تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشكل در باز كردن بعضي setup ها ... كمك!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض مشكل در باز كردن بعضي setup ها ... كمك

salam doostan
    man jadidan dar baz kardaneh bazi setup ha moshkel daram masalan hamin yahoo messenger beta ro dl kardam amma har kari mikonam set up baz nemisheh..ya bazi chizaro ke dl mikonam az inja ya har jaye digeh bazam nemitoonam file dl shodeh ke exe hast baz konam .lotf konid agar baratoon maghdooreh komakam konid va chijoori mitoonam in masaleh ro hal konam.mamnoon az hamatoon

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

نکته مهم : در این انجمن حتما باید فارسی نوشته بشه و پینگیلیشی خلاف قانونه :arrow:
    در مورد مشکلت : از کی اینطوری شده ؟ آیا برنامه ای نصب کردی که بعد از اون این مشکل پیش اومده ؟

به هر حال با آنتی اسپای و آنتی ویروس سیستمت رو چک بکن چون من یادمه یسری ویروس مانع از اجرای فایل های .exe می شدند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض SETUP

سلام دوست عزیز.مرسی از تذکری که دادی.والا کامپیوترم ویروس گرفت و قفل کرد,مجبور شدم اونو دوباره اینستال نو بکنم.الانم همه چی میزونه جز این مورد,اونم نه در همه موارد, بلکه در 10 درصد ستاپها این مشکل رو دارم,باز نمیشن,مثل همین یاهو نسخه جدید.از لحازه ویروس هم باید بگم با 4 تاشون که حرفه اول رو میزن چک کردم,هیچ چیزی نیست.دستگاه پاک پاکهاست.دیگه نمیدونم چه کنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

بعضی از انتی ویروسها نرمافزارهایی که ویروسی شدند را از کار میندازه و دیگه نمتونی از انها استفاده کنی و البته بستگی داره که setting انتی ویروس را چگونه تنظیم کرده باشی

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

ممنون از توجهت
    با این اوصاف شما ممکنه یه تروجان گرفته باشید حالا دستگاه رو با Spy Sweeper یا هر برنامه یه آنتی اسپای چک کن در ضمن در مورد آنتی ویروس ها : اگه بگی از چه آنتی ویروسی استفاده کردی می تونم بهتر کمکت کنم :arrow: در ضمن آنتی ویروس هات آپدیت شده بودند ؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •