PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Persian.Boy
09-03-2007, 04:38
دوستان عزیز سلام ....
یعنی تو این فروم به این بزرگی و با این همه پروفشنال کسی نیست من رو راهنمایی کنه ؟ :sad:

اسم برنامه تو بگو ببینم میتونم واست کاری بکنم یا نه...

هر برنامه ای واسه خودش تنطیمات خودش رو داره. از لحاظ اتصالشون به اینترنت میگم.

Tornado2800
09-03-2007, 21:22
منم به جمع کاسپر پیوستم
ولی یه کمی سرعت سیستم رو آورده پایین اومیدوارم بتونه مثل بیت دفیندر منو راضی کنه

Ship Storm
10-03-2007, 11:48
با سلام خدمت دوستان محترم

من این آنتی ویروس رو نصب کردم اعصابم رو ریخته به هم هر 2 دقیقه یک پیغام میدهد یک مربع زرد رنگ از کنار ساعت میاد بیرون و یک چیز هایی میگه و بعضی هاش توش نوشه Allow all و ... .
کسی از دوستان راه حلی داره تا دیگه از شر این پیغام های لعنتی راحت بشم.
با تشکر

yebordi
10-03-2007, 15:39
اسم برنامه تو بگو ببینم میتونم واست کاری بکنم یا نه...

هر برنامه ای واسه خودش تنطیمات خودش رو داره. از لحاظ اتصالشون به اینترنت میگم.
دوست عزیز سلام ... ممنون بابت توجهت ... یکی 2 تا برنامه که نیست ... ولی یکیشون مثلا برنامه GBOX .... توی جی باکس هم سند هست هم رسیو ....

vtn54
10-03-2007, 16:40
با سلام خدمت دوستان محترم

من این آنتی ویروس رو نصب کردم اعصابم رو ریخته به هم هر 2 دقیقه یک پیغام میدهد یک مربع زرد رنگ از کنار ساعت میاد بیرون و یک چیز هایی میگه و بعضی هاش توش نوشه Allow all و ... .
کسی از دوستان راه حلی داره تا دیگه از شر این پیغام های لعنتی راحت بشم.
با تشکر

سلام دوست عزیز

راه حل که دارد ولی این پیغامهایی که به نظر شما مزاحمند قسمت مهمی از دیواره دفاعی کاسپرسکی هستند و من فکر

می کنم اگر نمی توانید با آنها کار کنید عوض غیر فعال کردن آنها کلا از یک آنتی ویروس دیگر استفاده کنید.ولی برای غیر

فعال کردن آنها به طور کامل در قسمت Setting\Protection\Proactive Defence تیک گزینه Enable Proactive Defence را بردارید.

H A M A S
11-03-2007, 10:30
سلام
من از سایت سافت پدیا برنامه آپدیت کاسپر اسکی میگیرم گزینه های مختلفی داره من همیشه گزینه کامپلت9 رو انتخاب میکنم و کامل آپدیت میکنم ولی سوال دارم مثلا آپدیت دیروز یا سه روز پیش -یک هفته-دو ماه یا سه ماه پیش رو دارم بازم باید 10 مگ کامل دانلود کنم؟

minana
11-03-2007, 20:56
اگر بيش از يك هفته وقفه بيفته مجبوري ولي اگر به اندازه يك هفته يا كمتر باشه كافيه فقط واسه هفته قبل و روزانه رو دانلود كني در ضمن اين نكته رو بدون كه اگر يك بار آپديت كلي رو دانلود كني براي دفعات بعد آپديت هاي هفته اي كه دانلود كردي رو طوري شماره گذاري كن كه ترتيب زماني برات مشخص باشه مثلا اگر هفته اول رو 1 بذاري هفته هاي بعدي به ترتيب شماره گذاري مي شن2و3و...حسن اين كار اينه كه موقعي كه به هر نحوي مجبور به نصب دوباره بشي با حفظ ترتيب قادر به آپديت نرم افزاري بدون اينكه خطايي دال بر نبود فايل مورد جايگزيني قرار گرفته باشي.

Jadda
12-03-2007, 02:34
با سلام

Anti-Banner در کاسپرسکی یعنی چه؟ کی میتونه یه توضیح مختصری بده؟

gholam14
12-03-2007, 08:32
دوست عزیز سلام ... ممنون بابت توجهت ... یکی 2 تا برنامه که نیست ... ولی یکیشون مثلا برنامه GBOX .... توی جی باکس هم سند هست هم رسیو ....

باسلام
دوست عزيزمن هم ازجي باكس استفاده ميكنم كاسپراسكاي اينترنت سكيوريتي ورژن411 دارم ومشكلي ندارم البته من ازهاماچي استفاده ميكنم ولي اگرقبل ازبازكردن هاماچي توقف مراقبت ازويندوز رافعال كنم وبعدازبازكردن هاماچي بخواهم دوباره مراقبت رافعال كنم كاسپراجازه نميدهدپس بايد كاسپركاملافعال باشدوهاماچي رابازكرد بعدكاسپريك پيغام ميدهدكه 3گزينه دارد 1-اينترنت 2-شبكه داخلي 3-شبكه مورداعتماد كه بايد گزينه سوم راتيك بزنيم يعني شبكه مورداعتماد.

cheetoz_motori
12-03-2007, 13:52
با سلام خدمت شما.می خواستم ببینم که آیا می شود مسیر فایلهای در حال Update را در Kaspersky Antivirus 6 تعیین کرد؟الان دوستانی که می دانند مسیر فایلهای Update در Documents & Setting\All Users\Application Data\Kaspersky Lab می باشد.آیا می شود این مسیر را به مسیر دلخواه خودمان تغییر دهیم.دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند من را راهنمایی کنند.منتظر راهنمایی و پیشنهادات شما هستم.

yebordi
13-03-2007, 05:09
باسلام
دوست عزيزمن هم ازجي باكس استفاده ميكنم كاسپراسكاي اينترنت سكيوريتي ورژن411 دارم ومشكلي ندارم البته من ازهاماچي استفاده ميكنم ولي اگرقبل ازبازكردن هاماچي توقف مراقبت ازويندوز رافعال كنم وبعدازبازكردن هاماچي بخواهم دوباره مراقبت رافعال كنم كاسپراجازه نميدهدپس بايد كاسپركاملافعال باشدوهاماچي رابازكرد بعدكاسپريك پيغام ميدهدكه 3گزينه دارد 1-اينترنت 2-شبكه داخلي 3-شبكه مورداعتماد كه بايد گزينه سوم راتيك بزنيم يعني شبكه مورداعتماد.

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز بابت توجهتان ...
دوست عزیز هنگاه استفاده از جی باکس هم هاماچی فعال هست هم خود پلاگین حی باکس ... درست است انتی ویروس در رابطه با باز شدن یا نشدن هاماچی می پرسد ولی در رابطه با جی باکس هیچ سوالی پرسیده نمی شود و اوتو بلوک می شود ...
در ورژن 614 متاسفانه اینطور است ... نمی دانم چجوری می تونم تو انتی هکر این برنامه رو طوری ADD کنم که از هر نظر برای انتی ویروس قابل اعتماد باشد ...

vmohsen
13-03-2007, 09:01
تنظیمات کاسپرو از کجا میشه گیر آورد؟

mehdiiii
13-03-2007, 18:59
سلام
setting>protection>proactive difence>
هر کدوم از تیکهای زده شده رو بردار
من خودم سه تای اول روبرداشته بودم اما الان دوباره فعالش کردم حداقل میفهمم تو سیستمم چی میگذره

cao-cao
13-03-2007, 23:25
سلام
ببخشید من وقتی میخوام سکیوریتیمو اپدیت کنم بعد از یکمی اپدیت فیلت میشه میشه کمکم کنید:ohno:

gholam14
15-03-2007, 08:01
سلام دوست عزیز

در قسمت Setting همانطور که در شکل زیر می بینی به قسمت Data Files برو و در سه گزینه ای که مشخص شده اند

تیک گزینه اول را بردار , گزینه دوم را تیک بزن و عدد مقابل گزینه سوم را به کمتر از 30 تغییر بده ( مثلا به 10 روز ).

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باسلام
دوستان من كاري كه دربالا يكي ازدوستان گفت انجام دادم ولي بازهم همانطوراست مثلا درsafe mode حجم اين فايل را تاحدود 100كيلوبايت پاك كردم ولي بعدازيكي دوبار وصل شدن به اينترنت حجم اين فايل به 110 مگابايت افزايش پيداكرد كسي ميداند چرا وچه كارديگري ميتوانم انجام دهم كه اينقدر فايل گزارش حجمش زيادنشود.
متشكرم

Razel
15-03-2007, 12:27
شرمنده! آپديت نشد. دوباره پيام مي ده نياز به آپديت داره.ممنون مي شم اگه يه كي ديگه بزاري يا راهنمايي كني. شايد مشكل از كسپر من باشه؟؟؟؟!!!
شاید ایراد تو آپدیت از سرعت اینترنتت باشه. تو یه زمان کم ترافیک بازم امتحانش کن.
اصلا این کی رو قبول میکنه ؟ اگه قبول کنه محدودیت 30 روزش برداشته میشه.
من همین امروز هم آپدیتش کردم و به راحتی انجام شد و تا 2008/4/7 هم اعتبار داره.

dokhtaroneh
15-03-2007, 14:19
شاید ایراد تو آپدیت از سرعت اینترنتت باشه. تو یه زمان کم ترافیک بازم امتحانش کن.
اصلا این کی رو قبول میکنه ؟ اگه قبول کنه محدودیت 30 روزش برداشته میشه.
من همین امروز هم آپدیتش کردم و به راحتی انجام شد و تا 2008/4/7 هم اعتبار داره.
من اينترنت ADSL دارم. مشكل اينكه كه كي رو قبول مي كنه و تا همين تاريخي((2008/4/7)) كه شما مي گيد اعتبار داره اما هر چي آپديت مي كنم هنوز پيام مي ده كه آپديت مي خواد.
نمي دونم چي كار كنم.

Mohammad Hosseyn
15-03-2007, 14:38
دوستان یه سوال :
چطور از این آپدیت ها استفاده کنم ؟
من یه آپدیت رو دانلود کردم اما نمی دونم چطور نذم افزار رو باهاش آپدیت کنم !!!
می شه توضیح بدید

satttanism
15-03-2007, 17:15
How To Active Kaspersky

How To Active Kaspersky با این برنامه آنتی ویروس کاسپر اسکای را بدون هیچ کلید و یا شماره سریالی استفاده نموده و به آسانی آن را به روز نمایید.
حجم در حدود ۱.۳۶۶ مگابایت - لینک دانلود از rapidshare

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

minana
15-03-2007, 21:03
به لينك ي كه برات گذاشتم سر بزن جوابتو مي گيري.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Razel
16-03-2007, 01:12
من اينترنت ADSL دارم. مشكل اينكه كه كي رو قبول مي كنه و تا همين تاريخي((2008/4/7)) كه شما مي گيد اعتبار داره اما هر چي آپديت مي كنم هنوز پيام مي ده كه آپديت مي خواد.
نمي دونم چي كار كنم.
عجب!
من الان تنها گزینه ای که به فکرم میرسه تاریخ سیستمته. یه چک بکن شاید عقب جلو باشه.

dokhtaroneh
16-03-2007, 01:32
عجب!
من الان تنها گزینه ای که به فکرم میرسه تاریخ سیستمته. یه چک بکن شاید عقب جلو باشه.
نه عزیزم تاریخ هم درسته. راستش خودمم دارم کلافه می شم اگه کسی می تونه کمک کنه.

gholam14
16-03-2007, 01:48
How To Active Kaspersky

How To Active Kaspersky با این برنامه آنتی ویروس کاسپر اسکای را بدون هیچ کلید و یا شماره سریالی استفاده نموده و به آسانی آن را به روز نمایید.
حجم در حدود ۱.۳۶۶ مگابایت - لینک دانلود از rapidshare

سلام
اين براي آنتي ويروس است آيابراي اينترنت سكيوريتي هم چنين چيزي هست .
متشكرم

سیاوش با مرام
16-03-2007, 13:42
سلام دوستان سلام آقا مهران (mafia) البته اگه اسمتون رو دست هدس زده باشم عرض کنم که من مدتی از آنتی ویروس کاسپرKasperSky Anti -virus 6.0.0.286 استفاده میکنم اما چون یک مه بشتر اعتبار نداشت از دستش خسته شدم حالا میخوام بدونم که الان برای اعتبار دادن همیشگی باید چه کار کانم البته از چند تا سایت کرکش رو دان کردم اما بازم licensesh آپدیت نشده من برای رفع این مشکل باید چه کار کنم از تمام سایت های بالا هم استفاده کردم اکسپلوررم خطا میده و صفحش باز نمیشه نا گفته نمونه که کلی جستجو هم کردم ولی بازم مشکلم هل نشده با تشکر از لطفتون

vtn54
16-03-2007, 14:13
باسلام
دوستان من كاري كه دربالا يكي ازدوستان گفت انجام دادم ولي بازهم همانطوراست مثلا درsafe mode حجم اين فايل را تاحدود 100كيلوبايت پاك كردم ولي بعدازيكي دوبار وصل شدن به اينترنت حجم اين فايل به 110 مگابايت افزايش پيداكرد كسي ميداند چرا وچه كارديگري ميتوانم انجام دهم كه اينقدر فايل گزارش حجمش زيادنشود.
متشكرم

سلام دوست عزیز

از چه نسخه ای استفاده می کنید؟

vtn54
16-03-2007, 14:17
نمي دونم چي كار كنم.

سلام دوست من

تصویری از پیام کاسپرسکی در صفحه آپدیت آن و همچنین تاریخی را که سیستمت نشان می دهد بگذار تا شاید کمکی از

دستمان بر بیاید.

vtn54
16-03-2007, 22:20
سلام

محض اطلاع دوستان عزیز اولین نمونه از نسخه 7 کاسپرسکی منتشر شد این نسخه که هنوز کامل نیست از تکنولوژیهای

جدیدی استفاده می کند که برای مقابله با تعدادی از جان سخت ترین ویروسهای حال حاظر دنیا از جمله روت کیت ها

طراحی شده اند.:5:

dokhtaroneh
16-03-2007, 23:06
سلام دوست من

تصویری از پیام کاسپرسکی در صفحه آپدیت آن و همچنین تاریخی را که سیستمت نشان می دهد بگذار تا شاید کمکی از

دستمان بر بیاید.
اينم از عكس پيامي كه خواسته بوديد. در اين عكس هم تاريخ كي وجود داره هم پيام آپديت. ممنون مي شم از كمكتون.

gholam14
17-03-2007, 09:09
دوستان سلام
ازدوستان عزيزخواهش ميكنم يك نگاهي به فولدرReport كاسپر اسكاي اينترنت سكيوريتي دراين آدرسD:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Report بياندازندببينندحجم اين فايل چقدراست چون حجم فايل من به 5گيگابايت رسيده بود بعدازاينكه آنراپاك كردم وتنظيمات راتغييردادم باهرباركه به اينترنت وصل ميشوم چندمگابايت حجم اين فايل زياد ميشود مثلادردوبارحجمش به 500 مگابايت رسيد اينجوري حجم درايوده روزه پرميشودميخواهم ببينم مال شما هم اينجوراست يامن درتنظيمات اشتباهي كردم لطفا هركس نگاه كردزحمت كشيده ويك پاسخ كوتاه بدهد.
متشكرم

vtn54
17-03-2007, 13:49
منتظرم هر چه زودتر بهتر.

سلام دوست عزیز

مشکل شما از تاریخ سیستمتان است تاریخ اشتباه است امروز 17 مارس است تاریخ سیستمتان را دو روز جلو بکشید

مشکلتان حل می شود.

vtn54
17-03-2007, 13:52
دوستان سلام
ازدوستان عزيزخواهش ميكنم يك نگاهي به فولدرReport كاسپر اسكاي اينترنت سكيوريتي دراين آدرسD:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Report بياندازندببينندحجم اين فايل چقدراست چون حجم فايل من به 5گيگابايت رسيده بود بعدازاينكه آنراپاك كردم وتنظيمات راتغييردادم باهرباركه به اينترنت وصل ميشوم چندمگابايت حجم اين فايل زياد ميشود مثلادردوبارحجمش به 500 مگابايت رسيد اينجوري حجم درايوده روزه پرميشودميخواهم ببينم مال شما هم اينجوراست يامن درتنظيمات اشتباهي كردم لطفا هركس نگاه كردزحمت كشيده ويك پاسخ كوتاه بدهد.
متشكرم

دوست عزیز نگفتی از چه نسخه ای استفاده می کنی حجم این فایل در نسخه های غیر بتا هیچ وقت آنقدر زیاد

نمی شود. مال من 137 مگابایت است .

dokhtaroneh
17-03-2007, 14:58
سلام دوست عزیز

مشکل شما از تاریخ سیستمتان است تاریخ اشتباه است امروز 17 مارس است تاریخ سیستمتان را دو روز جلو بکشید

مشکلتان حل می شود.
درست شد. تاريخ سيستم من 8 ماه و 2 روز جلو بود. و با درست كردن تاريخ همون كي كه از قبل داشتم كار داد و پيغام آپديدت برداشته شد.
از راهنمايي شما هم ممنونم. خيلي كمك كردين.

Captain_Nemo
17-03-2007, 21:12
قضيه اين helkern attack چيه كه هر يه ربع يبار ظاهر ميشه؟

gholam14
18-03-2007, 03:54
دوست عزیز نگفتی از چه نسخه ای استفاده می کنی حجم این فایل در نسخه های غیر بتا هیچ وقت آنقدر زیاد

نمی شود. مال من 137 مگابایت است .

باتشكر
من ازورژن6.0.1.411استفاده ميكنم چندوقت پيش متوجه شدم كه حجم درايو دي يكدفعه نصف شده گفتم من كه برنامه جديدي نصب نكردم وقتي كنترل كردم ديديم حجم اين فايل ريپورت به 4تا5گيگابايت رسيده كمش كردم ولي دوروزبعد 500مگابايت شده بودحالا مجبورم هردو سه روزيكبارحجم اين فايل راكم كنم نميدانم مشكل ازكجاست فقط دربخش تنظيمات اسكن بردمش روي زياد ممكن است ازآن باشد ولي قبل ازآن راچك نكرده بودم بدانم حجم اين فايل چقدربوده آخرمن چيزي توي كامپيوترم نيست كه اينقدربخواهدگزارش بدهد.
متشكرم

semantec_cd2008
18-03-2007, 09:00
با سلام.ببینم این حجم فایل روی سرعت سیستم هم اثر گذاشته یا نه ؟

ammeh
18-03-2007, 09:06
با سلام.ببین عزیزم ابتدا کامل امتحان کن که سرعت ویندوز هم تغییر کرده یا نه؟ویندوزت برای کی نصب شده است؟
تازه ببین این آنتی ویروس آپدیت واقعی میشه؟چون یه سری کرک های این خراب هست.اول موقع آپدیت شدن سعی کن ریز لینک هاشو ببینی که به رنگ سبز آپدیت کامل میشه یا نه ؟اگر هر مورد اون قرمز باشد معلوم هست کرکی که انتخاب کردی خرابه؟من از هر نظر با این انتی ویروس مشکل دارم و همیشه با این کرک هایی که تا 2010 آپدیت میشه با نسخه 6.0.2 خدا را شکر مشکل ویروسی نداشتم.یک احتمال دیگه اینکه ویروسی روی فایل های این نسخه آنتی ویروس وارد شده باشد و با استفاده از حفره ها حجم فایل را افزایش می دهد.منتظرم

vtn54
18-03-2007, 11:35
باتشكر
من ازورژن6.0.1.411استفاده ميكنم چندوقت پيش متوجه شدم كه حجم درايو دي يكدفعه نصف شده گفتم من كه برنامه جديدي نصب نكردم وقتي كنترل كردم ديديم حجم اين فايل ريپورت به 4تا5گيگابايت رسيده كمش كردم ولي دوروزبعد 500مگابايت شده بودحالا مجبورم هردو سه روزيكبارحجم اين فايل راكم كنم نميدانم مشكل ازكجاست فقط دربخش تنظيمات اسكن بردمش روي زياد ممكن است ازآن باشد ولي قبل ازآن راچك نكرده بودم بدانم حجم اين فايل چقدربوده آخرمن چيزي توي كامپيوترم نيست كه اينقدربخواهدگزارش بدهد.
متشكرم

سلام دوست عزیز

فایلهای Data آنتی ویروس کاسپرسکی حاوی سه قسمت است اول ببین حجم کدام قسمت بیشتر است برای این کار

مطابق شکل زیر به قسمت Data File برو و به سه قسمتی که با رنگ قرمز مشخص شده است نگاه کن ببین حجم کدام قسمت بیشتر است :

همانطور که می بینی با انتخاب گزینه Clear می توانی به راحتی هر قسمت را که بخواهی پاک کنی .اگر حجم

قسمت Reports زیاد بود با همان تنظیماتی که قبلا به شما گفته بودم حجم آن هیچوقت تا این حد بالا نمی رود مثلا

اگر آن را طوری تنظیم کنی که هر 3 روز خود به خود این فایل را پاک کند حجم آن هیچوقت به آن حدی که می گویی

افزایش نمی یابد البته همانطور که گفتی اگر سطح تنظیمات را بالاتر برده باشی ( به ویژه قسمت File Anti-Virus )

حجم این فایل بسیار بیشتر می شود چون هر حرکتی را در سیستمت چک کرده و در این فایل ثبت می کند ولی اگر

حجم دو قسمت دیگر زیاد بود ....:41:

vtn54
18-03-2007, 11:39
با سلام.ببینم این حجم فایل روی سرعت سیستم هم اثر گذاشته یا نه ؟

چرا باید روی سرعت سیستم اثر بگذارد ؟ آیا اگر شما یک فایل با حجم بالا روی هاردتان داشته باشید و درایوتان هم فضای

خالی کافی داشته باشد سرعت سیستمتان کم می شود ؟

vizy-vizy
18-03-2007, 23:02
سلام من تو نصب این برنامه Kaspersky Anti-Virus 6.0 مشکل دارم هر کاری میکنم خود به خود ارور میده
rollback میکنه نصب برنامرو چیکار کنم کمک کنید!!!!
Version: 6.0.0.303 هم است.

divoonejoon
19-03-2007, 04:53
Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.6 Beta

18.5 mb
with betakey
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gholam14
19-03-2007, 06:17
سلام
دوستان نميدانم اين عكسي كه ميگذارم ديده ميشوديانه اگرديده شد ميشودبفرماييدمنظورازرايت ويندوزروي يك سي دي چيه آنهم باداشتن سي دي خود ويندوزوقتي سي دي ويندوزراداريم اين ازچه چيزميخواهدكپي بگيرد.
متشكرم

Master
19-03-2007, 06:47
دوستان این نگهداری یا ذخیره آپدیتهای کسر تواین ورژن جدیدکجاست / .؟ چجویه ؟ ممنونمیشم لطف کنید ...

husssein
19-03-2007, 09:04
دوستان کدوم ورژن کاسپرسکی برای ویندوز ویستا نصب میشه؟؟؟
لینک انلود و کی اون را لطف کنید.
6.0.0.3 که نصب نشد.

shayan_p30
19-03-2007, 12:55
سلام:46:

من مدتيه كه از Kaspersky Internet Security V 6.0.1.411:35: استفاده ميكنم و خيلي هم ازش راضيم.
حالا كه نزديكاي عيده مي خوام كامپيوترم رو يه اسكن كامل بكنم و از شر همه ي ويروس ها و تروجان ها و ... راحت بشم.:biggrin:
:question:سوال من اينه كه چه جوري دقت و حساسيت جستجو و عمق جستجو و ... رو به حداكثر تنظيم كنم.يعني نمي خوام حتي يه ويروس يا اسپاي از زير اسكن جون سالم به در ببره.اصلا شما اين كار رو توصيه ميكنين.اگه ميشه راهنمايي كنيد:17:

همچنين مي خواستم بدونم كه در كنار كسپراسكاي لازمه كه از آنتي اسپاي و آنتي كي لاگر و ...(اينجورچيزاي ديگه) استفاده كنيم:question:

با تشكر:happy:
موفق باشيد;)

vtn54
19-03-2007, 14:21
سلام
دوستان نميدانم اين عكسي كه ميگذارم ديده ميشوديانه اگرديده شد ميشودبفرماييدمنظورازرايت ويندوزروي يك سي دي چيه آنهم باداشتن سي دي خود ويندوزوقتي سي دي ويندوزراداريم اين ازچه چيزميخواهدكپي بگيرد.
متشكرم

سلام دوست عزیز

این قسمت از کاسپرسکی برای ایجاد یک Rescue CD یا سی دی نجات است که یک سی دی Bootable است که در

مواقعی که ویندوز به هر دلیلی بالا نمی آید ( مثلا در اثر آلودگی شدید به ویروسها ) بسیار کمک کننده است.

vtn54
19-03-2007, 14:29
دوستان کدوم ورژن کاسپرسکی برای ویندوز ویستا نصب میشه؟؟؟
لینک انلود و کی اون را لطف کنید.
6.0.0.3 که نصب نشد.

نسخه سازگار با ویستا نسخه 6.0.2.614 است که لینک آن در پست اول همین تاپیک آمده است.

راستی این نسخه 6.0.0.3 را از کجا گیر آورده اید :blink:

vtn54
19-03-2007, 14:56
سلام:46:

من مدتيه كه از Kaspersky Internet Security V 6.0.1.411:35: استفاده ميكنم و خيلي هم ازش راضيم.
حالا كه نزديكاي عيده مي خوام كامپيوترم رو يه اسكن كامل بكنم و از شر همه ي ويروس ها و تروجان ها و ... راحت بشم.:biggrin:
:question:سوال من اينه كه چه جوري دقت و حساسيت جستجو و عمق جستجو و ... رو به حداكثر تنظيم كنم.يعني نمي خوام حتي يه ويروس يا اسپاي از زير اسكن جون سالم به در ببره.اصلا شما اين كار رو توصيه ميكنين.اگه ميشه راهنمايي كنيد:17:

همچنين مي خواستم بدونم كه در كنار كسپراسكاي لازمه كه از آنتي اسپاي و آنتي كي لاگر و ...(اينجورچيزاي ديگه) استفاده كنيم:question:

با تشكر:happy:
موفق باشيد;)

سلام دوست عزیز

برای به حداکثر رساندن قدرت اسکن مطابق شکلهای زیر در پنجره Setting ابتدا گزینه های مشخص شده را تیک بزن و

سپس دستگیره Security Level را همانطور که مشخص شده است تا آخر بالا بکش.

در جواب قسمت دوم سوال شما باید عرض کنم کاسپرسکی خاصیت آنتی اسپایور خوبی دارد ولی من فکر می کنم

استفاده از یک آنتی اسپایور قوی در کنار آن بسیار کمک کننده خواهد بود مخصوصا اگر شما به طور کامل از سروس

PDM کاسپرسکی استفاده نکنید.در ضمن دوست عزیز اسکن کامل سیستم سال به سال اصلا درست نیست و

حداقل هر ماه یکبار سیستمتان را باید به طور کامل اسکن کنید.;)

shayan_p30
19-03-2007, 15:20
سلام دوست عزیز

برای به حداکثر رساندن قدرت اسکن مطابق شکلهای زیر در پنجره Setting ابتدا گزینه های مشخص شده را تیک بزن و

سپس دستگیره Security Level را همانطور که مشخص شده است تا آخر بالا بکش.

در جواب قسمت دوم سوال شما باید عرض کنم کاسپرسکی خاصیت آنتی اسپایور خوبی دارد ولی من فکر می کنم

استفاده از یک آنتی اسپایور قوی در کنار آن بسیار کمک کننده خواهد بود مخصوصا اگر شما به طور کامل از سروس

PDM کاسپرسکی استفاده نکنید.در ضمن دوست عزیز اسکن کامل سیستم سال به سال اصلا درست نیست و

حداقل هر ماه یکبار سیستمتان را باید به طور کامل اسکن کنید.;)

خيلي ممنون:11:
ولي دو تا سوال:

سرويس PDM چيه؟
هر آنتي اسپايوري نصب كنم اشكال نداره؟

موفق باشيد:46:

vtn54
19-03-2007, 15:33
سرويس PDM چيه؟
هر آنتي اسپايوري نصب كنم اشكال نداره؟

سرویس PDM همان Proactive Defence است .اکثر آنتی اسپایورها بدون اشکال با کاسپرسکی کار می کنند ولی

Spyware Doctor با کاسپرسکی مشکل دارد و اسپای سوییپر هم ( مخصوصا در ویستا ) در صورت نصب همزمان با

کاسپرسکی سرعت سیستم را کم می کند.

shayan_p30
19-03-2007, 15:58
سرویس PDM همان Proactive Defence است .اکثر آنتی اسپایورها بدون اشکال با کاسپرسکی کار می کنند ولی

Spyware Doctor با کاسپرسکی مشکل دارد و اسپای سوییپر هم ( مخصوصا در ویستا ) در صورت نصب همزمان با

کاسپرسکی سرعت سیستم را کم می کند.

ممنون;)

ولي در مورد آنتي اسپايور چه چيزي را پيشنهاد مي كنيد كه با كسپراسكاي مشكل نداشته باشد و قوي نيز باشد:question:
:46:

vtn54
19-03-2007, 18:16
ممنون;)

ولي در مورد آنتي اسپايور چه چيزي را پيشنهاد مي كنيد كه با كسپراسكاي مشكل نداشته باشد و قوي نيز باشد:question:
:46:

اگر از ویستا استفاده می کنید ویندوز دفندر که خود به خود روی سیستمتان نصب است برای اسکن گاه به گاه سیستم

هم می توانید از سوپر آنتی اسپایور که رایگان است استفاده کنید ولی اگر از ویندوز XP استفاده می کنید و سیستمتان

قوی است من اسپای سوییپر را پیشنهاد می کنم در غیر این صورت اسپایورترمیناتور + سوپرآنتی اسپایور کارتان را راه

می اندازند.:31:

satttanism
20-03-2007, 17:14
Kaspersky Anti- virus 7.0.0.6 beta - the antivirus Of kasperskogo - one of the most popular and most qualitative domestic antivirus programs. Without going into details I note that due to the special algorithm of work it has the very high percentage of the determination of viruses, including also unknown. The antivirus Of kasperskogo knows how to check against the viruses the post data bases and the obtained letters together with the applications to them; program very well determines the macroes-virus, inculcated in documents Microsoft Office, and also are checked the most popular sizes of archives.

Using antivirus, regularly renew the data base about the viruses (addition they leave daily!) - can be obtained them both through the Internet (in this case it will proikhodit' the automatic renovation of base) and in the manual regime - regularly going to the site or ordering the file of renovation on e-mail.

You will focus attention: to renew the virus bases of the sixth version, skachav corresponding zip- archive, is impossible - six renew only through the Internet. In the case of local network from the Internet can be produced the renovation of one computer, from local folder of which then it is possible to renew the bases of the antivirus, established at the remaining working stations (detail - on the site of developer).

Kaspersky Anti- virus جدیدترین نگارش آنتی ویروس قدرتمند کاسپر اسکای برای محافظت همه جانبه از کامپیوتر شخصی شما از انواع و اقسام ویروس ها , تروجان ها , کرم ها و تهدیدات اینترنتی.
برای اينکه بتوان بالاترين کارايي را از سیستم خود انتظار داشته باشيد، می بايست قبل از هر چیز از ميزان امنيت کامپیوترتان اطمينان حاصل نماييد. بدین منظور نياز به يک آنتی ویروس جهت حفاظت اطلاعات رایانه ای می باشد، تا اطلاعات مذکور را در مقابل ويروسها و نفوذگران محافظت نماید.
هر روزه ويروس های جديد توسط ایمیل ها سيستم های زيادی را آلوده می کنند. کاربر می تواند نا آگاهانه و بصورت اتقاقی وارد سايتی شده و برنامه های مخرب را دريافت نمايد. حتی کودکان نيز می توانند ويروس ها را همانند بازيهای کامپيوتری رد و بدل نمايند و سبب گسترش ويروس های رايانه ای بين کاربران مختلف گردند.
کاربران خانگی می توانند اطمينان پيدا کنند که رايانه های آنها توسط آنتی ویروس کاسپر اسکای در مقابل ويروس ها محافظت می شوند.
کاسپرسکی موفق به دریافت سی و پنجمین نشان 100% از سازمان جهانی بولیتن ویروس در ماه اکتبر سال 2006 گردید.
حجم در حدود ۱۹.۴۲۵ مگابایت - لینک دانلود از rapidshare

Pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gholam14
21-03-2007, 01:00
بعضي ازدوستان ميگويندآنتي ويروس كاسپرقويترازاينترنت سكيوريتي آن است ميخواستم بدانم اين حرف تاچه حدصحت داردوآياميتوانم همزمان هم آنتي ويروس وهم اينترنت سكيوريتي كاسپر رادرسيستم داشته باشم وآنتي ويروس راغيرفعال كنم وهرچندوقت يكباركامپيوترراباآن اسكن كنم واگراين امكان است كدام ورژن آنتي ويروس راپيشنهاد ميكنيد كه راحت رجيسترشود.
متشكرم

vtn54
21-03-2007, 02:23
بعضي ازدوستان ميگويندآنتي ويروس كاسپرقويترازاينترنت سكيوريتي آن است ميخواستم بدانم اين حرف تاچه حدصحت داردوآياميتوانم همزمان هم آنتي ويروس وهم اينترنت سكيوريتي كاسپر رادرسيستم داشته باشم وآنتي ويروس راغيرفعال كنم وهرچندوقت يكباركامپيوترراباآن اسكن كنم واگراين امكان است كدام ورژن آنتي ويروس راپيشنهاد ميكنيد كه راحت رجيسترشود.
متشكرم

سلام دوست من

این امر حقیقت ندارد آنتی ویروس موجود در اینترنت سکوریتی کاسپرسکی هیچ تفاوتی با آنتی ویروس کاسپرسکی ندارد

هر دو یکی هستند .

Nine
21-03-2007, 13:36
سلام دوست من

این امر حقیقت ندارد آنتی ویروس موجود در اینترنت سکوریتی کاسپرسکی هیچ تفاوتی با آنتی ویروس کاسپرسکی ندارد

هر دو یکی هستند .

تاييد مي شه اينم لينك مقايسه نسخه هاي مختلف كسپرسكي با هم

!As@d
21-03-2007, 16:10
سلام:
آپدیت های Kaspersky AntiVirus 6 تو کجا ذخیره میشه؟
آیا امکان انتقال اونا به یه کامپیوتر دیگه هست؟

vtn54
21-03-2007, 22:52
لطفا license key آخرین ورژن (Kaspersky AntiVirus 7.0.0.6 beta ) رو یکی بده (تست شده لطفا)

سلام دوست عزیز

ماشا... چه علاقه ای دارید .این نسخه هنوز حتی در حد بتا هم نیست بیشتر نسخه 6 است تا نسخه 7 اشکالات فراوانی

دارد و هنوز کلید خاصی برای آن منتشر نشده است ولی کلید زیر را امتحانی بکن :

FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

hamilton
22-03-2007, 08:41
نميدونم از دوستان كسي اين نسخه را معرفي كرده يا خير.اگر تكراري بود به بزرگي خودتون ببخشيد.

Kaspersky Anti-Virus 6.0.2.621 - Final

لينك دانلود:

يا

يا

لينك دانلود Key:

Kaspersky Internet Security 2006 6.0.2.621 - Final

لينك دانلود:

يا

يا

لينك دانلود Key:

hamilton
22-03-2007, 12:02
منتظرم..............:10:

شما دوست عزيز به اين مسير برويد:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6

در اين فولدر يك پوشه هست به نام Bases كه شما يك كپي از آنرا در يك درايو ديگر ذخيره ميكنيد تا در صورت لزوم از آن استفاده كنيد.
لازم به ذكره كه با توجه به اينكه فولدر Application data به صورت Hidden هست ابتدا شما بايد آنرا از اين حالت خارج كنيد.براي اينكار هم شما بايد از منوي Tools گزينه ... Folder Options را انتخاب كنيد و مطابق شكل زير عمل كنيد تا فولدر Application Data قابل مشاهده شود:

پس از انجام تغييرات شما ميتوانيد تنظيمات را به حالت قبل برگردانيد تا پوشه هاي قبلي به حالت Hidden برگردند.
موفق باشيد.

BERJIS
22-03-2007, 12:02
سلام:
آپدیت های Kaspersky AntiVirus 6 تو کجا ذخیره میشه؟
آیا امکان انتقال اونا به یه کامپیوتر دیگه هست؟

X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Bases

vtn54
23-03-2007, 09:20
license key نبود؟؟!!منتظرم

سلام

دوست عزیز ظاهرا شما پاسخ مرا نخوانده اید نسخه های بتا از License Key استفاده نمی کنند از کلیدهایی که به

صورت کد می باشند استفاده می کنند و این نسخه حتی نسخه بتا هم نیست ( و اصولا استفاده از آن اشتباه است )

مرحله بتای نسخه 7 در اواسط ماه آینده میلادی آغاز خواهد شد و کلیدهای خاص آن نیز در آن زمان منتشر خواهد شد

ولی اگر بر استفاده از آن اصرار داری می توانی از کلیدی که در پست قبلی برایت گذاشته ام استفاده کنی .

shahabamo
24-03-2007, 12:14
سلام . ميدونم احتمال خيلي ي ي ي زياد سوالم تكراريه ولي خداييش نتونستم اين 215 صفحه رو بگردم! خواستم بدونم چرا وقتي ميخوام اين kasper رو update كنم با فايلهاي zip ( كه از سايت خود kasper ميگيرم‌) همش ميگه : object ... xml not found! لايسنسم هم تا 2008 ه!

amir_linuxsuse
24-03-2007, 18:11
من آنتی ویروس کاسپراسکای دارم و بعد از نصب مجدد ویندوز آپدیتها پاک میشود لطفا راهی بگویید که مجبور نشویم آنتی ویروس را دوباره آپدیت کنیم
باتشکر

S0R3N4
24-03-2007, 19:47
آقا یه سوال!!!
خیلی ها میگن هوش مصنوعی کسپرسکی پایین هست!!!
اصلا کار این هوش مصنوعی در آنتی ویروس ها چیه؟
ممنون

Tornado2800
24-03-2007, 19:54
اتفاقا من که با همه نوع ضد ویروس نصب کردم و کار کردم باید بگم عالی هستش و اصلا چیزی کم ندار ه!

hamilton
24-03-2007, 20:23
من آنتی ویروس کاسپراسکای دارم و بعد از نصب مجدد ویندوز آپدیتها پاک میشود لطفا راهی بگویید که مجبور نشویم آنتی ویروس را دوباره آپدیت کنیم
باتشکر

دوست عزيز به لينك زير مراجعه كنيد.سوال شما را تعداد ديگري از دوستان نيز پرسيده بودند . توضيح كامل همراه با شكل موجود ميباشد.

Nine
24-03-2007, 23:10
آقا یه سوال!!!
ممنون
سلام
هوش مصنوعی به سرویسی از آنتی ویروس اطلاق می شه کی طی اون آنتی ویروس -ویروس ها رو از روی عملکردشون تشخیص میدن
در حالت کلی آنتی ویروسا ویروسا رو بر اساس دیتا بیسشون تشخیص میدن ( از نظر دیتا بیس آنتی ویروسای بیت دیفندر-آنتی ویر و کسپر اسکی از بقیه کاملترن ) حالا فرض کنید ویروسی منتشر شده که هنوز شرکت آسازنده آنتی ویروس اونو به دیتا بیسش اضافه نکرده باشه در این حالته که هوش مصنوعی آنتی ویروسه که میتونه بدون اینکه شناخت این ویروس در دیتا بیسش قرار گرفته باشه و فقط از روی نوع عمل ویروس اونو شناسایی می کنه
دز بین آنتی ویروسای موجود در زمینه هوش مصنوعی یه آنتی ویروس هست که کاملا بی رقیبه
اونم nod32 است و بعد از اون هم avira antivir personal classic ( که اتفاقا رایگان هست (نسخه پرمیومش البته پولیه)
و نسخه ویستای اونم 20 فروردین قابل دریافته )
حالا راهکار چیه
1-در کنار کسپر از نود32 یا آنتی ویر استفاده کنید البته به صورت غیر فعال ( البته اگه سیستم قدرتمندی دارید به صورت فعال هم تداخلی با کسپر ندارن )
2-در مورد ضعف هوش مصنوعی کسپر بله در مقابل آنتی ویروسای ذکر شده ضعیف تره اما یه چیزی که اونو از بقیه متمایز می کنه سرعت اپدیت کردنشه که دقیقه به دقیقه می شه آپدیتش کرد و هیچ آتی ویروسی اینقدر در برابر ویروسای جدید عکس العمل نداره این باعث میشه در برابر ویروسای جدید مصون باشین
در ضمن هوش مصنوعی هیچ آنتی ویروسی کامل نیست و در تقریبا 60 درصد قابلیت اعتماد دارن
تو امضای منم گزینه دوم به همین مورد اشاره داره

ALI16437
24-03-2007, 23:12
سلام به همه دوستان من اين kasber رو نصب كردم ابديت هم كردم طبق كفته يكي از دوستان از مسير زير ابديت رو ذخيره كردم حالا نميتونم غايل ذخيره شده رو روي محل قبليش كپي كنم لطفا راهنمائي كنيد.

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Bases

vtn54
24-03-2007, 23:21
آقا یه سوال!!!
ممنون

منظور از هوش مصنوعی اینجا همان هوریستیک آنتی ویروسها است .قابلیتی که با آن آنتی ویروس ویروسهای جدید و

ناشناخته را که در دیتابیسش وجود ندارند شناسایی می کند .همانطور که می دانید آنتی ویروسها برای شناسایی

کدهای مخرب مشخصات آنها را در دیتابیس خود به صورت کدهای خاصی ذخیره می کنند و هنگام اسکن کردن یک فایل

اگر مشخصات آن با یکی از کدهای ذخیره شده یکسان باشد آن را به عنوان فایل آلوده شناسایی می کنند ولی تعداد

کدهای مخرب بسیار زیاد است و هر روز نیز تعداد بسیار زیادی به آنها اضافه می شوند که اضافه کردن آنها به دیتابیس

آنتی ویروس زمان می برد لذا بسیار احتمال دارد که یک آنتی ویروس با ویروسی مواجه شود که کدی برای آن در

دیتابیسش ندارد در این حالت آنتی ویروسهای مختلف از روشهای متفاوت استفاده می کنند یکی از این روشها

هوریستیک است که خود انواع متفاوتی دارد یکی از پیشرفته ترین آنها روشی است که نود 32 و چند آنتی ویروس

دیگر مثل بیتدفندر از آن استفاده می کنند .آنها فایل مزبور ر ا در یک محیط مجازی اجرا می کنند و اگر رفتار مناسبی

نداشت آن را به عنوان یک ویروس احتمالی معرفی می کنند. نتایج مربوط به مقایسه هوریستیک آنتی ویروسها را

می توانید در تاپیک مقایسه آنتی ویروسها پیدا کنید .همانطور که می بینید نود32 ,آنتی ویر و بیت دفندر بهترین

هوریستیک را دارند ولی کاسپرسکی هوریستیک بسیار ضعیفی دارد .البته این به این معنی نیست که کاسپرسکی

در مقابل ویروسهای ناشناخته دست و پا بسته است .همانطور که گفتم هوریستیک تنها یکی از راههای مقابله با

ویروسهای نا شناخته است .کاسپرسکی از یک روش دیگر استفاده می کند که در صورت استفاده مناسب از آن بسیار

موثرتر است این روش سیستم دفاع پرواکتیو یا همان PDM است همانطور که در جدول مقایسه

هوریستیک آنتی ویروسها می بینید حتی بهترین هوریستیک که متعلق به نود 32 و آنتی ویر است در بهترین حالت

52 در صد کدهای ناشناخته را شناسایی می کند ولی PDM بالاتر از 99 در صد کدهای ناشناخته را

شناسایی می کند .البته هرکدام از این دو روش مزایا و معایبی را دارند و جای یکدیگر را نمی گیرند بلکه مکمل هم

هستند به خاطر همین کاسپرسکی در حال تکمیل یک هوریستیک جدید برای محصولات خود می باشد که از آن به

عنوان یکی از قویترین هوریستیکهای آینده یاد می شود و احتمالا در چند ماه آینده منتشر خواهد شد.هم

هوریستیک و هم دفاع پرواکتیو مانند شمشیر دولبه هستند و علارغم وجود مزایای بسیار معایبی نیز دارند یکی از

مهمترین معایب آنها وجود مثبت کاذب در نتایج اسکن آنها است یعنی اینکه ممکن است یک برنامه بی ضرر را به عنوان

ویروس شناسایی کنند بنابراین آنها هیچ وقت یک فایل را با قطعیت به عنوان ویروس شناسایی نمی کنند و شما

هستید که باید در نهایت در این مورد تصمیم بگیرید .به خاطر همین هم است که هیچ یک از اینها جای روش سنتی

شناسایی ویروسها را از طریق اضافه کردن کد ویروس مربوطه به دیتابیس نمی گیرند یعنی شرکتهای سازنده

آنتی ویروس باید در سریعترین زمان ممکن کد ویروسهای جدید را به دیتابیس خود اضافه کنند و از این لحاظ شرکت

کاسپرسکی به جرات یک سر وگردن از تمامی رقبای خود بالاتر است .:5:

Jadda
25-03-2007, 04:49
طریقه برگرداندن آپدیتهای کاسپرسکی:
گرفتن: محل ذخیره شدن آپدیتها در مسیر زیر است آنها را در جایی کپی کنید
C-Document and settings - All Users - Appliaction Data - Kaspersky Lab

برگرداندن:ابتدا کاسپرسکی را نصب کنید و سیستم را ریست کنید و با زدن کلید F8 سیستم را در حالت Safe Mode بالا بیاورید و حالا این پوشه مذکور را در مسیر خودش کپی کنید و سیستم را ریست کنید، حال وقتی سیستم بالا آمد کاسپرسکی پیغامی مبنی بر کم شدن بعضی از فایلها می دهد ، توجهی نکنید ، و روی آیکون کاسپرسکی در سیستم تری کلیک راست کنید و Exit را بزنید و حالا کاسپرسکی را مجددا نصب کنید و سیستم ریست می شود و اینبار می بینید که تاریخ آپدیت کاسپرسکی زمانی است که شما برای آخرین بار آنرا آپدیت کرده اید.

internet
25-03-2007, 22:17
سلام
ورژني که نصب کردم اين هست:
Kaspersky Internet Security 6.0
6.0.1.411
اول اون کي رو قبول کرد ولي نمي دونم بعد چي شد به خاطر اين که تاريخ سيستم رو تغيير دادم ديدم که کاسپارسکي از کار افتاده بعد kay رو حذف کردم بعد تاريخ ويندوز رو که ديدم اشتباه هست و سال 1999 شده بود درست کردم بعد هر کاري مي کنم ديگه کي رو قبول نمي کنه
خوب به روز هم شد ولي نمي دونم چرا هيچ Key رو قبول نمي کنه شايد Key ها مشکل داره لطفاً تصوير زير رو ببنيد من بايد چيکار کنم:

با تشکر

Nine
26-03-2007, 01:11
سلام
ورژني که نصب کردم اين هست:
Kaspersky Internet Security 6.0
6.0.1.411
اول اون کي رو قبول کرد ولي نمي دونم بعد چي شد به خاطر اين که تاريخ سيستم رو تغيير دادم ديدم که کاسپارسکي از کار افتاده بعد kay رو حذف کردم بعد تاريخ ويندوز رو که ديدم اشتباه هست و سال 1999 شده بود درست کردم بعد هر کاري مي کنم ديگه کي رو قبول نمي کنه
خوب به روز هم شد ولي نمي دونم چرا هيچ Key رو قبول نمي کنه شايد Key ها مشکل داره لطفاً تصوير زير رو ببنيد من بايد چيکار کنم:

با تشکر

سلام
من بهتون یه key مخصوص اینتر نت سکیوریتی می دم که صد در صد کار می کنه اینجوری می تونی از صحت کی مطمین شی و بفهمی که ایراد از کی بوده یا نه
اما اگه ایراد برطرف نشد اول کسپر سکی رو حذف کن
بعد تاریخ سیستمت رو دقیق تنظیم کن
رجیستری ویندوز رو با برنامه های مخصوص این کار مثل

system mechanic یا registery mechanic ... تمیز کن و دوباره کسپر را نصب کنی و با رج کی

داده شده رجیستر کن.
اما اگه باز هم دیدی key رو قبول نمی کنه تنها راه عوض کردن ویندوزه
اینم یه کی برا اینترنت سکیوریتی تا 2008 اعتبار داره و کاملا تست شده است

ffa72
26-03-2007, 09:48
Nine عزیز
key ارایه شده پیغام معروف
Update Failed: license is blacklisted
را میدهد.

Nine
26-03-2007, 12:03
کاربر Nine
دست شما درد نکنه اوکي شد
با تشکر و سپاس
کاري داشتي من در خدمتت هستم:

خوشحال شدم
اما در مورد سوال دوستمون که گفتن کی تو بلک لیسته ؟
الان من خودم با همین آپدیت کردم
اما بازم چون شما گفتید من یه بررسی میکنم اگه تونستم یه کی دیگه براتون می ذارم
شما کی اینترنت سکیوریتی رو مورد نظرتونه دیگه؟
ولی بازم من حدس میزنم شاید شما چون کی های زیادی رو امتحان کردید اینجوری شده اگه از اول امتحان کنید درست شه

hamilton
26-03-2007, 12:36
Nine عزیز
key ارایه شده پیغام معروف
Update Failed: license is blacklisted
را میدهد.

اين كليد را تست كنيد.تا 28.4.2008 اعتبار داره:

DZ3A3-7XGVU-DH1YX-NXJYP

اميدوارم مشكل شما هم حل بشه.

Nine
26-03-2007, 19:39
نسخه 6.0.2.621 انتی ویروس و اینترنت سکیوریتی کسپر نیز عرضه شد

ALI16437
26-03-2007, 23:01
عزيز اين روشي كه گفتي يك نصب ويندوز گداشت رو دست ما.

وقتي مياي دوباره نصب كني ميگه نصبه برنامه چه كنم تامير كنم unistal كنم اگر هم unistal كني كه همه انچه
تو safe made كپي كردي پاك ميشه من تامير كردم ديگه بالا نيامد.

راستي خود پوشهAVP6 را كلي بايد در safe mode كپي كرد يا فقط پوشه Bases رو كه توشه .
در مورد نصب دوباره هم لصفا كامل توضيح بديد.
مرسي.

Jadda
27-03-2007, 03:33
عزيز اين روشي كه گفتي يك نصب ويندوز گذاشت رو دست ما.

وقتي مياي دوباره نصب كني ميگه. نصبه برنامه. چه كنم .تامير كنم. unistal كنم. اگر هم unistal كني كه همه انچه
تو safe made كپي كردي پاك ميشه من تامير كردم ديگه بالا نيامد.

راستي خود پوشهAVP6 را كلي بايد در safe mode كپي كرد يا فقط پوشه Bases رو كه توشه .
در مورد نصب دوباره هم لصفا كامل توضيح بديد.
مرسي.

دوست عزیز؛ 1- پوشه AVP6 را بگیر 2-برای نصب مجدد چون کاسپرسکی نصب است ، شما باید گزینه Repaier را انتخاب بکنی
من خودم بارها از این روش استفاده کردم بدون هیچ مشکلی

S0R3N4
29-03-2007, 19:04
آقا من یه سوال برام پیش امد!!!
چرا وقتی یه سری آنتی ویروس های دیگه نظیر AVIRA AntiVir و یا TrustPort هستند که از کسپر نمره های بهتری گرفتن باز هم خیلی ها می گن که کسپر خیلی بهتره؟
((((البته در این کخ کسپر آنتی ویروس باحالی هست هیچ شکی نیست!!!))))

S0R3N4
29-03-2007, 19:17
سلام دوستان
بالاخره نسخه ی جدیدو فینال آنتی ویروس قدرتمند کسپرسکی امد!!!!!:27:

Trial version of Kaspersky Anti-Virus 6.0.2.621 ( English ) 19.91 MB

Trial version of Kaspersky Internet Security 6.0.2.621 ( English ) 22.74 MB

Ship Storm
31-03-2007, 11:43
من امروز داشتم از طریق کارت --- دانلود آفلاین میکردم یک ورژن از این آنتی ویروس برایم آمد ورژن 7 بود فکر کنم جدیدترینشه درست میگم؟

chovalier
01-04-2007, 11:08
کسی از دوستان Key برای Kaspersky Internet Security 7.0 Beta دارد؟

سلام عزیز
درست شنیدی و دو تا ورژن 7 بتا هم اومده...ضمنا گلم ورژن بتا که کی نداره:31:
شما ورژن دقیق رو بنویس من کدش رو می دم خدمتتون
ممنونم:20:

tazevared2006
02-04-2007, 02:10
من يه سوال دارم كه فكر كنم قبلا دوستان پرسيدن و جواب هم گرفتن ولي من نميدونم بايد چي رو سرچ ميكردم. اونم اينه كه من هر سري كه ويندوز نصب ميكنم مجبورم دوباره كسپراسكاي رو دوباره آپديت كنم. ميشه بگيد اينايي كه آپديت شده كجاست من نگه دارم كه مجبور نشم دوباره اين همه رو آپ كنم؟

vtn54
02-04-2007, 02:47
من يه سوال دارم كه فكر كنم قبلا دوستان پرسيدن و جواب هم گرفتن ولي من نميدونم بايد چي رو سرچ ميكردم. اونم اينه كه من هر سري كه ويندوز نصب ميكنم مجبورم دوباره كسپراسكاي رو دوباره آپديت كنم. ميشه بگيد اينايي كه آپديت شده كجاست من نگه دارم كه مجبور نشم دوباره اين همه رو آپ كنم؟

سلام دوست من

شما هر چند وقت یکبار ویندوز عوض می کنید ؟:blink:

Jadda
02-04-2007, 04:17

با سلام برو به اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gholam14
02-04-2007, 08:31
باسلام
استادان كاسپرشناس ميشودبفرماييداگريك وقت بخواهيم كاسپر راازكامپيوترپاك كنيم كه هيچ اثري ازآن نباشدبعداز پاك كردن فايلهادررجيستري دقيقا كجا رابايد بگرديم وپاك كنيم كه هيچگونه اثري باقي نماند.
البته من مثل دوستمان كه اينگارهرچندروزيكبارويندوز عوض ميكندنيستم وخداراشكروبه لطف كاسپرويندوزم هيچ آسيبي نميبيندكه نيازبه عوض كردن ويندوزباشدوفقط براي دانستن وداشتن اطلاعات بيشترميخواهم بدانم.
متشكرم

satttanism
02-04-2007, 14:48
Kaspersky Internet Security v7.0.0.20

Today, threats to PCs are appearing in ever-greater numbers and diversity. Cyber criminals on the Internet are well organized and tend to target PCs with combined threats. A standalone antivirus solution is no longer enough to fully protect your PC.
Kaspersky® Internet Security (KIS) is a fully integrated solution that protects your computer from all of the most common Internet threats, including viruses, hacker attacks, adware, spam and spyware.

Main Advantages:
* Integrated protection from all Internet threats
* Cutting-edge antivirus technologies
* Personal firewall
* Protection from spam and phishing
* Instant database updates
* Free technical support

Key Features:
* Real-time monitoring of all data streams, including email, Internet traffic and network connections
* Protection from viruses, Trojans and worms
* Protection from spyware, adware and other potentially hostile programs
* Proactive defense against new malicious programs
* Protection from network attacks and system hijacking
* Blocking of popup windows and banners
* Rollback of changes made by malicious programs on your computer
* Blocking of links to phishing websites
* Trainable spam filtration system
* Support for Windows Vista? and 64-bit systems

Serial:
T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

Kaspersky Internet Security این حق شماست که بهترین ها را انتخاب کنید. سه برنامه قدرتمند شامل آنتی ویروس , آنتی هک و آنتی اسپم در یک بسته امنیتی جدید و بی نظیر دنیا که موفق به دریافت سی و هفتمین نشان 100% از سازمان جهانی بولیتن ویروس در ماه فوریه سال 2007 گردید.

ویژگی های برنامه:
- پشتیبانی فنی رایگان
- قابلیت فیلتر نمودن اسپم ها
- قابلیت داشتن دیوار آتش شخصی
- محافظت سیستم از اسپم ها و حملات فیشینگ
- مسدود نمودن لینک ها از وب سایت های فیشینگ
- پشتیبانی از ویندوز ویستا و سیستم های ۶۴ بیتی
- محافظت سیستم از حملات شبکه و سارقان اینترنتی
- مسدود نمودن بنرها و صفحات خود باز شوی تبلیغاتی
- محافظت سیستم شما از ویروس ها , تروجان ها و کرم ها
- مونیتورینگ بلادرنگ و آنی تمامی دیتا شامل ایمیل ها , ترافیک اینترنتی و اتصالات شبکه
- محافظت از اسپای ویر , صفحات خود باز شوی تبلیغاتی و دیگر برنامه های بالقوه خطرناک و مضر

حجم در حدود ۲۳.۵۶۹ مگابایت - لینک دانلود از rapidshare

Serial:T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

vtn54
02-04-2007, 15:28
Kaspersky Internet Security v7.0.0.20

Kaspersky Internet Security این حق شماست که بهترین ها را انتخاب کنید. سه برنامه قدرتمند شامل آنتی ویروس , آنتی هک و آنتی اسپم در یک بسته امنیتی جدید و بی نظیر دنیا که موفق به دریافت سی و هفتمین نشان 100% از سازمان جهانی بولیتن ویروس در ماه فوریه سال 2007 گردید.

ویژگی های برنامه:
- پشتیبانی فنی رایگان
- قابلیت فیلتر نمودن اسپم ها
- قابلیت داشتن دیوار آتش شخصی
- محافظت سیستم از اسپم ها و حملات فیشینگ
- مسدود نمودن لینک ها از وب سایت های فیشینگ
- پشتیبانی از ویندوز ویستا و سیستم های ۶۴ بیتی
- محافظت سیستم از حملات شبکه و سارقان اینترنتی
- مسدود نمودن بنرها و صفحات خود باز شوی تبلیغاتی
- محافظت سیستم شما از ویروس ها , تروجان ها و کرم ها
- مونیتورینگ بلادرنگ و آنی تمامی دیتا شامل ایمیل ها , ترافیک اینترنتی و اتصالات شبکه
- محافظت از اسپای ویر , صفحات خود باز شوی تبلیغاتی و دیگر برنامه های بالقوه خطرناک و مضر

حجم در حدود ۲۳.۵۶۹ مگابایت - لینک دانلود از rapidshare

Serial:T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

سلام دوست من

ممنون از معرفی نسخه های جدید ولی دوست عزیز این نسخه حتی یک نسخه بتای واقعی نیست و فعلا همان

نسخه 6 است که بعضی از سرویسهای جدید جهت تست به آن اضافه شده است .این نسخه ایرادات فراوانی دارد

منجمله بسیاری از فایلهای اجرایی آن ایراد دارد و پس از نصب Error می دهد یعنی در بسیاری از موارد حتی به

دزستی نصب نمی شود ولی شما آن را طوری معرفی کرده اید که انگار یکی از نسخه های اصلی و جدید

کاسپرسکی است ممکن است بعضی دوستان به اشتباه افتاده و دچار دردسر شوند.به نظر من دوستانی که چنین

نسخه هایی را معرفی می کنند حداقل آزمایشی بودن آنها را ذکر کرده و اگر ممکن باشد ایراد و اشکالات عمده آنها

را نیز به طور خلاصه ذکر کنند تا بقیه دوستان با آگاهی بیشتری نسبت به نصب آنها اقدام کنند.:11:

vtn54
02-04-2007, 15:49
باسلام
استادان كاسپرشناس ميشودبفرماييداگريك وقت بخواهيم كاسپر راازكامپيوترپاك كنيم كه هيچ اثري ازآن نباشدبعداز پاك كردن فايلهادررجيستري دقيقا كجا رابايد بگرديم وپاك كنيم كه هيچگونه اثري باقي نماند.
البته من مثل دوستمان كه اينگارهرچندروزيكبارويندوز عوض ميكندنيستم وخداراشكروبه لطف كاسپرويندوزم هيچ آسيبي نميبيندكه نيازبه عوض كردن ويندوزباشدوفقط براي دانستن وداشتن اطلاعات بيشترميخواهم بدانم.
متشكرم

سلام دوست من

کاسپرسکی یکی از تمیزترین آنتی ویروسها در زمینه آنیستال می باشد ( و یا بهتر است بگویم بود چون در نسخه های جدید پس از آنیستال بقایایی از آن روی هارد و توی رجیستری باقی می ماند ) و چیزهایی که پس از آنیستال کامل آن باقی می مانند معمولا مشکلی ایجاد نمی کنند ولی محض اطلاع :

لیست کامل تمامی کلیدهای مربوط بهKAV 6.0.2.621 در رجیستری ( ویندوز ویستا ):

a.toraby
02-04-2007, 19:33
آقا سلام
این kaspersky چرا اینقدر زبون نفهمه؟؟؟؟؟:41:
شاید هم مال من نسخه اصلی نیست:13:
هر دفعه که من یه چیزی رو به trusted zone اضافه می کنم باز هم چت بازی در میاره سوال می کنه
مثلاً این که یاهو مسنجر بتونه browser رو run کنه ؟؟؟؟؟؟؟ هر دفعه هی سوال می کنه... من هم هر دفعه می زنم add to trusted zone ولی باز هم می پرسه.:13:
دیگه داره کلافم می کنه:2:

Black Prince
03-04-2007, 01:11
آقا سلام
هر دفعه که من یه چیزی رو به trusted zone اضافه می کنم باز هم چت بازی در میاره سوال می کنه
مثلاً این که یاهو مسنجر بتونه browser رو run کنه ؟؟؟؟؟؟؟ هر دفعه هی سوال می کنه... من هم هر دفعه می زنم add to trusted zone ولی باز هم می پرسه.:13:

منم این مشکل رو دارم :13:

vtn54
03-04-2007, 12:32
آقا سلام

از چه نسخه ای استفاده می کنید ؟ اگر توانستید عکسی از پیام مزبور بگذارید.

a.toraby
04-04-2007, 10:22
این ورژن Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.303
من دیگه اصلاً به کل این ویژگی proactive defence قسمت application activity رو غیرفعال کردم، خیال همه رو راحت کردم.

SuB
04-04-2007, 13:20
آقا من با این کسپر اسکای آنتی ویروس مشکل دارم.
1- نسخه 6.0.2.616 رو دانلود و active کردم ولی وقتی به اینترنت وصل میشم، تا 5 الی 10 دقیقه اول، Task bar قفل میکنه و نمی تونم IE رو باز کنم. و فقط می تونم از Opera استفاده کنم.
در ضمن روی چند تا کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت.
2- وقتی توی هر مرورگری آدرس mail.yahoo.com رو می زنم، برای اولین بار سایت رو باز نمیکنه و برای دفعات بعد باز میکنه. دیگه بعضی روزها مثل امروز اصلاً بازش نمیکنه.
3- سرعت Update کردنش پایینه. در حد یک دهم کیلوبایت در ثانیه. در صورتی که در همین لحظه اگه من بخوام چیزی رو دانلود کنم، سرعت حداقل 1 کیلوبایت بر ثانیه هست!

Tornado2800
04-04-2007, 21:44
نسخه ای همراه با کرک ! برای ویستا دارید ؟!

vtn54
04-04-2007, 22:12
آقا من با این کسپر اسکای آنتی ویروس مشکل دارم.
1- نسخه 6.0.2.616 رو دانلود و active کردم ولی وقتی به اینترنت وصل میشم، تا 5 الی 10 دقیقه اول، Task bar قفل میکنه و نمی تونم IE رو باز کنم. و فقط می تونم از Opera استفاده کنم.
در ضمن روی چند تا کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت.
2- وقتی توی هر مرورگری آدرس mail.yahoo.com رو می زنم، برای اولین بار سایت رو باز نمیکنه و برای دفعات بعد باز میکنه. دیگه بعضی روزها مثل امروز اصلاً بازش نمیکنه.
3- سرعت Update کردنش پایینه. در حد یک دهم کیلوبایت در ثانیه. در صورتی که در همین لحظه اگه من بخوام چیزی رو دانلود کنم، سرعت حداقل 1 کیلوبایت بر ثانیه هست!

دوست عزیز نسخه ای که استفاده می کنید یک نسخه بتا بوده و ممکن است چنین مشکلاتی داشته باشد در ضمن

نگفتید از اینترنت سکوریتی آن استفاده می کنید یا از آنتی ویروس آن؟

Lord_theOne
05-04-2007, 03:19
مي گم چطوري آپديتش را بردارم و دوباره روي يك ويندوز ديگه بريزم كه آپديت بشود؟

reshe
05-04-2007, 10:15
اینجا آخرین ورژن ها و آخرین فایل های مربوط به این آنتی ویروس معرفی میشه و دوستان سوالات احتمالی در مورد این آنتی ویروس رو هم اینجا بپرسن

##آخرین نسخه اضافه شد/MaFia##

Kaspersky AntiVirus 6.0.2.614

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدKaspersky Internet Security 6.0.2.614

لطفا گزینه ها و تنظیمات مربوط به kaspersky را توضیح دهید خواهش می کنم چون من نیاز فوری به یاد گیری آن دارم(همراه با تصویر)

SuB
05-04-2007, 16:45
دوست عزیز نسخه ای که استفاده می کنید یک نسخه بتا بوده و ممکن است چنین مشکلاتی داشته باشد در ضمن

نگفتید از اینترنت سکوریتی آن استفاده می کنید یا از آنتی ویروس آن؟

همون اول که نوشتم من یا کسپر اسکای آنتی ویروس مشکل دارم.
فکر نکنم نسخه بتا باشه. حالا اگه نسخه بتا هست، باید کدوم نسخه رو دانلود کنم که دیگه مشکل نداشته باشم؟

hamilton
05-04-2007, 19:15
فکر نکنم نسخه بتا باشه. حالا اگه نسخه بتا هست، باید کدوم نسخه رو دانلود کنم که دیگه مشکل نداشته باشم؟

با وجود اينكه لينك دانلود آخرين نسخه و كليدهاي رجيستر آن در اين تاپيك قرار داده شده و براي سهولت دسترسي شما لينك دانلود آخرين ورژن را همراه با كليدهاي رجيستر آن قرار ميدهم.

يا

يا

كرك:

Jadda2
05-04-2007, 19:34
با سلام
من کاسپرسکی رو آپدیت می کنم و آپدیت میشه ولی زمان آپدیت تغییر نمی کنه و در پنجره اصلی این پیغام رو می نویسه : sinatures are obsolete

a.toraby
06-04-2007, 02:31
با سلام
من کاسپرسکی رو آپدیت می کنم و آپدیت میشه ولی زمان آپدیت تغییر نمی کنه و در پنجره اصلی این پیغام رو می نویسه : sinatures are obsolete

من هم همین مشکل رو دارم. در ضمن هی پیغام های بی مورد و اعصاب خوردکن می ده ، نمی دونم چه کتر کنم.
در ضمن add to trusted zone هم که درست کار نمی کنه
خیلی مشکل داره، خیلیییییییی
اما خداییش آنتی ویروس خوبیه. خیلی خوب از سیستم حفاظت می کنه. من که توی این 6 ماهی که ازش استفاده می کنم ازش راضیم. ولی همین مشکل های کوچیکش اعصاب آدم رو خورد می کنه

vtn54
06-04-2007, 03:05
با سلام

دوست عزیز

تاریخ سیستم شما درست نیست اگر آن را درست کنید مشکلتان حل می شود.

vtn54
06-04-2007, 03:12

نسخه شما نسخه بتا است نسخه نهایی نسخه 621 است که در همین تاپیک می توانید آن را پیدا کنید در ضمن در این

نسخه ای که هم اکنون استفاده می کنید Web Anti-Virus را غیر فعال کنید ببینید مشکلتان حل می شود یا نه .اگر

تغییری نکرد مشکل یا از نسخه ای است که استفاده می کنید یا مربوط به سیستمتان است ( تداخل با سایر نرم افزارها

مثلا فایروال و ... ) .

vtn54
06-04-2007, 03:39
من هم همین مشکل رو دارم. در ضمن هی پیغام های بی مورد و اعصاب خوردکن می ده ، نمی دونم چه کتر کنم.
اما خداییش آنتی ویروس خوبیه. خیلی خوب از سیستم حفاظت می کنه. من که توی این 6 ماهی که ازش استفاده می کنم ازش راضیم. ولی همین مشکل های کوچیکش اعصاب آدم رو خورد می کنه

در مورد مشکل آپدیت اشکال از تاریخ سیستم شما است در ضمن اگر تصویر یکی از آن پیغامهای بی مورد و اعصاب

خوذردکن را بگذاری شاید کمکی از دستمان بربیاید .

hamilton
06-04-2007, 23:12
چندین آسیب پذیری امنیتی در محصولات Kaspersky

در آسیب پذیری های گزارش شده برای Kaspersky افراد خرابکار قادر به انجام حملاتی نظیر ارتقاء سطح دسترسی خود، دریافت اطلاعات حساس و حیاتی سیستم، انجام حملات عدم سرویس دهی (DoS) و سوء استفاده از سیستم كاربران می باشند.

در گزارش سایت امنیتی Secunia پیرامون این آسیب پذیری ها چنین آمده است:

1- متدهای ضعیف از لحاظ امنیت (نظیر "()StartUploading" ) در دو اكتیو ایكس كنترل AxKLProd60.dll و AxKLSysInfo.dll به نفوذگران امكان حذف و یا بدست آوردن فایل های دلخواه از سیستم كاربران را خواهد داد.

2- یك سرریز عددی در klif.sys درون Hook Function برای تابع "()_NtSetValueKey" می تواند توسط هكر ها برای ایجاد سرریز از نوع توده و اجرا كد دلخواه با دسترسی ارتقا یافته استفاده شود.

3- یك اشكال نا معین در klif.sys می تواند توسط كاربر داخلی سیستم برای اجرا كدهای دلخواه با دسترسی و اجازه Ring-0 مورد سو استفاده قرار گیرد.

4- یك خطای محدوده سنجی در ماژول arj.ppl پویشگر OnDemand می تواند با ایجاد سرریز توده هنگام اسكن و پویش آرشیو های ARJ‌ برای اجرا كد توسط هكر مورد استفاده قرار گیرد.

Secunia بهترین راه حل برای در امان ماندن از این آسیب پذیری ها را ارتقاء به نسخه های بعد از 6.0.2.614 دانسته است.

gholam14
08-04-2007, 05:22

باسلام
من تاقبل ازاستفاده ازكاسپراسكاي چندبارمجبوربه تعويض ويندوزشدم ولي اين مدت كه ازاين اينترنت سكيوريتي كاسپراستفاده ميكنم هيچوقت دچارمشكل نشدم واگرهم مشكلات كوچكي برايم پيش آمد باراهنمايي دوستان عزيز همين بخش بسرعت وباتغييرتنظيمات كاسپر مشكلم حل شد اينرا براي اين گفتم كه بدانيد دانستن كارهريك ازتنظيمات خيلي مهم است واين پيغامهاي بظاهراضافي كه شمانوشتيد دليلش يكي ازهمين تنظيمات است ومن هم بشما وهم به بقيه دوستان توصيه ميكنم همين بخش راازصفحه اول يكباربدقت بخوانيد چون مطالب بسيارمهمي توسط ديگردوستان گفته شده كه هم باتمام امكانات كاسپرآشناميشويد وهم ميتوانيد باتغييرتنظيمات ازشراين پيغامهاي اضافي(كه البته بهيچوجه اضافي نيستند)راحت شويد

a.toraby
08-04-2007, 16:05
سلام
خیلی ممنون که جواب دادی
من هم با شما خیلی خیلیل هم عقیده هستم
کاسپر یقیناً بهترین نبشاه یکی از بهترین هاست
ولی یه مشکلی که داره اینه که مثلاً:
من هر وقت یاهو مسنجر رو باز می کنم یه پیغام می ده که از دسترسی این برنامه به startup سیستم جلوگیری شد. خوب من خودم این تنظیمات رو انجام دادم. لزومی نداره زرت و زرت هر دفعه این پیغام رو بده.
هر چی گشتم هیچ گزینه ای پیدا نکردم که این گزینه رو یه جوری hidden کنه.
خوداییش اضافیه دیگه

vtn54
08-04-2007, 16:17
سلام
خیلی ممنون که جواب دادی
من هم با شما خیلی خیلیل هم عقیده هستم
کاسپر یقیناً بهترین نبشاه یکی از بهترین هاست
ولی یه مشکلی که داره اینه که مثلاً:
من هر وقت یاهو مسنجر رو باز می کنم یه پیغام می ده که از دسترسی این برنامه به startup سیستم جلوگیری شد. خوب من خودم این تنظیمات رو انجام دادم. لزومی نداره زرت و زرت هر دفعه این پیغام رو بده.
هر چی گشتم هیچ گزینه ای پیدا نکردم که این گزینه رو یه جوری hidden کنه.
خوداییش اضافیه دیگه

دوست عزیز

این مشکل شما راه حل ساده ای دارد کافی است یاهو مسنجر را به Trusted Zone کاسپرسکی اضافه کنیدپس از آن

دیگر پیغامی نخواهید دید.

a.toraby
08-04-2007, 19:52
عمو من نمی خام این کارو بکنم . برعکس من یاهو مسنجر رو deny کردم تا به startup سیستم اضافه نشه. و البته create rule رو هم زدم ولی هر دفعه این پیغام رو میده
این هم لینک عکس پیغامی که گفتم:

vtn54
09-04-2007, 00:51
عمو من نمی خام این کارو بکنم . برعکس من یاهو مسنجر رو deny کردم تا به startup سیستم اضافه نشه. و البته create rule رو هم زدم ولی هر دفعه این پیغام رو میده
این هم لینک عکس پیغامی که گفتم:

دوست عزیز

برای جلوگیری از اضافه شدن یاهو مسنجر به Startup نیازی به استفاده از کاسپرسکی نیست برای این کار خود یاهو

مسنجر گزینه ای دارد کافی است آن را غیرفعال کنی.شما وقتی Deny را می زنی یاهو مسنجر را به عنوان یک برنامه

مزاحم به کاسپرسکی معرفی می کنی و بنابراین هر وقت یاهو مسنجر می خواهد خود را به Startup اضافه کند

کاسپرسکی جلوی آن را می گیرد ولی چون هنوز یاهو مسنجر روی سیستمت فعال است به تو اخطار می دهد این اخطار

به این خاطر است که مطلع باشی که برنامه بلوک شده هنوز فعال است و ممکن کارهای مضر دیگری هم انجام دهد .اگر

نمی خواهی چنین پیامی دریافت کنی باید در قسمت Notification گزینه های مربوط به این کار را غیر فعال کنی که

کار عاقلانه ای نیست چون آنتی ویروس کاسپرسکی برای کارهایی مهمتر از بلوک کردن یاهو مسنجر طراحی شده است که در آن این گونه

پیامها نقش مهمی دارند. شما خیلی راحت می توانید از طریق تنظیمات خود یاهو مسنجر این کار را انجام دهید.

a.toraby
09-04-2007, 10:17
با سلام. خوب حالا یاهو مسنجر رو مثال زدم. شما هم گیر دادی صورت مسءله رو هی عوض می کنی....:46:
مشکل اصلاً چیز دیگه ای هست.:41:
ببین. مثلاً وقتی یاهو مسنجر می خاد browser رو (مثلاً Firefox) اجرا کنه. این کاسپر جلوشو می گیره و یه پیغام میده. درسته؟؟؟ ( البته بستگی به تنظیمات داره):20:
خوب حالا من می خام این ویژگی عالی کاسپر که اسمش Application activity analyzer هستش رو فعال داشته باشم. چون خیلی به حفاظت از امنیت سیستم من کمک می کنه. و از دسترسی غیر مجاز به برنامه های سیستم جلوگیری می کنه. ok؟:5:
اما از طرفی وقتی یه چیزی رو به add to trusted zone اضافه می کنم حالیش نمی شه . دفعه بعد هم باز سوال می کنه. مثلاً در مورد همین مثالی که زدم. هر دفعه که یاهو مسنجر می خاد فایرفکس رو run کنه باز از من می پرسه که اجازه بدم یا نه

vtn54
09-04-2007, 22:41
با سلام. خوب حالا یاهو مسنجر رو مثال زدم. شما هم گیر دادی صورت مسءله رو هی عوض می کنی....:46:
مشکل اصلاً چیز دیگه ای هست.:41:
ببین. مثلاً وقتی یاهو مسنجر می خاد browser رو (مثلاً Firefox) اجرا کنه. این کاسپر جلوشو می گیره و یه پیغام میده. درسته؟؟؟ ( البته بستگی به تنظیمات داره):20:
خوب حالا من می خام این ویژگی عالی کاسپر که اسمش Application activity analyzer هستش رو فعال داشته باشم. چون خیلی به حفاظت از امنیت سیستم من کمک می کنه. و از دسترسی غیر مجاز به برنامه های سیستم جلوگیری می کنه. ok؟:5:
اما از طرفی وقتی یه چیزی رو به add to trusted zone اضافه می کنم حالیش نمی شه . دفعه بعد هم باز سوال می کنه. مثلاً در مورد همین مثالی که زدم. هر دفعه که یاهو مسنجر می خاد فایرفکس رو run کنه باز از من می پرسه که اجازه بدم یا نه

دوست عزیز

حتما می دانی که امنیت بالاتر بهایی دارد و در ضمن بعضی اخطارهای سرویس PDM همانطور که خودت گفتی با اظافه

کردن به Trusted Zone خاموش نمی شوند این برای این است که این لایه های امنیتی به راحتی توسط ویروسها گمراه

نشوند ولی هر چیزی راهی دارد در مورد مثالی که در مورد باز شدن فایرفاکس توسط یاهو مسنجر زدی روش زیر را

امتحان کن شاید مشکلت برطرف شود :

1.پنجره Setting را مطابق شکل زیر باز کن و به آدرس زیر برو :

Setting>Protection>Trusted Zone>Exclusion Masks

2.حالا گزینه Add را مطابق شکل انتخاب کن و در پنجره جدیدی که باز می شود گزینه هایی را که با شماره 4

مشخص شده اند را تیک بزن .

3.حالا روی گزینه Object Name:Specify که با شماره 5 مشخص شده است کلیک کن و مطابق شکل زیر در پنجره باز

شده محل برنامه مورد نظر ( در اینجا یاهو مسنجر ) را مشخص کن و از این پنجره خارج شو :

4.حالا گزینه شماره 6 یعنی Verdict Mask:Specify را انتخاب کن ودر پنجره باز شده مطابق شکل زیر در محل

مشخص شده جمله Launching Internet Browser وارد کن :

5.حالا گزینه شماره 7 یعنی Task را انتخاب کن ود پنجره باز شده مطابق شکل زیر فقط گزینه Proactive Defense

را تیک بزن :

امیدوارم از این طریق مشکلت حل شود.

S0R3N4
10-04-2007, 17:39
آقا من یه سوال برام پیش امد!!!
چرا وقتی یه سری آنتی ویروس های دیگه نظیر AVIRA AntiVir و یا TrustPort هستند که از کسپر نمره های بهتری گرفتن باز هم خیلی ها می گن که کسپر خیلی بهتره؟
((((البته در این کخ کسپر آنتی ویروس باحالی هست هیچ شکی نیست!!!))))

paranoid_android
13-04-2007, 13:03
من خواستم این نرم افزار رو روی ویستای 64 بیتیم نصبش کنم که با خطای DLL مواجه شدم:

میخواستم ببینم این مشکل به عدم سازگاری کسپرسکی با ورژن 64 بیتی مربوطه یا اینکه خود نرم افزار من مشکل داره؟
تو سایت خودشون که در موردش نوشته بود: Support for Windows Vista™ and 64-bit systems
ممنون.

vtn54
13-04-2007, 16:11
من خواستم این نرم افزار رو روی ویستای 64 بیتیم نصبش کنم که با خطای DLL مواجه شدم:

میخواستم ببینم این مشکل به عدم سازگاری کسپرسکی با ورژن 64 بیتی مربوطه یا اینکه خود نرم افزار من مشکل داره؟
تو سایت خودشون که در موردش نوشته بود: Support for Windows Vista™ and 64-bit systems
ممنون.

دوست عزیز

شماره نسخه کاسپرسکی را اشتباه نوشته ای چنین نسخه ای وجود ندارد این بیشتر شبیه شماره نسخه های زون آلارم

است هرچند به طور کامل شبیه آن هم نیست .

soooot
13-04-2007, 17:24
این پیغامی که این لعنتی میده یعنی چی ؟ :19:
این که نوشته تا 2007/7/16 اعتبار داره که ، پس چرا موقع آپدیت این ارور رو میده ؟ :45:
تاریخ کامپیوترم هم درسته ! :24:

paranoid_android
13-04-2007, 17:42
دوست عزیز

شماره نسخه کاسپرسکی را اشتباه نوشته ای چنین نسخه ای وجود ندارد این بیشتر شبیه شماره نسخه های زون آلارم

است هرچند به طور کامل شبیه آن هم نیست .
عجب سوتی دادم من. بله بله درست فرمودید منظور من زون الارم بود. نمیدونم چرا یهو گیج شدم بجای زون نوشتم کسپرسکی!
مشکل من با زون الارم بود ولی اگه بزرگی کنید و با این که مشکل من به این تاپیک مربوط نمیشه، بفرمایید مشکل از کجاست خیلی ممنون میشم. میبخشین:11:

majid510
13-04-2007, 18:00
سلام sooot جان , آقا این پیغام یعنی اینکه license key برنامه ی kaspersky شما تقلبی و سایت kaspersky این نوع license key رو شناسایی کرده و تو لیست سیاه قرار داده که کسی نتونه برنامه رو update کنه , یعنی باید دنبال یک kaspersky معتبر بگردی , من خودم Nod32 استفاده میکنم که سبک و خوبه

soooot
13-04-2007, 18:52
سلام sooot جان , آقا این پیغام یعنی اینکه license key برنامه ی kaspersky شما تقلبی و سایت kaspersky این نوع license key رو شناسایی کرده و تو لیست سیاه قرار داده که کسی نتونه برنامه رو update کنه , یعنی باید دنبال یک kaspersky معتبر بگردی , من خودم Nod32 استفاده میکنم که سبک و خوبه

آره الان که ریستش کردم نوشت لایسنس کی جزو لیست سیاه قرار گرفته و نمیتونید آپدیت کنید ! :41:
من تقریبا 10 مگابایت فقط لایسنس کی واسه کاسپر دارم ولی حتی یه دونشون هم کار نمیکنه ! :41: :41:
تمام اونهائی رو هم که توی فروم معرفی شده بودن رو دانلود کردم ولی اونها هم هیچکدومشون کار نمیکنن ! :41: :41: :41:
قبل از این هم از بیت دفندر اینترنت سکیوریتی استفاده میکردم که دو سه روز پیش به رحمت خدا رفت و قبلش هم از ناد سی و دو که اون هم دچار همین مشکل شد و قبل ترش هم از آ و گ و نورتون و مکافی و ... و ... و ... :41: :41: :41: :41:
عجب بد بختیی داریم هاااااااااااا ، بابا یکی یه کیجن درست و حسابی معرفی کنه ! :41: :41: :41: :41: :41:

vtn54
13-04-2007, 21:17
عجب سوتی دادم من. بله بله درست فرمودید منظور من زون الارم بود. نمیدونم چرا یهو گیج شدم بجای زون نوشتم کسپرسکی!
مشکل من با زون الارم بود ولی اگه بزرگی کنید و با این که مشکل من به این تاپیک مربوط نمیشه، بفرمایید مشکل از کجاست خیلی ممنون میشم. میبخشین:11:

خوب دوست عزیز تا آنجایی که من می دانم زون آلارم نسخه سازگار با ویندوز ویستا را هنوز بیرون نداده است ولی نسخه های

جدید آن ویندوزهای 64 بیتی را ساپورت می کنند.

paranoid_android
13-04-2007, 22:09
خوب دوست عزیز تا آنجایی که من می دانم زون آلارم نسخه سازگار با ویندوز ویستا را هنوز بیرون نداده است ولی نسخه های

جدید آن ویندوزهای 64 بیتی را ساپورت می کنند.
درسته چون من زون الارم رو بدون هیچ مشکلی روی ویندوز 64 بیتی قبلیم نصب کرده بودم. با تشکر از شما

royaye_talkh55
16-04-2007, 09:36

لینک آپدیت کاسپر تا دیروز 15-4-2007

S0R3N4
16-04-2007, 19:11
سلام
می خواستم بدونم ورژن رسمی و فینال نسخه 7 چه ماهی میاد؟
ممنون

pedy
17-04-2007, 11:35
سلام بیل جان
شما ورژن نسخه ای رو که داری استفاده میکنی بذار.

که بشه فهمید چه نسخه ای هست

مرسی

chovalier
18-04-2007, 18:26
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
خب اینم نسخه ی جدید آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی کاسپر : (البته بتا) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Kaspersky Internet Security 7.0.0.43 Beta

Download Link

Activation Code

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.43 Beta

Download Link

Activation Code

PS : Compatible with Windows Vista
موفق باشید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

vtn54
19-04-2007, 00:35
تصاویری از رابط گرافیکی جدید اینترنت سکوریتی کاسپرسکی نسخه 7 ( به نظر من که مال نسخه 6 خوشگل تر بود :31: )

البته این هنوز اولین نسخه بتا است و احتمالا تا نسخه نهایی تغییرات زیادی خواهد کرد .تصاویر زیر عکسهایی از صفحه

اصلی این برنامه است :

این هم عکسی از هوریستیک جدید کاسپرسکی و سطح قابل تنظیم آن است همانطور که می بینید نسخه 7

کاسپرسکی اولین نرم افزار امنیتی است که تنظیماتی برای استفاده بهینه از قدرت پردازنده های جدید چند هسته ای دارد :

و این هم تصویری از کیبورد مجازی کاسپرسکی برای وارد کردن اطلاعات محرمانه :

AliROCK
19-04-2007, 01:05
امروز کامی رو چکش کردم با avast 4 تا تروجان داشت در حالی که من kasper internet secureity داشتم به نظرتون هنوز میشه به کسپر اعتماد کرد

amir_hma
20-04-2007, 02:04
دوستان یه سوال.
با این آنتی ویروس میتونم worm ها و Spy ها رو هم از بین ببرم؟

vtn54
20-04-2007, 02:15
دوستان یه سوال.
با این آنتی ویروس میتونم worm ها و Spy ها رو هم از بین ببرم؟

اگر منظورتان از Spy همان اسپایور است جوابتان مثبت است آنتی ویروس کاسپرسکی ( مثل سایر آنتی ویروسهای خوب

دیگر ) تقریبا تمامی انواع Malware ( مانند ویروس ,تروجان ,کرم ,دیالر ,روت کیت , اسپایور , Adware , Keylogger ,

Jokes و ... ) موجود را پوشش می دهد.

amir_hma
20-04-2007, 02:47

لینک آپدیت کاسپر تا دیروز 15-4-2007
ممنون VTN
در ضمن یه سوال دیگه.
من این آپدیت رو دانلود کردم.باید چی کارشون کنم.فایل هاشو کجا باید کپی کنم.
ممنون

Viren
20-04-2007, 04:21
Avast خوبه ولی فقط آنتی ویروس هست.

این Style جدید هم فوق العاده قشنگه.
ممنون

hamed s
20-04-2007, 10:16
کام من آلوده شده فکر میکنم تروجان داره اول اومدم ie7 را آن اینستال کردم موقع این کار یک تروجان شناخت .
مدیا پلیرم هم اینطوره ولی اونو نمیشه آن کرد
لازم بهذکره که من هم کاسپر را دارم هم avg را .
موقع اسکن کلی به یک آپدیت ویندوز هم که میرسه سیستم قفل میکنه و یک صفحه آبی میاد که مینویسه سیستم ایراد داره وبرنامهات رو چک کن .
لفا کمکم کنید

chovalier
20-04-2007, 10:22
امروز کامی رو چکش کردم با avast 4 تا تروجان داشت در حالی که من kasper internet secureity داشتم به نظرتون هنوز میشه به کسپر اعتماد کرد

سلام دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
ببین قرار نیست وقتی یه آنتی ویروس یا یک اینترنت سکیوریتی روی کامپیوترمون باشه تمام Ad-Aware ها و تمام Trojan ها و ... رو پوشش بده به خاطر همین هم هست که نرم افزار های امنیتی مثل Spyware doctor ,Ad-Aware SE و... به وجود اومدن ضمن این که منم از اینترنت سکیوریتی این برنامه استفاده می کنم ولی طبق رده بندی خود سیستم از قسمت های زیر فقط Firewall و Anti Virus برای کاسپر تایین شده می بینید که معمولا Anti-Spyware و Anti-Trojan اغلب خالی هست . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif پس هنوز هم کاسپر اسکای بهترین هست و مورد اعتماد ترین!
موفق باشی ...

chovalier
20-04-2007, 17:22
کام من آلوده شده فکر میکنم تروجان داره اول اومدم ie7 را آن اینستال کردم موقع این کار یک تروجان شناخت .
موقع اسکن کلی به یک آپدیت ویندوز هم که میرسه سیستم قفل میکنه و یک صفحه آبی میاد که مینویسه سیستم ایراد داره وبرنامهات رو چک کن .
لفا کمکم کنید
سلام دوست خوبم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
راستش فکر نکنم بشه روی یک کامپیوتر هم Kaspersky داشت و هم AVG چون من تا چند ماه پیش AVG داشتم وقتی می خواستم کاسپراسکای بریزم یه لیستی آورد گفت که این آنتی ویروس ها روی کامپیوتر نصب هست ... برای ادامه ی نصب باید اینا رو پاک کنی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
حالا ممکنه که شما از ورژن 5 استفاده کنی که قدیمیه و ممکنه با AVG بسازه . اگه اینطوره : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][2].gif
این ورژن همچین بی نقص نیست بنابراین بهتره ورژن های آخر رو دانلود کنید ...
ضمنا نسخه ی دقیق کاسپر رو بنویسید و بگید که آیا ویندوزتون قانونیه یا نه ؟ و اینکه اون صفحه ی آبی هنگام بوت شدن ویندوز می یاد یا نه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif

vtn54
20-04-2007, 18:52
ممنون VTN
در ضمن یه سوال دیگه.
ممنون

سلام دوست عزیز

من توصیه می کنم کاسپرسکی را از طریق خود برنامه آپدیت کنی و از این فایلها استفاده نکنی به چند علت :

1.خود کاسپرسکی از خاصیت آپدیت انتخابی استفاده می کند یعنی به جای داونلود کل دیتابیس فقط فایلهایی را که تغییر

پیدا کرده اند داونلود می کند و با این کار حجم داونلود را به حدود یک دهم کاهش می دهد .

2.ساختار آپدیتهای کاسپرسکی به طور مرتب در حال تغییر است و احتمال اینکه شما بتوانید از این فایلهایی که داونلود

کرده اید برای بار بعدی نیز استفاده کنید کم است .

3.احتمال اینکه هنگام استفاده از این روش به خود برنامه کاسپرسکی آسیب برسانید بسیار زیاد است .

متاسفانه در بین دوستان استفاده از این گونه روشها یعنی ذخیره کردن پوشه حاوی دیتابیس برای استفاده مجدد از

آن مد شده و تقریبا حالت اپیدمی پیدا کرده است و این محدود به کاسپرسکی نبوده و سایر نرم افزارهای

امنیتی را نیز شامل می شود ولی لاقل همانطور که گفتم حداقل در مورد کاسپرسکی این امر کار زاید و بیفایده ای

است مگر اینکه شما هر هفته ویندوز عوض کنید که در این صورت اصلا به آنتی ویروس احتیاج ندارید :31:

ولی جواب سوال شما : اگر این آپدیتها از سرور خود کاسپرسکی داونلود شده اند ( که در این صورت به شکل

فایلهایی با فرمت Zip و دارای ساختاری خاص هستند ) آنها را روی هارد کپی کن و محل آنها را به کاسپرسکی

نشان بده تا خود برنامه خودش را آپدیت کند.

ولی اگر این فایلها فقط یک کپی از دیتابیس کاسپرسکی باشد باید آنها را جایگزین دیتابیس کاسپرسکی روی کامپیوتر

خودت بکنی دیتابیس کاسپرسکی در پوشه زیر نگهداری می شوند :

X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Bases

که X حرف درایوی است که ویندوز را روی آن نصب کرده اید.شما باید فایلهای آپدیت شده را در این مسیر کپی کنید (

البته یا این کار را در حالت Safe Mode انجام دهید و یا Self Protection را در کاسپرسکی غیر فعال کنید ) سپس

مجددا کاسپرسکی را از طریق خود برنامه اش آپدیت کنید تا پیغام Error بر طرف شود.( ولی همانطور که گفتم با این

روش ممکن است به خود برنامه آسیب بزنید )

dark fear
21-04-2007, 15:12
ببخشید دوستان الان جدید ترین ورژن این آنتی ویروس چیه (لطف کنید لینک دانلودشو بذارید)

hamilton
21-04-2007, 17:14
ببخشید دوستان الان جدید ترین ورژن این آنتی ویروس چیه (لطف کنید لینک دانلودشو بذارید)

ورژن 7 كاسپر كه البته فعلا نسخه بتا ميباشه و لينك دانلود 1-2 صفحه جلوتر دوستان زحمتش را كشيده اند.

chovalier
21-04-2007, 19:03

سلام:20:
بله همونطوری که دوست عزیز و گلم:10: hamilton گفتن این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آخریشه ولی خب نسخه های نهایی رو هم می تونید از اینجا دانلود کنید :

موفق باشی ...:46:

S0R3N4
21-04-2007, 19:50
سلام دوستان
آقا کسی نمی دونه که نسخه فینال ((7)) این آنتی ویروس کی میاد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی یه سوال دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آیا فایروال Zone Alarm تحت ویندوز ویستا نسخه نهایی داده بازار!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این کومودو که من رو کلافه کرده!!!
راستی اگه فایروال داشته باشیم به آنتی هکر هم نیز نیاز داریم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamilton
21-04-2007, 22:16
سلام دوستان
آقا کسی نمی دونه که نسخه فینال ((7)) این آنتی ویروس کی میاد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی یه سوال دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آیا فایروال Zone Alarm تحت ویندوز ویستا نسخه نهایی داده بازار!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این کومودو که من رو کلافه کرده!!!
راستی اگه فایروال داشته باشیم به آنتی هکر هم نیز نیاز داریم؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد زمان ارايه نسخه نهايي(ورژن 7) زمان دقيقي اعلام نشده.البته فكر ميكنم vtn54 عزيز اطلاعات دقيق تري داشته باشند.
در مورد فايروال ZoneAlarm كه سازگار با ويستا باشه هنوز خبري نيست.البته نسخه بتاي جهت تست در ويستا از سوي كمپاني زون آلارم ارايه شده كه من به شخصه صلاح نميدونم از اين نسخه كه Bug هاي زيادي هم داره استفاده كرد.بايد صبر كرد تا نسخه نهايي و تست شده اين فايروال براي ويستا بياد.من پيگير اين قضيه هستم و به محض كسب اطلاع در اين زمينه حتما به اطلاع دوستان خواهم رساند.
در مورد سوال سوم شما بايد عرض كنم كه شما با داشتن فايروال نيازي به آنتي هكر نخواهيد داشت چرا كه يكي از كارهاي فايروال جلوگيري از هك شدن هست.
موفق باشيد.

vtn54
21-04-2007, 23:19
سلام دوستان
آقا کسی نمی دونه که نسخه فینال ((7)) این آنتی ویروس کی میاد؟

تاریخ دقیق هنوز اعلام نشده است ولی هدف طراحان آن سه ماهه آخر سال 2007 است.

Ship Storm
22-04-2007, 01:42
دوستان سلام
یک سوال داشتم
نمشه کاری کرد که این آنتی ویروس اینقدر فضا نگیره کم کم 3 گیگابایت از هارد من رو با فایل هایش اشغال کرده و میخواهیم فایل ها رو هم پاک کنیم پیغام دسترسی غیر مجاز میدهد.
با تشکر

vtn54
22-04-2007, 06:37
سلام دوست عزیز

تقریبا 95 درصد از این حجم را فایلهای Log این برنامه تشکیل می دهد و شما می توانید به راحتی از طریق خود برنامه آنها

را پاک کنید .مطابق شکل زیر در قسمت Service به قسمت Data Files بروید قسمتی که با رنگ قرمز مشخص شده

است حجم این فایلها را نشان می دهد برای پاک کردن این فایلها کافی است روی گزینه Clear مطابق شکل زیر کلیک کنید:

برای اجتناب از افزایش مجدد حجم این فایلها تا این حد مطابق شکل زیر در قسمت Setting به قسمت Data Files بروید و

تیک گزینه شماره یک را بردارید .گزینه شماره دو را تیک بزنید و پس از تیک زدن گزینه سه عدد مقابل آن را به رقمی کمتر

( مثلا 10 روز یا یک هفته ) کاهش دهید :

royaye_talkh55
22-04-2007, 09:03
در ضمن یه سوال دیگه.
ممنون
دوست عزیز من نمی دونم دیگران چه نظری دارند ولی این کار یک کار تست شده است
شما توی برنامه کاسپر این مسیر رو برو
اول که این فایل رو دانلود کن و از فشرده خارج کن
بهد
setting/update/customiaz/ add/
فکر کنم همین بود الان من نورتون دارم
اینجا آدرس اون پوشه رو بده و بعد یه تیک هم داره بزن و بیا بیرون و update کن در حالت بدون اتصال ببین چی میشه
احتمالا این آپدیت حجم آپدیت اتصال شما در اینده رو کم می کنه
خبرشو بده

S0R3N4
22-04-2007, 15:12
تاریخ دقیق هنوز اعلام نشده است ولی هدف طراحان آن سه ماهه آخر سال 2007 است.

سلام دوست عزیز:10:
الان شما چه پیشنهادی داری؟:13:
از ورژن بتا 7 استفاده کنیم یا یه نسخه رسمی و فینال 6 ؟ :11:
راستی زون آلارم تحت ویستا امده بازار؟

vtn54
22-04-2007, 15:36
سلام دوست عزیز
الان شما چه پیشنهادی داری؟
از ورژن بتا 7 استفاده کنیم یا یه نسخه رسمی و فینال 6 ؟

استفاده از نسخه های بتا اصلا به صلاح نیست ( به ویژه نسخه های بتای اولیه مثل این نمونه ) مگر اینکه آماده تعویض

ویندوز هر چند روز یکبار باشید :31:

راستی زون آلارم تحت ویستا امده بازار؟

فعلا که خبری نیست ولی به زودی منتشر خواهد شد.

shahabamo
22-04-2007, 17:02
آقا تو رو خدا يكي بياد كمك ما! اين kasper چرا اينقدر بد قلقه؟؟؟ ما خودمونو كشتيم update نشد كه نشد . update هاشو از سايتش ميگيرم و به صورت zip. ولي وقتي مسير فولدر zip رو بهش ميدم ، زرتي ميگه object .... .xml not found! از توي safe mode هم رفتيم update ها رو ريختيم توي فولدر مخصوصش ، ريست كه شد اومد بالا ، ديدم به به!!! انگار نه انگار! خداييش اين سومين باره پست ميدم تو اين تاپيك و جواب نميگيرم.اين دفعه هم جواب نگيرم ميرم خودمو ميكشم(البته قبلش اين kasper رو uninstall ميكنم!)

vtn54
22-04-2007, 18:26
آقا تو رو خدا يكي بياد كمك ما! اين kasper چرا اينقدر بد قلقه؟؟؟ ما خودمونو كشتيم update نشد كه نشد . update هاشو از سايتش ميگيرم و به صورت zip. ولي وقتي مسير فولدر zip رو بهش ميدم ، زرتي ميگه object .... .xml not found! از توي safe mode هم رفتيم update ها رو ريختيم توي فولدر مخصوصش ، ريست كه شد اومد بالا ، ديدم به به!!! انگار نه انگار! خداييش اين سومين باره پست ميدم تو اين تاپيك و جواب نميگيرم.اين دفعه هم جواب نگيرم ميرم خودمو ميكشم(البته قبلش اين kasper رو uninstall ميكنم!)

خوب دوست عزیز اشکال کار از شما است این روش آپدیت کردن کاسپرسکی برای نسخه 6 درست نیست و با این کار

شما به جایی نمی رسید .شما باید از طریق خود برنامه آن را آپدیت کنید.

dark fear
23-04-2007, 13:08
حالا من موندم نسخه 7 آزمایشی بهتره یا 6 جدید و نهایی دوستان راهنمایی کنن

S0R3N4
23-04-2007, 13:12
یعنی Vtn جان
شما از 7 استفاده نمیکنید؟

SuB
23-04-2007, 15:35
سلام
چطوری می تونم بدون استفاده از خود برنامه کسپر اسکای، برنامه را دانلود کنم.
آیا مثل نورتون فایلی وجود داره که بتونم اول اون فایل رو دانلود و بعد اجرا کنم تا برنامه به روز بشه؟

x_2007
23-04-2007, 22:35
سلام خسته نباشيد
ببينم اين كاسپر عزيز من كجا اين آپديتاش رو ذخيره ميكنه تا بشه اونا رو ذخيره كرد؟
آخه آپديتش خيلي طول ميكشه...

سلام دوست گرامی شما میتونید از لینک زیر اخرین اپدیت کاسپر اسکای رو دانلود کنیدکه به صورت روزانه هفتگی وکامل هست.که البته بهتره از هفتگی استفاده کنی .موفق باشی

:10: :10: :10:

vtn54
24-04-2007, 08:26
یعنی Vtn جان
شما از 7 استفاده نمیکنید؟

برای امتحان آن را چند روزی نصب کردم ولی این نسخه هنوز اشکالات فراوانی دارد ناسلامتی اولین نسخه بتا است و تا

تکمیل شدن راه زیادی در پیش است .نسخه 6 با آنکه مدتها است نسخه نهاییش منتشر شده است هنوز اشکالاتی دارد

چه برسد به نسخه 7 :31:

Jadda2
24-04-2007, 11:42
لفا کمکم کنید

سلام و خسته نباشی داداش فکر کنم کاس شما ویروسی شده پاکش کنید بد با یه سریاله جدید نسب کنید

Razel
24-04-2007, 12:10
لفا کمکم کنید
شما یکی از آنتی ویروسها رو پاک کنید و بذاری همون کاسپر بمونه (احتمالا با هم سازگار نیستند. من ورژن 5 رو با زون آلارم همین مشکلو داشتم). آپدیتش کنید و یه باار سیستمو اسکن کنید. . اگه بازم مشکل بود یک بار ویندوزتونو عوض کنید و بازهم فقط با کاسپر اسکن کنید. حتما مشکلتون حل میشه.

در ضمن آقای Jadda2 خود کاسپر اصلا امکان نداره ویروسی بشه.

موفق باشید.

royaye_talkh55
24-04-2007, 12:15
سلام
چطوری می تونم بدون استفاده از خود برنامه کسپر اسکای، برنامه را دانلود کنم.
آیا مثل نورتون فایلی وجود داره که بتونم اول اون فایل رو دانلود و بعد اجرا کنم تا برنامه به روز بشه؟
خدمت شما دوست عزيز
بعداز دانلود و از فشردگي خارج كردن بايد اين مسير رو برويد
setting\update\configuter\update server\ add
حالا آدرس اون پوشه كه آپديتها رو دانلود كرديد رو بديد اينجا
بعد هم آپديت كنيد

chovalier
24-04-2007, 21:32
سلام بچه ها ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
خبر ... خبر ... خبر جدید ... نسخه ی جدید بتا اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.55 Beta

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Download Link

Activation Code

Kaspersky Internet Security 7.0.0.55 Beta

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Download Link

Activation Code

موفق باشید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][2].gif

dark fear
26-04-2007, 13:23
سلام بچه ها ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
خبر ... خبر ... خبر جدید ... نسخه ی جدید بتا اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.55 Beta

Download Link

Activation Code

Kaspersky Internet Security 7.0.0.55 Beta

Download Link

Activation Code

موفق باشید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][2].gif
چرا من نمیتون دانلود کنم ؟ ورژن قبلی هم که چند صفحه قبل بود رو هم نمیتونم چرا ؟ لینک های دیگه ای نیست ؟
یه پیام میاد میگه پسورد رو بگو جلو یوزر نیم هم خودش نوشته kav2006

chovalier
26-04-2007, 21:47
چرا من نمیتون دانلود کنم ؟ ورژن قبلی هم که چند صفحه قبل بود رو هم نمیتونم چرا ؟ لینک های دیگه ای نیست ؟
یه پیام میاد میگه پسورد رو بگو جلو یوزر نیم هم خودش نوشته kav2006

خب دوست عزیز مشخصه که ورژن های بتا از سرور FTP دانلود می شن نه HTML
بعد هم شما می تونید با دانلودر دانلود کنید لازم نیست از IE استفاده کنید ... ثالثا می تونید یه FTP Browser دانلود کنید که به نظرم اصلا لازم نیست ...
موفق باشید ...:20:

internet
26-04-2007, 22:17
سلام
اگه امکانش هست يکي از دوستان لطف کنه سريال يا key اين برنامه که در زير گذاشتم بزاره خيلي ضروريه:

با تشکر

رعد
27-04-2007, 00:23
آقا مو همی ویروس کشی ر که بالا معرفی کردن دانلود کردم ولی نمدنم بر چی خطا مده و نصب نمره
حجمشم 22 مگابایته
( نسخه 7 کاسپرسکای )

vtn54
27-04-2007, 02:48
آقا مو همی ویروس کشی ر که بالا معرفی کردن دانلود کردم ولی نمدنم بر چی خطا مده و نصب نمره
حجمشم 22 مگابایته
( نسخه 7 کاسپرسکای )

دوست عزیز

این یک نسخه بتا است وقتی شما یک نسخه بتا را نصب می کنید احتمال زیادی دارد که از این مشکلات پیش بیاید :41:

حالا این پیغام خطایی که می گویید چیست ؟

Ali_k
27-04-2007, 07:39
سلام دوستان عزیز
من خیلی وقت که کاسپرم را آپدیت نکردم و آپدیتش ماله 3 ، 4 ماهه پیشه
از دوستان کسی امکان داره لینک دانلود آپدیتشو برای من بگذاره
kaspersky anti virus 6.0
ممنون

behz@d
27-04-2007, 16:28
من kasper v6.0.2.675 key رو میخوام

با تشکر هیچ کدوم از کلید ها کار نمیکنه امتحان کردم
در ضمن اون ورژن های معرفی شده در اولین تاپیکها فیناله اگه نیست فینالشو معرفی کنید لطفا
مرسی

vtn54
27-04-2007, 17:53
من kasper v6.0.2.675 key رو میخوام

با تشکر هیچ کدوم از کلید ها کار نمیکنه امتحان کردم
در ضمن اون ورژن های معرفی شده در اولین تاپیکها فیناله اگه نیست فینالشو معرفی کنید لطفا
مرسی

دوست عزیز نسخه 675 نسخه بتا است نسخه نهایی نسخه 621 است :

لینک:

Kaspersky Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kaspersky Internet Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vtn54
27-04-2007, 18:06
سلام دوستان عزیز
من خیلی وقت که کاسپرم را آپدیت نکردم و آپدیتش ماله 3 ، 4 ماهه پیشه
از دوستان کسی امکان داره لینک دانلود آپدیتشو برای من بگذاره
kaspersky anti virus 6.0
ممنون

دوست عزیز

چرا از طریق خود برنامه کاسپرسکی آن را آپدیت نمی کنید حجم داونلود را بسیار کمتر می کند ( البته با این همه تاخیر من

فکر می کنم عوض داونلود چند مگابایت آپدیت یکجا نسخه جدید کاسپرسکی را داونلود کنید ).

ولی اگر اصرار به داونلود مجزای دیتابیس کاسپرسکی دارید به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید و بر اساس نوع آپدیتی که می خواهید بکنید

یکی از فایلهای Zip را انتخاب کنید و داونلود کنید ( با توجه به وضعیت شما فکر کنم av-i386-cumul.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا av-i386&ids-cumul.zip (ftp://ftp.downloads1.kaspersky-labs.com/zips/av-i386&ids-cumul.zip)

برای شما مناسبتر باشد )

behz@d
27-04-2007, 21:02
مرسی از شما vtn54
بعدش اینکه آیا نسخه 675 key نداره من همه اون فایلها رو امتحان کردم جواب نمیده چون بتا هست اینجوریه؟

vtn54
28-04-2007, 10:11
مرسی از شما vtn54
بعدش اینکه آیا نسخه 675 key نداره من همه اون فایلها رو امتحان کردم جواب نمیده چون بتا هست اینجوریه؟

دوست عزیز این نسخه باید با همان کلیدهایی که دادم کار کند .شما این کد را امتحان کن :

02d6-00006b-0009e727

online-amir
28-04-2007, 12:48
سلام... .

من كرك Kaspersky Internet Security 6.0.2.621 رو ميخواستم... .

در ضمن كرك اون بالا كار نميكنه... . يه كرك جديد واسه اين ورژن بزاريد... . اطفن نحوه كار باهاش را هم بگيد... . من فبلن ناد32 كار ميكردم...جديدن به دنياي شما اومدم... . تشكر... .

فعلن... .

vtn54
28-04-2007, 18:27
سلام... .

من كرك Kaspersky Internet Security 6.0.2.621 رو ميخواستم... .

در ضمن كرك اون بالا كار نميكنه... . يه كرك جديد واسه اين ورژن بزاريد... . اطفن نحوه كار باهاش را هم بگيد... . من فبلن ناد32 كار ميكردم...جديدن به دنياي شما اومدم... . تشكر... .

فعلن... .

سلام دوست عزیز سری به پست زیر بزن :

chovalier
29-04-2007, 14:16
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همونطوری که گفته بودم بله ورژن جدید بتا هم اومد

Kaspersky Internet Security v7.0.0.60 Beta

Download Link

Activation Code

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.60 Beta

Download Link

Activation Code

vtn54
29-04-2007, 19:02
کلید کاسپراسکای آنتی ویروس رو می شه از کجا گیر آورد؟
اگه لطف کنید ممنون میشم.
خیلی ممنون.
سلام دوست عزیز

برای پیدا کردن کلید کاسپرسکی نیاز نیست اینجا تاپیک تازه بزنید باید به انجمن کرک وسریال و تاپیک مخصوص

کاسپرسکی سری بزنید که آخرین کدهای فعال آنجا معرفی می شود یا حداقل در خود این انجمن در تاپیک خود کاسپرسکی

مطرح کنید.

تورنادو جان مي شه بگي اين كي توي كدوم پسته ؟؟؟ اول جاش رو معلوم كن بعد لينك بده. اين جور ي طرف رو توي 207 صفحه پست گم مي كني.

دوست عزیز در همان تاپیک اگر پست اول را ببینید نسخه آخر همراه با کلیدهای مربوطه قرار داده شده است. نیازی به

زیر و رو کردن تمام صفحات نیست.

royaye_talkh55
30-04-2007, 19:28
سلام از این لینک هم می تونید ورژن بالا رو بگیرید
Download
Password
renegadeddl.com

Oracle_Eldorado
30-04-2007, 19:45
ببخشید الآن آخرین نسخه کاسپر چنده ؟

royaye_talkh55
30-04-2007, 19:51
احتمالا همینه البته بگم که بتا هست
چون لینکهای دوست عزیزمون از خود سایت هست احتمالا این آخرین ورژن هست

vtn54
30-04-2007, 20:08

دوست عزیز

آخرین نسخه در اولین صفحه همین تاپیک قرار داده شده است.نسخه ای که دوست عزیزمان معرفی کرده است نسخه

بتا است که هنوز ایرادات فراوانی دارد و در صورت استفاده از آن مشکلات مربوط به آن را هم باید در نظر داشته باشید.

S0R3N4
01-05-2007, 19:40
من ورژن بتا 7 رو نصب کردم پشیمون شدم.
اصلا اجرا نمی شد و فقط اسکن می کرد!!

ICEBOYS
03-05-2007, 00:56
سلام
آنتي ويروس من چند وقتي هست به مشكل خورده

و هر چند وقت يكبار از من ((( كي ))) جديد ميخواد چند بار اين مشكل را با كد رجيستري جديد برطرف كردم

ولي ايندفعه كه ميخوام (( كي )) بدم ارور ميده و آنتي ويروس هم غير فعال شده

ورژن :5.0.0391

اينم ارور

attention! license key ........\kaspersky antivirus-keys until 2010\kps-2y-000add31.key

cannot be installed because it is not compatible with the application *kaspersky anti-virus perosonal pro.

vtn54
03-05-2007, 04:01
سلام
آنتي ويروس من چند وقتي هست به مشكل خورده

و هر چند وقت يكبار از من ((( كي ))) جديد ميخواد چند بار اين مشكل را با كد رجيستري جديد برطرف كردم

ولي ايندفعه كه ميخوام (( كي )) بدم ارور ميده و آنتي ويروس هم غير فعال شده

ورژن :5.0.0391

اينم ارور

attention! license key ........\kaspersky antivirus-keys until 2010\kps-2y-000add31.key

cannot be installed because it is not compatible with the application *kaspersky anti-virus perosonal pro.

سلام دوست عزیز

این نسخه که مال عهد دقیانوسه :blink: من دوسال قبل آن را نصب کرده بودم تازه آنوقتها هم نسخه جدیدتری وجود

داشت اگر می خواهی از نسخه 5 استفاده کنی نسخه های بسیار جدیدتری هست .علت این پیامی هم که می بینی

این است که شما از یک کی یک محصول دیگر کاسپرسکی برای فعال کردن این نسخه استفاده کرده اید.

kevin
03-05-2007, 08:09
من که دیگه خسته شدم انقدر اپدیت کردم دوستان کمک کنید
وراه درست که عملی باشه پیشنهاد کنید تا بتونم اپدیت کاسپر اسکای رو نگه دارم !!!!
ممنون :20: :5: :20:

marmolak
03-05-2007, 10:11
میتونی از این لینک اپدیتشو دانلود کنی و هر وقت خواستی ازش استفاده کنی .موفق باشی.

royaye_talkh55
04-05-2007, 20:18
من که دیگه خسته شدم انقدر اپدیت کردم دوستان کمک کنید
وراه درست که عملی باشه پیشنهاد کنید تا بتونم اپدیت کاسپر اسکای رو نگه دارم !!!!
ممنون
دوست عزیز
من که تو چند تا پست قبلی خودم گفتم که لینک دادم گفتم دانلود کن اون فایل رو تا همیشه داشته باشی

ICEBOYS
05-05-2007, 03:34
سلام دوست عزیز

این نسخه که مال عهد دقیانوسه :blink: من دوسال قبل آن را نصب کرده بودم تازه آنوقتها هم نسخه جدیدتری وجود

داشت اگر می خواهی از نسخه 5 استفاده کنی نسخه های بسیار جدیدتری هست .علت این پیامی هم که می بینی

این است که شما از یک کی یک محصول دیگر کاسپرسکی برای فعال کردن این نسخه استفاده کرده اید.

سلام

مشكل حل شد !!!!ساعت سيستم روبه سال 2003 تغيير داده بودم اين مشكل درست شده بود

مگه اگر اين ورژن به طور مداوم آپديت بشه از لحاظ شناسايي و نابود كردن ويروس و..... با ديگر ورژن ها برابري نميكنه

لطفا لينك آخرين ورژن را قرار دهيد

hamilton
05-05-2007, 08:07
سلام

مشكل حل شد !!!!ساعت سيستم روبه سال 2003 تغيير داده بودم اين مشكل درست شده بود

مگه اگر اين ورژن به طور مداوم آپديت بشه از لحاظ شناسايي و نابود كردن ويروس و..... با ديگر ورژن ها برابري نميكنه

لطفا لينك آخرين ورژن را قرار دهيد

اينهم آخرين ورژنها:

يا
يا

Kaspersky Internet Security 2006 6.0.2.621 - Final

يا
يا

كرك براي هر دو محصول فوق:

در ضمن با رايه نسخه هاي جديد برنامه هاي امنيتي تغييراتي در ساختار اين برنامه ها ايجاد ميكنند و اشكالات و باگهاي احتمالي را برطرف ميكنند...هوش مصنوعي محصول را ارتقاء ميدهند و موارد ديگر...مثل كاهش سرعت سيستم و....در غير اينصصورت شركتها نياز نداشتند كه به طور مرتب محصولات خود را آپديت كنند و همان يك محصول را براي هميشه ارايه ميدادند.راههاي و نوع حمله ها هر روز تغيير ميكنند و برنامه هاي امنيتي نيز بايد توانايي مقابله با اين تغييرات را داشته باشند و اين امر نيز با بروز كردن برنامه هاي امنيتي كه ما از آنها استفاده ميكنيم امكان پذير هست.پس در استفاده از محصولات نهايي اين شركتها ترديد به خود راه ندهيد.

toraj
05-05-2007, 09:18
آقا من هرباری که می خوام بعضی از نر م افزارها مثل fmail را اجرا کنم کاسپر نمی ذاره وهی پیغام می دهد.

vtn54
05-05-2007, 20:10
با سلام
كد اكتيويژن اين نسخه رو برام بزارين
Kaspersky Anti-Virus 6.0.0.303

دوست عزیز

از Reg Key های کاسپرسکی می توان برای تمامی نسخه های یک محصول ( مثلا اینترنت سکوریتی ) استفاده کرد

شما می توانید از آنهایی که دو پست قبل از شما دوست عزیزمان hamilton گذاشته اند یا از آنهایی که در پست اول

موجود است استفاده کنید ولی من فکر می کنم اگر نسخه آخر را داونلود و نصب کنید بسیار بهتر است.

toadstool
06-05-2007, 11:34
اينم جديدترين ورژن براي كاسپرياش

Kaspersky Internet Security 7.0.0.81 Beta

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.81 Beta

Regkey

کیوان71
06-05-2007, 17:12
سلام من یه مشکل با این نرم افزار دارم . هر دفعه که کامپیوتر را روشن می کنم به یکی از فایل های درایور کامپیوترم گیر میده و من هی allow و apply to all رو می زنم و دیگه تا یعد از reset کردن گیر نمی ده ولی بعد reset کردن دوباره گیر میده. دو سه بار فایل رو پاک کردم ولی بعد از یکی دو روز دیگه موس یا کیبوردم کار نکرده .
حالا راهی نیست که بگیم دیگه به این فایل گیر نده?

javadshahvand
06-05-2007, 20:50
دوست عزیز عکس پیغام رو بزارید

S0R3N4
07-05-2007, 16:28
آقا این کسپرسکی 7 رو سیستم شما هم سنگین هست؟

javadshahvand
08-05-2007, 10:59
دوست عزیز بستگی داره گدوم گزینه اش فعال باشه
میتونی یکسری گزینه هاشو غیر فعال کنی تا سرعت سیستم رو نیاره پایین

S0R3N4
08-05-2007, 14:10
سلام
یک آیکون خوشگل برای کسپرسکی:

از این آیکون ها زیاد دارم خواستید بگید بذارم تا شما هم آیکون کسپرسکی خودتون رو خوشگل کنید!

chovalier
08-05-2007, 14:15
سلام ... دوستان نسخه ی جدید هم اومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.85 Beta
لینک دانلود :
Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.85 Beta (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.ru/7.0.0.85%20nct/KAV/English/2007_05_06_19_02/kav.en.msi)

Kaspersky Internet Security 7.0.0.85 Beta
لینک دانلود :
Kaspersky Internet Security 7.0.0.85 Beta (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.ru/7.0.0.85%20nct/KIS/English/2007_05_06_19_02/kis.en.msi)

دوستان ضمنا یه نکته یاد آور بشم که این نسخه هنوز به طور کامل تست نشده:
NCT = Not Completely Tested[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
12-05-2007, 18:41
کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟
یه نگاهی هم اون پایین بندازین!! تاریخ آخرین آپدیت را ببنین!!!

mehdi_vsgh
12-05-2007, 19:12
ضمن اینکه تقویم سیستمم کاملا سالمه!

vtn54
12-05-2007, 19:16
کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟
یه نگاهی هم اون پایین بندازین!! تاریخ آخرین آپدیت را ببنین!!!

دوست من

می بینی که در صفحه اصلی خود آنتی ویروس نوشته دیتابیسش کلا مشکل دارد خود آنتی ویروس هم مشکل دارد بهتر

است آن را به طور کامل پاک کرده و دوباره نصب کنی.

chovalier
12-05-2007, 21:54
سلام عزیزم

خوب عزیز دل فرمت اون رو عوض کن کار نداره که.
برنامه های زیادی هستش:8:

می دونم دوست عزیز ولی فکر کردم شما می خواید آیکون بزارید نه عکس ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا فکر می کنم پیدا کردن یه آیکون راحت تر از تبدیل این فرمت به ICO و یا حتی پیدا کردن برنامه باشه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در هر صورت ممنون زیباست ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
12-05-2007, 22:34
ضمنا نسخه ی جدید بتا اومد :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.96 Beta (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.97%20nct/KAV/English/2007_05_12_01_09/kav.en.msi)

Kaspersky Internet Security 7.0.0.96 Beta (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.97%20nct/KIS/English/2007_05_12_01_09/kis.en.msi)

موفق باشید ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shvalaie
13-05-2007, 13:52
سلام دوستان

دوباره كاسپر اسكاي من پيغام blacklisted ميده.... حدود 10 يا 12 تا از licence key هايي رو كه قبلا از توي همينجا گرفته بودم امتحان كردم اما يه بار يكيش حدود 45 دقيقه طول كشيد تا اپديت شه اما آخرش پيغام داد كه نميشه...

behz@d
13-05-2007, 21:43
توی قسمت network monitor آنتی هکر kaspersky اینو نشون میده

tir.persiantools.com 70.85.200.178

اظلاعاتش اینه

IP address: 70.85.200.178
IP country: United States
IP Address state: tx
IP Address city: Dallas
IP postcode: 75207
IP latitude: 32.782501
IP longitude: -96.820702
ISP: THEPLANET.COM INTERNET SERVICES
Organization: THEPLANET.COM INTERNET SERVI
کسی میدونه مربوط به چیه من اصلا تو سایت persiantools نرفتم

chovalier
14-05-2007, 18:37
سلام دوستان

دوباره كاسپر اسكاي من پيغام blacklisted ميده.... حدود 10 يا 12 تا از licence key هايي رو كه قبلا از توي همينجا گرفته بودم امتحان كردم اما يه بار يكيش حدود 45 دقيقه طول كشيد تا اپديت شه اما آخرش پيغام داد كه نميشه...
سلام دوست عزیز:20:
عزیز دل می شه نسخه ای که دارید ازش استفاده می کنید رو هم درج کنید.ممنونم

توی قسمت network monitor آنتی هکر kaspersky اینو نشون میده

tir.persiantools.com 70.85.200.178

اظلاعاتش اینه

IP address: 70.85.200.178
IP country: United States
IP Address state: tx
IP Address city: Dallas
IP postcode: 75207
IP latitude: 32.782501
IP longitude: -96.820702
ISP: THEPLANET.COM INTERNET SERVICES
Organization: THEPLANET.COM INTERNET SERVI
کسی میدونه مربوط به چیه من اصلا تو سایت persiantools نرفتم
بهزاد جان اگه یه عکس بگیری فکر می کنم دوستان بهتر بتونن راهنماییت کنن:46:

chovalier
14-05-2007, 18:46
دوستان بازم کاسپر آپدیت می شه فکر کنم یک نسخه هم از دستم پرید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب به هر حال جدید ترینش اینه احتمالا فردا هم یه نسخه ی دیگه بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.101 beta

Download It ! (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.101%20nct/KAV/English/2007_05_13_16_06/kav.en.msi)

Serial For All Beta Versions

Kaspersky Internet Security 7.0.0.101 beta

Download It ! (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.101%20nct/KIS/English/2007_05_13_16_06/kis.en.msi)

Serial For All Beta Versions

موفق باشید...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
14-05-2007, 18:50
اگه ممکنه آخرین نسخه (Final) را که Beta نیست معرفی کنید.
با تشکر.

shvalaie
14-05-2007, 20:08
سلام دوست عزیز:20:
عزیز دل می شه نسخه ای که دارید ازش استفاده می کنید رو هم درج کنید.ممنونم

:

سلام

ممنون دوست من... ورژن كاسپر من اينه 6.0.0.282

اگه اطلاعات ديگه اي بخواين بايد راهنماييم كنين كه از كجا براتون بخونم ... زياد به كاسپر وارد نيستم...

beauty
16-05-2007, 19:30
سلام دوستان آیا این تایپ ها درسته ؟!!

من اینو از یه سایتی خوندم

آیا تاییدش میکنید ؟

آپديت Kaspersky بدون نياز به License Code حتما بخونيد!!!

با سلام
من اين روش را تست كردم و خيلي هم خوب جواب داد.
ميدونم كه خيلي ها هستند كه از آپديت نشدن كاسپر رنج ميبرند. پس بزنيد تو گوشش...
1- به منوی Start رفته و روی Run کلیک کنید !
2- کلمه regedit را تایپ کرده و ok کنید
3- وقتی وارد ریجستری شدید به اینجا برید HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\AVP6\Data و بر روی Data راست کلیک کرده و Permissions را انتخاب کنید
4- در پنجره Permissions For Data روی دکمه Advanced کلیک کنید !
5- در پنجره ای که باز شده (Advanced Security Settings for Data ) اون پایین یک جمله هست که با این کلمه ها شروع شده ( Inherit from parent .. ) تیک کنار این جمله را بردارید
6- وقتی تیک این جمله رو برداشتین یه پیام نشان داده میشه روی Remove کلیک کنید
7- سپس در پنجره Advanced Security Settings for Data روی Apply کلیک کنید
8- وقتی روی apply کلیک کردید یه پیام نشان داده میشه روی Yes کلیک کنید
9- سپس در پنجره Advanced Security Settings for Data روی OK کلیک کنید
10- سپس از ریجستری خارج شده از آنتی ویروس کسپر هم خارج شوید و دوباره آنرا اجرا کنید
11- وقتی دوباره این آنتی ویروس را اجرا میکنید مشاهده می کنید که آیکن این آنی ویروس به رنگ قهوه ای در آمده و این به معنی اینست که آنی ویروس غیر فعال شده است !
اما اگر آنتی ویروس را باز کنید خواهید دید که تمامی سرویس های این آنتی ویروس در حال اجرا بوده و به راحتی می توانید این آنتی ویروس را آپدیت کنید !
الته گزینه آپدیت اتوماتیک این آنتی ویروس از کار افتاده و شما باید این آنتی ویروس را به صورت دستی آپدیت نمایید !
منبع سايت :
******* ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*******.com/)

vahid2088
16-05-2007, 20:42
لطفا اگه امكان داره نسخه سرور اين انتي ويروس رو هم بزاريد نياز فوري دارم

رابین هود
17-05-2007, 10:11
اینجا آخرین ورژن ها و آخرین فایل های مربوط به این آنتی ویروس معرفی میشه و دوستان سوالات احتمالی در مورد این آنتی ویروس رو هم اینجا بپرسن.

آخرین نسخه یعنی نسخه 621 اضافه شد :

لینک:

Kaspersky Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kaspersky Internet Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینا فایلهای رجیستری هستن؟؟؟؟؟
نمیدونم چرا برا من بصورت ناشناس نشون میده؟
چیکار کنم درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کیوان71
17-05-2007, 14:04
سلام من یه مشکل با این نرم افزار دارم . هر دفعه که کامپیوتر را روشن می کنم به یکی از فایل های درایور کامپیوترم گیر میده و من هی allow و apply to all رو می زنم و دیگه تا یعد از reset کردن گیر نمی ده ولی بعد reset کردن دوباره گیر میده. دو سه بار فایل رو پاک کردم ولی بعد از یکی دو روز دیگه موس یا کیبوردم کار نکرده .
حالا راهی نیست که بگیم دیگه به این فایل گیر نده?

خیلی ممنون خودم پیدا کردم
اول می رید تو setting بعد تو قسمت Protection و بعد Trusted zone رو میزنی بعد هر فایلی که می خواهی اونو بازرسی نکنه Add میکنی تمام!!!!!!!!!!!11

vtn54
17-05-2007, 16:15
اینا فایلهای رجیستری هستن؟؟؟؟؟
نمیدونم چرا برا من بصورت ناشناس نشون میده؟
چیکار کنم درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیر دوست عزیز

فایلهای رجیستری نیستند هر چند پسوند key دارند .نباید روی آنها دابل کلیک کنی باید آنها را از داخل خود کاسپرسکی

باز کنی سری به تاپیک زیر بزن :

High_War_Lord
17-05-2007, 20:21
سلام من ویستا دارم و تا به حال از این لنتی ویروس استفاده نکردم اگه کسی لطف کنه و لینک دانلود این انتی ویروس را واسه ویستا بزاره ممنونش میشم

hamilton
18-05-2007, 08:09
سلام من ویستا دارم و تا به حال از این لنتی ویروس استفاده نکردم اگه کسی لطف کنه و لینک دانلود این انتی ویروس را واسه ویستا بزاره ممنونش میشم

دوست عزيز به لينك زير برويد.در اينجا لينك آخرين نسخه هاي ويستا را همراه با كرك آنها كه قابل نصب بر روي ويستا هم هست قرار دادم.

موفق باشيد.

chovalier
18-05-2007, 21:31
سلام اینم یه نسخه ی بتای دیگه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا اون دوست عزیزی که پرسیده بودن آخرین نسخه ی فاینال رو , می تونن از توی اولین پست مشاهده کنن
اون دوست گلم هم که لایسنس کی می خوان : دوست عزیز این نسخه واقعا قدیمیه ... من پیشنهاد می کنم آخرین ورژن رو دانلود کنین ... واسه اون نسخه به سختی بشه کی پیدا کرد ... ممنونم

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.116 beta
Download! (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.116%20nct/KAV/English/2007_05_17_20_58/kav.en.msi)

Kaspersky Internet Security 7.0.0.116 beta

Download! (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.116%20nct/KIS/English/2007_05_17_20_58/kis.en.msi)
ضمنا کد های رجیستر همون قبلیها اند ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Helen_Farhani
18-05-2007, 22:27
از يكي از دوستان خواهش ميكنم كه براي درست كردن يك Rule براي YM منو راهنمايي كند. من از Kaspersky Internet Security 6.0.2.621 استفاده ميكنم و هر وقت كه ياهو مسنجر ميخواد كانكت بشه، صد بار ميخواد تا اجازه دسترسي بهش بدم ( البته با نرم افزارهاي ديگه مشكلي ندارم )

vtn54
18-05-2007, 23:29
سلام به همه دوستان عزیز

دوست عزیزمان chovalier زحمت معرفی نسخه های بتای کاسپرسکی را در این تاپیک می کشند که جا دارد از همینجا

از زحمات ایشان تشکر کنم .دیروز نسخه 7.0.0.117 از سری نسخه های بتای این آنتی ویروس عرضه شد ولی این

نسخه یک تفاوت عمده با نسخه های قبلی دارد این نسخه اولین نسخه RC یا Release Candidate این محصول است

یعنی هر نسخه ای که بالقوه می تواند نسخه نهایی باشد .به نظر می رسد تاریخ انتشار نسخه شماره 7 کاسپرسکی

بسیار نزدیک است :27:

این نسخه از کدهای بتا استفاده نمی کند و برای فعال کردن آن باید از Key های تجاری استفاده کرد :

kaspersky Anti-Virus 7.0.0.117 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.117%20rc/KAV/English/2007_05_18_16_53/kav.en.msi)

kaspersky Internet Security 7.0.0.117 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.117%20rc/KIS/English/2007_05_18_16_53/kis.en.msi)

البته دوستان توجه داشته باشند این هنوز یک نسخه بتا است و ممکن است اشکالاتی داشته باشد.

chovalier
19-05-2007, 19:50
سلام به همه دوستان عزیز

دوست عزیزمان chovalier زحمت معرفی نسخه های بتای کاسپرسکی را در این تاپیک می کشند که جا دارد از همینجا

از زحمات ایشان تشکر کنم .دیروز نسخه 7.0.0.117 از سری نسخه های بتای این آنتی ویروس عرضه شد ولی این

نسخه یک تفاوت عمده با نسخه های قبلی دارد این نسخه اولین نسخه RC یا Release Candidate این محصول است

یعنی هر نسخه ای که بالقوه می تواند نسخه نهایی باشد .به نظر می رسد تاریخ انتشار نسخه شماره 7 کاسپرسکی

بسیار نزدیک است :27:

این نسخه از کدهای بتا استفاده نمی کند و برای فعال کردن آن باید از Key های تجاری استفاده کرد :

kaspersky Anti-Virus 7.0.0.117 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.117%20rc/KAV/English/2007_05_18_16_53/kav.en.msi)

kaspersky Internet Security 7.0.0.117 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.117%20rc/KIS/English/2007_05_18_16_53/kis.en.msi)

البته دوستان توجه داشته باشند این هنوز یک نسخه بتا است و ممکن است اشکالاتی داشته باشد.

خواهش می کنم عزیز دلم ... خیلی ممنون از لطفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا پس اگه اجازه بدید من RC2 رو معرفی کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.118 RC2

Download Link

---------------------------------------

Kaspersky Internet Security 7.0.0.118 RC2

Download Link

توجه
همونطوری که دوست گلمون vtn54 اشاره کردن , این نسخه های واپسین قبل از فاینال با کد های اکتیو بتا باز نمی شن من چن تا کد تست شده رو در زیر قرار می دم موفق باشید ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kaspersky Anti-Virus License 2007.05.25:

Kaspersky Internet Security License 2007.07.14:

یا

موفق باشید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alenkita
19-05-2007, 23:54
آنتي ويروس كسپرسكي kaspersky anti-virus 7.0.0.117

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينم كركش

delphan
20-05-2007, 20:21
میشه لطفی کنید و لایسنس و یا اکتیویشن کد آنتی ویروس کاسپر ورژن 6.0.0.28 را قرار دهید؟ ممنون و متشکر

vtn54
20-05-2007, 20:37
میشه لطفی کنید و لایسنس و یا اکتیویشن کد آنتی ویروس کاسپر ورژن 6.0.0.28 را قرار دهید؟ ممنون و متشکر

دوست عزیز

شماره نسخه ای که داده اید اشتباه است ( یا اینکه از یکی از نسخه های اولیه بتا استفاده می کنید ) در ضمن شما می توانید

از همان کلیدهایی که در پست اول همین تاپیک گذاشته شده است استفاده کنید.

amin007110
21-05-2007, 11:59
اينم از RC3

Download : Kaspersky Anti-Virus 7.0.0.119 RC3 Link: ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.119%20rc3/KAV/English/2007_05_20_16_01/kav.en.msi
Download : Kaspersky Internet Security 7.0.0.119 RC3 Link: ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.119%20rc3/KIS/English/2007_05_20_16_01/kis7.0.0.119en.exe

vtn54
21-05-2007, 22:10
خوب دوستان عزیز

بالاخره نسخه Technical Release کاسپرسکی 7 هم منتشر شد این یعنی این که این نسخه نهایی است مگر این که در
چند روز آینده مشکل عمده ای پیش آید .در یک کلام این , نسخه نهایی کاسپرسکی 7 می باشد :27:

این نسخه در عرض دو هفته بعد در سایت مادر کاسپرسکی به عنوان نسخه نهایی عرضه خواهد شد :

Kaspersky Internet Security 7.0.0.119 TR (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.119%20tr/KIS/English/2007_05_20_16_01/kis.en.msi)

Kaspersky Antivirus 7.0.0.119 TR (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/7.0.0.119%20tr/KAV/English/2007_05_20_16_01/kav.en.msi)

برای فعال کردن این نسخه ها از همان Key های قبلی استفاده کنید هرچند این نسخه بعضی از انها را قبول نمی کند ولی

توی آنها می توانید کلیدهایی را که کار می کنند را هم پیدا کنید.

chovalier
21-05-2007, 23:52
سلام
اونطوری که از شواهد پیداست نسخه ی بعدی نسخه ی نهایی خواهد بود و خبری از Rc4 نخواهد بود
موفق باشید ...:5:

vtn54
22-05-2007, 00:15
سلام
اونطوری که از شواهد پیداست نسخه ی بعدی نسخه ی نهایی خواهد بود و خبری از Rc4 نخواهد بود
موفق باشید ...:5:

مرحله RC و به طور کلی مرحله بتا پایان یافته است و به احتمال خیلی زیاد همین نسخه به عنوان نسخه نهایی عرضه

خواهد شد مگر اینکه مشکل غیر مترقبه ای پیش بیاید.

chovalier
22-05-2007, 00:24
سلام.
هرکی keyورژنkav7.0.0.111enرو داره بزاره .
با تشکر

سلام
عزیز این نسخه جزو نسخه های بتا هست و با کد های زیر رجیستر می شه :

موفق باشی ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------------------------------------------------------

مرحله RC و به طور کلی مرحله بتا پایان یافته است و به احتمال خیلی زیاد همین نسخه به عنوان نسخه نهایی عرضه

خواهد شد مگر اینکه مشکل غیر مترقبه ای پیش بیاید.

امیدوار بودم امشب بیاد فردا هم امتحان نهایی دارم ... تا این موقع شب واستادم امیدوارم امشب دیگه نیاد که بد می شه

chovalier
22-05-2007, 21:15
یه کدی بدین به این بخوره ممنون

شما اگه یه دوری تو تاپیک بزنی یکی دو تا پست پایین تر از همون پستvtn54 عزیز رو دقت کنی من دو سه تا کی گزاشتم.

ملا نصرالدین
22-05-2007, 23:16
سلام
من کاسپراسکای رو update میکنم هر دفعه ولی هر وقت ویندوز بالا میاد این پیغام رو میده

چکار کنم؟

nakhoda_abbas
22-05-2007, 23:33
باعرض سلام
من درباري كاسپراسكاي شنيدم كه مي توني اونو آبديت كني و از آبديت هاي اون كپي بگيري كه اگر ويندوز رو مي خواستي پاك كني بتوني دوباره از آبديتها استفاده كني مي خواستم ببينم چطور اين كار رو بايد انجام داد؟
با تشكر:11:

Razel
22-05-2007, 23:58
خیلی عجیبه که کاسپرسکی قبل از اینکه نسخه 6.1 یا 6.0.3 بده یهو میپره رو 7 .
فلسفه این شماره ورژن ها چیه؟ از 6.0.2 تا 7 ؟؟؟

behz@d
23-05-2007, 00:29
سلام
من کاسپراسکای رو update میکنم هر دفعه ولی هر وقت ویندوز بالا میاد این پیغام رو میده

چکار کنم؟

خوب اون لیسانیه جزو گروه بلوک شدهاست و تو لیست سیاه یکی دیگه امتحان کن

Ali&G
23-05-2007, 10:20
دوست عزيز يه سرچ كوچيك بكن يه چيزايي پيدا ميكني البته نصفشون تو بلك ليست هست و بقيه بعد
از اينكه update ميكني ميره تو بلك ليست ولي باز...

Jalal
23-05-2007, 22:10
کسی نسخه سرور kaspersky با کرکش رو داره؟
هاااااا پیداش کردم نسخه سرور (ftp://downloads4.kaspersky-labs.com/beta/kavwinserver_enterprise/english/x86/) باید باشه
من یه سوال از این برنامه یعنی نسخه سرور دارم
اگه اینو رو سرور نصب کنم دیگه لازم نیست رو کلاینت ها آنتی ویروس نصب بشه
چرا لایسنس نمیخواد راحت نصب میشه
اگه تنظیمات خاصی داره ممنون میشم بگین:20:

hamilton
24-05-2007, 21:24
جالبه.شركت كاسپر هم پس از كسب وجه و اعتبار لازم كليدهاي منتشر شده در اينترنت را بلوك ميكنه.من چندين سايت خارجي را هم كه نگاه ميكردم همين مشكل را داشتند.

Jalal
25-05-2007, 14:14
هاااااا پیداش کردم نسخه سرور (ftp://downloads4.kaspersky-labs.com/beta/kavwinserver_enterprise/english/x86/) باید باشه
من یه سوال از این برنامه یعنی نسخه سرور دارم
اگه اینو رو سرور نصب کنم دیگه لازم نیست رو کلاینت ها آنتی ویروس نصب بشه
چرا لایسنس نمیخواد راحت نصب میشه
اگه تنظیمات خاصی داره ممنون میشم بگین:20:

بابا همش که شد KEY یکیم بیاد جواب منو بده
ببین آخرش باید نقل قول خودمو بزنم :41:

Ahmad
25-05-2007, 16:40
آقا درست شد

الان Shahvand شاكي ميشه اين پست رو ميبينه.:31:
:19: آقا يكي جواب آقا جلال رو بده :19:
-----------------------------------------------------------

يه نكته اي بود كه انجامش دادم ، درست شد. اومدم به ترتيب صفحه هاي قبلي اين تاپيك رو بررسي كردم. تا اينكه رسيدم به پستي و توش اين لينك رو ديدم :

vtn54 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزيز مدير محترم اين بخش:11: اين پست رو گذاشته بود. با ديدن يكي از عكسها اومدم مراحل زير رو طي كردم و كاسپر درست شد. كسايي كه مثل من به اين مشكل برخورد كردند اينگونه عمل كنند :

ابتدا نرم افزار رو باز كرده و بر روي Service واقع در سمت چپ نرم افزار كليك كنند.

در سمت راست و بر روي قسمت License info كليك نمايند.

پنجره اي باز ميشود كه ليستي از license ها به نمايش گذاشته ميشود.

يكي يكي انتخاب و سپس Delete نمايند.

حال پنجره رو بسته و بر روي آيكون كاسپر واقع در سمت راست task bar كليك راست كنند و فكر كنم activation code (الان براي من اين قسمت ديگه نيست :31: ) كليك كنند.

بعد سومين عبارت يعني : Apply existing license key رو انتخاب كرده و بعد next و Browse و فايلي رو كه قبلا علي آقاي عزيز :11: در پست شماره 2415 (همين بالا) معرفي كردن و شما دانلود كرديد رو انتخاب كرده و نرم افزار رو رجيستر كنيد.

البته من قبلا هم با همين فايل رجيستر كردم ولي نميدونم چرا قبول نكرد تا اينكه اين كاري رو كه گفتم كردم و جواب داد. حتي آپديت هم شد ، بدون مشكل.

تمام.:20:
------------------------------

از همه ممنون مخصوصا علي آقا و آقاي vtn54 كه البته چون من اسمشون رو نميدونم ، با توجه به نام كاري شما ميگم آقا وطن. :46:

--------------------------------------------------------
داشتم ميرفتم zone دانلود كنم اونم با حجم 38 مگابايت و با اين وضعيت كامپيوترم و Dial up .

آآآآآآآآآآآآخيييييييييييي ييييييييش. راحت شدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها درسته كه ما كمتر ميام اينجا. ولي شما يه سري به انجمن متفرقه بزنيد. مطمئن باشيد بد نميگذره. اونجا هم چيزهاي زيادي براي تبادل نظر وجود داره. حتما بيان. :11: :11: :11: :11: :11:

sokote mordab
25-05-2007, 22:05
سلام
من ضد ویروسم را بعد از دو ساعت اپدیت کردم می خواهم ویندوز را عوض کنم راهی است که در ویندوز جدید بتوان با نصب کاسپرسکی اپدیت را یه طوری برگرداند راهنمایی کنید؟
ممنون

babak7610
25-05-2007, 23:28
سلام
من ضد ویروسم را بعد از دو ساعت اپدیت کردم می خواهم ویندوز را عوض کنم راهی است که در ویندوز جدید بتوان با نصب کاسپرسکی اپدیت را یه طوری برگرداند راهنمایی کنید؟
ممنون

راهی هستش که بتونی آپدیت کاسپراسکای رو نگهداری .
هر وقت که خواستی ویندوز رو عوض کنی ابتدا به مسیر زیر برو و فولدر Bases رو در یک پارتیشن دیگری کپی کن .
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6
بعد از نصب ویندوز و نصب مجدد کاسپراسکای مراحل زیر رو انجام بده تا کاسپراسکای به تاریخی که آخرین بار آپدیت کردی برگرده :
1- کاسپر اسکای رو باز کنید و روی گزینه Settings کلیک کنید .
2 - در پنجره باز شده قسمت service گزینه update رو انتخاب کنید .
3 - در قسمت update وارد گزینه configure شوید .
4 - در پنجره باز شده برگ وسط یعنی update source را انتخاب کنید .
5 - گرینه Add را بزنید و مسیر bases را کی قبلاً برداشته اید را وارد کنید .
6 - نکته مهم اینجاست : در همین پنجره آخری در قسمت پائین گزینه ای وجود دارد بدین مضمون :
Update form unstructured folder or zip-archive
تیک آن را گذاشته و پنجره ها را یکی یکی با زدن ok می بندیم .
7 - سپس روی آیکن کاسپراسکای در کنار ساعت راست کلیک کرده و گزینه آپدیت را میزنیم
کاسپر اسکای آپدیت خواهد شد . اگر بعد از اتمام آپدیت پیغامی مبنی بر عدم آپدیت داد شما به آن توجه نکنید .
8 - بعد از اتمام آپدیت مسیر های رفته را دوباره بروید و تنظیمات را به حالت اولیه برگردانید سپس ویندوز را ریستارت کنید.
کاسپراسکای به تاریخی که آپدیت کرده اید بر می گردد....:10:

Marmoulak
26-05-2007, 22:37
مي خواستم ببينم ورژن 7 فاينالش كاسپر اومده يا هنوز Beta هست ؟
و مي خواستم ببينم از لحاظ Interface تغييري داشته يا نه ؟

با تشكر

vtn54
27-05-2007, 02:26
يه كي واسه نسخه 7 معرفي كنيد كه تمام اين كي هاي معرفي شده رو قبول نميكنه من جمله همين آخري كه معرفي كرديد

برای اینترنت سکوریتی کاسپرسکی نسخه 7 متاسفانه Key فعال فعلا موجود نیست ولی آنتی ویروس کاسپرسکی

اینطور نیست.

Jalal
28-05-2007, 13:52
از بچه های کاسپر کسی نسخه سرور رو ویندوز 2003server نصب کرده یا نه ؟؟؟
کشتین مارو همش شده لایسنس مثل اینکه یه تاپیک جدا گونه واسه لایسنس کاسپر بزنیم نه..؟

Honradez
28-05-2007, 19:33
Working Key

با تشكر از زحمت دوست عزيزمون satttanism در اين پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

يك License Key جديد براي نرم‌افزار كاسپرسكاي. خودم اونو امتحان كردم و كار مي‌كنه.

موفق باشيد. ;)

adelkohan
28-05-2007, 22:23
باسلام
من آنتی ویروس کاسپرسکی ورژن 7 نصب کردم
کامپیوتر من شبکه است ولی فایروال این آنتی ویروس به کامپیوتر دیگه اجازه نمی ده اینترنیت کار کنه
می خواستم بدانم چطوری این را مثله راحل و طریقه دادنipرا بگویید
متشکرم

chovalier
29-05-2007, 00:39
باسلام
من آنتی ویروس کاسپرسکی ورژن 7 نصب کردم
کامپیوتر من شبکه است ولی فایروال این آنتی ویروس به کامپیوتر دیگه اجازه نمی ده اینترنیت کار کنه
می خواستم بدانم چطوری این را مثله راحل و طریقه دادنipرا بگویید
متشکرم
سلام دوست خوبم ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز ممکنه در باره ی مشکلتون یک کم بیشتر توضیح بدید ؟! ... یا عکسی چیزی بزارید
ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به همگیو آقا یه سری license key جدید برا ورژن 7 kis سراغ ندارین که کار کنه؟ این که مارو سرویس کرد هر کدوم می خوام update کنم license می پره.

سلام
این KEY های زیر کار نکردن ؟

رعد
29-05-2007, 05:04
سلام به دوستان

من ورژن 7 رو نصب كردم ولي با اينكه ليسانس معتبره اپديت نميشه وميگه مسير اپديت رو نميشناسه

no update sources are specified

S0R3N4
29-05-2007, 08:34
سلام دوستان
سه سوال و یک درخواست داشتم:

درخواست: یک License Key واسه کسپرسکی ورژن 7.0.0.55 می خواستم
سوال: قسمت Truset Zone کارش چیه؟
سوال:وقتی که اسکن می کنم اگر چیزی پیدا کرد چه گونه Quarantine کنم؟اصلا کار عاقلانه ای هست؟
سوال:چه گونه هوش مصنوعی کسپرسکی رو قوی تر کنم؟تنظیماتش کجاست؟

Jalal
29-05-2007, 10:08
براي كاسپر 7 من يه كرك يه جا ديده بودم
كسي اون كرك رو داره ؟

Falconin
29-05-2007, 20:27
سلام،
تو اپدیت قسمت configure برید بعد قسمت update source
حالا تیک گزینه رو بردارید و دوباره تیک بزنید و بعد ok
اگه نشد یک باره دیگه هم انجام بدید
حالا اپدیت کنید

S0R3N4
30-05-2007, 07:14
سلام،
تو اپدیت قسمت configure برید بعد قسمت update source
حالا تیک گزینه رو بردارید و دوباره تیک بزنید و بعد ok
اگه نشد یک باره دیگه هم انجام بدید
حالا اپدیت کنید
ولی تا بهش Licence Key ندی آپدیت غیر فعال هست!!

توروخدا یه دونه به من بدید

Doyenfery
30-05-2007, 13:09
سلام بچه ها
من یه چن وقت ویروس کش روسیستمم نبود .. بعد که کاسپر رو نصب کردم .. مرتب ویروس پیدا میکنه..
یه سری سوال دارم می تونم همینجا بپرسم یا به جای دیگه ای مربوط می شه ؟

chovalier
30-05-2007, 13:44
سلام بچه ها
من یه چن وقت ویروس کش روسیستمم نبود .. بعد که کاسپر رو نصب کردم .. مرتب ویروس پیدا میکنه..
یه سری سوال دارم می تونم همینجا بپرسم یا به جای دیگه ای مربوط می شه ؟
بله عزیز بپرسید:20:

شما واسه باز کردن فایل زیپ چه پسوردی دادی؟
تایید می شه !:20:

Doyenfery
30-05-2007, 15:29
مرسی
:happy:

والا بعد از اینکه ویروس کش (کاسپر 6.0) رو نصب کردم ( وتا 34%) آپدیت کردم .. در حدود 100 تا ویروس پیدا کرد !
تا الان سه بار گذاشتم که کل سیستمو اسکن کنه .. هر بار چن تا پیدا می کنه و می کشه .. ولی بعدش یعنی حدودا هر یک ساعت یکی پیدا می کنه !!
- سری اول ویروس هارو از یه پوشه به نام System information در درایو D پیدا کرده بود .. من هر چی گشتم تو درایو D همچین پوشه ای پیدا نکردم ( View hidden file هم فعال بود)
- یه سوال دیگه هم داشتم .. کاسپر آنتی اسپایور هم داره ؟ قوی هست ؟ از لحاظ تروجان و تروا چطور ؟
- این مشکل هاردم می تونه از بخاطر ویروس باشه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (شنیدم بعضی ویروسا سکتور های هاردو از بین می برن).

و در کل چه راهی برای پاک سازی هاردم پیشنهاد می کنید؟

چن تا عکس از پیغام های کاسپر:
پیشاپیش ممنون از توجهتون