PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

afceaglee2013
13-10-2011, 02:37
آقا جریان این AOL چیه یکی به ما هم بگه .. شدیدا نیازمندیم :10:

golmohammadi
13-10-2011, 03:35
آقا جریان این AOL چیه یکی به ما هم بگه .. شدیدا نیازمندیم :10:

لینکش تو صفحه قبلی هست
هیچی کمی فیلـــتر رد میکنه :20:

fanoostalaei
13-10-2011, 10:50
حسین فکر کنم این مرضو دیشب از من گرفتی :31:

اونم ای او ال هم که دانلود کردم جواب نداد . الان با هزار بدبختی یه رنج 109 گرفتم . هم پینگ خوبه هم ای او ال :5:

واقعا دیگه وضعیت من هم مثل تو شده رنج 109 دیگه بهم نمیده
همش 46 میده که تو این حالت پینگ از حالت 109 حدود 60 تا زیاد تر میشه:41::41:

golmohammadi
13-10-2011, 10:51
128 نامحدود
در حالی که دانلود میکنم پینگو ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

StarrySky
13-10-2011, 12:12
سلام دوستان
بین پارس آنلاین و مکس نت موندم. کدوم بهتره؟ کدوم سرویس کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنین؟ سرعت دانلودش حدودا چقدر میشه؟ واسه مصرف معمولی و دانلود روزانه و دانلود زیاد شبانه میخوام! چند صفحه آخر تاپیک رو خوندم اما به نتیجه خاصی نرسیدم متاسفانه

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون :11:

babak_eivazi
13-10-2011, 14:03
کسی از دوستان مکس نتی که از منطقه شهید مدنی باشه هست؟ من به توصیه دوستان میخام از مکس سرویس بگیرم زنگ که زدم گفتن همه پورت هاشون پره و یه هفته تا 10 روز میکشه که پورت خالی گیر بیاد ک بتونن خطمو رانژه کنن خواستم سرعت رو تو مرکز مخابراتی مدنی بدونم (نه که تا ته پورتاشون پره) گفتم نکنه سرعت اینجا پایین باشه و مهمتر از اون پینگش بالا باشه (فقط به خاطر پینگ دارم میام مکس)

کسی نبووووووووووووووووووووووو ووووووووود

whitewolf
13-10-2011, 15:13
سلام
من از مکس نت سرویس VIP که 2 مگ با شبانه رایگان هست گرفتم منتها هنوز وصل نشده
سرعت شبانه و روزانش چه طوریه؟

polestar98g
13-10-2011, 16:04
با سلام خدمت همه‌ی دوستان، همشهریان عزیز؛

تست سرعت مکس‌نت 512 محدود، ساعت 3و50 دقیقه بعد از ظهر:

به نظرتان نتیجه‌ی غیرعادیی نیست؟

ضمنا اکانت شش ماهه ام تمام شد امروز یک اکانت سه‌ماهه 39 هزار تومنی که 4 گیگ می‌شود خریدم ولی با تعجب دیدم که به جای 4 گیگ، 9 گیگ داده‌شده!!!!
یک راهنمایی هم نیاز داشتم؛ من می‌خواستم 128 سوپر ویژه‌ی نامحدود خانگی بگیرم که سه ماهش 3900 تومانه؛ چون این محدودیت، اعصاب آدمو خورد می‌کنه؛
توی خونه‌مون هم پنج نفریم با دو کامپیوتر که به یک خط وصله؛ ماشاالله هم چهار نفرمون اینترنتی هستند؛ هی مجبور می‌شم کارت شارژ بخرم؛
به نظرتان این 128 نامحدود چطوره؟ جیمیل و اینا رو باز می‌کنه؟ چون من با این 512 جیمیلمو به زور باز می‌کنم! وی p ان چطور؟ راحت وصل می‌شه؟
از راهنمایی و لطفتان خیلی سپاسگزارم.

AB
13-10-2011, 17:03

ضمنا یک راهنمایی فوری نیاز داشتم چون اکانتم تمام می‌شه؛ من می‌خواستم 128 سوپر ویژه‌ی نامحدود خانگی بگیرم که سه ماهش 3900 تومانه؛ چون این محدودیت، اعصاب آدمو خورد می‌کنه؛
توی خونه‌مون هم پنج نفریم با دو کامپیوتر که به یک خط وصله؛ ماشاالله هم چهار نفرمون اینترنتی هستند؛ هی مجبور می‌شم کارت شارژ بخرم؛
به نظرتان این 128 نامحدود چطوره؟ جیمیل و اینا رو باز می‌کنه؟ چون من با این 512 جیمیلمو به زور باز می‌کنم! وی p ان چطور؟ راحت وصل می‌شه؟

این تست 128 نامحدود.یه دونه دانلود بزاری دیگه باید قید وبگردی رو بزنی.خودت دیگه بقیش رو حساب کن.حالا فرض کن این سرعت تقسیم هم بشه.:31:

afceaglee2013
13-10-2011, 18:23
AOL Desktop 9.6 رو زدم، یه اکانت ایمیل Aol ساختم و sign in شدم، از internet - Web setting هم تیک اولی رو زدم ولی همان مرورگر aol مثل بقیه مرورگراست :13:

urumchi
13-10-2011, 21:40
AOL Desktop 9.6 رو زدم، یه اکانت ایمیل Aol ساختم و sign in شدم، از internet - Web setting هم تیک اولی رو زدم ولی همان مرورگر aol مثل بقیه مرورگراست :13:
برو تو سايت aol.com اونجا log in شو بعد بيا از داخل 9.5 sign on رو بزن

fanoostalaei
13-10-2011, 22:04
برو تو سايت aol.com اونجا log in شو بعد بيا از داخل 9.5 sign on رو بزن

نیازی به این کارا نیست
میتونی از توی نرم افزار هم لاگ این کنی

x8800
13-10-2011, 22:37
برای من ای او ال هم مثل وی P ان هست ! سرعتش در حد 2-3 کیلوبایت ! واقعا من چند روزه به اینترنت آزاد دسترسی ندارم !

این هم تست بدون وی :

afceaglee2013
13-10-2011, 22:45
نیازی به این کارا نیست
میتونی از توی نرم افزار هم لاگ این کنی

لاگین میکنم .. کانکت هم میشه ولی پراکسی کار نمیکنه :41:

Amin.Senator
13-10-2011, 22:47
کسی نبووووووووووووووووووووووو ووووووووود
من مدنی هستم الان همارا دارم قبلش مکس داشتم.اونموقع مکس برگه رانژه رو داد خودم بردم مخابرات :31:
در کل نه عالیه نه بد قطعیش کم بود و سرعت دانلودم 25 30 35 برای اون سرویس 128 2گیگ واسه یه ماه رو داشتم یک ماه هم ناحدود داشتم که سرعت دانلود اونم 25 اینا بود و ازین همارای کوفتی صد مرتبه بهتر بود
فقط همارا نگیر

x8800
13-10-2011, 23:06
سرعت دانلود و پینگم با وی p ان ، پ**ر**وک**سی , سا**کز و ... !!!

golmohammadi
13-10-2011, 23:23
سلام دوستان
بین پارس آنلاین و مکس نت موندم. کدوم بهتره؟ کدوم سرویس کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنین؟ سرعت دانلودش حدودا چقدر میشه؟ واسه مصرف معمولی و دانلود روزانه و دانلود زیاد شبانه میخوام! چند صفحه آخر تاپیک رو خوندم اما به نتیجه خاصی نرسیدم متاسفانه

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون :11:
من هردو راد ارم
ویگردی ماکس نامحدود 128 از پارس که 2 مگ هست قویتره
سرعت دانلود و اپلود 32 هست
ولی این چیزهایی که میخواهین یکجا نمیتونین بدست بیارین
مگر اینکه مثل من عمل کنین
2 تا اینترنت بگیرین
یکی نامحدود برای روزها
و یکی محدود برای دانلود شبانه

ضمنا اکانت شش ماهه ام تمام شد امروز یک اکانت سه‌ماهه 39 هزار تومنی که 4 گیگ می‌شود خریدم ولی با تعجب دیدم که به جای 4 گیگ، 9 گیگ داده‌شده!!!!
یک راهنمایی هم نیاز داشتم؛ من می‌خواستم 128 سوپر ویژه‌ی نامحدود خانگی بگیرم که سه ماهش 3900 تومانه؛ چون این محدودیت، اعصاب آدمو خورد می‌کنه؛

128 نامحدود ماکس نت خوبه
اگه بزنی دانلود وبگردی ضعیف میشه
ولی محدود هم مصیبته
چون منم مصرفم زیاد بود
3 ماهه گذشته من 80 هزار تومان شد
الان بااین پول 2 تا اینترنت خریده ام
هر کاری بخوام میکنم

urumchi
13-10-2011, 23:52
لاگین میکنم .. کانکت هم میشه ولی پراکسی کار نمیکنه :41:

پست قبلي كه دادم ناقص موند

بطور مثال در فايرفاكس مسير زير رو دنبال كنيد:

tools>>option>>advanced>>Network>>settings

و اين تنظيمات رو انجام دهيد

afceaglee2013
14-10-2011, 00:52
این تنظیماتی که گفتید رو هم تو فایرفاکس و هم تو IE9 انجام دادم ولی کار نکرد مشکل هم از AOL ه احتمالا :31: خود AOL صفحه های شیلتر شده رو باز نمیکنه .. موندم چی کار کنم آخه چیزی نداره 2 تا تیکه اونم زدم :19:

golmohammadi
14-10-2011, 00:55
اینهمه خودتونو میکشین بهتره کمی خرج کنین و وی پی ا««ن بخرین خودتونو خلاص کنین
3 ماهه 6 تومن براحتی

urumchi
14-10-2011, 01:04
3 ماهه 6 تومن براحتی

در اين كه وي پي ان بهتره شكي نيست اما:

اتفاقا كانفيگ aol كار بسيار راحتيه، اون دوستمون يه جايي رو كه حدس ميزنم كجاست، داره اشتباه ميره

ضمنا شما تضمين ميدي دوباره پورتهارو نبندن؟؟؟

شما تضمين ميدي وي پي ان آلوده به sniffer نباشه؟؟؟ هر چند ميشه دستي هم كانكشن ساخت ولي در بعضي از موارد كانكشن دستي كار نميكنه

وي پي ان تنها مزيتي كه داره اينه كه سرعت دانلود پايين نمياد ولي در aol سرعت دانلود افت ميكنه (هر چند من خودم خيلي افت سرعت ندارم) ولي وبگردي و پينگ به مشكل نميخوره

در كل نه به وي پي ان نه به aol نميشه اعتماد كرد چون هيچكدوم اطلاعات رو كدگذاري نميكنن

afceaglee2013
14-10-2011, 02:48
ممنون urumchi عزیز .. مشکل حل شد. :11:

3 ماهه 6 تومن براحتی
خوبه یه کمک خواستیم داری فلسفه بافی میکنی :13:.. داداش میدونم قیمتش چقدره. برای استفاده نکردن از چیز پی ان هم دلیل دارم .. قرار نیست وقتی کسی چیزی میپرسه کلا صورت مسئله رو پاک کنیم. اگه میتونی منت بذار و کمک کن اگه هم اطلاع نداری حداقل الکی حرف نزن .
یه جوری حرف میزنی انگار شما عقل کلی و ما هیچی نمی فهمیم

مخلص همه هم هستم.:11:

---
بدون AOL

با AOL

golmohammadi
14-10-2011, 04:59
در اين كه وي پي ان بهتره شكي نيست اما:

اتفاقا كانفيگ aol كار بسيار راحتيه، اون دوستمون يه جايي رو كه حدس ميزنم كجاست، داره اشتباه ميره

ضمنا شما تضمين ميدي دوباره پورتهارو نبندن؟؟؟

شما تضمين ميدي وي پي ان آلوده به sniffer نباشه؟؟؟ هر چند ميشه دستي هم كانكشن ساخت ولي در بعضي از موارد كانكشن دستي كار نميكنه

وي پي ان تنها مزيتي كه داره اينه كه سرعت دانلود پايين نمياد ولي در aol سرعت دانلود افت ميكنه (هر چند من خودم خيلي افت سرعت ندارم) ولي وبگردي و پينگ به مشكل نميخوره

در كل نه به وي پي ان نه به aol نميشه اعتماد كرد چون هيچكدوم اطلاعات رو كدگذاري نميكنن
بعد از اولین روز که V - PN ها قطع شد مال من وصل بود
الانم موردی نداره
البته هر کسی سلیقه ای داره
sniffer را نه
مگه کی تظمین میکنه ؟

خوبه یه کمک خواستیم داری فلسفه بافی میکنی :13:.. داداش میدونم قیمتش چقدره. برای استفاده نکردن از چیز پی ان هم دلیل دارم .. قرار نیست وقتی کسی چیزی میپرسه کلا صورت مسئله رو پاک کنیم. اگه میتونی منت بذار و کمک کن اگه هم اطلاع نداری حداقل الکی حرف نزن .
یه جوری حرف میزنی انگار شما عقل کلی و ما هیچی نمی فهمیم

مخلص همه هم هستم.:11:

---
بدون AOL

با AOL
شما چرا قاطی کردین
مگه چیزی گفتم بهتون ؟
اندازه موهای شما اینترنت کار کردم و میدونم کار کردن بدون و.ی پی ان دردسر داره بینهایت
اگه دوست نداری نخر
حتما الکی نیست که گفتم اگه بود نمیگفتم

afceaglee2013
14-10-2011, 06:02
شما چرا قاطی کردین
مگه چیزی گفتم بهتون ؟
اندازه موهای شما اینترنت کار کردم و میدونم کار کردن بدون و.ی پی ان دردسر داره بینهایت
اگه دوست نداری نخر
حتما الکی نیست که گفتم اگه بود نمیگفتم

الکی گفتی که من گفتم الکی میگی
عزیز هر کسی کاربرد خودشو داره من وی پی ان زیاد لازمم نمیشه چون نت گردیم خیلی کمه
برام مهم نیست چند ساله نت کار میکنی من مشکلی داشتم که جناب ارومچی خیلی ساده جواب دادن چون تو اون مورد تجربه داشتن
تجربه وقتی ارزش داره که به دردی بخوره نه اینکه ...

urumchi
14-10-2011, 08:18
---
بدون AOL

با AOL

خواهش ميشه ...

جالبه، دانلود و آپلود شما تغيير نكرده ولي پينگتون زياد شده، واسه من كه برعكس شده بود، لازمه يه بار تست كنم

babak_eivazi
14-10-2011, 09:06
من مدنی هستم الان همارا دارم قبلش مکس داشتم.اونموقع مکس برگه رانژه رو داد خودم بردم مخابرات :31:
در کل نه عالیه نه بد قطعیش کم بود و سرعت دانلودم 25 30 35 برای اون سرویس 128 2گیگ واسه یه ماه رو داشتم یک ماه هم ناحدود داشتم که سرعت دانلود اونم 25 اینا بود و ازین همارای کوفتی صد مرتبه بهتر بود
فقط همارا نگیر

برا محدود سرعت 30 خیلی کمه 128 محدود پارس روز ها 140 راحت سرعت میده (البته نصف روز رو قطعه) فکر کنم حدسم در مورد شلوغی مرکز شهید مدنی درس بود متاسفانه. اگه کس دیگه ای از دوستان میتونه اون هم راهنمایی کنه ممنون میشم من که دلو زدم به دریا فردا میرم پول رو واریز کنم به حسابشون تا به قول خودشون خط رو برام رزرو کنن تا هر موقع خالی شد بدنش به من از پینگ پارس خسته شدم .

fanoostalaei
14-10-2011, 11:23
نهایت سرعتی و کیفیت با AOL

من نمیدونم شما از چیه این ناراضی هستین سرعت دانلود اپلودم همونه که بدون اون هست پینگمم که همونه
دیگه چی از این بهتر

Amin.Senator
14-10-2011, 11:26
اونموقع که من از مکس سرویس داشتم هنوز مکس کلاس نیومده بود کلا از لحاظ سرعت دانلود یکم مکس نسبت به بقیه عقبه
اما پینگش خیلی بهتره اینو میتونی از تست های دوستانی که از مکس گذاشتن متوجه بشی.

polestar98g
14-10-2011, 12:07
. . . دو تا اینترنت بگیرین یکی نامحدود برای روزها و یکی محدود برای دانلود شبانه
خیلی ممنون از راهنماییتون آقای گلمحمدی ؛ ایده‌ی خیلی جالبیه؛ حالا برای این منظور، باید دو تا خط تلفن داشته‌ باشیم؟

fanoostalaei
14-10-2011, 12:18
خیلی ممنون از راهنماییتون آقای گلمحمدی ؛ ایده‌ی خیلی جالبیه؛ حالا برای این منظور، باید دو تا خط تلفن داشته‌ باشیم؟

بله
من هم همارا رو گفتم از جمع کنن که
به جاش سه ماهه 128 1 گيگ صبا بگيرم براي دانلود شبانه که وقتي هم که ترافيک تموم شد نيازي به خريد ترافيک نيست چون که شبانه اش رايگانه

fanoostalaei
14-10-2011, 19:44
ناصر جون داشته باش

amin_damer
14-10-2011, 19:56
چالبه الان که دارن تو مرکز ما کابل برگردان میکنن (آزادی) تو تنظیمات مودم حداکثر سرعت ممکن که مودم بر اساس خط تشکیل میده از 4 مگ رسیده با 12 مگ!!! ولی سرعتا که از 20 بالا تر نمیره :31:

x8800
14-10-2011, 19:59
ناصر جون داشته باش

حسین تو آخرش منو از این فروم فراری میدی ! وقتی میبینم با یه آی اس پی ، با یه سرویس ، پینگ و دانلودمنون زمین تا آسمون فرق داره و شما یک گیگ هم بیشتر ترافیک میگیری حالم اساسی گرفته میشه !

fanoostalaei
14-10-2011, 20:05
حسین تو آخرش منو از این فروم فراری میدی ! وقتی میبینم با یه آی اس پی ، با یه سرویس ، پینگ و دانلودمنون زمین تا آسمون فرق داره و شما یک گیگ هم بیشتر ترافیک میگیری حالم اساسی گرفته میشه !

بابا کجا دانلودمون از زمین تا اسمون فرق داره؟فوقش 10 تا بهت گفتم که
ولی بد بختانه یا خوشبختانه انصافا پینگ من خیلی بهتر از پینگ شماهاست
در ضمن من همینقدر نویز رو تو همارا هم دارم ولی چرا اونا همش میگفتن نویزت زیاده ؟؟؟؟
پس چرا تو مکس که تازه این همه نویز هست پینگ به این خوبیه؟؟؟؟

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

چالبه الان که دارن تو مرکز ما کابل برگردان میکنن (آزادی) تو تنظیمات مودم حداکثر سرعت ممکن که مودم بر اساس خط تشکیل میده از 4 مگ رسیده با 12 مگ!!! ولی سرعتا که از 20 بالا تر نمیره :31:
عزیز ازادی کجا میشه
ابرسان؟؟؟
یا ابوریحان؟؟؟

Amin.Senator
14-10-2011, 20:20
بله
من هم همارا رو گفتم از جمع کنن که
به جاش سه ماهه 128 1 گيگ صبا بگيرم براي دانلود شبانه که وقتي هم که ترافيک تموم شد نيازي به خريد ترافيک نيست چون که شبانه اش رايگانه
اکانت شبانه صبا یه کانکشن جدا داره؟

fanoostalaei
14-10-2011, 20:23
اکانت شبانه صبا یه کانکشن جدا داره؟
بله
وبرای استفاده از شبانه نیازی نیست که ترافیک داشته باشی

fanoostalaei
14-10-2011, 22:56

TurkOglu1993
14-10-2011, 23:24

night-sky
14-10-2011, 23:33

پس بگو چرا نویز خط من بالا رفته

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

عزیز ازادی کجا میشه
ابرسان؟؟؟
یا ابوریحان؟؟؟

ابوریحان میشه

urumchi
14-10-2011, 23:59
عزیز ازادی کجا میشه
ابرسان؟؟؟
یا ابوریحان؟؟؟

من كه تبريزي نيستم ميدونم مركز آزادي ميشه ابوريحان :31:

اينو ول كن، اصل قضيه چيه اينو ميپرسي؟

نكنه ميترسي آزادي مركز مخابراتي منطقه شما باشه اونوقت وضعيتت بريزه بهم :46: :31:

fanoostalaei
15-10-2011, 00:49
من كه تبريزي نيستم ميدونم مركز آزادي ميشه ابوريحان :31:

اينو ول كن، اصل قضيه چيه اينو ميپرسي؟

نكنه ميترسي آزادي مركز مخابراتي منطقه شما باشه اونوقت وضعيتت بريزه بهم :46: :31:
راستشو بخوای اره فکر کردم ازادی میشه ابرسان ترسیدم که به شهریار هم که مرکز ماس تاثیر بذاره که به خیر گذشت

golmohammadi
15-10-2011, 02:09
الکی گفتی که من گفتم الکی میگی
عزیز هر کسی کاربرد خودشو داره من وی پی ان زیاد لازمم نمیشه چون نت گردیم خیلی کمه
برام مهم نیست چند ساله نت کار میکنی من مشکلی داشتم که جناب ارومچی خیلی ساده جواب دادن چون تو اون مورد تجربه داشتن
تجربه وقتی ارزش داره که به دردی بخوره نه اینکه ...

دوست عزیز ما هم خواستیم کمک کنیم
شما برو از 100 نفر بپرس
ببین کدوم راه حل بهتر و بیدردسرتر و سریعتره و حتی امنتره ؟

whitewolf
15-10-2011, 14:37
ای بابا کسی جواب مارو نداد
پرسیده بودم سرویس VIP مکس که 2 مگ هست با شبانه رایگان رو استفاده کرده کسی؟ سرعت شبانه و روزانش چقدره؟
در ضمن دوستان اینقدر تست Speedtest نذارین تروخدا.اصن به درد نمیخوره
نتایج این سایت از زمین تا اسمون با اون چیزی که میشه از IDM گرفت فرق داره
من خودم سرویس 2 مگ اسیاتک داشتم که speedttest بهم بالاتر از 30 نمی داد درحالی که با IDM 260 تا دانلود داشتم
همین قضیه با فن اوا هم بود

AB
15-10-2011, 16:15
پرسیده بودم سرویس VIP مکس که 2 مگ هست با شبانه رایگان رو استفاده کرده کسی؟ سرعت شبانه و روزانش چقدره؟

قیمت این سرویس خیلی گرونه واسه همین کسی از بچه های اینجا تا حالا نگرفته.اگه کسی هست تست بزاره لطفا:31:

شبانه هم به احتمال زیاد داشته باشه چون تو لیست قیمت توضیحی ننوشته(برای 2 مگ معمولی شبانه نداره ولی سرویس های ویژه دارن).بهتره زنگ بزنی از شرکت بپرسی.30 ثانیه بیشتر طول نمیکشه.

راستی الان چند روزه منتظرین تا وصل شه؟معمولا تو یکی دو روز وصل میشه.

whitewolf
15-10-2011, 16:27
قیمت این سرویس خیلی گرونه واسه همین کسی از بچه های اینجا تا حالا نگرفته.اگه کسی هست تست بزاره لطفا:31:

شبانه هم به احتمال زیاد داشته باشه چون تو لیست قیمت توضیحی ننوشته(برای 2 مگ معمولی شبانه نداره ولی سرویس های ویژه دارن).بهتره زنگ بزنی از شرکت بپرسی.30 ثانیه بیشتر طول نمیکشه.

راستی الان چند روزه منتظرین تا وصل شه؟معمولا تو یکی دو روز وصل میشه.

3 ماهه 100 تومن یعنی ماهی 33 تومن واسه یه سرویس 2 مگ گرون میشه ولی نه دیگه خیلی زیاد . 8 گیگ هم واسه 3 ماه حجم داره
مسئول فروش می گفت حداقل سرعت 220 تضمینیه + شبانه رایگان ولی نمیدونم چقدر حرفش درست باشه

فعلا 3 روزکاری گذشته و هنوز خبری نشده. یارو می گفت چون مرکز ازادی هستین و اونجا کابل برگردون هست تا یه هفته طول میکشه

fanoostalaei
15-10-2011, 18:14
3 ماهه 100 تومن یعنی ماهی 33 تومن واسه یه سرویس 2 مگ گرون میشه ولی نه دیگه خیلی زیاد . 8 گیگ هم واسه 3 ماه حجم داره
مسئول فروش می گفت حداقل سرعت 220 تضمینیه + شبانه رایگان ولی نمیدونم چقدر حرفش درست باشه

فعلا 3 روزکاری گذشته و هنوز خبری نشده. یارو می گفت چون مرکز ازادی هستین و اونجا کابل برگردون هست تا یه هفته طول میکشه
برای من تو کمتر از 20 ساعت وصل شدو تو کمتر از 12 ساعت هم رانژه شد

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

در ضمن رزمجو مگه یادتون رفته اون vip رو گرفته بود و سرعتش همون 2 مگ بود نه کمتر نه بیشتر

amin_damer
15-10-2011, 18:27
پس بگو چرا نویز خط من بالا رفته

---------- Post added at 01:33 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

ابوریحان میشه

شما اگه درست یادم باشه از صبا نت سرویس داشتین دیگه درسته؟
صبانت مرکز ازادی سرعتش در چه حدود به خصوص شبانش؟ اخه تو فکر مهاجرتم این ماکسنت خیلی تغییر داره

TurkOglu1993
16-10-2011, 01:10
در ضمن دوستان اینقدر تست Speedtest نذارین تروخدا.اصن به درد نمیخوره
نتایج این سایت از زمین تا اسمون با اون چیزی که میشه از IDM گرفت فرق داره
من خودم سرویس 2 مگ اسیاتک داشتم که speedttest بهم بالاتر از 30 نمی داد درحالی که با IDM 260 تا دانلود داشتم
همین قضیه با فن اوا هم بود

کمی از بچه ها انم سرویسو داشت که خبری نیست ازش
آسیاتک و فن آوآ رو تو تبریز داشتین؟ آسیاتک مگه تو تبریز هم هست؟
اگه میشه یه توضیحی در مورد کیفیت و سرعت خدماتشون بگین

در ضمن سرویس 128 صبا همین سرعت و حتی بیشترش رو با سه ماهه 30 تومن و 5 گیگ میده پس در مقایسه با ماکس خیلی بهتره پیشنهاد میدم از این صبا 128 بگیرین تا هم پولتون بمونه تو جیبتون هم پولو نریزین تو شکم اینا
در مقایسه با سرویس های 128 سایر شرکتها که سرعت یک مگ میدن باز هم خیلی گرون درمیاد

Lovelyman
16-10-2011, 11:10
من نمیدونم مکس نت سرویس های ویژه ی خانگیش(128 نامحدود) رو کلا پهنای باند رو یه هفته س کم کرده یا فقط واسه من مشکل داره ؟
چیز پی ان که کلا جواب نمیده با این سرعتِ داغون !
میخوام برم همارا همین سرویس رو بگیرم(128 نا محدود سه ماهه) نظرتون چیه؟ همارا بهتره ؟

Amin.Senator
16-10-2011, 11:22
من نمیدونم مکس نت سرویس های ویژه ی خانگیش(128 نامحدود) رو کلا پهنای باند رو یه هفته س کم کرده یا فقط واسه من مشکل داره ؟
چیز پی ان که کلا جواب نمیده با این سرعتِ داغون !
میخوام برم همارا همین سرویس رو بگیرم(128 نا محدود سه ماهه) نظرتون چیه؟ همارا بهتره ؟

هماراااا؟؟:18:
بابا بیخیال من خودم آزمایشی 1ماه نامحدودشو گرفتم سرعت دانلود 16 تا 20 بود اکثرا 17 بود باز برگشتم به همون کلاسیک
بازم مال مکس نت خوبه بالای 20 هستش پینگ مکس نت هم خیلی بهتره

Lovelyman
16-10-2011, 11:46
ولی چیز پی انش خیلی داغون شده
الان رفتم چک کردم دیدم سرور هم رفته دوبی !!! فیسبوک از جیمیل سریعتر باز میشه !!!!

TurkOglu1993
16-10-2011, 12:57
ولی چیز پی انش خیلی داغون شده
الان رفتم چک کردم دیدم سرور هم رفته دوبی !!! فیسبوک از جیمیل سریعتر باز میشه !!!!

آخه مگ وی پی ان رو از مکس گرفتی که میگی وی پی انش داغونه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همه دارن از همارا فرار میکنن شما میای به همارا!!!
وی پی ان به مکس مربوط نمیشه ماله همه اینطوریه

Lovelyman
16-10-2011, 14:13
ولی من چند نفر رو میشناسم که از شهر های دیگه وی پی ان رو مثله دو ماه پیش دارن استفاده میکنن! ولی من که با وی پی این وصل میشم انگار که دایل آپ رو وصل کردم !!!

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

منظورم از وی پی انش داغونه اینکه در حین استفاده از وی پی ان مشکل داره !

x8800
16-10-2011, 14:31
ولی من چند نفر رو میشناسم که از شهر های دیگه وی پی ان رو مثله دو ماه پیش دارن استفاده میکنن! ولی من که با وی پی این وصل میشم انگار که دایل آپ رو وصل کردم !!!

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

بله . الان من یک ماهه نتونستم با مکس از وی پی استفاده کنم ! سرعت میاد رو 5 کیلو !

TurkOglu1993
16-10-2011, 14:36

من همارا کلاسیک دارم و همین مشکلو دارم ربطی به مکس نداره

TurkOglu1993
16-10-2011, 14:52
خب بچه ها یه آنتی فیلتر جدید دارم براتون
اگه اون چیزی باشه که خودش گفته یه چیزه فوق العاده است
خیلی امن مثل ssl در واقع هدف اصلیش همین امن بودن هست که ما به عنوان آنتی فیلتر استفاده میکنیم
تست کنید و نتیجه رو به منم بگین (سرعت و...) خودم تست نکردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fanoostalaei
16-10-2011, 15:51
من که میگم کلا بیخیال وی پی ان شد

ehsan_update
16-10-2011, 17:32
دوستان میخواستم بدونم سرویس مکس کلاس ویژه ( 19500 قیمتشه) با مکس کلاس معمولی ( 29500 قیمتشه) از نظر سرعت و کیفیت با هم فرق دارن یا فرقشون همون 1 گیگ حجم اضافیه؟

hadi.EST
16-10-2011, 17:43
سلام دوستان من ارومیه هستم مثل شما مکس نت دارم 256 محدود و قرار هست سرویس رو تمدید کنم تصمیم دارم مکس 128 نامحدود خانگی بگیرم چون میبینم دوستانی که استفاده میکنن میگن 128 به اندازه 256 پهنای باند میده آیا صلاح هست من این سرویس رو انتخاب کنم؟ البته بنده دانلود نمیکنم و سرعت خیلی بالا هم در اولویتم نیست حالا دوستان چی پیشنهاد میکنن؟

با سپاس:11:

AB
16-10-2011, 19:02
سلام دوستان من ارومیه هستم مثل شما مکس نت دارم 256 محدود و قرار هست سرویس رو تمدید کنم تصمیم دارم مکس 128 نامحدود خانگی بگیرم چون میبینم دوستانی که استفاده میکنن میگن 128 به اندازه 256 پهنای باند میده آیا صلاح هست من این سرویس رو انتخاب کنم؟ البته بنده دانلود نمیکنم و سرعت خیلی بالا هم در اولویتم نیست حالا دوستان چی پیشنهاد میکنن؟

نمیشه گفت 256 میده چون سرعتش نوسان داره و مثل سرویس های حجمی یکنواخت نیست.با این حال میانگین سرعتش بالای 200 هست.اگه مقدار حجم سرویس های محدود برات کافی نیست انتخاب خوبیه.ولی اگه مصرفت حول و حوش 15 گیگه محدود بهتره.چون سرعتش نسبت به محدود خیلی کمتره.

لطفا از سرویس خودت یه تست بزار.

hadi.EST
16-10-2011, 19:34
نمیشه گفت 256 میده چون سرعتش نوسان داره و مثل سرویس های حجمی یکنواخت نیست.با این حال میانگین سرعتش بالای 200 هست.اگه مقدار حجم سرویس های محدود برات کافی نیست انتخاب خوبیه.ولی اگه مصرفت حول و حوش 15 گیگه محدود بهتره.چون سرعتش نسبت به محدود خیلی کمتره.

لطفا از سرویس خودت یه تست بزار.

ممنون از پاسختون دوست عزیز خدمت شما:

AB
16-10-2011, 21:42
ممنون از پاسختون دوست عزیز خدمت شما:

اگه سرویس محدود شما سرعتش این باشه که نامحدود خیلی بهتره.چند وقت پیش که من 128 محدود داشتم سرعتش 800 تا 900 بود.اینم تست 128 نامحدود.ولی قبل از خرید از دوستان مطلع بشین که این سرعتو تو آ.غ هم میده یا نه.چون اینطور که میبینم سرعت آ.غ و آ.ش خیلی فرق داره.

golmohammadi
16-10-2011, 22:02
البته من هیچوقت با وی پی ان مشکلی نداشتم
اگه کسی خواستی پ خ بزنه بهم
در ضمن دانلود هم میکنم بعضی وقتها باهاش
و افت سرعت چندانی نداره

x8800
17-10-2011, 01:28
1:24 شب | مکس کلاس

hadi.EST
17-10-2011, 13:25
تست سرویس 128 نامحدود 3 ماهه مکس نت ارومیه امروز ظهر . با سپاس :11:

fanoostalaei
17-10-2011, 15:17

Kaptian Black
17-10-2011, 15:50
Shatel Eco128 دزد

whitewolf
17-10-2011, 18:40
برای من تو کمتر از 20 ساعت وصل شدو تو کمتر از 12 ساعت هم رانژه شد

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

در ضمن رزمجو مگه یادتون رفته اون vip رو گرفته بود و سرعتش همون 2 مگ بود نه کمتر نه بیشتر

والا واسه من که هنوز وصل نشده. زنگ که زدم گفتن مرکز ازادی این چند روز بسته بوده چون دارن محلشونو تغییر میدن. تا 2-3 روز دیگه وصله
اگه سرعت vip ثابت روی 2 مگ باشه که خیلی خوبه

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

کمی از بچه ها انم سرویسو داشت که خبری نیست ازش
آسیاتک و فن آوآ رو تو تبریز داشتین؟ آسیاتک مگه تو تبریز هم هست؟
اگه میشه یه توضیحی در مورد کیفیت و سرعت خدماتشون بگین

در ضمن سرویس 128 صبا همین سرعت و حتی بیشترش رو با سه ماهه 30 تومن و 5 گیگ میده پس در مقایسه با ماکس خیلی بهتره پیشنهاد میدم از این صبا 128 بگیرین تا هم پولتون بمونه تو جیبتون هم پولو نریزین تو شکم اینا
در مقایسه با سرویس های 128 سایر شرکتها که سرعت یک مگ میدن باز هم خیلی گرون درمیاد

خیر اسیاتک و فن اوا رو در تهران داشتم . الانم دانشجو ام تو تبریز. ولی می خواستم بگم که زیاد به تست های speedttest اطمینان نکنین. چون نمی تونه حداکثر سرعت رو نشون بده
بله اسیاتک تو تبریز هم هست که فکر کنم نشنیده باشین تا حالا.
مکس نت در اصل نمایندگی اسیاتک تهران در تبریز هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون موقع که فن اوا داشتم اصلاراضی نبودم. قطعی اصلا نداشت ولی سرعت شبانه رو از دایال اپ هم پایین تر می اوردن. روزانه ام نوسان داشت
اسیاتک تهران ولی خداییش حرف نداشت.سرعتم چه روز، چه شب روی 250 بود. شبی 4.5 گیگ دانلود رایگان داشتم . ماه رمضونم که بود از 7 تا 8 شب یه طرح رایگان داشت که اونم 750 مگ دانلود می کردم.
یادش بخیر

سرویس 128 صبا رو که نه ولی یک مگش رو توی تو همین تبریز داشتم. درسته سرعتش بالا بود ولی شدیدا دزدی حجم داشت. حجم 3 ماهم سر 1 ماه تموم شد.مثلا 20 مگ دانلود می کردم توی portal میزد 60 مگ دانلود کردین. هر هفته باید حجم اضافه می خریدم
خلاصه اینکه هیچ ارزونی ای بی دلیل نیست. از اونجا ام به ناچار با کلی ضرر اومدم بیرو

TurkOglu1993
17-10-2011, 22:09
Shatel Eco128 دزد

:18:
سرویس 128 رو 2.5 مگ سرعت نشون میده میگه دزد!!! (فکر کنم اسپید تست باز قاطی کرده)
البته پینگ به این آشغالی ندیدم با کرج اینقدر پینگ داده با سرورهای خارجی ببین چیه

Amin.Senator
17-10-2011, 23:52
واقعا این همارا عجوبه اس سرعت آپلود از دانلود بیشتره!

neon_91
18-10-2011, 01:55
دوستان کسی اینجا شاتل داره می تونه بگه که شاتل تبریز محدودیت سرعت شبانه داره یا نه؟

sasan7khat
18-10-2011, 02:48
دوستان در حال حاظر 256 محدود مکث دارم و با لینک مستقیم و بدون وی پی ان دارم 10 ای 20 کیلو میدانم
حالم داره دیگه از اینترنت بهم می خوره
من این ماه که بیاد قراردارم با مکث تموم نظر شما چی از کجا بگیرم همه پارس آنلاین و صبا می گن ولی انگار اونا هم خراب کردن
من شهرک باغمیشم
راستی فکر کنم آدم بره از این سیم کارت های ترکیه بگیره بد بندازه داخل یه مودم خیلی بهتر از ای دی اس ال ایران نظرتون چی فکر کنم حولو هوش 400 تومن آب بخوره سیم کارت ولی خوب آی حالی می کنیا
هم هزینه شارژش پائین هم کیفیت خوب هم فیشیوتلر نیست تو یه سایتی سیم کارت های ودافون و ترک سل و اینجورچیزا می فروخت البته باید گفت مطمئن بود چون هاستش دات آی آر بود

golmohammadi
18-10-2011, 09:15
دوستان کسی اینجا شاتل داره می تونه بگه که شاتل تبریز محدودیت سرعت شبانه داره یا نه؟
تبریز غیر تبریز ندارم
همشون اون قانون را دارند
درسته کسی از تبریز نگفته

دوستان در حال حاظر 256 محدود مکث دارم و با لینک مستقیم و بدون وی پی ان دارم 10 ای 20 کیلو میدانم
من این ماه که بیاد قراردارم با مکث تموم نظر شما چی از کجا بگیرم همه پارس آنلاین و صبا می گن ولی انگار اونا هم خراب کردن
من شهرک باغمیشم
راستی فکر کنم آدم بره از این سیم کارت های ترکیه بگیره بد بندازه داخل یه مودم خیلی بهتر از ای دی اس ال ایران نظرتون چی فکر کنم حولو هوش 400 تومن آب بخوره سیم کارت ولی خوب آی حالی می کنیا
هم هزینه شارژش پائین هم کیفیت خوب هم فیشیوتلر نیست تو یه سایتی سیم کارت های ودافون و ترک سل و اینجورچیزا می فروخت البته باید گفت مطمئن بود چون هاستش دات آی آر بود

پارس من دارم
سرعت شبها نوسان داره
ولی میانگینش 100 میشه براحتی
بیشتر شبها با سرعت 150 دانلود میکنم
پینگ خوبی نداره و قطعیهاش هم زیادیه
البته جدیدا ماکس نت هم قطعیش زیاد شده
به عبارتی الان همه شرکتها قطعی دارند
صبا هم خوبه ولی دانلود رایگان از 3 شروع میشه
ولی پارس از 1

راستی ماکس نت 128 ما دانلودش 32 هست
چطور 256 محدود شما کمتر از 32 هست ؟
خیلی عجیبه
من از 128 بینهایت ماکسنت راضی هستم
درسته 32 دانلود بهتر از 16 هست
ولی در هر دو حالت دانلود نمیکنم
چون به روشن بودن سیستم نمی ارزه
ولی پینگ خوب یداره و سرعت بازکردن وب نیز خوبه

TurkOglu1993
18-10-2011, 10:00
من شهرک باغمیشم

حالا گیریم سیم کارت خریدی آنتنشو از کجا میاری؟! اونم میخوای بخری؟!
دامنه دات آی آر چه ربطی به مطمئن بودن داره؟!

fanoostalaei
18-10-2011, 10:24
چرا دانلود شبانه مکس اینجوریه؟؟؟ یا فقط برای من این شکلیه؟؟؟

---------- Post added at 10:24 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

من بینهایت از مکس راضیم
به خاطر پینگ فوق العاده اش و کم مصرف بودنش

Kaptian Black
18-10-2011, 11:10
:18:
سرویس 128 رو 2.5 مگ سرعت نشون میده میگه دزد!!! (فکر کنم اسپید تست باز قاطی کرده)
البته پینگ به این آشغالی ندیدم با کرج اینقدر پینگ داده با سرورهای خارجی ببین چیه
speedtest قاطی نکرده واقعا اینه سرعتم ! واسه این دزد میگم که روزا فقط سرعتم اینه 12:56 که رد میشه سرعت دانلودم میشه 3 , 4 ! 20 روزه محدود شدم :2:

x8800
18-10-2011, 14:36
من بینهایت از مکس راضیم
به خاطر پینگ فوق العاده اش و کم مصرف بودنش

این کانتر پدر منو در آورده :31: . 10دیقه میزنم 30-40 مگ میپره

sasan7khat
18-10-2011, 16:36
چطور 256 محدود شما کمتر از 32 هست ؟

خوب دیشب تا ساعت 5.30 بیدار بودم تا 5 همون نهایت تا 30 بلند میشد بعد 5.30 سرعت عادی شد 90
این ینی این که سرعت رو می بندن و نزدیکای پایانی ساعت رایگان دوباره بازش می کنن که طرف هی یه چیزی بتونه برداره

برادر از دنیا عقبیا چه آنتنی الان ایرانسل تو دبی امارات و عربستان و چین و .......... آنتن دهی داره ینی ترکسل تو ایران نداره امکان نداره چون خیلیا می خرن و وقتی وب سایت فروشش هست ینی آنتن دهی داره دیگه

چرا دانلود شبانه مکس اینجوریه؟؟؟ یا فقط برای من این شکلیه؟؟؟

مطلب اولی رو که تو همین پست بخونی می فهمی راستی چرا همه اسپید تست می رن یا اصلا تست می کنن خوب یه فایل با لینک مستقیم پیدا کنین تا از سرعت واقعیتون با خبر بشین یا با اینجا تست کنین هیچ وقتم بهاسپید تست دات نت نرین از مال خودمون استفاده کنید همیشه هم جواب میده قات نمیزنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی جواب نداد الان بهترین ها رو به روز کدومان من از باز کننده تاپیک خواستم نظر سنجی رو حده اقل 3 الی 6 ماه یه بار بزنه از ده قرن پیش مونده این نظر سنجی

راستی شما که فرمودید 100 الی 150 سرعت می گیرید کدوم شرکت و کدوم سرویس

night-sky
18-10-2011, 17:36
سرعت دانلود صبا نت از 230 اومده رو 30 .............

یعنی میخوان سرعت هارو واقعی کنن

urumchi
18-10-2011, 19:13

برادر از دنیا عقبیا چه آنتنی الان ایرانسل تو دبی امارات و عربستان و چین و .......... آنتن دهی داره ینی ترکسل تو ایران نداره امکان نداره چون خیلیا می خرن و وقتی وب سایت فروشش هست ینی آنتن دهی داره دیگه

بله آنتن میده ولی نه اینکه تعرفه هم مثل ترکیه حساب بشه، رومینگ بین الملل که شنیدی؟ این سیم کارتها از طریق اتصال به شبکه یکی از اپراتورهای ایران امکان تماس رو فراهم میکنن ولی با هزینه ای زیاد، من خودم آستارا که بودم سیم کارت ایرانسلم شبکه آذرسل رو شناسایی کرده بود و میخواست از طریق اون فعال بشه چون ایرانسل با آذرسل قرارداد رومینگ بین الملل بسته ولی همین سیمکارت ایرانسل در انگلستان کار نمیکنه چون اونجا رومینگ نداره

شما یه پرس و جو کن ببین هزینه ی استفاده از سیمکارت ترکسل در ایران چقدره و دقیقه ای چندکنتور میندازه

:exclamati ضمنا دیگه کسی رو عقب مانده از دنیا خطاب نکنید :exclamati

fanoostalaei
18-10-2011, 19:21
بله آنتن میده ولی نه اینکه تعرفه هم مثل ترکیه حساب بشه، رومینگ بین الملل که شنیدی؟ این سیم کارتها از طریق اتصال به شبکه یکی از اپراتورهای ایران امکان تماس رو فراهم میکنن ولی با هزینه ای زیاد، من خودم آستارا که بودم سیم کارت ایرانسلم شبکه آذرسل رو شناسایی کرده بود و میخواست از طریق اون فعال بشه چون ایرانسل با آذرسل قرارداد رومینگ بین الملل بسته ولی همین سیمکارت ایرانسل در انگلستان کار نمیکنه چون اونجا رومینگ نداره

شما یه پرس و جو کن ببین هزینه ی استفاده از سیمکارت ترکسل در ایران چقدره و دقیقه ای چندکنتور میندازه

ضمنا لطف کنید دیگه کسی رو عقب مانده از دنیا خطاب نکنید !!!

اگه ترکسل تعرفه هاش البته اینترنتش به صرفه باشه چرا که نه من هم ازش سرویس میگیرم

3G میزنیم تو رگ
راستی نسل سوم ترکسل سرعتش چند مگه؟؟؟
اصلا کسی تعرفهای اون تو ترکیه رو داره؟؟؟

AB
18-10-2011, 19:42
اگه ترکسل تعرفه هاش البته اینترنتش به صرفه باشه چرا که نه من هم ازش سرویس میگیرم

3G میزنیم تو رگ
راستی نسل سوم ترکسل سرعتش چند مگه؟؟؟
اصلا کسی تعرفهای اون تو ترکیه رو داره؟؟؟

بابا دلت خوشه هااا:27:

تو ایران اصلا شبکه 3G وجود نداره و اپراتور سوم قراره شبکه 3G رو ساپورت کنه.(احتمالا بعد از این که 4G تو دنیا منسوخ شد 3G میرسه به ایران:31:)

آخرین تکنولوژی 3G یا HSPA+ حداکثر سرعت 56 مگابیت برای دان و 22 مگابیت برای آپ میده.

fanoostalaei
18-10-2011, 19:59
بابا دلت خوشه هااا:27:

تو ایران اصلا شبکه 3G وجود نداره و اپراتور سوم قراره شبکه 3G رو ساپورت کنه.(احتمالا بعد از این که 4G تو دنیا منسوخ شد 3G میرسه به ایران:31:)

آخرین تکنولوژی 3G یا HSPA+ حداکثر سرعت 56 مگابیت برای دان و 22 مگابیت برای آپ میده.

میدونم
اون که قراره ایران هم نسل سه بده اونو از بیخ بیخیال شدم
میخوام بدونم که نسل سوم ترکسل چند مگ سرعت میده

مثلا قرار بود که نسل سوم اپراتور سوم که قرار بود از اول خرداد سیم کارتشو پخش کنه 8 مگ میخواستن سرعت بدن که تا حالا ازش خبری نیست
حالا میخوام ببینم که ترکسل چند مگ ساپورت میکنه؟؟؟
درضمن مقدار ساپورت گوشیها برای 3G متفاوته

---------- Post added at 07:59 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

AB
18-10-2011, 20:13
[/B]

میدونم
اون که قراره ایران هم نسل سه بده اونو از بیخ بیخیال شدم
میخوام بدونم که نسل سوم ترکسل چند مگ سرعت میده

مثلا قرار بود که نسل سوم اپراتور سوم که قرار بود از اول خرداد سیم کارتشو پخش کنه 8 مگ میخواستن سرعت بدن که تا حالا ازش خبری نیست
حالا میخوام ببینم که ترکسل چند مگ ساپورت میکنه؟؟؟
درضمن مقدار ساپورت گوشیها برای 3G متفاوته

گفتی 3G میزنیم تو رگ واسه این گفتم که فعلا اینجا 3G نیست.حالا سیم کارت ترکسل هم داشته باشی فرقی نمیکنه.

سرعتی که ترک سل ارائه میکنه 43.2 مگابیت دان و 5.76 آپ هست.

sasan7khat
18-10-2011, 20:51
ماشالا با یه بحث کوچیک
تاپیک به اسپم بازار تبدیل شد

درموردش باید تحقیق کنم اگه بجایی رسیدم به شما ها هم می گم

تعرفه ایران رو نمی دونم ولی یه برنامه بود مستند طرف ترکیه ای بود می رفت دنیارو می گشت بعد در مورد کشورا توضیح میداد
که حتی درست یادم نیست کشور افریقایی بود یا آمریکای جونوبی خلاصه مردمش سیاه پوست بودن اون موقع ترکسل واس کسایی که موقیم خارجن سرویس جالبی گذاشته بود بر اثاث 3جی مکالمه فیس تو فیس با کسی که ترکیس + اینترنت هزینش هم لنگار دوبل داخل کشور ترکیه حساب می شد بازم اگه از قیمت ها و پک های کونتور اوپراتورهای ترکیه خبر داشته باشین به پول ما چیزی نمیشه شمایی که اینجا 5 تومن میدید شارژ می کنین و اس ام اس میزنین دونه ای 16 تومن با 5هزار تومن 312 تا اس ام اس می زنین ولی همین مبلقو ترکیه ها میدن اوووووووووووو میبینی 500 تا اس خارج از شبکه 1000 تا هم داخل شبکه 10 الی 20 ساعتم صحبت داخل شبکه و ......... میده
اون موقع ینی سال 2010 من الان ترکست رو نمیگیرم پک های اینترنتی با حجم 1 و یا 2 گیگی برای موبایل میداد مفت با سرعت 2 مگ بر سانیه الان مگه من 256 کیلو دارم چقدر حجم مصرف می کنم هیچی همونی که شرکت میده 2 گیگ

بحث خوبی باید پیگیری بشه شما ها هم تحقیق کنین

fanoostalaei
18-10-2011, 22:34
تعرفه ایران رو نمی دونم ولی یه برنامه بود مستند طرف ترکیه ای بود می رفت دنیارو می گشت بعد در مورد کشورا توضیح میداد
که حتی درست یادم نیست کشور افریقایی بود یا آمریکای جونوبی خلاصه مردمش سیاه پوست بودن
منظورت برنامه ayna هست؟؟؟:31::31:
اره بابا انصافا تو ماهپاره تبلیغ میکنه ادم کف میکنه این همه مزایا اینم از اپراتور های ایران خاک بر اون سر بی لیاقتشون بکنن:19::19:

sasan7khat
18-10-2011, 23:18
آره آینا بود
من راستی اینجا یه پسر هست ترکیه ای میاد باشگاه بدنسازی یه چندوقتی نیست ببینمش می پرسم

Immunology
19-10-2011, 00:07
سلام.
دوستان بهترین و ارزونترین شرکت ارائه دهنده اینترنت تو تبریز کدوم شرکته؟؟؟

fanoostalaei
19-10-2011, 00:54
سلام.
دوستان بهترین و ارزونترین شرکت ارائه دهنده اینترنت تو تبریز کدوم شرکته؟؟؟

صبانت فعلا ارزونه

golmohammadi
19-10-2011, 01:40
صبانت فعلا ارزونه

صبا کجا ارزونه حسین ؟
قیمت ترافیکها را در نظر نداری؟
راستی ماهواره هم که شده ماهپاره lool

alichalki
19-10-2011, 06:36
سلام دوستان
من امروز رفتم یه اشتراک adsl از صبا نت بگیرم ولی میگفتن بیشتر از 128 نمیشه به کاربرای خونگی بدن ! :41:
چیکار کنم ؟ من یه 512 یا 1 mb لازم دارم ...:20:

x8800
19-10-2011, 09:17
سلام دوستان
من امروز رفتم یه اشتراک adsl از صبا نت بگیرم ولی میگفتن بیشتر از 128 نمیشه به کاربرای خونگی بدن ! :41:
چیکار کنم ؟ من یه 512 یا 1 mb لازم دارم ...:20:

شما همون 128 صبا رو بگیر. برات 2 مگ می بندن

Immunology
19-10-2011, 10:09
صبانت فعلا ارزونه

مرسی
وایمکس چی خوبه؟؟؟من سارزمی میشنم.اونجا ایرانسل به زور آنتن میده پس حتما وایمکس ایرانسل تعطیله.

fanoostalaei
19-10-2011, 10:21
مرسی
وایمکس چی خوبه؟؟؟من سارزمی میشنم.اونجا ایرانسل به زور آنتن میده پس حتما وایمکس ایرانسل تعطیله.

انتن وایمکس با انتن موبایل فرق داره
مثل انتن اج

Immunology
19-10-2011, 10:36
انتن وایمکس با انتن موبایل فرق داره
مثل انتن اج

نمیدونستم.تعرفه های وایمکس ایرانسل رو دیدم.به نظرم گرون بود.صبا نت خوبه.نظر دوستانی که استفاده میکنن چیه؟

night-sky
19-10-2011, 10:47
نمیدونستم.تعرفه های وایمکس ایرانسل رو دیدم.به نظرم گرون بود.صبا نت خوبه.نظر دوستانی که استفاده میکنن چیه؟

من الان صبا استفاده میکنم تا 2 روز پیش پهناای همه را روی 2مگ میبستن ولی حالا شده 1280 ک پینگ هم زیر 200 هست

alichalki
19-10-2011, 12:27
شما همون 128 صبا رو بگیر. برات 2 مگ می بندن

ولی من به 512 یا 1 احتیاج دارم دوست من ...
هیچ راهی وجود نداره ؟ یا نمایندگی که 512 رو به کاربرای خونگی هم بده ؟

sasan7khat
19-10-2011, 14:54
ببین 128 از یه شرکت درست بگیری بهتر از این که بیای از شرکتی مثل مکث نت 512 بگیری
ینی 128 اون با 512 این فرقی نمی کنه

whitewolf
19-10-2011, 14:55
یه موضوع عجیب
امروز از مکس نت اس ام اس اومد که خط شما کافر نوری هست و امکان برقراری سرویس براتون نیست. بیاید شرکت پولتونو پس بگیرید
زنگ زدم شرکت چاره خواستم، بهم گفتن یا بیا پولتو پس بگیر یا برو مرکز مخابراتی که ازادی میشه بگو خطم که کافر نوری هست رو عوض کنین و روی سیم مسی برام دوباره وصل کنین

پاشدم رفتم مرکز مخابراتی ازادی اتاق رییس مرکز بهم میگه امکان این کار نیست مگه اینکه از همارا سرویس بگیرید. میگم چه ربطی داره؟ میگه اگه از همارا سرویس بگیرید من خودم شخصا مشکل کافر نوریتون رو حل می کنم
گفتم من نمی خوام از همارا بگیرم، می خوام از مکس نت سرویس بگیرم، بهم میگه همینه که هست. یا از همارا میگیری یا هیچی

می خواستم برم طرفو له کنم مادر....... همه ماشالله دزد و رشوه بگیر و حروم خورن. دندون تیز کزدن واسه 3 هزار میلارد تومن
خواستم صداشو ظبط کنم بفرستم واسه یه روزنامه ای چیزی دیدم فایده نداره همه از دم حروم خور و کسافت ان
لعنت بهشون حروم خورا

x8800
19-10-2011, 14:55
ولی من به 512 یا 1 احتیاج دارم دوست من ...
هیچ راهی وجود نداره ؟ یا نمایندگی که 512 رو به کاربرای خونگی هم بده ؟

دوست عزیز شما منظورت از 512 چیه ؟ حتما میدونید که 2048 از 512 بیشتره ؟!

fanoostalaei
19-10-2011, 17:27
یه موضوع عجیب
امروز از مکس نت اس ام اس اومد که خط شما کافر نوری هست و امکان برقراری سرویس براتون نیست. بیاید شرکت پولتونو پس بگیرید
زنگ زدم شرکت چاره خواستم، بهم گفتن یا بیا پولتو پس بگیر یا برو مرکز مخابراتی که ازادی میشه بگو خطم که کافر نوری هست رو عوض کنین و روی سیم مسی برام دوباره وصل کنین

پاشدم رفتم مرکز مخابراتی ازادی اتاق رییس مرکز بهم میگه امکان این کار نیست مگه اینکه از همارا سرویس بگیرید. میگم چه ربطی داره؟ میگه اگه از همارا سرویس بگیرید من خودم شخصا مشکل کافر نوریتون رو حل می کنم
گفتم من نمی خوام از همارا بگیرم، می خوام از مکس نت سرویس بگیرم، بهم میگه همینه که هست. یا از همارا میگیری یا هیچی

می خواستم برم طرفو له کنم مادر....... همه ماشالله دزد و رشوه بگیر و حروم خورن. دندون تیز کزدن واسه 3 هزار میلارد تومن
خواستم صداشو ظبط کنم بفرستم واسه یه روزنامه ای چیزی دیدم فایده نداره همه از دم حروم خور و کسافت ان
لعنت بهشون حروم خورا

تو بودی که جلوی خودتو گرفتی وگرنه من اعصابم نمیکشید یکی میزدم زیر گوشش:31::31:
اشغال کثافت عوضی

چون سرویس های مخابرات رو همارا داره میده اشغال میگه بیا همارا بگیرم
اگه من بودم میدونستم چی بهش بگم
واقعا اعصابم خورد شد

sasan7khat
19-10-2011, 17:32
واسه 3 هزار میلارد تومن؟؟؟؟؟؟؟؟ قضیع این 3هزار چی ؟؟؟؟؟؟؟

والا من 128 و 256 و 512 مکث رو گرفتم همشون یه 5 الی 15 کیلوبایت با هم فرق دارن (البته راست یا دروغ همه شرکت ای ای دی اس ال می گن خطای شهرک نویزش زیاده فاصلش تا مرکز مخابراتی هم خیلی دوره) شاید از این
80 ........ 85 .......... 90

این همشون رو یه یه باند وصلن تا اونجایی که من میدونم

fanoostalaei
19-10-2011, 18:10
من 512 صبا استفاده کردم سرعتش 3 مگ بود ولی نمیدونم الان کم کردن یا نه
الان حتما باید 3 مگ بگیری؟
شما همون 128 بگیر برات کافیه

درضمن به شما هم نزدیکم من نزدیک فهمیده ام:31:

:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31:

fanoostalaei
19-10-2011, 18:26

fanoostalaei
19-10-2011, 18:41
این قیمت مودمی که تو سایت ترکسل هست

اینم تعرفه های ترکسل تو ترکیه برای 3G:

StarrySky
19-10-2011, 20:17
من هردو راد ارم
ویگردی ماکس نامحدود 128 از پارس که 2 مگ هست قویتره
سرعت دانلود و اپلود 32 هست
ولی این چیزهایی که میخواهین یکجا نمیتونین بدست بیارین
مگر اینکه مثل من عمل کنین
2 تا اینترنت بگیرین
یکی نامحدود برای روزها
و یکی محدود برای دانلود شبانه

ممنون از جوابتون دوست عزیز
در مورد سرعت دانلود پارس آنلاین هم میشه راهنماییم کنین؟ سرعت دانلود 256 و 512 پارس آنلاین، تو روز و شب حدودا چقدره؟
بازم ممنون
:11:

fanoostalaei
19-10-2011, 20:22
در مورد سرعت دانلود پارس آنلاین هم میشه راهنماییم کنین؟ سرعت دانلود 256 و 512 پارس آنلاین، تو روز و شب حدودا چقدره؟
بازم ممنون

دوست عزیز به نظر من کلا پارس رو بیخیال بشی بهتره
چون هرچقدر که سشرعتش زیاد باشه پینگش تاحدی بد هست که سرعتش رو ضایع کنه

sasan7khat
19-10-2011, 23:05
اون شدنی نیست درست مثل وایمکس باید آنتنش سوا باشه ینی چی ینی آنتن وایمکس ایرانسل با آنتن خود ایرانسل هیچ ربطی ندارن باید سوا با شن

alichalki
19-10-2011, 23:45

دوست عزیز میدونم 128 صبا رو با پهنای باند 2 mb میدن ( قبلا دوستان گفتن ) من میخوام یه 512 بگیرم که پهنای باند بره بالای 2 mb ....
لطفا راه حل ارائه بدید که چطوری 512 بگیرم ...
ممنون

TurkOglu1993
20-10-2011, 00:13
برادر از دنیا عقبیا چه آنتنی الان ایرانسل تو دبی امارات و عربستان و چین و .......... آنتن دهی داره ینی ترکسل تو ایران نداره امکان نداره چون خیلیا می خرن و وقتی وب سایت فروشش هست ینی آنتن دهی داره دیگه[/COLOR]

شما که اینقدر جلویید (!) اینو نمیدونید!!
واسه اینکه بتونی از قابلیت 3G استفاده کنی باید اینجا دکل 3G داشته باشی اونو از کجا میاری؟
اگرم 3G داشتیم با توجه به تعرفه های رومینگ خیلی خیلی گرون در میومد و اینکه 3G (اگه داشتیم) در بهترین حالت برابر با سرویس های داخلی میبود
اوکی؟ دیگه نبینم اینطوری صحبت کنی ها

sasan7khat
20-10-2011, 03:06
منم نگفم 3جی
درضمن مگه فقط رو 3جی اینترنت میشه رفت الان مگه ایرانسل روی GPRS اینترنت نمیده فکر می کنی داره آخرین توانشو استفاده می کنه نه شما می تونین آنتن گوشی رو بر اساس تکنولوژیش و آنتن ها و پوشش اون ناهیه تنظیم کنی ینی اگه 3جی و 4جی باشه الزامن مجبور نیستی از 3جی استفاده کنی منظورم سیمکارت
شما میتونین از GPRS هم استفاده کنی گوشی فقط در آن واحد یا روی GPRS باید کار کنه یا3جی یا 4جی شما منظور منو کامل نگرفته پالرهنه نپر وسط میدون اینجارم اسپم بازار نکن حرفی داری تو پ خ بگو
دیگه نبینم اینطوری صحبت کنی ها :نگو که گرخیدم!!!!!!!!!!!

AB
20-10-2011, 10:05
منم نگفم 3جی
درضمن مگه فقط رو 3جی اینترنت میشه رفت الان مگه ایرانسل روی GPRS اینترنت نمیده فکر می کنی داره آخرین توانشو استفاده می کنه نه شما می تونین آنتن گوشی رو بر اساس تکنولوژیش و آنتن ها و پوشش اون ناهیه تنظیم کنی ینی اگه 3جی و 4جی باشه الزامن مجبور نیستی از 3جی استفاده کنی منظورم سیمکارت
شما میتونین از GPRS هم استفاده کنی گوشی فقط در آن واحد یا روی GPRS باید کار کنه یا3جی یا 4جی شما منظور منو کامل نگرفته پالرهنه نپر وسط میدون اینجارم اسپم بازار نکن حرفی داری تو پ خ بگو

اگه قرار بود با GPRS وصل بشم که ای دی اس ال 512 کیلوبیت میگرفتم.هم سرعتش بیشتره هم هزینش کمتره.

پ.ن:اگه کسی چیزی رو نمیدونه لطفا براش توضیح بدین.:11:

TurkOglu1993
20-10-2011, 10:24
منم نگفم 3جی

حالا گیریم از EDGE استفاده کردی حداکثرش میشه همون EDGE ایرانسل حالا گیریم از حداکثر سرعت EDGE بتونی استفاده کنی که نمیتونی با توجه به رومینگ ماهی چند صد هزار تومن باید پول بدی تازه حداکثر سرعت EDGE مگه چقدره تا جایی که من میدونم حداکثرش میشه 236.8 kbps حالا به این قطعی های مکرر ایرانسل رو هم اضافه کن (در واقع داری از ایرانسل با چند برابر قیمت استفاده میکنی)
حالا برو تورکسل بخر حال کن

پ.ن:
اولا این پستها در مورد اینترنته و اسپم نیست
دوما برو اطلاعاتتو تکمیل کن تا ندونسته حرف نزنی و به این و اون گیر ندی
سوما دو روزه اومدی تاپیک حد و حدود خودتو بدون لحن حرف زدنتو بفهم

sasan7khat
20-10-2011, 13:55
برو به تاریخ عضویتت یه نیگاه کن بعد یه به مال من
یکی اینو واس این بابا ترجمه کنه (اسپم نده) من یه پیش نهادی بود دادم اگه پست های قبلی رو هم بخونی می فهمی
درضمن هی بیای تو تاپیک اسپم بدی دلیل بر عضو قدیمی تر بودن نیست

TurkOglu1993
20-10-2011, 14:28
برو به تاریخ عضویتت یه نیگاه کن بعد یه به مال من
یکی اینو واس این بابا ترجمه کنه (اسپم نده) من یه پیش نهادی بود دادم اگه پست های قبلی رو هم بخونی می فهمی
درضمن هی بیای تو تاپیک اسپم بدی دلیل بر عضو قدیمی تر بودن نیست

این به تاریخ عضویت چه ربطی داره!!!!!!!!!!!! آره شما زودتر عضو شدی خیلی میفهمی!!!!
خوب پیشنهاد دادی منم گفتم پیشنهادت اشتباهه شما حرف زدن بلد نیستی تازه طلب کارم هستی
یکی هم اینو ترجمه کنه "این پستها در مورد اینترنته و اسپم نیست"

golmohammadi
20-10-2011, 14:38
بازم ممنون

سرعت پارس خیلی متغییر هست
شبها معمولا خوب هست
بعضی وقتها 50 میشه
بعضی وقتها 180
ولی معمولا بالای 100 هست
و تقریبا 100 الی 150

ولی روزها خوبه
روزها اکثرا بالای 150

راستی بچه ها هردو نت من حدود 3.5 صبح قطع شد
مال شما قطع نشد ؟
فکر کنم ایراد مخابراتی باشه
حسین آن نشدی اون موقع ؟

night-sky
20-10-2011, 17:35
دوست عزیز میدونم 128 صبا رو با پهنای باند 2 mb میدن ( قبلا دوستان گفتن ) من میخوام یه 512 بگیرم که پهنای باند بره بالای 2 mb ....
لطفا راه حل ارائه بدید که چطوری 512 بگیرم ...
ممنون

الان 128 رو روی 1600 میبندن وبرای کاربرای خونگی مخابرات بیشتر 128 قبول نمیکنه من خودم میخواستم 2مگ بگیرم که رو 4مگ بسته میشد ولی مخابرات نزاشت

sasan7khat
20-10-2011, 18:47
جوابتو نمی دم چون گفتم حرفی داره بیا پ . م بده
مگه بچه های تاپیک مجبورا کل کل کردنای من وشما رو ببینن

راستی دوست عزیز golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صرعت 256 هم به 150 میرسه
نمی دونم به هزینه های اشتراک پاری آنلاین نیگاه کردین یا نه 128 با 256 قیمتش یکی این ینی چی؟

یکی از دوستام که پارس داره میگه زیاد دی سی میشه پارس آنلاین این طوری یا از مخابرات محل ماست
256 روی چه پهنایی 1 یا 2 مگ 612 چه طور باتشکر از شما

راستی پارس بگیرم یا صبا

IVAN
20-10-2011, 19:25
مال شما قطع نشد ؟
...

پس با این حساب مشکل مربوط میشه به منطقه شمالغرب

golmohammadi
20-10-2011, 19:29
جوابتو نمی دم چون گفتم حرفی داره بیا پ . م بده
مگه بچه های تاپیک مجبورا کل کل کردنای من وشما رو ببینن

راستی دوست عزیز golmohammadi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صرعت 256 هم به 150 میرسه
نمی دونم به هزینه های اشتراک پاری آنلاین نیگاه کردین یا نه 128 با 256 قیمتش یکی این ینی چی؟

یکی از دوستام که پارس داره میگه زیاد دی سی میشه پارس آنلاین این طوری یا از مخابرات محل ماست
256 روی چه پهنایی 1 یا 2 مگ 612 چه طور باتشکر از شما

راستی پارس بگیرم یا صبا

من 256 گرفتم
اره قیمت هر دو هم یکیه
و فکر کنم سرعتشون هم یکی باشه
اره پارس دی سی زیاد داره
و پینگش خوب نیست
برای دانلود شبانه در کل بد نیست
مخصوصا که شب 1 شروع میشه

در کل صبا تو تبریز خیلی بهتر از پارس هست
بستگی به نیاز شما داره کدومو بگیرین
صبا دانلود رایگانش از 3 شروع میشه
که خیلی بی انصافیه
اکثر شرکتها از 1 یا 2 شروع میشند
و اینکه بچه ها میگند صبا فقط بریدج وصل میشه که برای من مشکل هست
نمیدونم جدیدا اتو ساپورت میکنه یا نه
در مورد این 2 سطر بالا اگه سوالی داشتی بپرس
پارس بچه ها میگند شبا چند بار هم دی سی داره دی سی از نوع عمدی
یعنی سیستمشون اینطوریه

ناگفته نمونه که الان همه شرکتها دی سی دارند
حتی ماکس نت
و ....

fanoostalaei
20-10-2011, 20:07
سرعت پارس خیلی متغییر هست
شبها معمولا خوب هست
بعضی وقتها 50 میشه
بعضی وقتها 180
ولی معمولا بالای 100 هست
و تقریبا 100 الی 150

ولی روزها خوبه
روزها اکثرا بالای 150

مال شما قطع نشد ؟
حسین آن نشدی اون موقع ؟

مال من تا بعد از 3.5 دان نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

در ضمن من اصلا دی سی ندارم
فقط گاهی تو گیم پینگ میزنه بالا برای چند ثانیه

night-sky
20-10-2011, 20:18
کلا دوباره گند خورد به نت شمال غرب (اذربایجان) نویز خطم از 32 اومده رو 12 پهنا از 2 اومده رو 1.4

sasan7khat
20-10-2011, 21:51
آره مال منم همون دوروبر 3.5 الی 4 پرید داشتم تم دانلود می کردم تا ساعت 5 ور رفتم نشد فایروال نود سی دو همشونو غیر فعال کردم ولی تازه فهمیدم مشکل از نت ارور dns میداد

من 256 گرفتم
اره قیمت هر دو هم یکیه
اره پارس دی سی زیاد داره
و پینگش خوب نیست
مخصوصا که شب 1 شروع میشه

که خیلی بی انصافیه
یعنی سیستمشون اینطوریه

حتی ماکس نت

منم موافقم
خیلی ممنون جوابمو دادین به جواب سوالم رسیدم
حالا این دی سی ها طولانی مدت چه جوری بعد وسل شدن دانلود منیجر میتونه به کار خودش ادامه بده یا باید مودم ری استارت بشه

golmohammadi
21-10-2011, 05:17
مال من تا بعد از 3.5 دان نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 08:07 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

[/COLOR]در ضمن من اصلا دی سی ندارم
فقط گاهی تو گیم پینگ میزنه بالا برای چند ثانیه
پس مال تو هم خراب شد
اشکال اینبار واقعا از مخابرات بوده

کلا دوباره گند خورد به نت شمال غرب (اذربایجان) نویز خطم از 32 اومده رو 12 پهنا از 2 اومده رو 1.4
سرعت من امشب خرابه
حتی وبگردی هم مشکل دارم
پارس هم با 30-40 دانلود میکنه
ئر کل :41:
بچه ها چه مناسبت مهمی داریم تو این چند روز آتی ؟

آره مال منم همون دوروبر 3.5 الی 4 پرید داشتم تم دانلود می کردم تا ساعت 5 ور رفتم نشد فایروال نود سی دو همشونو غیر فعال کردم ولی تازه فهمیدم مشکل از نت ارور dns میداد

من 256 گرفتم
اره قیمت هر دو هم یکیه
اره پارس دی سی زیاد داره
و پینگش خوب نیست
مخصوصا که شب 1 شروع میشه

که خیلی بی انصافیه
یعنی سیستمشون اینطوریه

حتی ماکس نت

منم موافقم
خیلی ممنون جوابمو دادین به جواب سوالم رسیدم
حالا این دی سی ها طولانی مدت چه جوری بعد وسل شدن دانلود منیجر میتونه به کار خودش ادامه بده یا باید مودم ری استارت بشه

پس نه تنها شهریار بلکه بقیه جاها نیز قطع شدند
خاک تو سر این مخابرات ایران

اره بعد از این دی سی ها دانلود منیجر میتونه دانلود کنه

night-sky
21-10-2011, 06:59
چه ها چه مناسبت مهمی داریم تو این چند روز آتی ؟

شنبه قرار ......... بشه

sasan7khat
21-10-2011, 07:06
چه ها چه مناسبت مهمی داریم تو این چند روز آتی ؟:2::2::2::2:

fanoostalaei
21-10-2011, 09:59
من سرعتم همونه فقط دیشب دان نکرده امشب خوب بود

TurkOglu1993
21-10-2011, 11:56

به جز مشکل های همیشکی اینترنت سایر مواقع دی سی ندارم

بچه ها چه مناسبت مهمی داریم تو این چند روز آتی ؟

:16::39:

night-sky
21-10-2011, 21:55

golmohammadi
22-10-2011, 11:55
پارس افلاین باز چند شبه بد جوری خرابه
طوری که حتی صفحات رو دانلود نمیکنه
و سرعت دانلودش هم زیر 10 بود دیشب

sasan7khat
22-10-2011, 17:50
دوستان یکی از رفیقام می خواد پارس آفلاین بخره ابته از این نامحدودا از من خواسته تا براش تحقیق کنم
128 و 256 دانلود چند میده

golmohammadi
22-10-2011, 18:08
دوستان یکی از رفیقام می خواد پارس آفلاین بخره ابته از این نامحدودا از من خواسته تا براش تحقیق کنم
128 و 256 دانلود چند میده

128 دانلود میده 7
و 256 دانلود میده 10
توصیه نمیشه

sasan7khat
22-10-2011, 23:16
خاک برسرشون یا بر سر پارس آنلاین
منظورم این که نامحدودا الان همشون اینجورین
چون تا اونجای که من خودم شخصا داشتم مکث نت و همارا 128
25 الی 35 کیلو دانلود می داد

golmohammadi
23-10-2011, 09:15
خاک برسرشون یا بر سر پارس آنلاین
منظورم این که نامحدودا الان همشون اینجورین
چون تا اونجای که من خودم شخصا داشتم مکث نت و همارا 128
25 الی 35 کیلو دانلود می داد

شما نامحدودها را پرسیدین
منم جواب همینو دادم
الان مال من که 256 هست رو دو مگ بسته شده سرعتش چند شبه از 40 بالاتر نمیره
چه برسه به نامحدودها
خودت حساب کن
تازه باز مال من خوبه بعضی از دوستان 15 بود

parinaz571
23-10-2011, 16:43
من احساس می کنم وقتی شارژم داره تموم میشه خود به خود سرعتم هم کم میشه. ایا همچین چیزی صحت داره. ؟من همارا دارم کلاسیک

sasan7khat
23-10-2011, 21:32
فکر نکنم
به نظرت میاد
هر چه زودتر شارژت تموم بشه به نفع اون شرکت
شما از کدوم شرکت و چه نو ع سرویسی استفاده می کنید
راستی بچه ها درحال حاضر نامحدودای کدوم شرکت بهتره رفیق ما می خواد یه 128 نامحدود بگیره که کم کم 25 الی 35 کیلوبایت دانلود بده

fanoostalaei
23-10-2011, 21:52
اوضاع اینترنت دوباره به هم ریخته
ظهر قطع بود الان هم که پینگ اینه

fanoostalaei
26-10-2011, 09:28
دوباره اوضاع درست شده"

golmohammadi
26-10-2011, 10:47
دوباره اوضاع درست شده"

واسه تو نه من
سرعت من بالاتر از 40 نیست (پارس)

TurkOglu1993
26-10-2011, 11:25
speedtest که 90% مواقع درست نشون نمیده
سرعتم کاملا نرمال یعنی حدود 130 تا و پینگم هم نرماله(با گوگل 325 :19:)

urumchi
26-10-2011, 23:29
کلا اسپید تست پهنای باند زیاد رو دقیقتر نشون میده تا پهنای کم رو

sasan7khat
27-10-2011, 02:11
دوباره اوضاع درست شده" مال منم یه چند روزی نرمال شده راستی این رفیقمون که 128 نامحدود می خواد بگیره همارا رو پرس و جو کرده گفتن تو نامحدودا همارا تکه می خواد همارا بگیره وقتی گرفت خبرشو میدم که چه جوری

fanoostalaei
27-10-2011, 09:49
دوباره اوضاع درست شده" مال منم یه چند روزی نرمال شده راستی این رفیقمون که 128 نامحدود می خواد بگیره همارا رو پرس و جو کرده گفتن تو نامحدودا همارا تکه می خواد همارا بگیره وقتی گرفت خبرشو میدم که چه جوری
کی میگه همارا تکه
همارا افتاهالخدا تهدی:31::31:
نامحدود مکس کجا و همارا کجا
خداوکیلی مکس 100 برابر از همارا بهتره
من هردوتاشونو استفاده کردم سرعت بالاتر از 16 همار را رو ندیدم اونم که وضعیت پینگشه به پینگ 350 با گوگل میگه طبیعیه اینم مالمکس که 120 میده

fanoostalaei
27-10-2011, 10:09
با aol

x8800
28-10-2011, 13:51
یه چیزی میزارم کفتون ببره :27: . پینگ با سایت IDM

نمیدونم چرا قات زده ولی دامین این سایتو به صورت لوکال میشناسه !!!!

whitewolf
28-10-2011, 16:33
کی میگه همارا تکه
همارا افتاهالخدا تهدی:31::31:
نامحدود مکس کجا و همارا کجا
خداوکیلی مکس 100 برابر از همارا بهتره
من هردوتاشونو استفاده کردم سرعت بالاتر از 16 همار را رو ندیدم اونم که وضعیت پینگشه به پینگ 350 با گوگل میگه طبیعیه اینم مالمکس که 120 میده

من دو مگ همارا گرفتم
هنوز وصل نشده البته
به نظرتون بعد از راه اندازی سرعتش چه طوریه؟
کسی دومگ همارا داشته؟

TurkOglu1993
28-10-2011, 17:40
من دو مگ همارا گرفتم
هنوز وصل نشده البته
به نظرتون بعد از راه اندازی سرعتش چه طوریه؟
کسی دومگ همارا داشته؟

از لحاظ سرعت هم خوب باشه از لحاظ پینگ خیلی بده
سرعت رو واسه من 128 یک مگ میده

whitewolf
28-10-2011, 18:45
از لحاظ سرعت هم خوب باشه از لحاظ پینگ خیلی بده
سرعت رو واسه من 128 یک مگ میده

سرعت دانلود شبانه شما با idm چقدره؟ نوسان نداره؟

jackson2010
28-10-2011, 19:28
سلام به همه دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید اینجا مطرح میکنم ولی چون دعوت به همکاری هستش به بزرگی خودتون ببخشید
دوستانی که از شرکت شاتل شکایت دارند و دچار محدودیت دانلود شده اند لطفا نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری و شهر محل سکونتشون رو به صورت پیام خصوصی بفرستند تا در شکایتنامه علیه شاتل استفاده گردد شاکیان تا الان نزدیک 50 نفر
مثال: علی دایی شناسه کاربری 10 از تهران

fanoostalaei
28-10-2011, 22:00
سلام به همه دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستانی که از شرکت شاتل شکایت دارند و دچار محدودیت دانلود شده اند لطفا نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری و شهر محل سکونتشون رو به صورت پیام خصوصی بفرستند تا در شکایتنامه علیه شاتل استفاده گردد شاکیان تا الان نزدیک 50 نفر

اینجا تنها کسی که شاتل داشته من بودم فکر کنم
ولی هر شب 1.6 گیگ دان داشتم ولی هیچوقت محدود نشدم یعنی دوستای زیادی دارم که شاتل دارن ولی انگار تو تبریز محدودیت نداره شاتل
ولی اگه بنا به شکایت باشه باید علیه همارا تو تبریز من 11 هزار کاربر همارا رو باید جمع کنم چون پینگ شاتل از همارا بهتره،نوسانش همارا بیشتره،فوق العاده شاتل کمتر قطعی داره(نزدیک صفر)

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

عزیز ببین اگه کلا پینگ برات اهمیتی نداره همارا خوبه چرا که نه تازه 2 مگ هم که گرفتی فکر کنم حدود 3 مگ بدن(شاید هم انقدر دست و دلباز نباشن )
ولی کلا پهنای باند همارا از مکس خیلی زیاده و فکر کنم 3 مگ رو بدن:13::20:

navid_nasim
28-10-2011, 22:14
آسیا تک یا همون اسم مستعار ماکس نت راضیم :10::11:

TurkOglu1993
29-10-2011, 00:44

130 شب و روز

golmohammadi
29-10-2011, 09:56

دوست عزیز تبریز خوشبختانه شهر بزرگیه
این همه شرکت هستند
شما واجبه از شاتل بخرید و شکایت کنید ؟
خب برو از جای دیگه بگیر

من یه پارس دارم مدتی سرعت دانلودش رو 50 هست
هنوز نصف دوره (46) روز مونده
با این روال در فکر گرفتن صبا نت هستم
شکایت ؟ جک خوبی بود
مگه تو ایران به شاکی های شخصی هم رسیدگی میشه ؟
اینم گزارش دالود 1 هفته اخیر من :

و از عجایب خلقت اینکه یکی از دوستام شاتل داره دیشب یه فایل براش لچ کردم لینکشو دادم براش+ اکانت پرمیوم سرعت دانلودش 260 بود :18::18:

یکی دیگر از دوستام که نزدیک خودمه به شدت از قطعیهای شاتل گله داره

sasan7khat
31-10-2011, 03:58
تو عمرم از 180 کیلو بیشتر ندیدم

golmohammadi
31-10-2011, 11:23
مکس نت مثل اینکه بد جور پوکیده
الان قطع تشریف داره
و حتی رفتم سایتش نیز باز نشد

x8800
31-10-2011, 15:10
3 روزه مکس شدید قطعی داره . امروز صبح که کلا قطع بود . تا دو نفر از این مکس نت تعریف میکنن قاطی میکنه :2:

whitewolf
31-10-2011, 16:09
عزیز ببین اگه کلا پینگ برات اهمیتی نداره همارا خوبه چرا که نه تازه 2 مگ هم که گرفتی فکر کنم حدود 3 مگ بدن(شاید هم انقدر دست و دلباز نباشن )
ولی کلا پهنای باند همارا از مکس خیلی زیاده و فکر کنم 3 مگ رو بدن:13::20:

پینگ صد در صد اهمیت داره ولی پینگ یه چیز نوسانیه معمولا مگه اینکه همارا کلا خراب باشه پینگش که اونو نمی دونم
الان پینگ شما واسه همین p30word با همارا چنده مثلا؟

سرعت دانلود شبانه هم واسم مهمه البته. چون خیلی دانلود دارم واسه همین دو مگ گرفتم.
بله طرف می گفت اگه دو مگ بگیرین حتی تا 4 مگ هم واستون ممکنه بسته بشه.

fanoostalaei
31-10-2011, 19:28
پینگ صد در صد اهمیت داره ولی پینگ یه چیز نوسانیه معمولا مگه اینکه همارا کلا خراب باشه پینگش که اونو نمی دونم
الان پینگ شما واسه همین p30word با همارا چنده مثلا؟

سرعت دانلود شبانه هم واسم مهمه البته. چون خیلی دانلود دارم واسه همین دو مگ گرفتم.
بله طرف می گفت اگه دو مگ بگیرین حتی تا 4 مگ هم واستون ممکنه بسته بشه.

تو مکس 220 میده
ولی تو همارا 270 تا 300 بود

TurkOglu1993
31-10-2011, 21:41
مکس نت مثل اینکه بد جور پوکیده
الان قطع تشریف داره
و حتی رفتم سایتش نیز باز نشد

ربطی به مکس نداره کل اینترنت استان قطع بود

fanoostalaei
31-10-2011, 22:52
حالم داره از اینترنت ایران به هم میخوره
باسرور های خارجی نمیشه گیم زد
با ایرانی پینگ 130 میده ببین با خارجی چجوریه
اخرش من این همه از شرکتها اینترنت گرفتم که بفهمم کدوم خوبه
الان گیج موندم که برای انلاین کدومو انتخاب کنم
قشنگش همین مکس ب.د که به گند کشید شد تا ما اومدیم
..ر تو این مملکت

golmohammadi
01-11-2011, 12:30
ربطی به مکس نداره کل اینترنت استان قطع بود
ربط داره که میگم
چون پارس انلاین قطع نبود

حالم داره از اینترنت ایران به هم میخوره
باسرور های خارجی نمیشه گیم زد
با ایرانی پینگ 130 میده ببین با خارجی چجوریه
اخرش من این همه از شرکتها اینترنت گرفتم که بفهمم کدوم خوبه
الان گیج موندم که برای انلاین کدومو انتخاب کنم
قشنگش همین مکس ب.د که به گند کشید شد تا ما اومدیم
..ر تو این مملکت

حسین ماکس من بد نیستا
البته شب گیم زدم کمی لگ داشتم
ولی روزها عمرا

sasan7khat
01-11-2011, 17:38
دیشب مکث از 4.5 به بعد قطع بود

sasan7khat
02-11-2011, 02:20
سلام دوستان من زیاد از تورنت دان می کنم اکانتم هم مکث نت چرا تورنتم کار نمی کنه این اولین باره که تورنتم دانلود نمی کنه هیچ ربطی هم به سیدها نداره انگار کلا تورنت رو بستن یکی که مکث داره تست کنه بگه

AB
02-11-2011, 08:45
سلام دوستان من زیاد از تورنت دان می کنم اکانتم هم مکث نت چرا تورنتم کار نمی کنه این اولین باره که تورنتم دانلود نمی کنه هیچ ربطی هم به سیدها نداره انگار کلا تورنت رو بستن یکی که مکث داره تست کنه بگه

یه بار تنظیمات فایروال و برنامه تورنت رو چک کن.

برای من مشکلی نداره.

Ali.star
02-11-2011, 12:27
سلام و کمک
در فیس بوک بعد از log in کردن هیچ چیز نشود داده نمیشه
یعنی وارد میشه ولی نه تصویرم و نه هیچ چیزه دیگری به صفحه نمیاد
این در حالیه که دوستام میگن پروفایل منو به طور کامل میتونن مشاهده کنن

کمک لطفا!

:41::41::41::41::41::41::41::41:

x8800
02-11-2011, 23:37
دوستانی که مکس دارن (حسین ، اسماعیل ...) برای شمام اینقدر قطعی زیاد شده ؟ پینگ هم که هر روز داره بالاتر میره !

sasan7khat
03-11-2011, 02:20
آره از فایروال بودجالب این همه مدت گیر نداده بود الان گیرداده

fanoostalaei
03-11-2011, 11:37
دوستانی که مکس دارن (حسین ، اسماعیل ...) برای شمام اینقدر قطعی زیاد شده ؟ پینگ هم که هر روز داره بالاتر میره !

من که از پینگش ناراضیم با هاستهای خارجی نمیشه گیم زد
ترافیکمم تموم شده میخوام عوض کنم نامحدد بگیرم

x8800
03-11-2011, 14:51
من که از پینگش ناراضیم با هاستهای خارجی نمیشه گیم زد
ترافیکمم تموم شده میخوام عوض کنم نامحدد بگیرم

اتفاقا منم ترافیک 3 ماه رو یک ماهه تموم کردم و تو فکر نامحدودم ! بمیتونم وسط دوره بگیم سرویس رو عوض کنن ؟

fanoostalaei
04-11-2011, 11:37
اتفاقا منم ترافیک 3 ماه رو یک ماهه تموم کردم و تو فکر نامحدودم ! بمیتونم وسط دوره بگیم سرویس رو عوض کنن ؟

اره چرا نشه
من تا یکی دو روز دیگه نانحدود میگیرم
شاید هم برای اون یکی خط صبا بگیرم

mm_yaghoob
04-11-2011, 17:58
سلام من از هم ارا حدود 3 ساله استفاده مي كنم
براي سه ماه
10گيگ حجم
سرعت512 ميدن
كه من معمولا"با اي دي ام120تا130 دانلود مي كنم
قيمت57000تومن
ولي ميخوام به ماكسنت برم
يكي بگي با همين مشحخصات قيمت چنده و سرعتش چنده

night-sky
04-11-2011, 18:12
بعد از 3 روز قطعی صبا نت دوباره وصل شد

urumchi
04-11-2011, 18:19

اين 3 روز رو آخر سر به مدت سرويس اضافه ميكنن؟

x8800
04-11-2011, 18:50
بزن کف قشنگه رو به افتخار مکس نت

C:\Users\NA3R\Desktop>c:\windows\system32\ping "4.2.2.4" -t

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=695ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=681ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=662ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=683ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=685ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=681ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=666ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=684ms TTL=238
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=692ms TTL=238

TurkOglu1993
04-11-2011, 23:54
براي سه ماه
10گيگ حجم
سرعت512 ميدن
قيمت57000تومن
ولي ميخوام به ماكسنت برم

اولا بیخودی این همه مدت اینقدر پول ریختی تو شکم اینا چون سرویس 128 هم همین سرعتو میده!
دوما سرعت ماکس از همارا کمتره
سوما شما الان سرویستون همارا هست که پینگش خوبه اگه بری یه شرکت دیگه و دوباره برگردی همارا واست سرویس مخابرات میبندن که پینگش خیلی خرابه

ramin.cs
05-11-2011, 03:08
سلام دوستای عزیز می خواستم لطف کنید در مورد ping اینترنت من راهنماییم کنید
و بگین ping بالا خوبه یا پایین
ممنون از لطفتون

TurkOglu1993
05-11-2011, 13:11
سلام دوستای عزیز می خواستم لطف کنید در مورد ping اینترنت من راهنماییم کنید
و بگین ping بالا خوبه یا پایین
ممنون از لطفتون

پینگ هر چه قدر پایین تر باشه بهتره
سرویس شما هم مخابراته که پینگش خیلی بالاست

fanoostalaei
05-11-2011, 19:35
براي سه ماه
10گيگ حجم
سرعت512 ميدن
قيمت57000تومن
ولي ميخوام به ماكسنت برم
صادقونه بگم سه سال تموم سرت کلاه رفته قد من :41::31::31::31::31:

اگه هم سرعتو پینگ میخوای برو صبا بگیر(قیمتشم از اون هزینه ای که تو میدی به همارا کمتره)
در ضمن سرعتش حداقلش برات 200 کیلو هست اگه 512 هم بگیری میفتی تو گودال سرعت:31::31:

---------- Post added at 07:35 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

راستی بچه ها تبلیغ مبین نت رو تو شهر دیدید
(سرعت 128 تا 1 مگ) + مودم با امکانات wi-fi و پورت تلفن 110 تومن + 4 گیگ ترافیک یک ساله همراه با استفاده ازاد به ازای هر مگی 5 تومن
چطوره؟
در ضمن اکثر مبین نتی ها سرعت 128 شون 1 مگه
در ضمن هزینه های مبین نت خیلی عالیه نسبت به adslوشبانه هم از 2 تا 8 و جمعه ها از 2 تا 2 بعد از ظهر
تنها مشکلش پینگ نسبتا زیادشه که با ایران زیر 90 و با خارجی زیر 300 میده

TurkOglu1993
05-11-2011, 23:52
باز نت من قطع بود الان وصل شده
این نت آفتاها هم دیگه اعصابمونو خراب کرده
درست وقتی بهش نیاز داری قطعه آبرومون هم رفت

golmohammadi
06-11-2011, 00:21

3 روز قطعی ؟ :18:
چه خبره
ادم سکته میکنه 3 روز بی نتی

راستی امروز هم ماکس نت و پارس من قطع بود
البته عصری منظورم

fanoostalaei
06-11-2011, 00:24
مکس ایول داره بابا
اول اینجوری شد بعد هم قطع شد

mehjam
06-11-2011, 09:33
من دیگه از مکس نت خسته شدم
بد جور تیشه به ریشه خودش میزنه.
256 گرفته بودم اولش با 128 تفاوت خوبی داشت ولی الان توفیری نیست.
میخوام برم شاتل، مرکز رجایی هستم.
کسی نظری داره؟ قیمت 128 یا 256 شاتل چنده؟ دانلود روزانه و شبانش معمولا چقدر میشه؟

TurkOglu1993
06-11-2011, 10:51
من دیگه از مکس نت خسته شدم
بد جور تیشه به ریشه خودش میزنه.
256 گرفته بودم اولش با 128 تفاوت خوبی داشت ولی الان توفیری نیست.
میخوام برم شاتل، مرکز رجایی هستم.
کسی نظری داره؟ قیمت 128 یا 256 شاتل چنده؟ دانلود روزانه و شبانش معمولا چقدر میشه؟

کمترین سرعت با بیشترین پینگ رو شاتل میده و اصلا مناسب نیست
واسه 128 65 تا سرعت میداد و پینگ همیشه بالای 350

x8800
06-11-2011, 13:08
یه سوال فنی :

من الان مکس کلاس دارم . 2ماهش مونده . میتونم یه اکانت 128نامحدود 3 ماهه بگیرم و مثل دایل آپ هربار با یکی از آونا کانکت شم ؟

fanoostalaei
06-11-2011, 14:08
یه سوال فنی :

من الان مکس کلاس دارم . 2ماهش مونده . میتونم یه اکانت 128نامحدود 3 ماهه بگیرم و مثل دایل آپ هربار با یکی از آونا کانکت شم ؟

یعنی روی یه خط هم 128 محدود و هم نامحدود مکس داشته باشی
اگه منظورت اینه باید بگم که روی هر خط فقط میشه یه خط dsl راه اندازی کرد
ولی نه اگه 2 تا خط داشته باشی میتوی رو یکی 128 محدود و روی اون یکی نامحدود بگیری

TurkOglu1993
06-11-2011, 16:31
خاک تو سر مخابرات و همارا و کل اینترنت ایران
هی قطع و وصل میشم

golmohammadi
06-11-2011, 16:49
ای بابا
امروز هم که همش دی سی داریم
ماکس من ان نمیشد
با پارس ان شدم
بعد یه گیم خواستیم بزنیم
ویطش دی سی شد
6 نفر بودیم 5 تای دیگر کلی ف .. ه .. ش سوارم کردند
خاک تو سر این مملکت با این وضعش

fanoostalaei
06-11-2011, 21:27
من 1 گیگ ترافیک رایگان گرفتم :31:

sasan7khat
06-11-2011, 21:41
کوپ شاهلار (خاک برسرشون)
راستی این دوست ما 128 مکث گرفته میگه عالی 20 تا 25 کمتر نمیده (تا الان دیال آپی بوده):10::27:
شاید منم بگیرم خسته شودم از بس ساعت 2 بلند شم کامپیوتررو روشن کنم بد خواب شدم منم یه 128 نامحدود می گیرم موندم از کدوم شرکت

x8800
06-11-2011, 22:03
یعنی روی یه خط هم 128 محدود و هم نامحدود مکس داشته باشی
اگه منظورت اینه باید بگم که روی هر خط فقط میشه یه خط dsl راه اندازی کرد
ولی نه اگه 2 تا خط داشته باشی میتوی رو یکی 128 محدود و روی اون یکی نامحدود بگیری

آره منظورم همینه . منتها چون هردو اکانت مال مکس نت هست اینو میگم . اینطور نیست که یه سرویس مکس باشه یکی مثلا مخابرات ! 2 تا تعرفه از مکس همزمان روی یه خط !

راستی این 1گیگ منو هنوز مکس اضافه نکرده ها :41:

kamran987456
06-11-2011, 22:10
مکس نت امروز به اکانت من هم 7 روز اضافه کرد

TurkOglu1993
06-11-2011, 22:51
همارا که از این چیزا خبر نیست

hamed malekpour
06-11-2011, 22:56
من امروز رفتم و سرویس سه ماهه همارا گرفتم به نظرتون چه قدر طول می کشه تا راه اندازی بشه؟

TurkOglu1993
07-11-2011, 00:22
اولا باید قبل خریدن اینجا میپرسیدی نه حالا چون اشتباه کردی رفتی همارا پینگش خیلی بالاس
دوما بستگی به شانست داره ماله من بیشتر از یه هفته طول کشید البته مشکل از مرکز مخابراتیمون بود واسه شما ممکنه یک یا دو روزه وصل بشه

fanoostalaei
07-11-2011, 01:01
آره منظورم همینه . منتها چون هردو اکانت مال مکس نت هست اینو میگم . اینطور نیست که یه سرویس مکس باشه یکی مثلا مخابرات ! 2 تا تعرفه از مکس همزمان روی یه خط !

راستی این 1گیگ منو هنوز مکس اضافه نکرده ها :41:

روی یه خط گفتم که نمیشه 2 تا خط dsl راه اندازی کرد

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

من امروز رفتم و سرویس سه ماهه همارا گرفتم به نظرتون چه قدر طول می کشه تا راه اندازی بشه؟

بسته به مرکز مخابراتیت داره
من که تا حالا هر چی گرفتم تو کمتر از 20 ساعت وصل شده
یعنی مرکز مخابراتی ما عالیه
همارا هم برام 1 روز نشده وصل شد

---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

همارا این همه حجم میدزده حالا میمیره 1 گیگ مثلا هدیه بده

ولی انصافا من تا حالا هیچ شرکتی ندیدم که به اندازه مکس درست حساب کنه
بیشتر از همه تو صبا کمبود حجم داشتم
بعد همارا و بعد شاتل
کمترینش همین مکسه

fanoostalaei
07-11-2011, 01:10

x8800
07-11-2011, 01:14
نه حسین . ببین مثلا شرکتی مثل صبا کانکشناش کلا دستین . به همین خاطر یه کاربر میتونه چنتا اکانت استفاده کنه رو خطش ! (2تا خط نه ! 2 تا اکانت)

مثلا ما هردومون مکس داریم . مال تو نامحدود مال من محدود. تو بیای اکانت مکس نتتو به مر قرض بدی استفاده کنم !!!

urumchi
07-11-2011, 03:44
نه حسین . ببین مثلا شرکتی مثل صبا کانکشناش کلا دستین . به همین خاطر یه کاربر میتونه چنتا اکانت استفاده کنه رو خطش ! (2تا خط نه ! 2 تا اکانت)

مثلا ما هردومون مکس داریم . مال تو نامحدود مال من محدود. تو بیای اکانت مکس نتتو به مر قرض بدی استفاده کنم !!!

نميشه چون يوزرنيم و پسورد اكانت حسين فقط براي شماره تلفن خونه شون تعريف شده

حتي اگه كس ديگه اي كه در تبريز مكس نت داره يوزرنيم و پسورد حسين رو تو كانكشن يا مودمش بزنه ارور ميده و نميتونه كانكت بشه چون اون يوزرنيم و پسورد فقط و فقط براي شماره تلفن حسين تعريف شده

در واقع مك آي دي رو قفل ميكنن تا كسي نتونه حتي با داشتن يوزرنيم و پسورد ديگران با اكانت اونها كانكت بشه

x8800
07-11-2011, 09:42
نميشه چون يوزرنيم و پسورد اكانت حسين فقط براي شماره تلفن خونه شون تعريف شده

حتي اگه كس ديگه اي كه در تبريز مكس نت داره يوزرنيم و پسورد حسين رو تو كانكشن يا مودمش بزنه ارور ميده و نميتونه كانكت بشه چون اون يوزرنيم و پسورد فقط و فقط براي شماره تلفن حسين تعريف شده

در واقع مك آي دي رو قفل ميكنن تا كسي نتونه حتي با داشتن يوزرنيم و پسورد ديگران با اكانت اونها كانكت بشه

آره منظورم همین بود . البته قبلا هم چنتا اکانت مکس کرک کرده بودم که نتونستم کانکت شم :21:

ولی میخوام زنگ بزنم بگم اگه ممکنه مک من رو آزاد کنن تا 2 تا اکانت بتونم استفاده کنم . بهرحال سودش برای اونا مهمه !

fanoostalaei
07-11-2011, 10:35
تو مخابرات مک رو قفل نکرده بودن واسه همین من میتونستم اکانت همارای تبریز رو استفاده کنم ولی خودم استفاده نکردم

ولی با این حال فکر نکنم مکس قبول کنه

hosseintdk775
07-11-2011, 16:46
مک آدرس رو که می شه تغییر داد (البته مک آدرس مودم رو نمی دونم)

svb93
07-11-2011, 19:20
سلام
اگه کسی نامحدود 128 همارا داره یه تست بزنه بذاره اینجا ممنون میشم
من سرویس کلاسیک دارم که اصلا به درد نمی خوره 2 ماهه حجم تموم میشه

svb93
07-11-2011, 22:52
سلام
اگه کسی نامحدود 128 همارا داره یه تست بزنه بذاره اینجا ممنون میشم
من سرویس کلاسیک دارم که اصلا به درد نمی خوره 2 ماهه حجم تموم میشه
لطفا جواب بدید

fanoostalaei
08-11-2011, 00:46
لطفا جواب بدید

اینجا کسی نامحدود همارا نداره چون ارزش نداره

afceaglee2013
08-11-2011, 00:48
لطفا جواب بدید

تست واسه چی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرعت دانلود همیشه بین 19 و 21 کیلو، پینگ معمولا بین 200 تا 250 ، خیلی کم دیدم کمتر از 200 بشه. آپلود هم 8 کیلو

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:46 AM ----------

اینجا کسی نامحدود همارا نداره چون ارزش نداره

داش حسین یک عدد فسیل موجوده :27:

fanoostalaei
08-11-2011, 01:11
داش حسین یک عدد فسیل موجوده :27:

eeeeeeee
مگه نامحدود داری من فکر میکردم محدود داری:31::11:

Переклад не
08-11-2011, 10:06
رفقا من حجمم الان تموم میشه .اگه حجم نخرم سرویسمو جمع میکنن؟

fmps
08-11-2011, 12:18
سلام
کسی max turbo داره اینجا؟(تو خود تبریز)سرعت و پینگ چطوره؟
من از شهرستانم میخوام ببنیم تو تبریز چطوره؟

fnouri
08-11-2011, 15:47
از دوستان همشهری میدونن این اینترنت چند روزه چه مرگشه واقعا که کلافه ام کرده یا قطعه یا صفحه رو باز نمیکنه زنگ میزنم پشتبانی صبانت میگه یا از V_P_N یا قیلطر شکن استفاده کرده ای زنگ میزنم پشتیبانی تهران میگه موردی نداری

fanoostalaei
08-11-2011, 16:49
رفقا من حجمم الان تموم میشه .اگه حجم نخرم سرویسمو جمع میکنن؟

نه
فکر کنم شما هم همارا داری؟؟
من 3 هفته است که مدت سه ماهه همارام تموم شده جمع نمیکنن
خیالت تخت جمع نمیکنن:31::31::31:

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

از دوستان همشهری میدونن این اینترنت چند روزه چه مرگشه واقعا که کلافه ام کرده یا قطعه یا صفحه رو باز نمیکنه زنگ میزنم پشتبانی صبانت میگه یا از V_P_N یا قیلطر شکن استفاده کرده ای زنگ میزنم پشتیبانی تهران میگه موردی نداری
این تنها مشکل شما نیست
اینترنت آذربایجان برای چندمین بار داره ادا در میاره
البته اینترنت ادا در نمیاره مسئولین اشغال دارن ادا در میارن :2::2:

fnouri
08-11-2011, 17:53
این تنها مشکل شما نیست
اینترنت آذربایجان برای چندمین بار داره ادا در میاره
البته اینترنت ادا در نمیاره مسئولین اشغال دارن ادا در میارن :2::2:
من صبانتم نزدیکه که تموم بشه بنظرتون از کجا اینترنت بگیرم من صبا رو واسه دانلود شبانش میخواستم

mh.attari
08-11-2011, 18:16
من صبانتم نزدیکه که تموم بشه بنظرتون از کجا اینترنت بگیرم من صبا رو واسه دانلود شبانش میخواستم
جدی میگی! من فکر کردم واسه خاطاتی که باش داشتی میخوایش :31::31:
شوخی کردم دوست عزیزم:11:
128 همارا نامحدود رو من دارم در ماه اگر اصلا قطعی نداشته باشه 30 گیگی دان دارم
کلا با نامحدود مشکل دارم من
کاش 256 میدادن به همین قیمت خیلی بهتر میشه

fanoostalaei
08-11-2011, 18:19

والا من گیج موندم خودم نمیدونم چی بگیرم فعلا همین محدود رو دارم استفاده میکنم
ولی میخوام 128 نامحدود مکس بگیرم
اخه خاک بر سر ایران من با اینکه از این همه شرکت سرویس گرفتم الان منگ موندم که چی بگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

svb93
08-11-2011, 20:59
اینجا کسی 128 نامحدود مکس یا شاتل داره ؟
سرعت دانلود اپلودش چقدره ؟

kamran987456
08-11-2011, 21:40
اینجا کسی 128 نامحدود مکس یا شاتل داره ؟
سرعت دانلود اپلودش چقدره ؟

من نا محدودش رو دارم
سرعت دانلود بین 29 تا 33 میچرخه متوسطش تقریبا 30.9 کیلوبایته
اپلودش هم همون مقداره و 30 کیلوبایت هست

البته تو این ماه تو بعضی روز ها قطعی و کاهش سرعت داشته که ظاهرا خیلی از شرکت ها این مشکلات رو داشتن و تنها مشکل مکس نت نبوده

sasan7khat
09-11-2011, 03:18
هرکی مکث نت داره بره تو این نظر سنجی شرکت کنه

milad_heartsick
09-11-2011, 16:54
سلام دوستان
دوستان مکس نتی سرعت دانلود مکس توربو و دیسکاوری تو تبریز چقدر هست؟
من قبلا با مکس توربو 100 110 دان میکردم الان با دیسکاوری بین 80 تا 120 دان میکنم و اصلا ثبات نداره سرعت یهو 40 50 تا تغییر می کنه
با سپاس

Amin.Senator
10-11-2011, 22:42
دوستان خواهشا یه کمکی بکنید که من از کجا سرویس بگیرم
از دست همارا خلاص شدم الان افتادم گیر ایرانسل :2:
مرکز مخابراتی آزادی

TurkOglu1993
10-11-2011, 23:02
هیچ کدوم از این شرکتا کامل نیست هر کدوم یه مشکلی دارن
مکس به نسبت بقیه بهتره پینگ و سرعت نسبتا مناسب

من که دو سه روز مونده از اکانتم دیگه تمدید نمیکنم تا بعد کنکور

fanoostalaei
11-11-2011, 10:36

fanoostalaei
11-11-2011, 21:45

x8800
12-11-2011, 00:11
مکس کلاسیک - ساعت 12:05 شب

sasan7khat
12-11-2011, 02:48
امروز سرعت مرده

milad_heartsick
12-11-2011, 14:10
مکس کلاسیک - ساعت 12:05 شب

خیر سرم دیسکاوری هست با مکس توربو حداقل 100 تارو داشتم

fanoostalaei
12-11-2011, 19:27

البته حدود 10 تا زیاد شد ولی همین دوروبر دان میکنه همیشه

mehjam
13-11-2011, 12:00
با این وضعیت بهترین 128 یا 512 برای مرکز رجایی کدوم ISP است؟ قیمت و گیگ؟

x8800
14-11-2011, 20:21
بعد از قطعی 2 روزه مکس نت الان پینگ به طرز عجیبی برای داخل خوب شده ! البته نوسان داره ولی باز هم جای امید هست

Microsoft Windows [Version 6.1.7601]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\NA3R>ping sabanet.ir

Pinging sabanet.ir [89.165.0.48] with 32 bytes of data:
Reply from 89.165.0.48: bytes=32 time=39ms TTL=55
Reply from 89.165.0.48: bytes=32 time=36ms TTL=55
Reply from 89.165.0.48: bytes=32 time=39ms TTL=55
Reply from 89.165.0.48: bytes=32 time=41ms TTL=55

Ping statistics for 89.165.0.48:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 36ms, Maximum = 41ms, Average = 38ms

C:\Users\NA3R>ping tabnak.ir

Pinging tabnak.ir [87.107.68.98] with 32 bytes of data:
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=41ms TTL=56
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=43ms TTL=56
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=40ms TTL=56
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=98ms TTL=56

Ping statistics for 87.107.68.98:
Minimum = 40ms, Maximum = 98ms, Average = 55ms

C:\Users\NA3R>ping aparat.com

Pinging aparat.com [178.252.149.243] with 32 bytes of data:
Reply from 178.252.149.243: bytes=32 time=40ms TTL=55
Reply from 178.252.149.243: bytes=32 time=37ms TTL=55
Reply from 178.252.149.243: bytes=32 time=42ms TTL=55
Reply from 178.252.149.243: bytes=32 time=51ms TTL=55

Ping statistics for 178.252.149.243:
Minimum = 37ms, Maximum = 51ms, Average = 42ms

C:\Users\NA3R>ping hamara.ir

Pinging hamara.ir [85.185.3.20] with 32 bytes of data:
Reply from 85.185.3.20: bytes=32 time=47ms TTL=60
Reply from 85.185.3.20: bytes=32 time=20ms TTL=60
Reply from 85.185.3.20: bytes=32 time=34ms TTL=60
Reply from 85.185.3.20: bytes=32 time=25ms TTL=60

Ping statistics for 85.185.3.20:
Minimum = 20ms, Maximum = 47ms, Average = 31ms

C:\Users\NA3R>

حسین و اسماعیل هم که مکس دارین لطفا اینو پینگ کنید و نتیجه رو بگید
10.7.95.217

مهندس الهه
14-11-2011, 23:39
سلام
کانفیگ درست مودم tp-link 8817 رو میخواستم
قبلا از quick setup میرفتم و با انتخاب 0 و 33 و pppoe کانفیگ میکردم
برای هماراسیستم

ولی الان مثل اینکه نیاز به advanced setup دارم

milad_heartsick
14-11-2011, 23:53
دیسکاوری
C:\Users\milad>ping 10.7.95.217

Pinging 10.7.95.217 with 32 bytes of data:
Reply from 10.7.95.217: bytes=32 time=33ms TTL=119
Reply from 10.7.95.217: bytes=32 time=31ms TTL=119
Reply from 10.7.95.217: bytes=32 time=34ms TTL=119
Reply from 10.7.95.217: bytes=32 time=32ms TTL=119

Ping statistics for 10.7.95.217:
Minimum = 31ms, Maximum = 34ms, Average = 32ms

x8800
16-11-2011, 00:30
دوستانی که با چیز پی ان مشکل دارن من حدود1 ساله از سا**کز5 استفاده میکنم . خیلی راحت و سریع هست.

اینم یه تست باهاش :

هرکی راهنمایی خواست پ.خ بده

night-sky
16-11-2011, 00:43
دوستانی که با چیز پی ان مشکل دارن من حدود1 ساله از سا**کز5 استفاده میکنم . خیلی راحت و سریع هست.

اینم یه تست باهاش :

هرکی راهنمایی خواست پ.خ بده

از کجا میگیری

aol موقع ویدیو دیدن اذیت میکنه

x8800
16-11-2011, 00:51
یه دوستیه. من که ازش راضیم. با یوتوب هم راحت کار میکنه

sasan7khat
17-11-2011, 10:07
دوستان نمونه آشکار کلاه برداری شرکت مکث نت

من 6 ماه گرفتم از تاریخ همین ما 22 و بعد از تمدید به پنل مکث نتم رفتم همون طوری که خود سایت مکث نت گفته

بود شامل هدایا شده بودم و 12 روز به اکانت 6 ماهم اضافه شده بود ینی تاریخ انقضا رو
1390.08.22تا 1391.03.4

هدیه عید قربان + هدیه تمدید سرویس تا پایان آبان 1390 که هردوش شاملم میشد

بعد امروز رفتم دیدم تاریخ انقضا درست 6 ماه ینی اول هدیه رو دادن بعد گرفتنش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی 1390.08.22تا 1391.02.22

باید زنگ بزنم پیگیری کنم

ar.tmu
17-11-2011, 19:08
سلام همارا سرویس نامحدود بیشتر از 128 واسه خانگی میده؟

hamed malekpour
18-11-2011, 12:45
من از همارا سرویس گرفتم ولی به من یوزرنیم وپسورد را نگفته اند چی کار کنم الان هم سرویسم راه اندازی شده؟

atilaa
18-11-2011, 12:47
امروز گفتیم سروریس اینترنتمون را که وقتش تموم شده بود از توربو به مگا ( همارا ) تغییر بدیم و ما هم مثل خیلی از همشهریانمون !!! سرعت 220 در دانلود را تجربه کنیم خوب اومدیم خونه تست کردیم دیدیم بله 220 یعنی چی ، بعد بیدار موندین تا ساعت 2 شب بشه با کلی هیجان تا دانلود شبانه را آغاز کنیم دیدیم ای دل غافل سروریس مگا رفته بخوابه و به جاش دوباره سرویس توربو برگشته

تو تعریف سرویس مگا نوشته از 1024 تا 2046 یا یه عبارتی سرعت دانلود از 128 تا 256 یعنی حداقل 128 باید باشه ولی دانلود شبانه ما سرعتش 105 هست !!!

واقعا دردمونو باید به کی بگیم ؟

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:45 PM ----------

من از همارا سرویس گرفتم ولی به من یوزرنیم وپسورد را نگفته اند چی کار کنم الان هم سرویسم راه اندازی شده؟

5564500 تلفن پشتیبانیه از اونا باید بپرسی نه تو فوروم

fanoostalaei
18-11-2011, 13:08
همون ۱۲۸ محدود مکس نت
فایرفاکس - اوبونتو

fanoostalaei
18-11-2011, 13:59
دوستان جیمیل برای من لود نمیشه برای شما ها چجوریه؟؟؟؟؟

milad_heartsick
18-11-2011, 14:05
سلام دوستان عزیز
سرعت دان مکس توربو و دیسکاوری تو تبریز چقدر هست؟

fanoostalaei
18-11-2011, 15:50

fanoostalaei
18-11-2011, 17:58
چه جالب الان مکس نت زده وضعیت قرمز و قطع کامل سرویس ولی مال من وصله و پینگ هم زیر ۱۵۰ هست

مملکتیه داریما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

hamed malekpour
19-11-2011, 21:32
همارا سیستم مرند به نظرتون چه طوره برای 256به512؟

fanoostalaei
19-11-2011, 21:56
همارا سیستم مرند به نظرتون چه طوره برای 256به512؟
سرعتت متوسطه ولی پینگ همارا مثل همیشه خرابه

hamed malekpour
20-11-2011, 21:29
سرعتت متوسطه ولی پینگ همارا مثل همیشه خرابه
یه سوال پینک چیهه وآیا زیاد باشه خوبه یا کم برای من 72است برای یکی هم 200کدوم خوبه؟

urumchi
20-11-2011, 21:49
یه سوال پینک چیهه وآیا زیاد باشه خوبه یا کم برای من 72است برای یکی هم 200کدوم خوبه؟

پینگ هر چقدر کمتر باشه خوبه

پینگ به سروری بهش وصل میشی ربط داره، فعلا برای سایتهای ایرانی بهترین پینگ زیر 50 و برای سایتهای خارجی زیر 200 باشه کافیه

fanoostalaei
20-11-2011, 22:42

پینگ به مدت زمان ارسال و دریافت هر درخواست شما به سرور مورد نظر که باهاش در ارتباط هستید رو میگن که هر چقدر این پینگ کمتر باشه ارتباط شما با اون سرور بهتر و سریعتر خواهد بود پس در نتیجه سرعت لود صفحات برای شما بهتر خواهد بود

fanoostalaei
20-11-2011, 22:48

x8800
21-11-2011, 00:32
سرعت دانلود حدود 70 هست ! این کمتر نشون میده

x8800
21-11-2011, 13:42
دوستان یه سوال فنی :

من یه مودم ADSL W8901 گرفتم که اکسس پوینت هم هست . حالا که لپ تاپ و پی سی رو با وایرلس لن شبکه کردم و میخوام فایل انتقال بدم ، سرعت ترنسفر از 3 مگ بیشتر نمیشه ! سرعت مودم 54 مگابیت هست

fanoostalaei
21-11-2011, 17:56
دوستان یه سوال فنی :

من یه مودم ADSL W8901 گرفتم که اکسس پوینت هم هست . حالا که لپ تاپ و پی سی رو با وایرلس لن شبکه کردم و میخوام فایل انتقال بدم ، سرعت ترنسفر از 3 مگ بیشتر نمیشه ! سرعت مودم 54 مگابیت هست
من کی سنخدان باش چیخادمارام:31::31::31: