تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: رشته زبان انگلیسی

داره خودمونی میشه AliTen10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    مازندران

14 رشته زبان انگلیسی

سلام به همه.میشه کسی کامل به سوالات من پاسخ بده؟من هیچ اطلاعاتی راجع به این مورد ها ندارم.
    اون کسایی که میخوان تو دانشگاه زبان انگلیسی بخونن باید تو دبیرستان چه رشته ای رو انتخاب کنن؟
    بعد، کنکور زبان جداست؟؟چطوریه؟ این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چک کنید لطفا ،سایت کانون ــه رشته زبان رو جدا زده.

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام به همه.میشه کسی کامل به سوالات من پاسخ بده؟من هیچ اطلاعاتی راجع به این مورد ها ندارم.
    اون کسایی که میخوان تو دانشگاه زبان انگلیسی بخونن باید تو دبیرستان چه رشته ای رو انتخاب کنن؟
    بعد، کنکور زبان جداست؟؟چطوریه؟ این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چک کنید لطفا ،سایت کانون ــه رشته زبان رو جدا زده.

شما تو دبیرستان هر رشته ای رو که بخونید فرقی نداره میتونید هر کنکوری رو بدید.. و بله کنکور زبان جداست.که به جز سوالات عمومی - 80 تا سوال اضافه داره به نام زبان تخصصی. که میتونید انگلیسی ، آلمانی ، روسی ، ایتالیایی و فرانسوی باشه.
    مثلا من رشته ی تجربی بودم و هم کنکور تجربی دادم هم زبان... سوالای زبان هم معمولا آسون تر هستند.
    شما کلا 2 تا کنکور میتونید بدید.
    بین این ها یکی : تجربی-ریاضی-انسانی
    و بین این ها هم یکی زبان-هنر
    و فرقی هم نداره دیپلم چی داشته باشید من که تجربی بودم خیلی از همکلاسی هام کنکور انسانی یا ریاضی میدادند...

داره خودمونی میشه AliTen10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

شما تو دبیرستان هر رشته ای رو که بخونید فرقی نداره میتونید هر کنکوری رو بدید.. و بله کنکور زبان جداست.که به جز سوالات عمومی - 80 تا سوال اضافه داره به نام زبان تخصصی. که میتونید انگلیسی ، آلمانی ، روسی ، ایتالیایی و فرانسوی باشه.
    مثلا من رشته ی تجربی بودم و هم کنکور تجربی دادم هم زبان... سوالای زبان هم معمولا آسون تر هستند.
    شما کلا 2 تا کنکور میتونید بدید.
    بین این ها یکی : تجربی-ریاضی-انسانی
    و بین این ها هم یکی زبان-هنر
    و فرقی هم نداره دیپلم چی داشته باشید من که تجربی بودم خیلی از همکلاسی هام کنکور انسانی یا ریاضی میدادند...
    میشه بدون شرکت کردن تو کنکور زبان،مثلا تو رشته انسانی کنکور بدم و بعدش مستقیم برم تو دانشگاه زبان بخونم؟
    بعد هر رشته ای که تو دبیرستان برم میتونم کنکور زبان بدم؟مثلا فرض که کاردانش رفتم بعد کنکور زبان بدم
    بعد تو کنکور زبان ، زبان های دیگه هم جزو سوالات هستن؟

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

میشه بدون شرکت کردن تو کنکور زبان،مثلا تو رشته انسانی کنکور بدم و بعدش مستقیم برم تو دانشگاه زبان بخونم؟
    بعد هر رشته ای که تو دبیرستان برم میتونم کنکور زبان بدم؟مثلا فرض که کاردانش رفتم بعد کنکور زبان بدم
    بعد تو کنکور زبان ، زبان های دیگه هم جزو سوالات هستن؟

در مورد انسانی مطمئن نیستم ولی فکر نمیکنم رشته ی زبان داشه باشه، من کنکور زبان همین جوری الکی دادم و رتبم در منطقه 1 شد 4700 که دانشگاه اراک سراسری قبول شدم ولی نرفتم ( با انتخاب رشته ی اصولی میتونستم جای بهتری هم قبول بشم)
    بله از کاردانش هم فکر کنم (ولی مطمئن نیستم- به احتمال زیاد) میشه کنکور داد ( هر کنکوری)
    موقع ثبت نام کنکور از شما میپرسه که چه زبانی رو میخواید، هر زبانی رو که بزنید همون رو کنکور میدید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •