PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان آذربایجان شرقی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102

Bh_hellboy
04-10-2009, 19:04
133
سه ماهه 128 نامحدود داشتم!. بعد یه ماه ارتقا دادم به 512. البته یه مشکلاتی هم بود! چون بعد از یه ماه نمیشه فقط یه ماه از دو ماه آینده رو یه سرویس خاص گرفت! یعنی گفتن یا دو ماه مونده رو 512 بگیر یا بکنش دو تا 384 ولی با چک و چونه یه ماه رو بیخیال شدم و 512 گرفتم. یه ماه پرید و پول یه ماه رو از 512 کم کردن و شد 110 تومن!

اینایی که گفتی یعنیییییی چَ؟:دی

نمیدونم چرا بیشتر تاپیکای مربوط به تبریز تو اکثر فروما رفتن پایین.خبریه؟ نکنه باز تراکتور خارج از خانه بازی داره همه رفتن ما جا موندیم ؟:10:

hamed_666
04-10-2009, 23:34
من هر 3 ماه تابستون DSL ميگيرم پارسال از يه شركت تازه كار به اسم لايزر گرفتم كه نمايندگيش توي پاساژ سهند بود ولي ديگه اشتراك جديد نميدن سرعت بالاي دانلود و آپلود داشت ، من 256 يك ماهه نا محدود رو گرفتم 49 تومان ولي بعدا با همون 49 تومان محدود همون سرعت رو ميدادن كه ديگه نمي ارزيد امسال هم دو ماه از همارا سيستم گرفتم 384 هر ماه 67 تومن بود + 9 تومن مخابرات ولي انصافا خيلي حال ميداد تو 2 ماه فقط 2 با قطعي داشت كه اونم نيم ساعته بود.

به نظر من بهتره واسه تعطيلات تابستون و عيد يه سرعت 256 به بالا بايد گرفت ولي واسه بقيه ايام همون 64 كفايت ميكنه!

dibagroup
06-10-2009, 19:44
دوستان از سرویس هایی که خود مخابرات میده اطلاعی دارید ؟
گویا همه بدون محدودیت هستند و سرعتهای بالا رو هم با قیمت مناسب ارائه میده.

با سلام
هنوز مخابرات تجهيزات خود را نصب هم نكرده است برسد به ارائه سرويس

dibagroup
06-10-2009, 19:44
فک نکم خبری باشه ! اگرم باشه قیمتش هیچ فرقی نمیکنه و ....
حالا اگه دوستان اطلاعاتی تو این باره از مخابرات های تبریز دارن ، بگن .

با سلام
هنوز مخابرات تجهيزات خود را نصب هم نكرده است برسد به ارائه سرويس
قيمت هم مشخص نيست

western
06-10-2009, 19:49
سلام بچه ها خسته نباشید...من سه ساله که صبا نت دارم از سرعتش راضی م ولی دوست دارم نامحدود بگیرم...همارا سیستم با شرایط من جوره می خواستم فقط بدونم سرعت دانلودش چطوره؟اگر سرعت8 12 بگیرم تا چقدر میتونم سرعت داشته باشم؟مسلما همون سرعت رو که نمیده نه؟لطفا راهنمایی کنید این سرعت دانلود برام خیلی مهمه...همارا بگیرم یا نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tohidkh
06-10-2009, 21:41
سلام بچه ها خسته نباشید...من سه ساله که صبا نت دارم از سرعتش راضی م ولی دوست دارم نامحدود بگیرم...همارا سیستم با شرایط من جوره می خواستم فقط بدونم سرعت دانلودش چطوره؟اگر سرعت8 12 بگیرم تا چقدر میتونم سرعت داشته باشم؟مسلما همون سرعت رو که نمیده نه؟لطفا راهنمایی کنید این سرعت دانلود برام خیلی مهمه...همارا بگیرم یا نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حداکثر 16 کیلوبایت برثانیه (که رقم خوبیه....)

به نظر من شرکتها در سرویس های نامحدود چندان متفاوت نیستند....
در این حوزه، بیشتر پشتیبانی مطرح هست ... همین و بس!

موفق باشید :11:

راستی!
سرعت دانلود تون در صبانت چنده؟!؟!؟

dibagroup
07-10-2009, 02:03

دوستان معمولا براي سرويسهاي نامحدود سرعت دانلود همان سرويس خريداري شده تقسيم بر 8 تا 10 ميباشد ولي در بعضي از شركتها بدليل اينكه قيمت را پايين مي دهند و براي همين پايينتر هم دانلود مي دهند ولي شما كه صبانت عادت كرديد هيچ وقت از سرويسهاي همارا راضي نخواهيد بود حتي اگر پشتيباني خوبي داشته باشد.
مثل پشتيباني مي خواهد چه كند اگر شما مشكل داشته باشيد بياد برايت ويندوز عوض كند يا دقيقا بگويد شما چه مشكلي داريد در حالي كه خودش نمي داند چي به چي هست و حتي تجهيزاتش امكان شناسايي ويروس را ندارد
نمي دانم چرا دوستان فكر مي كنند پشتيباني بعضي از شركتها خوب و بالاتر از شركتها ديگر هست در حالي كه تمام شركتهاي اينترنتي پشتيباني دارند خودشم 24 ساعته يا حالا در تبريز يا تهران

tohidkh
07-10-2009, 06:37
دوستان معمولا براي سرويسهاي نامحدود سرعت دانلود همان سرويس خريداري شده تقسيم بر 8 تا 10 ميباشد ولي در بعضي از شركتها بدليل اينكه قيمت را پايين مي دهند و براي همين پايينتر هم دانلود مي دهند ولي شما كه صبانت عادت كرديد هيچ وقت از سرويسهاي همارا راضي نخواهيد بود حتي اگر پشتيباني خوبي داشته باشد.
مثل پشتيباني مي خواهد چه كند اگر شما مشكل داشته باشيد بياد برايت ويندوز عوض كند يا دقيقا بگويد شما چه مشكلي داريد در حالي كه خودش نمي داند چي به چي هست و حتي تجهيزاتش امكان شناسايي ويروس را ندارد
نمي دانم چرا دوستان فكر مي كنند پشتيباني بعضي از شركتها خوب و بالاتر از شركتها ديگر هست در حالي كه تمام شركتهاي اينترنتي پشتيباني دارند خودشم 24 ساعته يا حالا در تبريز يا تهران
دوست عزیز، اشتباه نکنید! :11:

منظورم اونی نبود که شما میفرمایید. :10:

برای همین پرسیدم که سرعتشون در صبا چند بوده

احتمالا ایشون از 1024 صبا استفاده میکنن و 128 خانگی، هیچ وقت باعث ایجاد رضایت نخواهد شد (از هر شرکتی که باشه) چون سرعتش یک دهم و یا کمتره.....

western
08-10-2009, 00:29

دوست عزیز، اشتباه نکنید! :11:

منظورم اونی نبود که شما میفرمایید. :10:

برای همین پرسیدم که سرعتشون در صبا چند بوده

احتمالا ایشون از 1024 صبا استفاده میکنن و 128 خانگی، هیچ وقت باعث ایجاد رضایت نخواهد شد (از هر شرکتی که باشه) چون سرعتش یک دهم و یا کمتره.....

از هر دو دوست عزیز ممنونم:11:اتفاقا تنها ترس من همینه چون صبا نت سرعت عالی داره من 128 خانگی دارم و یک آهنگ 5 مگی رو در 15 ثانیه میتونم دان کنم...قطع اصلا ندارم یا داشته باشم موقتی..مثلا ماهی یه روز خرابی داره ...منتهی مشکل من اینه توانایی دانلود یه فایل بزرگ مثل فیلم ندارم ...شبانه خیلی سرعتش داغونه و روزانه محدود...

ببخشید اما شاتل چطوره؟میگند یک به بعد رایگان داره ولی اونم سه ماهه 5 گیگ میده که واقعا ظالمانه است...و در مورد سرعت و قطع وصلش بی اطلاعم منتهی همون یک به بعدش منو هیجان زده کرده ...میشه بگید سرعتش همینقدر که میگه 128 هست؟قطع وصلش چی؟

راستش خواستم این تاپیک رو کلا بخونم ولی خب شرایط شرکت ها هر روز عوض میشه مثلا صبا نت سرعتش در منطقه ما خراب بود و حتی قطعی زیاد داشت اما این چند ماه درست شده فکرکردم بقیه شرکت ها هم شاید تغیراتی دادند که خوندن اینهمه پست بی فایده باشه...بهرحال بازم ممنونم عزیزان:40:

AB
08-10-2009, 08:31
از هر دو دوست عزیز ممنونم:11:اتفاقا تنها ترس من همینه چون صبا نت سرعت عالی داره من 128 خانگی دارم و یک آهنگ 5 مگی رو در 15 ثانیه میتونم دان کنم...قطع اصلا ندارم یا داشته باشم موقتی..مثلا ماهی یه روز خرابی داره ...منتهی مشکل من اینه توانایی دانلود یه فایل بزرگ مثل فیلم ندارم ...شبانه خیلی سرعتش داغونه و روزانه محدود...

ببخشید اما شاتل چطوره؟میگند یک به بعد رایگان داره ولی اونم سه ماهه 5 گیگ میده که واقعا ظالمانه است...و در مورد سرعت و قطع وصلش بی اطلاعم منتهی همون یک به بعدش منو هیجان زده کرده ...میشه بگید سرعتش همینقدر که میگه 128 هست؟قطع وصلش چی؟

راستش خواستم این تاپیک رو کلا بخونم ولی خب شرایط شرکت ها هر روز عوض میشه مثلا صبا نت سرعتش در منطقه ما خراب بود و حتی قطعی زیاد داشت اما این چند ماه درست شده فکرکردم بقیه شرکت ها هم شاید تغیراتی دادند که خوندن اینهمه پست بی فایده باشه...بهرحال بازم ممنونم عزیزان:40:

شاتل قیمت سرویساش خیلی بالاست.شما چرا 512 محدود نمیگیرین؟شب میتونین حدود یک گیگ دانلود

داشته باشین.ولی روزانه اگه زیاد استفاده میکنی(روزی بیشتر از 70-80 مگ)مطمئنا براتون جواب نمیده.

البته من خودم سرویس 3 ماهه 512 محدود با حجم 5 گیگ با حجم اضافه 3 گیگ همارا (یعنی کلا 8 گیگ )گرفتم

که توخونه 2 نفری استفاده میکنیم.هر روز هم همه کارامونو (مثل چک میل و خبر و دانلود 2-3 تا آهنگ یا دیدن

ویدئو از یوتیوب بازدید از چند تا فروم و...) انجام میدیم.تا حالا که کم نیاوردیم.هر شب هم به طور مرتب حدود یه

گیگ دانلود دارم.شما اگه فکر میکنی بیشتر از این احتیاج داری میتونی با حجم های اضافه بیشتری شارژ کنی.

western
08-10-2009, 09:34
شاتل قیمت سرویساش خیلی بالاست.شما چرا 512 محدود نمیگیرین؟شب میتونین حدود یک گیگ دانلود

داشته باشین.ولی روزانه اگه زیاد استفاده میکنی(روزی بیشتر از 70-80 مگ)مطمئنا براتون جواب نمیده.

البته من خودم سرویس 3 ماهه 512 محدود با حجم 5 گیگ با حجم اضافه 3 گیگ همارا (یعنی کلا 8 گیگ )گرفتم

که توخونه 2 نفری استفاده میکنیم.هر روز هم همه کارامونو (مثل چک میل و خبر و دانلود 2-3 تا آهنگ یا دیدن

ویدئو از یوتیوب بازدید از چند تا فروم و...) انجام میدیم.تا حالا که کم نیاوردیم.هر شب هم به طور مرتب حدود یه

گیگ دانلود دارم.شما اگه فکر میکنی بیشتر از این احتیاج داری میتونی با حجم های اضافه بیشتری شارژ کنی.
اگر من هر ماه شاتل رو شارژ کنم مناسب میشه یعنی هر ماه سه گیگ به ازای قیمتی کمی بیشتر از صبا نت که چون شبانه از یک شروع میشه بازم به نفعمه ...گفتم ترسم از قطع شدنا و سرعت پایین اومدناست ...این صبا نت منو خیلی لوس کرده:31:
ولی مگه میشه با یک خط تلفن دو تا شرکت راه انداخت؟:18:اگر بشه که عالی میشه ولی فکرنکنم نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه خط دیگه لازم دارم...

AB
08-10-2009, 14:01
اگر من هر ماه شاتل رو شارژ کنم مناسب میشه یعنی هر ماه سه گیگ به ازای قیمتی کمی بیشتر از صبا نت که چون شبانه از یک شروع میشه بازم به نفعمه ...گفتم ترسم از قطع شدنا و سرعت پایین اومدناست ...این صبا نت منو خیلی لوس کرده:31:
ولی مگه میشه با یک خط تلفن دو تا شرکت راه انداخت؟:18:اگر بشه که عالی میشه ولی فکرنکنم نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه خط دیگه لازم دارم...

نه نمیشه.باید یه خط دیگه بگیری

tohidkh
08-10-2009, 14:05

نه نمیشه.باید یه خط دیگه بگیری
آخه با دو تا خط که نمیشه برای دو تا سیستم سرویس دهی کرد!!!
(البته با ترفندهای مخصوص فکر کنم بشه. به شرط اینکه یه مودم اضافی+ خط اضافی داشته باشی)

با این حال، باز هم نمیتونید بگید دو تا سرویس 512 میگیرم تا سرعتم بشه 1024؛ اصلا مودم ها جایی برای گرفتن دو تا خط تلفن رو ندارند که...

AB
08-10-2009, 18:38
(البته با ترفندهای مخصوص فکر کنم بشه. به شرط اینکه یه مودم اضافی+ خط اضافی داشته باشی)

با این حال، باز هم نمیتونید بگید دو تا سرویس 512 میگیرم تا سرعتم بشه 1024؛ اصلا مودم ها جایی برای گرفتن دو تا خط تلفن رو ندارند که...

موفق باشید :11:[/color]

این که مودم جایی برای دو خط نداره دلیل نمیشه که این کار نشدنی هست.

من منظورم راه اندازی دو سرویس رو یه خط تلفن هست که نمیشه.(که باز اونم شدنیه ولی هیچ شرکتی تو

دنیا قبول نمیکنه.)

Dokhtare_maH
08-10-2009, 18:56
من نميتونم حتي 1 مگ از رپيدشر دانلود كنم!

tohidkh
08-10-2009, 19:31
من نميتونم حتي 1 مگ از رپيدشر دانلود كنم!
مثلا کدوم فایل؟

لینک بدین لطفا

در ضمن ISP تون چیه؟

:11:

Dokhtare_maH
08-10-2009, 20:12
مثلا کدوم فایل؟

لینک بدین لطفا

در ضمن ISP تون چیه؟

فرقي نميكنه هر فايلي كه ميخوام دانلود كنم ميگه يا در حال دانلودم يا چيزاي ديگه
براي سايت هاي شبيه رپيد هم در حالت خوشبينانه 500 ثانيه بايد صبر كنم

مكس نت

در ضمن كنار ساعت ويندوز يه پيغامي هي مياد كه اي پي شما بين چند نفر به اشتراك گذاشته شده

parsa205
08-10-2009, 20:17

مكس نت

در ضمن كنار ساعت ويندوز يه پيغامي هي مياد كه اي پي شما بين چند نفر به اشتراك گذاشته شده
IP شما مثل این که با چند نفر مشترکه وقتی میری از راپید دانلود کنی چون فکر میکنه اکانت شما هک شده به همین جهت اجازه دانلود نمیده....

feryshad
08-10-2009, 20:21
خب چون آی پی شما بین چند نفر دیگه به اشتراک گذشته شده و تو رپید هم در آن واحد فقط یه آی پی میتونه رایگان دانلود کنه پس از این مشکلات زیاده. و کلا از سایت هایی که در حالت Free در هر لحظه فقط یه فایل میشه دانلود کرد از این مشکلات دارین

این مشکل از مسخره ترین مشکلات مکس نته!

tohidkh
08-10-2009, 20:24

مكس نت

:18::18::18:

به اشتراک گذاشته شده؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!

مطمئنید در تنظیمات Local Area Connection ، آی پی و DNS تعریف نکردید؟؟؟

از منوی استارت Run رو باز کنید.
تایپ کنید: ipconfig /release
بعد از گذشته چند ثانیه، تایپ کنید: ipconfig /renew
(به فاصله های بین کلمات دقت کنید)
بعدش یه 30 ثانیه صبر کنید... دوباره امتحان کنید ببینید حالت قبلی از بین رفت؟؟؟

اگر نرفت، هر چه سریع تر با پشتیبانی تماس بگیرید و بهشون بگید....

یادتون باشه که دراین موارد نباید کم آورد... تا جواب مثبت نگرفتید فشار بیارید که چرا IP رو به اشتراک گذاشتید؟؟؟؟؟
مگه قرار نبود IP Valid بدید؟؟؟؟
(البته حضوری بهتر از تلفنیه)

راستش قبلا ها Maxnet از این ایرادات داشت.... ولی برطرفش کردند.... الان که این پست شما رو دیدم شاخ درآوردم... چون مدتهاست که این اتفاق نیافتاده بود.....

Dokhtare_maH
08-10-2009, 20:38

یادتون باشه که دراین موارد نباید کم آورد... تا جواب مثبت نگرفتید فشار بیارید که چرا IP رو به اشتراک گذاشتید؟؟؟؟؟

راستش قبلا ها Maxnet از این ایرادات داشت.... ولی برطرفش کردند.... الان که این پست شما رو دیدم شاخ درآوردم... چون مدتهاست که این اتفاق نیافتاده بود.....

هيچ فرقي نكرد:

Your IP address .... is already downloading a file. Please wait until the download is completed.
يا
You have reached the download limit for free-users. Would you like more?
Get your own premium account now! Instant download access! Or try again in about 14 minutes.

من فكر كردم طبيعيه همچين موردي ولي تمومي نداشت روزي 10 بار اون پيغام رو ميداد
بايد همينكارو كنم

parsa205
09-10-2009, 00:22
هيچ فرقي نكرد:

Your IP address .... is already downloading a file. Please wait until the download is completed.
يا
Get your own premium account now! Instant download access! Or try again in about 14 minutes.

بايد همينكارو كنم
با پشتیبانی تماس بگیرید....

AB
09-10-2009, 09:28
هيچ فرقي نكرد:

يا

بايد همينكارو كنم

متاسفانه آی پی تون مشترکه و کاریش نمیشه کرد.اگه زیاد دانلود میکنین بهتره یه اکانت بگیرین.

dibagroup
09-10-2009, 13:19

بله دوست عزيز اين حرف شما كاملا درست هست سرعت و امكانات تمام شركتها در حال تغيير هست و هرروز در يك حالت هست البته در حال حاضر تنها شركتي كه با صبانت مي تواني مقايسه كني پارس و همارا هست كه قيمتها خوب و سرويس خوب دارند در ضمن در حالت رايگان هم همان سرعت صبح را مي دهند و سرعت زياد فرق نمي كند گيگ اضافي هم مي دهند چون شنيدم صبانت گيگ اضافي هم نمي دهد در ضمن خيلي گرون هست

dibagroup
09-10-2009, 13:24

موفق باشید :11:[/color]

دوست عزيز الان مودمهايي در بازار هست قابليت ساپورت چند خط را دارند يا از روتر استفاده مي شود در ضمن ديروز يك اطاعاتي از دستگاه خيلي جالبي پيدا كردم كه قابليت ساپورت 4 خط اينترنت و كنترل سرويس روي مشتركين را مي دهد و قيمت مناسبي هم دارد

dibagroup
09-10-2009, 13:26

دوست عزيز نوشته هاي ايشان كاملا درست هست شما يك آي پي در رنج مودم روي كارت شبكه ست كنيد كافي هست تا مشكل حل شود

dibagroup
09-10-2009, 13:30
هيچ فرقي نكرد:

يا

بايد همينكارو كنم

كنترل كن ببين IP شما از رنج آي پي وليد هست يا نه ؟
فكر مي كردم تمام شركتها بايد از آي پي وليد استفاده كنند

Dokhtare_maH
09-10-2009, 21:37
كنترل كن ببين IP شما از رنج آي پي وليد هست يا نه ؟
فكر مي كردم تمام شركتها بايد از آي پي وليد استفاده كنند
منظورتونو كامل متوجه نشدم

با اي اس پي تماس گرفتم يه چيزايي گفت كه متوجه نشدم در مورد getway و اينجور چيزا

AB
09-10-2009, 23:12

اینجور چیزا یعنی چی؟عددی برای گیت وی گفتن؟شما یه بار دیگه زنگ بزن چک کنن ببینن آی پی تون ولید

هست یا نه.

dibagroup
10-10-2009, 00:01

دوست عزيز تمام شركتها اينترنتي يك سري آي پي ثبت شده دارند كه در كل دنيا شناخته شده است ولي به دليل اينكه اين تعداد براي بعضي از شركتها كافي نيست اين آي پي ها را بين مشتركين شريد مي كنند كه تبديل به 256 مي شود اگر ماكس نت از رنج اين آي پي به شما داده باشد موقع رفتن به رپيد به شما خطا مي دهد چون در يك ساعت گذاشته يكي از مشتركين ديگر هم از آن آي پي استفاده نموده است

Dokhtare_maH
10-10-2009, 10:28
اینجور چیزا یعنی چی؟عددی برای گیت وی گفتن؟شما یه بار دیگه زنگ بزن چک کنن ببینن آی پی تون ولید

هست یا نه.
بله گفت واسه192.168.1.1getway رو بزن درست ميشه.

دوباره با اي اس پي تماس گرفتم گفت انگار اي پي شما وليد نيست به ادمين ميگم تا عصر درست ميشه

Bh_hellboy
10-10-2009, 22:33

دوباره با اي اس پي تماس گرفتم گفت انگار اي پي شما وليد نيست به ادمين ميگم تا عصر درست ميشه

دوست من اون Gateway به معنی درگاه تبادل اطلاعات هستش.192.168.1.1 هم آی پی مودم یا روتر شماس.
این قضیه ای پی اشتراکی هم چیز زیاد عجیبی نیست چند ماه اول که شاتل بودم اینجوری بود همارا هم اواسط چند ماهی آی پی اشتراکی میداد.
شما پیگیری کن و کوتاه نیا, چون به روشنی نوشتن که ای پی ولید داده میشه.

dibagroup
10-10-2009, 23:29

دوست عزيز من پيگيري كردم يك مشكل در سرورشون پيش آمده بوده به خاطر همين بوده اطلاع بدهيد حل مي شود

Bh_hellboy
12-10-2009, 18:23

بالاخره چی شد؟ مشکل حل شد؟

Dokhtare_maH
12-10-2009, 20:12
بالاخره چی شد؟ مشکل حل شد؟
نه حل نشد! با تلفن كه هردفه زنگ ميزنم يكي برميداره بايد يكي يكي توضيح بدي حالا بماند كه طرف از لحاظ اي كيو در چه سطحيه

حضوريم يه بار رفتم گفت اي پي وليد هست و بايد بررسي بشه تا يكي دو روز تماس ميگيريم تا الانم خبري نيست.

AB
12-10-2009, 21:21
نه حل نشد! با تلفن كه هردفه زنگ ميزنم يكي برميداره بايد يكي يكي توضيح بدي حالا بماند كه طرف از لحاظ اي كيو در چه سطحيه

حضوريم يه بار رفتم گفت اي پي وليد هست و بايد بررسي بشه تا يكي دو روز تماس ميگيريم تا الانم خبري نيست.

عجب پشتیبانی دارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arashrasa
13-10-2009, 13:08
---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

arashrasa
13-10-2009, 13:25
داداشم یه گزینه لایزرم اضافی کن ما هم نظر بدیم :21::21::21:

Dokhtare_maH
13-10-2009, 17:52
الان بالاخره درست شد ولي براي هر فايل بايد 150 ثانيه صبر كنم!

mf.designing
13-10-2009, 17:58
بچه هایی که با همه ی ISP های تبریز آشنائی دارن بگن که کدومشون قیمت پایین تری میده ؟!

tohidkh
13-10-2009, 18:13
الان بالاخره درست شد ولي براي هر فايل بايد 150 ثانيه صبر كنم!
سلام.

خب برای همه اینطوریه دیگه... البته فکر کنم فایلهای شما 200 مگی هست نه!؟

چون مدت انتظار برای 100 مگ، 100 ثانیه هست...

خواستم تاپیک تاپیک درخواست مستقیم کردن رپید شیر رو آردس بدم دیدم اونجا پست میدید. :10:

بچه هایی که با همه ی ISP های تبریز آشنائی دارن بگن که کدومشون قیمت پایین تری میده ؟!هماراسیستم...

Amin.Senator
14-10-2009, 21:41
سلام دوستان

من با 128 مكس نت سرعت دانلود با IDM بين 15 تا 24 متغيره ميخواستم ببينم وضعيت همارا چطوره؟

naser_2006
14-10-2009, 22:45
فرق بین خانگیش با بقیه چیه (سرعتش کمه یا؟؟؟)

tohidkh
14-10-2009, 22:59
فرق بین خانگیش با بقیه چیه (سرعتش کمه یا؟؟؟)
میگن گرونتره فقط!!!!

من یه بار گفتم که سرعت اداری کمی بیشتره...

بچه ها گفتند اون زمان قدیم بود الان درست شده.... :31:

snowsyamak
15-10-2009, 14:52
من چند روزه از همارا كلاسيك ( 128~512 ) گرفتن از سرعت و چيزايه ديگه مشكل ندارم ولي وقتي يك فايل رو دانلود ميكنم تو 99% همينطور ميمونه به پشتيبان زنگ زدم گفت از مودمه چون مودمو خودم تنظيم كردم احتمال داره از تنظيمات باشه ميخواست يكي از دوستان مشخصات مورد نياز براي تظيم مودم SMC 7901b (مانند نوع Protocol و ... ) واسه همارا رو بزاره تا شايد حل بشه :19::19:

tohidkh
15-10-2009, 15:07
من چند روزه از همارا كلاسيك ( 128~512 ) گرفتن از سرعت و چيزايه ديگه مشكل ندارم ولي وقتي يك فايل رو دانلود ميكنم تو 99% همينطور ميمونه به پشتيبان زنگ زدم گفت از مودمه چون مودمو خودم تنظيم كردم احتمال داره از تنظيمات باشه ميخواست يكي از دوستان مشخصات مورد نياز براي تظيم مودم SMC 7901b (مانند نوع Protocol و ... ) واسه همارا رو بزاره تا شايد حل بشه :19::19:
تو انجمن اینترنت و شبکه مفصلا درموردش بحث شده.
اگه اشتباه نکنم اون فایل رو از Rapishare دانلود میکنید؛ نه!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بله مشکل از هر سه مورد زیر هست:

نرم افزار دانلود کننده (که ظاهرا از IDM استفاده میکنید)
تنظیمات شبکه تون (همون مودم)
ارتباط ISP با سرور رپیدشیر (به ندرت پیش میاد)

اینو هم اضافه کنم که به احتمال زیاد، مشکل از دانلود منیجر تون باشه. در ورژن 5.18 IDM ، این مشکلات خیلی خیلی کم شده.

MaSoOd
15-10-2009, 16:14

مناقصه ی مخابرات اذربایجان شرقی برای خرید تجهیزات xDSL  برگزار شده 

اگر خدا بخواد و مشکلی نباشه پایان همین سال و نهایتا ابتدای سال بعد سرویس دهی شروع میشه 

احتمال وجود مشکل از مودم کمه ولی 0 نیست  ( مودم های smc  طوسی بعضا مشکل دارن )

این تنظیمات پایین کفایت میکنه :

vpi=0
vci=33
Gateway=DNS=192.168.1.1  ( ای پی مودم یا حالت اتوماتیک ) 
Ubr
( تنظیمات امنیتی در حالت اتوماتیک ) PPPoE
در صورت امکان سرویس های جانبی در مورم ( مثل QoS  یا  Firewall  یا . ..  ) رو غیر فعال کنید

مشکل موندن در حالت 99% به گمانم مربوط به دانلود منیجر  و سایت دانلود هست  ( اگر از dap  استفاده میکنید عوضش کنید ) 

چند نکته : 

× flashget  از بهترین نرم افزار های دانلود هست و چون رایگان هست مشکل کرکی که در بقیه هست در فلش گت نیست و  نرم افزار پایدارتر هست  ، مهمترین امکاناتش هم log  هست که با استفاده ازش میتونین هر زمانی که دانلود با مشکل مواجه شد خودذتون دلیلش رو بدونین و نیاز به زنگ زدن به پشتیبانی ندارین !

× آی پی ولید با استاتیک یکی نیست  

× اگر برای دانلود از رپید شیر اکانت ندارید انتظار سرعت  مناسب نداشته باشین و  هر مشکلی دیدید بزارین به پای نداشتن اکانت و استفاده ی مجانی !

حدود یک ماه پیش ( که بحث های متفرقه اینجا جریان داشت ! ) خدمت اقای رحیمی ( dsl  ماکس نت ) و دوستان دیگشون سلام و خوش آمد گفتیم  تا شاید حضور گرمی اینجا داشته باشن و از اطلاعاتشون استفاده کنیم 

با اینکه موقع پست همون مطلب و تا عصر همان روز چند بار اینجا سر زدند ولی خیلی وقته پستی نداشتن امیدوارم دو باره به جمعمون تشریف بیارن 

arashrasa
15-10-2009, 19:34
---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

arashrasa
15-10-2009, 19:36
محمد منظورت از سازگاری با رپید چیه ؟ :20:

ولی فکر نکنم به مضخرفی همارا باشه ! نه ؟ :31:

منظورت از سخت افزار متصل به اینترنت مگه مودم نیست ؟

اصلا بابا یکم زیر دیپلم بحث کن تقصیره خودته خب :5:

همه اون مشکلات لایزر حل شده

arashrasa
15-10-2009, 19:40
[quote=Amin.Senator;4313123]سلام دوستان

arashrasa
15-10-2009, 19:47
بچه هایی که با همه ی ISP های تبریز آشنائی دارن بگن که کدومشون قیمت پایین تری میده ؟!

arashrasa
15-10-2009, 19:55

مكس نت

Bh_hellboy
15-10-2009, 20:01
بچه ها امروز بنا به دلیل وجود شیپیش های فراوان در جیب :دی مجبور به تمدید یک ماهه محدود شدم. وضعیت سرعتش چه جوریاس؟هنوز اون باگ توپولو داره یا نه؟

arashrasa
15-10-2009, 20:03
من هر 3 ماه تابستون DSL ميگيرم پارسال از يه شركت تازه كار به اسم لايزر گرفتم كه نمايندگيش توي پاساژ سهند بود ولي ديگه اشتراك جديد نميدن سرعت بالاي دانلود و آپلود داشت ، من 256 يك ماهه نا محدود رو گرفتم 49 تومان ولي بعدا با همون 49 تومان محدود همون سرعت رو ميدادن كه ديگه نمي ارزيد امسال هم دو ماه از همارا سيستم گرفتم 384 هر ماه 67 تومن بود + 9 تومن مخابرات ولي انصافا خيلي حال ميداد تو 2 ماه فقط 2 با قطعي داشت كه اونم نيم ساعته بود.

به نظر من بهتره واسه تعطيلات تابستون و عيد يه سرعت 256 به بالا بايد گرفت ولي واسه بقيه ايام همون 64 كفايت ميكنه!

Bh_hellboy
15-10-2009, 21:27
شرکت لایزر قیمت های سرویس برونز ش توپ . سرعت 256 50/70 تا دانلود میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شمارشم 3860260

9125975541

:21::21::21:

اولآ سلام
ثانیآ شما همون ریزپردازان نیستین؟یادمه اولین نماینده لایزر اون شرکت بود!
ثالثآ ,خوبی شما؟؟؟!!!! :46:

Amin.Senator
15-10-2009, 22:15
بچه ها امروز بنا به دلیل وجود شیپیش های فراوان در جیب :دی مجبور به تمدید یک ماهه محدود شدم. وضعیت سرعتش چه جوریاس؟هنوز اون باگ توپولو داره یا نه؟

بنده هم اگر اين ماه اكانتم تموم بشه به سرنوشت شما دچار خواهم شد:31:

AB
15-10-2009, 22:54

سرعتش همونه.از 512 کمتر نیست.باگ هم رفع شده.(من خودم دو زاریم بعد رفع شدن باگ افتاد:27:)

arashrasa
15-10-2009, 22:56
اولآ سلام
ثانیآ شما همون ریزپردازان نیستین؟یادمه اولین نماینده لایزر اون شرکت بود!
ثالثآ ,خوبی شما؟؟؟!!!! :46:

tohidkh
15-10-2009, 22:58
سرعتش همونه.از 512 کمتر نیست.باگ هم رفع شده.(من خودم دو زاریم بعد رفع شدن باگ افتاد:27:)
میشه بفرمایید این بگ چی بوده و کی رفع شد؟

نکنه همون باگی که خرداد ماه رفع شد رو میگید؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون :11:

MaSoOd
15-10-2009, 23:53
arash.rasa ی عزیز همونطور که میبینید بچه ها دنبال سرویس با کیفیت و مناسب هستند 

لطف کنید اطلاعاتی رو از سرویس هاتون در اختیار ما بزارید 

tohidkh
16-10-2009, 00:04

امیدوارم به سرعت بالا بن نشن :31:

حداقلش نوع سرویس هاشونو در اختیار ما بذارند بعد .... :31:

Bh_hellboy
16-10-2009, 00:11

اولین تست که به نظر خوب میاد :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alizshah
16-10-2009, 00:51
سرعت isp های دیگه خوب شده ؟
سرعت من صبا 128 میخرم الان 2048 هستش حدود 230 کیلوبایت xD

tohidkh
16-10-2009, 00:53
به به. :27:
Alzshah جون. :10:

کدوم سرویس؟ (اسمش)

میشه یه تست بذارید؟

arashrasa
16-10-2009, 12:04

شما از من در مورد سروس سوال کنید منم توضیح بدم

اگه از خودم بخوام سرویس و تشریح کنم تعریف کردن الکی میشه

:41:

Bh_hellboy
16-10-2009, 12:08

شما لطف کنید اول در مورد شرکت و اینکه صرفآ نمایندگی هست یا مستقل توضیح بدید بعد سرویس های محدود و نامحدود رو همراه قیمت و تست سرعتشون قرار بدید تا استفاده کنیم.
ممنون:8:

symk
16-10-2009, 12:17
مناقصه ی مخابرات اذربایجان شرقی برای خرید تجهیزات xDSL برگزار شده

اگر خدا بخواد و مشکلی نباشه پایان همین سال و نهایتا ابتدای سال بعد سرویس دهی شروع میشه

احتمال وجود مشکل از مودم کمه ولی 0 نیست ( مودم های smc طوسی بعضا مشکل دارن )

vpi=0
vci=33
Gateway=DNS=192.168.1.1 ( ای پی مودم یا حالت اتوماتیک )
Ubr
در صورت امکان سرویس های جانبی در مورم ( مثل QoS یا Firewall یا . .. ) رو غیر فعال کنید

مشکل موندن در حالت 99% به گمانم مربوط به دانلود منیجر و سایت دانلود هست ( اگر از dap استفاده میکنید عوضش کنید )

چند نکته :

× flashget از بهترین نرم افزار های دانلود هست و چون رایگان هست مشکل کرکی که در بقیه هست در فلش گت نیست و نرم افزار پایدارتر هست ، مهمترین امکاناتش هم log هست که با استفاده ازش میتونین هر زمانی که دانلود با مشکل مواجه شد خودذتون دلیلش رو بدونین و نیاز به زنگ زدن به پشتیبانی ندارین !

× اگر برای دانلود از رپید شیر اکانت ندارید انتظار سرعت مناسب نداشته باشین و هر مشکلی دیدید بزارین به پای نداشتن اکانت و استفاده ی مجانی !

حدود یک ماه پیش ( که بحث های متفرقه اینجا جریان داشت ! ) خدمت اقای رحیمی ( dsl ماکس نت ) و دوستان دیگشون سلام و خوش آمد گفتیم تا شاید حضور گرمی اینجا داشته باشن و از اطلاعاتشون استفاده کنیم

با اینکه موقع پست همون مطلب و تا عصر همان روز چند بار اینجا سر زدند ولی خیلی وقته پستی نداشتن امیدوارم دو باره به جمعمون تشریف بیارن

ما هم سلام کردیم خدمت شما
ما سر میزنیم و استفاده میکنیم از اطلاعات دوستان :46:
یه مقدار درگیری و مشکلات داریم . اگر اعتیاد به تراوین داشتید اینو بیشتر درک میکردید . :31:
به هر حال سرور 5 هم راه افتاده و بیشتر سعی در غارت داریم :21: تا به مشکلات مخابرات و اینترنت و بقیه:31: مسائل

AAKOJ
16-10-2009, 13:02
سلام دوستان
این همارا باز هم صبح جمعه ای چشه ؟؟؟؟ به غیر از چند سایت مانند خود همارا و فارس نیوزو و از این سایتا سایتهای دیگر لود نمی شوند ؟
دوستان محترم خبری دارند و یا نه ؟

arashrasa
16-10-2009, 13:10

arashrasa
16-10-2009, 13:13
شما لطف کنید اول در مورد شرکت و اینکه صرفآ نمایندگی هست یا مستقل توضیح بدید بعد سرویس های محدود و نامحدود رو همراه قیمت و تست سرعتشون قرار بدید تا استفاده کنیم.
ممنون:8:

arashrasa
16-10-2009, 13:18
راستی یه سوال

من یه بار با سایت speed test کار کردم هر چی ویروس بود رو سیستمم دانلود کردش مجبور شدم سیستم فرمت کنم جریان چیه ؟؟؟ :19:

arashrasa
16-10-2009, 13:20
از مدیر محترم درخواست داشتم اگه امکانش هست قسمت لایزر و هم به لیست رای دهی اضافی کنین
:40:

arashrasa
16-10-2009, 13:41
منم ماکس نت دارم ولی فقط یه روز طول کشیده بود زاه اندازی کنند.

2/5 روز ؟؟؟؟ :31::31:

دیگه انده مافیا بازی شده . از فراوانی مشتری شوری دلشونو زده

Bh_hellboy
16-10-2009, 14:15
ما هم سلام کردیم خدمت شما
ما سر میزنیم و استفاده میکنیم از اطلاعات دوستان :46:
یه مقدار درگیری و مشکلات داریم . اگر اعتیاد به تراوین داشتید اینو بیشتر درک میکردید . :31:
به هر حال سرور 5 هم راه افتاده و بیشتر سعی در غارت داریم :21: تا به مشکلات مخابرات و اینترنت و بقیه:31: مسائل

آخ آخ از تراوین نگو که زندگی رو ازم گرفته دو تا اکانت تو اسپید حذف کردم یکی تو 5 ولی باز نتونستم ترکش کنم ولی 5 بهتره اسپید پدر درمیاورد :دی

سلام دوستان
این همارا باز هم صبح جمعه ای چشه ؟؟؟؟ به غیر از چند سایت مانند خود همارا و فارس نیوزو و از این سایتا سایتهای دیگر لود نمی شوند ؟

من که مشکل خاصی ندارم :23:

Bh_hellboy
16-10-2009, 14:19
راستی یه سوال

من یه بار با سایت speed test کار کردم هر چی ویروس بود رو سیستمم دانلود کردش مجبور شدم سیستم فرمت کنم جریان چیه ؟؟؟ :19:

شما تشریف ببرین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید من ضمانت میکنم مشکلی نداره :دی
راستی اگه اینطوری پیش برین احتمالآ با خاطر اسپمینگ تذکر میگیرید.

arashrasa
16-10-2009, 14:24
شما تشریف ببرین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید من ضمانت میکنم مشکلی نداره :دی
راستی اگه اینطوری پیش برین احتمالآ با خاطر اسپمینگ تذکر میگیرید.

منظور از اسپمینگ ؟؟؟؟:19:

Bh_hellboy
16-10-2009, 16:10
اسپمینگ یعنی دادن پستای پشت سر هم کم یا بی محتوا.

arashrasa
16-10-2009, 16:32

ممنونممممم از ای به بعد پست نمیزارم :21::31:

tohidkh
16-10-2009, 16:42

اینجا چرا متروکه شد ؟؟؟؟

وقت جمعه حوصلم سرید :19:

سلام.

همیشه باید پست هاتون حاوی مطلب مفید یا مهمی باشه. البته قطعا باید مطالب تون با موضوع تاپیکی که دراون پست میدید مرتبط باشه.

در مرحله اول پستهای اضافی پاک میشه.

در مرحله بعدی اخطار میگیرید.

.......

همچنین نمیتونید تبلیغ بکنید. (البته اگه غیر مستقیم و استدلالی باشه، چندان عیبی نداره)

اگر به طور رسمی تبلیغ کنید، یوزر تونو بن میکنن (منظورم اینه که شما رو اخراج میکنن، و در بعضی موارد IP تونو هم میبندند.) تا دیگه نتونید یوزر ایجاد کنید.

حالا از اینا بگذریم.

دوست عزیز در سایت Speedtest.net باید کمی صبر و حوصله به خرج بدین تا صفحه لود بشه.

سپس روی ستاره ی بزرگ کلیک کنید تا تست انجام بشه.

این یه تست از سرویسی هست که من دارم ازش استفاده میکنم.

(زمان تست: همین الان)

راستی یه سوال.

چرا قیمت حجم اضافی اینهمه گرون هست؟ خیلی زیاد نیست؟

همچنین به نظرتون 15 گیگ برای یه سال کم نیست؟

ممنون :27:

arashrasa
16-10-2009, 16:59
سلام.

همیشه باید پست هاتون حاوی مطلب مفید یا مهمی باشه. البته قطعا باید مطالب تون با موضوع تاپیکی که دراون پست میدید مرتبط باشه.

در مرحله اول پستهای اضافی پاک میشه.

در مرحله بعدی اخطار میگیرید.

.......

همچنین نمیتونید تبلیغ بکنید. (البته اگه غیر مستقیم و استدلالی باشه، چندان عیبی نداره)

اگر به طور رسمی تبلیغ کنید، یوزر تونو بن میکنن (منظورم اینه که شما رو اخراج میکنن، و در بعضی موارد IP تونو هم میبندند.) تا دیگه نتونید یوزر ایجاد کنید.

حالا از اینا بگذریم.

دوست عزیز در سایت Speedtest.net باید کمی صبر و حوصله به خرج بدین تا صفحه لود بشه.

سپس روی ستاره ی بزرگ کلیک کنید تا تست انجام بشه.

این یه تست از سرویسی هست که من دارم ازش استفاده میکنم.

(زمان تست: همین الان)

راستی یه سوال.

چرا قیمت حجم اضافی اینهمه گرون هست؟ خیلی زیاد نیست؟

همچنین به نظرتون 15 گیگ برای یه سال کم نیست؟

ممنون :27:

از بابت این که کمی زیاده روی شده شرمنده
و مهمتر از این که تنوع قیمت اینجا زیاد ه گیگ اضافی 3000 هزار تومن هم داریم

MaSoOd
16-10-2009, 17:11

منظورم رو شفاف میگم : 

من نوعی ! از همارا  ، ماکس نت ، صبا نت ، و احیانا پارس اینترنت میگیرم  و هر کدوم هم دلیل موجهی داره برا خودش  ( مثلا همارا ارزوونه یا صبانت سرعتش زیاده و حجمش هم زیاده و . . . ) 

حالا شما و لایزر چه سرویسی میدین که من قانع بشم از اینا مهاجرت کنم به لایزر 

سلام دوستان

100% تایید میشه 

جالب اینجات که سایت ماکس نت   هم علاوه بر سایت همارا  و فارس و . . ..  باز میشد 

به عبارتی فقط دسترسی به سایتهای ایرانی (با هاست سرورهای ایران) مقدور  بوود 

arashrasa
16-10-2009, 17:19
منظورم رو شفاف میگم :

من نوعی ! از همارا ، ماکس نت ، صبا نت ، و احیانا پارس اینترنت میگیرم و هر کدوم هم دلیل موجهی داره برا خودش ( مثلا همارا ارزوونه یا صبانت سرعتش زیاده و حجمش هم زیاده و . . . )

حالا شما و لایزر چه سرویسی میدین که من قانع بشم از اینا مهاجرت کنم به لایزر

100% تایید میشه

جالب اینجات که سایت ماکس نت هم علاوه بر سایت همارا و فارس و . . .. باز میشد

به عبارتی فقط دسترسی به سایتهای ایرانی (با هاست سرورهای ایران) مقدور بوود

چند گروه از سرویس های ما ماژول رایگان در ایام آخر هفته دارن + قیمت هر گیگ اضافی برای مثال 3000 هزار تومان چند تا هم لینک براتون گذاشم از نمونه سرعت دانلود یه سرویس 256

برای کربرای تازه به کار هم به ازای خرید یک سرویس 1 ساله مودم رایگان میدیم ( البته این به درد شما نمیخوره )

پشتیبانیشم 24 ساعته هستش شب ساعت 3 هم زنگ بزنی پشتیبانی بیداره

بقیشم از کسایی که استفاده میکنن بپرسین بهتره اگه من توضیح بیشتر بدم میگن هم تبلیغات هم تعریف الکی :46:

Bh_hellboy
16-10-2009, 19:10
100% تایید میشه

جالب اینجات که سایت ماکس نت هم علاوه بر سایت همارا و فارس و . . .. باز میشد

به عبارتی فقط دسترسی به سایتهای ایرانی (با هاست سرورهای ایران) مقدور بوود

من که مشکلی ندارم از صبح زود صفحه تراوین رو چند صد بار ریلود کردم :43:

چند گروه از سرویس های ما ماژول رایگان در ایام آخر هفته دارن + قیمت هر گیگ اضافی برای مثال 3000 هزار تومان چند تا هم لینک براتون گذاشم از نمونه سرعت دانلود یه سرویس 256

برای کربرای تازه به کار هم به ازای خرید یک سرویس 1 ساله مودم رایگان میدیم ( البته این به درد شما نمیخوره )

پشتیبانیشم 24 ساعته هستش شب ساعت 3 هم زنگ بزنی پشتیبانی بیداره

بقیشم از کسایی که استفاده میکنن بپرسین بهتره اگه من توضیح بیشتر بدم میگن هم تبلیغات هم تعریف الکی :46:
ناراحت نشید دوست من, فقط تذکر دادم که خدای نکرده بن نشین:10:ما همیشه اینجا از اطلاعات مفید استقبال میکنیم.
در مورد پینگ تایم سرویساتون توضیح میدین؟اگه امکان داره حتمآ یه تست سرعت بزارین.
هزینه سرویس های نا محدودتون یکم زیاد نیست؟:rolleye:

MaSoOd
16-10-2009, 20:17
send receive  جزیی مشکلی نداشت پینگ هم داشت ولی سایتهای خاصی مثل رپید شیر باز نمیشد 

arashrasa
16-10-2009, 20:23
من که مشکلی ندارم از صبح زود صفحه تراوین رو چند صد بار ریلود کردم :43:

ناراحت نشید دوست من, فقط تذکر دادم که خدای نکرده بن نشین:10:ما همیشه اینجا از اطلاعات مفید استقبال میکنیم.
در مورد پینگ تایم سرویساتون توضیح میدین؟اگه امکان داره حتمآ یه تست سرعت بزارین.
هزینه سرویس های نا محدودتون یکم زیاد نیست؟:rolleye:

Time=380 TTL233
:5:

Amin.Senator
16-10-2009, 20:28
دوستان سلام

من ديروز ساين همارا رفتم سرويس توبو رو ورداشته بود امروز دوباره رفتم ديدم فقط يكساله ميده!

اين يعني چي؟

arashrasa
16-10-2009, 20:44
Time=380 TTL233
:5:
دوست عزیز این مثله هزینه سرویس نا محدود منم کمی آذیت میکنه یعنی حرف ی نیست که بتونم باحاش شما رو قانع کنم حق با شماست هزینه سرویس نا محدود ما نسبت به شرکتهای دیگه زیاد

من خودم شخصا سرویس نا محدود امتحان نکردم ولی چند تایی که فروختم میگن راضی بودیم
سرعت دانلود ما مثل صبا بالا نیستش که عرض جیک ثانیه دانلود کامل شه .ولی در کل سرعت ما بین شرکتهای دیگه جز صبا میشه گفت خوبه.در ضمن پشتیبانی ما مثل صبا تا ساعت 5/6 عصر یا روزای کاری نیستش کلا سراسر 24 ساعت فعال .خودم شخصا یه کافی نت هم دارم واسه اینجا سرویس 256 /15 گیگ را انداختم مشتریام راضی هستد .اون عکسی رو هم که براتون فرستادم در حین کار کردن تمام کلاینت ها من دانلود میکردم . برا تست کردن میتونین یه سر بزنین اینجا

یا من خودم یه سرویس به شرط بدم اگه کسی راضی نبود پس بده تا قرون آخرشو پس میدم

طی این 1 ماه که من برا خونه و مغازه سرویس خریدم در کل قطعی صفر بود حالا بعد اینم انشالا که اینطور ادامه میدیم.

موفق باشین

MaSoOd
16-10-2009, 21:38
دوستان سلام

من ديروز ساين همارا رفتم سرويس توبو رو ورداشته بود امروز دوباره رفتم ديدم فقط يكساله ميده!

اين يعني چي؟

حدود 3 ماه میشه که توربو رو فقط یک ساله میدن 

.
.
.
من خودم یه سرویس به شرط بدم اگه کسی راضی نبود پس بده تا قرون آخرشو پس میدم

اینم حرفیه :10:

dibagroup
16-10-2009, 22:19

دوست عزيز با چه رنجي با چه سرعتي

dibagroup
16-10-2009, 22:21
سلام دوستان

من با 128 مكس نت سرعت دانلود با IDM بين 15 تا 24 متغيره ميخواستم ببينم وضعيت همارا چطوره؟

نامحدود يا محدود معمولا نامحدود پايين تر هست

dibagroup
16-10-2009, 22:22

متاسفانه در چند روز گذشته يك مشكلي با رپيد بود كه فكر كنم حل شده است

dibagroup
16-10-2009, 22:27
مناقصه ی مخابرات اذربایجان شرقی برای خرید تجهیزات xDSL برگزار شده

احتمال وجود مشکل از مودم کمه ولی 0 نیست ( مودم های smc طوسی بعضا مشکل دارن )

vpi=0
vci=33
Gateway=DNS=192.168.1.1 ( ای پی مودم یا حالت اتوماتیک )
Ubr
در صورت امکان سرویس های جانبی در مورم ( مثل QoS یا Firewall یا . .. ) رو غیر فعال کنید

مشکل موندن در حالت 99% به گمانم مربوط به دانلود منیجر و سایت دانلود هست ( اگر از dap استفاده میکنید عوضش کنید )

چند نکته :

× flashget از بهترین نرم افزار های دانلود هست و چون رایگان هست مشکل کرکی که در بقیه هست در فلش گت نیست و نرم افزار پایدارتر هست ، مهمترین امکاناتش هم log هست که با استفاده ازش میتونین هر زمانی که دانلود با مشکل مواجه شد خودذتون دلیلش رو بدونین و نیاز به زنگ زدن به پشتیبانی ندارین !

× اگر برای دانلود از رپید شیر اکانت ندارید انتظار سرعت مناسب نداشته باشین و هر مشکلی دیدید بزارین به پای نداشتن اکانت و استفاده ی مجانی !

حدود یک ماه پیش ( که بحث های متفرقه اینجا جریان داشت ! ) خدمت اقای رحیمی ( dsl ماکس نت ) و دوستان دیگشون سلام و خوش آمد گفتیم تا شاید حضور گرمی اینجا داشته باشن و از اطلاعاتشون استفاده کنیم

مناقصه مخابرات چند وقت هست انجام شده قرار هست تا شش ماه آينده 55 هزار پورت راه اندازي شود البته طبق اطلاعات بنده

dibagroup
16-10-2009, 22:29
دوست عزیز نماینده لاسزر عوض شده

نام شرکت تبریز تلکام

سایت شرکت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شماره تماس 3860260-9125975541

:21::21::21::21::21:

بله نماينده لايزر عوض شده است حتي سايت net4u.ir را بدون مطالعه و بررسي توي سايت جديد كپي كردن مراكز مخابراتي درست نيست همه غلط هست دوست عزيز شما توي بهار تجهيزات داريد يا شهريار
اول بررسي كنيد بعد بدون اجازه كپي كنيد

dibagroup
16-10-2009, 22:30
همه اون مشکلات لایزر حل شده

:21::21::21::21:

راستي حل شده است فكر نكنم؟

dibagroup
16-10-2009, 22:32
شب ساعت 3 به لایزر زنگ بزنی یارو از خواب بلن میشه جواب مشکل تو میده به این میگن پشتیبانی

:31::21::21::21:

البته از تهران

Bh_hellboy
16-10-2009, 22:33
دوستان کسی از وضعیت صبا نت خبر داره؟ شندیدم 2 مگ رو باز گزاشته و یوزراش میتونن هر شب 3 4 گیگ دانلود داشته باشن!

dibagroup
16-10-2009, 22:33
مکس نت دیگه شورش و در آوره دفعه پیش به خاطر 163 ملیون تومن قطعش کرده بودن فقط بدهی که به مخابرات داره

:21::21::21:

لایزر فقط

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واقعا اين همه بدهي داشته لايزر كه بدهي ندارد چون من مي خواهم سرويس بگيرم مشكلي نداشته باشد

dibagroup
16-10-2009, 22:35
نه عزیزم ما نماینده انحصاری لایزر هسیم

:21::21::21::21:

چه جالب معني نماينده انحصاري را نيز فهميدم هنوز كه روي سايت نوشته نشده است
مطمئن هستيد

dibagroup
16-10-2009, 22:38

بله سرعتش بالا رفته ولي اولين كسي كه كانكت كند اين طوري مي شود در ضمن خدايي نكرده روي كامپيوتر ويروس داشته باشي صبح بلند مي شود و مي بينيد بايد باز پول اكانت بدهيد اينكه خوب نيست اصل سرعت باز كردن صفحه هست كه تمام شركتها تقريبا برابر هستند

Bh_hellboy
16-10-2009, 22:48
بله سرعتش بالا رفته ولي اولين كسي كه كانكت كند اين طوري مي شود در ضمن خدايي نكرده روي كامپيوتر ويروس داشته باشي صبح بلند مي شود و مي بينيد بايد باز پول اكانت بدهيد اينكه خوب نيست اصل سرعت باز كردن صفحه هست كه تمام شركتها تقريبا برابر هستند

یعنی چی اولین کسی که کانکت میشود؟
من به شخصه تا حالا به این نوع ویروس بر نخوردم ولی فکر نمیکنم برای ویروس فرقی داشته باشه که ما صبا نت داریم یا همارا توربو یا ماکس 600 :46:.
در مورد اصل سرعت هم کمی بیشتر توضیح بدین ممنون میشم!
پس یعنی الان روی 128 صبا که میده 14 تومن 2 مگ بازه؟؟

dibagroup
16-10-2009, 22:51
یعنی چی اولین کسی که کانکت میشود؟
من به شخصه تا حالا به این نوع ویروس بر نخوردم ولی فکر نمیکنم برای ویروس فرقی داشته باشه که ما صبا نت داریم یا همارا توربو یا ماکس 600 :46:.
در مورد اصل سرعت هم کمی بیشتر توضیح بدین ممنون میشم!
پس یعنی الان روی 128 صبا که میده 14 تومن 2 مگ بازه؟؟

بله الان سرعت 128 با سرعت 2 مگ كار مي كند كلا بدليل غير امن بودن سيستمهاي صبانت بنده خودم چندين مورد را ديدم كه گيگ طرف سريعا تمام شده در حالي كه خودش دانلود نكرده، به نظر شما چه چيزي باعث تمام شدن گيگ شده، البته دليل اينكار صبانت نداشتن توان كنترل پورتهاي خودش هست وگرنه هيچ وقت اينكار را نمي كرد كه سرعت به اين حالت بدهد درضمن اين يك روش هست كه شما گيگ خودتان را زود تمام كنيد تا سرويس خود را زودتر شارژ كنيد

Amin.Senator
16-10-2009, 23:10
دوستان يه سوال در حد تيم ملي
من اگه بخوام شركتمو عوض كنم بايد پول رانژه رو دوباره بدوم؟

اين لايزر چه جورياس؟ اين برنزش خيلي قيمت مناسبي داره

ببخشيد دوتا شد

Bh_hellboy
16-10-2009, 23:20
بله الان سرعت 128 با سرعت 2 مگ كار مي كند كلا بدليل غير امن بودن سيستمهاي صبانت بنده خودم چندين مورد را ديدم كه گيگ طرف سريعا تمام شده در حالي كه خودش دانلود نكرده، به نظر شما چه چيزي باعث تمام شدن گيگ شده، البته دليل اينكار صبانت نداشتن توان كنترل پورتهاي خودش هست وگرنه هيچ وقت اينكار را نمي كرد كه سرعت به اين حالت بدهد درضمن اين يك روش هست كه شما گيگ خودتان را زود تمام كنيد تا سرويس خود را زودتر شارژ كنيد

تمام تلاش سرویس دهندگان محدود هم همین مورد است.:13:
من هم شنیدم این مشکل رو ولی بیشتر افراد گفتند که به خاطر ضعف سیستم اکانتینگ بوده.
در مورد عدم توانایی در کنترل پورتها با شما موافق نیستم چون دلیلی نداره صبا نت بیاد در چند شهر سرعت را افزایش بده که بعد نتونه کنترلش کنه یا نمیشه که به خاطر استفاده یک بدافزار از یک پورت کلا پورت رو بست به نظر من مسئول حفظ امنیت سیستم خود فرد است و لاغیر; یک نت اسپم مشکلات خیلی بیشتری میتونه برای فرد ایجاد کنه که 14 تومن قسمت کوچیکه اونه.:10:

dibagroup
17-10-2009, 01:24
تمام تلاش سرویس دهندگان محدود هم همین مورد است.:13:
من هم شنیدم این مشکل رو ولی بیشتر افراد گفتند که به خاطر ضعف سیستم اکانتینگ بوده.
در مورد عدم توانایی در کنترل پورتها با شما موافق نیستم چون دلیلی نداره صبا نت بیاد در چند شهر سرعت را افزایش بده که بعد نتونه کنترلش کنه یا نمیشه که به خاطر استفاده یک بدافزار از یک پورت کلا پورت رو بست به نظر من مسئول حفظ امنیت سیستم خود فرد است و لاغیر; یک نت اسپم مشکلات خیلی بیشتری میتونه برای فرد ایجاد کنه که 14 تومن قسمت کوچیکه اونه.:10:
بله اين درست هست تمام شركتها به نفع خودشان عمل مي كنند نه به فكر ما نيستن اگر راست مي گويند سرعت جستجو يا باز كردن صفحه را زياد كنند البته يك مسله هست كه قابل توضيح هست اين هم آن است كه صبانت در شهرهايي كه سرعت بالا فروخته سرعت را باز كرده و البته پهناي باند بيشتر و چرا به نام 2مگ نمي فروشد چون از نظر قانوني بايد جواب بدهد كه چرا براي خانگي دارد 2مگ مي فروشد و چرا 2 مگ فروخته چون درخواست 2مگ از ادارات داشته به خاطر همين خوب اين هم خودش روشي براي فروش هست ولي قابل اطاع دوستان بعضي از شركتها نيز روي سرويسهاي محدود خود مي خواهند اين كار را انجام دهند كه انشاءالله انجام مي دهند در مورد نرم افزار اكانتيگ هم بايد گفت چرا بايد اين اتفاق بيفتد من خودم ويروسي را نيز ديده ام كه اين كار را انجام مي دهد

Bh_hellboy
17-10-2009, 09:12
سلام دوستان

تایید میشه:43:
البته از دیشب برای من این مشکل رغ داده.

arashrasa
17-10-2009, 14:48
بله نماينده لايزر عوض شده است حتي سايت net4u.ir را بدون مطالعه و بررسي توي سايت جديد كپي كردن مراكز مخابراتي درست نيست همه غلط هست دوست عزيز شما توي بهار تجهيزات داريد يا شهريار
اول بررسي كنيد بعد بدون اجازه كپي كنيد

arashrasa
17-10-2009, 14:51
واقعا اين همه بدهي داشته لايزر كه بدهي ندارد چون من مي خواهم سرويس بگيرم مشكلي نداشته باشد

arashrasa
17-10-2009, 14:52
دوستان يه سوال در حد تيم ملي
من اگه بخوام شركتمو عوض كنم بايد پول رانژه رو دوباره بدوم؟

اين لايزر چه جورياس؟ اين برنزش خيلي قيمت مناسبي داره

ببخشيد دوتا شد

قیمت و نوع سرویس پشتیبانی و بقیه چیزهارو مقایسه کنین . تضمینی سرویس میتونم واستون بدم
پول رانژ هم مهمون من

dibagroup
17-10-2009, 15:52
قیمت و نوع سرویس پشتیبانی و بقیه چیزهارو مقایسه کنین . تضمینی سرویس میتونم واستون بدم
پول رانژ هم مهمون من

واقعا چه باجنبه هست اين دوستون هم خيرات مي دهد هم قبول دارد كه تجهيزات ندارند هم بدهي ندارند چه خوب و عالي انشاءالله مشكل همه حل شود ولي خوب نيست كه يك دوست اينطوري رقابت كند كه وقتي از شركتي عقب افتاد بگويد بدهي دارد و مشكلات ديگر ...
تبريز شهر بزرگي براي كاركردن هست و براي همه جا براي فعاليت وجوددارد
موفق باشيد

dibagroup
17-10-2009, 15:59
سلام دوستان امروز خبر جالبي دارم
طبق اعلام دوستان در پارس آنلاين اين شركت نيز مانند صبانت در حال باز كردن پورتها تا 2 مگ مي باشد و براي تست مركز رحيميان را باز نموده است و به زودي تمام مراكز را باز خواهد كرد و براي اينكه خدايي نكرده مثل بعضي از شركتها پهناي باند كم نيارد اقدام به افزايش پهناي باند خود در تبريز نموده است.
در ضمن نمايندگي جديد پارس كه همان net4u.ir با شماره تلفن پشتيباني 5549121 مي باشد به غير از پارس داره خدمات 040 تلفن بين المللي را نيز ارائه مي كند البته طبق اعلام خودشان به زودي IN را نيز راه اندازي خواهند كرد.
اين طوري فكر كنم رقابت بسيار خوب و محكمي بين شركتها باشه البته قيمت مناسب و كيفيت خوب

arashrasa
17-10-2009, 16:23
واقعا چه باجنبه هست اين دوستون هم خيرات مي دهد هم قبول دارد كه تجهيزات ندارند هم بدهي ندارند چه خوب و عالي انشاءالله مشكل همه حل شود ولي خوب نيست كه يك دوست اينطوري رقابت كند كه وقتي از شركتي عقب افتاد بگويد بدهي دارد و مشكلات ديگر ...
تبريز شهر بزرگي براي كاركردن هست و براي همه جا براي فعاليت وجوددارد
موفق باشيد

شما بهتره برین لفظ قلم خودت و حذف کنی و کتابی صحبت کردنم بهتر یاد بگیری

راستی پیش یه شرکت چند میلیاردی یه یوزر بی نام و نشان مثل جناب عالی که فرق dsl / adsl نمیدونه نظر دادن کمی خارج از لطف هستش .

سواد بعضیا در حد چند صفحه از مقدمات network+ دور از جون

جناب عالی صاحب شرکت isp تونستی بشی خیرات نده شرکت مال منه من میدونم چند کیلو خیرات بدم :))

:40::40::40::40:

arashrasa
17-10-2009, 16:34
سلام دوستان امروز خبر جالبي دارم
طبق اعلام دوستان در پارس آنلاين اين شركت نيز مانند صبانت در حال باز كردن پورتها تا 2 مگ مي باشد و براي تست مركز رحيميان را باز نموده است و به زودي تمام مراكز را باز خواهد كرد و براي اينكه خدايي نكرده مثل بعضي از شركتها پهناي باند كم نيارد اقدام به افزايش پهناي باند خود در تبريز نموده است.
در ضمن نمايندگي جديد پارس كه همان net4u.ir با شماره تلفن پشتيباني 5549121 مي باشد به غير از پارس داره خدمات 040 تلفن بين المللي را نيز ارائه مي كند البته طبق اعلام خودشان به زودي IN را نيز راه اندازي خواهند كرد.
اين طوري فكر كنم رقابت بسيار خوب و محكمي بين شركتها باشه البته قيمت مناسب و كيفيت خوب

dibagroup
17-10-2009, 16:42

راستی پیش یه شرکت چند میلیاردی یه یوزر بی نام و نشان مثل جناب عالی که فرق dsl / adsl نمیدونه نظر دادن کمی خارج از لطف هستش .

جناب عالی صاحب شرکت isp تونستی بشی خیرات نده شرکت مال منه من میدونم چند کیلو خیرات بدم :))

خسته نباشيد از شما بعيد هست با داشتن يك شركت چند ميلياردي اينطوري صحبت مي كنيد

همین شرکت A&D هستش که لایزر و خراب کرد . هر چقدم تونست تیغ زد رفت سراغ پارس آفلاین :27:

نوع كلمات شما خوب نيست پارس آنلاين در ضمن فكر ميكنم با زحمات اين شركت بود كه لايزر توانست در تبريز كاري كند

يادت باشد پول ادب و احترام نمي آورد بلكه صبر و شكيبايي هست كه آدم را موفق مي كند

شما به بزرگي خودتان ببخشيد

arashrasa
17-10-2009, 16:52
خسته نباشيد از شما بعيد هست با داشتن يك شركت چند ميلياردي اينطوري صحبت مي كنيد

نوع كلمات شما خوب نيست پارس آنلاين در ضمن فكر ميكنم با زحمات اين شركت بود كه لايزر توانست در تبريز كاري كند

يادت باشد پول ادب و احترام نمي آورد بلكه صبر و شكيبايي هست كه آدم را موفق مي كند

شما به بزرگي خودتان ببخشيد

Bh_hellboy
17-10-2009, 17:38

دوست عزیز این طرز حرف زدن اصلآ مناسب نیست حالا مدرک mcse دارین یا network پلاس یا سنتون بالاس یا پایین یا پولدار هستین یا بی پول لطف کنید ادب و احترام رو رعایت کنید.به یقین اولین چیزی که مشترکین رو به طرف شما میکشونه متانت و طرز برخورد شماست.اگه قرار باشه با یه کلاینت که به پشتیبانیتون زنگ میزنه هم این رفتار رو بکنید که دیگه...
همه ی شرکتای تبریزی افتخار این شهر هستند, شما میتونین جواب دوستمون رو با دلیل بفرمایید چون هدفتون اینه که مارو ترغیب به استفاده از سرویس هاتون بکنید.

چه جالب معني نماينده انحصاري را نيز فهميدم هنوز كه روي سايت نوشته نشده است
مطمئن هستيد

شما هم لطف کنید حرفایی که میزنید به دور از تخریب باشه, اگه اطلاعات مفیدی دارین بفرمایین تا استفاده کنیم اگر نه لطف کنید تخریب نکنید.
ما دوست داریم شرکت ها با هم رقابت سازنده داشته باشند نه اینکه به جون همدیگه بیفتند چون یقینآ رقابت به سود استفاده کننده است.

موفق باشین

ادیت:
... و خداوند پ.خ را آفریــــــــد!

dibagroup
17-10-2009, 18:59
بهتره بدونین یه آدم با شخصیت با یه شخص سن بالا دروس صحبت میکنه

یادت نیگه دار وقتی تو تبریز کارت اینترنت یکی 2 تا بود من کارت اینترنت هارمونی را انداخته بودم با جلیل زاده سره یه سفره غذا خوردم با دکتر جمالی شوخی داشتم

دلیل نمیشه ما چند تا شرکتیم یکی بیاد در مورد ما بد بگه اگه صاحب a&d جناب عالی میشناسی که هیچ اگه نمیشناسی نظر الکی ندین

من میدونم لایزر و داشتن چطور حراج میزدن من بودم که اومدم سرو تحش و یه جا جم کردم
الانم ادعا میکنم لایزر توی سرویس های شرکت های دیگه قابل مقایسه هستش

یا علی موفق باشین

دوست عزيز شما بچه هاي A&D را مي شناسيد

Bh_hellboy
19-10-2009, 10:54
دوستان من دیگه دلیل منطقی نمیبینم برای سرویس محدود برم سراغ همارا.
کسی خبر داره قصد بالاتر بردن سرعت رو دارند یا نه؟

tohidkh
19-10-2009, 11:01
دوستان من دیگه دلیل منطقی نمیبینم برای سرویس محدود برم سراغ همارا.
کسی خبر داره قصد بالاتر بردن سرعت رو دارند یا نه؟
یکی از دوستام که یه نمایندگی شاتل داره، میگفت قراره تا یه ماه آینده، شاتل سرعت سرویس اکو رو افزایش بده.

با این حال، همارا هنوز یه مگ محدود رو برای یه سال میفروشه....:13:

همارا کم کم .................................................. ..

15 آذر اشتراک من تموم میشه....

اگه تا اون زمان سرعتها رو افزایش نشده، میرم سراغ صبا نت ویات شاتل (اگه بیشتر شه)....

آخه میدونید دانلود با 220 یعنی چی؟! (البته مطمئنم که میدونید :دی)

یعنی هر شب 4 گیگ دانلود...

good_messi
19-10-2009, 12:21
من میخام از همارا و یا صبانت 128 بدون محدودیت بگیرم میخاستم بدونم تو یک ساعت چقدر میتونم دانلود کنم؟

tohidkh
19-10-2009, 12:24
من میخام از همارا و یا صبانت 128 بدون محدودیت بگیرم میخاستم بدونم تو یک ساعت چقدر میتونم دانلود کنم؟
سلام

برفرض اینکه متوسط سرعت دانلودتون 15 کیلوبایت برثانیه باشه، هر ساعت حدودا 52 مگابایت.

Bh_hellboy
19-10-2009, 13:28

مگه صبانت هم نا محدود 128 میده؟؟
اگه میخوای محدود بگیری صبانت ...
اگه نا محدود, همارا و ماکس نت بهترین انتخاب ها هستند.

vitamin2002
19-10-2009, 16:28
یکی از دوستام که یه نمایندگی شاتل داره، میگفت قراره تا یه ماه آینده، شاتل سرعت سرویس اکو رو افزایش بده.

با این حال، همارا هنوز یه مگ محدود رو برای یه سال میفروشه....:13:

همارا کم کم .................................................. ..

15 آذر اشتراک من تموم میشه....

اگه تا اون زمان سرعتها رو افزایش نشده، میرم سراغ صبا نت ویات شاتل (اگه بیشتر شه)....

آخه میدونید دانلود با 220 یعنی چی؟! (البته مطمئنم که میدونید :دی)

یعنی هر شب 4 گیگ دانلود...

خودت که می دونی من صبانتی هستم از روزی که کرد 2 مگا بیت بر ثانیه فقط 3 روز شب دانلود کردم :31: چون هر شب 3.5 گیگ اینا دانلود کردم بعد 3 روز دیدم دیگه چیزی نیست دانلود کنم :31: الانم فکر کنم یه 10 - 12 روز می شه چیزی دانلود نکردم

Bh_hellboy
19-10-2009, 16:31
خودت که می دونی من صبانتی هستم از روزی که کرد 2 مگا بیت بر ثانیه فقط 3 روز شب دانلود کردم :31: چون هر شب 3.5 گیگ اینا دانلود کردم بعد 3 روز دیدم دیگه چیزی نیست دانلود کنم :31: الانم فکر کنم یه 10 - 12 روز می شه چیزی دانلود نکردم

یه تست بزار شاید ما هم از راه به در شدیم :دی

hosseintdk775
19-10-2009, 16:35

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
ممکنه بگید از کدوم نماینده صبا نت سرویس می گیرید؟

و اینکه نوع سرویستون چیه و هزینشم می شه بگید؟

و بعد اینکه سرویس 2 مگ جدا هست یا برای همه سرویس ها مثلا 128 یا 256 و ... برای همه شب ها سرعت 2 مگ هست؟

ممنون

Bh_hellboy
19-10-2009, 16:42
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
ممکنه بگید از کدوم نماینده صبا نت سرویس می گیرید؟

و اینکه نوع سرویستون چیه و هزینشم می شه بگید؟

و بعد اینکه سرویس 2 مگ جدا هست یا برای همه سرویس ها مثلا 128 یا 256 و ... برای همه شب ها سرعت 2 مگ هست؟

ممنون

تا اونجایی که من اطلاع دارم نمایندگی ها فقط مسئول فروش و احتمالآ پشتیبانی هستند و همه چیز در اختیار خود شرکته.

طبق اطلاعاتی که از تاپیک دوستان مشهدی گرفتم کلآ سرعت رو صبا برای چند شهر 2مگ بیت کرده فرقی نمیکنه چه سرویسی گرفته باشید, سرعت دانلود هم از 170 تا 250 :18::34: نوسان داره و هر شب میتونن حدود 3 4 گیگ بدانلودن :37:
البته اگه دوستمون یه تست بزارند و خودشون توضیخ بدند ممنون میشویم:31:

good_messi
19-10-2009, 18:19
مگه صبانت هم نا محدود 128 میده؟؟
اگه میخوای محدود بگیری صبانت ...
اگه نا محدود, همارا و ماکس نت بهترین انتخاب ها هستند.

حالا با همارا بدون محدودیت تو یه ساعت چقدر میشه دانلود کرد؟

tohidkh
19-10-2009, 18:21
حالا با همارا بدون محدودیت تو یه ساعت چقدر میشه دانلود کرد؟
عزیزم بستگی به سرعتت داره.

اگه 128 بگیری، 50 مگ.

اگه 256 بگیری 100 مگ..

اگه 512 بگیری 200 مگ

good_messi
19-10-2009, 18:23
حالا واسه من که میخام زیاد دان کنم محدود خوبه یا بدون محدودیت؟

tohidkh
19-10-2009, 18:26
حالا واسه من که میخام زیاد دان کنم محدود خوبه یا بدون محدودیت؟
خب میتونید شب رو برای دانلود اختصاص بدید...

هر شب حدود 900 مگ.... (با سرویس محدود حجمی)

------------------

یه موردی رو خواستم بگم....

اینکه امروز با مدیر همارا سیستم یه مکاتبه کردم....

حالا جوابش که بیاد نتیجه رو میگم.

Bh_hellboy
19-10-2009, 18:45

خبر آمد خبری در راه است :دی
ایشالا اونا هم به خودشون بیان و پول رانژه تو جیبمون بمونه...:8:

dibagroup
19-10-2009, 23:54

------------------

انشاءالله كه خير و بركت مي شود

Bh_hellboy
20-10-2009, 21:42
چه خبر؟نتیجه ای نداشت مکاتبات؟

tohidkh
20-10-2009, 21:43
چه خبر؟نتیجه ای نداشت مکاتبات؟
سلام.

فعلا جوابی ندادند....

منم منتظرم...

western
20-10-2009, 23:34
من تصمیم کلی برای همارا گرفتم...میگند سرعتش خوبه...منتهی دایر کردنش طول میکشه نه؟امروز زنگ زدیم گفتن دو روز نصب یه روز جمع کردن صبا نت...دو روز راه اندازی یعنی فعلا 5 روز اینجا نت میخوابه ومن نیاز شبانه روزی دارم واسه کارم..نمیدونم...کیا از شرکتی به همارا رفتند بهم بگند حدودا چقدر طول میکشه ؟همین 5 روز باشه جهنم یه کاری میکنم ولی میترسم بیشتر هم بشه...

tohidkh
20-10-2009, 23:37
من تصمیم کلی برای همارا گرفتم...میگند سرعتش خوبه...منتهی دایر کردنش طول میکشه نه؟امروز زنگ زدیم گفتن دو روز نصب یه روز جمع کردن صبا نت...دو روز راه اندازی یعنی فعلا 5 روز اینجا نت میخوابه ومن نیاز شبانه روزی دارم واسه کارم..نمیدونم...کیا از شرکتی به همارا رفتند بهم بگند حدودا چقدر طول میکشه ؟همین 5 روز باشه جهنم یه کاری میکنم ولی میترسم بیشتر هم بشه...
سلام.

همارا حداکثر دو روز طول میکشه تا سرویس رو راه اندازی کنه....

البته در صورتی که خط تون pcm نباشه...

موفق باشید. :11:

Bh_hellboy
21-10-2009, 00:33

3 روز بیشتر طول نمیکشه البته بهتره اول درخواست رو به همارا بدین بعد فرم جمع آوری رو پرکنید.
شما قصد گرفتن سرویس نامحدود دارین؟صبانت چه مشکلی داشت که میخواین بیاین همارا؟

arashrasa
21-10-2009, 09:54

شما چه نوع سرویس میخاین ؟
بیشتر دانلود میکنین ؟

arashrasa
21-10-2009, 09:57

------------------

Rate دانلود همارا چقدره ؟ رو دانلود منیجر 128 همارا چقد سرعت میده هزینش چقدره ؟:11:

arashrasa
21-10-2009, 10:00
سلام

برفرض اینکه متوسط سرعت دانلودتون 15 کیلوبایت برثانیه باشه، هر ساعت حدودا 52 مگابایت.

حلا این متوسط سرعت که میگین 15 کیلوبایت چقدر هزینه میکنین براش ؟؟؟
ایام آخر هفته هم رایگان داره ؟؟؟ 5شنبه جمعه

Bh_hellboy
21-10-2009, 10:27
Rate دانلود همارا چقدره ؟ رو دانلود منیجر 128 همارا چقد سرعت میده هزینش چقدره ؟:11:
اگه منظورتون بیت ریت هست برای سرویس نامحدود 128 ما بین 15 تا 16.5 KB/s هزینشم در صورت تمدید سه ماهه حدود 15 تومن (با مالیات و آبنمان), و برای سرویس محدود کلاسیک برای من 40 تا 50 که 13,500 ماهیانه هزینشه.

کم کم دیگه همارا هم داره از غافله عقب میموفته...

western
21-10-2009, 12:46
سلام.

همارا حداکثر دو روز طول میکشه تا سرویس رو راه اندازی کنه....

البته در صورتی که خط تون pcm نباشه...

موفق باشید. :11:
نه نیس ولی ...دوسه روز خیلی زیاده من یادمه صبا نت صبح اومده بودن نصب و عصر راه اندازی شد روی هم 6 ساعت...هیییییی یادش بخیر:19:دلم هم واسه صبا نت تنگ میشه ها:31:

3 روز بیشتر طول نمیکشه البته بهتره اول درخواست رو به همارا بدین بعد فرم جمع آوری رو پرکنید.
شما قصد گرفتن سرویس نامحدود دارین؟صبانت چه مشکلی داشت که میخواین بیاین همارا؟
ممنون دوست عزیز کمک بزرگی بود...چون ما اول میخواستیم صبا نت رو جمع اوری کنیم بعد فوم همارا رو پر کنیم:31:بله من میخوام نامحدود بخرم 128 با 128 صبا نت در قیمت زیادفرقی نداره فوقش 8 تومن بیشتر ولی 9 گیگ صبا نت رو دوماهه تموم میکنم درحالی که استفاده کافی نکردم:41:

شما چه نوع سرویس میخاین ؟
بیشتر دانلود میکنین ؟
بله خب دانلود و خصوصا سرچ و وبگردی که واقعا کمرشکن میشه حالا خوبه فایرفاکس توگل داره میزنم ایمیج و جاوا و همه چی رو میبندم بازم میبینم در عرض دوماه نه گیگ تمومه..البته من تنها نیستم با داداشم که اتاق دیگه اس مصرف میکنیم :31:این روزا هم صبا نت شروع به اذیت کرده هم سرعت کمه هم دیس میشه...نمیدونم شاید منطقه ما اینطوریه...
خیلی ممنون از کمک هاتون عزیزان:11:

Bh_hellboy
21-10-2009, 13:19
ممنون دوست عزیز کمک بزرگی بود...چون ما اول میخواستیم صبا نت رو جمع اوری کنیم بعد فوم همارا رو پر کنیم:31:بله من میخوام نامحدود بخرم 128 با 128 صبا نت در قیمت زیادفرقی نداره فوقش 8 تومن بیشتر ولی 9 گیگ صبا نت رو دوماهه تموم میکنم درحالی که استفاده کافی نکردم:41:[/b]

خواهش میکنم دوست عزیز:10:
راستی سرعت دانلود شما چقدر بود؟اگه میشه منطقه مخابراتیتون رو هم بگین کجاست.

eblis_boy1386
21-10-2009, 15:22

این دانلود حداقال میباشد ! صبانت میتونید شبی 3 تا 4گیگ دانلود کنید:40:

dibagroup
21-10-2009, 18:30
سلام دوستان
چند روزي بود مشكلي داشتم سرعتم پايين بود يا قطع مي شود و اشكال 678 را مي داد بعد از بررسي متوجه شدم نوع جديد ويروس آمده كه اينطوري شده هركاري مي كردم هيچ آنتي ويروس هم شناسايي نمي كرد تا اينكه با بچه هاي پارس تماس گرفتم و گفتن به خاطر ويروس خود پارس به طور اتوماتيك قطع مي كند تا ويروس ترافيكم را استفاده نكند بعد گفتن كه آنتي ويروس Avast با يك ويروس ديگر اين ويروس را اشتباهي مي شناسد و پاك مي كند بعد از نصب اين آنتي ويروس مشكلم حل شد دو تا ويروس با نامهاي malworm , Backdoor‌ روي كامپيوتر پيدا كرد الان كاملا مشكلم حل شده است از دوستان اگر اين مواردي كه نوشتم را داشته باشند با اين آنتي ويروس حل مي شود.
1-پايين آمدن سرعت
2-قطع و وصلي پشت سرهم
3-قاطي كردن قسمت شبكه و كانكشن

arashrasa
21-10-2009, 19:46
نه نیس ولی ...دوسه روز خیلی زیاده من یادمه صبا نت صبح اومده بودن نصب و عصر راه اندازی شد روی هم 6 ساعت...هیییییی یادش بخیر:19:دلم هم واسه صبا نت تنگ میشه ها:31:

ممنون دوست عزیز کمک بزرگی بود...چون ما اول میخواستیم صبا نت رو جمع اوری کنیم بعد فوم همارا رو پر کنیم:31:بله من میخوام نامحدود بخرم 128 با 128 صبا نت در قیمت زیادفرقی نداره فوقش 8 تومن بیشتر ولی 9 گیگ صبا نت رو دوماهه تموم میکنم درحالی که استفاده کافی نکردم:41:[/b]

بله خب دانلود و خصوصا سرچ و وبگردی که واقعا کمرشکن میشه حالا خوبه فایرفاکس توگل داره میزنم ایمیج و جاوا و همه چی رو میبندم بازم میبینم در عرض دوماه نه گیگ تمومه..البته من تنها نیستم با داداشم که اتاق دیگه اس مصرف میکنیم :31:این روزا هم صبا نت شروع به اذیت کرده هم سرعت کمه هم دیس میشه...نمیدونم شاید منطقه ما اینطوریه...

نظرتون در مورد سرویس 256 شش ماهه با ترافیک 10 گیگ به قیمت 44 تومان ؟ بدون قطعی با رنج دانلود 50/70

a1000a
21-10-2009, 19:57
نظرتون در مورد سرویس 256 شش ماهه با ترافیک 10 گیگ به قیمت 44 تومان ؟ بدون قطعی با رنج دانلود 50/70

اگه بدون قطعی باشه
خوبه

arashrasa
21-10-2009, 19:57
اگه منظورتون بیت ریت هست برای سرویس نامحدود 128 ما بین 15 تا 16.5 KB/s هزینشم در صورت تمدید سه ماهه حدود 15 تومن (با مالیات و آبنمان), و برای سرویس محدود کلاسیک برای من 40 تا 50 که 13,500 ماهیانه هزینشه.

کم کم دیگه همارا هم داره از غافله عقب میموفته...

سرویس پیشنهادی من براتون 256 سه ماه با ترافیک 5 گیگ به قیمت 22960 تومان ریت دانلود هم بین 50/70

arashrasa
21-10-2009, 19:59
اگه بدون قطعی باشه
خوبه

سرویس و به شرط براتون میدم

tohidkh
21-10-2009, 23:34

سرویس پیشنهادی من براتون 256 سه ماه با ترافیک 5 گیگ به قیمت 22960 تومان ریت دانلود هم بین 50/70
هر دو تا عالیه....
به شرطی که قطعی نباشه....

راستی!

دانلود رایگان هم دارید؟ سرعت شبانه چطور هست؟ کم میکنید یا زیاد یا برای رایگان اصلا به سرعت دست نمیزنید؟
(بعضی شرکتها مثلا شاتل، برای اینکه از افت سرعت شبانه جلوگیری کنند، 10 تا افزایش میدند رنج دانلود رو در شب.)

و سوال دیگه هم اینکه هزینه رانژه برای خطوط فوق چقدره؟

minizoro
21-10-2009, 23:59
سلام رفقا
کسی صبانت داره؟ 128؟
سرعت دان شبانه تون چقدره؟ 
من روزا از سایتای خوب تا 250 هم میزنم ولی شبا با اکانت شبونه از 4-5 کیلوبیت بالاتر نمیره!!!!!!
دوروبره رسالت هستم
شما سرعتتون چقدره؟

arashrasa
22-10-2009, 12:19
هر دو تا عالیه....
به شرطی که قطعی نباشه....

راستی!

دانلود رایگان هم دارید؟ سرعت شبانه چطور هست؟ کم میکنید یا زیاد یا برای رایگان اصلا به سرعت دست نمیزنید؟
(بعضی شرکتها مثلا شاتل، برای اینکه از افت سرعت شبانه جلوگیری کنند، 10 تا افزایش میدند رنج دانلود رو در شب.)

و سوال دیگه هم اینکه هزینه رانژه برای خطوط فوق چقدره؟

ساعت 1 تا 7 رایگان

به علت شلوغ نبودن خطوط فعلان سرعت دانلود همونی هستش که در مواقع عادی دانلود میکنین 50/70
هزینه رانژ 10 تومن واسه سرویس 1 ساله 7 تومن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

minizoro
23-10-2009, 12:41
سلام رفقا
کسی صبانت داره؟ 128؟
من روزا از سایتای خوب تا 250 هم میزنم ولی شبا با اکانت شبونه از 4-5 کیلوبیت بالاتر نمیره!!!!!!
دوروبره رسالت هستم
شما سرعتتون چقدره؟

کی نبود جواب بده؟

merlin001
23-10-2009, 17:11
نقل قول:
سلام رفقا
کسی صبانت داره؟ 128؟
دوروبره رسالت هستم
شما سرعتتون چقدره؟
کی نبود جواب بده؟

سلام دوست من. خوش به حال تو که روزا این سرعت رو داری. من این سرعت رو هم ندارم. قبلا مال منم 20 بود ولی حالا محدودش کردن و شده 20. شبا هم سرعتم خیلی کمه حدود 18.
حالا برو خداتو شکر کن که سرعت روزانه ات رو کم نکردن

naser_2006
23-10-2009, 17:57
سرعت كدوم شركت adsl خوبه (128)

naser_2006
23-10-2009, 17:59
شاتل خوبه نسبت به بقيه

Bh_hellboy
24-10-2009, 00:55
سرعت كدوم شركت adsl خوبه (128)

شاتل که 128 نامحدود نداره.
اگه نا محدود میخواین باید بین ماکس نت و همارا یکی رو انتحاب کنید

netfa.ir
24-10-2009, 15:01
ساعت 1 تا 7 رایگان

به علت شلوغ نبودن خطوط فعلان سرعت دانلود همونی هستش که در مواقع عادی دانلود میکنین 50/70
هزینه رانژ 10 تومن واسه سرویس 1 ساله 7 تومن

سلام. این 6 ماهه با 10 گیگ که گفتین جالبه، ولی 10 گیگ واسه 6 ماه کمه. پهنای اضافه نرخش چنده؟؟

اینم یه تست از اشتراکم از همارا. جالبه پینگش رو سرورای نزدیک ضعیفه ولی واسه سرورای دور بدک نیست.
در کل خیلی راضیم. مخصوصا اینکه یه چیزی و مفتی بت بدن و عین خیالت نباشه :27:
سرویس کلاسیک با 30 گیگ اضافه که بیشتر هم میشه :10: << ( فعلا این منم اون همارا ) :31:

netfa.ir
24-10-2009, 15:03
معذرت تصویر تست یادم رفت :20:

Amin.Senator
24-10-2009, 19:27
دوستان مكس نت 900 تومن گذاشته رو تموم سرويساش منم بخاطر همين ميخوام قيدشو بزنم
از بين همارا كلاسيك يا لايزر كدوم رو پيشنهاد ميديد؟

AB
24-10-2009, 21:14

من همارا رو پیشنهاد میکنم.خیلی وقته دارم استفاده میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم.اینم تستی که همین الان گرفتم

tohidkh
24-10-2009, 21:44
من همارا رو پیشنهاد میکنم.خیلی وقته دارم استفاده میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم.اینم تستی که همین الان گرفتم

سلام.

میشه بگید این چه سرویسیه؟

دوستان یه مطلب بسیار مهم دارم براتون.

در پست بعدی میگم...

منتظر باشید

tohidkh
24-10-2009, 22:02
سلام به همگی..

بدون مقدمه میرم سر جریان اصلی...

حقیقتش اینه که من حدود دو ماه و نیم پیش، یه ایمیل داده بودم به مدیر هماراسیستم آقای جلیل زاده.

(البته به مدیران دو تا ISP ی دیگه هم ایمیل زدم ولی خبر نشد که نشد.)

من در این ایمیل چند تا نکته اساسی که مورد بحث بین ما و بقیه افرادی که از اینترنت استفاده میکنن اشاره کرده بودم و همچنین، از ایشون خواسته بودم که به این تاپیک بیان و از نزدیک حرفهای یوزرها رو بشنوند.... اینطوری بهتر میتونن تصمیم گیری کنند و شنیدن حرف یوزرها باعث پیشرفت اوضاع میشه.

ایشون هم قوبل کردند و اومدند بعضی حرفا رو شنیدند. (ظاهرا هم خوشحال بودند از اینکه برخی موارد رو شنیدند)

(دقیقا زمانی بود که symk و Bh_hellboy باهم بحث و جدل میکردند :دی)

خب حالا از اینا بگذریم.

ایشون هم نقد بسیار خوبی برای تمام حرف و حدیثا در مورد همارا واسم ایمیل کردند....

در آخر ایمیل این جملات رو نوشته بودند:

در خاتمه جا دارد که از تمام اعضای آن فروم که با حضور فعال خود و انتقادات باعث ارتقا و توسعه سطح کیفی (البته استاندارد مخابرات ایران!) تلاش می کنند، تشکر و قدردانی نموده و در صورت تمایل میتوان در یک جلسه حضوری با مدیران فروم نسبت به بررسی موارد مطروحه اقدام کرد.خب حالا که میبینم اشکال از من بوده... چون مستقیما آدرس این تاپیک رو داده بودم و باعث یه انحراف فکری شده بودم و اون هم این بود که اینطور فکر بشه که کل انجمن، شامل همین تاپیک میشه و در اینجا هم در مورد ADSL تبریز بحث میشه.

ولی من چیزی در مورد این اشتباه فکری بهشون نگفتم.

در هر حال....

چند روز پیش هم دراینجا گفته بودم که یه نامه نوشتم واسه شون....

امروز جواب اون نامه اومد.

این بود:

دوست عزیز
از اینکه به پیام شما بعلت برگزاری نمایشگاه در خارج از کشور فعلا نتوانستم جواب بدهم پوزش میخواهم. در اسرع وقت اقدام خواهد شد.
با وجود این همچنانکه بخاطر دارم جهت تبادل مطالب و نقطه نظرات اعلام کردم که جلسه ای برگزار شود که جوابی از طرف شما دریافت نشد.
با تشکر خب....

منم یه ایمیل دیگه دادم و قضیه انجمن رو براشون توضیح دادم و اینکه ما در اینجا چه کسانی هستیم و چیکارا میکنیم.

(البته لطفا فکر نکنید که طوری حرف زدمکه همه چیز خراب شده :دی.... نه.... اصلا اینطور نیست.... کاملا مثبت حرف زدم و فقط برخی حقایق رو گفتم)

و درآخر هم بهشون گفتم که اگه بازم مایل هستند جلسه ای تشکیل بشه (که بین برو بچه های این تاپیک و ایشون خواهد بود) من از دوستان دعوت میکنم....

این تقریبا تمام اون چیزی بود که باید میدونستید...

Bh_hellboy
24-10-2009, 22:10
سلام به همگی..

بدون مقدمه میرم سر جریان اصلی...

حقیقتش اینه که من حدود دو ماه و نیم پیش، یه ایمیل داده بودم به مدیر هماراسیستم آقای جلیل زاده.

(البته به مدیران دو تا ISP ی دیگه هم ایمیل زدم ولی خبر نشد که نشد.)

من در این ایمیل چند تا نکته اساسی که مورد بحث بین ما و بقیه افرادی که از اینترنت استفاده میکنن اشاره کرده بودم و همچنین، از ایشون خواسته بودم که به این تاپیک بیان و از نزدیک حرفهای یوزرها رو بشنوند.... اینطوری بهتر میتونن تصمیم گیری کنند و شنیدن حرف یوزرها باعث پیشرفت اوضاع میشه.

ایشون هم قوبل کردند و اومدند بعضی حرفا رو شنیدند. (ظاهرا هم خوشحال بودند از اینکه برخی موارد رو شنیدند)

(دقیقا زمانی بود که symk و Bh_hellboy باهم بحث و جدل میکردند :دی)

خب حالا از اینا بگذریم.

ایشون هم نقد بسیار خوبی برای تمام حرف و حدیثا در مورد همارا واسم ایمیل کردند....

در آخر ایمیل این جملات رو نوشته بودند:
خب حالا که میبینم اشکال از من بوده... چون مستقیما آدرس این تاپیک رو داده بودم و باعث یه انحراف فکری شده بودم و اون هم این بود که اینطور فکر بشه که کل انجمن، شامل همین تاپیک میشه و در اینجا هم در مورد ADSL تبریز بحث میشه.

ولی من چیزی در مورد این اشتباه فکری بهشون نگفتم.

در هر حال....

چند روز پیش هم دراینجا گفته بودم که یه نامه نوشتم واسه شون....

امروز جواب اون نامه اومد.

این بود:
خب....

منم یه ایمیل دیگه دادم و قضیه انجمن رو براشون توضیح دادم و اینکه ما در اینجا چه کسانی هستیم و چیکارا میکنیم.

(البته لطفا فکر نکنید که طوری حرف زدمکه همه چیز خراب شده :دی.... نه.... اصلا اینطور نیست.... کاملا مثبت حرف زدم و فقط برخی حقایق رو گفتم)

و درآخر هم بهشون گفتم که اگه بازم مایل هستند جلسه ای تشکیل بشه (که بین برو بچه های این تاپیک و ایشون خواهد بود) من از دوستان دعوت میکنم....

این تقریبا تمام اون چیزی بود که باید میدونستید...

اگه واقعآ گوش شنوا برای شندیدن مشکلات ما داشته باشن که عالی میشه!
والا من هر بار میرم تمدید کسی حتی جواب سلام نمیده چه برسه به گوش کردن به مشکلات, ولی اگه این اتفاق واقعآ بیفته خیلی خوب میشه و ایشون هم مثل دوست لایزری عزیزمون از نیازها و مشکلات ما باخبر میشن.

tohidkh
24-10-2009, 22:14
اگه واقعآ گوش شنوا برای شندیدن مشکلات ما داشته باشن که عالی میشه!
والا من هر بار میرم تمدید کسی حتی جواب سلام نمیده چه برسه به گوش کردن به مشکلات, ولی اگه این اتفاق واقعآ بیفته خیلی خوب میشه و ایشون هم مثل دوست لایزری عزیزمون از نیازها و مشکلات ما باخبر میشن.
خب نمیخواستم اینو بگم، ولی حقیقت اینه که دلیل اینکه به چند تا ایمیلم جواب دادند اولش اینه که احتمالا ایشون ادم خیلی منطقی ای هستند... و دوم اینکه تعریف نباشه من خیلی خوب حرف زدم.. :دی

دقیقا از چیزایی گفتم که میخواستند مدتها پیش بشنوند.... :27:

آهان راستی!

یه هویی بر ندارید سر خود ایمیل بدید همه چیز رو خراب کنیداااااااااا (با شخص خاصی نبودماااا )

ممنون:11:

Bh_hellboy
24-10-2009, 23:06
خب نمیخواستم اینو بگم، ولی حقیقت اینه که دلیل اینکه به چند تا ایمیلم جواب دادند اولش اینه که احتمالا ایشون ادم خیلی منطقی ای هستند... و دوم اینکه تعریف نباشه من خیلی خوب حرف زدم.. :دی

دقیقا از چیزایی گفتم که میخواستند مدتها پیش بشنوند.... :27:

آهان راستی!

یه هویی بر ندارید سر خود ایمیل بدید همه چیز رو خراب کنیداااااااااا (با شخص خاصی نبودماااا )

من فکر نمیکنم شخص ایشون جواب میلهای شما رو داده باشند احتمالآ منشی, مشاوری کسی بوده :دی
نه بابا به کی میل بزنیم؟بگیم چی؟:13:
حالا از چی براشون گفتی توحید جان؟

tohidkh
24-10-2009, 23:34
من فکر نمیکنم شخص ایشون جواب میلهای شما رو داده باشند احتمالآ منشی, مشاوری کسی بوده :دینمیدونم والله...
البته فکر نکنم... چون یه منشی هیچ وقت نمیتونه از طرف خودش اونطور قاطعانه جواب بده و رفع شبه کنه... و همچنین بگه بیاید باهم در یه جلسه بحث و تبادل نظر بکنیم.

نه بابا به کی میل بزنیم؟بگیم چی؟:13: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا از چی براشون گفتی توحید جان؟ در نامه قبلی؟ خب اگه جوابها رو ببینید سوالها کاملا مشخص میشه.

حالا سر فرصت از جواب ایشون به نامه قبلی یه عکس میگیرم و میذارم اینجا ببینید در چه مواردی صحبت شده.

در این نامه هم گفتم که چرا سرعتها رو افزایش نمیدید؟ چرا قیمت ها رو کاهش نمیدید واز اینحرفا :دی
منتها کاملا به شکل دیگه ای گفتم.... (خیلی مودبانه و خیلی .........!)

AB
25-10-2009, 12:47
سلام.

میشه بگید این چه سرویسیه؟

دوستان یه مطلب بسیار مهم دارم براتون.

در پست بعدی میگم...

منتظر باشید

128 کلاسیک

arashrasa
25-10-2009, 15:13

براتون از سرویس 128 یک ساله با ترافیک 15 گیگ یه تست میزارم

netfa.ir
25-10-2009, 19:01
128 کلاسیک

:13: مگه همارا سرویس کلاسیک 128 داره؟؟؟ !
احتمالا منظورتون همون کلاسیک 256 باشه. درسته؟

راستی دوستان یه خبر بد.!!!!!!

قراره سرعت اینترنت به دلیل برخی مسائل!! برای شهرهای مختلف کم یا زیاد بشه !!!! :41:

ما گفتیم وزیر جدید بیاد بهتر می شه ولی مقه اینکه این ره که می رویم به هیچستان است...

تا زمانی که فکرا عوض نشه و فقط به فکر محدودیت باشیم به هیچ جا نمی رسیم...

Bh_hellboy
26-10-2009, 13:49
:13: مگه همارا سرویس کلاسیک 128 داره؟؟؟ !
احتمالا منظورتون همون کلاسیک 256 باشه. درسته؟

راستی دوستان یه خبر بد.!!!!!!

قراره سرعت اینترنت به دلیل برخی مسائل!! برای شهرهای مختلف کم یا زیاد بشه !!!! :41:

ما گفتیم وزیر جدید بیاد بهتر می شه ولی مقه اینکه این ره که می رویم به هیچستان است...

تا زمانی که فکرا عوض نشه و فقط به فکر محدودیت باشیم به هیچ جا نمی رسیم...

منظور دوستمون سرویس 512~128 یا همون سرویس کلاسیک همارا بود.
منبع خبر؟

Amin.Senator
26-10-2009, 20:29
براتون از سرویس 128 یک ساله با ترافیک 15 گیگ یه تست میزارم

ممنون دوست عزيز يه پيام خصوصي دادم لطفا عنايت بفرماييد...:46:

dibagroup
27-10-2009, 00:11
سلام
از دو روز پيش من مشكل داشتم اينترنت سرعتش پايين آمده بود با شركت تماس گرفتم گفتن دارن تجهيزات را عوض مي كنند فكر كنم مركز ما را هم مثل رحيميان 2 مگ كنند البته اينطوري گفتن فكر كنم پارس آنلاين برنامه خوبي براي تبريز دارد

farhad_mrj
27-10-2009, 00:54
[سلام دوستان
من صبا نت 512 گرفتم البته اینتوری گفتن:27:
وقتی هم به ریز مصرف کاربران میرم اینو میویسه: برنز 128 کیلو بیت حجم 3 گیگابایت سه ماهه جمعا 9 گیگابایت
چرا فایل هایی که دانلود میکنم سرعتش بین 25-20 کیلو بایت بر ثانیه است پس چه جوری میگن با سرعت 100 به بالا میشه دانلود کرد :31:
اینم نتیجه از speedtest: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه لطف کنین جواب بدین

alizshah
27-10-2009, 01:17
سلام
از دو روز پيش من مشكل داشتم اينترنت سرعتش پايين آمده بود با شركت تماس گرفتم گفتن دارن تجهيزات را عوض مي كنند فكر كنم مركز ما را هم مثل رحيميان 2 مگ كنند البته اينطوري گفتن فكر كنم پارس آنلاين برنامه خوبي براي تبريز دارد
اسم مرکز مخابراتی شما چیه ؟
شاید کلا عوض میکنن و تمام isp ها سرعتشون بهتر شه

dibagroup
28-10-2009, 09:30
اسم مرکز مخابراتی شما چیه ؟
شاید کلا عوض میکنن و تمام isp ها سرعتشون بهتر شه

نام مركز مدني هست و راست مي گفتن از ديروز كه نصب شده سرعت بين 80 تا 140 دانلود مي كند فكر نكنم تمام شركتها اين كار رو بكنند

AAKOJ
28-10-2009, 16:24

سلام
من هم اصلا همارا را پیشنهاد نمی کنم .
مشکل پشتیبانی 24 ساعته اما عدم پشتیبانی در قطعی به علت اشغال و یا ...
جمعه ها صبح تقریبا به حالت تعطیل !!! مانند ایرانسل
هر ماهی را تقریبا 29 یا 27 روز حساب می کنند به طوری که در هر سه ماه حدود یک هفته از مدت مشابه همان سه ماه قبلی کاهش روز داریند .
مشکل با مگاآپلود
مشکل DNS که تقریبا قدیمی شده و برای همارا عادی است .
در ضمن هر وقت تماس گرفتین با پشتیبانی طوری برخورد می کنند که 100 درصد شما را مقصر اختلال در اینترنت می دانند و فکر می کنند که طرف همین الان پشت رایانه نشسته . (جواب هایی که به من داده اند : آپدیت ویندوز شما روشنه - سیماتون اشکال داره - مشکل تو مدموتون - مشکل تو مرکز مخابراتی - سرعت دانلود شما که خوبه در توضیح بگم که مال من 128 نامحدود است و 8 کیلوبایت را مناسب می دانستند و با کلی منت می گفتند - مودمو ریست کردیم - یه چیزی دانلود میکنین ) تمام این اتفاقات برام افتاده و حاصل تجربیات دو ساله من و همارا است . همیشه حق با مشتری است ولی در اینجا همیشه حق با همارا است .

mf.designing
28-10-2009, 16:32
من الان 1 ساعت که افت شدید سرعت و قطعی دارم با همارا ! کسی هم مشکلی داشته امروز ؟! ...

AAKOJ
28-10-2009, 16:36
من الان 1 ساعت که افت شدید سرعت و قطعی دارم با همارا ! کسی هم مشکلی داشته امروز ؟! ...
بله همین طوره . من هم افت سرعت که چه عرض کنم قطع کلو دارم . به غیر از سایت خودشو هیچ جا نمیره .

tohidkh
28-10-2009, 18:03
کاملا قطع شده نت ADSL
با دیال آپ وصل شدم... خیلی سخت باز میکنه صفحات رو این دیال آپ.
چی شده؟
کابل رو نهنگ خورده؟! دی

AB
28-10-2009, 18:06

بله همین طوره . من هم افت سرعت که چه عرض کنم قطع کلو دارم . به غیر از سایت خودشو هیچ جا نمیره .

این مشکل ها به خاطر maintanance مراکز مخابراتیه.

AB
28-10-2009, 18:11
سلام
من هم اصلا همارا را پیشنهاد نمی کنم .
مشکل پشتیبانی 24 ساعته اما عدم پشتیبانی در قطعی به علت اشغال و یا ...
جمعه ها صبح تقریبا به حالت تعطیل !!! مانند ایرانسل
هر ماهی را تقریبا 29 یا 27 روز حساب می کنند به طوری که در هر سه ماه حدود یک هفته از مدت مشابه همان سه ماه قبلی کاهش روز داریند .
مشکل با مگاآپلود
مشکل DNS که تقریبا قدیمی شده و برای همارا عادی است .
در ضمن هر وقت تماس گرفتین با پشتیبانی طوری برخورد می کنند که 100 درصد شما را مقصر اختلال در اینترنت می دانند و فکر می کنند که طرف همین الان پشت رایانه نشسته . (جواب هایی که به من داده اند : آپدیت ویندوز شما روشنه - سیماتون اشکال داره - مشکل تو مدموتون - مشکل تو مرکز مخابراتی - سرعت دانلود شما که خوبه در توضیح بگم که مال من 128 نامحدود است و 8 کیلوبایت را مناسب می دانستند و با کلی منت می گفتند - مودمو ریست کردیم - یه چیزی دانلود میکنین ) تمام این اتفاقات برام افتاده و حاصل تجربیات دو ساله من و همارا است . همیشه حق با مشتری است ولی در اینجا همیشه حق با همارا است .

من نمیخام بگم حرف شما درست نیست ولی این مشکلاتی رو که گفتین من تو مدت اشتراکم(که مدت زیادیه)

نداشتم.پشتیبانی هم چند بار ساعت 12-1 شب زنگ زدم مودبانه جوابم رو دادن.فایل های مورد نیازم رو هم

همیشه من جمعه صبح ها دانلود میکنم.(مثلا از رپید شیر).یک ماه رو هم دقیقا 30 روز حساب میکنن.(باور

نداری حساب کن).مگا آپلود رو مخابرات ف یلتر کرده و از همارا نیست.مشکل دی ان اس هم نمیدونم

چیه.میشه توضیح بدین.حرفات در مورد پشتیبانی رو هم به هیچ وجه قبول ندارم.در ضمن برای من خدمات و

پشتیبانی و خصوصا قیمت مهمه که هر شرکتی بهتر باشه من مطمئنا میرم سمت اون.

tohidkh
28-10-2009, 18:15
میگم خوب شد من این Dial Up رو وصل کردما. :دی
در ساعت 18:09 همه چیز به روال عادی خود برگشت.

موفق باشید

tohidkh
28-10-2009, 21:12
من نمیخام بگم حرف شما درست نیست ولی این مشکلاتی رو که گفتین من تو مدت اشتراکم(که مدت زیادیه)

نداشتم.پشتیبانی هم چند بار ساعت 12-1 شب زنگ زدم مودبانه جوابم رو دادن.فایل های مورد نیازم رو هم

همیشه من جمعه صبح ها دانلود میکنم.(مثلا از رپید شیر).یک ماه رو هم دقیقا 30 روز حساب میکنن.(باور

نداری حساب کن).مگا آپلود رو مخابرات ف یلتر کرده و از همارا نیست.مشکل دی ان اس هم نمیدونم

چیه.میشه توضیح بدین.حرفات در مورد پشتیبانی رو هم به هیچ وجه قبول ندارم.در ضمن برای من خدمات و

پشتیبانی و خصوصا قیمت مهمه که هر شرکتی بهتر باشه من مطمئنا میرم سمت اون.
سلام.

حرف هاتون، عالی و منظقی بودند. :27:

امیدوام دوستانی که میخوان جواب بدند، کملا منظقی جواب بدند؛ نه با طعنه و کنایه.

چون اگه جو تاپیک جنجالی بشه، بازم مثل قبل پستها رو پاک میکنن و بحث ها ناقص میمونه.

لطفا همه روی این مطلب دقت داشته باشند.

ممنون از همگی

AAKOJ
29-10-2009, 18:22
سلام
دوستان تعریف و یا انتقاد من از همارا اصلا هیچ گونه سودی نداره و فقط چون فروم جایی است برای بحث عموم گفتیم ما هم شرکت کنیم .
در جواب سوال دوستان باید بگم که هیچ آدم عاقلی حرف بدون دلیل را قبول نمی کند مثلا خودم . من هم برای تمام حرفام دلیل دارم .

پشتیبانی همارا
دوست عزیز من هم ساعت 12 یا 1 شب زنگ بزنم بر میدارند اما جوابشان من را قانع نمی کند چون فقط زور می گن . شاید شما با اولین بهونه اونا خداحافظی می کنید اما من تا جواب قاتعی نشنوم قطع نمی کنم . چون از بابت هزینه ای که می گیرند و ادعاهایی که دارند باید جوابگو هم باشند .

دیروز که سرویس همارا قطع بود . بعد از کلی تماس بالاخره بر داشتند و گفتند همه شرکتا همین مشکلو دارند (نمیدونم شاید هم همین طور بود دوستان سایر شرکتا اگر بودند توضیح دهند که دیروز قطعی داشتند یا نه)

مشکل پرداخت اینترنتی
اگر تا به حال از خرید اینترنتی استفاده کرده اند متوجه این مشکل خواهین شد . دوست خودم 3 بار با کارت سامان می خواست 10 گیگ شارژ کنه و هر دفه که پرداخت اینترنی می کردیم مراحل با موفقیت تمام می شد اما در هر سه دفعه به شرکت مراجعه کردیم تا تمدید کنند .

زور گویی و حرفای دور از واقعیت
یکی از دوستان 10 گیگ تازه گیا شارژ کرده بود . بعد از چند روز خونشون را عوض می کنند . دوست من برای راه اندازی دوباره سرویس به همارا میره و می گن : سرویس شما پا برجاست اما با این شرایط که 10 هزار تومان بابت مخابرات باید بدین که این درسته + اون 10 گیگ را هم که شارژ کردین پریده ..... و باید برای اون 10 گیگ هزینه اضافی دیگری بدین . دوستمون با ما مطرح کردند و چون بالاخره مقداری تجربه تو این کار داشتیم با خود شرکت تماس گرفتیم و چون فهمیدن که نمی توانند سر چند نفر کلاه بزارند هر چه زودتر با چند کلیک انتقال دادند .
بعدا
قبل عید امسال طرح گذاشته بودند که هر کسی نمیدونم شارز کنه و یا تمدید کنه و یا .... یادم نیست . یه ماه اضافه به صورت مجانی در اختیارشان قرار می دهیم . دو تا از دوستان ما هم زمان قبل عید با هم تمدید کرده بودند ولی به هیچ کدومشان یه ماهو نداده بودند . شرکت همارا رفته بودند و با کلی حرف و دعوا و سخنان بی اساس اونا یک ماهو اضافه کرده بوند .

تا به حال به من نگفته اند که تفصیر ، تقصیر ما است نه مخابرات و نه شما . نمیدانم چرا اینا از خودشون اینقدر مطمئن هستند و یا خط مشی شرکت اینه !!!!

در مورد تمدید زمان شما که گفتین همشون سی روزه !!!
چرا شما به قرار داد خود نگاه نمی کنید ؟ من 21 مرداد سرویس خود را دوباره تمدید کردم و طبق ماه هایی که شما میگین (هر ماه 30 روز) باید 90 روز بعد یعنی روز 19 آبان سرویس تام بشه اما .... این تاریخ برای من 14 آبان است .
نمیدانم این 5 روز اختلاف کجا رفته است . از همه مهمتر اگر زمان شما پایان یافته باشد چند روزی را برای تمدید به شما فرصت می دهند اگر در این فرصت تمدید کنید اون روزایی که سرویس شما به حالت معلق بود به حساب روزای است که شما تمدید خواهید کرد . اگر این روزا را هم جمع کنیم ممکن است مدت زمان شما تا 7 - 10 روز کم باشه .

مشکل DNS
کار DNS را که می دونید . همون تبدیل اسم سایت به اعداد . همارا برای خودش DNS داره اما گاهی کار نمی کنه (که فکر کنم چند ماه پیش اوج مشکلات بود )که در این حالت سیستم از Cash استفاده می کند . یعنی اون سایت های معروفی که هستند + سایت خود همارا در دسترس هستند و نمیتوانید به سایت های دیگر که بازدید کننده کمتری دارند بروید . شرکت همارا ادعا دارد که هیچ گونه مشکلی در DNS خود ندارد اما اگر برای اکانت خود آدرس Open Dns را وارد کنیم بدون هیچ گونه مشکلی وارد سایت خواهیم شد .

مشکل با مگاآپلود
عزیزم می دانیم که مشکل هیلترنیگ مربوط به همارا نیست و تقصیر مخابرات . اون قضیه ای که مربوط به همارا است اینکه که اگر شما اکانت داشته باشیند و سرویس محدود که سرعت شما بالاتر از 30 باشد در این صورت اگر از این سایت دانلود کنید نمی توانید بیشتر از 30 کیلوبایت دانلود کنید حتی با اکانت . اما اگر دو یا سه کانکشن برای دانلود ایجاد کنید مشکل شما رفع خواهد شد و با هر کدام می توانید به صورت جداگانه 30 کیلوبایت دانلود کنید .

مشکل روزای جمعه
3 هفته است که صبح ها سرعت مرور صفحات به صفر نزدیک میشه . اما سرعت دانلود همونه ...به همین دلیل شما به راحتی از رپید شر دانلود میکنید . میتونید برای اثباتش به پست های قبلی مراجعه کنید .

در مورد سرعت و چیزا دیگه هم قضاوت به انتخاب دوستان
این آمار اول مهر تا امروز است . سرعت آپلود و سرعت دانلود ......

برای من نسبت خدمات به هزینه مهمه نه اینکه یکی بیشتر باشه ویکی کمتر . شرکتی که به حق مشتری احترام می گذارد و هیچ گونه بهانه ای ندارد شایسته یکه تازی در بازار است اما حیف ....
موفق باشین

AB
29-10-2009, 22:06
سلام
دوستان تعریف و یا انتقاد من از همارا اصلا هیچ گونه سودی نداره و فقط چون فروم جایی است برای بحث عموم گفتیم ما هم شرکت کنیم .
در جواب سوال دوستان باید بگم که هیچ آدم عاقلی حرف بدون دلیل را قبول نمی کند مثلا خودم . من هم برای تمام حرفام دلیل دارم .

پشتیبانی همارا
دوست عزیز من هم ساعت 12 یا 1 شب زنگ بزنم بر میدارند اما جوابشان من را قانع نمی کند چون فقط زور می گن . شاید شما با اولین بهونه اونا خداحافظی می کنید اما من تا جواب قاتعی نشنوم قطع نمی کنم . چون از بابت هزینه ای که می گیرند و ادعاهایی که دارند باید جوابگو هم باشند .

دیروز که سرویس همارا قطع بود . بعد از کلی تماس بالاخره بر داشتند و گفتند همه شرکتا همین مشکلو دارند (نمیدونم شاید هم همین طور بود دوستان سایر شرکتا اگر بودند توضیح دهند که دیروز قطعی داشتند یا نه)

مشکل پرداخت اینترنتی
اگر تا به حال از خرید اینترنتی استفاده کرده اند متوجه این مشکل خواهین شد . دوست خودم 3 بار با کارت سامان می خواست 10 گیگ شارژ کنه و هر دفه که پرداخت اینترنی می کردیم مراحل با موفقیت تمام می شد اما در هر سه دفعه به شرکت مراجعه کردیم تا تمدید کنند .

یکی از دوستان 10 گیگ تازه گیا شارژ کرده بود . بعد از چند روز خونشون را عوض می کنند . دوست من برای راه اندازی دوباره سرویس به همارا میره و می گن : سرویس شما پا برجاست اما با این شرایط که 10 هزار تومان بابت مخابرات باید بدین که این درسته + اون 10 گیگ را هم که شارژ کردین پریده ..... و باید برای اون 10 گیگ هزینه اضافی دیگری بدین . دوستمون با ما مطرح کردند و چون بالاخره مقداری تجربه تو این کار داشتیم با خود شرکت تماس گرفتیم و چون فهمیدن که نمی توانند سر چند نفر کلاه بزارند هر چه زودتر با چند کلیک انتقال دادند .
بعدا
قبل عید امسال طرح گذاشته بودند که هر کسی نمیدونم شارز کنه و یا تمدید کنه و یا .... یادم نیست . یه ماه اضافه به صورت مجانی در اختیارشان قرار می دهیم . دو تا از دوستان ما هم زمان قبل عید با هم تمدید کرده بودند ولی به هیچ کدومشان یه ماهو نداده بودند . شرکت همارا رفته بودند و با کلی حرف و دعوا و سخنان بی اساس اونا یک ماهو اضافه کرده بوند .

تا به حال به من نگفته اند که تفصیر ، تقصیر ما است نه مخابرات و نه شما . نمیدانم چرا اینا از خودشون اینقدر مطمئن هستند و یا خط مشی شرکت اینه !!!!

چرا شما به قرار داد خود نگاه نمی کنید ؟ من 21 مرداد سرویس خود را دوباره تمدید کردم و طبق ماه هایی که شما میگین (هر ماه 30 روز) باید 90 روز بعد یعنی روز 19 آبان سرویس تام بشه اما .... این تاریخ برای من 14 آبان است .
نمیدانم این 5 روز اختلاف کجا رفته است . از همه مهمتر اگر زمان شما پایان یافته باشد چند روزی را برای تمدید به شما فرصت می دهند اگر در این فرصت تمدید کنید اون روزایی که سرویس شما به حالت معلق بود به حساب روزای است که شما تمدید خواهید کرد . اگر این روزا را هم جمع کنیم ممکن است مدت زمان شما تا 7 - 10 روز کم باشه .

مشکل DNS
کار DNS را که می دونید . همون تبدیل اسم سایت به اعداد . همارا برای خودش DNS داره اما گاهی کار نمی کنه (که فکر کنم چند ماه پیش اوج مشکلات بود )که در این حالت سیستم از Cash استفاده می کند . یعنی اون سایت های معروفی که هستند + سایت خود همارا در دسترس هستند و نمیتوانید به سایت های دیگر که بازدید کننده کمتری دارند بروید . شرکت همارا ادعا دارد که هیچ گونه مشکلی در DNS خود ندارد اما اگر برای اکانت خود آدرس Open Dns را وارد کنیم بدون هیچ گونه مشکلی وارد سایت خواهیم شد .

مشکل با مگاآپلود
عزیزم می دانیم که مشکل هیلترنیگ مربوط به همارا نیست و تقصیر مخابرات . اون قضیه ای که مربوط به همارا است اینکه که اگر شما اکانت داشته باشیند و سرویس محدود که سرعت شما بالاتر از 30 باشد در این صورت اگر از این سایت دانلود کنید نمی توانید بیشتر از 30 کیلوبایت دانلود کنید حتی با اکانت . اما اگر دو یا سه کانکشن برای دانلود ایجاد کنید مشکل شما رفع خواهد شد و با هر کدام می توانید به صورت جداگانه 30 کیلوبایت دانلود کنید .

مشکل روزای جمعه
3 هفته است که صبح ها سرعت مرور صفحات به صفر نزدیک میشه . اما سرعت دانلود همونه ...به همین دلیل شما به راحتی از رپید شر دانلود میکنید . میتونید برای اثباتش به پست های قبلی مراجعه کنید .

برای من نسبت خدمات به هزینه مهمه نه اینکه یکی بیشتر باشه ویکی کمتر . شرکتی که به حق مشتری احترام می گذارد و هیچ گونه بهانه ای ندارد شایسته یکه تازی در بازار است اما حیف ....
موفق باشین

فقط میتونم بگم که این فقط نظر شخصی شماست و قابل تعمیم دادن نیست.اگر هم بخام جوابی برای نوشته

هاتون بدم مثل دفعه قبل بیست و چند تا پست یه جا پاک میشن.پس همه اینارو به عنوان نظر شخصیتون قبول

دارم نه استدلالی برای بهتر یا بدتر بودن یه شرکت خاص:12:

AAKOJ
29-10-2009, 22:31
فقط میتونم بگم که این فقط نظر شخصی شماست و قابل تعمیم دادن نیست.اگر هم بخام جوابی برای نوشته

هاتون بدم مثل دفعه قبل بیست و چند تا پست یه جا پاک میشن.پس همه اینارو به عنوان نظر شخصیتون قبول

بله دوست عزیز این فقط نظر شخصی بنده است و هیچ گونه ادعا دیگری هم ندارم . فقط دوستان خواستار این شدند که با علت و دلیل صحبت کنیم به اون خاطر گفتم . به امید بهبود شرایط ....
شاد و موفق باشین

B U L U T
29-10-2009, 22:49
سلام
اگه اینترنتمون تموم بشه منظورم زمانه میتونی بعداز سه ماه دیگه تمدید کنی
مثلا این ماه یک ماه میگیریم ماه بعد تمدید نمیکنیم و ماه بعد باز تمدید میکنیم

mf.designing
29-10-2009, 22:53
سلام
اگه اینترنتمون تموم بشه منظورم زمانه میتونی بعداز سه ماه دیگه تمدید کنی
مثلا این ماه یک ماه میگیریم ماه بعد تمدید نمیکنیم و ماه بعد باز تمدید میکنیم
!! 1 ماه ؟! شما بگو 1 روز ! سریع از رانژه خارج میکنن که مجبور بشی از اول 10 تومن رو بدی !!!

tohidkh
30-10-2009, 00:24
سلام

پشتیبانی همارا

مشکل پرداخت اینترنتی

بعدا

مشکل DNS

مشکل با مگاآپلود

مشکل روزای جمعه

موفق باشین

سلام.

نظر شخصی بود. ولی واقعا عالی بود.

هم باید بهتون تبریک گفت که بدون هیچگونه توهین و جدل و این چیزا بیان کردید نظراتتون رو. :27:

و هم اینکه باید بگم. بیش از 70 درصد (شایدم خیلی بیشتر) از حرفاتونو کاملا قبول دارم...:10:

ممنون بابت نقد قشنگ تون.

حالا اگه فرصت کردم، چند سطری هم من مینویسم...

dibagroup
30-10-2009, 01:27
البته دوستان آن را در نظر داشته باشيد كه ما تا جايي كه مي بينيم و اطلاعات داريم مي توانيم نظر بديم و مشكلات و مسائل پشته پرده از ما پنهان است ولي بايد گفت حرفهاي دوستمان كاملا درست و به جا مي باشد در چند ماه گذشته فقط به قيمت سرويس همه دقت كردن نه به كيفيت البته متاسفانه در شهرما بيشتر مردم دنبال قيمت هستن نه كيفيت ولي اميدوارم كه همه شركتها اول به كيفيت بعد به قيمت محصولات دقت كنند.
يك مثال از سالهاي گذشته برايتان بگويم بد نيست.
در سال 83 كه نمايشگاه كامپيوتر رونق خوبي داشت و شركتهاي بزرگ در نمايشگاه شركت مي كردن يكي از شركتها فقط كارت گرافيكي در غرفه خود گذاشته بود يكي از دوستان در مورد يكي از كارتها سوالي از غرفه دار پرسيد او در جواب گفت من مي ترسم جواب بدهم چون بازديدكنندگان همه حرفه اي هستند و وقتي سوالي از من مي پرسند مي دانم تمام موارد را مي دانند و سوال فقط براي باز كردن بحث درمورد كارت هست شهر تبريز متخصصان خوبي دارد و آينده آن درخشان هست.
دوستم گفت من اطلاعاتي ندارم و فقط براي دانستن هست غرفه دار گفت شما اين تكنولوژي را مي شناسيد و اين را نيز بگويم حتي در تهران هم ما بهترين و حرفه ايترين كارتها را به تبريزي ها مي فروشيم.
فروختن در تبريز خيلي سخت هست چون همه حداقل كمي از تكنولوژي خبر دارند بايد شركتها فروشنده بدانند فقط تا يك زمان مي توانم با ارزان فروشي كار را جلو برد بايد هميشه به فكر كيفيت و رازي نگه داشتن مشتري هم بود.

dibagroup
30-10-2009, 13:22
سلام دوستان
چند روز پيش يادتون باشد گفتم دو روز بود اينترنتم قطع بود و بعد از اينكه وصل شد با سرعت 2 مگ بالا آمد برام خيلي جالب بود با بچه هاي پارس تماس گرفتم گفتن دارند سرعتها را بالا مي برند و تا الان مراكز وليعصر، رجائي، باكري، چمران، ياغچيان، رحيميان، قندي به اين شكل شده و سرعت دانلود تا 2 مگ مي باشد طبق اعلام دوستان بزودي مراكز ديگه هم اينطوري خواهد شد.
فكر كنم قيمت و كيفيت بالا پارس كم كم داره خودش را نشان مي دهد.
اميدوارم كه اينطوري باشد.

tohidkh
30-10-2009, 13:24
سلام دوستان
چند روز پيش يادتون باشد گفتم دو روز بود اينترنتم قطع بود و بعد از اينكه وصل شد با سرعت 2 مگ بالا آمد برام خيلي جالب بود با بچه هاي پارس تماس گرفتم گفتن دارند سرعتها را بالا مي برند و تا الان مراكز وليعصر، رجائي، باكري، چمران، ياغچيان، رحيميان، قندي به اين شكل شده و سرعت دانلود تا 2 مگ مي باشد طبق اعلام دوستان بزودي مراكز ديگه هم اينطوري خواهد شد.
فكر كنم قيمت و كيفيت بالا پارس كم كم داره خودش را نشان مي دهد.
اميدوارم كه اينطوري باشد.
سلام.

لطفا لینک سایتشون رو بدین

arashrasa
30-10-2009, 16:43
پشتیبانی همارا

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شبکه لایزر اون شبی که همارا قطع شده بود فعال بود من خودم 2 تا فیلم رو دانلود داشتم صبح از دانلود برداشتم . پس papهای دیگه هیچ کدوم ایراد نداشتن ایراد مال همارا بود

dibagroup
30-10-2009, 20:55
سلام.

arashrasa
01-11-2009, 16:24
سلام.

Bh_hellboy
01-11-2009, 19:11
اهههههههههههههههههههه!
دیگه داره حالم از همارا به هم میخوره.هر روز حداقل 10 بار قطعی داره آرزو به دلم موند یه شب دانلود بزارم و صبح نبینم قطع شده :2: آحه این چه وضعشه :grrr:

arashrasa
01-11-2009, 21:33

B U L U T
03-11-2009, 18:09
این پار چی شد سایتش درست نیست
در ضمن کسی تا به حال امتحان کرده

tohidkh
03-11-2009, 18:45
کار نمیکنه دوست من....

نمیدونم الان من باید از کجا از سرویس هایی که میدند، اطلاع پیدا کنم:13:

(پست 2000 ام : دی)

ashkan22
05-11-2009, 17:12
خدائيش ديگه همارا شورش رو درآورده ... قطعي هاي وقت و بي وقتش بجاي خود ..اما نحوه برخورد و رفتار تيم مثلا پشتيبانيشون واقعا بي ادبانه هستش و فكر ميكنن مشترياشونم مثل خودشون چيزي بارشون نيست و ميخوان بزور يه چيزي رو به آدم بقبولن و اكه ديدن كه كم ميارن صداشونو بلند ميكنن و ..من كه خودمو خيلي كنترل كردم كه چيزي بهشون نگم ولي خوب يه روزي ...
خلاصه يا بايد يه آموزشي به كاركنانشون در مورد برخورد با مشتري بدن يا اينكه بايد منتظر پيامداي مشتري فرار دادنشون باشن

AAKOJ
05-11-2009, 20:21
خدائيش ديگه همارا شورش رو درآورده ... قطعي هاي وقت و بي وقتش بجاي خود ..اما نحوه برخورد و رفتار تيم مثلا پشتيبانيشون واقعا بي ادبانه هستش و فكر ميكنن مشترياشونم مثل خودشون چيزي بارشون نيست و ميخوان بزور يه چيزي رو به آدم بقبولن و اكه ديدن كه كم ميارن صداشونو بلند ميكنن و ..من كه خودمو خيلي كنترل كردم كه چيزي بهشون نگم ولي خوب يه روزي ...
خلاصه يا بايد يه آموزشي به كاركنانشون در مورد برخورد با مشتري بدن يا اينكه بايد منتظر پيامداي مشتري فرار دادنشون باشن
سلام
همین مسئله است که من از اول (حدود 2 ساله )بر اون تاکید می کنم . شرکت همارا چرا با این همه مشتری که دارد نباید رفتار مناسب با مشتری داشته باشد ؟
بعد از دو سال که با این شرکت بودم از این ماه از یک شرکت دیگر سرویس خواهم گرفت ، چون حوصله رفتار های متناقض همارا را ندارم هر چند که شرکت های دیگر هم زیاد قابل تعریف نیستند .
موفق باشین

tohidkh
05-11-2009, 20:27
سلام.

بچه ها جواب نامه اومد...

خب حالا چیکار کنیم؟ :31:

هر کسی که 2 ساعت حرف مفید و کاملا منطقی واسه گفتن داره، اعلام آمادگی کنه. :31:

arashrasa
05-11-2009, 20:59
سلام.

بچه ها جواب نامه اومد...

خب حالا چیکار کنیم؟ :31:

هر کسی که 2 ساعت حرف مفید و کاملا منطقی واسه گفتن داره، اعلام آمادگی کنه. :31:

دوس داری من به عنوان مدیر عامل یه شرکت رقیب باهات بیام :31:
جفتمونم میندازن بیرون :27:

arashrasa
05-11-2009, 21:04
سلام
همین مسئله است که من از اول (حدود 2 ساله )بر اون تاکید می کنم . شرکت همارا چرا با این همه مشتری که دارد نباید رفتار مناسب با مشتری داشته باشد ؟
بعد از دو سال که با این شرکت بودم از این ماه از یک شرکت دیگر سرویس خواهم گرفت ، چون حوصله رفتار های متناقض همارا را ندارم هر چند که شرکت های دیگر هم زیاد قابل تعریف نیستند .
موفق باشین

وقتی یه شرکت به اوج موفقیت میرسه خودش و گم میکنه
من هم شرکت pap دارم ولی مشتریام به خاطر این که برا من درامد دارن جذب نکردم

تک تک مشتریای من سرمایه شخصیت شغلی من هستن
اگه یکی از مشتریام از شرکتم ناراضی باشه دنبال سبب میگردم نه این که این نارضایتی رو بخوام قایم کنم

ashkan22
05-11-2009, 21:52
ممنون از پيگيريهاي دوستان بخصوص توحيد عزيز
من اگه بيام بيشتر در مورد آموزش علمي و همچنين اخلاقي و رفتاري پرسنل (بخصوص اون بخش از پرسنل كه در ارتباط مستقيم با مشتري هستند) تاكيد خواهم كرد اگه هم كه نتونستم بيام يا ما رو قابل ندونستيد دوستاني كه ميرن حتما اين نكته رو بهشون بگن چرا كه حلقه ارتباط با مشتري بيشترين سهم رضايتمندي رو داره و مطمئنا حتي اگه بهترين سرويس از نظر فني رو بدن اما با احترام با افراد برخورد نكنند بنظر من هيچ ارزشي رو نداره و مطمئنا موفق نخواهند بود همچنين پرسنل پشتيبان بايد اطلاعات فني خوبي داشته باشندلا اقل در اين حد كه حرفاي مزخرفي از قبيل حتما سيستمت ويروسي شده كه اينترنتت قطعه!! (همين سيستم پس از كلي جرو بحث از پشت تلفن يهوئي ويروساش پريد !!! و اينترنتش كانكت شد!!) رو تحويل مشتري ندن !!

AB
05-11-2009, 22:27

شما کی قطعی داشتین؟

ashkan22
06-11-2009, 10:59
شما کی قطعی داشتین؟
ببينيد دوست عزيز من الان چيزي در حدود دو ساله كه از سرويسهاي همارا استفاده ميكنم آدمي هم نيستم كه با يكي دو مورد بيام و از شركتي شكايت كنم. از اول يه همچين مسائلي در همارا بود ولي اين اواخر بيشتر شده مسئله قطع بودن يا نبودن براي من در درجه دوم اهميته و اونچه كه من بهش اعتراض دارم نوع برخورد اونا هستش موردي هم كه گفتم يه نمونه بود و موارد زيادي رو ديدم و شنيدم ازجمله:
آخراي سرويسم بود و تازه شروع كرده بودند به تبليغ كارت شارژ ، منم چون تو همين تاپيك شنيده بودم توربو شارژ نميشه خودم بهشون زنگ زدم تا مطمئن شم كه دركمال تعجب و پس از چندبار پرسيدن كه مطمئن باشم اشتباه نشنيدم وتاكيد براينكه سرويس من توربو هستش ، بهم گفتن بله امكانش هست !! ولي بايد حجم باقي ماندتو استفاده كني وگرنه حساب نميشه منم شروع كردم به چندتا دانلود و بعد اينكه تموم شد از اينترنت پول رو واريز كردم و پين كد رو هم گرفتم و بهشون زنگ زدم و تازه اينجا بود كه آقايون فهميدن نه توربو رو نميشه شارژ كرد!!خلاصه باز من چيزي نگفتم و خودم حضوري رفتم شركت و مجبور شدم از اول ماجرا رو به اين دوستانمون كه ماشالله IQ بسيار بسيار بالائي هم دارند رو تعريف كنم كه فرمودند فقط بايد دوباره سرويس رو بخري!! ما هم گفتيم چشم و سرويس سه ماهه خريديم!! كه اينبار هم گفتند بايد فعال شدن توسط مسول مالي انجام بشه و ايشون هم چون آخروقته تشريف بردن و فردا هم تعطيل هستش و نمياد!!!
خلاصه سرتونو درد نيارم عوض اينكه يا مشكلي رو كه خودشون درست كرده بودند رو حل كنن يا لااقل يه عذرخواهي كوچك بكنن به من گفتن ميخواستي پول رو واريز نميكردي و حجمت رو هم تموم نميكردي!!!!و من وقتي ميگفتم بالام جان من اول با شما چك كردم و بعد اين كار رو كردم فرمودند همينه كه هست!!! :41:
اينائي كه گفتم فقط مواردي بعنوان مشت نمونه خروار بود وگرنه رفتار و برخورد حضرات و از موضع بالاتر و با صداي بلند حرف زدن وخيلي چيزاي ديگه براشون عاديه و هيچ سيستم نظارتي بر روي رفتار پرسنل مثلا پشتيبانشون وجود نداره و با آزادي تموم هر چي دلشون ميخواد رو ميگن و من فكر ميكنم اگه كسي يه كمي باهاشون بيشتر هم بحث بكنه كار به فحش و اين جور چيزا هم كشيده بشه البته بعضياشون رفتارشون نسبتا خوبه ولي بخصوص يه آقائي هست كه يه جور خاصي حرف ميزنه و صداي شبيه بچه ها رو داره و بنظر من بي ادب ترينشون همينه
خلاصه اگه واقعا مسولان همارا مشتري مداري و رضايت مشتري براشون مهمه بايد همونطور كه عرض كردم يه نظارتي روي كارمنداشون داشته باشن يا هركسي رو كه از راه ميرسه پشت تلفن نذارن كه يا راهنمائي غلط بده يا خيلي معذرت ميخوام پاچه ملت رو بگيره
موفق باشيد :10:

AB
06-11-2009, 12:20
ببينيد دوست عزيز من الان چيزي در حدود دو ساله كه از سرويسهاي همارا استفاده ميكنم آدمي هم نيستم كه با يكي دو مورد بيام و از شركتي شكايت كنم. از اول يه همچين مسائلي در همارا بود ولي اين اواخر بيشتر شده مسئله قطع بودن يا نبودن براي من در درجه دوم اهميته و اونچه كه من بهش اعتراض دارم نوع برخورد اونا هستش موردي هم كه گفتم يه نمونه بود و موارد زيادي رو ديدم و شنيدم ازجمله:
آخراي سرويسم بود و تازه شروع كرده بودند به تبليغ كارت شارژ ، منم چون تو همين تاپيك شنيده بودم توربو شارژ نميشه خودم بهشون زنگ زدم تا مطمئن شم كه دركمال تعجب و پس از چندبار پرسيدن كه مطمئن باشم اشتباه نشنيدم وتاكيد براينكه سرويس من توربو هستش ، بهم گفتن بله امكانش هست !! ولي بايد حجم باقي ماندتو استفاده كني وگرنه حساب نميشه منم شروع كردم به چندتا دانلود و بعد اينكه تموم شد از اينترنت پول رو واريز كردم و پين كد رو هم گرفتم و بهشون زنگ زدم و تازه اينجا بود كه آقايون فهميدن نه توربو رو نميشه شارژ كرد!!خلاصه باز من چيزي نگفتم و خودم حضوري رفتم شركت و مجبور شدم از اول ماجرا رو به اين دوستانمون كه ماشالله IQ بسيار بسيار بالائي هم دارند رو تعريف كنم كه فرمودند فقط بايد دوباره سرويس رو بخري!! ما هم گفتيم چشم و سرويس سه ماهه خريديم!! كه اينبار هم گفتند بايد فعال شدن توسط مسول مالي انجام بشه و ايشون هم چون آخروقته تشريف بردن و فردا هم تعطيل هستش و نمياد!!!
خلاصه سرتونو درد نيارم عوض اينكه يا مشكلي رو كه خودشون درست كرده بودند رو حل كنن يا لااقل يه عذرخواهي كوچك بكنن به من گفتن ميخواستي پول رو واريز نميكردي و حجمت رو هم تموم نميكردي!!!!و من وقتي ميگفتم بالام جان من اول با شما چك كردم و بعد اين كار رو كردم فرمودند همينه كه هست!!! :41:
اينائي كه گفتم فقط مواردي بعنوان مشت نمونه خروار بود وگرنه رفتار و برخورد حضرات و از موضع بالاتر و با صداي بلند حرف زدن وخيلي چيزاي ديگه براشون عاديه و هيچ سيستم نظارتي بر روي رفتار پرسنل مثلا پشتيبانشون وجود نداره و با آزادي تموم هر چي دلشون ميخواد رو ميگن و من فكر ميكنم اگه كسي يه كمي باهاشون بيشتر هم بحث بكنه كار به فحش و اين جور چيزا هم كشيده بشه البته بعضياشون رفتارشون نسبتا خوبه ولي بخصوص يه آقائي هست كه يه جور خاصي حرف ميزنه و صداي شبيه بچه ها رو داره و بنظر من بي ادب ترينشون همينه
خلاصه اگه واقعا مسولان همارا مشتري مداري و رضايت مشتري براشون مهمه بايد همونطور كه عرض كردم يه نظارتي روي كارمنداشون داشته باشن يا هركسي رو كه از راه ميرسه پشت تلفن نذارن كه يا راهنمائي غلط بده يا خيلي معذرت ميخوام پاچه ملت رو بگيره

والا چه عرض کنم!!!من که تا حالا نه همچین مشکلاتی برام پیش اومده نه پشت تلفن بهم چرت و پرت گفتن.

اگه بخان یه ذره بی ادبی کنن حالیشون میکنم(که خدا رو شکر من تا حالا ندیدم)

اگه این حرف ها رو به من میگفتن از پشت تلفن میزدم تو دهنشون:27:

ashkan22
06-11-2009, 15:27
والا چه عرض کنم!!!من که تا حالا نه همچین مشکلاتی برام پیش اومده نه پشت تلفن بهم چرت و پرت گفتن.

اگه بخان یه ذره بی ادبی کنن حالیشون میکنم(که خدا رو شکر من تا حالا ندیدم)

اگه این حرف ها رو به من میگفتن از پشت تلفن میزدم تو دهنشون:27:
خوشحالم كه براتون اتفاق نيوفتاده ولي زيادم مطمئن نباشد كه اتفاق هم نخواهد افتاد
بالاخره هركي روش خودش روداره يكي با مشت ويكي با...
موفق باشيد :11:

Bh_hellboy
06-11-2009, 19:24
تایید میشه شدید!
من هم حدود دو سال هست که از همارا سرویس میگیرم و مشکلی نداشتم اگه پستهای قبل من رو ببینید میفهمین که یک زمانی از این شرکت حمایت میکردم ولی این اواخر واقعآ وضعش خراب شده.دیگه تحمل هم حدی داره.
دوستان, اصل بحثی که میشه با این آقا داشت بحث فنی هست که خودشون بهتر از ما بهش واقفند.

tohidkh
06-11-2009, 19:28
دوستان, اصل بحثی که میشه با این آقا داشت بحث فنی هست که خودشون بهتر از ما بهش واقفند.
نه خب...

میخواهیم بریم و انتقادات مون رو بگیم.

western
07-11-2009, 00:53
دوستان عزیز من بالاخره همارا خریدم و خیلی راضی هستم....فکرکنم روزی با وبگردی و دانلود آهنگ و عکس و این چیزا 600 مگ مصرف میکنم...سرعتش کمی کمتر از صبا نته که واقعا با این قیمت هزاران بار بهتره...از کمکهاتون ممنونم....و به همه تبریزی ها همارا رو پیشنهاد میکنم...:27:

tohidkh
07-11-2009, 09:04
دوستان عزیز من بالاخره همارا خریدم و خیلی راضی هستم....فکرکنم روزی با وبگردی و دانلود آهنگ و عکس و این چیزا 600 مگ مصرف میکنم...سرعتش کمی کمتر از صبا نته که واقعا با این قیمت هزاران بار بهتره...از کمکهاتون ممنونم....و به همه تبریزی ها همارا رو پیشنهاد میکنم...:27:
سلام.

مبارک باشه. :27:

چه سرویسی گرفتید؟

هر روز 600 مگ؟ :18:

چطور ممکنه؟! :18:

MaFia_King
07-11-2009, 09:17
سلام

امروز همارا از نصف شب حدودا ساعت 3 به بعد تا صبح ساعت 9 قطع بود.
مثلا خواستيم امروز دانلود شبانه داشته باشيم :41:
دوستان ديگه وضعيتشون چطوره؟

ممنون

tohidkh
07-11-2009, 09:44
سلام

ممنون
سلام

من دقیقا 903 مگابایت دانلود داشتم امشب.

احتمالا مشکل مربوط به منطقه مخابراتی تون باشه.

بعضی وقتا اینجا هم پیش میاد....

از شنبه هفته گذشته هر شب بدون استثنا بالای 900 مگ دانلود داشتم...

مشکل من با همارا فقط اینه که چرا اولین نیست؟

چرا سرعت 2 مگ نمیده :دی

موفق باشید:11:

MaFia_King
07-11-2009, 11:18
احتمالا مشکل مربوط به منطقه مخابراتی تون باشه.

چرا سرعت 2 مگ نمیده :دی

سلام

شايد مشكل از منطقه ما بوده!

ولي اين سرعت 2 مگ رو هم مي ده ولي با شرايطي!:20:

ممنون

western
07-11-2009, 11:36
سلام.

مبارک باشه. :27:

چه سرویسی گرفتید؟

هر روز 600 مگ؟ :18:

چطور ممکنه؟! :18:

اره بابا ممکنه:31:حال میده اساسی...128 سه ماهه گرفتم خب!!!جالب اینجاس سیستمم 24 ساعته روشن نیس صبحا 3 ساعت عصر سه ساعت شب دو ساعت اینا....هر دقیقه بذار یه مگ...دقیقا هر دقیقه یه مگ دان میشه خوبه خب!:31:تازه من کم هم گفتم:31:

mortaza2006
07-11-2009, 12:33
سلام دوستان
منم می خوام adsl بخرم ولی هیچ چیزی در مورد اینا نمی فهمم.
لطفا منو راهنمایی کنید.
چه فرقی بین 128 Kbps نامحدود و نامحدود خانگی در سرویس همارا وجود داره؟ سرعت دانلود در هر کدوم فرقی داره یا نه؟ حدودا چه قدره سرعت دانلود در هر کدوم؟
و اما سرعت دانلود 64 Kbps نامحدود خانگی در همارا چه قدره؟ و با سرویس های دیگه مثل صبانت و غیره فرقی داره؟
آیا سرعت128 Kbps نامحدود و محدود با هم فرقی داره در دانلود و غیره؟
در کل هم کمی ارزان باشه ؟
اغلب کار من وبگردی و دانلود هستش؟
آیا 64 بهتره یا 128 ؟

.:: با تشکر از همه دوستان ::.

AB
07-11-2009, 13:51
سلام

ممنون

دوست عزیز من امروز هیچ مشکلی نداشتم.احتمال مربوط به مرکز مخابراتیتونه.

سلام دوستان
منم می خوام adsl بخرم ولی هیچ چیزی در مورد اینا نمی فهمم.
لطفا منو راهنمایی کنید.
چه فرقی بین 128 Kbps نامحدود و نامحدود خانگی در سرویس همارا وجود داره؟ سرعت دانلود در هر کدوم فرقی داره یا نه؟ حدودا چه قدره سرعت دانلود در هر کدوم؟
و اما سرعت دانلود 64 Kbps نامحدود خانگی در همارا چه قدره؟ و با سرویس های دیگه مثل صبانت و غیره فرقی داره؟
آیا سرعت128 Kbps نامحدود و محدود با هم فرقی داره در دانلود و غیره؟
در کل هم کمی ارزان باشه ؟
اغلب کار من وبگردی و دانلود هستش؟
آیا 64 بهتره یا 128 ؟

.:: با تشکر از همه دوستان ::.

دو تا 128 هیچ فرقی با هم ندارن.اولی برای خونه هاست (که تعرفش پایین تره)دومی برای شرکتاست.

سرعت دانلود 128 هم بین 15 تا 18 هست.

سرعت دانلود 64 هم حدود 8 هست.با سرویس های دیگه هم هیچ فرقی نداره به جز این که قیمتش کمتره.

128 نامحدود که خب نامحدوده ولی سرعتش حدود 16 هست ولی 128 محدود همون 512 هست که سرعتش بین 62 تا 67 هست.

اگه تو 3 ماه بیشتر از 5 گیگ دانلود و وبگردیت میشه همون 128 نامحدود رو بگیر.(البته میتونین بنا به نیازتون محدودیت رو بیشترش کنین.مثلا من خودم 8 گیگ گرفتم زیاد هم هست.)البته 128 محدود هم دانلود شبانه داره که میتونی دانلودات رو برنامه ریزی کنی و از ساعت 1 تا 7 صبح (جمعه ها تا 10) دانلود کنی.با این سرویس تو 6 ساعت بین 900 مگ تا یک گیگ میتونین دانلود کنین ولی تو سرویس 128 نامحدود اگه سیستمتون 24 ساعته روشن باشه حداکثر فوق فوقش 1.3 گیگ میتونین دانلود کنین.

vendee
07-11-2009, 14:15
بهترین سرویس دهنده شاتل هست.من 512 دارم 24 ساعته سرعت دانلودش 64 هست و پینگش هم عالی.البته اینو هم بگم قیمتش یکم بالاست.ولی در عوض نه قطعی داره نه کاهش سرعت مثل همارا نیست از 24 ساعت 12 ساعتش قطع باشه و شبا هم سرعتش پایین باشه:دی
و در ضمن پشتیبانی شاتل عالی هست خیلی احترام میزارن به ادام.

Bh_hellboy
07-11-2009, 16:04
دوست عزیز من امروز هیچ مشکلی نداشتم.احتمال مربوط به مرکز مخابراتیتونه.

دو تا 128 هیچ فرقی با هم ندارن.اولی برای خونه هاست (که تعرفش پایین تره)دومی برای شرکتاست.

سرعت دانلود 128 هم بین 15 تا 18 هست.

سرعت دانلود 64 هم حدود 8 هست.با سرویس های دیگه هم هیچ فرقی نداره به جز این که قیمتش کمتره.

128 نامحدود که خب نامحدوده ولی سرعتش حدود 16 هست ولی 128 محدود همون 512 هست که سرعتش بین 62 تا 67 هست.

اگه تو 3 ماه بیشتر از 5 گیگ دانلود و وبگردیت میشه همون 128 نامحدود رو بگیر.(البته میتونین بنا به نیازتون محدودیت رو بیشترش کنین.مثلا من خودم 8 گیگ گرفتم زیاد هم هست.)البته 128 محدود هم دانلود شبانه داره که میتونی دانلودات رو برنامه ریزی کنی و از ساعت 1 تا 7 صبح (جمعه ها تا 10) دانلود کنی.با این سرویس تو 6 ساعت بین 900 مگ تا یک گیگ میتونین دانلود کنین ولی تو سرویس 128 نامحدود اگه سیستمتون 24 ساعته روشن باشه حداکثر فوق فوقش 1.3 گیگ میتونین دانلود کنین.

چرا عادت داریم تعریف بیجا کنیم؟خوب خوبه و بد هم بده!
چند ماه پیش وضعیت همارا خوب بود و حتی سر این موضوع با یکی از دوستان جر و بحث می کردیم.
ولی چند هفتس که وضع "افتضاح" شده , تاکید میکنم افتضاح.:2:
هر روز حداقل 5 الی 10 بار قطعی داره, مرکز مخابراتی من رحیمیان هست که مرکز مادر به حساب میاد.

امروز دوستم میخاس ADSL تمدید کنه (خطش از رانژه در اومده بود) نزاشتم بره همارا, چند تا شرکت رفتیم و آخر سر با هزینه 3 ماهه 5 گیگ همارا سه ماهه 9 گیگ یک مگ گرفتیم اونم با تضمین و خیلی احترام.
اسم شرکت رو نمیگم که نگین دارم همارا رو خراب مبکنم یه شرکت دیگرو بلند کنم, اگه دوستم راضی باشه من هم از ماه اینده میرم اونجا.
از چند جا لیست قیمت گرفتم خواستین بگین بزارم اینجا.

بهترین سرویس دهنده شاتل هست.من 512 دارم 24 ساعته سرعت دانلودش 64 هست و پینگش هم عالی.البته اینو هم بگم قیمتش یکم بالاست.ولی در عوض نه قطعی داره نه کاهش سرعت مثل همارا نیست از 24 ساعت 12 ساعتش قطع باشه و شبا هم سرعتش پایین باشه:دی

همارا هیچ وقت مشکل نوسان سرعت نداشته انصافآ, بزرگترین مشکل قطعی های پی در پی هست گه دیگه غیر قابل تحمل شده.

mortaza2006
07-11-2009, 19:19
سلام دوباره

با 64 حداکثر چه قدر می شه دانلود کرد؟ و هنگام دانلود سرعت صفحه ها می آد پایین یا نه؟
و 100 Mb چه قدر طول میکشه دانلود بشه؟

با تشکر از همه ی دوستان:46:

AB
07-11-2009, 21:27
چرا عادت داریم تعریف بیجا کنیم؟خوب خوبه و بد هم بده!
چند ماه پیش وضعیت همارا خوب بود و حتی سر این موضوع با یکی از دوستان جر و بحث می کردیم.
ولی چند هفتس که وضع "افتضاح" شده , تاکید میکنم افتضاح.:2:
هر روز حداقل 5 الی 10 بار قطعی داره, مرکز مخابراتی من رحیمیان هست که مرکز مادر به حساب میاد.

امروز دوستم میخاس ADSL تمدید کنه (خطش از رانژه در اومده بود) نزاشتم بره همارا, چند تا شرکت رفتیم و آخر سر با هزینه 3 ماهه 5 گیگ همارا سه ماهه 9 گیگ یک مگ گرفتیم اونم با تضمین و خیلی احترام.
اسم شرکت رو نمیگم که نگین دارم همارا رو خراب مبکنم یه شرکت دیگرو بلند کنم, اگه دوستم راضی باشه من هم از ماه اینده میرم اونجا.
از چند جا لیست قیمت گرفتم خواستین بگین بزارم اینجا.

همارا هیچ وقت مشکل نوسان سرعت نداشته انصافآ, بزرگترین مشکل قطعی های پی در پی هست گه دیگه غیر قابل تحمل شده.

دوست عزیز اگه خودتون مشکل دارین لطفن به همه تعمیمش ندین.:41:

آدرس مرکز رحیمیان کجاست؟

من که بعد از روزی که کلا خط قطع شده بود اصلا قطعی نداشتم(اصلا چراغ ای دی اس ال روشن نمیشد)که اونم مربوط به مرکز مخابراتی بود.اینم یه تست که همین الان گرفتم.اگه افتضاح به این میگین مطمئنا وضعیت شرکتای دیگه افتضاح تره!!!

مطمئن باشین مشکل از مرکز مخابراتیتون هست.من و توحید خ امروز که مشکلی نداشتیم ولی یکی از دوستان گفت که از ساعت 3 تا 7 براش قطع بود.

AB
07-11-2009, 21:29
سلام دوباره

با 64 حداکثر چه قدر می شه دانلود کرد؟ و هنگام دانلود سرعت صفحه ها می آد پایین یا نه؟

64 با دایال آپ زیاد تفاوتی نداره.100 مگ حدود 4 ساعت طول میکشه.

لطفن یه تست از سایت Speedtest.net بزارین.

Bh_hellboy
07-11-2009, 21:33
سلام دوباره

64?? چرا حالا 64؟معلومه که موقع دانلود سرعت لود صفهات کم میشه دوست من.
اگه با 8 KB/s دانلود بکنین در هر ساعت میشه 28800=8*3600 کیلوبایت یا به عبارتی 28 مگابایت دانلود کرد.
اصلآ 64 مقرون به صرفه نیست

tohidkh
07-11-2009, 21:36
سلام دوباره

سلام.

محاسبه ش که ساده هست.

اصلا بذارید همه شو بنویسم اینجا

همه مدت ها برای دانلود 100 مگابایت هستند. (زمان همه سرویس ها حدودی هستند و در آنها نوسان سرعت منظور شده است)

دو مگابیت بر ثانیه: 7.5 دقیقه

یک مگابیت بر ثانیه: 15 دقیقه

512 کیلوبیت بر ثانیه: 30 دقیقه

256 کیلوبیت بر ثانیه: 60 دقیقه (یک ساعت)

128 کیلوبیت بر ثانیه: 120 دقیقه (دو ساعت)

64 کیلوبیت بر ثانیه: 240 دقیقه (4 ساعت)

بنده خودم از سرویس 512 با محدودیت 5 گیگ برای 3 ماه استفاده میکنم.

از ساعت 2 شب تا 7 صبح معمولا بین 900 الی 1000 مگ میشه دانلود کرد.

دوست عزیزم، Bh_hellboy راستش مدتیه که من هر شب دانلود دارم.... (بدون استثناء هرشب)

حداقلش در 10 شب گذشته، قطعی نداشتم.

از اینجا میشه فهمید که معمولا 950 مگ دان میکنم.

ولی با این همه از همارا کاملا راضی نیستم....

میشه گفت سرویس هاش، به نسبت قیمتی هست که از مشتریان میگیره؛

شاید اگه این شرکت هم مثل صبانت به ازای هر ماه 14500 (البته در سرویس سه ماهه) بگیره، همون سرعت صبانت رو ارائه بده.

این یکی از موضوعاتی هست که میخوام در جلسه ارائه بدم....

Bh_hellboy
07-11-2009, 21:49
دوست عزیز اگه خودتون مشکل دارین لطفن به همه تعمیمش ندین.:41:

آدرس مرکز رحیمیان کجاست؟

من که بعد از روزی که کلا خط قطع شده بود اصلا قطعی نداشتم(اصلا چراغ ای دی اس ال روشن نمیشد)که اونم مربوط به مرکز مخابراتی بود.اینم یه تست که همین الان گرفتم.اگه افتضاح به این میگین مطمئنا وضعیت شرکتای دیگه افتضاح تره!!!

مطمئن باشین مشکل از مرکز مخابراتیتون هست.من و توحید خ امروز که مشکلی نداشتیم ولی یکی از دوستان گفت که از ساعت 3 تا 7 براش قطع بود.

دوست من بنده چندمین نفری هستم که با این مشکلات مواجه شدم, شما که خودتون بودین تو بحثای قبلی دیدین تا جایی که سرویساش خوب بود از همارا حمایت میکردم, اما الان دیگه قابل تحمل نیست.
روز 13 آبان کلآ بعد از ظهر تا شب اکتیویتی نبود (لینک ADSL روشن) امروز هم که روز خوبش بوده 3 بار قطع و وصل شده, من موندم شما چرا مشکلی ندارین سرعتتون هم که :18: نکنه مرکز مخابراتیتون شرکت همارا سیستم هست :5:(شوخی)
اینم تستی که همین الان انجام دادم::2:

مرکر رحیمیان مرکز مادر دیتای استان جنب پل قاری هست.ضمنآ چند شرکت سرعت دانلودی معادل دوبرابر سرعت شما با حجم ترافیک بیشتر و کیفیت بهتر و هزینه کمتر میدن.

راستی دوستان جریان ملاقات با مسئول همارا به چه نتیجه ای رسید؟

AB
07-11-2009, 21:55
توحید جان کی قراره بری برای جلسه؟

از همارا منم کاملا راضی نیستم ولی خب از بعضی شرکتا بهتره.

دوستان لطفا به قیمت اینترنت تو ترکیه که در عکس پایین هست نگاه کنین اونوقت ببینین ارزش داره رو 128 و 64 کل کل کنیم!!!

هر لیره حدود 650 تومن

Amin.Senator
07-11-2009, 21:58
سلام.

محاسبه ش که ساده هست.

اصلا بذارید همه شو بنویسم اینجا

همه مدت ها برای دانلود 100 مگابایت هستند. (زمان همه سرویس ها حدودی هستند و در آنها نوسان سرعت منظور شده است)

دو مگابیت بر ثانیه: 7.5 دقیقه

یک مگابیت بر ثانیه: 15 دقیقه

512 کیلوبیت بر ثانیه: 30 دقیقه

256 کیلوبیت بر ثانیه: 60 دقیقه (یک ساعت)

128 کیلوبیت بر ثانیه: 120 دقیقه (دو ساعت)

64 کیلوبیت بر ثانیه: 240 دقیقه (4 ساعت)

بنده خودم از سرویس 512 با محدودیت 5 گیگ برای 3 ماه استفاده میکنم.

از ساعت 2 شب تا 7 صبح معمولا بین 900 الی 1000 مگ میشه دانلود کرد.

دوست عزیزم، Bh_hellboy راستش مدتیه که من هر شب دانلود دارم.... (بدون استثناء هرشب)

حداقلش در 10 شب گذشته، قطعی نداشتم.

از اینجا میشه فهمید که معمولا 950 مگ دان میکنم.

ولی با این همه از همارا کاملا راضی نیستم....

میشه گفت سرویس هاش، به نسبت قیمتی هست که از مشتریان میگیره؛

شاید اگه این شرکت هم مثل صبانت به ازای هر ماه 14500 (البته در سرویس سه ماهه) بگیره، همون سرعت صبانت رو ارائه بده.

این یکی از موضوعاتی هست که میخوام در جلسه ارائه بدم....

فكر كنم براي 128نامحدود شما حساب كردي چون من با محدود سرعت 35 تا 40 يك ساعت كمتر طول ميكشه.

tohidkh
07-11-2009, 22:01

مرکر رحیمیان مرکز مادر دیتای استان جنب پل قاری هست.ضمنآ چند شرکت سرعت دانلودی معادل دوبرابر سرعت شما با حجم ترافیک بیشتر و کیفیت بهتر و هزینه کمتر میدن.

دوست عزیز، راستش تا جایی که من میدونم، هماراسیستم با این چیزا کاری نداره که کدوم مرکز، مادر هست.

از اونجایی که شاید حرفم رو باور نکنید، با اجازه تون اسم میبرم.

آقای چنگیزی رو میشناسید؟

یکی از افراد واقعا دانا در همارا هست و الان در پشتیبانی کار میکنه.

چند ماه پیش با ایشون صحبت میکردم.

میگفتند همارا سیستم بیشترین سرعت رو در مراکز ولیعصر، یاغچین و قندی ارائه میده و بهترین کیفیت رو هم اون مراکز دارند.

البته ایشون به هیچ وجه فامیل یا آشنای ما نیستند و من هم به عنوان یه مشتری باهاشون صحبت میکردم.

بنابراین به احتمال بالای 90 درصد مشکل از مرکز مخابراتی هست.

راستی دوستان جریان ملاقات با مسئول همارا به چه نتیجه ای رسید؟فعلا هیچی :دی

چون کسی به جز اشکان22 کسی اعلام آمادگی نکرده.

البته ایشون هم چیزی نفگتند... غیر مستقیم یه چیزایی گفتند. :دی

tohidkh
07-11-2009, 22:04
تاپیک عجب جون گرفت :دی

توحید جان کی قراره بری برای جلسه؟

از همارا منم کاملا راضی نیستم ولی خب از بعضی شرکتا بهتره.

AB جون فردا و یا سه شنبه. :27:

فكر كنم براي 128نامحدود شما حساب كردي چون من با محدود سرعت 35 تا 40 يك ساعت كمتر طول ميكشه.

دقیقا.

اونی که 128 محدود میگید، همون 128-512 هست که در اکثر مراکز سرعت دانلود برابر با سرعت دانلود 512 هست که هر 100 مگ میشه نیم ساعت.

dibagroup
07-11-2009, 22:15
سلام دوستان اگر دوست داشته باشين من هم مي توانم با شما بيام فقط قبل از رفتن صحبتها را يكي و سوالات را برنامه ريزي كنيد خوب هست كه وقت مهندس را تلاف نكنيد و انشاءالله جواب خوبي بگيريد
ممنون

Bh_hellboy
07-11-2009, 22:21
دوست عزیز، راستش تا جایی که من میدونم، هماراسیستم با این چیزا کاری نداره که کدوم مرکز، مادر هست.

از اونجایی که شاید حرفم رو باور نکنید، با اجازه تون اسم میبرم.

آقای چنگیزی رو میشناسید؟

یکی از افراد واقعا دانا در همارا هست و الان در پشتیبانی کار میکنه.

چند ماه پیش با ایشون صحبت میکردم.

میگفتند همارا سیستم بیشترین سرعت رو در مراکز ولیعصر، یاغچین و قندی ارائه میده و بهترین کیفیت رو هم اون مراکز دارند.

البته ایشون به هیچ وجه فامیل یا آشنای ما نیستند و من هم به عنوان یه مشتری باهاشون صحبت میکردم.

بنابراین به احتمال بالای 90 درصد مشکل از مرکز مخابراتی هست.

توحید خان چرا نباید باور کمم, من خودم تا یک ماه قبل از طرفدارای این شرکت بودم چون سرویس خوب ارائه میداد (یادتون که هست:46:) این فرد دانا متذکر نشدند که چرا بقیه مراکز مخابراتی در تبریز مشکل دارند و اونا درصدد رفعش نیستند؟
مرکر رحیمیان یکی از پرترافیکترین مراکز مخابراتی هست (برای صبا نت پرت خالی وجود نداشت) و مرکز مادر توضیع پهنای باند اینترنت و اینترانت استان( و بطبع سایر مراکز مخابراتی) و نمیشه گفت که چند هفته مداوم مشکل داشته.یقینن این مرکز مخابراتی به روزترین و بهترین پشتیبانی رو باید داشته باشه(از طرف مخابرات) ولی مشکل من با لینک ADSL نیست که گردن مخابرات بندازیم مشکل با اکتیویتی یا فعالیت لینک شرکت سرویس دهنده هست.

فعلا هیچی :دی

چون کسی به جز اشکان22 کسی اعلام آمادگی نکرده.

البته ایشون هم چیزی نفگتند... غیر مستقیم یه چیزایی گفتند. :دی
کی قراره تشریف ببرین بگین اگه تونستم من هم میام ولی قول نمیدم اگه سعی در پیچوندن ما داشتن بتونم اعصابمو کنترل کنم :31:

tohidkh
07-11-2009, 22:43
دوستان با اجازه تون قبل از اینکه اعضا رو انتخاب کنیم، یه فکری (با همکاری یکی از دوستان) به ذهنم رسید :دی

میگم هر کی هر سوال یا مطلبی داره اینجا بنویسه... مهم نیست قصد شرکت در جلسه رو داشته باشه یا نه.

مهم نیست مشترک همارا باشه یا نه....

فقط هر سوال یا موضوعی که به ذهنتون میاد بنویسید.... برای جمع بندی مطالب...

چون کسانی که در جلسه شرکت میکنن، قبل از همه چیز نماینده های اینجا و البته شهر تبریز هستند.

پس همه حق دارند نظرات و حرفاشون رو بگن

ممنون از همگی :11:

منتظرم :40:

AB
07-11-2009, 23:09

بی زحمت یه تستی هم با سرور اسکی شهیر یا استانبول بگیرین.

Bh_hellboy
07-11-2009, 23:29
بی زحمت یه تستی هم با سرور اسکی شهیر یا استانبول بگیرین.

خدمت شما:

اینم سرور نیویورک:

به نظر شما بنده با این سرعت و این کیفیت حق اعتراض ندارم؟
بهتره چند تا پرینت از این تست ها بگیرید تا اگه گفتند مشکل سرعت یا پینگ نداریم دست خالی نباشیم.همچنین چند تا از لیست قیمت های دیگر شرکت ها.

AB
07-11-2009, 23:34
خدمت شما:

به نظر شما بنده با این سرعت و این کیفیت حق اعتراض ندارم؟
بهتره چند تا پرینت از این تست ها بگیرید تا اگه گفتند مشکل سرعت یا پینگ نداریم دست خالی نباشیم.

منم بودم اعتراض میکردم.

موافقم.وضع پینگ ها خیلی افتضاحه.سرویس شما 512 بود؟

شما امشب و فردا چند تا تست بگیر و سیوشون کن تا شاید وقتی دوستان میرن ببرن نشونش بدن.

وضع سرور نیویورک خیلی بهتره

AB
07-11-2009, 23:38
توحید خان شما هم یه تست با دو تا سرور نیویورک و ترکیه بزار.

tohidkh
07-11-2009, 23:55
بچه ها متاسفانه Speedtest برام کاملا لود نمیشه...

مشکل از ویندوز و فلش پلیر هم نیست...

با یه ویندوز دیگه هم امتحان کردم...

با ف شکن هم امتحان کردم؛ شد؛ ولی سرعت رو کمی پایین نشون داد

تا چند دقیقه یکی دیگه میگیرم میذارم اینجا

tohidkh
08-11-2009, 00:07
تست با ف شکن

این تستم اینطوری گرفتم.
اول با ف شکن صفحه رو باز کردم. بعدش اونو از مسیر خارج گردم و تست رو گرفتم :دی

به نظر میاد پینگش خوبه

سرور ژاپن:

و بالاخره باکو:

راستی!
بچه ها میشه لطف کنید تو جمع آوری لیست قیمت شرکتها کمکم کنید؟

ماکس رو که دارم.... صبا رو هم همینطور.

پارس آنلاین رو به دست نیاوردم...

دیگه چی موند؟

Bh_hellboy
08-11-2009, 00:23
راستی!
بچه ها میشه لطف کنید تو جمع آوری لیست قیمت شرکتها کمکم کنید؟

ماکس رو که دارم.... صبا رو هم همینطور.

پارس آنلاین رو به دست نیاوردم...

دیگه چی موند؟

من امروز از دوجا لیست گرفتم برای دوستم, اول رفتیم روبروی مرکز رجایی برای الکا که دیدیم از اونجا رفتن طبقه 5 پارس آنلاین بود که سر زدیم و لیست گرفتیم بعد رفتیم داخل کوی بزرگمهر محل جدید شرکت الکا پرداز لیست صبانت رو هم گرفتیم که هردوتاشون رو میزارم, ببخشید اگه کیفیتش کمه با موبایل الان گرفتم :31:
خدمت شما:

AB
08-11-2009, 09:38
سلام

ممنون

سلام.دوست عزیز امشب وضع دانلودتون چطور بود؟

من 989 مگ دانلود داشتم.دوستان دیگه هم وضعیت شبانه امشبشون رو بگن که یه آمار کلی به دست بیاد.

tohidkh
08-11-2009, 10:16

من 989 مگ دانلود داشتم.دوستان دیگه هم وضعیت شبانه امشبشون رو بگن که یه آمار کلی به دست بیاد.
من کمتر دانلود کردم. البته مشل از سروری بود که ازش دانلود میکردم.:13:

tohidkh
08-11-2009, 10:22
سلام.

راستش یه عالمه دلگیرم ازتون.

واقعا جای تعجب داره.

اون همه گلایه کجا رفت؟ اون همه پیشنهاد، اون همه انتقاد، اون همه بحث و جدل در مورد سرویس دهنده ها....

همه ش یعنی ......... بود؟؟؟؟؟؟؟ :13:

اگر هم کسی نمیتونه اینجا راحت تر بگه، میتونیم ادامه این بحث رو به گروه اجتماعی "بحث های متفرقه در مورد اینترنت آذربایجان شرقی" ببریم.

دوستانی که اعلام آمادگی کردند، یک باره رفتند و خبری ازشون نشد....

منم همین الان یه ایمیل زدم و گفتم که با اجازه شون جلسه رو به فردا موکول میکنیم. (البته من در پست قبلی به اشتباه افتادم... گفته بودند یکشنبه یا دوشنبه.... یادم رفته بود..)

امیدوارم دوستان اینبار کم لطفی هاتشون رو کنار بذارند..... و حداقل حرفاشونو بگن...

Bh_hellboy
08-11-2009, 10:43
سلام.

راستش یه عالمه دلگیرم ازتون.

واقعا جای تعجب داره.

اون همه گلایه کجا رفت؟ اون همه پیشنهاد، اون همه انتقاد، اون همه بحث و جدل در مورد سرویس دهنده ها....

همه ش یعنی ......... بود؟؟؟؟؟؟؟ :13:

اگر هم کسی نمیتونه اینجا راحت تر بگه، میتونیم ادامه این بحث رو به گروه اجتماعی "بحث های متفرقه در مورد اینترنت آذربایجان شرقی" ببریم.

دوستانی که اعلام آمادگی کردند، یک باره رفتند و خبری ازشون نشد....

منم همین الان یه ایمیل زدم و گفتم که با اجازه شون جلسه رو به فردا موکول میکنیم. (البته من در پست قبلی به اشتباه افتادم... گفته بودند یکشنبه یا دوشنبه.... یادم رفته بود..)

امیدوارم دوستان اینبار کم لطفی هاتشون رو کنار بذارند..... و حداقل حرفاشونو بگن...

سلام توحید خان, ببخشید دیر شد.
به نظر من اول باید لحن حرف زدن از موضع قدرت باشه نه این که آقای مهندس آقای مهندس بکنیم.ذکر کردن احتمال کوچ دسته جمعی و پیش اومدن وضعیت 2 سال قبل که باعث شد بیشتر مشترکای همارا ازش جدا بشن, تا کمی بحث از یک گپ دوستانه خارج بشه و جدی تر بشه.
2.پشتیبانی
3.قیمت( اگه بتونیم میزان شیری که انجام میدن رو بفهمیم با یه حساب سر انگستی میشه میزان سودی که میکنن رو درآورد)
4.کیفیت,پینگ و سرعت و قطعی
5.مقایسه دقیق بین سرویس دهنده های حاظر

فکر کنم بیشتر بچه ها عصر و شبها آن میشن

Bh_hellboy
08-11-2009, 10:45

من دیشب تا ساعت 2 بیدار موندم که چند تا لینکی که از رپید داشتم دانلود کنم (اکانت ندارم)
با سرعت 16 K دانلود میکرد بیخیال شدم نمیدونم شاید مشکل از رپید بوده

tohidkh
08-11-2009, 13:20
با حرفهاتون موافقم.

4.کیفیت,پینگ و سرعت و قطعی

البته من درمورد قطعی در چند روز گذشته به طور خیلی دقیق تحقیق کردم.

فرض کنید شما در مرکز رحیمیان قطعی دارید.

این نشون دهنده این هست که دستگاهها و پورت های هماراسیستم در این مرکز دارای اختلال هستند

پس باید کنار کلمه قطعی، نام مرکز هم گفته بشه...

اونایی که در همارا معمولا قطعی دارند، لطف اعلام کنند.

راستی!

AB جان، شما مگه تست سرعتت 900 کیلوبیت نمیاد؟ پس چرا شب رو 100 مگ دانلود میکنی؟

چون بر حسب محاسبات باید بیش از 1800 مگ بتونید دانلود داشته باشید. یعنی سرعت دانلودتون باید چیزی حدود 80-90 باشه.

در ضمن، صبح که نامه نوشته بودم در بین روز های پیشنهادی، دوشنبه انتخاب شد، جوابش سریعا اومد :27:

موفق باشید:11:

AB
08-11-2009, 16:00
راستی!

AB جان، شما مگه تست سرعتت 900 کیلوبیت نمیاد؟ پس چرا شب رو 100 مگ دانلود میکنی؟

چون بر حسب محاسبات باید بیش از 1800 مگ بتونید دانلود داشته باشید. یعنی سرعت دانلودتون باید چیزی حدود 80-90 باشه.
در ضمن، صبح که نامه نوشته بودم در بین روز های پیشنهادی، دوشنبه انتخاب شد، جوابش سریعا اومد :27:

این سرعت روز هست.شبا تا حالا هیچوقت نتونستم ببشتر از 1300-1200 مگ بیشتر بگیرم.(البته به غیر از جمعه ها)

توحید جان اگه رفتی بپرس ببین پینگ چرا اینقدر بالاست.شانسی داشتم تو گوگل سرچ میکردم دیدم تو کشورای دیگه پینگ عددی بین 30 تا 50 هست و خیلی کم عددی بالای 100 دیدم(برای سرورهای خارجی)و برای سرورهای داخل اون کشور بین 10 تا 20 میلی ثانیه هست.(اکثرا من عددهای نزدیک 10 دیدم.)

حالا این سوال پیش میاد که چرا مدت زمان پینگ ما باید 10 برابر کشورای دیگه باشه؟!!!

MaFia_King
08-11-2009, 18:09

سلام

امشب سرعت دانلود خوب بود.:46:

من 128 نامحدود تونستم 600 مگابایت دانلود کنم.
البته اینم بگم که من دو تا سیستم دارم که 12 ساعت 12 ساعت روشن هستن.
یعنی من این 600 مگ رو از ساعت 12 شب تا 12 صبح امروز دانلود کردم.

asklt
08-11-2009, 18:24
ببخشید مگه اونجا(تبریز) شرکت پیشگامان نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تو لارستان هستم adsl 64 قیمتش 14 تومن هست با 2 گیگ پهنایی باند.
نکته:همین 64 میتونه با سرعت 60k دانلود کنه رو هر سروری که میخواد باشه حتی راپیدشیر پیشنهاد میکنم از شرکت پیشگامان adsl یگیرید