PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44

mojtaba2321
15-04-2011, 14:26
ممنون از راهنمایی خوب شما.

mojtaba2321
15-04-2011, 15:18
همونطوری که گفتم کسپر شما فایل های مخربی پیدا کرده که قابلیت پاکسازیشو نداره
شما یه اسکنر مانند مالور بایت و یا هیتمن پرو دانلود کنید و سیستم رو اسکن کنید.
تا اثار ویروس از بین بره
.بعدش هم یه بار کسپر رو exit کنید و دوباره اجرا کنید مشکل حل میشه
من با مالور بایت هم اسکن کردم ولی بازم علامت تعجب از بین نرفت.

gog2000
15-04-2011, 20:24
من الان مدتی از کاسپراسکای استفاده می کنم ولی اخیرا سیستم را بیش از حد کند می کنه و حتی در اول روز برای اولین بار که کامپیوتر را روشن می کنم 30 دقیقه طول میکشه تا کاسپراسکای بالا بیاد و تا بالا نیاد هم هیچ نرم افزاری را نمی زاره کار کنه و کلا هنگ می کنه برای همین حتما باید منتظر شم تا به طور کامل بالا بیاد بعضی وقتها هم مجبور میشم چند بار سیستم را دستی ریستارت کنم تا انتی ویروس بالا بیاد و سیستم به روال عادی دربیاد

سیستمم هم اصلا ضعیف نیست سی پی یو دو هسته و رم ddr3 دو گیگا بایت و هارد 1 ترابایت میباشه و کلا سیستم جدیده

لااقل اگه میشد کاری کرد که اصلا هنگام بالا امدن سیستم انتی ویروس بلکل اجرا نشه هم خیلی بهتر بود چون من اکثرا سیستم را کند می کنه غیر فعالش میکنم و فقط هنگام اتصال فلش و رم لازمش دارم و فعال می کنم!!!

AMINGERAMI
15-04-2011, 20:45
میتونید این دستور را در run اجرا کنید : msconfig

سپس به تب startup رفته و تیک های مربوط به کسپر رو برداشته و یکبار سیستم را ریست کنید.... اینجوری دیگه کسپر هنگام بالا اومدن ویندوز اجرا نمیشه.

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

من با مالور بایت هم اسکن کردم ولی بازم علامت تعجب از بین نرفت.

وقتی اسکن کردید مالور بایت مخربی پیدا کرد؟

شاید این علامت تعجب به خاطر این هست که تنظیمات مهمی رو تغییر دادید و یا نرم افزار پیغامی داده و شما پاسخ ندادید و منتظر پاسخ شماست!

mojtaba2321
15-04-2011, 21:48
وقتی اسکن کردید مالور بایت مخربی پیدا کرد؟

شاید این علامت تعجب به خاطر این هست که تنظیمات مهمی رو تغییر دادید و یا نرم افزار پیغامی داده و شما پاسخ ندادید و منتظر پاسخ شماست!
آره پیدا کرد منم فایل ها رو تو برنامه پاک کردم.
نمیدونم شاید من فایل های مخرب رو بد پاک کردم.
اگه راه حل دیگه ای داره بگید.
توی کسپر هم هیچ تغییری ندادم.

Karkas20
15-04-2011, 22:47
آره پیدا کرد منم فایل ها رو تو برنامه پاک کردم.
نمیدونم شاید من فایل های مخرب رو بد پاک کردم.
اگه راه حل دیگه ای داره بگید.
توی کسپر هم هیچ تغییری ندادم.

دوست عزیز

کسپر را اجرا کنید و از قسمت ابنبات بیضی رنگ وارد سربرگ دوم شوید .. بعد از انجا دنباله قسمت هایی بگردید که نوشته not found یا detectedاین قسمت ها را باز کنید و روی هر فایلی کلیک راست کنید و گزینه delete را بزنید و کسپر را یکبار exit کنید و بعد از ان اجرا کنید / ببینید مشکل شما بر طرف میشود یا نه ؟

mojtaba2321
15-04-2011, 22:50
دوست عزیز

کسپر را اجرا کنید و از قسمت ابنبات بیضی رنگ وارد سربرگ دوم شوید .. بعد از انجا دنباله قسمت هایی بگردید که نوشته not found یا detectedاین قسمت ها را باز کنید و روی هر فایلی کلیک راست کنید و گزینه delete را بزنید و کسپر را یکبار exit کنید و بعد از ان اجرا کنید / ببینید مشکل شما بر طرف میشود یا نه ؟
دقیقا از کدوم قسمت؟؟

Karkas20
15-04-2011, 22:57
دقیقا از کدوم قسمت؟؟

از این قسمت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gog2000
16-04-2011, 07:37
میتونید این دستور را در run اجرا کنید : msconfig

سپس به تب startup رفته و تیک های مربوط به کسپر رو برداشته و یکبار سیستم را ریست کنید.... اینجوری دیگه کسپر هنگام بالا اومدن ویندوز اجرا نمیشه.

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

خیر این روش را قبلا امتحان کردم جواب نمیده با هر بار اجرای انتی ویروس به طور خودکار دوباره میره و در استارت اپ می شینه و بازم با بالا امدن ویندوز بالا میاد

اصلا مشکلش چیه که اینقدر دیر بالا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mojtaba2321
16-04-2011, 11:14
ممنون مشکل من حل شد.
حالا برای آپدیتش سوال دارم.
برای ما که adsl داریم بهتره آپدیت روی دستی باشه یا اتوماتیک؟

Karkas20
16-04-2011, 11:34
ممنون مشکل من حل شد.
حالا برای آپدیتش سوال دارم.
برای ما که adsl داریم بهتره آپدیت روی دستی باشه یا اتوماتیک؟

شما که از اینترنت استفاده میکنید بهتره روی اتوماتیک باشه..

چون بع غیر از اپدیت برای بدافزار...وب سایت های فیشینگ و الوده هم اپدیت میشن / که شاید بر اثر دیر بروز رسانی کردن انتی ویروس وارده سایتی بشید که / الوده باشه و سیستم شما را الوده کنه...

کسایی که روی دستی میگذارن , بیشتر برای این هست که لایسنسی که استفاده میکن / بلاک نشه.

به نظر من شما بزار روی همان اتوماتیک باشه..

چون هیچ فرقی نداره.

شما میان میزارین روی اتوماتیک و روزی 3یا 4 بار اپدیت میشه به حجم 3 مگابایت..

بعضی کاربرا میان اشتباه میکنن / فکر میکنن هرچی اپدیت نکنن , اگر بعد از چند روز اپدیت کنن , کمتر میشه ولی نه..

به فرض اگر روزی 3 مگابایت اپدیت داشته باشه و شما 3روز اپدیت نکنید و بخواهید روزه چهارم اپدیت کنید..شاید باید حدود 10 تا 15 مگابایت اپدیت کنید.

پس با این حساب هیچ فرقی ندارد !!

gog2000
16-04-2011, 12:34
من الان مدتی از کاسپراسکای استفاده می کنم ولی اخیرا سیستم را بیش از حد کند می کنه و حتی در اول روز برای اولین بار که کامپیوتر را روشن می کنم 30 دقیقه طول میکشه تا کاسپراسکای بالا بیاد و تا بالا نیاد هم هیچ نرم افزاری را نمی زاره کار کنه و کلا هنگ می کنه برای همین حتما باید منتظر شم تا به طور کامل بالا بیاد بعضی وقتها هم مجبور میشم چند بار سیستم را دستی ریستارت کنم تا انتی ویروس بالا بیاد و سیستم به روال عادی دربیاد

سیستمم هم اصلا ضعیف نیست سی پی یو دو هسته و رم ddr3 دو گیگا بایت و هارد 1 ترابایت میباشه و کلا سیستم جدیده

لااقل اگه میشد کاری کرد که اصلا هنگام بالا امدن سیستم انتی ویروس بلکل اجرا نشه هم خیلی بهتر بود چون من اکثرا سیستم را کند می کنه غیر فعالش میکنم و فقط هنگام اتصال فلش و رم لازمش دارم و فعال می کنم!!!
الان دیگه کلا بالا نمیاد خواستم دوباره نصبش کنم این خطا را داد و کلا پاکش کردم تا دوباره نصب کنم ولی بازهم همین خطا را داد
در حلی که ویندوز من sp3 هست؟؟ یعنی ویندوز خرابه؟؟؟

مشکل از کجاست چجوری درستش کنم ؟؟؟
نمیتونم دوباره ویندوز نصب کنم چون کلی برنامه و .... روش نصبه پس یک راه حل اساسی تر بگید؟؟؟

Karkas20
16-04-2011, 13:33
الان دیگه کلا بالا نمیاد خواستم دوباره نصبش کنم این خطا را داد و کلا پاکش کردم تا دوباره نصب کنم ولی بازهم همین خطا را داد
در حلی که ویندوز من sp3 هست؟؟ یعنی ویندوز خرابه؟؟؟

مشکل از کجاست چجوری درستش کنم ؟؟؟
نمیتونم دوباره ویندوز نصب کنم چون کلی برنامه و .... روش نصبه پس یک راه حل اساسی تر بگید؟؟؟

دوست عزیز این کارایی که میگم شاید نصب بشه و نیازی به ویندوز جدید نباشه یا شاید هم نصب نشود !

از این لینک ریمور کسپر را دانلود و اجرا کنید و کسپر را کامل ریموش کنید تا تمام فایل هاش ریمو شود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از ان این برنامه ار دانلود کنید و در قسمت دوم از منو / با ان ریجستری را کامل پاک کنید:

بعد از ان این برنامه ار دانلود کنید و بعد از نصب اپدیت کنید و نیازی به ریجستر کردن با سریالی نیست !

Malwarebytes Anti malware

فقط درایو ویندوز را اسکن کنید .

و بعد از ان وارد لینک زیر شوید و Microsoft .NET Framework 4 را دانلود کنید و بعد از نصب و ریستارت کردن ویندوز / ببینید کسپر نصب میشود یا نه ؟

اگر از اخرین نسخه Microsoft .NET Framework 4 که این ورژن هست استفاده میکنید 4.0.30319.1 Final

نیازی به دانلود و نصب نیست...

شما این گزینه را باید دانلود کنید : External mirror 1 - x86_x64

ولی اگر این کارها را انجام دادید و نشد / بهتر هست برای عوض کردن ویندوز اگر بتونید ویندوز سون نصب کنید که خیلی بهتر هست / اگر نشد..بهتر هست سرویس پک 3 را نصب کنید.

چون کسپر روی ویندوز سرویس پک 2 گاهی مواقع کرکش میکنه.

kasi58
16-04-2011, 13:53
۱سوال داشتم...
من,Expire ,panda ۲۰۱۰ داشتم شده...
الان به نظر شماRemove کنمKasperski بگذارم...یا پاندا ۲۰۱۱ بگذارم..؟(Trial)
کدومش راحت ترUpdate می‌شه...

Karkas20
16-04-2011, 16:04
۱سوال داشتم...
من,Expire ,panda ۲۰۱۰ داشتم شده...
الان به نظر شماRemove کنمKasperski بگذارم...یا پاندا ۲۰۱۱ بگذارم..؟(Trial)
کدومش راحت ترUpdate می‌شه...

اگر منظور شما از اپدیت شدن ؟

این هست که برای اپدیت کی و سریال براش پیدا میشود , هست ؟

باید بگم برای پاندا سریال یا کرک درست و حسابی پیدا نمیشه و شما باید بعد از این تریال 30 روزه باز دنبال سریال برای این انتی ویروس بگردید..که کمیاب هست.

ولی برای کسپرسکی کی و سریال زیاد هست ولی هر 5 یا 7روز یکبار ..سریال یا کی های استفاده شده / بلاک میشوند که باید از کی و سریال معتبر استفاده کنید.

ولی به نظر من کسپر از پاندا, بهتر و گزینه های بهینه تر و مهمتری داره !

ali.moradi
16-04-2011, 18:22
سلام دوستان من مدتی هست بعد از نصب انتب ویروس نود32 مشکل داشتم و ویروس که میخواستم بشناسی نمیشناخت به پیشنهاد یکی از دوستانم پاک کردم تا کاسپر نصب کنم اما با نصب کاسپر مشکل دارم و میگه آنتی ویروس قبلی هنوز فعال در صورتی که پاکش کردم حتی با نرم افزار مخصوص از دوستان کسی کمک میکنه خیلی واجبه ممنون میشم

Karkas20
16-04-2011, 18:25
شما مشکل خود را باید در این تایپیک مطرح کنید :

jolan57
16-04-2011, 19:29

gog2000
16-04-2011, 20:41
دوست عزیز این کارایی که میگم شاید نصب بشه و نیازی به ویندوز جدید نباشه یا شاید هم نصب نشود !

از این لینک ریمور کسپر را دانلود و اجرا کنید و کسپر را کامل ریموش کنید تا تمام فایل هاش ریمو شود

بعد از ان این برنامه ار دانلود کنید و در قسمت دوم از منو / با ان ریجستری را کامل پاک کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از ان این برنامه ار دانلود کنید و بعد از نصب اپدیت کنید و نیازی به ریجستر کردن با سریالی نیست !

Malwarebytes Anti malware

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط درایو ویندوز را اسکن کنید .

و بعد از ان وارد لینک زیر شوید و Microsoft .NET Framework 4 را دانلود کنید و بعد از نصب و ریستارت کردن ویندوز / ببینید کسپر نصب میشود یا نه ؟

اگر از اخرین نسخه Microsoft .NET Framework 4 که این ورژن هست استفاده میکنید 4.0.30319.1 Final

نیازی به دانلود و نصب نیست...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما این گزینه را باید دانلود کنید : External mirror 1 - x86_x64

ولی اگر این کارها را انجام دادید و نشد / بهتر هست برای عوض کردن ویندوز اگر بتونید ویندوز سون نصب کنید که خیلی بهتر هست / اگر نشد..بهتر هست سرویس پک 3 را نصب کنید.

چون کسپر روی ویندوز سرویس پک 2 گاهی مواقع کرکش میکنه.

ممنون
ولی خیر درست نشد این کاسپر کلا ویندوز را از کار انداخت و الان خیلی از قسمتهای ویندوز درست کار نمیکنه

حالا موندم دوباره کاپسر نصب کنم یا نه؟؟؟ یا برم کلا نود 32 نصب کنم چون قبلا کاسپر از این ادا ها در اورده بود و کلا میزنه ویندوزو خراب می کنه؟؟؟؟؟؟؟

wordship
16-04-2011, 20:51
ممنون
ولی خیر درست نشد این کاسپر کلا ویندوز را از کار انداخت و الان خیلی از قسمتهای ویندوز درست کار نمیکنه

حالا موندم دوباره کاپسر نصب کنم یا نه؟؟؟ یا برم کلا نود 32 نصب کنم چون قبلا کاسپر از این ادا ها در اورده بود و کلا میزنه ویندوزو خراب می کنه؟؟؟؟؟؟؟
سلام
کلا شما نباید ورژن 2011 رو رویه ویندوز اکس پی نصب میکردین! از بحث کسپر هم گزشته میکروسافت هم دیگه ویندوز اکس پی رو پشتیبانی نمیکنه
در نتیجه کمپانی های ساخت نرم افزار هم دیگه میان بر پایه کرنل ویندوز های جدید تر مثله سون و ویستا
و مک برای کسانی که اپل دارن میدن بیرون
شما هم اگر یه ویندوز سون نصب کنی و کسپر رو اپدیت کنی مشکل حل میشه.
اگر الان فکر اپدیت افلاین نباشید!!! سعی کنید انلاین اپدیتش کنید به توصیه خود کسپر.
و این طور که خودتون گفتین این ویندور قابل تعمیر هم نیست! و با امید های واهی و .. درست نمیشه :دی

GOLI87
16-04-2011, 23:23
سلام
سوال من اینه که طبق چیزایی که گفتید آپدیت من که رو اتوماتیکه دیگه از لحاظ اپدیت کردن مشکلی ندارم،اخه من هی هر سری میگم نکنه آنت من مشکلی داشته باشه و سیستمم ویروسی شه،الان که نگاه کردم دیدم زده دو ساعت قبا به طور اتوماتیک کامل آپدیت شده و اون بالا هم اینکه واسه دوستمون تو صفحه اولش زده بود سیستمش در خطره واسه من زده بود پروتکته
حالا خیالم راحت باشه؟

Karkas20
17-04-2011, 08:46
سلام
سوال من اینه که طبق چیزایی که گفتید آپدیت من که رو اتوماتیکه دیگه از لحاظ اپدیت کردن مشکلی ندارم،اخه من هی هر سری میگم نکنه آنت من مشکلی داشته باشه و سیستمم ویروسی شه،الان که نگاه کردم دیدم زده دو ساعت قبا به طور اتوماتیک کامل آپدیت شده و اون بالا هم اینکه واسه دوستمون تو صفحه اولش زده بود سیستمش در خطره واسه من زده بود پروتکته
حالا خیالم راحت باشه؟

اگر شما اپدیت کسپر را روی اتوماتیک بزارید < خودش اتوماتیک بسته اپدیت را دانلود و نصب میکنه.

دوست عزیزی که گفتن ویروسی شدن شاید دلایل خاصی بوده که الوده شده باشن...

اگر این گزینه را زده مشکلی نیست ولی شما باید هر یک هفته یک بار کل سیستم را با کسپر اسکن کنید و اگر موردی پیدا کرد ریمو کنید.

تا اسکن نکنید , نمیتوان مطمئن شد که سیستم شما الوده هست یا نه !؟

kasi58
17-04-2011, 16:09
سلام دوستان امروز بنا داشتم تا تنظیمات کسپرسکی را تا حدودی یاد دوستان بدهم / شاید بعضی از دوستان بلد باشن به تنظیمات ولی خب من میگذارم هرکس خواست استفاده کند.

خب کسپرسکی را اجرا کنید و وارد تنظیمات میشویم .

همانطور که مشاهده میکنید گزینه enable password protection
برای موقعی هست که کاربر میخواد روی کسپر خود پسورد بگذارد تا کسی که سر سیستم میرود نتواند تنظیمات را تغییر دهد و از او پسورد بخواهد.
================================================== =============
خب الان از سربرگ تنظیمات پروتکشن بر روی file anti virus کلک کنید و در سمت راست روی گزینه settings
کلیک کنید و در قسمت general/file type را روی گزینه allfile قرار بدید تا همه ی فایل ها را اسکن کند.

در سربرگ performance میتونید هوش مصنوعی را روی medium قرار بدید / چون اگر روی high قرار بدید هشدارهای کاذب ان زیادتر میشود

================================================== =========
قسمت بعدی web anti virus هستش که نیازی هست شما در صفحه اول تعیین کنید که وقتی به یک سایت الوده میرسید بلاک کنه فایل دانلودی را یا نه اجازه بدهد یا خودکار خوده کسپر در موردش تصمیم گیری کند و بهترین کار بگذارید روی تنظیمات پیشفرض باشه.

که شما روی ان کلیک کنید و در سمت راست روی settingsکلیک کنید تا وارد تنظیماتش شوید.
که در سربرگ general نیازی به تغییر تنظیماتش نیست ولی در سربرگ safe surf

شما باید طبق این عکس block dangerous website را بزنید.تا سایت های خطرناک و فیشینگ را خودکار بلاک کنه / این تنظیم دلخواه هستش ولی گذاشتنش امنیت خوبی را مهیا میکند

.
در همین سربرگ شما گزینه exclusions را مشاهده میکنید که میتونید طبق ان یک سایتی که کسپر به عنوان فشینگ زده را به لیستش اضافه کنید.
مانند این نمونه که من قرار دادم. که شما با زدن گزینه add میتوانید وب سایت مورد نظر خود را به لیست سفید ببرید.
خب در سربرگ بعدی go filter هستش که نیازی به تغییر تنظیمات ان ندارد.
ولی در سربرگ trust url حتما باید د امینی که قبلا در لیست سفید قرار دادید را به لیست مورده نظر اضافه کنید.
مانند این عکس
و پس از ان ok کرده بعد از ان apply و ok کنید و بهتر هست که cache را یک بار پاک کنید و سیستم را ریستارت کنید تا تنظیمات برای همه مرورگرها انجام شود.
================================================== ============
قسمت بعدی که سخترین گزینه هست و مهمترین هم هست application contol نام دارد که میاد برای هر فایلی طبق امضای دیجیتالی یک قوانینی را براش ایجاد میکنه.

شما بهتر هست روی گزینه applications در سمت راست کلیک کنید و در اینجا میتونید برنامه های با امضای دیجیتالی و غیر دیجیتالی را مشاده کنید.
که در اینجا 4 دسته وجود دارند بنام 1.trust
2.low restricted
3.high Restricted
4.untrust

که کسپر امده برای هر کدوم یک قوانینی گذاشته.
بفرض مثال شما یک برنامه نصب کردید که کسپر ان را در لیست low restricted برد ولی شما مطمئن هستید که برنامه سالم هست/ خب میاد در زیر گروه low restricted و بر روی فایل کلیک راست میکنید و ان را با زدن گزینه move to grup به گروهی که میدونید منتقلش میکنید.
در همان راست کلیک هم میتونید با زدن گزینه application rules برای فایل مورد نظرتون قوانین را بسازید

مانند قوانینی که من برای برنامه advanced optimizer سختم و دسترسی اون را به نت قطع کردم توسط appplication rules کسپرسکی

برای این کار شما باید روی هر فایل کلیک راست کنید و بعد از زدن گزینه app rules وارد ویرایش برنامه بشوید و در سربرگ network rules
روی سه گزینه کلیک راست کنید و بلاک یا گزینه ای که با رنگ زرد است را انتخابش کنید تا موقع وصل شدن به نت از شما سوال کند.

حتی شما میتوانید دسترسی یک فایل به ریجستری و یا ساختن کلید در ریجستری یا اجرا شدن را طبق این دو سربرگ معین کنید.

یا حتی مونید یکی از گروه ها را براش قوانین تعیین کنید / طبق روشی که باید app rules برای گروه تغیراتی ایجاد کنید.
مثلا من امدم در گروه untrust این قوانین را براش تعیین کردم

وقتی گروهی را ویرایش میکنید / زمانی میشه ازش استفاده کرد که:

بخواهید یک فایل را امتحان کنید / حتی میتونید این تنظیمات را هم پیشفرض قرار بدید چیزی که در عکس میبیند / فقط یک عیبی که دارد / این هستش که هربرنامه ای که شما بخواهید اجرا کنید یا نصب کنید برای کسپر به انواع یک برنامه بدون امضا دیجیتال شناخته میشه چون ما امدیم تیک trus application with digital signatur را برداشتیم / یعنی کسپر هر برنامه ای که بخواد نصب بشه را بدون امضا میشناسه چون ما وقتی تیک را برداشتیم / دیگه کسپر امضای دیجیتالی برنامه را نمیتونه اسکن و برسی کنه / که ایا امضاش قابل اعتماد هست یا نه !
================================================== =========================

افزوده ای بر قسمت application control

پس باید با امضای دیجیتالی اشنا بشویم تا متوجه بشیم کسپر از طریق امضای دیجیتالی چگونه برای یک فایل قوانینی پیاده میکند!

**هر برنامه ای که بخواد امضای دیجیتالی بگیره باید قوانین و مراحل اداری را پست سر بگذارد که برای همین یک مخرب نمیتونه امضای دیجیتالی را بگیره.(البته اخیرا مخرب های دارای امضای دیجیتال هم تولید شده توسط جعل
امضای نرم افزار های دیگر)بهترین راه کار الان استفاده از md5 فایل هاست.کسپرسکی میاد بجای استفاده از md5 هم استفاده میکنه, با برداشتن تیک گزینه دیجیتال سیگناتوری فقط فایل هایی که md5شون در لیست سفید کسپرسکی هستش , وارد گروه trust میشوند.بنا بر این اگر ویروسی امضای دیجیتالی داشت از این مرحله رد نمیشه.

نکته:هیچ وقت 2 فایل متفاوتی نیست که md5 یکسانی داشته باشند.

مانند امضای دیجیتالی برنامه ccleaner

استفاده حرفه ای از تنظیمات application cotrol کسپرسکی

برای این کار شما باید اول طبق این عکس تیکه گزینه trust applications with digital signature

را بردارید و بعد در قسمت for unkown application

باید گزینه move to the follwing group automatically

را انتخاب کنید و زیر گروه untrust را انتخاب کنید و وقتی این زیر گروه را براش انتخاب کردید.

و حالا وقت ان هست که وارده قسمت applications در قسمت applications cotrol شویم
و گروه uutrust را پیدا کنیم و بر روی ان کلیک راست کنید و گزینه gorup rules
را کلیک کنید و بر سربرگ های file and system registry و right و network rules

شوید و با یک کلیک راست بر روی قسمت هایی که در این سه سربرگ وجود دارند / نوع اجرا شدن و ساختن رجیستری و غیره..../وحتی سربرگ network rules که مربوط به وصل شدن برنامه به اینترنت هستش را تغغیر بدید!

که با کلیک کردن بروی قسمت ها با سه گزینه با نام های Allow و Block و prompt of actions
را مشاهده میکنید که :

allow یعنی دسرسی اجازه داده شود.

block جلوی دسترسی گرفته شود

prompt of actions موقع اجرا شدن از کاربر سوال پرسیده شود.

من به عنوان نمونه از سربرگ file and system registry

که برای کسپر انتخاب کردم و در گروه untrust هستش , میگذارم:

نکته : تنظیمات هر سربرگ ار گروه untrust دلخواه میباشد و باید توسطه خوده کاربر , برایش قوانین صادر شود.

پس وقتی ما در قسمته اول applications control

در for unkown applications

از حالت پیشفرض که بر روی use the heurristic annaysist to define group

بود و بر روی move to the fllowing group automatically

گذاشتیم و نوع گروهش را که untrustگذاشتیم و بعد قسمت های این گروه را با قوانین خودمون تغییرش دادیم و همین طور تیکه گزینه

trust applications with digital signature را برش داشتیم تا یک فایل طبق / قوانین ما در گروه قرار بگیره و بعد از برسی خودمون به گروه trust که گروه مطمئن و لیست سفید هستش انتقالش بدیم.

نکته مهم : بعضی مواقع ما این قوانین را که انتخاب کردیم / میخواهیم یک برنامه مطمئن , مانند mbamرا نصب کنیم / پس برای اینکه به مشکلی بر نخوریم موقع نصبش بهتر هست / تنظیمات را بر روی حالت پیشفرض بگذاریم و بعد از نصب برنامه مورد اعتماد خود , با تنظیمات را بروی قوانینی که خودمون تعریف کردیم بگذاریم.
(وگرنه اگر تنظیمات حرفه ای باشن / شاید اصلا کسپر نگذاره فایل اجرا بشه و خطا نصب نشده بده!)

ولی بعضی مواقع هستش که ما یادمون میره تنظیمات را به پیشفرض برگردونیم تا برنامه ای که امضا دیجیتالی مطمئنی و سالم هستش را, که شاید در موقع نصب بعضی از فایل هاش به گروه untrust یا اصلا نگذاره کسپر فایلی اجرا بشه (یعنی برنامه نصب شده ولی وقتی میخواد اجرا بشه کسپر نمیگذاره اجرا بشه و بلاکش میکنه )

پس بهترین کار:

وارد تنظیمات applications cotrol بشوید و به فایل هایی که در زیر گروه untrust رفتن را , برویشان کلیک راست کنید و گزینه move to group را بزنید و اگر میدونید برنامه کاملا مطمئن هستش به گروه trust انتقالش بدید.

مانند این عکس که برنامه hitman pro در گروه untrust که من خودم انتخابش کردم رفته و موقع اجرا شدن, اجرا نمیشه!

پس باید رو ان کلیک راست کنم و گزینه move to group را بزنم و در لیست trust انتقالش بدم.

تا برنامه اجرا بشود و من بتونم براحتی ازش استفاده کنم.

نکته بعدی و اخر : زمانی هم که خواستید برنامه ای را ریمو کنید بهتر هستش تنظیمات کسپر خودتون را روی پیشفرض قرار بدید و بعد از ریمو کردن , تنظیمات حرفه ای خودتان را برای کسپر باز پیاده کنید.

منظور از تنظیمات پیشفرض applications cotrol

این هست که موقعی که نمیخواهید برنامه را نصب یا ریمو کنید بهتره تنظیمات حرفه ای خودتون باشه/ جالب اینجاست که فرق بین تنظیمات حرفه ای و پیشفرض برای نصب یا ریمو کردن برنامه اینه :

حرفه ای : برداشتن تیک گزینه trust applications with digital signature
و قرار دادن زیر گروه for unknown بر روی move to the follwing group automatically هستش.

تنظیمات پیشفرض : برگردوندنه تیکه (زدن تیکه گزینه ی ) trust applications with digital signature

و گذاشتن زیر گروه قسمت for nnkown applications
بر روی قسمته use the heuristic analysis to define group هستش.

امیدوارم از این تنظیمات نهایت استفاده را ببرید.

================================================== =======================
قسمت بعدی system watcher هستش که میاد ریجستری را ازش محافظت میکنه و اگر برنامه ای بخواد ریجستری را تغییر بده / کسپر میاد و ریجستری را رول بک میکنه / یعنی برش میگردونه به حالت قبلی.

واسه همین بهتر هست تنظیمات این گزینه پیش فرض باشه / تا کسپر به صورت خودکار انجامش بده.

================================================== ====================

قسمت بعدی firewall هستش که.

که میتونید وارده تنظیماتش بشوید و برنامه مورد نظر را پیدا کنید در سربرگ application rules و قسمت نتورک را تغییرش بدید.

در سربرگ بعدی که با نام packet rules
که جناب drhaniball زحمتش را کشیدن و این تنظیمات را انجام دادن میتونید طبق این عکس نوع بسته خود را براش قوانین بگذارید.

و در سربرگ network میتونید شبکه ای که الان با ان کانکت هستید را مشاهده کنید و با کلیک راست بر روی هر کانکشن میتونید ان را به لیست هایی که هست و 3 گزینه دارد را تغییرش بدید.

================================================== =======================

در قسمت بعدی به گزینه proactive defence میرسیم که با زدن روی گزینه ستینگ تنها گزینه ای که تیک نخورده را تیکش را بزنید .

که با زدن این گزینه / کسپر از تغییراتی که روی هسته سیستم عامل میخواد انجام بشود را ازش جلوگیری میکنه.

================================================== ========================

قسمت بعدی قسمت نتورک اتک هستش که که خودش تنظیماتش پیش فرض ست.

================================================== ====================

تنظیمات مخصوص اسکن

طبق این عکس که با فلش قرمز مشخص شده.

گزینه perform idle scan

که مربوط میشه به زمان بیکاری سیستم که / خوده کسپر یک اسکن سریع انجام میده.

perform regular rootkit scan

این گزینه به صورت منظم سیستم را اسکن میکند برای پیدا کردن روت کیت ها.

در قسمت بعدی که full scan هست تنظیماتش به این شکل هستش.

در قسمت optimization
2 گزینه وجود دارد به نام های scan only new and change files
:ه این گزینه میاد زمان اسکن را کاهش میده / یعنی فقط فایل های جدید و فایلی که تغغیر کرده هست را اسکن میکنه.

گزینه بعدی skip object scanned longer than

که این گزینه میاد طبق زمانی که براش در نظر گرفتیم از فایل هایی که حجمشون زیاد هست / را اسکن نمیکنن.

در قسمت scan of compound files
5 گزینه وجود دارد که 3 تا از ان به طور پیش فرض تیکش خورده.
ولی گزینه parse email formats

که برای تجزیه و برسی کردن ایمیل ها به کار میرود.

scan password*protected archives

اگر فعالش کنید به هر فایلی که پسورد داره / میرسه از شما میخواد که پسوردش را وارد نکید تا اسکن کند.

در این عکس شما میتونید سطح heuristic

که هوش مصنوعی هستش را روی medium قرار دهید ولی اگر انتی ویروس شما اپدیت نیست
بهتر هستش روی گزینه deep قرار بدید .
در قسمت light scan
اگر گزینه ی rootkit scan را فعالش کنید و بعد گزینه detailed scan را درجه اسکن خیلی خیلی قوی و با هوش بالایی فایل ها را اسکن میکند ولی در عوضش سرعت اسکن خیلی کاهش پیدا میکنه / این گزینه ها بهتر هست در زمانی زده شوند که انتی ویروس شما اپدیت نیست !

شما میتونید طبق این سربرگ run mode برای کسپر زمان اسکن تعیین کنید / که خودش خودکار در چه زمانی از روز یا هفته یا در تاریخ خاصی اسکن کنه.

نکته : شما میتونید این تنظیماتی که مخصوص full scan هست برای برای قسمت critical areas scan , castum scan
پیاده کنید.
تنظیمات اضافی برای کسپراسکی (سربرگ جعبه زرد)

در قسمت treats and exclusions
دو قسمت دارد با دو گزینه settings
قسمت اول برای threats هست و قسمت دوم برای exclusion

خب شما روی گزینه settings اولی که کلیک کنید میتونید تیکه بدافزارها را کم یا زیاد کنید ولی شما فقط باید طبق این عکس گزینه other را تیکش را بزارید تا مثلا برنامه هایی که ویروس نیستن ولی کسپر adware یا hacktol میشناسه را / شناسایی کنه..

در قسمت settings بعدی که اضافه کردن به لیست سفید هستش یا گروه استثناعات

که طبق این عکس با زدن گزینه add در زیر گروه exclusion rules فایل را به لیست استثناعات میبریم.

در سمت راست این گروه گزینه trust application هستش که شما با add کردن فایل و زدن گزینه های لازم میتونید یک فایل را به لیست سفید ببرید / مانند idm که کسپر بعضی اوقات نمیگذاره اجرا بشه !

خب در قسمت notification
شما میتونید sound یا هشداری که کسپر مبنی بر پیدا کردن مخرب / بلاک شدن کی یا سریال / خراب شدن اپدیت یا غیره/ را تیکش را بردارید یا بگذارید.
مثلا من تیک گزینه license expire soon و database are out of date

را برداشتم تا موقع گذشتن از اپدیت یا تموم شدن لایسنس هشدار و اخطار نده.

پس این تنظیمات دلخواه هست!

================================================== ===

در قسمت gaming profile
که فکر کنم خوراکه کاربران بازی کن باشه
شما میتوانید با زدن این گزینه ها / کسپر را در حالت بازی کردنتون / از بعضی از فعالیت هاش تا حدودی کم کنید.
که فقط کافیه شما تیک گزینه use gaming profile را بزنید.
مانند عکس زیر:

================================================== ==============================

قسمت بعدی appearance به کسپر ظاهر زیبا دادن

که میتونید برای کسپر پوسته جداگانه انتخاب کنید (توصیه میشه اگر از پوسته دیگری استفاده نکنید بهتر هست)
شما میتونید با زدن تیکه use alternative skin و بعد از ان گزینه brows
فلدر اسکین را به کسپر بدهید تا تم ان تغییر کند.

در عکس مشاهد میکنید که جلوی گزینه enable semi-transparent windows

اگر تیک این گزینه را بزنید / هشدارهای کسپر که در کنار تسکبر سمت راست مشاهد میکنید با حالت زیباتری محو میشوند.
================================================== ==========
قسمت mane settings

شما میتونید از تنظیماتی که دارید / یک کپی تهیه کنید .

برای این کار:

برای استفاده از فایل کپی شده هم / در همان سربرگ mange کافی هستش گزینه load را بزنید و مسیره فایل کپی را بهش بدید و بعد گزینه open را بزنید تا تنظیمات به کسپر وارد شود.

================================================== =================================

در این عکس شما سه گزینه را مشاهده میکنید در قسمت safe run

گزینه اول safe run for application
به این صورت عمل میکنه که میاد برای شما یک سیستم عامل مجازی میسازه تا در ان برنامه های مشکوک را اجرا کنید / بدون اینکه به سیستم عامل اصلی شما اسیبی برسه !

که بعد از زدن گزینه clear
که هر فایلی که در سیستم عامل مجازی مانده باشد / پاک میشود.

گزینه بعدی safe run for website

هستش که بازدن این گزینه IE شما اجرا میشود در حالت مجازی / که شما حتی رد سایت های الوده هم برید برای سیستم عامل اصلی شما هیچ مشکلی پیش نمیاد.

که باز با زدن گزینه CLEAR هر کش و هیستوری که در مرورگر مجازی و محافظت شده باشه / پاک میشود.

ودر اخر گزینه Virtul keyboard هستش.
که شما میتوانید برای جاهای خاص از ان استفاده کنید و رمز و پسوردهای خود را به صورت امن و محافظت شده , بزنید / این کیبورد مجازی برای دزدیدن پسورد شما از دست کیلاگرها , بسیار مفید هستش.

================================================== =================================
قسمت نتورک مانیتورینگ

که در این قسمت شما میتونید روی برنامه هایی که به اینترنت وصل هستن و همینطور کانکشن و ای پی و پورتی و پروتکلی که یک برنامه داره با ان کانکت میشود را

مشاهده کنید و ترافیکی که هربرنامه داره استفاده میکند را مشاهد کنید و در اخر هم در سربرگ blocked computers کانکشنی که توسط کسپرسکی بلاک شده است را مشاهد کنید.

برای رفتن به قسمت نتورک مانیتور روی ایکن کسپر در تسکبر کلیک راست کنید و در منو گزینه tools را انتخاب کنید و بعد از سه گزینه سمت چپ, گزینه network monitor
را انتخاب کنید.
مانند عکس زیر

و عکسی از قسمت network monitor

در سربرگ اول که با نام network activity نام داره / برنامه هایی که به اینترنت وصل هستن را + پاکت هایی که سند یا دریافت کرده است را نشان میدهد.

که در همین سربرگ با زدن گزینه block network trafic نت شما به کل قطع میشود و دیگه نمیتوانید ترافیکی را رد و بدل کنید.

و برای برگردوندن به حالت قبل باید گزینه unblock network trafic را بزنید.

در سربرگ open port

برنامه ها و فایل های ویندوز را نشان میده که با چه پروتکلی و پورت و ای پی دارن به اینترنت وصل میشن. و یا در حال وصل شدن هستن.

در سربرگ network trafic

ترافیک هر برنامه ای را که به اینترنت وصل هست را نشان میدهد.

به صورت incoming که میشه پاکت دریافت شده یا ترافیک ورودی

outcoming که میشه پاکت خارج شده یا ترافیک خروجی

سربرگ blocked computers

در زمانی که سیستم شما مورد حمله شبکه ای قرار گرفته باشد و یا توسط کسپر ای پی مشکوکی شناسایی شود.

ای پی اون کامپیوتر در لیست بلاک شده ها قرار میگیرد / شما اگر خواستید ای پی مسدود شده را به حالت قبل برگردونید/ باید روی ای پی بلاک شده در این قسمت کلیک کنید و بعد از ان در بالا همین سربرگ گزینه unbloc را بزنید تا ای پی کامپوتری که کسپر مسدود کرده را , از حالت مسدودی خارج شود.

================================================== ==================================
گزینه safe run در کلیک راست :

شما میتوانید بر روی هر فایلی که به صورت یک فایل اجرایی هست با زدن این گزینه safe run ان فایل در محیط سندباکس , که یک محیط مجازی و محافظت شده هست و خارج از سیستم عامل اصلی شما هم محسوب میشود , میتونید فایل های مشکوک را در ان اجرا کنید , بدون اسیب دیدگی سیستم عامل اصلیتون.

به طور مثال :

نکته مهم : بعضی از کیج ها یا کرک ها که شما بهشون مشکوک هستید و میخواهید در این محیط اجرا کنید , شاید باخطایی روبرو شوید که مثلا فایل اجرا نشده ولی بعضی از کیجن ها هم هستن که در محیط مجازی اجرا میشن.
(کیج هاو کرک هایی که در این محیط اجرا نمیشوند حتما باید در محیط اصلی سیستم عامل اجرا شوند )

================================================== ==================================
اگر تنظیمات کاستی داشت / به بزرگی خوتان ببخشید.

این پست در صورت مشاهده کاستی / باز بروز میشود.

با تشکر
karkas20

برای من خیلی‌ از این تنظیمات را نداشت..
نمیدونم چون ترایال هست اینطوری...؟

gmd
17-04-2011, 16:17
سلام
لطفا" یک نسخه خوب از اینترنت سکوریتی 2011 برای نصب روی لپ تاپ با ویندوز اورجینال سون 64 بیت معرفی نمایید.
سوال دیگر اینکه در دسکتاپ منزل اینترنت سکوریتی 2009 دارم ( روی xp ) آیا میتوانم همین را هم روی لپ تاپ نصب کنم؟
ممنون

Karkas20
17-04-2011, 16:38
سلام
لطفا" یک نسخه خوب از اینترنت سکوریتی 2011 برای نصب روی لپ تاپ با ویندوز اورجینال سون 64 بیت معرفی نمایید.
سوال دیگر اینکه در دسکتاپ منزل اینترنت سکوریتی 2009 دارم ( روی xp ) آیا میتوانم همین را هم روی لپ تاپ نصب کنم؟
ممنون

این نسخه 2011 فاینال

حتی بهتر هست روی و ویندوز ایکس پی نسخه 2011 را نصب کنید.

چون نسبت به نسخه 2009 بهینه تر و باگ های ان رفع شده و گزینه هایی برای بیشتر شدن امنیت کاربر به ان اضافه شده است.

vahid78
17-04-2011, 18:16
سلام عزیزان

من Kaspersky Internet Security 2011 رو نصب جدیدا کردم

ولی حالا دیگه وی پی انم کار نمیکنه،یعنی وصل میشه ولی تو هیچ سایتی نمیره ...
یاهو هم همینجور،وصل میشه ولی پی ام نمیتونم بدم ..

قبل از نصب این مشکلاتو نداشتم .. ممنون میشم راهنمایی کنید ...

gmd
17-04-2011, 18:46
این نسخه 2011 فاینال

حتی بهتر هست روی و ویندوز ایکس پی نسخه 2011 را نصب کنید.

چون نسبت به نسخه 2009 بهینه تر و باگ های ان رفع شده و گزینه هایی برای بیشتر شدن امنیت کاربر به ان اضافه شده است.

با تشکر از شما
حالا من اگر روی هر ذو سیستم همین نسخه را نصب کنم می توانم یکی از سیستمها را آپدیت کنم و کپی آپدیت را به سیستم دوم انتقال دهم یعنی آپدیت سیستمی که ویندوز سون دارد با سیستمی که xp دارد فرقی نمی کند؟
ممنون

wordship
17-04-2011, 18:58
با تشکر از شما
حالا من اگر روی هر ذو سیستم همین نسخه را نصب کنم می توانم یکی از سیستمها را آپدیت کنم و کپی آپدیت را به سیستم دوم انتقال دهم یعنی آپدیت سیستمی که ویندوز سون دارد با سیستمی که xp دارد فرقی نمی کند؟
ممنون
بله
شما وارد قسمت تنظیمات شده و وارد گزینه اپدیت شوید
سپس گزینه update to folder رو فعال کنید و محلی برای ذخیره اپدیت ها انتخاب کنید
البته بگم باید از اول اپدیت شه !

Karkas20
17-04-2011, 19:21
سلام عزیزان

من Kaspersky Internet Security 2011 رو نصب جدیدا کردم

ولی حالا دیگه وی پی انم کار نمیکنه،یعنی وصل میشه ولی تو هیچ سایتی نمیره ...
یاهو هم همینجور،وصل میشه ولی پی ام نمیتونم بدم ..

قبل از نصب این مشکلاتو نداشتم .. ممنون میشم راهنمایی کنید ...

این مشکل را قبلا کاربران دیگر هم داشتن...

که فعلا راه حل درستی برای این مشکل و جود نداره !

P‌C
18-04-2011, 11:08
نسخه آخر kis رو میشه روی 11.0.1.400 نصب کرد یا نه باید اول قبلی رو کامل حذف کرد؟
در ضمن یه مشکل دیگه با 11.0.1.400 توی سون دارم اینه که گجتش بعض مواقع خاکستری می مونه دلیلش چیه؟

Karkas20
18-04-2011, 11:58
برای من خیلی‌ از این تنظیمات را نداشت..
نمیدونم چون ترایال هست اینطوری...؟

فکر کنم نسخه ای که شما داشته باشید , انتی ویروس باشه هااااااااااااااا !!!!؟؟

هروقت نسخه ی اینترنت سکیوریتی را نصب کردید , مشاهده خواهید کرد که تنظیمات را داره !!!

Karkas20
18-04-2011, 12:11
نسخه آخر kis رو میشه روی 11.0.1.400 نصب کرد یا نه باید اول قبلی رو کامل حذف کرد؟
در ضمن یه مشکل دیگه با 11.0.1.400 توی سون دارم اینه که گجتش بعض مواقع خاکستری می مونه دلیلش چیه؟

نه دوست عزیز شما باید نسخه قبلی را ریمو کنید و بعد از ریستارت شدن / نسخه جدید را نصب کنید.

اون گجت مشکلی نداره / برای من هم گاهی اوقات خاکستری میشه..

که با یک بار exit کردن کسپر مشکل برطرف میشه.

omid-p30
18-04-2011, 12:13
این ویندوز دفندر در 7 چه کاری انجام میده ؟ با وجود kis 2011 نیازی بهش هست ؟ فعال باشه یا نه ؟

Karkas20
18-04-2011, 12:34
این ویندوز دفندر در 7 چه کاری انجام میده ؟ با وجود kis 2011 نیازی بهش هست ؟ فعال باشه یا نه ؟

سلام

این یک انتی اسپای ور هست از ابزار هاي پيشرفته و قابل توجهی براي شناسايي بد افزار ها استفاده مي كند كه مي تواند اطلاعات زيادي درباره برنامه هاي Startup ، برنامه هاي در حال اجرا، نرم افزار هاي متصل به شبكه و اینترنت هستند را به نمایش میگذارد.و هربرنامه ای که بخواد به اینترنت متصل بشود یا درخواست اتصال میخواهد را , به نمایش میگذاره...
البته انتی اسپای ور هایی هم هستند که بهتر از / انتی اسپای ور مایکروسافت باشن ...

من که این دیفندر را خاموش کردم و بجاش از انتی مالواربیتس و سوپر انتی اسپای ور استفاده میکنم نسخه رایگانش و تا بحال هم به مشکلی برنخوردم.

vahid78
18-04-2011, 16:44
این مشکل را قبلا کاربران دیگر هم داشتن...

که فعلا راه حل درستی برای این مشکل و جود نداره !

خب یعنی الان من پاک کنم کاسپرو؟ بد شد که :13:

Karkas20
18-04-2011, 19:17

این دیگه تصمیم خود شماست که کسپر را ریمو کنید یا استفاده ؟

mohammadirani
19-04-2011, 11:45

من که 2 ساله یا بیشتر وی ..پ.ان رو استفاده میکنم و همیشه هم کازپرس کای نصب بوده و مشکلی نبوده:18:
.
.
.

راستی من ویندوزم اکس پی هست هنوز:31:( البته به خاطر سی سی کم مجبورم چون با سون بعضی اوقات هنگ میکرد لعنتی:41:)

حالا به نظرتون Version 2011 (11.0.2.556 رو نصب کنم یا نه؟ مدت هاست که Version 2011 (11.0.1.400 رو دارم و مشکلی هم نداشتم باهاش
ولی به هر حال بهتره اپدیت باشه دیگه.الان میخوام ویندوز نصب کنم دوباره و همون اکس پی هم هست
ورژن جدید باگی چیزی نداره که؟

farzadgamer
19-04-2011, 12:22
الان بهترین internet secutery چیه؟

Karkas20
19-04-2011, 12:26
من که 2 ساله یا بیشتر وی ..پ.ان رو استفاده میکنم و همیشه هم کازپرس کای نصب بوده و مشکلی نبوده:18:
.
.
.

راستی من ویندوزم اکس پی هست هنوز:31:( البته به خاطر سی سی کم مجبورم چون با سون بعضی اوقات هنگ میکرد لعنتی:41:)

حالا به نظرتون Version 2011 (11.0.2.556 رو نصب کنم یا نه؟ مدت هاست که Version 2011 (11.0.1.400 رو دارم و مشکلی هم نداشتم باهاش
ولی به هر حال بهتره اپدیت باشه دیگه.الان میخوام ویندوز نصب کنم دوباره و همون اکس پی هم هست
ورژن جدید باگی چیزی نداره که؟

کسپرسکی با همه وی پی ان ها مشکل نداره !!

بلکه با بعضی از پورت های , وی پی ان ها مشکل داره که یا اجازه کانکت شدن نمیده یا اگر اجازه کانکت شدن میده, سند یا رسیو نمی توان انجام داد.
مشکل هنگ کردنش هم اسکن استارت اپ هست که بعضی اوقات باعث هنگ یا اهسته تکان خوردن موس میشه.

بهتر هست که نسخه ی 11.0.2.556 را نصب کنید چون نصب به نسخه قبلی باگ هاش رفع شده و بعضی از گزینه هاش بهینه تر شدن.

فعلا که ورژن جدید باگ بخصوصی نداره ..بهتر هست اخرین نسخه را از خود سایت کسپر دانلود کنید.

omid-p30
19-04-2011, 12:29
الان بهترین internet secutery چیه؟
11.0.2.556

14708
19-04-2011, 12:34
Safe Run shared folder که در مای کامپیوتر ایجاد شده چیه؟

saeed258s
19-04-2011, 15:31
با دروود
دوستان و اساتید گرامی،من با ویندوز 7 ،زمانیکه می خواهم به چیز میز وصل شوم،بدون هیچ مشکلی وصل می شوم،اما امکان باز کردن هیچ سایت و حتا یاهو میسر نیست ،با این حال امکان پینگ دادن به دامنه/آی پی میسر است.
پیشتر از KIS استفاده می کردم و پس از آن آن را پاک کردم و pure نصب کردم،و دیدم که مشکل از دیوار آتش کسپر می باشد چراکه تا پیش از راه اندازی دوباره سیستم،پس از نصب pure،هیچ مشکلی نداشتم اما پس از راه اندازی باز همان مشکل پیشین.

Karkas20
19-04-2011, 17:31
با دروود
دوستان و اساتید گرامی،من با ویندوز 7 ،زمانیکه می خواهم به چیز میز وصل شوم،بدون هیچ مشکلی وصل می شوم،اما امکان باز کردن هیچ سایت و حتا یاهو میسر نیست ،با این حال امکان پینگ دادن به دامنه/آی پی میسر است.
پیشتر از KIS استفاده می کردم و پس از آن آن را پاک کردم و pure نصب کردم،و دیدم که مشکل از دیوار آتش کسپر می باشد چراکه تا پیش از راه اندازی دوباره سیستم،پس از نصب pure،هیچ مشکلی نداشتم اما پس از راه اندازی باز همان مشکل پیشین.

اگر وی پی ان را کسپر باهاش مشکل داشته باشد...به هیچ صراطی مسقیم نمیشود!

چون بعضی از پورت های وی پی ان را ..فایروال کسپر و مانیتورینگش..بهش گیر میدن و اجازه اتصال یا سند و ریسیو را نمیدن.

saeed258s
19-04-2011, 18:00
دروود
آخه من می تونم پینگ بدم !!!اما webbrrowsing ندارم!!!
و اینکه تنها روی وینوز 7 هست که با این مشکل روبرو هستم!!

Actros
19-04-2011, 19:02
من یه مشکل دارم سیستم و که آپدیت میکنم بعد آپدیت رو که میریزم رو فلش ببرم رو یه سیستم دیگه کامل آپدیت نمیشه 100% سریع پر میشه و اوت آف دیت میزنه یعنی مثلا ماله 10 روز پیش میشه ! جالبه

Karkas20
19-04-2011, 19:50
دروود
آخه من می تونم پینگ بدم !!!اما webbrrowsing ندارم!!!
و اینکه تنها روی وینوز 7 هست که با این مشکل روبرو هستم!!

من هم یک وی پی ان استفاده میکردم که کسپر باهاش..هماهنگ نبود و اصلا صفحه ای باز نمیشد...

ماهم قید اون وی پی ان را زدیم !

خیلی از کاربرا مشکل شما را دارند ولی خب از هر راهی که بهشون راهنمایی دادیم...نشد که نشد !

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

من یه مشکل دارم سیستم و که آپدیت میکنم بعد آپدیت رو که میریزم رو فلش ببرم رو یه سیستم دیگه کامل آپدیت نمیشه 100% سریع پر میشه و اوت آف دیت میزنه یعنی مثلا ماله 10 روز پیش میشه ! جالبه

شما اپدیتی که از کسپر انجام می دید..روی سیستم خودتون گزینه copy update to folder

در قسمت تنظیمات اپدیت کسپر خورده شده؟

و بعد از این مکان اپدیت را برداشت میکنید ؟

Update distribution

تاریخ اون سیستم جلو نیست؟

میشه اروی که حین اپدیت شدن میده را بگید؟

saeed258s
19-04-2011, 20:46
اما من با خیلی ا وی پی ان های دیگه امتحان کردم!!

Actros
19-04-2011, 20:59
من هم یک وی پی ان استفاده میکردم که کسپر باهاش..هماهنگ نبود و اصلا صفحه ای باز نمیشد...

ماهم قید اون وی پی ان را زدیم !

خیلی از کاربرا مشکل شما را دارند ولی خب از هر راهی که بهشون راهنمایی دادیم...نشد که نشد !

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

شما اپدیتی که از کسپر انجام می دید..روی سیستم خودتون گزینه copy update to folder

در قسمت تنظیمات اپدیت کسپر خورده شده؟

و بعد از این مکان اپدیت را برداشت میکنید ؟

Update distribution

تاریخ اون سیستم جلو نیست؟

میشه اروی که حین اپدیت شدن میده را بگید؟

همه این کارا رو کردم . ارور هم نمیده یه مدته اینجوری شده

Karkas20
19-04-2011, 21:02
اما من با خیلی ا وی پی ان های دیگه امتحان کردم!!

من هم گفتم..با بعضی از پورت های وی پی ان ها..فایروال کسپر مشکل داره !!

Karkas20
19-04-2011, 21:13
همه این کارا رو کردم . ارور هم نمیده یه مدته اینجوری شده

این دو پست را مشاهده کنید:

saeed258s
19-04-2011, 22:01
من هم گفتم..با بعضی از پورت های وی پی ان ها..فایروال کسپر مشکل داره !!
پس چرا این مشکل تنها بر روی ویندوز +ویستا رخ می دهد!؟!

Karkas20
19-04-2011, 22:09
پس چرا این مشکل تنها بر روی ویندوز +ویستا رخ می دهد!؟!

شما فایروال ویندوز را هم خاموش کنید و بعد تست کنید.

saeed258s
19-04-2011, 22:40
دروود
خوب معمولا زمان نصب کسپر،دیوار آتش ویندوز خاموش می شود و من هم بررسی کردم پیشتر خاموش بود!حتا یک rule هم تعریف کردم که این کانکشن رو همه ورودی خروجی هاش رو trust کنه و پویش نکنه!!

Karkas20
20-04-2011, 09:21
دروود
خوب معمولا زمان نصب کسپر،دیوار آتش ویندوز خاموش می شود و من هم بررسی کردم پیشتر خاموش بود!حتا یک rule هم تعریف کردم که این کانکشن رو همه ورودی خروجی هاش رو trust کنه و پویش نکنه!!

این روش هم کارایی نداره...چون این روشی که کانکشن را از local به trust انتقال میدیم / باز پورت ها یکی هست که کسپر مانع ان میشود...فعلا اگر میخواهید استفاده کنید..باید کسپر را exit کنید..که این یعنی الوده شدن سیستم ...

راه دیگری وجود ندارد !!

saeed258s
20-04-2011, 10:19
اما من باز هم می گویم این مشکل هم به ویندوز باز می گردد و هم به کسپر!وگرنه من در ویندوز ایکس پی مشکلی ندارم با همین نسخه کسپر!!تنها ویندوز ویستا به بالا..

Karkas20
20-04-2011, 11:05
اما من باز هم می گویم این مشکل هم به ویندوز باز می گردد و هم به کسپر!وگرنه من در ویندوز ایکس پی مشکلی ندارم با همین نسخه کسپر!!تنها ویندوز ویستا به بالا..

ویندوز سون و ویستا قسمتی در فایروال داره / که بنام public profile که کانکشن ها را زیر نظر میگیره و اجازه سند یا ریسیو به بعضی از کانکشن ها را نمیده...باید این را خاموش کنید..تست کنید اگر شد که هیچ..اگر نشد...

من هم باز می گویم, راه دیگری در ویندوز سون و ویستا , موجود نمی باشد..اگر موجود بود...حتما می گفتم !!

موفق باشید.

Actros
20-04-2011, 11:24
جناب کاراکاس . کاسپر روسیستم من از طریق سرور خودش آپدیت میشه بدون مشکل به تاریخ همون روز که آپدیت میکنم . ولی آپدیت رو که بر میدارم بریزم رو یه سیستم دیگه تا 100% هم میره ولی تاریخ تغییری نمیکنه وبه همون تاریخ 20/8/2010 میمونه . راه حلی به نظرت نمیرسه ؟ پاکش کنم یعنی ؟

Karkas20
20-04-2011, 11:35
جناب کاراکاس . کاسپر روسیستم من از طریق سرور خودش آپدیت میشه بدون مشکل به تاریخ همون روز که آپدیت میکنم . ولی آپدیت رو که بر میدارم بریزم رو یه سیستم دیگه تا 100% هم میره ولی تاریخ تغییری نمیکنه وبه همون تاریخ 20/8/2010 میمونه . راه حلی به نظرت نمیرسه ؟ پاکش کنم یعنی ؟

اپديت كه شما جمع اوري ميكنيد با حدود 200مگابايت باشه..

كسپر اگر به نقص بيفته به هيچ راهي..درست بشو نيست...

شما با اين برنامه كسپر را ريمو كنيد و بعد از ان نصب مجدد و اپديت كنيد.

لينك ريمور كسپر:

بهتر هست اگر نسخه شما 11.0.1.400هست / از خود سايت اخرين ورژن را دانلود كنيد..كه نسبت به اين نسخه مشكلاتش رفع شده و بعضي از گزينه هايش بهينه تر شده.

Actros
20-04-2011, 11:50
اپديت كه شما جمع اوري ميكنيد با حدود 200مگابايت باشه..

كسپر اگر به نقص بيفته به هيچ راهي..درست بشو نيست...

شما با اين برنامه كسپر را ريمو كنيد و بعد از ان نصب مجدد و اپديت كنيد.

لينك ريمور كسپر:

بهتر هست اگر نسخه شما 11.0.1.400هست / از خود سايت اخرين ورژن را دانلود كنيد..كه نسبت به اين نسخه مشكلاتش رفع شده و بعضي از گزينه هايش بهينه تر شده.

آره 227 مگ هست . حالا اگه ریمو کنم بعد همینو نصب کنم آپدیت کنم مشکل حل میشه ؟ یا ورژن جدید و بگیرم ؟ آخه سرعت زیاد بالا نیست

Karkas20
20-04-2011, 11:59
آره 227 مگ هست . حالا اگه ریمو کنم بعد همینو نصب کنم آپدیت کنم مشکل حل میشه ؟ یا ورژن جدید و بگیرم ؟ آخه سرعت زیاد بالا نیست

ورژن جديد براي اين هست كه باگ هاي موجود رفع شده و به امنيت كاربر كمك ميكنه..

وگرنه اگر ريمو كنيد..تا 90درصد مشكل شما رفع ميشه...چون حتي يك بار كسپر گير داده بود به اپديت نشدن كه تنها راهش..عوض كردن ويندوز بود.

ايشالا كه مشكلتون با اين روش حل بشه.

saeed258s
20-04-2011, 13:38
ویندوز سون و ویستا قسمتی در فایروال داره / که بنام public profile که کانکشن ها را زیر نظر میگیره و اجازه سند یا ریسیو به بعضی از کانکشن ها را نمیده...باید این را خاموش کنید..تست کنید اگر شد که هیچ..اگر نشد...

من هم باز می گویم, راه دیگری در ویندوز سون و ویستا , موجود نمی باشد..اگر موجود بود...حتما می گفتم !!

موفق باشید.
من فکر می کنم شما درست متوجه مورد نشده باشید هنوز...
ببینید،اگر پورستی بسته و یا مسدود شده بود،اصلا امکان استفاده از اون پورت نبود!
من زمانی که یک دامنه و یا آی پی رو پینگ می کنم پاسخ دارم!اما زمانیکه می خواهم از یاهو استفاده کنم و یا وبگردی کنم خیر!
و همچنین اگر بنا بود تا پورتی بسته شود،خوب چرا روی ویندوز ایکس پی باز است هنوز؟
بنابر این من هنوز هم امیدورام که یک جوری به پاسخی برسم...هرچند در انجمن خود کسپر هم پرسشم رو پرسیدم اما هنوز پاسخی نگرفته ام...
:11:

Karkas20
20-04-2011, 14:00
من فکر می کنم شما درست متوجه مورد نشده باشید هنوز...
ببینید،اگر پورستی بسته و یا مسدود شده بود،اصلا امکان استفاده از اون پورت نبود!
من زمانی که یک دامنه و یا آی پی رو پینگ می کنم پاسخ دارم!اما زمانیکه می خواهم از یاهو استفاده کنم و یا وبگردی کنم خیر!
و همچنین اگر بنا بود تا پورتی بسته شود،خوب چرا روی ویندوز ایکس پی باز است هنوز؟
بنابر این من هنوز هم امیدورام که یک جوری به پاسخی برسم...هرچند در انجمن خود کسپر هم پرسشم رو پرسیدم اما هنوز پاسخی نگرفته ام...
:11:

حتی من هم که در فروم کسپر این مشکل را مطرح کردن..کابرشون گفتن کانکشن وی پی ان را از روی local به trust انتقال بدید ولی نشد که نشد.

و حتی گفتن کسپر را ریمو کنید و بعد کانکشن را اگر ساختید / پاک کنید و از اول بسازید و بعد کسپر را نصب کنید ولی نشد و جواب نداد...

شما کسپر را که exit میکنید ایا کانکت میشه و صفحه میتونید باز کنید یا نه ؟

من دیگه راهی به ذهنم نمیرسد, اگر میدونستم حتما کمکتون میکردم دوست عزیز. ;)

gmd
20-04-2011, 14:14
با سلام
لطفا راهنمایی کنید چطور میتوانم آپدیت های اینترنت سکوریتی 2011 را به سیستم دیگر برای آپدیت انتقال دهم؟

Actros
20-04-2011, 14:36
داداش یه لینک هم اگه هست برای دانلود آپدیت به ما بده . چون خود ورژن جدید رو دانلود کردم میخوام آپدیت هم بگیرم که مشکلی نداشته باشم . بعد لینک آپدیت رزیوم داره ؟

saeed258s
20-04-2011, 14:37
حتی من هم که در فروم کسپر این مشکل را مطرح کردن..کابرشون گفتن کانکشن وی پی ان را از روی local به trust انتقال بدید ولی نشد که نشد.

و حتی گفتن کسپر را ریمو کنید و بعد کانکشن را اگر ساختید / پاک کنید و از اول بسازید و بعد کسپر را نصب کنید ولی نشد و جواب نداد...

شما کسپر را که exit میکنید ایا کانکت میشه و صفحه میتونید باز کنید یا نه ؟

من دیگه راهی به ذهنم نمیرسد, اگر میدونستم حتما کمکتون میکردم دوست عزیز. ;)
دروود بر شما
والا زمانیکه کسپر Exit می کنم هم باز نمیشه!حتا پ از این کار یک بار هم راه اندازی دوباره کردم سیستم رو اما نشد که نشد!
از دوستان آیا کسی امتیاز(لایسنس)کسپر رو نداره که با بخش پشتیبانی در میان گذاشته شود؟!
من خودم چون نسخه آزمایشی داشتم گفتند که نمشه و پشتیبانی ندارین...:11:

Karkas20
20-04-2011, 14:48
با سلام
لطفا راهنمایی کنید چطور میتوانم آپدیت های اینترنت سکوریتی 2011 را به سیستم دیگر برای آپدیت انتقال دهم؟

این پست را مشاهده کنید:

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

داداش یه لینک هم اگه هست برای دانلود آپدیت به ما بده . چون خود ورژن جدید رو دانلود کردم میخوام آپدیت هم بگیرم که مشکلی نداشته باشم . بعد لینک آپدیت رزیوم داره ؟

بفرمایید این هم لینک مخصوص اینترنت سکیوریتی:

حتی میتونید اگر اپدیت ها را از نسخه 11.0.1.400 ذخیره کرده اید؟

با ان نسخه جدید را هم اپدیت کنید.

Actros
20-04-2011, 15:08
مرسی . میترسم مشکل ایجاد کنه همه شو دانلود کنم بهتره .
فقط رزیوم داره اگه قطع شد ؟

Karkas20
20-04-2011, 15:18
مرسی . میترسم مشکل ایجاد کنه همه شو دانلود کنم بهتره .
فقط رزیوم داره اگه قطع شد ؟

بله قابلیت رزیوم هم دارد.

موفق باشید.

wordship
20-04-2011, 18:21
باسلام خدمت دوستان
من نمیدونم این کسپرکسی چه پدر کشتگی با سایت دیسنا داره که همیشه اونو بد جلوه میده! و از هیچ توهینی به کسپرسکی دریغ نمیکنه
و دستمالش هم همیشه برای سیمانتک و ترند میکرو پهنه!!
این لینک رو ببینید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید..
این هم غلط های زیادیش

هر یک از شرکتهای عرضه کننده نرم افزارهای امنیتی مخصوصآ شرکتهای کوچک با اعلام کاربران خود سعی می کنند خود را بزرگ و پر فروش نشان دهند .

ولی یکی از نکات جالب توجه در این میان ذکر تعداد کاربران کسپرسکی می باشد که به گفته این شرکت که البته در بخش درباره ما وب سایت کسپرسکی درج شده است ، این شرکت ادعای 300 میلیون کاربر دارد . ( سال 2010 )

ولی آیا واقعآ کسپرسکی 300 میلیون کاربر دارد ؟؟؟؟

ما به همین منظور به جستجوی پرداختیم .

به ادامه مطلب مراجعه نمائید .
در جستجوهایمان متوجه شدیم هیچ یک از شرکتهای بزرگ و معتبر عرضه کننده آنتی ویروس و مخصوصآ 3 کمپانی اول ، سیمانتک ، ترندمیکرو و مک آفی در مورد تعداد کلی کاربران خود صحبتی به میان نیاورده اند و اصولا به دنبال این موارد نیستند .

ولی این شرکتها در برخی اخبار خود در مورد تعداد کاربران استفاده کننده از خدمات شبکه هوشمند و ابری خود سخن گفته اند .

مثلا ترندمیکرو در حدود 125 میلیون و یا اعداد نزدیک به این .

حال این سوال برای کاربران پیش می آید که چطور شرکتهایی مانند ترندمیکرو و سیمانتک حدود 100 میلیون کاربر دارند ولی کسپرسکی که به مراتب شرکت کوچکتری است 300 میلیون کاربر دارد .

پیش از همه باید بگوئیم کسپرسکی یک شرکت خصوصی ( روسی ) می باشد و آمار ارائه شده توسط این شرکت به میزان زیادی قابل اعتماد نمی باشد .

دلایل بسیاری نیز وجود دارد که چرا این شرکت اقدام به ارائه آمارهای اشتباه می کند .

در حالی که کسپرسکی در سال 2010 با از دادن نمایندگان و همکاران فنی و تجاری و از طرفی از دست دادن بازار و کاربران مواجه بود ، آمار مربوط به رشد فروش را به موسساتی مانند گارتنر ارائه داده است که تعجب بسیاری از کارشناسان را برانگیخته و باعث شده است ، اعتبار این شرکت روسی نزد کاربران بیش از پیش زیر سوال برود .

جالب اینکه در کشور ایران که مثلا تحریم است و تا چندی پیش بسیاری از شرکتها حضور نداشتند هم کسپرسکی اصلا اوضاع خوبی ندارد و بسیاری از کاربران یا کسپرسکی دیگر جزء انتخابهای آنها نیست و یا دیگر لایسنس خود را تمدید نکرده اند .

بازدید 30% بخش پشتیبانی و فروم کسپرسکی هم از دیگر دلایلی می باشد که نشان می دهد کاربران کسپرسکی مشکلات بسیاری داشته اند .

( کسپرسکی برای توزیع کننده آنلاین محصولات خود نیز یک وب سایت درج نکرده است . ) که حتمآ ماجرای این عجله کسپرسکی را در یاداشتهای قبلی ما مطالعه نموده اید .

البته گارتنر در انتهای گزارش خود درج نموده که آمارهای شرکتهای خصوصی نه از بورس ، بلکه از خود شرکتها به طور مستقیم اخذ شده و مسئولیت اعتبار این آمار نیز با خود این شرکتها می باشد .

هنگام جستجو در وب سایتها ، ما به گزارش بسیار جالبی برخورد نمودیم که مربوط به سال 2009 می باشد ، که می تواند خواندنی باشد .

"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"لینک گزارش

تعداد کاربران کسپرسکی در حدود 20 میلیون !!!!!!! بله ، نکته ای که بسیار جالب است این مورد است که در زیر عکس داخل گزارش نوشته شده است که چرا کسپرسکی می گوید 250 میلیون کاربر دارد .

البته شکل گزارش نشان می دهد که مربوط به سال 2009 می باشد . در آن سال کسپرسکی ادعای 250 میلیون کاربر داشت .

البته باز این 20 میلیون هم احتمالا از روی برخی اطلاعات از کسپرسکی بوده - یعنی باز احتمال کم بودن این عدد بیشتر است .

توضیح داده شده است که مثلا اگر یک فایروال سخت افزاری که دارای موتور کسپرسکی است در یک شبکه 200 عددی نصب شود ، حتی اگر این شبکه آنتی ویروس دیگری داشته باشد ، شرکت کسپرسکی کل این 200 کاربر را کاربر و مشتری خود حساب می کند و یا مثلا اگر آن فایروال تا 500 کامپیوتر را پشتیبانی نماید ، 500 نفر را کاربر خود محسوب می کند .

آقای یورجین کسپرسکی هم باید اسمش را عوض می کرد به یورجین نوری ، زیرا واقعآ شکل و نوع جدیدی از علم آمار و اطلاعات را به وجود آورده است ، حتی پیشرفته تر از تکنولوژی آمار نموداری که چند سالیست که پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است .

( پروفسور خواجه نوری پدر علم آمار ایران است . )

جدا از بحث درست و یا غلط بودن این روش محاسبه کاربران ، که شاید اگر شرکتهایی مانند ترندمیکرو ، مک آفی و سیمانتک می خواستند از این روشها برای محاسبه کاربران خود بهره ببرند به راحتی به اعدادی بالای 2 میلیارد و یا حتی 3 میلیارد کاربر می رسیدند .

برای نمونه یکی از قراردادهای شرکت ترندمیکرو با بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات براساس اینترنت چین می باشد که 600 میلیون کاربر دارد .

و یا بسیاری از شرکتهای سازنده سخت افزار با شرکتهای مک آفی ، سیمانتک و ترندمیکرو و وب روت قرارداد دارند.

خوب این روسها هم برای جذب کاربران شیوه های خاص خود را دارند و از هر حیله ای بهره می برند .

همچنین از دیگر مطالب مندرج در این گزارش این موضوع می باشد که شرکتهای سیمانتک و کسپرسکی در انتشار اخبار قویتر از شرکتهای دیگر فعالیت نموده اند و یکی از دلایل شنیدن بیشتر نام این 2 شرکت و مخصوصآ کسپرسکی نیز همین موضوع می باشد .

یعنی جنجال تبلیغاتی .

ولی آیا جنجال تبلیغاتی ، برای کاربران امنیت به همراه می آورد ؟؟

صدای جیغ نرم افزار کسپرسکی ، سفر به قطب و یا درج عکس آقای چکی چان و ارائه قیمتهای بسیار پایین ، از دیگر فعالیتهای تبلیغاتی این شرکت می باشند .

شرکت روسی کسپرسکی ( کاسپرسکی ) طی اطلاعیه ای اعلام کرده است از سال 2011 به بعد کلیه افراد خانواده ، همسایگان ، حیوانات خانگی ، گیاهان موجود در گلخانه و باغچه افراد استفاده کننده از کسپرسکی نیز به عنوان کاربر کسپرسکی معرفی خواهند شد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .

همچنین این شرکت اعلام کرد در سفر جناب آقای یورجین کسپرسکی و گروه همراه به قطب ، موفق شده است تعداد زیادی از پنگوینها و خرسهای قطبی را به استفاده از کسپرسکی ترغیب نمایند .

"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"لینک گزارش

دیسنا - پایگاه اطلاع رسانی امنیت اطلاعات دورانتاش DISNA

اولین پایگاه اطلاع رسانی تخصصی امنیت اطلاعات ایران

:

Karkas20
20-04-2011, 18:42
بخاطر اینکه درسته که شرکت دورانتاش نماینده چندین آنتی معروفه ولی سرمایه گذاریش روی جی دیتا و ترند مایکرو ست .
در ایران فروش کسپر بالاست و چندین توزیع کننده داره و این براشون رقابت محسوب میشه
این وبلاگ هم از مجموعه سایتهای اقماری این شرکته, که میان رقیب سرسخت خودشون را با هرترفندی که شده از چشم کاربرن بد جلوه میدن !!

wordship
20-04-2011, 18:54
بخاطر اینکه درسته که شرکت دورانتاش نماینده چندین آنتی معروفه ولی سرمایه گذاریش روی جی دیتا و ترند مایکرو ست .
در ایران فروش کسپر بالاست و چندین توزیع کننده داره و این براشون رقابت محسوب میشه
این وبلاگ هم از مجموعه سایتهای اقماری این شرکته, که میان رقیب سرسخت خودشون را با هرترفندی که شده از چشم کاربرن بد جلوه میدن !!

خب باشه!! مگر دیگر نماینده ها هم میان یه سوییت امنیتی رو تخریب کنن؟
خب این میتونه روی خیلی از کاربرای کسپر تاثیر نامطلوبی بزاره!
این که گفته روند بازدید سایت کسپر روبه کاهشه!!
این عکسو ببین
از سایت الکسا
این روند رو به کاهش بوده؟؟؟ اینم لینک:
به این میگن روند متعادل!! قابل توجه مدیران دوران تاش!!

gmd
20-04-2011, 19:10
[QUOTE=Karkas20;6032265]این پست را مشاهده کنید:

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

تشکر بابت پستی که فرمودید . بعد از ابن مرحله برای انتقال و آپدیت سیستم دیگر چکار کنم ؟

Karkas20
20-04-2011, 19:18
[QUOTE=Karkas20;6032265]این پست را مشاهده کنید:

تشکر بابت پستی که فرمودید . بعد از ابن مرحله برای انتقال و آپدیت سیستم دیگر چکار کنم ؟

شما مسیری که درقسمت اپدیت مشخص شده را برید و در فلدر Update distribution

سه فایل را برداشت کنید ولی قبلش باید وارد settings شوید و در سربرگ چهارم در قسمت جعبه زرد رنگه وارد قسمت self-defense بشوید و تیک ان را بردارید و ok کنید و بعد از ان کسپر را exit کنید و بعدش اپدیت ها را برداشت کنید ...برای اپدیت کردن از این عکس استفاده کنید...

Actros
21-04-2011, 08:34
آقا من آخرین ورژن اینترنت سکیوریتی رو دانلود کردم ولی این ارور رو میده
کاپسر نمیدونم چرا میخواد به من ضد حال بزنه !

Karkas20
21-04-2011, 08:47

سلام

شما این پست را مشاهده بکنید :

Actros
21-04-2011, 08:59
سلام

شما این پست را مشاهده بکنید :

آقا حل نشد ! یعنی باید 110 مگ دیگه دانلود کنم ؟

Karkas20
21-04-2011, 09:14
آقا حل نشد ! یعنی باید 110 مگ دیگه دانلود کنم ؟

والا در پستی که خدمتتون عرض کردم که مشاهده کنید..نوشته بود فایل خراب شده و باید از اول دانلود کنید..

متاسفانه, بله عزیز باید از اول دانلود کنید...واسه اینکه به مشکلی بر نخورید بهتر هست..موقع دانلود, استوپ نکنید و دوباره شروع به دانلود..

بگذارید یک سر دانلود کند.

موفق باشید.

Actros
21-04-2011, 09:23
والا در پستی که خدمتتون عرض کردم که مشاهده کنید..نوشته بود فایل خراب شده و باید از اول دانلود کنید..

متاسفانه, بله عزیز باید از اول دانلود کنید...واسه اینکه به مشکلی بر نخورید بهتر هست..موقع دانلود, استوپ نکنید و دوباره شروع به دانلود..

بگذارید یک سر دانلود کند.

موفق باشید.

عجب داستانی شده این کاسپر ما !
با سرعت 20 کیلو بر ثانیه دانلود کردن 110 مگ ستمه خدایی
ممنون

Actros
21-04-2011, 09:49
داداش امکان نداره که فایل سایت کاسپر مشکل داشته باشه ؟

Karkas20
21-04-2011, 10:02
داداش امکان نداره که فایل سایت کاسپر مشکل داشته باشه ؟

نه عزیز چون چندوقت پیش هم که برای یکی از کاربرا لینک دانلود را گذاشتم, دانلود کردن..هیچ مشکلی مبنی بر این که ارور نصب میده..نگفتن .

وگرنه اگر فایل مشکل داشته باشه...که خوده سایت کسپر زود پیگیری میکنند و این مشکل را رفع میکنند.

wordship
21-04-2011, 14:08
دوست من
این ارور رو همیشه در خاطر داشته باشید
معنیش اینه که فایل ویروس به یه exe چسبیده و اجازه اجرا شدن رو به اون نمیده
نمونه این ویروس ها هم سالیتی هستش
راستی دیگه فایل دانلودی شما بدرد نمیخوره
شما از طریق سی دی باید یه انتی ویروس نصب کنید و یا اگر دانلود کنید حتما کلیک راست کرده و گزینه open رو بزنید.
بهتره که اول یه اسکنر نصب کنید و سیستمو اسکن کنید
مثل هیتمن پرو

در صورتی هم که مطمئنید کامپیوترتون ویروس نداره این طوری عمل کنید:

Actros
21-04-2011, 17:48
دوست من
این ارور رو همیشه در خاطر داشته باشید
معنیش اینه که فایل ویروس به یه exe چسبیده و اجازه اجرا شدن رو به اون نمیده
نمونه این ویروس ها هم سالیتی هستش
راستی دیگه فایل دانلودی شما بدرد نمیخوره
شما از طریق سی دی باید یه انتی ویروس نصب کنید و یا اگر دانلود کنید حتما کلیک راست کرده و گزینه open رو بزنید.
بهتره که اول یه اسکنر نصب کنید و سیستمو اسکن کنید
مثل هیتمن پرو

در صورتی هم که مطمئنید کامپیوترتون ویروس نداره این طوری عمل کنید:

داداش من یه فایل ستاپ ورژن 11.0.1.400 رو داشتم اونو نصب کردم . درده من اینه که 150 مگ آپدیت میکنه آپدیت دیروز ولی تو دیتا بیس تاریخ 6 ماه پیش رو میزنه . دیوونم کرد دیگه
ولی آپدیت 1 ماه پیش رو که بهش میدی درست تاریخ 1 ماه پیش رو میزنه . با این آپدیت جدیدا مشکل داره

wordship
21-04-2011, 20:32
داداش من یه فایل ستاپ ورژن 11.0.1.400 رو داشتم اونو نصب کردم . درده من اینه که 150 مگ آپدیت میکنه آپدیت دیروز ولی تو دیتا بیس تاریخ 6 ماه پیش رو میزنه . دیوونم کرد دیگه
ولی آپدیت 1 ماه پیش رو که بهش میدی درست تاریخ 1 ماه پیش رو میزنه . با این آپدیت جدیدا مشکل داره
تاریخ سیستم رو حتما چک کنید
نسخه فینال رو دانلود کنید
ارور nsis چیزه دیگه ای هست که شما هم عکس این ارور رو داده بودین گفته بودین انتی ویروسم نصب نمیشه و الان سوال شما تغییر کرده
و الان دقیقا چه مشکلی دارین؟

milaaad
21-04-2011, 22:04
سلام.دوستان من یه سوالی دارم.من میخوام رو یه سیستمم انتی ویروس نصب کنم و بتونم با استفاده از اون بقیه سیستمامو هم که به این سیستم اصلیم شیر هست اسکن کنم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که باید از کدوم برنامه کسپر باید استفاده کنم؟

saeed258s
22-04-2011, 03:48
دروود
با اجازه بزرگان،
شما می بایستی دریاو هایتان را در شبکه اشتراک بگزارید و یا دستی نشانی دیراو موزد نظر را به کسپر بدهید.

Actros
22-04-2011, 09:27
تاریخ سیستم رو حتما چک کنید
نسخه فینال رو دانلود کنید
ارور nsis چیزه دیگه ای هست که شما هم عکس این ارور رو داده بودین گفته بودین انتی ویروسم نصب نمیشه و الان سوال شما تغییر کرده
و الان دقیقا چه مشکلی دارین؟

آره اول نسخه 11.0.2.556 رو دانلود کردم اون ارور رو داد . یه بار دیگه دانلود کردم بازم اون ارور رو داد . بعد گفتم بزار همون 11.0.1.400 خودم رو نصب کنم که اونم با آپدیت های جدید این مشکل داره آپدیت روز نمیشه در صورتی آپدیت روز رو بهش میدی . ولی یه آپدیت دارم مال به ماه پیش با اون مشکلی نداره

alipencia
22-04-2011, 13:13
ایوان 20 ساله، پسر یوگئنی کاسپارسکی، پدر برنامه ضد ویروس کاسپارسکی در مسکو ربوده شد.
آقای کاسپارسکی با نرم افزارضد ویروسی به همین نام به ثروت و شهرت رسید.
ربایندگان ایوان جوان، از پدرش ایوان کاسپارسکی، 3 میلیون یورو طلب کرده اند.
یورونیوز

milaaad
22-04-2011, 16:59
سلام دوستان.من یه انتی ویروس تحت شبکه میخوام.منظورم اینه که من انتی ویروسی میخوام که بتونم تو یه سیستمم نصب کنم و از طریق اون بتونم بقیه سیستمامو که با این سیستمم شبکه هستند اسکن کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید که از کدوم محصول kaspersky باید استفاده کنم؟

Dr Hannibal
22-04-2011, 21:39
سلام دوستان.من یه انتی ویروس تحت شبکه میخوام.منظورم اینه که من انتی ویروسی میخوام که بتونم تو یه سیستمم نصب کنم و از طریق اون بتونم بقیه سیستمامو که با این سیستمم شبکه هستند اسکن کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید که از کدوم محصول kaspersky باید استفاده کنم؟

kaspersky workstation

pedram03
23-04-2011, 09:47
لطفا جدید ترین ورژن کسپر سکای اینترنت سکوریتی رو همراه با لینک دانلود می خواستم

AMINGERAMI
23-04-2011, 11:41
یه وقت سرچ نکنید... زحمت میشه :31:

این هم لینک آخرین نسخه اینترنت سکوریتی کسپر :

این هم لینک آپدیت آفلاین اینترنت سکوریتی کسپر :

موفق باشید

Help118
23-04-2011, 22:51
در قسمت Network Monitor که قسمت بالایی کانکشن ها رو نشون میده و در قسمت پایینی نمودار ترافیک شبکه (دریافت و ارسال) رو نشون میده میخوام بدونم که این واحد بر حسب چیه در قسمت پایینی؟

مورد دوم اینکه در این قسمت که برنامه های در حال کانکت رو نشون میده من چگونه می تونم در بخش پروفایل یه برنامه رو موقت از کانکت شدن به اینرتنت لغو کنم؟

Karkas20
24-04-2011, 08:25
در قسمت Network Monitor که قسمت بالایی کانکشن ها رو نشون میده و در قسمت پایینی نمودار ترافیک شبکه (دریافت و ارسال) رو نشون میده میخوام بدونم که این واحد بر حسب چیه در قسمت پایینی؟

مورد دوم اینکه در این قسمت که برنامه های در حال کانکت رو نشون میده من چگونه می تونم در بخش پروفایل یه برنامه رو موقت از کانکت شدن به اینرتنت لغو کنم؟

این کانکشن ها اول بر حسب بیت شروع میشن و هرچی حجم بره بالا این حسب هم بالا میره.

شما نمیتونید از طریق مانیتورینگ دسترسیش را از کانکشن شدن ببیندید.

شما باید وارد:

settings
firewall/ settings / application rules

بشید و برنامه خاص را پیدا و بعدش روی ان کلیک راست کنید و وارد قسمت group rules بشید و در سربرگ network rules کانکشنش را قطع کنید.

Help118
24-04-2011, 16:22
این کانکشن ها اول بر حسب بیت شروع میشن و هرچی حجم بره بالا این حسب هم بالا میره.

شما نمیتونید از طریق مانیتورینگ دسترسیش را از کانکشن شدن ببیندید.

شما باید وارد:

settings
firewall/ settings / application rules

بشید و برنامه خاص را پیدا و بعدش روی ان کلیک راست کنید و وارد قسمت group rules بشید و در سربرگ network rules کانکشنش را قطع کنید.
خوب منی که دارم100 کیلوبایت بر ثانیه دانلود می کنم چرا تو اون لحظه داره 200 به قول شما بیت رو نشون می ده تو قسمت نمودار؟

Karkas20
24-04-2011, 16:45
خوب منی که دارم100 کیلوبایت بر ثانیه دانلود می کنم چرا تو اون لحظه داره 200 به قول شما بیت رو نشون می ده تو قسمت نمودار؟

فکر کنم شما منظور من را متوجه نشدید؟

من گفتم اول بر حسبbytes و هرچی حجم افزایش پیدا کنه این نمودار هم حجمش زیاد میشه !

اگر مشاهده کنید در این عکس دانلود منیجر من الان در حال دانلود هستش که / سند و ریسو ان را به دو قسمت تبدیل کرده:

در سربرگ نتورک ترافیک هم کل ترافیک دانلود منیجر من ار در این روز زده:

Actros
24-04-2011, 17:50
آقا من بالاخره 11.0.2.556 رو نصب کردم:31:
فقط آپدیت که کردم پوشه ی آپدیت 67 مگ شده . میدونم اگه بریزم رو یه سیستم دیگه آپدیت نمیشه کامل . مگه نباید حدود230 مگ باشه ؟ آپدیت امروزم هست ها

Karkas20
24-04-2011, 17:57
آقا من بالاخره 11.0.2.556 رو نصب کردم:31:
فقط آپدیت که کردم پوشه ی آپدیت 67 مگ شده . میدونم اگه بریزم رو یه سیستم دیگه آپدیت نمیشه کامل . مگه نباید حدود230 مگ باشه ؟ آپدیت امروزم هست ها

خب مبارک باشه :31:

شما باید قبل از اپدیت شدن , تیک گزینه copy update to folder را در قسمت تنظیمات کسپر بزنید تا اپدیت ها همش ذخیره بشن...ولی اگر تیک این گزینه را نزنید / اپدیت ها همش از سرور کسپر دانلود نمیشن.

یه پیشنهاد : شما اپدیت سافت گذر را که از دیروز هست دانلودش کنید و قبل از اپدیتش دن تیکه گزینه copy update to folder را بزنید تا اپدیت ها همه شان ذخیره بشن و بتونی سیستم دیگری را اپدیت کنی.

Actros
24-04-2011, 18:20
خب مبارک باشه :31:

شما باید قبل از اپدیت شدن , تیک گزینه copy update to folder را در قسمت تنظیمات کسپر بزنید تا اپدیت ها همش ذخیره بشن...ولی اگر تیک این گزینه را نزنید / اپدیت ها همش از سرور کسپر دانلود نمیشن.

یه پیشنهاد : شما اپدیت سافت گذر را که از دیروز هست دانلودش کنید و قبل از اپدیتش دن تیکه گزینه copy update to folder را بزنید تا اپدیت ها همه شان ذخیره بشن و بتونی سیستم دیگری را اپدیت کنی.

داداش اون تیک رو زدم . من خیلی وقته با کاسپر کار میکنم . آپدیت سایت سافتگذر رو واسه 16/4/2011دارم که اونم انگار کامل نیست 120 مگ هست

Karkas20
24-04-2011, 18:28
داداش اون تیک رو زدم . من خیلی وقته با کاسپر کار میکنم . آپدیت سایت سافتگذر رو واسه 16/4/2011دارم که اونم انگار کامل نیست 120 مگ هست

یعنی با اکسترکت کردن 120 مگابایت شده؟

اگر بتونی اپدیت جدیدش را بگیری...شاید این مشکلت رفع بشه..

یعنی پوشه ای که به این نام هستش Update distribution 67 مگابایت هست یا کلا خالی هست ؟

Actros
24-04-2011, 18:36
یعنی با اکسترکت کردن 120 مگابایت شده؟

اگر بتونی اپدیت جدیدش را بگیری...شاید این مشکلت رفع بشه..

یعنی پوشه ای که به این نام هستش Update distribution 67 مگابایت هست یا کلا خالی هست ؟

اون پوشه الان 67 مگ هست ولی آپدیت سایت سافت گذر اکستراکتش کرد م شد 237 مگ ولی ماله 4 روزه پیشه .الان اگه این آپدیت رو بدم چی میشه ؟ با توجه به اینکه الان آپدیتش کردم .

Karkas20
24-04-2011, 18:46
اون پوشه الان 67 مگ هست ولی آپدیت سایت سافت گذر اکستراکتش کرد م شد 237 مگ ولی ماله 4 روزه پیشه .الان اگه این آپدیت رو بدم چی میشه ؟ با توجه به اینکه الان آپدیتش کردم .

شما باید این کار را بکنید:

1.self-defense کسپر را خاموش و خوده کسپر را exit کنید.

وارده این پوشه بشید Update distribution و فایل هاش را پاک کنید 3 تا پوشه هست که همه را پاک کنید و وارد پوشه ای به این نام بشید:

ویندوز سون : C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP11\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder

ویندوز ایکس پی: c:\documentes and settings\All users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP11\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder

سه پوشه ای که در این پوشه هست را هم پاک کنید.

حالا کسپر را اجرا کنید و تست کنید که ایا در تنظیمات اپدیت تیک این گزینه خورده شده ؟

copy update to folder

اگر خورده // پوشه اپدیت را به کسپر بدید و از طریق افلاین اپدیت کنید تا اپدیتا ذخیره بشن.

اپدیت 4روز را که به کسپر بدید // کسپر اپدیت میشه به تاریخ 4 روز پیش و از طریق انلاین اپدیتش کنید تا بروز بشه و فایل های اپدیتی که از طریق انلاین انجام میدید هم ذخیره بشن.

kasi58
24-04-2011, 20:48
سلام...
من کسپر ۲۰۱۱ دارم..
تا الان تیکcopy updates to folder نزده بودم..
حالا که زدم ۱۰۰ مگ داره آپدیت می‌کنه..
آپدیت‌های قبل را هم دوباره داره یوپدت می‌کنه بریزه تو فایل..?
چون خیلی‌ حجم آپدتش زیاد شده..ترافیک ندارم دیگه...!

omid-p30
24-04-2011, 20:53
سلام...
من کسپر ۲۰۱۱ دارم..
تا الان تیکcopy updates to folder نزده بودم..
حالا که زدم ۱۰۰ مگ داره آپدیت می‌کنه..
آپدیت‌های قبل را هم دوباره داره یوپدت می‌کنه بریزه تو فایل..?
چون خیلی‌ حجم آپدتش زیاد شده..ترافیک ندارم دیگه...!
آره اگر اون تیک رو زدی داره پوشه پشتیبانش رو میسازه.

kasi58
24-04-2011, 21:18
این تیک باشه حجم آپدیت بیشتر می‌شه.....؟...
اگر من نخواهم آپدیت را به دستگاه دیگر انتقال ندم تیک را بزنم یا نه...؟

Karkas20
24-04-2011, 21:32
این تیک باشه حجم آپدیت بیشتر می‌شه.....؟...
اگر من نخواهم آپدیت را به دستگاه دیگر انتقال ندم تیک را بزنم یا نه...؟

اگر شما نیازی ندارید که , یک وقت خواستید باز ویندوز عوض کنید و بعد از نصب کسپر باز 70 مگ انلاین دانلود کنید// نیازی نیست تیک خورده باشه ولی اگر اپدیت ها را برای یک مواقع ضروری لازمتون میشه / تیک گزینه را بزارید باشه.

GOLI87
24-04-2011, 22:17
سلام
دوستان من یه سری نرم آفزار دانلود کردم که ظاهرآ ویروسی بود چون کسپر نشون داد و بعد پیغامش محو شد،منم نرم آفزارو نصب کردم،حالا سوالم اینه که آیا اعلام کرده تونستن حذف شن یا....

Karkas20
24-04-2011, 22:21
سلام
دوستان من یه سری نرم آفزار دانلود کردم که ظاهرآ ویروسی بود چون کسپر نشون داد و بعد پیغامش محو شد،منم نرم آفزارو نصب کردم،حالا سوالم اینه که آیا اعلام کرده تونستن حذف شن یا....

اگر پیغامش قرمز رنگ باشه که میشه با تروجان الوده شده یا ویروس.کرم.

اگر هشدارش زرد رنگ بود..میشه یک ADWARE

تا کل سیستم را با کسپر اسکن نکنید..معلوم نمیشه ویروس تونسته نصب بشه یا نه.

فقط به شرط این نتونسته نصب بشه که کسپر فایل نصبی را از ویروس گندزدایی کرده.

ولی شما بهتر بودش وقتی همچین هشدار هایی مبنی بر ویروسی بودن یک فایل ستاپ یا کرک یا پچ دقت میکردید و فایل را نصب نمیکردید.

GOLI87
24-04-2011, 22:46
رنگ اخطارش که سبز بود ولی چشم یه دور تست می کنم

Karkas20
24-04-2011, 22:52
رنگ اخطارش که سبز بود ولی چشم یه دور تست می کنم

فایل دانلود شده پسورد داشت؟

اگرپسورد داشته باشه ,یعنی خواسته فایل دانلود شده را اسکن کنه ولی چون پسورد داشته هشدار password protected
را داده.
که به رنگ سبز هست.

GOLI87
24-04-2011, 22:56
آره ویروس پیدا کردش،اینم نمونه اش

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

آره داشته،می بینید همین ارورو داده که میگید،پس یعنی ویروسی نشده

Karkas20
24-04-2011, 23:11
آره ویروس پیدا کردش،اینم نمونه اش

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

آره داشته،می بینید همین ارورو داده که میگید،پس یعنی ویروسی نشده

کسپرخواسته فایل درون ارشیو را اسکن کنه ولی چون فایل با پسورد محافظت شده هست, هشدار password protected
را داده با این منظور سیستم شما الوده نشده ولی برای اینکه اطمینان پیدا کنید بهتر هست فایلی که دانلود کردید را اکسترکت کنید از حالت فشرده و با کسپر اسکن کنید.

Help118
25-04-2011, 01:40
فکر کنم شما منظور من را متوجه نشدید؟

من گفتم اول بر حسبbytes و هرچی حجم افزایش پیدا کنه این نمودار هم حجمش زیاد میشه !

اگر مشاهده کنید در این عکس دانلود منیجر من الان در حال دانلود هستش که / سند و ریسو ان را به دو قسمت تبدیل کرده:

در سربرگ نتورک ترافیک هم کل ترافیک دانلود منیجر من ار در این روز زده:

عزیز منظورم قسمت پایینی این پنجرس! نمودار میله ای(همین نمودار که میله های نارنجی و سبز داره)!!!!!!!!!! میگم واحدش بر حسب چیه؟ البته تو قسمت نتورک اکتیویتی

kasi58
25-04-2011, 05:18
این network monitor کدوم قسمت کسپر هست...؟

Dr Hannibal
25-04-2011, 06:54
این network monitor کدوم قسمت کسپر هست...؟

روی کسپرسکی کلیک راست کنید. tools و نتورک مانیتور

Karkas20
25-04-2011, 08:29
عزیز منظورم قسمت پایینی این پنجرس! نمودار میله ای(همین نمودار که میله های نارنجی و سبز داره)!!!!!!!!!! میگم واحدش بر حسب چیه؟ البته تو قسمت نتورک اکتیویتی

واحدخاصی نداره !!

از کمترین واحد شروع میشه تا به بالاترین برسه.

همونی که دیروز خدمتتون عرض کردم // در سربرگ نتورک اکتیویتی چیزی نمایش داده نمیشه ...فقط اعداد زده میشه

این گزینه که نوشته : incoming trafic:54.48 این واحد باید کیلو بایت باشه که هرچی ترافیک بالاتر میره // این اعداد و نمودار هم بالاتر میرن.

در سربرگ نتورک ترافیک شما بهتر متوجه میشید.

ولی اشتباه نکنید در نتورک ترافیک // کل ترافیک شما را زده.

منظور من از این مثال این بودش که در سربرگ نتورک اکتیویتی اگر چه در کنار نمودار نارنجی و سبز هیچ واحدی درج نشده ولی از سربرگ نتورک ترافیک متوجه میشید که واحد نتورک اکتیویتی از کمترین واحد شروع میشه و به واحد های بالاتر میرسه ولی چون در نتورک اکتیویتی ترافیک مورد برسی قرار میگیره // این داده های خروجی و ورودی به یک صورت نیست که افزایش پیدا کنه // بلکه هر نموداری که رد میشه از این جدول دنباله نمودار قبلی هست ولی کسپر میاد ترافیک را جدا جدا میکنه تا کامل مورد برسی قرار بده.

saeedss
25-04-2011, 19:42
با سلام
کاسپر اسکای بعضا فایلی های exe رو پاک میکنه.
حالا سوالم اینه که آیا واقعا این فایلها ویروسی هستن که پاکشون میکنه؟
و اینکه از کجا باید تنظیم کنم که هر ویروسی رو که پیدا کرد اتوماتیک پاکشون کنه؟
اگه بخام دستی خودم تک تک ویروس ها رو پاک کنم از کجا باید تنظیم کنم؟

Karkas20
25-04-2011, 19:58
با سلام

شاد فایلی که شما دارید مخرب باشه و یا با مخربی الوده شده باشه.

که پاک میکنه.

خودش اتواتیک هست برای ریمو کردن مخرب هایی از دسته تروجان و ویرویس و کرم // ولی ادور ها را از کاربر سوال میکنه که ریموش کنم یا نه.

باید وارد این سربرگ بشید و هر مخربی که پیدا کردید // را با کلیک راست یا گزینه prosece یا گزینه delete را بزنید .

اگر فایل قرنطینه شده باشه باید شما گزینه delete را بزیند ولی اگر مخرب شناسایی کرده شما باید گزینه procese را بزنید.

این هم جایی که باید بهش مراجعه کنید:

wordship
25-04-2011, 20:43
با سلام
شما تا حدودی میتونید برای فایل های شناسایی شده قوانینی تنظیم کنید با توجه به شکل

Help118
26-04-2011, 02:00
نصب BWMeter.5.4.1 در کنار کاسپر اختلالی ایجاد نمیکنه و میتونه برای سیستم سودمند هم باشه؟

Karkas20
26-04-2011, 08:34
نصب BWMeter.5.4.1 در کنار کاسپر اختلالی ایجاد نمیکنه و میتونه برای سیستم سودمند هم باشه؟

با این برنام بنده کار نکردم.

ALI16437
26-04-2011, 10:10
دوستان سلام
میخواستم بپرسم حداقل قیمتی که میشه kis2011 را تهیه کرد
البته از شرکتهای معتبر چنده و از کجاست
یکی از دوستان یک شرکتی رو معرفی کرد که تک کاربرشو به قیمت
20 تومان می داد ولی اسم شرکتش تو سایت کاسپر
به عنوان نماینده نبود
مرسی.

Karkas20
26-04-2011, 10:35
دوستان سلام
میخواستم بپرسم حداقل قیمتی که میشه kis2011 را تهیه کرد
البته از شرکتهای معتبر چنده و از کجاست
یکی از دوستان یک شرکتی رو معرفی کرد که تک کاربرشو به قیمت
20 تومان می داد ولی اسم شرکتش تو سایت کاسپر
به عنوان نماینده نبود
مرسی.

برای نسخه اینترنت سکیوریتی بین 45 تا 50هزار تومان.

لایسنس هایی که میزنن 20 هزار تومن // لایسنس هایی برای نسخه های هندی یا نسخه هایی که میشه باهاش کسپر نسخه انگلیسی هم باهاش اکتیو کرد. که برای استفاده یا باید با وی پی ان اکتیو کنید سریال را با با ------.

این دو تا سایت ببینید :

Life24
26-04-2011, 10:39
internet security 2011 جیگر ما رو خون کرد
اپدیت نمیشه میخوام کی رو بزنم بهش
Browse رو نمیاره فله ای یک کدی زدم و اوکی کردم باز نشد

Dr Hannibal
26-04-2011, 11:14
internet security 2011 جیگر ما رو خون کرد
اپدیت نمیشه میخوام کی رو بزنم بهش
Browse رو نمیاره فله ای یک کدی زدم و اوکی کردم باز نشد

قبل از خون جگر شدن این جا سوال کنید :-)

پست زیر رو بخونید.

موفق باشید

albalou
26-04-2011, 11:21
هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. سودمند؟ خب شما میتونید به خوبی از پهنای باندتون و میزان مصرف تراtفیکتون مطلع بشید. میتونید ساعات رایگان رو به عنوان فیــلتر به برنامه معرفی کنید تا غیر فعال بشه.

Life24
26-04-2011, 11:22
قبل از خون جگر شدن این جا سوال کنید :-)

پست زیر رو بخونید.

موفق باشید

به خدا صد بار زدم
هم اینترنت وصل بود هم در حالت قطع
اصلا وقتی اینترنت قطع باشه به سرورش وصل نمیشه که بخواد بگه کد اشتباهه
همون جوری رو حالت کانکت به سرور میمونه
رو حالت وصل اینترنت هم میگه کد اشتباه هست و برمیگرده
ویندوز هم 7 هست

Life24
26-04-2011, 11:30
فمیدم
باید یکم صبر کنیم در حالت اینترنت قطع تا خودش پیغام بده من زود میزدم میرفت و صبر نمیکردم
اقا تشکر

Dr Hannibal
26-04-2011, 11:30
به خدا صد بار زدم
هم اینترنت وصل بود هم در حالت قطع
اصلا وقتی اینترنت قطع باشه به سرورش وصل نمیشه که بخواد بگه کد اشتباهه
همون جوری رو حالت کانکت به سرور میمونه
رو حالت وصل اینترنت هم میگه کد اشتباه هست و برمیگرده
ویندوز هم 7 هست

اشتباه شما این بوده که مثل ور ژن قبل می خواهید کد اشتباه بزنید تا brows بیاد. 2011 فرق کرده. :46:

یه بار دیگه پست رو بخونید کدی که لازمه رو باید بزنید.

اگر زدید نشد یعنی نسخه شما ایراد داره یا کرک کرده بودید و حالا کلا لایسنس کسپرسکی بلاک مونده.

نصب مجدد و خوندن پست بالا.

موفق باشید

wordship
26-04-2011, 21:18
92 اسکرین شات از تمامی قسمت های کسپرسکی ورژن 2012

:

Havbb
26-04-2011, 23:57
سلام
آدرس اون قسمت از سایت کسپر که میتونم آپدیت ها را برای KIS دانلود کنم میخوام.
مرسی

Karkas20
27-04-2011, 06:32
سلام
آدرس اون قسمت از سایت کسپر که میتونم آپدیت ها را برای KIS دانلود کنم میخوام.
مرسی

کسپرسکی اپدیت های ورژن 5 و 6 و 7 را روی سایت خود قرار میده و برای دانلود اپدیت ورژن 9 و 11 شما به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید و هر هفته اپدیت جدید را میتونید دانلود کنید.

بد نیست این تایپیک هم مشاهده کنید:

kasi58
27-04-2011, 09:27
سلام من الان ۲۰۱۱kasper internet security دارم...
چجوری می‌تونم از آپدیت‌های --------- استفاده کنم..؟
باید از اولremove کنم بعدش جاش فایل گذشته شده را که حدود ۱۰۰ مگ هست installکنم...؟

Karkas20
27-04-2011, 09:44
سلام من الان ۲۰۱۱kasper internet security دارم...
چجوری می‌تونم از آپدیت‌های --------- استفاده کنم..؟
باید از اولremove کنم بعدش جاش فایل گذشته شده را که حدود ۱۰۰ مگ هست installکنم...؟

شما همون فایل های اپدیت که دانلود کردید را به صورت افلاین اپدیتش کنید:

مانند این تصویر پایین روش را انجام بدید..نیازی نیست کسپر را ریموش کنید و بعدش اپدیت سافت گذر را اکستراک کنید و فلدر را در تنظیمات کسپر بهش بدید و در منو اصلی کسپر گزینه اپدیت شور را بزنید تا اپدیت شود.

kasi58
27-04-2011, 11:16
سلام ..چند تا سوال..
۱..آپدیت هایی که تا امروز انجام دادم با offline update تداخل ندارند...؟
۲..چرا اینقدر حجم update offline زیاد است..؟
3..هنگام انجام این کار باید اینترنت قطع باشه...؟

Karkas20
27-04-2011, 12:26
سلام ..چند تا سوال..
۱..آپدیت هایی که تا امروز انجام دادم با offline update تداخل ندارند...؟
۲..چرا اینقدر حجم update offline زیاد است..؟
3..هنگام انجام این کار باید اینترنت قطع باشه...؟

جواب:

1.اپدیتی که شما قراره ازش استفاده کنید میاد جای اپدیت اصلی و تاریخش میشه همون اپدیت افلاین که با تغییر سرور و گذاشتن روی سرور کسپر و بااپدیت انلا , تاریخ اپدیت بروز میشه // شاید 6 مگ اپدیت بشه.

2.خب کسپرجدایی از اپدیتاش // اپدیت بلک لیست // اپدیت وصله های امنیتی // اپدیت فایروال و سایت های الوده هم به دیتابیسش اضافه میکنه . برای همین حجم اپدیت ها بالا میره.

3.فرقی نداره...چون سرور شما روی گزینه افلاین هست : چه انلاین باشید و چه افلاین کسپر اپدیت میشه.

فقط اگر خواستی اپدیتا برات ذخیره شون , وارد تنظیمات اپدیت بشو و قبل از اپدیت کردن // تیک گزینه copy update to folder را بزن..تا در مسیری که برات مشخص کرده..ذخیره شون.

wordship
27-04-2011, 13:49
با سلام
کسپرسکی 2012 نسخه بتا رو نصبش کردم حجمش فقط 66 مگ بود!!
خیلی هم خوبه با اینکه بتا هست تا الان با هاش مشکلی نداشتم!! ن با فایر فاکس و نه با ماولر بایت و نه با .. تداخلی نداره!
راحت اپدیت میشه و..
کلا اینترفیس خیلی جالبی داره قسمت ksn که در نسخه 2011 خیلی مشخص نبود و فقط در تشخیص برخی از ویروس ها مینوشت با
ksn شناسایی کنه در نسخه 2012 پیشرفت بسزایی کرده و کلا بخشی به این نام تویه پنجره کسپرسکس قابل مشاهده هست که به بررسی انلان فایل ها میپردازه و توسط خانواده کسپر این فایل رو بررسی میکنه منظورم از خاواده کسپر کاربراش هستن
اینم عکسی از قسمت ksn یا همون کلاد اسکنش

میتونید با حجم 66 مگ از این لینک دانلودش کنید و خیالتون هم از بابت باگ و.. راحت باشه
دانلود:
.............
ولی حجم اپدیتش حدود 70 مگی میشد
.....
درست یادم نیست چون چند بار وسط اپدیت قطع و وصلش کردم

kasi58
27-04-2011, 16:47
جواب:

1.اپدیتی که شما قراره ازش استفاده کنید میاد جای اپدیت اصلی و تاریخش میشه همون اپدیت افلاین که با تغییر سرور و گذاشتن روی سرور کسپر و بااپدیت انلا , تاریخ اپدیت بروز میشه // شاید 6 مگ اپدیت بشه.

2.خب کسپرجدایی از اپدیتاش // اپدیت بلک لیست // اپدیت وصله های امنیتی // اپدیت فایروال و سایت های الوده هم به دیتابیسش اضافه میکنه . برای همین حجم اپدیت ها بالا میره.

3.فرقی نداره...چون سرور شما روی گزینه افلاین هست : چه انلاین باشید و چه افلاین کسپر اپدیت میشه.

فقط اگر خواستی اپدیتا برات ذخیره شون , وارد تنظیمات اپدیت بشو و قبل از اپدیت کردن // تیک گزینه copy update to folder را بزن..تا در مسیری که برات مشخص کرده..ذخیره شون.

این فایلoffline update میاد جای Update distribution می‌شینه..؟
چون الانUpdate distribution من219 مگ هستش،،به نظر شما از offline updateاستفاده کنم بهتره ...یا بگذارم خودشonline آپدیت کنه..?

Karkas20
27-04-2011, 17:10
این فایلoffline update میاد جای Update distribution می‌شینه..؟
چون الانUpdate distribution من219 مگ هستش،،به نظر شما از offline updateاستفاده کنم بهتره ...یا بگذارم خودشonline آپدیت کنه..?

این افلاین فلدر الان فایل هاش در این پوشه Update distribution ذخیره شده / برای استفاده fبرای موارد خاص.

درسته باید همین حجمش شده باشه // منظورم 219 مگابایت هست.

اصلا افلاین استفاده نکنید چون روزی کلی ویروس منتشر میشن که شاید اپدیتتون پروز نباشه ..الوده بشید.

به نظر من سرور اپدیت را ببرید روی همون سرور پیشفرض اصلی کسپر و از طریق انلاین از این به بعد اپدیت کنید و هرچی اپدیت هم کنید وارد این پوشه میشود:Update distribution

kasi58
27-04-2011, 17:23
من هنوز فایل offline updateاجرا نکردم...چه جوری افلاین فلدر الان فایل هاش در این پوشه Update distribution ذخیره شده ؟؟
می‌خوام ببینم اجراش کنم یا نه..؟

چه مزیتی نسبت به الان که اجرا نکردم داره..؟

Karkas20
27-04-2011, 19:55
من هنوز فایل offline updateاجرا نکردم...چه جوری افلاین فلدر الان فایل هاش در این پوشه Update distribution ذخیره شده ؟؟
می‌خوام ببینم اجراش کنم یا نه..؟

چه مزیتی نسبت به الان که اجرا نکردم داره..؟

خوده کسپر برات بعد از اپدیت شدن در این فلدر ذخیره میکنه : Update distribution

بستگی به میل خودت داره...که اگر اپدیت ذخیره شده داشتی و خواستی ویندوز عوض کنی..میتونی از ذخیره اپدیتا برداشت کنی و در درایوی ذخیره و بعد از نصب مجدد ویندوز کسپر را نصب و با اپدیت ذخیره شده // اپدیتش کنی.

از این بیشتر نمیتونم توضیح بدم !!

shahabprince
28-04-2011, 11:27
سلام.
با اینکه من امیدی به کسپر نداشتم ولی امروز نسخه ی 2012 بتا رو دانلود کردم.
به نظرم کسپر داره یه کارایی انجام میده و میشه پیشرفت رو تو نسخه ی 2012 اون دید.
کسپرسکای زودتر از اینها باید بخش cloud protection رو تو محصولاتش قرار میداد.
من منتظرم تا ببینم که نسخه ی 2012 فاینال چیکار میکنه.

taskforce-141
28-04-2011, 11:35
سلام دوستان میشه یه راه پیشنهاد کنید برای جلوگیری کسپر اسکای برای غیر فعال کردن نرم افزارهای کرک شده؟

wordship
28-04-2011, 12:22
سلام.
با اینکه من امیدی به کسپر نداشتم ولی امروز نسخه ی 2012 بتا رو دانلود کردم.
به نظرم کسپر داره یه کارایی انجام میده و میشه پیشرفت رو تو نسخه ی 2012 اون دید.
کسپرسکای زودتر از اینها باید بخش cloud protection رو تو محصولاتش قرار میداد.
من منتظرم تا ببینم که نسخه ی 2012 فاینال چیکار میکنه.
کلاد پروتکشن همون Ksn بود که تویه نسخه قبلش هم وجود داشت

Dr Hannibal
28-04-2011, 17:26
سلام دوستان میشه یه راه پیشنهاد کنید برای جلوگیری کسپر اسکای برای غیر فعال کردن نرم افزارهای کرک شده؟

پست زیر:

Help118
28-04-2011, 20:43
بهترین تنظیمات اینترنت سکیوریتی کاسپر رو واسه یه کاربر خانگی دارید؟

wordship
29-04-2011, 07:42
بهترین تنظیمات اینترنت سکیوریتی کاسپر رو واسه یه کاربر خانگی دارید؟
:

ittools
29-04-2011, 09:07
سلام

من تازگی لپ تاپ asus خریدم که ویندوز 7 داره خودم در حال حاضر از kaspersky anti viros 7 و zone alarm بر روی ویندوز اکس پی روی کامپوتر استفاده میکنم چون میتونم به صورت آفلاین آپدیت کنم حالا میخواستم ببینم کدوم ورژن از kaspersky anti viros رو بهتره روی لپ تاپ نصب کنم که دردسر نداشته باشه الان نسخه 11.0.2 رو دارم از کجا میتونم آپدیت هفتگی آفلاین دانلود کنم ؟

ممنون :11:

Mr Unknown
29-04-2011, 10:46
دوستان من تا حالا آنتی ویروس نداشتم رو سیستمم:دی
الان اومدم کسپر نضب کردم
ولی از وقتی نضبش کردم سرعت دانلودم به شدت افت کرده..حتی وقتی Pause هم میکنم همینجوریه
ولی وقتی کسپر رو پاک میکنم درس میشه
مشکل چیه؟

Karkas20
29-04-2011, 10:51
سلام

من تازگی لپ تاپ asus خریدم که ویندوز 7 داره خودم در حال حاضر از kaspersky anti viros 7 و zone alarm بر روی ویندوز اکس پی روی کامپوتر استفاده میکنم چون میتونم به صورت آفلاین آپدیت کنم حالا میخواستم ببینم کدوم ورژن از kaspersky anti viros رو بهتره روی لپ تاپ نصب کنم که دردسر نداشته باشه الان نسخه 11.0.2 رو دارم از کجا میتونم آپدیت هفتگی آفلاین دانلود کنم ؟

ممنون :11:

شما میتونید از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اپدیت ها را به صورت هفتگی دانلود کنید ولی حجم اپدیت ها به صورت کلی هست که حدود 120 مگ میشه.

خوده سایت کسپر برای این نسخه اپدیت افلاین قرار نداده.

Dr Hannibal
29-04-2011, 11:45
دوستان من تا حالا آنتی ویروس نداشتم رو سیستمم:دی
الان اومدم کسپر نضب کردم
ولی از وقتی نضبش کردم سرعت دانلودم به شدت افت کرده..حتی وقتی Pause هم میکنم همینجوریه
ولی وقتی کسپر رو پاک میکنم درس میشه
مشکل چیه؟

idm رو پاک کنید.

یک بار دیگه نصب کنید بدون کرک . به روش زیر فقط با سریال ریجیستر کنید.

روش زیر حتی ورژن های 6 به بالارو هم به شکل تمیز ریجیستر میکنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Help118
30-04-2011, 22:33
تاریخی رو کسپر واسه ریلیز اینترنت سکیوریتی 2012 مشخص کرده؟ کسانی که از نسخه بتای اون استفاده کردند چه تفاوتهایی با محصول قبلیش احساس کردند؟

AMINGERAMI
01-05-2011, 11:22
سلام...

من دیسک نجات رو بوسیله خود کسپر خیلی وقت پیش دان کردم..... حالا که میخواهم دیسک نجات رو با آپدیت جدید بسازم میخواهد که فایل ایزو رو آپدیت کنه... آپدیتش چه قدر طول میکشه؟ (چند مگ هست؟)

یه آنتی ویروسی معرفی کنید که ساخت دیسک نجاتش بی درد سر باشه!!!!! (نود که باید 900 مگ برنامه دان کنی.... آویرا که نمیشه....کسپر هم پدر آدمو در میاره....نورتون هم نمیشه....)

kasi58
01-05-2011, 14:01
از وقتی‌ اینترنت سکیوریتی کسپر ۲۰۱۱ گذشتم رو رایانه, هارد به شدت کار می‌کنه...
فن cpu هم همیشه روشن هست..کلا کامپیوترم کند شده..
ویندوز اکس‌پی... 1GB ram DDRII....
قبلان پانداsecurity داشتم اینطور نبود
آیا تو setting جائی‌ هست که ۱ مقدار از این فشارش رو رایانه کم کنم..؟

AlexanderMahone
01-05-2011, 14:12
سلام...

من دیسک نجات رو بوسیله خود کسپر خیلی وقت پیش دان کردم..... حالا که میخواهم دیسک نجات رو با آپدیت جدید بسازم میخواهد که فایل ایزو رو آپدیت کنه... آپدیتش چه قدر طول میکشه؟ (چند مگ هست؟)

یه آنتی ویروسی معرفی کنید که ساخت دیسک نجاتش بی درد سر باشه!!!!! (نود که باید 900 مگ برنامه دان کنی.... آویرا که نمیشه....کسپر هم پدر آدمو در میاره....نورتون هم نمیشه....)
عزیز دیسک نجات بیت دفندر دوستام میگن کم دردسر تره اما خودم ازش استفاده نکردم جدیدا توی سایت سافت پدیا دیسک نجات اف سیکیور هم اومده فکرکنم اونم عالی عمل کنه اما ازشون استفاده نکردم بخاطر راهنمایی گفتم

omid-p30
01-05-2011, 14:38
سلام...

کدوم ورژن و نسخه کاسپر رو داری ؟

AMINGERAMI
01-05-2011, 14:52
من 2011 رو دارم

omid-p30
01-05-2011, 15:47
من 2011 رو دارم
کدوم نسخه ؟ اگر 11.0.2.556 رو داری این برا من هم این مشکل رو داشت که دیسک نجاتش اصلا آپدیت نمیشد.تو فروم کاسپر هم مطرح کردم و به نتیجه ای نرسیدم.ضمن این که متوجه شدم اشکال از سیتم من نیست و بقیه هم این مشکل رو دارند.
اما با نسخه قبل یعنی 11.0.1.400 هیچ مشکلی نداشتم و راحت کمتر از یک دقیقه دیسک نجات رو میشه به شرط نصب و آپدیت بودن کاسپر رو سیستم، آپدیت آفلاین کرد.

Facon_Archi
01-05-2011, 18:26
تاریخ اکسپایر انتی ویروس رو کدوم قسمت مینویسه؟
منظورم همون license valid until هست

wordship
01-05-2011, 18:33

Karkas20
01-05-2011, 18:35

کسپر را اجرا کنید.

پایین صفحه مدت را نوشته که چقدر مانده .

که شما روی این گزینه کلیک کنید تا وارد صفحه دیگری شوید و بالای صفحه نوشته شده که ...تا کی وقت داره.
License 74 days remaining

به فرض مثال.

Karkas20
01-05-2011, 19:29
تاریخی رو کسپر واسه ریلیز اینترنت سکیوریتی 2012 مشخص کرده؟ کسانی که از نسخه بتای اون استفاده کردند چه تفاوتهایی با محصول قبلیش احساس کردند؟

طبق هر سال باید اواسط تابستان نسخه فاینال عرضه بشه ..

شما باید خودتون نسخه بتا را نصب کنید تا تفاوت ها را احساس کنید !!

wordship
01-05-2011, 19:41
تاریخ مشخصی نداره
اما اگر دقت کنید نسخه بتای اون حدود 30 یا 40 روز پیش شایدم کمتر اومد .
لایسنس های این نسخه 91 روزه هستن و باید حداکثر طی91 روزبعد از عرضه نسخه بتا حداقل اولین نسخه رسمی2012 بیاد.
چون کسی که بتای 2012 رو تست میکنه و لایسنسش تموم میشه دیگه دلش نمیخواد که 2011 نصب کنه بلکه دنبال نسخه اصلی 2012 هست . > < احتمال زیاد تا 1ماه دیگه نسخه رسمی 2012 ارائه میشه

amir.blue2
01-05-2011, 22:30
سلام
نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه
من چون هر نرم افزاری که استفاده میکنم کرک شده است
با توجه به این موضوع ایا میشود کاری کرد که هر نرم افزاری خواست از اینترنت استفاده کند کاسپراسکای یک سوال در رابظه با وصل شدن بپرسد حتی در رابظه با فایرفکس و idm
از kis 2011 هم استفاده میکنم
با تشکر

Karkas20
02-05-2011, 08:54
سلام
نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه
من چون هر نرم افزاری که استفاده میکنم کرک شده است
با توجه به این موضوع ایا میشود کاری کرد که هر نرم افزاری خواست از اینترنت استفاده کند کاسپراسکای یک سوال در رابظه با وصل شدن بپرسد حتی در رابظه با فایرفکس و idm
از kis 2011 هم استفاده میکنم
با تشکر

شما مسیر زیر را انجام بدید و برنامه مورد نظر را پیدا کنید :

مسیر زیر رو باز کنید.

setting

app control

application

اینجا شما 4 گروه رو میبینید. گروه هارو ادیت کنید. بخش نتورک رو بیارید. اگر تیک سبز باشه یعنی دسترسی به نت ازاد هست و راحت میتونه کانکت بشه.اگر علامت تعجب یعنی سوال پرسیدن.

این پست هم مشاهده کنید که میتونید hdm را بدون کرک کردن استفاده کنید:

در ضمن نیازی نیست برنامه هایی مثل فایرفاکس را روی سوالی بگذارید و گرنه برای هر اتصال از شما سوال میکنه...به نظر من برنامه هایی که بهش اعتماد ندارید را اینگونه تنظیمش کنید.

ittools
02-05-2011, 21:14
سلام

من این نسخه رو از این لینک دانلود کردم

کاسپراسکای آنتی ویروس 2011
نصب هم کردم و کد 100 روزه هم زدم و فعال شد ولی با کمال تعجب میبینم روی آیکن نرم افزار تو taskbar مینویسه Kaspersky Internet Security در ضمن تو خود نرم افزار هم بالا سمت راست هم این ورژن رو مینویسه ولی پوشه ای که نصب کرده اسمش هست Kaspersky Anti viros حالا نمیدونم این مشکل از کجاست

ممنون :40:

Dr Hannibal
03-05-2011, 08:16
سلام

من این نسخه رو از این لینک دانلود کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکاسپراسکای آنتی ویروس 2011
نصب هم کردم و کد 100 روزه هم زدم و فعال شد ولی با کمال تعجب میبینم روی آیکن نرم افزار تو taskbar مینویسه Kaspersky Internet Security در ضمن تو خود نرم افزار هم بالا سمت راست هم این ورژن رو مینویسه ولی پوشه ای که نصب کرده اسمش هست Kaspersky Anti viros حالا نمیدونم این مشکل از کجاست

ممنون :40:

سریال یا key که انتخاب کردید برای محصولات اینترنت سکیوریتی بوده ، برای اینکه باز به حالت قبل برگرده باید سریال یا key نسخه آنتی ویروس بدید و پیام تغییر ورژن رو تایید کنید.

mohammad_dj96
03-05-2011, 09:36
این ورژن جدید که اومده خوبه ؟!
یا هنوز ورژن کاملش ارایه نشده؟!

M A S 0 U D
03-05-2011, 10:38
سلام کاسپرسکس اینترنت سکوریتی 2011 رو نصب کردم ولی دو تا مشکل در همین ابتدا برام پیش اومده لطفا راهنمایی بفرمایید:
1- موقع بالا اومدن ویندوز کاسپر فوق العاده دیر لود میشه بطوری که تمام برنامه ها بالا میان ولی کاسپر یه دو سه دقیقه ای بعد!!
2- وقتی میخوام سریال بدم به کاسپر سریال متنی میخواد ولی من که دانلود میکنم اکثرا بصورت key هستش چکار کنم؟

Dr Hannibal
03-05-2011, 10:45
این ورژن جدید که اومده خوبه ؟!
یا هنوز ورژن کاملش ارایه نشده؟!

نه خیر صبر کنید تا از حالت آزمایشی خارج بشه.

سلام کاسپرسکس اینترنت سکوریتی 2011 رو نصب کردم ولی دو تا مشکل در همین ابتدا برام پیش اومده لطفا راهنمایی بفرمایید:
1- موقع بالا اومدن ویندوز کاسپر فوق العاده دیر لود میشه بطوری که تمام برنامه ها بالا میان ولی کاسپر یه دو سه دقیقه ای بعد!!
2- وقتی میخوام سریال بدم به کاسپر سریال متنی میخواد ولی من که دانلود میکنم اکثرا بصورت key هستش چکار کنم؟

1_ کسپر نرم افزار سنگینی هست ، سعی کنید ویندوز رو بهینه کنید استارت اپ خلوت کنید طوری که فقط کسپرسکی با ویندوز بالابیاد.

2_ روش key دادن به برنامه. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M A S 0 U D
03-05-2011, 15:16
نمیشه چند روز مونده به اینکه 30 روز تریالش تموم بشه بریم سریال تریالشو remove کنیم دوباره با تریال اکتیو کنیم و 30 روز از اول شروع بشه -من چون تازه نصب کردم امتحان نکردم
یه چیز دیگه : وقتی یه برنامه مثلا مدیا پلیر رو اجرا میکنیم سرعتش اجراش کنده من قبلا نود داشتم اینجور نبود به نظر میرسه کاسپر تاثیر داره نمیشه کاریش کرد که حداقل روی برنامه های امن خود ویندوز تو اجراشون گیر نده
ببخشید

Karkas20
03-05-2011, 15:33
نمیشه چند روز مونده به اینکه 30 روز تریالش تموم بشه بریم سریال تریالشو remove کنیم دوباره با تریال اکتیو کنیم و 30 روز از اول شروع بشه -من چون تازه نصب کردم امتحان نکردم
یه چیز دیگه : وقتی یه برنامه مثلا مدیا پلیر رو اجرا میکنیم سرعتش اجراش کنده من قبلا نود داشتم اینجور نبود به نظر میرسه کاسپر تاثیر داره نمیشه کاریش کرد که حداقل روی برنامه های امن خود ویندوز تو اجراشون گیر نده
ببخشید

شما نسخه کسپر را بگید و همینطور چند بیتی بودن ویندوزتان را تا تریال ریستر ان را براتون قرار بدم. اگر نسخه شما 2011 باشد.

در مورد سوال دومتون چون کسپر میاد موقع اجرا شدن برنامه ای ان را از طریق application control مورد برسی قرار میده برای همین یکم دیر برنامه ای اجرا میشه.

نه این کنترل برنامه ها را نمیشه تغییرشون داد.

M A S 0 U D
03-05-2011, 19:01
شما نسخه کسپر را بگید و همینطور چند بیتی بودن ویندوزتان را تا تریال ریستر ان را براتون قرار بدم. اگر نسخه شما 2011 باشد.
خیلی ممنون-** کاسپرسکی اینترنت سکوریتی 2011 - v11.0.2.556 - ویندوز ایکس پی 32 بیتی**
خیلی لطف میکنید

wordship
03-05-2011, 19:34
خیلی ممنون-** کاسپرسکی اینترنت سکوریتی 2011 - v11.0.2.556 - ویندوز ایکس پی 32 بیتی**
خیلی لطف میکنید
دوست عزیز اگر تریال رو حذف و از اول با تریال اکتیو کنید ادامه روز های باقی مونده رو میشه استفاده کرد نه 30 روز!!
...........
دوم به قسمت app کسپر برید و برنامه های مطمئن رو trust کنید که سبز بشن و بدون هیچ مشکلی و سریع باز بشند

Karkas20
03-05-2011, 21:35
خیلی لطف میکنید

این تریال ریستر..بعد از هر ریست 30 روز کامل میشه و اگر 12 روز باقی مانده بود و شما ریست کردید...12 روز تبدیل به 30 روز میشود.

بهتر هست تیک این گزینه را هم بردارید تا هشدار تریال ریستر به شما نده.

برای ریست کردن زمان استفاده‌ی آزمایشی ابتدا به قسمت Setting برنامه رفته و در بخش Self Defence تیک این Enable Self Defence را بردارید. سپس برنامه از برنامه به طور کامل خارج شوید و فایل تریال ریستر را اجرا کنید و بعد از عملیات کسپر را اجرا کنید در استارت منو و گزینه trial activation را بزنید تا 30 روز دیگر مجوز استفاده بگیرید.

M A S 0 U D
03-05-2011, 21:42
تشکر از شما : Karkas20 و wordship

milaaad
04-05-2011, 01:43
سلام دوستان.من اینترنت سیکیوریتی 2012 رودانلود کردم و هر کاری میکنم که تریال فعالش کنم نمیشه! دلیلش چیه؟
میگه نمیتونهبه سرور وصل شه!

Karkas20
04-05-2011, 07:43
سلام دوستان.من اینترنت سیکیوریتی 2012 رودانلود کردم و هر کاری میکنم که تریال فعالش کنم نمیشه! دلیلش چیه؟
میگه نمیتونهبه سرور وصل شه!

گاهی مواقع همچین مشکلی پیش میاد که بعد از چند روز مشکل بر طرف میشه.

گاهی اوقات سرور کسپر جوابگو نیست.

میشه یک عکس از ارور مورد نظر بگذارید ؟

reza_3722
04-05-2011, 08:03
نسخه 64بیتی واسه 2012 ارائه شده یا بازم پروسه هاش 32بیتیه؟
اگه نباشه که براش متاسفم! دیگه الان AVG هم داره نسخه های 64بیتی ریلیس میکنه

Karkas20
04-05-2011, 08:13
نسخه 64بیتی واسه 2012 ارائه شده یا بازم پروسه هاش 32بیتیه؟
اگه نباشه که براش متاسفم! دیگه الان AVG هم داره نسخه های 64بیتی ریلیس میکنه

شما نیازی نیست برای نرم افزاری یا شرکتی که محصولات امنیتی ارائه میدهد, متاسف باشید!

کسپر همیشه یک نسخه میده بیرون که هم روی 32 و 64 بیتی قابل نصب هست , بدون مشکل.

حتی دیگر شرکت های معتبر هم یک نسخه از هر محصول بیرون میدن که روی 32 و 64 بیتی قابل نصب هستند.

reza_3722
04-05-2011, 08:41
شما نیازی نیست برای نرم افزاری یا شرکتی که محصولات امنیتی ارائه میدهد, متاسف باشید!

کسپر همیشه یک نسخه میده بیرون که هم روی 32 و 64 بیتی قابل نصب هست , بدون مشکل.

حتی دیگر شرکت های معتبر هم یک نسخه از هر محصول بیرون میدن که روی 32 و 64 بیتی قابل نصب هستند.
این حرف از شما بعیده!
اینکه نرم افزار شما قابل نصب روی 64بیت در حالت compatibility باشه یه چیزه
و اینکه کلا پروسس اون نرم افزار 64بیتی باشه یه چیز
نیاز نسخه 64بیت برای برنامه هایی که پردازش مدار هستن کاملا حس میشه
از طرفی این حالت compatibility همچین هم بدون مشکل نیست
توی نسخه 2011 یکی از قابلیت های خوب کسپر روی ویندوزهای 64بیتی قابل اجرا نبود!!

Please Not: Safe Run Mode doesn't work with Microsoft Windows XP x64, and works with limitations on Microsoft Windows Vista x64 and Microsoft Windows 7 x64منبع:

Karkas20
04-05-2011, 09:12
این حرف از شما بعیده!
اینکه نرم افزار شما قابل نصب روی 64بیت در حالت compatibility باشه یه چیزه
و اینکه کلا پروسس اون نرم افزار 64بیتی باشه یه چیز
نیاز نسخه 64بیت برای برنامه هایی که پردازش مدار هستن کاملا حس میشه
از طرفی این حالت compatibility همچین هم بدون مشکل نیست
توی نسخه 2011 یکی از قابلیت های خوب کسپر روی ویندوزهای 64بیتی قابل اجرا نبود!!
منبع:

دوست عزیز

در خوده فروم کسپر هم برای نبود این گزینه در ویندوز 64 بیتی سوال شده که مدیرا پیشنهاد کردن کاربر باید روی فایلی که به صورت exe هست کلیک راست کنند و ان را با گزینه safe run در سند باکس اجرا کنن.

ولی تا اینجا هم حق با شما هست و بنده اشتباه کردم..چون اگر گزینه ای که مد نظر شما هست در نسخه 64 بیتی وچود داشته باشد با فعال کردن ام همه نوع فایلی را میشه در ان محیط مجازی و امن اجرا کرد ولی با کلیک راست و زدن گزینه safe run فقط فایل های که به صورت exe هستن را میشه اجراشون کرد.

موفق باشید.

M A S 0 U D
04-05-2011, 09:14
ببخشید شاید جاش نباشه ولی اگه بخوایم از یه آنتی تروجان کنار کاسپر استفاده کنیم که فقط واسه سرچ گهگاه سیستم باشه کدوم و پیشنهاد میدید (عالیترین و بدون تعصب)ممنون

Karkas20
04-05-2011, 09:16
ببخشید شاید جاش نباشه ولی اگه بخوایم از یه آنتی تروجان کنار کاسپر استفاده کنیم که فقط واسه سرچ گهگاه سیستم باشه کدوم و پیشنهاد میدید (عالیترین و بدون تعصب)ممنون

سوال خود را اینجا مطرح کنید تا دوستان شما را راهنمایی کنن:

mhmb86
04-05-2011, 16:14
سلام دوستان، من ورژن 11.0.2.556 internet security رو نصب کردم و 30 روز تریال رو فعال کردم. الان 2 روز مونده که تموم بشه میشه یه راهنمایی کامل بکنید که قضیه کی و سریال چیه و باید چیکار کنم؟ ممنون

Karkas20
04-05-2011, 16:30
سلام دوستان، من ورژن 11.0.2.556 internet security رو نصب کردم و 30 روز تریال رو فعال کردم. الان 2 روز مونده که تموم بشه میشه یه راهنمایی کامل بکنید که قضیه کی و سریال چیه و باید چیکار کنم؟ ممنون

کی که دوستان میگذارند مانند یک فایل ریجستری هست که بعد از دادن به کسپر , بهتون مجوز استفاده میده تا زمانی که بلاک یا اکسپایر نشه.

سریال را هم یک کد 20 رقمی هست که باید که باید از طریق انلاین اکتوش کرد..که کی میشه در حتالت دیسکانکت کسپر را فعال میکنه و سریال در حالت وصل بودن به نت.

کی پیدا کردنش از سریال راحت تر هست.

برای استفاده از کی میتونید طبق این دو روش عمل کنید:

کی ها با ارم kav میشود برای انتی ویروس وکی ها با نمادkis برای اینترنت سکیوریتی.

شما روي license کليک کن وبه صفحه بد ميري ودر صفحه بعدي دوتا گزينه پايين است که روي دوميش کليک کن.يادت باشه بايد اينترنت شما کامل قطع باشه.
ودر صفحه بعدي اين کد 3TZV1-Z5F9W-DXBWX-Q1KDAرا در کادر مستطيل شکل وارد کن
(و حتی اگر گزینه trial versionفعال هست میتوانید بجای کد از این گزینه هم استفاده کنید.) را وارد و NEXT را بزن که يک ارور مياد که به اينترنت وصل نشد و بروي OK کليک کن و بعدش روي BROWSE و مسير کي هايي که بانام KIS است را بده وبعد OPEN را بزن وبعدش NEXT رابزن ودر اخر FINISH
================================================== =======

روش فعال‌سازی نرم افزار:
برای Active کردن ارتباط خود را از اینترنت قطع کنید. گزینه ای که عبارت Trial دارد را انتخاب کنید و Next را بزنید. برنامه پیغام خطای اتصال به اینترنت را داده و به شما اجازه Browse کردن Key را می دهد. Key قرار داده شده در صفحه دانلود را به آن بدهید.
برای حذف کلید بلک لیست شده از علامت ضربدر قرمز رنگ کنار کلید استفاده کنید.
اگر قبلا از یک Key به صورت Trial استفاده کرده اید و به گزینه Trial فعال نیست کد AR5SK-W2VDP-Q4QRG-V8SR9 را در برنامه قرار داده و به مرحله بعد بروید. برنامه پیغام خطای اتصال به اینترنت را داده و به شما اجازه Browse کردن Key را می دهد. Key قرار داده شده در صفحه دانلود را به آن بدهید. توجه داشته باشید که Activation Code قرار داده شده حتما باید با ورژن هماهنگی داشته باشد.

mhmb86
04-05-2011, 17:13
کی که دوستان میگذارند مانند یک فایل ریجستری هست که بعد از دادن به کسپر , بهتون مجوز استفاده میده تا زمانی که بلاک یا اکسپایر نشه.

سریال را هم یک کد 20 رقمی هست که باید که باید از طریق انلاین اکتوش کرد..که کی میشه در حتالت دیسکانکت کسپر را فعال میکنه و سریال در حالت وصل بودن به نت.

کی پیدا کردنش از سریال راحت تر هست.

برای استفاده از کی میتونید طبق این دو روش عمل کنید:

کی ها با ارم kav میشود برای انتی ویروس وکی ها با نمادkis برای اینترنت سکیوریتی.

شما روي license کليک کن وبه صفحه بد ميري ودر صفحه بعدي دوتا گزينه پايين است که روي دوميش کليک کن.يادت باشه بايد اينترنت شما کامل قطع باشه.
ودر صفحه بعدي اين کد 3TZV1-Z5F9W-DXBWX-Q1KDAرا در کادر مستطيل شکل وارد کن
(و حتی اگر گزینه trial versionفعال هست میتوانید بجای کد از این گزینه هم استفاده کنید.) را وارد و NEXT را بزن که يک ارور مياد که به اينترنت وصل نشد و بروي OK کليک کن و بعدش روي BROWSE و مسير کي هايي که بانام KIS است را بده وبعد OPEN را بزن وبعدش NEXT رابزن ودر اخر FINISH
================================================== =======

روش فعال‌سازی نرم افزار:
برای Active کردن ارتباط خود را از اینترنت قطع کنید. گزینه ای که عبارت Trial دارد را انتخاب کنید و Next را بزنید. برنامه پیغام خطای اتصال به اینترنت را داده و به شما اجازه Browse کردن Key را می دهد. Key قرار داده شده در صفحه دانلود را به آن بدهید.
برای حذف کلید بلک لیست شده از علامت ضربدر قرمز رنگ کنار کلید استفاده کنید.
اگر قبلا از یک Key به صورت Trial استفاده کرده اید و به گزینه Trial فعال نیست کد AR5SK-W2VDP-Q4QRG-V8SR9 را در برنامه قرار داده و به مرحله بعد بروید. برنامه پیغام خطای اتصال به اینترنت را داده و به شما اجازه Browse کردن Key را می دهد. Key قرار داده شده در صفحه دانلود را به آن بدهید. توجه داشته باشید که Activation Code قرار داده شده حتما باید با ورژن هماهنگی داشته باشد.

واقعا ممنون از راهنمایی کاملتون، فقط اینکه از بهترین جایی که میتونم کی ها رو برای اینترنت سکوریتی پیدا کنم و بروز تر باشند کجاست؟ خیلی لطف کردین

Karkas20
04-05-2011, 17:56
واقعا ممنون از راهنمایی کاملتون، فقط اینکه از بهترین جایی که میتونم کی ها رو برای اینترنت سکوریتی پیدا کنم و بروز تر باشند کجاست؟ خیلی لطف کردین

خواهش میکنم دوست عزیز

برای دریافت کی به این تایپیک مراجعه کنید :

Gilopa
04-05-2011, 20:44
یه موضوعی رو گفتم اشاره کنم شاید براتون جالب باشه :
پسر 20 ساله آقای کاسپرسکای مدیر شرکت کاسپرسکای رو اخیرا دزدیده بودند و درخواست مبلغ 4.3 میلیارد دلازی از جناب کاسپرسکای کرده بودند که بالاخره پلیس روسیه آزادش کرد

wordship
05-05-2011, 13:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه سری به فروم کسپر بزن تا دلت بخواد باگ پیدا میکنی:31::10:
پس الکی نگو که بدونه باگه:27:
عزیز لینک دانلود این نسخه هم فقط در فروم کسپر قرار میگیره تا توسط کاربران تست شه ومشکلاتش بر طرف شن!
حتی نسخه رسمی 2011 >11.232 هم باگ داشت
اگر همین نسخه فینال 2011 رو هم مورد بررسی قرار بدن > البته مورد بررسی دقیق و توسط تستر های معتبر> تویه همین نسخه هم مشکل پیدا میشه!
.......
این نسخه بتا 12.300 هست قبلی 12.100 بود! حتی فایل ستاپشون هم فرق میکرد! یکیش 120 مگ بود و این یکی 66 مگه! به نظر شما نسبت به قبل بهینه نشده؟؟
هنوز هم مشکل داره ولی نسبت به نسخه قبل خیلی کمتر .
چرا؟ چون دیگه حداقل مشکلاتی رو که تویه نسخه های قبل داشته رو حتی تویه همین نسخه بتا هم برسی کرده > که از یه سوراخ 10 بار گزیده نشه
..

mohamad_beauty
05-05-2011, 13:15
سلام من با IDM نمیتونم دانلود کنم، ولی وقتی اینترنت سکیوریتی 2011رو پاز میکنم، میتونم دانلود کنم
کجا میتونم تنظیم کنم که کاری به آی دی ام کاری نداشته باشه و بدون متوقف کردن اینترنت سکیوریتی دانلود کنم؟

Dr Hannibal
05-05-2011, 13:29
سلام من با IDM نمیتونم دانلود کنم، ولی وقتی اینترنت سکیوریتی 2011رو پاز میکنم، میتونم دانلود کنم
کجا میتونم تنظیم کنم که کاری به آی دی ام کاری نداشته باشه و بدون متوقف کردن اینترنت سکیوریتی دانلود کنم؟

IDM رو پاک کنید از روش زیر بدون کرک حتی برای ورژن 6 محصول میتونید استفاده کنید.

GOLI87
05-05-2011, 15:29
دوستان من چند روز دیگه به کی احتیاج دارم،می تونین اینجا بذارین:11:

Dr Hannibal
05-05-2011, 15:54
دوستان من چند روز دیگه به کی احتیاج دارم،می تونین اینجا بذارین:11:
جدیدترین کی ها در آخرین پست های تاپیک زیر:

كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohamad_beauty
05-05-2011, 22:21
نه متوجه نشدید منظورم این است که همیشه و تا وقتی که اینترنت سکیوریتی متوقف شده است با دانلود با ای دی ام مشکلی ندارم
و مثل همیشه دانلود دارم اما وقتی اینترنت سکیوریتی فعال میشه موقع دانلود یه پیغامی میاد و اجازه دانلود بهم نمیده

Dr Hannibal
05-05-2011, 22:29
نه متوجه نشدید منظورم این است که همیشه و تا وقتی که اینترنت سکیوریتی متوقف شده است با دانلود با ای دی ام مشکلی ندارم
و مثل همیشه دانلود دارم اما وقتی اینترنت سکیوریتی فعال میشه موقع دانلود یه پیغامی میاد و اجازه دانلود بهم نمیده

بله متوجه شدم ، شما idm رو کرک کردید ، پچ ها md5 فایل اجرایی idm رو تغییر میدن ، به همین دلیل idm از لیست trusted خارج میشه ، اگه idm رو با روش بالا فعال کنید به طور اتوماتک وارد trusted میشه و با دانلود مشکلی نخواهد داشت.

راهه دیگه ای هم داره ،کسپرسکی رو باز کنید ، ستینگ رو بزنید ، قسمت app control حالا روی Setting کلیک کنید ، اینجا idm رو پیدا کنید و روش کلیک راست کنید و به گروه trusted منتقل کنید.

راه اول راه درستیه که معرفی کردم بهتره همان کارو کنید.

موفق باشید

GOLI87
05-05-2011, 22:39
جدیدترین کی ها در آخرین پست های تاپیک زیر:

كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز فکر کنم این پست مشکل داره،لطفا بازبینی کنین

Dr Hannibal
05-05-2011, 22:55
دوست عزیز فکر کنم این پست مشکل داره،لطفا بازبینی کنین

مشکلی نداره ، همین الان آخرین پست اون تاپیک key جدید قرار داده شده.

موفق باشید

wordist
06-05-2011, 22:21
دوست عزیز تا دلت بخواد باگ داره و وقتس از چیزی اطلاعی نداری در موردش اظهار نظر نکن

دادن پست بدون محتوا و بدون دلیل علمی و منطقی ممنوع

دلم نمیخواد بهت توهین کنم ولی میخوای ......

توهین هیچ توجیهی ندارد ....

++

- یک اخطار در کارنامه هر دو کاربر ثبت شد

- در صورت تکرار مجبورم که دسترسی دوستان به انجمن انتی ویروس رو قطع کنم

Karkas20
09-05-2011, 15:17
این گزینه در تنظیمات protectionکسپرسکی موجود هست واقع در web anti virusکه کاربر با فعال کردن این گزینه میتونه دامین هایی که درصد خطرناک و الوده بودن شان بالا هست را توسط کسپرسکی اجازه باز شدن بده یا اجازه بلوک شدن.

با فعال کردن این گزینه ها دامین هایی که پر خطر هستن در لیست کسپر وجود دارد و اگر کاربر خواست سایتی را با دامینی که در لیست کسپر هست باز کنه را با هشدا زرد رنگ کسپر مواجه میشه.

این گئو فیلتر طراحی شده است برای جلوگیری از دسترسی به وب سایت بر اساس متعلق بودن به حوزه منطقه ای که درصد الوده بودن دامین های این مناطق بالا هست. و این گزینه این اختیار را به کاربر میده که از ورود به سایت هایی که مربوط به این مناطق هست, جلو گیری کنه.

برای فعال کردن ان به این مسیر بروید.

و تیک گزینه
Enable filtering by regional domains

را فعال کنید و میتونید بر روی هر دامین کلیک کنید و نوع دسترسی ان را block یا allow یا prompt کنید.

block
بستن خودکار سایت توسط کسپر
allow
اجازه ورود شدن به سایت
prompt
سوالی کردن برای زمانی که میخواهید وارد سایتی بشوید که کسپر از شما سوال میکنه وارد بشوید یا نه

به عنوان مثال:

wordship
09-05-2011, 16:52
این گزینه در تنظیمات protectionکسپرسکی موجود هست واقع در web anti virusکه کاربر با فعال کردن این گزینه میتونه دامین هایی که درصد خطرناک و الوده بودن شان بالا هست را توسط کسپرسکی اجازه باز شدن بده یا اجازه بلوک شدن.

با فعال کردن این گزینه ها دامین هایی که پر خطر هستن در لیست کسپر وجود دارد و اگر کاربر خواست سایتی را با دامینی که در لیست کسپر هست باز کنه را با هشدا زرد رنگ کسپر مواجه میشه.

این گئو فیلتر طراحی شده است برای جلوگیری از دسترسی به وب سایت بر اساس متعلق بودن به حوزه منطقه ای که درصد الوده بودن دامین های این مناطق بالا هست. و این گزینه این اختیار را به کاربر میده که از ورود به سایت هایی که مربوط به این مناطق هست, جلو گیری کنه.

برای فعال کردن ان به این مسیر بروید.

و تیک گزینه
Enable filtering by regional domains

را فعال کنید و میتونید بر روی هر دامین کلیک کنید و نوع دسترسی ان را block یا allow یا prompt کنید.

block
بستن خودکار سایت توسط کسپر
allow
اجازه ورود شدن به سایت
prompt
سوالی کردن برای زمانی که میخواهید وارد سایتی بشوید که کسپر از شما سوال میکنه وارد بشوید یا نه

به عنوان مثال:

ممنون
اینم نحوه فعال کردن به صورت تصویر متحرک

wordship
09-05-2011, 17:41
اموزش تنظیمات کسپرسکی2011 به صورت pdf

دوستان هموطنوری که میدونید امیر اقا (karkas20) تویه یکی ازپست هاشون اموزش تنظیمات کسپرسکی در جهت بهبود عملکردش رو گزاشتن
بنده هم به خاطر اینکه نخواید دنبالش بگردین و.. این اموزشرو به صورت پی دی اف کردم و در اختیار دوستان قرار میدم
با اجازه از امیر :10:
لینک دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10:
همچنین برای مشاهده پست اصلی به این صفحه مراجعه کنید:

timemachine2029
10-05-2011, 12:07
از قسمت فایروال Allow ش کن

Karkas20
10-05-2011, 12:42
نوشته شده توسط mohamad_beauty [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گاهی اوقات هم idm توسط کسپر وارد لیست low restricted

میشه که اجازه دسترسی به اینترنت توسط idm غیرفعال میشه و یا حتی اجرا نمیشه.

که شما باید وارد

setrings

app control

application

بشوید و idm را پیدا کرده و با کلیک راست کردن روی ان // ان را توسط move to group وارد گروه trus کنید این مشکل زمانی پیش میاد که idm که توسط پچی کرک بشه و این باعث میشود md5 ان تغییر کند و یک md5 جایگزین md5 اصلی بشه که از لیست سفید به لیست low rest منتقل بشه .

Help118
10-05-2011, 17:48
از 2012 خبری نیست؟

Karkas20
10-05-2011, 18:06
از 2012 خبری نیست؟

چرا فعلا نسخه بتا وجود داره .

و نسخه فاینال هم بیرون داده نشده.

اگر نسخه فاینال عرضه بشود حتما کاربران لینک دانلود را قرار میدن, برای دانلود.

Dr Hannibal
10-05-2011, 19:43
چرا فعلا نسخه بتا وجود داره .

و نسخه فاینال هم بیرون داده نشده.

اگر نسخه فاینال عرضه بشود حتما کاربران لینک دانلود را قرار میدن, برای دانلود.

اوایل تابستان فاینال میشه ;)

profetional
10-05-2011, 19:48
من با این مشکل مواجه شدم.
به هیچ عنوان نمیشه بهش key داد .قبلی هم حذف نمیشه .
خلاصه هیچ حرکتی نمیشه انجام داد

Dr Hannibal
10-05-2011, 19:55

باید ریمو شه مجددا نصب شه.

نسخه حتی المقدر آخرین ورژن باشه. 11.0.2.556

موفق باشید

profetional
10-05-2011, 20:22
باید ریمو شه مجددا نصب شه.

نسخه حتی المقدر آخرین ورژن باشه. 11.0.2.556

موفق باشید

برای اپدیت راهی هست که 100mb اپدیت نخواد .

wordship
10-05-2011, 20:45
برای اپدیت راهی هست که 100mb اپدیت نخواد .
اگر امروز و همین الان اپدیتش کنید 79 مگ اپدیت میخواد ساعت 9.45 و هیچ راه دیگه ای هم نداره مگر اینکه اپدیت افلاین انجام بدین و بخواید فقط دیتا بیس امروز رو اپدیت کنید

Karkas20
11-05-2011, 08:22

با اجازه از drhaniball

دوست عزیز شما دو کی به نرم افزار دادید که باید یکی از کی ها را ریمو کنید مانند این عکس ها. و در صورت اینکه باز مشکل پا بر جا بود شما باید نسخه را ریمو کنید .

*hamedkhatar*
11-05-2011, 22:46
سلام
بچه ها من چند وقته safe mode رو تو کسپرم ندارم علتش چیه؟
اینم عکسش:

ممکنه به خاطر Key باشه؟
خیلی وقت هم دارمش و Block نشده
برم عوضش کنم ببینم درست میشه یا نه

Karkas20
12-05-2011, 02:40
سلام
بچه ها من چند وقته safe mode رو تو کسپرم ندارم علتش چیه؟
اینم عکسش:

ممکنه به خاطر Key باشه؟
خیلی وقت هم دارمش و Block نشده
برم عوضش کنم ببینم درست میشه یا نه

سلام
روی ویندوزهای 64بیتی این گزینه غیرفعال میشه.
سیف ران اپ فقط روی ویندوز 32بیتی قابل اجرا هست.

milad22222
12-05-2011, 10:34
سلام بر همگی
من KIS 2011 روی سیستمم نصب کردم اون هم در حالت trial. لطفا یک license معتبر به من معرفی کنید
ممنون

Dew Drop
12-05-2011, 10:40
سلام بر همگی
من KIS 2011 روی سیستمم نصب کردم اون هم در حالت trial. لطفا یک license معتبر به من معرفی کنید
ممنون

سلام
سوالتون مربوط به این تاپیک بود

و این پست رو ببینید

gog2000
14-05-2011, 18:38
نباید اینگونه بشه ولی بهر حال راه حل اساسی برای بستن کامل یک هاست توسط KIS

1. به مسیر Settings --> Firewall --> Settings --> Network Packets رفته و بر روی گزینه Add کلیک کنید

2. حال در پنجره Network Rule باید تنظیمات زیر را انجام دهید

الف- Action : یعنی اینکه شما میخواهید فایروال چه کار کند: Allow ( اجازه دادن ) یا Block ( بلاک کردن )

خب چون شما قصد بلاک کردن دارید باید گزینه Block را انتخاب کنید

در ضمن با انتخاب گزینه Write to event log ، هر ارتباطی که قصد ارتباط غیرقانونی دارد را به اطلاع شما میرساند

ب- Network Sevice : به نوع سرویسی که قصد دارید آن را بلاک کنید ، اشاره دارد

اگر قصد بلاک کردن کامل دارید باید گزینه Any Network Activity را انتخاب کنید

ج- Address : خب این قسمت مشخص میکند که با کدام هاست یا سایت کار دارید

اگر سایت خاصی مدنظر شماست باید گزینه سوم یعنی Address from group را انتخاب کنید و بر روی Add کلیک کنید

3. در پنجره Network Address ابتدا نام سایت را مشخص میکنید مثلا Google

سپس آدرس سایت مزبور را در با استفاده از گزینه Add در هر یک از دو قسمت مشخص شده وارد کنید

( بنابه نیاز خود میتوانید در هر دو بخش یا یکی از آنها وارد کنید )

نکته 1 : در این قسمت شما باید آنلاین باشید

نکته 2 : برای وارد کردن آدرس سایت اینگونه وارد کنید بعنوان مثال Google.com

4. در آخر تما پنجره های رو OK کنید و در بخش Network Packets ،

قانون ساخته شده خود را با استفاده از گزینه Move Up به بالای قوانین منتقل کنید

موفق باشید

لطفا این مورد را برای اینترنت سکیورتی 2010 توضیح دهید
چون من میخام ادرس یک سایت را به طور کامل بلکه کنم ولی بعضی از این گزینه ها که شما گفتید را پیدا نکردم

Mohandes mamali
14-05-2011, 22:37
دوستان سلام
من قبلاً از نود32 استفاده می کردم و آن را Unistall کردم تا کسپر رو بریزم اما موقع نصب پیام می ده که Nod 32 می تونه با کسپر Conflict داشته باشه و باید اون را پاک کنید در صورتیکه من nod رو unistall کردم.
ممنون می شم دوستان راهنمائی کنند.

amir.7
14-05-2011, 22:45
دوستان سلام
من قبلاً از نود32 استفاده می کردم و آن را Unistall کردم تا کسپر رو بریزم اما موقع نصب پیام می ده که Nod 32 می تونه با کسپر Conflict داشته باشه و باید اون را پاک کنید در صورتیکه من nod رو unistall کردم.

سلام

به آدرس زیر برید و اون رو اجرا کنید ، به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه .

ask_bl
14-05-2011, 22:55
دوستان سلام

سلام
با Safe mode بیاین بالا و نرم افزار پیوست رو اجرا کنین و Unistall کنین.

gog2000
15-05-2011, 11:34
سلام

ممنون خیلی وقت بود دنبال این نرم افزار می گشتم
البته تا اونجا که یادم میاد من قبلا که از این نرم افزار استفاده کردم در محیط خود ویندوز بود نه Safe mode
حتما باید در Safe mode اجرا کرد؟؟؟؟؟

این نرم افزار فقط همین یک ورژن و نسخه را داره و یا ورژن هایی دیگه ای هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Karkas20
15-05-2011, 12:11
ممنون خیلی وقت بود دنبال این نرم افزار می گشتم
البته تا اونجا که یادم میاد من قبلا که از این نرم افزار استفاده کردم در محیط خود ویندوز بود نه Safe mode
حتما باید در Safe mode اجرا کرد؟؟؟؟؟

این نرم افزار فقط همین یک ورژن و نسخه را داره و یا ورژن هایی دیگه ای هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز بله باید در سیف مد اجرا کنید.
فعلا ورژن دیگری موجود نیست.
پس از اجرا گزینه yروی کیبورد را قراربدید و پس از انجام عملیات از شما درخواست میکنه که برای ریمو کردن عدد 1را وارد کنید که باید روی کیبورد 1را بزنید و بعد از ان enter ‎را فشاردهید تا نود ریموشود.
اگر بعد از عدد 1گزینه دیگر بود که عدد 2داشت باید عدد 2کیبورد را بزنید و بعد enterرا فشاردهید.
شاید برنامه درطول کار فقط از شما زدن عدد 1را کند.
وبعد از انجام کار و ریمو کامل باید عبارت successfully
را نمایش بده که برنامه باموفقیت توانسته نود را پاک کنه.
وپس از پایان عملیات پاک کردن نود.
میتونید باریستارت کردن سیستم وارد ویندوز شوید و انتی ویروس خود را نصب کنید.

wordship
15-05-2011, 15:01
Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition

این هم محصول جدیدی از کمپانی کسپرسکی هستش که 80 دلار قیمت داره!

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این نسخه به این لینک مراجعه نمایید:

helplab
15-05-2011, 16:06
سلام
می تونید از لینک زیر لایسنس رایگان دریافت کنید

*اگرکسی از دوستان لینک دانلود را مستقیم کند ممنون میشم.
*بعد از تمام شدن مدت سه ماه این لایسنس می تونید دوباره مسیر گفته شده را طی کنید و لایسنس رایگان دریافت کنید.

Gallar2
15-05-2011, 18:59
سلام
می تونید از لینک زیر لایسنس رایگان دریافت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید*اگرکسی از دوستان لینک دانلود را مستقیم کند ممنون میشم.
*بعد از تمام شدن مدت سه ماه این لایسنس می تونید دوباره مسیر گفته شده را طی کنید و لایسنس رایگان دریافت کنید.

مهندس اصلاً چیز جالبی نیست من به هیچ کس توصیه نمی کنم نصبش کنند چون داشتم و استفاده می کردم یا علی :11:

Mohandes mamali
15-05-2011, 22:37
سلام

دوست عزیز خیلی ممنون
جواب داد و مشکل حل شد:11:

gog2000
16-05-2011, 09:54
هیچ کس نمیدونه در کاسپراسکای چطور میشه سرور یک سایت خاص را به طور کامل توسط کاسپر بلوکه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Karkas20
16-05-2011, 10:51
هیچ کس نمیدونه در کاسپراسکای چطور میشه سرور یک سایت خاص را به طور کامل توسط کاسپر بلوکه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام سرور را که فکر نکنم بشه بلاک کرد.

ولی سایت مورد نظر را چرا

یا حتی میشه دامین ها هم بلاک کرد.

فقط پست زیر را مشاهده کنید :

تا متوجه بشید چطوری یک سایت با دامین های مختلف را میشه بلاک کرد.

adel28
16-05-2011, 12:14
نسخه Kaspersky PURE v9.1.0.124 از محصولات کاسپرسکی را دانلود و نصب کرده ام.
برای فعال سازی چه باید کرد؟
غیر از تریال ریست راه دیگه ای برای فعال نگه داشتن آن (مثل کلید یا سریال) وجود ندارد؟

Karkas20
16-05-2011, 12:36
نسخه Kaspersky PURE v9.1.0.124 از محصولات کاسپرسکی را دانلود و نصب کرده ام.
برای فعال سازی چه باید کرد؟
غیر از تریال ریست راه دیگه ای برای فعال نگه داشتن آن (مثل کلید یا سریال) وجود ندارد؟

فعلا کی یا سریالی که به صورت مرتب بشود گیر اورد برای این نسخه نیست.

بهترین راه تریال ریستر هست و یا اینکه نسخه را شما بخرید.

gog2000
16-05-2011, 19:31
سلام سرور را که فکر نکنم بشه بلاک کرد.

ولی سایت مورد نظر را چرا

یا حتی میشه دامین ها هم بلاک کرد.

فقط پست زیر را مشاهده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتا متوجه بشید چطوری یک سایت با دامین های مختلف را میشه بلاک کرد.

راستش من کل اون تایپیک را قبلا مطالعه کرده بودم ولی اینکه یک سایت خاص را بلوکه کرد و یا اصلا یک سایت را که ویروسیه و کاسپر تشخیص نداد چطور میشه به کاسپر به عنوان سایت نا امن شناسوند چیزی دستگیرم نشد

من با این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند روز پیش مواجه شدم که بعد بررسی ها معلوم شد ویروسیه

ولی کاسپر اصلا این سایتو ویروسی نشناخت

حالا من میخام یکی کامل توضیح کامل بده این سایت را چگونه به عنوان یک سایت ویروسی به کاسپر بشناسانم یا کلا بلوکش کنم تا دوباره اشتباهن بازش نکنم؟؟؟

Karkas20
16-05-2011, 20:26
راستش من کل اون تایپیک را قبلا مطالعه کرده بودم ولی اینکه یک سایت خاص را بلوکه کرد و یا اصلا یک سایت را که ویروسیه و کاسپر تشخیص نداد چطور میشه به کاسپر به عنوان سایت نا امن شناسوند چیزی دستگیرم نشد

من با این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند روز پیش مواجه شدم که بعد بررسی ها معلوم شد ویروسیه

ولی کاسپر اصلا این سایتو ویروسی نشناخت

حالا من میخام یکی کامل توضیح کامل بده این سایت را چگونه به عنوان یک سایت ویروسی به کاسپر بشناسانم یا کلا بلوکش کنم تا دوباره اشتباهن بازش نکنم؟؟؟

شما باید طبق تنظیمات که لینک را براتون گذاشتم گئو فیلتر کسپر را فعال کنید و هر سایت و دامین که در منطقه ای باشه که درصد الودگیش بالا باشه را..وقتی سایتی را با دامین مشکوک باز کنید کسپر از شما
میخواد بلکش کنید یا اجازه بهش بدید.
این سایتی هم که شما گذاشتید خوده کسپر بلاکش میکنه !

ونیازی نیست کاری انجام بدید.

وقتی سایتی را خواستید باز کنید هشدار زیری امد:

اگر خواستید همیشه بلاک بشه یا اجازه بده باید قبل زدن گزینه yes یا no

در پایین این هشدار گزینه remmeber for this regin

را بزنید و بعد yes یا no کنید.

Help118
17-05-2011, 20:19

این هم محصول جدیدی از کمپانی کسپرسکی هستش که 80 دلار قیمت داره!

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این نسخه به این لینک مراجعه نمایید:

من تو سایت کاسپر این محصول رو دیدم ولی نسخه تریال واسه دانلود نداشت
کلا چه فرقی یا کاسپر خودمون داره؟

rezamono
18-05-2011, 04:30
سلام وقت بخیر
من نسخه اینترنت سکوریتی کاسپراسکای رو میخام. لطفا نسخه مطمئنی رو بهم معرفی کنید
من مدتی نود داشتم اما شنیدم کاسپر خیلی بهتره ممنون میشم اگه یه جای مطمئن رو بهم معرفی بکنید

Mohandes mamali
18-05-2011, 07:14
دوستان لطفاً راجع به Active کردن کسپر هم یک راهنمائی کنید.
ممنون

Karkas20
18-05-2011, 07:15
سلام وقت بخیر
من نسخه اینترنت سکوریتی کاسپراسکای رو میخام. لطفا نسخه مطمئنی رو بهم معرفی کنید
من مدتی نود داشتم اما شنیدم کاسپر خیلی بهتره ممنون میشم اگه یه جای مطمئن رو بهم معرفی بکنید

سلام

این هم نسخه اینترنت سکیوریتی فاینال

Karkas20
18-05-2011, 07:26
دوستان لطفاً راجع به Active کردن کسپر هم یک راهنمائی کنید.
ممنون

این پست را مشاهده کنید :

helplab
18-05-2011, 10:15
مهندس اصلاً چیز جالبی نیست من به هیچ کس توصیه نمی کنم نصبش کنند چون داشتم و استفاده می کردم یا علی :11:

سلام مهندس عزیز
اگر امکان دارد دلایل خودت را بیان ؟
من نمی دونم چرا نمی تونم دانلودش کنم اگر لینک مستقیم دارید لطف کنی ممنون می شم.:10:
من با نسخه 2010 کار کردم مشکلی نداشت.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:8:

rezamono
18-05-2011, 14:53
سلام

این هم نسخه اینترنت سکیوریتی فاینال

این نیاز به کرک یا چیز خاصی نداره ؟ راحت کار میکنه؟

Karkas20
18-05-2011, 16:01
این نیاز به کرک یا چیز خاصی نداره ؟ راحت کار میکنه؟

یک ماه تریال بهت مجوز استفاده میده ( الته باید کسپر را اجرا کنی و در پایین صفحه روی گزینه license کلیک کن و به صفحه بعدی هدایت میکنه که در پایین صفحه دو گزینه هست که روی گزینه دوم کلیک کنید و در صفحه بعدی روی گزینه ای که trial version
کلیک کنید و به سرور وصل بشید تا 30 روز تریال را بهتون بده.

تاریخ سیستم هم باید به میلادی باشه.
ولی برای دفعات بعدی باید کی یا سریال بهش بدی تا اکتیو بشه.

Mohandes mamali
18-05-2011, 22:06
مشکل من با کی ها هست. یک فایل زیر از کی ها دارم که تاریخ هم دارند حالا نمی دونم که کدومشون رو باید انتخاب کنم؟
چندتا رو همین جوری انتخاب کردم اما اکتیو نشد

Karkas20
19-05-2011, 07:20
مشکل من با کی ها هست. یک فایل زیر از کی ها دارم که تاریخ هم دارند حالا نمی دونم که کدومشون رو باید انتخاب کنم؟
چندتا رو همین جوری انتخاب کردم اما اکتیو نشد

اگر موقع کی دادن نوشته بود که blocked یعنی کی از کار افتاده.

خب باید همه کی ها را تست کنید تا یک دونش اکتیو باشه.

نسخه شما ورژن چند هست ؟

انتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی ؟

wordship
19-05-2011, 18:21
با سلام
نمیدونم چرا امروز کسپر من با وجود اپدیت بودن
داره ایقدر اپدیت دریافت میکنه
عکس

کسی میدونی مشکلش چیه؟
راستی من فقط تنظیمات کسپر رو از اقا امیر گرفتم و تویه کسپر خودم لود کردم
ممکنه ربط داشته باشه؟

Mohandes mamali
19-05-2011, 18:23

نسخه شما ورژن چند هست ؟

نسخه 2011 و سکیوریتی هست
از کدوم تاریخ باید شروع کنم؟

ali_disslove
19-05-2011, 19:25
با سلام خدمت همگی دوستان

من 6 ماه بود از کومودو استفاده میکردم و عااااااااالی بود اما مشکلی که اخیرا باهاش داشتم این بود که وقتی روی سیستم بود هیچ وی پی انی سند و ریسیو نداشت

تا اینکه مجبور شدم پاکش کنمو وی پی انم درست شد

2تا سوال در مورد کسپر دارم:

1-کسپر مشکلی که در بالا گفتمو نداره ؟هیچ کس این مشکلو نداره ؟چون کومودو هم فقط بعضیا باهاش مشکل داشتند

2- من قبلا از کسپر استفاده میکردم واقعا فعال سازیش اشک آدمو در میاورد -هنوزم همین طوره ؟

3-پیشنهاد بهتری دارید به جای کسپر؟

Dr Hannibal
19-05-2011, 20:42
با سلام خدمت همگی دوستان
من 6 ماه بود از کومودو استفاده میکردم و عااااااااالی بود اما مشکلی که اخیرا باهاش داشتم این بود که وقتی روی سیستم بود هیچ وی پی انی سند و ریسیو نداشت
تا اینکه مجبور شدم پاکش کنمو وی پی انم درست شد
2تا سوال در مورد کسپر دارم:
1-کسپر مشکلی که در بالا گفتمو نداره ؟هیچ کس این مشکلو نداره ؟چون کومودو هم فقط بعضیا باهاش مشکل داشتند
2- من قبلا از کسپر استفاده میکردم واقعا فعال سازیش اشک آدمو در میاورد -هنوزم همین طوره ؟
3-پیشنهاد بهتری دارید به جای کسپر؟

اینجا فقط مباحث مربوط به کسپرسکی هست. تریال ریستر در پست اول معرفی شده.

مشکلی هم با وی پی ان های معمول نداره.

Mohandes mamali
20-05-2011, 06:19

نسخه شما ورژن چند هست ؟

نسخه 2011 و سکیوریتی هست

Dr Hannibal
20-05-2011, 09:16
نسخه 2011 و سکیوریتی هست

کی های شما kis11 هست.

تاریخ سیستم رو به میلادی و دقیق کنید.

Help118
20-05-2011, 16:30
کسی نمیدونه

چه فرقی با کاسپر خودمون داره؟

wordship
20-05-2011, 17:44
کسی نمیدونه

چه فرقی با کاسپر خودمون داره؟
عزیز تویه همون پست هم گفتم برای اطلاعات بیشتر به اینجا:
مراجعه کنید
کردین؟؟
جواب نگرفتین؟
اخه کجا معتبر تر از خود سایت کسپر در رابطه با این محصول؟
.

ali_disslove
20-05-2011, 17:48
اینجا فقط مباحث مربوط به کسپرسکی هست. تریال ریستر در پست اول معرفی شده.

مشکلی هم با وی پی ان های معمول نداره.

چه ربطی داشت ؟مگه من از آنتی دیگه ای اینجا سوال کردم ؟لطفا با دقت بیشتر بخونید

عرض کردم من با کومودو این مشکلو داشتم آیا کسپر هم این مشکل رو داره ؟

یعنی هیچ کس مشکل نداره ؟چون با کومودو هم هر کسی ایراد نداشت

یعنی ممکنه به وی پی انی که کومودو ایراد میگرفت کسپر هم بگیره ؟

الان آخرین ورژن کسپر که هیچ ایرادی نداشته باشه و فعال سازی یا همون تریال ریستر هم روش کار بده چیه ؟

اون وقت در حالت تریال عین یه نسخه کامل و خریداری شده کار میده ؟یا بعضی امکاناتش غیر فعاله ؟