PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

eyneto
14-01-2015, 08:06
سلام
من مشترک پس پرداخت هستم.(3 گیگ +2 گیگ بخاطر نگرفتن مودم) حجمم بمونه برای ماه بعد صفر میشه یا میمونه؟ چون هردو اتفاق برام افتاده.موقع نصب چند روزی از ماه مانده بود و اون حجم انتقال پیدا نکرد ولی ماه بعدش برای دوستم با همان شرایط من دو گیگ صفر شد.

در اکانت های پس پرداخت حجم مازاد هر ماه صرفا در همون ماه قابل استفاده است و در صورت مازاد حجم سوخت خواهد شد مگر اینکه شما 3+2 گیگ اون ماه رو استفاده کرده باشین و حجم اضافه گرفته باشین که مازاد اون هم فقط برای ماه بعد خواهد بود.

mahdi1323
14-01-2015, 10:40
مشکل پایین اومدن سرعت ها حل شده و برگشته به روال قبلی. اولترا همون 900 رو میده مثه قبل

دیدید من درست گفتم مال من درست شده اقای نماینده هم تایید کردن

deadfox
14-01-2015, 11:45
مشکل پایین اومدن سرعت ها حل شده و برگشته به روال قبلی. اولترا همون 900 رو میده مثه قبل
نه متاسفانه برای من دیروز نیم ساعت درست شد ولی بعدش دوباره نوسان داره و از دیروز بیشترین سرعتی که دیدم 4mbps بوده، همین الان از سرور ایرانی تست سرعت گرفتم سرعتم در حد 2.5mbps هست یعنی یک چهارم 10mbps سابق

babak_eivazi
14-01-2015, 14:05
نه متاسفانه برای من دیروز نیم ساعت درست شد ولی بعدش دوباره نوسان داره و از دیروز بیشترین سرعتی که دیدم 4mbps بوده، همین الان از سرور ایرانی تست سرعت گرفتم سرعتم در حد 2.5mbps هست یعنی یک چهارم 10mbps سابق
سرعت سرویس اولترام 150 کبلوبایت هست همین الان ! تا ساعت 2 مشکلی نبود.

babak_eivazi
14-01-2015, 14:06
سرعت سرویس اولترام 150 کبلوبایت هست همین الان ! تا ساعت 2 مشکلی نبود.

dow
14-01-2015, 20:49
سلام چرا اینطوری شده مخابرات اینتیرنت من هر چند دقیقه یک بار دیس میشه (البته تمام چراغ های مودم روشن هستن ولی باید مودم رو خاموش روشن کنم تا وصل بشه)

Moh3nsiz
14-01-2015, 22:34
سلام چرا اینطوری شده مخابرات اینتیرنت من هر چند دقیقه یک بار دیس میشه (البته تمام چراغ های مودم روشن هستن ولی باید مودم رو خاموش روشن کنم تا وصل بشه)
اون طوری که متوجه شدم سرعت که میره بالا نویز خط تلفن هم بیشتر میشه به همین خار این مشکل به وجود میاد
یه منم اینجوری شده بود اینترنتم بعد یه هفته خودبهخود درست شد.
اینترنت است دیگر:-D :n09:

svb93
14-01-2015, 22:38
مخابرات نامحدود الان سرعت اینترنت اورده 15 کیلوبایت
همون نامحدود مخابرات که 32 کیلو بود!
انقدر هر کی هر کیه که هر چند وقت یکبار سرعت میارن پایین یا قطع می کنن بعد میگن عیبی نداره مردم عادت می کنن

زنگ زدم 2020 نفر 35 امییم اعصاب زیر صفر :/

مسئولین عوضی حرومزاده حرومخور پس کی میخوان نظارت کنن چند وقت پیش وزیر پوست کلف اطلاعات و فناوری قول داده بود حتما تا یک ماه آینده سرعت اینترنت بطور قابل محسوسی افزایش پیدا می کنه فکر کنم امروز همون روزه
مثل همون روشی که چند روز مونده به عید میگن نظارت می کنیم تا قیمت میوه و ... افزایش پیدا نکنه بعد میری میوه بخری میبینی حداقل 2 برابر شده

دست خودمون نیست که تو کشور اسلامی زندگی می کنیم و این یعنی دروغ و کلاهبرداری اصلا اصلا تو کشور وجود نداره
مگه میشه کسی مسلمون باشه و کارشو درست انجام نده و دروغ بگه ؟؟؟

david68
14-01-2015, 23:48
سرعت 15 بدجوری رو اعصابه . امیدوارم خیلی زود درست بشه . البته ناگفته نماند یکی دو روزی بود که سرعت عالی بود و حسابی حال داد . فکر کنم دارن انتقام میگیرن :n03:

farshidnaji
15-01-2015, 12:20
بی شرفا 15 یعنی چی آخه

انگل دایل آپ از این بیشتر بود :n34:

Hemai
15-01-2015, 13:33
2020 هستش دوست عزیز
همیشه اشغاله

971971
15-01-2015, 15:36
اگر سرعت 128 نامحدود مخابرات 15 باقی بماند فکر میکنم استفاده از سرویس 128 نامحدود همارا بهتر باشد چون ظاهرا سرعت دانلود آن 22 کیلوبایت است و مالیات را دو بار نمیگیرد(یک بار بر روی سرویس و یک بار بر روی قبض) و صف انتظار پشتیبانیش هم خیلی کمتر است.

Moh3nsiz
15-01-2015, 18:33
اگر سرعت 128 نامحدود مخابرات 15 باقی بماند فکر میکنم استفاده از سرویس 128 نامحدود همارا بهتر باشد چون ظاهرا سرعت دانلود آن 22 کیلوبایت است و برای خرید 6 ماهه یک ماه رایگان میدهد و مالیات را دو بار نمیگیرد(یک بار بر روی سرویس و یک بار بر روی قبض) و صف انتظار پشتیبانیش هم خیلی کمتر است.
من نمیدونم آخه وقتی با شش تومن تو ماه هر شب دانلود رایگان ۸ گیگ بزنی دیگه نامحدود نامحدود چه معنی میده:n23:

971971
15-01-2015, 20:04
من نمیدونم آخه وقتی با شش تومن تو ماه هر شب دانلود رایگان ۸ گیگ بزنی دیگه نامحدود نامحدود چه معنی میده:n23:
اگر اینترنت=دانلود باشد حرف شما درست است ولی اگر دانلود زیادی نداشته باشید و به غیر از دانلود کارهای دیگری هم با اینترنت انجام دهید و نتوانید شب را بیدار بمانید باید چند برابر آن 6000 تومان حجم اضافه بخرید.(ضمنا ظاهرا سرعت 128 محدود 1 گیگ حدود 100 کیلوبایت است و با آن در 6 ساعت شبانه حدود 2 گیگ میتوان دانلود کرد.)

farshidnaji
15-01-2015, 21:49

از 7 صبح تا 1 شب هم در و دیوار رو نگاه کنیم ؟

2 گیگ برای یک ماه ؟1 یعنی چنتا سایت میشه رفت باهاش ؟!

Moh3nsiz
15-01-2015, 22:34
۱۲۸ محدود مخابرات که گوش شیطون کر ۴۵۰ سرعت دانلود شبانه میده، خدابده برکت
روزام باید یا دیوار رارو نیگاه کنم یا فرشارو متر کنم:n31:
آره راس میگین بجز دانلود به هیچ دردی نمیخوره

david68
16-01-2015, 11:32
سرعت 15 قرار هست درست بشه یا از این به بعد میخوان با همین سرعت سرویس رو ارائه بدن ؟

svb93
16-01-2015, 12:13
سرعت 15 قرار هست درست بشه یا از این به بعد میخوان با همین سرعت سرویس رو ارائه بدن ؟

دیروز زنگ زدم گفت از این به بعد همین سرعت هست 12 تا 16
من هم یک هفته پیش این سرویس گرفتم 3ماهه
الان نمی دونم چه کنم
این عوضی ها باید اطلاع رسانی میکردن که سرعت بیشتر از دوبرابر اوردن پایین نه اینکه یدفه ای بزنن سرعت نصف کنن
سرعت هم بیشتر وقتها 13 14 هست یک صفحه ساده حداقل 50ثانیه طول میکشه باز کنه . . .

aminalex
16-01-2015, 12:57
آقا 128 نامحدود مخابرات خیلی داغون شده. کلی طول میکشه تا یه صفحه رو باز کنه. اینترنت نا محدود کدوم شرکت بهتره الان؟

david68
16-01-2015, 15:39
من همین چند روز پیش یک ماهه تمدید کردم :n35: با این حساب باید دوباره برگردم سراغ سرویس های محدود . کسی میدونه سرعت سرویس توربو چقدر هست ؟ منظورم سرعت دانلود شبانه هست .

saeed_136915
16-01-2015, 20:33
دوستان اگه خط تلفن PCM باشه باید چیکار کرد؟؟ چقدر طول میکشه تا ADSL وصل بشه؟؟ ممنون میشم اینو جواب بدین

Hamed48
16-01-2015, 21:58
دوستان اگه خط تلفن PCM باشه باید چیکار کرد؟؟ چقدر طول میکشه تا ADSL وصل بشه؟؟ ممنون میشم اینو جواب بدین
دوست من خط منم pcm بود رفتم همارا اونموقع همارا و مخابرات یکی بودن گفتش باید یکساله بگیری تا نت وصل کنن بعدش گفتم ببینم اینترنتی میشه گرفت اینترنتی یک ماهه مخابرات ثبت نام کردم فرداش دیدم وصل شد به همین راحتی
البته فکر کنم بستگی داره به مرکز مخابراتی:n33:

Hamed48
16-01-2015, 22:02
فکر کنم سرعت نامحدود رو کم کردن باز محدود رو اضافه کردن آخه چند روزه سرعت دانلودم از 120 رفته رو 450:n02:

armin_gera
16-01-2015, 22:10
سلام دوستان حال احوال :n26:
اقا من میخوام از مخابرات کوچ کنم برم اصلا راضی نیستم!! پینگ افتضاح! خدمات دهی افتضاح! تنها خوبیش سرعت دانلودشه و الا صفحات وب رو خوب لود نمیکنه
یه بدبختیه بزرگ دیگه هم اینکه حجمو زود تموم میکنه! بعد که میای حجم بزنی باید 1 ساعت بعضا بیشتر مودمو ختموش کنی تا بلکه سیستم دلش سوخت حجمتو اعمال کنه هر بارم زنگ میزنم میگه باید صبر کنی و دست ما نیست!
خلاصه خسته شدم ازش به خاطر سرعت دانلودش اومده بودم که میبینم عطاش به لواش نمی ارزه!

دوستان پارس انلاین و صبانت چطورن؟ میخواستم اسیاتک بگیرم بچه ها میگن فقط یکی دوماه اول خوبه و بعد خراب میکنه!درسته این؟!

512 محدود صبانت و پارس انلاین سرعت دانلودشون چنده؟

babak_eivazi
16-01-2015, 23:38
اقا من میخوام از مخابرات کوچ کنم برم اصلا راضی نیستم!! پینگ افتضاح! خدمات دهی افتضاح! تنها خوبیش سرعت دانلودشه و الا صفحات وب رو خوب لود نمیکنه
یه بدبختیه بزرگ دیگه هم اینکه حجمو زود تموم میکنه! بعد که میای حجم بزنی باید 1 ساعت بعضا بیشتر مودمو ختموش کنی تا بلکه سیستم دلش سوخت حجمتو اعمال کنه هر بارم زنگ میزنم میگه باید صبر کنی و دست ما نیست!
خلاصه خسته شدم ازش به خاطر سرعت دانلودش اومده بودم که میبینم عطاش به لواش نمی ارزه!

دوستان پارس انلاین و صبانت چطورن؟ میخواستم اسیاتک بگیرم بچه ها میگن فقط یکی دوماه اول خوبه و بعد خراب میکنه!درسته این؟!

زود تر برو جا باز بشه بلکه ‍ینگ و سرعت ما هم بهتر بشه من هر دو مورد رو ‍یشنهاد می کنم! ولی فکر نکنم مشکلتون درست بشه اوصولا تو ایران 1 فقط 1 اینتنت در اشکال و بسته بندی های مختلفی عرضه می شه که اونم اینترنت شرکت زیر ساخت ( بسیج سازندگی س..اه ؟؟ )هست هر موقعی شرکت ها خودشن ‍هنای باند مورد نظرشون رو آزادانه خریدن و خودشون با تجهیزات مورد نظرشون که تو بازار های جهانی به صورت رقابتی عرضه می شه این ‍هنای باند رو وارد کشور کردن می تونید انتظار داشته باشید که با تغییر isp و احساس کنید ن جا های زیادی بودم تو این 7-8 سال تفاوت فقط تو قیمت هست ( قیمتی که سرعت مورد نظربه اون قیمت فروخته می شه) وگرنه ‍ینگ و ‍کت لاست و کیفیت چندان تفاوتی ندارند. ‍ینگ سرور های dns گوگل که مستقیم(بدون عبور از روتر ) به هم ارتباط دارن زیر 5 میلی ثانیه هست بین آمریکا و اورو‍ا. اگه برادرای اینترنتچی شرکت زیر ساخت دستکاری نکنن و هزار جور بلا نیارن سر اینترنت فکر نکنم ‍ینگ با سرور های اورو‍ایی بیشتر از 40-50 میلی ‍انیه بشه !

babak_eivazi
16-01-2015, 23:39

زود تر برو جا باز بشه بلکه ‍ینگ و سرعت ما هم بهتر بشه من هر دو مورد رو ‍یشنهاد می کنم! ولی فکر نکنم مشکلتون درست بشه اوصولا تو ایران 1 و فقط 1 اینترنت در اشکال و بسته بندی های مختلفی عرضه می شه که اونم اینترنت شرکت زیر ساخت ( بسیج سازندگی س..اه ؟؟ )هست هر موقعی شرکت ها خودشن ‍هنای باند مورد نظرشون رو آزادانه خریدن و خودشون با تجهیزات مورد نظرشون که تو بازار های جهانی به صورت رقابتی عرضه می شه این ‍هنای باند رو وارد کشور کردن می تونید انتظار داشته باشید که با تغییر isp و تغییر رو احساس کنید من جا های زیادی بودم تو این 7-8 سال تفاوت فقط تو قیمت هست ( قیمتی که سرعت مورد نظربه اون قیمت فروخته می شه) وگرنه ‍ینگ و ‍کت لاست و کیفیت چندان تفاوتی ندارند. ‍ینگ سرور های dns گوگل که مستقیم(بدون عبور از روتر ) به هم ارتباط دارن زیر 5 میلی ثانیه هست بین آمریکا و اورو‍ا. اگه برادرای اینترنتچی شرکت زیر ساخت دستکاری نکنن و هزار جور بلا نیارن سر اینترنت فکر نکنم ‍ینگ با سرور های اورو‍ایی بیشتر از 40-50 میلی ‍انیه بشه !

armin_gera
17-01-2015, 00:30
زود تر برو جا باز بشه بلکه ‍ینگ و سرعت ما هم بهتر بشه من هر دو مورد رو ‍یشنهاد می کنم! ولی فکر نکنم مشکلتون درست بشه اوصولا تو ایران 1 و فقط 1 اینترنت در اشکال و بسته بندی های مختلفی عرضه می شه که اونم اینترنت شرکت زیر ساخت ( بسیج سازندگی س..اه ؟؟ )هست هر موقعی شرکت ها خودشن ‍هنای باند مورد نظرشون رو آزادانه خریدن و خودشون با تجهیزات مورد نظرشون که تو بازار های جهانی به صورت رقابتی عرضه می شه این ‍هنای باند رو وارد کشور کردن می تونید انتظار داشته باشید که با تغییر isp و تغییر رو احساس کنید من جا های زیادی بودم تو این 7-8 سال تفاوت فقط تو قیمت هست ( قیمتی که سرعت مورد نظربه اون قیمت فروخته می شه) وگرنه ‍ینگ و ‍کت لاست و کیفیت چندان تفاوتی ندارند. ‍ینگ سرور های dns گوگل که مستقیم(بدون عبور از روتر ) به هم ارتباط دارن زیر 5 میلی ثانیه هست بین آمریکا و اورو‍ا. اگه برادرای اینترنتچی شرکت زیر ساخت دستکاری نکنن و هزار جور بلا نیارن سر اینترنت فکر نکنم ‍ینگ با سرور های اورو‍ایی بیشتر از 40-50 میلی ‍انیه بشه !

lمن صبانت بودم هم پینگ عالی بود هم کیفیت خدمات! البته چند سال پیش! ولی الان واقعا افتضاحه! کلا مخابرات چرته بزرگترین دلیلی که میخوام برم اینه که اولا حجم رو زود تموم میکنه دوما خرید اینترنتیارو بعد از 2 ساعت اعمال میکنه ! بزرگترنی مشکل من خوردن حجمه! ماهی نزدیک 20 گیگ مصرفمه!!!!!!!!

vahidreza2007
17-01-2015, 01:33
سلام دوستان

یه راهنمایی و مشورت از دوستان بخصوص حسین عزیز داشتم .

من در حال حاظر دارم از این مودم استفاده میکنم TP-Link TD-W8151N 150Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از هر لحاظ ازش راضیم به جز برد وایرلسش ! اخه خونه ما دو طبقه است و مودم طبقه پایینه و من طبقه بالا :n02:

حالا می خوام این مودم رو بدم یه یکی از دوستان و این مدل رو بگیرم تا جایی که نظرات رو خوندم از لحاظ وایرلس همه راضی بودن و زیاد تعریف شده بود از کیفیتش و ...

D-Link DSL-2740U ADSL2+ Modem with Wireless N300 Router

قیمتش با هزینه پستیش فک کنم برام 100 تومن تموم بشه

حالا به نظرتنون همین مدل خوبه ؟ یا مدل بهتر از این با این قیمت که کیفیت خوبی داشته باشه و حدالامکان دو انتنه باشه و برد وایرلسش عالی باشه وجود داره یا همین رو بخرم ؟ اینم عکسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armin_gera
17-01-2015, 01:37
سلام دوستان

من در حال حاظر دارم از این مودم استفاده میکنم TP-Link TD-W8151N 150Mbps Wireless N ADSL2+ Modem Router

از هر لحاظ ازش راضیم به جز برد وایرلسش ! اخه خونه ما دو طبقه است و مودم طبقه پایینه و من طبقه بالا :n02:

حالا می خوام این مودم رو بدم یه یکی از دوستان و این مدل رو بگیرم تا جایی که نظرات رو خوندم از لحاظ وایرلس همه راضی بودن و زیاد تعریف شده بود از کیفیتش و ...

حالا به نظرتنون همین مدل خوبه ؟ یا مدل بهتر از این با این قیمت که کیفیت خوبی داشته باشه و حدالامکان دو انتنه باشه و برد وایرلسش عالی باشه وجود داره یا همین رو بخرم ؟ اینم عکسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدل خوبیه
ولی من جات بودم یه بارم مودمو رو سقف طبقه 1 نصب میکردم بعد تست میگرفتم اگه اوکی نشد به فکر خرید مودم میوفتادم

971971
17-01-2015, 09:03
سلام دوستان

امواج وايرلس مضر هستند و هرچقدر ضعيف باشند بهتر است، بهتر است همين مودم را در جاهاي مختلف خانه تست كنيد و اگر امكانش بود بعضي از كامپيوترها را با كابل به مودم وصل كنيد.

babak_eivazi
17-01-2015, 09:13
سلام دوستان

آنتن مدل های ایسوس 5 دسی بل هست این مدل ها 2.5 و 3.5 دسی بل هستند ( یکبار که از ایسوس استفاده کنید فرق آنتن دهی رو کاملا متوجه میشید) تعداد مهم نیست توی برد آنتن توان خود آنتن مهم هست اگه خیلی رو آنتن حساس هستید می تونید مدل های 9 دسی بل ایسوس رو تهیه کنید که 15-20 هزار تومن از مدل های 5 ذسی بل گرونتر هستن. در ضمن این رو هم بگم که آنتن مدل های ایسوس قابلیت تعویض داره و میتونی مدل 5 دسیبل رو تهیه کنید و اگه کافی نبود بعدا یه آنتن بگیرید براش ولی به نظرم همون آنتن 5 دسی بل هم کاملا جوابگو باشه. من طبقه ی سوم هستم توی حیاط هم به راحتی استفاده می کنم مدل n10b1 رو دارم.

vahidreza2007
17-01-2015, 16:09
حالا سوالم رو یه جور دیگه مطرح کنم بلکه بهتر اهنمایی بشه

ببنید من مودمم رو که از همون نوع مدل پایینی هستش رو در طبقه پایین متصل کردم به یه پی سی ولی پی سی اصلی خودم طبقه بالاست و از طریق وایرلس گوشی اینترنت رو از طریق یو اس بی تریتینگ میرسونم به کامپیوتر خودم .

حالا به نظرتون یه اکسس پوینت بگیرم و وصلش کنم به کامپیوتر بالا یا نه همون راه اولی رو برم ؟

یه سوال دیگه اگه اکسس پوینت بگیرم و وصل کنم به پی سی بالا ایا این اکسس پوینت خودش توانایی ارسال هم داره که مثلا موبایل رو با امواج ارسالی اون که قوی تر و نزدیکتر به خودم خواهد بود رو بهش وصل کن یا خیر

babak_eivazi
17-01-2015, 18:23

ببنید من مودمم رو که از همون نوع مدل پایینی هستش رو در طبقه پایین متصل کردم به یه پی سی ولی پی سی اصلی خودم طبقه بالاست و از طریق وایرلس گوشی اینترنت رو از طریق یو اس بی تریتینگ میرسونم به کامپیوتر خودم .

حالا به نظرتون یه اکسس پوینت بگیرم و وصلش کنم به کامپیوتر بالا یا نه همون راه اولی رو برم ؟

یه سوال دیگه اگه اکسس پوینت بگیرم و وصل کنم به پی سی بالا ایا این اکسس پوینت خودش توانایی ارسال هم داره که مثلا موبایل رو با امواج ارسالی اون که قوی تر و نزدیکتر به خودم خواهد بود رو بهش وصل کن یا خیر

یه دانگل وایرلس usb تهیه کنید کافی هست نیازی به اکسس ‍وینت نیست هزینه دانگل هم حدود 25-40 تومن هست تو مدل های مختلف.

971971
17-01-2015, 20:00

اگر مودم 2 پورت داشتید میتوانستید هر دو کامپیوتر را با کابل به مودم وصل کنید، اگر احیانا یک مودم کهنه سیمی با 3 پورت یا بیشتر داشته باشید (حتی اگر قسمت adsl آن کار نکند) میتوانید کابل شبکه ای را که از مودم اصلی آمده است را به یک پورت این مودم وصل کنید و پورتهای دیگر این مودم را به پورت شبکه کامپیوترها وصل کنید. ضمنا هربار وصل کردن موبایل به کامپیوتر با یو اس بی عمر باطری را کاهش میدهد (چون بارها شارژ و دشارژ میشود.)

vahidreza2007
17-01-2015, 21:56
این کارت شبکه رو بخرم بهتر نیست به نظرتون ؟

D-Link DWA-525 Wireless N150 PCI Adapter

قیمتش 40 تومنه . در واقع این رو وصل کنم به پی سی یه چیزی شبیه لب تاپ میشه و میشه وایرلرس رو باهاش دریافت کرد ؟

ایا مدل بهتری تا قیمت 50 تومن پیشنهاد میدین ؟

اینم هست به قیمت 63 تومن

D-Link Wireless N300 PCI Express Desktop Adapter DWA-548

نمیدونم مصرفه این رو بردارم بسته به قیمتش یا همون قبلی با قیمت 40 تومن بهتره ؟

fanoostalaei
17-01-2015, 22:13
سلام
دوستان گل و بلبل!!
مخابرات سرعت هارو باز گذاشته آیا ؟ من 10 روزی بود که خونه نبودم ولی امشب که اومدم میبینم که سرعتم تا 2 مگابایت برثانیه باز هستش :دی
یا اکانتینگ به هم ریخته ؟ :دی

971971
17-01-2015, 22:41
این کارت شبکه رو بخرم بهتر نیست به نظرتون ؟

D-Link DWA-525 Wireless N150 PCI Adapter

قیمتش 40 تومنه . در واقع این رو وصل کنم به پی سی یه چیزی شبیه لب تاپ میشه و میشه وایرلرس رو باهاش دریافت کرد ؟

ایا مدل بهتری تا قیمت 50 تومن پیشنهاد میدین ؟

اینم هست به قیمت 63 تومن

D-Link Wireless N300 PCI Express Desktop Adapter DWA-548

نمیدونم مصرفه این رو بردارم بسته به قیمتش یا همون قبلی با قیمت 40 تومن بهتره ؟
فکر نمیکنم ارزشش را داشته باشد چون مهمترین فرقشان این است که مدل ارزانتر تا سرعت 150 مگابیت را ساپورت میکند و مدل گرانتر تا سرعت 300 مگابیت را ساپورت میکند.
شما میتوانید به مدلهای یو اس بی مانند مدل زیر هم فکر کنید که هم ارزانتر هستند هم قابل حمل هستند و هم بر روی لپ تاپهایی که وایرلسشان ضعیف یا خراب است هم نصب میشوند.
D-Link DWA-123 Wireless N150 USB Adapter
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کارت-شبکه-USB-و-بي‌سيم-دي-لينک-مدل-DWA-123

fanoostalaei
17-01-2015, 22:48
:n02::n02:

تنظیمات du meter درست نیس :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahdi1323
18-01-2015, 00:12
:n02::n02:

تنظیمات du meter درست نیس :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز فتوشاپ کردی معلومه دیگه

fanoostalaei
18-01-2015, 01:26
دوست عزیز فتوشاپ کردی معلومه دیگه
بله معلومه :n09:

babak_eivazi
18-01-2015, 07:10
بله معلومه :n09:

:n21::n21::n21::n08::n08::n27::n14::n14::n27::n30: :n21: ۲ تا کامنت بالا..... ای روزگار...بد زمونه ای شده:n21::n08:

fanoostalaei
18-01-2015, 11:57
:n21::n21::n21::n08::n08::n27::n14::n14::n27::n30: :n21: ۲ تا کامنت بالا..... ای روزگار...بد زمونه ای شده:n21::n08:
بله دیگه !! بد زمونه ای شده !! :دی خخخخخخ
حیف که خط من از اون خط ها نیس که 30 مگ 30 مگ سرعت بده و فقط همین رو میده :n27::n27:

Rate (Kbps):5484

fanoostalaei
18-01-2015, 23:18
عجب خط تلفن آشغالی دارم من :دی
خودشو جر داد فقط 5 مگ آپ شد :n21:

اگر خط با کیفیت داشتم بابای مخابرات رو در میاوردم !! 24 ساعت دانلود کنی به 50 گیگ نمیرسه !!!:n27:

babak_eivazi
19-01-2015, 09:56
سرعت نا محدود 128 همچنان 16 کیلوبایت هست ؟ تغییری ایجاد نشده هنوز ؟

farshidnaji
19-01-2015, 13:50
سرعت نا محدود 128 همچنان 16 کیلوبایت هست ؟ تغییری ایجاد نشده هنوز ؟

الان زنگ زدم همارا میگه سرعت 128 ما 20 الی 22 هست

مکس نت که 2 سال پیش کاربرش بودم سرعتش 30 بود ولی خیلی گرونه

موندم چه غلطی کنم از دست این ..... :n34:

farshidnaji
19-01-2015, 13:54
یعنی ما تبریزی ها فقط سروصدا داریم تو عمل هیچ

به همین راحتی یه عده سرعت رو از 30 بر میدارن به 15 تبدیل می کننتد سرمون رو میبرن ما هم هیچ اعتراضی نمی کنیم

farshidnaji
19-01-2015, 14:01
زنگ زدم مخابرات میگه سرعت نامحدود لیمیت شده رو 16 دیگه هم بالا نمیه

بی شرفا عوضیا یه مشت انگل نشستن فقط حق مردم رو میخورن

آمریکا 60 درصد تخفیف داده به ایران تو پول اینترنت به جای اینکه 60 درصد اینترنت ما ارزونتر بشه میان سرعت رو نصف می کنند

جاکشای عوضی

babak_eivazi
19-01-2015, 14:17
اگه قرار هست سرعت سرویسهای محدود اسمی بشه باید قیمت هم مطابق قیمت سراسری مخابرات باشه مخابرات استان تهران نامحدود ۲۵۶ رو ۱۵ هزار تومن و نامحدود ۵۱۲ رو ۲۰ هزار تومن تعرفه زده

vitamin2002
19-01-2015, 16:53
کلا مخابرات ریده ! پینگ داخلی 210 می ده برام :n21::n21: پینگ 8.8.8.8 را 420 اینا می ده ! از دیروز به همین منواله !

زنگ زدم پشتیبانی می گه مشکل داریم گزارش داده شده توسط کاربرا ! انشاالله صبر کنید درست می شه :n21::n21::n21::n21::n21::n21: 1 روز از شارژ اینترنت بگذره مسدود می کنند الان اومده می گه صبر کنید درست می شه :n21::n21::n21::n21:

vahidreza2007
19-01-2015, 18:26
اقایون پینگ داخلی من الان از سایت اسپید تست و سرور تهران شاتل و کرج میره روی 170 تا 200 !!!!!!!!!!!!! قبلا روی 30 بود !!

مشکل از طرف خط من هستش یا برای همه اینجوری شده !!!!!؟

عجب گیری افتادیم ها !! عجب اشتباهی کردم شش ماهه تمدید کردم اونم اولترا !!!!!

vitamin2002
19-01-2015, 20:00
اقایون پینگ داخلی من الان از سایت اسپید تست و سرور تهران شاتل و کرج میره روی 170 تا 200 !!!!!!!!!!!!! قبلا روی 30 بود !!

مشکل از طرف خط من هستش یا برای همه اینجوری شده !!!!!؟

عجب گیری افتادیم ها !! عجب اشتباهی کردم شش ماهه تمدید کردم اونم اولترا !!!!!

یک پست بالایی را ببینی نوشتم که خودشون می گن اکثر کاربرا الان مشکل پینگ دارند و صبر کنید انشالله تا اتمام شارژتون درست می شه :n08::n08::n08:

omid.pari
19-01-2015, 22:28
با سلام
لطفا دوستان بگن این خط حداکثر چه سرعتی رو میتونه ساپورت کنه

deadfox
19-01-2015, 22:59
با سلام
لطفا دوستان بگن این خط حداکثر چه سرعتی رو میتونه ساپورت کنه

خیلی داغونه، حداکثر 1 مگابیت در ثانیه

farshadnamvar
20-01-2015, 09:43
از کدوم سایت نگاه میکنید اینی که میگه چقدر سرعتی ساپورت میکنه خط ادرس میدین؟

babak_eivazi
20-01-2015, 10:05
از کدوم سایت نگاه میکنید اینی که میگه چقدر سرعتی ساپورت میکنه خط ادرس میدین؟
دوست عزیز اگه دقت کنید خود مودم زده attainable rate این مقدار معمولا مقداری بیشتر از مقدار واقعی رو که خط میتونه تو اون سرعت سینک بشه رو نشون میده ( چون طبق نویز توی سرعت سینک فعلی محاسبه می کنه و با افزایش سرعت سینک نویز بیشتر می شه و attenuation کمتر می شه در نتیجه attainable rate هم کمتر میشه) برای مثال خط دوستمون که عکس گذاشتن attainable rate رو 1264 زده که حداکثر بشه روی کمتر از 1 مگ سینک کرد حالا کاری که این دوستمون می تونند انجام بدن تعویض سیم کشی برای کاهش نویز و افت خط(افزایشattenuation) و تهیه ی مودم بهتر هست که ‍ارامتر های خطشون رو بهبود بده.
یه راه دیگه برای محاسبه بیشترین سرعتی که می تونید خطتون رو سینک کنید استفاده از محاسبه کننده های آنلاین هست ولی باز هم نمیشه زیاد به این محاسبه کننده ها اعتماد کرد و بهترین روش همون وصل کردن مودم و مشاهده ی نتیجه هست.
امیدوارم که این توضیحات که برای چندمین بار توی این تا‍یک مطرح میشه کمکتون کرده باشه:n01:

farshadnamvar
20-01-2015, 10:57
الان یعنی چقدر ساپورت میشه 6 مگ؟!!

971971
20-01-2015, 11:38
الان یعنی چقدر ساپورت میشه 6 مگ؟!!

18404kbps/1024=17.97mbps

971971
20-01-2015, 11:41
امروز سرعت 128 نامحدود مخابرات را تا 19 کیلوبایت بالا برده اند.

babak_eivazi
20-01-2015, 12:13
امروز سرعت 128 نامحدود مخابرات را تا 19 کیلوبایت بالا برده اند.
غلط کردند !‌ما به خاطر سرعت 32 کیل.بایت تمدید 3 ماهه کردیم الان شده 19 ؟؟؟ تماس هم نمیشه گرفت همیشه ی خدا اشغال هست

babak_eivazi
20-01-2015, 12:18
کسی خبر داره ‍ینگ تایم مکسنت در چه وضعی هست الان ؟ بعد گذشت 16 ماه تونستن مشکل ‍ینگ و ‍کت لاست رو برطرف کنن یا هنوزم همون اش و همون کاسه ؟

vahidreza2007
20-01-2015, 12:41
مثل اینکه وضع پینگ داخلی بهتر شده ! این نتیجه تست داخلی من از سرور تهران شاتل و سریوس اولترا

farshadnamvar
20-01-2015, 21:59
512 نامحدود طلایی ماکس نت

babak_eivazi
20-01-2015, 22:35
512 نامحدود طلایی ماکس نت

چند تا پینگ تو تایم های پر مصرف از این IP ها میتونید بزارید ؟ 146.66.158.1 و 8.8.8.8 و 104.16.25.33
در ضمن این تست که گذاشتید مال کدوم سرور هست؟ سرور که داخلی هست ولی دقیق کدوم سرور هست؟ از مخابرات که بهتر هست بهترین پینگ داخلی مخابرات ۳۹ بوده برای من

farshadnamvar
20-01-2015, 23:27
از اینجا تست کردم تو تایم های پر مصرف 49 میشه

fanoostalaei
21-01-2015, 00:32
مخابرات مثل اینکه واقعا فلکه سرعت ها رو باز گذاشته نه ؟
1 مگ من قبلا 380 بود ولی الان تا 9 مگ هم ( نهایت سرعت خط تلفنم ) سرعت میره بالا !! :دی و الان که سرویسم شارژ شد دارم میبینم که پینگشم عالیه :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم پینگ با یکی از گیم سرور های بتلفیلد :

و :

babak_eivazi
21-01-2015, 07:10
مخابرات مثل اینکه واقعا فلکه سرعت ها رو باز گذاشته نه ؟
1 مگ من قبلا 380 بود ولی الان تا 9 مگ هم ( نهایت سرعت خط تلفنم ) سرعت میره بالا !! :دی و الان که سرویسم شارژ شد دارم میبینم که پینگشم عالیه :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم پینگ با یکی از گیم سرور های بتلفیلد :

و :

مخابرات پینگش با یه سرور خوبه با بعدی افتضاح مثلا دوتا ۲ EU west که سرور از ۲ تا مسیر روت میشه باید بری تو بعد مشخص میکنه از کدوم مسیر به سرور وصل شدی یکی از مسیر ها پینگش بالای ۳۰۰ هست اگه از اون مسیربیوفتی باید هی ری کانکت کنی که از مسیر دوم که پینگش ۱۲۰ هست بندازه بتلفیلد هم که ۳ تا سرور همیشه خالی با پینگ خوب هست بقیه سرورهای شلوغ و به درد بخور بالای ۲۰۰ پینگ میدن. به نظرم روتینگشون مشکل داره :n13:

ice_man_sh
21-01-2015, 16:53
اولترا مخابرات لحظاتی قبل

humanaga
21-01-2015, 20:57
چرا وضع من درست نمیشه!!!!!:n13: با کاهش پینگ درست میشه ولی بدونه.....
رسما از وقتی این نامحدود رو گرفتم اینطوری بالا پایین شده بعد دوهفته از گرفتن سرویس!!!!ولی قبل که الترا داشتم پینگم مثلا شما بود!!!!

محدود نمیشه باهاش کار کرد رسما چند دست بازی می کنی حجم می پره و نمیشه جلو سرعت دانلود گرفت!!! به نظرتون پارس انلاین چطوره پینگش و......
این سرویس خوبه؟

POL-256-10G
256 Kbps
256 Kbps
10 GB
99.5%
270,000

چند گیگ حجم هم بخرم ارزونتر میفته....

soft201163
22-01-2015, 13:56
سرور خارجی.الترا

سرور داخل

deadfox
22-01-2015, 16:24
سرور خارجی.الترا

سرور داخل

بورنوننان گلمسین :n38:

fanoostalaei
22-01-2015, 17:07

رایتل !! :دی

Переклад не
22-01-2015, 19:08

رایتل !! :دی

آقا کدوم بستس این؟
منم یه مگ فعال کردم ولی تست نکردم همچین سرعت داره یانه

Переклад не
22-01-2015, 19:11
512 محدود مخابرات
هم اکنون

در ضمن از دوستان کسی میدونه دانلود رایگان مخابرات از کی تا کیه؟؟

fanoostalaei
22-01-2015, 21:37
آقا کدوم بستس این؟
منم یه مگ فعال کردم ولی تست نکردم همچین سرعت داره یانه
بسته پایه سرعتش 1 مگابیت هستش و بسته حرفه ای سرعت 2 مگابیت !!
این هم بسته پایه اس !! خدایی وبگردی رایتل عالیه و مثل adsl هستش:n26:

soft201163
22-01-2015, 22:59
دوست عزیر دانلود رایگان مخابرات 1 شب تا 7 صبح

babak_eivazi
22-01-2015, 23:39
سرعت نامحدود 128 به حالت اولیه برگشته یا نه ؟ دیگه کسی اعتراض نمیکنه یعنی ؟ برای من که 19 کیلوبایت هست دارم تخلیه می کنم از فن آوا سرویس بگیرم راستی فارس آفلاین پینگش تو تبریز چطوره ؟ من با نماینده تماس گرفتم می گفت پینگ برا یوزر 300 هست از سرور خارجی ولی تو استان های دیگه ظاهرا پینگ سرور خارجی حدود 100 هست. کسی اینجا فارس آفلاین داره اصلا یا همه رفتن مخابرات؟ اگه فارس آفلاین دارید تست پینگ رو کنید بلکه برم از مخابرات جای شما باز بشه سرعتتون بره بالا !:n02::n02::n02::n07:

fanoostalaei
23-01-2015, 10:05

soft201163
23-01-2015, 11:02
سرور داخلی الترا

رکورد جدید سرور داخلی .فقط یه سوال چرا آپلود اینقدر پایینه؟

سرور خارجی

farshadnamvar
23-01-2015, 16:14
۵۱۲ نامحدود طلایی ماکس نت امروز جمعه

babak_eivazi
24-01-2015, 01:13
سرعت نامحدود 128 به حالت اولیه برگشته یا نه ؟ دیگه کسی اعتراض نمیکنه یعنی ؟ برای من که 19 کیلوبایت هست دارم تخلیه می کنم از فن آوا سرویس بگیرم راستی فارس آفلاین پینگش تو تبریز چطوره ؟ من با نماینده تماس گرفتم می گفت پینگ برا یوزر 300 هست از سرور خارجی ولی تو استان های دیگه ظاهرا پینگ سرور خارجی حدود 100 هست. کسی اینجا فارس آفلاین داره اصلا یا همه رفتن مخابرات؟ اگه فارس آفلاین دارید تست پینگ رو کنید بلکه برم از مخابرات جای شما باز بشه سرعتتون بره بالا !:n02::n02::n02::n07:
نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟

farshidnaji
24-01-2015, 15:04

داداش خیر داری سرعت فن آوا چند هست ؟ دیگه مخابرات رو نمیشه تحمل کرد تو نامحدود

چجوری اعتراض کنیم زنگ میزنم اعتراض می کنم میگه همینه که هست

دیگه با تانک که نمی تونم برم چهارراه ابوریحان :n02::n02::n02:

پارس آنلاین رو برای نامحدو میخوای ؟! اونا محدود می کنند سرعت رو بعد چند وقت

gttwo
24-01-2015, 15:37
سلام
بعد درخواست از پشتیبانی 2020 > snr اینترنت به 10 مگ افزایش دادن ولی سرعت همون 4 مگ قبلی هست و افزایش پیدا نکرده
لطفا بگین مشکل از چی هست یا سرعت دانلود به چیز دیگه ای هم مربوط هست ؟ . با تشکر

babak_eivazi
24-01-2015, 16:38
داداش خیر داری سرعت فن آوا چند هست ؟ دیگه مخابرات رو نمیشه تحمل کرد تو نامحدود

چجوری اعتراض کنیم زنگ میزنم اعتراض می کنم میگه همینه که هست

دیگه با تانک که نمی تونم برم چهارراه ابوریحان :n02::n02::n02:

پارس آنلاین رو برای نامحدو میخوای ؟! اونا محدود می کنند سرعت رو بعد چند وقت

فن آوا سرعت اسمی میده پینگ و تایم اوتش رو نمی دونم. درخوست تخلیه دادم برای خط نامحدود هنوز تخلیه نکردن

راستی اون زلزله دیشب چی بود از خواب پریدم عجب گیری کردیم تو این شهر با این زلزله هاش دیگه تو خونه هم امنیت نداریم با این ساختومن های بی در و پیکر و این زلزله ها تبریز رو تخلیه کنن بهتره:n02:

fanoostalaei
24-01-2015, 18:50
فن آوا سرعت اسمی میده پینگ و تایم اوتش رو نمی دونم. درخوست تخلیه دادم برای خط نامحدود هنوز تخلیه نکردن

راستی اون زلزله دیشب چی بود از خواب پریدم عجب گیری کردیم تو این شهر با این زلزله هاش دیگه تو خونه هم امنیت نداریم با این ساختومن های بی در و پیکر و این زلزله ها تبریز رو تخلیه کنن بهتره:n02:

اگر فن آوا بگیرید باید پینگ رو کلا از بیخ بیخیال بشید :دی

زلزله ؟:n04::n04::n04:
من همین الان اینجا خوندم که زلزله اومده دیشب !!

جالبه من خودم صبح ساعت 6 از خونه رفتم بیرون ولی کسی مثل اینکه نفهمیده بود !! چون کسی در موردش حرف نمیزد !!! :n02::n02:
وضع اوضاع یاواش یاواش شولوخ لاشیر !!!:n02:
خدا آخرش رو به خیر کنه !! اگر یه زلزله درست و حسابی بیاد باید به کلی شهر رو زیر آوار دفن کنن !! چون نمیشه کاری کرد ××× خدا به دور کنه

gttwo
24-01-2015, 21:07
سلام
بعد درخواست از پشتیبانی 2020 > snr اینترنت به 10 مگ افزایش دادن ولی سرعت همون 4 مگ قبلی هست و افزایش پیدا نکرده
لطفا بگین مشکل از چی هست یا سرعت دانلود به چیز دیگه ای هم مربوط هست ؟ . با تشکر

کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟

babak_eivazi
24-01-2015, 21:25
اگر فن آوا بگیرید باید پینگ رو کلا از بیخ بیخیال بشید :دی

زلزله ؟:n04::n04::n04:
من همین الان اینجا خوندم که زلزله اومده دیشب !!

جالبه من خودم صبح ساعت 6 از خونه رفتم بیرون ولی کسی مثل اینکه نفهمیده بود !! چون کسی در موردش حرف نمیزد !!! :n02::n02:
وضع اوضاع یاواش یاواش شولوخ لاشیر !!!:n02:
خدا آخرش رو به خیر کنه !! اگر یه زلزله درست و حسابی بیاد باید به کلی شهر رو زیر آوار دفن کنن !! چون نمیشه کاری کرد ××× خدا به دور کنه

آغزونان یل آلسین آلله المه سین به بو جماعت یازیخ دییر ؟
ولی خیلی وحشتناک بود نصفه شب با زلزه از خواب بیدار شدم دیدم بقیه هم بیدارن ! (خوابم سبک نیست) خدا خودش رحم کنه تبریز با این جمعیت ... با این ساختمون های نیم بند ... من موندم با این که همه میدونند تبریز لرزه خیز ترین شهر ایران هست چرا فکری به حال ساختمون های این شهر نمی شه البته تو بعضی از ساختمون های جدید استاندارد ها رعایت می شه ولی متاسفانه فراگیر نیست مخصوصا برادرای بساز بنداز اصلا رعایت نمی کنند.
منم با پرس و جویی که کردم متوجه پینگ و پکت لاست ناجور فن آوا شدم فعلا تو نخ یار قدیمی صبانت هستم تو ءینگ و پکت لوز و کیفیت خدمات بهتر از بقیه بوده همیشه.

fanoostalaei
25-01-2015, 01:10
1 مگ !!!

شبانه:

اینم میزان دانلود :

Переклад не
25-01-2015, 12:47
1 مگ !!!

شبانه:

اینم میزان دانلود :

اینم 512 روزانه

fanoostalaei
25-01-2015, 19:23
اینم 512 روزانه

من خط تلفنم خودشو بکشه همین رو میگیره فقط !! نزدیک 4-5 کیلومتر با مرکز مخابراتی فاصله دارم و این سرعت رو با اتنیشن 60 میگیرم !! :n09:

fanoostalaei
26-01-2015, 12:00
دوستانی که پینگ داخلیشون زیر 40 هست لطفا Gate way خودشون رو که با اون وصل هستن بذارن
برای فهمیدن اون این کد رو تو cmd پیست کنین و عکس رو بذارید اینجا !!! "tracert -d 8.8.8.8"
اینجوری :

البته مخابرات باشه ها :دی

mahdips3
26-01-2015, 15:39
172.20.1.249

37ms

mahdi1323
26-01-2015, 21:31
دوستانی که پینگ داخلیشون زیر 40 هست لطفا Gate way خودشون رو که با اون وصل هستن بذارن
برای فهمیدن اون این کد رو تو cmd پیست کنین و عکس رو بذارید اینجا !!! "tracert -d 8.8.8.8"
اینجوری :

البته مخابرات باشه ها :دی

بفرما اینم عکس

fanoostalaei
26-01-2015, 21:37
نتیجه میگیرم Gateway من بهتر از مال شماس و پینگشم بهتره :دی
اگر مودمتون این امکان رو داره گیت وی رو خودتون دستی وارد کنید

soft201163
26-01-2015, 23:21
فکر کنم دیگه پینگ داخلی کمتر از این نباشه

fanoostalaei
26-01-2015, 23:23

وای که اگه من نزدیک مرکز مخابراتی بودم چه حالی میکردم :دی
حیف که سرعت بالای 5 مگ رو نمیتونه تحمل کنه خط لعنتی من :دی

mahdi1323
27-01-2015, 00:10
Modulation

:

ADSL2 PLUS

Annex Mode

:

ANNEX_A

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

6.1
23.5
db

Line Attenuation

:

48.9
28.4
db

Data Rate

:

8624
508
kbps

Max Rate

:

9868
1053
kbps

POWER

:

19.5
11.3
dbm

CRC

:

4
0

ما اخونی هستیم نمیدونم چقدر با مرکز علامه فاصل داره خودتون نظر بدین

babak_eivazi
27-01-2015, 07:31
Modulation

:

ADSL2 PLUS

Annex Mode

:

ANNEX_A

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

6.1
23.5
db

Line Attenuation

:

48.9
28.4
db

Data Rate

:

8624
508
kbps

Max Rate

:

9868
1053
kbps

POWER

:

19.5
11.3
dbm

CRC

:

4
0

ما اخونی هستیم نمیدونم چقدر با مرکز علامه فاصل داره خودتون نظر بدین
با توجه به attenuation خطتون فاصله رو نمی دونم ولی طول سیم مسی از مخابرات تا خونتون بالای 4 کیلومتر هست(مخابرات احمق گاهی از مسیر های پیچ در پیج و احمقانه ای عبور می کنه):n02:

babak_eivazi
27-01-2015, 07:35
نتیجه میگیرم Gateway من بهتر از مال شماس و پینگشم بهتره :دی
اگر مودمتون این امکان رو داره گیت وی رو خودتون دستی وارد کنید
روش تغییر روتینگ تو مودم asus n10 رو بلدی ؟ اصلا روش رو توی مودم خودت یا از توی ویندوز بزار من خودم تطبیق می دم من پینگ داخلیم با گیت وی 172.20.1.241 حدود 19 هست اما پینگ خارجی خیلی خراب هست اوضاعش.

mahdi1323
27-01-2015, 11:06
با توجه به attenuation خطتون فاصله رو نمی دونم ولی طول سیم مسی از مخابرات تا خونتون بالای 4 کیلومتر هست(مخابرات احمق گاهی از مسیر های پیچ در پیج و احمقانه ای عبور می کنه):n02:

فاصله اخونی تا مرکز علامه که در حکم اباد هست چقدر فاصله داره سیم رو هم از سیم مخابراتی دم در اوردم وگر نه وضعیت خط خراب بود ببخشید یک سوا این سیم های تلفن که در جعبه مودم هست از کجا میشه خرید چون کیفیتشون خوبه میخوام از اونا پیدا کنم

farshadnamvar
27-01-2015, 11:09

پینگ من ساعات کم مصرف 18 هم شده فکر نکن عکس هم گذاشتم:n02:

soft201163
27-01-2015, 16:51
دوست عزیز تست شمارو دیدم .بحث ما در مورد مخابرات هست نه ماکس نت.پس فکر میکنم:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02:

babak_eivazi
27-01-2015, 19:23
فاصله اخونی تا مرکز علامه که در حکم اباد هست چقدر فاصله داره سیم رو هم از سیم مخابراتی دم در اوردم وگر نه وضعیت خط خراب بود ببخشید یک سوا این سیم های تلفن که در جعبه مودم هست از کجا میشه خرید چون کیفیتشون خوبه میخوام از اونا پیدا کنم
باید برید پاساژ سهند طبقه ی زیر زمین سمت چپ کنار راه پله یه مغازه ی بزرگ هست که تجهیزات شبکه می فروشه از اونجا می تونید تهیه کنید (توصیه میشه کابل lan تهیه کنید و بدید سوکت تلفن بزنن به 2 تا از سیم هاش تاثیر زیادی تو کاهش نویز داره)

mahdi1323
27-01-2015, 20:46
باید برید پاساژ سهند طبقه ی زیر زمین سمت چپ کنار راه پله یه مغازه ی بزرگ هست که تجهیزات شبکه می فروشه از اونجا می تونید تهیه کنید (توصیه میشه کابل lan تهیه کنید و بدید سوکت تلفن بزنن به 2 تا از سیم هاش تاثیر زیادی تو کاهش نویز داره)

دوست عزیز سوکت تلفن نمیزنن به کابل شبکه هر جا بردم گفتن نمیشه یک مشکل دیگه هم هست اینه که مودم تو اتاق منه اگه کابل شبکه بکشم تو اتافم در بسته نمیشه

mahdi1323
28-01-2015, 00:26
دوستان یک سوال نمیدونم چرا پینگ شما خیلی کمتر از مال من داخلی ها مثل شماست ولی پینگ خارجی که مال شما زیر 200 مال من بالای 200 300 هستش

babak_eivazi
28-01-2015, 07:56
دوستان یک سوال نمیدونم چرا پینگ شما خیلی کمتر از مال من داخلی ها مثل شماست ولی پینگ خارجی که مال شما زیر 200 مال من بالای 200 300 هستش

این مشکل رو من هم ۲ ماهی میشه دارم اینجا هم گفتم ولی کسی توجه نمیکنه! ظاهرا همه جا نیست و مربوطه مراکز مخابراتی خاصی می شه

fanoostalaei
28-01-2015, 09:14
من این گیت وی ها رو که گفتم بذارید برای همین بود که ببینم کدوم گیت وی بهتر از بقیه است !! چون برای هر گیت وی مثل اینکه مسیر جداگانه ای تعریف شده و پینگ ها هم به طبع اون فرق میکنه
من قبلا تو مودم SMC و GREEN ایرانی میتونستم گیت وی رو خودم دستی هر چیزی که دلم میخواست وارد کنم ولی الان نه با مودم 2730 و نه 2750 میشه این کار رو کرد !! فکر کنم دیلینک همچین قابلیتی نداره !!!
مودم هاتون رو بررسی کنید باید یه قسمت باشه با عنوان default gatway که اگر بتونید اون رو دستی تنظیم کنید میتونید پینگتون رو کاهش بدید
اگر تونستید تغیر بدید به این آدرس تغیر بدید !! من با این گیت وی خیلی وقته پینگ خارجیم حدود 100-150 هستش

Line Rate :

Downstream Line Rate (Kbps):
4128

Upstream Line Rate (Kbps):
512

Default Gateway:
172.20.1.245

mahdi1323
28-01-2015, 10:31
این مشکل رو من هم ۲ ماهی میشه دارم اینجا هم گفتم ولی کسی توجه نمیکنه! ظاهرا همه جا نیست و مربوطه مراکز مخابراتی خاصی می شه

خوب دوست عزیز اون جریان که گفتم سوکت نمیخوره چیکار کنم میترسم برم 12 متر بگیرم بعد نشه پولم الکی به فنا بره دومن به نظرت شکایت کنیم جواب میده چون من واسه خطم شکایت کردم اومدن نگاه کرن ولی کاری نکردن به نظرتون چه کنیم

babak_eivazi
28-01-2015, 15:25
خوب دوست عزیز اون جریان که گفتم سوکت نمیخوره چیکار کنم میترسم برم 12 متر بگیرم بعد نشه پولم الکی به فنا بره دومن به نظرت شکایت کنیم جواب میده چون من واسه خطم شکایت کردم اومدن نگاه کرن ولی کاری نکردن به نظرتون چه کنیم

پینگ تایم و نویز ۲ چیز کاملا متفاوت هستند البته اگه نویز خیلی شدید باشه رو پینگ هم تاثیر جزیی میخاره ولی اصولا۲ چیز متمایز هستند در مورد کابل هم اینطور نیست سوکت رو می شه به هر نوع سیمی که قطرش تفاوت زیادی با سیم های معمولی تلفن نداره زد شما میتونی از فروشنده بخوای سوکت زن رو بده و خودت ۲ رشته از سیم ها رو پرچ کنی

mahdi1323
28-01-2015, 15:49
پینگ تایم و نویز ۲ چیز کاملا متفاوت هستند البته اگه نویز خیلی شدید باشه رو پینگ هم تاثیر جزیی میخاره ولی اصولا۲ چیز متمایز هستند در مورد کابل هم اینطور نیست سوکت رو می شه به هر نوع سیمی که قطرش تفاوت زیادی با سیم های معمولی تلفن نداره زد شما میتونی از فروشنده بخوای سوکت زن رو بده و خودت ۲ رشته از سیم ها رو پرچ کنی

بگم خودش برام میزنه یا نه اخه خیلیا مسگن نمیشه میدونید متری چنده من 12 متر لازم داشته باشم چقدر میشه

babak_eivazi
28-01-2015, 17:04
بگم خودش برام میزنه یا نه اخه خیلیا مسگن نمیشه میدونید متری چنده من 12 متر لازم داشته باشم چقدر میشه
زیاد گرون نیست ولی گرون تر از سیم معمولی هست خودش هم می زنه اگه یکی نزد ببر پیش یه نفر دیگه حالا شدنش که میشه ولی طرف ادا در بیاره و نزنه خودت بگیر پرچ کن :n02:

mahdi1323
28-01-2015, 19:08
زیاد گرون نیست ولی گرون تر از سیم معمولی هست خودش هم می زنه اگه یکی نزد ببر پیش یه نفر دیگه حالا شدنش که میشه ولی طرف ادا در بیاره و نزنه خودت بگیر پرچ کن :n02:

الان از پاسازز سهند بر میگردم طرف گفت نمیشه باید بری فردوسی پاس کاریم کرد به فردوسی

babak_eivazi
28-01-2015, 20:08
الان از پاسازز سهند بر میگردم طرف گفت نمیشه باید بری فردوسی پاس کاریم کرد به فردوسی

کابل رو از سهندی تهیه می کنید و سوکت رو جای دیگه می زنید

fanoostalaei
28-01-2015, 20:19
C:\Users\Fanoos>ping forum.p30world.com

Pinging forum.p30world.com [5.9.124.229] with 32 bytes of data:
Reply from 5.9.124.229: bytes=32 time=131ms TTL=47
Reply from 5.9.124.229: bytes=32 time=132ms TTL=47
Reply from 5.9.124.229: bytes=32 time=133ms TTL=47
Reply from 5.9.124.229: bytes=32 time=135ms TTL=47

Ping statistics for 5.9.124.229:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 131ms, Maximum = 135ms, Average = 132ms

mahdi1323
28-01-2015, 20:37
کابل رو از سهندی تهیه می کنید و سوکت رو جای دیگه می زنید

طرف گفت 15 مترش 15 تومن درسته یا نه سوکت رو از کجا بزنم محلمون که میگن اینا رو ما سوکت نمیزنیم

rezarrrr
28-01-2015, 20:45
سلام دوستان پینگم رو چطور بیارم پایین؟ یا حداقل پایدارش کنم
هر یکی دو دقیقه میره بالای 400 & 500 و باعث میشه از تو گیم بندازنم بیرون
خدایش اگه بی اینترنت میتونستم دوام بیارم یک روز هم این ظلم و نکبت رو تحمل نمی کردم

babak_eivazi
28-01-2015, 22:17
طرف گفت 15 مترش 15 تومن درسته یا نه سوکت رو از کجا بزنم محلمون که میگن اینا رو ما سوکت نمیزنیم

آره قیمت همینه برای سوکت زدن هم برو پاساژ نوبخت فقط دقت کن کوتاه نیاد که تیکه نخوره

mahdi1323
28-01-2015, 22:20
ممنون خیلی راهنمایی میکنید ولی مطمنید اونجا سوکت تلفن میزنن کابل شبکه رو پاساز نوبخت کجاست کدوم مغازه یک سوا دیگه یکی از دوستان کابل شبکه شیلد دار گرفته بود متری 3 هزار تومن به نظرتون اونا بهتر نیستن و 15 متر 3 متر اضافه میاد به نظرم چون متر کردم 12 متر لازم دارم و همینطور ازدو رشته از سیما استفاده کنم یا 4 رشته

babak_eivazi
28-01-2015, 23:11
ممنون خیلی راهنمایی میکنید ولی مطمنید اونجا سوکت تلفن میزنن کابل شبکه رو پاساز نوبخت کجاست کدوم مغازه یک سوا دیگه یکی از دوستان کابل شبکه شیلد دار گرفته بود متری 3 هزار تومن به نظرتون اونا بهتر نیستن و 15 متر 3 متر اضافه میاد به نظرم چون متر کردم 12 متر لازم دارم و همینطور ازدو رشته از سیما استفاده کنم یا 4 رشته

پاساژ نوبخت تو سه راهی امین یا همون محققی هست اون اطراف پر لوازم الکتریکی برای حالت چهار سیم هم اگه بشه چهار سیم رو سوکت زد طوری که ۲ تا ازسیم ها برن داخل یه پایه ی سوکت بهتر از ۲ سیم هست و اتنیوایشن رو میاره، پایین کابل شیلد دار هم نویزش نسبت به کابل بدون شیلد کمتر هست در ضمن شما از سیم دم خونتون تست کردید که مطمین بشید ایراد از سیم کشی داخلی هست؟ اگه تست کردید تو خرید کابل شک نکنید چون این کابل باعث میشه همون حالت دم خونه برسه انتهای کابل و داخل خونه

mahdi1323
28-01-2015, 23:26
پاساژ نوبخت تو سه راهی امین یا همون محققی هست اون اطراف پر لوازم الکتریکی برای حالت چهار سیم هم اگه بشه چهار سیم رو سوکت زد طوری که ۲ تا ازسیم ها برن داخل یه پایه ی سوکت بهتر از ۲ سیم هست و اتنیوایشن رو میاره، پایین کابل شیلد دار هم نویزش نسبت به کابل بدون شیلد کمتر هست در ضمن شما از سیم دم خونتون تست کردید که مطمین بشید ایراد از سیم کشی داخلی هست؟ اگه تست کردید تو خرید کابل شک نکنید چون این کابل باعث میشه همون حالت دم خونه برسه انتهای کابل و داخل خونه
با سیم معمولی تست کردم بدتر از داخل خونه بود مطمن نیستم ولی شکایت کردم مخابرات بررسی کرد گفت تا دم در خونه مشکلی نیست الان بین دو راهی موندم الانم مودم رو با دوتا نویز گیر وصل کردم اصلن خط یک جوریه موندم الان برم بگیرم یا نه چون شاید فرقی نکنه

نادر1368
29-01-2015, 21:42
شبانه مخابرات از ساعت 1 تا 7 هست؟

soft201163
29-01-2015, 22:09
شبانه مخابرات از ساعت 1 تا 7 هست؟
درسته دوست عزیر ساعات رایگان مخابرات 1 تا 7 صبحه در ضمن سرعت هم هیچ فرقی با روزانه نداره

TimeWarp
29-01-2015, 23:03
دوستان عزیز سلام .

تو گیلان مخابرات کلا دانلود رایگان رو قطع کرده . میخوام بدونم تو آذربایجان شرقی هم به همین شکله ؟

fanoostalaei
30-01-2015, 00:14
دوستان عزیز سلام .

تو گیلان مخابرات کلا دانلود رایگان رو قطع کرده . میخوام بدونم تو آذربایجان شرقی هم به همین شکله ؟
اینجا بستگی به خط تلفنت داره !!
هر قدر خطت بکشه میتونی دانلود کنی !! من با دستکاری مودم و این خط تلفن آشغال میتونم شبی تا 15 گیگ دانلود کنم !!!
ولی خیلی خیلی کم دانلود میکنم چون انقدر دانلود کردم که اصلا جا برا دانلود ندارم و 3 تا هاردم تا خرخره پره :دی

fanoostalaei
30-01-2015, 01:00
خط من :

Downstream
Upstream

SNR Margin (0.1dB):
126
240

Attenuation (0.1dB):
500
315

Output Power (dBm):
19.0
12.0

Attainable Rate (Kbps):
5928
1032

Rate (Kbps):
5056
512

D (interleave depth):
64
2

Delay (msec):
16.00
4.00

اینم شبانه و دانلود از سرور خارجی :

deadfox
30-01-2015, 09:27
شبی 15 گیگ چی دانلود میکنید؟ هر محتوایی داشته باشه منظورم فیلم یا گیم یا سریال و اپلیکیشن، 15 گیگ خیلی زیاده دوست عزیز، حرص و ولع دانلود تشویقت میکنه هر چی میبینی دانلود کنی در حالی که از دانلودهات استفاده نخواهی کرد و فقط هاردت پر میشه.

babak_eivazi
30-01-2015, 09:55
شبی 15 گیگ چی دانلود میکنید؟ هر محتوایی داشته باشه منظورم فیلم یا گیم یا سریال و اپلیکیشن، 15 گیگ خیلی زیاده دوست عزیز، حرص و ولع دانلود تشویقت میکنه هر چی میبینی دانلود کنی در حالی که از دانلودهات استفاده نخواهی کرد و فقط هاردت پر میشه.
من با این که هر شب 26-27 گیگ رو خطم می کشه ولی کلا ماهی 2-3 شب بیشتر دانلود نمی کنم چون چیز بدرد بخوری برای دانلود نیست تازه دانلود هم کنم فرصت استفاده نیست مگه چقدر وقت داره آدم که این همه فیلم و آت و آشغال می گیره اصلا مگه می شه از همش استفاده کرد ؟ ماهی 1 گیم دانلود می کنم با یکی دو تا فیلم 3d!

fanoostalaei
30-01-2015, 10:33

من بیشتر نرم افزار دانلود میکنم !!!
اگر هم فیلم دانلود کنم چیز هایی رو دانلود میکنم که حتما میبینمشون !! مرض ندارم چیزی رو دانلود کنم و استفاده نکنم !! :دی
اگر دقت کنی گفت که خیلی وقته چیز زیادی دانلود نمیکنم مگر هر چند هفته یک بار 2-3 گیگ :n02: ( خدایی من وقت نمیکنم به خوانواده سلام کنم البته الان چند روزه خونه ام اینجا پیدام میشه وپرنه چند روز دیگه بای بای تا ...... :دی)

اینم دانلود دیشب با پینگ الان :

پ.ن : کسی هست که تی پی لینکشو با 2750 من تعویض کنه ؟
تی پی لینک ها با چیپست برودکام خط منو یکی دو مگ بیشتر آپ میکنن !! ( البته مودم من هم مال 4-5 ماه میشه و خیلی کم کار کرده :دی)

mahdi1323
30-01-2015, 13:07
من با این که هر شب 26-27 گیگ رو خطم می کشه ولی کلا ماهی 2-3 شب بیشتر دانلود نمی کنم چون چیز بدرد بخوری برای دانلود نیست تازه دانلود هم کنم فرصت استفاده نیست مگه چقدر وقت داره آدم که این همه فیلم و آت و آشغال می گیره اصلا مگه می شه از همش استفاده کرد ؟ ماهی 1 گیم دانلود می کنم با یکی دو تا فیلم 3d!

Line State

:
Showtime

Modulation

:
ADSL2 PLUS

Annex Mode

:
ANNEX_A

Downstream
SNR Margin
6.1
Upstream
23.6 db
Line Attenuation
:
48.9 28.4 db

Data Rate

:
9110 508 kbps

Max Rate

:
10232 1057 kbps

POWER

:
19.5 11.3 dbm

CRC

:
0 0
این وضعیت خط من با دو تا نویز گیر و بدون تلفن هست یعنی به نظرتون با کابل شبکه بهتر میشه راستش نتونستم درست و حاسبی تست سر خط بگیرم ولی مخابرات میگه تا دم در مشکلی نیست حالا نظر شما چیه ادرس دقیق سوکت زن رو هم بگید و خودتون اونجا سوکت زدید تو اون پاساز و به نظرتون با سه تا نویز گیر بهتر میشه یا بدتر میشه

babak_eivazi
30-01-2015, 14:24
Line State

:
Showtime

Modulation

:
ADSL2 PLUS

Annex Mode

:
ANNEX_A

Downstream
SNR Margin
6.1
Upstream
23.6 db
Line Attenuation
:
48.9 28.4 db

Data Rate

:
9110 508 kbps

Max Rate

:
10232 1057 kbps

POWER

:
19.5 11.3 dbm

CRC

:
0 0
این وضعیت خط من با دو تا نویز گیر و بدون تلفن هست یعنی به نظرتون با کابل شبکه بهتر میشه راستش نتونستم درست و حاسبی تست سر خط بگیرم ولی مخابرات میگه تا دم در مشکلی نیست حالا نظر شما چیه ادرس دقیق سوکت زن رو هم بگید و خودتون اونجا سوکت زدید تو اون پاساز و به نظرتون با سه تا نویز گیر بهتر میشه یا بدتر میشه
این وضغیت خط تو خونه هست یا نه مال خط دم در خونتون ؟ مودم رو به سیم ورودی ساختمون وصل کنید و نتایج رو اینجا بزارید بگم مشکلتون با تعویض کابل برطرف می شه یا نه دقت کنید برای تست با سیم ورودی باید سیم تلفن ساختمان رو قطع کنید و جاش مودم رو وصل کنید اگه سیم کشی ساختمان تو مدار باشه نمی شه

mahdi1323
30-01-2015, 14:52
این وضغیت خط تو خونه هست یا نه مال خط دم در خونتون ؟ مودم رو به سیم ورودی ساختمون وصل کنید و نتایج رو اینجا بزارید بگم مشکلتون با تعویض کابل برطرف می شه یا نه دقت کنید برای تست با سیم ورودی باید سیم تلفن ساختمان رو قطع کنید و جاش مودم رو وصل کنید اگه سیم کشی ساختمان تو مدار باشه نمی شه
این وضعیت تو خونه هست قبلن با یک سیم امتحان کردم گفتن وضعیت خطت رو 2 مگ اومده پایین نمیدونم از سیمش بود یا نه ولی الان به مودم یک سیم مستقیم با دو تا نویز یر و تلفن که با نویز گیر وصله

نادر1368
30-01-2015, 14:56
Line State

وارد نوبخت كه شدي نميري پايين(!) از پله هاي دست راستي ميري بالا يه چند مغازه جلوتر اقاي مژده آور(بعد از اذان تا 4 بعد از ظهر تعطيل است سعي كن تو اين ساعتا نري:n31:) هرجا بري همه مي فرستن پيش اون! بغلي(دست چپش) مصيبي هست، كه اونم ميزنه فكر كنم.

fanoostalaei
30-01-2015, 17:46
انقدر با مودمم ور رفتم که بلاخره پینگ داخلیمو حدود 20 تا کم کردم !! :دی

ولی خارجی لعنتی نمیدونم چرا نمیاد زیر 100

اینم پینگ با آمریکا که از 220 اومد زیر 200 :

fanoostalaei
30-01-2015, 17:56
اینم تنظیمات من !! ببینید برای شما هم جواب میده ؟

نادر1368
30-01-2015, 19:21

رو رنجاي اخرن همشون!؟ مثلا [ Peak Cell Rate "7100" is out of range [1-2605.

vissoto
30-01-2015, 19:21

سلام

این اعداد رو بزاریم رو حداکثر ؟(مودم من از 5500 بالاتر نمیره !)

Maximum Burst Size رو نزاریم حداکثر ؟؟

fanoostalaei
30-01-2015, 19:59
lمیخواستم همین رو بگم !!!
همشون نزدیک آخرین رنج ممکن هستن
برای من آخرین رنج ممکن 7099 هستش که گذاشتم

نادر1368
30-01-2015, 20:22
lمیخواستم همین رو بگم !!!
همشون نزدیک آخرین رنج ممکن هستن
برای من آخرین رنج ممکن 7099 هستش که گذاشتم
مرسي بابت اشتراك:n16:ولي نهايت رنج Maximum Burst Size: [cells] مودمم 1000000 هست:) گذاشتم رو همون!:n23:

fanoostalaei
30-01-2015, 20:25
البته max brust size مودم من هم زیاده ولی خودم روی 10 تنظیم کردم وقتی اون رو بالا میبرم نوسان پینگ زیاد میشه

omid.pari
30-01-2015, 22:18
اینم تنظیمات من !! ببینید برای شما هم جواب میده ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من این تنظیمات رو وارد کردم سرعتم پوکید . حالا نمیدونم چه جوری بر گردم به تنظیمات قبلی

fanoostalaei
30-01-2015, 22:25
من این تنظیمات رو وارد کردم سرعتم پوکید . حالا نمیدونم چه جوری بر گردم به تنظیمات قبلی
مودم رو ریست کن و از اول تنظیم کن !!!

omid.pari
30-01-2015, 22:50
مودم رو ریست کن و از اول تنظیم کن !!!البته پینگ پایین اومده ولی سرعت دانلودم کم شد که شاید اونم به این تنظیمات ربطی نداشته باشه

farshadnamvar
30-01-2015, 23:17
4mb vip maxnet

fanoostalaei
30-01-2015, 23:37
البته پینگ پایین اومده ولی سرعت دانلودم کم شد که شاید اونم به این تنظیمات ربطی نداشته باشه
چون خط روی annex M تنظیم میشه داون استریم کم میشه !! شاید برای همین سرعتت کم شده !!
برای برگشت به حالت قبل میتونی بذاری روی annex A یا I

mahdi1323
31-01-2015, 15:36
اقای بابک خان من الان از پاساز سهند کابل شبکه شیلد دار بگیرم چقدر از معمولیش گرون تر میشه و اونو باید از زیر زمین بگیرم و یک سوال دیگه شما تا حالا تو پاساز نوبخت کابل شبکه سوکت زدین

babak_eivazi
31-01-2015, 20:25
اقای بابک خان من الان از پاساز سهند کابل شبکه شیلد دار بگیرم چقدر از معمولیش گرون تر میشه و اونو باید از زیر زمین بگیرم و یک سوال دیگه شما تا حالا تو پاساز نوبخت کابل شبکه سوکت زدین

کابل شبکه شیلد دار متری ۲ تومن اینا باید باشه من تو پاساژ نوبخت ۲ سال پیش سوکت زدم طبقه ی همکف سمت راست مغازه ی دوم یا سوم از ورودی بود تا اونجایی که یادم هست دوست عزیز شما یه تست سر خط بگیر که مطمین بشی مورد از سیم کشی ساختمون هست بقیه چیزا حل میشن سوکت زدن و کابل خریدن کاری نداره:n02: سوکت رو یه مغازه نزد میبری یکی دیگه بزنه برات شهر بزرگه و پر از مغازه الکتریکی :n01:

mahdi1323
31-01-2015, 20:48
کابل شبکه شیلد دار متری ۲ تومن اینا باید باشه من تو پاساژ نوبخت ۲ سال پیش سوکت زدم طبقه ی همکف سمت راست مغازه ی دوم یا سوم از ورودی بود تا اونجایی که یادم هست دوست عزیز شما یه تست سر خط بگیر که مطمین بشی مورد از سیم کشی ساختمون هست بقیه چیزا حل میشن سوکت زدن و کابل خریدن کاری نداره:n02: سوکت رو یه مغازه نزد میبری یکی دیگه بزنه برات شهر بزرگه و پر از مغازه الکتریکی :n01:
تست سر خط با چه سیمی من با یک سیم تست گرفتم سرعت 4 مگ به من داد ولی تو خونه سرعت رو که دیدیدین 9100 داد خودم هم موندم

mahdi1323
31-01-2015, 20:50
تست سر خط با چه سیمی من با یک سیم تست گرفتم سرعت 4 مگ به من داد ولی تو خونه سرعت رو که دیدیدین 9100 داد خودم هم موندم
سیمی که به خونه اومده یک سیم 4 سیمه هست که از دو سیمش استفاده میکنم متری 800 تومن خریدمش شما به نظرتون این نویز عادیه چون فاصله زیادی با مرکز مخابراتی نیست

omid.pari
31-01-2015, 21:31
چون خط روی annex M تنظیم میشه داون استریم کم میشه !! شاید برای همین سرعتت کم شده !!برای برگشت به حالت قبل میتونی بذاری روی annex A یا IAnnexL هست ولی I , A نیستن. اونا که میگی کجا هستن.

fanoostalaei
31-01-2015, 21:34
AnnexL هست ولی I , A نیستن. اونا که میگی کجا هستن.
اگه روی annex Mیا L نذاری میشه A
ولی I تو بعضی مودم ها هستش فقط

babak_eivazi
01-02-2015, 16:51
سیمی که به خونه اومده یک سیم 4 سیمه هست که از دو سیمش استفاده میکنم متری 800 تومن خریدمش شما به نظرتون این نویز عادیه چون فاصله زیادی با مرکز مخابراتی نیست
قبلا هم چند بار گفتم مودم رو به سیم های خارج ساختمان وصل کنید و از سفحه ی stat مودم یه اسکرین شات بزارید تا بگم مشکل از سیم کشی داخلی هست یا نه اگر هم که خودتون اطمینان دارید مشکل از سیم کشی داخلی هست کابل شیلد دار تهیه کنید و سوکت بزنید 100٪ مشکل حل می شه. امیدوارم بعد 20 تا پست متوجه شده باشید که قضیه چی هست :n02:

mahdi1323
01-02-2015, 18:00
قبلا هم چند بار گفتم مودم رو به سیم های خارج ساختمان وصل کنید و از سفحه ی stat مودم یه اسکرین شات بزارید تا بگم مشکل از سیم کشی داخلی هست یا نه اگر هم که خودتون اطمینان دارید مشکل از سیم کشی داخلی هست کابل شیلد دار تهیه کنید و سوکت بزنید 100٪ مشکل حل می شه. امیدوارم بعد 20 تا پست متوجه شده باشید که قضیه چی هست :n02:

متوجه چیه پست چیه:n04: حالا راستی خونه ما حیات هستش به سیم مخابراتی که از مخابرات اومده وصل کردم وضعیت خیلی بدتر شد شاید ففکر میکنم مشکل از سیم کشی باشه چون شاخص نویز 46 هستش برای این فاصله خیلی زیاده درسته

babak_eivazi
01-02-2015, 19:04
متوجه چیه پست چیه:n04: حالا راستی خونه ما حیات هستش به سیم مخابراتی که از مخابرات اومده وصل کردم وضعیت خیلی بدتر شد شاید ففکر میکنم مشکل از سیم کشی باشه چون شاخص نویز 46 هستش برای این فاصله خیلی زیاده درسته
عزیز دل شما که تو حیاط وصل می کنی یه اسکرین شات هم بگیر با یه اسکرین شات برای موقعی که مودم به سیم کشی داخلی وصل هست جفتشم بزار اینجا بنده راهنماییتون می کنم اینطوری نمی شه اگر هم که خودتون اطمینان دارید مشکل از کجاست که هیچ چون بنده نمی تونم بدون اسکرین شات توی دو حالتی که گفتم کمکی بهتون بکنم:n14::n14::n14:. به هر حال اگه خودتون تونستید تشخیص بدید که مشکل از سیم کشی ساختمون هست می تونید یه کابل تهیه کنید و مشکلتون برطرف بشه چند تا پست دیگه تو این مورد بدم به خاطر اسپم بنم می کنن :n02::n02::n02::n08::n08:

راستی اینم بگم که مخابرات خط نامحدود بنده رو از رانژه در نمی اره منم خط سوم رو ثبت نام کردم تا 2-3 روز دیگه وصل بشه سرویس ارت 1 شاتل رو میگیرم میگن پینگش خوبه کسی هست که داشته باشه ؟ کلا هر کی جایی میشناسه که مشکل پینگ نداره همینجا اعلام کنه در ضمن با بخش فروش 2020 صحبت کردم قرار شده در صورت امکان سرویس نامحدود 256 رو هم اضافه کنن جای همومن 128 نا محدود قبلی که سرعتش 32 بود من که پینگش به دردم نمی خوره اگه اضافه کردن دوستان استفاده کنن !

mahdi1323
01-02-2015, 19:21
عزیز دل شما که تو حیاط وصل می کنی یه اسکرین شات هم بگیر با یه اسکرین شات برای موقعی که مودم به سیم کشی داخلی وصل هست جفتشم بزار اینجا بنده راهنماییتون می کنم اینطوری نمی شه اگر هم که خودتون اطمینان دارید مشکل از کجاست که هیچ چون بنده نمی تونم بدون اسکرین شات توی دو حالتی که گفتم کمکی بهتون بکنم:n14::n14::n14:. به هر حال اگه خودتون تونستید تشخیص بدید که مشکل از سیم کشی ساختمون هست می تونید یه کابل تهیه کنید و مشکلتون برطرف بشه چند تا پست دیگه تو این مورد بدم به خاطر اسپم بنم می کنن :n02::n02::n02::n08::n08:

راستی اینم بگم که مخابرات خط نامحدود بنده رو از رانژه در نمی اره منم خط سوم رو ثبت نام کردم تا 2-3 روز دیگه وصل بشه سرویس ارت 1 شاتل رو میگیرم میگن پینگش خوبه کسی هست که داشته باشه ؟ کلا هر کی جایی میشناسه که مشکل پینگ نداره همینجا اعلام کنه در ضمن با بخش فروش 2020 صحبت کردم قرار شده در صورت امکان سرویس نامحدود 256 رو هم اضافه کنن جای همومن 128 نا محدود قبلی که سرعتش 32 بود من که پینگش به دردم نمی خوره اگه اضافه کردن دوستان استفاده کنن !

حالت اول رو که گذاشت حالت دوم از خط خیی بدتره به نظرم چون رو کابل شبکه مویز تاثیر کمتری میزاره بهتزه درسته

Переклад не
02-02-2015, 23:29
دوستان من امروز از یکی شنیدم مخابرات دانلود شبانه شو برداشته
درسته؟

fanoostalaei
02-02-2015, 23:45
دوستان من امروز از یکی شنیدم مخابرات دانلود شبانه شو برداشته
درسته؟
ما که نشنیدیم :n02:

امکان نداره اینجوری کنه !! وقتی کمبود پهنایی چیزی نداره چرا باید این کار رو بکنه !!
شبانه رو شهر هایی برداشتن که نمیخوان پهنای باند بخرن و اینجوری راه اعتراض کاربرهاشون رو بستن !!

fanoostalaei
03-02-2015, 14:40
پینگ داخلی من چند روزیه خیلی زیاده !! نزدیک 100 :n35:
برا شما هم اینجوریه :n36:

mahdi1323
03-02-2015, 14:46
پینگ داخلی من چند روزیه خیلی زیاده !! نزدیک 100 :n35:
برا شما هم اینجوریه :n36:

مال من داخلی زیر 40 هستش خارجی بالای 200

fanoostalaei
03-02-2015, 14:48
مال من داخلی زیر 40 هستش خارجی بالای 200
درست برعکس من !! داخلی نزدیک 100 ولی خارجی هم زیر 130

mahdi1323
03-02-2015, 16:34
حالت اول رو که گذاشت حالت دوم از خط خیی بدتره به نظرم چون رو کابل شبکه مویز تاثیر کمتری میزاره بهتزه درسته

بابک خان جوابی عنایت فرمایید

bahram.
03-02-2015, 17:51
سلام
دوستان تبریزی یه وضعیت کلی از نت مخابرات (باز کردن صفحات سایتها- دانلود - پینگ - تایم اوت و...)محبت کنید ممنون میشم
الان یک مگ ماکس نت دارم
دانلود شب و صبح با آی دی ام روی حدودا 250 هستش(البته چند روزیه بالا اومده نصف این بود) باز کردن صفحات نسبتا خوبه
اسکرن شات از سایت اسپید نت همین الان گرفتم

fanoostalaei
03-02-2015, 19:53
در یک کلام مخابرات برای من عالیه و از نظر سرعت دانلود و کیفیت وبگردی چیزی کم نداره

david68
04-02-2015, 01:22
میگم کسی میدونه خط تلفن تصویری چیه ؟ اصلا داریم همچین چیزی ؟ الان کوچه مارو کندن ملت میگن قراره تلفن تصویری بیاد ! خط من اشغاله . فاصله رو 59-60 نشون میده و نویز هم 5-6 ! یعنی دو مگ رو به زور ساپورت میکنه . الان میخوام ببینم میتونم به کندن کوچمون امید ببندم یا نه دارن خطوط تلفن جدید اضافه میکنن ؟ تا حالا برای خرید خط دیگه اقدام نکردم چون میترسم مثل خط فعلی اشغال باشه .

babak_eivazi
04-02-2015, 07:50
بابک خان جوابی عنایت فرمایید

داداش گلم شما یه لطفی کن از 2 حالتی که گفتم عکس بزار یا خودت چک کن مقادیر snr و attenuation رو برای هر دو حالت یادداشت کن اینجا اعلام کن تا بگم مشکل از کجا هست ولی اگه براتون تست ممکن نیست در حالت کلی اگه سیم کشی داخلی کهنه و یا نامناسب هست کابل تاثیر مثبتی داره.

mahdi1323
04-02-2015, 10:50
داداش گلم شما یه لطفی کن از 2 حالتی که گفتم عکس بزار یا خودت چک کن مقادیر snr و attenuation رو برای هر دو حالت یادداشت کن اینجا اعلام کن تا بگم مشکل از کجا هست ولی اگه براتون تست ممکن نیست در حالت کلی اگه سیم کشی داخلی کهنه و یا نامناسب هست کابل تاثیر مثبتی داره.

در مورد سیم کشی توضیح بدم که من یک سیم جدید تلفن بقیمت متری 800 تومن گرفتم 11 متر مستقیم به دو تا نویز گیر وصل کردم اما فکر میکنم کابل شبکه نویز کمتری از این سیما دریافت میکنه

mahdi1323
04-02-2015, 15:01
دوستان رونمای از سایت جدید مخابرات

vahidreza2007
04-02-2015, 15:47

مخابرات بالاخره یه تکونی انگار میخواد به خودش بده

فعلا که از طریق پنل کاربری نمیشه رفت تو سایت و میزنه همچین کاربری وجود ندارد !

فکر کنم تا ساعت 10 شب هر چی دانلود کنیم حساب نشه ! :n10::n10:

babak_eivazi
04-02-2015, 17:04
در مورد سیم کشی توضیح بدم که من یک سیم جدید تلفن بقیمت متری 800 تومن گرفتم 11 متر مستقیم به دو تا نویز گیر وصل کردم اما فکر میکنم کابل شبکه نویز کمتری از این سیما دریافت میکنه

شما بدون نویز گیر فقط خود مودم رو وصل کن به همون سیمی که داری اگه بازم مشکل داشتید مربوطه سیم تلفن نیست مگر تو شرایط خاص سیم تلفنی که خودتون مستقیم از بیرون خونه آورده باشید اونم ۱۰ متر در ضمن اینم بگم که الان که توضیح دادید من حدس میزنم شما سیم کشی خونه رو توی مدار نگه داشتید و با یه سیم خط رو آوردید طرف مودم یعنی الان به سیم دم در خونه ی شما ۲ تا سیم وصل هست یکی سیم کشی ساختمان و یکی سیم تلفنی که آوردید به مودم اگه اینطوری هست باید بگم تا وقتی که سیم کشی ساختمان تو مدار هست نویز روی خط شما خواهد افتاد حتی اگه دم در خونتون وقتی سیم کشی داخلی تو مدار هست مودم رو هم وصل کنید بازم نویز خواهید داشت تنها کاری که میتونی بکنید این هست که سیم رو نگه دارید و یکی از نویز گیر ها رو حذف کنید با قطع سیم کشی داخلی و وصل تلفن منزل به نویز گیر مشکل برطرف میشه

mahdi1323
04-02-2015, 18:05
شما بدون نویز گیر فقط خود مودم رو وصل کن به همون سیمی که داری اگه بازم مشکل داشتید مربوطه سیم تلفن نیست مگر تو شرایط خاص سیم تلفنی که خودتون مستقیم از بیرون خونه آورده باشید اونم ۱۰ متر در ضمن اینم بگم که الان که توضیح دادید من حدس میزنم شما سیم کشی خونه رو توی مدار نگه داشتید و با یه سیم خط رو آوردید طرف مودم یعنی الان به سیم دم در خونه ی شما ۲ تا سیم وصل هست یکی سیم کشی ساختمان و یکی سیم تلفنی که آوردید به مودم اگه اینطوری هست باید بگم تا وقتی که سیم کشی ساختمان تو مدار هست نویز روی خط شما خواهد افتاد حتی اگه دم در خونتون وقتی سیم کشی داخلی تو مدار هست مودم رو هم وصل کنید بازم نویز خواهید داشت تنها کاری که میتونی بکنید این هست که سیم رو نگه دارید و یکی از نویز گیر ها رو حذف کنید با قطع سیم کشی داخلی و وصل تلفن منزل به نویز گیر مشکل برطرف میشه

Modulation

:

ADSL2

Annex Mode

:

ANNEX_A

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

6.9
24.1
db

Line Attenuation

:

46.0
28.6
db

Data Rate

:

6467
508
kbps

Max Rate

:

7436
1071
kbps

POWER

:

19.7
11.3
dbm

CRC

:

0
0

این الن مسقیم بدون نویز گیر وصل کردم بدتر شد و نه سیم تلفن از مددار خارج هست و یک سیم اومده به دو تا نویزز گیر بعد تلفن و مودم رو به نویز گیرا وصل کردم

mahdi1323
04-02-2015, 18:08
دوستان مال شما الان چه خبره میتونید شارزتون رو ببینید

fanoostalaei
04-02-2015, 18:51
فعلا دارن سایت رو ارتقا میدن و نمیشه اطلاعات حساب رو دید
اینجوری خیلی بهتره که یه سایت درست و حسابی برای خودشون زدن :n02:

mahdi1323
04-02-2015, 19:52
فعلا دارن سایت رو ارتقا میدن و نمیشه اطلاعات حساب رو دید
اینجوری خیلی بهتره که یه سایت درست و حسابی برای خودشون زدن :n02:

الان میشه دانلود کرد باز جساب کم نکنه خیلی خطرناکه نه

amirlovely
04-02-2015, 23:16
سلام سایت اپدیت شده الان من 2 مگ دارم تا 9 مگ میره ولی تو قیمت جدید 10 مگ گذاشتن دیگه 2 مگ دانلود با این سرعت نمیدن؟؟؟

v-abbasi
04-02-2015, 23:17
دوستان ، سرعت 5 مگابیت هم فعال شده ! آیا سرعت دانلود شبانه هم به همون میزان یعنی حدود 2.5 برایر 2 مگابیت هست ؟ اصلا این سرویس 5 مگ دانلود شبانه داره ؟؟

سرعت 10 مگ چطور ؟

babak_eivazi
04-02-2015, 23:22
زمان سرویس ها ۱۰ روز اضافه شده تو پنلوپ جدید برای هر دو اکانت بنده بقیه هم همینطور هستند؟ در ضمن جریان سرویس ۱۰ مک چیه وقتی همین ۲ مگ سرعتش محدود نیست یا قرار هست بعد از این محدود کنند سرویس ۲ مگ رو؟

v-abbasi
04-02-2015, 23:28
الان دیدم که 5 و 10 مگ هم رایگان شبانه دارن ! به طور مثال سرعت 2 مگ رو روی 8 میبندن ، سرعت 5 و 10 رو خبر دارین رو چند میبندن ؟؟

این خط من هست ، تا سرعت چند میکشه به طور دقیق ؟

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
7.7
12.9

Attenuation (dB):
32.0
18.1

Output Power (dBm):
19.7
12.6

Attainable Rate (Kbps):
9652
1222

Rate (Kbps):
8189
1021

v-abbasi
04-02-2015, 23:29
زمان سرویس ها ۱۰ روز اضافه شده تو پنلوپ جدید برای هر دو اکانت بنده بقیه هم همینطور هستند؟ در ضمن جریان سرویس ۱۰ مک چیه وقتی همین ۲ مگ سرعتش محدود نیست یا قرار هست بعد از این محدود کنند سرویس ۲ مگ رو؟

برای من هم 10 روز اضافه شده !

fanoostalaei
04-02-2015, 23:40
سایت برای من باز میشه ولی اطلاعات زمان سرویس من ایراد داره !!
زمان سرویس 1 ساله من رو از اول این ماه در نظر گرفته در حالیکه از 5 ماه پیش من این سرویس رو خریدم !!! ولی الان برای من روز باقی مانده زده 360 روز :n02:

mahdi1323
04-02-2015, 23:45
سایت برای من باز میشه ولی اطلاعات زمان سرویس من ایراد داره !!
زمان سرویس 1 ساله من رو از اول این ماه در نظر گرفته در حالیکه از 5 ماه پیش من این سرویس رو خریدم !!! ولی الان برای من روز باقی مانده زده 360 روز :n02:

برای منم اینجوریه واسه یکی از دوستام که رمزشو میدونم اونم اینجوریه پس پرداخت ها اینجورین

fanoostalaei
04-02-2015, 23:49
دوستان تست کردید ببینید حجم رو محاسبه میکنه یا نه ؟
خدا کنه با عوض کردن این سیستم باگ هاشون به فنا نره :n02:
چون سیستم قبلی هزار یک تا روش مفت استفاده کردن داشت :n02:

vahidreza2007
04-02-2015, 23:55
دوستان برای شما حجم رو درست نشون میده ؟؟ یعنی حجم واقعی تون رو نشون میده ؟ برای من دقیقا یک گیگابایت نشون میده و ازش چیزی کم نمیشه !

در حالی که بای 10 گیگ و خورده ای داشته باشم :n24: فردا زنگ بزنم به فروشش ببینم چی میگن

mahdi1323
04-02-2015, 23:56

ما که باگی ندییدیم اگه بلد بودی چرا به ما نگفتی تا ما هم استفاده کنیم دعات کنیم:n28:

fanoostalaei
04-02-2015, 23:58
دوستان برای شما حجم رو درست نشون میده ؟؟ یعنی حجم واقعی تون رو نشون میده ؟ برای من دقیقا یک گیگابایت نشون میده و ازش چیزی کم نمیشه !

در حالی که بای 10 گیگ و خورده ای داشته باشم :n24: فردا زنگ بزنم به فروشش ببینم چی میگن
هنوز زوده !! زنگ زدن بی خوده !! خودت که میبینی دارن سیستمشون رو عوض میکنن و این ایراد ها ظبیعیه !!
درست میشه !! یکی دو روز صبر کن

ما که باگی ندییدیم اگه بلد بودی چرا به ما نگفتی تا ما هم استفاده کنیم دعات کنیم:n28:
والا من 4 ماه تموم بود به این فروم سر نمیزدم !! :n02:

mahdi1323
05-02-2015, 00:00
هنوز زوده !! زنگ زدن بی خوده !! خودت که میبینی دارن سیستمشون رو عوض میکنن و این ایراد ها ظبیعیه !!
درست میشه !! یکی دو روز صبر کن

والا من 4 ماه تموم بود به این فروم سر نمیزدم !! :n02:

پس این دفعه به ما بگو یک تستی بزنیم در ضمن الان برای من 1 گیگ نشون میده صبر کنید درست میشه صبح زدم پشتیبانی میگم چرا پس من یوز پسورد میزنم میگه اشتراک یافت نشد میگه من بلد نیستم شب زنگ بزنید بپرسید بعد قطع کرد چقدر اینا اطلاعات عمومی دارن:n31::n31:

babak_eivazi
05-02-2015, 09:48
سرعت جدید نامحدود 128 شده 8 کیلوبایت ! سرویس 2 مگ یا همون اولترای قدیم هم 244 کیلوبایت شده از این به بعد باید 10 مگ بخرم :n23:

v-abbasi
05-02-2015, 09:51
نامردا سرعت دانلود شبانه رو بدون اینکه مدت سرویس تموم بشه آوردن پایین ! چی بگم آخه من تازه 3 ماهه تمدید کرده بودم !

v-abbasi
05-02-2015, 10:03
الان دیدم که 5 و 10 مگ هم رایگان شبانه دارن ! به طور مثال سرعت 2 مگ رو روی 8 میبندن ، سرعت 5 و 10 رو خبر دارین رو چند میبندن ؟؟

این خط من هست ، تا سرعت چند میکشه به طور دقیق ؟

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
7.7
12.9

Attenuation (dB):
32.0
18.1

Output Power (dBm):
19.7
12.6

Attainable Rate (Kbps):
9652
1222

Rate (Kbps):
8189
1021

اون بالایی خط اول و این پایینی خط دوم ، لطفا بررسی کنین و بفرمایید که وضعیت خط ها چطور هست و آیا سرعت 10 مگ و بالاتر رو راحت میکشن یا نه ممنون

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

10.3
25.9
db

Line Attenuation

:

36.0
22.0
db

Data Rate

:

9087
514
kbps

Max Rate

:

9452
1155
kbps

CRC

:

24
0

soft201163
05-02-2015, 10:20

دوست عزیز الان که دیگه اون سیستم رو عوض کردن میشه سه تا از اون هزار و یکی رو میشه اینجا توضیح بدی؟
حقیقتش من از سال 81 تو نت ول میچرخم زیاد اینترنت مفت ندیدم .خالی بندی هم حدی داره.

mahdi1323
05-02-2015, 10:37
دوست عزیز الان که دیگه اون سیستم رو عوض کردن میشه سه تا از اون هزار و یکی رو میشه اینجا توضیح بدی؟
حقیقتش من از سال 81 تو نت ول میچرخم زیاد اینترنت مفت ندیدم .خالی بندی هم حدی داره.

مگه قرار نبود 2 مگ سرعتش 4مگ باشه چرا کردنش 256 یعنی چی

humanaga
05-02-2015, 11:48
از صبح تا الا هی نت قطعی داره الا یکم درست شده ولی سرعت من 512 نامحدود رسما نصف شده 33kb !!! به 2020 هم هرچی زنگ میزنم جواب نمی ده

mahdi1323
05-02-2015, 11:51
از صبح تا الا هی نت قطعی داره الا یکم درست شده ولی سرعت من 512 نامحدود رسما نصف شده 33kb !!! به 2020 هم هرچی زنگ میزنم جواب نمی ده

بله محدود هم2 مگ هم 256 شده قطعی هم زیاده من یک شکایت نوشتم 195 دو مگ ها هم بنویسین چون اینا گفته بودن سرعت 2 برابر بیشتر از سرویس ارایه شده الان لااقل سرعتمون باید 512 باشه

Переклад не
05-02-2015, 12:44
آقا سرویس منم از نصف شب قطعه گویا سراسری هست من از شهرک هم پرسیدم اونام قط بودن

mahdi1323
05-02-2015, 12:46
اصلن سرعت ها رو یک سوم کردن یعنی چی باید 512 میکردن نه 256

david68
05-02-2015, 13:15
اقا چه وضعشه اخه ؟ این افت سرعت موقتی هست یا بازم سرعت ها رو کم کردن ؟

mahdi1323
05-02-2015, 13:17
اقا چه وضعشه اخه ؟ این افت سرعت موقتی هست یا بازم سرعت ها رو کم کردن ؟

منم اعصابم خورد شده پشتیبانی که جواب نمیده یعنی چی

siavash61
05-02-2015, 15:42
128 نامحدود که کلا قطعه
سرویش کلاسیک (128 محدود) گه سرعت دانلود 120 داشت، الان شده 30 کیلوبایت.
یعنی اینا سرویس محدود با سرعت 30 کیلوبایت میدن :n08:
تو خود تبریز (نمیگم دنیا) مگه شرکتی هنوز وجود داره که سرویس محدود با سرعت 30 کیلوبایت بده؟ سرویس محدود دیگه حداقل 100 کیلوبایت باید باشه دیگه.
یه هفته دیگه مخابرات شروع میکنه به فروش کارت اینترنت دیال آپ. خودتونو آماده کنید.
البته الان 128 نامحدود دقیقا سرعتش دیال آپه. (که اونم قطعه)
خیلی با حالن کلا
انگار تو این مملکت داریم طلا و زعفران خرید و فروش میکنیم. اینترنت بر اساس کیلوبایت و مثقال و گرم.
دنیا شده سرویسهای کلود و استریم و مدیا
ما اینجا اینترنت مثقالی میخریم
خیلی خوشیم ما

mahdi1323
05-02-2015, 15:45
128 نامحدود که کلا قطعه
سرویش کلاسیک (128 محدود) گه سرعت دانلود 120 داشت، الان شده 30 کیلوبایت.
یعنی اینا سرویس محدود با سرعت 30 کیلوبایت میدن :n08:
تو خود تبریز (نمیگم دنیا) مگه شرکتی هنوز وجود داره که سرویس محدود با سرعت 30 کیلوبایت بده؟ سرویس محدود دیگه حداقل 100 کیلوبایت باید باشه دیگه.
یه هفته دیگه مخابرات شروع میکنه به فروش کارت اینترنت دیال آپ. خودتونو آماده کنید.
البته الان 128 نامحدود دقیقا سرعتش دیال آپه. (که اونم قطعه)
خیلی با حالن کلا
انگار تو این مملکت داریم طلا و زعفران خرید و فروش میکنیم. اینترنت بر اساس کیلوبایت و مثقال و گرم.
دنیا شده سرویسهای کلود و استریم و مدیا
ما اینجا اینترنت مثقالی میخریم
خیلی خوشیم ما
حال مشکل اینجاست که من که 2 مگ دارم با دوستم که یک مگ دار سرعت دوتامون 256 هست این یعنی چی نمیدونم

fanoostalaei
05-02-2015, 17:13
والا داداش از حرفم ناراحت نشو !! ولی اگه قرار بود هر کی تو نت ول میگرده یه باگ پیدا کنه الان سنگ رو سنگ بند نمیشد !! چون ما روزانه کلی ولگرد تو اینترنت داریم !!! :n02::n02:

در ضمن بهتره که یه نگاه به امضام هم بندازی !! یه لینک هست !! برو ببین :n09:
بعد بیا گوز گوز کن :n02:

آقا سرویس منم از نصف شب قطعه گویا سراسری هست من از شهرک هم پرسیدم اونام قط بودن
من صبح ساعت 8 وصل شدم همه چی طبیعی بود !! ولی الان که از سر کار اومدم اینترنت به کل قطعه !! رایتل هم خونه آنتن ضعیفه و الان با نسل 2 همراه اول وصل شدم:n27:

fanoostalaei
05-02-2015, 17:28
همین الا اینترنت من وصل شد !! سرعت من که همونه و تا جایی که خطم بکشه سرعت میده و الان خطم 4 مگ اپ شده
ولی از نظر پینگ بدجوری رـــیده :n21:

گیت وی من از 172 به 10.10.101.242 تغیر پیدا کرده :n35:
پینگ داخلی خیلی بهتر شده ولی خارجی بدجوری ترکیده !! 300 تا پینگ و در ضمن اسم ISP رو با عنوان Iran telecomuication میشناسه نه information tecnology

malek911
05-02-2015, 17:44
دیشب سرویس جدید 10 مگ مخابرات رو گرفتم و همین چند لحظه پیش اعمال شد.در کمال شگفت سرعت دانلودم 256 کیلوبایت هستش و با سرویس قبلی 2 مگ الترایی که داشتم هیچ فرقی نکرده:n19:

ice_man_sh
05-02-2015, 18:02
اینترنت ما هم تا الان قطع بود، با 2020 که صحبت کردم گفت به دلیل توسعه نرم افزاری که هست هر از گاه یقطعی داریم و داره سعی میشه سریعا وضع دست بشه.

دیشب سرعت دانلود من با اولترا 130 بود! اینهمه هزینه کردیم 1 ماه هم نتونستیم از مخابرات بهره ببریم.

از طرفی تعرفه های جدیدی در سایت مخابرات زده شده که سرویس های 5 و 10 هم اضافه شده، باید یه چند روزی صبر کنیم ببینیم وضعیت چی میشه.

soft201163
05-02-2015, 18:19
والا داداش از حرفم ناراحت نشو !! ولی اگه قرار بود هر کی تو نت ول میگرده یه باگ پیدا کنه الان سنگ رو سنگ بند نمیشد !! چون ما روزانه کلی ولگرد تو اینترنت داریم !!! :n02::n02:

در ضمن بهتره که یه نگاه به امضام هم بندازی !! یه لینک هست !! برو ببین :n09:
بعد بیا گوز گوز کن :n02:

من صبح ساعت 8 وصل شدم همه چی طبیعی بود !! ولی الان که از سر کار اومدم اینترنت به کل قطعه !! رایتل هم خونه آنتن ضعیفه و الان با نسل 2 همراه اول وصل شدم:n27:
اول از اینکه با ادم بی ادبی مثل شما دهن به دهن شدم متاسفم ولی مجبورم همینجا جوابتو بدم .فرومی که شما نشونی دادی سرو تهش 42 نفر کاربر داره البته به غیر جنابعالی که طبق عکس زیر در تمام تایپک های خودت مینویسی:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02:: n02::n02:

خود گویی وخود خندی عجب مرد هنر مندی .
اون تایپکی رو هم نحوه استفاده رو نوشته بودی.8 تا کامنت بیشتر نداشت .
اگراز اول میگفتی که میخوای فروم 42 نفره ببخشین 41 نفرتو هی آمارشو ببری بالا شاید منم یه سری میزدم .حالا من گوز گوز میکنم یا شما؟
بازم مشتاقم از اون هزارو یک روش چند تا رو یادمون بدی
آقا ما بیسواد.

fanoostalaei
05-02-2015, 18:30
عزیز دل برادر !!! این فروم یک هفته هم نیس که تاسیس شده !! و تمام تاپیک ها در طول این 3 روز زده شده !! :n02:
این باگ رو هم که زدم تو فروم به خاطر جذب بیننده بود !! ( وگرنه برای رضای خدا نزدم اونجا !! :دی) ( اون رو هم که زدم یکی از باگ های قدیمی بود )
من خیلی هم ادب دارم و خوبش رو هم دارم فقط چون شما گفتی خالی بندی حدی داره اینجوری نوشتم !! :n02:
اینم آس ترین باگ مخابرات تبریز که تو عمرتم نمیتونی همچین سرعتی با ADSL بدون فیل.ترینگ داشته باشی و بدون دغدغه پول و ...
حالا اگر شما ادعا داری که از 81 تو اینترنتی و میتونی همچین چیزی داشته باشی ما منتظریم که شما برای ما رونمایی بکنید :n09:

Moh3nsiz
05-02-2015, 18:41
مخابرات عزیز
اینجانب محسن سیز با ۱۲۸ محدود در طی ۹ ماه اخیر یک هارد یک ترابایتی را تمام کردم.
در حال حاضر تنها ۸۰ گیگ دیگر در لیست دانلود هایم موجوداست . نذر کرده ام اگر آنها هم تمام شد یک هفته اینترنت نیایم.
لطفا سرعت ۴۵۰ ِ من را بازگردان.
با تشکرات فراوان

siavash61
05-02-2015, 19:07
آقا وضعیت همارا چجوریه؟
128 نامحدود سرعتش چنده؟
کلاسیک محدود چطور؟
کسی هست از بچه ها؟
این مخابرات که دیگه رسما رید.

fanoostalaei
05-02-2015, 19:11
آقا وضعیت همارا چجوریه؟
128 نامحدود سرعتش چنده؟
کلاسیک محدود چطور؟
کسی هست از بچه ها؟
این مخابرات که دیگه رسما رید.
مخابرات که وضعیتش خوبه
فقط به خاطر ارتقا یکم ایراد داره که اونم درست میشه !! شهر های دیگه حسرت مخابرات تبریز رو میخورن بعد شما تقی به توقی نخورده میاید میگید رسما ریـد!!
تو رو خدا یکم انصاف داشته باشید :n02::n02::n12::n12:( البته این حرفم رو به دل نگیر سیاوش جان !! کلی گفتم)

soft201163
05-02-2015, 20:30
عزیز دل برادر !!! این فروم یک هفته هم نیس که تاسیس شده !! و تمام تاپیک ها در طول این 3 روز زده شده !! :n02:
این باگ رو هم که زدم تو فروم به خاطر جذب بیننده بود !! ( وگرنه برای رضای خدا نزدم اونجا !! :دی) ( اون رو هم که زدم یکی از باگ های قدیمی بود )
من خیلی هم ادب دارم و خوبش رو هم دارم فقط چون شما گفتی خالی بندی حدی داره اینجوری نوشتم !! :n02:
اینم آس ترین باگ مخابرات تبریز که تو عمرتم نمیتونی همچین سرعتی با ADSL بدون فیل.ترینگ داشته باشی و بدون دغدغه پول و ...
حالا اگر شما ادعا داری که از 81 تو اینترنتی و میتونی همچین چیزی داشته باشی ما منتظریم که شما برای ما رونمایی بکنید :n09:

یولداش بنده کی ادعا کردم میتونم همه چیزی داشته باشم ؟ یه بار دیگه کامنتها رو بخون .در مورد نهایت سرعت فکر کنم دیگه تو تبریز بالاتر از 20 مگ نداشته باشیم البته مخابرات و ADSL منظورمه اوم برای یوزر حالا شرکت ها و جاهای دیگه رو خبر ندارم .خب اینم تست چند روز قبل بنده که تو صفحات قبل هم هست

این هم دوست عزیر کامنت شما در مورد سرعت بنده

نوشته شده توسط soft201163 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وای که اگه من نزدیک مرکز مخابراتی بودم چه حالی میکردم :دی

حیف که سرعت بالای 5 مگ رو نمیتونه تحمل کنه خط لعنتی من :دی

پس زیاد تشنه سرعت نیستم و اینم میدونم کلکی هم اگر سوار کنی بازم خود مودمهای معمولی بزرگترین مانع هست چون بیشتر از این حدود کشش ندارن.دوست عزیر من هیچ ادعایی نکردم که راه کلک زدن رو بلدم .بهتره دیگه بیشتر از این به حاشیه نریم اگرم بنده جسارتی کردم عذر میخوام .موفق باشی ولی به خدا از ته دل میگماگه تو این سیستم جدید هم اگر باگی کشف کردین مارو هم بی نصیب نذارین :n01:.من الله توفیق

mahdi1323
05-02-2015, 22:55
دوستان خبری نیست این سرعت ها دامی اینجوری شدن یا موقتی هست

mahdips3
05-02-2015, 23:24
دوستان خبری نیست این سرعت ها دامی اینجوری شدن یا موقتی هست

غ ل ط بکنند همچین کاری بکنن!! همگی شکایت می کنیم. مگه قرارداد نداریم؟ نوشته شده سرعت اولترا 2مگ که بخاطر جشنواره 4 مگ بسته میشه !!!! ساعت رایگان رو هم نمی تونن حذف کنن.چون تعهد دارن. مطمئن باشید این کاهش سرعت ها بخاطر تغییرات سیستم اکانتینگ هست و تا چند روز آینده باید حل بشه.احتمالا تعدادی از دوستان هم بخاطر ایرادات این سیستم جدید الان دارن با سرویس های 128 خودشون با سرعت بالا دانلود می کنند و حال می کنند :n10::n10::n10:

mahdi1323
05-02-2015, 23:28
غ ل ط بکنند همچین کاری بکنن!! همگی شکایت می کنیم. مگه قرارداد نداریم؟ نوشته شده سرعت اولترا 2مگ که بخاطر جشنواره 4 مگ بسته میشه !!!! ساعت رایگان رو هم نمی تونن حذف کنن.چون تعهد دارن. مطمئن باشید این کاهش سرعت ها بخاطر تغییرات سیستم اکانتینگ هست و تا چند روز آینده باید حل بشه.احتمالا تعدادی از دوستان هم بخاطر ایرادات این سیستم جدید الان دارن با سرویس های 128 خودشون با سرعت بالا دانلود می کنند و حال می کنند :n10::n10::n10:

نه یکی از دوتام با 128 سرعتش 32 شده یکی از دوستام هم با 1 مگ سرعت 256 من رو میگیره خدا کنه درست بشه

Persianhb
05-02-2015, 23:30
سرعت و کیفیت اینترنت مخابرات افتضاح شده از مخابرات اشتراک اینترنت نگیرید :n34:

ice_man_sh
05-02-2015, 23:32
دوستان آیا اطلاعی دارن که این اسپلیتر ها را اگه به سیم مودم بزنیم (مابین خروجی پریز و مودم) تاثیری در کاهش نویز داره؟ و یا اینها فقط برای گرفتن صدای نویز هستند.

==============================================

من نمیدونم آیا اگه برای دوره جدید 10 مگ بگیریم برمیگیرده به سرعت قبل یا نه!

14708
05-02-2015, 23:54
سرعت 512 نامحدود مخابرات شده 20 چیکار کنم ؟:n04:

Moh3nsiz
06-02-2015, 00:10
سرعت 512 نامحدود مخابرات شده 20 چیکار کنم ؟:n04:
توکل و دعا
سرعت منِ ۱۲۸ شده ۳۰ :n09:

fanoostalaei
06-02-2015, 00:30
یولداش بنده کی ادعا کردم میتونم همه چیزی داشته باشم ؟ یه بار دیگه کامنتها رو بخون .در مورد نهایت سرعت فکر کنم دیگه تو تبریز بالاتر از 20 مگ نداشته باشیم البته مخابرات و ADSL منظورمه اوم برای یوزر حالا شرکت ها و جاهای دیگه رو خبر ندارم .خب اینم تست چند روز قبل بنده که تو صفحات قبل هم هست

به حاشیه نریم اگرم بنده جسارتی کردم عذر میخوام .موفق باشی ولی به خدا از ته دل میگماگه تو این سیستم جدید هم اگر باگی کشف کردین مارو هم بی نصیب نذارین :n01:.من الله توفیق

هم شما درست میگی و هم من !!
اخه یه چیز هایی پشت پرده است که شما خبر نداری!!
راستیتش یه باگی هست که با وجود محدودیت دان استریم خط همه محدودیت ها رو دوز میزنه و با نهایت سرعت +adsl2 دانلود میکنه !! و لی تحت شرایط دیگه ای با سرعت سرویس دانلود میکنه !!
اینی که من گفتم کاش خط تلفنم مثل شما بود برای این بود که دوس داشتم سرعت بالا داشته باشم !!
الان هم فکر نکنم چیزی متوجه شده باشی و بیشتر گیج شدی :n02::n02::n02:

در کل ، چون فروم تازه تاسیسمون هنوز کار زیاد داره شاید در آینده این باگ ها رو بزارم تو فروم که هم بازدید بره بالا و هم ملت استفاده کنن ( چون من تقریبا برای تمام اپراتور های کشور باگ بلدم و میتونم مفت استفاده کنم حتی ایرانسل و رایتل و همراه اول :n02: ولی بنا به دلایلی نمیتونم اون ها رو به کسی بگم !! )

============

پینگ خارجی من بدجوری خراب شده !! کاش گیت وی ها رو به همون قبلی برگردونن :n14::n14:

C:\Users\Fanoos>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=235ms TTL=49
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=233ms TTL=49
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=234ms TTL=49
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=236ms TTL=49

Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 233ms, Maximum = 236ms, Average = 234ms

C:\Users\Fanoos>ping speedtest.net

Pinging speedtest.net [216.146.46.10] with 32 bytes of data:
Reply from 216.146.46.10: bytes=32 time=344ms TTL=47
Reply from 216.146.46.10: bytes=32 time=340ms TTL=47
Request timed out.
Reply from 216.146.46.10: bytes=32 time=499ms TTL=47

Ping statistics for 216.146.46.10:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Minimum = 340ms, Maximum = 499ms, Average = 394ms

و این هم سرعت دانلود سرویس 1 مگ که تا دیروز تا 7 مگ هم میشد سرعت دانلود گرفت ( به دلیل نوسانات خط تلفن)
دقیقا سرعت روی 2 مگابیت محدود شده

siavash61
06-02-2015, 02:48
مخابرات که وضعیتش خوبه
فقط به خاطر ارتقا یکم ایراد داره که اونم درست میشه !! شهر های دیگه حسرت مخابرات تبریز رو میخورن بعد شما تقی به توقی نخورده میاید میگید رسما ریـد!!
تو رو خدا یکم انصاف داشته باشید :n02::n02::n12::n12:( البته این حرفم رو به دل نگیر سیاوش جان !! کلی گفتم)
آخه حسین جان، داداش! سرویس کلاسیک 128 محدود سرعتش شده 30 کیلوبایت. (دقیقا مثل قدیمای 128 نامحدود)
2/5 گیگ هم حجم دارم. 20 روز هم مونده تا پایان سرویس. من این 20 روز با این سرعت حتی نمیتونم این 2/5 گیگم رو تموم کنم :n08:
128 نامحدود هم که یه مدتیه شده 13-14 کیلوبایت. یعنی به معنای واقعی دیال آپ.
آخه با این سرعت واقعا اینترنت امروزی با این همه سرویس کلود و استریم و مدیا معنی داره؟
سرویس محدود رو دیگه حداقل 100 کیلوبایت میدن. کاربر سرویس محدود میگیره و هی استرس و دنگ و فنگ حجم و ... داره که حداقل سرعتش 100 کیلوبایت باشه. سرعتهای پایینتر از این رو هم نامحدود میدن. این دیگه حداقل ترین چیزیه که میتونن بدن. کشور همسایه (ترکیه) متوسط سرعتی که استفاده میکنن 8 مگابیت هست نامحدود تقریبا با ماهی 20 هزار تومن. حالا اون نخواستیم ولی دیال آپ دیگه ستمه به خدا.
این سرعتها هم فکر کنم دائمیه و ایراد نیست که رفع بشه. اونایی هم که سرعتشون مونده رو قبل، به مرور مثل ما میشه. دقیقا الان سرعت اسمی رو میده. اگه قرار باشه برای سرویس 2 مگابیت 8 و 10 مگابیت ببندند چه لزومی داره تو سرویسهای جدید، سرویس 5 و 8 و 10 مگابیت تعریف کردند؟
پ.ن: آقا این باگها رو هم رو کن اینهمه پز نده. فردای قیامت میام یقه تو میگیرم طلبکارت میشم ها! :n02:

14708
06-02-2015, 09:13
من نمیدونم چی شده سرعت 512 نامحدود مخابرات از 30 بالا نمیره زنگ میزنم پشتیبانی میگن که سرعت شما 32 باید باشه من میگم 512 تقسیم بر 8 حداقل 64 رو باید بده ، باز مثل طوطی همون حرفش رو تکرار میکنه
این هم دزدی از سرویسهای نامحدود مخابرات با پنل کاربری جدید

14708
06-02-2015, 09:27
به خدا اعصابم داغونه :n34: باز زنگ زدم یه خانوم دیگه برداشته که حتی بی *** نمیتونه ترکی رو حرف بزنه با لهجه فارسی میگه تا فردا صبر کنید درست نشه زنگ بزنید من گفتم حضوری بیام میگه نیایین

اگر اینطوری باشه باید جمع آوری کنم حتی یه صفحه رو هم به زور باز میکنه
من یک ساله 512 نا محدود سرعت دانلود با 64 کیلو میده الان اون اپراتوری که گذاشتن میگه که مطمئنید 64 میگرفتین باید 32 میگرفتین ها :n21:، حرفهای احمقانه ای میزنن:n34:
دوستان سرعت دانلود نا محدود مکس نت چنده ؟ یا جاهای دیگه ؟ مصرف من زیاده
ماهانه تا 50 تومن میتونم هزینه رو بدم ممنون میشم راهنمای کنید:n12:

mahdi1323
06-02-2015, 11:06
[/RIGHT]

راستیتش یه باگی هست که با وجود محدودیت دان استریم خط همه محدودیت ها رو دوز میزنه و با نهایت سرعت +adsl2 دانلود میکنه !! و لی تحت شرایط دیگه ای با سرعت سرویس دانلود میکنه !!
اینی که من گفتم کاش خط تلفنم مثل شما بود برای این بود که دوس داشتم سرعت بالا داشته باشم !!

در کل ، چون فروم تازه تاسیسمون هنوز کار زیاد داره شاید در آینده این باگ ها رو بزارم تو فروم که هم بازدید بره بالا و هم ملت استفاده کنن ( چون من تقریبا برای تمام اپراتور های کشور باگ بلدم و میتونم مفت استفاده کنم حتی ایرانسل و رایتل و همراه اول :n02: ولی بنا به دلایلی نمیتونم اون ها رو به کسی بگم !! )

============

پینگ خارجی من بدجوری خراب شده !! کاش گیت وی ها رو به همون قبلی برگردونن :n14::n14:

Request timed out.

و این هم سرعت دانلود سرویس 1 مگ که تا دیروز تا 7 مگ هم میشد سرعت دانلود گرفت ( به دلیل نوسانات خط تلفن)

دوست عزیز پینگای من بر عکس تو بهتر شده نگاه کن
C:\Windows\system32>ping google.com

Pinging google.com [216.58.210.238] with 32 bytes of data:
Reply from 216.58.210.238: bytes=32 time=118ms TTL=50
Reply from 216.58.210.238: bytes=32 time=119ms TTL=50

Ping statistics for 216.58.210.238:
Minimum = 118ms, Maximum = 119ms, Average = 118ms
C:\Windows\system32>ping speedtest.net

Pinging speedtest.net [216.146.46.11] with 32 bytes of data:
Reply from 216.146.46.11: bytes=32 time=199ms TTL=52
Reply from 216.146.46.11: bytes=32 time=200ms TTL=52

Ping statistics for 216.146.46.11:
Minimum = 199ms, Maximum = 200ms, Average = 199ms
C:\Windows\system32>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=125ms TTL=49
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=124ms TTL=49

Minimum = 124ms, Maximum = 125ms, Average = 124ms

C:\Windows\system32>ping p30world.com

Pinging p30world.com [5.9.121.113] with 32 bytes of data:
Reply from 5.9.121.113: bytes=32 time=114ms TTL=47

Ping statistics for 5.9.121.113:
Minimum = 114ms, Maximum = 114ms, Average = 114ms
C:\Windows\system32>ping ----------

Pinging ---------- [79.127.127.35] with 32 bytes of data:
Reply from 79.127.127.35: bytes=32 time=37ms TTL=53

Ping statistics for 79.127.127.35:
Minimum = 37ms, Maximum = 37ms, Average = 37ms

humanaga
06-02-2015, 11:13
دیگه نمیشه این 512 نامحدود رو تحمل کرد سرعت شده بین 18-25!!! یکی میگه شماره این پشتیبانی چنده من هرچی 2020 رو میزنم جواب نمی ده!!!!!

mahdi1323
06-02-2015, 11:14
[/RIGHT]

============

Request timed out.

اینم تست دیگه فقط پینگ من خوب شد بقیه موارد به فنا رفت اشتباه کردم یک ساله گرفتم مگه قار نبود سرعت از 512 پایین تر نیاد

humanaga
06-02-2015, 11:34
سرعتم رسما الا شده 10KB :n02: از این بالاتر نمیزه یکی شماره پشتبیانی رو بزاره اینجا....

mahdi1323
06-02-2015, 11:54
پشتیبانی که اشغاله همش 2020

mahdi1323
06-02-2015, 11:59
نمیدونم چرا سررعت چند ثانیه ای میره رو 900 بعد برمیگرده رو 250

vahidreza2007
06-02-2015, 13:49
این مخابرات رسما سرویس کرده ما رو !!

من 10 گیگ قبل از این تغییرات خریدم ولی اعمال نشده !!! الانم حجمم داره تموم میشه !!!!!!!!!

پشتیبانی هم که اشغاله !!!!!!!!!! یا بهتر بگم آشغاله !!!!!!!!

سرعت ها هم رسما ری.. سرعت دانلود اومده رو 250 تا با سرویس اولترا !!!!!!!!!!!!!!

حیف شش ماهه تمدید کردم و مجبورم بسوزم و بسازم !!!!!!!!!!

حالا موندم چطور تکلیف این 10 گیگ حجمم رو روشن کنم :n19::n20:

971971
06-02-2015, 14:02
سرعت دانلود 128 نامحدود 7 کیلوبایت، مطمئنا علتش مشکل فنی است و در روزهای آینده درست میشود، چون اگر این سرعتها باقی بماند حتی 1 نفر مشترک اینترنت مخابرات نخواهد ماند.

14708
06-02-2015, 15:20
زنگ بزنید 0412020 من هم میزنم تا شاید درستش کنن من هم 512 نا محدود دارم سرعت شده 28 :n24:

VTC
06-02-2015, 15:40
سلام و تبریک بابت سرعت های فضایی جدید ... :n19: !!

بنده 13 ام ده گیگ حجم اضافه کردم اعمال نشده زنگ زدم میگن تا 3 روز وجه برگشت میخوره ... حالا بازم ده گیگ خریدم اعمال شد.

امروز بعد 4 روز زنگ زدم میگم نه پول اومده تو حساب نه شارژ تو پنل میگن به پرینت از حسابت بگیر بیا ابوریحان :n31:

یعنی خاک تو سرشون :n04:

عجب اشتباهی کردم از پارس آنلاین اومدم رو مخابرات ها ...

:n31:

حداقل پشتیبانی پارس آنلاین جواب معقول میداد به آدم! :n08:

nasserheidary
06-02-2015, 16:13
سرعت adsl من برای دانلود همیشه حدود 445 هستش واقعاً فوق العاده است من خیلی راضیم از 2020 مخابرات

erfan.it
06-02-2015, 16:43
سرعت adsl من برای دانلود همیشه حدود 445 هستش واقعاً فوق العاده است من خیلی راضیم از 2020 مخابرات
.
.
.
اولین نفری هستید که همچین حرفی ازش میشنوم ... :n04:

rezarrrr
06-02-2015, 17:22
سشدی..... با پوزش فراوان:n16:
سرعت بخوره تو سرم این پینگ رو درست کنن...از ترس آبروم گیم بازی نمیکنم که همگروهی ها فکر نکنن از پشت کوه ان شدم:n09:

fanoostalaei
06-02-2015, 17:40
دوست عزیز پینگای من بر عکس تو بهتر شده نگاه کن
C:\Windows\system32>ping google.com

Pinging google.com [216.58.210.238] with 32 bytes of data:
Reply from 216.58.210.238: bytes=32 time=119ms TTL=50

Ping statistics for 216.58.210.238:
Minimum = 118ms, Maximum = 119ms, Average = 118ms
C:\Windows\system32>ping speedtest.net

Pinging speedtest.net [216.146.46.11] with 32 bytes of data:

Ping statistics for 216.146.46.11:
Minimum = 199ms, Maximum = 200ms, Average = 199ms
C:\Windows\system32>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=125ms TTL=49

Minimum = 124ms, Maximum = 125ms, Average = 124ms

Ping statistics for 5.9.121.113:
Minimum = 114ms, Maximum = 114ms, Average = 114ms
C:\Windows\system32>ping ----------

Pinging ---------- [79.127.127.35] with 32 bytes of data:

Ping statistics for 79.127.127.35:
Minimum = 37ms, Maximum = 37ms, Average = 37ms

مسیر ها برای من و شما جا به جا شده !!!
:دی قبلا من خارجیم خوب بود و داخلی بد !! ولی الان شدم مثل قبل شما :دی

سرعت هم که بازم روی 2 مگابیت محدود هست !!

ice_man_sh
06-02-2015, 17:43
باز اولترای دوستان 250 هست، اولترای من 125 محدود شده!

فردا سرویس من تموم میشه و ظاهرا مخابرات برای همه 10 روز داده و یا حداقل تو پنل اینطوری هست، می خوام 10 مگ بگیرم ولی چون هنوز وضعیت ثابت و پایدار نشده چند روزی هم باید منتظر باشم.

fanoostalaei
06-02-2015, 17:53
ایول مخابرات !! نت من به حالت قبلی برگشت و حتی پینگ داخلی و خارجی کنار هم خوب شد :n12::n12::n12:

اینترنت 1 مگابیت :

اینم گیت وی :

Default Gateway:
10.10.101.242

پ.ن:

خاک بر سر خط تلفن من !!!:n14:

به خدا داره دیونم میکنه !! انقدر نویز شدید داره که 3 تا نویز گیر دیجیتال رو به صورت متوالی باید وصل منم تا بتونه 7 مگ آپ بشه !! ولی نمیدونم چرا گهگاه یهو قاط میزنه و اینجوری سرعتم میترکه !! ( البته داون استریم میترکه !! الان 3 مگ آپ شده خط تلفن )

=============

در مورد باگ !!
اونایی که مخابرات و همارا و مکس نت و آسیاتک دارن فعلا با اون باگی که تو امضام گذاشتم سر کنن ( البته به درد دانلود نمیخوره ولی بعدا براتون یه باگ میگم که پدر مخابرات رو در بیارید :دی
فردا پس فردا هم یه باگ دیکه میزارم تا افراد دیگه ای مثل پارس آنلاینی ها و ... بتونن از نت مفت استفاده بکنن )

Переклад не
06-02-2015, 18:45
دوستان مخابرات سایتش رو تغییر داده و یوزر پسوورد رو هم دیگه قبول نمیکنه.2020 هم که مشغوله.چطوری وارد بخش کاربریمون بشیم؟

fanoostalaei
06-02-2015, 18:49
دوستان مخابرات سایتش رو تغییر داده و یوزر پسوورد رو هم دیگه قبول نمیکنه.2020 هم که مشغوله.چطوری وارد بخش کاربریمون بشیم؟

برای من وارد میشه ولی باز هم ایراد داره !! چون از زمان سرویس من بیشتر از 5 ماه میگذره ولی این نزدیک 1 ال زمان داره هنوز

برای تو هم اگر صبر کنی درست میشه

humanaga
06-02-2015, 19:22
یه سوال مودم من با pppoe وصل نیمشخ به نت!!انگار نمی تونه تنظیمات و dns ایناررو بگیره و قطعه کلا!! ولی وقتی می برم به حالت bridge تو 1 ثانیه بعدش وصل میشه به نت!!!حالا می تونید بگید چطوری می تونم دستی مودم رو تنظیم کنم

adreno
06-02-2015, 19:23
رفتم شاتل بخرم رو دانلود شبانه محدودیت شدید اعمال کردند .
از مخابرات گرفتم سرعت های رو کاهش دادند و(با 250 دانلود میکردم الان با 80 دانلود میکنم)

حالا دارم دنبال یه جانشین خوب برا دانلود شبانه میگردم ، کسی سراغ داره؟

mahdi1323
06-02-2015, 20:16
ایول مخابرات !! نت من به حالت قبلی برگشت و حتی پینگ داخلی و خارجی کنار هم خوب شد :n12::n12::n12:

اینترنت 1 مگابیت :

اینم گیت وی :

Default Gateway:
10.10.101.242

پ.ن:

خاک بر سر خط تلفن من !!!:n14:

به خدا داره دیونم میکنه !! انقدر نویز شدید داره که 3 تا نویز گیر دیجیتال رو به صورت متوالی باید وصل منم تا بتونه 7 مگ آپ بشه !! ولی نمیدونم چرا گهگاه یهو قاط میزنه و اینجوری سرعتم میترکه !! ( البته داون استریم میترکه !! الان 3 مگ آپ شده خط تلفن )

=============

در مورد باگ !!
اونایی که مخابرات و همارا و مکس نت و آسیاتک دارن فعلا با اون باگی که تو امضام گذاشتم سر کنن ( البته به درد دانلود نمیخوره ولی بعدا براتون یه باگ میگم که پدر مخابرات رو در بیارید :دی
فردا پس فردا هم یه باگ دیکه میزارم تا افراد دیگه ای مثل پارس آنلاینی ها و ... بتونن از نت مفت استفاده بکنن )

مال منم درست شد ولی پینگ داغون هستش پینگ داخلی 200

soft201163
06-02-2015, 20:40
برای من که الترا دارم الان دقیقا قفل شده روی 250 کیلو قبلا تا دو مگ هم دانلود میکردم .چی شد اون روزای خوب.:n27::n28:
دوستان یعنی امیدی هست سرعت ها برگرده ؟ اصلا این ده مگ جدید رو کسی گرفته ؟ امتحان کرده عایا؟

اینم اوضاع خط من البته دقیقا همون هست که قبلا بود به غیر اون ارور ها که قبلا نبود ولی بازم اساتید چیزی به نظرشون میرسه بگن اعمال کنیم.شاید درست شد.ممنون میشم

erfan.it
06-02-2015, 20:46
یه سوال مودم من با pppoe وصل نیمشخ به نت!!انگار نمی تونه تنظیمات و dns ایناررو بگیره و قطعه کلا!! ولی وقتی می برم به حالت bridge تو 1 ثانیه بعدش وصل میشه به نت!!!حالا می تونید بگید چطوری می تونم دستی مودم رو تنظیم کنم
.
.
.
زنگ بزنید 2020 بگید مک آدرستون رو ریسیت کنید ،، بگید میخوام ppoe وصل شم ..!
البته اگه درست گفته باشم :n02:

fanoostalaei
06-02-2015, 20:55
مال منم درست شد ولی پینگ داغون هستش پینگ داخلی 200
فعلا که برای من خوبه
ولی به مروز زمان درست میشه

تو بریج تنظیمات از طرف سیستم اعمال میشه نه مودم
==========
منظورتون از تنظیم دستی مودم چیه ؟

برای من که الترا دارم الان دقیقا قفل شده روی 250 کیلو قبلا تا دو مگ هم دانلود میکردم .چی شد اون روزای خوب.:n27::n28:
دوستان یعنی امیدی هست سرعت ها برگرده ؟ اصلا این ده مگ جدید رو کسی گرفته ؟ امتحان کرده عایا؟

اینم اوضاع خط من البته دقیقا همون هست که قبلا بود به غیر اون ارور ها که قبلا نبود ولی بازم اساتید چیزی به نظرشون میرسه بگن اعمال کنیم.شاید درست شد.ممنون میشم

عالیه
چیزی که مسلمه سرعت ها با درست شدن اکانتیگ به حالت قبل برمیگرده !! ( البته درستش اینه که سرعت ها با اضافه شدن پلن ها محدود تر بشن تا پلن های با سرعت بالاتر اضافه بشن )ولی طبق چیزی که ما از مخابرات دیدیم شده عین پارس آنلاین !! یعنی سرویس های بالای 512 هر سرعتی که دلشون بخواد رو میگیرن !! :دی
پس به نظر من سرعت ها همچنین باز خواهد بود !! و تا چند روز دیگه همه چه به حالت اولیه برمیگرده

mahdi1323
06-02-2015, 20:59
فعلا که برای من خوبه

==========

عالیه
چیزی که مسلمه سرعت ها با درست شدن اکانتیگ به حالت قبل برمیگرده !! ( البته درستش اینه که سرعت ها با اضافه شدن پلن ها محدود تر بشن تا پلن های با سرعت بالاتر اضافه بشن )ولی طبق چیزی که ما از مخابرات دیدیم شده عین پارس آنلاین !! یعنی سرویس های بالای 512 هر سرعتی که دلشون بخواد رو میگیرن !! :دی
پس به نظر من سرعت ها همچنین باز خواهد بود !! و تا چند روز دیگه همه چه به حالت اولیه برمیگرده

سرعت ها که درست شد مال ما یک خبر خوب من 1 گیگ حجم گرفتم خوشبختانه 1 گیگ و 250 مگ بهتون حجم میدن مال من که اینجوریه

erfan.it
06-02-2015, 21:02
فعلا که برای من خوبه

==========

عالیه
.
.
.
اینترنت این ور هم داغون شد :n30:
.

.
سرعت دانلود هم رو 20 تاست :n35:

fanoostalaei
06-02-2015, 21:05
سرعت ها که درست شد مال ما یک خبر خوب من 1 گیگ حجم گرفتم خوشبختانه 1 گیگ و 250 مگ بهتون حجم میدن مال من که اینجوریه
من خیلی وقته که حجم نمیخرم :n02:

.
.
.
اینترنت این ور هم داغون شد :n30:
.

سرعت دانلود هم رو 20 تاست :n35:
شما کدوم مرکز مخابراتی هستی؟

====================================

اینم سرعت فعلی من با چند صد بدختی و رد شدن از هفت خان رستم !! ( دعا میکنم آمین بگید !! خدایا خط تلفن عالی نصیب ما بگردان :n02:)

humanaga
06-02-2015, 21:16
.
.
.
زنگ بزنید 2020 بگید مک آدرستون رو ریسیت کنید ،، بگید میخوام ppoe وصل شم ..!
البته اگه درست گفته باشم :n02:
الا با دوتا مودم تست کردم انگار حالت pppoe واسم بسته شده و وصل نمیشه ولی وقتی bridge تنظیم می کنم سریع وصل میشه به نت!!! سرعت رو هم زنگ زدم که با چند بار پاس کاری اینا حل کردند بعد گفتم پینگم درست می کنید گفتن پینگ چیه مگه سرعتت درست نشد گفت اره خسته نباشید که حل اش کردید برام!!! الا یچیزی زنگ بزنم بگم ادرس رو ریست کنند واسه pppoe می فهمند دیگه؟؟ یه وقت گفت pppoe هنگ نکنند؟:n02:
پینگمم درست شده:n02:

fanoostalaei
06-02-2015, 21:25
الا با دوتا مودم تست کردم انگار حالت pppoe واسم بسته شده و وصل نمیشه ولی وقتی bridge تنظیم می کنم سریع وصل میشه به نت!!! سرعت رو هم زنگ زدم که با چند بار پاس کاری اینا حل کردند بعد گفتم پینگم درست می کنید گفتن پینگ چیه مگه سرعتت درست نشد گفت اره خسته نباشید که حل اش کردید برام!!! الا یچیزی زنگ بزنم بگم ادرس رو ریست کنند واسه pppoe می فهمند دیگه؟؟ یه وقت گفت pppoe هنگ نکنند؟:n02:
پینگمم درست شده:n02:

برای وصل شدن pppoe فقط بگو یه مک ریست بزن ( همین ) :n02: دیکه در این حد هم خنگ نیستن !! هر چند من خودم به پشتیبانی زیاد دل خوش نمیکنم !! :دی
همین که بتونن شماره تو رو وارد کنن و شمخصاتت رو بخونن شاهکار کردن :n08:

v-abbasi
06-02-2015, 21:31
دیشب سرویس جدید 10 مگ مخابرات رو گرفتم و همین چند لحظه پیش اعمال شد.در کمال شگفت سرعت دانلودم 256 کیلوبایت هستش و با سرویس قبلی 2 مگ الترایی که داشتم هیچ فرقی نکرده:n19:

داداش الان که سرعت ها درست شده ، لطفا بفرمایید که سرعت دانلود شما چند هست ؟ ممنون

erfan.it
06-02-2015, 21:41
من خیلی وقته که حجم نمیخرم :n02:

شما کدوم مرکز مخابراتی هستی؟

====================================

اینم سرعت فعلی من با چند صد بدختی و رد شدن از هفت خان رستم !! ( دعا میکنم آمین بگید !! خدایا خط تلفن عالی نصیب ما بگردان :n02:)

..
.
.
شما شرقید ،، ما غربیم :n02:
.
.
.
سعی کن این افزایش سرعت رو به دوستات ،، علی الخصوص به من یاد بدی ... :n10::n02:

fanoostalaei
06-02-2015, 21:46
..
.