PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

milaaad
03-12-2009, 00:02
در صورت استفاده از اينترنت سكيوريتي كاسپر ميتونيد آپديتهاي آفلاين را از لينك زير دانلود نماييد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز.این سایت و اپدیت هاش برای خود کمپانی کاسپر هست؟ یعنی اپدیت اصلی کاسپر هست؟

hamilton
03-12-2009, 09:07
سلام بنده هم اکنون انتی ویروس Kaspersky_Internet_Security_2010_v9.0.0.736 را بر روی کامپیوترم نصب کردم اما نمیدانم چرا اکتیو نمیشه یعنی پس از کلیک بر روی گزینه ok در عکس زیر به جای اینکه به صفحه بعدی که شامل دكمه Browse هست برود اما هیچ عکس العملی مشاهده نمیشه ودویاره به صفحه اصلی اکتیو کردن بر میگرده نمی دانم چرا؟ خواهشا بنده را در اکتیو کردن راهنمایی را راهنمایی کنید)

نکته : بنده به اینترنت متصل نیستم در هنگام اکتیو کردن
گزینه اول را با اتصال به اینترنت چک کردم اما باز هم صفحه مربوط به دکمه Browse نیامد که نیامد چند بار حذف و نصب کردم اما باز هم اکتیو نمیشه...

عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته 2 : بنده مدل آنتی ویروسش را به راحتی اکتیو کردم اما نمیدانم چرا مدل سکیوریتی آن داره بازی در میاره ...

دلايلي كه بر اين قضيه ميتونن مرتبط باشند شامل موارد زير ميباشه:

1-آلودگي به ويروس Kido.جهت كسب اطلاع در خصوص اين ويروس به لينك زير مراجعه نماييد:

2-در Internet Explorer گزينه Work Offline تيك خورده باشه.در IE7 و IE8 به ترتيب موارد زير را چك كنيد تا مطمئن شويد اين تيك برداشته شده است:

در IE7:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](ru).gif

در IE8:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](en).jpg

3-نبود ارتباط اينترنتي

4-وجود فايروال در كنار كاسپر و تعريف نشدن Rule ارتباطي كاسپر با اينترنت.

شما موارد فوق را چك كنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد.

دوست عزیز.این سایت و اپدیت هاش برای خود کمپانی کاسپر هست؟ یعنی اپدیت اصلی کاسپر هست؟

خير.براي كمپاني كاسپر نيست.اسما مشابه كمپاني كاسپر ميباشه.

reza STR
03-12-2009, 21:31
سلام به همه دوستان
یه سوال فنی
چند مدتی هست می خوام بپرسم
یه نرم افزار داریم که تحت وب اجرا میشه ، یه پرتال داخلی هست .
ما رو سیستم هامون کسپر اسکای داریم و با این نرم افزارپرتال مشکل داریم ، نمی دونم port ای هست که بلاک میشه یا مشکل دیگه ای هست
خلاصه این نرم آنتی ویروس باعث شده که پرتال ما اجرا نشده
به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟
حتی من تمام حالات real Time کسپر را غیر فعال می کنم ، باز با این نرم افزار مشکل دارم
ایده دوستان چیه ؟!!

adel28
04-12-2009, 01:16
سلام به همه دوستان
یه سوال فنی
چند مدتی هست می خوام بپرسم
یه نرم افزار داریم که تحت وب اجرا میشه ، یه پرتال داخلی هست .
ما رو سیستم هامون کسپر اسکای داریم و با این نرم افزارپرتال مشکل داریم ، نمی دونم port ای هست که بلاک میشه یا مشکل دیگه ای هست
خلاصه این نرم آنتی ویروس باعث شده که پرتال ما اجرا نشده
به نظر شما مشکل از کجاست ؟؟
حتی من تمام حالات real Time کسپر را غیر فعال می کنم ، باز با این نرم افزار مشکل دارم
ایده دوستان چیه ؟!!

کدون محصول و کدوم نسخه اش؟

بنظر من فایروال رو یه بار غیر فعال کنید ببنید درست میشه یا نه. (البته اگه از نسخه اینترنت سکوریتی استفاده می کنید)
اگه درست شد فایروال رو تنظیم کنید که به این برنامه اجازه عبور بده.

رعد
04-12-2009, 09:20
با سلام خدمت دوستان

بنده دو تا سوال دارم

اول اينكه فايلهاي آپديت آنتي ويروس كاسپرسكي براي موبايل رو از كجا ميشه گير آورد

چون آنتي ويروس گوشيم از طريق موبايل كانكت نميشه

ورژنش هم هست kaspersky 6080

دوم اينكه چرا كاسپرسكي رايانم نميتونه درايور هاي گوشيم رو اسكن كنه

اصلا گزينه اسكن نمياد

omid-p30
04-12-2009, 10:37
با سلام خدمت دوستان

بنده دو تا سوال دارم

اول اينكه فايلهاي آپديت آنتي ويروس كاسپرسكي براي موبايل رو از كجا ميشه گير آورد

چون آنتي ويروس گوشيم از طريق موبايل كانكت نميشه

ورژنش هم هست kaspersky 6080

دوم اينكه چرا كاسپرسكي رايانم نميتونه درايور هاي گوشيم رو اسكن كنه

اصلا گزينه اسكن نمياد

من هم آنتی ویروس موبایل کاسپر رو رو گوشیم نصب کردم ولی کلا تا وقتی فعال نشده اصلا وارد برنامه نمیشه. برا فعال شدن هم حتما باید به اینرتنت وصل بشه که من این کار رو نکردم و نمیدونم هم بعد از فعال شدن میشه به صورت آفلاین آپدیتش کرد یا نه.

درایو های گوشی رو هم بله ربطی به کاسپر روی سیستم ندارند و نمیتونه اسکنشون کنه. نمیدونم بقیه آنتی ویروس ها میتونند این کار رو بکنند یا نه.

masoud.t
04-12-2009, 11:29
با عرض سلام و خسته نباشيد و تبريک به مناسبت عيد بزرگ غدير.

راستش ديشب داشتم اينترنت سکوريتي کسپر رو که ورژنش هم 9.0.0736 است رو آپديت ميکردم که ناگهان بر روي 100 درصد گير کرد و حدود 20 دقيقه هم روي آن گير کرد که مجبور شدم اتصال اينترنت رو قطع کنم.بعد از قطع شدن ارتباط هم کسپر همون جوري قاط زده بود و مي گفت که داره آپديت ميکنه.خلاصه مجبور به ريست شدم و بهد از راه اندازي مجدد کسپر پيغام black list is corrupted را داد که دوباره آپدیت رو زدم ولی بعد از چند ثانیه میگه که آپدیت تموم شد ولی تمام اجزا آپدیت نشد.خلاصه پیغام بالایی هم چنان می آید و گزینه roll back هم رو که میزنم بازم میگه قادر به این کار نیست!
دیگه واقعا موندم باید چه کنم؟
باز هم ممنون.
منتظر جواب شما

hamilton
04-12-2009, 12:50
با عرض سلام و خسته نباشيد و تبريک به مناسبت عيد بزرگ غدير.

راستش ديشب داشتم اينترنت سکوريتي کسپر رو که ورژنش هم 9.0.0736 است رو آپديت ميکردم که ناگهان بر روي 100 درصد گير کرد و حدود 20 دقيقه هم روي آن گير کرد که مجبور شدم اتصال اينترنت رو قطع کنم.بعد از قطع شدن ارتباط هم کسپر همون جوري قاط زده بود و مي گفت که داره آپديت ميکنه.خلاصه مجبور به ريست شدم و بهد از راه اندازي مجدد کسپر پيغام black list is corrupted را داد که دوباره آپدیت رو زدم ولی بعد از چند ثانیه میگه که آپدیت تموم شد ولی تمام اجزا آپدیت نشد.خلاصه پیغام بالایی هم چنان می آید و گزینه roll back هم رو که میزنم بازم میگه قادر به این کار نیست!
دیگه واقعا موندم باید چه کنم؟
باز هم ممنون.
منتظر جواب شما

'گاهي اوقات روي 99 درصد يا 100 درصد ميمونه ولي حجم فايلهاي آپديتي داره مرتب بالا ميره.الان حجم آپديت چيزي در حدود 15 تا 20MB ميباشه.شما به اين مقدار كه در كنار درصد آپديت نشون داده ميشه توجه داشته باشيد.

رعد
04-12-2009, 12:57
دوست من آنتي ويروس من فعاله ولي به اينترنتت وصل نميشه
تاحتي باهش يك بار هم اسكن كامل كردم ولي آپديتش مال 2007 هست
اگر بخواي برات بذارمش
البته اينو بگم صفحات وب در گوشيم مياد
راستي از دوستا اگر كسي آنتي ويروسي داره كه بتونه كل گوشي را از درون سيستم اسكن كنه ممنون ميشم به هم معرفي كنه
و اگر كاسپرسكي اين امكان رو داره به ما هم بگه از كجا به اين آنتي ويروس بفهمونيم كه بره درايو گوشي رو هم اسكن كنه

IntelCentrino
04-12-2009, 13:41
در حال حاضر نصب کدام ورژن از KIS توصیه می شود؟

omid-p30
04-12-2009, 13:50
اگر بخواي برات بذارمش

پس احتمالا کرک شدش رو نصب کردی چون من که مستقیما از سایتش نسخه 8.0.51 رو دانلود کردم اینطوری بود.

در حال حاضر نسب کدام ورژن از KIS توصیه می شود؟

ورژن 2010 نسخه 9.0.0.736

hamilton
04-12-2009, 15:42
اگر بخواي برات بذارمش
البته اينو بگم صفحات وب در گوشيم مياد
راستي از دوستا اگر كسي آنتي ويروسي داره كه بتونه كل گوشي را از درون سيستم اسكن كنه ممنون ميشم به هم معرفي كنه
و اگر كاسپرسكي اين امكان رو داره به ما هم بگه از كجا به اين آنتي ويروس بفهمونيم كه بره درايو گوشي رو هم اسكن كنه

دوست عزيز توجه داشته باشيد كه مباحث آنتي ويروس گوشيهاي موبايل صرفا در انجمن موبايل مطرح ميشه و اين انجمن صرفا اختصاص به آنتي ويروسهاي سيستم عامل ويندوز داره.

رعد
04-12-2009, 17:04
ضمن تشكر از تذكرتون خب بگين چجوري آنتي ويروس كاسپر جلوي ورود ويروس رو از گوشي ميگيره در صورتيكه هيچ اعمال نفوذي روش نميتونه انجام بده ؟
طوريكه درايو گوشي رو اصلا تشخيص نميده

IntelCentrino
04-12-2009, 19:15
من از KIS 2009 استفاده میکنم و از فایل های update شده توسط "Copy updates to folder" نگهداری میکنم. در حال حاضر میخوام از KIS 2010 استفاده کنم. آیا میتونم برای کاهش حجم دانلود از فایلهای update ی که بعد از update نسخه 2009 نگهداری میکردم استفاده کنم؟!

kachal khan
04-12-2009, 19:17
سلام

من مي خواهم Kaspersky Internet Security 2009 را نصب كنم نسخه جديد را ندارم و ودانلود ان هم با سرعت من وحشتناكه

فقط چند سوال دارم

ايا كاسپار هم مثلا مثل نورتون سرعت گير است

اينكه مي گويند فايل با حجم بالا را اگر بخواهي باز كني و كسپر هم نصب باشد تا پنج دقيقه هم طول مي كشد ايا درست است و ايا راه حل هم دارد

لطفا راهنمايي كنيد

IntelCentrino
04-12-2009, 19:20
ورژن 2010 نسخه 9.0.0.736

نسخه هایی که از طرف کسپر منتشر می شوند final هستند؟ یعنی امکان وجود باگی در آنها نیست؟ یادم میاد که قبلا برخی از دوستان توصیه میکردند که از نسخه های ماقبل آخرین ورژن منتشر شده استفاده بشه. آیا نسخه 9.0.0.736 این چنین نیست؟ راستش ویندوز تازه نسب کردم و میخوام یک نسخه stable و پایدار نصب کنم که چند ماهی داشته باشمش.

javady
04-12-2009, 20:04
سلام

من مي خواهم Kaspersky Internet Security 2009 را نصب كنم نسخه جديد را ندارم و ودانلود ان هم با سرعت من وحشتناكه

فقط چند سوال دارم

اينكه مي گويند فايل با حجم بالا را اگر بخواهي باز كني و كسپر هم نصب باشد تا پنج دقيقه هم طول مي كشد ايا درست است و ايا راه حل هم دارد

لطفا راهنمايي كنيد

دوست عزیز خیر کسپر مثل نورتن سرعت گیر نیست ولی از این غافل نشویم که نورتن 2010 خیلی کم حجم و خوب شده است
در مورد باز شدن فایلی و دیر باز شدن توسط آنتی ویروس باید بگم خیر اون بستگی به سیستمت داره که گاهی هم آنتی ویروس ها در اون دخالت دارن

javady
04-12-2009, 20:08
نسخه هایی که از طرف کسپر منتشر می شوند final هستند؟ یعنی امکان وجود باگی در آنها نیست؟ یادم میاد که قبلا برخی از دوستان توصیه میکردند که از نسخه های ماقبل آخرین ورژن منتشر شده استفاده بشه. آیا نسخه 9.0.0.736 این چنین نیست؟ راستش ویندوز تازه نسب کردم و میخوام یک نسخه stable و پایدار نصب کنم که چند ماهی داشته باشمش.

در مورد FINAL بودن بله هستش اما خوب در تغییراتی که شرکت سازنده میده در آینده ورژن های جدیدی میاد به بازار
در مورد stable بودن اینکه اگر میخوای مشکلی نداشته با اکتیو کردن و نخوای دنبال کی و اکتیو کردن باشی باید بخری وگرنه میتونی بیای تو اینترنت و دنبال اکتیو کردن برای آنتی ویروست باشی

IntelCentrino
04-12-2009, 20:14
در مورد FINAL بودن بله هستش اما خوب در تغییراتی که شرکت سازنده میده در آینده ورژن های جدیدی میاد به بازار
در مورد stable بودن اینکه اگر میخوای مشکلی نداشته با اکتیو کردن و نخوای دنبال کی و اکتیو کردن باشی باید بخری وگرنه میتونی بیای تو اینترنت و دنبال اکتیو کردن برای آنتی ویروست باشی

دوست عزیز، متوجه منظور من نشدید.
منظور من از پایداری، فعال کردن و به دنبال key گشتن نبود. بلکه پایداری در خود نرم افزار از لحاظ عدم وجود بایگ و خطا بود. مثلا یک زمانی با اینکه یکی دو ورژن بعد از 8.0.0.506 منتشر شده بود، اما دوستانی همچون جناب همیلتون توصیه میکردند که از 8.0.0.506 استفاده بشه.

javady
04-12-2009, 23:43
hamilton عزیز میشه راهنمای تنطیمات kaspersky Internat Security 9 رو برامون بزاری ممنونت میشم خیلی از شکلهل و غیره تو این برنامه با ورژن جدید کمی عوض شده
راستی اینم بگو که اگر برنامه ای که ویروس نیست رو ویروس میشناسه چیکار کنم البته میدونم بایدtrusted کنم اما نمیدونم کجاش و چطوری

ممنون

hamilton
05-12-2009, 09:22
ضمن تشكر از تذكرتون خب بگين چجوري آنتي ويروس كاسپر جلوي ورود ويروس رو از گوشي ميگيره در صورتيكه هيچ اعمال نفوذي روش نميتونه انجام بده ؟
طوريكه درايو گوشي رو اصلا تشخيص نميده

اگر درايو گوشي به صورت يك درايو در كامپيوتر ظاهر بشه قابل اسكن ميباشه.چون عموما رم گوشي به عنوان يك درايو در كامپيوتر ظاهر ميشه.

من از KIS 2009 استفاده میکنم و از فایل های update شده توسط "Copy updates to folder" نگهداری میکنم. در حال حاضر میخوام از KIS 2010 استفاده کنم. آیا میتونم برای کاهش حجم دانلود از فایلهای update ی که بعد از update نسخه 2009 نگهداری میکردم استفاده کنم؟!

خير.فايلهاي آپديت نسخه هاي مختلف قابل استفاده براي هم نيستند.

سلام

فقط چند سوال دارم

لطفا راهنمايي كنيد

در مورد كاسپر اگر سيستم شما از نظر سخت افزاري ضعيف باشه كاهش سرعت سيستم براي شما محسوس خواهد بود.
در مورد آن فايل با حجم بالا و طول كشيدن نصب آن در صورت نصب بودن كاسپر من شخصا چنين موردي را نديدم.البته سيستم من از نظر سخت افزاري نسبتا قويه و چيزي از نظر رم و CPU و هارد كم نداره.

نسخه هايي كه در سايت كاسپر قرار ميگيرند نسخه هاي Final هستند و عموما قبل از انتشار نهايي تلاش شده كه اشكالات و باگهاي آنها برطرف بشه.ولي اين دليل بر اين نيست كه هيچ باگي ندارند.
نسخه 9.0.736 نسبتا نسبتا خوب و پايدار و كم مشكلي بوده و من شخصا ازش راضي بودم و مشكلي برام ايجاد نكرده.شما هم ميتونيد از اين نسخه با خيال راحت استفاده كنيد.

hamilton عزیز میشه راهنمای تنطیمات kaspersky Internat Security 9 رو برامون بزاری ممنونت میشم خیلی از شکلهل و غیره تو این برنامه با ورژن جدید کمی عوض شده
راستی اینم بگو که اگر برنامه ای که ویروس نیست رو ویروس میشناسه چیکار کنم البته میدونم بایدtrusted کنم اما نمیدونم کجاش و چطوری

ممنون

چشم.سعي ميكنم اگر وقت كردم موارد را تهيه كنم.

AAKOJ
05-12-2009, 13:36
سلام دوستان
چرا کاسپر 2010 باعث کاهش سرعت اینترنت می شود ؟ و چرا با idm و کلا دانلود از اینترن مشکل دارد . من هر وقت می خواهم از سایتی دانلود کنم باید مدتی صبر کنم تا صفحه دانلود بیاد و یا اینکه خودش در بک گراند دانلود می کنه و من هیچ خبری ازش ندارم . یکی از دوستان گفته بود که مشکل از پرت 80 است ؟؟ لطفا منو راهنمایی کنید . با تشکر

رعد
05-12-2009, 17:32
دوست من درايو گوشي ظاهر ميشه و من راحت درون درايور ميرم و كپي و هر گونه اعمالي رو انجام ميدم
اما نه در فول اسكن كاسپر درايو گوشي رو ميبينه و نه وقتي روي درايو گوشي راست كليك ميكنم آيكون اسكن ظاهر ميشه

رعد
05-12-2009, 17:35
راستي يه سوال خيلي مهمتر

چرا كاسپرسكي برنامه جاسوسي golden eye ( چشم طلايي ) رو نميتونه تشخيص بده

امروز يه نفر تو اداره اومد سر سيستمم و تمام پسوردها و حتي كارهاي مدت يك ماه رو خيلي راحت نگاه كرد

بعد با اصرار ازش خواستم برنامه جاسوسي رو كه نصب كرده نشون بده كه ديدم بله كاسپرسكي در نهايت آپديت بودن اونو اسكن ميكنه

و اصلا نه گيري بهش ميده و نه حتي جزو فايلهاي خطرناك معرفيش ميكن

به نظر شما يك آنتي ويروس باحال كه اينقدر در موارد جاسوسي ضعيف عمل نكنه چيه ؟

ali_nnn13
05-12-2009, 22:38
سلام به همگی دوستان...

یه مشکل خیلی عجیب برای کسپر من پیش اومده !:41:

ویندوز رو عوض کردم و کسپر رو نصب کردم و دیدم اینترنت کلا" کار نمیکنه (فقط به FireFox) ! یعنی حتی 1 کیلوبایت هم دریافت یا ارسال نمیکرد ! کسپر رو که بستم دیدم درست شد ! فکر کردم ایراد از ورژن کسپر باشه ، برای همینم یه ورژن پایینترش رو نصب کردم ، ولی بازم همین مشکل بود !
ویندوز رو دوباره عوض کردم و دوباره کسپر ورژن پایینتر (kis9.0.0.463en) رو نصب کردم ! ولی دوباره این مشکل رو دارم !

خیلی عجیه ! هیچ ویروسی هم ندارم و برای کار با FireFox کلا" باید کسپر بسته باشه !!

ویندوز زو عوض کردم و الان دارم از ورژن 9.0.0.736 استفاده میکنم و دوباره همون مشکل هست !

با از کار انداختن Firewall هم این مشکل حل نمیشه...:41:

دوستان اگه راهنمایی کنید ممنون میشم...

انشاالله همیشه موفق و شاد و سلامت باشین...:11:

ویرایش:

مشکل حل شد ! ایراد از نرم افزار OrbitDownloader بود ! یه Add-ons روی FireFox نصب میکنه که باید حتما" غیر فعال بشه ! دلیلش رو نفهمیدم ولی با غیر فعال کردنش دیگه مشکلی ندارم !

رعد
06-12-2009, 00:50
ولي كلا كاسپر 9 قاطي تشريف داره

telescope
06-12-2009, 17:28
اینکه گارانتی 1 ساله شرکتی (ایران) هست جریان چیه؟ ممکنه سریالش بلاک بشه یعنی؟

hamilton
06-12-2009, 18:21
اینکه گارانتی 1 ساله شرکتی (ایران) هست جریان چیه؟ ممکنه سریالش بلاک بشه یعنی؟

كاسپر در ايران داراي چند نمايندگي رسمي هست و اگر طبق دستورالعمل ذكر شده از سريال استفاده نشه به هيچ وجه امكان بلوك شدن سريال نيست.مثلا اگر سريال براي يك PC باشه و فردي از آن در 2 يا چند PC استفاده كنه سريال بلوك ميشه.

telescope
06-12-2009, 20:26
كاسپر در ايران داراي چند نمايندگي رسمي هست و اگر طبق دستورالعمل ذكر شده از سريال استفاده نشه به هيچ وجه امكان بلوك شدن سريال نيست.مثلا اگر سريال براي يك PC باشه و فردي از آن در 2 يا چند PC استفاده كنه سريال بلوك ميشه.

در مورد تاپیک اضافی که ایجاد کردم پوزش میخوام.فکر کردم این تاپیک برای نسخه ها یی با لایسنس غیر اوریجیناله....

متشکرم از راهنمایینون. اگه بخواهیم از لایسنس 1 یوزر استفاده کنیم آیا برای یک سیستم با 2 ویندوز هم میشه استفاده کرد یا خیر؟
لایسنش هم میشه به سیستم جدید منتقل کرد یا خیر؟ البته در آن تاپیک دوست دیگری گفتن که میشه.

hamilton
07-12-2009, 09:04
در مورد تاپیک اضافی که ایجاد کردم پوزش میخوام.فکر کردم این تاپیک برای نسخه ها یی با لایسنس غیر اوریجیناله....

متشکرم از راهنمایینون. اگه بخواهیم از لایسنس 1 یوزر استفاده کنیم آیا برای یک سیستم با 2 ویندوز هم میشه استفاده کرد یا خیر؟
لایسنش هم میشه به سیستم جدید منتقل کرد یا خیر؟ البته در آن تاپیک دوست دیگری گفتن که میشه.

ظاهرا مشكلي در استفاده از لايسنس 1 كاربره در يك سيستمي كه داراي 2 ويندوز ميباشه نيست.چون مهم مشخصات سخت افزاري سيستم ميباشه كه در صورت تغيير در آن سريعا توسط كمپاني كاسپر شناسايي و اقدام به بلوك كردن سريال ميكنه.
زمانيكه از نمايندگي رسمي سريال را تهيه كنيد تمام موارد را خدمت شما اعلام ميكنند.

telescope
07-12-2009, 14:57
جریان یک ساله بودن لایسنس چی؟ یعنی این لایسنس فقط برای 1 سال اعتبار داره و بعد از یک سال باید لایسنس یا پک جدید خرید؟
متشکرم

hamilton
07-12-2009, 16:44
جریان یک ساله بودن لایسنس چی؟ یعنی این لایسنس فقط برای 1 سال اعتبار داره و بعد از یک سال باید لایسنس یا پک جدید خرید؟
متشکرم

جريان خاصي نداره.فروش لايسنس محصولات امنيتي از 1 سال آغاز ميشه.بعد از اتمام مدت 1 ساله لايسنس ميتونيد با درصدي تخفيف لايسنس محصول جديدتر را نيز تهيه كنيد.

extreme2006gh
07-12-2009, 20:33
سلام من از کسپر 2009 استفاده میکنم
حدود 1 یا 2 ماهی بود که آپدیت نکرده بودم الان وقتی میخوام آپدیت کنم ارور میده که :
Error connection to proxy server
لطفا به عکس توجه کنید :

لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

hamilton
07-12-2009, 21:56
سلام من از کسپر 2009 استفاده میکنم
حدود 1 یا 2 ماهی بود که آپدیت نکرده بودم الان وقتی میخوام آپدیت کنم ارور میده که :
Error connection to proxy server
لطفا به عکس توجه کنید :

لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

شما وارد قسمت Settings بشيد.وارد تنظيمات مروبط به Update بشيد.در سمت راست تنظيمات آپديت گزينه ...settings وجود داره.وارد آن بشيد و تيك مقابل Use Proxy Server را برداريد و تمام پنجره ها را Apply و Ok كنيد.

Amir Hossein
08-12-2009, 16:17
سلام
rescue disc حجمش چقدره؟

hamilton
08-12-2009, 17:28
سلام
rescue disc حجمش چقدره؟

در حدود 115MB ميباشه.

SonyEricsson
09-12-2009, 14:37
چه جوری میشه نسخه چینی کاسپر اسکای رو از زبان چینی به انگلیسی تغییر داد؟
یه جای زده بود sHIFT+F12 اما زدم اتفاقی نیفتاد!!

milaaad
09-12-2009, 21:13
سلام.این دو تا محصول کاسپر چیه؟ به چه دردی میخوره؟
Kaspersky KryptoStorage
Kaspersky Password Manager
Kaspersky Anti-Hacker

extreme2006gh
09-12-2009, 21:13
شما وارد قسمت Settings بشيد.وارد تنظيمات مروبط به Update بشيد.در سمت راست تنظيمات آپديت گزينه ...settings وجود داره.وارد آن بشيد و تيك مقابل Use Proxy Server را برداريد و تمام پنجره ها را Apply و Ok كنيد.

ممنون درست شد
میخواستم بدونم اون تیک خودش انتخاب شده ؟ چون من اون رو انتخاب نکرده بودم .

hamilton
09-12-2009, 23:00
سلام.این دو تا محصول کاسپر چیه؟ به چه دردی میخوره؟
Kaspersky KryptoStorage
Kaspersky Password Manager
Kaspersky Anti-Hacker

Kaspersky KryptoStorage براي رمزگذاري بر روي اطلاعات مهم و حياتي ميباشه تا از دسترسي غير مجار به آنها جلوگيري بشه.

Kaspersky Password Manager در واقع برنامه اي براي مديريت يوزرنيمها و پسوردها ميباشه.همه ما ممكنه براي دسترسي به ايميلها و حسابهاي بانكي يا فعاليت در سايتهاي مختلف از UserID و Passwordهاي مختلفي استفاده كنيم و بعضا بخاطر آوردن آنها ممكنه كار راحتي نباشه.اين برنامه كار ذخيره سازي آنها را برعهده داره بطوريكه قابل دسترسي توسط برنامه هاي مخرب و حملات نباشه.

Kaspersky Anti-Hacker هم فايروال طراحي شده توسط كمپاني كاسپر بود كه در سالهاي قبل ارايه شد و بعد از مدتي اين پروژه كنار گذاشته شد و در واقع در محصول اينترنت سكيوريتي كاسپر ادغام شد.

ممنون درست شد
میخواستم بدونم اون تیک خودش انتخاب شده ؟ چون من اون رو انتخاب نکرده بودم .

متاسفانه بصورت پيش فرض اون گزينه فعال ميباشه.

saeid 22
10-12-2009, 03:58
سلام
من از آنتی ویروس کاسپرسکی 2010 استفاده میکنم میخواستم بدونم وقتی که این آنتی ویروس , ویروس یا تروجان را پیدا میکنه و از بین میبره چرا بازم تو قسمت My Protection یا Report مینویسه که مثلا سیستم 87 تا ویروس داره یا 136 تا تروجان داره من که همه ویروس ها را پاک کردم پس پاک کردم نباید بنویسه 0 ویرویس یا 0تروجان مگه آنتی ویروس هم به روز کردم من تنظیمات آنتی ویروس را روی اتوماتیک گذاشتم معلوم نیست داره چیکار میکنه؟ممنون میشم من را راهنمایی کنید
اینم عکسش

fariborz_1
10-12-2009, 06:10
ورژن 2010 کاسپرسکی هم آپدیت دستی داره ؟
اگه روشش رو توضیح بدید ممنون میشم
من یه چند وقتی که بعضی برنامه هام مثل دانلود منجر وقتی کاسپر فعاله اجرا نمیشن
چه جوری این مشکلو رفع کنم
باتشکر

hamilton
10-12-2009, 09:59
سلام
من از آنتی ویروس کاسپرسکی 2010 استفاده میکنم میخواستم بدونم وقتی که این آنتی ویروس , ویروس یا تروجان را پیدا میکنه و از بین میبره چرا بازم تو قسمت My Protection یا Report مینویسه که مثلا سیستم 87 تا ویروس داره یا 136 تا تروجان داره من که همه ویروس ها را پاک کردم پس پاک کردم نباید بنویسه 0 ویرویس یا 0تروجان مگه آنتی ویروس هم به روز کردم من تنظیمات آنتی ویروس را روی اتوماتیک گذاشتم معلوم نیست داره چیکار میکنه؟ممنون میشم من را راهنمایی کنید
اینم عکسش

اون اعداد بيانگر اين هستند كه تا اين تاريخ اين تعداد بدافزار توسط كاسپر شناسايي شده اند.در مورد حذف كردن يا نكردن آنها بسته به نوع تنظيماتي كه اعمال ميكنيد رفتار كاسپر در مواجه با بدافزارها تغيير ميكنه.

ورژن 2010 کاسپرسکی هم آپدیت دستی داره ؟
اگه روشش رو توضیح بدید ممنون میشم
من یه چند وقتی که بعضی برنامه هام مثل دانلود منجر وقتی کاسپر فعاله اجرا نمیشن
چه جوری این مشکلو رفع کنم
باتشکر

آپديت دستي داره ولي بايد در سايتهاي مختلف دنبالش بگرديد.
در مورد هر برنامه اي كه كاسپر اجازه فعاليت بهش نميده ميتونيد وارد تنظيمات كاسپر بشيد و از قسمت Threads and Exclusions برنامه مورد نظر را اضافه كنيد تا كاسپر كاري باهاش نداشته باشه.

SonyEricsson
10-12-2009, 11:50
من با برنامه Kaspersky KryptoStorage یکی از اطلاعات فولدر هامو wipe کردم! میتونم برگردونم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
10-12-2009, 11:55
اين قضيه ماله مدتي پيشه من ميخواستم kaspersky رو نصب كنم ولي گفت اول اونيكي انتي ويروس هاتو پاك كن بعد اينكه پاك كردم دوباره خواستم نصبش كنم دوباره همون چيزو گفت
فقط مي خواستم بدونم كه اين error به چه دليلي بود؟اگه كسي ميدونه لطفا بگه!

mrmostafa
11-12-2009, 11:59
ورژن 2010 فاینال نیومد؟؟؟ تا کی منتظر باشیم؟؟؟

hamilton
11-12-2009, 13:40
من با برنامه Kaspersky KryptoStorage یکی از اطلاعات فولدر هامو wipe کردم! میتونم برگردونم؟

معمولا فايلهايي كه با اين قبيل برنامه ها پاك ميشوند به دليل تكنيكهاي بكار رفته توسط اين قبيل برنامه ها قابل بازيافت نيستند.

اين قضيه ماله مدتي پيشه من ميخواستم kaspersky رو نصب كنم ولي گفت اول اونيكي انتي ويروس هاتو پاك كن بعد اينكه پاك كردم دوباره خواستم نصبش كنم دوباره همون چيزو گفت
فقط مي خواستم بدونم كه اين error به چه دليلي بود؟اگه كسي ميدونه لطفا بگه!

فقط 1 آنتي ويروس قابل نصب در سيستم ميباشه.2 يا چند آنتي ويروس نبايد همزمان در كنار هم نصب شوند.آون يكي آنتي ويروسي كه نصب كرده بودي چي بود و چه پيغام خطايي ميداد؟

ورژن 2010 فاینال نیومد؟؟؟ تا کی منتظر باشیم؟؟؟

نسخه فينال 2010 چند وقتي هست كه منتشر شده كه در سايت كاسپر قابل دانلود ميباشه.

mrmostafa
11-12-2009, 19:22
من این رو دانلود کردم درسته:
Trial version of Kaspersky Internet Security 2010 (9.0.0.736) ( English ) 72.7 MB

این الان 30 روزه هستش چیکار باید بکنم؟؟ منظور از 30 روزه یعنی آپدیتش هست؟؟؟ برای لایسنس کی چیکار کنم ؟؟؟

hamilton
11-12-2009, 19:56
من این رو دانلود کردم درسته:
Trial version of Kaspersky Internet Security 2010 (9.0.0.736) ( English ) 72.7 MB

این الان 30 روزه هستش چیکار باید بکنم؟؟ منظور از 30 روزه یعنی آپدیتش هست؟؟؟ برای لایسنس کی چیکار کنم ؟؟؟

اين نسخه اينترنت سكيوريتي كاسپر ميباشه.به مدت 30 روز بصورت ازمايشي ميتونيد از تمام امكاناتش استفاده كنيد.ولي بعد از 30 روز بايد كليد يا سريال تهيه كنيد.البته در طول اين مدت نيز ميتونيد كليد يا سريال فعال براش پيدا كرده و استفاده كنيد.براي پيدا كردن كليد كاسپر به تاپيك اختصاصي كرك و سريال كاسپر مراجعه كنيد.

Arashdn
11-12-2009, 20:32
چند تا سوال
این اینترنت سکیوریتی 2010 نسخه 64 بیتی نداره؟ یا نسخه 32 و 64 یکین؟
اگه این 30 روز تموم بشه آپدیت نمیشه یا کلا از کار میفته؟
هنوزم کسپر مثل قدیما الکی به همه فایلا گیر میده؟
ممنون

hamilton
11-12-2009, 22:22
چند تا سوال
این اینترنت سکیوریتی 2010 نسخه 64 بیتی نداره؟ یا نسخه 32 و 64 یکین؟
اگه این 30 روز تموم بشه آپدیت نمیشه یا کلا از کار میفته؟
هنوزم کسپر مثل قدیما الکی به همه فایلا گیر میده؟
ممنون

يكي هستش.32 بيت و 64 بيتش يكي هست.
30روز تموم بشه ديگه آپديت نميشه و فكر هم نميكنم بتونيد ازش استفاده كنيد.
نسخه هاي جديد پيشرفت چشمگيري در مقايسه با نسخه هاي قبلي پيدا كرده اند.

mrmostafa
12-12-2009, 00:06
اين نسخه اينترنت سكيوريتي كاسپر ميباشه.به مدت 30 روز بصورت ازمايشي ميتونيد از تمام امكاناتش استفاده كنيد.ولي بعد از 30 روز بايد كليد يا سريال تهيه كنيد.البته در طول اين مدت نيز ميتونيد كليد يا سريال فعال براش پيدا كرده و استفاده كنيد.براي پيدا كردن كليد كاسپر به تاپيك اختصاصي كرك و سريال كاسپر مراجعه كنيد.

دوست عزیز من این ورژن رو Trial version of Kaspersky Internet Security 2010 (9.0.0.736) ( English ) 72.7 MB دانلود کردم نصب کردم سیستم بالا نیومد. چند بار ریست کردم میاد بالا میمونه همینطور . بعد با safe mode اومدم مشکلی نبود بعد restore کردم درست شدش یعنی برگردوندم به قبل از نصب این ورژن چرا اینطوریه ؟؟؟؟
سیستم من 5300 هستش و 4 گیگ رم داره مشکل کجاست ؟؟؟؟

hamilton
12-12-2009, 10:05
دوست عزیز من این ورژن رو Trial version of Kaspersky Internet Security 2010 (9.0.0.736) ( English ) 72.7 MB دانلود کردم نصب کردم سیستم بالا نیومد. چند بار ریست کردم میاد بالا میمونه همینطور . بعد با safe mode اومدم مشکلی نبود بعد restore کردم درست شدش یعنی برگردوندم به قبل از نصب این ورژن چرا اینطوریه ؟؟؟؟
سیستم من 5300 هستش و 4 گیگ رم داره مشکل کجاست ؟؟؟؟

ويندوز شما چيه؟قبلا از چه آنتي ويروسي استفاده ميكرديد؟آيا فايروال مجزا هم در سيستم خود داريد؟آيا برنامه امنيتي ديگري در سيستم نصب شده؟

mrmostafa
12-12-2009, 19:00
ويندوز شما چيه؟قبلا از چه آنتي ويروسي استفاده ميكرديد؟آيا فايروال مجزا هم در سيستم خود داريد؟آيا برنامه امنيتي ديگري در سيستم نصب شده؟

ویندوز Xp 2002 SP 3 دارم آنتی ویروس 2009 نصب بودش که همین رو زدم نصب شدش رو ورژن قبلی بعد سیستم ریستارت شد اومد بالا همینطور میمونه لود نمیشه کامل بعضی وقتها تو همون لوگین ویندوز که میخواد بیاد داخل دسکتاپ میمونه. فایروال هم ندارم چون 2009 به خوب یکار میکردش.

brother_reza
12-12-2009, 19:10
من نسخه ی اصلی شو از دوستام گرفتم
ولی سیستم منو کند کرد بعد یک هفته پاکش کردم و نود نصب کردم باز
ولی اعترف میکنم که کسپر خیلی قویتره

hossein1111
13-12-2009, 10:20
سلام من از نسخه 9.0.0.706 تریال استفاده میکنم
من هرچی آپدیت میکنم ولی باز دوباره پیغام databases are obsolete رو میده و میگه باید آپدیت شه!!
چیکار باید بکنم؟

یه سوال دیگه
فایل هایی که کسپر قرنطینه میکنه چه جوری میتونم کامل پاک کنم؟

hamilton
13-12-2009, 12:25
ویندوز Xp 2002 SP 3 دارم آنتی ویروس 2009 نصب بودش که همین رو زدم نصب شدش رو ورژن قبلی بعد سیستم ریستارت شد اومد بالا همینطور میمونه لود نمیشه کامل بعضی وقتها تو همون لوگین ویندوز که میخواد بیاد داخل دسکتاپ میمونه. فایروال هم ندارم چون 2009 به خوب یکار میکردش.

شما آنتي ويروس 2009 را داشتيد و روش اينترنت سكيوريتي كاسپر را نصب كرديد؟

سلام من از نسخه 9.0.0.706 تریال استفاده میکنم
من هرچی آپدیت میکنم ولی باز دوباره پیغام databases are obsolete رو میده و میگه باید آپدیت شه!!
چیکار باید بکنم؟

یه سوال دیگه
فایل هایی که کسپر قرنطینه میکنه چه جوری میتونم کامل پاک کنم؟

حجم آپديت چقدره؟تصويري از بخش آپديت كاسپر قرار بديد تا تاريخ آخرين آپديت را چك كنيم.
در مورد فايلهاي قرنطينه در صفحه اصلي كاسپر در قسمت My Protection قسمت رادار شكلي را مشاهده ميكنيد.در كنار آن ليست بدافزارهاي پيدا شده توسط كاسپر نمايش داده شده.روي آن كليك راست كرده و وارد صفحه جديدي ميشيد كه نام بدافزارها و مسير آنها را ذكر كرده.روي هر كدام كه مايل بوديد كليك راست كرده و گزينه Delete را انتخاب كنيد.

khorh
13-12-2009, 23:02
با سلام
من از نسخه Kaspersky Internet Security 2010 ورژن9.0.0.463 استفاده میکنم نسخه فینال هرکاری میکنم نمیتونم از آپدیت آفلاین استفاده کنم؟!تا نصفه میره بعد ارور میده!قبلا" همچین مشکلی نداشتم!

hamilton
13-12-2009, 23:05
با سلام
من از نسخه Kaspersky Internet Security 2010 ورژن9.0.0.463 استفاده میکنم نسخه فینال هرکاری میکنم نمیتونم از آپدیت آفلاین استفاده کنم؟!تا نصفه میره بعد ارور میده!قبلا" همچین مشکلی نداشتم!

شما آپديتهاي آفلاين را از كجا تهيه كرده ايد؟
به چه صورت اقدام به آپديت آفلاين ميكنيد؟
چه پيغام خطايي در زمان آپديت آفلاين به شما ميده؟توصيري از قسمت آپديت كه انجام ميشه قرار بديد.

khorh
13-12-2009, 23:52
مرسی که زود جواب دادید.من تقریبا" یکی دو ماهی 1 بار بصورت آنلاین آپدیت میکنم بعد از پوشه آپدیتهام کپی میگیرم واسه وقتی ویندوز عوض میکنم استفاده میکنم.من خودم ازنسخه9.0.0.459 استفاده میکرده آپدیتهامم مربوط به همین نسخه بود.وقتی ویندوز عوض کردم موقع آپدیت ارور داد(آفلاین)یه CD از دوستم گرفتم که نسخه 9.0.0.463 فینال به همراه آپدیتش داخلش بود ولی اونم همینجوری شده!

hamilton
14-12-2009, 10:30
مرسی که زود جواب دادید.من تقریبا" یکی دو ماهی 1 بار بصورت آنلاین آپدیت میکنم بعد از پوشه آپدیتهام کپی میگیرم واسه وقتی ویندوز عوض میکنم استفاده میکنم.من خودم ازنسخه9.0.0.459 استفاده میکرده آپدیتهامم مربوط به همین نسخه بود.وقتی ویندوز عوض کردم موقع آپدیت ارور داد(آفلاین)یه CD از دوستم گرفتم که نسخه 9.0.0.463 فینال به همراه آپدیتش داخلش بود ولی اونم همینجوری شده!

چند نكته در خصوص آپديت آفلاين كاسپر وجود داره.
1-خود كاسپر در تنظيمات مربوط به آپديت در بخش Settings داراي گزينه اي ميباشه كه امكان كپي گرفتن از آپديتها را در هر مسيري كه مايل باشيد پس از هر بار آپديت براي شما انجام ميده.
2-آپديت آفلاين نسخه هاي پايين تر ممكنه براي نسخه هاي بالاتر قابل استفاده نباشند.ترجيحا بهتره اگر از آپديتهاي سيستم فردي ديگه براي اينكار استفاده ميكنيد نسخه هاي كاسپر هر دو سيستم يكي باشند.
3-اگر آپديتهاي آفلايني كه استفاده ميكنيد بيش از 2-3 روز از تهيه آنها گذشته باشه و آپديت هم با موفقيت انجام شده باشه شما با پيغام Update Absolote مواجه ميشويد و همچنان چراغ كاسپر قرمز بوده و شما عبارت Fix It را به رنگ قرمز مشاهده خواهيد كرد.
يك توصيه:سعي كنيد اگر امكانش را داريد از نسخه نهايي 9.0.736 كه كاملترين و كم نقص ترين نسخه كاسپر ميباشه استفاده كنيد.

mrmostafa
14-12-2009, 13:28
اقا يه ورژن درست 2010 رو بزارين من دانلود كنم. بابا هر چي نصب ميكنم سيستم بالا نمياد تا مياد خود به خود ريست ميشه بعد كه پاك مكنم درست ميشه. سيستم من جديد گرفتم. نميدونم چرا اينجوريه.

hamilton
14-12-2009, 14:19
اقا يه ورژن درست 2010 رو بزارين من دانلود كنم. بابا هر چي نصب ميكنم سيستم بالا نمياد تا مياد خود به خود ريست ميشه بعد كه پاك مكنم درست ميشه. سيستم من جديد گرفتم. نميدونم چرا اينجوريه.

آخرين ورژن كاسپر در خود سايت كاسپر موجود ميباشه و هيچ مشكلي هم نداره.مشكل با آنتي ويروسها ارتباطي با تهيه سيستم جديد يا قديمي بودن سيستم نداره.ممكنه مشكل شما از آلودگي سيستم به ويروس يا تداخل با برنامه هاي ديگه باشه.
شما اگر با كاسپر مشكل داريد محصولات كمپانيهاي ديگر را تست كنيد ببينيد با آنها هم همين مشكل را داريد يا خير.

khorh
14-12-2009, 15:19
چند نكته در خصوص آپديت آفلاين كاسپر وجود داره.
1-خود كاسپر در تنظيمات مربوط به آپديت در بخش Settings داراي گزينه اي ميباشه كه امكان كپي گرفتن از آپديتها را در هر مسيري كه مايل باشيد پس از هر بار آپديت براي شما انجام ميده.
2-آپديت آفلاين نسخه هاي پايين تر ممكنه براي نسخه هاي بالاتر قابل استفاده نباشند.ترجيحا بهتره اگر از آپديتهاي سيستم فردي ديگه براي اينكار استفاده ميكنيد نسخه هاي كاسپر هر دو سيستم يكي باشند.
3-اگر آپديتهاي آفلايني كه استفاده ميكنيد بيش از 2-3 روز از تهيه آنها گذشته باشه و آپديت هم با موفقيت انجام شده باشه شما با پيغام Update Absolote مواجه ميشويد و همچنان چراغ كاسپر قرمز بوده و شما عبارت Fix It را به رنگ قرمز مشاهده خواهيد كرد.
يك توصيه:سعي كنيد اگر امكانش را داريد از نسخه نهايي 9.0.736 كه كاملترين و كم نقص ترين نسخه كاسپر ميباشه استفاده كنيد.

آپدیت هام مربوط به نسخه خودشون هستن.ولی ممنون از راهنمایت. آنلاین آپدیت کردم:10:

mrmostafa
14-12-2009, 16:55
آخرين ورژن كاسپر در خود سايت كاسپر موجود ميباشه و هيچ مشكلي هم نداره.مشكل با آنتي ويروسها ارتباطي با تهيه سيستم جديد يا قديمي بودن سيستم نداره.ممكنه مشكل شما از آلودگي سيستم به ويروس يا تداخل با برنامه هاي ديگه باشه.
شما اگر با كاسپر مشكل داريد محصولات كمپانيهاي ديگر را تست كنيد ببينيد با آنها هم همين مشكل را داريد يا خير.

عزیز جان من با 2009 هیچ مشکلی ندارم رو سیستم نصب هستش 3ساله من از این آنتی ویروس استفاده میکنم و راضی هستم. فقط ورژن 2010 رو میخوام نصب کنم بعد نصب اینجوری میشه. از خود سایت هم گرفتم تازه من kis9.0.0.736en رو گرفتم ولی خوب اینجوری میشه.
البته سیستم من جدیدا ویروس گرفته از خودش فولدر میسازه بعد فولدر آپشن هم پریده یه بار درست کردم دوباره اینجوری شده بعد آنتی ویروس هم میشناسه پاک میکنم. ولی نمیدونم از کجا مطمئن بشم که از بین رفته

hamilton
14-12-2009, 17:36
عزیز جان من با 2009 هیچ مشکلی ندارم رو سیستم نصب هستش 3ساله من از این آنتی ویروس استفاده میکنم و راضی هستم. فقط ورژن 2010 رو میخوام نصب کنم بعد نصب اینجوری میشه. از خود سایت هم گرفتم تازه من kis9.0.0.736en رو گرفتم ولی خوب اینجوری میشه.
البته سیستم من جدیدا ویروس گرفته از خودش فولدر میسازه بعد فولدر آپشن هم پریده یه بار درست کردم دوباره اینجوری شده بعد آنتی ویروس هم میشناسه پاک میکنم. ولی نمیدونم از کجا مطمئن بشم که از بین رفته

پس مشكل همانطور كه گفتم از ويروس بوده.ابتدا بايد ويروس پاك بشه تا نصب كاسپر بدون اشكال صورت بگيره.شما ميتونيد با استفاده از CDهاي Bootable يكي از آنتي ويروسها اقدام به اسكن كامل سيستم و پاكسازي آن نماييد.پس از آن ميتونيد بدون هيچ مشكلي از نسخه 2010 استفاده كنيد.

hamed_9192
14-12-2009, 21:57
با سلام

دوستان من وقتی به اینترنت کانکت میشم کسپر نمیزاره یه صفحه وب معمولی رو باز کنم حتی اطلاعاتی از اینترنت ارسال و دریافت نمیشه خود کسپر رو هم امتحان کردم حتی خودش رو هم آپدیت نمیکنه و میگه به اینترنت وصل نیست اما وقتی کسپر رو غیر فعال میکنم این مشکل حل میشه
حالا مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟
متشکرم

hamilton
15-12-2009, 12:35
با سلام

دوستان من وقتی به اینترنت کانکت میشم کسپر نمیزاره یه صفحه وب معمولی رو باز کنم حتی اطلاعاتی از اینترنت ارسال و دریافت نمیشه خود کسپر رو هم امتحان کردم حتی خودش رو هم آپدیت نمیکنه و میگه به اینترنت وصل نیست اما وقتی کسپر رو غیر فعال میکنم این مشکل حل میشه
حالا مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟
متشکرم

ممكنه به علت آلودگي سيستم به ويروس باشه.2-3 مورد زير را هم چك كنيد:

1-گزينه Parentral Control مقابلش تيك نخورده باشه.
2-در قسمت تنظيمات مربوط به آپديت گزينه Use Proxy Server تيك مقابلش برداشته شده باشه.
3-روي آيكون كاسپر در قسمت System Tray كليك راست كتيد و ببينيد مقابل عبارت Block Network Traffic تيك نخورده باشه.

hamed_9192
15-12-2009, 15:19
ممكنه به علت آلودگي سيستم به ويروس باشه.2-3 مورد زير را هم چك كنيد:

1-گزينه Parentral Control مقابلش تيك نخورده باشه.
2-در قسمت تنظيمات مربوط به آپديت گزينه Use Proxy Server تيك مقابلش برداشته شده باشه.
3-روي آيكون كاسپر در قسمت System Tray كليك راست كتيد و ببينيد مقابل عبارت Block Network Traffic تيك نخورده باشه.

با سلام
متشکرم از راهنمای تون ،مشکل حل شد
هر سه قسمت رو چک کردم اشکال از Block Network Teaffic بود

mahyarSAMSUNG
15-12-2009, 18:26
آیا ورژن 2010 احساس نمیکنید که keyهاش دیر تر باطل میشه ؟ من توی ورژن قبلی هروز باید key بهش میدادم ولی این هر 2 هفته یک بار . توی ورژن 2009 اگه 2 روز آپدیدت نمیکردم ، بعد دو روز آنتی ویروس به آپدیت 10 الی 15 مگابایتی دانلود میکرد ولی این بعد 5 روز خیلی دانلود کنه 5 مگابایت .

adel28
16-12-2009, 00:04
آیا ورژن 2010 احساس نمیکنید که keyهاش دیر تر باطل میشه ؟ من توی ورژن قبلی هروز باید key بهش میدادم ولی این هر 2 هفته یک بار . توی ورژن 2009 اگه 2 روز آپدیدت نمیکردم ، بعد دو روز آنتی ویروس به آپدیت 10 الی 15 مگابایتی دانلود میکرد ولی این بعد 5 روز خیلی دانلود کنه 5 مگابایت .

ربطی نداره.
بنظر من یه مدت هست کمپانی کاسپر دیرتر کلید های تقلبی رو اکسپایر میکنه.
شاید جنبه تبلیغاتی داشته باشه یا جذب مشتری.

milaaad
16-12-2009, 10:12
سلام.;kaspersky version 6 سرعت سیستمو بیشتر میگیره یا kaspersky version 9؟

hamilton
16-12-2009, 10:24
سلام.;kaspersky version 6 سرعت سیستمو بیشتر میگیره یا kaspersky version 9؟

در صورت داشتن سيستم مناسب از نظر سخت افزاري و زياد نبودن تعداد پروسه ها و برنامه هايي كه با لود شدن ويندوز استارت ميشن كاسپر ورژن 9 هيچ گونه سنگيني در سيستم ايجاد نميكنه.

shvalaie
16-12-2009, 11:46
سلام
من هفته پيش نسخه kis رو از سايت كسپر دانلود كردم. ورژن 2009 رو، اما وقتي كه روش كليك ميكنم كه اينستال شه، پيغام ميده كه اين فايل كامل نيست و درست دانلود نشده... من با DAP دانلود كردم.... نميدونم مشكل از چيه...

الان ميخوام 2010 رو دانلود كنم ممكنه كه باز هم بعد از دانلود همين پيغام رو بده؟ اونوقت چكار كنم؟

hamilton
16-12-2009, 12:41
سلام
من هفته پيش نسخه kis رو از سايت كسپر دانلود كردم. ورژن 2009 رو، اما وقتي كه روش كليك ميكنم كه اينستال شه، پيغام ميده كه اين فايل كامل نيست و درست دانلود نشده... من با DAP دانلود كردم.... نميدونم مشكل از چيه...

الان ميخوام 2010 رو دانلود كنم ممكنه كه باز هم بعد از دانلود همين پيغام رو بده؟ اونوقت چكار كنم؟

تصويري از پيغامي كه موقع نصب نسخه 2009 ميده را قرار بديد تا پيغام مربوطه را باهم چك كنيم.

mehdi_vsgh
17-12-2009, 17:02
توی اینترنت سکیوریتی 2010 چطور ی میشه دسترسی یه برنامه رو به اینترنت قطع کنیم؟؟

sajad_n90
17-12-2009, 20:34
سلام
یه موضوع عجیب و جای سوال.
من رو سیستمم کسپر 2010 نصب دارم و اینترنت پر سرعت و هر روز key جدید برای آنتی سیکوریتی و ویروسم میگیرم و آپدیتش میگم.
امروز رفتم قسمت مرکز اینترنت دانشگامون و خواستم یه فایل انتقال بدم به یکی از کامپیوتراشون از روی کولدیسکم برای یکی از دوستانم که اونجا کار میکنه که سه تا ویروس از کولدیسکم گرفت به نام های autoran.info و autoran.ini و autoran.exe که سیستم من این ها رو نمیشناسه و نمیگیره .
اون سیستم روش آنتی سیکوریتی و ویروس کسپر 2010 اورجینال نصب هست و سی دی اون رو از نمایندگی کسپر خریدن.
حالا سوال اینه که آیا این ورژن هایی که از اینترنت دانلود میکنم مگه اصل نیستن؟؟؟؟؟؟
آیا شرکت ورژن خاصی رو روی سی دی هاش ارائه میکنه؟؟؟
میتونید شما هم این قضیه رو تست کنید و به همین نتیجه خواهید رسید.
ناگفته نمونه که آنتی ویروس نود 32 ورژن 4 که بعضی از بچه ها دارن و از اینترنت دانلود کردن و با همین یوزر و پسوردهای اینترنتی اون رو آپدیت میکنند به راحتی این سه مورد ویروس رو میگیرن.
به نظر شما مایی که طرفدار کسپر هستیم باید چه کار کنیم ؟ ایا کسپر نصب کنیم یا بریم طرف نود.
ممنون

composer_kuchulu
17-12-2009, 21:10
از اساتید یه سوال دارم.چطوری میتونم آپدیت کسپر رو (اینترنت سکوریتی) از یه سیستم ببرم و روی یه سیستم دیگه بریزم.چون یه سیستم دسترسی به انترنت پرسرعت داره ودیگری خیر.ممنون.

omid-p30
17-12-2009, 21:43
توی اینترنت سکیوریتی 2010 چطور ی میشه دسترسی یه برنامه رو به اینترنت قطع کنیم؟؟

سلام
یه موضوع عجیب و جای سوال.
من رو سیستمم کسپر 2010 نصب دارم و اینترنت پر سرعت و هر روز key جدید برای آنتی سیکوریتی و ویروسم میگیرم و آپدیتش میگم.
امروز رفتم قسمت مرکز اینترنت دانشگامون و خواستم یه فایل انتقال بدم به یکی از کامپیوتراشون از روی کولدیسکم برای یکی از دوستانم که اونجا کار میکنه که سه تا ویروس از کولدیسکم گرفت به نام های autoran.info و autoran.ini و autoran.exe که سیستم من این ها رو نمیشناسه و نمیگیره .
اون سیستم روش آنتی سیکوریتی و ویروس کسپر 2010 اورجینال نصب هست و سی دی اون رو از نمایندگی کسپر خریدن.
حالا سوال اینه که آیا این ورژن هایی که از اینترنت دانلود میکنم مگه اصل نیستن؟؟؟؟؟؟
آیا شرکت ورژن خاصی رو روی سی دی هاش ارائه میکنه؟؟؟
میتونید شما هم این قضیه رو تست کنید و به همین نتیجه خواهید رسید.
ناگفته نمونه که آنتی ویروس نود 32 ورژن 4 که بعضی از بچه ها دارن و از اینترنت دانلود کردن و با همین یوزر و پسوردهای اینترنتی اون رو آپدیت میکنند به راحتی این سه مورد ویروس رو میگیرن.
به نظر شما مایی که طرفدار کسپر هستیم باید چه کار کنیم ؟ ایا کسپر نصب کنیم یا بریم طرف نود.
ممنون
نسخه هایی که در سایت کاسپر برای دانلود قرار دارند صد در صد همون نسخه موجود در سی دی نمایندگی ها هستند و در صورت کرک نکردن و فعال کردن برنامه با سریال میشه با اطمینان صد در صد گفت که عملکرد برنامه هیچ فرقی با نسخه های اریجینال نداره.
من شخصا در مورد شناسایی انواع ویروس های اتوران توسط کاسپر مشکلی نداشتم.

از اساتید یه سوال دارم.چطوری میتونم آپدیت کسپر رو (اینترنت سکوریتی) از یه سیستم ببرم و روی یه سیستم دیگه بریزم.چون یه سیستم دسترسی به انترنت پرسرعت داره ودیگری خیر.ممنون.
2009

2010

mina tina
17-12-2009, 23:28
سلام :11:
kaspersky internet security 2010 ورژن 9 دارم که فقط هفت روز لیسانس داره لطفا بمن مبتدی بگید چیکار کنم

با آرزی موفقیت:40::10:

nic_chagal
18-12-2009, 00:28
با سلام خدمت اساتید من یک مشکل ناجور پیدا کردم ممنون می شم یکی کمکم کنه.من اکانت کسپر رو برای 3 تا کامپیوتر خریدم.من و یکی از دوستام استفاده می کردیم و نفر سومی در کار نبود.حالا من مجبور شدم ویندوز عوض کنم و از keyfile هم بک آپ گرفتم اماوقتی دوباره کسپر نصب شد نوشته دوباره 366 روز مونده یعنی فکر کنم دارم از اکانت سوم استفاده می کنم و حالا اگه نفر سوم پیدا بشه ما به مشکل بر می خوریم آیا کسی راه حلی دلره ممنون

omid-p30
18-12-2009, 08:06
سلام :11:
kaspersky internet security 2010 ورژن 9 دارم که فقط هفت روز لیسانس داره لطفا بمن مبتدی بگید چیکار کنم

با آرزی موفقیت:40::10:
هر وقت مدت باقیمانده تموم شد از تاپیک کرک و سریال کاسپراسکای کلید جدید بگیر.

Davood_titan
18-12-2009, 10:08
شما  که  این  آنتی  رو دارید  راضی  هستید  

masoud.t
18-12-2009, 12:19
با سلامي دوباره خدمت تمامي بر و بچه هاي انجمن
دوستان چند روزي هست که همون طوري که دوستان اشاره کردند کسپر در مورد کليد ها سخت گيريش رو کم کرده.
حالا ديشب بنده به يک نکته ي جالب برخوردم و برام يه سوالي پيش اومد.
ابتدا آنتي ويروسم رو به طور کامل آپديت کردم.
سپس در قسمت my security zone بر روي علامت help که کنار application control هست کليک کردم.بعد وارد سايت کسپر شدم و انتظار داشتم که کسپر در اين مورد به من راهنمايي کنه ولي وارد اين آدرس شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و پيغام
Unfortunately it seems you have purchased a Kaspersky license from an illegal or unauthorised seller of Kaspersky Lab software
را داد که فک کنم معنيش اينه که کليد شما معتبر نيست.
حالا يه سوالي برام پيش اومده که کسپر اگه ميدونه کليد من تقلبي هست پس چرا اجازه ي آپديت ميده.؟ برداشت من از اين کار اينه که آپديت اصلي رو به ما نمي ده!
منتظر جواب شما.

Davood_titan
18-12-2009, 12:24
اگه  این جوری  باشه   که  خیلی وقته  الافیم

hamilton
18-12-2009, 12:52
با سلام خدمت اساتید من یک مشکل ناجور پیدا کردم ممنون می شم یکی کمکم کنه.من اکانت کسپر رو برای 3 تا کامپیوتر خریدم.من و یکی از دوستام استفاده می کردیم و نفر سومی در کار نبود.حالا من مجبور شدم ویندوز عوض کنم و از keyfile هم بک آپ گرفتم اماوقتی دوباره کسپر نصب شد نوشته دوباره 366 روز مونده یعنی فکر کنم دارم از اکانت سوم استفاده می کنم و حالا اگه نفر سوم پیدا بشه ما به مشکل بر می خوریم آیا کسی راه حلی دلره ممنون

شما يك اكانت خريداري كرده ايد در سته؟نه 3 اكانت كه نفر ديگري بخواد از آن اكانت استفاده كنه.در مورد نصب ويندوز جديد و استفاده از key اين اتفاق ميفته ولي اگر همين كار را با استفاده از سريال و فعالسازي آنلاين ميكرديد زمان شما كمتر ميشد.جاي نگراني نيست.بدون مشكل استفاده كنيد.

با سلامي دوباره خدمت تمامي بر و بچه هاي انجمن
دوستان چند روزي هست که همون طوري که دوستان اشاره کردند کسپر در مورد کليد ها سخت گيريش رو کم کرده.
حالا ديشب بنده به يک نکته ي جالب برخوردم و برام يه سوالي پيش اومد.
ابتدا آنتي ويروسم رو به طور کامل آپديت کردم.
سپس در قسمت my security zone بر روي علامت help که کنار application control هست کليک کردم.بعد وارد سايت کسپر شدم و انتظار داشتم که کسپر در اين مورد به من راهنمايي کنه ولي وارد اين آدرس شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و پيغام
Unfortunately it seems you have purchased a Kaspersky license from an illegal or unauthorised seller of Kaspersky Lab software
را داد که فک کنم معنيش اينه که کليد شما معتبر نيست.
حالا يه سوالي برام پيش اومده که کسپر اگه ميدونه کليد من تقلبي هست پس چرا اجازه ي آپديت ميده.؟ برداشت من از اين کار اينه که آپديت اصلي رو به ما نمي ده!
منتظر جواب شما.

ميشه با تصوير بفرماييد روي كجا كليك كرديد كه شما را به آن صفحه برد.من روي آيكون آبي رنگ كوچك كنار Application Control كليك كردم و به صفحه زير هدايت شدم:

masoud.t
18-12-2009, 18:36
سلام جناب هميلتون
من عکس ها رو براي دانلود گذاشتم.
در ضمن من از کليد اقا اميد استفاده ميکنم. شما هم کليدي که استفادهمي کني رو بزار من ببينم باز هم همين جوري است يا نه؟

يه نکته ي ديگه هم الان وقتي مي خواستم عکس بگيرم فهميدم.اگه تو اون عکس ها رو ببيني يکي از آن ها استاتوس بار اينترنت اکسپلورر است که وقتي رو اون آيکن آبي ها کليک کردم ديدم ابتدا به اين آدرس مي رود. من زياد از رجيستري سر در نمي يارم ولي فک کنم يه داده اي رو اول داشت چک مي کرد.
نظر شما چيه؟

nic_chagal
18-12-2009, 22:56
[quote=hamilton;4500201]شما يك اكانت خريداري كرده ايد در سته؟نه 3 اكانت كه نفر ديگري بخواد از آن اكانت استفاده كنه.در مورد نصب ويندوز جديد و استفاده از key اين اتفاق ميفته ولي اگر همين كار را با استفاده از سريال و فعالسازي آنلاين ميكرديد زمان شما كمتر ميشد.جاي نگراني نيست.بدون مشكل استفاده كنيد.

یک اکانت باری سه یوزر

adel28
19-12-2009, 01:06
[quote=hamilton;4500201]شما يك اكانت خريداري كرده ايد در سته؟نه 3 اكانت كه نفر ديگري بخواد از آن اكانت استفاده كنه.در مورد نصب ويندوز جديد و استفاده از key اين اتفاق ميفته ولي اگر همين كار را با استفاده از سريال و فعالسازي آنلاين ميكرديد زمان شما كمتر ميشد.جاي نگراني نيست.بدون مشكل استفاده كنيد.

یک اکانت باری سه یوزر

شما وقتی لایسنس 3کاربره خریداری می کنید، یعنی از وقتی که خریداری کرده اید به مدت مثلا 1 سال هر یک از اکانت ها چه اکتیو باشند و چه نباشند مهلت استفاده دارند.

adel28
19-12-2009, 01:09
سلام جناب هميلتون
در ضمن من از کليد اقا اميد استفاده ميکنم. شما هم کليدي که استفادهمي کني رو بزار من ببينم باز هم همين جوري است يا نه؟

يه نکته ي ديگه هم الان وقتي مي خواستم عکس بگيرم فهميدم.اگه تو اون عکس ها رو ببيني يکي از آن ها استاتوس بار اينترنت اکسپلورر است که وقتي رو اون آيکن آبي ها کليک کردم ديدم ابتدا به اين آدرس مي رود. من زياد از رجيستري سر در نمي يارم ولي فک کنم يه داده اي رو اول داشت چک مي کرد.
نظر شما چيه؟

مشکل شما چیه؟
اینکه چرا با اینکه آپدیت میشه ولی کاسپر اون رو معتبر نمیشناسه؟
بنظر من این یه جنیه تبلیغاتی داره که یوزر بیاد و بعد یه مدت استفاده از محصول شرکت، نسخه اصلی را خریداری کنه.

hamilton
19-12-2009, 08:59
سلام جناب هميلتون

نظر شما چيه؟

سريال من اوريجينال ميباشه و مشكلي در آن خصوص ندارم.شايد هم به اين طريق ميخوان بگن كه ما سريالهاي اصل و غير اصل را تشخيص ميديم و سريالهاي غير اصل از هيچ امكاني برخوردار نيستند.

aluminum
19-12-2009, 10:05
دوستان من دو تا مشکل دارم
من توی ویندوز اولم که البته xp هست کسپر 10 رو نصب کردم
ولی بعد پشیمون شدم و قصد داشتم کسپر 2009 رو نصب کنم ولی کسپر انیستال نشد
وقتی یک دفعه ریاستارت کردم و ویندوز بالا اومد دیگه موس فعال نبود و مشکلات شد دو تا پاک نشدن کسپر و کارنکردن موس

و در ویندوز دومم که اونم xp هست کسپر 2009 رو نصبکردم و حدود 20 -30 تا ویروس پیدا کرد که البته همه اونها توی system info.... هستند
ولی پاک نمیشن چه کار باید کرد
و یک مشکل دیگه من نمی تونم این کپسر رو اپدیت افلاین بکنم
فایلهای اپدیت رو دارم ولی نمی شه؟

ممنون میشم راهنمایم بکنید

amineng
19-12-2009, 11:28
دوستان از کجا کلید های کسپر رو گیر بیارم
این سایت باز نمیشه
چند تا سایت معرفی میکنید
مطمئن باشه
ممنون

adel28
19-12-2009, 12:28
وقتی یک دفعه ریاستارت کردم و ویندوز بالا اومد دیگه موس فعال نبود و مشکلات شد دو تا پاک نشدن کسپر و کارنکردن موس

و در ویندوز دومم که اونم xp هست کسپر 2009 رو نصبکردم و حدود 20 -30 تا ویروس پیدا کرد که البته همه اونها توی system info.... هستند

مشکل خیلی از دوستان اینه که بعد اینکه به ویروس دچار شدند، اقدام به نصب آنتی ویروس می کنند.

adel28
19-12-2009, 12:31
این سایت باز نمیشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچند تا سایت معرفی میکنید
مطمئن باشه
ممنون

مربوط به این بخش نمیشه.
به قسمت

رجوع شود.

hamilton
19-12-2009, 12:36

در مورد Uninstall كردن كاسپر شما برنامه Kaspersky Anti-Virus Remover را از لينك زير دانلود كرده و با آن اقدام به Uninstall كردن كاسپر نماييد:

در مورد ويندوز دوم هم ابتدا System Restore را در همه درايوها خاموش كنيد(غيرفعال كنيد) سپس اقدام به اسكن و ويروس زدايي كنيد.

این سایت باز نمیشه
چند تا سایت معرفی میکنید
مطمئن باشه
ممنون

مباحث مربوط به سريال و كرك كاسپر فقط در تاپيك اختصاصي "كرك و سريال كاسپر" مطرح ميشوند.

aluminum
19-12-2009, 17:45
در مورد Uninstall كردن كاسپر شما برنامه Kaspersky Anti-Virus Remover را از لينك زير دانلود كرده و با آن اقدام به Uninstall كردن كاسپر نماييد:

در مورد ويندوز دوم هم ابتدا System Restore را در همه درايوها خاموش كنيد(غيرفعال كنيد) سپس اقدام به اسكن و ويروس زدايي كنيد.
.

همیلتون جان مشکل ویندوز دومم ر. با nod حل کردم:21::21:
ولی در مورد ویندوز اولم با اینکه تمامی ویروسها رو از بین بردم هنوز موس غیر فعاله و کسپر هم پاک نمیشه:18:
یعنی این برنامه ای که گذاشتید نمی تونه تشخیصش بده:19::19:
شاید چون برای من اینترنت سیکوریتی هست قابل تشخیص با این برنامه نیست؟؟!!!!:19::19::19::18::18::41::41:

aluminum
19-12-2009, 18:54
مشکلم حل شد
ممنون:10:

shvalaie
20-12-2009, 11:21
تصويري از پيغامي كه موقع نصب نسخه 2009 ميده را قرار بديد تا پيغام مربوطه را باهم چك كنيم.

سلام دوست عزيز... ببخشيد... من دير به دير ميام اينجا... پيغامتون رو الان ديدم...

توي همون dap، دوباره redownload كردم، اينبار درست دانلود شد.... ديگه اون پيغام رو نميده...

در هر صورت ... واقعاً ممنون و متشكرم. :)

Silence so loud
20-12-2009, 15:31
من کسپراسکای رو غیر فعالش کردم بعد موقعی که فعال کردم اینطوری شد:

D: D: D: D:

hamilton
20-12-2009, 17:03
من کسپراسکای رو غیر فعالش کردم بعد موقعی که فعال کردم اینطوری شد:

D: D: D: D:

شما از چه نسخه اي استفاده ميكنيد؟از چه زماني به اين صورت شده؟

Phonix Live
20-12-2009, 17:39
سلام
چه جوری میشه پوشه Safe Run که بعد از نصب Kaspersky Internet Security 2010 توی My Computer ظاهر میشه حذف کرد ؟
ممنون

hamilton
21-12-2009, 09:10
سلام
چه جوری میشه پوشه Safe Run که بعد از نصب Kaspersky Internet Security 2010 توی My Computer ظاهر میشه حذف کرد ؟
ممنون

فعلا نميشه كاري كرد.ظاهرا اين تدبير قراره در نسخه هاي بعدي كاسپر گنجانده بشه كه گزينه Safe Run را بشه Disable كرد.

hamilton
22-12-2009, 00:03
اطلاعاتي در خصوص محصول Kaspersky KryptoStorage

كمپاني كاسپر ه محصولی تحت عنوان Kaspersky KryptoStorage را به بازار ارائه کرده است و این محصول با رابط کاربری بسیار آسان برای حفاظت از طریق رمزنگاری و همچنین حذف مطمئن فایل ها در سکوهای ویندوزی طراحی شده است.

کاربران برنامه‌های اینترنت سکیوریتی۲۰۱۰ و آنتی ویروس۲۰۱۰ قادر به استفاده از امکانات برنامه جدید هستند به نحوی که ترکیب این برنامه‌ها می‌تواند کامپیوتر کاربر را به انباره‌ای غیرقابل نفوذ از داده‌ها تبدیل کند.

آمارها نشان می‌دهد که بدافزارهایی که در پی دستیابی به اطلاعات محرمانه کاربران هستند روز به روز افزایش می‌یابند و رمزنگاری می تواند لایه غیرقابل نفوذ جدیدی را به این قبیل داده ها اضافه کند.
برنامه Kaspersky KryptoStorage با رمزنگاری داده ها این امکان را به داده‌ها می‌افزاید. به نحوی که خواندن، ایجاد تغییر و حذف این قبیل داده ها فقط توسط کسانی که از رمز عبور مربوطه مطلع باشند امکان‌پذیر خواهد بود.

سه گروه از اطلاعات را محافظت می کند: catalogها، virtual diskها و logical partition هارددیسک ها. البته رمزنگاری و رمزگشایی پارتیشن‌های هارد دیسک از نظر کاربران کاملا نامحسوس خواهد بود.
قابلیت رمزنگاری قسمت های مختلف، انعطاف پذیری این محصول را بسیار بالابرده است. همچنین اگر کاربری احساس می کند که کلیه اطلاعات وی باید رمزنگاری شود می تواند کل یک پارتیشن را از طریق گذاردن رمز عبور، محافظت کند.

د هنگامی که داده ها از طریق این برنامه رمزنگاری می شود، عملیات رمزگذاری و رمزگشایی در زمان واقعی و اصطلاحا on the fly انجام می شود و در نتیجه از چشم کاربر پنهان خواهد بود و کار با داده ها بدون اخلال صورت خواهد گرفت. در نتیجه و به این طریق همواره داده‌های روی هارد دیسک یا فضای ذخیره سازی به صورت رمزشده نگهداری می‌شوند.
این نحوه عملکرد باعث افزایش راحتی کار و عدم نیاز به توجه کاربران به فعالیت های انجام گرفته در پشت پرده رمزنگاری می‌گردد.

ش کاربران Kaspersky KryptoStorage از کارکردن با ابزارهای ذخیره‌سازی فایل نیز لذت خواهند برد. زیرا می توانند به سادگی فایل های رمزنگاری شده را ایمیل کنند یا روی سی دی رایت نمایند و هیچ نیازی نیز به رمز عبور نیست. فقط کافی است فایل مورد نظر در روی دستگاهی بازشود که برنامه Kaspersky KryptoStorage قبلا روی آن نصب شده است.
همچنین فایل های رمزنگاری شده را می توان روی هرکدام از ادوات ذخیره سازی داخلی یا خارجی، درایوهای یا شبکه یا فلش‌ها نگهداری کرد.

رویه رمزنگاری در برنامه براساس الگوریتم AES-128 و رمزنگاری متقارن صورت می گیرد.
در این فرایند یک رمز بر اساس رمزعبوری که کاربر وارد کرده تولید می شود. در نتیجه نفوذ به فایل رمزنگاری شده حتی با کامپیوترهای بسیار پیشرفته نیز امکان پذیر نیست.

از دیگر امکانات Kaspersky KryptoStorage می توان به حذف مطمئن داده ها از هرگونه رسانه ای اشاره کرد. با این برنامه به صورت تصادفی و چندین بار، داده هایی در محل داده هایی که حذف شده اند نوشته می شود. درنتیجه بازیابی اطلاعاتی که حذف شده اند عملا غیرممکن می گردد و برنامه های بازیابی فایل در چنین مواردی غیرقابل استفاده می گردند.

asklt
22-12-2009, 21:12
سلام
ببخشید یک مدتی هست حجم آپدیت هایی کاسپر زیاد شده برای هر با آپدیت 6 مگ میگیره میخواستم ببینم مال شما هم ایطوری هست؟؟؟

hamilton
23-12-2009, 09:10
سلام
ببخشید یک مدتی هست حجم آپدیت هایی کاسپر زیاد شده برای هر با آپدیت 6 مگ میگیره میخواستم ببینم مال شما هم ایطوری هست؟؟؟

كدوم نسخه و كدوم محصول كاسپر را استفاده ميكنيد؟چند وقته كه اين مورد را متوجه شده ايد؟

morsadr
23-12-2009, 17:00
سلام
من هم اين مشكل را دارم . من از kis 2010 استفاده ميكنم .
نكته عجيب تر اينكه من امروز خواستم بعد از سه روز مجددا آپديت كنم ولي بالاي 40 مگ آپديت كرد .
به نظر شما مشكل از كجاست ؟

hamilton
23-12-2009, 17:35
سلام
من هم اين مشكل را دارم . من از kis 2010 استفاده ميكنم .
نكته عجيب تر اينكه من امروز خواستم بعد از سه روز مجددا آپديت كنم ولي بالاي 40 مگ آپديت كرد .
به نظر شما مشكل از كجاست ؟

من شخصا اين مشكل را ظرف چند روز گذشته نداشته ام.البته از نسخه 9.0.736 استفاده ميكنم.شما دقيقا از چه ورژني استفاده ميكنيد؟تصويري از بخش آپديت كاسپر خود نيز در صورت امكان قرار دهيد.

borderlessboy
24-12-2009, 00:57
سلام

من از ورژن 9.0.0.459 استفاده میکنم

امروز 50 مگابایت آپدیت کرد!:18:

morsadr
24-12-2009, 01:02
من شخصا اين مشكل را ظرف چند روز گذشته نداشته ام.البته از نسخه 9.0.736 استفاده ميكنم.شما دقيقا از چه ورژني استفاده ميكنيد؟تصويري از بخش آپديت كاسپر خود نيز در صورت امكان قرار دهيد.

چگونه میتوانم تصویر بخش آپدیت را قرار دهم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید :41:

hamilton
24-12-2009, 10:24
چگونه میتوانم تصویر بخش آپدیت را قرار دهم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید :41:

توصيه ميكنم از آخرين نسخه اين محصول يعني نسخه 9.0.736 استفاده كنيد.
در مورد قرار دادن تصوير هم بايد از نرم افزارهاي مربوط به اينكار مانند SnagIt استفاده كنيد و عكسهاي تهيه شده را در سايتهاي آپلود عكس آپلود كنيد.

alipencia
24-12-2009, 11:55
با سلام خدمت اساتید.دو تا سوال دارم.اول اینکه تو صفحه ی اصلی kis 2010 قسمت یک نوار سبز رنگ هست که بالاش نوشته total scanning میخواستم بدونم مربوط به چیه؟دوم اینکه چطوری میشه از دسترسی یک برنامه به اینترنت جلوگیری کرد؟من از اخرین نسخه استفاده میکنم.

hamilton
24-12-2009, 12:35
با سلام خدمت اساتید.دو تا سوال دارم.اول اینکه تو صفحه ی اصلی kis 2010 قسمت یک نوار سبز رنگ هست که بالاش نوشته total scanning میخواستم بدونم مربوط به چیه؟دوم اینکه چطوری میشه از دسترسی یک برنامه به اینترنت جلوگیری کرد؟من از اخرین نسخه استفاده میکنم.

يكي از كارهاي يك آنتي ويروس RealTime Scan ميباشه.يعني حتي اگر شما اقدام به اسكن سيستم خود نيز نكنيد آنتي ويروس با صرف منابع كمي از سيستم اقدام به اسكن فايلهاي موجود در سيستم ميكنه و اگر مورد خاصي پيدا كنه طبق تنظيمات عمل ميكنه.اين گزينه هم گزارشي از وضعيت اسكن فايلها داره به شما ميده.
شما وارد تنظيمات كاسپر بشيد.در بخش Firewall شما ميتونيد ليست كامل برنامه هايي كه به اينترنت وصل شده اند را با يك علامت تيك سبز رنگ مشاهده كنيد.هر برنامه اي كه مايل نيستيد به اينترنت وصل بشه را انتخاب ميكنيد.علامت + كنار آن برنامه را باز ميكنيد و گزينه Deny را براي هر 3 گزينه مشاهده شده انتخاب ميكنيد و تمام پنجره هاي باز را Apply و ok ميكنيد.

Farzad162
24-12-2009, 15:25
سلام!
این نسخه trial که تو سایت Kaspersky هست چجوری تموم میشه؟ دیگه update نمیشه یا کلا کار نمیکنه؟
(باید اول trial نصب کنیم دیگه؟)
بعد مثلا میشه از یه نفر که original اش رو خریده database جدید رو گرفت؟ مشکلی نداره؟
کلا از اینکه یکی نسخه original رو داشته باشه چه استفاده ای میشه کرد؟

hamilton
24-12-2009, 15:59
سلام!
این نسخه trial که تو سایت Kaspersky هست چجوری تموم میشه؟ دیگه update نمیشه یا کلا کار نمیکنه؟
(باید اول trial نصب کنیم دیگه؟)
بعد مثلا میشه از یه نفر که original اش رو خریده database جدید رو گرفت؟ مشکلی نداره؟
کلا از اینکه یکی نسخه original رو داشته باشه چه استفاده ای میشه کرد؟

براي فعال كردن نسخه Trial كافيه در انتهاي مرحله نصب گزينه مربوط به Activate Trial را انتخاب كرده و به به ايترنت نيز وصل باشيد تا با وصل شدن به سرور خودش و اختصاصي كدي به كاسپر در سيستم شما فعال بشه.در طول 30 روز آزمايشي شما ميتونيد از تمام امكانات كاسپر كامل استفاده كنيد.
كاسپر اين قابليت را داره كه از آپديتهايش ميتونه يك نسخه پشيبان تهيه كنه.از اين آپديتها در صورت يكي بودن نسخه ها و محصول ميتوان در هر چند سيستم كه خواسته باشيم بصورت آفلاين و رعايت دستورالعمل مربوط به نحوه آپديت آفلاين استفاده كرد.
از آن نسخه Original فقط ميشه از آپديتهاش استفاده كرد.

Farzad162
24-12-2009, 16:32
براي فعال كردن نسخه Trial كافيه در انتهاي مرحله نصب گزينه مربوط به Activate Trial را انتخاب كرده و به به ايترنت نيز وصل باشيد تا با وصل شدن به سرور خودش و اختصاصي كدي به كاسپر در سيستم شما فعال بشه.در طول 30 روز آزمايشي شما ميتونيد از تمام امكانات كاسپر كامل استفاده كنيد.
كاسپر اين قابليت را داره كه از آپديتهايش ميتونه يك نسخه پشيبان تهيه كنه.از اين آپديتها در صورت يكي بودن نسخه ها و محصول ميتوان در هر چند سيستم كه خواسته باشيم بصورت آفلاين و رعايت دستورالعمل مربوط به نحوه آپديت آفلاين استفاده كرد.
از آن نسخه Original فقط ميشه از آپديتهاش استفاده كرد.

ممنون
فقط نفهمیدم وقتی 30 روز تموم میشه چی میشه؟ دیگه update نمیشه یا از برنامه نمیشه استفاده کرد؟
بعدشم اینکه دستورالعمل های آپدیت آفلاین چیه؟:دی تو فروم توضیح داده شده؟

adel28
25-12-2009, 00:49
ممنون
فقط نفهمیدم وقتی 30 روز تموم میشه چی میشه؟ دیگه update نمیشه یا از برنامه نمیشه استفاده کرد؟
بعدشم اینکه دستورالعمل های آپدیت آفلاین چیه؟:دی تو فروم توضیح داده شده؟

بعد 30 روز میگه خریداری کنید و اگه اشتباه نکنم دیگه آپدیت نمیشه.
راهنمای آپدیت آفلاین پست اول.

ghasem13
25-12-2009, 07:59
سلام.
من چند روز پیش کاسپر سکوریتی 2010 رو نصب کردم که تاریخ آپدیتش 20/10بود بعد یه آپدیت 60مگی رو از سایت تبیان دانلود کردم که کاسپرم رو از روش آپدیت کردم و تاریخش شد 19/11/2009 .دیروز هم که گذاشتم از طریق دیتا بیس خودش آپدیت بشه بعد از حدود سه ساعت قبل از این که دیسکانکت بشه:41:حدود 23مگ برداشته بود و برنامه تازه 24% رو نشون میداد میخواستم بدونم که اگه دوباره بخوام آپدیتش کنم باید چند مگ رو دانلود کنم ؟؟؟این رو هم اضافه کنم که من از نسخه آزمایشی (30روزه )استفاده می کنم.

morsadr
25-12-2009, 10:36
سلام
من kis 9.0.0459 دارم و تا امرز آپدیت میباشد امروز ورژن 9.0.0.736 را از خود سایت کاسپرسکی دانلود کردم حال اگر بخواهم ورژن جدید را نصب کنم باید قبلی را پاک کنم یا میتوان روی آن نصب کرد . واگر میشود آیا آپدت ها منتقل می شوند یا باید جدا گانه آپدیت ها را منتقل کنم.
من از ورزن تریال استفاده می کنم و از تریال ریستر استفاده می کنم.
با تشکر

hamilton
25-12-2009, 12:06
سلام.
من چند روز پیش کاسپر سکوریتی 2010 رو نصب کردم که تاریخ آپدیتش 20/10بود بعد یه آپدیت 60مگی رو از سایت تبیان دانلود کردم که کاسپرم رو از روش آپدیت کردم و تاریخش شد 19/11/2009 .دیروز هم که گذاشتم از طریق دیتا بیس خودش آپدیت بشه بعد از حدود سه ساعت قبل از این که دیسکانکت بشه:41:حدود 23مگ برداشته بود و برنامه تازه 24% رو نشون میداد میخواستم بدونم که اگه دوباره بخوام آپدیتش کنم باید چند مگ رو دانلود کنم ؟؟؟این رو هم اضافه کنم که من از نسخه آزمایشی (30روزه )استفاده می کنم.

شما اشاره نكرديد از كدام نسخه ي 2010 استفاده ميكنيد؟

سلام
من kis 9.0.0459 دارم و تا امرز آپدیت میباشد امروز ورژن 9.0.0.736 را از خود سایت کاسپرسکی دانلود کردم حال اگر بخواهم ورژن جدید را نصب کنم باید قبلی را پاک کنم یا میتوان روی آن نصب کرد . واگر میشود آیا آپدت ها منتقل می شوند یا باید جدا گانه آپدیت ها را منتقل کنم.
من از ورزن تریال استفاده می کنم و از تریال ریستر استفاده می کنم.
با تشکر

توصيه شده قبل از نصب نسخه 9.0.736 نسخه هاي قبلي را Uninstall كنيد.
امكان انتقال آپديتها وجود داره ولي توصيه ميكنم اينكار را نكنيد.نسخه 9.0.459 داراي اشكالات عديده اي بود.بهتره نسخه جديد را از طريق اينترنت كاملا آپديت كنيد.

saeid 22
25-12-2009, 19:38
سلام من من از آنتی ویروس کاسپرسکی 2010 استفاد میکنم ویندوز سیتمم را عوض کردم تو سایت خونده بودم که وقتی میخوای آپدیت کاسپرسکی را برداری میتونی از اینجا پوشه آپدیت را کپی کنی و بعد از نصب ویندوز از طریق همین پوشه ای که کپی کردیی دوباره به آنتی ویروس انتقال بدیی ولی من پوشه را کپی کردم حالا که انتقال دادم آنتی ویروس ارور میده چیکار کنم؟

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Bases

2- از راههای دیگه هم میشه تنظیماتی را آنجام داد که بشه پوشه آپدیت را کپی کرد بلاخره بشه یه کاری کرد که بعد از نصب ویندوز دوباره بشه فایل آپدیت شده را به آنتی ویروس انتقال داد مثل دانلود آفلاین .خیلی ممنونم

ghasem13
25-12-2009, 20:11
شما اشاره نكرديد از كدام نسخه ي 2010 استفاده ميكنيد؟

من از نسخه 9.0.0.736 استفاده میکنم.

adel28
26-12-2009, 00:03
سلام من من از آنتی ویروس کاسپرسکی 2010 استفاد میکنم ویندوز سیتمم را عوض کردم تو سایت خونده بودم که وقتی میخوای آپدیت کاسپرسکی را برداری میتونی از اینجا پوشه آپدیت را کپی کنی و بعد از نصب ویندوز از طریق همین پوشه ای که کپی کردیی دوباره به آنتی ویروس انتقال بدیی ولی من پوشه را کپی کردم حالا که انتقال دادم آنتی ویروس ارور میده چیکار کنم؟

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Bases

2- از راههای دیگه هم میشه تنظیماتی را آنجام داد که بشه پوشه آپدیت را کپی کرد بلاخره بشه یه کاری کرد که بعد از نصب ویندوز دوباره بشه فایل آپدیت شده را به آنتی ویروس انتقال داد مثل دانلود آفلاین .خیلی ممنونم

لازم به کپی و پست نیست.
Setting/My Update Center بعد در قسمت Sourceگزینه Setting رو بزنیدو و آدرس پک آپدیت که قبلا ذخیره کردید رو بدید و بعد آپدیت آفلاین کنید.

پست اول همین تاپیک آموزش موجود هست.

shahab13
26-12-2009, 00:52
سلام دوستان
من مدتی نزدیک 1 سال هست که از kaspersky استفاده نمیکنم . تو این مدت از آنتی ویروس های nod & symantec & avg و خیلی چیز های دیگه استفاده کردم اما همه اینها بدون اجازه من فایل ها رو پاک یا قرنطینه میکنه. سر همین مسا یل کلی از crack هام رو از دست دادم. فکر میکنم kaspersky قبل از پاک کردن اجازه میگرفت
اگه هینطوره بگین چجور kaspersky رو نصب کنم شنیدم key های اون خیلی سخت گیر میاد
متشکرم

ghasem13
26-12-2009, 09:24
سلام دوستان
من مدتی نزدیک 1 سال هست که از kaspersky استفاده نمیکنم . تو این مدت از آنتی ویروس های nod & symantec & avg و خیلی چیز های دیگه استفاده کردم اما همه اینها بدون اجازه من فایل ها رو پاک یا قرنطینه میکنه. سر همین مسا یل کلی از crack هام رو از دست دادم. فکر میکنم kaspersky قبل از پاک کردن اجازه میگرفت
متشکرم
برا من هم که از کاسپر استفاده میکنم پیش اومده که وقتی فلشم رو ویروس یابی میکنم اگه ویروس پیدا کنه تمام فایلهام رو مخفی میکنه به صورتی که مجبورم فلش رو فرمت کنم.ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع دارن جواب سوال قبلیم رو بدن.

hamilton
26-12-2009, 09:37
سلام دوستان
متشکرم

همه چيز به تنظيمات آنتي ويروس بستگي داره.مثلا تنظيمات كاسپر در مواجه با يك بدافزار ممكنه سوال كردن از كاربر باشه تا با نظر كاربر اقدام كنه ولي در ساير محصولات ممكنه تنظيمات پيش فرض به گونه ديگري باشه.مثلا حذف بدافزار يا قرنطينه كردن آن.
در مورد محصولاتي كه استفاده ميكرديد تنظيمات را آيا تغيير داده ايد يا با تنظيمات پيش فرض استفاده كرده ايد؟

برا من هم که از کاسپر استفاده میکنم پیش اومده که وقتی فلشم رو ویروس یابی میکنم اگه ویروس پیدا کنه تمام فایلهام رو مخفی میکنه به صورتی که مجبورم فلش رو فرمت کنم.ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع دارن جواب سوال قبلیم رو بدن.

براي خود من اين مورد پيش نيومده.در تنظيمات كاسپر 2010 تعريف كردم كه وقتي فلش ئصل شد كامل آنرا اسكن كنه و اگر ويروس پيدا كرد به چه صورت برخورد كنه.در موارد زيادي كه ويروس را در فايل فلش پيدا كرده و خذف كرده فلش مموري بدون مشكلي باز شده.

adel28
26-12-2009, 18:58

در این مورد خاص کاسپرسکی میاد و ویروس را از سیستم حذف میکنه ولی برای برگردوندن فایل ها از حالت مخفی باید خودتون اقدام کنید.

shahab13
26-12-2009, 21:15
مرسی از جواب
بله من تنظیمات رو هم درست کردم اما حتی کاری به کار اون فایل نداشته باشه بعد از اینکه فایل رو به عنوان ویروس شناسایی کرد اون فایل دیگه کار نمیکنه

برای kaspersky چجور میشه crack اش بکنیم

ghasem13
27-12-2009, 06:46
سلام.
من چند روز پیش کاسپر سکوریتی 2010 رو نصب کردم که تاریخ آپدیتش2009 /20/10بود بعد یه آپدیت 60مگی رو از سایت تبیان دانلود کردم که کاسپرم رو از روش آپدیت کردم و تاریخش شد 19/11/2009 .دیروز هم که گذاشتم از طریق دیتا بیس خودش آپدیت بشه بعد از حدود سه ساعت قبل از این که دیسکانکت بشه:41:حدود 23مگ برداشته بود و برنامه تازه 24% رو نشون میداد میخواستم بدونم که اگه دوباره بخوام آپدیتش کنم باید چند مگ رو دانلود کنم ؟؟؟این رو هم اضافه کنم که من از نسخه آزمایشی (30روزه )استفاده می کنم.
من کماکان منتظر راهنمایی دوستان هستم.اینم رو اضافه کنم که ورژن آنتی ویروسم اینه: 9.0.0.736

ghasem13
27-12-2009, 07:07
اگه حجم آپدیتها خیلی بالاست که بیخیالش بشم و از همون ورژن هشت استفاده کنم؟؟؟

saeid 22
27-12-2009, 15:23
سلام می خواستم بدونم نسخه 9.0.0.463 کاسپرسکی چه فرقی با 9.0.0.736 میکنه نسخه قبلی نمی تونه خوب ویروسها را شناسایی کنه

morsadr
28-12-2009, 01:01
توصيه شده قبل از نصب نسخه 9.0.736 نسخه هاي قبلي را Uninstall كنيد.
امكان انتقال آپديتها وجود داره ولي توصيه ميكنم اينكار را نكنيد.نسخه 9.0.459 داراي اشكالات عديده اي بود.بهتره نسخه جديد را از طريق اينترنت كاملا آپديت كنيد.

همیلتون عزیز
من طبق نظر شما عمل کردم و نسخه 736 را نصب کردم ولی لایسنس تریال اکتیو نمیشود یعنی در همان مرخله اول یعنی connecting to activation server متوقف میشود و لایسنس تریال اکتیو نمیشود. لطفا راهنمایی میفرمایید ؟

hamilton
28-12-2009, 10:06
سلام می خواستم بدونم نسخه 9.0.0.463 کاسپرسکی چه فرقی با 9.0.0.736 میکنه نسخه قبلی نمی تونه خوب ویروسها را شناسایی کنه

نسخه 9.0.736 داراي اشكالات و باگهاي بسيار كمتري نسبت به نسخه 9.0.463 ميباشه و اين دو نسخه از نظر شناسايي و ....بدافزارها هيچ تفاوتي باهم ندارند.

همیلتون عزیز
من طبق نظر شما عمل کردم و نسخه 736 را نصب کردم ولی لایسنس تریال اکتیو نمیشود یعنی در همان مرخله اول یعنی connecting to activation server متوقف میشود و لایسنس تریال اکتیو نمیشود. لطفا راهنمایی میفرمایید ؟

سيستم شما آلودگي ويروسي كه نداره؟توصيه ميكنم ابتدا كاسپر را فعال نكنيد.يعني گزينه Activate Later را بزنيد.بعد تنظيمات كاسپر را در قسمت Update , Proxy Setting چك كنيد و تيك مقابل Use Proxy Server را برداريد و همه پنجره ها را Apply و Ok كنيد و يكبار ديگه براي فعال كردن كاسپر اقدام كنيد.
يك نكته ديگه اينكه اگر قبلا از كاسپر نسخه قبلي بصورت آزمايشي استفاده كرده باشيد ممكنه ديگه نتونيد اينكار را انجام بديد.

hamilton
28-12-2009, 10:35
AV-Comparatives بالاترین نشان خود را به کسپرسکی داد

محصول آنتی ویروس۲۰۱۰ این شرکت توانسته است در آزمون های مقایسه ای آزمایشگاه AV-Comparatives در اتریش و در بین شانزده برنامه مطرح دیگر، موفق گردد.
بر اساس این گزارش، آزمون ها بر اساس تعیین توانایی راهکارهای امنیتی جهت شناسایی جدیدترین بدافزارهایی که در پایگاه داده آنتی ویروس ها وجود ندارند، بنا شده بود. در نتیجه با این روش می توان راهکارهایی را شناسایی کرد که از کامپیوترهای کاربران در مقابل تازه ترین تهدیداتی حفاظت می کنند؛ تهدیداتی که هنوز در پایگاه داده هیچ نشانی از آن ها وجود ندارد.
این گزارش می افزاید، در این آزمون تنها روش های تحلیلی استاتیک مورد بررسی قرار گرفت و روش های دینامیک مانند emulation مورد نظر نبود. سپس هر راه حل در برابر مواردی همچون آشکارسازی درخواستی (برای تهدیدات جدید) و آشکارسازی نادرست مورد بررسی قرار گرفت. برنامه آنتی ویروس۲۰۱۰ کسپرسکی در کلیه آزمون ها حائز بالاترین رتبه گردید و نشان Advanced+ را دریافت نمود. خصوصا با فناوری آشکارسازی شهودی بدافزارها و با کمترین میزان شناسایی نادرست، این برنامه می تواند بالاترین سطح شناسایی خطرات جدید را برای کاربران به ارمغان بیاورد. گفتنی است که میزان شناسایی نادرست (false positives) این محصول کسپرسکی به مراتب کمتر از محصولات شرکت هایی مانند سیمانتک، مک آفی و ای ست بوده است.
الکساندر گوستف، مسئول گروه جهانی تحقیق و تحلیل آزمایشگاه کسپرسکی معتقد است:"در این آزمون همه فناوری های حفاظتی کسپرسکی مورد بررسی قرار نگرفت. روش هایی که بدافزارها را بر اساس تحلیل رفتار آن ها مورد شناسایی قرار می دهند بسیار قدرتمند و موثر هستند. یعنی محصولات کسپرسکی سطح بسیار بالایی از امنیت و حفاظت را به کاربران عرضه می کنند حتی اگر در شرایط خاص و محدود مورد استفاده یا بررسی قرار گیرند."

لازم به ذكر است نتايج تست مذكور در سايت AV-Comparatives در دسترس ميباشد.

mpeg
28-12-2009, 15:26
دوستان میشه درباره تنظیمات فایروال Kaspersky Internet Security 2010 توضیخ بیدین و بگین بهترین تنظیمش چطوری هست
اگر میشه اینم بگین که چطوری تنظیم کنم که هر کاری بخوام انجام بدم سوال کنه

hamilton
28-12-2009, 16:32
دوستان میشه درباره تنظیمات فایروال Kaspersky Internet Security 2010 توضیخ بیدین و بگین بهترین تنظیمش چطوری هست
اگر میشه اینم بگین که چطوری تنظیم کنم که هر کاری بخوام انجام بدم سوال کنه

توضيح خاصي نداره.شما ميتونيد در تنظيمات كاسپر تيك گزينه كاسپر در قسمت protection تيك گزينه Select action Automatically را برداريد تا در مورد همه چيز از شما سوال كنه.

reza.mansori
28-12-2009, 16:51
دوستان سلام

من یک مشکلی با فایروال KIS 2010 دارم. همیشه من وقتی برای دفعه اول KIS را نصب میکنم اون را از روی حالت اتوماتیک خارج میکنم تا KIS از من در خصوص اجازه اتصال هر برنامه به اینترنت سوال کنه. وقتی این کار انجام شد اونوقت من برای اینکه LKIS از من سوال زیاد نپرسد اون رو روی حالت اتوماتیک می گزارم . ولی امروز متوجه شدم که ظاهرا وقتی این کار رو انجام میدهم KIS از پیش فرضهای خودش جهت اجازه اتصال برنامه ها به اینترنت استفاده و دستورات قبلی من رو ندید میگیره! حالا می خواستم سوال کنم که در KIS 2010 وقتی که فایروال را در حالت automatic میگزاری چگونه باید جلوی دسترسی برنامه ای به internet مثل babylon گرفته بشه ؟ ظاهرا این برنامه از دید KIS جزو برنامه های شناخته شده است و اجازه دسترسی دارد!

با سپاس

mpeg
28-12-2009, 21:52
توضيح خاصي نداره.شما ميتونيد در تنظيمات كاسپر تيك گزينه كاسپر در قسمت protection تيك گزينه Select action Automatically را برداريد تا در مورد همه چيز از شما سوال كنه.

مرسی ممنون من پیدا نکردم میشه دقیقتر بگین
راستی به نظرتون نیاز هست تنظیمات رو تغییر بدیم

Ehsanpark
29-12-2009, 01:23
سلام. هر موقع KIS فعال هست من نمی تونم به اینترنت وصل بشم. یا وقتی وصل می شم هیچ سرعتی برای ارسال و دریافت ندارم. می شه راهنمایی کنید.

lion_sun
29-12-2009, 10:20
من کسپر ورژن 2010 دارم و نمیدونم چطوری میتونم key هاشو اضافه کنم؟!!!
لطفا پله پله کمک کنید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

reza.mansori
29-12-2009, 12:37
دوستان سلام

من یک مشکلی با فایروال KIS 2010 دارم. همیشه من وقتی برای دفعه اول KIS را نصب میکنم اون را از روی حالت اتوماتیک خارج میکنم تا KIS از من در خصوص اجازه اتصال هر برنامه به اینترنت سوال کنه. وقتی این کار انجام شد اونوقت من برای اینکه LKIS از من سوال زیاد نپرسد اون رو روی حالت اتوماتیک می گزارم . ولی امروز متوجه شدم که ظاهرا وقتی این کار رو انجام میدهم KIS از پیش فرضهای خودش جهت اجازه اتصال برنامه ها به اینترنت استفاده و دستورات قبلی من رو ندید میگیره! حالا می خواستم سوال کنم که در KIS 2010 وقتی که فایروال را در حالت automatic میگزاری چگونه باید جلوی دسترسی برنامه ای به internet مثل babylon گرفته بشه ؟ ظاهرا این برنامه از دید KIS جزو برنامه های شناخته شده است و اجازه دسترسی دارد!

با سپاس

hamilton
29-12-2009, 12:37
دوستان سلام

با سپاس

شما وارد بخش Settings كاسپر شويد.روي گزينه Firewall كليك كنيد.در سمت راست شما گزينه Settings مروبط به فايروال ظاهر ميشود.روي آن كليك كنيد تا پنجره اي مطابق شكل زير ظاهر شود.شما ليست تمام برنامه هاي خود را مشاهده ميكنيد.برنامه مورد نظر خود را در اين ليست پيدا كنيد.علامت + كنار برنامه مورد نظر را مطابق شكل زير باز كنيد.روي هر كدام از گزينه هايي كه تيك سبز رنگ دارند كليك راست كنيد و هر 3 گزينه را به Deny تغيير دهيد و سپس تمام پنجره ها را Ok و Apply كنيد:

مرسی ممنون من پیدا نکردم میشه دقیقتر بگین
راستی به نظرتون نیاز هست تنظیمات رو تغییر بدیم

در تصوير بالا توضيحات را دادم.تنظيمات بسته به نياز كاربر ميباشه.شما ميتونيد در حالت Automatic قرار بديد و سپس با روش بالا جلوي دسترسي برنامه هاي موردنظر خود به اينترنت را بگيريد.

سلام. هر موقع KIS فعال هست من نمی تونم به اینترنت وصل بشم. یا وقتی وصل می شم هیچ سرعتی برای ارسال و دریافت ندارم. می شه راهنمایی کنید.

شما 2 مورد را چك كنيد:
1-وارد بخش Settings كاسپر شويد و سپس گزينه Parentral control را انتخاب كنيد.در سمت راست ببينيد تيك گزينه Enable Parentral Control برداشته شده باشد.
2-روي آيكون كاسپر در سيني ويندوز در كنار ساعت ويندوز كليك راست كنيد و ببينيد مقابل عبارت Block network traffic تيكي وجود نداشته باشد.

من کسپر ورژن 2010 دارم و نمیدونم چطوری میتونم key هاشو اضافه کنم؟!!!
لطفا پله پله کمک کنید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

از راهنماي پست زير استفاده كنيد:

آموزش تصویری فعالسازی kaspersky 2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza.mansori
29-12-2009, 15:02
با تشکر از hamilton عزیز،

راستش من هر چی که شما در شکل بالا برای جلوگیری از دسترسی babylon به اینترنت فرمودید را انجام دادم. با این که هر 3 گزینه را روی denay گذاشتم ول یباز هم برتامه به اینترنت وصل میشه و از دیکشنریهای آنلاین استفاده میکنه! کمی برام عجیب است؟ چون وقتی KIS را از روی حالت اتوماتیک بر میدارم دیگه babylon به اینترنت وصل نمیشه!

با سپاس

Ehsanpark
29-12-2009, 15:57
شما 2 مورد را چك كنيد:
1-وارد بخش Settings كاسپر شويد و سپس گزينه Parentral control را انتخاب كنيد.در سمت راست ببينيد تيك گزينه Enable Parentral Control برداشته شده باشد.
2-روي آيكون كاسپر در سيني ويندوز در كنار ساعت ويندوز كليك راست كنيد و ببينيد مقابل عبارت Block network traffic تيكي وجود نداشته باشد.

باز هم من فقط یا می تونم آپلود رو همزمان داشته باشم یا دانلود
سرعتم رو هم کاهش می ده
فقط با غیر فعال کردن درست می شه
اگه راهی نیست غیر فعالش کنم ...

morsadr
29-12-2009, 18:30
سيستم شما آلودگي ويروسي كه نداره؟توصيه ميكنم ابتدا كاسپر را فعال نكنيد.يعني گزينه Activate Later را بزنيد.بعد تنظيمات كاسپر را در قسمت Update , Proxy Setting چك كنيد و تيك مقابل Use Proxy Server را برداريد و همه پنجره ها را Apply و Ok كنيد و يكبار ديگه براي فعال كردن كاسپر اقدام كنيد.
يك نكته ديگه اينكه اگر قبلا از كاسپر نسخه قبلي بصورت آزمايشي استفاده كرده باشيد ممكنه ديگه نتونيد اينكار را انجام بديد.

با تشکر از شما دوست عزیز . مشکل حل شد ظاهرا مشکل از شبکه اینترنت بود . چون امروز خود بخود مشکل حل شد و لایسنس فعال شد. دیروز شبکه اینترنت مشکل داشت وحتی یاهو میل هم باز نمی شد ولی امروز مشکل حل شد.

hamilton
29-12-2009, 19:06
با تشکر از hamilton عزیز،

راستش من هر چی که شما در شکل بالا برای جلوگیری از دسترسی babylon به اینترنت فرمودید را انجام دادم. با این که هر 3 گزینه را روی denay گذاشتم ول یباز هم برتامه به اینترنت وصل میشه و از دیکشنریهای آنلاین استفاده میکنه! کمی برام عجیب است؟ چون وقتی KIS را از روی حالت اتوماتیک بر میدارم دیگه babylon به اینترنت وصل نمیشه!

با سپاس

شما بذاريد روي حالت اتوماتيك باشه و فقط هر برنامه اي را كه خواستيد به اينترنت دسترسي نداشته باشه را Deny كنيد و حتما تمام پنجره ها را Apply و Ok كنيد.

باز هم من فقط یا می تونم آپلود رو همزمان داشته باشم یا دانلود
سرعتم رو هم کاهش می ده
فقط با غیر فعال کردن درست می شه
اگه راهی نیست غیر فعالش کنم ...

شما با تمام Browserها مشكل داريد يا فقط با IE?با چه برنامه اي دانلود ميكنيد؟سرعت دانلود شما چقدره و از چه سايتي دانلود ميكنيد؟

Golbarg01
29-12-2009, 19:56
چیکار کنیم که وقتی کسپراسکی سیستم رو اسکن می کنه بعد از اسکن همه فایل هایی رو که ویروس تشخیص داده پاک نکنه و فقط اونایی رو که خودمون می خوایم پاک کنه؟چون بعضی فایل ها ممکنه ویروس نباشن و اشتباهی ویروس تشهیص داده شده و پاک بشن.

adel28
29-12-2009, 20:05
چیکار کنیم که وقتی کسپراسکی سیستم رو اسکن می کنه بعد از اسکن همه فایل هایی رو که ویروس تشخیص داده پاک نکنه و فقط اونایی رو که خودمون می خوایم پاک کنه؟چون بعضی فایل ها ممکنه ویروس نباشن و اشتباهی ویروس تشهیص داده شده و پاک بشن.

از کدوم محصول و از چه نسخه ای استفاده می کنید؟

Ehsanpark
29-12-2009, 20:14
شما با تمام Browserها مشكل داريد يا فقط با IE?
فرقی نداره با همه مشکل دارم

با چه برنامه اي دانلود ميكنيد؟
IDM

سرعت دانلود شما چقدره و از چه سايتي دانلود ميكنيد؟
برای دانلود باید 15 بندازه واسه آپلود 10
از هر سایتی ... کلا این مشکلو با هر سروری دارم

Golbarg01
29-12-2009, 20:29
از کدوم محصول و از چه نسخه ای استفاده می کنید؟

اینترنت سکیوریتی 8.0.0.506

hamilton
29-12-2009, 20:59
فرقی نداره با همه مشکل دارم

IDM

برای دانلود باید 15 بندازه واسه آپلود 10
از هر سایتی ... کلا این مشکلو با هر سروری دارم

نرم افزار امنيتي ديگه اي هم در كنار KIS داريد؟ويندوزتون چيه؟

adel28
29-12-2009, 21:50
اینترنت سکیوریتی 8.0.0.506

این ورژن رو نصب ندارم ولی
در نسخه 2010 اینترنت سکوریتی باید قسمت Setting در قسمت های مرتبط(Protection برای Realtime و Scan برای اسکن دستی) قسمت Acction را تنظیم کنید.

Ehsanpark
29-12-2009, 23:24
نرم افزار امنيتي ديگه اي هم در كنار KIS داريد؟ويندوزتون چيه؟
ندارم. فکر می کنم سرویس پک 2 باشه.

Golbarg01
30-12-2009, 00:03
این ورژن رو نصب ندارم ولی
در نسخه 2010 اینترنت سکوریتی باید قسمت Setting در قسمت های مرتبط(Protection برای Realtime و Scan برای اسکن دستی) قسمت Acction را تنظیم کنید.

میشه دقیقتر آدرس بدید؟
این گزینه هایی که گفتید رو من ندیدم.

ghasem13
30-12-2009, 08:00
سلام.
من کسپر اینترنت سکوریتی ورژن9.0.0.736 رو سیستمم نصب دارم که تاریخ آخرین آپدیتش19/11/2009 .چند روز پیش گذاشتمش آپدیت بشه که تا 24% رفته بود و حدود 23مگ برداشته بود که سیستم دیسکانکت شد.حالا سوال من اینه که اگه بخوام دوباره برا آپدیت بزارمش حدود چند مگابایت باید برداره؟؟؟اینم بگم که من از نسخه تریال (30 روزه ) استفاده می کنم.

hamilton
30-12-2009, 09:24
ندارم. فکر می کنم سرویس پک 2 باشه.

شما هم جزء معدود افرادي هستيد كه چنين مشكلاتي داريد.
در صورت امكان آنتي ويروس كاسپر را در كنار يك فايروال مجزا در سيستم خود تست كنيد.

سلام.
من کسپر اینترنت سکوریتی ورژن9.0.0.736 رو سیستمم نصب دارم که تاریخ آخرین آپدیتش19/11/2009 .چند روز پیش گذاشتمش آپدیت بشه که تا 24% رفته بود و حدود 23مگ برداشته بود که سیستم دیسکانکت شد.حالا سوال من اینه که اگه بخوام دوباره برا آپدیت بزارمش حدود چند مگابایت باید برداره؟؟؟اینم بگم که من از نسخه تریال (30 روزه ) استفاده می کنم.

كاسپر عمدتا آپديتها را تا هرجايي كه دانلود كرده ذخيره كرده و در صورت اتصال مجدد از اول شروع به آپديت نميكنه.

Ehsanpark
30-12-2009, 12:57
شما هم جزء معدود افرادي هستيد كه چنين مشكلاتي داريد.
در صورت امكان آنتي ويروس كاسپر را در كنار يك فايروال مجزا در سيستم خود تست كنيد.

یعنی امکان داره از ویندوز باشه؟
ویندوز 7 بگیرم بریزم به نظر شما حل می شه؟

hamilton
30-12-2009, 13:29
یعنی امکان داره از ویندوز باشه؟
ویندوز 7 بگیرم بریزم به نظر شما حل می شه؟

نميشه گفت دقيقا به چي مربوطه و چرا اينطور شده.من در سيستم عاملهاي مختلف تست كردم و تا بحال با چنين مشكلي مواجه نشدم.نهايت كاري كه ميشه كرد ريختن يك ويندوز جديد ميباشه.

fmps
30-12-2009, 22:50
سلام دوستان
به آمار threate های من نگاه کنید
اینا لازم به پاک شدن از سیستم نیستند؟ یا پاک شده اند؟اگه نشده اند چطور پاک میشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ghasem13
31-12-2009, 08:12
كاسپر عمدتا آپديتها را تا هرجايي كه دانلود كرده ذخيره كرده و در صورت اتصال مجدد از اول شروع به آپديت نميكنه.
واقعا!!!؟؟؟:18:اگه این طوره پس چرا حجم اون پوشه ای که از طریق نرم افزار آدرس دادم تا یه کپی نگه داره تغییر نکرده؟(هنوز همون 69مگابایته)

Ehsanpark
31-12-2009, 12:06
من ویندوز سون ریختم. کسپر 2009 رو هم ریختم. ولی نمی دونم چرا پروتکشن ها Enable نمی شه.

hamilton
31-12-2009, 12:42
سلام دوستان
به آمار threate های من نگاه کنید
اینا لازم به پاک شدن از سیستم نیستند؟ یا پاک شده اند؟اگه نشده اند چطور پاک میشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما روي همون آمارهايي كه نشون داده كليك كنيد.وارد صفحه جديدي ميشيد كه ليست بدافزارهاي شناسايي شده را نشنون داده.علامت + كنار هر Status را باز كنيد و نام بدافزارها را مشاهده كنيد.البته در كنار علامت + و عبارت Status توضيح داده كه چه برخوردي با بدافزارها داشته.اگر خواستيد آنها را حذف كنيد علامت + را باز كنيد.روي هر بدافزار شناسايي شده كليك راست كرده و گزينه Delete from the list را انتخاب كنيد.

واقعا!!!؟؟؟:18:اگه این طوره پس چرا حجم اون پوشه ای که از طریق نرم افزار آدرس دادم تا یه کپی نگه داره تغییر نکرده؟(هنوز همون 69مگابایته)

آخرين آپديت براي چه زمانيه؟

من ویندوز سون ریختم. کسپر 2009 رو هم ریختم. ولی نمی دونم چرا پروتکشن ها Enable نمی شه.

فقط نسخه 2010 و به عبارت دقيق تر نسخه 9.0.736 با ويندوز7 سازگاره.بقيه نسخه ها روي ويندوز 7 نصب نميشن.

Ehsanpark
01-01-2010, 02:09
فقط نسخه 2010 و به عبارت دقيق تر نسخه 9.0.736 با ويندوز7 سازگاره.بقيه نسخه ها روي ويندوز 7 نصب نميشن.
نصب کردم، آپدیت هم کردم ولی اون علامت اخطار زرد کنار برنامه نمی ره چیکارش کنم؟

ghasem13
01-01-2010, 08:08
آخرين آپديت براي چه زمانيه؟

الان تاریخ آخرین آپدیتش اینه 19/11/2009

winstonultra
01-01-2010, 09:33
سلام دوستان من کاسپر اینترنت سکوییتی 2010 را دارم...هنگامی که بازی مورتال کمبات را باز می کنم..

یه اخطار امنیتی میده ..بعد از چند دقیقه بازی dont send میده...

برای این مشکل چه کار کنم از بازی بیرون نیاد.

این عکس اخطار:

hamilton
01-01-2010, 09:55
نصب کردم، آپدیت هم کردم ولی اون علامت اخطار زرد کنار برنامه نمی ره چیکارش کنم؟

ببينيد اخطار زردرنگ براي چي هستش.معمولا در هنگام استفاده از نسخه هاي آزمايشي كاسپر اخطار زردرنگ ممكنه نمايش داده بشه كه كافيه روي عبارت Fix Now كليك كنيد و در صفحه جديد كه باز ميشه روي گزينه Hide Message كليك كنيد تا چراغ آن سبز بشه.

الان تاریخ آخرین آپدیتش اینه 19/11/2009

احتمالا در اين فاصله 1.5 ماهه كه از آپديت شما ميگذره پچي را كمپاني كاسپر منتشر كرده و اگر آپديت كنيد حجم پوشه موردنظر شما افزايش خواهد يافت.

سلام دوستان من کاسپر اینترنت سکوییتی 2010 را دارم...هنگامی که بازی مورتال کمبات را باز می کنم..

یه اخطار امنیتی میده ..بعد از چند دقیقه بازی dont send میده...

برای این مشکل چه کار کنم از بازی بیرون نیاد.

این عکس اخطار:

شما در قسمت Settings كاسپر وارد شويد و در بخش Threads & Exclusion فايل اجرايي بازي خود را در قسمت Exclusion اضافه كنيد تا با آن كاري نداشته باشه.

winstonultra
01-01-2010, 10:27
hamilton عزیز ممنونم کارم رو راه انداختی....

تقدیم به تو..... آخه تشکر خالی نامردی بود

عکس: ( بازتاب شیشه عینک)

hamilton
01-01-2010, 12:16
با سلام من تو سا يت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مي رم براي در يافت اكتيو كسپرسكي نمي ياره اگه ميشه سايت خوب بديد

شما اگر نگاهي به پست اول تاپيك اختصاصي كرك و سريال كاسپر مي انداختيد پاسخ سوال خود را پيدا ميكرديد.همين امروز در پست آخر تاپيك اختصاصي كرك و سريال كاسپر يك سايت جديد و جايگزين سايتي كه شما به آن اشاره كرديد معرفي كردم.

Ehsanpark
01-01-2010, 12:55
ببينيد اخطار زردرنگ براي چي هستش.معمولا در هنگام استفاده از نسخه هاي آزمايشي كاسپر اخطار زردرنگ ممكنه نمايش داده بشه كه كافيه روي عبارت Fix Now كليك كنيد و در صفحه جديد كه باز ميشه روي گزينه Hide Message كليك كنيد تا چراغ آن سبز بشه.

می زنه دیبابیس ابسولوت :دی
می زنم آپدیت میشه ولی الان دیدم جلویش می نویسه no available updates
اینو چیکار کنم. ممنون بخاطر جواب هاتون.

hamilton
01-01-2010, 16:41
می زنه دیبابیس ابسولوت :دی
می زنم آپدیت میشه ولی الان دیدم جلویش می نویسه no available updates
اینو چیکار کنم. ممنون بخاطر جواب هاتون.

آخرين آپديت موفق براي چه تاريخي ميباشه؟در صورت امكان تصويري از بخش آپديت كاسپر خود قرار بديد.

Ehsanpark
01-01-2010, 19:58
آخرين آپديت موفق براي چه تاريخي ميباشه؟در صورت امكان تصويري از بخش آپديت كاسپر خود قرار بديد.
همین الان آپدیت کردم ولی بازم دیتابیس ابسولت هست
با آفلاین هم امتحان کردم ولی بازم همونطوریه
فعال نمی شه انگار

mrmmnb
01-01-2010, 20:39
دوستان اخرین ورژن ابدیت دانلودر رو می خوام کسی میتونه لینک دانلودش رو بده؟
دوستان این کاسپر چه مسخره بازی هست در اورده چقدر ابدیت هاش سنگین شده من که دیال اپی هستم گیر افتادم قبلا زیر مگ بودابدیتش هاش الان رفته بالای 10 مگ کسی میدونه چرا اینطوری شده؟

payan_zaman
01-01-2010, 23:29
تو سایت شرکت پرند هم کلیدهای کسپر و هم update هاش گذاشته شده من که همیشه از اونجا دانولد میکنم
شما هم می تونید به این سایت مراجعه کنید

ghasem13
02-01-2010, 07:59
احتمالا در اين فاصله 1.5 ماهه كه از آپديت شما ميگذره پچي را كمپاني كاسپر منتشر كرده و اگر آپديت كنيد حجم پوشه موردنظر شما افزايش خواهد يافت.

سلام.
با توجه به این که ظاهرا تنها شخصی هستی که به سوال ها جواب میدی
اولا یه تشششششکر بلندبالا
دوما من هنوز جواب سوال اصلیم رو نگرفتم و اونم این بود که تاریخ آپدیت کاسپر من اینه 19/11/2009 آیا میدونی که اگه بخوام آپدیت کنم چند مگ رو باید بردارم.

Ava UK
02-01-2010, 08:09

برو توی تنظیمات اسکن و اونو مثل عکس زیر روی prompt قرار بده.

Ava UK
02-01-2010, 08:26
دوستان سلام

با سپاس

البته Hamilton عزیز که یکی از بچه های قدیمی و با تجربه این انجمن هستند جواب شما رو دادند.
من هم روشی رو بهتون میگم که کسپرسکی برای اتصال تمام برنامه ها و فایل هایی که به نحوی میخواهند به اینترنت وصل بشند ازتون سوال کنه. با این روش دیگه خیال شما از بابت اینکه چه برنامه ای باید به اینترنت وصل بشه و یا نشه راحته و تصمیم گیری بر عهده خودتون هست.

به قسمت تنظیمات فایروال برید و بر روی Configure Rules کلیک کنید تا پنجره ای مثل عکس زیر براتون باز بشه. عکس پیوست شده.

بعد در قسمت Trusted هر 3 نوع ارتباط اینترنتی را بر روی Prompt قرار بدید. یادتون هم باشه وقتی برنامه ای خواست به اینترنت وصل بشه و ازتون سوال کرد در پایین پیغام شما گزینه ای دارید که باید اون رو تیک بزنید تا در دفعات بعد در مورد اون برنامه ازتون سوالی پرسیده نشه. عکس پیسوت شده شماره 2.

ادیت...متاسفانه پیوست فایل برای من فعال نیست و مجبور شدم عکس ها رو آپلود کنم. اگر عکس ها دیده نمیشند تا در سرور دیگری آپلود کنم.

موفق باشید.

hamilton
02-01-2010, 08:52
همین الان آپدیت کردم ولی بازم دیتابیس ابسولت هست
با آفلاین هم امتحان کردم ولی بازم همونطوریه
فعال نمی شه انگار

شما تاريخ سيستم خودتون را چك كنيد ببينيد درسته يا خير.شايد تاريخ سيستم درست نباشه.

سلام.
با توجه به این که ظاهرا تنها شخصی هستی که به سوال ها جواب میدی
اولا یه تشششششکر بلندبالا
دوما من هنوز جواب سوال اصلیم رو نگرفتم و اونم این بود که تاریخ آپدیت کاسپر من اینه 19/11/2009 آیا میدونی که اگه بخوام آپدیت کنم چند مگ رو باید بردارم.

در مورد حجم آپديت دقيقا نميتونم بگم چقدر بايد دانلود داشته باشيد.چون سيستم من هميشه آنلاينه و من خودم متوجه حجم آپديت كاسپر نميشم.برخي دوستان ميگفتند كه در طول 1 ماه گذشته در برخي موارد حجم آپديت بالا بوده كه ممكنه به دليل انتشار پچ از سوي كمپاني كاسپر براي رفع اشكالات احتمالي بوده باشه.

hassan_magic2000
02-01-2010, 13:45
سلام دوستان
من روی لپ تاپم مکافی نصب بود که کلا پاکش کردم که kaspersky نصب کنم ولی موقع نصب میگه macaafe site advistor هنوز نصبه و نمیتونم با وجود این kaspersky نصب بشه ولی من کامل پاکش کردم و هرچی میگردم پوشه ای نیست که حاوی این برنامه باشه

در ضمن توی add/unistall program هم هیچی نیست

چکار کنم ؟!!!

hamilton
02-01-2010, 14:17
سلام دوستان
من روی لپ تاپم مکافی نصب بود که کلا پاکش کردم که kaspersky نصب کنم ولی موقع نصب میگه macaafe site advistor هنوز نصبه و نمیتونم با وجود این kaspersky نصب بشه ولی من کامل پاکش کردم و هرچی میگردم پوشه ای نیست که حاوی این برنامه باشه

در ضمن توی add/unistall program هم هیچی نیست

چکار کنم ؟!!!

دوست عزيز برنامه زير را دانلود و با آن McAfee را uninstall كنيد:

يا اين برنامه:

hassan_magic2000
02-01-2010, 14:37
دوست عزيز برنامه زير را دانلود و با آن McAfee را uninstall كنيد:

يا اين برنامه:

ممنون عزیز ولی جفت لینکا خرابه !:41:

Dreamland
02-01-2010, 15:06
سلام...

کسپر 2010 رو آپدیت کردم ، اینجوری شد :

2 ، 3 بار هم پاک و دوباره نصب کردم ، اما به هیچ وجه اجازه نمیده از کی و تریال ریست استفاده کنم

لطفا راهنماییم کنید

با تشکر

morsadr
02-01-2010, 16:37
با سلام دوستان گرامي
من كاسپر kis 2010 ور‍ن 9.0.736 را دارم كه تازه نصب كرده ام دو يا سه بار هم آپديت شد با حجم معمول خودش ( 1 تا 2 مگ) آخرين آپديت سال 2009 نيز 2009/12/29 بوده است .در تاريخ 2010/01/01 ديتابيس را out of date زد و كاسپر نارنجي شد . من نيز شروع به آپديت كردم ولي در كمال تعجب حجم آپديت بسيار بالا بود يعني مجموعا بالاي 100 تا 120 مگ :18: دانلود كرد و ديتا بيس up to date شد و تاريخ ديتا بيس 2010/01/01 شد . مي خواهم بدونم آيا اين فقط مشكل بنده بوده يا كس ديگري نيز چنين مشكلي داشته . حالا من اينتر نت پر سرعت دارم اگه بخاد اينطور بشه ديال آپي ها كه بيچاره اند.
البته لازمه بگم كه اين حجم در سه نوبت متوالي به فاصله 7 تا 8 ساعت دانلود شده . بار اول 20 مگ (11 درصد) بار دوم 30 مگ(حدود 30 درصد) و بار سوم بالاي 65 مگ تا به 100 درصد رسيد.

hamilton
02-01-2010, 17:01
ممنون عزیز ولی جفت لینکا خرابه !:41:

لينكها را چك كردم و سالم هستند ولي چون كمپاني McAfee ايران را تحريم كرده IPهاي ايران اجازه دانلود از سايت McAfee را ندارند.بهمين دليل من براي شما آن 2 برنامه را دانلود و در سايت زير آپلود كردم.از لينكهاي زير دانلود نماييد:

و

سلام...

کسپر 2010 رو آپدیت کردم ، اینجوری شد :

2 ، 3 بار هم پاک و دوباره نصب کردم ، اما به هیچ وجه اجازه نمیده از کی و تریال ریست استفاده کنم

لطفا راهنماییم کنید

با تشکر

شما در حاليكه به اينترنت متصل نيستيد كد زير را در جاي خالي Activate Commercial License وارد كرده و دكمه Next را بزنيد.زمانيكه كاسپر نتونه به سرور خود در اينترنت وصل بشه يك صفحه جديد باز ميشه كه شما ميتونيد با استفاده از دكمه Browse كليد موردنظر خود را وارد كنيد.اينهم سريال:

4UCJ4-W69VQ-76GS7-VYZQA

با سلام دوستان گرامي
من كاسپر kis 2010 ور‍ن 9.0.736 را دارم كه تازه نصب كرده ام دو يا سه بار هم آپديت شد با حجم معمول خودش ( 1 تا 2 مگ) آخرين آپديت سال 2009 نيز 2009/12/29 بوده است .در تاريخ 2010/01/01 ديتابيس را out of date زد و كاسپر نارنجي شد . من نيز شروع به آپديت كردم ولي در كمال تعجب حجم آپديت بسيار بالا بود يعني مجموعا بالاي 100 تا 120 مگ :18: دانلود كرد و ديتا بيس up to date شد و تاريخ ديتا بيس 2010/01/01 شد . مي خواهم بدونم آيا اين فقط مشكل بنده بوده يا كس ديگري نيز چنين مشكلي داشته . حالا من اينتر نت پر سرعت دارم اگه بخاد اينطور بشه ديال آپي ها كه بيچاره اند.
البته لازمه بگم كه اين حجم در سه نوبت متوالي به فاصله 7 تا 8 ساعت دانلود شده . بار اول 20 مگ (11 درصد) بار دوم 30 مگ(حدود 30 درصد) و بار سوم بالاي 65 مگ تا به 100 درصد رسيد.

اين مشكل شما نيست.ظاهرا براي همه دوستان به اين صورت بوده.الان حجم پوشه آپديت كاسپر در سيستم من چيزي در حدود 130MB شده.

Xx Hossein xX
02-01-2010, 18:35
سلام ....:10:
یه سوال داشتم !
من فلشم رو به سیستم وصل کردم و توش 3 تا ویروس داشت ..:20:
بعد از پاک کردن ویروس ها سیستم ری استارت شد و وقتی دو باره فلش رو به سیستم زدم توش هیچ فایلی نبود درحالی که 2.5 گیگش پره ! و جالب اینجاست که وقتی با کسپر اسکن میکنم 62 تا فایل رو اسکن میکنه ! ولی هیچی توش نیست !:31:
فلش رو به پلیر خانگی وصل کردم و همه ی فایل هارو می خوند ... باید چیکار کنم ؟! اطلاعات برمیگرده ؟!

ممنونم ..........:40::40:

baghozi
02-01-2010, 18:54
سلام دوستان

حدود 2 هفته است که نتونستم برنامه رو به روز کنم وقتی میذارم آپدیت بشه مقداری فایل میگیره و بعد درصد دوباره صفر میشه و از اول شروع میکنه به آپدیت

(ورژن 9.0.0.459)

لطفا راهنمایی کنید

hamilton
02-01-2010, 21:00
سلام ....:10:
یه سوال داشتم !
من فلشم رو به سیستم وصل کردم و توش 3 تا ویروس داشت ..:20:
بعد از پاک کردن ویروس ها سیستم ری استارت شد و وقتی دو باره فلش رو به سیستم زدم توش هیچ فایلی نبود درحالی که 2.5 گیگش پره ! و جالب اینجاست که وقتی با کسپر اسکن میکنم 62 تا فایل رو اسکن میکنه ! ولی هیچی توش نیست !:31:
فلش رو به پلیر خانگی وصل کردم و همه ی فایل هارو می خوند ... باید چیکار کنم ؟! اطلاعات برمیگرده ؟!

ممنونم ..........:40::40:

فايلهاي شما مخفي يا hidden شده اند.شما وقتي وارد فلش مموري خود شديد از منوي Tools گزينه Folder Options... را انتخاب كنيد.سپس مطابق شكل زير از منوي View عمل كنيد و كليه پنجره ها را Apply و Ok كنيد:

سلام دوستان

حدود 2 هفته است که نتونستم برنامه رو به روز کنم وقتی میذارم آپدیت بشه مقداری فایل میگیره و بعد درصد دوباره صفر میشه و از اول شروع میکنه به آپدیت

(ورژن 9.0.0.459)

لطفا راهنمایی کنید

تنظيمات آپديت را در بخش Settings چك كنيد و در صورت امكان تصويري از بخش تنظيمات مربوط به آپديت قرار بديد.

hamilton
03-01-2010, 09:39
آپدیت آفلاین آنتی ویروس Kaspersky نسخه ی 2010 تاريخ 2010.01.01

راهنماي انجام آپديت آفلاين را در تصوير زير مشاهده ميكنيد:

دانلود:

پسورد:

hassan_magic2000
03-01-2010, 11:20
لينكها را چك كردم و سالم هستند ولي چون كمپاني McAfee ايران را تحريم كرده IPهاي ايران اجازه دانلود از سايت McAfee را ندارند.بهمين دليل من براي شما آن 2 برنامه را دانلود و در سايت زير آپلود كردم.از لينكهاي زير دانلود نماييد:

و

ممنون دوست عزیز خیلی خیلی لطف کردی واقعا یه تشکر کم بود:46:

تونستم نصب کنم ولی متاسفانه یه چیزی هست که از اینترنتم استفاده میکنه و حجم رو مصرف میکنه

هر برنامه ای رو چک میکنم نمیفهمم کدوم برنامه هستش

فکر کنم kaspersky یه همچین امکانی داره که نشون بده کدوم برنامه داره استفاده میکنه

اگه میشه راهنماییم کنید

بازم ممنون :10:

hamilton
03-01-2010, 12:05
ممنون دوست عزیز خیلی خیلی لطف کردی واقعا یه تشکر کم بود:46:

تونستم نصب کنم ولی متاسفانه یه چیزی هست که از اینترنتم استفاده میکنه و حجم رو مصرف میکنه

هر برنامه ای رو چک میکنم نمیفهمم کدوم برنامه هستش

فکر کنم kaspersky یه همچین امکانی داره که نشون بده کدوم برنامه داره استفاده میکنه

اگه میشه راهنماییم کنید

بازم ممنون :10:

خواهش ميكنم.قابلي نداشت.شما مطابق شكل زير عمل كنيد و ترافيك مصرفي توسط برنامه هاي نصب شده در سيستم خود را مشاهده نماييد:

Arashdn
03-01-2010, 12:10
سلام
من پهنای باند ادسلم دیروز تموم شد :((
امروز که با دایال اپ کانکت شدم دیدم سرعت به طرز عجیبی پایینه
پس کاسپر اسکی اینترنت سکوریتی 2010 بازداشت و این مورد رو اعتراف کرد در حالی که آپدیت از زمان نصب روی منیوال بود
و همونطور که میدونید 8.5 مگ بره دایال اپ خیلی زیاده
چطور میشه جلوی استفاده رو گرفت؟

Arashdn
03-01-2010, 14:04
سلام
پس کاسپر اسکی اینترنت سکوریتی 2010 بازداشت و این مورد رو اعتراف کرد در حالی که آپدیت از زمان نصب روی منیوال بود
شد 13 مگ و اونم داره سرعت دایال اپم رو میخوره
کسی نبود؟؟؟؟

hassan_magic2000
03-01-2010, 15:27
خواهش ميكنم.قابلي نداشت.شما مطابق شكل زير عمل كنيد و ترافيك مصرفي توسط برنامه هاي نصب شده در سيستم خود را مشاهده نماييد:

دوست من خیلی ممنون
اونجا یه چیزی بود به نام windows hot process

که svchost.exe همه ی اون ترافیک رو مصرف میکرد

میخواستم بدونم این svchost.exe (که توی task manager چندتا schsot.exe هست) چیه و چطوری میتونم متوقفش کنم

ممنون :20:

hamilton
03-01-2010, 15:58
دوست من خیلی ممنون
اونجا یه چیزی بود به نام windows hot process

که svchost.exe همه ی اون ترافیک رو مصرف میکرد

میخواستم بدونم این svchost.exe (که توی task manager چندتا schsot.exe هست) چیه و چطوری میتونم متوقفش کنم

ممنون :20:

پروسه svchost.exe يكي از پروسه هاي اصلي ويندوز ميباشه البته اگر در مسير C:\Windows\System32 باشه طبيعيه و مشكلي نداره و در غير اينصورت ويروس ميباشه.

Ava UK
03-01-2010, 18:21
سلام

شما قسمت زیر را از توی تنظیمات از تیک در بیارید .

Phonix Live
03-01-2010, 21:02
نحوه آپدیت دستی Kaspersky Internet Security 2010 رو میشه توضیح بدین
ضمنا میشه فایل آپدیت برای آنتی ویروس رو واسه اینترنت سکوریتی هم استفاده کرد

hamilton
04-01-2010, 09:07
نحوه آپدیت دستی Kaspersky Internet Security 2010 رو میشه توضیح بدین
ضمنا میشه فایل آپدیت برای آنتی ویروس رو واسه اینترنت سکوریتی هم استفاده کرد

تصوير زير راهنماي آپديت دستي كاسپر ميباشه:

در مورد سوال دوم بايد عرض كنم خير اينكار شدني نيست و آپديتهاي آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر براي هم قابل استفاده نيستند.

Arashdn
04-01-2010, 11:25
شما قسمت زیر را از توی تنظیمات از تیک در بیارید .

سلام
بازم پهنای باند داره هدر میره

Phonix Live
04-01-2010, 11:57
سلام
میشه آدرس آپدیت اينترنت سكيوريتي كاسپر 2010 واسه ما بذارید ، اگه لینک مستقیم باشه خیلی عالیه
ممنون

kases
04-01-2010, 12:31
سلام دوستان میشه نرم افزاری معرفی کنید که اپدیت های کسپر رو برام دانلود کنه با تشکر

hamilton
04-01-2010, 12:36
سلام
بازم پهنای باند داره هدر میره

خواه ناخواه پهناي باند توسط برنامه هاي مختلف از جمله آنتي ويروس استفاده ميشه.مهم اينه كه توسط بدافزار اين استفاده صورت نگيره.از طرف ديگه ميزان استفاده پهناي باند توسط برنامه هاي امنيتي موجود در سيستم چندان زياد نيست و به اعدادي كه توسط اينترنت سكيوريتي كاسپر اعلام ميشه نبايد زياد توجه كرد.مثلا براي من نوشته پهناي باند مورد مصرفي 18GB ميباشه كه اصلا همچين چيزي نيست.

سلام
میشه آدرس آپدیت اينترنت سكيوريتي كاسپر 2010 واسه ما بذارید ، اگه لینک مستقیم باشه خیلی عالیه
ممنون

اينهم لينك دانلود آخرين نسخه اينترنت سكيوريتي كاسپر خدمت شما:

Arashdn
04-01-2010, 12:43
خواه ناخواه پهناي باند توسط برنامه هاي مختلف از جمله آنتي ويروس استفاده ميشه.مهم اينه كه توسط بدافزار اين استفاده صورت نگيره.از طرف ديگه ميزان استفاده پهناي باند توسط برنامه هاي امنيتي موجود در سيستم چندان زياد نيست و به اعدادي كه توسط اينترنت سكيوريتي كاسپر اعلام ميشه نبايد زياد توجه كرد.مثلا براي من نوشته پهناي باند مورد مصرفي 18GB ميباشه كه اصلا همچين چيزي نيست.
دایال اپ همینطوری 2 کیلو سرعتشه
همین مونده که اونم کسپر برداره

Phonix Live
04-01-2010, 13:07
اينهم لينك دانلود آخرين نسخه اينترنت سكيوريتي كاسپر خدمت شما:

ممنون که جواب میدین
اما منظور من آپدیت دیتابیس بود این طور که از فرمت فایل معلومه این خود نرم افزار هستش
درسته ؟

hamilton
04-01-2010, 13:56
ممنون که جواب میدین
اما منظور من آپدیت دیتابیس بود این طور که از فرمت فایل معلومه این خود نرم افزار هستش
درسته ؟

از اين آدرس ميتونيد استفاده كنيد:

Arashdn
04-01-2010, 14:25

خلاصه اگر راه حل نداره من برم کسپر رو پاک کنم
خدایی اسمارت سکوریتی شاید امنیتش به کسپراسکی نرسه
ولی اقلا ویروس اعصاب خوردی نمیندازه
اعصاب خوردی از 1000 تا ویروس و بدافزار بدتره

Phonix Live
04-01-2010, 15:44
از اين آدرس ميتونيد استفاده كنيد:

اما هیچ لینک دانلودی برای ورژن 2010 در این صفحه نیست فقط برای نسخه های پایینتر هستش
راه دیگری نیست ؟

Amir Hossein
04-01-2010, 19:40
كسي كد يا كي نداره

hamilton
04-01-2010, 20:35
اما هیچ لینک دانلودی برای ورژن 2010 در این صفحه نیست فقط برای نسخه های پایینتر هستش
راه دیگری نیست ؟

نوشتن كه بزودي آپديتهاي نسخه 2010 را قرار ميدن.باز با اينحال اگر مطلبي در اين خصوص پيدا كنم حتما جهت استفاده شما و ساير دوستان قرار ميدم.

كسي كد يا كي نداره

دوست عزيز كد يا سريال محصولات كاسپر فقط در تاپيك اختصاصي كرك و سريال كاسپر مطرح ميشه.

kases
05-01-2010, 12:50
ایا کسپر 7 هنوز از طرف شرکتش پشتیبانی میشه اگه میشه لینک اپدیتاش رو برام بزارید با تشکر

fmps
06-01-2010, 22:52
سلام
من میخوام (یعنی مجبورم)ویندوزم رو عوض کنم و میدونم که با این کار همه آپدیت ها میپره
راهی هست که بتونم از این آپدیت ها کپی بگریم و توی ویندوز جدید بریزم؟
اگه هست چطوریه؟ آپدیت هاش کجا هستن؟

hamilton
07-01-2010, 09:24
راه دیگری نیست ؟

لينك زير آپديتهاي نسخه 2010 را جهت دانلود قرار داده.ميتونيد استفاده كنيد:

ایا کسپر 7 هنوز از طرف شرکتش پشتیبانی میشه اگه میشه لینک اپدیتاش رو برام بزارید با تشکر

بايد ببينم هنوز پشتيباني ميشه يا خير.در مورد پشتيباني مگه شما از نسخه اوريجينال استفاده ميكنيد؟يا مرتب با پشتيباني كمپاني كاسپر در ارتباط هستيد؟پشيباني از محصول زماني مورد توجه فرد قرار ميگيره كه بصورت قانوني از محصولات آن كمپاني داره استفاده ميكنه و در صورت بروز مشكل براي سيستمش بتونه با آنها تماس بگيره.

سلام
من میخوام (یعنی مجبورم)ویندوزم رو عوض کنم و میدونم که با این کار همه آپدیت ها میپره
راهی هست که بتونم از این آپدیت ها کپی بگریم و توی ویندوز جدید بریزم؟
اگه هست چطوریه؟ آپدیت هاش کجا هستن؟

شما نفرموديد از كدام نسخه و محصول كاسپر استفاده ميكنيد.توجه داشته باشيد كه كاسپر در تنظيمات خودش در بخش Update داراي گزينه اي ميباشه كه ميتونه بصورت اتوماتيك بعد از هر بار آپديت يك كپي از آپديت را در مسيري كه شما تعيين كرده ايد براتون بسازه.هميشه از اين امكان كاسپر استفاده كنيد تا اينكه بخواهيد از روش كپي كردن فايلهاي اپديت استفاده كنيد چرا كه در اين صورت ممكنه به ساختار كاسپر آسيب برسه.

fmps
07-01-2010, 09:32
شما نفرموديد از كدام نسخه و محصول كاسپر استفاده ميكنيد.توجه داشته باشيد كه كاسپر در تنظيمات خودش در بخش Update داراي گزينه اي ميباشه كه ميتونه بصورت اتوماتيك بعد از هر بار آپديت يك كپي از آپديت را در مسيري كه شما تعيين كرده ايد براتون بسازه.هميشه از اين امكان كاسپر استفاده كنيد تا اينكه بخواهيد از روش كپي كردن فايلهاي اپديت استفاده كنيد چرا كه در اين صورت ممكنه به ساختار كاسپر آسيب برسه.
انترنت سکیوریتی 2010 هست مال من
توی آپدیت تو کدوم قسمت هست اون گزینه؟
لطفا در مورد کپی گرفتن از اونا راهنمایی کنید

hamilton
07-01-2010, 11:10
انترنت سکیوریتی 2010 هست مال من
توی آپدیت تو کدوم قسمت هست اون گزینه؟
لطفا در مورد کپی گرفتن از اونا راهنمایی کنید

دوست عزيز مطابق شكل زير عمل كنيد.در يك درايو غير ار درايوي كه ويندوز را در آن نصب كرده ايد يك فولدر درست كنيد و با استفاده از دكمه Browse مسير فولدر را مشخص كنيد و تمام پنجره ها را Apply و Ok كنيد تا تغييرات ذخيره شوند:

kases
07-01-2010, 11:43
دوستان من skin کاسپر رو دانلود کردم نمیدونم چی جور یباید ازش استفاده کرد میشه راهنمایی کنید

hamid_Y2K
07-01-2010, 15:19
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب شانسی داریم ما KIS 2010 9.0.0.736 With Patch رو دانلود کرده بودم دیتا بیسش مال نزدیک دو ماه پیشه نوشته Databases are Obsolete چند روز پیش ها که به اون سایت که جناب همیلتون چند پست قبل ذکر کردن رفتم نوشته بود بزودی آپدیت ها را قرار می دن که مثل اینکه چند وقتیه که قرار دادن .
ما هم که درد به در دنبال آپدیتاش بودیم رفتیم تو سایت خودش ببینیم چی گیرمون میاد
یه برنامه از تو سایت کسپرسکی دانلود کردم مثل اینکه آپدیتا رو دانلود میکنه می خواستم ببینم درست کار میکنه یا نه یه عکس ازش قرار میدم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو شکل 1 Updater.bat رو که می زنم یه صفح سیاه باز میشه به اینترنت که وصل میشم( از نوع دایال آپ) شروع به دانلود می کنه
که تو شکل 2 در پوشه Temp بعد temporaryFolder تو پوشه Bases نزیک ده مگابایت دانلود شده است.
1: آیا این روش برای دانلود آپدیت های کسپر خوب هست یا نه؟ چون تا ده مگابایت دانلود شده حیفیم میاد از راه حل دوم برم.
2:اگه نه که از همون لینک بالا که تازه آپدیت هاش رو قرار داده دانلود کنم؟
3: این skin رو از کجا میشه دانلود کرد؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrradg23
07-01-2010, 17:15
سلام
ميخواستم ببينيم مسير فايلهاي اپديت kis 2010 در ويندوز هفت کجاست؟؟؟؟؟
که هر وقت خواستيم ويندوز عوض کنيم ديگه 2 ساعت از توي اينترنت اپديتش نکنيم با ريختن فايلهي اپديت انتي ويروس اپديت بشه
ممنون

omid-p30
07-01-2010, 19:50
دوستان من skin کاسپر رو دانلود کردم نمیدونم چی جور یباید ازش استفاده کرد میشه راهنمایی کنید
settings رو بزن و در قسمت appearance گزینه use alternative skin رو تیک دار کرده،آدرس پوشه اسکین رو بهش بده و ok کن.

fmps
07-01-2010, 22:00
دوست عزيز مطابق شكل زير عمل كنيد.در يك درايو غير ار درايوي كه ويندوز را در آن نصب كرده ايد يك فولدر درست كنيد و با استفاده از دكمه Browse مسير فولدر را مشخص كنيد و تمام پنجره ها را Apply و Ok كنيد تا تغييرات ذخيره شوند:

خوب ولی از این به بعد هر چی آپدیت کنه یه اونجا میزنه ولی قبلی که نیست
اونارو چیکار کنم؟

omid-p30
07-01-2010, 23:11
خوب ولی از این به بعد هر چی آپدیت کنه یه اونجا میزنه ولی قبلی که نیست
اونارو چیکار کنم؟
چرا در اولین آپدیت بعد از فعال کردن اون گزینه،آپدیت های قبلی رو هم ذخیره میکنه.

Vah!d
08-01-2010, 12:12
دوستان من قصد خرید کسپرسکی 2010 اینترنت سکیوریتی اورجینال رو دارم . ولی یه مشکلی اینجا هست ! من میخواستم 2 یوزر بگیرم که هم روی لپ تاپم نصب کنم و هم روی پی سی . ولی پی س من32 بیت هست و لپ تاپ 64 بیت . حالا اگه کسپرسکی بگیرم روی 32 و 64 بیت نصب میشه یا نسخه های 32 بیت و 64 بیت متفاوت هستند ؟

hamilton
08-01-2010, 12:46
دوستان من قصد خرید کسپرسکی 2010 اینترنت سکیوریتی اورجینال رو دارم . ولی یه مشکلی اینجا هست ! من میخواستم 2 یوزر بگیرم که هم روی لپ تاپم نصب کنم و هم روی پی سی . ولی پی س من32 بیت هست و لپ تاپ 64 بیت . حالا اگه کسپرسکی بگیرم روی 32 و 64 بیت نصب میشه یا نسخه های 32 بیت و 64 بیت متفاوت هستند ؟

شما ميتونيد از نمايندگيهاي فروش محصولات كاسپر در ايران سوال كنيد.آنها دقيق شما را راهنمايي خواهند كرد.

hamid_Y2K
08-01-2010, 15:11
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب شانسی داریم ما KIS 2010 9.0.0.736 With Patch رو دانلود کرده بودم دیتا بیسش مال نزدیک دو ماه پیشه نوشته Databases are Obsolete چند روز پیش ها که به اون سایت که جناب همیلتون چند پست قبل ذکر کردن رفتم نوشته بود بزودی آپدیت ها را قرار می دن که مثل اینکه چند وقتیه که قرار دادن .
یه برنامه از تو سایت کسپرسکی دانلود کردم مثل اینکه آپدیتا رو دانلود میکنه می خواستم ببینم درست کار میکنه یا نه یه عکس ازش قرار میدم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو شکل 1 Updater.bat رو که می زنم یه صفح سیاه باز میشه به اینترنت که وصل میشم( از نوع دایال آپ) شروع به دانلود می کنه
که تو شکل 2 در پوشه Temp بعد temporaryFolder تو پوشه Bases نزیک ده مگابایت دانلود شده است.
1: آیا این روش برای دانلود آپدیت های کسپر خوب هست یا نه؟ چون تا ده مگابایت دانلود شده حیفیم میاد از راه حل دوم برم.
بی زحمت جواب منم اگه میشه بدین تردید دارم کدوم راه رو برم الان چکار کنم به نظر شما؟
ممنون :11:

hamilton
08-01-2010, 15:58

در ابتدا اين نكته را ذكر كنم كه در سايت imageshack عكس آپلود نكنيد چون اين سايت در ايران قيلتر شده و عكسها توسط دوستان قابل مشاهده نيست.از طرف ديگه در سايت Speedyshare چيزي آپلود نشده و قابل مشاهده نيست.
اما در مورد سوال شما بطور كامل در پست زير توضيحات لازم داده شده:

برنامه جالب برای دريافت آپديت های تمامی محصولات شرکت کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

joe_satriani
08-01-2010, 17:49
به گزارش موسسه ديده‌بان آي تي، روابط عمومي كسپرسكي در ايران، آزمايشگاه مستقل Cascadia Labs به منظور نشان دادن بهره‌وري و ميزان استفاده از منابع كامپيوترها، نرم‌افزار كسپرسكي اينترنت سكيوريتي 2010 را به همراه پنج برنامه امنيتي ديگر روي يك پي سي معمولي خانگي تحت آزمون قرار داده است.

اين آزمون‌ها نشان مي‌دهد كه كاربران خانگي براي داشتن محيطي امن و كارا به اين عوامل توجه مي‌كنند: سرعت بالاآمدن سيستم، دسترسي سريع به فايل‌ها و برنامه‌ها و ميزان آزاد بودن حافظه و پردازنده.
برنامه Kaspersky Internet Security 2010 توانست در سه گروه يعني بالاترين سرعت در اسكن برنامه‌ريزي شده، بالاترين سرعت در اسكن در حين دسترسي و بالاترين سرعت در دسترسي به فايل‌هاي بزرگ، بالاترين امتياز را كسب كند. ضمن آنكه در مقايسه‌هاي Cascadia Labs نيز امتياز كلي بالا را كسي نمود.

نيكولاي گربنيكف، مسئول ارشد فناوري در آزمايشگاه كسپرسكي در اين زمينه معتقد است: «هنگامي كه يك راه حل امنيتي اينترنتي را بررسي مي‌كنيم، كارايي عامل بسيار مهمي است. امروزه تهديدات امنيتي به راهكارهاي مقابله پيچيده‌تري نياز دارند كه مستلزم اسكن دقيق فايل‌ها و ترافيك اينترنتي است اما اين فعاليت‌ها نبايد به كند شدن سيستم‌ها منجر شود.»
او مي‌افزايد: «ما مفتخريم كه Cascadia Labs تلاش هاي ما در جهت بالابردن كارآيي نرم‌افزارها به همراه ارائه حفاظتي مستحكم و فراگير را ستوده است.»

علاقه‌مندان جهت مطالعه بيشتر در خصوص اين آزمون و مشاهده نتايج كامل آن مي‌توانند به نشاني زير مراجعه نمايند:

درباره آزمايشگاه كسپرسكي
آزمايشگاه كسپرسكي ارائه كننده نرم‌افزارهاي امنيتي و حفاظت از سيستم‌ها در برابر تهديداتي همچون ويروس‌ها، جاسوس افزارها، بدافزارها، نفوذگران، كلاهبرداري‌ها و هرزنامه‌ها است. محصولات آزمايشگاه كسپرسكي داراي بالاترين نرخ حفاظت از سيستم ها و سريع ترين زمان نشان دادن عكس‌العمل در برابرتهديدات هستند. اين محصولات براي كاربران خانگي، شركت هاي كوچك و متوسط، سازمان‌هاي بزرگ و كاربران موبايل ارائه مي گردند. فناوري حفاظتي كسپرسكي همچنين در بسياري از محصولات و خدمات شركت هاي امنيتي سراسر جهان به كار گرفته مي شود.
لطفا براي كسب اطلاعات بيشتر با روابط عمومي در ايران تماس بگيريد.
موسسه ديده‌بان آی‌تی، روابط عمومي كسپرسكي در ايران
تلفن: 88759524 – 22361659 - فكس: 88535875
همراه: 09353663560 پست الكترونيك: kaspersky@didehban.com

به گزارش موسسه ديده‌بان آي تي، روابط عمومي كسپرسكي در ايران، آزمايشگاه مستقل Cascadia Labs به منظور نشان دادن بهره‌وري و ميزان استفاده از منابع كامپيوترها، نرم‌افزار كسپرسكي اينترنت سكيوريتي 2010 را به همراه پنج برنامه امنيتي ديگر روي يك پي سي معمولي خانگي تحت آزمون قرار داده است.

اين آزمون‌ها نشان مي‌دهد كه كاربران خانگي براي داشتن محيطي امن و كارا به اين عوامل توجه مي‌كنند: سرعت بالاآمدن سيستم، دسترسي سريع به فايل‌ها و برنامه‌ها و ميزان آزاد بودن حافظه و پردازنده.
برنامه Kaspersky Internet Security 2010 توانست در سه گروه يعني بالاترين سرعت در اسكن برنامه‌ريزي شده، بالاترين سرعت در اسكن در حين دسترسي و بالاترين سرعت در دسترسي به فايل‌هاي بزرگ، بالاترين امتياز را كسب كند. ضمن آنكه در مقايسه‌هاي Cascadia Labs نيز امتياز كلي بالا را كسي نمود.

نيكولاي گربنيكف، مسئول ارشد فناوري در آزمايشگاه كسپرسكي در اين زمينه معتقد است: «هنگامي كه يك راه حل امنيتي اينترنتي را بررسي مي‌كنيم، كارايي عامل بسيار مهمي است. امروزه تهديدات امنيتي به راهكارهاي مقابله پيچيده‌تري نياز دارند كه مستلزم اسكن دقيق فايل‌ها و ترافيك اينترنتي است اما اين فعاليت‌ها نبايد به كند شدن سيستم‌ها منجر شود.»
او مي‌افزايد: «ما مفتخريم كه Cascadia Labs تلاش هاي ما در جهت بالابردن كارآيي نرم‌افزارها به همراه ارائه حفاظتي مستحكم و فراگير را ستوده است.»

علاقه‌مندان جهت مطالعه بيشتر در خصوص اين آزمون و مشاهده نتايج كامل آن مي‌توانند به نشاني زير مراجعه نمايند:

درباره آزمايشگاه كسپرسكي
آزمايشگاه كسپرسكي ارائه كننده نرم‌افزارهاي امنيتي و حفاظت از سيستم‌ها در برابر تهديداتي همچون ويروس‌ها، جاسوس افزارها، بدافزارها، نفوذگران، كلاهبرداري‌ها و هرزنامه‌ها است. محصولات آزمايشگاه كسپرسكي داراي بالاترين نرخ حفاظت از سيستم ها و سريع ترين زمان نشان دادن عكس‌العمل در برابرتهديدات هستند. اين محصولات براي كاربران خانگي، شركت هاي كوچك و متوسط، سازمان‌هاي بزرگ و كاربران موبايل ارائه مي گردند. فناوري حفاظتي كسپرسكي همچنين در بسياري از محصولات و خدمات شركت هاي امنيتي سراسر جهان به كار گرفته مي شود.
لطفا براي كسب اطلاعات بيشتر با روابط عمومي در ايران تماس بگيريد.
موسسه ديده‌بان آی‌تی، روابط عمومي كسپرسكي در ايران
تلفن: 88759524 – 22361659 - فكس: 88535875
همراه: 09353663560 پست الكترونيك: kaspersky@didehban.com

kases
09-01-2010, 13:59
دوستان سلام من چجوری میتونم دیسک نجات کسپرسکی بسازم از تو خود برنامه میشه یا باید از لینک خاصی دانلود کنم اگه لینک داره لطفا بزارید منم استفاده کنم وایا میشه اونو اژدیت کرد با تشکر

G U L D A N
09-01-2010, 14:39
با سلام
من در هنگام نصب کسپر به این مشکل می رسم.....
با اینکه nod32 رو unistall کردم اما بازم این error رو می ده:

sefid par
09-01-2010, 14:49
توی تننضیمات firewall برای هر برنامه 3 بار نوشته Any network activity. اینها چه فرقی با هم دارن؟

sefid par
09-01-2010, 14:57
با سلام

میتونین با یه uninstaller نود رو پاک کنین. بعد کسپر رو بنصبین.
Your Uninstaller:

hamilton
09-01-2010, 16:02
دوستان سلام من چجوری میتونم دیسک نجات کسپرسکی بسازم از تو خود برنامه میشه یا باید از لینک خاصی دانلود کنم اگه لینک داره لطفا بزارید منم استفاده کنم وایا میشه اونو اژدیت کرد با تشکر

اگر از نسخه 2010 استفاده ميكنيد صفحه اصلي كاسپر را باز كنيد و در بخش Security شما گزينه Create Rescue Disk را مشاهده ميكنيد.به اينترنت وصل ميشيد تا فايل ISO با حجم تقريبي 120MB را دانلود كنه.بعد اين فايل را روي CD رايت ميكنيد.

توی تننضیمات firewall برای هر برنامه 3 بار نوشته Any network activity. اینها چه فرقی با هم دارن؟

اين 3 تا اجزاي مختلف يك برنامه ميباشند كه به اينترنت وصل ميشن.

Tottenham
09-01-2010, 16:39
سلام.چیکار کنیم که kaspersky internet security وقتی کلیدی رو بلوک میکنه اینقدر هشدار نده؟ تمام فعالیت ادمو چه تو حالت انلاین چه افلاین مختل میکنه
همیشه که نمیشه فوری کلید جدید پیدا کرد.

omid-p30
09-01-2010, 20:17
سلام.چیکار کنیم که kaspersky internet security وقتی کلیدی رو بلوک میکنه اینقدر هشدار نده؟ تمام فعالیت ادمو چه تو حالت انلاین چه افلاین مختل میکنه
همیشه که نمیشه فوری کلید جدید پیدا کرد.

در بخش تنظیمات به قسمت notifications برو و در بخش settings تیک تموم گزینه های مربوط به license رو بردار و ok کن.

Razel
09-01-2010, 21:39
با سلام

دوست عزیز من هم مشکلی مثل مال شما داشتم با این تفاوت که برای من avast رو error داد. برای حلش شما در Run کلمه Regedit رو تایپ کنید و در صفحه باز شده کلیدهای ctrl+f رو بزنید تا جستجو بیاد بعد در کادرش کلمه nod32 یا Eset رو وارد کنید و جستجو کنید. هر چی پیدا کرد حذفش کنید (دقت کنید که اشتباهی چیز دیگه ای رو حذف نکنید) با کلید F3 جستجو رو ادامه خواهد داد. بعد از اتمام کار یک بار restart کنید و دوباره آنتی ویروستون رو نصب کنید.

موفق باشید.

hezare24
10-01-2010, 09:17
با سلام
روی سیستمم kaspersky internet security 2010 نصب است و از IDM 5.18 نیز استفاده می کنم وقتی kaspersky فعال است و می خواهم IDM را اجرا کنم IDM اجرا نمی شود و پیغام زیر ظاهر می شود

Windows cannot access the specified device, path,or file . you may have the appropriate permissions to access the item.

ولی وقتی IDM فعال است و kaspersky غیر فعال ، با فعال کردن kaspersky هیچ مشکلی پیش نمی آید .
تنظیمات kaspersky را بررسی کردم Firewall آن را چک کردم ظاهرا همه چیز درست است ولی این مشکل با اجرای IDM پس ازkaspersky دوباره بوجود می آید.
لطفا برای رفع این مشکل راهنمایی بفرمایید.

hamilton
10-01-2010, 09:22
با سلام
روی سیستمم kaspersky internet security 2010 نصب است و از IDM 5.18 نیز استفاده می کنم وقتی kaspersky فعال است و می خواهم IDM را اجرا کنم IDM اجرا نمی شود و پیغام زیر ظاهر می شود

Windows cannot access the specified device, path,or file . you may have the appropriate permissions to access the item.

ولی وقتی IDM فعال است و kaspersky غیر فعال ، با فعال کردن kaspersky هیچ مشکلی پیش نمی آید .
تنظیمات kaspersky را بررسی کردم Firewall آن را چک کردم ظاهرا همه چیز درست است ولی این مشکل با اجرای IDM پس ازkaspersky دوباره بوجود می آید.
لطفا برای رفع این مشکل راهنمایی بفرمایید.

ويندوزتون چيه؟نسخه كاسپر شما چيه؟

hamid_Y2K
10-01-2010, 16:12
نقل قول:
نوشته شده توسط hamid_Y2K [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 834x384.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ابتدا اين نكته را ذكر كنم كه در سايت imageshack عكس آپلود نكنيد چون اين سايت در ايران قيلتر شده و عكسها توسط دوستان قابل مشاهده نيست.از طرف ديگه در سايت Speedyshare چيزي آپلود نشده و قابل مشاهده نيست.
اما در مورد سوال شما بطور كامل در پست زير توضيحات لازم داده شده:

برنامه جالب برای دريافت آپديت های تمامی محصولات شرکت کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بااستفاد از همون برنامهkasperskyUpdater زدم دانلود شروع شد تو پوشه temp داشت عملیات دانلود انجام میشد می ریخت وقتی که دانلود تموم شد ریخت تو پوشه Update نزدیک 75 مگابایت شد.
تو این پوشه سه تا فولدر داره که تو این یکی AutoPatches پنج مگابایت بود تو فولدر bases مگابایتش 69 بود یه پوشه دیگه هم Index بود.
در این مسیر C:\Kaspersky Updater\Updates\AutoPatches\kav9exec فقط یه پوشه وجود داشت 9.0.0.736 که نزدیک 5.58 مگ بود.
برای اینکه آپدیت ها رو یه نسخه پشتیبان ازش تهیه کنم رفتم گزینه Copy Updates to folder رو در یه درایو دیگه قرار دادم بعد رفتم رفتم پوشه 75 مگابایتی رو تو کسپر تعریف کردم که از اونجا آپدیت کنه .وقتی آپدیت تموم شد یه ری استارت کردم .آپدیت تقریبا درست انجام شده بود فقط یه دو سه تا ارور های قرمزی م تو گزارشش توش بود که مثل این که در آپدیت تاثیری نداشته اتفاق خاص نیفتاده بود.
رفتم ببینم تو پوشه پشیبانی رو که براش تعریف کردم کپی هاش رفته که یا نه که رفته بود ولی پوشه AutoPatches توش نبودو پوشه bases هم 65 مگ بود وپوشه Index هم بود.
گفتم شاید خوب دانلود نشده رفتم سراغ برنامه kasperskyUpdater رو دو باره آپدیت زدم یکم چند خط آپدیت کرد پنجره Prompt بسته شد و پایین برنامه نوشت که نیاری به آپدیت نیست.
رفتم دو باره استارت آپدیت زدم درکسپر دیدم بازم همون جوریه تغییری نکرده بود می خوام بدونم مشکل از کجا بود؟(یعنی همین پوشه AutoPatches و Bases در پوشه پشتیبان)

بعد رفتم رو اینترنت آپدیت آنلاین انجام دادم که دیدم نزدیک 8 مگابایت دانلود کرد یه چیزهایی هم داشت دانلود می کرد که مال نسخه من 9.0.736 بود. قبلشم داشت برای 9.0.459 یه چیزهایی دانلود می کرد چرا این ها رو هم دانلود میکنه؟
بعد رفتم رفتم سراغ پوشه پشتیبان پوشه AutoPatches اومده بود 11 مگ هم بود که کلا رو هم دیگه الان 77 مگ هست.
در ضمن همه این کارها در تاریخ 20 دی از ساعت 2 بامداد تا 9 صبح انجام دادم.
خلاصه سوال ها:
1:چرا بعد از اون همه دانلود 75 مگ در برنامه معرفی شده که دانلود آپدیت هاش رو با اون برنامه گرفتم(بدین صورت)
C:\Kaspersky Updater\Updates --> AutoPatches\kav9exec\9.0.0.736 5.58 MB
C:\Kaspersky Updater\Updates --> bases 69.1
C:\Kaspersky Updater\Updates --> Index
وقتی گرفتم اینجوری بود ولی در پوشه پشتیبانی رو که ساختم که البته کسپر رو آپدیت کردم که ریخت تو این مسیر اینجوری شد.
G:\Kaspersky 2010 Update -- >AutoPatches pooshe aslan nabood
G:\Kaspersky 2010 Update --> bases 65 Mb shode bood
G:\Kaspersky 2010 Update --> bases u0607g .xml az aval boode
2: بعد به اینترنت وصل شدم آنلاین آپدیت کردم اینطوری شد.8 مگابایت دانلود کرد از خود کسپرسکی این کارو کردم.
G:\Kaspersky 2010 Update\AutoPatches\kav9exec --> 2 pooshe oomade 9.0.0.459 5.89 yeki dige daghighan hamoone ke ba barname gereftam --> 9.0.0.736 5.58
G:\Kaspersky 2010 Update --> bases 65.4
G:\Kaspersky 2010 Update --> Index u0607g.xml

چرا از خود کسپر باید autopatches حتما باید دانلود می شد در حالی که اون برنامه هم دانلود کرده بود تاز مخصوص همین نسخه ای که نصب هست اون برنامه دانلود کرده بود ولی تو نسخه پشتیبان خودم نیومده بود ولی با خود کسپر برای 9.0.459 که من ندارم الکی دانلود کرده تو پوشه نسخه پشتیبانم هم رفته ؟
در آخر بخاطر این متن طولانی از همه عذر میخواهم ممنون میشم اگه پاسخی برای این سوال ها داشته باشید
وکمکم کنید
ممنون

nahid20
11-01-2010, 09:43
تا حالا از آنتی ویروس کاسپراسکای استفاده نکردم.میخوام از اون استفاده کنم اما چون ازdial-up استفاده میکنم نمیدونم حجم آپدیتش به دردdial-up میخوره یا نه؟میدونین که آپدیت باdial-up چه مصیبتیه
اگه به دردم نمیخوره چه آنتی ویروسی رو توصیه میکنین

ali.paipi
11-01-2010, 20:52
سلام من مي خوام آپديت كسپرسكي 2010 مي خواستم جديد اگر سايتي هست بفرستيد يا لينك دهيد

omid-p30
11-01-2010, 22:53
تا حالا از آنتی ویروس کاسپراسکای استفاده نکردم.میخوام از اون استفاده کنم اما چون ازdial-up استفاده میکنم نمیدونم حجم آپدیتش به دردdial-up میخوره یا نه؟میدونین که آپدیت باdial-up چه مصیبتیه

اگه به دردم نمیخوره چه آنتی ویروسی رو توصیه میکنین
کاسپراسکای به نسبت سایر آنتی ویروس ها حجم آپدیت بالاتری داره که البته یک مزیت به حساب میاد،با این حال ممکنه برای بعضی دایل آپی ها سخت باشه و بستگی به شخصش داره که با این قضیه کنار بیاد یا نه. اگر با حجم آپدیت مشکل داری میتونی از ناد 32 استفاده کنی که حجم آپدیت کمی داره.

سلام من مي خوام آپديت كسپرسكي 2010 مي خواستم جديد اگر سايتي هست بفرستيد يا لينك دهيد

nahid20
12-01-2010, 09:57
من از dial-up برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنم تاحالا از کاسپراسکای استفاده نکردم.آیا میتونم باdial-up از عهده آپدیتش بربیام؟اگه به دردم نمیخوره به نظر شما ازچه آنتی ویروسی استفاده کنم که هم قدرت بالایی داشته باشه و هم سریع تر آپدیت بشه؟و از چه ورژنی؟

hamilton
12-01-2010, 12:59
من از dial-up برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنم تاحالا از کاسپراسکای استفاده نکردم.آیا میتونم باdial-up از عهده آپدیتش بربیام؟اگه به دردم نمیخوره به نظر شما ازچه آنتی ویروسی استفاده کنم که هم قدرت بالایی داشته باشه و هم سریع تر آپدیت بشه؟و از چه ورژنی؟

دوست خوبمون omid-p30 پاسخ سوال شما را در پست قبلي دادند.آيا ابهام ديگه اي داريد؟

Vahid67
12-01-2010, 14:26
دوستان من Internet Security 2010 رو الان گذاشتم آپدیت بشه .... بعدش اگه خواستم فایل اپدیت رو کپی کنم که بعداً از همون استفاده کنم کجا باید برم؟؟؟؟؟؟

omid-p30
12-01-2010, 14:49
دوستان من Internet Security 2010 رو الان گذاشتم آپدیت بشه .... بعدش اگه خواستم فایل اپدیت رو کپی کنم که بعداً از همون استفاده کنم کجا باید برم؟؟؟؟؟؟

باید قبل از آپدیت، تنظیمات رو مطابق پست زیر انجام بدی و بعد آپدیت کنی تا پوشه پشتیبان آپدیت درست بشه.

HRN
12-01-2010, 22:27
سلام:
من كسپر 2010 دارم ميشه كاري كرد كه ديگه پيغام آپديت نده
چون بعد ار مدتي اگر كسپر آپديت نشه اون قسمت fix it now قرمز ميشه من ميخوام ديگه هيچ وقت اون قسمت بخاطر آپديت نكردن قرمز نشه مگر اينكه ويروس پيدا كنه

باتشكر

omid-p30
12-01-2010, 22:33
سلام:
من كسپر 2010 دارم ميشه كاري كرد كه ديگه پيغام آپديت نده
چون بعد ار مدتي اگر كسپر آپديت نشه اون قسمت fix it now قرمز ميشه من ميخوام ديگه هيچ وقت اون قسمت بخاطر آپديت نكردن قرمز نشه مگر اينكه ويروس پيدا كنه

باتشكر
پیغام های قرمز نوار بالای صفحه رو نه نمیشه پنهان کرد.(بر خلاف زرد ها )

HRN
12-01-2010, 22:38
سلام:
بابا چقدر زود پاسخ داديد..........ممنون
اين سوالم رو يادم رفت بپرسم:
من ميخوام روي يك كامپيوتر كه به هييچ عنوان نميتونه به اينترنت وصل بشه كسپر 2010 نصب كنم ميخواستم ببينم ميشه كي رو به صورت آفلاين به كسپر بشناسونم يعني براي دادن يك كي لازم نباشه كسپر به انترنت وصل بشه و به صورت آفلاين كي رو بشناسه (كي تقلبي)
به جز كي راه ديگه هست
باتشكر

Vahid67
12-01-2010, 22:39
باید قبل از آپدیت، تنظیمات رو مطابق پست زیر انجام بدی و بعد آپدیت کنی تا پوشه پشتیبان آپدیت درست بشه.

من آپدیت کردم الان دیگه نمیشه کاری کرد؟؟؟

omid-p30
12-01-2010, 22:53
سلام:
بابا چقدر زود پاسخ داديد..........ممنون
اين سوالم رو يادم رفت بپرسم:
من ميخوام روي يك كامپيوتر كه به هييچ عنوان نميتونه به اينترنت وصل بشه كسپر 2010 نصب كنم ميخواستم ببينم ميشه كي رو به صورت آفلاين به كسپر بشناسونم يعني براي دادن يك كي لازم نباشه كسپر به انترنت وصل بشه و به صورت آفلاين كي رو بشناسه (كي تقلبي)
به جز كي راه ديگه هست
باتشكر
خب در کل برای فعالسازی ورژن 2010 باید اصلا اینترنت رو قطع کنی و گر نه نمیتونی فعال کنی. راهنمای کامل در امضام هست. ضمنا سوالات مربوط به فعالسازی کاسپر در تاپیک کرک و سریال کاسپراسکای پرسیده میشند.

من آپدیت کردم الان دیگه نمیشه کاری کرد؟؟؟
نه. تا اون تیک مربوطه زده نشده باشه پوشه پشتیبانی هم ساخته نمیشه.

H A M A S
13-01-2010, 12:47
سلام من کاسپر سیکوریتی نسخه 9 رو دارم(2010) دیروز 76 مگ فایل آپدیت رو از سایت دانلود کردم
تمام تنظیمات مربوط به آپدیت آفلاین رو انجام دادم -برنامه هم اکتیو هست اما موقع آپدیت بعد از یک الی دو دقیقه آپدیت قطع میشه
مشکل از کجاست؟

hamilton
13-01-2010, 12:50
سلام من کاسپر سیکوریتی نسخه 9 رو دارم(2010) دیروز 76 مگ فایل آپدیت رو از سایت دانلود کردم
تمام تنظیمات مربوط به آپدیت آفلاین رو انجام دادم -برنامه هم اکتیو هست اما موقع آپدیت بعد از یک الی دو دقیقه آپدیت قطع میشه
مشکل از کجاست؟

تصويري از همان بخش كه موقع آپديت آفلاين مشاهده ميكنيد قرار بديد.
تصويري هم از بخش تنظيمات آپديت كاسپر براي انجام آپديت آفلاين قرار بديد.

Vahid67
13-01-2010, 13:26
دوستان نصب اینترنت سکوریتی به تنهایی کافیه یا باید آنتی ویروسش هم نصب بشه؟؟؟؟

H A M A S
13-01-2010, 13:33
شماره یک:مربوط به تنظمیات آپدیت که دستی هست یا اتوماتیک
شماره 2:مربوط به تعیین پوشه آپدیت
شماره3:تصویر آپدیت ناموفق
شماره 4:تنظیمات مربوط به ------
======================================
شماره یک

======================================
شماره دو