تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 24

نام تاپيک: خرید گوشی هوشمند برای رنج 600 تا حداکثر 800 تومن با شرایط ذیل

پروفشنال fariborz.j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من ايران

11 خرید گوشی هوشمند برای رنج 600 تا حداکثر 800 تومن با شرایط ذیل

سلام خدمت دوستان گلم.

من یک گوشی لمسی و هوشمند میخوام بخرم که شرایط زیر رو حتما داشته باشه. بودجمم 600 تومن نقد هس.
    ولی اگه واسه این بوجه نباشه میتونم با هر ترتیبی تا 800 جور کنم .لطفا راه نمایی کنید.

1- 2 سیم کارته باشه.
    2- صدا خوب بره و بیاد و مثل بعضی از گوشی های هواویی بعد 10 دیقه مکالمه داغ نکنه و صدا ضعیف بشه.
    3-هی هنگ نکنه.
    4- رم بالایی داشته باشه ، چون عاشق برنامه و گیمم.
    5- دوربین جلوش با کیفیت باشه تا سلفی خوب بگیره
    6- دوربین عقبش عالی باشه ، فلش اینا داشته باشه واسه شب و نور کم .
    7- کارت کافظه تا جایی که هزینم میرسه بتونه بالا تر ساپورت کنه .
    8- سیستم عاملش بروز و جدید باشه .
    9- حتما فور جی 4g ساپورت کنه .
    10- صدای قوی و با کیفیتی داشته باشه
    11- رزولیشن نمایش تصویر واقعا عالی باشه نه چیزی ک روشون نوشته !!!

همه اینایی ک نوشتم تا هزینه ای که دارمه یعنی مثلا اخرین و قویترین دوربینی ک میشه با این پول خرید .

آخر فروم باز amini_bio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

به نظرم:
    LG K10 Dual SIM Mobile Phone

2 سیم
    4g
    رم 2
    16 گیگ حافظه داخلی
    دوربین 13 مگ
    اندروید 6

3. این کاربر از amini_bio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

لطفا دوستان دیگه هم نظر بدن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اتفاقا منم همین تازگی میخواستم تا 700 تومن یک گوشی هوشمند خوب بخرم که بعد از دو هفته به این نتایج رسیدم:

تا نزدیک 600 تومن K10 الجی هست که سی پی یو 8 هسته ای 1.3 گیگاهرتز داره ولی میگن صفحه نمایش خوبی نداره، تا620-640 تومن Sony M4 Aqua گیر میاد، سی پی یو 8 هسته ای 1.5 و 1 گیگاهرتزی داره رم 2 داره دوربین 13 مگ و کلا تمام چیزایی که بالا گفتی رو کامل داره، رزولوشن صفحش HD 720 ـه و 5 اینچه و ضد آب
    یکم بری بالاتر یعنی تا 690-700 تومن با Sony C4 میرسی که بهت اطمینان میدم بهترین انتخاب ممکن میتونه باشه توی این رنج، همه چیزایی که بالا گفتی رو داره به کنار دوربین سلفیش حرف نداره و کلا سونی بشدت روی سلفیش کار کرده و فلاش روبرو هم حتی داره! سی پی یوش 8 هسته ای 1.7 گیگاهرتز هست که از M4 که بالا گفتم خیلی بهتره + صفحه 5.5 اینچی داره و رزولوشنش هم فول اچ دی 1080 هست! خودم این گوشیو خریدم و بشدت پیشنهاد میدم مخصوصا کیفیت صفحه نمایشش محشر هست همینطور بازی های HD رو راحت اجرا میکنه نمونش Modern Combat 5 که گرافیک خیلی بالایی داره رو خیلی خوب اجرا میکرد.
    کیفیت فیلمبرداری جفت سونی ها هم فول اچ دی 1080 هست و کیفیت خیلی خوبی داره، اندروید جفتشونم لالی پاپ 5.1 هست که قراره تا چند وقت دیگه آپدیت رسمی مارشملو 6 هم براش بیاد و حتی تکنولوژی NFC هم داره.

یکم بالاتر تا 800 تومن HTC One هست که تقریبا مثل C4 هست، و اگه سامسونگ هم میخوای J7 تا 810-815 هست که بنظرم پیشنهاد نمیشه چون با اینکه تقریبا 100 تومن از C4 گرون تره اما هم صفحه نمایشش 720 ـه و هم NFC نداره هم سی پی یوش ضعیف تره (1.5 گیگاهرتز) و رمش هم 1.5 ـه، در کل زیر 1 میلیون اصلا فکر سامسونگ بنظرم از ذهنت باید بیرون کنی چون اصلا در حد بقیه گوشی ها نیست از نظر سیستم مگه اینکه بودجه ببری بالاتر.
    باز یکم بری بالاتر تا 850 تومن ال جی G3 پیدا میشه که حرف نداره، خیلی قوی و عالیه و اندروید 6 هم آپدیت میشه و از تمام گوشی های بالا با کیفیت تره و از نظر سیستم هم یکم بهتره 3 گیگ رم داره و تو همین رنج G8 هوآوی هم هست که خیلی خوبه و 3 گیگ رم داره و حسگر اثر انگشت هم داره.

اگه بتونی بودجت به 900 برسونی دیگه M5 سونی هست که محشره، هشت هسته سی پی یو 2 گیگاهرتز داره و سه گیگ رم که کل لیست بالا رو تو جیبش میکنه و ضدآبم هست و همه چی تمومه.

بهترین پیشنهادی که میتونم بهت بکنم C4 Dual سونی هست، خودم همونو خریدم بشدت عالیه و خیلی راضیم، هنگ و منگ اصلا نداره و ازنظر روونی کار کردن باهاش با یک گوشی پرچم دار رقابت میکنه، حتی توی بعضی از بنچمارکا از S5 سامسونگ و G3 ال جی هم بهتر جواب داده.
    فقط سه تا اشکال داره این گوشی که من هیچ مشکلی باهاش ندارم، یک اینکه بدنش خیلی قوی نیست یعنی اگه گارد براش نگیری مجکم بزنی زمین نابود میشه و دومین مشکلش چون 5.5 اینچ صفحه داره باتریش خیلی دووم نداره البته باتریش خوبه ها اما اگه کسی هستی که همیشه دور از شارژر باهاش کار میکنی و چند روز یک بار میزنی به شارژ اذیتت میکنه ولی اگه نه که مهم نیست، من که کوچکترین مشکلی باهاش ندارم. و یک مشکل دیگشم اینه که سر بازی های خیلی سنگین مثل همین Modern Combat 5 پشتش داغ میکنه که باید گاردشو در بیاری تا خنک بشه که فک کنم طبیعی باشه.

در کل این توضیحاتی که دادم نتیجه 3 هفته تحقیق 24 ساعته در مورد گوشیا تو این رنج بود دیگه فک نکنم جامع تر بتونی پیدا کنی و عمرا گوشی بهتر غیر اینایی که گفتم بتونی پیدا کنی، عمرا
    Last edited by majidred2011; 17-05-2016 at 15:43.

6. 4 کاربر از majidred2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال badboys_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    گیلان - لنگرود

پيش فرض

سلام دوست عزیز..

گوشی سامسونگ j7 2016 گزینه خیلی مناسبی برای شما هست.
    سامسونگ یک مزیتی که نسبت به اچ تی سی و سونی داره اینکه گارانتی خیلی معتبری داره دو اینکه لوازم جانبیش و قطعات همه جا به وفور پیدا میشه .سوم اینکه تعمیرش اسون تره .. چهارم اینکه برنامه ادین برای فلش کردن داره و کاستوم رام های فراوان و پشتیبانی بهتر
    مورد پنجم اینکه سامسونگ موقع فروش خیلی راحت تر فروش میره.. ششم صفحه آمولد داره که خیلی زیبا و دلنوازه

8. این کاربر از badboys_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

دوست گرامی این ایراد ک گفتی واسه باتریش ، یعنی تقریبا چقدر نگه میداره ؟؟یک روز ؟ دو روز ؟

در ضمن اره منم عاشق بازی کمبتم. این بازی روش رونه ؟؟

تو سایت دی جی کالا پیشنهاد ویژه زدتش ، اما یکی از معایبشم نوشته باطری غرقابل تعویض ، یعنی باتری خراب بشه
    کار گوشیت تمومه ، اره ؟؟

بعدشم نوشته دوربین عقبیش برخلاف 13 مگاپیکسی ک نوشته ولی در قیاس با سایر دوربینهای 13 مگاپیکسلی عکس های ضعیفتری میگیره ، درسته ، میشه با سامسونگ یه امتحانی بکنی ، جوابشو برام بذاری ؟

ممنون میشم.
    Last edited by fariborz.j; 18-05-2016 at 16:16.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت

پيش فرض

از سایر دوستان دیگه هم میخوام خواهشا نظر بدن.

من برا همشون دکمه تشکر زدم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دوست گرامی این ایراد ک گفتی واسه باتریش ، یعنی تقریبا چقدر نگه میداره ؟؟یک روز ؟ دو روز ؟

در ضمن اره منم عاشق بازی کمبتم. این بازی روش رونه ؟؟

تو سایت دی جی کالا پیشنهاد ویژه زدتش ، اما یکی از معایبشم نوشته باطری غرقابل تعویض ، یعنی باتری خراب بشه
    کار گوشیت تمومه ، اره ؟؟

بعدشم نوشته دوربین عقبیش برخلاف 13 مگاپیکسی ک نوشته ولی در قیاس با سایر دوربینهای 13 مگاپیکسلی عکس های ضعیفتری میگیره ، درسته ، میشه با سامسونگ یه امتحانی بکنی ، جوابشو برام بذاری ؟

ممنون میشم.
    والا من خودم اصلا تست نکردم، من همیشه در حالت عادی تو شارژه یعنی چه باتریه ده روز برداره چه نیم روز من گوشیم کلا تو شارژه ولی تو حالت عادی استفاده های عادی مثل وبگردی و تلگرام و اینستا یا فیلم دیدن مصرفش کمه ولی تو بازی های سنگینو اینا مطمئنن زودتر خالی میشه چون از تمام قدرت سی پی یو گرافیک استفاده میشه.
    البته بحث مصرف نیست بحث ظرفیت باتری هست، الان باتریه C4 حدود 2600 تا جا داره ولی مثلا J7 سامسونگ 3000 تا، 3000 تا واسه گوشی عالیه و 2600 تا دیگه خودت حساب کن چقد میشه نسبت به عالی.

دیجی کالا من تعجب کردم چرا همچین نقد افتضاحی نوشته! دقیقا نکات مثبت گوشی رو گذاشته تو منفی و نکات منفی رو گذاشته تو مثبت! نوشته سخت افزار میانرده در صورتی که سخت افزارش توی رنج زیر 900 تومن بهترین سخت افزاریه که میشه پیدا کرد باز نوشته ظرفیت باتری بالا که گفتم نسبت به همرده هاش پایین تره، و باز امتیاز Antutu ـشو زده 41000 که کلا غلطه چون من همین چند وقت پیش گرفتم نزدیک 46000 تا بود (توی سایتا خارجی هم همه همینقدر زده بودن) و با نسخه جدید Antutu هم 51000 تا میرسید یعنی یک چیزی بالاتر از LG G3 و S5 samsung ولی دیجی کالا کلا یک چیز دیگه زده بود :|

مرتال کمبت روش نصب نکردم ولی قبل اینکه گوشی رو بخرم توی یوتیوب تست اجرای بازی هاشو دیدم و طرف هم آخرین مرتال کمبت رو روش تست میکرد بدون مشکل و روون اجرا میشد.

دوربینش والا بنظرم تو فضای باز خیلی خوبه من مشکلی ندارم توی نورای کم فقط یکم نورا رو پخش میکنه ولی خودت بیا اینجا میتونی تمام گوشیا رو مقایسه کنی از نظر دوربین :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برو داخل سایت بعد بزارش کنار همرده هاش مثل samsung J7 یا G3 LG یا HTC E8 و ... مقایسش کن بعد خودت میتونی قضاوت کنی حالا بیا اینم یک نمونه عکس خودم گرفتم تا ته هم زوم کنی :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باتریش غیر قابل جدا شدنه آره، ولی تقریبا الان بیشتر گوشیای جدید غیر قابل جدا شدنه مثل S7 Edge یا آیفون 6 اس و اینا چون میدونن مطمئنه دیگه جدا شدنی نیست و لبه گوشی باز میشه و سیم کارت ها و SD Card میخوره اونجا، این نقص نیست دیجی کالا واسه این زده منفی چون این گوشی گوشیه میان رده محسوب میشه مطمئنن اندازه S7 و آیفون مطمئن نیست.
    ولی با توجه به گفته فروشنده ـه میگه هر مشکلی پیش بیاد چون سونی نمایندگی زیاد داره تو شهر میبری اونجا برات مشکلش حل میکنن.
    Last edited by majidred2011; 18-05-2016 at 17:38.

12. این کاربر از majidred2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز..

سامسونگ یک مزیتی که نسبت به اچ تی سی و سونی داره اینکه گارانتی خیلی معتبری داره دو اینکه لوازم جانبیش و قطعات همه جا به وفور پیدا میشه .سوم اینکه تعمیرش اسون تره .. چهارم اینکه برنامه ادین برای فلش کردن داره و کاستوم رام های فراوان و پشتیبانی بهتر
    مورد پنجم اینکه سامسونگ موقع فروش خیلی راحت تر فروش میره.. ششم صفحه آمولد داره که خیلی زیبا و دلنوازه
    آره J7 2016 گوشی خیلی خوبیه ولی نزدیک 1100 قیمتشه که خیلی بالاتر از بودجه این دوستمونه و J7 عادی هم که نسبت به لیستی که دادم ضعیف تره و نمیرزه پول بهش داد.
    این چیزایی هم که گفتین واقعا درسته چون سامسونگ خیلی فروشش بالاس پشتیبانیشم همه جا عالیه اما خوب همونقدرم پول مارک از مردم میگیره.
    البته تو بحث فلش و رام و اینا سونی کم نمیاره، من از زمانی که سونی اریکسون K750 بود تو کار فلش بودم از اون زمان خیلی نرم افزارای فلش و راماش زیاد بود الانم تو سایتای اکسپریا برین پر از رام های مختلف میشه استفاده کرد سونی همیشه توی این بحث جز بهترینا بوده.
    Last edited by majidred2011; 18-05-2016 at 18:01.

14. 2 کاربر از majidred2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام دوست عزیز..

j7 کاستوم رام داره؟ فکر نکنم گوشی های نکسوس و بعد اون سونی بیشترین کاستوم رام رو دارن
    بنظرمن با این بودجه پرچم داران دست دوم سال های گذشته رو بگیرین خیلی بهتره مثل جی 3 ال جی z1 سونی یا ... البته اگه از آشنا بخرید که از سالم بودنش مطمئن باشید

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •