PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

MaSoOd
06-11-2008, 19:07
حاجی شما 148 قیمت دادی برای 4 خرداد

دو هفته پیش فرمانی گفت 390 تومن حالا هم که از دوستان میگن با 167 تومن خریدن از همارا 

الان من قسم حضرت عباس و باور کنم یا دم خروس رو ! :دی 

tohidkh
06-11-2008, 19:10
حاجی شما 148 قیمت دادی برای 4 خرداد

دو هفته پیش فرمانی گفت 390 تومن حالا هم که از دوستان میگن با 167 تومن خریدن از همارا

الان من قسم حضرت عباس و باور کنم یا دم خروس رو ! :دی
ای بابا.
دم خروس و این سوسول بازیا رو ولش :31:
چطور به شما بگم که همارا یه مگ رو میداد 148 تومن. (بدون هزینه های جانبی مثل راه اندازی و . . .)
اصلا باور نکنید. به من چه.....؟؟!!!!
خودتون هم میتونید محاسبه کنید.
راستی! مگه نمیدونید همارا مفتی اینترنت میده دست مردم.
موفق باشید :40:

MaSoOd
06-11-2008, 20:08
ای بابا.
دم خروس و این سوسول بازیا رو ولش :31:
چطور به شما بگم که همارا یه مگ رو میداد 148 تومن. (بدون هزینه های جانبی مثل راه اندازی و . . .)
اصلا باور نکنید. به من چه.....؟؟!!!!
خودتون هم میتونید محاسبه کنید.
راستی! مگه نمیدونید همارا مفتی اینترنت میده دست مردم.

کپی رایت این جمله ی اینترنت مفتی همارا واسه منه ها حواست باشه  :27::19:

یه مگ رو میداد 148 تومن.
ولی الان این قیمت نیست 

وقتی 512 ، 135 تومن هست  . . .. . :21:

تازه یکی از دوستان میگه چند روز پیش خربده 167 تومن :18:

مسوول فروش شرکت هم میگه 390 تومن  :18:

الان توحید بگو ببینم من کدوم یکی رو باور کنم ؟ هان ؟ دم خروس رو یا  . ..  :31:

amin_lni
07-11-2008, 11:32
up ............

amin_lni
07-11-2008, 22:42
up dobare.........

amin_lni
08-11-2008, 19:37
up 3bareh........

tohidkh
09-11-2008, 21:50
up ............

up dobare.........

up 3bareh........
سلام.
به دلیل اینکه تاپیک داره میخوابه، با اجازتون یه پست همه منظوره میدم.
اولا اینکه بیدار بشید یاللا.
ای بابا
خورشید اومده وسط آسمون هاااا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه چرا این تاپیک به جمع تاپیک های فرسوده پیوست؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------------------------------

هنوز اونو ولش.....
مسعود جان، سوال نداری دیگه؟؟؟؟
داداش BIZIMT ؟!؟!؟ چرا پس زدی زیر آموزش ها.....؟
میدونی تمام این مدتو بچه ها منتظر تو هستند؟؟؟؟؟
عجب داداشی داریم بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------------------------------

اونو هم ولش.....
یه خبر:
هماراسیستم، در راستای ادامه ی خدماتش به بزودی سرعت تمام سرویسهای حجمی 128 رو به 1024 تبدیل خواهد کرد (بدون اخذ هزینه ی اضافی)
شایان ذکر هست که این شرکت، قبل از انتشار رسمی این خبر، در سه مرکز مخابراتی این کار رو انجام داده. ولیعصر، قندی، (اون یکی هم یادم رفت)
به گفته جناب آقای چنگیزی، یکی از علمای شایسته اینترنت و شبکه (:27:) همینطوری پا نمیشن سرعتا رو زیاد کنن.
پهنای باندی که برای هر مخابرات از طرف شرکت تخصیص داده شده، اونو افزایش میدن.......
یه تغییراتی هم در روتر میدند.......
سپس DownStearm ها رو افزایش میدند.

----------------------------------------

دیگه چی بگم............؟؟؟؟؟

آهان یادم افتاد.

تست سرعت :31:.
الان بعضیها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میکنن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب علاقه ای دارم من به تست سرعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادم میاد یه بار تو یکی از تاپیک ها ده تا تست پشت سرهم گرفتم....

جالب اینجاست که فاصله هر تست، حداکثر 1 دقیقه بود.... :27:
اینم یه تست جدید (ساعت 21:45 امروز:31:)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب....
یه چیز هم بگم.. دوستان خودشون میدونند که من تقریبا اسپم نمیدم.... چون ازش متنفرم...... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی بعضی وقتها مثل الان برای به یادآوری به دوستان آدم مجبور میشه یه چیزی بگه.....
بالاخره ببخشید به بزرگی خودتون.:11:

و در آخر، برای سلامتی من، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (: دی)

موفق و پیروز باشید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BIZIMT
10-11-2008, 01:41
سلامی گرم .
متاسفانه واقعا تاپیکمون داره آب میشه.
اگر نیستم به خاطر کاری می باشد که با چند تن به صورت گروهی برای تحقیق جهت ارائه به دانشجویان محترم ارشد دانشگاه دور هم جمع شدیم.

در مورد adsl هم خواهم آمد ، خواهم گفت.

به گفته جناب آقای چنگیزی،

چنگیز جون هنوز اونجاست ؟! پسر به این دل پاکی و مهربونی که دیده ها کی دیده ؟؟؟؟؟:40:

Kaptian Black
10-11-2008, 14:58
گفتم مشکلم رو اینجا بگم تایپیک هم احیا بشه :31:

از دیروز از وقتی مودم روشنه این پیغام رو میده و میگه این IP توسط یه کامپیوتر دیگه مورد .... اگه مشکل از ویندوزه که هیچ اگه از شاتله برم :3: !

BIZIMT
10-11-2008, 23:48
و میگه این Ip توسط یه کامپیوتر دیگه مورد

مهم نیست . البته برای کاربران معمولی.
آره می تونی با تغییر Ip این مشکل رو حل کنید.
ببینم شما از کدوم شرکت سرویس میگیرید ؟

Kaptian Black
11-11-2008, 07:04
مهم نیست . البته برای کاربران معمولی.
آره می تونی با تغییر Ip این مشکل رو حل کنید.
ببینم شما از کدوم شرکت سرویس میگیرید ؟

آی پی رو خودم میتونم یا باید برم شاتل ؟:10:

سرویس من Eco128 :21:

دیروز رفتم دفترشون دیدم همگی مشغول میل کردن ناهار هستن نخواستم جمعشون رو بهم بزنم :31:

tabriz-info
11-11-2008, 12:33
یه سوال از دوستان کسی میدونه تو مودم smc چطور میشه یوزر پسووردی که داخلش ذخیره شده رو عوض کرد من تاحالا ندیدم نرم افزارش رو

MaSoOd
11-11-2008, 22:20
اقا ما نخوایم اینترنت پر سرعت داشته باشیم کی رو باید ببینیم ؟ هان ؟ 

این چه وضعشه ؟ مثلا اینترنت پر سرعت Always Connect  داریم / از دیشب تا امشب 20 بار دیس شده 

24 ساعته چشم به چراغ Send / Recive  مودم خشک شده  بلکه یه تکونی بخوره 

همش هم میگن دیتای کل کشور قطعه 

یکی نیست بگه : مگه شهره هرته که دیتای کل کشور قطع باشه مرد حسابی  

قطعی  ش یه طرف / افت سرعت اونم 6 کیلوبایت بر ثانیه یه طرف دیگه /  حالا دیگه نمودار پهنای باند عین نوار قلب شده ( اینو کدوم طرف جا بدیم ! ) هی بالا پایین میره سرعت ثابت قدیم کوش پس ؟ 

بیارین همون 56K  هامونو پس بدین  مثلا خواستن محدودیت سرعت رو وردارن ! اوومدن از بیخ و بن قطعش کردن 

(( عصبانی در حد مرگ )) 

--------------------

بچه ها ببخشیدا اگه ناراحتتون کردم  ولی دیگه تحمل هم حدی داره آخه 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا اینا یه طرف دیروز مگا آپلود باز نمیشد امروز هم  رپید شیر  

vendee
11-11-2008, 23:44
نه بابا ماله من که خوبه.اینم تست سرعتم.

eco512 شاتل.

درسته اکثر شرکت ها خیلی افت سرعت داشتن حتی شاتل.اما نمیدونم که چرا سرعت من هیچ تغیری نکرده.:40:
ممنون:40:

Kaptian Black
12-11-2008, 00:00
آی پی رو خودم میتونم یا باید برم شاتل ؟:10:

هم اکنون نیازمند یاری سبز تان هستیم :31:

BIZIMT
12-11-2008, 00:23
آی پی رو خودم میتونم یا باید برم شاتل ؟
سرویس من Eco128
دیروز رفتم دفترشون دیدم همگی مشغول میل کردن ناهار هستن نخواستم جمعشون رو بهم بزنم

خوب آره می تونید عوض کنید اگر شبکه نباشه یعنی چند تا کامپیوتر به هم وصل نباشه.
خلاصه می گم :
استارت منو - کنترل پانل - نتورک کانکتشن روی لوکال اریا کانکتشن راست کلیک کنید - properties رو انتخاب کنید - اونجا tcp/ip رو پیدا کنید کلیک کنید.
حالا م یتونید ip بدهید . یا عوض کنید.
اگر اون سه تا رو که هستند بگی می تونم کمک کنم ولی به راحتی اون عدد آخر ip address رو میتونی از 2 تا 240 به دلخواه بدی و اگر نبود هیچی تایپ کن :
192.168.1.10
کلید tab رو از کی برد بزن
دومی پر میشه خودش.
سومی گت ور رو بده :
192.168.1.1
خیلی خلاصه بود چون کمک خواسته بودی . نشد بفرما من کامل میگم یعنی از کارم میزنم تا شما مشکلتان حل بشه.
تشکرات و ممنون .

tohidkh
12-11-2008, 04:55
اقا ما نخوایم اینترنت پر سرعت داشته باشیم کی رو باید ببینیم ؟ هان ؟

این چه وضعشه ؟ مثلا اینترنت پر سرعت Always Connect داریم / از دیشب تا امشب 20 بار دیس شده

24 ساعته چشم به چراغ Send / Recive مودم خشک شده بلکه یه تکونی بخوره

همش هم میگن دیتای کل کشور قطعه

یکی نیست بگه : مگه شهره هرته که دیتای کل کشور قطع باشه مرد حسابی

قطعی ش یه طرف / افت سرعت اونم 6 کیلوبایت بر ثانیه یه طرف دیگه / حالا دیگه نمودار پهنای باند عین نوار قلب شده ( اینو کدوم طرف جا بدیم ! ) هی بالا پایین میره سرعت ثابت قدیم کوش پس ؟

بیارین همون 56K هامونو پس بدین مثلا خواستن محدودیت سرعت رو وردارن ! اوومدن از بیخ و بن قطعش کردن

(( عصبانی در حد مرگ ))

--------------------

بچه ها ببخشیدا اگه ناراحتتون کردم ولی دیگه تحمل هم حدی داره آخه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا اینا یه طرف دیروز مگا آپلود باز نمیشد امروز هم رپید شیر
ای بابا!
این چه وضعشه آخه.....؟
ساعت 3 پاشدیم برای دانلود.....
دقیقا از ساعت یه رب به 4 قطع شدیم......
جالب اینجاست که با دایال آپ میشه وصل شد ولی با ADSL نه!
(چون الان با دایال آپ اومدم......)
یعنی چی آخه.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه واقعا اینترنت قطعه چرا پس با دایال آپ میشه کانکت شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(عصبانی در حد کشت و کشتار)
موفق باشید :13:

alizshah
12-11-2008, 05:11
ای بابا!
این چه وضعشه آخه.....؟
ساعت 3 پاشدیم برای دانلود.....
دقیقا از ساعت یه رب به 4 قطع شدیم......
جالب اینجاست که با دایال آپ میشه وصل شد ولی با ADSL نه!
(چون الان با دایال آپ اومدم......)
یعنی چی آخه.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه واقعا اینترنت قطعه چرا پس با دایال آپ میشه کانکت شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(عصبانی در حد کشت و کشتار)
موفق باشید :13:
سئوال ها جواب ندارند
ریشه یابی کنید
یعنی میشه گفت تا وقتی ایران هستید همین هست میخواید بخواید
نمیخواید نخواید

(منم از شاتل عصبانی هستم )

اینم سرعتش :

amin_lni
12-11-2008, 10:00
ماله صبانت هم تا پریروز مشکل در حد تیم ملی وجود داشت ولی دیروز مشکلی نبود . شب هم دانلود کرد ولی یه خورده سرعت کمتر شده بود

Neo
12-11-2008, 12:03
سلام
متاسفانه من از اون موقع تا حالا به هردري زدم مودم u.s.robotic رو نتوستم پيداش كنم حتي از تهران هم پرسيدم ولي نبود كه نبود الان هم وفقط دو مدل asus و D-link 2640 موجود هستش(وايرلس) حالا بين اين دو تا كدوم بهتره چون من كه زياد از مشخصاتشون سردر نياوردم

tohidkh
12-11-2008, 12:11
سلام
متاسفانه من از اون موقع تا حالا به هردري زدم مودم u.s.robotic رو نتوستم پيداش كنم حتي از تهران هم پرسيدم ولي نبود كه نبود الان هم وفقط دو مدل asus و D-link 2640 موجود هستش(وايرلس) حالا بين اين دو تا كدوم بهتره چون من كه زياد از مشخصاتشون سردر نياوردم
ای بابا.
من هفته ی پیش پرسیدم. از پاساژ سهند.
هم در طبقه ی پایین بود و هم در طبقه ی همکف.
البته یه چیز دیگه هم بگم:
اینکه در مودم های USR احتمال تقلبی بودن وجودداره (خیلی کمه هااااا)
ولی در Linksys ها این احتمال صفر هست.
قیمتشون هم تقریبا برابره.
ولی لینکسیس خیلی بهتره.

BIZIMT
12-11-2008, 17:15
سلام

D-link.

میبینم که همه عصبانی تشریف دارن.هر کی تا حد مرگ و کشتار و نابودی و انفجار و وپ و تانک و مسلسل دیگر اثر ندارد .

ای کاربر آزاده حمایت حمایت .
به یک صدا جاودانه اینترنت عزیز ما ایران .

:31::31::31::31: ؟ :39:

شما باید بسازید و بسوزید مگر اینکه یکی از شما ها مثل ستارخان به پا خیزد و همه کاربرا یک طومار بفرستند به مقامات بالاتر .
سود مهمتر و واجب تر از کمک به شما هاست. (2 ریالی)
adsl تبریز و .... در شروع تحولی بس عجیب .
الفرار الفرار . شما در محاصره هستید تا فقط از یک راه نیاز تان را برطرف نمایید که برای ما سوداور هست. متاسفم.

:6: : عجب سخنرانی ضدانقیضی (:weird:) بود . ترور نشم خوبه :45:.

MaSoOd
12-11-2008, 18:49
US robotic  تحت گارانتی انفور ماتیک گستر هست 

نمایندش هم توو تبریز آقای بنانی  طبقه ی همکف پاساژ سهند هست  / فروشگاه اذر رایان 

حاج بیزیمتی خوب شد اوومدی یه سوال دارم ازت ( فقط یکی )  : 

این اصطلاح ها یعنی چی ؟ 

LIR (Local IP Registrant) , Ripe Member , BGP

Neo
12-11-2008, 19:35
US robotic  تحت گارانتی انفور ماتیک گستر هست 

نمایندش هم توو تبریز آقای بنانی  طبقه ی همکف پاساژ سهند هست  / فروشگاه اذر رایان 

حاج بیزیمتی خوب شد اوومدی یه سوال دارم ازت ( فقط یکی )  : 

این اصطلاح ها یعنی چی ؟ 

يكي از بچه ها رو كه فرستاده بودم سهند ولي بهم گفت كه پيداش نكرده فردا خودم ميرم بقول معروف كس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من! :19:

paranoid_android
12-11-2008, 19:59
حاج بیزیمتی خوب شد اوومدی یه سوال دارم ازت ( فقط یکی ) :

این اصطلاح ها یعنی چی ؟

LIR رو من Local Internet Registry شنیدم که در واقع ISP یا مرکزی هستش که تقاضای ثبت IP آدرس ها رو از Regional Internet Registry که میتونه مخابرات باشه میکنه و اونا رو به کاربراش ارائه میده.

RIPE:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید BGP یا Border Gateway Protocol هم از پروتکل های اساسی Routing ه که از routing table که روترهای داخل ISP ها استفاده می کنن استفاده میکنه. کلا کاربرد این پروتکل تو اینترنته نه شبکه های محلی.

البته شرمنده پریدم وسط!، جناب BIZIMT خودشون استادن فقط خواستم در بحث مشارکت داشته باشم:46:

Neo
13-11-2008, 11:25
نمایندش هم توو تبریز آقای بنانی طبقه ی همکف پاساژ سهند هست / فروشگاه اذر رایان

مراجعه كردم موجود نبود و موجود هم نخواهد شد!!
ظاهرا همون دي لينك رو بايد بگيرم

BIZIMT
13-11-2008, 13:18
LIR رو من Local Internet Registry شنیدم که در واقع ISP یا مرکزی هستش که تقاضای ثبت IP آدرس ها رو از Regional Internet Registry که میتونه مخابرات باشه میکنه و اونا رو به کاربراش ارائه میده.

RIPE:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید BGP یا Border Gateway Protocol هم از پروتکل های اساسی Routing ه که از routing table که روترهای داخل ISP ها استفاده می کنن استفاده میکنه. کلا کاربرد این پروتکل تو اینترنته نه شبکه های محلی.

البته شرمنده پریدم وسط!، جناب BIZIMT خودشون استادن فقط خواستم در بحث مشارکت داشته باشم:46:

نوشته شده توسط MaSoOd
حاج بیزیمتی خوب شد اوومدی یه سوال دارم ازت ( فقط یکی ) :

این اصطلاح ها یعنی چی ؟

سلام.
:27: من نمیدونم حاجی اطلاعاتم 0 شد نمیدونم چرا ؟
paranoid_android جون هم فرمودند که فکر می کنم :8: که تفصیر و خلاصه تعریفی باشه . درست یا نادرست پای خودتون.
حیف جوانی کجایی .
داش alizshah کجایی که دارم میرم به سوی تکنولوژی آخ جون :21: .
من که دیگه قصد ندارم اینجا بیام فقط برا سلام گفتن میام .
شرمنده ها adsl را یعنی مبحث تبریزش رو به شما سپردم و ما با یک عالمه تجربه همش رو زیر خاک میبرم . :27: . (فقط این زمینه تجربه ها رو ها !)
روز نو زندگی نو . خیلی عذر می خوام ولی همه شرکتها مثل هم هستند . بچه بازی کارهاشون . اصلا اصولی نیست. مهندسی نیست .با پول میرن دم و دستگاه adsl میگیرن میارن میشن isp و provid هم میاد کارهای راه اندازیشو میکنه و میره.
تو ایران اصلا آموزش و پیشرفت در ای جور جاها غیر ممکن هست. یا علی user های محترم .
خدانگهدار .

tohidkh
13-11-2008, 14:35
D-link.

میبینم که همه عصبانی تشریف دارن.هر کی تا حد مرگ و کشتار و نابودی و انفجار و وپ و تانک و مسلسل دیگر اثر ندارد .

ای کاربر آزاده حمایت حمایت .
به یک صدا جاودانه اینترنت عزیز ما ایران .

:31::31::31::31: ؟ :39:

شما باید بسازید و بسوزید مگر اینکه یکی از شما ها مثل ستارخان به پا خیزد و همه کاربرا یک طومار بفرستند به مقامات بالاتر .
سود مهمتر و واجب تر از کمک به شما هاست. (2 ریالی)
adsl تبریز و .... در شروع تحولی بس عجیب .
الفرار الفرار . شما در محاصره هستید تا فقط از یک راه نیاز تان را برطرف نمایید که برای ما سوداور هست. متاسفم.

:6: : عجب سخنرانی ضدانقیضی (:weird:) بود . ترور نشم خوبه :45:.

سلام.
paranoid_android جون هم فرمودند که فکر می کنم :8: که تفصیر و خلاصه تعریفی باشه . درست یا نادرست پای خودتون.
حیف جوانی کجایی .
شرمنده ها adsl را یعنی مبحث تبریزش رو به شما سپردم و ما با یک عالمه تجربه همش رو زیر خاک میبرم . :27: . (فقط این زمینه تجربه ها رو ها !)
روز نو زندگی نو . خیلی عذر می خوام ولی همه شرکتها مثل هم هستند . بچه بازی کارهاشون . اصلا اصولی نیست. مهندسی نیست .با پول میرن دم و دستگاه adsl میگیرن میارن میشن isp و provid هم میاد کارهای راه اندازیشو میکنه و میره.
تو ایران اصلا آموزش و پیشرفت در ای جور جاها غیر ممکن هست. یا علی user های محترم .
خدانگهدار .
ای بابا!
چرا پس چرت و پرت میگی آخه...... :13:
یه چیزی بگو ما هم سر در بیاریم دیگه.... :19:
موفق باشی :11:

alizshah
13-11-2008, 14:35
سلام.
حیف جوانی کجایی .
خدانگهدار .

اخر تکلنوژِی تو ایران ؟:27: نکنه بدون خداحافضی گذاشتی رفتی ....:31:

MaSoOd
13-11-2008, 16:56
مراجعه كردم موجود نبود و موجود هم نخواهد شد!!
ظاهرا همون دي لينك رو بايد بگيرم

چرا موجود نخواهد بوود ؟ 

یه زنگ بزن تهران / انفورماتیک گستر  88812353-021  با مجید پناهنده صحبت کن  / ببین جریان چیه ؟ 

تازشم خود شرکت هم بخوای برات میفرسته / 

Kaptian Black
13-11-2008, 18:18
خلاصه می گم :
استارت منو - کنترل پانل - نتورک کانکتشن روی لوکال اریا کانکتشن راست کلیک کنید - properties رو انتخاب کنید - اونجا tcp/ip رو پیدا کنید کلیک کنید.
اگر اون سه تا رو که هستند بگی می تونم کمک کنم ولی به راحتی اون عدد آخر ip address رو میتونی از 2 تا 240 به دلخواه بدی و اگر نبود هیچی تایپ کن :
192.168.1.10
دومی پر میشه خودش.
سومی گت ور رو بده :
192.168.1.1
خیلی خلاصه بود چون کمک خواسته بودی . نشد بفرما من کامل میگم یعنی از کارم میزنم تا شما مشکلتان حل بشه.
تشکرات و ممنون .

خیلی ممنون الان دیگه اون ارور رو نمیده ولی هنوز هم نمیتونم به اینترنت وصل شم دلیلش هم اینه که قبلا تو Network Connections چهار تا آیکون بود ولی الان یکیش که بالای Local Area Coonection بود (اسمش یادم نیست) رفته ولی چراغ ADSL مودم روشنه الان چی کار کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vitamin2002
13-11-2008, 20:37
با سلام من الان چند سال است از صبانت استفاده می کنم ( 2.5 سال ) حالا 1 ماه مونده قراردادم تموم بشود می خواهم یک اطلاعاتی در مورد قیمت ها و حجم های ارائه شده برای سرویس های شاتل اطلاعاتی پیدا کنم در ضمن در مورد اینکه مثلا اگر 128 گرفتم سرعت همون 15 تا 20 می دهد یا مثل صبا سرعت قرارداد نیست ( البته صبا 2 روز است سرعت قرارداد کرده )
در مورد ساعات دانلود مجانی هم می خواستم توضیح بدهین به سایتش رفتم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چیزی برای سرویس های اکو نیافتم
با تشکر
البته نگین برو صفحه های قبل که حوصله خوندن صفحه های قبل را ندارم

tohidkh
13-11-2008, 20:39
با سلام من الان چند سال است از صبانت استفاده می کنم ( 2.5 سال ) حالا 1 ماه مونده قراردادم تموم بشود می خواهم یک اطلاعاتی در مورد قیمت ها و حجم های ارائه شده برای سرویس های شاتل اطلاعاتی پیدا کنم در ضمن در مورد اینکه مثلا اگر 128 گرفتم سرعت همون 15 تا 20 می دهد یا مثل صبا سرعت قرارداد نیست ( البته صبا 2 روز است سرعت قرارداد کرده )
در مورد ساعات دانلود مجانی هم می خواستم توضیح بدهین به سایتش رفتم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چیزی برای سرویس های اکو نیافتم
با تشکر
البته نگین برو صفحه های قبل که حوصله خوندن صفحه های قبل را ندارم
خب من از شاتل استفاده نکردم تا حالا.....
ولی اگه در مورد همارا اصطلاعاتی میدادم.......
موفق باشید :11:

vitamin2002
13-11-2008, 20:54
خب من از شاتل استفاده نکردم تا حالا.....
ولی اگه در مورد همارا اصطلاعاتی میدادم.......

سرویس 128 نامحدود همون سرعت 128 را می دهد درکل سرعت قرارداد 128 در حدود چنده
در مورد همارا یک اطلاعاتی بدی ممنون می شوم چون می خواهم ببینم آیا بازم قرارداد را با صبا ببندم یا نه ( همیشه 1 ساله می بندم چون در اون موقع حجمش زیاده )
در ضمن در اوون لینک بالا قیمت ها همون است یا کاهش یافته ؟
مثلا برای 128 6 ماهه مقدار "" ماهانه مبلغ 30,000 ریال بابت آبونمان مخابرات، 6 درصد عوارض و مالیات به اشتراک افزوده می‌شود """ چه قدر می شود ؟
سرعت شبانه ( ترافیک مجانی ) برای اکو ها چه قدر است ( سرویس های محدودیت حجمی ) آیا همون سرعت قرارداد است ؟

MaSoOd
13-11-2008, 22:08
چون قیمت شاتل در تهران و شهر های بزرگ دیگه یکیه همون سایت تهرانش همه چی توش هست

و اما همارا : 

128 نا محدود 13 به بالا میده 

فعلا کاهش قیمتی در کار نیست 

مبلغ سرویس رو در 6% ضرب کن بعلاوه ی 3000 بکن 

اگه منظور از اکو همون سرویس +128 همارا هست سرعتش 512 هست و جدیدا ا مگ ( آزمایشی ) 

چون زمان ارائه ی این سرویس محدودیت در ارائه ی سرعت بیشتر بووده همارا نمیتونسته مثل شاتل مستقیم بگه که 512 بنابراین اوومده اسم سرویس رو گذاشته +128

در کل اگه با صبا مشکلی نداری عوض کردن شرکت به نفعت نیست 

alizshah
13-11-2008, 23:04
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسرویس 128 نامحدود همون سرعت 128 را می دهد درکل سرعت قرارداد 128 در حدود چنده
در مورد همارا یک اطلاعاتی بدی ممنون می شوم چون می خواهم ببینم آیا بازم قرارداد را با صبا ببندم یا نه ( همیشه 1 ساله می بندم چون در اون موقع حجمش زیاده )
در ضمن در اوون لینک بالا قیمت ها همون است یا کاهش یافته ؟
مثلا برای 128 6 ماهه مقدار "" ماهانه مبلغ 30,000 ریال بابت آبونمان مخابرات، 6 درصد عوارض و مالیات به اشتراک افزوده می‌شود """ چه قدر می شود ؟
سرعت شبانه ( ترافیک مجانی ) برای اکو ها چه قدر است ( سرویس های محدودیت حجمی ) آیا همون سرعت قرارداد است ؟
اکو 512 : 2.5 gb ماهی
ماهی 18900 میدی تبریز باشی عوارض اینطور چیرا نمی خوان
1 تا 7 شبانه رایگان هست تو این مدت میشه 1.4 دانلود کرد ( اخرشه )
معمولا 1 gb میشه
درکل اگه از صبا میشه بیشتر از 1 gb دریافت کرد همون جا بمون ...

vitamin2002
14-11-2008, 00:04
من که از صبا الان 3 هفته است 1400 تا 1600 دانلود می کنم قبل اون 1.5 ماه تا 2 گیگ دانلود می کردم تا قبل اون 3 ماهم تا 900 مگا دانلود داشتم
پس فعلا صبا گزینه خوبی است البته دیشب کلا قطع بود ولی در کل هر روز تا 1400 تا 1600 دانلود دارم
مرسی از راهنماییاتتون
پس برم بازم قرارداد را تمدید کنم من نگاه کردم این سرویس های اکو برای هر ماه 2 گیگ می دهد که اصلا در مقابل صبا خیلی کمه چون صبا در قرارداد 1 ساله 50 گیگ می دهد که ماهی می شود 4 گیگ مثلا همارا برای 1 ساله همون 12 گیگ یعنی 2 گیگ در ماه می دهد

Neo
14-11-2008, 14:44
چرا موجود نخواهد بوود ؟ 

یه زنگ بزن تهران / انفورماتیک گستر  88812353-021  با مجید پناهنده صحبت کن  / ببین جریان چیه ؟ 

تازشم خود شرکت هم بخوای برات میفرسته / 

من كه ديروز رفتم همون آدرسي كه داده بوديد و ايشون گفتن اين مودم رو تموم كردن و ديگه هم اين مودم نمياد و گفت يا دي لينك بگير يا اس ام سي منم رفتم از دو تا مغازه بالاترش يه دي لينك گرفتم كه ديگه بيشتر از اين معطل نشم ولي چشم فردا به اين شماره اي كه داديد هم يه زنگ ميزنم
ممنون از توجه و راهنمائيهاي خوب شما:40::11:

Kaptian Black
14-11-2008, 17:10
خلاصه می گم :
192.168.1.10
دومی پر میشه خودش.
سومی گت ور رو بده :
192.168.1.1
تشکرات و ممنون .

خیلی ممنون الان دیگه اون ارور رو نمیده ولی هنوز هم نمیتونم به اینترنت وصل شم دلیلش هم اینه که قبلا تو Network Connections چهار تا آیکون بود ولی الان یکیش که بالای Local Area Coonection بود (اسمش یادم نیست) رفته ولی چراغ ADSL مودم روشنه الان چی کار کنم

Help...:41:

tohidkh
14-11-2008, 17:18
Help...:41:
دوست خوبم، شما از اینترنت کدوم شرکت استفاده میکنید؟؟؟
تا حالا شده که IP و DNS رو غیر فعال کنید.....؟؟
اینطوری:

فکر نمیکنم با انجام این کار مشکلی وجود داشته باشه.

Kaptian Black
14-11-2008, 20:47
دوست خوبم، شما از اینترنت کدوم شرکت استفاده میکنید؟؟؟
تا حالا شده که IP و DNS رو غیر فعال کنید.....؟؟
اینطوری:

فکر نمیکنم با انجام این کار مشکلی وجود داشته باشه.

سرویس من Shatel Eco 128 ه
IP رو هم رو اتوماتیک گذاشتم هم رو دستی بازم نمیشه !
امروز صبح قاطی کردم ویندوزم عوض کردم نشد که نشد :31: !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tohidkh
14-11-2008, 21:51
سرویس من Shatel Eco 128 ه
IP رو هم رو اتوماتیک گذاشتم هم رو دستی بازم نمیشه !
امروز صبح قاطی کردم ویندوزم عوض کردم نشد که نشد :31: !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست خوبم؛ اینجا مطرح کردید؟؟؟؟

راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر میکنم خیلی زود جواب بگیرید.

BIZIMT
15-11-2008, 01:03
اخر تکلنوژِی تو ایران ؟:27: نکنه بدون خداحافضی گذاشتی رفتی ....:31:
میریم چند روزی آنکارا .:40::40::40::40:

تو این مشخصه همه چی درسته.
اگر وصل نمیشه چه پیغامی میده ؟
کد سه رقمیشو بنویسید.
البته این رو هم بگم شما مدل مودم رو نفرمودید چون ای پی هایی که دادم معمول بود ممکنه مودم شما یه مدل دیگه هست که با این ای پی هاکار نکنه و برای گذاشتن روی اتوماتیک هم باید رایانه رو روشن خاموش کنی و مودم رو شاید ریست کنی که سخت میشه.
فکر کنم 678 رو میده آره ؟

بچه ها شما نمی خواین به این دوستمون کمک کنید. من که شانسی اومد اینجا شما توحید جان و مسعود جان و علیزشاه کمک کنید دوستان رو.

alizshah
15-11-2008, 02:53

کد سه رقمیشو بنویسید.
البته این رو هم بگم شما مدل مودم رو نفرمودید چون ای پی هایی که دادم معمول بود ممکنه مودم شما یه مدل دیگه هست که با این ای پی هاکار نکنه و برای گذاشتن روی اتوماتیک هم باید رایانه رو روشن خاموش کنی و مودم رو شاید ریست کنی که سخت میشه.

بچه ها شما نمی خواین به این دوستمون کمک کنید. من که شانسی اومد اینجا شما توحید جان و مسعود جان و علیزشاه کمک کنید دوستان رو.

خیلی بهت خوش بگزره دوست من:31:
فقط یادت باشه از اونجا testspeed تست بگیر بزار (عشق توحید جان):31:

alizshah
15-11-2008, 03:12
راستی منو چرا اخر اسمم شاه میزارید ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون علی صدا کنید

Kaptian Black
15-11-2008, 06:56

کد سه رقمیشو بنویسید.

دارم دنبال جعبش میگردم یه بار هم با USB وصل کنم :2::19:

ارورش هم یادم نیست ولی دوتا ارور رو یکی در میان میده !!! ارور Disconneted و Username & Password !!

ADuser
15-11-2008, 08:47
راستش چون مربوط به اینترنت تبریزه خواستم بگم من از ماکس نت دارم خیلی هم راضیم

tohidkh
15-11-2008, 19:43
کاهش 50 درصدی سرعت خدمات اینترنتی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vendee
16-11-2008, 14:48
ماله من که خدا را شکر هیچ تغیری تا به حال نکرده ثابته:(شاتل)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

:40::40:

reza.32
16-11-2008, 15:03
سلام
یه عضو قدیمی ولی جدید! :31:
من هم از همارا ADSL گرفتم، از دیروز نمی تونم با ADSL وارد اکانتم در یاهو و یا ADrive بشم. :41: البته با dialup حتی خود شرک همارا (9715302) این مشکل وجود نداره، همچنین با ف ی ل ت ... هم به راحتی می تونم لاگ این بشم، با شرکت هم تماس گرفتم گفتن تا 2،3 ساعت دیگه بررسی می کنن خبر می دن (من که بعید می دونم همارا از این کارا بکنه! :13: ) IP رو هم که قربونش برم n نفر با همین IP دارن تکنولوژی رو تجربه می کنن!!! ولی مثل اینکه فقط من اینجوری شدم پس فکر نمی کنم اون سایت ها با IP من مشکل داشته باشن.
به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه؟

reza.32
16-11-2008, 15:04
سلام
من هم از همارا ADSL گرفتم، از دیروز نمی تونم با ADSL وارد اکانتم در یاهو و یا ADrive بشم. :41: البته با dialup حتی خود شرک همارا (9715302) این مشکل وجود نداره، همچنین با ف ی ل ت ... هم به راحتی می تونم لاگ این بشم، با شرکت هم تماس گرفتم گفتن تا 2،3 ساعت دیگه بررسی می کنن خبر می دن (من که بعید می دونم همارا از این کارا بکنه! :13: ) IP رو هم که قربونش برم n نفر با همین IP دارن تکنولوژی رو تجربه می کنن!!! ولی مثل اینکه فقط من اینجوری شدم پس فکر نمی کنم اون سایت ها با IP من مشکل داشته باشن.

tohidkh
16-11-2008, 15:35
سلام

سلام
به نظر شما مشکل از چی می تونه باشه؟سلام بر عضو قدیمی و جدید :31:
ئه! دوست خوبم این چه حرفیه که میزنید؟؟؟
اولا که همارا آی پی استاتیک میده. و هیچ وقت تا حالا IP رو Share نکرده.
در مورد Adrive هم، در سایت تغییراتی میدن.
فکر کنم به زودی حل بشه.

reza.32
16-11-2008, 16:31
سلام توحیدجان
ولی مشکل من فقط ADrive نیست، یاهو هم اینطوری شده، همش با dialup یا ف ی ل ت ... می رم یاهو! چندتا ریموت سرور (البته می دونم اینا ذاتا مشکل دارن!) هم هست که تا دیروز صبح درست بودن. ولی بعداز اون دیگه هیچکدوم بالا نمی یاد (Internet Explorer cannot display the webpage) واسه یاهو و ADrive هم همین عبارت می یاد. به طور کلی الان دارم فقط با ف ی ل ت ... به حیات اینترنتی خودم ادامه می دم! (یعنی هیچکدوم از مشکلات بالا رو ندارم!) که اون هم مشکلات خاص خودش رو داره!

tohidkh
16-11-2008, 17:39
سلام توحیدجان
ولی مشکل من فقط ADrive نیست، یاهو هم اینطوری شده، همش با dialup یا ف ی ل ت ... می رم یاهو! چندتا ریموت سرور (البته می دونم اینا ذاتا مشکل دارن!) هم هست که تا دیروز صبح درست بودن. ولی بعداز اون دیگه هیچکدوم بالا نمی یاد (Internet Explorer cannot display the webpage) واسه یاهو و ADrive هم همین عبارت می یاد. به طور کلی الان دارم فقط با ف ی ل ت ... به حیات اینترنتی خودم ادامه می دم! (یعنی هیچکدوم از مشکلات بالا رو ندارم!) که اون هم مشکلات خاص خودش رو داره!
دوست خوبم؛ مشکل حل شد.

reza.32
16-11-2008, 18:18
مثل اینکه واقعا حل شد.
ممنون

MaSoOd
16-11-2008, 18:36
سلام بر عضو قدیمی و جدید :31:
ئه! دوست خوبم این چه حرفیه که میزنید؟؟؟
اولا که همارا آی پی استاتیک میده. و هیچ وقت تا حالا IP رو Share نکرده.
در مورد Adrive هم، در سایت تغییراتی میدن.
فکر کنم به زودی حل بشه.

کجا همارا آی پی استاتیک میده ؟ ای پی ها همش داینامیک هستن منتها اکثر ثابت میموندن ولی این چند رووزه اینا هم داره عوض میشهاینطوری پیش بره باید با همارا خداحافظی کنیم

راستش چون مربوط به اینترنت تبریزه خواستم بگم من از ماکس نت دارم خیلی هم راضیم

دوست عزیزم لطفا این پایینو کامل کن :

سرعت دانلود : 

وضعیت پینگ : 

سرعت اسمیتون : 

وضعیت نوسان سرعت : 

متوسط سرعت  : 

راستی  یوزر شما مخفف Active Directory  نیست ؟ 

MaSoOd
16-11-2008, 18:37
This Post Edited By MaSoOd

Kaptian Black
16-11-2008, 21:58
ECO 128 در چهار سرور مختلف ( تبریز )

MaSoOd
17-11-2008, 20:58
جالبه که نتیجه ی کویت با یقیه متفاوته

Neo
17-11-2008, 21:20
سلام
عرض شود كه ديروز به ما گفتن اينترنت وصل ميشه ما هم چشمامونو دوختيم به چراغ Adsl مودم تا اين كه بعد دو روز روشن شد ولي بحالت چشمك زن!! از اينترنت مينترنت هم خبر يخ !! تازه تلفن هم قطع شده و با همون روش ديزلي هم نميتونم به اينترنت بيام!!برادران همارا كه يكيشون حسابي منو سركار گذاشت وگفتش كه خط نويز داره كه چراغ چشمك ميزنه و منو مجبور كرد از ورودي ساختمان گرفته تا..... كنترل كنم كه البته نميدونم درست كنترل كردم يا نه ولي خوب ظاهرا اونجا هم خط نبود تا اينكه يكي ديگه از برادران همارا فرمودن چون خود تلفن هم قطعه ربطي به نويز نداره و بايد به 117 زنگ بزنيم نمي دونم واقعا اشكال از كجا مي تونه باشه؟

tohidkh
17-11-2008, 22:27
سلام
عرض شود كه ديروز به ما گفتن اينترنت وصل ميشه ما هم چشمامونو دوختيم به چراغ Adsl مودم تا اين كه بعد دو روز روشن شد ولي بحالت چشمك زن!! از اينترنت مينترنت هم خبر يخ !! تازه تلفن هم قطع شده و با همون روش ديزلي هم نميتونم به اينترنت بيام!!برادران همارا كه يكيشون حسابي منو سركار گذاشت وگفتش كه خط نويز داره كه چراغ چشمك ميزنه و منو مجبور كرد از ورودي ساختمان گرفته تا..... كنترل كنم كه البته نميدونم درست كنترل كردم يا نه ولي خوب ظاهرا اونجا هم خط نبود تا اينكه يكي ديگه از برادران همارا فرمودن چون خود تلفن هم قطعه ربطي به نويز نداره و بايد به 117 زنگ بزنيم نمي دونم واقعا اشكال از كجا مي تونه باشه؟
عزیزم به همارا ممارا ربطی نداره :31:
هنگامی که تو مخابرات خط تون رو رانژه میکردن، پورت به صورت صحیح جای خودش ننشسته.
من عملیات رانژه کردن رو با چشم خودم و به صورت زنده و مستقیم دیدم؛ در مخابرات مدنی.
هم به شرکت بگید که از زمانی که تلفن برای رانژه قطع شده، وصل نشده و هم به 117 بگید که مشکل از مخابرات هست و مربوط به رانژه میباشد.

hoomany
18-11-2008, 01:56
هنگامی که تو مخابرات خط تون رو رانژه میکردن، پورت به صورت صحیح جای خودش ننشسته.
من عملیات رانژه کردن رو با چشم خودم و به صورت زنده و مستقیم دیدم؛ در مخابرات مدنی.

لطفا یک گزارش زنده و مستقیم هم برامون بزار که ماهم بدونیم چه جوریاس :31:

ممنون :40:

tohidkh
18-11-2008, 08:46
لطفا یک گزارش زنده و مستقیم هم برامون بزار که ماهم بدونیم چه جوریاس :31:

ممنون :40:
از فاش کردن اطلاعات امنیتی معذوریم :31:
قدیما با یکی رابطه داشتیم تو همارا (حاج مسعود میدونه)
یه روز واسطه شد رفتیم مرکز مدنی......
در کل کار خاصی انجام نمیدند. :31:
اگه اون کاری رو که در 45 دقیقه برای همه ی متقاضیان اون روز انجام میدند، به هر نفر تقسیم کنیم، شاید بشه گفت که رانژه کردن هر خط، چیزی مابین 10 الی 15 دقیقه زمان میبره.
بیشتر از این باید فیلم برداری کنم :31:

Neo
18-11-2008, 10:24
سلام:40:
توحيد جان ربطش به همارا اين بود كه منو حدود دو سه ساعت فرستاد دنبال نخود سياه!! يعني نويز خط تلفن!! :41:منم افتادم به جون همه پريزا و .. آخرسرم تو اون هواي سرد و تاريكي هوا با آوردن نردبون از طبقه چهارم به كوچه (فقط تصورش رو بكنيد كه پائين آوردن اين از پله ها و بعد دوباره بالا بردنش بدون اينكه ديواري چيزي هم خراش بخوره چه مصيبتيه آخه لامصب تو آسانسور كه جا نگرفت:19:) و امتحان از جعبه تلفن كوچه بكمك چراغ قوه و...چه حالي از آدم ميگيره ولي انصافا همون برادر دومي!!بمحض شنيدن اينكه خود تلفن هم قطعه گفت كه ربطي به نويز نداره و بقول شما مربوط به مخابراته وحتما به همكار ايشون نگفتم كه تلفن هم قطعه!!:18: منم ديشب به 117 زنگ زدم و امروز هم اونا بهم زنگ زدن! :27:و الان هم دارم با لپ تاپم بصورت وايرلس اين پست رو ميفرستم:21: فقط يه روز ديرتر به اينترنت وصل شديم بعلاوه زحمت بيخودي براي نويز پيدا كردن !! كشيديم :2:ولي در كل بايد بگم كه تا الان از برخورد وهمكاري همارا راضي هستم :20:
راستي الان چندتا سوال:
اينا از دو روز پيش اينترنت ما رو حساب ميكنن يا از الان؟
اين تست سرعتائي كه ميزاريد چجورياس؟يه آموزشكي!بديد لطفا
من اگه بخوام پسورد اتصال به وايرلسم رو عوض كنم چيكار كنم؟
مخلص همگي:11:

Nevissande
18-11-2008, 10:30
از فاش کردن اطلاعات امنیتی معذوریم :31:
قدیما با یکی رابطه داشتیم تو همارا (حاج مسعود میدونه)
یه روز واسطه شد رفتیم مرکز مدنی......
در کل کار خاصی انجام نمیدند. :31:
اگه اون کاری رو که در 45 دقیقه برای همه ی متقاضیان اون روز انجام میدند، به هر نفر تقسیم کنیم، شاید بشه گفت که رانژه کردن هر خط، چیزی مابین 10 الی 15 دقیقه زمان میبره.
بیشتر از این باید فیلم برداری کنم :31:

در هنگام رانژه كردن يك خط، دقيقا چه اقداماتي انجام مي دهند كه اين همه زمان مي بره؟

مگر غير از اينست كه بايد سيم مسي صاحب خط را از تجهيزات شركت ADSL دهنده، عبور دهند؟

MaSoOd
20-11-2008, 23:04
دوستان از وضعیت اینترنتتون یه گزارشی بدین

Ehsan1355
21-11-2008, 00:05
در هنگام رانژه كردن يك خط، دقيقا چه اقداماتي انجام مي دهند كه اين همه زمان مي بره؟

مگر غير از اينست كه بايد سيم مسي صاحب خط را از تجهيزات شركت ADSL دهنده، عبور دهند؟

در مخابرات دو سیم برای شما وجود دارد یکی رفته به سمت سوییچ مرکز و یکی هم آمده سمت شما. برای رانژه این دو تا قطع میشه و رانژه جدید از سوییچ به ترمینال های ISP و از اونجا هم به سمت شما کشیده میشه. در کل کار 5 دقیقه است. ولی مخابرات درخواست ها را جمع میکند و یک دفعه انجام میدهد یا بعضی مرکزها میگویند مثلا فقط یک شنبه و سه شنبه ADSL رانژه میکنیم. برای همین یکی دو هفته طول میکشد.

tohidkh
21-11-2008, 00:55
دوستان از وضعیت اینترنتتون یه گزارشی بدین
سلام.
امروز عصر سرعت همارا سیستم افت کرده بود.....
این فقط مشکل من نبود.
چند تا از دوستان و فامیل ها هم اشتراک همارا دارند، اونا هم همین حرف رو میگفتند.
ولی الان در کل بهتر شده.
راستی!
همارا جلوی سرعت ها رو برای سرویس های محدود باز گذاشته. با اینکه هنوز سرعت روی 59 میمونه ولی خیلی وقتها سرعت دانلود به 110 پرش میکنه.
امروز باز هم تلفن رو برداشتم و به دفتر زنگ زدم و با آقای چنگیزی، صحبت کردم.
گفت بله!
محدودیت سرعت، در مرکز مدنی، به 1 مگ تبدیل شده؛ ولی هنوز در روترها تغییری ندادند. برای همین هست که سرعت روی 59 میمونه. و فقط هنگام نوسان به 110 میرسه.
اونطور که پیش میره، در آینده ای بسیار نزدیک، من هم به جمع 1 مگ داران عزیز، خواهم پیوست. و شبها 1600 مگ دانلود خواهم کرد. :31:

راستی! کم مونده بود یک مطلب بسیار بسیار مهم رو فراموش کنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلبی کاملا مربوط به وضعیت اینترنت.

بله!

درست حدس زدید.

تست سرعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنابه درخواست دوستان، یک مطلب هم در مورد رانژه کردن، به طور کاملا خلاصه بگم.
میدونید پورت چیه...؟
پورت یک نوع جعبه هست که در داخل اون تعدادی محل برای وصل کردن سیم تلفن تعبیه شده.
به یک طرف پورت هم، دیتای ISP میاد.
خب.... وقتی میخواهند خطی رو رانژه کنند، از سیم تلفن منزل تون، یک انشعاب میگیرند به این پورت.
لازم به ذکر هست، هر پورت، ظرفیت 48 عدد خط تلفن رو برای تقسیم دیتا داره. (یعنی به هر پ.رت، 48 تا سیم تلفن وصل میشه.)
خب........
در این شرایط، بیشتر از این نمیشه توضیح داد.
اگه میدونستم قراره که در این مورد پست بدم، حتما زمانی که به مخابرات رفته بودم، چند تا عکس میگرفتم و بهتر و بیشتر توضیح میدادم.
قابل توجه افرادی که به ناقص بودن این مطلب، اعتراض خواهند کرد، لطفا اعتراض نکنید. کاملش کنید.
من فعلا سرم خیلی شلوغه؛ اگه به زمان این پست هم نگاه کنید، متوجه میشید که از وقت خواب کسر کردم و اومدم نت.....
به همین خاطر بیشتر از نمیتونم توضیح بدم......
به بزرگواریه خودتون ببخشید.

Kaptian Black
21-11-2008, 01:10
eco 128 1:10 AM

راستی توحید جان یه تست از باکو میگیری ؟

tohidkh
21-11-2008, 01:12
eco 128 1:10 AM
راستی توحید جان یه تست از باکو میگیری ؟
بفرمایید:

باکو: 01:12 AM

alizshah
21-11-2008, 02:48
ما که رفتیم همارا
از شاتل خیری ندیدیم
همیشه 1 به بعد افت سرعت داره
فردا میگم از رانژه در بیارن

FARID88
21-11-2008, 10:16
ما که رفتیم همارا
از شاتل خیری ندیدیم

خدا رو شکر !!!!! :31: :46: :11:

اینم وضعیت شاتل

دیشب دقیقا 1.4 گیگ دانلود داشتم مشکلی هم از نظر سرعت و اتصال نیست و واقعا عالیه.
تنها مشکل 2.5 گیگ هست که برای یک ماه خیلی کمه با اینکه روزی بیشتر از 3 ساعت هم آنلاین نیستم.

vendee
21-11-2008, 11:21
ما که رفتیم همارا
از شاتل خیری ندیدیم

کاش به همارا نمیرفتی.به یه شرکت دیگه می رفتی:40:

من هم اول همارا بودم بعد اومدم شاتل.

همارا سرعتش کمه و....:40:

alizshah
21-11-2008, 14:56

اینم وضعیت شاتل

دیشب دقیقا 1.4 گیگ دانلود داشتم مشکلی هم از نظر سرعت و اتصال نیست و واقعا عالیه.
تنها مشکل 2.5 گیگ هست که برای یک ماه خیلی کمه با اینکه روزی بیشتر از 3 ساعت هم آنلاین نیستم.

زنگ زدم پشتیبانی اینقدر دلیل اوردم که گفتن بله مشکل از ماست و مرکز مخابراتی شما رو فشار هست
شما جای دیگه هستید برای همین

کاش به همارا نمیرفتی.به یه شرکت دیگه می رفتی:40:

من هم اول همارا بودم بعد اومدم شاتل.

همارا سرعتش کمه و....:40:
خوب ببین چه سودی داره وقتی شب یک به بعد سرعت بیاد 20 بعد هنگام بازی یک دستور که میدیم 5 ثانیه بعد عمل کنه ( پینگ افتضاح )
خوب میرم همارا همون 40 سرعت هم باشه قبوله
فقط چون من الان نمیتونم این چند روز رو بدون adsl تحمل کنم همین صبح رفتم یه خط نوشتم که رو اون بگیرم :31:

alizshah
21-11-2008, 15:01

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من که این سرعت رو داشتم عمرا از شاتل میرفتم چون درکل هم پینگ و پشتیبانی خوبی داره ولی اینطور نیست
به تازگی خیلی از دوستان با شاتل اکو مشکل دارن

aie_saber
21-11-2008, 15:45
سلام دوستان

من برای استفاده از سرویس +128 همارا میخواستم مودم TP-LINK TD8811 رو بخرم تو تاپیک مودم مطرح کردم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون میشم راهنمایی کنید !

TempesT
21-11-2008, 17:04
سلام

از کسانی که همارا محدود دارن یه خواهشی داشتم !

اگه میشه یه توضیح همراه با عکس بدن که من چطوری و از کدام قسمت کنترل پانل کاربران میتونم مصرف خودمو ببینم که چقدر از محدودیتم باقی مونده :31: یه جا هست شبانه ها رو از روزانه تفکیک نمیکنه ... اگه میشه راهنماییم کنین مرسی ...

درضمن یه سوال دیگه اینکه آپلود جز محدودیت حساب میشه یا نه !

یعنی موقع آپلود هم از محدودیتمون کم میشه ؟ ؟ ؟:10:

MaSoOd
21-11-2008, 20:02
تو کنترل پنل همارا ردیف هایی رو میبینی که جلوش مقدار آپلود و ذانلودت رو زده ولی زیر ستون کردیت 0 نوشته اینا مربوط به شبانست

بله آپلود هم جزو محدودیت هست

سرویس 384

BehzadKiNG
21-11-2008, 21:16
دوستان سلام . . .
کسی جایی رو واسه فروش کارت --- می شناسد ؟ یا از قیمت هاش خبر داره ؟

vendee
21-11-2008, 21:26
من که این سرعت رو داشتم عمرا از شاتل میرفتم چون درکل هم پینگ و پشتیبانی خوبی داره ولی اینطور نیست
به تازگی خیلی از دوستان با شاتل اکو مشکل دارن

به نظر من این کمی سرعت مشکلش از خود شماست نه از شاتل:40:

پس چرا ما سرعتمون حتی شبا از 60 پایین نمیاد:40:

موفق باشید:40:

Senator_F
22-11-2008, 00:13

اینم وضعیت شاتل

مشکل دقیقا همینه،14 روزه سرویس رو گرفتم 2 گیگش رفته حالا باید 16 روز رو با 500 تا سر کنم یا ترافیک بخرم.

tohidkh
22-11-2008, 00:16
سلام

از کسانی که همارا محدود دارن یه خواهشی داشتم !

اگه میشه یه توضیح همراه با عکس بدن که من چطوری و از کدام قسمت کنترل پانل کاربران میتونم مصرف خودمو ببینم که چقدر از محدودیتم باقی مونده :31: یه جا هست شبانه ها رو از روزانه تفکیک نمیکنه ... اگه میشه راهنماییم کنین مرسی ...

درضمن یه سوال دیگه اینکه آپلود جز محدودیت حساب میشه یا نه !

یعنی موقع آپلود هم از محدودیتمون کم میشه ؟ ؟ ؟:10:
سلام.
میرید به این آدرس:

یوزر و پسورد رو وارد میکنید. و وارد کنترل پنل میشید.
حالا یه صفحه براتون باز میشه که شامل چند تب هست.
در تب صفحه ی اول، در وسط صفحه، میتونید اعتبار باقی مانده رو ببینید.
روی تب گزارش اتصالات، کلیک کنید.
صفحه ای مشابه این براتون باز میشه:

ستون BytesIN مربوط به دریافت هاتون هست.
ستون BytesOut مربوط به ارسال ها تون هست.
و ستون Credit Used کل مصرف تون رو در مدت زمان کانکشن قبلی نشون میده.
چند نکته:
هر مصرفی که در اینترنت دارید، از حسابتون محسوب میشه.

توضیح دقیق:
هنگامی که شما از کوچکترین مورد در اینترنت استفاده کنید، مثلا در یاهو مسنجر، Sign in بشید. یا یک صفحه رو باز کنید. چه اتفاقی میافته.....؟
برنامه یا مرورگر شما، درخواستی به سرور میفرسته که از روی اون، Sign میشید یا صفحه ای براتون باز میشه.
خب! اون دستوری رو که توسط سیستم شما فرستاده شد، جزء آپلود یا همون Bytes Out محسوب میشه.
و اونی که بعد از ارسال دستور براتون ظاهر میشه، (مثلا صفحه ی وب رو در حال باز شدن میبینید) جز دانلود یا همون Bytes IN محسوب میشه.
در هنگام دانلود فایل هم همینطور هست.
برای دانلود یک فایل 80 مگی، سیستم شما، چیزی حدود 20 الی 25 مگابایت ارسال خواهید داشت. یعنی اگه یک فایل 100 مگی داشته باشید، 130 مگابایت از اکانتتون کم میشه؛ از روی این فرمول:

Bytes In + Bytes Out = Credit Used

تصویر بالا هم گویای این حقیقت هست..... :27:

alizshah
22-11-2008, 02:03
به نظر من این کمی سرعت مشکلش از خود شماست نه از شاتل:40:

پس چرا ما سرعتمون حتی شبا از 60 پایین نمیاد:40:

موفق باشید:40:
شاتل خودش میگه مشکل از ماست :27:
و اینکه مراکز مخابراتی متفاوتی داره
دلیل نمیشه که :27:
کاملا مشخص هست که فشار میاد حتی استاد بیزمت هم تایید کرده حرفو

Senator_F
22-11-2008, 20:04
شاتل خودش میگه مشکل از ماست :27:
و اینکه مراکز مخابراتی متفاوتی داره
دلیل نمیشه که :27:
کاملا مشخص هست که فشار میاد حتی استاد بیزمت هم تایید کرده حرفو

بابا ما که حرفی نداریم که.شما از شاتل نتیجه نگرفتی رفتی یه جای دیگه.انشا الله اونجا نتیجه مطلوب رو بگیری.
ولی در شاتل فکر کنم شما ازهمه بیشتر گله کذاری می کنین.در هر حال.

MaSoOd
23-11-2008, 23:16
بعد از چندی دوری از این سایتهای ISP  امروز یه سر رفتم بخش تعرفه ی ماکس نت  .. . . 

قدیما یادمه خیارشور فروشها محصولات ! شون رو دسته بندی میکردن : ( خیار شور نول / خیارشور ویژه  ) :18::27:

الان حکایت ماکس نت هم شده همین : :21:

با دیدن این عکس چند تا سوال برا بیننده بوجود میآد : 

) این چه سرویسی هست که نوع معمول و  +2  آن قیمتش یکیست ؟ 

) کلمه ی سوپر و  ویژه با خیارشور و بنزین نسبتی دارد ؟  ( سببی یا نسبی ! ) 

)  تفاوت این نوع سوپر ویژه با سرویس قبلی در چیست ؟ 

علیرغم اینکه دوستان ماکس نتی جدیدا از افزایش نسبی سطح سرعت سرویس هاشون ابراز رضایت میکنند ولی اضافه کردن سرویس جدید ان هم از نوع سوپر ویژه ! دلیل محکمیست بر اینکه ماکس نت  هم می خواد وارد جریان سرعت بیشتر و محدودیت حجمی کم ( همانند سایر شرکت ها !  ) بشود 

و  تساوی نوع دو سرویس بالایی ( مخصوص مشترک خانگی و نه اداری ) از لحاظ سرعت و تفاوت آنها در قیمت هم بیانگر این است که برادرانمان در ماکس نت به این نتیجه رسیده اند که دوران حکومت و گرانفروشی  در سایه ی یک اسم ( به قول امروزی ها برند ! )  به سر آمده  ولی همچنان کاهش تعرفه رو  دلیل بر زیر سوال رفت برند ! شان میدانند 

Kaptian Black
24-11-2008, 01:04
اکو 128 1.05AM

alizshah
24-11-2008, 03:48
بابا ما که حرفی نداریم که.شما از شاتل نتیجه نگرفتی رفتی یه جای دیگه.انشا الله اونجا نتیجه مطلوب رو بگیری.
ولی در شاتل فکر کنم شما ازهمه بیشتر گله کذاری می کنین.در هر حال.

خیر :31:
هر ان چه حس میکنم از سرعتش
بر انگشتانم میاورم و ان رو میتایپم و در فروم قرار میدهم

بعد از چندی دوری از این سایتهای isp امروز یه سر رفتم بخش تعرفه ی ماکس نت .. . .

قدیما یادمه خیارشور فروشها محصولات ! شون رو دسته بندی میکردن : ( خیار شور نول / خیارشور ویژه ) :18::27:

الان حکایت ماکس نت هم شده همین : :21:

با دیدن این عکس چند تا سوال برا بیننده بوجود میآد :

) این چه سرویسی هست که نوع معمول و +2 آن قیمتش یکیست ؟

) کلمه ی سوپر و ویژه با خیارشور و بنزین نسبتی دارد ؟ ( سببی یا نسبی ! )

) تفاوت این نوع سوپر ویژه با سرویس قبلی در چیست ؟

علیرغم اینکه دوستان ماکس نتی جدیدا از افزایش نسبی سطح سرعت سرویس هاشون ابراز رضایت میکنند ولی اضافه کردن سرویس جدید ان هم از نوع سوپر ویژه ! دلیل محکمیست بر اینکه ماکس نت هم می خواد وارد جریان سرعت بیشتر و محدودیت حجمی کم ( همانند سایر شرکت ها ! ) بشود

و تساوی نوع دو سرویس بالایی ( مخصوص مشترک خانگی و نه اداری ) از لحاظ سرعت و تفاوت آنها در قیمت هم بیانگر این است که برادرانمان در ماکس نت به این نتیجه رسیده اند که دوران حکومت و گرانفروشی در سایه ی یک اسم ( به قول امروزی ها برند ! ) به سر آمده ولی همچنان کاهش تعرفه رو دلیل بر زیر سوال رفت برند ! شان میدانند

:27::27::27::27:
خیلی جالب بود:11::40:

aie_saber
24-11-2008, 21:07
سلام

بالاخره منم امروز رفتم و سرویس +128 سه ماهه همارا رو گرفتم (بعد از سالها انتظار و راه اندازی مرکز ما توسط همارا) ، انشاا... درخواستم فردا میره مخابرات (مرکز ستارخان) و گفتند اگه مشکل خاصی نباشه تا فردا عصر وصل میشه !

فقط دوستان لطف کنند تنظمیات مربوط به همارا سیستم (مشخصات سرور ارتباطی) رو به من بگند تا فردا در مودمم ست کنم (مودم من tp-link 8811) منظورم VPI و VCI و DNS هستش

راستی یوزر نیم و پسوردم رو میدونم

صفحه تنظیمات مودم tp-link هم 192.168.1.1 هستش دیگه ؟ یوزنیم و پسورد مودم هم admin هستش ؟

ممنون

vendee
24-11-2008, 21:17
مبارکتون باشه:31::31::31:

vendee
24-11-2008, 21:37
(با معرفی هر نفر مشترک جدید به خانواده بزرگ هماراسیستم 10% تخفیف در سرویس های درخواستی خود هدیه بگیرید. تنها کافیست هر کدام از این برگه های دریافتی خود را که در ازای خرید سرویس اینترنت پرسرعت adsl دریافت کرده اید، به دوستان خود تقدیم نمایید. در صورتی که دوستان معرفی شده شما به این شرکت مراجعه و سرویس اینترنت adsl خریداری نمایند، به ازای هر نفر مشترک جدید، 10% تخفیف در تمدید اینتنرت خود هدیه خواهید گرفت.
مشترکین جدید نیز با ارائه این برگ از 10% تخفیف در خرید سرویس اینترنت adsl برخوردار خواهند بود.

در هنگام خرید یا تمدید سرویس خود، کارت تخفیف را از واحد فروش دریافت نمائید.):40:

چیز خوبیه.عالییه:40::40:

alizshah
24-11-2008, 21:42
(با معرفی هر نفر مشترک جدید به خانواده بزرگ هماراسیستم 10% تخفیف در سرویس های درخواستی خود هدیه بگیرید. تنها کافیست هر کدام از این برگه های دریافتی خود را که در ازای خرید سرویس اینترنت پرسرعت adsl دریافت کرده اید، به دوستان خود تقدیم نمایید. در صورتی که دوستان معرفی شده شما به این شرکت مراجعه و سرویس اینترنت adsl خریداری نمایند، به ازای هر نفر مشترک جدید، 10% تخفیف در تمدید اینتنرت خود هدیه خواهید گرفت.
مشترکین جدید نیز با ارائه این برگ از 10% تخفیف در خرید سرویس اینترنت adsl برخوردار خواهند بود.

در هنگام خرید یا تمدید سرویس خود، کارت تخفیف را از واحد فروش دریافت نمائید.):40:

به به
خیلی عالی شد ...:31:

tohidkh
24-11-2008, 22:09
سلام.
من نمیدونم این چه وضعشه.
ADSL کار نمیکنه ولی با دایال آپ میشه وب باز کرد. :13::13::13:
از امروز این سومین باری هست که اینطور میشه.
شما سایت .Hamarasystemnet رو باز کنید.
خیلی راحت باز میشه.
همچنین سایت های صدا و سیما به آدرس irib.ir باز میشند.
ولی هیچ جای دیگه باز نمیشه.
خاک تو سرشون.
الان با Dail up اومدم.
وقتی وصل بشه میام دق دلی م رو خالی میکنم.

aie_saber
24-11-2008, 22:24
فقط دوستان لطف کنند تنظمیات مرب
وط به همارا سیستم (مشخصات سرور ارتباطی) رو به من بگند تا فردا در مودمم ست کنم (مودم من tp-link 8811) منظورم VPI و VCI و DNS هستش

صفحه تنظیمات مودم tp-link هم 192.168.1.1 هستش دیگه ؟ یوزنیم و پسورد مودم هم admin هستش ؟

ممنون

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tohidkh
24-11-2008, 22:28
سلام

بالاخره منم امروز رفتم و سرویس +128 سه ماهه همارا رو گرفتم (بعد از سالها انتظار و راه اندازی مرکز ما توسط همارا) ، انشاا... درخواستم فردا میره مخابرات (مرکز ستارخان) و گفتند اگه مشکل خاصی نباشه تا فردا عصر وصل میشه !

فقط دوستان لطف کنند تنظمیات مربوط به همارا سیستم (مشخصات سرور ارتباطی) رو به من بگند تا فردا در مودمم ست کنم (مودم من tp-link 8811) منظورم VPI و VCI و DNS هستش

ممنون

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست خوبم؛
من که tp-Link ندارم.
ولی مطمئنم همه چیز رو در دفترچه مودم نوشته.
لازم نیست انگلیسی بلد باشید.
فقط کافیه دنبال 192.168.... بگردید. یوزر پسورد هم همونجا هست.....

aie_saber
24-11-2008, 23:17
دوست خوبم؛
من که tp-Link ندارم.
ولی مطمئنم همه چیز رو در دفترچه مودم نوشته.
لازم نیست انگلیسی بلد باشید.
فقط کافیه دنبال 192.168.... بگردید. یوزر پسورد هم همونجا هست.....

تشکرات ویجه ...

مساله انگلیسی بلد بودن نیستش البته ادعایی هم ندارم !

من هنوز مودم رو نخریدم و طبیعتاً به دفترچه راهنماش هم دسترسی ندارم !!! فردا عصر انشاا...

خواستم میانبری بزنم و اینجا از دوستان تنظیمات رو بپرسم تا فردا خیلی سریع طعم تلخ این dsl رو بچشم !

بیشتر منظورم VPI و VCI و DNS همارا بود که باید در مودم ست کنم !

tohidkh
24-11-2008, 23:20
تشکرات ویجه ...

مساله انگلیسی بلد بودن نیستش البته ادعایی هم ندارم !

من هنوز مودم رو نخریدم و طبیعتاً به دفترچه راهنماش هم دسترسی ندارم !!! فردا عصر انشاا...

خواستم میانبری بزنم و اینجا از دوستان تنظیمات رو بپرسم تا فردا خیلی سریع طعم تلخ این dsl رو بچشم !

بیشتر منظورم vpi و vci و dns همارا بود که باید در مودم ست کنم !
دوست خوبم....!
Vpi و vci داخل تنظمیات مودم هستند.
الان بهش دسترسی ندارید.
یکیش 0 هست و دیگری 33 .
در مورد dns هم، ip مودم رو بدین کار میکنه..... (البته فقط در همارا)
ولی میتونید از خودشون هم بپرسید.
موفق باشید:11:

alizshah
24-11-2008, 23:27
سلام.
من نمیدونم این چه وضعشه.
Adsl کار نمیکنه ولی با دایال آپ میشه وب باز کرد. :13::13::13:
از امروز این سومین باری هست که اینطور میشه.
شما سایت .hamarasystemnet رو باز کنید.
خیلی راحت باز میشه.
همچنین سایت های صدا و سیما به آدرس irib.ir باز میشند.
ولی هیچ جای دیگه باز نمیشه.
خاک تو سرشون.
الان با dail up اومدم.
وقتی وصل بشه میام دق دلی م رو خالی میکنم.
چی بگم اخه :19:
همش مشکل قیلترینگ ...
من خودم الان روزی حدود 15 بار قطعی دارم
پینگم هم 500 به پایین نمیاد !!!
مشکل سیم کشی خونه رو چک کردم مشکل از اونم نیست
شبا قرار بود مثلا دانلود کنیم که سرعت میاد رو 7 کیلوبایت
مشکل اینه که تو ایران به دنیا اومدیم

aie_saber
24-11-2008, 23:59
دوست خوبم....!
Vpi و vci داخل تنظمیات مودم هستند.
الان بهش دسترسی ندارید.
یکیش 0 هست و دیگری 33 .
در مورد dns هم، ip مودم رو بدین کار میکنه..... (البته فقط در همارا)
ولی میتونید از خودشون هم بپرسید.
موفق باشید:11:

ممنون :11:

میدونم این تنظیمات در روت مودم هستند ! میخواستم این اطلاعات رو بدونم تا فردا در مودم ست کنم !

پس شد :

VPI=0
VCI=33
DNS=Modem IP

دوباره تشکرات ویجه !

aie_saber
25-11-2008, 00:05
الآن وضعیت سرعت +128 همارا در روزانه و شبانه چقدره ؟؟؟

vendee
25-11-2008, 00:19
چند ماه پیش که من از این سرویس استفاده میکردم وضیعتش بد نبود.

با سرعت 50 دانلود میکرد:40::40:

ممنون.

aie_saber
25-11-2008, 00:56
ممنون

دوستانی که در حال حاضر از سرویس +128 استفاده می کنند از سرعت روزانه و شبانه بگند !

MaSoOd
25-11-2008, 05:49

اونایی که از این کاغذا ! دارن و اونایی که می خوان سرویس جدید بخرن دستشون رو بزارن تو دست همدیگه ! و 20% تخفیف رو صاحب بشن  

سیاست تبلیغاتی جدید همارا :

تخفیف 20 درصدی به مشتری بهتر از سود 3 درصدی به نماینده است !!!

Kaptian Black
25-11-2008, 13:41
سلام دوستان ..
الان که من 17 18 سالمه چه جوری از شاتل 512 بگیرم ؟ :21:

برم بگم به من 512 بدین چند سال دیگه از دانشگاه نامه میارم .... :31:

vendee
25-11-2008, 15:23
سلام دوستان ..
الان که من 17 18 سالمه چه جوری از شاتل 512 بگیرم ؟ :21:

برم بگم به من 512 بدین چند سال دیگه از دانشگاه نامه میارم .... :31:

اگه تو تبریز هستی به نامه یا مجوز احتیاج نیست.هر چند ساله که می خوای باش.:8::8:

در واقع هیچی لازم نیست.

کارت دو سوته حل میشه.:40::40::40:

الان شما شاتل استفاده میکنید؟؟:40::40:

اگه استفاده میکنید 1 روزه یا کمتر 512 می کنن

tohidkh
25-11-2008, 19:44
سلام.
امروز ظهر اینترنت به کلی قطع بود.
سایت همارا و سایت صدا و سیما باز میشد.
به غیر از اون هیچ جای دیگه.
زنگ زدم به بخش فنی؛ از آقای آخوند زاده پرسیدم برای این وضع باید به کی شکایت کنیم.
گفت فقط و فقط آقای احمدی نژاد میتونه رسیدگی کنه. چون ما هر چی میگیم گوش نمیدن. :31:
در ادامه مسخره بازیایی که در حال حاضر داره انجام میشه، باید عرض کنم از امروز عصر، جیمیل به کلی بسته شده.
و بدون فیلطر شکن باز نمیشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواقعا عجب مسئولانی داریم ما.
ساعت ها اینترنت قطع میشه.
خیلی از سایت ها از کار میافته .... با این همه هیچ کس جواب گو نیست.....
.....
......
....
....
....

MaSoOd
25-11-2008, 19:52
امروز ظهر حوالی ساعت 11 تا 12 سایت رپید شیر بسته شده بوود 

بعد از ظهر هم که جی میل بسته بوود 

بعد از اینکه قطعی ظهر درست شد مشکل dns  داشتن 

فقط یه مساله میمونه :

اینترنت شرکتای دیگه قطع بوود یا فقط همارا ؟ 

tohidkh
25-11-2008, 20:11
اینترنت شرکتای دیگه قطع بوود یا فقط همارا ؟
تا اونجایی که من میدونم شاتل هم همین وضعیت رو داره.

tohidkh
25-11-2008, 20:30
ئه ئه ئه !!!!!
یه خبر جدید تر.
اینم باز نمیشه!!!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:31::13::31:

aie_saber
26-11-2008, 00:10
سلام

آقا من که دیروز عصر فرم پر کرده بودم امروز عصر زنگ زدم همارا گفتند وصل شده بشینید پشت کامپیوتر تا تنظیمات رو بگیم !
منتها چون من بیرون بودم نتونستم اینکار رو بکنم ، رفتم از پاساژ سهند یه مودم سوزوکی خریدم
(4 پورت LAN و 1 پورت USB به قیمت 38 تومن با گارانتی سریر که البته شماره سریال مودم رو در بانک سریر سرچ کردم دیدم اصلاً همچین مودمی با این سریال رو گارانتی نکرده !)
خوب بگذریم خونه که رسیدم ساعت 7.5 ، 8 بود زنگ زدم همارا کسی گوشی رو بر نداشت ، مودم رو از طریق یه کابل کراس به کارت شبکه ام وصل کردم و پاور مودم رو هم زدم و کابل تلفن رو هم بهش وصل کردم ! و کامپیوتر کانکشن رو فعال کرد و آی پی ها و ... ست شدند ! به روت مودم هم دسترسی پیدا کردم (192.168.1.1)

ولی چراغ ADSL Link بصورت ثابت روشن نیستش و چشمک می زنه ! یعنی نمیتونه ارتباط برقرار کنه !!! یعنی مشکل از کجاست ؟

هنوز وصل نشده یا رانژه نیستش خط مون ؟ یا باید تنظیمات دیگه ای هم اعمال بشه (مثلاً از سمت همارا) ؟ تو سایت همارا سیستم هم که برام اکانت ایجاد شده و میتونم با پسوردم لاگین کنم !

ممنون میشم راهنمایی کنید !

راستی پشتیبانی adsl همارا تا چه ساعتی پاسخگوی تلفن ها هستش ؟

vendee
26-11-2008, 00:59
تا اونجایی که من میدونم شاتل هم همین وضعیت رو داره.

نه اصلا شاتل این وضیعت رو نداشت.تا حالا هم هیچ قطعی یا افت سرعت نداشتیم.مشکل از این هماراست.:8::8:

سلام

آقا من که دیروز عصر فرم پر کرده بودم امروز عصر زنگ زدم همارا گفتند وصل شده بشینید پشت کامپیوتر تا تنظیمات رو بگیم !
منتها چون من بیرون بودم نتونستم اینکار رو بکنم ، رفتم از پاساژ سهند یه مودم سوزوکی خریدم
(4 پورت lan و 1 پورت usb به قیمت 38 تومن با گارانتی سریر که البته شماره سریال مودم رو در بانک سریر سرچ کردم دیدم اصلاً همچین مودمی با این سریال رو گارانتی نکرده !)
خوب بگذریم خونه که رسیدم ساعت 7.5 ، 8 بود زنگ زدم همارا کسی گوشی رو بر نداشت ، مودم رو از طریق یه کابل کراس به کارت شبکه ام وصل کردم و پاور مودم رو هم زدم و کابل تلفن رو هم بهش وصل کردم ! و کامپیوتر کانکشن رو فعال کرد و آی پی ها و ... ست شدند ! به روت مودم هم دسترسی پیدا کردم (192.168.1.1)

ولی چراغ adsl link بصورت ثابت روشن نیستش و چشمک می زنه ! یعنی نمیتونه ارتباط برقرار کنه !!! یعنی مشکل از کجاست ؟

هنوز وصل نشده یا رانژه نیستش خط مون ؟ یا باید تنظیمات دیگه ای هم اعمال بشه (مثلاً از سمت همارا) ؟ تو سایت همارا سیستم هم که برام اکانت ایجاد شده و میتونم با پسوردم لاگین کنم !

ممنون میشم راهنمایی کنید !

راستی پشتیبانی adsl همارا تا چه ساعتی پاسخگوی تلفن ها هستش ؟

این مشکل چشمک زدن همارا چیز عادی هست معمولا همین مشکل رو دارن.یا به علت وجود نویز روی خط شماست.این مشکل چشمک زدن 6ماه پدر منو دراورد به همین خاطر به شاتل عوض کردم.:8::8:

پشتیبانی تا ساعت 6:30 حضور دارن:40::40:

ممنون:40::40:

aie_saber
26-11-2008, 14:37
نه اصلا شاتل این وضیعت رو نداشت.تا حالا هم هیچ قطعی یا افت سرعت نداشتیم.مشکل از این هماراست.:8::8:

این مشکل چشمک زدن همارا چیز عادی هست معمولا همین مشکل رو دارن.یا به علت وجود نویز روی خط شماست.این مشکل چشمک زدن 6ماه پدر منو دراورد به همین خاطر به شاتل عوض کردم.:8::8:

پشتیبانی تا ساعت 6:30 حضور دارن:40::40:

ممنون:40::40:

ممنون

مشکل از مخابرات بود ، هنوز وصل نکرده بودند ! امروز صبح درست شد !

aie_saber
26-11-2008, 14:48
اینم تست سرعت من ( همارا - مرکز ستارخان - سرویس +128)

BIZIMT
26-11-2008, 20:24
سلام به بچه های عزیز adsl تبریز ما برگشتیم.
در واقع چند روز هست که اومدم ولی به همراه خانواده رفتیم تهران موبایل و تلفن خونه رو هم دایورت کردیم که تنها نباشیم. (چشمک) .

راستی ترکیه خیلی خوش گذشت ولی فقط کلا 5 ساعت به نت وصل بودم. عالی.
خوب . اینترنت تبریز در چه حالیه ؟ همارا - شاتل - صبا و .... .
فقط عرض ادب بود.
راستی یک خبر داغ : مخابرات رسما به صورت وسیع توزیع پورتهای پر سرعت رو شروع کرد . مرکز اصلی این کار مخابرات کرمان بوده.
توحید جان میبینم که دیدی ویدئو گوگل هم اوکی شد.؟
مسعود جان تشکر از نگرانی هات و که سراغ ما رو میگرفتی. off
علیرضا جان شما هم ممنون که همیشه در پی ما بودی . راستی همارا رفتی ؟
فعلا.

tohidkh
26-11-2008, 21:41
سلام به بچه های عزیز adsl تبریز ما برگشتیم.
توحید جان میبینم که دیدی ویدئو گوگل هم اوکی شد.؟

سلااااااااااااااااااااااا اااااام.
خوبی عزیز....؟
خیلی خیلی خوش اومدی.

بابا با هزار تا مصیبت راه انداختمش.....
نمیدونم گوگل ما رو بلوک کرده یا ما گوگل رو :31:
یه قسمت سایت گوگل میگه این سرویس برای کشور شما فعال نشده.
یه قسمت دیگه هم بلوک شده. هیچ صفحه ای نمیاد (فکر کنم اینکار توسط مخابرات ما انجام میشه :46:)
خلاصه با هزار تا کلک نصبش کردم.

aie_saber
26-11-2008, 23:08
فعلاً اوضاع خوبه :

همارا - مرکز ستارخان - سرویس +128

TempesT
26-11-2008, 23:56
چه خبر از 1مگ شدن مدنی ؟:4: بابا موندیم تو کف ها :27:

tohidkh
27-11-2008, 00:13
چه خبر از 1مگ شدن مدنی ؟:4: بابا موندیم تو کف ها :27:
ما خودمونم موندیم ......
اگه خبری رسید بهتون، به ما هم بگید!

Neo
27-11-2008, 11:04
يكي از دوستان لطف كنه و بگه اين اعتبار استفاده شده كه همارا نشون ميده چجورياس؟آخه من همه دانلودامو بين ساعت 3 تا 7 انجام ميدم ولي برا من اعتبار استفاده شده رو حدود 1 گيگ نوشته!

tohidkh
27-11-2008, 11:10
يكي از دوستان لطف كنه و بگه اين اعتبار استفاده شده كه همارا نشون ميده چجورياس؟آخه من همه دانلودامو بين ساعت 3 تا 7 انجام ميدم ولي برا من اعتبار استفاده شده رو حدود 1 گيگ نوشته!
مگه شما از وب استفاده نمیکنید....؟!؟!؟

من در پست زیر، به دو تا مطلب خیلی مهم اشاره کردم.
ولی مثل اینکه خیلی از دوستان، اصلا نخوندند این پست رو.
نصف به بعدش مهمه.

ashkan22
27-11-2008, 15:24
الان يعني همارا يك گيگ ميده؟

Neo
27-11-2008, 15:31
خونده بوديم استاد ولي ناقصه! يعني هيچ فرقي بين استفاده شب و روز نداره؟
استفاده من از وب خيلي محدوده و من معمولا كار خاصي انجام نميدم كه در عرض 10 روز يك گيگ از اعتبارم كم بشه فوقش سر زدن به يكي دو فاروم و چك كردن چند تا ايميل!اونم چند روز يه بار! ولي دانلودم در همين حدودا بوده اما در ساعات رايگان!!كه اصولا نبايد از اعتبار كم بشه و در غير اون ساعات دانلود نداشتم
با تشكر:11:

vendee
27-11-2008, 15:41
الان يعني همارا يك گيگ ميده؟

نه بابا میگن شاید اون منطقه رو 1 مگ کنن:8::8:0(مدنی)

چیزی نیست:40:

MaSoOd
28-11-2008, 13:25

بعضی چیزا در حالت تئوری کامل و بی  نقص هست ولی در عمل اینطور نیست   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

توجه کردید  به این مسایل ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

براتون مثال میزنم :

من نوعی ،  توو اینترنت خوندم اگه کیلو بیت رو بر 8 تقسیم کنیم سرعت بر حسب کیلو بایت میآد و اکثرا هم سرعت دانلود هست  ( در حالت تئوری ) 

ولی در عمل هیچ وقت اینطور نیست !  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

یکی از دلایلش ارتباط بین مودم  و کامپیوتر هست 

یعنی اینکه  شاید خط شما توانایی انتقال حداکثر سرعت ( برای مثال سرویس 128 سرعت 16 ) رو داشته باشه و از لحاظ مودم و کامپیوتر هم مشکلی نباشه  ولی برای ارتباط بین مودم و کامپیوتر یه تعداد بیت ها و دیتا هایی باید رد و بدل بشه که این ها از همون 128 کم میشه 

برا همینه شرکتا برا ی هر سرویسشون یه حداقلی در نظر میگیرن ( سرعت بحرانی )  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

مثلا وقتی شما سرویس 256 نا محدود میگیرین  انتظار دارین باسرعت 32 کیلوبایت بر ثانیه دانود داشته باشین  ولی شرکت isp  تون همچین فکری نمیکنه !  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  اگه سرعت شما برا این سرویس بیشتر از 24 یا 25 باشه شرکت ادعا میکنه که سرویس بدون عیب و نقصش رو داره ارائه میده 

و میشه گفت درست هم میگه  حالا این شما و خط تلفتونتون هست که باید دید  چقدر میتونه این سرعت رو به 32 نزدیک کنه   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  از این صحبتا می خوام نتیجه بگیرم که دوستانی که  حرف از سرعت 1 مگابیت  ( در حالت تئوری  : 125 کیلوبایت بر ثانیه ماکزیمم سرعت ) و 512 کیلوبیت ( 64 کیلوبایت بر ثانیه ) میزنن انتظار دانلود رو با چنین سرعتایی نداشته  باشن  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

این مساله وقتی براتن جالب میشه که بدونید خود شرکت isp  سرعت دانلود بالای 50 رو بعنوان سرعت اسمی 1 مگابیت میدونه    [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

به عبارتی از نظر اوونا شما اگر سرعت بالاتر از 50 کیلو بایت بر ثانیه داشتید سرویستون 1 مگابیت نامیده میشه  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

در صورتی که شما انتظار این سرعت رو در سرویس 512 دارین  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

tohidkh
28-11-2008, 13:41
سلام مسعود جان؛

مثلا وقتی شما سرویس 256 نا محدود میگیرین انتظار دارین باسرعت 32 کیلوبایت بر ثانیه دانود داشته باشین ولی شرکت isp تون همچین فکری نمیکنه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه سرعت شما برا این سرویس بیشتر از 24 یا 25 باشه شرکت ادعا میکنه که سرویس بدون عیب و نقصش رو داره ارائه میده

و میشه گفت درست هم میگه حالا این شما و خط تلفتونتون هست که باید دید چقدر میتونه این سرعت رو به 32 نزدیک کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا!!! :18:
پس چرا زمانی که برای محدود ها 256 میدادند، سرعت بین 30 الی 32 بود....؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از این صحبتا می خوام نتیجه بگیرم که دوستانی که حرف از سرعت 1 مگابیت ( در حالت تئوری : 125 کیلوبایت بر ثانیه ماکزیمم سرعت ) و 512 کیلوبیت ( 64 کیلوبایت بر ثانیه ) میزنن انتظار دانلود رو با چنین سرعتایی نداشته باشن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مساله وقتی براتن جالب میشه که بدونید خود شرکت isp سرعت دانلود بالای 50 رو بعنوان سرعت اسمی 1 مگابیت میدونه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به عبارتی از نظر اوونا شما اگر سرعت بالاتر از 50 کیلو بایت بر ثانیه داشتید سرویستون 1 مگابیت نامیده میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در صورتی که شما انتظار این سرعت رو در سرویس 512 دارین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم ای بابا :18: :31: :18:
آلان چند وقته که سرعت میپره به 110 ..... ولی اکثرا روی 60 میچرخه.... یعنی اینا به این سرعت میگن 1 مگ .....؟؟؟؟ :18::18::18::18:
این در حالیه که هنوز داون استریم مودم من 512 هست. همین الان عکسو گرفتم:

واقعا که..... :13:

MaSoOd
28-11-2008, 17:34
سلام مسعود جان؛

پس چرا زمانی که برای محدود ها 256 میدادند، سرعت بین 30 الی 32 بود....؟

سلام توحید جان  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

قبلا هم بحث کردیم که هدف از افزایش سرعت سرویس های محدود زوود تمام شدن محدودیت هست 

حالا برای کدوم سرویس محدود سرعت 256 میدن ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

آلان چند وقته که سرعت میپره به 110 ..... ولی اکثرا روی 60 میچرخه.... یعنی اینا به این سرعت میگن 1 مگ .....؟؟؟؟
این در حالیه که هنوز داون استریم مودم من 512 هست.

این که میگی سرعت میپره رو 110 رو با چه معیاری میگی ؟  ( کدوم نرم افزار )  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

tohidkh
28-11-2008, 18:23
این که میگی سرعت میپره رو 110 رو با چه معیاری میگی ؟ ( کدوم نرم افزار ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با IDM ; Flash Gate , Getright امتحان کردم عمو...... :31:
تغییر سرعتم خیلی زیاده..... (البته به طرف بالا.....)
ئه راستی!
مسعود جان، خودمو کشتم ولی نتونستم در حالت بریج کانکت بشم...
مشکل از چیه....؟

MaSoOd
28-11-2008, 19:11
ببین توحید یه سر از بابات بپرس که : 

- بابا جون قطر لوله ی آبی که میاد تو خونه ی ما ( از طرف آداره ی آب ) چنده ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 
-- پسرم یک دوم اینچ هست چطور مگه ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 
- بابا جون ممکنه که از این لوله ما بتونیم برای یه لحظه آبی معادل ابی که از لوله ی 1 اینچی میآد بگیریم ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 
- - نه پسرم امکان نداره  اداره ی آب فشار همین اب یک دوم مون رو کم نکنه اضافه نخواستیم ازش !   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

جریان این افزایش سرعت همین همینه   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

وقتی شرکت یه عددی رو برا من و شما ست میکنه امکان نداره از این بیشتر بشه  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

به عبارتی  وقتی 2 تا تخم مرغ تو دستت داری نمیتونی انتظار داشته باشی که بعد از نیمرو شدن بشن 4 تا   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

پس یه جای کار میلنگه ، کجا ؟   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

بله همونی که سرعت رو بهت نشون میده  داره زیاد نشون میده   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

پست قبلی کامل توضیح دادم جریان این بیت های اضافی رو 

اتفاقا همین IDM  چند بار شده که موقع استارت یه دانلود اولش بصورت لحظه ای سرعت رو زده 60 یا 70 در صورتی که من با این 384 بالاتر از 46.5 ( همون 47 ) دانلود نداشتم  

نمیدونم چرا اینطوریه ولی این واضحه که این نرم افزار ها بنا به دلایلی اشتباه نشون میدن سرعت رو 

اما در مورد بریج :

این همارا که ماشاالله کادرش زیاده و بیکار میشن  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  (  چند روز پیش رفتم دیدم 2 نفر به بخش  دیآل آپ اضافه شده و دو نفر جدید هم اومدن تو بخش فنی ) اومده برای اینکه اینا بیکار نشن بهشون گفته که برای هر حالت ارتباط 

مشترک مک آدرس مودم رو براش جداگانه ست کن ! یعنی چی ؟

یعنی اینکه برای بار اول که میخوای از DSL  استفاده کنی تو تلفون که باهاشون میحرفی بهشون میگی که من یوزر رو دادم مودم ( pppoe  ) 

اونا هم مک آدرس مودمت رو با یوزر و تلفن اینترنتت هماهنگ میکنن ( برای وصل شدن باید این 3 تا همون باشه  که بار اول ست شده ) 

حالا  که  نوع کانکشنت رو عوض کردی  وضعیت فرق کرده   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

راه چارش هم اینه که زنگ بزنی به اونا بگی آقا جون من کانکشنم رو تبدیل به حالت بریج کردم لطفا وضعیت جدید منو به سیستمتون بدید

بعد از چند دقیقه و بعد از اینکه یکمی غر زدن  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  ( چون براشون ایجاد دردسر کردی ! ) میگن که مودم رو خاموش رو شن کن و از اینترنتت لذت ببر 

BIZIMT
28-11-2008, 19:25
این مساله وقتی براتن جالب میشه که بدونید خود شرکت isp سرعت دانلود بالای 50 رو بعنوان سرعت اسمی 1 مگابیت میدونه به عبارتی از نظر اوونا شما اگر سرعت بالاتر از 50 کیلو بایت بر ثانیه داشتید سرویستون 1 مگابیت نامیده در صورتی که شما انتظار این سرعت رو در سرویس 512 دارین

هر شرکتی اینو میگه باید تخته شه. (فقط ایران).

راه چارش هم اینه که زنگ بزنی به اونا بگی آقا جون من کانکشنم رو تبدیل به حالت بریج کردم لطفا وضعیت جدید منو به سیستمتون بدید بعد از چند دقیقه و بعد از اینکه یکمی غر زدن ( چون براشون ایجاد دردسر کردی ! ) میگن که مودم رو خاموش رو شن کن و از اینترنتت لذت ببر

همه این کارهایی که انجام میشه و از نظر شما ها مک ادرس نامیده میشه در عرض1 ثانیه انجام میشه و با فشار یک کلیک.

تنها خواهش : بچه ها این مسئله ها و حرفها و بحثهایی از قبیل مک و جک و 1 مگ و سرعت و ... رو جمعش کنید.
این حرف ها رو فقط کسانی میزنن که جمعی کارشناس برای انجام وضع بهتر عمومی و مشکلات میزنند.
خودتونو خسته نکنید و فقط به مشکلات اارانه دهنده و مزایای انها بپردازید.(مثلا امروز قطع بوده - امروز پایین بوده و ... ).

MaSoOd
28-11-2008, 19:35

تنها خواهش : بچه ها این مسئله ها و حرفها و بحثهایی از قبیل مک و جک و 1 مگ و سرعت و ... رو جمعش کنید.
این حرف ها رو فقط کسانی میزنن که جمعی کارشناس برای انجام وضع بهتر عمومی و مشکلات میزنند.
خودتونو خسته نکنید و فقط به مشکلات اارانه دهنده و مزایای انها بپردازید.(مثلا امروز قطع بوده - امروز پایین بوده و ... ).

دقیقا من تو پست 1873 همین مطلب رو عنوان کردم  :8:

چرا همه جدیدا با اعداد و ارقام کار میکنن ؟ و دنبال سرعت های نجومی میگردن ؟

از کاهش قیمت اینترنت خبری هست یا نه ؟ 

aie_saber
28-11-2008, 22:20
ولی من از همون اول (بدون هماهنگی با همارا) از حالت بریج استفاده می کنم ! مشکلی هم نداشتم ! ( مودم 4 پورت سوزوکی) !

MaSoOd
28-11-2008, 23:09
این مشکل زمانی بوجود میآد که بخواین از حالت اولیه خارج بشین و تغییر وضعیت بدین 

فرقی نداره که حالت اولیتون bRIDGE  باشه یا  PPPoE

tohidkh
28-11-2008, 23:15

فرقی نداره که حالت اولیتون bRIDGE باشه یا PPPoE
حالا سوال اینجاست که با تغییر دادن حالت من به بریج، آیا میتونم هر وقت دلم خواست به pppoe تغییر بدم....؟ یا باید از شرکت اذن بطلبم....؟ :31:

alizshah
28-11-2008, 23:18
اتفاقا همین IDM چند بار شده که موقع استارت یه دانلود اولش بصورت لحظه ای سرعت رو زده 60 یا 70 در صورتی که من با این 384 بالاتر از 46.5 ( همون 47 ) دانلود نداشتم

نمیدونم چرا اینطوریه ولی این واضحه که این نرم افزار ها بنا به دلایلی اشتباه نشون میدن سرعت رو

به به بلاخره تحملت تموم شد و پست زدی :31::27::27::27:

مشکل از سیستم idm هست .(و بیشتر دانلود منجیر ها )
اینجا دلیلش اینه که وقتی رو لینک دانلود کلیک میکنی و صفحه idm میاد و روش نوشته startdownload
اونجا و در اون لحضه داره دانلود میکنه و وقتی رو startdownload کلیک میکنی
برنامه بررسی میکنه که تا یک ثانیه چند کیلوبات دانلود کرده و
اون مقدار اطلاعاتی که قبل از فشردن startdownload گرفته بود جز اون 1 ثانیه و چند ثانیه بعدش قرار میده و در قسمت سرعت چاپ میکنه .( البته به نظر من سیستم درستش اینه که همینطوری بمونه )
---
در مورد DAP خیلی ضایعست
این برنامه حتی تا 10 کیلوبایت اشتباه نشون میده :27::27:
کافیست که وقتی سرعتتون کمه امتحان کنید
میبنید که چیزی حدود 80 کیلوبایت دانلود میکنه ولی اگه زمان بزارید و محاسبه کنید کمتر از 60 دانلود میکنه

vendee
28-11-2008, 23:54
بهترین برنامه برای دانلود flashget است.

اگه باور نمیکنید امتحان کنید ساده است.

از اینجا میتونید دانلود کنید:

aie_saber
29-11-2008, 00:07

فرقی نداره که حالت اولیتون bRIDGE باشه یا PPPoE

معمولاً حالت اولیه اکثر سرویس دهنده ها PPPoE هستش دیگه !
مخصوصاً موقعی که خودشون مودم می فروشند بصورت PPPoE تنظیم می کنند !
ولی من مودم رو خودم از بیرون خریده بودم و بصورت Bridge ستش کردم !

منظورم اینه که از کجا فهمیدن من میخوام مودم رو چه جوری ست کنم تا تو سرورشون در پروفایل من اونو تعریف کنند ؟ (چون نه من از اونا پرسیدم و نه اونا از من)
گفتند سرویست وصله منم بریج کردم و کانکت شدم :d

MaSoOd
29-11-2008, 00:20
حالا سوال اینجاست که با تغییر دادن حالت من به بریج، آیا میتونم هر وقت دلم خواست به pppoe تغییر بدم....؟ یا باید از شرکت اذن بطلبم....؟ :31:

در هر تغییر حالتی باید زنگ بزنی شرکت تا وضعیت جدیدت رو برات ست کنن تو نرم افزار 

به به بلاخره تحملت تموم شد و پست زدی :31::27::27::27:

مشکل از سیستم idm هست .(و بیشتر دانلود منجیر ها )
اینجا دلیلش اینه که وقتی رو لینک دانلود کلیک میکنی و صفحه idm میاد و روش نوشته startdownload
اونجا و در اون لحضه داره دانلود میکنه و وقتی رو startdownload کلیک میکنی
برنامه بررسی میکنه که تا یک ثانیه چند کیلوبات دانلود کرده و
اون مقدار اطلاعاتی که قبل از فشردن startdownload گرفته بود جز اون 1 ثانیه و چند ثانیه بعدش قرار میده و در قسمت سرعت چاپ میکنه .( البته به نظر من سیستم درستش اینه که همینطوری بمونه )
---
در مورد DAP خیلی ضایعست
این برنامه حتی تا 10 کیلوبایت اشتباه نشون میده :27::27:
کافیست که وقتی سرعتتون کمه امتحان کنید
میبنید که چیزی حدود 80 کیلوبایت دانلود میکنه ولی اگه زمان بزارید و محاسبه کنید کمتر از 60 دانلود میکنه

معمولاً حالت اولیه اکثر سرویس دهنده ها PPPoE هستش دیگه !
مخصوصاً موقعی که خودشون مودم می فروشند بصورت PPPoE تنظیم می کنند !
ولی من مودم رو خودم از بیرون خریده بودم و بصورت Bridge ستش کردم !

منظورم اینه که از کجا فهمیدن من میخوام مودم رو چه جوری ست کنم تا تو سرورشون در پروفایل من اونو تعریف کنند ؟ (چون نه من از اونا پرسیدم و نه اونا از من)
گفتند سرویست وصله منم بریج کردم و کانکت شدم :d

درسته که از شما نپرسیدن ولی اون وضعیت رو نرم افزار اتوماتیک ثبت کرده ( کاری ندریم که کدوم وضعیت بووده ) و اگر از اون وضعیت قبلی  بیاین بیرون باید باهاشون هماهنگ کنین 

ashkan22
29-11-2008, 09:52
شرمنده اين بريج كه گفتي يعني چه؟ و چه مزايائي داره كه با اون وصل ميشين؟

MaSoOd
29-11-2008, 11:18
هيچ فرقي نداره اقا اشكان

در حالت PPPoE ‌يوزر و پسورد شما داخل مودم تنظيم ميشه و با روشن شدنش مودم شروع به برقراري ارتباط ميكنه

ولي در حالت Bridge ‌بعد از روشن كردن مودم نياز به كانكشن هست ( عين ديال آپ )‌تا با اون وصل بشي

vahid_203
30-11-2008, 18:00
گفتيم يه تست بذاريم تاپيك بياد بالا

+128

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza.32
30-11-2008, 19:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MaFia_King
30-11-2008, 20:04
با سلام...

اينم تست امروز من

128 نا محدود...

tohidkh
30-11-2008, 20:25
سلام.
+128

vendee
30-11-2008, 20:56
:eco512

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][

MaFia_King
30-11-2008, 21:10
سلام.
+128

با سلام...

توحيد جان سرويس شما 128 هست ولي چرا سرعت ها با هم اين قدر تفاوت داره؟

||ســـــــــپـاس**

tohidkh
30-11-2008, 21:47
با سلام...

توحيد جان سرويس شما 128 هست ولي چرا سرعت ها با هم اين قدر تفاوت داره؟

||ســـــــــپـاس**
سلام دوست گلم :11:
چون سرویس من محدود حجمی هست.
دو تا سیاست در پشت پرده وجود داره.
اول اینکه تبلیغ هست. که برای سرویس 128 ، 512 میدن. (با اینکه در سرویس حجمی، سرعت مسئه نیست. سرعت هر چی هم که باشه، نمیشه بیشتر از حجم تعیین شده مصرف کرد.)
سیاست دوم هم اینه: وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات، حجم 2 گیگ برای یک ماه رو برای سرویس های 128 در نظر گرفته بود. (اینو خودم از سخنگوی وزارت شنیدم (البته در اخبار)) حالا طبیعیه که اگه سرعت بالا بره، باید حجم هم افزایش پیدا کنه.
یعنی حجم 2 گیگ برای یک ماه، زمانی مناسب هست که سرعت یوزر 128 باشه. حالا اگه سرعت بیشتر باشه، حجم زودتر تموم میشه.
پس خیلی راخت میشه گفت که سیاست دوم دقیقا بر ضرر یوزر هست.
یعنی مثل من میشه. این عکسو همین الان گرفتم:

یعنی فقط 400 مگ از 5 گیگ باقیمونده. اون هم برای بیش از یک ماه.
حالا مجبورم برم دوباره شارژ کنم. (عمرا اگه برم :5:)

vendee
30-11-2008, 22:38
تو همارا مگه

Kaptian Black
30-11-2008, 22:40
حالا مجبورم برم دوباره شارژ کنم. (عمرا اگه برم :5:)

بیا شاتل ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طلایی هم هستیم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vendee
30-11-2008, 22:42
بیا شاتل ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طلایی هم هستیم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما سرعت را به 512 تغیر دادید:8:

tohidkh
30-11-2008, 22:45
تو همارا مگه حالا این سوال بود یا جواب....؟ :31: :10:

بیا شاتل ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طلایی هم هستیم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی چی حالا........ مثلا با طلایی چیکار میکنید :31:

مثل اینکه خواب بر من غلبه کرده.
متوجه منظور هیچ کس نمیشم :31:
لطفا جواب بدین صبح میام میخونم.
شب خوش :11:

vendee
30-11-2008, 22:48
حالا این سوال بود یا جواب....؟ :31: :10:

یعنی چی حالا........ مثلا با طلایی چیکار میکنید :31:

مثل اینکه خواب بر من غلبه کرده.
متوجه منظور هیچ کس نمیشم :31:
لطفا جواب بدین صبح میام میخونم.
شب خوش :11:

یعنی کارت طلایی رو ببری تخفیف میدن.هیچی:8:

aie_saber
01-12-2008, 00:33
سلام ، تست من :

همارا ، +128 ، مرکز ستارخان ! فعلاً اوضاع مرتبه ، امروز صبح حدود یکی دو ساعت قطع بود یعنی فقط سایت خود همارا باز می شد !

Kaptian Black
01-12-2008, 00:47

eco 128 :19:
راستی همارا +128 شبانه رایگان داره ؟ از چند تا چند ؟

tohidkh
01-12-2008, 07:49

eco 128 :19:
راستی همارا +128 شبانه رایگان داره ؟ از چند تا چند ؟
3 شب تا 7 صبح.

MaSoOd
01-12-2008, 10:03
از ساعت 10:30 تا 12:30 ديروز صبح ديتاي تبريز قطعي داشت

البته براي شركتها وصل بوود ولي سند رسيوش نزديك 0 بوود !

MaSoOd
01-12-2008, 18:40
از آنجایی که عادت دارم زوود به زوود به شرکتا سر بزنم ( به قول BizimT ) 

چند روز پیش رفته بودم همارا ( بعلت افزایش نویز رو خط مرکز ) ، با خودم گفتم تا اینجا اومدم بزار سرویس رو هم تمدید کنم :8:

این طور شد که شیطان وسوسم کرد و انگشت گذاشتم رو 512 :27:

مشخصات سرویس : 

ISP : HamaraSystem

DownStream : 512Kb/s

Max DownLoad Speeed : 49~50 KB/s

چند تا تست ناقابل قرار میدم این پایین :46:

البته همونطور که بالا عرض کردم خط من 15 روزه نویز داره و نزدیک 6 تا 8 کیلوبایت کاهش سرعت ( بخاطر نویز ) بوجود اوومده برای همین اگر خواستین برا خودتون محاسباتی کنین ! عدد بالا رو بعلاوه ی 12% سرعت اسمی سرویس بکنین

BIZIMT
01-12-2008, 19:28
فقط آمدم بگم : آسیاته یا مکسچرت خوابید.
یه دوست می خوام زنگ بزن بگه علت چیه : که میشنون از مخابراته فیبر قطع شده.:31:
----------------------------------

طلایی همارا هم اومده ها .مثل کارت طلایی شاتل.
به همه توصیه میکنم که جهت آزادی تکنولوژی صلوات بفرستن.

شاتل : SHATEL نمره 100 از 20 (مناسب برای خط دوم.(خط اول همارا جهت نامحدود)) .
حالا که عشق adsl تبریز هست این رو هم بگم که حتما می دونید که fsms در تبریز برای اولین بار در ایران راه اندازی شده بود.
برای ارسال sms از تلفن ثابت . اما چون گوشی تلفن مخصوص میخواهد و .... . اینک fsms یعنی ارسال sms از طریق رایانه بدون اتصال به اینترنت مهیا شد. یک برنامه کوچولو رو نصب و مشغول به کار شوید.

به امید ازادی تکنولوژی یا نو . (مکزیکی)

tohidkh
01-12-2008, 19:40
فقط آمدم بگم : آسیاته یا مکسچرت خوابید.
یه دوست می خوام زنگ بزن بگه علت چیه : که میشنون از مخابراته فیبر قطع شده.:31:
----------------------------------

طلایی همارا هم اومده ها .مثل کارت طلایی شاتل.
به همه توصیه میکنم که جهت آزادی تکنولوژی صلوات بفرستن.

شاتل : shatel نمره 100 از 20 (مناسب برای خط دوم.(خط اول همارا جهت نامحدود)) .
حالا که عشق adsl تبریز هست این رو هم بگم که حتما می دونید که fsms در تبریز برای اولین بار در ایران راه اندازی شده بود.
برای ارسال sms از تلفن ثابت . اما چون گوشی تلفن مخصوص میخواهد و .... . اینک fsms یعنی ارسال sms از طریق رایانه بدون اتصال به اینترنت مهیا شد. یک برنامه کوچولو رو نصب و مشغول به کار شوید.

به امید ازادی تکنولوژی یا نو . (مکزیکی)
خب این کارت طلایی همارا چی هست...؟
برای ای دی اس ال هست....؟
چطور اس ام اس بفرستیم؟
برنامه بده لطفا :31:
ممنون:11:

MaSoOd
02-12-2008, 18:10
دوستان مثل اینکه بعد از اون قطعی دیتا سرویس های ماکس نت کلا یک روز خوابیده بوود 

کسی از ماکس نت خبر داره ؟ 

vendee
02-12-2008, 18:30
doostan enam test sorate man:

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]

albate to ıran na

bebakhshıd ke nemıshe farsı nevesht

vendee
02-12-2008, 18:32
yekı dıge
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

vendee
02-12-2008, 18:43
فارسی کردم

سرعت دانلود حدود 200 است

در ترکیه استانبول

البته تو کافی نت:40::40:

MaSoOd
02-12-2008, 18:52
پینگ رو توجه کنین !

BIZIMT
03-12-2008, 10:18
دوستان مثل اینکه بعد از اون قطعی دیتا سرویس های ماکس نت کلا یک روز خوابیده بوود

کسی از ماکس نت خبر داره ؟

مثلاینکه نداره مشکلات خارجی (مخابرات) که بماند این شرکت مشکلات داخلی داره.. گفته بودم که ماکسچرت خوابیده.

MaSoOd
03-12-2008, 13:13
امروز ساعت 11:30 ( زمانی که همه  باید برای پیشواز آماده شوند ! ) دیتای تبریز قطع شد :27:

و تا 10  دقیقه پیش ادامه داشت که وصل شد فعلا 

دلیل نا معلوم !!! :18::21:

vahid_203
03-12-2008, 15:40
سلام دوستان

دليل اين قطعي هاي پي در پي چيه ؟
ديروز و پريروز هم همين وضع بود ..

هي قطع و وصل .... ديگه شورشو در آوردن

Kaptian Black
03-12-2008, 18:04
سلام دوستان

دليل اين قطعي هاي پي در پي چيه ؟
ديروز و پريروز هم همين وضع بود ..

هي قطع و وصل .... ديگه شورشو در آوردن

از دیروز دهنم ... شده

BIZIMT
03-12-2008, 20:02
دوستان ان شاا.. به امید او نسخه جدید و قدرتمند سیستم -------- با هزینه میلیاردی از همه کاربران عزیز داخلی حمایت خواهد کرد.
یک خبر نه چندان خوب دل گرم کننده اینکهیکیاز دوستان قدیمی که باهاشون قدیما همکار بودیم در ساختمان اصلی مخابرات فرمودند تا پایان نیمه اول سال بعد کل کشور مسیرهای ارتباطی شهری البته فیبر نوری خواهند شد. ها هاها.

دیگر اینکه دوستان عزیز چه شود فردا که خیلی نزدیک است و قبض اینترنت دم خونتون میاد و مقدار مصرف ماهانه و کجا ها که شانسی وارد شدید یا نشدید رو درج خواهند کرد . (هر چند الان هم میشه ولی در سطح کم.)

فعلا با همینها مشغول باشید تا بعد.
متشکرم که طبق چهارچوب فروم پیش میروید.

به امید آزادی تکنولوژی

MaSoOd
03-12-2008, 20:11
فیبر نوری چه مشکلی داره مگه ؟ 

قبض اینترنت فکر نکنم به این زودی ها عملی بشه  ( چون هزینه بر و بدون سود هست برای دولت ! )

از کاهش قیمت خبری نشد ؟ 

tohidkh
03-12-2008, 20:49
سلام.
مگه قراره هزینه ی adsl به قبض تلفن بیاد....؟

BIZIMT
04-12-2008, 00:06
فیبر نوری چه مشکلی داره مگه ؟
قبض اینترنت فکر نکنم به این زودی ها عملی بشه ( چون هزینه بر و بدون سود هست برای دولت ! )
از کاهش قیمت خبری نشد ؟

فیبر که مشکل منظورم نبود .
ما هنوز در کشور ارتباط هایمانبا فیبر نبوده و نیست و اگرمطلبی بوده برای پرکردن بود.
منظور این است که : جنابمسعود خان گل تازه تازه داره کل مراکز به فیبر نوری کشور (مسیر) وصل میشه.
اشتباه نکن به احتمال خواهد شد. اما همانطور که فرمودید برای همه مناطق در یک زمان نمیشود و درست فرمودید.
ولی من اطلاعاتی دارم که در حال اجرایی شدن هست این مورد. _(دست مخابرات درد نکنه واقعا به فکر راحتی هست کاش همیشه زود زود از بقیه پیشرفت کنه . ولی درست).
متاسفانه گفتم که درگیری سختی پیش اومده.کاهش قیمت فعلا اجرایی نیست. دلتون خوش نباشه . البته منظورم کاهش 20 درصد و به بالا هست .

سلام.
مگه قراره هزینه ی adsl به قبض تلفن بیاد....؟
خوب توحید جون مخابرات تا حالا شبکه هوشمند و سیستم ارسال sms رو اینطوری کرده حالا این که بماند خرید های اینترنتی بعضی ها و نمی دانم چند تا چیز دیگر هم هست اهان خرید فیلم های رسانه که هردو ماه از قبض میسر میشه.
adsl هم که بزودی یعنی سال بعد هم مخابرات تبریز واردش میشه و در بعضی استان مانند کرمان عملی شده و در حد گسترده ارائه میده رو باید زیر ذره بین بگذارید و ببینید.
بله ارائه adsl مخابرات بر خلاف خصوصی شرایط و شروط و قانون و روش خود را خواهد داشت .
بای.

feryshad
04-12-2008, 01:34
ماکس نت واقعا *یده بود این چند روزه
زنگ زدم میگه سرور ترکیده قراره عصر بیارن
عصر زنگ زدم میگه هنوز نرسیده و ممکنه تا شب بیاد

بیشعور لااقل یه معذرت خواهی هم نکرد دلمون خوش باشه!!
ماه قبل میخواستم عوض کنما ولی دیدم چهار روز بدون اینترنت نمیشه!
ولی ان دفعه که میوفته بین چند روز تعطیلی و من اینجا ینستم حتما عوضش میکنم!

MaSoOd
04-12-2008, 04:55
اینجا این همه بد ماکس گفته میشه ، برام سواله که چرا دوستان یه راست میرن از ماکس سرویس میگیرن !!!

BIZIMT
04-12-2008, 10:41
ماکس نت واقعا *یده بود این چند روزه
زنگ زدم میگه سرور ترکیده قراره عصر بیارن
عصر زنگ زدم میگه هنوز نرسیده و ممکنه تا شب بیاد
بیشعور لااقل یه معذرت خواهی هم نکرد دلمون خوش باشه!!
ماه قبل میخواستم عوض کنما ولی دیدم چهار روز بدون اینترنت نمیشه!
ولی ان دفعه که میوفته بین چند روز تعطیلی و من اینجا ینستم حتما عوضش میکنم!
اینکه سرویس رو بخواین تغییر بدین عالی و قابل تحسین اما موضوع 4 روز بدون اینترنت هم دردی هست مخصوصا که احتمال اینکه از عمد شما را چند روزی نگاه دارند تا تلافی کنند.وگرنه یک دایری و یک جمع آوری در یک روز میسر هست (یا اینکه بگیم مرکز ولی عصر باشه و فوقش یک روز به عقب بیافته.)
ولی ببین صرف میکنه یا نه ؟

موضوع بعدی این هست که این شرکت خوشبختانه با آگاهی کاربران دانا روبرو شده و از یک طرف پشت هم جمع آوری هست . کمبود کاربر باعث شده تا نقشه جدیدی طرح کنند با عنوان کاهش قیمت که کاربران را دوباره به نزد خود فرا خوانند.

هر کسی مختار هست که از هر کجا که می خواهد سرویس بگیرد. اما نکته ها و تجربه و پشتیبانی و راحتی و... سایر کاربران دیگر شرکتها بیانگر این هست که سال نو از بهارش پیداست .

اینجا این همه بد ماکس گفته میشه ، برام سواله که چرا دوستان یه راست میرن از ماکس سرویس میگیرن !!!

:2: : مسعود جون شایعه پراکنی نکنید . یکراست چیه ؟ یک عده کم که اون هم از همون سیاست مکسچت هست. فکر کن خود شرکت + یک سازمان + یک آشنا که نماینده باشه هر سه با هم هر گروه خاصی رو شکار کنند خوب درسته که چندتا کاربر خواهد آمد اما 2/3 آنها بعد از مدتی جمع اوری میشوندبه استثنای دوستانی که اصلا اطلاعاتی در مورد اینترنت ندارند - چت بازند (هر چند اونها هم می تونند درست و حسابی کار کنند) و وبگرد و دوست و فامیل که ناچارند بمانند.

MaSoOd
04-12-2008, 13:08
واللا خود من که به همه چی شرکت adsl  ام حساسم از تغییرات سرعتش گرفته تا برخورد کارکنان و  قطعی و . .. . . و مهمتر از همه سیاست ش

یکی از اینا با مذاقم جور نشه طرفش نمیرم 

نمایشگاه تابستون برای یکی از دوستان از ماکس 384 نامحدود 3 ماهه گرفتیم دلیل هم این بوود که 20% تخفیف داد 

این دوستمون هم شدیدا دانلود میکنن ، تازگی ها  با وجود قطعی هایی که شرکت ماکس نت داشت و افت سرعتش ازش سوال کردم  اظهار رضایت کرد  ( با وجود اینکه قطعی سرویس داشت ) 

شخصا جا خوردم !!!! 

شاید معیار ها برای انتخاب سرویس چیزی جز سرعت و کیفیت باشه . . .. . . . الله اعلم 

یکی  از سیاست های ماکس اینه که روز به روز داره نماینده هاش رو زیاد میکنه  ( با وجود اینکه خودش نمایندس )  

ولی شرکتای بزرگ دیگه سعی نمیکنن به هر قیمتی مشتری جذب کنن ( به هر بقالی نمایندگی نمیدن ) 

MaSoOd
04-12-2008, 13:47
بعد از  کارت تخفیف های 10%  اینبار زمان دانلود سرویس شبانه از 1 ساعت اضافه شد !

tohidkh
04-12-2008, 14:25
بعد از کارت تخفیف های 10% اینبار زمان دانلود سرویس شبانه از 1 ساعت اضافه شد !
:18::18::18::18:
جدی میگی....؟
الان میپرسم ببینم چه خبره....؟ :31:

ashkan22
04-12-2008, 14:55
بعد از  کارت تخفیف های 10%  اینبار زمان دانلود سرویس شبانه از 1 ساعت اضافه شد !
ايول:8:خدا كنه سرعتش پائين نياد
آقا مسعود دمت گرم كه خبرش رو دادي اتفاقا امروز نياز شديده!داشتيم!:27:
راستي اين كارت تخفيف رو ما كه قبلا اشتراك گرفتيم چجوري بدستش بياريم تا موقع تمديد يه حالي بكنبم؟

alizshah
04-12-2008, 15:27
سرعت شبانه شاتل کم بود که سرعت روز هم به اون مبتلا شد :
من که با این وضعیت شاتل از مکسچت خیلی راضی تر بودم
فعلا دو گیگ ماهیانه رو هم نمیتونیم استفاده کنیم
دیشبم وضعش اینقدر خراب بود که حتی بعضی سایت هارو لود نمیکرد
فعلا یه فکرم به اینترنت ماهواره ای هست یه فکرم به سرویسی که بتونه پینگ کمتراز 150 بده
چی پیشنهاد میکنید ؟
(راستی فکر کنم پینگ رو اشتباه انداخته چون من الان تو بازی هر دستور حدود 6 تا 9 ثانیه طول میکشه تا اجرا بشه)

FARID88
04-12-2008, 16:34
سرعت شبانه شاتل کم بود که سرعت روز هم به اون مبتلا شد :
من که با این وضعیت شاتل از مکسچت خیلی راضی تر بودم
فعلا دو گیگ ماهیانه رو هم نمیتونیم استفاده کنیم
دیشبم وضعش اینقدر خراب بود که حتی بعضی سایت هارو لود نمیکرد
فعلا یه فکرم به اینترنت ماهواره ای هست یه فکرم به سرویسی که بتونه پینگ کمتراز 150 بده
چی پیشنهاد میکنید ؟
(راستی فکر کنم پینگ رو اشتباه انداخته چون من الان تو بازی هر دستور حدود 6 تا 9 ثانیه طول میکشه تا اجرا بشه)

سلام وقتی اینطوری میشه کابل مودم برق رو قطع و وصل کن درست میشه :46:

MaSoOd
04-12-2008, 16:53
راستي اين كارت تخفيف رو ما كه قبلا اشتراك گرفتيم چجوري بدستش بياريم تا موقع تمديد يه حالي بكنبم؟

خواهش میکنم دوست عزیزم :31:

موقع تمدید کارت رو میدن :27:

alizshah
04-12-2008, 17:22
سلام وقتی اینطوری میشه کابل مودم برق رو قطع و وصل کن درست میشه :46:

چه جالب :31:
حالا چه ربطی داره ؟

naser_2006
04-12-2008, 17:41
یه سوال
تعرفه adsl چقدره؟(هموشون رو بگید ممنون میشم)

MaSoOd
04-12-2008, 18:55
دوست عزیز یه سر به این سایتهای سرویس دهنده ها بزن ( همشون آپدیت هستن ) 

maxnet.ir

shatel.ir

hamarasystem.net

elka-pt.com

tohidkh
05-12-2008, 01:32
بعد از کارت تخفیف های 10% اینبار زمان دانلود سرویس شبانه از 1 ساعت اضافه شد !

خواهش میکنم دوست عزیزم :31:

موقع تمدید کارت رو میدن :27:

سلام.
اگه منظورتون این بود که ساعت استفاده رایگان برای سرویس های محدود حجمی به 1 تا 7 تبدیل شده، باید بگم که چنین اتفاقی نیفتاده. یا فعلا خبری نیست.
الان ساعت 1:30 شب هست. و من دارم استفاده میکنم. و مثل برق از حجمم کم میکنه. :27:

siavash61
05-12-2008, 01:45
توحید جان منظور مسعود این بود که یک ساعت اضافه شده یعنی از 2 تا 7
تو سایت همارا هم زده.

Siron
05-12-2008, 12:25
از دوستان ای دی اس الیه تبریزی که ویندوزشون اکس پی هست یه سوال دارم
شما هم sent اضافی دارین؟
من 20 مگ در ساعت sent دارم در حالی که هیچ آپلودی ندارم حتی به خاطر این مشکل
ویندوز رو هم از نو نصب کردم برنامه خاصی هم نزدم همینطوری سنت دارم
توی ویندوز vista قسمتی هست که میشه وضعیت کامپوتر رو privacy کرد که تو این حالت کاربرهای
دیگه ی isp نمیتونن از کامپیوتر شما share کنن و اگه general باشه میتونن کامپیوتر رو ببینن و ازش فایل
بردارن این تنظیم تو xp نیست چیکار کنم؟
حتی zonealarm هم نصب کردم و فایرواشرو گذاشتم رو high بازم سنت دارم
با خیلی از مدیران و کاربران هم در میان گذاشتم ولی کسی نتونست کمک کنه لطفا راهنمایی کنید.
isp من (هم) است.
خیلی ازش راضیم فقط این مشکل اذیت میکنه که اینم باید یه جوری حل بشه

MaSoOd
05-12-2008, 13:10
سرویستون چیه ؟  ( سرعت و محدودیت ) 

از تورنت استفاده نمیکنید ؟ 

آپدیت نرم افزار ها رو غیر فعال کردید ؟ 

reza.32
05-12-2008, 17:36

reza.32
05-12-2008, 17:56
توحید جان منظور مسعود این بود که یک ساعت اضافه شده یعنی از 2 تا 7
تو سایت همارا هم زده.

ولی اعتبار من واقعا کم شده! دیشب حدود ساعت 1 اتفاقی اعتبارم رو چک کردم حدود 2.1 گیگ بود ولی الان چک کردم 1.97 گیگ شده! دانلود رو از ساعت 2 شروع کردم. 140 مگ وبگردی که نکردم!:13: دانلود هم ابدا! :41: آپدیت و اینجور چیزها رو هم کلا با فایروال بستم. یعنی بعداز ساعت 7 اینقدر ترافیک من نداشتم.
از دوستان کسی دیشب ساعت 2 دانلود داشت؟ این مشکل واستون پیش نیومد؟ (سوالات یه خورده کاراگاهی شد!!!ببخشید دیگه! )

MaSoOd
05-12-2008, 18:28
اگر اشتباهی اعتبارتون کم شده با 5543934 تماس بگیرین تا اضافه کنن 

این که مشکلی نیست 

Siron
05-12-2008, 19:15
سرویسم نامحودد 64
هیچ اپدیتی هم نمیگیرم
این مشکل 24 ساعته است
2 ماهی میشه متوجه شدم
وقتی از status connectıone نگاه میکنم هی فایل داره میره
isp من (همارا)است البته مشکل از همارا نیست . همه ısp ها اینطورند
یعنی کاربرها به هم شبکن (متصلن)
باید راهی وجود داشته باشه که جلوی sent بی مورد رو بگیره.

tohidkh
05-12-2008, 19:38
ولی اعتبار من واقعا کم شده! دیشب حدود ساعت 1 اتفاقی اعتبارم رو چک کردم حدود 2.1 گیگ بود ولی الان چک کردم 1.97 گیگ شده! دانلود رو از ساعت 2 شروع کردم. 140 مگ وبگردی که نکردم!:13: دانلود هم ابدا! :41: آپدیت و اینجور چیزها رو هم کلا با فایروال بستم. یعنی بعداز ساعت 7 اینقدر ترافیک من نداشتم.
از دوستان کسی دیشب ساعت 2 دانلود داشت؟ این مشکل واستون پیش نیومد؟ (سوالات یه خورده کاراگاهی شد!!!ببخشید دیگه! )
من دقیقا از ساعت 3 کانکت شدم. برام هیچ مشکلی نبوده.
امشب امتحان میکنم از ساعت 2.

راستی! یه سوال. من اونجا کی رو باید ببینم تا برام یه گیگ اعتبار بده.....؟ پولشو هم میدم.
فقط نمیخوام تمدید اعتبار باشه. میخوام فقط حجم بگیرم.
ممنون.

MaSoOd
05-12-2008, 20:04
سرویسم نامحودد 64
هیچ اپدیتی هم نمیگیرم
این مشکل 24 ساعته است
2 ماهی میشه متوجه شدم
وقتی از status connectıone نگاه میکنم هی فایل داره میره
isp من (همارا)است البته مشکل از همارا نیست . همه ısp ها اینطورند
یعنی کاربرها به هم شبکن (متصلن)
باید راهی وجود داشته باشه که جلوی sent بی مورد رو بگیره.

نمیشه گفت بی مورد ولی . . . . .   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

20 مگ رو که گفتین مطمئنین ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

الان که نگاه کردم خودم تو 1 ساعت کمتر از 7 مگابایت سند داشتم    [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

چه دلیلی برای وصل شدن کاربرا به هم دارین ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

منظور از Share  کردن کانکشن تو ویستا چیه ؟  

من دقیقا از ساعت 3 کانکت شدم. برام هیچ مشکلی نبوده.
امشب امتحان میکنم از ساعت 2.

راستی! یه سوال. من اونجا کی رو باید ببینم تا برام یه گیگ اعتبار بده.....؟ پولشو هم میدم.
فقط نمیخوام تمدید اعتبار باشه. میخوام فقط حجم بگیرم.
ممنون.

فقط 1 گیگ  ؟ :27:

کاش اینم مثل ایرانسل بوود یه 10 گیگی برات میفرستادم :27::10:

اصلا مساله ی پول نیست که 

دفعه ی پیش خودم کلی زوور زدم که یه هفته بهم 1 مگ بدن نا محدود هر چه قدر تفاوت قیمت باشه میدم ولی نشد 

خب شبا استفاده کن دیگه  / حالا که نمیخوای تمدید کنی یه چند روز شب زنده داری کن  

ما که قبلا تو صبانت به این چیزا عادت کرده بودیم  :21:

reza.32
05-12-2008, 20:12
اگر اشتباهی اعتبارتون کم شده با 5543934 تماس بگیرین تا اضافه کنن 

این که مشکلی نیست 

واقعا اگه اثبات بشه، اضافه می کنن؟:18: چه جالب! حتما زنگ می زنم.
ممنون

tohidkh
05-12-2008, 21:13
فقط 1 گیگ ؟ :27:
کاش اینم مثل ایرانسل بوود یه 10 گیگی برات میفرستادم :27::10:
اصلا مساله ی پول نیست که
دفعه ی پیش خودم کلی زوور زدم که یه هفته بهم 1 مگ بدن نا محدود هر چه قدر تفاوت قیمت باشه میدم ولی نشد
خب شبا استفاده کن دیگه / حالا که نمیخوای تمدید کنی یه چند روز شب زنده داری کن
ما که قبلا تو صبانت به این چیزا عادت کرده بودیم :21:
بله.... فقط یک گیگ....
راستش من 15 روز دیگه اعزام میشم سربازی..... فقط برای 15 روز میخوام یه گیگ رو.
اونا هم که نمیدن.
این دایال آپی هم که باهاش اومدم رو اعصابم پیاده روی میکنه.
شبا که بیدار هستم. مخصوصا از زمانی که حجمم رو به کاهش هست، هر شب برام لیلة القدر شده :31:
ئه راستی! یه سوال.
اگه من یکی رو پیدا کنم که از همارا سرویس نامحدود داره، میشه دوتایی هم زمان از سرویس استفاده کنیم....؟ :31::18::21:
یا اصلا در سرویس های محدود؛ امکان استفاده ی همزمان وجود داره یا نه....؟
فکر نکنم که استفاده ی غیر همزمان مشکلی داشته باشه. درسته....؟
ممنون از همه ی دوستان به خصوص حاج مسعود :27::11:

MaSoOd
05-12-2008, 22:22
واقعا اگه اثبات بشه، اضافه می کنن؟:18: چه جالب! حتما زنگ می زنم.
ممنون

بله چرا اضافه نکنن؟ :21:

دوستان الان چون رقابت بین شرکتا زیاد شده  دیگه من و شمای یوزر مجبور نیستیم مثل قبل کوتاه بیایم  :27:

وقتی سرویسی به هر دلیلی قطع میشه و مشکل از طرف شرکت هست ( نه مخابرات )  شرکت  باید اون حجم یا زمان سرویس رو بهتون برگردوونه   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

من هر موقع قطعی داشته باشم بررسی می کنم اگه از طرف مخابرات نباشه  روزش رو یادداشت میکنم و موقع تمدید بهشون میگم تا اون چند روز رو اضافه کنن   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

بله.... فقط یک گیگ....
راستش من 15 روز دیگه اعزام میشم سربازی..... فقط برای 15 روز میخوام یه گیگ رو.
اونا هم که نمیدن.
این دایال آپی هم که باهاش اومدم رو اعصابم پیاده روی میکنه.
شبا که بیدار هستم. مخصوصا از زمانی که حجمم رو به کاهش هست، هر شب برام لیلة القدر شده :31:
ئه راستی! یه سوال.
اگه من یکی رو پیدا کنم که از همارا سرویس نامحدود داره، میشه دوتایی هم زمان از سرویس استفاده کنیم....؟ :31::18::21:
یا اصلا در سرویس های محدود؛ امکان استفاده ی همزمان وجود داره یا نه....؟
فکر نکنم که استفاده ی غیر همزمان مشکلی داشته باشه. درسته....؟
ممنون از همه ی دوستان به خصوص حاج مسعود :27::11:

به به به سلامتی / حالا کدوم شهر ؟   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

فکر نکنم بشه استفاده کرد چون اوونا الان رو خطتت یه سرویس رو نصب کردن و رو خط اون طرف دیگه یکی دیگه رو 

حالا این به کنار ، سیستم  طوری هست که وقتی نفر دوم بخواد به همان یوزر وارد بشه یوزر اولی قطع  میشه ! 

یادش بخیر یکی از دوستان که می خواست این کارو بکنه  و اطلاع از قطع شدنش نداشت ، با یوزر یکی دیگه چند بار وصل شده بوود 

که چون هی قطع میشد پیگیری کردن فهمیدن و بار اخر هم با مامور اوومدن دم خونشون  و . ..   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

Siron
05-12-2008, 22:31
البته بعضی وقتها سنتم کمه ولی چند ساعت پیش حتی 31 مگ در ساعت شد
همونطور که گفتم موضوع شیر سایر کاربرها میتونه باشه ولی از طرفی یه تنظیم پیدا کردم واسه
اکس پی :
توی my network place
در قسمت network Tasks
show icons for networked Upnp device
که احتمالا مربوط به همن موضوع باشد

BIZIMT
05-12-2008, 23:30
از دوستان ای دی اس الیه تبریزی که ویندوزشون اکس پی هست یه سوال دارم
شما هم sent اضافی دارین؟
من 20 مگ در ساعت sent دارم در حالی که هیچ آپلودی ندارم حتی به خاطر این مشکل
ویندوز رو هم از نو نصب کردم برنامه خاصی هم نزدم همینطوری سنت دارم
توی ویندوز vista قسمتی هست که میشه وضعیت کامپوتر رو privacy کرد که تو این حالت کاربرهای
دیگه ی isp نمیتونن از کامپیوتر شما share کنن و اگه general باشه میتونن کامپیوتر رو ببینن و ازش فایل
بردارن این تنظیم تو xp نیست چیکار کنم؟
حتی zonealarm هم نصب کردم و فایرواشرو گذاشتم رو high بازم سنت دارم
با خیلی از مدیران و کاربران هم در میان گذاشتم ولی کسی نتونست کمک کنه لطفا راهنمایی کنید.
isp من (هم) است.
خیلی ازش راضیم فقط این مشکل اذیت میکنه که اینم باید یه جوری حل بشه

کاربرا فقط اعصاب مخابرات - شرکت - برنامه نویسان - امنیت شبکه و .... ر خورد و خمیر می کنن .
شما چه به این کارا بابا دانلود و چت کنین دیگه. اونایی هم که خوابیدن بیدار می کنین. :41: اه .

چاره نیست بزار بگم به این میگن ... که نمیگم. موضوعاتی و کاسه زیر کاسه ای هست.
شما برا ویندوزت user که داری پسورد بزار .
بعدش برو my computer منوی تولز - فلدر اپشن - تب view و اونجا اون اخری تیکش رو بردار جناب.use simple file .
این یک راهش هست.راه دوم و .. رو هم که نمیگم.
به سلامت.

فکر نکنم بشه استفاده کرد چون اوونا الان رو خطتت یه سرویس رو نصب کردن و رو خط اون طرف دیگه یکی دیگه رو

حالا این به کنار ، سیستم طوری هست که وقتی نفر دوم بخواد به همان یوزر وارد بشه یوزر اولی قطع میشه !

یادش بخیر یکی از دوستان که می خواست این کارو بکنه و اطلاع از قطع شدنش نداشت ، با یوزر یکی دیگه چند بار وصل شده بوود

که چون هی قطع میشد پیگیری کردن فهمیدن و بار اخر هم با مامور اوومدن دم خونشون و . .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه . زرنگ باشید میتونید در یک لحظه از یه باگ بزرگ هم مثلا هکرها استفاده کنید.
زحمت ندهید شما ها عمرا نمیتونید مگر اینکه یکی از شما به شبکه و ... وارد باشه.

البته بعضی وقتها سنتم کمه ولی چند ساعت پیش حتی 31 مگ در ساعت شد
همونطور که گفتم موضوع شیر سایر کاربرها میتونه باشه ولی از طرفی یه تنظیم پیدا کردم واسه
اکس پی :
توی my network place
در قسمت network Tasks
show icons for networked Upnp device
که احتمالا مربوط به همن موضوع باشد
اون sent نمیشه 0 باشه این از این.
ولی اونی که شما گفتی و ما رو اذیت میکنی بالا گفتم انجام بدی حل میشه . مگر اینکه ....

بای شب خوش.

reza.32
06-12-2008, 12:14
سلام
بالاخره کسی دانلود رایگان از ساعت 2 رو تست کرد؟
من دیشب هم اعتبار اکانتم رو از سایت همارا یادداشت کردم، نتونستم بیدار بمونم تنظیم کردم سر ساعت 2 دانلود رو شروع کنه صبح باز چک کردم دیدم 140 تا کم شده یعنی کل اون یه ساعت رو از اکانتم کم کرده.
دیگه واقعا عصبی شدم زنگ زدم بهشون. اولش گفتن این طرح از 5 شنبه شروع شده، و اگه قبل از اون تاریخ دانلود کردی بدیهی هست که از حسابت کم می شده، (واقعا چه مغزهایی اونجا پیدا مشه) بالاخره یه جوری حالیشون کردم که من هم پنجشنبه ،جمعه(بامداد جمعه و شنبه) این دانلودها رو انجام دادم. خلاصه کلی فک زدیم، بالاخره گفتم خوب باشه حالا که اینطوره ترافیک دیشب و پری شب من رو بین ساعات 2 تا 3 چک کنید ، می دونید چی گفت؟ (اینجا با هم یه صدا بگید چی گفت؟!) گفت ترافیک کاربرها تو سیستم های ما به صورت ساعتی ثبت نمی شه!!!!!!! اگه قرار بود به صورت ساعتی ثبت بشه دیگه اینجا جا نمی شد؟!! من خیلی سعی کردم بفهمم چی کجا جا نمی شه؟! ولی اگه منظورش فایل text باشه که قراره تو یه کامپیوتر ثبت بشه در حد چند میلیونش هم واسه یه کامپیوتر نفتی مشکلی ایجاد نمی کنه. در ضمن گفتش که تنها منبعی که اونا واسه این کار دارن همون صفحه ای هست که کاربرا بهش لاگین میشن و اعتبارشون رو چک می کنن!!!
در نهایت در این دو روز که من مشکل پیدا کردم فقط یه باز میزان ترافیک من ثبت شده که اون هم یه بازه ی 48 ساعته هست حدود 500 مگابایت. یعنی میزان ترافیک ساعتی که سهله حتی روزانه هم ثبت نشد! به عبارتی کل دو روز یه جا ثبت شده که اون بازه هم مربوط به مدت زمان بین logon و logout شدن مودم من در این دو روز هستش.
به نظر شما حالا من چیکار کنم! چطوری حقم رو از اون بی...ها! بگیرم؟

MaSoOd
06-12-2008, 20:26
ت ترافیک کاربرها تو سیستم های ما به صورت ساعتی ثبت نمی شه

اینجا هدف دست به سر کردن بودش    [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

تنها منبعی که اونا واسه این کار دارن همون صفحه ای هست که کاربرا بهش لاگین میشن و اعتبارشون رو چک می کنن!!!

همین طوره ولی اون صفحه ای که اونا وارد میشن با صفحه ی یوزر کلی فرق داره و کلا برای گرفتن جواب به درد نمیخوره  چون آمار کلی میده   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

اگر می خواین تلفنی ادامه بدین با آقای چنگیزی صحبت کنین 

اگر اهل دست به یقه شدن هستید و صدا بلند کردن ( بیشتر جواب میده )  برید پیش اسلامی ( پایه ی درگیری هست )   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

چون مشکلی شبیه این برا منم بوجود اومده بوود و اونا میگفتن که اصلا ما صفحه ی شما رو نه میبینیم و نه قبولش داریم / ما فقط صفحه ای که خودمون میریم رو قبول داریم که اونم به ضرر من بوود  

شما میرین پیش یکی از این برادرا و مشکل رو بصورت سر بسته مطرح میکنین تا زیاد متوجه قضیه نشه !

بعد بهشون میگین که آقا جون شما که اینجا تو مرکز اینترنت هستین و اینترنت هم دارین 

اونم میگه بله  ( اینجا به بعد رو یکمی جدی و خشن )    [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

میگید که برو به : Adsl.hamarasystem.net 

یوزر و پس تون رو میدید بهش و میگید وارد شو 

میگه که ما اجازه نداریم وارد صفحه ی  یوزر بشیم (  تو دلت یه چیزی بهش میگی حتما )  و میگی که آقا جون من خودم میدم یوزرم رو مشکلی نیست    [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

اونجا از طریق نمودار و بازه ی قطعی وصلی حالیش میکنین

توجه کنین که اونا اصرار خواهند کرد که وارد صفحه ی شما نشن 

در نهایت اگر کار انجام نشد میرید داخل اون اتاق کرکره دار 

دنبال آقای اوردی خانی یا یکی دیگه میگردین و میگین بهش که آقا جون تو این دو روز جریان ترافیک من اینطوری شده و .  . 

اگر من و من کرد ( با کسره بخونید )  بهش میگید مگه اینجا همون ISP  نیست که اسمشو تریلی 18 چرخ نمیکشه ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

تشکیلات به این گندگی نمیتونه مصرف دو روز منو ببینه ؟   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

reza.32
06-12-2008, 23:18
اتفاقا من خودم واسه این جور درگیری ها پایه هستم! چه تلفنی چه حضوری! یه چند وقتیه از این جور در گیری ها

نداشتم! آخریش مال یه ماه پیش با شعبه مرکزی یه بانک بود که آخرش پول رو به حسابم برگردوندن! (یه بانک پول

آدم رو پس بده اونهم از تهران فکرشو بکن:blink::18:!!!)(ببخشید حاشیه بود!)

امشب قراره بین ساعت 2 تا 3 مودم رو روشن خاموش کنم بعد یه چند مگابایت دانلود کنم دوباره روشن خاموش کنم

تا یه بازه 5 دقیقه ایجاد بشه و مقدار اکانتم واسه همین 5 دقیقه دراین سایت کوفتی ثبت بشه (یعنی دیگه جلو چشم

باشه) بعد فردا هم این مدرک 5 دقیقه ای رو می برم و هم طبق گفته ی مسعودخان نمودارها رو هم از کامپیوتر در

می یارم می کوبم تو سرش!!!

با اون آقای اطاق کرکره ای قبلا سر یه موردی بحث کردم (بحث خشن بود ولی به دعوا دیگه نکشید! شانس آورد و گرنه لپ تاپش دم دست بود!!!)

خلاصه اگه اینترنت شماها از همارا فردا قطع شد! به بزرگی خودتون ببخشید دیگه مجبور شدم!!!:32: (بالاخره بازسازی

اونجا زمان می بره خوب!!!)

reza.32
07-12-2008, 02:48
سلام

اومدم بگم مثل اینکه مشکل من حل شد، یعنی دیگه از اکانتم کم نمی شه. هرچی بود طرف خودش بعداز تلفن من درستش کرده، با

اینکه به طور کلی منکر یه همچین چیزی شده بود. ولی این وسط 300 مگابایت من پرید که اون هم فدای سر بچه های بامعرفت این

تاپیک. (فقط این تاپیک! علتش رو خودتون حتما می دونید!)

شب بخیر

aie_saber
07-12-2008, 06:52
سلام

حالا ما از ساعت 2 تا 7 دانلود کنیم که دیگه از اعتبارمون کم نمیشه (همارا +128 ) ؟ ( منظورم اینه که باگ های احتمالی اون یه ساعت اضافه حل شده دیگه ؟ )

MaSoOd
07-12-2008, 07:29
reza.32 عزیز 

شما که پایه ی درگیری هستی ، اینا هم که نا حق از حجمت کم کردن 

پس بهتره کوتاه نیای چون شرکت بد آموز میشه 

reza.32
07-12-2008, 10:14
سلام

حالا ما از ساعت 2 تا 7 دانلود کنیم که دیگه از اعتبارمون کم نمیشه (همارا +128 ) ؟ ( منظورم اینه که باگ های احتمالی اون یه ساعت اضافه حل شده دیگه ؟ )

سلام
من که دیشب بدون مشکل دانلود کردم ، شاید این مشکل اصلا برای اکانت شما وجود نداشته، ولی اگه بود هم دیگه تا حالا بعداز اون جربحث دیروز حتما حل شده.

reza.32
07-12-2008, 10:31
reza.32 عزیز 

منم خیلی دوست داشتم برم، ولی اولا دیگه 1،2 روز ازش گذشته و اینکه خودت می دونی که قانع کردن یه مشت آدم

خنگ و کودن چه قدر سخته! چون مصرف ساعتی ها رو که نمی دن باید نمودارهای پهنای باند و زمان قطعی و وصلی

های اون روزها باید در بیاد بعد از روی اون ستون ها بررسی بشه... که واقعا سخته از مغزشون اینقدر کار بکشند!!!

(مگه چقدر حقوق می گیرن آخه؟!!!)

دوم اینکه این هفته اصلا وقت ندارم، (کلی برنامه ریزی کرده بودم که اگه مشکل ادامه داشت یه جوری خودم برسونم

همارا) ولی به طور کلی یه دعوا طلبشون!!! هر وقت برای تمدید رفتم یا ایشالا (با لحن عامیانه!) واسه انصراف رفتم

حتما این موضوع رو هم مطرح می کنم.
بای

Siron
07-12-2008, 11:24
بابا جون هرکی دوست دارین کمک کنین(مجبورم کردین قسم بخورم)
اقا bizmit لطفا اگه چیزی میدونی کمک کن
بابا من مشکل sent خود به خودی دارم به خیلی ها هم گفتم سر در نمیارن چیکار کنم؟
هیچ اپلودی ندارم حتی برنامه netlimiter رو نصب کردم هیچ outgoing ی نشون نمیده ولی بازم sent دارم
ویندوز رو از نو نصب کردم مشکل حل نشد
ویروس میروس هم ندارم
به گفته اقا bizmit هم عمل کردم (واسه ویندوز پسورد گذاشتم و تیک گزینه use simple file sharing رو هم که در
قسمت فولدر اپشن بود رو برداشتم.)
zonealam هم دارم و فایروالش رو گذاشتم تو حالت high )your Computer is hidden and porotected)
دیگه از چی میتونه باشه؟
به شرکت isp زنگ بزنم؟
شاید کاربرهای دیگه isp چون به هم وصلند دارن ازم فایل برمیدارن(واسه اونایی که میگن نه بگم که من همچین کاری رو خودم قبلا کردم-یعنی به راحتی شدنیه)

tohidkh
07-12-2008, 13:01
هیچ اپلودی ندارم حتی برنامه netlimiter رو نصب کردم هیچ outgoing ی نشون نمیده ولی بازم sent دارم
ویروس میروس هم ندارم
به گفته اقا bizmit هم عمل کردم (واسه ویندوز پسورد گذاشتم و تیک گزینه use simple file sharing رو هم که در
zonealam هم دارم و فایروالش رو گذاشتم تو حالت high )your Computer is hidden and porotected)
دیگه از چی میتونه باشه؟
به شرکت isp زنگ بزنم؟
شاید کاربرهای دیگه isp چون به هم وصلند دارن ازم فایل برمیدارن(واسه اونایی که میگن نه بگم که من همچین کاری رو خودم قبلا کردم-یعنی به راحتی شدنیه)
سلام.
یه سوال:
وقتی Byte Out شما 30 مگ هست، Byte IN تون چقدره....؟؟؟

BIZIMT
07-12-2008, 13:29
reza.32 عزیز

دستت درد نکنه MaSoOd جان ، حالا دیگه داری مردم رو به راه غیر راست هدایت میکنی ؟
خیلی می بخشید به جای این دعوا ها که باعث میشه دفعه بعد بازم تکرار کنن شاید هم بدتر بهتر این هست که به اتفاق جمع کاربران فقط یک ماه شارژ و ... نکنین همه باهم.
یا اگر موضوع دعوابازی هست بارم به اتفاق و نه شرکت اداره بازرسی .
این خوب نیست ؟:31:

منم خیلی دوست داشتم برم، ولی اولا دیگه 1،2 روز ازش گذشته و اینکه خودت می دونی که قانع کردن یه مشت آدم
خنگ و کودن چه قدر سخته! چون مصرف ساعتی ها رو که نمی دن باید نمودارهای پهنای باند و زمان قطعی و وصلی
های اون روزها باید در بیاد بعد از روی اون ستون ها بررسی بشه... که واقعا سخته از مغزشون اینقدر کار بکشند!!!
(مگه چقدر حقوق می گیرن آخه؟!!!)
دوم اینکه این هفته اصلا وقت ندارم، (کلی برنامه ریزی کرده بودم که اگه مشکل ادامه داشت یه جوری خودم برسونم
همارا) ولی به طور کلی یه دعوا طلبشون!!! هر وقت برای تمدید رفتم یا ایشالا (با لحن عامیانه!) واسه انصراف رفتم
حتما این موضوع رو هم مطرح می کنم.
بای

موافقم . غیر کاردان را هم اضافه کن.
ماهی 250 مردا و 200 زنها.
صلاح مملکت خویش را خسروان دانند و بس.

ویروس میروس هم ندارم
دیگه از چی میتونه باشه؟
به شرکت isp زنگ بزنم؟

عزیزم من یکم برات خصوصی پیام ارسال کردم. ولی فکر کنم شما بیش از حد وسواس دارین بازم به اون سئوالات جواب بدین می تونم کمک میکنید.

Neo
07-12-2008, 18:42
سلام
متاسفانه برا منم همين مشكل پيش اومد يعني وقتي تو سايتش نوشته بود از ساعت 2 رايگان شده منم شروع به دانلود كردم(از ساعت 2) و ديگه پيگير اعتبارم نبودم كه وقتي برا چك كردن اعتبارم رفتم ديدم حدود 700 مگي كم شده شايدم بيشتر :37::weird:بهشونم زنگ زدم گفتن از ديروز يعني شنبه اين قانون اجرا شده و من هر چي گفتم بابا خودتون تو سايتتون پنج شنبه نوشته بوديد فلان گفتن نه حتما اشتباه كردين و حتما اونجا بزودي چيزي نوشته بود و شما نديديد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:: 18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
!:2::45:

کاپیتان رضائی
08-12-2008, 17:11
چی نوشتین؟

aie_saber
08-12-2008, 18:19
سلام دوستان

آقا این شمارش بیت ها و بایت های مصرفی در مقیاس مگا و گیگا برای من یکم گنگ هستش !

من دیشب از ساعت 2 صبح تا 6:45 صبح از سرویس رایگان همارا استفاده کردم یعنی حدود 4 ساعت و 45 دقیقه !

این عکس ها مربوط به میزان مصرف من هستش که سنجش اون توسط برنامه ها و ابزارهای مختلف صورت گرفته !

اول اکانت یوزیج من در سایت همارا :

دوم کانکشن لن ویندوز :

سوم برنامه دانلود منیجر :
( البته در برنامه دانلود منیجر که مقدار 880 مگابایت نوشته مقدار دقیقش میشه 922,746,880 = 1024 * 1024 * 880 )

///

خوب خالص دریافتی من 880 مگابایت یا 923,373,898 بایت هستش (اعدادی که ویندوز اکسپلور نشون میده!)
(البته کاری به مقدار آپلود یا سند ندارم که حدوداً ساعتی 4.7 مگابایت هستش !)

ولی میزان مصرف نشان داده شده توسط کانکشن لن ویندوز که 911 مگابایت یا 955,157,523 بایت هستش
که حدود 31 مگابایت یا 31,783,625 بایت بالاتر هستش

و میزان مصرف نشان داده شده توسط سیستم همارا هم که 1004 مگابایت یا 1,052,518,646 بایت هستش
حدود 124 مگابایت یا 129,144,748 بایت بالاتر هستش

///

خوب حالا سوال اصلی من اینه که چرا خالص دریافتی من کمتر هستش ؟

متد شمارش و محاسبه اش فرق میکنه ؟ یا اینکه این 124 مگ جای دیگه ای مصرف میشه ؟

///

البته تو صفحات قبلی تاپیک یه چیزایی خونده بودم ولی به طور دقیق به جواب سوالاتم نرسیدم
به خصوص اینکه این مقدار مصرف به صورت کاملاً اتوماتیک و صرفاً توسط برنامه IDM انجام شده
و هیچ برنامه و ابزار دیگه ای اعم از خود ویندوز یا آنتی ویروس یا براوزرها و ... از این کانکشن استفاده نکرده اند !

ممنون

hosseintdk775
08-12-2008, 18:21
سلام
متاسفانه برا منم همين مشكل پيش اومد يعني وقتي تو سايتش نوشته بود از ساعت 2 رايگان شده منم شروع به دانلود كردم(از ساعت 2) و ديگه پيگير اعتبارم نبودم كه وقتي برا چك كردن اعتبارم رفتم ديدم حدود 700 مگي كم شده شايدم بيشتر :37::weird:بهشونم زنگ زدم گفتن از ديروز يعني شنبه اين قانون اجرا شده و من هر چي گفتم بابا خودتون تو سايتتون پنج شنبه نوشته بوديد فلان گفتن نه حتما اشتباه كردين و حتما اونجا بزودي چيزي نوشته بود و شما نديديد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:: 18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
!:2::45:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
سرعت شما چقدر است؟
این 700 مگابایت را در عرض 1 ساعت دانلود کرده اید؟! ( بین 2 و 3 )

ما هم ابتدا فکر می کردیم کم شده است ولی با دقت که نگاه کردیم دیدم چیزی کم نشده است.

اگر ممکن است ریز مصرف همان شب را قرار دهید ( به صورت عکس )

ما هم از پنجشنبه یا جمعه سر ساعت 2 دانلود داشتیم ولی کم نشده است.

MaSoOd
08-12-2008, 21:07
دستت درد نکنه مسعود جان ، حالا دیگه داری مردم رو به راه غیر راست هدایت میکنی ؟
خیلی می بخشید به جای این دعوا ها که باعث میشه دفعه بعد بازم تکرار کنن شاید هم بدتر بهتر این هست که به اتفاق جمع کاربران فقط یک ماه شارژ و ... نکنین همه باهم.
یا اگر موضوع دعوابازی هست بارم به اتفاق و نه شرکت اداره بازرسی .
این خوب نیست ؟:31:

سلام استاد BizimT   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

احوالات شما خوبه ؟  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

تا از این بحثا باشه و ما شما رو اینجا زیارت کنیم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

خوب شد این بحث باز شد /  چند تا مساله هست که فراموش کردیم :

))  هممون میدونیم که رانژه  به عنوان یه  منبع درآمد جانبی برای شرکت هست (1)

نتیجه ی 1 ماه شارژ نکردن ما این میشه که باید 10 تومن اضافه خرج کنیم  و یک ماه اینترنت رو از دست بدیم  (2) 

در بهترین شرایط هم مجبوریم 3 تومن مخابرات رو بدیم تا دستگاه ها رو جمع اوری نکنن و تازه سرمون بدون کلاه میمونه ( بی اینترنتی )  (3)

به عبارتی تنها ضرر کننده ما و تنها سود کننده شرکت هست !

))  منظور رو از این نفهمیدم : " یا اگر موضوع دعوابازی هست بارم به اتفاق و نه شرکت اداره بازرسی . " 

))  متاسفانه یا خوشبختانه   بهترین راه  بلند کردن صداست    [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

))  گرفتم حجمی که به نا حق از حساب  کم شده  از کی تا حالا شد " راه غیر راست " ؟   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

که صد البته اگر هر کدوم از مشتریها حقشو نگیره نتیجه به ضرر همه هست 

جالب اینجاس که در این مورد نتیجه خیلی زوود خودشو نشون داد ، ببینید :

سلام
متاسفانه برا منم همين مشكل پيش اومد يعني وقتي تو سايتش نوشته بود از ساعت 2 رايگان شده منم شروع به دانلود كردم(از ساعت 2) و ديگه پيگير اعتبارم نبودم كه وقتي برا چك كردن اعتبارم رفتم ديدم حدود 700 مگي كم شده شايدم بيشتر :37::weird:بهشونم زنگ زدم گفتن از ديروز يعني شنبه اين قانون اجرا شده و من هر چي گفتم بابا خودتون تو سايتتون پنج شنبه نوشته بوديد فلان گفتن نه حتما اشتباه كردين و حتما اونجا بزودي چيزي نوشته بود و شما نديديد!!!!!!!!!!

ایا بازم باید سکوت کرد ؟   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

موافقم . غیر کاردان را هم اضافه کن.
ماهی 250 مردا و 200 زنها.
صلاح مملکت خویش را خسروان دانند و بس.

واقعا اینا دارن برا 250 تومن اونجا جون میکنن ؟   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  ( با فتحه )  

Neo
08-12-2008, 21:13
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
سرعت شما چقدر است؟
این 700 مگابایت را در عرض 1 ساعت دانلود کرده اید؟! ( بین 2 و 3 )

ما هم ابتدا فکر می کردیم کم شده است ولی با دقت که نگاه کردیم دیدم چیزی کم نشده است.

اگر ممکن است ریز مصرف همان شب را قرار دهید ( به صورت عکس )

ما هم از پنجشنبه یا جمعه سر ساعت 2 دانلود داشتیم ولی کم نشده است.

خوب خدا رو شكر كه مال شما كم نشده
منم نه حوصله شو دارم و نه از همه مهمتر وقتشو كه بيام الكي گير بدم كه كم شده! صبح ساعت 6 از خونه بيرون ميزنم تا عصر!! مادرمم دلش خوشه كه مهندس بزرگ كرده !!ايكاش همون موقع كنكور كه پزشكي آزاد قبول شده بودم ميرفتم مي خوندمش تا الان بجاي سروكله زدن با پيمانكار و كارفرما و كارگر و روغن و خاك و خوله و هزار كوفت ديگه با پرستار و منشي و.. يه عده كه حتي اگه زيرعمل بكشيش هم باز پولتو ميگيري و كسي هم ازت ناراضي نيست طرف بودم
مي بخشين ولي خدائيش اعصابم خورده و فقط عرض كنم خدمتتون كه من همه دانلودام شباست يعني روزا اصلا خونه نيستم. اون مقداري هم كه كم شده در فاصله بين روزهاي پنج شنبه تا شنبه بوده در همون ساعات رايگان!!تازه اخوي اينا خودشون بصورت ضمني قبول كردن و بهانه ميارن كه چون از روز شنبه اين قانون اجرا شده اينجوريه اونوقت شما رضايت نميدين؟
اصلا بدرك كه كم شده يا زياد شده خيلي كم اعصاب خوردي داريم الانم بايد بخاطر 700 ،800 مگ...................
مردشور همه شونو ببرن

tohidkh
08-12-2008, 21:44
سلام دوستان

آقا این شمارش بیت ها و بایت های مصرفی در مقیاس مگا و گیگا برای من یکم گنگ هستش !

من دیشب از ساعت 2 صبح تا 6:45 صبح از سرویس رایگان همارا استفاده کردم یعنی حدود 4 ساعت و 45 دقیقه !

این عکس ها مربوط به میزان مصرف من هستش که سنجش اون توسط برنامه ها و ابزارهای مختلف صورت گرفته !

اول اکانت یوزیج من در سایت همارا :

دوم کانکشن لن ویندوز :

سوم برنامه دانلود منیجر :
( البته در برنامه دانلود منیجر که مقدار 880 مگابایت نوشته مقدار دقیقش میشه 922,746,880 = 1024 * 1024 * 880 )

///

خوب خالص دریافتی من 880 مگابایت یا 923,373,898 بایت هستش (اعدادی که ویندوز اکسپلور نشون میده!)
(البته کاری به مقدار آپلود یا سند ندارم که حدوداً ساعتی 4.7 مگابایت هستش !)

ولی میزان مصرف نشان داده شده توسط کانکشن لن ویندوز که 911 مگابایت یا 955,157,523 بایت هستش
که حدود 31 مگابایت یا 31,783,625 بایت بالاتر هستش

و میزان مصرف نشان داده شده توسط سیستم همارا هم که 1004 مگابایت یا 1,052,518,646 بایت هستش
حدود 124 مگابایت یا 129,144,748 بایت بالاتر هستش

///

خوب حالا سوال اصلی من اینه که چرا خالص دریافتی من کمتر هستش ؟

متد شمارش و محاسبه اش فرق میکنه ؟ یا اینکه این 124 مگ جای دیگه ای مصرف میشه ؟

///

البته تو صفحات قبلی تاپیک یه چیزایی خونده بودم ولی به طور دقیق به جواب سوالاتم نرسیدم
به خصوص اینکه این مقدار مصرف به صورت کاملاً اتوماتیک و صرفاً توسط برنامه IDM انجام شده
و هیچ برنامه و ابزار دیگه ای اعم از خود ویندوز یا آنتی ویروس یا براوزرها و ... از این کانکشن استفاده نکرده اند !

ممنون
سلام.
مقدار نشان داده شده توسط ویندوز و همارا تقریبا یکی هست.
ولی همارا صد در صد از ویندوز دقیق تره.
تو صفحات قبلی یه بار جریان Byte In و Byte Out رو گفته بودم.

aie_saber
08-12-2008, 23:11
سلام.
مقدار نشان داده شده توسط ویندوز و همارا تقریبا یکی هست.
ولی همارا صد در صد از ویندوز دقیق تره.
تو صفحات قبلی یه بار جریان byte in و byte out رو گفته بودم.
ممنون ، ولی من که قانع نشدم ! (گفته بودم تو صفحات قبلی یه چیزایی در این رابطه خونده بودم ... )

کاپیتان رضائی
08-12-2008, 23:34
ممنون ، ولی من که قانع نشدم ! (گفته بودم تو صفحات قبلی یه چیزایی در این رابطه خونده بودم ... )
سلام اگه شک داری دورکت نماز شک بخون
خوب والا

MaSoOd
08-12-2008, 23:46
اصلا به دانلود منیجر در این مورد اطمینان نکنید ، تازه به IDM  اصلا !

نرم افزار مونیتورینگ بهتر جواب میده 

ولی اگر اشتباه نکنم

مشکل شما مربوط به این میشه که   :

1024b = 1Kb   یا  1000b = 1Kb    

behnam_tr
09-12-2008, 16:40
سرعت دانلود شرکت های ماکس نت و همارا برای سرویس 64 چنده ؟؟

vitamin2002
09-12-2008, 17:14
سرعت دانلود شرکت های ماکس نت و همارا برای سرویس 64 چنده ؟؟
در مورد همارا بگم همون سرعت قرارداد است
البته الان فکر کنم تمام شرکت ها همون قرارداد می دهند حتی صبانت هم الان بر اساس قرارداد می دهد البته برای اکانت روزانه اش

MaFia_King
11-12-2008, 10:40
با سلام...

دوستان وضعيت اينترنت تون چطوريه؟
من ديروز تا ساعت 10/30 شب با سرعت 15 دان مي كردم ولي از ساعت 10/30 به بعد با سرعت 6 دارم دان مي كنم.
سرويس 128 همارا.

دوستان همه اين مشكل رو دارن؟

اين عكس از نمودار پهنا:

اين ماله ديروز.

اينم ماله امروز

ممنون

siavash61
11-12-2008, 17:31
آره، تاييد ميشه. كلا همارا بدجوري قاطيده. منم ديشب با سرعت 0.8 دان ميكردم گفتم امروز درست ميشه الان كه اومدم خونه ديدم نه، وضعيت همونجوريه.
+128 همارا

atilaa
11-12-2008, 17:48
من یک مشکلی برام پیش اومده پنج ماه پیش به مدت دوماه ونیم از اینترنت هوشمند ماکس نت و هر ازگاهی همارا سیستم و هر از گاهی هم با اون یکی که اسمش یادم نیست کار کردم بعد قبض تلفنمون نجومی اومد و من رفتم ای دی اس ال از همارا گرفتم امروز یک قبض تلفن نجومی دیگه اومده که 90000 تومان توش نوشت خدمات ویژه ( اون قبلیی را تو ارزش افزوده بود فکر کنم نوشته بود ) رفتم دفتر خدماتی ببینیم جریان چیه مسئولی که اونجا بود جوابهای خنده داری به من داد که نمیدونستم عصبانی بشم یا بخندم مانند این : شما با اینترنت زیاد به سایتهای خارجی رفتید و یا این یکی که همارا پول ای دی اس ال را علاوه بر شرکت یکبار هم به مخابرات میفرسته گذشته از این جوابهای افتضاحی که من گرفتم آدرس مرکز مخابراتی که اونجا رسیدگی میکنه از اون خانم گرفتم تا شنبه برم ببنیم جریان چیه حالا من یک سوال داشتم این پول اینترنت هوشمند را شرکتها چگونه به مخابرات اعلام میکنند و آیا امکان داره که دوبار هزینه برای من محاسبه کرده باشند و به مخابرات فرستاده باشند چون اون مقدار اینترنتی که من دو ماهو نیم پیش استفاده کرده بودم با اون قبض تلفن نجومی دوره قبل کمی ناسازگار بود و به نظر من خیلی بیشتر از اون مقداری بود که فکر میکردم ولی اونو مجبورا پرداخت کردم ولی این یکی دیگه زورم میاد ببرم بدم اگر جواب قانع کننده ای شنبه از مخابرات نگیرم از خیر خط تلفن و ای دی اس ال کلا خواهم گذشت و یک صفحه جدید تو زندگیم با نگرشی جدید یعنی زندگی بدون نت آغاز خواهم کرد

vahid_203
11-12-2008, 23:55
من یک مشکلی برام پیش اومده پنج ماه پیش به مدت دوماه ونیم از اینترنت هوشمند ماکس نت و هر ازگاهی همارا سیستم و هر از گاهی هم با اون یکی که اسمش یادم نیست کار کردم بعد قبض تلفنمون نجومی اومد و من رفتم ای دی اس ال از همارا گرفتم امروز یک قبض تلفن نجومی دیگه اومده که 90000 تومان توش نوشت خدمات ویژه ( اون قبلیی را تو ارزش افزوده بود فکر کنم نوشته بود ) رفتم دفتر خدماتی ببینیم جریان چیه مسئولی که اونجا بود جوابهای خنده داری به من داد که نمیدونستم عصبانی بشم یا بخندم مانند این : شما با اینترنت زیاد به سایتهای خارجی رفتید و یا این یکی که همارا پول ای دی اس ال را علاوه بر شرکت یکبار هم به مخابرات میفرسته گذشته از این جوابهای افتضاحی که من گرفتم آدرس مرکز مخابراتی که اونجا رسیدگی میکنه از اون خانم گرفتم تا شنبه برم ببنیم جریان چیه حالا من یک سوال داشتم این پول اینترنت هوشمند را شرکتها چگونه به مخابرات اعلام میکنند و آیا امکان داره که دوبار هزینه برای من محاسبه کرده باشند و به مخابرات فرستاده باشند چون اون مقدار اینترنتی که من دو ماهو نیم پیش استفاده کرده بودم با اون قبض تلفن نجومی دوره قبل کمی ناسازگار بود و به نظر من خیلی بیشتر از اون مقداری بود که فکر میکردم ولی اونو مجبورا پرداخت کردم ولی این یکی دیگه زورم میاد ببرم بدم اگر جواب قانع کننده ای شنبه از مخابرات نگیرم از خیر خط تلفن و ای دی اس ال کلا خواهم گذشت و یک صفحه جدید تو زندگیم با نگرشی جدید یعنی زندگی بدون نت آغاز خواهم کرد

سلام

منم يه مشكلي شبيه مشكل شما دارم :20:

من الان 4 ماهه كه adsl گرفتم از همارا +128
قبلا كه dialup استفاده ميكردم حدود 18 االي 20 هزار تومان پول تلفن من ميشد
الان بعد از 4 ماه كه دارم adsl استفاده بازم پول تلفن من 19300 تومان اومده ...
:13:
چه دليلي ميتونه داشته باشه ....
آيا همارا هزينه اي هم رو قبض تلفن اضافه ميكنه ؟

:11:

tohidkh
12-12-2008, 06:09

سلام

منم يه مشكلي شبيه مشكل شما دارم :20:

من الان 4 ماهه كه adsl گرفتم از همارا +128
قبلا كه dialup استفاده ميكردم حدود 18 االي 20 هزار تومان پول تلفن من ميشد
الان بعد از 4 ماه كه دارم adsl استفاده بازم پول تلفن من 19300 تومان اومده ...
:13:
چه دليلي ميتونه داشته باشه ....
آيا همارا هزينه اي هم رو قبض تلفن اضافه ميكنه ؟

سلام به دوستان گلم.
خوب هستید شما...؟

دوستان؛ من حدود 8 ماه پیش به این مشکل برخوردم.
پس ار کلی تحقیق در این مورد، فهمیدم که مشکل از مخابراته.
هزینه in رو دو ماه دیرتر روی قبض ها اعمال میکنه.
یعنی الان اگه قبض مربوط به مهر و آبان اومده، هزینه اینترنتی که روی قبضوتون نوشته شده، مربوط به مرداد و شهریور ماه هست.
همچنین ماههای قبلی هم همینطوره.
اگه دقت کنید در قبضهای قبلی، متوجه میشید که در دو ماه اولی که استفاده کردید، تقریبا چیزی نیومده براتون. و شما فکر میکردید که اشتباه شده یا رایگان بوده... :31:
ولی سیستم مخابرات این روال رو پیروی میکنه.

منبع: اتاق دیتای ساختمان مرکزی مخابرات استان آ.ش
(اسم مسئولش یادم رفته ببخشید)

aie_saber
12-12-2008, 07:05
سلام به دوستان گلم.
خوب هستید شما...؟

یعنی الان اگه قبض مربوط به مهر و آبان اومده، هزینه اینترنتی که روی قبضوتون نوشته شده، مربوط به مرداد و شهریور ماه هست.
اگه دقت کنید در قبضهای قبلی، متوجه میشید که در دو ماه اولی که استفاده کردید، تقریبا چیزی نیومده براتون. و شما فکر میکردید که اشتباه شده یا رایگان بوده... :31:

منم شاید حدود یکی دو سالی باشه که از این اینترنت هوشمند استفاده می کردم (تا یک ما اخیر) و همه هزینه ها هم به موقع روی قبض ذکر می شد و هیچ وقت هم رایگان نبوده ! (حتی با محاسباتی که خودم برای میزان مصرفم انجام میدادم و هزینه ای که روی قبض نوشته میشد تقریباً برابر بودند

به نظرتون حالا که منم adsl دار شدم (از دو هفته پیش) این مشکل یقه من رو هم خواهد گرفت ؟!

منظورم اینه که این با تاخیر نوشته شدن و اشتباه نوشته شدن هزینه ها اخیراً اینطوری شده و احتمال داره هزینه هایی که قبلاً پرداخت کردیم رو دوباره ازمون بخواند ؟

ممنون

vahid_203
12-12-2008, 10:13
سلام به دوستان گلم.
خوب هستید شما...؟

سلام توحيد جان .. ممنون .. شما خوبي ؟

آقا من اينترنت هوشمند استفاده نكردم فقط همين dialup معمولي كه كارت اينترنت خريدم و كانكت شدم
منظور شما اينترنت هوشمنده ديگه ؟ يا نه هر دو ؟

parinaz571
13-12-2008, 15:55
سلام
من میخوام یه جمع دارندگان اینترنت پرسرعت بپیوندم( یک چیزی تو مایه های موشک فضا پیما):5:

شنیدم که تو جور مودم داره که من از هیچ کدوم سر در نمییارم.

بعد شنیدم که از هر شرکتی سرویس بگیرم بهتره مودم رو هم از اونجا بخرم . این درسته؟

خوب لطفا منو در خرید مودم راهنمایی کنید . بودجه هم در حد 100 تومن.

بعدم از کدوم شرکت مودمو و سرویس اشتراک بگیرم بهتره؟

خودم که گفتم ازمودماسر در نمییارم اما میخوام از شرکت همارا 128 محدود 5 گیگ بگیرم
یا 64 نامحدود برا مصارف خاتگی .

حالا به نظر شما کدوم بهتره؟

مصرفم هم برای دانلود اهنگ . گشت تو سایتاس.

لطفا مراحل کارم بهم بگین اول میریم مخابرات فرم اشتراک می گیریم یا اول باید مودم بخرم. این کارا دیگه....

ممنون میشم راهنمایی کنید.

alizshah
13-12-2008, 17:14
سلام
من میخوام یه جمع دارندگان اینترنت پرسرعت بپیوندم( یک چیزی تو مایه های موشک فضا پیما):5:

بعد شنیدم که از هر شرکتی سرویس بگیرم بهتره مودم رو هم از اونجا بخرم . این درسته؟

خودم که گفتم ازمودماسر در نمییارم اما میخوام از شرکت همارا 128 محدود 5 گیگ بگیرم

لطفا مراحل کارم بهم بگین اول میریم مخابرات فرم اشتراک می گیریم یا اول باید مودم بخرم. این کارا دیگه....

در مورد مودم
100 تومن هم براش زیاده

درمورد اینکه از کدوم شرکت سرویس بگیرید
همون همارا خوبه در مورد 128 و 5 gb فکر کنم برای کسی که تازه از دایال به adsl رفته مناسب باشه
و از طرفی 64 سرعتش خیلی زیاد نیست نزدیک به دایال هست
در ضمن 128 شبانه داره که میتونید تا 1 gb فایل دانلود کنید
من خودم اول که به adsl رفته بودم 10 gb در 3 ماه تموم نشده بود :27:

tabriz-info
13-12-2008, 17:45
دیگه یواش یواش داره اعصابم میخورده میشه

شدیم مثل دیال اپ

کسی میدونه کی قراره درست بشه؟

hoomany
13-12-2008, 18:18
سلام

بچه ها چه شرکتهایی توی تبریز سرویس adsl میدن؟
البته برای کسی میپرسم.
اونقدر که اطلاع دارم همارا و ماکس نت هستن. شرکت دیگه ای هم هست؟

راستی اگه یه نظرسنجی به این تاپیک اضافه میشد بهتر نبود؟

ممنون

Kaptian Black
13-12-2008, 19:58
سلام

بچه ها چه شرکتهایی توی تبریز سرویس adsl میدن؟
البته برای کسی میپرسم.
اونقدر که اطلاع دارم همارا و ماکس نت هستن. شرکت دیگه ای هم هست؟

راستی اگه یه نظرسنجی به این تاپیک اضافه میشد بهتر نبود؟

ممنون

شاتل و صبانت هم است

alizshah
13-12-2008, 20:15

شدیم مثل دیال اپ

معمولا تو ایران که رمان خاصی نداره :13:
هر موقع خواستن انجام میدن :2:

نکنه میخوان کلا همینطوری بمونه یواش یواش به دایال تبدیل کنن :27:

MaSoOd
13-12-2008, 20:48
شرکت لایزر و فناوا هم اینترنت پر سرعت ارائه میدن 

alizshah
13-12-2008, 21:00
شرکت لایزر و فناوا هم اینترنت پر سرعت ارائه میدن
ببینم اون کارو پشیمون شدی ؟
قرار بود یه سایت بزنم ؟

aie_saber
13-12-2008, 21:45
فکر کنم وضعیت فعلاً درست شده :

همارا +128 ، مرکز ستاخان

paranoid_android
13-12-2008, 22:11
یه خبرهایی از یه جاهایی رسیده که ظاهرا امارات اینترنت ایران رو تحریم کرده، بنابراین 70% پهنای باند اینترنت ایران رو هواست!
اگه این خبر صحت داشته باشه که حالا حالاها این وضعیت به قوت خودش باقی خواهد موند وگرنه اون جریان قطعی کابل فیبر نوری که لنگر فلان کشتی قطعش کرده مشکلیه که در عرض زمان خیلی کوتاهی رفع میشه. بقیه دلایلی که برخی سایت ها و isp های محترم درج کردن خیلی به نظر مضحک و خنده دار میاد، نه؟! یعنی کاربر ایرانی رو تا این حد احمق فرض کردن؟! متاسفم!

hoomany
13-12-2008, 22:41
با تشکر از بچه هایی که لطف کردن و پاسخ دادن.
این مورد رو هم اضافه کنم:

خوب مثل اینکه شرکت گمنامیه. یا شاید هم نمایندگی یکی از شرکتهاست؟

MaSoOd
13-12-2008, 23:09
شرکت الکا پرداز نماینده ی صبانت هست

hoomany
14-12-2008, 00:54
شرکت الکا پرداز نماینده ی صبانت هست

شما اطمینان داری؟ قیمتهاشون که یکسان نیست.

tohidkh
14-12-2008, 06:52
سلام.
بابا ماشااله چه سرعتی گرفتید....؟!
بذارید ما هم بیاییم.... :31:

منم شاید حدود یکی دو سالی باشه که از این اینترنت هوشمند استفاده می کردم (تا یک ما اخیر) و همه هزینه ها هم به موقع روی قبض ذکر می شد و هیچ وقت هم رایگان نبوده ! (حتی با محاسباتی که خودم برای میزان مصرفم انجام میدادم و هزینه ای که روی قبض نوشته میشد تقریباً برابر بودند

به نظرتون حالا که منم adsl دار شدم (از دو هفته پیش) این مشکل یقه من رو هم خواهد گرفت ؟!

منظورم اینه که این با تاخیر نوشته شدن و اشتباه نوشته شدن هزینه ها اخیراً اینطوری شده و احتمال داره هزینه هایی که قبلاً پرداخت کردیم رو دوباره ازمون بخواند ؟

ممنون ای بابا!!!
گرفتی ما رو هاااااااا. :18:
کی میگه هزینه هایی که دوبار ه پرداخت کردید دوباره باید بدید.
من گفتم هزینه in با دو ماه تاخیر روی قبض نوشته میشه؛ همین!
هیچ ربطی هم به adsl نداره. :27:

سلام توحيد جان .. ممنون .. شما خوبي ؟

آقا من اينترنت هوشمند استفاده نكردم فقط همين dialup معمولي كه كارت اينترنت خريدم و كانكت شدم
منظور شما اينترنت هوشمنده ديگه ؟ يا نه هر دو ؟
وحید جونم شما خوبی عزیز......؟ :10:
نه دوست من؛ فقط اینترنت هوشمند اونطوری هست.....

سلام

:11: شرکت و سرویسی که انتخاب کردید خوبه.
فقط امیدوارم حجم آهنگ هاتون بالا نباشه و 5 گیگ کافی باشه.

شدیم مثل دیال اپ

مثل اینکه شکر خدا حل شده......
قطعی سه تا از 4 عدد کابلی که adsl رو تامین میکرد، دلیل این شکل بوده است (منبع: هماراسیستم)

احتمال داره که یکی نمایندگی بگیره و خودش قوانین وضع کنه..... :31:

tohidkh
14-12-2008, 06:58
اینم سه تا تست چاق و چله از سه تا سرور مختلف. :31:

6:55 صبح.

من نمیدونم چرا وقتی از باکو تست میگرم اینهمه پینگ متفاوت میده....؟
فکر کنم اینا به اینترنت ایران خیلی خوشبین هستند هاااااا. :31:

Kaptian Black
15-12-2008, 00:31
eco128 سرعتم اندکی بهتر شده

کی میشه این سرعت رو تجربه کنیم ! ... فکر کنم اون دنیا !

tohidkh
15-12-2008, 05:44
eco128 سرعتم اندکی بهتر شده

کی میشه این سرعت رو تجربه کنیم ! ... فکر کنم اون دنیا !

سلام.
تا جایی که میدونم مشکل سرعت ها به کلی برطرف شده.
تنامشکلی که باقیه سایتها هستند.
به عنوان مثال، من نمیتونم اکانت 4Shared ام رو باز کنم.
و بسیاری از دوستان نمیتونن از رپیدشیر دانلود داشته باشند.
حالا معلوم نیست این مورد کی درست بشه....

در مورد اون سرعت هم باید بگم => [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ای بابا!!!
شاید روزی بیاد که ایران هم صاحب اون سرعت بشه. ولی مطمئن باشید ما اونو نخواهیم دید.

MaSoOd
15-12-2008, 06:27

اتفاقا اینا قیمت درست رو زدن 

چون از چندین سال پیش هم همین قیمت بووده و هست 

مثل اینکه سایت شرکت اصلی اپدیت نشده 

چون برای تهران و سایر شهر ها هم همین قیمت های الکا پرداز هست

aie_saber
15-12-2008, 22:53
ای بابا!!!
گرفتی ما رو هاااااااا. :18:
کی میگه هزینه هایی که دوبار ه پرداخت کردید دوباره باید بدید.
من گفتم هزینه in با دو ماه تاخیر روی قبض نوشته میشه؛ همین!
هیچ ربطی هم به adsl نداره. :27:

ممنون از جوابت !

نه من حتی به شما دست هم نزدم :31:

من میگم که تو این 2 سالی که من اینترنت هوشمند استفاده می کردم هیچ وقت هزینه ها با دو ماه تاخیر نیومده !

هر دوره ای که زیاد استفاده کردم زیاد اومده و هر دوره ای هم که کم استفاده کردم کم اومده !

من ریز مصرفهای هر دوره ام بعلاوه هزینه هاش رو دارم و محاسبات خودم با مبلغی که رو قبض میومد تقریباً یکسان بود

//

حالا سوال من این بود که این مشکل مخابرات و با تاخیر نوشتن هزینه ها جیدیداً باب شده ؟

برای همه هستش یا برای یک سری یوزر خاص این مشکل ایجاد شده ؟

مثلاً این دوره آخری یعنی مهر-آبان آخرین دوره ای بوده که من اینترنت هوشمند استفاده کردم و قبضش هم همین روزا میرسه دستم

الان دوره آذر-دی دوره ای هستش که من adsl دار شدم و دیگه از اینترنت هوشمند استفاده نکردم

از طرفی هزینه های استفاده های قبلیم از اینترنت هوشمند رو هم سر موقع و بدون تاخیر پرداخت کردم

پس تو قبض دوره فعلی یعنی آذر-دی دیگه نباید خبری از هزینه اینترنت هوشمنده باشه درسته ؟؟؟

اگه بود باید چیکار کرد ؟

ممنون

tohidkh
16-12-2008, 06:23
ممنون از جوابت !

نه من حتی به شما دست هم نزدم :31:

من میگم که تو این 2 سالی که من اینترنت هوشمند استفاده می کردم هیچ وقت هزینه ها با دو ماه تاخیر نیومده !

هر دوره ای که زیاد استفاده کردم زیاد اومده و هر دوره ای هم که کم استفاده کردم کم اومده !

من ریز مصرفهای هر دوره ام بعلاوه هزینه هاش رو دارم و محاسبات خودم با مبلغی که رو قبض میومد تقریباً یکسان بود

//

حالا سوال من این بود که این مشکل مخابرات و با تاخیر نوشتن هزینه ها جیدیداً باب شده ؟

برای همه هستش یا برای یک سری یوزر خاص این مشکل ایجاد شده ؟

مثلاً این دوره آخری یعنی مهر-آبان آخرین دوره ای بوده که من اینترنت هوشمند استفاده کردم و قبضش هم همین روزا میرسه دستم

الان دوره آذر-دی دوره ای هستش که من adsl دار شدم و دیگه از اینترنت هوشمند استفاده نکردم

از طرفی هزینه های استفاده های قبلیم از اینترنت هوشمند رو هم سر موقع و بدون تاخیر پرداخت کردم

پس تو قبض دوره فعلی یعنی آذر-دی دیگه نباید خبری از هزینه اینترنت هوشمنده باشه درسته ؟؟؟

اگه بود باید چیکار کرد ؟

ممنوناگه ساکن تبریز باشید با تاخیر اومده.
نمیشه که مخابرات برای همه با تاخیر محاسبه کنه برای شما بدون تاخیر.
حالا این ماه معلوم میشه.

ashkan22
16-12-2008, 16:47
سلام امروز من اصلا نمي تونم از رپيد شير دانلود كنم و يا اينكه سرعت دانلودش حتي به 1 هم نميرسه بعضي سايتا رو هم كه باز نميكنه ولي بقيه سايتا و دانلودا خوبه شما هم اين مشكل رو داريد يا نه؟

ashkan22
16-12-2008, 18:08
الان كه ساعت حدوداي 6 هستش مشكل برطرف شده نمي دونم مشكل از آي اس پي بود يا از سرور سايتا:41:
راستي من از همون سايتي كه برا تست گذاشته بوديد تست گرفتم جالب بود سرعت دانلود سرورارمنستان حدوداي 800 بود اما مال باكو 174 :18:مال كويت هم حدوداي 600 الان پس كدومشون درسته؟:13: