PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Diablo III

صفحه ها : [1] 2 3

sasanjfr
28-06-2008, 17:33
Diablo III

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Blizzard Entertainment
ناشر: Blizzard Entertainment
طراحان: lead designer)Jay Wilson) و lead world designer)Leonard Boyarski)
نویسنده: Russell Brower
سری: دیابلو
موتور: اختصاصی
پلتفرم: Mac OS X , Microsoft Windows
تاریخ انتشار: 15 مه 2012(26 اردیبهشت 1391) در اروپا و آمریکای شمالی
ژانر: اکشن نقش آفرینی
مود: online multiplayer(از طریق Single-player , (Battle.net(از طریق Battle.net)
درجه: ESRB:Mature
رسانه: DVD
وب سایت: Blizzard.com/Diablo3

مقدمه

دیابلو نخستین بار در سال 1996 توسط شرکت بلیزارد که بازی موفق warcraft را در کارنامه خود داشت برای پلتفرم PC و مکینتاش عرضه شد و به نوعی سبک نوینی از بازی های نقش آفرینی را ابداع کرد.دیابلو بسیار مورد توجه منتقدان و بازیباز ها قرار گرفت و بعد از عرضه نسخه ی پلی استیشن(در سال 1998) و عرضه یک اکسپنشن پک(در سال 1998)،شماره دوم این بازی در سال 2000 منتشر شد و باز هم مورد توجه قرار گرفت.بعد از اینکه بلیزارد diablo 2:the lord of destruction،اکسپنشن پک دیابلو 2 را در 2001 منتشر کرد دیگر خبری از این عنوان نبود؛اما گیمرها همواره در انتظار عرضه نسخه جدیدی از این بازی بودند تا اینکه بلیزارد پس از مدت ها تکذیب عرضه دیابلو 3،بالاخره در مراسم WWI خود در پاریس،عرضه سومین شماره از این عنوان فوق محبوب را تأیید کرد.به گفته یکی از مقامات بلیزارد،ساخت دیابلو 3 از 4 سال پیش آغاز شده بود.همچنین بر مبنای گفته های فرانک پییرس،نائب رئیس بلیزارد،دو شماره ی قبلی سری دیابلو موفق به فروش 18 میلیون و 600 هزار نسخه ای شده اند که این خود نشان دهنده ی محبوبیت عظیم این سری است.

بلیزارد اخیراً اقدام به استخدام concept artist ها و بازیسازان آشنا با کنسول ها جهت کار بر روی نسخه کنسولی دیابلو 3 کرده است و اعلام کرده که این مسئله تأثیری روی تاریخ عرضه نسخه PC و Mac دیابلو 3 نخواهد داشت.Josh Mosqueira که lead designer پروژه کنسولی دیابلو 3 است در اینباره گفته است که "بلیزارد در مورد عرضه دیابلو 3 برای کنسول ها کاملاً جدیست".در 10 ژانویه 2012،Bashiok،مدیر انجمن های بلیزارد درباره صحبت های Mosqueira اظهارنظر کرد و گفت:"آره.او lead designer پروژه کنسولی دیابلو 3 هست" اما بعداً یکی از سخنگوهای بلیزارد در واکنش به صحبت Bashiok چنین گفت که "منظور Bashiok این بوده که بلیزارد مشغول بررسی احتمال ساخت نسخه کنسولی دیابلو 3 است و به معنی این نیست که دیابلو 3 قرار است در آینده نزدیک روی کنسول بخصوصی عرضه شود"

دیابلو 3 از اوایل سپتامبر 2011 وارد فاز closed public beta شد. با آغاز این فاز گمانه زنی ها برای انتشار بازی در اوایل سال 2012 شدت گرفت. سرانجام بلیزارد در 15 مارس 2012 اعلام کرد دیابلو 3 در تاریخ 15 مه 2012 در اروپا و آمریکای شمالی عرضه خواهد شد.

داستان

دیابلو 3، 20 سال بعد از پایان حوادث اکسپنشن دیابلو 2(Diablo 2: Lord of Destruction) رخ می دهد.Deckard Cain روایت کننده و مأموریت دهنده بازی های قبلی در دیابلو 3 باز می گردد و در ابتدای بازی متقاعد می شود که نیروهای جهنمی مصمم به تاخت و تاز به Sanctuary(دنیای سری دیابلو) هستند.Cain به هر شکل ممکن به دنبال پیدا کردن راهی است که جلوی این تهاجم عظیم را بگیرد و همان طور که حدس زده اید این وظیفه بر عهده شما خواهد بود که به آنچه که شروع شده پایان دهید.بدتر آنکه جمعیت عمومی شهرهای گوناگون Sanctuary(که از حوادث بازی های قبلی زخم خورده بود) به حمایت از این رویدادهای شیطانی پرداخته اند و عده کثیری از آنان بر این باورند که این موجودات اهریمنی که در شهرشان پدیدار شده اند در اصل اسطوره اند.داستان بازی پیرامون دو lesser evil نجات یافته به نام های Azmodan و Belial و یک آرتیفکت تحت عنوان Black Soulstone می گذرد.علاوه بر Deckard Cain دختر برادر(یا شاید هم خواهر!) او،Leah هم برای اولین بار در سری دیابلو در شماره سوم حضور خواهد داشت و بعضی اوقات بازیباز را در quest هایش همراهی می کند.

کلاس کارکترها

5 کلاس بازی از این قرارند: Monk , Wizard , Witch Doctor , Barbarian و Demon Hunter

Barbarian

جنگجویانی قدرتمند که در جنگ تن به تن مهارت خاصی دارند.اگرچه هر کدام از کلاس ها فنون مبارزه خاصی دارند اما هیچکدام از آنها از نظر قدرت و جنگاوری به پای یک barbarian نمی رسند.برای مثال می توان به یکی از مهارت های این نژاد،seismic slam اشاره کرد که منجر به وقوع زمین لرزه شدیدی می شود و دشمنانی که در نزدیکی کارکتر هستند را از بین می برد.

Witch doctor

کارکتر این نژاد پیر و فرسوده است،او نمی تواند وسط میدان برود و سر اشخاص را با چکش له کند اما او حقه ها را می داند.در صورت دشمنان گرد می پاشد تا دیگر به خوبی نبینند،کنترل ذهن آنها را در دست می گیرد و آنها را به جان همدیگر می اندازد،قابلیت احضار دسته ای زامبی دارد و ترس و بیماری ایجاد می کند.یکی از مهارت های این کلاس بمب آتشین است که حرکتی قوسی شکل داشته و به دشمنانی که پشت موانع هستند نیز آسیب وارد می کند.

Wizard

کلاس Wizard در بلیزکن 2008 معرفی شد.این کلاس مجهز به انواع و اقسام جادوهاست.بر خلاف دو کلاس قبلی،کلاس Wizard تنها در حالت مؤنث قابل بازیست.ویژگی ظاهری Wizard ردای بلند او و گوی بلورینی است که در دست چپ خود دارد.از جمله جادوهای Wizard می توان به Magic Missile , Teleport , Ray Frost , Mirror Image , Electrocute و Blizzard اشاره کرد.

Monk

این کلاس بیشتر یک melee attacker است که از فنون رزمی برای زمین گیر کردن دشمنان استفاده می کند و از توانایی های ویژه ای جهت مقاومت در برابر حملات،منحرف کردن projectile ها،حمله با سرعت خیره کننده و مین گذاری برخوردار است.می توان گفت که Monk المان های melee کلاس Assassin دیابلو 2 را با نقش "holy warrior" کلاس Paladin ترکیب کرده است.بلیزارد گفته است که کلاس Monk دیابلو 3 کوچکترین ارتباطی با کلاس Monk اکسپنشن Diablo: Hellfire که ساخته Sierra Entertainment است ندارد.

Demon Hunter

این کلاس المان های کلاس های Amazon و Assassin دیابلو 2 را ترکیب کرده است.Demon Hunter ها از کراسبو به عنوان سلاح اصلی استفاده می کنند و نیز مب های کوچکی را به سمت دشمنان پرتاب می کنند.برخی از مهارت های آنها اعلام شده است که از جمله آنها می توان به مهارت های arrow مثل Chain Arrow اشاره کرد.
سیستم quest دیابلو 3 نسبت به دو شماره قبلی دستخوش تغییر شده است.افزون براین سیستم مولد مرحله و سیستم مولد رویارویی با دشمنان نیز در برخی مراحل تصادفی طراحی شده اند تا در چندبار بازی کردن بازی تجربه هایی متفاوت پیش روی بازیبازها قرار بگیرد.هرکدام از کلاس ها در مسیر quest اصلی بازی تعدادی quest ثانویه منحصر به خود نیز دارند.

گیم پلی

دیابلو 3 هم به صورت تک نفره و هم چند نفره قابل بازی است و بازیباز برای بازی کردن هرکدام از این مودها باید در Battle.net لاگین کرده باشد.همچنین بلیزارد جهت افزایش سرعت گیم پلی بازی،health orb ها را که با آسیب زدن به دشمنان به دست می آید در اختیار بازیبازها قرار داده تا جایگزینی برای potion bar باشد.خود potion bar هم توسط skill bar جایگزین شده است که به بازیبازها اجازه می دهد کلیدهای به خصوصی را به مهارت ها و جادوهایش اختصاص دهد.پیشتر بازیبازها تنها می توانستد دو مهارت را به دو کلیک راست و چپ ماوسشان اختصاص دهند.البته هنوز هم بازیبازها می توانند حملات مشخصی را به کلیک های ماوسشان اختصاص دهند.

skill rune ها هم از دیگر ویژگی های جدید گیم پلی دیابلو 3 هستند؛آیتم هایی که می توانند مهارت های بازیباز را تغییر دهند و با بالا رفتن مرتبه بازیبازها به بازیباز داده می شوند.skill rune ها وابسته به مهارت های ویژه ای هستند و اغلب می توانند مهارت های مربوطه را کاملاً تغییر دهند.همچنین این rune ها می توانند یک جادوی بخصوص هرکدام از کلاس ها را قدرتمندتر سازند که این مورد که کدام بخش مربوط به جادو قدرتمندتر می شود کاملاً در اختیار بازیباز است.

follower(همراه) ها NPC هایی هستند که می توانند بازیباز را در دنیای بازی همراهی کنند.3 دسته همراه در بازی وجود دارد: Kormac the Templar, Lyndon the Scoundrel و Eirena the Enchantress که هرکدام از آنها پیشینه و مهارت هایی بخصوص دارند.با مبارزه همراهان درکنار بازیباز مرتبه آنها بالا می رود و با این بالا رفتن مرتبه مهارت ها،تجربه و تجهیزات جدیدی به دست می آورند.در یک لحظه تنها یک همراه می تواند بازیباز را همراهی کند که روی استراتژی گیم پلی بازیباز تأثیر می گزارد.

یکی دیگر از بخش های مهم گیم پلی بازی آرتیزان ها هستند.آرتیزان ها NPC هایی هستند که می توانند برای بازیباز تجهیزات بسازند،تجهیزات او را ارتقا دهند و یا حتی تجهیزاتش را به فروش برسانند.دو نوع آرتیزان در بازی قابل اکتساب است: Haedrig Eamon آهنگر و Covetous Shen جواهرساز و برای اکتساب هرکدام از این دو،بازیباز باید quest ای را به انجام برساند.آرتیزان ها اشیایی که بازیباز در دنیای بازی جمع آوری می کند را اوراق می کنند و از قطعاتی که از اوراق کردن آنها به دست آمده برای ساختن تجهیزات جدید بهره می گیرند.در دیابلو 2 تنها سلاح ها و زره قابل ارتقا بودند اما در دیابلو 3 به مدد آرتیزان ها اشیا کمیاب و سحرآمیز هم قابل ارتقائند.crafting برای آموزش و ارتقا آرتیزان ها هم می تواند استفاده شود.وقتی مرتبه آرتیزان ها بالا می رود اجناس مغازه شان توسعه پیدا می کند.همچنین پروسه اوراق کردن اشیا به قطعات سازنده سبب می شود که مدیریت inventory برای بازیباز راحت تر باشد.سیستم loot بازی نسبت به آنچه که درابتدا بازیسازها عنوان می کردند تغییر کرده است و اکنون بازیباز لازم نیست به صورت دستی طلاها را جمع کند بلکه تنها تماس کارکتر با طلا کافیست تا طلا به داشته های بازیباز افزوده شود.

گرافیک و سیستم مورد نیاز

موتور بازی فیزیک مخصوص به خود را دارد که جایگزین Havoc که ابتدا قرار بود فیزیک بازی مبتنی بر آن باشد شده است.این فیزیک به بازیسازها اجازه داده است که محیط هایی کاملاً تخریب پذبر طراحی کنند که قابلیت تخریب in-game دارند.Diablo III از یک موتور custom 3D بهره می برد تا نمایی overhead از کارکتر به نمایش درآورد که شبیه به نمای ایزومتریک استفاده شده در بازی های قبلی سریست.بازیسازها قصد دارند بازیشان روی طیف وسیعی از سیستم ها قابل اجرا باشد و بر طبق آنچه تاکنون منتشر شده برای بازی کردن دیابلو 3 نیازی به DirectX 10 نیست.برطبق آخرین آپدیت بلیزارد در 21 مارس 2012 حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم توصیه شده برای اجرای دیابلو 3 به شرح زیر است:

حداقل سیستم مورد نیاز
-----------------------------
OS: Windows® XP/Vista/7 (latest service packs) with DX 9.0c
+CPU: Intel Pentium® D 2.8 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4400
VGA: NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro or better
(RAM: 1 GB RAM (XP), 1.5 GB (Vista/7
HDD: 12 GB available HD space
(Optical Disk: DVD-ROM (required for retail disc versions only
Broadband Internet connection
1024x768 minimum resolution

سیستم توصیه شده
------------------------
(OS: Windows® Vista/7 (latest service packs
CPU: Intel® Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 5600+ 2.8 GHz
RAM: 2 GB RAM
VGA: NVIDIA® GeForce® 260 or ATI Radeon™ HD 4870 or better

----------
منابع: Wikipedia , Battle.net

Amin Asterix
28-06-2008, 17:50
ممنون مطلب جالبی بود.(در ادامه خبرای تو خبرهای بازی های آینده)
اما من درست متوجه سبک بازی نشدم.چون اصلا بازی نکردم.میشه مثل چه بازی ایه؟

sasanjfr
28-06-2008, 18:06
ممنون مطلب جالبی بود.(در ادامه خبرای تو خبرهای بازی های آینده)
اما من درست متوجه سبک بازی نشدم.چون اصلا بازی نکردم.میشه مثل چه بازی ایه؟
خواهش می کنم Amin جان.سبک بازی اکشن نقش آفرینی است.از نظر ژانر به بازی هایی مثل the witcher شبیه است.در واقع اگر شما the witcher رو با دوربین ایزومتریک(نه دوربین روی شانه) بازی کنید بسیار شبیه دیابلو خواهد شد با این تفاوت که در the witcher شما همراه ندارید اما در diablo همراه وجود دارد.
از نظر ظاهری دیابلو به Neverwinter nights خیلی شبیه است با این تفاوت که Neverwinter nights المان های اکشن کمتری دارد و در ژانر Action RPG طبقه بندی نمی شود و تنها یک RPG است.
اگر از Warcraft المان های استراتژیک(ساختن پایگاه،سرباز و ...) را بگیریم چیزی که باقی می ماند خیلی شبیه دیابلو است.
کلاٌ دیابلو سبک خیلی خاصی دارد و نمی توان بازی ای پیدا کرد که از هر نظر شبیه دیابلو باشد.

ali_ranger22
28-06-2008, 18:39
من میخواستم همچین تاپیکی بزنم شما پیش دستی کردی...:46:

من که عاشق این بازی ام الان دارم دوباره Diablo 2 بازی میکنم! حتما این بازی یک شاهکار خواهد بود شک نکنید..

X-Volt
28-06-2008, 18:47
یعنی این بازی بجز پلتفرم Pc برای پلتفرم دیگه ای رلیز نشده یا بعدا میشه...!؟
این بازی کی منتشر میشه؟
لطفا میشه یه کم بیشتر راجع به گرافیکش بگین...
ممنون.

joey jordison
28-06-2008, 19:48
این هم یه عنوان انحصاری شاخ دیگه برای Pc!!!
همون جور که گفتم کنسول بازا برن بازیهای انحصاری شون را بازی کنن!!!

cyrus_ln
28-06-2008, 19:50
الان تقریبا تو شوک به سر می برم خبر بسیار خوبی بود
دیابلو 2 رو نزدیک 10 بار بازی کردم
خیلی وقت هم هست منتظر diablo 3 هستم
به نظر من هم این بازی یه شاهکار می شه

.

این سوال , سوال منم هست
باکس شات بازی رو نگاه کنید مثل اینکه برای ps3 هم ریلیز خواهد شد

joey jordison
28-06-2008, 19:59
بلیزارد و کنسول!!!!!!!!!!!!!
یه حرفی میزنی ها عمراااااااااااااااااااااا اااااااااااااا
حداقل میتونی به بازی Starcraft:Ghost نگاه باندازی اون وقت میبینی که بلیزارد کنسول را ادم حساب نمیکنه!!!

sasanjfr
28-06-2008, 19:59
من که عاشق این بازی ام الان دارم دوباره Diablo 2 بازی میکنم! حتما این بازی یک شاهکار خواهد بود شک نکنید..
کاملاٌ موافقم:20:

این بازی کی منتشر میشه؟
لطفا میشه یه کم بیشتر راجع به گرافیکش بگین...
ممنون.
احتمال داره برای مکینتاش هم منتشر بشه.اما این که برای کنسول ها منتشر بشه احتمالش خیلی اندکه.چون بلیزارد علاقه ی چندانی به ساخت بازی برای کنسول ها نداره.تاریخ عرضه ی بازی هنوز معلوم نیست.گرافیک بازی هم مثل سایر بازی های بلیزارد(Warcraft, Starcraft) حالت فانتزی داره یعنی نباید انتظار گرافیک سینمایی داشت اما نسبت به آخرین بازی بلیزارد(WoW:The Burning Crusade) گرافیک Diablo پیشرفت خوبی کرده.

ali_ranger22
28-06-2008, 20:11
الان تقریبا تو شوک به سر می برم خبر بسیار خوبی بود
دیابلو 2 رو نزدیک 10 بار بازی کردم
این سوال , سوال منم هست
باکس شات بازی رو نگاه کنید مثل اینکه برای ps3 هم ریلیز خواهد شد

شما مطمِنی 10 بار بازی کردی?؟ چند سال از عمرتو صرف این بازی کردی?؟
طبق گفته ی یکی از سران بلیزارد :بلیزارد فقط به pc فک میکنه...

sasanjfr
28-06-2008, 21:42
تصاویر بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(مشاهده ی سایز کامل___از راست به چپ)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bracket
28-06-2008, 22:02
GamePlay بازی 19 دقیقه بصورت HD برای دوستانی که اینترنت خیلی سریع دارن چون حجمش 568 مگه , از اینجا میتونید دانلود کنید .

اینم Trailer سینمایی بازی به حجمش 47 مگ هست .

اینم Artwork Trailer بازی به حجم 86 مگ .

البته همرو از سایت خوده Diablo 3 هم میتونید دانلود کنید :

Sam Fisher 11
29-06-2008, 08:33
مرسی از دوستان بابت مطالب و عکس و تریلرها...
مخصوصا از ساسان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
خبر خوشحال کننده ای بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cyrus_ln
29-06-2008, 08:41
شما مطمِنی 10 بار بازی کردی?؟ چند سال از عمرتو صرف این بازی کردی?؟
طبق گفته ی یکی از سران بلیزارد :بلیزارد فقط به pc فک میکنه...

شما مطمئنی که باکس شات دومی رودیدی؟ومطمئنی که لوگو و عبارت playstation 3 رو دیدی؟
من از روی عکس گفتم وگرنه خبر از کار بلیزارد ندارم

چند سال از عمرتو صرف این بازی کردی؟
حالا برای من سوال پیش اومد که شما اصلا دیابلو بازی کردی؟
نمی دونم شاید هم بازی کردی و برای یک بار تموم کردن بازی 1 سال وقت گذاشتی
ولی من همون قدر عمرم رو صرف این بازی کردم که همه گیمر های عادی صرف کردن.

یک بار دیگه عکس رو میذارم شما هم دقت کن لطفا

Optimus Prime
29-06-2008, 10:01
:18: هان؟ Diablo III که هنوز Boxshot نداره ! تازه Boxshot به این ضایعی! ! ! صفحه قبل مال کسانی بود که چندین سال پیش درخواست ساخته شدن Diablo III را داشتند . تاپیک خوبی برای یکی از بهترین بازی هاست خواهشا خرابش نکنید ساسان جان براش حسابی زحمت می کشه.

cyrus_ln
29-06-2008, 10:07
:18: هان؟ Diablo III که هنوز Boxshot نداره ! تازه Boxshot به این ضایعی! ! ! صفحه قبل مال کسانی بود که چندین سال پیش درخواست ساخته شدن Diablo III را داشتند . تاپیک خوبی برای یکی از بهترین بازی هاست خواهشا خرابش نکنید ساسان جان براش حسابی زحمت می کشه.

والا من خبر ندارم چیزی رو که دیدم اینجا گذاشتم:10:
اون عبارت we want it رو تازه خوندم
درسته باکس شات این بازی نیست
چشم من دیگه چیزی نمیگم
فقط در باره بازی حرف می زنم.

Optimus Prime
29-06-2008, 10:09
خوب اینم مطلبی از EuroGamer در زمان Announcment Diablo III :
Diablo III از موتور فیزیک Havok با قدرت نشان دادن تخریب در بازی استفاده می کند.
در بازی می توانید از دو جنسیت Male and Female انتخاب کنید بر خلاف شماره های قبل.
بازی دارای قدرت تحلیل دوباره مراحل به صورت تصادفی است که با بار دوم بازی کردن مراحل مثل هم نباشد حتی برخی برخورد ها در بازی تصادفی است.
بازی همزمان برای دو پلتقرم Windows و Mac OS X منتشرمی شود و به گفته سازندگان هیچ برنامه ای برای انتشار روی کنسول ها ندارند.برای دیدن بهترین گرافیک بازی نیازی به داشتن Direct X 10 نیست.
بقیه مطالب را ساسان جان گفته بودند.

cyrus_ln
29-06-2008, 10:14
در بازی می توانید از دو جنسیت Male and Female انتخاب کنید بر خلاف شماره های قبل.
بازی دارای قدرت تحلیل دوباره مراحل به صورت تصادفی است که با بار دوم بازی کردن مراحل مثل هم نباشد حتی برخی برخورد ها در بازی تصادفی است.
بازی همزمان برای دو پلتقرم Windows و Mac OS X منتشر شده و به گفته سازندگان هیچ برنامه ای برای انتشار روی کنسول ها ندارند.برای دیدن بهترین گرافیک بازی نیازی به داشتن Direct X 10 نیست.

بازی الان منتشر شده؟:18:

ali_ranger22
29-06-2008, 10:38
شما مطمئنی که باکس شات دومی رودیدی؟ومطمئنی که لوگو و عبارت playstation 3 رو دیدی؟

چند سال از عمرتو صرف این بازی کردی؟
حالا برای من سوال پیش اومد که شما اصلا دیابلو بازی کردی؟
نمی دونم شاید هم بازی کردی و برای یک بار تموم کردن بازی 1 سال وقت گذاشتی
ولی من همون قدر عمرم رو صرف این بازی کردم که همه گیمر های عادی صرف کردن.

یک بار دیگه عکس رو میذارم شما هم دقت کن لطفا

دوست عزیز 100% فیک هست این باکس شات بیا منم برات باکس شات psp شو میسازم !

اگه آدم بخواد دیابلو 2 رو کامل بازی کنه حداقل 200 ساعت وقت میخواد...

Optimus Prime
29-06-2008, 11:01
بازی الان منتشر شده؟:18:
تصحیح شد دوست من تند تند داشتم تایپ می کردم اشتباه شد.

sasanjfr
29-06-2008, 14:05
مرسی از دوستان بابت مطالب و عکس و تریلرها...
مخصوصا از ساسان جان
خبر خوشحال کننده ای بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهش می کنم سام فیشر جان.من خودم داشتم از طریق سایت IGN مراسم رو دنبال می کردم و وقتی دیدم نوشته که announce، Diablo 3 شده از خوشحالی منفجر شدم:31:

دوستان در مورد این باکس شات برای ps3 توضیح دادن.فقط من یک نکته رو اضافه کنم که این باکس شات از نظر ظاهری شبیه باکس شات مربوط به بازی های ps2 هست.در باکس شات بازی های ps3،عنوان Playstation 3 در سمت چپ باکس شات بازی درج میشه.همین موضوع کافیه که این باکس شات فیک باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی همزمان برای دو پلتقرم Windows و Mac OS X منتشرمی شود و به گفته سازندگان هیچ برنامه ای برای انتشار روی کنسول ها ندارند.برای دیدن بهترین گرافیک بازی نیازی به داشتن Direct X 10 نیست.
ممنون از اطلاعات،optimus جان.این که فیزیک بازی Havok است خیلی عالیه!!!پست اول ویرایش شد.

Bracket
29-06-2008, 17:27
در مورد بازی در گفتگویی که از یکی سازندگان بازی دیدم از مطالب جالبی که بهش اشاره کرده بودن این بود برای حرکات نمایشی جنگی اون بابارین ها از بازی معروف God Of war الهام گرفتن و میگفت ما بار ها بازی God Of war رو بازی کردیم , که اگر اون دمویه کامل 19 دقیقه ای ببنید این مطلب کاملا مشخص زمان عرضه هم گفتن حداقل 3-4 سال ساختش طول میکشه و الان در مورد تاریخ عرضه بازی حرف زدن خیلی غیر منطقیه .

ali_ranger22
29-06-2008, 17:58
در مورد بازی در گفتگویی که از یکی سازندگان بازی دیدم از مطالب جالبی که بهش اشاره کرده بودن این بود برای حرکات نمایشی جنگی اون بابارین ها از بازی معروف God Of war الهام گرفتن و میگفت ما بار ها بازی God Of war رو بازی کردیم , که اگر اون دمویه کامل 19 دقیقه ای ببنید این مطلب کاملا مشخص زمان عرضه هم گفتن حداقل 3-4 سال ساختش طول میکشه و الان در مورد تاریخ عرضه بازی حرف زدن خیلی غیر منطقیه .

فقط همین بلیزارد بده (البته خوبه!) که بازی رو خیلی با وسواس میسازن تا شاهکار بشه ولی نمیدونم چرا از DX10 استفاده نمیکنن گرافیکش با اینکه قشنگ بود ولی به دلم نشست!!

Bracket
29-06-2008, 18:06
فقط همین بلیزارد بده (البته خوبه!) که بازی رو خیلی با وسواس میسازن تا شاهکار بشه ولی نمیدونم چرا از DX10 استفاده نمیکنن گرافیکش با اینکه قشنگ بود ولی به دلم نشست!!
کی گفته پشتیبانی نمیکنه سال دیگه که کلا Directx 11 میاد و اصلا Directx 10 دیگه مسخره بازی میشه هنوز هیچ چیزی در مورد این مسائل اعلام نشده .

ali_ranger22
29-06-2008, 18:36
کی گفته پشتیبانی نمیکنه سال دیگه که کلا Directx 11 میاد و اصلا Directx 10 دیگه مسخره بازی میشه هنوز هیچ چیزی در مورد این مسائل اعلام نشده .

من خودمم تو همین موندم چند صفحه پیش فک کنم خوندم که DX 9 پشتیبانی میکنه!:18:

sasanjfr
29-06-2008, 18:46
من خودمم تو همین موندم چند صفحه پیش فک کنم خوندم که DX 9 پشتیبانی میکنه!:18:
نه دوست عزیز.Optimus جان گفتند "برای دیدن بهترین گرافیک بازی نیازی به داشتن Direct X 10 نیست" نه اینکه بازی direct x 10 رو پشتیبانی نمی کنه.

sasanjfr
29-06-2008, 19:15
تصاویر بازی:

ali_ranger22
29-06-2008, 20:03
نه دوست عزیز.Optimus جان گفتند "برای دیدن بهترین گرافیک بازی نیازی به داشتن Direct X 10 نیست" نه اینکه بازی direct x 10 رو پشتیبانی نمی کنه.

آها........
خوب یعنی چی یعنی میخوان با DX 11 بسازن?؟

sasanjfr
30-06-2008, 09:55
آها........
خوب یعنی چی یعنی میخوان با DX 11 بسازن?؟
با توجه به اینکه بازی در دست ساخت هست پس نمیتونه با direct x 11 ساخته بشه،چون direct x 11 هنوز منتشر نشده.بازی بر اساس direct x 10 ساخته میشه و direct x 9 رو هم ساپورت میکنه.مگه اینکه بعداٌ تغییراتی رو در ساخت بازی اعمال کنن.

ali_ranger22
30-06-2008, 14:18
با توجه به اینکه بازی در دست ساخت هست پس نمیتونه با direct x 11 ساخته بشه،چون direct x 11 هنوز منتشر نشده.بازی بر اساس direct x 10 ساخته میشه و direct x 9 رو هم ساپورت میکنه.مگه اینکه بعداٌ تغییراتی رو در ساخت بازی اعمال کنن.

معلوم نمیکنه از اونجایی که 4-5 سال دیگه تا کامل شدن بازی وقت هست شاید با DX 11 بسازن البته بعیده چون نسخه ی کامل DX 11 سال 2010 میاد

ali_ranger22
30-06-2008, 15:19
ویرایش پست قبلی:
خوشحال باشید Diablo 3 در تاریخ12/31/08 عرضه میشه یعنی آخرین روز سال 2008 به نظر شما فوق العاده نیست?؟
:42::42::26::26::33::33:

*PiNk PaNTHeR*
30-06-2008, 15:24
آقا جون داداش یکم توجه کنید به صحت محتوای مطالب پستهاتون یکی بیاد ببینه...:lol:

ali_ranger22
30-06-2008, 15:30
آقا جون داداش یکم توجه کنید به صحت محتوای مطالب پستهاتون یکی بیاد ببینه...:lol:

منظورت چی بود از صحت?؟ منبعش گیم اسپاته برو ببین همین الان! چون تو صفحه های قبل یکی گفت 3-4 سال تا ساخت بازی فاصله هست منم فک کردم راس میگه ولی الان تو گیم اسپات دیدم که قراره امسال ریلیز بشه

sasanjfr
30-06-2008, 16:05
معلوم نمیکنه از اونجایی که 4-5 سال دیگه تا کامل شدن بازی وقت هست شاید با DX 11 بسازن البته بعیده چون نسخه ی کامل DX 11 سال 2010 میاد
4-5 سال دیگه؟!بلیزارد بد قول هست اما نه دیگه اینقدر.

ویرایش پست قبلی:
خوشحال باشید Diablo 3 در تاریخ12/31/08 عرضه میشه یعنی آخرین روز سال 2008 به نظر شما فوق العاده نیست?؟
:42::42::26::26::33::33:
این تقریباٌ محاله.بلیزارد هنوز تاریخ رسمی انتشار starcraft 2 و WoW:Wrath of the Lich King رو اعلام نکرده با اینکه این دو بازی مدت ها پیش از دیابلو 3، announce شده بودند.هیچ کدام از سایت های بازی معتبر هم این مطلب رو تأیید نکرده اند و تاریخ انتشار بازی هنوز TBA هست.

منظورت چی بود از صحت?؟ منبعش گیم اسپاته برو ببین همین الان! چون تو صفحه های قبل یکی گفت 3-4 سال تا ساخت بازی فاصله هست منم فک کردم راس میگه ولی الان تو گیم اسپات دیدم که قراره امسال ریلیز بشه
میشه یه لینک از صفحه ای که این مطلب توش درج شده رو بزارین؟چون من هر چی گشتم چنین چیزی پیدا نکردم.

*PiNk PaNTHeR*
30-06-2008, 16:39

نه منظورم پستهای قبلی بود، اون خبر گیم اسپات هم بزودی رد میشه چون طبق اخرین مصابحه با لید دیزاینر بازی، بازی بعد از Starcraft2 میاد.

ali_ranger22
30-06-2008, 19:10
4-5 سال دیگه؟!بلیزارد بد قول هست اما نه دیگه اینقدر.

این تقریباٌ محاله.بلیزارد هنوز تاریخ رسمی انتشار starcraft 2 و WoW:Wrath of the Lich King رو اعلام نکرده با اینکه این دو بازی مدت ها پیش از دیابلو 3، announce شده بودند.هیچ کدام از سایت های بازی معتبر هم این مطلب رو تأیید نکرده اند و تاریخ انتشار بازی هنوز TBA هست.

میشه یه لینک از صفحه ای که این مطلب توش درج شده رو بزارین؟چون من هر چی گشتم چنین چیزی پیدا نکردم.

من خودمم وقتی رفتم گیم اسپات کف کردم این عکس رو ببین

اون ساعتی که من رفتم تاریخ ریلیز starcraft2 و WoW:Wrath of the Lich King رو هم زده بود که الان برداشته!

نه منظورم پستهای قبلی بود، اون خبر گیم اسپات هم بزودی رد میشه چون طبق اخرین مصابحه با لید دیزاینر بازی، بازی بعد از Starcraft2 میاد.

بله تو همون تاریخ ریلیزی که من دیدم برا diablo 3 این بازی 1 ماه بعد از starcraft 2 میاد (حالا اگه سایت گیم اسپات اشتباه کرده بود نیاین به من گیر بدین!)

sasanjfr
30-06-2008, 20:50

اون ساعتی که من رفتم تاریخ ریلیز starcraft2 و WoW:Wrath of the Lich King رو هم زده بود که الان برداشته
درست می فرمایید.نوشته 08/31/12.عجیبه یعنی بازی اینقدر زود منتشر میشه؟الان گیم اسپات تاریخ عرضه ی starcraft 2 رو هم توی اون جدول 3 دسامبر 2008 درج کرده.امکانش زیاده starcraft 2 سوم دسامبر منتشر بشه چون تاریخ عرضه ی اون 2008 در نظر گرفته شده بود و چند وقت پیش گیم استاپ و best buy تاریخ عرضه ی بازی رو 3 دسامبر درج کرده بودند(هر چند که بعداٌ بلیزارد این تاریخ رو رد کرد) و IGN هم اعلام کرده که بازی دسامبر منتشر میشه.اما در مورد diablo 3 خیلی بعید به نظر می رسه.من که امیدوارم هر چه زودتر منتشر بشه اما از بلیزارد بعیده که بین announce و release بازیش فقط 6 ماه فاصله باشه.

sasanjfr
30-06-2008, 21:38
آنچه در زیر می خوانید صحبت های Leonard Boyarsky(طراح اصلی) و Brian Morrisoe(کارگردان هنری) در مراسم WWI بلیزارد در پاریس درمورد داستان و طراحی هنری Diablo 3 است.

Boyarsky Leonard جلسه را با توضیح درباره ی حوادث پیش از دیابلو 3 و اشاره کردن به چند عدد از سرزمین هایی که Sanctuary(دنیای دیابلو) را ایجاد می کنند آغاز کرد.بعضی از آنها از جمله شهر تجاری Caldeum در بازی وجود دارند و شما در بازی به گشت و گذار در آنها خواهید پرداخت و بقیه مثل Skovos(سرزمین Rogue ها در دیابلو 1 و سرزمین Amazon ها در دیابلو 2) تنها برای غنی تر کردن جهانی که بازی در آن رخ می دهد حاضر خواهند بود. Boyarsky بر این نکته تأکید کرد که تمدن های واقعی یک شبه ظاهر نمی شوند بلکه در گذر چندین قرن ایجاد می شوند.هدف دیابلو 3 این است که این اثر عمیق تاریخ را در همه ی تمدن هایی که در بازی با آنها رو به رو می شوید بدون توجه به اینکه سطح تماس شما با این تمدن ها اندک یا زیاد باشد اعمال کند.

Boyarsky درباره ی داستان بازی این طور توضیح می دهد که دیابلو 3، 20 سال بعد از پایان حوادث اکسپنشن دیابلو 2(Diablo 2:Lord of Destruction) رخ می دهد.Deckard Cain روایت کننده و مأموریت دهنده ی بازی های قبلی در دیابلو 3 باز می گردد و در ابتدای بازی متقاعد می شود که نیروهای جهنمی مصمم به تاخت و تاز به Sanctuary هستند.Cain به هر شکل ممکن به دنبال پیدا کردن راهی است که جلوی این تهاجم عظیم را بگیرد و همان طور که حدس زده اید این وظیفه بر عهده ی شما خواهد بود که به آنچه که شروع شده پایان دهید.بدتر آنکه جمعیت عمومی شهرهای گوناگون Sanctuary(که از حوادث بازی های قبلی زخم خورده بود) به حمایت از این رویدادهای شیطانی پرداخته اند و عده ی کثیری از آنان بر این باورند که این موجودات اهریمنی که در شهرشان پدیدار شده اند در اصل اسطوره اند.

فراتر از این،اطلاعات چندانی از داستان دیابلو 3 در دست نیست.Brian Morrisoe اطلاعات اندکی از داستان را به منظور برانگیخته کردن حس کنجکاوی بازیبازها در مورد اینکه سرنوشت بازی چه خواهد شد آشکار ساخت.به عنوان مثال او از Tyrael نام برد،همان فرشته ای که او را در دیابلو 2 ملاقات کردید.Tyrael در رویدادهای بازی قبلی به یاری انسان ها شتافته بود و در نهایت با نابود کردن Worldstone ،مانع تهاجم وابستگان جهنم شده بود. اکنون درباره ی دیابلو 3 این پرسش مطرح می شود:چه بر سر Tyrael آمده؟آیا او به سبب اعمالش مجازات شده است؟او در وقایع دیابلو 3 چه نقشی ایفا می کند؟

Morrisoe در حالیکه درباره ی سبک هنری بازی توضیح می داد به این موضوع اشاره کرد که با وجود استفاده از موتور 3D جدید دیابلو 3،تصمیم مبنی بر نگه داشتن دوربین بازی در یک وضعیت ایزومتریک ثابت،تصمیمی سنجیده بوده است و به عقیده ی او به بهتر شدن تجربه ی منحصر به فرد بازی،کمک شایانی خواهد کرد.او همچنین به جزئیات سیستم طراحی هنری سری دیابلو اشاره کرد که به لطف طراحی زیبای محیط و شخصیت ها حالتی حماسی به بازی می بخشد.او درباره ی دیابلو 3 چنین گفت که هدف این است که شما کارکترهای قهرمانی بسازید که ظاهری کارتونی دارند در حالیکه در جهانی قدم برمی دارید که به خاطر اضافه شدن محیط های تخریب پذیر،به شدت واقع گرایانه به نظر می رسد و در عین حال،حس فانتزی خود را نیز حفظ کرده است.

یکی از تغییراتی که در دیابلو 3 با آن رو به رو هستیم این است که بازیبازها می توانند از صدای خود برای کارکترها استفاده کنند.به این ترتیب دیگر NPC ها مثل کارکتر کلاس شما صحبت نخواهند کرد و این موضوع از نظر Boyarsky تأثیرات زیادی خواهد داشت."این موضوع روایت داستان را سرگرم کننده تر و زنده تر می سازد و سبب می شود که این حس به شما دست دهد که کارکتر شما موجود مستقلی در دنیای بازی است و او را از این بند که همچون پادویی فقط در وقایع دنیای RPG حضور داشته باشد می رهاند."

و در پایان اینکه شاید واضح ترین سوالی که درباره ی داستان دیابلو 3 به ذهن می رسد این است که چگونه بلیزارد بازی دیگری را از سری دیابلو توجیه می کند در حالیکه در پایان بازی قبلی،بازیباز دیابلو(Diablo)،مفیستو(Mephisto) و بال(Baal) را کشته بود؟Boyarsky به چگونگی این موضوع به عنوان یک سلسله وقایع پیچیده اشاره می کند اما چیز بیشتری از آن را فاش نمی سازد به جز آنجا که از او درباره ی دشمنان ویژه و جدید بازی پرسش می شود و او این نکته را مطرح می کند که در دنیای دیابلو 7 ارباب جهنم(lord of hell) وجود دارد.با احتساب اینکه 3 تای آنها در بازی های قبلی از میان برداشته شده اند آیا در دیابلوی 3 با 4 تای آخر رو به رو خواهیم شد؟زمان پاسخ خواهد داد.

منبع:گیم اسپات, IGN

*پست اول ویرایش شد*

Bracket
30-06-2008, 21:50

اون ساعتی که من رفتم تاریخ ریلیز starcraft2 و WoW:Wrath of the Lich King رو هم زده بود که الان برداشته!

بله تو همون تاریخ ریلیزی که من دیدم برا diablo 3 این بازی 1 ماه بعد از starcraft 2 میاد (حالا اگه سایت گیم اسپات اشتباه کرده بود نیاین به من گیر بدین!)
اون یه اشتباه بوده بدون شک الانم Tba شده دوباره بازی طبق گفته های خوده مسئولین Blizzard حداقل 3-4 سال ساختش زمان میبره و حرف زدن از تاریخ عرضه بازی فعلا غیر ممکنه .

sasanjfr
01-07-2008, 11:56
اون یه اشتباه بوده بدون شک الانم Tba شده دوباره بازی طبق گفته های خوده مسئولین Blizzard حداقل 3-4 سال ساختش زمان میبره و حرف زدن از تاریخ عرضه بازی فعلا غیر ممکنه .
میشه لینک این مصاحبه ای که توش ذکر شده که ساخت بازی 3-4 سال طول میکشه رو بزارید؟

ali_ranger22
01-07-2008, 12:10
درست می فرمایید.نوشته 08/31/12.عجیبه یعنی بازی اینقدر زود منتشر میشه؟الان گیم اسپات تاریخ عرضه ی starcraft 2 رو هم توی اون جدول 3 دسامبر 2008 درج کرده.امکانش زیاده starcraft 2 سوم دسامبر منتشر بشه چون تاریخ عرضه ی اون 2008 در نظر گرفته شده بود و چند وقت پیش گیم استاپ و best buy تاریخ عرضه ی بازی رو 3 دسامبر درج کرده بودند(هر چند که بعداٌ بلیزارد این تاریخ رو رد کرد) و IGN هم اعلام کرده که بازی دسامبر منتشر میشه.اما در مورد diablo 3 خیلی بعید به نظر می رسه.من که امیدوارم هر چه زودتر منتشر بشه اما از بلیزارد بعیده که بین announce و release بازیش فقط 6 ماه فاصله باشه.

من خودمم نمیدونم ......ولی یه احتمال میدم اگه واقعا تاریخ ریلیزش همین باشه احتمالا گروه سازنده بازی کار ساخت رو بعد از اکسپنشن diablo2 شروع کرده ...همونطور که گروه سازنده starcraft 2 این بازی رو بعد ساخت frozen throne شروع کرده....

sasanjfr
02-07-2008, 00:30
بلیزارد در WWI در پاریس درباره ی نحوه ی ساختن کلاس های جذاب و play style های لذت بخش بازی برای هواداران توضیح داد.اگرچه طراحان بلیزارد به هیچ وجه وارد جزئیات سایر کلاس هایی که هنوز معرفی نشده اند(3 کلاس از 5 کلاس بازی_فعلاٌ تنها 2 کلاس Barbarian و Witch Doctor معرفی شده اند.) نشدند اما توضیحات خوبی درباره ی طراحی کلاس ها و مهارت های کلاس های بازی ارائه کردند.

Lead World Designer)Leonard Boyarsky) مطلب را درباره ی غنی کردن هر یک از نژاد(کلاس) ها با فرهنگ و معارف خاص آن نژاد چه در ظاهر و چه در عملکرد آغاز کرد.همه ی نژادهای بازی صدای مخصوص و روش های مخصوص در مکالمه با NPCها دارند و در مواجهه با افرادی که با آنها رو به رو می شوند واکنش های خاصی از خود بروز می دهند.بلیزارد روی این ویژگی های داستان سرایی تقویت شده حساب خاصی باز کرده و امیدوار است که این ویژگی ها به هرچه بیشتر غوطه ور کردن بازیبازها در دنیای بازی دیابلو کمک کنند.

بویارسکی به این موضوع اشاره کرد که به کار گیری المان های پیشرفت یافته ی روایت داستان به معنی سردرگم شدن بازیباز در دنیای عظیم دیابلو 3 نیست.او در این باره توضیح داد:" ما به عمیق تر و کامل تر کردن داستان بازی می اندیشیم.ما معرفی بازی و جا افتادن آن برای بازیباز را به درازا نخواهیم کشاند،شجره های دیالوگی عظیم وجود نخواهد داشت.ما به دنبال یک معرفی بهتر و مختصرتر هستیم."

به عنوان مثال،barbarian همان barbarian دیابلو 2 است با این تفاوت که 20 سال بر عمر آن افزوده شده است و بلیزارد درباره ی اینکه در این 20 سال چه بر سرش آمده تصمیم گرفته است.بویارسکی ادامه داد:"این کارکترها کلّی نیستند و در داستان بازی موجودی پوچ و بی اعتبار نخواهند بود."بازیبازها خواهند دید که در دیابلو 3، barbarian ها پوشیده خواهند بود و بر چهره ها و بدنشان زخم هایی از جنگ نشسته است که خود گواه مشقتی است که در این فاصله ی زمانی تحمل کرده اند.

روی بدن barbarian ها اسکارهای متعددی مشاهده می شود

حالا نوبت به lead designer)Jay Wilson) و تیمش می رسد که درباره ی اینکه هر کدام از نژادها از نظر نحوه ی بازی چگونه خواهند بود توضیحی اجمالی ارائه دهند.ویلسون توضیح داد:"هر کدام از نژادهای بازی وجودی مخصوص به خود دارند که آنها را از سایر نژادها مجزا می سازد.نژاد barbarian یک مثال عالی برای این موضوع است.او یک جنگجوی تن به تن و فیزیکی ناب است و اگرچه هر کدام از کلاس ها جنگجویان خاصی دارند اما هیچکدام از آنها از نظر قدرت و جنگاوری به پای یک barbarian نمی رسند چون مشخصه ی یک barbarian همین است."

مشخصه ی اصلی barbarian ها جنگاوری آنهاست

مسئله ی بعدی در ادامه ی صحبت های ویلسون،توانایی های عمومی یک نژاد بود.ویلسون نژاد witch doctor را کانون توجه قرار داد:"او زامبی احضار می کند،توانایی ایجاد بیماری دارد و یکی از علایقش،به کنترل در آوردن ذهن افراد است.اینها چیزهایی هستند که به آنها می گوییم ویژگی های معین کننده.در واقع وقتی اسم نژاد witch doctor را شنیدید این ویژگی ها به ذهن شما خواهد آمد.اگر به این ویژگی ها علاقه ندارید پس به این نژاد علاقه نخواهید داشت."

وقتی بحث از اینجا به طراحی مهارت(skill) کشیده شد،ویلسون بر این موضوع تأکید کرد که مهارت یک نژاد به نوعی باید با شخصیت و فرهنگ آن نژاد جور باشد یعنی مکمل همدیگر باشند.تلاش برای طراحی یک کارکتر بر اساس امتیازات آماری نامعلوم کار صحیحی نیست:"ما می توانیم برای انجام یک درصد critical damage، مهارت خاصی قرار دهیم اما اگر این چیزی باشد که کارکترها را از هم تمیز می دهد چندان جالب نخواهد بود.چون آن وقت با کارکتر با ابهتی رو به رو نیستیم.اما اگر بگوییم که اُه،این کارکتر چنان راه می رود که لرزه ی آن بر زمین هر چیزی را که جلوی اوست از بین می برد آن وقت با یک کارکتر وحشت آور رو به رو هستیم."

بعد از ویلسون،Brian Morrisroe وظیفه ی توضیح درباره ی طراحی هنری نژادهای بازی را بر عهده گرفت.موریسرو و تیم هنری به تم بصری دیابلو 1 و 3 کلاس اصلی موجود در آن اشاره کردند و مورسیرو این چنین توضیح داد:"در دیابلو 1 کارکترها دارای سلاح های برنده ای هستند و راز و رمز زیادی درباره ی آنها وجود دارد.مثلاٌ به کلاس wizard نگاه کنید...در واقع در پاهای آنها استخوان های درازی فرو شده است و این یک نمونه ی عالی برای ما در تعیین خصوصیات نژادهای بازی است.در چه جور دنیایی شما کف پایتان را سوراخ خواهید کرد؟آنجا احتمالاٌ خشن ترین دنیایی خواهد بود که شما می توانید تصور کنید.یک چنین شخصیتی که کف پایش را سوراخ می کند از نظر ذهنی چگونه است؟خب یک چنین شخصیتی سرکش است و چندان شاداب به نظر نمی رسد.wizard ها در یک دنیای خاکستری از نظر اخلاقی زندگی می کنند و اثرات آن به خوبی در شخصیت آنان دیده می شود."

یک چنین تم هایی در دیابلو 2 هم وجود دارند."آنچه درباره ی necromancer و assassin در دیابلو 2 می بینیم نیز گواه بر همین موضوع است.در بعضی از شرایط آنها دشمنان شما در بازی بودند نه قهرمان(hero) یک کلاس.این دقیقاٌ همان چیزی است که ما علاقه داریم به آن فکر کنیم.دنیای بازی به شدت خشن است."

موریسرو با اشاره به اینکه چنین ایده ای در دیابلو 3 هم به کار خواهد رفت به کلاس witch doctor به عنوان نمونه ای از این فلسفه اشاره کرد:"ما می خواهیم که او شخصیتی باشد که شما به درستی ندانید که از او خوشتان می آید یا نه.شما مطمئن نیستید که او شخصیتی شاد است یا خوب است و هر چیز دیگری.او یک مثال عالی در تقابل با barbarian است.witch doctor پیر و فرسوده است،او نمی تواند وسط میدان برود و سر اشخاص را با چکش له کند اما او حقه ها را می داند.او دوست ندارد وسط میدان نبرد برود و با ضربات پتک دشمنانش متلاشی شود.خب پس چه کار می کند؟گرد در صورت آنها می ریزد تا دیگر به خوبی نبینند،کنترل ذهن دشمنان را در دست می گیرد و آنها را به جان همدیگر می اندازد و دسته ای زامبی احضار می کند...برای اینکه بتوانید دسته ای زامبی احضار کنید چه شخصیتی باید داشته باشید؟جواب دادن به این سوال آسان نیست."

witch doctor ها تعداد زیادی زامبی احضار می کنند

از نظر ویلسون ایده های هنری و طراحی وقتی در مورد چیزی با هم باشند مهارت امضایی(signature skill) را می سازند.این قبیل مهارت ها مشخص می کنند که چرا یک کارکتر در یک نژاد خاص قرار می گیرد و چنانچه درست عمل نمایند این قبیل مهارت ها تعیین کننده ی دیگر ویژگی های آن نژاد نیز خواهند بود."وقتی ما کار را بر روی طراحی مهارت های یک نژاد آغاز می کنیم احتمالاٌ می رویم داخل یک اتاق می نشینیم و 100 عدد مهارت را برای آن مطرح می کنیم.مطرح کردن ایده هایی برای مهارت های یک کارکتر خیلی سخت نیست اما قرار بر این نیست که 100 مهارت برای یک کارکتر ایجاد کنیم بلکه ما می خواهیم که مهارت هایی را برای هر یک از کلاس ها ایجاد نماییم که شاخصه ی خوبی برای شخصیت و آداب آنها باشد."

بلیزارد درباره ی تعیین مهارت های احتمالی کلاس های بازی،به یک قانون عدم توازن سریع اتکا خواهد کرد."هدف این نیست که مهارتی بسازیم که منجر به ایجاد یک گیم پلی منصفانه و متوازن شود.هدف این است که مهارتی بسازیم که بازیبازها وقتی آن را به کار می گیرند بگویند' اُه این واقعاٌ فوق العاده بود'...منظور من این نیست که بالانس را بی اهمیت بدانیم،بالانس بسیار مهم است اما در یک فاز مشخص اثر خود را نشان خواهد داد و در ابتدای کار مطرح نیست."

ویلسون به دو مهارت امضایی خاص،یکی برای barbarian و دیگری برای witch doctor اشاره کرد.seismic slam اولین مهارتی است که بلیزارد برای کلاس barbarian طراحی کرده است."ساخت این مهارت نسبت به سایر مهارت ها زمان بیشتری گرفت.ما چندین بار ساخت انیمیشن این مهارت را در دپارتمان انیمیشن از نوع آغاز کردیم تا آن را به بهترین شکل ممکن در آوریم...چنانچه شما خواهان بازی ای هستید که گیم پلی سریعی دارد و دارای عکس العمل هایی سریع نیز هست آنگاه انتظار شما از بازی این است که حرکات سریعی داشته باشد.چون فراهم کردن بالانسی بین سرعت و احساس قدرت چالش عظیمی است ما مجبور شدیم روش های گوناگونی را برای طراحی انیمیشن این مهارت امتحان کنیم."

seismic slam با لرزه ای که ایجاد می کند هر چه در اطراف است را تخریب می نماید

حتی بعد از گذر از این همه مراحل ساخت ویلسون دریافته که تیمش از انیمیشن این مهارت راضی نیست."هنوز این مهارت به آن حدی نرسیده که با دیدن آن بگوییم،اُه فوق العاده است...رمز رسیدن به این مرحله این است که به گذر از این پروسه اعتقاد داشته باشیم و بعد از اینکه از آن عبور کردیم ساخت مهارت هایی بعدی راحت تر و سریع تر خواهد شد."

سحر(spell) بمب آتشین witch doctor که در حال حاضر مانند موشک انفجاری به نظر می رسد و حرکتی قوسی دارد در ابتدا به عنوان یک گلوله ی آتشین سنتی که روی یک خط مستقیم حرکت می کند طراحی شده بود."طراحان هنری آمدند و گفتند 'ما تصور نمی کردیم witch doctor ظاهری این چنینی داشته باشد،ما تصور می کردیم که قدرت جادویی او بیشتر فیزیکی است.بنابراین فکر کردیم که تو(ویلسون) نوعی ماده ی جادویی کیمیایی ابداع کرده ای و آن را در داخل یک جمجمه قرار داده ای و بمب یک چنین چیزی خواهد بود و این چیزی است که قرار است منفجر بشود.' وقتی این بمب در ابتدا یک حالت فیزیکی داشت ما نمی خواستیم به یک شکل خطی سیر کند.ما می خواستیم که همانند یک موشک پرتاب شود.اکنون به یک موشکی که حرکتی قوسی شکل دارد تبدیل شده است و می توان آن را به آنسوی دیوار پرتاب کرد بدون اینکه به دیوار برخورد کند.این امر خود سبب ایجاد تغییرات زیادی در گیم پلی می شود.باید کمی پیش بینی بهتری درباره ی محل برخورد آن داشته باشید اما فوایدی هم خواهد داشت و آن هم این است که دیگر موانع،سد راه شما نخواهند بود و می توانید به طور مستقیم به هدفتان ضربه وارد کنید."

"این مثال خوبی است که چگونه هنر و طراحی می توانند در کنار هم عمل کنند تا یک مهارت فوق العاده را بسازند."

منبع:IGN

*پست اول ویرایش شد*

Bracket
02-07-2008, 02:26
من خودمم نمیدونم ......ولی یه احتمال میدم اگه واقعا تاریخ ریلیزش همین باشه احتمالا گروه سازنده بازی کار ساخت رو بعد از اکسپنشن diablo2 شروع کرده ...همونطور که گروه سازنده starcraft 2 این بازی رو بعد ساخت frozen throne شروع کرده....
دوست عزیز اون یه اشتباه بود تا وقتی که تاریخ رسمی از طرف سازنده اعلام نشه حتی اگر 100 تا سایتم بزنن که فلان روز میاد مسخرست (گرچه که هیچ سایتی هم تاریخ عرضه این بازی رو نزده) در مورد StarCraft II هم همینطور اون تاریخ دسامبر هنوز به صورت رسمی از طرف بلیزارد اعلام نشده البته StarCraft احتمالش خیلی زیاده که آخر امسال تو کریسمس بیاد ولی در مورد Diablo احتمالش خیلی خیلی کمه , اگه طبق عدت قبلی بلیزاردم که حساب بکنی همیشه بعد از نمایش یه بازی حدود 1 سال طول کشیده تا بازی رو بعدش عرضه کنه .

Masoud King
02-07-2008, 10:43
یه تریلر جدید:
HD....80MB :

SD :

sasanjfr
02-07-2008, 11:38
بعد از چند روز خوشحالی ناشی از announce دیابلو 3،حالا نوبت به بررسی چگونگی ساخت بازی رسیده است.از قرار معلوم عده ی کثیری از هواداران دیابلو از فضای دیابلو 3 رضایت چندانی ندارند.آنها بر این باورند که فضای دیابلو 3 باید از این چیزی که در عکس ها و تریلرهای بازی مشاهده می شود فاصله بگیرد و سیاه تر،تاریک تر و ترسناک تر از حالت کنونی شود.یکی از هواداران دیابلو دست به نوشتن عریضه ای علیه روند کنونی ساخت دیابلو 3 توسط بلیزارد زده است.این متن این دادخواست است:

این petition(دادخواست) برای بیان کردن ناامیدی ما،هواداران دیابلو،از روش کارگردانی هنری دیابلو 3 نوشته شده است.بحث های زیادی سر این مسئله در diablofans.com/forums/showthread.php?t=9283 صورت گرفته و هزاران نظر در این باره داده شده است.
هدف اصلی از این دادخواست این است که به بلیزارد نشان دهیم که عده ی زیادی از بازیبازها با استایل هنری حال حاضر بازی موافق نیستند.امیدواریم که از طریق این دادخواست بلیزارد صدای ما را بشنود و به توصیه های ما که خواهان تغییراتی در طراحی هنری بازی به منظور شبیه تر کردن آن به دنیای دیابلو هستیم جامع عمل بپوشاند.

به نظر ما المان های گرافیکی ای که دنیای دیابلو به آنها شناخته شده و از آنها ساخته شده است به طور کامل در این دنباله حضور ندارند.

آنچه ما در دیابلو 3 می بینیم:

1)طراحی هنری کارتونی که تحت تأثیر Warcraft قرار گرفته است.دیابلو وارکرفت نیست.
2)نور پردازی آبی و یا سبز سیاهچاله ها که در کارتون ها برای ترسیم یک فضای ترسناک مورد استفاده قرار می گیرد.در حالیکه دیابلو یک بازی mature است و باید از حالت ترسناک فانتزی فاصله بگیرد.سیاهچاله ها باید حالت تاریک و وحشت آوری داشته باشند درست مثل شماره های قبلی
3)حالت کارکترها کارتونی است و مدل کارکترها کمی اغراق آمیز است.رنگ آمیزی آنها روشن و شاد است که باز هم تحت تأثیر وارکرفت قرار گرفته است.
4)محیط خارجی دارای رنگ های شاد،جنگل های زیبا و المان های غیر واقعی است و حتی رنگین کمان هم مشاهده می شود.در حالیکه دنیای دیابلو دنیای سیاه و اهریمن زده ایست.
5)اسلحه ها و زره های کارتونی و غیر واقعه ای،زره های شیک،سلاح های مبالغه آمیز و اشیایی که مستقیماٌ از وارکرفت الهام شده اند.

آنچه ما می خواهیم:

1)یک فضای تاریک تر،رمز آلودتر و وحشت زده تر
2)کارگردانی هنری واقع گرایانه تر که از warcraft جدا باشد
3)سیاهچاله های تاریک تر و بدون نورپردازی آبی و سبز
4)بازگشت فرم سایه ی شعاعی به کار رفته در دیابلو 1 و 2 مطابق تصویر زیر:

5)رنگ های تیره تر و مرده تر محیط های بیرونی که در حال حاضر فوق العاده تحت تأثیر وارکرفت قرار گرفته اند.
6)منظره های تاریک تر و سیاه تر.دنیای دیابلو 1 هیچ وقت رنگارنگ و زیبا نبود.به عکس زیر دقت کنید:

7)مهمتر از همه کارگردانی هنری ای مجزای از وارکرفت.دیابلو هیچ وقت به اندازه ی وارکرفت کارتونی نبود و این دو باید طراحی هنری متفاوتی داشته باشند.
8)یکی از تأثیرات عمیقی که دیابلو 3 از وارکرفت پذیرفته و به نظر ما چندان مناسبش نیست این تصویر است:

بحث های متداول:

سوال:بازی هنوز در دست ساخت است و در مرحله ی پیش از آلفاست و تا عرضه ی بازی ممکن است شاهد تغییرات زیادی باشیم

جواب:درست است .بازی هنوز در دست ساخت است اما کارگردانی هنری یکی از اولین مراحل در ساخت یک بازی است.تا زمانی که یک طراحی هنری کاملاٌ توسعه یافته نداشته باشید نمی تواند به آسانی ساخت بازی را ادامه دهید.کارگردانی هنری به هنرمندان(طراحان مدل،texture و ...) خواهد گفت که المان های بازی چگونه باید باشند و چگونه حس شوند.چون که این کارگردانی هنری قبلاٌ کاملاٌ شاد انجام گرفته(سخنان بلیزارد) این استایل کارتونی و رنگارنگ در تمام بازی حضور خواهد داشت.

سوال:کمتر کارتونی بودن و واقعی تر بودن سبب می شود که بازی برای کامپیوترها سنگین تر باشد.

جواب:اشتباه است.تکنیک های زیادی مانند bump mapping وجود دارد که به سازنده کمک می کند که به texture ها یک حالت واقع گرایانه ببخشد و کارت های گرافیکی این 8 سال اخیر این تکنیک را ساپورت می کنند.تکنیک های بسیار دیگری نیز وجود دارند که به افزایش حس واقع گرایانه ی بازی کمک می کنند.3D بودن به این معنی نیست که ظاهر آن کارتونی باشد.

سوال:دیابلو 20،3 سال بعد از دیابلو 2 رخ می دهد.صلح در جهان برقرار شده و شر رخت بسته است.به همین دلیل طرح بازی شاد و رنگارنگ است.

جواب:این به این معنی نیست که سیاهچاله های فراموش شده باید تمیز و نورانی باشند و این طور به نظر برسند که چندین خانم خانه دار،ساعت های فراوانی را صرف تمیز کردن آن کرده اند تا همه چیز از تمیزی برق بزند و هیچ اثری از کثیفی نباشد.قاعدتاٌ سیاهچاله باید ترسناک و وهم آلود باشند.دیابلو 1 حتی قبل از رها شدن شیاطین نیز ظاهری ترسناک داشت.عکس زیر:

مقایسه ی light radius دیابلو 2 و دیابلو 3:

عکس هایی از محیط پیشنهادی ما و مقایسه با محیط کنونی:

ما از بلیزارد تقاضا داریم که با عرضه ی یک دنباله ی واقعی برای دیابلو 2 که از نظر گرافیکی به دنیای دیابلو شباهت دارد هواداران دنیای دیابلو را خشنود سازد.

صمیمانه متشکریم

اگر موافق هستید می توانید این عریضه را امضاء کنید:

تا این لحظه قریب 8750 نفر این عریضه را امضاء کرده اند.

joey jordison
02-07-2008, 12:34
سلام
اقا من از کجا میتونم داستان کامل Diablo 1,2 را بدست بیاورم!!!
ایا داستان این سری به سری های قبلی ربط داره!!!من که نتونستم Diablo 1,2 را بازی کنم هیچ جا هم پیدا نمیشه!!!لطفا داستانش را بذارین

ali_ranger22
02-07-2008, 15:02
دوست عزیز اون یه اشتباه بود تا وقتی که تاریخ رسمی از طرف سازنده اعلام نشه حتی اگر 100 تا سایتم بزنن که فلان روز میاد مسخرست (گرچه که هیچ سایتی هم تاریخ عرضه این بازی رو نزده) در مورد StarCraft II هم همینطور اون تاریخ دسامبر هنوز به صورت رسمی از طرف بلیزارد اعلام نشده البته StarCraft احتمالش خیلی زیاده که آخر امسال تو کریسمس بیاد ولی در مورد Diablo احتمالش خیلی خیلی کمه , اگه طبق عدت قبلی بلیزاردم که حساب بکنی همیشه بعد از نمایش یه بازی حدود 1 سال طول کشیده تا بازی رو بعدش عرضه کنه .

من که خودم گفتم خودمم گیج شدم حالا بیخیال بحثو تمومش کنیم همین جا...

سلام
اقا من از کجا میتونم داستان کامل Diablo 1,2 را بدست بیاورم!!!
ایا داستان این سری به سری های قبلی ربط داره!!!من که نتونستم Diablo 1,2 را بازی کنم هیچ جا هم پیدا نمیشه!!!لطفا داستانش را بذارین

بازی 20 سال بعد از اکسپنشن diablo2 اتفاق میفته

dablo1 رو که بعید میدونم پیدا کنی من خودمم بازی نکردم ولی diablo2 رو برو وست گیم بگیر داره......

ali_ranger22
07-07-2008, 15:54
همونطوری که تو تاپیک مخصوص خودش گفتم این بازی مثل اینکه واقعا در زمستان عرضه میشه یعنی همون اخر 2008
پیش بینیم درست بود بازی 4 ساله که در دست ساخته!

V1PER
07-07-2008, 21:59
سلام. هنوز سیستم مورد نیاز برای بازی مشخص نیست؟

Bracket
07-07-2008, 22:01
سلام. هنوز سیستم مورد نیاز برای بازی مشخص نیست؟
مشخص نیست ولی بازیهای Blizzard معمولا سیستمهای خیلی قوی نمیخواد با یه سیستم متوسط هم بازی کاملا جواب میده .

V1PER
08-07-2008, 06:28
مشخص نیست ولی بازیهای Blizzard معمولا سیستمهای خیلی قوی نمیخواد با یه سیستم متوسط هم بازی کاملا جواب میده .
من با سیستم مورد نیاز مشکلی ندارم به خاطر این بازی لازم باشه بهترین سیستم دنیا رو جمع میکنم:31:فقط می خواستم بدونم گرافیکش تغییر چشمگیری داشته یا نه.ممنون از پاسختون:11:
فقط یه چیز دیگه هم هست من فکر کنم بیش از 5 یا 6 سال هست منتظر نسخه ی بعدیش هستم اگه میشه تاریخ دقیقشو بگین.بالاخره زمستان عرضه میشه یا 4 سال دیگه؟:11:

ali_ranger22
08-07-2008, 11:04
بله گرافیک بسیار زیبا شده
بازی آخر سال 2008 عرضه میشه:39:

Niloofarak
08-07-2008, 14:06
منکه تا حالا دیابلو بازیب نکردم اما تعریفشو زیاد شنیدم!

Bracket
08-07-2008, 15:48
همونطوری که تو تاپیک مخصوص خودش گفتم این بازی مثل اینکه واقعا در زمستان عرضه میشه یعنی همون اخر 2008
پیش بینیم درست بود بازی 4 ساله که در دست ساخته!
لینک بده .

ali_ranger22
08-07-2008, 18:49
لیتک چی بدم
خبر دقیقه خیالت تخت!

Professor Massoud
08-07-2008, 20:25
آخه یکی به من بگه وقتی بازیهای قشنگی مثل far cry 2و crysis وجود داره دیگه چه کسی طرف این بازیهای بچه گونه
میاد؟

Bracket
08-07-2008, 21:41
آخه یکی به من بگه وقتی بازیهای قشنگی مثل far cry 2و crysis وجود داره دیگه چه کسی طرف این بازیهای بچه گونه
میاد؟
جمع کن بابا دو روزه اومدی داد و بیدادم میکنی , معلومه اصلا نمیدونی بازی چی هست هیچ کس FPS رو با بازی role playing مقایسه نمیکنه .

لیتک چی بدم
خبر دقیقه خیالت تخت!

خوب خبر دقیق لینک داره .

Professor Massoud
08-07-2008, 23:06
من نظرم روی گرافیک و هیجان بازی است نه روی سبکهاشون. و اتفاقا همه بازیها را هم با هم مقایسه می کنم چون کارشناسم.

Professor Massoud
08-07-2008, 23:08
[QUOTE=Bracket;2627212]جمع کن بابا دو روزه اومدی داد و بیدادم میکنی , معلومه اصلا نمیدونی بازی چی هست هیچ کس FPS رو با بازی role playing مقایسه نمیکنه .

خواستیم سربه سرت بذاریم . جوش نکن!

Bracket
08-07-2008, 23:37
[quote=Bracket;2627212]جمع کن بابا دو روزه اومدی داد و بیدادم میکنی , معلومه اصلا نمیدونی بازی چی هست هیچ کس FPS رو با بازی role playing مقایسه نمیکنه .

خواستیم سربه سرت بذاریم . جوش نکن!
وقتی در مورد محصولات Blizzard حرف میزنی مواظب باش . میتونی به بازی های کمپانیهای درپیت دیگه تیکه بندازی ولی در مورد Blizzard حواست رو جمع کن بدون شک بهترینه .

sasanjfr
09-07-2008, 13:31
دانلود wallpaper های جدید دیابلو 3
(حجم: 4.58 مگابایت)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
09-07-2008, 15:52
دمت گرم این همون پک والپیپریه که گیم اسپات گذاشته بود?؟

sasanjfr
09-07-2008, 16:25
دمت گرم این همون پک والپیپریه که گیم اسپات گذاشته بود?؟
آره علی جون همونه.

تا کنون تعداد کسانی که اون عریضه علیه طراحی هنری دیابلو 3(صفحه ی5_پست شماره ی 45) رو امضا کرده اند به 39300 نفر رسیده:18:

Roham
09-07-2008, 21:49
دوستان صحبت از تاریخ انتشار این بازی شد گفتم شاید بد نباشه بدونبن که این بازی هنوز وارد مرحله آلفا نشده چه برسه بتا. اگه حالو حوصله زبون انگلسیس رو دارین بد نیست به این سایت سر بزنین:

تا اونجایی که من میبینم هیچ تاریخ انتشاری برای هیچ بازی اعلام نشده. فقط برنامه بر اینه که در 2008 اضافه شونده دوم World of WarCraft با نام ٌWrath of the Lich King منتشر بشه. StarCraft 2 هم برای 2009 در نظر گرفته شده و Diablo III هم برای 2010 هرجند پیشبینی میشه تا 2011 عقب بیفته.

ali_ranger22
10-07-2008, 11:07
آره علی جون همونه.

تا کنون تعداد کسانی که اون عریضه علیه طراحی هنری دیابلو 3(صفحه ی5_پست شماره ی 45) رو امضا کرده اند به 39300 نفر رسیده:18:

دانلودش کردم دمت گرم خیلی خوبه!

روهام جان میخوای منو سکته بدی?؟:18:

diablo 3
10-07-2008, 17:10
سلام خدمت همه
أقا كجا diablo 3 رو بدست بيارم راستش 2 سالى ميشه كه من منتظر diablo3 هستم كي مياى توى بازار ايران؟

diablo 3
10-07-2008, 17:12
در ضمن diablo كاملترين بازي هستش كه تا حالا ديدم معلوم diablo3 حرف نداره

Roham
10-07-2008, 19:33
روهام جان میخوای منو سکته بدی?؟:18:

نه استاد. فقط خواستم بی خودی منتظر چیزی که قرار نیست حالا حالاها منتشر بشه نباشید.

ali_ranger22
10-07-2008, 20:28
نه استاد. فقط خواستم بی خودی منتظر چیزی که قرار نیست حالا حالاها منتشر بشه نباشید.

منبعت دقیقه !
فک نکنم سال 2011 باشه بابا 4 سال دارن میسازن

Bracket
11-07-2008, 02:58
منبعت دقیقه !
فک نکنم سال 2011 باشه بابا 4 سال دارن میسازن
هههه دیدی هر دقیقه بیا بگو آخر امسال میاد من که هنوزم نمیدونم از کجا به این نتیجه خیلی جالب رسیدی تو اینترنت حتی 1 جا هم نگفته حتی آخر امسال 1% هم ممکنه بیاد , من که گفتم غیر ممکنه امکان نداره بیاد ولی 2011 هم بعیده تو 2009 یا حداکثر 2010 میاد .

Bracket
11-07-2008, 02:59
سلام خدمت همه
أقا كجا diablo 3 رو بدست بيارم راستش 2 سالى ميشه كه من منتظر diablo3 هستم كي مياى توى بازار ايران؟
2 ساله منتظرشی تازه چند هفته پیش اعلام کردن که این بازی داره ساخته میشه , یه حدود 1 سال شایدم 2 سال دیگه احتمالا میاد هنوز هیچی مشخص نیست هیچی .

Roham
11-07-2008, 13:38
, من که گفتم غیر ممکنه امکان نداره بیاد ولی 2011 هم بعیده تو 2009 یا حداکثر 2010 میاد .

2011 فقط یه حدسه اونم در موردی تصمیم بگیرن بعضی از ویژگی های بازی به خصوص گرافیکشو که الان خیلی راجع به اون بحث میشه عوض کنن. هر چی باشه بلیزاد توی به تعویق انداختن تاریخ عرضه زبان زد خاص و عامه و همه ما میدونیم که این همیشه باعث بهتر شدن محصول نهایی میشه.

ali_ranger22
11-07-2008, 18:47
هههه دیدی هر دقیقه بیا بگو آخر امسال میاد من که هنوزم نمیدونم از کجا به این نتیجه خیلی جالب رسیدی تو اینترنت حتی 1 جا هم نگفته حتی آخر امسال 1% هم ممکنه بیاد , من که گفتم غیر ممکنه امکان نداره بیاد ولی 2011 هم بعیده تو 2009 یا حداکثر 2010 میاد .

بنده هنوزم رو حرفم هستم که این سال هایی که شما میگی نمیاد

Roham
11-07-2008, 20:58
بنده هنوزم رو حرفم هستم که این سال هایی که شما میگی نمیاد

راستش امیدوارم حرفت درست از آب در بیاد چون من هم از خدامه که دیابلو 3 زودتر منتشر بشه.

ali_ranger22
11-07-2008, 21:12
آخه شما نگاه کن 4 ساله دارن میسازن منم یه جا خوندم که بیشتر گیم پلی بازی تموم شده حالا اگه قرار باشه 2011 بیاد یعنی 7 سال میخوان بازی بسازن?؟!!

Roham
11-07-2008, 22:24
یکی از دلایلی که من اون حدس ها در مورد سال انتشار رو باور کردم این بوده که تا اون جایی که من دیدم بازی های این شرکت همیشه دو یا سه سال بعد از معرفی منتشر میشن.

StarCraft سال 1996 معرفی و سال 1998 منتشر شد.
Diablo II سال 1997 معرفی و سال 2000 منتشر شد.
WarCraft III سال 1999 معرفی و سال 2002 منتشر شد.
World of WarCraft سال 2001 معرفی و سال 2004 منتشر شد.

همه اینا رو میتونین تو IGN پیدا کنین. ولی همونطور که گفتم اگه زودتر بیاد چه بهتر.

masoud_razor
12-07-2008, 00:57
اینم چند تا عکس

Bracket
12-07-2008, 01:06
یکی از دلایلی که من اون حدس ها در مورد سال انتشار رو باور کردم این بوده که تا اون جایی که من دیدم بازی های این شرکت همیشه دو یا سه سال بعد از معرفی منتشر میشن.

StarCraft سال 1996 معرفی و سال 1998 منتشر شد.
Diablo II سال 1997 معرفی و سال 2000 منتشر شد.
WarCraft III سال 1999 معرفی و سال 2002 منتشر شد.
World of WarCraft سال 2001 معرفی و سال 2004 منتشر شد.

همه اینا رو میتونین تو IGN پیدا کنین. ولی همونطور که گفتم اگه زودتر بیاد چه بهتر.
StarCraft II رو هم اضافه کن که 2007 معرفی شد و احتمالا 2009 یا آخر 2008 (فرق زیادی نداره) میاد . اصلا این موضوع خیلی احتمالش کمه چون من هرچی هم که فکر میکنم میبینم به غیر از Blizzard هم شرکت های دیگه هیچ وقت نشده مثلا بازیهای درست حسابی رو مثلا 4-5 ماه قبل از عرضه تازه معرفی کنن و بگن ما هم داریم همچین بازی میسازیم تازه اونم Blizzard که بازیهاش حداقل 3-4 سال ساختشون طول میکشه . در مورد تاریخ عرضه بازی Diablo III هم تو گفتگویی که GameSpot با پرودوسر این بازی داشت دقیقا به این سوال که این بازی کی عرضه میشه اینطوری جواب داده : مثل بقیه بازی های Blizzard هر زمان بازی آماده بشه عرضه میشه :31: .

ali_ranger22
12-07-2008, 20:55
StarCraft II رو هم اضافه کن که 2007 معرفی شد و احتمالا 2009 یا آخر 2008 (فرق زیادی نداره) میاد . اصلا این موضوع خیلی احتمالش کمه چون من هرچی هم که فکر میکنم میبینم به غیر از Blizzard هم شرکت های دیگه هیچ وقت نشده مثلا بازیهای درست حسابی رو مثلا 4-5 ماه قبل از عرضه تازه معرفی کنن و بگن ما هم داریم همچین بازی میسازیم تازه اونم Blizzard که بازیهاش حداقل 3-4 سال ساختشون طول میکشه . در مورد تاریخ عرضه بازی Diablo III هم تو گفتگویی که GameSpot با پرودوسر این بازی داشت دقیقا به این سوال که این بازی کی عرضه میشه اینطوری جواب داده : مثل بقیه بازی های Blizzard هر زمان بازی آماده بشه عرضه میشه :31: .

آره ولی خوبیه بلیزارد اینه که راز نگه داره و هر موقع وقتش بشه حرف میزنه نه مثل EA که 3 سال قبل از عرضه بازی میگه ما میخوایم این بازی رو بسازیم! حالا من نمیدونم خودمم یه مدتیه قاتی کردم ولی برید الان Diablo 2 بازی کنین من که دارم بازی میکنم از اول!

V1PER
13-07-2008, 04:29
شما آخرش با این کاراتون ما رو سکته می دید:31:بابا یکی به تاریخ دقیق یا لاقل تقریبیشو بگه:19:من که دیابلو 2 رو گم کردم حالا تو تبریز کسی می دونه از کجا میشه گیرش اورد:21:

Bracket
13-07-2008, 04:51
شما آخرش با این کاراتون ما رو سکته می دید:31:بابا یکی به تاریخ دقیق یا لاقل تقریبیشو بگه:19:من که دیابلو 2 رو گم کردم حالا تو تبریز کسی می دونه از کجا میشه گیرش اورد:21:
دقیق بخوام زمانش رو بگم میتونم بگم در سه سال آینده حتما عرضه میشه . نیستی عزیزا , ما چند صفحست داریم بحث میکینم که زمان عرضه این بازی مشخص نیست اصلا . Diablo 2 رو هم من خودمم ندارمش ولی الان دارم دانلودش میکنم بشینم بازی یه حدود 2 گیگه با اکسپنشنش البته اگه اینترنت سریع داری تورنتش رو بدم دانلود کنی .

V1PER
13-07-2008, 23:09
دقیق بخوام زمانش رو بگم میتونم بگم در سه سال آینده حتما عرضه میشه . نیستی عزیزا , ما چند صفحست داریم بحث میکینم که زمان عرضه این بازی مشخص نیست اصلا . Diablo 2 رو هم من خودمم ندارمش ولی الان دارم دانلودش میکنم بشینم بازی یه حدود 2 گیگه با اکسپنشنش البته اگه اینترنت سریع داری تورنتش رو بدم دانلود کنی .
سلام . من هستم از همون روز که تاپیک زده شد ولی زیاد تو بحث وارد نشدم چون هیچ اطلاعاتی نداشتم :27:. اخه فکر کنم علی رنجر میگف اخر همین سال میلادی میاد خیلی ها هم میگن 4 سال دیگه منظورم اینه که حالا کدومش درسته ؟. اینترنتمم پرسرعته ولی ترجیحا چند تا لینک بده که حجمشون کم باشه راحت دانلود کنم ولی 2 گیگ نبودا 3 سی دی بود کمتر میشه:21:
ممنون:11:

Bracket
13-07-2008, 23:31
سلام . من هستم از همون روز که تاپیک زده شد ولی زیاد تو بحث وارد نشدم چون هیچ اطلاعاتی نداشتم :27:. اخه فکر کنم علی رنجر میگف اخر همین سال میلادی میاد خیلی ها هم میگن 4 سال دیگه منظورم اینه که حالا کدومش درسته ؟. اینترنتمم پرسرعته ولی ترجیحا چند تا لینک بده که حجمشون کم باشه راحت دانلود کنم ولی 2 گیگ نبودا 3 سی دی بود کمتر میشه:21:
ممنون:11:
اینی که من دارم دانلود میکنم دقیقا 2.28 گیگ حجمشه 4 تا CD هم هست البته کلی چیز میز اضافی هم توش داره اینم لینکش :

V1PER
14-07-2008, 01:37
اینی که من دارم دانلود میکنم دقیقا 2.28 گیگ حجمشه 4 تا CD هم هست البته کلی چیز میز اضافی هم توش داره اینم لینکش :

میشه یکم در مورد دانلودش توضیح بدین من بلد نیستم . یه فایل 14.6Kb دانلود کرد که اسمش diablo 2 full game with expansion.iso [mininova].torrent هست . باید چیکار کنم ؟.

Bracket
14-07-2008, 01:48
میشه یکم در مورد دانلودش توضیح بدین من بلد نیستم . یه فایل 14.6Kb دانلود کرد که اسمش diablo 2 full game with expansion.iso [mininova].torrent هست . باید چیکار کنم ؟.
البته اینجا جاش نیست ولی این برنامه رو دانلود کن اون فایل رو باهاش باز کن .

sasanjfr
20-07-2008, 22:42
Artwork های دیابلو 3:

Alireza.M67
20-07-2008, 22:56

عزیز من دیابلو 2 رو بازی نکردم و حسرتشو می خورم .
میشه یجوری این بازیو دست ما هم برسونی ؟
یا حداقل بگو کجا میفروشنش . همه جا رو گشتم اما نیست که نیست !

ali_ranger22
21-07-2008, 21:58
عزیز من دیابلو 2 رو بازی نکردم و حسرتشو می خورم .
میشه یجوری این بازیو دست ما هم برسونی ؟
یا حداقل بگو کجا میفروشنش . همه جا رو گشتم اما نیست که نیست !

اگه تهرانی برو وست گیم بگیر

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
عجب آرتورک هاییه ساسان جان نوید یک محیط فوق العاده تو بازی رو میده!

sasanjfr
22-07-2008, 09:29
عجب آرتورک هاییه ساسان جان نوید یک محیط فوق العاده تو بازی رو میده!
آره علی جان واقعاٌ زیباست.من که دیگه نمی تونم صبر کنم.خوبه بلیزارد این بازیو بعد از اینکه چند سال در دست ساخت بود announce کرد!تصور کن 4 سال پیش دیابلو 3 رو announce کرده بود اونوقت چی بر سر ما میومد!!

ali_ranger22
22-07-2008, 14:40
آره علی جان واقعاٌ زیباست.من که دیگه نمی تونم صبر کنم.خوبه بلیزارد این بازیو بعد از اینکه چند سال در دست ساخت بود announce کرد!تصور کن 4 سال پیش دیابلو 3 رو announce کرده بود اونوقت چی بر سر ما میومد!!

آره واقعا سکته میزدم من!
البته این طراحی ها از بلیزارد چیز جدیدی نیست همه ی بازی هاش از نظر طراحی هنری فوق العاده است

Bracket
24-07-2008, 17:44
این Diablo II عجب ضد حالیه این رزولوشنش ثابت 640x480 هست تو مانیتور من در حد فاجعست بازی تو اکسپنشنش تازه رزولوشنش رو کردن 800x600 خیلی بده نمیشه بازی کرد .

ali_ranger22
24-07-2008, 21:20
این Diablo II عجب ضد حالیه این رزولوشنش ثابت 640x480 هست تو مانیتور من در حد فاجعست بازی تو اکسپنشنش تازه رزولوشنش رو کردن 800x600 خیلی بده نمیشه بازی کرد .

نه برا من خیلی خوبه ...:27:

Bracket
26-07-2008, 02:58
چند تا Art جدید :

عکس در اندازه بزرگ :

sasanjfr
01-08-2008, 22:44
از طراحی هنری رنگارنگ دیابلو 3 خوشتان نمی آید؟چه قدر بد!چون تغییری در کار نیست.
لید دیزاینر دیابلو 3 امروز طی مصاحبه ای اعلام کرد که علیرغم petition آنلاین در اعتراض به کارگردانی هنری بازی که به امضای 52000 هوادار دیابلو رسیده است،طراحی هنری بازی تغییری نخواهد کرد.متن مصاحبه پیش روی شماست

Jay Wilson مصاحبه ی خود را این چنین آغاز کرد:"هیچ بازگشتی به عقب در کار نیست.ما،تیم هنری و بلیزارد از سبک هنری بازی خشنودیم و آن را تغییر نخواهیم داد."

ویلسون توضیح داد که هنگامی که او،دو سال و نیم پیش به پروژه اضافه شد،دیابلو 3 از نظر ظاهری تقریباٌ همان چیزی بود که هواداران شماره های قبلی می خواستند:تاریک همراه با تم خاکستری و قهوه ای.اما استفاده از رنگ های تیره سبب می شد که در هنگام تبدیل بازی از نمای 2 بعدی به 3 بعدی،گیم پلی بازی لطمه ببیند.کارگردانی هنری قبلی بازی "ظاهری سیاه و مدرن" داشت اما تمیز دادن دشمنان از محیط را دشوار می کرد."وقتی 30 موجود از 4 یا 5 تیپ مختلف روی صفحه وجود داشته باشد یکی از فاکتورهای مهم این است که بتوانید کارکترها را به خوبی از هم تشخیص دهید و این کار باید خیلی سریع انجام بگیرد.وقتی هم محیط و هم موجودات خاکستری اند این کار امکان پذیر نیست."

بعد از مشورت فراوان با تیم سازنده،آنها در نهایت تصمیم گرفتند که از طراحی هنری پر رنگ تری استفاده نمایند،همانی که در عکس ها و تریلرهای بازی می بینیم(و طراحی نهایی،بر طبق گفته های ویلسون).یکی دیگر از اهداف ویلسون و تیمش در استفاده از طراحی هنری رنگارنگ این است که محیط دیابلو 3 خسته کننده نباشد:"ما با بازی هایی با تم تاریک مشکلی نداریم.اما این گونه محیط ها بهتر است برای بازی های کوتاهتری مثلاٌ بازی های ژانر FPS که گیم پلی ای 5 تا 6 ساعته دارند به کار رود.دیابلو 3 گیم پلی ای چند صد ساعته دارد و استفاده از رنگ های تیره برای یک چنین بازی ای سبب می شود که خیلی زود برای شما کسل کننده شود.تعداد بسیار زیادی بازی هایی با تم خاکستری و قهوه ای در بازار موجود است که بسیاری از آنها photo realistic اند و می توانید آنها را تجربه کنید."

ویلسون سپس درباره ی دغدغه های منتقدانی که طراحی هنری دیابلو 3 را شبیه WoW می دانند و آن را از مشکلات بازی بر می شمرند توضیح داد.ویلسون این موضوع را نکته ای منفی نمی داند:"فکر می کنم این برای ما غیر ممکن است که از سایر آثار خود تأثیر نپذیریم.بین WoW و دیابلو 3 شباهت هایی وجود دارد و این از نظر من هیچ اشکالی ندارد.طراحی هنری دنیای WoW کارتونی تر از آن چیزیست که ما می خواستیم،اما از نظر المان های موجود برای خلق یک دنیایی که بتواند شما را تا مدت ها سرگرم کند WoW نکات آموزنده ای در خود دارد.ما می خواستیم از طراحی هنری ای استفاده کنیم که حس بلیزارد را به بازیبازها منتقل کند و به همین دلیل در چندین مورد از WoW الهام گرفتیم.من تصور می کنم که بازیبازها در مقایسه ی دیابلو 3 با WoW اغراق کرده اند.اما حالا این سوال مطرح می شود؛آیا ما تحت تأثیر WoW قرار گرفته ایم؟البته که جواب مثبت است."

یکی دیگر از مواردی که طرفداران به ان اشاره کردند،حذف light radius(شعاع نورانی) کارکتر بازیباز است.چون که تعدادی ازمحیط های شماره های قبلی دیابلو بسیار تاریک بود،کارکتر بازیباز یک دایره ی نورانی در دور تا دور خود داشت که در مشاهده ی عمق سیاهچاله ها به بازیباز کمک می کرد.ویلسون گفت که تیمش تمامی تلاش خود را برای بهره گیری از این سیستم به کار گرفت اما light radius با موتور سه بعدی به خوبی همخوانی ندارد:"light radius با محیط های دو بعدی تناسب بیشتری دارد تا با محیط های سه بعدی.ما به این نتیجه رسیدیم که برای اینکه زیبایی بازی لطمه نخورد به منابع نوری بیشتری احتیاج داریم."اما همه ی اینها به این معنی نیست که light radius محبوب،در دیابلو 3 حضور نخواهد داشت."نه در تمامی سیاهچاله ها،اما در تعدادی از آنها light radius به کار خواهد رفت.من فکر می کنم بازیبازها این افکت را از یک یا دو مکان شماره های قبلی به یاد دارند در حالیکه آنها فراموش کرده اند که در 90 درصد محیط های دیابلو 1 و 2،light radius وجود نداشت.چنانچه ما سیاهچاله ای را بیابیم که در آنجا استفاده از این افکت سبب لذت بخش تر شدن گیم پلی و زیباتر شدن ظاهر بازی شود حتماٌ از این سیستم استفاده خواهیم کرد.این تفکر که تیم سازنده علاقه ای به استفاده از light radius ندارد تفکر درستی نیست.ما فقط در صورتی از این افکت استفاده نخواهیم کرد که به گیم پلی یا ظاهر بازی خدشه وارد کند."

مجموعاٌ ویلسون و تیمش از ظاهر بازی کاملاٌ رضایت دارند.ویلسون به خوبی می داند که او و تیمش نمی توانند همه را راضی کنند:"من نمی دانم که ما می توانیم بازیبازهایی که از کارگردانی هنری بازی رضایت ندارند را متقاعد سازیم یا نه.این افراد مطمئناٌ از نظر سایه پردازی،دیابلو 3 را همان قدر تاریک خواهند یافت که شماره های قبلی بوده اند و یا حتی تاریک تر از آنها و من فکر می کنم که این موضوع برای راضی کردن آنها کافی باشد.من فکر می کنم وقتی بسیاری از این افراد دیابلو 3 را بازی کنند و تأثیر طراحی هنری جدید را بر گیم پلی بازی ببینند نظرشان تغییر کند؛نه همگی آنها و مشکلی هم از این بابت وجود ندارد.ما می دانیم که نمی توانیم همه ی بازیبازها را راضی کنیم."

ویلسون همچنین قول داد که محیط های بازی در سیر مراحل ساخت بازی تاریک تر و سیاه تر از این شود(آن چیزی که اکنون دیده می شود مراحل ابتدایی ساخت بازیست) و تیم سازنده هنوز در صدد "پر کردن محیط بازی با انواع و اقسام جسد های رها شده،اسکلت های خوفناک و چیزهایی شبیه به این" است.

و در مورد تاریخ انتشار دیابلو 3،ویلسون جمله ی معروف بلیزارد را تکرار کرد:"دیابلو 3 وقتی منتشر می شود که ساخت آن به اتمام برسد."

منبع:

ali_ranger22
09-08-2008, 13:27
اینم دو والپیپر جدید:

رفتی از GW لینک آوردی؟! به چه دردی می خوره باید اکانت داشته باشی تا بتونی ازش استفاده کنی این جا هم که هیچ کی نداره....

nelson
10-08-2008, 21:23
ببخشید میشه این بازی را تک نفره بازی کرد؟ یعنی قسمت داستانی داره

ali_ranger22
10-08-2008, 21:44
ببخشید میشه این بازی را تک نفره بازی کرد؟ یعنی قسمت داستانی داره

وا ! این بازی کلا مهمترین بخشش بخش داستانیه... که چند صد ساعت گیم پلی داره . بخش آنلاین به نام battle.net هم داره

Arcane
11-08-2008, 16:54
بابا بلاخره یکی پیدا میشه که تاریخ رلیزشو بدونه؟
یکی میگه 2011 میاد یکی میگه 2008 میاد!یکی میگه 4ساله شروع کردن یکی میگه 4ساله تموم کردن!یکی...

havas_1980
11-08-2008, 16:58
بابا بلاخره یکی پیدا میشه که تاریخ رلیزشو بدونه؟
یکی میگه 2011 میاد یکی میگه 2008 میاد!یکی میگه 4ساله شروع کردن یکی میگه 4ساله تموم کردن!یکی...
فعلا تاریخ دقیق انتشار بازی مشخص نیست و توسط سازندگان اعلام نشده.
هرگونه تاریخ انتشاری که تا به حال گفته شده همگی از روی گمان و حدسه.

joey jordison
12-08-2008, 10:28
البته فکر نکنم تا 2010 نیاد!!بازی را 4 ساله دارن میسازن و احتمالا میمونه برای 2009 !!
من یک ویدیو گیمپلی از بازی دیدم خارق العاده بود!!گرافیکشم زیباست

ali_ranger22
12-08-2008, 12:53
اصلا هر گونه حدس و گمان درباره ی تاریخ انتشارش هم درست از آب در نمیاد شاید 4 سال دیگه اومد شاید 1 سال دیگه....این بلیزارد اصلا کاراش معلوم نمیکنه

ali_ranger22
15-08-2008, 13:38
تریلر های جدید

Barbarian Attacks
(28.4 MB)

Witch Doctor Attacks
(39 MB)

Artwork Trailer
(82.8MB)

Optimus Prime
21-08-2008, 00:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Optimus Prime
21-08-2008, 00:25

ali_ranger22
21-08-2008, 14:44
بالاخره تونستم یه تریلراز بازی ببینم اونم تریلر مربوط به گیم پلی برباریان! اول بگم در یک کلمه فوق العاده

خوب اولش یه attack قدرتی میزنی به زمین که اینجا فیزیک بازی و گرافیک بازی به رخ کشیده میشه و گرد و خاک به صورت بسیار طبیعی بلند میشه و قطعه های چوبی در راستای ضربه به زیبایی هر چه تمام تر خورد میشه....
توی کمدی که روی دیوار بود اومد و یه سری آیتم برداشت که خیلی جالب به نظر رسید
بعد به اتاق بعدی رفت که یه chest بود روش کلیک کرد رفت زیر زمین و از چهار طرف اتاق موجودات جهنمی از یه چیزی (نمیدونم چطوری شرح بدم!) میان بیرون و هیروی شما برای جلوگیری از ورود اونها باید اون چیزها رو از بین ببره وقتی که موجودی رو کشت orb قرمز ظاهر شد و اونو استفاده کرد (این سیستم خیلی به گیم پلی بازی کمک میکنه چون دیگه نیازی نیست همش با پورتال به شهر بریم) بعد همه ی اونا رو کشت( واقعا مبارزه ها زیبا و هیجانی هستند داشتم از اینکه نمیتونم به جای طرف بازی کنم می مردم!) بعد chest از زمین بیرون اومد وکلی آیتم ازش ریخت بیرون بعد دوربین رو زوم کرد(حالت زومش خاصه یعنی با زاویه ای خاص انجام میشه) اومد و آیتم ها برداشت و دونه دونه این آیتم ها روی هیرو نشتند و میشد تفاوت رو به طور کامل احساس کرد... بعد اومد شمشیرش رو با یک hammer عوض کرد( سلاح ها انگاری خیلی از WOW تاثیر گرفتند چون شمشیرش خیلی خاص بود بازم نمیتونم شرح بدم که چطوری بود!) بعد از این که شمشیر رو عوض کرد شروع به ضربه زدن به سمت پرده کرد و دیده شد که پرده با چه فیزیک فوق العاده ای حرکت میکرد!!

واقعا همه چیز متحول شده به نظرم تاریخ عرضه شدن بازی بیشتر از دوسال دیگه نباشه...

ali_ranger22
25-08-2008, 18:09
بچه ها سایت بازی رو دیدین?؟ خیلی قشنگ ساختن....ولی یکم سنگینه...حتما ببینید

sasanjfr
08-09-2008, 14:56
تصاویر جدید از محیط بازی
--------------------------

ali_ranger22
19-09-2008, 10:53
شات های جدید

sasanjfr
10-10-2008, 11:04
اخبار پیش از BlizzCon دیابلو 3
------------------------------

با سلام خدمت طرفداران بلیزارد و علی الخصوص عاشقان دیابلو
همان طوری که می دونید از امروز کنفرانس BlizzCon بلیزارد شروع میشه و فردا به پایان خواهد رسید.قبلاٌ اعلام شده بود که در بلیزکن امسال باید منتظر announce سه کلاس بعدی دیابلو 3 باشیم اما سایت Joystiq تصویری را از برنامه ی امروز این کنفرانس قرار داده که باعث شگفتی همگان شده:

مشاهده ی سایز کامل:

همان طوری که در تصویر می بینید برای دیابلو 3 عبارت open gaming درج شده و این یعنی که دیابلو 3 در بلیزکن امسال قابل بازی خواهد بود،درست مثل استارکرفت 2 و Wrath of the Lich King!!!

---------------
منبع:

milky way
10-10-2008, 20:36
اخبار پیش از BlizzCon دیابلو 3
------------------------------

با سلام خدمت طرفداران بلیزارد و علی الخصوص عاشقان دیابلو
همان طوری که می دونید از امروز کنفرانس BlizzCon بلیزارد شروع میشه و فردا به پایان خواهد رسید.قبلاٌ اعلام شده بود که در بلیزکن امسال باید منتظر announce سه کلاس بعدی دیابلو 3 باشیم اما سایت Joystiq تصویری را از برنامه ی امروز این کنفرانس قرار داده که باعث شگفتی همگان شده:

مشاهده ی سایز کامل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمان طوری که در تصویر می بینید برای دیابلو 3 عبارت open gaming درج شده و این یعنی که دیابلو 3 در بلیزکن امسال قابل بازی خواهد بود،درست مثل استارکرفت 2 و Wrath of the Lich King!!!

---------------
منبع:

کاش منم اونجا بودم اگر اونجا بودم با کلاش منو باید از جام بلند میکردن .

joey jordison
10-10-2008, 22:57
کلا چندتا کلاس میخواد اضافه بشه؟؟راه نداره بیشتر از 3 تا باشه!!!یک سورپرایزی چیزی
من هم دمو گیم پلی از بازی دیدم تنها جمله ای که میتوانم بگم فوق شاهکار بود!!!!

sasanjfr
11-10-2008, 09:38
بلیزکن 2008: Wizard،سومین کلاس دیابلو 3
---------------------------------------------

بلیزارد در مراسم بلیزکن،سومین کلاس بازی را announce کرد.کلاس جدید Wizard نام دارد.منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

sasanjfr
11-10-2008, 16:05
بلیزکن 2008: تریلر announce کلاس Wizard
---------------------------------------------

Wizard announce trailer

HD با حجم 68.89 مگابایت

SD با حجم 24.34 مگابایت

ali_ranger22
11-10-2008, 16:32
راستی بلیزارد توی بلیز کن از احتمال پورت بازی بر روی کنسول هم گفته
jay wilson که بعضی جاها گفته خیلی خوب میشه اگه بازی رو روی کنسول هم گسترش بدیم!!
گفتن اگه بخوایم برای کنسول بزنیم باید تصمیم بگیریم که روی 360 عرضه کنیم یا PS3 ...یعنی اینکه فقط یک کنسول
البته قبلا بلیزارد گفته بود اگه قرار باشه کنسول بزنیم فقط 360

سران بلیزارد هنوز تصمیم دقیق نگرفتن

ali_ranger22
11-10-2008, 16:52
Diablo 3 Wizard Effects Movie

31.02 MB

sasanjfr
11-10-2008, 16:54
بلیزکن 2008: تصاویر جدید از محیط دیابلو 3
-------------------------------------------

sasanjfr
11-10-2008, 18:48
راستی بلیزارد توی بلیز کن از احتمال پورت بازی بر روی کنسول هم گفته
jay wilson که بعضی جاها گفته خیلی خوب میشه اگه بازی رو روی کنسول هم گسترش بدیم!!
گفتن اگه بخوایم برای کنسول بزنیم باید تصمیم بگیریم که روی 360 عرضه کنیم یا PS3 ...یعنی اینکه فقط یک کنسول
البته قبلا بلیزارد گفته بود اگه قرار باشه کنسول بزنیم فقط 360

سران بلیزارد هنوز تصمیم دقیق نگرفتن
ممنون بابت خبر علی جان

متن کامل خبر از سایت shacknews

مارک مورهیم رئیس بلیزارد اعلام کرد:"با کامل تر شدن ساخت دیابلو 3،بلیزارد ارزیابی خواهد کرد که آیا دیابلو 3 می تواند برای کنسول ها منتشر شود یا خیر.من فکر می کنم این بحث که دیابلو 3 توانایی اجرا بر روی کنسول ها را دارد بحث بدی نیست،هرچند که کنسول ها محدودیت هایی دارند که باید از آنها عبور کرد و این کار را سخت خواهد کرد."جی ویلسون هم درباره ی این موضوع گفت:"هنوز بلیزارد در مرحله ی سبک سنگین کردن این تصمیم است و هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده است.اما اگر بخواهیم بازی را برای کنسول ها منتشر کنیم بدون شک حاصل کار یک پورت سر راست از PC نخواهد بود چرا که ما می خواهیم بازی برای کنسول نیز فوق العاده باشد."

---------------
منبع: shacknews

از جملات مشکلات موجود برای ساخت دیابلو 3 برای کنسول ها،عدم وجود سرویس battle.net بلیزارد برای آنهاست و این موضوع پیاده سازی multiplayer را برای آنها دشوار خواهد ساخت.به علاوه به دلیل محدودیت در دکمه ها،دسترسی به منوهای مختلف بازی در آنها دشوار خواهد بود و مشکل بزرگ بعدی این است که به احتمال فراوان نسل فعلی کنسول ها تا سال 2012 به اتمام خواهد رسید و بلیزارد مدت زمان زیادی را برای ساخت نسخه ی کنسولی دیابلو 3 در دست ندارد(ساخت هر بازی ای برای بلیزارد حدود 5 الی 6 سال به طول می انجامد) و اگر تصمیم به یک چنین کاری بگیرد احتمالاٌ بازی برای کنسول های نسل بعدی آماده خواهد شد.به هر حال با توجه به پتانسیل خوب کنسول ها در سبک ---- & Slash دیابلو 3 فعلاٌ تنها بازی بلیزارد است که می تواند بر روی کنسول ها اجرا شود و در صورتیکه بلیزارد چاره ای برای مشکلات مذکور بیاندیشد شاید در آینده شاهد عرضه ی نسخه ی کنسولی دیابلو 3 هم باشیم.

sasanjfr
12-10-2008, 16:21
بلیزکن 2008: کلاس بعدی دیابلو 3 را دوست خواهید داشت!
-----------------------------------------------------------

جی ویلسون،لید دیزاینر دیابلو 3،چند هفته پیش از معرفی سومین کلاس بازی(کلاس Wizard) اعلام کرده بود که هواداران از کلاس بعدی بازی بدشان خواهد آمد چرا که بیش از حد به یکی از کلاس های قبلی دیابلو شبیه است.با نمایش تریلر کلاس wizard مشخص شد که این کلاس شباهت زیادی به Sorcerer/Sorceress دیابلو 1و 2 دارد اما هواداران به این کلاس،واکنش بدی نشان ندادند.ویلسون بعد از announce کلاس Wizard گفت که این حرف او درست بیان نشده بود و منظور او واقعاٌ این نبود که هواداران دیابلو،واکنشی منفی به Wizard نشان خواهند داد.به هر حال جی ویلسون در مورد کلاس بعدی دیابلو 3 فقط یک جمله گفت:"من فکر می کنم هواداران عاشق کلاس چهارم خواهند شد!"
باید ببینیم از دیدگاه ویلسون،"عشق" نسبت به چهارمین کلاس بازی مانند "نفرت" از سومین کلاس آن خواهد بود یا نه!

sasanjfr
12-10-2008, 23:54
بلیزکن 2008: دیابلو 3؛مادسازی ممنوع،DLC شاید
-------------------------------------------------

جی ویلسون در حاشیه ی مراسم بلیزکن اعلام کرد،بلیزارد به مادسازها اجازه ی "هک کردن" دیابلو 3 را نخواهد داد.ویلسون اشاره کرد که از علاقه ی هواداران به مادسازی آگاه است و نیز می داند که بسیاری از بازیسازها کار خود را با مادسازی شروع کرده اند اما اجازه ی چنین کاری را نخواهد داد:"بلیزارد در برابر هرگونه تحریفی از بازی خود محکم خواهد ایستاد و اجازه ی چنین کاری نخواهد داد."او همچنین درباره ی احتمال عرضه ی DLC برای بازی گفت:"بلیزارد روی این موضوع فکر خواهد کرد."

cyrus_ln
13-10-2008, 09:37
DLC چیه؟...........

ali_ranger22
13-10-2008, 12:04
DLC چیه؟...........

فایل های قابل دانلود که به بازی امکانات بیشتر و... اضافه میکنه

Diablo 3 BlizzCon 08 Skill Runes Movie

33.72 MB

behradsn
13-10-2008, 16:22
یک خبـــــــــــــر خـــــــــــــــوب !!!! :31:

تاریخ انتشارو ببینید :

خوشحال شدید نه ؟

من هم همینظور :46:

Masoud King
13-10-2008, 17:11
The wizard به عنوان سومین گونه قابل بازی معرفی شد!

Blizzard فاش کرد که The wizard سومین گونه قابل بازی در Diablo III خواهد بود. در BlizzCon 08 اعلام شد که The wizard که شبیه به sorceress در Diablo II میباشد و سومین از پنج نوع قابل بازی در Diablo III هستش.
در سپتامبر سرگروه طراحان بازی Jay Wilson به videogamer گفته که سازنده نمی تونه همه رو خوشحال کنه و به وسیله اعلام گونه ای بعدی طرفداران از Blizzard بیزاز میشن.
این گونه قابل بازی برای کسانی هستش که بازی کردن در نقش blaster cannon لذت می برند!

منبع:

cyrus_ln
13-10-2008, 17:20

تاریخ انتشارو ببینید :

خوشحال شدید نه ؟

من که خوشحال شدم در حد تیم ملی
ولی این تاریخی که نوشته امروز , یعنی بازی امروز ریلیز شده:18:

ali_ranger22
13-10-2008, 17:30

تاریخ انتشارو ببینید :

خوشحال شدید نه ؟

خوشحال نشید ...
قبلا هم گیم اسپات الکی واسه خودش تاریخ ریلیز زده بود
فقط و فقط باید منتظر خبر خود بلیزارد باشیم

milky way
13-10-2008, 17:37
من که خوشحال شدم در حد تیم ملی
ولی این تاریخی که نوشته امروز , یعنی بازی امروز ریلیز شده:18:
امروز نیست دیروزه بازی دیروز ریلز شده :31: .

ali_ranger22
16-10-2008, 11:23
بلیزارد تایید کرد که دیابلو 3 بعد از استار کرفت منتشر میشه ! معلوم نیست استارکرفت کی میاد!؟ در این حالت همه رفتیم تو کف :دی

اطلاعات بیشتر

joey jordison
16-10-2008, 11:58
خدا رحم کنه!!
بلیزارد هم گفته استارکرفت عجله ای نداریم!!!این جور که بوش میاد باید حالا حالاها بقول علی جان تو کف باشیم

sasanjfr
21-10-2008, 19:39
بلیزکن 2008: توضیحاتی درباره ی ویژگی های دیابلو 3
------------------------------------------------------

Panel: Skill Part 1

HD با حجم 46.7 مگابایت

SD با حجم 16.3 مگابایت

---------------
Panel: Skill part 2

HD با حجم 53.3 مگابایت

SD با حجم 18.7 مگابایت

---------------
Panel: Skill part 3

HD با حجم 54 مگابایت

SD با حجم 18.6 مگابایت

---------------
Panel: Runes

HD با حجم 79.6 مگابایت

SD با حجم 27.6 مگابایت

---------------
Panel: Death Effects

HD با حجم 65.5 مگابایت

SD با حجم 23 مگابایت

sasanjfr
25-10-2008, 19:17
کلاس Wizard .......... قسمت اول
----------------------------------

کلاس سوم دیابلو 3 شباهت بسیاری با کلاس sorceress دیابلو 2 دارد.این چیزیست که ویلسون پیش از معرفی این کلاس به آن اشاره کرده بود:"کلاس بعدی دیابلو 3(کلاس سوم) شباهت زیادی به یکی از کلاس های قبلی دیابلو 3 دارد."اجرای جادوهایی که تأثیری عمیق در محیطی وسیع دارند خصوصیت اصلی Wizard محسوب می شود.اما سوالی که برای بسیاری از هواداران پیش می آید این است که Wizard کیست؟

concept art کلاس Wizard

مقدمه

به گفته ی Wyatt Cheng طراح تکنیکی دیابلو 3،کلاس Wizard به طور خلاصه تکرار کلاس sorceress دیابلو 2 است که در انشعاب دادن قدرت های بی نظیرش برای تخریب وسیع از راه دور تخصص دارد. Chengمی گوید یکی از اهداف مقدماتی بلیزارد در طراحی کلاس Wizard،طراحی کارکتری بود که برای افرادی که بازی در نقش blaster cannon را دوست دارند مناسب باشد به اضافه ی اینکه شماری نوآوری را به آسیب های عموماٌ کم دامنه ی آن کلاس اضافه کند.از نظر Cheng شخصیت Wizard بدین صورت است:"او فوق العاده جاه طلب،باهوش و نیرومند است.او همانند کسی است که از کالج اخراج می شود اما در نهایت به یک مخترع توانمند تبدیل می شود!(چه توصیف ابلهانه ای!)"
نکته ی مهم دیگر درباره ی این کلاس این است که برخلاف دو کلاس Barbarian و Witch Doctor شما نمی توانید جنسیت کارکتر خود را انتخاب کنید و جنسیت Wizard تنها مؤنث است.

مهارت های Wizard
مهارت های Wizard در 3 دسته ی Arcane , Storm و Conjure قابل بررسی است.

1)مهارت های Storm کلاس Wizard(قسمت اول)
مهارت های Storm کلاس Wizard در 4 سطح قرار می گیرند که در این نوشته سطوح اول و دوم آن را بررسی می کنیم:

سطح اول

1)Charged Bolt
رتبه: 0 تا 1
عملکرد: 3 گوی الکتریکی توسط Wizard رها می شود که هرکدام از آنها در اثر الکتریسیته،1 تا 8 عدد از سلامتی هدف کم می کنند.critical hit های ناشی از آسیب الکتریکی(lightning damage) سبب خشک شدن(stun) هدف به مدت 2 ثانیه می شود.
میزان مانا(Mana) مورد استفاده: 8

2)Thunderstruck
رتبه: 0 تا 15
عملکرد: شانس critical hit هر جادوی الکتریکی(صاعقه ای) را 10 درصد افزایش می دهد.

3)Lighting Speed
عملکرد: سرعت اجرای جادوها را 3 درصد افزایش می دهد.

*مهارت های غیر عامل
_ Empowered Magic(جادوی تقویت شده)
عملکرد: تأثیر جادوها را 30 درصد افزایش می دهد.

سطح دوم
برای رسیدن به این سطح به 5 امتیاز در مهارت Storm نیاز دارید.

1)Storm Armor
عملکرد: Wizard توسط انرژی الکتریکی احاطه می شود و گوی های الکتریکی به طور خودکار به سمت مهاجمان پرتاب می شود که 1 تا 8 عدد از سلامتی هدف کم می کند.
میزان مانا مورد استفاده: 15

2)Frost Nova
عملکرد: انفجار یخی توسط Wizard اجرا می شود و 1 تا 3 عدد از سلامتی اهداف نزدیک کم می کند.شانس critical hit تا 25 درصد افزایش می یابد.critical hit های ناشی از cold damage سبب یخ زدن هدف می شوند.
Cooldown(حداقل زمانی که باید بین دو استفاده ی متوالی از یک spell صبر کرد): 12 ثانیه
میزان مانا مورد استفاده: 25

*مهارت های غیر عامل
_ Deep Freeze
عملکرد: شانس critical hit تمامی جادوهای یخی(cold spell) را 5 درصد افزایش می دهد.

__ Power Armor
عملکرد: اثر گوی های رها شده توسط جادوی Storm Armor را 10 درصد افزایش می دهد.

___ Static Charge
عملکرد: 5 درصد از مانا مصرف شده را برمی گرداند.

ادامه دارد...

sasanjfr
27-10-2008, 18:06
کلاس Wizard .......... قسمت دوم
----------------------------------

در قسمت اول درباره ی مقدمات این کلاس و مهارت های سطوح اول و دوم Storm کلاس Wizard توضیح دادم.در قسمت دوم به سطوح سوم و چهارم مهارت های Storm و سطوح چهارگانه ی مهارت های Arcane این کلاس اشاره می کنم.

1)مهارت های Storm کلاس Wizard(قسمت دوم)

سطح سوم
برای رسیدن به این سطح به 10 امتیاز در مهارت Storm نیاز دارید.

1)Electrocute
عملکرد: جرقه های الکتریسیته از نوک انگشتان Wizard رها می شود که 4 تا 5 عدد از سلامتی هدف می کاهد.Electrcute قادر است به 1 یا 2 دشمن به صورت هم زمان آسیب وارد کند.همچنین شانس اجرای critical hit نیز وجود دارد که همانند critical hit سایر آسیب های الکتریکی سبب خشک شدن هدف به مدت 2 ثانیه می شود.
میزان مانا مورد استفاده: 8

جادوی electrocute

2)Ray of frost
عملکرد: باریکه ای از انرژی سرمایی ایجاد می کند که در هر ثانیه 6 عدد از سلامتی هدف کم می کند.critical hit ناشی از این جادو همانند critical hit های ناشی از سایر آسیب های سرمایی سبب یخ زدن هدف می شود.
میزان مانا مورد استفاده: 16 عدد در هر ثانیه

جادوی Ray of Frost

*مهارت های غیر عامل
_ Lethal Energy
عملکرد: شانس critical hit را هم برای حملات مستقیم و هم برای جادوها 5 درصد افزایش می دهد.

__ Improved Charged Bolt
عملکرد: 1 عدد به تعداد گوی هایی که در اثر جادوی Charged Bolt رها می شود اضافه می کند.

___ Static Charge
عملکرد: 5 درصد از مانای مصرف شده را برمی گرداند.

سطح چهارم
برای رسیدن به این سطح به 15 امتیاز در مهارت Storm نیاز دارید.

1) Blizzard
عملکرد: تعداد فراوانی تکه یخ توسط Wizard رها می شود که برای مدت 3 ثانیه،6 تا 10 عدد از سلامتی هدف های نزدیک کم می کند.این جادو نیز critical hit دارد که مانند سایر جادوهای سرمایی است.
میزان مانا مورد استفاده: 70

جادوی Blizzard

*مهارت های غیر عامل
_ Storm Power
عملکرد: آسیب ناشی از تمامی جادوهای الکتریکی و سرمایی را افزایش می دهد(هنوزتکمیل نشده است)

__ Epic Storms
عملکرد: محیط اثر جادوی Blizzard را وسیع تر می کند(هنوز تکمیل نشده است)

___ Shattering Ice
عملکرد: تمامی حملات همراه یخ،2 عدد بیشتر از حالت معمول از سلامتی هدف ها کم می کنند.(هنوز تکمیل نشده است)

2)مهارت های Arcane کلاس Wizard
مهارت های Arcane کلاس Wizard در 4 سطح قرار می گیرند که در زیر بررسی می کنیم.

سطح اول

1)Magic Missile
عملکرد: 1 موشک انرژی به سمت هدف شلیک می کند که سبب کم شدن 7 تا 13 عدد از سلامتی هدف می شود.critical hit ناشی از آسیب های Arcane سبب غیر فعال شدن هدف برای 4 ثانیه می شود.
میزان مانا مورد استفاده: 8

*مهارت های غیر عامل
_ Arcane Power
عملکرد: تمامی آسیب های ناشی از به کار گیری مهارت های Arcane را 30 درصد تشدید می کند.

__ Efficient Magics
عملکرد: مصرف مانا تمامی جادوها را 3 درصد کاهش می دهد.

___ Penetrating Spells
عملکرد: مقاومت هدف های Wizard را در برابر جادوها 8 درصد کاهش می دهد.

سطح دوم
برای رسیدن به این سطح به 5 امتیاز در مهارت Arcane نیاز دارید.

1)Disintegrate
عملکرد: Wizard شعاعی از انرژی خالص ساطع می کند که در هر ثانیه 10 عدد از سلامتی هدف کم می کند.در صورتیکه این شعاع از داخل بدن هدف عبور کند آسیب 80 درصدی وارد می سازد!critical hit این جادو مانند سایر جادوهای Arcane است.
میزان مانا مورد استفاده: 12 عدد در هر ثانیه

جادوی Disintegrate

2)Wave of Force
عملکرد: موجی از نیرو توسط Wizard به سمت بیرون رها می شود که دشمنان و گلوله هایی که توسط آنها به سمت او پرتاب شده است را دفع می کند و 1 تا 8 عدد از سلامتی آنها کم می کند.
میزان مانا مورد استفاده: 25

جادوی Wave of Frost

*مهارت های غیر عامل
_ Arcane Armor
عملکرد: هنگامیکه جادوهای Storm Armor , Stone Skin یا Temporal Armor فعال باشند مقاومت زره Wizard تا 20 درصد افزایش پیدا می کند.

__ Arcane Weakness
عملکرد: این مهارت سبب می شود میزان آسیب وارده به هدف ها در اثر جادوهای Arcane برای مدت 5 ثانیه 10 درصد افزایش پیدا کند.

___ Arcane Speed
عملکرد: cooldown تمامی جادوهای Arcane را 9 درصد کاهش می دهد.

سطح سوم
برای رسیدن به این سطح به 10 امتیاز در مهارت Arcane نیاز دارید.

1)Arcane Orb
عملکرد: گوی ای از انرژی خالص منفجر می شود و 12 تا 16 عدد از سلامتی تمامی دشمنانی که در نزدیکی محل انفجار هستند کم می کند.critical hit این جادو مانند سایر جادوهای Arcane است.
میزان مانا مورد استفاده: 18

2)Slow Time
عملکرد: سرعت حرکت هیولاها و اجسام پرتاب شده به طرف Wizard را کاهش می دهد و مدت زمان بین دو حمله ی متوالی دشمنان را 1 ثانیه افزایش می دهد.
میزان مانا مورد استفاده: 20

*مهارت های غیر عامل
_ Arcane Distortion
عملکرد: دشمنانی که توسط جادوهای Arcane کارکتر Wizard آسیب دیده اند برای مدت 3 ثانیه 35 درصد کندتر می شوند.

__ Mana Recovery
عملکرد: 7 درصد شانس افتادن "گوی مانا" توسط دشمنان وجود دارد که در صورت برداشتن آن 25 درصد حداکثر مانا را به Wizard برمی گرداند!

___ Improved Magic Missile
عملکرد: تعداد موشک های انرژی ای که توسط جادوی Magic Missile رها می شود را یک عدد افزایش می دهد و اثر آنها را 8 درصد قوی تر می کند.

سطح چهارم
برای رسیدن به این سطح به 15 امتیاز در مهارت Arcane نیاز دارید.

1) Temporal Armor
عملکرد: Wizard را در یک پوسته ی محافظ احاطه می کند که هر 6 ثانیه یک بار آسیب های ناشی از حملات دشمن را متوقف می سازد.این پوسته ی محافظ بعد از جذب کردن 12 حمله از هم می پاشد.(هنوز تکمیل نشده است)
میزان مانا مورد استفاده: نامشخص

2)Teleport
عملکرد: Wizard به محل انتخاب شده ای که حداکثر تا 40 پا(feet)یی محل اجرای این جادو قرار دارد منتقل می شود.
میزان مانا مورد استفاده: 23

*مهارت های غیر عامل
_ Greater Mana
عملکرد: حداکثر مانا را تا 12 درصد افزایش می دهد.

__ Mana Burst
عملکرد: آسیب وارده توسط هر جادویی که در حالت مانا کامل(100 درصد) اجرا شود را 25 درصد افزایش می دهد.(هنوز تکمیل نشده است)

___ Runic Might
عملکرد: اثر تمامی rune ها را افزایش می دهد.(هنوز تکمیل نشده است)

ادامه دارد...

sasanjfr
30-10-2008, 12:40
کلاس Wizard .......... قسمت سوم
-----------------------------------

در دو قسمت قبلی به کلیات کلاس Wizard و مهارت های Storm و Arcane این کلاس اشاره کردم.در قسمت پایانی مهارت های Conjure این کلاس را با هم بررسی می کنیم.

3)مهارت های Conjure کلاس Wizard
مهارت های Conjure کلاس Wizard مانند مهارت های Storm و Arcane این کلاس در 4 سطح بررسی می شوند.

سطح اول

1)Spectral Blade
رتبه:0 تا 1
عملکرد: یک شبح جنگجو توسط Wizard ایجاد می شود که 3 ضربه به هدف وارد می کند و با هر ضربه 1 تا 5 عدد از سلامتی هدف کم می کند.
میزان مانا استفاده شده: 7

*مهارت های غیر عامل
_ Spell Speed
عملکرد: سرعت Magic Missile را 8 درصد افزایش می دهد.

__ Damage Resistant
عملکرد: armor را 5 درصد و تمامی مقاومت ها را 4 درصد افزایش می دهد.

___ Weapon Mastery
عملکرد: آسیب فیزیکی وارده توسط تمامی سلاح ها را 15 درصد افزایش می دهد.

سطح دوم
برای رسیدن به این سطح به 5 امتیاز در مهارت Conjure نیاز دارید.

1)Stone Skin
عملکرد: Wizard را در یک محفظه ی تشکیل شده از سنگ و صخره حفاظت می کند و قدرت تحمل تا 30 آسیب را دارد.بعد از 8 ثانیه از بین می رود.
cooldown: بعد از 15 ثانیه
میزان مانا استفاده شده: 12

2) Mirror Image
عملکرد: یک نسخه ی خیالی کپی از Wizard ایجاد می شود که تا 8 ثانیه دوام دارد.
میزان مانا استفاده شده: 18

جادوی Mirror Image

*مهارت های غیر عامل
_ Conjured Armor
عملکرد: یک زره جادویی،Wizard را احاطه می کند و شانس دفع کردن ضربات را 2 درصد افزایش می دهد.

__ Conjured Health
عملکرد: میزان سلامتی کلی را 8 درصد و سلامتی کپی های جادویی را 12 درصد افزایش می دهد.

سطح سوم
برای رسیدن به این سطح به 10 امتیاز در مهارت Conjure نیاز دارید.

1)Meteor Storm
عملکرد: شهاب سنگ هایی به محل تعیین شده سرازیر می شوند و در هر ثانیه 10 تا 20 عدد از سلامتی هدف های حاضر در آن ناحیه کم می کنند.
میزان مانا استفاده شده: 12 عدد در هر ثانیه

جادوی Meteor Storm

2)Acid Cloud
عملکرد: طوفانی از اسید بر محل تعیین شده سرازیر می شود و در ابتدا 1 تا 4 عدد از سلامتی دشمنان حاضر در آن منطقه کم می کند.همچنین در هر ثانیه،4 تا 8 عدد از سلامتی دشمنانی که در آن ناحیه باقی می مانند نیز کم می شود.
میزان مانا استفاده شده: 15

*مهارت های غیر عامل
_ Conjured Power
عملکرد: به ازای گرفتن هر 10 عدد از خط سلامتی Wizard،آسیب وارده توسط تمامی جادوها را 1 درصد افزایش می دهد.

__ Conjuring Duration
عملکرد: مدت زمان جادوهای Stone Skin و Acid Cloud را 1 ثانیه و مدت زمان حضور نسخه های کپی ایجاد شده توسط جادوی Mirror Image را 2 ثانیه افزایش می دهد.

___ Improved Spectral Blade
عملکرد: آسیب وارده توسط Spectral Blade را 14 درصد افزایش می دهد.

سطح چهارم
برای رسیدن به این سطح به 15 امتیاز در مهارت Conjure نیاز دارید.

1)Hydra
عملکرد: یک هیولای چند سر توسط Wizard ایجاد می شود که با گوی های آتشین به دشمنان حمله می کند.
میزان مانا استفاده شده: نامشخص

2)Magic Weapon
عملکرد: انرژی جادویی به داخل سلاح Wizard نفوذ می کند و میزان آسیب وارد شده توسط آن سلاح را افزایش می دهد.
میزان مانا استفاده شده: 10

*مهارت های غیر عامل
_ Magical Impact
عملکرد: میزان آسیب وارد شده توسط تمامی جادوها را تا 15 درصد قدرت آسیب رسانی سلاح های Wizard(Weapon Damage) افزایش می دهد.

__ Slowing Strikes
عملکرد: دشمنانی که توسط حملات melee،جادوی Spectral Blade یا جادوی Magic Weapon آسیب می بینند،30 درصد از سرعتشان کاسته می شود و سرعت حمله کردن آنها نیز برای 4 ثانیه 20 درصد کاهش می یابد.

___ Armor Piercing
عملکرد: آسیب های فیزیکی و Conjure سبب کاهش armor دشمنان زره پوش می شود.

کلام آخر

وقتی به مهارت های فراوان و هیجان انگیزی که با بالا رفتن سطح(level) کارکتر باز می شوند دقت کنید متوجه می شوید که کلاس Wizard از پتانسیل فوق العاده بالایی برخوردار است.وقتی بازی را با Wizard آغاز می کنید او دارای قابلیت های Charged Bolt ، Magic Missile و Spectral Blade است که در این بین Magic Missile اگرچه عملکرد قوی تری نسبت به سایر مهارت های اولیه دارد اما باز هم چندان قوی نیست.با بالا رفتن level،جادوها و مهارت های جدیدی باز می شوند که عملکرد قوی تری دارند.
به گفته ی مقامات بلیزارد لیست مذکور دقیقاٌ لیست نهایی مهارت های Wizard نخواهد بود و تا عرضه ی بازی تغییرات اندکی پیدا خواهد کرد.
و در پایان کلاس Wizard قطعاٌ برای دیابلوبازانی که به کلاس Sorceress علاقه دارند و علاقه مندان به جادوگری(!) انتخاب مناسبی خواهد بود.

Wizard در تریلر announce این کلاس در بلیزکن

---------------
منابع مورد استفاده: Shacknews , Gamespot و IGN

*پست اول ویرایش شد*

ali_ranger22
10-12-2008, 14:57
دیگه داره طاقتم از بین میره !!
دریغ از یک خبر جدید یا عکس یا تریلر از بلیزارد
من آخرش دق میکنم !

cyrus_ln
10-12-2008, 20:55
دیگه داره طاقتم از بین میره !!
دریغ از یک خبر جدید یا عکس یا تریلر از بلیزارد
من آخرش دق میکنم !
منم دارم دق می کنم:31:
شاید تنها بازیی باشه که منتظرشم

milky way
10-12-2008, 21:43
این StarCraft لعنتی رو هم نمیگه کی میخواد بده، ولی Diablo رو فکر کنم آخرای 2009 یا تو 2010 عرضه کنه .

ali_ranger22
11-12-2008, 11:12
چرا اتفاقا استارکرفت وضعیتش بهتره قراره در 2009 عرضه بشه و احتمالا در سه ماهه ی دوم
ولی این معلوم نیس !

sasanjfr
12-12-2008, 23:52
تصاویر جدید از محیط بازی
--------------------------

milky way
13-12-2008, 22:41
من موندم این پدیده هایی که اینها استخدام کردن برای ساخت این بازی، چرا از کلاس قدیمی Sorcerer استفاده نکردن. آخه این Wizard چیه با این اسم مسخره. و بعد اگر میخوان کلاس جدید بسازن چرا بربر رو گذاشتن بمونه؟
ولی ویزارد به اون بدی ها هم نیست و هموطور که دوستمونم اشاره کرد تقریبا همون sorceress هست من چند تا دمو ازش دیدم بد نبود، ولی من بازم Barbarian رو بیشتر دوست دارم.

ali_ranger22
14-12-2008, 14:33
برباریان برای اینکه طرفدارا خواسته بودن گذاشته شدن
چون خیلی محبوبه وگرنه قرار بود بربریان هم تو بازی نباشه

soltanarash
02-01-2009, 10:28
آخ من این topicندیده بودم بالاخره یک بازی نقش آفرینی توپ. حالا اومده یا می خواه بیاد.

ali_ranger22
10-01-2009, 12:41
راست به چپ

راست به چپ

Sha7ab
10-01-2009, 14:25
دوستان تاریخ انتشار دقیق کیه ؟

ali_ranger22
10-01-2009, 15:11
تاریخ انتشار tba هست یعنی معلوم نیست کی هست !

Sha7ab
10-01-2009, 16:42
ممنون علی جان ... یه سری شایعه شنیده بودم که بازی منتشر شده و این حرفا ... به هر حال ممنون.

ali_ranger22
20-02-2009, 15:20
آرت ورک های جدید منتشر شده
می تونید از اینجا ببینید
البته شات های جدید هم تو همیجا هست

sasanjfr
05-03-2009, 13:46
بلیزارد هیولای جدیدی را announce کرد
----------------------------------------

بلیزارد اطلاعاتی را درباره ی هیولای جدید Diablo III که The Unburied نامیده می شود منتشر کرد.
The Unburied یک هیولای Undead است که از بدن چندین موجود شبیه به انسان تشکیل شده که مجموعه ای چندش آور تشکیل داده اند؛یک ماشین کشت و کشتار که از خود جهنم آمده!
همچنین بلیزارد 3 تصویر از Diablo III که Unburied The در آنها حضور دارد منتشر کرده است.

(مشاهده ی سایز اصلی تصاویر >>>>> از راست به چپ)

ali_ranger22
05-03-2009, 17:26
اینم صفحه ی اصلی مربوط به این هیولا !

milky way
09-03-2009, 12:11
امروز یه خبر یا بهتره بگم یه شایعه از زمان انتشار بازی و سیستم مورد نیازش از طریق یه سایت که ادعا میکنه با تماس با یکی از سازندگان بازی این اطلاعات رو بدست اورده پخش شده:

نسخه بتا مالتی پلیر در تاریخ 11 سپتامبر 2009 عرضه میشه، و نسخه نهایی بازی در تاریخ 24 دسامبر امسال عرضه میشه.

سیستم مورد نیاز بازی هم:

PC:
Operating System: Windows XP/ Vista
Processor: 1.4GHz or higher CPU.
RAM: 1Gb or more.
Video: 128Mb video card Dx9
Hard Drive Space: 4-8GB
Mac:
Operating System: MacOS X 10.3 (Panther) or better.
Processor:1.6GHz or higher.
RAM: 1Gb or higher, DDR RAM recommended.
Video: 128mb ATI or NVIDIA video card
Hard Drive Space: 4-8 GB

البته همونطورم که قبلا گفتم این فقط در حد یه شایعست و اصلا سندیتی نداره.

ali_ranger22
09-03-2009, 20:47
نه تاریخ عرضش خیلی بعیده امسال باشه
چون اینطور که معلومه خود بلیزارد گفته امسال فقط 1 بازی منتشر میشه
البته نمیشه دقیق گفت ولی فک کنم امسال استارکرفت 2 باشه سال بعد دیابلو

milky way
09-03-2009, 22:41
خوب همونطور که گفتم فقط شایعست این خبر، با این حال قبل از کریسمس زمان خیلی عالی برای عرضه بازی هست و معمولا بازیها تو اون زمان به خاطر تعطیلات فروش خوبی میکنن.

ali_ranger22
31-03-2009, 16:34

sasanjfr
31-03-2009, 17:17
همون طور که در عکس های بالا دیده میشه بلیزارد با این تصاویر جدید،User Interface دیابلو 3 رو برای اولین بار نمایش داد.

ali_ranger22
02-04-2009, 11:44
Archivist Shush Gameplay

sasanjfr
02-04-2009, 13:07
دوستان توصیه می کنم حتماٌ تریلر بالا و دو تریلر پایین رو دانلود کنید و از شوخی اول آوریل بلیزارد لذت ببرید!

--------------------

Archivist Questbolt Gameplay

SD با حجم 2.3 مگابایت

Archivist Tornado Gameplay

SD با حجم 2.5 مگابایت

:39: :39: :16::16:

S A A M
23-05-2009, 09:01
اسكرين شات ها جديد Diablo III

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سايز اصلي از راست به چپ

ali_ranger22
23-05-2009, 12:00
جدیدترین تریلر اومد

joey jordison
23-05-2009, 13:07
متاسفانه و بدبختانه بنده Diablo های قبلی را بازی نکردم از این رو واقعا برای خودم متاسفم!!خیلی هم دنبالش گشتم تا پیداش کنم ولی موفق نشدم!
اما تریلری از گیم پلی بازی دیدم بسیار بسیار بسیار خوشم اومد واقعا عالی بود!امیدوارم شماره 3 را در حد کارهای قبلی بدن بیرون

ali_ranger22
25-05-2009, 20:18

Masoud King
26-05-2009, 10:49
تریلر جدید بازی - The Fallen Ones Trailer

loomina
12-06-2009, 23:31
ميگم تو مايه هاي واركرفته ولي پيشرفته تر؟:31:

aghamajid1369
12-06-2009, 23:37
ميگم تو مايه هاي واركرفته ولي پيشرفته تر؟:31:
نه مثل war craft نیست.
چون این بازی RPG هست ولی war craf استراتژی هست.
شاید بشه با worl of war craft مقایسه کرد.
ولی حتما بازیه خفنی میشه
diablo 2 که واقعا نمونه بود
این بازی شبیه بازیی مثل titan quest هست که اون هم واقعا محشر بود ولی diablo یه چیز دیگه هست :دي

loomina
13-06-2009, 11:48
نه مثل war craft نیست.
چون این بازی RPG هست ولی war craf استراتژی هست.
شاید بشه با worl of war craft مقایسه کرد.
ولی حتما بازیه خفنی میشه
diablo 2 که واقعا نمونه بود
این بازی شبیه بازیی مثل titan quest هست که اون هم واقعا محشر بود ولی diablo یه چیز دیگه هست :دي

titan quest بازي نكردم ولي فكر كنم بدونم چه مدلي باشه.
بازي تو زمان قديم اتفاق ميفته يا اينده يا حال؟

aghamajid1369
15-06-2009, 12:42
titan quest بازي نكردم ولي فكر كنم بدونم چه مدلي باشه.
بازي تو زمان قديم اتفاق ميفته يا اينده يا حال؟
بازی diablo قبلی که زمان قدیم بود. یعنی شمشیر و این جیزا. ولی جادوگری هم توش بود. titan quest هم همینجور
تا ببینیم این جدیده چه طوری باشه. من زیاد تریلر ازش ندیدم.

loomina
17-06-2009, 14:55
بازی diablo قبلی که زمان قدیم بود. یعنی شمشیر و این جیزا. ولی جادوگری هم توش بود. titan quest هم همینجور
تا ببینیم این جدیده چه طوری باشه. من زیاد تریلر ازش ندیدم.

خب اگر در زمان قبل بوده شماره ي قبلي احتمالا اين يكي هم در زمان گزشته هست.
كلا به نظر من در زمان گزشته اگر بسازنش بيشتر طرفدار پيدا ميكنه.:20:

ali_ranger22
17-06-2009, 15:55
خب اگر در زمان قبل بوده شماره ي قبلي احتمالا اين يكي هم در زمان گزشته هست.
كلا به نظر من در زمان گزشته اگر بسازنش بيشتر طرفدار پيدا ميكنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله بازی زمان گذشته هست ... یعنی خبری از تفنگ و این چیزا نیست
با جادو و شمشیر و.. سر و کار داریم ;)

*IN*
17-06-2009, 20:07
این بازی کی رلیر میشه؟

ali_ranger22
17-06-2009, 20:55
این بازی کی رلیر میشه؟

معلوم نیست متاسفانه .. ولی خودم حدسم اینه که 6 ماه آخر سال 2010 میاد

mohammad_twe
28-06-2009, 23:50
:دی
مثل اینکه تاپیک خوابیده , لالا پیش پیش :دی
یه سوال داشتم من تا به حال سری قبلی هایه دیابلو رو بازی نکردم ! میخواستم بدونم این بازی انگلیسی دان میخواد :دی؟؟ منظورم اینه که باید انگلیسیمون خوب باشه تا بتونیم بازی کنیم ؟؟

Sha7ab
29-06-2009, 10:38
معلوم نیست متاسفانه .. ولی خودم حدسم اینه که 6 ماه آخر سال 2010 میاد
از اون جا که خوشبختانه بلیزارد تا بازیشو از هر لحاظ کامل نکنه ، منتشر هم نمیکنه و اینطور نیست که بازی رو پولیش نکرده منتشر کنه پس هیچ بعید نیست بازی بیفته برای 2011 !! البته خدا کنه زودتر بیاد .

:دی
مثل اینکه تاپیک خوابیده , لالا پیش پیش :دی
یه سوال داشتم من تا به حال سری قبلی هایه دیابلو رو بازی نکردم ! میخواستم بدونم این بازی انگلیسی دان میخواد :دی؟؟ منظورم اینه که باید انگلیسیمون خوب باشه تا بتونیم بازی کنیم ؟؟
زبانت در حد متوسط هم باشه بازم خوبه و میتونی راحت بازی کنی . چون تکیه بازی مثل RPG های مدرن مثل مس افکت کاملا روی دیالوگ نیست با اینکه دیالوگ جزو جدانشدنی این بازیه .

ali_ranger22
29-06-2009, 15:31
:biggrin:
مثل اینکه تاپیک خوابیده , لالا پیش پیش :biggrin:
یه سوال داشتم من تا به حال سری قبلی هایه دیابلو رو بازی نکردم ! میخواستم بدونم این بازی انگلیسی دان میخواد :biggrin:؟؟ منظورم اینه که باید انگلیسیمون خوب باشه تا بتونیم بازی کنیم ؟؟

نه زیاد دیالوگ های سنگین نداره
کلا دیالوگ هایی که تو بازی هست و مربوط به روند داستان میشه زیاد نیستن و همونایی که هست هم سادست
بیشتر وقت در حال ترکوندن اهریمنان هستی ! :دي

loomina
16-07-2009, 00:04
ميگم اينترنتي هم داره اين بازي؟ يعني اينترنتي هست به كل يا معموليه و اينترنتي هم داره؟:10:

milky way
16-07-2009, 01:20
ميگم اينترنتي هم داره اين بازي؟ يعني اينترنتي هست به كل يا معموليه و اينترنتي هم داره؟:10:
الان اکثر بازیها بازی چند کاربره یا آنلاین دارن ولی باید نسخه اصلی بازی رو داشته باشین با نسخه دزدی نمیشه.

mehdi_1981
16-07-2009, 16:15
دو شماره قبلی قسمت من نشد بازی کنم.
ولی این یکی یه شاه اثر به نظر میرسه.فقط امیدوارم که دیالوگ سنگین و منوهایه پیچی نداشته باشه
البته فکر کنم 5 سال بعد از اومدنش دارینوس فارسیش کنه

mahmood85
16-07-2009, 18:42
بازی برا PC کی میاد.

milky way
16-07-2009, 18:56
بازی برا PC کی میاد.
بازی فقط برای PC میاد ( توهم :20:PC هم بازی اختصاصی داره) و زمانش معلوم نیست ولی امسال نمیاد برای سال 2010 ایشالا.

ali_ranger22
25-07-2009, 17:40
برای اینکه تاپیکو دوباره زنده کنم می خوام داستان بازی و شخصیت های اصلی رو معرفی کنم که شاید بعضی ها ندونن

من خودم دیابلو 1 رو بازی نکردم ولی دمو هاش رو دارم و دیدم
شماره اول بازی 3 کلاس داشت که پایان بازی هم بر اساس انتخاب شما 3 دمو مختلف داشت که اصلیتش یکی بود و فقط آخرش شخصیت کلاس شما نشون داده می شد .. در این دمو شما با کشتن دیابلو و کندن Soul Stone (بعدا توضیح می دم چیه ) از سرش باعث نابودی او می شید اما روح دیابلو اون شخصیت رو کم کم به تسخیر خودش در میاره .... در واقع دیابلو جسم اصلی خودش رو خیلی وقت پیش از دست داده و مجبوره ای جسم کس دیگه استفاده کنه

در ابتدای دیابلو 2 کسی که دیابلو رو کشته بود وارد ماجرا می شه و با اومدن به کافه و از دست دادن اختیار خودش باعث ورود نیرو های جهنم به کافه و نابودی همه به جز یک نفر میشه که اون شخص ماریوس نام داره
بعد ماریوس به طور ناخود آگاه به دنبال اون فرد راه می افته
البته یادم رفت اول دمو اینطوری شروع میشه که تیریل در یک تیمارستان به ملاقات ماریوس میره و از اون جا ماریوس شروع می کنه داستان رو از اول تعریف می کنه یعنی از خودش دفاع می کنه که بگه من بی گناهم و همه چیز اتفاقی برای من به وجود اومد
خلاصه ماریوس همه جا به دنبال این فرد میره فردی که در تسخیر دیابلوست
ماریوس بعضی از ماجرا ها رو توسط همین شخص می فهمه مثلا زمانی که خوابه با دیدن خواب برادر دیابلو ، مفیستو ، می فهمه که اون در حال عذابه و ... بعد با هم به سمت محل نگهداری مفیستو می رن تا اونو آزاد کنن
در اینجا ماریوس می فهمه که اون شخصی که دنبالش بوده داره انسانیت خودش رو از دست میده ( به خاطر تغییراتی که توی صورتش به وجود میاد ) وقتی دیابلو میره که برادرش رو آزاد کنه با مقاومت تیریل (فرشته ی بزرگ ) رو به رو میشه و این دو شروع به جنگ می کنن اما ماریوس که نمی دونه چیکار کنه به سمت مفیستو میره و Soul Stone که وارد سینه ی اون شده بود و باعث عذابش بود رو در میاره !
این صحنه :

بعد تیریل از ماریوس می خواد که به زاکاروم بره و در Hellforge سول استون رو نابود کنه (اگه این قسمتو درست یادم باشه)
Soul Stone سنگیه که روح رو توش میشه حبس کردش سه برادر شیطانی هر کدوم دارای یک سول استون مخصوص خودشون بودن که این سنگ ها فقط در یک جا قابل نابود شدن هستن و اونم Hell Forge بود فک کنم
شما در دیابلو 2 خودتون سنگ مفیستو رو نابود می کنید و در پایان بازی هم مال دیابلو رو نابود می کنید

خب ادامه داستان !
با آزاد شدن مفیستو شما در پایان Act سوم باید با اون مبارزه کنید و اونو شکستش بدین و بعد هم در Act چهارم با داشتن سول استونش و در Hell Forge اون رو نابود کنید
در ادامه و در زاکاروم شما سه برادر رو می بینید که در حال احضار کردن جسم کامل دیابلو هستن
با این کار مبارزه ی اصلی بین شما شروع میشه و شما باید دیابلو رو شکست بدین (در آخرین قسمت بازی )
بعد از این که بازی تموم شد دمویی نمایش داده میشه که دوباره داره تیمارستان رو نشون میده و ادامه ی داستان از زبان ماریوس بیان میشه
ماریوس می گه که دو سول استون دیگه نابود شده اما فقط یکی مونده بعد تیریل ازش می خواد که اونو بهش بده تا این ماجرا کلا تموم شه ماریوس ساده و بیچاره هم که از اینکه بالاخره می تونه از دست این سول استون خلاص بشه اونو به تیریل قلابی میده ! بله با آوردن سول استون به سمت صورتش معلوم میشه که اون تیریل نیست بلکه Baal هست و بازی با کشته شدن ماریوس توسط بی یل و به آتش کشیده شدن تیمارستان تموم میشه
در واقع بازی به همه رو دست می زنه !
بعد ادامه ی بازی در اکسپنشن به سر انجا می رسه که متاسفانه خودم بازی نکردم (به خاطر سوتی عظیمی که دادم )

بی یل
ولی خب دموهاش رو دارم ! ولی اونم با نابود شدن بی یل تموم میشه
فقط من خودم اینجا رو هم نفهمیدم که تیریل آخرش چیکار می کنه چون با یک حرکت انتحاری باعث نابود شدن یه چیزی میشه که نمی دونم چیه ! :دي و خودش هم می میره !

بازی در قسمت پایانی در محل خلوت گاه دیابلو انجام می شد
که این عکسا رو هم خودم از بازی گرفتم

اینجا همونجاییه که سول استون مفیستو رو نابود می کنید :

لحظات پایانی بازی بعد از کشتن دیابلو

لقب دیابلو Lord of Terror یا پادشهاه وحشت هست

لقب مفیتسو Lord of Hate یا پادشاه نفرت هست در ضمن مفیستو برادر بزرگتر هست و در واقع اولین شیطان اصلی جهنم هستش !

و لقب بی یل Lord of Destruction یا پادشاه ویرانی هست

تیریل هم که فرشته ی بزرگ بید

یکی از سوالات اساسی همه ی طرفدارن هم اینه که داستان چی می خواد باشه !!!!؟
با کشته شدن و نابود شدن سول استون ها
با کشته شدن تیریل
بازی چطوری می خواد ادامه داشته باشه ؟
تازه این در حالیه که در اولین نمایش دیابلو 3 خود دیابلو در آخر نمایش نشون داده میشه ! و تیریل هم که زندس !
خلاصه اینکه اگه کم و کاستی بود معذرت
ولی خدایی بدجوری در کف این بازی هستیم !

sasanjfr
26-07-2009, 21:17
ممنون علی جان
این تاپیک مرده رو به نحو زیبایی زنده کردی:46:
با اجازت این مطالب رو تحت عنوان "نگاهی به شماره های قبلی سری دیابلو" به پست اول اضافه می کنم

ali_ranger22
26-07-2009, 21:51
راستی ساسان تو میدونی که تیریل چیکار می کنه اون لحظه ؟ من بدجوری تو کفم

ali_ranger22
06-08-2009, 10:38
Mike Morhaime گفته ممکنه در سال 2010 دو بازی اصلی بلیزارد منتشر بشه !!
که بیشترین احتمال می تونه مال دیابلو 3 باشه شایدم اکسپنشن جدید دنیای وارکرفت و یا شایدم MMO جدیدش !
ولی دیابلو شانسش بیشتره

sasanjfr
06-08-2009, 16:15
راستی ساسان تو میدونی که تیریل چیکار می کنه اون لحظه ؟ من بدجوری تو کفم
نه علی منم نفهمیدم.حتی یادمه چندتا game guide رو هم اون موقع گشته بودم ببینم قضیه چیه ولی متوجه نشدم.شبیه این بمب گزاری های انتحاری بود!

ali_ranger22
06-08-2009, 17:02
نه علی منم نفهمیدم.حتی یادمه چندتا game guide رو هم اون موقع گشته بودم ببینم قضیه چیه ولی متوجه نشدم.شبیه این بمب گزاری های انتحاری بود!

تعبیرت خیلی خوب بود ! بمب گزاری انتحاری ! :دي
همه چی بعدش منفجر میشه ولی همچنان در کفیم !

milky way
07-08-2009, 01:19
Mike Morhaime گفته ممکنه در سال 2010 دو بازی اصلی بلیزارد منتشر بشه !!
که بیشترین احتمال می تونه مال دیابلو 3 باشه شایدم اکسپنشن جدید دنیای وارکرفت و یا شایدم MMO جدیدش !
ولی دیابلو شانسش بیشتره

منظورش Diablo و Starcraft بوده احتمالاً.

SAM_FISHER_HQ
07-08-2009, 12:22
فعلا که خبری نیست. امیدوارم 2010 عرضه بشه

ali_ranger22
22-08-2009, 10:52
خب بلیزکن شروع شده و خبر های فوق العاده ای هم داره منتشر میشه (روز اول تموم شد )

چهارمین کلاس بازی معرفی شد ... اسمش Monk هست
بازی برای کنسول ها نمیاد
گیم پلی Monk هم نشون داده شد

درباره ی دیابلو همین خبرا بود فعلا

saeed_cpu_full
22-08-2009, 12:48
New Trailer

SD:

joey jordison
23-08-2009, 14:12
راستی جو بازی تاریکتر شده؟چون طرفدارا فکر کنم میگفتن باید دنیای سیاه تر و تاریکتر بشه نه شادتر و سبز و ..........اینا علی جان چه وضعیتی شده شما بیشتر خبر داری؟

ali_ranger22
23-08-2009, 18:27
راستی جو بازی تاریکتر شده؟چون طرفدارا فکر کنم میگفتن باید دنیای سیاه تر و تاریکتر بشه نه شادتر و سبز و ..........اینا علی جان چه وضعیتی شده شما بیشتر خبر داری؟

روند بازی طوریه که اول بازی تو جنگل منگل می گذره بیشتر روشنایی هست اما با گذشت زمان بازی به حالت اصلی خودش یعنی سیاه چاله ها و.. بر می گرده
مثلا تو همین تریلر گیم پلی Monk قسمت های تاریک بازی هم یکم نشون داده شد
بالای 2 سال حداقل تا عرضه ی بازی مونده و معلومه که هنوز خیلی از مراحل تکمیل نشده
+
تریلر های مانک رو ببینین کم حجمن 2 مگ مثلا
+
این مانک آدمو یاد تکن می ندازه ! :دي کاراته کاره ! :دي ضربات مشت هم از حرکات اصلیش هست
کلا قابلیت های زیادی ازش نشون داده نشد تو بلیز کن

milky way
23-08-2009, 22:25
روند بازی طوریه که اول بازی تو جنگل منگل می گذره بیشتر روشنایی هست اما با گذشت زمان بازی به حالت اصلی خودش یعنی سیاه چاله ها و.. بر می گرده
مثلا تو همین تریلر گیم پلی Monk قسمت های تاریک بازی هم یکم نشون داده شد
بالای 2 سال حداقل تا عرضه ی بازی مونده و معلومه که هنوز خیلی از مراحل تکمیل نشده
+
تریلر های مانک رو ببینین کم حجمن 2 مگ مثلا
+
این مانک آدمو یاد تکن می ندازه ! :دي کاراته کاره ! :دي ضربات مشت هم از حرکات اصلیش هست
کلا قابلیت های زیادی ازش نشون داده نشد تو بلیز کن
نه سال دیگه بازی عرضه میشه، احتمالاً آخرای سال.

ali_ranger22
23-08-2009, 22:30
نه توی همین بلیز کن تایید شد که 2010 فقط دو بازی استارکرفت و اکسپنشن جدید WoW عرضه میشه

sasanjfr
25-08-2009, 09:30
بلیزکن 2009: تصاویر جدید از دیابلو 3
--------------------------------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aghamajid1369
25-08-2009, 11:49
بچه ها 1 ایمیل از طرف گیم اسپات اومده بود برام تارخ انتشار بازی رو نوشته بود
خیلی خوشحال شدم. ولی وقتی رفتم تو سایت دیدم تاریخ هنوز TBA هست. عجب ضد حالی.
نمیدونین جریان چیه؟؟؟
گیم اسپات قاط زده؟؟؟

ali_ranger22
25-08-2009, 12:44
نه این گیم اسپات قاطیه
یادمه موقعی که بازی معرفی شد هم تاریخ انتشار زده بود واسش
همین چند وقت پیش هم واسه استار 2 تاریخ انتشار زده

MobinS
18-01-2011, 17:18
فکر کنم این تاپیک از یاد و خاطره ها محو شده. بازی قراره امسال به احتمال زیاد بیاد.
اطلاعات جدیدی نیومده از بازی؟ توی خود سایت بلیزارد چند تا کلاس جدید معرفی کرده بودند. بالاخره تاپیک مال 512 روز پیش بود ، فکر کنم بچه ها فراموش کردن این بازیو.

mohammad_twe
18-01-2011, 17:32
اوه ! دیابلو ! واقعا داشت از یادمون میرفت ....

sam_sali
18-01-2011, 23:01
این بازی اگه بتونه ایده هاش رو به خوبی پیاده کنه و نکات مثبت نسخه قبلیش رو حفظ کنه حتما یکی ز بهترین های امسال میشه!:20:

vahidgame
19-01-2011, 12:31
از بازی معمولا خبر زیادی نمیاد ولی دیگه تاپیک نباید این قدر خاک می خورد. بالاخره عکس و ویدئو که از بازی اومده بود
تقریبا آخرین خبری که از بازی اومد این بود که ممکنه در آینده بازی برای کنسول هم منتشر بشه!
تاریخ انتشار بازی هم احتمالش بیشتره که سه ماهه آخر سال باشه و گمانه زنی ها در موردش بود. ولی هنوز تاریخ دقیق اون اعلام نشده و حتی ممکنه اوایل 2012 بیاد و یه عده به خاطر همین توی خماری موندن :31:
10 سال از آخرین دیابلو گذشت! همه بی صبرانه منتظر انتشارش هستیم

MobinS
19-01-2011, 13:09
بچه ها توی خود سایت ببلیزارد قسمت دیابلو 3 رفتین؟ برید اونجا ، بعدش قسمت کلاس های بازی. در باره ی همشون توضیح داده ، کلی عکس ، فیلم از طرز حرکات و تاریخچه و... هست.
این طور که معلومه monk از همه قوه تره.

Malware
19-06-2011, 19:56

B.3.S.T
19-06-2011, 23:24
تاریخ انتشار بازی مشخص نیست همونه,تأخیر خورده یا اصلآ معلوم نیست چه بلایی سرش اومده!

Layken
19-06-2011, 23:52
والا هنوز که گیم اسگات رو TBA مونده....

MobinS
20-06-2011, 00:24
من نمی دونم ، این همه سال خبری از نسخه ی جدید نشد ، خب این بلیزارد که برنامه ی کارشون مشخص نیست مرض داشتن از 4 سال قبل از ریلیز نا معلوم بازی خبر دادن... به نظرم الان که خبر انتشار بازی رو می دادن فوق العاده بهتر و جالب تر میشد...

B.3.S.T
20-06-2011, 00:59
بازی خیلی افتضاح داره این روند قبل از انتشارش رو طی می کنه.آدم یه حسی داره نسبت به کنسل شدنش:(

vahidgame
20-06-2011, 12:23
بلیزارد رو دست کم گرفتینا. بلیزارد وقتی ادامه یه شاهکار رو می سازه دوس داره پیشرفت داشته باشه و حتی از شماره قبلی هم قوی تر باشه. چیزی که پارسال با استارکرفت 2 دقیقا دیدیم...
بازی هم بخش آنلاین خیلی عظیمی داره نمی تونن ریسک کنن و هر موقع که شد منتشر کنن و باید تمام جوانب رو در نظر بگیرن
بعد یه مسئله هم اینه که احتمال داره بازی برای کنسول هم ساخته بشه که خود اینم می تونه دلیل تاخیر باشه!
که یه خبر جدید در ارتباط با این هست:

ساخت دیابلو 3 برای کنسول تقریبا دیگه تایید شده

اوایل این ماه بود که بلیزارد به دنبال استخدام مهندس ارشد نرم افزار برای PS3 بود... حالا اونا به دنبال متخصص گرافیک و شبکه کنسول هستند!
بلیزارد برای بازی های مختلف خودش در مجموع 150 نفر رو می خواد اضافه کنه که از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=Global)قابل مشاهده ست که برای دیابلو 3 هم مشخصه
کل تیمی که بلیزارد برای دیابلو 3 به دنبال اون هست به این صورته:

Quest Designer/ Scripter
Senior Quest Designer/Scripter
Game Designer
Senior Writer
Senior Software Engineer, Server
Art Department Manager
Lead Animator
Senior Software Engineer, Console—Playstation 3 Specialist
Senior Software Engineer, Console—Graphics Specialist
Senior Software Engineer, Console—Network Specialist

اون دو تای آخر تازه به این لیست اضافه شدند که خود این می تونه اثبات مستقیم این باشه که امکان پورت بازی برای کنسول وجود داره...

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

در ضمن بتای بازی هم Q3 2011 میاد و یعنی توی این سه ماهه که پیشرو داریم باید منتظر خبر های خیلی خوب باشیم...

B.3.S.T
20-06-2011, 13:08
ساخت دیابلو 3 برای کنسول تقریبا دیگه تایید شده

چه جالب دیشب داشتیم بحث می کردیم که خبری از بازی نیست امروز خبر مولتی پلتفورم شدنش تو اکثر سایتها مشخص شد!

marmolak kocholo
20-06-2011, 14:03
واقعا خبر بدی بود!! ولی چون به بلیزارد یه ارادت خاصی دارم، مطمئنم یه شاهکار دیگه میده بیرون و به خاطر کنسولی شدن
این بازی بزرگ رو خراب نمی کنه!
در هر حال هنوز هیچی مشخص نیست، تا اعلام رسمی خود بلیزارد باید صبر کرد!!

hes25
14-07-2011, 21:41
هی دیابلو کجایی یادش بخیر اصلا یادم رفت این بازی رو

من با دیابلو خاطره خوبی دارم

یادمه تازه کامپیوترمو خریده بودم سال 83 بود گفتم لا اقل یکی دو تا بازی بگیرم براش ببینم بازیهای جدید چطورین

رفتم تو بازی فروشی گفتم آقا بهترین بازیی که داری بده من تازه کامپیوتر خریدم میخوام خاطرش برام بمونه

بنده خدا هم گفت بهترین بازی که خودم تا حالا دیدم دیابلوئه بردار پشیمون نمی شی فارسی هم هست

منم کلی ذوق کردم خریدمش .تو راه هم به برچسبش که نگاه میکردم می دیدم نوشته: بازگشت دیابلو خدای وحشت

گفتم یا خدا، عجب چیزی بشه این بازی!

رفتم خونه تا سیستممو سرهم کنم شب شد گفتم لااقل قبل خوابیدن بازی رو نصب کنم ببینم این دیابلوئه کیه اینقدر همه ازش میترسن. اون موقع نوجوون بودم فکرم تو افسانه ها و داستانا سیر میکرد

آقا دموی اولو که دیدم تنم سیخ زد یادمه اون شب تا نزدیکای صبح بازی میکردم هنوزم اون جاهایی که میگفت همتونو میکشم -حموم خون را میندازم و...قشنگ یادمه
اون افکتای نعره قوچ شیطانی که بود توی شکنجه گاهها و زندونا واقعا تو نصف شب ترسناک بود برا من

اینقدر ترسیدم که همون شب همشونو خواب دیدم. خیلی هم هل کرده بودم

الان که فک میکنم میبینم تو این همه بازی هنوز دیابلو یک عنوان ناب هست

به امید اینکه دیابلو سه همینطور افسانه ای تو خاطرمون بمونه

MobinS
14-07-2011, 23:44
حالا که صحبت از دیابلو شد ، برید این جا ... سایت بلیزارد هست همه ی اطلاعات بازی این توئه... قسمت کلاس هاش برید.... واقعا طراحی وب فوق العاده ای داره... همین وب اش شاهکاره!
برید توی مکان هاش کلاس هاش واقعا اطلاعات و فیمل و عکس های جالبی داره که حتی یکی از والپیپیر هاشو من چاپ کردم زدم دیوار از قشنگی....

مولتی پلیر بازی 4 نفره هست؟

Layken
08-08-2011, 12:14
چند تصویر جدید...

Layken
08-08-2011, 12:14
......................

Layken
08-08-2011, 12:20
...................

City 17
07-09-2011, 18:14
ویدئو لیک شده از نسخه بتا بازی

ظاهرا بعد از عرضه ی اختصاصی بتا که مدتی پیش در بین کارکنان Blizzard و خانوادهاشون جهت تست صورت گرفت ، عرضه عمومی بتا بسیار نزدیک خواهد بود . به گفته ی یکی از مسئولان شرکت :

We’re getting very close to starting the closed public beta test for Diablo III

نسخه ی نهایی به احتمال فراوان در 2012 عرضه خواهد شد.

منبع: VG247

MILAD2799
07-09-2011, 19:42
نسخه بتا تو سایته اسکیدرو هم گذاشته شده ولی برای بازی key میخواد .
کاشکی بجای یه کارکتر که از نزدیک مبارزه میکنه دو تا میذاشتن مثلا هم بربریان باشه و هم پالادین نسخه قبل

City 17
07-09-2011, 22:11
عکس هایی از نسخه بتا (Main Menu , Loading , In-Game)

City 17
11-09-2011, 20:12
دو آرتیفکت جدید که به کمک اونها می تونین در ازای هر آیتمی که پیدا می کنید ، طلای معادل اون یا مواد اولیه اون آیتم را بدست بیارین و با استفاده از این دو روش می تونین همیشه در Inventory جای کافی داشته باشین.

1.Cauldron of Jordan ، که به وسیله ی اون تقریبا میشه هر آیتمی را به طلای معادل اون تبدیل کرد ، درست مثل اینکه یه Merchant اونجا حضور داشته باشه و شما اون آیتم را بفروشین ...

سایز بزرگ

2.Nephalem Cube ، که با استفاده از اون هر آیتمی که مورد استفاده نیست تبدیل به مواد اولیه میشه ، هر چه یک آیتم کمیاب تر باشه با این کار مواد اولیه ی بهتری گیرتون میاد.

سایز بزرگ

بعد از کسب مواد اولیه ، با کمک Blacksmith, Jeweler, Mystic آیتم ها جدیدی می سازین یا آیتم های قبلی خودتون زا Enchant می کنین و موارد دیگه ...

سایز بزرگ

منبع: battle.net

MILAD2799
12-09-2011, 07:26
این مکعبه چقدر شبیه مکعبه هورادریک میمونه توی نسخه 2 بازی.واسه عرضه بازی ماه شماری میکنم:31:

marmolak kocholo
13-09-2011, 14:31
سیستم مورد نیاز بازی برای نسخه بتا تایید شد.

MINIMUM SYSTEM SPECIFICATIONS

PC
OS: Windows® XP/Windows Vista®/Windows® 7 (Latest Service Packs) with DirectX® 9.0c
Processor: Intel Pentium® D 2.8 GHz or AMD AthlonTM 64 X2 4400+
Video: NVIDIA® GeForce® 7800 GT or ATI Radeon™ X1950 Pro or better

Mac
OS: Mac® OS X 10.6.8 or newer | Processor: Intel® Core 2 Duo
Video: NVIDIA® GeForce® 8600M GT or ATI Radeon™ HD 2600 or better

All Platforms
HD Space: 12 GB available HD space | Memory: 1 GB RAM (1.5 GB required for Windows Vista®/
Windows® 7 users, 2 GB for Mac® users) | Drive: DVD-ROM drive | Internet: Broadband Internet
connection | Display: 1024x768 minimum display resolution

Note: Be advised that some wireless connections do not meet the minimums required to be a true Broadband Internet connection. Wireless results may vary.

RECOMMENDED SYSTEM SPECIFICATIONS

PC
OS: Windows Vista®/Windows® 7 (Latest Service Packs) | Processor: Intel® Core 2 Duo 2.4 GHz
or AMD AthlonTM 64 X2 5600+ 2.8 GHz | Memory: 2 GB RAM | Video: NVIDIA® GeForce® 260 or
ATI Radeon™ HD 4870 or better

Mac
OS: Mac® OS X 10.7 or newer | Processor: Intel® Core 2 Duo | Memory: 2 GB RAM
Video: NVIDIA® GeForce® GT 330M or ATI Radeon™ HD 4670 or better
منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:40::40::40:

hes25
18-09-2011, 19:06
بچه ها سلام...

میگم یکی دوتا تریلر خوب از بربریان دارین که ضربات قدرتی بزنه و داد و بیداد بکنه! از این اواخر مراحلم باشه که چه بهتر، محیط تاریکترم میشه، بیشترم به حال و هوای دیابلو میخوره.مثلا تو سیاه چاله ها یا زندونا و ...

اگه زیر 50 مگ باشه که خیلی خوبه من خودم گشتم از رپید بودن نمی تونستم دانلود کنم

مرسی

marmolak kocholo
20-09-2011, 13:48
یه راه حل برای اجرای نسخه بتا اومده که براتون میزارم، گفتن این روش کار می کنه ولی من خودم هنوز تست نکردم!

1. بعد از دانلود بازی، فایل زیر رو هم دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2. فایل Diablo 3.exe رو تو پوشه بازی نگه دارید.
3. فایل Release.rar رو تو پوشه اصلی بازی اکسترکت کنید.
4. فایل D3Sharp.exe رو اجرا کنید.
5. یه شرتکات برای Diablo III.exe با توجه با جایی که Diablo III رو ریختید بسازید، به طور مثال "C:\Program Files\Diablo III"، و بعد Diablo III.exe رو انتخاب کنید، برای ساخت شرتکات هم باید روی دسکتاپ کلیک راست کنید، Create Shortcut رو انتخاب کنید و مسیر ذکر شده رو وارد کنید.
6. بعد از ساخت شرتکات روی اون کلیک راست کنید و Properties رو انتخاب کنید. داخل فیلد Target شما باید چنین مسیری داشته باشید "install path>\Diablo III Beta\Diablo III.exe>"، تنها کاری که لازمه انجام بدید اضافه کردی "-launch -auroraaddress localhost:1345" به آخر اون نوشته هست. برای مثل باید به این شکل بشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید7. وارد بازی بشید، هر یوزری که خواستید همراه با @ وارد کنید، پسورد هم هرچی خواستید وارد کنید. برای مثال: Username: 123@ and Password: 123
8. حالا به راحتی شما می تونید وارد بشید و امکان ساخت کارکتر و رفتن به داخل بازی هم دارید!

* ممکن هست در حین انجام عملیات بالا اروری دریافت کنید، در این صورت به راحتی اون رو نادیده بگیرید و پنجره رو به یه گوشه تو ویندوز انتقال بدید.
* ممکن هست برای اجرای بازی نیاز به باز کردن پورت 1345 باشه.
---------------------------
این هم متن انگلیسی:

لینک دانلود دمو :

------------------
(یه خبر، یادم رفت بگم، نسخه بتای دوتا 2 هم لیک شده، به زودی والو به اونایی که برای نسخه بتا ثبت نام کردند بتا کی میفرسته! )

MILAD2799
22-09-2011, 09:45
من قبلا دانش کرده بودم ولی اپدیتش نکردم 1 گیگ اپدیت میخواد و با سرعت لاکپشتی میره جلو ولی وقتی با سرور امولاتور میرم تو بازی و کارکتر رو انتخاب میکنم و میخوام برم تو بازی این ارور رو میده . شما میدونید مشکل چیه ؟ باید اپدیتش کنم ؟

Хоссейн
22-09-2011, 13:45
واسه منم همین ارور رو میده
مثل اینکه با آپدیت مشکل حل میشه چه جوری باید آپدیت کرد؟
من launcher رو اجرا می کنم ولی اتفاقی نمیوفته و فقط می نویسه cheking for new tools
--------------
ویرایش:
چند دقیقه ای گذاشتم به حال خودش آپدیتو شروع کرد
امیدوارم اجرا شه ایندفه

MILAD2799
22-09-2011, 18:13
برای جدید ترین سرور امولاتور به ای سایت برید

Хоссейн
22-09-2011, 20:45
من اجرا کردم بازی رو

ولی مشکل داره
کوئست رو نمیشه انجام داد با کسی تو tristram نمیشه حرف زد هیچ آیتمی رو هم نمیشه برداشت (مثل همین صندوق تو عکس که هر چی روش کلیک می کنی اتفاقی نمیوفته)
بازی سر تا پا مشکله
2 گیگ دانلود کردم 500-600 مگم اپدیت شده آخرم این شد :دی

Layken
23-09-2011, 22:02
بلیزارد اعلام کرده که به زودی تاریخ ریلیز بازی رو منتشر خواهد کرد و این که بازی در مراحل تستش هستش و مراحل ازمایشیش رو داره طی میکنه احتمالا بازی در اولین فصل 2012 منتشر میشه

majid322
27-09-2011, 18:43
سلام بچه ها این بازی تو مایه های stronghold هست؟

سبک بازی رو اگه میشه توضیح بدید ممنون :11:

ali_ranger22
27-09-2011, 21:46
من اجرا کردم بازی رو

ولی مشکل داره
کوئست رو نمیشه انجام داد با کسی تو tristram نمیشه حرف زد هیچ آیتمی رو هم نمیشه برداشت (مثل همین صندوق تو عکس که هر چی روش کلیک می کنی اتفاقی نمیوفته)
بازی سر تا پا مشکله
2 گیگ دانلود کردم 500-600 مگم اپدیت شده آخرم این شد :دی

این مشکل بازی نیست. امولاتور فقط این اجازه رو می ده که دور بزنه آدم. همین!

Killzone2
22-10-2011, 18:36

Blizzard یک Collector’s edition برای Diablo III نشان داد که جزئیات آن به شرح زیر است :

The Art of Diablo III
Collector’s Edition Soundtrack
Two-Disc Behind the Scenes DVD/Blu-ray boxset
Diablo Skull and 4Gb USB Soulstone

منبع :

marmolak kocholo
23-10-2011, 00:06
تریلر CG جدید بازی رو که تو BlizzCon به نمایش در اومد رو حتما ببینید، واقعا فوق العادست!

بلیزارد باز هم مثل هر سال BlizzCon رو ترکوند...

Layken
23-10-2011, 14:35
این همه سال صبر کردیم چند ماه هم روش....

MILAD2799
11-12-2011, 12:05
امروز یه تریلره جدید تو صفحه FB بیلزارد گذاشته شده بود گفتم بذارم بعد نیست

Alireza.M67
13-12-2011, 14:38
این بازی به صورت انحصاری برای کامپیوتر هست ؟
آخه یکی دو جا خوندم که شایعه شده واسه 360 هم میاد !

Layken
13-12-2011, 15:00

فعلا که محکم گفته نشده و خبرها ضدو نقیس هستش و همچنان د رانحصار PC هسش این عنوان

mjorh
13-12-2011, 16:07
تریلر از گیم پلیش نیومده ؟

vahidgame
15-12-2011, 20:22

از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشخصه که قضیه چیه

ولی به نظر خودم طرفدارای قدیمی اون صد در صد اونو توی پی سی ترجیح میدن حتی اگه سیستم مناسبی هم برای اجرای اون نداشته باشن...

Ali-ss
01-01-2012, 11:10
2012 شد و این بازی نیومد
بالاخره تاریخ دقیق ریلیزش مشخص نشد؟!
چقدر حوصله دارن این مسولان بیلیزارد
خدا کنه راحت بشه کراکش کرد برا بازی...

vahidgame
01-01-2012, 14:55
2012 شد و این بازی نیومد
بالاخره تاریخ دقیق ریلیزش مشخص نشد؟!
چقدر حوصله دارن این مسولان بیلیزارد
خدا کنه راحت بشه کراکش کرد برا بازی...
دیگه قرار شده امسال صد در صد بیاد
ولی تاریخ دقیقش هنوز از سوی سازندگان اعلام نشده
کرک هم که راحت میشه ولی برای رفتن بخش آنلاین عظیم اون که باید حتما نسخه اصلی رو تهیه کرد که برای کسانی که به این بخش خیلی علاقه دارن حتی چند برابر اون قیمت هم ارزش داره خرج کنن

love_20
02-01-2012, 15:06
چرا موقع بازی وسط کار یهو هنگ میکنه میندازتمون بیرون از بازی
نتونستم حتی 5 مین یکسره بازی کنم
مشکل از سرعته؟ :41:

Layken
02-01-2012, 17:05
دوست عزیز شما در مورد کدوم بازی صحبت میکنید..؟

marmolak kocholo
06-01-2012, 22:15

بله... تقریبا 15 سال پیش بود که اولین نسخه از بازی Diablo از طرف غول بازی سازی یعنی بلیزارد معرفی و عرضه شد.
سالگرد 15 سالگی این بازی بزرگ رو به همه طرفدارانش تبریک می گم، در طی این اتفاق Blizzard صفحه ای با همین عنوان راه اندازی کرد که به همتون پیشنهاد می کنم بخونیدش.

این صفحه شامل:
خط زمانی عنوان Diablo
خلاصه ای از داستان سری های قبل یعنی Diablo و Diablo II به همراه High light هاش.
قابلیت مشاهده تمام سینماتیک های بازی Diablo II
Interview سازنده های بازی در مورد بازی Diablo III
تصاویری از هر 3 عنوان Diablo
....

قابل ذکره که در یکی از Interview هایی که در اون صفحه گذاشته شده آقای Jay Wilson اعلام می کنه که استدیو "تقریبا کارش با Diablo III تموم شده" و این یعنی بازی همون طور که گفته شده بود در اوایل همین سال منتشر خواهد شد...

Diablo 15 Year Anniversary ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidgame
07-01-2012, 14:56

بله... تقریبا 15 سال پیش بود که اولین نسخه از بازی Diablo از طرف غول بازی سازی یعنی بلیزارد معرفی و عرضه شد.
سالگرد 15 سالگی این بازی بزرگ رو به همه طرفدارانش تبریک می گم، در طی این اتفاق Blizzard صفحه ای با همین عنوان راه اندازی کرد که به همتون پیشنهاد می کنم بخونیدش.

این صفحه شامل:
خط زمانی عنوان Diablo
....

قابل ذکره که در یکی از Interview هایی که در اون صفحه گذاشته شده آقای Jay Wilson اعلام می کنه که استدیو "تقریبا کارش با Diablo III تموم شده" و این یعنی بازی همون طور که گفته شده بود در اوایل همین سال منتشر خواهد شد...

Diablo 15 Year Anniversary ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرسی آرین جان. روحمو شاد کردی!
اصلا اسم این بازی میاد باید برای اون تعظیم کرد
اولین شماره بازی هم 31 دسامبر 1996 منتشر شد که منم با تاخیر یه هفته ای سالگرد اونو تبریک میگم :دی

+

الان یه مسئله نگران کننده ای پیش اومده اینه که کلا برای بازی کردن هر بخش بازی حتی بخش سینگل پلیر یا همون داستانی باید به اینترنت وصل بود! یعنی تقریبا یه چیزی شبیه این سیستم DRM که یوبی سافت ازش استفاده می کرد
این لینک رو بخونید:

همین طور به لینک ویکیپدیا بازی برید و توی مشخصات بازی جلوی بخش سینگل پلیر رو ببینید:

ظاهرا فقط از طریق Battle.net میشه اونو بازی کرد!
حالا باید دید که در آینده چی میشه و راهی برای آفلاین بازی کردن حداقل بخش داستانی بازی هست یا نه

marmolak kocholo
07-01-2012, 16:17
مرسی آرین جان. روحمو شاد کردی!
اصلا اسم این بازی میاد باید برای اون تعظیم کرد
اولین شماره بازی هم 31 دسامبر 1996 منتشر شد که منم با تاخیر یه هفته ای سالگرد اونو تبریک میگم :دی
+
الان یه مسئله نگران کننده ای پیش اومده اینه که کلا برای بازی کردن هر بخش بازی حتی بخش سینگل پلیر یا همون داستانی باید به اینترنت وصل بود! یعنی تقریبا یه چیزی شبیه این سیستم DRM که یوبی سافت ازش استفاده می کرد
این لینک رو بخونید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2011%2F08%2F01%2Fdiablo-3-cannot-be-played-offline%2F)

همین طور به لینک ویکیپدیا بازی برید و توی مشخصات بازی جلوی بخش سینگل پلیر رو ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FDiablo_3)

ظاهرا فقط از طریق Battle.net میشه اونو بازی کرد!
حالا باید دید که در آینده چی میشه و راهی برای آفلاین بازی کردن حداقل بخش داستانی بازی هست یا نه
وحید تقریباً یه همچین سیستمی برای Starcraft 2 هم گذاشته شده بود، ولی با این تفاوت که تو اون بازی باید هر 30 روز یه بار حداقل 1 بار آنلاین میشدی تا سیستم، Cd-Key رو چکاپ کنه...
ولی انگار ایندفعه تمام مدت باید آنلاین باشی و اصلا نمیشه آفلاین بازی کرد!
این خودش یه عیب محسوب میشه برای قشری از افراد ولی از لحاظ اینکه مثل Ubisoft گند زده شه به بازی اصلا این طور نیست! داریم در مورد Blizzard صحبت می کنیم که به هیچ وجه از این اشتباها مرتکب نمیشه.
ولی حالا برای ما کپی بازا این خیلی بده و احتمال داره تیم های کرکر تو کرک شدنش به مشکل بر بخوردن!

در هر حال من نمی دونم، این بازی باید روز بعد ریلیز رو میزم باشه :13: :31:

halflife g
07-01-2012, 17:45
این صفحه شامل:
خط زمانی عنوان Diablo
....

b روزی از روزهای سال 2020 رو می بینم که از این خط زمانی ها و خلاصه ای از داستانها رو به مناسب اومدن halflife 3 هم منتشر خواهند کرد و اونموقع هستش که من به همه شما وحیدها..هومان ..ارین ..نوید و......پز خواهم داد.:31:

+

ولی جدی جدی خبر اینکه بازی بزودی میاد واقعا دیوانه کنندس برای هیچکدوم از rpg های امسال که وقت نداشتم و متاسفانه بازیشون نکردم(رای هم ندادم تو بخش متفرقه)ولی واسه این یکی بدون شک دریغ نخواهم کرد و منتظرم خاطرات شماره 2 رو برام زنده کنن

در مورد اون dmr هم : به نظر من بلیزارد و ولو دو شرکتی هستن که هیچوقت بازی بد تحویل ملت نمیدن در نتیجه حتما اینجوری نخواهد بود و فکر اونجاشو هم می کنن(اگرچه واقعا جا داره این بازی رو orginal بگیری:46:)
.
.
.

Layken
07-01-2012, 18:10
چه کیفی میده که بعد امتحان بیای این ابر اثر رو ببینی مغز ادم راه میوفته

من دیابلو رو در اولین بار در سال 2003 شروع کردم و از اون دوره باهاش اشنا شدم که خوشحالم که اشنا شدم

اصلا اسم این بازی میاد باید برای اون تعظیم کردوحید والو الان دلگیر میشه.. : دی

Killzone2
07-01-2012, 18:15
دیگه واقعا با وجود دیابلو 3 و مس افکت و این بایوشاک چه چیزی میتواند برترین 2012 شود؟ : دی

البته اگر این Valve این شماه سوم شاهکارش که البته فکر نمیکنم بیاد 2012 معرفی کنه این عنوان ها باز حرفی برای گفتن ندارن هر چقدر هم شاهکار باشن...

دیابلو 3 یه گیم پد جالب هم داره برا فروش گذاشته همینطور Razer هم یک ماوس مخصوص براش طراحی کرده قیمت 200 دلار کالکشن بود البته یه چیز دیگه هم داشت! اینجا بیاد میشه 400 تومن! :31:

B.3.S.T
07-01-2012, 23:43
دیگه واقعا با وجود دیابلو 3 و مس افکت و این بایوشاک چه چیزی میتواند برترین 2012 شود؟ : دی

این 2012 بَد چیزیه لامسب!GTA V هم که کو تا بیــــاد!:(
الان خودم نفهمیدم چه ربطی داشت به نقل قول تو سهیل!:دی

+
اینکه دائم الآنلاین باید باشیم واسه چک پوینت کردن بازیه یا واسه چیز خاصیه!خُب شاس که نیستیم میریم اوریج می گیریم دیگه..! :|

marmolak kocholo
08-01-2012, 18:47

فروشگاه Best Buy تاریخ انتشار بازی رو February 1, 2012 اعلام کرده!
داستان از اونجا شروع میشه که یه نفر در تویتر خودش عکس از تابلوی تبلیغاتی یکی از شعبه های Best buy واقع در مینه سوتا میزاره.
رو این تابلوی تبلیغاتی که مربوط به بازی Diablo III هست یه شمارنده هم گذاشته شده که تاریخ 1 فبریه رو نشون میده...
با بررسی یکی از ادیتورهای Joystiq معلوم میشه که این خبر صحت داره.
در واقع یکی از کارمندان اون فروشگاه این خبر رو تایید میکنه و اعلام میکنه که در نیمه شب 1 فبریه فروش این بازی شروع میشود.
Blizzard هنوز نسبت به این خبر واکنشی نشون نداده.
همچنین UK retailer Gameplay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیز تاریخ انتشار بازی رو 3 فبریه 2012 اعلام کرده.

mjorh
09-01-2012, 20:55
بیلزارد تکذیب کرد: Diablo III در تاریخ اعلام شده عرضه نمیشود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مدیرعامل شرکت Bilzzard،آقای Micah Whipple در حساب توییتر خود تایید کرد که بازی Diablo III هیچ گونه تاریخ انتشار مشخصی ندارد و تمام این شایعه ها مبنی بر عرضه این بازی در ماه فوریه،تنها شایعه هستند و حقیقت ندارند.وی گفت:

Diablo III در حال حاضر هیچ گونه تاریخ عرضه مشخصی ندارد و این تاریخ های اعلام شده طی این چند روز برای عرضه این بازی فقط حدس و گمان بوده اند.”
خبرگزاری Joystiq در این باره گزارش میدهد:

“عکسی در توییتر منتشر شده است که نشان دهنده انتشار بازی در ماه فوریه امسال میباشد که این فقط یک عکس است و میتواند اشتباه باشد.”
مسئولان Bilzzard همچنین گفتن:

“تا فوریه تنها حدودا ۲۵ روز باقیست و این برای جمع و جور کردن سریع تما کار ها و انتشار بازی خیلی زود است.تاریخ عرضه بازی این چیزی نیست که اعلام شده و ما نیز اکنون قصد نداریم آن را اعلام کنیم.اما به زودی خبر هایی در این باره منتشر خواهیم کرد.”

mjorh
10-01-2012, 00:08
من یه بارم این بازیو ندیدم !
تریلری چیزی از گیم پلیش ندارید ؟
(سبکشو میدونم ولی خب دونستن کی بود مانند دیدن!دی!)

king 2009
10-01-2012, 01:38
خب نسخه بتا که منتشر شده.

کلیپ هاش تویه یوتیوب ریخته!

این یکیش:

MILAD2799
10-01-2012, 08:04
بخدا کف کردم از بس که اینا تایید و تکذیب کردن ..... بابا ملت دارن بخاطر این بازی خودشونو میکشن اینا هوز دارن ناز میکنن... عجب

halflife g
10-01-2012, 16:36
خوب مثه اینکه خبرای چند ماه پیش در مورد انتشار دیابلو3 روی کنسولها صحت داشته چون اقای bashiok که community manager بازی دیابلو 3 در شرکت بلیزارد هستن در صفحه تویتر خودشون نسخه کنسولی دیابلو رو تایید کردن :

منبع : bc

.