PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia X10 | سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی از جنس اندروید

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

noisymind
23-04-2010, 17:20
دوستانی که X10 دارید , ارتقاء به آندو 2.1 چطوری هست؟ یعنی الان اصلا میشه ارتقاء داد؟

hoomi_gta
23-04-2010, 17:25
به به عجب فروم جالبی دارید
من خودم X10 دارم و به عنوان یکی از طرفدارای قدیمی سونی اریکسون باید بگم این گوشی بهترین گوشی ساخته شده توسط سونی اریکسون بوده. این گوشی به تنهایی شاید خیلی به چشم نیاد هرچند دوربینش به تنهایی خودش یک دنیاس! ولی با نصب نرم افزار تبدیل میشه به یک گوشی معتاد کننده!! مصرف باطریش را هم میشه با نرم افزار ها کنترل کرد! توصیه من به دوستان اینکه تا میتونن برنامه بگیرن براش! واقعا گوشی محشریه!
آپدیتش هم سونی اریکسون گفته اواخر 2010 میاد بیرون

night lord
23-04-2010, 18:54
دوستان من چنتا سوالی دارم . میخوام بین این و hd2 یکیو بخرم . هنوز تصمیم نگرفتم
بازی برای این گوشی وجود داره؟؟؟ بازیای درست حسابی ؟ گرافیک کدوم گوشی بهتره؟؟
و کسایی که با مولتی تو hd2 کار کردن چه کارایی باهاش میشه کرد؟ یعنی تو چه قسمتایی؟؟
در کل مولتی نبودن x10 چقدر مهمه؟؟

hussain
23-04-2010, 18:58
من تا حالا ميخواسم x10 بگيرم...اما حالا كه اينو ديدم...htc evo 4g
ميخوامممممم.
یه آخرش درست دقت کن نوشته 4G .
یعنی زرشک فعلن تو ایران کاربرد نداره

night lord
23-04-2010, 19:10
من تا حالا ميخواسم x10 بگيرم...اما حالا كه اينو ديدم...htc evo 4g
ميخوامممممم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این گوشی اسپرینت هست وممکنه اصلا تو ایران نیاد .

R@R#M@N
24-04-2010, 08:33
این ایکس10 خروجی تی وی داره ؟؟؟

hoomi_gta
24-04-2010, 09:01
نه خروجی tv نداره

دوستان از سایت زیر میتونید کلی نرم افزار رایگان برای گوشی بگیرید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوصیه می کنم نرم افزار های زیر و حتما بگیرید:
1- Juice defender نرم افزار حیاتی برای کنترل باطری
2- astro که یک فایل منجر هست برای اجرای فایل هایی که از کامپیوتر میریزید یا کلا دسترسی به فایل های گوشی
3- task killer برای بستن نرم افزار های اضافی که از باطری استفاده می کنن
4- note everything
5- نرم افزار a2b برای اینکه موقعیت مکانی عکسهایی که میگیرید و ثبت کنید
6-picsay pro برای ویرایش عکسها با کلی افکت های جالبناک
7-smart dialler
8-نرم افزار Maverick که هم قطب نماست ، هم سرعت شما را هنگام حرکت نشون میده، هم بهش مسیر میدین میگه با سرعتی که دارید چه زمانی به مقصدتون میرسید
9- 2g/3g on/off نرم افزار حیاتی برای اینکه مواقع غیر ضروری سیستم دیتای سیم کارتتون را غیر فعال کنید تا مصرف باطریتون و کنترل کنید
10- antivirus
11- نرم افزار جالب barcode scanner ، نرم افزاری که با استفاده از دوربین گوشی ، بارکود ها را اسکن میکنید و مستقیم از اینترنت قیمت اون کالا را پیدا می کنید
- compass یک نرم افزار ساده جهت استفاده از گوشی به عنوان قطب نما
13- Documents to go یک آفیس کامل برای گوشی، ورود، اکسل، پاور پوینت حرفه ای
14- Meebo android که از سایت میبو بگیرید یک مسنجر خوشگل برای گوشی
15- Pintail نرم افزار فوق العاده جالب که با استفاده از اون موقع دزدیده شدن و یا گم شدن گوشی با یک اس ام اس به گوشیتون موقعیت جغرافیای گوشی را بهتون میده البته شانسی بیارین که سیم کارتتون خارج نشه از گوشی!
16- نرم افزار pocket dj برای داشتن یک دی جی آندروییدی!
17- ringroid برای بردین آهنگ ها و استفاده به عنوان رینگتون!
18 - tunewiki نرم افزار فولعاده جالب که هم رادیوست! هم وقتی یک آهنگ را از گوشیتون پخش می کنین میره از اینترنت لیریکشو پیدا می کنه و همزمان با پخش موسیقی زیر نویس می کنه!
19- Ultimate voice recorder نرم افزاری که صدا ضبط می کنه
20- Weather bug نرم افزار فوق العاده هوا شناسی! که از gps موقعیتتون را تشخیص میده و هر شهری باشین هواشناسی اون شهر و بهتون میگه
21- SPB TV که تستش هم کردم نرم افزار محشریک ه اکثر کانال های معروف ماهواره را داره و گوشیتون را به یک ----- همراه تبدیل می کنه!!

این بود لیست نرم افزار هایی که این مدت خیلی به من حال دادن! از جاهای مختلف گرفتم ، اکثرشون را تو گوگل سرچ کنید لینک دانلدشو با کمی صبر و حوصله پیدا می کنید
خوش باشید 12

amirs66
24-04-2010, 11:23
این گوشی اسپرینت هست وممکنه اصلا تو ایران نیاد .
حيف ميشه اگه نياد.
اما در مورد 4g . iphone 4g هم اومده .يعني اونم ايران نمياد؟؟؟؟
HTC EVO 4G یاید گفت، از آندروید 2.1، پردازنده 1 گیگاهرتزی Snapdragon، دوربین 8 مگاپیکسل با قابلیت فیلم‌برداری HD، صفحه‌نمایش لمسی 4.3 اینچ LCD و امکان پشتیبانی از 4G WiMAX بهره‌مند است.

saman65
24-04-2010, 12:26
این ایکس10 خروجی تی وی داره ؟؟؟

فکر نکنم.تقریبا با همه جاش ور رفتم!تا حالا که همچین چیزی ندیدم:31:

kreza26
24-04-2010, 12:33
برای مثال من واسه مقایسه عکس زیر رو توی HD2 و X10 گذاستم و مقایسه کردم
نمی شد عکس بگیرم چون زیاد مشخص نبود
ولی با چشم می شد تشخیص داد
چون HD2 گندم های پایین رو یه ذره تیره نشون میداد در حالی که تو X10 کاملا طلایی و براق بودن
در ضمن آسمون رو هم مقداری تیره تر نشون میده.

سلام عزیز.می خواستم بدونم که صدای ایکس 10 چطوره؟چون من می خوام بخرم وی همه مین صداش کمه و من دوست دارم با گوشی آهنگ گوش کنم و دا برام مهمه.ممنون میشم اگه جوبمو بدی

kreza26
24-04-2010, 12:42
سلام عزیز.من میخوام ایکس 10 بخرم اما همه میگن صداش کمه و برای من صدا خیلی مهمه چون عاشق اهنگ گوش کردنم. میخواستم بدونم که واقعا همین طوره که میگن؟ مرسی

titanium_zarin
24-04-2010, 12:52
سلام...ديدم اينا رو يكي از دوستاني كه خريدن توي فروم اندروييد گذاشتن...منم گفتم اينجا بزارم كه شايد به درد كسي بخوره...

ReView سونی اریکسون x10 (تجربه شخصی)

سلام به همه دوستان آندرویدی این انجمن

من مدت تقریبا زیادیه که تویه این انجمن هستم قبلا هیرو داشتم الان x10 گرفتم که سه روزه که دستمه
میخواستم چند روز بگذره و بعد گوشی رو بررسی کنم اینجا پست بدم اما خیلی از دوستان میگن سریعتر اینکارو انجام بده که میخوایم گوشی بگیریم
منم بدون تعصب خاصی هرانچه ازین گوشی تویه این سه روز متوجه شدم واستون مینویسم امیدوارم کمکتون کنه هر سوالی هم بود بگید حتما جواب میدم (اگه جایی ازش خیلی خیلی تعریف کردم فکرنکنید تا اخر خوبیشو میگم همشو بخونید چون ضعفهاشم میگم بهتون)

در ضمن اگه اسم گوشیه دیگه اوردم با گوشی هایی که داشتم یا دیدم مقایسه میکنم و اسم میبرم

مشخصات سخت افزاری x10 رو که حتما همه دیگه میدونن یه مختصر مینویسم :
سایز: 119 x 63 x 13 mm
وزن : 135g
صفحه نمایش: خازنی - 65هزار رنگ - 4اینچ 480*854 پیکسل
دوربین: 8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash
اندروید 1.6
8گیگ رم توبه کارتونشه
حافظه داخلی هم مینویسه 450mb در دسترس
بقیه مشخصات رو تویه تشریحش مینویسم
وقتی گوشی رو از کارتون درمیارید و میبینید چشماتون 4تا میشه از بس که گوشی خوشگل و مخصوصا خوش ساخته واقعا با کیفیت ساخته شده

صفحه نمایش:

وقتی روشنش میکند چشماتون از چهارتا 8تا میشه با صفحه نمایش بزرگ و واقعا با کیفیتش
منکه باورم نمیشه این گوشی فقط 64هزار رنگ باشه فکر میکنید 16 میلیون رنگه

گوشی رو که بردم بیرون زیر نور واقعا محشر بود انگار نه انگار که زیر نوره ، بی نظیره من که همچین چیزی تاحالا ندیدم قبلا با هیرو بیرون میرفتم تویه روز باید با دست واسه صفحه نمایشش سایه درست میکردم که بتونم ببینم اما با x10 من یه چیزی میگم شما یه چیزی میشنوید واقعا عالیه

در ضمن صفحش کاملا با قاب گوشی هم سطحه بالای بالا مثل ایفون برخلاف هیرو و ساتیو (با گوشی هایی که داشتم یا دیدم مقایسه میکنم و اسم میبرم)

اما اندازه صفحه که 4 اینچه واقعا لذت بخشه و خیلی خوش دست من که از 4اینچ بودنش نهایت لذت رو میبرم اما بنظرم 480*854 یه اندازه نامتعارفه چون تویه نرم افزارهای convert هیچ کدوم این اندازه رو ندارن واسه تبدیل فیلم به این اندازه اما نرم افزار media go که خود سونی داده اینکارو میکنه

پخش مولتی مدیا:
واسه پخش موزیک - فیلم - عکس ، نرم افزاری به اسم media scape داره که واقعا کارامد و منظم و قشنگه
ولی یه ضعفی که داره من با هیرو dvd رو تبدیل میکردم به mp4 با بالاترین فریم با کیفیت dvd و با همون حجم dvd هیرو پخشش میکرد اما x10 پخشش نمیکنه و باید با media go تبدیلش کنی که گوشی پخشش کنه ولی mp4 معمولی و 3gp رو بدون تبدیل با media go پخش میکنه

این تصویر زیر رو ببینید:
وقتی باهاش فیلم نگاه میکنید البته اگه با بالاترین فریم تبدیل کنید حتی ازین تصویر هم با کیفیت تره
میتونید نهایت لذت رو ببرید

کیفیت نمایش عکس هم خیلی خیلی خیلی با کیفیت و طبیعیه

صدا:
صدای اسپیکر گوشی ضعیفه مثل هیرو استریو هم که نیست چون یه دونه اسپیکر داره
صدای زنگش هم معمولیه اصلا قوی نیست
اما دوتا هندزفری باهاشه با یه هندزفری بلوتوث
واسه اهنگ گوش دادن یه دونه از هندزفری ها به هندزفری بلوتوث(که ولوم لمسی،جلو،عقب،پخش داره) وصل میشه و دیگه لازم نیست سیم هندزفری رو مستقیم به گوشی وصل کنی! که واقعا جالبه با همون کیفیت پخش که با سیم گوش میدی (یعنی هندفری رو وصل میکنی مبدل بلوتوث که کانکنت میشه به گوشی) این عکس رو ببینید متوجه میشید البته تویه عکس دوتا رو میبینید
این رو وصل میکنید گوشتون با بلوتوث کانکت میشه به گوشی

اس ام اس و کیبورد:
کیبورد واقعا افتضاحه
فقط یه حالت داره qwert که چون حروف ریزه اشتباه تایپ میشه و متاسفانه حالت دوم نداره که سه حرف رویه یک کلید باشه!!! (منکه ندیدم) و باید فکر نصب یه کیبورد باشید

اما برخلاف خیلی از اندرویدیها زمان اس ام اس ها خودش صحیحه و درست نوشته میشه
یه چیز جالب هم وقتی روی صفحه میس کال و اس ام اس میاد و بعدا میبینید مینویسه مثلا20 دقیقه پیش

دوربین:
دوربین واقعا عالیه اما متاسفانه فلاشی که روش گذاشتن بصورت چراغه و یکسره روشن میمونه و اینطور نیست که فلاش بزنه که خیلی جای تاسف داره
فیلمبرداری هم که mp4 و 30 فریم که عالیه
یه چیز جالب که تویه این عکس هم میبینید اینه که وقتی عکس میندازید یا عکس کسی رو با گوشی نگا میکنید روی صورتش مینویسه ناشناس! اگه روش تاچ کنی و اسمش رو بنویسی دیگه هر عکس دیگه هم ازون شخص نگا کنی اسمش رو مینویسه!!! (البته شبیه باشه)

timescape
این یه ui بی نظیره از سونی اریکسون که منو شوکه کرد چون خیلی گرافیکی و جالب و متحرکه
تویه این عکس نگاه کنید وسط صفحه لوگوی سونی روی یه قاب شیشه ای
وقتی بازش کنی وارد محیطش میشه که شامل همه چیز میشه مثل اس ام اس ، لیست تماس ، نمایش تصویر و ...
و همیشه آخرین رویداد تویه اون قاب شیشه ای صفحه نمایش اصلی میفته
مثلا اخرین اس ام اس یا تماس با نمایش تصویر طرف
توضیح این واقعا سخته اگه یه فیلم ازش نگا کنید بهتره اما بی نظیره همینش تنهایی ui خیلی از گوشی ها رو می ارزه
این عکسو ببینید:
واردش که بشی پایینش رو میبینید میتونید اس ام اس و تماس و عکس و ایمیل و ...رو به اونصورت که قابها رویه هم هستند ببینید و با حرکت دست با بالا و پایین میرن

خلاصه نکات دیگه:
وقتی گوشی رو روشن میکنی وارد برنامه هاش میشی تعجب میکنی چون فقط سیستم عامل نصب کردن با حدود 15تا برنامه که خیلی خیلی خلوت و کمه!!
تاچش خیلی خوب و روانه
تا حالا اصلا به هیج وجه هنگ نکرده
طراحیش خیلی شیک و خوش ساخته و استیل دورش خیلی بهش کلاس داده
جنس پلاستیکش حالت تفلونه که بادوام بنظر میرسه
متاسفانه مثل اچ تی سی که اچ تی سی سینس رو واسه نصب نرم افزار همراه گوشی گذاشته این هیچی نداره و واسه بار اول خودتون باید با sdk یا روش دیگه installer یا برنامه نصب کنید
مارکت هم نداره!!! اما تویه تنظیمات گوشی قسمت مدیریت برنامه که برنامه رو remove میکنی مارکت داره!!! احتمالا میشه فعالش کرد

در آخر من خیلی خیلی ازین گوشی خوشم اومده و ازش راضی هستم و حتی ذره ای به فکرم نمیاد که بخوام عوضش کنم
هر سوالی داشتید در خدمتم[/SPOILER]
نويسنده : Ho3inNazari
منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

hoomi_gta
24-04-2010, 13:09
یک نکته دیگه که حتما دارندگان گوشی x10 نباید فراموش کنن اینکه حتما حتما کیبورد htc را روی گوشی نصب کنید که دقیقا مثل نصب نرم افزار هست . کیبورد پیش فرض x10 خیلی ضد حاله که با نصب کیبورد htc تفاوت را احساس می کنید!!
لینک دانلود :
نحوه اجرا:
1-هر 3 فایل را در مموری گوشی قرار بدید
2-برنامه clicker.apk و HTC_IME.APK را Install کنید که برای این مرحله نیاز به نرم افزار فایل منجر مثل astro دارید
3- از این مسیر کیبورد را فعال کنید و کیبورد پیش فرض را همین کیبورد انتخاب کنید:
Settings -> Text & Locale -> "Touch Input"

4-حالشو ببرید!

corey
24-04-2010, 15:16
بازم سلام
خب خیلی وقت بود که میخواستم یه ریویو کوچولو از راچل بزارم که متاسفانه با وجود دیال آپ و بعدش هم سوختن cpu لگنمون نشد !!!!!!!!!!!!!!!

خب مشخصات گوشی که همتون بهتر از من میدونید برای همین میرم سر اصل مطلب :

بعد از خریدن گوشی و آوردنش به خونه اولین چیزی که نظرتون جلب میکنه دیزاین فوق العاده گوشی هست که واقع در عین جذاب بودن کلاسیک هم هست و مثل بعضی از گوشی ها که خودون بهتر میدونید:31: اصطلاحا داهاتی نیست!!!!!!!!!!!!!!
ابعاد گوشی هم بزرگ هست ولی وزن گوشی تو دست سبک احساس میشه که خیلی خوبه بزرگی گوشی هم با توجه به صفحه گوشی قابل توجیحه
البته به خاطر دیزاین و انحنای گوشی در اطراف و البته تیز نبودن زوایای گوشی x10 به راحتی تو جیبم جا میشه و از این نظر کاملا از hd2 برتره

کیفیت ساختش هم مثل گوشی های جدید سونی اریکسون خیلی خوبه جلوی گوشی از پلاستیک براق و پشت گوشی از پلاستیک مات که شاید قشنگیش مثل جلوی گوشی نباشه ولی خب این جوری خط کمت میفته و رنگش هم نمیره ( این مشکل با ان86 داشتم)

من ساده ترین پک این گوشی خریدم که هیچ چیز اضافه ای توش نداشت

صفحه نمایش :
صفحه نمایش: خازنی - 65هزار رنگ - 4اینچ 480*854 پیکسل
کیفیت صفحه x10 واقعا عالیه و راضی کنندست و حتی زیر نور آفتاب هم کاملا خانا و عالی هست
من عکس های با رزولشن 1080*1920 میریزم که گوشی به راحتی نمایششون میده و تازه با رزولشن گوشی هم کاملا هماهنگه

مولتی مدیا یا همون mediascape گوشی:
تو این بخش شما به راحتی میتونید موزیک ها --ویدئوها و عکس های خودتون آلبومبندی کید و یا بر اساس علاقه مندیتون اولیت بندی کنید

خب تو قسمت photo چند تا نکته جالب وجود داره که مهم ترینش اینه که شما میتونید اسامی افراد روی چهرشون تو عس مشخص کنید
مورد بعدی اینکه با انتخاب اون عکس عکس هایی که از نظر لکیشن شبیه اون عکس هستن هم گوشی مشخص میکنه !!!!!!!!!!

ویدئو پلیر گوشی واقعا کاملا هست و گوشی به راحتی میتونه فیلم های با کیفیت اچ دی و حجم های بالا به راحتی نشون بده
البته مشکل بزرگ آندوروئید پشتیبانی نکردن از بسیاری از فرمت ها از جمله divx هست

من خودم فیلم هایی که تو گوشی میریم با این مشخصات هست که به راحتی گوشی نمایششون میده
رزولشن : 540*960
bit rate :7000
frame rate :29.97

موزیک پلیر گوشی هم کامل هست و هیچ نقصی نداره و گوشی موزیک هها بر اساس سبک و خواننده و آلبوم و ... دسته بندی میکنه
بزرگ ترین ایراد این بخش از خود گوشی و صدای ضعیفش هست !!!!!!!!
هر چند که کیفیت صداش خیلی خوبه ولی صدای گوشی ضدحال هست البه تو هندزفری صدای قابل قبولی داره و با عوض کردن هندزفری گوشی و استفاده از مدل های بهتر ( سری دبلیوهای سابق) صداش کاملا خوب و عالی میشه

timescape
خب میرسیم به جالب ترین قسمت گوشی یعنی timescape
خب تو این قسمت تقریبا به تمامی قسمت های گوشیتون دسترسی دارین از sms ها و عکس های گرفته شده و موزیک های گوش داده شده گرفته تا توئیتر و فیس بوک و ایمیل هاتون
واقعا این قسمت گوشی جذاب هست و البته گوشی هم تو این قسمت کند شدن و هنگ کردن اصلا تو کارش نیست و خیلی راحت میتونید آخرین کارهای صورت گرفته با گوشیتون چک کنید
باور کنید دیال آپ هستم وگر نه برای این قسمت حتما فیلم میزاشتم

دوربین
x10 اولین آندو با دوربین 8 مگاپیکسل هست
دوربین این گوشی تو روز و مکان های با نور کافی کاملا خوب عمل میکنه و اگه بخوام با گوشی قبلیم یعنی ان86 مقایسش کنم میتونم بگم که تا حدودی هم از نظر رنگ بندی و شارپنس بهتره
عکس این قضیه تو محیط های کم نور هست که با اون چراغ قوه ای هم که سون اریکسون روش گذاشته هیچ کاری نمیتونید بکنید
ضمنا نداشتن کاور هم خیلی بده چون همیشه باید لنز دوربین تمیز کنید چون کثیف بودن لنزش تو کیفیت عکس هاش خیلی موثره

فیلم برداری این گوشی خوبه مخصوصا تو حالت VGA که به نظرم از WVGA بهتر هست چون یه ذره افت فریم تو WVGA احساس میشه
ریویو دربین گوشی به زودی براتون میزارم فعلا با این 2تا ماکرو کنار بیاید:دی

باطری
مثل همیشه سونی اریکسون تو زمینه باطری عالی عمل کرده
این گوشی با استفاده معمولی راحت 2 -3 روز جواب میده و با استفاده خرکی :31: یه رو نگه میداره
مثلا امروز سر کلاس 3 واحدی بکوب باهاش رفتم وب گردی البته با استفاده از WI-FI دانشگاه !!!نزدیک 2:30 باهاش دانلود کردم و کلی هم گوگل مپ و .. باهاش رفتم و گوشی 35% از شارژش از دست داد !!!!!!

اینا هم موارد دیگه ای که به نظرم خیلی مهمه :

قسمت مسیجینگ گوشی خیلی عالی هست و تو این زمینه کاملا از ویندوز موبایل برتر هست

این گوشی خوراکه E-BOOK و PDF هست و PDF های سنگین خیلی راحت باز میکنه و اصلا هم موقع صفحه عوض کردن اذیت نمیکنه
بقایای تاپیک بهترین گوشی برای PDF که زده بودم تو قسمت مشاوره یدا میکنید
اون زمان امنیا خریدم که اصلا مناسب نبود

شارژ شدن گوشی نزدیک 2 ساعت طول میکشه

خوراک اینرنت هست که کاملا مشخصه و احتیاجی به گفتن نبود:31: و.....

ختم کلام :
گوشی خیلی خوب با دیزاین جذاب--اینترفیس جذاب -- دوربین خوب -- باطری عالی و صفحه نمایش فوق العاده و البته صدای افتضاح و کم بودن برنامه هاش

یه ریویو کامل از دوربین و MEDIASCAPE & TIMESCAPE گوشی هم بعدا میزارم

amir_70
24-04-2010, 15:40
دمت گرم

به این میگن ریویو
سامان یاد بگیر هی میگی بلد نیستم
از اینجا یاد بگیر ایشالا واسه x4 یا x11 دیگه واسمون ریویو بزاری:31:

باحال ترین قسمت عکسات اون عکس مایکل با برادرشه

خدایی نگاه گوشی که x10 باشه و عکس مایکل هم توش باشه دیگه داره همه رو دیونه میکنه

انتی:

بچه شایعه شده بود با ایرانسل مشکل داره داستانش چی شد
واقعآ مشکل داره یا نه؟؟البته تو تهران گفتن که مشکل نداره
شهرستانی های عزیز نوبت شماست یه تستی بزنید

SAEED_BARCELONA
24-04-2010, 15:48
بچه ها اسم منو تو ریچل می بینید؟:دی الکی الکی معروف شدم:دی

مثلا امروز سر کلاس 3 واحدی بکوب باهاش رفتم وب گردی البته با استفاده از WI-FI دانشگاه !!!نزدیک 2:30 باهاش دانلود کردم و کلی هم گوگل مپ و .. باهاش رفتم و گوشی 35% از شارژش از دست داد !!!!!!

و البته یه خورده اس ام اس بازی کریدم با هم آخرش هم هیچی از درس نفهمید:دی

آف تاپیک:
با دقت sms هارو بخونید تو این عکس:دی

corey
24-04-2010, 16:28
و البته یه خورده اس ام اس بازی کریدم با هم آخرش هم هیچی از درس نفهمید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

راست میگی اصلا حواسم نبود!!!!!!!!!!!!
کلا امروز جای خواص سنگ سر کلاس خواص ... یاد گرفتم :دی

با دقت sms هارو بخونید تو این عکس:دی

صحبت ها کاملا ناموسی و شخصی هست خواهشا از خوندنشون خودداری کنید:دی

یه چیز که یادم رفت بگم تو حالت WVGA گوشی هیچ وقت 30 فریم فیلم نمیگیره و یه چیز تو حدود 26 - 28 هست
البته منتظر ورژن بعدی گوشی با آندو 2.1 و مولتی تاچ و ارتقای صدا و کیفیت دوربین گوشی هستیم

S.Y.K
24-04-2010, 16:28
سلام به همه ی دوستان
چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدید
1-دوستان بلوتوث این گوشی بعد از اینکه روشن میشه یک گزینه داره به نام Discoverable که وقتی تیکشو کی زنید 120 ثانیه فرصت میده که که گوشی از حالت Hide برای گوشی های دیگه خارج بشه و گوشی های دیگه می تونن Device شما رو شناسایی کنن.راهی نداره که زمانش بیشتر بشه ؟
2-هنگام ارسال بلوتوث قابلیت Mark کردن وجود نداره ؟ من چیزی پیدا نکردم
3-در صورتی که من گوشی رو بدم فروشگاه های معتبر و زبان فارسی روش نصب کنن با زبان فارسی گوشی مشکلی نخواهم داشت ؟؟ من خودم چه منو و چه ارسال SMS رو English کار می کنم اما تعداد زیادی از SMS هایی که برام ارسال میشه فارسیه .
4-هندزفری خوب چه مارکی رو پیشنهاد می کنید؟ می خوام که کیفیت بالا باشه و Basse قوی داشته باشه و صدا هم نسباتا بالا باشه.از طرفی راحت باشه
5-مورد 1 و 2 (مخصوصا 1) رو در صورتی که نتونیم تغییراتی درش اعمال کنیم میشه با برنامه تنظیمش کرد ؟
ممنون
دوستان اگه ممکنه در مورد سوالات بالا هم یه کمکی به من بکنید
ممنون

noisymind
24-04-2010, 17:05
نرم افزارهایی مثل بلک لیست و کال ریکوردر برای آندو نیومده هنوز؟

meha
24-04-2010, 19:34
یکی از آشناها برای من مدل سفید با هندزفری بلوتوث و پک کامل با برنامه ها خریده 795!

سوال:

این هندزفری باید شارژ بشه چه قدر نگه میداره شارژشو؟

amir_70
24-04-2010, 20:10
نرم افزارهایی مثل بلک لیست و کال ریکوردر برای آندو نیومده هنوز؟

داره دوست عزیز خوبشم داره

دوستان کسی ایرانسلو تست نکرد ببینه مشکل داره یا نه؟

night lord
24-04-2010, 20:29
و کسایی که با مولتی تو hd2 کار کردن چه کارایی باهاش میشه کرد؟ یعنی تو چه قسمتایی؟؟

آقا یکی به سوال ما هم جواب بده .

corey
24-04-2010, 21:40
1-دوستان بلوتوث این گوشی بعد از اینکه روشن میشه یک گزینه داره به نام Discoverable که وقتی تیکشو کی زنید 120 ثانیه فرصت میده که که گوشی از حالت Hide برای گوشی های دیگه خارج بشه و گوشی های دیگه می تونن Device شما رو شناسایی کنن.راهی نداره که زمانش بیشتر بشه ؟

2-هنگام ارسال بلوتوث قابلیت Mark کردن وجود نداره ؟ من چیزی پیدا نکردم
3-در صورتی که من گوشی رو بدم فروشگاه های معتبر و زبان فارسی روش نصب کنن با زبان فارسی گوشی مشکلی نخواهم داشت ؟؟ من خودم چه منو و چه ارسال SMS رو English کار می کنم اما تعداد زیادی از SMS هایی که برام ارسال میشه فارسیه .
4-هندزفری خوب چه مارکی رو پیشنهاد می کنید؟ می خوام که کیفیت بالا باشه و Basse قوی داشته باشه و صدا هم نسباتا بالا باشه.از طرفی راحت باشه
5-مورد 1 و 2 (مخصوصا 1) رو در صورتی که نتونیم تغییراتی درش اعمال کنیم میشه با برنامه تنظیمش کرد ؟
ممنون
کلا بلوتوثش عجیب غریب هست و بعضی گوشی ها هم اصلا پیداش نمیکنن اگه راهی پیدا شد منم خوشحال میشم:دی

آندو1.6 هم مثل ویندوزموبایل مارک نداره

خودت با برنامه هایی که بچه ها گذاشتن گوشی فارسی کن و پول مفت به این مغازه دارا نده
خدا کنه زودتر براش آندو 2.1 بیاد تا همه این مشکلات بر طرف بشه

هدفون هم تا دلت بخواد سونی و پایونیر و ... مدل های خوب دارن من یه دونه هندزفری دبل810 سونی اریکسون روش گذاشتم که صداش خیلی بهتر و باکیفیت تر شده

بازی هست ولی نه به اندازه ویندوز موبایل
بازی هایی هم که هست گرافیکشون خوبه مثل اینکه به زودی بازی های خفن برای آندو میاد
راچل هم بزودی مولتی تاچ میشه ولی فعلا چون مولتی تاچ تو در انحصار اپل هست فقط تو زوم کردن عکس ها و تو وب کاربرد داره

amir_70
24-04-2010, 22:49
راچل هم بزودی مولتی تاچ میشه ولی فعلا چون مولتی تاچ تو در انحصار اپل هست فقط تو زوم کردن عکس ها و تو وب کاربرد داره

بابا خیلی مطمئن حرف میزنی

ملت همش میگن مالتی تاچ نداره این گوشی بعد شما به راحتی میگی مالتی پیدا میکنه؟؟؟

corey جان خد از دهنت بشنوه
کاش هر چی زودتر بیاد براش
طبق گفته سونی تا اخر سال 2010 اندو 2.1 براش حتمآ میاد ولی مالتی تاچو gsmarena صراحتآ رد کرد و گفت حتی با اندو 2.1 مالتی پیدا نمیکنه
جالب اینجاست که سونی رد نکرده و نه گفته میاد نه گفته نمیاد

Help118
24-04-2010, 23:13
عجله ای نیست منتظریم تا گوشی خز بشه البته این خز شدنش دقیقا مواجه می شه با آندرو 2.1 و کشیدن پایین قیمت

noisymind
24-04-2010, 23:24
بابا خیلی مطمئن حرف میزنی

ملت همش میگن مالتی تاچ نداره این گوشی بعد شما به راحتی میگی مالتی پیدا میکنه؟؟؟

corey جان خد از دهنت بشنوه
کاش هر چی زودتر بیاد براش
طبق گفته سونی تا اخر سال 2010 اندو 2.1 براش حتمآ میاد ولی مالتی تاچو gsmarena صراحتآ رد کرد و گفت حتی با اندو 2.1 مالتی پیدا نمیکنه
جالب اینجاست که سونی رد نکرده و نه گفته میاد نه گفته نمیاد

حالا مولتی تاچ واقعا چیز خیلی حیاتی و لازمی هست؟

R@R#M@N
25-04-2010, 06:53
چیز حیاتی نیست ! نهایت کارش پینچ زووم رو عکسا و وب بروزر هست !
البته بدرد بازی هم میخوره که خاب آندو فعلآ بازیهاش در حد میکرو هست :دی
ولی خاب یه گوشی های اند اونم با این ال سی دی و سایز و کیفیت و اونم خازنی چرا نباید داشته باشتش :دی ؟؟ این سواله :دی !

saman65
25-04-2010, 10:19
چیز حیاتی نیست ! نهایت کارش پینچ زووم رو عکسا و وب بروزر هست !
البته بدرد بازی هم میخوره که خاب آندو فعلآ بازیهاش در حد میکرو هست :دی
ولی خاب یه گوشی های اند اونم با این ال سی دی و سایز و کیفیت و اونم خازنی چرا نباید داشته باشتش :دی ؟؟ این سواله :دی !

قبلا که با آیفون وبگردی میکردم زیاد مولتی تاچ به چشمم نمیومد ولی الان که میخوام با X10 یه کم وبگردی کنم میبینم که وجود مولتی تاچ خیلی مهمه! راستش با اینکه ال سی دیش بزرگه و همه جا هم اینترنت دارم ولی حال نمیده زیاد با بروزرش ور برم و سعی میکنم بیشتر تو یوتیوب بگردم ...

چند تا عکس(امیدوارم واستون فیلتر نباشه!)
مثل اینکه واسه بعضی ها فیلتره!بابا یه آپلود سنتر عکس بدین که محدودیت سایز نداشته باشه و مثل ----- دو روزی یه بار سرورش به ....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کیبورد عربی!(Anysoftkeyboard)

A Better Keyboard 5.3:40:

راستی Slide to unlock گوشی رو هم میشه از چپ به راست یا راست به چپ تغییر داد:31:

چند ثانیه قسمت بالای اسلاید رو نگه میداری و به طرف مقابل میکشی!

یه چیز خیلی جالب تو Security گوشی هست به اسم Unlock pattern. میتونی یه رمز که بصورت به خط هستش بهش بدی که هر موقع خواستی گوشی رو از حالت استند بای خارج کنی ازت بپرسه

اگه اشتباه بزنی آنلاک نمیشه!

اگه هم درست بزنی که آنلاک میشه:31:

s_7_sh
25-04-2010, 10:42
کیبورد عربیش خیلی نازه :31:

amir_70
25-04-2010, 12:13
حالا مولتی تاچ واقعا چیز خیلی حیاتی و لازمی هست؟

اره دوست عزیز واقعآ نبودش مخصوصآ تو یه گوشی با این سایز میتونه درد اور باشه

من وقتی با ایفون کار میکنم تو بازیاش که دیگه اگه مالتی نداشته باشه که واقعآ حالگیره

تو بروزر هم همینطور
به قول سامان وقتی نداشته باشه و بری تو بروزر میفهمی داستان چیه

البته شاید این مورد بیشتر در کسانی که قبلآ ایفون داشتن و به اون عادت کردن سختشون باشه

چون تا الان با مالتی به راحتی زوم کرده بودن و الان باید از همون زره بین مسخره سونی استفاده کنن

سونی گفت مالتی نداره ولی به جاش چیزای دیگه ای رو قرار میدیم من گفتم شاید یه روش جدید برای زوم کردن باشه که ظاهرآ برخی روش ها واقعآ از مالتی چیزی کم ندارن ولی رفتو زرت اون زره بینه گذاشت روش

اخه زره بین هم شد روش زوم کردن؟؟؟

تو عکسا
تو بروزر(خیلی مهمه)
تو بازی ها (بیشترین کاربردشه)
تو نقشه
و جاهای دیگه هم هست ولی بیشترین کاربردش اینایی بود که گفتم

R@R#M@N
25-04-2010, 12:34
سلام
سامان همه عکسات اینطورین :

بیا این آپلود سنتر قوی و خوبیه »

titanium_zarin
25-04-2010, 12:50
سلام

من ازاين استفاده ميكنم ...خيلي خوبه...

hussain
25-04-2010, 12:53
دوستان من قضیه مولتی تاچ رو اینقدر بزرگش نکنید که جلو دیدتون رو میگیره.
به قول بزرگی اگر مولتی تاچ را یک مشکل بزرگ تلقی کنید حتما شکست میخورید:31:

kreza26
25-04-2010, 12:54
کسی نیست که جواب ما رو هم بده؟:2:

saman65
25-04-2010, 13:19
سلام

من ازاين استفاده ميكنم ...خيلي خوبه...

واسه سومین بار پست و لینک ها رو ویرایش کردم:13:امیدوارم این بار درست باشه

این 2 تایی که دادین خوبه ولی محدودیت حجم داره و فول سایزها رو نمیشه آپ کنم

titanium_zarin
25-04-2010, 13:54
یه چیز خیلی جالب تو Security گوشی هست به اسم Unlock pattern. میتونی یه رمز که بصورت به خط هستش بهش بدی که هر موقع خواستی گوشی رو از حالت استند بای خارج کنی ازت بپرسه

سامان جون حواست باشه...اگه اينو زيادي اشتباه بزني قفل ميكنه و به اين سادگي باز نميشه...من هيرو دوستم رو زدم بيچاره مجبور شد فلش كنه...
پس دست ادمي مثل من كه نديد بديد هست ميدي حواست باشه....:10::27:

noisymind
25-04-2010, 14:31
دوستان من قضیه مولتی تاچ رو اینقدر بزرگش نکنید که جلو دیدتون رو میگیره.
به قول بزرگی اگر مولتی تاچ را یک مشکل بزرگ تلقی کنید حتما شکست میخورید:31:

بله من هم همینو میگم. بودنش خب مسلما بهتر از نبودنش هست. ولی نه اینکه چون اینو نداره پس نخریمش.

amir_70
25-04-2010, 15:04
بله من هم همینو میگم. بودنش خب مسلما بهتر از نبودنش هست. ولی نه اینکه چون اینو نداره پس نخریمش.

نه خوب منم نگفتم که چون اینو نداره نگیریمش
ولی خوب واقعآ ضعف بزرگیه

من به شخصه حاضرم دوربینش به 5 کاهش پیدا کنه در عوض مالتی تاچ اضافه بشه

معامله ی خوبیه

دوربین کمتر تاچ بیشتر:31:

corey
25-04-2010, 15:46
سامان جون حواست باشه...اگه اينو زيادي اشتباه بزني قفل ميكنه و به اين سادگي باز نميشه...من هيرو دوستم رو زدم بيچاره مجبور شد فلش كنه...
پس دست ادمي مثل من كه نديد بديد هست ميدي حواست باشه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

نه بابا اون جوری هم دیگه نیست چند بار که اشتباه بزنی 30 ثانیه گوشی نمیدونم چی کار میکنه بعد از 30 ثانیه باز دوباره باید قفل باز کنی

آقا این gsmarena چرت هم زیاد میگه مولتی تاچ با آندو 2.1 اضافه میشه!!!!!!!!!!!
مولتی تاچ هوم جور که گفتین کاربردش فقط تو وب و زوم کردن هست ( به غیر از آیفون و بازی هاش) پس برای کسی که با گوشیش زیاد تو وب نمیره زیاد نباید مهم باشه

R@R#M@N
25-04-2010, 17:21
سعید ال میگفتن مشکل از آندو 1.6 ه !
الان مشکل سخت افزار ایکس10 هست ! میگن ال سی دیش مولتی تاچ رو ساپورت نمیکنه ! چه به 2.1 آپدیت بشه و چه نشه !
البته من که دوست دارم اینطوری نباشه ! و فقط یه دروغ باشه !
یعنی سخت افزارش مشکلی نداشته باشه ! چون اگه خود شرکت هم آندو 2.1 رو بدون مولتی بده با رامهای دستکاری شده شاید بشه به مولتی تاچ امیدی داشت !
فعلآ که منبع موثقی نگفته سخت افزارآ ساپورت نمیکنه !

SAEED_BARCELONA
25-04-2010, 20:16
بهراد میگفتن برا مولتی تاچ باید صفحه خازنی باشه که هست. دیگه چی میخواد که سخت افزارش ساپورت نمیکنه؟؟؟ شاخ غول میخوان بشک.نن؟:دی

meha
25-04-2010, 20:37
دوستان کسی به من جواب نداد

این هندزفری بلوتوث چه قدر شارژ نگه میداره؟

گوشی من فردا به دستم میرسه

titanium_zarin
25-04-2010, 21:14
نه بابا اون جوری هم دیگه نیست چند بار که اشتباه بزنی 30 ثانیه گوشی نمیدونم چی کار میکنه بعد از 30 ثانیه باز دوباره باید قفل باز کنی

آقا این gsmarena چرت هم زیاد میگه مولتی تاچ با آندو 2.1 اضافه میشه!!!!!!!!!!!
مولتی تاچ هوم جور که گفتین کاربردش فقط تو وب و زوم کردن هست ( به غیر از آیفون و بازی هاش) پس برای کسی که با گوشیش زیاد تو وب نمیره زیاد نباید مهم باشه

هيرو دوست من كه رفت فلش...كل فك و فاميل مرده و زنده هم يه احوال پرسي حسابي شدن...:31::27::18:

Original Titan
25-04-2010, 21:19
سعيد اگه باز هم ادامه بدي نفلت ميكنه :31:

farzad4
25-04-2010, 23:03
سلام
من اولین پستم تو این انجمنه و نمیدونم جای مناسبی هست برای این نوشته یا نه؟
به نظر خودم تو کلوپ اختصاصی خود گوشی اگر بود بهتر بود. در هر صورت مدیران هرطور صلاح دونستن جابجا کنن.
امروز عصر اتفاقی از جمهوری رد میشدم که گفتم یه قیمت از سونی اریکسون ایکسپریا ایکس 10 بگیرم.
با اینکه اصلا قصد خرید نداشتم اما برخوردهای ضد و نقیض فروشگاهها من رو کنجکاو تر کرد.
اول از مرکز موبایل ایران شروع کردم و یکراست رفتم سراغ فروشگاه اصلی خود شرکت پارس نیکاتل و گوشی موجود بود با گارانتی پارس نیکاتل و قیمت مقطوع 700000 تومان.البته پک نیمه فول.
یک اصطلاحی برای این گوشی جا افتاده به اسم فول پک و هاف پک.
که برای من یکم خنده دار بود .
خلاصه تفاوت این دوتا پک هم در داشتن کیف چرمی و هندزفری بلوتوث هست.که مدل فول پک شامل هر دوی اینها میشه و مدل هاف پک این دو قلم رو نداره.
پارس نیکاتل هم فقط مدل هاف پک با قیمت 700000 تومان داره.
روبروی اون هم فروشگاه اصلی شرکت پارس کامتل هست .
اونجا با فول پک و گارانتی یکساله و بیمه نامه یکساله شرکت بیمه نوین باقیمت 750000 تومان در هر دو رنگ. با کلی کلنجار اخرین قیمت 745000 تومان کمتر ندادن.
فروشگاه اصلی اتصالات هم داشت و با مدل هاف پک 710000 تومان که گفت الان فقط سفید داره.
بعد من رفتم علاالدین و اونجا چندتا دوست و اشنا دارم.
کلی گشتم و همه مدل قیمت میدن.بدون گارانتی با پک فول کمتر از 635000 گیرم نیومد البته از بین دوستان و گرنه همه 660000 تومان قیمت میدادن.
با مدل هاف پک هم میشد تا 620000 تومان هم خرید اما بدون گارانتی با هاف پک خیلی کم گیر میاد.
با گارانتی سیتادل هم پیدا کردم اما با هاف پک 680000 تومان و خیلی هم کم بود.
اتفاقی پیش یکی از این دوستان بودم که مغازه بغل دستش (طبقه یکی مونده به اخر) که نماینده پارس کامتل هستش در همون موقع نماینده فروش شرکت اومد اونجا و داشت یک تعداد گوشی به این نمایندگیش میداد. من از دوستم خواستم قیمت دقیق بگیره از اون نماینده.
خلاصه اون مغازه که نماینده بود با اینکه نمیخواست از این گوشی بگیره از شرکت اما تا این همسایش ازش قیمت گرفت دوتا دونه یکی مشکی و یکی سفید از کارمند شرکت پارس کامتل گرفت.
اینم بگم که با گارانتی پارس کامتل کلا از دو طرف جعبه پلمپ شده و روی جعبه هم یک برچسب دایره شکل هست که نوشته به این شماره اس ام اس بزنید و اصل بودن گوشی و گارانتی رو چک کنید. و کل جعبه هم درون یک نایلون با نشانهای پارس کامتل وکیوم شده و نمیتونید قبل از خریدن محتویات درون جعبه رو ببینید.
به هر مغازه داری هم که میگی با بیمه داری یا نه ؟ بهت میخنده و کلی مسخره میکنه که این با بیمه وجود نداره و اگر یک مغازه دار بهت نشون داده بیمه نامه رو تقلبیه و خودش گذاشته روش.
هرچی هم من میگفتم من تو فروشگاه اصلی خود شرکت پارس کامتل دیدم میگن نمیشه و فقط اچ تی سی ها ی یاس و پرشین تلکام بیمه دارن.
حتی این دوستای خودم هم قبول نمیکردن.
خلاصه این مغازه همسایه دوست من بعد از رفتن نماینده شرکت اومد تو مغازه ای که ما نشسته بودیم و گفت بیا این رو برای تو برداشتم.
این دوست من هم میگفت من نخواستم فقط گفتم قیمت بگیر و من هم همینا رو میگفتم اما اون میگفت من نمیخواستم از این گوشی بردارم و را دستم نیست بفروشم و برای تو برداشتم.
منم اومدم بهانه بیارم که نگیرم چون اصلا تصمیم گوشی خریدن نداشتم گفتم اگر گوشی فول پک باشه من بر میدارم. اونم واقعا نمیدونست چی توش داره خلاصه کلی تلفن زد این طرف و اون طرف تا نماینده شرکت رو پیدا کرد و پرسید وسایل توی پک چیه؟ که فهمیدیم فول پک هستش.
دیگه من کلی تو رودرواسی مونده بودم و نمیدونستم چجوری در برم بیام بیرون.
دوباره من گفتم من با بیمه نامه میخواستم بخرم و این بیمه نداره. دیگه فروشنده کلافه شده بود و نمیدونست چیکار کنه.
اما حسابی ناراحت بود و به این دوست من که همسایش بود میگفت من بدون اجازه صاحب مغازه این رو برداشتم و فاکتور جدا گرفتم و اینجوری برای من بد میشه.دوست منم برای من توضیح داد که این فقط فروشنده هست و فکر میکنم این گوشی رو زیرابی برداشته که اصلا تو لیست مغازه نزنه و حتی گفت به نماینده شرکت گفته یکیش رو برمیداره و یکی رو بر میگردونه و حالا که تو نمیخواهی توش مونده چیکار کنه؟
حالا هرچی من میگم نمیخوام اون میگه یه کمکی به من بکن ابروی من میره.
اخرش قرار شد به شرط اینکه باز کنیم و ببینیم اگر فول پک بود مال من و اگر نبود مال خودش.
تا اومد باز کنه تازه یادم افتاد قیمت نگفته طرف به ما.
دوباره رفتیم سر اصل مطلب و چک و چونه قیمت.
اول گفت 720 بده دید من دارم خداحافظی میکنم گفت 690 بردار.
اما من نمیخواستم بگیرم گفتم اگر بخوام این قیمت بگیرم میرم با بیمه میگیرم.
خلاصه دوست من اومد وسط و قرار شد هرچی فاکتور خریدش هست من یک خیری به اصطلاح خودشون بزارم روش و بردارم. منم دیگه نمیدونستم چه بهانه ای بیارم که نگیرم.
فاکتور خریدش 650000 تومان بود. دوست منم گفت 10000 بزار روش بده بهش.
اول زیر بار نمیرفت اما بعدش که دید من از خدامه که نگیرم گفت بیا بگیر ببر خدا خیرتم بده که من رو نجات دادی فقط زودتر پولش رو بده که من بدم به نماینده شرکت و این یکیش رو برگردونم تا طرف از پاساژ نرفته بیرون.
منم پول رو دادم و تا وکیوم روی جعبه و پلمپ های دو طرف رو باز کردیم اولین چیزی که افتاد بیرون کارت گارانتی و کارت بیمه نامه نوین بود.
دیگه تو مغازه همه ترکیده بودن از خنده و همه تعجب کرده بودن و تازه فهمیدن من درست میگم که بیمه داره.
اون فروشنده هم که اه از نهانش بلند شده بود که چرا این قیمت داده و میگفت فکر میکرده بدون بیمه هست چون تا حالا محصولات سونی اریکسون با بیمه ندیده بوده.
اینجوری من بینوا هم صاحب این گوشی شدم و شد توفیق اجباری.

شرمنده میدونم طولانی شد و سرتون رو درد اوردم.
اما این هم یک اطلاع رسانی دقیق از قیمت و انواع گوشی شد و هم یک خاطره برای خودم.
اخه من اصلا از اندریود هیچی نمیدونم و تا حالا از نزدیکم ندیده بودم اما بخاطر زیبایی گوشی از این خوشم اومده بود البته فقط در عکسها دیده بودم و اصلا قصد خرید نداشتم چون میترسم نتونم مثل ویندوز موبایل برنامه پیدا کنم و روش نصب کنم و باهاش کار کنم.

در هر صورت هر راهنمایی میتونید به من بکنید بینهایت سپاسگذار میشم.

SAEED_BARCELONA
25-04-2010, 23:21
این هندزفری بلوتوث چه قدر شارژ نگه میداره؟
اگه فرق زیادی با mh100 نکنه شارژش خیلی خوبه. خیلی کم مصرفه

AryanLand
25-04-2010, 23:58

سلام.

البته این چیز جدیدی نیست و برای ویندوز موبایل هایی که 3D رو ساپورت میکنن حتی حالت سه بعدیش هم هست.

پس دست ادمي مثل من كه نديد بديد هست ميدي حواست باشه....:10::27:

سلام.

به این سبک هم که شما میفرمایید نیست دوستتون دقت نکرده وقتی رمز یا همون پترن رو تنظیم میکنه یک Emailالبته Gmail ازش میگیره و وقتی پترن رو فراموش بکنه میتونه (یا زیاد اشتباه بزنه و قفل بشه) با وارد کردن اون جی میل دوباره گوشی رو برگردونه تو حالت عادی.

سلام.

بار اول 30 ثانیه قفل میشه بار دوم 1 دقیقه بار سوم 2 بار چهارم 4 بار پنجم 8 و.....همینطور با توانی از 2 تصاعدی بالا میره.:11:

Help118
26-04-2010, 00:15
سلام
به نظر خودم تو کلوپ اختصاصی خود گوشی اگر بود بهتر بود. در هر صورت مدیران هرطور صلاح دونستن جابجا کنن.
امروز عصر اتفاقی از جمهوری رد میشدم که گفتم یه قیمت از سونی اریکسون ایکسپریا ایکس 10 بگیرم.
با اینکه اصلا قصد خرید نداشتم اما برخوردهای ضد و نقیض فروشگاهها من رو کنجکاو تر کرد.
اول از مرکز موبایل ایران شروع کردم و یکراست رفتم سراغ فروشگاه اصلی خود شرکت پارس نیکاتل و گوشی موجود بود با گارانتی پارس نیکاتل و قیمت مقطوع 700000 تومان.البته پک نیمه فول.
خلاصه تفاوت این دوتا پک هم در داشتن کیف چرمی و هندزفری بلوتوث هست.که مدل فول پک شامل هر دوی اینها میشه و مدل هاف پک این دو قلم رو نداره.
پارس نیکاتل هم فقط مدل هاف پک با قیمت 700000 تومان داره.
روبروی اون هم فروشگاه اصلی شرکت پارس کامتل هست .
اونجا با فول پک و گارانتی یکساله و بیمه نامه یکساله شرکت بیمه نوین باقیمت 750000 تومان در هر دو رنگ. با کلی کلنجار اخرین قیمت 745000 تومان کمتر ندادن.
فروشگاه اصلی اتصالات هم داشت و با مدل هاف پک 710000 تومان که گفت الان فقط سفید داره.
بعد من رفتم علاالدین و اونجا چندتا دوست و اشنا دارم.
کلی گشتم و همه مدل قیمت میدن.بدون گارانتی با پک فول کمتر از 635000 گیرم نیومد البته از بین دوستان و گرنه همه 660000 تومان قیمت میدادن.
با مدل هاف پک هم میشد تا 620000 تومان هم خرید اما بدون گارانتی با هاف پک خیلی کم گیر میاد.
با گارانتی سیتادل هم پیدا کردم اما با هاف پک 680000 تومان و خیلی هم کم بود.
اتفاقی پیش یکی از این دوستان بودم که مغازه بغل دستش (طبقه یکی مونده به اخر) که نماینده پارس کامتل هستش در همون موقع نماینده فروش شرکت اومد اونجا و داشت یک تعداد گوشی به این نمایندگیش میداد. من از دوستم خواستم قیمت دقیق بگیره از اون نماینده.
خلاصه اون مغازه که نماینده بود با اینکه نمیخواست از این گوشی بگیره از شرکت اما تا این همسایش ازش قیمت گرفت دوتا دونه یکی مشکی و یکی سفید از کارمند شرکت پارس کامتل گرفت.
اینم بگم که با گارانتی پارس کامتل کلا از دو طرف جعبه پلمپ شده و روی جعبه هم یک برچسب دایره شکل هست که نوشته به این شماره اس ام اس بزنید و اصل بودن گوشی و گارانتی رو چک کنید. و کل جعبه هم درون یک نایلون با نشانهای پارس کامتل وکیوم شده و نمیتونید قبل از خریدن محتویات درون جعبه رو ببینید.
به هر مغازه داری هم که میگی با بیمه داری یا نه ؟ بهت میخنده و کلی مسخره میکنه که این با بیمه وجود نداره و اگر یک مغازه دار بهت نشون داده بیمه نامه رو تقلبیه و خودش گذاشته روش.
هرچی هم من میگفتم من تو فروشگاه اصلی خود شرکت پارس کامتل دیدم میگن نمیشه و فقط اچ تی سی ها ی یاس و پرشین تلکام بیمه دارن.
حتی این دوستای خودم هم قبول نمیکردن.
خلاصه این مغازه همسایه دوست من بعد از رفتن نماینده شرکت اومد تو مغازه ای که ما نشسته بودیم و گفت بیا این رو برای تو برداشتم.
این دوست من هم میگفت من نخواستم فقط گفتم قیمت بگیر و من هم همینا رو میگفتم اما اون میگفت من نمیخواستم از این گوشی بردارم و را دستم نیست بفروشم و برای تو برداشتم.
منم اومدم بهانه بیارم که نگیرم چون اصلا تصمیم گوشی خریدن نداشتم گفتم اگر گوشی فول پک باشه من بر میدارم. اونم واقعا نمیدونست چی توش داره خلاصه کلی تلفن زد این طرف و اون طرف تا نماینده شرکت رو پیدا کرد و پرسید وسایل توی پک چیه؟ که فهمیدیم فول پک هستش.
دیگه من کلی تو رودرواسی مونده بودم و نمیدونستم چجوری در برم بیام بیرون.
دوباره من گفتم من با بیمه نامه میخواستم بخرم و این بیمه نداره. دیگه فروشنده کلافه شده بود و نمیدونست چیکار کنه.
اما حسابی ناراحت بود و به این دوست من که همسایش بود میگفت من بدون اجازه صاحب مغازه این رو برداشتم و فاکتور جدا گرفتم و اینجوری برای من بد میشه.دوست منم برای من توضیح داد که این فقط فروشنده هست و فکر میکنم این گوشی رو زیرابی برداشته که اصلا تو لیست مغازه نزنه و حتی گفت به نماینده شرکت گفته یکیش رو برمیداره و یکی رو بر میگردونه و حالا که تو نمیخواهی توش مونده چیکار کنه؟
حالا هرچی من میگم نمیخوام اون میگه یه کمکی به من بکن ابروی من میره.
اخرش قرار شد به شرط اینکه باز کنیم و ببینیم اگر فول پک بود مال من و اگر نبود مال خودش.
تا اومد باز کنه تازه یادم افتاد قیمت نگفته طرف به ما.
دوباره رفتیم سر اصل مطلب و چک و چونه قیمت.
اول گفت 720 بده دید من دارم خداحافظی میکنم گفت 690 بردار.
اما من نمیخواستم بگیرم گفتم اگر بخوام این قیمت بگیرم میرم با بیمه میگیرم.
خلاصه دوست من اومد وسط و قرار شد هرچی فاکتور خریدش هست من یک خیری به اصطلاح خودشون بزارم روش و بردارم. منم دیگه نمیدونستم چه بهانه ای بیارم که نگیرم.
فاکتور خریدش 650000 تومان بود. دوست منم گفت 10000 بزار روش بده بهش.
اول زیر بار نمیرفت اما بعدش که دید من از خدامه که نگیرم گفت بیا بگیر ببر خدا خیرتم بده که من رو نجات دادی فقط زودتر پولش رو بده که من بدم به نماینده شرکت و این یکیش رو برگردونم تا طرف از پاساژ نرفته بیرون.
منم پول رو دادم و تا وکیوم روی جعبه و پلمپ های دو طرف رو باز کردیم اولین چیزی که افتاد بیرون کارت گارانتی و کارت بیمه نامه نوین بود.
دیگه تو مغازه همه ترکیده بودن از خنده و همه تعجب کرده بودن و تازه فهمیدن من درست میگم که بیمه داره.
اون فروشنده هم که اه از نهانش بلند شده بود که چرا این قیمت داده و میگفت فکر میکرده بدون بیمه هست چون تا حالا محصولات سونی اریکسون با بیمه ندیده بوده.
اینجوری من بینوا هم صاحب این گوشی شدم و شد توفیق اجباری.

شرمنده میدونم طولانی شد و سرتون رو درد اوردم.
اما این هم یک اطلاع رسانی دقیق از قیمت و انواع گوشی شد و هم یک خاطره برای خودم.
اخه من اصلا از اندریود هیچی نمیدونم و تا حالا از نزدیکم ندیده بودم اما بخاطر زیبایی گوشی از این خوشم اومده بود البته فقط در عکسها دیده بودم و اصلا قصد خرید نداشتم چون میترسم نتونم مثل ویندوز موبایل برنامه پیدا کنم و روش نصب کنم و باهاش کار کنم.

در هر صورت هر راهنمایی میتونید به من بکنید بینهایت سپاسگذار میشم.

عجب سرگذشتی داشتی مش فرزاد چهار!!!:10:

hussain
26-04-2010, 00:34
وجود یک کلوپ خاطرات موبایلی احساس میشه:31:

hesam68
26-04-2010, 09:42
سلام
وقت ندارم کل تاپیکو بخونم
دوستانی که این گوشیو دارن یک بررسی خلاصه لطف کنن بزارن
اگرم قبلا گذاشتین کدوم صفحست؟

hussain
26-04-2010, 09:56
سلام
برای شما دوست عزیز.اگر قهوه یا نسکافه خواستید همینجا اعلام کنید بچه ها هستند:31:

saman65
26-04-2010, 10:05
سلام

پست اول رو الان ویرایش کردم بخون:46:

والا همه طلبکارن حسین جون:27:

amir_70
26-04-2010, 10:53
پست اول رو الان ویرایش کردم بخون

والا همه طلبکارن حسین جون

سامان من این چیزها حالیم نیست این رویو ها تکراری شدن یه رویو جدید واسم پیغام خصوصی کن:31::46:

بچه های ایران (این یعنی سامان با تو نیستم) همگی این مشکل مارکت رو دارید؟؟؟

چند نفر تونسته مارکت رو نصب کنه؟؟؟

hoomi_gta
26-04-2010, 10:55
آخ آخ خیلی دقت کنید به پک گوشی. من اولین سری ها را گرفتم کلی چیز توش بود
یک هندز فری بلوتوث MW600 که خودش به تنهایی یک دیوایس فوق العادس . که هم گیرنده رادیوست هم یک دستگاه فوق العاده برای پخش موزیک و تلفن زدن! قیمت این دستگاه هم یچیزی حدود 60 هزار تومانه!
[img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img

و از اون مهم تر دو تا هنزفری داشت تو پکش که یکی از هندس فری ها Bass Reflex سونی اریکسونه که بی نظیره!!

شما گوشیتون و چند خریدید؟

Original Titan
26-04-2010, 12:04
چند نفر تونسته مارکت رو نصب کنه؟؟؟
ماركت كه نصب كردني نيست
بايد بشه ازش دانلود كرد. اصلا وقتي ميري تو محل سگت هم نمي ذاره :31:

R@R#M@N
26-04-2010, 17:17
آخ آخ خیلی دقت کنید به پک گوشی. من اولین سری ها را گرفتم کلی چیز توش بود
یک هندز فری بلوتوث MW600 که خودش به تنهایی یک دیوایس فوق العادس . که هم گیرنده رادیوست هم یک دستگاه فوق العاده برای پخش موزیک و تلفن زدن! قیمت این دستگاه هم یچیزی حدود 60 هزار تومانه!
[img][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img

و از اون مهم تر دو تا هنزفری داشت تو پکش که یکی از هندس فری ها Bass Reflex سونی اریکسونه که بی نظیره!!

شما گوشیتون و چند خریدید؟
رفیق این هندزفریت که تو پک بوده ! همین ام دبل 600
روش یدونه صفحه داره ! وقتی به گوشی وصله اگه یه نفر بزنگه شمارشو میندازه ؟؟ یا اسم آهنگو مینویسه ؟؟؟
اون بیس رفلکس چیه ؟؟
میشه عکس بذاری ؟؟

amir_70
26-04-2010, 18:48
ماركت كه نصب كردني نيست
بايد بشه ازش دانلود كرد. اصلا وقتي ميري تو محل سگت هم نمي ذاره :31:

اره خوب منم میدونم باید ازش دانلود کرد

ولی وقتی که مارکتی اصلآ رو گوشی نیست شما چه جور میخوای ازش دانلود کنی؟؟؟

تا اونجا که من میدونم این x10 ها که واسه ما میاد هیچ کدوم مارکت روش نیست

و باید خودت مارکت روش نصب کنی بعد ازش بری تو مارکت و با وی p ان و یه خورده جینگولک بازی ازش دانلود کنی

مهم اینه که چطور نصب کنی روش

ghorban2
26-04-2010, 21:24

و باید خودت مارکت روش نصب کنی بعد ازش بری تو مارکت و با وی p ان و یه خورده جینگولک بازی ازش دانلود کنی

بدون شرح!
:8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-]-debrand-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-xperia-x10.html

saman65
26-04-2010, 22:42

اونایی که میاد ایران که special edition واسه ایران نیست که مارکت نداشته باشه:31:گوگله که ایران رو تحریم کرده نه سونی اریکسون
همه x10 ها و کلان همه آندو ها مارکت دارن!(همونجور که همه آیفون ها اپل استور دارن)
ولی مشکل اینجاست که با آی پی ایران...
میگما.هرکی 600 پول گوشی و داد خب واسه 2 ماه و ی پ ی ان هم بگیره همش 10 تومان میشه هرچی میخواد از مارکت دانلود کته:31:

noisymind
26-04-2010, 23:00
ای بابا این چه مسخره بازی هست . دیگه اینجا صحبت استفاده از خدمات و تجهیزات رایگان نیست که. پولشو دادی! بعد بیشورا خدمات نمیدن!!!

saman65
26-04-2010, 23:01
ای بابا این چه مسخره بازی هست . دیگه اینجا صحبت استفاده از خدمات و تجهیزات رایگان نیست که. پولشو دادی! بعد بیشورا خدمات نمیدن!!!

میدونم!درسته.گوگل بیشعوره:31:ولی خب چیکارش میشه کرد؟

noisymind
26-04-2010, 23:07
هیچی آندرو رو تحریم کنیم و بریم سراغ بادا! :31:

Help118
26-04-2010, 23:34
این گوشی قیمتش خیلی گرونه قیمت یه لپ تاپه. چرا تا حالا در مورد امکانات مخابراتی و کیفیت آنتن دهی این گوشی صحبتی نمیشه

night lord
26-04-2010, 23:43
سلام
خلاصه تفاوت این دوتا پک هم در داشتن ...

کاش از این توفیقای اجباری نصیب ما هم میشد. خیلی حال کردی که . البته من اگه بگیرم بدون گارانتی میگیرم
محصولات سونی اریکسون مرگ ندارن گارانتی لازم نمیشه پول الکی دادنه

kreza26
27-04-2010, 08:40

سام.تورو خدا یکی جواب منو بده.اگه میشه کسایی که گوشی رو دارند د مورد صداش بیشتر بنویسند چون من خیل گیج شدم نمی دونم که بخرم یا نه چون صدا برام همه

amir_70
27-04-2010, 09:27
بدون شرح!
:8:

والا لینکی که دادی واسه ما یا حداقل من باز نمیشه ولی فکر کنم بدونم کجا رو ادرس دادی
دوست خوبم من خواستم بدونم تریپ بقیه بچه ها چه جوره ایا میشه با روش دیگری نصب کرد یا نه؟؟

اونایی که میاد ایران که special edition واسه ایران نیست که مارکت نداشته باشه:31:گوگله که ایران رو تحریم کرده نه سونی اریکسون
همه x10 ها و کلان همه آندو ها مارکت دارن!(همونجور که همه آیفون ها اپل استور دارن)
ولی مشکل اینجاست که با آی پی ایران...
میگما.هرکی 600 پول گوشی و داد خب واسه 2 ماه و ی پ ی ان هم بگیره همش 10 تومان میشه هرچی میخواد از مارکت دانلود کته:31:

سامان خدایی گرفتی ما رو؟؟؟
بابا من میگم نره تو میگی بدوش:31::31:
سامان جان به خدا مارکت نداره:19:
میدونم که تو چی میگی
ولی به جان خودم اونایی که میان ایران همون special edition هستن
چون اصلآ مارکت روشون نصب نیست
بابا تو اون ور دنیا داری واسه خودت حالشو میبری اینجا از این خبرا نیست

حالا یه بار دیگه بگو مارکت روشه
بگو یه بار دیگه

میدونم!درسته.گوگل بیشعوره:31:ولی خب چیکارش میشه کرد؟

woooooooooo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سامان نداشتیما
مگه نمیدونی که طرفداران گوگل اینجا حی و حاضرن:13:

حالا که اینجوره الهی هم اپل هم اون استیو کچل نابود بشن:31:

hoomi_gta
27-04-2010, 09:32
رفیق این هندزفریت که تو پک بوده ! همین ام دبل 600
روش یدونه صفحه داره ! وقتی به گوشی وصله اگه یه نفر بزنگه شمارشو میندازه ؟؟ یا اسم آهنگو مینویسه ؟؟؟
اون بیس رفلکس چیه ؟؟
میشه عکس بذاری ؟؟
بله ام دبل 600 اسم آهنگ و اسم کسی را که زنگ میزنه را نشون میده. ال سی دی جالبی داره. کلا هم میشه با خود هندز فری آهنگ و عوض کنی، صدا را کم و زیاد کنی . از همه جالبتر اینکه ام دبل 600 بدون گوشی هم کار می کنه!! فقط روشنش کن بذار روی رادیو و میتونی به عنوان رادیو ازش استفاده کنی. ضمن اینکه با لپ تاپ یا پی سی اگه بلو توث داشته باشه میتونید بهش وصل بشید . خلاصه چیز ردیفیه

بیس رفلکس :

البته برای من یکمی خوشگلتره و اون قسمت سونی اریکسونش کجه! ولی کیفیتش فوق العادس! با صدای بیس گوشت میلرزه! :دی

در مورد مارکت هم هیچ خیالی نیست! تنها کاری گه می کنید اینکه اول با اینترنت گوشی astro را سرچ کنید که یک نرم افزار فایل منجر هست اولین لینک گوگل برید

حالا از این لینک ، روی دانلود کلیک کنید (با گوشی) وقتی دانلود تموم شد Install را بزنید. با کمک astro میتونید فایل هایی که از کامپیوتر روی گوشی میریزید را Install کنید. حالا فایل های آندروییدی را با پسوند apk روی کامپیوتر دانلود کنید بریزید روی گوشی و از طریق astro نصبش کنید

لینکی که پر از نرم افزار رایگانه :

ghorban2
27-04-2010, 10:11
والا لینکی که دادی واسه ما یا حداقل من باز نمیشه ولی فکر کنم بدونم کجا رو ادرس دادی
دوست خوبم من خواستم بدونم تریپ بقیه بچه ها چه جوره ایا میشه با روش دیگری نصب کرد یا نه؟؟

این لینکش چون حروف فارسی داشت خیلی دراز شد و یکمش از کادر خارج شد ولی اگر کلش رو انتخاب می کردی میومد. با این حال :

Original Titan
27-04-2010, 10:48
امير 70 با شما هستم :31:
corey رو ميشناسي ؟ :31: هموني كه ايكس 10 خريده :31:
من ازش پرسيدم گفت فابريكي ماركت روش نصبه!‌!!! نميدونم چطور شما ميگي كه ايكس 10 كه براي ايران مياد ماركت نداره؟؟؟؟؟؟

saman65
27-04-2010, 11:03
سام.تورو خدا یکی جواب منو بده.اگه میشه کسایی که گوشی رو دارند د مورد صداش بیشتر بنویسند چون من خیل گیج شدم نمی دونم که بخرم یا نه چون صدا برام همه

بلندی صدای اسپیکرش کمه!یعنی معمولی هم نیست.ولی کیفیتش خوبه
بلندی و کیفیت صدای تو هندفریش هم خوبه.ولی بازم عالی نیست!

hoomi_gta
27-04-2010, 11:33
در مورد صداش باید بگم که گوشی های سونی اریکسون به غیر از سری های w خیلی سابقه خوبی در صدای اسپیکر ندارند! من خودم از وقتی اولین گوشی که داشتم که سونی اریکسون z200 بود تا گوشی های بعدی که k750,g705 و P1i همه اسپیکرشون خیلی جالب نبود. x10 هم همینطور! ولی کیفیت صدای تماسش من راضیم و اینکه این نکته ای که در مورد گوشی های سونی اریکسون گفتم باید این را هم بگم که کیفیت صدای هندز فری های سونی اریکسون را هم کمتر گوشی دیگه ای داره . انصافا هرچی اسپیکرش ضعیف بوده کیفیت پخش هندزفری هاش فوق العادس. همین هندزفری بیس رفلکس که تو پک ایکس 10 من بود یکچیزی اون ور تر محشره!!! تو اوج شلوغی خیابون وقتی میذارمش تو گوشم هیچ صدای دیگه ای نمیشنوم!!!
در ضمن دوربین ایکس 10 مخصوصا فیلمبرداریش چیزی از دوربین سونی w350 من که 14 مگاپیکسله کم نداره! فیلمبرداریش واقعا مهیجه!!

night lord
27-04-2010, 11:50
بلندی صدای اسپیکرش کمه!یعنی معمولی هم نیست.ولی کیفیتش خوبه
بلندی و کیفیت صدای تو هندفریش هم خوبه.ولی بازم عالی نیست!
خوب یعنی فقط دوربینش خوبه و ال سی دی . خدایی انتخاب بین این و hd2 خیلی سخته.منم موندم کدومو بگیرم:31:

amir_70
27-04-2010, 12:28
امير 70 با شما هستم
corey رو ميشناسي ؟ هموني كه ايكس 10 خريده
من ازش پرسيدم گفت فابريكي ماركت روش نصبه!‌!!! نميدونم چطور شما ميگي كه ايكس 10 كه براي ايران مياد ماركت نداره؟؟؟؟؟؟

اولآ امیر نه amir_70

در ثانی اره میشناسم

بابا نمیدونم والا
اخه تو همون فروم اندروید بعضی از دوستان گرفته بودن به اتفاق هم میگفتن نداره
تازه این مشکل فقط مخصوص اونا نبود و تو فروم xda هم بعضیا شکایت کرده بودن که چرا مارکت روش نصب نیست
حالا چه جور این یکی داره خدا داند
به هر حال خدا کنه که داشته باشن من که بدم نمیاد

farzad4
27-04-2010, 16:02
تمام گوشی هایی که با این رام R1FA014 هستش مخصوص منطقه ما هستش و رو پکش هم نوشته:
AR , EN مارکت نداره. جالبه که روی جعبه زبان رو عربی و اینگلیسی قید کرده اما زبان عربی نداره بجاش 10 جور زبان دیگه داره.
رام با شماره R1FA016 تنها رام ایکس 10 هستش که روش مارکت نصبه.
و میگن صدا هم بهتر شده و کیفیت عکسشم بهتر شده و ویس سرچم بهش اضافه شده.
منم دارم سعی میکنم به این رام ارتقا بدم گوشی رو.
میگن رام مخصوص انگلیس هستش اما تو فروم های خارجی خیلی تعریف میکنن از این رام.

S A M S U N G
27-04-2010, 16:54
سلام .
On again, off again multitouch is off again for the Sony Ericsson Xperia X10

مخلصیم .

hussain
27-04-2010, 17:25
سلام .
On again, off again multitouch is off again for the Sony Ericsson Xperia X10

مخلصیم .
باز اجنبی ها اومدن جو تاپیک رو متشنج کنند:31:
ببینید کی گفتم این گوشی مولتی تاچ میشه ولب این مولتی چیزی شاخی نیست که آدمو از خریدش منصرف کنه:10:

amir_70
27-04-2010, 17:55
تمام گوشی هایی که با این رام R1FA014 هستش مخصوص منطقه ما هستش و رو پکش هم نوشته:
AR , EN مارکت نداره. جالبه که روی جعبه زبان رو عربی و اینگلیسی قید کرده اما زبان عربی نداره بجاش 10 جور زبان دیگه داره.
رام با شماره R1FA016 تنها رام ایکس 10 هستش که روش مارکت نصبه.
و میگن صدا هم بهتر شده و کیفیت عکسشم بهتر شده و ویس سرچم بهش اضافه شده.
منم دارم سعی میکنم به این رام ارتقا بدم گوشی رو.
میگن رام مخصوص انگلیس هستش اما تو فروم های خارجی خیلی تعریف میکنن از این رام.

قربون ادم چیز فهم

حالا بیاید بگید که مارکت داره

ولی خوبه
بچه ها شما هم همین رامی که گفته نصب کنید
با حاله
یه چیزیم بگم در مورد این مالتی تاچ
بچه ها شک نکنید این مالتی تاچ اضافه میشه ولی نه با اپدیت خود سونی
با رام های کاستوم بدون شک اضافه خواهد شد
(حسین جون اگه میخوای پیش بینی کنی اینجور پیش بینی کن.حال کردی؟؟؟!!!:31:)

sinasalar2007
27-04-2010, 19:15
دوستان یه سوالی داشتم :
با این گوشی میشه SMS فارسی ارسال و دریافت کرد یا خیر ؟

AryanLand
27-04-2010, 22:48
دوستان یه سوالی داشتم :
با این گوشی میشه SMS فارسی ارسال و دریافت کرد یا خیر ؟

سلام.

با نصب فارسی ساز بله میشه.:11:

AryanLand
27-04-2010, 22:59
باز اجنبی ها اومدن جو تاپیک رو متشنج کنند:31:
ببینید کی گفتم این گوشی مولتی تاچ میشه ولب این مولتی چیزی شاخی نیست که آدمو از خریدش منصرف کنه:10:
سلام.

برام خیلی جالبه.فن بوی های سونی اریکسون هر چی که سونی اریکسون نداره رو میگن مهم نیست, اشکالی نداره,چیز شاخی نیست و....درکل اصلا" نبودنش بهتر از بودنشه.!!!!:31:
مثل زمان X1 دوستان میگفتن جی سنسور نداره مهم نیست,ترک میخوره مدلشه و خود سونی اریکسون خواسته ترک بخوره,مموری داخلی 16 گیگ نداره اصلا" داشتنش واسه صاحب گوشی ضرر داره و.....در عوض کیبورد داره:31:
من به این نتیجه رسیدم که گوشی موبایل کلا" اً خه مگر اینکه سونی اریکسون باشه.:46::31::11:

amir_70
28-04-2010, 00:45
باور کنید یه جورایی همیشه یه اتفاقاتی میفته که من سونی بگیرم ورنه اصلآ طرفدار سونی نیستم

روز اول خواستم یه nokia n73 بگیرم داداشم در گوشم هی میگفت که برو sony p1 بگیر

منم اینقدر اون گفت کم کم وسوسه شدم و رفتم p1 'گرفتم

بعد از یه مدت که خواستم یه ویندوز موبایل بگیرم اول خواستم سامسونگ اومنیا بگیرم و تصمیمم قطعی شد ولی یه فیلم از x1 دیدم و عاشق اون پنلاش شدم و x1 گرفتم و بعد از اون x1 باور کنید اصلآ قصد تعویض گوشی نداشتم که یهو تو نت یه عکسی از این x10 دیدم که خسلس خوشم اومد و خیلی وسوسه شدم و حالا میخوام اینو بگیرم
ورنه به نظر من فقط .... بیخیال نمیگم
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان من هنوز سر حرف خودم هستم و میگم با رام های کاستوم مالتی اضافه میشه

در مورد قضیه مارکت هم برخی از دوستان x10 رو debrand کردن و گفتن هم پرفورمنس و سرعت گوشی بهتر شده و هم مارکت اضافه شده و هم voice search اضافه شده
ظاهرآکیبورد هم دقیق تر شده
به نظرم تغیرات اساسی و خیلی خوبی بوده

Original Titan
28-04-2010, 08:01
امير جان بهتره تو هم گوشي رو بخري به يه سرو ساماني برسي :31:

hoomi_gta
28-04-2010, 08:27
یه سوال . به نظر شما قیمت X10 حداکثر چقدر میفته و کفش چقدره؟ من میگم حداکثر تا 550 میفته و دیگه کمتر نمیشه . شما چی میگید؟

SAEED_BARCELONA
28-04-2010, 09:25
آره همینطوره. بخرید گوشی خوبیه:دی
نمیدونم چرا روزای اول ارزون تر بود!!!

hoomi_gta
28-04-2010, 09:57
الان چنده گوشی؟

amir_70
28-04-2010, 11:43
امير جان بهتره تو هم گوشي رو بخري به يه سرو ساماني برسي :31:

والا کی بدش میاد؟؟؟!!!

مهم اون کاغذ لامصبه که باید براش بدی

البته تا شاید 2 هفته دیگه منم میگیرم نگران نباش

در ضمن خودتم بگیری خوبه به یه سرو سامان مجددی میرسی:31:

Help118
28-04-2010, 14:52
بنظر من خرید ایکس 10 فعلا مقرون به صرفه نیست درثانی باید صبر کرد تا اندورید2.1 روش نصب بشه به بازار بیاد بعد

کسی در مورد کیفیت آنتن دهی و کیفیت صدای تماس گیرنده و از این حرفا در مورد امکانات ارتباطی چیزی می دونه یا نه؟ اسم ایکس 10 گوشی موبایله ولی کسی از موبایل بودنش حرفی نمی زنه فقط و فقط ال سی دی و نمی دونم تاچ و هندزفری و...!!!!

ghorban2
28-04-2010, 20:20
1- دوستان بدون وی-پی-ان و دنگ و فنگ میشه از اون Google Talk که رو گوشی هست استفاده کرد؟ نکنه گوگل تالک هم روی گوشی بصورت پیش فرض نیست!

2- یه سوال دیگه: این رام جدیدی که همه دنبالشن و می خوان نصب کنند از کجا اومده؟خود سونی اریکسون داده؟ چه فرقی با اون آپدیتی که در سایت سونی چند وقت پیش گذاشته شده بود داره؟

corey
28-04-2010, 22:11
عرضم به کاربران فعال سایت
حاضرم گوشیم مولتی تاچ نداشته باشه ولی حداقل شارژش 1 روز دووم بیاره
حاضرم گوشیم دیر دیر بدیر آپدیت بشه ولی یه فریمور خوب و کامل برای گوشیم بیاد و تازه گوشیم هم دد نشه

خوش بختانه این گوشی نه amoled داره -- نه صدای دالبی و از این جور چیزا داره و کلا چیزی شاخصی سونی روش تبلیغ نکرده ولی :
ال سی واقعا بی نظیری داره
صدای بسیار با کیفیت و خوب و البته نسبتا بلند در هندزفری
فیلم برداری و دوربین خوب و از همه مهم تر برای من باطری خیلی خوب

ضمنا به غیر از مارکت هیچ کدوم از برنامه های دیگه مشکلی ندارن

ghorban2
28-04-2010, 22:25
عرضم به کاربران فعال سایت
حاضرم گوشیم مولتی تاچ نداشته باشه ولی حداقل شارژش 1 روز دووم بیاره
حاضرم گوشیم دیر دیر بدیر آپدیت بشه ولی یه فریمور خوب و کامل برای گوشیم بیاد و تازه گوشیم هم دد نشه

خوش بختانه این گوشی نه amoled داره -- نه صدای دالبی و از این جور چیزا داره و کلا چیزی شاخصی سونی روش تبلیغ نکرده ولی :
ال سی واقعا بی نظیری داره
صدای بسیار با کیفیت و خوب و البته نسبتا بلند در هندزفری
فیلم برداری و دوربین خوب و از همه مهم تر برای من باطری خیلی خوب

ضمنا به غیر از مارکت هیچ کدوم از برنامه های دیگه مشکلی ندارن

پس گوگل تالک بخوبی کار می کنه.
میشه جای ذخیره ی فایل هایی که از بلوتوس می گیریم داخل کارت مموری تنظیم کنیم؟ برای ارسال میشه چند تا فایل رو مارک کرد و با هم ارسال کرد؟

corey
29-04-2010, 11:43
پس گوگل تالک بخوبی کار می کنه.
میشه جای ذخیره ی فایل هایی که از بلوتوس می گیریم داخل کارت مموری تنظیم کنیم؟ برای ارسال میشه چند تا فایل رو مارک کرد و با هم ارسال کرد؟

بله گوگل تاک و گوگل مپ و ... اصلا مشکلی ندارن فقط مارکت ....
وقتی هم که بلوتوث میگیرین یه فلدری تو مموری کارت گوشیتون به اسم بلوتوث ساخته میشه و فایل های گرفته شده به اون فلدر میرن
دقیقا همین حالت توی دانلودهاتون هم هست و گوشی نمیپرسه که تو کدوم قسمت ذخیره کنم خودش یه فلدر به اسم دانلود میسازه و فایل ها اونجا ذخیره میکنه

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

برای مارک کردن هم یه برنامه یا بهتر بگمیه فایل مننجر به اسم آسترو هست که وقتی اون بریزید روی گوشی هر بلایی خواستید میتونید سر فایل هاتون بیارید و از اونجا هم میتونید به راحتی فایل ها مارک کنید و ارسال کنید

meha
29-04-2010, 12:33
من چه طور به کامپیور وصلش کنم؟!میخوام فایل بریزم روش

corey
29-04-2010, 13:28
من چه طور به کامپیور وصلش کنم؟!میخوام فایل بریزم روش
'
خیلی راحت گوشی از طریق usb به کامپیوتر وصل میکنید بعدش در بالای سمت چپ گوشی یه علامت یو یو اس بی میاد بعدش با رفتن روی اون علامت و mount کردن usb conectted یه درایور از مموری کارتتون ساخته میشه

Sony Ericsson PC Companion 2.0 و مدیا گو هم باید از طریق گوشی نصب کنید

meha
29-04-2010, 13:44
مرسی

ولی واقعا عجیبه!

من پک کامل رو خریدم ولی مموری کارت داخلش نیست!!!!

چه کار کنم؟!

حتما باید مموری کارت خودش باشه؟!

بعد یک سوال دیگه...من الان مموری کارت ندارم میخوام یک فایل از طریق بلوتوث بگیرم ولی میگه مموری نداری کجا باید برم تنظیمش کنم که فایل بیاد روی مموری خود گوشی؟

corey
29-04-2010, 14:32
مموری 8 گیگ با خود گوشی هست و تو تمام پک هاش مموری 8 گیگ داخل گوشی هست !!!!!!!!!!!!!!!!!

این برنامه های آندو با این که کمن ولی برنامه های خوب و کاربردی هستن و مثل وینفون اصلا هم حجمشون بالا نیست
ولی هنوز حالا حالاها جا داره تا به کاملی وین موبایل برسه و از همه بدتر بازی های آندو هست که در حد گوشی هاش اصلا نیستن

Hamid..God
29-04-2010, 21:23
منم وقتی Aino رو گرفتم اومدم بیرون پاساژ متوجه شدم مموری باهاش نیست برگشتم گرفتم شما هم یه سری بزن یکم سروصدا کنی حتمی بهت میدن فاکترم ببر

titanium_zarin
29-04-2010, 21:35
نميدونم توو اين تاپيك اين بوده يا نه...
كار مجازي با منوي اين گوشي....

اميدوارم تكراري نباشه ...

meha
30-04-2010, 08:24
والا مال من داخلش نبود!

حالا من یک مموری 8 گیگ از یکی دیگه گوشیهام که کار زیادی باهاش نداشتم برداشتم گذاشتم روش و corey جان کاری رو که برای اتصال به PC گفتید کردم و انجام شد....ممنون

واقعا اینترفیس جذابی داره و ازش خسته نمیشم مخصوصا با هندزفری MW600 خیلی حال میده

برنامه ای نیست میزان دقیق شارژ رو نشون بده؟

ali racer
30-04-2010, 10:16
ممنون میشیم اینجا اسپم ندین:13:.N8 که هیچ, N800 هم بیاد.چه ربطی به X10 و سونی اریکسون داره؟؟؟

من BatteryTime Lite رو نصب کردم.برنامه خوبیه.از مارکت گرفتمش...

N900 بهترین گوشی دنیاست :31::31::31:

.........
سامان از DLNA گوشی ات استفاده کردی ؟ چطوره ؟

این سونی همیشه باید یه چیزی از گوشی هاش حذف کنه
یکی نیست بگه تی اوتش کجاس پس !!:13:

saman65
30-04-2010, 10:40
N900 بهترین گوشی دنیاست :31::31::31:

.........
سامان از DLNA گوشی ات استفاده کردی ؟ چطوره ؟

این سونی همیشه باید یه چیزی از گوشی هاش حذف کنه
یکی نیست بگه تی اوتش کجاس پس !!:13:

آره.N900 خیلی باحاله.تنها نوکیه که با طراحی خود گوشی و UI ش حال کردم

از DNLA هم نه.راستش نت 3g که دارم دیگه کاری به Wi Fi و اینها ندارم...
مورد سوم هم موافقم:31:

hamed1297
30-04-2010, 11:07
یه مصرف باتری غیر طبیعی توی ایکس 10 وجود داره که بدوون فعال بودن هیچ برنامه ای باز یه مصرف کوچک باتری داره.
این رو بخونید.
مشکلی نیست که خیلی حاد باشه البته.

hamed1297
30-04-2010, 12:16
[ آموزش ] Debrand کردن X10 برای استفاده از مارکت

کلا فروم خوبی هست.امیدوارم به دردتون بخوره

meha
30-04-2010, 21:23
دوستان چرا فیلم نگاه کردن اینجوره؟!

من یک فیلمو 4 بار تبدیل کردم

یکی WMV یکی Mp4 در دو وضعیت....یکی Mpg چهارتاش یک صفحه کوچک رو نشون میده!!!!

چه کار باید بکنم که تمام صفحه نشون بده؟!

gorgin83
30-04-2010, 21:46
دوستان چرا فیلم نگاه کردن اینجوره؟!

من یک فیلمو 4 بار تبدیل کردم

یکی WMV یکی Mp4 در دو وضعیت....یکی Mpg چهارتاش یک صفحه کوچک رو نشون میده!!!!

چه کار باید بکنم که تمام صفحه نشون بده؟!

با چه رزوليشني؟
بهترين رزوليشن ، رزوليشن خود گوشيه ، يعني براي X10 ميشه WVGA
البته الان بيشتر گوشي ها رزوليشن بالاتر رو به راحتي پخش ميكنن و رزوليشن بالاتر درسته كه گيفيت بهتري داره ولاي تفاوتش اونقدر نيست كه حجم بيشتر فيلم كانورت شده رو توجيح كنه ...
هرچند خودم فيلم ها رو با رزوليشن بالاتري كانورت ميكنم ...

corey
30-04-2010, 23:09
meha جان اولا اگه 2 بار روی ویدئو کلیک کنی فول سایز صفحه میگیره ولی شما با با کانورتورهای مختلف که به نظرم im too video converter ultimate و mp4 direct maker و jet audio از همه بهترن ویدئوهات کانورت کن
من خودم ویدئوهایی که کیفیتش خیلی برام مهمه با رزولشن 1080p و ریت 6000 و 24 فریم میریزم

ولی خب این هم خوبه رزولشن 480*854 و ریت 1500 و ...
فرمت هم mp4

ضمنا از مجید و الکس و گل محمدی و مجتبی و سایر دوستان و همکاران عزیز هم کمال تشکر داریم اگه یه سر به این تاپیک بزنن

Hamid..God
01-05-2010, 09:38
یعنی X10 فول اچ دی رو پخش میکنه؟

SAEED_BARCELONA
01-05-2010, 10:45
عنی X10 فول اچ دی رو پخش میکنه؟

من خودم ویدئوهایی که کیفیتش خیلی برام مهمه با رزولشن 1080p و ریت 6000 و 24 فریم میریزم
1080p همون Full HD هست

saman65
01-05-2010, 11:14
من نمیدونم اون پستی که علی‌ تو صفحه قبل از من نقل قول کرده کجاش مشکل داشت؟ اینکه یکی‌ اسپم داده من گفتم لطفا! اسپم نده کار بدیه؟ چند صفحه قبل,3.4 صفحه اسپم بازی کردن هیشکی نیومد چیزی بگه.حالا هم اگه من نگفته بودم پست طرف که پاک نمیشد هیج,چند تا پست ادامه همون بحث هم میومد...باید به جای گفتن دکمه گزارش رو می زدم؟ یا با بی‌ ادبی‌ بهش می گفتم اسپم نده؟ یا باید بی‌ تفاوت باشم؟
مدیر یا همکاری که امکان حق پاک کردن پست رو داری.حداقل پستم رو ویرایش میکردی.پایین پستم جواب سوال یوزر meha رو داده بودم.
والا بشین عکس بگیر.ریسایز کن.فیلم بگیر آپلود کن.(منّتی نیستها دوستان عزیز.وظیفم بوده) تشکر که هیچ.بد میان پستهای دیگه رو هم پاک می کنن
چند وقت پیش یوزر عزیز،تیتانیوم چند تا از پست های مقایسه که من تو این تاپیک گزاشتم رو توی فروم دیگه کپی‌ کرده بود، مدیر ا اونجا بهش گفته بود که چرا از اون یوزر(که من باشم) دعوت نمیکنی‌ بیاد اینجا هم فعالیت کنه.همه میدونیم کهp30 بزرگترین فروم ایرانیه‌ و احتیاجی به یوزر‌های جدید نداره.ولی‌ این رسم برخورد با یه کاربر که ۳ ساله اینجاس؟
همکار یا مدیر عزیز! این پست رو هم اگه خواستی‌ پاک کن. خواستی هم اخطار بده یا بنم کن.اگه پاک شد که دیگه تو این تاپیک پست نمیدم.4.5 نفر این گوشی رو دارن و به سوالا جواب میدن.احتیاجی به من نیست:20:

چند تا عکس و 2 تا فیلم

نوشایه انرژی زا از نوع صلواتی:31:

یه ویدیو تو مترو(سوژه جالبی بود گفنم آپ کنم:20:)
9MB

ویدیو تو شب نزاشته بودم.(فقط باد میومد صداش ...):20:
14MB

ali racer
01-05-2010, 12:19
من نمیدونم اون پستی که علی‌ تو صفحه قبل از من نقل قول کرده کجاش مشکل داشت؟ اینکه یکی‌ اسپم داده من گفتم لطفا! اسپم نده کار بدیه؟ چند صفحه قبل,3.4 صفحه اسپم بازی کردن هیشکی نیومد چیزی بگه.حالا هم اگه من نگفته بودم پست طرف که پاک نمیشد هیج,چند تا پست ادامه همون بحث هم میومد...باید به جای گفتن دکمه گزارش رو می زدم؟ یا با بی‌ ادبی‌ بهش می گفتم اسپم نده؟ یا باید بی‌ تفاوت باشم؟
مدیر یا همکاری که امکان حق پاک کردن پست رو داری.حداقل پستم رو ویرایش میکردی.پایین پستم جواب سوال یوزر meha رو داده بودم.
والا بشین عکس بگیر.ریسایز کن.فیلم بگیر آپلود کن.(منّتی نیستها دوستان عزیز.وظیفم بوده) تشکر که هیچ.بد میان پستهای دیگه رو هم پاک می کنن
چند وقت پیش یوزر عزیز،تیتانیوم چند تا از پست های مقایسه که من تو این تاپیک گزاشتم رو توی فروم دیگه کپی‌ کرده بود، مدیر ا اونجا بهش گفته بود که چرا از اون یوزر(که من باشم) دعوت نمیکنی‌ بیاد اینجا هم فعالیت کنه.همه میدونیم کهp30 بزرگترین فروم ایرانیه‌ و احتیاجی به یوزر‌های جدید نداره.ولی‌ این رسم برخورد با یه کاربر که ۳ ساله اینجاس؟
همکار یا مدیر عزیز! این پست رو هم اگه خواستی‌ پاک کن. خواستی هم اخطار بده یا بنم کن.اگه پاک شد که دیگه تو این تاپیک پست نمیدم.4.5 نفر این گوشی رو دارن و به سوالا جواب میدن.احتیاجی به من نیست:20:

یه ویدیو تو مترو(سوژه جالبی بود گفنم آپ کنم:20:)
9MB

ویدیو تو شب نزاشته بودم.(فقط باد میومد صداش ...):20:
14MB

باز این پسره اومد :31:
نکنه بازم نشستی تو قطار و...
هر چی پستت رو میخونم بیشتر گمان میبرم که اینم از تو قطار دادی:31:
بابا الکس(میثم ) 5000 تا از پست های من پاک کرده من اینقدر شاکی نشدم
حالا تو بخاطریه پست اینقدر شاکی شدی :31::31::31:

ولی خب من جواب این همه شکایتت رو بدم
مثل این که مدیران فقط میتونن پست رو ادیت کنن
و همکاران فقط میتونن پاک کن
اگه پیر نشده باشم و هنوز از مدیریت فروم چیزی یادم مونده باشه

پس اینقدر شاکی نباش :31: نشستی اون ور دنیا شاکی میشه :31::31:

اصلا تونشستی اونجا هی حال میکنی من جای همکارا بودم روزی یه پستت رو پاک میکردم :31::31:

corey
01-05-2010, 14:21
حمید گاد و سعید بارسا اشتب شد 720p میریزم تو گوشی ولی فول اچ دی هم به راحتی پخش میکنه

تعصب به برند در بین مدیران اینجا هم فوران میکنه
واقعا بعضی تاپیک ها میبینیم از سطح بالای تاپیک ها کف میکنیم
جالبه تو پستی که از من پاک شد بیشتر پست در رابطه با راچل بود و ....
بگذریم ....

سامان باز برو خدات شکر کن اینترنت پر سرعت داری قربون دیال آپ برم:دی
در جواب meha دوباره:
برای کانورت وئدیو از برنامه im too video converter ultimate استفاده کن که توش به طور پیش فرض تبدیل ویدئو به مدل های مختلف آندو داره

Majid393
01-05-2010, 19:28
سلام

1- همکارا امکانِ ویرایش پست رو ندارن. من هم مجبور شدم که پستها رو پاک کنم.
در ضمن پست شما رو برای این پاک کردم (با وجودِ اینکه جواب meha رو داده بودید) چون نقلِ قول پست قبلی که NOKIA_N95 داده بود هم توش بود.
نمیشه که پست رو پاک کرد و نقل قولش باقی بمونه.

2-

جالبه تو پستی که از من پاک شد بیشتر پست در رابطه با راچل بود و ....
بگذریم ....

از پستِ حدود 10 سطری همینقدرش مربوط به x10 بود :

برای کنترل مصرف باطری هم یه برنامه task killer و یه برنامه کنترل باطری بریزید خیلی مصرف باطری بهتر میشه
هرچند که همین الانش هم عالیه

S.Y.K
01-05-2010, 22:00
سلام
دوستان برای استفاده از GPRS در X10 چه تنظیماتی رو باید انجام داد ؟
می خوام با سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل از این سرویس استفاده کنم
سریع تر راهنمایی کنید ممنون میشم

corey
01-05-2010, 22:25
sky عزیز امضات خیلی باحاله :دی
راستی انحصار 360 هست دیگه؟؟؟؟؟

تو سایت همراه اول و ایرانسل کامل توضیح دادن ولی شما برو توی ستینگ بعدش قسمت وایرلس کنترل بعدش برو تو قسمت موبایل نتورک :
بعدش تو قسمت access point names یا همون apn بشو بعدش درخواست ساخت apn جدید بده
تنظیمات این قسمت هم باید از سایت همراه اول تو قسمت گوشی های خارج از لیست بگیری

hoomi_gta
02-05-2010, 08:45
سلام
دوستان برای استفاده از GPRS در X10 چه تنظیماتی رو باید انجام داد ؟
می خوام با سیم کارت دائمی یا اعتباری ایرانسل از این سرویس استفاده کنم
سریع تر راهنمایی کنید ممنون میشم
تنظیم GPRS در گوشی های آندرویید (روی X10 هم دقیقا همینه)
همراه اول):

1. به آدرس زیر بروید

menu--> settings--> mobile networks

mobile network رو تیک بزنید.

2. به آدرس زیر بروید

menu--> settings--> mobile networks -->mobile network settings

2. در اینجا Use Only 2G networks رو بزنید.

3. در قسمت بعد Name رو هرچی دوست دارید بزنید و APN رو MCINET وارد کنید.

تموم شد اینترنت وصله باید شده باشه.

ایرانسل ):

1. به آدرس زیر بروید

Menu --> Setting --> Wireless Controls --> Mobile Network Setting --> Access Point Names --> Menu --> New APN

2. این مقادیر رو وارد کنید و در پایان سیو کنید.

Name : gprs

APN : gprs

port : 8080

MMS protocol : WAP 2.0

MCC : 432

MNC : 35

3. حال به Menu قبل بروید. در قسمت Available Networks بر روی Search کلیک کنید تا MTN Irancell رو پیدا و انتخاب کنید.

4.حالا به مسیر زیر برید.

Menu > Setting > Wireless Controls

در اینجا همانند همراه اول باید Mobile networks فعال باشه.

--------------------

amir_70
03-05-2010, 09:58
بچه ها یه سوال

به نظرتون سایت هایی مثل دیجی کالا و یا گوشی شاپ این گوشی رو به صورت فول پک میفروشن یا هاف پک؟؟؟

اخه تو توضیحاتشون چیزی ذکر نکردن

منم میخوام کم کم قلکمو بشکونم

corey
03-05-2010, 10:08
امیر گوشیشاپ و دیجی کالا خیلی معتبرن ولی خب خودت بخری هم مطمئن تری و هم چک و چونه میزنی و تخفیف میگیری:دی و گوشی امتحان میکنی و....

به نظرم اگه آشنا نداری اصلا علا بی دین (علائدین) :دی نرو و همون پایتخت بخری بهتره چون اختلاف قیمت ها هم اونقدر یست
البته یه جا سراغ دارم که کاملا مطمئن هست و قیمتش هم مناسبه اگه خواستی برات تو پروفایلت آدرس میزارم

amir_70
03-05-2010, 10:38
والا اخه من تو تهران نیستم

من قبلآ زیاد از گوشی شاپ و دیجی کالا خرید کردم

یه iphone 3gs یه ipod touch 2g یه نوکیا n78 یه سونی اریکسون x1 یه نوکیا 6303 و الانم اگه خدا بخواد یه سونی اریکسون x10

ولی این یه خورده فرق داره و میخوام بدونم هاف پکه یا فول پک

اخه مشکل اینجاست یه مشت .... اونجا به عنوان منشی هستن زنگ میزنم میگم فوله یا هاف میگه هر چی تو سایت نوشته

تو سایتم چیزی ننوشته
میگم ننوشته میگه نه هر چیزی که باید با گوشی باشه ما توش میزاریم
حالا واقعآ نمیدونم چی به چیه؟؟

Eng.Mohammad
03-05-2010, 13:20
سلام به کلیه دست اندر کاران..
من بین این گوشی و HTC Desire موندم!! اما هرچی صبر کردم Desire نیومد تو ایران:41:
از اونجایی که بنچ مارکهای هر دو به هم نزدیکه، تصمیم گرفتم X10 رو بگیرم.
کمبودهای X10 نسبت به Desire : مولتی تاچ و AMOLED و پایین بودم رم و رام. کیفیت فیلم DESIRE هم به نظر من بهتر بود اما توی عکس مثل برادرهای دیگش حرفی برای گفتن نداشت.
واسه اینکه عدالت برقرار بشه برتریهای X10 بر Desire: قطعا زیبایی، صفحه نمایش بزرگتر (همینجا از همه عزیزان درخواست میکنم که نگن ال سی دی چون اسکرین X10 ال سی دی نیست!!) انتر فیس بسیار زیبا تر و کیفیت عکس بسیار بهتر. همچنین 1گیگ حافظه.
اونطور که از ویکی پدیا دستگیرم شد AMOLED و TFT تفاوت زیادی در کیفیت تصویر ندارن. توی TFTها هم از OLED استفاده میشه،(یعنی میشه که استفاده بشه) فرقشون فقط توی سیستم آدرس دهی پیکسل ها هستش که در AMOLED فقط زمان پاسخ دهی رو کوتاه میکنه. همچنین AMOLED به Backlight احتیاج نداره چون خود OLEDها نور دارن دیگه...و فقط از نسبت کنتراست بالاتری از TFT هایی که OLED ندارن برخوردارن. اگه توی TFT از همین پیکسلهای مرسوم معمولی استفاده بشه اون وقت به backlight نیاز هست که برای تامینش از LED استفاده میشه.
حالا اسکرین X10 هم از کنتراست راضی کننده ای برخورداره پس این گزینه تا حدودی حلله...توی مقایسه با AMOLEDها هم دیدیم. (باز هم میگم عمرا به پای اسکرین Desire برسه. در مورد اسکرین دیزایر اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
میتونید بخونید.
میمونه مالتی تاچ:13: رم و رام.
لطفا در مورد آپدیت این گوشی یه کم توضیح بدید. به هر حال وقتی یه های اند مخریم نمیشه بگیم فلان چیز رو نداره، مهم نیست.. اون یکی چیز هم نداره؟؟ اصلا مهم نیست....تنت سلامت باشه خودت چطوری:31:
اینکه این گوشی قراره فقط به Android 2.1 آپ بشه؟ یا بعدها 2.2 یه 3 هم میشه روش ریخت؟
با توجه به CPU و RAM این گوشی تا چه حد قابل ارتقا هستش؟ چون اینطور که شنیدم گوشی های اندروید قراره طوری باشن که بتونن تا حد قابل قبولی ارتقا پیدا کنن.. در واقع خود آندو هم طراحیش به این صورته که رو سخت افزارای قدیمی تر هم جواب بده.
همچنین نگرانی بیشترم از اینه که خبر آپ به 2.1 از جنس آپ HD2 به وینمو7 باشه!!!
از مدیریت محترم هم تقاضا میکنم برای پاک کردن این پست یکی دو روز دست نگهدارن، ملت جواب ما رو بدن، بعد:46:

Help118
03-05-2010, 14:05

یه iphone 3gs یه ipod touch 2g یه نوکیا n78 یه سونی اریکسون x1 یه نوکیا 6303 و الانم اگه خدا بخواد یه سونی اریکسون x10

اخه مشکل اینجاست یه مشت .... اونجا به عنوان منشی هستن زنگ میزنم میگم فوله یا هاف میگه هر چی تو سایت نوشته

تو سایتم چیزی ننوشته

سلام منم چندبار خرید کردم ولی اینو بگم که دیجی کالا بیخودی گرون تر از گوشی شاپ میفروشه اونم درست و حستابی جواب آدمو نمی دن ولی گوشی شاپ بهتره. با مدیریت گوشی شاپ صحبت کن آقای فروغی جوابتو کامل میده. بپرس جوابتو گرفتی واسه منم جوابشو بفرس که فول پک دارن یا نه

titanium_zarin
03-05-2010, 15:17
من بین این گوشی و HTC Desire موندم!! اما هرچی صبر کردم Desire نیومد تو ایران:41:
کمبودهای X10 نسبت به Desire : مولتی تاچ و AMOLED و پایین بودم رم و رام. کیفیت فیلم DESIRE هم به نظر من بهتر بود اما توی عکس مثل برادرهای دیگش حرفی برای گفتن نداشت.
واسه اینکه عدالت برقرار بشه برتریهای X10 بر Desire: قطعا زیبایی، صفحه نمایش بزرگتر (همینجا از همه عزیزان درخواست میکنم که نگن ال سی دی چون اسکرین X10 ال سی دی نیست!!) انتر فیس بسیار زیبا تر و کیفیت عکس بسیار بهتر. همچنین 1گیگ حافظه.
اونطور که از ویکی پدیا دستگیرم شد AMOLED و TFT تفاوت زیادی در کیفیت تصویر ندارن. توی TFTها هم از OLED استفاده میشه،(یعنی میشه که استفاده بشه) فرقشون فقط توی سیستم آدرس دهی پیکسل ها هستش که در AMOLED فقط زمان پاسخ دهی رو کوتاه میکنه. همچنین AMOLED به Backlight احتیاج نداره چون خود OLEDها نور دارن دیگه...و فقط از نسبت کنتراست بالاتری از TFT هایی که OLED ندارن برخوردارن. اگه توی TFT از همین پیکسلهای مرسوم معمولی استفاده بشه اون وقت به backlight نیاز هست که برای تامینش از LED استفاده میشه.
حالا اسکرین X10 هم از کنتراست راضی کننده ای برخورداره پس این گزینه تا حدودی حلله...توی مقایسه با AMOLEDها هم دیدیم. (باز هم میگم عمرا به پای اسکرین Desire برسه. در مورد اسکرین دیزایر اینجا:

میتونید بخونید.
لطفا در مورد آپدیت این گوشی یه کم توضیح بدید. به هر حال وقتی یه های اند مخریم نمیشه بگیم فلان چیز رو نداره، مهم نیست.. اون یکی چیز هم نداره؟؟ اصلا مهم نیست....تنت سلامت باشه خودت چطوری:31:
اینکه این گوشی قراره فقط به Android 2.1 آپ بشه؟ یا بعدها 2.2 یه 3 هم میشه روش ریخت؟
با توجه به CPU و RAM این گوشی تا چه حد قابل ارتقا هستش؟ چون اینطور که شنیدم گوشی های اندروید قراره طوری باشن که بتونن تا حد قابل قبولی ارتقا پیدا کنن.. در واقع خود آندو هم طراحیش به این صورته که رو سخت افزارای قدیمی تر هم جواب بده.
از مدیریت محترم هم تقاضا میکنم برای پاک کردن این پست یکی دو روز دست نگهدارن، ملت جواب ما رو بدن، بعد:46:

دوست من ...نميدونم كدوم بهتره ... اما ....
من باشم x10 ميگيرم ....
در مورد اپديت هم هيچي معلوم نيست ...خيالت راحت...امروز ميگن مياد فردا ميگن نه ...
ولي چيزي كم نداره ...
مولتي تاچ اگه باشه خوبه ...ولي دوستاني كه الان اينو دارن و قبلا هم چيزايي كه مولتي تاچ داشته رو داشتن زياد مشكلي ندارن...
در مورد رم و رام هم ...هر چي صبر كنيد يه گوشي ديگه مياد كه رم و رام بالاتري داره و هي ميخوايد صبر كنيد و يه وقت ميبينيد 20 سال گذشته و هيچي ...
فقط ميمونه يه چيز...اونم اينكه تا حالا با اندرويد كار كردين ؟؟؟؟ چون با ويندوز موبايل و ... خيلي فرق داره ...

amir_70
03-05-2010, 18:25

میتونید بخونید.

ببین دوست عزیز در ابتدا باید بگم که برتری های دیزایر نسبت به x10 میتونه:
1.مالتی تاچ
2.رام (فقط رام) بیشتر
3.اندروید 2.1 به صورت پیش فرض
4.پشتیبانی بهتر htc از گوشی نسبت به سونی اریکسون دنست
البته ویژگی هایی مثل فلش پلیر و پشتیبانی از html 5 در مرورگر و برخی چیزای دیگه وجود داره که همش مربوطه به ورژن اندروید 2.1

اما در مورد x10 باید بهت بگم که برتری هاش نسبت به دیزایر میتونه:

1.صفحه بزرگتر
2.صفحه بهتر(کارایی دیزایر زیر نور خورشید خیلی ضایعست ولی x10 هم زیر نور هم تو فضای بسته عالی عمل کرده)
3.طراحی ظاهری خیلی بهتر
4.دوربین بهتر هم در فیلم برداری هم در عکسبرداری(تو این شکی نیست دوست من)
5.رم بالاتر
6.وجود کارت مموری همراه 8 گیگ نسبت به دیزایر که 4 گیگ هستش
7.وجود دکمه اختصاصی برای عکسبرداری (همون دکمه شاتر) که برای من خیلی مهمه
8.اینترفیس خیلی زیباتر

حالا دوست من اگه نگاه کنی میبینی که مزایای دیزایر نسبت به x10 اندروید 2.1 هستش که بدون شک سونی قول حتمی داده که پایان 2010 تو x10 شاهدش خواهیم بود
در مورد مالتی تاچ باید بگم که به نظر خود من با رام های کاستوم میتونی مالتی تاچ رو داشته باشی

ولی مزایای x10 تقریبآ همه سخت افزارین پس دوست من به نظرم 100 در صد x10 میتونه گزینه بهتری باشه

البته به نظرم اگه رابط سینس رو دوست داری دیزایر میتونه بهترین انتخاب باشه

godaze
03-05-2010, 19:23

تو سایتم چیزی ننوشته
اینجور مواقع یه کلک کوچیک :20: می تونی بزنی.بهش بگو من قیمت همکار می خوام :19: منشی که هاج و واج :13:میمونه گوشی رو میده دست آقا رییسه!اونوقت همه سوالات رو راحت می پرسی تازه شایدم با این ترفند یه تخفیف 30 و40 تومنی هم گرفتی!خدا رو چی دیدی!؟:31:

ghorban2
03-05-2010, 22:58
من اگر از ظاهر گوشی خوشم نیاد خدای امکانات هم که داشته باشه باز نمی گیرمش مثل همین desire .
به نظر من این گوشی(x10) عالیه فقط همون مشکل اصلی آندرویدی ها که از فونت فارسی پشتیبانی نمی کنند آدم رو زجر میده. یه چیز مسخره ی دیگه اینه که کلی بابت گوشی پول میدی اونوقت شرکت سازنده میاد واست ناز می کنه که رو گوشی های محله ی شما مارکت نمیذارم، میای مارکت رو میذاری گوگل پامیشه میگه حالا من نمی ذارم وارد شی. لعنت به این...

titanium_zarin
04-05-2010, 12:25
من اگر از ظاهر گوشی خوشم نیاد خدای امکانات هم که داشته باشه باز نمی گیرمش مثل همین desire .
به نظر من این گوشی(x10) عالیه فقط همون مشکل اصلی آندرویدی ها که از فونت فارسی پشتیبانی نمی کنند آدم رو زجر میده. یه چیز مسخره ی دیگه اینه که کلی بابت گوشی پول میدی اونوقت شرکت سازنده میاد واست ناز می کنه که رو گوشی های محله ی شما مارکت نمیذارم، میای مارکت رو میذاری گوگل پامیشه میگه حالا من نمی ذارم وارد شی. لعنت به این...

اينايي كه گفتي مسخره هست كه راه داره ....
توي فروم اندرويد من ديدم گذاشتن...اگه پيدا نكردي بگو تا برات بزارم ....
ولي خداييش اينا كه حل ميشه مشكلي نيست .... :10:

ghorban2
04-05-2010, 12:51
اينايي كه گفتي مسخره هست كه راه داره ....
توي فروم اندرويد من ديدم گذاشتن...اگه پيدا نكردي بگو تا برات بزارم ....
ولي خداييش اينا كه حل ميشه مشكلي نيست .... :10:

رام انگلیس میذارن که مارکت داشته باشه. مستقیما با gprs گوشی حتی بوسیله ی v-p-n هم نمیشه چون مثل اینکه گوگل سیمکارت رو هم چک می کنه بنابراین برای وارد شدن گوشی رو روی airplane میذارن و چون این کار باعث میشه وای فای هم از کار بیفته با یه نرم افزار کاری می کنند که وای فای همچنان روشن بمونه، اونوقت اینترنت pc رو که اون هم با v-p-n وصل هست رو می فرستند روی گوشی.البته من فقط شنیدم و امتحان نکردم. ولی آخه چرا باید واسه یه استفاده ساده این همه دردسر بکشیم.
مشکل فارسی مرورگر فکر نمی کنم حل شده باشه، اگر لینکش رو داری بذار:11:

titanium_zarin
04-05-2010, 12:56
رام انگلیس میذارن که مارکت داشته باشه. مستقیما با gprs گوشی حتی بوسیله ی v-p-n هم نمیشه چون مثل اینکه گوگل سیمکارت رو هم چک می کنه بنابراین برای وارد شدن گوشی رو روی airplane میذارن و چون این کار باعث میشه وای فای هم از کار بیفته با یه نرم افزار کاری می کنند که وای فای همچنان روشن بمونه، اونوقت اینترنت pc رو که اون هم با v-p-n وصل هست رو می فرستند روی گوشی.البته من فقط شنیدم و امتحان نکردم. ولی آخه چرا باید واسه یه استفاده ساده این همه دردسر بکشیم.
مشکل فارسی مرورگر فکر نمی کنم حل شده باشه، اگر لینکش رو داری بذار:11:

اره درسته...
نه ...واسه فارسي فعلا هيچي....تا روت بشه ...انشالله اونم حله ...:10:

ghorban2
04-05-2010, 13:07
اره درسته...
نه ...واسه فارسي فعلا هيچي....تا روت بشه ...انشالله اونم حله ...:10:

پس فارسی هیچی!
اون روش برای وصل شدن به مارکت هم فکر کنم جواب نمیده! اینجا رو ببینید:

بنابراین هیچی حل نشده:11: آخه می دونید چیه ،منی که می خوام گوشی رو بخرم می خوام از همون روز ازش استفاده کنم نه اینکه شش ماه منتظر بمونم تا معجزات رخ بدند.
آقا بخدا من نمی خوام رو سر مال بزنما. فقط مشکلات رو گفتم.

Help118
04-05-2010, 13:36
احتمال می دین با اومدن اندروید 2.1 مشکل فارسی نویسی و مشکل مرورگر فارسی این گوشی حل بشه؟ چون اگه گوشی فارسی نداشته باشه بنظر من تومنی نمی ارزه

titanium_zarin
04-05-2010, 15:14
پس فارسی هیچی!
اون روش برای وصل شدن به مارکت هم فکر کنم جواب نمیده! اینجا رو ببینید:

بنابراین هیچی حل نشده:11: آخه می دونید چیه ،منی که می خوام گوشی رو بخرم می خوام از همون روز ازش استفاده کنم نه اینکه شش ماه منتظر بمونم تا معجزات رخ بدند.
آقا بخدا من نمی خوام رو سر مال بزنما. فقط مشکلات رو گفتم.
من نديدم مشكل انچناني باشه .... بيشتر دوستان اونجا از اين طريق راه رو رفتن و به قله هم رسيدن:31:
نميدونم چي بگم...

احتمال می دین با اومدن اندروید 2.1 مشکل فارسی نویسی و مشکل مرورگر فارسی این گوشی حل بشه؟ چون اگه گوشی فارسی نداشته باشه بنظر من تومنی نمی ارزه
واسه اس ام اس كه مشكلي نيست ... با برنامه حل ميشه ...
بقيه اش هم درست ميشه ...
مخصوصا با رامهاي كاستوم ...

Eng.Mohammad
04-05-2010, 20:18
سلام.
آقا من امروز فردا انشالله برای خرید اقدام میکنم.:8: فقط اگه میشه یه لطف کنید قیمت جدید بهم بدید:10:
نکته بعدی در مورد زبان فارسی هستش که بالاخره درسته که بیشتر کارها ما با زبانهای بیگانه هستش اما خوب هرچی که باشه زبان مادری خیلی به کار میاد. مثلا توی سرچ، وبگردی، p30world :20: و ......
یه سوال دیگه هم داشتم، اینکه بروزر آندو فلش رو پخش میکنه؟ یا اینکه خود گوشی فایلهای فلش رو پخش میکنه؟؟
و یه سوال دیگه هم اینکه اون آدمکهایی که توی اس ام اس میشه گذاشت به صورت انیمیشن هستن (EMS) رو این گوشی هم داره؟؟
برنامه برای اسکرین شات داره؟
مرسییییییییی.... انشالله همین روزا به جمع عزیزان خواهیم پیوست..

Eng.Mohammad
05-05-2010, 00:16
amir_70 جان موفق شدی آمار گوشی شاپ و دیجی کالا رو بگیری؟
اهواز با گارانتی کامتل و بیمه نوین قیمت 30-720 هستش اما گوشی شاپ زده 645. دیجی کالا هم زده 654. هر دو هم گارانتی پارسه هستن.
دوستان پارسه بهتره یا کامتل؟

Help118
05-05-2010, 00:16
خبر خریدت خرابتر کرد حال خراب ما را! :41:

titanium_zarin
05-05-2010, 00:30
amir_70 جان موفق شدی آمار گوشی شاپ و دیجی کالا رو بگیری؟
اهواز قیمت 30-720 هستش اما گوشی شاپ زده 645. دیجی کالا هم زده 654. هر دو هم گارانتی پارسه هستن.
دوستان پارسه بهتره یا کامتل؟
پارسه يعني هيچي...به همين سادگي ......
كامتل بگير .....

خبر خریدت خرابتر کرد حال خراب ما را! :41:
چرا؟؟؟؟ نكنه ميخواي بخري و نميشه ؟؟؟؟:10:

ghorban2
05-05-2010, 09:40
مثل اینکه پارس کامتل همه ی لوازم جانبی رو هم میده، بیمه نوین هم داره ولی فکر کنم یکمی گرونتر باشه.
چند روز پیش دوستی خریدند؛

آقا خبری از این روت:46: نشد؟

S.Y.K
05-05-2010, 12:14
sky عزیز امضات خیلی باحاله :دی
راستی انحصار 360 هست دیگه؟؟؟؟؟

تو سایت همراه اول و ایرانسل کامل توضیح دادن ولی شما برو توی ستینگ بعدش قسمت وایرلس کنترل بعدش برو تو قسمت موبایل نتورک :
بعدش تو قسمت access point names یا همون apn بشو بعدش درخواست ساخت apn جدید بده
تنظیمات این قسمت هم باید از سایت همراه اول تو قسمت گوشی های خارج از لیست بگیری

تنظیم GPRS در گوشی های آندرویید (روی X10 هم دقیقا همینه)
همراه اول):

1. به آدرس زیر بروید

menu--> settings--> mobile networks

mobile network رو تیک بزنید.

2. به آدرس زیر بروید

menu--> settings--> mobile networks -->mobile network settings

2. در اینجا Use Only 2G networks رو بزنید.

3. در قسمت بعد Name رو هرچی دوست دارید بزنید و APN رو MCINET وارد کنید.

تموم شد اینترنت وصله باید شده باشه.

ایرانسل ):

1. به آدرس زیر بروید

Menu --> Setting --> Wireless Controls --> Mobile Network Setting --> Access Point Names --> Menu --> New APN

2. این مقادیر رو وارد کنید و در پایان سیو کنید.

Name : gprs

APN : gprs

port : 8080

MCC : 432

MNC : 35

3. حال به Menu قبل بروید. در قسمت Available Networks بر روی Search کلیک کنید تا MTN Irancell رو پیدا و انتخاب کنید.

4.حالا به مسیر زیر برید.

Menu > Setting > Wireless Controls

در اینجا همانند همراه اول باید Mobile networks فعال باشه.

--------------------

خیلی ممنون از راهنماییتون
دقیقا همین کارها رو انجام دادم اما نتونستم متصل بشم
کار دیگه ای هست که انجام بدم ؟
یه نکته ی دیگه هم اینه بود که این گزینه رو نداشت

من با گوشی D980 یکی از اقوام امتحان کردم وارد شد
پس احتمالا یه جای کار دارم رو دارم اشتباه انجام میدم

____

راتی دوستان مارکت مشکل داره
یعنی در صورت دانلود برنامه ی Astro نمی تونم نرم افزار دانلود کنم از مارکت ؟

ممنون

Help118
05-05-2010, 13:46
:37:

چرا؟؟؟؟ نكنه ميخواي بخري و نميشه ؟؟؟؟:10:

اوهوم همه چی جوره واسه خرید جز فولوس :37:

SAEED_BARCELONA
05-05-2010, 15:01
وهوم همه چی جوره واسه خرید جز فولوس
پس هیچیش جور نیست:دی

titanium_zarin
05-05-2010, 15:13
:37:

اوهوم همه چی جوره واسه خرید جز فولوس :37:

پس هیچیش جور نیست:دی

به اين سغيد كاري نداشته باش ...تيمش حذف شده حواسش پرته ...
مهم اينه كه 50% راه رو رفتي ...يعني خودت موافقي :31:
اشكال نداره بزار اين دوستان بخرن فعلا ... انشالله همه چيش كه درست شد و فونت فارسي هم خوند من و تو با هم ميگيريم ...:10:

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:10 PM ----------

خیلی ممنون از راهنماییتون
دقیقا همین کارها رو انجام دادم اما نتونستم متصل بشم
کار دیگه ای هست که انجام بدم ؟
یه نکته ی دیگه هم اینه بود که این گزینه رو نداشت

من با گوشی D980 یکی از اقوام امتحان کردم وارد شد
پس احتمالا یه جای کار دارم رو دارم اشتباه انجام میدم

____

راتی دوستان مارکت مشکل داره
یعنی در صورت دانلود برنامه ی Astro نمی تونم نرم افزار دانلود کنم از مارکت ؟

ممنون

ماركت راه داره ...
حالا انشالله اگه خواستي بگو تا بهت لينك بدم يا همينجا توضيح بدم ...

ghorban2
05-05-2010, 18:20
اشكال نداره بزار اين دوستان بخرن فعلا ... انشالله همه چيش كه درست شد و فونت فارسي هم خوند من و تو با هم ميگيريم ..
من هم کاملا موافقم فقط امیدوارم تا 5 تیر درست بشه.

ماركت راه داره ...
حالا انشالله اگه خواستي بگو تا بهت لينك بدم يا همينجا توضيح بدم ...
امیدوارم لازم نباشه هر دفعه سیمکارت رو در بیاریم.

Mah12
05-05-2010, 18:49
خبر داغ:

الان GSMArena نوشت...
از طریق وبلاگ رسمی سونی اریکسون متوجه شده که سونی اریکسون قراره که فیلمبرداری HD رو به X10 اضافه میکنه البته به همراه آپدیت به 2.1 نه 2.2
متاسفاته زده Q4 والبته واسه x10 mini , pro هم 2.1 میاد
در ضمن DLNA هم اضافه میشه
و همچنین TimeScapa , Mediascape بهتر میشن حالا چجوری میشن معلوم نیست...

اینم لینک GSMArena

اینم لینک بلاگ سونی اریکسون

corey
05-05-2010, 21:46
غلط کرد سونی اریکسون:دی
6 ماه دیگه !!!!!!!!!!!

خدا کنه بندازنش جلو
این دیزایر هم خیلی باحاله ها ولی زور داره 800 پول گوشی ای بدی که دوربینش 5 مگا باشه

night lord
06-05-2010, 00:57
آقا من رفتم امروز از بین HD2 و X10 یکیو بگیرم که جفتشونو دوست دارم اصلا به هیچ عنوان نتونستم انتخاب کنم که کدومو بگیرم!!! نمیتونم یکیشونو حذف کنم . شما که با این گوشیا کار کردین به من بگید کدومو بگیرم؟ البته برا HD2 پیش قدم شدم که به دلایلی نشد بگیرم .
بیشترین مشکل من با X10 مولتی تاچ و نبودن گیم و برنامه خوب براشه . نمیدونم بگیرم مولتی براش میاد یا نه؟!
و این اخباری که بچه ها میزارن مثل پست 395 منو وسوسه میکنه . ولی خیلی انتخاب سخته یکی راهنمایی کنه خواهشا

khar2khar
06-05-2010, 10:56
اضافه شدن فیلم برداری hd و اندرویید 2.1 تا چند ماه اینده به x10

منبع : gsmarena

Eng.Mohammad
06-05-2010, 13:04
آقا من رفتم امروز از بین HD2 و X10 یکیو بگیرم که جفتشونو دوست دارم اصلا به هیچ عنوان نتونستم انتخاب کنم که کدومو بگیرم!!! نمیتونم یکیشونو حذف کنم . شما که با این گوشیا کار کردین به من بگید کدومو بگیرم؟ البته برا HD2 پیش قدم شدم که به دلایلی نشد بگیرم .
بیشترین مشکل من با X10 مولتی تاچ و نبودن گیم و برنامه خوب براشه . نمیدونم بگیرم مولتی براش میاد یا نه؟!
و این اخباری که بچه ها میزارن مثل پست 395 منو وسوسه میکنه . ولی خیلی انتخاب سخته یکی راهنمایی کنه خواهشا
من سه تا از دوستام HD2 دارن گوشی محشریه، اما بگیر نگیر داره، گاهی اوقات یه هنگ های ضایعی میکنه، گاهی توی اجرای چند تا تسک چنان عالی عمل میکنه که بهت زده میشی. هر سه شون هم مشکل داغ کردن باتری رو دارن. اینترفیسش هم جذابه اما به هیچ عنوان به پای X10 نمیرسه. X10 خوش دست تره، حتی ظاهر زیبا تری هم داره.. نسبت طول به عرض اسکرین X10 برابر 1:1.85 هست یعنی widescreen که HD2 در واقع 5:4 هست یعنی مثل TV:2:
نکته دیگه در مورد سیستم عامل هست که انروید قطعا برتر از ویندوز هست و شک نکنید که کمر وینمو خواهد شکست.
در کل باید اینطور بگم:
HD2 فوق العادست اما Xperia X10 خارق العادست.. و انتخاب برتر بی شک و تردید X10i هستش.
(جمله رو حال کردین؟ حال میکنید چقد انشام خوبه؟:31:)
همچنین از اینکه توی این تاپیک، مقایسه کردم آپولوجایز میکنم:46:

zoorg2
06-05-2010, 13:18
مطمئن باشید باز هم سونی اریکسون روی کاغذ قشنگه .احتمالا مشکلات عجیب و غریبی که گریبانگیر x1 شده اینجا هم پیش میاد و من شرط می بندم hd2 سریعتره.

گرم شده باتری وقتی برنامه سنگین و سی پی یو خور مثل بعضی گیمها رو انجام بدی طبیعیه و مطمئن باش دستت نمی سوزه!:31:

تو گیم های پلی استیشن الان اون طور که من شنیدم امنیا 2 هم کم اورده و فقط روی اچ دی2 جواب داده.حالا شما داری گوشی ای می خری که اصلا نمیشه روش گیم نصب کرد چه برسه به پلی استیشن.

تجربه من اینه که بیشترین کاری که آدم با این جور گوشی ها انجام میده اول گیمه و بعد تماشای فیلم تا اینکه همش بخواد عکس یا فیلمبرداری کنه.

یکی از بر و بچز اینجا گفته بود که دوربینش به 8 قابل ارتقائه!!! و اینکه کیفیت فیلمبرداریش هم با اینکه خیلی خوبه با یه تغییراتی روی رجیستری از hd بالاتر میره

Mah12
06-05-2010, 14:49
یکی از بر و بچز اینجا گفته بود که دوربینش به 8 قابل ارتقائه!!!

اینو معنی میکنی؟؟؟ HD2 تو همین 5 که داره کلی مشکل داشت... تازه واسه عکس لنز مهمتره ولی واسه فیلمبرداری پردازنده پس با نرم افزار عکس بالا نمیره...

noisymind
06-05-2010, 15:34
مطمئن باشید باز هم سونی اریکسون روی کاغذ قشنگه .احتمالا مشکلات عجیب و غریبی که گریبانگیر x1 شده اینجا هم پیش میاد و من شرط می بندم hd2 سریعتره.

گرم شده باتری وقتی برنامه سنگین و سی پی یو خور مثل بعضی گیمها رو انجام بدی طبیعیه و مطمئن باش دستت نمی سوزه!:31:

تو گیم های پلی استیشن الان اون طور که من شنیدم امنیا 2 هم کم اورده و فقط روی اچ دی2 جواب داده.حالا شما داری گوشی ای می خری که اصلا نمیشه روش گیم نصب کرد چه برسه به پلی استیشن.

تجربه من اینه که بیشترین کاری که آدم با این جور گوشی ها انجام میده اول گیمه و بعد تماشای فیلم تا اینکه همش بخواد عکس یا فیلمبرداری کنه.

یکی از بر و بچز اینجا گفته بود که دوربینش به 8 قابل ارتقائه!!! و اینکه کیفیت فیلمبرداریش هم با اینکه خیلی خوبه با یه تغییراتی روی رجیستری از hd بالاتر میره

ببخشیدا تجربتون رو نمیشه به همه نسبت داد دوست من. فقط بازی؟!!!:2: اون دوستتون هم در مورد دوربین احتمالا مزاح فرموده بودن.

L.A.M.P.A.R.D
06-05-2010, 19:14
سلام دوستان.........به نظر شما این گوشی توی تابستون طرفای 500 تومن میاد ؟

Eng.Mohammad
06-05-2010, 21:03
بعضي از دوستان از تاپيك PSP تشريف آوردن؟
فيلم و گيم پلي استيشن؟
يعني چي ي ي ي ي ي؟؟؟
كيفيت عكس HD2 با گوشي هاي 300 تومني سوني اريكسون برابري ميكنه، حالا ارتقا به ٨مگاپيكسل ديگه چه صيغه ايه؟ مگه اينكه كارخونه فراخوان بده كه همه خريدارها گوشي هاشون رو بيارن، لنز رو عوض كنه، نرم افزار دوربين هم آپديت كنه.. كه با اين اوصاف دوربين همه گوشيها قابل ارتقاست.

ali_disslove
06-05-2010, 21:06
با سلام خواستم بپرسم آیا این گوشی فایل های رار (همون فایل های فشرده )رو دانلود میکنه یا نه ؟یعنی پسوند ها براش اهمیت داره ؟مثلا یه فایل 700 مگابایتی رو از راپیدشیر میتونه دانلود کنه؟بعد صفحه گوشی باید روشن بمونه در حین دانلود؟با خاموشی صفحه دانلود قطع نمیشود؟

2- و سوال دوم اینکه نرم افزاری در ویندوز موبایل واسه دانلود از یوتوب بدون پیلتر وجود داره؟کلا راهی واسه دور زدن هست واسه دانلود از این سایت؟

3-این گوشی با راپید مشکل نداره ؟آخه من که با n82 وارد میشم اجازه دانلود ندارم

ممنون میشم سوالاتم رو به دقت پاسخ بدید

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

با سلام خواستم بپرسم آیا این گوشی فایل های رار (همون فایل های فشرده )رو دانلود میکنه یا نه ؟یعنی پسوند ها براش اهمیت داره ؟مثلا یه فایل 700 مگابایتی رو از راپیدشیر میتونه دانلود کنه؟بعد صفحه گوشی باید روشن بمونه در حین دانلود؟با خاموشی صفحه دانلود قطع نمیشود؟

2- و سوال دوم اینکه نرم افزاری هست در موبایل واسه دانلود از یوتوب بدون پیلتر وجود داره؟کلا راهی واسه دور زدن هست واسه دانلود از این سایت؟

3-این گوشی با راپید مشکل نداره ؟آخه من که با n82 وارد میشم اجازه دانلود ندارم

ممنون میشم سوالاتم رو به دقت پاسخ بدید

sasanjfr
06-05-2010, 23:20
دوستان من تازه X10 خریدم امروز اومدم شارژش کنم دیدم وقتی موبایل رو تو شارژ میزارم اگه خاموش باشه روشن میشه!!:18:میشه درستش کرد؟
ممنون

corey
06-05-2010, 23:45
hd2 و دیزایر و نکسوس و مایل همشون خوبن و نسبت به هم کمی و کاستی هایی دارن حالا هر کسی نسبت به نیازهاش یکیش میخره
دیگه انقدر کل کل و اشکالات الکی روی گوشی گذاشتن نداره که ............

کسی هم که بازی بخواد مطمئنن آیفون یا پی اس پی میخره

titanium_zarin
07-05-2010, 10:19
دوستان من تازه X10 خریدم امروز اومدم شارژش کنم دیدم وقتی موبایل رو تو شارژ میزارم اگه خاموش باشه روشن میشه!!:18:میشه درستش کرد؟
ممنون

سلام.... فكر نميكنم مورد خاصي باشه ....
روشن روشن ميشه ؟؟؟؟ يعني كامل كار مي افته و انتن داره يا فقط تا يه حدي صفحه اش روشن ميشه ؟؟؟؟:13:

meha
07-05-2010, 11:15
ممنون

مشکلی نداره همینطور باید باشه....

L.A.M.P.A.R.D
07-05-2010, 12:03
اقا این قیمت با 500 میرسه توی تابستون یا نه............اگه نه ما بی خیالش بشیم

sasanjfr
07-05-2010, 16:40
سلام.... فكر نميكنم مورد خاصي باشه ....
روشن روشن ميشه ؟؟؟؟ يعني كامل كار مي افته و انتن داره يا فقط تا يه حدي صفحه اش روشن ميشه ؟؟؟؟:13:
نه کامل روشن میشه و آنتن داره

مشکلی نداره همینطور باید باشه....
یعنی هیچ کاری نمیشه کرد که روشن نشه؟شاید آدم بخواد شب موبایل رو خاموش کنه بزاره تو شارژ!:sad:

noisymind
07-05-2010, 17:18
آره چند نفر دیگه هم گفته بودم روشن میشه! حالت آیفلاین یا فلایت مود نداره که تو اون حالت بذارین شارژ؟

ghorban2
07-05-2010, 17:18

یعنی هیچ کاری نمیشه کرد که روشن نشه؟شاید آدم بخواد شب موبایل رو خاموش کنه بزاره تو شارژ!:sad:

خوب نمیشه دیگه چون این گوشی یک گوشی با قابلیت های ارتباطی پیشرفتست... ممکنه ساعت 3 نصفه شب یکی از رفیقات یه چیزی توییت کنه و تو اونو از دست بدی :10:

titanium_zarin
07-05-2010, 17:27

من اين گوشي ندارم و بايد دوستان بگن كه چه جوريه ... ولي ...
ميتونيد از فلايت مد استفاده كنيد كه نصف شب زنگ نخوره ...:46:

L.A.M.P.A.R.D
07-05-2010, 23:36
بدجوری چشمم گرفتتش :دی...............فعلا مد نظر x10 , x2 , vivaz هستش..........البته میدونم از لحاظ قیمت با هم فرق دارن...........ولی اگه ویواز بخرم.........با بقیه ی پولش کار دارم :دی

Help118
08-05-2010, 00:43
پسر ویواز که تاچ مقاومتی داره بی خیال:20:

بدین وسیله این اشکال لپی اصلاح شد

titanium_zarin
08-05-2010, 01:03
پسر ویواز که تاچ خازنی داره بی خیال:20:

خازني يا مقاومتي ؟؟؟؟فكر كنم مقاومتي باشه ...

saman65
08-05-2010, 02:07
آره چند نفر دیگه هم گفته بودم روشن میشه! حالت آیفلاین یا فلایت مود نداره که تو اون حالت بذارین شارژ؟
چرا داره عزیز:11:

farzad4
08-05-2010, 03:06

تنها راهی که من تونستم خاموش بزارم تو شارژ با نگه داشتن دکمه بک(فلش) و بعدش وصل کردن به برق بوده
عین شرایطی که در برنامه اپدیت سرویس باید انجام بدید
فقط یکم بیشتر دکمه بک رو نگه دارید دیگه روشن نمیشه

Eng.Mohammad
08-05-2010, 18:19
آقا قیمت جدید ندادین که....:37:
این هفته میخوام بخرم، گوشیم در حال مرگه.:41: سنی هم نداشت بنده خدا، همش 6 سالش بود:37:
amir70 جون قربون اون کله کچل مایکلیت برم، الهی حبس نکشی، جریان گوشی شاپ و دیجی کالا چی شد؟ فول پک میدن؟

S.Y.K
08-05-2010, 19:04

ساسان جان سلام
خرید X10 رو بهت تبریک میگم
کلا کنسول Sony مبایل Sony همه چی Sony :31:
ساسان جان این حالتی که گوشی بدون روشن شدن شارژ بشه یه راه داره. در صورتی که SIM Card شما Pin Code داشته باشه بعد از خاموش و روشن گوشی بدون اینکه آنتن بده شارژ میشه
از حالت Flight Mode هم می تونی استفاده کنی

hamed999
08-05-2010, 21:13
سلام دوستان شاید جای این سوال اینجا نباشه اما به این گوشی مربوطه کمه ؟

میخواستم بدونم وضعیت برنامه های اندورید چه طوره ؟ برنامه کاربردی داره؟ سرگرمی چی؟ مولتی مدیا چی؟

اخه برنامه های n900 رو دیدم با اینکه تازه اومده اما برنامه های باحالی داره در زمینه پخش فیلم و موسیقی و جی پی اس و چنتایی هم برنامه سرگرمی باحال داشت حالا وضعیت این اندورید چه طوره؟ مثلا برنامه ای داره واسه پخش فایل dat یا mkv و... یا برنامه ی خوبی واسه جی پی اس داره برنامه واسه سرگرمی چطور داره ؟ آخه خیلی گوشی های خوبی داره این آندورید مثل legend . hero سرامدشون x10 اما اگه برنامه هاش به خوبی ویندوز موبایل حالا نه اما در حد ممو باشه

titanium_zarin
08-05-2010, 21:24
سلام دوستان شاید جای این سوال اینجا نباشه اما به این گوشی مربوطه کمه ؟

میخواستم بدونم وضعیت برنامه های اندورید چه طوره ؟ برنامه کاربردی داره؟ سرگرمی چی؟ مولتی مدیا چی؟

اخه برنامه های n900 رو دیدم با اینکه تازه اومده اما برنامه های باحالی داره در زمینه پخش فیلم و موسیقی و جی پی اس و چنتایی هم برنامه سرگرمی باحال داشت حالا وضعیت این اندورید چه طوره؟ مثلا برنامه ای داره واسه پخش فایل dat یا mkv و... یا برنامه ی خوبی واسه جی پی اس داره برنامه واسه سرگرمی چطور داره ؟ آخه خیلی گوشی های خوبی داره این آندورید مثل legend . hero سرامدشون x10 اما اگه برنامه هاش به خوبی ویندوز موبایل حالا نه اما در حد ممو باشه

ولله دوست من ...اكثر برنامه هاي مورد نيازت هست ...
شايد نتوني مثل ويندوز موبايل كامل كني و انواع و اقسام داشته باشي ... ولي ميتوني گير بياري حسابي .... اين سيستم هم به سرعت داره گسترش پيدا ميكنه ...
ميتوني توي گوگل سر چ كني ... انجمن اندرويد ... يه انجمن كامل فقط واسه اين سيستم عامل مياد بالا ...
خودت بسنج اونوقت ...

Eng.Mohammad
09-05-2010, 16:23
سلام. میخوام نظرتون رو بپرسم. مشکی بگیرم یا سفید؟
اینطور که تو عکس پیداست هر دوتا رنگ خورده هستن، یعنی جنس پروفیل بدنه سفید یا مشکی نیست. در نتیجه احتمال رنگ رفتگی وجود داره. باز هم میگم اینطور که توی عکسها متوجه شدم. اونایی که دارن توضیح بدن. مرسی.
(ساتیو نقره ای بدنه رنگ خورده داره، بعد از یه مدت رنگ بدنه میره مخصوصا گوشه ها به خاطر اصطکاکی که موقع گذاشیت توی جیب یا حتی کیف خودش داره، اما ساتیو مشکی جنس پروفیلش مشکیه یعنی حتی اگه ضربه هم بخوره و اصطلاحا لب پر بشه باز هم مشکیه)
تاکید میکنم از نظر جنس بدنه عرض کردم والا از نظر زیبایی که سفید خوشکل تره.:43:
با تشکر

farhooode
09-05-2010, 18:32
هر چند این گوشی برای رقابت با آیفون 3gs ساخته شده ولی رنگ بندی X10 فقط مشکی این گوشی جذابیت داره تو بیشتر ریووها از رنگ مشکی گوشی استفاده شده

sony ericsson x10
10-05-2010, 13:15
با سلام
من چند هفته ای میشه x10 خریدم
الان گوشی من مشکلی براش پیش اومده
دو روز قبل از فاصله ی کوتاهی گوشی از دستم افتاد که البته زیرش هم فرش بود
از بعد از اون دیگه شارژ نمیشه
مشکل از شارژر نیست با چن تای دیگه هم امتحان کردم
یعنی کیت شارژ گوشی خراب شده ؟
لطفا کمکم کنید !!!

Mah12
10-05-2010, 22:25
سلام این لینک بروزر نسخه جدید دلفین HD هستش یکی بگیره ببینه چطوره:5:

ویرایش:
نه انگار واسه ورژن 2 به بالاست:11:

saman65
11-05-2010, 06:59
سلام. میخوام نظرتون رو بپرسم. مشکی بگیرم یا سفید؟
اینطور که تو عکس پیداست هر دوتا رنگ خورده هستن، یعنی جنس پروفیل بدنه سفید یا مشکی نیست. در نتیجه احتمال رنگ رفتگی وجود داره. باز هم میگم اینطور که توی عکسها متوجه شدم. اونایی که دارن توضیح بدن. مرسی.
(ساتیو نقره ای بدنه رنگ خورده داره، بعد از یه مدت رنگ بدنه میره مخصوصا گوشه ها به خاطر اصطکاکی که موقع گذاشیت توی جیب یا حتی کیف خودش داره، اما ساتیو مشکی جنس پروفیلش مشکیه یعنی حتی اگه ضربه هم بخوره و اصطلاحا لب پر بشه باز هم مشکیه)
تاکید میکنم از نظر جنس بدنه عرض کردم والا از نظر زیبایی که سفید خوشکل تره.:43:
با تشکر

سفیدش که بدنش رنگ خوردست.

با سلام
من چند هفته ای میشه x10 خریدم
الان گوشی من مشکلی براش پیش اومده
دو روز قبل از فاصله ی کوتاهی گوشی از دستم افتاد که البته زیرش هم فرش بود
از بعد از اون دیگه شارژ نمیشه
مشکل از شارژر نیست با چن تای دیگه هم امتحان کردم
یعنی کیت شارژ گوشی خراب شده ؟
لطفا کمکم کنید !!!

ما که تعمیر کار نیستیم عزیز:31:اگه میگی شارژ نمیشه خب حتما به قول خودت کیت شارژ گوشی خراب شده !
راستش من 3 هفته پیش از دستم افتاد اونم رو آسفالت.لبه گوشی یه کم خراب شد ولی خودش مرگش نشد:31:

hoomi_gta
11-05-2010, 07:37
توصیه می کنم حتما این برنامه rmaps و نقشه های آماده شهر های ایران را بگیرید. اون موقع میتونید از gps آفلاین لذت ببرید و بدون نیاز به اینترنت از gps استفاده کنید. از فروم ---------.ir میتونید بگیرید که من خودم از همینجا شناختمشون.

meha
11-05-2010, 11:57
دوست عزیز hoomi_gta

شما چه طور نقشه رو نصب کردید؟!

توی تاپیک آموزش نصب نقشه آفلاین رفتم باید با نرم افزاری HTC Sync کار کرد؟!! یا خودمون باید اون فایلها رو بسازیم؟

hoomi_gta
11-05-2010, 12:52
اصلا نیازی به htc sync نیست. اول نرم افزار rmaps و نرم افزار gps status و نصب کن بعد درون مموری کارد پوشه ای به مسیر rmaps/maps ساخته شده. نقشه ها را از همون فروم دانلود کن و اکسترکشون کن. پسوند فایل ها .sqlitedb است. حالا گوشی را با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کنید و گوشی را mount کنید. مموری کارت شما در مای کامپیوتر قابل دسترسی است. نقشه ها را درون فولدر maps بریزید.
حالا برنامه rmaps و اجرا کن و از منو به قسمت ستینگ برو. روی قسمت user defined maps تاچ کن ، لیست نقشه هایی که درون فولدر maps ریختی را میتونی ببینی. روی نقشه تهران یا هر شهر دیگه ای که هستی و دانلودش هم کردی تاچ کن، ازت میپرسه که نقشه را اضافه کنم یا نه. حالا به صفحه اول نرم افزار برو و روی maps تاچ کن و نقشه ای را که میخوای استفاده کنی را انتخاب کن. نقشه را لود می کنه و نباید مشکلی باشه
چند تا نکته:
برای با اول که بخواد موقعیتت را پیدا کنه در شرایط آفلاین ممکنه یکمی طول بده اگه فضای باز باشی سریعتر پیدا می کنه
و اینکه اگه gprs و فعال کنی بعد به برنامه بری سریعتر پیدات می کنه
من تو حالت flight mode هم از gps آفلاین تونستم استفاده کنم

AryanLand
11-05-2010, 23:43
توصیه می کنم حتما این برنامه rmaps و نقشه های آماده شهر های ایران را بگیرید. اون موقع میتونید از gps آفلاین لذت ببرید و بدون نیاز به اینترنت از gps استفاده کنید. از فروم ---------.ir میتونید بگیرید که من خودم از همینجا شناختمشون.

اصلا نیازی به htc sync نیست. اول نرم افزار rmaps و نرم افزار gps status و نصب کن بعد درون مموری کارد پوشه ای به مسیر rmaps/maps ساخته شده. نقشه ها را از همون فروم دانلود کن و اکسترکشون کن. پسوند فایل ها .sqlitedb است. حالا گوشی را با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصل کنید و گوشی را mount کنید. مموری کارت شما در مای کامپیوتر قابل دسترسی است. نقشه ها را درون فولدر maps بریزید.
حالا برنامه rmaps و اجرا کن و از منو به قسمت ستینگ برو. روی قسمت user defined maps تاچ کن ، لیست نقشه هایی که درون فولدر maps ریختی را میتونی ببینی. روی نقشه تهران یا هر شهر دیگه ای که هستی و دانلودش هم کردی تاچ کن، ازت میپرسه که نقشه را اضافه کنم یا نه. حالا به صفحه اول نرم افزار برو و روی maps تاچ کن و نقشه ای را که میخوای استفاده کنی را انتخاب کن. نقشه را لود می کنه و نباید مشکلی باشه
چند تا نکته:
برای با اول که بخواد موقعیتت را پیدا کنه در شرایط آفلاین ممکنه یکمی طول بده اگه فضای باز باشی سریعتر پیدا می کنه
و اینکه اگه gprs و فعال کنی بعد به برنامه بری سریعتر پیدات می کنه
من تو حالت flight mode هم از gps آفلاین تونستم استفاده کنم

سلام.

GPS ربطی به افلاین یا آنلاین بودن گوشی شما و همچنین نیازی به اینترنت نداره مگر اینکه شما بخوای از برنامه ای مثل گوگل مپ استفاده کنی. که البته اونهم نقشه هاش رو اگر یکبار دانلود کنی میتونی با استفاده از GPS و بدون نیاز به اینترنت ازش استفاده کنی.:11:

amir_70
12-05-2010, 16:39
amir70 جون قربون اون کله کچل مایکلیت برم، الهی حبس نکشی، جریان گوشی شاپ و دیجی کالا چی شد؟ فول پک میدن

بچه ها ببخشید

چند روزی میشه که اصلآ اینجا رو یادم رفته بود چون میخواستم لپ تاپم بگیرم گفتم گوشیو بیخیال ببینم حالا چه لپ تاپی بگیرم

باشه فردا میزنگم ببینم چی میشه

ناراحتی نداره که :31:

سلام.

GPS ربطی به افلاین یا آنلاین بودن گوشی شما و همچنین نیازی به اینترنت نداره مگر اینکه شما بخوای از برنامه ای مثل گوگل مپ استفاده کنی. که البته اونهم نقشه هاش رو اگر یکبار دانلود کنی میتونی با استفاده از GPS و بدون نیاز به اینترنت ازش استفاده کنی.

ببین بچه فعال و مثبت به این میگن

با این که این گوشیو نداره ولی داره به شما کمک میکنه

افرین aryaland

Eng.Mohammad
12-05-2010, 22:16
سلااااااااااممممممممم
بابا دمتون گرم، هیچ کد.م از سوالای منو جواب ندادین که، عیب نداره به هر حال من دوشنبه ایکس تن خریددددددددددممممم...
خیلی گوشی باحالیه فقط یه قلقهای خاصی داره این اندروید که باید بهشون عادت کرد.
راستی قیمت در اهواز: بدون گارانتی 640:5: اما من با گارانتی پارس تلون!!! خریدم 690 فول پک هم هست. گارانتی کامتل دیگه گیر نماد تا دو هفته پبش گیر میومد:41:
کیفیت دوربین فوق العادست و به زودی به پست مقایسه دوربیت X10 با دوربین 12مگاپیکسل Satio آپ خواهم کرد. البته اینجا نه:31:
فقط چند تا سوال داشتم:
1- گند زدم به هندزفری بلوتوثه:31: به یه گوشی دیگه pairش کردم حالا هر کاری میکنم unpair نمیشه:37: کککمککککککک....
2- فایل منیجر پیدا نکردم.
3- تو قسمت setting > application یه سری application هست که حجمشون رو 0 زده و گزینه uninstall هم نداره. اگه نصب نیستن چجوری نصب کنم؟ اگه نصبن پس چرا اینجوریه؟
4- برنامه های جاوا رو چجوری اجرا کنم؟
5- توی اس ام اس چه طوری برم خط بعدی؟؟ منظورم ایجاد پاراگراف هست.
تو رو خدا اینا رو دیگه جواب بدین.:42:

Help118
13-05-2010, 15:14
این کلوپ خیلی فعال تر عمل میکنه از نوکیا!
دوستان بی زحمت هندزفری بلوتوث این گوشی رو کسانی که با پک کامل خریدن عسکشو واسه ما با مدلش بزارین ما هم فیضی ببریم
راستی تو دفتر چه ای که همراه گوشیه معمولا صفحات اولش می نویسه که تو پک گوشی چه اقلام و به چه تعدادی موجوده لطفا اون رو هم برام بزارین

sasanjfr
14-05-2010, 16:05
ساسان جان سلام
خرید X10 رو بهت تبریک میگم
کلا کنسول Sony مبایل Sony همه چی Sony :31:
ساسان جان این حالتی که گوشی بدون روشن شدن شارژ بشه یه راه داره. در صورتی که SIM Card شما Pin Code داشته باشه بعد از خاموش و روشن گوشی بدون اینکه آنتن بده شارژ میشه
از حالت Flight Mode هم می تونی استفاده کنی
سلام بر یحیی عزیز:20:.شرمنده بخدا من تازه پستت رو دیدم.ببخش دیر جواب دادم.
ایول تو هم X10 گرفتی؟بزن قدش که sony رو عشقه!:31: - :thumbsup: ONLY SONY :thumbsup:
دستت درد نکنه.راستی یه سوال دیگه.من نمیدونم چرا وقتی گوشی خاموشه alarm clock کار نمیکنه!مجبورم شبا گوشی رو روشن بزارم تا 10 دقیقه به هفت صبح بیدارم کنه واسه همین کلی شارژ به خاطر Phone Idle میبلعه!:41:.اینو میشه کاریش کرد؟

corey
14-05-2010, 16:49
1- گند زدم به هندزفری بلوتوثه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif به یه گوشی دیگه pairش کردم حالا هر کاری میکنم unpair نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif کککمککککککک....
2- فایل منیجر پیدا نکردم.
3- تو قسمت setting > application یه سری application هست که حجمشون رو 0 زده و گزینه uninstall هم نداره. اگه نصب نیستن چجوری نصب کنم؟ اگه نصبن پس چرا اینجوریه؟
4- برنامه های جاوا رو چجوری اجرا کنم؟
5- توی اس ام اس چه طوری برم خط بعدی؟؟ منظورم ایجاد پاراگراف هست.
تو رو خدا اینا رو دیگه جواب بدین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif
چون هندزفریش ندارم نمیتونم کمکت کنم

فایل منیجر خوب هم astro

اونا برنامه های پیش فرض خود گوشی هستن

برای جاوا هم چند تا کار داره که تو کلوپ مایلستون توضیح داد و توانجمن آندو ایران هم هست

فکر کنم باگ باشه
ولی با یه برنامه دیگه sms هات بفرست تا این مشکل حل کنی

دستت درد نکنه.راستی یه سوال دیگه.من نمیدونم چرا وقتی گوشی خاموشه alarm clock کار نمیکنه!مجبورم شبا گوشی رو روشن بزارم تا 10 دقیقه به هفت صبح بیدارم کنه واسه همین کلی شارژ به خاطر Phone Idle میبلعه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif.اینو میشه کاریش کرد؟

یه برنامه alarm clock بگیر ولی من تا حالا به ین مشکل برنخوردم
شارژ هم همیشه حدود 40 درصد شارژ Phone Idle میگیره ولی چرا از فلایت مد استفاده نمیکنی؟؟؟؟؟؟

corey
14-05-2010, 18:14
به نقل از مصطفی خان

اکس10 داره میترکونه توی فروش
رکورد فروش اسمارت فونهای ژاپن رو شکست!

در عرض 20 روز،100000 تا فروش کرده
it's reported that DoCoMo had sold 100,000 X10s in its first 20 days -- and a third-party retailer claims that the Magic-esque HT-03A is the next best seller at 80,000 units in 10 months -- it seems plausible, if not likely (and Ittousai agrees). Yeah, even though the localized device has been plagued with performance problems and bugs, incompatibilities with DoCoMo's i-mode push email, and so on. It's hard to say what it's going to take for these guys to make an honest-to-goodness transition to the brave new world of open platforms and freewheeling third-party development, but they're clearly not there yet

tanatos
14-05-2010, 23:08
هنوز خبری از آبدیت نشده؟

Paker Shah
14-05-2010, 23:30
هنوز خبری از آبدیت نشده؟

Q4 2010! فعلا باید منتظر موند برای خرید این گوشی زیبا.

MoJtaBa.R
15-05-2010, 00:42
اکسپریای مینی که بیاد به بازار فک نکنم کسی بیتفاوت بگذره ازش : سمپلش رو تو بازار موبایل نمایندگیش داره : فوق العاده شیک و خوش دسته

کسی قیمتش رو میدونه ؟ دختره نمیدونست چنده !

حیف که گفت تیر ماه میاد : واسه همین رفتم مینی اچ دی گرفتم

farhooode
15-05-2010, 11:33
امروز رفتم مغازه موبایل فروشی X10 مشکی رو زیارت کردم تو دستم گرفتم
مثل یک دختر ناز خوشکل بود
حرف نداشت
خوش بحال کسانی که خریدن

Help118
15-05-2010, 12:49

خدایا خداوندا نصیب ما هم بکن :42:

R@R#M@N
15-05-2010, 13:46
فرهوده چی شد از سامی کشیدی بیرون برگشتی پیش سونی =)) ؟؟؟

آنتی :
قیمت امروزش چنده ؟؟
فول پک و هاف پک ؟؟
راستی این هندزفری بلوتوثش رو جدا کسی قیمت نداره ؟؟

hamed1297
15-05-2010, 15:07
امروز رفتم مغازه موبایل فروشی X10 مشکی رو زیارت کردم تو دستم گرفتم
حرف نداشت
خوش بحال کسانی که خریدن

فقط تو دست گرفتیش؟:دی...کار دیگه ای نکردی؟

جهت حلالیت پست:

عکس اون هندزفری گوشی نامبرده رو میگذارید؟

hussain
15-05-2010, 19:27

جهت حلالیت پست:

عکس اون هندزفری گوشی نامبرده رو میگذارید؟
هندفریش از همونه که توی آینو استفاده شده البته ورژن بالاتر:31:

Eng.Mohammad
15-05-2010, 20:27
این هم عکس هندزفری:
مدل : MW600

کسی راه حلی برای مشکل من با HF پیدا نکرد؟؟؟:41:

farhooode
15-05-2010, 21:09
فرهوده چی شد از سامی کشیدی بیرون برگشتی پیش سونی =)) ؟؟؟

آنتی :
قیمت امروزش چنده ؟؟
فول پک و هاف پک ؟؟
راستی این هندزفری بلوتوثش رو جدا کسی قیمت نداره ؟؟

هیچی دیدم تو خونه بیشتر وسایلمون اجداد ژاپنی دارن از پنکه گرفته تا تلویزیون سونی

farhooode
15-05-2010, 21:14

چرا اتفاقا به بهانه فول پک به فروشنده گفتم پک رو بیاره یه دست کردم تو پکش
دیدم فول پک نیست عقب کشیدم
ولی تا سال دیگه قیمتش حلال بشه میگیرمش

Original Titan
15-05-2010, 22:14
کسی راه حلی برای مشکل من با HF پیدا نکرد؟؟؟
دكمه پاورش رو وقتي ميخواي روشنش كني نگه دار تا دوباره ريست بشه و دنبال گوشي بگرده

ali racer
15-05-2010, 23:42
دوستان منم میخوام این گوشی رو بخرم
لطفا در مورد محتویات پک و
نحوه ی تست گوشی بصورت کامل توضیح بدین
چون در مورد گوشی های آندوریدی بسیار کم تجربه هستم

natani
16-05-2010, 00:38
خب داداشاى گلم!
سوال دارم:
چيپست گرافيکش اسمش چيه؟
خروجى tv داره؟
تاريخ آپديت به 2.1 کي هست؟
هنوز سوال دارم ولى بماند برا بعد!
باتشکر

saman65
16-05-2010, 09:02
وای ببین پای کی به اینجا باز شده.امضا رو:19:.فقط فرهوده لطفا یه 2 هفته قبل اینکه بخری یه خبر بده که من گوشیم و زودتر بفروشم:8:

پیشاپیش مبارکه علی

یکی از دوستان پرسیده بود که

اون قفل اول صفحه رو چجوری اونوری کردی؟منظورم unlock اسکرین هست که به صورت اسلاید در یک مسیر منحنی عمل میکنه..

Settings/Security/Set unlock Pattern

گفتم اینجا بگم هم بد نیست.

راستی.گوشیم چند وقته بدجور شارژ خالی میکنه.دیشب فولش کردم.صبح رفتم بیرون.با یه استفاده خیلی معمولی(حذوذ 20 دقیقه تماس و یه 20 دقیقه هم وب گردی) شب که اومدم خونه 5% بود.نمیدونم از شبکه 3G و فعال بودن اینترنت 3G ه یا از خود باطری!!!
(آیفون با همین استفاده حداقل 2 روز دووم مباره)

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

خب داداشاى گلم!
سوال دارم:
چيپست گرافيکش اسمش چيه؟
خروجى tv داره؟
تاريخ آپديت به 2.1 کي هست؟
هنوز سوال دارم ولى بماند برا بعد!
باتشکر

چیپست گرافیکش فکر کنم Adreno 200 یا AMD z430 باشه.
نه
آخرای 2010

titanium_zarin
16-05-2010, 09:54
وای ببین پای کی به اینجا باز شده.امضا رو:19:.فقط فرهوده لطفا یه 2 هفته قبل اینکه بخری یه خبر بده که من گوشیم و زودتر بفروشم:8:

راستی.گوشیم چند وقته بدجور شارژ خالی میکنه.دیشب فولش کردم.صبح رفتم بیرون.با یه استفاده خیلی معمولی(حذوذ 20 دقیقه تماس و یه 20 دقیقه هم وب گردی) شب که اومدم خونه 5% بود.نمیدونم از شبکه 3G و فعال بودن اینترنت 3G ه یا از خود باطری!!!
(آیفون با همین استفاده حداقل 2 روز دووم مباره)

سلام...
اقا سامان كم پيدا...چه عجب ...
اقا خودت كه بهتر ميدوني شبكه 3g وحشتناك شارژ خالي ميكنه...هميشه ميگن توي gdm اين قدر شارژ نگه ميداره و توي 3g اين قدر ...
پس يه كار كن...
اگه دلت طاقت مياره ...يه روز كامل شبكه 3g رو غير فعال كن...ببين چي ميشه ...
در ضمن حالا كه فرهوده اين وري شده كاري باهاش نداشته باش :46:

saman65
16-05-2010, 10:04
سلام...
اقا سامان كم پيدا...چه عجب ...
اقا خودت كه بهتر ميدوني شبكه 3g وحشتناك شارژ خالي ميكنه...هميشه ميگن توي gdm اين قدر شارژ نگه ميداره و توي 3g اين قدر ...
پس يه كار كن...
اگه دلت طاقت مياره ...يه روز كامل شبكه 3g رو غير فعال كن...ببين چي ميشه ...
در ضمن حالا كه فرهوده اين وري شده كاري باهاش نداشته باش :46:

راستش گفتنیای گوشی رو که گفتیم:31:آندو هم چیزای زیاد جالبی نداره که بشه زیاد در موردش بحث کرد:13:
آره.یه 3 هفته رو شبکه 2G بود.با همین استفاده معمولی 3 روز دووم مباورد.
ولی بحث اینه که 3GS که باطری خیلی شاخی نداره با همین استفاده رو 3G واسه من 2 روز دووم میاورد حالا X10 به روز هم...
در مورد جمله آخرت هم این رشته سر دراز دارد داداش.بیا تو پروفایلم میگم:31:

corey
16-05-2010, 10:09
ریسر یه پک هست که توش هندزفزی بلوتوث هست و یه پک هم هست که توش هندزفری نیست به همین راحتی
تستش هم مثل تمام گوشی های دیگست خودت از فروشنده بگیر و تمامی قسمت های گوشی از بلوتوث و دوربین و ...امتحان کن

Eng.Mohammad
16-05-2010, 13:29
پك فول همونطور كه دوستمون corey عزيز گفتن همراه يه هندزفري بلوتوث مدل MW600 و يك رم ٨ گيگابايتي و يك دستگاه خودروي ب ام و عرضه ميشه:دي
دوستان يه سوال:
توي mediascape اون گزينه home براي من گاهي اوقات يه كم بد قلق ميشه، تاچ رو ميپذيره، رنگش هم آبي روشن ميشه، اما عمل نميكنه بايد چندبار بزنم تا بياد:دي
تقريبا از هر پنج شش بار، يه بارش اينجوري ميشه..

farhooode
17-05-2010, 08:05
کسیکه فول پک این گوشی رو میخره همراهش دو تا هنزفری داره
یکی سیمی دیگری بلوتوث
که هنفری بلوتوثی این گوشی کپسولی و هنزفری سیمی اون غیر کپسولی هستش

titanium_zarin
17-05-2010, 09:05
کسیکه فول پک این گوشی رو میخره همراهش دو تا هنزفری داره
یکی سیمی دیگری بلوتوث
که هنفری بلوتوثی این گوشی کپسولی و هنزفری سیمی اون غیر کپسولی هستش

تا جايي كه من خوندم و ديدم ...سه تا هندز فري توي فول پك هست...
يكيش هم اونه بهش ميگن مگا باس يا يه همچين چيزي ....حسابي باس قوي ميده ...

farhooode
17-05-2010, 12:30
اون هنفری که به بلوتوث وصل میشه هنزفری سری واکمن هستش که همراه با بلوتوث کیفیت پخش و باس عالی داره
در مجموع شامل اینها میشه

هنزفری MW600 + هنزفری سیمی با جک 3.5
هنزفری سیم دار طولانی غیر واکمن هنزفری سیمی پهن

meha
17-05-2010, 14:06
فقط هندزفری مدل MW600 تنها بدی که داره اینه که سیم قسمت چپ که برای گوش چپ هست خیلی کوتاست....اگر پیراهن نداشته باشی و به جایی نمیشه گیر داد آویزون میشه...سنگین هم هست!!

ولی جای تعجب داره من مدل سفید رو خریدم ولی هندزفریش مشکیه!!!:41:

titanium_zarin
17-05-2010, 14:58
فقط هندزفری مدل MW600 تنها بدی که داره اینه که سیم قسمت چپ که برای گوش چپ هست خیلی کوتاست....اگر پیراهن نداشته باشی و به جایی نمیشه گیر داد آویزون میشه...سنگین هم هست!!

ولی جای تعجب داره من مدل سفید رو خریدم ولی هندزفریش مشکیه!!!:41:

معمولا اون سيم بلنده رو بايد از پشت گردن رد كنيد...اينجوري ميتونيد هر چي اويزون بشه رو بكشيد عقب و مشخص نباشه ...
خدا رو شكر كه فول پك داريد ...ديگه رنگش كه مهم نيست :46:

corey
17-05-2010, 15:19
ولی خب یه چیزی هست این جریان فول پک و اینا همش بازی فروشنده هاست
مثلا برای من هم فول پک بود که فروشنده هندزفریش برداشت
مثلا مشکی میزارن رو سفید - سفید میزارن رو مشکی و...
ایرانه دیگه کاریش نمیشه کرد:دی

این زنبور ببینین قدر خشگل افتاده:دی

hamed1297
17-05-2010, 17:57
سعید چقدر قشنگ شده عکسه.سایز بزرگش رو هم میگذاری؟متشکرم:دی..

Original Titan
17-05-2010, 18:04
مثلا برای من هم فول پک بود که فروشنده هندزفریش برداشت
جلوي چشم خودت اينكارو كرد؟
تو هم واسيدي نگاه كردي؟

corey
17-05-2010, 18:20
جلوي چشم خودت اينكارو كرد؟
تو هم واسيدي نگاه كردي؟

تایتن جان
فول پک اون موقع 720 بود و من 660 تومن بیشتر برای گوشی پول نداشتم برای همین تن به همچین عملی دادم

Original Titan
17-05-2010, 18:27
سامان بازي خفن چي نصب كردي ، بگو ما هم يه تست بزنيم
البته گوشي من كه زياد زور نداره
بگو كه گفته باشي

ali racer
17-05-2010, 18:51
تایتن جان
فول پک اون موقع 720 بود و من 660 تومن بیشتر برای گوشی پول نداشتم برای همین تن به همچین عملی دادم
چه عمل کثیف و غیر انسانی ایه کرده طرف :31:
یکی از دوستام :31:ایکس10 اش از دستش افتاده در به در داره دنیال قاب اصلی
گوشی میگرده
به نظرتون گیر میاد ؟
اگه کسی دید مغازه ای لطفا اطلاع بده

سامان بازي خفن چي نصب كردي ، بگو ما هم يه تست بزنيم
البته گوشي من كه زياد زور نداره
بگو كه گفته باشي

تی تی یه آسفالت 100 مگی اومده
اونو نصب کردی ؟

Original Titan
17-05-2010, 19:01
تی تی یه آسفالت 100 مگی اومده
اونو نصب کردی ؟
نه پدر جان
لينكي مينكي چيزي بود ندا بده
شنيده بودم يادم نبود برم دنبالش ....مگه اين درسو مشق حواس براي آدم ميزاره

meha
17-05-2010, 19:50
یکی از دوستام یک آیفون 3gs از آمریکا براش آورده بودند 2 ماه پیش با سیم کارت AT&T بلده نرم افزارها رو روش نصب کنه 12 گیگ نرم افزار و بازی روش نصب کرده بود جلوی من همشو اجرا کرد اشکم در اومد آخه ADSLام قطعه:19:

میگم چرا وقتی با گوشی که بخوام آپدیت کنم ارور میده؟!

میگه گوشی تو نمیتونه آپدیت جدید قابل دسترسی رو پیدا کنه لطفا ببین در محدوده سیگنال خوبی هستی یا خیر؟!

corey
17-05-2010, 21:04
وقتی آپدیت جدید نیمده چی آپدیت کنه

به نظرتون گیر میاد ؟
اگه کسی دید مغازه ای لطفا اطلاع بده

ریسر تو علائدین یه مغازه هست که قاب اصلی همه گوشی ها داره

آسفالت هم بسی بازی خفن و جذابی هست
حجمش هم دقیقا 78 مگ هست

Original Titan
17-05-2010, 21:28
من يه آسفالت 5 پيدا كردن حجم فايل نصبيش 6و خوردي مگ هست
قضيه چيست؟

corey
17-05-2010, 21:42
تایتن اونو که نصب کردی بعدش باید از طریق گوشی و wi fi بقیه بازی دانلود کنی
اون فایل 6 مگی حتی دمو بازی هم نیست !!!!!!!!!!!

feryshad
17-05-2010, 21:57
سلام
این پستم درباره همه گوشی های های اند جدید سونی اریکسونه ولی چون عکس هاش مال X10 ـه اینجا میذارم.
یه عده شاید فکر کنن دوربین گوشی های جدید سونی اریکسون و سرآمدشون ساتیو عکس های تاریکی میگیره. منم اینجوری فکر میکردم :دی
جالبه که این گوشی ها تنظیم ایزو هم ندارند ... ولی تنظیم Exposure تو گوشی های سونی اریکسون واقعا عالی کار میکنه ...
همونجوری که دوست خوبم Ali-Power قبلا گفته بود تو گوشی هایی مثل N82 و تو آخرین فریمورش Exposure گوشی اتومات تو آخرشه و تنظیما دستیش عملا تاثیری نداره ولی تو گوشی های سونی اریکسون اینجوری نیست ...
نمونه ش این دوتا عکس که با X10 گرفته شده:

اولی با EV 0.0

و دومی با EV +2

به نظرم حرکت خوبی از سونی اریکسون بود که البته برای کاربرانی که در موردش نمیدونن شاید همون شبهه ای که گفتم رو ایجاد کنه ...
با بازی با تنظیمات EV میشه عکس های واقعا بهتر و حرفه ای تری گرفت ...

اینم حسن ختام زیبا با عکسی زیبا گرفته شده با X10

night lord
17-05-2010, 22:34
آقا یکی منو روشن کنه تورو خدا....!:19:
من به خاطره اینکه این گوشی بازی و برنامه درستو حسابی نداره داشتم میرفتم hd2 بگیرم .
اما الان سامان جان میگه آسفالت 100 مگی براش اومده یه سرچ زدم دیدم عجب گرافیکی داره این آسفالته5.
بابا اینکه بازی یه این خفنی داره ....! خدایی از این جور بازیا داره الان x10 ?
یا برنامه های قوی مثل آفیس و پلیر خوب و برنامه های سرگرم کننده مثل چمیدونم fake sms و operaو دیکشنری و ماشینحساب مهندسی و از اینجور چیزا داره؟؟؟ یا نه
یکی مارو از این سر در گمی در بیاره. سامان جان شما که گوشیو اولین نفر گرفتی به من بگو چی داره؟چی نداره؟ دستم به دامنت:31:

feryshad
17-05-2010, 22:48
خبر جدید :دی شاید هم قبلا گذاشته بودید :دی

بالاخره X10 هم روت شد ... با تشکر از برادران متعهد فروم XDA

natani
17-05-2010, 23:08
آقا یکی منو روشن کنه تورو خدا....!:19:
من به خاطره اینکه این گوشی بازی و برنامه درستو حسابی نداره داشتم میرفتم hd2 بگیرم .
اما الان سامان جان میگه آسفالت 100 مگی براش اومده یه سرچ زدم دیدم عجب گرافیکی داره این آسفالته5.
یا برنامه های قوی مثل آفیس و پلیر خوب و برنامه های سرگرم کننده مثل چمیدونم fake sms و operaو دیکشنری و ماشینحساب مهندسی و از اینجور چیزا داره؟؟؟ یا نه
یکی مارو از این سر در گمی در بیاره. سامان جان شما که گوشیو اولین نفر گرفتی به من بگو چی داره؟چی نداره؟ دستم به دامنت:31:

شرکت gameloft بازى هاى توپى در حال طراحى داره!
تو گوگل سرچ کن!
باتشکر

titanium_zarin
17-05-2010, 23:18
خبر جدید :دی شاید هم قبلا گذاشته بودید :دی

بالاخره X10 هم روت شد ... با تشکر از برادران متعهد فروم XDA

اره مثل اينكه طرف با يه دستگاه به اسم setool اينو روت كرده...قيمت دستگاهه 250 تا 300 هزار تومان هست ...

Vah!d
18-05-2010, 02:08
بلوتوث این گوشی هم مشکل ارسال فایل داره ؟

SAEED_BARCELONA
18-05-2010, 02:52
بلوتوث این گوشی هم مشکل ارسال فایل داره ؟
نه خیر. مثل M3 یرات فایل ترنسفر میکنه:دی 0 تا 100ـش 3ثانیست:دی
شوخی بود.
مشکلی نداره بلوتوثش. برو حالشو ببر

hoomi_gta
18-05-2010, 07:43
من به عینه ضد خش بودن صفحه x10 و دیدم! چشمتون روز بد نبینه گوشیم از کاور چرمش سر خورد و با شدت خورد به سرامیک!! همچین خورد که در گوشی و باطریش هرکدوم پرت شدن یوری و گوشی از روی ال سی دی روی زمین بود! اول گفتم دیگه x10 بی x10 ولی بعد باورم نمیشد صفحش حتی یک خراش کوچیک هم ور نداشته بود و گوشی هم کاملا سالمه ! یک شانسی اوردم این بود که از مخ نیفتاد وگرنه تعطیل میشد
نتایج اخلاقی:
1- به کاور چرم توی پک گوشی اصلا اعتماد نکنید گوشی از توش سر میخوره
2- خیالتون راحت که این گوشی واقعا روش کار شده و بر خلاف ظاهر باریکش خیلی محکمه

Vah!d
18-05-2010, 12:57
مشکلی نداره بلوتوثش. برو حالشو ببر

جدی ؟ مگه آندروید مشکل ارسال فایل با بلوتوث نداره ؟ :20:

amir_70
18-05-2010, 13:05
جدی ؟ مگه آندروید مشکل ارسال فایل با بلوتوث نداره ؟

اره بابا جدی میگه

مشکل داشت ولی الان نداره دیگه

بچه ها یه خبر خیلی خوب این که شرکت game loft داره واسه اندروید بازی های خفن میسازه

بازی هایی مثل hawx , lets golf, nova ,real football 2010 , gangstar,snadstrom, و بازی های دیگه ای که حتمآ دوستان ایفون دار از این بازی ها لذت بردن

مخصوصآ با اون بازی sanstrom خیلی حال میکردم

دوستان اندرویدی دیگه مشکل بازی ندارید

مشکل برنامه که اصلآ نداشتید

فقط یه مشکل میمونه اینه که اکثر این بازی ها روی اندروید 2.1 کار میکنن و باید تا زمان ارائه ان برای x10 صبر کنید

BLACK_SUN
18-05-2010, 13:42
دوستان من قصد خریده گوشی دارم و یکی از گزینه هام xperia x10 هست اگه میشه منو تو این تاپیک که میزارم راهنمایی کنید!و موارده مثبت و منفی ای گوشی رو بگید مرسی:10::11:
[HTML] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/HTML

night lord
18-05-2010, 13:44
آقا یکی منو روشن کنه تورو خدا....![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی مارو از این سر در گمی در بیاره. سامان جان شما که گوشیو اولین نفر گرفتی به من بگو چی داره؟چی نداره؟ دستم به دامنت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی جواب مارو درست حسابی بده .
پس در مورد این برنامه هایی که گفتم و مثال زدم چی؟

Vah!d
18-05-2010, 15:10
کلا مشکل بلوتوث آندروید پس حل شده ؟ یعنی این مسئله واسه htc hero هم صادقه ؟

SevenHaft
18-05-2010, 15:14
یکی جواب مارو درست حسابی بده .
پس در مورد این برنامه هایی که گفتم و مثال زدم چی؟
سلام دوست عزیز.
اگه بخوام کلی برات بگم اینه که سیستم عامل ویندوز موبایل از آندروید از لحاظ تنوع نرم افزاری خیلی جلوتره و واسش نرم افزار های حرفه ای تر مانند Office 2007 و یا برنامه های مهندسی وجود داره.
در کل ویندوز موبایل از لحاظ تنوع نرم افزاری بهتره.
با سپاس.

titanium_zarin
18-05-2010, 15:36
کلا مشکل بلوتوث آندروید پس حل شده ؟ یعنی این مسئله واسه htc hero هم صادقه ؟

بله دوست من...x10 كه اصلا مشكلي نداره ...هيرو هم با رام حل ميشه ...:46:

corey
18-05-2010, 15:59
فری دستت درد نکنه عالی بود

آقا یکی منو روشن کنه تورو خدا....![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خدا 100 بار تو هین جا گفتم
ببین الان آندو بازی خفن داره ولی خیلی کم مثلا همین آسفالت و چند تا دیگه ولی وین موبایل تا دلت بخواد براش بازی هست

برنامه و پلیر خوب هم بخوای هست و ولی نه به اندازه وین موبایل ولی همون تعدادی هم که هست کافیه
دیکشنری خوب هم هست ماشین حساب که زیاده
اپرا هم که داره و...

night lord
18-05-2010, 17:52
فری دستت درد نکنه عالی بود

به خدا 100 بار تو هین جا گفتم
ببین الان آندو بازی خفن داره ولی خیلی کم مثلا همین آسفالت و چند تا دیگه ولی وین موبایل تا دلت بخواد براش بازی هست

برنامه و پلیر خوب هم بخوای هست و ولی نه به اندازه وین موبایل ولی همون تعدادی هم که هست کافیه
دیکشنری خوب هم هست ماشین حساب که زیاده
اپرا هم که داره و...

آقا دستتون درد نکنه . تا 2 روز دیگه منم به جمع x10 هیا میپیوندم .:10:

corey
18-05-2010, 21:34
آقا دستتون درد نکنه . تا 2 روز دیگه منم به جمع x10 هیا میپیوندم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

راستی یه مشاوره هم با سامان بکن چون هم آیفون داشت و هم این به نظرم سامان بهتر میتونه جوابت بده

Help118
18-05-2010, 21:52
من به عینه ضد خش بودن صفحه x10 و دیدم! چشمتون روز بد نبینه گوشیم از کاور چرمش سر خورد و با شدت خورد به سرامیک!! همچین خورد که در گوشی و باطریش هرکدوم پرت شدن یوری و گوشی از روی ال سی دی روی زمین بود! اول گفتم دیگه x10 بی x10 ولی بعد باورم نمیشد صفحش حتی یک خراش کوچیک هم ور نداشته بود و گوشی هم کاملا سالمه ! یک شانسی اوردم این بود که از مخ نیفتاد وگرنه تعطیل میشد
نتایج اخلاقی:
1- به کاور چرم توی پک گوشی اصلا اعتماد نکنید گوشی از توش سر میخوره
2- خیالتون راحت که این گوشی واقعا روش کار شده و بر خلاف ظاهر باریکش خیلی محکمه

خوب خودتو لو دادی دیگه از فردا میوفتم تو بازار جار میزنم گکسی که گوشیتو میخواد بخره نخره چون مخ گوشیت تعطیل شده:31:

ghorban2
18-05-2010, 23:01
آقا دستتون درد نکنه . تا 2 روز دیگه منم به جمع x10 هیا میپیوندم .:10:

یعی واقعا بعد از چندین ماه تصمیم نهاییت رو گرفتی!
مبارکه

hoomi_gta
19-05-2010, 07:46
دوستان یادتون نره برنامه yxflash را بگیرید که در فروم آندرویید ایران هم هست. با این برنامه رویایی میتونید ویدئو های avi یا حتی MKV را با بهترین کیفیت روی X10 تماشا کنید و به معنای واقعی حالشو ببرید!

---------- Post added at 09:46 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

خوب خودتو لو دادی دیگه از فردا میوفتم تو بازار جار میزنم گکسی که گوشیتو میخواد بخره نخره چون مخ گوشیت تعطیل شده:31:
آره؟ اتفاقا گوشیم سریعتر هم شده! شوکی که به مغزش وارد شده حسابی سرحالش اورده :31:

amir_70
19-05-2010, 08:11
سلام دوست عزیز.
اگه بخوام کلی برات بگم اینه که سیستم عامل ویندوز موبایل از آندروید از لحاظ تنوع نرم افزاری خیلی جلوتره و واسش نرم افزار های حرفه ای تر مانند Office 2007 و یا برنامه های مهندسی وجود داره.
در کل ویندوز موبایل از لحاظ تنوع نرم افزاری بهتره.
با سپاس.

بابا یه زمانی بود که اندروید پیش رفت نکرده بود و بله این حرفا درست بود ولی فکر کنم تا 100 سال اینده اندروید هر چی بشه هی میگن این یه سیستم عامله که هنوز پیشرفت خوب نکرده ولی اینده داره

بابا گذشت دیگه اون زمون

فکر کنم پست قبلی من رو نخوندید

night_lord عزیز

بازیهای با گرافیک فوق العاده دارن هی میرسن
تا الان نزدیک 20 بازی با گرافیک 3D و خیلی عالی موجوده

بازیهای دیگه هم خیلی خوبن

یه خورده جستوجو کنید

من که قبلآ این بازیها رو رو ایفون کرده بودم الان که اسکرین شات از محیط بازیها دیدم کلی حال کردم باور کنید با ایفون هیچ فرقی نداشت و اگرم داشته اونقدر کم بوده که در اسکرین شات نمیتونستیم تشخیص بدم

در مورد برنامه هم که مطمئن باش هیچ مشکلی نداری

بابا کی میگه برنامه های ویندوز بیشتره؟؟؟؟برو یه سرچی بکن الان اندروید با بیش از 50000 برنامه در مارکتش بعد از ایفون در رتبه دومه

اگه نگران برنامه و بازی هستی اصلآ نگران نباش که مطمئنآ هیچ مشکلی نخواهی داشت

adrenalin
19-05-2010, 11:55
کسانی که این گوشی رو دارن در مرود باتریش بگین چند روز دوام میاره چقدر طول می کشه فول شارژ بشه و... ممنون

meha
19-05-2010, 12:18
مال من که تا 3 روز و خورده ای نزدیک به 4 روز با استفاده معمولی نگه میداره

اگر خیلی اس ام اس بزنم و حرف بزنم تا 2 روز یکم بیشتر نگه میداره

hoomi_gta
19-05-2010, 13:21
هرچی بیشتر باطری را شارژ می کنین عمر باطری بیشتر میشه. اوایل برای من یک صبح تا عصر بیشتر نمیشد با گوشی کار کرد الان 2 روز و نیم کار می کنم.
البته نکات کلیدی را باید رعایت کنید:
1- حتما برنامه task killer داشته باشید تا حداقل برنامه ها در حال اجرا باشن
2- حتما برنامه juice defender را داشته باشید که نرم افزار فوق العاده برای مدیریت شارژ باطری است و نشون میده عمر باطری با تنظیمات فعلی نرم افزار چقد بیشتر میشه. برای من تا 2.1 برابر هم شده افزایش بده
3- حتما شبها گوشی و خاموش کنید. بهتره عصر ها بذارید برای شارژ تا شب با شارژ 100% خاموش کنید. میدونید که گوشی وقتی به برق متصل میشه خاموش نمیشه و هنگام شارژ شدن روشن میمونه پس شبا از برق بکشید و خاموش کنید
4- حتما gprs را وقتی احتیاج ندارید غیر فعال کنید که از طریق ستینگ در قسمت Mobile network یا ویجت 2g/3g on/off این کار و انجام بدید

Original Titan
19-05-2010, 14:01
دوستان اين نكته رو مد نظر داشته باشن كه كلا سيستم عامل آندرويد در زمينه مصرف باطري ضعيفه!‌
يعني زياد باطري مصرف ميكنه. معروف به باطري خور

Help118
19-05-2010, 14:21
هرچی بیشتر باطری را شارژ می کنین عمر باطری بیشتر میشه. اوایل برای من یک صبح تا عصر بیشتر نمیشد با گوشی کار کرد الان 2 روز و نیم کار می کنم.
البته نکات کلیدی را باید رعایت کنید:
1- حتما برنامه task killer داشته باشید تا حداقل برنامه ها در حال اجرا باشن
2- حتما برنامه juice defender را داشته باشید که نرم افزار فوق العاده برای مدیریت شارژ باطری است و نشون میده عمر باطری با تنظیمات فعلی نرم افزار چقد بیشتر میشه. برای من تا 2.1 برابر هم شده افزایش بده
3- حتما شبها گوشی و خاموش کنید. بهتره عصر ها بذارید برای شارژ تا شب با شارژ 100% خاموش کنید. میدونید که گوشی وقتی به برق متصل میشه خاموش نمیشه و هنگام شارژ شدن روشن میمونه پس شبا از برق بکشید و خاموش کنید
4- حتما gprs را وقتی احتیاج ندارید غیر فعال کنید که از طریق ستینگ در قسمت Mobile network یا ویجت 2g/3g on/off این کار و انجام بدید

فرمایشاتون متین ولی موردی رو لازم دونستم که عرض کنم اینکه باتری های یونی لیتیوم کادمیومی جوری هستند که بعنوان یک حافظه عمل می کنن... بهتر بگم وقتی باتری رو نصف نیکه مصرف کنید و دوباره به شارژ بزنید این باتری ها دفعه بعد به اون نقطه رسیده دشارژ میشن و عمر مفیدشونو از دست می دن پس حتما صبر کنید باتری گوشی تا قطره آخر خالی شه بعد به شارژ بزنیدشون
نیازی به ذکر منبع نداریم چون خودم کتابشو خوندم درثانی تخصص تحصیلم اینه

hoomi_gta
19-05-2010, 14:26
اتفاقا من هم دقت کردم وقتی گوشی با تموم شدن شارژ خاموش بشه و بعد تا 100% شارژ می کنم مدت بیشتری طول می کشه تا شارژش دوباره تموم بشه
در مورد آندرویید هم به نظر من یکی از علتاش اینکه وقتی از ایک برنامه به محیط اصلی میرید نرم افزار بسته نمیشه و همچنان داره از باطری مصرف می کنه حتما باید با نرم افزار task killer ببندینش!

Mah12
19-05-2010, 17:08
نیازی به ذکر منبع نداریم چون خودم کتابشو خوندم درثانی تخصص تحصیلم اینه

میگم چرا باتریه آیفون بر عکسه؟ میگن تا به 20 درصد رسید شارژ کنید...
آنتی اسپم:

روت کردنش سادست؟ فارسی اومد واسش؟

farhooode
19-05-2010, 19:14
X10 سونی اریکسون قیمت کردم شیراز 29 /2 / 89 قیمت 529000 تومان

Eng.Mohammad
19-05-2010, 19:27
سلام. بچه ها MW600 من اسم فایل رو نشون نمیده. فقط با X10 این مشکل رو داره. فکر کنم با mediascape نمیتونه کنار بیاد.. شما این مشکل رو ندارید؟؟
.
.
.
.
راستی کیبورد عددی هم پیدا کردم، باید اول Input method رو بذارید روی Japanese keyboard.
بعد روی گزینه 1 تاچ کنید و نگه دارید تا منو ظاهر بشه بعد گزینه 2 رو بزنید. این کیبورد برای تایپ موقع راه رفتن و یا توی ماشین خیلی به درد بخور هست..

با زدن گزینه 2 کیبوردتون به این حالت تبدیل میشه. فقط دقت کنید که کیبورد رو روی حالت Aa بذارید که انگلیسی تایپ کنه. چون برای ژاپنی هم روی این حالت عمل میکنه.

با این حساب نیازی به نصب کیبورد htc برای X10 نیست.

godaze
19-05-2010, 20:01
X10 سونی اریکسون قیمت کردم شیراز 29 /2 / 89 قیمت 529000 تومان

یعنی شیراز اینقدر از تهرون ارزونتره؟تهران حدود 600 بود فکر کنم.!!!!