PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

aminalex
08-11-2009, 18:32
ببخشید مگه اونجا(تبریز) شرکت پیشگامان نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تو لارستان هستم adsl 64 قیمتش 14 تومن هست با 2 گیگ پهنایی باند.
نکته:همین 64 میتونه با سرعت 60k دانلود کنه رو هر سروری که میخواد باشه حتی راپیدشیر پیشنهاد میکنم از شرکت پیشگامان adsl یگیرید
بعدا اون جا شما اگه 256 بگیرید سسرعت دانلود چقدره؟؟:31:

ashkan22
08-11-2009, 19:03
دوستان با اجازه تون قبل از اینکه اعضا رو انتخاب کنیم، یه فکری (با همکاری یکی از دوستان) به ذهنم رسید :دی

میگم هر کی هر سوال یا مطلبی داره اینجا بنویسه... مهم نیست قصد شرکت در جلسه رو داشته باشه یا نه.

مهم نیست مشترک همارا باشه یا نه....

فقط هر سوال یا موضوعی که به ذهنتون میاد بنویسید.... برای جمع بندی مطالب...

چون کسانی که در جلسه شرکت میکنن، قبل از همه چیز نماینده های اینجا و البته شهر تبریز هستند.

پس همه حق دارند نظرات و حرفاشون رو بگن

ممنون از همگی :11:

منتظرم :40:
ممنون از زحمات توحيد عزيز
من هم كاملا با اين رويه موافقم و بهتره كه همه دوستان انتقادات و مشكلاتشون رو اينجا مطرح كنند تا دقيقا سرفصل موضوعات مشخص بشه
در مورد افرادي كه بايد برن هم من نظرم اينه كه يه سري از بچه ها كه واقعا روي شبكه و اينجورچيزا تسلط دارن به اين بحث برن تا نشه به اين راحتي ها با يكي دو مورد حرف قلمبه اونا رو پيچوند (البته من قصد جسارت به هيچكدوم از بچه ها رو ندارم و منظورم خودمه كه اطلاعات علمي و آكادميكي در مورد شبكه ندارم) اينجوري بنظرم نتيجه بهتري عايدمون ميشه ولي بهرحال همه كاربرا ي سابق و فعلي همارا با هم همفكري داشته باشيم تا شايد بتونيم مشكل اينترنت شهرمون را با شروع از همارا حل كنيم
به اميد اون روز:11:

hosseintdk775
08-11-2009, 19:55
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
یه چند تا موضوع به ذهنم اومد می گم /
- اینکه بهتره نیست هزینه 10000 تومانه نگیرن؟ ( یه سری فوایدی داره / البته در کنار یکسری مسائل که باعث ضرر نشه )
- چرا سرویس 1 مگ رو ماهانه نمی فروشند؟

فعلا چیز دیگری به ذهنم نمی رسه

arashrasa
08-11-2009, 21:51
سلام دوستان
منم می خوام adsl بخرم ولی هیچ چیزی در مورد اینا نمی فهمم.
لطفا منو راهنمایی کنید.
چه فرقی بین 128 Kbps نامحدود و نامحدود خانگی در سرویس همارا وجود داره؟ سرعت دانلود در هر کدوم فرقی داره یا نه؟ حدودا چه قدره سرعت دانلود در هر کدوم؟
و اما سرعت دانلود 64 Kbps نامحدود خانگی در همارا چه قدره؟ و با سرویس های دیگه مثل صبانت و غیره فرقی داره؟
آیا سرعت128 Kbps نامحدود و محدود با هم فرقی داره در دانلود و غیره؟
در کل هم کمی ارزان باشه ؟
اغلب کار من وبگردی و دانلود هستش؟
آیا 64 بهتره یا 128 ؟

.:: با تشکر از همه دوستان ::.

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

arashrasa
08-11-2009, 22:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لایزر 128-15 گیگ

AAKOJ
08-11-2009, 22:06
سلام بر دوستان
از عزیزان واقعا تشکر می کنم که بانی این عمل خیر شدند و از همه مهتر از آقا توحید که واقعا سنگ تموم گذاشتند آقا ایول
اما بریم سر اصل مطلب ...........
من امروز رفته بودم همارا یه خبرایی و اطلاعاتی کسب کردم که مفید بود .
دوستانی که می خوان به عنوان نماینده حضور داشته باشند خبر ما را به همارایی ها برساند ولی ،
در نظر داشته باش :
جلیل زادی دارای اخلاق خاصیه اصلا در مقابلش کوتاه نیان
100 % هر چی ما بگیم اونا تقصیر مخابرات می ندازند و یا سیاست های کلی کشور . پس سعی کنید که اسیر اداری بازی و کاغذ بازی ایشون نشوید چون با ارائه چند آمار و حرف زدنش بدهکار هم می شیم (تجربه ام می گم اما نپرسیم از کجا می دونمd:)
تو رو خدا این مشکل DNS را بگین تا قبول کنه که مشکل دارند که فکر نکنم ...
رابطشون را با سایر شرکتا از ایشون بپرسید چون رابطه با سایر شرکتا نشان دهنده کلی چیز است . مثلا اگر خوب باشد بنابراین سعی می کنند که سیاست های کلی خود را با هم هماهنگ کنند اما اگر اختلاف زیاد داشته باشند در این صورت به نفع ماست چون باعث رقابت می شود که در دراز مدت باعث بهبود شرایط می شود . تا اونجا که من اطلاع دارم گزینه دوم صادقه
مشکلات مربوط به پشتیبانی و حرفای موجود در این زمینه که کلی در این فروم بحث کردیم انتقال فرمائید . مثلا اگر دو بخش پشتیبانی تخصصی و ساده داشته باشند فکر کنم مفید باشه
اگر هم فرصت شد در مورد افزایش نماینده هاش تو شهر اقدام کنند
سایت همارا را پر بار کنند چون اطلاعاتی که در اختیار کاربر قرار می دهد کمه . مثلادر مورد قطعی و یا کاهش سرعت .
در اخر هم اینکه آرزوی موفقیت کنید چون بالاخره مال شهر خودمونه و خودمون ازش استفاده می کنیم اما اگر باعث بهبود سرویس های خودشان بشوند موفقیت بیشتری را برایشان خواهد داشت
موفق باشیند و بازم تشکر

arashrasa
08-11-2009, 22:08

لایزر 128 -15گیگ

arashrasa
08-11-2009, 22:12

لایزر 128 -15 گیگ

arashrasa
08-11-2009, 22:13
سرعت دانلود و آپلود من به این میگم 128/128 یعنی همین

اینم لیست قیمت

---------------.net

tohidkh
08-11-2009, 22:14

لایزر 128 -15 گیگ
پینگش واقعا عالیه.... :27:

arashrasa
08-11-2009, 22:17

لایزر 128-15گیگ

mortaza2006
09-11-2009, 11:21
سلام دوستان
من موندم با این محدودیت حجمی که دارن؟
من اگه بخوام با محدودیت 3گیگ بگیرم سه ماهه تا آخر سه ماه من چقدر می تونم هم دانلود هم صفحه ها باز رو باز کنم تا آخر ماه اکانت من تمام نشه؟
دانلود هم متغییر ؟ گاهی 2 و 3 مگ و گاهی هم 50و60 مگ و گاهی همیشه توی اینترنت وگاهی هم 2 و 3 ساعت فقط روزها می تونم؟
با 128 محدود

tohidkh
09-11-2009, 17:46
سلام به همگی.

وای دارم از خستگی میمیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید خدمتتون عرض کنم که به طور کاملا دقیق جلسه ساعت 12:03 شروع شد و در ساعت 16:36 خاتمه یافت :18:

اونقده حرف زدم و زدند که چونه م درد میکنه :37:

اینو هم اضافه کنم که جلسه با حضور سه نفر شامل آقای رضا جلیل زاده، tohidkh و dibagroup تشکیل شد.

سخنان آغازین جلسه، رو مدیر شرکت هماراسیستم شروع کرد....

در کل مطلوب میبینم همه چیز رو....

تصمیمات و تدابیر بسیار جالبی در این جلسه در مورد پشتیبانی شرکت هماراسیستم اندیشیده شد.... :27:

این خبر خوش رو هم بدم که پس از اصرار بسیار شدید (خودم هم خوشم اومدواقعا اونقده پیله کرده بودم که خودم هم خسته شدم :دی) آقای جلیل زاده، قول افزایش سرعت سرویس های محدود حجمی رو دادند. (گفتند طی نامه ای در یک هفته ی آینده خبر رسمی ش رو به من خواهند داد.)

البته این کار، کمی زمان بر هست. ولی زمان استارت همه جانبه کار افزایش سرعت، طی ایمیلی اعلام خواهد شد.

کلی هم در مورد مسائل فنی صحبت و بحث شد.... در مورد قطعی های پی در پی.. در مورد مرکز رحیمیان....

و همچنین در مورد مسعود چند دقیقه ای صحبت شد :دی:46::31:

دیگه چی بگم؟

این قسمت رو نوشتم و پاک کردم..... درمورد مهمان نوازی بود...

موفق باشید :11:

aminalex
09-11-2009, 18:10
سلام به همگی.

دیگه چی بگم؟

آهان یه گلایه از هماراسیستم!!!! :دی

اهان تا اخرشو خوندم...حتما تو شرکتی با اون تشکیلات حتی یه چایی هم بهتون ندادند:tongue:
مسعود هم خود جلیل زاده است:31:

Bh_hellboy
09-11-2009, 18:35
سلام به همگی.

وای دارم از خستگی میمیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید خدمتتون عرض کنم که به طور کاملا دقیق جلسه ساعت 12:03 شروع شد و در ساعت 16:36 خاتمه یافت :18:

اونقده حرف زدم و زدند که چونه م درد میکنه :37:

اینو هم اضافه کنم که جلسه با حضور سه نفر شامل آقای رضا جلیل زاده، tohidkh و dibagroup تشکیل شد.

سخنان آغازین جلسه، رو مدیر شرکت هماراسیستم شروع کرد....

در کل مطلوب میبینم همه چیز رو....

تصمیمات و تدابیر بسیار جالبی در این جلسه در مورد پشتیبانی شرکت هماراسیستم اندیشیده شد.... :27:

این خبر خوش رو هم بدم که پس از اصرار بسیار شدید (خودم هم خوشم اومدواقعا اونقده پیله کرده بودم که خودم هم خسته شدم :دی) آقای جلیل زاده، قول افزایش سرعت سرویس های محدود حجمی رو دادند. (گفتند طی نامه ای در یک هفته ی آینده خبر رسمی ش رو به من خواهند داد.)

البته این کار، کمی زمان بر هست. ولی زمان استارت همه جانبه کار افزایش سرعت، طی ایمیلی اعلام خواهد شد.

کلی هم در مورد مسائل فنی صحبت و بحث شد.... در مورد قطعی های پی در پی.. در مورد مرکز رحیمیان....

دیگه چی بگم؟

آهان یه گلایه از هماراسیستم!!!! :دی

من واقعآ شرمنده شما دوستان شدم هر کاری کردم نشد که نشد... اگه میگفتین تا 4 طول میکشه خودمو میرسوندم :41:
من که گفتم کلآ تو همارا جواب سلام ارباب رجوع هم به سختی داده میشه چه برسه به پذیرایی و این حرفا.
توحید جان منتظر گزارش مفصلتر هستیم:10:
در مورد پینگ و قطعی های پی درپی چی گفتن؟میزان شیر رو ازشون پرسیدی؟
حتمآ گفتن از اینکه بقیه شرکت ها سرعت هاشون رو افزایش دادن بیخبر هستند نه؟

tohidkh
09-11-2009, 19:04
اهان تا اخرشو خوندم...حتما تو شرکتی با اون تشکیلات حتی یه چایی هم بهتون ندادند:tongue:
مسعود هم خود جلیل زاده است:31: نه بابا چایی دادند... آبمیوه هم آوردند....
حالا بمونه....

میگم اگه چند تا مدیر از شرکت های رقیب می اودند در اون زمان به جلسه، چیکار میکردند...؟!

من واقعآ شرمنده شما دوستان شدم هر کاری کردم نشد که نشد... اگه میگفتین تا 4 طول میکشه خودمو میرسوندم :41:
من که گفتم کلآ تو همارا جواب سلام ارباب رجوع هم به سختی داده میشه چه برسه به پذیرایی و این حرفا.
توحید جان منتظر گزارش مفصلتر هستیم:10:
در مورد پینگ و قطعی های پی درپی چی گفتن؟میزان شیر رو ازشون پرسیدی؟
حتمآ گفتن از اینکه بقیه شرکت ها سرعت هاشون رو افزایش دادن بیخبر هستند نه؟
خیلی منتظرت بودم....

در مورد پینگ، مدرک های مستدلی آوردند..... البته بالا بودن پینگ، از استدلال هایی که مشید، معلوم بود....

ولی من این مطلبی رو که چندین بار اینجا گفتم، آقای جلیل زاده هم گفت: از لحاظ فنی، پینگی که خودت با cmd میگیری، اگه کمتر از 500 باشه، هیچ فرقی در سرعت نداره.

در مورد مرکز رحیمیان... مستدلا میگفت... با نشانه ها.. با آدرس ها..

درسته که از لحاظ مخابراتی به عنوان مرکز هست... ولی از لحاظ دیتا نه...

مرکز رحیمیان یکی از ضعیف ترین مراکز دیتای اینترنت هست...

البته اینطوری نبود که هر چی ایشون بگن من هم قبول میکردم... ولی چون بسیار مستدل و با مدرک بود، حرفاشو می قبولیدم :دی

در مورد سرعت شرکتهایی دیگه یه نظر کاملا منظقی داشت

میگفت:

پهنای باند هماراسیستم، از سات 7 صبح تا 2 شب، کاملا خالی هست... بنابر این ما در اون زمان نسبت شیر نداریم.

در مورد شرکتهای دیگه میگفت، شاید ظاهرا 2 مگ باشه، ولی بدونید که این برای روز هست. یعنی اگه در روز دانلود کنی، میتونی با سرعت 2 مگ دان کنی.

ولی اگه شب بری، شاید سرعتت کمتر از 20 باشه.

میگفت همارا سیستم اگر پورت رو برای یوزر های محدود باز بذاره، سرعت به 2 مگ میرسه، و در روز هم هیچ مشکلی نخواهد بود.

ولی در هنگام شب، شاید سرعت به کمتر از 15 برسه.

برای همین قرار شد، پهنای باندمناسب رو برای اینکار تامین کنند....

البته گفتمااااا . نتیجه جلسه ای که با کادر فنی در شرکت برگزار خواهد شد، در هفته آینده طی ایمیل اعلام میشه.

منم سریعا اینجا میگم.

Bh_hellboy
09-11-2009, 19:57
نه بابا چایی دادند... آبمیوه هم آوردند....
حالا بمونه....

میگم اگه چند تا مدیر از شرکت های رقیب می اودند در اون زمان به جلسه، چیکار میکردند...؟!

چی؟؟؟؟؟؟ مسعود همون جلیل زاده هست؟ :18::31:

بابا یه جورایی من مسعود رو میشناسم :دی

خیلی منتظرت بودم....

در مورد پینگ، مدرک های مستدلی آوردند..... البته بالا بودن پینگ، از استدلال هایی که مشید، معلوم بود....

ولی من این مطلبی رو که چندین بار اینجا گفتم، آقای جلیل زاده هم گفت: از لحاظ فنی، پینگی که خودت با cmd میگیری، اگه کمتر از 500 باشه، هیچ فرقی در سرعت نداره.

در مورد مرکز رحیمیان... مستدلا میگفت... با نشانه ها.. با آدرس ها..

درسته که از لحاظ مخابراتی به عنوان مرکز هست... ولی از لحاظ دیتا نه...

مرکز رحیمیان یکی از ضعیف ترین مراکز دیتای اینترنت هست...

البته اینطوری نبود که هر چی ایشون بگن من هم قبول میکردم... ولی چون بسیار مستدل و با مدرک بود، حرفاشو می قبولیدم :دی

در مورد سرعت شرکتهایی دیگه یه نظر کاملا منظقی داشت

میگفت:

پهنای باند هماراسیستم، از سات 7 صبح تا 2 شب، کاملا خالی هست... بنابر این ما در اون زمان نسبت شیر نداریم.

در مورد شرکتهای دیگه میگفت، شاید ظاهرا 2 مگ باشه، ولی بدونید که این برای روز هست. یعنی اگه در روز دانلود کنی، میتونی با سرعت 2 مگ دان کنی.

ولی اگه شب بری، شاید سرعتت کمتر از 20 باشه.

میگفت همارا سیستم اگر پورت رو برای یوزر های محدود باز بذاره، سرعت به 2 مگ میرسه، و در روز هم هیچ مشکلی نخواهد بود.

ولی در هنگام شب، شاید سرعت به کمتر از 15 برسه.

برای همین قرار شد، پهنای باندمناسب رو برای اینکار تامین کنند....

البته گفتمااااا . نتیجه جلسه ای که با کادر فنی در شرکت برگزار خواهد شد، در هفته آینده طی ایمیل اعلام میشه.

منم سریعا اینجا میگم.

پس حسابی پیچوندن :46:
بحث تنها سر مرکز رحیمیان نیست , همه دوستان مشکل پینگ و بیشترمون مشکل سرعت و بخشی مشکل قطعی دارند.چرا پینگ تایم برای شرکت های دیگه به مراتب مناسب تره و برای همارا نیست؟ بیشتر سرور های همارا بسیار مشکلدار هستند.
در مورد شیر بگم که اگه شیر نکنن سود که نمیکنن هیچ احتمالآ ضرر هم بکنن!فقط میزان شیر قابل بحثه :دی
در مورد هزینه سرویس های نامحدود چی؟
در مورد مرکز رحیمیان هم آدرس مرکز دیتای استان رو ازش میپرسیدی :31:

tohidkh
09-11-2009, 20:20
همه دوستان مشکل پینگ و بیشترمون مشکل سرعت و بخشی مشکل قطعی دارند.چرا پینگ تایم برای شرکت های دیگه به مراتب مناسب تره و برای همارا نیست؟ بیشتر سرور های همارا بسیار مشکلدار هستند.خب مثل اینکه من منظورم رو واضح نگفتم.

گفتم که حرفای آقای جلیل زاده، طوری بود که این مطلبی که شما در مورد پینگ میگید، کاملا از حرفاش بیرون میزد....

در مورد شیر بگم که اگه شیر نکنن سود که نمیکنن هیچ احتمالآ ضرر هم بکنن!فقط میزان شیر قابل بحثه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من بحث شیر رو پیش آوردم.... و در اوج بحث حتی پرسیدم که " نسب شیر شما چند هست ". جواب مستقیمی ندادند.

ولی من شخصا از بین حرفاشون کشیدم بیرون. به احتمال قوی، 1 به 9 شیر میکنن. :دی

در مورد هزینه سرویس های نامحدود چی؟ئه ئه ئه :18:

وای شرمنده ببخشید.

یادم رفت اینو بگم. یکی از پیشنهاداتی که دادم این بود که به جای سرویس 128 خانگی نامحدود (سه ماهه) ، سرویس 256 نامحدود داده بشه... با قیمت خیلی خیلی پایین (بین 50 الی 60 تومن برای سه ماه)

مخالفتی با این مقوله نشد.... قول پیگیری دادند....

مثلا با یه مورد مخالفت شد.... گفتم قیمت محدود حجمی کاهش پیدا کنه :دی

ولی قبول نکردند که نکردند :دی حتی حاضر نشدند که سرویس محدود سه ماهه 26000 بشه... ( که الان با قیمت 29500 داده میشه)

ولی ظاهرا درمورد سرعت 256 نامحدود و کاهش قیمت اون، راضی بودند.....

:11:

vendee
09-11-2009, 20:43
شما 90% درصد حرفت رو تو ........اینطوری کردی اصلا معلوم نشد چی گفتی:دی

مثلا خیلی خیلی محرمانه هست؟؟مگه اداره اطلاعات رفتی؟؟:دی

Bh_hellboy
09-11-2009, 21:27

بابا این حرفا چیه این بنده خدا (:11:) که میگفت هر کی میخواد بیاد.
نمیشه که کل حرفایی مه تو 3 4 ساعت زده شده اینجا نوشت ,خلاصه کردن :31:

tohidkh
09-11-2009, 21:29

ای بابا!!!

دوست خوب من!

اگه به پست های قبلی من هم نگاه کنید متوجه میشید که نقطه چین گذاشتن عادت من هست.

نمیدونم چی باید بگم دیگه... تقریبا همه چی رو گفتم.... (ای بابا! میبینید... همش نقطه چین میذارم:دی)

جدا نمیدونم....

شما هر سوالی دارید بپرسید تا اگه در جلسه مطرح شد، خیلی ساده بگم.

ashkan22
09-11-2009, 22:08
واقعا اين حركتي كه دوستان كردن و پيگيري هاشون بخصوص توحيد عزيز جاي تقدير داره و خدمتشون خسته نباشيد جانانه عرض ميكنم
شروع خيلي خوبي بود و من فكر ميكنم (يعني اميدوارم ) اين سري جلسات ادامه دار خواهد بود و جا داره از مسولان همارا هم تشكر كنم كه با اين كارشون نشون ميدن كه علاقمند به حل مشكل هستن و ايشالا در عمل نيز تمام سعيشون رو ميكنن تا مشكلات حل بشه و همين ارتباط هاي صميمانه با كاربران ريشه خيلي مشكلات رو حل ميكنه و چه بهتر كه بصورت دوره اي يه همچنين جلساتي برگزار بشه چرا كه من مطمئنم كه اكثر بچه هاي سايت دنبال حل مشكل و انتقادات سازنده هستند و نه چيز ديگه و بهتر هم ميشه اگه بقيه سرويس دهنده ها هم جلسات ملاقات حضوري مشابهي رو ترتيب بدن و از انتقاد هراسي نداشته باشند
من خودم خيلي ناراحت شدم كه نتونستم بيام نه از اين لحاظ كه درجلسه شركت كنم چرا كه مطمئنم دوستاني كه رفته بودند بخوبي تونستن از حقوق مشتركين دفاع كنند بلكه بيشتر به اين خاطر كه دوست داشتم با عزيزانمون از جمله توحيد خان از نزديك ملاقات داشته باشم ولي خوب چه ميشه كرد ...توحيد جان تا حدودي در جريان مشكلات كاري بنده هستند
ايشالا در آينده و فرصتهاي آتي
بازم ممنون و موفق باشيد
راستي در مورد پشتيباني چه خبر؟؟

AAKOJ
09-11-2009, 22:31
از زحمات دوستان تشکر می کنم
راستش 2 روز قبل من هم همارا بودم ، با آقای جدیری مسئول بخش فنی اونها حدود یک ساعتی حرف زدم و سوالات و مشکلاتی که در ذهن بود را مطرح کردم . ایشون هم با نهایت احترام جواب سوالات من را دادن اما نه به طور کامل !! اما این حرفا و قول ها که زدند باعث شد تا دوباره من از همارا تمدید کنم . قبلش خدایی می خواستم کلا بیخیال همارا شوم اما با توضیحات (از نظر ظاهر من قبول داشتم چون از باطنش خبر ندارم ..... d:) ایشون و همکارشان تقریبا مقداری قانع شدم .
اما
حضور دوستان و همشهریان محترم با مسئولین همارا نقطه عطفی در اینترنت استانمون است . فکر می کنم که همارا اولین شرکتیه که چنین کاری را می کنه و اگر این بحث ها ادامه داشته باشد و به نتیجه عملی برسد و برای ما کاربران ملموس باشد سودش هم نصیب شرکت میشه و هم کاربر
بازم تشکر
موفق باشین

UltraVision
09-11-2009, 22:59
سلام به بچه های خوب تبریز ...
منم تازه عضو سایت شدم داشتم Search می کردم اتفاقی با اینجا آشنا شدم .
من سرویسم از هماراست و 128 کلاسیک ( محدود ) دارم و خیلی خیلی راضیم تا الان هم هیچ مشکلی نداشتم و هر شب از ساعت 2 تا 7 در حدود 950 MB دانلود می کنم .
سرعتم هم بین 55 تا 62 هست .
دوست دارم از این به بعد با بچه های این تاپیک باشم .

l3ehzad
09-11-2009, 23:33

tohidkh
09-11-2009, 23:35
سلام.

ببخشید کدوم مرکز مخابراتی؟

----------------

بچه ها دارم یه پست خیلی طولانی درمورد جلسه مینویسم... منتظر باشید..... تا نیم ساعت آینده :دی

tohidkh
10-11-2009, 00:15
ای بابا!!!! :31::18:
((در این پست سعی میکنم نقطه چین نذارم :46:)
چند تا پ خ اومده که آقا یه گزارش کامل بده.

آخه من چی بگم که نگفتم.

خب پس از اول میگم. شما هم همه شو خوب بخونید. (البته کمی طنز میذارم داخلش تا خسته کننده نباشه)
طبق قرار، جلسه از باید از ساعت 12 الی 14 روز دوشنبه (امروز) تشکیل میشد. (با حضور سه نفر)

من از 5 نفر برای جلسه دعوت کرده بودم. MaSoOd ، Bh_hellboy ، ashkan22 ، ِdibagroup و برای احتیاط از یکی از دوستانم که اینجا هم یوزر داره و خودش هم دانشجوی کامپیوتر هست.

متاسفانه، برای هر کدوم از دوستان یه مشکلی پیش اومد.

جناب dibagroup هم لطف کردند و تشریف آوردند.

پس شدیم دو نفر.

به طور دقیق در ساعت 12:03 به وقت تهران، تنظیم شده با گرینویچ (ساعت خودمو میگم بابا) وارد اتاق مدیریت شدیم :دی

ظاهرا dibagroup و جلیل زاده از لحاظ چهره ای همدیگه رو میشناختند :دی (شاید تو تاکسی دیده بودند همدیگه رو)

وقتی خودمونو معرفی کردیم، آقای جلیل زاده دنبال نفر سوم بود.

خب جلسه با حرفهای اولیه جلیل زاده شروع شد....

و صحبت به مسائل فنی رسید: دلایل مشهود و منطقی قطعی ها به طور کاملا مشهود توضیح داده شد.

راستش من یه مشکلی داشتم ... البته یعنی ما یه مشکلی داشتیم :دی

اینکه هرچی میگفتیم، به نصف مطلب نرسیده، آقای جلیل زاده حرفمونو قطع میکرد و یه عالمه توضیح میداد.... :41::31: (البته این از لطف ایشون بود و من هم تشکر میکنم ازشون:11:)

البته اینو هم بگم این دلیل نمیشد ما مطلب رو ادامه ندیم... و بعد از توضیحات کامل آقای جلیل زاده، دوباره حرفا رو ادامه میدادیم.

با کسب اجازه از آقای dibagroup من صحبتم رو اینطوری شروع کردم که چند وقته پیش که تقریبا همه ISP ها در یه سطح بودند، همارا سیستم با انجام یه کار بسیار ابتکاری، و به نوعی با به خطر انداختن خودش، اومد این کار رو انجام داد.

دقیقا زمانی که همه ISP ها از ترس شون نمیتونستند برای خونه بیشتر از 128 بدند (حتی برای سرویس های محدود) هماراسیستم برای خونه ها 256 میداد :دی

بعد از مدتی هم بدون کوچکترین ترسی، 512 رو روی خط ها کانفیگ کرد.

ولی شرکتهای رقیب آروم ننشستند.

شبانه همارا 4 تا 7 بود. رقبا اومدند شبانه خودشونو 3 تا 7 کردند.

بعدش با کلی زحمت و ایمیل و درخواست شما شبانه رو 2 تا 7 کردید. البته اینو هم متذکر شدم، که یکی از اونایی که در 2 تا 7 شدن این جریان با ایمیل های پی در پی کلافه تون کرده بود، من بودم :دی

ماکس نت آورد شبانه رو 2 تا 7 کرد.

صبانت سرعت هاشو دو برابر کرد. (2 مگ کردنش رو گفتم)

ماکس نت هم سرعت 1 مگ داد به جماعت.

با این اوضاع، همارا سیستم چه چیزی داره که یه یوزر که میخواد از بین ISP ها یکی رو انتخاب کنه، بیاد به سمت همارا؟؟؟؟؟

ایشون کمی درمورد شبکه گفتند (که صد البته منطقی بوداااا)

بعد بحث رفت به سر افزایش سرعت همه سرویسهای محدود به 1 مگ :دی

شاید باور نکنید.

ولی حدود 45 دقیقه روی این موضوع بحث شد.....

راستش آقای جلیل زاده تا حدی کوتاه نمی اومدند. تا زمانی که من این مطلب رو گفتم :

ندی پیش تعداد زیادی از بلاگرهای بلاگفا بدلیل کیفیت پایین و عدم جوابگوییش پراکنده شدن و آمار بازدید بلاگفا کلی پایین اوومد ( این یعنی اینکه بخوایم ما هم کوچ میکنیم ) :31:
بر فرض اینکه شما کاربراتون بدلیل کیفیت پایین برن شرکت دیگه وهله ی اول ضرری هست که به شرکت وارد میشه ولی در مرحله ی بعد از کوچ دو حالت پیش میاد (1) کاربراز شرکت جدید راضی باشه : که مشتری شما پریده ( 2) بدترین حالت که احتمالش کم هم هست اینه که از شرکت جدید ناراضی باشه

در این صورت با احتمال نزدیک 25% برمیگرده دوباره از همارا سرویس میگیره ولی هم مشتری ناراضیه هم شرکت ضرر کرده

پس چه بهتر که اون ضرر ثانویه رو به عنوان سرماییه ی اولیه خرج کیفیت شبکش کنه !!!

اینجا بود که هم در کلامشون و هم در چهره شون نشانه های تغییر عقیده به سمت حقیقت دیده شد ... (که البته بازم در این مورد ازشون تشکر میکنم :11:)

در مورد پشتیبانی، و اخلاق نامناسب اونایی که به تلفن جواب میدند، آقای جلیل زاده چنیدن بار گفت "به خدا میدونم خودم؛ چند بار هم تذکر دادم"

بذارید داخل پرانتز یه مطلبی بگم:

همارا سیستم در حال حاظر یه سیستمی داره که وقتی شما با خط ADSL یا تلفن همراهت (که به عنوان شماره یوزر در سیستم ثبت شده) به اونجا زنگ میزنی، همه مشخصاتت رو ادمین (فقط ادمین) میتونه ببینه.

اینکه در چه تاریخی زنگ زده شده، و چه کسی جواب داده.

ولی قرار بر این شد که در آینده ای بسیار نزدیک، مکالمه پاسخ دهنده ها هم ضبط بشه تا در صورت بد اخلاقی، به نسبت قوانین باهاشون برخورد بشه :27:

همچنین طی یکی دو هفته آینده، جواب دهندگان موظف خواهند بود، باتفاصله بعد از برداشتن تلفن، اسم خودشونو بگن تا یوزر بشناسه که با چه کسی صحبت میکنه.

(این خیلی عالیه. چون ظاهرا آقای جلیل زاده بد جوری با بد اخلاقی پشت تلفن مخالفه و بدین ترتیب میشه زیر آب بد اخلاقی کننده رو در سه سوت زد :دی)

برای بار چندم، اینو گفتند که خودشون میدونن که بعضا برخورد نامناسب میشه بایوزرها.

ولی ظاهرا خوش اخلاقی و تخصص در یک نفر نمی گنجه :دی

البته من اینو هم گفتم که اون دانشجوهایی که آوردند اونجا در قسمت فروش یا پشتیبانی، در حد صفر کیلومتر هستند و چیز خیلی خاصی از ADSL نمیدونن....

جناب dibagroup تعبیر جالبی داشتند. میگفتند اگه از اونا بپرسی فرق ADSL با دایال آپ چیه میگن اینه که در ADSL پول تلفن نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در هر حال....

آقای جلیل زاده در پاسخ به این سوال که فکر نمیکنید، زمان عرضه 128 نامحدود گذشته دیگه؟ گفتتند: خب میگی چیکار کنیم؟

من گفتم 256 رو به صورت 3 ماهه و با قیمت بسیار پایین تر بفروشید.

بعد از کمی بحث دراین مورد، قانع شدند و قرار شد این مورد رو در کنار بحث بالا بردن سرعت، رسیدگی کنند.

حب حالا اگه چیزی موند که نگفته باشم، دوستان بگن.

من تاحدودی جلسه رو مثبت ارزیابی میکنم. (حدودا 60 درصد)

به نظر من برای اولین جلسه خوب بود.

همین تصمیماتی که در مورد پشتیبانی گرفته شد بدک نیستند....

یا همین افزایش سرعت....

البته هماراسیستم، برخی کارای جانبی هم میخواد انجام بده.... مثلا اینکه در سایتش ارتباط زنده بذاره (همون پشتیبانی آنلاین یا وب مسنجر) این سرویس طوری طراحی شده که هنگام پشتیبان با یوزر، تمام مشخصات یوزر، در سیستم ثبت میشه.

و همچنین تمام چتها در سیستم ثبت و ضبط میشه و البته فقط برای ادمین قابل مشاهده هست.

مورد بعدی هم که تا چند روز آینده به راه خواهد افتاد اینه که شما بدون اینکه یوزر نیم و پسورد وارد کنی، با کلیک در قسمت کاربران، میتونی وارد قسمت کاربری خودت بشی.

و برخی چیزای حاشیه ای که دیگه توان نوشتنش رو ندارم.

اینو هم اضافه کنم که جلسه ای قرار بود حداکثر تا ساعت 2 باشه، در ساعت 4:35 دقیقه به اتمام رسید

ببخشید که خیلی طولانی شد....

در پایان از آقای جلیل زاده و dibagroup و همه بر و بچه های گل همشهری که دراینجا حضور دارند، تشکر میکنم

Bh_hellboy
10-11-2009, 00:44
سلام.

مرکز مخابراتی واقع در چهار راه باغ شمال :15::38:

dibagroup
10-11-2009, 00:51
سلام بر دوستان
لازم دانستم چند نكته را توضيح بدم:
اولا تشكر مي كنم از دوستم آقا توحيد كه امروز باهم خدمت همكار قديمي و كهنه كار جناب آقاي مهندس جليل زاده رفتيم انشاء الله كه جواب خوبي گرفته باشيم و باعث موفقيت هرچه بيشتر همارا سيستم و بالا رفتن رضايت مشتركين گردد.
دوما تشكر مي كنم از همكار قديمي جناب جليل زاده كه با رويي باز و بدون هيچ نوع دغ دغه تمام مطالب را توضيح دادن كه باعث سربلندي اينجانب هست.
دوستان بنده و آقاي مهندس جليل زاده از همكاران قديمي هستم و فكر مي كنم از شروع كار شركت همارا سيستم بنده ايشان را مي شناسم و امروز هم افتخار كردم كه همكاري چنين پرتلاش و سخت كوش دارم كه اميدوارم موفق و پيروز باشند.
ولي جا دارد مطالبي را توضيح بدهم طبق اعلام آقاي مهندس و صحبتهاي توحيد جان قرار شد بستر فني و موارد لازم بررسي شود و بعد درصورت امكان سرعتها افزايش يابد در مورد قيمت ها هم براي سرويس جديد توحيد جان سرويس جديدي اعلام نمودند كه آقاي مهندس لازم دانستن روي اين مورد بررسي و اقدامات لازم را انجام دهند.
اميد وارم موفق و پيروز باشيد

dibagroup
10-11-2009, 00:55
درضمن دوستان اطلاع داشته باشيد دوستان پارس اعلام كردند مركز علامه ، قاضي، كندرود را راه اندازي كردن و آماده خدمات مي باشد.

Bh_hellboy
10-11-2009, 00:59
درضمن دوستان اطلاع داشته باشيد دوستان پارس اعلام كردند مركز علامه ، قاضي، كندرود را راه اندازي كردن و آماده خدمات مي باشد.

جالب اینجاست که خودشون هم خبر نداشتن که یکی از این مراکز راه اندازی شده ...

dibagroup
10-11-2009, 01:15
جالب اینجاست که خودشون هم خبر نداشتن که یکی از این مراکز راه اندازی شده ...

ببخشيد متوجه نشدم منظور شما از راه اندازي نشده چه بود به من خودشان گفتن

Bh_hellboy
10-11-2009, 01:20
ببخشيد متوجه نشدم منظور شما از راه اندازي نشده چه بود به من خودشان گفتن

عرض کردم خود مسئول نمایندگی(روبروی مرکز رجایی) هم خبر نداشت یکی از اون مراکز راه اندازی شده (برای پرس و جو رفته بودیم)

dibagroup
10-11-2009, 01:22
عرض کردم خود مسئول نمایندگی(روبروی مرکز رجایی) هم خبر نداشت یکی از اون مراکز راه اندازی شده (برای پرس و جو رفته بودیم)

متوجه شدم مثل اينكه امروز راه اندازي شده است فكر كنم

روي سايت الان درج كردن net4u.ir

l3ehzad
10-11-2009, 06:50
سلام.

----------------

بچه ها دارم یه پست خیلی طولانی درمورد جلسه مینویسم... منتظر باشید..... تا نیم ساعت آینده :دی

تجلايي
آخر مارالان:21:

tohidkh
10-11-2009, 09:23
میگم این چرا اینطوریه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AB
10-11-2009, 10:01
توحید خان.2 روز نبودیم غوغا کردین:31:

اول ممنون از هر دوی دوستان و کادر همارا سیستم.

دوم این که من در مورد پینگ چیزی ندیدم که بنویسین.اگه توضیحات تخصصی دادن لطفا اینجا بنویسین.(یه چیزایی سرم میشه:31:)

Bh_hellboy
10-11-2009, 11:47
متوجه شدم مثل اينكه امروز راه اندازي شده است فكر كنم

روي سايت الان درج كردن net4u.ir

امروز سرویس دوستمو وصل کردن سرعت +1 مگ :37: حتی گفت برای چند دقیقه با 1 مگ بایت :18: دانلود کرده:18:

Bh_hellboy
10-11-2009, 13:48
بدون شرح!!!!!
نمیدونم دیگه چی بگم...:9::grrr:
هر دم از این باغ بری میرسد, هیچ کس وضعش اینطوری نشده؟؟؟

tohidkh
10-11-2009, 14:13
بدون شرح!!!!!

سلام.

برای من هم اینطوریه

زنگ زدم پشتیبانی گفت مشکل از دیتای کل هست.

پشتیبانی گفت، به ما گفتند تا دو ساعت حل میشه.

AB
10-11-2009, 14:59
بدون شرح!!!!!

سلام.

برای من هم اینطوریه

زنگ زدم پشتیبانی گفت مشکل از دیتای کل هست.

پشتیبانی گفت، به ما گفتند تا دو ساعت حل میشه.

مثل این که برطرف شده.:20:اونم چه برطرفی:18:!!!

توحید جان مثل این که گفته هاتون کار ساز بوده:27::27::27:

tohidkh
10-11-2009, 18:07
بحث تنها سر مرکز رحیمیان نیست , همه دوستان مشکل پینگ و بیشترمون مشکل سرعت و بخشی مشکل قطعی دارند.چرا پینگ تایم برای شرکت های دیگه به مراتب مناسب تره و برای همارا نیست؟ بیشتر سرور های همارا بسیار مشکلدار هستند.
در مورد مرکز رحیمیان هم آدرس مرکز دیتای استان رو ازش میپرسیدی :31:
بنا به گفته های اقای جلیل زاده، مرکز قندی، مرکز مادر تمام دیتای هماراسیستم محسوب میشه. و میگفت حتی برای مراکز دیگه هم از قندی فیبر کشیدیم.

توحید خان.2 روز نبودیم غوغا کردین:31:

اول ممنون از هر دوی دوستان و کادر همارا سیستم.

دوم این که من در مورد پینگ چیزی ندیدم که بنویسین.اگه توضیحات تخصصی دادن لطفا اینجا بنویسین.(یه چیزایی سرم میشه:31:)

در مورد پینگ باید یه مطالبی رو بدونید و اینکه چه مطالبی رد و بدل شد.

اولش اینو بگم که آقای جلیل زاده، بدون اینکه من چیزی بگم، این مورد رو کاملا تکذیب کرد که DNS همارا مشکل داره.

گفت مگه میشه آخه DNS مشکل داشته باشه. :18:

اگه DNS یه شرکت مشکل دار باشه، هیچ صفحه ای برای یوزر باز نمیشه که

ولی در مورد پینگ:

دلیل اینکه من هیچی در این مورد نگفتم این بود که آقای جلیل زاده به هیچ وجه بالا بودن پینگ رو قبول نکردند.
و البته دلایلی می آوردند که اینا هستند.

اولا اینکه پینگی که اسپید تست میده، کاملا غلط هست.

دوم اینکه صحیح ترین پینگ اونه که شما خودت بگیری. cmd رو باز کنی و دستور پینگ رو اجرا کنی. (اینو من هم چندین بار در این تاپیک گفتم ولی هیچ کس به حرفم گوش نکرد :41:)

و مورد سوم اینکه از لحاظ علمی، پینگ های زیر 500 هیچ مشکلی در سرعت و وب و این چیزا ایجاد نمیکنن. و پینگ همارا سیستم چیزی حدود 360 الی 400 هست.

خب حالا نظرات من:

دلیل اینکه همارا سیستم پینگ بالا میده اینه که این شرکت، اینترنتش رو از یه شرکت یونانی میگیره.

وجود فاصله چندین مایلی و این چیزا باعث ایجاد پینگ بالا میشه.

من نتوسنتم Attena یا Greace رو در سایت Speedtest.net پیدا کنم. ولی اگه از اونجا تست سرعت یا تست پینگ بگیریم، به احتمال خیلی بالایی به جواب بهتری خواهیم رسید.

من از سایت Pingtest.net تست گرفتم. این اومد: (البته سرور امریکا)

اینم تست پینگ با cmd و از سرور yahoo.com

البته اینو هم اضافه کنم طبق تحقیقاتی که امروز انجام دادم، بالا بودن پینگ تا 550 هیچ مشکلی در باز کردن صفحات وب ایجاد نمیکنه.

مثل این که برطرف شده.:20:اونم چه برطرفی:18:!!!

توحید جان مثل این که گفته هاتون کار ساز بوده:27::27::27:

برای شما بهتر شده. مرکز مخابراتی تون کجا بود؟

برای من به حالت سابق برگشته:

و در آخر برای کسانی که نتونستند گزارش کامل جلسه رو بخونند، باید بگم که در اینجا همه چیز رو نوشتم:

Bh_hellboy
10-11-2009, 18:54
بنا به گفته های اقای جلیل زاده، مرکز قندی، مرکز مادر تمام دیتای هماراسیستم محسوب میشه. و میگفت حتی برای مراکز دیگه هم از قندی فیبر کشیدیم.

آدم عجب چیزایی میشنوه:18::18::18: فیبر کشیدنننننننن؟
طبق اطلاعات بنده هر شرکتی فقط روی بستر اینترانتی که مخابرات ارائه میده کار میکنه; قیبر نوری کشیده شده ماله مخابرات و در کل شرکت زیرساخت هست و دارایی ملی به حساب میاد کسی جز شرکت مخابرات نمیتونه سیم کشی کنه چه برسه به فیبر نوری!!!

در مورد پینگ باید یه مطالبی رو بدونید و اینکه چه مطالبی رد و بدل شد.

اولش اینو بگم که آقای جلیل زاده، بدون اینکه من چیزی بگم، این مورد رو کاملا تکذیب کرد که DNS همارا مشکل داره.

گفت مگه میشه آخه DNS مشکل داشته باشه. :18:

اگه DNS یه شرکت مشکل دار باشه، هیچ صفحه ای برای یوزر باز نمیشه که

در مورد DNS اختلال ممکن هست برای برخی نیم سرورها به وجود بیاد که واسه تا حالا پیش نیومده.

ولی در مورد پینگ:

دلیل اینکه من هیچی در این مورد نگفتم این بود که آقای جلیل زاده به هیچ وجه بالا بودن پینگ رو قبول نکردند.
و البته دلایلی می آوردند که اینا هستند.

دوم اینکه صحیح ترین پینگ اونه که شما خودت بگیری. cmd رو باز کنی و دستور پینگ رو اجرا کنی. (اینو من هم چندین بار در این تاپیک گفتم ولی هیچ کس به حرفم گوش نکرد :41:)

و مورد سوم اینکه از لحاظ علمی، پینگ های زیر 500 هیچ مشکلی در سرعت و وب و این چیزا ایجاد نمیکنن. و پینگ همارا سیستم چیزی حدود 360 الی 400 هست.

بالا بودن پینگ رو قبول نکردن؟؟؟؟
پینگ بالای 100 طبق استانداردها غیر قابل قبول هست, وقتی یکی ADSL میگیره به خودش مربوطه میخواد دانلود کنه(پینگ مهم نیست) یا وب گردی(تا حدودی تاثیر داره) یا بازی آنلاین و کاربری مولتی میدیا استریم( بسیار تاثیر گزار) یا هر چیز دیگه ای ,پس بهتره صفحه سایتشون بنویسن سرویس مخصوص وب گردی!!
در مورد اسپید تست هم این سایت پینگ تایم شما رو 4 5 بار تست میکنه و بعد نتیجه میانگین رو میده اختلاف پینگ به دست اومده از دستور کامند و این سایت زیاد فرق نمیکنه.
[/quote]

خب حالا نظرات من:

دلیل اینکه همارا سیستم پینگ بالا میده اینه که این شرکت، اینترنتش رو از یه شرکت یونانی میگیره.

تازگیا شرکتها خودشون طرف قرارداد رو انتخاب میکنن؟:18::18::18:
واردات پهنای باند انحصارآ دست شرکت زیرساخت هست و این شرکت به تنهایی مسئول تامین پهنای باند کشور هست و هر شرکتی که بخواد پهنای باند بگیره راهی جز دریافت از این شرکت نداره.

فاصله چند مایلی ؟؟؟اسمی که برای این فیبر ها انتخاب کردند فیبر نوری هست!!
احتمالآ ایشون درک درستی از سرعت نور نداشتن (یا نخواستن داشته باشن :دی)!
شما از یه سرور تو باکو پینگ بگیر از یکی تو نیویورک ببین کدوم بیشتره.عمده عامل بالا رفتن پینگ تایم نرم افزارهای کنترلینگ و روتر و سویچ های بالا دستی هست, نه فاصله.

من نتوسنتم Attena یا Greace رو در سایت Speedtest.net پیدا کنم. ولی اگه از اونجا تست سرعت یا تست پینگ بگیریم، به احتمال خیلی بالایی به جواب بهتری خواهیم رسید.

من از سایت Pingtest.net تست گرفتم. این اومد: (البته سرور امریکا)

اینم تست پینگ با cmd و از سرور yahoo.com

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته اینو هم اضافه کنم طبق تحقیقاتی که امروز انجام دادم، بالا بودن پینگ تا 550 هیچ مشکلی در باز کردن صفحات وب ایجاد نمیکنه.

برای من به حالت سابق برگشته:

و در آخر برای کسانی که نتونستند گزارش کامل جلسه رو بخونند، باید بگم که در اینجا همه چیز رو نوشتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :11:
بهتر که چه عرض کنم برگشته به سرعت سابق که چند صفحه قبل تست گزاشتم:41:

tohidkh
10-11-2009, 21:32
آدم عجب چیزایی میشنوه:18::18::18: فیبر کشیدنننننننن؟
طبق اطلاعات بنده هر شرکتی فقط روی بستر اینترانتی که مخابرات ارائه میده کار میکنه; قیبر نوری کشیده شده ماله مخابرات و در کل شرکت زیرساخت هست و دارایی ملی به حساب میاد کسی جز شرکت مخابرات نمیتونه سیم کشی کنه چه برسه به فیبر نوری!!!

فاصله چند مایلی ؟؟؟اسمی که برای این فیبر ها انتخاب کردند فیبر نوری هست!!
احتمالآ ایشون درک درستی از سرعت نور نداشتن (یا نخواستن داشته باشن :دی)!
شما از یه سرور تو باکو پینگ بگیر از یکی تو نیویورک ببین کدوم بیشتره.عمده عامل بالا رفتن پینگ تایم نرم افزارهای کنترلینگ و روتر و سویچ های بالا دستی هست, نه فاصله.
دوست خوب من؛ این گل تقدیم به روی گل شما :11:

از شما بعیده که این دو برداشت رو داشته باشید.

یعنی خداییش فکرش رو هم نمیکردم که چنین چیزایی بگید.:41:

من هم میدونم که فقط مخابرات فیبر و کابل و اینا رو میکشه.

همچنین در مورد پینگ اونایی رو که میگید کاملا میدونم و متوجه هستم.

ولی مطلب کاملا واضحه.

هیچ شرکتی که نمیاد خودش فیبر یا کابل بشکه.

خب پس مخابرات چه کارست؟ یا مگه خود مخابرات فیبر و کابل و سیم و اینا رو نداره که لازم به کشیدن باشه.

من حرفای جلیل زاده رو بدون ترجمه و کم و کاست منتقل کردم.

ولی شرایط جلسه طوری بود که کاملا منظورش به طور صحیح برداشت میشد. البته حق میدم بهتون. ولی اینایی که شما گفتید تعبیر هست.

من نخواستم حرفاشو ترجمه کنم تا مشکلات بعدی به وجود بیاد. ولی با کمی دقت معنی همه چیز معلوم میشه.:11:

تازگیا شرکتها خودشون طرف قرارداد رو انتخاب میکنن؟:18::18::18:
واردات پهنای باند انحصارآ دست شرکت زیرساخت هست و این شرکت به تنهایی مسئول تامین پهنای باند کشور هست و هر شرکتی که بخواد پهنای باند بگیره راهی جز دریافت از این شرکت نداره.
خب بازم سوء تفاهم شد. البته اینبار منم مشکوکم. :27:

احتمال داره IP رنج ها یا چیزای دیگه ای رو از یونان میگیرند.

(خودتون که میدونید، IP های همارا ایرانی نیست....)

ولی خلاصه کنم که هماراسیستم با یه شرکت یونانی در رابطه با اینترنتی که عرضه میکنه، رابطه داره و به طور مستقیم هم طرف حسابش با آقای جلیل زاده هست.

Bh_hellboy
10-11-2009, 22:04
توحید خان بنده قصد جسارت نداستم و دقیقآ گفته های شما رو کوت کردم :10:

میشه بپرسم این سطر چه معنای متفاوتی داشته که بنده بد متوجه شدم؟
مرکز مادر رو یه شرکت انتخاب نمیکنه, تا اونجایی که من میدونم شرکت فقط میتونه تجهیزات مربوط به خودشو در کانکسی که بهش داده میشه قرار بده و سرور های اصلیس نمیتونن تو مرکز مخابرات واقع بشن.پهنای باند و اینترانت هم توسط مخابرات تامین میشه و شرکت ها هیچ نقشی نمیتونن در این رابطه داشته باشن(اگه اشتباه میکنم خواهش میکنم دوستان اهل فن تصحیح کنن)
توحید خان من نمیتونم چیزی که با عقل و دانش ناقص خودم جور در نیاد کنار بیام :20: تو دانسگاه هم همین مشکل رو دارم :19:روی صحبتم هم به هیچ وجه شما نیستین من از خودم بیشتر ناراحتم که نتونستم بیام و جواب این حرفارو رودر رو بدم :41:
در مورد ای پی هم دقیق اطلاع ندارم ولی بحث ما سر مسائل سخت افزاری(پهنای بند و لینک) هست نه نرم افزاری (ای پی و ...) همارا پهنای باندشو دقیقآ از جایی میگیره که بقیه شرکت ها میگیرن (میشه با برهان خلف ثابت کرد:دی)

tohidkh
10-11-2009, 22:45
توحید خان بنده قصد جسارت نداستم و دقیقآ گفته های شما رو کوت کردم :10:

میشه بپرسم این سطر چه معنای متفاوتی داشته که بنده بد متوجه شدم؟
مرکز مادر رو یه شرکت انتخاب نمیکنه, تا اونجایی که من میدونم شرکت فقط میتونه تجهیزات مربوط به خودشو در کانکسی که بهش داده میشه قرار بده و سرور های اصلیس نمیتونن تو مرکز مخابرات واقع بشن.پهنای باند و اینترانت هم توسط مخابرات تامین میشه و شرکت ها هیچ نقشی نمیتونن در این رابطه داشته باشن(اگه اشتباه میکنم خواهش میکنم دوستان اهل فن تصحیح کنن)
توحید خان من نمیتونم چیزی که با عقل و دانش ناقص خودم جور در نیاد کنار بیام :20: تو دانسگاه هم همین مشکل رو دارم :19:روی صحبتم هم به هیچ وجه شما نیستین من از خودم بیشتر ناراحتم که نتونستم بیام و جواب این حرفارو رودر رو بدم :41:
در مورد ای پی هم دقیق اطلاع ندارم ولی بحث ما سر مسائل سخت افزاری(پهنای بند و لینک) هست نه نرم افزاری (ای پی و ...) همارا پهنای باندشو دقیقآ از جایی میگیره که بقیه شرکت ها میگیرن (میشه با برهان خلف ثابت کرد:دی)
فقط همینو بگم که آقای جلیل زاده دقیقا گفتند که " دیتای ما از مرکز قندی به بقیه مراکز رفته "

منظورش هم از منبع بودن این بود.

خب همش تقصیره خودته. میخوای با برهان خلف ثابت کنم؟ :دی

شما خیلی ساده میتونستی بیای به جلسه و بیخ همه چیز رو بکنی :دی (شوخی)

موفق باشی :40:

AB
10-11-2009, 23:04

آقا توحید شما دیگه چرا؟!!!من این حرف ها رو به حساب پیچوندن مستر جلیل زاده میزارم.(ر.ک به جواب هل بوی)

آخه اون دیگه چرا این حرفو میزنه؟!!!پینگی که اسپید تست نشون میده کمتره.در ضمن اگه با خط فرمان هم امتحان کنین همون پینگ رو میده(یه ذره اینور اونور)

اینم پینگ من که با مال شما فرقی نداره

لطفن این علمشون رو به ما هم بگن شاید قبول کردیم!!!دوست عزیز در بازی های رایانه ای پینگ بالای 100 یعنی افتضاح(البته حداکثر 100)!!!

اونوقت ایشون میفرمان که 500 مشکلی نداره.

من نتوسنتم Attena یا Greace رو در سایت Speedtest.net پیدا کنم. ولی اگه از اونجا تست سرعت یا تست پینگ بگیریم، به احتمال خیلی بالایی به جواب بهتری خواهیم رسید

اینم تست با سرور آتن.به نظرتون نشانگر چیه!!!

مرکز مخابراتیم ولیعصره.

مرکز شما(قندی)تو کدوم منطقس؟

dibagroup
11-11-2009, 01:00
سلام دوستان
بعضي مطالب نوشته شده كه بايد اصلاح شود و نياز به توضيح هست.
اول آقاي مهندس جليل زاده فرمودن كه بين مركز TX خودشان يعني قندي تا دفترشان فيبر نوري كشيدن نه بين مخابراتها كه فكر كنم دوستمان آقا توحيد اشتباه متوجه شدن.
دوما شركت همارا از ديتا استان ديتا گرفتن كه اين هيچ نوع اشكالي ندارد و ديتا استان از بهترين ديتاهاي ايران مي باشد كه داراي بهترين متخصصين مي باشد.
سوما در مورد DNS دوستان بايد بگويم متاسفانه طبق اطلاعات بنده و چك كه از طرف بچه هاي پارس انجام شده مودمهاي SMC, Alfex, Tp-link, Conder, Az و چند مدل مودم ديگر در مودم IP گرفتن از سرور و Dns مشكل دارند به خاطر همين بعضي وقتها صفحه باز نمي شود.
چهارم تمام شركتهايي كه الان دارن از مسير Truktelecom استفاده ميكنند مشكل ping دارند و مشكل از طرف تركيه مي باشد.
پنجم آقاي مهندس جليل زاده در مورد گذشته و Dialup در مورد يونان صحبت كردن در حال دوستمان آقا توحيد متاسفانه موبايلشان زنگ زد مجبور شدن جواب بدهن اشتباه متوجه شدن.
موفق باشيد

dibagroup
11-11-2009, 01:03
امروز سرویس دوستمو وصل کردن سرعت +1 مگ :37: حتی گفت برای چند دقیقه با 1 مگ بایت :18: دانلود کرده:18:
كدام مركز وصل كردن چون در مراكز قندي، مدني، رجائي، وليعصر، آزادي، رحيميان، ياغچيان و باكري اين سرويس را پارس كاملا داره مي دهد خودشم كاملا درست

Bh_hellboy
11-11-2009, 09:39
سلام دوستان
بعضي مطالب نوشته شده كه بايد اصلاح شود و نياز به توضيح هست.
اول آقاي مهندس جليل زاده فرمودن كه بين مركز TX خودشان يعني قندي تا دفترشان فيبر نوري كشيدن نه بين مخابراتها كه فكر كنم دوستمان آقا توحيد اشتباه متوجه شدن.

فکر میکنم در هر حالت این درست نباشه که "فیبر کشیدن" احتمالآ این یه صحبت تبلیغاتی بوده, درک من از این حرف این هست که همارا از اینترانت مخابرات روی بستر فیبر نوری استفاده میکنه که بازم اگه واقعیت داشته باشه تغییر منحسوسی نمیتونه داشته باشه چون فاصله مرکز قندی از دفتر همارا چندان زیاد نیست.

دوما شركت همارا از ديتا استان ديتا گرفتن كه اين هيچ نوع اشكالي ندارد و ديتا استان از بهترين ديتاهاي ايران مي باشد كه داراي بهترين متخصصين مي باشد.

این هم که از کدوم شرکت پهنای باند گرفتن فقط بحث پشتیبانی هست و فرق کیفیتی آن چنانی نباید با هم داشته باشن چون همه پهنای باند کشور از یک شرکت تامین میشه.

سوما در مورد DNS دوستان بايد بگويم متاسفانه طبق اطلاعات بنده و چك كه از طرف بچه هاي پارس انجام شده مودمهاي SMC, Alfex, Tp-link, Conder, Az و چند مدل مودم ديگر در مودم IP گرفتن از سرور و Dns مشكل دارند به خاطر همين بعضي وقتها صفحه باز نمي شود.
من با مودم TP-Link مشکل IP گرفتم تا به حال نداشتم,
ولی همین دوستم با D-Liknk چرا داشت.

چهارم تمام شركتهايي كه الان دارن از مسير Truktelecom استفاده ميكنند مشكل ping دارند و مشكل از طرف تركيه مي باشد.
مشکل از طرف ترکیه فکر نکنم باشه چون دستور تریس نشون میده در همون ابتدا و داخل ایران پینک بالا میره , ضمنآ حتی سرورهای جنوبی هم دارای پینگ بالایی هستند.

پنجم آقاي مهندس جليل زاده در مورد گذشته و Dialup در مورد يونان صحبت كردن در حال دوستمان آقا توحيد متاسفانه موبايلشان زنگ زد مجبور شدن جواب بدهن اشتباه متوجه شدن.
موفق باشيد

توحییییییییییییییید :31:

tohidkh
11-11-2009, 10:13
موفق باشيد

دوست عزیز،

اولا که شما از وقایع جانبی اتفاق افتاده در جلسه، سوء استفاده میکنید.

در ثانی! اتفاقا شما از قضیه برداشت صحیحی نداشتید.

من کاملا جریان یونان رو شنیدم

علاوه بر این خودم متوجه بودم که اون جریان یه خاطره بود.

ولی به این دقت کنید که چه پیغامی در برداشت؟

آیا ما فقط باید حرفها رو بشنویم و از کنارش به سادگی رد بشیم؟

آقای جلیل زاده در مورد یک نفر صحبت میکردند که در گذشته امتیازی رو که هماراسیستم نزد شرکت یونانی داشت، به نام خودش زده بود. و شرکت یونانی طرف حساب رو اون فرد میشناخت.

ایشون اضافه کردند بعد از گذشت زمان خاصی و طی شدن برخی مراحل، امتیاز شرکت به نام بنده (آقای جلیل زاده) ثبت شد. و اونهادر حال حاضر هم منو به عنوان طرف حسابشون میشناسند.

شما به اون قسمت آبی دقت نداشتید!!!

شاید بگید اینطوریه اونطوریه نمیدونم چی چیه.!!!

ولی به یک مورد هم دقت نکردید.

اینکه من حدود 85 دقیقه از حرفهای آقای جلیل زاده رو با موبایل ضبط کردم. :21:

پس لطفا مراقب باشید که در صحبت هاتون اشتباه نکنید تا بین دوستان هم سو ء تفاهم پیش نیاد.

همین الان از اون فایل صوتی گوش دادم. بد نیست یادآوری کنم که تلفن من زمانی زنگ خورد که صحبت در مورد افزایش سرعت به یک مگ بود. و دقیقا شما داشتید منظور خودتون رو در مورد " برت " توضیح میدادید !!!!!

اینو هم اضافه کنم که دوستان لطفا پ خ ندند که آقا اون فایل صوتی رو بده ما هم گوش کنیم (اصلا امکان نداره و به پیغام ها جواب داده نخواهد شد) :دی :31:

ولی اگه خودتون مایل باشید که مطمئن بشید که من زمانی که با تلفن داشتم صحبت میکردم قضیه یونان نبود، میتونم بیام به محل کار تون و اون فایل رو واسه تون پخش کنم.

پس خواهش میکنم درحرفهایی که میگید کمی دقت بیشتری به خرج بدید.

arashrasa
11-11-2009, 17:39
دوست عزیز،

آقای جلیل زاده در مورد یک نفر صحبت میکردند که در گذشته امتیازی رو که هماراسیستم نزد شرکت یونانی داشت، به نام خودش زده بود. و شرکت یونانی طرف حساب رو اون فرد میشناخت.

ایشون اضافه کردند بعد از گذشت زمان خاصی و طی شدن برخی مراحل، امتیاز شرکت به نام بنده (آقای جلیل زاده) ثبت شد. و اونهادر حال حاضر هم منو به عنوان طرف حسابشون میشناسند.

پس لطفا مراقب باشید که در صحبت هاتون اشتباه نکنید تا بین دوستان هم سو ء تفاهم پیش نیاد.

همین الان از اون فایل صوتی گوش دادم. بد نیست یادآوری کنم که تلفن من زمانی زنگ خورد که صحبت در مورد افزایش سرعت به یک مگ بود. و دقیقا شما داشتید منظور خودتون رو در مورد " برت " توضیح میدادید !!!!!

اینو هم اضافه کنم که دوستان لطفا پ خ ندند که آقا اون فایل صوتی رو بده ما هم گوش کنیم (اصلا امکان نداره و به پیغام ها جواب داده نخواهد شد) :دی :31:

ولی اگه خودتون مایل باشید که مطمئن بشید که من زمانی که با تلفن داشتم صحبت میکردم قضیه یونان نبود، میتونم بیام به محل کار تون و اون فایل رو واسه تون پخش کنم.

دوست عزیز،

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

Bh_hellboy
11-11-2009, 18:36
با اجازه توحید خان بنده قسمت هایی از فرمایشات شما رو جواب میدم.صد درصد شما تجربه و اطلاعات بیشتری از من دارین خوشحال میشم اشتباهاتمو تصحیح کنید تا معلوماتم دقیقتر بشن.

آقا توحید طوری حرف میزنی انگاری جلیل زاده ریس جمهوره یا اینترنت دنیا زیر دستش . به هر حال با چن تا از حرفاش شمار و پیچونده تابلو هستش .

دوست من, آقای جلیل زاده قابل احترام هستند و شرکت همارا سیستم یکی از بهترین سرویس دهندگان اینترنت تبریز و حومه هست در این که شکی نیست.
بعدشم به نظر بنده ی حقیر تاسیس یک شرکت مستقل و تبدیل اون شرکت به یکی از بهترین ها یقینآ خیلی با ارزشتر از گرفتن نمایندگی یک شرکت بزرگ و اداره کردن اون هست.
با قسمتی از حرفهای شما هم که فرمودین پیچوندن موافقم, صحبت های تبلیغاتی و فرافکنی بین همه ی مدیران بوده و هست.

پهنای باند ما از شهر مشهد میاد و از مشهدم به تهران میره به خاطر همینم یادتون باشه و قتی ارتباط به خاطر لنگر انداختن یه کشتی قطع شده بود لایزر افت سرعت نداش ولی بقیه isp ها افت سرعت داشتن . خط ارتباطی همارا از ترکیه هستش نه یونان اونم خط مال همارا نیستش همارا از مخابراط گرفته

ببخشید از کجا به مشهد میاد اونوخ؟تا اونجایی که من میدونم لینکهای شمال شرقی اگه وجود داشته باشن اضطراری هستند... (اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید) شرکت لایزر هم دقیقآ از همون جایی پهنای باندش تامین میشه که ماله همار تامین میشه.موقع قطع شدن خطوط STM1 هم شرکت زیرساخت پهنای باند کشور رو از لینک های دیگه تامین میکنه و اگه افتی بوجود بیاد بین همه تقسیم میشه(غیر اینه؟)

ایشون تاکید کرده پهنای باند شرکتها 2مگ هستش لطف کنین اون 2مگ شرکت به منم نشون بدین .

2 مگ؟کی همچین حرفی زده؟؟مطمئنین درست تایپ کردین؟

یا گفتن قندی مرکز اصلی هستش دروغ محض چون مرکز اصلی نه قندی هستش نه رحیمیان مرکز اصلی دیتا در تبریز طرف میرداماد بالا ترین قسمت میرداماد یعنی طرفای کوی فرهنگیان یه مرکز دیتا هستش که دور برش فنس و خفاظت شدس ؛ اونجا میشه .

مونده تعریفمون از مرکز چی باشه ,اگه اینطوری باشه که اصلیترین مرکز سرورهای چند گانه نیویورک هستند:46:

از همه مهم تر شر کردن کی اتفاق میفته ؟ پهنای باند کلی یه مرکز چقدره ؟ اینارو میدونین استاندارد چیه ؟ آقای جلیل زاده جواب بدهند . استاندارد پهنای باند یه ازای 30 تا یوزر 128 که در عین واحد 20 تاش آنلاین باشه 1 مگ هستش . شر کردن یعنی چی ؟ شر کردن یعنی این که یه مرکز 170 تا یوزر داشته باشه ولی یه پهنای باند کمتر بهش تعلق بدین . مثل مکس نت .

تا اونجایی که یادمه(شاید اشتباه میکنم) رگلاتوری حداکثر شیر ریت رو 1 به 8 اعلام کرده که به هیچ وجه قابل قبول نیست.
دوست من این استانداردی که شما فرمودین هم شیر ریت 1 به 3 داره :46:

طبق قانون سازمان تنظیم مقرررات و ارتباطات رادیویی - بر اساس تفویض اختیارات موضوع بند 23 ماده واحده قانون دیتا هر شرکت PAP که همارا سیستم شرکت پپ نیستش فقط ISP-ISDP هستش با استفاده کردن از لایسنس یه شرکت PAP ( عصر انتقال داده ها - لایزر - داتک - اریا رسانه تدبیر - و ... ) میتونه از پهنای باند مخابرات استفاده کرده و یرویس بده اگه اینطور نیست ما هم از فرانسه پهنای باند داریم کی به کیه ؟؟؟؟ برای اینکه یه شرکت PAP بتونین ثبت کنین که الان دیگه مجوز نمیدن باید نزدیک به 1 میلیارد ضمانت نامه بانکی داشته باشین

اینم سایت سازمان تنظیم مقررات cra.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عده ای که پا شدن شرکت زدن دارن بدون هیچ ضمانتی سرویس میدن و یه نفر مثل یکی از دوستاتون که اسمشو نمیگم به لایزر توهین میکنه یادش باشه که لایزر اگه برشکست بیفته پشتیبانی چند میلیاردی داره مثل همارا یه شرکت پیش پا افتاده نیست

بله درسته که همارا یه شرکت PAP نیست و پهنای باند و با رابطه تهیه میکنه ولی شما این رو هم در نظر بگیرین همارا سیستم یک شرکت مستقل هست و میتونه وضعیت قیمت کیفیت و سرویس خودش رو خودش به روز کنه کاری که ریسلر ها قادر به انجامش نیستند و مجبور به اطاعت هستند.
امیدوارم شرکت لایزر هم در کارش موفق باشه و بتونه وضعیت اینترنت شهرمون رو بهبود ببخشه.

راستی من قصد کوچ کردن از همارا رو دارم لیست قیمت به همراه بهترین پیشنهاداتون رو میخواستم؟لطف کنید آدرس شرکتتون رو هم پخ کنید شاید برای بررسی دقیق تر خدمت رسیدم.

dibagroup
11-11-2009, 18:53
فکر میکنم در هر حالت این درست نباشه که "فیبر کشیدن" احتمالآ این یه صحبت تبلیغاتی بوده, درک من از این حرف این هست که همارا از اینترانت مخابرات روی بستر فیبر نوری استفاده میکنه که بازم اگه واقعیت داشته باشه تغییر منحسوسی نمیتونه داشته باشه چون فاصله مرکز قندی از دفتر همارا چندان زیاد نیست.

دوست عزيز اين مورد تبليغاتي نيست شما بخواهيد پهناي باند 155 مگ را به يك محل انتقال دهيد كه كيفيت پايين نيايد از چي استفاده ميكنيد.

[/quote]
این هم که از کدوم شرکت پهنای باند گرفتن فقط بحث پشتیبانی هست و فرق کیفیتی آن چنانی نباید با هم داشته باشن چون همه پهنای باند کشور از یک شرکت تامین میشه.[/quote]

نه حرف شما درست نيست ايران اينترنت را از چند مسير دارد مي گيرد كه يكي از اين مسيرها truktelecom هست.

[/quote]
من با مودم TP-Link مشکل IP گرفتم تا به حال نداشتم,
ولی همین دوستم با D-Liknk چرا داشت.[/quote]

من نيز كمتر شنيدم كه مودم TP-link در IP گرفتن مشكل داشته باشد ولي خوب دارند و اين هم مشكلي هست

[/quote]
مشکل از طرف ترکیه فکر نکنم باشه چون دستور تریس نشون میده در همون ابتدا و داخل ایران پینک بالا میره , ضمنآ حتی سرورهای جنوبی هم دارای پینگ بالایی هستند.[/quote]

ببخشيد شما چطور از جنوب خبر داريد و مسير را هم درست هست

همارا شركت خوبي هست و انشاءالله مشكلات حل خواهد شد

dibagroup
11-11-2009, 18:58
دوست عزیز،

من خوشحال هستم كه با 007 به جلسه رفته بودم :27: به هر حال اين برداشته بنده بوده و فكر مي كنم شما مسله گذشته را با حال اشتباه انداختيد و مورد IP و پهناي باندي كه در زمان Dialup شركت همارا داشته است

Bh_hellboy
11-11-2009, 19:08
دوست عزيز اين مورد تبليغاتي نيست شما بخواهيد پهناي باند 155 مگ را به يك محل انتقال دهيد كه كيفيت پايين نيايد از چي استفاده ميكنيد.

منظورتون از شرکت تا مرکز قندی هست؟سوال عجیبی بود!
از همون بستری استفاده مینم که اون پهنای باند رو در محل شرکت تامین کرده.

نه حرف شما درست نيست ايران اينترنت را از چند مسير دارد مي گيرد كه يكي از اين مسيرها truktelecom هست.

فرمایش شما درست بحث من سر این مطلب بود که شرکت ها نمیتونن انتخاب کنن چه میزان از پهنای باندشون از یک مسیری داده بشه.

ببخشيد شما چطور از جنوب خبر داريد و مسير را هم درست هست

همارا شركت خوبي هست و انشاءالله مشكلات حل خواهد شد

منظورم از سرور های جنوب سرور های خارج از خاک و واقع در جنوب کشور هست مثل سرورهای قطر بحرین و ...
من که چشمم آب نمیخوره وضعیتش به این زودی ها درست بشه, قصد کوچ دارم.ممنون میشم شما هم آدرس نمایندگیتون رو پخ کنید.

dibagroup
11-11-2009, 19:21
آقا توحید طوری حرف میزنی انگاری جلیل زاده ریس جمهوره یا اینترنت دنیا زیر دستش . به هر حال با چن تا از حرفاش شمار و پیچونده تابلو هستش .

پهنای باند ما از شهر مشهد میاد و از مشهدم به تهران میره به خاطر همینم یادتون باشه و قتی ارتباط به خاطر لنگر انداختن یه کشتی قطع شده بود لایزر افت سرعت نداش ولی بقیه isp ها افت سرعت داشتن . خط ارتباطی همارا از ترکیه هستش نه یونان اونم خط مال همارا نیستش همارا از مخابرات گرفته
ایشون تاکید کرده پهنای باند شرکتها 2مگ هستش لطف کنین اون 2مگ شرکت به منم نشون بدین .یا گفتن قندی مرکز اصلی هستش دروغ محض چون مرکز اصلی نه قندی هستش نه رحیمیان مرکز اصلی دیتا در تبریز طرف میرداماد بالا ترین قسمت میرداماد یعنی طرفای کوی فرهنگیان یه مرکز دیتا هستش که دور برش فنس و حفاظت شدس ؛ اونجا میشه . از همه مهم تر شر کردن کی اتفاق میفته ؟ پهنای باند کلی یه مرکز چقدره ؟ اینارو میدونین استاندارد چیه ؟ آقای جلیل زاده جواب بدهند . استاندارد پهنای باند یه ازای 30 تا یوزر 128 که در عین واحد 20 تاش آنلاین باشه 1 مگ هستش . شر کردن یعنی چی ؟ شر کردن یعنی این که یه مرکز 170 تا یوزر داشته باشه ولی یه پهنای باند کمتر بهش تعلق بدین . مثل مکس نت . طبق قانون سازمان تنظیم مقرررات و ارتباطات رادیویی - بر اساس تفویض اختیارات موضوع بند 23 ماده واحده قانون دیتا هر شرکت PAP که همارا سیستم شرکت پپ نیستش فقط ISP-ISDP هستش با استفاده کردن از لایسنس یه شرکت PAP ( عصر انتقال داده ها - لایزر - داتک - اریا رسانه تدبیر - و ... ) میتونه از پهنای باند مخابرات استفاده کرده و سرویس بده اگه اینطور نیست ما هم از فرانسه پهنای باند داریم کی به کیه ؟؟؟؟ برای اینکه یه شرکت PAP بتونین ثبت کنین که الان دیگه مجوز نمیدن باید نزدیک به 1 میلیارد ضمانت نامه بانکی داشته باشین

اینم سایت سازمان تنظیم مقررات cra.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عده ای که پا شدن شرکت زدن دارن بدون هیچ ضمانتی سرویس میدن و یه نفر مثل یکی از دوستاتون که اسمشو نمیگم به لایزر توهین میکنه یادش باشه که لایزر اگه برشکست بیفته پشتیبانی چند میلیاردی داره مثل همارا یه شرکت پیش پا افتاده نیست

دوست عزيز ممنون از نوشتهاي شما ببخشيد شركت لايزر چند يوزر در تبريز دارد و كجاي جدول سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي قرار دارد. فكر مي كنم در آن جدول اسم تمام شركتها قرار دارد البته PAP ها در استان آذربايجانشرقي در كجا قرار داد اطلاع داريد.
شما كه پهناي باند را از مشهد مي ياريد همارا از تركيه پارس از فيدينگ خوب مخابرات و زير ساخت چي كار مي كند در ضمن فكر ميكنم سروش هم پهناي باند دارد آن پهناي باند خودش را چي كار مي كند.
نمي دانم امكان دارد شما درست مي فرمائيد ولي فكر نمي كنم ناراحتي كه شما دوست عزيز از زمان Dialup از همارا داشتيد هنوز يادتون نرفته كه همارا 80 درصد بازار را داشت شما هم ، دوستان كسي اسم هارموني را شنيد يا ديده بود كارت اينترنت بود مي شناختين.
روزي را خدا تقسيم مي كند هر كسي زحمت بيشتر و وقت بيشتر بذارد برنده هست الان هم همارا برنده هست. دوست عزيز شما بهتر هست تازه مطالعه كنيد و به عنوان نماينده شركت PAP مركز ديتا و ساختمان ديتا را بشناسيد و محل قرار گيري تجهيزات اصلي خود را بدانيد دوست عزيز مركز TX شما كجاست يا مركز TX شاتل كجا قرار دارد البته اگر معني TX را مي دانيد. در صحبتهاي دوستان منظور مركز TX همارا بوده است.

dibagroup
11-11-2009, 19:26
منظورتون از شرکت تا مرکز قندی هست؟سوال عجیبی بود!
از همون بستری استفاده مینم که اون پهنای باند رو در محل شرکت تامین کرده.

فرمایش شما درست بحث من سر این مطلب بود که شرکت ها نمیتونن انتخاب کنن چه میزان از پهنای باندشون از یک مسیری داده بشه.

منظورم از سرور های جنوب سرور های خارج از خاک و واقع در جنوب کشور هست مثل سرورهای قطر بحرین و ...
من که چشمم آب نمیخوره وضعیتش به این زودی ها درست بشه, قصد کوچ دارم.ممنون میشم شما هم آدرس نمایندگیتون رو پخ کنید.

دوست عزيز من نماينده نيستم و نمايندگي ندارم من كاربرم مثل خود شما، يك كاربر ساده اينترنت ولي از شركتي ديگر، اينجا جا دارد به همارا آفرين بگم به زحماتي كه كشيده و در حال توسعه هست جذب اين تعداد مشترك در اين مدت كم حتي كار لايزر هم نيست اگر خودشم باشد چنانكه در تهران هم نتواسته انجام بده حالا در تبريز.
دوست عزيز طبق اطلاعات بنده كه از مخابرات تبريز مي باشد ديتا بين دفتر همارا سيستم و مركز قندي با استفاده از فيبر نوري به ظرفيت STM كشيده شده است

arashrasa
11-11-2009, 20:02
با اجازه توحید خان بنده قسمت هایی از فرمایشات شما رو جواب میدم.صد درصد شما تجربه و اطلاعات بیشتری از من دارین خوشحال میشم اشتباهاتمو تصحیح کنید تا معلوماتم دقیقتر بشن.

دوست من, آقای جلیل زاده قابل احترام هستند و شرکت همارا سیستم یکی از بهترین سرویس دهندگان اینترنت تبریز و حومه هست در این که شکی نیست.
بعدشم به نظر بنده ی حقیر تاسیس یک شرکت مستقل و تبدیل اون شرکت به یکی از بهترین ها یقینآ خیلی با ارزشتر از گرفتن نمایندگی یک شرکت بزرگ و اداره کردن اون هست.
با قسمتی از حرفهای شما هم که فرمودین پیچوندن موافقم, صحبت های تبلیغاتی و فرافکنی بین همه ی مدیران بوده و هست.

ببخشید از کجا به مشهد میاد اونوخ؟تا اونجایی که من میدونم لینکهای شمال شرقی اگه وجود داشته باشن اضطراری هستند... (اگه اشتباه میکنم تصحیح کنید) شرکت لایزر هم دقیقآ از همون جایی پهنای باندش تامین میشه که ماله همار تامین میشه.موقع قطع شدن خطوط STM1 هم شرکت زیرساخت پهنای باند کشور رو از لینک های دیگه تامین میکنه و اگه افتی بوجود بیاد بین همه تقسیم میشه(غیر اینه؟)

2 مگ؟کی همچین حرفی زده؟؟مطمئنین درست تایپ کردین؟

مونده تعریفمون از مرکز چی باشه ,اگه اینطوری باشه که اصلیترین مرکز سرورهای چند گانه نیویورک هستند:46:

تا اونجایی که یادمه(شاید اشتباه میکنم) رگلاتوری حداکثر شیر ریت رو 1 به 8 اعلام کرده که به هیچ وجه قابل قبول نیست.
دوست من این استانداردی که شما فرمودین هم شیر ریت 1 به 3 داره :46:

بله درسته که همارا یه شرکت PAP نیست و پهنای باند و با رابطه تهیه میکنه ولی شما این رو هم در نظر بگیرین همارا سیستم یک شرکت مستقل هست و میتونه وضعیت قیمت کیفیت و سرویس خودش رو خودش به روز کنه کاری که ریسلر ها قادر به انجامش نیستند و مجبور به اطاعت هستند.
امیدوارم شرکت لایزر هم در کارش موفق باشه و بتونه وضعیت اینترنت شهرمون رو بهبود ببخشه.

راستی من قصد کوچ کردن از همارا رو دارم لیست قیمت به همراه بهترین پیشنهاداتون رو میخواستم؟لطف کنید آدرس شرکتتون رو هم پخ کنید شاید برای بررسی دقیق تر خدمت رسیدم.

اول از همه به قسمت speed test سر بزنین ببنین مرکز اصلی لایزر کجا هارو نشون میده مشهد و تهران پهنای باند لایزر در تبریز از مشهد منتقل میشه .

دوم استاندار شیر رو بهتر تو یه شایت جامع مطالع بفرمایین

سوم اینجا بحث تبلیغات نیستش بحث این که به شما اطلاعات اشتباه دادن

چهار ما اگه تنها نماینده هستیم نمیتونیم قیمت هارو دس کاری کنیم دلیل نمیشه نمیتونیم نظر بدیم . تا آخر این سال نمایندگی انحصاری باعث میشه قیمت ها رو من شخصا تغییر بدم

arashrasa
11-11-2009, 20:05
[quote=dibagroup;4393580]دوست عزيز اين مورد تبليغاتي نيست شما بخواهيد پهناي باند 155 مگ را به يك محل انتقال دهيد كه كيفيت پايين نيايد از چي استفاده ميكنيد.

ir_elf
11-11-2009, 20:05

پهنای باند ما از شهر مشهد میاد و از مشهدم به تهران میره به خاطر همینم یادتون باشه و قتی ارتباط به خاطر لنگر انداختن یه کشتی قطع شده بود لایزر افت سرعت نداش ولی بقیه isp ها افت سرعت داشتن . خط ارتباطی همارا از ترکیه هستش نه یونان اونم خط مال همارا نیستش همارا از مخابرات گرفته
ایشون تاکید کرده پهنای باند شرکتها 2مگ هستش لطف کنین اون 2مگ شرکت به منم نشون بدین .یا گفتن قندی مرکز اصلی هستش دروغ محض چون مرکز اصلی نه قندی هستش نه رحیمیان مرکز اصلی دیتا در تبریز طرف میرداماد بالا ترین قسمت میرداماد یعنی طرفای کوی فرهنگیان یه مرکز دیتا هستش که دور برش فنس و حفاظت شدس ؛ اونجا میشه . از همه مهم تر شر کردن کی اتفاق میفته ؟ پهنای باند کلی یه مرکز چقدره ؟ اینارو میدونین استاندارد چیه ؟ آقای جلیل زاده جواب بدهند . استاندارد پهنای باند یه ازای 30 تا یوزر 128 که در عین واحد 20 تاش آنلاین باشه 1 مگ هستش . شر کردن یعنی چی ؟ شر کردن یعنی این که یه مرکز 170 تا یوزر داشته باشه ولی یه پهنای باند کمتر بهش تعلق بدین . مثل مکس نت . طبق قانون سازمان تنظیم مقرررات و ارتباطات رادیویی - بر اساس تفویض اختیارات موضوع بند 23 ماده واحده قانون دیتا هر شرکت PAP که همارا سیستم شرکت پپ نیستش فقط ISP-ISDP هستش با استفاده کردن از لایسنس یه شرکت PAP ( عصر انتقال داده ها - لایزر - داتک - اریا رسانه تدبیر - و ... ) میتونه از پهنای باند مخابرات استفاده کرده و سرویس بده اگه اینطور نیست ما هم از فرانسه پهنای باند داریم کی به کیه ؟؟؟؟ برای اینکه یه شرکت PAP بتونین ثبت کنین که الان دیگه مجوز نمیدن باید نزدیک به 1 میلیارد ضمانت نامه بانکی داشته باشین

سلام دوستان، خیلی وقته که این فروم رو زیر نظر دارم و از همه مخصوصا توحید و بقیه بچه ها تشکر می کنم.

جناب آرش یا لایزر!!! قصد توهین ندارم ولی...
هر چی ورق می زنم تبلیغات شما رو می بینم.
هر چی این ور انور می کنم تخریبای شما رو می بینم و خندم می گیره.
اولا لطف کن سایتی که می دین رو تست کن بعد بزار :
در ثانی یه کم اطلاعاتتو ببر بالا و الکی تخریب نکن.
لازم به ذکر هستش که من از همارا استفاده می کنم و به صورت میانگین ازش راضیم. لایزر شرکتی فوق العاده قوی تو تهرانه و با تجربه. ولی حیفه که نماینده هایی مثه شما اینجوری فقط برای سود خودشون هر چیزی بگن.
در حال حاظر توی تهران پارس انلاین و داتک بهترین هستن. و همچنین لایزر

جناب آرش، به قول یکی از بچه ها اصلا قبول شما از مشهد می گیرید، اونوقت مشهد خودش مستقیم وصله به کجا؟؟؟؟
پاکستان؟؟؟ یا کجا؟؟؟

اینترنت در ایران از خطوط ترکیه و کشورهای جنوبی تامین میشه.
در ثانی متولی و مقسم پهنا طبق ضوابز فقط و فقط مخابرات هستش که شرکتهایی که PAP می شن با مخابرات قرار داد می بندن.
و صرفا شرکتها برای تجهیزات و ... با دیگر کشورها رابطه دارن.
لطفا اون مبحث شیرینگ رو هم دوباره یاد بگیرید.
و یه توضیح. در تبریز هیچ جایی نمی تونه مرکز مادر دیتا نام بگیره. حتی اگه محافظت بشه. حتی تو تهران.
مرکز مخابراتی مادر دیتا به مرکزی گفته می شه که بیشترین پورت رو داشته باشه و امکان سوئیچ بین مراکز رو داشته باشه نه اینکه محافظت بشه !!!!! مگه دیتا سنتره!!!!!!

نمی خوام زیاد بحث رو باز کنم ولی یه توصیه. به نظر من برای سود و یا جذب مشتری هر کاری درست نیست !!!

---

دوست خوبی مبحث DNS رو مزرح کردن که درسته ولی یه کم ناقص.
DNS تنهایی برای شرکتهای تامیین کنندهاینترنت معنا ندارهو اونا از Cash برای مرور کردن سریعتر صفحات وب پیش بینی شده استفاده می کنن که DNS هاش روش ست می شه. و وقتی اینترنت قط باشه ما به صورت آفلاین و کش اونا رو می بینیم نه اینکه خود سایت با همون DNS لود بشه.

---

در مورد پینگ ...
پینگ هم استانداردهایی رو داره که دوستان خوب توضیح دادن. و بهترین پینگ برای مالتیمدیا زیر 100 هستش.
---

دوستان واقعا لذت بردم از تلاشتون.
دست مریزاد

arashrasa
11-11-2009, 20:10
دوست عزيز ممنون از نوشتهاي شما ببخشيد شركت لايزر چند يوزر در تبريز دارد و كجاي جدول سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي قرار دارد. فكر مي كنم در آن جدول اسم تمام شركتها قرار دارد البته PAP ها در استان آذربايجانشرقي در كجا قرار داد اطلاع داريد.
شما كه پهناي باند را از مشهد مي ياريد همارا از تركيه پارس از فيدينگ خوب مخابرات و زير ساخت چي كار مي كند در ضمن فكر ميكنم سروش هم پهناي باند دارد آن پهناي باند خودش را چي كار مي كند.
نمي دانم امكان دارد شما درست مي فرمائيد ولي فكر نمي كنم ناراحتي كه شما دوست عزيز از زمان Dialup از همارا داشتيد هنوز يادتون نرفته كه همارا 80 درصد بازار را داشت شما هم ، دوستان كسي اسم هارموني را شنيد يا ديده بود كارت اينترنت بود مي شناختين.
روزي را خدا تقسيم مي كند هر كسي زحمت بيشتر و وقت بيشتر بذارد برنده هست الان هم همارا برنده هست. دوست عزيز شما بهتر هست تازه مطالعه كنيد و به عنوان نماينده شركت PAP مركز ديتا و ساختمان ديتا را بشناسيد و محل قرار گيري تجهيزات اصلي خود را بدانيد دوست عزيز مركز TX شما كجاست يا مركز TX شاتل كجا قرار دارد البته اگر معني TX را مي دانيد. در صحبتهاي دوستان منظور مركز TX همارا بوده است.

arashrasa
11-11-2009, 20:15
سلام دوستان، خیلی وقته که این فروم رو زیر نظر دارم و از همه مخصوصا توحید و بقیه بچه ها تشکر می کنم.

جناب آرش یا لایزر!!! قصد توهین ندارم ولی...
هر چی ورق می زنم تبلیغات شما رو می بینم.
هر چی این ور انور می کنم تخریبای شما رو می بینم و خندم می گیره.
اولا لطف کن سایتی که می دین رو تست کن بعد بزار :
در ثانی یه کم اطلاعاتتو ببر بالا و الکی تخریب نکن.
لازم به ذکر هستش که من از همارا استفاده می کنم و به صورت میانگین ازش راضیم. لایزر شرکتی فوق العاده قوی تو تهرانه و با تجربه. ولی حیفه که نماینده هایی مثه شما اینجوری فقط برای سود خودشون هر چیزی بگن.
در حال حاظر توی تهران پارس انلاین و داتک بهترین هستن. و همچنین لایزر

جناب آرش، به قول یکی از بچه ها اصلا قبول شما از مشهد می گیرید، اونوقت مشهد خودش مستقیم وصله به کجا؟؟؟؟
پاکستان؟؟؟ یا کجا؟؟؟

اینترنت در ایران از خطوط ترکیه و کشورهای جنوبی تامین میشه.
در ثانی متولی و مقسم پهنا طبق ضوابز فقط و فقط مخابرات هستش که شرکتهایی که PAP می شن با مخابرات قرار داد می بندن.
و صرفا شرکتها برای تجهیزات و ... با دیگر کشورها رابطه دارن.
لطفا اون مبحث شیرینگ رو هم دوباره یاد بگیرید.
و یه توضیح. در تبریز هیچ جایی نمی تونه مرکز مادر دیتا نام بگیره. حتی اگه محافظت بشه. حتی تو تهران.
مرکز مخابراتی مادر دیتا به مرکزی گفته می شه که بیشترین پورت رو داشته باشه و امکان سوئیچ بین مراکز رو داشته باشه نه اینکه محافظت بشه !!!!! مگه دیتا سنتره!!!!!!

نمی خوام زیاد بحث رو باز کنم ولی یه توصیه. به نظر من برای سود و یا جذب مشتری هر کاری درست نیست !!!

---

دوست خوبی مبحث DNS رو مزرح کردن که درسته ولی یه کم ناقص.
DNS تنهایی برای شرکتهای تامیین کنندهاینترنت معنا ندارهو اونا از Cash برای مرور کردن سریعتر صفحات وب پیش بینی شده استفاده می کنن که DNS هاش روش ست می شه. و وقتی اینترنت قط باشه ما به صورت آفلاین و کش اونا رو می بینیم نه اینکه خود سایت با همون DNS لود بشه.

---

در مورد پینگ ...
پینگ هم استانداردهایی رو داره که دوستان خوب توضیح دادن. و بهترین پینگ برای مالتیمدیا زیر 100 هستش.
---

دوستان واقعا لذت بردم از تلاشتون.
دست مریزاد

vendee
11-11-2009, 20:15
ای بابا شماها دارین روی سرعت اینترنت ایران بحث میکنید.بابا این حرف ها همش مفت هست.که اینطوری میکنیم اونطوری میکنیم اگه اینطوری ادامه پیدا کنه 10سال دیگه هم درست نمیشه!!شماها دارین روی سرعت 256 بحث میکنید.اون اقای جلیلی چقدر خنگ هست که تاره به فکرش افتاده که هنوز قیمت 256 یکم شاید ارزون کنه.شما از ایران خارج بشو هیچ جا سرعت کمتر 1مگ نمیبینی.این خبر جالب بود یه نگاه بکنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینترنت تو ایران ارزش بحث کردن رو نداره یعنی فقط خودتون رو خسته میکنید.

به همون اقای جلیلی برید بگید به من سرعت 2 مگ بده با قیمت پایین.میخوام چیکار 256 رو ارزون کنه اصلا بکنه مفت به درد نمیخره که:دی

موفق باشید.

tohidkh
11-11-2009, 20:20
سلام.

دوست عزیز، جناب arashrasa .

من با این کاری ندارم که شما چطور بحث میکنید و چه چیزایی میگید. مهم اینه که بحث مطرح میکنید و این خوبه.

ولی فرموش نکنید که در انتخاب جملاتتون از لحن مناسبی استفاده کنید و بحث رو به جنجال نکشید.

فقط در این صورت هست که خواهیم تونست در یه محیط آرام بحث و تبادل و نظر سالم داشته باشیم.

امیدوارم این تذکرم رو جدی بگیرید.

پیشاپیش از همکاری شما نهایت تشکر رو دارم.

arashrasa
11-11-2009, 20:27
سلام.

من با این کاری ندارم که شما چطور بحث میکنید و چه چیزایی میگید. مهم اینه که بحث مطرح میکنید و این خوبه.

ولی فرموش نکنید که در انتخاب جملاتتون از لحن مناسبی استفاده کنید و بحث رو به جنجال نکشید.

فقط در این صورت هست که خواهیم تونست در یه محیط آرام بحث و تبادل و نظر سالم داشته باشیم.

AB
11-11-2009, 20:48
ای بابا شماها دارین روی سرعت اینترنت ایران بحث میکنید.بابا این حرف ها همش مفت هست.که اینطوری میکنیم اونطوری میکنیم اگه اینطوری ادامه پیدا کنه 10سال دیگه هم درست نمیشه!!شماها دارین روی سرعت 256 بحث میکنید.اون اقای جلیلی چقدر خنگ هست که تاره به فکرش افتاده که هنوز قیمت 256 یکم شاید ارزون کنه.شما از ایران خارج بشو هیچ جا سرعت کمتر 1مگ نمیبینی.این خبر جالب بود یه نگاه بکنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینترنت تو ایران ارزش بحث کردن رو نداره یعنی فقط خودتون رو خسته میکنید.

به همون اقای جلیلی برید بگید به من سرعت 2 مگ بده با قیمت پایین.میخوام چیکار 256 رو ارزون کنه اصلا بکنه مفت به درد نمیخره که:دی

موفق باشید.

منم چند پست قبل همین مسئله رو گفتم.ولی متاسفانه نه کسی تشکر کرد نه جوابی نوشتن.مشکل از بیخه.

به فرض که به جای 128 به من 256 دادن.(با همون قیمت)چه دردی رو دوا میکنه؟

فقط کافیه دوباره به عکس پایینی نگاه کنین.با پول 256 ما سرعت 8 مگ نامحدود میدن.حالا باز بیایین سر نسبت شیر و این که کجا مرکزه با هم دعوا کنین.

ضمنن در انتخاب الفاظ یه خورده دقت کنین.

arashrasa
11-11-2009, 20:50
سلام.

AB
11-11-2009, 21:02
اومدن من اینجا به عنوان یه مدیر شرکت isp کار اشتباهی بود . با این کار همه فک کردن کارای من مربوط به تبلیغات میشه .

از این که از اطلاعاتتون استفاده کردم خیلی خوشال شدم .

خدانگهدار

دوست عزیز شما هم به کاربرا حق بدین.تو همه پستاتون تبلیغ کردین.(البته هم مستقیم و هم غیر مستقیم)

به نظر من اگه به جای تبلیغ از مقایسه و دلیل استفاده کنین خیلی بهتره.

باز منتظر نظراتتون هستیم.

Bh_hellboy
11-11-2009, 22:10
دوست عزيز من نماينده نيستم و نمايندگي ندارم من كاربرم مثل خود شما، يك كاربر ساده اينترنت ولي از شركتي ديگر، اينجا جا دارد به همارا آفرين بگم به زحماتي كه كشيده و در حال توسعه هست جذب اين تعداد مشترك در اين مدت كم حتي كار لايزر هم نيست اگر خودشم باشد چنانكه در تهران هم نتواسته انجام بده حالا در تبريز.
دوست عزيز طبق اطلاعات بنده كه از مخابرات تبريز مي باشد ديتا بين دفتر همارا سيستم و مركز قندي با استفاده از فيبر نوري به ظرفيت STM كشيده شده است

من هم به دوستمون تذکر دادم که زحمات آقای جلیل زاده غیر قابل انکار هست و ایشون شخص بسیار قابل احترامی هستند.
مثل اینکه متوجه منظور من نشدید , من عرض کردی بستری که یک واحد STM1 رو تا تبریز و در محل سرورهای شرکت برای همارا تامین کرده (با هر کیفیتی) میتونه این پهنای باند رو به جای دیگه منتقل کنه.پس این به نظر من یه بحث کاملآ تبلیغاتی هست که ما فیبر کشیدیم.فیبر مال مخابراته و تنها کاری که کردند استفاده و نصب تجهیزات استفاده از فیبر بوده.

اول از همه به قسمت speed test سر بزنین ببنین مرکز اصلی لایزر کجا هارو نشون میده مشهد و تهران پهنای باند لایزر در تبریز از مشهد منتقل میشه .

دوم استاندار شیر رو بهتر تو یه شایت جامع مطالع بفرمایین

سوم اینجا بحث تبلیغات نیستش بحث این که به شما اطلاعات اشتباه دادن

چهار ما اگه تنها نماینده هستیم نمیتونیم قیمت هارو دس کاری کنیم دلیل نمیشه نمیتونیم نظر بدیم . تا آخر این سال نمایندگی انحصاری باعث میشه قیمت ها رو من شخصا تغییر بدم

دوست عزیز,برادر بزرگوار ...
بنده در بحث های قبلی هم ازتون خواهش کردم در انتخاب الفاظ بیشتر دقت کنید.شما نماینده ی یک شرکت بزرگ و موفق هستید نباید به این شکل با منتقدان برخورد کنید.اگه دلیل منطقی دارید بفرمایید تا استفاده کنیم نه اینکه به زور باورهاتون رو به بقیه القا کنید.
شما گفتید پهنای باند کمتری میدند مثل ماکس نت, در حالی که استانداردی که خودتون مطرح کردید 1 به 2.5 بود.
اگه بحث تبلیغات نیست ..... پس میشه بفرمایید چیه؟

موفق باشید.

این بحث هم به نظرم در چند پست اخیر در عین حال درست ترین و اشتباه ترین پست بود!
دوست من بالا بودن هزینه اینترنت ایران مربوط به شرکت ها نیست , مربوط به قوانین مسخره و جاه طلبانه ی بعضی مسئولین کشور هست.یک واحد STM1 تا بندر جاسک به ما 8000 دلار ماهیانه اجاره داده میشه(بماند که هزینه تمام شدش در کل زیر 500 دلار هست برای شرکت کنندگان در کنسرسیوم های فیبر کشی) و این خط در بندرعباس 35 میلیون ماهیانه به شرکت های پپ داده میشه!!!

ما نمیتونیم قوانین بالا دستی رو تغییر بدیم ولی لااقل میتونیم سعی بکنیم همینی رو که داریم ارتقا بدیم.

MaSoOd
11-11-2009, 22:47
arashrasa  جان جدای از این بحث ها ممنون میشم در مورد گراف های cacti  که مربوط به پهنای هماراست کمی توضیح بدید 

arashrasa
11-11-2009, 23:09
arashrasa جان جدای از این بحث ها ممنون میشم در مورد گراف های cacti که مربوط به پهنای هماراست کمی توضیح بدید

زیاد مهم نیستش مسعود جان . با توحید صحبتی داشته باش حتما

MaSoOd
11-11-2009, 23:34
به نظرم بار علمیش زیاد بوودا کاش یه توضیحی هر چند کوچوولو داشتی 

Bh_hellboy
12-11-2009, 00:04
همه این جریانات زیر سر توحیده :31:
بحث و انداخته و خودش در رفته, خبری ازش نیست :5:
راستشو بگو توحید چقدر گرفتی از پی سی ورلد :27:

dibagroup
12-11-2009, 00:11
يك سوال داشتم براي اينكه ديتا بين مشتركين پخش شود بايد چطوري اين كنترل انجام گيرد در Dialup كه كل ديتا را به ISP منتقل مي كردند بعد از آنجا به مشتركين منتقل مي شود آيا در پپ فرق دارد يا باز بايد به شركت پپ منتقل شود و شركتي مثل پارس يا صبانت اين پهناي بزرگ ديتا را چگونه منتقل مي كنند

ir_elf
12-11-2009, 00:39
اومدن من اینجا به عنوان یه مدیر شرکت isp کار اشتباهی بود . با این کار همه فک کردن کارای من مربوط به تبلیغات میشه .

از این که از اطلاعاتتون استفاده کردم خیلی خوشال شدم .

خدانگهدار

بازم سلام.
دوست خوبم با لحن حرف زدنتون شک دارم شما یک مدیر باشید.!!!

البته هستند از این مدیرهایی که یه مغازه رایت سی دی دارن و نمایندگی ADSL هم گرفتن ( حمل بر مزاح ، جسارت نردم)

اگر مدیر هستید بهتره همیشه ، تاکید می کنم همیشه!! راه جذب کردن مشتری رو یاد بگیرید،
با پست دادن تو فروم و نتیجه سرعت اینترنتون رو گذاشتن کاری از پیش نمی بره، شاید مختصرا کاری کنه ولی لطفا مدیریت یاد بگیرید.
آقای جلیل زاده هر چی هم باشند، یک مدیر موفق هستند و همه این رو قبول دارن. هم استراتژی بالایی دارن هم طرز تفکرشون مثه شما کوچیک و تخریبی نیست.
اگر دانشی دارید استفاده می کنیم ولی شخصا دوست ندارم از دانش یه شخصی که فکر می کنه مدیره و تا حدودی غرق شده، استفاده کنم.
دوست خوبم تمامیه این حرفا رو حمل بر بی ادبی نزارید. بزارید به حساب انتقاد برای بهتر شدن در عرصه مدیریت.
سایر دوستان و شاید خود بنده پستی بالاتر از یک مدیریت نمایندگی ADSl رو داریم ولی هرگز به خودمون اجازه جسارت و بی ادبی به دانش سایر افراد رو نمی دیم.
اگر فکر می کنید علم ناقص ما اشتباهه ! بهتره برید جای دیگه ای تبلیغ کنید نه اینجا که همه به قول شما آماتورن!!!!

پیروز باشید

farbod123
12-11-2009, 15:03
با عرض سلام
دوستان کسی می دونه برا شبانه رایگان مکس نت باید پسورد خاصی داد یا همون پسورد عادی رو باید داد؟
ممنون

Amin.Senator
12-11-2009, 20:57
با عرض سلام
دوستان کسی می دونه برا شبانه رایگان مکس نت باید پسورد خاصی داد یا همون پسورد عادی رو باید داد؟
ممنون
برادر چه پسورد خاصي؟شما استفادتو از نت ميكني فقط از ساعت 2 تا 8 بصورت خودكار هيچي از شارژت كم نميشه.

AB
12-11-2009, 21:15
برادر چه پسورد خاصي؟شما استفادتو از نت ميكني فقط از ساعت 2 تا 8 بصورت خودكار هيچي از شارژت كم نميشه.

منظورشون این بود که برای استفاده شبانه باید یوزر و پسورد رو تغییر بدن یا نه.

چون بعضی از شرکت ها اینجوری هستن که برای استفاده شبانه باید نام کاربری رو عوض کرد و به جاش مثلا night user استفاده کرد.

Bh_hellboy
12-11-2009, 21:27

سرعت دانلود چقدر هست؟محدویت؟هزینه؟

farbod123
12-11-2009, 21:39
منظورشون این بود که برای استفاده شبانه باید یوزر و پسورد رو تغییر بدن یا نه.

چون بعضی از شرکت ها اینجوری هستن که برای استفاده شبانه باید نام کاربری رو عوض کرد و به جاش مثلا night user استفاده کرد.
خوب مکس نت جزو این شرکتاست یا نه؟

AB
12-11-2009, 22:18

من از مکس نت استفاده نمیکنم.همارا که این طوری نیست.ولی ظاهرا تو پست قبلی گفتن که مکس نت هم اینجوری نیست.بهتره از یکی که از این شرکت سرویس گرفته بپرسین.(از نظر سنجی بالای صفحه میتونین پیدا کنین.)

Amin.Senator
12-11-2009, 22:45
نه برادر فرقي نداره من دارم استفاده ميكنم بدون هيچ گونه تغييري در يوزر و پسورد.شما مطمئن باش اگر موردي بود حتما توي سايتشون مينوشتن

سرعت دانلود چقدر هست؟محدویت؟هزینه؟

128 3g -سرعت دانلود 40- هزينه 16900

AAKOJ
13-11-2009, 00:42
سلام بر دوستان
دوستان همارایی خبری از علت قطع و وصل ها و قطعی کلی دارین ؟
از ساعت 12 امشب کلا سرویس قطع بود و از صبح هم 20 بار و یا بیشتر قطع و وصل داشت .

tohidkh
13-11-2009, 00:47
سلام بر دوستان
دوستان همارایی خبری از علت قطع و وصل ها و قطعی کلی دارین ؟
از ساعت 12 امشب کلا سرویس قطع بود و از صبح هم 20 بار و یا بیشتر قطع و وصل داشت .
سلام.

اینا وقتی بهشون زنگ میزنی میگن از دیتا سنتر تهران هستش. :31:
البته در مورد امروز احتمالا راست میگن.

طبق معمول تمام سایتهای صدا و سیما و برخی از سایتهای مذهبی باز می شدند....

بقیه سایتها بلوکه شده بودند.

به خدا معلوم نیست کی چیکار میکنه ................... :13: (این قسمت آخرش رو حذف کردم)

AAKOJ
13-11-2009, 00:51
سلام.

به خدا معلوم نیست کی چیکار میکنه ................... :13: (این قسمت آخرش رو حذف کردم)

مرسی
من هم تماس گرفتم ، اپراتور از بس خسته بود :31:
40 دقیقه قطع بود ولی الان درست شد .

ir_elf
13-11-2009, 03:27
سلام.

والا معلوم نیست تو این کشور چی به چیه.
نکنه دارن اینترنت ملی رو با زور به خوردمون می دن :18::18:

یه اصلی می گه هر چقد محدود کنی ... :8::8::8: بیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــپ :8::8::8:

dibagroup
13-11-2009, 09:38
سلام دوستان
من از شركتهاي ديگه مثل پارس، صبا، البته از لايزر خبر ندارم چون اون از مسير ديگه مي ياد ولي همه از ساعت 12 شب request time مي دادن و مشكل از فيبر قزوين بوده است كه متاسفانه باز قطع بوده ولي از ساعت 4 شب مي گويند كاملا حل شده خود ديتاي تبريز نيز قطع شده است

tohidkh
13-11-2009, 09:46
سلام دوستان
من از شركتهاي ديگه مثل پارس، صبا، البته از لايزر خبر ندارم چون اون از مسير ديگه مي ياد ولي همه از ساعت 12 شب request time مي دادن و مشكل از فيبر قزوين بوده است كه متاسفانه باز قطع بوده ولي از ساعت 4 شب مي گويند كاملا حل شده خود ديتاي تبريز نيز قطع شده است
سلام.

ممنون.

یه سوال پیش میاد که کمی عجیبه.

این مشکل request time out برای برخی مشترکین وجودداشت و برای برخی نه!!!

مثلا دقیقا ساعت 1:38 دقیقه نصف شب، همین فروم برام بسته شد. این در حالی بود که مسنجر باز بود و جالب اینجاست که یکی از دوستانم که اون هم از همارا سرویس داره و مرکز مخابراتیش هم مثل من، مدنی هست، میگفت در باز کردن p30world مشکلی نداره. و با درخواست من، چند تا پیغام گذاشت برام.

دقیقا همون زمانی که من با باز کرن اینجا و چند سایت دیگه مشکل داشتم!!!!!!

قبل اون هم از ساعت 11:30 تا 12:40 شب، برای مشترکین همارا تقریبا همه جا قطع بود.

و این در حالیه بود که ماکس نت به خوبی کار میکرد....

با این توصیف، چه جوابی برای این سوالات میشه داد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون :11:

Bh_hellboy
13-11-2009, 10:19
من دیشب تا دیر وقت آنلاین بودم ,
تا ساعت 12:14 دقیقه مشکل خاصی نبود که یهو همه چیز به هم ریخت 75 درصد پاکت لاست... سرعت دانلود 1 کیلو...!
ولی به هرحال میتونستم کار خودم رو با همین راه بندازم,یعنی کامل قطع نبود .من نمیدونم نصف شب چه طوری میشه فیبر قطع بشه! صبح بیدار شدم پاکت لاست همچنان بود ولی سرعت درست شده بود.

AB
13-11-2009, 11:05
من که دیشب مشکلی نداشتم.همه دانلودهام هم انجام شدن.اینم لیستش

AAKOJ
13-11-2009, 13:15
من که دیشب مشکلی نداشتم.همه دانلودهام هم انجام شدن.اینم لیستش

سلام
دوست عزیز همه به غیر از شما مشکل داشتند . من نمی دانم چرا شما هیچ وقت قطعی ندارید !!!
این عکس ها را هم برای این موقع نگه داشتم :

در ضمن سرعت دانلودهم صفر بود .

AB
13-11-2009, 14:22
سلام
دوست عزیز همه به غیر از شما مشکل داشتند . من نمی دانم چرا شما هیچ وقت قطعی ندارید !!!
این عکس ها را هم برای این موقع نگه داشتم :

در ضمن سرعت دانلودهم صفر بود .

من تا ساعت 12.15 مشکلی نداشتم.دانلودهام هم راس ساعت 2 شروع شدن.(احتمالا مشکل بین ساعت 12.30 تا 2 بوده)

sange-saboor
13-11-2009, 14:36
سلام
من قبلا از همارا سیستم استفاده میکردم
سرعت کم بود 64 بود ولی دانلودش آخرش 6 بود
الان ماکس نت استفاده میکنم
128 هست سرعت موقع های شلوغ سرعت بین 12 و 17 هست
و اکثرا شب ها 18 تا 20
از ماکس نت راضی هستم
فقط یه کمی پشتیبانیشون ضعیفه در مورد شارژ و ...

dibagroup
14-11-2009, 00:21
دوستان چنانكه گفتم ديشب فيبر نوري در قزوين مشكل داشته البته روتر مربوط به فيبر نوري و طبق اطلاعات من تمام شركتها قطع بودن البته بعضي از بچه چيزهايي نوشتن كه نمي دانم شركتي كار مي كرده كه غير قابل قبول هست چون اطلاعات درج شده معلوم نيست چه وقت ثبت شده است ولي من از بچه هاي ماكس نت هم پرسيدم البته دو نفر پرسيدم آنها هم قطع بودن مركز قندي و رجائي بودن

tohidkh
14-11-2009, 00:39
دوستان چنانكه گفتم ديشب فيبر نوري در قزوين مشكل داشته البته روتر مربوط به فيبر نوري و طبق اطلاعات من تمام شركتها قطع بودن البته بعضي از بچه چيزهايي نوشتن كه نمي دانم شركتي كار مي كرده كه غير قابل قبول هست چون اطلاعات درج شده معلوم نيست چه وقت ثبت شده است ولي من از بچه هاي ماكس نت هم پرسيدم البته دو نفر پرسيدم آنها هم قطع بودن مركز قندي و رجائي بودن
سلام.

اون دوست من که از ماکس سرویس داره، مرکز ائل گلی هستش....

آخه اون همارا چی؟ هم مرکز هم هستیم....

البته من خودم دیشب حدود 1 گیگ دانلود داشتم (البته از 2 شب تا 10 صبح) که حدودا 600 مگ از سرعت مقدار معمول کم بوده.

این نشون میده که سرعت متوسط حدود 38 الی 43 بوده که باید 58 میشد.

Bh_hellboy
14-11-2009, 13:44
باز دوباره مثل اینکه فیبر قطع شده!!!
چراغ اینترنت همارا به قرمزی میزنه!

symk
14-11-2009, 21:17
آقا مشکلات همیشه هست . من الان یه مدته که 24 ساعته دارم تراوین بازی میکنم . اگر قطع بشه شرکت رو روی سرشون خراب میکنم :د
ولی دیشب هم مثل شبای قبل مشکل نداشتم مرکز یاغچیان
ماکس نت استفاده میکنم ولی خوب همیشه در شبکه مشکلاتی هست که گاها برای بعضی هاشون هیچ توجیهی وجود نداره . پشتیبان ها هم واقعا نمیدونند چی باید بگند و مجبورا صحبت از قزوین و نمیدونم ... بکنند . اینا همش حرف هستش که از فلان جا قطع شده ولی خوب در این مباحث عمده مشکل رو من از جانب سیستم دیتا مخابرات میدونم . یا به قول دوستمون چرا بعضی از سایتها باز میشند ولی بعضی نه ؟؟؟ مسئله دیگه باید دید که آی پی اون سایت ها مربوط به کدوم کشور آیا رابطه سیاسی میشه پیدا کرد یا نه؟؟؟ مورد بعدی ایا همه کاربرا در شرایط یکسان یه مشکل مشترک دارند یا نه ؟؟؟
به هر حال در وضعیت فعلی یعنی با این شرایط قضاوت در مورد شرکتهای سرویس دهنده یه مقدار درست نیست . من خودم اینطوری قضاوت میکردم ولی بعدا متوجه شدم که قضیه از چه قراره .چون همه شرکتهای به دنبال ارائه سرویس و کسب درآمد هستند . و حداقل 2 و3 تا از شرکتها مثل ماکس نت ، همارا، شاتل از نظر تجهیزات کم نذاشتند برای ارائه سرویس ولی باز تفاوتهای عجیب و غریبی در ارائه سرویس هاشون گاها میبینیم که من عمده دلیل بازم میگم از دیتا مخابرات هستش . به نظر من هر کسی از هر شرکتی که سرویس میگیره باید استفاده کنه . من یه مدته بحث ها رو دنبال میکنم که میبینم کار به تبلیغات هم کشیده شده بود و جنجال (البته هیچ جنجالی مثل جنجال چند وقت پیش خودمون تو این تاپیک نبود (; )
خوب دیگه بهتره به جای اینکه حالا یه جا یه ساعت قطع بوده اونیکی قطع نبوده پس اون خوبه اون یکی بد در مورد راهکارهای اساسی مثل همین جلسه ای که دوستان زحمت کشیدند و وقت خودشون برای بهبود وضعیت اینترنت شهرمون کردند باشیم . البته خیلی دوست داشتم در جلسه باشم ولی خوب مشغله کاری و مشکلات این اواخر این اجازه رو نداد ولی در جلسات آتی اگر عمری باقی باشه دوست دارم شرکت کنم .
با تشکر

Amin.Senator
14-11-2009, 21:44
نه برادر من مشكلي نداشتم مركزم مدني هستش فقط روز پنجشنبه يه موردي پيش اومد كه بجز گوگل بقيه سايتارو باز نميكرد
زنگ زدم پشتيباني بعداز 5 دقيقه حلش كردن
توي اين 2 روز هم نزديك 1.5 گيگ دان داشتم.

AAKOJ
14-11-2009, 21:57
من نمیدونم این پشتیبان های همارا از چی گزارش می گیرند همین الان سایتشون قرمزه ...... اما من تماس گرفتم گفتند که هیچ گونه مشکلی نیست . هیچ گونه ...
به خدا موندم دوستان اگر یه امتحانی کنند بد نیست .
از بس امروز این همارا قطع وصل شده که مودم داره می سوزه . 10 ثانیه معلقه بعد یهو چند ثانیه اطلاعات میاد بعد باز هم همون ماجرا
یاهو مسنجر هم از بس روشن خاموش شد که لامپش ترکید .
خیلی جالبه
فکر کنم برادران هم در بخش هیلترین بیکار نیستم چون چند ساعت پیش گوگل را هم هیلتر کردن

MaFia_King
14-11-2009, 22:39
سلام

امروز سرعت باز کردن صفحه ها خیلی برای من پایین بود.
ولی دانلود ها بدون مشکل انجام می شه.

ممنون

Bh_hellboy
14-11-2009, 22:44
آقا مشکلات همیشه هست . من الان یه مدته که 24 ساعته دارم تراوین بازی میکنم . اگر قطع بشه شرکت رو روی سرشون خراب میکنم :د
ولی دیشب هم مثل شبای قبل مشکل نداشتم مرکز یاغچیان
ماکس نت استفاده میکنم ولی خوب همیشه در شبکه مشکلاتی هست که گاها برای بعضی هاشون هیچ توجیهی وجود نداره . پشتیبان ها هم واقعا نمیدونند چی باید بگند و مجبورا صحبت از قزوین و نمیدونم ... بکنند . اینا همش حرف هستش که از فلان جا قطع شده ولی خوب در این مباحث عمده مشکل رو من از جانب سیستم دیتا مخابرات میدونم . یا به قول دوستمون چرا بعضی از سایتها باز میشند ولی بعضی نه ؟؟؟ مسئله دیگه باید دید که آی پی اون سایت ها مربوط به کدوم کشور آیا رابطه سیاسی میشه پیدا کرد یا نه؟؟؟ مورد بعدی ایا همه کاربرا در شرایط یکسان یه مشکل مشترک دارند یا نه ؟؟؟
به هر حال در وضعیت فعلی یعنی با این شرایط قضاوت در مورد شرکتهای سرویس دهنده یه مقدار درست نیست . من خودم اینطوری قضاوت میکردم ولی بعدا متوجه شدم که قضیه از چه قراره .چون همه شرکتهای به دنبال ارائه سرویس و کسب درآمد هستند . و حداقل 2 و3 تا از شرکتها مثل ماکس نت ، همارا، شاتل از نظر تجهیزات کم نذاشتند برای ارائه سرویس ولی باز تفاوتهای عجیب و غریبی در ارائه سرویس هاشون گاها میبینیم که من عمده دلیل بازم میگم از دیتا مخابرات هستش . به نظر من هر کسی از هر شرکتی که سرویس میگیره باید استفاده کنه . من یه مدته بحث ها رو دنبال میکنم که میبینم کار به تبلیغات هم کشیده شده بود و جنجال (البته هیچ جنجالی مثل جنجال چند وقت پیش خودمون تو این تاپیک نبود (; )
خوب دیگه بهتره به جای اینکه حالا یه جا یه ساعت قطع بوده اونیکی قطع نبوده پس اون خوبه اون یکی بد در مورد راهکارهای اساسی مثل همین جلسه ای که دوستان زحمت کشیدند و وقت خودشون برای بهبود وضعیت اینترنت شهرمون کردند باشیم . البته خیلی دوست داشتم در جلسه باشم ولی خوب مشغله کاری و مشکلات این اواخر این اجازه رو نداد ولی در جلسات آتی اگر عمری باقی باشه دوست دارم شرکت کنم .
با تشکر

به به دوست عزیز کم پیدا شدی:31:
تراویان رو هستم, کدوم سرور بازی میکنی؟s5?

من امروز فقط اون موقعی که پست رو زدم مشکل داشتم و تا الان که شکر خدا بزنم به تخته:31: دارم از اینترنت قطره چکانی استفاده میکنم.

MaFia_King
14-11-2009, 23:03
اینم مال امروز همین ساعت:

mf.designing
14-11-2009, 23:14
ماله امروز نیست که !!

alizshah
14-11-2009, 23:16
دوستان من پست هارو نخوندم ولی بعضی شب ها قطعی میشه که فکرمیکردم از صبانت باشه ولی از دوستانم که ای پی دیگه دارن پرسیدم همون مشکلات رو دارن
تو تبریز اینترنت مخابرات میدن ؟
یه جایی شنیدم واسه شرکت 1 مگ نامحدود 80 تومن میدن

MaFia_King
14-11-2009, 23:32
ماله امروز نیست که !!

سلام

چرا چند دقیقه پیش عکسش رو گرفتم

AAKOJ
14-11-2009, 23:43
ماله امروز نیست که !!
مال امروزه فکر کنم
چون مدتی است که سایت همارا قرمز زده اما .....

tohidkh
15-11-2009, 00:55
سلام.

دوستان عزیزم؛

جناب symk کاملا درست میگن.

ببینید؛ بیایید کمی واقع بین باشیم.

باید به قدری درک داشته باشیم که هر قطعی رو سر شرکت ISP نندازیم.

هر شرکت ISP در دو جا برق داره. (همین برقی که استفاده میکنیم)

اول در سرور اش (در همون شرکت. البته فقط برخی شرکتها) و دوم در مخابرات ها.

اینو هم اضافه کنم که هر شرکتی در هر مخابرات، یک (و بعضاچند تا) فیوز داره.

اگر در خود سیستم های سرور (در شرکت) برق بره میگن مشکل از شرکت هست،

و همچنین اگر در مخابرات، در قسمت مربوط به شرکت برق قطع بشه، مشکل از مخابرات خواهد بود.

البته مشکلات مخابرات خیلی بیشتر هستند.

(بقیه مشکلات به ندرت پیش میاد)

من فقط خواستم بگم که این قطعی ها رو سر شرکت های ISP تون نندازید.

به احتمال خیلی خیلی خیلی بالا میشه گفت که اینا مربوط به دیتا سنتر ای هستند که کل کشور از اون اینترنت میگیره.

شاید بپرسید که چرا زمان قطعی ها متفاوت هست؟

در جواب باید بگم که احتمال میدم که هر شرکت دیتای جداگانه ای دارند.

اگه بخوام مثال بزنم، اینطور میگم که دیتایی که برای شرکت همارا داده شده از ساعت 12 الی 2 قطع میشه.

و اونی که برای ماکس نت هست، از ساعت 2 الی 4 .

زمان قطعی ها متفاوت هستند.

یه سوال از دوستانی که از همارا سرویس میگیرند!

به من بگید قطعی یعنی چی؟

اگه واقعا اینترنت تون از طرف شرکت و یا مخابرات قطع شده، شما چطور میتونید سایت همارا رو با پینگ زیر 40 باز کنید؟؟؟؟؟؟

فقط خواستم بگم که لطفا با خودمون رو راست باشیم و این قطعی ها رو به حساب ISP ها مون (هر کدوم که باشه) نذاریم.

با احترام :40:

keylogger
15-11-2009, 10:53
فکر کنم مشکل همگانی بوده چون منم قطعی دارم چند روزیه
سرویس 128 نامحدود ماکسنت مرکز رحیمیان

MaSoOd
15-11-2009, 18:05
سایت همارا برای مشترکین خودش بصورت اینترانت هست  بنابراین موقع قطعی باز خواهد بوود

symk
15-11-2009, 21:20
به به دوست عزیز کم پیدا شدی:31:
تراویان رو هستم, کدوم سرور بازی میکنی؟s5?

من امروز فقط اون موقعی که پست رو زدم مشکل داشتم و تا الان که شکر خدا بزنم به تخته:31: دارم از اینترنت قطره چکانی استفاده میکنم.

بله دوست عزیز من در سرور 5 تمام وقت دارم بازی میکنم اگر هستی تو تراوین اسمتو بگو تا بهت نامه بدم یا یه خورده بهت حال بدم :46:

در مورد قطعی هایی که صحبت میکنید واقعا اینو میگم همونطوری که دوستان اشاره کردن به ندرت تقصیر شرکتهای سرویس دهنده هستش ولی خوب از یه طرف هم ما به اونها پول دادیم و از اونها انتظار داریم ولی چون در این کشور ارائه این نوع سرویس به صورت انحصار مخابرات هست این مشکلات همچنان باقی خواهد ماند چون رقابت دیگه معنی پیدا نمیکنه . مخابرات سرویس بده این شرکتها هم سرویس میدن وگرنه همشون تعطیل . برای مخابرات هم رقیبی وجود نداره که بخواد از اون بهتر سرویس بده . پس بیام یه مقدار واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم و همینی هم که داریم خدا رو شکر کنیم چون خدا نکنه خدا نکنه اینم ازمون بگیرن بیچاره میشیم . هر از گاهی اختلالتی که ایجاد میشه دیدی چقدر زجرآور هستش . نه میتونید مسنجر باز کنید نه سایتهای فلش و ...
ولی بازم میگم برای رفع مشکلهایی که از طرف شرکتها هستش ما میتونیم اطلاعاتی در مورد مشکلات کاربرا جمع آوری کنیم و توسط یه سری از دوستان که سواد شبکه دارن و حداقل میتونن کمک کنند به این شرکتها ارائه و کمکشون کنیم تا اونها هم از این وضعیت در بیان و بتونند خوب سرویس بدند
موفق باشید

MaSoOd
15-11-2009, 22:14
یه مساله ای که هست و هیچ کس بهش توجه نمیکنه اینه که اصلا تقسیم بندی مشکلات به دو دسته ی مخابراتی و شرکتی غلط هست !!!

دلیل : در قراردادی که بین شرکت و مخابرات مبنی بر ارائه سرویس بسته شده مخابرات به شرکت تعهد میده و شرکت هم به مشترک ، برای ارائه ی سرویس بدون مشکل 

به همین دلیل هم حتی اگر مشکل مخابراتی بوود و قابل پیگیری شما باید به شرکت مراجعه کنی ( نه اینکه بگی مربوط به مخابراته )  و شرکت هم  از مخابرات توضیح میخواد 

symk
17-11-2009, 16:22
مسعود جان اگر دقت کردی باشی به متن من در خط اول اشاره به این موضوع شده که انتظار ما از شرکتهایی هست که ما بهشون پول دادیم . مسئله ای که مطرحه اینه همه این شرکتها مدعی بر این هستند که مشکل از طرف مخابراته که این مشکل رو نه شرکتهایی که طرف قرارداد با مخابرات هستند میتونند ادعای خسارت کنند نه ما از مخابرات و این شرکتها (یعنی این قراردادها در معنای عام کشک ) چون در نتیجه نهایت مسئله ای که هست مبلغی رو که شما داده اید رو پس میدند که این برای من و امثال من که تمام وقت در اینترنت هستم پول نمیشه چون من به اینترنت نیاز دارم و زمان برای من مهمه که این زمان از دست رفته با هیچ هزینه و مبلغی قابل برگشت نیست که بخوام پولمو پس بگیرم و بگم حالا مشکل حل شد (چون بالاخره باید اینترنت استفاده بکنم یا نه؟؟؟ ) پس تنها مسئله ای که میمونه اینه از نظر من (شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشند) تا مشکلات مخابرات وجود داره وضع من و شما همینه و متاسفانه این سیستم دولتی هیچ گونه انتقاد یا پیشنهادی تو کَتش نمیره (اصلا نمیخوان این مشکل حل بشه چون این مشکل در سراسر ایران وجود داره ) پس بهتره همونطور که گفتم قدر همینم بدونیم تا بدتر نشده لااقل استفاده بکنیم . این روندی که پیش اومده در وضع اینترنت به جای بهتر شده داریم رو به زوال میریم تا یکی دو سال دیگه به جز اینترانت ملی چیز دیگه ای برای مشاهده در وب وجد نداره

Amin.Senator
17-11-2009, 16:23
سلام دوستان

امروز بمدت 2 ساعت و نيم مكس نت قطع بود پاك اعصابمون خورد شد.

tohidkh
17-11-2009, 16:24
سلام دوستان

سلام.

همه جا قطع بود....

farbod123
17-11-2009, 16:25
سلام دوستان

آره تازه درس شد چند دقیقه پیش

symk
17-11-2009, 17:04
آره . تازه درست شده . تا اونجایی که من خبر دارم همه جا قطع بوده و مشکل مخابراتی بود

Bh_hellboy
17-11-2009, 17:18
آره سرور 5 بازی میکنم با رتبه هجومی زیر 300 :دی NW
مجبور شدم با اینترنت ایزانسل به دهکدهام سر بزنم ولی بچه ها نمیدونم تازگیا امتحان کردین یا نه, ایرانسل شدیدآ به سرویس GPRS سروسامون داده سرعت 150 تا 200 کیلو متغیر بود!

symk
17-11-2009, 18:51
آره سرور 5 بازی میکنم با رتبه هجومی زیر 300 :دی NW
مجبور شدم با اینترنت ایزانسل به دهکدهام سر بزنم ولی بچه ها نمیدونم تازگیا امتحان کردین یا نه, ایرانسل شدیدآ به سرویس GPRS سروسامون داده سرعت 150 تا 200 کیلو متغیر بود!

اسمت تو سرور 5 چیه ؟؟؟

farbod123
17-11-2009, 20:49
منم تو اسپیدم با رتبه هجومی دو رقمی تو NW
اسم 1st
البته دو نفر دیگه هم رو اکانت هستن

arashrasa
17-11-2009, 21:41
سلام.

همه جا قطع بود....

همه جا جز یه شرکت ، درس نمیگم توحید جان؟ :31:

arashrasa
17-11-2009, 21:48
عرض سلام و ارادت خدمت DSL دوستان عزیز ! :40:

خبر هایی از شرکت ها ی DSL : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

** از وقتی شرکت رسانه دفترش رو از ساختمان اسکان به SMP انتقال داده حرف های زیادی برای گفتن داره !!:27:

جالبه که مسول جدید فروشش ( با یک منشی ناوارد :18: ) همچنان با ادعا داره جلو میره :

( این صحبتها رو برای یکی از دوستان که جهت خرید سرویس رفته بوودن ایراد کردند ! )

با وجود اینکه همچنان قیمتهای این شرکت بالاست ( یکمی پایینتر از نجومی ) ولی بی انصافیه اگر نگیم که برای دهه ی فجر تخفیف ها ی مناسبی برای سرویس هاشون داشتند :5:

** iNet هم با وجود کم تجربه بودن بخش پشتیبانیش هم چنان در حال جذب مشتریه و تا بحال خوب پیش میره

این شرکت تا میتونه داره رو سیاست کاهش قیمت مانور میده ( سیاستی که میشه گفت در تبریز جواب میده در کوتاه مدت )

مثل اینکه این شرکت حالا حالا قصد نداره سرویس های نا محدود رو به زیر مجموعه ی خدماتش اضافه کنه :27:

این شرکت قشر خاصی رو می خواد مورد هدف تبلیغاتش قرار بده !:21:

** ماکس نت نسبت به سابق وضعیتش یکمی تثبیت شده

و همچنان ادعای share 1/4 رو در سرویس های تجاریش داره :20:

** شاتل داره خط سابقش رو ادامه میده و زیاد وارد حاشیه نشده

هر از گاهی به تبلیغ کوچکی در نیازمندی های استانی اکتفا میکنه :27:

** صبانت هم بعد از ماجرای کم و زیاد شدن سرعتش سعی در ثبات سرویس هاش داشته

جالبه که این شرکت هم چون گذشته داره روز به روز یوزر های dsl اش رو زیاد میکنه و سرویس هاش طرفدارای خاص خودشو داره :31:

** یکی دو ماهی میشه که همارا سیستم داره ضعیف عمل میکنه و منحنی کیفیتش رو به پایین میره !! :41:

حتی اگه این عملکرد ضعیفش رو به پای درگیری -یه - پروژه ی WiMax بزارریم باز هم توجیه قابل قبولی نیست

** فناوا هم بمدتی میشه که به این نتیجه رسیده که سیاست قیمت گذاری سرویس هاش غلط بوده و سرویس هاش رو دو دسته کرده

یک یا دو ماهی میشه که دیگه شرکت ها برای هم شاخ و شونه نمیکشند و ارامش قبل از طوفان حکمفرماست :21:

قبلا به راحتی میشد در مورد شرکت ها نظر داد ولی الان این طور نیست

بهتره به دوستانی که می خوان جدیدا به جمع DSL داران بیان بگیم که وقتشو شرکتها ی جدید رو امتحان کنید

دیگه مثل قبل نباید تعصب خاصی روی شاتل یا ارزان بودن همارا و یا اسم و رسم ماکس نت داشت

** خیلی وقته از شرکت ارس گستر خبری نیست

جسارت مسئول این شرکت در مورد ارائه ی سرویس 2 مگ زمانی که فقط صبانت سرعت شبانه ی 512 داشت ستودنیه ( اینطور نیست ؟ )

mf.designing
18-11-2009, 16:59
دوستان کسی VPI و VCI کد همارا رو داره ؟!

AB
18-11-2009, 18:34
دوستان کسی VPI و VCI کد همارا رو داره ؟!

VPI=0

VCI=33

pedram_sad
19-11-2009, 16:03
دوستان تبریزی
امروز اینترنت این شهر قطع بوده ؟

tohidkh
19-11-2009, 16:06
دوستان تبریزی
سلام.

من امروز از صبح نشستم پای سیستم.

حتی یه دقیقه هم قطعی نداشتیم.

pedram_sad
19-11-2009, 16:07
سلام.

من امروز از صبح نشستم پای سیستم.

حتی یه دقیقه هم قطعی نداشتیم.

خوب پس مشخص شد که بعضی جاها چه خبر های دروغی مبنی بر سفره عده ای به شهر و قطعی اینترنت در سطح شهر میگذارن
مرسی

symk
19-11-2009, 16:23
دوستان تبریزی

نه عزیز من منم از صبح پای اینترنت هستم (البته پای تراوین :31: )

merlin001
19-11-2009, 17:47
من اصلا مشکلی نداشتم
صبانتی هستم

mf.designing
19-11-2009, 18:17
دوستان کسی تنظیمات کامل همارا رو برای Asus AM602 بلده ؟! آخه حقیقتش من مودمم رو دیفالت و آپدیت کردم ، حالا وقتی تنظیمات رو اعمال میکنم ، کانکت نمیشه و چراغ status مدام چشمک میزنه و خاموش و روشن میشه !

AB
19-11-2009, 23:22
دوستان کسی تنظیمات کامل همارا رو برای Asus AM602 بلده ؟! آخه حقیقتش من مودمم رو دیفالت و آپدیت کردم ، حالا وقتی تنظیمات رو اعمال میکنم ، کانکت نمیشه و چراغ status مدام چشمک میزنه و خاموش و روشن میشه !

خب برادر زنگ بزن پشتیبانی همشو بپرس.

zanastark
19-11-2009, 23:33
دوست عزیز پشتیبانی همارا میتونه کمکت کنه
اگه از اون طریق نتونستی به جواب برسی من تنظیمات مودم خودمو واست بنویسم
چون منم از همارای تبریز استفاده می کنم
با تشکر

tohidkh
20-11-2009, 00:26
سلام.

من بلدم. و در حال حاضر هم ازش استفاده میکنم.

در هر کجاش اشکال دارید میتونم با همراه با عکس توضیح بدم براتون.

dibagroup
20-11-2009, 11:57
سلام.

من بلدم. و در حال حاضر هم ازش استفاده میکنم.

در هر کجاش اشکال دارید میتونم با همراه با عکس توضیح بدم براتون.

سلام
ايشون بلد هست ولي گذشته توي صندوق اگر خواستيد درشو واكنه بگه شما خوب به ايشون توضيح بدين چي كار كنه
دست درد نكند

tohidkh
20-11-2009, 11:59
سلام
ايشون بلد هست ولي گذشته توي صندوق اگر خواستيد درشو واكنه بگه شما خوب به ايشون توضيح بدين چي كار كنه
دست درد نكند
متوجه منظور تون نشدم؟؟؟؟؟

Bh_hellboy
20-11-2009, 17:56

یه حرفایی از گذشته و آینده, بغچه و صندوق زدند فکر کنم:27:

merlin001
20-11-2009, 22:09
دوستان صبانتی این روزا سرعت دانلودتون چه قدره؟
واسه من که 60 الی 70 هست. میخواستم بدونم واسه همه اینوطر کم شده؟

dibagroup
20-11-2009, 23:08

بابام بنويس چطوري بايد تنظيم كند دوستمان من بلدم چي هست

tohidkh
20-11-2009, 23:10
بابام بنويس چطوري بايد تنظيم كنيد دوستمان من بلدم چي هست

آخه این دوستمون گفتند که نیاز فوری دارند.

من هم چهار پنج ساعت بعد پست دادم.

از طرفی هم بعضی از دوستان گفتند از پشتیبانی همارا کمک بگیرند.

واسه همین گفتم که اگر مشکلشون حل شده دیگه من به زحمت نیافتم :دی

موفق باشید:11:

merlin001
23-11-2009, 01:39
دوستان صبانتی این روزا سرعت دانلودتون چه قدره؟
واسه من که 60 الی 70 هست. میخواستم بدونم واسه همه اینوطر کم شده؟

کسی از صبانت نبود جواب بده؟

amirlovely
23-11-2009, 23:17
اره سرعت کم شده هم روزانه هم شبانه

Bh_hellboy
26-11-2009, 19:39
دیروز از ساعت 12 ظهر تا صبح امروز ADSL همارا در منطقه ما کلآ قطع بود!

AB
27-11-2009, 10:50
Editted...

B U L U T
28-11-2009, 23:54
من این متن رو به شرکت هماراسیستم و به بخش مدیریت و خدمات شبکه فرستادم شما نیز این کار رو انجام بدید حتما نام و ایمیل خودتون رو بنویسید و در پایین متن هم درج کنید که : من موافقت خودم رو با چنین پنل های اعلام میکنم!

با عرض سلام!

یک پیشنهاد داشتم می تونید تعرفه های جدیدی با سرعت سند و رسیو متفاوتی رو بوجود بیارین
مثلا :سرعت سند 128 و سرعت رسیو 64 یا برعکس سرعت رسیو 128 و سرعت سند 64! و با قیمت میانگین 128و 64 که سرعت سند و رسیو یکسان رو دارند
در بعضی از موارد شخصی به سند بالا یا رسیو بالا نیاز داره و چنین افرادی نیاز به چنین پنل های دارند البته در پهنای باند شما نیز صرف جویی میشه!
ممنون

Kaptian Black
29-11-2009, 00:48
من این متن رو به شرکت هماراسیستم و به بخش مدیریت و خدمات شبکه فرستادم شما نیز این کار رو انجام بدید حتما نام و ایمیل خودتون رو بنویسید و در پایین متن هم درج کنید که : من موافقت خودم رو با چنین پنل های اعلام میکنم!

با عرض سلام!

یک پیشنهاد داشتم می تونید تعرفه های جدیدی با سرعت سند و رسیو متفاوتی رو بوجود بیارین
مثلا :سرعت سند 128 و سرعت رسیو 64 یا برعکس سرعت رسیو 128 و سرعت سند 64! و با قیمت میانگین 128و 64 که سرعت سند و رسیو یکسان رو دارند
در بعضی از موارد شخصی به سند بالا یا رسیو بالا نیاز داره و چنین افرادی نیاز به چنین پنل های دارند البته در پهنای باند شما نیز صرف جویی میشه!
ممنون
البته سند بالا تو ایران از نظر بعضیا یعنی جاسوسی و .... !!! :13:

dibagroup
29-11-2009, 01:16

با عرض سلام!

ممنون

البته سند بالا تو ایران از نظر بعضیا یعنی جاسوسی و .... !!! :13:

دوستان اگر سرعت مي خواهيد برويد پارس بگيريد اگر دانلود مي خواهيد همارا بهترين هست از قديم گفتن با گوشت ارزون خورشت درست نمي كنند هم قيمت پايين مي خواهيد هم سرعت بالا و دانلود نامحدود اين كه نمي شود دوستان من پارس دارم سرعتم هم بين 60 تا 120 هست سرويس A3-3 هست محدود 9 گيگ سه ماهه و نامحدودها خيلي گرون هست من كه راضي هستم

رخسار عشق
29-11-2009, 14:34
برا من یه شرکتی معرفی کنین تا برم asdl فعال کنم
در ضمن قیمت ، سرعت ، و دیگر اطلاعات را هم بگین
ممنون می شم

MaSoOd
29-11-2009, 18:42

با عرض سلام!
 .
.

چرا شرکت باید برای پنلی که مشتری نداره هزینه کنه  ؟ 

MaSoOd
29-11-2009, 18:50

MaSoOd
29-11-2009, 22:20
شروع بخش live chat  همارا  با حسین کریمخانی و آقای ابراهیمی 

B U L U T
02-12-2009, 17:33
چرا شرکت باید برای پنلی که مشتری نداره هزینه کنه ؟

خوب یه تستی کنن ببینن مشتری داره یا نه

MaSoOd
02-12-2009, 21:35
معمولا سرویسی رو برای تست میزارن که مشتری بالای سرش باشه و مطمئن باشن که در مرحله ی اول سوود هم نکنه ضرر نمیکنه 

این نوع سرویس ها یوزر خص خودش و داره و این یوزر های خاص به هیچ وجه از شرکت ها خدمات نمیگیرن !!!

tohidkh
03-12-2009, 05:50
سلام.

مسعود اون نمودار پهنای باندی که تو صفحه قبل گذاشتی مربوط به کدوم سرویس بود؟

همین 512 محدود حجمی؟

پس چرا برای من اینطوری نیست؟!

MaSoOd
04-12-2009, 22:16
هر دوش مربوط به سرویس 1 مگ هست 

یکی از ماکس نت و یکی از همارا 

هر دو هم در یک روز و یک ساعت گرفتم 

ashkan22
05-12-2009, 08:58
شروع بخش live chat همارا با حسین کریمخانی و آقای ابراهیمی

اين سرويس خيلي خوبه و چون همه مشخصات و ..ثبت ميشه ديگه نميشه هر حرفي رو به اسم پشتيباني زد..:21: همارا هم نشون داد كه به انتقادات توجهي ميكنه و دستش درد نكنه :46:

راستي ميگم همارا نمي خواد سرويس 2 مگ رو راه بندازه؟ يكي از دوستان كه اين سرويس رو از يه شركتي گرفته خيلي تعريفشو ميكرد قيمتشم حدود 54 بايد باشه :19:

MaSoOd
05-12-2009, 09:02
نه ماکس که بیشتر میده 

تازه ماکس قیمتاشو یه چند تومنی هم زیاد کرده 

سرعت بالاتر تلفات بیشتری رو داره و 100% برا یوزر خانگی زیان ده هست 

هزینه ی تصادی ش هم بکنار

MaFia_King
05-12-2009, 09:21
اين سرويس خيلي خوبه و چون همه مشخصات و ..ثبت ميشه ديگه نميشه هر حرفي رو به اسم پشتيباني زد..:21: همارا هم نشون داد كه به انتقادات توجهي ميكنه و دستش درد نكنه :46:

راستي ميگم همارا نمي خواد سرويس 2 مگ رو راه بندازه؟ يكي از دوستان كه اين سرويس رو از يه شركتي گرفته خيلي تعريفشو ميكرد قيمتشم حدود 54 بايد باشه :19:

سلام

الان هم همارا سرويس 2 مگ رو مي ده :27:

ashkan22
05-12-2009, 20:45
همارا كجا سرعت 2 مگ ميده؟ من كه الان حدود يه سالي هست كه سرويس يك مگ رو استفاده ميكنم و برا استفاده اي كه دارم خيلي بدردم ميخوره و اگه 2 مگ باشه كه ديگه چه بهتر
قيمت هم فردا ازش ميپرسم ولي فكر كنم همون 54 يا 55 باشه كه عاليه البته ماكس نبود و اگه اشتباه نكنم يكي از نمايندگيهاي صبانت بود

Iranian boy10
06-12-2009, 21:50
سلام دوستاني كه از سرويس دهنده ي ماكس نت استفاده ميكنن ، سرويس دهي خوبي داره ؟ ميخوام يه adsl 128 نامحدود ازشون

بگيرم . حداكثر سرعت دريافت و ارسال داده در اين سرويس دهنده چقدره ‌؟

ممنون

AB
06-12-2009, 22:34
سلام دوستان.یاهو و جی میل برای شما هم بسته شدن؟

الان با پشتیبانی همارا تماس گرفتم گفت مشکلی نداره.میتونین وارد بشین.میخاستم ببینم واسه همه اینطوریه یا واسه من؟

BehzadKiNG
07-12-2009, 17:23
سلام دوستان ، من یک مشکلی داشتم نمی دونستم کجا بپرسم گفتم بیام همین جا بپرسم !
من تازه ویندوز 7 رو نصب کردم ولی درایور مودمم رو نصب نکرد و درایور جدیدی هم پیدا نکردم !
خواستم از طریق Lan نصب کنم ولی هیچ اطلاعی از این چیزا ندارم ، چجوری باید این Ip ، DNS و ... رو وارد کنم ؟؟؟
ممنون/

AB
07-12-2009, 17:26
من تازه ویندوز 7 رو نصب کردم ولی درایور مودمم رو نصب نکرد و درایور جدیدی هم پیدا نکردم !
خواستم از طریق Lan نصب کنم ولی هیچ اطلاعی از این چیزا ندارم ، چجوری باید این Ip ، DNS و ... رو وارد کنم ؟؟؟
ممنون/

سوالتو اینجا بپرس.

AAKOJ
07-12-2009, 22:25
سلام دوستان.یاهو و جی میل برای شما هم بسته شدن؟

الان با پشتیبانی همارا تماس گرفتم گفت مشکلی نداره.میتونین وارد بشین.میخاستم ببینم واسه همه اینطوریه یا واسه من؟
آره مشکل است . پشتیبانی همارا فرمودن که هیلترینگ !!!!!! همین

MaSoOd
09-12-2009, 21:32
ممنون/

مزیت lan به همین هست که هیچ درایور دیگری نمیخواد

شما کابلا رو وصل کن خودش یه کانکشن میاره 

همه چیز رو default  یا  auto  بزار

dibagroup
12-12-2009, 00:55
يك سوال و جواب ولي خدا وكيلي درست جواب بدين
از اينترنت كدام شركت استفاده مي كند آيا راضي هستيد و چرا؟
خواهشن شركتها هم تحمل حرفهاي دوستان را داشته باشند.
اين نظر خواهي كل است لطفا با ديد فني و آماتوري به سوال نگاه كنيد

zahra
13-12-2009, 12:03
سلام.من قبلا از 3 ماهه نامحدود و 64k maxnet استفاده می کردم و خیلی راضی بودم ولی متاسفانه شرکت ماکس نت دیگه این سرویس رو ارائه نمی ده و من هم مجبور شدم از 64 همارا استفاده بکنم.باید بگم اصلا قابل قیاس نیستند و ماکس نت سرعت آپلود و دانلودش خیلی بالاتر بود.خلاصه خیلی حیف شد.الان هم با یاهو مشکل دارم که نمی دونم به شرکت مربوطه یا خیر...

AB
13-12-2009, 14:27
سلام.من قبلا از 3 ماهه نامحدود و 64k maxnet استفاده می کردم و خیلی راضی بودم ولی متاسفانه شرکت ماکس نت دیگه این سرویس رو ارائه نمی ده و من هم مجبور شدم از 64 همارا استفاده بکنم.باید بگم اصلا قابل قیاس نیستند و ماکس نت سرعت آپلود و دانلودش خیلی بالاتر بود.خلاصه خیلی حیف شد.الان هم با یاهو مشکل دارم که نمی دونم به شرکت مربوطه یا خیر...

سرعت سرویس فرقی نمیکنه.شما یه تست از بزار.به هر حال سرعت دانلود 64 از 8 بالاتر نمیره.چه ماکس نت

باشه چه همارا.با یاهو هم مشکلی ندارم.(مسینجر)

AAKOJ
13-12-2009, 20:55
عزیزم چرا بحث کنیم در این چند سال شرکتا و کارشون معلوم شده لازم به توضیح نیست فکر کنم چون بحث کلیشه ای شده و هیچ سودی برای کاربران ندارد . اگر صفحات قبلیو ببینی و بحث هایی که شده را مشاده کنید می فهمید .
شما هم زیاد گیر ندین چون همه شرکتا چرترنی های کره زمین هستند و شما باید میان بد و بدتر ، چرت را انتخاب کنید همیننننن

tohidkh
13-12-2009, 20:58
سلا
من از اینترنت همارا استفاده میکنم.
همون سرویس رایج.
تا حدی راضی هستم
البته راضی بودن در این مورد نسبی هست.

البته چند روزی هست که سرعت دانلود شبانه همارا بدجوری پایین اومده :13:

AB
14-12-2009, 09:44
2-3 روزه سرعت شبانه همارا خیلی کم شده.امشب حدود 500 مگ دان داشتم.

farhadyagooby
14-12-2009, 10:56
با سلام منم یکی از کاربران شرکت همارا سیستم هستم که از خدمات اینترنتی آن شرکت راضی هستم

AAKOJ
15-12-2009, 18:26
2-3 روزه سرعت شبانه همارا خیلی کم شده.امشب حدود 500 مگ دان داشتم.
سلام
در ضمن زیاد قطع و وصلی داره که فکر کنم ایندفعه تقصیر مخابراته

AB
16-12-2009, 10:17
سلام
در ضمن زیاد قطع و وصلی داره که فکر کنم ایندفعه تقصیر مخابراته

همون روزی پست قبلی رو نوشتم شبش دانلود خوبی داشتم.امشب هم وضعیت دانلود خیلی خوب بود.

فکر کنم مشکل ها منطقه به منطقه فرق میکنه.

rrzz
17-12-2009, 19:57
بنده جند وقت مشترک صبا نت بودم الان اشتراک ماکس نت دارم ولی بعد از اتمام میخوام اشتراک رو از همارا بگیرم چون قیمت از نظر من مهمه وقیمت های هم ارا از دیگران مناسب تره

Amin.Senator
17-12-2009, 22:02
منم يه مدتي از سرويس 128 مكس نت استفاده ميكردم خوب بود و راضي بودم اما قيمت هاي مكس نت براي سرويس نامحدود زياده

براي محدود هم فقط بايد سه ماهه به بالا بگيري تا بصرفه بخاطر همين قيمتهاش مجبور به وداع با مكس نت شدم

AAKOJ
18-12-2009, 21:58
همون روزی پست قبلی رو نوشتم شبش دانلود خوبی داشتم.امشب هم وضعیت دانلود خیلی خوب بود.

فکر کنم مشکل ها منطقه به منطقه فرق میکنه.
من هم چنین فکری میکنم منطقه ما هم 2 ساعتی کل قطع بود . نمیدونم چمار میکنند . همارا هم خودش میگه دست ما نیست و فقط از هیلترینگ .که در این شرایط راس میگن چون وقتی من با شیلتر شکن online میشم سرعت مرور صفحاتم کمتر از 12 13 پایین نمیاد و خیلی سریعتر بالا میاد ولی در غیر این صورت برای باز کردن بلاگفا باید 10 ثانیه معلق بمونه تا برادران بلاگفا را کنترل کنند و مجوز بدن و بعدا هم با 2 تا 3 کیلوبایت در هر ثانیه سایت کم کم بالا میاد
در کل فقطی کاهش سرعت به علت همارا است همه چی تابلو است اما وقتی دست اونا نیست اتهام از اونا ساقط میشه !!!

AB
18-12-2009, 23:02
همین پی سی ورلد رو با چند بار ریفرش کردن صفحات میتونم باز کنم.سرعت دانلود امشب هم کم بود.

تو سایت همارا یه نظر سنجی زده.بیشتر به زیاد کردن ساعات دانلود شبانه رای دادن.

فکر کنم همارا از الان داره سرعت شبانه رو کم میکنه که ساعاتش رو بیشتر کنه.شاید هم مشکل فقط برای چند روزه.

الله اعلم!!!

tohidkh
18-12-2009, 23:16
همین پی سی ورلد رو با چند بار ریفرش کردن صفحات میتونم باز کنم.سرعت دانلود امشب هم کم بود.

تو سایت همارا یه نظر سنجی زده.بیشتر به زیاد کردن ساعات دانلود شبانه رای دادن.

فکر کنم همارا از الان داره سرعت شبانه رو کم میکنه که ساعاتش رو بیشتر کنه.شاید هم مشکل فقط برای چند روزه.

الله اعلم!!!
سلام.

دوست من، به نکته بسیار خوبی اشاره کردید.

با اجازه تون میخوام یه تحلیل عجیب بکنم :دی

توی جلسه ای که متعاقبا برگزار شد، آقای جلیل زاده چندین بار گفتند که اگر سرعت دانلود شبانه بیشتر بشه، احتمال داره که در برخی ساعات، یوزرها با مشکل سرعت روبرو بشن (البته به نوع دیگه ای گفت... من ساده ش کردم اینجا)
شما حاضرید قبول کنید که سرعت رو یک مگ کنیم ولی با مشکلات عدیده روبرو بشید؟؟؟؟
خب جواب من قطعا "نه" بود

به نظر من الان سرعتها کاهش پیدا کرده (عمدی یا غیر عمدی مهم نیست) تا ببینن چند درصد یوزرها اعتراض میکنن.

البته من نمگیم برید اعتراض کنید.

خداییش بعضی ها حتی بلد نیستن چطور اعتراض کنند

هر چی فحش و بدو بیراه و عقده تو دلشونه خالی میکنن.... :13: :31:

ولی اگر اعتراض ها جنبه پیشنهادی داشته باشه، مثلا اینکه طوری باشه که علاوه بر انتقاد در یک مورد، یه مورد جدید هم پیشنهاد داده بشه، به نظرم کارسارتر خواهد بود

AB
18-12-2009, 23:26
الانش هم با مشکلات روبرو شدیم.پس بگو دارن چه نقشه ای میکشن.

مگه شرکت هایی که یک مگ میدن هم همین مشکلات رو دارن؟!!!

tohidkh
18-12-2009, 23:35
الانش هم با مشکلات روبرو شدیم.پس بگو دارن چه نقشه ای میکشن.

مگه شرکت هایی که یک مگ میدن هم همین مشکلات رو دارن؟!!!
بله....

دقیقا همین مشکلات رو دارند.

همین صبانت که سرعتش 2 مگ هست، در منظقه مخابراتی ما، اکثرا شبها، با سرعت 5 کیلوبایت میشه دانلود کرد...

و غیره....

AAKOJ
19-12-2009, 00:00
بله....

همین صبانت که سرعتش 2 مگ هست، در منظقه مخابراتی ما، اکثرا شبها، با سرعت 5 کیلوبایت میشه دانلود کرد...

و غیره....

سلام آقا توحید
  جالب شد . من که بدون شیلتر شکن نمیتونم یه صفحه را لود کنم . اگر تقصیر مخابراته که میسپاریم به خدا ... اما اگر تقصیر همارا است اون دیگه راه حل داره ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! 
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدن دوستان

AB
19-12-2009, 00:02
بله....

و غیره....

تو کشور همسایمون ترکیه دارن VDSL با سرعت 32 میدن.حالا ما نمیتونیم یه یک مگ یا دو مگ رو جمع و جورش کنیم.:13:

tohidkh
19-12-2009, 00:06
سلام آقا توحید
جالب شد . من که بدون شیلتر شکن نمیتونم یه صفحه را لود کنم . اگر تقصیر مخابراته که میسپاریم به خدا ... اما اگر تقصیر همارا است اون دیگه راه حل داره ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
میشه در این مورد بیشتر توضیح بدن دوستان
تقصیر تهران...

دیتا سنتر منبع...

ظاهرا برای همه اینطوری هست

البته من میتونم لود کنم.

ولی کامل لود نمیشه

سرویس Cash دوباره فعال شده... :13:

AAKOJ
19-12-2009, 00:07
تقصیر تهران...

دیتا سنتر منبع...

ظاهرا برای همه اینطوری هست

البته من میتونم لود کنم.

ولی کامل لود نمیشه

سرویس Cash دوباره فعال شده... :13:

همارا که cash نداره ؟ خودشون گفتند

mf.designing
19-12-2009, 00:07
تو کشور همسایمون ترکیه دارن VDSL با سرعت 32 میدن.حالا ما نمیتونیم یه یک مگ یا دو مگ رو جمع و جورش کنیم.:13:
نه سرعتی ، نه قیمت مناسبی ، نه کیفیت و پشتیبانی مناسبی !!! دیگه چی بگیم والا ! ... همارا هم میبینی که وسط دانلود 300 مگی از رپید شیر یه لحظه قطع شد و ... ! (البته همه ISP ها همینن !)

AAKOJ
19-12-2009, 00:20
نه سرعتی ، نه قیمت مناسبی ، نه کیفیت و پشتیبانی مناسبی !!! دیگه چی بگیم والا ! ... همارا هم میبینی که وسط دانلود 300 مگی از رپید شیر یه لحظه قطع شد و ... ! (البته همه ISP ها همینن !)
این که دیگه شده کار هر روزمان اگر فرصت شد لیستی از دانلود های idm را میذارم که ببینید وسط چه فایل هایی همارا قاط زده . نمیدونم گاهی طوری می کنند که دیگه Resume هم نمیشه !!!
به هر حال باید بسوزیم و بسازیم و. امیدوارم به آینده چون دیگه هیچ ندارم فقط امید :31:

MaSoOd
19-12-2009, 23:20
سرویس رایگان همارا 1 ساعت اضافه شد !

AB
19-12-2009, 23:26

یه ساعت اضافه رو میخام چیکار وقتی با سرعت نصف قبلی دانلود میکنه.صفحه هم باز نمیکنه.:13:

ir_elf
20-12-2009, 02:53

برای همارا متاسفم!!!
من خیلی ازش راضی بودم و همیشه مشتاق سیاستهاش. :46:
ولی...
اینکه فکر کنن کاربرهاشون یه عده آماتور هستن که چیزی از نت حالیشون نمی شه جای بسی تعجبه.!
اومدن با یه سیاست زیرکانه با افزایش 1 ساعتی استفاده رایگان فقط ذهنیت مردم رو گول زدن.
در پشت پرده سرعت دانلود به کمتر از نصف معمول (روایت در روز یکشنبه 29 آذر 88 ساعت 2:45 ) یعنی بین 18 تا 29 KB رسوندن. با این اوصاف با یه حساب سر انگشتی می تونید ببینید که نه تنها دانلود شبانتون که معمولا با سرعت قبلی و در شرایط ایده آل چیزی در حدود 900 M بود الان با این افزاشی مضحک 1 ساعته حتی نمی تونید 600 M هم دانلود کنید!! :13::41::41:

اکثران شرکتها سیاستهایی رو انتخاب می کنن که کاربرای بیشتری جذب کنن. و صد البته کاربرایی که می دونن چی دارن خریداری می کنن. چون یک فرد با تجربه برابر با چندین مشتری جدید هستش.

با این اوصاف من دیگه از همارا نا امید شدم. ای کاش حتی 1 دقیقه هم اضافه نمی کرد تا اینجوری بخواد به صود بیشتری برسه اونم با عوام فریبی !!! :18::18:

اگه این وضعیت ادامه پیدا کنه فکر کنم خیلی ها از همارا کوچ کنن.
تازه داشتیم به یه شرکت بومی و به قول معروف وطنی افتخار می کردیم. :41: حالا باید بازم دست به دامن شرکتای اجنبی و پایتختی بشیم. مثلا پارس آنلاین.

هماراااااا نذار نا امید شیم.

:41::41::41::41::13:

ممنون دوستان

AB
20-12-2009, 10:02
بابا این همارا چش شده.امشب سرعت دانلود خوب بود.یه روز در میون سرعت خوب میشه شب بعدش باز خراب

میشه.امروز با این یه ساعت اضافی حدود 1.1 گیگ دانلود داشتم.

شرکت مالاریا گرفته.هر 48 ساعت یه بار تب میکنه.:27:

ir_elf
20-12-2009, 13:36
بابا این همارا چش شده.امشب سرعت دانلود خوب بود.یه روز در میون سرعت خوب میشه شب بعدش باز خراب

میشه.امروز با این یه ساعت اضافی حدود 1.1 گیگ دانلود داشتم.

شرکت مالاریا گرفته.هر 48 ساعت یه بار تب میکنه.:27:

حتما شانس داشتی دوست من.
من کل دانلودام از 2 تا 8 فقط 700 M شد که قبل 800 بر میداشتم. اینجوری فقط پدره لب تاپ در می آد. که 1 ساعت بیشتر باید جون بکنه تا مثلا مثه قبل دانلود کنه. :41::41::41:
من که راضی نبودم. :13:

tohidkh
20-12-2009, 14:41
سلام

طبق اطلاعات رسیده به بنده (توسط ایمیل) مشکل سرعت به زودی حل خواهد شد.

و همچنین همارا سیستم سرویس توربو رو به صورت 6 ماهه و با امکان افزایش حجم با کارت شارژ ارائه خواهد کرد.

ir_elf
20-12-2009, 23:50
سلام

طبق اطلاعات رسیده به بنده (توسط ایمیل) مشکل سرعت به زودی حل خواهد شد.

و همچنین همارا سیستم سرویس توربو رو به صورت 6 ماهه و با امکان افزایش حجم با کارت شارژ ارائه خواهد کرد.

خداوند متعال از دهان شما بشنود:31:
ممنون توحید جان . همین الان دارم با یکی از ساپورترای همارا در همین مورد صحبت می کنم.
ایشون که گفتن مشکلی نیست. توحید جان هم می گن مشکل حل میشه. ایشالا که ما هم از همارا نا امید نمی شیم. :20:

AAKOJ
21-12-2009, 09:54
همارا بازم شورشو دراورده
بابا بسه خیلی نامردند .
    درست 10 روزه است که سرعت مرور صفحات  شده بایتی!!!! تمام دانلود نصفو نیمه رها شده مودم از ریست شدن و روشن خاموش شدن داره میسوزه . 
برای لود شدن همین پی سی ورد تا الان 4:30 دقیقه گذشته اما 395 کیلوبایت لود شده .
  به خدا با این هزینه ای که این شرکت میگیره و این سرویس مزخرفی که در اختیار ما کاربران قرار میده چیزی جز کم فروشی و یا در یک دید دیگر کلاه برداری نیست . از بس دروغ میگن که حال آدم به هم می خوره . به جای اینکه سرویس نمیدونم چند مگ و چند بایت در روستاههای تمام شهرستانها گسترش بدی و فقط کمیتو دنبال کنی بیا به این همه مشکلات روزانه جواب بده که ما را از کار زندگی انداخته ! 
برا باز شدن یاهو لااقل باید 5 تا 15 دقیقه ای علاف این آقایون بشیم بعد هم تا آخر عمرمون باید منتظر بمونیم که این تایمر اپرا بیاسته و صفحه کاملا لود بشه که در این مدت چند روزه من که اصلان هیچ صفحه ای را به طور کاملا لود نکردم به غیر از سایت خود همارا
در ضمن دوست عزیزی که گفتند : "همارا نذار ناامید شویم:"
همارا 9 ماهی میشه که به افتضاح ترین شرکت در کل استان تبدیل شده و از بس قطع و وصلی و کاهش سرعت و مشکلات از این قبیل داره که با این اوضاع و ریختو پاش محاله درست بشه

AAKOJ
21-12-2009, 10:04
جواب همارا دقت کنید :
فعلا سایت هایی که در خارج از کشور میزبانی میشوند باز نمیشود (نه اینکه میزبان همه سایتا تو ایرانه!!!!)
این مشکل از صبح امروز (دوشنبه ) است .

خودتان قضاوت کنید . :41::41:

AB
21-12-2009, 12:50
جواب همارا دقت کنید :
فعلا سایت هایی که در خارج از کشور میزبانی میشوند باز نمیشود (نه اینکه میزبان همه سایتا تو ایرانه!!!!)
این مشکل از صبح امروز (دوشنبه ) است .

خودتان قضاوت کنید . :41::41:

والا من تا حالا سایتی نرفتم که میزبانیش تو ایران باشه!!!

tohidkh
21-12-2009, 14:30
یه عالمه مطلب نوشته بودم که همه ش به باد رفت :13:

شاید قسمت نبود.... اگه فرصت مناسب پیدا کردم دوباره مینوسم.

B U L U T
21-12-2009, 18:45
سلااااااااااااااااام
مخابرات هم اینترنت میده ؟
می گن ارزون هست؟
ادرس سایتش چی هست

MaSoOd
21-12-2009, 21:07
اینترنت مخابرات فعلا مونده برای آخر سال یا اول سال جدید 

amin_lni
21-12-2009, 23:05
دوستان کسی از پارس آفلاین هست ؟! سرعت وضعیت قیمت .پیاده روی ؟ کدوم شرکت ؟ سرعت دنلود شبانه ؟

بسی متچکریم از عزیزان

ir_elf
22-12-2009, 01:19
آقـــــــــــــــــــــــ ــــــــــا مودم سوخت از بس خاموش روشن کردم....
دیگه همارا رسما داغون شده. :13:
دیگه واسه دوره ی بعد احتمالا پارس آنلاین می گیرم.
درسته گرونه ولی انصافا آنلاینه!!!
256 با 1 گیگ فک کنم یکی از دوستان دوروبر 32000 تومن گرفته بود. سرعت دان بیشتر رو 90 الی 100 کیلو هست. دانلود رایگان شبانه هم از 3 شب تا 7 صبح .

merlin001
22-12-2009, 01:50
دوستان که این قدر از همارا گله مند هستید چرا از صبانت اشتراک نمیگیرید؟
من دو ساله که از صبانت اشتراک گرفتم. قطعی تا اونجایی که یادم میاد یه بار داشت. که اونم کل ایران قطع بود.
سرعتش هم خوبه . بین 60 الی 70.
فقط محدودیت داره
اگه دانلود نمیکنید و فقط واسه وبگردی میخوایید واقعا گزینه مناسبی هست

mehryazdan
22-12-2009, 02:56
دیگه این همارا مسخره بازی در آورده باید یک کاری بکنیم

B U L U T
22-12-2009, 11:56
دیگه این همارا مسخره بازی در آورده باید یک کاری بکنیم
دیروز واسه من چند دقیقه بود

مسعود میشه تعرفه های مخابرات رو بدی

AB
22-12-2009, 13:10
من دو ساله که از صبانت اشتراک گرفتم. قطعی تا اونجایی که یادم میاد یه بار داشت. که اونم کل ایران قطع بود.
فقط محدودیت داره

تا چند هفته پیش همارا بهترین شرکت بود ولی الان دیگه داغون شده.

اگه تا چند روز درست نشه روزی که اشتراکم تموم بشه میرم از یه شرکت دیگه میگیرم.

امشب 680 مگ دانلود داشتم.وقتی ساعت دانلود رو افزایش نداده بودن حدود 1 گیگ دانلود داشتم.ولی الان با

یه ساعت اضافی 700 مگ هم نمیتونم بگیرم.

MaSoOd
22-12-2009, 18:08
دیروز واسه من چند دقیقه بود

مسعود میشه تعرفه های مخابرات رو بدی

اینترنت مخابرات فعلا مونده برای آخر سال یا اول سال جدید 

ir_elf
22-12-2009, 22:16
تا چند هفته پیش همارا بهترین شرکت بود ولی الان دیگه داغون شده.

اگه تا چند روز درست نشه روزی که اشتراکم تموم بشه میرم از یه شرکت دیگه میگیرم.

امشب 680 مگ دانلود داشتم.وقتی ساعت دانلود رو افزایش نداده بودن حدود 1 گیگ دانلود داشتم.ولی الان با

یه ساعت اضافی 700 مگ هم نمیتونم بگیرم.

موافقم.
به بهانه 1 ساعت اضافه کردن مدت دانلود رایگان کل شبکه داغون شد. :41:
حتی دیگه روزانه هم مثه آدم کار نمی کنه. :13:
اگه این روند ادامه پیدا کنه قطعا میرم سراغ یه شرکت دیگه که حداقل انقدر اذیت نکنه آدمو. :19:

ar2007
22-12-2009, 22:35
دوستان من فک میکردم مشکل از ماکس نت یا مودم منه که زیاد قطع و وصل میشه ولی ظاهرا جاهای دیگه هم بی مشکل نیستن:41:

dibagroup
22-12-2009, 23:16
دوستان کسی از پارس آفلاین هست ؟! سرعت وضعیت قیمت .پیاده روی ؟ کدوم شرکت ؟ سرعت دنلود شبانه ؟

بسی متچکریم از عزیزان

منظور شما چي هست دقيقا بنويسد تا راهنمائي لازم باشد از دوستا بگيريم

dibagroup
22-12-2009, 23:17
آقـــــــــــــــــــــــ ــــــــــا مودم سوخت از بس خاموش روشن کردم....
دیگه همارا رسما داغون شده. :13:
دیگه واسه دوره ی بعد احتمالا پارس آنلاین می گیرم.
درسته گرونه ولی انصافا آنلاینه!!!
256 با 1 گیگ فک کنم یکی از دوستان دوروبر 32000 تومن گرفته بود. سرعت دان بیشتر رو 90 الی 100 کیلو هست. دانلود رایگان شبانه هم از 3 شب تا 7 صبح .

دوست عزيز ساعت شبانه 2 تا 6 صبح مي باشد البته گفتن به زودي تغييراتي را خواهند داد در ضمن مبلغي كه نوشتيد بدون ماليات و آبونمان مي باشد

dibagroup
22-12-2009, 23:19
فقط محدودیت داره

راست مي گويد صبانت شركت خوبي است البته شنيدم آن هم مشكلاتي دارد كه تازگي ها خيلي قطع مي شود البته جهت اطلاع دوستان يكي مي گفت قطع لحظه اي خيلي زياد دارد تا جايي كه نرمافزار بورس كار نمي كند

amin_lni
23-12-2009, 16:16
کسی از قیمت های پارس آنلان خبر داره ؟ سرعتش ؟

arashrasa
23-12-2009, 19:01

arashrasa
23-12-2009, 19:02
انشالا از هفته آینده در خدمتیم

arashrasa
23-12-2009, 19:10

بسی متچکریم از عزیزان

:31::31::31:

A.M.D.D.E.V.I.L
23-12-2009, 19:13
صبا نت
نصب 12000
بقيه 110000
باشيما به گديپ؟سرم كلاه گذاشتن؟
128 kb سه ماهه محدود

arashrasa
23-12-2009, 19:24

AAKOJ
23-12-2009, 19:50
میبینم که همارا بازم اعصاب بعضی هارو ریخته به هم

اینو از آذر تیم کپی زدم

[خواهر مادر همارا رو بهم پيوند بدم باز يه جمعه ما خواستيم اينترنت بريم !!! ]

:19:
هر چه قدر میخوام به این همارا توهین نکنم باز نمیشه !!!!
هیچ سایتی برای من به طور کامل لود نمیشه !!!! نفهم هستند نفهم .
من غلط کردم تمدید کردم ، اگر ایندفعه از این شرکت بگیریم مرد نیستم . عوضی هاااااااا
  با سرعت 2 کلیلوبایت آپلود میکنه و 2 ساله بهشون میگم نامرد ، عوضی این بالاتر از این نمیره بازم کو گوش شنوا . تمام گزارش کارای مربوط به دانشگاه را میخواستم آپلود کنم که تا 50 یا 80 % می رفت و بعد DC میشد . هر وقت باهاشون تماس میگیره یه سری جواب میدم که دیگه میزنم به سیم آخر . یکی به اینا بگه مردمو چی حساب کردین ؟؟؟؟؟؟ مگر فقط مشکله منه اون عوضی و صاحب شرکت بیاد یه نگاهی کنه و یا حتی بیاد از خود شرکت و یا خونه سرعتشو تست کنه بعد پشت تلفن واسه من وراجی کنه !!! نشسته پشت یه مانیتور و میگه مشکل نیست ! تو غلط میکنی اینو میگی مشکل اونجا نیست که مشکل تو خونه کاربر است که برای لود شدن یه صفحه باید 10 دقیقه بد بخت منتظر باشه 
  هر روز حدود ساعت 6 که میان خونه از دانشگاه ،برای کارهای اینترنتیم یه مدتی گذاشتم که باید ردیفشان کنم امااااااااا بیا با این سرعت آشغال و با یک پشتیبانی آشغال تر از سرویشان چه کنیم ؟؟؟ 
  اومدi یه مدت 10 هزار تومان کم کردند و حالا هم یه ساتی اضافه !!! همه اینا از اینه که مشتریشو در این اوضاع و احوال حفظ کنه اما برای من نین کارای سنگینه و در واقع کلاه برداری همانطوری که قبلا گفتم 
10 هزار تومان هزینه اولیه میگیرند مانند همه شرکتا اما اگر مشکلی در مخابرات باشدآیا این همارا به دنبالش میره !!! نه نمیره همان طور که چند بار برام اتفاق افتاده و اصلا به روی خودشان نیاورند .
  من دو سرویس از این شرکت دارم که هر دوشون تا اوایل بهمن تموم میشن و از شر این آشغال رها میشم چون حوصله ام نمیشکه  که هر روز اعصابمو به خاطر یه چیزی که دیگران عاملش هستند خراب کنم .

arashrasa
23-12-2009, 19:59
هر چه قدر میخوام به این همارا توهین نکنم باز نمیشه !!!!
هیچ سایتی برای من به طور کامل لود نمیشه !!!! نفهم هستند نفهم .
من غلط کردم تمدید کردم ، اگر ایندفعه از این شرکت بگیریم مرد نیستم . عوضی هاااااااا
با سرعت 2 کلیلوبایت آپلود میکنه و 2 ساله بهشون میگم نامرد ، عوضی این بالاتر از این نمیره بازم کو گوش شنوا . تمام گزارش کارای مربوط به دانشگاه را میخواستم آپلود کنم که تا 50 یا 80 % می رفت و بعد DC میشد . هر وقت باهاشون تماس میگیره یه سری جواب میدم که دیگه میزنم به سیم آخر . یکی به اینا بگه مردمو چی حساب کردین ؟؟؟؟؟؟ مگر فقط مشکله منه اون عوضی و صاحب شرکت بیاد یه نگاهی کنه و یا حتی بیاد از خود شرکت و یا خونه سرعتشو تستکنه بعد پشت تلفن واسه من وراجی کنه !!! نشسته پشت یه مانیتور و میگه مشکل نیست ! تو غلط میکنی اینو میگی مشکل اونجا نیست که مشکل تو خونه کاربر است که برای لود شدن یه صفحه باید 10 دقیقه بد بخت منتظر باشه
هر روز حدود ساعت 6 که میان خونه از دانشگاه ،برای کارهای اینترنتیم یهمدتی گذاشتم که باید ردیفشان کنم امااااااااا بیا با این سرعت آشغال و با یک پشتیبانی آشغال تر از سرویشان چه کنیم ؟؟؟
اومدمیه مدت 10 هزار تومان کم کردند و حالا هم یه ساتی اضافه !!! همه اینا از اینه که مشتریشو در این اوضاع و احوال حفظ کنه اما برای من نین کارای سنگینه و در واقع کلاه برداری همانطوری که قبلا گفتم
10 هزار تومان هزینه اولیه میگیرند مانند همه شرکتا اما اگر مشکلی در مخابرات باشدآیا این همارا به دنبالش میره !!! نه نمیره همان طور که چند بار برام اتفاق افتاده و اصلا به روی خودشان نیاورند .
من دو سرویس از این شرکت دارم که هر دوشون تا اوایل بهمن تموم میشن و از شر این آشغال رها میشم چون حوصله نمیشکه که هر روز اعصابمو به خاطر یه چیزی که دیگران عاملش هستند خراب کنم .

AAKOJ
23-12-2009, 20:05
کدوم سایت لود میشه من نمیدونم ؟؟؟؟ خودتان قضاوت کنید . به زمان و سرعت دقیت کنید

AB
23-12-2009, 20:46
بابا این چه وضعشه.تو حالت معمولی حتی پی سی ورلد هم باز نمیشه.

این پست رو هم با عیلترشکن مینویسم.:13:

amin_lni
23-12-2009, 23:22
بای بای همارا ! حالا ! صبا نت یا پارس آفلاین ؟! کسی نیست بگه وضعیت پارس آفلاین چگونه میباشد ؟!

ir_elf
23-12-2009, 23:31
خدا رو شکر از امروز صبح ماله من درست شد. فقط 2 بار قطی داشتم اونم فقط واسه 30 min ! بهتر از اینه که 2 ساعت هی قط شه. :D
ایشالا بهتر می شه وضیعت. اگه نشه که دیگه منم بای همارا می دم. تازه 3 تا از دوستامو ترغیب کردم که همارا بگیرن، خدا به دادم برسه. !!!! :)

ir_elf
23-12-2009, 23:36
بای بای همارا ! حالا ! صبا نت یا پارس آفلاین ؟! کسی نیست بگه وضعیت پارس آفلاین چگونه میباشد ؟!

تو شرایط فعلی فقط همین شرکت تهرانی هویتش رو تو شهرای دیگه حفظ کرده. (تو تهران اگه دفترشو ببینی کف می کنی :) ) در کل شرکت خوبیه. پشیبانیش رو نمی دونم که این نمایندگی های عزیز تو تبریز چه طور انجام می دن. ولی تهران که بودم پارس داشتم البته قدیما. ساپورتش انصافا خوب بود. :31: کلی هم آدم خوش مطرب و مهربون پشت تلفون کلی قربون صدقت می رفتن (دخمل) :27::11: اگه مشکل حل نشد!! :)) مستقیم با بخش فنی صحبت می کردی. اگه تا یه ساعت مشکل حل نمی شد خودشون زنگ می زدن قشنگ می گفتن که مثلا پورت فلانمون تو فلان مرکز مشکل پیدا کرده. کلی عذرخواهی می کردن بعدش تا 3 4 ساعت حل می شد. :10: خلاصه اونجا که اینجوری بود. یادش بخیر :46:

سرعت دانلودش نسبت به این همارا خیلی بهتره. قطعی هم کم داره. قیمتهاش یه کم بالاست فقط. :13:

AAKOJ
23-12-2009, 23:39
من خودم به شخصه حاضرم قیمت بالا بدم ولی از دست همارا راحت بشم . اگر به خاطر پول همارا این کارا را میکنه نخواستیم . شرکتی که برای مشتری ارزش قائل نیست به چه درد من میخوره . همون بهتر که 10 تومن اضافه بدم اما سرعت و اینترنت در دستم باشد تا کارام مثل این چند هفته واسه ماه بعد نمونه

amin_lni
23-12-2009, 23:50
من جون به لب شدم . امروز حداقل 40 بار مودم رو روشن خاموش کردم / تازشم ! حجمش کمه ! سرعت دانلود کمه ! اینم استیبلیتی :دی ! دیگه چی داره نمیدونم .

tohidkh
24-12-2009, 12:49
دوستان عزیزم،

سلام.

میخوام کمی دوستانه تر باهاتون حرف بزنم.

وضعیت اینترنت همه جای کشور به این شکل هست.

زیاد جو زده نشید.

ما که این چیزا رو زیاد دیدیم.... چندین بار پیش اومده در اثر تغییرات اساسی در سیستم ف ی ل ت ر ی ن گ کل کشور، این مشکلات پیش اومده.

اون زمان ها ما چیکار میکردیم؟

:13: میکردیم؟

یا ISP مونو تغییر میدادیم؟

خداییش من اصلا قصد ندارم که کسی رو منصرف کنم از اینکه ISP دلخواهش رو تغییر بده.

فقط قصدم از این پست، این بود که مثل یه دوست صمیمی به همه دوستان عزیزم توصیه کنم، هر کاری که انجام میدید در اثر عصبانیت نباشه. چون معمولا پشیمونی به همراه داره...

من نمیخوام پست های برخی از دوستان که نماینده های بعضی از شرکتها هستند، به خاطر جذب مشتری باعث بشه شما تصمیم نادرستی بگیرید.

قصدم همین بود و بس.

موفق باشید :40:

merlin001
24-12-2009, 13:16
من نمیخوام پست های برخی از دوستان که نماینده های بعضی از شرکتها هستند، به خاطر جذب مشتری باعث بشه شما تصمیم نادرستی بگیرید.
امیدوارم این بند شامل من نشه
چون من نماینده هیچ جا نیستم و فقط خواستم به دوستانم یه شرکت بهتر معرفی کنم

AAKOJ
24-12-2009, 13:45
سلام آقا توحید
  حرفای شمادرست اما باید به کاربران که خود شما هم جز اونا هستید حق بدید .

hosseintdk775
24-12-2009, 14:04
سلام آقا توحید
  حرفای شمادرست اما باید به کاربران که خود شما هم جز اونا هستید حق بدید .

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
ما هم از همارا استفاده می کنیم / دیروز هم سه ماه تمدید کردیم
کاهش سرعت تو این مدت نداشتیم / ولی قطعی خیلی داشتیم / هی قطع می شد، وصل می شد؛ قطع می شد، وصل می شد؛ ...

البته توحید خان هم راست می گن / تو اینترنت هم افرادی هستند که از کاهش سرعت ناراضی هستند و به این دلیل فکر نکنم اگه کاهش سرعتی داشته باشید حتما به شرکت مربوطه ربط داشته باشه / چون اگه مشکل از شرکت بود سرعت ماهم که از همارا استفاده می کنیم باید کم می شد!

arashrasa
24-12-2009, 20:30
دوستان عزیزم،

سلام.

میخوام کمی دوستانه تر باهاتون حرف بزنم.

وضعیت اینترنت همه جای کشور به این شکل هست.

زیاد جو زده نشید.

ما که این چیزا رو زیاد دیدیم.... چندین بار پیش اومده در اثر تغییرات اساسی در سیستم ف ی ل ت ر ی ن گ کل کشور، این مشکلات پیش اومده.

اون زمان ها ما چیکار میکردیم؟

:13: میکردیم؟

یا ISP مونو تغییر میدادیم؟

خداییش من اصلا قصد ندارم که کسی رو منصرف کنم از اینکه ISP دلخواهش رو تغییر بده.

فقط قصدم از این پست، این بود که مثل یه دوست صمیمی به همه دوستان عزیزم توصیه کنم، هر کاری که انجام میدید در اثر عصبانیت نباشه. چون معمولا پشیمونی به همراه داره...

قصدم همین بود و بس.

موفق باشید :40:

hosseintdk775
24-12-2009, 20:34
فعلا که با جرات میگم تنها isp ما هستیم که سرعت ثابت داریم هیچ تغیری نکرده سرعتمون کسی هم شک داشته باشه ثابت میکنم !!!!

:jealous::jealous::jealous:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
لطفا ثابت کنید / شاید مشتری شدیم

arashrasa
24-12-2009, 20:37
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

فعلا سرعت دانلود 128 - 70kb سره جاشه سایت هارو به موقع واز میکنه فقط با فلش پلیر مشکل داریم .

AAKOJ
24-12-2009, 21:50
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

فک نکنم پست ما باعث بشه کسی اشتباه کنه از ما سرویس بخره !!!!

یا جناب عالی فک میکنین خرید سرویس از ما کار اشتباهی هستش ؟؟؟

فعلا که با جرات میگم تنها isp ما هستیم که سرعت ثابت داریم هیچ تغیری نکرده سرعتمون کسی هم شک داشته باشه ثابت میکنم !!!!

:jealous::jealous::jealous:

از هر دو دوست تقاضا دارم که گفته های خودشون را ثابت کنند ؟
آقای hosseintdk775 شما ثابت کنید که همارا سرعتش اصلا تغییر نکرده و همه سایتا مثل سابق باز می شوند و قطعی و وصلی هم نداره؟ من که تا به حال از جانب شما ندیدم که از همارا انتقادی کرده باشید ؟ شما هیچ وقت مشکلی ندارید
دوست عزیز جناب آقای arashrasa شما هم ثابت کنید که اگر یکی از شما سرویس بگیره مشکلات همارا را نخواهد داشت ؟ شما هم همیشه در جهت مخالف همارا بودید .
در کل :10::10::10::10::10:

hosseintdk775
24-12-2009, 22:02
آقای hosseintdk775 شما ثابت کنید که همارا سرعتش اصلا تغییر نکرده و همه سایتا مثل سابق باز می شوند و قطعی و وصلی هم نداره؟ من که تا به حال از جانب شما ندیدم که از همارا انتقادی کرده باشید ؟ شما هیچ وقت مشکلی ندارید
دوست عزیز جناب آقای arashrasa شما هم ثابت کنید که اگر یکی از شما سرویس بگیره مشکلات همارا را نخواهد داشت ؟ شما هم همیشه در جهت مخالف همارا بودید .

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
من در دو پست قبلی گفتم که سرعت ما کم نشده / اگرم کم شده بود که دلیلی نداشت دوباره اشتراکمون رو تمدید کنیم:

ولی نگفتم که قطعی نداشتیم! / متاسفانه قطعی در این چند روز قبلی خیلی زیاد شده بود ولی امروز مشکلی نداشتیم / خوب وقتی کاهش سرعت نداریم چرا بگیم داریم؟

علت اینکه با .جود اینکه قطعی داشتیم ولی تمدید کردیم این بود که قبلا از چند شرکت اشتراک گرفته بودیم و اذیتمون کرده بودن ولی تا بحال با همرا به مشکل جدی برنخوردیم که بخواییم از این شرکت هم کوچ کنیم.

( مرکز مخابرات رجایی هست )

AAKOJ
24-12-2009, 22:10
گفته های شما با خود من و حتی بعضی از دوستان مخالف است ؟؟؟ چرا موقعی که خود شرکت دو روز پیش میگه که هیچ یک از سایتهایی که دارای میزبان خارجی هستند لود نمی شوند شما بدون مشکل در سرویستان بودید؟؟
در ضمن اگر سرعت دانلود را بررسی کنید باید بگم که برای خود من اصلا کمتر نشده است (128 نامحدود - 16 تا 22) ولی سرعت لود صفحات بیشتر از 2 تا حداکثر 8نمیره ؟؟ در ضمن بسیاری از سایت ها هم معلقه !!! شما تعدادی از زمان و سرعت لود شدن صفحات خود و یا هر چیزی که نشان دهنده عالی بودن سرویس شما است قرار بدهید تا دوستانی مثل من قاتع شوند ؟
در ضمن قطع و وصلی چند ثانیه (در مورد همارا حدود 1/5 دقیقه ای) برای شما مهم نیست ؟ تا به حال فایل 20 یا 40 مگی را با این سرویس آپلود کردید؟
تا به حال با این IP های مشترک ، تونستید از رپید دانلود کنید ؟ گاهی یه بار پیش میاد ما از رپید دانلود FREE می کنیم که اونم بعد از 20 دقیقه با خاطر قطعی و وصلی همارا مورد لطف همارا قرار میگیره

hosseintdk775
24-12-2009, 22:24
گفته های شما با خود من و حتی بعضی از دوستان مخالف است ؟؟؟ چرا موقعی که خود شرکت دو روز پیش میگه که هیچ یک از سایتهایی که دارای میزبان خارجی هستند لود نمی شوند شما بدون مشکل در سرویستان بودید؟؟
در ضمن اگر سرعت دانلود را بررسی کنید باید بگم که برای خود من اصلا کمتر نشده است (128 نامحدود - 16 تا 22) ولی سرعت لود صفحات بیشتر از 2 تا حداکثر 8نمیره ؟؟ در ضمن بسیاری از سایت ها هم معلقه !!! شما تعدادی از زمان و سرعت لود شدن صفحات خود و یا هر چیزی که نشان دهنده عالی بودن سرویس شما است قرار بدهید تا دوستانی مثل من قاتع شوند ؟
در ضمن قطع و وصلی چند ثانیه (در مورد همارا حدود 1/5 دقیقه ای) برای شما مهم نیست ؟ تا به حال فایل 20 یا 40 مگی را با این سرویس آپلود کردید؟
تا به حال با این IP های مشترک ، تونستید از رپید دانلود کنید ؟ گاهی یه بار پیش میاد ما از رپید دانلود FREE می کنیم که اونم بعد از 20 دقیقه با خاطر قطعی و وصلی همارا مورد لطف همارا قرار میگیره

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
فکر نکنم نیاز باشه که خودمو یا حرفامو به شما ثابت کنم!
شما می تونی باور نکنی / اینجا تاپیکی هست که هر کسی وضعیت خودش رو می تونه بنویسه و ما هم نوشتیم / حالا شما باور نکن

شما مثل اینکه متوجه نشدید!
تو پست قبلی هم گفتم که قطعی داشتیم؟ / لطفا شما بفرمایید ما کجا گفتیم که قطعی نداشتیم؟ ( تو پست قبلی هم اشاره کردم که تو سه پست قبلی نوشتم که قطعی داشتیم / حالا شما با حرفات ( نوشته هات )هی داری اصرار می کنی که من ننوستم!! ( بهتره چند بار پست های قبلیمو بخونید ) )

تا جایی که اطلاع دارم همارا IP مشترک نمی ده ( شایدم می ده) ولی تا بحال ما هنگام دانلود از رپیدشیر دچار مشکل نشدیم / نمی دونم منظورتون از این حرف چیه؟

======
در نهایت می خوام ازتون بپرسم که آیا من به نوشته های شما اعتراضی داشتم؟
آیا گفتم که شما دروغ می گید؟
فقط اتفاقی که افتاده بود رو شرح دادم و ممکنه برای شخص دیگه ای اتفاق دیگه ای افتاده باشه!

AAKOJ
24-12-2009, 22:37
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
ما هم از همارا استفاده می کنیم / دیروز هم سه ماه تمدید کردیم
کاهش سرعت تو این مدت نداشتیم / ولی قطعی خیلی داشتیم / هی قطع می شد، وصل می شد؛ قطع می شد، وصل می شد؛ ...

اولین پست شما

لطفا شما بفرمایید ما کجا گفتیم که قطعی نداشتیم؟

به نظر شما معنی این حرف یعنی چی ؟؟ اگر اشتباه می کنم بگین: یعنی اینکه شما برای یه مدت کوتاه قطعی داشتین(مثلا چند دقیقه) و بعد سرویس شما وصل شده !!!!در شمن دو روز پیش سرعت شما حداکثر بود وهمه سایتا را بدون مشکل باز می کریدن (حتما به پستهای قبلی دوستان سری بزنید)
عزیزم ببین . من اینجا برای شرکتای دیگر مشتری نمیترکونم که .....
در ضمن سخن با مدرک و قانع کننده اگر باشد نیاز به مدرکی نیست .
من هم وضعیت خودمو گفتم دیوانه نیستم که روزی یک ساعت وقتمو تو این تایپک ها هدر بدم ! حالا شما هم حرف ما را باور نکن !
در مورد یه حرف نمیخواهم چیزی بگم خودتون متوجه می شوید .
در مورد ریپد هم با مدرک و تصویر توضیحمی دهم .
موفق باشین

Behi09
25-12-2009, 08:30
آقا دعوا رو ول کنید من یه سوالی دارم
من الان از adsl همارا استفاده می کنم دیروز تو سایت همارا دیدم نوشته که تا سه شنبه سایت هایی که از برنامه فلش استفاده کردن دیگه این فلش ها رو نشون نخواهد داد و جاشون خالی میمونه. خدشم گفته دلیلشو نمیدونن.آخه یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟
شایدم من اشتباه متوجه شدم.لصف کنین در این مورد یه اظلاعاتی به ما بدید.

ir_elf
25-12-2009, 11:16
آقا دعوا رو ول کنید من یه سوالی دارم
من الان از adsl همارا استفاده می کنم دیروز تو سایت همارا دیدم نوشته که تا سه شنبه سایت هایی که از برنامه فلش استفاده کردن دیگه این فلش ها رو نشون نخواهد داد و جاشون خالی میمونه. خدشم گفته دلیلشو نمیدونن.آخه یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟
شایدم من اشتباه متوجه شدم.لصف کنین در این مورد یه اظلاعاتی به ما بدید.

همارا همه چیزش برگشت به حالت اول، سرعت و عدم قطعی زیاد (البته واسه من اینجوره) :31::31: دیگه مشکلی ندارم دو روزه.

فقط راجع به این فلشها !!!
مثه اینکه مخابرات عزیز یه روش واسه فیلترینگ سایتهای فلش پیدا کرده که زده همه ی فلشهارو ساقط می کنه. :41::41:

اینجا ایران عزیز است!!!! :13:
فقط به فکر داغون کردنیم.

AB
25-12-2009, 15:38
همارا همه چیزش برگشت به حالت اول، سرعت و عدم قطعی زیاد (البته واسه من اینجوره) :31::31: دیگه مشکلی ندارم دو روزه.

مثه اینکه مخابرات عزیز یه روش واسه فیلترینگ سایتهای فلش پیدا کرده که زده همه ی فلشهارو ساقط می کنه. :41::41:

فقط به فکر داغون کردنیم.

خط منم درست شده.

AAKOJ
25-12-2009, 19:14
خط منم درست شده.
آره 2 روزه درست شده اما اگر بازم مشکلی نداشته باشه !!!

arashrasa
26-12-2009, 18:08
دوست عزیزم هر وقت فرصت کردین تشریف بیارین سرعت سرویس مارو تست بفرمایین

راستی ! تنها شرکتی هستیم که واسه سرویس گارانتی میدیم مشتری تو هر بازه زمانی ناراضی بود سرویس و پس میده پولش و میگیره

arashrasa
26-12-2009, 18:14

فقط به فکر داغون کردنیم.

پس چرا سرویس ما فلش واز میکنه همارا واز نمیکنه ؟؟؟

اگه من با جلیل زاده مشکل دارم چرا با پسیان مشکل ندارم یا سپید کار یا صادقیان یا مکس نت یا جواهری ؟؟؟

MaSoOd
27-12-2009, 07:51
 تنها شرکتی هستیم که واسه سرویس گارانتی میدیم مشتری تو هر بازه زمانی ناراضی بود سرویس و پس میده پولش و میگیره

تو همچین وضع فعلی این  گارانتی عالی هست 

دوستانی که ناراضی هستن میتونن اقدام کنن 

hamed malekpour
27-12-2009, 18:19
براي شهرستان مرند كدوم سرويس را پيشنهاد مي دهيد؟

arashrasa
27-12-2009, 18:44
تو همچین وضع فعلی این گارانتی عالی هست

دوستانی که ناراضی هستن میتونن اقدام کنن

سلام امیدارم خوب هستی

مسعود جان دیروز چند تا پیغام واسه من اومده بو که سرویس ها خیلی گرون هستش اگه امکانش باشه سرویس gold , silver مارو بی زحمت برسی کن اگه مشکل دارن بهم بگو تفاوت قیمتم برام بگو من سرویس ارزون تر کنم . با سپاس آرش

arashrasa
27-12-2009, 18:45
براي شهرستان مرند كدوم سرويس را پيشنهاد مي دهيد؟

اگه شاتل اونجا سرویس میده از شاتل بگیر از مکس نت خبر ندارم تو مرند سیستم داره یا نه
جفتشونم خوبه

arashrasa
27-12-2009, 18:58
جشنواره جدید شرکت واسه دوست های عزیز که میخوان سرویس و تست بزنن شروع میشه

تو این شرایط مبلغ رانژ و آبونمان دریافت شده و سرویس 1 ماه 256 رایگان تحویل مشترک میدیم در قبالش اگه از سرویس راضی بودین واسه ماه بعد تمدید می کنین اگه ناراضی بودین سرویس جمع آوری میشه

هر کسی فک می کنه ارزش تست داره یا علی
:5::11:

---------------.net

AAKOJ
27-12-2009, 19:35
سلام دوستان همارایی شما هم کاهش سرعت دارین ؟ کلا لود صفحات واسه من تقریبا صفر شده !!!! وضع شما چطوره