PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو ويژه خانم ها ||| ورود آقایان مـــمـــنـــوع |||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

leila*
13-08-2007, 20:47
بابا چرا جواب نمی دین الان دیدم که دوباره تاپیک مخصوص اقایون زدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AaVaA
13-08-2007, 20:48
خانمی مثلا من نماینده خانمها هستم باید مراقب مصلحت تاپیک میبودم
گل من بابک خان قانون گذاشته که اقایون انجا پست بدند=بن
ولی تو تاپیک اونا که همچین قانونی نبود

ولی به نطر من قانون جاش بده..آخه اکثرا پست اول رو نمیخونن:46:

shalineh
بابا چرا جواب نمی دین الان دیدم که دوباره تاپیک مخصوص اقایون زدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بادا بادا مبارک بادا ...

mehraria
اره خیلی بامزه هستند فکر کنم میخواند بن بشند

mehraria
13-08-2007, 20:49
ولی به نطر من قانون جاش بده..آخه اکثرا پست اول رو نمیخونن:46:
دقیقا باهات موافقم اتفاقا می خواستم الان بگم که ای کاش میشد یه جوری تو همه صفحات گذاشتش اخه صفحه اول فایده نداره

sama_65
13-08-2007, 20:50
ول کنین بابا بچه ها

leila*
اینجاست که ادم باید بگه اینا چه فکری پیش خودشون می کنن

shalineh
جالبه هنوز شروع نشده، بینشون دعوا راه افتاده
در ضمن خانوما اونجا نرید، آخه قانون گذاشتن واسه خودشون.

saye
سلام بچه ها
خوبین همگی ؟
طبق معمول بحث در مورد اقایونه !
ای بابا انقدر اینارو تحریک نکنید
خوب بگذریم
بلاخره موضوع پیدا کردید که بشه روش بحث و تبادل نظر کرد ؟

leila*
13-08-2007, 20:52
سایه جان یه مدت هست می خوام ازت یه خواهش بکنم...

shalineh
13-08-2007, 20:53
آره. مزاحمت های پیغامی

وه، چه اصطلاحی!

sama_65
13-08-2007, 20:53
سایه راس میگه. اونا میان اینجارو می بینن
خیال می کنن ما خیلی بیکاریم

mehraria
13-08-2007, 20:56
خانمها بیاین سر بحث خودمون بحث عصر بهتر بود

متلک گویی
بزارین ببینیم نظر دوستان تازه وارد بحث شده چیه تا یه نتیجه گیری کلی هم بکنیم تا قشنگ حرص رقیبان در بیاد

saye
13-08-2007, 20:59
سایه جان یه مدت هست می خوام ازت یه خواهش بکنم...

جانم خانومی ؟
شما امر بفرمایید
...

leila*
13-08-2007, 21:02
جانم خانومی ؟
شما امر بفرمایید
...

پ.خ دادم عزیزم

Parnyan
13-08-2007, 22:38
سلاااااااااااااااااااام
خانومای عزیز موضوع بحثتون چی بید ؟؟؟؟ خوشحال می شم منم دوسته خودتون بدونین
راستی شما ها چرا اینقد می گین آفایون چه کار می کنن چه کار نمی کنن ؟؟؟؟:13::31: !!! بی خیاله این حرفا.
بای

leila*
13-08-2007, 22:42
سلاااااااااااااااااااام
راستی شما ها چرا اینقد می گین آفایون چه کار می کنن چه کار نمی کنن ؟؟؟؟:13::31: !!! بی خیاله این حرفا.
بای

پرنیان جان سلام به جمع ما خوش اومدی
در مورد اقایون هم شما در جریان نیستی عزیزم اونا با ما مشکل دارن ما که کاری نداریم باهاشون:27:

mehraria
13-08-2007, 22:51
سلاااااااااااااااااااام
بای
سلام پرنیا جان خوش امدی خانم
ببین عزیز اقایون دیروز تا حالا برای رو کم کنی ما تاپیک زده بودند ولی امروز خلافش ثابت شد .برای همین هم بحث ما شده بود در مورد اقایون
ولی بحث کلی تاپیک فعلا متلک گویی هست می تونی نظرتا در این رابطه بگی

mehraria
13-08-2007, 22:55
پرنیان نازنین عزیزم بهتره به کسی توهین نکنیم خانمی تا بهونه نداشته باشند برای توهین کردن اگر ممکنه پستت را یه کوجولو ویرایش کن وگر نه تاپیک خودمونم میپره ها

toodi
13-08-2007, 22:59
خوب بیایم یک کاری کنیم برای اینکه هر چند وقت درباره ی یک چیزی صحبت کنیم اینم نظرات من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
1. اگر این تاپیک رو میخواهین مثل یک چت روم به کار بگیریم یک کاری میکنیم همه تو یاهو هم دیگه رو اد کنیم بعد اونجا کنفرانس بزاریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و هر یکی از دوستان در روز فقط 2 تا پست بده توی این تاپیک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:
2. هر هفته درمورد یک چیزی صحبت کنیم مثلا توی این هفته در مورد اومدن آقایون توی این تاپیک صحبت کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:
3. این قدر هم پست ندین تا هر روز 30 صفحه به تاپیک اضافه بشه آخه آدم با این اینترنت زغالی مخش سوت میکشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا بتونه 30 صفحه رو بخونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :2:
خوب هرکی با نظر من موافق بید دستش بره بالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Parnyan
13-08-2007, 23:02
پرنیان نازنین عزیزم بهتره به کسی توهین نکنیم خانمی تا بهونه نداشته باشند برای توهین کردن اگر ممکنه پستت را یه کوجولو ویرایش کن وگر نه تاپیک خودمونم میپره ها

خوبه عزیزم ؟ راستی درباره ی موضو عتون توضیح می دی؟؟؟

mehraria
13-08-2007, 23:05
مرسی که توجه کردی عزیزم
موضوع بحث پیرامون متلک گویی هست . دوستان نظرشونا میگند که باید چه کار کرد وقتی یکی متلک میگه یا بهتره چه کار کنیم میتونی پستهای قبلا بخونی تا بیشتر دستت بیاد

Parnyan
13-08-2007, 23:06
خوب بیایم یک کاری کنیم برای اینکه هر چند وقت درباره ی یک چیزی صحبت کنیم اینم نظرات من[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
1. اگر این تاپیک رو میخواهین مثل یک چت روم به کار بگیریم یک کاری میکنیم همه تو یاهو هم دیگه رو اد کنیم بعد اونجا کنفرانس بزاریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و هر یکی از دوستان در روز فقط 2 تا پست بده توی این تاپیک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:
2. هر هفته درمورد یک چیزی صحبت کنیم مثلا توی این هفته در مورد اومدن آقایون توی این تاپیک صحبت کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:
3. این قدر هم پست ندین تا هر روز 30 صفحه به تاپیک اضافه بشه آخه آدم با این اینترنت زغالی مخش سوت میکشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا بتونه 30 صفحه رو بخونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :2:
خوب هرکی با نظر من موافق بید دستش بره بالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من موافق بیدم

شب همگی بخیر ما بریم لالا

mehraria
13-08-2007, 23:10
به نظر من همینجا بهتره
ما اینجا چت نمیکنیم خانمی بحث میکنیم برای همینم این تاپیک اینجاست
شما یک هفته برای هر موضوع وقت میخواهی خیلی زیاده ما تعدادمون کمه و در یک روز هم همه تقریبا نظراتشونا میگند . در ثانی گلم ما خیلی پست بدیم روزی 5تا صفحه بیشتر بالا نمیره شما هم اگر هر روز یه سر اینجا بزنی دیگه نیاز به 30 صفحه خوندن نیست
من که موافق نیستم

leila*
13-08-2007, 23:17
به نظر من همینجا بهتره
ما اینجا چت نمیکنیم خانمی بحث میکنیم برای همینم این تاپیک اینجاست
شما یک هفته برای هر موضوع وقت میخواهی خیلی زیاده ما تعدادمون کمه و در یک روز هم همه تقریبا نظراتشونا میگند . در ثانی گلم ما خیلی پست بدیم روزی 5تا صفحه بیشتر بالا نمیره شما هم اگر هر روز یه سر اینجا بزنی دیگه نیاز به 30 صفحه خوندن نیست
من که موافق نیستم

تایید میشه مخالفم:19:

saye
13-08-2007, 23:25

به نظر من فکر خوبیه که دوستان اگه مایل باشن ای دی های همدیگه رو داشته باشن
برای صحبتهای خصوصی و شاید قرار ملاقات و یا غیره . . .
ولی در مورد محدودیت بحث تو تاپیک و صحبت در مورد اقایون کاملا مخالفم
واقعا برام تعجب اوره که چه اقایون و چه خانوما هروقت صحبت از همدیگه میکنن خیلی زود جو گیر میشن و دوست دارن به قول خودشون جلوی دیگری کم نیارن !
دوستان گلم این تاپیک برا ی مقابله و یا تو هین به کسی ایجاد نشده
ممنون میشم رعایت کنید
...

shalineh
13-08-2007, 23:30
مهرآریای عزیز و لیلا جون نباید اونجا بحث می کردین . از یه خانم موقر و با شخصیت بعیده. البته قصد نصیحت کردن ندارم ها که خودم محتاج نصیحتم.

TEC
13-08-2007, 23:38
چی کی کجا؟:دی
مگه مهرآریا و لیلا کجا بحث کردن؟

leila*
13-08-2007, 23:42
مهرآریای عزیز و لیلا جون نباید اونجا بحث می کردین . از یه خانم موقر و با شخصیت بعیده. البته قصد نصیحت کردن ندارم ها که خودم محتاج نصیحتم.

1- لطف کن و پست ها رو دوباره بخون
2- بحثی اونجا نشد تاپیک مخصوص خبر گزاری بود منم خبر گذاشتم
3- این وظیفه ی مدیراست که به امور پست ها رسیدگی کنن نه شما
4- پستی خلاف قانون ندادم
5- به کسی اجازه نمیدم شخصیت منو زیر سوال ببره
6- مهر اریا خودش به سلیقه ی خودش جوابتون رو می ده من از طرف خودم حرف زدم

saye
13-08-2007, 23:47
بچه ها اینجا کسی تاحالا به کار افرین بودن فکر کرده ؟
ایا کلاسای مدیریتی و کار افرینی رو کسی اینجا گذرونده ؟

shalineh
13-08-2007, 23:48
4- پستی خلاف قانون ندادم

حالا چرا عصبانی میشی؟ مگه من شخصیتتو زیر سوال بردم؟
منظورم اینجا بود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی خوب هر جور راحتین. من قصدم توهین یا چیز دیگه ای نبود.
ممنون.

TEC
13-08-2007, 23:52
بچه ها اینجا کسی تاحالا به کار افرین بودن فکر کرده ؟
ایا کلاسای مدیریتی و کار افرینی رو کسی اینجا گذرونده ؟

من یه دوره پلاگوژی رفتم..
این دوره مربوط به کسایی میشه که میخوان کارت مربی گری بگیرن.
سایه جان منظورت رو درست گرفتم؟

saye
13-08-2007, 23:58
اونم هست
ولی کلا الان برای کار افرینا کلاسای مدیریتی گذاشتن که در طول این دوره ها باید bp ارائه بدن
که در اخر دوره گواهی کار افرینی بهشون میدن
و گویا با ارائه این گواهی مسئولین بانک ها و جاهای دیگه بهتر و بیشتر با این کار افرینا همکاری میکنن

TEC
14-08-2007, 00:31
اونم هست
ولی کلا الان برای کار افرینا کلاسای مدیریتی گذاشتن که در طول این دوره ها باید bp ارائه بدن
که در اخر دوره گواهی کار افرینی بهشون میدن
و گویا با ارائه این گواهی مسئولین بانک ها و جاهای دیگه بهتر و بیشتر با این کار افرینا همکاری میکنن

پس به درد بخوره.. خوبه برم سراغش ببینم جزئیاتش چطوریه.. اصلا کی کلاساش شروع میشه.
مرسی سایه جون:10:

saye
14-08-2007, 00:41
اره به درد بخور که هست . کلاساش هم از محتوای خوبی برخوردارن
یه سر به جهاد دانشگاهی بزن

safoora55
14-08-2007, 07:18
:46:باسلام خدمت خانمهاای بابا شما خانمها چهقدر چشمتان به این اقایون است هر چند وقت یکبار به کارهای انان گریز میزنید اصولا به نظر من زن ومرد هرهکدام شخصیت مستقلی دارند ودلیلی ندارد مرتب نسبت به هم مقایسه شوند که از همدیگر کم نیاورند بهتر است شخصیت مستقل خودمان راحفظ کنیم به مازیاد ربطی ندارد که آقایون چه کار میکنند یانمی کنند اگر در این تایپیک حرف خودمان را بزنیم خیلی بهتراست

safoora55
14-08-2007, 07:26
درمورد کلاسهای کارآفرینی بااطلاعاتی که من دارم اکثرکلاسهایی ازاین قبیل محلی شده برای کاسبی برگزار کنندگان آن اگر جایی مدرک معتبری دادند که واقعا قابل استفاده بود اقدام کنید وگرنه فقط کمک به پرشدن جیب صاحبان آن کمک کرده اید اصولا کارآفرینی چیزی که نیاز دارد بیشتر خلاقیت فردی است

AaVaA
14-08-2007, 07:50
سلام به همراه خوش آمد گویی :11:

پست بالاییتو تا حدی قبول دارم
قراره دیگه حرفی از آقایون نزنیم :46:

درمورد کلاسهای کارآفرینی بااطلاعاتی که من دارم اکثرکلاسهایی ازاین قبیل محلی شده برای کاسبی برگزار کنندگان آن اگر جایی مدرک معتبری دادند که واقعا قابل استفاده بود اقدام کنید وگرنه فقط کمک به پرشدن جیب صاحبان آن کمک کرده اید اصولا کارآفرینی چیزی که نیاز دارد بیشتر خلاقیت فردی است

با این پستت هم کاملا موافقم

ولی آخه تا کی میخوایم به فکر مدرک باشیم؟
کارآفرینی اسمش پیداست...خلاقیت...
ولی خب چه کنیم که برای پیشبرد کارها همه جا مدر میخوان؟:41:

سایه جان
شما خودت این کلاسا رو رفتی؟

+ بچه ها یه پیشنهاد دارم..بحثها دو روزه باشه؟
یعنی مثلا تا فردا صبح بحث " کارآفرینی" باشه

راه كوير
14-08-2007, 08:00
e
چه جالب ! کار می کنی؟ چه کاری؟ کجا؟
اوه یادم رفت که اول اسمتونو بپرسم:11:

كار بدي نميكنم جاي بدي كارنميكنيم :31:
اطلاعات كافي بود :46:

يه چيزي قبل از رفتن بگم : حدود چهار پنج صفحه تاپيك يه كي گفته اقايون اينجوري اون يكي گفته درمورد اقايون صحبت نكنيم
فكركنم بهتره يه ويرايشي بفرماييد دوستان

بانك ها فقط مدارك دانشگاهي قبول دارن اونم با ازموني كه خودشون برگزار ميكنن

AaVaA
14-08-2007, 08:43
بانك ها فقط مدارك دانشگاهي قبول دارن اونم با ازموني كه خودشون برگزار ميكنن

البته هرچند وقت یکبار آزمونهایی هم برای افراد دیپلم برگزار میکنن یا لیسانسه هایی که رشته اشون به بانکداری مرتبط نیست
یعنی برای کارمند ساده ی بانک بودن..میتونی تو آزموناشون شرکت کنی مدرک خاصی هم لازم نیست

mehraria
14-08-2007, 10:53
شالینه جان شما درست میگی ولی قانون هیچ تاپیکی نمیگه جایی پست ندیم
بحث هم شوخی بود ولی وقتی یکی از حد خودش خارج میشه نیاز به برخورد داره لیلا یه خبری را عنوان کرد که با جواب دادن بهش یکی از کاربرها همه ما را مسخره کرد . من هم ایشونا با حقیقت امر اشنا کردم که خوب میثم صلاح دید همه پستها پاک شد (خودممیخواستم صبح ویرایشش کنم چون کافی بود فقط همون شخص بخوندش)
اگر از نظر شما وقار و شخصیت ما مورد سوال قرار گرفته شده شرمنده ولی بحثی نبوده

4- پستی خلاف قانون ندادم

لیلا جان تا حدی شالینه درست میگه ولی این که بحث کردیم اشتباهه ما هر کدوم یه پست داشتیم اونجا این نشونه بحث نیست
-------------------------------
این بحث هم خواهشا همینجا تمام بشه
-------------------------------------
یکی بگه موضوع بحث جیه؟

AaVaA
14-08-2007, 11:05
خب مهرآریا جان
سلام
با پیشنهاد من موافقی؟
بحثهای دو روزه؟

الان بچه ها بحث فقط کارآفرینیه!تا فردا صبح

mehraria
14-08-2007, 11:11
خوبه اوا جان بحثهای دو روزه بهتر یک هفته ایه

فعلا من حوصله ندارم خودتون ادامه بدین

mehraria
14-08-2007, 12:42
من با ایشون موافقم
ولی بعضی مراکز معتبر مدارکشون معتبر هست فکر میکنم مرکز فنی حرفه ای مدرکش معتبر باشه و کارامد باشه

safoora55
14-08-2007, 12:47
به نظر من بهتر است برای بحثها قوانین واضح تری بگذاریم مثلا اگر بحثی خوب وجدی پیشرفت وقت بیشتری بدهیم یا اگر بحثی ازموضوع اصلی منحرف شد امتیاز منفی بگیرد و یا...راستی من از تایپیک تان خوشم آمد ولی فکر نکنم در هفته بیشتر از یکبار بتوانم سر بزنم

safoora55
14-08-2007, 12:52
من با ایشون موافقم
ولی بعضی مراکز معتبر مدارکشون معتبر هست فکر میکنم مرکز فنی حرفه ای مدرکش معتبر باشه و کارامد باشه
البته باید دقت کنید که مدرک معتبر چه قدر کارایی دارد ولی کلا فنی و حرفه ای علاوه بر اعتبار ازنظر استخدامی هم خوب شده وهم بهتر خواهد شد

mehraria
14-08-2007, 12:54
فکر کنم مدرک فنی حرفه ای بین المللی هم باشه .

TEC
14-08-2007, 13:58
البته هرچند وقت یکبار آزمونهایی هم برای افراد دیپلم برگزار میکنن یا لیسانسه هایی که رشته اشون به بانکداری مرتبط نیست
یعنی برای کارمند ساده ی بانک بودن..میتونی تو آزموناشون شرکت کنی مدرک خاصی هم لازم نیست
آوا جون، منظورت این آگهی های استخدامی هست که تو روزنامه میزنن دیگه؟

خوبه اوا جان بحثهای دو روزه بهتر یک هفته ایه

فعلا من حوصله ندارم خودتون ادامه بدین

مهرآریا جون فکر کنم به خاطر اون پستایی که دادی ناراحت شدی و حوصله نداری. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزم من چند بار چیزایی که نوشته بودید رو خوندم، ولی حرف بدی توش نزده بودی که بخوای خودت رو سرزنش کنی.
آقایون اینجا هم همه میدونن که بعضی وقتا آدم یه چیزایی میگه که واقعا نمیخواسته بگه.
یادته وقتی M O H S E N اون همه توهین رو به هممون کرد، ما هممون به بابک گفتیم که اخطار بهش بده.
وقتی دیدیم واسه همیشه اخراج شد چقدر ناراحت شدیم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاج سری عزیزم، ماها هممون با هم دوستیم، نبینم دیگه دلت بگیره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehraria
14-08-2007, 14:07
آوا جون، منظورت این آگهی های استخدامی هست که تو روزنامه میزنن دیگه؟

مهرآریا جون فکر کنم به خاطر اون پستایی که دادی ناراحت شدی و حوصله نداری. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیزم من چند بار چیزایی که نوشته بودید رو خوندم، ولی حرف بدی توش نزده بودی که بخوای خودت رو سرزنش کنی.
آقایون اینجا هم همه میدونن که بعضی وقتا آدم یه چیزایی میگه که واقعا نمیخواسته بگه.
یادته وقتی M O H S E N اون همه توهین رو به هممون کرد، ما هممون به بابک گفتیم که اخطار بهش بده.
وقتی دیدیم واسه همیشه اخراج شد چقدر ناراحت شدیم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاج سری عزیزم، ماها هممون با هم دوستیم، نبینم دیگه دلت بگیره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عاطفه جان خوبی از خودته خانمم
ناراحت که نیستم هیچ راحت هم هستم اولا من جواب حامد دهقانی را دادم اونم به شوخی که البته پست ایشونم شوخی بود نه جدی
لیلا هم که خبر عنوان کرده بود========>اتفاقی نیافتاده بود اون تاپیک هم مال همه هست نه فقط اقایون
ولی از دوستمون انتظار نمیرفت که بخواد به شخصیت کسی توهین کنه به خاطر این کار
تو فروم ما ماشالله کلی تاپیک عشقولانه و سر کاری و مسخره بازی داریم که هممون هر جنس با هم شوخی میکنیم . کل کل میکنیم . یا به قول خودمون حالگیری میکنیم .حالا دلیل نمیشه چون اونا تاپیک مشابه ما زدند ما بایکتشون کنیم دیگه جواب ندیم یا باهاشون لج بازی کنیم .

TEC
14-08-2007, 14:18
shaparak4u جان برات پ.خ میدم این پیغام برام میاد:
shaparak4u has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

نکنه تو لیست سیاه قرارم دادی؟:دی

TEC
14-08-2007, 14:20
عاطفه جان خوبی از خودته خانمم
ناراحت که نیستم هیچ راحت هم هستم اولا من جواب حامد دهقانی را دادم اونم به شوخی که البته پست ایشونم شوخی بود نه جدی
لیلا هم که خبر عنوان کرده بود========>اتفاقی نیافتاده بود اون تاپیک هم مال همه هست نه فقط اقایون
ولی از دوستمون انتظار نمیرفت که بخواد به شخصیت کسی توهین کنه به خاطر این کار
تو فروم ما ماشالله کلی تاپیک عشقولانه و سر کاری و مسخره بازی داریم که هممون هر جنس با هم شوخی میکنیم . کل کل میکنیم . یا به قول خودمون حالگیری میکنیم .حالا دلیل نمیشه چون اونا تاپیک مشابه ما زدند ما بایکتشون کنیم دیگه جواب ندیم یا باهاشون لج بازی کنیم .

خوشحالم که ناراحت نیستی گلم.:11:
همه چیزو فراموش کن عزیزم.. اینطوری خیلی بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :10:

AaVaA
14-08-2007, 15:39
اره عاطفه جان
همون آگهی ها

mehraria
14-08-2007, 20:38
سلام دوستان
من احتمالا یکی دو روز نمیام .دلم براتون تنگ میشه
بای

toodi
14-08-2007, 21:01
سلام
از تمام دختر خانم هایی که نظرات من رو قبول کردن ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :10:
و یک چیزی هم برای اونایی که موافقت نکردن:
من فقط میخواستم به این تاپیک یک نظمی بدم آخه من یک روز اینجا پست میدم فرداش گم میشم تو تاپیک:19:
بعدش هم من یک مثال زدم 30 صفحه اون وقت اومدین گفتین 5 تا صفحه فقط زیاد میشه همین 5 تا هم خوب زیاده دیگه 2 یا 3 صفحه در روز کافیه آخه یک نفر عضو جدید باشه بیچاره اصلا نمیفهمه ما در مورد چی صحبت میکنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :41:

و میرسیم به کسانی که نظر ندادن:
کسانی که نظر ندادن درمورد نظر من هم فکر کنن و جواب بدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :27:

وکسانی که نظرات من رو قبول کردن:
اگر مایلید ID یاهو خودتون رو پیغام خصوصی بزنین تا هر روز یک قراری بزاریم برای کنفرانس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :21:

یک خواهش از اونایی که نظرات من رو قبول نکردند:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :11::40:
اگر میشه بیشتر در این باره فکر کنید و حرف آخرتون رو بزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر هم قبول نکردید اونایی که قبول کردند این کار رو انجام میدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :21:

BYE[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BYE[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ar@m
14-08-2007, 21:12
ببخشید ها ولی اونوقت اگه تو یه آقا سحر دیگه باشی چی؟؟؟

mehraria
14-08-2007, 21:19
همین را بگو عزیزم
گلم یه بار که گفتیم ما اینجا از هم یاد میکنیم یه روز پست میدیم یه روز نه یه روز هم نفری 40 تا پست میدیم یه روز نفری یکی
اگه بخواهیم جایی شلوغ نشه که همه برند چت روم حتی بقیه تاپیکها هم چت کنند چون صفحاتشون زیاد نشه

shalineh
14-08-2007, 21:22
خدا مرگم بده، آقا سحر دیگه کیه؟

Ar@m
14-08-2007, 21:30
یه سحر جون بود ولی آقا بود
شاید هم یه آقایی بود که سحر جون بود
اومد گفت بریم چت بکنیم با هم دوستی نزدیک برقرار کنیم فاصله ها رو از بین ببریم و خلاصه خیلی سخنرانیش خوب بود
یکی از پسرها مچش رو گرفت ما هم دیگه سحر جون رو ندیدیم خدا بیامرزتش نشد تو چت با هم کنفرانس تشکیل بدیم!!!

mehraria
14-08-2007, 21:32
چه جالب
ارام جان شما که ایدیتو ندادی

Ar@m
14-08-2007, 21:34
دوست جون من مسنجر ندارم دو سال پیش ترک اعتیاد کردم ( چت هم دنیایی بودش!) ولی اگه برای mail می خوای آی دی ام رو با پ.خ برات بفرستم

mehraria
14-08-2007, 21:37
من هم 2ساله تو ترک هستم البته به جز برای مامانو خواهرم

Ar@m
14-08-2007, 21:38
2 ساله تو ترکی؟؟؟؟
پس وضعت خرابه!!!!
البته واقعا دل کندن سخته
هنوزم دلم تنگ می شه برای اونوقت ها

mehraria
14-08-2007, 21:41
نه زیاد من در اصل 4سال پیش رفتم توترک و فقط با یکی چت میکردم که الان دیگه لازم نیست باهاش چت کنم .فقط مامان و خواهرم هستنچ که شبها با هم حرف میزنیم
اصلا محیط چت جالب نیست برام زیاد

Ar@m
14-08-2007, 21:44
ولی من خوشم می اومد
یه عالمه دوست جون داشتم از همه جا!
هند و استرالیا و آمریکا و چین و مالزی و سنگاپور و کانادا و یکی هم مصری بودش! ( تو نبودی احتمالا؟)
خوش می گذشت!

leila*
14-08-2007, 21:45
موضوع جالبیه
منم 3 ساله که چت نمی کنم

Ar@m
14-08-2007, 21:47
موضوع جالبیه
منم 3 ساله که چت نمی کنم
آره موضوع خوبیه یاد گذشته ها افتادم

mehraria
14-08-2007, 21:48
من هم کلی دوست جون داشتم از هرجا که فکرشا بکنی ولی خوب مال من مصریه زرنگ بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الانم تا یکی دو ماه پیش با یه خانم ونزولایی دوست بودم ولی اونم ماهی یک بار باهاش چت میکردم
ولی ارام جان قبول کن از بس دروغ میگند تو چت روم ادم نمیتونه دیگه اعتماد کنه

mehraria
14-08-2007, 21:49
موضوع جالبیه
منم 3 ساله که چت نمی کنم
چه خوبه هممون بچه مثبت شدیم اصلا موضوع بحثمون بشه چت کردن چطوره؟

leila*
14-08-2007, 21:51
تایید شد...

Ar@m
14-08-2007, 21:52
من هم کلی دوست جون داشتم از هرجا که فکرشا بکنی ولی خوب مال من مصریه زرنگ بود
الانم تا یکی دو ماه پیش با یه خانم ونزولایی دوست بودم ولی اونم ماهی یک بار باهاش چت میکردم
ولی ارام جان قبول کن از بس دروغ میگند تو چت روم ادم نمیتونه دیگه اعتماد کنه

آره راست می گی ولی من هیچوقت برام مهم نبود حرفاشون درباره سن و جنس و کار و غیره درست باشه یا نه من بیشتر دوست داشتم باهاشون حرف بزنم مثلا یکی شعرهایی که گفته بود برام می خوند یکی درباره کارش صحبت می کرد یکی عقایدش یکی تنها بود یکی سوال داشت منم سوال داشتم!
ولی هیچوقت طرف چت روم های ایرانی نرفتم چون اونجا فکر کنم از هرجای دیگه ای افتضاحتر باشه
در کل خیلی ها بودن که گفتن تو نظر ما رو راجع به خیلی چیزها عوض کردی منم همین حرفو بهشون زدم

shalineh
14-08-2007, 21:53
چه خوبه هممون بچه مثبت شدیم اصلا موضوع بحثمون بشه چت کردن چطوره؟
چت کردن مگه بده، یعنی هر کی چت کنه بچه منفیه؟؟؟؟

toodi
14-08-2007, 21:55
خوب اونایی که نظر ندادن نظر بدن:11:

mehraria
14-08-2007, 21:56
آره راست می گی ولی من هیچوقت برام مهم نبود حرفاشون درباره سن و جنس و کار و غیره درست باشه یا نه من بیشتر دوست داشتم باهاشون حرف بزنم مثلا یکی شعرهایی که گفته بود برام می خوند یکی درباره کارش صحبت می کرد یکی عقایدش یکی تنها بود یکی سوال داشت منم سوال داشتم!
ولی هیچوقت طرف چت روم های ایرانی نرفتم چون اونجا فکر کنم از هرجای دیگه ای افتضاحتر باشه
در کل خیلی ها بودن که گفتن تو نظر ما رو راجع به خیلی چیزها عوض کردی منم همین حرفو بهشون زدم
من هم اصلا تو چت رومهای ایرانی نرفتم و با هیچ ایرانی هم چت نکردم اخه دوستام که تعریف میکردند خوشم نمیومد از محیطش

Ar@m
14-08-2007, 21:58
من الان باید برم مامانم دقیقا نیم ساعته داره داد می زنه: شام! شام!!!
شب می یام حرفاتون رو می خونم
یه کنفرانس حسابی درباره چت تشکیل بدین روی آقا سحر کم بشه!!!!!
فعلا

leila*
14-08-2007, 22:00
منم دور چت رومای ایرانی نمی رفتم اخه بیشتر به درد دخترای اول دوم راهنمایی می خوره که بعضی چیزا واسشون جذابیت داره

mehraria
14-08-2007, 22:02
منم دور چت رومای ایرانی نمی رفتم اخه بیشتر به درد دخترای اول دوم راهنمایی می خوره که بعضی چیزا واسشون جذابیت داره
خوب اون موقع هم یه مضرراتی براشون داره. ولی باز سرگرم کننده هست

leila*
14-08-2007, 22:09
خوب اون موقع هم یه مضرراتی براشون داره. ولی باز سرگرم کننده هست

اره عزیز بی ضرر که نیست ولی بهتر از اینه که برن تو خیابون(ویرایش شد) کنن اونجوری خطرش بیشتره واسشون تو این سن و سال
خوب شد خانومی؟

mehraria
14-08-2007, 22:10
لیلا جون یه ویرایش کوجولو نمیخواد پستت گلم؟

toodi
14-08-2007, 22:10
کسی نیست یک نظری بده؟؟؟
این آقا سحرم عجب کسی بیدها تا اسمش اومد چشما چار چنگولی البته خودم هم چشمام چار چنگولی شد:18:
آخه مگه یک مرد اسمش سحر هم میشه:21:

AaVaA
14-08-2007, 22:13
کسی نیست یک نظری بده؟؟؟
این آقا سحرم عجب کسی بیدها تا اسمش اومد چشما چار چنگولی البته خودم هم چشمام چار چنگولی شد:18:

نه ولی بعضی مردها شخصیتشون سحر میشه:46:

mehraria
14-08-2007, 22:14
کسی نیست یک نظری بده؟؟؟
میشه بگی چشمهای کی به قول خودت چارچنگولی شده؟ ما که حرفی ازش نزدیم فقط گفتیم همچین کسی بوده

toodi
14-08-2007, 22:14
ما که رفتیم:8:
شب خوش

toodi
14-08-2007, 22:16
مامانی من همین الآن این پست رو دادم تا چشمم وا شد 2 تا پست مثل جت اومد تو تاپیک:18:
بابا ماشاا... عجب جت هایی هستین شما:31:
ما که بریم سیمز خودمونو بازی کنیم و صفا کنیم :10:
خداحافظظظظظظظظظظظظظظظظظظظ ظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظ ظظ:31:

AaVaA
14-08-2007, 22:32
یکی از مزیتهای چت برای من این بود که
با snowy winter عزیز بیشتر دوست شدیم

TEC
14-08-2007, 22:45
منم خیلی وقته رفتم تو کار ترک.. ولی هنوز یه سال نشده.
به قول شما اونقدر ملت دروغگو شدن که آدم کلا چت رو بزاره کنار بهتره.

karin
14-08-2007, 22:56
در مورد چت که حرف و حدیث بسیار است
اول این که خیلی ها می گن چیز بدیه و به کلی نفی اش می کنن
در صورتی که به نظر من کلی هم خوبه به شرطی که درست ازش استفاد بشه
یعنی هر تکنولوژی ای اگه ازش خوب استفاده بشه خوبه
حتا همین روم های ایرانی که قریب به اتفاق موافقیم که جو اش بده هم می تونه خوب باشه ولی خوب ما طبق معمول از هر چیزی به بدترین شکل ممکن استفاده می کنیم.
منم یه زمانی، بچه که بودم( نیست الان خیلی بزرگم!) ، بچه مدرسه ای که بودم یه ماه معتاد شدم به شدت
ولی با پشتکار و اراده ی بسیار ترک کردم.:31:
الان هر از گاهی با دوستام می چتم

Ar@m
14-08-2007, 23:41
حتا همین روم های ایرانی که قریب به اتفاق موافقیم که جو اش بده هم می تونه خوب باشه ولی خوب ما طبق معمول از هر چیزی به بدترین شکل ممکن استفاده می کنیم.
منم یه زمانی، بچه که بودم( نیست الان خیلی بزرگم!) ، بچه مدرسه ای که بودم یه ماه معتاد شدم به شدت
ولی با پشتکار و اراده ی بسیار ترک کردم.
دوست جون در مورد چت روم های ایرانی باهات موافق نیستم چون اصلا نمی شه ازش استفاده خوبی کرد. موضوع اینه که توی کشور ما روابط پسر و دختر تعریف شده نیست و من خودم با چشمام دیدم که چه بلایی سر دوستم اومد که با اعتماد به نفس کامل می گفت من فقط برای دوستی می خوامشون نه چیز دیگه!!!! البته فکر نمی کنم هنوز هم پشیمون شده باشه.
برای اینکه کار بدی بکنی حتما لارم نیست آدم بدی باشی فقط کافیه یه اشتباه کوچولو بکنی که توی چت از این اشتباهای کوچولو زیاد پیش می یاد!!!

AaVaA
14-08-2007, 23:45
ولی با پشتکار و اراده ی بسیار ترک کردم.:31:

با کارین جان موافقم:10:

اما به شخصه تجربه ای از روم رفتن ندارم
همه ی دوستانی که دارم با شناخت قبلی بوده:20:

اما دوستانی که ترک کردن و در ترکن
میدونین چت فقط استفاده از یاهو نیست؟
من در روز اول عضویتم :18:در اینجا کشف کردم که عده ای هستند که روش چت با پیغام خصوصی رو بسیار دوست دارند..و تا الان هم زیاد دیدم!:46:

saye
15-08-2007, 01:51

اره عزیزم بهت مدرک معتبر میدن
و این مدرک بیانگر اینه که دوره مذکور رو با موفقیت گذروندین
که شامل دوره های مدیریتی و ..............میشه
درضمن عزیزم اسب پیشکشی رو دندوناشو نمیشمرن
این کلاسا فعلا داره رایگان برگزار میشه
اگه مدرکش هم به درد نخوره مطمئنم که مباحث مطرح شده تو کلاسا
در اینده به درد دوستان خواهد خورد
دوست خوبم ادم بهتره تا چیزی رو پیگیری نکرده و به اطمینان نرسیده
درموردش قضاوت نکنه و تصمیم عجولانه نگیره

سایه جان
شما خودت این کلاسا رو رفتی؟

+ بچه ها یه پیشنهاد دارم..بحثها دو روزه باشه؟
یعنی مثلا تا فردا صبح بحث " کارآفرینی" باشه

اره عزیزم
من دارم این دوره رو میگذرونم که فقط چند هفته به پایانش مونده

ودر مورد پیشنهادت
من مخالفم
شاید یه بحثی تا بخواد به نتیجه برسه کمی طول بکشه
و یا شاید برخی از بحثها زود تر از 2 روز به اتمام برسن

snowy_winter
15-08-2007, 02:12
یکی از مزیتهای چت برای من این بود که
با snowy winter عزیز بیشتر دوست شدیم
لطف داری عزیزم :11:

چند روز نبودم یه کم طول کشید تا چند صفحه ی آخر رو بخونم و بفهمم موضوع جدید چیه!

خب همگی سلام

نظر من در مورد چت... هم خوبه هم بده! دیدم دوستام رو که بد جور به یکی عادت میکنن و بعدش از هر چی چت زده میشن... من خودم هنوز ترک نکردم یعنی اصلا سعی نکردم ترک کنم! یه جورایی عادت کردم به چتیدن بیشترش هم برای اینه که راه دیگه ای برای ارتباط داشتن با اون آدمها نیست (فعلا!).. ولی نمیدونم اگه راه دیگه ای باشه باز هم چت رو ادامه میدم یا نه... چت کردن هم یه جورایی برام جالب به نظر میاد وقتی میتونم با یه شکلک احساسم رو نشون بدم؛ ولی بعضی وقتها هم دنیای واقعی رو ترجیح میدم بدون واسطه!

من هم تا حالا توی رومهای ایرانی نرفتم و راستش هیچ علاقه ای به امتحانش ندارم! با نظر آرام در این مورد موافقم... من بیشت سراغ ر رومهای خارجی میرفتم(که الان خیلی وقته سراغ همونا هم نرفتم!) و البته چت با دوستای خودم که الان از بعضیهاشون خیلی دورم :41:

تو لیست دوستان اینترنتیم تا چند وقت پیش فقط دو نفر ایرانی بودن که البته الان به لطف p30 تعدادشون بیشتر شده که یکیشون آوای عزیزه که واقعا خوشحالم باهاش آشنا شدم :20:

karin
15-08-2007, 11:44
دوست جون در مورد چت روم های ایرانی باهات موافق نیستم چون اصلا نمی شه ازش استفاده خوبی کرد. موضوع اینه که توی کشور ما روابط پسر و دختر تعریف شده نیست و من خودم با چشمام دیدم که چه بلایی سر دوستم اومد که با اعتماد به نفس کامل می گفت من فقط برای دوستی می خوامشون نه چیز دیگه!!!! البته فکر نمی کنم هنوز هم پشیمون شده باشه.
برای اینکه کار بدی بکنی حتما لارم نیست آدم بدی باشی فقط کافیه یه اشتباه کوچولو بکنی که توی چت از این اشتباهای کوچولو زیاد پیش می یاد!!!

استفاده ی خوب به چی می گی دوست جون؟
با اون جمله ی قصارت موافقم هوار تا!

اما دوستانی که ترک کردن و در ترکن
میدونین چت فقط استفاده از یاهو نیست؟
من در روز اول عضویتم :18:در اینجا کشف کردم که عده ای هستند که روش چت با پیغام خصوصی رو بسیار دوست دارند..و تا الان هم زیاد دیدم!:46:

منم زیاد دیده ام :46::31:

toodi
15-08-2007, 13:31
یک سوال من نفهمیدم شما دارین درمورد چه چیزی صحبت میکنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی دمورد کلاس و درس صحبت میکنه یکی درمورد چت روم های ایرانی صحبت میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مامانییییییییییییییی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بگین درمورد چی صحبت میکنین تا ما هم بدونیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش میکنم که همگی درمورد چیزی صحبت کنید نه پراکننده:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
15-08-2007, 16:05
بچه ها هروقت موضوع چت تموم شد بگين من يه موضوع خوب سراغ دارم :31::31:

نميگم تاهي تودلتون بگين موضوع چيه موضوع چيه:27::27:

leila*
15-08-2007, 16:09

موضوع چت تموم شد:31:
حالا بگو:21:

TEC
15-08-2007, 16:25

موضوع چیه.. موضوع چیه:31::31:

shaparak4u
15-08-2007, 17:06
بچه ها سلام
منم تازه کارم
نیازی به تازه کار ندارید ؟
منم می تونم بیام تو بحثها شرکت کنم؟

راه كوير
15-08-2007, 17:23
سلام عزيزم خوش اومدي شاپرك جان بله عزيز بفرماييد

موضوع چت تموم شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
حالا بگو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

موضوع چیه.. موضوع چیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

فردا اول صبح ميگم كه شروع كنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

Ar@m
15-08-2007, 18:56
استفاده ی خوب به چی می گی دوست جون؟

خب نمی دونم!!!
آخه من چت نرفتم که استفاده خوب بکنم !! فقط از روی کنجکاوی رفتم
بعدش برای اینکه خیلی تفریح بامزه ای بود
هیچوقت فکر نکردم می رم چت که کار مفیدی بکنم!!! جنبه سرگرمی داشتش
شاید هم تو راست بگی ها ولی من از اول به چت روم های ایرانی بد نگاه کردم چون هنوز داخل نشده ازش بدی زیاد دیدم
یه دوستم که نبود! چندتا!!!
همه شون بچه های خوبی بودن حیفم اومد که سر هیچ و پوچ اینطوری نابود بشن
وقتی اونا انقدر خوب بودن برای چی باید به خودم اطمینان می کردم که برای من پیش نمی یاد؟؟؟

narsis_roya
16-08-2007, 01:57
سلام به همه ی خانوما
من رویا هستم
کاربره جدید!!!!
کمک کنید تا منم باهاتون آشنا بشم و بفهمم چی به چیه!!!!
ممنون میشم

راه كوير
16-08-2007, 10:21
خوب موضوع جديد مهريه باشه

هركسي بگه نظرش اصلا " درمورد مهريه چيه ؟ تاچقدر باهاش موافقه ؟ فقط سكه يا چيزهاي ديگه ؟
من خودم شنيدم مثلا" دست وپاي طرف مقابلو به عنوان مهر دختر مي زنند ؟ و اون پسره هم قبول ميكنه :18:

سلام خوش اومدي رويا جون

leila*
16-08-2007, 11:50
از نظر من مهریه یا باید سکه باشه یا چیزی که ارزشش روز به روز بیشتر میشه و بتونه دختر رو حمایت کنه مثلا زعفران که مهر مامان خودمم 500 کیلو زعفران بوده
در هر صورت مهریه باید جوری تایین بهشه که مرد بتونه پرداخت کنه
بعضی ها عقیده دارند که مهریه زیاد فر و شکوه دختر رو می رسونه ولی به نظر من از شکوه دختر کم می کنه چون هیچ چیزی توی دنیا نمیتونی پیدا کنی که بتونه با پاکی و نجابت دختر برابری کنه پس نمیشه دختر رو با مهریه مقایسه کرد و مهریه صرفا جهت پشتیبانی و حمایت دختر رو داره

TEC
16-08-2007, 14:18
رویای عزیز خیلی خوش اومدی به جمع ما..

راه کویر جا موضوع خیلی جالبی پیشنهاد دادی..
من با سکه موافقم، نه چیز دیگه.
البته به نظر من اینا چیزی نیستن که آدم بخواد از همسرش بگیره.
خدا اون روزو نیاره.

TADAIE
16-08-2007, 15:21
سلام خانما به نظر من موضوع بحثمون در مورد این باشه که چکار کنیم که تویه هیچی از مردا کم نیاریم منظورم تکنولوژی علم.... باشه نظرتون چیه؟

RooS
16-08-2007, 16:01
سلام خانما به نظر من موضوع بحثمون در مورد این باشه که چکار کنیم که تویه هیچی از مردا کم نیاریم منظورم تکنولوژی علم.... باشه نظرتون چیه؟

میشه ترجمه کنی؟
منظورت اینه که جلوی مردا کم نیاریم ؟

mehraria
16-08-2007, 16:18
سلام خانمیا من باز امدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلم براتون تنگیده بود بچه ها
موضوع جدیدتون مبارک من هم الان وقت ندارم ولیتا یکی دو ساعت دیگه برمیگردم نظرم را در موردش میگم .
اگر مهریه منا بشنوید فکر کنم از تعجب دهنتون باز بمونه
میبینمتون زود

shaparak4u
16-08-2007, 16:24
خوب به نظر من مهریه نمی تونه ملاک خوشبختی باشه شاید شبیه یک چیزی مثل گرو

RooS
16-08-2007, 16:26
به نظر من که مهریه یه جور توهین به زنه
و هیچ نقشی توی خوشبختی زوج نداره

TEC
16-08-2007, 16:33
دقیقا با نظر رز عزیز موافقم.

shaparak4u
16-08-2007, 16:45
دقیقا با نظر رز عزیز موافقم.
منم همینطور

TADAIE
16-08-2007, 16:46
منظورم که گفتم یعنی اینکه هیچ کاری مختص خانما یا اقایون نیست قدرت بدنی ملاک برتری اقایون نیست اینو باید با توانایی مون به همه ثابت کنیم با پیشرفت در علم مهریه کم یا زیادش چیزیو عوض نمی کنه حتی بود و نبودشم اصلا مهم نیست فقط یه سنته که باید اجرا بشه همین

TADAIE
16-08-2007, 16:51
ای
به نظر من که مهریه یه جور توهین به زنه
و هیچ نقشی توی خوشبختی زوج نداره
اینکه مهریه مهم نیستو موافقم ولی چرا توهینه ؟:41::41:

shaparak4u
16-08-2007, 16:53
منظورم که گفتم یعنی اینکه هیچ کاری مختص خانما یا اقایون نیست قدرت بدنی ملاک برتری اقایون نیست اینو باید با توانایی مون به همه ثابت کنیم با پیشرفت در علم مهریه کم یا زیادش چیزیو عوض نمی کنه حتی بود و نبودشم اصلا مهم نیست فقط یه سنته که باید اجرا بشه همین
به نظر من فعلا همون موضوع مهریه رو ادامه بدیم تا همه چی قاطی نشه بعدا شاید در این مورد هم بحث بشه

RooS
16-08-2007, 16:53
ای
اینکه مهریه مهم نیستو موافقم ولی چرا توهینه ؟:41::41:

مگه دارن جنس میخرن که میشینن سر مقدار سکش چونه میزنن ؟
خیلی کار زشتیه
هر چند که الان وضعیتی شده که دخترا با مقدار مهریشون پز هم میدن

TADAIE
16-08-2007, 16:59
خیلی کار زشتیه

اره باهات موافقم موضوعه مهریه به یجور مقایسه و به رخ کشیدن تبدیل شده ولی در کل مسخرست می تونم بپرسم چند سالتونه من 18 سالمه:11:

shaparak4u
16-08-2007, 17:01
خیلی کار زشتیه
همه ی دخترا هم که این طوری نیستند خیلی حتی مقدار مهریه هم براشون مهم نیست به نظر من این درسته

RooS
16-08-2007, 17:01
من 20 سالمه :)

shaparak4u
16-08-2007, 17:03
حالا دوست دارید مهریه تون چی باشه؟

TADAIE
16-08-2007, 17:13
حالا دوست دارید مهریه تون چی باشه؟

مهریه شاید میزان عشق باشه برایه بیشتر داشتنش چونه نمی زنم چون دقیقا مثله گدایی کردن عشقه ا:40: راستی شاپرک جون شما چند سالتونه؟:40:

mehraria
16-08-2007, 17:17
خوب من هم با رز عزیزم موافقم
مهریه یه هدیه هست از طرف مرد به همسرش و این که خانم یا خانواده خانم نرخشا تعیین کنند یه مقدار توهین امیزه چون ارزش زن مساوی خونه و ماشین قرار میگیره
-------
به نظر من مهریه نه تنها ارزش به زن نمیده بلکه سند خوشبختی هم نیست و اگر به چشم سنت و هدیه بهش نگاه کنیم این روشهای امروزی نه سنت هست نه هدیه

shaparak4u
16-08-2007, 17:18
من 17 سالمه

shaparak4u
16-08-2007, 17:22
ولی یک چیزی اگه خانواده ی عروس جهاز نده کلی پشت سرش حرف می زنند و دیگه همه می دونند به نظر من جهاز هم نباید حتما خانواده ی عروس تهیه کند چه اشکالی داره با هم همکاری کنند

TADAIE
16-08-2007, 17:23
من 17 سالمه
خوبه تقریبا هم سنیم از آشنایی با شما خوشحالم:10:

mehraria
16-08-2007, 17:24
خوب هر کی مهریه زیاد بگیره باید هم جهاز زیاد بده

RooS
16-08-2007, 17:26
شیرینی زندگی یه اینه که زنو مرد خودشون وسیله های زندگیشونو تهیه کنن
نه اینکه همه چیز آماده باشه و یه زندگی عادی رو شروع کنن که بعد از چند وقت دچار افسردگی و بی هدفی بعد از ازدواج بشن
الان خیلی از زنو مردا اینجوری هستن

TADAIE
16-08-2007, 17:27
همکاری دارن ولی فشاره بیشتر رو خانواده عروسه بابا انصاف داشته باش حالا که پسرا اینجا نیستن ولی هزینه عروسی و خرید یا اجاره خونم کم نیست تازه بعضی کالاها با اقا دوماده

shaparak4u
16-08-2007, 17:28
خوبه تقریبا هم سنیم از آشنایی با شما خوشحالم:10:
مرسی ممنون عزیزم منم همینطور:11:

mehraria
16-08-2007, 17:28
نه اینکه همه چیز آماده باشه و یه زندگی عادی رو شروع کنن که بعد از چند وقت دچار افسردگی و بی هدفی بعد از ازدواج بشن
دقیقا ... من خودم هم همینمدل زندگی را دوست داشتم و اخرم بهش رسیدم. خیلی کیف داره زوج با هم برند وسایل خونشونا بخرند همش خاطره میشه

RooS
16-08-2007, 17:29
همکاری دارن ولی فشاره بیشتر رو خانواده عروسه بابا انصاف داشته باش حالا که پسرا اینجا نیستن ولی هزینه عروسی و خرید یا اجاره خونم کم نیست تازه بعضی کالاها با اقا دوماده

عزیز من نگفتم که با پول داماد
گفتم به خرج و کمک هر دو
که به هیچ کدوم فشاری نیاد

shaparak4u
16-08-2007, 17:31
دقیقا حرف دل منو زدی اینطوری که اصلا اسمش زندگی نیست به دو تا جوان بی تجربه می گن برید زندگی تون رو شروع کنید بعد اینقدر که اینا لوس شدن تا یه مشکل کوچیکی پیش می آید پا پس می کشند و می گن ما به درد هم نمی خوریم و سرانجام طلاق
نتیجه گیری خوبی بود

shaparak4u
16-08-2007, 17:33
خوب هر کی مهریه زیاد بگیره باید هم جهاز زیاد بده
اگه مهریه زیاد نگیره ولی در این صورت هم باید جهاز بده

mehraria
16-08-2007, 17:34
اگه مهریه زیاد نگیره ولی در این صورت هم باید جهاز بده
تا حدی ولی زیاد نه
فکر کنم تو همچین مواقعی توافقی هست

shaparak4u
16-08-2007, 17:35
آره تو راست می گی البته در بیشتر مواقع

mehraria
16-08-2007, 17:38
جالبه همتون مخالف مهریه زیاد هستین دلم میخواد ببینم در اینده مهریه هاتون چقدر هست

RooS
16-08-2007, 17:39
من مطمینم کمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehraria
16-08-2007, 17:40
رز عزیزم چیزی را خودت در نظر گرفتی؟

RooS
16-08-2007, 17:41
نخندینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه سفر حج با خودش چون خیلی دوست دارم برم
البته اگه خونواده ها ایراد نگیرن

shaparak4u
16-08-2007, 17:43
اصلا خنده دار نیست خیلی هم خوبه
نه عالیه ایول به این طرز فکر

mehraria
مگه میخواهی قبل از عقد بری که ایراد بگیرند؟
فقط همین اینم که کلی خرج میشه برا بنده خدا ای شیطون می خوای بپیچونیش

TADAIE

خوش بگذره جایه ما رو خالی کنید

RooS
16-08-2007, 17:44
مگه میخواهی قبل از عقد بری که ایراد بگیرند؟
فقط همین اینم که کلی خرج میشه برا بنده خدا ای شیطون می خوای بپیچونیش

هر وقت شد
عجله ای برای رفتن نیست حالا

mehraria
16-08-2007, 17:45
چه قانع هستی عزیزم
خدا خوشبختت کنه (سفیدبخت بشی ننه) حالا لیلا هم میاد میگه منم میخوام سفید بخت بشم

TADAIE
16-08-2007, 17:47
به نظر شماواسه ازدواج چه سنی خوبه ؟

RooS
16-08-2007, 17:48
چه قانه هستی عزیزم
خدا خوشبختت کنه (سفیدبخت بشی ننه) حالا لیلا هم میاد میگه منم میخوام سفید بخت بشم

مرسی عزیزم
تو هم که سفید بخت شدی دیگه .سفید تر بشی

RooS
16-08-2007, 17:48

بستگی به سن نداره خیلی
باید ببینی که کی آمادگیت برای ازدواج بیشتره

mehraria
16-08-2007, 17:52
عزیز ربطی به سن و سال نداره هر وقت خودت اماده باشی و هر وقت هم که قسمتت باشه

مرسی عزیزم
تو هم که سفید بخت شدی دیگه .سفید تر بشی
مرسی گلم

shalineh
16-08-2007, 17:55
مهر آریا بهم جواب ندادی ها. نکنه ایگنورم کردی؟

TADAIE
16-08-2007, 17:57
بستگی به سن نداره خیلی
باید ببینی که کی آمادگیت برای ازدواج بیشتره

چرا اتفاقا الان فقط به سن ربط داره خودمونیم زود ازدواج کردنم بد نیست ولی اگه زود ازدواج کنیم می گن حیوونی تلف شد تازه اصلا کلاس نداره !!!!؟:5:

RooS
16-08-2007, 17:59
مامان منم میگه به سن ربط داره ولی من قبول ندارم
اگه زود ازدواج کنی میتونی باز به همون کارهایی که دوست داشتی ادامه بدی
من باید برم بچه ها
فعلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehraria
16-08-2007, 18:00
چرا اتفاقا الان فقط به سن ربط داره خودمونیم زود ازدواج کردنم بد نیست ولی اگه زود ازدواج کنیم می گن حیوونی تلف شد تازه اصلا کلاس نداره !!!!؟:5:
زود منظورت چه سنیه؟
البته زیر 20 سال کمه برای ازدواج

mehraria
16-08-2007, 18:05
به نظر من زود ازدواج کنی خیلی با حاله
مثل یه دوست در کنار همسرت هستی نه فقط همسر

TADAIE
16-08-2007, 18:07
زود منظورت چه سنیه؟
البته زیر 20 سال کمه برای ازدواج

اره درست می گی ولی اخه بالایه 25 سالم زیاد خوب نیست . شما ازدواج کردید؟

mehraria
16-08-2007, 18:08
با اجازتون پس فردا میشه 2سال

AaVaA
16-08-2007, 18:10

وای یعنی دوباره پس فردا شیرینی میخوریم؟:31:

TADAIE
16-08-2007, 18:10

خوب جالب شد چند سالت بود؟

mehraria
16-08-2007, 18:13
وای یعنی دوباره پس فردا شیرینی میخوریم؟:31:
منظور باز شیرینی میخوای؟
چشم عزیزم رو چشمم بهت شیرینی میدم من ماه مرداد خیلی مراسم پشت سر هم دارم 22 هم سالگرد نامزدیم بود (حالا حتما برا اینم شیرینی میخوای!)

خوب جالب شد چند سالت بود؟
من 21سالم تمام شده بود.ولی از 19سالگی تقریبا نامزد داشتم

AaVaA
16-08-2007, 18:16
منظور باز شیرینی میخوای؟
چشم عزیزم رو چشمم بهت شیرینی میدم من ماه مرداد خیلی مراسم پشت سر هم دارم 22 هم سالگرد نامزدیم بود (حالا حتما برا اینم شیرینی میخوای!)

نه عزیزم همین که باتو دوستم برام شیرینیه!
سلامت باشید
:11:

mehraria
16-08-2007, 18:17
قربونت عزیزم
چون دوستای خوبی هستین بهتون شیرینی میدم

TADAIE
16-08-2007, 18:22
امیدوارم 1 ماه دیگه بتونم شیرینی قبولیمو بهتون بدم اخه امسال کنکور داشتم :10:

shaparak4u
16-08-2007, 18:36
به به من یک ربع رفتم برگشتم موضوع عوض شد بابا فعالیت
بابا پشتکار
راستی tadaie جون ایشالله شیرینی قبولیتم می خوریم

mehraria
16-08-2007, 18:42
نه عزیز موضوع بحث هنوز همون مهریه و ازدواج هست تا اطلاع موضوع بعدی وقت هست

shaparak4u
16-08-2007, 18:49
وقت که زیاده ولی هیچ کس دیگه در این زمینه صحبت نمی کنه خوب خودم می گم
من اصولا با این نوع مهریه موافق نیستم مهریه حتی می تونه گل رز باشه این خیلی هم قشنگتره تاره گل رز نماد عشق و زندگی هم هست

mehraria
16-08-2007, 18:51
وقت که زیاده ولی هیچ کس دیگه در این زمینه صحبت نمی کنه خوب خودم می گم
من اصولا با این نوع مهریه موافق نیستم مهریه حتی می تونه گل رز باشه این خیلی هم قشنگتره تاره گل رز نماد عشق و زندگی هم هست
باهات موافقم
من خودم مهریم 22هزار شاخه گل مورد علاقم بود (به خاطر این که تازه22 ساله شده بودم) و یه جلد قران

toodi
16-08-2007, 19:40
خوب موضوع جديد مهريه باشه

هركسي بگه نظرش اصلا " درمورد مهريه چيه ؟ تاچقدر باهاش موافقه ؟ فقط سكه يا چيزهاي ديگه ؟
من خودم شنيدم مثلا" دست وپاي طرف مقابلو به عنوان مهر دختر مي زنند ؟ و اون پسره هم قبول ميكنه :18:
عالیه یادم میمونه برای کسایی که ازشون خوشم نمیاد:27::21:
یک سوال:
چرا شما اینقدر پست میدین من گم شدم

TEC
16-08-2007, 19:44
شاپرک عزیزم..(shaparak4u) جان، من برات پ.خ که میدم پیغام میده که شما اجازه به من ندادی پ.خ بدم، منو تو لیست سیاه قرار ندادی؟
همون روز من اینو تو انجمن خانم ها نوشتم، ولی فکر کنم شما ندیدی:)

اما خب میریم سر اصل مطلب.
من کلا با سکه موافقم، البته هر چند که تاثیری این چیزا رو زندگیه شخصیه آدما نداره.

راستی مهرآریا جون مهریه شما چقد بوده؟

mehraria
16-08-2007, 19:51
من که گفتم چند تا پست بالاتر
22هزار شاخه گل مورد علاقم و قران

TEC
16-08-2007, 19:56
من که گفتم چند تا پست بالاتر
22هزار شاخه گل مورد علاقم و قران

ببخشید عزیزم، قبل اینکه پستها رو بخونم اینو نوشتم.
ماشاالله چن ساعت نیومدم، خوب صحبتهاتون گل کرده بودا:10:

خدا رو شکر که مهرآریا جون شما خوشبخت شدی و به آرزوت رسیدی.
مهریه و جهزیه و همه ی اینا بهونست، خدا خوشبختی بده.

mehraria
16-08-2007, 20:01
جدا هم همینه
ولی من از اول میگفتم مهریه پوچه و تا اخرین لحظه که میخواستند مکتوب کنند درگیر بگو و مگو با عموهام بودم ولی اخرش سرکار من و بابا و مامان رفتند .اخه روز قبلش به بابا و مامان گفته بودم فقط همینا میخوام و اخرین لحظه هم بابا برام مکتوب کردند که وقتی عاقد خوندش همه این شکلی شده بودند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای اینکه من قبلا گفته بودم به همه مهریم بالای 100ملیون میشه

---------------
ولی یه ضرب المثل هست میگه:
مهریه را کی داد و کی گرفت. دقیقا هم همینه اگر مرد بخواد همسرشا طلاق بده کلی هم مهرش باشه ان چنان خون به جیگرش میکنه که طفلی مهرشا حلال کنه

TEC
16-08-2007, 20:46
جدا هم همینه
ولی من از اول میگفتم مهریه پوچه و تا اخرین لحظه که میخواستند مکتوب کنند درگیر بگو و مگو با عموهام بودم ولی اخرش سرکار من و بابا و مامان رفتند .اخه روز قبلش به بابا و مامان گفته بودم فقط همینا میخوام و اخرین لحظه هم بابا برام مکتوب کردند که وقتی عاقد خوندش همه این شکلی شده بودند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای اینکه من قبلا گفته بودم به همه مهریم بالای 100ملیون میشه

---------------
ولی یه ضرب المثل هست میگه:
مهریه را کی داد و کی گرفت. دقیقا هم همینه اگر مرد بخواد همسرشا طلاق بده کلی هم مهرش باشه ان چنان خون به جیگرش میکنه که طفلی مهرشا حلال کنه

دقیقا باهات موافقم:10:

Imagicgirl
17-08-2007, 01:22
سلام
خب چون اینجا یه تاپیک کاملا دخترونست اومدم اینجا اینو بگم !
من شنیدم که (حالا از کی بماند) تاحالا هیچ کدوم از دخترهای فعال توی این فروم توی قرار های انجمن تو تهران شرکت نکردن و همیشه جو کاملا پسرونه بوده ! حالا می خوام ببینم تو قرار این دفعه هم که 8 شهریور ه هیچ کس نمی یاد ؟ چه جوریه ؟

sama_65
17-08-2007, 08:24
منم مهریه ام 14 سکه هست + یک جلد کلام ا...
مهر آریا جون خیلی مهریه اش شاعرانه و قشنگه :11:
برات آرزوی خوشبختی دارم :40:

shaparak4u
17-08-2007, 15:57
[quote=TEC;1445331]شاپرک عزیزم..(shaparak4u) جان، من برات پ.خ که میدم پیغام میده که شما اجازه به من ندادی پ.خ بدم، منو تو لیست سیاه قرار ندادی؟
نه عزیزم من تو رو تو همین لیستی که می گی قرار ندادم اصلا چه جوری می شه این کارو کرد

TEC
17-08-2007, 15:58
منم مهریه ام 14 سکه هست + یک جلد کلام ا...
مهر آریا جون خیلی مهریه اش شاعرانه و قشنگه :11:
برات آرزوی خوشبختی دارم :40:

سما جون چقدر تعدا سکه هات خوب بوده، مهریه ی شما و مهرآریا که خیلی قشنگه.:10::40:

TEC
17-08-2007, 16:04
[quote=TEC;1445331]شاپرک عزیزم..(shaparak4u) جان، من برات پ.خ که میدم پیغام میده که شما اجازه به من ندادی پ.خ بدم، منو تو لیست سیاه قرار ندادی؟
نه عزیزم من تو رو تو همین لیستی که می گی قرار ندادم اصلا چه جوری می شه این کارو کرد
وقتی رو پروفایل یکی کلیک کنی، یه گزینه هست که میگه این فرد و به لیست سیاهت اضافه کن.
فکر کنم اگه این گزینه رو بزنی دیگه اون فرد نتونه برات پ.خ بده.
واسه همین میگم عزیزم.

آخه منم هر کاری میکنم پ.خ م برات فرستاده نمیشه.

shaparak4u
17-08-2007, 16:07
[quote=shaparak4u;1448627]
وقتی رو پروفایل یکی کلیک کنی، یه گزینه هست که میگه این فرد و به لیست سیاهت اضافه کن.
فکر کنم اگه این گزینه رو بزنی دیگه اون فرد نتونه برات پ.خ بده.
واسه همین میگم عزیزم.

آخه منم هر کاری میکنم پ.خ م برات فرستاده نمیشه.
خب حالا چه جوری می شه برگردوندش؟

TEC
17-08-2007, 16:14
نمیدونم...
ببین عزیزم رو پروفایلم کلیک کن ببین میشه اونجا درست کرد؟

sama_65
17-08-2007, 16:27
سما جون چقدر تعدا سکه هات خوب بوده، مهریه ی شما و مهرآریا که خیلی قشنگه.:10::40:
ممنونم خانمی :11:

shaparak4u
17-08-2007, 16:29
نمیدونم...
ببین عزیزم رو پروفایلم کلیک کن ببین میشه اونجا درست کرد؟
خب من همین کارو کردم تو رو تو لیست دوستانم اضافه کردم حالا اگه زحمتی نیست یک امتحانی بکن
ممنون گلم

shaparak4u
17-08-2007, 16:36
خب خانمها بقیه نمی خواهند نظرشونو در مورد موضوع بگویند؟

Imagicgirl
17-08-2007, 19:54
فقط درباره مهریه میشه حرف زد؟
بابا هیچ کس نمی یاد قراری که تو تاپیک انجمن هست ؟ شما ها هیچ کدومتون تو تهران نیستین ؟ قرار p30world رو نمی یاین ؟ مگه اینجا تاپیک مربوط به خانم ها نیست ؟

TEC
17-08-2007, 21:13
بابا هیچ کس نمی یاد قراری که تو تاپیک انجمن هست ؟ شما ها هیچ کدومتون تو تهران نیستین ؟ قرار p30world رو نمی یاین ؟ مگه اینجا تاپیک مربوط به خانم ها نیست ؟

نه عزیز من که تهرانی نیستم، چند تایی هم میدونم تهران زندگی نمیکنن، تا بقیه دوستان...

shaparak4u
17-08-2007, 21:21
خوب شما می خوای در مورد چی حرف بزنیم؟
در مورد قرار هم هر کسی دوست داشته باشه و فرصت کنه می آید:46:

Imagicgirl
17-08-2007, 22:34
خوب شما می خوای در مورد چی حرف بزنیم؟
در مورد قرار هم هر کسی دوست داشته باشه و فرصت کنه می آید:46:

من از یکسری شنیدم که دخترها سر قرار نمی یان! یعنی اینکه کلا جمع پسرونست ! می خوام از دخترهایی که سابقه طولانی تری دارن بپرسم که چرا ؟ اصلا کسی هست اینجا که مثلا تا چندتا تا حالا قرار دیده باشه ؟

TEC
17-08-2007, 23:35
فکر کنم "راه کویر" رفته باشه..
یعنی تصمیم داشته که بره، دیگه نمیدونم رفته بوده یا نه.

mehraria
18-08-2007, 10:59
فکر نکنم فکر کنم راه کویر هم نرفته باشه
دلیل این که جمع پسرونه هست اینه که خانمها تعدادشون کمه تازه تو این تعداد کم هم شاید دو سه نفر تهران باشند

Imagicgirl
18-08-2007, 11:28
خوبه ! مرسی از جوابتون . من نمی دونستم که اینطوریه و اصلا حواسم به اینکه بچه ها ممکنه تهرانی نباشن نبود! به هر حال من می خوام یکدفعه برم و ببینم قرار ملاقات فروم چه جوریه ! گفتم اگه خانم دیگه ای هست بگم که با هم هماهنگ کنیم و اونم بیاد
مرسی

راه كوير
18-08-2007, 11:58
فکر نکنم فکر کنم راه کویر هم نرفته باشه
دلیل این که جمع پسرونه هست اینه که خانمها تعدادشون کمه تازه تو این تعداد کم هم شاید دو سه نفر تهران باشند

تواخرش فكركردي يانكردي :31::31::31:

نه حق باتودوست جون نرفتم :46:

mehraria
18-08-2007, 12:03
منظورم اینه فکر نکم رفته باشه و بدم خودم جواب دادم فکر کنم نرفته باشه
بیاین یه نتیجهگیری کنیم از بحث مهریه و بعد هم یه بحث راه بندازیم

راه كوير
18-08-2007, 12:08
بذارمنم نظر اخرمو بگم درمورد مهريه

با احترام به همه نظرات اما نظر خودم درمورد مهريه

من اصلا" باشاخه گل و نميدونم چيزهاي رمانتيك موافق نيستم درسته مهريه نميتونه ضامن زندگي باشه ولي ميتونه يه تعهد باشه (چون هميشه بايد يه احتمالي درنظر بگيريم كه شايد اين زندگي موفقيت آميز نبود )

باسكه موافقم اونم تاريخ تولد اين حرفا نه هرچيزي اعتدالش خوبه

mehraria
18-08-2007, 12:46
بذارمنم نظر اخرمو بگم درمورد مهريه

با احترام به همه نظرات اما نظر خودم درمورد مهريه

من اصلا" باشاخه گل و نميدونم چيزهاي رمانتيك موافق نيستم درسته مهريه نميتونه ضامن زندگي باشه ولي ميتونه يه تعهد باشه (چون هميشه بايد يه احتمالي درنظر بگيريم كه شايد اين زندگي موفقيت آميز نبود )

باسكه موافقم اونم تاريخ تولد اين حرفا نه هرچيزي اعتدالش خوبه
بله حتی یک درصد هم باشه باید احتمال جدایی بدند طرفین ولی راه کویر جونم یه بار گفتم ولی بازم میگم
فرض کن مرد بخواد همسرشا طلاق بده حالا به هر دلیل فکر کردی مهریه را پرداخت میکنه؟نه عزیزم اینقدر عذابش میده و ناراحتش میکنه که خود خانمه میگه مهرم حلال
در موردی هم که خانم طلاق بخواد هم همین مورده ====>نه تضمینه نه تعهد فقط یه دل خوش کنک که به خاطر رسم و رسوم افراطی ما ایرانیا هر روز داره نرخش زیادتر میشه
به نظر من زندگی دو روز باشه ولی با عشق بهتر از اینه که یه عمر با بدبختی و نفرت با یکی سر کنی چرا چون طرف از ترس مهریه خانم جرات نداره ترکش کنه و برای لجبازی زندگی را به کامش زهر میکنه

sama_65
18-08-2007, 13:06
منم با مهرآریا موافقم

راه كوير
18-08-2007, 13:15
فرض کن مرد بخواد همسرشا طلاق بده حالا به هر دلیل فکر کردی مهریه را پرداخت میکنه؟نه عزیزم اینقدر عذابش میده و ناراحتش میکنه که خود خانمه میگه مهرم حلال

درسته اينو قبول دارم بعضي وقتا ادما به يه جايي ميرسن كه حاضرن هرچي دارن بدن كه از اون وضعيت نجات پيدا كنن ولي به هرحال ادم بايد از حقش دفاع كنه ، پس من دليلي نميبنم زن از مهرش بگذره

به نظر من زندگی دو روز باشه ولی با عشق بهتر از اینه که یه عمر با بدبختی و نفرت با یکی سر کنی چرا چون طرف از ترس مهریه خانم جرات نداره ترکش کنه و برای لجبازی زندگی را به کامش زهر میکنه

اين حرف كاملا" درستيه

mehraria
18-08-2007, 13:23
درسته اينو قبول دارم بعضي وقتا ادما به يه جايي ميرسن كه حاضرن هرچي دارن بدن كه از اون وضعيت نجات پيدا كنن ولي به هرحال ادم بايد از حقش دفاع كنه ، پس من دليلي نميبنم زن از مهرش بگذره
فرض میکنیم از حقش تو دادگاه دفاع کنه اخرش که چی؟ فکر نکنم بیشتر از چند درصد خانمهایی که طلاق گرفتند مهریشون پرداخت شده باشه
شرایطی هم هست که مثلا خانم درخواست قلب و دست و پا میکنه برا مهریش که احمقانه ترین روش هست به نظر من چون اینجور فقط شوهرشا از ترس مرگ و جونش مجبور میکنه باهاش کنار بیاد خوب اخر زندگی اینجوری چی میشه خیانت . بدبینی . ..
به نظر تو حالا باید خانمه بیاد از حقش دفاع کنه و مهرشا بگیره

راه كوير
18-08-2007, 13:31
فرض میکنیم از حقش تو دادگاه دفاع کنه اخرش که چی؟ فکر نکنم بیشتر از چند درصد خانمهایی که طلاق گرفتند مهریشون پرداخت شده باشه

نه اينقدراهم كه فكرميكني دادگاه ها وحشتناك نيست زرنگ باشي ميتوني مهرتو بگيري (البته خدا نصيب كسي نكنه )

شرایطی هم هست که مثلا خانم درخواست قلب و دست و پا میکنه برا مهریش که احمقانه ترین روش هست به نظر من چون اینجور فقط شوهرشا از ترس مرگ و جونش مجبور میکنه باهاش کنار بیاد خوب اخر زندگی اینجوری چی میشه خیانت . بدبینی . ..به نظر تو حالا باید خانمه بیاد از حقش دفاع کنه و مهرشا بگیره

ببين من اولشم گفتم اصلا" بااين جور مهرا موافق نيستم خيلي هم كاراحمقانه اي ميدونم
هم اون طرفي كه همچين درخواستي ميكنه وهم اون طرفي كه قبول ميكنه به نظرم احمقن
چون بيشتر شبيه معامله اعضاي بدنه من نميدونم اصلا" جرا بايد اجازه ثبت چينن مهريه اي رو بدن !!!!

mehraria
18-08-2007, 13:38
نه اينقدراهم كه فكرميكني دادگاه ها وحشتناك نيست زرنگ باشي ميتوني مهرتو بگيري (البته خدا نصيب كسي نكنه )

ببين من اولشم گفتم اصلا" بااين جور مهرا موافق نيستم خيلي هم كاراحمقانه اي ميدونم
هم اون طرفي كه همچين درخواستي ميكنه وهم اون طرفي كه قبول ميكنه به نظرم احمقن
چون بيشتر شبيه معامله اعضاي بدنه من نميدونم اصلا" جرا بايد اجازه ثبت چينن مهريه اي رو بدن !!!!

تا حدودی باهات موافقم .ولی اونایی که همچین مشکلاتی را تجربه کردند بهتر میدونند ما الان حرفشا میزنیم ولی خیلیها هستند باهاش دست و پنجه نرم میکنند
نمیدونم که تو ایران اجازه میدند همچین مهریهای ثبت بشه یا نه چون تا 2سال پیش میگفتند باید به مبلغ تبدیل بشه مهریه و خوب اعضا بدن که مبلغ نداره

AaVaA
18-08-2007, 13:45
سلام منم شنیدم الان بیشتر از 200 سکه رو ثبت نمیکنن
درسته؟

mehraria
18-08-2007, 13:47
جدی؟
ولی یکی از دوستای من چند وقت پیش ازدواج کرد با مهریه انچنانی که سکه هاش فقط 1000تا بود

shaparak4u
18-08-2007, 14:05
خب بعضی محضر ها گیر می دند ولی بعضی هاشون هم نه

RooS
18-08-2007, 14:06
از کی اینجوری شده ؟

mehraria
18-08-2007, 14:08
فکر میکنم این درست تر باشه
سلیقه ای هست .

AaVaA
18-08-2007, 14:24
ولی به عقیده ی من درست نیست
اگه قانونه همه جا یکسان باید رعایت بشه

یه چیزه جالبی تو فامیل ما مد شده
" دخترا جهیزیه ی فوق العاده سنگین میدن و مهریه ی خیلی کم میگیرن"

خلاصه اینم مده جدیده که واسه خودش دورانی داره!!

راه كوير
18-08-2007, 14:33
ولی به عقیده ی من درست نیست
اگه قانونه همه جا یکسان باید رعایت بشه

یه چیزه جالبی تو فامیل ما مد شده
" دخترا جهیزیه ی فوق العاده سنگین میدن و مهریه ی خیلی کم میگیرن"

خلاصه اینم مده جدیده که واسه خودش دورانی داره!!

خوب نتيجه ميگيريم كه خوش به حال پسرايي كه ميان دختراي فاميل شمارو ميگيرن :31:

من جهيزيه سنگينم قبول ندارم يعني چي دخترا فشارو ميارن رو خونواده خودشون كه پسره راحت باشه :13:
اينقدر تو اداره مردهايي هستن بدبختا از فشار جهيزيه قرضاي وحشتناك ميارن بالا :41:

mehraria
18-08-2007, 14:39

خوب نتيجه ميگيريم كه خوش به حال پسرايي كه ميان دختراي فاميل شمارو ميگيرن :31:

من جهيزيه سنگينم قبول ندارم يعني چي دخترا فشارو ميارن رو خونواده خودشون كه پسره راحت باشه :13:
اينقدر تو اداره مردهايي هستن بدبختا از فشار جهيزيه قرضاي وحشتناك ميارن بالا :41:
فقط تو اداره شما نیست
همه جا همین بازی هست
3سال پیش یکی از اشناهای ما برای دخترش جهزیه خرید بنده خدا معلم بود. برای دخترش از هر وسیله برقی دوتا خریده بود که اگر یکی خراب شد یکی دیگه داشته باشه. فرش هم برا یه ابارتمان 2خوابه 8تا فرش قد و نیم قد خریده بود .
حدود15 ملیون فقط جهیزیه خانم بود اونم چی با وام و قرض و فروش ماشین و لوازم خونه پدره
اخرش چی شد شبی که جهاز میبردن داماد گفته بود بنجل تر از اینا نبود بیارین تو خونه من

shaparak4u
18-08-2007, 15:11
فقط تو اداره شما نیست
همه جا همین بازی هست
3سال پیش یکی از اشناهای ما برای دخترش جهزیه خرید بنده خدا معلم بود. برای دخترش از هر وسیله برقی دوتا خریده بود که اگر یکی خراب شد یکی دیگه داشته باشه. فرش هم برا یه ابارتمان 2خوابه 8تا فرش قد و نیم قد خریده بود .
حدود15 ملیون فقط جهیزیه خانم بود اونم چی با وام و قرض و فروش ماشین و لوازم خونه پدره
اخرش چی شد شبی که جهاز میبردن داماد گفته بود بنجل تر از اینا نبود بیارین تو خونه من
دیگه اینم نوبره
بعضی از این آقایون واقعا رو دارند
بیچاره خانواده ی دختره نه خوده دختره که می خواد با همچین کسی یک عمر زندگی کنه

راه كوير
18-08-2007, 15:17
مهراريا سراواتارت گيركردي درصدم ثانيه چندين بار اواتارعوض ميكني رفيق :31::46:

بیچاره خانواده ی دختره نه خوده دختره که می خواد با همچین کسی یک عمر زندگی کنه

شايد مقصر خود دختر وخانوادشم باشه شايد بااون جهيزيه اي كه ميدن يه جور حق خودخواهي براي داماد ايجاد ميكن فكرميكنه چه خبره حالا:13::19:

mehraria
18-08-2007, 15:23
مهراريا سراواتارت گيركردي درصدم ثانيه چندين بار اواتارعوض ميكني رفيق :31::46:

شايد مقصر خود دختر وخانوادشم باشه شايد بااون جهيزيه اي كه ميدن يه جور حق خودخواهي براي داماد ايجاد ميكن فكرميكنه چه خبره حالا:13::19:
اره چندتتاشون انیمیشن بود ولی توفروم ثابت بود منم خوشم نیومد هی عوض کردم
باهات موافقم به نظر منهم مقصر دختره وخانوادش بودند . بعضی اشخاص ارزش محبت کردن و اهمیت دادن بهشونا ندارند

AaVaA
18-08-2007, 15:48
جهیزیه میتونه یه هدیه باشه از طرف دختر و خانوادش به داماد ایندشون
همونطور که مهریه میتونه هدیه از طرف داماد به عروس باشه
...اما خب زندگی واقعیه دیگه ..هر چیزی ممکنه اتفاق بیوفته
ممکنه تو جهیزیه زیاد ببیری
پسره رو پر رو کنی
ممکن هم هست ارزش کارتو بفهمه

...هر چیزی ممکنه ادما متفاوتن

ولی وقتی تصمیم گرفتی با کسی ازدواج کنی یعنی دوسش داری و هر کاری براش میکنه( البته خودت انجام میدی نه دیگه خانوادتو بیچاره کنی)
طرفت هم حتما میفهمه
مثلا داری باهاش ازدواج میکنی.مسابقه که نمیدی!! دوست داشتنی هم این وسط هست!!

mehraria
18-08-2007, 15:53
جهیزیه میتونه یه هدیه باشه از طرف دختر و خانوادش به داماد ایندشون
همونطور که مهریه میتونه هدیه از طرف داماد به عروس باشه
...اما خب زندگی واقعیه دیگه ..هر چیزی ممکنه اتفاق بیوفته
ممکنه تو جهیزیه زیاد ببیری
پسره رو پر رو کنی
ممکن هم هست ارزش کارتو بفهمه

...هر چیزی ممکنه ادما متفاوتن

ولی وقتی تصمیم گرفتی با کسی ازدواج کنی یعنی دوسش داری و هر کاری براش میکنه( البته خودت انجام میدی نه دیگه خانوادتو بیچاره کنی)
طرفت هم حتما میفهمه
مثلا داری باهاش ازدواج میکنی.مسابقه که نمیدی!! دوست داشتنی هم این وسط هست!!
خیلی جالب گفتی
متاسفانه ازدواجهای ایرانی شده مسابقه .

shaparak4u
18-08-2007, 16:15
بچه ها موضوع ها هر چند وقت یکبار عوض می شه؟

mehraria
18-08-2007, 16:20
قرار بود دوروزه باشه ولی به خاطر این که پنجشنبه و جمعه کسی زیاد نمیاد اینجا فعلا وقت داره این موضوع
ولی اگر شما مورد خاصی مد نظرته عنوان کن

shaparak4u
18-08-2007, 16:29
نه همینطوری پرسیدم

fereshte khanoom
18-08-2007, 17:40
ببخشید الان موضوع در مورده چی هستش؟ من هم میخوام شرکت کنم:40:

mehraria
18-08-2007, 17:44
ببخشید الان موضوع در مورده چی هستش؟ من هم میخوام شرکت کنم:40:
خوش امدی خانم
بحث:
مهریه

leila*
18-08-2007, 17:51
ای بابا هنوز بحث مهریه هست؟ حوصلم سر رفت زود تر به نتیجه برسید تا موضوع رو عوض کنیم

mehraria
18-08-2007, 18:00
من هم منتظرم بقیه بگند
خانمها زود باشین یه موضوع جدید شروع کنید

TADAIE
18-08-2007, 19:41
سلام خانما اگه از بحث مهریه به نتیجه رسیدید من بحث نحوه اشنایی رو پیشنهاد می کنم.چطوره؟

fereshte khanoom
18-08-2007, 20:03
به نظر من در مورده اینکه دوست دارید همسر ایندتون چه خصوصیت های داشته باشه؟ چه طوره؟:40:

THA
18-08-2007, 20:26
سلام بچه ها
چرادر مورد اين صحبت نمي كنيد كه مرد زندگي بايد چه جوري باشه
آخه شما يه چيزايي بيشتر از ما ميدونيد.
Imagicgirl جان ما كه تهران نيستيم وگرنه مي اومديم و جو رو عوض ميكرديم.

amir SAP
18-08-2007, 20:42
salam be nazar man shoma berin berin beshohareton bersin

mehraria
18-08-2007, 20:47
سلام خانما اگه از بحث مهریه به نتیجه رسیدید من بحث نحوه اشنایی رو پیشنهاد می کنم.چطوره؟
چه نوع آشنایی مد نظرته خانمی؟

به نظر من در مورده اینکه دوست دارید همسر ایندتون چه خصوصیت های داشته باشه؟ چه طوره؟:40:
خوبه تا ببینیم بفیه قبول میکنند یا نه

سلام بچه ها
شما هم موضوعتون شبیه موضوع فرشته خانم بود
---------------------
راستی خانمها که عضو جدید هستند یه لطفی کنند خودشونا یه کوجولو معرفی کنند تا بهتر بشناسیمشون

fereshte khanoom
18-08-2007, 20:50
بس رای گیری میکنیم کدوم موضوع بهتره

mehraria
19-08-2007, 10:56
سلام عزیزان
خوب بحث قبلی سرد و راکد شد برای همین به درخواست دوست جونها از حالا عوضش میکنیم و به خاطر THAو فرشته خانم که موضوع جدید را گفتند بحث باشه این:
دوست دارید همسر ایندتون چه خصوصیت های داشته باشه؟
مرد زندگي بايد چه جوري باشه
-------------
خانمها یه خواهش
خصوصیات اخلاقی و اجتماعی مد نظر هست نه خصوصیات ظاهری و شخصی پس لطفا هوای تاپیک را داشته باشین

leila*
19-08-2007, 11:34
دوستم داشته باشه:40:
مهربون باشه:40:
مامانم اینا نباشه:19:
محکم و قوی باشه:46:
بلند پرواز باشه :19:
نجیب باشه:11:
زیادی غیرتی و گیر نباشه:41:
اروم باشه:20:
زود عصبانی نشه:31:
منطقی باشه:27:
در هر شرایطی منو تنها نذاره :10:
به من اعتماد داشته باشه:40:
فقط منو بخواد:40:
تو کارای خونه کمک کنه:5:
خانواده ی سر شناسی داشته باشه:40:
خانواده ی منو دوست داشته باشه:40:
تحصیلات داشته باشه:40:
نمی خوام میلیونر باشه ولی از پس یه زندگی معمولی رو به خوب بر بیاد:27:
شغلش دولتی نباشه:41:
منو تو کارای مفیدم تشویق وحمایت کنه:10:
اهل مسافرت باشه:40:
اهل شوخی و خنده باشه(با حال باشه):31:

راه كوير
19-08-2007, 11:47
يه خورده خواسته هات رويايي نيست :46:

همه اينايي كه گفتي نسبي يكيش ميتونه باشه يكيش ميتونه نباشه

mehraria
19-08-2007, 12:24
لیلا جان راه کویر درست میگه

راه کویر جونم شما چی؟

راه كوير
19-08-2007, 12:37
راه کویر جونم شما چی؟

من خيلي ادمي نيستم كه يه نفرو توذهنم ساخته باشم وبراساس اون طرف مقابلمو بسنجم ترجيحا" طرف مقابلمو ميسنجم نكات مثبتشو با منفيشو ميبينم مناسب من هست يانه ؟
ولي يه معيارهايي رو دارم كه بعدا ميام ميگم

saye
19-08-2007, 12:44
دوستان خوبم سلاممممممممممممممم
جالبه برام که چرا اکثرا تو این تاپیک در مورد ازدواج و همسر و ..........بحث میشه
جالبترم اینه که بحث اقایونم که باشه
ماشااله همه دوستان فعال میشن !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا چرا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehraria
19-08-2007, 12:55
ماشااله همه دوستان فعال میشن !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا چرا ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایه جون چرا اذیتشون میکنی هر چی منتظر شدیم کسی موضوع نگفت تا دوتا از خانمها این موضوع را پیشنهاد کردند
بزار خوش باشند حد اقلش اینه اینجا فعال میشند

AaVaA
19-08-2007, 14:39

فصل عروسیه اخه:31:

منم میگم یه خرده کمتر بحثای ازدواجی بکنید ..تا ما هم بتونیم شرکت کنیم:46:

RooS
19-08-2007, 14:39
منم میگم یه خرده کمتر بحثای ازدواجی بکنید ..تا ما هم بتونیم شرکت کنیم:46:

آره
نظر منم همینه

fereshte khanoom
19-08-2007, 15:33
navaa شما بگید موضوع چی باشه؟

shaparak4u
19-08-2007, 16:16
آره
نظر منم همینه
دقیقا همین که اینا گفتن منم موافقم

راه كوير
19-08-2007, 16:58
يه سوال اينجور كه بوش مياد اون موضوع اخر پيشنهاد هيچ كس نبود:27::27::27:

پس احتمالا" پيشنهاد من بوده خبر ندارم:18::18::18::19::19:

يكي يه پيشنهاد بده ندارين بگين حداقل بنده برم دوباره زحمت بكشم موضوع گيربيارم :46::46::46:

mehraria
19-08-2007, 17:04

سلام بچه ها
راه كوير جونم تقصير اينا بود من بي تقصيرم اينا من اغفال كرده بودند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
19-08-2007, 17:07
راه كوير جونم تقصير اينا بود من بي تقصيرم اينا من اغفال كرده بودند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من ميدونم تو دختر خوبي هستي اينا اغفالت ميكنن :31::46:
حالا يه پيشنهادموضوع بده جون مهراريا
تاپيكمون داره سقوط ميكنه ها :10:

mehraria
19-08-2007, 17:10
در مورد رفتار خانمها
بگيد چه رفتارهايي مناسبتره تا يه خانم تو اجتماع سربلند و متشخص باشه

TEC
19-08-2007, 17:10
عزیز جان یه موضوع گیر بیار که مثه اون دفعه جالب باشه.
من که از صحبتهای بچه ها در مورد مهریه خیلی خوشم اومد.

TEC
19-08-2007, 17:14
در مورد رفتار خانمها
بگيد چه رفتارهايي مناسبتره تا يه خانم تو اجتماع سربلند و متشخص باشه
خوبه.. موافقم.. اول خودمون خانم ها رو بررسی کنیم، بعد بریم سراغ رفتار آقایون و اینکه چه جور میشه در آینده زندگیه خوبی داشت:10:
خوبه؟:11:

shaparak4u
19-08-2007, 17:23
خوبه.. موافقم.. اول خودمون خانم ها رو بررسی کنیم، بعد بریم سراغ رفتار آقایون و اینکه چه جور میشه در آینده زندگیه خوبی داشت:10:
خوبه؟:11:
آره خیلی خوبه بیشتر هم در زمینه ی رفتار خانم ها صحبت کنیم خوب شروع کنیم کسی مخالف نیست؟

karin
19-08-2007, 17:42
خوب حالا که بحث درباره ی رفتار افراد هستش من یه سوال می پرسم، خوشحال می شم نظراتتون رو بدونم:11:

به نظر شما می شه به صرف جنسیت بعضی رفتارها رو درست یا نادرست دونست؟
یعنی درسته که بگیم این رفتار، این شغل، این طرز صحبت کردن و ... برای یه خانم مناسب نیست به صرف این که خانم هستش؟
یا بگیم دختر خوب دختری است که ...
و یک سری المان مشخص کنیم که مختص خانم ها باشه
یعنی اگه فرد مورد نظر پسر باشه این المان ها نادرست بشه؟

shaparak4u
19-08-2007, 17:50
خوب حالا که بحث درباره ی رفتار افراد هستش من یه سوال می پرسم، خوشحال می شم نظراتتون رو بدونم:11:

به نظر شما می شه به صرف جنسیت بعضی رفتارها رو درست یا نادرست دونست؟
یعنی درسته که بگیم این رفتار، این شغل، این طرز صحبت کردن و ... برای یه خانم مناسب نیست به صرف این که خانم هستش؟
یا بگیم دختر خوب دختری است که ...
و یک سری المان مشخص کنیم که مختص خانم ها باشه
یعنی اگه فرد مورد نظر پسر باشه این المان ها نادرست بشه؟
من با این گونه تمایزات مشکل دارم یعنی فکر می کنم اگه همچین حرفی زده می شه که خصوصیات دختر خوب با پسر خوب فرق داره خونم به جوش می آید احساس می کنم داره بهم ظلم می شه آخه اصلا چرا همیشه باید کارا رو سخت کنیم و هی فرق دختر و پسر بسازیم و هی رو این ها تاکید کنیم

THA
19-08-2007, 19:06
من يه موضوع توپ ميخوام بگم
آخرين توپوقي يا حركت خنده داري كه كردي كي و كجا وچي بودش:46:
ببخشيد خانم Karin بابا از اين بحث هايي كه آخرشم به نتيجه نمي رسيم بيـــــــــــــــــــــــ ـــا يد بيرون:19::19::19:
بابا بيايد يكم دور هم بخنديم:31:
اگه موضوع خوب بود كه بسم الله
اگه نه كه هيچ
اول از خودم شروع مي كنم:
سال 5 دبستان سر امتحان بود يكي از سوال ها اين بود
چرا امام حسين با يزيد بيعت نكرد؟
منم خيلي مفيد نوشتم

چونكه مي خواست گولش بزند!!!!!!!:31::31:

خلاصه بعد امتحان خانمون اومد نمره بده رسيد به برگه من ، معلم نامردي نكرد اونو براي همه بچه ها خوند
جاتون خالي اينقدر خنديديم

mehraria
19-08-2007, 19:50
ببخشيد خانم Karin بابا از اين بحث هايي كه آخرشم به نتيجه نمي رسيم بيـــــــــــــــــــــــ ـــا يد بيرون:19::19::19:
اگه نه كه هيچ
اول از خودم شروع مي كنم:
منم خيلي مفيد نوشتم

خلاصه بعد امتحان خانمون اومد نمره بده رسيد به برگه من ، معلم نامردي نكرد اونو براي همه بچه ها خوند
عزیزم بهتره یه بحث تمام بشه یکی دیگه را شروع کنیم تا فردا شب همین بحث باشه

*** در مورد رفتار خانمها***
**بگيد چه رفتارهايي مناسبتره تا يه خانم تو اجتماع سربلند و متشخص باشه**

اگر بچه ها موافقت کردند موضوع شما موضوع بعدی قرار میگیره

leila*
19-08-2007, 19:54
اگه نه كه هيچ
اول از خودم شروع مي كنم:
منم خيلي مفيد نوشتم

من جرات تایید کردن ندارم می ترسم سایه بیاد گیر بده

mehraria
19-08-2007, 19:57
لیلا جان سایه که سایه هست منم میام حالتو میگیرم
بهتره به جای دل دل کردن بحث جدیدا ادامه بدین موضوع کارین هم جالبه
هی میگن چرا بحث نمیکنین که چرا تبعیض قایل میشند بین این و اون. حالا که موضوع قرارش دادیم میگند بی نتیجه هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila*
19-08-2007, 20:04
ویرایش شد(دلیلش مهم نیست)

karin
19-08-2007, 20:07
چه جوریاس؟
موضوع انتخاب می شه
کلی موافق داره
وسط بحث می گید به درد نمی خوره
نتیجه نداره
و ...
من شخصا با موضوع قبلی ( معیارهای همسر آینده و این ها ...) موافق نبودم
ولی وقتی دیدم یه عده موافقن و دارن صحبت می کنن، دلیلی نداشت بیام بگم ای بابا این چه حرفاییه، بیاید یه موضوع دیگه انتخاب کنیم واسه بحث
بعد دیدم که موضوع عوض شد و شد رفتارهای مناسب و ...
هنوز بحث خاصی نشده باز قرار شد موضوع عوض شه
قطعی که شد، همه که موافق بودن، بگید ما هم بدونیم

فعلا

خوش بگذره:11:

mehraria
19-08-2007, 20:28
با کارین موافقم

leila*
19-08-2007, 20:31
در مورد متشخص بودن خانوما باید بگم از دختر هایی که توی خیابون راه می رن و هر هر می خندن خوشم نمیاد و فکر می کنم یکی از چیزایی که به یه خانوم می گن متشخص با غرور و سنگین راه رفتن توی خیابونه
یکیشم می تونه تحصیلات باشه بقیشم دوستان همکار کنن بگن...

mehraria
19-08-2007, 20:38
من هم از دخترها یا خانمهایی که یه ادامس مثل دمپایی انداختند گوشه دهنشون و جوری میجوندش که تا 3متر اونورتر تابلو هست بدم میاد .همینطور اونایی که با صدای بلند تو خیابون حرف بزنند و هر هر میخندن .
اینمدل افراد نه تنها بامزه جلوه نمیکنند بلکه فقط باعت جلب توجه میشند .
رفتاری که از یه خانم متشخص انتظار میره اینه که با ادب باشه حد اعتدال شوخی را بدونه . نه مغرور باشه نه ساده لوح
فعلا همینا تا بعد

arina$
19-08-2007, 21:43
سلام خانومها
منم دیروز عضو اینجا شدم.خوشحال میشم بهتون بیشتر نزدیک بشم