PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو ويژه خانم ها ||| ورود آقایان مـــمـــنـــوع |||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

TEC
19-08-2007, 22:36
سلام خانومها
منم دیروز عضو اینجا شدم.خوشحال میشم بهتون بیشتر نزدیک بشم

سلام آریانا جون..
اسمت چیه؟

خیلی خوش اومدی.. صفا آوردی:10:

fereshte khanoom
19-08-2007, 23:16
من یه موضوع دارم در مورده این صحبت کنیم که نقش حجاب برای خانوم ها چیست و اصلا به چه دلیل ما باید حجابمون رو رعایت کنیم و به خاطر چه اتفاقی اسلام حجاب رو برای بانوان تکلیف کرده؟این توری اطلاعاتمون هم زیاد میشه در این رابطه

narsis_roya
20-08-2007, 00:27
سلام:40:
بابا اینجا چه سریع جلو می ره!!!!
فکر کنم روزی 10000 تا صفحه اضافه میشه!!!!!
من کلا با حجاب موافقم اما...تا حدودی!!!!

leila*
20-08-2007, 00:31
سلام:40:
بابا اینجا چه سریع جلو می ره!!!!
فکر کنم روزی 10000 تا صفحه اضافه میشه!!!!!
من کلا با حجاب موافقم اما...تا حدودی!!!!

سلام عزیزم عضویتتو تبریک می گم
بحث ما حجاب نیست گلم شما صفحه ی 175 رو بخون لطفا

fereshte khanoom
20-08-2007, 00:37
خوب مگه حالا عزیزم بحث حجاب چشه؟ منم نظر دادم دیگه چرا هرچی من میگم میگین نه خوب اقلا دلیلشو بگید

leila*
20-08-2007, 00:41
خوب مگه حالا عزیزم بحث حجاب چشه؟ منم نظر دادم دیگه چرا هرچی من میگم میگین نه خوب اقلا دلیلشو بگید

خانومی ناراحت نشو گلم
اخه قرار شد بحث قبلی تموم شه بعد یه بحث جدید:40:

RooS
20-08-2007, 00:58
خانومی ناراحت نشو گلم
اخه قرار شد بحث قبلی تموم شه بعد یه بحث جدید:40:

بحث قبلی تموم نشد ؟
تا جایی که یادمه همه هم عقیده بودیم !
اگه بچه ها موافق باشن همین حجاب خوبه ... هر وقت خواستین شروع کنیم :11:

ashna86
20-08-2007, 06:07
سلام به همه ی دختران گل این تاپیک
دوست دارم منم از این به بعد به جمعتون اضافه بشم و منم با شما بحث داشته باشم البته اگه اجازه داشته باشم شاد باشید
کوچیک شما : مژگان تنها

sama_65
20-08-2007, 07:34
سلام خانومها
منم دیروز عضو اینجا شدم.خوشحال میشم بهتون بیشتر نزدیک بشم

خوش اومدی سارینا جون :11:

sama_65
20-08-2007, 07:34
سلام به همه ی دختران گل این تاپیک
دوست دارم منم از این به بعد به جمعتون اضافه بشم و منم با شما بحث داشته باشم البته اگه اجازه داشته باشم شاد باشید
کوچیک شما : مژگان تنها

سلام مژگان جون
شمام خوش اومدی :40:

ashna86
20-08-2007, 07:53
مرسی دوست عزیز

راه كوير
20-08-2007, 07:54
خوب حالا که بحث درباره ی رفتار افراد هستش من یه سوال می پرسم، خوشحال می شم نظراتتون رو بدونم:11:

به نظر شما می شه به صرف جنسیت بعضی رفتارها رو درست یا نادرست دونست؟
تاحديش اره شايد بعضي رفتارها حركتها مناسب يه خانم يايه اقا نباشه مثلا" شايد توقع نداشته باشي هيچ وقت يه اقا ارايش كنه به صرف همون جنسيت مردبودنش يانه يه رفتارايي براي يه خانم مناسب نباشه

یعنی درسته که بگیم این رفتار، این شغل، این طرز صحبت کردن و ... برای یه خانم مناسب نیست به صرف این که خانم هستش؟
دقيق منظورتو نميدونم ولي درمورد شغل اصلا" همچين نظري ندارم :31: ولي درمورد رفتاريا طرز صحبت چرا

یا بگیم دختر خوب دختری است که ...
از شرط گذاشتن متنفرم
و یک سری المان مشخص کنیم که مختص خانم ها باشه
یعنی اگه فرد مورد نظر پسر باشه این المان ها نادرست بشه؟

من چون از سوالتت خوشم اومد جوابشونودادم :11::46:

ashna86
20-08-2007, 08:04
دوستان عزیز میشه بدونم بحثتون در مورد چیه تا من هم نظر بدم البته اگه ممکنه؟

راه كوير
20-08-2007, 08:11
بحث درمورد رفتارخانم هاست البته تااونجايي كه من اطلاع دارم فكرميكنم سوالات karin جالبه ميشه روش بحث بشه

mehraria
20-08-2007, 10:56
خیلی جالبه حدود سه صفحه تاپیک پیشرفته فقط دو نفر بحث کردند
اینجور نمیشه باید یه فکر اساسی کرد تا یه تاپیک قانونمند داشته باشیم.
تا الان سه تا موضوع داریم باید بین این سه تا الویت بندی بشه که دوستان ناراحت نشند و به ترتیب در موردشون بحث کنیم
1- رفتار مناسب خانمها که باعث حفظ احترام وشخصیتشون میشه

2-به نظر شما می شه به صرف جنسیت بعضی رفتارها رو درست یا نادرست دونست؟
یعنی درسته که بگیم این رفتار، این شغل، این طرز صحبت کردن و ... برای یه خانم مناسب نیست به صرف این که خانم هستش؟
یا بگیم دختر خوب دختری است که ...
و یک سری المان مشخص کنیم که مختص خانم ها باشه
یعنی اگه فرد مورد نظر پسر باشه این المان ها نادرست بشه؟

3- حجاب

منتظر نظراتتون هستم دوستان

fereshte khanoom
20-08-2007, 12:37
خوب الان از رفتار مناسب خانوم ها شروع میکنیم بس نظر بدیم؟ تایید شد؟

RooS
20-08-2007, 12:49
رفتار مناسب برای خانما توی کشوری مثل ایران لازمه
چون

1 - مردم خیلی بدی داریم و خیلی دوست دارن پشت سر یه دختر حرفایی که درست نیست بزنن با کوچک ترین حرکتی

2- برای داشتن یگ زندگی اجتماعی خوب باید کمی از آزادیمونو کم کنیم . چون برای مثال شما اگه وقت خرید چیزی فقط یک کلمه اضافه تر با مغازه دار بگی . اوشون به خودشون خیلی راحت اجازه مزاحمت و زدن حرف های بی ربط هم میدن

متاسفانه توی کشور عقب افتاده با مردم سنتی مثل ایران کاری جز این نمیشه کرد. ولی باید کم کم این طرز فکر های مسخره رو عوض کرد
یک دختر هم میتونه توی خیابون با دوستاش بخنده . بلند حرف بزنه .... ولی جاهای بسته همه اینا رو بد میدونن و لقبای نادرست روی اون دختر میزارن که اصلا درست نیست.
کشورای دیگه دخترا خیلی ازادن. اگه با همون مغازه دار شوخی کنن دلیل بر سبکی نیست. میگن شوخ طبعه و خوشرو. اگه توی خیابون بلند حرف بزنه یا بخنده . نمیگن میخواد توجه پسرارو به خودش جلب کنه . میگن خوش به حالش که اعتماد به نفس بالایی داره .
ولی توی ایران که این قدر دم از مسلمونی میزنن همه به راحتی به هم تهمت میزنن . و نمیدونن شاید با همین حرفی که زدن زندگی اون دختر از هم بپاشه.

shaparak4u
20-08-2007, 13:06
چون

1 - مردم خیلی بدی داریم و خیلی دوست دارن پشت سر یه دختر حرفایی که درست نیست بزنن با کوچک ترین حرکتی

2- برای داشتن یگ زندگی اجتماعی خوب باید کمی از آزادیمونو کم کنیم . چون برای مثال شما اگه وقت خرید چیزی فقط یک کلمه اضافه تر با مغازه دار بگی . اوشون به خودشون خیلی راحت اجازه مزاحمت و زدن حرف های بی ربط هم میدن

متاسفانه توی کشور عقب افتاده با مردم سنتی مثل ایران کاری جز این نمیشه کرد. ولی باید کم کم این طرز فکر های مسخره رو عوض کرد
یک دختر هم میتونه توی خیابون با دوستاش بخنده . بلند حرف بزنه .... ولی جاهای بسته همه اینا رو بد میدونن و لقبای نادرست روی اون دختر میزارن که اصلا درست نیست.
کشورای دیگه دخترا خیلی ازادن. اگه با همون مغازه دار شوخی کنن دلیل بر سبکی نیست. میگن شوخ طبعه و خوشرو. اگه توی خیابون بلند حرف بزنه یا بخنده . نمیگن میخواد توجه پسرارو به خودش جلب کنه . میگن خوش به حالش که اعتماد به نفس بالایی داره .
ولی توی ایران که این قدر دم از مسلمونی میزنن همه به راحتی به هم تهمت میزنن . و نمیدونن شاید با همین حرفی که زدن زندگی اون دختر از هم بپاشه.
خوب نظر ت خیلی جالبه ولی یک سوال چه جوری این فرهنگ غلط رو ریشه کن کنیم؟من که خیلی از دست بعضی از این مردم حرص می خورم.

mehraria
20-08-2007, 13:07
چون

باهات موافقم در بعضی قسمتها ولی
1- بعضی مواقع بی ربط هم نیست و خانمها خودشون باعث میشند همچین حرفهایی در موردشون باشه
2- این مورد که شما گفتی عزیزم مربوط به ظرفیت شخص هست فرقی نمیکنه ایران یا خارج از ایران
ولی حتی در شرایط اینگونه یه خانم میتونه با صراحت تذکر بده که با ایشون شوخی نداره با این حرکت هم ثابت میکنه ازادی خودشا داره هم ثابت میکنه حق ایجاذ مزاحمت را به کسی نمیده
ولی متاسفانه هستند که با رفتارشون خلاف اینها را ثابت میکنند
ودر مورد خندیدن و حرف زدن
رز عزیز بستگی به مکان و زمان و نوع حرفها هم هست مسلما ظاهر خوبی نداره یه دختر خانم مثلا تو اتوبوس یا یه مکان رسمی با صدای بلند با دوستش شوخی کنه و به طرز مضحکی بخنده .

mehraria
20-08-2007, 13:09
خوب نظر ت خیلی جالبه ولی یک سوال چه جوری این فرهنگ غلط رو ریشه کن کنیم؟من که خیلی از دست بعضی از این مردم حرص می خورم.
عزیزم فکر کنم زمان خودش حل کنه
تو ایران تا حدودی این مشکل حل شده .

sama_65
20-08-2007, 13:09
1
3
2

اینم اولویتهای منه

RooS
20-08-2007, 13:10
باهات موافقم در بعضی قسمتها ولی
1- بعضی مواقع بی ربط هم نیست و خانمها خودشون باعث میشند همچین حرفهایی در موردشون باشه
2- این مورد که شما گفتی عزیزم مربوط به ظرفیت شخص هست فرقی نمیکنه ایران یا خارج از ایران
ولی حتی در شرایط اینگونه یه خانم میتونه با صراحت تذکر بده که با ایشون شوخی نداره با این حرکت هم ثابت میکنه ازادی خودشا داره هم ثابت میکنه حق ایجاذ مزاحمت را به کسی نمیده
ولی متاسفانه هستند که با رفتارشون خلاف اینها را ثابت میکنند
ودر مورد خندیدن و حرف زدن
رز عزیز بستگی به مکان و زمان و نوع حرفها هم هست مسلما ظاهر خوبی نداره یه دختر خانم مثلا تو اتوبوس یا یه مکان رسمی با صدای بلند با دوستش شوخی کنه و به طرز مضحکی بخنده .

باهات موافقم
در مورد خنده با صدای بلند خود من هم هیچ وقت دوست ندارم با صدای بلند بخندم . چه اینجا چه ایران
منظور من این بود که طرز فکر ها فرق میکنه هر جا.... و اینجا هیچ کس به خودش اجازه نمیده که با یک حرکت کسی در موردش قضاوت کنه

mehraria
20-08-2007, 13:18
1
3
2

اینم اولویتهای منه
ممنون سما جان فعلا بحث در مورد اول یعنی رفتار خانمها هست تا دو روز

shaparak4u
20-08-2007, 13:21
خوب به نظر من هم خندیدن بلند در حضور دیگران برای یک خانم زشت هست ولی نمی تونه برای یک پسر هم زشت باشه؟

fereshte khanoom
20-08-2007, 13:27
به نظر من درکشورهای دیگه اگه شوخی میشه برای جلب توجه بقیه نیست ولی در کشوری مثل ایران که اینقدر بایبند مسائل اخلاقی هستن و البته خوب هم هست چون نمیتونن این خندیدن ها رو جلویه خانواده انجام بدن بس ببخشید عقده ای میشن و برای جلب توجه دیگران مخصوصا اقایون این اجاز ه رو به خودشون بدن که هم خودشون به گناه آلوده بشن هم اون اقا

mehraria
20-08-2007, 13:41
فرشته خانم راست میگی یکی از عواملش خانواده ها هستند

sama_65
20-08-2007, 13:44
عزیزم فکر کنم زمان خودش حل کنه
تو ایران تا حدودی این مشکل حل شده .

من خودم 10 سال ژاپن بودم. سال اولی که برگشتم ایران، خیال میکردم اینجام مثه اونجاس:31:کلی قانونو رعایت می کردم.
اما بعده چند وقت شدم مثه خود مردم :27:
برای ریشه کن کردن عادات و فرهنگ نادرست، باید از خونه و خونواده و مخصوصن مدرسه شروع کرد
باید پدر و مادر رعایت کنند همه چیز رو تا بجه هم یاد بگیره و به بچه ی خودش یاد بده و این تا آخر یعنی نسلها و نسلها ادامه پیدا می کنه
وظیفه ی مدرسه هم که آموزش صحیح برای زندگی بهتر !!

fereshte khanoom
20-08-2007, 13:47
به نظر من وقتی خانواده به اون دختر خانوم زور میکنه که باید همون تر که ما میگیم لباس ببوشی بس در نتیجه دختر عقیده ای میشه و به به این فکر میکنه که چجوری خودشو خالی کنه بس با جلب توجه به خاستش میرسه

fereshte khanoom
20-08-2007, 13:51
درسته در مدرسه باید اموزش داده بشه ولی متاسفانه در ایران همه چی با زور هست در مدارس برای مثال برای حجاب میگن اگه حجابتو رعایت نکنی از مدرسه اخراجی بنابر این اون دختر زده میشه

shaparak4u
20-08-2007, 13:52
خوب خانواده صلاح بچه هاشو می خواد اگه نگه پس فردا بعد تر از اینا می شه تکلیف خانواده ها این وسط چیه؟

mehraria
20-08-2007, 13:54
من خودم 10 سال ژاپن بودم. سال اولی که برگشتم ایران، خیال میکردم اینجام مثه اونجاس:31:کلی قانونو رعایت می کردم.
اما بعده چند وقت شدم مثه خود مردم :27:
برای ریشه کن کردن عادات و فرهنگ نادرست، باید از خونه و خونواده و مخصوصن مدرسه شروع کرد
باید پدر و مادر رعایت کنند همه چیز رو تا بجه هم یاد بگیره و به بچه ی خودش یاد بده و این تا آخر یعنی نسلها و نسلها ادامه پیدا می کنه
وظیفه ی مدرسه هم که آموزش صحیح برای زندگی بهتر !!

درسته قبول دارم پدر و مادر باید اول مراقب بچه ها باشند ولی مشکل اینه که یه خانم و اقا بعد از بچه دار شدن و یا حتی بعد از ازدواج یادشون میره یه روز جوان بودند و شروع میکنند الگوی پدر و مادرشون را به خود بگیرند که بله خاطر اختلاف نسلها این میشه یه مشکل برای بچه نسل سوم. و نتیجه اش چیزی نیست جز بعضی از رفتار دور از چشم خانواده

مدرسه هم وظیفه اموزش و پرورش بچه ها را داره ولی متاسفانه تو ایران شده محلی برای سپری کردن وقت و بعد نمره گرفتن نه معلمها نه معاونها نه مدیرها توجه به شرایط سنی و خواسته های بچه ها دارند

به نظر من وقتی خانواده به اون دختر خانوم زور میکنه که باید همون تر که ما میگیم لباس ببوشی بس در نتیجه دختر عقیده ای میشه و به به این فکر میکنه که چجوری خودشو خالی کنه بس با جلب توجه به خاستش میرسه
دقیقا

shaparak4u
20-08-2007, 13:55
درسته در مدرسه باید اموزش داده بشه ولی متاسفانه در ایران همه چی با زور هست در مدارس برای مثال برای حجاب میگن اگه حجابتو رعایت نکنی از مدرسه اخراجی بنابر این اون دختر زده میشه
آره با این موافقم یعنی مدرسه جای یادگیری هست مهد علمه اون وقت با این کار بچه ها حتی از درس هم زده می شونند

sama_65
20-08-2007, 13:58
خانه از پای بست ویرانست !!

mehraria
20-08-2007, 14:00
خوب خانواده صلاح بچه هاشو می خواد اگه نگه پس فردا بعد تر از اینا می شه تکلیف خانواده ها این وسط چیه؟
ببین خانم گل صلاح یه چیزه امر و نهی یه چیز دیگه
یه مادر میتونه به دخترش یاد بده چطور تو محافل و مجالس مثل یه ستاره بدرخشه بدونه جلب توجه و حرکات جلف
میتونه با تذکرهای دوستانه به دخترش بفهمونه این رفتار و ارایش و لباس پوشیدن مناسب تو نیست حداقل تو یه سن خاص
ولی اگر با توپ و تشر مدام به دخترشون گیر بدند و سرکوفت بزنند این دختر چی کار میکنه برای ارضای خواسته قلبیش تو کوچه یواشکی ارایش میکنه . تو مهمونیای دوستانه سعی میکنه با لباسهای دلخواهش که محدود شده برای استفادش ظاهر بشه مواقع دور بودن از خانوادش سعی میکنه تا میتونه خودشا نشون بده به هر روشی

sama_65
20-08-2007, 14:07
موافقم و این بر میگرده به سیاست پدر و مادر !!

راه كوير
20-08-2007, 14:07
بحثتون جالبه ولي الان حال ندارم توبحثتون شركت كنم ترجيح ميدم پستاتونو بخونم

leila*
20-08-2007, 14:11
ببین خانم گل صلاح یه چیزه امر و نهی یه چیز دیگه
یه مادر میتونه به دخترش یاد بده چطور تو محافل و مجالس مثل یه ستاره بدرخشه بدونه جلب توجه و حرکات جلف
میتونه با تذکرهای دوستانه به دخترش بفهمونه این رفتار و ارایش و لباس پوشیدن مناسب تو نیست حداقل تو یه سن خاص
ولی اگر با توپ و تشر مدام به دخترشون گیر بدند و سرکوفت بزنند این دختر چی کار میکنه برای ارضای خواسته قلبیش تو کوچه یواشکی ارایش میکنه . تو مهمونیای دوستانه سعی میکنه با لباسهای دلخواهش که محدود شده برای استفادش ظاهر بشه مواقع دور بودن از خانوادش سعی میکنه تا میتونه خودشا نشون بده به هر روشی
مهراریا جون باهات موافقم عزیزم
به نظر من غیر از لباس و ارایش وخندیدن و جلف بازی کارای دیگه ای هم هست که باعث می شه از ارزش یه دختر کم بشه

mehraria
20-08-2007, 14:15
یکیش غرور نابه جا هست لیلا جان
بهضی از خانمها به خاطر یه فاکتورهایی که تو ذهنشون برای خودشون به وجود اوردن دچار خود برتربینی و تکبر میشند
به نظر من غرورمیتونه همونجور که سازنده شخصیت هست باعث ویرانی شخصیت یه خانم هم بشه

leila*
20-08-2007, 14:20
یکیش غرور نابه جا هست لیلا جان
بهضی از خانمها به خاطر یه فاکتورهایی که تو ذهنشون برای خودشون به وجود اوردن دچار خود برتربینی و تکبر میشند
به نظر من غرورمیتونه همونجور که سازنده شخصیت هست باعث ویرانی شخصیت یه خانم هم بشه

درسته
بعضی ها به خاطر غرور بیجاشون مورد تمسخر افراد جامعه قرار می گیرن
و این حس خود برتر بودن که غرور بیجا توی اونا به وجود میاره باعث میشه رفتار هایی بکنن که باعث تزلزل شخصیت بشه

راه كوير
20-08-2007, 14:22
يه نكته جالب وسط حرفاتون بگم وبرم
مامان من هميشه ميگه زن اونه كه بتونه بين 100 تامرد خانم باشه و درست كاركنه نه اينكه اصلا" با اقايون حرف نزنه ...

karin
20-08-2007, 14:47
به نظر من رفتار مناسب رفتاریه که تعادل تو همه ی زمینه ها رعایت شده باشه
مثلا یه خانم می تونه شوخ طبع باشه، وقتی با دوستاش می ره بیرون با هم بگن و بخندن ولی در عین حال جلف بازی در نیارن. نه ساکت و صامت تو خیابون راه برن نه صدای خنده هاشون گوش فلک رو کر کنه.
یه خانم می تونه وقتی می ره تو اجتماع، با افراد مختلف (خصوصا آقایون- آقایون رو روش تاکید کردم چون رابطه ی یه خانم با یه آقا اصولا بیشتر زیر ذره بینه و بیشتر تو چشمه-) رابطه ی خوبی داشته باشه و خوش برخورد باشه. می خواد این فرد همکارش باشه، همکلاسیش باشه، فروشنده ی مغازه باشه یا ....
می تونه خوش برخورد و اجتماعی باشه و در عین حال رفتارش لودگی هم نباشه و هیچ کس این اجازه رو به خودش نده که براش مزاحمت ایجاد کنه و یا بهش بی احترامی کنه.
یه خانم می تونه خیلی خوش تیپ باشه و شیک پوش و به زیباییش اهمیت بده ولی متعادل باشه. نه کلا بی خیال ظاهرش بشه و سال به سال هم خودشو تو آینه نگاه نکنه نه خیلی بیش از حد به این موضوع بپردازه و یا پوشش و آرایش جلفی داشته باشه.

تنها مساله ای که می مونه اینه که ایجاد اون تعادله یه کم سخته.

راه کویر جان از جوابت ممنون:11:

TADAIE
20-08-2007, 15:59
سلام خانمیا موضوع چیه؟

fereshte khanoom
20-08-2007, 16:02
عزیزم موضوع در مورده جلب توجه خانوم ها در خیابان هست و اینکه چه رفتاری برای یک خانوم متشخص خوبه

mehraria
20-08-2007, 16:13
يه نكته جالب وسط حرفاتون بگم وبرم
مامان من هميشه ميگه زن اونه كه بتونه بين 100 تامرد خانم باشه و درست كاركنه نه اينكه اصلا" با اقايون حرف نزنه ...
حق با مامان شماست گلم .

به نظر من رفتار مناسب رفتاریه که تعادل تو همه ی زمینه ها رعایت شده باشه
مثلا یه خانم می تونه شوخ طبع باشه، وقتی با دوستاش می ره بیرون با هم بگن و بخندن ولی در عین حال جلف بازی در نیارن. نه ساکت و صامت تو خیابون راه برن نه صدای خنده هاشون گوش فلک رو کر کنه.
یه خانم می تونه وقتی می ره تو اجتماع، با افراد مختلف (خصوصا آقایون- آقایون رو روش تاکید کردم چون رابطه ی یه خانم با یه آقا اصولا بیشتر زیر ذره بینه و بیشتر تو چشمه-) رابطه ی خوبی داشته باشه و خوش برخورد باشه. می خواد این فرد همکارش باشه، همکلاسیش باشه، فروشنده ی مغازه باشه یا ....
می تونه خوش برخورد و اجتماعی باشه و در عین حال رفتارش لودگی هم نباشه و هیچ کس این اجازه رو به خودش نده که براش مزاحمت ایجاد کنه و یا بهش بی احترامی کنه.
یه خانم می تونه خیلی خوش تیپ باشه و شیک پوش و به زیباییش اهمیت بده ولی متعادل باشه. نه کلا بی خیال ظاهرش بشه و سال به سال هم خودشو تو آینه نگاه نکنه نه خیلی بیش از حد به این موضوع بپردازه و یا پوشش و آرایش جلفی داشته باشه.

تنها مساله ای که می مونه اینه که ایجاد اون تعادله یه کم سخته.

راه کویر جان از جوابت ممنون:11:
با کارین جان موافقم . ولی خانمی کار سختی هم نیست ایجاد این تعادل فقط کافیه یکم به فکر خودمون و اینده و رفتارمون باشیم

TADAIE
20-08-2007, 16:13
عزیزم موضوع در مورده جلب توجه خانوم ها در خیابان هست و اینکه چه رفتاری برای یک خانوم متشخص خوبه

الان هرکی یه چیز می گه ولی هیچ قانون و برنامه ای نمی تونه به ادم شخصیت بده هر کس باید با رفتار و لباس پوشیدنش شخصیتشو نشون بده این قانون جدیدشون واقعا مسخرست
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41:

mehraria
20-08-2007, 16:15
عزیز جان بحث ما کلی هست و در مورد خودمون نه حکومت و قانون جامعه
ما میخواهیم ببینیم خودمون چه طور میتونیم شخصیت مناسب برا خودمون بسازیم با رفتار و حرکاتمون تو اجتماع

karin
20-08-2007, 16:25
با کارین جان موافقم . ولی خانمی کار سختی هم نیست ایجاد این تعادل فقط کافیه یکم به فکر خودمون و اینده و رفتارمون باشیم

آره عزیزم صحبت شما کاملا درسته ولی من بعضی موقع ها یه کم سختمه رسیدن به اون تعادله ولی سعیمو می کنم :46:

mehraria
20-08-2007, 16:35
یه مورد دیگه هم که مهمه دوستان هستند که روی رفتار و کردار یه خانم تاثیر بسزایی میزارند که گاهی اثرات جبران ناپذیری هم هست

راه كوير
20-08-2007, 17:15
راه کویر جان از جوابت ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

خواهش ميكنم عزيزم

TEC
20-08-2007, 17:21
خب سلام دوستان...
یه چن وقت بود نمیتونستم شرکت داشته باشم تو بحثا.. ولی فعلا درخدمتم.

خب میریم سر نظرات من..
من هم مثل مهرآریای عزیز از دخترایی که بلند بخندن، آدامس میجون خوشم نمیاد.. خندیدن رو شاید بتونم یه جورایی کنار بیام، ولی آدامس جویدن به نظر من حتی آروم جویدنش یه خانم رو سبک میکنه. این چیزا خوبه وقتی آدم تو خونشه استفاده کنه تا بیرون از منزل.

آرایش های غلیظ میتونه یه خانم رو سبک نشون بده.

از شلوارای کوتاه و مانتوهای خیلی تنگ و این چیزام خوشم نمیاد، چون به نظر من این چیزا باعث میشه اون فرد یه جور خاص جلب توجه کنه و همه ی حرکات اون فرد زیر نظر باشه، به خاطر همینم درست نیست آدم طوری باشه که وقتی یه خیابونی میره همه نگاه ها پرت اون فرد باشه.

از اینکه بعضی دخترا تو خیابون به پسرا هم متلک بگن موافق نیستم، چون اینطوری آدم فکر میکنه این دخترا از بعضی جهات کمبود دارن.

راستی بچه ها یه سوال..
من وقتی تنها بخوام جایی برم خیلی سریع راه میرم.
خودم نمیدونم این سریع راه رفتنم درسته یا نه، معمولا دوستام همشون میگن ما هم سریع راه میریم، ولی خودم میگم شاید خیلی ضایع باشه اینطوری نه؟
از خیلی آروم راه رفتن هم البته زیاد خوشم نمیاد.. چون فکر میکنم میشم مثه آدمایی که مقصد خاصی واسه راه رفتنشون ندارن.
ولی وقتی تنهام همش دوست دارم تند تر از حده متوسط راه برم.

اما خب اگه با مامانم.. خواهرم.. یا یکی دیگه بریم بیرون، آرومتر راه میرم.

mehraria
20-08-2007, 17:26
مرسی عاطفه جان
فکر کنم این حالت برای بیشتر خانمها صدق کنه. خود من هم وقتی تنها هستم تو خیابون سریع تر از مواقعی که همراه دارم راه میرم
به نظر من هم اگر خیلی اروم راه بریم وقتی تنهاییم شبیه اینه که بی هدف و بی مقصد هستیم و خلاصه باری به هر جهتیم

راه كوير
20-08-2007, 17:29
خودم نمیدونم این سریع راه رفتنم درسته یا نه، معمولا دوستام همشون میگن ما هم سریع راه میریم، ولی خودم میگم شاید خیلی ضایع باشه اینطوری نه؟
از خیلی آروم راه رفتن هم البته زیاد خوشم نمیاد.. چون فکر میکنم میشم مثه آدمایی که مقصد خاصی واسه راه رفتنشون ندارن.

عاطفه خانم گل چطوري ؟
اتفاقا موافقم

TEC
20-08-2007, 17:33
مرسی عاطفه جان
فکر کنم این حالت برای بیشتر خانمها صدق کنه. خود من هم وقتی تنها هستم تو خیابون سریع تر از مواقعی که همراه دارم راه میرم
به نظر من هم اگر خیلی اروم راه بریم وقتی تنهاییم شبیه اینه که بی هدف و بی مقصد هستیم و خلاصه باری به هر جهتیم

عاطفه خانم گل چطوري ؟
اتفاقا موافقم
مرسی عزیزان خوبم..

ممنون از نظراتتون.. پس خیالم راحت شد فقط خودم اینطوری نیستم.:31:

ashna86
20-08-2007, 17:48
به نظر من که اولویت بندیش اینجوری باشه بهتره: اول شماره 3 . دوم شماره 1 . و در آخر هم شماره 2 امیدوارم باهام موافق باشید

ashna86
20-08-2007, 17:50
من که با تمامی نظرات دوست عزیزمون tec موافقم صددرصد پس دیگه لازم نمیدونم چیزی بگم

RooS
20-08-2007, 18:02
خب سلام دوستان...
یه چن وقت بود نمیتونستم شرکت داشته باشم تو بحثا.. ولی فعلا درخدمتم.

خب میریم سر نظرات من..
من هم مثل مهرآریای عزیز از دخترایی که بلند بخندن، آدامس میجون خوشم نمیاد.. خندیدن رو شاید بتونم یه جورایی کنار بیام، ولی آدامس جویدن به نظر من حتی آروم جویدنش یه خانم رو سبک میکنه. این چیزا خوبه وقتی آدم تو خونشه استفاده کنه تا بیرون از منزل.

آرایش های غلیظ میتونه یه خانم رو سبک نشون بده.

از شلوارای کوتاه و مانتوهای خیلی تنگ و این چیزام خوشم نمیاد، چون به نظر من این چیزا باعث میشه اون فرد یه جور خاص جلب توجه کنه و همه ی حرکات اون فرد زیر نظر باشه، به خاطر همینم درست نیست آدم طوری باشه که وقتی یه خیابونی میره همه نگاه ها پرت اون فرد باشه.

از اینکه بعضی دخترا تو خیابون به پسرا هم متلک بگن موافق نیستم، چون اینطوری آدم فکر میکنه این دخترا از بعضی جهات کمبود دارن.

راستی بچه ها یه سوال..

اما خب اگه با مامانم.. خواهرم.. یا یکی دیگه بریم بیرون، آرومتر راه میرم.

سلام
با همه حرفای عاطفه عزیز موافقم
در مورد راه رفتن هم همونطور که بقیه گفتن برای همه صدق میکنه .
منم اگه تنها باشم حتما سریع راه میرم و خیلی جدی :31:
بچه ها من توی پستای قبلی که اونجوری گفتم یه وقت فکر نکنین با اون کارا موافقم.
فقط خواستم طرز فکر هر جایی رو بگم :11:

TADAIE
20-08-2007, 18:33
اره باهاتون موافقم اروم راه رفتن تو خیابون مثل ادم بی کاریه که فقط قصدش خود نمایی .

TADAIE
20-08-2007, 18:39
عزیز جان بحث ما کلی هست و در مورد خودمون نه حکومت و قانون جامعه
ما میخواهیم ببینیم خودمون چه طور میتونیم شخصیت مناسب برا خودمون بسازیم با رفتار و حرکاتمون تو اجتماع

عزیزم منم به سیاست و ... کاری ندارم ولی منظورم این بود که نباید با رفتارمون کاری کنیم که تو خیابون بهمون تذکر بدند شخصیت ما نباید به وسیله دیگران زیر سوال بره این مقصر ما بودیم که میذاریم برامون تصمیم بگیرن

mehraria
20-08-2007, 18:45
عزیزم منم به سیاست و ... کاری ندارم ولی منظورم این بود که نباید با رفتارمون کاری کنیم که تو خیابون بهمون تذکر بدند شخصیت ما نباید به وسیله دیگران زیر سوال بره این مقصر ما بودیم که میذاریم برامون تصمیم بگیرن
درسته عسلک . یه خانم محترم و با شخصیت اصلا نباید کاری کنه که تو چشم باشه چه برسه به این که بهش تذکر بدند .

ashna86
20-08-2007, 18:49
ولی باید دیگران هم مواظب رفتاراشون باشن آدم که نمیتونه طوری بگرده که مردم دوست دارند اونا هم باید توجه کنند و اینقدر به اطرافیانشون چشم ندوزند

mehraria
20-08-2007, 18:52
فکر کنم این شیوه امر به معروف و نهی از منکر مال کشور ما باشه
مصر یه کشور اسلامی هست ولی ازادی فردی هرکس مطفوظه اگر کوتاهترین و تنگترین لباسها را هم بپوشی بری تو خیابون کسی اصلا بهت توجه نمیکنه چه برسه تذکر بخواهد بده

TADAIE
20-08-2007, 19:27
مصر یه کشور اسلامی هست ولی ازادی فردی هرکس مطفوظه اگر کوتاهترین و تنگترین لباسها را هم بپوشی بری تو خیابون کسی اصلا بهت توجه نمیکنه چه برسه تذکر بخواهد بده

اره ایور منم همه بحثم همین بود

ashna86
20-08-2007, 19:32
آخه مشکل جامعه ما اینه که با اینطور لباس پوشیدن عادت ندارن و وقتی میبینن یکی با لباس متفاوتی ظاهر شده خیلی مورد توجه قرار میگیره آخه واسه کشور اونا این طرز لباس پوشیدن عادی شده و واسشون مهم نیست ولی تو ایران فرق داره ولی من که خودم چادرو خیلی دوست دارم و الانم دختر چادری هستم به نظر من آدم با چادر امنیت داره و هیچ کس نمیتونه بهش نگاه چپ بکنه

mehraria
20-08-2007, 19:38
آخه مشکل جامعه ما اینه که با اینطور لباس پوشیدن عادت ندارن و وقتی میبینن یکی با لباس متفاوتی ظاهر شده خیلی مورد توجه قرار میگیره آخه واسه کشور اونا این طرز لباس پوشیدن عادی شده و واسشون مهم نیست ولی تو ایران فرق داره ولی من که خودم چادرو خیلی دوست دارم و الانم دختر چادری هستم به نظر من آدم با چادر امنیت داره و هیچ کس نمیتونه بهش نگاه چپ بکنه
اگر کسی بهت چپ نگاه نمیکنه به خاطر خودته که اجازه نمیدی بهت توهین بشه . وگرنه خیلی ها هم هستند تو ایران یا هر جای دیگه که حتی حجاب ندارند ولی باز هم کسی جرات چپ نگاه کردنا بهشون نداره

TEC
20-08-2007, 21:40

بله شما درست میگی، این امر به معروف ها فقط تو ایرانه.

مژگان عزیز شما خودت گلی که کسی بهت چپ نگاه نمیکنه، وگرنه همونطور که مهرآریای عزیز میگه بستگی به خود فرد هم داره. من خیلی از چادری ها رو دیدم که فقط اسمشون چادریه، چون خیلی بد بیرون میان.

TEC
20-08-2007, 22:11
من که با تمامی نظرات دوست عزیزمون tec موافقم صددرصد پس دیگه لازم نمیدونم چیزی بگم

سلام
با همه حرفای عاطفه عزیز موافقم
در مورد راه رفتن هم همونطور که بقیه گفتن برای همه صدق میکنه .
منم اگه تنها باشم حتما سریع راه میرم و خیلی جدی :31:
بچه ها من توی پستای قبلی که اونجوری گفتم یه وقت فکر نکنین با اون کارا موافقم.
فقط خواستم طرز فکر هر جایی رو بگم :11:

مرسی دوست جونا، لطف دارید:10::11:

ashna86
21-08-2007, 09:37
بله شما درست میگی، این امر به معروف ها فقط تو ایرانه.

مژگان عزیز شما خودت گلی که کسی بهت چپ نگاه نمیکنه، وگرنه همونطور که مهرآریای عزیز میگه بستگی به خود فرد هم داره. من خیلی از چادری ها رو دیدم که فقط اسمشون چادریه، چون خیلی بد بیرون میان.
مرسی دوست گلم شما لطف داری آره اینی هم که شما میگی درسته بعضی ها با اینکه چادر میپوشند از یه مانتویی بیشتر جلب توجه می کنند:41::41:

fereshte khanoom
21-08-2007, 11:54
خوب دوستان من چند وقت نبودم موضوع در مورده چی شده؟

RooS
21-08-2007, 12:04
سلام خانم کم پیدا :happy:

موضوع بحثمون اینه : رفتار مناسب خانمها که باعث حفظ احترام وشخصیتشون میشه

leila*
21-08-2007, 20:04
من حدود 10 روز دارم میرم مسافرت و نیستم اینجا
دلم واسه ی همه تنگ میشه
بای بای

TEC
21-08-2007, 20:52
به سلامت..خوش بگذره لیلا جون:)

matiomir
21-08-2007, 23:12
گر نگيري تو خود را جدي نگيرند ديگران تو را جدي! :)

اگر ميخواهيد كاري بكنيد كه هرگز نكرده ايد طوري باشيد كه هرگز نبوده ايد. (رو تخته سياهمان نوشته بود)

از يزد

matiomir
21-08-2007, 23:14
:46:گر نگيري تو خود را جدي نگيرند ديگران تو را جدي! :)

اگر ميخواهيد كاري بكنيد كه هرگز نكرده ايد طوري باشيد كه هرگز نبوده ايد. (رو تخته سياهمان نوشته بود)

از يزد

ashna86
22-08-2007, 09:28
امیدوارم بهت خوش بگذره لیلا خانم در پناه حق

mehraria
22-08-2007, 11:42
ليلا جان خانمي سوغات فراموش نشه
خانمها من فعلا تو خونه دسترسي به نت ندارم الان هم با كيبورد عربي كار ميكنم داره حرصم درمياد اخه بعضي حروف فارسي را نداره
ممكنه تا حدود 10روز نيام رو سايت يا خيلي كم حداقل
دلم تنك ميشه براتون

ashna86
22-08-2007, 11:47
چرا همه ی دوستان دارن میرن؟؟؟؟؟؟
مهرآریا جون دل ما هم واست تنگ میشه بهت خوش بگذره در پناه حق

TEC
22-08-2007, 13:12
مهرآریا جون مواظب خودت باش..
بهت خوش بگذره عزیزم.

mehraria
22-08-2007, 15:08
چرا همه ی دوستان دارن میرن؟؟؟؟؟؟
مهرآریا جون دل ما هم واست تنگ میشه بهت خوش بگذره در پناه حق

مهرآریا جون مواظب خودت باش..
بهت خوش بگذره عزیزم.
اي بابا خوش كه نه ! فعلا يه سري مشكلات هست كه اول بايد اونها را حل كنيم تا بعد به فكر اشتراك جديد نت باشيم .براي همين نميتونم بيام رو نت كافي نت هم نزديك خونه نيست ,اينم خودش يه مشكل!
براي همين ممكنه خيلي كم يا اصلا تا يه مدت نيام تو فروم

TEC
22-08-2007, 16:12
اااا.. جدی مهرآریا..
چقدر بد.
انشاالله همه ی مشکلاتتون حل بشه و خیلی زود بتونی یه اشتراک جدید بگیری.
اگه تو نباشی که اینجا سوت و کور میشه.

fereshte khanoom
22-08-2007, 22:46
دوستان عزیز من باز هم چند روز نیومدم موضوع چیه بگید من هم نظر بدم

negar20
23-08-2007, 09:52
دوستان عزیز من باز هم چند روز نیومدم موضوع چیه بگید من هم نظر بدم
منم اومدم به من هم بگيد:20:

ashna86
23-08-2007, 10:25
سلام دوستان عزیز
موضوع بحثمون اینه : رفتار مناسب خانمها که باعث حفظ احترام وشخصیتشون میشه

fereshte khanoom
23-08-2007, 13:00
این موضوع تموم نشد؟ الان یک هفته هست همین موضوعه میشه بریم موضوع بعدی؟

fereshte khanoom
23-08-2007, 13:34
دوست عزیز مگه قوانین اینجا رو نخوندی هیچ اقای حق نداره اینجا چیزی بنویسه

Niloofarak
23-08-2007, 17:06
سلام به همگی من تازه عضو اینجا شدم و اینجا رو دیدم اومدم ببینم چه خبره!
امیدوارم منو هم بین خودتون بپذیرید دوستان![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TEC
23-08-2007, 18:23
امیدوارم منو هم بین خودتون بپذیرید دوستان![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام عزیزم.. خیلی خوش اومدی.
صفا آوردی:11:

*yutab*
23-08-2007, 23:17
سلام دوستان گرامي
منم مي خوام تو بحثاتون شركت كنم
ولي اين موضوعه فعلي خيلي سخته!

fereshte khanoom
24-08-2007, 12:46

ashna86
24-08-2007, 12:50
دوستان عزیز چرا تو این تاپیک هیچ بحثی وجود نداره اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RooS
25-08-2007, 00:52
موضوع برای بحث هست ولی دیگه کسی چیزی نمیگه !

ashna86
25-08-2007, 08:21
دوست عزیز شما موضوع رو بگو ما شروع میکنیم همون موضوع قبلی هستش یا عوض شده؟

RooS
25-08-2007, 13:44
فعلا که همون قبلیه

niusha_z
25-08-2007, 19:50
سلام به همگی! دیدن یه همچین توپیکی برام جالب بود! :46:من تازه عضو نشدم ولی تازه وقتشو پیدا کردم که به اینجا سر بزنم، امیدوارم منو تو جمعتون بپذیرین :20:

RooS
25-08-2007, 19:57
خوش اومدی نیوشا جان
منم 1 سالی دیر اومدم این تاپیک ، طبیعیه:46::11:

ashna86
25-08-2007, 21:43
خوش اومدی دوست عزیز صفا اوردی

mahmod_lp640
26-08-2007, 02:32
من خوانم نیستم ولی خانمها را دوست دارم

carol
26-08-2007, 10:17
بچه ها ببخشيد كه وسط بحثتون دارم اين پست رو ميدم ولي واقعا درگير هستم...
مي خواستم منو راهنمايي كنيد
تازگي ها براي من يه خواستگاري اومده كه وضع مالي خوبي داره پسر خيلي بانمكي هست و قيافه ي خوبي هم داره من رو هم خيلي دوست داره و تنها مشكلي كه من با اون دارم اينه كه از نظر مذهبي كمي با هم فرق داريم نه اينكه بگم من آدم مذهبي هستم ولي از بعضي چيزها واقعا نميشه گذشت
حالا من نمي دونم چكار كنم و مي ترسم كه جواب منفي بدم و بعدا در آينده پشيمون بشم

راه كوير
26-08-2007, 10:27
تازگي ها براي من يه خواستگاري اومده كه وضع مالي خوبي داره پسر خيلي بانمكي هست و قيافه ي خوبي هم داره من رو هم خيلي دوست داره و تنها مشكلي كه من با اون دارم اينه كه از نظر مذهبي كمي با هم فرق داريم نه اينكه بگم من آدم مذهبي هستم ولي از بعضي چيزها واقعا نميشه گذشت

يعني چي از نظر مذهبي باهم فرق داريم

يعني تاچه حد؟

carol
26-08-2007, 10:49
يعني چي از نظر مذهبي باهم فرق داريم

يعني تاچه حد؟

مثلا اينكه نماز نمي خونه يعني اصلا بلد نيست نماز بخونه خوب فرق زيادي هست بين آدمي كه اصلا نماز نمي خونه با كسي كه بعضي وقت ها نماز نمي خونه
توي اين مسائل فرق داريم كه من مي ترسم با وارد شدن به زندگي مشترك جنبه هاي بيشتري از اين تفاوت نمايان بشه

راه كوير
26-08-2007, 11:01
مثلا اينكه نماز نمي خونه يعني اصلا بلد نيست نماز بخونه خوب فرق زيادي هست بين آدمي كه اصلا نماز نمي خونه با كسي كه بعضي وقت ها نماز نمي خونه
توي اين مسائل فرق داريم كه من مي ترسم با وارد شدن به زندگي مشترك جنبه هاي بيشتري از اين تفاوت نمايان بشه

خوب اين مشكليه كه بايد بشينين باهمديگه صحبت كنين حلش كنيد قابل حله :46:

mehraria
26-08-2007, 13:04
سلام عزيزان
دلم براتون تنك شده بود .من هنوزم دسترسي به اينترنت ندارم و نميتونم مثل قبل رو نت باشم .ولي نترسيد زود زود ميام

RooS
26-08-2007, 14:44

carol جان من اگه جای تو بودم اگه اون پسر همه شرایطو داشت سعی میکردم باهاش حرف بزنم و با منطق اونو به کاری که میخوام ترغیب کنم
خیلی وقتا حل میشه. این بین اونو بهتر هم میتونی بشناسی ... منظورم عقاید مذهبیشه که خیلی مهمه

RooS
26-08-2007, 14:45
سلام عزيزان
دلم براتون تنك شده بود .من هنوزم دسترسي به اينترنت ندارم و نميتونم مثل قبل رو نت باشم .ولي نترسيد زود زود ميام

سلام
منتظریم خانمی .... سوتو کور شده اینجا از وقتی رفتی

negar20
26-08-2007, 16:24

ممكنه كه اين پسر خيلي چيزها داشته باشه اما چون ايمان واقعي به خدا نداره يا نميخواد با خدا باشه يا دوست نداره پس هيچ چيز نداره. فكر نميكنم شما بتونيد كار زيادي براش بكنيد خودش بايد ايمان قلبي پيدا كنه و نماز بخونه.

shaparak4u
26-08-2007, 19:10
سلام بچه ها من یک چند وقتی نبودم موضوع درباره ی چیه؟

RooS
26-08-2007, 19:18
موضوع قبلی هنوز عوض نشده ...

carol
26-08-2007, 19:19
از همه ي كساني كه راهنمايي كردند واقعا ممنونم ...

shaparak4u
26-08-2007, 19:32
بچه ها من یک پیشنهاد دارم بیاید در مورد نقش زنان در مجامع علمی صحبت کنیم
البته شایدم زیاد خوب نباشه
نمی دونم

Asalbanoo
26-08-2007, 21:04
از همه ي كساني كه راهنمايي كردند واقعا ممنونم ...

سلام
تا این بحث تموم نشده من هم نظرمو بگم
البته نظرات قبلی دوستان را نخوندم

به نظر من
انجام شعارئر و فرایض دینی قطعا و حکما دلیل خوب بودن کسی نیست و انجام ندادنشون دلیل بر بد بودن( هرکسی اگر دوبرش را خوب نگاه کنه..مثالهای فراوونی از این حرف می بینه)

اما مسئله یه چیزه اگر واقعا واسه تو مهمه که همسرت به احکام دین عمل کنه(حالا به هر میزانی که واسه تو مهمه) درباره این خواستگار و این معیاری که نداره خوب فکر کن..چون بعدها توی زندگی مشترک کوچکترین چیزی می تونه حساسیت برانگیز باشه.... و اینکه مذهبی بودن در بین الویتهای تو مرتبه چندم را داره

ایمان قلبی و راسخ محکم داشتن به خدا یه چیزه..و احکام دین را عملی کردن یه چیزه دیگه

امیدوارم مفید باشه

fereshte khanoom
27-08-2007, 12:41
دوستان من فکر میکنم بهتره بحث 2 رو شرع کنیم چون دیگه 1 خسته کننده شد

samin2007
27-08-2007, 13:00
خوب من هم به جمعتون اضافه شدم. یه موضوع جدید و قابل پیشرفت جور کنید.

fereshte khanoom
27-08-2007, 13:20
سلام دوست گلم عضویتت رو تبریک میگم:11:

RooS
27-08-2007, 13:25

خوش اومدی عزیزم
:11:

shaparak4u
27-08-2007, 14:12
سلام خانم گل
خوش اومدی عزیزم.و تبریک بخاطر عضویت
اگر ممکنه یک کم خودتو معرفی کن گلم
موفق باشی:40::11:

shaparak4u
27-08-2007, 14:12
بچه ها کسی با پیشنهاد من موافق نیست؟

RooS
27-08-2007, 14:14
بچه ها کسی با پیشنهاد من موافق نیست؟

من موافقم
موضوع خوبیه :46:

sarina_sh
29-08-2007, 15:02
سلام به همگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]^/9971/encore.gif..............اوووووووووووو ووووووو یه عالمه وقته اینجا نیمده بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا می گین عجب بیمعرفته این ..... خوب راست می گین دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب امیدوارم حال تک تکتون خوب باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و دیگه اینکه یکی به من بگه موضوع بحث چیه ؟ البته امیدوارم دیگه یهویی غیب نشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

negar20
30-08-2007, 08:29
بلااخره يكي بگه موضوع بحث چي باشه.؟؟؟؟

AaVaA
30-08-2007, 11:04
سلام به همگی
یه سوال
میتونه بحث باشه؟
" چرا بعضی از آقایون آواتارشون رو عکس دختر میذارن؟"

mehraria
30-08-2007, 11:35
سلام به همه دوست جوناي خودم . خيلي جالبه تو اين تقثريبا يك هفته كه من نبودم اينجا فقط يك صفحه اضافه شده؟؟؟؟
اوا جون راه كوير جونم . عاطفه جان كجايين؟
-------------------------------
در جواب دوستمون كه در مورد خواستكارش سوال كرده بود نظرم اينه كه عسل بانو درست ميكه ايمان قلبي مهمتر از اينه كه يكي فقط دراز و نشست بازي دربياره به اسم نماز خوندن
ولي باز هم نظر خودت مهمه بايد بشيني با خودت فكر كني در اينده ميتوني اين وضعيت را تحمل كني يا نه!
====---====---===---==-
اوا جان سوال هم ميتونه موضوع بحث باشه
براي من هم جالبه 95% از آقايون از اواتار با عكس دختر استفاده ميكنند .
دوستان مثل اين كه خودم بايد بيام موضوع بحث را عوض كنم! شما ها كه بيكار نشستين
به خاطر اوا جون كه خيلي عزيزه موضوع اينبار باشه :

*yutab*
30-08-2007, 23:19
عزيزم اگه جواب اين سوال رو پيدا كردي حتما به من بگو چون خيلي دلم مي خواد دليله اين كارشون رو بدونم

Niloofarak
31-08-2007, 16:50
خب من فکر میکنم به این خاطره که عکس دختر قشنگ تره یا این که اونا ذاتا دنبال جنس مخالف هستن

negar20
01-09-2007, 08:44
درسته خيلي هاشون اين كا رو ميكنن و من گاهي اشتباها فكر ميكنم دخترن. من فكر ميكنم به خاطر زيبايي يا علاقه خاصي كه مثلا به اون خواننده يا بازيگر زن دارن باشه.

راه كوير
01-09-2007, 10:36
سلام به همه دوست جوناي خودم . خيلي جالبه تو اين تقثريبا يك هفته كه من نبودم اينجا فقط يك صفحه اضافه شده؟؟؟؟
اوا جون راه كوير جونم . عاطفه جان كجايين؟

سلام عزيزم :11:
بنده روزهاي تعطيل تشريف ميبريم دركنارخانواده دور نت اين حرفا رو خط ميكشيم :20:

البته درمورد موضوع منم اوايل خيلي اين سوال بود واسم چرا اقايون اواتار زن ميذارن بعد ميبينم عكس قشنگ گيرنميارن يا از يه خواننده يا بازيگر خوششون مياد يا ..... (بذار بازم فكركنم برميگردم ):46::27::27:

leila*
01-09-2007, 11:26
سلام سلام من اومدم
چه خبرا ؟
چه کارا می کنین؟
دلتون واسه منم تنگ شده بود؟
من که خیلی دل تنگ بودم به خدا

saint.angel
01-09-2007, 23:17
امروز توی tv شنیدم که ایران 25000000 جوون داره و اینکه تعداد پسر ها 200000 تا از دختر خانومای گل بیشتره...
اینو محض اطلاع آقا پسرایی که به اینجا سر می زنن نوشتم که دیگه فکر نکنن خبریه ...

Niloofarak
01-09-2007, 23:53
ولی من بر عکسشو شنیدم... شنیدم که تعداد دخترا دو برابر پسرا هست!

shafiei
03-09-2007, 01:25
اين شكل چيه ميفرستي

olinda
04-09-2007, 15:56
سلام خدمت خانمهای محترم و دخترای گل :
من اولین بار این تاپیک رو مرور کردم و از این به بعد منم تو بحثها شرکت می کنم .

negar20
05-09-2007, 08:39
خييييييلي خيلي خوش اومدي فعلا كه موضوع بحث مشخص نيست.:20:

S.A.R.A
05-09-2007, 18:03
چطوره در مورد خیانت بحث کنیم . البته اگه قبلاً بحث نشده ... خیانت از طرف خانومها نه آقایون ... به نظر شما می شه توجیه کرد ؟ ... علل و عواملی که ممکنه باعثش بشه چیه ؟ ...

Niloofarak
05-09-2007, 18:13
خیانت از طرف خانوما به شوهاشون برمیگرده

negar00
05-09-2007, 18:34
همیشه ام اینطوری نیست.
بعضیا طی فرایند رشد بزرگ نمیشن یعنی رو یکی از پله های جونیشون گیر میکنند.
و درک درستی نسبت به نقششون به عنوان همسر ندارن.

S.A.R.A
05-09-2007, 21:59
یه نفر یه روز حرف جالبی به من زد می گفت در اکثر موارد مرد به خاطر هوس ( غریزه ) خیانت می کنه اما زن به خاطر عشق ... یعنی زن تا عاشق کسی دیگه نشه خیانت خیانت نمی کنه ... پس کاری که یه زن می کنه نا بخشودنی تره ...
در جواب دوست عزیز نیلوفرک : نمیشه اینطور توجیه کرد ... یعنی یه زن تا یه ناملایمتی از مردش دید در هر مورد باید خیانت کنه ؟ در مورد مردها هم این توجیه رو به کار می بریم ؟ با توجه به اینکه هیچ انسانی کامل نیست ؟

shaparak4u
06-09-2007, 14:41
خوب به نظر من خیانت وقتی به وجود می یاد که دیگه ظرفیت کامل شده و زن دیگه نمی تونه شوهرش رو تحمل کنه و معتقدم در شرایط کمی همچین اتفاقی می افته و خیانت مردها از زنان خیلی بیشتره

shaparak4u
06-09-2007, 16:16
خانمها چرا اینقدر فعالیتتون کمرنگ شده؟

mehraria
06-09-2007, 16:17
همش يه مدت من نيستم ببين تابيك خوابيد
صبر كنيد بيام باز اينجا را شلوغ ميكنيم
فعلا تا بعد

negar20
06-09-2007, 16:31
خانمها چرا اینقدر فعالیتتون کمرنگ شده؟
يكي از دلايلش اينه كه اينجا بحث جالبي نميشه و ديگران هم همكاري نميكنن.

sarina_sh
07-09-2007, 08:06
سلام بچه ها ....
چقدر اینجا سوت کور شده ....
نگار جون خوبی ؟ مهر آریا جان کجاست ؟ شاپرک خانوم شما خوبی ؟ نیلوفرک جان شما چطوری ؟ دیگه اسم بقیه نیست که احوال پرسی کنم ... انشالله حاله همگی تون خوب باشه .
آبجی ساریناتون کنکور قبول نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... امروزم روزه تولدمه .... ببین تر و خدا چه روز باید نتایج رو بدن ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... راستی بی معرفت ها چرا نیمدین تبریک بگین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
راستی اگه بحث ندارین بیاین رو من بحث کنین : به نظرتون دانشگاه رفتن بهتره ؟ یا اینکه سر کار رفتن ؟ یا هر دو با هم ؟

shima@x
07-09-2007, 13:22
سلام
مثه اینکه اینجا فقط باسه دخترا است
برای دومین پستم اومدم اینجا
پی سی رو توسط برادرم باهاش آشنا شدم فکر کنم جای خوب و درست یباشه

shaparak4u
07-09-2007, 20:46
خوش اومدی عزیزم

shaparak4u
07-09-2007, 20:52
سلام بچه ها ....
نگار جون خوبی ؟ مهر آریا جان کجاست ؟ شاپرک خانوم شما خوبی ؟ نیلوفرک جان شما چطوری ؟ دیگه اسم بقیه نیست که احوال پرسی کنم ... انشالله حاله همگی تون خوب باشه .
آبجی ساریناتون کنکور قبول نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... امروزم روزه تولدمه .... ببین تر و خدا چه روز باید نتایج رو بدن ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... راستی بی معرفت ها چرا نیمدین تبریک بگین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی اگه بحث ندارین بیاین رو من بحث کنین : به نظرتون دانشگاه رفتن بهتره ؟ یا اینکه سر کار رفتن ؟ یا هر دو با هم ؟
سلام گلم تولدت صد بار مبارک عزیزم اینم تبریک خوبه گلم؟
در مورد بحث هم من دانشگاه رو به کار کردن ترجیح میدم البته خیلی ها با درآمد می سنجند ولی مطمئنا چیزای مهمتر از پول هم وجود داره مثلا تحصیلات بالا

negar20
08-09-2007, 09:05
سلام بچه ها ....

سلام ساريناي عزيز.شما خوبي؟؟؟همين بحثي كه گفتي به نظر من خيلي خوبه.

shaparak4u
08-09-2007, 11:42
سلام ساريناي عزيز.شما خوبي؟؟؟همين بحثي كه گفتي به نظر من خيلي خوبه.
نگار جون من نظرم رو گفتم اگه می شه شما هم بگو که بحث راه بیفته
سارینا جون نظر خودت چیه گلم؟

راه كوير
08-09-2007, 11:48
هردوش دركنارهم بهتره
هم درس خوندن هم سركاررفتن

sarina_sh
08-09-2007, 12:08
والا شاپرک جون نمی دونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..... یکی میگه من رفتم درس بخونم بعدش دیگه نتونستم کار پیدا کنم ........ اون یکی میگه من رفتم سر کار دیگه نتونستم ادامه تحصیل بدم ......... ولی طبق آخرین فکرایی که تو مغزم کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به این نتیجه رسیدم که توام با هم باشه بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....

zoghal.akhte
08-09-2007, 16:41
سلام به همه ی خانوم ها.
من خیلی وقته که به این تاپیک سر می زنم،ولی هیچوقت مطلب به درد بخوری ندیدم:41:
یه کم حالو هوای تاپیکو عوض کنین.ممنون.
موفق باشید.

negar00
08-09-2007, 23:09
سلام به همه ی خانوم ها.
من خیلی وقته که به این تاپیک سر می زنم،ولی هیچوقت مطلب به درد بخوری ندیدم:41:
یه کم حالو هوای تاپیکو عوض کنین.ممنون.
موفق باشید.

شدیدا موافقم!

western
09-09-2007, 06:45
شدیدا موافقم!
منم باشدیداً شما شدیداً موافقم!!!!!!یعنی من همیشه به این تاپیک سر می زنم اما هیچوقت موضوعات نظرم رو
جلب نمی کنه به نوعی همه خسته و بی حال بنظر میاند کمی انرژی کمی هیجان...بابا شما مثلاً جوون هستید!!!!!!

negar20
09-09-2007, 08:19
اگر وضع مالي خوب باشه درس خوندن تنها بهتره ولي اگر نباشه بايد كار هم كرد. بعضي افراد نميتونن هم كار كنن هم درس بخونن به يكيش نميرسن.ولي من هر دوشون رو دوست دارم.

Fortminor
10-09-2007, 21:00
salaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam .man jadidaaaaaaaaaaaaaaam

sarina_sh
10-09-2007, 21:57
سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااام . خوووووووووووووووووووووووو وش اومدی عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم یه سلام هماهنگ .
راستی گلم باید فارسی بنویسی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asalbanoo
10-09-2007, 22:26
رفقا که خوب چرا خودتون کاری نمی کنید واسه عوض شدن جو؟

snowy_winter
10-09-2007, 23:15
salaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam .man jadidaaaaaaaaaaaaaaam
سلام عزیزم

به p30world و تاپیک خانومها خوش اومدی :)

همون طور که سارینای عزیز گفت باید فارسی بنویسی...

میبینمت :11:

western
11-09-2007, 06:39
سلام خانمها...می خواستم چیزی بپرسم شماها با کامپیوتر چه کارها می کنید؟چیزی می سازید؟داونلود می کنید؟
چیزی یاد می گیرید؟ یعنی مشتاق یادگیری هستید؟مشتاق خلق کردن هستید؟مونتاژ و یا کلیپ و فوتوشاپ و...
اینجور چیزها؟

sarina_sh
11-09-2007, 06:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... من خودم با اجازتون انیمیشن کار می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... دانلود می کنم .....چیز یاد می گیرم ...مشتاق یادگیری هم هستم .... اصلا کلا همه خانوم های گل اینطوری هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
راستی بلا چرا این سئوالو پرسیدی ؟

western
11-09-2007, 07:36
من تازه گی ها عشق به کار پیدا کردم کلیپ می سازم و فیلم زیرنویس می ذارم می خواستم ببینم بقیه هم مثل
من هستند؟

sarina_sh
11-09-2007, 07:47
وسترن جان عزیزم چه رشته ای خوندی ؟ چند سالته ؟
شاید قبلا گفته باشی ولی من ندیدم .... بگو تا آبجی سارینا بیشتر باهات آشنا بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

western
11-09-2007, 07:48
من چیزی نخوندم!تجربی دارم یاد می گیرم البته از خودم!!می خواستم بگم اگه می شه به هم کمک کنیم اگه
کسی چیزی بلد نیست بپرسه کسایی که بلدند بگند تا محتاج مرد جماعت نباشیم!!!!!!!!!

sarina_sh
11-09-2007, 07:52
ای شیطون نگفتی چند سالته ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورم از رشته ، رشته تحصیلیت بود .
نه خدا نکنه ما محتاج کسی بشیم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

western
11-09-2007, 08:53
رشته ام تجربی بود خیر سرم!!!!ضمناً از زن جماعت سن نمی پرسند ننه!!!!!!

sarina_sh
11-09-2007, 09:00
اتفاقا من از زنا بیشتر سن می پرسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... خداییش نمیدونم چرا بعضی از خانوما دوست ندارن سنشون را بگن ...نوه عزیزم تو دلیلشو بگو تا منم بفهمم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

Ar@m
11-09-2007, 11:59
من چیزی نخوندم!تجربی دارم یاد می گیرم البته از خودم!!می خواستم بگم اگه می شه به هم کمک کنیم اگه
کسی چیزی بلد نیست بپرسه کسایی که بلدند بگند تا محتاج مرد جماعت نباشیم!!!!!!!!!
آی گل گفتی!!!

اتفاقا من از زنا بیشتر سن می پرسم ... خداییش نمیدونم چرا بعضی از خانوما دوست ندارن سنشون را بگن ...نوه عزیزم تو دلیلشو بگو تا منم بفهمم
یه جور مکانیسم دفاعیه!!!
وقتی همه فکر می کنن قاعدتا تو نباید بگی یا اگه بگی کمتر گفتی آدم لجش می گیره که نگه
چطور از پسرها سنشون رو می پرسی خودشون رو بزرگتر می گن کسی نمی پرسه چرا؟؟؟
نمونه اش داداش من بکشیش قبول نمی کنه سنش چیه چون اسفندیه حاضره سنشو دوازده ماه بکشه عقب اما یه ماه جلو نکشه آخه این عقلانیه؟

mehraria
12-09-2007, 13:52
سلام خانمیا
من از امروز مشکلم با نت حل شده و دیگه غیبت نمیکنم .
سارینا جان خوشحالم اینجا میبینمت باز . من هم به خاطر یه سری مشکلات و البته بیماری نمیتونستم از کامپیوتر و نت استفاده کنم همیشه . الانم مجبورم یک هفته بستری باشم ولی خوبیش اینه تو خونه و در کنار کامپیوترم
خوب اولش که باید ببینم اوا و لیلا کجاند . راه کویر جون چرا خبری ازش نیست
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
موضوع بحث که وسترن جان گفت خوبه
من با کامپیوتر بازی میکنم . دانلود میکنم. فتوشاپ کار میکنم . انیمشن هم دارم سعی میکنم یاد بگیرم (ولی تمام این کارها را خودم یاد گرفتم اصلا کلاس کامپیوتر نرفتم)

leila*
12-09-2007, 14:01
سلام سلام عسل خانوم کجا بودی خانومی پیدات نبود عزیزم
دلمون واست تنگ شده بود
بد نباشه ؟ من در جریان نبودم چی شده بود؟

RooS
12-09-2007, 19:11
salam khanoomaye gol
bebakhshid man farsi nadaram :D
man farda miam iran va be hamin dalil dige kheyli kheyli kamtar va shayad hich vaght nashe biam inja
delam baraye hamatoon tang mishe
havaye topikemoono dashte bashina , nazarin khak bokhore :)
movafagh bashin va dar panahe khoda

behnaz

western
12-09-2007, 22:13
دخترها اینجا کسی رمان های منو که توی قسمت ادبیات گذاشتم خونده؟( شیطان کیست و رانده شدگان!)

AaVaA
13-09-2007, 06:11
سلام به همه ی دوستان:20:

مهرآریا جان خوبی؟امیدورام هر چه زودتر خوب خوب بشی:11:

دخترها اینجا کسی رمان های منو که توی قسمت ادبیات گذاشتم خونده؟( شیطان کیست و رانده شدگان!)

بله عزیزم من شیطان کیست شما رو خوندم..خیلی خیلی خیلی قشنگ بود...تو تاپیکت هم نظر دادم:11:

leila*
13-09-2007, 09:28
خوب یه مدت بود که تاپیکمون خوابیده بود
خانوما کمک کنید بیاریمش بالا
موضوع بدید پلیز

mehraria
13-09-2007, 13:19
سلام سلام عسل خانوم کجا بودی خانومی پیدات نبود عزیزم
دلمون واست تنگ شده بود
بد نباشه ؟ من در جریان نبودم چی شده بود؟
سلام گلم. منم دلم تنگ شده بود برا همتون

سلام به همه ی دوستان:20:

مهرآریا جان خوبی؟امیدورام هر چه زودتر خوب خوب بشی:11:

بله عزیزم من شیطان کیست شما رو خوندم..خیلی خیلی خیلی قشنگ بود...تو تاپیکت هم نظر دادم:11:
اوا جان کجایی خانمی دلم برات تنگ رفته هی هی
کم پیدایی تاپیک را هم که خوابوندین

خوب یه مدت بود که تاپیکمون خوابیده بود
خانوما کمک کنید بیاریمش بالا
موضوع بدید پلیز
بفرما از خودت شروع کن زود یه موضوع پیشنهاد بده ببینم عسلک

leila*
13-09-2007, 13:22
هر چی کار سخته من باید بکنم
خوب عزیز تو بگو
اخه من الان مخم اصلا نمیکشه

mehraria
13-09-2007, 13:26
لیلا جونم خبی عزیز من نبودم نمیدونم موضوهای قبلی چی بوده
نمیخوام تکراری بشه اخه

leila*
13-09-2007, 13:29
چطوره در مورد مشکلات مدارس دخترانه توی ایران صحبت کنیم

mehraria
13-09-2007, 13:34
باشه لیلا جان به شرطی که خانمهای دیگه هم همکاری کنند
موضوع این بار باشه

*** مشکلات مدارس دخترانه توی ایران ***

leila*
13-09-2007, 13:38
خوب پس شروع میکنم
به نظر من بزرگترین مشکل حجاب هستش که هم از نظر بهداشت وهم از نظر روحی واسه دخترها مشکل ساز شده
اگر امکانش بود که حالت فیزیکی مدرسه رو جوری تغییر بدن که لازم نباشه توی محیط مدرسه حجاب داشته باشیم خیلی بهتره

mehraria
13-09-2007, 13:43
به نظر من اولین مشکل سیستم اموزشی مدارس هست مخصوصا تو مدارس دخترونه
بعد هم حجاب و بدتر از اون رنگ فرم مدارس برای دخترها همه باید یه دست مشکی یا سرمه ای یا طوسی بپوشند این عذاب اوره که صبح اول صبح چشمت بیوفته به یه همچین رنگی اونم به تعداد زیاد
به نظر من باعث افسردگی میشه

leila*
13-09-2007, 13:45
درسته اینم هست ولی جدیدا اومدن رنگ فرم ها رو یکم تغییر دادن و از رنگهای روشن هم استفاده می کنن ولی همین رنگ های جدیدشون هم انقدر زشت هستن که ادم روش نمیشه بپوشه

mehraria
13-09-2007, 13:50
مدرسه خواهر من فرمشون بادمجونی رنک بود با مقنعه سبز
هر روز با گریه میپوشید میگفت مگه من بادمجونم که این لباسا بپوشم
مثلا بهنظر تو این رنگ باعث افسردگی نمیشه

rafifar
13-09-2007, 13:55
به نظر من بزرگ ترین مشکلش اینه که وقتی از دم در مدرسه می آی بیرون می بینی 2 برابر جمعیت دخترای مدرسه پسر دم در واسته!:18:

mehraria
13-09-2007, 13:58
رافیفار جان این امر عادیه تا دنیا دنیا هست هم همینه
ولی بحث سر مشکلات خود دانش اموزان تو چهارچوب مدرسه هست

leila*
13-09-2007, 14:07
مدرسه خواهر من فرمشون بادمجونی رنک بود با مقنعه سبز
هر روز با گریه میپوشید میگفت مگه من بادمجونم که این لباسا بپوشم
مثلا بهنظر تو این رنگ باعث افسردگی نمیشه

مثلا می خوان بهترش کنن سال به سال بدتر هم میشه
مشکل دیگه ای که هست واسه خانوما دستشویی مدارس هست که معمولا بهداشت به هیچ وجه رعایت نمیشه
که این مشکل رو باید خود دانش اموزان رعایت کنن

mehraria
13-09-2007, 14:11
عزیز مشکل دسشوییها تو همه مدارس هست

اونم به خاطر این که از هر طبقه اجتماعی تو مدرسههست بعضیا بهداشت را تو خونه هاشونم رعایت نمیکنند چه برسه مدرسه
اولیا مدرسههم که به جای اموزش بلدند به قر و فر خودشون برسند

leila*
13-09-2007, 14:20
درسته
مهراریا جون شاید یه سال اولی اینجا داشته باشیم بر نخوره به کسی یه وقت

mehraria
13-09-2007, 14:22
لیلا جان منظورم سال اولیا نبود
اولیا منظورم مسئولین مدرسه بود خانمم

leila*
13-09-2007, 14:24
لیلا جان منظورم سال اولیا نبود
اولیا منظورم مسئولین مدرسه بود خانمم
اره ببخشید عزیز من بد خوندم
درسته اولیای مدرسه معمولا یا دارن نکن بکن می کنن یا به تیپ بچه ها گیر میدن
یادمه سال سوم که بودم با اینکه مدرسم غیر انتفاعی بود زدن هد بند اجباری بود

mehraria
13-09-2007, 14:51
یکی از بدیهای مدارس هم اینه که هرسال مدیر یا معلمها عوض میشند
یادمه پدبیرستان که بودم تو هر سه سال یه مدیر جدید داشتیم هرکدوم هم نظر و شیوه مدیر قبلی را رد میکرد برا خودش قانون ایجاد میکرذد یکیشون یه سال میگفت باید این کارا کنین سال بعد اونیکی میگفت اون کار اشتباه بوده اینجور باید باشید
اخرشم تاا اخر سال همه سردر گم بودند

TEC
13-09-2007, 15:39
خب سلام دوستای گلم..
منم اومدم..
همگی مخصوصا مهرآریای عزیز خسته نباشید.

بحث سر لباسهای مدارس و ضعف های مدارس ایرانه..
منم فکر میکنم نوع و رنگ لباسای مدارس ایران خیلی زشته.

مثلا وقتی من مدرسه میرفتم، همش رنگ توسی، سرمه ای، یا مشکی رو تو هر سال متفاوت میپوشیدیم.
اینا رنگای تیره ای بودن که به نظرم اصلا خوب نیست بچه های زیر 18 سال تو مدرسه از این رنگ لباس استفاده کنن.
مخصوصا اینکه هنرستانی که بودم مانتوهایی با شلوار گشاد سرمه ای به ما داده بودن، که یه چند روزی که از شروع مدارس گذشت، شلوارامونو خودمون تنگتر کردیم.

نظر لیلا جون درسته، حتی ایران با اینکه داره یونیفرما رو رنگ روشن جدیدا انتخاب میکنه، ولی اینقدر این رنگا جیغ و ضایع ان که دخترا روشون نمیشه تو خیابون با این لباساشون راه برن.

حتی بعضی مدارسو من دیدم، از یه رنگ روشن واسه مانتو شلوارای دانش آموزا استفاده میکنن، بعد یه رنگ فوق العاده جیغ و تند و تیز برای مقنعه های بچه ها..
پاک صورت دخترا از ریخت و قیافه میوفته.

=======
حالا اینکه ما ایرانیا از مانتو شلوار و مقنعه استفاده میکنیم تو مدرسه، میگم چه خوب بود حداقل دختر بچه های اول - دوم دبستانی رو به جای مانتو شلوار و مقنعه، بهشون یه دست بلیز دامن شیک میدادن که وقتی میخوان برن مدرسه با شوق لباس بپوشن.
چون هم این بچه ها 6-7 سالشونه، هم اینکه دیگه به سن تکلیف نرسیدن.

نظر شما چیه بچه ها؟

mehraria
13-09-2007, 15:50
با نظرت موافقم عاطفه جان
عزیزم یه مدرسه غیر انتفاعی بود نزدیک خونه ما دبستان راهنمایی و دبیرستان
فرم اینا یه مانتو تا سر زانو بود با یه شلوار گشاد بعد یه سارافون چهارخونه هم روش باید میپوشیدند مقنعه هاشونم باید نقاب چهار خونه داشته باشه
بیجاره ها دبیرستانیا با اون فرم مسخره ضایع میشدند تو کوچه و خیابون کلاس اولیا هم از بس رو هم رو هم میپوشیدن کلافه بودند قیافه همشون زار و وارفته بود
تازه رنگها چی
دبستان ابی فیروزهای - راهنمایی سبز چمنی و فسفری
دبیرستانیها هم زرشکی و قرمز

negar20
13-09-2007, 17:13
من هم ميخواستم نظراتم رو بگم ولي ديدم اصلا حال و حوصله ندارم. خيلي نا اميد شدم . از زندگي از خودم از همه . ديروز نتايج كنكور كارداني رو دادن من قبول نشدم.....

sarina_sh
13-09-2007, 17:19
نگار جون ... پس تو که گفتی باید آزمون بدی و این حرفا .... یعنی کلا قبول نشدی ؟

بچه ها امشب هم نتایج کاردانی به کارشناسی میاد ... سر افطار منو دعا کنید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی مهر آریا جون نبینم مریض باشی خانوم خانوما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehraria
13-09-2007, 17:24
نگار جان از خدا بخواه همیشه اون چیزی که مصلحتت هست برات فراهم کنه
بدون عزیزم امید و هدف بالاترین حسی هست که میتونه ما را به موفقیت برسونه
امیدوارم زود روحیتو به دست بیاری
------------------------------
به به به سارینا خانم راه گم کردی عزیز چه عجب یاد ما کردی
دعا کن برام سر افطار تا از شر این بیماری خلاص بشم از خوابیدن کلافه شدم دیگه

Niloofarak
13-09-2007, 17:30
=======

حالا اینکه ما ایرانیا از مانتو شلوار و مقنعه استفاده میکنیم تو مدرسه، میگم چه خوب بود حداقل دختر بچه های اول - دوم دبستانی رو به جای مانتو شلوار و مقنعه، بهشون یه دست بلیز دامن شیک میدادن که وقتی میخوان برن مدرسه با شوق لباس بپوشن.
چون هم این بچه ها 6-7 سالشونه، هم اینکه دیگه به سن تکلیف نرسیدن.

نظر شما چیه بچه ها؟
حالا من با این ایده موافقم!

negar20
13-09-2007, 17:33
آخه من همه اميدم به دانشگاه بود الان ديگه هيچ هدفي توي زندگي ندارم كه بخوام براش تلاش كنم . يعني مصلحت اين بوده كه من تحصيل نكنم ؟؟ميدونم هر چي خدا بخواد همون ميشه ولي خدا چرا براي من نخواست؟؟
حتما ميگيد قسمت بوده.ولي به نظر من قسمت نبوده

TEC
13-09-2007, 18:28
نگار جون ناراحتی نداره که عزیزم..
خوب یه بار دیگه کنکور میدی.. مگه چیزه دیگه ای هم میشه؟
این همه آدم کنکور میدن، فکر کردی همشون قبول میشن؟
خیلی هاشونم مثه تو آرزوی قبول شدن دارن و قبول نشدن.

اصلا ناراحت نباش گلم، مطمئن باش سال دیگه خدا کمکت میکنه، خودتم شرایط مناسبتری پیدا میکنی و حتما قبول میشی.

TEC
13-09-2007, 19:03
خدا خودش میدونه چرا مصلحتت نبوده عزیزم..
شاید اگه امسال دانشگاه قبول میشدی یه دوست فوق العاده بد به تورت میخورد.
همیشه میگن وقتی خدا یه چیزو ازت میگیره یه چیز بهتر بهت میده، حتما خدا میخواد یه چیز بهتر بهت بده گلم.

haydeh2007
13-09-2007, 20:29
سلام
من هيچ موضوع مورد بحثي نديدم كه مخصوص خانمها باشد كي شروع مي كنيد ؟؟؟؟!!!!!!!!
چه اشكالي دارد اقايان يا خانمها در موضوعات دلخواه خود شركت كنند حالا ميخواهد زنانه باشد يا مردانه !
اصل صحبت و بحث مهم است نه جنسيت زن و مرد بودن شايد بخاطر همين هم كسي تا حالا وارد يحث آزاد شما نشده!!!!!!!!
روز خوبي داشته باشي سايه خانم ! هايده

negar20
14-09-2007, 08:53
خدا خودش میدونه چرا مصلحتت نبوده عزیزم..
شاید اگه امسال دانشگاه قبول میشدی یه دوست فوق العاده بد به تورت میخورد.
همیشه میگن وقتی خدا یه چیزو ازت میگیره یه چیز بهتر بهت میده، حتما خدا میخواد یه چیز بهتر بهت بده گلم.
حق با شماست.:20:

shadowfax
14-09-2007, 21:36
ویرایش شد............

saye
14-09-2007, 21:56
یاالله....
ببخشید خانوما اینجا یه خانوم هست که تهران باشه صداشم قشنگ و دخترونه باشه ؟

!!!

:13:

zoghal.akhte
14-09-2007, 22:37
سلام بر همه ی خانوم های گله این تاپیک:40:
چه عجب بالاخره یه موضوع پیدا کردید:ohno:
راستی نگار خانوم میشه بپرسم رشتتون چیه؟؟؟؟؟
آها یه چیزه دیگه:
تو خانومایه این تاپیک کسی گرافیست هست؟؟؟؟؟
قربانه همگی،
موفق باشید.

shamim24
15-09-2007, 00:11
نگار عزیز...اصلا ناراحت نباش...یه مدت استراحت کن و بعدش دوباره شروع کن به خوندن...اصلا هم به خودت فشار نیار...هم درستو بخون هم کاری که بهش علاقه داری رو در کنارش انجام بده که انگیزه داشته باشی....اصلا هم به دوستات و اطرافیان و فامیلات نشون نده که ناراحتی...چشم به هم بزنی سال دیگس...باور کن...:20:

اما در مورد لباس مدارس...جالبه بگم که مانتوی دبیرستان ما اونقدر خوشرنگ بود که من گاهی تو مهمونی هم می پوشیدمش...همه مسولان هم بدسلیقه نیستن..

saye
15-09-2007, 01:26
سلام بر همه ی خانوم های گله این تاپیک:40:
چه عجب بالاخره یه موضوع پیدا کردید:ohno:
راستی نگار خانوم میشه بپرسم رشتتون چیه؟؟؟؟؟
آها یه چیزه دیگه:
تو خانومایه این تاپیک کسی گرافیست هست؟؟؟؟؟
قربانه همگی،
موفق باشید.

سلام خانومی
خوش اومدی
در مورد این که پرسیدی
اره هست!:20:
رشته من گرافیک بوده
اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم برات انجام بدم گلم

negar20
15-09-2007, 09:07
اخه من نميدونم تكليفم چيه نوشتن كه من جزءپذيرفته شدگان دو برابر ظرفيتم كه آزمون عملي بايد بدم ولي
رشته هاي گرافيك و تربيت بدني اينجوريه.نه رشته من كه حسابداريه.

Bl@sTeR
15-09-2007, 11:15
عليكم جميعا

خانوم جماعت خوبن ديگه
الحمد الله

بحث گرافيك يو نيورستيه

من اگه بخوام يه موضوع ديگه بگم چي ميشه ؟ آسمون نقل مكان ميكنه
اسكول بازي ميشه؟! يعني ميگي آره
يعتني ميگي ميشه؟ۀ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila*
15-09-2007, 11:17
عليكم جميعا

خانوم جماعت خوبن ديگه
الحمد الله

بحث گرافيك يو نيورستيه

من اگه بخوام يه موضوع ديگه بگم چي ميشه ؟ آسمون نقل مكان ميكنه
اسكول بازي ميشه؟! يعني ميگي آره
يعتني ميگي ميشه؟ۀ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیز شما اگه موضوع جالب و قابل بحثی داری میتونی بگی
اگه همه موافق باشن در مورد موضوع شما هم بحث می کنیم

mehraria
15-09-2007, 12:33
ما در مورد لباس مدارس...جالبه بگم که مانتوی دبیرستان ما اونقدر خوشرنگ بود که من گاهی تو مهمونی هم می پوشیدمش...همه مسولان هم بدسلیقه نیستن..

شمیم جونم میشه بگی چه رنگی بود فرم مدرستون؟
======================
لیلا جونم اواتار جدیدت مبارک این خیلی ملوسی تره

leila*
15-09-2007, 12:38
مرسی عسلم
قصد داشتم اواتورم رو عوض نکنم ولی وقتی اینو دیدم طاقت نیاوردم

fereshte khanoom
15-09-2007, 15:01
سلام دوستای گلم
خانمای خوب پی 30 بحث چی هست الان؟
به منم بگین

leila*
15-09-2007, 15:03
فرشته خانوم بیا تو پ. خ بهت بگم

mehraria
15-09-2007, 15:10
لیلا جان خانمی من به بیشتر خانمها خبر دادم همه تا حالا موافقند
فکر کنم به زودی شروع کنیم .خانمها هرکی سوال داره ا. من یا لیلا تو پ خ بپرسه

leila*
15-09-2007, 15:12
اره همه موافق هستن به نظر منم شروع کنیم

Bl@sTeR
15-09-2007, 15:12
پ خ و م خ نداريما هر چي هست برا همه بگين
خب
من تو يكي از پستا ديدم راجع به رنگ مانتو ها ي مدارس نوشته بود
من كه اصلا دوست نداشتم و ندارم كه بچه مدرسه اي ها يه رنگ بپوشن
مسخره ميشه همه شون يه مدلي دلو ميزنه تابلوئه كه از مدرسه ميان
البته همرنگ كردن فوايدي دارد كه ن به اون دليل بالايي دوست ندارم

mehraria
15-09-2007, 15:15
پ خ و م خ نداريما هر چي هست برا همه بگين
خب
من تو يكي از پستا ديدم راجع به رنگ مانتو ها ي مدارس نوشته بود
من كه اصلا دوست نداشتم و ندارم كه بچه مدرسه اي ها يه رنگ بپوشن
مسخره ميشه همه شون يه مدلي دلو ميزنه تابلوئه كه از مدرسه ميان
البته همرنگ كردن فوايدي دارد كه ن به اون دليل بالايي دوست ندارم
دوست عزیز میشه خودتا معرفی کنی فکر کنم تو این تاپیک جدید هستی
اگر ممکنه خودتا بیشتر معرفی کن تا همه باهات اشنا بشند

Bl@sTeR
15-09-2007, 15:29
دوست عزیز میشه خودتا معرفی کنی فکر کنم تو این تاپیک جدید هستی
اگر ممکنه خودتا بیشتر معرفی کن تا همه باهات اشنا بشند
حالا نميشه ما رو اينجوري بي نام و نشان قبول كنين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bl@sTeR
15-09-2007, 15:35
به ترا خدا اينقد تحويلمون نگيرين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا من خيلي حساسما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
15-09-2007, 15:38
تودختري ياپسر ؟

من فكر ميكنم پسر باشه.احساسم بهم ميگه

ولش كن بابا بذار راحت باشه

negar20
15-09-2007, 15:44
تودختري ياپسر ؟
من فكر ميكنم پسر باشه.احساسم بهم ميگه

TEC
15-09-2007, 17:36
منم فکر میکنم پسر باشه، یه خرده مشکوک میزنه.

راستی مهرآریا جون کی کارتون رو شروع میکنید؟

saye
15-09-2007, 20:31
منم احتمال میدم که ایشون پسر باشن
ولی اگه واقعا احساس دختر بودن میکنن بذارین باشن
این مشکل خودشونه که نمیتونن با خودشون کنار بیان
.........
ولی اگه واقعا دختر هستن . بهشون خوش امد میگم
و امیدوارم از حرفامون چیزی به دل نگیرن
............
مهر اریا جان من با اون موضوع موافقم که انجام بشه . البته اگه دوستان دیگه موافق باشن و .......

Niloofarak
15-09-2007, 21:09
به نظر من پسر نیست!

saye
15-09-2007, 21:19
به نظر من پسر نیست!

اره احتمالش هست .
منم تو خیلی فروما خودمو معرفی نمیکنم
برامم مهم نیست کی چی فکر میکنه
شاید ایشونم همینطور باشن !:20:

mehraria
15-09-2007, 23:07
سایه جان با اون موضوع تا الان همه موافق هستند و به زودی تو تاپیک اعلام میشه ولی فعلا قراره مسکوت بمونه

shady_er
15-09-2007, 23:22
سلام چه خبر؟

interior_design
16-09-2007, 00:18
منم بازی...
ولی من پسرم.:31:

zoghal.akhte
16-09-2007, 09:55
سلام خانومی
خوش اومدی
در مورد این که پرسیدی
اره هست!:20:
رشته من گرافیک بوده
اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم برات انجام بدم گلم
================
سلام
از لطفت ممنونم.حتماً سوالامو بعداً از شما می پرسم.
بازم ممنون.
می شه از خدمت همگی بپرسم که قضیه ی پ خ چیه؟؟؟
بعدشم اگه نمی خواین بگینو می خواین مسکوت بمونه پس واسه چی اینجا
در موردش می گین؟؟؟:41::18:می خواین دل ما رو آب کنین؟؟؟:45::blink:

negar20
16-09-2007, 11:29
پس كي شروع ميكنيد؟؟؟چرا به ذغال اخته پ خ نفرستاديد؟؟

leila*
16-09-2007, 13:02
================
سلام
بازم ممنون.

اخه موضوع خصوصیه و باید از طریق پیغام خصوصی در موردش صحبت بشه و متاسفانه شما عضو جدید هستی و پیغام دادن به عضو جدید امکان پذیر نیست

mehraria
16-09-2007, 13:23
================
سلام
بازم ممنون.
سلام دوست جدید
ماجرای پ خ مربوط به خانمها هست و ما بیشترشون خبر دادیم و تا یکی دوروز اینده هم میاریمش تو تاپیک شما هم چون عضو جدید بودی نشد برات پ خ بفرستیم ولی دلت اب نشه چون اخرش میفهمی . خبر خاص هم نیست خودت خواهی فهمید . فعلا در جریان تاپیک باش

mehraria
16-09-2007, 13:24
نگار جون صبر کن یکم خانمی . زغال لخته اخه عضو جدیده نشد . ولی به .ودی میفهمه اونم احتمالا تو یکی دوروز اینده شروع میشه

Niloofarak
16-09-2007, 17:22
مام همیشه از غافله عقبیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehraria
16-09-2007, 17:45
اینجا چه خبره ؟ هر کی می دونه به من بگه ...

زیاد به مختون فشار نیارین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون عزیزایی که باید می فهمیدن فهمیدن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما که میدونم پسری چون تو چندتا تاپیک خودتا ابراهیم معرفی کردی ====> بهتره تا بن نشدی پستتا ویرایش کنی

مام همیشه از غافله عقبیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم که فکر کنم بهت پ خ زده باشیم

Niloofarak
16-09-2007, 17:48
اره اومد
ولی ایده ای ندارم!

Niloofarak
16-09-2007, 18:17
اصلا خوب نبود:13:

samin2007
16-09-2007, 18:17
خوب موضوع بحثتون چیه؟

fereshte khanoom
16-09-2007, 18:22
مهر اریا جون عزیزم نیخواین شروع کنین؟
همه خانوم ها موافقت کردن؟

fereshte khanoom
16-09-2007, 18:23
ببخشید اقا حمید رضا اینجا تایپیک خانومهاست شما 1 ساعته دنبال چی هستی؟

mehraria
16-09-2007, 18:24
بله گلم
همه موافقند
خیلی زود شروع میکنیم
دوستانی هم که پ خ دریافت نکردند به خاطر این بودخ که عضو جدید بودند و امکانش نبود براشون بگیم
ولی اخرش تو همین تاپیک میفهمند جریان چیه شاید تا فردا عصر شروع بشه

---------------------------
شما خودتا ناراحت نکن دنبال بن شدن میگرده

TEC
16-09-2007, 22:18
چرا اتفاقا اینجا خیلی قشنگ بن میشی..
چون آقایون نمیتونن تو تاپیک خانما چیزی بنویسن.
حالا میگی نه.. هر وقت بن شدی اونوقت میگم:دی

fereshte khanoom
16-09-2007, 22:19
جدن این نشانه بی شخصتی شماست اای حمید رضا این نشون تربیت شماست نه اینکه فکر کنید الان خیلی شخصیت باحالی به نظر میاین اصلا این طور نیست
برید اقا بودنو از بقیه کاربرا یاد بگیرید

Niloofarak
16-09-2007, 23:17
جدن این نشانه بی شخصتی شماست اای حمید رضا این نشون تربیت شماست نه اینکه فکر کنید الان خیلی شخصیت باحالی به نظر میاین اصلا این طور نیست
برید اقا بودنو از بقیه کاربرا یاد بگیرید
درسته موافقم

р а я i c а
17-09-2007, 00:51
منم راه میدین؟؟؟؟

Boye_Gan2m
17-09-2007, 00:58
بچه ها این قضیه چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس چرا من پ.خ نگرفتم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که کاربر جدید نیستم!
پ.ن: از این جور آدما زیاده!لطفا به مدیریت اطلاع بدین و جوابشون و ندین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NOOSHIN_29
17-09-2007, 01:37
می شه لطفا یه بار دیگه قضیه رو تو ضیح بدید
ممنونم

shaparak 4u
17-09-2007, 13:18
سلام بچه ها قضیه چیه؟

TEC
18-09-2007, 00:51
سلام بچه ها قضیه چیه؟

عزیزم بازم نمیتونم برات پ.خ بدم، دوباره منو تو لیست دوستات بزار

kerolaine
18-09-2007, 01:02
سلام به همه
من تازه توی این سایت عضو شدم
از اشنایی با همه هم خوشحالم

TEC
18-09-2007, 01:20
خوش اومدی عزیزم.
صفا آوردی.

NOOSHIN_29
18-09-2007, 01:33
tec عزیز
لطف می کنی قضیه ی این پ.خ رو به من هم بگی؟

sanam.b
18-09-2007, 01:39
سلام خانما من دوباره برگشتم
به منهم بگید چه خبره ؟
من که تازه وارد نیستم نتونید پ.خ بدید

leila*
18-09-2007, 12:39
با سلام
بالاخره روزی که همه منتظرش بودیم رسید

همونطور که در جریان هستید قرار شد براي اشنايي بيشتر خانمها با هم يه سري پرسش و پاسخ هارا از هم داشته باشيم تو تاپيك خانمها و براي حفظ نظم و حفظ تاپيكمون يه سري قانون براش درنظر گرفتيم كه باعث ناراحتي نشه بعدا.

1-افراد توسط مهر اریا آوا سایه و لیلا(من) انتخاب میشن
2- تو هر پست لطفا بيشتر از 10تا سوال پرسيده نشه
3- سوالات مغاير با قوانين پي سي نباشه
4- فرد منتخب به سوالات همه جواب ميده به استثنای پستهاي اقايون
5- هر 4روز يكبار يك نفر انتخاب ميشه
6- فرد منتخب ميتونه سوالات مربوط به اسم و يانام خانوادگي خودش را بي جواب بزاره
دوستان يه موردي كه هست اينه كه اينجا صندلي داغ نيست .هدف ما بيشتر اشنايي با همديگه هست.براي همين لطفا جو بحث را به حالت جوك تبديل نكنين

باتشکر
مهر اریا آوا سایه لیلا