PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

golmohammadi
25-04-2011, 11:15
1.اینترنت نامحدود خیلی شنفتم که سرعت دانلودش مثل محدود نیست خودشون پایین می آرند
2.مگه قیمت ها رو دولت تصویب نمی کنه؟
3.نیازی به بیداری نیست تنظیم کن کامپیوتر رو ویک آپ کنه و بعدش آِ دی امم که خودش شروع کنه به دانلود بعد اتمامش کنه.. به همین سادگی
ما که وسعمون به نامحدود نمیرسه! البته نه من! شنفتم 512 نامحدود ماهیانه 130 تومن!!!!!!!!!!

به فانوس گفتم
هنوزم خیلیها با نامحدود حال میکنند
در مورد قیمتها نمیدونم
اگه دولت تصویب میکرد صبا سالهاست اینطوری میفروشه چرا چیزی نگفته ؟
مورد سومی
سعی نکن به خودت کلک بزنی
فرض کنیم میخواهی به جای دانلود یک گوشی اپدیت کنی
و یا بری انلاین فیلمی ببینی و یا گیم آنلاین بزنی و .....
اونوقت باید تا 3 صبر کنی درسته ؟
بعدشم همیشه اینطور نیست ای دی ام را بزاری دانلود صبح تحویل بگیری
بعنوان مثال همین دیشب گذاشتم مقداری دانلود بشه و سیستمو کوک کردم ساعت 8 خاموش بشه
بعد وقتی سیستمو روشن کردم حالم به هم خورد
چون دانلودی انجام نشده بود
عکسو ببین :
مورد سومی از اخر، تا اخراش دانلود شده بعد نمیدونم اینترنت خراب شده یا سرور دانلودی دیگه دادمه نداده
حتی سراغ بقیه هم نرفته
dap در این موارد بهتر از ای دی ام عمل میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

razmjoo
25-04-2011, 12:01
به فانوس گفتم
در مورد قیمتها نمیدونم
مورد سومی
سعی نکن به خودت کلک بزنی
بعنوان مثال همین دیشب گذاشتم مقداری دانلود بشه و سیستمو کوک کردم ساعت 8 خاموش بشه
عکسو ببین :
مورد سومی از اخر، تا اخراش دانلود شده بعد نمیدونم اینترنت خراب شده یا سرور دانلودی دیگه دادمه نداده
حتی سراغ بقیه هم نرفته
تا حالا این اتفاق برام نیافتاده . تو زمان بندی یه گزینه ای هست تعداد دفعات سعی مجدد که با خطا مواجه می شوند رو بگذار رو یه عدد بزرگ و تعداد دانلود ها در یک زمان رو بگذار رو 4 نه رو 1 .:11:

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

:11:

سلام به همه دوستان

بالاخره کسی از این سرویسای جدید مکس خبر داره که سرعت دانلود شبانه و روزانه شون چقده؟ من چن روز دیگه اشتراکم تموم میشه میخوام ببینم اگه این دو تا جدیدا سرعتشون بالاتر از اشتراک فعلیمه یکی از این دو تا رو تمدید کنم خواهشاً راهنمایی بفرمایید
اشتراک فعلی من: 128 سه ماهه با 9 گیگ ترافیک حجمی
با تشکر

این سرویسا رو دو یا سه روزه گذاشته و فعلا کسی اینجا تمدید نکرده . اگه ممکنه شما تمدید کنین و نتیجه رو به ما اطلاع بدین . ممنون

kamran987456
25-04-2011, 12:44
به فانوس گفتم
در مورد قیمتها نمیدونم
مورد سومی
سعی نکن به خودت کلک بزنی
عکسو ببین :
حتی سراغ بقیه هم نرفته
dap که جلوی idm مورچه هم نیست
من که دوره قبل دانلود شبانه از رپیدباز داشتم یه مورد هم مشکلی پیش نیومد
.................................................. .................................
این رسانت نامحدود هم داره ؟

البته برای این سرعت که تا حالا نداشتم این قیمت به نظر من خوبه (شاتل با اون سرعت ذغالی 3 گیگ رو داره میده 15 تومن)
پس میبینیم که صبا خیلی از شاتل بهتره
البته قبل از صبا شاتل داشتم که با 128 با 3 گیگ ترافیک 14تومن میدادم(شبانه هم هر شب دانلود روی 63 بود و چیزی جدود 1.200گیگ دانلود میکردم)
ولی خدا وکیلی برای این سرویس باحال فقط 27 تومن دادم تازه شبانه هر شب حداقل برام 2.5 گیگ دانلود میکنه
فانوس طلایی هم اسم ایدیمه:31:
صبا نت هنوز هم شبها مثله قبل 1 ساعت یه بار دیسکانکت میشه ؟
و واسه دانلود شبانه یوزر و پسوورد جداگونه لازم داره ؟

kamran987456
25-04-2011, 12:51
اینم 128 نا محدود ماکس نت
با چیز پی ان
میگم بیچاره اون 6 درصدی که تو کانادا سرعتشون از این کمتره :27:

fanoostalaei
25-04-2011, 14:23
گهگاهی دیس میشه و لی اره باید با یوزر و پسورد شبانه وصل شد

MASOUD_MW2
25-04-2011, 14:28
لعنت به ماکسنت!!!
چرا توی آذربایجان غربی سرویس 2 مگ نداد؟ مگه ما آدم نیستیم!؟ :41:

golmohammadi
25-04-2011, 14:31
مورد اولیو نمیدونم
دومیو اره ظاهرا که داره (اینطوری بده)

این رسانت نامحدود هم داره ؟
اره داره
میگفت 128 نامحدود بین 20 تا 30 دانلود میده
حالا راستش را خدا میدونه
ولی یه بار هم باید اینو تست کنم
اینم لیست قیمتهای رسانت :

kamran987456
25-04-2011, 15:12
مورد اولیو نمیدونم
دومیو اره ظاهرا که داره (اینطوری بده)

اره داره
میگفت 128 نامحدود بین 20 تا 30 دانلود میده
حالا راستش را خدا میدونه
ولی یه بار هم باید اینو تست کنم
اینم لیست قیمتهای رسانت :

پس نا محدود 3 ماه 46 هزاری ماکس نت از این بهتره چون سرعتش بین 28 تا 35 هست

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

گهگاهی دیس میشه و لی اره باید با یوزر و پسورد شبانه وصل شد
نه قدیما به علت اینکه کاربران دانلود شبانه نکونن درست از ساعت 3 ت7 هر ساعت یه بار خود به خود دیسکانکت میشد
(یدونه باگ هم داشته که اگه 6و 45 دقیقه اگه خود ادم دیسکانکت میکرد تا 7.45 دقیقه میتونست دانلود کنه)
پس این طوری نیست دیگه ؟

fanoostalaei
25-04-2011, 15:15
(یدونه باگ هم داشته که اگه 6و 45 دقیقه اگه خود ادم دیسکانکت میکرد تا 7.45 دقیقه میتونست دانلود کنه)
پس این طوری نیست دیگه ؟
اتفاقا من الان تا ساعت 8 دانلود میکنم(اون باگ هنوز هم هست):31::31::31:البته نه اون طوری که شما گفتی یه طور دیگه:31::31::31::31::27::27::27::27:

kamran987456
25-04-2011, 15:17
لعنت به ماکسنت!!!
چرا توی آذربایجان غربی سرویس 2 مگ نداد؟ مگه ما آدم نیستیم!؟ :41:
دوست عزیز چرا شما فقط بدی های ماکس نت رو می گید
خب مسلمه چون شرکته ماکس نت ماله تبریز اول تو اذربایجان شرقی سرویس بده بعد بیاد اذربایجان غربی:46:

MASOUD_MW2
25-04-2011, 19:47
دوست عزیز چرا شما فقط بدی های ماکس نت رو می گید
خب مسلمه چون شرکته ماکس نت ماله تبریز اول تو اذربایجان شرقی سرویس بده بعد بیاد اذربایجان غربی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه مگه خودشون نمیگن سرویسهایی که در شرقی میدیم در غربی هم میدیم! پس کو؟
مگه ما یک قیمت رو نمیدیم بابت سرویس ها؟ چرا ما با 128 سرعتمون 60 70 هست و شما 100 120 ؟
الانم که سرویسهای خوبی رو گذاشته به غربی نمیده! واقعا کجاش انصافه این؟ :41:

ar.tmu
25-04-2011, 21:03
سلام.من 31 اردیبهشت سروسی 128 نامحدود همارام تموم میشه و میخوام ایندفعه محدود بخرم شما از بین سه شرکت همارا،ماکس نت و پیشگامان کدوم رو پیشنهاد می کنین

kamran987456
25-04-2011, 21:46
آخه مگه خودشون نمیگن سرویسهایی که در شرقی میدیم در غربی هم میدیم! پس کو؟
مگه ما یک قیمت رو نمیدیم بابت سرویس ها؟ چرا ما با 128 سرعتمون 60 70 هست و شما 100 120 ؟
الانم که سرویسهای خوبی رو گذاشته به غربی نمیده! واقعا کجاش انصافه این؟ :41:
اون سرویس های پرسرعت رو به زودی تو غربی هم میذاره

fanoostalaei
25-04-2011, 22:54
سلام.من 31 اردیبهشت سروسی 128 نامحدود همارام تموم میشه و میخوام ایندفعه محدود بخرم شما از بین سه شرکت همارا،ماکس نت و پیشگامان کدوم رو پیشنهاد می کنین
به نظر من ماکث نت خوبه:31:

golmohammadi
25-04-2011, 23:07
پس نا محدود 3 ماه 46 هزاری ماکس نت از این بهتره چون سرعتش بین 28 تا 35 هست

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

نه قدیما به علت اینکه کاربران دانلود شبانه نکونن درست از ساعت 3 ت7 هر ساعت یه بار خود به خود دیسکانکت میشد
پس این طوری نیست دیگه ؟

زمانی که ماکس نت داشتم چنین سرعتی نداشت
پس بعدا اینطوری شده

به نظر میرسه مناطقش فرق کنه
مثلا همارا اخرین بازی که من داشتم سرعتش بالاتتر از 58 نمیرفت
که الان بچه ها میگند راضی هستند ولی این اواخر قطعی زیاد داشت
و ماکسنت را دوستان میگند خوبه و 110 اینا
رسا نت هم تا الانش بد نبوده برا من
همارا 1 گیگ ترافیک اضافی میده یعنی 6 گیگ را برا 3 ماه میده 29500
که خودش حسابه
رسا نت هم در عوض 5 گیگ و 3 ماهه را میده 21 تومن که از این نظر باصرفه ترین هست

تا حالا این اتفاق برام نیافتاده . تو زمان بندی یه گزینه ای هست تعداد دفعات سعی مجدد که با خطا مواجه می شوند رو بگذار رو یه عدد بزرگ و تعداد دانلود ها در یک زمان رو بگذار رو 4 نه رو 1
در حالت پیشفرض مگه همون 10 مورد نیست ؟

urumchi
26-04-2011, 00:16
اون سرویس های پرسرعت رو به زودی تو غربی هم میذاره

پس شما تضمین میکنی؟

کلا مکس نت ارومیه وضعیتش خیلی خوب نیست.قطعی زیاد داره و دانلودش هم که دوستمون گفتن به 70-60 میرسه در حالی که وضعیت ماکس نت تبریز خیلی بهتر از ماکس نت ارومیه س .من بین تبریز و ارومیه رفت آمد میکنم.

از اونایی که سرویس گرفتن از ماکس نت زیاد پرس و جو کردم.اونایی که تبریز هستن واقعا راضین ولی اونایی که ارومیه هستن چندان راضی نیستن. قیمت اکانتها هم که یکیه با تبریز ولی ارومیه 13 تومن هزینه راه اندازی میگیرن!!!
یعنی ارومیه 3 تومن بیشتر میگیره ولی کیفیت سرویسش شاید 70%-60% کیفیت سرویس تبریز هستش.
حالا باز هم میگید تبعیضی در کار نیست؟

IVAN
26-04-2011, 00:38
پس شما تضمین میکنی؟

کلا مکس نت ارومیه وضعیتش خیلی خوب نیست.قطعی زیاد داره و دانلودش هم که دوستمون گفتن به 70-60 میرسه در حالی که وضعیت ماکس نت تبریز خیلی بهتر از ماکس نت ارومیه س .من بین تبریز و ارومیه رفت آمد میکنم.

از اونایی که سرویس گرفتن از ماکس نت زیاد پرس و جو کردم.اونایی که تبریز هستن واقعا راضین ولی اونایی که ارومیه هستن چندان راضی نیستن. قیمت اکانتها هم که یکیه با تبریز ولی ارومیه 13 تومن هزینه راه اندازی میگیرن!!!
یعنی ارومیه 3 تومن بیشتر میگیره ولی کیفیت سرویسش شاید 70%-60% کیفیت سرویس تبریز هستش.
من اطمینان دارم که یوزر kamran987456 از کارکنان ماکس نت نیست! ;) چه دلیلی داره که تضمین بده!
ولی هم بر حسب تجربه و هم رویه اینطوره که ماکس نت اول در تبریز سرویس های جدیدش رو ارائه میده و بعد در بقیه مناطق فعال میکنه
البته وضع ماکس نت ارومیه به نسبت تبریز اصلا جالب نیست در صورتی که خودشون اطلاع دارن و حداقل کاری که میتونن انجام بدن کم کردن قیمته

fanoostalaei
26-04-2011, 00:44
به نظر من که نت ایران کلا به هیچ دردی نمیخوره
ولی با این وضع امیدورام وضع اینترنت شما هم بهتر بشه
ما که کاری از دستمون بر نمیاد(هر کاری بخوان میکنن، سرعتهارو کم و زیاد میکنن... قیمتهارو بالا پایین میکنن و .....)

fanoostalaei
26-04-2011, 02:33
امشب اشغالترین شبانه من بود
دانلود گاهی میشد 150 گاهی هم تا 10 میومد پایین،چند بار هم هی دیس کانکت میشد
جالب اینکه بعد از هر دیس شدن یک بار سرعت میرفت بالا و بعد از دیس شدن بعدی سرعت تا 10 میومد پایین
امشب اصلا ثابت نبود(خیلییییییییی مزخرف):2::2::2::2::2:
واقعا که:41:

kamran987456
26-04-2011, 08:52
پس شما تضمین میکنی؟

خب شرکت ماکس نت ماله تبریز هست
طبیعتا میاد سرویس های جدیدشو اول اینجا فعال میکنه و بعد میره اذربایجان غربی
در ضمن اون مشکلات مکسنت تو ارومیه فقط به مکس نت ربط نداره همانطور که :
شاتل تو مشهد خیلی خوب سرعت می داد در حالی که تو شهر های دیگه اینطوری نبود(البته تقریبا 7 ماه پیش الان رو نمیدونم)
یا مثلا همین سرعت صبانت یوزر fanoostalaei که از کاربران تهرانی خیلی بیشتره

---------- Post added at 08:52 AM ---------- Previous post was at 08:50 AM ----------

امشب اشغالترین شبانه من بود
دانلود گاهی میشد 150 گاهی هم تا 10 میومد پایین،چند بار هم هی دیس کانکت میشد
جالب اینکه بعد از هر دیس شدن یک بار سرعت میرفت بالا و بعد از دیس شدن بعدی سرعت تا 10 میومد پایین
امشب اصلا ثابت نبود(خیلییییییییی مزخرف):2::2::2::2::2:
واقعا که:41:
یه هفته است راحت با سرعت 300 دانلود میکنی (از اون باگ هم سواستفاده میکنی:31:)
حالا یه روز اینطور شده ناراحتی نداره که :31::31:

kamran987456
26-04-2011, 08:59
اینم تست امروز

ماکس نت 128 نامحدود

fanoostalaei
26-04-2011, 10:19
یه هفته است راحت با سرعت 300 دانلود میکنی (از اون باگ هم سواستفاده میکنی:31:)
حالا یه روز اینطور شده ناراحتی نداره که :31::31:
اخه این که دلیل نمیشه یه شب سرعت زیاد بدن یه شب اصلا ندن
یعنی چی(البته مثل اینکه بعد از یه ساعت اوضاع خوب شده ، 1 گیگ لااقل دانلود کرد و روی مارو سفید نگه داشت)

golmohammadi
26-04-2011, 11:54
اینم تست امروز

ماکس نت 128 نامحدود
نامحدود ماکس نت پس خیلی بهتر از همارا هست
مال منو ببین :
همارا 128 نامحدود :

البته چون رسانت هم از بزرگ نت اریا میگیره اینم احتمال داره نامحدودش شبیه ماکسنت باشه

اخه این که دلیل نمیشه یه شب سرعت زیاد بدن یه شب اصلا ندن
یعنی چی(البته مثل اینکه بعد از یه ساعت اوضاع خوب شده ، 1 گیگ لااقل دانلود کرد و روی مارو سفید نگه داشت)

چرا دلیل نمیشه ؟
مثل اینکه یادت رفته تو ایران زندگی میکنیم ؟
یادمه همارا بعد از عید همچین سرعت شبانه اش بد شده بود که حالم از اینترنت به هم میخورد
اونم نه فقط 15 روز
بلکه چند ماه

دیشب سرعت منم که خراب بود
و اصلا بیشتر از 60 نمیرفت

hamed malekpour
26-04-2011, 13:56
دیگه باید از شرکت ها دیگه سرویس بگیریم دیگه همارا سیستم دیگه داره شورشو در میاره ...

urumchi
26-04-2011, 14:14
من اطمینان دارم که یوزر kamran987456 از کارکنان ماکس نت نیست! ;) چه دلیلی داره که تضمین بده!
ولی هم بر حسب تجربه و هم رویه اینطوره که ماکس نت اول در تبریز سرویس های جدیدش رو ارائه میده و بعد در بقیه مناطق فعال میکنه
البته وضع ماکس نت ارومیه به نسبت تبریز اصلا جالب نیست در صورتی که خودشون اطلاع دارن و حداقل کاری که میتونن انجام بدن کم کردن قیمته

1- - در اینکه ماکس نت سرویسهای جدید رو در ارومیه هم ارائه خواهد داد شکی نیست، اما کی؟ لابد 6 ماه دیگه!
منظورم از تضمین طعنه به ایشون بود که خیلی قاطعانه گفتن بزودی فعال خواهد شد. بقول شما اگه کارمند اونجا نیستن پس چطور اینقدر مطمئن میگن بزودی؟

2- به نکته خوبی اشاره کردید. وقتی خودشون هم میدونن کیفیت سرویسهاشون خوب نیست به جای کاهش قیمت افزایش قیمت داشتن. مثلا اکانت 128 سه ماهه 9گیگ که 37 تومن بود شده 43 تومن (همون قیمتی که در تبریز میدن) اما آیا کیفیت هم مثل تبریز خوبه؟قطعا نه. در ثانی در تبریز واسه راه اندازی 10 تومن میگیرن،ارومیه 13 تومن میگیرن و وقتی هم که میگی اون 3 تومن واسه چیه؟ میگن که اینجا مخابرات از ما 13 تومن میگیره!!!
خیلی تابلوئه که طرف داره مثل چی دروغ میگه ولی... بماند!

بذارید یه چیزی تعریف بکنم:

من رفتم از ماکس نت اکانت بگیرم.همین که رسیدم پشت در شرکت گوشیم زنگ خورد و من همونجا در سالن مشغول صحبت شدم که حدودا یک ربع طول کشید. بعدش که رفتم تو و مشغول پر کردن فرم شدم مسئول فروش شروع کرد به صحبت که بعضیا چقدر گدا هستن!!! گفت: یه نفر درست قبل از اومدن شما اومده بود اینجا کلی ما رو علاف کرد و وقتی شنید هزینه راه اندازی 13 تومنه اعتراض کرد که چرا 3 تومن اضافی میگیرید؟ و شروع کرد به چونه زدن و گدابازی در آوردن.انگار که اینجا بقالیه! آخر سر هم سرویس نگرفت بخاطر 3 تومن و رفت!
در حالی که مخابرات اون 13 تومن رو از ما میگیره.
منم گفتم کی اینجا بود؟ دختره گفت حدود 5 دقیقه قبل از اومدن شما!!!
در حالی که من یک ربع پشت در شرکت تو راهرو داشتم با موبایل حرف میزدم و هیچ کس از شرکت خارج نشد.
اینجا بود که فهمیدم میخوان من در رو در بایستی گیر کنم و اون 3 تومن اضافه رو بدم.

3تومن پولی نیست اما چون بعضیا آدم رو خر فرض میکنن و میخوان سر آدم کلاه بذارن، آدم زورش میاد اون پولو بده. واسه همین من هم خیلی محترمانه با یه بهانه ای زدم بیرون و دیگه برنگشتم.

حالا شما بگین ماکس نت ارومیه دزد هست یا نه؟؟؟ پول اضافی میگیرن در عوض سرویس آشغال تحویل میدن!

fanoostalaei
26-04-2011, 14:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خنده اوره:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31:

golmohammadi
26-04-2011, 14:49
1- - در اینکه ماکس نت سرویسهای جدید رو در ارومیه هم ارائه خواهد داد شکی نیست، اما کی؟ لابد 6 ماه دیگه!
منظورم از تضمین طعنه به ایشون بود که خیلی قاطعانه گفتن بزودی فعال خواهد شد. بقول شما اگه کارمند اونجا نیستن پس چطور اینقدر مطمئن میگن بزودی؟

2- به نکته خوبی اشاره کردید. وقتی خودشون هم میدونن کیفیت سرویسهاشون خوب نیست به جای کاهش قیمت افزایش قیمت داشتن. مثلا اکانت 128 سه ماهه 9گیگ که 37 تومن بود شده 43 تومن (همون قیمتی که در تبریز میدن) اما آیا کیفیت هم مثل تبریز خوبه؟قطعا نه. در ثانی در تبریز واسه راه اندازی 10 تومن میگیرن،ارومیه 13 تومن میگیرن و وقتی هم که میگی اون 3 تومن واسه چیه؟ میگن که اینجا مخابرات از ما 13 تومن میگیره!!!

من رفتم از ماکس نت اکانت بگیرم.همین که رسیدم پشت در شرکت گوشیم زنگ خورد و من همونجا در سالن مشغول صحبت شدم که حدودا یک ربع طول کشید. بعدش که رفتم تو و مشغول پر کردن فرم شدم مسئول فروش شروع کرد به صحبت که بعضیا چقدر گدا هستن!!! گفت: یه نفر درست قبل از اومدن شما اومده بود اینجا کلی ما رو علاف کرد و وقتی شنید هزینه راه اندازی 13 تومنه اعتراض کرد که چرا 3 تومن اضافی میگیرید؟ و شروع کرد به چونه زدن و گدابازی در آوردن.انگار که اینجا بقالیه! آخر سر هم سرویس نگرفت بخاطر 3 تومن و رفت!
در حالی که من یک ربع پشت در شرکت تو راهرو داشتم با موبایل حرف میزدم و هیچ کس از شرکت خارج نشد.
اینجا بود که فهمیدم میخوان من در رو در بایستی گیر کنم و اون 3 تومن اضافه رو بدم.

3تومن پولی نیست اما چون بعضیا آدم رو خر فرض میکنن و میخوان سر آدم کلاه بذارن، آدم زورش میاد اون پولو بده. واسه همین من هم خیلی محترمانه با یه بهانه ای زدم بیرون و دیگه برنگشتم.

حالا شما بگین ماکس نت ارومیه دزد هست یا نه؟؟؟ پول اضافی میگیرن در عوض سرویس آشغال تحویل میدن!

عجب قضیه ای .....
من به اون دروغ گفتنشون چیزی نمیگم
ولی برای اینکه 3 تومن را بگیرند ازت اینهمه نقشه کشیدند برای این واقعا ای ام ساری :41:
در کل توی ایران هرکسی یا شرکتی کمی به خودش اومد دیگه نمیشه گرفتدش

fanoostalaei
26-04-2011, 14:57

به جون خودم اگه من اونجا بودم همه جارو میریختم به هم
به خاطر این همه کلک سوار کردن برای 3 تومن ناقابل
من چند سال پیش رفتم پارس افلاین میخواستم از اونا سرویس بگیرم
اونا برای هزینه نصب از من 15 تومن خواستن
حالا این به کنار بعد هم موقع قرارداد گقت که تا 10 روز دیگه بهتون زنگ میزنیم که اگه فعال شد بگیم استفاده کنین
خلاصه سر ایمکه منو این همه الاف کردن و بعد از عقدر قرارداد گفتن 10 روز کلی چیز بازی در اوردم
اخرش هم پولمو گرفتم و بیخیال پارس افلاین شدم

Переклад не
26-04-2011, 15:21
من همارا کلاسیک محدود به صورت آنلاین گرفتن به قول خودمون اوف هم نگفتم:دی
واقعا فروشندگیشون خوبه اما کلا هزینه ی اینترنت تو ایران ناعادلانس

mehjam
26-04-2011, 15:32
من 128 سه ماهه 9 گیگ مکس نت داشتم (دو دوره) که الان 43 تومن برای تمدیدش باید بدم. هر شب 1.4 گیگ دانلود داشتم.
چون برای خط تلفن دیگه ای میخوام، میتونم از شرکت دیگه ای تمدید کنم. (البنه باید دوباره 10 تومن بدم)
برام سرعت وبگردی صبح و دانلود شب مهمه.
با این شرایط سراغ گزینه هایی مثل صبا و ... برم یا همارا بمونم؟

fanoostalaei
26-04-2011, 16:03
کدوم منطقه ای؟
از دوستان شاید کسی باشه که تو منطقه شما از صبا یا همارا داشته باشه

mehjam
26-04-2011, 16:15
کدوم منطقه ای؟
از دوستان شاید کسی باشه که تو منطقه شما از صبا یا همارا داشته باشه

من 128 سه ماهه 9 گیگ مکس نت داشتم (دو دوره) که الان 43 تومن برای تمدیدش باید بدم. هر شب 1.4 گیگ دانلود داشتم.
چون برای خط تلفن دیگه ای میخوام، میتونم از شرکت دیگه ای تمدید کنم. (البنه باید دوباره 10 تومن بدم)

رجایی (آبرسان)

fanoostalaei
26-04-2011, 16:19
تو ابن مناقط همارا رو نمیدونم ولی مکث نت(قبلا داشتم با 128 دانلود 120و گاهی بیشتر هم میداد ) و صبا که خودم دارم هر دوشون خوبن
ولی بذار دوستان بیان و بازهم نظرشون رو بگن

MASOUD_MW2
27-04-2011, 00:24
ماکس توی غربی خیلی ضعیف هست! من نمیدونم فلسفه اینکه اول سرویس رو توی شرقی بذارن بعدش بذارن غربی چیه؟
الان همه شرکت ها 2 مگ رو راحت میدن بجز مکس!

fanoostalaei
27-04-2011, 00:39
ماکس توی غربی خیلی ضعیف هست! من نمیدونم فلسفه اینکه اول سرویس رو توی شرقی بذارن بعدش بذارن غربی چیه؟
الان همه شرکت ها 2 مگ رو راحت میدن بجز مکس!
تو ارومیه ISP های دیگه ای نیس که خوب باشه؟

night-sky
27-04-2011, 10:37
چرا نت 1 هفته ای که ...... :19:
هر وقت کانکت میشم میزنه خطعی در خطوط کشور کاهش سرعت........
این چه وضعیه اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

fanoostalaei
27-04-2011, 16:00
اه بابا دیشب هم دانلود خوب نبود همش 1.8 گیگ:41:

whitewolf
28-04-2011, 02:38
شبانه ی مکس نت تغییری کرده؟
چون من که سرویس 128 دارم قبلا شبانه رو از 100 تا 110 دانلود داشتم ولی الان دو شب هست که سرعت اومده روی 55 . برای همه یکسانه این موضوع؟

IVAN
28-04-2011, 07:10
شبانه ی مکس نت تغییری کرده؟
چون من که سرویس 128 دارم قبلا شبانه رو از 100 تا 110 دانلود داشتم ولی الان دو شب هست که سرعت اومده روی 55 . برای همه یکسانه این موضوع؟
برای ارومیه اینطوری شده. اما آ.شرقی به گفته دوستان سرعت بالای 100 هست. اونطور که شعبه ارومیه میگفت برای سرویسهای 512 سرعت رو یک مگ در نظر گفتن!

fanoostalaei
28-04-2011, 10:38
نه اقا این مشکل سراسریه دوستان تو شاتل و رسا نت و من هم که صبا نت دارم همین مشکل رو دارم
شما هم که میگین مکث نت هم اینجوری شده
پس تو کل ایران وضعیت خرابه

kamran987456
28-04-2011, 11:59
من 2 روزه که به سایت گوگل نمیتونم برم همه سایت ها میره الا این گوگل:18:
دوستان مکس نت با گوگل مشکلی ندارن ؟

whitewolf
28-04-2011, 14:12
بله گوگل میره رفتم همین الانم
درباره سرعت هم بگم که دیشب هم سرعت دانلود اومده بود روی 55 همون طور که گفتم، منتها اومدم chiz pn رو باز کردم. جالبه که تا اخر شب سرعت روی 110 موند.
خلاصه از این به بعد با chiz pn شبانه رو استفاده کنید

night-sky
28-04-2011, 20:23
همه این لینک ببینین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدl

همون طور که میبینین اینجا زده ماکس نت نمایندگی از طرف آسیا تک پس این وسط بزرگ نت چی کارس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

IVAN
28-04-2011, 20:52
همه این لینک ببینین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدl

همون طور که میبینین اینجا زده ماکس نت نمایندگی از طرف آسیا تک پس این وسط بزرگ نت چی کارس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بزرگ نت شرکت مادر هست و ماکس نت وابسته به اون و برای ارائه خدمات اینترنتی ایجاد شده

Help118
28-04-2011, 20:59
کسی میدونه این توربو کلاس و اونیکی که اسمشو نمیدونم ماکس نت چیه؟ منظورش از اینه از 128 الی 512و انویکی از 512 الی 1 مگ هست یعنی چی؟

night-sky
29-04-2011, 00:18
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبزرگ نت شرکت مادر هست و ماکس نت وابسته به اون و برای ارائه خدمات اینترنتی ایجاد شده

پس اون وقت آسیا تک چیکارس که ماکس نت نمایندگی معرفی کرده؟؟؟

---------- Post added at 01:18 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

کسی میدونه این توربو کلاس و اونیکی که اسمشو نمیدونم ماکس نت چیه؟ منظورش از اینه از 128 الی 512و انویکی از 512 الی 1 مگ هست یعنی چی؟

128تا 512 یعنی وقتی شبکه خلوته سرعت شما 512 هستش ولی وقتی شلوغ میشه تا 128 پایین میاد اون یکی هم مثل همین...........

ولی اینا بیشتر در حد حرف هستن

razmjoo
29-04-2011, 13:10
به هیچ وجه ماکس نت و بزرگ نت آریا با هم تفاوتی ندارن . ماکس نام دیگر بزرگ نت هست و نمایندگی آسیا تک که پاپ هست هست . البته نه نمایندگی بلکه فقط پهنا رو می گیره . نمایندگی وقتی میشه که همه چیزش مثل سرویس هاش سیستمش و ... مال شرکت اصلی باشه در حالی که ماکس یا همون بزرگ نت آریا خودش یه isp هست .

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

فرقی ندارن . فقط روش های مختلف برای اضافه گرفتن پول هست .:11:

hami32
29-04-2011, 13:33

من سرویس مکس کلاس رو دارم , در بهترین شرایط سرعت 128 ! من که تا بحال 200 هم ندیدم چه برسه به 512!!!:13:

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

من 2 روزه که به سایت گوگل نمیتونم برم همه سایت ها میره الا این گوگل:18:
دوستان مکس نت با گوگل مشکلی ندارن ؟

من روزای اول که سرویسمو تازه شارژ کرده بودم صفحه igoogle ام باز نمیشد و فیلتر بود!!! اما خود گوگل باز میشد..چند روز بعدش درست شد!

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

در ضمن یه سوال داشتم کسی یادش هست سرویس max class 128-512 قبل از ارائه سرویس های جدید سه ماهش 5 گیگ بود یا 6 گیگ؟

الان که 6 گیگ هست.. خودم متاسفانه دچار فراموشی شدم!

night-sky
30-04-2011, 09:30
5 گیگ بود

night-sky
30-04-2011, 11:11
به هیچ وجه ماکس نت و بزرگ نت آریا با هم تفاوتی ندارن . ماکس نام دیگر بزرگ نت هست و نمایندگی آسیا تک که پاپ هست هست . البته نه نمایندگی بلکه فقط پهنا رو می گیره . نمایندگی وقتی میشه که همه چیزش مثل سرویس هاش سیستمش و ... مال شرکت اصلی باشه در حالی که ماکس یا همون بزرگ نت آریا خودش یه isp هست .

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

حالا چطور میشه از خود آسیا تک واسه تبریز سرویس گرفت؟؟

razmjoo
30-04-2011, 12:06
حالا چطور میشه از خود آسیا تک واسه تبریز سرویس گرفت؟؟
امکان ناپذیره . ماکس فقط پهنا رو از آسیا می گیره . این 100 بار . سوال شما مثل اینه که می پرسین چطور میشه از زیر ساخت برای آسیاتک سرویس گرفت . این ممکن پذیره ؟ ماکس خودش isp کامل جدا از سایر isp هاست فقط pop نیست .:11:

hami32
30-04-2011, 13:23
5 گیگ بود

ممنون :11:

بس 1گیگ ضرر کردم چون درست 2 روز بعد شارژ من 1 گیگ اضافه شده!!

night-sky
30-04-2011, 16:20
امکان ناپذیره . ماکس فقط پهنا رو از آسیا می گیره . این 100 بار . سوال شما مثل اینه که می پرسین چطور میشه از زیر ساخت برای آسیاتک سرویس گرفت . این ممکن پذیره ؟ ماکس خودش isp کامل جدا از سایر isp هاست فقط pop نیست .:11:

دوست عزیز حرف شما رو من قبول دارم و شکی درش نیست صحبت من این بود که از خوده آسیا تک واسه خودم سرویس بگیرم مستقیم که اینم دیدم نمیشه چون به تبریز مستقیم سرویس نمیده

DragonVsPhoenix
30-04-2011, 19:23
سلام خدمت دوستان عزیز.
من میخوامم برا دوره بعدی یکی از این سرویسارو انتخاب کنم .خودم الان 128 پارس انلاین دارم که روزا سرعتش بالای 100kBps ولی شبا، موقع داونلود رایگان سرعتش میاد دوروبر 15kBps[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](برام سرعت داونلود رایگان مهمه)اگه نظری ،پیشنهادی ،... منمون میشم.

منطقه مخابراتی :طالقانی

maxnet class 128~ 512 6gb:29500T

sabanet 128 5GB : 28100T 5gb

parsonline 256-5gb(FP2-4X1) :30000T

parsonline 128-6gb(EP1-2) :40000T

hamed malekpour
30-04-2011, 20:29
یه سوال کدوم شرکت برای دانشجو ها تخفیف می ده؟

Help118
30-04-2011, 22:29
یک سوال: امکانش هست خدمات ADSL یه شرکتی که نه آی اس پی وجود داشته باشه تو شهرت که خدماتشو بده و نه شرکتی ازش سرویس گرفت؟ مثال بزنم شرکت همارا در شهری اصلا هیچ چی نداره میشه ازش خدمات گرفت؟

IVAN
30-04-2011, 23:19
سلام خدمت دوستان عزیز.
من میخوامم برا دوره بعدی یکی از این سرویسارو انتخاب کنم .خودم الان 128 پارس انلاین دارم که روزا سرعتش بالای 100kBps ولی شبا، موقع داونلود رایگان سرعتش میاد دوروبر 15kBps[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](برام سرعت داونلود رایگان مهمه)اگه نظری ،پیشنهادی ،... منمون میشم.

اگه تبریز باشید که ماکس نت سرویسهاش خوبه. 128 کلاسیک بگیرید که اینجا دوستان دارن و دانلود بالای 100 کیلوبایت میده

یه سوال کدوم شرکت برای دانشجو ها تخفیف می ده؟
کدوم شرکت؟!

یک سوال: امکانش هست خدمات ADSL یه شرکتی که نه آی اس پی وجود داشته باشه تو شهرت که خدماتشو بده و نه شرکتی ازش سرویس گرفت؟ مثال بزنم شرکت همارا در شهری اصلا هیچ چی نداره میشه ازش خدمات گرفت؟
از جمله‌ی محالاته

fanoostalaei
01-05-2011, 02:25
سلام خدمت دوستان عزیز.

با اینکه من خودم صبا نت دارم روزانه و شبانه هم سرعت دانلود بالای 220کیلو هست(شبانه امشب سرعت دانلودم روی 1.7 مگا بیته)
ولی من خودم قبلا از مشترکای مکث نت هم بودم
به نظر من بعد از صبا نت مکث نت داره بهترین سرویسهارو ارائه میده(از مکث نت بگیری خوبه)

Help118
01-05-2011, 10:07
با اینکه من خودم صبا نت دارم روزانه و شبانه هم سرعت دانلود بالای 220کیلو هست(شبانه امشب سرعت دانلودم روی 1.7 مگا بیته)
به نظر من بعد از صبا نت مکث نت داره بهترین سرویسهارو ارائه میده(از مکث نت بگیری خوبه)
جسارتا! مکس نت یا مکث نت؟!:31:

Help118
01-05-2011, 10:28

طبق این سایت
تعرفه خدمات شرکت ندا گستر صبا در سراسر کشور برای 128 و با ترافیک 36گیگ ئر یکسال نوشته شده 151950 تومان و یکی از دوستان از پیشگامان واسه 512 یکساله با 24 گیگ ترافیک یکساله داده 150 تومن قسطی!
12گیگ ترافیک اضافی که هر 5 گیگ 18 تومن و برای 12گیگ سرانگشتی تقیربا 45 شاید 40 تومن تخفیف میده صبا!
این چند چیز رو نشون میده
اولا صبا ارزونتره. دوما ترافیک زیاد میده سوما پهنای باند بالاتری میده!

راستی صبا مستقیما از زیرساخت خدمات میگیره؟

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

راستی بر اساس مشاهداتی که رویت میشه اینقده از صبا تعریف و تمجدید می کنیم چرا هماراسیستم زیاد رای آورده؟

amin_damer
01-05-2011, 11:41
منم خودم 128 ماکس دارم شب روز میانگین 90 هستش قبلا پارس داشتم اون هم روزا فیکس 200 شبا بین30-60 بود صبا نت هم مرکز ما قدیم ها پورت خالی نداشت (مرکز ازادی-ابوریحان) به نظر من مشکل صبا این که خیلی شانسی هستش سرعت شبانش بضیا مثل همین دوستمون فانوس طلایی بالای 200 سرعت شبانه داره یکی دیکه هم تو یه مرکز دیگه سرعت شبانش به زور به 30 میرسه!
برای اطلاع من دوستم الان (gp-10(256 پارس داره مرکز طالقانی سرعت شبانش 60 هست

Help118
01-05-2011, 17:09
فانوس طلایی جوون (یاد کافی شاپ افتادم:31:)
مرکز مخابراتی تلفن خط ADSL شما کجاست؟ مسیرتون کدوم وره؟

kamran987456
01-05-2011, 17:18
---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

راستی بر اساس مشاهداتی که رویت میشه اینقده از صبا تعریف و تمجدید می کنیم چرا هماراسیستم زیاد رای آورده؟
چون که این نظر سنجی ماله چند سال هست
و اینکه قدیما همارا سیستم ارزون تریم اینترنت ممکن رو میداد
در ضمن صبا 3یا 2 سال پیش سرعت های شبانش خیلی خوب بود همه داشتن رکورد های 2.5 گیگ و 3 گیگ تو یه شب رو میشکستن که ناگهان صبانت یه دفعه مضخرف شد و چند ماه هم اینطور موند(هر شب نهایتا 200 مگ دانلود میکرد)
اما انگار تازگیا دوباره سرعتاش رو برده بالا و نمیشه حتمی گفت سال بعد هم همین سرعت رو داره یا نه

fanoostalaei
02-05-2011, 02:24
راستی صبا مستقیما از زیرساخت خدمات میگیره

بله صبا مستقیما از زیر ساخت پهنا میگیره

---------- Post added at 03:19 AM ---------- Previous post was at 03:18 AM ----------

فانوس طلایی جوون (یاد کافی شاپ افتادم:31:)
مرکز مخابراتی تلفن خط ADSL شما کجاست؟ مسیرتون کدوم وره؟

اخر عباسی (مرکز شهریار)

---------- Post added at 03:22 AM ---------- Previous post was at 03:19 AM ----------

چون که این نظر سنجی ماله چند سال هست
و اینکه قدیما همارا سیستم ارزون تریم اینترنت ممکن رو میداد
در ضمن صبا 3یا 2 سال پیش سرعت های شبانش خیلی خوب بود همه داشتن رکورد های 2.5 گیگ و 3 گیگ تو یه شب رو میشکستن که ناگهان صبانت یه دفعه مضخرف شد و چند ماه هم اینطور موند(هر شب نهایتا 200 مگ دانلود میکرد)
اما انگار تازگیا دوباره سرعتاش رو برده بالا و نمیشه حتمی گفت سال بعد هم همین سرعت رو داره یا نه

تقریبا من هر شب 2.7 گیگ دانلود میکنم(با این شبانه کم ولی سرعت دانلودم عالیه بین 1.6 مگ تا 1.8 در حال تغیره که امشب روی 1.8 مگ ثابته

---------- Post added at 03:24 AM ---------- Previous post was at 03:22 AM ----------

جسارتا! مکس نت یا مکث نت؟!:31:

شرمنده دیگه
حالا حتما باید به روی من می اوردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31::31::31::31::31: :31:

fanoostalaei
02-05-2011, 02:51
بابا این صبا ببین داره چه حالی میده به من امشب
سرعت دانلودم از 1.8 مگ رسیده به .........مگ:31::18::18::27::27:

simorgh_m3
02-05-2011, 09:50
lمنم صبا میخواااااااااااااااااااام ممممممممممممممممممممممممم مممممممم:19::19::19:
باید بعد از اینکه همارا مهلتش تموم شد بندازمش دور.شبانه همیشه 50 تا میده روزا هم 110 تا
راستی مرکز علامه (همون شهرک امام) صبا خدمات میده یا نه؟تو سایتش که زده نه!!!

razmjoo
02-05-2011, 12:47
کاهش شدید سرعت تا یک هفته
يكشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۰
ضمن پوزش از مشترکین گرامی، کاهش شدید سرعت در اینترنت کشور و سراسر استان آذربایجان شرقی و غربی از امروز مربوط به کاهش سرعت ارتباطات مخابراتی کشور بوده و زمان آن یک هفته گزارش شده است.

simorgh_m3
02-05-2011, 13:36
منبع؟؟؟؟؟؟؟؟

IVAN
02-05-2011, 15:24
کاهش شدید سرعت تا یک هفته
يكشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۰
ضمن پوزش از مشترکین گرامی، کاهش شدید سرعت در اینترنت کشور و سراسر استان آذربایجان شرقی و غربی از امروز مربوط به کاهش سرعت ارتباطات مخابراتی کشور بوده و زمان آن یک هفته گزارش شده است.
بلوف زدن. من که سروبسم 1 مگ هست و کاهش سرعتی نداشتم (آ.غربی)
این همشهریتون هم که داره رکورد میزنه ;)
احتمالا مشکل از سمت خودشون هست!

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

منبع؟؟؟؟؟؟؟؟
منبع: ماکس نت

razmjoo
02-05-2011, 15:31
منم مشکلی ندارم . الان سرم زد از 1 ساعت پیش تا همین الان یه 450 مگی زدم .

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

بلوف زدن. من که سروبسم 1 مگ هست و کاهش سرعتی نداشتم (آ.غربی)
این همشهریتون هم که داره رکورد میزنه ;)
احتمالا مشکل از سمت خودشون هست!

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

دادا امروز صبح 6 کانکت شدم قطع بود ولی یه نیم ساعت بعد درست شد .:11:

golmohammadi
02-05-2011, 19:25
این گوگل کروم میگند بده
امروز یه تست گرفتم اتفاقا خوب بود :

kamran987456
03-05-2011, 12:35
اینجا چرا اینقدر سوت و کوره ؟
یه کم پست بدید دیگه حوصله مون سر رفت:31:
اینم تست امروز 128 نامحدود مکس نت

MASOUD_MW2
03-05-2011, 16:03
فکر کنم افت سرعت هم فقط ماله غربی هست! صبح پینگم 1400 بود الان 1000 هست! مکس نت! :41:

IVAN
03-05-2011, 17:27
فکر کنم افت سرعت هم فقط ماله غربی هست! صبح پینگم 1400 بود الان 1000 هست! مکس نت! :41:
خوش بگذره :)
کلا هرچی مشکل و ایراد فنیه برای بخش ارومیه هست!
جدا از شوخی مجبور نیستی که برو از یه شرکت دیگه بگیر. ماکس فقط تو تبریز جواب میده ;)

golmohammadi
03-05-2011, 21:52

خداییش حس میکنم زمانی که 128 نا محدود داشتم از دنیا دور بودم
و لذتی از اینترنت نمیبردم

اینم تست سرعت
از این سرور چقدر خوبه سرعت :

hami32
03-05-2011, 22:59
منم همچین افت سرعتی حس نمی کنم, تازه کمی هم نسبت به روزای قبل بهتر شده!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin_damer
03-05-2011, 23:28
خداییش حس میکنم زمانی که 128 نا محدود داشتم از دنیا دور بودم
و لذتی از اینترنت نمیبردم

اینم تست سرعت
از این سرور چقدر خوبه سرعت :

شما سرویست کدومه؟:11:

golmohammadi
03-05-2011, 23:31
شما سرویست کدومه؟:11:

128 رسانت
------------

fanoostalaei
04-05-2011, 00:16
اقایون سرعت من رو تو شبانه دیشب ببینید
شبانه 128 صبا(به جون خودم من که صبح خودم دیدم شاااااااخ در آوردم):18::18::18:

Help118
04-05-2011, 01:16
درسته من تبریزی نیستم ولی علاقه دارم بدونم که کدوم شرکتهای ارائه دهنده ADSL مال تبریزه؟
در ضمن کدوم یکیش مستقیما از زیرساخت میگیرند؟
پس دوستان صبا رو پیشنهاد میدند؟

----
راستی دوستان تو این کلوپ شهر تبریز فقط این آقافانوس طلاییی که اینترنتش مال صباست و به این خوبی داره؟ مرد یکه تاز ایشون هستند؟
هیشکی تو تبریز دیگه صبا نداره ؟:31:

afceaglee2013
04-05-2011, 05:12

ایول بابا نامحدود و این سرعت !! همیشه اینطوریه ؟ متوسط با چند دانلود میکنید ؟ میشه بگید ماهی چقدر دانلود میکنید ؟
منم نامحدود دارم ولی دانلود از 20 کیلوبایت بیشتر نمیشه هر ماه هم متوسط بین 20 تا 25 گیگ دانلود میکنم
البته پینگش دوروبر 200 و فقط شبا بالا میره ..

kamran987456
04-05-2011, 07:36
ایول بابا نامحدود و این سرعت !! همیشه اینطوریه ؟ متوسط با چند دانلود میکنید ؟ میشه بگید ماهی چقدر دانلود میکنید ؟
منم نامحدود دارم ولی دانلود از 20 کیلوبایت بیشتر نمیشه هر ماه هم متوسط بین 20 تا 25 گیگ دانلود میکنم
البته پینگش دوروبر 200 و فقط شبا بالا میره ..
اره همیشه اینطوریه
سرعتش بین 27 تا 32 هست
این ماه دانلود زیادی نداشتم (شاید 3 گیگ)
ولی یه فایل 100 مگی رو تقریبا تو 55 دقیقه دانلود میکنه

simorgh_m3
04-05-2011, 10:18
اینم تست من
محدود 3 گیگ همارا 128
دانلود روزانه 120
شبانه 50-55

shadli_m7
04-05-2011, 11:00
همارا توربو

این با و.ی پی ان

golmohammadi
04-05-2011, 11:44
پس هنوز رسانت بهتر از همارا هست
چون شبا دانلودش معمولا بالای 70 یا 80 هست
البته رسا هم یوزرهاش کمه و برای همین اینطوریه

راستی یه چیزهایی شنیدم
در آینده نزدیک اینترنت کل کشور از شمال غرب(احتمالا تورکیه) وارد خواهد شد
و کلا جنوب کنسل میشه
اینطوری وضعیت پینگهای کشور بمراتب بهتره میشه
و طبیعتا کیفیت مطلوبی برای مناطق آذربایجان بدست خواهد اومد
البته منبعی چیزی برای حرفم ندارم فقط شنیده ام

urumchi
04-05-2011, 16:11

راستی یه چیزهایی شنیدم
و کلا جنوب کنسل میشه

فکر نکنم، چون پارسال تامین پهنای باند از طریق درگاه بندرعباس رو به یه شرکت خصوصی (پارس گیتی ارتباط) واگذار کردن،اگه قرار بود کنسل بشه همچین واگذاری انجام نمیشد.در ثانی کم کردن از تعداد درگاههای ورود اینترنت وضعیت رو بدتر میکنه.

اما چه فایده که فقط تامین پهنای باند به بخش خصوصی واگذار شده و توزیع این پهنا هنوز توسط شرکت زیر ساخت انجام میشه.
تا زمانی که توزیع پهنای باند به بخش خصوصی واگذار نشه عملا فضای رقابتی شکل نمیگیره و این به ضرر هم مصرف کننده و هم isp خواهد بود

منبع: ضمیمه بایت روزنامه خراسان/شماره 168/ مورخه 1390/2/7

golmohammadi
04-05-2011, 18:01
فکر نکنم، چون پارسال تامین پهنای باند از طریق درگاه بندرعباس رو به یه شرکت خصوصی (پارس گیتی ارتباط) واگذار کردن،اگه قرار بود کنسل بشه همچین واگذاری انجام نمیشد.در ثانی کم کردن از تعداد درگاههای ورود اینترنت وضعیت رو بدتر میکنه.

اما چه فایده که فقط تامین پهنای باند به بخش خصوصی واگذار شده و توزیع این پهنا هنوز توسط شرکت زیر ساخت انجام میشه.
تا زمانی که توزیع پهنای باند به بخش خصوصی واگذار نشه عملا فضای رقابتی شکل نمیگیره و این به ضرر هم مصرف کننده و هم isp خواهد بود

منبع: ضمیمه بایت روزنامه خراسان/شماره 168/ مورخه 1390/2/7

پس با این حساب ممکنه کابلهای جاسک بمونند سر جاش
و از طرف شمالغرب نیز وارد کنند
که در اینصورت میشه بادام ایچی :31:

با این روند فکر کنم از بی اینترنتی بمیریم
و شاید نوه های ما بتونند اینترنتهای پر سرعت را ببینند :41:

kamran987456
04-05-2011, 18:09

راستی یه چیزهایی شنیدم
و کلا جنوب کنسل میشه
من پیشنهاد دارم که یه سیم بندازیم تو اونوره مرز (ترکیه):31:یه 16 مگ نامحدود بگیریم اینجا خودمون بین 8 نفر تقسیم کنیم :31: جدی میگما:31::31:

urumchi
04-05-2011, 18:38
من پیشنهاد دارم که یه سیم بندازیم تو اونوره مرز (ترکیه):31:یه 16 مگ نامحدود بگیریم اینجا خودمون بین 8 نفر تقسیم کنیم :31: جدی میگما:31::31:

همین مونده بگیرنمون و تیتر بزنن:

8iranli genc turkiye den internet hirsizligi yaparken yakalanip ceza evine gonderildiler

:31:

simorgh_m3
04-05-2011, 20:19
این که از ترکیه هم پورت میگیرن درسته قراره بشه ولی اینه جنوبو تعطیل کنن که نمیشه
باید پورتو افزایش بدن نه این که کم کنن
یاشاسین urumchi

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

یکی هم اینکه سرعت 50 شبانه همارا به نظرتون کمه؟(کلاسیک)128
چون من تا حالا از isp دیگه ای سرویس نگرفتم!!

golmohammadi
04-05-2011, 22:28
خب بجای اینکه یاساک کار کنیم خودمون میریم تورکیه
اینطوری که راحت تره

همین مونده بگیرنمون و تیتر بزنن:

8iranli genc turkiye den internet hirsizligi yaparken yakalanip ceza evine gonderildiler

:31:
:31::31:

این که از ترکیه هم پورت میگیرن درسته قراره بشه ولی اینه جنوبو تعطیل کنن که نمیشه
باید پورتو افزایش بدن نه این که کم کنن
یاشاسین urumchi

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

یکی هم اینکه سرعت 50 شبانه همارا به نظرتون کمه؟(کلاسیک)128
چون من تا حالا از isp دیگه ای سرویس نگرفتم!!

خب اره کمه
الان اکثر دوستان بالای 70 دان میکنند

urumchi
05-05-2011, 01:59
شاهکار مخابرات ارومیه (بی رقیب و تکرار نشدنی)!!!

فکر کنم بتونم اسممو تو کتاب گینس ثبت کنم

جالب اینجاست که اصلا Time out نمیده

این پست رو زدم تا همه بفهمن کسایی که از مخابرات اکانت دارن چی میکشن

و اونهایی که از سرویسشون ناراضی هستن کمی به خودشون امیدوار بشن

fanoostalaei
05-05-2011, 02:22
ای خاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااک برسر ایران با این اینترنتش ،،،،، خااااااااااااااااک:41::41::41::4 1:
پینگو ببین
برای من ایرانسل با اون جی پی ار اس پینگ کمتر از 600 میده
خاااااااااااااااااااااااا ااااک تو سر مخابرات اشغال که به ایرانسل هم نمیرسه (حتی پینگ همراه اول هم 1800 نمیشه)
مخابرات داره رکورد میزنه(چرا فکر بد میکنین:31:)
خجالت هم خوب چیزیه :41::41::41::41::41::41::41:

urumchi
05-05-2011, 13:22
مخابرات داره هر چی رکورده میزنه البته شبها !!!

امروز به شوخی به بابام گفتم خونه رو بفروش بریم فلان منطقه ارومیه (که به مخابرات مرکزی نزدیکتره) گفت چرا؟ گفتم بخاطر اینترنت! بنده خدا بابام تا 1 ساعت هنگ کرده بود!!! نمیتونست این پیشنهاد رو هضم کنه! :31:

ساعت 3 بعدازظهر

razmjoo
05-05-2011, 16:00
مخابرات داره هر چی رکورده میزنه البته شبها !!!

امروز به شوخی به بابام گفتم خونه رو بفروش بریم فلان منطقه ارومیه (که به مخابرات مرکزی نزدیکتره) گفت چرا؟ گفتم بخاطر اینترنت! بنده خدا بابام تا 1 ساعت هنگ کرده بود!!! نمیتونست این پیشنهاد رو هضم کنه! :31:

ساعت 3 بعدازظهر

بگو بابا خونه رو بفروش بریم استانبول

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

راستی یه چیزهایی شنیدم
و کلا جنوب کنسل میشه
اگه اینجوری بشه که عالی میشه . هم اینترانت کشوری . باهاش با سرعت بالا می پریم رو سرور های درون ایران و فیلم و اینا می بینیم از طرفی چون هم پهنا خریدیم از ترکیه و هم پهنا ی سرور های ایرانی هم آزاد میشه پهنا ی بین الملل هم که فول میشه . ما هم یه طعم اینترنت رو می کشیم .:11:

kamran987456
05-05-2011, 16:41
خب بجای اینکه یاساک کار کنیم خودمون میریم تورکیه
اینطوری که راحت تره

اگه کار به اونجا ها بکشه
دیگه ترکیه نمیریم که :31:لااقل یه قبرسی .دانمارکی ....

شاهکار مخابرات ارومیه (بی رقیب و تکرار نشدنی)!!!

فکر کنم بتونم اسممو تو کتاب گینس ثبت کنم

جالب اینجاست که اصلا Time out نمیده

این پست رو زدم تا همه بفهمن کسایی که از مخابرات اکانت دارن چی میکشن

و اونهایی که از سرویسشون ناراضی هستن کمی به خودشون امیدوار بشن

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

ای خاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااک برسر ایران با این اینترنتش ،،،،، خااااااااااااااااک:41::41::41::4 1:
پینگو ببین
برای من ایرانسل با اون جی پی ار اس پینگ کمتر از 600 میده
خاااااااااااااااااااااااا ااااک تو سر مخابرات اشغال که به ایرانسل هم نمیرسه (حتی پینگ همراه اول هم 1800 نمیشه)
مخابرات داره رکورد میزنه(چرا فکر بد میکنین:31:)
خجالت هم خوب چیزیه :41::41::41::41::41::41::41:

فانوس طلایی جان فعلا که اینترنت ایران مثله ساعت ساخت سویس واسه شما داره کار میکنه :31:
می خواستم بپرسم که از کدوم نمایندگی صیا adsl گرفتین ؟:11:

urumchi
05-05-2011, 18:28
آره فکر کنم فانوس طلایی مخ یه نفرو تو نمایندگی صبا زده که اینطوری بهش حال دادن :31:
اختصاصی یه پورت رو کامل در اختیارش گذاشتن.

simorgh_m3
05-05-2011, 22:23
خب اره کمه
الان اکثر دوستان بالای 70 دان میکنند
با همارا 128 کلاس:13:

fanoostalaei
06-05-2011, 00:45
اگه کار به اونجا ها بکشه
دیگه ترکیه نمیریم که :31:لااقل یه قبرسی .دانمارکی ....

اگه قرار به رفتن باشه کره جنوبی بهترینه

فانوس طلایی جان فعلا که اینترنت ایران مثله ساعت ساخت سویس واسه شما داره کار میکنه :31:
می خواستم بپرسم که از کدوم نمایندگی صیا adsl گرفتین ؟:11:

من از نمایندگیش توی نصف راه گرفتم

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:41 AM ----------

آره فکر کنم فانوس طلایی مخ یه نفرو تو نمایندگی صبا زده که اینطوری بهش حال دادن :31:
اختصاصی یه پورت رو کامل در اختیارش گذاشتن.
اول بذارین خودمو معرفی کنم که هی نگین فانوس طلایی(حسین سبزی 20 ساله)
در ضمن اونجا (نمایندگی صبا) 2 نفر مشغول به کار هستن(هر دو هم مرد) مخ کی رو باید بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31::31::31::31:

golmohammadi
06-05-2011, 02:13
با همارا 128 کلاس:13:

نه
ایشون پرسیدند
منم گفتم اکثر دوستان (غیر همارایی) بالای 70 دانلود میکنند
نه خود همارا

afceaglee2013
06-05-2011, 07:54
اندر احوالات فروم همارا

(مطلب مورد بحث : در مورد پشتیبانی و حل نشدن مشکل کاربرها و علت ناراضی بودن کاربران از پشتیبانی )

نقل از خودم: (پست های قبلی فعلا در دسترس نیست :31: )
<"اکثر کاربرها" ! .. کاش یکمی هم وقت میذاشتید و دلیلش رو هم پیدا میکردید که اونوقت این قسمت حرفتون رو نمی گفتید ..>

نقل از مدیر:
<دلیلش واضحه. بی توجهی و شکوه و ناله و شکایت بدون تمایل به بررسی مشکل. و این حرف بی پایه و اساسی نیست، این چیزیه که ما در 80% کاربرها می بینم.>

نقل از خودم:
بعد پستی فرستادم با محتوای اعتراض به طرز فکر ایشون و این که کاربران روانی نیستن (غیر مستقیم رسوندم) که 80 درصدشون بدون دلیل ناله و شکایت بکنن و تمایلی هم به بررسی مشکل نداشته باشن، حتما پشتیبانی با جوابای الکیش ذهنیت بدی از خودش درست کرده و تعریف یکی از تجربه های خودم در مورد پشتیبانی که باعث کم شدن اعتبارش شده بود، گفتم پشتیبانی مشکلاتی داره و باید رسیدگی بشه و شخص شما هم اگر خیلی کار درست باشید دلیل نمیشه همه اینطوری باشن. بعد پست رو حذف کردن بدون هیچ پیامی که اینو نشون بده. خلاصه بعد از پیگیری من ایشون پست زدن که

نقل از مدیر:

پست های خلاف مقررات حذف می شوند و نیازی به ارائه توضیحات نیست. رعایت ادب و احترام به کاربران، جزو این مقررات می باشد.
بیچاره ادب و احترام که هر کسی تعریف خاصی ازش داره و هر چی بهش بربخوره میگه بی ادبیه..

نقل از خودم: (جواب دوم به مدیر)
اندر احوالات 80 درصد نالان : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با توجه به تعداد حداقل 10000 نفری کاربران همارا و اینکه کاربران از هر قشر و گروهی هستند ، میشه گفت یک نمونه ی آماری مناسب برای جمعیت حدودا 2 میلیونی تبریزه و به قول قدیمیا مشت نمونه ی خرواره پس :
خانم فلانی هم مثل همه ی کاربرها تربیت شده و عضو این جامعه هستند و با در نظر گرفتن فرمایش خودشون در مورد کاربرا، همون نسبت هایی رو که به 80 درصد کاربران داده اند ، به احتمال 80 درصد ، خودشون هم دارند(با توجه به جامعه ی آماری و نتیجه گیری خود ایشون که دوستان این نتیجه گیری همینجا باید تاکید کنم که خیلی پایه و اساس گنده منده و خفنی داره ، آره داداش .. ) یعنی (بدون در نظر گرفتن علتش) خود ایشون هم ناله و شکوه و شکایت میکنن بدون تمایل به بررسی و حل مشکل واقعی و فقط ناله کننده و ناله شونده فرق فوکوله که این امر با توجه به چند روزی که تنها بودند و مسئولیت سنگین ویرایش و خواندن پست ها رو یک تنه بر عهده داشتند، بیشتر به چشم میاد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(این پست رو هم ایشون نپسندیدند و حذف فرمودند)

اندر احوالات این مدیر :
یکی از کار هایی که این مدیر خیلی میپسندند اصلاح غلط املایی پست های کاربراس .. مثلا یکی نوشته "ظایعات" ایشون ادیت میکنه و مینویسه "ضایعات" :16: . وقتی هم چیزی میگی بهشون بر میخوره و زمین و زمان رو بهم میدوزن تا کارشون رو توجیه کنن.

---
و جریان های دیگه ای که بگذریم فعلا ....

geysar
06-05-2011, 09:34
با سلام
فرق سرویس های توربو ویا کلاسیک همارا با دیگر سرویس های همارا چیست سرعت دانلود این دو سرویس چنده ؟

simorgh_m3
06-05-2011, 10:22
با سلام
فرق سرویس های توربو ویا کلاسیک همارا با دیگر سرویس های همارا چیست سرعت دانلود این دو سرویس چنده ؟
هیچی فقط برباد رفتن مقداری پول زبان بسته بیشتر از جیب مبارک شما

night-sky
06-05-2011, 20:54
کلاسیک

simorgh_m3
07-05-2011, 12:17
دوستان کسانی که از سرور دانلود همارا بصورت حرفه ای استفاده می کنن پی ام بدن ازشون سوال فنی دارم

amin_damer
08-05-2011, 16:52
بچه ها اونایی که سرویس کلاسیک ماکس رو دارن میشه بگن سرعتشون چقدره و شبانه چقدر دانلود می کنن؟:11:

simorgh_m3
08-05-2011, 19:36
بچه ها اونایی که سرویس کلاسیک ماکس رو دارن میشه بگن سرعتشون چقدره و شبانه چقدر دانلود می کنن؟:11:
فک نکنم روزا 115-120 و شبا 60-50 بالاتر باشه یه زمانی داشتم افتضاح بود

night-sky
08-05-2011, 23:58
همیشه همینه که گذاشتم

amin_damer
09-05-2011, 00:10
همیشه همینه که گذاشتم

من 128 دارم سرعت من میانگین 90 هست شب و روز و تو ساعت شبانه 1.85 گیگ دانلود میکنه اگه این طوری که شما میگین کلاسیک سرعتش حدود 112 است منم دوره بعد کلاسیک تمدید میکنم با ترافیک اضافی هم 3هزار تومان ارزون میشه هم سرعتش بیشتر میشه:46:

urumchi
09-05-2011, 00:49
"برگ زرینی بر افتخارات مخابرات افزوده شد"

شکسته شدن رکورد پینگ در دنیا بدست توانمند زحمتکشان مخابرات

fanoostalaei
09-05-2011, 02:22
دیشب اصلا دانلود خوب نبود ساعت 6 سیستم رو روشن کردم دیدم سرعت دانلود روی 40 بود عصبی شدم خاموش کردم (ولی امشب حدود 240 دانلود میکنه)
دوستم تو رسا نت و توی شاتل هم همین وضعو داشتن
میخواستم ببینم برای شما ها هم همینجوری سرعتتون کم شده بود؟؟؟؟؟

---------- Post added at 03:22 AM ---------- Previous post was at 03:18 AM ----------

"برگ زرینی بر افتخارات مخابرات افزوده شد"

شکسته شدن رکورد پینگ در دنیا بدست توانمند زحمتکشان مخابرات

ببینم فقط شبا اینجوری پینگتون افتزاه میشه؟
دیگه خیلی خیلی خیلی افتزاهه با این پینگ که نمیشه کاری کرد، همش ارور میده که(اخه یعنی چی)

hadihoseynpur
09-05-2011, 10:31
سلام دوست عزیز ببینم برای شما که نوشته 1.72 مگابیت بر ثانیه یعنی سرعت دانلودت 215 کیلوبایت بر ثانیه است! میخوام بدونم سرعت دانلود شبانه ات هم همینجوریه؟! من الن از سرویس نامحدود همارا استفاده میکنم 39 تومن داده ام،قبلا از سرویس کلاسیک همارا استفاده میکردم که روزها 110 کیلوبایت میداد ولی سرعت شبانه میشد 40 ال 50. اگه واقعا صبانت شبها 200 کیلوبایت بر ثانیه دانلود کنه محشره،میرم صبا میگیرم.لطفا جواب بدین.

fanoostalaei
09-05-2011, 14:05
سلام دوست عزیز ببینم برای شما که نوشته 1.72 مگابیت بر ثانیه یعنی سرعت دانلودت 215 کیلوبایت بر ثانیه است! میخوام بدونم سرعت دانلود شبانه ات هم همینجوریه؟! من الن از سرویس نامحدود همارا استفاده میکنم 39 تومن داده ام،قبلا از سرویس کلاسیک همارا استفاده میکردم که روزها 110 کیلوبایت میداد ولی سرعت شبانه میشد 40 ال 50. اگه واقعا صبانت شبها 200 کیلوبایت بر ثانیه دانلود کنه محشره،میرم صبا میگیرم.لطفا جواب بدین.

بله ولی تو اسپید تست زده 1.7 مگابیت که میشه 215
ولی برای من اکثرا دانلود روی 230 ثابته(هم روز و هم شب)
البته نمیدونم تو منطقه شما صبا نت خوب باشه یا نه
ولی من به هر حال از سرعت فوق العاده صبا نت راضیم ، ولی ترافیکش خیلی گرونه (نامردیه)
منطقه مخابراتی من شهریار هست

fanoostalaei
09-05-2011, 14:19
در ضمن بعضی شبها هم سرعت میاد پایین مثل همین پری شب که سرعت از 40 بالاتر نمیرفت البته دوستام تو شاتل و رسانت هم همینجوری بودن
ولی دیشب حدود 2.9 گیگ دانلود شبانه من بود(البته بیشتر از این هم میشه)
در کل اینو بگم که (شبانه از 3 تا 7 هست ،،،، هر گیگ ترافیک اضافی 5300 تومن و 128 سه ماهه با 5گیگ ترافیک 28 تومن و تازگیها هم راس ساعتهای 4،5،6 دیسکانکت میشه والبته یه باگ هم داره که میتونی 45 دقیقه بیشتر از شبانه اش استفاده کنی یعنی به جای 7 تا 7.45 دقیقه،،، در مورد سرعت هم که گفتم بسته به منطقه مخابراتیت داره که اگه از خودشون بپرسی بیشتر راهنماییت میکنن (به من گفته بودن با 128 حداقل 200 تا سرعت میگیری))
حالا تصمیم با خودته

urumchi
09-05-2011, 14:55
دیشب اصلا دانلود خوب نبود ساعت 6 سیستم رو روشن کردم دیدم سرعت دانلود روی 40 بود عصبی شدم خاموش کردم (ولی امشب حدود 240 دانلود میکنه)
دوستم تو رسا نت و توی شاتل هم همین وضعو داشتن
میخواستم ببینم برای شما ها هم همینجوری سرعتتون کم شده بود؟؟؟؟؟

---------- Post added at 03:22 AM ---------- Previous post was at 03:18 AM ----------

ببینم فقط شبا اینجوری پینگتون افتزاه میشه؟
دیگه خیلی خیلی خیلی افتزاهه با این پینگ که نمیشه کاری کرد، همش ارور میده که(اخه یعنی چی)

هر شب پینگم میره بالا ولی حداکثر به 1500 میرسید که همینم زیاده ولی دیشب فاجعه به تمام معنا بود رسید به 3000 حتی سیستم و مودم رو خاموش کردم و بعد از 10 دقیقه روشن کردم تا شاید اگه مشکلی هست برطرف بشه که دیدم درست نشد که هیجی بدتر شد

geysar
09-05-2011, 16:15
هیچی فقط برباد رفتن مقداری پول زبان بسته بیشتر از جیب مبارک شما

بیشتر توضیح می فرمایید ؟

golmohammadi
09-05-2011, 21:57
اما صبا ایراداتی هم داره
در نظر داشته باش :
1- قیمت بسیار بالای ترافیک
2- پشتیبانی ضعیفتر از همارا و ماکسنت
3- نیاز به کانکشن جدا برای دانلود رایگان شبانه
4- دانلود شبانه دیر شروع میشه (3)

در ضمن بعضی شبها هم سرعت میاد پایین مثل همین پری شب که سرعت از 40 بالاتر نمیرفت البته دوستام تو شاتل و رسانت هم همینجوری بودن
ولی دیشب حدود 2.9 گیگ دانلود شبانه من بود(البته بیشتر از این هم میشه)
در کل اینو بگم که (شبانه از 3 تا 7 هست ،،،، هر گیگ ترافیک اضافی 5300 تومن و 128 سه ماهه با 5گیگ ترافیک 28 تومن و تازگیها هم راس ساعتهای 4،5،6 دیسکانکت میشه والبته یه باگ هم داره که میتونی 45 دقیقه بیشتر از شبانه اش استفاده کنی یعنی به جای 7 تا 7.45 دقیقه،،، در مورد سرعت هم که گفتم بسته به منطقه مخابراتیت داره که اگه از خودشون بپرسی بیشتر راهنماییت میکنن (به من گفته بودن با 128 حداقل 200 تا سرعت میگیری))
حالا تصمیم با خودته
سلام
دیشب سرعت من پائین نیومده بود
شاید اونیکی دوستت اینطوری شده بود
تازه تا 6 صبح بیدار بودم و همچنان سرعت دانلود متغیر بین 70 تا 120 بود

هر شب پینگم میره بالا ولی حداکثر به 1500 میرسید که همینم زیاده ولی دیشب فاجعه به تمام معنا بود رسید به 3000 حتی سیستم و مودم رو خاموش کردم و بعد از 10 دقیقه روشن کردم تا شاید اگه مشکلی هست برطرف بشه که دیدم درست نشد که هیجی بدتر شد
والا پینگ اینترنت ایرانسل اکثرا 350 تا 800 هست
ولی این adsl از edge ایرانسل هم ضعیفتره
به عبارتی مفت نمی ارزه
گفتی ماکس نت بود درسته ؟

بیشتر توضیح می فرمایید ؟

منظور اینکه از لحاظ تئوری فقط فرق دارند
و سرعت دانلود هر دو یکی هست
و بعضیها هم اگه سرعت بیشتر را بخرند پول اضافی میدند

Переклад не
09-05-2011, 23:15
دوستان عذر میخوام ببخشید شدیدا معذرت میخوام ولی باید بگم اگه نگم سکته میکنم:

سچالار بو مملکتین اینترنتینه
سچلار مخابراتینین سیملارینا
و اوسدورالار بو فیلتره
دیگه ببخشید آخه خیلی اذیتم میکنه یه لحظه با پاکستان مقایسه کردم اینترنتمونو

fanoostalaei
09-05-2011, 23:29
- نیاز به کانکشن جدا برای دانلود رایگان شبانه
اما همین موضوع یه مزیت هم حساب میشه
به طوری که اگه هر موقع ترافیک من تموم بشه من باز هم میتونم از شبانه رایگان با سرعت 220 استفاده کنم
ولی برای اون دسته از افراد که کانکشن نیاز نیست اگر ترافیکشون تموم بشه دیگه نمیتونند از شبانه رایگان استفاده کنند.

urumchi
10-05-2011, 02:21
والا پینگ اینترنت ایرانسل اکثرا 350 تا 800 هست
ولی این adsl از edge ایرانسل هم ضعیفتره
به عبارتی مفت نمی ارزه
گفتی ماکس نت بود درسته ؟

نه با عرض شرمندگي بايد بگم كه مخابرات اروميه بود كه اون فاجعه رو به بار آورد.

دوستان عذر میخوام ببخشید شدیدا معذرت میخوام ولی باید بگم اگه نگم سکته میکنم:

سچالار بو مملکتین اینترنتینه
سچلار مخابراتینین سیملارینا
و اوسدورالار بو فیلتره
دیگه ببخشید آخه خیلی اذیتم میکنه یه لحظه با پاکستان مقایسه کردم اینترنتمونو

1- جانا سخن از دل ما ميگويي

2- من كه پينگ شبانه ام رسيده بود بالاي 3000ms چي بايد بگم؟

golmohammadi
10-05-2011, 04:49
اما همین موضوع یه مزیت هم حساب میشه
به طوری که اگه هر موقع ترافیک من تموم بشه من باز هم میتونم از شبانه رایگان با سرعت 220 استفاده کنم
ولی برای اون دسته از افراد که کانکشن نیاز نیست اگر ترافیکشون تموم بشه دیگه نمیتونند از شبانه رایگان استفاده کنند.

کجاش مزیته بابا
فرض کنیم کامپیوترو کوک کردیم ساعت 3 شروع به دانلود کنه
سیستم هم روشن هست
چطوری باید یک کانکشن قطع بشه و دیگری وصل بشه ؟

اصلا کی حال داره با کانکشن دیگر وصل بشه

بعدشم مگه کسی که اینترنتش ترافیکش تموم میشه مثلا 1 ماه ترافیک نمیخره ؟
نهایتش یکی دو روز میتونه شبا استفاده کنه
پس مزیتی حساب نمیاد

fanoostalaei
10-05-2011, 05:46
کجاش مزیته بابا
فرض کنیم کامپیوترو کوک کردیم ساعت 3 شروع به دانلود کنه
سیستم هم روشن هست
چطوری باید یک کانکشن قطع بشه و دیگری وصل بشه ؟

اصلا کی حال داره با کانکشن دیگر وصل بشه

بعدشم مگه کسی که اینترنتش ترافیکش تموم میشه مثلا 1 ماه ترافیک نمیخره ؟
نهایتش یکی دو روز میتونه شبا استفاده کنه
پس مزیتی حساب نمیاد

چرا، مثلا من خودم15 روزه که ترافیکم تموم شده و دارم بدون محدودیت از شبانه استفاده میکنم (3 گیگ دانلود تو شبانه کم نیست)
در ضمن من کانکشن شبانه رو گذاشتم روی pppoe

fanoostalaei
10-05-2011, 06:13
در ضمن بزرگترین مزیت صبا نت که من فقط به خاطر اون ISP خودم رو عوض نمیکنم
وسرعت از این هم به بالا میرفت ولی این حداقل ترین سرعتم بود که عکس گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shadli_m7
10-05-2011, 18:04
در ضمن من کانکشن شبانه رو گذاشتم روی pppoe

یعنی دیگه نیازی نیست تا سه بیدار بمونین .کامپیوتر خودش می تونه دانلود رو با شبانه شروع کنه؟
سوال مهم اینکه همه ی صبانتی ها همین سرعت رو دارند ؟

simorgh_m3
10-05-2011, 21:01
در ضمن بزرگترین مزیت صبا نت که من فقط به خاطر اون ISP خودم رو عوض نمیکنم
وسرعت از این هم به بالا میرفت ولی این حداقل ترین سرعتم بود که عکس گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این که نشد مزیت
بیا همارا 128 کلاسیک(دانلود شبانه)
:21::21::21::21::21::21::21::21:

sei_pm
10-05-2011, 21:43
این که نشد مزیت
بیا همارا 128 کلاسیک(دانلود شبانه)
:21::21::21::21::21::21::21::21:

همارا داون استریمش روی 1 مگ هستش همچین سرعتی نمیتونه داشته باشه.

simorgh_m3
10-05-2011, 22:34
dیعنی چی دارم دروغ میگم؟
اصلا دروغ بگم فایدش چیه؟؟؟؟
اینی که میبینی راسته؟کمی دقت کن متوجه میشی!!

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

البته همیشه روی 200 نیس بین 120 تا 200 همیشه متغیره

golmohammadi
10-05-2011, 23:06
تا حالا از کسی نشنیدم همارا بالاتر از 120 یا 130 باشه

sei_pm
10-05-2011, 23:17
dیعنی چی دارم دروغ میگم؟
اصلا دروغ بگم فایدش چیه؟؟؟؟
اینی که میبینی راسته؟کمی دقت کن متوجه میشی!!

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

البته همیشه روی 200 نیس بین 120 تا 200 همیشه متغیره

یعنی من از شما میترسم ؟ می خواستم بگم دروغ میگید به شکل صریح میگفتم . IDM ملاک مناسبی برای اندازه گیری سرعت نیست . بهتره یک تست از سایت زیر بندازید:

kamran987456
10-05-2011, 23:26
یعنی من از شما میترسم ؟ می خواستم بگم دروغ میگید به شکل صریح میگفتم . IDM ملاک مناسبی برای اندازه گیری سرعت نیست . بهتره یک تست از سایت زیر بندازید:

تایید میشه
اصلا علم مخابرات و adsl میگه حداکثر سرعتی که یه کاربر میتونه به اون برسه همون سرعت تنظیم شده تو مودمش هست
حالا اگه 1 مگ تنظیم شده سرعت دانلود واقعی نمیتونه از 128 بالاتر بره
مگر اینکه تنظیم سرعت ها خودبه خود تو شبها تغییر کنه
البته ماله fanoostalayi هم اگه 2 مگ تنظیم کرده باشن باید حداکثر سرعت 256 باشه بالاتر از این امکان نداره :31:
ای دی ام اصلا سرعت واقعی رو نشون نمیده کافیه در هنگام دانلود اسپید لیمت رو روی 20 بزارید و چند ثانیه صبر کنید
بعد از چند ثانیه اسپید لیمیت رو غیر فعال کنید سرعت چند ثانیه بالای 100 میره (در حالی که سرعت من 30 هست )

fanoostalaei
11-05-2011, 04:26
یعنی دیگه نیازی نیست تا سه بیدار بمونین .کامپیوتر خودش می تونه دانلود رو با شبانه شروع کنه؟

بله کامپیوتر خودش می تونه دانلود رو با شبانه شروع کنه

---------- Post added at 05:26 AM ---------- Previous post was at 05:23 AM ----------

d
[/COLOR]البته همیشه روی 200 نیس بین 120 تا 200 همیشه متغیره
خوب مزیت صبانت اینه که مثل سرعت دانلودشما متغیر نیست و ثابته(حالا دیدی شد مزیت)

fanoostalaei
11-05-2011, 04:37
تایید میشه
اصلا علم مخابرات و adsl میگه حداکثر سرعتی که یه کاربر میتونه به اون برسه همون سرعت تنظیم شده تو مودمش هست
حالا اگه 1 مگ تنظیم شده سرعت دانلود واقعی نمیتونه از 128 بالاتر بره ای دی ام اصلا سرعت واقعی رو نشون نمیده کافیه در هنگام دانلود اسپید لیمت رو روی 20 بزارید و چند ثانیه صبر کنید
بعد از چند ثانیه اسپید لیمیت رو غیر فعال کنید سرعت چند ثانیه بالای 100 میره (در حالی که سرعت من 30 هست )
ایول من هم تایید میکنم (حداکثر سرعت دانلود هر نفر با دان استریم بسته شده روی خطش برابره و بیشتر از اون امکان نداره)

(البته میشه کاری کرد که ای دی ام سرعت رو خیلی بالا تر از سرعت واقعی نشون بده اینو ببینید:

simorgh_m3
11-05-2011, 10:42
دوستان
منم که گفتم همیشه رو 200 نیس معمولا 120 تاس ولی بعضی وقتا (هرچند ثانیه:31:)یه 200 ی میشه

golmohammadi
11-05-2011, 13:09
دوستان
منم که گفتم همیشه رو 200 نیس معمولا 120 تاس ولی بعضی وقتا (هرچند ثانیه:31:)یه 200 ی میشه

خب این چند ثانیه را دیگه نمیاند اینجا بزارند که :31:
همه میدونند ای دی ام لحظه ای ممکنه سرعت را تا 3 برابر سرعت واقعی نشون بده
راستی چند روزیه پینگ خوب شده :

سرعت کمی افت کرده عوضش الان
امادر ای دی ام 60 نشون میده

urumchi
11-05-2011, 16:28
مخابرات تبريز adsl نميده؟ اگه ميده قيمتهاش در چه وضعيه؟

sei_pm
11-05-2011, 17:57
مخابرات تبريز adsl نميده؟ اگه ميده قيمتهاش در چه وضعيه؟

خیر . تبریز مثل اینکه باند بازیه :

آغاز واگذاری ADSL مخابرات استان
بدینوسیله به اطلاع عموم شهروندان میرساند که از تاریخ ۹۰/۱/۲۰ و با شروع بهره برداری از شبکه جدید استانی شرکت مخابرات آذربایجانشرقی، هماراسیستم بعنوان بهره بردار شبکه ADSL مخابرات استان اقدام به واگذاری سرویسهای اینترنت پرسرعت در تمامی شهرهای استان خواهد نمود.
برای اطلاع از شرایط، قیمت ها و نحوه واگذاری این سرویس ها منتظر اطلاعیه های بعدی سایت باشید. شماره مرکز تماس تلفن استانی شبکه فوق ۹۷۱۰۹۷۱ می باشد.

fanoostalaei
12-05-2011, 02:20
من که رفتم مخابرات گقتن که با همارا سیستم قرار داد بستیم که ای دی اس ال مخابرات رو همارا واگذار کنه...............

در ضمن تا حالا شبانه به این خوشگلی نداشتم (کل دانلود شبانه دیشبم شده حدود 4 گیگ)
البته تو عکس نمیدونم چرا اضافه تر از اندازه واقعی نشون داده شده(کسی از این نرم افزار داره استفاده میکنه؟؟؟؟)

night-sky
12-05-2011, 08:37
سرعت دانلود من از 120 اومده رو 60 باقی ماکس نتی ها هم کاهش سرعت دارن؟؟

hadihoseynpur
12-05-2011, 11:46
سلام،دوست عزیز ما چایکنار هستیم از همارا اکانت داریم،یعنی از صبا بگیریم شبانه میتونیم 4 گیگ مثل خودت دانلود کنیم؟!!!!!!!!!!!! راستی از این سرویس 2 مگابیتی که همارا میده باخبرین؟!!!!! درسته 100 تومن واسه سه ماه زیاده ولی فکر کن شبانه 5 گیگ دانلود داشته باشی چی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!

kamran987456
12-05-2011, 13:55
من که رفتم مخابرات گقتن که با همارا سیستم قرار داد بستیم که ای دی اس ال مخابرات رو همارا واگذار کنه...............

در ضمن تا حالا شبانه به این خوشگلی نداشتم (کل دانلود شبانه دیشبم شده حدود 4 گیگ)
البته تو عکس نمیدونم چرا اضافه تر از اندازه واقعی نشون داده شده(کسی از این نرم افزار داره استفاده میکنه؟؟؟؟)

فانوس طلایی جان مگه خط down stream شما 2 مگ نیست ؟
اخه تو 1 ساعت 1.7 گیگ دانلود کردی یعنی خط شما 4 مگ باید باشه :18:

amin_damer
12-05-2011, 14:17
سرعت ماکس خیلی امده پایین!!!:19:

golmohammadi
12-05-2011, 19:52
سرعت ماکس خیلی امده پایین!!!:19:

ماکسی که من میشناختم از اولش تلرانسش زیاد بود

خدایا در حسرت داشتن اینترنت پر سرعت مردیم
چند شب پیش که داشتم بازی میکردم یه خارجی اومد که پچ نصب نکرده بود
لینک را دادم دانلود کنه (421 مگ)
گفتم بعدا که دانلود کردی خبرم کن
بعد از حدود 5 دقیقه(شاید کمی بیشتر) با کمال تعجب بهم پیغام داد دانلود تموم شده چیکار کنه بعدش ؟ :18:
خلاصه هنگ کردم
حالا دارم میبینم ما هم به فکر این هستیم شبا بیخواب بمونیم تا مثلا دانلود کنیم :41:
روزها به خاطر قیمت بالای ترافیک کاری با دانلود نداشته باشیم :13:
تازه نهایت سرعت هم 1 مگ میتونیم داشته باشیم :41:

kamran987456
12-05-2011, 20:12
ماکسی که من میشناختم از اولش تلرانسش زیاد بود

خدایا در حسرت داشتن اینترنت پر سرعت مردیم
چند شب پیش که داشتم بازی میکردم یه خارجی اومد که پچ نصب نکرده بود
لینک را دادم دانلود کنه (421 مگ)
گفتم بعدا که دانلود کردی خبرم کن
بعد از حدود 5 دقیقه(شاید کمی بیشتر) با کمال تعجب بهم پیغام داد دانلود تموم شده چیکار کنه بعدش ؟ :18:
خلاصه هنگ کردم
حالا دارم میبینم ما هم به فکر این هستیم شبا بیخواب بمونیم تا مثلا دانلود کنیم :41:
روزها به خاطر قیمت بالای ترافیک کاری با دانلود نداشته باشیم :13:
تازه نهایت سرعت هم 1 مگ میتونیم داشته باشیم :41:
حالا چی بازی میکردین ؟:31:
(ولی سرعت زیاد داشتن هم به نظرم خوب نیست :31: چون دیگه واسه من لینکی نمیونه که دانلود کنم :31:
وقتی سرعت کم هست ادم هی به ای دی ام نگاه میکنه میبینه هر 20 ثانیه 1 صدم درصد دانلود میشه خیلی هیجان انگیزه . قدر دانلود هاشو ادم میدونه:31:)

sei_pm
12-05-2011, 20:48
(ولی سرعت زیاد داشتن هم به نظرم خوب نیست :31: چون دیگه واسه من لینکی نمیونه که دانلود کنم :31:
وقتی سرعت کم هست ادم هی به ای دی ام نگاه میکنه میبینه هر 20 ثانیه 1 صدم درصد دانلود میشه خیلی هیجان انگیزه . قدر دانلود هاشو ادم میدونه:31:)

درستش اینه که بگی جای خالی روی هاردت نمیمونه که دانلود کنی.من قول میدم اگر 8 مگ هم به هر کسی بدن بعد از یک مدت بهش عادت میکنه و به نظرش کند میشه.

golmohammadi
12-05-2011, 23:26
red alert 3
اگه کسی بلد هست بیاد
اگه خواست میتونم انلاین بازی کردنش هم یاد بدم

واسه شما ؟
مگه چند مگه سرعتتون ؟
20 مگ ؟
lool
من مدتی از جایی دانلود میکنم که اولا فیلــتر تشریف داره سرورهای دانلود در ثانی ریزوم نمیده
و ثالثا دانلود همزمان نمیده
برای همین مجبورم تا زمانی که دانلود میکنم بیدار بمونم

درستش اینه که بگی جای خالی روی هاردت نمیمونه که دانلود کنی.من قول میدم اگر 8 مگ هم به هر کسی بدن بعد از یک مدت بهش عادت میکنه و به نظرش کند میشه.
خب این طبیعیا هست
و بشر در همه موارد اینطوره
و برای همین همیشه دنبال چیز تازه و تنوع هست
بعدشم 8 مگ که چیزی نیست
من دوست دارم بالای 15 مگ باشه نه 8 مگ

fanoostalaei
13-05-2011, 02:31
فانوس طلایی جان مگه خط down stream شما 2 مگ نیست ؟
اخه تو 1 ساعت 1.7 گیگ دانلود کردی یعنی خط شما 4 مگ باید باشه :18:

والا منم نمیدونم (خودمم تعجب میکنم )ولی حدودا من اون شب 4 گیگ دانلود شبانه داشتم(بقیه اضافی نشون داده شده....کسی دلیلشو میدونه(در ضمن وی پی ان هم وصل نبود ))

---------- Post added at 03:31 AM ---------- Previous post was at 03:29 AM ----------

خوب این برای همه اینجوریه(منم دیگه این سرعت برام عادی شده(ولی به جون خودم اولین شبی که صبانت وصل شد ودیدم بهم 2 مگ سرعت دادن داشتم بال در می اوردم واسه همین هم 5 گیگ ترافیک 3 ماهه رو تو 15 روز تموم کردم (ولی الان برام عادی شده)

fanoostalaei
13-05-2011, 02:39
سلام،دوست عزیز ما چایکنار هستیم از همارا اکانت داریم،یعنی از صبا بگیریم شبانه میتونیم 4 گیگ مثل خودت دانلود کنیم؟!!!!!!!!!!!!

والا نمیدونم بهتره که خودت به نمایندگیش یه زنگی بزنی و بپرسی به نظرف برای شما هم 2 مگ ببندن (اگه ببندن عالی میشه برات) ولی برای 2 مگ سه ماهه 27 تومن خیلی مفته(من که خیلی راضیم البته از قیمت ترافیک نه ه ه ه ه ه ه....!!!!!!!!!!!:31::31::31::31:)

fanoostalaei
13-05-2011, 03:08
سرعت دانلود شبانه امشبم با اینکه دان استریم روی 2 مگه کم شده امیدوارم درست بشه(روی50-70 داره دانلود میکنه):41:

night-sky
13-05-2011, 09:20
دیشب از 2 تا 10 فقط 1.3 گیگ دانلود داشتم سرعت دانلود از 65 بالا تر نمیرفت. :19::19::41::41:

sei_pm
13-05-2011, 09:46
red alert 3
خب این طبیعیا هست
و بشر در همه موارد اینطوره
و برای همین همیشه دنبال چیز تازه و تنوع هست
بعدشم 8 مگ که چیزی نیست
من دوست دارم بالای 15 مگ باشه نه 8 مگ

8 مگ رو برای این مثال زدم که سرعتی هست که اگر بخوان راحت به حیلی از خونه ها می تونند برسونند در صورتی که 2 مگ نامحدود آرزوی خیلی هاست. در مورد 15 مگ من خیلی ها رو میشناسم تو رومانی پهنای باندشون 100 مگ هست ولی دنبال جایی بودند بتونند 1 گیگابیت بگیرند. دلیلشون برای اینکار دانلود با سرعت بالا نبود بلکه می خواستند از سرعت آپلود بالاتر استفاده کنند چون که عضو یکی از ترکرهای خصوصی بودند و نمی خواستند پول اضافی بابت سیدباکس بدهند.

simorgh_m3
13-05-2011, 14:22
دانلود شبانه امشب:31:

night-sky
13-05-2011, 15:00
دانلود شبانه امشب:31:

سرویس شما چیه؟؟!!!
کدوم منطقه میشی؟؟

simorgh_m3
13-05-2011, 17:23
128 کلاسیک
شهرک امام(مرکز علامه)

night-sky
13-05-2011, 23:35
سرعت من هنوز هم رو 60 هست

بچه های ماکسنت کسی کاهش سرعت نداشته؟؟

down stream هم رفته رو 700

sei_pm
14-05-2011, 09:37
سرعت من هنوز هم رو 60 هست

بچه های ماکسنت کسی کاهش سرعت نداشته؟؟

down stream هم رفته رو 700

شاید snr خط شما بالاست و خطتون نویز داره.

amin_damer
14-05-2011, 10:28
شاید snr خط شما بالاست و خطتون نویز داره.

down streem من سر جاشه ولی سرعت منم زیر 60 هست اون وقت که تو سایت زده بود اوضاع زرد سرعتم فرق نکرده بود حالا که سبز 6 شده سرعتم 1/3 شده اگه این جوری بمونه دوره بعد دیگه میرم یه شرکت دیگه مزیت این ماکس نت به stable بودن سرویسش بود که الان هم خیلی قطعیش زیاد شده هم سرعتا خیلی کم و زیاد میشه :19:

AB
14-05-2011, 13:35
کسی با ماکس نت تماس گرفته؟

geysar
14-05-2011, 14:28
سلام
اقا این ای اس پی هابرای کسانی که با دوخط تلفن ازیک ای اس پی خدمات میگیرند تخفیف میدند
سوال دوم اینکه اگه کسی مدتی 2یا 3ماه سارژنکنه ایا بایدبرای وصل کردن دوباره خط خود باید هزینه نصب بپردازه ؟همون 10000تومنو

sei_pm
14-05-2011, 14:48
down streem من سر جاشه ولی سرعت منم زیر 60 هست اون وقت که تو سایت زده بود اوضاع زرد سرعتم فرق نکرده بود حالا که سبز 6 شده سرعتم 1/3 شده اگه این جوری بمونه دوره بعد دیگه میرم یه شرکت دیگه مزیت این ماکس نت به stable بودن سرویسش بود که الان هم خیلی قطعیش زیاد شده هم سرعتا خیلی کم و زیاد میشه :19:
کمتر isp تغییر تو دوان استریم ایجاد میکنه برای همین گفتم چک کنند شاید علت پایین اومدنش نویز رو خطتشون باشه.

سلام
اقا این ای اس پی هابرای کسانی که با دوخط تلفن ازیک ای اس پی خدمات میگیرند تخفیف میدند
سوال دوم اینکه اگه کسی مدتی 2یا 3ماه سارژنکنه ایا بایدبرای وصل کردن دوباره خط خود باید هزینه نصب بپردازه ؟همون 10000تومنو

تخفیف وجود نداره.
بستگی به شرکت داره ولی معمولا از 1 هفته تا 1 ماه اگر شارژ نکنید خطتون رو از رانژه درمیارند و محبورید دوباره پول نصب بدید.

hami32
14-05-2011, 20:58
سلام:

سرعت من هم از حدود 5 روز پیش خیلی زیاد افت کرده و سرعت دانلودم تقریبا 50 شده..!

این چه وضعشه آخه, معلوم نیست چکار می کنن

AB
15-05-2011, 14:11
الان دیدم تو قسمت تنظیمات مودم دیتا ریت بیشتر شده.قبلا ۱۰۲۴ بود ولی الان بیشتر شده و سرعتش هم ۳\۱ قبل شده.:41:

amin_damer
15-05-2011, 20:06
این ماکس دیگه شورش رو در اورده این چه وضعش بابا گوگلم به زور بالا میاره اخه یه روز دو روز چه خبره مگه:19:!!!!!!!!!!!!!!!!

reza_ghaheri
16-05-2011, 01:08
معلوم نشد مشكل مكس نت از كجاست؟؟؟كاهش سرعت موقتيه يا دائميه و ميخوان مثل شركتاي ديگه تيغمون بزنن؟؟لطفا اطلاع رساني كنيد.:41:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fanoostalaei
16-05-2011, 03:10
مکث نت سروریس های جدید ارائه کرده:

---------- Post added at 04:10 AM ---------- Previous post was at 04:09 AM ----------

شاید به خاطر این سرویسهای جدید سرعتها کم شده

farhad_vbs
16-05-2011, 11:19
من از همارا اشتراک دارم،اما به دلیل مسخره بازی که تو دانلود سرور دراورده می خوام از یه شرکت دیگه اشتراک بگیرم،به نظرتون با همین 30 تومن 3 ماهه از کدوم شرکت بگیرم که ضرر نکنم

sei_pm
16-05-2011, 14:13
من از همارا اشتراک دارم،اما به دلیل مسخره بازی که تو دانلود سرور دراورده می خوام از یه شرکت دیگه اشتراک بگیرم،به نظرتون با همین 30 تومن 3 ماهه از کدوم شرکت بگیرم که ضرر نکنم

منظورتون از دانلود سرور چیه؟

farhad_vbs
16-05-2011, 14:41
منظورتون از دانلود سرور چیه؟

دانلود سرور امکانی هست که همارا راه اندازی کرده که لینک های رپیدشیر رو مستقیم میکنه و فقط کاربرای خودش میتونن استفاده کنن،اما تازگی ها به بهانه قوانین خیلی اذیت میکنن،به طور مثال نمیشه تقریبا هیج فیلمی رو ثبت کرد یا موزیک ویدیو
حالا من میخوام اشتراکم رو عوض کنم،پیشنهاد میدید از کدوم شرکت بگیرم؟

golmohammadi
16-05-2011, 15:33
دانلود سرور امکانی هست که همارا راه اندازی کرده که لینک های رپیدشیر رو مستقیم میکنه و فقط کاربرای خودش میتونن استفاده کنن،اما تازگی ها به بهانه قوانین خیلی اذیت میکنن،به طور مثال نمیشه تقریبا هیج فیلمی رو ثبت کرد یا موزیک ویدیو
حالا من میخوام اشتراکم رو عوض کنم،پیشنهاد میدید از کدوم شرکت بگیرم؟

والا همه شرکتها مثل هم هستند
شرکتهای بزرگتر هم چون تو ایران رسمه هر کدوم تعداد فروشش زیاد شد خودشو میگیره
و تحویل نمیگیره مشتریهاشو و اهمیتی هم نمیده برای افت سرعتها (برعکس شرکتهای بزرگ خارجی)
به هر حال منم از همارا تقریبا به رسا نت کوچ کرده ام
و تا این لحظه راضی هستم
128 را سه ماهه میده با 5 گیگ ترافیک : 21 تومن
که میتونی 3 گیگ هم ترافیک بخری که بشه 31 تومن
خوبه دیگه
شبا هم سرعت دانلودش از 70 تا 110 متغییره
که بستگی به سروری که دانلود میشه و استفاده از چیز پی ان داره
به هر حال همینکه ارزونتر میده خودش مزیت حساب میاد واسه من

farhad_vbs
16-05-2011, 16:07
والا همه شرکتها مثل هم هستند
شرکتهای بزرگتر هم چون تو ایران رسمه هر کدوم تعداد فروشش زیاد شد خودشو میگیره
و تحویل نمیگیره مشتریهاشو و اهمیتی هم نمیده برای افت سرعتها (برعکس شرکتهای بزرگ خارجی)
به هر حال منم از همارا تقریبا به رسا نت کوچ کرده ام
و تا این لحظه راضی هستم
128 را سه ماهه میده با 5 گیگ ترافیک : 21 تومن
که میتونی 3 گیگ هم ترافیک بخری که بشه 31 تومن
خوبه دیگه
شبا هم سرعت دانلودش از 70 تا 110 متغییره
که بستگی به سروری که دانلود میشه و استفاده از چیز پی ان داره
به هر حال همینکه ارزونتر میده خودش مزیت حساب میاد واسه من

شما شبا خوب دانلود میکنید
شبا من بیشتر از 60 سرعت ندارم،سرویسم هم همون کلاسیک هستش(128-512)
رسا نت نگاه کردم یه سرویس دیگه هم داره 128Kb Up 512Kb چه فرقی داره با مال شما؟اگه شما با 70 دانلود میکنید این یکی باید بیشتر باشه سرعتش در حالی که هم قیمت هماراست،درسته؟
میشه یه تست از بگیرید بزارید اینجا
اگه از دوستان کسی از مکس نت و صبا نت هم استفاده میکنن یه تست بذارن انتخاب درستی بکنم

golmohammadi
16-05-2011, 17:45
شما شبا خوب دانلود میکنید
رسا نت نگاه کردم یه سرویس دیگه هم داره 128Kb Up 512Kb چه فرقی داره با مال شما؟اگه شما با 70 دانلود میکنید این یکی باید بیشتر باشه سرعتش در حالی که هم قیمت هماراست،درسته؟
اگه از دوستان کسی از مکس نت و صبا نت هم استفاده میکنن یه تست بذارن انتخاب درستی بکنم
[iMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
من ارزانترین را خریدم
و هنوز نمیدونم 128 الی 512 سرعتش اسما زیاده یا عملا هم زیاده
نمونه اش سرویسهای ماکسنت هست که عملا همشون 128 هستند
مگر 2 مگ اینا باشه
اینا حرف های دوستان هستند که عملا دیده اند
اما دفعه بعد حتما 128 الی 512 را انتخاب میکنم تا ببینم چجوری هاست
اگر واقعا سرعتش خوب باشه خیلی باید بهتر باشه از بقیه

زمانی که منم همارا داشتم بیشترین سرعتم 58 بود
رسا تلرانسش زیاده
مثلا موقع دانلود از 70 تا 120 متغییر هست
که همارا اینطوری نیست و معمولا از 50 تا 58 متغییر بود برام

در مورد صبا
یکی از دوستان که بدجوری استفاده میکنه
چند صفحه آخر را بخونی مزیتها و ایرادهای صبا دستت میاد

ماکس هم دوستان میگند 1 هفته میشه افت سرعت شدید داره

اینم تست سرعت رسانت در این لحظه

که نمیدونم چرا کند نشون میده در تست
البته فانوس طلایی هم میدونه که این تستها با سرعت دانلود idm فرق داره
ولی الان تست کردم کلا سرعت خوب نیست در این لحظه
برای نیاز من پینگ زیادی مهمه
چون بازی آنلاین میزنم
زمانی که همارا داشتم خوب نبود
ولی با رسا نت خوب آنلاین میزنم (بدون لگ و ...)
به خاطر پینگ بهترش

AB
16-05-2011, 18:50

این از ماکس نت که حدود 10-12 روزه گند زده.:27:

لطفا آی اس پی هایی رو که تو نظرسنجی نیست بگین تا هر کی میخاد سرویسشو عوض کنه انتخاب بیشتری داشته باشه.مثلا من خودم تا حالا رسانت نشنیده بودم.البته شاید رسانت مثل ماکس نت زیرمجموعه ای از آسیا تک باشه چون برای هر دوشون نوشته بزرگ نت آریا.

Help118
16-05-2011, 18:54
بیزحمت تست سرعت اینرتنتتون رو اینجا هم محک بزنید فکر کنم نزدیکترین سرور هم قزوین باشه نتیجه ها رو بگید

ما که تست زدیم سرویس 512 کیلیو بیتمون رو حدود784کیلوبیت شد
(فانوس طلایی کجایی که فکر کنم تشت تو باید بیشتر از 2 مگ باشه:27:)
البته قبلش یه فایل 10 مگی جاوا رو که خود سایت راهنمایی می کنه رو باید نصب کنید.

AB
16-05-2011, 19:06
بیزحمت تست سرعت اینرتنتتون رو اینجا هم محک بزنید فکر کنم نزدیکترین سرور هم قزوین باشه نتیجه ها رو بگید

برای من 346 نشون داد که تقریبا با تستی که از اسپیید تست گرفتم یکیه.آپلود هم 43.8 نشون میده.:27::27::27:

urumchi
16-05-2011, 19:11

آدرس دقيق سرور تست قزوين اينه ( تنها سرور تست سرعت در شمالغرب كشور)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته قبلش بايد Java SE runtime enviorement را نصب كنيد كه تو همون صفحه كه لينك دادم،لينك دانلود داره.

بعد كه نصب كرديد،تست شروع ميشه و يه چيزي مثل پاندول ساعت هي ميره مياد روي يه نوار سرعت و در نهايت سرعت دانلود و آپلود شما بسيار دقيقتر از speedtest نوشته ميشه.

urumchi
16-05-2011, 19:22
اينهم از نتيجه اولين تست من كه با IE گرفتم چون هر كاري كردم با فايرفاكس نشد

دانلود: 55kb

آپلود:27kb

kamran987456
16-05-2011, 21:28
اینم تست امروز
ماکس نت 128 نامحدود

fanoostalaei
17-05-2011, 06:08
[QUOTE=farhad_vbs;6100962]شما شبا خوب دانلود میکنید

[/QUOTE
اینم سرعت دانلود شبانه
البته چون حجم فایل دانلودی ناچیزه تا بیاد زمان دانلود رو نشون بده دانلود تموم شد:31:

AB
17-05-2011, 10:08

[/QUOTE
اینم سرعت دانلود شبانه
البته چون حجم فایل دانلودی ناچیزه تا بیاد زمان دانلود رو نشون بده دانلود تموم شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کدوم سرویس صبانته؟تو سایتش که بیشتر از یک مگ نیست.

لطفا از سرعت روزانه هم یه تست بزارین.:11:

AB
17-05-2011, 10:22
:13::13::13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhad_vbs
17-05-2011, 11:04

[/QUOTE
اینم سرعت دانلود شبانه
البته چون حجم فایل دانلودی ناچیزه تا بیاد زمان دانلود رو نشون بده دانلود تموم شد:31:

اگه ممکنه یه تست از speedtest بزارید،تست امضاتون قدیمیه

Help118
17-05-2011, 19:17
اینم سرعت دانلود شبانه

این کدوم سرویس صبانته؟تو سایتش که بیشتر از یک مگ نیست.

لطفا از سرعت روزانه هم یه تست بزارین.:11:[/QUOTE]
سرویس مخابراتی شما 16 خطه رو ساپروت می کنه حالا نمی دونم مربوط به ISP هستش یا مخابرات! ولی متاسفانه واسه ما 8 خطی هم بزوره

Help118
17-05-2011, 19:23
معمولا سرعت دانلود اکثر بیشتر و چند برابر آپلوده؟ چرا؟
چگونه می توان سرعت آپ لود رو برای مواقع خاص افزایش دهیم؟

kamran987456
17-05-2011, 19:29
سرویس مخابراتی شما 16 خطه رو ساپروت می کنه حالا نمی دونم مربوط به ISP هستش یا مخابرات! ولی متاسفانه واسه ما 8 خطی هم بزوره
مگه تعداد کانکشن به سرویس مخابرات یا ای اس پی ربط داره ؟:31::31:
تا اونجایی که من می دونم به اون سروری که فایل رو ازش میگیرید ربط داره
در ضمن سرعت دانلود هم اصلا تفاوتی واسه من نمیکنه در هر دو حالت 8 تا و 16 تا

whitewolf
17-05-2011, 20:49
اقا مکس نت کسی خبر نداره کی دوباره درست میشه؟ توی سایتش که زده 1 هفته ولی...
این 13-12 روز سرعتش یک سوم شده (128 کلاسیک)

mehjam
17-05-2011, 22:42

من هم خفه شدم.
فقط مکس نت این جوریه؟
کسی خبر داره؟ میگن کل استانه.

reza_ghaheri
17-05-2011, 22:50
من امروز زنگ زدم مكس.گفت كه سرعت 60_70 واسه سرويس كلاسيك طبيعيه ولي قراره تا چند روز درست بشه......حالا معلوم نيست اين چند روز چقدر طول بكشه :44:

mehjam
17-05-2011, 22:52
خیلی افتضاحه.
میگن مال کل استانه.
کسی خبر داره؟

farhad_vbs
17-05-2011, 23:09
خیلی افتضاحه.
میگن مال کل استانه.
کسی خبر داره؟
من که با همارا فعلا مشکلی ندارم،البته سرعت کم زیاد میشه اما دیس نمیشه،البته امروز فقط یه بار رفت رو وضعیت قرمز
آقا شما که از 128 استفاده میکنید،میشه بگین شبا چقدر دانلود میکنید؟
در ضمن سرویستون 128 خالیه یا 128-512؟
کلا از مکس راضی هستین؟

mehjam
17-05-2011, 23:26
من که با همارا فعلا مشکلی ندارم،البته سرعت کم زیاد میشه اما دیس نمیشه،البته امروز فقط یه بار رفت رو وضعیت قرمز
آقا شما که از 128 استفاده میکنید،میشه بگین شبا چقدر دانلود میکنید؟
در ضمن سرویستون 128 خالیه یا 128-512؟
کلا از مکس راضی هستین؟

من max محدود 9 گیگ هستم.
اکانتی که فعال کردند از مودم این رو نشون میده: (ADSL STATUS)
Downstream Rate: 2047 kbps
Upstream Rate: 511 kbps

ولی سرعت دانلودم همیشه حداقل 80 بود (شب و روز)
شبها از 2 تا 8 حدود 1.4 گیگ دانلود داشتم و جمعه ها با 2 ساعت اضافی حدود 2 گیگ
البته الان چند روز است که دانلود زیر 30 است.

Help118
17-05-2011, 23:28
مگه تعداد کانکشن به سرویس مخابرات یا ای اس پی ربط داره ؟:31::31:
تا اونجایی که من می دونم به اون سروری که فایل رو ازش میگیرید ربط داره
در ضمن سرعت دانلود هم اصلا تفاوتی واسه من نمیکنه در هر دو حالت 8 تا و 16 تا
آها همین جاست که اینجوریاست:31:
من تست زدم عملا! درضمن تو خود این تاپیک هم قبلا همین چین بحثی شده و اساتید همین نظری که عرض شد رو داشتند
من یک فایل رو با اینرتنت دانلود منیجر در حالت یک خطی چهار خطی و هشت خطی و 16 خطی تست زدم
یک خطی که سرعت افتضاح انگار که داری با خود دانلودر IE دانلود می کنی
4 خطی و هشت خطی هم نصف توفیر کردند ولی برای بعضی سرورها 4 و8 زیاد فرق نکردند و حتی رو دوخط با بالاترین سرعت از سرور دانلود شده
اما برای 16 خطی: وقتی من خودم دارم می بینم که همان سرور فایل رو با 16 خطی دانلود نمی کنه و برای چند خط DC می نه چی باید گفت؟! دقیقا همین کار رو روی فایل های دیگه رو سرور های دیگه تست شدم. 16 خطی رو اصلا ساپورت نمی کنه برای چند خط DC می زنه حتی برای یک سروری که بزور تونستم 16 خطی کنم سرعت دانلود پایین می اومد و نامطلوب بود.
برای شمایی که 16 و 8 خطی بودن تفاوتی نداره پس فرقی نمیکنه و میتونید 8 خطی ادامه بدید ولی آیا وقتی می بینیم که 4 خطی و 8 خطی خیلی فرقی میکنه طبق تست خودم 100 درصد میشه گفت 8 و 16 هم خیلی فرق خواهد کرد چون الکی که نیست اونوقت IDM رو همون 8 نگه میداشت و تو تنظیمات 16 خطی رو نمیذاشت
ولی بلاخره دقیقا نمی دونم اشکال از چیه

farhad_vbs
17-05-2011, 23:42
من max محدود 9 گیگ هستم.

دانستریم من رو 1000 بسته شده
شبا با 40-50 دانلود میکنم روزا هم با 100
منم میخوام بیام مکس یا صبا با این تفاسیر
در مورد کندی سرعت هم همارا فعلا مشکلی نداره

AB
18-05-2011, 00:13
از ماکس نت پرسیدم کی درست میشه اولش گفتن اصلا مشکلی نداریم مشکل از فایروالتونه:27:.بالاخره گفت برم بپرسم.بعد از جر و بحث قبول کردن که سرعت کم شده.آخر سر بعد از ۵-۶ دقیقه انتظار و استماع موسیقی سمفونیک:31:گفت که مشکل دیتا داریم و هنوز تو سایت ننوشتیم و در آینده نزدیک رفع میشه.

پشتیبانی هم فقط دو کلمه بلده بگه مشکل از فایروال و آنتی ویروسه.آخرش هم یه چیز نامربوط سر هم میکنه و تحویل میده.

اینم تست الان.فکر کنم قراره سرعت ۱۲۸ محدود رو واقعا ۱۲۸ کنن.:13:پینگ هم که #*@*#$:2:

whitewolf
18-05-2011, 00:54
از ماکس نت پرسیدم کی درست میشه اولش گفتن اصلا مشکلی نداریم مشکل از فایروالتونه:27:.بالاخره گفت برم بپرسم.بعد از جر و بحث قبول کردن که سرعت کم شده.آخر سر بعد از ۵-۶ دقیقه انتظار و استماع موسیقی سمفونیک:31:گفت که مشکل دیتا داریم و هنوز تو سایت ننوشتیم و در آینده نزدیک رفع میشه.

پشتیبانی هم فقط دو کلمه بلده بگه مشکل از فایروال و آنتی ویروسه.آخرش هم یه چیز نامربوط سر هم میکنه و تحویل میده.

اینم تست الان.فکر کنم قراره سرعت ۱۲۸ محدود رو واقعا ۱۲۸ کنن.:13:پینگ هم که #*@*#$:2:

جالبه که قبول نمی کردن مشکل رو. مشکلی رو که خودشون به صورت رسمی توی سایت زدن

یه هفته دیگه سرویسم تموم میشه نمی دونم تمدید کنم یا نه با این دلقک بازیاشون؟

fanoostalaei
18-05-2011, 06:08
ترافیکم تموم شده
انلاین شارژ نمیشه
حوصله ندارن برم تا اون رو شهر ترافیک بخرم
نتیجه این شده که یک ماهه که ترافیک ندارم و فقط دارم از شبانه استفاده میکنم
یه لطفی برا من میکنید یکیتون بره و برا من ترافیک بخره(خودم ساعت 12 شب میام خونه ......اکثرا......):31::41::31::18::2:

---------- Post added at 07:08 AM ---------- Previous post was at 07:08 AM ----------

ترافیکم تموم شده
انلاین شارژ نمیشه
یه لطفی برا من میکنید یکیتون بره و برا من ترافیک بخره(خودم ساعت 12 شب میام خونه ......اکثرا......):31::41::31::18::2:

fanoostalaei
18-05-2011, 06:17
اینم یه تست دیگه با وی پپی ان:
اینم سرعت دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kamran987456
18-05-2011, 08:15
آها همین جاست که اینجوریاست:31:
من تست زدم عملا! درضمن تو خود این تاپیک هم قبلا همین چین بحثی شده و اساتید همین نظری که عرض شد رو داشتند
من یک فایل رو با اینرتنت دانلود منیجر در حالت یک خطی چهار خطی و هشت خطی و 16 خطی تست زدم
یک خطی که سرعت افتضاح انگار که داری با خود دانلودر IE دانلود می کنی
4 خطی و هشت خطی هم نصف توفیر کردند ولی برای بعضی سرورها 4 و8 زیاد فرق نکردند و حتی رو دوخط با بالاترین سرعت از سرور دانلود شده
اما برای 16 خطی: وقتی من خودم دارم می بینم که همان سرور فایل رو با 16 خطی دانلود نمی کنه و برای چند خط DC می نه چی باید گفت؟! دقیقا همین کار رو روی فایل های دیگه رو سرور های دیگه تست شدم. 16 خطی رو اصلا ساپورت نمی کنه برای چند خط DC می زنه حتی برای یک سروری که بزور تونستم 16 خطی کنم سرعت دانلود پایین می اومد و نامطلوب بود.
برای شمایی که 16 و 8 خطی بودن تفاوتی نداره پس فرقی نمیکنه و میتونید 8 خطی ادامه بدید ولی آیا وقتی می بینیم که 4 خطی و 8 خطی خیلی فرقی میکنه طبق تست خودم 100 درصد میشه گفت 8 و 16 هم خیلی فرق خواهد کرد چون الکی که نیست اونوقت IDM رو همون 8 نگه میداشت و تو تنظیمات 16 خطی رو نمیذاشت
ولی بلاخره دقیقا نمی دونم اشکال از چیه
اختلاف داشته باشن هم خیلی زیاد نیست
چون اگه زیاد بود باید 32 خطه 64 خطه هم idm داشت :31:
شما از رپید باز هم حداکثر 8 کانکشن دارید ؟

simorgh_m3
18-05-2011, 10:20
اینم دشت امروز
البته ساعت 7 تموم شد وگرنه 2 گیگ میشد

MASOUD_MW2
18-05-2011, 11:05
من max محدود 9 گیگ هستم.

کدوم سرویس رو دارین شما؟!!!!

......
پینگم با ماکس از 800 پایین تر نمیاد! دالنود هم 30 40 :41:

amin_damer
18-05-2011, 12:07
اینم دشت امروز

شما سرویستون 128-512 کلاسیک هست؟

AB
18-05-2011, 13:22
جالبه که قبول نمی کردن مشکل رو. مشکلی رو که خودشون به صورت رسمی توی سایت زدن

یه هفته دیگه سرویسم تموم میشه نمی دونم تمدید کنم یا نه با این دلقک بازیاشون؟

تو سایت زده از 11 اردیبهشت به مدت یه هفته.الان 28 امه.

ترافیکم تموم شده
انلاین شارژ نمیشه

بالاخره نگفتی سرویست چیه:31:

اینم یه تست دیگه با وی پپی ان:
اینم سرعت دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بی زحمت یه تست هم بدون چیز پی ان با سرور استانبول بزار.:11:

اینم دشت امروز

این کدوم سرویس ماکسه؟

TurkOglu1993
18-05-2011, 14:19
سلام
دو تا سوال
سرویس محدود 128 معمولی ماکس با سرویس کلاسیک چه فرقی داره؟
من نمیخوام مودم رو به تلفن وصل کنم و میخوام مستقیما به خط وصل کنم چی کار باید بکنم

simorgh_m3
18-05-2011, 20:30
شما سرویستون 128-512 کلاسیک هست؟
بله:40::40::40::40::40::40:

چطوری هومن؟
هومن بودی دیگه نه؟(ترک اوغلان)

simorgh_m3
18-05-2011, 20:42
تو سایت زده از 11 اردیبهشت به مدت یه هفته.الان 28 امه.

بالاخره نگفتی سرویست چیه:31:

بی زحمت یه تست هم بدون چیز پی ان با سرور استانبول بزار.:11:

این کدوم سرویس ماکسه؟
ماکس نیس
برادر هماراس

TurkOglu1993
18-05-2011, 22:55
به به آقا مهدی گل
چه خبرا دیگه نیستیا (نه که خودم هستم!!)

AB
19-05-2011, 08:31
سرویس دهی مخابرات از کی شروع میشه؟

Help118
19-05-2011, 16:48
اختلاف داشته باشن هم خیلی زیاد نیست
چون اگه زیاد بود باید 32 خطه 64 خطه هم idm داشت :31:
شما از رپید باز هم حداکثر 8 کانکشن دارید ؟
رو بعضی سرور ها 8 تا 16 دارم ولی هیچ فرقی نمیکنه!
از 1 تا 4 و 4 تا 8 فرق زیاده برا من نه برای 8 تا 16. اصلا 16 گاهی تشکیل نمیشه کمتر میشه
چون مرکز استان هستید. مراکز مخابراتی مجهزتر- آی اس پی ها مستقیم از زیرساخت و این حرفها کیفیت سرویس هاتون بالاست

Help118
19-05-2011, 18:58
معمولا سرعت دانلود اکثر بیشتر و چند برابر آپلوده؟ چرا؟
چگونه می توان سرعت آپ لود رو برای مواقع خاص افزایش دهیم؟

این سوال جواب میخواد

AB
19-05-2011, 23:22
این سوال جواب میخواد

معمولا یا برابر یا نصف دانلوده.(128/64 یا 128/128)دست شما هم نیست که بخایین کم و زیادش کنین.آی اس پی براتون ست میکنه.چون آپلود خیلی کمتر از دانلود استفاده میشه در نتیجه نوسان و کاهشش نسبت به دانلود کمتره.:46:

fanoostalaei
19-05-2011, 23:44
اینهم پینگ فوق العاده همراه اول:::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2: :2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

reza_ghaheri
20-05-2011, 00:13
دوستان ماكس نتي سرعتون به همون 120 برگشته يا بازم پايينه؟؟؟حبري نشده هنوز؟؟؟

fanoostalaei
20-05-2011, 02:36
این هم پینگ خودم:

AB
20-05-2011, 08:32
دوستان ماكس نتي سرعتون به همون 120 برگشته يا بازم پايينه؟؟؟حبري نشده هنوز؟؟؟

اون قدیم قدیما:31: سرعتش 120 بود.بعدش شد حول و حوش 90.الانم به طور متوسط 40 هست.(320kbps)

TurkOglu1993
20-05-2011, 08:58
سلام
بچه ها من ماکس بگیرم یا همارا؟
کدوم سرعتش بیشتره؟

AB
20-05-2011, 09:06
سلام
کدوم سرعتش بیشتره؟

اون بالایی سرعت ساعات رایگان اینم ساعات غیر رایگان ماکس.

خیلی جالبه.سرور نیویورک از همه سرورهای خاورمیانه و اروپا بهتره.:27:

night-sky
20-05-2011, 10:15

AB
20-05-2011, 11:09

سرویس شما چیه؟

من چند بار تست گرفتم بهترینشون این شد.(3-4 صدم با هم فرق داشتن.)

amin_damer
20-05-2011, 12:00
سلام
کدوم سرعتش بیشتره؟

در حال حاضر ماکس که خیلی افتضاح شده از همارا خبر ندارم:13:

Help118
20-05-2011, 16:28
این هم پینگ خودم:

این آی پی 4.2.2.4 مال کجاست؟ و منظورتون از پینگ همراه اول چیه؟ مگه گوشیتونو به کامپیوتر وصل می کنند و پینگ می کنید؟

AB
20-05-2011, 17:48
این آی پی 4.2.2.4 مال کجاست؟ و منظورتون از پینگ همراه اول چیه؟ مگه گوشیتونو به کامپیوتر وصل می کنند و پینگ می کنید؟

آی پی DNS شرکت Level 3 Communications هست.

با ایرانسل چطور وصل میشن اینم همونجوره.:31:

دوستان یه خورده تست بیشتر بزارین.:31:

برای بازی کدوم شرکت بهتره؟ماکس بعضی وقتا اذیت میکنه.

night-sky
20-05-2011, 22:40
سرویس شما چیه؟

من چند بار تست گرفتم بهترینشون این شد.(3-4 صدم با هم فرق داشتن.)

چه فرقی میکنه کدوم به هر خال سرعت خیلی مزخرف شده.:2:
حالا ...............
من کلاسیکم

از ماکس نتیا کسی هست که سرعت اسمیش بالا باشه منظورم توربو یا بالاتر ............ وضع اونا چطوره اونا هم اومدن رو 60 یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fanoostalaei
20-05-2011, 23:37
چون ترافیک صبانت من تموم شده و وقت ندارم برم ترافیک بخرم مجبورم با ایرانسل بیام
ولی اون شب با همراه اول اومدم که خوب پینگ 2000 داد با سرعت دانلود 4 کیلو بایت بر ثانیه (حرومشون بشه این پولهایی رو که از این راه به دست میارن)
ولی وقتی که با ایرانسل میام سرعت دانلود 30 کیلوبایت بر ثانیه میده با پینگ بین 350 تا 550

fanoostalaei
20-05-2011, 23:42
با ایرانسل چطور وصل میشن اینم همونجوره.:31:

برای بازی کدوم شرکت بهتره؟ماکس بعضی وقتا اذیت میکنه.

با ایرانسل هم همینجوری میشه وصل شد فرقی نداره برای اتصال با کامپیوتر هم شماره تماس:#99*
یوزر نیم و پسورد هم نمیخواد
والا من که تا حالا پینگ مکس نت و صبا رو خیلی کم دیدم که تازگیها با این اوضاع پینگ صبانت از همه بهتره

Help118
21-05-2011, 00:02
چون ترافیک صبانت من تموم شده و وقت ندارم برم ترافیک بخرم مجبورم با ایرانسل بیام
ولی اون شب با همراه اول اومدم که خوب پینگ 2000 داد با سرعت دانلود 4 کیلو بایت بر ثانیه (حرومشون بشه این پولهایی رو که از این راه به دست میارن)
ولی وقتی که با ایرانسل میام سرعت دانلود 30 کیلوبایت بر ثانیه میده با پینگ بین 350 تا 550

وقتی گوشیتو وصل می کنی به کامیپتر که از GPRS اون استفاده کنی به اندازه دایال آپ معمولی جواب میده؟
درضمن ای آی پی رو از کجا بدست آوردین؟ واسه ایرانسل آی پی پینگ رو چی می زنید؟

golmohammadi
21-05-2011, 00:02
سلام
انقدر ماکس افت سرعت کرد حالا به رسا هم سرایت کرد
سرعت من چند روزی بده
تنها چیزی که خوبه پینگمه فقط
خسته شدیم از این مملکت با این اینترنتش

night-sky
21-05-2011, 00:42
نظرتون در مورد مبین نت چیه قیمتاش بدک نیست؟؟؟

fanoostalaei
21-05-2011, 05:52
وقتی گوشیتو وصل می کنی به کامیپتر که از GPRS اون استفاده کنی به اندازه دایال آپ معمولی جواب میده؟
درضمن ای آی پی رو از کجا بدست آوردین؟ واسه ایرانسل آی پی پینگ رو چی می زنید؟
جی پی ار اس ایرانسل سرعت واقعیش و حداکثرش 256 Kbps هست
برای ایرانسل با اسپید تست تست میگیرم
دانلود میشه:0.23
اپلود:0.17
پینگ400

---------- Post added at 06:48 AM ---------- Previous post was at 06:43 AM ----------

نظرتون در مورد مبین نت چیه قیمتاش بدک نیست؟؟؟
سرعتهای مبین نت واقعیه
اگه واقعی باشه به دردی نمیخوره(به نظر من):13::13:

---------- Post added at 06:52 AM ---------- Previous post was at 06:48 AM ----------

بچه ها اینو ببینید یکم حال کنید (حالتون گرفته بشه)

خیلی سرعتمون زیاده تازه امکان قطعیش هم هست:41:

fanoostalaei
21-05-2011, 06:01
شبانه امشب:

Help118
21-05-2011, 07:10
خودشو کشت تا این شد البته همیشه اینجوریه بیشتر از این نمیشه

512کیلوبیت
این مال یکی از آشناهامه که تو یکی از شهرهای نزدیک تبریزه که یه آی اس پی دیگه از پیشگامان سرویس میگیره گوئیا پهنای بانده این آی اس پی که از پیشگامان سرویس میگیره 2 مگ هستش یه همچی چیزی.

نمیدونم چرا نوشته بزرگ نت آسیا (مکس نت) در صورتی که پیشگامان کویره!!!!

Help118
21-05-2011, 07:17
شبانه امشب:

من بعید میدونم که 128 باشه. اسماً 128 هستش! خوب اگه 128 این باشه اونوقت 512 چی خواهد بود یا ا مگ!!!! نه دوست من این 128 نیست. قبول دارم شما سرویس 128 گرفتی ولی 128 شما دقیقا معادل 2 مگ پهناست (با این سرعت دانلودی که داری)
زمان پینگت خیلی خوبه. شما چرا سرورتو نزدیکترین همون ایروان انتخاب نمی کنی؟
در ضمن ورژن IDm چیه؟ این گزینه Use speed Limter چیه اضافی ؟

Help118
21-05-2011, 07:50
کسی میدونه این گزارش گیری کاربران ADSL مال کدوم شرکته؟

golmohammadi
21-05-2011, 09:29
کسی میدونه این گزارش گیری کاربران ADSL مال کدوم شرکته؟

فکر کنم :
Soroush Audio Visual Company

یه مشکل
الان چک کردم ای پی من را poland نشون میده
از وی پی اینــ و ... هم استفاده نمیکنم
عجیب نیست ؟
ممکنه ------ بطور اتوماتیک تعریف بشه اخه من کاری نکردم

golmohammadi
21-05-2011, 09:46
کلا قاطی کرده
الانم ماکس نت نشون میده
فکر کنم کلا رسانت از ماکس نت خریده :

AB
21-05-2011, 09:56
کلا قاطی کرده
الانم ماکس نت نشون میده

چند صفحه پیش من گفتم.همه اینا شعبه ای از آسیا تک هستن.ماکس از آسیا تک خریده رسانت هم از ماکس.:27:

TurkOglu1993
21-05-2011, 10:22
مثل اینکه ماکس فعلا اوضاش خرابه
اونایی که همارا دارن سرعت متوسط چنده؟

کلا بین ماکس و همارا کدوم کمترین اختلال و بیشترین سرعت رو داشته تا حالا؟

urumchi
21-05-2011, 10:30
کلا قاطی کرده
الانم ماکس نت نشون میده

دوست عزيز اين صفحه رو از كجا آوردي؟ منظورم اطلاعات آي پي هستش

night-sky
21-05-2011, 10:58
از اینجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

AB
21-05-2011, 15:25
fanoostalaei میشه راجع به این بندها بیشتر توضیح بدی.

یعنی هر شب باید یوزرنیم و پسورد رو عوض کنیم؟پس دیگه نمیشه از حالت PPPOE استفاده کرد.درسته؟

هر وقت مشکل فنی پیش بیاد قطع میشه یا هر شب هر ساعت یه بار قطع میشه؟

راستی شما از کدوم نمایندگیش گرفتین و اگه مشکلی پیش میاد کجا زنگ میزنین؟تا اونجایی که من دیدم شرکت هایی که تو سایتش زده فقط نماینده فروشن.

ممنون.

kamran987456
21-05-2011, 17:57
fanoostalaei میشه راجع به این بندها بیشتر توضیح بدی.

یعنی هر شب باید یوزرنیم و پسورد رو عوض کنیم؟پس دیگه نمیشه از حالت PPPOE استفاده کرد.درسته؟

هر وقت مشکل فنی پیش بیاد قطع میشه یا هر شب هر ساعت یه بار قطع میشه؟

راستی شما از کدوم نمایندگیش گرفتین و اگه مشکلی پیش میاد کجا زنگ میزنین؟تا اونجایی که من دیدم شرکت هایی که تو سایتش زده فقط نماینده فروشن.

ممنون.
اینها سوال منم هست
قدیما که صبا نت داشتم درست هر 1 ساعت یکبار قطع میشد (یعنی خودشون قطع میکردن)
البته یادم میاد FANOOSTALIE گفتن که ماله ایشون شبها قطع نمیشه
در ضمن هر روز که لازم نیست یوزر و پسوورد عوض کنیم :31:کافیه 2 تا کانکشن bridge داشته باشی و در تنظیمات دانلود منیجر کانکشن شبانه رو بدی که خود به خود به اون وصل بشه

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

این ماکس نتم دیگه شورشو دراورده
البته سرعتم کم نشده اما دیگه خیلی قطعی داره هر روز 3 ساعت وضیعتش رو تو سایت زرد میزنه و 1 ساعت هم قرمز:41:
هر دفعه هم مینویسه مشکل از مخابراته یا تو کابله یا تو شبکه جهانی
یه بار نمیگه مشکل از ماست

fanoostalaei
21-05-2011, 22:47
من بعید میدونم که 128 باشه. اسماً 128 هستش! خوب اگه 128 این باشه اونوقت 512 چی خواهد بود یا ا مگ!!!! نه دوست من این 128 نیست. قبول دارم شما سرویس 128 گرفتی ولی 128 شما دقیقا معادل 2 مگ پهناست (با این سرعت دانلودی که داری)
زمان پینگت خیلی خوبه. شما چرا سرورتو نزدیکترین همون ایروان انتخاب نمی کنی؟
در ضمن ورژن IDm چیه؟ این گزینه Use speed Limter چیه اضافی ؟
البته که من 128 خریدم (ولی 128 اسمی)...حقیقی2 مگ هست
و صبانت برای 512 داره سرعت دانلود 300 کیلوبایت رو ارائه میده و برای 1 مگ حداقل سرعت 410 کیلوبایت هستش
ورژن IDM:::

night-sky
21-05-2011, 23:09
شما از کجا خریدی از کدوم نمایندگی وموقع که واست مشکل پیش میاد کجا میزنگی؟؟

fanoostalaei
22-05-2011, 02:18
اینها سوال منم هست
قدیما که صبا نت داشتم درست هر 1 ساعت یکبار قطع میشد (یعنی خودشون قطع میکردن)
البته یادم میاد FANOOSTALIE گفتن که ماله ایشون شبها قطع نمیشه
در ضمن هر روز که لازم نیست یوزر و پسوورد عوض کنیم :31:کافیه 2 تا کانکشن bridge داشته باشی و در تنظیمات دانلود منیجر کانکشن شبانه رو بدی که خود به خود به اون وصل بشه
البته برای من هم راس ساعتهای 4،5،6 قطع میشه ولی چون IDM رو تنظیم کردم خودش کانکت میکنه
در ضمن من هم برای شبانه از حالت bridge استفاده میکنم
در کل اینو بگم که من برای دانلود شبانه از یه نرم افزار استفاده میکنم که همه چی رو برام خیلی راحت کرده(خودش سر ساعت معین روشن میشه و همه دستورات منو اجرا میکنه مثل کانکت شدن..اجرای نرم افزار .. کانکت کردن وی پی ان ...و راس ساعت 6.42 دقیقه دیس کانکت و دوباره کانکت میکنه که از باگ صبا هم استفاده کنه )

---------- Post added at 03:17 AM ---------- Previous post was at 03:14 AM ----------

شما از کجا خریدی از کدوم نمایندگی وموقع که واست مشکل پیش میاد کجا میزنگی؟؟
من از نمایندگیش توی نصف راه خریدم
تا حالا هم مشکل چندانی پیش نیومده ولی هرقت زنگ زدم قشنگ راهنمایی کردن
راستی اگه خواستین از صبانت بگیرین منو به عنوان معرف، معرفی کنین که برای دوره بعد برای هر نفر بهم 5000 تومن تخفیف بدن(ممنون میشم)
:40::40::40::40::40::40::40:

---------- Post added at 03:18 AM ---------- Previous post was at 03:17 AM ----------

اینم سایت نمایندگی نصف راه:

TurkOglu1993
22-05-2011, 09:27
کسی جواب مارو نمیده؟

تا اونجایی که من میدونم این دو تا سرعت 1 مگابیت رو میدن و اونطوری که معلومه صبا 2 مگابیت
با این اوصاف شما کدوم رو پیشنهاد میدین؟
بین ماکس و همارا هم بگین کدوم سرعتش بیشتره

simorgh_m3
22-05-2011, 12:04
کسی جواب مارو نمیده؟

تا اونجایی که من میدونم این دو تا سرعت 1 مگابیت رو میدن و اونطوری که معلومه صبا 2 مگابیت
با این اوصاف شما کدوم رو پیشنهاد میدین؟
بین ماکس و همارا هم بگین کدوم سرعتش بیشتره
هومن صبا رو نمیدونم ولی همارا بهتر از ماکس نت هستش

hadihoseynpur
22-05-2011, 13:44
همارا 128 نامحدود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TurkOglu1993
22-05-2011, 15:21
مهدی جان پیام هستم
شما که همارا کلاسیک داری سرعت دانلودت روز ها و شب ها چنده؟

Help118
22-05-2011, 16:07
معمولا یا برابر یا نصف دانلوده.(128/64 یا 128/128)دست شما هم نیست که بخایین کم و زیادش کنین.آی اس پی براتون ست میکنه.چون آپلود خیلی کمتر از دانلود استفاده میشه در نتیجه نوسان و کاهشش نسبت به دانلود کمتره.:46:
نوشته که ارسال و دریافت 512کیلو ولی د رعمل ارسال به یه دهم دریافت هم نمی رسه

Help118
22-05-2011, 16:15
البته که من 128 خریدم (ولی 128 اسمی)...حقیقی2 مگ هست
و صبانت برای 512 داره سرعت دانلود 300 کیلوبایت رو ارائه میده و برای 1 مگ حداقل سرعت 410 کیلوبایت هستش
ورژن IDM:::

برا منم همین ورژنه چون من همیشه به روزم ولی گزینه Use speed limiter نیست یا برنامه ای نصب کردی اضافی یا اینک هت ومنوهاش دستکاری کردی!!!!

TurkOglu1993
22-05-2011, 16:19
گزینه Use speed limiter رو میتونی از منوی برنامه تنظیم کنی الان رو کامپیوترم نصب نیست وگرنه کامل توضیح میدادم

Help118
22-05-2011, 16:25
از منوی Downloads\Speed Limiter

AB
22-05-2011, 16:25
کاربردش چیه؟

لیمیت کردن سرعت یا محدود کردن سرعت.