تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 32

نام تاپيک: ترجمه کتاب C# 6.0 and the .NET 5 framework 7th edition by Andrew troelsen

داره خودمونی میشه arty125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض ترجمه کتاب C# 6.0 and the .NET 5 framework 7th edition by Andrew troelsen

این کتاب یکی از بهترین کتابهای برنامه نویسی سی شارپ و دات نت هست که تمامی مطالب رو از مقدماتی تا پیشرفته پوشش میده. واقعا حرف نداره. میتونید ترجمه ی اون رو از طریق لینک زیر که هر روز توسط خودم بروز رسانی میشه داشته باشید. همچنین در آینده کتابهای کاربردی و عالی دیگه ای که مطالعه کردم رو نیز در همین بلاگ قرار خواهم داد و میتونیم پرسش و پاسخ نیز در خصوص تمام موضوعات برنامه نویسی دات نت داشته باشیم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r و arty125.com
    Last edited by arty125; 29-06-2016 at 21:30.

2. 2 کاربر از arty125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

خدا قوت عالی

4. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اگه تا حدی برنامه نویسی کار کرده باشید شک نکنید که بایستی حتما بایستی کتاب C# 6.0 and the .net 5 نوشته Andrew Troelsen انتشارات Apress رو مطالعه کنید. چرا که این کتاب یه درک عمیق و کامل به همراه مثالهای متعدد در تمامی موضوعات مقدماتی تا پیشرفته در سی شارپ و دات نت به شما میدهد. شما تقریبا تمام موضوعات اهم از دستورات پایه ، اصول شی گرایی، برنامه نویسی وب ، برنامه نویسی ویندوز، برنامه نویسی پایگاه داده، برنامه نویسی thread و asynchronous ، برنامه نویسی سرویس گرا و هر چیزی که نیاز دارید.
    ترجمه ی این کتاب رو بتازگی به صورت رایگان شروع کردم و اون رو در وبلاگی که به همین منظور ساختم قرار میدم که میتونید استفاده کنید. برخلاف ترجمه های این روزها که هر چیزی رو به فارسی ترجمه میکنند، در این ترجمه سعی شده، اون مفهوم جمله بیان بشه و کلماتی که نیاز دارید انگلیسی اون رو در برنامه نویسی بدونید و درک کنید و اصولا نبایستی به فارسی ترجمه بشه به همون شکل آورده شده. امیدوارم که مورد استفاده قرار بگیره و بتونم این کتاب 1400 صفحه ای رو تا انتها ترجمه کنم و برای شما دوستان قرار بدم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by arty125; 16-06-2016 at 18:55.

6. این کاربر از arty125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اگه تا حدی برنامه نویسی کار کرده باشید شک نکنید که بایستی حتما بایستی کتاب C# 6.0 and the .net 5 نوشته Andrew Troelsen انتشارات Apress رو مطالعه کنید. چرا که این کتاب یه درک عمیق و کامل به همراه مثالهای متعدد در تمامی موضوعات مقدماتی تا پیشرفته در سی شارپ و دات نت به شما میدهد. شما تقریبا تمام موضوعات اهم از دستورات پایه ، اصول شی گرایی، برنامه نویسی وب ، برنامه نویسی ویندوز، برنامه نویسی پایگاه داده، برنامه نویسی thread و asynchronous ، برنامه نویسی سرویس گرا و هر چیزی که نیاز دارید.
    ترجمه ی این کتاب رو بتازگی به صورت رایگان شروع کردم و اون رو در وبلاگی که به همین منظور ساختم قرار میدم که میتونید استفاده کنید. برخلاف ترجمه های این روزها که هر چیزی رو به فارسی ترجمه میکنند، در این ترجمه سعی شده، اون مفهوم جمله بیان بشه و کلماتی که نیاز دارید انگلیسی اون رو در برنامه نویسی بدونید و درک کنید و اصولا نبایستی به فارسی ترجمه بشه به همون شکل آورده شده. امیدوارم که مورد استفاده قرار بگیره و بتونم این کتاب 1400 صفحه ای رو تا انتها ترجمه کنم و برای شما دوستان قرار بدم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    حق با شماست کتاب خوبی هست اما برای مبتدی ها خیر. به نظرم باید حتما سطح متوسط رو بلد بود . چون فرض کرده شما بلدید هستید

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

حق با شماست کتاب خوبی هست اما برای مبتدی ها خیر. به نظرم باید حتما سطح متوسط رو بلد بود . چون فرض کرده شما بلدید هستید
    دقیقا همینطوره.

9. این کاربر از arty125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دو روزی هست ، دارم کتاب رو نگاه میکنم. یک جاهایی حتی میگه اگر مثلا حلقه ها بلد نیستید بروید سرچ کنید در مستندات ماکروسافت و بخونید.
    اما من تا حالا کتاب به این با حالی ندیده بودم. یعنی اگر فرد ی بخواد متلا از جاوا یا زبان دیگری بیاد ، سی شارپ یاد بکیره در کتاب های دیگه فرض میکنه طرف صفر کیلومتر هست و از صفر یاد میده و حوصله خواننده سر میره
    اما این نه...در حالیکه فرض کرده آشنایی نسبی دارید...آسان هم یاد داده
    البته نیاز نیست برنامه نویس حرفه ای بود..آشنایی حداقلی برای خواندن این کتاب کفایت میکنه
    شما هم که ترجمه دارید میکنید ...عالی هست

11. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دو روزی هست ، دارم کتاب رو نگاه میکنم. یک جاهایی حتی میگه اگر مثلا حلقه ها بلد نیستید بروید سرچ کنید در مستندات ماکروسافت و بخونید.
    اما من تا حالا کتاب به این با حالی ندیده بودم. یعنی اگر فرد ی بخواد متلا از جاوا یا زبان دیگری بیاد ، سی شارپ یاد بکیره در کتاب های دیگه فرض میکنه طرف صفر کیلومتر هست و از صفر یاد میده و حوصله خواننده سر میره
    اما این نه...در حالیکه فرض کرده آشنایی نسبی دارید...آسان هم یاد داده
    البته نیاز نیست برنامه نویس حرفه ای بود..آشنایی حداقلی برای خواندن این کتاب کفایت میکنه
    شما هم که ترجمه دارید میکنید ...عالی هست
    یعنی این کتاب معرکه هست. من الان جدای از ترجمه برای بار سوم هست که دارم این کتاب رو میخونم و فصل نهم هستم. و هر بار که میخوانید اگه قبلش در حال کار و کدنویسی بوده باشید، مفاهیم شفاف تر و قشنگ تر براتون جا می افته. بعلاوه حتی برنامه نویس حرفه ای هم باشید، مفاهیمی توش وجود داره که یهو می بینید، واو این چیزی که من همیشه درگیرش بودم و یا اصلا ازش استفاده نمی کردم یا فقط کدش رو می نوشتم، مفهوم و ریشش این هست. بعلاوه وقتی این کتاب رو خوب متوجه شید، دیگه هیچ مشکلی تو مصاحبه های تخصصی کاری نخواهید داشت و هر سوال تئوریک و عملی رو به طور کامل میتونید پاسخ بدید.
    دقیقا همونوطور که بالا تر هم اشاره کردید سطح متوسط و شاید کمتر از متوسط ولی نه در حد صفر، کافی هست.

انشاا... اگه فرصت کنم کتابهای عالی دیگه ای که خوندم و شک ندارم یکی از بهترین ها هستند در موضوعات دیگه مثل MVC یا Web API یا Angular 2 رو هم ترجمشون رو شروع میکنم مثل کتاب Pro ASP.NET MVC 5 انتشارات Apress نوشته ی Adam Freeman. این هم از اون کتابهاست که باید دو یا سه بار خوندنش.

13. این کاربر از arty125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ممنون میشم اگه در ترجمه کتاب انتقادی یا پیشنهادی در جهت ارائه مطالب و یا روون تر بودن ترجمه دارید هم بهم بگید.

15. این کاربر از arty125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ممنون میشم اگه در ترجمه کتاب انتقادی یا پیشنهادی در جهت ارائه مطالب و یا روون تر بودن ترجمه دارید هم بهم بگید.
    ممنون از شما
    راستش من مشکل با صفحه 170 کتاب هست . مثال Enum یعنی آخرین مثال فصل سوم.
    favDay = (DayOfWeek)Enum.Parse(typeof(DayOfWeek),
    Console.ReadLine());

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سورس انگلیسی و کامل این کتاب رو کسی داره؟ ممنون میشم سورس اصلی رو هم برای دانلود بزارید

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •