تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: ابهام در خرید کارت nvidia یا amd !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض ابهام در خرید کارت nvidia یا amd !!!

سلام
    آقا ما چند وقته ذهنم مشغوله که چه کارتی خوبه یا بده
    مثلا در خرید Radeon R9 390 یا GeForce GTX 980 تو بنچمارک ها amd خیلی قوی ظاهر شده 8 گیگ هست و directx 12
    ساپورت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی ولی
    تو تست یوزرها از gtx 970 بیشتر راضی بودن تا این Radeon R9 390 حدود 300 برابر بیشتر feedback داره !!
    تازه gtx 970 که کلی شاکین که 4گیگ واقعی نیست !!

محتوای مخفی: [URL=http://uupload.ir/ 
    [/URL]]

و اینکه کلی گیم برتر امسال و پارسال Featured games nvidia بودن که دارندگان amd سر بعضی بازی ها ضرر کردن

حالا برای آینده نگری گیم ها amd یا nvidia ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

توی رده های بالا هر دو کم نمی آرن و به راحتی می تونن تمام خواسته های شما را بر آورده کنن اما توی پشتیبانی نرم افزاری و بروزرسانی انویدیا خیلی قوی تر از ای ام دیه

فرستاده شده از Esmiz با tapatalk

3. این کاربر از esmiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    حداکثر بودجتون چقدره؟
    نمیشه بطور کلی گفت کدوم کمپانی بهتره ولی همونطور که خودتون هم گفتین فعلا AMD در بازیهای DX12 عملکرد بهتری داشته ولی در مورد آینده پیش بینی دقیقی نمیشه کرد.

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام.
    حداکثر بودجتون چقدره؟
    نمیشه بطور کلی گفت کدوم کمپانی بهتره ولی همونطور که خودتون هم گفتین فعلا AMD در بازیهای DX12 عملکرد بهتری داشته ولی در مورد آینده پیش بینی دقیقی نمیشه کرد.
    ولله من تاپیک زده بودم که خود شما پاسخ دادید
    نتیجه بر این شد که gtx 980 ti بگیرم
    من ولی نگاه می کنم خیلی از دوستان اکثرا پیشنهاد های AMD میدن العان r9 390 بیشتر از یک تومن ارزون تر هست ازونتر از gtx 980 ti که این کارت بی شک رقیبی نداره العان !
    از اونور بنچمارک ها میگن که خرید r9 390 فوقش 10~15 اختلاف با قویترین کارت موجود داره که خریدش فوق العاده بصرفه تره

من سیستم هم برای 4 سال پیشه cup core i5 2500k البته مادر بورد سری z68 دارم پاورم هم گرین 885 هست
    من اگر amd بگیرم 1تومن باقی میمونه که صرف خرید یک باندل Skylake کنم
    از اونور اون سالی که داشتم گرافیک که العان دارم amd hd 6950 به یاد میارم که خریدم بنچمارک ها بودن و فاکتور اصلی قیمت !!! که بر این شد این کارت رو خریدم
    ولی همین العان اظهار پشیمانی می کنم چون amd اعلام کرد hd 6000 hd7000 دیگه ساپورت نرم افزاری نمی کنه
    از اینور nvidia اعلام آمادگی برای ساپورت
    directx 12 از کارت های سری 400-500و600 و.... کرده یعنی 5 نسل قبل هنوز ساپورت میکنه اما amd !!!!! نگم بهتره
    از اینور می ترسم دوباره این اتفاق بی افته چند سال دیگه
    قطعا آینده nvidia تضمین شده
    ولی amd نا معلوم !!
    موندم چی کار کنم

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

همونطور که گفتم فعلا کارتهای AMD برای گیمهای مبنی بر DX12 تا حدودی عملکرد بهتری نسبت به مدلهای مشابه از انویدیا دارن.
    ولی نظر قطعی در مورد عملکردشون در بازیهای آینده و همینطور کارتهای نسل بعدی نمیشه داد.
    سیستم فعلیتون باتوجه به قابلیت اورکلاک پذیری که داره بنظرم حتی برای کارت قدرتمند GTX 980 Ti مشکل و محدودیتی پیش نمیاره و اگر کاربرد اصلیتون گیم هست بهتره بیشتر بودجه و تمرکزتون رو روی خرید گرافیک بزارین.
    به هرحال چیزی که مشخص هست اینه که برای رزولوشن FHD کارتهای GTX 970 , R9 390 , R9 390X کفایت میکنن و نیاز به هزینه بیشتر نیست.

7. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه raya2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

همونطور که گفتم فعلا کارتهای AMD برای گیمهای مبنی بر DX12 تا حدودی عملکرد بهتری نسبت به مدلهای مشابه از انویدیا دارن.
    .
    عزیزجان, شما که میگی کارت های AMD تو بازیهای Dx12 بهتر از nvidia هستن, چطور با تنها دو تا بازی, قضیه رو جمع میکنی؟!

این لیست بازیهای DX12 هستش که بین اونها فقط دو بازی Arma 3 و Caffeine نسخه ی نهاییشون منتشر شده و بقیه شون از دم یا نسخه ی beta یا early access هستن ( نسخه ی نهایی نیستن) و یا هنوز منتشر نشدن!

و بدون شک هیچوقت نمیشه از روی یه بازی ای که نسخه ی beta هستش و هنوز کامل نشده, در مورد performance نظر داد.

لطفا کمی صبر کنید که حداقل نسخه ی نهایی 5-6 تا بازی DX12 منتشر بشن و سپس اعلام کنید که کدوم یک از کارت های nvidia و یا amd تو بازیهای DX12 عملکرد بهتری دارن.

9. این کاربر از raya2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

منم اینا رو دیدم برای همین ابهام برام به وجود آمده آخه بحث حدود 1 میلیون هست
    ولی
    nvidia هر چی که باشه به احتمال زیاد ساپورت خیلی قوی از directx 12 خواهد کرد چون بی خودی ادعای ساپورت از سری 400 به اینورش نمیکرد !!

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

عزیزجان, شما که میگی کارت های AMD تو بازیهای Dx12 بهتر از nvidia هستن, چطور با تنها دو تا بازی, قضیه رو جمع میکنی؟!

این لیست بازیهای DX12 هستش که بین اونها فقط دو بازی Arma 3 و Caffeine نسخه ی نهاییشون منتشر شده و بقیه شون از دم یا نسخه ی beta یا early access هستن ( نسخه ی نهایی نیستن) و یا هنوز منتشر نشدن!

و بدون شک هیچوقت نمیشه از روی یه بازی ای که نسخه ی beta هستش و هنوز کامل نشده, در مورد performance نظر داد.

لطفا کمی صبر کنید که حداقل نسخه ی نهایی 5-6 تا بازی DX12 منتشر بشن و سپس اعلام کنید که کدوم یک از کارت های nvidia و یا amd تو بازیهای DX12 عملکرد بهتری دارن.
    بنده بطور مطلق نگفتم برتری با کدوم کمپانی هست و چیزی که فعلا بنچمارکها و همچنین بهینه بودن درایورها با ساختار و معماری کارتها نشون میدن ، AMD تا اینجای کار عملکرد بهتری داشته در DX12
    برای آینده هم باید دید با آمدن معماری نسل جدید برای انویدیا ، این عقب افتادگی چطور جبران خواهد شد.
    همونطور که شما هم گفتید گیمهای مبتنی بر dx12 فعلا محدود هستند و نتیجه گیری هم فعلا بر همین اساس و گیمها هست.

12. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه raya2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بنده بطور مطلق نگفتم برتری با کدوم کمپانی هست و چیزی که فعلا بنچمارکها و همچنین بهینه بودن درایورها با ساختار و معماری کارتها نشون میدن ، AMD تا اینجای کار عملکرد بهتری داشته در DX12
    برای آینده هم باید دید با آمدن معماری نسل جدید برای انویدیا ، این عقب افتادگی چطور جبران خواهد شد.
    همونطور که شما هم گفتید گیمهای مبتنی بر dx12 فعلا محدود هستند و نتیجه گیری هم فعلا بر همین اساس و گیمها هست.
    شما اگه به دو نوشته ی قبلیتون تو همین تاپیک مراجعه کنید می بینید که بطور واضح حرف از بازیهای DX12 زدید, نه بنچمارکها. بنچمارک ها بحثش جداست و کاملا حق با شماست که تو بنچمارک های DX12 , کارت های AMD کمی بهتر ظاهر شدن. ولی تو بازی های DX12 چون هنوز هیچ بازی درست و حسابی ای که از DX12 پشتیبانی کنه منتشر نشده (نسخه ی نهایی منظوره نه بتا) پس نمیشه برای بازی ها هم مثل بنچمارک ها نتیجه گیری کرد.

14. این کاربر از raya2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام. من پیشنهاد میکنم که کارت nVidia رو بخری. چون amd تو ساپورت نرم افزاریش خیلی ضعیفه یعنی هر چقدر هم که سخت افزار قوی داشته باشی بازم به خاطر مشکل نرم افزاری تو بازیا به مشکل میخوری. درسته که کارتهای amd تو بعضی از بنچمارکها قوی تر نشون میدن ولی در عمل یعنی تو بازیها عملکرد ضعیفتری نشون میدن. اینو چند بار تست کردم و الان دارم نتیجشو بهتون میگم. اگه میخوای ضرر نکنی بهتره کارت nvidia رو بخری که برتریش توی رقابت چند سالش ثابت شده هست

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •