تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: دو سوال ار مدیران کافی نت ها

پروفشنال sokote mordab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض دو سوال ار مدیران کافی نت ها

سلاماولین سوال بهترین برنامه برای مدیریت کافی نت ها چیه؟ (منظورم نر م افزاری که مثلا می گوید کامپیوتر شماره یک چقدر کاربرش استفاده کرده است)دومین سوال ایا در امد یک کافی نتی که علاوه بر خدمات اینترنت کارهای زی را هم انجام می دهند تبدیل فیلم ویدیویی به سی دی - تایپ - رایت - پرینت - اسکن - طراحی کارت ویزیت- نقشه کشی دو بعدی و سه بعدی(در یک مکانی که رفت وامد نخیلی زیاده نه کم متوسط) کفاف سود سرمایه گذار و 3 نفر دیگه( که البته فامیل هستند ) را می دهد ؟ممنون

داره خودمونی میشه mosisoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    عزیز بهترین برنامه برای کافی نت که رایگان باشه handy cafe هستش که خودمم دارم باهاش کار میکنم و خیلی با حاله
    و در مورد دومی خدمات با کافی نت خیلی مچن پس بزن در مورد شراکتم شراکت نکنی بهتره و همیشه بدون با کسی شریک شو که ازش بتونی یه چیزی یاد بگیری نه یاد بدی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    من يك شبكه LAN دارم با يك سرور NOVELL 3.12 فاصله يكي از كامپيوترهاي client حدود 200 متراست به دلايلي امكان كابل كشي شبكه نيست خواهش ميكنم با توجه به اينكه شبكه اترنت است و سرور من ناول 3.12 است در مور ارتباط بي سيم من را راهنمايي كنيد
    Last edited by hepton_co; 12-02-2007 at 13:40.

داره خودمونی میشه mosisoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

1 سلام

داداش من NOVELL 3.12 نمیشناسم و نمیدونم چیه

ولی اگه بخوای وایرلس بزاری کاری نداره بجای کارت شبکه یکی مثل همون ولی وایرلسشو میزنی خوی
    جای هاب هم یه هاب وایرلس وصل میشه فرقشون فقط بیسیم بودنشه
    بعد منم زیادم آشنایی ندارم ایشالا بوجم 1 ماه دیگه برای چنجشون میرسه اون وقت بیشتر میتونم کمکت کنم

داره خودمونی میشه mehdi936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام دوست عزيز شما مي توني از دو نرم افزار easy cafe يا handy cafe استفاده كني كه خيلي امكانات زيادي داره

داره خودمونی میشه سیاوش با مرام's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز من هم همین کار رو کردم اما از من میشنوی اصلاً شراکت نکن که فامیلیتونم بهم میخوره بعاشم در مورد نرم افزار من پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه نرم افزار زیاده ام از همش بهتر و آسون تر تا جایی که من تعریفش رو شنیدم Easy cafe البته یکم سخت گیر میاد منم دمبالشم اما کسی کرکش رو بهم نمیده برای فاصله هم تا جایی که ممکنه جای کامپیوتر هاتو عوض کن تا فاصلشون کمتر بشه البته خطوط وایر لس بد نیست اما هزینت کمی میره بالا بهر حال کارهای جانبی بد نیست اما فکر جوازش رو هم بکن که مثل من دره کافینتت رو نخوان پلمپ کنن اول در باره همه جوانب تحقیق کن خصوصاً شهر داری , دارایی و اتحادیه مربوطه ضمنناً اهل کجایی؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض نحوه نصب adsl

سلام به همگی
    من با 3 تا از دوستام که همسایه هستیم یه adsl گرفتیم الان ما یه مشکلی داریم اولی این که این مودم ای دی اس ال چطوری به هاب نصب میشه مثلا اول به سرور وصل میشه بعد به هاب ... و این که این هاب میتونه سیگنال هارو تا چند متر بدون افت بفرسته آیا تا 100 متر میتونه

پروفشنال siyanor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    away from home

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    خوب اول که به سرور وصل میشه بعد از مودم به هاب وصل میشه اینطوری میتونید به تعداد معین اون رو بین افراد بخش کنید در مورد سوال دوم هم بستگی به سخت افزار داره ولی فکر کنم (100٪) افت رو احساس کنی البته میتونی از قویککنده سیگنال کمک بگیری.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض salam

سلام
    خیلی ممنون از کمکتون
    الان این هابی که ما داریم خودش تقویت کننده هستش سویچر
    به نظر شما تا چند درصد افت کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

1 سلام

ميتوني از turbo net maneger كه من هم از اون استفاده ميكننم قيمتش هم معموليش 5000 تومن و ورژن پرو هم 1000 تومن من سايتشو ميدم برو ببين اگه پسنديدي بخر من كه راضيم خيلي هم امكانات داره از قبيل محاسبه درامد - و مانيتورينگ و غيره...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •