تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: راهنمایی در شروع یاد گیری برنامه نویسی

داره خودمونی میشه Alireza-m313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

14 راهنمایی در شروع یاد گیری برنامه نویسی

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان من چون به برنامه نویسی و این جور چیزا کلا علاقه دارم تصمیم گرفتم یاد بگیرم!

حالا بد بختیم اینه که هیچ چییییز هیییچ چیز بلد نیستم به قول خودمون هیچی بارم نیست (نخند د

خوب حالا من میخوام یه داداش با معرفت گل بیاد یه توضیحی بده که چجوری ؟باید از کجا شروع کنم؟از چی شروع کنم؟کلا برنامه نویسی در چه جور کارای دیگه استفاده میشه؟

سختی و مشکلی کار اصن برام مهم نیست

خلاصه پای همه چیزش وایستادم

اگه مشکلی نیست جواب سوالای بالای منو بدین و یکم راهنماییم کنین و یه سایتی یه کتابی دراین مورد بهم معرفی کنیم

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام
    آخرین مدرک تحصیلی و رشتتون چیه ؟
    میتونید با ثبتنام در آموزشگاه های معتبری که برنامه نویسی رو تدریس میکنن برنامه نویسی رو فرا بگیرید ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir deja vu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شهر بهار نارنج

پيش فرض

بگو دقیقا از چه چیز برنامه نویسی خوشت اومده تا بشه راهنماییت کرد؟ چیشد که علاقه مند شدی؟ و هدفت از یادگیری چیه؟ صرفا به خاطر اینکه خوشت میاد! یا میخوای کار کنی و درآمد داشته باشی یا...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

من میخوام روش ساخت کتاب اندروید رو یاد بگیرم با چه نرم افزاری میشه کار کرد ممنون مورد تایید بازار باشه

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    آخرین مدرک تحصیلی و رشتتون چیه ؟
    میتونید با ثبتنام در آموزشگاه های معتبری که برنامه نویسی رو تدریس میکنن برنامه نویسی رو فرا بگیرید ...
    سلام سنم هنوز به جاهایی نرسیده که بخوام مدرک و ....
    تو آموزشگاه ها هم خیلی ها رفتن ولی میگن بدرد نمیخوره و با کتاب و ... بهتر میشه یاد گرفت
    من میخوام شما راه رو نشون من بدید تا از چی شروع کنم و کجا برم و چه کتاب ها یا سایت های مفیدی در این ضمینه میشناسید

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بگو دقیقا از چه چیز برنامه نویسی خوشت اومده تا بشه راهنماییت کرد؟ چیشد که علاقه مند شدی؟ و هدفت از یادگیری چیه؟ صرفا به خاطر اینکه خوشت میاد! یا میخوای کار کنی و درآمد داشته باشی یا...
    راستش چون من به بازی رایانه ای علاقه شدیدی دارم دوست دارم بازی هایی برای اندروید و کامیپوترو.... بتونم بسازم و همچنین به شبیه سازی مدل های سه هم علاقه دارم
    اگه کسی یاد بگیره چرا دوست نداشته باشه کار کنه و درامد داشته باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrdad_joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Hotel EJB

پيش فرض

من میخوام روش ساخت کتاب اندروید رو یاد بگیرم با چه نرم افزاری میشه کار کرد ممنون مورد تایید بازار باشه
    شما باید با Android sdk کار کنید و ماشین مجازی اندروید اون رو بالا بیارید. وابسته به نیازتون قسمت طراحی UI میتونید از برنامه های متنوعی استفاده کنید. و لیکن از لحاظ اصولی بهتره که قبلش زبان جاوا رو بلد باشید.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Hotel EJB

پيش فرض

راستش چون من به بازی رایانه ای علاقه شدیدی دارم دوست دارم بازی هایی برای اندروید و کامیپوترو.... بتونم بسازم و همچنین به شبیه سازی مدل های سه هم علاقه دارم
    اگه کسی یاد بگیره چرا دوست نداشته باشه کار کنه و درامد داشته باشه؟
    برنامه ی بازی اندرویدی شامل اجزای متفاوتیه.یک قسمتش کد محاسباتی منطق برنامتونه،قسمت دیگه اش مربوط به GUIتون میشه که وابسته به مدل گرافیکی برنامتون از برنامه های متفاوتی استفاده میشه.
    قسمت محاسباتیه برنامتون اندروید هست که خود اندروید زیربناش جاواست. و زیر بنای زبان جاوا زبان سی هست. لذا از لحاظ اصولی بهتره از سی شروع کنید، بعد برید سراغ جاوا SE، بعد به سمت اندروید برید.
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام و درود !

من طبق حرف اقای مهرداد اززبان c شروع کردم واسه همینم یه کتاب گرفتم درباره زبان c (حدود 250 صفحه ای میشه)
    و اون کتاب بهترین IDE رو برنامه++ dev c معرفی کرده .آیا کار با این برنامه راحت تر از بقیه است؟ و چه امکاناتی داره ؟

بعدش دوستان برای طراحی صفحات وب باید چی کار کرد و از کجا شروع کرد ؟

بسیااار ممنون
    Last edited by Alireza-m313; 19-02-2016 at 18:34. دليل: تکمیل

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Hotel EJB

پيش فرض

سلام و درود !

من طبق حرف اقای مهرداد اززبان c شروع کردم واسه همینم یه کتاب گرفتم درباره زبان c (حدود 250 صفحه ای میشه)
    و اون کتاب بهترین IDE رو برنامه++ dev c معرفی کرده .آیا کار با این برنامه راحت تر از بقیه است؟ و چه امکاناتی داره ؟

بعدش دوستان برای طراحی صفحات وب باید چی کار کرد و از کجا شروع کرد ؟

بسیااار ممنون
    با dev c ++ کار نکردم اما به شدت netbeans رو پیشنهاد میکنم که پشتش شرکت غول اوراکل هست و روان و بسیار کاربردیه.

برنامه نویسی صفحات وب کاملا مبحثی جداست ( هرچند در جاوا ee میشه توسط framework هایی بدون دانش زیادی این صفحات رو ساخت). صفحات وب به طور کلی روی Html و Css و javaScript میچرخه. javascript یادت باشه که هیچ ربطی به جاوا نداره! برای شروع بهتره اول Html خونده بشه،بعد Javascript و نهایتا برای قالب صفحاتت از Css استفاده کنی.

11. این کاربر از mehrdad_joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •