اپلیکیشن‌ های رایگان اندروید و iOS پای ثابت وبلاگ گوشی آنلاین است. از آن‌جایی‌که تقریبا هر هفته برخی از اپلیکیشن های اندروید و iOS در گوگل پلی و اپ استور رایگان اعلام می‌شوند، در این سری مقالات در تلاش هستیم تا جدیدترین اپلیکیشن های رایگان را به شما معرفی کنیم. مثل همیشه تاکید می‌کنیم که این اپلیکیشن‌ها در زمان انتشار این مقاله رایگان هستند اما ممکن است بنابر تصمیم توسعه‌دهندگان آن‌ها و بدون اطلاع قبلی، مجددا در لیست اپلیکیشن‌های پولی قرار بگیرند.

حداقل امتیاز اپلیکیشن‌هایی که ما در این بخش به شما معرفی می‌کنیم 3.5 (ستاره) است. از آن‌جایی‌که فرصت نصب و بررسی همه این برنامه‌ها را پیش از معرفی به شما نداریم، توصیه می‌کنیم پیش از دانلود آن‌ها بررسی بیشتری کنید تا مطمئن شوید پرداخت درون برنامه‌ای پنهان نداشته باشند.

ترفند: اگر در لیست اپلیکیشن های رایگان هفته، اپلیکیشنی نظرتان را جلب کرد اما فعلا به آن نیازی نداشتید، کافی است آن را نصب و بلافاصله حذف کنید. این کار باعث می‌شود اپلیکیشن در library ذخیره شود و هر زمانی که نیاز داشتید بدون پرداخت هزینه آن را نصب کنید.

اپلیکیشن های اندروید رایگان هفته
اپلیکیشن های بازی اندرویدی

Shadow Knight: Ninja Fighting
ماجراجویی مرگبار شاید بهترین عنوان برای توصیف این بازی باشد. در این بازی شما یک نینجا هستید که باید به نبرد دشمنانی از نژادهای مختلف بروید!

Darkland: Cube Escape Puzzle
یک بازی پازل که شما در آن یک مکعب هستید و باید سطوح مختلف زیادی را پشت سر بگذارید. خطر مرگ هر لحظه شما را تهدید می‌کند و باید دید می‌توانید از آن به عنوان یک فرصت استفاده کنید؟

Minesweeper Pro
بازی مین روب یک بازی قدیمی است. در این بازی شما باید مین‌ها را پیدا و خنثی کنید. فضای این بازی یک بورد است و بلوک‌هایی در آن وجود دارد که داخل آن‌ها عددهایی نوشته شده است. این عددها نشانگر مین‌هایی است که در اطراف هر بلوک وجود دارد. آن‌ها را پیدا و خنثی کنید.

Data Defense
اگر به سرورهای مجازی، برنامه‌نویسی یا فضاهای مشابه علاقه دارید، این بازی برایتان جذاب خواهد بود. در این بازی باید از سرورهای مجازی در برابر ویروس‌ها و بدافزارها محافظت کنید.

Endless Nights RPG
یک بازی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی در سبک بازی‌های RPG. این بازی در فضاهای متفاوت اتفاق می‌افتد و برای مبارزه سلاح‌های مختلفی در دست دارید. ماموریت‌های تصادفی و فضای غیر منتظره بازی برای شما جذاب خواهد بود.
سایر اپلیکیشن های اندرویدی

Planets 3D LiveWallpaper
اگر با مصرف بیشتر باتری برای استفاده از والپیپرهای زنده مشکلی ندارید، این برنامه، والپیپرهای بی‌نظیری برای گوشی‌های اندرویدی دارد.


ProCam X
این برنامه یک اپلیکیشن حرفه‌ای عکاسی برای گوشی‌های اندرویدی است و به کمک آن می‌توانید عکس‌های حرفه‌ای ثبت کنید.

Knobby Volume Control
این اپلیکیشن برای کنترل صدای گوشی‌های اندرویدی استفاده می‌شود. با استفاده از این برنامه می‌توانید ظاهر جذاب و جدیدی به گوشی خود بدهید و کنترل صدا را نه از طریق دکمه‌های فیزیکی، بلکه از طریق این اپلیکیشن انجام دهید.
اپلیکیشن های iOS رایگان هفته
اپلیکیشن های بازی iOS

Mad Truck 2

در این بازی باید یک کامیون را به سلامتی از مسیری پر از موانع مختلف از جمله زامبی‌ها، به مقصد برسانید.

Bobas: Swipe Shooting Game
در این بازی باید Bobas را مورد هدف قرار دهید. این کار به سرعت عمل شما بستگی دارد. البته همان‌طور که شما بهتر و بهتر می‌شوید، Bobas هم تکامل پیدا می‌کند و هدف‌گیری آن سخت‌تر می‌شود!

Wild Wolf Simulator Games 3D
در این بازی باید گرگ را هدایت کنید تا شکار کند. از خطرات نجات پیدا کند و همه اتفاقاتی که یک گرگ در گله تجربه می‌کند را پشت سر بگذارید.

Not Dragon, Dragon
این بازی بیش از هر چیزی بر روی شانس و سرعت عمل شما متکی است. درهایی وجود دارد که باید یکی یکی آن‌ها را باز کنید و ببینید چه چیزی پشت آن‌ها وجود دارد؛ گنج یا اژدها. اگر اژدها پشت در منتظر شما باشد، ضرر کرده‌اید!

Paintiles

با رنگ کردن کاشی‌ها، آن‌ها را مچ کنید و به اندازه‌ای پیش بروید که صفحه پاک شود.

سایر اپلیکیشن های iOS

Gifive
به کمک این اپلیکیشن می‌توانید تصاویر گالریتان را به GIF تبدیل کنید.

Stream Music Player
به کمک این اپلیکیشن می‌توانید موزیک‌هایی که در فضای ابری ذخیره کرده‌اید را پخش کنید. همچنین، 20 اکولایزر مختلف در این اپلیکیشن وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

Superdo: Shared To-Do Lists
اگر می‌خواهید یک لیست کار را با اعضای گروه یا خانواده‌تان به اشتراک بگذارید، می‌توانید از این اپلیکیشن کمک بگیرید.

Mirror Journal
اگر می‌خواهید خاطرات روزمره یا گذشته‌تان را در یک جای امن ثبت کنید و بتوانید هر لحظه به آن دسترسی داشته باشید، می‌توانید از این اپلیکیشن استفاده کنید.

Money - Track Easily
اگر می‌خواهید جزئیات مخارج روزانه، هفتگی یا ماهانه خود را ثبت و بررسی کنید، می‌توانید از این اپلیکیشن کمک بگیرید.


لینک مرجع :