تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: :::چطور میتونم User های ویندوز رو محدود کنم؟::: لطفا کمکم کنید!!!!!!!

آخر فروم باز Razel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    .::0451 ::.

پيش فرض :::چطور میتونم User های ویندوز رو محدود کنم؟::: لطفا کمکم کنید!!!!!!!

سلام
    من می خوام کاری بکنم تا user هایی که برای ویندوز xp درست کردن محدود باشن و نتونن برای خودشون پسورد تعریف کنن یا پسورد موجود رو نتونن تغییر بدن. کلا اون صفحه ای که برای مدیریت کاربران هست غیر فعال بشه و فقط admin بتونه بهش دسترسی داشته باشه.

اگه برنامه ای لازم داره تا تغییری تو رجیستری باید بدم ،لطفا کمکم کنید که خیلی ضروریه.

دمتون گرم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    همين ورا

پيش فرض

برو تو قسمت تنظيمات كاربران يه يوزر بساز و دسترسي اون رو ليميت كن روي يوز ادمين هم پسور بزار

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط asd
    برو تو قسمت تنظيمات كاربران يه يوزر بساز و دسترسي اون رو ليميت كن روي يوز ادمين هم پسور بزار
    دوست عزیز می شه بیشتر توضیح بدی که دقیقا باید چیکار کنم؟ من برای ادمین پسورد گذاشتم هر کدوم از یوزر ها هم پسورد دارن. فقط نمی دونم چه تغییری توشون باید بدم تا نتونن یوزر خودشون رو دستکاری کنن.

خیلی ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت

پيش فرض

از دوستان کسی نیست کمکم کنه؟
    آقا خیلی حیاتیه لطفا به دادم برسید

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    وقتی میخوای یوزر بسازی وقتی رو creat new accountکلیک کردی مرحله بد اسم رو میپرسه و مرحله بداون بالا دو تا گزینه داره که یکی نوشته limit و یه دونه هم computer administrator شما limit رو انتخواب کن

داره خودمونی میشه metax's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

من برای ادمین،پسوردهم گذاشته ام ولی بعضی ازکاربرها ازاون هم ردمیشند.چاره کارچیه؟

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

آخه از safe mod استفاده میکنن از البته من خودم تا حالا احتیاج نداشتم پسورد بزارم واسه همین زیاد نرفتم تو نخش ولی فکر کنم اگه از syskey استفاده کنی کسی نتونه رد شه

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط MAXXX
    سلام
    وقتی میخوای یوزر بسازی وقتی رو creat new accountکلیک کردی مرحله بد اسم رو میپرسه و مرحله بداون بالا دو تا گزینه داره که یکی نوشته limit و یه دونه هم computer administrator شما limit رو انتخواب کن
    دوست عزیز می شه بگید که کاربری که limit میشه،چه امکاناتی براش محدود می شه؟

ای کاش یه روشی بود که کاربر اصلا نتونه به قسمت ویرایش اکانت خودش بره،اگه اینجوری بود خیلی عالی می شد. چون من می خوام کاربر از تمام امکانات ویندوز استفاده کنه فقط نتونه وارد قسمت ویرایش یوزر خودش بشه.

ممنون می شم اگه کمکم کنید.

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    شاید مهمترین محدودیت های لیمیت این باشه که نمیتونه نرم افزار نصب کنه و هم چنین نمیتونه یه یوزر دیگه رو بسازه و یا ویرایش کنه اما چون شما میخوای تمام امکانات رو داشته باشه مناسب نیست...بنا بر این میتونی از راه رجیستری این گزینه رو از قفل یا مخفی کنی که مشکل این حالت اینه که برای تمام یوزر ها قفل و یا مخفی میشه ....البته از اونجایی که زیاد کاربرد نداره به نظر من مشکل چندانی پیش نمیاد و شمامیتونی هر وقت خواستی استفاده کنی اون روبرگردونی ودوباره حذف کنی اگه خواستی بگو تا راهش رو بگم
    ولی یه سوال دارم ..کاربری که تمام امکانات ویندوز رو داره چرا باید بخواد یوزرش رو دست کاری کنه؟شاید اگه مشکلت رو دقیق بگی راه بهتری پیدا شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه رويا خانوم's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

دوست عزيز
    براي يوزها بايد در قسمت Local Security Policy ، محدوديت ها را اعمال كني.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •