام.
دومی به نظرتون اصلا تو امتحان می اد با در نظر گرفتن طولانی بودن حل اون؟
و سوال سومم اینه که سوال 15 خرداد 85 رو کامل خودتون با چیزی که دبیرتون بهتون گفته حل کنید و نقاط بحرانی رو بگین. من این سوال رو تو بخش رفع اشکال مطرح کردم و جواب های مختلفی گرفتم. گفتم اینجا بگم شاید به نتیجه بهتری برسیم. لطفا به پاسخنامه سوال نگاه نکنین و چیزی که خودتون می دونین رو بگین ( با دلیل :46:). ممنون.

amir_rahmani
28-05-2010, 10:09
من در مورد اون کبکه نوشتم تقلید کورکورانه. درسته؟
در مورد راهوار هم نوشتم اسب. تو تصحیح سال های قبل اسب بود، امسال نیست.
حالا بگذریم از ادبیات.
بله , اینا درست هستند!

سه تا سوال دارم که به جواب قانع کننده نرسیدم.
شماره یک گفته از رو نمودار بگین زوجه یا فرد یا هیچکدام.
دومی به نظرتون اصلا تو امتحان می اد با در نظر گرفتن طولانی بودن حل اون؟
خب, اولی که راحته!
ازت خواسته شکل نمودار منحنی را بکشی!
که یک رسم راحت داره
اونا که بکشی در ابتدا فکر می کنی تابع فرد هستش! ولی بالایی نقطه توپر هست ولی پایینی تو خالی!
به همین علت نه زوج و نه فرد میشه!
البته کسی هم بخواد می تونه از روی خود تابع زوج یا فرد بودن را تشخیص بده!

و سوال سومم اینه که سوال 15 خرداد 85 رو کامل خودتون با چیزی که دبیرتون بهتون گفته حل کنید و نقاط بحرانی رو بگین. من این سوال رو تو بخش رفع اشکال مطرح کردم و جواب های مختلفی گرفتم. گفتم اینجا بگم شاید به نتیجه بهتری برسیم. لطفا به پاسخنامه سوال نگاه نکنین و چیزی که خودتون می دونین رو بگین ( با دلیل :46:). ممنون.

x=-1 & y=pi(3.14

x=1 & y=0

NaKhoda BiBaK
28-05-2010, 12:21
من آخه چرا باید این همه تاریخ ادبیات رو ول کنم برم بچسبم به آخرین کلمه در پایین ترین گوشه سمت چپ آخر درس نوروز دکتر شریعتی؟

اتفاقا با بچه ها راجع به همین کلی فحش دادیم بهشون !
اما خب 0/25 داشت !

به هیچ وجه تقبل نکنید!
امروز بغل دستیم ازم تقبل خواست نگفتم ولی برگشو گرفتند!
خیلی باید مراقب باشید!
برگه 3 نفر را هم گزارش دادند!
90 درصد تصحیح نمی کنند!!!

بابا بیخیال ...
البته من نمیدونم سالن شما چطوریه و چه جوی داره ؟؟؟
اما سالن ما که خر تو خره و رئیس حوزه اومده میگه امتحان هایی که ماشین حساب مجاز نیست ! شما یواشکی استفاده کنید ولی وقتی بازرس اومد سریع جمع کنید ...

من هم پشتم یک مراقب و جلوم یک مراقب ...
جفت مراقت نشته بودم و داشتم با صدای بلند تقلب میکردم ! هیچی هم نمیگفت ...

بیخیال بابا ...
مراقب های شما چقدر سیریشن ...

پس با من همدردی که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به منم گفتن پاشو از سالن برو بیرون...ولی من عین خیالمم نیست!

راستی اونایی که تجربه دارن...یکم توضیح بدن این صورت جلسه چیه؟...کارت طرف رو میگیرن...رو برگه چیزی مینویسن؟
به طرف میکن که صفر شدی یا نه!
کلا چجوریه؟

ببین ناراحت نباش ...
یک چیز که نمیدونم مثبته یا منفی اینه که مراقب ها ( دبیرهای ایران ) همگی احساسی اند ...
تو رو از سالن بیرون کرده ولی به خدا مطمئنم بعدش از دست خودش ناراحت بوده !
هیچ دبیری نمیاد یک دانش آموز رو به خاطر یک تقلبی بدبخت کنه ! من مطمئنم ...

تا حالا حتی یک مورد هم از تقلبی کلامی گزارش نشده در کشور ...
تقلبی که ممکنه برای کسی دردسر بشه اینه که برگه ای ، نوشته ای چیزی باهاش باشه که ناظر و بازرس اون و ببینن و گرنه من به همه قول میدم مشکلی پیش نمیاد !
حالا امتحانا تموم میشه و میایم همین جا همتون رو میبینم ...

من به همه اطمینان میدم چیزی نمیشه !
تمرکزتون رو بذارید روی امتحان های بعدی ...

من تجربه زیاد دارم ...:31:

vahid-p
28-05-2010, 13:16
x=-1 & y=pi(3.14

x=1 & y=0
جز نقاط اول و آخر دامنه به حساب نمی آد؟ ( به مثال کتاب هم توجه کنید چطور حل کرده! )

اونا که بکشی در ابتدا فکر می کنی تابع فرد هستش! ولی بالایی نقطه توپر هست ولی پایینی تو خالی!
پس اینطوریه. من گفتم چرا تو حلش مشکل پیش می اد که نشون می ده زوج یا فرد نیست ولی چون 0 هویتش خوب معلوم نیست برا همین تو شک بودم. ولی یه چیزایی یادم می اد که یه بار شنیده بودم که 0 هم منفیه هم مثبت درسته؟ ( اگه اینطور باشه فرمایش شما در مورد سوال کاملا صحیح است )

yarane-naghdi
28-05-2010, 14:10
ما اگه ضابطه ايكس هاي كوچكتر از صفر را اون منفي در اش تاثير بديم نمودار بصورتي ميشه كه دوستمون گفتند . يعني نه زوج و نه فرد . اگه ضابطه x^2+1 را كلا داخل پرانتز بزاريم و وارونش كنيم نموداري بدست مياد كه تابع فرد ميشه . ضمنا دامنه كه متقارن هست .

اين نظر من :31::27::11:

yarane-naghdi
28-05-2010, 17:42
حالا ميفهمم كه جوابم كمي مشكل هم داره . اگه اينجوريه شما ببخشيد:41:

amir_rahmani
28-05-2010, 18:24
دامنه تابع متقارن نیست!
بالایی با پایینی تقارن نداره!
چرا
اگر بالایی در ازای صفر بهمون صفر می داد اون موقع فرد می شد!

یعنی منظورت نقطه صفر و صفر هست؟

galaxy city
28-05-2010, 20:57
نمی دونین واسه کنکور سال 90 واسه ما هم 15 درصد نهایی تاثیر داره؟من شنیدم تاثیرش اصلا به چشم نمیاد
حالا امسال شانس ما همه درس ها شده مفهومی خدا به دادمون برسه:41:.
راستی من تازه عضو شدم خوشحال جایی واسه گفتگوی ما سومی ها هم هست

galaxy city
28-05-2010, 21:00
به به به hessi19 می بینم که هم شهریم!!!!کدوم مدرسه ای؟

vahid-p
28-05-2010, 21:27
می شه این رو گفت که تابع فرد حتما باید از مبدا مختصات عبور کند؟ چون اگر مثلا در تابعی که دادم نقطه صفر و منفی یک پر بود که اونوقت تابع نمی شد. پس باید در نقطه با x=0 پیوسته باشه و چون پیوسته است، به نظر من چون باید نسبت به مبدا مختصات قرینه باشه پس باید از خود صفر و صفر عبور کنه. درسته؟( من که ندیدم تابع فردی که از مبدا نگذشته باشه . ) :13:
در مورد سوال دومم به نظرتون تو امتحان می اد؟

amir_rahmani
28-05-2010, 21:38
اصلا تعریف تابع فرد اینه که هر نقطه از نمودار قرینه اش نسبت به مبدا مختصات وجود داشته باشد!
طبق تعریف همه چیز واضح هست!
حالا شاید معلم شما یک جور دیگه تعریف کرده باشه!
سوال دوم هم من نمونه سوالات 2 سال را حل کردم نبود!

vahid-p
29-05-2010, 00:32
اصلا تعریف تابع فرد اینه که هر نقطه از نمودار قرینه اش نسبت به مبدا مختصات وجود داشته باشد!
دقیقا. ممنون .

سوال دوم هم من نمونه سوالات 2 سال را حل کردم نبود!
بازم ممنون.
یه سوال دیگه : می شه از هم ارزی چند جمله ای در حد استفاده کرد؟

sepehr_x50
29-05-2010, 01:34
یه سوال دیگه : می شه از هم ارزی چند جمله ای در حد استفاده کرد؟

چرا نشه؟!
من که هرجا بتونم از هم ارزی میرم...

ashjaee
29-05-2010, 05:57
جز نقاط اول و آخر دامنه به حساب نمی آد؟ ( به مثال کتاب هم توجه کنید چطور حل کرده! )

وحید خان باور کنید همون جوابی درسته که من اونجا هم گفتم. (به قول دبیر جبر گزینه 2 با قسم حضرت عباس :31:)
وقتی نقطه ای عضو دامنه، سمت چپ با راست آن تعریف نشده باشد این نقطه ناپیوسته است.
حالا تابع در هر نقطه ای که ناپیوسته باشد مشتق ناپذیر است پس نقاط ابتدایی و انتهایی بازه بسته دامنه یا هر نقطه توپر دیگری که ناپیوستگی داشته باشد مشتق ناپذیر است.
در مورد مثال کتاب هم اگه دقت کرده باشید نگقته دامنه بلکه گفته بر بازه [3 , -2] یعنی این نقاط بحرانیی که دارین چندتاش روی این بازه هست.

yarane-naghdi
29-05-2010, 06:30
حالا اين نقاط بحراني تو امتحان هيچوقت بيشتر از نيم نمره نداشته و اكثر اوقات هم كمتر :20:
در مورد اون هم ارزي سوال اين پسره مثل اينه كه بگي كسي بره تو استخر ميتونه شنا كنه ؟:31: خب هرجا به چشمتون آمد كه بايد استفاده شه استفاده كنيد . مثلا تو حدي كه ايكس به سمت بينهايت ميل ميكنه شما حتما بايد استفاده كنيد . تو راديكالي ها اكثرا نياز هست

yarane-naghdi
29-05-2010, 06:53
ببينيد دوستان يه سوال

اگر عبارتي باشه مثل تمرين صفحه 88 حسابان سوال 7و8 كه راديكال بايد ساده بشه ما بايد ضرب در منفي اون راديكال موجود در صورت كنيم يا خود اون راديكال؟؟؟؟

حتما راهنمايي كنيد :18:

MRTZ HSV
29-05-2010, 10:24
چی چی از هم ارزی استفاده کنید؟
از هم ارزی اصلا استفاده نکنید
مثلا cos u رو هیچوقت ننویسید...یک منهای یو 2 دوم...هوپیتالم که ممنوعه!

yarane-naghdi
29-05-2010, 11:34
برا اون هم ارزي ها كه حتما دبيرا گوشزد كردن و به همين خاطر من هم گفتم حتما دوست ما ميدانند
ولي بعضي جاها بايد استفاده شه .
مثلا هم ارزي راديكالي كسي بخواد بنويسه قطعا نمره ازش كم ميكنند يا اصلا نمره نميدن:13:

amir_rahmani
29-05-2010, 12:41
ببينيد دوستان يه سوال

اگر عبارتي باشه مثل تمرين صفحه 88 حسابان سوال 7و8 كه راديكال بايد ساده بشه ما بايد ضرب در منفي اون راديكال موجود در صورت كنيم يا خود اون راديكال؟؟؟؟

حتما راهنمايي كنيد :18:

ببینید معمولا باید برای رفع ابهام صفر, صفرم ضربدر رادیکال بکنید!
حالا این رادیکالی که ضرب می کنید باید طوری باشه که پس از ساده شدن اون عامل صفر کننده پایین(مخرج) را از بین ببره!
در ضمن یک روش دیگه هم هستش!
اونم اینه که شما مخرج را به رادیکال تبدیل کنید!
مثلا سوال 7 بنویسید x-3^2 که کلش زیر رادیکال میره!

من منظورتون را از هم ارزی نفهمیدم!
یعنی تا حالا نشنیدم!
هوپیتالم نخوندیم چون نیاز نیست!

vahid-p
29-05-2010, 12:54
اینجا بحث مزدوج در کار نیست که. اگه دو رادیکال بودن که با هم جمع یا از هم کم شده بودند اونوقت باید ببینی مبهم می شه یا نه که اگه شد از مزدوج استفاده می کنی. ولی الان در خود رادیکال ضرب می کنی، بعد هم ساده می شه و آخرش مثبت بی نهایت . اصلا جوابش تو عکس برات توضیح دادم :

چی چی از هم ارزی استفاده کنید؟
از هم ارزی اصلا استفاده نکنید
مثلا cos u رو هیچوقت ننویسید...یک منهای یو 2 دوم...هوپیتالم که ممنوعه!
من می گم که فکر نکنم بشه استفاده کرد. دوستان هی می گن چرا استفاده نکنیم. چون این روش ها اگه باشه که مشتق گیری ذهنی هم می شه انجام داد. خلاصه سعی می کنیم از هم ارزی استفاده نکنیم.

در مورد مثال کتاب هم اگه دقت کرده باشید نگقته دامنه بلکه گفته بر بازه [3 , -2] یعنی این نقاط بحرانیی که دارین چندتاش روی این بازه هست.
باشه.

uni
29-05-2010, 14:04
سلام
تمرین صفحه ی 100 سوال 5 ... 2 تا معلم مختلف 2 تا راه مختلف گفتن کدوم درسته ؟:31:

مرسی

amir_rahmani
29-05-2010, 14:54
خب این مساله چند تا سوال داده
شما کدوم بخشش را می خواهید؟!

yarane-naghdi
29-05-2010, 15:32
اگر بحث سر fog , gof باشه روش اولي خيلي جالبتر بنظر مياد:20:

uni
29-05-2010, 15:36
خب این مساله چند تا سوال داده
شما کدوم بخشش را می خواهید؟!

قسمت اخر سوال که گفته ضابطه fog و gof رو بدست بیارید و پیوستگیش رو بررسی کنید:20:

amir_rahmani
29-05-2010, 15:53
سوال بسیار مشکل هستش!
دومین باره دارم همچین ترکیبی می بینم!
ولی راه حل دوم درست تر و راحت تر هستش!

ashjaee
29-05-2010, 19:45
راه حل اول غلطه چون جواب f(-2x) , -2x>0 میشه 4x- چون x جواب ورودی هست که اینجا همون (g(x هست
راه حل دوم کاملا صحیح است

NaKhoda BiBaK
29-05-2010, 21:16
بیخیال بابا !!!
به نظرتون حسابان قبول میشم !
بابا به خدا به 12 هم راضیم ...
12 بگیرم کلام رو میندازم هوا ...

خدا کنه قبول بشم ...

خداااااااا کمک کن ....

maghzae-motefaker
29-05-2010, 21:34
ناخدا تگران نباش امشب برات يه دعا مشتي ميزنم.
آقا يه سوال علمي و تخصصي
اول عكس

خوب حالا كسي ميدونه قضيه اون +و- بي نهايت زير اون pi/3 چي؟

M i L @ D
30-05-2010, 08:24
خــب ، اینم از شبکه ...

19 یا 18،5 میشم !

بقیه ی امتحانات فکر نکنم سخت باشه !

فعلا که فقط ریاضی رو خراب کردم !

Iranian boy10
30-05-2010, 08:55
سلام ، جواب هاي بانك اطلاعاتي (رشته كامپيوتر) نيومد !

اگه خبري شد لطف كنيد من هم در جريان بزاريد. !

ممنون ميشم :46:

سلام ، از اينكه منو در جريان گذاشتيد خيلي ممنون :18:

جواب هاي بانك اطلاعاتي اومد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد :40:

---------- Post added at 09:55 AM ---------- Previous post was at 09:52 AM ----------

خــب ، اینم از شبکه ...

19 یا 18،5 میشم !

بقیه ی امتحانات فکر نکنم سخت باشه !

فعلا که فقط ریاضی رو خراب کردم !

سلام ، خوش بحالت :46: شبكه متوسط بود سوالهاي چرتي داده بود !:2:
من هم متوسط نوشتم

galaxy city
30-05-2010, 09:10
امتحان حسابان چطور دادين؟ من كه احساس مي كنم خوب دادم ولي نامردا چرا اينطوري سوال ميدن پدر آدمو در ميارن.همون موقع كه سوال ها رو ديدم متحول شدم.

kamran987456
30-05-2010, 09:22
با سلام به
حسابان رو سخت نداده بودن ؟
5 کیلو وزن کم کردم:2:

maghzae-motefaker
30-05-2010, 09:53
حسابان خيلي سخت بود.خيليييييييييييييي:19:
عمرا 15 هم نميشم :41:
اگر بالاي 15 بشم همه يه تشكر مهمون من:20:

behnambazi
30-05-2010, 09:58
خبر مرگ طراح سوال عقده ی به خدا ملت
حسابان افتضاه خیلی خیلی سخت

KING OF P30WORLD
30-05-2010, 10:07
واقعا سوالات حسابان خیلی خیلی سخت بود .
من که ****** تو امتحان.

amir_rahmani
30-05-2010, 10:11
بسیار سخت بود!
ولی من 99 درصد 20 می شوم!
سوال دوره تناوب که راحت بود! چرا ننوشتید؟

Haniiii
30-05-2010, 10:13
خیلی باحال بود !!! ... سوال تناوب رو دادن !!! ... معلم مون گفت از شانس شما امسال میادا !!!

تو همین سوال دامنه رو هم باید نشون میدادیم که مساوی هست ... به نظر شما این چند صدم نمره داره ؟

+ من حد اولی رو اشتباه کردم ... از بس استرس داشت سوالا

a+b رو هم باید مینوشتین ! .... اونو گذاشتن که 0.25 کم کنن !!!

حد الف احتمالا 1 نمره داره ؟!

amir_rahmani
30-05-2010, 10:25
خب اون 1 درصد به حقیقت پیوست و من a+b را ندیدم!
توی کنکور فقط همچین چیزی پیدا میشه متاسفانه!:41:

fmps
30-05-2010, 10:26
انصافا سخت بود این حسابان

e.khafan!
30-05-2010, 10:31
ایول ، عالی بود ! 20 شدم . ( یادم نیست a+b ؤو نوشتم یا نه ، اما ازون جایی که 1 بار دیگه تو چرک نویس امتحانو حل کردم ، احتمالا نوشتم )
در ضمن بچه ها نباید از هم ارزی بنویسید ، همه ی سوالو کم میکنن

خداکنه 15.5 ادبیاتمو جبران کنه ، ایکاش ادبیات میخوندم مثل سگ پشیمونم .. :41: .

-
این دوره تناوب چه حالی بهم داد ، صبح به بچه ها گفتم میاد هیشکی محل نذاشت ! بعد 9 سال یه دوره تناوب داد، خیلی ضایع بود!

اگر معدلم بالای 19 نشه ، خود کشی میکنم ، ببینم این درسته ضریب تراز درسا دیگه رو معدل نیست و 15% روی هر درسه ؟ ؟

MRTZ HSV
30-05-2010, 10:37
امتخان در حد آشغال دونی...این سنجش حق داره نمره ها رو تاثیر نده
واقعا امسال طراح ها رو همه از دهاتهای اطراف *** آوردن(توهین نشه به کسی!!!)...

سوال اول رو دیدم گقتم خدا به خیر کنه چه امتحانی بشه این...:18:
نه مشتق پذیری دادن...نه آهنگ تغییر...نه بهینه سازی...نه مشتق گیری ضمنی...نه مجانب...بازم بگم؟

لامصب سوال 12 قسمت د) ه) باید می گفت بازه(2 0)
خیلی باهال من فهمیده بودم تو سالن هیچکی نفهمیده بودم:31:...اومدم برسونم یاد امتحان ادبیات افتادم زبونم رو گاز گرفتم!:5:

راستی
منم a+b رو ننوشتم
تا اینچا 19.75...حالا جوابا بیاد کمتر میشه!:19:

جوابا اومد...

amir_rahmani
30-05-2010, 10:40
آره جالبه
طراح های سوال به سوالاتی می پردازند که در اون مبحث هیچ ارزشی نداره!
واقعا آیا این ها دارند در مدارس کشور تدریس می کنند؟
اون بازه را من هم نفهمیدم!
بعدا یواش یواش یه چیزایی یادم اومد

surpriser
30-05-2010, 10:41
یچه ها خداییش بعضی سوالاش خیلی نکته دار بود! من فکر میکردم 20 میشم ولی سوالارو که دیدم به طور 100% نا امید شدم! فکر کنم بالای 18 بشم. فکر کنم امسال همه امتحانا اینطوری نباشه! اون تناوبو که من شانس اوردم! دیروز 1 کلمه هم نخونده بودم چون معلممون گفته بود نمیاد! ولی صبح که پاشدم گفتم بخونم اومدیم و اومد! که خوشبختانه خوندم و جوابم دادم!

e.khafan!
30-05-2010, 10:42
آقا اینا این همه پول میگیرن ، پول نفت و خون مردم ... نمیتونن پاسخ نامه ی درست حسابی بدن ؟ پاسخ نامه کاهی ، من هر دفعه یه خودکار میسوزونم ، دیگه اخرای امتحان خودکاره از بس پرز گرفته بود پت پت میکرد . :13:

M O B I N
30-05-2010, 10:43
دوستان من درباره امتحان و اینکه چه حسی به سازمان سنجش دارم چیزی نمیگم چون مطمئنم بن میشم اگه بگم :31:
امتحان اصلا جالب نبود در همین حد بگم بالای 18 میشم :31:

yarane-naghdi
30-05-2010, 10:44
واقعا سخت بود . انشاالله خدا ازتون نگذره طراحاي سوال

من اگه پانزده بگيرم بخدا خيلي دلم خش ميشه . . سوال يك رو من اومدم وسطش رو بهم وصل كردم :41:

سوال سه كه فقط حداكثر نيم نمرش ميگيرم
حد قسمت الف هيچي . تو تبديل به ضرب خيلي بي دقتي كردم . سوال انتگرال هم من بجاي يك تا پنج . منفي يك تا پنج رو محاسبه كردم كه هشت شد:41:

amir_rahmani
30-05-2010, 10:47
آقا اینا این همه پول میگیرن ، پول نفت و خون مردم ... نمیتونن پاسخ نامه ی درست حسابی بدن ؟ پاسخ نامه کاهی ، من هر دفعه یه خودکار میسوزونم ، دیگه اخرای امتحان خودکاره از بس پرز گرفته بود پت پت میکرد . :13:

بهانه نیست؟

Elrond
30-05-2010, 10:49
فایل جوابا برای من باز نمیشه.

Parisa-007
30-05-2010, 10:50
کسی در رابطه با زیست حرفی نداره ؟؟؟
یهنی همه 20 می شن که ساکتن ؟؟؟
بابا بریزین تو خیابون ها شورش کنین این چه امتحانی بوووووووووووووود ؟؟؟
من تست هام رو 100 % می زدم حالا اینو می شم 18.5 :41:

azimzade
30-05-2010, 10:53
من فقط حد (د) رو غلط نوشتم:19::41:یعنی 0.75 نمره.حد به این ساده ای بجا فاکتور گیری تو مزدوج ضرب کردم.خاک بر...
mrtz hsv تو چند میشی؟
بچه ها شماها امروز چند تادرس از زبان فارسی میخونین؟

e.khafan!
30-05-2010, 10:54
:دی / حذف شد - جوابا یافته شد :46:

---

بهانه نیست؟ نه والا ، امیر جان نمیدونم تو مرکز شما چجوریه ، ولی اینجا نه برگه اضافه میدن نه اهمیتی میدن ، تازه یه صفحمونم که باید توی چرک نویس بنویسیم ( صفحه ی 4 که در واقع برای چرک نویسه و روش زده چرک نویس و باید بالاش بنویسیم تصحیح شود تا تصحیح کنن .) حالا نمیدونم مال شما چجوریه ، مثلا پاسخ نامه ی ادبیات خوب بود .
راستی امروز یکی از مراقبا میمود برگه ها رو نگا میکرد میرفت به 5 6 نفر از بچه های دیگه که میشناخت میرسوند . :2: )

Parisa-007
30-05-2010, 10:59
به نظر من امروز نگارش و املا و بیاموزیم ها رو بخونید
فردا صبح که از خواب بیدار می شین و سر حال ترین دستور و بقیه چیزایی که می دونه رو مطالعه کنین
من که خودم این کارو می کنم

MRTZ HSV
30-05-2010, 11:00
من فقط حد (د) رو غلط نوشتم:19::41:یعنی 0.75 نمره
mrtz hsv تو چند میشی؟
بچه ها شماها امروز چند تادرس از زبان فارسی میخونین؟
الان که نگاه کردم ... 19.5 یا 19.25
اون دامنه تابع متناوب چی بود دیگه؟ 0.25 اونجا نمی گریم 0.25 تو a+b ها 0.25 هم تو حد ها فکر میکنم یه قسمت رو ننوشتم...معدلم 19 بشه خیلی خوبه (رو 19.80 19.70 بسته بودمااااا!!!!):40:

e.khafan!
30-05-2010, 11:02
آقا مگه جوابا اومده ؟ لینک بدین مام بگیریم ، توی گزینه 2 که نیست .

Parisa-007
30-05-2010, 11:03
ماشاالله چقدر تجربی داریم تو فروم ... من به تجربی بودن خودم افتخار می کنم .... خدا این تجربی های نایاب رو حفظ بکنه ... انشاالله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_rahmani
30-05-2010, 11:09

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

جواب ها را که دیدم
19 می شوم!
سوال 6 کلا bx و a+b را ندیدم!

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:08 AM ----------

حرضم از این می گیره که بلد باشیو نبینی!

azimzade
30-05-2010, 11:14
حرضم از این می گیره که بلد باشیو نبینی!
من حرصم از این میگیره که بلد باشیو ببینیی ولی بجای مثبت منفی ببینی
نگفتین امروز چند تا درس میخونین؟کدوما؟

e.khafan!
30-05-2010, 11:14
ممنون امیر /

دامنه متقارن است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ -25 خدا کنه از روی شکل به بفهمه که میدونستم دامنه متقارنه ! 19.75

بریم برای زبان فارسی ، من نصف دوم کتابو امروز میخونم نصف بقیشم فردا . امیدورام همتون 20 بشید .
فعلا .

Parisa-007
30-05-2010, 11:17
از دوستان عزیز ریاضی خواهش می کنم اگه جوابای زیستم دیدن فایلشو واسه ما تجربی های بدبخت کمیاب بذارن
من که پیدا نکردم :41:

maghzae-motefaker
30-05-2010, 11:21
به نظر من امروز نگارش و املا و بیاموزیم ها رو بخونید
فردا صبح که از خواب بیدار می شین و سر حال ترین دستور و بقیه چیزایی که می دونه رو مطالعه کنین
من که خودم این کارو می کنم
نه به نظرم اصلا كار درستي نيست.
از همون اول شروع كنيد همه رو بخونيد بجز املا.بعد كه تموم شد شب امتحان املا رو بخونيد كه فراموش نشه.
البته اين نظر من بودا.هر كي يه جور سليقه داره:11:

ماشاالله چقدر تجربی داریم تو فروم ... من به تجربی بودن خودم افتخار می کنم .... خدا این تجربی های نایاب رو حفظ بکنه ... انشاالله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه كسي از پسرها نميره تجربي كه.80% اين فروم هم پسر هستن برو يه تاپيك مخصوص تجربي ايجاد كن.شايد هم رشته اي هاتو پيدا كردي:46:جواباي زيست ليكشو گذاشتم

خوب منم جوابامو چك كردم.خدا رو شكر لب مرزم.اگه خوب صحيح كنه ميام بالاي 16.ولي خيلي بد صحيح كنه 14-15:13:خيلي بد دادم:41:

---------- Post added at 07:51 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

من حرصم از این میگیره که بلد باشیو ببینیی ولی بجای مثبت منفی ببینی
نگفتین امروز چند تا درس میخونین؟کدوما؟
اگه خدا بخواد امروز تا درس 15 ميخونم.فردا صبح هم تموم ميكنم و يه دوره ميكنم بعد از ظهر فردا هم نمونه سوال حل ميكنم.
حتما بايد 20 بگيرم.چون حسابانو خيلي افتضاح دادم.ادبيات بد دادم:45:

maghzae-motefaker
30-05-2010, 11:28
زيست شناسي و آزمايشگاه

NaKhoda BiBaK
30-05-2010, 11:40
واااااااااااااااااایییییی یییییی ... :18:
این چه امتحانی بود >؟؟؟؟؟؟؟
بابا چرا اینقدر سخت ؟؟؟
هر سال آسون میگرفتند ! امسال اینقدر سخت ....

این طراح چه فکری کرده پیش خودش ؟؟؟؟؟؟؟؟

من فکر کنم 12-13 بشم ....

NaKhoda BiBaK
30-05-2010, 11:47
خب !!!
من جوابا حسابان رو چک کردم !
در بدترین حالت ممکن که محصص بخواد خیلی گیر بده و نمره کم کنه ! 11 میگیرم !!!
یعنی کمتر نمیشه دیگه !
حالا خدا کنه ! بشم 13-14-15 !!!

اما خدایی خیلی سخت گرفته بودند هاااااا .......

vahid-p
30-05-2010, 11:50
اصلا حسابان پارسال نسبت به امسال هلو بود. باور کنید سبک سوالات 180 درجه تغییر کرده.
اومدن سوالات رو کمش کردن ( از 17 سوال به 13 سوال ) و وقتش رو هم کم کردن (150 دقیقه به 130 دقیقه ) و سوالات رو هم چند برابر سخت ترش کردن.
تا یادم نرفته بگم اینقدر خوشحالم که نقطه بحرانی نیومد، و شرمنده که اینقدر دوستان رو به زحمت انداختم . :20:
مباحث بهینه سازی، مشتق ضمنی، و بقیه که دوستان کامل توضیح دادن نیومده بود و برام عجیب بود.
با این حال یه سوال دوره تناوب ننوشتم دامنه متقارنه و یه سوال هم سوال قبلیش که 1- رو 1+ دیدم و تا آخر خراب شد. با این حال فکر می کنم 19.5 بگیرم.

خب اینم گذشت و امیدوارم طبق رسوم امتحانات نهایی که هر سال یکی عمومی و یکی تخصصی سوالش رو دشوار می دن، تو تخصصی ها حسابان باشه و بیشتر از این نمونه نداشته باشیم.

اما زبان فارسی :
زبان فارسی رو از همین امروز بخونید و بدونید که طبق چیزایی که شنیدم، از سخت ترین امتحاناست ( روحیه رو حال کردین )
فقط یه راهنمایی می تونم بکنم اونم همتون می دونید : زبان فارسی رو هر چی می تونید امروز بخونید و فردا هم نمونه سوال به اندازه کافی حل کنید تا پشیمون نشید.

=CYBER=
30-05-2010, 11:52
باریک ... !!!
همه اینجا بالای 18 یا 19.75 میشن :13:
تو کل ایران جمع کنی کلا این همه نمیشه 19.75 که اینجا هست :31:
مواظب باشید آمریکا میزددتون !!!! منم چون کم نیارم پیش شما میشم 20 :19:

NaKhoda BiBaK
30-05-2010, 11:57
بابا خدایی من روی آهنگ آنی خیلی خونده بودم و مانور دادم چون تو 7 سال گذشته هر سال اومده بود !
شانس گند ما ! حالا که من کامل بلدش بودم نیومد و از اون طرف مبحث دوره تناوب که 4 ساله نیومده تو امتحان نهایی ! امسال اومده بود ...
من که دفترم تو دستشویی بود ! وسط امتحان پا شدم رفتم دستشویی و کلی (2-3 نمره ) تقلبی کردم !!! :31:

vahid-p
30-05-2010, 11:57
راستی یکی از دوستان که گفته بودن که 'y رو سوال بد نوشته من نفهمیدم منظورتون چیه . چون گفته از 0 تا 2 مشتق چه رفتاری داره که مثبت می شه. شاید منظورتون اینه که شاید بعضی ها فکر کنن اینطور بازه نوشتنش شاید با نقطه اشتباه بشه که من بعید می دونم چون اصلا محور y ها واحدش رو مشخص نکره . خلاصه امتحان هم سخت بود و هم بد نبود. :31:

من که دفترم تو دستشویی بود ! وسط امتحان پا شدم رفتم دستشویی و کلی (2-3 نمره ) تقلبی کردم !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راست می گی یا می خوای ما رو سر کار بذاری؟

NaKhoda BiBaK
30-05-2010, 11:59
من یک زنگ بزنم به دبیرمون بهش خبر بدم !!!
بنده خدا چند بار گفت بعد از امتحان زنگ بزن ببینم چیکار کردی !!!
اون هم کلی خوشحال میشه ...

NaKhoda BiBaK
30-05-2010, 12:06
راست می گی یا می خوای ما رو سر کار بذاری؟

نه بابا سر کار چیه ؟؟؟
خب کاری نداره !!!
برو دفترت رو بذار یک جا تو دستشویی ...

سر امتحان اجازه بگیر برو دستشویی ( البته اگر دستشویی مدرستون یا حوضه امتحانی جای دنج و خلوت و ... ) باشه !!!

بهتون میگم دوستان !!! من سال های استخون خرد کردم در این راه ... :31:
با یک روز و دو روز به اینجا نرسیدم...
واسه تقلب کردن هم مثل هر شغل دیگه ای باید همگام با پیشرفت های زمان جلو رفت و آپدیت بود ... :31:

vahid-p
30-05-2010, 12:22
راستی کسی دقیقا می دونه تاثیر نمرات در کنکور به چه صورته؟ یعنی مثلا کسی که درس فیزیک رو 19 گرفته باشه و کسی که 20 چقدر در کنکورشون تاثیر داره؟ چند در صد؟

Parisa-007
30-05-2010, 12:26
راست می گه
من واسه ادبیات همین کار رو کردم
لغاتی رو که همش یادم می رفت نوشتم رو یه برگه سنجاق زدم به تیشرتم که زیر مانتو پوشیده بودم
اتفاقا 3 تا از این لغات اومده بود
رفتم دستشویی به راحتی تقلب کردم
واسه عربی و زمین هم همین شیوه رو پیش می گیرم
.
.
.
راستی یه شیوه تقلب تو امتحانای تستی :
کاشی ها زیر پاتون رو نام گذاری کنین ... مثلا کاش سمت راست الف ، کاشی بالا ب ، کاشی پایین ج و کاشی سمت چپ د
اون وقت هر سوالی رو که بخواین می تونین با اشاره های پا به دوستاتون برسونین یا ازشون تقلب بگیرین
کسی هم نمی شکه

:31:

yarane-naghdi
30-05-2010, 12:27
من با محسبات خودم حداكثر 14.5 . من حداقل سه نمره رو با بيدقتي از دست دادم . :41::41::41:

maghzae-motefaker
30-05-2010, 12:35
راستی کسی دقیقا می دونه تاثیر نمرات در کنکور به چه صورته؟ یعنی مثلا کسی که درس فیزیک رو 19 گرفته باشه و کسی که 20 چقدر در کنکورشون تاثیر داره؟ چند در صد؟
تاثير نمره كنكور 15% يعني 15% نمره كنكور رو اين امتحانات مشخص ميكنه.و 85% بقيه رو امتحان كنكور

نه بابا سر کار چیه ؟؟؟
خب کاری نداره !!!

سر امتحان اجازه بگیر برو دستشویی ( البته اگر دستشویی مدرستون یا حوضه امتحانی جای دنج و خلوت و ... ) باشه !!!

واسه تقلب کردن هم مثل هر شغل دیگه ای باید همگام با پیشرفت های زمان جلو رفت و آپدیت بود ... :31:
ببخشيد يه سوال داشتم.
شما توي كدوم هتل امتحان ميديد؟:31:

بابا خدایی من روی آهنگ آنی خیلی خونده بودم و مانور دادم چون تو 7 سال گذشته هر سال اومده بود !
شانس گند ما ! حالا که من کامل بلدش بودم نیومد و از اون طرف مبحث دوره تناوب که 4 ساله نیومده تو امتحان نهایی ! امسال اومده بود ...
من که دفترم تو دستشویی بود ! وسط امتحان پا شدم رفتم دستشویی و کلی (2-3 نمره ) تقلبی کردم !!! :31:
من از اين سه امتحان يه چيز خيلي جالب ياد گرفتم.هر چيزي كه توي امتحانات سالهاي قبل نيومده رو بخوندي.
قول ميدم زبان فارسي هم به همين صورت خواهد بود.قول.قول.قول

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

راست می گه
لغاتی رو که همش یادم می رفت نوشتم رو یه برگه سنجاق زدم به تیشرتم که زیر مانتو پوشیده بودم
.
.
.
کاشی ها زیر پاتون رو نام گذاری کنین ... مثلا کاش سمت راست الف ، کاشی بالا ب ، کاشی پایین ج و کاشی سمت چپ د
اون وقت هر سوالی رو که بخواین می تونین با اشاره های پا به دوستاتون برسونین یا ازشون تقلب بگیرین
کسی هم نمی شکه

انگار فقط حوزه ي ما انقدر گيره.من خودكارم ميوفته يارو برگمو پاره ميكنه.ميگه مگه چلاقي:37:
اين راه تقلبي هم كه ياد دادي بايد شرايطش آمده باشه
مثلا اگر كاشي حوزه بزرگ باشه فقط پاي ما 2 تا كاشي رو ميگيره تازه ممكنه آسفالت باشه كه ديگه هيچي

Untouchable
30-05-2010, 13:29
سوال 12 باید اسم بازه رو می آورد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!×

Untouchable
30-05-2010, 13:35
0/5 نمره مفت رفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

surpriser
30-05-2010, 14:21
بابا من همیشه میگم ای کاش 1 سال جهشی میخوندم الان پیش بودم! هم نهایی هاش آسون بود هم واشه کنکور 1000 جور پیشنهاد مطرح نبود و قشنگ کنکورمو میدادم!

shah abas
30-05-2010, 14:25
این سوال ۱۲ می گم چرا این طوری میشد!نگو بازه داده. من که اصلا نفهمیدم:دی
۱.۵ نمره از سوال ۴.فکر کردم یک به یک نیست و باید دامنه یک به یک متقارن باشد(قاطی کردم احتمالا)
۱.۷۵ که هم از سوال حدها رفت
.۲۵ الی .۷۵ هم از سوال ۱۰
۱.۵ از ۱۱
.۲۵ هم از سوال ۱۲
به به به:دی

M O B I N
30-05-2010, 15:42
خب دوستان من 18.75 شدم اشتباهی که کردم رو میگم همه بخندین بهم منم خجالت بکشم بعد 11 سال تحصیل مساحت مریع رو با مثلث اشتباه گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوتی از این فجیع تر ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب اون سوال بازه ها رو اشتباه کردم امتحان سخت بود ولی اونطور نبود که نشه 20 نگرفت ! ولی انصافا خیلی سخت طرح شده بود
من امروز سازمان سنجش و اعضا و طراحان را با کلمات مزین تمجید کردم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NaKhoda BiBaK
30-05-2010, 17:17
میگم شما چیکار میکنید که حسابان 18.5 میگیرید ؟؟؟
بابا خیلی خفنه !!!
حسابان 18.5

من امروز از خوشحالی اینکه قبول شدم همه بچه ها رو RedBull مهمون کردم !
حالا شما واسه 18.5 ناراحتید چرا 20 نشدید ؟؟؟

kamran987456
30-05-2010, 17:22
ماشالا
همه اینجا 19 -20 میشن
من خودم 15.75 میشم به کوری چشم حسود:18:

maghzae-motefaker
30-05-2010, 17:59
بابا خیلی خفنه !!!
حسابان 18.5

ماشالا
همه اینجا 19 -20 میشن
من خودم 15.75 میشم به کوری چشم حسود:18:
قضيه همون برنامه ي گزينه ي جوان.
از هر كي ميپرسه چند ميشه ميگه 20 نشم 19.75 رو شاخشه:16:
بعضي از حرفهارو زياد جدي نگيريد

M O B I N
30-05-2010, 18:08
از هر كي ميپرسه چند ميشه ميگه 20 نشم 19.75 رو شاخشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این رو راست میگی :46: ولی بعضی ها هم که میگن مطمئنن :46:

akharwarbaz
30-05-2010, 19:16
سلام من اين تاپيك رو به ياد 2 سال پيش ميخونم كلي حال ميكنم

اونطور كه يادم مياد ما تا اخر امتحان صبر ميكرديم و اخرش صندلي رو ميكشونديم بلغ صندلي بچه ها و همهچي رو با هم هماهنگ ميكرديم اخرش هم با هم پا ميشديم....مراقب ها هم اخراش كه تقلب ميكرديم ميگفتن اروم تقلب كنيد.. حالا چرا براي شما گير ميدن بر ميگرده به انصاف اون مراقب:31:

در كل بخونيد 12 رو بگيريد :20:

surpriser
30-05-2010, 20:25
سلام رفقا.كسي ميدونع اين آهنگ كلام مربوط به كدوم درسه؟ شعر منظوم چي؟

shah abas
30-05-2010, 21:13
این افتان و خیزان بودن انگار تو کتاب های سال های قبل بوده و حذف شده است.
این منظوم رو من هم سوال دارم. احتمالا حذف شده است. اما جالب اینه که در پاسخ نامه ۸۸ و ۸۷ یک بار گفته چون از صور خیال بهره برده است یک بار گفته چون بهره نبرده است!:)

Iranian boy10
30-05-2010, 21:34
سلام جواب هاي شبكه هاي كامپيوتري رسيد :

موفق باشيد :11:

vahid-p
30-05-2010, 22:21
افتان و خیزان در کتاب جدید حذف شده.
هر دو قافیه دارن و ظاهری مثل شعر، ولی اونی که آرایه ادبی داره منظوم و اونی که فاقد آرایه ادبیه و مثل گفتار فقط با آهنگ و وزن نوشته شده همون نثر منظومه. خلاصه ببخشید که بیشتر از این نمی دونم و اینقدشم چندان مطمئن نیستم :41:

NaKhoda BiBaK
30-05-2010, 23:06
یک راه تقلب دارم ! واسه همین ...
خیلی راحت 3-4 نمره تو شاخشه ...

تضمین میدم ! هیچکی هم نمیفهمه ...
هیچ ریسکی هم نداره واستون ...
نه برگه میخواد ببری نه ...

کسی هم بفهمه ! متوجه نمیشه تقلبه ( تو حوزه که عمرا کسی اصلا نمیتونه گیر بده )

هر کی خواست بگه تا واسش توضیح بدم !

yarane-naghdi
31-05-2010, 00:08
راه بسيار مطمئن براي شمارش واژه و به تبع اون تكواژ ::46::11::27:

1. كسره بين كلمات رو بنويسيد
2. زير هر واژه يك خط بكشيد
3. تعداد تكواژهاي هرواژه رو زيرش بنويسيد

اين جمله رو هم حفظ كنيد:

شايد(شاي +د) مي دانست(سوم شخص و تهي) كه مادر از خريدن (كسره آخر كلمه خريدن ) هديه براي(يك تكواژ)شما خوشحال است(سوم شخص و تهي)

maghzae-motefaker
31-05-2010, 08:16
یک راه تقلب دارم ! واسه همین ...
خیلی راحت 3-4 نمره تو شاخشه ...

تضمین میدم ! هیچکی هم نمیفهمه ...
هیچ ریسکی هم نداره واستون ...
نه برگه میخواد ببری نه ...

کسی هم بفهمه ! متوجه نمیشه تقلبه ( تو حوزه که عمرا کسی اصلا نمیتونه گیر بده )

هر کی خواست بگه تا واسش توضیح بدم !
خوب بگو ديگه.
كي بدش مياد تقلب كنه.فقط يه جوري ياد بده با حوزه هاي امتحاني جهنمي هم سازگار باشه:11:

اين جمله رو هم حفظ كنيد:

شايد(شاي +د) مي دانست(سوم شخص و تهي) كه مادر از خريدن (كسره آخر كلمه خريدن ) هديه براي(يك تكواژ)شما خوشحال است(سوم شخص و تهي)
مطمئني (شايد) 2 تكواژ حساب ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

shah abas
31-05-2010, 09:57
در مورد همین امتحان پیش رو:
در مورد تشخیض انواع متمم ها مثلا متمم اسم.
و این که چطوری میشه مفعول رو با قرینه حذف کرد؟ یک مثال در این مورد می خواستم(صفحه ۶۷ زبان فارسی)

yarane-naghdi
31-05-2010, 11:36
مطمئني شايد 2 تكواژ حساب ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يك تكواژ منظورم كلمه ( براي ) است . كه ويژگي اش اينه كه كسره آخر كلمه يك تكواژ بحساب نيامده و جزيي از كلمه محسوب ميشود

NaKhoda BiBaK
31-05-2010, 13:02
راه تقلب :

راهش اینه که شما ، سوالایی رو که بلدی رو حل کنی !
بعد میرسی به اون سوالایی که بلد نیستی !
میشماری ببینی چند نمره بلد نیستی ؟
باید حتما بیشتر از 2-3 نمره باشه !
مثلا سوال 7 و 2 و 15 رو بلد نیستی که روی هم میشن 4 نمره !
میری تو برگه سوال ها میگردی یک سوال 2 نمره ای پیدا میکنی ( که بلدش هستی و قبلا هم جوابش رو نوشتی)
مثلا سوال 1
سوال 1 رو قبلا نوشتی ... اما باز میری یک جای برگه که زیاد نزدیک به جواب بار اول نباشه ( ترجیحا وسط های برگ دیگه پاسخنامه که جواب 1 توش نباشه دوباره جواب 1 رو مینویسی)

اینجوری سوال 1 که 2 نمره داره ! واسه شما 2 بار شمرده میشه و 4 نمره میگیرید !
این کار 100 % جواب میده ! چون محصص توی حوزه با حجم عظیمی برگه روبرو هست و به هیچ عنوان تمرکز لازم برای فهمیدن این موضوع رو نداره ! ضمن اینکه اگر بفهمه هم تقلب محسوب نمیشه و هیچ خطری نداره !

اینجوری از یک سوال میتونید دوبار نمره بگیرید !

تذکرهای مهم :»
- فقط هیچ وقت سعی نکنید با این روش 20 بگیرید چون سریع لو میرید ! محصص میدونه که شما چند سوال رو جواب ندادید پس میفهمه یک جای کار میلنگه !
- سعی کنید بیشتر از 2 بار در هر امتحان از این روش استفاده نکنید !
- حتما تعداد نمره های ننوشته (بلد نباشید ) بیشتر از 2-3 نمره باشه ...

قربون دوستان : ناخــــدا

برید حالش رو ببرید ...

روشی که خودم بارها و بارها ازش نمره گرفتم ... :31:
استاد ناخــــدا

surpriser
31-05-2010, 13:04
سلام دوستان.اگه کسی الویت های دروس از نظر گزینه 2 رو میدونست لطفا بگه!

MRTZ HSV
31-05-2010, 13:41
من دیروز یه چیزی اومد به ذهنم
مگه برای تابع متناوب متقارن بودن دامنه لازمه؟
مثلا tan(x-1)

دامنش متقارن نیست!

راه بسيار مطمئن براي شمارش واژه و به تبع اون تكواژ :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين جمله رو هم حفظ كنيد:

شهریار قبادی گفته؟ lol

یه سری سوال داشتم
بعضی چند تکواژه؟
گرد همایی رو تجزیه کنید...ممنون

NaKhoda BiBaK
31-05-2010, 14:00
میگم این نظر سنجی که چه درسی سخته چه درسی آسون تو کدوم سایته ؟؟؟

PEZESHKII
31-05-2010, 14:19
راه تقلب :

میری تو برگه سوال ها میگردی یک سوال 2 نمره ای پیدا میکنی ( که بلدش هستی و قبلا هم جوابش رو نوشتی)
مثلا سوال 1
سوال 1 رو قبلا نوشتی ... اما باز میری یک جای برگه که زیاد نزدیک به جواب بار اول نباشه ( ترجیحا وسط های برگ دیگه پاسخنامه که جواب 1 توش نباشه دوباره جواب 1 رو مینویسی)

این کار 100 % جواب میده ! چون محصص توی حوزه با حجم عظیمی برگه روبرو هست و به هیچ عنوان تمرکز لازم برای فهمیدن این موضوع رو نداره ! ضمن اینکه اگر بفهمه هم تقلب محسوب نمیشه و هیچ خطری نداره !

- فقط هیچ وقت سعی نکنید با این روش 20 بگیرید چون سریع لو میرید ! محصص میدونه که شما چند سوال رو جواب ندادید پس میفهمه یک جای کار میلنگه !

برید حالش رو ببرید ...

استاد ناخــــدا
پسر تو دیگه کی هستی؟انگار دست منو از پشت بستیا!!!
تو مدرسه به من می گفتند استاد تقلب
حیف که ما پارسال نهایی رو دادیم رفت پی کارش وگرنه توی یکی از امتحانانام که شدم 9 با هزار بدبختی و اعتراض پاسش کردم از این روش استفاده می کردم.
میگم هرچی از این روشا داری بذار!!!!ولی اون روش دستشویی رفتن جواب نمیده چون پارسال هرکی میخواست بره دستشویی می گفتند باید برگت رو بدی و بری.می گفتند میری و از اونایی که پایین هستند و برگشون دادی جوابا رو میگیری.تازه بازرسی بدنی هم داشتیم!!! طرف تا ...... می گشت
شما تو کدوم شهر تشریف دارین؟

amir_rahmani
31-05-2010, 14:51
نه بابا سر کار چیه ؟؟؟
خب کاری نداره !!!

این روش جواب نمیده!
چون بازرسی بدنی دارید و همچنین باید برگه را تقدیم کنید!

راست می گه
.
.
.
کسی هم نمی شکه

زمین اگه کاشی نبود چی؟:دی

سوال 12 باید اسم بازه رو می آورد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!×
100 درصد تایید میشه!
چون خودمم گیر کرده بودم

بابا من همیشه میگم ای کاش 1 سال جهشی میخوندم الان پیش بودم! هم نهایی هاش آسون بود هم واشه کنکور 1000 جور پیشنهاد مطرح نبود و قشنگ کنکورمو میدادم!
برای ما هم همون روش هستش!
نگران نباش

بابا خیلی خفنه !!!
حسابان 18.5

حسابان را باید روزی 1 ساعت خواند!

از هر كي ميپرسه چند ميشه ميگه 20 نشم 19.75 رو شاخشه:16:
نه چرا باید دروغ بگیم؟:دی
من +19 می شوم
امیدوارم 19.5 بشم

افتان و خیزان در کتاب جدید حذف شده.
هر دو قافیه دارن و ظاهری مثل شعر، ولی اونی که آرایه ادبی داره منظوم و اونی که فاقد آرایه ادبیه و مثل گفتار فقط با آهنگ و وزن نوشته شده همون نثر منظومه. خلاصه ببخشید که بیشتر از این نمی دونم و اینقدشم چندان مطمئن نیستم :41:
افتان و خیزان دیگه چی هست؟!
تعاریف تایید می شوند!

اين جمله رو هم حفظ كنيد:

اولا چرا این جمله؟!:دی
ثانیا شاید 1 تکواژ هستش!

راه تقلب :

مثلا سوال 1

برید حالش رو ببرید ...

استاد ناخــــدا
این روش 100 درصد تقلب محسوب میشه اگر بفهمند!
هرگز این کار را نکنید!
مطمئن باشید تقلب حساب میشه!
من آیین نامه را خواندم!

من دیروز یه چیزی اومد به ذهنم
مگه برای تابع متناوب متقارن بودن دامنه لازمه؟
مثلا tan(x-1)

دامنش متقارن نیست!

شهریار قبادی گفته؟ lol

یه سری سوال داشتم
بعضی چند تکواژه؟
گرد همایی رو تجزیه کنید...ممنون
تانژانتی که گفتی دامنش متقارن هست!
فقط x ها یک واحد اومدند سمته چپ!
و T=p
منظور از p همون 3.14

بعضی 1 تکواژ است!
از چه نظر تجزیه کنیم؟

maghzae-motefaker
31-05-2010, 14:52
راه تقلب :

مثلا سوال 1

برید حالش رو ببرید ...

استاد ناخــــدا
اين راه تقلب رو مدير مدرسه ي ما به همون گفت .ولي گقت انجام نديد چون اگر بفهمن تقلب محسوب ميشه و صفر رد ميكنن
ولي متوجه شدن اين تقلب شايد 1 در 100 باشه .ولي خوب ارزششو نداره:11:

maghzae-motefaker
31-05-2010, 14:58
سلام دوستان.اگه کسی الویت های دروس از نظر گزینه 2 رو میدونست لطفا بگه!

فايل power point گزينه 2
زبان فارسي

MRTZ HSV
31-05-2010, 17:03
تانژانتی که گفتی دامنش متقارن هست!
فقط x ها یک واحد اومدند سمته چپ!
و T=p
منظور از p همون 3.14

بعضی 1 تکواژ است!
از چه نظر تجزیه کنیم؟
خوشگل پسر اولا xها یدونه میاد راست(در جهت مثبت) دوما کجاش متقارن میشه وقتی بیاد راست مجانب هاش هم جاشون عوض میشه و در کل تقارن بهم میریزه

از نظر تکواژ دیگه؟
گرد+هم+ا+یی
یا
گرد+هم+آیی

amir_rahmani
31-05-2010, 17:41
گرد+هم+آ+ی

یک ی واج میانجی هست!(اولیش)
در خصوص تانژانت هم هنوز من روی حرفم هستم!
تناوب وقتی تغییر می کنه که x ضربدر k بشه!
بعدشم به همان اندازه که یکی از مجانب ها میره اون یکی هم میره و تناوب برقراره!

shah abas
31-05-2010, 17:47
و این که چطوری میشه مفعول رو با قرینه حذف کرد؟ یک مثال در این مورد می خواستم(صفحه ۶۷ زبان فارسی)
جواب؟
بعد پسرـدایی(با کسره) و پسردایی هر دو ساده نیستند دیگه؟(اولی مشتق مرکب دومی مرکب)

maghzae-motefaker
31-05-2010, 18:00
بروبچ يه درخواست دارم اگر ميشه همتون همكاري كنيد .
حتما همتون قضيه اينكه در امتحان ديني به تمامي افراد 3 نمره افزورده ميگردد رو شنيديد
توي گزينه جوان هم اعلام شد كه اگر آمار حسابان هم بالاي 90% سخت باشه .براي حسابان هم به احتمال زياد اين اتفاق رخ ميده.
پس لطفا گزينه ي 1 را يه شماره ي 30000316 پيامك كنيد تا نمرمون بياد بالاي 18:10:

البته هيچ منبعي اين خبر را تائيد نكرده.ولي پيشگيري بهتر از درمانه

shah abas
31-05-2010, 18:12
حتما همتون قضيه اينكه در امتحان ديني به تمامي افراد 3 نمره افزورده ميگردد رو شنيديد
99 درصد شایعه هست دیگه؟

my$a
31-05-2010, 18:39

آهنگ کلام مربوط به سالهای قبل میشه اما شعر منظوم مربوط به درس 21 میشه و تو دو صفحه ی آخر اون درس کاملا توضیح داده.

my$a
31-05-2010, 18:44
آهنگ کلام مربوط به سالهای قبل میشه ولی شعر منظوم مربوط به درس 21 میشه و تو دوصفحه آخر همون درس کاملا توضیح داده.

MRTZ HSV
31-05-2010, 19:04
گرد+هم+آ+ی

یک ی واج میانجی هست!(اولیش)
در خصوص تانژانت هم هنوز من روی حرفم هستم!
تناوب وقتی تغییر می کنه که x ضربدر k بشه!
بعدشم به همان اندازه که یکی از مجانب ها میره اون یکی هم میره و تناوب برقراره!
اونارو ول کن

سوالم اینه که
آیا اگه یه تابع بخواد متناوب باشه باید حتما دامنش متقارن باشه یانه؟
پاسخ نامه متقارن بودن رو شرط کرده ولی من قبول ندارم...بازم مرسی.:40::40::40:

fmps
31-05-2010, 19:26
99 درصد شایعه هست دیگه؟
داداش اینو کی گفته که 3 نمره اضافه میشه؟

Parisa-007
31-05-2010, 22:16
با آرزوی موفقیت در امتحان زبان فارسی
شب خووووووش

maghzae-motefaker
31-05-2010, 23:14
خدا كنه آسون بدن.
البته خوبي اين امتحان اينه كه بدليل كوتاه بودن جوابها ميشه راحت تقلب كرد.
البته استاد ناخدا بي باك در اين باره كار كشته تر هستن.:11:

smagoli
31-05-2010, 23:48
ضمنا دین و زندگی که سخت نبود ...

دین و زندگی سخت نبود؟؟:18::18:
سخت تر از اینم میشد اخه؟؟؟
سوالاش همه حاشیه ایی بود
با تمام سالها هم فرق داشت

ولی این 3 نمره مذخرفی بیش نیست، منم شنیدم، بیخود دلتونو صابون نزنید:20:

فک کن تو امتحان نهایی 3 نمره به همه بدن :39::39:

behnamrizi
01-06-2010, 08:59
دم طراح زبان فارسی گرم! هرچی حسابان بد بود،زبان فارسی خوب بود!

shah abas
01-06-2010, 09:04
دم طراح زبان فارسی گرم! هرچی حسابان بد بود،زبان فارسی خوب بود!

نسبتا آسون بود. اونی که تقریبا حقش بود ۲۰ می گرفت.

maghzae-motefaker
01-06-2010, 09:04
خدايي دمشون گرم.
جز1-2 سوال 0.25 بقيش خيلي آسون بود
فكر كنم اولين 20 رو گرفتم:26:

Haniiii
01-06-2010, 09:06
امتحان آسون بود ...

این شعرِ منظوم بود یا نه ؟! + دلیل !

e.khafan!
01-06-2010, 09:08
با اینکه آسون بود ، فکر کنم خراب کردم ، خیلییییییییییی .
اه ! اصلا من که میخوام برم برق بخونم زبان فارسی و شیمی به چه کارم میاد ؟؟؟؟

گویا بین 17.5 و 16 میشم . ( بعد امتحان فکر می کردم 18.5 میشم ! )

با 20 زبان خارجه طاق میزنم ، جبران میشه .

-
بچه ها تا الان نصف امتحانارو دادیم ، هرکی نمره هاشو تا اینجا بگه دور هم باشیم :دی

من :

دینی : 19.5 ( احتمالا 20 )
جبر : 19
ادبیات 15.5
حسابان : 19.75 ( دعا کنین 20 بده )
زبان فارسی 17.5 - 16 ( n/a)

---------- Post added at 09:08 AM ---------- Previous post was at 09:06 AM ----------

:ذی ! اصلا مشکل سر شعر بودنشه ، من نوشتم شعر منظوم چون قافیه و سبک عروضی و ... اما میگن شعد نبوده و گفتار ( سخن ) منظوم بوده چون هیچ آؤایه ای توش نیست !!!!!!!1

Parisa-007
01-06-2010, 09:15
اینم از نمره های من :

دینی : 20
ریاضی (تجربی) : 19.5 یا 19.75
ادبیات : 18
زیست : 18
زبان فارسی : 19

می دونم افتضاحه :41:

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

امتحان آسون بود ...

نه شعر منظوم نیست چون صور خیال و آرایه های ادبی نداره

e.khafan!
01-06-2010, 09:21
اینم از نمره های من :

می دونم افتضاحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:دی ! تیکه میندازی ؟؟
نبابا خوبه ، فقط زیستت یخورده پایینه ( جون ضریب 4 باید بالا بگیری ) که اونم با زمین میتونی جبران کنی :46:

من عمومی افتضاحه ! فک کنم با این وضع عربی رو 14 بگیرم :13:

maghzae-motefaker
01-06-2010, 09:25
اینم از نمره های من :

می دونم افتضاحه :41:

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

نه شعر منظوم نیست چون صور خیال و آرایه های ادبی نداره

:دی ! تیکه میندازی ؟؟
نبابا خوبه ، فقط زیستت یخورده پایینه ( جون ضریب 4 باید بالا بگیری ) که اونم با زمین میتونی جبران کنی :46:

من عمومی افتضاحه ! فک کنم با این وضع عربی رو 14 بگیرم :13:
[/COLOR]

الان جوفتتون داريد منو مسخره ميكنيد ديگه؟
من تو عمرم رياضي(حسابان) بالاي 18 نگرفتم.
ادبياتم كه هيچي :41:

نمره هاي من
ديني :41:
حسابان:41:
ادبيان:13:
جبر:46:
زبان فارسي :46:

Parisa-007
01-06-2010, 09:32
بابا من که دیگه بی خیال شدم ... اصلا به درک هر چی شد شد ... من تلاشم رو کردم ... تا حالا معدل زیر 19 نداشتم اون وخت اینا با امتحاناشون .........................
خیلی عوضین
من که می خوام رو کنکورم سرمایه گذاری کنم ... معدل دیپلمم بالای 18.5 باشه کافیه

surpriser
01-06-2010, 09:33
بابا خداييش سخت بود.اون متنو من نوشتتم شعر.راستي نعداد تكواژ ها چند تا بود؟من نوشتم 20 تا.راستي سوال 2 چي ميشد؟

e.khafan!
01-06-2010, 09:37
الان جوفتتون داريد منو مسخره ميكنيد ديگه؟
من تو عمرم رياضي(حسابان) بالاي 18 نگرفتم.
ادبياتم كه هيچي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمره هاي من
ديني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسابان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ادبيان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جبر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زبان فارسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عزیز شما باید یه معیارم میدادی خوب ! مثلا :46: = 100% 20 :20: = 19 تا 20 !

غم نخور برادر ، هر کی استعدادش تو یه چیزه ، استعداد را بیاب سپس آن را پرورش بده .
باکتم نباشه من تو عمرم عربی بالای16 نگرفتم :دی ( البته به جز یه بار که افتادم دفعه ی دوم ( منظورم امتحان مرداده ) سوالارو اتفاقی گیر آوردمن تازه بازم شدم 19 :19: )

دق کن که 5 تا امتحان بعدی 14 ضریب از 28 ضریب امتحانتو پوشش میده تو اگر 7 تاشو بالای 19 بشی حل ، معدلتو میکشه بالا . اگر برات معدل مهمه 3 تا از درسارو بشی قشنگ 18 ساعت بخون ، قطعا معدل بالای 18 میشه .

-
آخه این چه زندگی ای یه !!!!؟؟؟ راستی اون مقدم معلم ادبیات ما بود ! ای دیدمش اونقدر خجالت کشیدم ادبیات نخوندم ، گفته بود دوست دارم همتون بالای 19 بشید :37:

Parisa-007
01-06-2010, 09:38
تعداد تکواژ ها = 19 تا
اینی که می گم مطئنم با 10 تا بچه خر خون چک کردم

e.khafan!
01-06-2010, 09:39
بابا خداييش سخت بود.اون متنو من نوشتتم شعر.راستي نعداد تكواژ ها چند تا بود؟من نوشتم 20 تا.راستي سوال 2 چي ميشد؟

تکواژا 19 تا بود ( من به خاطر حماقت یک ابله نوشتم 22 تا !)
سوال 2 : همنشینی / سروهای بلند دشت ...

حالا اگر بگیم سختم نبود ولی خیلی نکته دار بود

maghzae-motefaker
01-06-2010, 09:44
يادتونه به nakhoda bibak گفتم كه از اين حرفهاي نزن.
بفرما براي بار دوم بن شد
آخه اين چه مسخره بازيه.دو كلمه حرف هم نميتونيم باهم بزنيم.:grrr:
من به كل فروم p30world اعتراض دارم.:grrr:

fmps
01-06-2010, 09:54
نمره های من
دینی 17
جبر 19.75
ادبیات 17.5
حسابان 16
زبان فارسی 18

MRTZ HSV
01-06-2010, 10:04
سوالاش خوب بود دمشون گرم...اولین 20 درست حسابی رو گرفتیم!
سوال رفار و گرفتار هم غلط سوالی داشت نباید میگفت ساخت...ساخت یهنی مشتق و مرکب و . . .
ولی ما گول این جور تله هارو نمیخوریم...نه داداش!
هندسه هم که همش تمرینه کتاب
این دو روز رو حسابی استراحت میکنیم...آخییییییییش.
نمره ها
دینی 19
جبر 19.75~20
ادب19.25
حسابان 19.25
زبان فارسی 20

e.khafan!
01-06-2010, 10:15
دینی 19
جبر 19.75~20
ادب19.25
حسابان 19.25
زبان فارسی 20 اینجا واقعا جا داره من بگم WOW !!!

دیگه خیلی ترکوندی ، یخورده شل کن بابا !!!

maghzae-motefaker
01-06-2010, 10:26
سوالاش خوب بود دمشون گرم...اولین 20 درست حسابی رو گرفتیم!
سوال رفار و گرفتار هم غلط سوالی داشت نباید میگفت ساخت...ساخت یهنی مشتق و مرکب و . . .
ولی ما گول این جور تله هارو نمیخوریم...نه داداش!
هندسه هم که همش تمرینه کتاب
این دو روز رو حسابی استراحت میکنیم...آخییییییییش.
نمره ها
دینی 19
جبر 19.75~20
ادب19.25
حسابان 19.25
زبان فارسی 20

ابول داره .
تبريك.:11:

e.khafan!
01-06-2010, 10:27
بجه ها 16.5 Fix ! اگر مصحح محترم به جواب ها درست و مشابه نمره بدن میشه روی 17.5 هم حساب کرد .

سوال 20 ب رو درست نوشته بودم بعد کردمش 4 جزیی :19: 75/ اینجا پرید 75 سر شعر منظوم ! اینا هر سال جواب این سوالشون بله بود چرا امسال نه شد ؟!

surpriser
01-06-2010, 10:44
من واقا دپری شدم! تو عمرم امتحانامو به این بدی نداده بودم.نمیدونم واقا باهام چی شده؟
دینی=20
حسابان = 18.5
جبر= 19.5
ادبیات= 15.5
زبان فارسی= 16

یعنی باید حداقل هندسه رو کم کم 19 بگیرم(باید سعی کنم 20 بگیرم).شیمی رو 19 تا 20 بگیرم. فیزیک رو کم کم 17 بگیرم.عربی رو 18 بگیرم.زبان رو هم 20 بگیرم. یعنی اگه معدلم زیر 18 شد فکر کنم بهتر باشه برم از پشت بوم حوزمون خودمو پرت کنم پایین! بابا معلم ادبیاتمون کل سال رو باهامون تست کار کرد و حتی بیشتر امتحاناشم تستی بود.اصلا نهایی کار مکرد نتیجشم این شد! خودش گیر داده بود شما کنکور دارین اینا همش بچه بازیه! البته از یه جهتی راست هم میگفت ولی خوب 15% تاثیر داره!

راستی بچه هاشماها تمرینهای آخر هندسه فضایی رو بلدین؟ اون صفحه آخرش خیلی سخته!

MRTZ HSV
01-06-2010, 11:05
کجاش ایول داره...تازه خیلی هم بده
surprise دینی 20میشی؟دمت گرم باووو

معلم هندسه ما خیلی باهاله همه تمرینارو جواب داده
هرکی خواست بگه براش عکس بگیرم بزارم...

fmps
01-06-2010, 11:12
مال ما هم حل کرده
ولی از اونجایی که چند تمرین هست که خیلی شبیه هستن مخصوصا فصل آخر
می ترسم اونارو اشتب بنویسم
راستی من هنوز چک نکردم عینا از کتاب میدن؟

vahid-p
01-06-2010, 11:16
من فکر کنم 18.75 یا 19 بشم. اون شعر منظوم ، 0.75 نمرم رو کم کرد. واقعا اون سوالش غیر استاندارد بود. تو زبان فارسی که دیگه نمی خواد تمام آرایه ها رو بلد باشیم، یکم واضح تر می دادن می مردن؟. من گفتم شاید "سخن" منظورش علم و آگاهی باشه و این یک آرایه کافیه. علاوه بر اون اگه کسی بنویسه بله دیگه تا اخرش صفر می شه.
بلاخره این زبان فارسی هم از دستش راحت شدیم.

و حالا درس هندسه ، زمین شناسی ( برای تجربیا ) و جامعه شناسی ( برای علوم انسانی ها) :
هندسه معمولا سوال خارج از کتاب نمی آد و اگر هم بیاد خیلی شبیه سوالات کتاب می دن ( البته اگه نخوان مثل بعضی امتحان های قبلی الکی سختش کنن ).
پس اولویت اول و آخر کتاب است. نمونه سوال هم مفیده تا حداقل بدونی برای چه سوالایی چقدر توضیح لازمه.
با توجه به وقت کم دیگه برنامه ریزی به نظر من معنی نداره. و باید تا آخر توانتون امروز بخونین و فردا که دیگه نیاز به توضیح نداره
سعی کنید اول هر سوالی برای خودتون یاد آوری کنید چطور حل می شه و اگر نفهمیدید اون وقت به جوابش نگاه کنید.

موفق و پیروز باشید.

maghzae-motefaker
01-06-2010, 11:23

دوستان به نظرتون زبان فارسي به فينگليش اينطوري ميشه(zabanfarcy3)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا براشون از ته دل متاسفم

surpriser
01-06-2010, 11:46
سلام بچه ها.یه نکته رو تو هندسه خیلی خیلی رعایت کنین.حتما حتما تمیز و منظم بنویسین مخصوصا سوالای اولش.یکی از رفیقام که الان پیش هستش رفته بود امتحان خوب نوشته بود ولی یه سوال رو 1 نمره غلط داشت نفهمیده بودن از بس سوالای اولش رو تمیز و درست نوشته بود فک کرده بودن بقیش هم همینطوریه سرسری تصیح کرده بودن و شده بود 20!:31: الان دوباره زبان فارسی رو چک کردم دیدم اگه خوب تصیح کنن شاید 17 هم شدم.:20:

دوستان به نظرتون زبان فارسي به فينگليش اينطوري ميشه(zabanfarcy3)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا براشون از ته دل متاسفم واقا خیلی جالبه! حال میده طراح زبان هم همین باشه! کلید تصیحش چی میشه!!!:27:

من برم یه 1 ساعتی چرت بزنم و شروع کنم:19:. ترم های قبل همشو 19-20 گرفتم.تازه با سوالای خارج از کتاب. ببینم میتونم اینو 19-20 بگیرم یا ...!

surpriser
01-06-2010, 11:52
کجاش ایول داره...تازه خیلی هم بده
surprise دینی 20میشی؟دمت گرم باووو

معلم هندسه ما خیلی باهاله همه تمرینارو جواب داده
هرکی خواست بگه براش عکس بگیرم بزارم...
آره احتمالا.نمیتونم بگم 100% ولی در شرایط تحصیح خوب امیدی هست بهش.

معلم هندسه ما هم فصلهای 1 و 2 رو جواب داده ولی از 3 به بعد خودشو راحت کرد و همشو از منشور دانش کپی کرد داد به ما:5:. خودش بیشتر با تست حال میکنه.بابا نمیدونم بگم از بدشانسیمون یا ... اکثر معلمامون پیرو تستن!

smagoli
01-06-2010, 12:06
اینجا چقد بچه درس خون داره (((:

همچینم که شما میگین اسون نبود.

نسبت به سالهای قبل خیلی هم سخت بود

نمیدونم چرا امسال دارن همه امتحاناتو سصخت میگیرن

به برگه پاسخ نامه توجه کردین؟؟؟؟ امتحان زبان فارسی بود، بعد بالاش نوشته بود کشور ؟ :39:

خدا عربی رو بخیر کنه :)))))))))))))))))))))))))))))))

نیوفتم خوبه :2::2:

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

آره احتمالا.نمیتونم بگم 100% ولی در شرایط تحصیح خوب امیدی هست بهش.

معلم هندسه ما هم فصلهای 1 و 2 رو جواب داده ولی از 3 به بعد خودشو راحت کرد و همشو از منشور دانش کپی کرد داد به ما:5:. خودش بیشتر با تست حال میکنه.بابا نمیدونم بگم از بدشانسیمون یا ... اکثر معلمامون پیرو تستن!

کلا سیستم اموزشیمون خرابه

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:02 PM ----------

من فکر کنم 18.75 یا 19 بشم. اون شعر منظوم ، 0.75 نمرم رو کم کرد. واقعا اون سوالش غیر استاندارد بود. تو زبان فارسی که دیگه نمی خواد تمام آرایه ها رو بلد باشیم، یکم واضح تر می دادن می مردن؟. من گفتم شاید "سخن" منظورش علم و آگاهی باشه و این یک آرایه کافیه. علاوه بر اون اگه کسی بنویسه بله دیگه تا اخرش صفر می شه.
بلاخره این زبان فارسی هم از دستش راحت شدیم.

و حالا درس هندسه ، زمین شناسی ( برای تجربیا ) و جامعه شناسی ( برای علوم انسانی ها) :
هندسه معمولا سوال خارج از کتاب نمی آد و اگر هم بیاد خیلی شبیه سوالات کتاب می دن ( البته اگه نخوان مثل بعضی امتحان های قبلی الکی سختش کنن ).
پس اولویت اول و آخر کتاب است. نمونه سوال هم مفیده تا حداقل بدونی برای چه سوالایی چقدر توضیح لازمه.
با توجه به وقت کم دیگه برنامه ریزی به نظر من معنی نداره. و باید تا آخر توانتون امروز بخونین و فردا که دیگه نیاز به توضیح نداره
سعی کنید اول هر سوالی برای خودتون یاد آوری کنید چطور حل می شه و اگر نفهمیدید اون وقت به جوابش نگاه کنید.

موفق و پیروز باشید.

بهترین راه برای نمره گرفتن از هندسه حفظ کردن کتابه و لا غیر :D:D: