PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو ويژه خانم ها ||| ورود آقایان مـــمـــنـــوع |||

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

AaVaA
28-06-2007, 00:44
آره می بینیم!

•*´• pegah •´*•
28-06-2007, 00:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

•*´• pegah •´*•
28-06-2007, 00:47

•*´• pegah •´*•
28-06-2007, 00:47

AaVaA
28-06-2007, 00:51
مهر آریا جان از پوشش خانمهای مصری عکس نداری؟
توی خیابون چطور می گردن؟لباسای مخصوص کاریشون چطوریه و اینا..اگه بتونی خودت عکس بگیری بذاری خیلی جالب می شه عزیزم!

mehraria
28-06-2007, 00:59
اوا جون اينجا خانمها بيشتر کت و دامن و کت و شلوار ميپوشند و بيشتر دخترها جين پوش هستند . ولي خوب بعضي ها که ميخواند خودشونا نشون بدند هر چي لباس نو تو کمد دارند را رو هم رو هم رنگ و وارنگ ميبوشند .
ولي در کل اينجا خانمهاي محجبه يه لباس بلند مانتو مانند با شلوار ميپوشند يا کت و دامن و کتو شلوار و يا اسپرت هستند
البته خانمهايي هستند که با چادرهاي عربي و رو بند هم هستند ولي تو يه خيابون ممکنه تو 100نفر 2 نفر يا 3 نفر با چادر و روبند ببيني .

RooS
28-06-2007, 02:09
دخترخوب توكنكور داري اينجا چي كارميكني !!!!!!:19: اين دوسه روزم تحمل كنيد راحت ميشيد :10:

بابا من 4.5 روزي يه بار اگه بيام اينجا يعني كلا پاي كامپيوتر
اونم فقط 30 دقيقه
امروز حالم خوب نبود .اومدم اينجا كه روحيه بگيرم مثلا

lol

leila*
28-06-2007, 12:37
اوا جون اينجا خانمها بيشتر کت و دامن و کت و شلوار ميپوشند و بيشتر دخترها جين پوش هستند . ولي خوب بعضي ها که ميخواند خودشونا نشون بدند هر چي لباس نو تو کمد دارند را رو هم رو هم رنگ و وارنگ ميبوشند .
ولي در کل اينجا خانمهاي محجبه يه لباس بلند مانتو مانند با شلوار ميپوشند يا کت و دامن و کتو شلوار و يا اسپرت هستند
البته خانمهايي هستند که با چادرهاي عربي و رو بند هم هستند ولي تو يه خيابون ممکنه تو 100نفر 2 نفر يا 3 نفر با چادر و روبند ببيني .

اگه اشکال نداره می تونی بگی اونجا خودت چطور لباس می پوشی؟

mehraria
28-06-2007, 13:05
نه عزيز اشكال نداره
من تيپ ساده و اسپرت را بيشتر مي پسندم . برا همين بيشتر مواقع جين ميپوشم
ولي بعضي مکانها هست که حتما بايد روسري سرکرد مجبورم لباسهاس رسمي تر تن كنم

leila*
28-06-2007, 13:39
نه عزيز اشكال نداره
من تيپ ساده و اسپرت را بيشتر مي پسندم . برا همين بيشتر مواقع جين ميپوشم
ولي بعضي مکانها هست که حتما بايد روسري سرکرد مجبورم لباسهاس رسمي تر تن كنم

مرسی ممنونم از توضیحت:40:

AaVaA
28-06-2007, 15:28
مرسی مهرآریا جان از توضیحاتت!
راستی اونجا وضعیت مدرسه ها و دانشگاهها چطوره؟
دبیرستان ها مختلطه؟
ما مصر ندیده ایم دیگه هرچی سوال داریم میخوایم بپرسیم!:10:

mehraria
28-06-2007, 15:33
عكس ايشون چه ربطي به انجمن خانمها داره؟

mehraria
28-06-2007, 15:36
مرسی مهرآریا جان از توضیحاتت!
راستی اونجا وضعیت مدرسه ها و دانشگاهها چطوره؟
دبیرستان ها مختلطه؟
ما مصر ندیده ایم دیگه هرچی سوال داریم میخوایم بپرسیم!:10:
اينجا مدرسه هاي ابتدايي و راهنمايي مختلط هست ولي دبيرستان هم مختلط هست هم غير مختلط

AaVaA
28-06-2007, 15:49
عزیزم.مرسی از توضیحت...راستی خودت چطوری امروز ؟

mehraria
28-06-2007, 15:53
عزیزم.مرسی از توضیحت...راستی خودت چطوری امروز ؟

مرسي عزيزم
من هنوز در حالت ناراحتي هستم و سرماخوردگي افتضاحم بدتر شده . ديگه داره کلافم ميکنه سرماخوردگي

shalineh
28-06-2007, 16:17
سلام اومدم قاطی خانمها.
در مورد تاپیک خودم هم دیگه اونجا نمی نویسم. بچه ها فکر میکنند دروغ میگم.
ولی تصمیم گرفتم خودمو خلاص کنم. فقط 3 روز مونده.

AaVaA
28-06-2007, 16:41
سه روز به چی؟

rsz1368
28-06-2007, 21:08

بچه ها به نظرتون این برای سن من خوبه.قشنگه از مد نرفته؟

leila*
28-06-2007, 23:29
rsz واسه چه مراسمی میخوای اخه این مدل مجلسیه و واسه عروسی خوبه ولی اگه واسه تولد یا پارتی می خوای باید یه مدل اسپرت تر پیدا کنی

•*´• pegah •´*•
28-06-2007, 23:31

بچه ها به نظرتون این برای سن من خوبه.قشنگه از مد نرفته؟
من دقيقاً ابيه اينو دارم
:27:

rsz1368
28-06-2007, 23:40
rsz واسه چه مراسمی میخوای اخه این مدل مجلسیه و واسه عروسی خوبه ولی اگه واسه تولد یا پارتی می خوای باید یه مدل اسپرت تر پیدا کنی

برای عروسی پسر عمم

mehraria
30-06-2007, 13:03
سلام عزيزان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميبينم استقبال نشد از مدل لباس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن اوا جون کجاست که بياد حاضر غايب کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همتون بايد غيبتاتون دليلش معلوم بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
30-06-2007, 13:26
سلام عزيزان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميبينم استقبال نشد از مدل لباس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن اوا جون کجاست که بياد حاضر غايب کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همتون بايد غيبتاتون دليلش معلوم بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست جون من حاضرم ولي از موضوع خوشم نيومد :13:

mehraria
30-06-2007, 14:16
اول علت غیبتتو بگو تا ببینم مجاز هست یا نه بعدشم شما خودت یه موضوع بگو تا ادامه بدیم

راه كوير
30-06-2007, 14:25
اول علت غیبتتو بگو تا ببینم مجاز هست یا نه بعدشم شما خودت یه موضوع بگو تا ادامه بدیم

چشم ببخشيد خانم اجازه دوتا پاهامون بگيرم بالايا يكيش كافيه ؟:31:
شماها بچه بوديد خاله بازي ميكرديد يانه ؟
من تايادمه باداداشم وخواهرم خاله بازي نميكرديم مامعلم بازي و نميدونم يه سري بازيهاي ديگه ميكرديم ولي خاله بازي نميكرديم (جالبه نه ):10:

mehraria
30-06-2007, 14:31
چشم ببخشيد خانم اجازه دوتا پاهامون بگيرم بالايا يكيش كافيه ؟
علت را بگو عزیز خواهر تا ببینم دوتا یا یه لنگه پا باید بایستی
خاله بازی خیلی کم چون من اون موقعها تک فرزند بودم و دخترخالهام هم توشهر دیگه بودند در نتیجه سالی یکبار باهاشون خاله بازی میکردم که اونم اخرش چعوامون میکردند
ولی چون با پسر عمو و پسر عمم هم سن بودم و همسایه تا حدودی بیشتر شاه دزد وزیر بازی میکردیم که البته به خاطر این که من یکم لوس تشریف داشتم همیشه در نقش ملکه بدون شاه ظاهر میشدم و اون دوتا به نوبت وزیر یا دزد

راه كوير
30-06-2007, 14:35
علت را بگو عزیز خواهر تا ببینم دوتا یا یه لنگه پا باید بایستی
مايه معلم فيزيك داشتم سال اول دبيرستان هروقت شلوغ ميكرديم مارومي اورد جلوي كلاس رو سكو مينشوند يا ميگفت جلوي در وا ميستاديم يااگه حرف ميزدي ازجلو گچ پرت ميكرد الان ياد اون افتادم

mehraria
30-06-2007, 14:51
جالبه چند بار حالا مجبور شدی یه لنگه پا بایستی؟
من که همیشه چون شیطونی میکردم با دوستام بیرون کلاس بودم چون کارمون از یه لنگه پا و سکو نشینی گذشته بود

راه كوير
30-06-2007, 14:55
دروغ چرا من توكلاس خيلي حرف ميزدم بعد عشق خوراكي خوردن سركلاس داشتم بچه هارو هم خيلي اذيت ميكردم ولي با معلم ها شوخي نميكردم
سراين معلم فيزيكمون گچ خيلي خورديم ، جلوسكو يه چن بار نشستم ولي جلوي در خوشبختانه وانستادم ولي معلم فيزيك بودا از نظر درس دادن بيست حرف نداشت

راه كوير
30-06-2007, 14:56
اقا موضوع رو پيداكردم شيطنت هاي مدرسه و قيافه هاي معلم هايي كه داشتيم تعريف ميكنيم
من استاد اداي معلم هارو در اوردن هستم اگه پايه اين بريم اينو توكارش

mehraria
30-06-2007, 15:00
منم خیلی سر کلاس حرف میزدم همیشه هم کتابام پر نقاشی و کاریکاتور بود . سرکلاس هم که با دوستام پارتی داشتیم و انواع واقسام خوراکیها را سرکلاس میخوردیم ولی یه بار معلم بینشمون گیر داد موهاتو بکن تو یا برو بیرون منم سرتق رفتم بیرون
ولی در کل عاشق کل کل کردن با معلمها بودم ولی اگر خدایی یکیشون درس دادنش خوب بود باهاش خوب بودیم

mehraria
30-06-2007, 15:01
عالیه
شروع کن

راه كوير
30-06-2007, 15:22
مايه معلم داشتيم سال اول دبيرستان
معلم رياضيمون بود
از اين دخترترشيده ها ، صورتشون پرمو سياه بد فكر كن لاغر يه مانتو بلندم ميپوشيد ، يه عينك ميزد قابش كلو صورتشو ميپشوند يه دونه از اين روسري هاي خيلي بزرگم روي مقنعه اش سرميكرد اقا بد تر از همه به صفر ميگفت صپر يعني ماسركلاس اين برنامه داشتيم تاميگفت صفر كل كلاس منفجر ميشد يه بار يادم دوستم سركلاس اين هي گفت ايش ايش بلند بد اقا يهو عصباني شد گفت زهرمار ، ديگه فكرشو بكن (اقا اگه ميشد اينو زنده اجرا ميكردم برات ميمردي )

mehraria
30-06-2007, 15:33
ما هم سال سوم دبیرستان یه معلم ادبیات داشتیم شبیه اردک راه میرفت همیشه وقتی میومد سر کلاس اول کیفش بعد سرش بعد شونههاش و بعد هم کمر و به ترتین پاهاش وارد کلاس میشد همیشه هم فامیل منا اشتباه صدا میکرد و سر همین ماجرا همیشه دعوا داشتیم
یه معلم دیگه هم داشتیم ترشیده بود و همیشه ما را نصیحت میکرد به بختمون پشت پا نزیم و خودش هم به خاطر تنفر از جنس مرد نمیخواد شوهر کنه و خلاصه تکه کلامش این بود که به شوهر میگفت شوفر - به پاهامون میکفت پاوامون مثلا میگفت دیروز کلی راه رفتیم پاوامون درد میکنه
همیشه سر کلاس این خانم ما میترکیدیم از خنده

راه كوير
30-06-2007, 15:36
خيلي باحال بود
ولي خودمونيم معلمام خيلي بدبختن چون بايد خيلي حواسشون باشه سوتي ندن كوچيكترين سوتي مساوي است با مسخرگي از طرف بچه ها اونم به طور مكرر

AaVaA
30-06-2007, 16:26
بچه ها صبر کنید منم بیام...
سلام دوستان عزیز.
مهرآریا جان امتحان اخریم یه کم سخت بود که دیگه تموم شد..غیبتم موجه؟از امشب بیشتر حاضرم....تابستونم از الان شروع شده.
قربون همه ی دوستای گل!

AaVaA
30-06-2007, 16:29
آخه این چیزا که میگید عزیزان ما هنوز که هنوزه تو دانشگاه هم داریم:5:

راه كوير
30-06-2007, 16:29
بچه ها صبر کنید منم بیام...
سلام دوستان عزیز.
مهرآریا جان امتحان اخریم یه کم سخت بود که دیگه تموم شد..غیبتم موجه؟از امشب بیشتر حاضرم....تابستونم از الان شروع شده.
قربون همه ی دوستای گل!
اوا سلام اقا بحثوحال كردي ادامه بده :31:

AaVaA
30-06-2007, 16:38
آره خوشم اومد الان میگیم!

AaVaA
30-06-2007, 16:49
اقا موضوع رو پيداكردم شيطنت هاي مدرسه و قيافه هاي معلم هايي كه داشتيم تعريف ميكنيم
من استاد اداي معلم هارو در اوردن هستم اگه پايه اين بريم اينو توكارش

مايه معلم داشتيم سال اول دبيرستان
معلم رياضيمون بود
از اين دخترترشيده ها ، صورتشون پرمو سياه بد فكر كن لاغر يه مانتو بلندم ميپوشيد ، يه عينك ميزد قابش كلو صورتشو ميپشوند يه دونه از اين روسري هاي خيلي بزرگم روي مقنعه اش سرميكرد اقا بد تر از همه به صفر ميگفت صپر يعني ماسركلاس اين برنامه داشتيم تاميگفت صفر كل كلاس منفجر ميشد يه بار يادم دوستم سركلاس اين هي گفت ايش ايش بلند بد اقا يهو عصباني شد گفت زهرمار ، ديگه فكرشو بكن (اقا اگه ميشد اينو زنده اجرا ميكردم برات ميمردي )

اوا سلام اقا بحثوحال كردي ادامه بده :31:

عزیزم شمردم دیدم چند بار از کلمه ی آقا استفاده کردی..اینجا نگو آخه مگه خانوم چشه؟...
منم بعضی وقتا می گم اما اینطوری بگی آقایون فکر میکنند میتونن اینجا نظر بدن ..بعد میان نظر میدن و اخطار میگیرن تازه پستاشون هم پاک میشه!!:8:
خب عزیزم..پس آقا بی آقا:5: ...اینجا فقط خانوم:10: :11:

راه كوير
30-06-2007, 16:52
عزیزم شمردم دیدم چند بار از کلمه ی آقا استفاده کردی..اینجا نگو آخه مگه خانوم چشه؟...
منم بعضی وقتا می گم اما اینطوری بگی آقایون فکر میکنند میتونن اینجا نظر بدن ..بعد میان نظر میدن و اخطار میگیرن تازه پستاشون هم پاک میشه!!:8:
خب عزیزم..پس آقا بی آقا:5: ...اینجا فقط خانوم:10: :11:

روچشمم دست خودم نيست ما كارمون با اقايونه تودهنم افتاده :10:

AaVaA
30-06-2007, 16:55
آفرین دختر گل!
حالا بچه ها به نظرتون اصلا به من میاد تو کلاس شلوغ کرده باشم؟

mehraria
30-06-2007, 17:16
خبر خبر خبر
خانمها حواستونا جمع كنيد كه ويروسهايي كه به طور افلاين ظاهر ميشند كه كسي تو انجمن خانمها ردشونا نگيره دقيقه به دقيقه شاهد بحثامون هستند و ماشالله مثل طوطي همه حرفا را هم حفظ ميکنند

AaVaA
30-06-2007, 17:43
خبر خبر خبر
خانمها حواستونا جمع كنيد كه ويروسهايي كه به طور افلاين ظاهر ميشند كه كسي تو انجمن خانمها ردشونا نگيره دقيقه به دقيقه شاهد بحثامون هستند و ماشالله مثل طوطي همه حرفا را هم حفظ ميکنند

عزیزم نگران ویروسها نباش.خودبه خود حل میشن..نشدن حلشون میکنیم!!
آنتی ویروس هم دانلود می کنیم! به روز!!
خوبی عزیزم؟

mehraria
30-06-2007, 18:17
مرسي اوا جون خوبم
نه بابا اين ويروسها دست بردار نيستند تازه مدعي هستند انجمن خانمها خاله زنكبازيه

راه كوير
30-06-2007, 18:19
مرسي اوا جون خوبم
نه بابا اين ويروسها دست بردار نيستند تازه مدعي هستند انجمن خانمها خاله زنكبازيه

حالا فكرميكني نظر اين ويروس ها خيلي مهمه

Baran_ns
30-06-2007, 18:21
سلام به همه دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه . اگر اجازه بدین من هم توی بحث هایی که می کنید شرکت کنم.

mehraria
30-06-2007, 18:22
نه مهم كه نيست هيچ تازه ما بازم ادامه ميديم
راستي بازم از معلمات بگو بامزه بودند خاطراتت

راه كوير
30-06-2007, 18:22
سلام عزيزم خوش اومدي
خودتو يه كوچولومعرفي كن

راه كوير
30-06-2007, 18:25
مادوم دبيرستان يه معلم عربي داشتيم خانم .... ازون پولدارا شوهرش خيلي پولداربود خودشم شاسكول (البته ببخشيد ا) يه دخترم داشت خانم رابه راه گير ميداد به ما دخترشو مسخره ميكرد كه ماادم بشيم هي ميگفت دختر من دانشجو سياه قد كوتاه نه بررويي داره نه هيچي ولي هزاتا خواستگار داره درس بخونيد فقط به خاطر درسش
اينقد خواستگار داره (اينا رو بايد عملي اجراكنم اينطوري نميشه )

Baran_ns
30-06-2007, 18:28
سلام عزيزم خوش اومدي
خودتو يه كوچولومعرفي كن
اسمم که معلومه (باران):20:
20 سالمه
مهندسی صنایع می خونم .

راه كوير
30-06-2007, 18:30
منم كه 23 سالمه دانشجوي مديريت بچه تهران البته قبلا" گفته بودم فقط به خاطرتوگفتم

Baran_ns
30-06-2007, 18:32
مرسی عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
30-06-2007, 18:34
شماهام يه چيزي بگيد ديگه همش من دارم سخنراني ميكنم

Baran_ns
30-06-2007, 18:41
اول دبیرستان یه معلم ریاضی داشتیم (آقا بود) x رو ایگز تلفظ میکرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بنده خدا وقتی حرف میزد کلاس منفجر میشد.

راه كوير
30-06-2007, 18:44
ما الانم استاد تحقيق تودانشگاهمون به مليون ميگه ميلون
بيچاره اين معلم ها استادا بدبختا

mehraria
30-06-2007, 19:00
همشون همينطور هستند يادمه يه معلم زيست داشتيم پيش دانشگاهي اخر حجاب و دين بود
هرروز پند و نصيحت که ارايش نکنيد و ............و هميشه از پسرش که دانشجوي پزشکي بود سه ساعت حرف ميزد که فلان دختر خاطر شو ميخواد فلان دختر عاشقشه........اين خانم معلم ما به ويروس ميگفت بيروس به باکتري ميکفت واکتري هميشه هم پاش تو کفش من بود . اخر ترم هم طي يه دعواي جانانه ميانترم منا 1رد کرد

melina_007
01-07-2007, 10:25
سلام چه بحث باحاليه.....
من خداي اذيت بودم زنگ رياضي ها.....معلم حسابانمون هميشه جلوم كم مياورد:5: .....خيلي باحال بود....بيچاره ايراد زيادي نداشت ولي نميدونم ما از كجا در مياورديم و مسخرش ميكرديم.....اونم كم نمي اورد ......خيلي باحال بود ......يه بار دم كلاس ولو وديم اومد داشت ميرفت تو كلاس كه به ما گفت همون جا بمونيد من راحت ترم....ما رو ميگي جلوي معلمها ي ديگه ابرومون حسابي با سگ يكي شد......اون روز اخر كلاس اونقد عصباني شد كه درس رو تعطيل كرد....اخ چه روزاي خوبي بود.....

راه كوير
01-07-2007, 10:48
سلام دوست جون خوش اومدي
خودت واسه دوستان يه خورده معرفي كن

mehraria
01-07-2007, 15:57
راه كوير جونم مرسي عزيز
اميدوارم دلت شاد شه (يكم مدل پيرزنا گفتم نه ؟ پس بزار بهترش کنم ايشالا دلت شاد شه ننه )

راه كوير
01-07-2007, 16:06
راه كوير جونم مرسي عزيز
اميدوارم دلت شاد شه (يكم مدل پيرزنا گفتم نه ؟ پس بزار بهترش کنم ايشالا دلت شاد شه ننه )

قربانت
اشتباه شد بايد ميگفتي سفيد بخت شي ننه:31:

mehraria
01-07-2007, 16:08
اره راست میگی خوب سفید بخت شی ننه
البته من فقط 23 سالمه ها حالا جدیدا فکر نکن من ننه جون تاپیکم

راه كوير
01-07-2007, 16:16
اره راست میگی خوب سفید بخت شی ننه
البته من فقط 23 سالمه ها حالا جدیدا فکر نکن من ننه جون تاپیکم
دوست جون هم سنيم فكركنم اينجوري بهتره سفيد بختشيم ننه :31:

mehraria
01-07-2007, 16:17
من که سفید بخت شدم ننه حالا یه فکری هم به حال تو میکنیم ننه

leila*
01-07-2007, 20:43
من که سفید بخت شدم ننه حالا یه فکری هم به حال تو میکنیم ننه

منم می خوام سفید بخت شم اگه می تونی یکیشم واسه من بدن تو تور:21:

Ar@m
01-07-2007, 22:45
چه خاطرات با حالی!
شماها این کلک رو بلدین که با یه تکه سیم و یه کش و یه دکمه یه چیزی درست می کنن می پیچن لای کاغذ و می دن به یه نفر همینکه بازش کنه دکمه می چرخه آدم فکر می کنه سوسکی ملخی توشه
منم یکی از اینا درست کردم بردم مدرسه اول جیغ بچه ها رو درآوردم زنگ بعدش جیغ کلاسهای اطراف
بعدش رفتیم سراغ معلم ها آخرش انقدر پررو شده بودیم که 20 نفری رفتیم سراغ ناظم وحشی مون!!!
گفتیم دیدن این صحنه به کتک هم می ارزه! ولی اون مثلا زرنگی کرد کاغذ رو باز نکرد گذاشت توی جیبش که دکمه هه همون تو شروع کرد به چرخیدن رنگ ناظممون پرید ما هم داشتیم کرکر بهش می خندیدیم که دکمه رو پرت کرد بیرون بعدشم یه دستی به سر نمره انضباتامون کشید

یه دفعه دیگه معلممون نیومده بود ماها علاف بودیم منم رفتم وسط سالن خالی وسط زنگ درس واستادم یه جیغ بنفش کشیدم بعدم فرار کردم! یه معرکه ای شد آخرشم ناظممون خودشو کشت ولی نفهمید کار کی بوده

یه بارم من توپ فوتبال بردم مدرسه با هم وسط کلاس بازی می کردیم که شیشه شکست! انقدر توی فیلم ها دیده بودم اما خودم تا حالا نشکونده بودم چه حالی داشت شیشه شکستن! ناظممون داشت روانی می شد چون یه شیشه نوشابه بهش نشون دادیم گفتیم با این شکسته !!!

یه معلم جبر داشتیم این یه ذره خل می زد واقعا یه بار اومد قضیه تعریف کنه گفتش : آره این برای هر n ضلعی صدق می کنه مثلا دوضلعی سه ضلعی و!!! کلاس منفجر شد!!! از اون به بعد قضیه که تعریف می کرد همه پارازیت می دادن: دو ضلعی دو ضلعی!!!!

کلاس کامپیوترمون تخته اش از این وایت برد ها بود یه بار ماژیک وایت بردش رو با این معمولی ها عوض کردیم بعدش می دونین چی شد دیگه معلممون خودشو کشت نتونست بقیه درس رو بده!

ولی یادش بخیر دبستان!!!
یادمه باید هر شب از روی یه درس مشق می نوشتیم ولی من دفعه اول می نوشتم دفعه های بعد فقط امضای معلممون رو پاک می کردم اونم دوباره امضا می کرد!!!
یا زنگهای تفریح دفترهای دیکته رو می سپرد به من منم می رفتم غلط های خودمو درست می کردم!!!

Ar@m
01-07-2007, 23:06
آها !
یه معلم داشتیم وحشی بود آزمایشگاه درس می داد
وقتی می گم وحشی یعنی واقعا وحشی! از اول ساعت ردیف همه رو بلند می کرد سوالای وحشتناک می پرسید یعدم یه امتحان کتبی می گرفت که می گفت هر جلسه 1 نمره امتحان آخر سالمونه واقعا وحشی بود!!!
منم هیچوقت از 25 صدم بیشتر نمی گرفتم !!!! یه بار دیگه تصمیم خودمو گرفتم که حالشو بگیرم این همیشه بعد امتحان ورقه ها رو جمع می کرد می ذاشت روی میزش می رفت سر میز بقیه بچه ها که آزمایش هاشون رو نگاه کنه منم رفتم ورقه خودم و ورقه بچه زرنگ کلاسمون رو برداشتم نشستم سر میزم با خیال راحت همه رو تا ته کپی کردم بعد گذاشتم سرجاش!!! ولی باورتون نمی شه دفعه بعد من باز شده بودم 25 صدم اما شاگرد زرنگمون شده بود 75 صدم از 1 نمره!!!
خب وقتی می گم وحشی بود یعنی همین
آخرشم با 11 ( خطر سقوط) از شرش خلاص شدم

rsz1368
02-07-2007, 01:34
سلام دوستان
من برگشتم .ولی متاسفانه از موضوع بحث بی خبرم.
یکی به ما هم بگه چون وقت ندارم برگردم به صفحات قبل

mehraria
02-07-2007, 10:49
ارام جون سلام خانمي
كم پيدايي؟ هنوزم که غيبتت موجه نشده پس لطف کن فردا با اوليا بيا

سلام دوستان
من برگشتم .ولی متاسفانه از موضوع بحث بی خبرم.
یکی به ما هم بگه چون وقت ندارم برگردم به صفحات قبل

سلام رزيتا جان . موضوع بحثمون شيطنتهاي دوران مدرسه و دبيرستان هست .ميدونم كه شما هم كم شيطون نيستي ====>بفرما

mehraria
02-07-2007, 11:01
يادمه يه معلم معارف اسلامي داشتيم تو چله زمستون عشق روشن کردن پنکه کلاس را داشت . هميشه مجبور بوديم سر کلاسش بلرزيم از سرما يه روز که ورزش داشتيم خانم هوسشون گرفت که تو زنگ ورزش يه امتحان معارف ماماني از ما بگيره. ما هم شاکي شديم و برا مقابله به مثل صبحش تمام پودر گچ هايي که زير تخته سياه بود را جمع کرديم و روي پره هاي پنکه ريختيم و مثل بچه مظلوما سر جامون نشستيم و چون هواي صبح سرد بود نگذاشتيم پنکه روشن کنه.
و بعد از يه امتحان ناجور همه امديم بيرون و منتظر نتيجه شديم بعد 5دقيقه خانم که تو کلاس تنها بود و داشت برگه ها را تصحيح ميکرد بلند شد و پنکه را روشن کرد . خيلي جالب بود ما از پنچره ميديديمش چون کلاسمون همکف بود با حياط. تمام کلاس سفيد شده بود از جمله سرتاپاي معلممون. بعدش ناظممون شد خانم مارپل از يکي يکيمون بازجويي شد ولي خوب همه متفق القول گفتيم که چون زمستونه و ما پنکه را روشن نميکرديم از تابستون تا حالا هم پودر گچ ها نشسته بودند رو پرهها و ما کاري نکرديم.

راه كوير
02-07-2007, 16:24
يادمه يه معلم معارف اسلامي داشتيم تو چله زمستون عشق روشن کردن پنکه کلاس را داشت . هميشه مجبور بوديم سر کلاسش بلرزيم از سرما يه روز که ورزش داشتيم خانم هوسشون گرفت که تو زنگ ورزش يه امتحان معارف ماماني از ما بگيره. ما هم شاکي شديم و برا مقابله به مثل صبحش تمام پودر گچ هايي که زير تخته سياه بود را جمع کرديم و روي پره هاي پنکه ريختيم و مثل بچه مظلوما سر جامون نشستيم و چون هواي صبح سرد بود نگذاشتيم پنکه روشن کنه.
و بعد از يه امتحان ناجور همه امديم بيرون و منتظر نتيجه شديم بعد 5دقيقه خانم که تو کلاس تنها بود و داشت برگه ها را تصحيح ميکرد بلند شد و پنکه را روشن کرد . خيلي جالب بود ما از پنچره ميديديمش چون کلاسمون همکف بود با حياط. تمام کلاس سفيد شده بود از جمله سرتاپاي معلممون. بعدش ناظممون شد خانم مارپل از يکي يکيمون بازجويي شد ولي خوب همه متفق القول گفتيم که چون زمستونه و ما پنکه را روشن نميکرديم از تابستون تا حالا هم پودر گچ ها نشسته بودند رو پرهها و ما کاري نکرديم.

اين طرح خوبي بوده ولي بازم جاي كارداشته جون تو :31:

mehraria
02-07-2007, 17:26
تا همينجاشم نمره معارف كل كلاس به جاي 20 از 17حساب شد
ولي حال امديم يكم

shamim24
02-07-2007, 20:23
خیلی جالبه این بحث....ادامه بدبد دوستان عزیز...

rsz1368
03-07-2007, 00:59
سلام رزيتا جان . موضوع بحثمون شيطنتهاي دوران مدرسه و دبيرستان هست .ميدونم كه شما هم كم شيطون نيستي ====>بفرما[/quote]

شرمنده من اصلا شیطون نیستم
فقط چند بار از سر کلاس فرار کردم
چند بارم ......

راه كوير
03-07-2007, 10:15
مهراريا اين اواتارت خيلي قشنگه

ماجراي بعدي
ماسال اول دبيرستان يه معلم داشتيم از اين معلم هاي شهرستاني ( توهين نشه ببخشيد ) خيلي ساده كه تازه منتقل شده بود تهران (درسشم اسمش يادم نيست يه واحد اختياري داشتيم سال اول كه درمورد رشته ها بود برنامه ريزي ... )اقا از همه جا بي خبر يه تريپ ميومد يه مانتو ميپوشيد بلند وگشاد لبه استيناشو وپشت كمرش حالت بنديك بود بادوتادكمه بهم وصل ميشد بچه ها اينو ميپيچوندن به بهونه سوال ميكشيديمش كنار ميز يكي سوال ميكرد حالا يكي از بغل دكمه بند كنار استينشو باز ميكرد يا ميز پشتي دكمه پشت مانتشو اين اصلا " نميفهميد ميرفت توبحث وتوضيح ميداد يهو مثلا " رد ميشد ميرفت وسط كلاس بند از پشتش ميفتاد كلاس منفجر ميشد بازم يارو اصلا" نميگرفت

mehraria
03-07-2007, 10:38
مهراريا اين اواتارت خيلي قشنگه

ماجراي بعدي
ماسال اول دبيرستان يه معلم داشتيم از اين معلم هاي شهرستاني ( توهين نشه ببخشيد ) خيلي ساده كه تازه منتقل شده بود تهران (درسشم اسمش يادم نيست يه واحد اختياري داشتيم سال اول كه درمورد رشته ها بود برنامه ريزي ... )اقا از همه جا بي خبر يه تريپ ميومد يه مانتو ميپوشيد بلند وگشاد لبه استيناشو وپشت كمرش حالت بنديك بود بادوتادكمه بهم وصل ميشد بچه ها اينو ميپيچوندن به بهونه سوال ميكشيديمش كنار ميز يكي سوال ميكرد حالا يكي از بغل دكمه بند كنار استينشو باز ميكرد يا ميز پشتي دكمه پشت مانتشو اين اصلا " نميفهميد ميرفت توبحث وتوضيح ميداد يهو مثلا " رد ميشد ميرفت وسط كلاس بند از پشتش ميفتاد كلاس منفجر ميشد بازم يارو اصلا" نميگرفت

اره من خودمم خيلي دوستش دارم اين اواتار را
داستانت را خوندم جالب بودمرسي.

Armita_amini
03-07-2007, 13:44
بچه ها اين ربطي به بحثتون نداره ولي بخونيد جالبه

نظر يك نويسنده زن در باره مردها

مردها موجودات پيچيده اي هستند. خودشون فكر مي كنند كه ساده اند اما اين به آن دليله كه هنوز خودشون رو نمي شناسند. هميشه دور و بر ما مي پلكند .

اين كلمه ي پلكيدن دقيقا همون منظوريه كه من دارم . چون حضور واقعي ندارند. از وقتي به سن بلوغ مي رسيم صداي زمزمه ي اونا رو كه تا به حال نشنيده بوديم مي شنويم. يك از پشت سر، يكي از روبه رو، يكي از سمت چپ يكي از سمت راست يكي از روي ديوار ... شماره تلفن هاي يي كه به زور داده مي شه، آه ،حسرت ، افسوس... قسم هايي كه خورده مي شه : " چرا باور نمي كني كه دوستت دارم؟ " از خودمون مي پرسيم : " واقعا دوستم داره ؟ " نمي خواهيم زود عاشق بشيم . آخه باور كردنش برامون سخته. يعني كسي هست كه واقعا از چهره ي ما خوشش بياد؟ از حرف زدنمون ، از خنديدنمون از اون چيزي كه در حقيقت هستيم ؟ اونا مي گن كه هست اما ما باور نمي كنيم. با اين حال، بدمون نمي ياد كه باور كنيم.

گاهي برامون سرگيجه آور مي شن وقتي كه جوش كاراي بي پايانشون رو مي زنند و به ما توجهي ندارند . از زندگيشون مي گن از كودكيشون ، از پدر و مادرشون از آدماي دور و برشون و بعد مي رسن به دوست دختراي سابقشون . يه جوري درباره ي اونا حرف مي زنند كه انگار يادشون رفته الان كي جلوشون نشسته و داره به حرفاشون گوش مي ده. ما از شدت رنج به خودمون مي پيچيم. فكر مي كنيم لابد درباره ي ما هم به نفر بعدي همين چيزا رو مي گن . مايي كه مي خوايم يگانه ي اونا باشيم.

مردها با همه ي پيچيدگي ، عجيب شبيه بچه ها هسستند ! كم پيش مياد به مردي بربخوريم كه به سن بلوغ رسيده باشه. اونا ، اغلب ماجراجو ، تنوع طلب ، فراموشكار و فعالند. در لحظه زندگي مي كنند، بخصوص موقعي كه به ما مي رسند اين ويژگي بيشتر خودنمايي مي كنه. مي گن كه به آينده فكر نمي كنند. اين حرف خيلي دو پهلو است. از خودمون مي پرسيم منظور شون چيه . مسلما منظورشو در مورد پس انداز نكردن و اين جور چيزا نيست ، پس لابد منظورشون خود ما ئيم كه در آينده ي اونا جايي نداريم. گاهي براي ما مثل سنگ محك ميشن كه همه چيزو باش مي سنجيم. گرما و سرماي هوا رو، خوشي ها و تلخي هاي زندگي رو ، پوچي دنيا رو و .....

خيال مي كنيم اگه نباشن راحت تريم ، كمتر دلهره داريم ، كمتر رنج مي كشيم . خيال مي كنيم بدون اونا تا آسمونا پرواز مي كنيم اما يه روز متوجه مي شيم كه توي قلعه اي كه از عشق خودشون برامون ساخته اند اسير شديم . قلعه اي با ديوارهاي بلند كه سر به فلك كشيده. از همون اوايل كه با اونا آشنا شديم و اصلا متوجه نبوديم يواش يواش دارند ديوارهاي اين قلعه رو بالا مي برند و ما بي خيال و بدون واهمه فقط تماشا مي كرديم و نمي دونستيم كه توي اون ممكنه گير بيفتيم و كليدي هم براي خارج شدن از اون نداشته باشيم .

منبع : بانو با سگ ملوس

mehraria
03-07-2007, 13:50
آرمیتا جان عالی بود دستت درد نکنه
بالاخره یکی امد اینجا بقیه بچه ها که رفتند پشت سرشونم نگاه نکردند

AaVaA
03-07-2007, 22:31
مهر آریا ی عزیز پشت سرمون غیبت نکنیا..آفرین خانومی..آواتارشو چه نازه!
راستش از وقتی این بحث شروع شده هرچی فکر کردم دیدم همه ی کارهایی که کردیم خیلی کوچولو بوده
گفتم که من بچه ی ساکت شیطون نمایی بودم یا نمیدونم شیطون ساکت بودم..خلاصه 50-50 بودم..اذیت هم میکردیم اما یادم نمیاد..البته من با معلم زیستم خیلی رفیق شدم..تا جاییکه اونوقتا مجرد بود با هم تماس داشتیم..الانم که یه پسر کوچولو داره..هنوزم با هم دوستیم.
ببخشید که پستم مخالف پستای دیگه بود.
.تفاوته دیگه!
(با ما تفاوت را احساس کنید)
--
راه کویر عزیز: شنیدم دوباره اینجا گفتی آقا!..من این عادتو ترک میدم برات عزیزم!

راه كوير
04-07-2007, 11:58
اه کویر عزیز: شنیدم دوباره اینجا گفتی آقا!..من این عادتو ترک میدم برات عزیزم!

منو تهديد ميكني ....

راه كوير
04-07-2007, 13:29
:40:خانم هاي محترم تاپيك روزتون مبارك باشه :40:

:11:تبريك ميگم :11:
:10:

AaVaA
04-07-2007, 13:31
منو تهديد ميكني ....

راه کویرم:من دوست دارم عزيزم!:40:
به خاطر خودت ميگم..من به فکر آيندتم..اگه الان ترکت بدم بهتر نيست تا اینکه يهو چشم وا کنی ببينی همه ی زندگيتو دود کردی رفته هوا؟:8: (شوخی بود دوباره به دل نگيری؟:10: )

خب خانومای عزيز!:40:
عيدتونو پيشا پيش تبريک ميگم!:11:
ان شا الله همیشه خانم خوبی باشين..مجردا سفيد بخت شن:31: ..متاهلا عاشق تر به زندگيشون!
مهر آريا جون خوش ميگذره؟آقا در حال تدارک هستن؟به ما بگو چی هديه گرفتی عزيزم:5:

راه كوير
04-07-2007, 13:33
راه کویرم:من دوست دارم عزيزم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به خاطر خودت ميگم..من به فکر آيندتم..اگه الان ترکت بدم بهتر نيست تا اینکه يهو چشم وا کنی ببينی همه ی زندگيتو دود کردی رفته هوا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (شوخی بود دوباره به دل نگيری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مابيشتر عزيزم فدات

mehraria
04-07-2007, 14:02
سلام عزيزان من تازه از زير سرم بلند شدم همچنان تب و بيماري با ما ميماند
اوا جون و راه کوير جون مرسي منم به همه خانمهاي ناز نازي روزشونا تبريک ميگم
اوا جان تو مصر روز اول بهار يعني روز 21 مارس روز مادر و زن هست و من هم اون موقع کادو دارم هم الان خيلي با حاله نه!
براي روز زن هم قراره برام تردميل يا همون دو برقي بخره

AaVaA
04-07-2007, 15:19
تنت به ناز طبيبان نياز مند مباد..مهر آريای عزيزم!
وای تو خوش به حالته واقعا!
پس تو هم از اين به بعد هميشه ورزش ميشی!روزت مبارک!
من و راه کوير عزيز روزمون ؛تولد حضرت معصومه؛بوده..روز ملی دختران...
خوش باشيد دوستان

راه کويرم:عزيز دلی!

mehraria
04-07-2007, 15:30
اخه من تو ايران هر روز باشگاه ميرفتم برا بدن سازي و اروبيک تو خونه هم تردميل داشتم ولي اينجا متاسفانه نزديکترين باشگاه براي خانمها از ما خيلي دوره

mehraria
04-07-2007, 15:38
راستي خانميا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امير جان برامون تاپيک تبريک زده حد اقل برين يه تشکر بکنين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rsz1368
04-07-2007, 17:35
دوستان به نظرتون بهترین ورزش چیه :یوگا یا ایروبیک و یا .......

AaVaA
04-07-2007, 18:37
من که ايروبيک و بدنسازی کار ميکنم..خوبه ..باهاشون خوشحالم..حالمو خوب ميکنه..مخصوصا ايروبيک..تو خونه هم زومبا دنس!..وای اگه پسر بودیم:دوچرخه..ولی ما خودمون تو پیست دخترای چیتگر با دوچرخه تقریبا خفه میکنیم
يوگا به نظرم سخته!
منکه هيچ وقت نتونستم..کسی يوگا کار کرده بچه ها؟

راه كوير
04-07-2007, 18:41
من واليبال ترجيح ميدم

mehraria
04-07-2007, 20:18
من يه سري يوگا رفتم کلاسهاشو خيلي سخته ولي در کل از ارامشي که تو کلاسش هست لذت ميبري ولي چون من خودم شلوغ و پرسروصدا هستم حوصلم سر ميرفت برا همين اروبيک را بيشتر دوست دارم

mehraria
04-07-2007, 20:19
راه كوير جونم اواتارت خيلي نازه من از اين دختر خيلي خوشم مياد

TEC
05-07-2007, 00:09
حال خانم های پی سی ورد همگی خوبه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AaVaA
05-07-2007, 03:18
به به دوست جديد!

مريم2007
05-07-2007, 09:13
بابا درباره اين موضوع صحبت كنيد تا كي بايد با زن مثه يه موجود توسري خور برخورد بشه

راه كوير
05-07-2007, 09:24
بابا درباره اين موضوع صحبت كنيد تا كي بايد با زن مثه يه موجود توسري خور برخورد بشه

اولا" سلام
دوما" خودتو معرفي كن
سوما" چرا باتوپ تشر موضوع ميگي ماتسليم مابي تقصيريم :31:
چهارما" چشم ولي موضوعت واضح تر بگو

پنجما" حالا يادم اومد عضويت مبارك

راه كوير جونم اواتارت خيلي نازه من از اين دختر خيلي خوشم ميادقربونت مرسي ، اواتار توهم خوشگله :31:

مريم2007
05-07-2007, 09:26
من بسكتبال رو دوست دارم ولي بدلايلي الان عاشق واليبالم

RooS
05-07-2007, 09:32

تا و قتي كه خودشون جوري رفتار كنن كه بقيه اين برخورد و باهاش داشته باشن

راه كوير
05-07-2007, 09:33
تا و قتي كه خودشون جوري رفتار كنن كه بقيه اين برخورد و باهاش داشته باشن

ببينم تو كنكورتو خوب دادي :46::46:

RooS
05-07-2007, 09:34
ببينم تو كنكورتو خوب دادي :46::46:

so- so
:31: farsi nadaram bebakhhsid ke eng type mikonam

mehraria
05-07-2007, 10:48
دوست عزيز عضويتت مبارك . همچنين ورودت به انجمن خانمها :11:
عزيزم بعضي از اشخاص خودشون مايلند که باهاشون اينگونه برخورد بشه . و تا وقتي خودشون نخواند و البته تا وقتي يه سري از سنتها و باورهاي ما تغيير پيدا نکنه همين آش هست و همين کاسه!

راه كوير
05-07-2007, 10:58
دوست عزيز عضويتت مبارك . همچنين ورودت به انجمن خانمها :11:
عزيزم بعضي از اشخاص خودشون مايلند که باهاشون اينگونه برخورد بشه . و تا وقتي خودشون نخواند و البته تا وقتي يه سري از سنتها و باورهاي ما تغيير پيدا نکنه همين آش هست و همين کاسه!

ولي اينجوريام كه شماها ميگيد نيستا اينقداهم اوضاع بد نيست

mehraria
05-07-2007, 11:04
راه كوير جونم اوضاع براي همه بد نيست براي همه هم خوب نيست
عزيز ما هنوز هم خانمهايي را داريم كه به چشم يه موجود ماده ديده ميشند نه به چشم يک انسان

راه كوير
05-07-2007, 11:05
راه كوير جونم اوضاع براي همه بد نيست براي همه هم خوب نيست
عزيز ما هنوز هم خانمهايي را داريم كه به چشم يه موجود ماده ديده ميشند نه به چشم يک انسان

شايدم حق باشماست اين يه وضعيت نسبي ديگه بسته به شهرها موقعيت خانواده ها .... هزار تا عامل ديگه

mehraria
05-07-2007, 11:15
شايدم حق باشماست اين يه وضعيت نسبي ديگه بسته به شهرها موقعيت خانواده ها .... هزار تا عامل ديگه
دقيقا گلم:11: همينه كه شما گفتي!

AaVaA
05-07-2007, 15:21
دقيقا گلم:11: همينه كه شما گفتي!

منم با اين نسبی بودن موافقم
معمولا مخصوصا توی اين کشور..مکانهای مختلف يعنی فرهنگ مختلف و طرز فکرای مختلف..برخوردهای متفاوتی دارند..کافيه تجربه کنيد..البته من تجربه ی دو برخورد متفاوت از يک منطقه و شهر و فرهنگ رو هم داشتم..اون ديگه از تفاوتها ی پيچيده ی رفتاری انسانهاست.
بعدشم معنی تو سری خور چيه؟
يعنی چی زن کالاست؟
بچه ها اصلا اين حرفا رو من نبايد تکرار کنيم.

از زندگيتون لذت ببريد

rsz1368
05-07-2007, 18:21

ما خودمون این طوری می خوایم کافی چهار بار برخورد کنیم دیگه این طور نیست
البته به نظر من این موضوع کمتر شده دیگه با زن ها مثل یک موجود توانمند برخورد می کنند

leira
05-07-2007, 18:25
سلام خدمت همه خانوماي عزيز
من ليلا هستم خوشحال مي شم من رو هم به عنوان يه عضو جديد قبول كنيد
اميدوارم بتونم تو بحثهاتون شركت كنم .

mehraria
05-07-2007, 18:28
خوش امدي عزيز جان :11: :20:
چند سالته خانمي؟

rsz1368
05-07-2007, 18:31

منم به عنوان یک عضو جدید
ورودت رو تبریک می گم به شرطی مثل من فعال نباشی:31:

AaVaA
05-07-2007, 18:48
سلام
منم که هنوز زنده ام بهت تبريک ميگم..اميدوارم هميشه سلامت باشی و اينجا از دوستی ما استفاده کنی

mehraria
05-07-2007, 21:31
سلام
منم که هنوز زنده ام بهت تبريک ميگم..اميدوارم هميشه سلامت باشی و اينجا از دوستی ما استفاده کنی
اوا جونم سلام :11: .چه جاي خوبي سکونت داري عزيز مهمون نميخواي؟:46:

AaVaA
05-07-2007, 21:38
اوا جونم سلام :11: .چه جاي خوبي سکونت داري عزيز مهمون نميخواي؟:46:

چرا عزيزم..برای همه جا هست..بيا تو هم.:10:
خيلی خوش ميگذره اينجا..ميبينی؟همين الان حرکت کن.:40:

mehraria
05-07-2007, 21:44
عزيزم همسايه هستيم منم همون دور و برام. نترس دور نيستم !

rsz1368
05-07-2007, 22:52
منم حاضرم
بابا دوستان یک بحثی رو که شروع می کنید لطفا تموم کنید

mehraria
05-07-2007, 22:57
عزیز ما تمام نکردیم بحث راکد هست تا بقیه خانمها هم لگف کنند نظر بدند

saye
06-07-2007, 02:32
salam
salam
roz zan ro be hameye khanomaye mohtaram tabrik migam
omidvaram hamishe hamegi shad va moafagh bashid

AaVaA
06-07-2007, 02:50
ممنون سايه جون ولی الان رسما روز زن تموم شده

saye
06-07-2007, 03:11
khob akhe man taze omadam moteasefane natonesta m zodtar biyam ta sare vaght tabrik begam!
sharmande
vali be nazare man hamishe madaran va hkanom haye sarzamine ma ghabele setayesh hastand

AaVaA
06-07-2007, 03:15
همين که گفتی ممنون.
چرا انقدر کم ميای اينجا؟

Nazanin_rose
06-07-2007, 03:53
سلام
میشه بگین بحث فعلی تاپیک در مورد چیه ؟؟:20:

saye
06-07-2007, 04:03
همين که گفتی ممنون.
چرا انقدر کم ميای اينجا؟
vala az ye taraf kar az ye taraf dars va masaele dige

rsz1368
06-07-2007, 11:37
سلام

در باره همه چیز (شوخی کردم)
تا جایی که من یادم ورزش بود اگه اشتباه نکنم

mehraria
07-07-2007, 11:21
ورزش بود ولي بخواي ميتوني موضوع جديد اعلام كني ما منتظريم

راه كوير
07-07-2007, 17:01
سلام

از ارايش و اين طورچيزا ميتوني بگي
از شيطنت مدرسه ميتوني بگي
از ورزش مورد علاقه ات ميتوني بگي

rsz1368
07-07-2007, 17:46
خوب موضوع بحث جدید:
به نظرتون زیبا ترین چیز وی این دنیا چیه؟

leira
07-07-2007, 18:03
خوش امدي عزيز جان :11: :20:
چند سالته خانمي؟

ممنون به خاطر خوش آمد گويي تون
تقريبا يه هفته اي مي شه كه 24 سالم تموم شده ولي خب من تا آخر امسال به همه مي گم 24 سالمه :31:

leira
07-07-2007, 18:13
به نظر من يكي از زيباترين چيزها توي اين دنيا سكوت و زيبايي آسمونه
اين كه شب بخوابي زير آسمون و تو سكوت ستاره هاش رو نگاه كني و حس كني كه چقدر به خدا نزديكي

rsz1368
07-07-2007, 20:09
به نظر من يكي از زيباترين چيزها توي اين دنيا سكوت و زيبايي آسمونه
اين كه شب بخوابي زير آسمون و تو سكوت ستاره هاش رو نگاه كني و حس كني كه چقدر به خدا نزديكي

مرسی باورت نمیشه واقعا منم همچین حسی رو احساس کردم

sama_65
07-07-2007, 20:37
بهترین چیز توی دنیا ....
به نظر من تنهاییه + عشق واقعی
فرقی نمی کنه که طرفت مرد باشه یا زن

rsz1368
07-07-2007, 21:10
بهترین چیز توی دنیا به نظر من عشق

western
08-07-2007, 07:17
سلام دخترها...منم مثل شما دیونه ی کمی سکوت وتنهایی هستم بنظرتون چرا اینقدر احتیاج داریم؟

راه كوير
08-07-2007, 08:31
سلام دخترها...منم مثل شما دیونه ی کمی سکوت وتنهایی هستم بنظرتون چرا اینقدر احتیاج داریم؟
اگه دختري بااسمت واواتارت خيلي حال كردم خيلي باحاله :31:

rsz1368
08-07-2007, 11:11
بابا وسترن که از خودمونه .
همون نویسنده موفق

western
09-07-2007, 06:30
بابا وسترن که از خودمونه .
همون نویسنده موفق
اوه خیلی احساساتی شدم!:40:ممنون که منو اینطور معرفی کردی:11:

rsz1368
09-07-2007, 14:56
اوه خیلی احساساتی شدم!:40:ممنون که منو اینطور معرفی کردی:11:

خواهش می کنم من فقط حقیقت رو گفتم
به نظرم جالب ترین رمانی که تا حالا خوندم رمان شیطان کیست تو بوده

mehraria
09-07-2007, 19:33
خانمیا سلام ! خوشحال میبینم بالاخره یه موضوع پیدا کردین
رزیتا جون چه اواتار ملوسی داری !
واما زیباترین چیز تو دنیا...... صداقت و صمیمیت

rsz1368
09-07-2007, 23:49
خانمیا سلام ! خوشحال میبینم بالاخره یه موضوع پیدا کردین
رزیتا جون چه اواتار ملوسی داری !
واما زیباترین چیز تو دنیا...... صداقت و صمیمیت

مرسی عزیزم
از انتخاب شایستت هم ممنونم

saye
10-07-2007, 04:52
... sokot ...

western
10-07-2007, 08:54
زیباترین چیز بنظر من یک بشقاب ماکارونی!

mehraria
10-07-2007, 14:19
زیباترین چیز بنظر من یک بشقاب ماکارونی!
اينكه خوشمزه ترينه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila*
10-07-2007, 19:00
زیباترین چیز به نظر من وفا داریه...:40: :40: :40: :40: :40:

راه كوير
10-07-2007, 19:06
زیباترین چیز به نظر من وفا داریه...:40: :40: :40: :40: :40:

قشنگه

محبت كردن محبت ديدن زيباترين چيزه

mehraria
10-07-2007, 19:18
اصلا هرچيزي که خدا افريده قشنگه
بياين اينقدر شعار نديم . من که با وسترن جون موافقم ماکاراني حرف اخرا ميزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehraria
10-07-2007, 19:20
ولي به دور از شوخي سلامتي از همه چيز قشنگتره

راه كوير
10-07-2007, 19:20
من گشنم شد قرمه سبزي دلم ميخواد

shalineh
10-07-2007, 19:24
در دنیا هر چیزی میتونه زیبا یا زشت باشه . بستگی به نوع نگاه داره.

mehraria
10-07-2007, 19:25
فكر كنم تمام خانمهاي فعال اين انجمن نظرشونا دادند .====>بياييد موضوح بحث را عوض كنيم
راه كوير جونم قورمه سبزي چه ربطي به موضوع بحثمون داره ننه . دلمونا اب كردي

راه كوير
10-07-2007, 19:28
فكر كنم تمام خانمهاي فعال اين انجمن نظرشونا دادند .====>بياييد موضوح بحث را عوض كنيم
راه كوير جونم قورمه سبزي چه ربطي به موضوع بحثمون داره ننه . دلمونا اب كردي

خوب توهي گفتي ماكاروني ماكاروني منم گشنم شد :13:
موضوع بحث خوراكي و اشپزي اين حرفا باشه قبوله

بنده درحال حاضر كه درخدمت شمام اشپزي صفر

leila*
10-07-2007, 20:12
من همه چیز بلدم ولی جرات نمی کنم اشپزی کنم چون اگه بفهمن بلدم دیگه میشم اشپز خونه....

mehraria
10-07-2007, 20:13
خوب توهي گفتي ماكاروني ماكاروني منم گشنم شد :13:
موضوع بحث خوراكي و اشپزي اين حرفا باشه قبوله

بنده درحال حاضر كه درخدمت شمام اشپزي صفر
دلبندم اشپزي بلد نيستي ديگه که هنوز سفيد بخت نشدي مادر! ولي مهم نيست تو هم مثل من سفيد بخت که شدي اشپزي هم يادميگيري
اصلا لازم نيست تا بعد از ازدواج خانمها به اين موضوع توجه کنند

sama_65
10-07-2007, 21:25
دلبندم اشپزي بلد نيستي ديگه که هنوز سفيد بخت نشدي مادر! ولي مهم نيست تو هم مثل من سفيد بخت که شدي اشپزي هم يادميگيري

من با این نظر موافق نیستم
کار رو آدم از سنین پایین باید یاد بگیره تا خوب تو ذهنش حک بشه

rsz1368
10-07-2007, 21:50
منم خیلی کم اشپزی بلدم
به نظرتون لازم الان یاد بگیرم؟

sama_65
11-07-2007, 05:47
معلومه عزیز که باید یاد بگیری
هرچی از الان بیشتر تمرین کنی، دست خودت قوی تر می شه

western
11-07-2007, 07:46
منکه خدای آشپزی هستم البته شرایط منو خدا کرد!!!ده سال پیش مادرم عمرش رو داد به شما اونوقتها شونوزده
ساله بودم و مجبور شدم برای پر کردن شکم خودم وبرادرم دست به کار بشم فقط تعجبم از اینه چرا آقایون از ماکارونی
بدشون میاد وخانمها اینقدر عاشقشند؟؟؟؟؟یعنی نژاد ما به ایتالیایی ها می خوره؟؟؟؟

راه كوير
11-07-2007, 08:42
منکه خدای آشپزی هستم البته شرایط منو خدا کرد!!!ده سال پیش مادرم عمرش رو داد به شما اونوقتها شونوزده
ساله بودم و مجبور شدم برای پر کردن شکم خودم وبرادرم دست به کار بشم فقط تعجبم از اینه چرا آقایون از ماکارونی

اينم احتمال داره همه چي احتمال داره :46:
(خدامادرتم بيامرزه ) پس 26 ساله اي اره :31:

راه كوير
11-07-2007, 08:44

نظرمنم همينه ادم وقتي مجبور بشه خود به خود ياد ميگيره :46:
البته اگه منم اينقدر ميشنيم تو كله شوهره ميخونم وحرف ميزنم فلسفه مي بافتم يارو اشپزي به عهده ميگيره :31:

mehraria
11-07-2007, 13:40

خدا مادرتا بيامرزه. عزيزم اتفاقا من خوشبختانه استاد ماكاراني پختن هستم و شوهرم عاشق ماکاراني . ولي بقيه غذا ها اي تازه راه افتاده دستم

نظرمنم همينه ادم وقتي مجبور بشه خود به خود ياد ميگيره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
البته اگه منم اينقدر ميشنيم تو كله شوهره ميخونم وحرف ميزنم فلسفه مي بافتم يارو اشپزي به عهده ميگيره
عزيزم تا يکي دو هفته بعد ازدواج اصولا دستهات سوخته دوسه مرتبه غذا ميسوزوني چند روز مجبوري املت و نيمرو بخورين ======>بعد از چند روز خود دربدر (آقاي شوهر) دست بکار بخت و پز ميشه تا جلو سو تغذيه را بگيره ====>نيازي به فلفسه بافي نيست شرايط جور ميکنه خودش

rsz1368
11-07-2007, 13:47
معلومه عزیز که باید یاد بگیری
هرچی از الان بیشتر تمرین کنی، دست خودت قوی تر می شه

اخه حسش نیست .نمیشه در اینده غذای حاضری بخوریم
البته کمی بلدم

shamim24
11-07-2007, 22:00
چه جالب western جان....من اصلا فکر نمی کردم شما دختر باشی.....

sama_65
12-07-2007, 06:19
اخه حسش نیست .نمیشه در اینده غذای حاضری بخوریم
البته کمی بلدم

باید از الان عادت کنی که حسشو پیدا کنی
منم عین تو بودم
اما وقتی یاد آینده ام می افتادم که چه بلا هایی شاید سرم بیاد، یه کم بخودم سخت گرفتمو الانم راه افتادم

راستی !
شما اسمتون چیه؟
من "سما" هستم 21 ساله

rsz1368
12-07-2007, 11:23
منم عین تو بودم
اما وقتی یاد آینده ام می افتادم که چه بلا هایی شاید سرم بیاد، یه کم بخودم سخت گرفتمو الانم راه افتادم

راستی !
شما اسمتون چیه؟
من "سما" هستم 21 ساله

حق با توی از امروز شروع کردم اونم از قرمه سبزی
منم رزیتا هستم از اشنایی با شما خوشبختم
در ضمن 18 سالمه

راه كوير
12-07-2007, 14:30
منم عین تو بودم

راستی !
شما اسمتون چیه؟
من "سما" هستم 21 ساله

چه بلاهايي :18:مثلا" چه اتفاقي قراربيفته :18::18:

leila*
12-07-2007, 14:35

هیچی شوهرش می گه برو پیش دست مامان جونت ما زن نخواستیم!:31:

mehraria
12-07-2007, 14:42
هیچی شوهرش می گه برو پیش دست مامان جونت ما زن نخواستیم!:31:
اهان عزيزم اينجا را اشتباه ميكني
چون به محض گفتن اين جمله توسط اقا خانم هم دست به کمر و با اعتماد به نفس بالا ميگه مهريه را بده تا برم=========>نترسيد اقايون جرات اين جسارتها را ندارند مخصوصا پسراي لوس امروزي

راه كوير
12-07-2007, 14:52
اهان عزيزم اينجا را اشتباه ميكني
چون به محض گفتن اين جمله توسط اقا خانم هم دست به کمر و با اعتماد به نفس بالا ميگه مهريه را بده تا برم=========>نترسيد اقايون جرات اين جسارتها را ندارند مخصوصا پسراي لوس امروزي

خوب خداروشكر خيالم راحت شد :31:
پسرا بايه قربونت برم ميتوني خرشون كني بابا حله :46:

راه كوير
12-07-2007, 14:53
موضوع اشپزي بسه
يه موضوع جديدتر وبهتر:

چقدر به كاربيرون براي خانما اعتقاد داريد
چقدر دلتون ميخواد يه سري از مسئوليت هاي بيرون از خونه به عهده شما باشه

مثلا" شايد حتي يه خريد ساده نون كه دلتون بخواد كارشما باشه مثلا" عرض كردم

shady_er
12-07-2007, 15:02
خريد ساده نون كه دلتون بخواد كارشما باشه مثلا" عرض كردم

این کار مختص آقایون هست پس نیشه دخالتی در این مورد داشت
همچنین گذاشتن سطل زباله دم در!:46:
اما کلا موافقم با فعالیت اجتماعی.

راه كوير
12-07-2007, 15:06
این کار مختص آقایون هست پس نیشه دخالتی در این مورد داشت
همچنین گذاشتن سطل زباله دم در!:46:
اما کلا موافقم با فعالیت اجتماعی.

اولا سلام دوست جونم
دوما" بابا من كه گفتم مثاله
سوما" كلا كارتو محيط خارج ازخونه
چهارما" نظرت چيه همين

shady_er
12-07-2007, 15:06
متشکرم از Babakبه خاطر حسن توجه

shady_er
12-07-2007, 15:08
کار در محیط خارج از خونه به شرطی که مرتبط با تخصصت باشه و اینکه محیط خوبی داشته باشه خوبه چرا بد باشه
من که مشکلی نمیبینم.

western
12-07-2007, 18:43
منکه بخاطر کار در بیرون حاظرم تا آخر عمرم شوهر نکنم!اینکه آدم احساس مهم بودن بکنه و پولش رو خودش در بیاره
و هر طور دوست داره خرج کنه عالیه...آزادی یعنی این اما کار بیرون با شوهر یکی نمی شه باید انتخاب کنید!

sama_65
12-07-2007, 19:23
من با کار کردن خانوما 100% موافقم
خدا رو شکر این به همه ثابت شده که حضورشون چقددددددددددددددرررر مفیده !
اما خرید رو نه !
من خودم خوشم نمیاد که یه خانم بره خرید و دهن به دهن با مغازه دار شه و خودمم خیییییییییلی کم پیش میاد برم نون و سبزی و .... بخرم
تا وقتی آقایون هستن، خانوما چرا؟!

sama_65
12-07-2007, 19:28

ببخشید که بحث قبلی رو پیش کشیدم
چون واجب بود که جواب بدم
یه مشکل اینکه مثلن یه جایی مییفتی که هیچکی نیست کمکمت کنه و مجبوری خودت آشپزی کنی
اون موقع .... !

mehraria
12-07-2007, 19:29
اما خرید رو نه !
من خودم خوشم نمیاد که یه خانم بره خرید و دهن به دهن با مغازه دار شه و خودمم خیییییییییلی کم پیش میاد برم نون و سبزی و .... بخرم
اره منم موافقم وجود خانمها مفيده برا جامعه (البته به نحوه برخورد خانمها هم بايد توجه داشت)
در مورد خريد هم توايران منو ميكشدندم نميرفتم خريد يا وقتهايي كه مجبور بودم براي كمك برم با مغازه دارها خوشم نميومد صحبت كنم و فقط مامانم مجبور بود حرف بزنه.ولي اينجا جالبه فروشندههاي مغازه ميوه فروشي و سبزي فروشي اكثرا خانم هستند .

mehraria
12-07-2007, 19:32
چون واجب بود که جواب بدم
یه مشکل اینکه مثلن یه جایی مییفتی که هیچکی نیست کمکمت کنه و مجبوری خودت آشپزی کنی
اون موقع .... !
اون موقع مثل من دربدر فلك زده مجبوري يه روز سوخته پلوبخوري .روز بعد شفته پلو بخوري .تا روز بعد يادبگيري جيکار کني ! خيلي هم سخت نيست.

rsz1368
12-07-2007, 19:46
من خیلی دوست دارم بیرون از منزل کار کنم نه برای پولش از اینکه با دیگران باشم لذت می برم احساس می کنم به اطلاعاتم افزوده می شه
کار خونه و خرید هم جدا از ایناست

western
13-07-2007, 09:11
دخترها خیلی ببخشید ک پا برهنه میام وسط اما این هفته یک فیلمی داونلود کردم اونقدر بامزه بود اومدم بگم اگر تونستید حتماًشما هم داونلودش کنید اصلاً مخصوص ما دخترها ساخته شده!خیلی خنده دار و رمانتیک...اسمش
(صد روز با آقای آروگانت)اگه خواستید سایت داونلودش رو میدم...موضوع در مورد یک پسر شرور سوسول و دختر
احمق و عاشقه!زیر نویسش رو هم فارسی کردم اگه اونم خواستید می ذارم...

rsz1368
13-07-2007, 15:30
دخترها خیلی ببخشید ک پا برهنه میام وسط اما این هفته یک فیلمی داونلود کردم اونقدر بامزه بود اومدم بگم اگر تونستید حتماًشما هم داونلودش کنید اصلاً مخصوص ما دخترها ساخته شده!خیلی خنده دار و رمانتیک...اسمش
(صد روز با آقای آروگانت)اگه خواستید سایت داونلودش رو میدم...موضوع در مورد یک پسر شرور سوسول و دختر
احمق و عاشقه!زیر نویسش رو هم فارسی کردم اگه اونم خواستید می ذارم...

خوب دوست عزیز بزار دیگه

western
14-07-2007, 07:54
زیر نویس رو می خواهی چکار؟گفتم اگه داونلود کردید می ذارم که فیلم بهتون بچسبه اما با زیر نویس نمی شه فیلم
رو فهمید غیر از اون پسره خیلی نازه باید ببینی...بذار ببینم یکی از عکساشو پیدا کنم...

راه كوير
14-07-2007, 10:05
اما خرید رو نه !

ولي من دوست دارم برم خريد البته نه خريد مصارف روزانه بقيه چيزها اقا وايسم با يارو سروكله بزنم تخفيف بگيرم (البته لاس زدن نه اشتباه نشه :13:)

راه كوير
14-07-2007, 10:10
چون واجب بود که جواب بدم
اون موقع .... !

دوست جون اون موقع ديگه مجبوري ديگه ادم اشپزي ميكنه يا ميره از بيرون غذاميگيره :31:

mehraria
14-07-2007, 10:50
ولي من دوست دارم برم خريد البته نه خريد مصارف روزانه بقيه چيزها اقا وايسم با يارو سروكله بزنم تخفيف بگيرم (البته لاس زدن نه اشتباه نشه :13:)
عزيزم شما با كي بودي اين كلمه را به كار بردي؟ اوا جونم كجاست بياد تركت بده ! دختر كشتي ما را اين كلمه را به كار نبر اينجا
===========
منم مثل خودتم در اين موارد تب خريد دارم البته خريد كيف ,كفش و لباس . تخفيفم كه جاي خود داره اصلا مزه خريد به همون تخفيفشه .:31: :27:

راه كوير
14-07-2007, 11:13
عزيزم شما با كي بودي اين كلمه را به كار بردي؟ اوا جونم كجاست بياد تركت بده ! دختر كشتي ما را اين كلمه را به كار نبر اينجا
===========
منم مثل خودتم در اين موارد تب خريد دارم البته خريد كيف ,كفش و لباس . تخفيفم كه جاي خود داره اصلا مزه خريد به همون تخفيفشه .:31: :27:

اقا ... نه ببخشيد خانم من دستامو گرفتم بالا تسليم :31::11:

snowy_winter
14-07-2007, 11:24
همگی سلام
اومدم ببینم تو این تاپیک چه خبره ! میشه لطفا موضوع بحث رو بگین که منم توش شرکت کنم؟ خرید یا کار کردن خانومها یا فیلم؟ ممنون میشم یکی بگه

mehraria
14-07-2007, 11:29
اینجا آزادیه هر چی دوست داری بگو

راه كوير
14-07-2007, 11:31
موضوع جديد تر گيراوردم خفن :

بچه هاچقدرفيلم ترسناك دوست داريد يا اصلا اهل چيزهاي ترسناك جاهاي ترسناك .... ترسناك هستيد

من خودم عاشق اينم كه دسته جمعي بريم جاهاي تاريك وترسناك
فيلم ترسناكم همينطور خيلي دوست دارم

mehraria
14-07-2007, 11:33
منم عاشق فیلم ترسناکم ولی به شرطی که تنها نباشم

راه كوير
14-07-2007, 11:34
منم عاشق فیلم ترسناکم ولی به شرطی که تنها نباشم

فيلم ترسناك بايد چن نفري ببيني بعد فكركن وسط فيلم بزني پس كله اون يكي جيغ فرياد به به :31:

mehraria
14-07-2007, 11:38
مخصوصا اگر نیمه شب باشه چراغا هم خاموش همه جا هم ساکت باشه

TEC
14-07-2007, 20:32
سلام دوستای گلم..
من اصلا نمیتونم فیلم ترسناک ببینم، اگه ببینم تا چند شب خوابم نمیبره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RooS
14-07-2007, 21:13
من یه مدت زیاد میدیدم
هر شب .
ولی الان اصلا نمیتونم

•*´• pegah •´*•
14-07-2007, 21:39
من یه مدت زیاد میدیدم
هر شب .
ولی الان اصلا نمیتونم
چيه زده شدی:5::31:

AaVaA
14-07-2007, 21:45
سلام
بحث فیلم ترسناکه؟
من میترسم ولی انگار مجبورم که ببینیم :31: اولین بار که حلقه رو دیدم:13: ..تا یه هفته از پارکینگمون وحشت داشتم اما دوباره نشستم نگاه کردم:8:

(وای چقدر دلم براتون تنگیده بود:11: )

RooS
14-07-2007, 23:31
چيه زده شدی:5::31:

نه
ترسو شدم:31:

•*´• pegah •´*•
14-07-2007, 23:40
نه
ترسو شدم:31:
چند تا از اسمشنو بگو ما هم ببينيم:31:

RooS
15-07-2007, 00:14
چند تا از اسمشنو بگو ما هم ببينيم:31:

گرادج 1 و 2
فعلا اینا یادم میاد

mehraria
15-07-2007, 00:19
من خيلي فيلم ترسناك دارم ولي بعضياشو حتي جرات نميكنم ببينم زيرا كه بعد از ديدنشون تا يه هفته خواب ندارم

•*´• pegah •´*•
15-07-2007, 00:28
آره من از فيلم ها اي که توش کو سه باشه هم ميترسم

snowy_winter
15-07-2007, 00:33
سلام
بحث فیلم ترسناکه؟
من میترسم ولی انگار مجبورم که ببینیم :31: اولین بار که حلقه رو دیدم:13: ..تا یه هفته از پارکینگمون وحشت داشتم اما دوباره نشستم نگاه کردم:8:

خب منم اومدم!
فیلم حلقه... یادم نمیره وقتی داشتم این فیلم رو میدیدم خونه تنها بودم... وسط فیلم در اوج ترس و دلهره یه دفعه تلفن زنگ زد!... من>>> :18: <<< مردم و زنده شدم تا گوشی رو برداشتم و فهمیدم مامانم بود!! :31: خاطره شد برام :46:

saye
15-07-2007, 02:00
من که عشق ترسم !
ولی توجه کردین تو اکثر فیلمای ترسناک به جای اینکه فیلم تکنیکی ترسناک باشه
بیشتر سعی میکنن همش فوران خون و .....رو نشون بدن
به نظر من که این کار نه تنها فیلم رو ترسناک نمیکنه بلکه باعث ...............

mehraria
15-07-2007, 02:17
من که عشق ترسم !
بله دقيقا!دختر خوب شما كه اينا ميدوني كه باعث.......ميشه لطف كن اين اواتار را عوض كن دل مالش
گرفتم. اصلا زبون درد ميگيرم تا ميبينمش:19:

saye
15-07-2007, 02:49
رک بگم که نه نمیشه عزیزم
شرمنده
...

western
15-07-2007, 07:20
من توی عمرم از هیچ فیلمی نترسیدم اوایل افتض خوشم میومد یعنی فیلمی نمونده که ندیده باشم و فقط کمی توی گراج ترسیدم اما حالا دیگه به ضعف هنری اینجور فیلمها پی بردم و نگاه نمی کنم ...آه یکی تازه گی ها دیدم
به اسم battel royal باز کار این ژاپنی ها بود خیلی جالب بود ترسناک ترسناک نبود اما دلهره تا دلت بخواد تا آخر فیلم
چند بار از جام پریدم جون تو!

راه كوير
15-07-2007, 09:40
آره من از فيلم ها اي که توش کو سه باشه هم ميترسم

يعني از كوسه ميترسي

يه چيز جالب من معمولا" فيلمهايي كه ميبينم اسماشو يادم نميمونه فقط خودشو نگاه ميكنم :31:

mehraria
15-07-2007, 11:07
يعني از كوسه ميترسي

يه چيز جالب من معمولا" فيلمهايي كه ميبينم اسماشو يادم نميمونه فقط خودشو نگاه ميكنم :31:
منم همينطورم کاري با اسم ندارم
ولي جدا فيلمهاي ترسناک بيشتر چندش اوره تا ترسناک . همش خون و قتل عجيب .ولي به نظر من فيلم omen يا همون طالع نحس ,جالب هست تو فيلمهاي ترسناك .

راه كوير
15-07-2007, 11:13
منم همينطورم کاري با اسم ندارم
ولي جدا فيلمهاي ترسناک بيشتر چندش اوره تا ترسناک . همش خون و قتل عجيب .ولي به نظر من فيلم omen يا همون طالع نحس ,جالب هست تو فيلمهاي ترسناك .

دوست جون نيستي بي سروصدا مياي بي سروصدا ميري :10:

اون اوا بي معرفتم كه ديگه پاشو اينجانميذاره كلاس ميذاره واسمون :40:(فكركنم پيداش ميشه )

mehraria
15-07-2007, 11:25
من همينجا هستم عزيز دل .
بحث جالبي راه انداختي .من كه عاشق اينجور بحثا هستم ولي جديدا يه سريشون تو واقعيت داره برام پيش مياد که ديگه نياز به فيلم ديدنشا ندارم . همينجوري تو واقعيت با ترسش حال ميکنم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوا كه ما را يادش رفته ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RooS
15-07-2007, 12:30
من که عشق ترسم !

دقیقا
مثل پارک وی
ولی گراج که گفتم از اون فیلماست که خون توش نداره اصلا ولی واقعا ترس ناکه

leila*
15-07-2007, 13:59
اصلا کی گفته پارک وی ترسناکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:

راه كوير
15-07-2007, 14:03

حالا چرا ميزني :4::32::47::17:

من كه نبودم به خدا من بي تقصيرم :28::42::14:

RooS
15-07-2007, 14:06

همونی که ساخته

mehraria
15-07-2007, 14:13
همونی که ساخته
ای بابا چرا با هم دعوا میکنین؟
میشه بگی کدومه چون من با اسم این فیلما اشنا نیستم تا ببینم ترسناکه یا نه !

راه كوير
15-07-2007, 14:15

مهراريا جونم دوست جون شما قاطي اين ماجراها نكن بعد كتك بخوري كي ميخواد جواب شوهرتو بده :46:

بچه ها بهتره موضوع را ادامه بديم

RooS
15-07-2007, 14:17

دعوا نمیکنیم :31:
آخه اونی که ساخته واقعا فکر میکنه ترسناکه مثلا ولی نیست

mehraria
15-07-2007, 14:26
مهراريا جونم دوست جون شما قاطي اين ماجراها نكن بعد كتك بخوري كي ميخواد جواب شوهرتو بده :46:

بچه ها بهتره موضوع را ادامه بديم
عزیز من نترس من بچه خوبیم دعوا نمیکنم ولی دعوا به پا میکنم ههههههه!نگران شوهرم هم نباش به شیطنتهای من عادت کرده!
ادامه بدید .من باز هوس فیلم ترسناک کردم !!!!!!!!

mehraria
15-07-2007, 14:34
بچه ها فیلم ارباب حلقه ها را دیدین ؟
یادمه اون موقع که امده بود یکی از دوستام میگفت یه فیلم ترسناکه نبینین رو افکارتون تاثیر داره . حتی توصیه کرد اگر بچه کوجیک تو خونه هست نبینه!
جالبه من اصلا از این فیلم نترسیدم حتی عاشق این فیلم هستم و تمام سری فیلماشا دارم حتی خواهرزاده شوهرم 3سالشه هر بار میاد خونه ما براش کارتون میزارم میگه نه فیلم لولوها (ارباب حلقه ها ) را برام بزار .

leila*
15-07-2007, 15:08
حالا چرا ميزني :4::32::47::17:

من كه نبودم به خدا من بي تقصيرم :28::42::14:

عزیزم با شما نبودم نترس :46: اگه هم قراره کسی کتک بخوره اون کس همونیه که گفته دیدن این فیلم واسه زیر 18 سال توصیه نمیشه:18: . اخه داداشه 12 ساله ی منم این فیلمو مسخره می دونست نه ترسناک :19:

mehraria
15-07-2007, 15:09
عزیزم با شما نبودم نترس :46: اگه هم قراره کسی کتک بخوره اون کس همونیه که گفته دیدن این فیلم واسه زیر 18 سال توصیه نمیشه:18: . اخه داداشه 12 ساله ی منم این فیلمو مسخره می دونست نه ترسناک :19:
ببینم برا ترسش یا برا .......؟؟؟؟؟:18:

AaVaA
15-07-2007, 16:21
ببینم برا ترسش یا برا .......؟؟؟؟؟:18:

خودش گفته دیگه چرا..:46:

. اخه داداشه 12 ساله ی منم این فیلمو مسخره می دونست نه ترسناک :19:

راه كوير
15-07-2007, 16:26
دوست جون نيستي بي سروصدا مياي بي سروصدا ميري :10:

اون اوا بي معرفتم كه ديگه پاشو اينجانميذاره كلاس ميذاره واسمون :40:(فكركنم پيداش ميشه )

يه تحويلي ميگرفتي بي معرفت :46:

TEC
15-07-2007, 17:23

لیلا جون چقدر آواتارت خوشگله..:10:
اگه سایز بزرگشو داری میزاری اینجا:11:

راه كوير
15-07-2007, 17:25

ولي جون عاطفه من با اواتارتوبيشتر حال ميكنم ياد فوتباليست ها مي افتم :46:

AaVaA
15-07-2007, 17:44
يه تحويلي ميگرفتي بي معرفت :46:

4 تا صفحه برگشتم عقب تا این جملمو یادآوری کنم..

[QUOTE]

هیشکی دوسم نداره..:31:
من نمیدونم چرا تو تا اسم منو تایپ میکنی میدوم میام..:10:
بحث منحرف نشه::5:
مممم
فیلم ترسناک!!!بحثش ادامه داره؟:8:

راه كوير
15-07-2007, 17:52
هیشکی دوسم نداره..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نمیدونم چرا تو تا اسم منو تایپ میکنی میدوم میام..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما كه دوست داريم

RooS
15-07-2007, 21:18
یه سوال
چرا خانما قربون صدقه هم میرن ؟:31:
البته خودم هم اینجوریم ولی چون طرف مقابلم میگه منم مجبورم یه چیزایی بگم که طرف ضایع نشه

AaVaA
15-07-2007, 21:58
یه سوال

سوال خوبی مطرح کردی!!:5:
من که میگم دوستیم دیگه:8: ..دوست داریم همو قربون صدقه که سهله واسه هم پیغام خصوصی هم میدیم!:46: مگه نه دوست جون؟:10:

RooS
15-07-2007, 22:07
آره فدات شم
چه خبرا جیــــــــــــگر

TEC
15-07-2007, 23:36
ولي جون عاطفه من با اواتارتوبيشتر حال ميكنم ياد فوتباليست ها مي افتم :46:

راس میگی خوشگله؟ ممنون عزیزم چشات خوشگل میبینه.:10: :40:
با اینکه خودم فیلم فوتبالیستها رو خیلی دوست داشتم، ولی نمیدونم چرا خوشم نمیاد کسی بگه مثه فوتبالیستهاست:31: :31:

western
16-07-2007, 07:36
راس میگی خوشگله؟ ممنون عزیزم چشات خوشگل میبینه.:10: :40:
با اینکه خودم فیلم فوتبالیستها رو خیلی دوست داشتم، ولی نمیدونم چرا خوشم نمیاد کسی بگه مثه فوتبالیستهاست:31: :31:
آواتارت اصلاً شبیه فوتبالیستها نیست!چونکه این دختره!اما خداییش دیونه ی این جور کارتونها هستم هنوز x1999
یک چیز دیگه بود

•*´• pegah •´*•
16-07-2007, 07:48
منم واقعاً از anime خوشم مياد هميشه عکسشون يا رو دفترم يا رو درو ديوار اطاقم هست يه احساسه خوبی بهم دست ميده وقتی ميبينمشون

mehraria
16-07-2007, 11:27
یه سوال
البته خودم هم اینجوریم ولی چون طرف مقابلم میگه منم مجبورم یه چیزایی بگم که طرف ضایع نشه
عزيزم مثلا ماخانم هستيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . با عاطفه هستيم و محبت داريم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=========
پس شما فقط چون طرفا ضايع نکني محبت ميکني؟يا به قول خودت قربون صدقه ميري؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
افرين[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TEC
16-07-2007, 12:18
منم از اون کارتونایی که شخصیتهاش چشای بزرگی دارن خیلی خوشم میاد.. یه جور خاصیه.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila*
16-07-2007, 14:49
مرسی عزیزم نظر لطفته ولی همونطور که خانوما نظر دادن اواتور تو هم خیلی با مزست. راستی سایز بزرگشم ندارم شرمنده اخه سیستمم رو تازه عوض کردم گلم

•*´• pegah •´*•
16-07-2007, 20:43
یه سوال
roos جون مگه بده؟:31:
بهتر از پسر هاست که اسمايه جورواجور ميزارند رو خودشون من که از اين وضع راضيم:5::27:

RooS
17-07-2007, 00:22
roos جون مگه بده؟:31:
بهتر از پسر هاست که اسمايه جورواجور ميزارند رو خودشون من که از اين وضع راضيم:5::27:

خوب اره
ولی خداییش ماها که همو نمیبینیم
اخه من کلا از حرفای الکی بدم میاد برای همینه که چیزی که واقعا از ته دلم نیست نمیگم:)

•*´• pegah •´*•
17-07-2007, 00:24
خوب اره
ولی خداییش ماها که همو نمیبینیم
اخه من کلا از حرفای الکی بدم میاد برای همینه که چیزی که واقعا از ته دلم نیست نمیگم:)
همديگرو نبينيم:31:
مهم اينه که نسبت به هم احترام قايليم
به نظر من که نشون دادن احترام البته منم از تملق بدم مياد:2:

RooS
17-07-2007, 00:34
همديگرو نبينيم:31:
البته منم از تملق بدم مياد:2:

دقیقا
حرف منم همینه

•*´• pegah •´*•
17-07-2007, 00:35
پس به يه جا رسيديم دو تا مون

western
17-07-2007, 07:17
دخترها می خوام یک چیزی بپرسم...چرا ماها اینقدر بی حال و بی حوصله هستیم؟روحیه ای که غربی ها و همه ی
دخترهای دنیادارند ما نداریم دیروز بر حسب اتفاق گذرم به یک فوروم خارجی افتاد باورتون نمی شه برای یک هنرپیشه فقط برای یک نفر سه هزار و پونصد و هفتاد و شش صفحه نوشته بودند!!!!فکر نکنید طرف براد پیت فلان!
نه یک هنرپیشه ی کره ای برای اثبات اینم لینکش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی یک چیزهایی توی فوروم گذاشته بودند...اما ما اگه بخواهیم در مورد یکی تاپیک بزنیم هیچ دختری نمی ره تو!می خوام بدونم چرا؟(راستی این تاپیک سه هزار و پونصد صفحه ای مال کسی بود که منم دیوانه وار عاشقشم!!!!!)آه....آه...من اونو می خوام!فکر کنم بهتره اسمم رو عوض کنم بذارم ایسترن!تازه گی ها طرز عاشق
شدنم رو تغییر دادم به اون وری هاچون خیلی دوست داشتنی ومتین هستند.......
اینم عکس معشوقم

TEC
17-07-2007, 11:40
مرسی عزیزم نظر لطفته ولی همونطور که خانوما نظر دادن اواتور تو هم خیلی با مزست. راستی سایز بزرگشم ندارم شرمنده اخه سیستمم رو تازه عوض کردم گلم

خواهش میکنم گلم، این حرفا کدومه.
از تو هم خیلی ممنونم عزیزم:10:

راه كوير
17-07-2007, 11:57
دوستان فكركنم بنده بايد دوباره فكركنم يه موضوع جديد پيداكنم بذاريد تابعداز ظهرخبرشو ميدم

Saba_SI
17-07-2007, 14:29
سلام منم اومدم ما زنهای ایرانی که آزادی نداریمالبته این در مورد ما فقط صدق نمی کنه تو کشور های دیگه هم این مشکل وجود داره

RooS
17-07-2007, 16:48
سلام منم اومدم ما زنهای ایرانی که آزادی نداریمالبته این در مورد ما فقط صدق نمی کنه تو کشور های دیگه هم این مشکل وجود داره

کشورهایی مثل ایران آره

•*´• pegah •´*•
17-07-2007, 20:27
دخترها می خوام یک چیزی بپرسم...چرا ماها اینقدر بی حال و بی حوصله هستیم؟روحیه ای که غربی ها و همه ی
دخترهای دنیادارند ما نداریم دیروز بر حسب اتفاق گذرم به یک فوروم خارجی افتاد باورتون نمی شه برای یک هنرپیشه فقط برای یک نفر سه هزار و پونصد و هفتاد و شش صفحه نوشته بودند!!!!فکر نکنید طرف براد پیت فلان!
نه یک هنرپیشه ی کره ای برای اثبات اینم لینکش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی یک چیزهایی توی فوروم گذاشته بودند...اما ما اگه بخواهیم در مورد یکی تاپیک بزنیم هیچ دختری نمی ره تو!می خوام بدونم چرا؟(راستی این تاپیک سه هزار و پونصد صفحه ای مال کسی بود که منم دیوانه وار عاشقشم!!!!!)آه....آه...من اونو می خوام!فکر کنم بهتره اسمم رو عوض کنم بذارم ایسترن!تازه گی ها طرز عاشق
شدنم رو تغییر دادم به اون وری هاچون خیلی دوست داشتنی ومتین هستند.......
اینم عکس معشوقم
حتماً عضا شونم بيشتر از ماهاست ديگه:27:

ava-sh
18-07-2007, 11:20
خانما چرا بی انصافی می کنید از کشور ما بد تر هم هست تازه تو کشور ما حداقل می تونید رانندگی کنید این عربا که بدترن

:2: :19:

mehraria
18-07-2007, 11:30
عزيزم تو كدوم كشور عريب خانمها مجاز نيستن به رانندگی ؟
درضمن خوىتم معرفي كن يه كوجولو فكر كنم بار اوله مياي اينجا نه؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
خانمها 100صفحه اي شدن تاپيکمون مبارکککککککک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
18-07-2007, 11:33
عزيزم تو كدوم كشور عريب خانمها مجاز نيستن به رانندگی ؟
درضمن خوىتم معرفي كن يه كوجولو فكر كنم بار اوله مياي اينجا نه؟
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
خانمها 100صفحه اي شدن تاپيکمون مبارکککککککک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم تبريك ميگم :11: :11: :11:

mehraria
18-07-2007, 11:36
راه كوير جونم خوبي ؟ دلم برات بتنگيده هي هي. كجايي؟

راه كوير
18-07-2007, 11:44
راه كوير جونم خوبي ؟ دلم برات بتنگيده هي هي. كجايي؟

مرسي قربونت عزيزم منم خوبم توخوبي :40: :40:
والا ماكه هستيم اينجاخلوته بچه ها سرنميزنن :46: