PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

razmjoo
19-06-2010, 14:54
من داره سه ماهه ی همارا داره تموم می شه من می خواهم سرعت دانلودم زیاد باشه چه سرویسی بگیرم آیا ماکس نت بهتره برای شهرستان؟ من الان سرویس کلاسیک 256به512را دارم.
اگه می خوای سرعتت زیاد باشه توربو ی ماکس بگیر . اگه برای دانلود 116 واست کافیه همون 512 ماکس . 3ماهه 4 گیگ 39 تومن . میتونی یه 18 تومن هم بدی بکنی 9 گیگ . هر ماه 3 گیگ . میفته ماهی 19 تومن .

sunrise_withu
20-06-2010, 01:21
دوستان عزیز لطف کنید فروم را کمی حرفه ای تر کنیم برای مثال تعریف ما از راضی بون چی هست شاید برای یکی سرعت 20 راضی کننده باشه برای یکی سرعت دانلود 80 راضی کننده نباشه:20:

پس بهتره:

1.نام شرکت

2.هزینه آبونمان+حجم

3.سرعت دانلود روزانه و سرعت دانلود شبانه ( من خیلی از اطلاعاتی که دوستان داده بودند متوجه نشدم روزانه یا شبانه هست)

4.میانگین حجم دانلود رایگان شبانه

5.وضعیت پشتیبانی شرکت

6.میزان قطعی

7. از همه مهتر مرکز مخابراتی ( این مورد از همه مهتر هست چون مونده به تعدد یوزر هر مرکز که پهنا بینشون share میشه )

Marlonsat
20-06-2010, 13:43
سلام
یه سوال داشتم از دوستانی که تو شرکت همارا یه دستی دارن یا مشترک قدیمی و حرفه ای این شرکت هستن

رفیق من برای دفترش سرویس 512 نامحدود خریده بود که مدتی بعد به دلیل تغییر شغل این سرویس بلا استفاده شد براش الان من یوزر و پسورد اونو دارم
میشه با گرفتن یه اکانت از همارا از سرویس دوستم استفاده کنم؟
مثل صبانت مک فیلترینگ نیست؟
اگه مک فیلترینگ کردن هیچ راهی نیست؟

razmjoo
21-06-2010, 12:27
بچه ها یکم فعالیت کنین . تاپینگ رفته پایین ها !

AB
21-06-2010, 12:38
بچه ها یکم فعالیت کنین . تاپینگ رفته پایین ها !

لطفا یه تست از سرویستون با سرور استانبول و نیویورک بزارین.

میخاستم این بار که تموم شد ماکس نت بگیرم.درسته یه کم گرونه ولی در عوض سرعت آپلودش 128 هست.(سرویس نامحدود).اگه پینگش بهتر از همارا باشه حتما ماکس نت میگیرم.

razmjoo
21-06-2010, 15:01

میخاستم این بار که تموم شد ماکس نت بگیرم.درسته یه کم گرونه ولی در عوض سرعت آپلودش 128 هست.(سرویس نامحدود).اگه پینگش بهتر از همارا باشه حتما ماکس نت میگیرم.
حالا چرا گیر دادی به این دو تا سرور ؟

razmjoo
21-06-2010, 15:19

اینم تست از استانبول . یک لحظه فکر کنم آمپرش رفت بالا :31: . در ضمن نیویورک رو پیدا نکردم . :2:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

اینم مال نیویورک . بای من تا پس فردا نیستم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AB
21-06-2010, 16:58
حالا چرا گیر دادی به این دو تا سرور ؟

حتما بعد از تست و مقایسه با ایروان:2: و باکو:2: خودت فهمیدی چرا به این دو تا گیر دادم.:31:

kral_pontiac
21-06-2010, 20:01
و خداوند رپیدشیر را آزاد کرد

تکبـــــــــــــــــیر

meisam317
22-06-2010, 15:37
بالاخره ما رفتیم قاطی مرغا توربو همارا با 20 گیگ ترافیک اضافه

sei_pm
22-06-2010, 15:48
بالاخره ما رفتیم قاطی مرغا توربو همارا با 20 گیگ ترافیک اضافه

مبارکه قبلش کلاسیک بودی؟
ببین شبی حداکثر چند گیگ می تونی دانلود کنی؟

kral_pontiac
23-06-2010, 06:19

golmohammadi
23-06-2010, 09:23
سلام دوستان
اینترنت من دیروز تا شب قطع بود
آیا مال شما هم اینطور بود ؟ (مرکز شهریار)
حقیقتش قطعیهای مال من زیاد شده
به فکر عوض کردن isp هستم
فقط نمیدونم بهتر از همارا وجود داره یا نه

sei_pm
23-06-2010, 09:49
سلام دوستان
اینترنت من دیروز تا شب قطع بود
آیا مال شما هم اینطور بود ؟ (مرکز شهریار)
حقیقتش قطعیهای مال من زیاد شده
به فکر عوض کردن isp هستم
فقط نمیدونم بهتر از همارا وجود داره یا نه

پشتیبانی چیزی نمیگه؟ مرکز ولیعصر مشکلی نداره.

golmohammadi
23-06-2010, 10:32
پشتیبانی چیزی نمیگه؟ مرکز ولیعصر مشکلی نداره.

چند بار اخر که زنگ زدم پشتیبانی کسی جواب نمیده و میذارند پیام گیر
منم قطع میکنم
دیروز هم که زنگ زدم منشی تلفنی جواب داد و گفتش که به علت مشکل اینترنت قطعه و همکاران در تلاش هستند تا درست کنند
خلاصه اخرش نفهمیدیم چیکار کنیم
همارا را ول کنیم یا نه ؟

razmjoo
23-06-2010, 10:53

اصلا خودت بگو . این با عقل جور در میاد ؟ با خطوط adsl نمیشه سرعتی بیشتر از 2.5 مگ داد . حالا شاید با وایرلس و وایمکس شد . ولی اصلا با adsl نمیشه . در ضمن اگه این طور می شد باید با 800 دانلود می کردی !

sei_pm
23-06-2010, 11:24
اصلا خودت بگو . این با عقل جور در میاد ؟ با خطوط adsl نمیشه سرعتی بیشتر از 2.5 مگ داد . حالا شاید با وایرلس و وایمکس شد . ولی اصلا با adsl نمیشه . در ضمن اگه این طور می شد باید با 800 دانلود می کردی !

شدنش که میشه تا 24 مگ هم داد متها اینجا ایرانه من هم که طرفدار همارا هستم باید بگم اون تست خالی بندیه گاهی اوقات speedtest قاطی میکنه اینجوری میشه.

kral_pontiac
23-06-2010, 11:42
داداش من چیکار کنم آخه ؟
اون سایت اسپید تست مال دده من نیس که
صبح زود یه تست گرفتم گذاشتم اینجا !!

سرعت رو هم بله ! بیشتر از 2.5 هم میشه !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید بگم اون تست خالی بندیه گاهی اوقات speedtest قاطی میکنه اینجوری میشه. حالا ما خالی میبندیم ؟
یا تست اسپید ؟
یا تست اسپید قاطی داره ؟
کدوم ؟:13:

sei_pm
23-06-2010, 11:55
حالا ما خالی میبندیم ؟
یا تست اسپید ؟
یا تست اسپید قاطی داره ؟
کدوم ؟:13:

هر 3 تاش. شوخی کردم.
منظورم اسپید تست بود قاطی میکنه می خواد دل ایرانی ها رو شاد کنه خالی بندی میکنه.

golmohammadi
23-06-2010, 14:01
بقیه بچه ها تا فعلا از همارا راضی هستند ؟
شاتل اینروزها چطوره ؟

razmjoo
23-06-2010, 16:49
شدنش که میشه تا 24 مگ هم داد متها اینجا ایرانه من هم که طرفدار همارا هستم باید بگم اون تست خالی بندیه گاهی اوقات speedtest قاطی میکنه اینجوری میشه.
دوست عزیز اون 24 مگی که شما نوشتید روی خطوط مسی امکان ناپذیره . اگه می شه با شواهد و قراین ثابت کنید . در ضمن من اطلاع ندارم که آیا روی کابل نوری می شه یا نه ! فقط می دونم که روی خطوط مسی نمی شود . :27:

golmohammadi
23-06-2010, 17:27
adsl با دو رشته سیم و در شرایطی که مخابرات ما داره نهایتا تا 6 مگ میتونه باشه سرعتش
اگه کمی ایده ال باشه میشه 8 مگ

AB
23-06-2010, 18:26
بقیه بچه ها تا فعلا از همارا راضی هستند ؟
شاتل اینروزها چطوره ؟

همارا امروز یکی دو بار قطع شده.من احتمالا این دوره ماکس نت میگیرم.

دوست عزیز اون 24 مگی که شما نوشتید روی خطوط مسی امکان ناپذیره . اگه می شه با شواهد و قراین ثابت کنید . در ضمن من اطلاع ندارم که آیا روی کابل نوری می شه یا نه ! فقط می دونم که روی خطوط مسی نمی شود . :27:

24 مگ امکان پذیره ولی حداکثر تا فاصله 1.2 کیلومتر از مرکز مخابراتی.بعد از اون سرعت به صورت نمودار سهمی مانند افت میکنه.

شما مگابیت رو با مگابایت اشتباه گرفتین.

adsl با دو رشته سیم و در شرایطی که مخابرات ما داره نهایتا تا 6 مگ میتونه باشه سرعتش
اگه کمی ایده ال باشه میشه 8 مگ

میشه بگین این اعداد و ارقام رو از کجا آوردین؟ممنون:11:

sei_pm
23-06-2010, 18:29

ببینید اصلا تکنولوژی Adsl بر مبنای سیم مسی هست. سرعت 24 مگ واقعی که با 3 مگابایت در ثانیه دانلود کنید میشه داد ولی باید از مرکز زیر 600 متر فاصله داشته باشید.هر کی میگه روی فیبر نمیشه حرف مفت زده ولی شرط داره . همونطور که گفتم Adsl برای سیم مسی هستش پس روی فیبر سراسری نمیشه. ولی سیستم مخابرات ایران داغونه به جای اینکه کل سرویسها رو روی فیبر بده و از مرکز تا در خونه فیبر بکشه میاد از مرکز تا سر کافوهایی که تو هر منطقه هست فیبر میکشه و بعد اون رو سیم مسی میکشه واسه همین میشه Dslam رو به جای اینکه توی مرکز گذاشت توی کافو گذاشت و دیتا رو بهش رسوند و از اونجا به بعد هم که تا در خونه مشترک سیم مسی هست Adsl داد. حالا چون معمولا کافوهای نوری فاصلشون تا خونه ها کمتر از 1500 متر هست پس تا 16 مگ رو راحت میشه داد.
حالا چرا میگن شرکتها نمی تونن رو فیبر سرویس بد؟
شما فکر کن 8 تا شرکت و یک کافوی 3 متری هرکی اگر بخواد توش تجهیزات بگذاره جا نمیشه یا اگر هم بشه مدیریتش خیلی سخت میشه ممکنه یکی از عمد خرابکاری که نشه ثابت کرد. واسه همین خود مخابرات تو شهرهای بزرگ داره سرویس میده.
باز اگر جاییش نامفهوم بود بگو توضیح بدم.

hoomi20022002
23-06-2010, 19:10
سلام خدمت هم شهری های عزیز .
من در منطقه ائل گلی هستم و از پارس آنلاین سرویس گرفته بودم که ناراضی هستم . الان می خوام سرویسم رو به یکی از شرکت های ماکس نت یا همارا تغییر بدم . لطفا دوستانی که در این منطقه هستند و از این شرکتها استفاده می کنند راهنمایی کنند که من برم تغییر بدم . سرویس 128 به 512 مد نظر من هست و از لحاض قطعی و سرعت کمکم کنید . (شبانه و روزانه )

tohidkh
23-06-2010, 19:27
سلام.

خدمت دوستانی که در مورد هماراسیستم تحقیق میکردند عرض کنم که:

همونطور که میدونید من یوزر هماراسیستم هستم.

سرویس 128-512 محدود با 5 گیگ ترافیک برای سه ماه رو استفاده میکنم.

مدتیه که مشکلات هماراسیستم حل شده

تنها مشکلی که بعد از یک ماه و نیم پیش اومد، همون قطعی طولانی بود که در خود هماراسیستم بود. و هیچ یک از یوزرها نمیتونستند کانکت بشند.

الان همه چیز عادی هست و به حالت عادی برگشته.

سرعت شبانه هم خوبه.

هر شب حدود 1150 مگ دانلود میکنم.

hoomi20022002
23-06-2010, 21:48
سلام.

خدمت دوستانی که در مورد هماراسیستم تحقیق میکردند عرض کنم که:

همونطور که میدونید من یوزر هماراسیستم هستم.

سرویس 128-512 محدود با 5 گیگ ترافیک برای سه ماه رو استفاده میکنم.

مدتیه که مشکلات هماراسیستم حل شده

تنها مشکلی که بعد از یک ماه و نیم پیش اومد، همون قطعی طولانی بود که در خود هماراسیستم بود. و هیچ یک از یوزرها نمیتونستند کانکت بشند.

الان همه چیز عادی هست و به حالت عادی برگشته.

سرعت شبانه هم خوبه.

هر شب حدود 1150 مگ دانلود میکنم.

دوست من لطفا سرعت متوسط روزانه و شبانه تون را بنویسید و قیمت سرویس تون چنده ؟

razmjoo
24-06-2010, 00:16
ببینید اصلا تکنولوژی Adsl بر مبنای سیم مسی هست. سرعت 24 مگ واقعی که با 3 مگابایت در ثانیه دانلود کنید میشه داد ولی باید از مرکز زیر 600 متر فاصله داشته باشید.هر کی میگه روی فیبر نمیشه حرف مفت زده ولی شرط داره . همونطور که گفتم Adsl برای سیم مسی هستش پس روی فیبر سراسری نمیشه. ولی سیستم مخابرات ایران داغونه به جای اینکه کل سرویسها رو روی فیبر بده و از مرکز تا در خونه فیبر بکشه میاد از مرکز تا سر کافوهایی که تو هر منطقه هست فیبر میکشه و بعد اون رو سیم مسی میکشه واسه همین میشه Dslam رو به جای اینکه توی مرکز گذاشت توی کافو گذاشت و دیتا رو بهش رسوند و از اونجا به بعد هم که تا در خونه مشترک سیم مسی هست Adsl داد. حالا چون معمولا کافوهای نوری فاصلشون تا خونه ها کمتر از 1500 متر هست پس تا 16 مگ رو راحت میشه داد.
حالا چرا میگن شرکتها نمی تونن رو فیبر سرویس بد؟
شما فکر کن 8 تا شرکت و یک کافوی 3 متری هرکی اگر بخواد توش تجهیزات بگذاره جا نمیشه یا اگر هم بشه مدیریتش خیلی سخت میشه ممکنه یکی از عمد خرابکاری که نشه ثابت کرد. واسه همین خود مخابرات تو شهرهای بزرگ داره سرویس میده.
باز اگر جاییش نامفهوم بود بگو توضیح بدم.
ممنون از توضیحاتتون . فکر کنم حرف من رو درک نکردید . من گفتم 2.5 الی3 مگابایت بیشتر نمی تونن روی مس بدند . شما هم می گید می شه 24 مگابیت داد . خوب حرف من با شما یکیه دیگه ! در مورد بیت و بایت اشتباه کردیم .
تست تو تایم رایگان :

sei_pm
24-06-2010, 06:23
ممنون از توضیحاتتون . فکر کنم حرف من رو درک نکردید . من گفتم 2.5 الی3 مگابایت بیشتر نمی تونن روی مس بدند . شما هم می گید می شه 24 مگابیت داد . خوب حرف من با شما یکیه دیگه ! در مورد بیت و بایت اشتباه کردیم .
تست تو تایم رایگان :

چرا نمیشه داد؟ مگه دقت نکردی گفتم به فاصله ربط داره بیا این جدول معتبر رو هم ببین بعد بگو نمیشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AB
24-06-2010, 08:51
تست تو تایم رایگان :
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا نمیشه داد؟ مگه دقت نکردی گفتم به فاصله ربط داره بیا این جدول معتبر رو هم ببین بعد بگو نمیشه:

درسته 3 مگابایت میشه 24 مگابیت.

از اونجایی که معمولا فاصله خونه ها از مرکز بیش از یک کیلومتره سرعتی که آی اس پی ها میدن حداکثر 8 یا 16 مگابیت هست (معمولا 8).

برای 16 و بالاتر از تکنولوژی VDSL2 استفاده میشه.

sei_pm
24-06-2010, 10:15
درسته 3 مگابایت میشه 24 مگابیت.

از اونجایی که معمولا فاصله خونه ها از مرکز بیش از یک کیلومتره سرعتی که آی اس پی ها میدن حداکثر 8 یا 16 مگابیت هست (معمولا 8).

برای 16 و بالاتر از تکنولوژی VDSL2 استفاده میشه.

حرف شما در عمل درسته. ولی تو تئوری طبق اون لینکی که دادم روی سیم مسی با قطر 0.4 میلیمتر تو فاصله زیر 600 متر میشه سرویس 24 Mb/s داد حالا مرکز رو که نمیشه فاصلش رو از مشترک کم کرد پس میان فیبر نوری می کشند تا نزدیکی مشترک و اونجا یک کافو میگزارند و یک فیبر نوری رو تبدیل به چند صد زوج خط مسی و Dslam رو داخل کافو قرار می دند حالا چون روی فیبر نوری افت سیگنال وجو نداره فاصله از مرکز رو حساب نمی کنند و فاصله کافو تا مشترک رو حساب می کنند که معمولا کمتز از 1 Km هست بنابراین با این شرایط میشه تا 24 مگ رو سرویس داد.

البته این کاری که مخابرات میکنه تو شرایط حاظر تحشین برانگیز نیست چون تا 5 سال دیگه سرویس 24 مگ ارزشش مثل 2 مگ فعلی میشه در صورتی که اگر کل زیر ساخت رو از مرکز تا مشترک فیبرنوری می کشیدند تا 1 Gb/s هم می تونستند سرویس بدند.

razmjoo
24-06-2010, 13:36
حرف شما در عمل درسته. ولی تو تئوری طبق اون لینکی که دادم روی سیم مسی با قطر 0.4 میلیمتر تو فاصله زیر 600 متر میشه سرویس 24 Mb/s داد حالا مرکز رو که نمیشه فاصلش رو از مشترک کم کرد پس میان فیبر نوری می کشند تا نزدیکی مشترک و اونجا یک کافو میگزارند و یک فیبر نوری رو تبدیل به چند صد زوج خط مسی و Dslam رو داخل کافو قرار می دند حالا چون روی فیبر نوری افت سیگنال وجو نداره فاصله از مرکز رو حساب نمی کنند و فاصله کافو تا مشترک رو حساب می کنند که معمولا کمتز از 1 Km هست بنابراین با این شرایط میشه تا 24 مگ رو سرویس داد.

البته این کاری که مخابرات میکنه تو شرایط حاظر تحشین برانگیز نیست چون تا 5 سال دیگه سرویس 24 مگ ارزشش مثل 2 مگ فعلی میشه در صورتی که اگر کل زیر ساخت رو از مرکز تا مشترک فیبرنوری می کشیدند تا 1 Gb/s هم می تونستند سرویس بدند.
ممنون از توضیحاتتون . ملطفت شدم :31: . این مطلب رو بخونین تا بحث رو عوض کنیم .
دانلود يک DVD فقط در 4 ثانيه

ورود کاربران جديد به شبکه و ايجاد خدمات متنوع رسانه‌اي توسط سرويس‌دهندگان، به رشد شبکه شتابي روزافزون داده است. اما براي عدم بروز مشکل در خدمات، سرعت انتقال اطلاعات و فاکتورهاي جانبي آن نيز بايد بهبود يابد.
سيستم‌هاي انتقال اطلاعات با سرعت 100 گيگابايت در ثانيه، براي شروع قدم خوبي است.
به جرأت مي‌توان گفت تنها بخش‌هاي معدودي از جامعه انساني هنوز تحت‌تأثير اينترنت قرار نگرفته است. با نگاهي گذرا به اين جامعه مي‌بينيم از ارتباطات تجاري گرفته تا اوقات فراغت، شبکه نوع زندگي و نگاه ما را تغيير داده است.
به گزارش نيوساينتيست، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])البته هنوز زيرساخت‌هاي اينترنت همان فيبرهاي نوري چند‌سال پيش هستند، زيرساختي که با افزايش چشم‌گير و روزافزون سرويس‌هاي نيازمند پهناي باند و درخواست براي سرعت‌هاي بالاتر ممکن است جايي ديگر نتواند دوام بياورد و زير بار حجم بي‌سابقه داده‌ها، کمر خم کند. اين زيرساخت نيازمند نوسازي است.

اروپايي‌هاي پيشگام

به عنوان بخشي از تلاش براي بهبود اين ساختار مي‌توان به فيبر نوري فوق‌سريعي اشاره کرد که توسط شرکت مخابراتي وريزون ميان پاريس در فرانسه و فرانکفورت در آلمان کشيده شده و بيش از 900 کيلومتر طول دارد. به نظر مي‌رسد اين زيرساخت جديد ظرفيت کافي را براي ارائه پهناي باند مورد نظر کاربران در آينده نزديک داشته باشد.
در حال حاضر، بالاترين سرعت انتقال اطلاعات در شبکه ارتباطات از راه دور حدود 10 ميليارد بايت در ثانيه يا 10گيگابايت بر ثانيه است. با اين سرعت، ارسال محتواي ديجيتال يک دي.وي.دي کامل 4.7 گيگابايتي روي شبکه تنها 4 ثانيه زمان مي‌برد. اين نهايت راهي است که صنعت ارتباطات از زمان‌هاي پيش‌از سال 1996 / 1375 تاکنون پيموده و شيوه ارتباط کاربران را از به کارگيري مودم‌هاي ديال‌آپ تا سرعت باورنکردني 10گيگابايت بر ثانيه تغيير داده است.
اما هنوز هم چالش‌هاي بسياري در راه است. کاربران جديد و سرويس‌هاي خدماتي تازه مي‌آيند تا به کاربران امروزي شبکه و نيازهاي روزافزون آن اضافه شوند. رسانه‌هاي اجتماعي، دانلود ويدئوها، تماشاي آنلاين فيلم‌ها و سريال‌ها، به اشتراک‌گذاري حجم انبوهي از فايل‌ها و محاسبات ابري تنها بخشي از اين نياز فزاينده است. در آينده نزديک به ظرفيت بالاتري نياز خواهيم داشت و اين نيازمند تغييراتي تازه است.

فيبرنوري هم بي‌دردسر نيست

در فيبرهاي نوري امروزي دريافت و ارسال اطلاعات به وسيله قطع و اتصال مجدد پرتوهاي ليزر صورت مي‌گيرد. صدها سيگنال ليزري مجزا که اندکي در طول‌موج اختلاف دارند، به هر فيبر نوري ارسال خواهند شد و در نهايت سرعت 10 گيگابايت بر ثانيه را در اختيار کاربران قرار خواهند داد. اما اجراي اين تکنيک نيز با محدوديت‌هايي همراه است: نمي‌توان سرعت پردازش داده‌ها را در هر طول‌موج افزايش داد، چرا که امواج شروع به تداخل و از بين‌بردن اثر يکديگر مي‌کنند.
ديمپل آمين از شرکت سازنده تجهيزات شبکهCiena در لينتيکوم، مريلند مي‌گويد: «اين مشکل هنگامي که سرعت انتقال داده‌ها به 100 گيگابايت بر ثانيه افزايش پيدا کند، صد برابر پيچيده‌تر از حال خواهد شد».

فناوري ايجاد سرعت 100 گيگابايت شکل متفاوتي دارد. در اين روش به جاي قطع و وصل پرتو ليرز، از مدولاسيون QPSK استفاده مي‌شود که هم‌زمان مشتمل بر چهار فاز گوناگون است. اين فازهاي متفاوت مي‌توانند جفت‌هاي بيتي دوصفر، صفر-يک، يک-صفر و يک-يک را ايجاد کنند.

البته براي رسيدن به اين سرعت، لازم است بخش ديگري هم تغيير کند. اين‌جا به سيگنال‌هايي با دو قطبش متفاوت نياز خواهيم داشت تا بتوانند به دريافت‌کننده‌هاي جداگانه‌اي ارسال شوند و هر کدام حمل نيمي از داده‌ها را به عهده بگيرند.
آمين به نکته ديگري نيز اشاره مي‌کند و مي‌گويد: «پس از به کارگيري تمامي اين تمهيدات، امواجي که صدها کيلومتر جابجا شده‌اند به پردازش و تصحيح نياز دارند. درون تجهيزات دريافت‌کننده ليزري تعبيه‌شده که سيگنال‌هاي ورودي را منسجم کرده و به يک سيگنال واضح تبديل مي‌کند. اين دستگاه‌ها علاوه بر اين به مدارهاي الکترونيکى نيرومندي مجهزند که مي‌توانند اختلالات ايجاد‌شده در مسير حرکت را به حداقل برسانند. اين تجهيزات انتهايي بسيار‌هوشمندانه طراحي شده‌اند و مي‌توانند تمامي مشکلات ايجاد‌شده در طول مسير را به نوعي حل و فصل کنند».

هزار کيلومتر که چيزي نيست

گلن ونبروک، مدير بخش طراحي زيرساخت‌هاي شبکه در وريزون مي‌گويد: «بدون استفاده از اين تمهيدات ما هرگز نخواهيم توانست به انتقال دور برد داده‌ها تا فاصله هزار تا 1500 کيلومتري دست پيدا کنيم».
شرکت کانادايي نورتل، سازنده تجهيزات شبکه ارتباط از راه دور که سيستم مورد نظر وريزون را نيز طراحي کرده، در آزمون تجهيزات شبکه، مربوط به شرکت استراليايي تلسترا نشان داده است که مي‌شود اين سيگنال‌ها را حتي تا 2هزار کيلومتر و دورتر نيز انتقال داد. جان سيچ، مشاور ارشد بخش تحقيق و توسعه نوري نورتل مي‌گويد: «2هزار کيلومتر کمي اغراق‌آميز است. ما براي اغلب کاربردها به چيزي حدود هزار کيلومتر يا اندکي بيشتر از آن نياز خواهيم داشت».

ولبروک مي‌گويد: «هنوز هم زيرساخت‌هاي اينترنت فوق‌سريع مشکلات متعددي را پيش رو خواهد داشت. اگر کانال‌هاي انتقال داده‌ها با سرعت 10 و 100 گيگابايت در ثانيه در يک فيبر نوري و با طول‌موج نزديک به يکديگر تعبيه شوند، پارازيت‌ها مي‌توانند مشکل‌آفرين شوند. به همين دليل از نسل اول سيستم‌هاي 100 گيگابيت برثانيه نيز مانند سيستم‌هاي فعلي نمي‌توان انتظار بازدهي بيش از 50 درصد را داشت».

درنگ جايز نيست

آخرين فناوري به کار گرفته‌شده براي افزايش سرعت اينترنت، علاوه بر افزايش ظرفيت انتقال اطلاعات توسط آن، فاکتور ديگري را که در انتقال اطلاعات بسيار‌حائز اهميت است و «تأخير» يا فاصله ميان ارسال دستور به سيستم تا زمان پاسخگويي به آن مي‌باشد، بهبود مي‌بخشد. نور با سرعتي حدود 200هزار کيلومتر بر ثانيه در فيبرهاي نورى حرکت مي‌کند و اگر در نظر بگيريم صفحه مورد نظر شما از 100 آيتم متفاوت تشکيل‌شده باشد، به صد فرمان و پاسخ مجزا نياز داريم که مي‌توانند در فاصله‌اي هزار کيلومتري از سرور مرکزي، تأخيري يک ثانيه‌اي را موجب شوند.
اين تأخير در بازار بورس آن‌قدر حائز اهميت است که سال گذشته، بورس اوراق بهادار نيويورک سيستمي 100 گيگابيتي را براي ارسال ارزش لحظه‌اي سهام به شهرهاي لندن و نيويورک خريداري کرده که انتظار مي‌رود بتواند تأخير در پاسخ را به 60 تا 70 ميلي‌ثانيه کاهش دهد. اين سرمايه‌گذارى با‌ارزش باعث مي‌شود کارگزاران اين بورس پيش از رقبا به اطلاعات دسترسي پيدا کنند و در نتيجه شانس بيشتري در بازار جهاني بورس داشته باشند!

برگرفته از newscientist
به نقل از خبرآنلاين

razmjoo
24-06-2010, 13:57
یه سوال داشتم . اونایی که اکانت v...p..........n رایگان می دن می تونن هزینه رو از قبض تلفن کم کنن.

sei_pm
24-06-2010, 15:29
یه سوال داشتم . اونایی که اکانت v...p..........n رایگان می دن می تونن هزینه رو از قبض تلفن کم کنن.

این اکانت ارتباطی به قبض تلفن نداره. منظورتون رو واضح تر بگید.

razmjoo
24-06-2010, 15:38
این اکانت ارتباطی به قبض تلفن نداره. منظورتون رو واضح تر بگید.
یک نفر بهم یه اکانت اختصاصی v....p...n داد . ( حالا دلیلش رو نمی تونم بگم ). می ترسم از قبضم کم کنه . راحت ازش استفاده کنم یا نه ؟

sei_pm
24-06-2010, 16:37
یک نفر بهم یه اکانت اختصاصی v....p...n داد . ( حالا دلیلش رو نمی تونم بگم ). می ترسم از قبضم کم کنه . راحت ازش استفاده کنم یا نه ؟

بله با خیال راحت استفاده کنید به تلفن شما کاری نداره. واسه فیل ترینگ بیشتر مصرف میشه.

amirlovely
24-06-2010, 19:17
کی این مخابرات تبریز خودش adsl میده مثل تهران؟؟؟

kral_pontiac
24-06-2010, 21:52
:18:
بابا بفهمن طرف وی p ان میده میبرن ازش سوالای سخت سخت میپرسن !
چه قبضی ؟!!
چه کشکی !!
از رایگان هم استفاده نکن .
چون هم شک برانگیزه و هم چون پابلیک هستند هم سرعتهاشون پائینه خیلی و هم زود زود دیس میشن !

بله با خیال راحت استفاده کنید به تلفن شما کاری نداره. واسه فیل ترینگ بیشتر مصرف میشه.
فیلترینـــــــــگ ؟
بابا وی پی n رو واسه امنیتش استفاده میکنن !
چی چی واسه فیلترینگ ؟
مخترع وی پی n هم فکر کنم تا حالا کلا اسم فیلتورینگ رو هم نشنیده !:46:

ممنون از توضیحاتتون . ملطفت شدم :31: . این مطلب رو بخونین تا بحث رو عوض کنیم .
دانلود يک DVD فقط در 4 ثانيه

ورود کاربران جديد به شبکه و ايجاد خدمات متنوع رسانه‌اي توسط سرويس‌دهندگان، به رشد شبکه شتابي روزافزون داده است. اما براي عدم بروز مشکل در خدمات، سرعت انتقال اطلاعات و فاکتورهاي جانبي آن نيز بايد بهبود يابد.
سيستم‌هاي انتقال اطلاعات با سرعت 100 گيگابايت در ثانيه، براي شروع قدم خوبي است.
به جرأت مي‌توان گفت تنها بخش‌هاي معدودي از جامعه انساني هنوز تحت‌تأثير اينترنت قرار نگرفته است. با نگاهي گذرا به اين جامعه مي‌بينيم از ارتباطات تجاري گرفته تا اوقات فراغت، شبکه نوع زندگي و نگاه ما را تغيير داده است.
به گزارش نيوساينتيست، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])البته هنوز زيرساخت‌هاي اينترنت همان فيبرهاي نوري چند‌سال پيش هستند، زيرساختي که با افزايش چشم‌گير و روزافزون سرويس‌هاي نيازمند پهناي باند و درخواست براي سرعت‌هاي بالاتر ممکن است جايي ديگر نتواند دوام بياورد و زير بار حجم بي‌سابقه داده‌ها، کمر خم کند. اين زيرساخت نيازمند نوسازي است.

اروپايي‌هاي پيشگام

به عنوان بخشي از تلاش براي بهبود اين ساختار مي‌توان به فيبر نوري فوق‌سريعي اشاره کرد که توسط شرکت مخابراتي وريزون ميان پاريس در فرانسه و فرانکفورت در آلمان کشيده شده و بيش از 900 کيلومتر طول دارد. به نظر مي‌رسد اين زيرساخت جديد ظرفيت کافي را براي ارائه پهناي باند مورد نظر کاربران در آينده نزديک داشته باشد.
در حال حاضر، بالاترين سرعت انتقال اطلاعات در شبکه ارتباطات از راه دور حدود 10 ميليارد بايت در ثانيه يا 10گيگابايت بر ثانيه است. با اين سرعت، ارسال محتواي ديجيتال يک دي.وي.دي کامل 4.7 گيگابايتي روي شبکه تنها 4 ثانيه زمان مي‌برد. اين نهايت راهي است که صنعت ارتباطات از زمان‌هاي پيش‌از سال 1996 / 1375 تاکنون پيموده و شيوه ارتباط کاربران را از به کارگيري مودم‌هاي ديال‌آپ تا سرعت باورنکردني 10گيگابايت بر ثانيه تغيير داده است.
اما هنوز هم چالش‌هاي بسياري در راه است. کاربران جديد و سرويس‌هاي خدماتي تازه مي‌آيند تا به کاربران امروزي شبکه و نيازهاي روزافزون آن اضافه شوند. رسانه‌هاي اجتماعي، دانلود ويدئوها، تماشاي آنلاين فيلم‌ها و سريال‌ها، به اشتراک‌گذاري حجم انبوهي از فايل‌ها و محاسبات ابري تنها بخشي از اين نياز فزاينده است. در آينده نزديک به ظرفيت بالاتري نياز خواهيم داشت و اين نيازمند تغييراتي تازه است.

فيبرنوري هم بي‌دردسر نيست

در فيبرهاي نوري امروزي دريافت و ارسال اطلاعات به وسيله قطع و اتصال مجدد پرتوهاي ليزر صورت مي‌گيرد. صدها سيگنال ليزري مجزا که اندکي در طول‌موج اختلاف دارند، به هر فيبر نوري ارسال خواهند شد و در نهايت سرعت 10 گيگابايت بر ثانيه را در اختيار کاربران قرار خواهند داد. اما اجراي اين تکنيک نيز با محدوديت‌هايي همراه است: نمي‌توان سرعت پردازش داده‌ها را در هر طول‌موج افزايش داد، چرا که امواج شروع به تداخل و از بين‌بردن اثر يکديگر مي‌کنند.
ديمپل آمين از شرکت سازنده تجهيزات شبکهCiena در لينتيکوم، مريلند مي‌گويد: «اين مشکل هنگامي که سرعت انتقال داده‌ها به 100 گيگابايت بر ثانيه افزايش پيدا کند، صد برابر پيچيده‌تر از حال خواهد شد».

فناوري ايجاد سرعت 100 گيگابايت شکل متفاوتي دارد. در اين روش به جاي قطع و وصل پرتو ليرز، از مدولاسيون QPSK استفاده مي‌شود که هم‌زمان مشتمل بر چهار فاز گوناگون است. اين فازهاي متفاوت مي‌توانند جفت‌هاي بيتي دوصفر، صفر-يک، يک-صفر و يک-يک را ايجاد کنند.

البته براي رسيدن به اين سرعت، لازم است بخش ديگري هم تغيير کند. اين‌جا به سيگنال‌هايي با دو قطبش متفاوت نياز خواهيم داشت تا بتوانند به دريافت‌کننده‌هاي جداگانه‌اي ارسال شوند و هر کدام حمل نيمي از داده‌ها را به عهده بگيرند.
آمين به نکته ديگري نيز اشاره مي‌کند و مي‌گويد: «پس از به کارگيري تمامي اين تمهيدات، امواجي که صدها کيلومتر جابجا شده‌اند به پردازش و تصحيح نياز دارند. درون تجهيزات دريافت‌کننده ليزري تعبيه‌شده که سيگنال‌هاي ورودي را منسجم کرده و به يک سيگنال واضح تبديل مي‌کند. اين دستگاه‌ها علاوه بر اين به مدارهاي الکترونيکى نيرومندي مجهزند که مي‌توانند اختلالات ايجاد‌شده در مسير حرکت را به حداقل برسانند. اين تجهيزات انتهايي بسيار‌هوشمندانه طراحي شده‌اند و مي‌توانند تمامي مشکلات ايجاد‌شده در طول مسير را به نوعي حل و فصل کنند».

هزار کيلومتر که چيزي نيست

گلن ونبروک، مدير بخش طراحي زيرساخت‌هاي شبکه در وريزون مي‌گويد: «بدون استفاده از اين تمهيدات ما هرگز نخواهيم توانست به انتقال دور برد داده‌ها تا فاصله هزار تا 1500 کيلومتري دست پيدا کنيم».
شرکت کانادايي نورتل، سازنده تجهيزات شبکه ارتباط از راه دور که سيستم مورد نظر وريزون را نيز طراحي کرده، در آزمون تجهيزات شبکه، مربوط به شرکت استراليايي تلسترا نشان داده است که مي‌شود اين سيگنال‌ها را حتي تا 2هزار کيلومتر و دورتر نيز انتقال داد. جان سيچ، مشاور ارشد بخش تحقيق و توسعه نوري نورتل مي‌گويد: «2هزار کيلومتر کمي اغراق‌آميز است. ما براي اغلب کاربردها به چيزي حدود هزار کيلومتر يا اندکي بيشتر از آن نياز خواهيم داشت».

ولبروک مي‌گويد: «هنوز هم زيرساخت‌هاي اينترنت فوق‌سريع مشکلات متعددي را پيش رو خواهد داشت. اگر کانال‌هاي انتقال داده‌ها با سرعت 10 و 100 گيگابايت در ثانيه در يک فيبر نوري و با طول‌موج نزديک به يکديگر تعبيه شوند، پارازيت‌ها مي‌توانند مشکل‌آفرين شوند. به همين دليل از نسل اول سيستم‌هاي 100 گيگابيت برثانيه نيز مانند سيستم‌هاي فعلي نمي‌توان انتظار بازدهي بيش از 50 درصد را داشت».

درنگ جايز نيست

آخرين فناوري به کار گرفته‌شده براي افزايش سرعت اينترنت، علاوه بر افزايش ظرفيت انتقال اطلاعات توسط آن، فاکتور ديگري را که در انتقال اطلاعات بسيار‌حائز اهميت است و «تأخير» يا فاصله ميان ارسال دستور به سيستم تا زمان پاسخگويي به آن مي‌باشد، بهبود مي‌بخشد. نور با سرعتي حدود 200هزار کيلومتر بر ثانيه در فيبرهاي نورى حرکت مي‌کند و اگر در نظر بگيريم صفحه مورد نظر شما از 100 آيتم متفاوت تشکيل‌شده باشد، به صد فرمان و پاسخ مجزا نياز داريم که مي‌توانند در فاصله‌اي هزار کيلومتري از سرور مرکزي، تأخيري يک ثانيه‌اي را موجب شوند.
اين تأخير در بازار بورس آن‌قدر حائز اهميت است که سال گذشته، بورس اوراق بهادار نيويورک سيستمي 100 گيگابيتي را براي ارسال ارزش لحظه‌اي سهام به شهرهاي لندن و نيويورک خريداري کرده که انتظار مي‌رود بتواند تأخير در پاسخ را به 60 تا 70 ميلي‌ثانيه کاهش دهد. اين سرمايه‌گذارى با‌ارزش باعث مي‌شود کارگزاران اين بورس پيش از رقبا به اطلاعات دسترسي پيدا کنند و در نتيجه شانس بيشتري در بازار جهاني بورس داشته باشند!

برگرفته از newscientist
به نقل از خبرآنلاين
بچه بیام بزنم له شی ؟:46:
چرا دس رو دل خونی جوونای مردم میذاری و آزارشون میدی ؟
ها ؟:2:

میخای چیکار ؟ :31:

amirlovely
24-06-2010, 22:33
مخابرات 128 نامحدود ماهی 10 تومن هست

razmjoo
25-06-2010, 00:16
مجوز قطع کل اینترنت برای اوباما

بر اساس این قانون رییس‌جمهور آمریکا می تواند به موتورهای جستجوگر اینترنتی مانند یاهو و گوگل، دستور تعلیق دسترسی ...
در صورت تصویب قانون جدیدی که این روزها در مجلس سنای آمریکا در دست بررسی است، رییس‌جمهور آمریکا اجازه خواهد یافت با استفاده از قانونی به نام “کلید انسداد” (Kill Switch)، اینترنت را به طور کامل قطع کند.
بر اساس این قانون رییس‌جمهور آمریکا این قدرت را خواهد داشت که به موتورهای جستجوگر اینترنتی مانند یاهو و گوگل، دستور تعلیق دسترسی کامل کاربران به سرویس‌های اینترنتی این موتورهای جستجوگر را صادر کند.
دیگر شرکت‌های سرویس‌دهنده اینترنتی ایالات متحده آمریکا و همچنین شرکت‌های ارائه کننده پهنای باند اینترنتی نیز در مدت زمانی که “اوضاع اضطراری امنیت سایبری” نامیده شده، مشمول این قانون خواهند بود و حتی شرکت‌هایی که از این قانون سرپیچی کنند، تحت جریمه‌های سنگینی قرار خواهند گرفت.

در صورت تصویب این قانون که به کلید حذف اینترنت معروف شده است دولت آمریکا به طور موثر و کامل کنترل دسترسی به اینترنت را در اختیار خواهد گرفت

این قانون که از سوی جو لیبرمن کاندیدای سابق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیشنهاد شده، انتقاداتی را نیز در برداشته است و منتقدان بر این باورند که این قانون احتمال سوء‌استفاده از قدرت را با اعطای کنترل اینترنت به دستان کاخ سفید در بر خواهد داشت. لابی تکنولوژیک تچ‌آمریکا به عنوان یکی از بزرگترین محافل تکنولوژی در این کشور این قانون را عامل بالقوه‌ای برای استفاده از قدرت به صورت استبدادی و مطلق عنوان کرده است.
پیش از این دنیس بلر مدیر اطلاعات ملی آمریکا هشدار داده بود که آمریکا بارها از سوی هکرها مورد حملات اینترنتی گسترده‌ای قرار گرفته و تعداد این حملات به بخش‌های دولتی ایالات متحده در سه سال گذشته ۴۰۰% افزایش داشته است. در صورت تصویب این قانون که به کلید حذف اینترنت معروف شده است دولت آمریکا به طور موثر و کامل کنترل دسترسی به اینترنت را در اختیار خواهد گرفت.
اگر رییس جمهور آمریکا اینترنت را به این طریق کنترل کند، دسترسی سایر کشورها نیز به سایتهای پر بازدید قطع خواهد شد. گوگل، یاهو و یوتیوب از جمله پر بازدیدکننده ترین سایتهای دنیا هستند که در آمریکا قرار دارند.
بر اساس این قانون هر شرکت اینترنتی ای که در لیست امنیت ملی قرار دارد، یا به نوعی به اینترنت، سیستم مخابرات و یا به طور کلی هر یک از اجزای مربوط به زیرساخت های اطلاعاتی آمریکا قرار دارد، تحت فرمان مرکز ملی ارتباطات و امنیت سایبری (NCCC) خواهند بود که به زودی در سازمان امنیت ملی ایجاد خواهد شد.
منبع: تابناک

razmjoo
25-06-2010, 00:22
لاست رو دانلود کنین و حالش رو ببرید .

razmjoo
25-06-2010, 00:35
بچه بیام بزنم له شی ؟:46:

خیلی ممنون از لطفتون .:46:

kral_pontiac
25-06-2010, 00:41
مخابرات 128 نامحدود ماهی 10 تومن هست
مفت هم بدن باز هم نمیگیرم .
این یعنی با دست خودت همه چی رو اهدا کنی به فولترینگ :13:

razmjoo
25-06-2010, 00:50
ایول بابا . تو هم مثل من شب زنده داری می کنی ! :5:

kral_pontiac
25-06-2010, 00:55
ایول بابا . تو هم مثل من شب زنده داری می کنی ! :5:
بابا من 24 ساعت زنده دار هستم :دی
کوجای کاری تو :5:

razmjoo
25-06-2010, 00:58
بابا من 24 ساعت زنده دار هستم :دی
کوجای کاری تو :5:
سرویست چی بود ؟ تست همین العان .

Marlonsat
25-06-2010, 12:34
دوستان کسی نیست جواب سوال ما رو بده !

سلام
یه سوال داشتم از دوستانی که تو شرکت همارا یه دستی دارن یا مشترک قدیمی و حرفه ای این شرکت هستن

رفیق من برای دفترش سرویس 512 نامحدود خریده بود که مدتی بعد به دلیل تغییر شغل این سرویس بلا استفاده شد براش الان من یوزر و پسورد اونو دارم
میشه با گرفتن یه اکانت از همارا از سرویس دوستم استفاده کنم؟
مثل صبانت مک فیلترینگ نیست؟
اگه مک فیلترینگ کردن هیچ راهی نیست؟

amin_damer
25-06-2010, 12:40

من از یکی از آشنا ها که تو مخابرات شنیدم که می خوان با همارا قرار داد ببندن همارا سرویس مخابراتو ساپورت کنه !!!:13:

amin_damer
25-06-2010, 13:24
سلام
اگه کسی سرویس 128 صبانت رو مرکر آزادی داره میشه سرعت روزانه و شبانشو رو برام یگه ممنون
می خوام از پارس کوچ کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

razmjoo
25-06-2010, 16:13
فکر نکنم زیاد فرق کنه . چون ip که ماکس بهم داده مال مخابراته !:2: البته ما هم کار هایی بلدیم !

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

یک سوالی داشتم ip ولد با ip ولد استاتیک چه فرقی می کنه ؟ آیا Ip ولد اشتراکی است ولی همیشه ثابت و استاتیک اختصاصی و ثابت است ؟

razmjoo
25-06-2010, 16:31
فکر کنم این اسپید تست یکچیزیش هست :

kral_pontiac
26-06-2010, 03:46
دوستان کسی نیست جواب سوال ما رو بده !
برو تو ادوانسد و مک آی پی رو عوض کن ! :دی

فکر کنم این اسپید تست یکچیزیش هست :

آی خالی بند
حالا اسپیدتست دسکاری میکنی ؟:21:

amin_damer
26-06-2010, 20:01
سلام
اگه کسی سرویس 128 صبانت رو مرکر آزادی داره میشه سرعت روزانه و شبانشو رو برام یگه ممنون
می خوام از پارس کوچ کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نیست جوابه ما رو برده؟:11:

kral_pontiac
28-06-2010, 00:32
یا علی
تایپیک بالــــــــــــا

hoomi20022002
28-06-2010, 11:38
سلام خدمت دوستان عزیز .
من ساکن منطقه آئل گلی تبریز هستم . می خوام سرویس ADSL بگیرم . بهترین شرکت از لحاظ سرعت دانلود شبانه و روزانه و نبود قطعی در این منطقه کدام است؟
لطفا کمکم کنید.

AB
28-06-2010, 15:24
سلام خدمت دوستان عزیز .
من ساکن منطقه آئل گلی تبریز هستم . می خوام سرویس ADSL بگیرم . بهترین شرکت از لحاظ سرعت دانلود شبانه و روزانه و نبود قطعی در این منطقه کدام است؟
لطفا کمکم کنید.

شرکت ها زیاد با هم فرقی نمیکنن.باید هزینه و نوع سرویس رو مشخص کنی.

برای نامحدود 128 همارا و ماکس نت خوبه.برای محدود هم به غیر از همارا و ماکس نت چند تا شرکت دیگه مثل صبانت و شاتل لایزر و پارس آنلاین و چند تا شرکت دیگه هست.بیشتر باید به بودجت توجه کنی.

hoomi20022002
28-06-2010, 18:09
شرکت ها زیاد با هم فرقی نمیکنن.باید هزینه و نوع سرویس رو مشخص کنی.

برای نامحدود 128 همارا و ماکس نت خوبه.برای محدود هم به غیر از همارا و ماکس نت چند تا شرکت دیگه مثل صبانت و شاتل لایزر و پارس آنلاین و چند تا شرکت دیگه هست.بیشتر باید به بودجت توجه کنی.

دوست من 128 به 512 سرویس مد نظر من . من از پارس آنلاین داشتم ولی شبانه اش 10 بار قطعی داشت و سرعت به 15 می رسید . الان می خوام بدونم 128 به 512 همارا یا ماکس چطوره . شبانه اش ؟

AB
28-06-2010, 21:39
دوست من 128 به 512 سرویس مد نظر من . من از پارس آنلاین داشتم ولی شبانه اش 10 بار قطعی داشت و سرعت به 15 می رسید . الان می خوام بدونم 128 به 512 همارا یا ماکس چطوره . شبانه اش ؟

128 به 512 منظورتون همون 512 محدود هست؟

من قبلا همارا 512 داشتم.خیلی خوب بود.هر شب حدود 1300 مگ دانلود داشتم.الان هم 128 نامحدود همارا گرفتم.تا حالا که مشکلی نداشته.از همشون هم ارزونتره.

بهتره چند صفحه قبل رو هم بخونی ببینی کدومش برات مناسبه.

razmjoo
29-06-2010, 18:45
128 به 512 منظورتون همون 512 محدود هست؟

من قبلا همارا 512 داشتم.خیلی خوب بود.هر شب حدود 1300 مگ دانلود داشتم.الان هم 128 نامحدود همارا گرفتم.تا حالا که مشکلی نداشته.از همشون هم ارزونتره.

بهتره چند صفحه قبل رو هم بخونی ببینی کدومش برات مناسبه.
به این سرویس سرعت 512 می دن و به خود 512 دو برابر یعنی 1 مگ می دن . ( البته برای دانلود ) . آپلود هر دو 256 . در ضمن من حالا 512 ماکس دارم . هر شب 2.5 گیگ راحت می زنم .

MaFia_King
30-06-2010, 12:11
سلام

دوستان همارایی یه گزارشی بدن در مورد دیروز.!!
سرویس من دیروز از ساعت 12 ظهر تا 12 ظهر امروز قطع بود. :41:

meisam317
30-06-2010, 15:45
فکر نکنم زیاد فرق کنه . چون ip که ماکس بهم داده مال مخابراته !:2: البته ما هم کار هایی بلدیم !

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

یک سوالی داشتم ip ولد با ip ولد استاتیک چه فرقی می کنه ؟ آیا Ip ولد اشتراکی است ولی همیشه ثابت و استاتیک اختصاصی و ثابت است ؟

استاتیک با هر با اتصال به ابینترنت تغییر نمی کند و مستلزمرداخت هزینه هست ولید متغییره

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

بابا بفهمن طرف وی p ان میده میبرن ازش سوالای سخت سخت میپرسن !
چه قبضی ؟!!
چه کشکی !!
از رایگان هم استفاده نکن .
چون هم شک برانگیزه و هم چون پابلیک هستند هم سرعتهاشون پائینه خیلی و هم زود زود دیس میشن !

::

اصلن هم اینطور نیست تو فرومهای همسایه هر کی از راه میرسه تو امضاش زده فروش چیز پی ان شماره حساب هم میده :31: سوالای راحت هم ازش نمی پرسن :10::27:

razmjoo
01-07-2010, 12:55
استاتیک با هر با اتصال به ابینترنت تغییر نمی کند و مستلزمرداخت هزینه هست ولید متغییره
اینارو می دونم . فقط می خوام بدونم که ولد فقط برای یک نفر داده می شه و اشتراکی نیست و شرکت ها الزام دارن تا ولد بدن یا می تونن اشتراکی بدن ؟

AB
01-07-2010, 14:32
اینارو می دونم . فقط می خوام بدونم که ولد فقط برای یک نفر داده می شه و اشتراکی نیست و شرکت ها الزام دارن تا ولد بدن یا می تونن اشتراکی بدن ؟

بله.اصولا باید همه شرکت ها برای هر مشترک یه آی پی ولید بدن.

TopGear
01-07-2010, 14:57
سلام دوستان
الان بهترین ADSL تو تبریز کدوم شرکته؟
این 128 بدون محدودیت همارا یا مکس سرعتش چطوره؟ قابل تحمل هست؟
میخوام یوتوبو مثل آب باز کنه

AB
01-07-2010, 17:27
سلام دوستان

هیچ شرکتی تو ایران یوتیوب رو مثل آب باز نمیکنه.اولا باید سرعتت بیشتر از 256 باشه.(خود 256 هم مشکل داره.)برای ویدئو های اچ دی هم حداقل 1 مگ لازمه.دوما هم فقط فاکتور سرعت مهم نیست و کیفیت خط هم خیلی تاثیر داره.

من 128 همارا دارم.خوبه ولی در حد 128 خوبه.حداکثر سرعت دانلودش هم 16 هست.

razmjoo
01-07-2010, 18:16
سلام دوستان
اگه بخوای یوتوبو ببینی باید فکر نامحدود رو از سرت بیرون کنی .

razmjoo
01-07-2010, 18:27
به نظر می رسه آی پی که به من دادن ولد نیست .:41:

AB
01-07-2010, 20:14

از کجا متوجه شدین؟

kral_pontiac
01-07-2010, 20:59
سلام

دوستان همارایی یه گزارشی بدن در مورد دیروز.!!
سرویس من دیروز از ساعت 12 ظهر تا 12 ظهر امروز قطع بود. :41:
نههههههههههههه
من که چیزی ندیدم:5:

میدن ؟
نه
همش شیر شده هست !

سلام دوستان
واسه یوتیوب ؟
نامحدود ؟
نعععععععععععععععع خیر
نمیشه
اینا جائی نمیخابن که زیرشون اب بره
واسه یوتیوب محدود فقط !!!

amin_damer
01-07-2010, 22:20
سلام دوستان

اگه نامحدود می خوای ماکس بگیر دوستم گرفته 128 ولی سرعتش 30 هستش همچنین قیمتشم خوبه 4 ما 51 تومان ولی باز به درد یوتوب نمی خوره :27:

amin_damer
01-07-2010, 22:26

این اصل نیست ولی بستگی به ISP شما و میزان فروشش بستگی داره چون تعدادIP شرکت تقریبا ثابته اگه بخوای از Rapidshare دانلود کنی وببینی که میگه IP شما در حاله دانلوده یعنی IP شما به اشتراک گذاشته و راه دیگر اینکه از یک کامپیوتر دیگه IP کامپیوتر خودتو پینگ کنی اگه وقتی تو Dic شدی پینگ هم قطع شد یعنی IP شما اشتراکی نیست:8:

TopGear
02-07-2010, 00:57
خب از لحاظ کیفیت میشه 3 تا شرکت رو رتبه بندی کنید؟

razmjoo
02-07-2010, 12:49
این اصل نیست ولی بستگی به ISP شما و میزان فروشش بستگی داره چون تعدادIP شرکت تقریبا ثابته اگه بخوای از Rapidshare دانلود کنی وببینی که میگه IP شما در حاله دانلوده یعنی IP شما به اشتراک گذاشته و راه دیگر اینکه از یک کامپیوتر دیگه IP کامپیوتر خودتو پینگ کنی اگه وقتی تو Dic شدی پینگ هم قطع شد یعنی IP شما اشتراکی نیست:8:
آی پی ام اشتراکی است . یک پیغام از سایت به بخش adsl فرستادم . ببینم جوابمو می دن . در ضمن قیمت شی پی ان ماکس چقدره ؟

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

از کجا متوجه شدین؟
تو دانلود از رپیدرشیر .

---------- Post added at 01:49 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

خب از لحاظ کیفیت میشه 3 تا شرکت رو رتبه بندی کنید؟
نه . چون بینمون تفرقه میفته . هر کسی شرکت خودش رو اول می دونه . کیفیت شرکت هم به منطقه ی مخابراتی که تو اون قرار داری بستگی داره .

amin_damer
02-07-2010, 13:37
[QUOTE=razmjoo;5136351]آی پی ام اشتراکی است . یک پیغام از سایت به بخش adsl فرستادم . ببینم جوابمو می دن . در ضمن قیمت شی پی ان ماکس چقدره ؟

قیمت adsl (به قول شما شی پن !!!) ماکس تا اونجایی که من میدونم تا آخر تابستون 4 ماه نامحدود 128 قیمتش 51 تومن هستش من خودم پارس دارم:5:

razmjoo
02-07-2010, 13:56
[/QUOTE]قیمت adsl (به قول شما شی پن !!!) ماکس تا اونجایی که من میدونم تا آخر تابستون 4 ماه نامحدود 128 قیمتش 51 تومن هستش من خودم پارس دارم:5:[/QUOTE]

من خودم ماکس هستم . :31: می خواستم بدونم شی پی ان می ده . منظورم adsl نبود .

TopGear
02-07-2010, 15:45
خیابون امام نرسیده به 4 راه منصور
قطع نشه سرعتش پایین نیاد
بالاخره چی بگیرم این تابستونو پشیمون نشم؟
تو پروفایلم بگین تفرقه نیفته

humanaga
02-07-2010, 19:20
45,900
256K / 256K
Max-H256
این سرویس نامحدود ماکس نت خوبه برای دانلود و بازی در XBOXLIVE

AB
02-07-2010, 22:59
45,900
256K / 256K
Max-H256
این سرویس نامحدود ماکس نت خوبه برای دانلود و بازی در XBOXLIVE

اگه پولشو داری که خوبه.:31:

ولی برای دانلود زیاد هم خوب نیست.بهتره 384 بگیری.

برای بازی آنلاین هم به غیر از سرعت پینگ خیلی مهمه که باید حدود 100 باشه ولی متاسفانه همه شرکت ها در بهترین حالت پینگشون بالای 200 250 هست.

dibagroup
03-07-2010, 00:36
دوستان عزیز سلام
اولا یکی از دوستان گفته 4 تا از ارائه دهندگان برتر
از نظر سرعت بخواهی صبانت و پارس آنلاین
از نظر قیمت بگویی صبانت، پارس آنلاین، همارا
از نظر ارائه سرویس نامحدود با قیمت مناسب پارس آنلاین، همارا و ماکس نت
از نظر کمترین قطعی و وصلی پارس آنلاین، صبانت، ماکس نت

دومین مورد نمی دونم خبر دارید یا نه کنسرسیوم اینترنتی A&D دو خدمت جدید دارن ارائه می کنند

اولی تلفن بین المللی 040 که خیلی قیمتش پایین تر از حتی کارتها هم هست و کیفیت صدا هم خیلی بالاست و یک خوبی که دارد کل استان قابل استفاده بوده و هزینه اضافی مثل مالیات و ازش افزوده نداره شعارشون هم اینکه با استفاده از این سرویس هزینه های مکالمه خودتان را به صورت چشم گیری پایین بیاورید

دومی اینترنت وارلس و ماهواره ای هست البته این خدمات بیشتر برای شهرکهای صنعتی هست قیمت تجهیزات و قیمت سرویس وارلس خیلی عالی

برای اینکه اطلاعات بیشتر داشته باشیند می توانید با شماره 5549121 تماس بگیرین

من خودم از 040 دارم استفاده می کنم به جای اسکایپ که در بیشتر شرکتها بسته شده است خیلی بهتر است

TopGear
03-07-2010, 02:08
مودمو خودمون بگیریم بهتره یا از سرویس دهنده adsl ?

hoomi20022002
03-07-2010, 09:02
دوستان عزیز سلام
اولا یکی از دوستان گفته 4 تا از ارائه دهندگان برتر
از نظر سرعت بخواهی صبانت و پارس آنلاین
از نظر قیمت بگویی صبانت، پارس آنلاین، همارا
از نظر ارائه سرویس نامحدود با قیمت مناسب پارس آنلاین، همارا و ماکس نت
از نظر کمترین قطعی و وصلی پارس آنلاین، صبانت، ماکس نت

دومین مورد نمی دونم خبر دارید یا نه کنسرسیوم اینترنتی A&D دو خدمت جدید دارن ارائه می کنند

اولی تلفن بین المللی 040 که خیلی قیمتش پایین تر از حتی کارتها هم هست و کیفیت صدا هم خیلی بالاست و یک خوبی که دارد کل استان قابل استفاده بوده و هزینه اضافی مثل مالیات و ازش افزوده نداره شعارشون هم اینکه با استفاده از این سرویس هزینه های مکالمه خودتان را به صورت چشم گیری پایین بیاورید

دومی اینترنت وارلس و ماهواره ای هست البته این خدمات بیشتر برای شهرکهای صنعتی هست قیمت تجهیزات و قیمت سرویس وارلس خیلی عالی

برای اینکه اطلاعات بیشتر داشته باشیند می توانید با شماره 5549121 تماس بگیرین

من خودم از 040 دارم استفاده می کنم به جای اسکایپ که در بیشتر شرکتها بسته شده است خیلی بهتر است

این پست اصلا تبلیغات نیست :27::8:

Ilis
03-07-2010, 12:20
من کلا از ماکس نت نگرفتم کل ایران از نت استفاده کردم شیراز و اصفهان واقعا لذت بردم کیفیت خیلی خوب اما تبریز
خداییش فاکیدن ما رو :31:

اوائل بر اساس عادتی که دارم از آی نت گرفتم... خوب بود راضی ام قطعی کم بود اما وقتی دیدم داره شورش درمیاد و آشمون شور شده ول کردم رفتم سراغ مکس نت که بشکنه گردنم :31:

پشتیبانی در حد بوقلمون :20: 24 ساعته رو واسه اینکه امتحان کنم 3 شب زنگ زدم یه یارو خوابالو ورداشت منم کلی مخشو خوردم :27: جاتون خالی :31:
سرعت دانلود من الان با سروریس 1024 توربوی نمیدونم چی چی :31: 112 تا 120 متغیره... اما شب میاد رو 65 :41: تازه محدود هم هست اعصابم خورد میشه...

صبح مارک میکنم شب میذارم واسه دانلود مفت مفت :27:
خلاصه کنم راضی نیسم...
رپید هم که تعطیله واس ما... مشترکین همارا استقاده میکنن اما واس ما قدغنه :13: وقتی هم میگیم چرا میگه تو تبریز همه اینجوری ان :13:

ولی خب مجبورم و هممون مجبوریم... خداییش جایی نیس بریم شکایت کنیم؟ حمایت از حقوق مصرف کننده ای چیزی؟

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

اونایی هم که میخوان چیزپی ان بگیرن اصلا از این شرکتا نگیرن... تو نت بگردین فروشنده های خیلی بهتر و ارزون تر هست یه نفر میشناسم سالی 18 تومن چیز پی ان میده بهت واقعا باقلواااا :31:

sei_pm
03-07-2010, 12:39
سرعت دانلود من الان با سروریس 1024 توربوی نمیدونم چی چی :31: 112 تا 120 متغیره... اما شب میاد رو 65 :41: تازه محدود هم هست اعصابم خورد میشه...

خلاصه کنم راضی نیسم...

خوب مگه مجبوری؟
کاسیک بگیر روزها 1024 و شبها میشه 512 دیگه لازم نیست پول اضافه واسه توربو بدی.:27:

razmjoo
03-07-2010, 12:57
من کلا از ماکس نت نگرفتم کل ایران از نت استفاده کردم شیراز و اصفهان واقعا لذت بردم کیفیت خیلی خوب اما تبریز

اوائل بر اساس عادتی که دارم از آی نت گرفتم... خوب بود راضی ام قطعی کم بود اما وقتی دیدم داره شورش درمیاد و آشمون شور شده ول کردم رفتم سراغ مکس نت که بشکنه گردنم :31:

پشتیبانی در حد بوقلمون :20: 24 ساعته رو واسه اینکه امتحان کنم 3 شب زنگ زدم یه یارو خوابالو ورداشت منم کلی مخشو خوردم :27: جاتون خالی :31:

خلاصه کنم راضی نیسم...
رپید هم که تعطیله واس ما... مشترکین همارا استقاده میکنن اما واس ما قدغنه :13: وقتی هم میگیم چرا میگه تو تبریز همه اینجوری ان :13:

ولی خب مجبورم و هممون مجبوریم... خداییش جایی نیس بریم شکایت کنیم؟ حمایت از حقوق مصرف کننده ای چیزی؟

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

اونایی هم که میخوان چیزپی ان بگیرن اصلا از این شرکتا نگیرن... تو نت بگردین فروشنده های خیلی بهتر و ارزون تر هست یه نفر میشناسم سالی 18 تومن چیز پی ان میده بهت واقعا باقلواااا :31:
من از همین مکس نتی که این همه بد گفتی ازش استفاده می کنم . سرویس 512 . نه کلاسیک . نه توربو . شب و روز سرعت دانلودم 120 کیلو بایت است که می شه 120*8 = 960 کیلو بیت که ازش خیلی راضیم . خدا عمر بده دوره ی بعدی 1 مگ همین شرکت رو می خرم . فقط تنها اشکالی که داره آی پی اشتراکی اونه کا با ماهی 10 تومن می شه اختصاصی :31: . در ضمن می گی پشتیبانیش بده . مگه نمی گی شب زنگ زدی برداشتن . خلاصه برداشتن یعنی تمام . در ضمن چرا از خواب بیدارشون کردی ؟ بیدار کردی که چی بگی ؟ شوخی کردم . خلاصه خیلی ها می گن خوبه . حالا تو میای می گی بده . ما چکار کنیم ؟ یک نفر بود که از 128 محدود استفاده می کرد می گفت شب و روز با 120 دانلود می کنه !

razmjoo
03-07-2010, 13:05
بچه ها این اینترنت سکوریتی رو دانلود کنید . عالیه :

AB
03-07-2010, 13:18

خلاصه کنم راضی نیسم...

منو باش که این دوره میخاستم ماکس نت بگیرم.الان یه خورده تردید دارم.

بچه ها این اینترنت سکوریتی رو دانلود کنید . عالیه :

عزیز دلم اینجا انجمن معرفی نرم افزار نیست.:31:

razmjoo
03-07-2010, 13:23
منو باش که این دوره میخاستم ماکس نت بگیرم.الان یه خورده تردید دارم.

عزیز دلم اینجا انجمن معرفی نرم افزار نیست.:31:
فقط به خاطر یه نفر ! خوب از اونایی که تو مرکزتون از ماکس استفاده می کنه بپرس . شاید این کاربر تو مرکزیه که تعداد کاربرش خیلی زیاده .
خوبی مون رو ببین که خواستیم یه لطفی کرده باشیم . آخرین نسخه ی کاسپار ارزش معرفی در اینجا نداره ؟

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

خلاصه کنم راضی نیسم...

شما در کدوم مرکز مخابراتی هستین ؟

kamran987456
03-07-2010, 16:40
من از همین مکس نتی که این همه بد گفتی ازش استفاده می کنم . سرویس 512 . نه کلاسیک . نه توربو . شب و روز سرعت دانلودم 120 کیلو بایت است که می شه 120*8 = 960 کیلو بیت که ازش خیلی راضیم . خدا عمر بده دوره ی بعدی 1 مگ همین شرکت رو می خرم . فقط تنها اشکالی که داره آی پی اشتراکی اونه کا با ماهی 10 تومن می شه اختصاصی :31: . در ضمن می گی پشتیبانیش بده . مگه نمی گی شب زنگ زدی برداشتن . خلاصه برداشتن یعنی تمام . در ضمن چرا از خواب بیدارشون کردی ؟ بیدار کردی که چی بگی ؟ شوخی کردم . خلاصه خیلی ها می گن خوبه . حالا تو میای می گی بده . ما چکار کنیم ؟ یک نفر بود که از 128 محدود استفاده می کرد می گفت شب و روز با 120 دانلود می کنه !
همچین میگی یه نفر بود که دیگران فکر می کنن دروغ می گم
بله من تا 1 هفته پیش با 128 3 ماهه محدود با قیمت 47 هزار با سرعت متوسط 114 دانلود میکردم
حالا هم 3 ماهه نامحدود واسه بازی کردن کانتر گرفتم متوسط دانلودش با idm 28 هست

اینم یه روز که با سرویس 128 محدود 3 ماهه 2.28 گیگ دانلود کردم

AB
03-07-2010, 18:42
همچین میگی یه نفر بود که دیگران فکر می کنن دروغ می گم
بله من تا 1 هفته پیش با 128 3 ماهه محدود با قیمت 47 هزار با سرعت متوسط 114 دانلود میکردم
حالا هم 3 ماهه نامحدود واسه بازی کردن کانتر گرفتم متوسط دانلودش با idm 28 هست

میشه یه تست از سرویستون بزارین.

kamran987456
03-07-2010, 18:51
میشه یه تست از سرویستون بزارین.

اینم یه تست از 3 ماه 128 نا محدود

AB
03-07-2010, 19:39

اینم تست من.128 سه ماهه نامحدود همارا.

اگه این 128 نامحدود باشه این دوره صد در صد از ماکس نت میگیرم.

فقط یه خورده پینگش بیشتره.پینگش همیشه اینطوریه یا کمتر هم میشه.تو بازی های آنلاین که مشکلی نداره؟

kamran987456
03-07-2010, 19:40
اینم تست من.128 سه ماهه نامحدود همارا.

اگه این 128 نامحدود باشه این دوره صد در صد از ماکس نت میگیرم.

فقط یه خورده پینگش بیشتره.پینگش همیشه اینطوریه یا کمتر هم میشه.تو بازی های آنلاین که مشکلی نداره؟

نه اصلا با سرور های تهران در کانتر پینگش دوره بر 40 هست

dibagroup
03-07-2010, 21:59
مودمو خودمون بگیریم بهتره یا از سرویس دهنده adsl ?

سلام سعی کند از خود شرکت ارائه دهنده بگیرید

Ilis
04-07-2010, 01:05
من تو رجائی ام...
البته خداییش سیم و اینا هم فرسودس در حد چیز هااا :D

اما این شرکتا مثلا همین که میگم پشتیبانی ضعیفه مثال:
زنگ زدم میگم ارور 503 میگیرم میگه ینی چی؟؟؟ :D

razmjoo
04-07-2010, 08:50
خوب معلومه واسه ی نامحدود همین سرعت زیاده .

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:48 AM ----------

سلام سعی کند از خود شرکت ارائه دهنده بگیرید
آره :31: همین tplink 8811 رو ماکس می ده 34 تومن . بگردی 22 تومن می تونی بخری .:19:

razmjoo
04-07-2010, 08:57
من تو رجائی ام...
البته خداییش سیم و اینا هم فرسودس در حد چیز هااا :D

اما این شرکتا مثلا همین که میگم پشتیبانی ضعیفه مثال:
زنگ زدم میگم ارور 503 میگیرم میگه ینی چی؟؟؟ :D
اون که هیچ . وقتی رفته بودم قرارداد ببندم اصلا سوال های ساده ی من رو نمی فهمید . فقط در اون حد اطلاع داشت که adsl یعنی اینترنت پرسرعت ! :31: آدم های مجرب رو پشت تلفن نمی زارن که .

Ilis
04-07-2010, 11:15
اون که هیچ . وقتی رفته بودم قرارداد ببندم اصلا سوال های ساده ی من رو نمی فهمید . فقط در اون حد اطلاع داشت که adsl یعنی اینترنت پرسرعت ! :31: آدم های مجرب رو پشت تلفن نمی زارن که .

یه دیپلمه ی بی سواد رو گذاشته اونجا جواب ما رو بده :31: من ادعا ندارم ولی الان 8 ساله دارم از اینترنت فقط استفاده میکنم... نسل به نسل هم اومدم جولو :31: در حد یه کاربر معمولی هم نمیدونن اونا که جواب ما رو بدن... الان هم زنگ زدم در مورد مشکل سرعت زده یکسره کرده مودم رو که روشن میکنم زرتی میپره تو نت :31::31::31::31:

Ilis
04-07-2010, 11:22

اینم نتیجه تست الانمه :41: پینگ در حد چیز :20:

razmjoo
04-07-2010, 12:47
یه دیپلمه ی بی سواد رو گذاشته اونجا جواب ما رو بده :31: من ادعا ندارم ولی الان 8 ساله دارم از اینترنت فقط استفاده میکنم... نسل به نسل هم اومدم جولو :31: در حد یه کاربر معمولی هم نمیدونن اونا که جواب ما رو بدن... الان هم زنگ زدم در مورد مشکل سرعت زده یکسره کرده مودم رو که روشن میکنم زرتی میپره تو نت :31::31::31::31:
خوب این رو قبول دارم . چون همه ی شرکت ها می خوان از هر جایی هزینه رو بیارن پایین . خوب مسلما حقوق یه دیپلم با فوق لیسانس فرق می کنه .

razmjoo
04-07-2010, 12:57

از سرور نیویورک بگیر . اون سرور فکر کنم از بقیه درست تر میندازه .

razmjoo
04-07-2010, 13:09

خوب منم کاربر ماکسم . فکر کنم مال تو از خط تلفنت هست . ببین :

AB
05-07-2010, 10:10
دوستان اگه ممکنه همه با یه سرور مشخص تست کنن تا نتیجه ها بهتر معلوم بشه.نزدیک ترین سرور فکر کنم سرور بورسا و کویت هست.

اینم تست من که اصلا جالب نیست.:13:

hoomi20022002
05-07-2010, 11:34

بچه ها این چطوره ؟

razmjoo
05-07-2010, 11:36

بچه ها این چطوره ؟
پینگت که عالیه ! :31: سرعت آپلودت هم تکه . راستی سرویست چیه ؟

razmjoo
05-07-2010, 11:46
لطفا از این به بعد همه از سرور زیر یعنی نیویورک تست بگیرن :

mehrdad123
05-07-2010, 12:14
سلام
حالا هی بگید غزه بدبخته !! اینم نتیجه تست من از غزه

AB
05-07-2010, 12:31
لطفا از این به بعد همه از سرور زیر یعنی نیویورک تست بگیرن :

برای تست سرعت بهترین سرور مال استانبول هست.پینگش حدود 100 تا کمتر از نیویورک هست.فاصلش هم کمتره و نتایجش درست تره.

دوستان ماکس نتی لطفا یه چند تا تست پینگ با سرور کویت بزارین.این دوره میخام از همارا کوچ کنم.:31:

ali reza majidi 14
05-07-2010, 13:33
اینم ماله منه همارا سیستم توربو

razmjoo
05-07-2010, 17:12
وضعیت اینترنت ایالت متحده رو ببینید : :18: پرسرعت ترین سرویس دهنده شون 105 مگابیت ! :18: که می شه 13 مگابایت سرعت دانلود یعنی 1 گیگ در 78 ثانیه ! :18:

razmjoo
05-07-2010, 17:21
برای تست سرعت بهترین سرور مال استانبول هست.پینگش حدود 100 تا کمتر از نیویورک هست.فاصلش هم کمتره و نتایجش درست تره.

دوستان ماکس نتی لطفا یه چند تا تست پینگ با سرور کویت بزارین.این دوره میخام از همارا کوچ کنم.:31:

hamed malekpour
05-07-2010, 19:01
این همارا کی قراره برای شهرستان ها adsl2+بده کسی خبر داره؟

Ilis
05-07-2010, 22:17

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

razmjoo
06-07-2010, 18:31
بچه ها این سایت برام .... شده . برای شما چی ؟

AB
06-07-2010, 19:34

الان درست شده.

tohidkh
06-07-2010, 20:22

الان درست شده.
نه هنوز درست نشده

از این آدرس استفاده کنید:

forum.p30world.ir

و یا

Forum.p30world.net

موفق باشید :11:

kamran987456
08-07-2010, 13:34
بیا بالا تایپک:10:

amin_damer
08-07-2010, 14:06
چرا همیشیه پینگ speedtest & pingtest این همه با هم فرق می کنه؟

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

kamran987456
08-07-2010, 15:10

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

چون سرور های که ازشون تست گرفتی با هم فرق میکنه:31:

sunrise_withu
08-07-2010, 16:38
تورو خدا اوضاع ما رو باش با سرویس 512-1.5[HTML][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه تست از پینگ نامحدود ماکس لطفا بذارین شاید کوچ کردم اونجا

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

دوست عزیز سرویست چیه؟ شبانه ات تو چه وضعیه؟

razmjoo
08-07-2010, 16:57
تورو خدا اوضاع ما رو باش با سرویس 512-1.5[HTML][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

دوست عزیز سرویست چیه؟ شبانه ات تو چه وضعیه؟
مگه نمی بینی جلوی isp نوشته پارس آنلاین .

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

بیا بالا تایپک:10:
دوستمون درست می گه . پس کجایین . اگه مشکلتون ........ هست که با .ir حل می شه .

AB
08-07-2010, 17:13
تورو خدا اوضاع ما رو باش با سرویس 512-1.5[HTML] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارس آنلاین فکر کنم رکورد دار پینگ هست.

منم میخام برم ماکس نت.فقط منتظر یکی دو تا تست دیگه هستم.

hoomi20022002
08-07-2010, 20:54
بچه ها این چطوره؟

sunrise_withu
09-07-2010, 11:14
[QUOTE=razmjoo;5165380]مگه نمی بینی جلوی isp نوشته پارس آنلاین .

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

منظورم اینه کدوم سرویس از پارس آنلاینه:9:

AB
09-07-2010, 12:41
بچه ها این چطوره؟

این پینگ و سرعت آپلود پارس آنلاین باید تو کتاب رکوردها ثبت بشه.:27:

golmohammadi
09-07-2010, 13:33
بچه ها چرا وضعیت اینترنت هر روز بدتر میشه ؟
پینگ منم خیلی بالاست
تا جایی که کانتر استریک را نمیتونم همیشه درست بازی کنم (آنلاین)
حالا چیکار کنیم ؟
3 روز دیگه مال من تموم میشه
همون همارا بگیرم ؟
اینم آخرین تست من (الان) :‌

kamran987456
09-07-2010, 14:44
بچه ها چرا وضعیت اینترنت هر روز بدتر میشه ؟
پینگ منم خیلی بالاست
تا جایی که کانتر استریک را نمیتونم همیشه درست بازی کنم (آنلاین)
حالا چیکار کنیم ؟
3 روز دیگه مال من تموم میشه
همون همارا بگیرم ؟
اینم آخرین تست من (الان) :‌

اینم تست مکس نت 128 نامحدود

تو کانتر هم با پینگ 40 تا 50 بازی میکنم (هد شات میکنم )

sunrise_withu
09-07-2010, 15:26
منم از همارا اومدم پارس آنلاین همشون سر و ته یه کرباسن یکیش پینگش خوبه سرعت دانلودش بده یکیش سرعت روزانه اش خوبه

دانلود شبانش افتضاخه دیگه خسته شدم از وضع ADSL :41:

razmjoo
09-07-2010, 17:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/URL]

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

atilaa
09-07-2010, 19:39
من اینروزا هی دیسکانکت میشم
چراغ اینترنت و دی اس ال قطع میشه بعد دی اس ال سبز میشه و بعد از چند ثانیه چراغ اینترنت قرمز رنگ میشه و همینجوری میمنونه
مودمو باید 20-30 دقیقه خاموش کنم تا دوباره بتونم وصل بشم
یعنی وقتی مودم خاموش روشن میکنم مشکل حل نمیشه
به پشتیبانی همارا هم زنگ زدم میگه مشکل از مودمته

اگر مشکل از مودم من هست مال پسر داییم هم همین برنامه هست

خواستم اینجا بپرسم که شما ها این مشکلو دارید با واقعا مودم من خراب شده

AB
09-07-2010, 21:32
چراغ اینترنت و دی اس ال قطع میشه بعد دی اس ال سبز میشه و بعد از چند ثانیه چراغ اینترنت قرمز رنگ میشه و همینجوری میمنونه

خاموش شدن چراغ ای دی اس ال مربوط به نبود سیگنال روی خط تلفن شما هست و ربطی به مودم نداره.البته شاید هم مودم خراب شده باشه ولی من بعید میدونم.چون قطعات الکترونیکی حد وسط ندارن.یا کار میکنن یا کار نمیکنن.

من از وقتی ای دی اس ال گرفتم فقط یکی 2 بار به مدت خیلی کم اینطوری شده و زنگ زدم گفتن که داریم مرکز تلفن رو بهینه سازی میکنیم.

razmjoo
10-07-2010, 00:20

من همارا نیستم و مشکلی ندارم . فقط بهت بگم که اگه مودمت رو خاموش کردی لازم نیست 30 دقیقه صبر کنی . کافیه کامپیوتر رو رستارت کنی بعد روشنش کنی تا کانکت بشی .

night-sky
10-07-2010, 12:20
برای دانلود با سرعت بالا مثلا 200k یا بالاتراز چه سرویس باید استفاده کنم و از کجا باید سرویس بگیرم

AB
10-07-2010, 13:55
برای دانلود با سرعت بالا مثلا 200k یا بالاتراز چه سرویس باید استفاده کنم و از کجا باید سرویس بگیرم

سرعتتون باید حدود 2Mbps باشه.حداکثر سرعتی که آی اس پی ها میدن یک مگ هست.

شما بودجتون چقدره؟

اگه نامحدود بخایی بگیری که ماهی باید حدود 150 تومن خرج کنی(البته برای 512 نه یک مگ)یک مگ هم تقریبا قیمتی دوبرابر 512 داره.

محدود بخایی 512 همارا میده 30 تومن.با محدودیت 5 گیگ برای 3 ماه.(سرعت دانلود بین 58 تا 64.)

از ساعت 2 تا 8 هم رایگان هست.(البته یه خورده افت سرعت داره.چون ساعت رایگانه.)

ماکس نت هم هست که قیمتش یه چند هزار تومنی از همارا گرونتره.

razmjoo
10-07-2010, 15:50

خوب دوستمون درست میگه . اگه بخوای با بالا 200 کیلو دان کنی باید 2 مگ بگیری گه 3 ماهه با 10 گیگ ماکس 207 تومن می ده . یا هم باید از اینترنت آفلاین استفاده کنی . در ضمن من یک راه حل معقولانه برات دارم . سرویس 128 ماکس ( نه کلاسیک ) رو بگیر و با 114 دان کن .

hoomi20022002
10-07-2010, 17:51
خوب دوستمون درست میگه . اگه بخوای با بالا 200 کیلو دان کنی باید 2 مگ بگیری گه 3 ماهه با 10 گیگ ماکس 207 تومن می ده . یا هم باید از اینترنت آفلاین استفاده کنی . در ضمن من یک راه حل معقولانه برات دارم . سرویس 128 ماکس ( نه کلاسیک ) رو بگیر و با 114 دان کن .

فکر نکنم با سرویس 128 ماکس بشه 114 دانلود کرد .شما کدوم سرویس رو میگید لطفا با قیمت و مشخصات کامل.

razmjoo
10-07-2010, 18:01
فکر نکنم با سرویس 128 ماکس بشه 114 دانلود کرد .شما کدوم سرویس رو میگید لطفا با قیمت و مشخصات کامل.

لطفا کاربران ماکسی که از این سرویس استفاده می کنن سرعت دانلودشون رو بنویسن .
من خودم 512 دارم . 1 مگ دانلود و 368 آپلود بستن و دارم با 120 دانلود می کنم . شنیدم سرعت دانلود این سرویس 114 است .

razmjoo
13-07-2010, 12:48
تاپینگ رفت پایین ها !

kral_pontiac
13-07-2010, 13:00
ها ها ها
فیلتر چه تاثیری گذاشته :دی

razmjoo
13-07-2010, 13:03
ها ها ها
فیلتر چه تاثیری گذاشته :دی
اولن اون کلمه رو حذف کن . دومن دوستان گفتن که به جای .com با .ir وارد شوید تا ........ نشوید و راحت وارد بشین . البته الان آدم های کمی با ............ مواجه می شن . :31:

sunrise_withu
13-07-2010, 13:32
احتمالا همارا و ماکس تو این چند روز مشکلی نداشتند که تاپیک اینهمه خلوت شده

amin_damer
14-07-2010, 08:34

خیلی ساده اگه مرکز تلفونتون زیاد شلوغ نیست برو صبانت روزانه 260 سرعت 128 هستش لازمم نیست قیمتای نجومی هم بدی:8:

hamed malekpour
15-07-2010, 10:12
کسی خبر داره که کی قیمت اینترنت کم می شه سال پش می گفتنند تیر ماه ولی هنوز خبری نیست؟

imanmag
15-07-2010, 10:37

صبانت بگیر بالای 200 بهت اسپید میده سرویس 128 و سه ماهه 39 تومن (مفته والا)

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:33 AM ----------

کسی خبر داره که کی قیمت اینترنت کم می شه سال پش می گفتنند تیر ماه ولی هنوز خبری نیست؟

فکر کنم فقط یه چیزش کم شد اونم اون 3 تومنی که مخ - ا - برات میگرفت که شده 1000 تومن

دیگه کاهش آنچنانی نداشتیم

ضمنا به خاطر رکورد جهانی قیمت پهنای باند بالا هم رفته تو کشورهای دنیا ( جاهایی که قبلا سرور با پهنای باند نامحدود میدادن الان با پهنای باند 3 ترابایت میدن )

hoomi20022002
16-07-2010, 18:45
خیلی ساده اگه مرکز تلفونتون زیاد شلوغ نیست برو صبانت روزانه 260 سرعت 128 هستش لازمم نیست قیمتای نجومی هم بدی:8:

اونوقت شبا سرعت چنده؟ قطعی داره یا نه ؟ قیمتش چنده ؟

amin_damer
17-07-2010, 00:06
اونوقت شبا سرعت چنده؟ قطعی داره یا نه ؟ قیمتش چنده ؟

شبا با کرام الکاتبین بعضیا سرعت در حد 1KB و بعضی ها در حد همون 260 و دلیلش شیر کردن زیاد تو صبا نت حالا اگه مرکزتون شلوغ باشه باید بیخیال شبانه باشی !!! قیمتش 9G 39200 تومن!!

payam20
18-07-2010, 13:44
دوستان سرعت همارای من از دانلود 54 شده 120!
برای بقیه محدود 512 ها هم اینطوره؟

razmjoo
18-07-2010, 15:14
دوستان سرعت همارای من از دانلود 54 شده 120!
برای بقیه محدود 512 ها هم اینطوره؟
من همارا نیستم ولی برای من همیشه همین جور بوده .

hamed malekpour
18-07-2010, 22:56
ما من بین 50تا90متغیره.

parinaz571
19-07-2010, 05:48
سایت برا من قی لتره. چرااااااااااااااااااااااا ااا؟
من از همارام.

MaFia_King
19-07-2010, 06:27
سایت برا من قی لتره. چرااااااااااااااااااااااا ااا؟
من از همارام.
سلام

براي همه فيل-تر هست.
:41:

sei_pm
19-07-2010, 08:22
ما من بین 50تا90متغیره.

مگه همارا سرویس کلاسیک نداری؟
پس شبا که بیشتر از 60 نمیشه دانلود کرد.

AB
19-07-2010, 15:57
سلام دوستان.

بالاخره ماکس نت گرفتم.فقط 2 تا مشکل دارم که ممنون میشم بگین برای شما هم اینطوری هست یا نه.

اول این که هیچ پورتی رو تو برنامه utorrent نمیتونم فوروارد کنم و دوم این که سرعتش خیلی نوسان داره و مثل همارا ثابت نیست.هی میپره رو صفر بعدش 5 بعدش 32.ولی با IDM بین 25 تا 30 نشون میده.

AB
20-07-2010, 11:26
هیتلر شدن سایت بد جوری اثر کرده.هیچ کس دیگه نمیاد.:13:

sei_pm
20-07-2010, 11:47
سلام دوستان.

بالاخره ماکس نت گرفتم.فقط 2 تا مشکل دارم که ممنون میشم بگین برای شما هم اینطوری هست یا نه.

اول این که هیچ پورتی رو تو برنامه utorrent نمیتونم فوروارد کنم و دوم این که سرعتش خیلی نوسان داره و مثل همارا ثابت نیست.هی میپره رو صفر بعدش 5 بعدش 32.ولی با IDM بین 25 تا 30 نشون میده.

مودم رو به صورت بریج تنظیم کن و اگر فایروال یا اینترنت سکیورتی داری disable کن یک پورت بالای 30000 تا 40000 انتخاب کن اگر باز هم دیدی اون چراغ قرمزه و تست کردی دیدی پورت بسته هست یعنی فاتحه.

AB
20-07-2010, 12:06
مودم رو به صورت بریج تنظیم کن و اگر فایروال یا اینترنت سکیورتی داری disable کن یک پورت بالای 30000 تا 40000 انتخاب کن اگر باز هم دیدی اون چراغ قرمزه و تست کردی دیدی پورت بسته هست یعنی فاتحه.

به بریج بودن یا نبودن مربوط نیست.پورت های زیادی هم امتحان کردم.فایر وال رو هم چک کردم.غیر فعال هم کردم.حل نشد که نشد.

دوستان ماکس نتی هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.:27:

Azerbaycan
20-07-2010, 18:21
سلامی دوباره!

من قصد خرید سرویس ADSL دارم، هزینه ای که میخوام خرج کنم در حدوده 50 تا 60 تومن هستش. فکر کنم واسه این 128 بدن!
انتظار من از این سرویس و پولی که میخوام بابتش خرج کنم اینه که سرعت قابل قبول نسبت به هزینش داشته باشه.
بیشتر برای دانلود میخوام تا وبگردی!
زیاد قطعی و نوسان سرعت و... نداشته باشه
درضمن نامحدود باشه
و...
حالا شما دوستان بنظرتون چی برام خوبه، کدوم شرکت بهتره...؟؟؟

hamed malekpour
20-07-2010, 18:28
مگه همارا سرویس کلاسیک نداری؟
پس شبا که بیشتر از 60 نمیشه دانلود کرد.
ما من قاطی داره گاهی سرعتم خیلی زیاد می شه تا 120وبیشتر هم می ره وگاهی هم 30می شه نمی دونم چرا این جوری می شه؟

razmjoo
20-07-2010, 21:27
به بریج بودن یا نبودن مربوط نیست.پورت های زیادی هم امتحان کردم.فایر وال رو هم چک کردم.غیر فعال هم کردم.حل نشد که نشد.

وضعیت من اصلا این جور نیست . فقط نواسان زیاد داره ( سرعت دانلود بین 116-120 ):31:

razmjoo
20-07-2010, 21:38
بالاخره ماکس نت گرفتم.

یادم رفت بپرسم . کدوم سرویس ؟

razmjoo
20-07-2010, 21:46
سلامی دوباره!

من قصد خرید سرویس ADSL دارم، هزینه ای که میخوام خرج کنم در حدوده 50 تا 60 تومن هستش. فکر کنم واسه این 128 بدن!
انتظار من از این سرویس و پولی که میخوام بابتش خرج کنم اینه که سرعت قابل قبول نسبت به هزینش داشته باشه.
درضمن نامحدود باشه
و...

نگفتی هر ماه می خوای 50-60 تومن بدی . در ضمن اگه بخوای سرعت دانلودت زیاد باشه نامحدود نمی شه .
اگه دو خط داری و می خوای ماهی 60 تومن هزینه کنی من یه راه حل برات دارم . 128 نامحدود ماکس بگیر ماهی 17 تومن واسه وب گردی . بعد 33 تومن 1 مگ ماکس بگیر شبا باهاش دانلود کن .

AB
20-07-2010, 23:17
یادم رفت بپرسم . کدوم سرویس ؟

128 نامحدود.راستی تورنت رو امتحان کردی؟

sei_pm
21-07-2010, 00:26

چرا ربط داره وقتی رو بریج میگذاری دیگه لازم نیست پورتی رو فوروارد کنی و همه پورتها بازه چون دیگه فایروال خود مودم کار نمیکنه و برمیگرده به سیستمت واسه این گفتم چون شاید درست پورت رو از تو مودم فوروارد نمی کنی.

razmjoo
21-07-2010, 07:34
128 نامحدود.راستی تورنت رو امتحان کردی؟
من هیچ مشکلی با تورنت ندارم . راستی داری با 128 نامحدود با 20-30 دانلود می کنی ؟

AB
21-07-2010, 09:31
چرا ربط داره وقتی رو بریج میگذاری دیگه لازم نیست پورتی رو فوروارد کنی و همه پورتها بازه چون دیگه فایروال خود مودم کار نمیکنه و برمیگرده به سیستمت واسه این گفتم چون شاید درست پورت رو از تو مودم فوروارد نمی کنی.

برای بریج کردن لازمه با شرکت هماهنگ کنم؟یا فقط ایجاد کانکشن کافیه؟

من هیچ مشکلی با تورنت ندارم . راستی داری با 128 نامحدود با 20-30 دانلود می کنی ؟

میتونم دانلود کنم ولی هیچ کدوم از پورت ها باز نیستن.میشه یه عکس از ستاپ گاید utorrent بزاری.:11:

razmjoo
21-07-2010, 11:34
.میشه یه عکس از ستاپ گاید utorrent بزاری.:11:

در ضمن یادم رفت بگم . مبارکت باشه . :11:

razmjoo
21-07-2010, 11:43
برای بریج کردن لازمه با شرکت هماهنگ کنم؟یا فقط ایجاد کانکشن کافیه ؟

نه لازم نیست به اونا چیزی بگی . فقط با یه خودکار حافظه ی مودمت رو پاک کن و بعد تو کانفیگ کردن حالت بریج رو انتخاب کن .:46:

---------- Post added at 12:43 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

128 نامحدود.
لطفا یه تست بگیر . اگه با 30 به طور ثابت دانلود می کنی منم دوره ی بعد نامحدود می گیرم .:20:

AB
21-07-2010, 13:08
در ضمن یادم رفت بگم . مبارکت باشه . :11:

ممنون.:11:

نه لازم نیست به اونا چیزی بگی . فقط با یه خودکار حافظه ی مودمت رو پاک کن و بعد تو کانفیگ کردن حالت بریج رو انتخاب کن .:46:

لطفا یه تست بگیر . اگه با 30 به طور ثابت دانلود می کنی منم دوره ی بعد نامحدود می گیرم .:20:

سرعتش اصلا ثابت نیست.هی کم و زیاد میشه.از صفر تا 30 متغیره.رپید شیر هم که تعطیل.:13:

راستی این بریج کردنو یادم میدی.تو مودم گذاشتم رو بریج ولی بعد از درست کردن کانکشن تو ویندوز وصل نمیشه.یوزرو و پسورد رو هم همون شماره تلفن و رمز اینترنت دادم.

اینم تست:

AB
21-07-2010, 13:14
بی زحمت تو utorrent گزینه Run Tests رو بزن بعد عکسشو بزار.ممنون.:11:

Azerbaycan
21-07-2010, 13:54
نگفتی هر ماه می خوای 50-60 تومن بدی . در ضمن اگه بخوای سرعت دانلودت زیاد باشه نامحدود نمی شه .
اگه دو خط داری و می خوای ماهی 60 تومن هزینه کنی من یه راه حل برات دارم . 128 نامحدود ماکس بگیر ماهی 17 تومن واسه وب گردی . بعد 33 تومن 1 مگ ماکس بگیر شبا باهاش دانلود کن .
رفیق من میخواستم سه ماهه باشه.
در ضمن من نگفتم که باید سرعت دانلودم خیلی زیاد باشه؛ گفتم بابت پولی که میدم هم سرعتش قابل قبول باشه و هم مشکلات و قطع و وصلهای طولانی و نوسان سرعت زیاد نداشته باشه.
خط هم یک خط دارم.
قبلا از صبانت سرویس گرفته بودم که همه میدونید صبانت همه سرویسهاش محدوده اما سرعتهای زیادی به نسبت سرویسی که میده داره. من 128 صبانت داشتم سه ماه که خداییش سرعت 1مگ را باهاش تجربه میکردم! کمترین سرعت دانلود 90 بود بیشترینشم 170 -180 متغییر!
اما مشکل اینجاش که 9گیگ حجم اصلا واسم نمیصرفه!
راستی صبانت شبا از جه ساعتی سرویس نامحدودش شروع میشه و صبح تموم میشه؟

دوستان حالا بنا به سوالهام بنظرتون از کجا سرویس بگیرم بهتر و بصرفه تره؟

razmjoo
21-07-2010, 18:15
سرعتش اصلا ثابت نیست.هی کم و زیاد میشه.از صفر تا 30 متغیره.رپید شیر هم که تعطیل.:13:

راستی این بریج کردنو یادم میدی.تو مودم گذاشتم رو بریج ولی بعد از درست کردن کانکشن تو ویندوز وصل نمیشه.یوزرو و پسورد رو هم همون شماره تلفن و رمز اینترنت دادم.
در مورد سرعت اگه فردا و پس فردا هم این جور باشه زنگ بزن و بگو من این طوری نمی خوام . در ضمن من مطمئن نیستم تو حالت بریج کار کنه . چون خود شرکت گفته ppoe .

razmjoo
21-07-2010, 19:18
بچه ها تاپینگ زیر رو زدم . لطفا بهش سر بزنید :

parsa205
21-07-2010, 19:26
از دوستان که از شرکت همارا سرویس میگیرند میشه بگند وضعیت سرعت این شرکت چطوریه ؟؟؟

sei_pm
21-07-2010, 21:00
برای بریج کردن لازمه با شرکت هماهنگ کنم؟یا فقط ایجاد کانکشن کافیه؟

میتونم دانلود کنم ولی هیچ کدوم از پورت ها باز نیستن.میشه یه عکس از ستاپ گاید utorrent بزاری.:11:

ورژن مال 1.8.5 هست مال شما ورژن 23 به بالا باید باشه در کل تنظیماتتون مشکل نداره اگر ماکس نت مثل همارا نباشه و مک فیلتر رو فعال نکرده باشه شما می تونی خودت رو بریج تنظیم کنی و بعد کانکش بسازی و کانکت بشی.
لازم نیست مودم رو ریست کنی مدل مودمت چیه؟

AB
21-07-2010, 21:15
ورژن مال 1.8.5 هست مال شما ورژن 23 به بالا باید باشه در کل تنظیماتتون مشکل نداره اگر ماکس نت مثل همارا نباشه و مک فیلتر رو فعال نکرده باشه شما می تونی خودت رو بریج تنظیم کنی و بعد کانکش بسازی و کانکت بشی.
لازم نیست مودم رو ریست کنی مدل مودمت چیه؟

ورژن مو تورنت 2.0.3 هست.ولی قبلا تو همارا اینجوری نبود و همه پورت ها باز بود.

مودمم دی لینک 320 تی هست.

شما از کدوم شرکت سرویس گرفتین؟

sei_pm
21-07-2010, 21:32
ورژن مو تورنت 2.0.3 هست.ولی قبلا تو همارا اینجوری نبود و همه پورت ها باز بود.

مودمم دی لینک 320 تی هست.

شما از کدوم شرکت سرویس گرفتین؟

من تبریز نیستم
از صفحه ای که مودم ر گذاشتی رو بریج عکس بنداز

AB
21-07-2010, 23:33
من تبریز نیستم
از صفحه ای که مودم ر گذاشتی رو بریج عکس بنداز

میدونم تهران هستین.ماکس نت خودش نماینده بزرگ نت آریا هست که تو تهران اسمش آسیا تک هست.واسه این پرسیدم که ببینم وضعیت همین شرکت تو تهران چطوره.

با این امضاتون هم که مطمئنا از شاتل نگرفتین.:31:

اینم عکس:

razmjoo
22-07-2010, 01:10
ماکس نت خودش نماینده بزرگ نت آریا هست که تو تهران اسمش آسیا تک هست.

ماکس نت فقط پهنا را از آسیا تک می گیره و بقیه ی چیز هاش از آسیا تک جداست .

sei_pm
22-07-2010, 01:30
میدونم تهران هستین.ماکس نت خودش نماینده بزرگ نت آریا هست که تو تهران اسمش آسیا تک هست.واسه این پرسیدم که ببینم وضعیت همین شرکت تو تهران چطوره.

با این امضاتون هم که مطمئنا از شاتل نگرفتین.:31:

اینم عکس:

چرا به مدت 9 ماه خر شدم و گول حرف آدم های پست فطرت رو خوردم و از آسیاتک اومدم شاتل به این بهانه که شبها بتونم دانلود داشته باشه که فقط 2 ماه اول خوب بود و بعدش همش اعصاب خوردی اون زمان آسیاتک شب و روزش خوب بود ولی شبانه نداشت 3 ماهه با 9 گیک حجم اون زمان که من میگرفتم 39600 در میومد و گیگ اضافه هم 3000 . الان هم از مخابرات و پارس آنلاین دارم استفاده میکنم. تنظیماتتون موردی نداره وقتی کانکشن می سازید چه ارروری میده؟

ماکس نت فقط پهنا را از آسیا تک می گیره و بقیه ی چیز هاش از آسیا تک جداست .

دقیقا یک شرکت مستقل هست

payam20
22-07-2010, 02:13
از دوستان که از شرکت همارا سرویس میگیرند میشه بگند وضعیت سرعت این شرکت چطوریه ؟؟؟

به نظر من که عالیه
تازگیا هم واسه من و کساییکه میشناسمشون و ازشون پرسیدم سرعتش دوبرابر شده... رفته رو 110 فیکس

razmjoo
22-07-2010, 02:16
به نظر من که عالیه
تازگیا هم واسه من و کساییکه میشناسمشون و ازشون پرسیدم سرعتش دوبرابر شده... رفته رو 110 فیکس
به نظر می رسه مشکلی که بعد از فروردین باهاش روبرو شدیم و چند ماهی ادامه داشت کاملا درست شده و وضعیت اینترنت به حالت اول برگشته .

sei_pm
22-07-2010, 02:19
به نظر من که عالیه

سرویس کلاسیک تو روز 110 و تو شب از 65 بیشتر نمیشه . شاید شما توربو رو میگی. چون من آمار کلاسیک تو مرکز ولیعصر رو دارم.

payam20
22-07-2010, 02:29
بله
البته چند روز گذشته یکی دوبار برای مدت 5-10 دقیقه حدود ساعت 4 بعد از ظهر قطعی هایی داشتیم که کلا سرویس قطع میشد...
ولی ظاهرا اون مشکلات اساسی حل شدن...

---------- Post added at 03:29 AM ---------- Previous post was at 03:24 AM ----------

سرویس کلاسیک تو روز 110 و تو شب از 65 بیشتر نمیشه . شاید شما توربو رو میگی. چون من آمار کلاسیک تو مرکز ولیعصر رو دارم.

منم کلاسیک یا همون 512 محدود سه ماهه رو استفاده میکنم... چند نفر دیگه رو هم میشناسم که وضعیت منو دارن... البته همگی تو محدوده رشدیه هستیم... یعنی مرکز فهمیده

مگر اینکه همکاران همارایی که تو اینجا یوزر دارن بشنون و قیچیش کنن :21:

sei_pm
22-07-2010, 08:18
منم کلاسیک یا همون 512 محدود سه ماهه رو استفاده میکنم... چند نفر دیگه رو هم میشناسم که وضعیت منو دارن... البته همگی تو محدوده رشدیه هستیم... یعنی مرکز فهمیده
مگر اینکه همکاران همارایی که تو اینجا یوزر دارن بشنون و قیچیش کنن :21:

باز حجم دیشب رو چک کردم نشون میده سرعت متوسط از 65 بالاتر نرفته. خوب شما با این حساب که سرعتت فیکس 110 هست از 2 تا 8 چن مگ دانلود می کنید؟

AB
22-07-2010, 09:34
تنظیماتتون موردی نداره وقتی کانکشن می سازید چه ارروری میده؟

ارور 910 میده.

sei_pm
22-07-2010, 10:39
ارور 910 میده.

به احتمال زیاد مشکل از ویندزتونه . باز از پشتیبانی بپرسید باید بهتر بدونه. اگر سیستم دیگه داری رو اون امتحان کن.

parsa205
22-07-2010, 11:21
به نظر من که عالیه

مثل این که یه سرویس توربو 1MB سه ماه دارند با حجم 5 گیگ ... میخوام این سرویس رو بگیرم به نظرتون چطوره؟؟؟

sei_pm
22-07-2010, 11:27
مثل این که یه سرویس توربو 1MB سه ماه دارند با حجم 5 گیگ ... میخوام این سرویس رو بگیرم به نظرتون چطوره؟؟؟

اگر برای دانلود شبانه می خوای بگیر وگرنه روزانه کلاسیک و توربو هر دوش 1 مگه به احتمال با شبانه توربو بتونی تا 110 الی 120 تا دانلود بکنید چون کلاسیک نصف اینه تو شب.

payam20
22-07-2010, 11:49
باز حجم دیشب رو چک کردم نشون میده سرعت متوسط از 65 بالاتر نرفته. خوب شما با این حساب که سرعتت فیکس 110 هست از 2 تا 8 چن مگ دانلود می کنید؟

چند شبی میشد که دیگه دانلود نمیکردم... ولی دیشب رو چک کردم 1.5 گیگ فایل رو کاملا تموم کرده بودم و خاموش شده بود... زمان logoff از شبکه 7 و 12 دقیقه صبح بوده... (از ساعت 3 البته) یعنی 4 ساعت و 12 دقیقه...

دیشب ساعت 2:30 بود که داشتم رو youtube فیلم میدیدم، با سرعت 90-100 income داشتم...

Azerbaycan
22-07-2010, 12:49
سلامی دوباره!

درضمن نامحدود باشه
و...

من میخواستم سه ماهه باشه.
در ضمن من نگفتم که باید سرعت دانلودم خیلی زیاد باشه؛ گفتم بابت پولی که میدم هم سرعتش قابل قبول باشه و هم مشکلات و قطع و وصلهای طولانی و نوسان سرعت زیاد نداشته باشه.
خط هم یک خط دارم.
قبلا از صبانت سرویس گرفته بودم که همه میدونید صبانت همه سرویسهاش محدوده اما سرعتهای زیادی به نسبت سرویسی که میده داره. من 128 صبانت داشتم سه ماه که خداییش سرعت 1مگ را باهاش تجربه میکردم! کمترین سرعت دانلود 90 بود بیشترینشم 170 -180 متغییر!
اما مشکل اینجاش که 9گیگ حجم اصلا واسم نمیصرفه!
راستی صبانت شبا از جه ساعتی سرویس نامحدودش شروع میشه و صبح تموم میشه؟

دوستان حالا بنا به سوالهام بنظرتون از کجا سرویس بگیرم بهتر و بصرفه تره؟
کسی نیست سوال ما رو زحمت بکشه بجوابه؟؟؟

razmjoo
22-07-2010, 13:02
کسی نیست سوال ما رو زحمت بکشه بجوابه؟؟؟

خوب خودت یکی رو انتخاب کن .

sei_pm
22-07-2010, 16:28
چند شبی میشد که دیگه دانلود نمیکردم... ولی دیشب رو چک کردم 1.5 گیگ فایل رو کاملا تموم کرده بودم و خاموش شده بود... زمان logoff از شبکه 7 و 12 دقیقه صبح بوده... (از ساعت 3 البته) یعنی 4 ساعت و 12 دقیقه...

دیشب ساعت 2:30 بود که داشتم رو youtube فیلم میدیدم، با سرعت 90-100 income داشتم...

بس خیلی باید شانس داشته اشی من هر جور حساب می کنم همارا به نسبت پولی که میگیره سرویس توپی رو داره میده شما اگر از شاشتل سرویس بگیرید متوجه منظور من می شید . البته ماکس نت هم مثل اینکه چون مثل همارا شرکت بومی تبریزه با هم خیلی کل کل می کنند واسه همین فکر کنم سرویس جفتشون هیچ وقت خراب نشه.

parsa205
22-07-2010, 16:47
اگر برای دانلود شبانه می خوای بگیر وگرنه روزانه کلاسیک و توربو هر دوش 1 مگه به احتمال با شبانه توربو بتونی تا 110 الی 120 تا دانلود بکنید چون کلاسیک نصف اینه تو شب.
میشه قیمت این دو سرویس رو بهم بگی در ضمن یه سوال دیگه چرا تو سایت همارا ا مشخصات این سرویس رو نذاشته؟ در ضمن شما ماکس نت رو ترجیح میدی یا همارا رو؟

sei_pm
22-07-2010, 17:23
میشه قیمت این دو سرویس رو بهم بگی در ضمن یه سوال دیگه چرا تو سایت همارا ا مشخصات این سرویس رو نذاشته؟ در ضمن شما ماکس نت رو ترجیح میدی یا همارا رو؟

به اون درشتی پایین نوشته:

البته فکر کنم حضوری بری توربو رو 3 ماهه هم بدن.

razmjoo
22-07-2010, 20:38
بس خیلی باید شانس داشته اشی من هر جور حساب می کنم همارا به نسبت پولی که میگیره سرویس توپی رو داره میده شما اگر از شاشتل سرویس بگیرید متوجه منظور من می شید . البته ماکس نت هم مثل اینکه چون مثل همارا شرکت بومی تبریزه با هم خیلی کل کل می کنند واسه همین فکر کنم سرویس جفتشون هیچ وقت خراب نشه.
ماکس هم همین جوره . با سرویس 128 ( تاکید می کنم کلاسیک نه ) شب و روز می تونی با 114 دانلود کنی .

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

بهتره با نام شرکت ها سرویس نگیری . از دوستانی که تو مرکزتون از این دو تا شرکت سرویس می گیرن بپرسین وضعیتشون چچوره بعد یکی رو انتخاب کنید .

parsa205
22-07-2010, 23:05
به اون درشتی پایین نوشته:

البته فکر کنم حضوری بری توربو رو 3 ماهه هم بدن.
من تو اون درشت ها Turbo سه ماه 5 گیگ ندیدم...اگه شما می بینید به من بگید....

razmjoo
23-07-2010, 10:33
من تو اون درشت ها Turbo سه ماه 5 گیگ ندیدم...اگه شما می بینید به من بگید....
خوب اون دوستمون راست می گه . اگه حضوری بری امکان داره بدن . چون دست خودشون است .:5:

razmjoo
23-07-2010, 10:53
دوستان عزیز تو شرکت ماکس نت . گزارش اتصالات شما هم وقتی خیلی زیاد می شود پاک می شود ؟ برای من 2 بار اتفاق افتاده .

vitamin2002
23-07-2010, 12:03
از دوستان صبانتی کسی اینترنتش قطع هست ؟
مال من از 11:30 تا الان قطع هست و دارم با اینترنت نفتی می گرد م :دی
منطقه مخابراتی ولیعر

vitamin2002
23-07-2010, 13:02
اگه کسی آشنایی یا دوستی داره که صبانت استفاده می کنه خواهشا این را بپرسه ببینه اینترنتشون کار می کنه یا نه ؟
پشتیبانی هم که جمعه تعطیله !

razmjoo
23-07-2010, 21:41
شرکت جدید مبین نت ارائه دهنده ی وایمکس در کل ایران آمد :

shahin Blue
24-07-2010, 20:40
بچه ها من همارا گرفتم با حجم 5 گیگ.اپدیت ویندوز و همه ی نر افزارارو قطع کردم.ولی تن تن از حجمم کم میشه.جالب اینجاست که دانلود نمیکنم و فقط زیاد تو اینترنت چرخ میزنم.مشکل از کجاست؟مرسی

tohidkh
24-07-2010, 20:59
بچه ها من همارا گرفتم با حجم 5 گیگ.اپدیت ویندوز و همه ی نر افزارارو قطع کردم.ولی تن تن از حجمم کم میشه.جالب اینجاست که دانلود نمیکنم و فقط زیاد تو اینترنت چرخ میزنم.مشکل از کجاست؟مرسی
سلام.

اونطور که میگید تن تن از حجم تون کم میشه شک میکنم که ویروس دانلودر گرفته باشید

اگه معمولا از صفحاتی که حجم بالایی دارند (مثل عکسها و مشاهده آنلاین فیلم و چت صوتی و غیره....) استفاده نمیکنید و حجم تون کم میشه حتما این ویروس رو گرفتید.

چاره ش هم تعویض ویندوز هست.

(البته فکر نکنم ویروسی شده باشید. این تفکر برخی از یوزرها هست که استفاده از وب از حجم کم نمیکنه..... با اینکه این موضوع صحیح نیست)

موفق باشید :11:

AB
24-07-2010, 22:13

خب خودت جواب سوال خودتو دادی.گفتی تو اینترنت زیاد میچرخم.فقط کافیه یکی 2 تا سایت پر از عکس باز کنی یا ویدئو تماشا کنی میبینی چقدر از حجمت کم شده.:10:

sei_pm
24-07-2010, 23:05
خب خودت جواب سوال خودتو دادی.گفتی تو اینترنت زیاد میچرخم.فقط کافیه یکی 2 تا سایت پر از عکس باز کنی یا ویدئو تماشا کنی میبینی چقدر از حجمت کم شده.:10:
بالاخره مشکل بسته بودن پورت رو حل کردید؟

razmjoo
25-07-2010, 00:45
تبریک :31: بابا دستت درد نکنه . من وقتی دیال آپ داشتم و روی adsl رو ندیده بودم رفتم تو سایت isp دیال آپم حدود 1 سال از اون شرکت اونم فقط با یک یوزر و پس کارت می گرفتم دیدم در عرض 1 سال 300 مگابایت مصرف کردم و تو زهنم گفتم با Adsl شاید یکم بیشتر مصرف کنم ولی 2 گیگ در ماه خیلیه و 1 گیگ در ماه ( 6 گیگ در 6 ماه ) گرفتم که اونم شانس آوردم به خاطر طرح نوروزی ماکس 15 گیگ بهم دان و حالا می بینم مصرف adsl اونم فقط تو وب گردی چقدره .

AB
25-07-2010, 13:57
بالاخره مشکل بسته بودن پورت رو حل کردید؟

نه حل نشد و مشکلش هم فقط شیر بودن آی پی هست.

sunrise_withu
26-07-2010, 01:53
دوستان من الان 512 پارس آنلاین دارم بد نیست ولی از اونجایی که میخوام از شیرینگ اینترنتی برای باز کردن

کانالهای کارتی استفاده کنم حداقل 3 گیگ برای هر ماه نیاز دارم و همچنین باید پینگم پایین باشه که پارس پینگش

بالاست دوستانی که نامحدود همارا یا ماکس دارند لطف کنند پینگ تست بذارند ممنون میشم شما خودتون چی

پیشنهاد میدین ؟

sei_pm
26-07-2010, 08:25

شوخی میکنید؟
یعنی IP های مکس نت اینولید هست؟
پس بدرد تورنت نمی خوره دیگه؟

دوستان من الان 512 پارس آنلاین دارم بد نیست ولی از اونجایی که میخوام از شیرینگ اینترنتی برای باز کردن

کانالهای کارتی استفاده کنم حداقل 3 گیگ برای هر ماه نیاز دارم و همچنین باید پینگم پایین باشه که پارس پینگش

بالاست دوستانی که نامحدود همارا یا ماکس دارند لطف کنند پینگ تست بذارند ممنون میشم شما خودتون چی

پیشنهاد میدین ؟

شما ip سروری که قراره ازش سرویس بگیری بده تا براتون تست بگذارند.
چون ممکنه مثلا همارا پینگش با سرور با کو چون بهش نزدیکتره بهتر از پارس باشه ولی پینگش با سرور کارت شرینگ شما بدتر باشه.

AB
26-07-2010, 09:43
شوخی میکنید؟
یعنی IP های مکس نت اینولید هست؟
پس بدرد تورنت نمی خوره دیگه؟

با روش های دیگه مثل DHT یا Magnet میشه دانلود کرد ولی بسته بودن پورت خودش یه ایراد بزرگه.

sei_pm
26-07-2010, 11:42
با روش های دیگه مثل DHT یا Magnet میشه دانلود کرد ولی بسته بودن پورت خودش یه ایراد بزرگه.

نه کلا بدرد نمی خوره. خیلی از کارها رو نمی تونی بکنی.
اون کارهایی که واسه تورنت میگی تو ترکرها خصوصی ممنوعه و اصلا کاربرد هم نداره.
فقط یک نکته شما می تونی اگر به صورت بریج کانکت میشی از کانکشن قسمت status عکس بگیری یا یک عکسی از مودمت پیدا کنی که توش IP مکس نت بهت میده رو نشونم بدی؟
مثل این:

اون دو ردیف شماره آخر رو هم سیاه کن که مشکلی پیش نیاد.

razmjoo
26-07-2010, 12:46
کاربران همارا آیا ip شما اختصاصی است ؟

AB
26-07-2010, 13:23
نه کلا بدرد نمی خوره. خیلی از کارها رو نمی تونی بکنی.
اون کارهایی که واسه تورنت میگی تو ترکرها خصوصی ممنوعه و اصلا کاربرد هم نداره.
فقط یک نکته شما می تونی اگر به صورت بریج کانکت میشی از کانکشن قسمت status عکس بگیری یا یک عکسی از مودمت پیدا کنی که توش IP مکس نت بهت میده رو نشونم بدی؟
مثل این:

اون دو ردیف شماره آخر رو هم سیاه کن که مشکلی پیش نیاد.

با بریج کانکت نمیشم.

این از مودم:

اینم آی پی که اسپید تست میده.

همونطور که میبینین از بیخ متفاوتن.دو شماره اول مودم 95 هست ولی اسپید تست 85 نشون میده.(بقیه ارقامش هم کلا متفاوته)

حالا موندم چی کار کنم.فکر کنم خودشون عمدا اینطوری کردن که بتونن آی پی ولید استاتیک بفروشن.:2:

Exir
26-07-2010, 13:28
با بریج کانکت نمیشم.

این از مودم:

اینم آی پی که اسپید تست میده.

همونطور که میبینین از بیخ متفاوتن.دو شماره اول مودم 95 هست ولی اسپید تست 85 نشون میده.(بقیه ارقامش هم کلا متفاوته)

حالا موندم چی کار کنم.فکر کنم خودشون عمدا اینطوری کردن که بتونن آی پی ولید استاتیک بفروشن.:2:

آیپی شما حقیقی نیست مجازی هست یا همون اینولید. تو یه سری سایتا مثل سایتای دانلود احتمالا اذیتتون کنه.

AB
26-07-2010, 13:32
کاربران همارا آیا ip شما اختصاصی است ؟

بله همه آی پی های همارا اختصاصیه.من خودم 2 سال بود از همارا میگرفتم و به چنین مشکلاتی برنخورده بودم.تنها مشکلش قطعی بود که بازم از ماکس نت بهتر بود.رپید شیر کلا تعطیل پورت تورنت بسته.:2:حالا خدا میدونه چه مشکلات دیگه ای داره که به مرور زمان متوجه میشم.واقعا دارم پشیمون میشم که ماکس نت گرفتم.تنها مزیتی که داره سرعتش از همارا بیشتره.

razmjoo
26-07-2010, 14:46
من پیشنهادی دارم . کاربران ماکس همه با هم جمع بشیم و از ماکس بخواییم که ip مون رو اختصاصی کنن چون همه ی شرکت ها اینجوره .

---------- Post added at 03:42 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

من دوره ی بعد از ادیج ایرانسل استفاده خواهم کرد . ماهی 10 تومن . اگه دانگل داشته باشی بالای 30 می تونی دانلود کنی .

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

آیپی شما حقیقی نیست مجازی هست یا همون اینولید. تو یه سری سایتا مثل سایتای دانلود احتمالا اذیتتون کنه.
دقیقا مال من هم همین جوریه .:19::2::13:

sei_pm
26-07-2010, 15:09
بله همه آی پی های همارا اختصاصیه.من خودم 2 سال بود از همارا میگرفتم و به چنین مشکلاتی برنخورده بودم.تنها مشکلش قطعی بود که بازم از ماکس نت بهتر بود.رپید شیر کلا تعطیل پورت تورنت بسته.:2:حالا خدا میدونه چه مشکلات دیگه ای داره که به مرور زمان متوجه میشم.واقعا دارم پشیمون میشم که ماکس نت گرفتم.تنها مزیتی که داره سرعتش از همارا بیشتره.

با خودشون صحبت کردی به طور صریح این موضوع رو قبول کردن؟
واقعا فکر نمی کردم شرکتهای خصوصی اینجوری باشند.همون سرعت بالا هم تو تورنت به خاطر بسته بودن پورت کم میشه. مگه شما الان چه سرویسی رو گرفتی و چقدر پول میدی؟ که بهتر از همارا هست؟
حالا رپید رو میشه با اکانت یک کاری کرد ولی خیلی جاهای دیگه رو نمیشه.
اون عکسی رو که من انداختم مربوط به سرویس مخابرات بود.
بزرگ ترین اشتباهی که کردی این بود که سرویس کلاسیک همارا رو تست نکردی و رفتی چون من دارم فایلهام رو میدم یکی میگیره که شبها اینترنتش بیکاره شبی 1.1 تا.1.3 گیگ دانلود میکنه . جمعه قبل هم 1.7 گیگ دانلود کرد چون تا 10 رایگانه چون خودش تو 3 ماه همون 5 گیگ رو به زور تموم میکنه 3 ماهه گرفته وگرنه فکر کنم این سرویس ماهیانه 13900 با 3 گیگ ترافیک خیلی توپ باشه چون من هم خودم با این که این همه وبگردی میکنم 3 گیگ رو یکجوری تا ته دوره نگه می داشتم ناگفته نمونه من تمام عکسها رو از تو فایرفاکس غیر فعال میکردم وگرنه فکر کنم 9 گیگ هم واسه یک ماه کمه.

AB
26-07-2010, 15:54
با خودشون صحبت کردی به طور صریح این موضوع رو قبول کردن؟
واقعا فکر نمی کردم شرکتهای خصوصی اینجوری باشند.همون سرعت بالا هم تو تورنت به خاطر بسته بودن پورت کم میشه. مگه شما الان چه سرویسی رو گرفتی و چقدر پول میدی؟ که بهتر از همارا هست؟
حالا رپید رو میشه با اکانت یک کاری کرد ولی خیلی جاهای دیگه رو نمیشه.
اون عکسی رو که من انداختم مربوط به سرویس مخابرات بود.
بزرگ ترین اشتباهی که کردی این بود که سرویس کلاسیک همارا رو تست نکردی و رفتی چون من دارم فایلهام رو میدم یکی میگیره که شبها اینترنتش بیکاره شبی 1.1 تا.1.3 گیگ دانلود میکنه . جمعه قبل هم 1.7 گیگ دانلود کرد چون تا 10 رایگانه چون خودش تو 3 ماه همون 5 گیگ رو به زور تموم میکنه 3 ماهه گرفته وگرنه فکر کنم این سرویس ماهیانه 13900 با 3 گیگ ترافیک خیلی توپ باشه چون من هم خودم با این که این همه وبگردی میکنم 3 گیگ رو یکجوری تا ته دوره نگه می داشتم ناگفته نمونه من تمام عکسها رو از تو فایرفاکس غیر فعال میکردم وگرنه فکر کنم 9 گیگ هم واسه یک ماه کمه.

طرف پشت تلفن اصلا نمیفهمید چی دارم میگم.تا گفتم رپید شیر گفت بله با رپید مشکل داریم.برای رفعش هم میتونین از ما آی پی بخرین.:2:همه شرکت ها آی پی داینامیک ولید میدن.اگه خاستی استاتیک هم میتونی بگیری.ولی ماکس نت مثل این که این طوری کرده که بتونه آی پی استاتیک بفروشه.حالا خود سرویسش مگه چی هست که بیام ماهی 10 تومن برای آی پی پول بدم.استاتیک بودن هم مزایا و معایب خودش رو داره که برای کاربر خانگی معایبش بیشتر از مزایاش هست.

من خودم 2 سال همارا استفاده کردم.هم کلاسیک هم نامحدود.ولی سرویس محدود اصلا برام نمیصرفه و کافی نیست.هر شب هم تا ساعت 3-4 بیدار نمیمونم که بشینم صفحاتی رو که میخام باز کنم.ماکس نت سرویس نامحدودش از همارا 5 تومن گرونتره.ولی در عوض آپلودش به جای 64 128 کیلوبیت هست.با خودم گفتم تو تورنت هر چی بیشتر آپلود کنی به همون اندازه هم میتونی دانلود کنی.زهی خیال باطل.تورنت کجا بود که آپلود و دانلود کنم:2::19:

sei_pm
26-07-2010, 16:34
طرف پشت تلفن اصلا نمیفهمید چی دارم میگم.تا گفتم رپید شیر گفت بله با رپید مشکل داریم.برای رفعش هم میتونین از ما آی پی بخرین.:2:همه شرکت ها آی پی داینامیک ولید میدن.اگه خاستی استاتیک هم میتونی بگیری.ولی ماکس نت مثل این که این طوری کرده که بتونه آی پی استاتیک بفروشه.حالا خود سرویسش مگه چی هست که بیام ماهی 10 تومن برای آی پی پول بدم.استاتیک بودن هم مزایا و معایب خودش رو داره که برای کاربر خانگی معایبش بیشتر از مزایاش هست.

من خودم 2 سال همارا استفاده کردم.هم کلاسیک هم نامحدود.ولی سرویس محدود اصلا برام نمیصرفه و کافی نیست.هر شب هم تا ساعت 3-4 بیدار نمیمونم که بشینم صفحاتی رو که میخام باز کنم.ماکس نت سرویس نامحدودش از همارا 5 تومن گرونتره.ولی در عوض آپلودش به جای 64 128 کیلوبیت هست.با خودم گفتم تو تورنت هر چی بیشتر آپلود کنی به همون اندازه هم میتونی دانلود کنی.زهی خیال باطل.تورنت کجا بود که آپلود و دانلود کنم:2::19:

گفتم که اگر کلاسیک ماهیانه 3 گیگ رو بگیری و بتونی خودت رو به روزی 100 مگ وبگردی عادت بدی خوب میشد البته باید عکسها رو غیر فعال کنی.
یه کار خفن هم می تونی مثل من بکنی چون همارا مفته اگر امکانش رو داری یک خط دیگه جور کن یک سرویس از مخابرات بگیر ماهی 10 تومن همارا روبگذار شبی 1.3 گیگ دانلود میکنه با مخابرات هم با خیال راحت وبگردی کن تقریبا ماهی میشه 20 تومن میارزه اینجوری لازم نیست همیشه سیستم روشن باشه.الان خود من 10 تومن به مخابرات و 16500 به پارس آنلاین میدم.

razmjoo
26-07-2010, 16:39
گفتم که اگر کلاسیک ماهیانه 3 گیگ رو بگیری و بتونی خودت رو به روزی 100 مگ وبگردی عادت بدی خوب میشد البته باید عکسها رو غیر فعال کنی.
یه کار خفن هم می تونی مثل من بکنی چون همارا مفته اگر امکانش رو داری یک خط دیگه جور کن یک سرویس از مخابرات بگیر ماهی 10 تومن همارا روبگذار شبی 1.3 گیگ دانلود میکنه با مخابرات هم با خیال راحت وبگردی کن تقریبا ماهی میشه 20 تومن میارزه اینجوری لازم نیست همیشه سیستم روشن باشه.الان خود من 10 تومن به مخابرات و 16500 به پارس آنلاین میدم.
به جای این یه دانگل بگیر 100 تومن . ماهی به ایرانسل یا همراه اول 10 تومن بده . با اون وبگردی کن . با همارا محدود هم شبا دانلود کن . دیگه لازم نیست دو خط ثابت داشته باشی .

sei_pm
26-07-2010, 17:07
به جای این یه دانگل بگیر 100 تومن . ماهی به ایرانسل یا همراه اول 10 تومن بده . با اون وبگردی کن . با همارا محدود هم شبا دانلود کن . دیگه لازم نیست دو خط ثابت داشته باشی .

با همه آره با ما هم آره ؟
اگر ببینی کمتر کسی از این سرویسها برای وبگردی استفاده می کنه معمولا میگیرن واسه دانلود چون پینگش خیلی افتضاحه من تست کردم تو منطقه ما جواب نمیده همون روز اول که تاپیک ایرانسل زده شد تست کردم اگر جواب میداد مشکلی نبود ولی 100 تومن هم پول 10 ماه سرویس مخابراته حالا تا 10 ماه دیگه کی زندست کی مرده شاید سرویسها ارزونتر شد و نیازی به این کارها نبود وجدانی با اینکه سرعت آپلود مخابرات افتضاحه و پورتها رو بسته چون آی پی اینولید میده ولی پینگش از پارس و شاتل واسه من بهتره.

razmjoo
26-07-2010, 20:21
با همه آره با ما هم آره ؟
اگر ببینی کمتر کسی از این سرویسها برای وبگردی استفاده می کنه معمولا میگیرن واسه دانلود چون پینگش خیلی افتضاحه من تست کردم تو منطقه ما جواب نمیده همون روز اول که تاپیک ایرانسل زده شد تست کردم اگر جواب میداد مشکلی نبود ولی 100 تومن هم پول 10 ماه سرویس مخابراته حالا تا 10 ماه دیگه کی زندست کی مرده شاید سرویسها ارزونتر شد و نیازی به این کارها نبود وجدانی با اینکه سرعت آپلود مخابرات افتضاحه و پورتها رو بسته چون آی پی اینولید میده ولی پینگش از پارس و شاتل واسه من بهتره.
درسته من دیونگی کردن 6 ماهه گرفتم . ولی 10 ماه !:18: در ضمن آره .:31:

sei_pm
26-07-2010, 20:31
درسته من دیونگی کردن 6 ماهه گرفتم . ولی 10 ماه !:18: در ضمن آره .:31:

آرررررررره
آقا من کی گفتم دیوانگی کردی چرا حرف میگذاری تو دهن:19: من . من گفتم شما میگی 100 بده دانگل بگیر من میگم 100 تومن پول 10 ماه سرویس مخابراته که با مودم خود آدم کار میکنه پول نصب هم نمی خواد. ولی در کل اشتباهه سرویس بالای 3 ماه گرفتن . شانس آوردم من خریت نکردم نزدیک بود اون زمان قبل شاشتل 160 تومن بدم آسیاتک واسه 512 با 36 گیگ حجم واسه 12 ماه اگر اینکار رو میکردم تا حالا سکته زده بودم چون شبانه رایگان هم نداشت.
میگم یکم تکون خوردن بد نیست ولی نه اینکه مثل AB از چاله بریم تو چاه. الان من که از تغییر سرویس از شاشتل به پارس آنلاین تو تهران خیلی راضیم چون این رو با چشم خودم دیدم. رو سرویس دوستم یک شب رفتم خونش :10:چتر باز کردم:27: تا صبح با سرویسش حال کردم .

kamran987456
27-07-2010, 11:17

سلام
منم ماکس نت 128 نا محدود دارم
می خواستم بپرسم اگه پورت بسته باشه چی میشه ؟
اصلا تورنت دانلود نمیشه یا سرعت کم میشه ؟

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

آرررررررره
آقا من کی گفتم دیوانگی کردی چرا حرف میگذاری تو دهن:19: من . من گفتم شما میگی 100 بده دانگل بگیر من میگم 100 تومن پول 10 ماه سرویس مخابراته که با مودم خود آدم کار میکنه پول نصب هم نمی خواد. ولی در کل اشتباهه سرویس بالای 3 ماه گرفتن . شانس آوردم من خریت نکردم نزدیک بود اون زمان قبل شاشتل 160 تومن بدم آسیاتک واسه 512 با 36 گیگ حجم واسه 12 ماه اگر اینکار رو میکردم تا حالا سکته زده بودم چون شبانه رایگان هم نداشت.
میگم یکم تکون خوردن بد نیست ولی نه اینکه مثل AB از چاله بریم تو چاه. الان من که از تغییر سرویس از شاشتل به پارس آنلاین تو تهران خیلی راضیم چون این رو با چشم خودم دیدم. رو سرویس دوستم یک شب رفتم خونش :10:چتر باز کردم:27: تا صبح با سرویسش حال کردم .

درسته ماکس نت هم مشکلاتی داره ولی رکورد دار پینگ تو تبریزه
من که همارا بودم توی کانتر پینگ از 100 پایین نمیومد
ولی با ماکس نت دوره بره 60 هست

Azerbaycan
27-07-2010, 11:35
بچه ها میگم این "ای نت و فن آوا" تو تبریز شرکت دارن؟ شرکتشون کجاست؟
دیدم اصلا رای نیوردن گفتم چجوری میشه!!؟

kral_pontiac
27-07-2010, 17:24
بچه ها میگم این "ای نت و فن آوا" تو تبریز شرکت دارن؟ شرکتشون کجاست؟
دیدم اصلا رای نیوردن گفتم چجوری میشه!!؟
من میگم تو که بن هستی چجوری پست دادی اینجا ؟ :21:

اون فیلمه هم که گفته بودی رو پیدا کردم از رپید:5:

omid1351
29-07-2010, 11:44
سلام دوستان
من از ماکس 512 دارم هفته بعد تموم میشه بنظر شما تمدید کنم؟ منطقه میرداماد هستم بیشتر استفاده ام وبگردی هست و کمتر دانلود میکنم البته گاهی فیلمی بخواهم از رایگان شبانه استفاده میکنم.
آیا همارا بهتره از ماکس؟
قضیه مخابرات چیه من فکر میکردم تبریز نداشته باشیم.
متشکرم

kamran987456
29-07-2010, 12:05
تایپک خوابیده بود D:
UP
UP
UP

.:DJ HADI:.
29-07-2010, 15:49
من میگم تو که بن هستی چجوری پست دادی اینجا ؟ :21:

اون فیلمه هم که گفته بودی رو پیدا کردم از رپید:5:
من هکرم!!!
باگ سایت رو گرفتم واس همین با بن شدن پست دادم!!! ولی بعد ویثم و سینا فهمیدن و...:5:
کدوم فیلم رو پیدا کردی؟

.:DJ HADI:.
29-07-2010, 15:51
دوستان یه سوال دارم؟

من تازگی از همارا سرویس 128 نامحدود گرفتم.
دیروز زنگ زدن گفتن سرویس شما وصل شده. اما گفتن باید مودمتون تنظیم بشه، حالا میشه کمکم کنید خودم مودم رو تنظیم کنم.
مودم: Fast Link

razmjoo
29-07-2010, 17:52
من تعجب می کنم . بچه ها کجایین !

payam20
30-07-2010, 00:42
اینجاییم...
دیشب سرعت پایین اومده بود
یعنی برگشته بود به همون حدود قبلی... 64....

Help118
30-07-2010, 03:04
من شهرستانم ولی آی اس پی ما از ای دی اس ال تبریز داره استفاده می کنه از همارا سیستم. این رو از speedtest فهمیدم. من 512 گرفتم سه ماهه 6گیگ به قیمت 48 ت . تبریز هم اینجور قیمت ها گزافه؟ راتی از 1شب تا 7 صبح هم رایگانه. موقع دانلود با IDM هم 100الی 111 ماکزیمم مقدار دانلود سرعت بر حسب کیلوبایت هستش اونم در حالت 8 خطی و مینمم هم 30 میشه البته دیگه مردم اینجا فهمیدن رایگانه یا نمی دونم قضیه چیه سرعت پایین اومده. یک سوال اگه سرعت منو مینویشه مثلا 105کیلوبایت در ثانیه و بخواهیم برحسب کیلوبیت دربیاریم میشه 840کیلوبیت برثانیهو سرویس ما 512 کیلوبیت برثانیه هستش این یعنی چی؟!!!!!!!!!!!!!! درضمن موقع دانلود با خود IE 15کیلوبایت بر ثانیه به زور برمیداره. اینم اضافه کنم که موقع دانلود با IDM در موقع 8 خطی این سرعت 105 رو اصولا باید در 8 ضرب کنیم چون 8 تا خط دانلود ایجاد می شه و این چطور امکان داره من خودم هلاک شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مودمم تی پی لینکه 81 تازه ال دی اس ال هم گرفتم. از بس گرون بود. شر ما فقط دوتا آی اس پی ای دی اس ال داره.
در اسپیدتست که می زنی تست کنه مینویسه سرورت تو ایروانه این چه معنی میده؟

razmjoo
30-07-2010, 12:02
من شهرستانم ولی آی اس پی ما از ای دی اس ال تبریز داره استفاده می کنه از همارا سیستم. این رو از speedtest فهمیدم. من 512 گرفتم سه ماهه 6گیگ به قیمت 48 ت . تبریز هم اینجور قیمت ها گزافه؟ راتی از 1شب تا 7 صبح هم رایگانه. موقع دانلود با IDM هم 100الی 111 ماکزیمم مقدار دانلود سرعت بر حسب کیلوبایت هستش اونم در حالت 8 خطی و مینمم هم 30 میشه البته دیگه مردم اینجا فهمیدن رایگانه یا نمی دونم قضیه چیه سرعت پایین اومده. یک سوال اگه سرعت منو مینویشه مثلا 105کیلوبایت در ثانیه و بخواهیم برحسب کیلوبیت دربیاریم میشه 840کیلوبیت برثانیهو سرویس ما 512 کیلوبیت برثانیه هستش این یعنی چی؟!!!!!!!!!!!!!! درضمن موقع دانلود با خود IE 15کیلوبایت بر ثانیه به زور برمیداره. اینم اضافه کنم که موقع دانلود با IDM در موقع 8 خطی این سرعت 105 رو اصولا باید در 8 ضرب کنیم چون 8 تا خط دانلود ایجاد می شه و این چطور امکان داره من خودم هلاک شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مودمم تی پی لینکه 81 تازه ال دی اس ال هم گرفتم. از بس گرون بود. شر ما فقط دوتا آی اس پی ای دی اس ال داره.
حالت خوبه ؟ چون داری با idm دانلود می کنی و 8 تا فایل را دانلود می کنی می گی می شه 105 * 8 که اونم 840 کیلوبایت می شه که از طرفی 840 کیلو بایت هم 6.7 مگابات می شه ؟:31: نه بابا ! عزیزم ببین چون 8 تا فایل رو دانلود می کنی واسه ی هر کدوم 13 کیلوبایت می شه .در ضمن چون سرویست محدوده سرعت های نجومی بهت می دن تا حجمت زود تموم بشه تا بری و ازشون حجم بخری . یه نوع سیاسته دیگه . در ضمن 512 رو 3 ماهه با 6 گیگ خریدی 48 تومن می گی گرونه ؟ ماهی میفته 16 تومن 2 گیگ که همین رو ماکس می ده ماهی 21500 تومن .

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

در ضمن یادم رفت بگم . چون ip تو مال همارا است که نمی گن isp ما از همارا سرویس می گیره . حالا شاید پهنا رو هم از اونا بگیره ولی مسلما نماینده ی همارا نیست چون در این صورت نمی تونست از خودش سرویس اختراع بکنه و به مردم با قیمت خودش بده . چون نماینده ها باید طبق تعرفه های اون شرکتی سرویس بدن که ازش نمایندگی گرفتن .

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

اینجاییم...
دیشب سرعت پایین اومده بود
یعنی برگشته بود به همون حدود قبلی... 64....
سرعت من افت نکرده بود ولی پینگم بالا رفته بود !

Help118
30-07-2010, 12:33
حالت خوبه ؟ چون داری با idm دانلود می کنی و 8 تا فایل را دانلود می کنی می گی می شه 105 * 8 که اونم 840 کیلوبایت می شه که از طرفی 840 کیلو بایت هم 6.7 مگابات می شه ؟:31: نه بابا ! عزیزم ببین چون 8 تا فایل رو دانلود می کنی واسه ی هر کدوم 13 کیلوبایت می شه .در ضمن چون سرویست محدوده سرعت های نجومی بهت می دن تا حجمت زود تموم بشه تا بری و ازشون حجم بخری . یه نوع سیاسته دیگه . در ضمن 512 رو 3 ماهه با 6 گیگ خریدی 48 تومن می گی گرونه ؟ ماهی میفته 16 تومن 2 گیگ که همین رو ماکس می ده ماهی 21500 تومن .

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

در ضمن یادم رفت بگم . چون ip تو مال همارا است که نمی گن isp ما از همارا سرویس می گیره . حالا شاید پهنا رو هم از اونا بگیره ولی مسلما نماینده ی همارا نیست چون در این صورت نمی تونست از خودش سرویس اختراع بکنه و به مردم با قیمت خودش بده . چون نماینده ها باید طبق تعرفه های اون شرکتی سرویس بدن که ازش نمایندگی گرفتن .

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------
!
خوب دوست من من اولا سرویس 512 رو گرفتم درثانی باید بگم که از ساعت 1 شب تا 7 صبح چون رایگانه من تمام دانلودامو شب انجام میدم مفت دربیاد. :31:

razmjoo
30-07-2010, 13:00
خوب دوست من من اولا سرویس 512 رو گرفتم درثانی باید بگم که از ساعت 1 شب تا 7 صبح چون رایگانه من تمام دانلودامو شب انجام میدم مفت دربیاد. :31:
من این رو بهتر از تو می دونم . چون از خرداد که سرویس گرفتم تا حالا 2 درایوم رو پر کردم . در ضمن فقط هر از گاهی شب بیدار می مونم . در ضمن من چی گفتم تو چی جواب دادی ؟:27:

Help118
30-07-2010, 17:03
در ضمن چون سرویست محدوده سرعت های نجومی بهت می دن تا حجمت زود تموم بشه تا بری و ازشون حجم بخری . یه نوع سیاسته دیگه .

من این رو بهتر از تو می دونم . چون از خرداد که سرویس گرفتم تا حالا 2 درایوم رو پر کردم . در ضمن فقط هر از گاهی شب بیدار می مونم . در ضمن من چی گفتم تو چی جواب دادی ؟:27:

من این جواب رو به خاطر این قسمت بالایی دادم که میفرمایید سرعت نجومی میده که زود تموم کنی و بری سرویس بگیری! منم عرض کردم که شبا دانلود می کنم که کسی نتونه دور بزنه!

در ضمن باید بگم موقع دانلود با IDM در حالت 16 خطی یا 4 خطی بازم همون 105 کلیوبایت رو میزنه پس با استناد به فرمایشات حضرت عالی باید بگم چهار خطی 8 خطی یا 16 خطی بنا به سرویس های مخابراتی و آی اس پی ما یعنی هیچ دیگه! نه؟

razmjoo
30-07-2010, 17:54
در ضمن باید بگم موقع دانلود با IDM در حالت 16 خطی یا 4 خطی بازم همون 105 کلیوبایت رو میزنه پس با استناد به فرمایشات حضرت عالی باید بگم چهار خطی 8 خطی یا 16 خطی بنا به سرویس های مخابراتی و آی اس پی ما یعنی هیچ دیگه! نه؟
منظورت اینه که 4 یا 8 یا 16 رو می زنی ولی 1 فایل رو دانلود می کنی ؟ اگه اینطور باشه که همون 105 می مونه ولی اگه 8 فایل رو بگذاری و با هر کدوم با 105 دان کنی این امکان ناپذیره .

fmps
31-07-2010, 12:41
سلام دوستان
کسی از سرویس 1024-512 turbo ماکس نت استفاده کرده اینجا؟با سرعت چند دانلود میکنه؟
ازش راضی هستین؟به نظرتون اینو بگیرم یا سرویس دیگه؟
و در ضمن این چیه؟ اینو هم باید هر ماه بدیم؟

* هزینه IP VALID STATIC برای کلیه سرویس ها هر ماه 10,000 تومان می باشد

AB
31-07-2010, 13:31
* هزینه IP VALID STATIC برای کلیه سرویس ها هر ماه 10,000 تومان می باشد

اگه رپید شیر(یا هر سایت به اشتراک گذاری فایل مثل هات فایل و مگا آپلود و ...) و تورنت میخایی باید بدی.

چیزی که شرکت های دیگه به صورت رایگان بهت میدن اینجا پولیه.(البته همه شرکت ها داینامیک میدن و برای استاتیک باید هزینه بدی ولی حداقلش ولید هست.)

fmps
31-07-2010, 15:01
اگه رپید شیر(یا هر سایت به اشتراک گذاری فایل مثل هات فایل و مگا آپلود و ...) و تورنت میخایی باید بدی.

چیزی که شرکت های دیگه به صورت رایگان بهت میدن اینجا پولیه.(البته همه شرکت ها داینامیک میدن و برای استاتیک باید هزینه بدی ولی حداقلش ولید هست.)
یعنی من که اکانت رپید شیر دارم اگه بخوام از رپید شیر دانلود کنم باید به اینا هم پول اضافی بدم؟

kamran987456
31-07-2010, 15:27
یعنی من که اکانت رپید شیر دارم اگه بخوام از رپید شیر دانلود کنم باید به اینا هم پول اضافی بدم؟

نه
من با اکانت بدون هیچ مشکلی دانلود میکنم

fmps
31-07-2010, 16:11
لطفا در مورد سرویس 1024-512 turbo ماکس نت هم توضیح بدین

razmjoo
31-07-2010, 16:33
سلام دوستان
کسی از سرویس 1024-512 turbo ماکس نت استفاده کرده اینجا؟با سرعت چند دانلود میکنه؟
ازش راضی هستین؟به نظرتون اینو بگیرم یا سرویس دیگه؟
و در ضمن این چیه؟ اینو هم باید هر ماه بدیم؟

به نظرم اگه می خوای از ماکس سرویس بگیری همون 128 ماهی 16900 رو بگیر . هم 3 گیگ هست . هم اینکه 1 مگ می بندن . به طور ثابت با 114 دانلود می کنی .

fmps
31-07-2010, 17:41
به نظرم اگه می خوای از ماکس سرویس بگیری همون 128 ماهی 16900 رو بگیر . هم 3 گیگ هست . هم اینکه 1 مگ می بندن . به طور ثابت با 114 دانلود می کنی .
اگه این طوری باشه که خیلی خوبه . ولی من از تبریز نیستم از شهرستانم میترسم انجوری نباشه .چون اکه اولین قرار داد سه ماهه هست مجبور بشم از 128 استفاده کنم
دوستان مال همه اینطوره؟یعنی با سرویس 128 دارین با 114 دانلود میکنین؟
و کس دیگه در مورد این چیزی میدونه:هزینه IP VALID STATIC برای کلیه سرویس ها هر ماه 10,000 تومان می باشد

razmjoo
31-07-2010, 20:23
وکس دیگه در مورد این چیزی میدونه:هزینه IP VALID STATIC برای کلیه سرویس ها هر ماه 10,000 تومان می باشد

اگه بخوای ip تو کاملا ثابت باشه و به صورت اختصاصی برای تو در کل جهان ثبت بشه هر ماه این 10 تومن رو اضافه بر سرویست بده . سایر isp ها به کاربرانشان ip اختصاصی می دن . یعنی همون ip ولد . ولی این ip در هر کانکت شدن تغییر می کنه ( فکر کنم ) ولی ماکس ip اشتراکی میده . یعنی برای مثلا 10 کاربر 1 ip می ده .
اینم به اون خاطره که Ip های استاتیک خود را بفروشه . این Ip ولد استاتیک با ip اختصاصی سایر isp ها این فرق رو داره که این ip ها همیشه ثابته . البته سایر isp ها این ip رو هم می فروشن ولی در حالت عادی ip اختصاصی به کاربرانش می ده . من هر چقدر پیام فرستادم و بهشون گفتم فقط گفتن که باید Ip ولد استاتیک رو بخری تا برات Ip اختصاصی بدیم . اینم تنها مشکل ماکس .:2::2::2::2::2:

razmjoo
31-07-2010, 20:42
اگه این طوری باشه که خیلی خوبه . ولی من از تبریز نیستم از شهرستانم میترسم انجوری نباشه .چون اکه اولین قرار داد سه ماهه هست مجبور بشم از 128 استفاده کنم
دوستان مال همه اینطوره؟یعنی با سرویس 128 دارین با 114 دانلود میکنین؟

مطمئن باش که سرعت ما شهرستانی ها خیلی بیشتر از تبریزی هاست . چون تعداد کاربرای مرکز مخاباتی ما کمتر از تبریزه پس بنابراین سرعت ما بیشتره . :27: ولی این روز ها سرعت اکثر isp ها یکم افت کرده . جالبه که فقط یکم پینگ من بالا رفته و هیچ تغییری در سرعت نداشتم .

sei_pm
31-07-2010, 21:52
جناب رزمجو به نظر شما این ماکس نت واقعا نماینده آسیاتکه؟

razmjoo
01-08-2010, 13:11
اینجا تاپیکه تبریزه . لطفا به غیر از تبریزی ها اونم فقط برای افزایش پست خود به این تاپیک نیان .

Help118
01-08-2010, 14:32
این همارا سیستم که به من آی پی استاتیک داده! که فکر کنم دردسرساز باشه واسه آدم

razmjoo
01-08-2010, 14:34
این همارا سیستم که به من آی پی استاتیک داده! که فکر کنم دردسرساز باشه واسه آدم
نه . اگه مثل یه آدم از اینترنت استفاده کنی دردسر نداره که هیچ خیلی هم مفیده . من که العان ip اشتراکی هست از رپیدرشیر محرومم و البته بعضی سایت های دانلود دیگه .:2: