PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

Help118
22-05-2011, 16:31
کسی نمدونه این گزارش گیری کاربران ADSL که گوئیا مال پیشگامان هستش مال کدوم ISP ADSL هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخه سایت پیشگامان واسه گزارش گیری این آدرس زیر رو میده که یوزر پسوردی که تو سایت بالایی کار می کنه تو پیشگامان کار نمی کنه

یه سوال کلی بپرسم: از کجا میشه فهمیدی آی اس پی که داری ازش خدمات ADSL می گیری از کدوم شرکت میزبان خدمات دهنده ، خدمات می گیره؟

l30l30y
22-05-2011, 18:14
هومن صبا رو نمیدونم ولی همارا بهتر از ماکس نت هستش

دوست عزیز همارا یعنی ریختن پول تویه جویه آب وضعیت همارا بدجوری آشفته بازاره من خودم مشترکشون بودم نهایت سرعت کلاسیکشون 0.15 یعنی همون 128 حالا اگه بتونی خودتو برسونی به 15 که شک دارم.ضمنا وقتی به شرکت میگی چرا سرعتمن کمه میگه آقا شما پول 64 رو دادین نه 512 که خیلی جالبه؟؟؟

golmohammadi
22-05-2011, 22:20
بچه ها امروز رسا من هم قطع شده بود
تا اینکه زنگ زدم گفتند کلا شبکه مشکل داره
و افت سرعت در تمام قسمت شمالغرب وجود داره
دانلود من چند روز هست بالای 50 نمیره

golmohammadi
22-05-2011, 22:21
دوست عزیز همارا یعنی ریختن پول تویه جویه آب وضعیت همارا بدجوری آشفته بازاره من خودم مشترکشون بودم نهایت سرعت کلاسیکشون 0.15 یعنی همون 128 حالا اگه بتونی خودتو برسونی به 15 که شک دارم.ضمنا وقتی به شرکت میگی چرا سرعتمن کمه میگه آقا شما پول 64 رو دادین نه 512 که خیلی جالبه؟؟؟

من تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم
ولی در کل سرعتها بد جوری افت کرده
حقیقتش از اینترنت زده شده ام
نمیدونم چه خاکی باید تو سرمان بکنیم :41:

IVAN
22-05-2011, 23:20
تقریبا کل کشور کم و بیش درگیر این مشکل هستن. این پست گفته شده که چرا این اتفاق افتاده:

AB
22-05-2011, 23:23
به نقل از خبرگزاری مهر:

اخطار زیرساخت به مخابرات ؛ تمام ارتباطات مخابرات ایران در آینده‌ای نزدیک قطع می‌شود شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد که ارتباطات مخابرات ایران در صورت عدم پرداخت بدهی در آینده ای نزدیک قطع خواهد شد. به گزارش خبرنگار مهر، شرکت ارتباطات زیرساخت با اخطار به شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که در صورتیکه این شرکت بدهی خود را با شرکت ارتباطات زیرساخت تسویه نکند ارتباطات مخابرات ایران در آینده ای نزدیک قطع خواهد شد.
هم اکنون شرکت ارتباطات زیرساخت اینترنت بین الملل، مکالمات بین استانی و مکالمات بین الملل مخابرات کشور را تامین می کند و این اخطار در حالی صورت گرفته که شرکت مخابرات ایران بالغ بر 25 میلیون مشترک تلفن ثابت، 41 میلیون مشترک تلفن همراه و حدود یک میلیون مشترک دیتا دارد.

به گزارش مهر، پیش از این نیز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به شرکت مخابرات ایران بابت فروش غیرقانونی سیم کارتهای 288 هزار تومانی و افزایش بدون هماهنگی تعرفه خطوط اینترنت - E1 - اخطار داده بود و این شرکت را تهدید به کاهش طول عمر پروانه فعالیت و جریمه نقدی کرده بود.

تو سایت صبانت هم این مطلبو تحت عنوان افزایش احتمالی قطعی های شبکه اینترنت زده.

fanoostalaei
23-05-2011, 02:15
من تا حالا چنین چیزی نشنیده بودم
ولی در کل سرعتها بد جوری افت کرده
حقیقتش از اینترنت زده شده ام
نمیدونم چه خاکی باید تو سرمان بکنیم :41:
اینترنت من با سرعت دانلود هرچه تمام تر داره به پیش میره
با حداکثر سرعت:10:

---------- Post added at 03:14 AM ---------- Previous post was at 03:10 AM ----------

برای پسرداییم که همارا 128 نامحدود داشت
هماراکلاسیک گرفتیم، اپ استریم و دان استریم روزانه روی 1 مگ بود
ولی سرعت دانلود روزانه بین 90 تا 110
ولی سرعت دانلود شبانه میشد 40تا 50
با این حساب همارا خیلی مزخرفه

برای اون یکی دوستم هم که رسانت خریدیم
این هفته کلا مودمش خراب شده بود تازه امروز براش یه مودم جدید خریدیم
پس نمیتونم بگم سرعتش کم شده یانه

fanoostalaei
23-05-2011, 03:23
شبانه ساعت 4.20:::
تست از سایت اسپید تست:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعت دانلود با ای دی ام:::[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TurkOglu1993
23-05-2011, 11:16
فانوس طلایی یعنی شما میفرمایید از صبا نت بگیرم؟

ولی کلا با صبا حال نمیکنم شاید سرعتش دو برابر بقیه باشه ولی سایر قوانینش و کار هاش به مذاق من خوش نمیاد مثل دسکانکت شدن هر یک ساعت در مدت رایگان شبانه و مدت کم رایگان شبانه و سایر بازی هاش که حوصله سر و کله زدن باهاش رو ندارم
ولی بر عکس همارا و ماکس همه چیزش معلومه و ساده - میدونی فلان قدر رایگان شبانه داری بی هیچ دردسر - شارژ کردنش مثل آب خوردن - پشتیبانی معلومه کیه

سایر شرکت ها هم که ولشون کن مثل لایزر و فن آوا و پارس سگ آفلاین
از رسانت هم خبری ندارم
میمونه همارا با ماکس که از هردوشون تعریف های زیادی شنیدم
حالا در نهایت کدوم رو پیشنهاد میکنید

اینم بگم اگه صلاح با صبا باشه اونم میگیرم چون تعریف زیادی از سرعتش شنیدم
فقط اگه میشه فانوس طلایی جان یه توضیح در موردش بده چون خیلی از توضیحات تو سایتش شفاف نیست مثلا نوشته هر گیگ مصرف اضافی 5300 تومن حالا اگه مثلا دو گیگ گرفتیم با همون قیمت محاسبه میشه یا تخفیف هم داره و نوشته اگه شارژ نکنین بعد 48 ساعت خط از رانژه در میاد واقعا اینطوریه؟

fanoostalaei
23-05-2011, 18:15
ببینید من همه این بدی های صبانت رو که شما ازش حرف میزنید یه مزیت حساب میکنم
مثلا همین دیسکانکت شدنها برای من یه مزیته
ببینید فرض کنید که تو تبریز 500 نفر صبانت داشته باشن و همشون هم بخوان از شبانه استفاده کنن و دانلود کنن
مسلما اگه همه باهم دانلود کنن سرعت دانلود کم خواهد شد (برای من از ساعت 3 تا 4 همیشه روی180الی 200 میمونه)
ولی وقتی که ساعت 4 دیسکانکت میشه چندین نفر هم دیگه نمیتونن دوباره کانکت بشن و در نتیجه سرعت دانلود افراد باقیمونده بیشتر هم میشه(از ساعت 4 به بعد سرعت دانلود من حتی بیشتر از 230 و گاهی بالاتر از 240 هم میشه)
در مورد پشتیبانی هم صادقانه بگم که تاحالا با پشتیبانی تماس نگرفتم (یعنی نیاز نشده که زنگ بزنم)
ولی در مورد خرید ترافیک حق با شماست این قسمت صبانت خیلی افتزاهه
برای خرید ترافیک هم برای هر گیگ 5300 تومن محاسبه میشه(بدون تخفیف و غیر قابل انتقال به دوره بعد)
البته قیمت ترافیک اول دوره رو نمیدونم ولی احتمال میدم که ارزونتر باشه
در ضمن اگه ترافیک شما تموم شده باشه مثل من میتونی باز هم از شبانه رایگان استفاده کنی(چون با یه یوزر دیگه وصل میشی)
وعلاوه بر اون تا زمان اتمام قرار داد شما کسی حق نداره سرویس شمارو قطع کنه(مثل شاتل نیست که سرویس 1 ماهه منو 15 روزه بدون دلیل قطع کنه)
و نگرانی برای بیرون اوردن خط تلفن از رانژه وجود نداره
ببینید برای من هیچ سودی نداره که بیام از صبانت دفاع کنم چون من تا حالا ISP های زیادی رو تست کردم و هیچ کدوم به خوبی صبانت نیست دارم از صبانت دفاع میکنم

TurkOglu1993
23-05-2011, 18:50
البته من که زیاد دانلود شبانه نمیکنم
ولی مساله اینه که یه جورایی حس میکنم با کاربران رو راست و صادق نیست و میخواد حقوق کاربرا رو نقض کنه
مثلا سال قبل تو سایتش نوشته بود اگه کاربری به مدت طولانی از اکانتش استفاده نکنه سرویسش قطع میشه! آخه مگه به کسی ربط داره پولشو دادم دوست دارم استفاده نکنم

حالا ببینیم چی میشه بین صبا و همارا یکی رو انتخاب میکنم

kami269
23-05-2011, 19:34
سلام
منيم ده همارا واريمدي
128 خانگي 3 آيليغ 46 مين تومن
سرعتي ياخچيدي
اوزوده كي پرداخت آنلاين اله رم هميشه

AB
23-05-2011, 19:58
ببینید من همه این بدی های صبانت رو که شما ازش حرف میزنید یه مزیت حساب میکنم
مثلا همین دیسکانکت شدنها برای من یه مزیته
ببینید فرض کنید که تو تبریز 500 نفر صبانت داشته باشن و همشون هم بخوان از شبانه استفاده کنن و دانلود کنن
مسلما اگه همه باهم دانلود کنن سرعت دانلود کم خواهد شد (برای من از ساعت 3 تا 4 همیشه روی180الی 200 میمونه)
ولی وقتی که ساعت 4 دیسکانکت میشه چندین نفر هم دیگه نمیتونن دوباره کانکت بشن و در نتیجه سرعت دانلود افراد باقیمونده بیشتر هم میشه(از ساعت 4 به بعد سرعت دانلود من حتی بیشتر از 230 و گاهی بالاتر از 240 هم میشه)
در مورد پشتیبانی هم صادقانه بگم که تاحالا با پشتیبانی تماس نگرفتم (یعنی نیاز نشده که زنگ بزنم)
ولی در مورد خرید ترافیک حق با شماست این قسمت صبانت خیلی افتزاهه
برای خرید ترافیک هم برای هر گیگ 5300 تومن محاسبه میشه(بدون تخفیف و غیر قابل انتقال به دوره بعد)
البته قیمت ترافیک اول دوره رو نمیدونم ولی احتمال میدم که ارزونتر باشه
در ضمن اگه ترافیک شما تموم شده باشه مثل من میتونی باز هم از شبانه رایگان استفاده کنی(چون با یه یوزر دیگه وصل میشی)
وعلاوه بر اون تا زمان اتمام قرار داد شما کسی حق نداره سرویس شمارو قطع کنه(مثل شاتل نیست که سرویس 1 ماهه منو 15 روزه بدون دلیل قطع کنه)
و نگرانی برای بیرون اوردن خط تلفن از رانژه وجود نداره
ببینید برای من هیچ سودی نداره که بیام از صبانت دفاع کنم چون من تا حالا ISP های زیادی رو تست کردم و هیچ کدوم به خوبی صبانت نیست دارم از صبانت دفاع میکنم
شرکت های دیگه هم تقریبا با همین قیمت میدن(ماکس ۵ تومن میده).شما چند وقتع این سرویسو داری؟چون میترسم مثل ماکس نت بعد از مدت کوتاهی کیفیتش پایین بیاد و دوباره مجبور بشم ۱۰ تومن هزینه کوچ به شرکت دیگه بدم.قطع نکردن سرویس شبانه هم خودش یه مزیته.چون اکثرا من آخر دوره ترافیک کم میارم و مجبور میشم چند روزی زودتر تمدید کنم که اگه همشون رو تا الان روی هم حساب کنی شاید پول یه دوره کامل میشه.

حساب هم کنی ترافیک اول دوره خیلی ارزونتره.۱۲۸ سه ماهه ۵ گیگ هر گیگ میشه ۴۴۰۰ و برای ۱۲۸ سه ماهه ۱۵ گیگ هر گیگ ۳۶۵۶ تومن.اگه با همین ۱۲۸ سرعت بالای ۲۰۰ بده که عالیه.

از سرعت سرویس های دیگه صبا نت خبر دارین؟

سلام
منيم ده همارا واريمدي
سرعتي ياخچيدي

اگه کار خاصی انجام ندی چوخ چوخ دا یاخجیدی ولی برای دانلود اصلا مناسب نیست.

fanoostalaei
23-05-2011, 20:08
شرکت های دیگه هم تقریبا با همین قیمت میدن(ماکس ۵ تومن میده).شما چند وقتع این سرویسو داری؟چون میترسم مثل ماکس نت بعد از مدت کوتاهی کیفیتش پایین بیاد و دوباره مجبور بشم ۱۰ تومن هزینه کوچ به شرکت دیگه بدم.قطع نکردن سرویس شبانه هم خودش یه مزیته.چون اکثرا من آخر دوره ترافیک کم میارم و مجبور میشم چند روزی زودتر تمدید کنم که اگه همشون رو تا الان روی هم حساب کنی شاید پول یه دوره کامل میشه.

حساب هم کنی ترافیک اول دوره خیلی ارزونتره.۱۲۸ سه ماهه ۵ گیگ هر گیگ میشه ۴۴۰۰ و برای ۱۲۸ سه ماهه ۱۵ گیگ هر گیگ ۳۶۵۶ تومن.اگه با همین ۱۲۸ سرعت بالای ۲۰۰ بده که عالیه.

از سرعت سرویس های دیگه صبا نت خبر دارین؟

من تازه 2 ماهه که صبا گرفتم (سرویس سه ماهه گرفتم)ولی چون یکی از دوستام 512 صبا نت داشت(اون یک سال میشه که صبانت داره ، شاید هم بیشتر) به من گفت که صبا بگیر من هم صبانت گرفتم
بری 512 اون سرعت دانلود روی 300 کیلو هست

fanoostalaei
23-05-2011, 20:15
سلام
منيم ده همارا واريمدي
سرعتي ياخچيدي

من برای همارا یک ریال هم نمیدم
سرعت روزانه 100 هم نمیشه
برای شبانه اگه خودشو بکشه میشه 50
پرداخت انلاین رو که دیگه همه ISP ها دارن
در ضمن مگه چه خبره برای سرعتی که تو ساعات شبانه 50 هم نمیشه بیام 46 تومن پول بدم:2::2::2::2::2:
من با 46 تومن میتونم از صبانت 6 ماهه بگیرم

TurkOglu1993
23-05-2011, 22:12
فانوس طلایی جان
سرعت 100 واسه همارا و سایر ISP ها نسبتا خوبه چون با 128 سرعت 1 Mb رو میدن دیگه همه مثل صبا نیستن که با 128 سرعت 2 Mb رو بدن
و ایشون همارا نامحدود گرفته با 46 تومن که همون 128 واقعی هست
وگرنه همارا سرویس کلاسیک محدودش 29500 هست با حجم 6 گیگ

فکر کنم با این اوضاع صبانت بگیرم با همه مشکلاتش که بزرگترین عیبش سیستم شارژ اولیه و طی دوره هست چون با این سرعتی که این داره مطمئنم همون هفته های اول 5 گیگ رو تموم میکنم و با این تعرفه های شارژ ورشکست شدم چون مثلا تو همارا و ماکس میتونم طی دوره 3 گیگ رو 12 تومن بگیرم و ابتدای دوره همون 3 گیگ 10 تومن

فانوس طلایی جان چه مدارکی باید واسه ثبت نام ببرم و چند روزه سرویس وصل میشه؟

fanoostalaei
23-05-2011, 22:29
به نظر من اگه از صبانت خوشت نمیاد ازش سرویس نگیر
که اگه بعدا اشکالی پیش اومده فوری ازش زده نشی
در ضمن من 5 گیگ 15 روز نشده تموم کردم
ولی برای ثبت نام برو به سایت

اونجا خودش توضیح داده
حتی برای ثبت نام میتونی تلفنی اقدام کنی

TurkOglu1993
23-05-2011, 23:15
دیگه هرچی باد آباد همون صبا رو میگیرم
راستی تا حالا به سیستم شارژش رفتی؟ خیلی خوبه چون انواع و اقسام سرویس ها رو داره که هرچی مناسبته بگیری این یکی رو خوشم اومد و یه بدی هم داره که نمیتونی فقط حجم بگیری و تو دوره باقی مونده استفاده کنی و با حجم دوره جدید هم شارژ میشه که گرون درمیاد
تو همون سیستم شارژش یه دونه 128 سه ماهه 5 گیگ زده و یدونه 128 سه ماهه 6 گیگ که هردو 28100 هست! یا اشتباهه یا سرعتش کمتره

نگفتی چند روزه وصل میکنند

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

چند روزه خودمو الاف کردم!
همین الان متوجه شدم که صبا نت شماره مارو ساپورت نمیکنه
موند همون همارا و ماکس که فکر کنم همارا بهتره[COLOR="Silver"]

fanoostalaei
23-05-2011, 23:51
ولی به نظر من مکس نت بهتره
یا حتی رسانت
همه امکاناتی رو که شما میخواین داره و ارزون هم هست

golmohammadi
24-05-2011, 00:13
TurkOglu1993 سلام
رسانت چند روزی میشه افت کرده سرعتش
اگه افت نمیکرد رسانت را پیشنهاد میدادم
البته افت سرعت مال همه هست

در ضمن صبر کردن برای دانلود رایگان شبانه در صبا تا ساعت 3 کمی دشوار هست
خیلی وقتها وقتی صف دانلودهای من حاظر میشه و میرم بخوابم تازه فانوس طلایی ان میشه که بزنه دانلود :ی
چون معمولا تا ادم لینکها را ردیف کنه حداقل 1 ساعت زمان میبره
که با این حساب در صبا باید تا 4 بیدار بمونی

و ترافیک گرانتر که ظلم بزرگیه
در اکثر شرکتها اول دوره 3 گیگ بگیری 10 تومنه
در رسا هم 5 گیگ اول دوره 15 تومنه
در ضمن رسانت 128 را با ترافیک 5 گیگ و سه ماهه میده 21 تومن که خودش حسابه
تا چند روز پیش هم اکثرا سرعت دانلود بین 70 تا 120 متغییر بود که رو 90 تا 100 میشد حساب کرد
اما چند روزی هست بالاتر از 50 نمیره

در مورد پشتیبانی
همارا و ماکس نت هر دو بهترین پشتیبانی را دارند
هر دو را داشتم و راضی بودم

پشتیبانی شاتل فکر کنم بعد از اینها رتبه 3 را داره
بقیه هم پشتیبانی در حد بوق

راستی یادم رفت
از بین 3 شرکتی که داشتم (ماکس نت و همارا و رسانت) بهترین پینگ را رسانت داره
شاید پینگ برای شما کاربردی نداره
ولی برای من در گیمهای آنلاین خیلی تاثیر داره
تا جایی که پینگ حتی در بیشتر مواقع به سرعت ارجحیت داره

Help118
24-05-2011, 04:28
والا برا مایی که 512 داریم سرعت ماکزیممون نزدیک 1 مگ میشه البته یکم کمتر

من به فانوس طلایی گفتم احتمال داره 128 تو اشتباهی 2 مگ زده شده تو شرکت چون واقعا داری با 2 مگ دانلود میکنی

ولی واسه پیشگامان نه یوزر عوض می کنی نه چیز دیگه همون سرعتی که روزانه داری شبانه هم همونه

از 1 تا 7 هم رایگان. یعنی به 1 که میرسه اتومات رایگان میکنه ترافیک رو

TurkOglu1993
24-05-2011, 07:24
فانوس طلایی میتونم بپرسم چرا همارا از اینا ضعیفه؟
علت اینکه مکس نمیگیرم اینه که بچه ها گفتند قبلا سرعتش حدودا 110 تا 120 بود ولی بعدا به 90 کم شده (به جز افت سرعت اخیر که خیلی ها دارند)
همارا هم تا جایی که شنیدم سرعتش همون حدودای 100 110 بوده که به نظرم مناسبه

golmohammadi جان میشه آدرس سایت رسانت رو بدی؟ خودت از کجا گرفتی؟
من که تو گوگل سه تا سایت با نام رسانت پیدا کردم
یکی باز نمیشه یکی اصلا تعرفه نداره و یکی تعرفه هاش خیلی گرونتر از چیزیه که شما گفتین
و نوسانش بین سرعت 70 تا 120 که گفتین زیاده؟

Help118 شما از کجا گرفتین؟

urumchi
24-05-2011, 08:14
آقا مهدي از قديم گفتن در گرفتن Adsl حاجت هيچ استخاره نيست :31:

اگه فقط سرعت دانلود برات مهمه برو صبا بگير اما اگه فقط دانلود برات مهم نيست بنظر من از يه isp جديد كه زياد يوزر نداره بگيري ميتونه خوب باشه.

AB
24-05-2011, 08:28

اگه فقط سرعت دانلود برات مهمه برو صبا بگير اما اگه فقط دانلود برات مهم نيست بنظر من از يه isp جديد كه زياد يوزر نداره بگيري ميتونه خوب باشه.

صبا مشکل خاصی داره؟تا جایی که من دیدم سرعتش خوبه و پینگش هم بدک نیست.اونطوری هم که میگن به اندازه ماکس نت و همارا قطعی نداره.

golmohammadi
24-05-2011, 11:53
والا برا مایی که 512 داریم سرعت ماکزیممون نزدیک 1 مگ میشه البته یکم کمتر

من به فانوس طلایی گفتم احتمال داره 128 تو اشتباهی 2 مگ زده شده تو شرکت چون واقعا داری با 2 مگ دانلود میکنی

ولی واسه پیشگامان نه یوزر عوض می کنی نه چیز دیگه همون سرعتی که روزانه داری شبانه هم همونه

از 1 تا 7 هم رایگان. یعنی به 1 که میرسه اتومات رایگان میکنه ترافیک رو
ساعت 1 تا 7 عالیه
صبا یاد بگیره

فانوس طلایی میتونم بپرسم چرا همارا از اینا ضعیفه؟
علت اینکه مکس نمیگیرم اینه که بچه ها گفتند قبلا سرعتش حدودا 110 تا 120 بود ولی بعدا به 90 کم شده (به جز افت سرعت اخیر که خیلی ها دارند)
همارا هم تا جایی که شنیدم سرعتش همون حدودای 100 110 بوده که به نظرم مناسبه

golmohammadi جان میشه آدرس سایت رسانت رو بدی؟ خودت از کجا گرفتی؟
من که تو گوگل سه تا سایت با نام رسانت پیدا کردم
یکی باز نمیشه یکی اصلا تعرفه نداره و یکی تعرفه هاش خیلی گرونتر از چیزیه که شما گفتین
و نوسانش بین سرعت 70 تا 120 که گفتین زیاده؟

Help118 شما از کجا گرفتین؟
این آدرس رسا نت :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد نوسان
یادمه وقتی همارا داشتم شبا سرعت دانلود بین 25 تا 60 بود
و در 80 درصد مواقع نوسان بین 50 تا 58 بود
در رسا نت نوسان بین 70 تا 120 هست
گاها هم تا 130 میره
البته 1 چند روزی میشه افت سرعت شدید اومده برای همگی
بحث این جدا
من جدیدا شبا 1 گیگ بزرو میتونم دانلود کنم
چون بالاتر از 50 نمیره
این دانلود دیشب من از ساعت 4 تا 8 هست :

به نکته خوبی اشاره کردین
و من هم تقریبا به همین خاطر انتخاب کردم

TurkOglu1993
24-05-2011, 13:04

سلام
پیام هستم
نه فقط سرعت برام مهم نیست خدمات دهی هم مهمه

صبا مشکل خاصی داره؟تا جایی که من دیدم سرعتش خوبه و پینگش هم بدک نیست.اونطوری هم که میگن به اندازه ماکس نت و همارا قطعی نداره.
مشکل که زیاد داره که شاید برای خیلی ها مهم نیست ولی برای من مهمه
البته در نهایت تصمیم به خریدن صبا گرفتم که متاسفانه شماره مارو ساپورت نکرد

ساعت 1 تا 7 عالیه
صبا یاد بگیره

این آدرس رسا نت :
در مورد نوسان
یادمه وقتی همارا داشتم شبا سرعت دانلود بین 25 تا 60 بود
و در 80 درصد مواقع نوسان بین 50 تا 58 بود
در رسا نت نوسان بین 70 تا 120 هست
گاها هم تا 130 میره
البته 1 چند روزی میشه افت سرعت شدید اومده برای همگی
بحث این جدا
من جدیدا شبا 1 گیگ بزرو میتونم دانلود کنم
چون بالاتر از 50 نمیره
این دانلود دیشب من از ساعت 4 تا 8 هست :

به نکته خوبی اشاره کردین
و من هم تقریبا به همین خاطر انتخاب کردم

منظورم اینه که نوسان شدید داره؟ یعنی یه دفه از 70 میره 100 یا نوسان گاهی دور و بر 100 و گاهی 80 و ...

اگه خودش هم مثل سایتشه که وای به حال من همه لینکهای سایتش خرابه
شما از کجا گرفتی؟

احتمال زیاد همون رسانت میگیرم چون داره همون سرعت همارا و ماکس رو میده و به گفته دوستمون با پینگ بهتر و با قیمت کمتر که خودش مزیت بزرگیه دانلود شبانه اش هم که مثل همارا و ماکس 2 تا 8 هست

fanoostalaei
24-05-2011, 13:18
والا من برای دوستم که تو گلپارک میشینن رسانت خریدیم و دان استریمش رو روی1.3 مگ بستن
ولی خودش میگه هیچوقت سرعت از 90 بالا نمیره شبانه هم میشه حدود 50 -60
راستی من حدود 3 ماه از شاتل استفاده کردم
تو سه ماه دوبار قطعی داشت که با ایمیل بهم گفته بودن
در ضمن خدمات شاتل بهترینه(خیلی بهتر از همارا و مکس نت)
و بهتر اینکه شبانه از 1 تا 8 صبح هست و برای همه 512 میبندن سرعت رو که هیچوقت کم نمیشه تو شبانه دیس کانکت نمیشه
اگه میخوای برو 2 مگ شاتل بگیر حالشو ببر

fanoostalaei
24-05-2011, 13:23
البته من زمانیکه شاتل داشتم شبانه از ساعت 1 تا 7 بود
و هر شب میتونستم 1.4 گیگ دانلود کنم با سرعت ثابت 65
الان میشه 1.6 گیگ دانلود کرد

fanoostalaei
24-05-2011, 13:59
اینم تست از سایت اسپسد تست زمانی که شاتل داشتم:

amin_damer
24-05-2011, 15:22
سرعت ماکس من این همه کم شده یا ماله همه!؟!؟
یه دلخوشی داشتیم تو فیسبوک بگردیم دیگه این قدر سرعت کم شده اونم نمیشه!!! دیگه این دوره تموم بشه برمی گردم پارس انلاین هر قدر گرون باشه و سرعت شبانش کم ولی روزانه اش فوق العادس ادم وقتی کار داره 2 ثانیه حل میکنه این ماکس منه یاده دیال اپ داره میندازه که مزدیم 10 دقیقه منتظر میموندیم صفحه لود شه!!!:19:

TurkOglu1993
24-05-2011, 17:12
شما رسانت واسه دوستتون رو از کجا گرفتین؟

fanoostalaei
24-05-2011, 17:31
از دفتر مرکزیش تو ساختمان ارش گرفتیم
گلمحمدی جان هم از اونجا خریده
در ضمن من تا حالا نمبدونستم که اصلا صبا دفتر مرکزی تو تبریز داره بعد از ظهر رفتم که ترافیک بخرم دیدم که بله
دفتر اصلیش توی این ادرسه و شماره پشتیبانیش هم هست

TurkOglu1993
24-05-2011, 18:02
نمایندگی صبا نت هست که تو سایتش هم نوشته چند تا نمایندگی دیگه هم داره

ممنون میشم دقیقتر آدرس بدی

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

گل محمدی جان سرویس شما رو چند روزه فعال کردند؟
چون میخوام مودمم رو اینترنتی بگیرم گفتم طوری تنظیم کنم که امکان تست مودم باشه تا اگه مشکلی داشت بر گردونم
ممنون

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

و واسه ثبت نام مدرک خاصی باید ببرم؟
چون سایتش خرابه که مدارک مورد نیاز رو بنویسه بیخودی نرم دست خالی برگردم

Help118
24-05-2011, 18:32
میگن سرویس 2 مگ رو واسه کاربران خونگی قدغن کردن! کسی هست که داشته باشه؟ البت هفانوس جون که علنا 2 مگ داره شما چطور؟
من رفتم شرکت یکم باهاش حرف میزدم حتمت 2 مگ رو میده
یه نکته: گفتند سرعت کاربران نامحدود رو خودمون کم می کنیم ولی واسه محدود ها نه .. این یعنی چی؟!!

fanoostalaei
24-05-2011, 19:03

اینم ادرس دقیق:

TurkOglu1993
24-05-2011, 19:04
من 2 مگ دارم!
البته خود 2 مگ نه ولی حدودا همون میشه
اینترنت پر سرعت 56Kb E1 بی نظیره البته اسمش اینه خودش که حدودا 30 Kb که واقعا عالیه!

به قانون باشه که نباید سرعت بالاتر از 128 بدن
این یعنی این که سرعت سرویسهای محدود رو به اندازه سرعتی که اسما دادند کم میکنند ولی سرویسهای محدود هر چه قدر شبکه توان داشته باشه همونقدر سرعت میده و از ISP محدودش نمیکنند

راستی گل محمدی شما اصلا میزان مصرفتو از کجا کنترل میکنی؟ و چه جوری شارژ میکنی؟

fanoostalaei
24-05-2011, 19:15
=
یه نکته: گفتند سرعت کاربران نامحدود رو خودمون کم می کنیم ولی واسه محدود ها نه .. این یعنی چی؟!!

برای کاربران نامحدود خودشون کم میکنن چون میخوان که کاربرا نتونند زیاد دانلود کنن
ولی برای کاربران محدود سرعت رو بالا میبرند که ترافیک زود تموم بشه

saeed_136915
24-05-2011, 22:37
سلام آقا همارا سیستم مثل مکس نت وضعیت سیستم نداره؟؟ این مکس نت هر روز میزنه وضعیت زرد می خوام ببینم همارا هم اینجوریه یا نه؟؟

whitewolf
24-05-2011, 22:52
سرعت ماکس من این همه کم شده یا ماله همه!؟!؟
یه دلخوشی داشتیم تو فیسبوک بگردیم دیگه این قدر سرعت کم شده اونم نمیشه!!! دیگه این دوره تموم بشه برمی گردم پارس انلاین هر قدر گرون باشه و سرعت شبانش کم ولی روزانه اش فوق العادس ادم وقتی کار داره 2 ثانیه حل میکنه این ماکس منه یاده دیال اپ داره میندازه که مزدیم 10 دقیقه منتظر میموندیم صفحه لود شه!!!:19:

واسه منم کم شده
من 128 کلاسیک دارم الان سرعتش دقیقا همون 128 شده یعنی حدود 15-16
خیلی خیلی بده شده
یه زمانی 110 دانلود داشتم.یادش بخیر

fanoostalaei
25-05-2011, 00:36
میزان مصرفتو از کجا کنترل میکنی؟ و چه جوری شارژ میکنی؟
برای کنترل ریز مصرف باید بری تو سایت مکس نت
اگر هم کار نکرد باید زنگ بزنی بپرسی

farhad_vbs
25-05-2011, 00:39
من که به همه دوستان شدیدا توصیه میکنم از همارا سرویس نگیرن که دانلود شبانش واقعا افتضاحه(از 40 بالاتر نمیره)
من خودم در شرف کوچ از همارا به صبانت هستم،البته باید با نمایندگیش صحبت کنم این که میگن خیلی نوسان سرعت داره درسته یا نه
(128 همارا)

fanoostalaei
25-05-2011, 00:44
اینم تست امروز که ترافیک خریدم
اوضاع از قبل بهتر هم شده:31:

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:41 AM ----------

من که به همه دوستان شدیدا توصیه میکنم از همارا سرویس نگیرن که دانلود شبانش واقعا افتضاحه(از 40 بالاتر نمیره)
من خودم در شرف کوچ از همارا به صبانت هستم،البته باید با نمایندگیش صحبت کنم این که میگن خیلی نوسان سرعت داره درسته یا نه
(128 همارا)
اون شرایطی رو که من در مورد صبانت توضیح دادم رو بخون بعد تصمیمتو بگیر
:10::40::40::40:

farhad_vbs
25-05-2011, 00:46
آقا فانوس من شما رو معرفی میکنم،عوضش من که سرویسم رو عوض کردم فوت و فن دانلود شبانه صبا رو برام حلش کن،البته خودم الان تو همارا تنظیم کردم،اما صبا نت چون تعویض یوزر و پس میکنه و دو سه بار دیس میشه شاید یه جور دیگه باشه که تا من بیام تنظیمش کنم 3 ماهم تموم شده :دی

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:44 AM ----------

اینم تست امروز که ترافیک خریدم
اوضاع از قبل بهتر هم شده:31:

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:41 AM ----------

اون شرایطی رو که من در مورد صبانت توضیح دادم رو بخون بعد تصمیمتو بگیر
:10::40::40::40:

همون دیس شدن ها و تعویض یوز پس رو میگی دیگه؟

fanoostalaei
25-05-2011, 00:56
اینم تست از سایت اسپید تست با گوگل کروم بتا 13:

قبلیه با اپرا بود

اینهم با اکسپلورر 8:

باورتون نمیشه چه سرعتی دارم هر سایتی رو که میزنم فوری برام لود میشه
فقط حیف سرعت اپلودم کمه:41:

farhad_vbs
25-05-2011, 01:28
همارا شب هنگام!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

farhad_vbs
25-05-2011, 01:28
همارا شب هنگام!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

Help118
25-05-2011, 03:48
امروز که واسه من کلا سرعت افت پیدا کرده به یک سوم. علتش چی میتونه باشه؟

Help118
25-05-2011, 03:55
برای کاربران نامحدود خودشون کم میکنن چون میخوان که کاربرا نتونند زیاد دانلود کنن
ولی برای کاربران محدود سرعت رو بالا میبرند که ترافیک زود تموم بشه

این که خود بی انصافیه!!!!

راستی همارا و شاتل هم اومدن. پیشگامان و مکس هم که بودند
کلا کدوم رو صلاح میدیونید؟

باید بگم که سرعت دانلود هم نوسان داره رو یه خط ثابت نیست هیچوقت نبوده

fanoostalaei
25-05-2011, 04:53
این که خود بی انصافیه!!!!

راستی همارا و شاتل هم اومدن. پیشگامان و مکس هم که بودند
کلا کدوم رو صلاح میدیونید؟

باید بگم که سرعت دانلود هم نوسان داره رو یه خط ثابت نیست هیچوقت نبوده

ببینید به نظر من اگه خدمات شاتل در کنار سرعت صبانت و از جمله پینگ خیلی بهتر صبانت عرضه بشه میشه بهترین ISP ایران

golmohammadi
25-05-2011, 10:37
نمایندگی صبا نت هست که تو سایتش هم نوشته چند تا نمایندگی دیگه هم داره

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

گل محمدی جان سرویس شما رو چند روزه فعال کردند؟
چون میخوام مودمم رو اینترنتی بگیرم گفتم طوری تنظیم کنم که امکان تست مودم باشه تا اگه مشکلی داشت بر گردونم
ممنون

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

و واسه ثبت نام مدرک خاصی باید ببرم؟
چون سایتش خرابه که مدارک مورد نیاز رو بنویسه بیخودی نرم دست خالی برگردم
والا مال من چد روزی کشید
فکر کنم یه 5 یا 6 روز کشید وصل بشه
اشکال هم طبق معمول از مخابرات بود
تا جایی که خودم هم رفتم مخابرات
میگفتن نه همه چی سالمه اشکال از شرکته
خلاصه بعد از yumuryx tapih تونستیم حل کنیم :31:

سایتش زمانی که ادرس را دادم بهت باز بود
به هر حال حین عزیز (فانوس ) جوابتونو داد
ولی کارت ملی بهتره ببری

میگن سرویس 2 مگ رو واسه کاربران خونگی قدغن کردن! کسی هست که داشته باشه؟ البت هفانوس جون که علنا 2 مگ داره شما چطور؟
من رفتم شرکت یکم باهاش حرف میزدم حتمت 2 مگ رو میده
در ایران فقط فروش نت برای خانگی با سرعت بالای 128 نامحدود خلافه
یعنی اگه محدود باشه سرعتش بشه 10 مگ موردی نداره
مهم نامحدود بودنشه

من 2 مگ دارم!
البته خود 2 مگ نه ولی حدودا همون میشه
اینترنت پر سرعت 56Kb E1 بی نظیره البته اسمش اینه خودش که حدودا 30 Kb که واقعا عالیه!

به قانون باشه که نباید سرعت بالاتر از 128 بدن
این یعنی این که سرعت سرویسهای محدود رو به اندازه سرعتی که اسما دادند کم میکنند ولی سرویسهای محدود هر چه قدر شبکه توان داشته باشه همونقدر سرعت میده و از ISP محدودش نمیکنند

راستی گل محمدی شما اصلا میزان مصرفتو از کجا کنترل میکنی؟ و چه جوری شارژ میکنی؟
از سایت ماکس نت
همانظور که دوستان میدونند
حدود 3 شرکت از یک شرکت بزرگتر اینترنت میخرند
برای همین بعضی چیزهاشون مشترکه

من کمی بیشتر از 1 ماه هست خریدم
و فعلا شارژم تموم نشده
ولی فکر کنم آنلاین نمیفروشند فعلا
اخه اولش پرسیدم
رسا نت پشتیبانی قوی نداره

راستی دوستان
من از دیشب نتونستم یه پست در اینجا بزنم
فقط یه بار نتم کار کرد که اون زمان هم p30world قاطی کرد
تعداد قطعیها رو به بینهایت میل میکنه
دیشب هم تا صبح تونستم کمتر از 800 مگ دانلود کنم
اون یکی اینترنتم که همارا هست اونم قطعی داره شدیدا
کسی نمیدونه اتفاق خاصی نیفتاده در کشور ؟
روز مهمی نیست ؟

تازه یکی از دوستام میخواد اشتراک بخره
نمیدونم با این اوضاع چی بهش پیشنهاد بدم

kamran987456
25-05-2011, 11:07
روز مهمی نیست ؟

دیروز و امروز که باید سرعت ها چند برابر میشد ناسلامتی ولادت و روزه ازادیه خرمشهره:31:
شاید تقویم مسئولان قاطی کرده یه ماه زودتر شروع کردن به ......تو اینترنت :41:

البته سرعت من این چند روزه تغییر نکرده ولی قطعی مکس نت زیاد شده و پینگش بالا رفته
اینم تست امروز
128 مکس نت نامحدود

fanoostalaei
25-05-2011, 11:09
د
به هر حال حین عزیز (فانوس ) جوابتونو داد

اللرین اغرماسین:41::41::41::41:

TurkOglu1993
25-05-2011, 12:01
ممنون از همه دوستان و کسانی که منو راهنمایی کردند مخصوصا حسین عزیز (اگه این باشه!) و گل محمدی عزیز
هفته بعد میرم تا ما هم یه اینترنت خوب داشته باشیم

مثل اینکه این قطعی ها مال همه هست نه یک ISP خاص
فانوس جان صبا شما قطعی نداره؟

fanoostalaei
25-05-2011, 12:32
ممنون از همه دوستان و کسانی که منو راهنمایی کردند مخصوصا حسین عزیز (اگه این باشه!) و گل محمدی عزیز
هفته بعد میرم تا ما هم یه اینترنت خوب داشته باشیم

مثل اینکه این قطعی ها مال همه هست نه یک ISP خاص
فانوس جان صبا شما قطعی نداره؟

اره اسمم حسینه
من به غیر از امروز صبح ساعت 10 تا 11
تا حالا سابقه نداشته
اونهم دیسکانکت نمیشد
ولی با اینکه مودم اینترنت رو وصل نشون میداد ویندوز هم نشون میداد که no internet acces

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

دیروز و امروز که باید سرعت ها چند برابر میشد ناسلامتی ولادت و روزه ازادیه خرمشهره:31:

البته سرعت من این چند روزه تغییر نکرده ولی قطعی مکس نت زیاد شده و پینگش بالا رفته
اینم تست امروز
128 مکس نت نامحدود

با این حال وضع 128 نامحدود مکس نت خیلی بهتر از نامحدود بقیه ISP هاست
دانلودت باید 34کیلو باشه
که برای 128 خیلی خوبه

TurkOglu1993
25-05-2011, 12:49
فکر کنم علتش 14 و 15 خرداد هست که دارن از همین حالا اینترنت رو دستکاری میکنند که اونموقع نگن خودشون اینترنت رو قطع کردن و بگن مشکل سراسریه

fanoostalaei
25-05-2011, 13:24
بلاخره تصمیم گرفتی میخوای از کدوم ISP سرویس بگیری؟

AB
25-05-2011, 15:44
fanoostalaei برای عوض کردن نوع اتصال به شبکه باید با شرکت هماهنگ بشیم؟(منظورم PPPOE یا بریج هست.)

TurkOglu1993
25-05-2011, 15:58
گزینه هام بودند همارا و ماکس و رسا
که رسا رو انتخاب کردم چون همون سرویس رو با قیمتی کمتر و به گفته شما عزیزان کیفیت بهتر
مثلا سرعت شبانه اش بهتر از همارا است و پینگش کمتره
زمان دانلود شبانه اش هم که مناسبه
میتونم به جای این که 30 تومن به سایر شرکت ها بدم ترافیک بیشتری از رسانت میگیرم تا کمتر نگران تموم شدن ترافیکم باشم

AB
به شرکت سرویس دهنده ربطی نداره بلکه باید نوع کانکشن رو عوض کنی

fanoostalaei
25-05-2011, 16:02
fanoostalaei برای عوض کردن نوع اتصال به شبکه باید با شرکت هماهنگ بشیم؟(منظورم PPPOE یا بریج هست.)

نه
این چه ربطی به شرکت داره
من خودم روزانه رو گذاشتم رویPPPOE
ولی شبانه رو گذاشتم روی bridg
البته این یکم برای شما خطرناکه چون ممکنه وقتی توی دانلود شبانه یوزر شبانه دیس شد و روزانه هم وصل باشع اونوقت به جای دانلود رایگان از روزانه شما کم میشه
ولی در کل هر جور که دلتون بخواد میتونید تنظیم کنید

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

که رسا رو انتخاب کردم چون همون سرویس رو با قیمتی کمتر و به گفته شما عزیزان کیفیت بهتر
میتونم به جای این که 30 تومن به سایر شرکت ها بدم ترافیک بیشتری از رسانت میگیرم تا شبها کمتر بیدار بمونم

AB

مبارکه
امیدوارم که براتون خوب کار کنه

AB
25-05-2011, 17:15
نه
این چه ربطی به شرکت داره
البته این یکم برای شما خطرناکه چون ممکنه وقتی توی دانلود شبانه یوزر شبانه دیس شد و روزانه هم وصل باشع اونوقت به جای دانلود رایگان از روزانه شما کم میشه

برای ماکس نت باید اول با شرکت هماهنگ کنی وگرنه ارور میده.واسه همین پرسیدم.

منم میخام دقیقا مثل شما تنظیمش کنم.فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.چون برای تعویض نوع کانکشن باید مودمو ریست کنم.

اگه امکان داره با سرورهای پایین پینگتون رو تست کنین.

8.8.8.8 (دی ان اس گوگل) برای من میانگین ۳۶۲ میلی ثانیه میده.
8.8.4.4 (دی ان اس دوم گوگل) میانگین ۶۱۷ میلی ثانیه
208.67.220.220 (اوپن دی ان اس) میانگین ۲۴۷ میلی ثانیه
208.67.222.222(اوپن دی ان اس ۲) میانگین ۲۵۳ میلی ثانیه

مرسی:11:

fanoostalaei
25-05-2011, 17:47

منم میخام دقیقا مثل شما تنظیمش کنم.فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.چون برای تعویض نوع کانکشن باید مودمو ریست کنم.

چرا باید برای تعویض کانکشن مودم رو ریست کنی؟
در ضمن من هم مکس نت داشتم ولی با اونها هیچ هماهنگی نکردم
و در اخر اون سرور ها رو چجوری پینگشونو بدست بیارم؟؟؟؟؟؟:31::31::31:

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

یه خبر جدید ولی حیف شد که شما یکم دیر اقدام میکنی

فکرشو بکن اگه مال من هم اینجوری بود چقدر میتونستم دانلود کنم
:4::4::34::34::15::thumbsup::33::22::6:
یک گیگ دیروز ترافیک خریده بودم الان 700 مگ ترافیک دارم و هنوز 19 ماه بعد ای دی اس الم تموم میشه:41:

kamran987456
25-05-2011, 18:33
نه
این چه ربطی به شرکت داره

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

مبارکه
امیدوارم که براتون خوب کار کنه
مگه میشه روزانه رو pppoe باشه شب روی بردیج ؟
خب شبا که میخوای به بردیج وصل بشی باید اون کانکشن pppoe رو قطع کرد دیگه اون رو خود مودم قطع میکنه ؟

TurkOglu1993
25-05-2011, 18:51
ممنون حسین جان

بچه ها کسی میدونه چه طوری میشه دونست که یه خط تلفن به نام چه کسی هست؟
آخه یه چند تا خط رو باهم خریده بودیم یکی به اسم من بود بقیه به اسم پدرم و هنوز براشون قبض نیومده شمارمون تو 118 هم نیست
میخواستم ببینم این خطی که میخوام واسش ADSL بگیرم به نام کیه!!!!

fanoostalaei
25-05-2011, 18:55
مگه میشه روزانه رو pppoe باشه شب روی بردیج ؟
خب شبا که میخوای به بردیج وصل بشی باید اون کانکشن pppoe رو قطع کرد دیگه اون رو خود مودم قطع میکنه ؟
اره من اینجوری تنظیم کردم و میتونم روی روزانه شبانه رو هم وصل کنم ولی چون شبانه روی روزانه وصل شده کانکشن مورد استفاده شبانه خواهد بود
من تو مودمم میتونم 4 تا کنکشن تعریف کنم

hami32
25-05-2011, 19:55
منم دیگه از مکس نت ناامید شدم... سرعتم نصف شده بود به 50 رسیده بود , 2 روزه که بازم کمتر شده و حداکثر 30 میشه!

اگه یه بار کلا قطع کنن خیلی با شرف تره والااا!!!
عمرا دفعه بعد از مکس سرویس بگیرم..:13:

AB
25-05-2011, 19:56
چرا باید برای تعویض کانکشن مودم رو ریست کنی؟
در ضمن من هم مکس نت داشتم ولی با اونها هیچ هماهنگی نکردم
و در اخر اون سرور ها رو چجوری پینگشونو بدست بیارم؟؟؟؟؟؟:31::31::31:

چون مودمم تنها یه کانکشن رو ساپورت میکنه.اینم تنظیماتش:

به خود شرکت هم زنگ زدم.خودشون اینطوری گفتن.

برای پینگ هم تو پنجره Run بنویس ping فاصله(سرور مورد نظر)Ping 8.8.8.8

اره من اینجوری تنظیم کردم و میتونم روی روزانه شبانه رو هم وصل کنم ولی چون شبانه روی روزانه وصل شده کانکشن مورد استفاده شبانه خواهد بود
من تو مودمم میتونم 4 تا کنکشن تعریف کنم

شبانه روی روزانه وصل میشه یعنی چی؟(بریج که روی PPPOE کار نمیکنه.)مگه از یه خط میشه با چند تا کانکشن وصل شد؟ماکس نت فقط اجازه یک کانکشن رو میده.دومی رو بزنی ارور میده.(البته بریج)

مودم شما بریج رو خودش وصل میکنه؟

fanoostalaei
25-05-2011, 20:50

اینم هم تست هایی که خواسته بودید

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

چون مودمم تنها یه کانکشن رو ساپورت میکنه.اینم تنظیماتش:

به خود شرکت هم زنگ زدم.خودشون اینطوری گفتن.

برای پینگ هم تو پنجره Run بنویس ping فاصله(سرور مورد نظر)Ping 8.8.8.8

شبانه روی روزانه وصل میشه یعنی چی؟(بریج که روی PPPOE کار نمیکنه.)مگه از یه خط میشه با چند تا کانکشن وصل شد؟ماکس نت فقط اجازه یک کانکشن رو میده.دومی رو بزنی ارور میده.(البته بریج)

مودم شما بریج رو خودش وصل میکنه؟

اخه میگم که مودم من 4 تا کانکشن رو پشتیبانی میکنه
واسه همین میتونم روی pppoe بریج رو هم وصل کنم

fanoostalaei
25-05-2011, 20:57
اینم مودم من

AB
25-05-2011, 20:58
اخه میگم که مودم من 4 تا کانکشن رو پشتیبانی میکنه
واسه همین میتونم روی pppoe بریج رو هم وصل کنم

خیلی ممنون بابت تست ها.:11:ماکس نت هم از نظر سرعت هم پینگ دیگه افتضاح شده.

شما این کانکشن ها رو دستی وصل میکنین یا مودم رو هم میشه اسکجول کرد؟بی زحمت مارک و مدلش رو بنویسین.

fanoostalaei
25-05-2011, 21:10
خیلی ممنون بابت تست ها.:11:ماکس نت هم از نظر سرعت هم پینگ دیگه افتضاح شده.

شما این کانکشن ها رو دستی وصل میکنین یا مودم رو هم میشه اسکجول کرد؟بی زحمت مارک و مدلش رو بنویسین.
pppoe که خودش وصل میشه البته برای pppoe مودم امکانات دیگه هم داره
ولی برای bridgخودم کانکتش میکنم(البته شبانه نرم افزار وصل میکنه)
اینم امکانات دیگه برای pppoe:

اینم مارک مودم من:
smc7901bra3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nRnyfkC318_oa3gXot1-w

golmohammadi
25-05-2011, 21:30

اینم تست امروز
128 مکس نت نامحدود
سلام
یه چیز میگم بدت نیاد
128 نامحدود چی داره که افت هم کنه
من با 128 ی که دارم فقط ویگردی و چت و نهایت دانلودهای مثلا زیر 50 مگ انجام میدادم
ولی خب در 128 اصولا نباید افتی وجود داشته باشه چون نامحدوده
ولی جریان وبگردی فرق میکنه

اللرین اغرماسین:41::41::41::41:
vay dada bara verdix :41:
شرمنده حسین جان
همیشه ازاین اشتباه تایپیها دارم
که اینبار دقیقا اومد رو اسم تو ... :5:
بچه ها حسین خیلی دوست بامرامیه

میتونم به جای این که 30 تومن به سایر شرکت ها بدم ترافیک بیشتری از رسانت میگیرم تا کمتر نگران تموم شدن ترافیکم باشم

AB
البته حقیقا هنوز زود هست در مورد این نظرها
که مثلا ارزونتره و بهتره و ....
باید کمی هم بگذره
و حداقل این افت سرعتها تموم بشه
تا ببینیم جریان چیه
ولی به هر حال خرید اینترنتی که بقیه میدند 27 تا 29500 را با قیمت 21 تومن ارزش ریسک هم داره
من 3 گیگ هم اضافی خریدم
شد 128 محدود 8 گیگ سه ماهه 31 تومن
خوبه دیگه
ولی همه چی به کنار
پینگ خیلی مهم بود واسم
و از پینگ ضعیف رنج میبردم

ممنون حسین جان

بچه ها کسی میدونه چه طوری میشه دونست که یه خط تلفن به نام چه کسی هست؟
آخه یه چند تا خط رو باهم خریده بودیم یکی به اسم من بود بقیه به اسم پدرم و هنوز براشون قبض نیومده شمارمون تو 118 هم نیست
میخواستم ببینم این خطی که میخوام واسش ADSL بگیرم به نام کیه!!!!

ببین شما کافیه موقعی که میخواهی نت بخری شماره را به شرکت بدی
اونها قبل از اینکه وصل کنند خط را چک میکنند
تا ببینند مشکلی چیزی نداره ....
اگه مشکلی داشته باشه (قطعی یا تعلیق) میگند
همچنین شماره را بدی اسم صاحب خط را میدند بهت
فقط باید مواظب باشی خط تلفنت pcm نباشه
که اینم اونجا میتونند بفهمند

راستی بچه ها از گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز استفاده کنید بد نمیشه

TurkOglu1993
26-05-2011, 07:48
راستی بچه ها از گزینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز استفاده کنید بد نمیشه

آخه با معرفت من که همیشه تشکر کردم

əllərin ağrımasın
buda öz dilimizdə

TurkOglu1993
26-05-2011, 07:53
من 3 گیگ هم اضافی خریدم
شد 128 محدود 8 گیگ سه ماهه 31 تومن
خوبه دیگه

دقیقا منم میخوام همین کارو بکنم

TurkOglu1993
26-05-2011, 11:43
سلام
بازم یه زحمت دیگه
آقا بین این دو مدل موندم
هر کدوم رو بگین همونو میخرم
آخرین تصمیم با شما

TD-W8901G
TD-W8950ND

ممنون

AB
26-05-2011, 12:40
سلام
بازم یه زحمت دیگه
آقا بین این دو مدل موندم
هر کدوم رو بگین همونو میخرم
آخرین تصمیم با شما

TD-W8901G
TD-W8950ND

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون

اگه فقط برای اینترنت میخایی ۸۹۰۱ بگیر.اگه تو خونه چند تا کامپیوتر+مدیا پلیر داری و میخایی مثلا فیلم اچ دی با بیت ریت بالا استریم کنی ۸۹۵۰ بگیر.اگر هم ۴ پورت لازم نداری من بهت مدل ۸۱۰۱ رو پیشنهاد میکنم.(۸۹۰۱ چهار تا پورت اترنت داره ۸۱۰۱ یه دونه)در ضمن اطلاعاتی که تو دیجی کالا نوشته بعضیاشون اشتباهه و قیمتش هم خیلی پرته.قیمت ۸۹۰۱ حدود ۳۸ تومنه.بهتره اینجا هم یه نگاهی بندازی.

TurkOglu1993
26-05-2011, 14:27
نه مدل تک پورته به کارم نمیاد
کامپیوتر جدید هم قراره بزودی اضافه بشه ولی فکر کنم همون سرعت 54Mb کافی باشه
8901 رو انتخاب میکنم
قیمتو میدونم گرون زده میرم پاساژ سهند اگه پیدا نکردم اونموقع از اینترنت میگیرم

simorgh_m3
26-05-2011, 17:58
هومن من TD-W8901G دارم (4 پورته)
عالیه حتما برو بخر اگه مشکلی هم تو تنظیماتش داشتی بهم پخ کن
اوکی؟

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

البته یه چیزه دیگه
قیمته 4 پورته 45 تومنه که من 44 خریدم و تک پورته 36 تومن
جناب AB اشتباهی گفتن فک کنم

urumchi
26-05-2011, 18:02
بابا اون بنده ي خدا فكر كنم 5-4 دفعه گفته كه اسمش پيام نه هومن و مهدي و... :31:
جالبه همه اسم همديگه رو اشتباه مينويسن؛ عيبي يوخ !

TurkOglu1993
26-05-2011, 19:27
من رفتم پاساژ سهند با نمایندگی صبانت صحبت کردم گفتند احتمال زیاد مرکز شما رو ساپورت میکنیم
سه ماهه 6 گیگ رو خریدم 28 تومن + 10 تومن رانژه
اگه مشکلی نباشه وصل میکنند وگرنه میرم پولمو میگیرم

مودم TD-W8901G رو گرفتم 41 تومن + 6 تومن کارت شبکه که باید تو نصبشون کمکم کنید اگه مشکلی داشتم حتما مزاحمتون میشم

هومن من TD-W8901G دارم (4 پورته)
عالیه حتما برو بخر اگه مشکلی هم تو تنظیماتش داشتی بهم پخ کن
اوکی؟

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

البته یه چیزه دیگه

آقا مهدی منو کچل کردی چند بار بگم پیام هستم پیام :2:
مثلا رفیق قدیمی هستی ها!!! :10:
حتما اگه کاری داشتم مزاحمت میشم :21:

بابا اون بنده ي خدا فكر كنم 5-4 دفعه گفته كه اسمش پيام نه هومن و مهدي و... :31:
جالبه همه اسم همديگه رو اشتباه مينويسن؛ عيبي يوخ !

آی گل گفتی
به قول خودت عیبی یوخ! :46:

و اما حسین عزیز! :21:
دعا کن سرویس منو فعال نکنن وگرنه زحمت دارم برات تنی!
حالا فعلا اگه زحمتی نیست این سوالا رو جواب بده تا بعد:27:
سرعت دانلود شبانه با روزانه ات یکی هستند؟
هر شب چقدر دانلود میکنی؟

:40:

AB
26-05-2011, 21:34
البته یه چیزه دیگه

نه اشتباه نمیکنم.تک پورت ۳۵ تومن و چهار پورت ۳۸ تومن.

TurkOglu1993
26-05-2011, 22:06
شما این قیمت رو از لینکی که گفتید دارید؟
چون هیچ جا چنین قیمتی نبود

AB
26-05-2011, 22:16
شما این قیمت رو از لینکی که گفتید دارید؟
چون هیچ جا چنین قیمتی نبود

قیمتش همینه.متاسفانه فروشنده ها سر سوزن انصاف ندارن.

دوستم بعد از این که خریده بود رفت قیمت کنه.فروشنده گفت ۳۹ تومن اونم گفت ممنون و خواست بره.دوباره فروشنده گفت بیا ۳۸ میدم.آخرش هم گفت ۳۶.یه دقیقه بیشتر هم چونه میزد ۳۵ تومن میداد.همشون همینطورن.:13:

TurkOglu1993
26-05-2011, 22:35
من که از مغازه های زیادی قیمت گرفتم کمترینشون 42 تومن بود
چونه هم زدم آخرش همین بود

urumchi
26-05-2011, 23:06
من که از مغازه های زیادی قیمت گرفتم کمترینشون 42 تومن بود
چونه هم زدم آخرش همین بود

ميگم يه قرار بزاريم همه بجه هاي فروم با هم جمع شيم بريم براي پيام يه مودم به قيمت خوب بخريم، يعني لشگركشي كنيم به پاساژ سهند :31: چون اگه زياد باشيم طرف جرات نميكنه به قيمت خوب مودمو نده.
هر كي پايه س بسم الله!

golmohammadi
27-05-2011, 00:52
هر شب چقدر دانلود میکنی؟

با اجازه حسین
سرعت شبانه از 3 تا 4 فرکر کنم حدود 170 تا 210 اینا
از 4 تا 5 میره 230 -240

هر شب فکر کنم 28 تا 3.5 گیگ
الان حسن میاد میگه :18:

ميگم يه قرار بزاريم همه بجه هاي فروم با هم جمع شيم بريم براي پيام يه مودم به قيمت خوب بخريم، يعني لشگركشي كنيم به پاساژ سهند :31: چون اگه زياد باشيم طرف جرات نميكنه به قيمت خوب مودمو نده.
هر كي پايه س بسم الله!

:18::18:

urumchi
27-05-2011, 01:12
با اجازه حسین
از 4 تا 5 میره 230 -240

آقاي گلمحمدي عزيز محض شوخي عرض ميكنم به دل نگيري برادر!

شما دوران دبستان نمره ي املاءت چند ميشد؟

مرد حسابي 2 خط جواب نوشتي 3 تا غلط املايي داري :31:

فركر - 28 گيگ!!! - حسن! (فرار كن كه حسين بياد حسابي شاكي ميشه):31:

من هي ميگما اينجا همه اسم هم ديگه رو اشتباه مينويسن!!!

اوزون گولسون قارداش :11:

golmohammadi
27-05-2011, 03:55
آقاي گلمحمدي عزيز محض شوخي عرض ميكنم به دل نگيري برادر!

شما دوران دبستان نمره ي املاءت چند ميشد؟

مرد حسابي 2 خط جواب نوشتي 3 تا غلط املايي داري :31:

فركر - 28 گيگ!!! - حسن! (فرار كن كه حسين بياد حسابي شاكي ميشه):31:

من هي ميگما اينجا همه اسم هم ديگه رو اشتباه مينويسن!!!

اوزون گولسون قارداش :11:

سلام
هرچی آبروداشتیم رفت
حالا بیخیال

میخوام یه چیز جالب بگم
الان با یک نفر از بلاروس صحبت میکنم
میگه اینترنت 1مگابایت نامحدود داره
که یک ماهه را فقط 10 دلار خریده
تازه متوسط حقوق ماهیانه اش را هم پرسیدم
که گفت حدود 1000 دلار میشه
یعنی 1 میلیون به پول ایران
1 میلیون درامد داره تازه زورش میاد 10 دلار برای اینترنتی اینچنین بده
بعد ما اینجا زیر 500 درامد داریم و باید برای یک فیلترنت با شونصد محدودیت با سرعت لاکپشتی ... ها پول دیم
تازه نمیتونیم نامحدود بالای 128 ک ب بخریم

و پرسیدم در مورد سرعتهای بالاتر
که ظاهرا تا 6 مگ بدون محدودیت هست
و بالاتر که خلاصه میشه 3g محدودیت حجمی داره
برای 3 گیگ 3 دلار
یعنی تقریبا هر گیگ هزار تومن به پول ما
اینم تست سرعتش :

simorgh_m3
27-05-2011, 08:51
هومن دیگه چرا میزنی؟:21::40::31:
پیام دلم نیومد وگرنه میخواستم بازم بهت هومن بگم(چوخ بتر ایش گورجاغیدین!!:31:)

simorgh_m3
27-05-2011, 09:05
اینم دانلود شبانه امشب
راستی هومن(ببخشید پیام)من وقتی یه پست میدم دیگه تا چند روز دنبالشو نمیگیرم واسه همون شاید تو جوابه پستم بهم یه چیزی رو بگی ولی من متوجه نشم
راستش من زیاد اسما یادم نمیمونه
بازم شرمندتم

TurkOglu1993
27-05-2011, 09:41
هر كي پايه س بسم الله!
نه دیگه راضی به زحمت نیستیم گفتم که دیروز خریدم :5:

با اجازه حسین
از 4 تا 5 میره 230 -240

شما نه تنها آبروی خودتو بلکه آبروی مارو هم بردی:41:

سلام
هرچی آبروداشتیم رفت
حالا بیخیال

میخوام یه چیز جالب بگم
بعد ما اینجا زیر 500 درامد داریم و باید برای یک فیلترنت با شونصد محدودیت با سرعت لاکپشتی ... ها پول دیم

برای 3 گیگ 3 دلار
اینم تست سرعتش :

بازم غلط املایی داری ها:27:
تازه بلاروس یه کشور ضعیف هست
یه کمی در مورد اینترنت کره تحقیق کن ببین چه اینترنتی رو با چه قیمتی و چه درآمد ماهیانه میگیرند

هومن دیگه چرا میزنی؟:21::40::31:
پیام دلم نیومد وگرنه میخواستم بازم بهت هومن بگم(چوخ بتر ایش گورجاغیدین!!:31:)
چی تو باز بهم گفتی هومن!:18:

اینم دانلود شبانه امشب
راستی هومن(ببخشید پیام)من وقتی یه پست میدم دیگه تا چند روز دنبالشو نمیگیرم واسه همون شاید تو جوابه پستم بهم یه چیزی رو بگی ولی من متوجه نشم
راستش من زیاد اسما یادم نمیمونه
بازم شرمندتم
حالا چون شمایی اشکالی نداره:10:

urumchi
27-05-2011, 12:03
كره جنوبي كه نياز به تحقيق نداره چون اصلا پولي بابت اينترنت نميدن، دقيقا نميدونم ولي تا يه حدي اينترنت براشون رايگانه و براي سرعتهاي بيشتر از اون حد يه پول مختصري ميدن و بطور آزمايشي به حدود 5000 مشترك در سئول اينترنت 1 گيگابيت در ثانيه ارائه شده تا در صورت موفقيت بطور فراگير در كل كشورشون ارائه بدن !!!

حالا ما هم بايد منتظر بمونيم كي قراره يه فرجي بشه تا حداقل 2 مگ محدود ارزون بشه تا بتونيم بگيريم.

وقتي اينترنت ايران رو با تركيه مقايسه ميكنم خجالت ميكشم چه برسه به كره جنوبي كه آدم از ايراني بودنش هم خجالت ميكشه!

golmohammadi
27-05-2011, 13:15
کاش فقط خجالت میکشیدیم
بله درسته بلاروس عقب افتاده هست
اما مشکل اینه که ما حتی از افغانستان نیز عقبتریم در اینترنت و مخابرات
وقتی تو اینترنت به کسی میگم سرعت بیشتر از 128 کیلو برامون نمیدند شاخ درمیارند
تازه همین اینترنت محدود هم که داریم از 12 ماه 13 ماهشو افت سرعت داریم
الان کسی نیست بگه چرا مدتی هست سرعت تا این حد افت کرده

AB
27-05-2011, 14:26
کاش فقط خجالت میکشیدیم
بله درسته بلاروس عقب افتاده هست
اما مشکل اینه که ما حتی از افغانستان نیز عقبتریم در اینترنت و مخابرات
وقتی تو اینترنت به کسی میگم سرعت بیشتر از 128 کیلو برامون نمیدند شاخ درمیارند
تازه همین اینترنت محدود هم که داریم از 12 ماه 13 ماهشو افت سرعت داریم
الان کسی نیست بگه چرا مدتی هست سرعت تا این حد افت کرده

شما اشتباهت اینه که داری با افغانستان و بلاروس مقایسه میکنی.بین 170 تا کشور بلاروس 78 و افغانستان 141 هست.اینم ته لیست که براتون گذاشتم.

night-sky
27-05-2011, 15:06

Line Rate - Upstream (Kbps):267Line Rate - Downstream (Kbps):1024

به این میگن کیفیت و سرعت :grrr::grrr::19::19:

golmohammadi
27-05-2011, 15:32
نه بابا چه اشتباهی
من میدونم سرعت اینترنت بعضی کشورها + آمارشون را
منظور اینکه ما داریم حتی به اینها نیز افسوس میخوریم و چقدر بدبختیم همین
بعدش هم همین تست سرعتش را ببین :

زده از 78 درصد کشورش کند تاره
حالا حساب کن بقیه چطورند

AB
27-05-2011, 16:02

فکر کنم برای هر کس سرویس متفاوتی بستن.Data Rate 2045 511 kbps

نه بابا چه اشتباهی
من میدونم سرعت اینترنت بعضی کشورها + آمارشون را
منظور اینکه ما داریم حتی به اینها نیز افسوس میخوریم و چقدر بدبختیم همین
بعدش هم همین تست سرعتش را ببین :

زده از 78 درصد کشورش کند تاره
حالا حساب کن بقیه چطورند

خب دیدی بازم داری اشتباه میکنی:31:شما باید با ساحل عاج و بوتساوانا مقایسه کنی نه بلاروس:27:

فقط پینگو حال کنین.من راضیم پینگم ۱۰ برابر این باشه و سرعتم یک دهمش.:19:

TurkOglu1993
27-05-2011, 16:03
تازه نوشته
SLOWER THAN 78% DF BY
در حالی که این سرعت رو واسه ما مینویسه
FASTER THAN 80% OF IR

amin_damer
27-05-2011, 18:18

128محدود ماکس نت!!! خدایی دیگه از اینترنت زهلم گدیر !!!!!:19:

AB
27-05-2011, 19:12
چرا تست هایی که گذاشتم گاهی لود میشه گاهی نمیشه؟!!!

فکر کنم amin_damer تست گذاشته ولی چیزی نمیبینم!!!

fanoostalaei
27-05-2011, 20:06
هر شب چقدر دانلود میکنی؟
خوب من اومدم
رفته بودم مسافرت 2 روزه که یه روزشو کامل بارون بارید اساسی ولی یک روز حال کردن تو طبیعت(جای همتون خالی)
خوب در مورد سرعت که چند شب بود که از 3 تا 4 سرعتم بین 180تا 210 بود ولی الان دیگه کامل از 3 تا 7.45 دقیقه روی 230-250 داره دانلود میکنه

روز هم که بین 230-240
هست
در ضمن به نظر من اشتباه کردی از نماینده فروش تو پاساژ سهند خریدی(اخه به جون خودم خیلی خنگ تشریف دارن)
من خودمو کشتم نتونستم بهش بفهمونم که ترافیک اول دوره یعنی چی وقیمتش چنده،،همش میگفت که ما سه ماهه 5 گیگ داریم
ترافیک اول دوره فقط 5 گیگه:2::2::2:

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

با اجازه حسین
از 4 تا 5 میره 230 -240

اسماعیل جون(هر نقدر سویسن آفتاهالا آدمین ایچینه):31::31::31:
در ضمن من کجا 28 گیگ دانلود دارم :18::18::18::18:

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

سلام
هرچی آبروداشتیم رفت
حالا بیخیال

میخوام یه چیز جالب بگم

برای 3 گیگ 3 دلار
اینم تست سرعتش :

اینترنت میخواهید فقط کره جنوبی
تو اخرین رده بندی که من یادمه از بین 178 کشور امار ایران 177 بود با میانگین 4 کیلوبایت بر ثانیه:41::41::2::2:
اخرین کشور هم اسمشو نمیدونم سرعت میانگینش 2 کیلو بود

fanoostalaei
27-05-2011, 20:16

کیفیت یعنی این:
سافاری:

amin_damer
27-05-2011, 20:20

برای خود منم همین طوره با این قرتی نت ماکس نباید زیاد انتظار داشت!!! 1 ماه دیگه تموم میشه دورم. میرم یه جایه دیگه :13:

AB
27-05-2011, 20:27
برای خود منم همین طوره با این قرتی نت ماکس نباید زیاد انتظار داشت!!! 1 ماه دیگه تموم میشه دورم. میرم یه جایه دیگه :13:

منم آخر این دوره میرم صبا.(اگه تا اون موقع افت نداشته باشه.)

fanoostalaei
27-05-2011, 20:38
منم آخر این دوره میرم صبا.(اگه تا اون موقع افت نداشته باشه.)

مثل اینکه من هر چقدر بیام اینجا بدی های صبانت رو بگم همه عاشق صبانت میشن
اقا من نمیدونم سرعت شما هم مثل من زیاد میشه یا نه هااااااااا:10::10::13::13:

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

من رفتم پاساژ سهند با نمایندگی صبانت صحبت کردم گفتند احتمال زیاد مرکز شما رو ساپورت میکنیم
سه ماهه 6 گیگ رو خریدم 28 تومن + 10 تومن رانژه

هر شب چقدر دانلود میکنی؟

1:من هم وقتی میخواستم صبانت بگیرم تو سایتش منطقه من رو ساپورت نمیکرد ولی وقتی زنگ زدم پرسیدم گفت که ساپورت میکنه

2:بین 3.2تا4.5 گیگ
البته اگه شرایط عالی باشه یعنی اگه شرایط بد باشه حداقل 3 گیگ میزنه ولی اگه نرم افزار دیس کانکت ها رو به موقع وصل بکنه تا 4 گیگ میتونم دانلود کنم
البته تا ساعت 7.45 دقیقه که 45 دقیقه اضافه میشه

urumchi
27-05-2011, 20:42

براي اينكه login نشدي اما اگه login شدي و چيزي نميبيني در اون لحظه پينگ سايت speedtest خيلي بالاست و مشكل به isp شما برميگرده

اینترنت میخواهید فقط کره جنوبی
تو اخرین رده بندی که من یادمه از بین 178 کشور امار ایران 177 بود با میانگین 4 کیلوبایت بر ثانیه:41::41::2::2:
اخرین کشور هم اسمشو نمیدونم سرعت میانگینش 2 کیلو بود

ياد اون دختره افتادم تو قهوه تلخ كه هي ميگفت: فلان چيز ميخواهيد فقط فلان چيزِ فرانس!!!
حسين جان كاملا با شما موافق هستم اينترنت ميخواهيد فقط اينترنت كره جنوبي!!! چيزي كه ما در ايران به اسم اينترنت ميشناسيم در كره جنوبي فكر نكنم كسي اصلا تجربه ش كرده باشه. بنظر من بزرگترين شكنجه براي يك كره اي اينه كه 1 روز محكوم به استفاده از اينترنت در ايران بشه، قطعا به نكرده هاش هم اعتراف ميكنه :31:
+
آخرين كشور گابن بود كه اگه اشتباه نكنم در غرب آفريقا قرار داره.

urumchi
27-05-2011, 20:51
براي كسب اطلاعات بيشتر با جزئيات دقيق به سايت زير مراجعه كنيد.

وضعيت سرعت دانلود و آپلود به تفكيك شهرهاي ايران

fanoostalaei
27-05-2011, 20:54
براي اينكه login نشدي اما اگه login شدي و چيزي نميبيني در اون لحظه پينگ سايت speedtest خيلي بالاست و مشكل به isp شما برميگرده

من هم وقتی که با ایرانسل یا میومدم اول لود میشد بعد غیب میشد بعد از چند ثانیه دوباره لود میشد

golmohammadi
27-05-2011, 20:59
فکر کنم برای هر کس سرویس متفاوتی بستن.Data Rate 2045 511 kbps

خب دیدی بازم داری اشتباه میکنی:31:شما باید با ساحل عاج و بوتساوانا مقایسه کنی نه بلاروس:27:

فقط پینگو حال کنین.من راضیم پینگم ۱۰ برابر این باشه و سرعتم یک دهمش.:19:

اهان
تازه گرفتم منظورتو
128محدود ماکس نت!!! خدایی دیگه از اینترنت زهلم گدیر !!!!!:19:
ماکس نت بیش از حد ظاهرا افتضاحیده

مال منم بعضی وقتها تستها را لود نمیکنه

منظور من 2.8 بود که 28 شد :ی

البته فکر کنم صبا پر سرعت ترین شرکت ارائه دهنده نت در ایران هست

fanoostalaei
27-05-2011, 21:05
سرعت بهتر با پینگ بهتر

fanoostalaei
27-05-2011, 21:17
البته فکر کنم صبا پر سرعت ترین شرکت ارائه دهنده نت در ایران هست
در ایران نیست
فقط تو تبریز
اگه برید توی تاپیکش میبینید که همه ازش ناراضی هستن و برای 512 اونها حتی 100 هم دانلود روزانه نمیدن
شبانه هم به زور 40

golmohammadi
27-05-2011, 21:37
در ایران نیست
فقط تو تبریز
اگه برید توی تاپیکش میبینید که همه ازش ناراضی هستن و برای 512 اونها حتی 100 هم دانلود روزانه نمیدن
شبانه هم به زور 40

ISP های برتر اینترنت در ایران

شرکت های ندا گستر صبا، پارس آنلاین، ندا رایانه، شاتل، داتک، ارتباطات فن آوا، افرانت، سرمایه گذاری اوراکل، آریا سپهر و رسپینا رتبه های اول تا دهم برترین شرکت های اینترنتی را از نظر میزان سرعت دسترسی مشترکان به خود اختصاص داده اند و به عبارتی در ارائه اینترنت به مشترکان خود کم فروشی نکرده.

این هم یک عدد لینک :

fanoostalaei
27-05-2011, 21:50

شرکت های ندا گستر صبا، پارس آنلاین، ندا رایانه، شاتل، داتک، ارتباطات فن آوا، افرانت، سرمایه گذاری اوراکل، آریا سپهر و رسپینا رتبه های اول تا دهم برترین شرکت های اینترنتی را از نظر میزان سرعت دسترسی مشترکان به خود اختصاص داده اند و به عبارتی در ارائه اینترنت به مشترکان خود کم فروشی نکرده.

این هم یک عدد لینک :

البته با اجازه داش اسماعیل
این نتایج مربوط به تاریخ 01/04/13891 تا 31/04/1389 است

منم
27-05-2011, 23:17
آق فانوس این صبانت با تورنت که مشکلی نداره؟
اینکه میگین قطع میشه وصل میشه خب اونوقت که نیاز به چیزه خاصی نیست چون خود کامپیوتر دوباره وصل میشه دیگه
یا قطع شدن های اینا از یه جوره دیگست؟
میشه کلا بگی ما برای اینکه بیایم صبا چه تجهیزاتی نیاز داریم؟:D:
و چگونه؟(یه آموزش مختصر)
چون ماکس و همارا ما ها رو تنبل کردن :D:
یکی هم اینکه شما از همون اول که یه باد صبا ملحق شدین همین جوری دانلود میکردین یا
تازگی ها سرعتش خوب شده؟
ممنون

fanoostalaei
28-05-2011, 05:28
آق فانوس این صبانت با تورنت که مشکلی نداره؟
اینکه میگین قطع میشه وصل میشه خب اونوقت که نیاز به چیزه خاصی نیست چون خود کامپیوتر دوباره وصل میشه دیگه
یا قطع شدن های اینا از یه جوره دیگست؟
میشه کلا بگی ما برای اینکه بیایم صبا چه تجهیزاتی نیاز داریم؟:D:
و چگونه؟(یه آموزش مختصر)
چون ماکس و همارا ما ها رو تنبل کردن :D:
یکی هم اینکه شما از همون اول که یه باد صبا ملحق شدین همین جوری دانلود میکردین یا
تازگی ها سرعتش خوب شده؟
ممنون
توضیح که تو صفحه های قبل همه چی رو توضیح دادم

نه عزیز سرعت من از روز اول همینجوری بود

golmohammadi
28-05-2011, 11:55
البته با اجازه داش اسماعیل
این نتایج مربوط به تاریخ 01/04/13891 تا 31/04/1389 است
البته حسین جان آمار گیری در ایران هر ماه انجام نمیشه که میشه ؟ :31:
پس اینا میتونند آخرین آمار باشند

AB
28-05-2011, 12:53

این هم یک عدد لینک :

پارس آفلاین دومه؟!!!جالبه:27:

fanoostalaei
28-05-2011, 13:05
جالبه
من وقتی میخواستم صبانت بگیرم
قبل اون میخواستم از پارس انلاین بگیرم اوناهم گفتن که تا سرعت 200 برای من سرعت بازه
ولی چون سرویسهاشون گرون بودن نخریدم
ولی الان سرویسهای جدید ارائه کرده که مثل قیمتهای صبانته
برای 256 6 گیگ 27500

golmohammadi
28-05-2011, 18:59
الان دوستم پارس افلاین داره(یزد)
اما میگه سرعت افت کرده و کلا بالاتر از 35 نمیره
یه چیزی تو مایه های ماکس نت فعلی
فکر کنم تو این امارگیریها هم مثل بقیه چیزها پارت بازی شده

من امروز زنگ زدم رسا نت گفتش مشکل سرعت حل شده
گفتم پس چرا مال من اوکی نشده
گفت باشه 1 ساعت دیگه زنگ بزن درستش کنم
بعدش که زنگ زدم گفت همینه نمیشه کاریش کرد
قبلا تا 2 مگ باز بود الان 1 مگ
سرعتها بیشتر شده کم اوره شبکه ها و کابلها و ....
اما تعجبم اینه الان اگه تا 1 مگ بازه پس چرا دانلود 100 نمیده ؟
و حداکثر 50 میده ؟
تازه افت سرعت بیشتر از این هم هست
یعنی بطور متوسط سرعت 30 هست مال من
تقریبا حس دانلود و اینترنت را از دست دادیم
قطعیها و افتهایی که بصورت عمدی میشه

TurkOglu1993
28-05-2011, 20:14
آخه شما به این میگین آمار که دارین روش وقتتونو تلف میکنین؟
به همون داتک توجه کنین با 1 تست شده پنجم!
مگه با یکی دو تا میشه آمار داد بیرون؟
بیشترین تعداد تست 45 تا است که اونم ماله صبا نته
حداقل باید واسه هر ISP 1000 تا تست کنند تا بشه بهش گفت آمار

fanoostalaei
28-05-2011, 20:35
اه چه بد شد 2 تا مودم داشتم
یکی رو که قبلا شهید کرده بودم
اون یکی رو هم امروز صبح شهید کردم
باید یکی دیگه بخرم
چه بد
:31:
با دیال اپ عجب حالی میده
باورتون نمیشه من الان چه حسی دارم که سرعت 230 رو ول کنید بیاید دیال اپ استفاده کنید که سرعتش از 2 بالاتر نمیره
یه حس خیلی خوبی دارم (میخوام به همه فحش بدم):31:

TurkOglu1993
28-05-2011, 20:56
چرا شهیدشون کردی چی بودن مودماتون
حالا ببین من چی میکشم با این دایل آپ

fanoostalaei
28-05-2011, 21:52

اولی که شهید شده(2 سال پیش از شاتل خریدم)billion
دومی هم که معرف حضور بود SMC

TurkOglu1993
28-05-2011, 22:15
سایت صبانت:
به اطلاع مشترکین گرامی میرساند ازاین پس حجم اضافه بالای 3 گیگابایت با تخفیف ارائه میشود .

اینم برکت قدم من!

golmohammadi
28-05-2011, 22:48
مگه نخریدی adsl رو ؟
صبا خریدی پس مبارکه

اولی که شهید شده(2 سال پیش از شاتل خریدم)billion
دومی هم که معرف حضور بود SMC
خب زیادی ور بری با مودم همین میشه
راستی بیلیون همینه فوری سوخت ؟
یه زمانی خواستم از شاتل بگیریم خیلی تعریف این مودم را میکردند

نترس منم مودم سوممه
البته یک مودم از maxnet گرفتم خودش سوخت
یه دی لینک هست که داره با همارا کار میکنه
و یه linksys wag120 هست که داره با رسا کار میکنه
این سومی کمی خفنه به هر حال 90 تومن خریدمش

سایت صبانت:
به اطلاع مشترکین گرامی میرساند ازاین پس حجم اضافه بالای 3 گیگابایت با تخفیف ارائه میشود .

اینم برکت قدم من!

اگه یه مقدار شرایطشو بهتر کنه ما هم کوچ میکنیم

urumchi
28-05-2011, 23:15
پارسال مانيتور من هم سوخت و ميخواستم 20 تومن بفروشمش و يه دونه LCD برند AOC به قيمت 130 تومن بخرم كه تصميم گرفتم خودم دل و روده شو بريزم بيرون و ببينم چي شده، همينكارو كردم و موقع بررسي يكي از بردها متوجه شدم 2 تا از خازنها تركيدن!
خازنها رو جدا كردم از رو برد رفتم بازار 2 تا از همون خازنها خريدم 500 تومن بعد دادم پدرم لحيم شون كرد سر جاشون و مانيتورم عين روز اول دوباره شروع بكار كرد يعني كلا با 1000 تومن مشكلم حل شد. مطمئنا اون مودمهايي كه به اصطلاح شما ميسوزن به احتمال زياد با يه هزينه ي جزئي قابل تعمير هستن چون خيلي از قطعات به مرور زمان نيمسوز ميشن و با تعويضشون كل مدار به حالت اوليه برميگرده

fanoostalaei
28-05-2011, 23:21
خب زیادی ور بری با مودم همین میشه
راستی بیلیون همینه فوری سوخت ؟
یه زمانی خواستم از شاتل بگیریم خیلی تعریف این مودم را میکردند

حدود 2 سال پیش که خریدم مودم خوبی بود ، همه ازش تعریف میکردن
ولی 89 که دوباره ای دی اس ال گرفتم چند ماهی برام کار کرد ولی بعد از اینکه اومدم مکس نت کار نکرد
ولی چون اون موقع سرعت 128 شاتل همون 15 بود بیشتر از 2 ماه استفاده نکردم

جالب اینکه اون موقع برای هر ماه 2 گیگ ترافیک میداد من هم کلی دانلود کردم تازه اخر ماه یه چیزی تهش موند

AB
29-05-2011, 08:44
من که چند ساله یه مودم دی لینک دارم تا حالا هم مشکلی پیش نیومده.تا الان به جز وقتی که برق رفته خاموشش نکردم:31:شماها احتمالا با مودم کشتی میگیرین.:27:

TurkOglu1993 چند روز گفتن طول میکشه تا وصل شه؟

fanoostalaei
29-05-2011, 09:53
من که چند ساله یه مودم دی لینک دارم تا حالا هم مشکلی پیش نیومده.تا الان به جز وقتی که برق رفته خاموشش نکردم:31:شماها احتمالا با مودم کشتی میگیرین.:27:

برای من که 9 روز طول کشید وصل کنند
اخه من 7 فروردین ثبت نام کردم
بعد از 2 روز از مخابرات زنگ زدن گفتن که مخابرات دیگه تا 15 نمیتونه خطیرو رانژه کنه
شما هم باید منتظر بمونین
خلاصه بعد از 9 روز وصل شد(اینم از مخابرات ما)
در حالی که همه مشغول به کار بودن مخابرات خودش رو تعطیل کرده بود:41:

golmohammadi
29-05-2011, 10:51
پارسال مانيتور من هم سوخت و ميخواستم 20 تومن بفروشمش و يه دونه LCD برند AOC به قيمت 130 تومن بخرم كه تصميم گرفتم خودم دل و روده شو بريزم بيرون و ببينم چي شده، همينكارو كردم و موقع بررسي يكي از بردها متوجه شدم 2 تا از خازنها تركيدن!
خازنها رو جدا كردم از رو برد رفتم بازار 2 تا از همون خازنها خريدم 500 تومن بعد دادم پدرم لحيم شون كرد سر جاشون و مانيتورم عين روز اول دوباره شروع بكار كرد يعني كلا با 1000 تومن مشكلم حل شد. مطمئنا اون مودمهايي كه به اصطلاح شما ميسوزن به احتمال زياد با يه هزينه ي جزئي قابل تعمير هستن چون خيلي از قطعات به مرور زمان نيمسوز ميشن و با تعويضشون كل مدار به حالت اوليه برميگرده
سلام
من خودم تا حدودی به تعمیرکاری هم وارد هستم
اشکال از این چیزها اگه بود درستش میکردم
تازه تو بازار تبریز هیشکی مودم تعمیر نمیکنه

یکی از دوستام مانیتورش تصویر را مشکلدار پخش میکرد
مانیتور را باز کرد و تنظیماتشو بهم زد درست نشد
تا اینکه رفت ال سی دی خرید دید بازم تصویر خرابه حالش :41: و :18: شد
بعد فهمیدیم اشکال از کارت گرافیک هست و با تعویضش اوکی شد

یه بار هم تصویر سیستم من مورد داشت که با تعویض خازن بوردم مشکل حل شد

نه بابا
وسیله برقی هست ممکنه 1 ساعت کار کنه خراب بشه
ممکنه 10 سال کار کنه
نمیشه گفت که

TurkOglu1993
29-05-2011, 11:16
مگه نخریدی adsl رو ؟
صبا خریدی پس مبارکه

ممنون
خریدم ولی هنوز وصل نکردند

اگه یه مقدار شرایطشو بهتر کنه ما هم کوچ میکنیم

تنها مزیتی که واسه من داره سرعتشه
سایر شرایطش واقعا بده حالا یه جوری تحمل میکنیم

راستش نپرسیدم فقط گفت حداقل تا 48 ساعت باهاتون تماس میگیرند که هنوز زنگ نزدند
من پنجشنبه بعد از ظهر گرفتم که جمعه تعطیله فکر کنم دیروز رفته مخابرات

نه بابا
ممکنه 10 سال کار کنه
نمیشه گفت که

کاملا موافقم هر چه قدر وسیله گرونی هم بخری معلوم نیست چقدر کار کنه

urumchi
29-05-2011, 13:00
سلام
من خودم تا حدودی به تعمیرکاری هم وارد هستم
اشکال از این چیزها اگه بود درستش میکردم
تازه تو بازار تبریز هیشکی مودم تعمیر نمیکنه

یکی از دوستام مانیتورش تصویر را مشکلدار پخش میکرد
مانیتور را باز کرد و تنظیماتشو بهم زد درست نشد
تا اینکه رفت ال سی دی خرید دید بازم تصویر خرابه حالش :41: و :18: شد
بعد فهمیدیم اشکال از کارت گرافیک هست و با تعویضش اوکی شد

یه بار هم تصویر سیستم من مورد داشت که با تعویض خازن بوردم مشکل حل شد

نه بابا
ممکنه 10 سال کار کنه
نمیشه گفت که

نكته جالب تعمير اينجاست كه من هر وقت چيزي رو تعمير ميكنم،يكي دوتا قطعه ي ريز اضافه ميارم :31:
خيلي سعي ميكنم اين اتفاق نيفته ولي هر بار پيش مياد!!!

من هروقت وسيله اي رو واسه تعمير باز ميكنم اول از همه خازنها و بعد وقاومتها رو با اوهم متر چك ميكنم، در 90% مواقع ايراد از همين 2 دسته هستش و خيلي كم پيش اومده كه مشكل از ساير قطعات باشه مخصوصا خازنها كه بطور مداوم شارژ و دي شارژ ميشن و همين موضوع باعث ميشه خيلي زود عمرشون تموم بشه
يه مورد هم گرماي زياد بر اثر استفاده هستش كه وقتي مداري زياد روشن ميمونه و محيطي كه قرار داره هم گرم ميشه احتمال ايجاد يه سري شوكهاي خفيف در داخل مدار زياد ميشه كه همين شوكها آروم آروم كار دست مدار ميدن.

fanoostalaei
29-05-2011, 18:50
نمیدونم چرا سرویس من بیشتر از ترافیک مصرفی من ترافیک رو کم میکنه
من موقع وبگردی از چندتا نرم افزار برای مشاهده میزان ترافیک استفاده شد استفاده همیکنم ولی صبانت خیلی بیشتر از اون حجم واقعی مصرف شده از من ترافیک کم میکنه (این خیلی نامردیه)

من تا حالا اولین باره که یه همچین اتفاقی برام میفته
اگه یه جواب قانع کننده بابت این دزدی ندن دیگه از صبانت اشتراک نمیگیرم

TurkOglu1993
29-05-2011, 18:56
هان!
زنگ زدی در این مورد؟
اون از قیمت های ترافیکش اینم از دزدیش

fanoostalaei
29-05-2011, 18:58
من وقتی که کانکت شدم 613 مگ ترافیک داشتم ولی الان اینو بهم نشون میده در حالی که کل وبگردی من 6 مگ هم نمیشه
اینم مدرک

تازه این یه مورد کوچیه
ولی اون همه ترافیک من چرا باید 15 روز نشده باید تموم بشه

golmohammadi
29-05-2011, 22:44
نكته جالب تعمير اينجاست كه من هر وقت چيزي رو تعمير ميكنم،يكي دوتا قطعه ي ريز اضافه ميارم
خيلي سعي ميكنم اين اتفاق نيفته ولي هر بار پيش مياد!!!
تعمیرکاری کار بسیار دشواریه
من در یه سطحی بلد هستم ولی حوصله ام نمیکشه
دوستم پیشنهاد داد برم مغازه اش تعمیرات موبایل کار کنیم گفتم شرمنده من حوصله اینکارها را ندارم اعصاب میخواد

حالا شما هم عیب نداره
انقدر تعمیر میکنی یاد میگیری :31:

من وقتی که کانکت شدم 613 مگ ترافیک داشتم ولی الان اینو بهم نشون میده در حالی که کل وبگردی من 6 مگ هم نمیشه
اینم مدرک

تازه این یه مورد کوچیه
ولی اون همه ترافیک من چرا باید 15 روز نشده باید تموم بشه

والا اینطوری خیلی ظلمه
تنها راهش اینه که برنامه ای را که باهاش کار میکنی به منم بدی و یا دیگر دوستان
تست کنیم
ببینیم مال ما چطوریه
اگه مال ما درست نشون داد پس صبا کلاهبرداره
اگه مال ما هم اشتباهی نشون داد پس ایراد از جای دیگه هست

در ضمن من اوایل روزانه زیاد دانلود کردم ترافیکمو خورد
الان 2 هفته میشه که مصرفم 500 مگ هم نشده

fanoostalaei
29-05-2011, 23:00
تعمیرکاری کار بسیار دشواریه
من در یه سطحی بلد هستم ولی حوصله ام نمیکشه
دوستم پیشنهاد داد برم مغازه اش تعمیرات موبایل کار کنیم گفتم شرمنده من حوصله اینکارها را ندارم اعصاب میخواد

حالا شما هم عیب نداره
انقدر تعمیر میکنی یاد میگیری :31:

والا اینطوری خیلی ظلمه
تنها راهش اینه که برنامه ای را که باهاش کار میکنی به منم بدی و یا دیگر دوستان
تست کنیم
ببینیم مال ما چطوریه
اگه مال ما درست نشون داد پس صبا کلاهبرداره
اگه مال ما هم اشتباهی نشون داد پس ایراد از جای دیگه هست

در ضمن من اوایل روزانه زیاد دانلود کردم ترافیکمو خورد
الان 2 هفته میشه که مصرفم 500 مگ هم نشده

یکی نرم افزار دی یو متر هست و یکی هم DDSL ماکس نت

Переклад не
29-05-2011, 23:02
دوستان سلام و شب بخیر
میگم اعتبار همارایی کلاسیک محدود من اواخر تیر تموم میشه
چطوری میتونم سرویسمو عوض کنم به یه شرکت دیگه؟
به نظرم سرعت ماکس نت از همارا بیشتره نه؟
اصلا عوض کنم؟
کدوم شرکت؟

fanoostalaei
29-05-2011, 23:15
دوستان سلام و شب بخیر
اصلا عوض کنم؟
کدوم شرکت؟

سرعت هر دوشون به گفته دوستان مزخرفهالبته دوست من که از رسانت داره میگه که افت سرعت نداره و شبانه روی 90 -100 دانلود میکنه
بابا ای کاش شرکتها یکم از شاتل نهوه ارائه خدمات رو یاد میگرفتن

fanoostalaei
29-05-2011, 23:46
هر وقت صبانتم تموم بشه میرم دوباره شاتل میگیرم
لعنت به اینترنت ایران

reza_ghaheri
30-05-2011, 01:25
كسي از سرويس 2 مگه محدود شاتل خبر داره؟؟سرعت روزانه و شبانش معمولا رو چنده؟؟سرويساي محدود ديگش چطوريه سرعتشون؟؟؟

golmohammadi
30-05-2011, 02:48
دوستان سلام و شب بخیر
اصلا عوض کنم؟
کدوم شرکت؟
هر دو مثل هم
الان ماکس نت هم افت سرعت شدیدی داره

سرعت هر دوشون به گفته دوستان مزخرفهالبته دوست من که از رسانت داره میگه که افت سرعت نداره و شبانه روی 90 -100 دانلود میکنه
بابا ای کاش شرکتها یکم از شاتل نهوه ارائه خدمات رو یاد میگرفتن
حتما باید دوستتو ببینم

هر وقت صبانتم تموم بشه میرم دوباره شاتل میگیرم
لعنت به اینترنت ایران

میبینم که بقیه را میکشی صبا بعد خودت فرار میکنی ؟

fanoostalaei
30-05-2011, 03:07
میبینم که بقیه را میکشی صبا بعد خودت فرار میکنی ؟
من باز هم میگم اگه میخواید سرعت داشته باشید فقط صبانت
ولی اگه براتون خدمات مهمه فقط شاتل

afdragon
30-05-2011, 08:18
سلام خدمت همگی
می خواستم بدونم کدوم شرکت پینگش پایینتره؟
ماله ماکس نت و همارا که 200 میلی ثانیه هست.
شرکتی هست که پینگش اکثرا زیر 150 باشه؟

TurkOglu1993
30-05-2011, 09:44
فانوس جان فکر کنم خود شما گفتید که شاتل سرعتش روی 512Kb هست
اگه اینجور باشه که کمه سایر شرکتها با افت سرعت 512 هستند و سایر مواقع 1 مگ

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:42 AM ----------

سلام خدمت همگی

مثل اینکه رسانت کمترین پینگ رو داره

fanoostalaei
30-05-2011, 10:00
سلام خدمت همگی
اقا جون کمترین پینگ مال خودمه که تا حالا کسی بهش نرسیده

اگه تستهای منو تو تاپیک ببینی میبینی که پینگ من اکثر مواقع از200کمتره

---------- Post added at 12:00 PM ---------- Previous post was at 11:57 AM ----------

فانوس جان فکر کنم خود شما گفتید که شاتل سرعتش روی 512Kb هست
اگه اینجور باشه که کمه سایر شرکتها با افت سرعت 512 هستند و سایر مواقع 1 مگ

بله 100 البته حرف شما درسته ولی من که نمیگم سرعت شاتل خیلی بیشتره (حداکثر سرعت دانلود برای 128=70 کیلو)
ولی انصافا هیچ شرکتی تا حالا نتونسته خدمات شاتل رو ارائه بده (به نظر من و خیلی ها که اومده در زمینه خدمات رسانی اول شده)

fanoostalaei
30-05-2011, 10:07
اینم سرعت دانلود دیشب که زیاد شده بود:

جالبه اینم ببینید یه لحظه نویز گیر رو در اوردم و از خود تلفن وصل کردم به مودم»

fanoostalaei
30-05-2011, 11:47
برای این یکی خط تلفنمون هم میخوام شاتل بگیرم
برای این یکی هم که صبا داره دوباره تمدید میکنم

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:46 PM ----------

اقای ترک اوغلان سرویس شما وصل شد؟
اگه وصل شد ه یه تست بذار

fanoostalaei
30-05-2011, 11:54
اقای farhad_vbs سرویس شما که قرار بود شنبه وصل بشه چی شد؟

TurkOglu1993
30-05-2011, 12:23
به نظر من تعادل بین سرعت و خدمات میتونه بهترین انتخاب باشه
همارا و ماکس هم خدمات خیلی خوبی دارند در حالی که سرعتشون روی 1 مگه
حالا شاید خدماتشون به شاتل نرسه ولی عوضش سرعتشون بهتره
البته ماکس که افت سرعت شدیدی داره پس به نظرم همارا بهتره و سرعت همارا وقتی افت داره با شاتل برابری میکنه
از دانلود شبانه شاتل و تعرفه ترافیک اضافه اطلاع ندارم ولی همارا هم دانلود شبانه اش خوبه و هم قیمت ترافیکش
در ضمن مگه همین شما نبودین که به سرعت 100-110 همارا میگفتین مزخرف حالا چی شد سرعت 70 شاتل مزخرف نیست؟

همونطوری که قبلا گفتم واسه من خدمات به اندازه سرعت اهمیت داره و واسه همین اولش صبا رو انتخاب نمیکردم ولی گفتم به سرعتش میارزه یه بار بگیرم اگه راضی نبودم از دفعه بعد از یه شرکت دیگه میگیرم

---------- Post added at 01:23 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

هنوز وصل نشده الان تماس میگیرم پیگیر میشم

afterpc
30-05-2011, 12:53
وای! کم کم دارم قاطی میکنم! کسی میتونه همه ی اطلاعات رو یه جا جمع کنه بگه چیکار کنم؟ جمعا 665 صفحه هست و منم بیکار نیستم بشینم این همه رو بخونم!
لطفا یه شرکتی بگین که واسه منطقه ی من خوب باشه (مخصوصا سرعتش) و نامحدود هم باشه.
من توی خیابان باغشمال هستم از همارا 128 استفاده میکنم. سرعت دانلودش خیلی کمه و تغریبا هر دو روز یک بار باید سیم ADSL رو در بیاریم و دوباره بزنیم تا حالش سر جاش بیاد. سرعت دانلود، بین 12 و 18 هست.
لطفا سریع تر جواب بدین تا من از دست این همارا دارم دق میکنم!

TurkOglu1993
30-05-2011, 13:00
همه نامحدود ها همینقدر سرعت دارند یعنی به اندازه اسمشون 128Kbps=16KBps
اگه سرعتهای بالاتر مثل 1 یا 2 مگابیت میخوای باید سرویس محدود بگیری

fanoostalaei
30-05-2011, 13:40
مگه همین شما نبودین که به سرعت 100-110 همارا میگفتین مزخرف حالا چی شد سرعت 70 شاتل مزخرف نیست؟

چی بگم والا من تازگیها خود در گیری پیدا کردم
نمیدونم (شاید قاطی کردم):31::31::31::41::41::41:

golmohammadi
30-05-2011, 14:07
وای! کم کم دارم قاطی میکنم! کسی میتونه همه ی اطلاعات رو یه جا جمع کنه بگه چیکار کنم؟ جمعا 665 صفحه هست و منم بیکار نیستم بشینم این همه رو بخونم!
لطفا یه شرکتی بگین که واسه منطقه ی من خوب باشه (مخصوصا سرعتش) و نامحدود هم باشه.
من توی خیابان باغشمال هستم از همارا 128 استفاده میکنم. سرعت دانلودش خیلی کمه و تغریبا هر دو روز یک بار باید سیم ADSL رو در بیاریم و دوباره بزنیم تا حالش سر جاش بیاد. سرعت دانلود، بین 12 و 18 هست.
لطفا سریع تر جواب بدین تا من از دست این همارا دارم دق میکنم!

منم این سرویس را همزمان دارم
ولی سرعتش همونه که گفتی
برای چت کردن و چک میل خوبه و بس

راستی به نظر من هم پینگ صبا بهتره
بعد رسا نت
شاتل را زیاد نمیدونم
در ضمن شاتل زیاد تعریفی نداره نمیدونم حسین چرا انقدر تعریفش میکنه
بعضی مواقع سرعتش فوق العاده هست بعضی مواقع در حد بوق
در کل همشون تقریبا مثل هم هستند و همشون قطعی دارند و فقط زمان قطعیها ممکنه فرق کنه

اگه سرعت منو بیشتر نکنند مجبورم تمدید نکنم
و ببینم هماار چطوره

TurkOglu1993
30-05-2011, 14:17
منم از شاتل خوشم نمیاد
گلمحمدی جان سرعت شما الان چنده؟

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

راستی پیگیری کردم گفتند مشکل از مخابراته بابام مخابرات آشنا داره گفتم یه زنگ بزنه حلش کنند

fanoostalaei
30-05-2011, 15:19
راستی پیگیری کردم گفتند مشکل از مخابراته بابام مخابرات آشنا داره گفتم یه زنگ بزنه حلش کنند
این مخابرات همیشه مشکل داره
امروز هم یه برنامه تازه سر تلفن ما در اوردن
واقعا که:41::41::41:

fanoostalaei
30-05-2011, 16:21
هه هه اینو ببینید
سرعت دیال اپ
البته با خطی که روش صبا نت هست
روی اون یکی خط که هیچی نیست حتی اسپید تست رو هم لود نمیکنه
این با اینترنت هوشمند مکس نت:
اینم با اینترنت هوشمند شاتل:

Silence so loud
30-05-2011, 20:30
كسي از سرويس 2 مگه محدود شاتل خبر داره؟؟سرعت روزانه و شبانش معمولا رو چنده؟؟سرويساي محدود ديگش چطوريه سرعتشون؟؟؟

منم همین سوال رو دارم
یکی هم اینکه این صبانت واقعا 512 به ما نمیده؟
پی نوشت:
الان صفحه 666 هستش مواظب باشید :31::27::31:

fanoostalaei
30-05-2011, 20:50
منم همین سوال رو دارم
یکی هم اینکه این صبانت واقعا 512 به ما نمیده؟
پی نوشت:
الان صفحه 666 هستش مواظب باشید :31::27::31:
دوست عزیز شما باید این مطلب رو تو تاپیک شاتل مطرح میکردین
نه اینجا

afterpc
30-05-2011, 21:05
ما تصمیم گرفتیم با محدودیت 10 گیگ بخریم. به نظرتون کدوم شرکت از نظر سرعت، قیمت و خدمات خوبه؟

golmohammadi
30-05-2011, 21:24
منم از شاتل خوشم نمیاد
گلمحمدی جان سرعت شما الان چنده؟

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

حداکثر 50
در کل 40 متوسطش
اما حسین میگه دوستش بالای 70 هست

TurkOglu1993
30-05-2011, 22:12
بچه ها کسی اینجا TP-LINK TD-W8901G داره؟

afterpc
30-05-2011, 22:18
ما تصمیم گرفتیم با محدودیت 10 گیگ بخریم. به نظرتون کدوم شرکت از نظر سرعت، قیمت و خدمات خوبه؟
خوب، کسی نیست جواب بده؟
راستی، این تاپیک تبریزی ها، تا حالا 667 صفحه شده!:18::5::31:

fanoostalaei
30-05-2011, 22:38
خوب، کسی نیست جواب بده؟
راستی، این تاپیک تبریزی ها، تا حالا 667 صفحه شده!:18::5::31:
اگه برات دانلود شبانه و قیمت 5هزار تومنی ترافیک مهم نیست تو هم بیا صبانت بگیر

TurkOglu1993
30-05-2011, 22:50
حسین جان مگه صبانت دزدی نمیکنه؟

TurkOglu1993
30-05-2011, 23:06
ایشون فرمودند از نظر سرعت قیمت و خدمات
صبا نت از نظر سرعت خوبه ولی قیمت و خدمات نه
همارا هر سه اینا رو داره البته نه به سرعت صبا

fanoostalaei
30-05-2011, 23:15
حسین جان مگه صبانت دزدی نمیکنه؟
اگه راستشو بخوای از اون وقتی که بهشون زنگ زدم دیگه عین بچه ادم داره کار میکنه
و با اینکه صبانت قبلا ترافیک رو تا 24 ساعت قبل نشون میداد الان دیگه داره برام به روز نشون میده
دیگه درست شده

fanoostalaei
30-05-2011, 23:20
ببینم از فرهاد وی بی اس دیگه خبری نیست
ایشون هم که از صبانت سرویس گرفتن و قرار بود شنبه وصل بشه سرویسش
کسی ازش خبری نداره؟

اینم تست همین الان:

simorgh_m3
30-05-2011, 23:57
پیام جوابتو تو پروفایلت دادم
در ضمن فک کنم همارا از هر نظر بصرفه هست
شبا هم که 2 گیگی دانلود میکنم بسه دیگه،الانشم دیگه چیزه جدیدی به ذهنم نمیاد بزارم دانلود شبانه
آدم بعده یه مدت زده اولار

fanoostalaei
31-05-2011, 00:01
پیام جوابتو تو پروفایلت دادم
در ضمن فک کنم همارا از هر نظر بصرفه هست
شبا هم که 2 گیگی دانلود میکنم بسه دیگه،الانشم دیگه چیزه جدیدی به ذهنم نمیاد بزارم دانلود شبانه
آدم بعده یه مدت زده اولار
از قضا من دانلود هام مونده رو دستم
هر شب هم به تعداد فایلهای در انتظار دانلودم اضافه میشه
وقتی شاتل داشتم هر شب 1.4 گیگ دانلود داشتم که خیلی برام کم بود
وقتی مکس نت داشتم هر شب 2.5 گیگ دانلود داشتم که خوب بود ولی حالا که صبا دارم هر شب حداقل 3 گیگ دانلود دارم ولی باز هم کفاک نمیده

afdragon
31-05-2011, 00:04
اقا جون کمترین پینگ مال خودمه که تا حالا کسی بهش نرسیده

اگه تستهای منو تو تاپیک ببینی میبینی که پینگ من اکثر مواقع از200کمتره

میشه چند تا تست مختلف با pingtest.net با سرور های مختلف اروپا و آسیا بگیرین و اینجا بزارین؟
واقعا ممنون می شم.

urumchi
31-05-2011, 00:07
از قضا من دانلود هام مونده رو دستم
هر شب هم به تعداد فایلهای در انتظار دانلودم اضافه میشه
وقتی شاتل داشتم هر شب 1.4 گیگ دانلود داشتم که خیلی برام کم بود
وقتی مکس نت داشتم هر شب 2.5 گیگ دانلود داشتم که خوب بود ولی حالا که صبا دارم هر شب حداقل 3 گیگ دانلود دارم ولی باز هم کفاک نمیده

هاردت منفجر نشه يه وقت خودتم مثل مودمهات شهيد بشي(دور از جون)، بي حسين نشيم يه وقت؟ :31: :31: :31:

هي واي من فيلم هندي شد ببخشيد
:11::11::11::11::11:

fanoostalaei
31-05-2011, 00:18
هاردت منفجر نشه يه وقت خودتم مثل مودمهات شهيد بشي(دور از جون)، بي حسين نشيم يه وقت؟ :31: :31: :31:

هي واي من فيلم هندي شد ببخشيد
:11::11::11::11::11:
اتفاقا 500 گیگ هارد دارم تا حالا 5بار فرمتش کردم دوباره پر کردم
امروز باز هم حدود 200 گیگ خالی کردم(ولی تا خالی شد دوباره پر شد):31:
تازه لورد 2010 دارم که تو هارد نیست
کینگ 2010 که روی هارد نیست
گیمهای مورد علاقه ام که تازه پاک کردم
و ...... خلاصه پدر هارد رو دارم در میام
ولی چون هاردم سامسونگه ،،، هم سرعتش خوبه هم در مقابل من داره مقاومت میکنه:31:

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:15 AM ----------

AB
31-05-2011, 09:37
۴ روزه حداکثر دانلود شبانه حدود ۹۲۰ مگ شده.(یکی دو مگ اینور اونور).

معلومه خودشون محدود کردن.:13:

fanoostalaei
31-05-2011, 09:44
گفتی سرویست چیه AB جان
یعنی سرعت دانلود شبانت چنده که از 2 تا 8 فقط 920 مگ دانلود میکنی
من از 3 تا 7 امروز 2.64 گیگ دانلود داشتم تازه خودش زودتر دانلود هارو تموم کرده بود و خاموش بود

TurkOglu1993
31-05-2011, 09:45
حسین جان اینهمه چی دانلود میکنی؟
من موندم چی دانلود کنم(اگه وصل کنند)
کلا دوستان چی دانلود میکنند؟
اگه میشه سایتهایی که ازش دانلود میکنید رو برام PM کنید
کلا فیلم زبان اصلی زیاد دوست دارم اگه چنین سایتی دارید معرفی کنید
ممنون

razmjoo
31-05-2011, 11:17
آقا شاتل به شهرمون اومد . فکر کنم چند روزه اومده و مسلما کاربری نگرفته . فکر کنم چون مرکز الان آزاده سرعت ها عالی باشن ولی من فعلا 5 ماه از سرویسم تو ماکس مونده .:11:

fanoostalaei
31-05-2011, 12:02
آقا شاتل به شهرمون اومد . فکر کنم چند روزه اومده و مسلما کاربری نگرفته . فکر کنم چون مرکز الان آزاده سرعت ها عالی باشن ولی من فعلا 5 ماه از سرویسم تو ماکس مونده .:11:
یعنی چی شاتل به شهرمون اومده
منظورت اینه که به تبریز تازه اومده؟
اگه اینطوره که من 2 سال پیش از شاتل سرویس میگرفتم

TurkOglu1993
31-05-2011, 12:16
حالا بعد کلی الافی و پیگیری تازه بهم میگن مرکز شما رو پشتیبانی نمیکنیم! اونقدر اینور اونور زنگ زدم تا اینو بهم گفتند
حالا موندن همارا و ماکس و رسا
این سه تا مرکز مارو ساپورت میکنند
ماکس که فعلا تعطیله
رسا نت هم گلمحمدی جان میگه افت سرعت زیادی داره
همارا هم از وضعیت فعلیش خبری ندارم

مهدی سرعتت چنده؟ افت سرعت داشتی تا حالا؟

fanoostalaei
31-05-2011, 12:22
حالا بعد کلی الافی و پیگیری تازه بهم میگن مرکز شما رو پشتیبانی نمیکنیم! اونقدر اینور اونور زنگ زدم تا اینو بهم گفتند
ماکس که فعلا تعطیله

چه بد شد
ببینم شما کجا میشینید؟
رسانت که برای دوست من تو گلپارک افت سرعت نداشته و شبانه 80-110 دانلود میکنه

MASOUD_MW2
31-05-2011, 12:30
ماکسنت آذربایجان غربی:

یه پولی هم بهت بدن گرونه باز! آقا هیچکس از ماکسنت نگیره! واقعا گند زده!

fanoostalaei
31-05-2011, 12:39
ماکس که فعلا تعطیله

برو از پارس انلاین هم یه تحقیقی بکن
پارس انلاین هم مثل صبانت سرعت بالا داره میده
2 مگ
شبانه از 1 تا 6
ترافیک هر گیگ 5 تومن(3 گیگ 14 تومن)
256 سه ماهه 6 گیگ 28 تومن(سرعت 320 کیلو بایت)

TurkOglu1993
31-05-2011, 12:57
چه بد شد
ببینم شما کجا میشینید؟
رسانت که برای دوست من تو گلپارک افت سرعت نداشته و شبانه 80-110 دانلود میکنه

ایده لو
من فکر میکردم مرکز ما رحیمیان هست که اگه اینجوری بود همه شرکت ها پشتیبانی میکرد ولی حالا متوجه شدم مرکز ما صدرالشعرا هست که فقط این سه شرکت داره
این اینترنت هوشمند هم قاطی داره گاهی وصل میشه گاهی نمیشه

پارس آنلاین اگرم ساپورت کنه نمیگیرم از اسمشم خوشم نمیاد
حالا یا باید ریسک کنم و رسانت بگیرم یا همارا

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

گلمحمدی جان دوباره یه تست بذار

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

گلمحمدی شما کجا میشینید؟
البته اینم بگم مرکز ما کاربر خیلی کم داره واسه همین ممکنه سرعتش خوب باشه

afterpc
31-05-2011, 13:06
همارا، محدودیت 10 گیگ 128 قیمتش چنده؟ سرعت دانلود؟ دانلود شبانه چجوریه؟

TurkOglu1993
31-05-2011, 13:09
9گیگ 128 میشه 40 تومن سه ماهه

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

دانلود شبانه از 2 تا 8 صبح و جمعه ها 2 تا 10 صبح

afterpc
31-05-2011, 13:09
9گیگ 128 میشه 40 تومن سه ماهه
سرعتش چطوره؟

fanoostalaei
31-05-2011, 13:20
سرعتش چطوره؟
دان استریم و اپ استریم هر دو تا 1 مگ باز هستن ولی
شبانه سرعت بین 50 تا 70 میشه

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

گلمحمدی جان بهشتی میشینن
مرکزش با مرکز من یکیه(شهریار)

TurkOglu1993
31-05-2011, 13:31
دیگه هرچی بادآباد
میرم رسانت میگیرم
یا مثل دوست آقا حسین سرعت درست و حسابی میشه یا مثل آقا گلمحمدی مزخرف

urumchi
31-05-2011, 14:17
دوستان كسي ميدونه سرعت دانلود شبانه پارس آنلاين و همينطور شاتل چقدره؟

كسي از شاتل سرويس داره؟

golmohammadi
31-05-2011, 14:18
ماکس که فعلا تعطیله

ای انقدر بدم میاد از این کارها ادم حالش گرفته میشه
ثبت نام کنی
بعداز چند روز تازه بگه پشتیبانی نمیشه ؟
اخه گند بودن شرکت از همینجا معلومه دیگه
در همه شرکتها ابتدا شماره را میگیرند
بعد تو کامپیوتر میزنند ببینند مشکل قطعی تعلیقی چیزی نداره
و اینکه ساپورتمیکنند یا نه
یعنی صبا انقدر داشگا تشریف داره کارکنانش؟

ببین من زمانی که همارا داشتم سرعتم از 58 بالاتر نمیرفت
حالا شاید دوستان دیگر تا 110 بره
برای همین حتی الانیش هم رسا از همارا بهتره
چون حداقل پینگش از همارا بهتره برای من
در ضمن قیمت رسانت که 21 تومن برای 3ماهه و 5 گیگ میده
که به هر حال از نظر اقتصادی هم بهتره
حالا شما هم یه رسیسکی بکن
امیدوارم سرعتت مثل من نباشه و مثل دوست حسین باشه
سرعت در مناطق مختلف میتونه متفاوت باشه

راستی من جدیدا موزیک ویدئوهای فول اچ دی دانلود میکنم
اگه کسی خواست ادرس سایتشو براش بدم

TurkOglu1993
31-05-2011, 14:23
امروز میرم از رسانت بگیرم
از این سایتهای دانلود هرچی داری رد کن بیاد ولی نه موزیک ویدیو بیشتر فیلم
THANKS VERY MUCH

golmohammadi
31-05-2011, 14:23
اینم تست سرعت در این لحظه
قابل توجه حسین پینگشو ببین :

شرمنده من اهل فیلم نیستم

TurkOglu1993
31-05-2011, 14:31
ای انقدر بدم میاد از این کارها ادم حالش گرفته میشه
ثبت نام کنی
بعداز چند روز تازه بگه پشتیبانی نمیشه ؟
اخه گند بودن شرکت از همینجا معلومه دیگه
در همه شرکتها ابتدا شماره را میگیرند
بعد تو کامپیوتر میزنند ببینند مشکل قطعی تعلیقی چیزی نداره
و اینکه ساپورتمیکنند یا نه
یعنی صبا انقدر داشگا تشریف داره کارکنانش؟

اینا همش نشونه بدشانسی منه
آخه اون تو لیستش نگاه کرد چیزی نبود زنگ زد بپرسه ولی خط اونا اشغال بود خیلی هم زنگ زد
آخه شانس من همیشه اینجوریه هر کاری رو باید دو بار انجام بدم آخرشم اونی نمیشه که میخوام
میدونم از هر شرکتی که بگیرم سرعتم مزخرف میشه میگی نه صبر کن
اینم میدونم یه هفته الاف میشم بعدش وصل میکنند

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

سرعت آپلودت هم از حسین خوبه

fanoostalaei
31-05-2011, 14:37
دوستان كسي ميدونه سرعت دانلود شبانه پارس آنلاين و همينطور شاتل چقدره؟

كسي از شاتل سرويس داره؟

پارس انلاین رو نمیدونم
ولی برای 128 شاتل سرعت ثابت روی 65

fanoostalaei
31-05-2011, 14:44
بچه ها کسی میدونه نمیایندگی کامپیوتر ریز(نماینده کانن) کجاست؟
البته نمایندگی اصلی رو میخوام ها
یا اصلا کارتریج شامل گارانتی میشه
والا هر کی تا پرینتر نخریده میگه من خیلی زیاد پرینت خواهم کرد ولی وقتی میخره انگار نه انگار که همون ادمه
ولی خدا وکیلی من از وقتی اینو خریدم پدرشو در آوردم

urumchi
31-05-2011, 14:45
THANKS VERY MUCH

حتما يه سر به اين سايت بزن، همه فيلمهايي ميخوام از اين سايت ميگيرم

fanoostalaei
31-05-2011, 14:50
حتما يه سر به اين سايت بزن، همه فيلمهايي ميخوام از اين سايت ميگيرم

این سایت با اینکه ارشیو قوی داره ولی لینکهاش پر سرعت نیستن:13::13:

fanoostalaei
31-05-2011, 15:01
دوستان یه پیشنهاد دارم:
میگم هر کی نرم افزار به درد بخوری داره که مفیده و به درد میخوره بیاد اینجا معرفی کنه که همه بتونن ازش استفاده کنن
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟
لطفا نظرتونو بگید:40:

fanoostalaei
31-05-2011, 15:01
دوستان یه پیشنهاد دارم:
میگم هر کی نرم افزار به درد بخوری داره که مفیده و به درد میخوره بیاد اینجا معرفی کنه که همه بتونن ازش استفاده کنن
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟
لطفا نظرتونو بگید:40:

TurkOglu1993
31-05-2011, 15:09
کارتریچ فکر نکنم جزو گارانتی باشه چون جزو اقلام مصرفیه
ولی خودمونیم ها حسین جان دیگه پدر همه چی رو درمیاری
ببینم چیزی سالم مونده تو خونتون؟

خب اولشو خودت شروع کن نرم افزارات رو بگو

AB
31-05-2011, 15:42
گفتی سرویست چیه AB جان
یعنی سرعت دانلود شبانت چنده که از 2 تا 8 فقط 920 مگ دانلود میکنی
من از 3 تا 7 امروز 2.64 گیگ دانلود داشتم تازه خودش زودتر دانلود هارو تموم کرده بود و خاموش بود

۱۲۸ محدود.سرعت هم ۴۰-۴۵.

fanoostalaei
31-05-2011, 16:00
نظر بقیه دوستان در مورد پیشنهادم چیه؟؟؟

razmjoo
31-05-2011, 18:05
یعنی چی شاتل به شهرمون اومده
منظورت اینه که به تبریز تازه اومده؟
اگه اینطوره که من 2 سال پیش از شاتل سرویس میگرفتم
توهین نباشه ولی iq شما چنده ؟:10:

razmjoo
31-05-2011, 18:21
بچه ها اصلا دور رسانت و ماکس رو خط بکشین . من حاضرم از همارا سرویس بگیرم ولی ماکس نه . خودشون سرعتو کم کردن نمی تونن بهانه ی اینو بیارن که وضعیت اینترنت کشوری خرابه یا مرکز تهران مشکل داره . چون اونوقت موقعی که وضعیت خوب بود سرعتمون هم برمیگشت به وضع اول . اینا خودشون 128 ها رو بستن رو 50 کیلو بایت که سرعتمون از این بیشتر نمیشه . احتمالا سیاست جدیدشونه . من سرویسم تموم بشه ( 5 ماه دیگه ) میرم شاتل . رسانت هم میدونید که نمایندگی ماکس نت هست و از ماکس پهنا میگیره و سیستم ماکس استفاده میکنه اونم عین ماکس هست . پس ماکس و رسانت رو ول کنین .

afterpc
31-05-2011, 18:34
فکر کنم بهتره نرم افزار ها رو توی همین قسمت خود فروم بگیم. البته من یه چیز به فکرم رسید. بیاین یه فروم رایگان بسازیم و بریم توش و بشه پاتق تبریزی ها! وگرنه فکر نکنم خوب باشه که همه ی نرم افزار هامون رو اینجا معرفی کنیم.

kamran987456
31-05-2011, 18:34
اینم تست امروز
128 نامحدود مکس نت

پ.ن:میگم تایپک عجب باحال شده :8:
هر روز یه 4 صفحه ای جلو میره
فکر کنم رکورد رو تو تایپک های اینترنت شهر ها رو شکستیم :8:

afterpc
31-05-2011, 18:35
فکر نکنم خوب باشه

kamran987456
31-05-2011, 18:41
این تایپک نرم افزار ها رو بگیم ؟:18:
یکم ادمین های این بخش حسودن میان همه رو پاک میکنن یه اخطار هم میدن
حوصله امون به هم میریزه :41:

afterpc
31-05-2011, 19:03
این تایپک نرم افزار ها رو بگیم ؟:18:
یکم ادمین های این بخش حسودن میان همه رو پاک میکنن یه اخطار هم میدن
حوصله امون به هم میریزه :41:
به نظر من هم خوب نیست توی این تاپیک این کار رو بکنیم. ولی میتونیم بریم یه تاپیک توی قسمت نرم افزار بسازیم و بشه مال تبریزی ها!

urumchi
31-05-2011, 19:32
این سایت با اینکه ارشیو قوی داره ولی لینکهاش پر سرعت نیستن:13::13:

مدير اين سايت فايلها رو روي 2 تا سرور آپلود ميكنه،filserve و duckload كه سرور duckload سرعت رو پايين نمياره و با حداكثر سرعت ميتونيد دانلود كنيد ضمن اينكه اگه فايلي رو سرور duckload نبود ميتونيد پيغام بديد كه روي اون سرور هم آپلود كنه. من خودم 2 بار اين كارو كردم و ظرف 24 ساعت لينك سرور duckload هم اضافه شد.

TurkOglu1993
31-05-2011, 19:44
بیاین یه فروم رایگان بسازیم و بریم توش و بشه پاتق تبریزی ها!

چطوری؟

من رفتم از رسا سرویس خریدم امیدوارم سرعتم خوب باشه
کاش فردا وصل کنند وگرنه میمونه بعد تعطیلات چون پنجشنبه مخابرات تعطیله

afterpc
31-05-2011, 19:51
چطوری؟
اگه یه جستجویی توی همین فروم یا توی گوگل بکنی، میبینی بعضی از سایت ها مثل freeforums.org سرویس فروم رایگان میدن. آدرس فروم هم به این صورت میشه:
forumname.freeforums.org
البته راستشو بخوای، خودم امتحان نکردم!

babak_eivazi
31-05-2011, 20:48
اینم تست امروز
128 نامحدود مکس نت

پ.ن:میگم تایپک عجب باحال شده :8:
هر روز یه 4 صفحه ای جلو میره
فکر کنم رکورد رو تو تایپک های اینترنت شهر ها رو شکستیم :8:

سلام دوست عزیز سرعت شما همیشه اینطور هست من می خوام یه سرویس نامحدود بگیرم الان پارس آنلاین دارم ازش راضی هستم ولی محدودیت حجمی داره سرویس هاش واسه همین می خوام اگه خوب باشه سرویس ماکس نت یا همارا isp رو عوض کنم ممنون میشم اگه سرعت دانلود میانگینتون رو بگین و نوسان سرعترو و این که چند وقته از این شرکت خدمات میگیرین و رضایتتون از سرویس اینترنتتون

fanoostalaei
31-05-2011, 20:51
من رفتم از رسا سرویس خریدم امیدوارم سرعتم خوب باشه
کاش فردا وصل کنند وگرنه میمونه بعد تعطیلات چون پنجشنبه مخابرات تعطیله
فکر نکنم که فردا وصل کنند
موند بعد تعطیلات:31:

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

به نظر من هم خوب نیست توی این تاپیک این کار رو بکنیم. ولی میتونیم بریم یه تاپیک توی قسمت نرم افزار بسازیم و بشه مال تبریزی ها!
منم با این پیشنهاد موافقم
چطوره؟؟
میخواید توی قسمت نرم افزار تاپیک درست کنیم واسه خودمون؟؟؟؟

kamran987456
31-05-2011, 21:26
سلام دوست عزیز سرعت شما همیشه اینطور هست من می خوام یه سرویس نامحدود بگیرم الان پارس آنلاین دارم ازش راضی هستم ولی محدودیت حجمی داره سرویس هاش واسه همین می خوام اگه خوب باشه سرویس ماکس نت یا همارا isp رو عوض کنم ممنون میشم اگه سرعت دانلود میانگینتون رو بگین و نوسان سرعترو و این که چند وقته از این شرکت خدمات میگیرین و رضایتتون از سرویس اینترنتتون
سرعت دانلود معمولا بین 27 تا 33 تغییر میکنه
الان این سرویس رو 2 ماهه که دارم
2 هفته قبل بعضی روزها چند ساعتی قطعی داشت که نمیدونم مشکل این شرکت بود یا کلی بود
ولی الان 3 روزه که هیچ قطعی نداره و راضیم

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

فکر نکنم که فردا وصل کنند
موند بعد تعطیلات:31:

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

منم با این پیشنهاد موافقم
چطوره؟؟
میخواید توی قسمت نرم افزار تاپیک درست کنیم واسه خودمون؟؟؟؟
اینکار رو نمیزارن که بکنیم
چون معرفی نرم افزار به استان ها ربط نداره که !!!!

afterpc
31-05-2011, 21:35
اینکار رو نمیزارن که بکنیم
چون معرفی نرم افزار به استان ها ربط نداره که !!!!
اگه یه تاپیک مثل این درست کنیم که ششصد صفحه باشه، دیگه هیچ کاری نمیتونن بکنن! ولی باید همه ی افراد این تاپیک رو جمع کنیم. واسه این کار، باید یکی دو روز، هممون نرم افزار های کاربردی جمع کنیم. اگه نرم افزار ها خوب نباشن، تاپیک رو میبندن.
بالاخره ما هم باید یه خودی نشون بدیم دیگه!

night-sky
31-05-2011, 21:41
حالا چه اصراریه تاپیک نرم افزار استانی داشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟

دوستان بیاین به 1 جمع بندی برسیم که از کجا سرویس بگیریم چون منم 1 ماه دیگه می خوام از ماکس برم دوستانم که به مشکل خوردن تو انتخاب isp .

به نظر من بیاین مقایسه قیمت سرعت یجا انجام بدیم.

شروع رو هم خودم مینویسم

ماکس نت:

6G - 29,500
3ماهه
Max Class
128K~512K

سرعت دانلود در حالت شبانه و روزانه 60

fanoostalaei
31-05-2011, 21:44
اگه به من باشه که میگم همه بیاین از صبانت بگیرین و با سرعتش حال کنین
در ضمن اینکه شبانه 3 گیگ میتونید دانلود کنید
فقط میمونه قیمت ترافیک

afterpc
31-05-2011, 21:54
اینجور که دوستان میگن، نامحدود 128 ها همشون سرعتشون بین 12 و 18 هست. محدود هم میگن از نظر سرعت و قیمت و خدمات، بهتر از همه همارا هست. محدودیت 9 گیگ 128 میشه 40 تومن. دانلود شبانه هم میگن از 2 تا 8 جمعه ها هم 2 تا 10. درمورد سرعت هم عین این جمله رو گفتن:
"دان استریم و اپ استریم هر دو تا 1 مگ باز هستن ولی شبانه سرعت بین 50 تا 70 میشه"

پی نوشت: یه پیشنهاد دارم به fanoostalaei
اگه بشه، محل سکونت رو از "شهر اولینها" به "شهر اولین ها" تغییر بده.
پی نوشت پی نوشت: انصافا عجب تاپیکی شده ها!

afterpc
31-05-2011, 22:01
دوستان این تاپیک چرا اینقدر ساکته!
یادتونه یه زمانی اینو نوشته بودن؟
الان هم 672 صفحه شده!

fanoostalaei
31-05-2011, 22:12
اگه بشه، محل سکونت رو از "شهر اولینها" به "شهر اولین ها" تغییر بده.
پی نوشت پی نوشت: انصافا عجب تاپیکی شده ها!
میدونستید یونسکو یا یونیسف (حالا هر چی) تبریز رو توی ایران به عنوان بهترین شهر برای زندگی اتخاب کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

afterpc
31-05-2011, 22:18
میدونستید یونسکو یا یونیسف (حالا هر چی) تبریز رو توی ایران به عنوان بهترین شهر برای زندگی اتخاب کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
واقعا؟ برای چی؟ یعنی هیچ شهری بهتر از تبریز وجود نداره؟ فکر نمیکنم!

night-sky
31-05-2011, 22:19
اینم تست 128 شاتل ماله دوستم گلپارک میشن

kamran987456
31-05-2011, 22:23
کسی چند تا سایت میشناسه که سرورش تو تیریز باشه ؟
می خواستم یه تست پینگ از اونها بگیریم

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:
دروغ سیزده بود ؟

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

اگه یه تاپیک مثل این درست کنیم که ششصد صفحه باشه، دیگه هیچ کاری نمیتونن بکنن! ولی باید همه ی افراد این تاپیک رو جمع کنیم. واسه این کار، باید یکی دو روز، هممون نرم افزار های کاربردی جمع کنیم. اگه نرم افزار ها خوب نباشن، تاپیک رو میبندن.
بالاخره ما هم باید یه خودی نشون بدیم دیگه!
تایپک معرفی لینک های رپیدباز که چند صد صفحه بود تو یه روز نابود شد :41:
دموکراسی تو اینجا جواب نمیده

پ.ن:اوه اوه بحث س ی ا س ی شد من دیگه نیستم:31:

afterpc
31-05-2011, 22:25
کسی چند تا سایت میشناسه که سرورش تو تیریز باشه ؟
می خواستم یه تست پینگ از اونها بگیریم

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:
دروغ سیزده بود ؟

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

تایپک معرفی لینک های رپیدباز که چند صد صفحه بود تو یه روز نابود شد :41:
دموکراسی تو اینجا جواب نمیده

پ.ن:اوه اوه بحث س ی ا س ی شد من دیگه نیستم:31:
چرا نابود شد؟ مگه چه تاپیکی بود؟

Переклад не
31-05-2011, 22:42
بچه ها من به یه چیز مردد گردیدم:دی
مگه برای آپلود کردن ، حجممون استفاده نمیشه؟

AB
31-05-2011, 22:50
اگه به من باشه که میگم همه بیاین از صبانت بگیرین و با سرعتش حال کنین
در ضمن اینکه شبانه 3 گیگ میتونید دانلود کنید
فقط میمونه قیمت ترافیک

اگه همه بیان صبا بگیرن سرعت شما هم مثل شهرهای دیگه کم میشه.

یونیسف که صندوق کودکان ملل متحده.یونسکو هم سازمان آموزشی علمی فرهنگی هنری.

اینم لینک خبری که دوستمون گذاشتن.ولی خب معلومه که در حد چرته.:31:

بچه ها من به یه چیز مردد گردیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه برای آپلود کردن ، حجممون استفاده نمیشه؟

از شما بعیده.معلومه که استفاده میشه.:31:

night-sky
31-05-2011, 22:54
به نظرتون سرویس 1024 شاتل سرعت دانلود تا چند میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

TurkOglu1993
31-05-2011, 22:55
یه پیشنهاد بهتر تو یکی از قسمتهای سایت هر کدوم که مناسبتره یه چت روم واسه آزربایجانی ها بزنیم که توش حال کنیم
اگرم نشد همون پیشنهاد ایجاد یه فروم رایگان خیلی عالیه
منکه فقط تو این تاپیک پست میدم

AB
31-05-2011, 22:59
یه پیشنهاد بهتر تو یکی از قسمتهای سایت هر کدوم که مناسبتره یه چت روم واسه آزربایجانی ها بزنیم که توش حال کنیم

تو گروه های اجتماعی میشه این کارو کرد.

پ.ن:صفحات چه با سریع زیاد میشن.:31:

Переклад не
31-05-2011, 22:59

دوست عزیز فروم مخصوص آذری ها هست
آذرتیم بود چی بود یادم نیست

TurkOglu1993
31-05-2011, 23:03
گروههای اجتماعی زیاد حال نمیده مگر فیس بوک

AB
31-05-2011, 23:12

ماکس نت درست بشو نیست.

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

تقریبا ۲.۵ دقیقه هست که منتظرم سایت مخابرات لود بشه.سرعت سرورش در حد دایال آپه.

fanoostalaei
31-05-2011, 23:14
واقعا؟ برای چی؟ یعنی هیچ شهری بهتر از تبریز وجود نداره؟ فکر نمیکنم!
دوستمون که دیگه لینکشو دادن

من هم از روی اون میگفتم

urumchi
31-05-2011, 23:14
گروههای اجتماعی زیاد حال نمیده مگر فیس بوک

توبه استغفرالله ! فيس بوك؟ نعوذبالله ! :31:

تو همين p30world يه تاپيك بزنين به مدد غيرت آذري مون آنچنان بتركونيم كه فاس ماس هئچ غلط ائليمسين :31:

هر كس موافقه اعلام كنه.

fanoostalaei
31-05-2011, 23:15
اگه همه بیان صبا بگیرن سرعت شما هم مثل شهرهای دیگه کم میشه.

نه بابا پهنای باند صبانت به حدی هست که با اضافه شدن چند نفر سرعتش کم نشه
ولی به جون خودم نمیدونید دانلود با 240 چه حالی میده

AB
31-05-2011, 23:16
دوستمون که دیگه لینکشو دادن

من هم از روی اون میگفتم

شما رای بده رتبش رو ببر بالاتر.:27:

fanoostalaei
31-05-2011, 23:17
توبه استغفرالله ! فيس بوك؟ نعوذبالله ! :31:

تو همين p30world يه تاپيك بزنين به مدد غيرت آذري مون آنچنان بتركونيم كه فاس ماس هئچ غلط ائليمسين :31:

هر كس موافقه اعلام كنه.
هر کاری میکنید روی من حساب بکنید

TurkOglu1993
31-05-2011, 23:18
بچه ها ترکوندین یه نگاه به تاپیک سایر شهر ها بندازین
امروز یه 10 صفحه رفته جلو

fanoostalaei
31-05-2011, 23:18
بابا تاپیک داره مثل جت میره به جلو
مثل سریعترین هواپیمای جهان که 12144 کیلومتر بر ساعت سرعت داره

AB
31-05-2011, 23:19
بالاخره بعد از کلی منتظر موندن قیمت های مخابرات لود شد.دقیقا همون قیمت های همارا هست.

TurkOglu1993
31-05-2011, 23:21
هر کاری میکنید روی من حساب بکنید

منم هستم فقط بذارید سرویسمو وصل کنند دیگه پدر اینترنتو در میارم

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

سرویسهای مخابرات رو همارا میده با همون قیمتهای قبلی یعنی در واقع شما داری از همارا سرویس میگیری

fanoostalaei
31-05-2011, 23:21
بالاخره بعد از کلی منتظر موندن قیمت های مخابرات لود شد.دقیقا همون قیمت های همارا هست.

حالا لازم بود عکس به این بزرگی بذاری؟
کلا اینترنت مخابرات رو بیخیال بشین بهتره

AB
31-05-2011, 23:23
حالا لازم بود عکس به این بزرگی بذاری؟
کلا اینترنت مخابرات رو بیخیال بشین بهتره

عکسو خودم ننداختم.از سایتش کپی پیست کردم.

fanoostalaei
31-05-2011, 23:25
جون من یکم یواش برید جلو ترافیک من دیگه داره تموم میشه
اینقدر سایت رو ریلود نکنم

urumchi
31-05-2011, 23:26
فكر كنم تا صبح به 700 صفحه برسه تاپيك ، انشاالله :31:

اينجا بيشتر شبيه چت روم شده تا تاپيك ، ماشاالله :31:

خب اگه قرار به ايجاد تاپيك در p30world بشه اسمشو چي بذاريم؟ اين اسم چطوره؟

تاپيك نرم افزاري آذربايجانين تراختور سون اينترنت باشينداكي دانلود ائليين اوغلانلاري!!! چطوره؟ كلا همه ي ويژگيها مون رو يه جا داره؟ :31: :5: :31: :5:

fanoostalaei
31-05-2011, 23:28
فكر كنم تا صبح به 700 صفحه برسه تاپيك :31:

اينجا بيشتر شبيه چت روم شده تا تاپيك :31:

خب اگه قرار به ايجاد تاپيك در p30world بشه اسمشو چي بذاريم؟ اين اسم چطوره؟

تاپيك نرم افزاري آذربايجانين تراختور سون اينترنت باشينداكي دانلود ائليين اوغلانلاري!!! چطوره؟ كلا همه ي ويژگيها مون رو يه جا داره؟ :31: :5: :31: :5:
ادام مونو اوخینجن جرلار

خیلی طولانیه

TurkOglu1993
31-05-2011, 23:30
من میگم خارج از اینجا باشه

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:29 AM ----------

تاپیک جدید میخوایید چیکار همینجا چت رومه دیگه

fanoostalaei
31-05-2011, 23:30
اره تو پی سی ورلد همه از حسودی میترکن
و میان تاپیک رو میبندن

TurkOglu1993
31-05-2011, 23:32
من رفتم
بای

fanoostalaei
31-05-2011, 23:34
ببینید تعداد رفت روی 7 نفر