PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

nirvana.12345
09-03-2009, 14:25
آیا میشه آپ دیت هایی که کسپر شده رو نگه داشت
مثلآ موقع تعویض ویندوز اونا رو برداشت و دوباره نصب کرده

بله.

آموزش آپدیت دستی کاسپراسکای در پست اول

nader_233
09-03-2009, 16:03
سلام
من windows live one care رو لپ تاپ دارم ولی انقضاش داره میرسه.میشه بگین راهی هست که تمدیدش کنم واگه نه چی جاش بذارم؟

کاسپراسکی خوبه؟و ارزش داره نسخه اصلشو برم بخرم؟

ببخشید اگه در جای خودش نپرسیدم چون نمیدونستم

مرسی

hamilton
09-03-2009, 17:10
سلام
من windows live one care رو لپ تاپ دارم ولی انقضاش داره میرسه.میشه بگین راهی هست که تمدیدش کنم واگه نه چی جاش بذارم؟

کاسپراسکی خوبه؟و ارزش داره نسخه اصلشو برم بخرم؟

ببخشید اگه در جای خودش نپرسیدم چون نمیدونستم

مرسی

بله.آنتي ويروس كاسپر بر اساس تستهاي اختصاصي انجام شده كه نتايج آن در تاپيك اختصاصي مقايسه آنتي ويروسها (بويژه در صفحات آخر آن تاپيك) موجود است يكي از بهترين آنتي ويروسها ميباشد.در صورتيكه قصد تهيه اين محصول را داريد حتما از آخرين نسخه آن استفاده كنيد كه ورژن 8.0.506 ميباشد.

kiuhnmgtrdcv
10-03-2009, 06:40
سلام به همه
دوستان جایی رو سراغ دارید که اپدیت های اینترنت سیکیوریتی 8 رو به صورت افلاین برای دانلود گذاشته باشه
مرسی

saiiddz
10-03-2009, 11:29
دوستان میشه بگید پوشه آپ دیت کجاست؟

Reza Razor
10-03-2009, 11:32
من چرا با هر سریالی فعال میکنم بعد از چند دقیقه از اجرای نرم افزار میگه Dtabase are currupted و سریالام غیر فعال میشن.از برنامه خارج بشم دوباره ولارد میشم درست میشه و دوباره بعد چند دقیقه همون پیامو میده!
الان یه ماهی هست که اینجوری شده قبلا اینطور نبود.
بعد من نوع کانکشنم از --- به pppeo چند وقتی عوض شده به اون ربطی نداره؟

nirvana.12345
10-03-2009, 11:47
دوستان میشه بگید پوشه آپ دیت کجاست؟

پوشه آپدیت بنا به در خواست خود کاربر و در محل دلخواه او ذخیره میشود.

آموزش تصویری آپدیت دستی کاسپراسکای در پست اول

من چرا با هر سریالی فعال میکنم بعد از چند دقیقه از اجرای نرم افزار میگه dtabase are currupted و سریالام غیر فعال میشن.از برنامه خارج بشم دوباره ولارد میشم درست میشه و دوباره بعد چند دقیقه همون پیامو میده!

اگراز سریال های موجود در پست اول تاپیک کرک و سریال کاسپراسکای استفاده نکردید، آن ها را هم امتحان کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام به همه
دوستان جایی رو سراغ دارید که اپدیت های اینترنت سیکیوریتی 8 رو به صورت افلاین برای دانلود گذاشته باشه
مرسی

به غیر از سایت رسمی کاسپراسکای، مرجع معتبر دیگری در این زمینه وجود نداره که اون هم برای ورژن های پایینتر از 8 است.

saiiddz
10-03-2009, 12:14
پوشه آپدیت بنا به در خواست خود کاربر و در محل دلخواه او ذخیره میشود.

دانلود کردم و خوندم
فقط پوشه آپ دیت کجاست
ماله خود کسپر نه پوشه ای که من آپ دیت رو در اون ذخیره دادم

majid20
10-03-2009, 16:49
سلام به همه
مرسی
همانطور که دوستمون گفتند ، دانلود آپدیت ها از سایتی بغیر از سایت مرجع درست نیست

با این اوصاف ، سایت تبیان اقدام به قرار دادن آپدیت های کامل کسپرسکی میکند

این هم لینک دانلود آپدیت های کسپرسکی تا نیمه اول اسفند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%86%DB%8Ckaspersky_internet_security_2009_(_%D9 %86%DB%8C%D9%85%D9%87_%D8%A7%D9%88%D9%84_%D8%A7%D8 %B3%D9%81%D9%86%D8%AF_%D9%85%D8%A7%D9%87_).2541.ht ml?PID=18390&SOFTWAREID=2541&PageSize=20&PageIndex=1

دانلود کردم و خوندم
فقط پوشه آپ دیت کجاست
ماله خود کسپر نه پوشه ای که من آپ دیت رو در اون ذخیره دادم
پس از دانلود اپدیت ها ، فایلهای آپدیت را در پوشه های تخصصی خود ذخیره میشوند ( به اصطلاح پراکنده میشوند )

فقط در دو جا ، کل آپدیت ها با هم قرار میگیریند ( که برای آپدیت های بعدی مفید باشند )

یکی در پوشه نگهداری آپدیت ها و دیگری در مسیر زیر

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder

البته دوستانیکه پوشه نگهداری آپدیت ها را نساخته اند احتمالا آپدیت های کامل در پوشه زیر قرار دارد

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Update distribution

nader_233
10-03-2009, 16:50
بله.آنتي ويروس كاسپر بر اساس تستهاي اختصاصي انجام شده كه نتايج آن در تاپيك اختصاصي مقايسه آنتي ويروسها (بويژه در صفحات آخر آن تاپيك) موجود است يكي از بهترين آنتي ويروسها ميباشد.در صورتيكه قصد تهيه اين محصول را داريد حتما از آخرين نسخه آن استفاده كنيد كه ورژن 8.0.506 ميباشد.

مرسی

اگه نسخه اصلی که 53000 تومان هست بخرم بهتره یا از راه دیگه؟

در این مورد هم راهنمایی کنین

majid20
10-03-2009, 16:53
من چرا با هر سریالی فعال میکنم بعد از چند دقیقه از اجرای نرم افزار میگه Dtabase are currupted و سریالام غیر فعال میشن.از برنامه خارج بشم دوباره ولارد میشم درست میشه و دوباره بعد چند دقیقه همون پیامو میده!
نخیر به کانکشن شما هیچ ربطی نداره ( کانکشن خود من هم از نوع pppoe هستش )

شما یک کلید مناسب جدید وارد کرده و سپس کسپرسکی را با استفاده از فیلطرشکن آپدیت نمایید ( در تاپیک کرک و سریال توضیح داده شده )

مرسی

اگه نسخه اصلی که 53000 تومان هست بخرم بهتره یا از راه دیگه؟

در این مورد هم راهنمایی کنین
خب اگر میخواهید ارژینال تهیه کنید و خیالتان بابت آپدیت و سریال فعال و پشتیبانی راحت باشه بهتره از نمانیدگی ها زیر تهیه نمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما پیشنهاد میکنم شما این محصول رو فعلا موقتا استفاده کنید و در صورت جلب رضایت شما ، یک سریال یکساله از آن بخرید

شما می توانید برنامه رو از سایت کسپرسکی دانلود کنید و بصورت یکماه رایگان استفاده نمایید ( تمام موارد در پست اول توضیح داده شده )

Payman_62
10-03-2009, 23:25
سلام.
من آنتی کسپر دارم که رو 2 تا سیستم نصب کردم. این 2 تا سیستم با شبکه با هم در ارتباطن. میخوام یکی از کسپرها از نت آپدیت شه و دیگری از آپدیت های اولی استفاده کنه. برای انجام این کار یه مشکل کوچیک دارم.
زمانی که کسپر میخواد وصل شه به سیستم اول چون یوزر پسورد وارد نکردم ارور میده. اگه تو ران بزنم "آیپی سیستم دوم\\" و یوزر و پسورد رو که خواست دستی وارد کنم مشکل کسپر هم تا زمان ریست نشدن سیستم ها حل میشه. ولی دفعه بعد که بالا میان باز مشکل سر جاشه.
با کسپر که ور رفتم نتونستم جایی یوزر و پسورد بدم. فکر میکنم تو سیستم دوم تو تنظیمات پالیسی بتونم آیپی سیستم اول رو بدم که هر دفعه بدون نیاز به یوزر و پسورد بتونه وصل شه و در این صورت کسپر هم میتونه بدون مشکل وصل شه و آپدیت شه. لطفا در این مورد توضیح بدید.

mansour5550
11-03-2009, 01:08
سلام این ورژن کاسپراسکای من هستش(Kaspersky Internet Security 8.0.0.357 Final) از وقتی ویندوزمو عوض کردم دهنمو سرویس کرده یعنی اینکه کامپیوترمو خیلی کند کرده اینترنت اکسپلورر که میزنم وا شه یه 10 ثانیه ای طول میکشه ولی وقتی آنتی ویروس رو خاموش کردم یا بستمش لا کلیک رو اکسپلورر در جا باز میشه یه مشکل دیگه هم داره وقتی آپدیت میکنم بی نهایت آپدیت میکنه حتی شده که 30 مگ هم آپدیت کرده قبلنا اینجوری نبود من خیلی سالهاست از این آنتی ویروس استفاده میکنم نمیدونم چیکار کنم اگه آنتی ویروس بهتر سراغ دارین لطفا بگین که اونو نصب کنم مرسی...

hamilton
11-03-2009, 09:00
سلام.
من آنتی کسپر دارم که رو 2 تا سیستم نصب کردم. این 2 تا سیستم با شبکه با هم در ارتباطن. میخوام یکی از کسپرها از نت آپدیت شه و دیگری از آپدیت های اولی استفاده کنه. برای انجام این کار یه مشکل کوچیک دارم.
زمانی که کسپر میخواد وصل شه به سیستم اول چون یوزر پسورد وارد نکردم ارور میده. اگه تو ران بزنم "آیپی سیستم دوم\\" و یوزر و پسورد رو که خواست دستی وارد کنم مشکل کسپر هم تا زمان ریست نشدن سیستم ها حل میشه. ولی دفعه بعد که بالا میان باز مشکل سر جاشه.
با کسپر که ور رفتم نتونستم جایی یوزر و پسورد بدم. فکر میکنم تو سیستم دوم تو تنظیمات پالیسی بتونم آیپی سیستم اول رو بدم که هر دفعه بدون نیاز به یوزر و پسورد بتونه وصل شه و در این صورت کسپر هم میتونه بدون مشکل وصل شه و آپدیت شه. لطفا در این مورد توضیح بدید.

شما در سيستم اول كه به اينترنت وصل ميباشه و مرتب نيز آپديت ميشه اين امكان را داريد كه آپديتها را در يك پوشه در درايوي كه شما مشخص ميكنيد ذخيره كنيد(آموزش مربوطه در راهنماي پست اول موجود ميباشد).سپس شما اين فولدر را Share كرده مجوز Full هم به آن بديد.سپس در سيستم دوم سرور آپديت را بمنظور آپديت آفلاين روي اين پوشه تنظيم كنيد تا آپديت كاسپر در سيستم دوم از روي اين پوشه صورت بگيره.به اين ترتيب فكر ميكنم دردسر دادن IP سيستم دوم و Permission و ...را هم نداريد.

hamilton
11-03-2009, 09:05
سلام این ورژن کاسپراسکای من هستش(Kaspersky Internet Security 8.0.0.357 Final) از وقتی ویندوزمو عوض کردم دهنمو سرویس کرده یعنی اینکه کامپیوترمو خیلی کند کرده اینترنت اکسپلورر که میزنم وا شه یه 10 ثانیه ای طول میکشه ولی وقتی آنتی ویروس رو خاموش کردم یا بستمش لا کلیک رو اکسپلورر در جا باز میشه یه مشکل دیگه هم داره وقتی آپدیت میکنم بی نهایت آپدیت میکنه حتی شده که 30 مگ هم آپدیت کرده قبلنا اینجوری نبود من خیلی سالهاست از این آنتی ویروس استفاده میکنم نمیدونم چیکار کنم اگه آنتی ویروس بهتر سراغ دارین لطفا بگین که اونو نصب کنم مرسی...

نسخه هاي جديدتري نسبت به نسخه اي كه شما نصب كرديد نيز منتشر شده كه آخرين آن نسخه 8.0.506 ميباشه كه توصيه ميكنم اين نسخه را در صورت امكان پاك كرده و نسخه جديد را نصب نماييد.نسخه هاي جديدتر مطمئنا مشكلات كمتري نسبت به نسخه هاي قديمي تر خواهند داشت.
آيا شما از آلوده نبودن سيستم مطمئن هستيد؟
حتما كنترل كنيد كه تيك Parentral control در بخش Settings در قسمت Content Filtering برداشته شده باشه.
در مورد حجم آپديت نيز بايد عرض كنم با توجه به قديمي تر بودن نسخه نصب شده در سيستم شما اين حجم آپديت و حتي بالاتر از آن نيز طبيعي ميباشد.

Payman_62
11-03-2009, 16:09
شما در سيستم اول كه به اينترنت وصل ميباشه و مرتب نيز آپديت ميشه اين امكان را داريد كه آپديتها را در يك پوشه در درايوي كه شما مشخص ميكنيد ذخيره كنيد(آموزش مربوطه در راهنماي پست اول موجود ميباشد).سپس شما اين فولدر را Share كرده مجوز Full هم به آن بديد.سپس در سيستم دوم سرور آپديت را بمنظور آپديت آفلاين روي اين پوشه تنظيم كنيد تا آپديت كاسپر در سيستم دوم از روي اين پوشه صورت بگيره.به اين ترتيب فكر ميكنم دردسر دادن IP سيستم دوم و Permission و ...را هم نداريد.
سلام.
خوب من هم همین کار رو کردم. ولی مشکل این جاست که هر دفعه برای وصل شدن کسپر به سیستم اول باید یوزر و پسورد اون سیستم وارد بشه. داخل کسپر من قسمتی برای وارد کردن یوزر و پسورد ندیدم. use proxy رو هم خیلی ور رفتم ولی جواب نداد. تنها راه اینه که من هر دفعه برای آپدیت شدن سیستم دوم دستی به سیستم اول وصل شم و یوزر و پسورد رو دستی وارد کنم تا کسپر هم بتونه به اون سیستم وصل شه و آپدیت شه.

hamilton
11-03-2009, 17:42
سلام.
خوب من هم همین کار رو کردم. ولی مشکل این جاست که هر دفعه برای وصل شدن کسپر به سیستم اول باید یوزر و پسورد اون سیستم وارد بشه. داخل کسپر من قسمتی برای وارد کردن یوزر و پسورد ندیدم. use proxy رو هم خیلی ور رفتم ولی جواب نداد. تنها راه اینه که من هر دفعه برای آپدیت شدن سیستم دوم دستی به سیستم اول وصل شم و یوزر و پسورد رو دستی وارد کنم تا کسپر هم بتونه به اون سیستم وصل شه و آپدیت شه.

اصلا نيازي به وصل شدن كاسپر به سيستم دوم نيست.شما فولدر share شده را Map كرده و در سيستم دوم براحتي مشاهده ميكنيد و از آنجا نيز ميتونيد بدون خواستن useid و pass سيستم اول كار آپديت را انجام بديد.حتي ميتونيد يك كپي از فولدر share شده را كه در سيستم دوم مشاهده ميكنيد گرفته و در مسيري در سيستم دوم كپي كنيد و بعنوان سرور آپديت به كاسپر معرفي كنيد.

mahsa_ss21
11-03-2009, 22:07
سلام

چند روزی هست که این پیغام گوشه ویندوز برام میاد (پیوست)

هر روز چند بار این پیغام ظاهر میشه و هر دفعه ip ی که نشون میده عوض میشه

آیا کسپراسکای قاطی کرده یا کسی میخواد منو هک کنه

چه تمهیداتی رو باید انجام بدم

کسپراسکای من لایسنس دارد و ورژنش هم 7.0.1.325 kis می باشد و کاملاً هر روز آپدیت میشود.

لطفاً راهنمایی بفرمایید :42:

Payman_62
11-03-2009, 23:48
اصلا نيازي به وصل شدن كاسپر به سيستم دوم نيست.شما فولدر share شده را Map كرده و در سيستم دوم براحتي مشاهده ميكنيد و از آنجا نيز ميتونيد بدون خواستن useid و pass سيستم اول كار آپديت را انجام بديد.حتي ميتونيد يك كپي از فولدر share شده را كه در سيستم دوم مشاهده ميكنيد گرفته و در مسيري در سيستم دوم كپي كنيد و بعنوان سرور آپديت به كاسپر معرفي كنيد.
سلام.
من این آدرس رو به کسپر میدم.

این فولدر تو سیستم اول شیر شده هست. ولی هنگام وصل شدن به این آیپی یوزر و پسورد لازم هست. که داخل کسپر نمیشه وارد کرد. اگه یه بار دستی از طریق ران به این آدرس وصل شم و یوزر و پس رو بدم تا ریست بعدی مشکل کسپر هم حل میشه.
حالا من با زدن تیک سیو پسورد هنگام وصل شدن دستی به اون سیستم اون مشکل رو هم برای همیشه برای کسپر حل کردم.

reza_3722
12-03-2009, 08:09
دوستان چرا kaspersky ترافیک تحت وب رو خوب کنترل نمیکنه!؟
من ویروس کاذب این سایت رو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قبلا با norton و avira چک کرده بودم هر دو خیلی خوب جلوی وارد شدن فایل به سیستم رو میگرفتن، اما kaspersky خیلی راحت اجازه دانلود میده! :13: حتی وقتی scurity level روی high هست!
تازه بعدش هم حدود 10 ثانیه طول میکشه تا فایل آلوده رو توی سیستم پیدا کنه!
avira تنظیمی داشت که با فعال کردنش به محض نوشتن هر اطلاعاتی روی هارد اونو چک میکرد اما kaspersky این خاصیت رو نداره!

omid-p30
12-03-2009, 08:52
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قبلا با norton و avira چک کرده بودم هر دو خیلی خوب جلوی وارد شدن فایل به سیستم رو میگرفتن، اما kaspersky خیلی راحت اجازه دانلود میده! :13: حتی وقتی scurity level روی high هست!
avira تنظیمی داشت که با فعال کردنش به محض نوشتن هر اطلاعاتی روی هارد اونو چک میکرد اما kaspersky این خاصیت رو نداره!

این طور نیست.من با kaspersky internet security 8.0.0.506 امتحان کردم بلافاصله با کلیک روی لینک دانلود،

شناسایی کرد. شما از آنتی ویروس کاسپر که استفاده نمی کنید؟

nirvana.12345
12-03-2009, 09:09

این طور نیست. internet security 8.0.0.506 بلافاصله با کلیک روی لینک و حتی قبل از باز شدن پنجره دانلود موفق

به شناسایی شد. اگر از پس این سایت های تست بخواد بر نیاد که دیگه کاسپر اسکای نیست. شما مطمینید که به

جای اینترنت سکوریتی از آنتی ویروس استفاده نمیکنید؟ در غیر این صورت با کدام ورژن اینترنت سکوریتی امتحان

کردید؟

ویرایش : البته فکر میکنم آنتی ویروس هم با گارد web traffic باید شناسایی کنه. ضمنا آپدیتتون هم باید همیشه به روز باشه.

بابت پست قبل هم شرمنده، اون یوزر رو تازه ساختم تا از این به بعد با اون وارد شم، منتها آزمایشیش تموم نشده پست هاش دیر میرسند، و حواسم نبود که با اون یوزر وارد شدم.

reza_3722
12-03-2009, 11:41
این طور نیست. internet security 8.0.0.506 بلافاصله با کلیک روی لینک و حتی قبل از باز شدن پنجره دانلود موفق

به شناسایی شد. اگر از پس این سایت های تست بخواد بر نیاد که دیگه کاسپر اسکای نیست. شما مطمینید که به

جای اینترنت سکوریتی از آنتی ویروس استفاده نمیکنید؟ در غیر این صورت با کدام ورژن اینترنت سکوریتی امتحان

کردید؟

ویرایش : البته فکر میکنم آنتی ویروس هم با گارد web traffic باید شناسایی کنه. ضمنا آپدیتتون هم باید همیشه به روز باشه.

منم با KIS 8.0.0.506 امحتحان کردم. شما رو هر 8 تا لینک کلیک کردی؟
به هر 4 تای آخری که پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره اجازه دانلود میده! (البته eicar.com.txt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که کد مخرب به حساب مییاد داخل خود مروگر باز میشه)
4 تای اولی که http هستن به eicar.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اجازه دانلود میده! جلوی 3 تای بعدی رو میگیره

mahsa_ss21
12-03-2009, 11:46
سلام

چند روزی هست که این پیغام گوشه ویندوز برام میاد (پیوست)

هر روز چند بار این پیغام ظاهر میشه و هر دفعه ip ی که نشون میده عوض میشه

آیا کسپراسکای قاطی کرده یا کسی میخواد منو هک کنه

چه تمهیداتی رو باید انجام بدم

کسپراسکای من لایسنس دارد و ورژنش هم 7.0.1.325 kis می باشد و کاملاً هر روز آپدیت میشود.

لطفاً راهنمایی بفرمایید :42:

جواب می خوام؟؟

reza_3722
12-03-2009, 12:00
جواب می خوام؟؟

کسی نمیتونه هر روز دنبال هک کردن سیستم شما باشه، چون با هر بار کانکت شما با IP متفاوتی وارد شبکه میشین
مگر اینکه ADSL با Static IP داشته باشین
دقت کنین ببینین آیا این پیغام بعد از وارد شدن شما به سایت خاصی نمایش داده نمیشه؟

pedram_ashena
12-03-2009, 12:37
يك سوال قبلا پرسيده بودم ولي جواب نگرفتم.من kav 2009-ver8. 506 دارم.ولي هيچ كدام از كليدهاي سايت (اشاره شده در پست اول) كه kav8 باشند را قبول نميكند ولي كليدهاي همان سايت كه تحت عنوان kav7 ارائه ميدهد جواب ميدهد.من از ورژن كاسپر خودم مطمئنم . ولي نميدانم اون سايت چرا اشتباه اسم گذاري ميكند

hamilton
12-03-2009, 13:25
يك سوال قبلا پرسيده بودم ولي جواب نگرفتم.من kav 2009-ver8. 506 دارم.ولي هيچ كدام از كليدهاي سايت (اشاره شده در پست اول) كه kav8 باشند را قبول نميكند ولي كليدهاي همان سايت كه تحت عنوان kav7 ارائه ميدهد جواب ميدهد.من از ورژن كاسپر خودم مطمئنم . ولي نميدانم اون سايت چرا اشتباه اسم گذاري ميكند

ممكنه اون كليدها براي نسخه هاي غير انگليسي كاسپر(مثلا نسخه چيني) باشند و وقتي كاربري ميخواد از آنها استفاده كنه پيغام خطايي را مشاهده ميكنه كه ميگه اين كليد براي اين محصول نميباشه.

hamilton
12-03-2009, 13:29
جواب می خوام؟؟

در مورد اين حملات ميتونيد از پست زير اطلاعات لازم را كسب كنيد. فقط کامپیوترهایی را که Microsoft SQL Server 2000 روی آنها نصب است مبتلا می کند و برای کاربران خانگی که از ویندوزهای معمولی استفاده می کنند خطری ندارد:

اطلاعات بيشتر در خصوص اين حملات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HAMID-3138
12-03-2009, 19:55
در برابر این پیغام باید چکار کنم امانم رو بریده در زمان نصب کردنها یکسره باید دست به موس باشم یه راه حل مناسبی که کارش رو به خوبی انجام بده اما این قدر مارو آزار نده وجود نداره ؟؟

با این پیغام باید چکار کنم چه عکس العملی لازم است

hamilton
12-03-2009, 21:59
در برابر این پیغام باید چکار کنم امانم رو بریده در زمان نصب کردنها یکسره باید دست به موس باشم یه راه حل مناسبی که کارش رو به خوبی انجام بده اما این قدر مارو آزار نده وجود نداره ؟؟

با این پیغام باید چکار کنم چه عکس العملی لازم است

در مورد قسمت اول براي اينكه از پيغامهاي مكرر كاسپر راحت بشيد مطابق شكل زير وارد قسمت Settings شده و در قسمت protection تيك قسمت مشخص شده را بزنيد و سپس تمام پنجره ها را Ok كنيد تا تغييرات اعمال بشه:

در مورد تصوير دومي كه قرار داديد جاي نگراني خاصي نيست.اين پيغام بيانگر وجود نقيصه هاي امنيتي در برنامه هايي است كه ليست آنها را مشاهده ميكنيد.كافيست برنامه هاي موجود را آپگريد نماييد.در صورتيكه اينكار را هم انجام ندهيد مشكلي براي سيستم شما پيش نخواهد آمد.

majid20
12-03-2009, 22:05
منم با KIS 8.0.0.506 امحتحان کردم. شما رو هر 8 تا لینک کلیک کردی؟
به هر 4 تای آخری که پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره اجازه دانلود میده! (البته eicar.com.txt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که کد مخرب به حساب مییاد داخل خود مروگر باز میشه)
4 تای اولی که http هستن به eicar.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اجازه دانلود میده! جلوی 3 تای بعدی رو میگیره
دوست عزیز این وظیفه وب گارد آنتی ویروس است که هرگونه دانلود شما از اینترنت را اسکن کند

در حالت عادی تمام صفحات HTTP توسط آنتی ویروس اسکن میشوند ولی صفحات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در حالت پیش فرض اسکن نمیشوند

( چون این امر ممکنه سبب اخلال شود و برخی سایت ها لود نشوند )

کاربر میتونه آنتی ویروس رو بگونه ای تنظیم کنه که صفحاتی که پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارند را هم اسکن کنه

بهرحال هر فایلی حتی اگر از دید وب گارد مخفی بمونه ، در صورت دانلود توسط گارد فعال کسپرسکی (در صورت کوچکترین فعالیتی )

یا توسط گارد اسکن ( درصورت اسکن دستی فایل دانلود شده ) شناسایی میشوند

آن فایل نوشتاری که داخل مرورگر باز میشه ، صرفا باید در فرمت Text قرار بگیره تا مخرب درنظر گرفته بشه ( نه در مرورگر )

nirvana.12345
12-03-2009, 23:15
آقا مجید جوابتون رو در تاپیک فایروال خواندم و اون دو فایروال رو تست و با کاسپر مقایسه خواهم کرد. حالا اگر در مورد نحوه عملکرد applications filtering kasper توضیحی بفرمایید ممنون میشم. بالای 60 70 درصد از برنامه های عادی که همه ما استفاده میکنیم هنگامی که نصب و یا اجرا میشوند توسط کاسپر make trusted تشخیص داده نمیشوند و محدودیت گروه های پایینتر بر انها اعمال خواهد شد، مگر انکه توسط کاربر make trusted شوند که همین طور هم میشود. خب حالا دیگه به چه دردی میخوره، یعنی آنالیز کاسپر هیچی به هیجی. اگر به ساز کاسپر برقصیم هم باید با دنیای کامپیوتر خداحافظی کنیم چون تقریبا به همه برنامه ها گیر میده. یک توضیح مختصر بفرمایید.

ویرایش : البته من جز کاربرانی هستم که به کاسپر ارادت خاص داشته و لحظه به لحظه منتظرم تا کاسپر یک پیامی بدهد. اما همانطور که آنجا گفتم، این مساله باعث شده نتوتم آنتی ویروس محبوبم رو علیرغم داشتن آشنایی با کاسپر و امکان ارایه کمک و همین طور فایل های آپدیت، به نزدیکانم معرفی کنم، چون مثل حمید در پست قبل، امانشان بریده خواهد شد. اگر هم طبق گفته همیلتون عزیز روی اتومات تنظیم کنند هم، باز برای رفع محدودیت بسیاری از برنامه ها باید make trusted کنند. به همین علت میگم nod32 نصب کنند که دخالت کاربر کمتری داره. این طوری قصد دارم یک مدت هم با ناد32 کار کنم تا قلق اون هم دستم بیاد ومتاسفانه کاسپر میمونه فقط برا خودم.

mrmmnb
13-03-2009, 02:02
اين برنامه كه Kaspersky Blacklisted Keys Checking Tool نام داره قبلا هم در اين انجمن معرفي شده ولي بايد توجه داشته باشيد كه اين برنامه از طرف كمپاني كاسپر به عنوان يك برنامه مخرب در ديتابيس كاسپر تعريف شده است.موقع استفاده از اين برنامه بايد قاعدتا كاسپر را غيرفعال كنيد.اگر تمايل به استفاده از اين برنامه را داريد از لينك زير دانلود كنيد:

پسورد:

من اینو دانلود کردم کار نکرد بعدش که رفت سرچ کردم فهمیدم این روی انتی ویروس جواب میده و اون باید نصب باشه کسی چیزی سراغ داره که روی kis هم جواب بده؟

reza_3722
13-03-2009, 08:45
دوست عزیز این وظیفه وب گارد آنتی ویروس است که هرگونه دانلود شما از اینترنت را اسکن کند

در حالت عادی تمام صفحات HTTP توسط آنتی ویروس اسکن میشوند ولی صفحات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در حالت پیش فرض اسکن نمیشوند

( چون این امر ممکنه سبب اخلال شود و برخی سایت ها لود نشوند )

کاربر میتونه آنتی ویروس رو بگونه ای تنظیم کنه که صفحاتی که پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارند را هم اسکن کنه

بهرحال هر فایلی حتی اگر از دید وب گارد مخفی بمونه ، در صورت دانلود توسط گارد فعال کسپرسکی (در صورت کوچکترین فعالیتی )

یا توسط گارد اسکن ( درصورت اسکن دستی فایل دانلود شده ) شناسایی میشوند

آن فایل نوشتاری که داخل مرورگر باز میشه ، صرفا باید در فرمت Text قرار بگیره تا مخرب درنظر گرفته بشه ( نه در مرورگر )

ممنون همشهری عزیز، درسته در صورت اسکن همه ی پورت ها و پروتکل ها با وب گارد ممکنه اختلال و کاهش سرعت اینترنت پیش بیاد، بحث من بیشتر سر اینه حالا که دانلود میشه چرا دیر شناسایی میکنه! شما میگین در صورت کوچکترین فعالیتی، اما نباید با کوچکترین بایت دیتای جدید در حال رایت روی هارد صورت بگیره؟ فکر میکنم این بخاطر حالت smart mode در فایل گارد کسپرسکی باشه (که بهترین حالتشه!)
من این تست رو با آویرا هم انجام دادم در همه ی لینک های http وب گارد Access denied میزنه و تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم قبل از ظاهر شدن پنجره دانلود، temp اون در کش سیستم شناسایی میشه و اگه هم دکمه دانلود رو بزنیم مینویسه دانلود Failed شده، که این بخاطر وب گارد نیست، گارد خود آنتی ویروسه در حالت Scan when reading and writing

Meisam Khan
13-03-2009, 11:44
سلام
ایا راهی هست که بشه اپدیت کاسپر رو نگه داشت؟
منظورم اینه که بعد که ویندوز رو عوض کردیم دیگه مجبور نباشیم که دوباره تمام اپدیت رو بگیریم.

nirvana.12345
13-03-2009, 12:04
سلام
ایا راهی هست که بشه اپدیت کاسپر رو نگه داشت؟
منظورم اینه که بعد که ویندوز رو عوض کردیم دیگه مجبور نباشیم که دوباره تمام اپدیت رو بگیریم.

بله.

majid20
13-03-2009, 17:26
آقا مجید جوابتون رو در تاپیک فایروال خواندم و اون دو فایروال رو تست و با کاسپر مقایسه خواهم کرد. حالا اگر در مورد نحوه عملکرد applications filtering kasper توضیحی بفرمایید ممنون میشم. بالای 60 70 درصد از برنامه های عادی که همه ما استفاده میکنیم هنگامی که نصب و یا اجرا میشوند توسط کاسپر make trusted تشخیص داده نمیشوند و محدودیت گروه های پایینتر بر انها اعمال خواهد شد، مگر انکه توسط کاربر make trusted شوند که همین طور هم میشود. خب حالا دیگه به چه دردی میخوره، یعنی آنالیز کاسپر هیچی به هیجی. اگر به ساز کاسپر برقصیم هم باید با دنیای کامپیوتر خداحافظی کنیم چون تقریبا به همه برنامه ها گیر میده. یک توضیح مختصر بفرمایید.

ویرایش : البته من جز کاربرانی هستم که به کاسپر ارادت خاص داشته و لحظه به لحظه منتظرم تا کاسپر یک پیامی بدهد. اما همانطور که آنجا گفتم، این مساله باعث شده نتوتم آنتی ویروس محبوبم رو علیرغم داشتن آشنایی با کاسپر و امکان ارایه کمک و همین طور فایل های آپدیت، به نزدیکانم معرفی کنم، چون مثل حمید در پست قبل، امانشان بریده خواهد شد. اگر هم طبق گفته همیلتون عزیز روی اتومات تنظیم کنند هم، باز برای رفع محدودیت بسیاری از برنامه ها باید make trusted کنند. به همین علت میگم nod32 نصب کنند که دخالت کاربر کمتری داره. این طوری قصد دارم یک مدت هم با ناد32 کار کنم تا قلق اون هم دستم بیاد ومتاسفانه کاسپر میمونه فقط برا خودم.
ما چندین روش برای مقابله با ویروس ها داریم

اول مطالعه محتوای فایل برای تشخیص مخرب بودن آن است که توسط دیتابیس آنتی ویروس و یا هوش مصنوعی آن صورت میگیرد

روش دیگر مطالعه رفتار یک پروسه و فایل است که بدینگونه میتوان به مخرب بودن فایل پی برد که به چنین تکنولوژی شناسایی

در اصطلاح Behavior Blocker می گویند ... گونه پیشرفته تر از Behavior Blocker در اصطلاح مخفف HIPS هستش

مزیت Behavior Blocker ها و HIPS ها اینست که نیاز به دیتابیس چندانی ندارند و از طرفی قادر به شناسایی اکثر مخرب ها هستند

عیب اینگونه برنامه ها هم بیشتر ، درصد بالای شناسایی کاذب آنهاست

از تکنولوژی HIPS عمدتا در فایروالها و اینترنت سکیوریتی ها استفاده میشه که سبب افزایش چشمگیر قدرت آنها میشود

( البته بصورت مستقل هم ارائه میشوند)

مثلا اگر به لیست مقایسه فایروالها نگاه کنید اکثر محصولات شرکت های بزرگ آنتی ویروس در زمینه فایروال فاجعه هستند

ولی در این بین فایروال چینی Netchina S3 با حجم 2.5 مگ با استفاده از تکنولوژی HIPS جزو فایروالهای بسیار خوب میشود

پس می بینید بازده کاری این تکنولوژی چه در برابر تهدیدات وب و چه در برابر تهدیدات داخلی ، بسیار بالاست

اما از تکنولوژی HIPS بصورت یک تکینیک بارز شناسایی در آنتی ویروس ها کمتر توجه شده است

اولین شرکتی که بصورت پیشرفته از این تکنیک در آنتی ویروس خود استفاده کرده است ، کسپرسکی است

در کسپرسکی 2009 برای مقابله با تهدیدات از سه روش دیتابیس ، هوش مصنوعی و HIPS استفاده شده است

Applications Filtering خود بخشی از تکنولوژی پیشرفته HIPS بکار رفته در کسپرسکی است

وظیفه آن طبقه بندی برنامه های سیستم و نظارت بر عدم رفتار خارج از محدوده است

هر پروسه ای که فعال شود بر اساس نوع عملکرد آن ، در یک پوشه امنیتی قرار میگیرد که هر کدام محدودیت کاری خاص خود را دارند

اگر به هر دلیل پروسه ای بخواهد خارج از محدوده خود عمل کند یا هنگام اجرا پروسه دیگری را وارد کند با پیام کسپرسکی مواجه هستید

در حالت عادی هیچ برنامه ای نمی تواند بطور خودکار وارد Trusted Zone شود چون این پوشه حیطه عملکرد آزادی دارد

برنامه هایی که بطور خودکار وارد این بخش میشوند توسط کمپانی کسپرسکی مشخص میشوند که باید دارای شروط

1. کاملا بی خطر 2. بسیار پر کاربر و مهم باشند در غیراینصورت باید کاربر خود وارد کند

majid20
13-03-2009, 17:29
ممنون همشهری عزیز، درسته در صورت اسکن همه ی پورت ها و پروتکل ها با وب گارد ممکنه اختلال و کاهش سرعت اینترنت پیش بیاد، بحث من بیشتر سر اینه حالا که دانلود میشه چرا دیر شناسایی میکنه! شما میگین در صورت کوچکترین فعالیتی، اما نباید با کوچکترین بایت دیتای جدید در حال رایت روی هارد صورت بگیره؟ فکر میکنم این بخاطر حالت smart mode در فایل گارد کسپرسکی باشه (که بهترین حالتشه!)
من این تست رو با آویرا هم انجام دادم در همه ی لینک های http وب گارد Access denied میزنه و تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم قبل از ظاهر شدن پنجره دانلود، temp اون در کش سیستم شناسایی میشه و اگه هم دکمه دانلود رو بزنیم مینویسه دانلود Failed شده، که این بخاطر وب گارد نیست، گارد خود آنتی ویروسه در حالت Scan when reading and writing
فکر کنم شما با آن دو فایل Zip مشکل داشته باشید

معمولا شرکت های آنتی ویروس تنظیمات گارد فعال آنتی ویروس را بگونه ای طراحی میکنند که فایلهای آرشیو بصورت فعال اسکن نشود

اسکن فایلهای آرشیو به بخش اسکن دستی واگذار میشود یا اینکه گارد زمانی فایل آرشیو را اسکن میکند که کاربر بخواهد آن فایل رو باز کند

این رویه نه تنها ضریب امنیت سیستم را کاهش نمیدهد بلکه بر روی سرعت آنتی ویروس تاثیر مثبت میگذارد

چون اسکن یک فایل آرشیو عبارت است از Unzip کردن آن در یک محیط ایزوله و اسکن تک تک فایلهای داخل آن

خب فرض کنید اگر قرار باشد گارد فعال از این متد استفاده کند ناچارا به میزان اشغال حافظه بیشتری نیاز خواهد داشت

در هر صورت در تنظیمات گارد کسپرسکی گزینه ای وجود دارد که تمامی فایلهای Zip شده و آرشیو ، توسط گارد فعال هم مدیریت خواهند شد

بهر حال در تست من مشکل خاصی نبود

IstaaKon
15-03-2009, 09:46
سلام دوستان

من بعد از اپدیت ، ایکون کسپرم مشکی شده
اپدیت هم تا 100% رفت و دستور ریستارت رو داد ...
ورژن هم 8.0.0.357
میشه بگید مشکل از کجاست ؟

nirvana.12345
15-03-2009, 10:53
سلام دوستان

من بعد از اپدیت ، ایکون کسپرم مشکی شده
اپدیت هم تا 100% رفت و دستور ریستارت رو داد ...
ورژن هم 8.0.0.357
میشه بگید مشکل از کجاست ؟

بعد از بعضی آپدیت ها دستور ریستارت میاد، طبیعیه. اگر مشکلی که گفتی با ریستارت حل نشد،
روی نوار رنگی بالای صفحه اصلی کلیک کن، بگو اونجا چی نوشته یا عکسشو بگذار.
همین طور در مورد ایکون. معمولا با نگه داشتن ماوس روی ایکون، عبارت مربوط به مشکل بالاش نوشته میشه.

IstaaKon
15-03-2009, 14:16

omid-p30
15-03-2009, 14:44

عکس میگه آپدیت درست انجام نشده و فایل های آپدیت، خرابند.
از قسمت update عمل rollback to the previous databases رو انجام بده تا کاسپر به وضعیت آپدیت قبلی در بیاد. بعد دوباره آپدیت رو انجام بده. البته بهتره برا جلوگیری از هدر رفتن همین آپدیت، یک پشتیبان ازش تهیه کنی.

ضمنا از تاریخ دیتابیست فکر کنم، تازه نصب کردی. آخرین ورژن 8.0.0.506 هست که مشکلاتش از نسخه های قبل کمتره.

Benygh
15-03-2009, 22:13
سلام
قبلا اینقدر گیر نمیداد ! یعنی قبل از نصب ویندوز ...

یک سوال تو قسمت Male Ware Protection اگه من اون رو LOW بذارم مشکلی ایجاد خواهد شد ؟!

IstaaKon
15-03-2009, 22:24
عکس میگه آپدیت درست انجام نشده و فایل های آپدیت، خرابند.
از قسمت update عمل rollback to the previous databases رو انجام بده تا کاسپر به وضعیت آپدیت قبلی در بیاد. بعد دوباره آپدیت رو انجام بده. البته بهتره برا جلوگیری از هدر رفتن همین آپدیت، یک پشتیبان ازش تهیه کنی.

ضمنا از تاریخ دیتابیست فکر کنم، تازه نصب کردی. آخرین ورژن 8.0.0.506 هست که مشکلاتش از نسخه های قبل کمتره.

ممنون از جوابتون
این قسمت rollback to the previous databases کجاست ؟ هر جا گشتم نبود!

اگه کسپر دوباره نصب کنم و این اپدیت رو برگردانم امکان داره درست شده و اخه اپدیت تا اخر رفت حدود 33 مگ !

omid-p30
16-03-2009, 12:31
ممنون از جوابتون

اگه کسپر دوباره نصب کنم و این اپدیت رو برگردانم امکان داره درست شده و اخه اپدیت تا اخر رفت حدود 33 مگ !

این کار رو انجام بده ولی بعید میدونم کمک کنه. اون عبارت هم سمت چپ دکمه سبز رنگ شروع کننده آپدیت هست،
البته چون آپدیت اول بوده، ممکنه همون طور که گفتی نباشه. اگر با کاری که گفتی درست نشد، چاره ای نیست یکی از کارهای زیر پیشنهاد منه.
اگر اون rollback وجود نداشت کاسپر رو دوباره نصب کن و این بار بگذار یک سره بدون متوقف کردن آپدیت و بدون وبگردی آپدیت انجام بشه . راه حل بهتر هم سایت تبیان آپدیت کامل ورژن 8 رو قرار داده که برای 8.0.0.506 و 8.0.0.454 تست کردم ولی 8.0.0.357 رو مطمین نیستم. میتونی اونجا بپرسی. اگر باز مشکلی بود همونطور که گفتم، آخرین ورژن، مشکلات کمتری داره.

سلام

یک سوال تو قسمت Male Ware Protection اگه من اون رو LOW بذارم مشکلی ایجاد خواهد شد ؟!

اگر به خاطر گیر دادن هاش منظورته که میخوای low کنی، من این کار رو نمیپسندم، همون طور که high رو نمبپسندم .
به هر حال معنی recommended مشخصه. بگو با کدوم گیرش مشکل داری، شاید راه حل های بهتری باشه، مثل غیر فعال کردن بعضی پیام ها، یا استفاده از حالت اتوماتیک، یا بردن برنامه به بخش make trusted و ....

Benygh
16-03-2009, 12:38
نه ! منظور من اینه که اصلا قبلا این همه گیر نمیداد ! حتی Userinit logon application و windows explorer رو هم با دایل کلیک از روی همین پیام براشون Exclusion درست کردم ولی باز هم خیلی سوال میپرسه ! قبلا اینقدر سوال نمیپرسید ...

majid20
16-03-2009, 16:37
سلام

قرار دادن حالت گارد بر روی LOW از ضریب امنیت سیستم بسیار کم خواهد کرد

در زمینه پیغام ها ، شما ابتدا ببینید برنامه های ویندوز و برنامه های مفید در پوشه Trusted قرار گرفته اند یا خیر ؟

ممنون از جوابتون

دوست عزیز این مشکل بدلیل عدم آپدیت بخش خاصی از آنتی ویروس ( برخلاف سایر بخش ها ) رخ میدهد

شما این بار با فیلطرشکن آپدیت کنید تا رفع شود

IstaaKon
16-03-2009, 19:16
این کار رو انجام بده ولی بعید میدونم کمک کنه. اون عبارت هم سمت چپ دکمه سبز رنگ شروع کننده آپدیت هست،
البته چون آپدیت اول بوده، ممکنه همون طور که گفتی نباشه. اگر با کاری که گفتی درست نشد، چاره ای نیست یکی از کارهای زیر پیشنهاد منه.
اگر اون rollback وجود نداشت کاسپر رو دوباره نصب کن و این بار بگذار یک سره بدون متوقف کردن آپدیت و بدون وبگردی آپدیت انجام بشه . راه حل بهتر هم سایت تبیان آپدیت کامل ورژن 8 رو قرار داده که برای 8.0.0.506 و 8.0.0.454 تست کردم ولی 8.0.0.357 رو مطمین نیستم. میتونی اونجا بپرسی. اگر باز مشکلی بود همونطور که گفتم، آخرین ورژن، مشکلات کمتری داره.

دوست عزیز این مشکل بدلیل عدم آپدیت بخش خاصی از آنتی ویروس ( برخلاف سایر بخش ها ) رخ میدهد

ممنون دوستان عزیز از راهنمایی های مفیدتون

max_3d
17-03-2009, 10:06
درود
من برای اولین بار در عمرم دارم از این آنتی ویروس استفاده میکنم ورژن 8.0.0.506اينترنت سكيورتي ولی مشکلاتی داره که چرا آیکن کاسپر غیر فعال شده و موقع آبدیت به 2 مگابایتی بیشتر آبدیت نمیکنه در ضمن هنوز 29 روز دیگه وقت داره نسخه تریال عکسم ببینید

omid-p30
17-03-2009, 10:26
درود
من برای اولین بار در عمرم دارم از این آنتی ویروس استفاده میکنم ورژن 8.0.0.506اينترنت سكيورتي ولی مشکلاتی داره که چرا آیکن کاسپر غیر فعال شده و موقع آبدیت به 2 مگابایتی بیشتر آبدیت نمیکنه در ضمن هنوز 29 روز دیگه وقت داره نسخه تریال عکسم ببینید

عکسها برای من نشون داده نمیشند. پست زیر رو بخون یا به طور خلاصه عکس رو در tinypic.com آپلود کرده و لینک
IMG Code for Forums & Message Boards رو عینا در پست کپی کن.

max_3d
17-03-2009, 11:00

omid-p30
17-03-2009, 11:29
آپدیت درست انجام نشده و به همین خاطر کاسپر غیر فعال شده. طبق راهنمایی چند پست قبل عمل کنید.

ضمنا این هم آنتی ویروس هست نه اینترنت سکوریتی.

djmory
17-03-2009, 15:38
با سلام من روی کامپیوترم ویندوز ویستا ریختم به خاطر این که شنیدم امنیت ویستا بهتر از xp است ولی یه مقداری کامپیوترم کند شده ، آنتی ویروسمم kaspersky intrnet security است .امنیت xp وویستا چقدر با هم فرق میکنه آیا میآرزه من ویستا کند روی کامپیوترم باشه و با هاش کنار بیام چون امنیت کامپیوتر برام خیلی مهمه ؟ ولی اصلاً با ویستا حال نمیکنم خیلی هم سیستمم کند شده شما چه راه حلی برام پیشنهاد میکنین امنیت همانطوری که گفتم برام خیلی مهمه ولی آیا انقدر امنیت xp با ویستا فرق میکنه ؟

hamilton
17-03-2009, 15:59
با سلام من روی کامپیوترم ویندوز ویستا ریختم به خاطر این که شنیدم امنیت ویستا بهتر از xp است ولی یه مقداری کامپیوترم کند شده ، آنتی ویروسمم kaspersky intrnet security است .امنیت xp وویستا چقدر با هم فرق میکنه آیا میآرزه من ویستا کند روی کامپیوترم باشه و با هاش کنار بیام چون امنیت کامپیوتر برام خیلی مهمه ؟ ولی اصلاً با ویستا حال نمیکنم خیلی هم سیستمم کند شده شما چه راه حلی برام پیشنهاد میکنین امنیت همانطوری که گفتم برام خیلی مهمه ولی آیا انقدر امنیت xp با ویستا فرق میکنه ؟

گرچه اين تاپيك مربوط به مباحث ويندوز ويستا نميباشه ولي بايد توجه داشته باشيد كه براي نصب ويندوز ويستا نياز به سيستمي با سخت افزارهاي قدرتمند داريد و حداقل بايد 1gb رم در سيستم شما براي كاركرد روان ويستا(بدون درنظر گرفتن ساير برنامه هاي نصب شده) وجود داشته باشد.
لطفا اگر سوالي در خصوص ويستا داريد در انجمن اختصاصي ويستا مطرح نماييد.

jenayaat
17-03-2009, 22:34
سلام
من kis 2009 8.0.0.506 دارم
سرور اپدیت رو عوض کردم و از نظر اپدیت مشکلی ندارم ولی اینجا
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data
این فایل حجمش خیلی زیاد میشه حتا تا 10گیگ
اینجا این فایل ها هستن که حجمشون زیاده تو data(لینک زیر)همشونم فایل temp هستن انگار
من هر 1مگ که اپدیت کنم 500 مگ از این فایلا ساخته میسه که با unlocker هم پاک نمیشن
و اینکار اینقدر ادامه داره تا جایی که ویندوز بالا نمیاد.
کاسپر و پاک کردم و دوباره بریزم ویندوزمم عوض کردم.
اگه عکس پاک شد این لینکش

majid20
17-03-2009, 23:34
سلام
من kis 2009 8.0.0.506 دارم
سرور اپدیت رو عوض کردم و از نظر اپدیت مشکلی ندارم ولی اینجا
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data
این فایل حجمش خیلی زیاد میشه حتا تا 10گیگ
اینجا این فایل ها هستن که حجمشون زیاده تو data(لینک زیر)همشونم فایل temp هستن انگار
من هر 1مگ که اپدیت کنم 500 مگ از این فایلا ساخته میسه که با unlocker هم پاک نمیشن
و اینکار اینقدر ادامه داره تا جایی که ویندوز بالا نمیاد.
کاسپر و پاک کردم و دوباره بریزم ویندوزمم عوض کردم.

شما ابتدا Self-Defense کسپرسکی را غیرفعال کنید و سپس به پوشه مزبور رفته و تمام فایلها با پسوند tmp رو پاک کنید

در آخر مجدا self-Defense کسپرسکی را فعال کنید

چنانچه باز چنین مشکلی پیش آمد گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را اینجا بگذارید

capitan black
18-03-2009, 01:23
سلام...دوستان من میخوام انتی ویروس کسپررو نصب کنم ...الان اواست دارم ولی فکر کنم انتی ویروس کسپر با فایروال کومودو مشکل داشته باشه ...این قضیه صحت داره؟..مرسی..

jenayaat
18-03-2009, 08:32
اقا مجید دمت گرم شدید
خیلی باحالی

syamak790
18-03-2009, 11:24
سلام

ببخشید من kav 2009 ورژن 8 رو نصب کردم
در کنار nod32
وقتی کاسپر فعاله اینترنتم کلا قطعه
خودشم حتی آپدیت نمی کنه
اما تا غیر فعال می کنم هم آپچدیت میشه هم اینترنتم وصل میشه

کدوم تنظیماتش باید ور برم تا درست بشه ؟
اولین باره کاسپر نصب کردم

ممنون

omid-p30
18-03-2009, 11:44
سلام

ببخشید من kav 2009 ورژن 8 رو نصب کردم
در کنار nod32
وقتی کاسپر فعاله اینترنتم کلا قطعه
خودشم حتی آپدیت نمی کنه
اما تا غیر فعال می کنم هم آپچدیت میشه هم اینترنتم وصل میشه

کدوم تنظیماتش باید ور برم تا درست بشه ؟
اولین باره کاسپر نصب کردم

ممنون

شما به هیچ وجه کاسپر و ناد32 رو در کنار هم نصب نکنید و بلافاصله یکی از اون ها رو پاک کنید. چون احتمال آسیب رسیدن به سیستم هم با این کار وجود دارد.

omid-p30
18-03-2009, 12:11
سلام...دوستان من میخوام انتی ویروس کسپررو نصب کنم ...الان اواست دارم ولی فکر کنم انتی ویروس کسپر با فایروال کومودو مشکل داشته باشه ...این قضیه صحت داره؟..مرسی..

بله صحت داره. این چند پست رو بخونید.

syamak790
18-03-2009, 13:01
شما به هیچ وجه کاسپر و ناد32 رو در کنار هم نصب نکنید و بلافاصله یکی از اون ها رو پاک کنید. چون احتمال آسیب رسیدن به سیستم هم با این کار وجود دارد.

سلام
ممنون اما یعنی با پاک کردن نود مشکل برطرف میشه یا نه؟

omid-p30
18-03-2009, 14:17
سلام
ممنون اما یعنی با پاک کردن نود مشکل برطرف میشه یا نه؟

مشکلات پیش اومده ناشی از تداخل اون دو برطرف میشند .مهم اینه که الان ناد32 رو حتما از روی سیستم پاک کنی بعد اگر کاسپر مشکلی داشت همین جا مطرح کن.

majid20
18-03-2009, 18:28
گویا نسخه های جدید کسپرسکی و کمودو با هم سازگاری بهتری دارند و می توان در کنار هم استفاده نمود

البته بهتره برای سازگاری بیشتر ، برخی قسمت های کمودو همانند HIPS و +Defense رو غیرفعال کنید

red ros
18-03-2009, 21:08
سلام
دوستان من اينترنت سكيوريتي نسخه 8.0.0.454 را نصب و يه كليد از اينجا حدودا سه ماهه نصب كردهام ولي تو اپديت مشكل دارو تا 99% پر ميشه و اه تا 3 ساعت هم صبر كنم 100 نميشه مشكل كجاست لطفا راهنمايي كنيد اساتيد محترم ونيز امروز يه ارور ميده ميه تا 10 ثانيه ديه غير فعال ميشه يعني رنگ ايكون برنامه كم رنگ ميشه منتظر راهنمايي هايتان هستم{در اين زمان فقط گزينه اپديت فعاله}

AK1
18-03-2009, 21:38
با سلام

برنامه Kaspersky Offline Updater براي دانلود آپ ديت هاي كاسپر راهي مطمئين براي آپ ديت و به روز ماندم

همونطور كه در تصوير مشخصه نوع محصول رو انتخاب و برنامه اتوماتيك وار آپ ديت رو دانلود ميكنه از FTP خود كاسپر

Kaspersky Offline Updater 3.1.0.7 | 7.64MB

موفق باشين

omid-p30
18-03-2009, 22:00
سلام
دوستان من اينترنت سكيوريتي نسخه 8.0.0.454 را نصب و يه كليد از اينجا حدودا سه ماهه نصب كردهام ولي تو اپديت مشكل دارو تا 99% پر ميشه و اه تا 3 ساعت هم صبر كنم 100 نميشه مشكل كجاست لطفا راهنمايي كنيد اساتيد محترم ونيز امروز يه ارور ميده ميه تا 10 ثانيه ديه غير فعال ميشه يعني رنگ ايكون برنامه كم رنگ ميشه منتظر راهنمايي هايتان هستم{در اين زمان فقط گزينه اپديت فعاله}

مشکل از درصد شمار کاسپر هست که در آپدیت با حجم های بالا اصلا درست عمل نمیکنه. پست زیر رو بخونید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا میتونید همونطور که در این پست توضیح دادم اگر اروری گزارش نمیشه اجازه بدید کامل آپدیت بشه ، یا میتونید از برنامه ای که ak 1 معرفی کرده استفاده کنید یا میتونید از سایت تبیان آپدیت ها رو دانلود کنید. در مورد ارور 10 ثانیه هم بیشتر توضیح بدید یا عکسشو بگذارید.

sarmast65_ata
18-03-2009, 22:02
من کرک کسپر رو دانلود کردم و گفته شده قبل از استفاده Self Defense رو غیر فعال کنم ولی کسپر من این قسمت رو نداره؟ورژن 7.0.0125 هستش یک قسمت به نام proactive Defense داره این همون قسمته؟باید چیکارش کنم؟بیشتر توضیح میدید؟
ممنونم ازتون

majid20
18-03-2009, 22:21
من کرک کسپر رو دانلود کردم و گفته شده قبل از استفاده Self Defense رو غیر فعال کنم ولی کسپر من این قسمت رو نداره؟ورژن 7.0.0125 هستش یک قسمت به نام proactive Defense داره این همون قسمته؟باید چیکارش کنم؟بیشتر توضیح میدید؟
ممنونم ازتون
در نسخه 7 تنظیمات Self-Defense در مسیر Settings --> Service قرار دارد

sarmast65_ata
18-03-2009, 22:34
در نسخه 7 تنظیمات self-defense در مسیر settings --> service قرار دارد

اینکارو انجام دادم و فعال شد حالا باید توی قسمت اکتیو کردن اکتیو 30 روز تریال رو انتخاب کنم؟

majid20
18-03-2009, 22:39
اینکارو انجام دادم و فعال شد حالا باید توی قسمت اکتیو کردن اکتیو 30 روز تریال رو انتخاب کنم؟
من نمیدانم کدام کرک منظور شماست اما اگر از یک Trial Reset استفاده میکنید بله باید کسپرسکی را بصورت تریال فعال کنید

sarmast65_ata
18-03-2009, 22:51
:46:
من نمیدانم کدام کرک منظور شماست اما اگر از یک Trial Reset استفاده میکنید بله باید کسپرسکی را بصورت تریال فعال کنید

ممنونم ازت که خیلی سریع جواب میدی شاید اولین باری بوده که توی این مدتی که من توی این انجمن فعالیت میکنم به این شکل جواب من داده شده:46:
من از کرکی که توی پست شماره 1 تاپیک (( كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پست اول )) قرار داده شده استفاده کردم الان هم تریال 30 روزه رو زدم و انتخاب کردم درسته؟بعدش یه سوال دیگه داشتم ازت 30 روز دیگه بازم یه کرک دیگه قرار داده میشه توی سایت؟یا دوباره باید از key استفاده کنم؟
ممنونم ازت

sarmast65_ata
18-03-2009, 23:01
الان که خواستم آپدیت کنم 60 درصد پر شد ولی بعدش پیغام Not all components were updates میده چیکار کنم؟

majid20
18-03-2009, 23:06
ما دو نوع کرک زمانی داریم

یک نوع کرک زمانی که آن 30 روز را ثابت نگه داشته و کم نمیشود

نوع دیگر پس از اتمام 30 روز با اجرا مجدد کرک ( به روش توضیح داده شده ) مجددا 30 روز دیگر آن را فعال میکند و الی آخر

کرک کسپرسکی از گونه دوم است و پس از اتمام زمان موردنظر مجددا آن را کرک کنید

havva
20-03-2009, 09:47
يه سوال

وقتي اپديت مي كنم در 60 درصد خودم قطع مي كنمش و مي رم فردا كه مي ام اپديت كنم از اول ايا اپديت مي كنه يا ازا دامه ي فايل هاي 60 درصدر اپديت مي كنه ؟ يعني فايل هايي كه ديروز گرفتم هستن يا دوبارهع گرفته مي شن ؟

hamilton
20-03-2009, 14:14
يه سوال

وقتي اپديت مي كنم در 60 درصد خودم قطع مي كنمش و مي رم فردا كه مي ام اپديت كنم از اول ايا اپديت مي كنه يا ازا دامه ي فايل هاي 60 درصدر اپديت مي كنه ؟ يعني فايل هايي كه ديروز گرفتم هستن يا دوبارهع گرفته مي شن ؟

عموما آپديتها از ادامه آپديتهاي قبلي انجام ميشه و 60 درصد شما محفوظه.

saiiddz
20-03-2009, 14:32
میشه بگید چرا تویه پوشه ای که باید آپ دیتها ذخیره بشه نمیشه
صفحه اول توضیح دادین که میشه این کارو کرد

omid-p30
20-03-2009, 15:46
میشه بگید چرا تویه پوشه ای که باید آپ دیتها ذخیره بشه نمیشه
صفحه اول توضیح دادین که میشه این کارو کرد

چه طور نمیشه؟ تا حالا این مشکل وجود نداشته. یک بار روند کاری رو که برا ذخیره شدن آپدیت ها، انجام میدی توضیح بده.

saiiddz
20-03-2009, 16:35
چه طور نمیشه؟ تا حالا این مشکل وجود نداشته. یک بار روند کاری رو که برا ذخیره شدن آپدیت ها، انجام میدی توضیح بده.
میرم سیتینگ و بعد آپدیت ودر این قسمت سیتینگ و میرم تب دوم که فکر میکنم ادیشنال یا شبیه اینه و بعد تیک گزینه کپی آپدیت توو فولدر رو میزنم و همون پوشه پیش فرض رو انتخاب میکنم و بعد okو...
خب حالا میرم البته بعد از آپدیت پوشه رو چک میکنم که خالیه
و حالا یه مشکلم پیدا کردم که با تعویض کلید هم درست نشد

majid20
20-03-2009, 17:04
میرم سیتینگ و بعد آپدیت ودر این قسمت سیتینگ و میرم تب دوم که فکر میکنم ادیشنال یا شبیه اینه و بعد تیک گزینه کپی آپدیت توو فولدر رو میزنم و همون پوشه پیش فرض رو انتخاب میکنم و بعد okو...
خب حالا میرم البته بعد از آپدیت پوشه رو چک میکنم که خالیه
و حالا یه مشکلم پیدا کردم که با تعویض کلید هم درست نشد

مشکل شما در وهله اول نقص پیش آمده در آرایش آپدیت هاست

شما برای رفع مشکل بهتره با یک فیلطرشکن ، کاملا کسپرسکی را آپدیت کنید

در ضمن برای تشکلیل پوشه آپدیت توضیه میشه در درایوی غیر از درایو ویندوز قرار بدید

saiiddz
20-03-2009, 17:16
مشکل شما در وهله اول نقص پیش آمده در آرایش آپدیت هاست

شما برای رفع مشکل بهتره با یک فیلطرشکن ، کاملا کسپرسکی را آپدیت کنید

در ضمن برای تشکلیل پوشه آپدیت توضیه میشه در درایوی غیر از درایو ویندوز قرار بدید
میشه نحوه شو توضیح بدین
ممنون
راستی مشکل اول قبل از این مشکل بود

saiiddz
21-03-2009, 11:24
مشکلمو حل کردم
IstaaKon
21-03-2009, 12:53
سلام دوستان
من یه مشکل عجیب دارم
ممنون میشم کمکم کنید

بنا به دلایلی کسپر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم
اما در موقع نصب وقتی که اون گزینه های next باید میاومدند ، نیومدند و وقتی هم روی کسپر کلیک میکنم
روی فایل avp.exe که داخل پوشه کسپر هست ایراد میگیره . الان پاکش کردم و پیغامش یادم نیست .اما اگه نیاز بود بگید تا دوباره نصبش کنم و پیغامشو بنویسم...
ویندوز رو هم عوض کردم و دوباره کسپر رو نصب کردم اما باز همین پیغامو میده ...

سرعت کامپیوتر هم بعد از پاک کردن کسپر و چه بعد از نصب ویندوز بسیار پایین اومده...
موقع کلیک راست کردن درایو ها هم گزینه ای به نام open safely اضاف شده ...
وقتی هم crtl + alt+del میزنم در قسمت processes یه گزینه system idle proxesses هست که در قسمت cpuش همیشه بالای 70 هست . میزان مصرف cpu هم خیلی بالا رفته..

ممنون میشم کمکم کنید . خیلی سرعت کامپیوترم اومده پایین

zigma94
21-03-2009, 15:16
عزیزان, یک سوالی داشتم که قبلا تو تاپیک اشکالات مربوط به ویندوز مطرحش کردم و کسی جوابی براش نداشت و گفتن که بهتره تو این تاپیک بپرسم:
حقیقتش من درایو c و درایوی رو که کسپرسکس توی اون نصبه رو نمیتونم دیفرگ کنم و یه همچین پیغامی بهم میده:
این هم ارور مربوط به درایوی که کسپر توش نصبه:
لطفا عزیزان مطلع راهنمایی بفرمایند.

omid-p30
21-03-2009, 15:44
عزیزان, یک سوالی داشتم که قبلا تو تاپیک اشکالات مربوط به ویندوز مطرحش کردم و کسی جوابی براش نداشت و گفتن که بهتره تو این تاپیک بپرسم:
حقیقتش من درایو c و درایوی رو که کسپرسکس توی اون نصبه رو نمیتونم دیفرگ کنم و یه همچین پیغامی بهم میده:

من چندان مطلع نیستم ولی ضرری نداره اگر یک بار اقدام به repair کردن کاسپر کنید تا فایل های آسیب دیده کاسپر دوباره نصب و ترمیم شوند.

Dreamland
21-03-2009, 17:09
برای من مشکلی نداره
یه بار پاکش کن دوباره نصب کن

zigma94
21-03-2009, 19:15
من چندان مطلع نیستم ولی ضرری نداره اگر یک بار اقدام به repair کردن کاسپر کنید تا فایل های آسیب دیده کاسپر دوباره نصب و ترمیم شوند.

برای من مشکلی نداره
یه بار پاکش کن دوباره نصب کن

دوستان
من قبلا کسپر رو آنیستال کردم و دوباره نصبش کردم ولی مشکل حل نشده
اگه کسی راه حل خاصی به نظرش میرسه لطفا بگه

omid-p30
21-03-2009, 22:48
دوستان
من قبلا کسپر رو آنیستال کردم و دوباره نصبش کردم ولی مشکل حل نشده
اگه کسی راه حل خاصی به نظرش میرسه لطفا بگه

از کدام ورژن کاسپراسکای استفاده میکنید؟ ضمنا خود کاسپر به درستی کار میکنه؟

majid20
21-03-2009, 23:45
سلام دوستان
من یه مشکل عجیب دارم
ممنون میشم کمکم کنید

بنا به دلایلی کسپر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم
اما در موقع نصب وقتی که اون گزینه های next باید میاومدند ، نیومدند و وقتی هم روی کسپر کلیک میکنم
روی فایل avp.exe که داخل پوشه کسپر هست ایراد میگیره . الان پاکش کردم و پیغامش یادم نیست .اما اگه نیاز بود بگید تا دوباره نصبش کنم و پیغامشو بنویسم...
ویندوز رو هم عوض کردم و دوباره کسپر رو نصب کردم اما باز همین پیغامو میده ...

سرعت کامپیوتر هم بعد از پاک کردن کسپر و چه بعد از نصب ویندوز بسیار پایین اومده...
موقع کلیک راست کردن درایو ها هم گزینه ای به نام open safely اضاف شده ...
وقتی هم crtl + alt+del میزنم در قسمت processes یه گزینه system idle proxesses هست که در قسمت cpuش همیشه بالای 70 هست . میزان مصرف cpu هم خیلی بالا رفته..

ممنون میشم کمکم کنید . خیلی سرعت کامپیوترم اومده پایین
مشکل شما به احتمال زیاد به دلیل آلودگی سیستم رخ داده که در بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیگیر ی کنید

درصد کمی هم ممکنه بدلیل خرابی ویندوز و یا تداخل شدید با برنامه خاص رخ داده باشه

در زمینه System Idle Process هم میزان بیکاری پردازنده ی سیستم رو مشخص میکنه

در واقع حجمی که نشان میدهد ؛ میزان مصرف شدن Cpu توسط پروسه مزبور نیست

بلکه میزان حجم خالی و بیکار مانده Cpu را مشخص میکنه

majid20
21-03-2009, 23:56
این مشکل به این دلیل رخ میده که برنامه دیفرگ کننده اقدام به دست زدن فایلهای کاری کسپرسکی میکند

شما برای حل مشکل اینگونه عمل کنید

1. خاصیت Self-Defense کسپرسکی را موقتا برای دیفرگ کردن سیستم غیرفعال کنید

2. سه فایل زیر که در پوشه C:\WINDOWS\system32 قرار دارد را به Trusted Zone کسپرسکی وارد کنید

dfrg
dfrgfat
dfrgntfs

موفق باشید

zigma94
23-03-2009, 05:02
این مشکل به این دلیل رخ میده که برنامه دیفرگ کننده اقدام به دست زدن فایلهای کاری کسپرسکی میکند

شما برای حل مشکل اینگونه عمل کنید

1. خاصیت Self-Defense کسپرسکی را موقتا برای دیفرگ کردن سیستم غیرفعال کنید

2. سه فایل زیر که در پوشه C:\WINDOWS\system32 قرار دارد را به Trusted Zone کسپرسکی وارد کنید

dfrg
dfrgfat
dfrgntfs

موفق باشید

سلام
من این پست شما رو تازه دیدم . اول از همه ممنون بابت جوابتون.
دو تا نکته رو میخواستم بگم البته قبلش بگم که هنوز روشی که گفتین رو امتحان نکردم
نکته اول اینکه من برنامه Disk Defragmenter رو در حالت غیر فعال بودن کسپرسکی و همین طور در حالت Safe Mode هم اجرا کردم و جواب نگرفتم
نکته دوم هم اینه که میخواستم که این قسمت از راه حلتون رو اجرا کنم:

dfrg
dfrgfat
dfrgntfs

موفق باشید

حالا سوال من اینجاست که با این کار, در واقع چه عملی انجام میشه؟
و اینکهTrusted Zone در قسمت Threats and exclusions قرار داره؟
با تشکر

majid20
23-03-2009, 21:30
دوست عزیز تا زمانیکه Self-Defense کسپرسکی فعال باشه شما قادر به هیچ تغییری در فایلهای کاری کسپرسکی نیستید

حتی اگر این کار یک جابجایی ساده 0 و 1 باشه

اما در زمینه وارد کردن برنامه Disk Defragmenter به Trusted Zone کسپرسکی باید گفت که این کار سبب میشه

پروسه های اجرایی برنامه در هنگام فعالیت از دید کسپرسکی کاملا مفید شناسایی شده و اجازه هرگونه عملی رو به آن بده

اینگونه دیگه لازم نیست هنگام دیفرگ کردن ، کسپرسکی رو غیرفعال کنید

درباره سوال آخر : بله

MaSoOd
24-03-2009, 11:12
چند روزه که هنگام کار با سیستم صفحه ی آبی میآد :41:

بار دومی که خودم پشت سیستم بوودم اشکال رو از فایل klif.sys که مربوط به kis  ورژن  506  روی سیستم هست  تشخیص داد :27:

عیب یاب آنلاین ویستا هم گفت که مشکل از اینترنت سکوریتی ست:21: 

هر از چند گاهی این صفحه ی آبی میاد و بعد از dumping memory file to hard سیستم ریستارت میشه :18:

علت از چی میتونه باشه ؟ 

در این مدت تنظیمات برنامه رو دست نزدم و همه ی تنظیمات در آ[رین حد ممکن هست سیستم هم کاملا قوی و نرم افزار آپدیت روزانه میشه  :20:

hamilton
24-03-2009, 11:24
چند روزه که هنگام کار با سیستم صفحه ی آبی میآد :41:

بار دومی که خودم پشت سیستم بوودم اشکال رو از فایل klif.sys که مربوط به kis  ورژن  506  روی سیستم هست  تشخیص داد :27:

عیب یاب آنلاین ویستا هم گفت که مشکل از اینترنت سکوریتی ست:21: 

هر از چند گاهی این صفحه ی آبی میاد و بعد از dumping memory file to hard سیستم ریستارت میشه :18:

علت از چی میتونه باشه ؟ 

در این مدت تنظیمات برنامه رو دست نزدم و همه ی تنظیمات در آ[رین حد ممکن هست سیستم هم کاملا قوی و نرم افزار آپدیت روزانه میشه  :20:

دوست عزيز در ابتدا خواهش كنم كه با فونت معمولي مسايل خود را مطرح كنيد.
اما در خصوص مشكل شما.شما چند وقته كه از kis نسخه 8.0.506 در سيستم خود استفاده ميكنيد؟آيا محصولات امنيتي ديگري مانند فايروال يا آنتي اسپايور ديگري بصورت فعال در سيستم شما نصب ميباشه؟قبلا از چه محصول امنيتي استفاده ميكرديد؟

MaSoOd
24-03-2009, 12:52
دقیق نمیدونم ولی چند ماهی میشه ( زمانی که اینجا این ورژن رو بعنوان stable  عنوان کردند نصبش کردم 

تنظیماتش رو مطابق پست دوستان ( بهترین تنظیمات برای کاسپر ) انجام دادم با این تفاوت که هوش مصنوعی و هورستیک رو تا آخر بالا بردم 

هیچ نرم افزار امنیتی دیگری استفاده نمیکنم 

فایروال ویستا +  دفندر رو کلا از بخش سرویس ویندوز غیر فعال کردم تا تداخلی بوجود نیاد 

دفعات بعدی بروز خطا ئ صفحه ی آبی دیگه اسم فایل klif.sys رو نیاورد 

لینک گزارش : 

gsi.kaspersky.fr/read.php?file=cc0c89f776b93b6da55938d24624a9a5&ms=0

چند سال میشه که فقط از کسپراسکی استفاده میکنم 

majid20
24-03-2009, 22:13
دقیق نمیدونم ولی چند ماهی میشه ( زمانی که اینجا این ورژن رو بعنوان stable  عنوان کردند نصبش کردم 

تنظیماتش رو مطابق پست دوستان ( بهترین تنظیمات برای کاسپر ) انجام دادم با این تفاوت که هوش مصنوعی و هورستیک رو تا آخر بالا بردم 

هیچ نرم افزار امنیتی دیگری استفاده نمیکنم 

فایروال ویستا +  دفندر رو کلا از بخش سرویس ویندوز غیر فعال کردم تا تداخلی بوجود نیاد 

دفعات بعدی بروز خطا ئ صفحه ی آبی دیگه اسم فایل klif.sys رو نیاورد 

لینک گزارش : 

gsi.kaspersky.fr/read.php?file=cc0c89f776b93b6da55938d24624a9a5&ms=0

چند سال میشه که فقط از کسپراسکی استفاده میکنم 
شما ابتدا کسپرسکی را پاک کنید

سپس برنامه Malwarebytes' Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دانلود کرده و پس از آپدیت کل سیستم را اسکن کنید

پیش از نصب مجدد کسپرسکی ، ابتدا رجیستری را تمیز کنید

albert12
25-03-2009, 15:06
سلام

به علت استفاده از اینترنت دایال آپ ,نتونستم کاسپر رو دانلود کنم. برای استفاده از کاسپر cd آنتی ویروس شرکت jb رو خریدم ورژن 2009 و محصول سکیوریتی کاسپر ورژن 8.0.0.506 رو نصب کردم برای فعال سازی هم از کلید 30 روزه کاسپر استفاده کردم. محصول به راحتی آپدیت هم شد و برای امنیت بیشتر Malwarebytes' Anti-Malware رو هم نصب کردم. به صورت اتفاقی cd مورد نظر آنتی ویروس رو با این دو نرمافزار امنیتی اسکن کردم که Malwarebytes' Anti-Malware موردی پیدا نکرد ولی کاسپر در هنگام اسکن به یک فایل به نام
kaspersky key finder 1.5 ایراد گرفت و تشخیص داد که این نرم افزار یک بد افزار هست.
عکس از موردی که کاسپر پیدا کرده قرار میدم,این فایل که کاسپر شناسایی کرده واقعا آلوده هست یا نه و کاسپر بی خودی بهش گیر داده و در صورت آلوده بودن این فایل, cd رو هم آلوده کرده؟؟

بعد از آپدیت کاسپر تمامی قسمتها آپدیت شدند ولی تاریخ آپدیت قسمت Malicious scripts با سایر قسمت ها فرق داره و تا تاریخ 12/02/2009 آپدیت شده. آپدیت این قسمت به هین صورت هست؟

متشکرم

alipencia
25-03-2009, 16:58
[quote=albert12;3626225]سلام

به علت استفاده از اینترنت دایال آپ ,نتونستم کاسپر رو دانلود کنم. برای استفاده از کاسپر cd آنتی ویروس شرکت jb رو خریدم ورژن 2009 و محصول سکیوریتی کاسپر ورژن 8.0.0.506 رو نصب کردم برای فعال سازی هم از کلید 30 روزه کاسپر استفاده کردم. محصول به راحتی آپدیت هم شد و برای امنیت بیشتر Malwarebytes' Anti-Malware رو هم نصب کردم. به صورت اتفاقی cd مورد نظر آنتی ویروس رو با این دو نرمافزار امنیتی اسکن کردم که Malwarebytes' Anti-Malware موردی پیدا نکرد ولی کاسپر در هنگام اسکن به یک فایل به نام
kaspersky key finder 1.5 ایراد گرفت و تشخیص داد که این نرم افزار یک بد افزار هست.
عکس از موردی که کاسپر پیدا کرده قرار میدم,این فایل که کاسپر شناسایی کرده واقعا آلوده هست یا نه و کاسپر بی خودی بهش گیر داده و در صورت آلوده بودن این فایل, cd رو هم آلوده کرده؟؟

دوست عزیز kaspersky key finder برنامه ای هست که با اتصال به یک سرور key های معتبر واسه اکتیو کردن برنامه پیدا میکنه و چون این کار از نظر شرکت غیر قانونیه کاسپر هم اون رو غیر مجاز میدونه و پاکش میکنه شما هم لازم نیست نگران باشید

albert12
26-03-2009, 01:40
دوست عزیز kaspersky key finder برنامه ای هست که با اتصال به یک سرور key های معتبر واسه اکتیو کردن برنامه پیدا میکنه و چون این کار از نظر شرکت غیر قانونیه کاسپر هم اون رو غیر مجاز میدونه و پاکش میکنه شما هم لازم نیست نگران باشید

آقا خیلی مرسی.

سایر کاربران محترم هم لطفا نظرشون رو درباره سوال من, بفرمایند.

hamilton
26-03-2009, 08:52
آقا خیلی مرسی.

سایر کاربران محترم هم لطفا نظرشون رو درباره سوال من, بفرمایند.

نظر خاصي وجود نداره.اين برنامه از نظر كمپاني كاسپر يك برنامه مخرب تسخيص داده شده چون داره به ضرر كمپاني كاسپر كار ميكنه بنابراين طبيعيه كار كنند كه اين برنامه و برنامه مشابه ديگر به عنوان يك برنامه مخرب به كاسپر شناسانده بشه.

royaye_talkh55
26-03-2009, 12:48
سلام hamilton عزیز
من با کاسپر به مشکل برخوردم و اون اینه که database corrupted داده و خواستم آپیت کنم تا درست بشه ولی دیشب 99 درصد رفت و 22 مگ آپدیت شد ولی اعصابم خورد شد و قطعش کردم و باز درست نشد .یک راه حل به من بدهید
راستی اگه تاپیک رو اشتباه اومدم معذرت.عوارض دوری از فروم هست
ممنون مهرداد:20:

ali.m.002
26-03-2009, 17:53
با سلام
آيا مي شود از ويروس ياب بروز شده بك آپ گرفت ،بطوري كه بشود روي سي دي رايت كرد و همچنين اتو ران هم باشد؟
در صورت امكان مراحل را توضيح دهيد.
با تشكر فراوان.

hamilton
26-03-2009, 18:59
سلام hamilton عزیز
من با کاسپر به مشکل برخوردم و اون اینه که database corrupted داده و خواستم آپیت کنم تا درست بشه ولی دیشب 99 درصد رفت و 22 مگ آپدیت شد ولی اعصابم خورد شد و قطعش کردم و باز درست نشد .یک راه حل به من بدهید
راستی اگه تاپیک رو اشتباه اومدم معذرت.عوارض دوری از فروم هست
ممنون مهرداد:20:

با سلام خدمت شما دوست عزيز.
در اين مورد توصيه ميكنم يكبار كاسپر را با برنامه هاي اصطلاحا قيلترشكن آپديت كنيد.بعد از اينكه يكبار اينكار را انجام داديد دفعات بعد ميتوانيد براحتي و بدون نياز به انجام كار خاصي آپديت را انجام دهيد.

با سلام
آيا مي شود از ويروس ياب بروز شده بك آپ گرفت ،بطوري كه بشود روي سي دي رايت كرد و همچنين اتو ران هم باشد؟
در صورت امكان مراحل را توضيح دهيد.
با تشكر فراوان.

اگر منظور شما تهيه Backup از آپديتهاي كاسپر ميباشد بله اين امكان وجود دارد و راهنماي انجام اين كار در پست اول موجود ميباشد.
اگر منظور شما تهيه Backup از خود آنتي ويروس و رايت آن روي سي دي ميباشد بايد گفت چنين امكاني وجود نداره.مگر اينكه شما از نسخه هاي Portable آنتي ويروسها استفاده كنيد كه نياز به نصب در ساير سيستمها ندارند.

rw280s
27-03-2009, 02:10
حجم شاخه C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab هست که بنظر خیلی زیاد میاد.
در سیستم من شاخه:
Bases = 37.5 Mb
Data = 364 Mb
Dskm = 99.8 Kb
QB = 350 Mb
Report = 11 Mb
Update distribution = 0
از حجم را اشغال کرده اند

در مورد شاخه های این آدس و اینکه چجوری حجم اضافه رو میشه پاک کرد و یا پاک کردن چه شاخه هایی مشکل زا نیست اطلاعات کاملی هست ؟

albert12
27-03-2009, 06:09
نظر خاصي وجود نداره.اين برنامه از نظر كمپاني كاسپر يك برنامه مخرب تسخيص داده شده چون داره به ضرر كمپاني كاسپر كار ميكنه بنابراين طبيعيه كار كنند كه اين برنامه و برنامه مشابه ديگر به عنوان يك برنامه مخرب به كاسپر شناسانده بشه.

جناب همیلتون گرامی

پس از نظر شما محتوای این cd مورد ندارد و آلوده نیست .
پس میشه به راحتی از اون استفاده کرد و مشکلی رو پیش نمیاره؟

در مورد سوال دوم من هم لطفا توضیح بدید که تاریخ آپدیت قسمت Malicious scripts با سایر قسمت ها فرق داره و تا تاریخ 12/02/2009 آپدیت شده. آپدیت این قسمت به هین صورت هست؟

متشکرم

Lofty
27-03-2009, 09:18
وقتی می خوام نسخه 7 کاسپر اینترنت سکوریتی را به صورت آفلاین آپدیت کنم این ارو را میده علتش چیست البته پوشه آپدیت را از یک کامپیوتر دیگه اوردم یادم یک ماه پیش همین اپدیت را قبول می کرد الان که ویندوز عوض شده و کاسپر را تازه نصب کردم قبول نمی کنه در ضمن ورژن همان ورژن است
بردم در چند جای دیگه هم امتحان کردم قبول نمی کنه

hamilton
27-03-2009, 10:26
جناب همیلتون گرامی

پس از نظر شما محتوای این cd مورد ندارد و آلوده نیست .
پس میشه به راحتی از اون استفاده کرد و مشکلی رو پیش نمیاره؟

در مورد سوال دوم من هم لطفا توضیح بدید که تاریخ آپدیت قسمت Malicious scripts با سایر قسمت ها فرق داره و تا تاریخ 12/02/2009 آپدیت شده. آپدیت این قسمت به هین صورت هست؟

متشکرم

در ارتباط با اين برنامه اي كه فرموديد خير.ولي بايد توجه داشته باشيد آن برنامه ديگه كار نميكنه.
در مورد سوال دوم شما و قسمت Malicious scripts بايد عرض كنم كه اين بخش بصورت مرتب و روزانه آپديت نميشه و در فواصل زماني خاصي از سوي كمپاني كاسپر آپديت ميشود و جاي نگراني در اين خصوص نميباشه.

وقتی می خوام نسخه 7 کاسپر اینترنت سکوریتی را به صورت آفلاین آپدیت کنم این ارو را میده علتش چیست البته پوشه آپدیت را از یک کامپیوتر دیگه اوردم یادم یک ماه پیش همین اپدیت را قبول می کرد الان که ویندوز عوض شده و کاسپر را تازه نصب کردم قبول نمی کنه در ضمن ورژن همان ورژن است
بردم در چند جای دیگه هم امتحان کردم قبول نمی کنه

احتمالا فايلهاي آپديت بصورت كامل برداشته نشده اند.محتويات پوشه آپديتي كه شما جمع آوري كرده ايد شامل چه فولدرهايي ميباشه؟

majid20
27-03-2009, 17:23
حجم شاخه C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab هست که بنظر خیلی زیاد میاد.
در سیستم من شاخه:
Bases = 37.5 Mb
Data = 364 Mb
Dskm = 99.8 Kb
QB = 350 Mb
Report = 11 Mb
Update distribution = 0
از حجم را اشغال کرده اند

در مورد شاخه های این آدس و اینکه چجوری حجم اضافه رو میشه پاک کرد و یا پاک کردن چه شاخه هایی مشکل زا نیست اطلاعات کاملی هست ؟

Bases : پوشه اصلی اطلاعات و دیتابیس آنتی ویروس است

Data : دیتابیس کلیه بخش ها و اطلاعات پیرامون آپدیت آنها در این پوشه قرار میگیرد

Dskm : این پوشه به PDM کسپرسکی مربوط میشود که اطلاعات آپدیت این بخش را ثبت میکند

QB : پوشه نگهداری فایلهای قرنطینه و پشتیان است

Report : همانطور که از نامش پیداست برای نگهداری گزارش های کسپرسکی درنظر گرفته شده است

خب پوشه QB و Report را باید از طریق خود کسپرسکی خالی کنید

بدین طریق که فایلهای گزارش رو از طریق منوی تنظیمات ، پاک نمایید

فایلهای قرنطینه رو هم باید به بخش قرنطینه در کسپرسکی رفته و فایلها را یا delete کنید یا Restore ( برای برگردان فایلهای مهم )

به پوشه Bases و Dskm به هیچ عنوان کاری نداشته باشید

و در سایر پوشه ها چنانچه فایلهایی با پسوند Tmp دیدید ، آنها را پاک کنید

( لازم به ذکر است برای پاک کردن هر فایلی ، باید ابتدا Self-Defense کسپرسکی را موقتا غیرفعال کنید )

majid20
27-03-2009, 19:05
رو نمایی از نسخه 2010 کسپرسکی که در تابستان امسال منتشر خواهد شد

( البته این اینترفیس تا آن زمان احتمالا دچار تغییراتی خواهد شد )

Payman_62
27-03-2009, 19:59
سلام.
من با روشی که جناب همیلتون آموزش دادن از سایت چینی یه سریال 6 ماهه دریافت کردم. دادم به یکی از دوستانم. هم زمان رو 2 سیستم استفاده کرده که هم زمان آنلاین میشن. ولی فقط یکیشون آپدیت میشده و دیگری آفلاین آپدیت از سیستم اول میشده.
میگفت چند وقت پیش دیده یه فولدر en دوباره کنار sch ساخته شده و سریالش از کار افتاده. گفتم کلا پاک کن و دوباره نصب کن. کرد و تغییرات لازم رو هم داد ولی میگه پیغام میده سریال compatible نیست.

zigma94
27-03-2009, 21:52
سلام به همه عزیزان
مشکل من اینه که از حدود یک ماه پیش تا به الان که کسپر رو نصب کردم, به تدریج از Free Space درایوC من کم شده و تا الان حدود 750MB کم شده (البته کسپر تو درایو C نصب نیست)
بیشتر که دقت کردم , دیدم که مشکل از فایلAVP8 هست که حجمش به حدود1.03GB رسیده.
آدرس AVP8 اینه:

C_Documents and Settings_All Users_Application Data_Kaspersky Lab_AVP8

وکه البته حذود یک گیگش مربوط به فایل Data در AVP8 میشه

جالا اگه دوستان لطف کنند و بگن که برای کم کردن این حجم (بدون آسیب به کسپر) چکار میشه کرد ممنون میشم.

albert12
27-03-2009, 22:02
در ارتباط با اين برنامه اي كه فرموديد خير.ولي بايد توجه داشته باشيد آن برنامه ديگه كار نميكنه.
در مورد سوال دوم شما و قسمت Malicious scripts بايد عرض كنم كه اين بخش بصورت مرتب و روزانه آپديت نميشه و در فواصل زماني خاصي از سوي كمپاني كاسپر آپديت ميشود و جاي نگراني در اين خصوص نميباشه.

منظور من استفاده از این برمانه نبود.
سوال اصلی من این هست که با توجه به اینکه کسپر این برنامه رو یک بد افزار تشخیص داده, آیا تشخیصی که کسپر داده درست هست؟
و سوال بعدی هم اینه که اگر تشخیص کسپر در مورد این بدافزار درست باشد آیا cd که حاوی این برنامه هست ,آلوده شده ؟

همیلتون گرامی از شما متشکرم.

omid-p30
27-03-2009, 22:28
سلام به همه عزیزان
مشکل من اینه که از حدود یک ماه پیش تا به الان که کسپر رو نصب کردم, به تدریج از free space درایوc من کم شده و تا الان حدود 750mb کم شده (البته کسپر تو درایو c نصب نیست)
بیشتر که دقت کردم , دیدم که مشکل از فایلavp8 هست که حجمش به حدود1.03gb رسیده.
آدرس avp8 اینه:

C_documents and settings_all users_application data_kaspersky lab_avp8

وکه البته حذود یک گیگش مربوط به فایل data در avp8 میشه

جالا اگه دوستان لطف کنند و بگن که برای کم کردن این حجم (بدون آسیب به کسپر) چکار میشه کرد ممنون میشم.

طبق همین پست بالایی آقا مجید (پست 4614) که معرفی کرده بودم عمل کنید. اگر ابهامی هست بپرسید.

سوال اصلی من این هست که با توجه به اینکه کسپر این برنامه رو یک بد افزار تشخیص داده, آیا تشخیصی که کسپر داده درست هست؟
و سوال بعدی هم اینه که اگر تشخیص کسپر در مورد این بدافزار درست باشد آیا cd که حاوی این برنامه هست ,آلوده شده ؟

خیالتون راحت، 2 بار گفته شد که مشکل از آلودگی نیست و چرا کاسپر برنامه رو به عنوان بد افزار تشخیص میده.

hamilton
27-03-2009, 22:33

همانطور كه omid-p30 عزيز نيز فرمودند سي دي شما در ارتباط با اين برنامه مشكلي نداره و اين برنامه آلودگي خاصي نداره و دليل اينكه اين برنامه از سوي كمپاني كاسپر به عنوان يك برنامه مخرب شناسانده شده را نيز خدمت شما عرض كردم.

zigma94
28-03-2009, 12:32
Bases : پوشه اصلی اطلاعات و دیتابیس آنتی ویروس است

Data : دیتابیس کلیه بخش ها و اطلاعات پیرامون آپدیت آنها در این پوشه قرار میگیرد

Dskm : این پوشه به PDM کسپرسکی مربوط میشود که اطلاعات آپدیت این بخش را ثبت میکند

QB : پوشه نگهداری فایلهای قرنطینه و پشتیان است

Report : همانطور که از نامش پیداست برای نگهداری گزارش های کسپرسکی درنظر گرفته شده است

خب پوشه QB و Report را باید از طریق خود کسپرسکی خالی کنید

بدین طریق که فایلهای گزارش رو از طریق منوی تنظیمات ، پاک نمایید

فایلهای قرنطینه رو هم باید به بخش قرنطینه در کسپرسکی رفته و فایلها را یا delete کنید یا Restore ( برای برگردان فایلهای مهم )

به پوشه Bases و Dskm به هیچ عنوان کاری نداشته باشید

و در سایر پوشه ها چنانچه فایلهایی با پسوند Tmp دیدید ، آنها را پاک کنید

( لازم به ذکر است برای پاک کردن هر فایلی ، باید ابتدا Self-Defense کسپرسکی را موقتا غیرفعال کنید )

آقا مجید میخواستم بپرسم که آیا پاک کردن فایلهایی با پسوند Tmp در پوشه Data کوچکترین آسیبی به کسپر نمیزنه؟
و اینکه در این فایلهایی موقتی, در واقع چه اطلاعاتی نگهداری میشه؟

majid20
28-03-2009, 18:09
سلام.
من با روشی که جناب همیلتون آموزش دادن از سایت چینی یه سریال 6 ماهه دریافت کردم. دادم به یکی از دوستانم. هم زمان رو 2 سیستم استفاده کرده که هم زمان آنلاین میشن. ولی فقط یکیشون آپدیت میشده و دیگری آفلاین آپدیت از سیستم اول میشده.
میگفت چند وقت پیش دیده یه فولدر en دوباره کنار sch ساخته شده و سریالش از کار افتاده. گفتم کلا پاک کن و دوباره نصب کن. کرد و تغییرات لازم رو هم داد ولی میگه پیغام میده سریال compatible نیست.
پیمان جان اگه کلید مزبور رو هنوز داری برام بصورت خصوصی بفرست تا چکش کنم

آقا مجید میخواستم بپرسم که آیا پاک کردن فایلهایی با پسوند Tmp در پوشه Data کوچکترین آسیبی به کسپر نمیزنه؟
و اینکه در این فایلهایی موقتی, در واقع چه اطلاعاتی نگهداری میشه؟
پس از هر تغییر اساسی ، فایلهای Temp بوجود می آیند تا برای Rollback و بازگشت به حالت پیش از تغییر ، استفاده شوند

گاها به دلیل خاص خود حجم این فایلها بی مورد زیاد شده و کاربر ناچار است بصورت دستی آنها را پاک کند

ebrahimjan
28-03-2009, 20:24
كسي ميدونه نسخه جديد كسپرسكاي كي به بازار مياد منظورم تاريخ عرضه اون هست كه بايد نسخه 2010 باشه؟

omid-p30
28-03-2009, 20:41
كسي ميدونه نسخه جديد كسپرسكاي كي به بازار مياد منظورم تاريخ عرضه اون هست كه بايد نسخه 2010 باشه؟

تابستان امسال

MaSoOd
28-03-2009, 23:54
شما ابتدا کسپرسکی را پاک کنید

سپس برنامه Malwarebytes' Anti-Malware را دانلود کرده و پس از آپدیت کل سیستم را اسکن کنید

پیش از نصب مجدد کسپرسکی ، ابتدا رجیستری را تمیز کنید

تشکر از راهنمایی
مشکل حل شد ولی مساله از جای دیگه ای آب میخورد ||| فقط چون بار اول اسم فایلی رو آورد که به کاسپر مربوط میشد منو گمراه کرد |||

مدتی پیش cpu و رم رو با هم و بصورت هماهنگ over کرده بوودم
تازگی ها cpu رو برگردوندم ولی رم به همان صورت over شده باقی موند
چند روز پیش اتفاقی تنظیمات over رم رو برگردوندم همه چیز درست شد

برام جالبه که با وجود اینکه تمام تنظیمات کسپر رو تا آخرین حد بالا برده بوودم ابن برنامه ای که معرفی کردی 3 تا فایل آلوده رو تشخیص داد قبلنا برنامه های معروفی مثل SuperAntiSpyware نمیتونستن چیزی تشخیص بدن

میشه برای همیشه به این برنامه اطمینان کرد ؟

albert12
29-03-2009, 10:55
در همین تاپیک خوندم که بعضی ها با آپدیت کاسپر مشکل دارند و باید از پ ر و ک سی استفاده کنند. من هم امروز با این مشکل مواجه شدم. می خوام این مشکل رو با نرم افزار ultrasufr حل کنم. میشه به این نرم افزار اطمینان کرد و موردی نداره؟

hamilton
29-03-2009, 11:10
در همین تاپیک خوندم که بعضی ها با آپدیت کاسپر مشکل دارند و باید از پ ر و ک سی استفاده کنند. من هم امروز با این مشکل مواجه شدم. می خوام این مشکل رو با نرم افزار ultrasufr حل کنم. میشه به این نرم افزار اطمینان کرد و موردی نداره؟

مشكلي نيست و ميتونيد از اين برنامه استفاده كنيد.

Payman_62
29-03-2009, 12:59
پیمان جان اگه کلید مزبور رو هنوز داری برام بصورت خصوصی بفرست تا چکش کنم

سلام.
ظاهرا مشکل حل شد. ورژن آنتیش مشکل داشت. 8.0.0.506 رو بهش دادم مشکلش حل شد.

majid20
29-03-2009, 17:29
تشکر از راهنمایی
مشکل حل شد ولی مساله از جای دیگه ای آب میخورد ||| فقط چون بار اول اسم فایلی رو آورد که به کاسپر مربوط میشد منو گمراه کرد |||

برام جالبه که با وجود اینکه تمام تنظیمات کسپر رو تا آخرین حد بالا برده بوودم ابن برنامه ای که معرفی کردی 3 تا فایل آلوده رو تشخیص داد قبلنا برنامه های معروفی مثل superantispyware نمیتونستن چیزی تشخیص بدن

میشه برای همیشه به این برنامه اطمینان کرد ؟
برنامه مزبور از بهترین ضد مخرب های دنیاست و همواره توصیه میشه حداقل بعنوان اسکنر از آن استفاده کنید

از گزارش سیستمی که شما گذاشتید مشخص بود برخی پروسه های آلوده در سیستم جریان دارند

بهمین خاطر این برنامه رو معرفی کردم چون این برنامه به نوعی مکمل هر آنتی ویروس است

سلام.
ظاهرا مشکل حل شد. ورژن آنتیش مشکل داشت. 8.0.0.506 رو بهش دادم مشکلش حل شد.
خوشحالم که مشکل خاصی نبود :46:

Payman_62
30-03-2009, 15:33
[b]خوشحالم که مشکل خاصی نبود :46:
سلام.
نه مجید جان زیاد خوشحال نباش. مشکل از جای دیگه هست. نه ورژن برنامه.
من بهش گفتم برنامه رو UNINSTALL کرد و تمام فولدرها رو پاک کرد. حتی فولدری که تو APPLICATION DATA هست. دوباره kav8.0.0.506en.exe رو نصب کرد. بعد 1 سریال جدید از همون سری سریال های 6 ماه چینی که تا حالا استفاده نشده بود بهش دادم. سریال رو فقط به همین سیستم داد و پذیرفت. گفت 170 روز مونده. بعد آپدیت کرد و ریست کرد. بعد آپدیت هر دفعه میگه کامپتیبل نیست. این بار هم با این که سریال جدید بود بعد آپدیت گفت کامپتیبل نیست.
یه نکته عجیب این که داخل فولدر loc غیر از فولدر sch که فولدر en رو به این نام تغییر داده بودم یه فولدر en جدید هم ایجاد شده.

albert12
30-03-2009, 15:43
وارد یکی از تاپیک ها یک فروم شدم . تاپیک مربوط به فروش یک محصول بود . بلافاصله بعد از ورود به تاپیک کاسپر پیغام داد که عکسی که در تاپیک قرار گرفته یک ویروس هست.( تا به حال با همچین موردی برخورد نکرده بودم) . تشخیص کاسپر درست بوده یا نه؟ و لطفا بگید که آیا این ویروس رو که شناسایی کرده دفع کرده؟

majid20
30-03-2009, 21:13
سلام.
نه مجید جان زیاد خوشحال نباش. مشکل از جای دیگه هست. نه ورژن برنامه.
من بهش گفتم برنامه رو UNINSTALL کرد و تمام فولدرها رو پاک کرد. حتی فولدری که تو APPLICATION DATA هست. دوباره kav8.0.0.506en.exe رو نصب کرد. بعد 1 سریال جدید از همون سری سریال های 6 ماه چینی که تا حالا استفاده نشده بود بهش دادم. سریال رو فقط به همین سیستم داد و پذیرفت. گفت 170 روز مونده. بعد آپدیت کرد و ریست کرد. بعد آپدیت هر دفعه میگه کامپتیبل نیست. این بار هم با این که سریال جدید بود بعد آپدیت گفت کامپتیبل نیست.
یه نکته عجیب این که داخل فولدر loc غیر از فولدر sch که فولدر en رو به این نام تغییر داده بودم یه فولدر en جدید هم ایجاد شده.
پیمان جان یه توضیحی در مورد کلید های چینی بدم

این کلید ها صرفا بر روی محصولات چینی کسپرسکی پاسخ میدن و برای نسخه اصلی یعنی International طراحی نشده اند

در چنین حالتی برای دور زدن کسپرسکی منهای تغییر نام Skin کسپرسکی از en ( مخفف انگلیسی ) به sch ( مخفف چینی )

در رجیستری هم به مسیر زیر رفته و عبارت localization را نیز از en به sch تغییر میدادیم

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\protected \AVP8\environment

بدین طریق به راحتی از کلید های چینی در نسخه های اینترنشنال استفاده میشد

اما مدتی بود که کمپانی کسپرسکی از این روش مطلع و نسبت به آن حساس شده

اگر با توجه به توضیحات فوق باز چنین موردی پیش آمد ، پس احتمالا کمپانی روشی برای مقابله با این ترفند در پیش گرفته

zigma94
30-03-2009, 21:16
سلام
میخواستم بپرسم که چطور میشه Self Defense رو تو کسپرسکی غیرفعال کرد؟

majid20
30-03-2009, 21:18
وارد یکی از تاپیک ها یک فروم شدم . تاپیک مربوط به فروش یک محصول بود . بلافاصله بعد از ورود به تاپیک کاسپر پیغام داد که عکسی که در تاپیک قرار گرفته یک ویروس هست.( تا به حال با همچین موردی برخورد نکرده بودم) . تشخیص کاسپر درست بوده یا نه؟ و لطفا بگید که آیا این ویروس رو که شناسایی کرده دفع کرده؟

اگر تنظیمات کسپرسکی به حالت پیش فرض باشه و یا بر اساس تنظیمات گفته شده تنظیم کرده باشید

کسپرسکی بطورخودکار هر گونه تهدیدی ( حتی در وب ) را دفع میکند

در ضمن توصیه میکنم پس از هر وبگردی ، Cashe مرورگر خود را خالی کنید

یا از طریق برنامه های مفیدی چون CCleaner فایلهای زائد سیستم و مرورگرها را پاک کنید

majid20
30-03-2009, 21:24
سلام
میخواستم بپرسم که چطور میشه Self Defense رو تو کسپرسکی غیرفعال کرد؟
در نسخه 2009 در بخش Settings --> Options

در نسخه 7 در بخش Settings --> Service

mrmmnb
30-03-2009, 23:18
دوستان دو تا سوال:
اول اینکه قبلا یه لینکی رو یکی از بچهه ا گزاشته بود که همیشه کلیذ های اون ابدیت بود من لینکش رو گم کردم اگه هنوز پابرجاهست یه نفر اونو دوباره بزاره(ضمن اینکه اگه سایت خاصی دیگه ای هم وجود داره که کلید های اون به روز هست معرفی کنید البته یه سایت چینی هم بود که خود کاسپر به اون گیر میداد اگه کاسپر رو غیر فعال کنیم و وارد اون سایت بشیم خطرناکه از نطر امنیتی؟)
سوال دومم در باره مشکل که کاسپر و بابیلون دارن هست من تو هر برنامه ای و هر کجای ویندوز روی کلمه ای کلیک کنم با بایلون(کلید وسط موس رو توی تنظیمات بابیلون گزاشتم برای معنی کردن لغات) به راحتی بابیلون میاد واون کلمه رو معنیش رو میده اما توی پنجره های کاسپر وقتی کلید وسط موس رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته به نظر شما مشکل از چی هست و چطور میشه اونو برطرف کرد؟(البته نمیدونستم اینو توی تایپیک بابیلون بپرسم یا اینجا ولی انجا رو انتخاب کردم)

omid-p30
30-03-2009, 23:33
دوستان دو تا سوال:
اول اینکه قبلا یه لینکی رو یکی از بچهه ا گزاشته بود که همیشه کلیذ های اون ابدیت بود من لینکش رو گم کردم اگه هنوز پابرجاهست یه نفر اونو دوباره بزاره(ضمن اینکه اگه سایت خاصی دیگه ای هم وجود داره که کلید های اون به روز هست معرفی کنید البته یه سایت چینی هم بود که خود کاسپر به اون گیر میداد اگه کاسپر رو غیر فعال کنیم و وارد اون سایت بشیم خطرناکه از نطر امنیتی؟)
سوال دومم در باره مشکل که کاسپر و بابیلون دارن هست من تو هر برنامه ای و هر کجای ویندوز روی کلمه ای کلیک کنم با بایلون(کلید وسط موس رو توی تنظیمات بابیلون گزاشتم برای معنی کردن لغات) به راحتی بابیلون میاد واون کلمه رو معنیش رو میده اما توی پنجره های کاسپر وقتی کلید وسط موس رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته به نظر شما مشکل از چی هست و چطور میشه اونو برطرف کرد؟(البته نمیدونستم اینو توی تایپیک بابیلون بپرسم یا اینجا ولی انجا رو انتخاب کردم)

احتمالا لینک امضای Markus رو میگیند.

راه های جاگزین به جای غیر فعال کردن کاسپر برای ورود به سایت چینی

بقیه سایت ها و لینک سریال ها رو در تاپیک کرک وسریال کاسپر پیگیر باشید.

فکر کنم در تاپیک بابیلون یا ویندوز بپرسید بهتر باشه. زیاد ارتباطی به کاسپر نداره.

mrmmnb
31-03-2009, 12:11
omid-p30 جون دستت درد نکنه در مورد سوال اولم عالی بود همه رو کامل راهنمایی کردید

Payman_62
31-03-2009, 14:46
اگر با توجه به توضیحات فوق باز چنین موردی پیش آمد ، پس احتمالا کمپانی روشی برای مقابله با این ترفند در پیش گرفته
سلام.
من هم همین فکر رو میکردم. چون بعد آپدیت این مشکل پیش میاد. حالا روشی برای دور زدن این مشکل وجود نداره؟
اگه نسخه چینی رو نصب کنم زبان برنامه چینی خواهد بود یا انگلیسی؟ میشه زبان نسخه چینی رو به انگلیسی تغییر داد؟

majid20
31-03-2009, 23:33
سلام.
من هم همین فکر رو میکردم. چون بعد آپدیت این مشکل پیش میاد. حالا روشی برای دور زدن این مشکل وجود نداره؟
اگه نسخه چینی رو نصب کنم زبان برنامه چینی خواهد بود یا انگلیسی؟ میشه زبان نسخه چینی رو به انگلیسی تغییر داد؟
راه حلی در حال حاضر به ذهنم نمیرسه

اگه بخواهید نسخه چینی رو نصب کنید ، زبان کل برنامه و همچنین هشدارهای آن چینی خواهند شد

و امکان تغییر زبان آن به انگلیسی نیست

omid-p30
01-04-2009, 10:15
کسب بالاترین نمره محصول 2009 از سایت AV-Comparatives

خبر اصلی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر اولین تست سال 2009 سایت av-comparatives.org (سایت مستقل و از معتبرترین سایت های تست) محصول 2009 کاسپراسکای موفق به کسب نمره + Advanved (بالاترین نمره) از بین 17 محصول تست شده شد. تنها 3 آنتی ویروس دیگر این نمره را گرفته اند. مجموعه ای با شمار یک ملیون و سیصد هزاری از انواع ویروس، تروجان،کرم جمع آوری شده طی 9 ماه اخیر از منابع مختلف به همراه مجموعه ای از فایل های سالم برای تشخیص خطای اشتباه در این تست به کار گرفته شدند.
مشخصه بارز کسب این نمره تشخیص 97 درصدی مخرب ها به همراه خطای اشتباه کم بوده و همچنین سرعت اسکن بالای کاسپر (حتی با بالاترین درجه هوش مصنوعی) آشکار گشت.
گزارش کامل نتایج به دست آمده در تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها موجود میباشد.

zigma94
01-04-2009, 21:36
پس از هر تغییر اساسی ، فایلهای Temp بوجود می آیند تا برای Rollback و بازگشت به حالت پیش از تغییر ، استفاده شوند

گاها به دلیل خاص خود حجم این فایلها بی مورد زیاد شده و کاربر ناچار است بصورت دستی آنها را پاک کند

سلام
تا اونجایی که من متوجه شدم پاک کردن فایلهایی با پسوندtmp در آدرس زیر هیچ ضربه ای به کسپرسکی نمیزنه
C_Documents and Settings_All Users_Application Data_Kaspersky Lab_AVP8_Data

ولی وقتی که من میخوام این فایلها رو پاک کنم با این پیغام رو به رو میشم:

omid-p30
01-04-2009, 22:26
سلام
تا اونجایی که من متوجه شدم پاک کردن فایلهایی با پسوندtmp در آدرس زیر هیچ ضربه ای به کسپرسکی نمیزنه
C_Documents and Settings_All Users_Application Data_Kaspersky Lab_AVP8_Data

ولی وقتی که من میخوام این فایلها رو پاک کنم با این پیغام رو به رو میشم:

ُself defence کاسپر رو غیر فعال کردید ؟

سلام
چطور ميشه فايل هايي كه قرنطينه شده رو از قرنطينه در ْورد

روی قسمتی که نشون دادم کلیک کنید. در پنجره ای که باز میشه تمام موارد قرنطینه شده لیست شده اند که برای باز گرداندن هر کدوم باید روی آن مورد کلیک راست کرده و restore کنید.

ebrahimjan
02-04-2009, 12:10
بچه ها من چند تا مشكل دارم اگه كسي راهنمايي كنه ممنون ميشم
اول اينكه زماني كه كسپرسكاي رو مي خوام آپديت كنم تا 100 ميره ولي اون نوار قرمز رنگ به صورت سبز در نمي ياد و روي همين 100 درصد گير ميكنه و واي ميسه. يكي از دوستان به من گفت كه بايد از پ ر ك س ي استفاده كني و آي پي اتصالتون عوض كني حالا مي خواستم يكي آموزش اين روش رو به طور كامل به من بگه.
سوال دوم من اينه كه من نسخه 8.0.0.506 رو دارم اگه بخوام اون رو آپديت كنم حجم آپديت اون چقدر هست منظور اينه كه چند مگ ميشه ؟

majid20
02-04-2009, 19:57
بچه ها من چند تا مشكل دارم اگه كسي راهنمايي كنه ممنون ميشم
اول اينكه زماني كه كسپرسكاي رو مي خوام آپديت كنم تا 100 ميره ولي اون نوار قرمز رنگ به صورت سبز در نمي ياد و روي همين 100 درصد گير ميكنه و واي ميسه. يكي از دوستان به من گفت كه بايد از پ ر ك س ي استفاده كني و آي پي اتصالتون عوض كني حالا مي خواستم يكي آموزش اين روش رو به طور كامل به من بگه.
سوال دوم من اينه كه من نسخه 8.0.0.506 رو دارم اگه بخوام اون رو آپديت كنم حجم آپديت اون چقدر هست منظور اينه كه چند مگ ميشه ؟
شما می توانید برنامه های فیلطرشکنی نظیر Ultra Surf رو از وب دانلود کنید

این برنامه هنگام اجرا یه پر و کسی و پورت در IE وارد میکنند و معمولا کسپرسکی بطور خودکار از این پر و کسی استفاده میکنه

اگه بصورت خودکار تنظیمات وارد کسپرسکی نشد برای برنامه ای نظیر Ultra surf چنین عمل کنید

albert12
03-04-2009, 08:44
سایت kasperskylabs.ir نمایندگی رسمی کاسپر هست؟

در موقع خرید اینترنت سکیوریتی کسپر 2009 (ارجینال) به چه نکاتی باید دقت کرد ؟ در مورد پک این محصول و محتویاتش توضیح بدید ؟ و با خرید یک محصول ارجینال میشه اون رو روی 2 کامپیوتر استفاده کرد؟

با توجه به اینکه هر دو آنتی ویروس نود و کاسپر در تست های جدید خوب عمل کردند, خرید اینترنت سکیوریتی کدام یک رو توصیه میکنید؟ (با توجه به آمدن نسخه 4 نود)

hamilton
03-04-2009, 18:03
سایت kasperskylabs.ir نمایندگی رسمی کاسپر هست؟

در موقع خرید اینترنت سکیوریتی کسپر 2009 (ارجینال) به چه نکاتی باید دقت کرد ؟ در مورد پک این محصول و محتویاتش توضیح بدید ؟ و با خرید یک محصول ارجینال میشه اون رو روی 2 کامپیوتر استفاده کرد؟

با توجه به اینکه هر دو آنتی ویروس نود و کاسپر در تست های جدید خوب عمل کردند, خرید اینترنت سکیوریتی کدام یک رو توصیه میکنید؟ (با توجه به آمدن نسخه 4 نود)

شما با مراجعه به آدرس زير ليست نمايندگيهاي كاسپر در ايران كه شامل 3 كمپاني آواژنگ و كمپاني دوران و كمپاني آتنا ميباشه را مشاهده خواهيد كرد:

آدرس وب سايت و شماره تماس هر 3 شركت در ادرس فوق وجود دارد.
اگر شما از اين 3 شركت خريد كنيد چون نمايندگي كاسپر در ايران هستند قاعدتا بايد خيالتان از هر بابت راحت باشد.منتهي نوع Package ممكنه متفاوت باشه كه اين امر فرق چنداني به حال كاربر نميكنه ولي نكته اي كه وجود داره اينه كه متاسفانه به مساله بسته بندي زيبا در ايران توجه زيادي نميشه.بهر صورت مهم سريالي است كه داخل اين بسته وجود داره چرا كه خود نرم افزار موردنظر براحتي از خود سايت كاسپر قابل دانلود ميباشه.
اگر يك بسته كامل و امنيتي قابل قبول را ميخواهيد توصيه من استفاده از اينترنت سكيوريتي كاسپر ميباشه كه در تستهاي انجام شده داراي فايروال قدرتمندي ميباشه.

ghermezeteh
03-04-2009, 18:55
سلام,کسپر اسکی اینتر نت سکوریتی با پک 3 ویندوز ایکس پی مشکلی داره؟
چون من ایکس پی پک 3 رو که نصب کردم دیگه کسپر اسکی اپدیت نمیشه یعنی میشه منتها تا 99 % اپدیت میشه و متوقف میشه.
البته نمیدونم مشکل از پک 3 هست یا چیزه دیگه.

omid-p30
03-04-2009, 19:07
سلام,کسپر اسکی اینتر نت سکوریتی با پک 3 ویندوز ایکس پی مشکلی داره؟
چون من ایکس پی پک 3 رو که نصب کردم دیگه کسپر اسکی اپدیت نمیشه یعنی میشه منتها تا 99 % اپدیت میشه و متوقف میشه.
البته نمیدونم مشکل از پک 3 هست یا چیزه دیگه.

مشکل از درصد شمار کاسپر هست که در آپدیت با حجم های بالا اصلا درست عمل نمیکنه. پست زیر رو بخونید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا میتونید همونطور که در پست بالا توضیح دادم اگر اروری گزارش نمیشه اجازه بدید کامل آپدیت بشه ،یا میتونید از برنامه kasperky updater معرفی شده در پست زیر استفاده کنید،

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا میتونید برای ورژن 8 از سایت تبیان و برای ورژن 7 از سایت کاسپراسکای آپدیت ها رو دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد دوم و سوم برای انتقال آپدیت ها به کاسپر آموزش تصویری آپدیت دستی کاسپراسکای در پست اول رو بخونید و پیشنهاد میشه طبق همون آموزش همیشه یک فایل پشتیبان از آپدیت داشته باشید تا بعد از تعویض ویندوز مجبور به آپدیت دوباره نباشید.

albert12
03-04-2009, 19:11
همیلتون گرامی متشکرم.

چند سوال دیگر هم دارم در مورد خرید محصول ارجینال و سریال قانونی:

بعد از استفاده از سریال قانونی ,اگر زمانی نیاز به تعویض ویندوز باشد چگونه میشه دوباره از سریال استفاده کرد و در صورت تعویض ویندوز مشکلی پیش نمیاد؟

بعد از مدتی استفاده از سریال قانونی و محصول ارجینال, اگر کسی بخواهد کامپیوتر جدید بخرد آیا میتونه از سریالی قانونی که در کامپیوتر قبلی استفاده میکرده در کامپیوتر جدید هم استفاده کنه ؟ و در صورت بروز مشکل راه حل چیست؟

با خرید یک محصول ارجینال میشه اون رو روی 2 کامپیوتر استفاده کرد؟

omid-p30
03-04-2009, 19:35
سلام.
من کاسپراسکای اینترنت سکوریتی رو نصب کردم (در درایو D). اما تویه مسیر C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8 یه چندتا پوشه ساخته. که پوشه QB یه هحجمی به اندازه 6.5 گیگ داره؟؟؟؟؟ این چیه؟ آیا باید باشه؟؟؟
----------
سئوال دومم اینه که من هر Key رو که وارد می کنم، یا میگه وارد بلک لیست شده، یا میگه دیتا بیسش داغونه یا میگه تاریخ انقضاش سر رسیده و هزار جور مکافات دیگه. حالا من چیکار کنم؟؟؟
---------
سئوال سوم: این کاسپر به هر چیزی که می خوام اجرا کنم اولش یه گیر میده. من باید یا بلاک رو واسش انتخاب کنم، یا Allow. اما در هر صورت برنامه رو اجرا می کنه. چیکارش کنم که اینقدر ه همه چیز نپیچه و گیر نده؟؟؟؟؟؟؟؟ :biggrin:اون تاپیک مختص معرفی و دانلود هست. سوالاتتون رو اینجا بپرسید.

1.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2.جدیدترین key ها رو از تاپیک کرک و سریال کاسپر بگیرید و مشکلات مربوط به key رو هم با ذکر دقیق ورژن و ارور مربوطه همونجا بپرسید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید طبق پست بالا کاسپر در حالت اتومات قرار گرفته و خودش دستورات رو اجرا میکنه.

majid20
04-04-2009, 18:12
همیلتون گرامی متشکرم.

چند سوال دیگر هم دارم در مورد خرید محصول ارجینال و سریال قانونی:

بعد از استفاده از سریال قانونی ,اگر زمانی نیاز به تعویض ویندوز باشد چگونه میشه دوباره از سریال استفاده کرد و در صورت تعویض ویندوز مشکلی پیش نمیاد؟

بعد از مدتی استفاده از سریال قانونی و محصول ارجینال, اگر کسی بخواهد کامپیوتر جدید بخرد آیا میتونه از سریالی قانونی که در کامپیوتر قبلی استفاده میکرده در کامپیوتر جدید هم استفاده کنه ؟ و در صورت بروز مشکل راه حل چیست؟

با خرید یک محصول ارجینال میشه اون رو روی 2 کامپیوتر استفاده کرد؟
یک کلید یا کد فعالساز رو می تونید هر چند بار که میخواهید تا زمان اتمام شارژ آن استفاده کنید

این سریال مهم نیست در کدام کامپیوتر و یا حتی کشور باشد

البته اگر بخواهید در دو سیستم استفاده کنید چنانچه از دو سیستم بطور جداگانه استفاده میکنید مشکلی نیست

P‌C
04-04-2009, 20:06
نکته ای در مورد کیبورد مجازی kaspersky
همونطور که می دونید حروف و کلمات تایپ شده در کیبورد مجازی kaspersky برخلاف کیبورد فیزیکی و کیبورد مجازی ویندوز قابل ردیابی و ثبت توسط keylogger ها نیستند با آرامش خاطر میتونید رمزها و مطالب محرمانه خودتون رو با استفاده از این کیبورد مجازی تایپ کنید.
اما اجرای پیاپی اون از طریق اجرای پنجره اصلی kasper و انتخاب از منوی online security کمی آزار دهنده است ولی شما میتونید بافشردن همزمان Control+Alt+Shift+P این کیبورد رو براحتی اجرا کنید.

P‌C
04-04-2009, 21:31
دوستان یه سوالی داشتم
در صد پردازش از cpu پروسس avp.exe حدودا هر 1 دقیقه یکبار و برای مدتی خیلی کوتاه درحد 1 ثانیه به حداکثر میرسه و با توجه به اینکه من از کارت --- استفاده میکنم تاثیر(پرش) کوچیکی روی تصویر میذاره.
راهی برای برطرف کردن این مشکل وجود نداره؟

majid20
04-04-2009, 22:01
دوستان یه سوالی داشتم
در صد پردازش از cpu پروسس avp.exe حدودا هر 1 دقیقه یکبار و برای مدتی خیلی کوتاه درحد 1 ثانیه به حداکثر میرسه و با توجه به اینکه من از کارت --- استفاده میکنم تاثیر(پرش) کوچیکی روی تصویر میذاره.
از کدام ورژن کسپرسکی و نسخه آن استفاده میکند ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟سیستم عامل شما چیست؟

P‌C
05-04-2009, 00:51
از کدام ورژن کسپرسکی و نسخه آن استفاده میکند ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟سیستم عامل شما چیست؟
kis 8.0.0.506en - طبعا خیر - xp sp2

hesamkowsar
05-04-2009, 01:14
دوستان من جز kaspersky همه انتی ویروسی امتحان کردم...همشونم اپدیت روز بودن اخر هم یا اسپای ور گرفتم یا تروجان...ایا این انتی ویروس اسپای ها رو میشناسه؟دیتا بیس قوی واسه اپدیت داره؟اخرین ورژنش چنده...اپدیتاش حجم بالاه..؟(دایلاپ دارم پرسیدم)...از مشکلاتشم بگید...این کی هاش واسه اپدیته فقط؟

اگه دقیق راهنماییم کنید ممنون میشم...
من از nod32 از همه بیشتر راضی بودم اما اینو تست نکردم...ویندوزم هم ویستاه....32 بیت

omid-p30
05-04-2009, 07:55
دوستان من جز kaspersky همه انتی ویروسی امتحان کردم...همشونم اپدیت روز بودن اخر هم یا اسپای ور گرفتم یا تروجان...ایا این انتی ویروس اسپای ها رو میشناسه؟دیتا بیس قوی واسه اپدیت داره؟اخرین ورژنش چنده...اپدیتاش حجم بالاه..؟(دایلاپ دارم پرسیدم)...از مشکلاتشم بگید...این کی هاش واسه اپدیته فقط؟

من از nod32 از همه بیشتر راضی بودم اما اینو تست نکردم...ویندوزم هم ویستاه....32 بیت

همونطور که چندین بار در این تاپیک عنوان شده ( در صورت استفاده از کاسپر ) نیازی به گارد فعال آنتی اسپایور نیست اما از یک یا حتی چند آنتی اسپایور خوب برای اسکن استفاده کنید. پست زیر موید این مطلب هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبله، کاسپراسکای یکی از قوی ترین محصولات امنیتی در زمینه دیتابیس هست (اگر نگوییم قویترین).
آخرین ورژن 8.0.0.506 هست.
آپدیت اولیه در حال حاضر 56 مگابایت هست و روزانه حد اکثر حدودا 300 تا 500 kb .(ویرایش : آپدیت اولیه در حال حاضر حدود 20 مگابایت هست و 56 مگابایت حجم پوشه پشتیبان من بود که شامل دیتابیس موجود در نسخه انتشار یافته هم میشود.)
نخیر بدون کی، محصول عملا غیر قابل استفاده شده و مختص آپدیت نیست.
سوالی که در مورد مشکلاتش پرسیدید خیلی کلی هست. ممکنه چیزی که یک کاربر به عنوان یک مشکل میشناسه در حقیقت یک مزیت باشه ( مثلا حجم آپدیت) یا ممکنه مشکلاتی که یک کاربر رو ناراحت میکنه برای دیگری اصلا مساله ای نباشه. بهترین راه این هست که شما همه آنتی ویروس ها را امتحان کردید این را هم امتحان کنید تا خودتون پی به مسایلش ببرید و هر سوالی خواستید بپرسید.

hamilton
05-04-2009, 07:57

براي مقابله با Spyware ها بايد حتما از برنامه هاي مخصوص اينكار استفاده نماييد و آنتي ويروسها عموما جهت مقابله با Spywareها طراحي نشده اند.آنتي ويروس كاسپر هم از اين امر مستثني نيست.
كاسپر داراي قدرت تشخيصي بالايي ميباشه و اگر مرتب آپديت بشه كارايي فوق العاده اي داره.شما براي مشاهده نتايج آخرين تستهاي انجام شده ميتوانيد به پستهاي آخر تاپيك اختصاصي مقايسه آنتي ويروسها در همين انجمن مراجعه نماييد.
آخرين نسخه كاسپر 8.0.506 ميباشه.حجم اولين آپديت قدري بالاست ولي پس از آن حجم آپديتهاي روزانه بسيار كم ميباشه.
در مورد مشكلات اين برنامه بايد گفت تا زمانيكه با اين برنامه كار نكنيد نميشه مشكل خاصي را براش مطرح كرد.در مورد كليدهاي رجيستر اين بنرامه در سال جديد كمپاني كاسپر شديدا روي اين قضيه كار كرده و كليدهاي غيرقانوني را سريعا در ليست سياه قرار ميده.

albert12
05-04-2009, 11:13
آپدیت اولیه در حال حاضر 56 مگابایت هست و روزانه حد اکثر حدودا 300 تا 500 kb .

آخرين نسخه كاسپر 8.0.506 ميباشه.حجم اولين آپديت قدري بالاست ولي پس از آن حجم آپديتهاي روزانه بسيار كم ميباشه.

بعد از ریختن ویندوز جدید و نصب کاسپر ,با اینترنت دایال آپ کاسپر رو آپدیت کردم و چون سرعت اینترنت در اون ساعت خوب بود بدون قطع شدن و یک ضرب کاسپر کامل آپدیت شد و حجم آپدیت اولیه حدود 20 مگابایت بود.

سوال اینجاست که این تفاوت حجم اولیه آپدیت در چی هست که یکی از دوستان 56 مگ رو اشاره کردند؟؟
علتش می تونه به خاطره فعال کردن قسمت آپدیت دستی باشد که حجم اولیه آپدیت این دوستمون 56 مگ شده(چون من این قسمت رو فعال نکرده بودم) یا مشکل جای دیگه ای هست؟

TAMY
05-04-2009, 11:46
با عرض سلام وخسته نباشید
من سیستم خود را با سی دی بوت یا همان سی دی نجات کسپر بالا می آورم ولی درمحیط برنامه pe موفق به اسکن کردن نمی شوم و بعد از زدن اسکن پس از یک ثانیه بدون اسکن کردن اسکن متوقف می شود ممنون میشوم اگر بگوئید مشکل از کجاست؟ با تشکر

hesamkowsar
05-04-2009, 12:01
براي مقابله با Spyware ها بايد حتما از برنامه هاي مخصوص اينكار استفاده نماييد و آنتي ويروسها عموما جهت مقابله با Spywareها طراحي نشده اند.آنتي ويروس كاسپر هم از اين امر مستثني نيست.
كاسپر داراي قدرت تشخيصي بالايي ميباشه و اگر مرتب آپديت بشه كارايي فوق العاده اي داره.شما براي مشاهده نتايج آخرين تستهاي انجام شده ميتوانيد به پستهاي آخر تاپيك اختصاصي مقايسه آنتي ويروسها در همين انجمن مراجعه نماييد.
در مورد مشكلات اين برنامه بايد گفت تا زمانيكه با اين برنامه كار نكنيد نميشه مشكل خاصي را براش مطرح كرد.در مورد كليدهاي رجيستر اين بنرامه در سال جديد كمپاني كاسپر شديدا روي اين قضيه كار كرده و كليدهاي غيرقانوني را سريعا در ليست سياه قرار ميده.

با تشکر از شما و omid-p30 که راهنمایی مفیدی کردید...درسته این تاپیک ویژه کاسپر است اما من چه انتی ویروسی نصب کنم بهتره...؟چه انتی اسپایوری قوی تر از همه هست؟...الان کامپیوتر ها بیشتر اسپایور و ترو جان میگیرند تا ویروس...واسه این اگه بشه با یه تیر دو نشان زد خوبه...nod 32 3 اسپای هم میشناسه

omid-p30
05-04-2009, 12:09
بعد از ریختن ویندوز جدید و نصب کاسپر ,با اینترنت دایال آپ کاسپر رو آپدیت کردم و چون سرعت اینترنت در اون ساعت خوب بود بدون قطع شدن و یک ضرب کاسپر کامل آپدیت شد و حجم آپدیت اولیه حدود 20 مگابایت بود.

سوال اینجاست که این تفاوت حجم اولیه آپدیت در چی هست که یکی از دوستان 56 مگ رو اشاره کردند؟؟
علتش می تونه به خاطره فعال کردن قسمت آپدیت دستی باشد که حجم اولیه آپدیت این دوستمون 56 مگ شده(چون من این قسمت رو فعال نکرده بودم) یا مشکل جای دیگه ای هست؟

بله من حجم پوشه پشتیبانم رو گفتم. البته فعال یا غیر فعال بودن نگهداری پوشه پشتیبان نباید تفاوت اینچنینی در حجم آپدیت بگذره. شما از کدوم ورژن استفاده میکنید، چک کنید اگر در قسمت Update عبارت completed نشون داده باشه به معنای آپدیت موفقیت آمیز هست و هیج مشکلی نیست. اما به جای اون نباید عباراتی مثل not all components were updated و... باشه.

ب
ا تشکر از شما و omid-p30 که راهنمایی مفیدی کردید...درسته این تاپیک ویژه کاسپر است اما من چه انتی ویروسی نصب کنم بهتره...؟چه انتی اسپایوری قوی تر از همه هست؟...الان کامپیوتر ها بیشتر اسپایور و ترو جان میگیرند تا ویروس...واسه این اگه بشه با یه تیر دو نشان زد خوبه...nod 32 3 اسپای هم میشناسه

همونطور که خودتون هم گفتید بهتره در این تاپیک فقط مسایل مربوط به کاسپر بررسی بشه.
در تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها نتایج آخرین تست های انجام شده موجود هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمباحث آنتی اسپایور رو هم در تاپیک خودش مطرح کنید.

P‌C
05-04-2009, 12:38

من هم یکی دو هفته پیش kis 8.0.0.506 رو آپدیت اولیه کردم حجمش در حدود 19 مگ شد. مشکلی نداره.
1992232 تا malware رو هم شناسایی میکنه.
البته دیشب که میخواستم آپدیتش کنم تا نزدیکای 20 مگ!! دانلود کرد که البته خسته شدم و گذاشتم امشب ادامش رو برم. فکر کنم یه آپدیت اساسیه که بیشتر، خود برنامه رو آپدیت میکنه تا دیتابیس بدافزارها رو.

دوستان یه سوالی داشتم

دوستان کسی راه حلی برای اشکال بالا سراغ نداره؟

albert12
05-04-2009, 12:40
بله من حجم پوشه پشتیبانم رو گفتم. البته فعال یا غیر فعال بودن نگهداری پوشه پشتیبان نباید تفاوت اینچنینی در حجم آپدیت بگذره. شما از کدوم ورژن استفاده میکنید، چک کنید اگر در قسمت Update عبارت completed نشون داده باشه به معنای آپدیت موفقیت آمیز هست و هیج مشکلی نیست. اما به جای اون نباید عباراتی مثل not all components were updated و... باشه.

بعد از آپدیت عبارت completed نشون داده شد. فکر کنم بابت همون پوشه پشتیبان باشه؟؟؟

P‌C
05-04-2009, 12:53
با عرض سلام وخسته نباشید
من سیستم خود را با سی دی بوت یا همان سی دی نجات کسپر بالا می آورم ولی درمحیط برنامه pe موفق به اسکن کردن نمی شوم و بعد از زدن اسکن پس از یک ثانیه بدون اسکن کردن اسکن متوقف می شود ممنون میشوم اگر بگوئید مشکل از کجاست؟ با تشکر
یکبار دیگه سی دی بوت بسازید. اگر درست نشد از سی دی ویندوز xp sp2 دیگری استفاده کنید.
اگر باز هم برطرف نشد احتمالا از ورژن نصب شده روی ویندوز هست. من با آخرین ورژن kis مشکلی با ساخت بوت دیسک نداشتم و بخوبی میتونسم با بوت دیسک سیستم رو اسکن کنم.

P‌C
05-04-2009, 12:57
بعد از آپدیت عبارت completed نشون داده شد. فکر کنم بابت همون پوشه پشتیبان باشه؟؟؟
حجم آپدیت اولیه همون حدودای 20 مگه. مشکلی وجود نداره. خاطرتون جمع باشه.
دلیل اینکه حجم فولدرهای آپدیت برنامه بالاست اینه که کسپر فایلهای آپدیت رو بعد از دریافت، نصب میکنه. بنابراین حجم فایلهای نصبی از فایلهای دانلود شده بمراتب بالاتره.

TAMY
05-04-2009, 14:20
نقل قول:

یکبار دیگه سی دی بوت بسازید. اگر درست نشد از سی دی ویندوز xp sp2 دیگری استفاده کنید.
اگر باز هم برطرف نشد احتمالا از ورژن نصب شده روی ویندوز هست. من با آخرین ورژن kis مشکلی با ساخت بوت دیسک نداشتم و بخوبی میتونسم با بوت دیسک سیستم رو اسکن کنم

از توجه شما بی نهایت متشکرم درست می گوئید فقط سی دی ویندوز دیگری را امتحان نکردم دیگه همه کار کرده بودم .مرسی میرم که انجام بدم. باز هم تشکر می کنم.

P‌C
05-04-2009, 14:28
دوستان یه سوالی داشتم
اینهم عکسی از task manager و درصد پردازش cpu: خیلی داره حالم رو میگیره.

Actros
05-04-2009, 17:28
خسته نباشین
کاسپر اسکای اینترنت سکیوریتی 8 میخوام اپدیت کنم اینو میده.

بعد از چند دقیقه هم این پیغام رو میده

ممنوم میشم جواب بدین.

majid20
05-04-2009, 17:45
دوستان با توجه به بحث های انجام شده در زمینه حجم آپدیت ها و تفاوت آن برای کاربران توضیحاتی باید بدم

وقتی شما یک نسخه از کسپرسکی را دانلود میکنید ، آن محصول را با دیتابیس منتشر شده در اولین روز ارائه محصول دانلود میکنید

وقتی اولین آپدیت کامل انجام شود ، دیتابیس دانلود شده بهمراه دیتابیس قدیمی به پوشه آپدیت ها منتقل میشود

پس حجم پوشه نگهداری آپدیت ها بیانگر کل دانلودهای شما نیست ، بلکه دیتابیس اولیه را هم شامل میشود

اما یک نکته مهم را رعایت کنید : پیش از نصب کامل و ریستارت سیستم هیچگاه کسپرسکی را آپدیت نکنید

حتما میدانید در هنگام نصب کسپرسکی ، گزینه ایست که می توانید در حین نصب ابتدا کسپرسکی را آپدیت کنید

در نسخه 7 موردی نبود ولی در نسخه 8 یا 2009 گاها درست عمل نمیکنه و حجم زیادی دریافت میکنه

چون این نسخه به سالم و کامل بودن ویندوز در هنگام نصب اولیه کسپرسکی بسیار وابسته است

عوامل دیگری هم در این قضیه دخیل هستند که نیازی نیست گفته شوند

omid-p30
05-04-2009, 17:48
خسته نباشین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از چند دقیقه هم این پیغام رو میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنوم میشم جواب بدین.

فقط موقع آپدیت این پیغام ظاهر میشه؟ یعنی الان گارد آنتی ویروس فعاله و مشکلی نیست ؟ چند وقته این پیغام میاد و خاطرتون هست که قبل از نصب برنامه یا انجام کار خاصی این پیغام اومده باشه ؟ سیستم عامل و ورژن دقیق کاسپر رو بگیند به همراه اینکه از برنامه های امنیتی دیگه ای استفاده میکنید یا نه.
ساده ترین راه نصب مجدد هست، این کار رو انجام بدید اگر کاسپر پاک نمیشد یا اگر بعد از نصب مجدد مشکل برطرف نشد سوالات بالا رو جواب بدید. در صورت برطرف شدن مشکل هم بعد از آپدیت کامل، سیستم رو full scan کنید.
از احتمالات علت بروز این مشکل تداخل کاسپر با برنامه امنیتی دیگه و یا آلوده شدن به ویروس هایی هستند که آنتی ویروس رو از کار میاندازند.

Actros
05-04-2009, 17:55
فقط موقع آپدیت این پیغام ظاهر میشه؟ یعنی الان گارد آنتی ویروس فعاله و مشکلی نیست ؟ چند وقته این پیغام میاد و خاطرتون هست که قبل از نصب برنامه یا انجام کار خاصی این پیغام اومده باشه ؟ سیستم عامل و ورژن دقیق کاسپر رو بگیند به همراه اینکه از برنامه های امنیتی دیگه ای استفاده میکنید یا نه.
ساده ترین راه نصب مجدد هست، این کار رو انجام بدید اگر کاسپر پاک نمیشد یا اگر بعد از نصب مجدد مشکل برطرف نشد سوالات بالا رو جواب بدید. در صورت برطرف شدن مشکل هم بعد از آپدیت کامل، سیستم رو full scan کنید.
از احتمالات علت بروز این مشکل تداخل کاسپر با برنامه امنیتی دیگه و یا آلوده شدن به ویروس هایی هستند که آنتی ویروس رو از کار میاندازند.

سیستم ویروسی شد مجبور شدیم ویندوز رو عوض کنیم. بعد از نصب ویندوز کاسپر رو نصب کردم موقع اپدیت اون خطا رو میده. ورژن 8.0.0.454 هست .

majid20
05-04-2009, 18:00
خسته نباشین
بعد از چند دقیقه هم این پیغام رو میده
ممنوم میشم جواب بدین.
تصویری از بخش آپدیت کسپرسکی و همچنین گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را اینجا بگذارید

اینهم عکسی از task manager و درصد پردازش cpu: خیلی داره حالم رو میگیره.

شما مشخصات سخت افزاری خود را عنوان کنید. آیا تنظیمات کسپرسکی در حالت پیش فرض است یا تغییر دادید؟

P‌C
06-04-2009, 00:50
شما مشخصات سخت افزاری خود را عنوان کنید. آیا تنظیمات کسپرسکی در حالت پیش فرض است یا تغییر دادید؟
p4 1.8(overclock:1.96
Ram:512
vga:256

تقریبا - تغییر قابل توجهی ندادم.
شما این مشکل رو ندارید؟

P‌C
06-04-2009, 01:55
این گزینه Copy update files to folder به چه درد میخوره؟ من دیشب که فعالش کردم توی اولین آپدیت یه چیزی حدود 20 مگ دانلود کردم که بیخیالش شدم. امشب که رفتم ادامشو دانلود کنم دیدم بازم از اول داره دانلود میکنه!
کلا بیخیالش شدم. غیر فعالش که کردم 3 سوته آپدیت شد.
اگه این گزینه فعال نباشه بعدا میشه فایلای فولدر AVP8 که آپدیتهام شاملش میشه رو بعد از نصب مجدد kis بهش شناسوند؟

omid-p30
06-04-2009, 08:07
این گزینه copy update files to folder به چه درد میخوره؟ من دیشب که فعالش کردم توی اولین آپدیت یه چیزی حدود 20 مگ دانلود کردم که بیخیالش شدم. امشب که رفتم ادامشو دانلود کنم دیدم بازم از اول داره دانلود میکنه!
کلا بیخیالش شدم. غیر فعالش که کردم 3 سوته آپدیت شد.
اگه این گزینه فعال نباشه بعدا میشه فایلای فولدر avp8 که آپدیتهام شاملش میشه رو بعد از نصب مجدد kis بهش شناسوند؟

این گزینه فقط برای نگهداری پوشه پشتیبان از آپدیت هاست و به این درد میخوره که بعد از نصب مجدد کاسپر نیازی به آپدیت حجیم اولیه نداریم و همینطور برای استفاده اطرافیان که کاسپر رو استفاده میکنند تا اونها هم مجبور به آپدیت اولیه نباشند.
فقط در اولین آپدیت بعد از فعال کردن این گزینه هست که حجم و زمان آپدیت بالا میره و در نوبت های بعد مطمین باشید به روال سابق برمیگرده.
نه، توصیه میشه فقط از همین روش برای نگهداری آپدیت ها استفاده بشه.

P‌C
06-04-2009, 11:35
نوشته شده توسط P‌C [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان یه سوالی داشتم

آیا تنظیمات کسپرسکی در حالت پیش فرض است یا تغییر دادید؟
ایراد از گزینه operating system kernal modification در بخش proactive defense بود. غیر فعالش که کردم درست شد. نمیدونم پیش فرض فعال بوده یا خودم فعالش کردم.
در هر صورت حالا که غیرفعالش کردم از نظر امنیتی گزینه مهمی هست یا نه؟ ممکنه مشکلی بوجود بیاره؟

Booseh_ye_Irani
06-04-2009, 11:40
سلام
سال نو مبارك

كسي كليدهاي ضد ويروس رو نداره :blush:

omid-p30
06-04-2009, 11:47
سلام
سال نو مبارك

كسي كليدهاي ضد ويروس رو نداره :blush:

چند پست آخر تاپیک کرک و سریال

ایراد از گزینه operating system kernal modification در بخش proactive defense بود. غیر فعالش که کردم درست شد. نمیدونم پیش فرض فعال بوده یا خودم فعالش کردم.
در هر صورت حالا که غیرفعالش کردم از نظر امنیتی گزینه مهمی هست یا نه؟ ممکنه مشکلی بوجود بیاره؟

این قسمت مربوط به جلوگیری از تغییرات روی هسته سیستم عامل هست و به طور پیش فرض غیر فعال هست. گزارش هایی هم وجود داشته دال بر احتمال تداخل این قسمت با آپدیت ویندوز یا برنامه های کپی DVD و بروز مشکلات دیگر. که پیشنهاد داده شده این قسمت به طور آزمایشی فعال بشه و در صورت عدم مشکل باقی بمونه ولی با بروز مشکلاتی مثل صفحه آبی ویندوز یا بالا آمدن در safe mode و غیره به همون حالت غیر فعال برگردونده بشه.

Actros
06-04-2009, 15:38
تصویری از بخش آپدیت کسپرسکی و همچنین گزارش سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خود را اینجا بگذارید

آقا ممنون حل شد
با Avira اسکن کردم بعد کاسپر رو نصب کردم درست شد

omid-p30
07-04-2009, 16:14
2009 Kaspersky Internet Security نمره برتر سایت PC Security Labs را دریافت کرد

خبر مربوط به دریافت نمرات برتر مجوعه تست های انجام شده توسط این سایت معتبر امروز در سایت کاسپراسکای قرار گرفت.

بنا بر این خبر، PC Security Labs لابراتوار چینی تست آنتی ویروس در ماه گذشته میلادی آخرین مجموعه از تست های خود را روی محصولات 14 آنتی ویروس برتر و همچنین 3 محصولInternet security دیگر بر مبنای میزان تشخیص مخرب ها با استفاده از دو نوع تست و میزان مثبت کاذب (تشخیص اشتباه ) آزمایش کرد.

بیش از دو ملیون برنامه مخرب شامل تروجان، ویروس و کرم جمع آوری شده از منابع مختلف به همراه مجموعه ای از فایل های سالم برای تعیین تشخیص اشتباه در این تست به کار گرفته شدند. سیتم عامل استفاده شده Windows XP SP 3 بود.

Kaspersky Internet Security 2009 در این تست با کسب نمره 99.5 از مجموع 100 نمره موفق به دریافت 5 ستاره شد.

emp-ehsan
08-04-2009, 16:54
سلام دوستان
در صفحه اول اين تاپيك يك نرم افزار معرفي شده بود براي دانلود آپ ديت كاسپر به نام KasperskyUpdater من با اين نرم افزار آپ ديت كاسپر 7 رو انجام دادم . اما نمي دونم اين فايل كجا دانلود شده و چطور ازش استفاده كنم. خواهشمندم كه سريعتر پاسخ بديد چون يك ويروس خفن افتاده به جون سيستمم و هر كاري هم مي كنم از بين نمي ره. و اسمش اينه. win32.sality.r
در مورد از بين بردن اين ويروس هم پذيراي نظرات شازنده شما هستم.
با تشكر

omid-p30
08-04-2009, 17:06
سلام دوستان
در صفحه اول اين تاپيك يك نرم افزار معرفي شده بود براي دانلود آپ ديت كاسپر به نام KasperskyUpdater من با اين نرم افزار آپ ديت كاسپر 7 رو انجام دادم . اما نمي دونم اين فايل كجا دانلود شده و چطور ازش استفاده كنم. خواهشمندم كه سريعتر پاسخ بديد چون يك ويروس خفن افتاده به جون سيستمم و هر كاري هم مي كنم از بين نمي ره. و اسمش اينه. win32.sality.r
در مورد از بين بردن اين ويروس هم پذيراي نظرات شازنده شما هستم.
با تشكر

در قسمت settings این برنامه میتونید تعیین کنید که پوشه آپدیت کجا ذخیره بشه، و به طور پیش فرض احتمالا در My documents هست. این آپدیت ها رو باید طبق آموزش تصویری آپدیت دستی کاسپراسکای در پست اول وارد کاسپر کنید.

سوالات در مورد از بین بردن ویروس ها هم در انجمن اورژانس سیستم های آلوده مطرح میشند.

Mr.Mohamad
08-04-2009, 21:36
چند وقتی هست که وقتی کارم با کامپیوتر تمام می شه و خاموشش میکنم دفعه بعدی که میخوام ازش استفاده کنم قبل از اینکه مرورگر اینترنتیم ( حالا یا فایرفوکس یا اینترنت اکسپلوره ) باز کنم پیام زیر رو میده

البته از اون وقت تا حالا نیز دیگه کول دیسکم رو که به کامپیوتر وصل میکنم بازش نمیکنه و پیام زیر رو میده

البته بگم که کسپر پیام

رو میده که وقتی ناتورالیزش میکنم سیستم یک مرتبه ریست میشه و دوباره بالا میاد و روز از نو و روزی از نو.
حالا کمک کنید خانم ها و آقایون...

hamed_wise
09-04-2009, 11:48
سلام
ویروس تو فلش بوده که میخواد پاک کنه؟
از report برو ببین مسیر ویروس کجاست و دستی پاک کنه ( اگه پاک نشده بود ) اگر که پاک شده بود یه بار دیگه اسکن کن یا آنتی ویروست رو پاک کن دوباره نصب کن.
البته من به این مشکل بر نخوردم, ولی احتمالا راه حلی که گفتم کارتون رو راه میندازه.
توصیه میکنم از bit defender به جای کسپرسکی استفاده کنید.
موفق باشید

majid20
09-04-2009, 21:32
چند وقتی هست که وقتی کارم با کامپیوتر تمام می شه و خاموشش میکنم دفعه بعدی که میخوام ازش استفاده کنم قبل از اینکه مرورگر اینترنتیم ( حالا یا فایرفوکس یا اینترنت اکسپلوره ) باز کنم پیام زیر رو میده

البته از اون وقت تا حالا نیز دیگه کول دیسکم رو که به کامپیوتر وصل میکنم بازش نمیکنه و پیام زیر رو میده

البته بگم که کسپر پیام

رو میده که وقتی ناتورالیزش میکنم سیستم یک مرتبه ریست میشه و دوباره بالا میاد و روز از نو و روزی از نو.
تداخل کسپرسکی با برنامه خاصی ، آلودگی سیستم و خرابی ویندوز از شایع ترین عوامل اینگونه رفتارهاست

شما از طریق Safe Mode وارد شده یکبار کل سیستم را با حداکثر قدرت اسکن کنید

تمام موارد هم در Safe Mode رفع کنید

omid-p30
09-04-2009, 22:55
Kaspersky Antivirus 2009 نمره صد مجله Virus Bulletin را دریافت کرد

بنا بر این خبر که امروز در سایت قرار گرفت Kav 2009 بار دیگر جایزه ارزشمند VB100 را از مجله انگلیسی و معتبر Virus Bulletin دریافت کرد.

در تست های مقایسه ای منتشر شده در شماره ماه گذشته میلادی، Kav 2009 یکی از یهترین نتایج را در زمینه شناسایی مخرب ها بر روی سیستم عامل Windows XP SP3 به دست آورد. 39 آنتی ویروس دیگر در این تست شرکت داشتند.

در هنگام اسکن دستی و همین طور حفاظت بلادرنگ، Kav 2009 صد در صد ویروس های جمع آوری شده از دو مجموعه مختلف را شناسایی کرد.

Kav 2009 کار خود را با قرار گرفتن بین 3 محصول برتر تست های پیشگیرانه و واکنشی انجام داد که معرفی جدیدی از سوی مجله Virus Bulletin برای نشان دادن نحوه عملکرد محصولات در برابر تهدیداتی است که اخیرا بروز یافته اند.

با کسب امتیاز 92.2 در صدی، محلول امنیتی کاسپراسکای آشکارا بهتر از اکثریت بزرگی از دیگر محصولات عمل کرده همچنین در صدر عنوان دفاع پیشگیرانه در برابر تهدیدات ناشناخته قرار گرفت.در حین تست Kav 2009 حتی یک مورد تشخیص کاذب از خود بروز نداد.

در ادامه خبر قسمت هایی از اظهارات مجله Virus Bulletin آورده شده است.

Iman Bala
09-04-2009, 23:33
سلام
من با يك مشكل جديد بر خورد كردم
KIS 2009 من آپديت نميشه؟
چند در صد جلو ميره و بعد error ميده !
همين ورژن رو روي سيستم ديگه تست كردم و هيچ مشكلي نداره؟
چه بايد بكنم؟

omid-p30
09-04-2009, 23:44
سلام
kis 2009 من آپديت نميشه؟
چه بايد بكنم؟

تصویر ارور رو قرار بدید.

Iman Bala
10-04-2009, 00:11
error سیستمی نیست
KIS در هنگام آپدیت بعد از(20%) 63 :events متوقف میشه.
این اتفاق هر دفه تکرار میشه؟

omid-p30
10-04-2009, 09:57
error سیستمی نیست
KIS در هنگام آپدیت بعد از(20%) 63 :events متوقف میشه.

منظورم ارور خود کاسپراسکای بود. در همون قسمت که events رو دارید می بینید، ارور های قرمز رنگ پیش اومده رو بگید که چی هستند یا اینکه عکسشون رو بگذارید.

hamilton
10-04-2009, 09:58
error سیستمی نیست
kis در هنگام آپدیت بعد از(20%) 63 :events متوقف میشه.

ميتونيد براي يكبار با يك قيلترشكن آپديت كنيد تا مشكل شما حل بشه.

shk021051
11-04-2009, 08:33
با سلام
فایل های آپدیت کاسپراسکای بعد از هر آپدیت تو چه پوشه ای هستند
با تشکر

omid-p30
11-04-2009, 08:56
با سلام
فایل های آپدیت کاسپراسکای بعد از هر آپدیت تو چه پوشه ای هستند
با تشکر

اگر منظورتون تهیه پشتیبان از آپدیت هاست راهنمای کامل رو در قسمت آموزش تصویری آپدیت دستی کاسپراسکای در پست اول ببینید.

اگر هم منظورتون این بود که فایل های آپدیت برای استفاده خود کاسپر در چه محلی ذخیره میشند پست زیر رو بخونید.

ebrahimjan
11-04-2009, 08:58
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder

البته اول بايد مراحل زير رو انجام بديد به منوي tools رفته بعد folder options بعد سربرگ view و در اخر تيك show hidden files and folders رو بزن و اوكي كن

shk021051
11-04-2009, 13:06
ویندوز من ویستا هست چنین مسیری وجود نداره

Iman Bala
11-04-2009, 13:08
ميتونيد براي يكبار با يك قيلترشكن آپديت كنيد تا مشكل شما حل بشه.
این کار رو هم کردم جواب نداده
سرور رو هم دستی عوض کردم همون جوریه!

adibboby
11-04-2009, 13:27
سلام من هم با مشکل عدم بروز رسانی (حتی با ف ی ل ت ر ش ک ن) مواجها هستم و هر بار تنها تا 90% پیش میرود.
این هم لینک گزارش سیستم.

KIS 8.0.0.506
Win Xp SP3

omid-p30
11-04-2009, 13:37
این کار رو هم کردم جواب نداده
سرور رو هم دستی عوض کردم همون جوریه!

سلام من هم با مشکل عدم بروز رسانی (حتی با ف ی ل ت ر ش ک ن) مواجها هستم و هر بار تنها تا 90% پیش میرود.
این هم لینک گزارش سیستم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدkis 8.0.0.506
win xp sp3

تصویری از ارور های مربوطه در بخش آپدیت کاسپر اسکای رو قرار بدید.
ضمنا بابت اعمال شدن تنظیمات فیلطر شکن هم مطمین باشید.

ویندوز من ویستا هست چنین مسیری وجود نداره

.c:/ProgramData/Kaspersky Lab/AVP8/Data/Updater/Temporary Files/ temporaryFolder

adibboby
11-04-2009, 18:11
این هم تصویر ارور Kaspersky
بعد از 91% connection terminted میشه

قسمت قرار دادن عکس مشکل داشت لینک آن را قرار دادم.

atolympic
11-04-2009, 21:03
سلام ..خسته نباشید.....من الان یک هفته اس که نمیتونم کاسپر رو اپدیت کنم.......

ممنون میشم بگید مشکلم رو چطور حل کنم.

omid-p30
11-04-2009, 22:05

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون میشم بگید مشکلم رو چطور حل کنم.

اگر اشتباه نکرده نباشم از ورژن 6 استفاده میکنید. در مورد ورژن 6 با اطمینان بالا توصیه میشه با توجه به اینکه نسخه های 7 و8 تغییرات زیادی کردند و ورژن 6 مدتهاست از رده خارج شده آخرین ورژن کاسپر رو از سایت کاسپراسکای دانلود کنید.

دوستان آیا نسخه جدید کاسپر با آپدیت امنیت کامل رو داره؟
چون ناد و آویرا فایروالشون ضعیفه
دوستان کاسپر بعضی اوقات پیغامهایی میده ALLOW و Block یعنی چی؟کدوم رو بزنم؟

امنیت کامل رو هیج موقع نمیشه برقرار کرد بلکه فقط میشه ضریب اطمینان رو بالا برد. در مورد نسخه جدید کاسپر با آپدیت شک نکنید که کاملترین محصول اینترنت سکوریتی رو دارید.فایروال کاسپر هم امتحان خودش رو پس داده جز فایروال های قدرتمند هست که نتایج آخرین تست ها رو میتونید در تاپیک مقایسه فایروال ها ببینید.
در مورد سوال آخر هم در پست زیر توضیح داده شده :

majid20
11-04-2009, 23:44
این هم تصویر ارور Kaspersky
بعد از 91% connection terminted میشه

قسمت قرار دادن عکس مشکل داشت لینک آن را قرار دادم.

این مشکل بدلیل شلوغی سرور برنامه آنتی فیلطر و قطع ارتباط موقت کسپرسکی با سرور خود رخ میده

شما در یه زمان که سرعتتان خوب است و حجم ترافیکی هم پایین است مجددا با فیلطرشکن امتحان کنید

ممنون میشم بگید مشکلم رو چطور حل کنم.
شما ازکدام نسخه کسپرسکی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

شما می توانید از طریق مرورگر وارد سایت [COLOR="Navy"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید ؟

majid20
11-04-2009, 23:53
سلام
KIS 2009 من آپديت نميشه؟
چه بايد بكنم؟

این هم لینک گزارش سیستم.
KIS 8.0.0.506
Win Xp SP3
دوستان شما برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

در ضمن به تازگی سرورهای برنامه UltraSurf اندکی شلوغ شده و شاید این مورد سبب بروز چنین مشکلی برای شما باشد

reza_3722
12-04-2009, 08:16
دوستان آیا مقایسه ای بین امنیت فایروال ورژن 7 و 8 انجام شده؟
ورژن 7 برای خیلی از نرم افزارها Template داشت اما ورژن 8 برنامه هایی که در Trusted قرار میگیرن رو Allow any activity برای Network میده! میشه Rules رو دستی وارد کرد اما خیلی وقت گیره، راهی برای استفاده از Template وجود نداره؟

Mr.Mohamad
12-04-2009, 09:57

البته بگم که کسپر پیام

دوستان سلام
من همه مشکل رو تونستم حل کنم ولی برای اون ارور مربوط به باز کردن کول دیسک نتونستم که راش بندازم الان سیستم من نرماله ولی اون ارور رو نمیدونم چی کنم.
البته بهتره این رو هم بگم که گه در بروزر کامپیوتر آدرس درایو کول رو تایپ و اینتر بزنم کول باز میشه ولی با دابل کلیک نمیشه!!!!!!

gggmail
12-04-2009, 18:03
دوستان کاسپر بعضی اوقات پیغامهایی میده ALLOW و Block یعنی چی؟کدوم رو بزنم؟

omid-p30
12-04-2009, 18:08
دوستان کاسپر بعضی اوقات پیغامهایی میده allow و block یعنی چی؟کدوم رو بزنم؟

پست 4703 رو برای شما ویرایش کرده بودم. اگر ابهامی هست بپرسید.

majid20
12-04-2009, 18:14
دوستان آیا مقایسه ای بین امنیت فایروال ورژن 7 و 8 انجام شده؟
ورژن 7 برای خیلی از نرم افزارها Template داشت اما ورژن 8 برنامه هایی که در Trusted قرار میگیرن رو Allow any activity برای Network میده! میشه Rules رو دستی وارد کرد اما خیلی وقت گیره، راهی برای استفاده از Template وجود نداره؟
خب شما می توانید برنامه مزبور رو به به پوشه پایین تر منتقل کنید

بهرحال فایروال ورژن 7 و 8 هر کدام خصوصیت منحصر بفرد خود را دارند و هر دو جزو فایروالها بسیار خوب هستند

البته چون برای اولین بار است که کسپرسکی از تکنولوژی HIPS در اینترنت سکیوریتی خود استفاده میکند

بهمین خاطر مدتی زمان خواهد برد تا کاربران با نسخه جدید کاملا عادت کنند

البته مطمئنا یک سری کمبود هایی در نسخه 2009 وجود دارد که احتمالا در نسخه Mp1 آن یا نسخه 2010 برطرف میشود

atolympic
12-04-2009, 20:57
این مشکل بدلیل شلوغی سرور برنامه آنتی فیلطر و قطع ارتباط موقت کسپرسکی با سرور خود رخ میده

شما در یه زمان که سرعتتان خوب است و حجم ترافیکی هم پایین است مجددا با فیلطرشکن امتحان کنید

شما ازکدام نسخه کسپرسکی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

شما می توانید از طریق مرورگر وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید ؟

سلام ....ورژن کاسپر من اینه

البته من
adsl
دارم...........سرعتمم خوبه.......الان حدودا یک هفته اس که نمیتونم........

ولی اصلا نمیتونم وارد سایت کاسپر بشم eror میده...

با ف ی ل ت ر ش ک ن هم تست کردم سایت کاسپر ارور میده..
چیکار باید کرد؟؟؟؟

majid20
12-04-2009, 21:40
سلام ....ورژن کاسپر من اینه

البته من
adsl
دارم...........سرعتمم خوبه.......الان حدودا یک هفته اس که نمیتونم........

ولی اصلا نمیتونم وارد سایت کاسپر بشم eror میده...

با ف ی ل ت ر ش ک ن هم تست کردم سایت کاسپر ارور میده..
چیکار باید کرد؟؟؟؟
احتمالا فایل هاست ویندوز آسیب دیده ... شما فایل زیر را دانلود کنید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و در مسیر C:\WINDOWS\system32\drivers\etc کپی نمایید

در ضمن توصیه مینکم حدالمقدور از نسخه 8 استفاده کنید و یا اینکه در صورت استفاده از نسخه 7 از ورژن 7.0.1.325 بهره ببرید

albert12
12-04-2009, 23:37
سوالی درباه کلید 30 روزه کسپر:

در زمان استفاده از این کلید بعضی از روز ها که کامپیوتر روشن میکنم اخطار کم شدن روز های استفاده میاد و نوار بالا زرد میشه و بعضی از روزها بعد از روشن کردن کامپیوتر این اخطار نمیاد و نوار هم زرد نمیشه. می خواستم علتش رو بدونم.

gggmail
13-04-2009, 17:39
دوستان دو سوال :
من میخوام اینترنت سکوریتی اصلی بخرم به نظر شما ESET Smart 4 بگیرم Internet security 2009 Kis تقریبا قیمتشون هم یکیه اختلافش 8 تومانه که ناد گرونتره به نظر شما کدام رو بگیرم؟
دوستان من هر وقت میخوام برنامه ای نصب کنم یا فایلی دانلود کنم این کسپر پدر در میاره هی پیغام میده و اگر جوابش رو ندی دانلود ونصب متوقف میشه چی کار کنم؟

majid20
13-04-2009, 17:45
سوالی درباه کلید 30 روزه کسپر:

در زمان استفاده از این کلید بعضی از روز ها که کامپیوتر روشن میکنم اخطار کم شدن روز های استفاده میاد و نوار بالا زرد میشه و بعضی از روزها بعد از روشن کردن کامپیوتر این اخطار نمیاد و نوار هم زرد نمیشه. می خواستم علتش رو بدونم.
خب هشدار کسپرسکی بصورت متناوب در زمینه Key های تریال صادر میشه که میشه اونها هم Hide یا Postponed کرد

البته گاها تغییر تاریخ سیستم هم تاثیر گذاره

بهرحال مورد خاصی نیست که نگران باشید

gggmail
13-04-2009, 17:52
مجید جان میشه منو راهنمایی کنید؟

omid-p30
13-04-2009, 17:53
دوستان دو سوال :
من میخوام اینترنت سکوریتی اصلی بخرم به نظر شما ESET Smart 4 بگیرم Internet security 2009 Kis تقریبا قیمتشون هم یکیه اختلافش 8 تومانه که ناد گرونتره به نظر شما کدام رو بگیرم؟
دوستان من هر وقت میخوام برنامه ای نصب کنم یا فایلی دانلود کنم این کسپر پدر در میاره هی پیغام میده و اگر جوابش رو ندی دانلود ونصب متوقف میشه چی کار کنم؟

در مورد آنتی ویروس ممکنه بین محصولات مختلف بحث وجود داشته باشه اما در زمینه اینترنت سکوریتی شک نکنید که کاسپراسکای همواره بهترین ها رو عرضه میکنه و به خصوص که فایروال eset هم هیچ حرفی برا گفتن نداره کاسپر رو انتخاب کنید.

اگر منظورتون پیغام های allow یا block در جواب سوال قبلیتون پست توضیحات مربوطه رو معرفی کرده بودم. اگر پیغام یا ابهام دیگه ای منظورتون هست بگید.

alipencia
13-04-2009, 17:56
با سلام خدمت اساتید گرامی.دو تا سوال داشتم:
1)من kis8 روسیستم نصب کردم.بعد هم اپدیت کردم.اما طبق اموزش پست اول مسیری برای ذخیره فایل اپدیت تعیین نکردم.حالا میتونم از قسمت appliction data>Kaspersky Lab,...فایل های اپدیت رو ذخیره کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
2)حجم اپدیتهای روزانه چقدره؟

omid-p30
13-04-2009, 18:18
1)من kis8 روسیستم نصب کردم.بعد هم اپدیت کردم.اما طبق اموزش پست اول مسیری برای ذخیره فایل اپدیت تعیین نکردم.حالا میتونم از قسمت appliction data>kaspersky lab,...فایل های اپدیت رو ذخیره کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. برای ذخیره و آپدیت آفلاین توصیه میشه فقط از همین روش ایجاد پوشه پشتیبان عمل کنید. برای اینکار لازم نیست حتما همون اول انجام داده باشید بلکه همین الان یا هر وقتی که تیک مربوط به اون قسمت رو فعال کنید بعد از اولین آپدیت، پوشه پشتیبان ایجاد میشه. (البته فقط همین یک بار نسبت به آپدیت های قبلی حجم و مقدار آپدیت بالا میره اما در دفعات بعد چون پوشه قبلا ایجاد شده طبق روال معمولی آپدیت میشه )

2. متغیره . معمولا 500 تا 700 کیلوبایت و بعضی مواقغ حداکثر 1 تا 1.5 مگابایت.

majid20
13-04-2009, 18:23
دوستان دو سوال :
اگر میخواهید نسخه اینترنت سکیوریتی تهیه کنید خب همانطور که omid-p30 عزیز گفتن کسپرسکی مناسب تره

دلیلش هم اینه که فایروال ناد32 بسیار ضعیفه و درست برخلاف اون کسپرسکی از فایروال بسیار بهتری برخورداره

از طرفی نسخه 2009 از تکنولوژی دفاعی HIPS برخوداره که گارد قدرتمندی به کسپرسکی اضافه میکنه

البته اگه شما با کسپرسکی مشکل دارید می تونید نسخه آنتی ویروس ناد32 ار بخرید و با یک فایروال خوب مچ کنید

1)من kis8 روسیستم نصب کردم.بعد هم اپدیت کردم.اما طبق اموزش پست اول مسیری برای ذخیره فایل اپدیت تعیین نکردم.حالا میتونم از قسمت appliction data>Kaspersky Lab,...فایل های اپدیت رو ذخیره کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
محل ذخیره آپدیت ها در مسیر زیر هستش

ویندوز XP

ویندوز Vista
C:/ProgramData/Kaspersky Lab/AVP8/Data/Updater/Temporary Files/ temporaryFolder

البته هر وقت شما پوشه نگهداری آپدیت ها را فعال کنید در اولین آپدیت ، کسپرسکی کل اپدیت ها رو به پوشه دلخواه شما منتقل میکند

در زمینه آپدیت های روزانه هم بستگی به میزان دیتابیس اضافه شده ویا پچ های اصلاحی داره

چون کسپرسکی یکی از بزرگترین دیتابیس های دنیا رو داره

alipencia
13-04-2009, 18:23
عذر میخوام یه چیز دیگه یادم رفت بگم اینکه من سه بار(با dial up) اپدیت کردم اما اپدیت باز هم نوار بالا قرمزه ومیگه نیاز به اپدیت داره.همچنین مینویسه database corruptedکسی میدونه مشکل از کجاست؟

majid20
13-04-2009, 18:27
عذر میخوام یه چیز دیگه یادم رفت بگم اینکه من سه بار(با dial up) اپدیت کردم اما اپدیت باز هم نوار بالا قرمزه ومیگه نیاز به اپدیت داره.همچنین مینویسه database corruptedکسی میدونه مشکل از کجاست؟
شما باید یکبار با استفاده از فیلطرشکن نظیر Ultra SUrf کسپرسکی را آپدیت کنید

hamilton
13-04-2009, 18:30

شما از كدام محصول و كدام نسخه استفاده ميكنيد؟چند وقته كاسپر در سيستم شما نصبه؟آيا تا بحال كاسپر را آپديت كرده ايد؟ممكنه براي بار اول نباز به قيلترشكن براي آپديت داشته باشيد و اين نكته را نيز درنظر داشته باشيد كه اگر تابحال كاسپر را آپديت نكرده باشيد حتي با وجود استفاده از اخرين نسخه نيز بايد حجم بالايي را آپديت نماييد كه با توجه به استفاده شما از خطوط DialUp ممكنه زمان نسبتا طولاني صرف آپديت بشه كه توصيه مكينم در شب كه خطوط خلوتر ميباشه اقدام به آپديت كنيد تا ارتباط كاسپر با سرورهاي خودش قطع نشه و در نتيجه پيغام آپديت نشدن ظاهر نشه.

gggmail
13-04-2009, 19:23
البته اگه شما با کسپرسکی مشکل دارید می تونید نسخه آنتی ویروس ناد32 ار بخرید و با یک فایروال خوب مچ کنید

فایروال خیلی خوب مجانیه یا باید اون رو هم بخرم
اسمش چیه؟

alipencia
13-04-2009, 19:50
شما از كدام محصول و كدام نسخه استفاده ميكنيد؟چند وقته كاسپر در سيستم شما نصبه؟آيا تا بحال كاسپر را آپديت كرده ايد؟ممكنه براي بار اول نباز به قيلترشكن براي آپديت داشته باشيد و اين نكته را نيز درنظر داشته باشيد كه اگر تابحال كاسپر را آپديت نكرده باشيد حتي با وجود استفاده از اخرين نسخه نيز بايد حجم بالايي را آپديت نماييد كه با توجه به استفاده شما از خطوط DialUp ممكنه زمان نسبتا طولاني صرف آپديت بشه كه توصيه مكينم در شب كه خطوط خلوتر ميباشه اقدام به آپديت كنيد تا ارتباط كاسپر با سرورهاي خودش قطع نشه و در نتيجه پيغام آپديت نشدن ظاهر نشه.

من از kis 8 هستفاده میکنم.قبلا کاسپر داشتم بعدش هم eset اما حالا دوباره کاسپر ریختم.همانطور که گفتم من سه بار وهر بار حجمی در حدود 25 تا 30 مگ دانلود کردم.اما بعد از اپدیت دوباره نوار بالا قرمز میشه میگه نیاز به اپدیته.همچنین برای پایان اپدیت میخواد سیستمو ری استارت کنم.بعد از ری استارت دوباره پیغام اپدیت میده.که پنجره مشکل برنامه kaspersky encountred problem and needs to close میاد.وقتی close میکنم دوباره کاسپر اجرا میشه وبعد همین روال ادامه داره.که اخر مجبور شدم پاکش کنم.در ضمن تو قسمت اپدیت همه تاریخ ها واسه 13 اوریل 2009 هستش جز ردیف اول که اگه اشتباه نکنم malware بود که تاریخش 2008 بود. در ضمن برای اپدیت از فیل تر شکن استفاده کردم(cproxy که سرورش تو کشور چکه)

Macdiano
13-04-2009, 20:26
سلام
چند روز هست که Kaspersky من اجرا نمیشه
وقتی ویندوز Load میشه این پیام رو میده

zigma94
13-04-2009, 20:35
سلام
میخواستم از عزیزان بپرسم که Privacy Cleaner در قسمت Content Filtering دقیقا چه کاری انجام میده؟

omid-p30
13-04-2009, 21:38
سلام
میخواستم از عزیزان بپرسم که Privacy Cleaner در قسمت Content Filtering دقیقا چه کاری انجام میده؟

بسیاری از فعالیت ها و اقدامات کاربران در سیستم تحت عنوان history ذخیره میشوند.

history مربوط به سایت های بازدید شده، برنامه های استفاده شده، گزینه های جستجو ها، قسمت مربوط به باز

کردن یا سیو کردن بسیاری از برنامه ها، ثبت گزارشات سیستم عامل ویندوز، فایل های موقت و غیره.

هر کدام از این منابع اطلاعاتی ممکن است دارای اطلاعات محرمانه یک کاربر باشد مانند کلمات عبور که احتمال دارد

توسط افراد سودجو مورد بررسی و سوی استفاده قرار بگیرد.معمولا کاربران دانش کافی برای جلوگیری از ربوده شدن

اینگونه اطلاعات از این طریق را ندارند.

Privacy cleaner رد پاهای به جا مانده از فعالیت کاربر در سیستم را پاک میکند. این قسمت به جستجوی اثرات باقی

مانده از فعالیت کاربر در سیستم و تنظیمات سیستم عامل در قسمت هایی میپردازد که به نوعی در ذخیره اطلاعات

مربوط به فعالیت کاربر نقش دارند.

البته در نظر داشته باشید که این عملکرد ممکن است در بخش هایی برای کاربر اسباب زحمت هم باشد . مثلا پاک

کردن کوکی ها باعث میشود تنظیماتی که روی سایت های بازدید شده انجام گرفته به حالت اول در بیاید.

P‌C
14-04-2009, 01:28
شما باید یکبار با استفاده از فیلطرشکن نظیر ultra surf کسپرسکی را آپدیت کنید
شما با این برنامه مشکل ندارید؟ us من نمیتونه به سرور وصل بشه. میخوام ببینم بالاخره تونستن فی@لترش کنن یا نه؟

omid-p30
14-04-2009, 07:26
شما با این برنامه مشکل ندارید؟ us من نمیتونه به سرور وصل بشه. میخوام ببینم بالاخره تونستن فی@لترش کنن یا نه؟

برا من کار میکنه. فقط میخوام ورژن جدید رو از سایت خودش بگیرم میگه تروجان داره. کاذبه یا واقعا قرار داده شده ؟

ebrahimjan
14-04-2009, 07:29
به احتمال زياد سرعت اينترنت شما پايين هست در مواقعي كه سرعتتون بالاست استفاده كنيد

hamilton
14-04-2009, 09:54
من از kis 8 هستفاده میکنم.قبلا کاسپر داشتم بعدش هم eset اما حالا دوباره کاسپر ریختم.همانطور که گفتم من سه بار وهر بار حجمی در حدود 25 تا 30 مگ دانلود کردم.اما بعد از اپدیت دوباره نوار بالا قرمز میشه میگه نیاز به اپدیته.همچنین برای پایان اپدیت میخواد سیستمو ری استارت کنم.بعد از ری استارت دوباره پیغام اپدیت میده.که پنجره مشکل برنامه kaspersky encountred problem and needs to close میاد.وقتی close میکنم دوباره کاسپر اجرا میشه وبعد همین روال ادامه داره.که اخر مجبور شدم پاکش کنم.در ضمن تو قسمت اپدیت همه تاریخ ها واسه 13 اوریل 2009 هستش جز ردیف اول که اگه اشتباه نکنم malware بود که تاریخش 2008 بود. در ضمن برای اپدیت از فیل تر شکن استفاده کردم(cproxy که سرورش تو کشور چکه)

شما از كدام ورژن KIS8 استفاده ميكنيد؟
آيا از كليد معتبري براي آپديت استفاده ميكنيد و كليدي كه استفاده ميكنيد در ليست سياه نيست؟
آيا شما مطمئن هستيد كه سيستم آلوده به ويروس نيست؟
شما تنظيمات CProxy را به چه نحوي در كاسپر وارد كرديد؟
از Dialup استفاده ميكنيد يا از اينترنت پرسرعت؟

حجم آپديت اوليه ممكنه بالاي 40MB هم برسه.

سلام
چند روز هست که Kaspersky من اجرا نمیشه
وقتی ویندوز Load میشه این پیام رو میده

شما يكبار از منوي start و All programs به منوي كاسپر رفته و گزينه Repair را انتخاب كنيد و اجازه بديد يكبار كاسپر اقدام به تعمير خودش بكنه.سپس نتيجه را اعلام بفرماييد.

alipencia
14-04-2009, 11:44
در جواب hamilton عزیز باید بگم که:
1)ورژن 8.0.0.357 تاریخش هم زده 10/10/2008
2)من بصورت تریال 30 روزه فعال کردم
3)خدایی نمیدونم!با nod اپدیت شده اسکن کردم چیزی پیدا نکرد.البته ناد هم قبل اون مشکل پیدا کرد یعنی اپدیت نمیشد(با اینکه قبلا اپدیت میکردم واز معتبر بودن یوزر وپسورد مطمئنم) خودم هم به ویروسی بودن سیستم مشکوکم.مثلا بعد مشکل تو منوی استارت ایکون repair remove modify ظاهر میشد.که یه بار سیستم ویروسی شده بود این ایکون ظاهر شده بود.
4)منظورت چه تنظیماتیه؟
5)از Dialup استفاده میکنم

omid-p30
14-04-2009, 12:23
)منظورت چه تنظیماتیه؟منظور proxy server settings هست که در پست زیر الیته برای ultra surf نشون داده شده و به جای اون تنظیمات c proxy را باید اونجا وارد کنید.

اگر تنظیمات فیلطرشکن درست وارد شده باشه باید هنگام شروع آپدیت پیغام زیر نشون داده بشه.

hamilton
14-04-2009, 12:28
در جواب hamilton عزیز باید بگم که:
1)ورژن 8.0.0.357 تاریخش هم زده 10/10/2008
2)من بصورت تریال 30 روزه فعال کردم
3)خدایی نمیدونم!با nod اپدیت شده اسکن کردم چیزی پیدا نکرد.البته ناد هم قبل اون مشکل پیدا کرد یعنی اپدیت نمیشد(با اینکه قبلا اپدیت میکردم واز معتبر بودن یوزر وپسورد مطمئنم) خودم هم به ویروسی بودن سیستم مشکوکم.مثلا بعد مشکل تو منوی استارت ایکون repair remove modify ظاهر میشد.که یه بار سیستم ویروسی شده بود این ایکون ظاهر شده بود.
4)منظورت چه تنظیماتیه؟
5)از Dialup استفاده میکنم

شما ابتدا نسخه 8.0.506 كه آخرين نسخه Kis ميباشه را تهيه كنيد يا دانلود نماييد.
سپس با استفاده از ابزار AVZ Tools كه راهنماي آن در پست زير ميباشه اقدام به اسكن سيستم خود بكنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد:

AVZ Tools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد تنظيمات استفاده از CProxy براي آپديت كاسپر بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه در قسمت Settings و در بخش Update و در تنظيمات آن بايد تيك Proxy Server را بزنيد و در قسمت IP Address عدد 127.0.0.1 و در قسمت پورت هم بايد عدد 3128 را وارد كنيد و تمام پنجره ها را نيز OK كنيد تا تغييرات ذخيره بشه و سپس آپديت كنيد و ترجيحا آپديت در زمان شب صورت بگيره كه خطوط خلوت ميباشه تا احتمال قطع ارتباط با سرورهاي كاسپر به حداقل برسه.

majid20
14-04-2009, 16:57
نه هنوز مشکلی برای اون رخ نداده

البته شما می توانید از نسخه جدید Free Gate 6.8 هم استفاده کنید که برای کاربران ایرانی فعال شده

برا من کار میکنه. فقط میخوام ورژن جدید رو از سایت خودش بگیرم میگه تروجان داره. کاذبه یا واقعا قرار داده شده ؟

ساختار برنامه بگونه ایست که کسپرسکی به آن مشکوک شده و مورد خاصی نیست

P‌C
15-04-2009, 01:27

از یه سایت مطمئن بگیرید. بهتره که از سایتهای فارسی یا از سایت اصلی بگیرید.
از جای مطمئن گرفتید با خیال راحت استفاده کن مشکلی نداره. قبلا سابقه گیر دادن آنتی ویروس رو داشت.مهم نیست.

P‌C
15-04-2009, 01:31
نه هنوز مشکلی برای اون رخ نداده

البته شما می توانید از نسخه جدید Free Gate 6.8 هم استفاده کنید که برای کاربران ایرانی فعال شده

اگر شما باهاش مشکلی ندارید احتمالا ایراد از فی#لتر شدن سرورشه. یواش یواش همه isp ها فیلترش میکنن.
این FG farsi رو هم گرفتم. جالبه ولی یه مقدار کندتر از us هستش.

alipencia
15-04-2009, 09:30
اقا حل شد.با تشکر فراوان از hamilton عزیز.فقط سه تا سوال دیگه داشتم اینکه چرا تو قسمت اپدیت تاریخ ها نا مرتبه یعنی مثلا یکی رو زده 2009/2/12 اما یکی رو زده 2009/4/14؟دوم اینکه چرا تاریخ دیتا بیس واسه دیروزه در حالی که من امروز اپدیت کردم؟ایا مسیر ذخیره که برای اپدیت معرفی کردم هر روز با اپدیت انتی ویروس به روز میشه؟

omid-p30
15-04-2009, 11:03
اقا حل شد.با تشکر فراوان از hamilton عزیز.فقط سه تا سوال دیگه داشتم اینکه چرا تو قسمت اپدیت تاریخ ها نا مرتبه یعنی مثلا یکی رو زده 2009/2/12 اما یکی رو زده 2009/4/14؟دوم اینکه چرا تاریخ دیتا بیس واسه دیروزه در حالی که من امروز اپدیت کردم؟ایا مسیر ذخیره که برای اپدیت معرفی کردم هر روز با اپدیت انتی ویروس به روز میشه؟

در قسمت آپدیت هر کدوم از موارد مربوطه به طور مستقل آپدیت دریافت میکنند و تاریخ هر کدوم مربوط به خودش هست . تاریخی که گفتید برای malicious scripts هست که استثنا در بازه های طولانی آپدیت میشه و 12 /2 مربوط به همین قسمته که درست هست. تاریخ کلی دیتابیس مربوط به قسمت malware هست که روزی جند بار آپدیتش ارایه میشه و در بالای آیکون برنامه و همینطور جلوی عبارت completed در قسمت آپدیت نشون داده میشه. اگر امروز آپدیت موفق داشتید طبیعتا باید تاریخ این قسمت ها 15 \ 4\ 2009 باشه و نباید مشکلی باشه.تاریخ سیستم رو چک کنید یا یک آپدیت مجدد انجام بدید.
بله هر بار که آپدیت میکنید اون پوشه هم به روز میشه.

milaaad
15-04-2009, 11:13
سلام دوستان عزیز.من میخوام 2 تا انتی ویروس تو سیستمم نصب کنم.یکی avira و یکی kaspersky.البته avira فعال و kaspersky غیر فعال...به نظرتون عملی هست؟ تداخلی با هم دارند؟ راستی چطور میتونم kasper رو غیر فعال نصب کنم؟

omid-p30
15-04-2009, 11:18
سلام دوستان عزیز.من میخوام 2 تا انتی ویروس تو سیستمم نصب کنم.یکی avira و یکی kaspersky.البته avira فعال و kaspersky غیر فعال...به نظرتون عملی هست؟ تداخلی با هم دارند؟ راستی چطور میتونم kasper رو غیر فعال نصب کنم؟

برای استفاده از کاسپراسکای نباید هیچ آنتی ویروس دیگه ای رو اصلا نصب کنید چه برسه به استفاده به صورت غیر فعال . استفاده همزمان از انتی ویروس دیگه به همراه کاسپر علاوه بر از بین بردن کارایی امنیتی کاسپر احتمال به وجود اوردن مشکلاتی برای خود سیستم رو هم داره.

pars20
15-04-2009, 11:36
سلام
چندتا سوال داشتم که امیدوارم جواباشونو بگیرم

1-ایا میشه فایل های اپدیت کاسپررو برای ویندوز بعدی (یایه کامپیوتردیگه) استفاده کرد مثل نود؟

2-اگه بخوام انتی ویروس کاسپر(ورژن 7) رو به روز کنم چقدر طول میکشه ؟

3-اخرین ورژن این برنامه چقدر حجم(setup) داره؟اگه میشه لینکشو بزارید

4-اگه این فروم قسمت دانلود ویروس! داره لطفا ادرسشو بزارید

5-من از ورژن 7.0.1استفاده میکنم خوبه یا باید ورژن جدید دانلود کنم؟

[من از نود استفاده میکنم .حالا قبل از عوض کردن ویندوز کاسپر رو نصب کردم ببینم کاسپر چطوره وویروسی رو پیدا میکنه یا نه]

ممنون

milaaad
15-04-2009, 12:39
لی فکر نکنم مشکلی پیش بیادا...............!!!

hamilton
15-04-2009, 12:53
سلام
چندتا سوال داشتم که امیدوارم جواباشونو بگیرم

1-ایا میشه فایل های اپدیت کاسپررو برای ویندوز بعدی (یایه کامپیوتردیگه) استفاده کرد مثل نود؟

2-اگه بخوام انتی ویروس کاسپر(ورژن 7) رو به روز کنم چقدر طول میکشه ؟

3-اخرین ورژن این برنامه چقدر حجم(setup) داره؟اگه میشه لینکشو بزارید

4-اگه این فروم قسمت دانلود ویروس! داره لطفا ادرسشو بزارید

5-من از ورژن 7.0.1استفاده میکنم خوبه یا باید ورژن جدید دانلود کنم؟

[من از نود استفاده میکنم .حالا قبل از عوض کردن ویندوز کاسپر رو نصب کردم ببینم کاسپر چطوره وویروسی رو پیدا میکنه یا نه]

ممنون

1-بله ميشه اينكار رو انجام داد و راهنماي انجام اينكار در پست اول موجود ميباشه.
2-استفاده از نسخه 7 كه آپديت طولاني تري را خواهد داشت با وجود نسخه 8 كه كارايي بالاتري نسبت به نسخه 7 داره كار صحيحي نيست.در صورت استفاده از نسخه 7 بايد در حدود 60-70MB بايد آپديت كنيد.
3-آخرين نسخه 8.0.506 ميباشه و از خود سايت Kaspersky.com قابل دانلود ميباشه.
4-قرار دادن ويروس جهت دانلود در اين انجمن ممنوع ميباشه.
5-در شماره 2 توضيح دادم.

در مورد قدرت كاسپر ميتوانيد به آخرين نتايج تستهاي انجام شده در سال 2009 به تاپيك اختصاصي مقايسه آنتي ويروسها در همين انجمن مراجعه كنيد.

milaaad
15-04-2009, 13:21

جناب hamilton یا majid_20 نظرشون چیه؟؟؟!!!

denzelmovie
15-04-2009, 13:50
با سلام به دوستان عزیز
دوستان من میخوام نرم افزار Kaspersky Anti Virus 8.0.0.454 رو به روز کنم
ولی سرعت اینترنت من خیلی کمه و میخوام برم توی کافی نت دانلود کنم
میخواستم اگه لینکی داره لطف کنید برای من بگذارید
آیا از طریق خود نرم افزار هم امکان داره که توی کافی نت به روزش کنم
بعد فایلهای به روز شده رو روی سیستم خودم نصب کنم؟؟؟
منتظر جوابتون هستم
با تشکر

hamilton
15-04-2009, 16:54
جناب hamilton یا majid_20 نظرشون چیه؟؟؟!!!

من شخصا اينكار را نميكنم.اگر 10 آنتي ويروس همزمان هم در سيستم نصب باشه بنظر من تضميني براي امنيت بيشتر نيست.كاسپر و Avira 2 محصول قدرتنمد هستند كه در تستهاي انجام شده نتايج بسيار خوبي را نيز كسب كرده اند.با بكارگيري راهكارهاي مناسب و استفاده از برنامه هاي امنيتي مكمل ميتوان امنيت نسبتا قابل قبولي را براي سيستم ايجاد كرد.امنيت مطلق وجود نداره.

با سلام به دوستان عزیز
دوستان من میخوام نرم افزار Kaspersky Anti Virus 8.0.0.454 رو به روز کنم
ولی سرعت اینترنت من خیلی کمه و میخوام برم توی کافی نت دانلود کنم
میخواستم اگه لینکی داره لطف کنید برای من بگذارید
آیا از طریق خود نرم افزار هم امکان داره که توی کافی نت به روزش کنم
بعد فایلهای به روز شده رو روی سیستم خودم نصب کنم؟؟؟
منتظر جوابتون هستم
با تشکر

شما ميتونيد از برنامه اي كه در پست زير معرفي شده استفاده كنيد و از طريق آفلاين كه روش انجام آن در پست اول توضيح داده شده آنتي ويروس خود را آپديت كنيد:

برنامه اي برای دريافت آپديت های تمامی محصولات شرکت کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

denzelmovie
15-04-2009, 18:55
من شخصا اينكار را نميكنم.اگر 10 آنتي ويروس همزمان هم در سيستم نصب باشه بنظر من تضميني براي امنيت بيشتر نيست.كاسپر و Avira 2 محصول قدرتنمد هستند كه در تستهاي انجام شده نتايج بسيار خوبي را نيز كسب كرده اند.با بكارگيري راهكارهاي مناسب و استفاده از برنامه هاي امنيتي مكمل ميتوان امنيت نسبتا قابل قبولي را براي سيستم ايجاد كرد.امنيت مطلق وجود نداره.

شما ميتونيد از برنامه اي كه در پست زير معرفي شده استفاده كنيد و از طريق آفلاين كه روش انجام آن در پست اول توضيح داده شده آنتي ويروس خود را آپديت كنيد:

برنامه اي برای دريافت آپديت های تمامی محصولات شرکت کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
دوست عزیز بسیار بسیار متشکرم
فقط این فایها که توسط این نرم افزار دانلود میشه رو توی کدوم پوشه بریزم؟؟؟

حجم فایلهای به روز شده تقریبا چند مگابایت هست؟؟؟

اگه میشه لطف کنید لینک آموزش به روز کردن Kaspersky رو از طریق آفلاین بگذارید
من هرچی سرچ کردم پیداش نکردم
با تشکر
پیروز و موفق باشید

omid-p30
15-04-2009, 19:12
سلام
دوست عزیز بسیار بسیار متشکرم
فقط این فایها که توسط این نرم افزار دانلود میشه رو توی کدوم پوشه بریزم؟؟؟

حجم فایلهای به روز شده تقریبا چند مگابایت هست؟؟؟

اگه میشه لطف کنید لینک آموزش به روز کردن

Kaspersky رو از طریق آفلاین بگذارید
من هرچی سرچ کردم پیداش نکردم
با تشکر
پیروز و موفق باشید

حجم آپدیت خب بالاست برای 8.0.454 فکر میکنم 30 یا 40 مگابایت یا بیشتر باید دانلود کنه و بعد از نصب اون فایل ها پوشه نهایی حجم بیشتری هم پیدا میکنه.
لینک های آموزش در پست زیر هستند.

gggmail
15-04-2009, 20:00
دوستان این کاسپر خودش فایل هامو پاک میکنه چی کار کنم کمک کنید؟

omid-p30
15-04-2009, 20:28
دوستان این کاسپر خودش فایل هامو پاک میکنه چی کار کنم کمک کنید؟

settings رو بزنید در قسمت protection تیک مربوط به گزینه نشون داده شده رو بردارید و ok کنید و فکر کنم یک بار باید کاسپر رو exit کنید و دوباره اجراش کنید تا تغییرات اعمال بشه. این طوری کاسپر از حالت اتومات به حالت interactive در میاد و برای انجام هر کاری از شما اجازه میگیره.

hamilton
16-04-2009, 09:06
نسخه بتاي 2010 اينترنت سكيوريتي كاسپر منتشر شد

نسخه Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.300 Beta كه پيش درآمدي براي نسخه نهايي 2010 اين محصول ميباشه منتشر شد.دوستاني كه علاقمند به تست اين محصول جديد هستند ميتوانند از لينك زير آنرا دانلود نمايند:

دوستان توجه داشته باشند كه اين نسخه داراي اشكالاتي ميباشه و جهت استفاده بر روي سيستم مناسب نميباشه و شكاياتي مانند بوت نشدن سيستم يا مشاهده صفحه آبي مرگ يا همان BSOD گزارش شده است.

نكته مهم:

اين نسخه از سيستمهاي عامل Windows 7 و Windows Vista SP2 RC پشتيباني نميكنه و در صورت نصب در اين سيستمهاي عامل به مشكل برخواهيد خورد.

Dreamland
16-04-2009, 09:39
نمایی از محصول آزمایشی 2010

alipencia
16-04-2009, 10:24
سلام.یه سوال داشتم که ایا با وجودkis8 برنامه امنیتی دیگه ای نیازه؟

omid-p30
16-04-2009, 12:29
سلام.یه سوال داشتم که ایا با وجودkis8 برنامه امنیتی دیگه ای نیازه؟

در کنار گارد فعال kis 8 توصیه میشه از آنتی اسپایور هم به صورت غیرفعال و فقط برای اسکن استفاده بشه تا ضریب امنیتی سیستم بالاتر بره. ازآنتی اسپایور های خوب میشه
Super Antispyware یا Malwarebytes' Anti-Malware

رو نام برد.