PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

saeed258s
06-11-2008, 11:46
برای پاک کردن کامل محصولات AVG و نصب کسپرسکی

1- برنامه زیر را دانلود کنید

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownloads%2Fproducts2009%2Favg8.zip)

2- فایل مزبور را از حالت فشرده خارج کرده و فایل KLeaner.exe را اجرا کنید

3- منتظر باشید تا برنامه کار پاکسازی را به اتمام برساند و در آخر سیستم را ریستارت کنید

4- کسپرسکی را نصب کنید

دروود
من این برنامه رو دانلود کردم،اما اجرا نمیشود!!!!هر کاری کردم هیچ چیزی نیومد،حتی گفتم شاید پشت زمینه کاراش رو انجام داده،سیستم رو ری استارت کردم،کسپی رو می خواستم نصب کنم،اما باز هم با همنو پیغام وجود AVG مواجه شدم!!!

majid20
06-11-2008, 13:47
دروود
من این برنامه رو دانلود کردم،اما اجرا نمیشود!!!!هر کاری کردم هیچ چیزی نیومد،حتی گفتم شاید پشت زمینه کاراش رو انجام داده،سیستم رو ری استارت کردم،کسپی رو می خواستم نصب کنم،اما باز هم با همنو پیغام وجود AVG مواجه شدم!!!
شما وقتی فایل زیپ را حالت فشرده خارج کردید ، باید تمام محتویات آن را در یک پوشه گذاشته و اجرا کنید

با اینحال چنانچه برنامه کار نکرد میتوانید دستی ، آن را از رجیستری پاک کنید

1- از منوی Start وارد Run شده و عبارت Regedit را تایپ کرده و Enter بزنید

2- به زیر شاخه های زیر رفته و فولدر AVG را پاک کنید

برای ویندوز XP

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\AVG8Uninstall

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AVG\Avg8

برای ویندوز Vista

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Uninstall\AVG8Uninstall

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\AVG\Avg8

majid20
06-11-2008, 14:35
من کاسپر رو طبق تنظیماتی که در تاپیک مورد نظر هست , تنظیم کردم. با توجه به اون تنظیمات, حالت Self-Defense که فرمودید, فعال هست(و با این تنظیمات در موقع اجرا تک تک فایل ها رو چک میکنه؟) و یا باید تنظیمات خاص دیگری رو انجام بدم???
نخير اين Self-Defnse کسپرسکى نيست که اقدام به اسکن هر کدام از پروسه هاى فعال ميکنه

کسپرکسى دو گارد داره : يک گارد براى دفاع از سيستم شما در برابر تهديدات

و يک گارد هم براى دفاع از خودش در برابر هرگونه تغييراتى که چه عامل مخرب و چه کاربر قصد ايجاد آن در فايلهاى کسپرسکى دارند

گارد فعال سيستمى کسپرسکى رو به اصطلاح On-Access و به گارد دفاعى خود کسپرسکى هم خاصيت Self-Defense ميگن

و بعضی وقت ها هم در زمان اسکن مثلا همین dvd بازی , از مقدار فضای خالی درایو ویندوز (C) کم میشه. لطفا در این باره هم توضیح بدید؟؟
خب کسپرسکی همواره در هنگام اسکن یک سری فایهای Temp ایجاد میکنه

منهای موارد فوق در هنگام اسکن فایلهای آرشیو انها را در محیط ایزوله شده ای در پوشه مخصوص خود تست میکند

و موارد دیگر

برای قسمت Scan کسپر یکسری تنظیمات گفته شده که مثلا هوش مصنوعی روی حالت Deep Scan باشه و دوقسمت Signature scan of vulnerabilities و deep scan تیک بخورد . آیا میشه این تنظیمات رو در مورد قسمت Full Scan هم اعمال کرد؟
بله ، برای هر بخش که خواستید میتوانید این تنظیم را انجام دهید

در قسمت اسکن کسپر گزینه ای وجود داره به نام Scan password -protected archive , این گزینه چه کارانجام میده ؟
اين قسمت براى اسکن فايلهاى پسورد گذارى شده است

حتما ميدانيد محتويات فايلهاى فشرده شده که پسورد دار هستند رو نميشه اسکن کرد

اين گزينه براى فعال کردن متدهاى کسپرسکى براى اسکن اينگونه فايلهاست

چندان توصيه نميشه فعال بشه چون اونموقع زمان اسکن چندين برابر افزايش خواهد يافت

و در قسمت زیر این گرینه قسمت دیگر وجود داره به نام Additional و در داخل این قسمت هم عبارتی وجود داردکه تیک نخورده به نام do not unpack compound files largerthan و در زیرش هم یک حجمی وجود داره . لطفا در مورد کارایی این بخش توضیح بدید و نحوه استفادش؟؟؟؟
معمولا آنتی ویروس ها برای اسکن فایلهای فشرده انها را در یک محیط مجازی و خلل ناپذیری

اقدام به Unpack نمودن و اسکن تک تک فایلهای داخل آن را میکنند

هر چه حجم فایل بیشتر باشد به همان اندازه زمان اسکن افزایش می یابد

با این گزینه شما میتوانید تعیین کنید کسپرسکی تا چه حجمی از فایهای فشرده شده رو اینگونه اسکن کند

و حجم های سنگین تر را از این متد استفاده نکند

chopolino
06-11-2008, 14:46
نخير اين Self-Defnse کسپرسکى نيست که اقدام به اسکن هر کدام از پروسه هاى فعال ميکنه

کسپرکسى دو گارد داره : يک گارد براى دفاع از سيستم شما در برابر تهديدات

و يک گارد هم براى دفاع از خودش در برابر هرگونه تغييراتى که چه عامل مخرب و چه کاربر قصد ايجاد آن در فايلهاى کسپرسکى دارند

گارد فعال سيستمى کسپرسکى رو به اصطلاح On-Access و به گارد دفاعى خود کسپرسکى هم خاصيت Self-Defense ميگن

[/B]

ممنون از پاسختون.

با توجه به توضیحاتی که دادید آیا به نظر شما لازم هست که dvd بازی و یا dvd که مثلا شامل 80 پارت فایل که به صورت rar شده هستند((پسورد هم ندارند) و با اکسترک کردنشون یک فایل کامل dvd-video میده ) و ...
قبل از نصب بازی و یا اکسترکت, اونها رو اسکن کرد و بعد اقدام به نصب کردن بازی و یا اکسترکت کردن فایل ها کرد؟

و یا در اینگونه موارد اگر آلودگی باشه کاسپر خودش تشخیص میده و جلوش رو میگیره و نیازی به اسکن نیست؟

ممنون از راهنمای تون :11:

majid20
06-11-2008, 15:09
برای بازیهای شرکتی که چندان لازم نیست

اما برای بازیهایی که دانلود میکنید گارد کسپرسکی خودش سریعا متوجه امر میشه

بهر حال اگه وقت داشتید میتونید یه اسکن قبلش بکنید بد نیست

mohsen.rajabi
06-11-2008, 17:29
من نرم افزار رو از سایتش دانلود کردم موقع نصب این ایراد رو میده (من این نرم افزار رو ندارم)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم دو تا عکس از add/remove م

چیکار کنم؟

majid20
06-11-2008, 20:18
شما در همان تصویر نصب کسپرسکی ، برنامه Avast را انتخاب کرده و با استفاده از گزینه Remove اقدام به پاکسازی آن کنید

اگر برنامه واقعا وجود داشته باشد که کسپرسکی آن را پاک میکند در غیراینصورت هشدار مزبور رفع میشود

mohsen.rajabi
06-11-2008, 20:57
شما در همان تصویر نصب کسپرسکی ، برنامه Avast را انتخاب کرده و با استفاده از گزینه Remove اقدام به پاکسازی آن کنید

اگر برنامه واقعا وجود داشته باشد که کسپرسکی آن را پاک میکند در غیراینصورت هشدار مزبور رفع میشود

دوست من وقتی روی Remove کلیک می کنم این ارور رو می ده بعدش Add/Remove باز می شه

majid20
06-11-2008, 21:14
دوست عزیز برای پاک کردن محصولات Avast می تونید به پست زیر مراجعه کنید

در ضمن چندان به Add-Remove ویندوز اطمینان نداشته باشید

بهتره از برنامه هایی نظیر Revo Uninstaller و یا CCleaner برای پاک کردن برنامه ها و رجیستری استفاده کنید

nirvana.12345
06-11-2008, 21:40
یک سوال : من طرز تهیه و استفاده از سی دی نجات را از پست اول دریافت کردم ولی این 2 سوال را هنوز دارم. اول اینکه سی دی نجات، فایل های الوده را کاملا پاک می کند یا اینکه back up ان هارا نگه میدارد؟ و دیگر این که اگر back up می گیرد در کامپیوتری که کاسپر روی ان نصب نیست، بعد از اجرای سی دی, back up را کجا نگه میدارد؟
ضمنا سی دی ویندوز باید تا اخر، داخل سی دی رم بماند یا میتوانم برای گزاشتن سی دی خام ان را در بیاورم؟ چون من از لپ تاپ استفاده می کنم.

mohsen.rajabi
07-11-2008, 07:45
دوست عزیز برای پاک کردن محصولات Avast می تونید به پست زیر مراجعه کنید

در ضمن چندان به Add-Remove ویندوز اطمینان نداشته باشید

بهتره از برنامه هایی نظیر Revo Uninstaller و یا CCleaner برای پاک کردن برنامه ها و رجیستری استفاده کنید

ممنون آقا مجید

---------------------

برنامه رو نصب کردم دارم آپدیت میکنم تو بخش fix یه گزینه سومی هم هست چیه؟

majid20
07-11-2008, 17:16
یک سوال : من طرز تهیه و استفاده از سی دی نجات را از پست اول دریافت کردم ولی این 2 سوال را هنوز دارم. اول اینکه سی دی نجات، فایل های الوده را کاملا پاک می کند یا اینکه back up ان هارا نگه میدارد؟ و دیگر این که اگر back up می گیرد در کامپیوتری که کاسپر روی ان نصب نیست، بعد از اجرای سی دی, back up را کجا نگه میدارد؟
ضمنا سی دی ویندوز باید تا اخر، داخل سی دی رم بماند یا میتوانم برای گزاشتن سی دی خام ان را در بیاورم؟ چون من از لپ تاپ استفاده می کنم.
فکر نکنم فایل بک آپی ساخته بشه و تمام تهدیدات در صورت شناسایی پاک میشوند ( البته مطمئن نیستم )

CD ویندوز هم برای همون مرحله برداشتن اطلاعات از روی آن لازمه و پس از آن اطلاعات از هارد کپی میشه

پس برای رایت میتونید CD را خارج کنید

ممنون آقا مجید

برنامه رو نصب کردم دارم آپدیت میکنم تو بخش fix یه گزینه سومی هم هست چیه؟

اون بخش برای آنتی اسپم کارایی داره

برای آنهاییکه از طریق برنامه هایی نظیر Outlook اقدام به دریافت و مطالعه ایمیل میکنند مفیده

و برای آنهاییکه از طریق سایت یاهو و گوگل میل خود را چک میکنند اصلا بی مورده و کلا میتونید بخش مزبور رو پاک کنید

mohsen.rajabi
07-11-2008, 20:24
آقا مجید من گذاشتم کاسپر آپدیت بشه رفت روی 99 درصد گیر کرد بعدشم که اینترنتم قطع شد
ایراد از چی بود که روی 99% گیر کرده بود و همینجوری به اندازه فایلش اضافه می شد؟

majid20
07-11-2008, 22:21
معمولا در آپدیت های سنگین چنین مشکلی در نشان دادن درصد آپدیت پیش میاد

شما باید بگذارید کسپرسکی خودش آپدیتش رو تموم کنه

البته اگر قبل از آپدیت های سنگین به مسیر زیر بروید و تیک گزینه Use P r o x y Server را بردارید

Settings --> Network --> P r o x y Server Setting

چنین موردی پیش نمیاد ( بعد از آپدیت مجددا تیک مزبور را فعال کنید )

AOM
08-11-2008, 18:48
من تظیمات کسپر اینترنت سکریتی7 رو عوض کردم حالا دیگه توی میل یاهو نمیره.هر کار با تنظیماتش میکنم نمیره.چی کار کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid20
08-11-2008, 22:36
شما وارد تنظیمات کسپرسکی شوید و بیبنید تنظیمات این بخش همانند تصویر باشد

در ضمن در مواقعی که کاربر باتنظیمات اشتباه سبب اخلال در کار کسپرسکی و سیستم میشود

میتواند وارد بخش زیر شود و با استفاده از کلید Reset ، تنظیمات را به حالت اولیه ( هنگام نصب ) برگرداند

Dreamland
09-11-2008, 11:49
از زحماتتان متشکرم
به یه مشکل بر خوردم
ویندوز ویستا دارم sp1
در پوشه کاریری در کنار فولدرهای music , picture , ....
یک فایل 3 مگابایتی به نام ntuser.dat ساخته شده آیا ویروسه؟
وقتی ویندوز عوض میکنم نیست بعد از نصب برنامه ها میاد - پاکم نمیشه
آنتیم کسپر 2009 آپدیت
خواهش میکنم راهنماییم کنید

mehdi_vsgh
10-11-2008, 07:44
سلام یه مشکل

اولا اینکه من با استفاده از این تاپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یک لاینسنس جدید گرفتم(100 روزه)

بعدش خواستم فعال کنم که فعال نمیشد و میگفت expire شده
مشکل بعدیم اینه که وقتی آپدیتهای قبلی رو جایگزین میکنم سیستم شروع میکنه به ری استارت شدن چرا؟

Metallica84
10-11-2008, 07:51
امروز زمانی که خواستم کاسپر رو آپدیت کنم یک مشکلی پیش اومد و بلافاصله بعد از اینکه آپدیت تمام شد یک خطایی گرفت و خود به خود غیر فعال شد و بعد از اینکه این حالت پیش اومد یک با کاسپر رو بستم و دوباره فعالش کردم و درست شد.من از شماره سریال 100 روزه که در پست اول تاپیک کرک کاسپر هست و معتبر هم هست استفاده میکنم و ویندوز ویستا 32 بیت با sp1 دارم.

عکس از غیر فعال شدن کاسپر:

عکس از دوباره فعال شدن کاسپر:

hamilton
10-11-2008, 09:50
سلام یه مشکل

اولا اینکه من با استفاده از این تاپیک
یک لاینسنس جدید گرفتم(100 روزه)

بعدش خواستم فعال کنم که فعال نمیشد و میگفت expire شده
مشکل بعدیم اینه که وقتی آپدیتهای قبلی رو جایگزین میکنم سیستم شروع میکنه به ری استارت شدن چرا؟

اين مورد كه شما فرموديد امكان نداره چون آخرين سريال را همين ديروز و با استفاده از همين روش 100 روزه گرفتم و بدون هيچ مشكلي داره كار ميكنه.شما قبل از استفاده از اين كد تمام كليدهايي را كه قبلا به كاسپر داده بوديد و Expire يا در ليست سياه قرار گرفته بود را حذف كنيد و سپس مجدد با كد مربوطه وقتي Online شديد اقدام به فعال سازي كنيد.

امروز زمانی که خواستم کاسپر رو آپدیت کنم یک مشکلی پیش اومد و بلافاصله بعد از اینکه آپدیت تمام شد یک خطایی گرفت و خود به خود غیر فعال شد و بعد از اینکه این حالت پیش اومد یک با کاسپر رو بستم و دوباره فعالش کردم و درست شد.من از شماره سریال 100 روزه که در پست اول تاپیک کرک کاسپر هست و معتبر هم هست استفاده میکنم و ویندوز ویستا 32 بیت با sp1 دارم.

شما از كدوم نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟
آيا تاريخ سيستم شما درسته؟
آيا بعد از نصب موفق به آپديت كامل شديد و بعد از آپديت كامل كاسپر غيرفعال شد و به رنگ خاكستري دراومد؟

Metallica84
10-11-2008, 10:13
شما از كدوم نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟
آيا تاريخ سيستم شما درسته؟
آيا بعد از نصب موفق به آپديت كامل شديد و بعد از آپديت كامل كاسپر غيرفعال شد و به رنگ خاكستري دراومد؟

الان خیلی وقته که دارم از کاسپر استفاده میکنم

1. ( Internet Security 2009 ورژن 8.0.0.454 )

2.تاریخ سیستم درست هست

3. بعد از نصب هم مشکلی در آپدیت نداشتم و کامل آپدیت شد و کاسپر هم غیر فعال نشد.
الان بعد از چند وقت یک همچین چیزی پیش اومده(البته من قبلا از key هایی که معرفی شده بود استفاده میکردم و مشکلی نبود و بعد, از سریال معتبر 100 روزه دارم استفاده میکنم که چنین مشکلی نداشتم تا همین چند روز پیش که خطای مورد نظر رو گرفت و کسپر خاکستری شد و امروز هم برای بار دوم اینطوری شد):41:

saeed258s
10-11-2008, 10:14
شما وقتی فایل زیپ را حالت فشرده خارج کردید ، باید تمام محتویات آن را در یک پوشه گذاشته و اجرا کنید

با اینحال چنانچه برنامه کار نکرد میتوانید دستی ، آن را از رجیستری پاک کنید

1- از منوی Start وارد Run شده و عبارت Regedit را تایپ کرده و Enter بزنید

2- به زیر شاخه های زیر رفته و فولدر AVG را پاک کنید

برای ویندوز XP

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\AVG8Uninstall

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AVG\Avg8

برای ویندوز Vista

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Uninstall\AVG8Uninstall

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\AVG\Avg8

با دروود
من با استفاده از برنامه Your Uninstaller pro آتنی ویروس اوست و اینترنت سیکیوریتی AVG رو پاک کردم،و چند بارهم با برنامه های گوناگون(مثل Tune up utilities)ریجستری رو اسکن کردم!!آیا هنوز هم نیاز به پاک کردن دستی ریجستری می باشد؟؟

hamilton
10-11-2008, 10:49
الان خیلی وقته که دارم از کاسپر استفاده میکنم

1. ( Internet Security 2009 ورژن 8.0.0.454 )

2.تاریخ سیستم درست هست

3. بعد از نصب هم مشکلی در آپدیت نداشتم و کامل آپدیت شد و کاسپر هم غیر فعال نشد.
الان بعد از چند وقت یک همچین چیزی پیش اومده(البته من قبلا از key هایی که معرفی شده بود استفاده میکردم و مشکلی نبود و بعد, از سریال معتبر 100 روزه دارم استفاده میکنم که چنین مشکلی نداشتم تا همین چند روز پیش که خطای مورد نظر رو گرفت و کسپر خاکستری شد و امروز هم برای بار دوم اینطوری شد):41:

با اين تفاسير بنظر من بد نيست يكبار كاسپر را Repair كنيد.براي اينكار هم از منوي Start به All Programs و سپس منوي مربوط به كاسپر را باز كنيد و گزينه Modify,Repair or Remove را انتخاب كنيد و وقتي پنجره مربوطه باز شد گزينه Repair را انتخاب كنيد.

hamilton
10-11-2008, 10:51
با دروود
من با استفاده از برنامه Your Uninstaller pro آتنی ویروس اوست و اینترنت سیکیوریتی AVG رو پاک کردم،و چند بارهم با برنامه های گوناگون(مثل Tune up utilities)ریجستری رو اسکن کردم!!آیا هنوز هم نیاز به پاک کردن دستی ریجستری می باشد؟؟

اگر با انجام اينكارهايي كه فرموديد موقع نصب كاسپر مشكلي نداشتيد و پيغامي در خصوص remove كردن مثلا AVG مشاهده نكرديد نياز به انجام كار ديگري نيست.

saeed258s
10-11-2008, 11:15
دروود
خیر،شوربختانه،هنوز هم از Avg وavast ایراد می گیرد!!!چی کار کنم؟

Markus
10-11-2008, 14:00
دروود
خیر،شوربختانه،هنوز هم از Avg وavast ایراد می گیرد!!!چی کار کنم؟

شما به ترتيب نصب 2 محصول اقدام به پاک کردن آنها کنيد و برای پاک کردن 2 محصول از برنامهای زير استفاده کنيد:
برای پاک کردن محصول AVG از برنامه زير استفاده کنيد:
دانلود برنامه AVG Remover

و برای پاک کردن محصول Avast از برنامه زير طبق گفته دوست عزيز majid20 (پست زير):

بعد اين 2 کار همانطور که دوستان گفتند با استفاده از برنامه CCleaner قسمت رجيستری رو پاک سازی کنيد

بعضی مواقع هم با نصب مجدد اين محصولات و استفاده از Add or Remove Program, ControlPanel اين کار رو انجام ميدن!

Dreamland
10-11-2008, 14:50
سلام و عرض ارادت خدمت دوستان گرامی
یک مشکلی عجیب دارم سر نصب ویستا
وقتی دی وی دی ویستارو میزارم ویستا بریزم اوله نصب که صفحه ای سبز رنگ میاد خیلی طول میکشه تا پنجره انتخاب زبان ظاهر بشه
8 دقیقه
بعدشم 8 دقیقه یاسه انتخاب ورژن ویستا
خواهش میکنم کمک کنید
سیستمم quad -4gb - 9800 - p45

majid20
10-11-2008, 15:44
با دروود
بله ، برنامه ها قادر به پاکسازی کامل رجیستری از فایلهای زائد نیستند و همواره یک سری اطلاعات در رجیستری باقی می ماند

در مواقعیکه ردپای باقی مانده از AVG مانع از نصب کسپرسکی میشود دو راه از سوی کمپانی کسپرسکی ارائه شده

1- بصورت خودکار : توسط برنامه ای که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشته شده

2- بصورت دستی : که باید خودتان همانگونه که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفته شده ، دو بخش مزبور در رجیستری را پاک کنید

در ضمن از راه حلی که مارکوس عزیز گذشتند هم میتوانید استفاده کنید

سلام و عرض ارادت خدمت دوستان گرامی
یک مشکلی عجیب دارم سر نصب ویستا
وقتی دی وی دی ویستارو میزارم ویستا بریزم اوله نصب که صفحه ای سبز رنگ میاد خیلی طول میکشه تا پنجره انتخاب زبان ظاهر بشه
8 دقیقه
بعدشم 8 دقیقه یاسه انتخاب ورژن ویستا
خواهش میکنم کمک کنید
سیستمم quad -4gb - 9800 - p45
دوست عزیز مشکل شما ربطی به انجمن آنتی ویروس ندارد

باید در بخش ویندوز Vista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیگیر موضوع باشید

mahmod31
11-11-2008, 18:06
سلام دوستان یک مشکل در مورد اپدیت کاسپر ورژن 8 دارم موقعی که وارد سایت برای گرفتن دانلود مشی می بینی که گفته ورزن 5و6و 7هست واز ورژن 8 خبری نیست حالا هر بار که اپدیت ورژن 7 را میگیری برای انتی ویروس می گه database is absolet به هر حال اپدیت می شه و ویروسها رو هم شناسایی میکنه خواستیم ببینیم نظر اساتید چیه

vahid_s
11-11-2008, 23:03
سلام دوستان.امیدوارم که حالتون خوب باشه.
من کاسپر ورژن 8.0.0.454 دارم که از واسه آپدیت اون پوشه پشتیبان تعریف کرده بودم و به خوبی هر دفعه اونو آپدیت میکردم و حجم پوشه پشتیبان هم در حدود 35 مگا بایت بود.
حالا که ویندوز رو عوض کردم پس از نصب کاسپر ابتدا یه پوشه پشتیبان جدید واسش تعریف کردم و خواستم که با استفاده از پوشه پشتیبان قبلی اونو بصورت آفلاین آپدیت کنم ولی نمیشه.یعنی هیچ پیغام خطایی نمیده ولی آپدیت هم نمیشه و حتی حجم آپدیت به 500 کیلوبایت هم نمیرسه.
لطفا" کمکم کنید.
ممنون.

hamilton
12-11-2008, 10:36
سلام دوستان.امیدوارم که حالتون خوب باشه.
من کاسپر ورژن 8.0.0.454 دارم که از واسه آپدیت اون پوشه پشتیبان تعریف کرده بودم و به خوبی هر دفعه اونو آپدیت میکردم و حجم پوشه پشتیبان هم در حدود 35 مگا بایت بود.
حالا که ویندوز رو عوض کردم پس از نصب کاسپر ابتدا یه پوشه پشتیبان جدید واسش تعریف کردم و خواستم که با استفاده از پوشه پشتیبان قبلی اونو بصورت آفلاین آپدیت کنم ولی نمیشه.یعنی هیچ پیغام خطایی نمیده ولی آپدیت هم نمیشه و حتی حجم آپدیت به 500 کیلوبایت هم نمیرسه.
لطفا" کمکم کنید.
ممنون.

شما به تاپيك زير بريد و فايل PDF آموزش نحوه آپديت دستي كاسپر را مطالعه كنيد و طبق مراحل پيش بريد مطمئنا مشكل شما حل خواهد شد:

نحوه آپدیت دستی نسخه های 7 و 8 محصولات کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid20
12-11-2008, 11:04
سلام دوستان یک مشکل در مورد اپدیت کاسپر ورژن 8 دارم موقعی که وارد سایت برای گرفتن دانلود مشی می بینی که گفته ورزن 5و6و 7هست واز ورژن 8 خبری نیست حالا هر بار که اپدیت ورژن 7 را میگیری برای انتی ویروس می گه database is absolet به هر حال اپدیت می شه و ویروسها رو هم شناسایی میکنه خواستیم ببینیم نظر اساتید چیه
اینکار توصیه نمیشه چون بسیاری از آپدیت های مهم و پچ های اصلاحی و برخی به روز رسانی ها با این روش منتقل نمی شود

vahid_s
12-11-2008, 13:09
شما به تاپيك زير بريد و فايل PDF آموزش نحوه آپديت دستي كاسپر را مطالعه كنيد و طبق مراحل پيش بريد مطمئنا مشكل شما حل خواهد شد:

نحوه آپدیت دستی نسخه های 7 و 8 محصولات کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام.مرسی از راهنماییتون ولی من اون فایل رو دارم و طبق اون هم عمل کردم ولی همونطور که گفتم مشکل داره.
اگه ممکنه راهنماییم کنید.

hamilton
12-11-2008, 13:14
سلام.مرسی از راهنماییتون ولی من اون فایل رو دارم و طبق اون هم عمل کردم ولی همونطور که گفتم مشکل داره.
اگه ممکنه راهنماییم کنید.

ميتونم خواهش كنم دقيق و مرحله به مرحله بگيد كه چكار ميكنيد و در صورت امكان تصويري از مرحله نهايي و معرفي سرور (فولدري كه قبلا از آن Backup تهيه كرده بوديد و الان بعنوان سرور جديد جهت آپديت معرفي و تنظيم كرده ايد)قرار بديد تا با هم مشكل را حل كنيم؟البته اگر آخرين آپديت را داشته باشيد بايد حجمي در حدود 41MB داشته باشيد.

Dreamland
12-11-2008, 23:35
امروز کسپر را آپدیت کردم
روی سیستمم نرو 9 داشتم با کمال تعجب دیدم به پوشه نصب و خود ستاپ برنامه ایراد ترجان میگیره
اررورش این بود
trojan-ransom.win32.hexzone.gen
این چه نوع تروجانیه؟؟؟؟؟
370 مگ از سایتش دانلود کردم
راهنماییم کنید
حدود 32 تا تروجان از ستاپ برنامه و 12 تا از پوشه program files

hamilton
13-11-2008, 09:08
امروز کسپر را آپدیت کردم
روی سیستمم نرو 9 داشتم با کمال تعجب دیدم به پوشه نصب و خود ستاپ برنامه ایراد ترجان میگیره
اررورش این بود
این چه نوع تروجانیه؟؟؟؟؟
راهنماییم کنید

در صورت امكان يه عكس از قسمت تشخيص فايلهاي آلوده قرار بديد تا با هم بررسي كنيم يا يك كپي از فايلهايي را كه تشخيص داده تروجان هستند را دز جايي آپلود كنيم تا ما هم اونها رو اسكن و بررسي كنيم ببينيم مشكل از كجاست.
شما چند وقته كاسپر و Nero را نصب كرديد؟چون من هم از هر دوي اين برنامه ها استفاده ميكنم.الان آپديت هم كردم و كل پوشه Nero را هم مجدد اسكن كردم ولي چيز مشكوك و غيرطبيعي گزارش نكرد.اينهم تصوير اسكن:

armin321
13-11-2008, 11:50
امروز کسپر را آپدیت کردم
اررورش این بود
این چه نوع تروجانیه؟؟؟؟؟
راهنماییم کنید

ُسلام
من بیت دیفندر داشتم قبلا اصلاایراد نگرفت
ولی 2 روزه کسپر نصب کردم داره از همون فایل که اشاره کردید ایراد میگیره

زیاد بهش توجه نکنید
پاکه پاکه. چون مکافی هم مشکلی ندید براش

vahid_s
13-11-2008, 13:29
ميتونم خواهش كنم دقيق و مرحله به مرحله بگيد كه چكار ميكنيد و در صورت امكان تصويري از مرحله نهايي و معرفي سرور (فولدري كه قبلا از آن Backup تهيه كرده بوديد و الان بعنوان سرور جديد جهت آپديت معرفي و تنظيم كرده ايد)قرار بديد تا با هم مشكل را حل كنيم؟البته اگر آخرين آپديت را داشته باشيد بايد حجمي در حدود 41MB داشته باشيد.
سلام.باید بگم که در اولین مرحله پس از نصب پوشه ای به نام 1 را به عنوان پوشه پشتیبان تعریف کردم.
در مرحله دوم پوشه ای با نام update را که در ویندوز قبلی به عنوان پوشه پشتیبان تعریف کرده بودم به عنوان سرور معرفی کردم و تیک گذاشته و تیک مربوط به سرور کاسپر رو برداشتم.
وقتی بر روی start update در کاسپر کلید کردم شروع به آپدیت کرد ولی حتی قبل از اینکه حجم آپدیت به 500 کیلوبایت برسه تموم میشد و وقتی سراغ پوشه 1 هم رفتم دیدم که خالیه.

hamilton
13-11-2008, 13:52
سلام.باید بگم که در اولین مرحله پس از نصب پوشه ای به نام 1 را به عنوان پوشه پشتیبان تعریف کردم.
در مرحله دوم پوشه ای با نام update را که در ویندوز قبلی به عنوان پوشه پشتیبان تعریف کرده بودم به عنوان سرور معرفی کردم و تیک گذاشته و تیک مربوط به سرور کاسپر رو برداشتم.
وقتی بر روی start update در کاسپر کلید کردم شروع به آپدیت کرد ولی حتی قبل از اینکه حجم آپدیت به 500 کیلوبایت برسه تموم میشد و وقتی سراغ پوشه 1 هم رفتم دیدم که خالیه.

شما وقتي داريد كار آپديت را انجام ميديد از قسمت Update گزينه details را بزنيد و ببينيد مراحل كار به چه صورت انجام ميشه چون اگر errorي وجود داشته باشه حتما مشاهده خواهيد كرد.من ديشب براي سيستم يكي از دوستانم KIS 8.0.454 را نصب كردم و با استفاده از پوشه پشتيبان Backupهاي كاسپر نصب شده در سيستم خودم كه در فلش مموري هم ريخته بودم و حجمي در حدود 41MB هم داشت براحتي و در مدت زماني در حدود 1-2 دقيقه KIS نصب شده در سيستم ايشون را آپديت كردم.
شما يكبار با استفاده از گزينه details مراحل انجام آپديت را مشاده كنيد.

Dreamland
13-11-2008, 13:53
اررورش این بود
این چه نوع تروجانیه؟؟؟؟؟
nero 9 دارم b هستش
((بلد نیستم چجورس عکس تو فروم یزارم)) میشه توقیح بدین
من 11 ماه نرو 9 ریختم و کسپرم کاری باخاش نداشت تا اینکه دیروز کسپرو آپدیت کردم و گفت تروجان دازه

Benygh
13-11-2008, 15:32
سلام
مشکلی دارم با KIS که اونم اینه که هر برنامه ای که میخواد اجرا بشه یک پنجره Cheking Program رو میاره و برای بعضی هاشون خیلی طول میده !
قبلا اصلا ندیده بودم همچین چیزی !
سوال بعد : چطور میتونم بک آپ بگیرم از آپدیت هام ؟

Markus
13-11-2008, 18:02
سلام
مشکلی دارم با KIS که اونم اینه که هر برنامه ای که میخواد اجرا بشه یک پنجره Cheking Program رو میاره و برای بعضی هاشون خیلی طول میده !
قبلا اصلا ندیده بودم همچین چیزی !
سوال بعد : چطور میتونم بک آپ بگیرم از آپدیت هام ؟

اين يکی از خصوصيات کسپر 8.0 هست، که با اين کار نرم افزار مورد نظر شما رو به ليست تقسيم شده فايروال خودش انتقال ميده تا از هر نظر اون نرم افزار و حرکات اون رو زير نظر بگيرد، (البته اين پيغام در اجرای اول نرم افزار صورت ميگيره)
در مورد مسائل مربوت به آپديت هم آموزش زير رو دريافت کنيد به طور کامل توضيح داده شده است:

mehdi_vsgh
13-11-2008, 18:24
نسخه 8.0.0.357 اینترنت سکیوریتی را استفاده میکنم
ولی سر اجرای هر برنامه پیغام زردرنگی ظاهر میشه و تاییدیه میخواد چطور میشه اینو غیرفعال کرد؟

Dreamland
13-11-2008, 20:19
این چه نوع تروجانیه؟؟؟؟؟
nero 9 دارم b هستش
من 1 ماه نرو 9 ریختم و کسپرم کاری باحاش نداشت تا اینکه دیروز کسپرو آپدیت کردم و گفت تروجان دازه
ولی امروز که کسپرو آپدیت کردم هیچی پیدا نکرد
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

majid20
13-11-2008, 21:28
نسخه 8.0.0.357 اینترنت سکیوریتی را استفاده میکنم
ولی سر اجرای هر برنامه پیغام زردرنگی ظاهر میشه و تاییدیه میخواد چطور میشه اینو غیرفعال کرد؟
چنانچه رفتار برنامه ای از دید کسپرسکی تردید برانگیز باشد ... در زمینه اجرا و یا بلک کردن آن به شما پیغام میدهد

این پنجره برای این امر دو گزینه Allow و Block را مشخص میکند

چنانچه شما گزینه Allow را برای اجرای برنامه انتخاب کنید همانند تصویر زیر با سه گزینه دیگر روبرو هستید

Allow Always : این گزینه بیانگر اینست که اجازه این فعالیت به برنامه مزبور همواره داده شود

با این گزینه کسپرسکی برای دفعات بعد برای اجرای آن پروسه از شما سوالی نپرسیده و اجازه آن را صادر میکند

Allow Now : یعنی برای همین یک بار ، اجازه این فعالیت به برنامه مزبور داده شود

خب مسلما چنانچه بار دیگر برنامه مزبور اجرا شود باز کسپرسکی در مورد آن سوال میکند

Make Trusted : با این گزینه برنامه مزبور به لیست برنامه های مطمئن شما اضافه شده

با این انتخاب ، کسپرسکی اجازه هرگونه فعالیت به آن برنامه یا پروسه را میدهد و دیگر سوالی در مورد ان از شما نخواهد پرسید

خب با این اوصاف شما با کلیت این پیغام آشنا شدید

معمولا اوایل نصب کسپرسکی برای شکل گیری کامل گارد کسپرسکی این سوالات در زمینه پروسه های اجرایی از شما پرسیده میشود

تا ضمن آگاهی از نوع پروسه های اجرایی ویندوز ، از میزان اشتباهات کسپرسکی هم بکاهید

پس از یه مدت کوتاه که شما تکلیف برنامه ها رو مشخص کردید ، دیگر زیاد با اینگونه سوالات مواجه نمی شوید ( مگر برای برنامه های جدید )

پس می بینید که این مسئله نه چندان آزار دهنده نیست بلکه بسیار مفید هم خواهد بود

در ضمن برای کاهش سایر سوالات کسپرسکی ( در زمینه فایلهای آلوده ) گزینه زیر باید تیک دار باشد ( تا کسپرسکی خودکار تصمیم بگیرد )

majid20
13-11-2008, 21:53
این چه نوع تروجانیه؟؟؟؟؟
nero 9 دارم b هستش
من 1 ماه نرو 9 ریختم و کسپرم کاری باحاش نداشت تا اینکه دیروز کسپرو آپدیت کردم و گفت تروجان دازه
ولی امروز که کسپرو آپدیت کردم هیچی پیدا نکرد
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
کاربر محترم قبل از پاسخ شما نکته ای رو متذکر میشم

برای پرسیدن یک سوال ، صرفا زدن یک پست کفایت میکند ... مطمئنا چنانچه کسی پاسخ شما رو بداند ، بیان خواهد نمود

ارسال پیاپی پست ها و همچنین زدن پست های مشابه در تاپیک ها گوناگون نه تنها مشکل شما را حل نمیکند

بلکه سبب برخورد تیم مدیریت خواهد شد

از طرف دیگر مگر چقدر از زمان سوال اول شما گذشته که چنین پیاپی پست ارسال کردید ؟

خب بگذریم و به سوال شما برسیم

این یک شناسایی از طرف هوش مصنوعی کسپرسکی است پس احتمال غلط بودن آن هم هست

اصولا هشدار Trojan.generic در زمینه پروسه هایی صادر میشه که برنامه هنگام نصب و اجرا

اقدام به تغییرات خاص در رجیستری و اجرای برخی پروسه ها به صورت اتوران در رجیستری کند

خب این رفتار توسط اکثر برنامه های مخرب انجام میشود بخاطر همین کسپرسکی به چنین مواردی حساس است

اما همانطور که گفتم صرفا یک شناسایی از روی هوش مصنوعی است پس همواره درست نخواهد بود

احتمالا پس از آپدیت کسپرسکی ، گونه فعالیت و محتوبات فایلهای نرو مشکوک بوده و کسپرسکی را به واکنش وا داشته

Dreamland
13-11-2008, 22:07
همکار انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی محترم از پاسخ شما بسیار مچکرم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خیلی نگران بودم
بازم مرسی
آخه دیر جواب میدین

docki_joon
13-11-2008, 22:45
سلام بر دوستان...
من کسپر 7 رو ریختم توی سیستم..همونط.ر که میدونید 30 روزه هستش و نباید توی این 30 روز Key بدم...
همانطور که خودتون گفتین...

هنگام نصب کلیه محصولات کسپرسکی میتوانید به مدت 30 روز بصورت مجانی آن را فعال و آپدیت کنید

متاسفانه بسیاری از کاربران از این مزیت بی اطلاع هستند و از همان موقع اقدام به وارد کردن Key می کنند

که این امر سبب میشود از همان روز نگرانی از کار افتادن Key را داشته و همواره دنبال کلید فعال سازی باشند

اما با فعال کردن کسپرسکی بصورت Trial ، به مدت 30 روز نگرانی بابت Key ندارید و صرفا پس از 30 روز تازه باید به دنبال یک key باشید

من باید چیکار کنم..وقتی سیستم ور ریست میکنم یا خاموش روشن میکنم ازم میخواد که اکتیوش کنم...در حالی که شما میگین تا 30 روز کاری نکنم...
...........
یه سوال دیگه...
من میخوام رمز و شماره این عکس زیرو رو بدست بیارم باید چیکار کنم...

..........
ببخشید..اگه جاش درست نیست شماها به بزرگی خودتون ببخشید..
ما مثل شما مهندس نیستیم..

majid20
13-11-2008, 23:52
کسپرسکی 30 روزه نیست بلکه شما پس از نصب میتوانید به مدت 30 روز بصورت تریال از آن استفاده کنید

برای استفاده از این خاصیت در نسخه 7 پس از نصب باید به اینترنت وصل شده

سپس وارد بخش Activation شوید و با استفاده از گزینه Install Key وارد پنجره فعالسازی شوید

خب در این قسمت گزینه زیر را باید انتخاب کرده و Next بزنید تا کسپرسکی بصورت خودکار محصول شما را 30 روزه فعال کند

اما در زمینه سوال دوم شما

این بخش مربوط به فعالسازی کسپرسکی توسط کد فعالسازی هستش

برای فعالسازی کسپرسکی راهای گوناگونیست که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیح داده شده که یکی از آنها تهیه و استفاده از کد فعالساز هستش

شما برای دریافت کد یا Key به پست اول تاپیک کرک و سریال کسپرسکی رجوع کنید

hamilton
14-11-2008, 00:13
یه سوال دیگه...
من میخوام رمز و شماره این عکس زیرو رو بدست بیارم باید چیکار کنم...

..........
ببخشید..اگه جاش درست نیست شماها به بزرگی خودتون ببخشید..
ما مثل شما مهندس نیستیم..

در تكميل صحبت دوست عزيزمون مجيد در مورد اون دو فيلد خالي يعني Customer ID و Password بايد عرض كنم كه كسانيكه سريال يا همون Activation Code را بصورت قانوني تهيه ميكنند در زمان فعال سازي اين كد يه آدرس ايميل بهمراه شهر و كشور از شما ميخواد و بعد از فعال شدن سريال يك ايميل از طرف كمپاني كاسپرحاوي Customer ID و Password بهمراه لينك كابينتي در سايت كاسپر به آدرس ايميل كه هنگام فعال سازي كد خود وارد نموده بوديد ارسال ميشه شما در واقع صاحب يك حساب كاربري با امكان مديريت آن در سايت كاسپر ميشويد و حتي ميتونيد password داده شده را نيز تغيير دهيد.اين Customer ID و Password در فعال سازيهاي بعدي بسيار مفيد خواهد بود چرا كه Activation Code هاي قانوني فقط براي يك كامپيوتر خواهند بود و اگر شما بهر دليل مثلا فرمت ويندوز و...بخواهيد مجدد كاسپر را نصب و فعال نماييد اينبار علاوه بر Activation Code بايد Customer ID و Password ي را كه قبلا دريافت كرده بوديد وارد نماييد تا سريال شما بعلت فعال شدنهاي مجدد در ليست سياه قرار نگيره.

Metallica84
15-11-2008, 01:38
با سلام

PES2009 خریدم و قبل از نصب با کسپر اسکن کردم( بازی برای شرکت پردیس گیم هست).
مراحل نصب بازی با بازی هایی که قبلا نصب میکردم متفاوت بود ولی در حین نصب هم کاسپر ایرادی نگرفت.

عکس از مراحل نصب بازی:

حجم دی وی دی 1 گیگ خورده ای بود(1.56) ولی در هنگام نصب حجم پوشه نصب بازی حدود 12گیگ شده بود و بعد از پایان نصب بازی هم حجم پوشه 5.44 شد.

با توجه به توضیحاتی که دادم و نحوه عجیب نصب این بازی و عکس هایی که گذاشتم , آیا ممکنه که به ویندوز و کاسپر آسیب رسونده باشه و یا مشکلی بوجود بیاره؟؟ لطفا راهنمایی کنید.

hamilton
15-11-2008, 09:01
دوستان گرامی میتوانند جدیدترین کی های کسپر 6و7و8 را از سایت زیر دریافت کنند (لطفا نظر دهید)

دوست عزيز توجه داشته باشيد اين تاپيك تاپيك اختصاصي براي بحث و تبادل نظر در خصوص محصولات كاسپر مياشه.كرك و سريال محصولات كاسپر داراي تاپيك اختصاصي ميباشه.شما در آن تاپيك هم پست داديد و لينك را معرفي كرديد.لطفا به قوانين انجمن توجه نماييد.

majid20
15-11-2008, 10:22
با سلام

PES2009 خریدم و قبل از نصب با کسپر اسکن کردم( بازی برای شرکت پردیس گیم هست).
مراحل نصب بازی با بازی هایی که قبلا نصب میکردم متفاوت بود ولی در حین نصب هم کاسپر ایرادی نگرفت.

حجم دی وی دی 1 گیگ خورده ای بود(1.56) ولی در هنگام نصب حجم پوشه نصب بازی حدود 12گیگ شده بود و بعد از پایان نصب بازی هم حجم پوشه 5.44 شد.

با توجه به توضیحاتی که دادم و نحوه عجیب نصب این بازی و عکس هایی که گذاشتم , آیا ممکنه که به ویندوز و کاسپر آسیب رسونده باشه و یا مشکلی بوجود بیاره؟؟ لطفا راهنمایی کنید.
خب این به دلیل نوع خاص فشرده سازی به کار رفته توسط شرکت هستش

در این که نصب بازی ها ( بالاخص بازیهای سنگین ) سبب کاهش سرعت سیستم میشوند که شکی نیست

ولی قادر به آسیب رسانی به کسپرسکی نخواهند بود صرفا چنانچه بخواهید کل سیستم را اسکن کنید ، زمان اسکن بسیار بیشتر خواهد شد

Dreamland
15-11-2008, 12:51
حتما توجه مینمایم
از شما ممنون

Roovigital
15-11-2008, 18:38
سلام من یه مشکل دارم ، وقتی سیستم رو روشن میکنم اخطار میده که کسپر باید آپدیت بشه ولی بعد از آپدیت باز هم خطا رفع نمیشه و کسپر میخواد که دیتا بیس آپدیت بشه...
اشکالی به اکتیو کی هم نمیده ،تاریخ سیستم به روزه ، از کسپر 2009 هم استفاده میکنم.

hamilton
15-11-2008, 19:14
سلام من یه مشکل دارم ، وقتی سیستم رو روشن میکنم اخطار میده که کسپر باید آپدیت بشه ولی بعد از آپدیت باز هم خطا رفع نمیشه و کسپر میخواد که دیتا بیس آپدیت بشه...
اشکالی به اکتیو کی هم نمیده ،تاریخ سیستم به روزه ، از کسپر 2009 هم استفاده میکنم.

شما از كدوم نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟(ورژن دقيق)
چند وقته كاسپر روي سيستم شما نصبه؟
از چه زماني اين اخطار را دريافت كرديد؟
اگر امكان داره عكسي از قسمت Update كاسپر بذاريد.

Roovigital
15-11-2008, 22:15
شما از كدوم نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟(ورژن دقيق)
چند وقته كاسپر روي سيستم شما نصبه؟
از چه زماني اين اخطار را دريافت كرديد؟
اگر امكان داره عكسي از قسمت Update كاسپر بذاريد.
1 - kis8.0.0.454
2-از نسخه 7 و حالا هم از همون وقتی که نسخه 8 اومده...
3- چهار ، یا پن روزه ، شاید هم یکمی بیشتر.
4 - اینم عکس

majid20
16-11-2008, 10:16
1 - kis8.0.0.454
2-از نسخه 7 و حالا هم از همون وقتی که نسخه 8 اومده...
3- چهار ، یا پن روزه ، شاید هم یکمی بیشتر.
4 - اینم عکس

دوست عزیز آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

Roovigital
16-11-2008, 14:38
دوست عزیز آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟
خیر............

majid20
16-11-2008, 19:09
دوست عزیز مشکل کسپرسکی شما این است که قادر به دریافت قسمتی از دیتابیس ها نیست

که اتفاقا مهم ترین بخش آپدیت های کسپرسکی محسوب میشوند ولی سایر قسمت ها کاملا به روز شده

بهرحا راه حل های زیر را امتحان کنید

1- احتمال دارد یک بخش از کسپرسکی آسیب دیده باشد.. به مسیر زیر رفته و با استفاده از گزینه Repair اقدام به تعمییر آن کنید

Start --> All Programs --> Kaspersky Internet Srcurity ---> Modify, Repair or Remove

2- گاها برای رفع برخی ایرادهای آپدیت ناچارید دو فایل قدیمی را که در زیر گفته خواهد شد را از کسپرسکی پاک کنید

برای این کار باید ابتدا وارد بخش تنظیمات کسپرسکی ( Settings --> Options ) شده و تیک گزینه Enable Self-Defense را بردارید

سپس به مسیر زیر رفته و دوفایل مزبور را پاک کنید

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data\u0607g.xml
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Data\updcfg.xml

مجددا Self-Defense کسپرسکی را فعال کرده و آن را آپدیت نمایید

Roovigital
16-11-2008, 22:41
با تشکر مجدد از شما ، مشکل با راه حل اول شما حل شد.
موفق باشید

Dreamland
17-11-2008, 04:26
با سلام خدمت جناب آقای مجید 20
دیشب کسپر یک فایل به نام packed.win32.black.a پیدا کرد
این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم بگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majid20
17-11-2008, 09:59
با تشکر مجدد از شما ، مشکل با راه حل اول شما حل شد.
موفق باشیدخوشحالم مشکل آپدیت شما حل شد

با سلام خدمت جناب آقای مجید 20
دیشب کسپر یک فایل به نام packed.win32.black.a پیدا کرد
این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم بگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز این یک تروجان خطرناک هستش که با ایجاد بک دورهای متعدد در سیستم اقدام به خرابکاری میکند

کسپرسکی این مخرب رو شناسایی و رفع میکنه

البته یادتون باشه بحث پیرامون هر گونه آلودگی رو باید در بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید

reza3600
17-11-2008, 13:36
سلام
سیستم من یه ویروس گرفته که اولن باعث شده کسپر 7 که تازه دو روز بود اپدیت کردم دیگه اپدیت نشه کسپر میگفت که یه تروجان جنریک پیدا کرده ولی نمیتونه اون قرنطینه کنه و پاک هم نمیشه و بهد که کل سیستم رو با بالاترین تنظیمات هم اسکن کردم چیزی پیدا نکرد. همین ویروس انتی ویروس نود32 رو هم خراب میکنه و باعث اپدیت نشدن اون میشه.
فایلهای مخفی نشون داده نمیشند و درایوها تو یه پنجره دیگه باز میشند.
کسپر واقعن منو نا امید کرد!

majid20
17-11-2008, 14:10
دوست عزیز شما باید مشکل خود را در بخش زیر مطرح کنید

اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در ضمن نام فایل شناسایی شده رو دقیق عنوان بکنید چون تروجان جنریک ها مربوط به شناسایی هوش مصنوعی کسپرسکی میشوند

قبل از طرح موضوع در بخش اورژانس پست زیر را مطالعه کنید ببینید مشکل حل میشود یا خیر

chopolino
18-11-2008, 01:30
من نرم افزار Nero 8 Ultra Edition 8.3.6.0 که حجمش حدود 224 مگابایت بود رو دانلود کردم و قبل از نصب با کسپر اسکنش کردم و کسپر پیغام داد که 2 تا risk ware شناسایی کرد ولی ویروس نیستند.

عکس پیغام:

1- این فایل آلوده هست؟؟

2-با اینکه فایل رو نصب نکردم با این حال, کامپیوتر رو آلوده کرده و یا کاسپر دفعش کرده؟؟(اسکن رو با توجه به تنظیمات گفته شده تا بالاترین درجه گذاشتم و فول اسکن هم کردم ولی کاسپر چیزی نشون نداد و فقط پیغام برای نرو دوباره ظاهر شد. )

3-اگر نرو 9 رو از سایت خودش بگیرم بازم این مشکل هست( کسی تا بحال نرو 9 رو از سایت خوده نرو دانلود کرده و چنین مشکلی داشته؟)

ممنون:11::11:

majid20
18-11-2008, 10:14
دوست عزیز محصول نرو پس از نصب اقدام به نصب تولبار مخصوص خود را میکند

کسپرسکی نسبت به این برنامه ظنین شده ... البته کسپرسکی بعنوان یک فایل مخرب از آن نام نمی برد

بلکه عنوان میکنه که این تولبار میتونه نتایج وبگردی شما رو ضبط کنه اشاره داره

بنظر میاد نحوه عملکرد برنامه مزبور کسپرسکی را به اشتباه انداخته

نمیدونم مشکل چیه که کسپرسکی با ورژن های جدید نرو در این روزها درگیر شده

بهرحال شما مشکلی ندارید

mo.mo
18-11-2008, 13:50
سلام دوستان
من تو یه شرکتی کار میکنم که با استفاده از lan به اینترنت کانکت میشن ولی به تازگی با نصب کسپر 8 دیگه نمیتونیم از نرم افزار های پرتابل (مخصوصا idm ) استفاده کنیم میخواستم بدونم راهی وجود داره که بشه یه جوری از idm استفاده کرد.

Dreamland
18-11-2008, 14:49
بنده نروی نه 370 مگابایتی رو دانلود کردم کسپر درسته قورتش داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
((گفت دلیتش کن منم کردم))[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی نرو 9 هیچ چیز تازه ای نداره
به نظر بنده نرو فقط لایت 8.36
تازه به #1 dvd riper هم گیر میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میگه پاکش کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جنابmajid20 ما باید چیکار کنیم?????????????????????????????????????????? ?????????????????????????//

majid20
18-11-2008, 17:25
سلام دوستان
من تو یه شرکتی کار میکنم که با استفاده از lan به اینترنت کانکت میشن ولی به تازگی با نصب کسپر 8 دیگه نمیتونیم از نرم افزار های پرتابل (مخصوصا idm ) استفاده کنیم میخواستم بدونم راهی وجود داره که بشه یه جوری از idm استفاده کرد.
شما وارد بخش زیر در کسپرسکی شوید

Settings --> System Security --> Application Filtering --> Settings

در بخش Applications ، برنامه IDM را پیدا نموده و به پوشه Trusted منتقل کنید

بنده نروی نه 370 مگابایتی رو دانلود کردم کسپر درسته قورتش داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
((گفت دلیتش کن منم کردم))[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی نرو 9 هیچ چیز تازه ای نداره
به نظر بنده نرو فقط لایت 8.36
تازه به #1 dvd riper هم گیر میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میگه پاکش کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جنابmajid20 ما باید چیکار کنیم?????????????????????????????????????????? ?????????????????????????//
خب شما برنامه یا پروسه مزبور را به Trusted Zone کسپرسکی وارد کنید

sms11
18-11-2008, 21:18
دستان وقتی میخوامم از برنامه kaspersky key finder استفاده کنم ارور پایین رو میگیره.اگه کسی میدونه چی کار کنم بگه.از سایتی که تو صفحه اول گذاشتید رفتم اما تمام کلید هاش قفل بود.الان کسپر من بدون لایسنس است.اگه میشه زودتر بهم بگید چه کنم

majid20
18-11-2008, 21:30
برای استفاده از Kaspersky Key Finder باید برنامه NET Framework 3.5 مایکروسافت بر روی سیستم نصب باشه

sms11
18-11-2008, 22:32
برای استفاده از Kaspersky Key Finder باید برنامه NET Freamework 3.5 مایکروسافت بر روی سیستم نصب باشه

خوب داش مجید توکه اسم برنامه رو میگی قربونت خوب لینکشو بده دیگه

majid20
19-11-2008, 00:14
خوب داش مجید توکه اسم برنامه رو میگی قربونت خوب لینکشو بده دیگه
این هم تاپیک دانلود برنامه Microsoft .NET Framework

Microsoft .NET Framework / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Metallica84
19-11-2008, 01:02
با سلام

- لینک دانلود آموزش تنظیمات کار نمیکند ,لطفا لینک جدید رو جایگزین کنید.

- نحوه قرار دادن کانکشن در حالت Stealth Mode رو برای 2009 Kaspersky Internet Security ورژن 8.0.0.454 توضیح دهید.

- از سایت Kasper برای یکی از دوستان می خواستم نسخه Internet Security رو دانلود کنم ولی هم نحوه دانلود فرق کرده بود و هم حجم دانلود ( حجم دانلود 35.8 هست ):

مشکلی که نیست؟؟؟

- زمانی که کاسپر رو میخوام نصب کنم کاسپر خودش یک مسیر رو مشخص میکنه و بعد از اکسترکت کردن منوی اصلی نصب نمایان میشه. آیا میشه این مسیر اولیه رو در قسمت دیگری از هارد مشخص کرد و بعد از اینکه عملیات نصب کاسپر تمام شد اون رو پاک کرد؟؟

- در قسمت ریپرت در ستینگ , زمانی که دکمه clear رو میزنم یک گزینه هم به اسم General protection report هست که تیک نخوده است,میشه این قسمت رو تیک زد و بعد ok رو زد و یا این کار مفید نیست؟

- در ستینگ و در قسمت Threats and exclusions زمانی که وارد قست Trusted Zone میشم ,در قسمت
Trusted Applications یک گزینه به نام svchost .exe که کنارش تیک خورده هست؟؟ ( هم در ویستا و هم در xp به این صورت هست)

با سپاس

majid20
19-11-2008, 02:07
لینک دانلود آموزش تنظیمات کار نمیکند ,لطفا لینک جدید رو جایگزین کنید.
دوست عزیز ممنون بابت اطلاعی که دادید ، در سرورهای قدرتمند تری آپلود شد ( به این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید )

از سایت Kasper برای یکی از دوستان می خواستم نسخه Internet Security رو دانلود کنم ولی هم نحوه دانلود فرق کرده بود و هم حجم دانلود ( حجم دانلود 35.8 هست )
بله درسته فقط شما باید محصول را با زبان انگلیسی دانلود کنید

( اگر مشاهده کنید می بینید به زبانهای مختلف برای دانلود گذاشته شده که صرفا English به درد ما میخوره )

زمانی که کاسپر رو میخوام نصب کنم کاسپر خودش یک مسیر رو مشخص میکنه و بعد از اکسترکت کردن منوی اصلی نصب نمایان میشه. آیا میشه این مسیر اولیه رو در قسمت دیگری از هارد مشخص کرد و بعد از اینکه عملیات نصب کاسپر تمام شد اون رو پاک کرد؟؟
خب در همان مرحله اول نصب ( پس از اولین Next ) پنجره انتخاب مکان اکسترکت شدن را همانند تصویر زیر ظاهر میشه

در حالت پیش فرض در مسیر زیر اکسترکت میشه

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab Setup Files\Kaspersky Internet Security 2009\english

البته این فایل رو پس از نصب ، پاک نمیکنه تا در دفعات بعد که خواستید کسپرسکی Repair کنید از همین فایل استفاده کند

در قسمت ریپرت در ستینگ , زمانی که دکمه clear رو میزنم یک گزینه هم به اسم General protection report هست که تیک نخوده است,میشه این قسمت رو تیک زد و بعد ok رو زد و یا این کار مفید نیست؟
با اون تیک حتی گزارشات اصلی کسپرسکی از سیستم رو پاک میشه

بهر حال چیزی نیست که حجمی بخواد بگیره و لازم نیست پاکش کنید

در ستینگ و در قسمت Threats and exclusions زمانی که وارد قست Trusted Zone میشم ,در قسمت
Trusted Applications یک گزینه به نام svchost .exe که کنارش تیک خورده هست؟؟ ( هم در ویستا و هم در xp به این صورت هست)
یک گزینه Svchost بطورر عادی در این بخش هستش برای عدم اسکن ارتباطات رمزگذاری شده توسط کسپرسکی

کاملا طبیعیه

mo.mo
19-11-2008, 09:30
شما وارد بخش زیر در کسپرسکی شوید

Settings --> System Security --> Application Filtering --> Settings

در بخش Applications ، برنامه IDM را پیدا نموده و به پوشه Trusted منتقل کنید

از کمکتون ممنون ولی سیستم های ما اجازه ی دسترسی به کسپر رو نمیدن و ما هم از نرم افزار های پرتابل استفاده میکنیم ولی باز هم کسپر اجازه ی استفاده از هیچ نرم افزار پرتابلی رو نمیده.
میخواستم بدونم راهی وجود داره که یه تغییری رو نرم افزار بدیم تا اجرا بشه؟

majid20
19-11-2008, 12:05
نحوه قرار دادن کانکشن در حالت Stealth Mode رو برای 2009 Kaspersky Internet Security ورژن 8.0.0.454 توضیح دهید.
دوست عزیز در محصولات 2009 خاصیت Stealth Mode برداشته شده

دلیلش هم تحقیق کارشناسان کسپرسکی در این زمینه بود

در حالت عادی تمام حملات برای خروج اطلاعات توسط فایروال به کاربر اطلاع داده شده

اما در حالت Stealth Mode این گزینه خودکار انجام وظیفه کرده و اقدام به بلاک نمودن میکند

خاصیت Stealth Mode چندان هم ویژگی چشمگیری نیست و به دردسرهای آن نمی ارزد

این ویژگی برای پنهانسازی شخص در وب برای جلوگیری از حملات گوناگون شبکه بود

اما اکثر اینگونه حملات با انتخاب IP های تصادفی اقدام به یورش به سیستم میکند ( بدون اینکه اصلا از ماهیت آن IP آگاه باشد )

شما هر فایروالی هم که داشته باشید حتی اگر درحالت Stealth Mode باشد همواره گزارش حمله مثلا توسط کرم Helkern را خواهید داشت

پس می بینید چندان حالت Stealth Mode کارایی چشمگیری ندارد

از طرفی این خاصیت سبب ایجاد اخلال در کار نقل و انتقال اطلاعات بین شبکه ها یا سرویس های P2P می شود

در ضمن در برخی شبکه ها هم سبب قطع ارتباط کلاینت ها با سرور خود میگردد

به همین دلایل کمپانی کسپرسکی تصمیم به برداشتن این خاصیت در فایروال خود کرد

البته کسانی که همچنان علاقمند به استفاده از این ویژگی هستند ( بنابه کاربرد خود )

در تنظیمات فایروال همانند تصویر زیر دو گزینه مزبور را بر روی Deny قرار دهید

Dreamland
19-11-2008, 17:23
رییس جان جناب مجید20 برس به دادم
چرا بعد از 2 بار چک کردن دستی فایلها با کسپر بار سوم که میخوای یه فایل دیگرو چک کنی پنجره ریستارت ویندوز اکسپلورر میاد؟
عجیب هست:blink:
خیلی عجیب هست:blink:
خیلی خیلی عجیب هست:blink:

sms11
19-11-2008, 17:57
اقا مجید
من با برنامه key finder خود برنامه نمیتونه سروری رو پیدا کنه.الانم بد جوری دنبال یه کلید میگردم
اگه میشه key finderخودتو اپلود کن و بعد اینکه یه کلید معتبر بهم بده فعلا این انتی ویروسو درست کنم بعد خودم میگردم پیدا میکنم
ممنون

majid20
19-11-2008, 23:08
رییس جان جناب مجید20 برس به دادم
چرا بعد از 2 بار چک کردن دستی فایلها با کسپر بار سوم که میخوای یه فایل دیگرو چک کنی پنجره ریستارت ویندوز اکسپلورر میاد؟
عجیب هست:blink:
خیلی عجیب هست:blink:
خیلی خیلی عجیب هست:blink:
از کدام نسخه استفاده میکنید ( و کدام ورژن ) ؟ آیا محصول امنیتی دیگری هم نصب کرده اید ؟ ویندوز شما چیه ؟

معمولا با اسکن چه نوع فایلهایی چنین موردی رخ میدهد ؟

اقا مجید
من با برنامه key finder خود برنامه نمیتونه سروری رو پیدا کنه.الانم بد جوری دنبال یه کلید میگردم
اگه میشه key finderخودتو اپلود کن و بعد اینکه یه کلید معتبر بهم بده فعلا این انتی ویروسو درست کنم بعد خودم میگردم پیدا میکنم
ممنون
جدیدترین نسخه برنامه Kapersky Key Finder ( برای استفاده باید برنامه Microsoft .NET Framework 3.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نصب شده باشد )

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای دریافت Key هم راههای گوناگون برای دریافت Key در پست اول تاپیک کرک و سریال کسپرسکی گذاشته شده

منهای آن روش ها ، سایت پرند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم که فعلا خوب به روز میشه

تعداد زیادی Key هم برای محصولات گوناگون کسپرسکی را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید

البته برخی از Key ها ازکار افتادند ... درضمن Key متناسب با نوع محصول خود وراد کنید

saeed258s
19-11-2008, 23:49
با دروود
آیا استفاده از کلیدهای رایج در اینترنت سبب ایجاد مشکلی در برنامه های کسپراسکی می شوند؟آیا این گفته درست است که استفاده از کلیدهای تقلبی سبب کاهش قدرت شماسایی و پاک کنندگی این نرمافزار امنیتی می شود؟

majid20
19-11-2008, 23:55
نخیر چنین چیزی صحت نداره

جون وقتی از Key استفاده میکنید بصورت ارژینال عمل میکنه ( حتی اگر Key تقلبی باشه )

وقتی هم کسپرسکی متوجه بشه Key شما غیرقانونیه صرفا اجازه آپدیت را از شما سلب میکنه

که پس از وارد کردن Key جدید مورد حل میشود

قبلا هم بارها تست شده چنین محصولاتی چه از لحاظ آپدیت و چه از لحاظ کارایی کاملا یکسان عمل میکنند

saeed258s
20-11-2008, 00:01
با دروود
آیا اگر بدون دادن کلید ،پس از نصب برنامه اقدام به آپدیت نماییم،مشکلی پیش می آید؟

Razel
20-11-2008, 00:31
سلام
نسخه جدید Kaspersky هم اومد:

Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 Final

Kaspersky Anti-Virus 2009 8.0.0.506 Final

موفق باشید.

saeed258s
20-11-2008, 00:37
اساتید،نظرشون در باره ورژن جدید چیه؟

Dreamland
20-11-2008, 01:00
اساتید،نظرشون در باره ورژن جدید چیه؟
پدر جان عالی و به روز شده هست
اینم لینک + key
حتما دانلود کنید
Kaspersky Internet Security 8.0.0.506 -Final- English Version
Incl. New Key

Dreamland
20-11-2008, 01:05
نخیر چنین چیزی صحت نداره

جون وقتی از Key استفاده میکنید بصورت ارژینال عمل میکنه ( حتی اگر Key تقلبی باشه )

وقتی هم کسپرسکی متوجه بشه Key شما غیرقانونیه صرفا اجازه آپدیت را از شما سلب میکنه

که پس از وارد کردن Key جدید مورد حل میشود

قبلا هم بارها تست شده چنین محصولاتی چه از لحاظ آپدیت و چه از لحاظ کارایی کاملا یکسان عمل میکنند
:10:آقا مجید گل آخه این نمایندگیش که زنگ زدم میگه فرق داره!
به نظر شما استاد محترم باسه بازار گرمی میگه؟
میگفت اینی که ما داریم از سایت اصلیش آپدیت میشه! میشه منو راهنمایی کنید
خواهش میکنم:20:

Metallica84
20-11-2008, 01:28
نسخه Kaspersky Internet Security 2009 (8.0.0.506 هم در سایت کسپر قرار گرفت.

این نسخه نهایی هست ؟ و از لحاظ کارایی چطور هست؟؟

بهتره که از این نسخه جدید استفاده بشه یا از همون (8.0.0.454) ؟؟؟

با سپاس

sms11
20-11-2008, 08:54
از کدام نسخه استفاده میکنید ( و کدام ورژن ) ؟ آیا محصول امنیتی دیگری هم نصب کرده اید ؟ ویندوز شما چیه ؟

معمولا با اسکن چه نوع فایلهایی چنین موردی رخ میدهد ؟

جدیدترین نسخه برنامه Kapersky Key Finder ( برای استفاده باید برنامه Microsoft .NET Framework 3.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نصب شده باشد )

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای دریافت Key هم راههای گوناگون برای دریافت Key در پست اول تاپیک کرک و سریال کسپرسکی گذاشته شده

منهای آن روش ها ، سایت پرند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم که فعلا خوب به روز میشه

تعداد زیادی Key هم برای محصولات گوناگون کسپرسکی را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید

البته برخی از Key ها ازکار افتادند ... درضمن Key متناسب با نوع محصول خود وراد کنید

اقا مجید اون برنامه .netکه روی دستگاهم نصب کردم و برنامه بالا میاد اما به جایی وصل نمیشه که کلید بده.حالا بگو من چی کار کنم
در ضمن سایت پرند ماله 2009 رو نداره
اگه میشه یه کاری کن همین برنامه کلید یابم درست شه
اینم عکسش:

hamilton
20-11-2008, 10:06
:10:آقا مجید گل آخه این نمایندگیش که زنگ زدم میگه فرق داره!
به نظر شما استاد محترم باسه بازار گرمی میگه؟
میگفت اینی که ما داریم از سایت اصلیش آپدیت میشه! میشه منو راهنمایی کنید
خواهش میکنم:20:

اصلا چنين صحبتي واقعيت نداره و با كليدهاي تقلبي فقط امكان آپديت نخواهيد داشت (زمانيكه كليد در ليست سياه قرار بگيره).محصولي هم كه آپديت نشه به هيچ دردي نميخوره و بود و نبودش در يك سيستم تاثيري نداره.

نسخه Kaspersky Internet Security 2009 (8.0.0.506 هم در سایت کسپر قرار گرفت.

این نسخه نهایی هست ؟ و از لحاظ کارایی چطور هست؟؟

بهتره که از این نسخه جدید استفاده بشه یا از همون (8.0.0.454) ؟؟؟

با سپاس

اين محصول تازه 1 روزه كه در دسترس قرار گرفته.بايد صبر كرد و تست كرد و نظر كلي كاربراني كه از اين ورژن استفاده ميكنند را ديد.فعلا براي قضاوت زوده.

اقا مجید اون برنامه .netکه روی دستگاهم نصب کردم و برنامه بالا میاد اما به جایی وصل نمیشه که کلید بده.حالا بگو من چی کار کنم
در ضمن سایت پرند ماله 2009 رو نداره
اگه میشه یه کاری کن همین برنامه کلید یابم درست شه
اینم عکسش:

شما ببينيد با تغيير Serverها كه در پايين برنامه مشخص شده ميتونيد كانكت بشيد.البته احتمال داره سروري كه اين برنامه به آن وصل ميشه هم مشكل داشته باشه يا Down باشه.

sms11
20-11-2008, 17:30
شما ببينيد با تغيير Serverها كه در پايين برنامه مشخص شده ميتونيد كانكت بشيد.البته احتمال داره سروري كه اين برنامه به آن وصل ميشه هم مشكل داشته باشه يا Down باشه.

دوست عزیز من تمام سرور هارو امتحان کردم
هیچ کدوم جواب نمیده
حالا چه کنم؟

hamilton
21-11-2008, 08:43
دوست عزیز من تمام سرور هارو امتحان کردم
هیچ کدوم جواب نمیده
حالا چه کنم؟

فعلا از روشهاي ديگه براي بدست آوردن كليد استفاده كنيد تا ببينيم وضعيت سرورهاي اين برنامه چطور ميشه.

meisam317
22-11-2008, 08:59
سلام دوستان من مدتیه که (بعد از دانود و اجازه دسترسی به اون در کاسپر ) با مشکل کندی سیستم و همینطور پیغام های مکرر
کاسپر راجع به اجازه دسترسی اوناع برنامه ها مواجه شدم و حالا هم کاسپر بعد از بالا اومدن ویندوز خود به خود از کار میوفته . مشکلم چیه ؟ به خاطر ویروسه یا چی ؟

majid20
22-11-2008, 10:09
سلام دوستان من مدتیه که (بعد از دانود و اجازه دسترسی به اون در کاسپر ) با مشکل کندی سیستم و همینطور پیغام های مکرر
کاسپر راجع به اجازه دسترسی اوناع برنامه ها مواجه شدم و حالا هم کاسپر بعد از بالا اومدن ویندوز خود به خود از کار میوفته . مشکلم چیه ؟ به خاطر ویروسه یا چی ؟
شما از کدام نسخه و ورژن کسپرسکی استفاده میکنید ؟ ویندوز شما چیست ؟ آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکند ؟

به مسیر زیر رفته و با استفاده از گزینه Repair اقدام به تعمییر کسپرسکی کنید

Start --> All Programs --> Kaspersky Internet Srcurity --> Modify, Repair or Remove

hsj110
22-11-2008, 18:31
سلام دوستان خسته نباشید

برای یکی از دوستان میخواستم کسپر 2009 البته آنتی ویروسشو نصب کنم . که این دوست به شبکه اینترنت متصل نیست .

حالا میخوام بدونم بدون نصب به اینترنت کاسپر فعال میشه و میشه بهش کلید داد یا نه ؟

برای آپدیتش هم انگار فایل زیپ نداره درسته ؟

قبلا ممنونم :10::11:

majid20
22-11-2008, 22:31
سلام دوستان خسته نباشید

برای یکی از دوستان میخواستم کسپر 2009 البته آنتی ویروسشو نصب کنم . که این دوست به شبکه اینترنت متصل نیست .

حالا میخوام بدونم بدون نصب به اینترنت کاسپر فعال میشه و میشه بهش کلید داد یا نه ؟

برای آپدیتش هم انگار فایل زیپ نداره درسته ؟

قبلا ممنونم :10::11:

1- چون اینترنت ندارید تا آنلاین شوید ، نمی توانید از کد فعالساز و یا خاصیت تریال استفاده کنید

برای فعال کردن کسپرسکی در چنین شرایطی میتوانید از Key های منتشر شده استفاده نمایید

2- نه برای نسخه 8 ویا به اصطلاح 2009 چنین تمهیداتی درنظر گرفته نشده است

mrmostafa
22-11-2008, 22:38
من ديروز ويندوز ريختم و اينترنت اكسپلور 7 و فايرفاكس 3 رو هم نصب كردم الان به اينترنت وصل هستم با دو تا Browser ها داخل هر سايتي ميخوام برم نمياره آدرس ر و ميزنم Vannot page ميده در صورتي كه به ياهو وصل ميشه و حتي با دانلود منيجر هم در حال دانلود هستش. بعد كه كانكشن رو ديسكانكت ميكنم دوباره كانكت ميكنم درست ميشه داخل چند تا سايت ميره دوباره همينطوري ميشه ولي دانلود منيجر در حال دانلود هستش در اصل اينترنت قطع نيست فقط اكسپلولر هست كه اينجوريه. Kaspersky internet security هم دارم تازه نصب كردم البته قبل اين يادم نيست همينطور بود يا نه . نميدونم مشكل كجاست مشكل جديدي هستش واقعا فكرم قد نميده ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

اقا من همیشه ویندوز میریزم سی دی کارت شبکه رو نصب میکنم به اینترنت وصل میشدم مشکلی نبود امروز به مسئول شبکه ادارمون گفتم گفت باید Getway بدی برای اینه که قطع میشه الان دادم وصله نمیدونم البته Dns هم دادم باز میخواد یه سایت بره وای میسته در صورتی که قبلا بدون Dns , getway کار میکردم الان نزدیک 2 سال هستش مشکل کجاست نمیدونم چرا اینجوریه؟؟ تو منطقه فرد اسدی کسی مشکلی نداره آخه تا جمعه درست بودش البته یاهو مسنجر و اینترنت دانلود منیجر من کار میکنه فقط Webpage مشکل داره البته الان Getway دادم درست شدش

من سری پیش آنتی ویروس کسپر اسکای ریخته بودم این سری اینترنت سکوریتی کسپر ریختم همینطور نصب کردم الان من کسپر رو بستمش اینترنتم درست شدش نمیدونم این سری چرا اینجوری شده اشکال web page باز نشدن از کجاست؟؟ اگه آنتی ویروس شبکه قطع کنه خوب یاهو مسنجر و دانلود منیجر هم نباید کار کنه دیگه درسته؟؟ مشکل صفحات وب هستش

majid20
23-11-2008, 13:07
شما دقیقا از کدام ورژن کسپرسکی استفاده میکنی ؟ برنامه امنیتی دیگری هم نصب کردی ؟

شما وارد بخش Rule Settings کسپرسکی شوید

( به مسیر روبرو بروید Setting --> System Security --> Application Fil te ring --> Settings )

در حالت عادی باید مرورگر ها در پوشه Trusted وارد شده باشند

( IE در زیرمجموعه MICROSOFT و فایرفاکس هم در زیر مجموعه MOZILA قرار میگیرید )

چک کنید ببینید تنظیمات شما درست است یا نه

meisam317
23-11-2008, 14:02
شما از کدام نسخه و ورژن کسپرسکی استفاده میکنید ؟ ویندوز شما چیست ؟ آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکند ؟

به مسیر زیر رفته و با استفاده از گزینه repair اقدام به تعمییر کسپرسکی کنید

start --> all programs --> kaspersky internet srcurity --> modify, repair or remove

بازم درست نشدش . :13:

rambo_1386
23-11-2008, 16:21
با عرض سلام يه سوال داشتم ورژن kis8.0.0.506 با kis 8.0.0.506 خيلي فرق ميكنه؟

AB
23-11-2008, 16:23

اینا که یکین.:27:

Benygh
23-11-2008, 17:47
سلام
هر دفعه که کاسپر کول دیسک ام رو اسکن میکنه تم ویستا رو به حالت 98 میبره و بعد ریست میکنه !
مشکلش چیه ؟

hamilton
23-11-2008, 19:09

اگر منظور شما تفاوت در نسخه هاي 8.0.454 و 8.0.506 ميباشه بايد عرض كنم هيچ تفاوتي بين اين 2 نسخه وجود نداره.تنها تفاوتي كه ممكنه وجود داشته باشه رفع باگهاي گزارش شده در نسخه هاي قبلي ميباشه.

Dreamland
24-11-2008, 07:46
سلام به اساتید جان
من کرک نرو 9 رو که دانلود میکنم کسپر گیر:41: میده بهش نظرتان چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza3600
24-11-2008, 12:48
سلام
من پسورد کسپر اسکای یادم رفته .
راهی داره که بشه پسوردش رو بدست اورد.
ممنون

rambo_1386
24-11-2008, 14:39
سلام دوستان من دوتا كامپيوتر دارم تو هردوتا kis8 نصب كردم حالا تو يكي از كامپيوترها اين آنتي ويروسو آپديت كردم(حدود 20مگابايت) حالا ميخوام اين آپديتارو به كامپيوتر ديگه انتقال بدم بايد چيكار كنتم؟

majid20
24-11-2008, 18:35
سلام
ممنون
از کدام نسخه کسپرسکی استفاده میکنید ( 7 یا 8 ) ؟

سلام دوستان من دوتا كامپيوتر دارم تو هردوتا kis8 نصب كردم حالا تو يكي از كامپيوترها اين آنتي ويروسو آپديت كردم(حدود 20مگابايت) حالا ميخوام اين آپديتارو به كامپيوتر ديگه انتقال بدم بايد چيكار كنتم؟
در پست اول تاپیک در زمینه آپدیت دستی کسپرسکی تمامی مطالب عنوان شده

شما ابتدا یک پوشه نگهداری آپدیت ها درست نموده سپس این پوشه را به سیستم دیگر منتقل کنید

و بعنوان یک سرور به کسپرسکی معرفی کنید ( کاملا مطابق راهنمای آپدیت دستی عمل کنید )

majid20
24-11-2008, 18:37
سلام
هر دفعه که کاسپر کول دیسک ام رو اسکن میکنه تم ویستا رو به حالت 98 میبره و بعد ریست میکنه !
مشکلش چیه ؟
کسپرسکی چنین مشکلی در ویندوز ویستا نداره ... شما از کدام ورژن استفاده میکنید ؟

سلام به اساتید جان
من کرک نرو 9 رو که دانلود میکنم کسپر گیر:41: میده بهش نظرتان چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بحث کرک ها رو قبلا بارها اعلام کردم

در هر حال توصیه میشه کرک ها رو از سایت های معتبر در یافت کنید ( تا در دام کرک های آلوده و مخرب نیفتید )

با این وجود اگر کرک مناسبی پیدا نکردید ، میتوانید از همان کرک استفاده کنی ( مورد حادی نداره )

Metallica84
24-11-2008, 20:49
یکسری نرم افزار دانلود کردم(در حدود 28 تا ) و همه رو هم (چه خوده نرم افزارها و چه کرک شون) رو با کسپراسکی اینترنت سکیوریتی 2009(آپدیت شده ) که ورژنش 8.0.0.454 هست, اسکن کردم(با بالاترین تنظیمات اسکن) و هیچ موردی پیدا نکرد و تمام فایل ها پاک بودند (همچنین با آنتی اسپایور avg هم اسکنش کردم وموردی پیدا نشد)

عکس از اسکن dvd با کسپراسکی و avg :

بعد از اسکن نرم افزار ها اونها رو روی dvd رایت کردم ودوباره هم کامل از روی dvd اسکن کردم و باز هم موردی پیدا نشد .
نرم افزار clone cd و clone dvd رو از خود سایت نرم افزارمورد نظر تهیه کرده بودم . در موقع اسکن قبلا از نصبشون کسپر موردی در این دو نرم افزار پیدا نکرد اما در موقع نصب این دو نرم افزار کسپر یک اخطار قرمز رنگ داد که میگفت نرم افزار ی که داره نصب میشه یک riskware هست و اجازه نصب نداد!!!!

با توجه به اینکه فایل ها رو قبل از نصب اسکن کامل کردم و موردی پیدا نشد و با اینحال کاسپر در موقع نصب ایراد گرفت ,آیا dvd که این دو نر م افزار رو روش رایت کردم آلود شده و یا نه؟ یعنی سایر نرم افزار هایی که رو dvd ریختم رو میتونم ازشون استفاده کنم و یا اونها هم آلوده شدن؟

__________________________________________________ ________

یک نرم افزار به نام K-Lite Codecs pack full 4.3.1 که یک نرم افزار معروف کدک هست رو از سایت اصلی خوده نرم افزار دانلود کردم و زمان اسکن با کسپر یک پیغام میده که پسورد داره . میخواستم بدونم که این نرم افزار سالم هست ؟چون در موقع نصب هم کسپر ایرادی بهش نمیگره.(ورژن های قبلی این نرم افزار رو هم با کسپر اسکن کردم و بازهم همین پیغام رو میده)

عکس از پیغام مورد نظر:

__________________________________________________ _____________

در سایت کسپر ورژن جدید 8.0.0.506 هم قرا گرفته. من از ورژن 8.0.0.454 استفاده میکنم.

به نظر شما لازم هست که ورژن جدید رو دانلود کنم و جایگزین ورژن قبلی کنم؟

__________________________________________________ ____________

من کسپر اینترنت سکیوریتی (8.0.0.454 ) رو از سایت خودش برای یکی از دوستان دانلود کردم .
بعدش براش ویندوز جدید و کسپر رو نصب کردم.
بعد از نصب اقدام به آپدیت کردم(با اینترنت adsl) و کسپر هم در حدود 17 مگ دانلود کرد و پیغام ریستارت بعد از آپدیت رو داد. بعد از ریستارت دوباره کسپر اعلام کرد که نیاز به آپدیت داره و دوباره آپدیت رو زدم ولی بعد از گرفتن آپدیتی در حدود 70 کیلوبایت ,آپدیت تمام میشد ولی قسمت Malware کسپر آپدیت نمیشد .این کار رو چند بار تکرار کردم ولی همچنان آپدیت کامل نمیشد و اخطار قرمز رنگ آپدیت نشدن کسپر در نوار بالایی ظاهر میشد.

بعد اینترنت adsl رو قطع کردم و از دایال آپ استفاده کردم و آپدیت روز زدم و کاسپر بعد از گرفتن حدود 600 کیلوبایت آپدیت شد و نوار بالایی به رنگ سبز در اومد و قسمت Mal ware هم آپدیت شد(24/11/2008 ) !!!!! :18::18:

می خواستم علت رو بدونم که چرا این 600 کیلویایت آپدیت رو کسپر با اینترنت adsl نمیتونست بگیره؟؟؟

با تشکر:11::11::11::11::11::11:

Benygh
24-11-2008, 22:01
از ورژن kis8.0.0.454en ولی من همین مشکل رو دارم ! بعد از اتمام کار تم رو عوش میکنه ! سیستم سرعتش میاد پایین شدیدا و بعد ریست میشه !

majid20
24-11-2008, 22:53
از ورژن kis8.0.0.454en ولی من همین مشکل رو دارم ! بعد از اتمام کار تم رو عوش میکنه ! سیستم سرعتش میاد پایین شدیدا و بعد ریست میشه !
آیا برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ آیا هنگام اسکن فلش ، موردی را پیدا میکند ؟

سیستم رو کاملا اسکن کردید تا از عدم آلودگی آن مطمئن باشید ؟

majid20
24-11-2008, 23:11
اما پاسخ سوالات Metallica84

1- در زمینه پیام کسپرسکی و شک شما مبنی بر آلودگی DVD ، خیر ، DVD شما پاک هستش

2- آن پیام کسپرسکی که از K-Lite گذاشتید ، صرفا یک پیغام عادی کسپرسکی است

کسپرسکی در مواجه با فایلهایی که پسورد دارند و قادر به اسکن کامل آن نیست چنین پیغامی را میدهد

البته مجموعه K-Lite بسیار معروف است موردی ندارد

3- در نسخه جدید صرفا یه تعداد باگ ها رفع شده و از لحاظ امنیتی چندان تغییری نکرده

4- اون مورد پیش امده هنگام آپدیت کسپرسکی 8 و عدم آپدیت بخش Malware ربطی به ADSL نداره

با هر بار اقدام به آپدیت، کسپرسکی از یک سرور اقدام به آپدیت میکنه

خب ممکنه برخی سرورها در یک ساعت مشکل داشته باشند

البته این مورد عدم آپدیت یک بخش دلایل دیگه هم می تونه داشته باشه مثل نصب برنامه های امنیتی دیگر یا مشکل در ISP

راستی از کدام PAP سرویس میگیرید ؟

Markus
24-11-2008, 23:36
یکسری نرم افزار دانلود کردم(در حدود 28 تا ) و همه رو هم (چه خوده نرم افزارها و چه کرک شون) رو با کسپراسکی اینترنت سکیوریتی 2009(آپدیت شده ) که ورژنش 8.0.0.454 هست, اسکن کردم(با بالاترین تنظیمات اسکن) و هیچ موردی پیدا نکرد و تمام فایل ها پاک بودند (همچنین با آنتی اسپایور avg هم اسکنش کردم وموردی پیدا نشد)

عکس از اسکن dvd با کسپراسکی و avg :

بعد از اسکن نرم افزار ها اونها رو روی dvd رایت کردم ودوباره هم کامل از روی dvd اسکن کردم و باز هم موردی پیدا نشد .
نرم افزار clone cd و clone dvd رو از خود سایت نرم افزارمورد نظر تهیه کرده بودم . در موقع اسکن قبلا از نصبشون کسپر موردی در این دو نرم افزار پیدا نکرد اما در موقع نصب این دو نرم افزار کسپر یک اخطار قرمز رنگ داد که میگفت نرم افزار ی که داره نصب میشه یک riskware هست و اجازه نصب نداد!!!!

با توجه به اینکه فایل ها رو قبل از نصب اسکن کامل کردم و موردی پیدا نشد و با اینحال کاسپر در موقع نصب ایراد گرفت ,آیا dvd که این دو نر م افزار رو روش رایت کردم آلود شده و یا نه؟ یعنی سایر نرم افزار هایی که رو dvd ریختم رو میتونم ازشون استفاده کنم و یا اونها هم آلوده شدن؟

__________________________________________________ ________

یک نرم افزار به نام k-lite codecs pack full 4.3.1 که یک نرم افزار معروف کدک هست رو از سایت اصلی خوده نرم افزار دانلود کردم و زمان اسکن با کسپر یک پیغام میده که پسورد داره . میخواستم بدونم که این نرم افزار سالم هست ؟چون در موقع نصب هم کسپر ایرادی بهش نمیگره.(ورژن های قبلی این نرم افزار رو هم با کسپر اسکن کردم و بازهم همین پیغام رو میده)

عکس از پیغام مورد نظر:

__________________________________________________ _____________

در سایت کسپر ورژن جدید 8.0.0.506 هم قرا گرفته. من از ورژن 8.0.0.454 استفاده میکنم.

به نظر شما لازم هست که ورژن جدید رو دانلود کنم و جایگزین ورژن قبلی کنم؟

__________________________________________________ ____________

من کسپر اینترنت سکیوریتی (8.0.0.454 ) رو از سایت خودش برای یکی از دوستان دانلود کردم .
بعدش براش ویندوز جدید و کسپر رو نصب کردم.
بعد از نصب اقدام به آپدیت کردم(با اینترنت adsl) و کسپر هم در حدود 17 مگ دانلود کرد و پیغام ریستارت بعد از آپدیت رو داد. بعد از ریستارت دوباره کسپر اعلام کرد که نیاز به آپدیت داره و دوباره آپدیت رو زدم ولی بعد از گرفتن آپدیتی در حدود 70 کیلوبایت ,آپدیت تمام میشد ولی قسمت malware کسپر آپدیت نمیشد .این کار رو چند بار تکرار کردم ولی همچنان آپدیت کامل نمیشد و اخطار قرمز رنگ آپدیت نشدن کسپر در نوار بالایی ظاهر میشد.

بعد اینترنت adsl رو قطع کردم و از دایال آپ استفاده کردم و آپدیت روز زدم و کاسپر بعد از گرفتن حدود 600 کیلوبایت آپدیت شد و نوار بالایی به رنگ سبز در اومد و قسمت mal ware هم آپدیت شد(24/11/2008 ) !!!!! :18::18:

می خواستم علت رو بدونم که چرا این 600 کیلویایت آپدیت رو کسپر با اینترنت adsl نمیتونست بگیره؟؟؟

با تشکر:11::11::11::11::11::11:

در مورد سؤال اول، بايد بگم که موقع اسکن يک ستاپ خارج از آلوده بودن يا نبودن 2 مسئله وجود داره، و اون اين که وقتی يک ستاپ رو اسکن ميکنيد چون اون ستاپ به حالت فشرده هست قبل نصب، محصول امنيتی فايل های در دسترس اون رو اسکن ميکند، و وقتی ستاپ باز ميشود موجب ميشود که فايل های بيشتری به اجرا در آيند و با باز شدن اون فايل ها عمليات جديدتری صورت گيرد، و چون اين مراحل جديد تماماً مورد برسی يک محصول امنيتی قرار ميگيرد امکان دارد در مرحله خاصی از عملکرد اون فايل ايراد گرفته شود...

در مورد سؤال بعد بايد بگم که بعضی از محصولات ارايه شده توسط سايت ها و شرکت ها بخاطر اين که استفاده کننده ها به سورس آن نرم افزار دسترسی پيدا نکنند بر روی آنها پسورد گذاشته ميشوند که اين يک امر طبيعی هست، البته در موقع مواجه شدن با اين حالت ها بايد اين رو مد نظر داشته باشيد که از قسمتی از فايل داخل پسورد بخواهد موقع نصب آزاد شود و عملی رو انجام دهد از ديد نرم افزار امنيتی خارج نميماند...

در مورد سؤال بعد بايد بگم که هميشه بطور کل ارايه يک ورژن جديد يک محصول بخاطر اين صورت ميگيرد که اون محصول ارتقا پيدا کرده هست و اشکالات ورژن قبلی در آن بر طرف شده است، پس هدف اصلی اين بطور کلی اين موارد ميباشد...

در مورد گرفتن يا نگرفتن آپديت از طريقی که عنوان کردين بايد بگم که امکان دارد در آن زمان سرور آپديت کسپر با اون isp مورد نظر مشکل داشت ، برای اين که بيشتر مشخص شود ميتوانستين از کارت اينترنت همون شرک ارايه adsl شما، عمل آپديت رو انجام ميدادين...البته امکان اشکالات ديگری هم ميتوانست باشد...

Metallica84
24-11-2008, 23:38
اما پاسخ سوالات metallica84

1- در زمینه پیام کسپرسکی و شک شما مبنی بر آلودگی dvd ، خیر ، dvd شما پاک هستش

2- آن پیام کسپرسکی که از k-lite گذاشتید ، صرفا یک پیغام عادی کسپرسکی است

کسپرسکی در مواجه با فایلهایی که پسورد دارند و قادر به اسکن کامل آن نیست چنین پیغامی را میدهد

البته مجموعه k-lite بسیار معروف است موردی ندارد

3- در نسخه جدید صرفا یه تعداد باگ ها رفع شده و از لحاظ امنیتی چندان تغییری نکرده

4- اون مورد پیش امده هنگام آپدیت کسپرسکی 8 و عدم آپدیت بخش malware ربطی به adsl نداره

با هر بار اقدام به آپدیت، کسپرسکی از یک سرور اقدام به آپدیت میکنه

خب ممکنه برخی سرورها در یک ساعت مشکل داشته باشند

البته این مورد عدم آپدیت یک بخش دلایل دیگه هم می تونه داشته باشه مثل نصب برنامه های امنیتی دیگر یا مشکل در isp

ممنون از پاسخ شما :10::11:

و همچنین ممنونم از پاسخ Markus

:10::11:

Dreamland
25-11-2008, 01:09
اساتید مهربان سوالی داشتم
حملات Win.MSSQL.worm.Helkern چیست؟:19:
بعضی موقع ها کسپر این پیغامو میده:18:
لطفا ما رو روشن کنید:11:

MR.Punisher
25-11-2008, 01:44
حملات win.mssql.worm.helkern چیست؟:19:

نگران نباش عزیز.این کرم فقط روی ویندوز 2003 عمل می کنه.
در ضمن این پیغام کسپر یعنی اینکه جلوش رو گرفته.

Metallica84
25-11-2008, 04:42
حملات Win.MSSQL.worm.Helkern چیست؟:19:

در صفحه اول این تاپیک مجید عزیز لینک توضیح در مورد این نوع حملات رو گذاشتن.:46:

توضیح درباره Win.MSSQL.worm.Helkern :

reza3600
25-11-2008, 14:49
سلام
ممنون

از کسپر 7 استفاده میکنم

majid20
25-11-2008, 15:41
نحوه برداشتن پسورد نسخه 7 کسپرسکی

1- وارد Safe Mode شده و به پوشه نصب کسپرسکی بروید C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky...

2- فایل اجرایی avp را که در تصویر مشخص شده را تغییر نام بدهید ( به هر نامی که خواستید )

3- ریستارت کرده و وارد ویندوز شده .. حال به همان پوشه نصب کسپرسکی رفته و بر روی فایلی که تغییر نام داده بودید کلیک کنید

4- وارد بخش تنظیمات کسپرسکی شده و در بخش Service ، تیک دو گزینه زیر را برداشته و OK کنید

Enable Self-Defense و Enable password-protection

5-کسپرسکی را بسته و از آیکن بار ویندوز هم Exit کنید

6- مجددا به پوشه نصب برنامه بروید و این بار نام فایلی را که تغییر داده بودیم مجددا به avp تغییر دهید

7- کسپرسکی را اجرا کرده و وارد بخش Settings --> Service شده و این بار دو گزینه زیر را تیک دار کرده و OK کنید

Enable Self-Defense و Enable password-protection

خب پسورد کسپرسکی برداشته شد

Benygh
25-11-2008, 18:19
آیا برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ آیا هنگام اسکن فلش ، موردی را پیدا میکند ؟

سیستم رو کاملا اسکن کردید تا از عدم آلودگی آن مطمئن باشید ؟
بله خودش فلش رو شروع به اسکن میکنه و فایلهای ان به اضافه سیستم فایل های c و... رو اسکن میکنه ...
بله مطمئنم سیستم ویروسی نیست !

majid20
26-11-2008, 02:02
بله خودش فلش رو شروع به اسکن میکنه و فایلهای ان به اضافه سیستم فایل های c و... رو اسکن میکنه ...
بله مطمئنم سیستم ویروسی نیست !
شما مطابق توضیحات پست زیر گزارش سیستم خود را تهیه کرده و اینجا بگذارید

majid20
26-11-2008, 14:02
نحوه برداشتن پسورد نسخه 2009 محصولات کسپرسکی

1. فایل passOFF9.zip را دانلود کنید

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2. فایل دانلود شده را Extract کنید که شامل دو فایل رجیستری است

x86.reg برای سیستم های عامل 32 بیتی

x64.reg برای سیستم عاملهای 64 بیتی

3. سیستم را ریستارت کرده و وارد Safe Mode شوید

4. بسته به نوع ویندوز خود ( 32 یا 64 بیتی ) ، فایل مزبور را اجرا کرده

پنجره ای باز میشود که با انتخاب گزینه Yes و سپس گزینه OK ، تغییرات مورد نیاز اعمال میشود

خب پسورد کسپرسکی برداشته شد :46:

Benygh
26-11-2008, 16:04
سلام
این هم لینک گزارش من :

Metallica84
26-11-2008, 23:53
برنامه ultra iso رو باکیجنش توسط کسپراسکی اینترنت سکیوریتی 2009 اسکن کردم و هیچ موردی در کیجن و برنامه پیدا نکرد(با آنتی اسپایور avg هم اسکن کردم وموردی پیدا نکرد ) اما زمانیکه با نرم افزار Malwarebytes' Anti-Malware برنامه و کیجن رو اسکن کردم , از کیجین ایراد گرفت و پیغام داد که حاوی ترجان هست(trojan downloader ) ?

سوالم این هست که باید به نتیجه اسکن کسپر و avg اعتماد کنم و یا به نتیجه اسکن Malwarebytes' Anti-Malware ؟؟

ممنون

(پ.ن: من از نوع رایگان Malwarebytes' Anti-Malware این نرم افزار استفاده میکنم .از لحاظ تشخیص و پاکنندگی با نوع رجیستر شده تفاوت دارد؟)

hsj110
26-11-2008, 23:57
برنامه ultra iso رو باکیجنش توسط کسپراسکی اینترنت سکیوریتی 2009 اسکن کردم و هیچ موردی در کیجن و برنامه پیدا نکرد(با آنتی اسپایور avg هم اسکن کردم وموردی پیدا نکرد ) اما زمانیکه با نرم افزار malwarebytes' anti-malware برنامه و کیجن رو اسکن کردم , از کیجین ایراد گرفت و پیغام داد که حاوی ترجان هست(trojan downloader ) ?

سوالم این هست که باید به نتیجه اسکن کسپر و avg اعتماد کنم و یا به نتیجه اسکن malwarebytes' anti-malware ؟؟

ممنون

(پ.ن: من از نوع رایگان malwarebytes' anti-malware این نرم افزار استفاده میکنم .از لحاظ تشخیص و پاکنندگی با نوع رجیستر شده تفاوت دارد؟)

بعید میدونم مشکلی داشته باشه چون من هم از این نرم افزار استفاده کردم و کاسپر هم باهاش مشکلی نداشته .

و برای دستگاه هم مشکلی ایجاد نکرده.

composer_kuchulu
27-11-2008, 10:43
دوستان من کاملا از کسپر راضی هستم.نمی دونم این موضوع به کسپر مربوط هست یا سیستم من: در صورتی که کسپر رو غیر فعال نکرده باشم و یا ازش خارج نشده باشم، بعد از مدتی ویندوز خودبخود رست میشه.این موضوع دلیلش چی هست؟ فکر می کردم از جنیون نبودن ویندوز هست ولی با یک ویندوز کامل جدید هم که تعویض کردم همچنان این مشکل پابرجاست.ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

hamilton
27-11-2008, 13:49
دوستان من کاملا از کسپر راضی هستم.نمی دونم این موضوع به کسپر مربوط هست یا سیستم من: در صورتی که کسپر رو غیر فعال نکرده باشم و یا ازش خارج نشده باشم، بعد از مدتی ویندوز خودبخود رست میشه.این موضوع دلیلش چی هست؟ فکر می کردم از جنیون نبودن ویندوز هست ولی با یک ویندوز کامل جدید هم که تعویض کردم همچنان این مشکل پابرجاست.ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

چند وقته از كاسپر استفاده ميكنيد؟
از كدوم محصول كاسپر استفاده ميكنيد؟و چه ورژني؟
از چه زماني اين مشكل براي شما پيش اومده؟
آيا از محصولات امنيتي ديگري همزمان و در كنار كاسپر بصورت فعال استفاده ميكنيد؟مثل محصولات زون آلارم يا Spyware Doctor يا هر برنامه ديگري؟

rambo_1386
27-11-2008, 16:41
سلام دوستان من همونطور كه قبلا گفتم اين آنتي ويروسو روي دو تا كامپيوتر نصب كردم بعد يكي آپديت كردم(18مگابايت) حالا ميخوام اين آپديتارو با كامپيوتر ديگه انتقال بدم ولي نشد طبق اول تاپيك فولدر bases در مسير
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Bases
كپي كردم و روي دسكتاپ كامپيوتر دوم انتقال دادم بعد تو قسمت تنظيمات آپديت كاسپر سرور كاسپرو غير فعال و آدرس فولدر bases دادم وفعال كردم ولي بعد از زدن آپديت اتفاقي نميفته وآنتي ويروس آپديت نميشه مشكل از كجاست؟

composer_kuchulu
27-11-2008, 18:10
چند وقته از كاسپر استفاده ميكنيد؟
از كدوم محصول كاسپر استفاده ميكنيد؟و چه ورژني؟
از چه زماني اين مشكل براي شما پيش اومده؟
آيا از محصولات امنيتي ديگري همزمان و در كنار كاسپر بصورت فعال استفاده ميكنيد؟مثل محصولات زون آلارم يا Spyware Doctor يا هر برنامه ديگري؟

سلام همیلتون عزیز مثل همیشه شما در پاسخگویی یکی از اولین ها هستی.
من تقریبا یک سال و نیم هست از کسپر استفاده می کنم و آز کی برای اکتیویت استفاده می کنم.از kis ورژن 7.0.1.325 استفاده میکنم.تقریبا 3 4 روزی هست این مشکل پیش اومده.نه خیر از هیچ محصول امنیتی دیگری استفاده نمیکنم.این مشکل دقیقا از زمانی پیش اومد که یک پیغام در مورد باقی موندن تنها 7 روز از اعتبار کی به من داده شد شایدم بی ربط باشه.مرسی از راهنماییتون.

hamilton
27-11-2008, 18:55
سلام همیلتون عزیز مثل همیشه شما در پاسخگویی یکی از اولین ها هستی.
من تقریبا یک سال و نیم هست از کسپر استفاده می کنم و آز کی برای اکتیویت استفاده می کنم.از kis ورژن 7.0.1.325 استفاده میکنم.تقریبا 3 4 روزی هست این مشکل پیش اومده.نه خیر از هیچ محصول امنیتی دیگری استفاده نمیکنم.این مشکل دقیقا از زمانی پیش اومد که یک پیغام در مورد باقی موندن تنها 7 روز از اعتبار کی به من داده شد شایدم بی ربط باشه.مرسی از راهنماییتون.

با سلام و ممنون از لطف شما.
در مورد ارتباط بين ايجاد مشكل بعد از پيغام 7 روز باقي مانده به اعتبار Key و ريست شدن سيستم ارتباط منطقي وجود نداره.در مورد ريست شدن بي دليل و ناگهاني سيستم بايد به فكر مشكلات سخت افزاري سيستم نيز بود.مثلا اگر فن CPU بدرستي كار نكنه بدليل بالا رفتن سريع دماي CPU براي جلوگيري از بروز مشكل و سوختن CPU سيستم ناگهان ريست ميشه يا اگر منبع تغذيه دچار مشكل شده باشه.
من توصيه ميكنم براي اينكه مطمئن بشيد مشكل از طرف كاسپر نيست نسخه موجود خود را يكبار Repair كنيد.براي اين منظور مسير زير را دنبال كنيد:
Strat....>All Programs...>Kaspersky Internet Security....>Modify,Repair or remove

اگر همچنان مشكل برقرار بود آنرا Uninstall كنيد و از آخرين نسخه كاسپر استفاده كنيد يا براي مدت خيلي كوتاهي از يك محصول امنيتي ديگه استفاده كنيد ببينيد آيا مشكل همچنان پابرجاست يا حل شده.

hamilton
27-11-2008, 19:01
سلام دوستان من همونطور كه قبلا گفتم اين آنتي ويروسو روي دو تا كامپيوتر نصب كردم بعد يكي آپديت كردم(18مگابايت) حالا ميخوام اين آپديتارو با كامپيوتر ديگه انتقال بدم ولي نشد طبق اول تاپيك فولدر bases در مسير
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP8\Bases
كپي كردم و روي دسكتاپ كامپيوتر دوم انتقال دادم بعد تو قسمت تنظيمات آپديت كاسپر سرور كاسپرو غير فعال و آدرس فولدر bases دادم وفعال كردم ولي بعد از زدن آپديت اتفاقي نميفته وآنتي ويروس آپديت نميشه مشكل از كجاست؟

دوست عزيز اين روش براي آپديت كاسپر نسخه 8 درست نيست و مطمئنا اگر هم آپديتي صورت بگيره بصورت ناقص و Corrupt خواهد بود.براي اطلاع از نحوه آپديت دستي نسخه هاي 7 و 8 به تاپيك زير مراجعه نماييد:

samdeath
27-11-2008, 20:38
سلام
تفاوت ورژن های مختلف kaspersky در چیه؟
مثلا 8.0.0.357 با 8.0.0.505 چه تفاوتی داره؟
آیا تفاوت فقط در update بودن نرم افزاره؟

hamilton
27-11-2008, 20:54
سلام
تفاوت ورژن های مختلف kaspersky در چیه؟
مثلا 8.0.0.357 با 8.0.0.505 چه تفاوتی داره؟
آیا تفاوت فقط در update بودن نرم افزاره؟

در ورژنهاي جديد عموما باگها و اشكالات گزارش شده توسط كاربران و افراد حرفه اي برطرف ميشه يا احيانا موارد جديدي اضافه يا حذف ميشه و با ارائه نسخه هاي جديد معمولا برنامه كارايي بهتري پيدا ميكنه بخصوص اگر ورژن Final يا نهايي باشه.اين مورد در نسخه هاي Beta صادق نيست و نسخه هاي Beta داراي باگها و اشكالاتي هستند و استفاده از آنها به هيچ وجه به كاربران عادي توصيه نميشه.

mrmostafa
27-11-2008, 20:55
چرا وقتی این آنتی ویروس رو نصب میکنیم اینترنت رو قطع میکنه ؟؟؟؟ بعدش وصل میشه ولی میشه تنظیماتش رو بگین که درست نصب کنیم اینترنت مشکل نخوره ؟؟؟؟ قطع و وصل اینترنت من بخاطر این بود هر وقت هم exit میکنیم اینترنت رو قطع میکنه

majid20
27-11-2008, 23:03
سلام
این هم لینک گزارش من :

دوست عزیز گزارش سیستم شما را مطالعه کردم و مورد خاصی رو ندیدم

در واقع این اولین باری است که چنین موردی را مشاهده میکنم

شما از usb جلو بهره می برید یا پشت ؟ آیا از usb دیگر هم امتحان کردید ؟

آیا با فلش یا کول دیسک دیگری هم امتحان کردید که چنین موردی پیش می آید یا خیر ؟

این مورد قبلا هم بود یا به تازگی رخ میدهد ؟ با آنتی ویروس دیگر تست کردید ؟

majid20
27-11-2008, 23:06
چرا وقتی این آنتی ویروس رو نصب میکنیم اینترنت رو قطع میکنه ؟؟؟؟ بعدش وصل میشه ولی میشه تنظیماتش رو بگین که درست نصب کنیم اینترنت مشکل نخوره ؟؟؟؟ قطع و وصل اینترنت من بخاطر این بود هر وقت هم exit میکنیم اینترنت رو قطع میکنه
از کدام نسخه و چه ورژنی استفاده میکنید ؟ ویندوز ؟ آیا برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

Benygh
28-11-2008, 13:40
دوست عزیز گزارش سیستم شما را مطالعه کردم و مورد خاصی رو ندیدم

در واقع این اولین باری است که چنین موردی را مشاهده میکنم

شما از usb جلو بهره می برید یا پشت ؟ آیا از usb دیگر هم امتحان کردید ؟

آیا با فلش یا کول دیسک دیگری هم امتحان کردید که چنین موردی پیش می آید یا خیر ؟

این مورد قبلا هم بود یا به تازگی رخ میدهد ؟ با آنتی ویروس دیگر تست کردید ؟
سلام
از USB های جلو استفاده میکنم !
در ضمن چرا از وقتی که پاک کردن اتوماتیک کسپر رو طوری کردم که از من سوال کنه برای برنامه های تاییدی من هم سوال میپرسه !
مثلا برای اجرای POWERDVD.EXE هم میگه Disinfect در حالی که ویروسی نداره !

Vahid67
28-11-2008, 16:12
لطفاً سریع کمک کنین عجله دارم ممنون
1)اون فایل مربوط به Key در پستی که برای دانلود کسپر اینترنت سکوریتی هست دانلود نمیشه
2)از وقتی برنامه کسپر اینترنت سکوریتی رو نصب کردم CPU Usage همش روی 100 هست و هیچ کاری نمیتونم بکنم

لطفاً راهنمایی بفرمایین....

hamilton
28-11-2008, 21:15
1)اون فایل مربوط به key در پستی که برای دانلود کسپر اینترنت سکوریتی هست دانلود نمیشه
2)از وقتی برنامه کسپر اینترنت سکوریتی رو نصب کردم cpu usage همش روی 100 هست و هیچ کاری نمیتونم بکنم

لطفاً راهنمایی بفرمایین....

1-آدرس فايل و پست مربوطه را دقيق بفرماييد.
2-از كدام نسخه استفاده ميكنيد؟چند وقته از كاسپر استفاده ميكنيد؟مشخصات سخت افزاري سيستم شما چيه؟

Vahid67
28-11-2008, 21:44
1-آدرس فايل و پست مربوطه را دقيق بفرماييد.
2-از كدام نسخه استفاده ميكنيد؟چند وقته از كاسپر استفاده ميكنيد؟مشخصات سخت افزاري سيستم شما چيه؟

این آدرس پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2009 سیستم هم Dual Core am2 4000 ram 1.5GB windows VISTA
وقتی برنامه رو باز می کنم سیستم کلاً تعطیل میشه CPU Usage میره رو 100%

hamilton
29-11-2008, 10:56
این آدرس پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2009 سیستم هم dual core am2 4000 ram 1.5gb windows vista
وقتی برنامه رو باز می کنم سیستم کلاً تعطیل میشه cpu usage میره رو 100%

آدرس پستي كه گذاشتيد مربوط به اين انجمن نيست و بهتره در همان انجمن مطرح كنيد.از طرف ديگه در پست اول تاپيك كرك و سريال كاسپر در همين انجمن روشهاي مختلف بدست آوردن سريال قانوني براي محصولات مختلف كاسپر موجود ميباشه.

در مورد مشكل سيستم شما و كاسپر و استفاده 100% از cpu چيز خاصي بنظرم نميرسه چرا كه خودم و دوستانم كه از ويستا و kis استفاده ميكنيم چنين مشكلي نداريم.شما از محصول امنيتي ديگه اي استفاده كنيد ببينيد اين مشكل همچنان ادامه داره يا خير.

majid20
29-11-2008, 11:30
سلام
از USB های جلو استفاده میکنم !
در ضمن چرا از وقتی که پاک کردن اتوماتیک کسپر رو طوری کردم که از من سوال کنه برای برنامه های تاییدی من هم سوال میپرسه !
مثلا برای اجرای POWERDVD.EXE هم میگه Disinfect در حالی که ویروسی نداره !
شما از USB های پشت کیس هم امتحان کنید

اصولا USB های جلوی کیس بدلیل برخی دلایل اکثرا دارای نوسانات برق و مسائل اینچنینی هستند

در مورد POWERDVD.EXE خب برنامه مزبور را به Trusted Zone اضافه کنید

1)اون فایل مربوط به Key در پستی که برای دانلود کسپر اینترنت سکوریتی هست دانلود نمیشه
2)از وقتی برنامه کسپر اینترنت سکوریتی رو نصب کردم CPU Usage همش روی 100 هست و هیچ کاری نمیتونم بکنم
شما دقیقا از چه ورژنی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ آیا تاکنون کل سیستم را کاملا اسکن کردید ؟

Vahid67
29-11-2008, 13:31
شما از USB های پشت کیس هم امتحان کنید

اصولا USB های جلوی کیس بدلیل برخی دلایل اکثرا دارای نوسانات برق و مسائل اینچنینی هستند

در مورد POWERDVD.EXE خب برنامه مزبور را به Trusted Zone اضافه کنید

شما دقیقا از چه ورژنی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ آیا تاکنون کل سیستم را کاملا اسکن کردید ؟

من از Internet Security 2009 استفاده می کنم روی سیستم هم NOD v3 رو هم دارم

majid20
29-11-2008, 14:59
خب دوست عزیز علت تداخل شدید کسپرسکی با محصول امنیتی دیگر است

شما باید ناد32 را حذف کنید

composer_kuchulu
29-11-2008, 19:24
مشکل ری استارت شدن با نصب نسخه 8.0.0.506 حل شد.ولی در زمان آپدیت دیتا بیس ،هیچ گاه آپدیت کامل نمیشه و مرتب در اواسط اون متوقف میشه.من همه مرورگرها و غیره رو در هنگام آپدیت بستم و این موضوع حل نشد.در حال حاضر سیستم at risk هست میشه راهنمایی کنید؟

آپدیت تکمیل شد باتشکر

mrmostafa
29-11-2008, 21:20
از کدام نسخه و چه ورژنی استفاده میکنید ؟ ویندوز ؟ آیا برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟

از نسخه آخری از همین تا÷یک گرفتم ورپن ویندوز xp نه هیچ برنامه ای من فقط با کس÷ر اسکای حال میکنم. ولی موقع نصب هم اینترنت رو قطع میکنه یه سری تنظیمات داره موقع نصب یه 2تا گزینه Network ... هستش که تیک یکی رو برداری دومی رو هم بر میداره اون برای چی هستش؟

majid20
30-11-2008, 11:08
از نسخه آخری از همین تا÷یک گرفتم ورپن ویندوز xp نه هیچ برنامه ای من فقط با کس÷ر اسکای حال میکنم. ولی موقع نصب هم اینترنت رو قطع میکنه یه سری تنظیمات داره موقع نصب یه 2تا گزینه Network ... هستش که تیک یکی رو برداری دومی رو هم بر میداره اون برای چی هستش؟
خب آخر مشخص نکردید نسخه 8.0.0.454 یا نسخه 8.0.0.506

بهر حال قطع اینترنت در هنگام نصب محصول اینترنت سکیوریتی و فایروال امری طبیعی است ( بالاخص برای ADSL )

چون برای انجام تغییرات و استقرار گارد فایروال این امر لازمه

البته این مورد صرفا هنگام نصب رخ میده نه با هر بار Exit برنامه

در زمینه تنظیمات Network هنگام نصب دقیق میتونید بگید کدام بخش منظور شماست؟

pedram_ashena
30-11-2008, 11:10
من از نسخه 2009 انتي ويروس استفاده ميكنم و پوشه نگهداري آپديت را هم دارم.قبلا ميتوانستم توسط معرفي سرور مجازي در كامپيوترهاي ديگه آپديت را منتقل كنم ولي چند وقت است كه تا 10 درصد ميرود و بعد از ادامه اپديت منصرف ميشود و همچنان پيغام ديتابيس به روز نيست را ميدهد.در كامپيوترهاي ديگه هم چك كردم همين مشكل را داشت.پوشه اپديت را پاك كردم و مجددا از اينترنت اپديت كردم باز همين مشكل بود.نسخه انتي ويروسم را به ورژن جديد تر را گرفتم باز همين مشكل هست.
امكان دارد اين اپديتها نياز به اپديتهاي قديمي تر براي انتي ويروسهاي جديد نصب شده داشته باشد؟پيش نيازي ؟

ضمنا كليدها هم فعال هستند و مشكل لايسنس ديده نميشود.

perjixen
30-11-2008, 17:11
خوب منم مشکل ، پدرام رو دارم......!! یعنی هیچ جوره آپدیت نمیشه......!!! پیلیز هلپ می :-).

rambo_1386
30-11-2008, 18:29
خوب منم مشکل ، پدرام رو دارم......!! یعنی هیچ جوره آپدیت نمیشه......!!! پیلیز هلپ می :-).
دوستان منم همین مشکل داشتم ولی بالاخره بهترین راه برای آ÷دیت رو ÷یدا کردم هروقت که ویندوز عوض میکنید فولدر BASES رو تو حالت SAFE MODE ک÷ی کنید بعد از نصب ویندوز و نصب کس÷ر دوباره تو حالت SAFE MODE ویندوز ولدر BASEs رو فولدر بیسس قبلی ک÷ی کنید همه چی حل میشه

perjixen
30-11-2008, 18:53
رامبو جان...... یه چیزایی گرفتم......!! ولی راه حل ساده تری نیست........؟!؟؟!
ایجوری که خیلی ستمه..... تازه من که اصلا فکر تعویض ویندوز و تو ذهنم نمیتونم جا بدم...... :-(

ولی بابته همین هم ، دستت طلا..... ;-)

majid20
30-11-2008, 21:56
من از نسخه 2009 انتي ويروس استفاده ميكنم و پوشه نگهداري آپديت را هم دارم.قبلا ميتوانستم توسط معرفي سرور مجازي در كامپيوترهاي ديگه آپديت را منتقل كنم ولي چند وقت است كه تا 10 درصد ميرود و بعد از ادامه اپديت منصرف ميشود و همچنان پيغام ديتابيس به روز نيست را ميدهد.در كامپيوترهاي ديگه هم چك كردم همين مشكل را داشت.پوشه اپديت را پاك كردم و مجددا از اينترنت اپديت كردم باز همين مشكل بود.نسخه انتي ويروسم را به ورژن جديد تر را گرفتم باز همين مشكل هست.
امكان دارد اين اپديتها نياز به اپديتهاي قديمي تر براي انتي ويروسهاي جديد نصب شده داشته باشد؟پيش نيازي ؟

ضمنا كليدها هم فعال هستند و مشكل لايسنس ديده نميشود.

دوستان ممکنه ورژن ها برابر نباشه ... برای آپدیت دستی باید ورژن ها برابر باشند در غیر اینصورت ممکنه آپدیت کامل نشه

دوستان منم همین مشکل داشتم ولی بالاخره بهترین راه برای آ÷دیت رو ÷یدا کردم هروقت که ویندوز عوض میکنید فولدر bases رو تو حالت safe mode ک÷ی کنید بعد از نصب ویندوز و نصب کس÷ر دوباره تو حالت safe mode ویندوز ولدر bases رو فولدر بیسس قبلی ک÷ی کنید همه چی حل میشه
این راه درستی نیست و سبب آسیب رسانی به پیکره محصول میشه

pedram_ashena
01-12-2008, 12:51
دوستان ممکنه ورژن ها برابر نباشه ... برای آپدیت دستی باید ورژن ها برابر باشند در غیر اینصورت ممکنه آپدیت کامل نشه

این راه درستی نیست و سبب آسیب رسانی به پیکره محصول میشه

ورژنها برابر هستند.چون از يك فايل ستاپ نصب ميكنم و روي همه سيستمها آخرين نسخه نصب است.من فكر ميكنم اپديتهاي خيلي جديد براي ديتابيس هاي صفر كيلومتر نياز به پيش نياز داره.

hamilton
01-12-2008, 13:53
ورژنها برابر هستند.چون از يك فايل ستاپ نصب ميكنم و روي همه سيستمها آخرين نسخه نصب است.من فكر ميكنم اپديتهاي خيلي جديد براي ديتابيس هاي صفر كيلومتر نياز به پيش نياز داره.

pedram_ashena جان اينطور نيست.من خودم از آپديتهاي روي سيستم خودم روي ساير سيستمها كه آخرين نسخه كاسپر نصبه استفاده ميكنم(حتي روي لپ تاپ) و هميشه به بهترين شكل و بدون مشكلي آپديت انجام شده.

ReZa DN
01-12-2008, 16:13
سلام من یه کد فعال سازی گرفتم برای کاسپر اسکای به مدت یک سال آیا راهی است که بشه معتبر بودنشو چک کرد؟؟

pedram_ashena
01-12-2008, 17:32
سلام من یه کد فعال سازی گرفتم برای کاسپر اسکای به مدت یک سال آیا راهی است که بشه معتبر بودنشو چک کرد؟؟

از چه نظر؟يعني خريدي؟اگر رايگان به دستت رسيده است ديگر نياز به چك كردن ندارد در صورتي كه كسپر را نصب كرده باشي در قسمت لايسنس ميتواني اعتبار كد را ببيني.

hamilton
01-12-2008, 17:49

اين كدها و Keyها كه در اينترنت و در سايتهاي مختلف وجود دارند بعد از مدتي كوتاهي در ليست سياه قرار ميگيرند(دير يا زود).چرا كه كمپاني متوجه خواهد شد كه از يك كليد دهها يا صدها نفر استفاده كرده اند و چون اين كليدها بر اساس قيمتي كه دارند(براي كامپيوترهاي دسكتاپ) حداكثر بر روي چند سيستم قابل استفاده هستند زمانيكه تعداد زيادي از افراد از آنها استفاده ميكنند آنها را باطل ميكنند.اما اگر از طريق روشهاي قانوني(كه در پست اول تاپيك كرك و سريال كاسپر چند نمونه قرار داده ام)بدست آورده باشيد و آن كليد را با افراد ديگه شريك نشده باشيد تا مدت زمان اعتباري كه داره براي شما كار خواهد كرد.

ReZa DN
01-12-2008, 19:46
از چه نظر؟يعني خريدي؟اگر رايگان به دستت رسيده است ديگر نياز به چك كردن ندارد در صورتي كه كسپر را نصب كرده باشي در قسمت لايسنس ميتواني اعتبار كد را ببيني.

اين كدها و Keyها كه در اينترنت و در سايتهاي مختلف وجود دارند بعد از مدتي كوتاهي در ليست سياه قرار ميگيرند(دير يا زود).چرا كه كمپاني متوجه خواهد شد كه از يك كليد دهها يا صدها نفر استفاده كرده اند و چون اين كليدها بر اساس قيمتي كه دارند(براي كامپيوترهاي دسكتاپ) حداكثر بر روي چند سيستم قابل استفاده هستند زمانيكه تعداد زيادي از افراد از آنها استفاده ميكنند آنها را باطل ميكنند.اما اگر از طريق روشهاي قانوني(كه در پست اول تاپيك كرك و سريال كاسپر چند نمونه قرار داده ام)بدست آورده باشيد و آن كليد را با افراد ديگه شريك نشده باشيد تا مدت زمان اعتباري كه داره براي شما كار خواهد كرد.

من یه چیزی گرفتم بعد همراش یه کد فعال سازی اصلی 1ساله کاسپرسکی بود مال شرکت آتنا که سایتشم اینه
بعد رو کامپیوترمKaspersky Internet Security 2009 نصب بود بعد این کد رو میزنم error میده البته رو کاغذی که روش کد هک شده نوشته کد فعال سازی آنتی ویروس کسپرسکی میخوام اینو بدونم اگه یه کد برای آنتی ویروس باشه رو اینترنت سکیوریتی کار میکنه یا نه؟ بعد نمیشه تو سایت خود کسپرسکی چک کرد ؟بعد قیمت این کد اصلی چنده آخه بدرد خودم نمیخوره میخوام بفروشم؟
با تشکر:11:

ya30n
01-12-2008, 20:11
Kaspersky Key Finder V1.4.4

Homepage :

Download :

Size: 5770 KB

يا حق (:

hamilton
01-12-2008, 22:28
من یه چیزی گرفتم بعد همراش یه کد فعال سازی اصلی 1ساله کاسپرسکی بود مال شرکت آتنا که سایتشم اینه
بعد رو کامپیوترمKaspersky Internet Security 2009 نصب بود بعد این کد رو میزنم error میده البته رو کاغذی که روش کد هک شده نوشته کد فعال سازی آنتی ویروس کسپرسکی میخوام اینو بدونم اگه یه کد برای آنتی ویروس باشه رو اینترنت سکیوریتی کار میکنه یا نه؟ بعد نمیشه تو سایت خود کسپرسکی چک کرد ؟بعد قیمت این کد اصلی چنده آخه بدرد خودم نمیخوره میخوام بفروشم؟
با تشکر:11:

شركت آتنا يكي از نمايندگيهاي كاسپر در ايران ميباشه.اگر از اين كمپاني خريد كرده باشيد خب سريال يا Activation Code معتبر داريد ولي لازم به ذكره كه كدهاي اين 2 محصول متفاوت ميباشند و كد يكي را هرچند هم خريداري شده و اصل باشند نميتوان در محصول ديگري استفاده كرد.
اما اگر شما اين سريال اصلي را براي محصول خود فعال كرده باشيد در ابتداي فعال سازي كه سريال را وارد ميكنيد از شما آدرس ايميل و Use Id و Password ميخواد كه اگر براي اولين بار محصول خود را فعال كرده باشيد فقط ميتونيد سريال و آدرس ايميل معتبر را وارد كنيد.بعد از فعال سازي يك ايميل از طرف كمپاني كاسپر دريافت خواهيد كرد كه در آن User ID و Password ي را مشاهده خواهيد كرد و علاوه بر اين يك لينكي براي شما قرار داده شده است و براي شما اصطلاحا يك Cabinet در خود سايت كاسپر باز ميكند كه ميتونيد با ورود به اين Cabinet مشخصات خود و اكانت خود را مديريت نماييد.

Farshadd
02-12-2008, 17:45
سلام

از کجا کلید فعال سازی دانلود کنم؟

پیشاپیش سپاس

majid20
02-12-2008, 19:22
سلام

از کجا کلید فعال سازی دانلود کنم؟

پیشاپیش سپاس
فرشاد جان در پست اول تاپیک زیر راه های گوناگون دریافت Key توسط همیلتون عزیز عنوان شده

مهم : كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين مطالب در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته یک سری Key هم در پست زیر گذاشتم ( در صورتیکه راههای فوق برای شما جواب نداد )

rambo_1386
02-12-2008, 19:23
رامبو جان...... یه چیزایی گرفتم......!! ولی راه حل ساده تری نیست........؟!؟؟!
ایجوری که خیلی ستمه..... تازه من که اصلا فکر تعویض ویندوز و تو ذهنم نمیتونم جا بدم...... :-(

ولی بابته همین هم ، دستت طلا..... ;-)
دوستان اصلا به تعویض ویندوز ربطی نداره من اونو واسه موقعی گفتم که میخواید ویندوز عوض کنید شما میتونید از یه کامپیوتر دیگه که همین کسپر آپدیت کرده فولدر bases کپی کرده و تو یه فلش بریزید بعد تو کامپیوتر خودتون تو حالت safe mode ویندوز فولدر bases رو bases قبلی کپی و yes بزنید همه چی تمومه

majid20
02-12-2008, 19:31
نحوه پاکسازی ویروس Win32.Sality توسط کسپرسکی

1. ابتدا System Restore را خاموش کنید ( در تمام درایوها )

2. بخش iSwift and iChecker در تنظیمات اسکن کسپرسکی را غیرفعال کنید

3. فایل Sality_off.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownloads%2Futils%2Fsality_off.rar) را دانلود کنید

این فایل برای از کار انداختن پروسه های ویروس بکارمیره و تا زمانیکه فعال باشه ، ویروس قادر به فعالیت نیست

در واقع این فایل ویروس رو موقتا غیرفعال میکنه تا شما بتونید آنتی ویروس قوی نصب کنید یا سیستم رو کاملا اسکن کنید

4. فایل دانلود شده را اکستراکت کرده و فایل Sality_off.exe را اجرا کنید و صبر کنید تا اسکن آن کامل شود

← بر روی پوشه Startup در مسیر Start --> All programs کلیک راست کرده و Open کنید

← حال بر روی فضای خالی پوشه ، کلیک راست کنید و از منوی New --> Shortcut یک کلید میانبر ایجاد کنید

← پنجره ایجاد کلید میانبر بوجود آمده و با استفاده از گزینه Browse آدرس فایل Sality_off.exe را وارد کنید

←در آخر آدرس فایل ، عبارت m- را با یک فاصله وارد کنید یعنی آدرس فایل باید اینگونه شودC:\Sality_off.exe -m

←سپس گزینه Next را انتخاب کرده و در آخر OK کنید

← فایل Sality_off.exe را اجرا کنید

5. فایل Sality_RegKeys.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdownloads%2Futils%2Fsality_regkeys.zip) را دانلود کنید

6. فایل دانلود شده را Extract کنید

7. فایل Disable_autorun.reg را اجرا کرده ( با انتخاب گزینه Yes و سپس OK تغییرات اعمال میشود )

8. کسپرسکی را کاملا آپدیت کنید ( در نسخه های پیشین بهتره از Zip Archive استفاده کنید )

9. با حداکثر قدرت کسپرسکی ، کل سیستم را اسکن کنید

10. پس از اتمام اسکن به همان پوشه دانلود شده Sality_RegKeys رفته و بر اساس ویندوز خود فایل مزبور را اجرا کنید

SafeBootWinXP برای ویندوز XP
SafebootVista برای ویندوز ویستا
SafeBootWin200 برای ویندوز 2000
SafeBootWinServer2003 برای ویندوز سرور 2003

نکته : چنانچه همچنان مشکل داشتید در بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید

در ضمن در تاپیک زیر هم راه حل هایی برای ویروس های هم خانواده آن عنوان شده

مهم : روشهای حل مشکل Show Hidden Files و از بین بردن انواع ویروسهای کامپیوتری ( اموزش صفحه اول ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

Benygh
02-12-2008, 20:11
. فایل دانلود شده را اکستراکت کرده و فایل Sality_off.exe را اجرا کنید و صبر کنید تا اسکن آن کامل شود
سلام
من این برنامه رو اجرا کردم ولی همه رو Couldnt open file میده !
و System Restore رو چطور غیر فعال کنم ؟
کاسپر در این حین فعال باشه ؟

tohidkh
02-12-2008, 20:36
سلام.
دوست خوبم؛ majid20 جان، از توضیحاتت واقعا ممنونم.
من یه مشکل دارم.
اینه که اصلا آنتی ویروس باز نمیشه.
یعنی باز میشه،
بعد از دو ثانیه بسته میشه.
ممنون میشم راهنمایم کنید.
خیلی ممنون.

Benygh
02-12-2008, 22:28
سلام.
من یه مشکل دارم.
یعنی باز میشه،
خیلی ممنون. این کاره همین ویروسه است ! Kasper رو Disable کنی هیچ برنامه ای رو Exit نمیکنه . موقع ی اسکن حتی FF رو هم برای من می بست ! من که تمام کار ها رو به غیر از اولی که نمیدونم از کجا باید انجام بدم و قسمت اخر که با اررور زیر مواجه میشم انجام دادم ! مشکلاتم از قبیل عدم آنلاین شدن یاهو و پیام ها تا حالا از بین رفته ! حالا باید دید !

راستی یک سوال ! ایا برنامه ای وجود نداره که به صورت جداگانه این رو پاک کنه ؟ :(

majid20
02-12-2008, 22:58
دوستان عزیز بهتره بحث های بیشتر پیرامون مشکلات این ویروس رو در اورژانس سیستم های آلوده دنبال کنید، ممنون :46:

سلام
من این برنامه رو اجرا کردم ولی همه رو Couldnt open file میده !
و System Restore رو چطور غیر فعال کنم ؟
کاسپر در این حین فعال باشه ؟
الف - برای غیرفعال کردن System Restore کافیه بر روی آیکن My Computer در Start ویندوز کلیک راست کرده و Properties رو بزنید

(حتی می تونید داخلMy Computer کلیک راست کنید و وبا انتخاب Properties وارد تنظیمات سیستم شوید )

حال به سربرگ System Restore رفته و تیک گزینه زیر را فعال کنید

ب- در حین کار کسپرسکی را فعال نگهدارید

سلام.
من یه مشکل دارم.
یعنی باز میشه،
خیلی ممنون.
در وهله اول باید بگم کسپرسکی بدلیل داشتن Self-Defense قدرتمند معمولا در برابر این ویروس غیرفعال نمیشه

مگر اینکه تنظیمات صحیح نبوده که ویروس توانسته به آن رخنه کند یا کاربر به هشدارهای کسپرسکی بی اعتنا بوده

بهرحال چون ویروس به هر پروسه یا نام آنتی ویروس حساس هستش و اون رو غیرفعال میکنه

شما ابتدا فایل زیر را دانلود کرده و اجرا کنید و صبر کنید اسکن تمام شود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2FFiles%2FPC.rar)

سپس از مسیر زیر با انتخاب گزینه Repair اقدام به تعمیر کسپرسکی کنید

Start --> All Programs --> Kasperky ... --> Modify , Repair or Remove

در آخر کارهای گفته شده را اجرا کنید

mohammad24
03-12-2008, 08:20
سلام

مشکلی برام پیش آمده که نمی دونم دقیقا باید کجا مطرحش کنم. فکر کردم که اینجا مناسب باشه
سیستم من (به احتمال زیاد) ویروسی نیست چون همیشه کسپر رو آپدیت می کنم و مرتب سیستم رو اسکن می کنم. همین طور فلش هایی رو که به سیستم وصل می کنم اول اسکن می کنم. اما تصمیم گرفتم برای اطمینان بیشتر خودم و به خاطر یکی دو مورد مشکوک که دیدم سیستم رو با سکوریتی بالا فول اسکن کنم. به صورت safe mode وارد ویندوز (vista) شدم و کسپر رو اجرا کردم. اما همان یک درصد اول پر نشده بود که صفحه ی آبی ویندوز آمد و اینقدر سریع restart شد که من نتونستم متن آن صفحه رو بخوانم. یک بار دیگه این کار رو کردم اما باز هم نتیجه همان بود.
حالا آیا این مشکل از ویروسی بودن سیستم ناشی شده یا مشکلات نرم افزاری و...
یادم میاد که همین نسخه از کسپر رو برای یکی از فامیل ها نصب کردم، وقتی سیستم رو خاموش می کرد، همین صفحه ی آبی می آمد و باید یک کلید رو فشار می دادم تا آن صفحه محو بشه و سیستم خاموش بشه.
لطفا راهنمایی کنید که چطور می تونم این مشکل رو حل کنم.

tohidkh
03-12-2008, 09:45
سلام.
لازمه که از دوست خوبم Majid20 جان، حسابی تشکر کنم.
خیلی عالی بود.

دو تا سوال برام پیش اومده.
من اکثر کارا رو انجام دادم.
حالا یعنی چی اکثر کارا....؟
یعنی این: فایل های Disable Aurorun و َSafe Boot Win XP اجرا نمیشن.
اینم پیغام رو میده:

با وجود این، من این بقیه ی کارهایی رو که گفتید انجام دادم. و مثل اینکه ویروس مثل آدم ریشه کن شده. :31: (البته مثل اینکه؛ نه حتما)

چند تا مورد مونده. اولا اینکه ویندوزم، چند تا برنامه رو خود به خودی Exit میکنه. مثلا IDM ؛ یا چند تا برنامه ی دیگه. (در این مورد مشکل کسپر حل شده)
آیا به ویندوز صدمه وارد شده....؟ با تعویض ویندوز، مشکل حل میشه.....؟ دیگه لازم نیست در ویندوز جدید، تدابیر بلایی رو به کار برد.....؟

سوال دوم اینه که اون فایلی رو که به Startup ویندوز تعریف کردیم، اونو بردارم. چون هر بار وقتی که ویندوز بالا میاد، اجرا میشه.

سوال سوم هم اینه که احتمال میدم اون ویروس از فلش مموری افتاده بود. (یعنی مطمئنم)
با اینکه آنتی ویروسم فعال بود و بلافاصله بعد از ایجاد درایو برای فلش مموری، ویروس تشخیص داده شد، و من Disinfect رو انتخاب کردم. آیا در اون زمان، پاک نشد....؟
اگه پاک شد، چرا کل سیستم ویروس گرفت. اگه پاک نشد، چرا نشد.....؟
منظورم از این سوال این بود که آیا دوباره میشه اون فلش مموری به سیستم ام وصل کنم....؟ یا برای در امان ماندن از ویروس، باید فلش مموری رو بیرون بندازم...؟؟؟؟؟ (اینو هم بگم که آنتی ویروس من همیشه فعال هست و هر روز هم آپدیتش میکنم)

سوال آخر: کدامیک از محصولات کسپر رو پیشنهاد میکنید. از لحاظ بهتر بودن و کم دردسر یودن.
من خودم از Kaspersky AntiVirus 7.0.0.125 استفاده میکنم. از بابت Key خیلی اذیتم میکنه.
یه زمان هم از Kaspersky AntiVirus 2009 استفاده کردم. مشکل اون هم این بود که وقتی سیستم رو ریستارت میکردم، هر چی آپدیت کرده بودم، می پرید.

میدونم که یا این پست هام، برای دوستان دردسر ایجاد کردم. از همه معذرت میخوام.
پیشاپیش به خاطر جواب دادن به این پست هم ممنونم. :11:
موفق باشید :40:

tohidkh
03-12-2008, 10:34
سلام.
پیرو پست قبلی باید خدمت دوستان عرض کنم که با حذف کردن اون فایل از استارت آپ و ریستارت کردن سیستم، آنتی وروس داخل پوشه ی سیستم 32 یه ویروس پیدا کرد که به هیچ وجه قابل حذف نبود. (فقط گزینه ی Skip وجود داشت)
بعدش هم خود به خود بسته شد.
الان شده همون آش و همون کاسه.
نه ببخشید. یه کم هم بدتر شده. چون دیگه اون فایلی که در پست 3925 معرفی شد، و سیستم رو اسکن میکرد و بعد از اون آنتی ویروس رو ریپیر میکردم، از کار افتاده و بلافاصله بعئ از اجرا، از برنامه خارج میشه.

یه سوال:
آیا میتونم با آنتی ویروس 2009 که روی سی دی هست و خودش بوت میگیره، این ویروس رو ریشه کن کنم....؟
یکی از دوستام یه سی دی خریه که محصول شرکت گردو هست. ویندوز 95 هست روی سی دی. به اضافه آنتی ویروس 2009.
بابا تو رو خدا یه چیزی بگید.
البته تا الانش هم ممنونم. چون واقعا کمکم کردید.:11:

Benygh
03-12-2008, 16:00
سلام
توحید جان برای فعال کردن Registery از برنامه ی زیر استفاده کن .

راستی یک سوال ! ایا برنامه ای وجود نداره که به صورت جداگانه این رو پاک کنه ؟ :(
هنگام اجرای Safe Boot به این پیغام بر میخورم !
چطور بفهمم که این ویروس دیگه نیست ؟
برنامه ای برای ریشه کن کردن این به صورت ساده سراغ ندارید ؟
با تعویض ویندوز مشکل حل میشه ؟
در ضمن چرا من اخرین ورژن رو نتونستم روی XP نصب کنم ؟
ممنون ...

Unforgiven
03-12-2008, 17:09
سلام.
از دیشب تا حالا کسپر سکای اجازه باز شدن بعضی سایتا رو نمی ده مثل Google . نه تو IE و نه FF.:13: و این پیغام ظاهر می شه.تنضیمات کسپراسکای و Firefox رو هم دست نزدم.

hamilton
03-12-2008, 19:42
سلام.
از دیشب تا حالا کسپر سکای اجازه باز شدن بعضی سایتا رو نمی ده مثل google . نه تو ie و نه ff.:13: و این پیغام ظاهر می شه.تنضیمات کسپراسکای و firefox رو هم دست نزدم.

من مشكلي ندارم.نه ديروز و نه امروز.از دوستاني كه از محصول kis 2009 استفاده ميكنند كسي اين مشكل را داشته؟

majid20
03-12-2008, 22:49
سلام.
از دیشب تا حالا کسپر سکای اجازه باز شدن بعضی سایتا رو نمی ده مثل Google . نه تو IE و نه FF.:13: و این پیغام ظاهر می شه.تنضیمات کسپراسکای و Firefox رو هم دست نزدم.

دوست عزیز شما محصول خود را آپدیت کنید

کمپانی کسپرسکی با قراردان Fix این هشدار کاذب در جدیدترین آپدیت خود ، مشکل را رفع نموده

Unforgiven
03-12-2008, 22:53
بله . درسته . مشکل از خودشون بود. با یک آپدیت درست شد.

majid20
03-12-2008, 22:55
سلام

مشکلی برام پیش آمده که نمی دونم دقیقا باید کجا مطرحش کنم. فکر کردم که اینجا مناسب باشه
سیستم من (به احتمال زیاد) ویروسی نیست چون همیشه کسپر رو آپدیت می کنم و مرتب سیستم رو اسکن می کنم. همین طور فلش هایی رو که به سیستم وصل می کنم اول اسکن می کنم. اما تصمیم گرفتم برای اطمینان بیشتر خودم و به خاطر یکی دو مورد مشکوک که دیدم سیستم رو با سکوریتی بالا فول اسکن کنم. به صورت safe mode وارد ویندوز (vista) شدم و کسپر رو اجرا کردم. اما همان یک درصد اول پر نشده بود که صفحه ی آبی ویندوز آمد و اینقدر سریع restart شد که من نتونستم متن آن صفحه رو بخوانم. یک بار دیگه این کار رو کردم اما باز هم نتیجه همان بود.
حالا آیا این مشکل از ویروسی بودن سیستم ناشی شده یا مشکلات نرم افزاری و...
یادم میاد که همین نسخه از کسپر رو برای یکی از فامیل ها نصب کردم، وقتی سیستم رو خاموش می کرد، همین صفحه ی آبی می آمد و باید یک کلید رو فشار می دادم تا آن صفحه محو بشه و سیستم خاموش بشه.
لطفا راهنمایی کنید که چطور می تونم این مشکل رو حل کنم.
دوست عزیز از چه نسخه و کدام ورژن استفاده میکنید ؟ آیا برنامه امنیتی دیگری هم دارید؟

شما از سوریس پک 1 ویستا استفاده میکنید یا خیر؟

mohammad24
03-12-2008, 23:22
سلام

من از آنتی ویروس کسپر ورژن 8.0.0.454 استفاده می کنم. غیر از کسپر نرم افزار امنیتی دیگه ای ندارم. سرویس پک 1 را هم نصب کردم.
مرسی که به سوال و مشکل من توجه کردید.
و یک سوال هم امروز برام پیش آمد. آیا فایل svchost.exe جزو فایل های ویندوز است یا ویروس محسوب میشه؟

majid20
03-12-2008, 23:44
Beny-Nvidia و tohidkh عزیز

در چنین مواردی که مشکل در کارکرد کسپرسکی و سیستم به وجود می آید راه حل اصلی استفاده از دیسک نجات کسپرسکی است

در صورت عدم تهیه دیسک نجات ، می توانید از نسخه پرتابل یک آنتی ویروس استفاده کرده تا کل سیتم را اسکن کند

بهرحال شدت آلودگی سیستم شما به حدیست که راه حل فوق مناسب تر است

تعویض ویندوز آخرین و مطمئن ترین راه حل مشکل است به شرطی که

اولا هنگام فرمت ویندوز ان را کاملا فرمت کنید ( نه Quick )

دوما پس از نصب ویندوز قبل از ورود به هر درایوی و یا نصب هر برنامه ای ، کسپرسکی را نصب و اپدیت کرده

و با اسکن سخت ، کل سیستم را اسکن کنید

در آخر چنانچه سوال دیگر در زمینه این ویروس و نحوه پاکسازی آن ( و راه حل های دیگر ) دارید بهتره در اورژانس مطرج کنید

سوال سوم هم اینه که احتمال میدم اون ویروس از فلش مموری افتاده بود. (یعنی مطمئنم)
با اینکه آنتی ویروسم فعال بود و بلافاصله بعد از ایجاد درایو برای فلش مموری، ویروس تشخیص داده شد، و من Disinfect رو انتخاب کردم. آیا در اون زمان، پاک نشد....؟
اگه پاک شد، چرا کل سیستم ویروس گرفت. اگه پاک نشد، چرا نشد.....؟
منظورم از این سوال این بود که آیا دوباره میشه اون فلش مموری به سیستم ام وصل کنم....؟ یا برای در امان ماندن از ویروس، باید فلش مموری رو بیرون بندازم...؟؟؟؟؟ (اینو هم بگم که آنتی ویروس من همیشه فعال هست و هر روز هم آپدیتش میکنم)

سوال آخر: کدامیک از محصولات کسپر رو پیشنهاد میکنید. از لحاظ بهتر بودن و کم دردسر یودن.
من خودم از Kaspersky AntiVirus 7.0.0.125 استفاده میکنم. از بابت Key خیلی اذیتم میکنه.
یه زمان هم از Kaspersky AntiVirus 2009 استفاده کردم. مشکل اون هم این بود که وقتی سیستم رو ریستارت میکردم، هر چی آپدیت کرده بودم، می پرید.
کلا با توجه به گسترش روز افزون ویروس های فلش و انتشار نسخه های جدید و ناشناخته آنها

بهتره پس از اسکن توسط آنتی ویروس ، اولا از گزینه کلیک راست و Explore برای باز کردن فلش و محتویات آن استفاده کنید

دوما با فعال کردن گزینه نشان دادن فایلهای سوپرهیدن ، حتی اگر آنتی ویروس هم نداشته باشید

می توانید ویروس های پدرسوخته رو ببیند که در فلش جا خوش کرده اند

اما اینکه چرا کسپرسکی بطور کامل آن را دفع نکرد احتمالا به نسخه مورد استفاده شما یا تنظیمات ناقص بستگی دارد

در ضمن اگر از محصول آنتی ویروس میخواهید استفاده بکنید صرفا نسخه 7 را پیشنهاد میکنم ( بالاخص ورژن 7.0.1.325 )

اگر از محصول اینترنت سکیوریتی استفاده میکنید نسخه 8 را پیشنهاد میکنم ( ورژن 8.0.0.454 و بالاتر )

majid20
04-12-2008, 00:00
سلام

من از آنتی ویروس کسپر ورژن 8.0.0.454 استفاده می کنم. غیر از کسپر نرم افزار امنیتی دیگه ای ندارم. سرویس پک 1 را هم نصب کردم.
مرسی که به سوال و مشکل من توجه کردید.
و یک سوال هم امروز برام پیش آمد. آیا فایل svchost.exe جزو فایل های ویندوز است یا ویروس محسوب میشه؟
آیا شما صرفا در محیط Safe Mode این مشکل را دارید یا در محیط ویندوز هم با اسکن سیستم این مورد پیش می آید؟

فایل svchost.exe یکی از پروسه های مهم ویندوز هستش

البته ویروس های هم خانواده Jefoo خود را با چنین نامی مخفی میکنند که با رد گیری محل اجرای پروسه قابل شناسایی هستند

البته آنتی ویروس های امروزی در برابر چنین ویروس هایی بسیار قدرتمند عمل میکنند

Roovigital
04-12-2008, 01:05
سلام من یک بار در پست شماره 3813 همین تاپیک سوالم رو مطرح کردم و مشکلم حل شد.

حالا من دوباره همون مشکل رو دارم و با راه حل های پیشنهادی شما هم دیگه قابل رفع نیست.
حتی یک بار کسپر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم...
یک بار آپدیت میشه بعد میخواد که ریستارت کنم ولی بعد از ریستارت دوباره میخواد که آپدیت بشه...
یه مشکل جدید هم دارم و اون از کار افتادن پروتکت کسپر هنگام آپدیت دوم..؟!!

حتی با فشردن دکمه فعالسازی پروتکشن ، فعال نمیشه و مشکل باقیه؟!!

اینم عکس ممنون

Benygh
04-12-2008, 13:08
سلام
اخرین پست در این رابطه خواهد بود ...
من تمام سیستم رو دوباره فول اسکن کردم و هیچ سرنخی پیدا نشد !
ولی هر دفعه که ویندوز بالا میاد فایلی که تو استارت آپ بود میاد و بعد از مدتی پیغام Error با شماره ای خاص رو تکرار میکنه !
چیزی پیدا نشد یعنی حله ؟

majid20
04-12-2008, 14:33
سلام من یک بار در پست شماره 3813 همین تاپیک سوالم رو مطرح کردم و مشکلم حل شد.

حالا من دوباره همون مشکل رو دارم و با راه حل های پیشنهادی شما هم دیگه قابل رفع نیست.
حتی یک بار کسپر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم...
یک بار آپدیت میشه بعد میخواد که ریستارت کنم ولی بعد از ریستارت دوباره میخواد که آپدیت بشه...
یه مشکل جدید هم دارم و اون از کار افتادن پروتکت کسپر هنگام آپدیت دوم..؟!!

حتی با فشردن دکمه فعالسازی پروتکشن ، فعال نمیشه و مشکل باقیه؟!!

دوست عزیز چنین مواردی معمولا بدلیل خرابی ویندوز ویا تخریب توسط ویروس ها رخ میده

شما بهتره از نسخه 8.0.0.506 استفاده کنید اگر مشکل پابرجا باشه یعنی ویندوز آسیب دیده است

یا باید عوض کنید یا اینکه از خیر نسخه 2009 گذشته و از محصول 7.0.1.325 استفاده کنید

بهرحال قبل از هرکاری کل سیستم را در Safe Mode اسکن کنید

سلام
اخرین پست در این رابطه خواهد بود ...
من تمام سیستم رو دوباره فول اسکن کردم و هیچ سرنخی پیدا نشد !
ولی هر دفعه که ویندوز بالا میاد فایلی که تو استارت آپ بود میاد و بعد از مدتی پیغام Error با شماره ای خاص رو تکرار میکنه !
چیزی پیدا نشد یعنی حله ؟

این فایل برای از کار انداختن پروسه های اجرایی ویروس Sality و اجازه اجرا شدن محصول کسپرسکی است

تا شما سیستم را با کسپرسکی اسکن کنید و ویروس را با کسپرسکی پاک نمایید

هنگام بالا آمدن ویندوز هم اجرا میشه تا اگه ویروس بخواد جلوی کسپرسکی رو بگیره ، ویروس رو غیرفعال کنه

بهرحال اگه شما با کسپرسکی آپدیت شده اسکن کنید و موردی پیدا نشه ، پس مشکلی نیست

درضمن میتونید فایل رو پاک کنید

Mahziar-7
04-12-2008, 14:38
سلام

فرق kav و kis چیه؟
هر دوتاشون فایروال دارن؟

majid20
04-12-2008, 15:22
سلام

فرق kav و kis چیه؟
هر دوتاشون فایروال دارن؟
دوست عزیز لطفا پیش از هر چیز پست اول تاپیک را مطالعه کنید چون پاسخ بسیاری از پرسشهای کاربران در آنجا لیست شده

Roovigital
04-12-2008, 21:40
دوست عزیز چنین مواردی معمولا بدلیل خرابی ویندوز ویا تخریب توسط ویروس ها رخ میده

شما بهتره از نسخه 8.0.0.506 استفاده کنید اگر مشکل پابرجا باشه یعنی ویندوز آسیب دیده است

یا باید عوض کنید یا اینکه از خیر نسخه 2009 گذشته و از محصول 7.0.1.325 استفاده کنید

بهرحال قبل از هرکاری کل سیستم را در safe mode اسکن کنید

ویندوز رو عوض کردم ، ورژن جدید کسپر رو نصب کردم ولی مشکل حل نشد...

یعنی واقعا هیچ راهی نداره ، چه اتفاقی افتاده؟!

majid20
05-12-2008, 00:03
ویندوز رو عوض کردم ، ورژن جدید کسپر رو نصب کردم ولی مشکل حل نشد...

یعنی واقعا هیچ راهی نداره ، چه اتفاقی افتاده؟!
دوست عزیز همانند پست زیر گزارش سیستم خود را تهیه کرده و اینجا بگذارید

saeed258s
05-12-2008, 01:43
دروود
دوستان،بالاخره مشکل اصلی بلاک شدن گوگل بوسیله کسپر اسکی در چه بود؟

mohammad24
05-12-2008, 09:42
آیا شما صرفا در محیط Safe Mode این مشکل را دارید یا در محیط ویندوز هم با اسکن سیستم این مورد پیش می آید؟

فایل svchost.exe یکی از پروسه های مهم ویندوز هستش

البته ویروس های هم خانواده Jefoo خود را با چنین نامی مخفی میکنند که با رد گیری محل اجرای پروسه قابل شناسایی هستند

البته آنتی ویروس های امروزی در برابر چنین ویروس هایی بسیار قدرتمند عمل میکنند

سلام

نه من در محیط ویندوز مشکلی ندارم و بارها فول اسکن کردم. البته وقتی خواستم در حالت safe mode اسکن کنم تنظیمات security را تغییر دادم تا با عمق زیاد اسکن کنه و من تا به حال با همان تنظیمات در حالت عادی اسکن نکردم. ممکنه تغییر دادن این تنظیمات علت مشکل باشه؟ سعی میکنم این مورد رو امتحان کنم.

hesamo
05-12-2008, 10:50
سلام خدمت اساتيد.
يه چند روزي هست كه key آنتي ويروس بسته شده حالا كه امروز ميخواستم عوضش كنم هر كار كردم نميشه فقط گزينه Delete داره و نميشه جايگزين كرد . پاك هم نميشه . لطفا راهنمايي كنيد
تشكر

Roovigital
05-12-2008, 12:19
دوست عزیز همانند پست زیر گزارش سیستم خود را تهیه کرده و اینجا بگذارید

mss_sdt
05-12-2008, 13:10
با سلام به همه دوستان
1.من کسپر 2009 را نصب کردم. هر 4-5 دقیقه پیغام خطای زیر را میده.
اصلا نه میتونم باهاش اسکن کنم نه میتونم آپدیتش کنم.

چی کار کنم.در سیف مود هم همین پیغام را میده.
حتی وقتی میبندمش هم بازم این پیغام را میده.

2.روی یک سیستم دیگه هم نصب کردم و اسکن کردم و بعد پاکش کردم .وقتی ریست کرد و دوباره ویندوز بالا اومد پورت یو اس بی را نمیشناخت.
چی کار کنم؟

hamilton
05-12-2008, 17:13
سلام خدمت اساتيد.
يه چند روزي هست كه key آنتي ويروس بسته شده حالا كه امروز ميخواستم عوضش كنم هر كار كردم نميشه فقط گزينه delete داره و نميشه جايگزين كرد . پاك هم نميشه . لطفا راهنمايي كنيد
تشكر

شما هر دو كليدي را كه در حال حاضر در كاسپر خود داريد را حذف كنيد تا امكان جايگزين كردن كليد جديد فراهم بشه.

با سلام به همه دوستان
1.من کسپر 2009 را نصب کردم. هر 4-5 دقیقه پیغام خطای زیر را میده.
اصلا نه میتونم باهاش اسکن کنم نه میتونم آپدیتش کنم.

چی کار کنم.در سیف مود هم همین پیغام را میده.
حتی وقتی میبندمش هم بازم این پیغام را میده.

شما از چه ويندوزي استفاده ميكنيد.آيا نرم افزار امنيتي ديگه اي در سيستم خود داريد؟از كدام نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟قبلا از چه آنتي ويروسي استفاده ميكرديد؟

mss_sdt
05-12-2008, 19:59
سرویس پک 3.
قبلش نود 32 که پاکش کردم و کسپر 2009 ریختم.
8.0.0.454_Final ورژن

هیچ نرم افزار امنیتی دیگری هم ندارم

با تشکر

hamilton
05-12-2008, 23:45
سرویس پک 3.
قبلش نود 32 که پاکش کردم و کسپر 2009 ریختم.
8.0.0.454_Final ورژن

هیچ نرم افزار امنیتی دیگری هم ندارم

با تشکر

ويندوز XP SP3 مشكلي با آنتي ويروس كاسپر نداره.NOD32 را هم كه پاك كرده ايد و قاعدتا نبايد مشكلي در اين زمينه وجود داشته باشه.توصيه ميكنم يكبار از امكان Repair كردن كاسپر استفاده كنيد.از طريق مسير زير:

Start Menu.....>All Programs......>Kaspersky Antivirus.....>Modify , Repair or Remove

وقتي روي گزينه Modify,Repair or Remove كليك كرديد در پنجره جديدي كه باز ميشه گزينه Repair رو انتخاب كنيد تا اگر مشكلي در ساختار كاسپر هست برطرف بشه و به اصطلاح يك خود ترميمي انجام بشه.

armin_goooodboy
06-12-2008, 09:55
سلام
دوستان من دیروز نسخه تریال kis رو نصب کردم
key هاشم ریختم و از این بابت مشکلی نیست
اما چند تا سوال دارم :

1. میشه نسخه تریال رو به فول تبدیل کرد که همه جا ننویسه نسخه شما تریاله؟ (آخه دیده بودم گفتید نسخه فول با تریال فرقش فقط در اینه که فول نیاز به key نداره اما تریال نیاز داره و هیچ فرق دیگه ای ندارن)

2. کشت منو از بس گیر داد به نرمافزارهام
مثلا Quick Smail 3 رو کی لاگر میشناسه (مگه هست؟ اگه هست بگید پاکش کنم)
یا تو یاهو یکی فایلی بخواد بفرسته جلوشو میگیره و 10 بار پیغام میده
یا وقتی دارم نرم افزاری نصب میکنم حالا هر چی که باشه 10 بار پیغام میده و میره رو اعصابم

نمیشه کاری کرد بیخیال ما بشه ؟ :دی

سوال سومی هم داشتم یادم نمیاد
یادم اومد میپرسم
ممنون

majid20
06-12-2008, 12:16
دروود
دوستان،بالاخره مشکل اصلی بلاک شدن گوگل بوسیله کسپر اسکی در چه بود؟
این هم لینک اطلاعیه کسپرسکی در این زمینه

دوست عزیز مورد خاصی در گزارش سیستم شما ندیدم

شما ویندوز رو فرمت کردید و مجددا کسپرسکی را نصب کردید یا صرفا ویندوز رو Re-Install کردید؟

آیا از کرک برای کسپرسکی استفاده میکنید یا خیر؟

majid20
06-12-2008, 12:29
سلام
دوستان من دیروز نسخه تریال kis رو نصب کردم
key هاشم ریختم و از این بابت مشکلی نیست
اما چند تا سوال دارم :

1. میشه نسخه تریال رو به فول تبدیل کرد که همه جا ننویسه نسخه شما تریاله؟ (آخه دیده بودم گفتید نسخه فول با تریال فرقش فقط در اینه که فول نیاز به key نداره اما تریال نیاز داره و هیچ فرق دیگه ای ندارن)

2. کشت منو از بس گیر داد به نرمافزارهام
مثلا Quick Smail 3 رو کی لاگر میشناسه (مگه هست؟ اگه هست بگید پاکش کنم)
یا تو یاهو یکی فایلی بخواد بفرسته جلوشو میگیره و 10 بار پیغام میده
یا وقتی دارم نرم افزاری نصب میکنم حالا هر چی که باشه 10 بار پیغام میده و میره رو اعصابم

نمیشه کاری کرد بیخیال ما بشه ؟ :دی

سوال سومی هم داشتم یادم نمیاد
یادم اومد میپرسم
ممنون
1. تنها تفاوت عمده نسخه تریال با خریداری شده ارژینال در مدت زمان استفاده است

شما وقتی محصولی رو بصورت تریال استفاده می کنید ، یعنی به مدت یکماه بصورت رایگان قادرید از آپدیت آن استفاده کنید

اما در نسخه خریداری شده ، شما به مدت یکسال به راحتی محصول را آپدیت کرده و همچنین از پشتیبانی کسپرسکی استفاده میکند

خب اگر نمی خواهید بصورت تریال استفاده کنید ، یا باید محصول را بخرید یا اینکه از Key های منتشر شده استفاده کنید

این Key ها مدت زمانی کارکرد مطمئنی ندارند (3 روز ، 1هفته ، 2 هفته ... اصلا مشخص نیست )

2. شما برنامه مزبور به Trusred Zone کسپرسکی وارد کنید

armin_goooodboy
06-12-2008, 13:03
من keyی که ریختم لایسنسم رو تا 7/3/2009 نوشته

2. شما برنامه مزبور به Trusred Zone کسپرسکی وارد کنید

خوب اگه یک نرم افزار بود اینحرف شما منطقی بود
اما من هر ساعت 20 تا نرم افزار باز میکنم باید واسه تک تک این کار رو بکنم که حاظرم سیستم از ویروس خفه بشه اما این کار رو نکنم :دی
application fil tering رو غیر فعال کردم رفت پیکارش :دی

Roovigital
06-12-2008, 15:02
این هم لینک اطلاعیه کسپرسکی در این زمینه

دوست عزیز مورد خاصی در گزارش سیستم شما ندیدم

شما ویندوز رو فرمت کردید و مجددا کسپرسکی را نصب کردید یا صرفا ویندوز رو re-install کردید؟

آیا از کرک برای کسپرسکی استفاده میکنید یا خیر؟
من ویندوز رو فرمت کردم دو بار ، یعنی دو بار برای نصب دو ویندوز از دو سی دی مختلف...!!!

خیر از سریال نامبر استفاده میکنم...؟؟!!!!

سوال : امکان داره کسپر از منابعی به غیر از کنترل سریال نامبر برنامه اقدام به شناسایی موارد غیر قانونی بکنه؟!

یعنی هیچ راهی برای رفع مشکل من وجود نداره؟؟؟!!!!

میترسم برم نسخه اصل رو بخرم بازم همین گیر رو داشته باشه...

ReZa DN
06-12-2008, 15:22
یکی میدونه چطوری میشه حجم آپدیتی رو که کسپرسکی میکنه رو کم کرد هی هشدار میده آپدیت هم میکنم چون سرعتم پایینه تموم نشده ممکنه دی سی شم مثلا امروز تا 15 mb اپدیت کرد یکی میدونه چرا انقدر حجم آپدیت انقدر زیاده؟؟ آنتی ویروسهای دیگه خیلی زود آپدیت میشن

tohidkh
06-12-2008, 21:45
یکی میدونه چطوری میشه حجم آپدیتی رو که کسپرسکی میکنه رو کم کرد هی هشدار میده آپدیت هم میکنم چون سرعتم پایینه تموم نشده ممکنه دی سی شم مثلا امروز تا 15 mb اپدیت کرد یکی میدونه چرا انقدر حجم آپدیت انقدر زیاده؟؟ آنتی ویروسهای دیگه خیلی زود آپدیت میشن
سلام.
آنتی ویروس های سری 2009 کسپر، حجم آپدیتشون حداکثر 4 مگ هست.
فکر کنم شما از ورژن های زیر 8 استفاده میکنید.
موفق باشید :11:

majid20
06-12-2008, 22:30
من keyی که ریختم لایسنسم رو تا 7/3/2009 نوشته

خوب اگه یک نرم افزار بود اینحرف شما منطقی بود
اما من هر ساعت 20 تا نرم افزار باز میکنم باید واسه تک تک این کار رو بکنم که حاظرم سیستم از ویروس خفه بشه اما این کار رو نکنم :دی
application fil tering رو غیر فعال کردم رفت پیکارش :دی
کار شما کاملا اشتباه است ... شما با این کار سیستم دفاعی کسپرسکی را بسیار ضعیف کردید

درصورتیکه کسپرسکی با برنامه ای مواجه بشه که عملکرد آن از دید کسپرسکی مشکوک هستش

پنجره ای ظاهر میشه که شما به راحتی می توانید به Trusted Zone اضافه کنید یا بلاک کنید یا ...

majid20
06-12-2008, 22:40
من ویندوز رو فرمت کردم دو بار ، یعنی دو بار برای نصب دو ویندوز از دو سی دی مختلف...!!!

خیر از سریال نامبر استفاده میکنم...؟؟!!!!

سوال : امکان داره کسپر از منابعی به غیر از کنترل سریال نامبر برنامه اقدام به شناسایی موارد غیر قانونی بکنه؟!

یعنی هیچ راهی برای رفع مشکل من وجود نداره؟؟؟!!!!

میترسم برم نسخه اصل رو بخرم بازم همین گیر رو داشته باشه...
شما کسپرسکی را پاک کنید

تمام پوشه های باقی مانده را پاک کنید و رجیستری را هم با استفاده از برنامه CCleaner تعمیر کنید

سپس کسپرسکی را مجددا نصب کنید و این بار از Key دیگری استفاده کنید ( تاریخ سیستم را چک کنید که دقیق باشد )

نکته - آپدیت های قبلی را به کسپرسکی منتقل نکنید و بگذارید کسپرسکی آنلاین آپدیت شود

درصورت وقوع مجدد مشکل به مسیرهای زیر رفته و فایلهای اضافه را پاک کنید ( اگر در ویندوز نشد به محیط Safe Mode بروید )

C:\Document and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab
C:\WINDOWS\Temp

در آخر چنانچه مشکل بازهم پابرجا بود ، یکبار نسخه 7.0.1.325 را نصب کنید ببینید چنین مشکلاتی خواهید داشت یا خیر

ReZa DN
07-12-2008, 10:19
سلام.
آنتی ویروس های سری 2009 کسپر، حجم آپدیتشون حداکثر 4 مگ هست.
فکر کنم شما از ورژن های زیر 8 استفاده میکنید.

نه ورژن 8 هستش 2009 شاید تنظیماتش مشکل داره

tohidkh
07-12-2008, 13:07
نه ورژن 8 هستش 2009 شاید تنظیماتش مشکل داره
واقعا باید بگم که :18::18::18:.

بهتره یه بار دیگه نصبش کنید.
اصلا یکی از خصوصیات محصولات 2009 کسپر، اینه که آپدیت شون زیر 5 مگ هست.

composer_kuchulu
07-12-2008, 13:27
دوستان من این موضوع رو در اورژانس مطرح کردم گفتم بد نیست اینجا هم بگم چون مربوط به کسپر هست:

من یه شبکه کوچک از 4 سیستم دارم که کسپر در همه اونها نصب شده.اما حسابی یکی دو روزه که بهم ریختن.
اولا در بقیه سیستم ها بجز سرور، پروتشکن کسپر خود بخودpause میشه
دوما در بقیه سیستم ها بجز سرور کسپر از بعضی نرم افزار ها که تازه نصب میشن ایراد میگیره و بخصوص برنامه مدیریت سیستم ها رو که که هندی کافی هست low security یا یه همچین چیزی معرفی می کنه و نهایتا یک دفعه اون سیستم (در برنامه مدیریت) در شبکه شناخته نمیشه.
ضمنا احتمالا سیستم های من آلوده هستند و کسپر نتونسته از پسشون بر بیاد با تعویض ویندوز هم مشکل حل نمیشه.کسپر ورژن8.0.0.506 kis هست که آپدیت هم شده و کی اون هم نصب شده.
ممنون اگه کمک کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

majid20
07-12-2008, 14:51
شما از کدام ورژن 2009 استفاده میکنید ؟ از آنتی ویروس استفاده میکنید یا اینترنت سیکوریتی ؟

mohammad24
07-12-2008, 15:33
سلام

من با سكوريتي بالا در حالتي كه ويندوز نرمال بالا مياد اسكن كردم. هيچ مشكلي نبود و كامل اسكن كرد. نمي دونم چرا در حالت safe mode مشكل دارم؟؟؟

milaaad
08-12-2008, 19:43
سلام.من kaspersky internet security 8.0.0.454 رو از سایت دانلود کردم و activation key رو از سایتی که گفتین گرفتم!!!!! سوالم اینه که"ایا internet security من فرقی با نسخه اصلی که شرکت kasper وارد بازار میکنه داره؟" در ضمن "ایا اپدیتی که میکنم اپدیت واقعی هست؟ <<منظورم از اپدیت واقعی اپدیتی که نسخه های اصلی انجام میدنه!!!>>

majid20
08-12-2008, 21:10
سلام.من kaspersky internet security 8.0.0.454 رو از سایت دانلود کردم و activation key رو از سایتی که گفتین گرفتم!!!!! سوالم اینه که"ایا internet security من فرقی با نسخه اصلی که شرکت kasper وارد بازار میکنه داره؟" در ضمن "ایا اپدیتی که میکنم اپدیت واقعی هست؟ <<منظورم از اپدیت واقعی اپدیتی که نسخه های اصلی انجام میدنه!!!>>
دوست عزیز تفاوتی چه از لحاظ عملکرد و چه از لحاط کیفیت آپدیت نیست

تنها تفاوت نسخه خریداری شده استفاده از Key معتبر یکساله به انضمام یکسال پشتیبانی کامل کسپرسکی هستش

milaaad
08-12-2008, 23:16
پس میشه گفت انتی ویروسم یه جورایی orginal هست دیگه؟!!!!!!!!!!!!!

majid20
08-12-2008, 23:34
بله تا زمانیکه کسپرسکی را کرک نکنید و از Key برای آپدیت و فعال کردن کسپرسکی استفاده کنید ،

محصول شما فرقی با یک نسخه ارژینال ندارد

milaaad
09-12-2008, 02:17
در ضمن چون عکاسی دارم حتما باید انتی ویروس قوی داشته باشم! به نظر شما kasper انتخاب خوبیه؟

راستی,شنیدم یه ویروسی در اومده که عکسها با فرمت jpeg رو delete میکنه! اطلاعاتی در مورد این ویروس دارین؟ و به نظرتون kasper این ویروسو میشناسه؟

hamilton
09-12-2008, 09:06
در ضمن چون عکاسی دارم حتما باید انتی ویروس قوی داشته باشم! به نظر شما kasper انتخاب خوبیه؟

راستی,شنیدم یه ویروسی در اومده که عکسها با فرمت jpeg رو delete میکنه! اطلاعاتی در مورد این ویروس دارین؟ و به نظرتون kasper این ویروسو میشناسه؟

كاسپر آنتي ويروس قدرتمندي ميباشه به شرطي كه تنظيمات آن بدرستي انجام شده باشه و مرتب هم آپديت بشه.

milaaad
09-12-2008, 09:42
ممنون از راهنماییت.حالا تنظیمات کامل kasper رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
بازم بابت همه راهنماییهاتون ممنونم

babak_deghat
09-12-2008, 10:52
من KIS2009دارم.بار اول که آپدیتش کردم 18 مگابایت آپدیت شد.ولی از اونموقع به بعد هی پیغام زیر رو نشون میده

گو اینکه هنوز نیاز به آپدیت دارد!ولی من هزار بار دیگر آنرا آپدیت کردم و کامپیوتر رو هم هر دفعه ریست کردم ولی همش این علامت زرده میاد مینویسه DATA BASE ARE OUT OF DATE
مشکل از کجاست؟

milaaad
09-12-2008, 11:34
بابک جان,من هم همین مشکل رو داشتم ولی بعد کلی ور رفتن دیدم تاریخ کامپیوترم با تاریخ اون روز یکی نیست!
احتمالا تاریخ ویندوزت چند روز جلوتره

نتیجه رو بهم اطلاع بده!!!!!

majid20
09-12-2008, 11:58
ممنون از راهنماییت.حالا تنظیمات کامل kasper رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
بازم بابت همه راهنماییهاتون ممنونم
به پست اول تاپیک رجوع کنید

من kis2009دارم.بار اول که آپدیتش کردم 18 مگابایت آپدیت شد.ولی از اونموقع به بعد هی پیغام زیر رو نشون میده

گو اینکه هنوز نیاز به آپدیت دارد!ولی من هزار بار دیگر آنرا آپدیت کردم و کامپیوتر رو هم هر دفعه ریست کردم ولی همش این علامت زرده میاد مینویسه data base are out of date
مشکل از کجاست؟
شما از کدام ورژن استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ فایروال ویندوز رو چک کنید تا خاموش باشد

تصویری از بخش آپدیت خود بگذارید

milaaad
09-12-2008, 13:56
من kis 8.0.0.454 دارم.لطفا بگین تنظیمات درستشو از کجا میتونم گیر بیارم؟

hamilton
09-12-2008, 14:52
من kis 8.0.0.454 دارم.لطفا بگین تنظیمات درستشو از کجا میتونم گیر بیارم؟

پست بالاتر مجيد عزيز راهنمايي نمودند.به پست اول اين تاپيك مراجعه نماييد.راهنماي تاپيك گوياي همه چيز است.

Metallica84
09-12-2008, 18:50
من kis2009دارم.بار اول که آپدیتش کردم 18 مگابایت آپدیت شد.ولی از اونموقع به بعد هی پیغام زیر رو نشون میده

گو اینکه هنوز نیاز به آپدیت دارد!ولی من هزار بار دیگر آنرا آپدیت کردم و کامپیوتر رو هم هر دفعه ریست کردم ولی همش این علامت زرده میاد مینویسه data base are out of date
مشکل از کجاست؟

فکر کنم مشکل از تاریخ سیستم شما باشه. اگر مشکل از تاریخ سیستم بود با تنظیم درست تاریخ ,نوار زرد رنگ به رنگ سبز در میاد.
.:20:

babak_deghat
09-12-2008, 18:55
به پست اول تاپیک رجوع کنید

شما از کدام ورژن استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ فایروال ویندوز رو چک کنید تا خاموش باشد

تصویری از بخش آپدیت خود بگذارید
همون ورژن آخر آخریش....2009دیگه.آنتی ویروس دیگه ای هم ندارم....فایر وال رو هم چک کردم...با موفقیت آپدیت میشه،ولی میگه بازم میخوام!

Metallica84
09-12-2008, 19:05
ویندوز جدید روی سیستم نصب کردم( ویندوز xp با سرویس پک 3 ). کسپر سکی اینترنت سکیوریتی 2009 ورژن 8.0.0.506 رو روی سیستم نصب کردم و بعد از آپدیت کامل و تنظیمات کسپر طبق گفته تاپیک تنظیمات, اقدام به نصب سایر نرم افزار ها کردم.

بعد از نصب نرم افزارها به بخش Application filter رفتم.(برای تنظیم نحوه قرار گیری نرم افزار ها در محدوده های مشخص شده کسپر).

برای مثال:
بعد از نصب opera یک پوشه در بخش Trusted به نام OPERA SOFTWARE ساخته شده بود ولی Opera Internet Browser در بخش Low Restricted بود (من خودم Opera Internet Browser رو به بخش trusted انتقال دادم).

بعد از تنظیمات مورد نظر و زدن دکمه ok از این بخش کسپر خارج شدم و به کارهای عادی خودم پرداختم و بعضی از نرم افزار ها رو هم اجرا کردم و ازشون استفاده کردم. و همچنین به اینترنت هم وصل شدم (حدود 1 ساعت )

بعد از انجام کارهایی که در بالا توضیح دادم دوباره سری به بخش Application filter زدم. در قسمت Trusted تغییراتی به نظرم اومد.

برای مثال:

زمانی که نرم افزار Revo Uninstaller رو نصب کردم و بعدش اجرا کردم , کسپر این نرم افزار رو به قسمت Low Restricted منتقل کرده بود. ولی بعد از مراجعه مجددم به این بخش متوجه شدم که کسپر در بخش Trusted برای این نرم افزار یک پوشه درست کرده به نام VS REVO GROUP و Revo Uninstaller رو به بخش Trusted منتقل کرده.

بعد از پایان نصب نرم افزار WINAMP , یک Winamp.EXE در بخش Low Restricted بود و یک پوشه به نام
AMERICAN ONLINE در بخش Trusted ساخته بود و یک Winamp در اون بود.

چون متوجه نشدم که علت این تغییرات برای چی بود ,نرم ازفرا های جانبی رو که نصب کرده بودم رو از لیست کسپر حذف کردم و بعد از خارج شدن از بخش Application filter دوباره این نرم افزار های رو اجرا کردم ( نرم افزار هایی که در Application filter حذف کردم babylon و winamp و Revo Uninstaller و opera بود ).

----------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد از اجرای مجدد این برنامه ها دوباره به بخش Application filter رفتم و نحوه طبقه بندی نرم افزار هایی رو که در بالا توضیح دادم رو بررسی کردم.

(مواردی که توضیح میدم دوباره و به صورت اتوماتیک توسط کسپر در بخش Trusted قرار گرفتند)

Revo Uninstaller در پوشه ای به نام VS REVO GROUP قرار گرفته بود و همچنین winamp هم در پوشه AMERICAN ONLINE بود ولی این بار winamp.EXE در بخش Low Restricted نیومده بود.

بعد از اینکه این نرم افزار رو از بخش Application filter کلا حذف کردم و بعد دوباره opera رو اجرا کردم این بار Opera Internet Browser در قسمت trusted و در پوشه OPERA SOFTWARE قرار گرفته بود.

همچنین نرم افزار babylon هم در پوشه babylon قرا گرفت.

عکس از این بخش مورد نظر :

می خواستم علت رو جویا بشم و بدونم که آیا مشکلی خاصی وجود داره و یا نه ؟؟؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.

مرسی :11:

majid20
09-12-2008, 19:48
Metallica84 عزیز نسخه 2009 کسپرسکی بر اساس تکنولوژی HIPS خود اقدام به شناسایی برنامه های مقید و مضر میکند

در وهله اول کسپرسکی هر برنامه ی بی خطری را که اجرا میکنید به پوشه Low Restricted منتقل میکند

چنانچه برنامه یا پروسه مزبور بر اساس اطلاعات کسپرسکی کاملا سالم و کاربردی باشد

بر اساس تنظیماتیکه برای کسپرسکی در نظر گرفته شده آن را به بخش Trusted منتقل میکند

حال یا خود کسپرسکی بطور خودکار این کار رو میکند یا اینکه شما بصورت دستی اقدام کنید

کاملا طبیعیه

همون ورژن آخر آخریش....2009دیگه.آنتی ویروس دیگه ای هم ندارم....فایر وال رو هم چک کردم...با موفقیت آپدیت میشه،ولی میگه بازم میخوام!
شما تصویری از بخش آپدیت بگذارید ( اطلاعات مربوط به دیتابیس و.. )

چنانچه مشکل از تاریخ سیستم شما نباشد احیانا یه بخش از کسپرسکی به روز نشده

javady
09-12-2008, 20:06
دوستام سلام
من یه مشکل با اینترنت سکیوریتی پیدا کردم
نمیتونم فایل های برای دانلود از اینترنت رو با دانلود منیجر Internet download manager دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم این مشکل پیش میاد؟
راستی میخواستم بگم اگر کسپرسکی رو disable کنم میتونم از دانلود منیجر استفاده کنم یعنی هر موقع میخوام دانلود کنم کسپرسکی رو خاموش میکنم چیکار کنم

یه سوال دیگه؟
من از اینترنت زیاد استفاده میکنم برای لپ تاپم آیا آنتی ویروس کسپرسکی خوبه یا سکیوریتی؟ کدوم رو نصب کنم بهتره؟

ممنون

babak_deghat
09-12-2008, 22:17
ممنون.مشکل حل شد.
حق با milaaad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود

hamilton
09-12-2008, 22:28
دوستام سلام
من یه مشکل با اینترنت سکیوریتی پیدا کردم
نمیتونم فایل های برای دانلود از اینترنت رو با دانلود منیجر Internet download manager دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم این مشکل پیش میاد؟
راستی میخواستم بگم اگر کسپرسکی رو disable کنم میتونم از دانلود منیجر استفاده کنم یعنی هر موقع میخوام دانلود کنم کسپرسکی رو خاموش میکنم چیکار کنم

یه سوال دیگه؟
من از اینترنت زیاد استفاده میکنم برای لپ تاپم آیا آنتی ویروس کسپرسکی خوبه یا سکیوریتی؟ کدوم رو نصب کنم بهتره؟

ممنون

شما براي اينكه بتونيد با IDM دانلود كنيد بايد آنرا به قسمت Trust منتقل كنيد.براي اين منظور وارد Settings شده و در قسمت System Security وارد قسمت Application Filtering شويد(مطابق شكل زير) روي IDM كليك كرده و با استفاده از گزينه Move to آنرا به قسمت Trust منتقل كنيد.حتما پس از انجام اين كارها روي گزينه Apply و Ok كليك كنيد تا تغييرات ذخيره شودند:

در مورد اينكه شما زياد از اينترنت استفاده ميكنيد بهتره از اينترنت سكيوريتي كاسپر استفاده كنيد كه محافظت كاملتري را از سيستم شما به عمل مياره.

pashangparsi3
11-12-2008, 15:57
تازه ترین نسخه ی رایگان دیواره ی آتش(تنها دیواره ی آتش) کاسپرسکی رو می خواستم. از چه نشانی باید دریافت کرد؟ همچنین آیا دوستان دیواره ی آتش کاسپرسکی در کنار ویروس یاب 2.7 نود 32 را پیشنهاد می دهند؟

hamilton
11-12-2008, 17:06
تازه ترین نسخه ی رایگان دیواره ی آتش(تنها دیواره ی آتش) کاسپرسکی رو می خواستم. از چه نشانی باید دریافت کرد؟ همچنین آیا دوستان دیواره ی آتش کاسپرسکی در کنار ویروس یاب 2.7 نود 32 را پیشنهاد می دهند؟

كمپاني كاسپر ديگه محصول مجزايي به نام فايروال را توليد نميكنه و آن نسخه اي هم كه قبلا وجود داشت رايگان نبوده.شما ميتونيد از فايروالهاي ديگر كه در تاپيك اختصاصي مقايسه فايروالها مورد تست قرار گرفته اند و نتايج خوبي هم كسب كرده اند و بعضا رايگان نيز ميباشند استفاده كنيد.

ReZa DN
11-12-2008, 22:46
واقعا باید بگم که :18::18::18:.

بهتره یه بار دیگه نصبش کنید.
اصلا یکی از خصوصیات محصولات 2009 کسپر، اینه که آپدیت شون زیر 5 مگ هست.
دوباره هم نصب کردم اصلا میره رو 99% همینطوری آپدیت میکنه اصلا تموم بشو نیست

شما از کدام ورژن 2009 استفاده میکنید ؟ از آنتی ویروس استفاده میکنید یا اینترنت سیکوریتی ؟

از آنتی ویروس8.0.0.454 Kaspersky Anti-Virus 2009
تازه با کد اصلی هم فعالش کردم

Markus
12-12-2008, 01:24
دوباره هم نصب کردم اصلا میره رو 99% همینطوری آپدیت میکنه اصلا تموم بشو نیست

از آنتی ویروس8.0.0.454 kaspersky anti-virus 2009
تازه با کد اصلی هم فعالش کردم

دوست عزيز شما موقع نصب، تنظيمات دريافت پوشه پشتيبان رو فعال کردين؟
اگر اين طور باشه برای آپديت اول بايد حجم زيادی را دريافت کنيد،حدود 20/25 مگ

ReZa DN
12-12-2008, 10:31
دوست عزيز شما موقع نصب، تنظيمات دريافت پوشه پشتيبان رو فعال کردين؟
اگر اين طور باشه برای آپديت اول بايد حجم زيادی را دريافت کنيد،حدود 20/25 مگ

آره فکر کنم فعال کردم حالا نمیشه غیر فعال کنم ؟؟ آخه نمیتونم 25 مگ با این سرعت دانلود کنم:41:

samanajan
12-12-2008, 13:08
با سلام کاسپرسکی من در جای که

نوشته چند روز دیگه مانده تا غیر فعال بشه

می نویسه : database are courrupted

چه کار کنم

من از آنتی اینترنت آنتی ویروس 2009 استفاده می کنم

majid20
12-12-2008, 17:55
با سلام کاسپرسکی من در جای که

نوشته چند روز دیگه مانده تا غیر فعال بشه

می نویسه : Database are courrupted

چه کار کنم

من از آنتی اینترنت آنتی ویروس 2009 استفاده می کنم
شما از کدام ورژن کسپرسکی استفاده میکنید ؟ آیا برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

تصویری از بخش آپدیت بگذارید

Markus
12-12-2008, 18:08
آره فکر کنم فعال کردم حالا نمیشه غیر فعال کنم ؟؟ آخه نمیتونم 25 مگ با این سرعت دانلود کنم:41:

چرا دوست عزيز، ميتونيد تيک مربوط به ساخت پوشه پشتيبان رو غير فعال کنيد و دوباره محصول رو آپديت کنيد

ReZa DN
12-12-2008, 23:03
چرا دوست عزيز، ميتونيد تيک مربوط به ساخت پوشه پشتيبان رو غير فعال کنيد و دوباره محصول رو آپديت کنيد

خوب نمیدونم کجا باید غیر فعالش کنم:41:

mohsen_djd2
13-12-2008, 12:55
از دیروز تا حالا نمدونم چرا بعد 4-5 دقیقه که کامپیوتر رو روشن میکنم کاسپر غیر فعال میشه
چیکار کنم؟؟

aliali58
13-12-2008, 13:04
سيستم يكي از دوستانم به ويروس kazme_gheyz.exe آلوده شده و حدود دو هفته پيش من براش kis7.0.0.125 رو نصب كردم اما آپديتش رو 3 روز پيش ريختم روي cd بهش دادم و تا تاريخ 2008/12/08آنتي ويروسش آپديت شد يعني ديتابيسش مربوط به 5 روز پيش هست. ديشب سيستمش رو اسكن كرده و به من زنگ زده كه kazme_gheyz.exe رو پيدا ميكنه اما از بين نميبره
به چند نكته زير هم توجه كنيد:
1ـ راجع به اين ويروس و راههاي پاك كردنش توي تاپيك اورژانس سيستمهاي آلوده يه سري مطلب خوندم. عده‌اي گفتن كه اين ويروس رو كسپر ميشناسه و پاك ميكنه عده‌اي هم گفتن پاك نميكنه.
2ـ راههاي ارائه شده توسط عده‌اي تأييد شده و عده‌اي هم گفتن كه كارآمد نبوده
3ـ بعضي از دوستان هم گفتن كه اين ويروس ورژنهاي مختلف داره و همچنين اين ويروس آپديت ميشود
4ـ دوستي كه ازش نام بردم اونقدري از كامپيوتر نميدونه كه بتونه از راههاي دستي و دستكاري توي ريجستري اين ويروس رو پاك كنه. منو بيچاره كرد تا تونستم تلفني اسم ويروس رو ازش بگيرم با اين تفاسير حالا آخرين و ساده‌ترين راه حل براي از بين بردن اين ويروس چي هست؟
آيا kis 7.0.0.125 كه ديتابيسش تا تاريخ 2008/12/08 آپديت شده ميتونه اين ويروس رو از بين ببره؟ اين رو هم بگم كه اين ويروس خيلي وقته رو سيستمش هست و من كه رفتم فقط براش آنتي ويروس رو نصب كردم ولي اسكن نكردم.

Markus
13-12-2008, 13:07
خوب نمیدونم کجا باید غیر فعالش کنم:41:

به ترتيب وارد مسير زير شويد و تيک مشخص شده در تصوير رو برداريد:

Setting >>> Update >>> Setting >>> Additional

از دیروز تا حالا نمدونم چرا بعد 4-5 دقیقه که کامپیوتر رو روشن میکنم کاسپر غیر فعال میشه
چیکار کنم؟؟

محصول خود را يکبار Repair کنيد

samanajan
13-12-2008, 13:18
چندتا سرریال نامبر

برای اینترنت 2009 می خواستم با تشکر

mahsai
13-12-2008, 14:59
دوستان من adsl دارم از دیشب انتی ویروس کاسپر 2009 یه اروری میده که مثله اینکه اینترنت رو بلاک میکنه و دیگه اینترنتم قطع میشه وقتی انتی ویروس رو غیرفعال میکنم دوباره درست میشه.باید چیکار کنم تا بحال به اینطور مشکلی برنخوردم ممنون میشم راهنمایی کنید.متن اروری که انتی ویروس میده اینه:
block network traffic
منتظر راهنمایی دوستان هستم.

hamilton
13-12-2008, 15:13
چندتا سرریال نامبر

برای اینترنت 2009 می خواستم با تشکر

در پست اول تاپيك كرك و سريال كاسپر در همين انجمن روشهاي مختلف بدست آوردن سريال براي محصولات كاسپر را توضيح داده ام.از طرف ديگه اين تاپيك صرفا به بحث و تبادل نظر در خصوص محصولات كاسپر اختصاص داره و بحث كرك و سريال كاسپر در آن تاپيك مطرح و پيگيري ميشه.

دوستان من adsl دارم از دیشب انتی ویروس کاسپر 2009 یه اروری میده که مثله اینکه اینترنت رو بلاک میکنه و دیگه اینترنتم قطع میشه وقتی انتی ویروس رو غیرفعال میکنم دوباره درست میشه.باید چیکار کنم تا بحال به اینطور مشکلی برنخوردم ممنون میشم راهنمایی کنید.متن اروری که انتی ویروس میده اینه:
block network traffic
منتظر راهنمایی دوستان هستم.

شما روي آيكون كاسپر در Task Bar (در كنار ساعت ويندوز) كليك راست كرده و مطابق شكل زير تيك عبارت Block Network Traffic را برداريد تا مشكل شما برطرف بشه:

mahyarSAMSUNG
13-12-2008, 21:02
بروبچ یه کمکی میکنید ؟ من نمیدونم چرا آپدیت های کاسپر رو وقتی قبل ویندوز پاک کردن کپی میکنم توی یه پوشه وقتی ویندوز میریزم میخوام دوباره آپدیدت کنم آپدیت نمیشه . من مسیر فایل رو درست میدم . فایل فشرده هم نیست . آیا باید توی پوشه خاصی باشه ؟ هی میگه آپدیت ارور داره . من توی تمام وقتی که از کاسپر استفاده کردم فقط یبار شانسی تونستم از هارد آپدیت کنم ! راستی آدرسی که آپدیدت توی هارد میرن رو هم یه بار دیگه بهم بگین !!!

vahid78
13-12-2008, 21:43
سلام به جمع آقا من سیستمم ویروسی شده کاسپر جونا از کار انداخته کسی راه و روشی بلد نیست که دوباره روپاش کنم

hamilton
13-12-2008, 21:57
بروبچ یه کمکی میکنید ؟ من نمیدونم چرا آپدیت های کاسپر رو وقتی قبل ویندوز پاک کردن کپی میکنم توی یه پوشه وقتی ویندوز میریزم میخوام دوباره آپدیدت کنم آپدیت نمیشه . من مسیر فایل رو درست میدم . فایل فشرده هم نیست . آیا باید توی پوشه خاصی باشه ؟ هی میگه آپدیت ارور داره . من توی تمام وقتی که از کاسپر استفاده کردم فقط یبار شانسی تونستم از هارد آپدیت کنم ! راستی آدرسی که آپدیدت توی هارد میرن رو هم یه بار دیگه بهم بگین !!!

دوست عزيز راهنماي آپديت دستي نسخه هاي مختلف كاسپر در پست اول اين تاپيك موجود ميباشه.مطالعه كنيد حتما براي شما راه گشا خواهد بود و مشكل شما حل خواهدشد.

majid20
13-12-2008, 23:51
سيستم يكي از دوستانم به ويروس kazme_gheyz.exe آلوده شده و حدود دو هفته پيش من براش kis7.0.0.125 رو نصب كردم اما آپديتش رو 3 روز پيش ريختم روي cd بهش دادم و تا تاريخ 2008/12/08آنتي ويروسش آپديت شد يعني ديتابيسش مربوط به 5 روز پيش هست. ديشب سيستمش رو اسكن كرده و به من زنگ زده كه kazme_gheyz.exe رو پيدا ميكنه اما از بين نميبره
به چند نكته زير هم توجه كنيد:
1ـ راجع به اين ويروس و راههاي پاك كردنش توي تاپيك اورژانس سيستمهاي آلوده يه سري مطلب خوندم. عده‌اي گفتن كه اين ويروس رو كسپر ميشناسه و پاك ميكنه عده‌اي هم گفتن پاك نميكنه.
2ـ راههاي ارائه شده توسط عده‌اي تأييد شده و عده‌اي هم گفتن كه كارآمد نبوده
3ـ بعضي از دوستان هم گفتن كه اين ويروس ورژنهاي مختلف داره و همچنين اين ويروس آپديت ميشود
4ـ دوستي كه ازش نام بردم اونقدري از كامپيوتر نميدونه كه بتونه از راههاي دستي و دستكاري توي ريجستري اين ويروس رو پاك كنه. منو بيچاره كرد تا تونستم تلفني اسم ويروس رو ازش بگيرم با اين تفاسير حالا آخرين و ساده‌ترين راه حل براي از بين بردن اين ويروس چي هست؟
آيا kis 7.0.0.125 كه ديتابيسش تا تاريخ 2008/12/08 آپديت شده ميتونه اين ويروس رو از بين ببره؟ اين رو هم بگم كه اين ويروس خيلي وقته رو سيستمش هست و من كه رفتم فقط براش آنتي ويروس رو نصب كردم ولي اسكن نكردم.
دوست عزیز کسپرسکی برای جلوگیری از مبتلا شدن به این ویروس بسیار قدرتمند عمل میکنه

اما در صورت آلوده شدن به ویروس مزبور منهای اسکن سیستم ، باید تمهیدات دیگری را برای عدم بازگشت آن انجام داد

بهرحال کسپرسکی بالاخص نسخه 2009 آن تمامی انواع آن را شناسایی میکنه

البته آنتی ویروس Avira در برابر ویروس کظم غیظ عملکرد بهتری داره

سلام به جمع آقا من سیستمم ویروسی شده کاسپر جونا از کار انداخته کسی راه و روشی بلد نیست که دوباره روپاش کنم
دوست عزیز باید مشکل خود را در بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید

armin_software
15-12-2008, 15:07
سلام
من می خوام نسخه ی اصل این بسته رو بخرم.
این بسته چه نرم افزار های امنیتی داره؟
قیمتش چه قدره؟

majid20
15-12-2008, 17:42
سلام
من می خوام نسخه ی اصل این بسته رو بخرم.
این بسته چه نرم افزار های امنیتی داره؟
قیمتش چه قدره؟
محصول اینترنت سکیوریتی 2009 کسپرسکی شامل موارد زیر است

بخش های اصلی : آنتی ویروس و آنتی اسپایور - فایروال - آنتی اسپم

بخش های کاربردی : Sytem Restore - دیسک نجات - کیبورد مجازی - آنالیز کننده امنیتی - میز کنترل دقیق اینترنتی - پاک کننده اطلاعات محرمانه و...

قیمت این محصول 45 هزار تومان است

نمایندگی های فروش کسپرسکی در ایران: