تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: خراب شدن nvram مودم tf-i60 ایرانسل

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض خراب شدن nvram مودم tf-i60 ایرانسل

سلام
    اشتباها فریموور b612s-52d را بر روی مودم tfi60 ریختم مودم بالا نیامد مجدد فریموور خودش را دانلود و بر روی مودم پروگرام کردم مودم بالا آمد اما همه چیز صفر شده از سریال گرفته تا imei و حتی آدرس مک لن! ورژن Web ui هم صفر شده به غیر رقم آخرش وقتی ریست فاکتوری هم میکنم اسم وایفای HUAWEI-4051 میشه راهی برای درست کردنش سراغ دارید؟ هر ورژن فریموور هم ریختم فرقی نکرد از 192 تا 199 تست کردم.
    به صورت دستی هم سریال و imei زا تنظیم کردم ولی شبکه یکی فورجی به سختی پیدا میکنه وقتی به صورت انتخاب شبکه دستی میزنم و وصل هم نمیشه.
    اگر کسی راه حلی داره بهم اطلاع بده لطفا

در آغاز فعالیت i_netboyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

منم همین مشکلو دارم مشکل شما حل شد؟میشه راهنمایی بفرمایید

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    اشتباها فریموور b612s-52d را بر روی مودم tfi60 ریختم مودم بالا نیامد مجدد فریموور خودش را دانلود و بر روی مودم پروگرام کردم مودم بالا آمد اما همه چیز صفر شده از سریال گرفته تا imei و حتی آدرس مک لن! ورژن Web ui هم صفر شده به غیر رقم آخرش وقتی ریست فاکتوری هم میکنم اسم وایفای HUAWEI-4051 میشه راهی برای درست کردنش سراغ دارید؟ هر ورژن فریموور هم ریختم فرقی نکرد از 192 تا 199 تست کردم.
    به صورت دستی هم سریال و imei زا تنظیم کردم ولی شبکه یکی فورجی به سختی پیدا میکنه وقتی به صورت انتخاب شبکه دستی میزنم و وصل هم نمیشه.
    اگر کسی راه حلی داره بهم اطلاع بده لطفا
    مودم شما باید دامپ فلش ( با فریمور زدن از روی لودر فرق میکنه و اشتباه نگیرید ) بشه به صورت نرم افزاری و سپس فریمور بخوره و بعد سریال و imei و الباقی مشخصات اصلاح بشه این کار هم تخصصی هست و کار هر کسی نیست بنده انجام میدم و خیلی از این موارد رو تعمیر کرده ام و همگی درست شدن .

4. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

مودم شما باید دامپ فلش ( با فریمور زدن از روی لودر فرق میکنه و اشتباه نگیرید ) بشه به صورت نرم افزاری و سپس فریمور بخوره و بعد سریال و imei و الباقی مشخصات اصلاح بشه این کار هم تخصصی هست و کار هر کسی نیست بنده انجام میدم و خیلی از این موارد رو تعمیر کرده ام و همگی درست شدن .
    احمق جان باز سر کلت پیدات شد اومدی باز دشت کنی !!!! اینجا جای تبلیغات نیست
    هررررری
    پست مال یکسال پیش رو ریپلای کردی....

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

هررررری
    نه اومدم تمام مونث ها و مذکر های خودت و فامیلت و جد و ابادت رو مورد عنایت قرار بدم و برم خیلی وقت بود روشون نخوابیده بودم و دلم هواشونو کرده بود .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

هررررری
    چشم های کورت رو هم یه کم باز کن :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن بلدی همینجا راه حل ارائه بده و رایگان مودمش رو درست کن مگر نه میام خودم طوری دیگه درستت میکنم که حال کنی .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

در ضمن بلدی همینجا راه حل ارائه بده و رایگان مودمش رو درست کن مگر نه میام خودم طوری دیگه درستت میکنم که حال کنی .
    فعلا خونه خواهرت مهمون هستم دارم مشکل اونو رایگان حل میکنم برسم میرم سراغ خانوم محترمت که این چند روزه خیلی زحمت دادم بهش
    ..
    ببین از من به شما وصیت دزدی (اطلاعات از این و اون ) کار درستی نیست در ضمن گدایی نکن صاحب سایت هزینه نمیزاره شما بیایی تبلیغ کنی برای چاپیدن ملت اینجا رو ایجاد کرده برای تبادل اطلاعات .... احمق دزد....

- - - Updated - - -

فعلا خونه خواهرت مهمون هستم دارم مشکل اونو رایگان حل میکنم برسم میرم سراغ خانوم محترمت که این چند روزه خیلی زحمت دادم بهش
    ..
    ببین از من به شما وصیت دزدی (اطلاعات از این و اون ) کار درستی نیست در ضمن گدایی نکن صاحب سایت هزینه نمیزاره شما بیایی تبلیغ کنی برای چاپیدن ملت اینجا رو ایجاد کرده برای تبادل اطلاعات .... احمق دزد....

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

..

- - - Updated - - -

..
    مثل اینکه دفعه پیش یادت رفته ! این بار هم کاری نکن همون دفعه قبل تکرار بشه و بی افتی به التماس یادت رفته چطوری از انجمن اخراج شدی و چطوری برگشتی ؟ البته توبه گرگ مرگ هست و از شما بعید نیست این کارها و شما هیچوقت ادم نمیشی البته میدونم اونجات داره میسوزه و دست خودت نیست .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

..

- - - Updated - - -

..
    راستی اینقدر تبادل اطلاعات میکنی کو پس چرا از تو چیزی نمیبینم بیا وسط ببینم مشکلش رو حل میکنی ؟ وقتی از چیزی اطلاعی ندارنی مثل مگس نپر وسط اون بحث راه حل داری ارائه بده نداری خفه خون بگیر. در ضمن ما نوکر کسی نیستیم برا هر مودمی زحمت کشیدیم و هزینه کردیم بیاییم این وسط بریزیم شما بری دکان کاسبی راه بیندازی . شما بلدی و شما علاقه داری بیا وسط و کار ملت رو راه بینداز. در ضمن دزد بابات و 7 جد ابادت تو هست ادم نادان یک ایران منو میشناسن . همه 7 ساله با فریمورهای من دارن نون میخورن تو چس کدوم کون هستی اومدی این وسط برا خودت میبری و میدوزی احمق . میدونم دردت چی هست خودت هم هم میدونی اما نمیتونی به رو بیاری چون نمیتونی پیشرفت ما رو ببینی و حسودیت میشه . البته درکت میکنم چون هیچ گهی نشدی در این زمینه و نخواهی شد . کل بحث ها و تاپیک های مودم این فروم از 5 سال پیش همش زیر دست من بوده تو چه عددی باشی اینجا اخه بیچاره دلم هم برات میسوزه اونقدر احمق هستی .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

راستی اینقدر تبادل اطلاعات میکنی کو پس چرا از تو چیزی نمیبینم بیا وسط ببینم مشکلش رو حل میکنی ؟ وقتی از چیزی اطلاعی ندارنی مثل مگس نپر وسط اون بحث راه حل داری ارائه بده نداری خفه خون بگیر. در ضمن ما نوکر کسی نیستیم برا هر مودمی زحمت کشیدیم و هزینه کردیم بیاییم این وسط بریزیم شما بری دکان کاسبی راه بیندازی . شما بلدی و شما علاقه داری بیا وسط و کار ملت رو راه بینداز. در ضمن دزد بابات و 7 جد ابادت تو هست ادم نادان یک ایران منو میشناسن . همه 7 ساله با فریمورهای من دارن نون میخورن تو چس کدوم کون هستی اومدی این وسط برا خودت میبری و میدوزی احمق . میدونم دردت چی هست خودت هم هم میدونی اما نمیتونی به رو بیاری چون نمیتونی پیشرفت ما رو ببینی و حسودیت میشه . البته درکت میکنم چون هیچ گهی نشدی در این زمینه و نخواهی شد . کل بحث ها و تاپیک های مودم این فروم از 5 سال پیش همش زیر دست من بوده تو چه عددی باشی اینجا اخه بیچاره دلم هم برات میسوزه اونقدر احمق هستی .
    بدبخت توهم داری تو !!!
    میبینی ذیگه عن هم حسابت نمیکنن اومدی تایپکت یکسال پیش رو نقل قول کردی .
    من هیچ وقت اخراج نشدم گوزو توهم بیش از حد ریده بهت....
    خلاصه بگم زمانی اگر اینجا عنی بودی حالا گوز هم نیستی اینجا دیگه نبینم بیایی گدایی کنی
    برو هر کجا بودی مشغول گوه خوریت باش بیام ببینم اینجایی حضوری میام میرینم بهت بد جور..

12. این کاربر از nokia200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •